Abozahra62 Instagram Photos and Videos

abozahra62 { دلسوخته } @ mentions
Followers: 3,301
Following: 2,063
Total Comments: 0
Total Likes: 0

 #ای ساربان_آهسته رو . ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود وآن دل که با خود داشتم با دلستانم ...
Media Removed
#ای ساربان_آهسته رو . ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود وآن دل که با خود داشتم با دلستانم می‌رود من مانده‌ام مهجور از او بیچاره و رنجور از او گویی که نیشی دور از او در استخوانم می‌رود گفتم به نیرنگ و فسون پنهان کنم ریش درون پنهان نمی‌ماند که خون بر آستانم می‌رود محمل بدار ای ساروان ... #ای ساربان_آهسته رو
.

ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود

وآن دل که با خود داشتم با دلستانم می‌رود

من مانده‌ام مهجور از او بیچاره و رنجور از او

گویی که نیشی دور از او در استخوانم می‌رود

گفتم به نیرنگ و فسون پنهان کنم ریش درون

پنهان نمی‌ماند که خون بر آستانم می‌رود

محمل بدار ای ساروان تندی مکن با کاروان

کز عشق آن سرو روان گویی روانم می‌رود

او می‌رود دامن کشان من زهر تنهایی چشان

دیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می‌رود

برگشت یار سرکشم بگذاشت عیش ناخوشم

چون مجمری پرآتشم کز سر دخانم می‌رود

با آن همه بیداد او وین عهد بی‌بنیاد او

در سینه دارم یاد او یا بر زبانم می‌رود

بازآی و بر چشمم نشین ای دلستان نازنین

کآشوب و فریاد از زمین بر آسمانم می‌رود

شب تا سحر می‌نغنوم و اندرز کس می‌نشنوم

وین ره نه قاصد می‌روم کز کف عنانم می‌رود

گفتم بگریم تا ابل چون خر فروماند به گل

وین نیز نتوانم که دل با کاروانم می‌رود

صبر از وصال یار من برگشتن از دلدار من

گر چه نباشد کار من هم کار از آنم می‌رود

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود

سعدی فغان از دست ما لایق نبود ای بی‌وفا

طاقت نمیارم جفا کار از فغانم می‌رود
Read more
 #شهید شاکری قسمت دوم . چهار هیکل مثل تسمه‎اش را چپ و راست می‎کند که راه باز کند. برای من که کربلا اولی ...
Media Removed
#شهید شاکری قسمت دوم . چهار هیکل مثل تسمه‎اش را چپ و راست می‎کند که راه باز کند. برای من که کربلا اولی هستم باورکردنی نیست که صبح عاشورا ضریح را بغل کنم. گیجم، حسین اما می‎فهمد کجا ایستاده است. پشت سرم مثل محافظی ایستاده و مثل معلم توی گوشم زمزمه می‎کند: «هرچی می‎خوای بگیر، وقتش همین جاست...». ... #شهید شاکری قسمت دوم .
چهار

