Ahmetmaranki Instagram Photos and Videos

Loading...


ahmetmaranki Ahmet Maranki @ahmetmaranki mentions
Followers: 109,704
Following: 0
Total Comments: 0
Total Likes: 0

milli ve yerli lafla değil icraatla önce devletin kurumları TRT -THY uysun! Tr tede en çok yayınlanan ...
Media Removed
milli ve yerli lafla değil icraatla önce devletin kurumları TRT -THY uysun! Tr tede en çok yayınlanan gazlı içecek-kola ve yabancı menşeli gıdaların reklamı yapılırken şimdi de Türk Hava Yolları’nın yeni üniformalarını İtalyan Ettore Bilotto tasarlamış, fotoğraf çekimleri ise ... milli ve yerli lafla değil icraatla önce devletin kurumları TRT -THY uysun!
Tr tede en çok yayınlanan gazlı içecek-kola ve yabancı menşeli gıdaların reklamı yapılırken şimdi de
Türk Hava Yolları’nın yeni üniformalarını İtalyan Ettore Bilotto tasarlamış, fotoğraf çekimleri ise İngiliz fotoğrafçı Miles Aldridge gerçekleştirmiş. Demek ki, yerli ve milli hava yollarımız bizde bunu tasarlayacak modacı ve çekebilecek fotoğrafçı yok diyor. Sonra da tekstilde sanat ve kültürde markalaşmaktan filan bahsediyoruz. Yazık. Oysa THY bu konuda yerli yeteneklerimizin başarısına ve tanınmasına ön ayak olabilirdi. Her yer de ve her zaman aynı hastalığımız devam ediyor. Konuştuklarımız başka, yaptıklarımız bambaşka.
Bu millet artık ümidini kaybediyor etkili ve yetkililere duyurulur!
Ayrıca hava yolu reklamlarında da yabancı futbolculara yaptırmaları da cabası!!
Deveye sormuşlar neden boynun eğri demişki nerem doğru ki...!
Read more
Loading...
İstanbul Sarayburnunda balıkçılarla beraberdik lüfer için olta atan balıkçılarımıza rastgele diyoruz!İstanbul bugün sakin kuvvetli bir yağış oldu hava rahatladı güzel günler bizlerle olsun hicri yeni yılımız da mübarek olsun Türk İslam dünyasında barışa ve hayırlara vesile olsun ... İstanbul Sarayburnunda balıkçılarla beraberdik lüfer için olta atan balıkçılarımıza rastgele diyoruz!İstanbul bugün sakin kuvvetli bir yağış oldu hava rahatladı güzel günler bizlerle olsun hicri yeni yılımız da mübarek olsun Türk İslam dünyasında barışa ve hayırlara vesile olsun âmin
Read more
12 Eylül 1980! Miladi yıl 2018! Hicri milli yıl 1440!
Media Removed
12 Eylül 1980! Miladi yıl 2018! Hicri milli yıl 1440! 12 Eylül 1980! Miladi yıl 2018! Hicri milli yıl 1440!
Özbekistan makan müzik festivali TRT avazdan canlı olarak yayınlanıyor mutlaka ata topraklarına Taşkent’teki sultan Timur Meydanı’na törenin yapıldığı alana, Buhara Semerkant Hive Ve Harezm bölgesine mutlaka ziyaret ediniz! bizim de büyük atalarımızın Süleyman Şah’ın ertuğrul ... Özbekistan makan müzik festivali TRT avazdan canlı olarak yayınlanıyor mutlaka ata topraklarına Taşkent’teki sultan Timur Meydanı’na törenin yapıldığı alana, Buhara Semerkant Hive Ve Harezm bölgesine mutlaka ziyaret ediniz!
bizim de büyük atalarımızın Süleyman Şah’ın ertuğrul gazilerin atalarından geldiği Özbekistan Kazakistan ve Kırgızistan bölgesinde yer alan Fergana vadisi’ne mutlaka ziyaret ediniz!
Göreceksiniz ki bizler aynı insanlarız!
Yıllardır uydurulan Özbek, türkmen, Kırgız, kaza, azer, Karakalpak... Bütün bunların Oğuzların bir boyu olduğunu ve aynı soydan geldiğimizi göreceksiniz!
Rabbim inşallah bir gün Türk İslam Birliği’nin kuruluşuna görmeyi bizlere nasip etsin de Vazifedar ve muzaffer eylesin âmin
Read more
Kozmik Yasam Merkezi’nin mutlu günü! Kurumumuz elemanlarından Ahmet Maranki ve Elmas Maranki ...
Media Removed
Kozmik Yasam Merkezi’nin mutlu günü! Kurumumuz elemanlarından Ahmet Maranki ve Elmas Maranki hocamızın asistanları Şule Çapraz’la Sefa Köse hayatlarını birleştirdi. Mehmet Akif Ersoy Kültür Sarayı’nda 9 Eylül Pazar günü saat 14:30’da kıyılan nikahın şahitliğini Ahmet Maranki ... Kozmik Yasam Merkezi’nin mutlu günü!
Kurumumuz elemanlarından Ahmet Maranki ve Elmas Maranki hocamızın asistanları Şule Çapraz’la Sefa Köse hayatlarını birleştirdi. Mehmet Akif Ersoy Kültür Sarayı’nda 9 Eylül Pazar günü saat 14:30’da kıyılan nikahın şahitliğini Ahmet Maranki hoca yaptı. Nikah memurunun evlilik cüzdanını Ahmet Maranki hocamız salona kısa bir süreliğine hitap etti ve eşlere nasıl sağlıklı çocuklar yetiştireceklerini ve en az üç çocuk sözüyle, bazı sağlıklı yaşam mesajları verdi!
Kozmik Yaşam Merkezi Ahmet/ Elmas Maranki ve Bilge Sağlık Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kübra Maranki olarak eşlere mutluluk diler, aileleri tebrik ederiz.
Read more
İstanbul kozmik yaşam merkezi ndeyiz! misafirlerimiz var...’ hepsinde bitki çaylarımızdan Maranki dibek kahvemizden ikram ediyoruz bugün Erzurumdan gelen yıllardır bizi takip eden Erzurum’da Ali ihsan bitkici Bahçıvanlık yapıyor bu sebeple kendini tabiyatı adamış baktım böyle ... İstanbul kozmik yaşam merkezi ndeyiz! misafirlerimiz var...’ hepsinde bitki çaylarımızdan Maranki dibek kahvemizden ikram ediyoruz bugün Erzurumdan gelen yıllardır bizi takip eden Erzurum’da Ali ihsan bitkici Bahçıvanlık yapıyor bu sebeple kendini tabiyatı adamış baktım böyle sirkeler şeyler sarımsaklar her şey organik helal gıdaları almış yanıma geldi bir baktım biraz kozmik bir şeyler söyledim sen dedim Erzurumda mı geldin? Allah Allah dedi nerden biliyorsun şivemden mi ?dedi bir şeyi atlamış demekki bizim kozmik bakışlarımızı daha tam anlayamamış !sizleri de buraya bekliyoruz sağlıklı yaşamın merkezi İstanbul topkapı eresin Otel’in yanındaki kozmik yaşam merkezine hepinizi bekliyoruz!
Read more
Loading...
MARANKİ ORJİNAL YEŞİM TAŞI BİLEKLİKLER (Bay-Bayan) Hepsi ve daha fazlası www.marankialisveris.com adresimizde ...
Media Removed
MARANKİ ORJİNAL YEŞİM TAŞI BİLEKLİKLER (Bay-Bayan) Hepsi ve daha fazlası www.marankialisveris.com adresimizde ... #stone #preciousstone #değerlitaş #yeşim #mutluluk #sevinç #yaşam #bereket #bolluk #şans #happiness #chance #life #ahmetmaranki #şifalıtaşlar #şifalıtaşlarkitabı MARANKİ ORJİNAL YEŞİM TAŞI BİLEKLİKLER
(Bay-Bayan)
Hepsi ve daha fazlası www.marankialisveris.com
adresimizde ...
#stone #preciousstone #değerlitaş #yeşim #mutluluk #sevinç #yaşam #bereket #bolluk #şans #happiness #chance #life #ahmetmaranki #şifalıtaşlar #şifalıtaşlarkitabı
Kastamonu İnebolu Organik Köy Pazarımız İstanbul Topkapı Kozmik Yalam Merkezimizin Bahçesinde ...
Media Removed
Kastamonu İnebolu Organik Köy Pazarımız İstanbul Topkapı Kozmik Yalam Merkezimizin Bahçesinde Siz Değerli Müdavimlerimiz İçin Bugünde Hizmetinize Açılmıştır. İletişim; 0212 533 01 33 Kastamonu İnebolu Organik Köy Pazarımız İstanbul Topkapı Kozmik Yalam Merkezimizin Bahçesinde Siz Değerli Müdavimlerimiz İçin Bugünde Hizmetinize Açılmıştır. İletişim; 0212 533 01 33
Loading...
Evliyalar şehri Kastamonu’dayız... Ata topraklarındayız... Seyit Ahmet Sünnet-i Efendi, Şeyh Şa’ban Veli Hazretleri, Mehmet Feyzi Efendi, Araştırmacı Hüseyin Eroğlu, Abdülkadir Geylâni Hazretlerinin evlatları, Kastamonu’nun manevi bekçisi 40 direkli caminin Seyit Gazi ... Evliyalar şehri Kastamonu’dayız...
Ata topraklarındayız...
Seyit Ahmet Sünnet-i Efendi, Şeyh Şa’ban Veli Hazretleri, Mehmet Feyzi Efendi, Araştırmacı Hüseyin Eroğlu, Abdülkadir Geylâni Hazretlerinin evlatları, Kastamonu’nun manevi bekçisi 40 direkli caminin Seyit Gazi Paşa hazretlerinin, ölmüşlerimizin ruhları için, Allah rızası için, el fatiha diyoruz.
Read more
Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik arıyoruz!.. Anadolu kıtası büyüklüğündeki taşı gediğine ...
Media Removed
Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik arıyoruz!.. Anadolu kıtası büyüklüğündeki taşı gediğine koyacak bir gençlik diyor ya şair...! “Mübarek” ceddimizden, asil neslimizden bakiye bir gençlik! Okulların açılması arifesinde gençliğimizle ilgili birkaç gerçek vakayı hatırlatmak ... Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik arıyoruz!..
Anadolu kıtası büyüklüğündeki taşı gediğine koyacak bir gençlik diyor ya şair...! “Mübarek” ceddimizden, asil neslimizden bakiye bir gençlik!

