Akskoshti Instagram Photos and Videos

Loading...


akskoshti wrestling_koshti_کشتی_ @akskoshti mentions
Followers: 100,471
Following: 119
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. مستند "شما که غریبه نیستید" شبکه افق از علیرضا کریمی دیدن کشتی علیرضا از پیج عکس کشتی دیدن داره .
مستند "شما که غریبه نیستید"
شبکه افق از علیرضا کریمی
دیدن کشتی علیرضا از پیج عکس کشتی دیدن داره😉
Loading...
. #سگگ به سبک ایرانی . چند روز پیش پستی از کشتی گیر هندی باجرانگ در پیج گذاشتم،مربوط به اجرای فن سگگ بود،یکی از دوستان کامنت جالبی رو نوشته بود،که این فن مختص به ایرانی ها بوده اما هندی ها الان خیلی بیشتر و بهتر از کشتی گیران کشورمان اجرا می کنند . امروز آرشیو کشتی ها رو خانه تکانی کردم کشتی هایی ... .
#سگگ به سبک ایرانی👌👌
.
چند روز پیش پستی از کشتی گیر هندی باجرانگ در پیج گذاشتم،مربوط به اجرای فن سگگ بود،یکی از دوستان کامنت جالبی رو نوشته بود،که این فن مختص به ایرانی ها بوده اما هندی ها الان خیلی بیشتر و بهتر از کشتی گیران کشورمان اجرا می کنند
.
امروز آرشیو کشتی ها رو خانه تکانی کردم کشتی هایی رو پیدا کردم پر بود از اجرای فن سگگ با انواع و اقسام مختلف،از اقا تختی گرفته تا غلامرضا محمدی و مسعود اسماعیل پور و برادران محبی و ....به بهترین نحو این فن رو به نمایش گذاشتند،سوالی که پیش میاد با تمام احترام به ملی پوشان کشورمان چرا دیگر از این فنون بکر و اصیل در مسابقات بین المللی به اجرا نمی گذارند؟؟؟
مشکل کار کجاست؟؟؟
@gholamreza__mohammadi
@abbas_dabbaghi
@reza.yazdanii
@meysam_mostafajokar
Read more
. مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در محل اردوی تیم های ملی ...
Media Removed
. مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در محل اردوی تیم های ملی برگزار شد. مراسم تجلیل حامی مالی کشتی ایران از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل وجمعی از مسولان بانک پاسارگاد،کشتی گیران و کادر فنی تیم های ملی در خانه کشتی عبدالله ... .
مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در محل اردوی تیم های ملی برگزار شد.

مراسم تجلیل حامی مالی کشتی ایران از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل وجمعی از مسولان بانک پاسارگاد،کشتی گیران و کادر فنی تیم های ملی در خانه کشتی عبدالله موحد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رسول خادم با قدردانی صمیمانه از تنها بانک پاسارگادحامی مالی کشتی ایران گفت: در روزها وماه هایی که در شرایط سختی بویژه در روزهای اخیر بسر میبریم، تنها حامی کشتی در تمامی این روزها مانند همیشه در کنار کشتی ایران بوده و همیشه از خانواده کشتی حمایت کرده است.جا دارد صمیمانه بخاطر این حمایت ها از طرف جامعه کشتی تشکر ویژه داشته باشم.

در ادامه قاسمی نیز با بیان اینکه افتخار مجموعه بانک پاسارگاد این است که از کشتی به عنوان ورزش ملی و پرافتخار ایران حمایت می کند گفت: این قول را می دهم پاداشی بسیار بیشتر از دوره قبل به مدال آوران کشتی در المپیک ۲۰۲۰ بدهیم.هر گاه کشتی گیران در رقابت های مختلف صاحب مدال می شوند به خود می بالم که کشورمان چنین افتخارآفرینانی را پرورش داده است.

در ادامه این مراسم از مدال آوران کشتی ایران در بازی های آسیایی و کادر فنی تیم های ملی با اهدای پاداش تقدیر به عمل آمد.