هیکل مثل تسمه‎اش را چپ و راست می‎کند که راه باز کند. برای من که کربلا اولی هستم باورکردنی نیست که صبح عاشورا ضریح را بغل کنم. گیجم، حسین اما می‎فهمد کجا ایستاده است. پشت سرم مثل محافظی ایستاده و مثل معلم توی گوشم زمزمه می‎کند: «هرچی می‎خوای بگیر، وقتش همین جاست...». یاد حرف‎‎های تهران می‎افتم که حاج مصطفی می‎گفت: «زیر قبه امام حسین (علیه‎السلام) هر آرزویی برآورده می‎شه». بعد پیرمرد که می‎زد زیر خنده که اگر قرار باشد هر کسی می‎رود زیر قبه همه آرزوهایش برآورده شود که سنگ روی سنگ بند نمی‎شود! و حاج مصطفی که با خنده تلخی به پیرمرد می‎گفت: «با کریمان کار‎ها دشوار نیست...». شروع می‎کنم به یادآوری آن همه آرزویی که 30 سال جمع کرده بودم و حالا می‎خواستم همه را زیر قبه اباعبدالله (علیه السلام) خرج کنم. از خودم و خانواده‎ام شروع می‎کنم و به دوستانم می‎رسم، همه را می‎گویم و از بین جمعیت عقب می‎کشم. حسین را از لابه لای جمعیت بیرون می‎آوردم و از شلوغی جدایم می‎کند! نفس نفس می‎زنم هنوز که می‎گوید: «برای ظهور دعا کردی؟! شهادت خواستی از آقا؟!» انگار تمام دنیا روی سرم آوار می‎شود.
خاک بر سرم! دانه دانه یادم می‎آید که چه آرزو‎هایی داشتم که به آب و نان فروختم، چه باید می‎خواستم و چه خواستم! گداگشنه که باشی غم آب و نان داری، کاش همه گدا‎ها شاکر باشند، شاکری باشند...
سه
«عراقی‎ها یه ضرب المثل دارن که می‎گن سینه زنی رو بده به پاکستانی‎ها و هندی‎ها، مراسم رو بسپار به عراقی‎ها و گریه کردن رو بسپار به ایرانیها!» میپرسم: «حالا تو رو ایرانی حساب کنیم یا عراقی؟» میخندد و می‎گوید: «من یه عراقی گریه کنم!»
راست می‎گوید. زائر که پایش به عراق می‎رسد همه چیز را هماهنگ می‎کند. از خانه و وسیله نقلیه گرفته تا کفش و دمپایی و حتی غذای نذری! مثل خودمان هم تا روضه می‎خوانند مثل ابر بهار اشکی می‎شود و وقتی پای شوخی باشد مثل عسل شیرین است. اصرار می‎کند شعر بخوانم، می‎خوانم: «با اشکهاش دفتر خود را نمور کرد/ در خود تمام مرثیه‎ها را مرور کرد/ ذهنش ز روضه‎‎های مجسم عبور کرد/ شاعر بساط سینه زدن را که جور کرد... خون جای واژه بر لبش آورد و بعد از آن/ پیشانی‎اش پر از عرق سرد و بعد از آن/ خود را میان معرکه حس کرد و بعد از آن/ شاعر برید و تاب نیاورد و بعد از آن/ در خلسه‎ای عمیق خودش بود و هیچ ...
.
#مدافع_حرم
#شهید_حسین_شاکری
#شهدا_گاهی_نگاهی
#دل_سیاه_مارو_هم_جلا_بدین
Read more
 #یکی دیگر ارمدافعان حرم عشق . . دلنوشته ای از یک دوست ؛ از کابوس‎ها خسته شده‎ام! ای کاش یکبار بیاید ...
Media Removed
#یکی دیگر ارمدافعان حرم عشق . . دلنوشته ای از یک دوست ؛ از کابوس‎ها خسته شده‎ام! ای کاش یکبار بیاید و برای همیشه بیدارم کند ... . ساده‎اش این است که حسین شاکری جوانی ایرانی بود که در بصره زندگی می‎کرد و آژانس هواپیمایی داشت، به فتوای مراجع عالیقدر تشیع لباس رزم پوشید و پس از چند ماه عکاسی، دست ... #یکی دیگر ارمدافعان حرم عشق
.
.
دلنوشته ای از یک دوست ؛
از کابوس‎ها خسته شده‎ام!
ای کاش یکبار بیاید و برای همیشه بیدارم کند ...
.
ساده‎اش این است که حسین شاکری جوانی ایرانی بود که در بصره زندگی می‎کرد و آژانس هواپیمایی داشت، به فتوای مراجع عالیقدر تشیع لباس رزم پوشید و پس از چند ماه عکاسی، دست به اسلحه شد، آخرش هم اینکه در سامرا به شهادت رسید و در وادی السلام به خاک سپرده شد.
اما حسین و داستانش به همین سادگی‎ها نبود، حسین زنگ خطری بود برای نسلی که به‎خاطر بیاورند دفاع از حرم فرض است. نسلی که امروز خیلی هایشان مسافر سامرا شده‎اند.
یک
«خانه پدربزرگم است، در را می‎شکند و تو می‎آید، همه را به رگبار می‎بندد و از تیر‎ها دوتا سهم ما می‎شود؛ یکی پشت ساق چپم می‎خورد و یکی روی ران سمت راستم. خون زیادی از من می‎رود ولی درد ندارم...». از خواب پریده‎ام و دارم خواب عجیبم را یادداشت می‎کنم، دهانم خشک شده و تمام تنم خیس عرق است. به تلفن همراهم نگاه می‎کنم، عکس شهید حسین شاکری روی صفحه است که دارم خرما و ارده در دهانش می‎گذارم. ساعت روی عکس هنوز به سه نرسیده اما من اینقدر خسته‎ام که فکر می‎کنم هنوز همان دوازدهی است که خوابیده‎ام. تا نماز چیزی نمانده است، نمی‎خوابم.
دو
«... همونطور که داشتم سینه می‎زدم نگاه کردم به عکس اباالفضل (علیه‎السلام). گفتم اگه امسال منو نبری قهر می‎کنم! دیگه پا تو روضه ت نمی‎ذارم! این همه آدم اینجوری معطل یه ویزا موندن، تو هم باب الحوائجی! مگه ما چیکار کردیم که نمی‎بریمون؟» فرقش با همه دفعاتی که در مورد کربلا صحبت می‎کنم این است که دو روز دیگر برای اولین‎بار کربلا می‎روم: «یکهو فردا اعلام کردن که مرز زمینی بازه، اینقدر گریه کردم! تو هم نگران نباش، درست بخوای جوری بهت می‎بخشه که باور نمی‎کنی...». از اینجای فایل صوتی را هیچ کس نمی‎تواند رمزگشایی کند، چیزی است بین حرف و گریه!
سه
«کجایی پس تو؟ مردم و زنده شدم تا پیدات کردم». چشمم به اولین حسین شاکری عمرم می‎افتد. با 175 سانتیمتر قد و صورتی گندمی که به سیاهی می‎زند، مو‎هایی به راست شانه کرده و کوتاه، لبخندی حکاکی شده روی لب و بدنی ورزیده اما نسبتا سبک، با نگاهی که برق دارد.
طوری بغلم کرده و به سینه‎اش فشارم می‎دهد که تعجب می‎کنم. راه می‎افتیم به‎سمت حرم حضرت عباس (علیه‎السلام). شب عاشوراست، دور تا دور حرم پر است از انواع و اقسام عزاداری! حرم چشمم را گرفته اما حسین ذوق دارد و من این ذوقش را نمی‎فهمم، دلم شور می‎زند.