Okulların açılması arifesinde gençliğimizle ilgili birkaç gerçek vakayı hatırlatmak istedik!

Milli Eğitim Bakanlığı dikkate alır diye!

Bugünkü gençliğin hali içler acısı!

Din, ahlâk, gelenek, sosyal hayat, ilim ve fen hakikatlerinden uzak, rüzgârın önündeki yaprak gibi, itilen, savrulan, yok olan, sahipsiz canlar…! “Erdemli ol, mesela namahreme bakma ama sigara içebilirsin” diyen kendini alim ulemadan gören şeyhlerin müridleri; “Zeki ol, yüksek puan al ama görmedim, duymadım, işitmedim de işine bak!” Çevrende kısaca “bana ne diyen bir çevre ve aile yapısı ” türevli, doğrularının ekseni ve şakulü kaymış, gerçeklerden uzak yetiştirdiğimiz ve ilim ve bilim yuvalarına emanet edip ilkokulda elimizden kayan, orta öğrenim de tamamen yabancılaşan ve yükseköğretimde ailesine ve inançları ile çatışan bir gençlik!

Bu çarpık gençliğin mesulü anne ve babalardır daha sonra çevresel faktörlerdir!

Mahmut hoca karneleri velilere veriyordu, hatırlarsınız...! Bu çocuklar sizin eseriniz diye!

Bir hadisenin ve ahvalin muhatabı; tüm yetişkinlerin aileden başlayarak eğitim öğretimdeki bütün yöneticilerin, tabii ki devletin başındakilerin çok büyük bir vebalidir, ehemmiyetle hatırlatıyoruz !..
Read more
Karadeniz’de kuvvetli lodos, dalgalar 5 metre! Bu yaşımıza kadar görmediğimiz tabiat hadiseleri meydana geliyor! Kışın güneşli günlerde yağmur ve yağan kar sebebiyle yazın hastalıklar had safaya çıkıyor. Yazınsa yağmurların felakete dönüştüğü anlar yaşıyoruz! Eylül ayının ... Karadeniz’de kuvvetli lodos, dalgalar 5 metre!
Bu yaşımıza kadar görmediğimiz tabiat hadiseleri meydana geliyor!
Kışın güneşli günlerde yağmur ve yağan kar sebebiyle yazın hastalıklar had safaya çıkıyor.
Yazınsa yağmurların felakete dönüştüğü anlar yaşıyoruz!

Eylül ayının başlarında çok şiddetli ve iri taneli sağanak yağmurlar ve dolunun büyük şehirleri dışında bile zuhur etmesi pek çok şeyin garip ve yanlış gittiğinin işaretidir.
Rivâyetlerde yağmurları bile gece yağdırırım taa ki kullarıma ziyan olmasın mantığını dillendiren ulema yağmurların bugün insanları mağdur edecek şekilde yağmasının da izahını yapması lazım...
Şöyle bir titreyip kendimize dönmenin vakti ve zamanı geçmeden düşünelim ve kendimize gelelim diyoruz!
Allah yar ve yardımcımız olsun âmin...
Read more
KALİTELİ YAŞ ALMAK MÜMKÜN!!! 19-26 EKİM TARİHLERİ ARASINDA KOCAELİ THE NESS TERMAL OTELDEYİZ! Bir ...
Media Removed
KALİTELİ YAŞ ALMAK MÜMKÜN!!! 19-26 EKİM TARİHLERİ ARASINDA KOCAELİ THE NESS TERMAL OTELDEYİZ! Bir haftada 7 kilo vermek mümkün mü? Doğru yöntem ve bilinçli bir programla kilo vermek, en önemlisi de sağlıklı kilo vermek ve kurtulduğunuz kiloları geri almamak mümkün diye düşünüyorum. 30 ... KALİTELİ YAŞ ALMAK MÜMKÜN!!! 19-26 EKİM TARİHLERİ ARASINDA KOCAELİ THE NESS TERMAL OTELDEYİZ!

Bir haftada 7 kilo vermek mümkün mü?

Doğru yöntem ve bilinçli bir programla kilo vermek, en önemlisi de sağlıklı kilo vermek ve kurtulduğunuz kiloları geri almamak mümkün diye düşünüyorum.
30 yılı aşkındır ruhsal ve bedensel arınma – detoks programlarını uyguluyor ve her fırsatta herkese de tavsiye ediyorum.
Bu metot yeni bir program veya uygulama değil, geçmişe baktığımızda tarihin bile unutmaya yüz tuttuğu, birçok kişinin okusa bile anlayamayacağı eserleri incelediğimizde, Peygamber efendimizin (s.a.v) yaşamına baktığımızda, Kadim Türk tıbbını ve Çin tıbbını incelediğimizde bu metotların uygulandığını göreceksiniz.
Bizler bu güzel bilgi ve teknikleri geliştirerek günümüze uyarladık. Günlük hayatta daha basit ve kolay hale getirdik.
Neden Ruhsal ve Bedensel Arınma – Detoks programlarına ihtiyaç duyuyoruz?
Çünkü KİRLENİYORUZ !!!
KİRLETİYORUZ !!!
Yediğimiz GDO’lu yiyeceklerden tutunda soluduğumuz azot yüklü havaya, İçtiğimiz sağlıksız sulardan tutunda çevremizdeki radyasyon yüklü cihazlara kadar her şeyden olumsuz etkileniyor, sağlığımızı her geçen gün biraz daha fazla kaybediyoruz. Radyasyon, toksin, ağır metal ve parazit yüklü bedenlerimizi, kirlenmiş, hırslanmış, yorulmuş ruhlarımızı arındırmak için bu ve bunun gibi faydalı ve başarılı programlara ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.
Nedir peki bu metot?
Ruhsal ve Bedensel Arınma – Detoks programı 7 gün süren kişinin evinde dahi kolaylıkla uygulayabileceği bir diyet programıdır. Bu program süresince uygulayıcı kişi hayvansal ürünler tüketmiyor, aşırı tahıllı ürün tüketmiyor, hamur işi ve hazır gıda tüketmiyoruz. Bunların yerine ise temizleyici özelliği olan alkali sebzeler, besleyici meyveler, bol su ve çeşitli bitkisel çaylar tüketiyoruz.
Tüketeceğimiz gıdaları da belli saatler arasında tüketiyoruz. Sizlere önerilen spor hareketlerini de uygularsanız eğer işte size sıkı bir diyet…
Peki şimdi ben soruyorum size bunları yaparak sağlıklı yaşamak mümkün mü?
Bence mümkün !!! Arınmak mümkün “SEN” iste yeter ki …
Bilgi ve rezervasyon için;
www.maranki.com
www.kozmikbedentemizliği.com

0549 533 01 41
Read more
Loading...
MARANKİ OMEGA 3 KAPSÜL 90 Kapsül (Trigliserit Formunda Omega 3) (Microencapsulated Ginger ...
Media Removed
MARANKİ OMEGA 3 KAPSÜL 90 Kapsül (Trigliserit Formunda Omega 3) (Microencapsulated Ginger Extract) Ürün Formatı : Licaps(Oksidasyonı önleyen özel teknoloji) Kapsül Menşei : Balık Jelatini (OceanCaps),Helal ve Kocher sertifikalarına sahip) İçerik : 500 mg Trigliserit Formunda ... MARANKİ OMEGA 3 KAPSÜL
90 Kapsül (Trigliserit Formunda Omega 3)
(Microencapsulated Ginger Extract)
Ürün Formatı : Licaps®(Oksidasyonı önleyen özel teknoloji)
Kapsül Menşei : Balık Jelatini (OceanCaps),Helal ve Kocher sertifikalarına sahip)
İçerik : 500 mg Trigliserit Formunda Omega 3 (33/22 EPA/DHA)
Menşei Ülke : Capsugel® (Fransa)
Üretim Parametreleri : (GMP,ISO9001,ISO22000)
GDO İÇERMEZ : (European Regulation 1830/2003)
Hammaddenin Alerjen İçeriği : (Balık alerjisi olanlar kullanmamalıdır)(European Directive 2000/13)
Ağır Metal : European Regulation 1881/2006 direktifine uygunluğu garanti edilmiştir.
Sertifikalar: Ürünümüzde kullanılan balık yağı Avrupa'nın en güvenilir tedarikçilerinden biri olan DSM firmasından tedarik edilmiştir.Üründe kullanılan balık yağı,balık yağı standardizasyonu konusunda Avrupa'da otorite olarak nitelendirilen IFFO(The Marine Ingredients Organisation) örgütü tarafından denetlenerek sertifikalandırılmıştır.