ادامه دارد......
Read more
 #مدافعی دیگران در صف مدافعان حرم . مدافع حرم آل الله شهید حمیدرضا زمانی بسیجی دلاوری از اسلامشهر ...
Media Removed
#مدافعی دیگران در صف مدافعان حرم . مدافع حرم آل الله شهید حمیدرضا زمانی بسیجی دلاوری از اسلامشهر ، یکی دیگر از رزمند‌گان مظلوم جبهه‌ی اسلام ناب محمدی(صلوات الله علیه و آله) که در راه دفاع از حریم آل الله در برابر ایادی «اسلام آمریکایی» و «مزدوران سعودی» بال در بال ملائک گشود. او پس از 45 روز حضور ... #مدافعی دیگران در صف مدافعان حرم .
مدافع حرم آل الله شهید حمیدرضا زمانی
بسیجی دلاوری از اسلامشهر ، یکی دیگر از رزمند‌گان مظلوم جبهه‌ی اسلام ناب محمدی(صلوات الله علیه و آله) که در راه دفاع از حریم آل الله در برابر ایادی «اسلام آمریکایی» و «مزدوران سعودی» بال در بال ملائک گشود.
او پس از 45 روز حضور در صفوف «مدافعان حریم آل الله» در حالی بر سفره‌ی «سالار شهیدان(صلوات الله علیه) مهمان شد که از پیکر پاکش در این دنیا، تنها سر خونین و دست قطع شده‌اش باقی ماند و بر دوش عزاداران حسینی در تهران تشییع شد.
«حمیدرضا زمانی» متولد سال 1365شمسی بود و در شب اول محرم الحرام در چهارم آبان 1393 در نزدیکی کربلا جاودانه شد و در قطعه 26 بهشت زهرا پیکر پاکش آرام گرفت ...
هنگامی که «حمیدرضا» خلعت شهادت پوشید، طفلی 3 ساله و کودکی متولد نشده از او به یادگار مانده بود که این کودک، بامداد روز جمعه، 24 بهمن 1393، حدود 110 روز پس از شهادت پدرش، دیده به جهان گشود ...
.