Detaylı bilgi ve sipariş için 0212 533 01 33'ü arayabilirsiniz.
www.marankialisveris.com
Read more
MARANKİ Himalaya Kristal Tuz Lambaları (KAYDIRMALI GÖRSEL) 84 mineral ile toza ve akarlara ...
Media Removed
MARANKİ Himalaya Kristal Tuz Lambaları (KAYDIRMALI GÖRSEL) 84 mineral ile toza ve akarlara düşman... Detaylı bilgi ve sipariş için 0212 533 01 33'ü arayabilirsiniz. www.marankialisveris.com #himalaya #himalayatuzu #himalayatuzlambası #himalayansaltlamp #himalayansalt ... MARANKİ Himalaya Kristal Tuz Lambaları
(KAYDIRMALI GÖRSEL)

84 mineral ile toza ve akarlara düşman...
Detaylı bilgi ve sipariş için 0212 533 01 33'ü arayabilirsiniz.
www.marankialisveris.com

#himalaya #himalayatuzu #himalayatuzlambası #himalayansaltlamp #himalayansalt #salt #maranki #instagram #facebook
Read more
MARANKİ Kapsül besin destek ürünlerimizin kapsülleri helal sertifikalıdır. Bitki ve balık ...
Media Removed
MARANKİ Kapsül besin destek ürünlerimizin kapsülleri helal sertifikalıdır. Bitki ve balık jelatinlerinden elde edilmektedir. Kolay çözünürler... Sentetik kalıntı bırakmazlar. Helal ve sağlıklıdırlar. #helalkapsül #halal #halalcapsule #capsule #vegetariancapsule ... MARANKİ
Kapsül besin destek ürünlerimizin kapsülleri helal sertifikalıdır.
Bitki ve balık jelatinlerinden elde edilmektedir.
Kolay çözünürler...
Sentetik kalıntı bırakmazlar.
Helal ve sağlıklıdırlar.
#helalkapsül #halal #halalcapsule #capsule #vegetariancapsule #ahmetmaranki #maranki #vegetarischekapsel #kapsel #deutschland #austria #maranki #turkey #sağlık #kaliteliyaşam #doğalyaşam #vegan #superfood
Read more
Loading...
Ata topraklarımız Kastamonu inebolu esenyurt Demirci mahallesi nde büyük dedelerimizin ,Ve ailelerinin kabirlerini ziyaret ettik çocukluk hatıralarımızı canlandırdık sizlerde memleketimizde ata baba topraklarımıza giderek onlara birer fatiha okuyun... Hocam derdi ki: evladım ... Ata topraklarımız Kastamonu inebolu esenyurt Demirci mahallesi nde büyük dedelerimizin ,Ve ailelerinin kabirlerini ziyaret ettik çocukluk hatıralarımızı canlandırdık sizlerde memleketimizde ata baba topraklarımıza giderek onlara birer fatiha okuyun... Hocam derdi ki: evladım bir sıkıntı hissettiğimiz veya kendinizi rahatsız hissettiğiniz veya çözümsüz bir hastalığa yakalandığımız zaman bu sıkıntılarınızı gidermek için Anata topraklarını ziyaret edeyim doğdunuz topraklara girdiniz oranın havasından suyundan içiniz rahat bir nefes alınız her şeyin şifası burdadır hatıralarınızı canlandırın güzel şeyleri hatırlayın!
Ben yüzlerce danışanıma bu teklifi yaptım da pek çok kemoterapiden, ilaçlardan, tedavilerden beraber olduğunda çok büyük destek olduğunu söylemişlerdir. Hakikaten hatıralar insanları gençleştiriyor..!
Sizler buralara giderken mutlaka çocuklarınız yanınızda getiriniz okuduğunuz fatihaları gören çocuklarını sizlerede bir gün fatiha okuyacakları aklına beyin kodlarının bloklarında yer edecektir yoksa bir gün kabirlerinz kaybolmuş arkanızdan fatiha okuyacak bir duruma düşebilirsiniz... Biz her gün beş vakit namazımız da çevremizdeki büyük hata baba dede ve yakın akrabalarımızın ruhlarına bütün şehitlerin ruhlarına bölgenin alem ULEMASININ ruhlarına fatihalar okuyoruz bugün de bu Toprakları bize vatan olarak bırakan şehitlerimize ailelerimizden ahirete intikal eden ölmüşlerimize rahmet diyoruz ruhlarına fatiha diyoruz... Bismillahirrahmanirrahim! Elhamdulillahirabbilalemin.....Amin
Read more
Memur Mustafa ve eşeği kadar tarihe iz bırakabilmek...!
Media Removed
Memur Mustafa ve eşeği kadar tarihe iz bırakabilmek...! Memur Mustafa ve eşeği kadar tarihe iz bırakabilmek...!
Her ayın bir haftası Kastamonu dayız! Söz verdiğimiz gibi her ayın ilk cumartesi günü İstanbul’daki ...
Media Removed
Her ayın bir haftası Kastamonu dayız! Söz verdiğimiz gibi her ayın ilk cumartesi günü İstanbul’daki enerji Cekap görüntülememiz, parazit, alerji, vitamin, mineral, radyasyon, aura, şakra, organların arasındaki enerji uyumlu gibi pek çok konuda görüntülemelerin yapıldığı makinalarımızla ... Her ayın bir haftası Kastamonu dayız! Söz verdiğimiz gibi her ayın ilk cumartesi günü İstanbul’daki enerji Cekap görüntülememiz, parazit, alerji, vitamin, mineral, radyasyon, aura, şakra, organların arasındaki enerji uyumlu gibi pek çok konuda görüntülemelerin yapıldığı makinalarımızla Kastamonu nasrullah meydanı ndaki Frenk Şah yaşam merkezi nde sizlerle buluşuyoruz bu haftaki misafirlerimiz Antalya’danÇiğdem ve şadan kardeşimizin kozmik bebekleri el öpmeye geldiler üç yaşına girdi yiğiti kontrol ettik maşallahı var tebrikler diliyoruz aileye... Samsun’dan müdavimlerimiz Çorumdan ziyaretçilerimiz ve daha pekçok yerden gelerek bizleri ziyaret ettiler mutlu ve huzurlu ve sağlıklarına kavuşmuş olarak ayrıldılar... Sizleri de her ayın ilk haftası Kastamonu nasrullah meydanı ndaki Frenk Şah yaşam merkezi ne, İstanbul topkapı eresin Otel’in yanındaki kozmik yaşam merkezine, Üsküdar doğancılardaki Üsküdar kozmik yaşam merkezimize bir Maranki Osmanlı dibek kahvesi ve helal belgeli Gimdes sertifikalı lokumlarımızdan ikram etmeye davet ediyoruz!
Ayrıca her cumartesi günü türkiye’nin belli bölgelerinde yetiştirdiğimiz organik sertifikalı pazar ürünlerimizle hizmetinizdeyiz... İrtibat için 0 212 533 01 33-0549 533 01 30-41’den bilgi alabilirsiniz
Read more
Loading...
Akşam yemeğimiz denizden tutulmuş balık Maranki domatesi soğanı ve arkasından tabii ki tabi organik helvamız afiyet olsun Akşam yemeğimiz denizden tutulmuş balık Maranki domatesi soğanı ve arkasından tabii ki tabi organik helvamız afiyet olsun
İnebolu sahilindeyiz evimizin önünde dostlarımızla çapari attık ve balıklarımızı tuttuk ancak istavrit vardı palamutu açıkta var 1-2 çinekopımız çıktı.Ya da kızartmayın diyoruzz gara yapalım ve yiyelim diyoruz tabii ki yanına soğanı unutmayın tabi salatalık ve domatesimiz olursa ... İnebolu sahilindeyiz evimizin önünde dostlarımızla çapari attık ve balıklarımızı tuttuk ancak istavrit vardı palamutu açıkta var 1-2 çinekopımız çıktı.Ya da kızartmayın diyoruzz gara yapalım ve yiyelim diyoruz tabii ki yanına soğanı unutmayın tabi salatalık ve domatesimiz olursa sağlıklı yaşama bir adım atmış olursunuz Allah helal daire de kazanmayı ve sarf etmeyi hepimize nasip eylesin âmin
Read more
Karadeniz sahillerinde suyun tuzlu olması sebebiyle en yoğun iOS bulunan bölgelerin başında geliyor inebolu şayet az bir vaktiniz varsa deniz kenarına gidin ve dalgaların önünde 1 saat kadar nefes tekniğini uygulayın tiroitlerinizden stresinizi bağışıklık sisteminizin güçlenmesine ... Karadeniz sahillerinde suyun tuzlu olması sebebiyle en yoğun iOS bulunan bölgelerin başında geliyor inebolu şayet az bir vaktiniz varsa deniz kenarına gidin ve dalgaların önünde 1 saat kadar nefes tekniğini uygulayın tiroitlerinizden stresinizi bağışıklık sisteminizin güçlenmesine kadar pek çok katkıları olacaktır!
Tabi iyot sadece kaya tuzunda ve deniz dalgalarında okyanus Köpekleri’nde, bir de ceviz ağacının perde kabuğunda yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Tiroit sıkıntısı olanlar doktorlar tarafından teşhis konulanlar T3-T4 Değerleri bozuk olanlar !D Vitamini ve kalsiyum eksikliği olanlar lityum eksikliğisebebiyle depresyona girenlerşöyle bir deniz kenarında 1 saat yürüsünler tabii ki temiz bir deniz kenarı yanında arabaların geçmediği!
Hocam derdi mavi boğaz çakrasının rengidir gökyüzü ve deniz bunun şifa kaynağıdır ya Şafii ya Allah diyerek enerjiyi içimize çekelim ve lazım yere gönderelim şifa olsun
Read more
Bir zamanlar biz Türklere kız vermeyiz diyen değerli hayat yoldaşımın yakınları allah rahmet ...
Media Removed
Bir zamanlar biz Türklere kız vermeyiz diyen değerli hayat yoldaşımın yakınları allah rahmet eylesin onu hayata getiren annesi yıllarca yanımızda bize hayatımıza destek olmuş çocuklarımızın büyümesinde yetişmesinde örf adet ananelerinin İslami boyutta derece kazanmasına vesile ... Bir zamanlar biz Türklere kız vermeyiz diyen değerli hayat yoldaşımın yakınları allah rahmet eylesin onu hayata getiren annesi yıllarca yanımızda bize hayatımıza destek olmuş çocuklarımızın büyümesinde yetişmesinde örf adet ananelerinin İslami boyutta derece kazanmasına vesile olmuş tur. Çok güzel insandı allah rahmet eylesin!Türkiye’de Kafkasya dan gelen bütün Türk boylarının asıllarını muhafaza ederek kültürlerini yaşatmalarını temenni ederdim !onların davası da bizim davamız da aynıydı siz biz yoktuk ama sizi bizi çıkaranlar tamamen bir oyun içindeydiler. 1993 lu yıllarda Kafkaslarda dağıstan bölgesinde hayat yoldaşımın ailesini bulma noktasında diplomatik statüde çalışmalar yaparken çok acı bir gerçekle karşılaştım! sınırları 5 km olmayan köyler bile birbirine düşman edilmiş ve hepsi de ayrı milletlerden olduğuna inandırılmış 100 yıllık bir psikolojik tahribat kültürü asimilasyonu sonu 72 millete bölünmüşlerdir! evet masa başında kafkas tarihi yazanlar maalesef Kafkasya’ya pek çoğu ihanet etmişlerdir! son olarak Azerbaycan’daki diplomatik görevimde Kafkas kahramanlarından dudayev in bana göre vekili konumundaki Seyit İbrahimov u çok zor şartlarda devrin iki milliyetçi Bakanı abdulhaluk çay ve saadettin tantanm gayretleriyle İstanbuldaki Fenerbahçe kampına getirmiş tamamen hepsi okumuş ve tahsilli olan bu kardeşlerimiz türkiye’deki iç ve dış Hainlerin etkisiyle bugün Fransa’da yaşamaya mahkum edilmişlerdir! Kafkasya’da oyun bitmedi !aynı oyunlar Ortadoğu’daVe dünyanın pekçok yerinde halen böl parçala yut mantığı ile devam etmektedir Rabbim Allah yolunda mücadele veren bütün mücahitlerin yar ve yardımcısı olsun Çerkez ethem lerinde Çerkez hasanların da ruhları şad olsun! SİZ OSMANLI'NIN GÖLGESİNDE BÜYÜYEN YİĞİTLERİ, GÖLGESİNİN PEŞİNDE KOŞAN İTLERDEN KORKARMI SANDINIZ.. DİYEREK İDAM SEHPASINA ÇIKAN YİĞİTLERİN ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN..AMİN
Read more
Vira bismillah...... Av Yasağı sonra erdi ve balıkçılarımız Karadeniz’de ağlarını attılar!Balık bol deniliyor başta palamut hamsi çinekop inşallah bol bol bir balık sezonu geçireceğiz inşallah hayırlara vesile olsun diyoruz bereket olsun diyoruz yanlış balıkçılıkdan Ve avlanmadan ... Vira bismillah...... Av Yasağı sonra erdi ve balıkçılarımız Karadeniz’de ağlarını attılar!Balık bol deniliyor başta palamut hamsi çinekop inşallah bol bol bir balık sezonu geçireceğiz inşallah hayırlara vesile olsun diyoruz bereket olsun diyoruz yanlış balıkçılıkdan Ve avlanmadan dolayı balıkneslinikurutur olduk! geçen sene bunun acısını çektik ve yaklaşık 400 milyon dolarlık balık ve balık ürünleri ithal etmek zorunluluğu döviz vererek hasıl oldu!
kesinlikle üç tarafı denizlerle çevrili olan güzel Türkiyemizin balıkçılık bakanlığı demek istemiyorum ama bir etkili ve yetkilisinin bulunması lazım ve teşvik lazım.. Sağlıklı yiyecek balık ve balık ürünlerdir. Hayvan büyük ve küçükbaş hayvan etinin 50 tl çıktığı Günümüzde balığın 10-15 TL’den güvenilir gıda olarak yenmesi teşvik edilmelidir! bu neslimizin ve insanlığın ve türkiye’nin kurtuluşuna bir katkıdır bu işlerden sorumlu Nazırlar uzaktan bakanlar bakanlara demek istemiyorum artık bir kaygı duyup yeni türkiye’de bunun yolunu açsınlar diye balıkçılarımızdan çok büyük ricalar vardır!
Mevsim balıklarını yiyiniz palamut lüfer çinekop tekir barbunya hamsi istavrit zargan tavsiye edeceğimiz balıklardır bunun dışındaki çiftlik balıkları statüsünde olan çipura, levrek ve dip balıklarını yememeye çalışın bilhassa kalkan balığı dil balığı midye tamamen radyoaktif yüklü ve Karadeniz’de tarlalara ekilen ve atılan nitrat kimyasal gübreleri yağmur la birlikle denizlere sürüklenmişDenizler şuan iki Asit PH civarında insanları hastalandırır bir konumda bulunmaktadır! son sel felaketi de o bölgeleri bir kere daha temizlenmiş Karadeniz halkına bir kere daha aklını başına al demiştir diye düşünenlerdenim.? Allah adaletlidir zülüm yapmaz kullar kendine zülüm yapar her şeye böyle bakmak lazım!
tabi komşuda yapılan ilaçlama ve kimyasal gübrelemeler yan komşulara ayni zarar vermekte yağmur la birlikte bu zehirler ağır metal noktasında toprağa inerek içecek sularımıza ve denizlerimizde karışmaktadır Karadeniz’de ve inebolumuzda denize giripte hastalanmayan kimse yoktur denilebilir her gün hastanelerde zehirlenmeler kusmalar ishal vakaları kanalizasyonlar direk olarak denize verilmektedir devlet ve belediyeler ciddi tedbir almalı
Read more
Evliyalar şehri Kastamonu dayız bölgemizin Ma’nevi fatihlerini ziyaret etmeden bölgeye girmemeyi tavsiye ediyoruz! onların izinlerini Almak da büyük fayda var! ruhaniyetleri her an teysirli olanları vardır Seyit Ahmet sünneti abdulkadir abdulfettah efendi şey Şa’ban veli Mehmet ... Evliyalar şehri Kastamonu dayız bölgemizin Ma’nevi fatihlerini ziyaret etmeden bölgeye girmemeyi tavsiye ediyoruz! onların izinlerini Almak da büyük fayda var! ruhaniyetleri her an teysirli olanları vardır Seyit Ahmet sünneti abdulkadir abdulfettah efendi şey Şa’ban veli Mehmet feyzi efendi Hüseyin eroğlu hoca bir daha pek çok evli allahım ya kastamonudan Atabey gazi nin ruha niyeti için Ölmüşlerimizin de ruhları için Allah rızası için el fatiha
Read more
Bir Cumartesi Klasiği... Her Cumartesi Olduğu Gibi Bu Cumarteside Kastamonu İnebolu Organik ...
Media Removed
Bir Cumartesi Klasiği... Her Cumartesi Olduğu Gibi Bu Cumarteside Kastamonu İnebolu Organik Köy Pazarı İstanbul Topkapıda Bulunan Kozmik Yaşam Merkezi Bahçesinde Siz Müdavimlerimizin Hizmetine Sunulmuştur. Tüm Müdavimlerimiz Davetlidir. Bilgi İçin; 0212 533 01 33 Bir Cumartesi Klasiği... Her Cumartesi Olduğu Gibi Bu Cumarteside Kastamonu İnebolu Organik Köy Pazarı İstanbul Topkapıda Bulunan Kozmik Yaşam Merkezi Bahçesinde Siz Müdavimlerimizin Hizmetine Sunulmuştur. Tüm Müdavimlerimiz Davetlidir. Bilgi İçin; 0212 533 01 33
30 Ağustos 2018 resmin üst tarafı biraz edepli olmuş daha edepsizlikler var! 30 Ağustos 1922 Buda ...
Media Removed
30 Ağustos 2018 resmin üst tarafı biraz edepli olmuş daha edepsizlikler var! 30 Ağustos 1922 Buda resmin alt tarafı...! 30 Ağustos 2018 zafer bayramı diye kutlamalar yapıyoruz acaba Zafer mi yaşıyoruz hezimet mi yaşıyoruz bu konuyla ilgili olarak cuma günü yeni akit gazetesi nde ki ... 30 Ağustos 2018 resmin üst tarafı biraz edepli olmuş daha edepsizlikler var!
30 Ağustos 1922 Buda resmin alt tarafı...!
30 Ağustos 2018 zafer bayramı diye kutlamalar yapıyoruz acaba Zafer mi yaşıyoruz hezimet mi yaşıyoruz bu konuyla ilgili olarak cuma günü yeni akit gazetesi nde ki köşemde teferruatlı bir yazı yazdım gazi mustafa Kemal’in gözüm Dumlupınar’da kulağım ineboluda diyip inebolu şerife bacılarım hamamcı kadıların silahlarıyla Anadolunun kurtuluşuna vesile olan memleketimizin hali ortaya koymak istedim!
Çok acı günler yaşıyoruz her gün şehit cenazelerinin bulunduğu ülkemizde belediyelerin festivaller adı altında çılgınca ve ahlaksızca ve devlet düşmanlığı yaparcasına kadın oynatmaları şarkı Türkiye eğlence düzenlemeleri şehitlerimizin ailelerinin yüreklerini acıtıyordur herhalde bunlar Rabbimize şikayet ediyoruz çünkü bunları destekleyenler var ki bunlar bu işleri yapabiliyorlar halkımız layık olduğu şekilde idare olmuyor demekki!
Bir gün Çanakkale’ye konferans vermek üzere davet edilmiştik konferans sonunda Çanakkale sahilinde bir gezinti yapalım dedik bu söylediklerimin hepsi gerçektir yaşanmıştır ve canlı yayında da görüntülerini sitemde paylaşmıştım yaklaşık 300.000 kişinin şehit verildi memleket evlatlarının yerin altında yattığı Çanakkale’de yerin üstünde elinde bizim çocuklarımız gençlerimiz kılık kıyafetleri için yorum yapmak istemiyorum İngiliz’in almanın Fransızın kıyafetinden farksız daha edepsiz ve ellerinde biraBen şarap şişeleriyle naraları atarak sahilde sarmaşdolaş dolaşmaları namaz kılmak için size bir tane caminin daha bulunmadığı yüzlerce meyhanenin yanyana sıralandığı bir Çanakkale ve bu topraklar için şehit olan insanlar yerin altındakiler ve üstündekiler işte bu resim aynen Çanakkaleyi Dumlupınarı Kütahya İzmir’i anadoluyu bir manada anlatıyor Rabbim aklımızı başımıza alıp Allah’a kul habibine Ümmet olup onun emir ve yasakları dairesinde hareket etmeyi tarihimize kültürümüze örf adet annelerimize sahip çıkmamızı Bizlere ve evlatlarımıza nasip eylesin âmin
Read more
EY İnsanoğlu; BAKIP DA İBRET AL, YERE DÜŞEN YAPRAĞA.. O DA BİR ZAMANLAR, YÜKSEKTEN BAKARDI TOPRAĞA..! Çınar ...
Media Removed
EY İnsanoğlu; BAKIP DA İBRET AL, YERE DÜŞEN YAPRAĞA.. O DA BİR ZAMANLAR, YÜKSEKTEN BAKARDI TOPRAĞA..! Çınar ağacının yaprağı sanki bize bir ders veriyor gibi Rabbim ders alanlardan eylesin. Allaha kul habibine Ümmet insanlara faydalı işler gören ahrette bizi kurtaracak bir eser ... EY İnsanoğlu;
BAKIP DA İBRET AL, YERE DÜŞEN YAPRAĞA..
O DA BİR ZAMANLAR, YÜKSEKTEN BAKARDI TOPRAĞA..!
Çınar ağacının yaprağı sanki bize bir ders veriyor gibi Rabbim ders alanlardan eylesin. Allaha kul habibine Ümmet insanlara faydalı işler gören ahrette bizi kurtaracak bir eser bırakabilen haksızlık karşısında susmayan kullarından eylesin. Amin
Read more
Temizlik imanın yarısıdır diyen bir dinin mensupları olarak yaptığımız karadeniz turunda ve memleketimde ineboluda Çamlıca köyünün manastır Geriş tepesinde bir çöplükle karşılaştık ! Çöplükte kadın bağı bezlerinden tutun da çok inceleme yaptığınızda uyuşturucu iğnelerinden, ... Temizlik imanın yarısıdır diyen bir dinin mensupları olarak yaptığımız karadeniz turunda ve memleketimde ineboluda Çamlıca köyünün manastır Geriş tepesinde bir çöplükle karşılaştık !
Çöplükte kadın bağı bezlerinden tutun da çok inceleme yaptığınızda uyuşturucu iğnelerinden, uyuşturucu hap kutularına kadar bira şişelerinden yemek artıklarını kadar tabiyatı kirleten plastik torba ve petlerden çok daha fazlasını görmek mümkün! Bu insanlar ne zaman hakiki dini islami yaşayacaklar. Köpeklerin, kedilerin bile dışkılarını elleri ayakları ile kapattığı düşünülürse bu insanların yedikleri artıkları meydanlara bırakması herhalde insanlık dışı bir olaydır. Ahirette Allah’ın karşısına insan olarak çıkabilme cesaretini bulabilecekler midir ? Kaldı ki buralarda ahlaka mugayir işlerin görülmesi haram olan içki şişelerinin içilerek ortalığa atılmasıda bir fasıklık alametidir!
Ben insanlarımızı bir kere daha insan olmaya ve insanlığın gereği temizlik imanın yarısıdır hükmüne uymaya hem ruhsal temizlik hem bedensel hem çevresel temizliğe davet ediyorum. Bu ilçenin başta kaymakamı, belediyesini ve yetkililerini göreve davet ediyorum!
Sümele manastırından bölge insanı yüzlerce turist çekerek halkın geçimine katkı yaparken esnafının yüzünü güldürürken Sümele manastırının bağlı olduğu inebolu Çamlıca köyü sınırlarında ki Geriş tepesi’ndeki meryem ana manastırının hali yürekler ve işler acısıdır. Başta Turizm Bakanımıza, İl'in valisine, kaymakamına, belediye başkanına, muhtarlığına tabii ki bu mesuliyetsizliği yaşayan insanlarımıza bir daha böyle işler yapmamaları noktasında uyumak istiyorum!
Read more
Ne oldum dememeli ne olacağım demeli derlerdi büyükler... Cork Allah’tan korkmayandan bu tabii ...
Media Removed
Ne oldum dememeli ne olacağım demeli derlerdi büyükler... Cork Allah’tan korkmayandan bu tabii ki Müslümanlar için bir söz Allah’ı tanımayanların halini görüyorsunuz öküz öldü ortaklık bozuldu derlerdi büyüklerimiz... Vefa artık İstanbul’da bir Semt adı olarak kalmış aile içi iletişim ... Ne oldum dememeli ne olacağım demeli derlerdi büyükler... Cork Allah’tan korkmayandan bu tabii ki Müslümanlar için bir söz Allah’ı tanımayanların halini görüyorsunuz öküz öldü ortaklık bozuldu derlerdi büyüklerimiz... Vefa artık İstanbul’da bir Semt adı olarak kalmış aile içi iletişim tamamen ortadan kalkmış çocuklar anne babalarına kardeşler birbiriyle akrabalarDinin emirlerine rağmen birbirinden çok uzak bir dünyada yaşıyorlar... Sebep mi Allah’ı onun emirlerini peygamber SAVın sünnetini yaşamamaktan Rabbim bizlere Allaha kul habibine Ümmet olup ahrette bizleri kurtaracak bir eser bırakarak ebedi saadeti kazananlardan eylesin amin diyenlerin duası kabul olsun âmin
Read more
“Nasıl olursanız, öyle idare edilirsiniz.”
Media Removed
“Nasıl olursanız, öyle idare edilirsiniz.” “Nasıl olursanız, öyle idare edilirsiniz.”
Ben cellatlarından daha uzun yaşayacağım-Ömer muhtar... Vatan millet bayrak devlet ve mukaddesat ...
Media Removed
Ben cellatlarından daha uzun yaşayacağım-Ömer muhtar... Vatan millet bayrak devlet ve mukaddesat uğruna mücadele edenler daima müdavimleri ve devamcıları tarafından günümüze kadar yaşatılmış bundan sonrada yaşatılmaya devam edecektir... Onun dışındakiler ahirette kendilerini ... Ben cellatlarından daha uzun yaşayacağım-Ömer muhtar... Vatan millet bayrak devlet ve mukaddesat uğruna mücadele edenler daima müdavimleri ve devamcıları tarafından günümüze kadar yaşatılmış bundan sonrada yaşatılmaya devam edecektir... Onun dışındakiler ahirette kendilerini kurtaracak bir eser bırakmayanlar kabirlerin de isimsiz yakınları hatta evlatları tarafından unutulmuş kara toprakta izleri dahi belli olmadan kıyamet günü-mizan günü hesap vereceği günü bekleyeceklerdir... !
Rabbim bizleri Ömer muhtar gibi tarihte iz bırakan fiiliyatıyla duruşuyla kahramanlığıyla güzel işler yapan kullarından ;Allaha kul habibine Ümmet olan ahirette bizi kurtaracak bir eser bırakanlardan eylesin haksızlık karşısında susmayanlardan olduk olmaya da devam edenlerden eylesin âmin!
Bugünkü bütün liderlere, komutanlara mevki makam sahiplerine ithaf olunur... İTALYAN HAKİM, ÖMER MUHTAR’A
İDAM KARARI VERMEDEN ÖNCE SORAR.. İtalyan Devleti’ne karşı savaştınız mı?
Ömer Muhtar: Evet
İnsanları İtalyan Devleti’ne karşı savaşmaya teşvik ettiniz mi?
Ömer Muhtar: Evet
İtalya’ya karşı kaç yıl savaştınız?
Ömer Muhtar: Yaklaşık 20 yıl
Yaptıklarından dolayı pişman mısınız?
Ömer Muhtar: Hayır
İdam edileceğinizi biliyor musunuz?
Ömer Muhtar: Evet
Hakim şaşırdı:
Sizin gibi birisi için böyle bir son, çok üzücü
Bunu duyan Ömer Muhtar şöyle dedi:
Tam tersi! Bu, hayatımın sonu için en güzel yol.
Hakim daha sonra,
Mücahidlere cihadı durdurmalarını
Emreden bir emirname yazması halinde
O'nu beraat ettirmek ve ülke dışına sürgüne göndermek istedi. Bunun üzerine Ömer Muhtar,
O meşhur sözlerini söyledi:
"Her namazda Allah'tan başka ilah olmadığına, Muhammed(s.a.s.)'in de O'nun resulü olduğuna şehadet eden parmaklarım, asla yanlış bir şey yazamaz!
Bizler teslim olamayız.
Ya kazanırız ya da ölürüz!"
Biz ölsekte kazanırız ve siz kaybedersiniz.
Fakat acı olan siz bunu ancak öldüğünüzde anlarsınız ve bunun size bir faydası olmaz..! Ömrünü küffara karşı cihad ederek geçiren ÖMER MUHTAR'ı ŞEHADET'e yürüyüşünün 86.yıl dönümünde saygı ve rahmetle yad ediyoruz.. ALLAH CC. Rahmet eylesin ,mekani Cennet olsun insaAllah .
Read more
15 Temmuz 2016’dan önce Denizli büyükşehir belediyesinin daveti ile merkezefendi belediyesinin ...
Media Removed
15 Temmuz 2016’dan önce Denizli büyükşehir belediyesinin daveti ile merkezefendi belediyesinin açılışı bir konferansla birlikte benimle birlikte yapılmıştı. Aşağıda yazılan sözlerin çok daha hafifini merkez efendinin biraz derinlikte yaparak Kanuni’nin annesi hafsa sultan ... 15 Temmuz 2016’dan önce Denizli büyükşehir belediyesinin daveti ile merkezefendi belediyesinin açılışı bir konferansla birlikte benimle birlikte yapılmıştı. Aşağıda yazılan sözlerin çok daha hafifini merkez efendinin biraz derinlikte yaparak Kanuni’nin annesi hafsa sultan Hürrem tarafından asla birleştirildiğinden dolayı Merkez efendi hazretlerini ziyaret ederek kendisinden bir çay yapılmasını ister!Bugünkü Massari çayı da denebilir bunun terkibine faydalarını anlattım aşağıda yazılan ne mi oldu? Hazırunun içinde milletvekilleri bakanlar belediye başkanları yaklaşık 2000 kişi vardı meydanda!
Ya kadar her şey güzel alkışlar SORULAR cevaplar biz de Tebliğimizi yapmış herkes mutluydu. Yaklaşık 2000 konferans gibi bundan da geri döndük bir ay sonra bir yazı Cumhuriyet Başsavcılığından ifademizi isteniyor gittik baktık!
Denizli Tabipler odası başkanı bir profesor doktor meydanda yaptığın bu konuşmayla ilgili Mesir macun onun ve diğer anlattığım şeylerin insana faydalarının tamamen yalan olduğunu böyle bir bilimsel çalışma olmadığını hatta allah sözlerini araya katarak dini istismar ettiğinizi ülkenin sağlık alanında kaosa sokuldu... Vatana ihanet dışında her Şeyden suçlanıyorduk. Tabi biz bunlara alışıktık 15 tane suç duyurusu yapılmıştı bilirkişi raporlarıyla söz söyleme hürriyeti noktasında vatandaşlık vazifemizi yaptığımız hususuyla yaklaşık dokuz başsavcılık böyle bir konunun suç olmayacağını Beyan ederek takipsizlik verilen kararlarımızı ekledik fakat Savcıbey çok keskin bir şekilde bir suçlama ile cevaplarımızı alsa da Denizli Başsavcılığı İlgili Savcısı tarihinde ilk defa lüzum verdi yani soruşturulsun!
Fazla başınıza ağrıtmayalım sonuç mu trafik kazasında bize göre katledilen Denizli Cumhuriyet baş savcısının Müdahalesi ile karar önce usulden daha sonra eses tan reddedilerek bu yazıları size yaza bildik. Öyle kolay değil bu işler yazabilmek hele Maranki olmak ve bunları söylemek bu ülkenin öyle büyük düşmanları var ki hepsi birleşmiş ülkeyi halkın sağlığını yok etmek için beraberlik içindeler!
Sonra malum 15 temmuzlar baktık ki malum kişilerin bize hemlüzum veren savcı ve hakimlerin hiçbiri bugün yok!