غم نوشت ؛
با کدام پا در برابرت زانو بزنم؟
با کدام چشم و سر ، شرمندگی را نثارت کنم؟
با کدام دست؟
آه... گفتم دست
آه ... گفتم سر
چه واژه های شده اند این سر و دست
نمیدانم!
نمیداانم!!!
.

عشق و مردانگی
صداقت و رفاقت
شهادت و جاودانگی
و کوله پشتی پر از واژه هایی که حقیرند در وصف تو ..
چطور این همه را با یک دست
برداشتی و خندیدی و رفتی؟
و تنها سری خونین و دستی ... برایش به یادگار گذاشتی ...
.

خواستم از طفل سه ساله ات بگویم باز بغض راه نفسم را بست ....
سه ساله ....
چه واژه ای شده است این سه ساله هایی که هر روز می بینیم و می شنویم از یتیم شدنشان ...
و فهمش چقدر برایم سخت است!!!
که چگونه باید به سه ساله ای فهماند یتیمی را ...؟؟
چگونه باید به او فهماند پدری که روزی تو را در آغوش میگرفت و بر سینه اش آرام میگرفتی فقط با یک سر و دست برگشت ...
نمیدانم ...!!
فقط میتوانم آهی از ته دل بکشم و بگویم ...
یا رقیه (س) ، ای سه ساله ارباب مددی ...
.
#مدافعان_حرم
#شهید_حمیدرضا_زمانی
#الهی_به_حق_این_شهدا
#الهی_به_حق_خانم_رقیه_س
#اللهم_ارزقنا_توفیق_الشهادة
#به_اميد_نگٰــاهي
Read more
 #همه شما دعوت هستید در این جنگ رسانه ای # #محمد رسول الله ص # پویش مردمی دعوت #آغاز_ اکران_ فیلم_ ...
Media Removed
#همه شما دعوت هستید در این جنگ رسانه ای # #محمد رسول الله ص # پویش مردمی دعوت #آغاز_ اکران_ فیلم_ محمد_ رسول الله ص چهارشنبه 4 شهریور . . امام خامنه ای: این فیلم (محمد رسول الله ص) قلوب مسلمانان جهان را تسخیر خواهد کرد. همسنگر گرامی،خداقوت با توجه به هجمه سنگین جریان های تکفیری و برخی دولت‌ها ... #همه شما دعوت هستید در این جنگ رسانه ای #

#محمد رسول الله ص
# پویش مردمی دعوت
#آغاز_ اکران_ فیلم_ محمد_ رسول الله ص
چهارشنبه 4 شهریور
.
.
امام خامنه ای: این فیلم (محمد رسول الله ص) قلوب مسلمانان جهان را تسخیر خواهد کرد.
همسنگر گرامی،خداقوت
با توجه به هجمه سنگین جریان های تکفیری و برخی دولت‌ها و رسانه های منطقه به فیلم فاخر محمد رسول الله ص و با توجه به اینکه شرط لازم برای موفقیت بین المللی فیلم،موفقیت در اکران داخل است خواهشمند است نسبت به تبلیغ،ترویج و ترغیب مردم به این فیلم اثرگذار تلاش لازم انجام پذیرد.