İşte 15 Temmuz öncesi verilen kararlar mutlaka sorgulanma
Read more
Sultan alparslan anadolu ya fetih yapmadan önce Anadolunun her yeri Türk boylarıyla Türkleştirilmiştir! ...
Media Removed
Sultan alparslan anadolu ya fetih yapmadan önce Anadolunun her yeri Türk boylarıyla Türkleştirilmiştir! Bir Kastamonulu olarak sadece Kastamonu’da Selçuklu dan önce oğuz boylarının 12 boyu yerleştirmiştir!Kayı, Avşar, Bayındır, kayık vs 1071’den çok önce!? tarihi yeni öğrenenlere ... Sultan alparslan anadolu ya fetih yapmadan önce Anadolunun her yeri Türk boylarıyla Türkleştirilmiştir! Bir Kastamonulu olarak sadece Kastamonu’da Selçuklu dan önce oğuz boylarının 12 boyu yerleştirmiştir!Kayı, Avşar, Bayındır, kayık vs 1071’den çok önce!?
tarihi yeni öğrenenlere Orta asya, Ergenekon, oğuz boyları, Türkler, Anadolunun fetih, Selçuklu, Osmanlıyı öğrenmek isteyenlere ithaf olunur!!!
Read more
Malazgirt’te yendiklerimiz, İzmir’de denize döktüklerimiz, tekrar hıyanete teşebbüs ederlerse, ...
Media Removed
Malazgirt’te yendiklerimiz, İzmir’de denize döktüklerimiz, tekrar hıyanete teşebbüs ederlerse, can feda olsun diyerek gereğini seve seve yapacağız.... Bir olursak, diri durursak, beraberliğimize sahip çıkarsak; hiçbir Bizans artığı karşımıza çıkmaya cesaret edemeyecektir. ... Malazgirt’te yendiklerimiz, İzmir’de denize döktüklerimiz, tekrar hıyanete teşebbüs ederlerse, can feda olsun diyerek gereğini seve seve yapacağız.... Bir olursak, diri durursak, beraberliğimize sahip çıkarsak; hiçbir Bizans artığı karşımıza çıkmaya cesaret edemeyecektir. Diye dünyaya mesaj veren Türkmenbeyi devlet adamı bahçeli Hakikaten devlet adamı israfsız sade Bir vatandaş gibi kendi imkanlarıyla törene katıldı sade bir vatandaş gibi ayrıldı ...!
ANADOLUYU EBEDİ YURT YAPMA MÜCADELESİNDE MALAZGİRT ZAFERİYLE BAŞLAYIP İSTANBUL'UN FETHİYLE TAÇLANAN BU uğurda mücadele şehirlerimize Allah tan rahmet diliyorum!
Buradan bir ilki seslendirmek istiyorum. 26 Ağustos Malazgirt zaferi Anadolunun kapılarını açtığı için; 29 Mayıs İstanbul’u Feth edildiği için ,son olarak da 18 Mart Çanakkale zaferi türkiye’nin kurtuluş reçetesi için Gürbüz doğan cumhuriyetin kuruluşu gibi Kümet temiz ve milli meclis tarafından kanunlaştırlarak sözde kalmaması gelecek nesillerin unutulmaması ve unutturulmayaması için bayram ve tatil kabul edilmelidir!!! lütfen bu mesajımı çoğaltıalım ve yayalım!
Çorbada bizimde tuzunuz bulunsun diyorsanız bu tweeti Instagram ve Facete yayınlayarak çoğaltıalım arkadaşlar...! bugünlere kadar çok abuk subuk bayramlar kutladık madem Anadolunun fethi 1071 , İstanbul’un fetih 1453,cumhuriyetimizin kuruluşu 1923,
Bunların hepsinin resmi bayram olması lazım desteklerinizi bekliyoruz! #26Agustos, #29Mayis #18Mart bayram olsun!
Read more
Su hayattır bazen de hayatımızı mahveden Dünya sağlık örgütü PH değeri 7.3 üstündeki sular için içilebilir altındaki sular için asidiktir içilmez demiştir sağlığa zararlı dır demiştir! Bugüne kadar türkiye’de yaptığım paralı pet şişe deki suların hiçbirinin değeri üstünde 8.08 ... Su hayattır bazen de hayatımızı mahveden Dünya sağlık örgütü PH değeri 7.3 üstündeki sular için içilebilir altındaki sular için asidiktir içilmez demiştir sağlığa zararlı dır demiştir!
Bugüne kadar türkiye’de yaptığım paralı pet şişe deki suların hiçbirinin değeri üstünde 8.08 buçuk yazıldı halde hiçbirinin ph değeri 7.3 üstünde çıkmamış altının üzerine çıkan su olmamıştır!
Yani kısaca paramızla zehirleniyoruz ve her şehirde yaptığım konferanslar sonunda belediye sularını ölçtüğüm de hepsi yedinin üzerinde çıkmıştır yani içilebilir SULARDIR!
Aşağıda bu işin uzmanı olan bir doktorun paylaşımını sizinle paylaşmak istedim Türkiye’de bazı şişeli içme suları doğal kaynak suyu değil. Doğal kaynak sularında devlete para ödemeniz gerekiyor, artı bu tesislerin yatırım maliyeti çok yüksek. Dolayısıyla CocaCola ne yaptı, kaynak suyu araştırmalarının maliyetlerini çok yüksek bulduğu için Bursa/Kestel ovasındaki CocaCola fabrikasında derin kuyu pompalarıyla ovanın suyunu çekerek bunu da termostan geçirip filtre ederek hem CocaCola meşrubatını hem de Damla’ yı şişelemeye başladı. Damla’ nın etiketinin üst ve altındaki Kahverengi şeritlere dikkat edin: Sofra İçeceği’ yazar.

Binlerce dönümlük tarım arazisinin bulunduğu ve CocaCola hariç hiçbir İsletmeye ‘derin kuyu pompası’ çakma izni verilmeyen Kestel ovasında, yeraltından çekilen su, filtre edilip daha sonra içine bazı mineraller katıldıktan sonra Türkiye’nin en ücra kasabalarına bile satılıyor ve lıkır lıkır içiliyor. Bazı yazlık kasaba ve köylerde neredeyse Damla harici içme suyu bulamazsınız çünkü dağıtım ağı çok güçlü. Bayilere baskı bile olduğu yolunda duyumlar aldım. Damla içmeye Devam edecekseniz, unutmayın, yapay bir su içiyorsunuz. Duyarlı bir vatandaş olarak konuya dikkatinizi çekerim. Her tarafı doğal kaynak sularıyla dolu memlekette, millete kuyu suyunu zorla ve de üstüne para alarak içiriyorlar. İçmeyin arkadaşlar! Gönderenin Notu: Kola’nın Ülkesi’nin 1960 lı yıllarda, Özellikle ilkokul Öğrencilerine Ücretsiz süt tozu, balık yağı ve peynir yardımı yaptığını, bu tarihlerden sonra Anadolu tarihinde ilk kez çocuk felci vakalarının görüldüğünü ve de sonraları Çocuk felci aşısının ‘rutin aşılar‘ arasına sokulduğunu,
Read more
SİZLERE ÖYLE BİR VATAN ALDIM Kİ ; “EBEDİYEN SİZİN OLACAKTIR !” (Sultan Alparslan) 1071 Malazgirt ...
Media Removed
SİZLERE ÖYLE BİR VATAN ALDIM Kİ ; “EBEDİYEN SİZİN OLACAKTIR !” (Sultan Alparslan) 1071 Malazgirt Zaferi’nin 947. yıl dönümünde, Yaşâdığımız böylesi gûzi’de cennet vatân bu toprâklar-ı kanlâr-ı uğrû’na, Bizler’e vatân olarak hediye ettikleri için her birin’den Allah(c.c)râzı ... SİZLERE ÖYLE BİR VATAN ALDIM Kİ ;
“EBEDİYEN SİZİN OLACAKTIR !”
(Sultan Alparslan)
1071 Malazgirt Zaferi’nin 947. yıl dönümünde,
Yaşâdığımız böylesi gûzi’de cennet vatân bu toprâklar-ı kanlâr-ı uğrû’na,
Bizler’e vatân olarak hediye ettikleri için her birin’den Allah(c.c)râzı olsun,
Büyük komutan :
Sultan Alparslan’ı & Ecdât-ımız-ı Şehitlerimiz-i râhmet ve minnetle yâd ediyoruz.
Onlar’ı şehitlerin şâh-ı pirî hz-
hamzâ’ya komşu & Allah(c.c)resülû muhammed-ûl emin alethissalât-u vesselâm’ın şefeâti’ne nâil kılsın.
Ayrıca :
Bizleri’de hissedâr eylesin.
Bu kırâât’ımızdan hâsıl olan ecirleri tüm şehitlerimiz’in rûhlârı’na ithâf ederiz.