اکران در سینماهای آزادی_شکوفه_میلاد_پردیس_کوروش و..... #پویش_مردمی_دعوت_به فیلم_محمد رسول الله ص
Read more
 #مصیبت عظما _خیانت_بفهم چی میگی #مگه داری از جیب بابات یارانه میدی مرد حسابی #مصیبت عظما شمایید ...
Media Removed
#مصیبت عظما _خیانت_بفهم چی میگی #مگه داری از جیب بابات یارانه میدی مرد حسابی #مصیبت عظما شمایید که دارید خیانت میکنید. . چند شب گذشته در بخش خبري از شبکه های تلویزیونی پخش شد جمله ای درد آور و توهین آمیزی از وزیر اقتصاد با این مضمون بود ( روز پرداخت یارانه ها مصیبت عظما برای دولت است) آخه وزیر محترم ... #مصیبت عظما _خیانت_بفهم چی میگی
#مگه داری از جیب بابات یارانه میدی مرد حسابی
#مصیبت عظما شمایید که دارید خیانت میکنید.
.
چند شب گذشته در بخش خبري از شبکه های تلویزیونی پخش شد جمله ای درد آور و توهین آمیزی از وزیر اقتصاد با این مضمون بود ( روز پرداخت یارانه ها مصیبت عظما برای دولت است) آخه وزیر محترم مگه داری صدقه میدی که منت میزاری ؟ هزاران میلیارد تومن این آب و خاک به اختلاس و یغما میره مصیبت عظما نیست ؟ هزاران ميليارد تومن اين سرزمين سر فساد كرسنت كه مسببش مهدي هاشمي و مهندس زنگنه بودن رفته و هنوزم داره ميره و مسببش ميشه وزير نفت و همكار جنابعالي مصیبت عظما نيست؟ مدعيان ياري امام راحل و عده ي زيادي از همكاران وزير شما در فتنه 88 به امريكا ( مايكل لدين) نامه ميدن كه براي رسيدن به قدرت و انتقام و فشار به مردم و نظام تحريم ها رو افزايش بدن!!! مصیبت عظما نيست؟شما و مسئولان اقتصادي دولت براي ترغيب مردم به توافق بودار هسته اي از حدود صد و أندي ميليارد دلار بلوكه شده ي ايران حرف ميزنيد و بعد از توافق به سه ميليارد دلار ميرسه!!!، مصیبت عظما نيست؟
آب خوردن مردم رو هم به توافق مربوط و معلق ميكنيد و بعد توافق مي گوييد نبايد انتظار معجزه داشت!!! أين كار مصيبت عظما نيست؟
به جاي انجام كار و جواب دادن به وعده هاي انتخاباتي دولت محترم، فقط اقدام به حمله و تخريب دولت قبل كردن!!! مصیبت عظما نيست؟
اگر برای دادن یارانه 40هزار تومنی دولت به مصیبت عظما دچار شده مردم چی بگن؟
ملت عزيز ايران سي و أندي ساله كه براي انقلاب خودشون همه كاري كردن و تمامي فشار هاي مستقيم و غير مستقيم رو بر گرده ي خودشون تحمل كردن و دم بر نياوردن!!! ولي شما؟؟؟!!!
خدا رو شكر كه نمي خواهيد از جيب خودتون خرج كنيد بلكه ماموريد و خدمت گذار اين مردم والا...
Read more
 #کنکاش #مخاطب خاص . . . متاسفانه ماها فقط عادت کردیم با انگشت به سمت یکی اشاره کنیم ولی یادمون ...
Media Removed
#کنکاش #مخاطب خاص . . . متاسفانه ماها فقط عادت کردیم با انگشت به سمت یکی اشاره کنیم ولی یادمون میره سه تا انگشت به سمت خودمون برگشته . #کنکاش

#مخاطب خاص
.
.
.