İslam’ın bayraktarlığını yapacak bu necip milletin torunlarına hediye edilen şehit kanlarıyla bize vatan olarak bırakılmış bu topraklar inşallah Ma’nevi Fatihe dünyada Kisrânın saraylarından yıkılacağı hakkın saraylarının kurulacağı günlere dönecektir inşallah !!!
Kabe’de olan Ma’nevi bir ihtarı da İslam âlemine bir müjde olarak olsun diye öyledir diye değil ama inşallah temennisiyle sizlerle paylaşıyoruz! “Yarabbi Seni kendime vekil yapıyor azametin karşısında yüzümü yere sürüyor ve senin uğrunda savaşıyorum. Ey Allahım niyetim halistir bana yardım et. Sözlerimde hilaf varsa beni kahret”. (Sultan Alparslan; Malazgirt,1071)

Duasıyla,sadakatini ve azmini koca cihanın tek sahibine arzeden komutanın emanetine,aynı sadakat ve azim ile sahip çıkıp bizden sonraki nesillere şerefimizle emanet etme şuuruyla...
Selam olsun o kahraman komutana,kahraman askerlerine ve askerlerin içinde ve en önünde cenk ederek düşman askerlerinin gözünü korkutan ve dizlerinin bağını çözdüren Geylani dervişlerine, Selam olsun tüm şüheda ya, Selam olsun tüm Seyyid lere, Selam olsun ölümü öldüren kahramanlara!
İMDAD EYLE YA FETTÂH!
Arefe günü şiddetli rüzgardan dolayı Kâbe’nin örtüsü parçalanarak açıldı ve Kâbe’nin duvarları tüm çıplaklığıyla ortaya çıktı.

Bu pek alışık olmadığımız ve görmediğimiz durum aslında tarihte birkaç kez olmuş ve nakledildiği kadarıyla çok büyük olayların habercisi İnşallah diyerek dua etmenizi istiyoruz!
İslâm’ın yeniden dirilişinin habercisi olur diye düşünüyoruz!
KÂBE’NİN ÖRTÜSÜNÜN RÜZGAR Açması İslâm’ın yeniden dirilişidir inşallah
Read more
Bugun Topkapı ve Üsküdar Magazalarımız açıktır.
Media Removed
Bugun Topkapı ve Üsküdar Magazalarımız açıktır. Bugun Topkapı ve Üsküdar Magazalarımız açıktır.
Karadenizin orta kısmında en kuzey noktası Sinop’un gerze ilçesindeyiz güzel bir balıkçı kasabası bir zamanlar büyük bir yangınla yok olmuş daha sonra planlı bir yerleşim restoranlar çay bahçeleri tabii ki restoranların büyük çoğunluğu içkili bizde yemek yiyecek yer arıyoruz inşallah! Rize’den ... Karadenizin orta kısmında en kuzey noktası Sinop’un gerze ilçesindeyiz güzel bir balıkçı kasabası bir zamanlar büyük bir yangınla yok olmuş daha sonra planlı bir yerleşim restoranlar çay bahçeleri tabii ki restoranların büyük çoğunluğu içkili bizde yemek yiyecek yer arıyoruz inşallah!
Rize’den başlayan geri dönüşümüz bayramda Trabzon ordu giresun Samsun Bafra hakikaten gelişmiş bir yol düzenli bir planla gelen yollar gerze de bozulmaya başlıyor Sinop ayancık Çatalzeytin inebolu faciayla Türkiye’de sahil yolu olmayan ilçeler ve il olarak Kastamonu il ve ilçeleri Zonguldak il ve ilçeleri Bartın il ve ilçeleri türkiye’nin en geri kalmış yeri olarak devletten hizmet alamadan sahipsiz bir şekilde sahibini bekliyor ve talihsizliği maalesef devam ediyor hizmet bekliyoruz!
Read more
Allah herkese hayırlı evlat versin âmin
Media Removed
Allah herkese hayırlı evlat versin âmin Allah herkese hayırlı evlat versin âmin
Kurban bayramının dördüncü günü teşek tekbirleri ikindi namazına kadar devam ediyor unutmayalım ...
Media Removed
Kurban bayramının dördüncü günü teşek tekbirleri ikindi namazına kadar devam ediyor unutmayalım bir kere daha imanımızı tazeleyelim! Karadeniz’de turumuz ve sohbet konferanslarımız devam ediyor bugün Samsun Sinop bölgesindeyiz! Kurban bayramının dördüncü günü teşek tekbirleri ikindi namazına kadar devam ediyor unutmayalım bir kere daha imanımızı tazeleyelim! Karadeniz’de turumuz ve sohbet konferanslarımız devam ediyor bugün Samsun Sinop bölgesindeyiz!
EBÜLFEZ ELÇİBEY'İN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ Türk Dünyasının eşsiz insanlarından Kardeş Azerbaycan'ın ...
Media Removed
EBÜLFEZ ELÇİBEY'İN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ Türk Dünyasının eşsiz insanlarından Kardeş Azerbaycan'ın eski Cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'in 18.ölüm yıldönümü Büyük Türkçü Ebülfez ELÇİBEY 22.08.2000 Hakk’a Yürüdüğü Gündür… “MEN TÜRK’ÜN ASKERİYEM” DİYEREK BÜYÜK BİR ERDEMLİK GÖSTEREN ... EBÜLFEZ ELÇİBEY'İN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ

Türk Dünyasının eşsiz insanlarından Kardeş Azerbaycan'ın eski Cumhurbaşkanı Ebülfez Elçibey'in 18.ölüm yıldönümü

Büyük Türkçü Ebülfez ELÇİBEY
22.08.2000 Hakk’a Yürüdüğü Gündür…
“MEN TÜRK’ÜN ASKERİYEM” DİYEREK BÜYÜK BİR ERDEMLİK GÖSTEREN EBÜLFEZ ELÇİBEY’İN 18 inci ölüm yıl dönümünde kendisini hayırla, rahmetle, şükranla ve minnetle yad ediyoruz. Ruhun şad mekanın cennet olsun Beyim.

EBULFEZ ELÇİBEY KİMDİR?

Ebulfez Elçibey (Azerice: Əbülfəz Elçibəy, 24 Haziran 1938 - 22 Ağustos 2000), Azerbaycanlı siyasetçi, Azerbaycan'ın ikinci cumhurbaşkanı.

Gerçek adı Ebulfez Aliyev (Azerbaycan: Əbülfəz Əliyev) olan Elçibey Nahçıvan’ın Keleki köyünde doğdu. Babası İran Azerbaycanı'ndan Kadirkulu Bey ve annesi Anadolu'da doğup Keleki'ye göç etmiş Mehrinisa Hanım'dır. Babası 1943 yılında II. Dünya Savaşı'na katılmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştır. İlköğrenimini ve liseyi Nahçıvan'da zor şartlar altında tamamlamıştır.

1957-1962 yılları arasında Azerbaycan Devlet Üniversitesi Doğu Dilleri Enstitüsü, Arapça bölümünde okumuştur. Öğrencilik yıllarında Azerbaycan tarihini ve Azerbaycan devrim tarihini öğreten dernekler kurmuştur.

1963-1964'te Mısır'da tercüman olarak çalışmıştı.
Azerbaycan'ın Rus İmparatorluğu içinde bir sömürge olduğuna ve elbet bir gün bağımsız, demokratik bir cumhuriyet olacağına inanmıştır. Kendisini "Ben Atatürk'ün esgeriyim" diye tabir etmiş ve Atatürk'ten, Gandhi'den ve 1918-1920 yıllarında kurulmuş Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti'nin kurucusu Mehmet Emin Resulzade'den etkilenmiştir. Kuzey ve Güney Azerbaycan'ın mutlaka birleşmesi ve Dağıstan'a, Gürcistan'a ve Ermenistan'a verilen "Türk toprakları"'nın tekrar Azerbaycan'a geri verilmesini savunmuştur. "Turan'ın yolu birleşik Azerbaycan'dan geçer" diyordu.