متاسفانه ماها فقط عادت کردیم با انگشت به سمت یکی اشاره کنیم ولی یادمون میره سه تا انگشت به سمت خودمون برگشته .
 #عاشقانه #حس عجیب #من_تو_با هم بودن #یه حس خوب #کاش من #کاش تو #مخاطب خاص ؟؟؟؟؟؟؟ . . #به_ علامت_ ...
Media Removed
#عاشقانه #حس عجیب #من_تو_با هم بودن #یه حس خوب #کاش من #کاش تو #مخاطب خاص ؟؟؟؟؟؟؟ . . #به_ علامت_ سوال_ دقت_ کنید_ رو_ هوا_فکر_نکنید_ لطفا # .. . هر شب به ذهن خسته من میکنی خطور بانـــــــــــــو، شبیه خودت؛ ساده - پر غرور من خواب دیده ام که شبی با ستاره ها از کوچـــــــه های شهر دلم ... #عاشقانه
#حس عجیب
#من_تو_با هم بودن
#یه حس خوب
#کاش من #کاش تو
#مخاطب خاص ؟؟؟؟؟؟؟ .
.
#به_ علامت_ سوال_ دقت_ کنید_ رو_ هوا_فکر_نکنید_ لطفا #
..
.
هر شب به ذهن خسته من میکنی خطور
بانـــــــــــــو، شبیه خودت؛ ساده - پر غرور

من خواب دیده ام که شبی با ستاره ها
از کوچـــــــه های شهر دلم میکنی عبور

یا خواب من مثال معجزه تعبیر میشود
یا اینکه آرزوی تو را میبرم به گــــــــــور

بی تو، خراب، گنگ، زمینگیر میشوم
مانند شعرهای خودم؛ شکل بوف کور

کِی میشود میان کوچه... نه، صبر کن، نیا
میترسم از حسادت این چشـم های شور

تقدیر من طلسم تو بود و عذاب و شعر
از چشــــم های شرجیت اما بلا یه دور
Read more
خبری هست که بی روی تو آرامم نیست ...... # #دلم_اسمون_مى_خواد.... #شعر_گویای_احوالمونه_شدید #بیستون ...
Media Removed
خبری هست که بی روی تو آرامم نیست ...... # #دلم_اسمون_مى_خواد.... #شعر_گویای_احوالمونه_شدید #بیستون یار من انجاست حواست باشد اونشان کرده ی اینجاست حواست باشد یار من موی سرش قیمت صد #فرهاد است قصه اش قصه ی لیلاست.حواست باشد حرف یک #عشق_قدیمی است که بر عکس شده درد من درد #ذلیخا ست حواست ... خبری هست که بی روی تو آرامم نیست ...... # #دلم_اسمون_مى_خواد.... #شعر_گویای_احوالمونه_شدید