Azerbaycan'ın bağımsızlık mücadelesinin içinde yer alan Elçibey, 1993 yılında Azerbaycan’da ki görevim de kendisiyle çok yakın devlet nezdinde görüşmelerimiz olmuş ve çok özel hatıralarımızı kafkas Mezalimi kitabında inşallah sizlerle buluşturacağız!
Ruhunşad olsun büyük Türk askeri
Kafkas kahramanları’ndan Ebulfeyz elçi bey....!
Read more
Karadenizin incisi Ünye’de çok güzel bir tatil beldesi hepinize tavsiye ediyoruz yanıklar apart ...
Media Removed
Karadenizin incisi Ünye’de çok güzel bir tatil beldesi hepinize tavsiye ediyoruz yanıklar apart otel hiçbir şey yapamazsanız geçerken Samsun yolu üzerinde bir kahve içmeden geçmeyin Karadenizin incisi Ünye’de çok güzel bir tatil beldesi hepinize tavsiye ediyoruz yanıklar apart otel hiçbir şey yapamazsanız geçerken Samsun yolu üzerinde bir kahve içmeden geçmeyin
Dünyaya gelince mutlaka eski Samsun yolu üzerinde yanıklar petrolün tatil köyünü mutlaka ziyaret edin ayrıcalıklı bir yer deniz seviyesinde 100 katında apart villaları var çok güzel çam ormanlarının içinde deniz ve doğa birlikte tavsiye ederiz yedin hem yemeğinizi yiyin hem de tatilin ... Dünyaya gelince mutlaka eski Samsun yolu üzerinde yanıklar petrolün tatil köyünü mutlaka ziyaret edin ayrıcalıklı bir yer deniz seviyesinde 100 katında apart villaları var çok güzel çam ormanlarının içinde deniz ve doğa birlikte tavsiye ederiz yedin hem yemeğinizi yiyin hem de tatilin tadını çıkarın hiçbir şey yapamazsınız bir akşam kahvesini gün batımına dönük olarak geçmenizde fayda var çünkü güneş burada denizden doğup denizden batıyor ayniDoğduğunuz topraklar ineboluda olduğu gibi
Read more
Karadenizin incisi Ordu-ünye deyiz!bayramda Sıla’yı rahim yapıyoruz akrabalarımız var. Dünyanın ...
Media Removed
Karadenizin incisi Ordu-ünye deyiz!bayramda Sıla’yı rahim yapıyoruz akrabalarımız var. Dünyanın güzelliklerinden pek çoğu Ünye de var deniz var dağ var doğa var milli yemekler var Karadeniz yemekleri Çakırtepe çok güzel bir yer pidesi çok meşhur, kale dibinde çay kenarında piknik ... Karadenizin incisi Ordu-ünye deyiz!bayramda Sıla’yı rahim yapıyoruz akrabalarımız var. Dünyanın güzelliklerinden pek çoğu Ünye de var deniz var dağ var doğa var milli yemekler var Karadeniz yemekleri Çakırtepe çok güzel bir yer pidesi çok meşhur, kale dibinde çay kenarında piknik yapabilir, patron da özgür bir şekilde Çekirdeklerinizi çıtlata bilir kabuklarını yere atabilirsiniz böyle bir özelliğe sahip!
Avrupa’da İngiltere’de ve Almanya’da parkta gezerken Türkçe levhalar görmüştük Çekirdeklerinizin çöplerini yere atmayın yazıyordu Türkçe olarak burdada tam aksine demokratik haklarınızı Çekirdeklerinizin kabuklarını yere atarak yiyebileceğiniz bir ortam oluşturulmuş özgürce yiyip yere atıyorsunuz Allah’tan gelen Allah’a döner tabi olduğu için hiçbir sıkıntısı yok bizce de mahsuru yok tabi işin kötüsü İzmaritlerini söndürmeden geri atıyorlar bu yanlış siz olun sigara kullanmayın!
Read more
Evet kızımız çocukluk arkadaşımız beraber büyüdüğümüz kahveci ailesine Ordu Ünye gelin olarak gitti! Biz de bu bayram Sıla’yı rahim yapalım dedik ziyarete gittik ünye çok muazzam bir şehir olmuş sahilinde gezebiliyor kale dibinde ırmak kenarında kuzu etinden sağlıklı beslenebiliyor,Çakırtepe ... Evet kızımız çocukluk arkadaşımız beraber büyüdüğümüz kahveci ailesine Ordu Ünye gelin olarak gitti! Biz de bu bayram Sıla’yı rahim yapalım dedik ziyarete gittik ünye çok muazzam bir şehir olmuş sahilinde gezebiliyor kale dibinde ırmak kenarında kuzu etinden sağlıklı beslenebiliyor,Çakırtepe Samisoysal parkında kahvenizi içip yöresel sebzeli pidemizi yiyebiliyor, patron kafede nostaljik bir ortamda bergamutlu bitki çayını içerken bahçe kısmında ayçekirdeğine hür bir şekilde kabuklarını yere atarak yiyebiliyor! Kapalı kısımda da ikram olarak yörenin mısır patlağını yemek zorunda kalıyor arkasından organik yiyecek siparişini verirken ibadet ihtiyacınızı da en güzel şekilde el ve ayak yıkamalı lavabolarında yaparken huzurla namazınızı kılabiliyorsunuz!
Müessese sahibi Harun Karaoğlan’ın üç oğlu bir kızı da içeri gelen yakın dostlarının hemen Osmanlı Türk usulü ellerini öpüyorlar hoşgeldiniz diyerek sizi karşılıyorlar Türk örf adet ananelerine göre bir gün geçirmek isterseniz İşte size bir mekan Ünyede eski Samsun yolu üzeri hayırlı bayramlar
Read more
Karadenizin incilerinden Ordudayız! Ordu’nun da incisi Ünye’deyiz! Dünya 100.000’i aşkın ...
Media Removed
Karadenizin incilerinden Ordudayız! Ordu’nun da incisi Ünye’deyiz! Dünya 100.000’i aşkın nüfusuyla belediyecilik altyapısıyla Karadeniz’de örnek bir şehir çok güzel koyu plajları doğasıyla turşu kavurmalarıyla, bölgenin yöreselKorunmuş tabi domates biberi, gezen yürüyen ... Karadenizin incilerinden Ordudayız!
Ordu’nun da incisi Ünye’deyiz!
Dünya 100.000’i aşkın nüfusuyla belediyecilik altyapısıyla Karadeniz’de örnek bir şehir çok güzel koyu plajları doğasıyla turşu kavurmalarıyla, bölgenin yöreselKorunmuş tabi domates biberi, gezen yürüyen tavuk yumurtaları, muhlaması ve gelişmiş hayvancılık kültürüyle yaylalarıyla fındığıyla Karadeniz’de Ünye Fatsa bütün şehirleri sollamış hedefine doğru gidiyor!
Ben buradan bütün türkiye’deki anadolu insanına seslenmek istiyorum mutlaka tatilinizin bir haftasına yetmez ama karadeniz’e bartın Kurucaşile Amasra inebolu Abana ayancık gerze Sinop Ünye Fatsa Ordu bulancak kümbet yaylası, kuzyaka Şelalesi, mavi gölleri, Uzungöl, daha pekçok ismi ile müsemma yaylalarına ziyaret etmelerini Artvin ve oradan da sınırı geçerek mutlaka Batuma görmelerini kadim Türk topraklarını ve tarihini yaşamalarını tavsiye ediyorum!
Böyle bir tatil hem size geleceğimiz olan çocuklarımıza memleketimizi sevdirmek tarihimizi öğretmek ve sınır ötesinde de bir seyahat sebebiyle batum Ahıska türkleri ve Osmanlı’nın son bakiyelerini de Vizesiz yaşatma zevkini tattıracaktır !
Doğal güzelliklerimizle ülkemizin en büyük ihracat kalemi olan fındık ve çayımızın tabii güzelliklerini temaşa ederek sağlıklı bir tatil ve güzel insanlarla muhabbetle günlerimiz olacaktır tavsiye ediyoruz!
Read more
Bayram: Arefe-Arafat-Kâbe-Hacer-ül Esved-Şeytan taşlamak ve dua..!
Media Removed
Bayram: Arefe-Arafat-Kâbe-Hacer-ül Esved-Şeytan taşlamak ve dua..! Bayram: Arefe-Arafat-Kâbe-Hacer-ül Esved-Şeytan taşlamak ve dua..!
KURBAN BAYRAMI MESAJI ''Onların etleri ve kanları asla Allah'a ulaşmaz.Fakat O'na sizin takvanız(Allah'a karşı gelmekten sakınmanız)ulaşır.Böylece onları sizin hizmetinize verdi ki,size doğru yolu gösterdiğinden dolayı Allah'ı büyük tanıyasınız.İyilik edenleri müjdele''(Hac ... KURBAN BAYRAMI MESAJI
''Onların etleri ve kanları asla Allah'a ulaşmaz.Fakat O'na sizin takvanız(Allah'a karşı gelmekten sakınmanız)ulaşır.Böylece onları sizin hizmetinize verdi ki,size doğru yolu gösterdiğinden dolayı Allah'ı büyük tanıyasınız.İyilik edenleri müjdele''(Hac 22/

Hadis; “Ey insanlar!
Rabbiniz birdir.
Babanız da birdir.
Hepiniz Adem’in çocuklarısınız,
Adem ise topraktandır.
Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlügü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur.
Üstünlük ancak takvada, Allah'tan korkmaktadir. Allah yanında en kiymetli olanınız O'ndan en cok korkanınızdır”. Peygamberimiz Hz Muhammed (as)’in bu mesajını dikkate alarak
bu bayramda insanları makamlarına paralarına yada etnik yapılarına göre değil eşit insanlar olarak değerlendirelim.

Çünkü bayram; barıştır, kardeşliktir, kaynaşmadır, dayanışmadır.
Bayram; sevmektir, saymaktır, merhamettir, affetmektir.
Bayram; sevinçtir, huzurdur, mutluluktur, esenliktir.
Kısacası Bayram; gerçek anlamda insanın “insanlık bilincine” varması ve Allah’a teslim olmanın zirvesidir.

Bu duygularla Kurban Bayramımız hayırlı olsun.
Bizleri ancak Allah’a kurban olan kullarından eylesin âmin
Vatan millet bayrak devlet ve mukaddesat uğruna şehit olan bütün şehitlerimize ve ölmüşlerimize rahmet olsun âmin
Read more
www.marankialisveris.com ve 0212 533 01 33 numaralı çağrı merkezimizden vereceğiniz tüm siparişlerinize ...
Media Removed
www.marankialisveris.com ve 0212 533 01 33 numaralı çağrı merkezimizden vereceğiniz tüm siparişlerinize özel 250 TL üzeri kargo ücretisizdir. www.marankialisveris.com 0212 533 01 33 www.marankialisveris.com ve 0212 533 01 33 numaralı çağrı merkezimizden vereceğiniz tüm siparişlerinize özel 250 TL üzeri kargo ücretisizdir.

www.marankialisveris.com
0212 533 01 33
www.marankialisveris.com ve 0212 533 01 33 numaralı çağrı merkezimizden vereceğiniz tüm siparişlerinize ...
Media Removed
www.marankialisveris.com ve 0212 533 01 33 numaralı çağrı merkezimizden vereceğiniz tüm siparişlerinize özel 250 TL üzeri kargo ücretisizdir. www.marankialisveris.com 0212 533 01 33 www.marankialisveris.com ve 0212 533 01 33 numaralı çağrı merkezimizden vereceğiniz tüm siparişlerinize özel 250 TL üzeri kargo ücretisizdir.

www.marankialisveris.com
0212 533 01 33

Loading...