#بیستون یار من انجاست حواست باشد
اونشان کرده ی اینجاست حواست باشد

یار من موی سرش قیمت صد #فرهاد است
قصه اش قصه ی لیلاست.حواست باشد

حرف یک #عشق_قدیمی است که بر عکس شده
درد من درد #ذلیخا ست حواست باشد

انچه.فرهاد نوشته است.به روی تن.تو
شرح یک روز #غم ماست حواست باشد

همه دلخوشی و زندگی ام بودن اوست
#برود_آخر_دنیاست_حواست_باشد

نگذاری احدی تیشه به رویش بزند
شیشه عمر من آنجاست حواست باشد...
#هرجای_دنیایی_دلم_اونجاست
#خدایا_شهادت_میخوام_از_نوع_گمنامیش
#هوای_شهادت_به_سر_افتاد_دوباره
#شهید_محمودرضا_بیضائی
#شهید_علی_امرایی
#شهید_رسول_خلیلی
#شهید_حجت_الله_رحیمی
#شهید_محمد_حسین_مرادی
#شهید_حامد_جوانی
#مدافعان_حرم_حضرت_زینب
#مدافع_حرم_بودنم_آرزوست
#کلنا_فداک_یا_زینب
#کلنا_عباسک_یا_زینب
Read more
 #انتظار #سخت ميپوشانم دلتنگيم را بابستري ازکلمات، امابازکسي تورا دردلم صدا ميزند.. منتظرم ...
Media Removed
#انتظار #سخت ميپوشانم دلتنگيم را بابستري ازکلمات، امابازکسي تورا دردلم صدا ميزند.. منتظرم نذار #انتظار

#سخت ميپوشانم دلتنگيم را بابستري ازکلمات،

امابازکسي تورا دردلم صدا ميزند.. منتظرم نذار
 #فرق دنیای ما با اونا #دنیای ما :زنده بودن یعنی بمونیمو در پی زندگی عادی باشیم #دنیای اونا:شهادت ...
Media Removed
#فرق دنیای ما با اونا #دنیای ما :زنده بودن یعنی بمونیمو در پی زندگی عادی باشیم #دنیای اونا:شهادت و رسیدن به محبوب چقدر کوچیکه دنیای ما دنیا طلبان #فرق دنیای ما با اونا
#دنیای ما :زنده بودن یعنی بمونیمو در پی زندگی عادی باشیم
#دنیای اونا:شهادت و رسیدن به محبوب
چقدر کوچیکه دنیای ما دنیا طلبان
. . . چهارمین شهید مدافع حرم آمل #شهید_حسین_دارابی امروز در در زادگاه خود به خاک سپرده شد . #کلنا_عباسک_یا_زینب . #دختر_شهید . شهادت ...
Media Removed
. . . چهارمین شهید مدافع حرم آمل #شهید_حسین_دارابی امروز در در زادگاه خود به خاک سپرده شد . #کلنا_عباسک_یا_زینب . #دختر_شهید . شهادت زیبا ترین رکن اسلام است هم هدف والایی که در پس پرده اش نهاده و هم این که چه منفعت هایی که برای شخص ندارد در سرای باقی اما #پدر جان من هنوز کوچک بودم پدر چهره ... .
. .
چهارمین شهید مدافع حرم آمل #شهید_حسین_دارابی امروز در در زادگاه خود به خاک سپرده شد
.
#کلنا_عباسک_یا_زینب
.
#دختر_شهید
.
شهادت زیبا ترین رکن اسلام است
هم هدف والایی که در پس پرده اش نهاده و هم این که چه منفعت هایی که برای شخص ندارد در سرای باقی
اما
#پدر جان من هنوز کوچک بودم
پدر چهره ام را بنگر
شادابیش را بین
پدر دل تنگ توام
شب ها که مادر بر بالینم مینشیدن
تا من را خواب ناز ببرد
من به رویش نمیاورم اما داستان قصه هایش همیشه از مردی آشناست که انقدر پاک بود
که خداوند اورا برد پیش خودش
#پدر جان
به از اینجا به بعد داستان که میرسد
من خودم را میزنم به خواب
چون نمیخواهم مادر ادامه اش را تعریف کند
و چشمانش پر از حسرت و اشک شود
من هر شب میشنوم که بر روی سجاده مینشیند و با تو صحبت میکند
پدر مادر مطمن است تو پیشش هستی
همین جا..
در خانه ..
کنار ما ..
اما دیگر فقط قصه نمیگویی برای دختر کوچکت فقط همین.. تو با مایی
مادر میگوید:
#سنا جان خدا گفته شهدا عند ربهم یرزقون اند پس پدرت پیش ماست دخترم
او تا همیشه تکیه گاه گرم خانواده است
تا همیشه..
.
.
.
#فدک_آمل
#شهدا_شرمنده_ایم
#کلنا_عباسک_یا_زینب
#شهید_مدافع_حرم
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج
Read more