بانک پاسارگاد حامی مالی کشتی ایران در این مراسم به محمد علی گرایی، حسین نوری، حسن یزدانی،علیرضا کریمی و پرویز هادی ۵ طلایی کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا هر کدام یکصد و بیست میلیون تومان و به رضا اطری، مهرداد مردانی و محمدرضا گرایی ۳ مدال آور برنز کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی نیز هر کدام پنجاه میلیون تومان پرداخت کرد. و به هریک از اعضای کادر فنی تیم های ملی نیز ۸۰ میلیون تومان پرداخت شد.

همچنین احد پازاج مدیر تیم ملی کشتی فرنگی و مجید ترکان مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی به نمایندگی از فدراسیون کشتی و کشتی گیران با اهدای تندیس اتحادیه جهانی از حامی مالی کشتی تقدیر کردند.

بعد از مراسم نیز تمرین تیم های ملی کشتی برگزار شد.
Read more
. #تمرینات_بدنسازی "ژان بلونیک" اوکراینی قهرمان مسابقات جهانی و نایب قهرمان المپیک ریو پارت اول . #wrestling #wrestler #training #ufc #mma #wwe #usa #Ukraine # .
#تمرینات_بدنسازی "ژان بلونیک" اوکراینی قهرمان مسابقات جهانی و نایب قهرمان المپیک ریو
پارت اول
.
#wrestling #wrestler #training #ufc #mma #wwe #usa #Ukraine #
. با صلابت و مقتدر "امیر علی اکبری" .
با صلابت و مقتدر "امیر علی اکبری"
. هیئت #بلاتکلیف تهران!... . . . . در حالی که قرار بود در آخرین روزهای تیرماه انتخابات هیئت کشتی ...
Media Removed
. هیئت #بلاتکلیف تهران!... . . . . در حالی که قرار بود در آخرین روزهای تیرماه انتخابات هیئت کشتی تهران برگزار شود و اما روز قبل فدراسیون کشتی از تمدید حکم سرپرستی سه ماهه آقای حسن حمیدی خبر داده . پ_ن؛حساسیت به برگزاری انتخابات تهران به این دلیل است که کشتی تهران همیشه در سه سکوی تیمی کشوری ... .
هیئت #بلاتکلیف تهران!...
.
.
.
.
در حالی که قرار بود در آخرین روزهای تیرماه انتخابات هیئت کشتی تهران برگزار شود و اما روز قبل فدراسیون کشتی از تمدید حکم سرپرستی سه ماهه آقای حسن حمیدی خبر داده
.
پ_ن؛حساسیت به برگزاری انتخابات تهران به این دلیل است که کشتی تهران همیشه در سه سکوی تیمی کشوری قرار گرفته و این بلاتکلیفی اصلا خوشایند کشتی پایتخت نمی باشد!
.
پ_ن2؛دو عزیز زحمتکش فدراسیون که همیشه مسئول برگزاری انتخابات کشتی هستند، آقایان لایق و بنی تمیم اگر در این مورد #شفاف_سازی کنند دوستان بیشتر در جریان عدم برگزاری انتخابات قرار می گیرند
Read more
Loading...
. "کمیل"با طلای دیمیتری کرکین روسیه برگشت!... . بعد از انتخابی های تیم ملی سال 96 و بعد شکست در مقابل ...
Media Removed
. "کمیل"با طلای دیمیتری کرکین روسیه برگشت!... . بعد از انتخابی های تیم ملی سال 96 و بعد شکست در مقابل یدالله محبی در هیچ میدانی حاضر نشد،دو هفته قبل در جریان رقابت های لیگ برتر برای اولین بار به روی تشک رفت و در دیداری سخت توانست یکی از بهترین سنگین وزن های کشتی کشورمان در این چندساله اخیر جابر صادق ... .
"کمیل"با طلای دیمیتری کرکین روسیه برگشت!...
.
بعد از انتخابی های تیم ملی سال 96 و بعد شکست در مقابل یدالله محبی در هیچ میدانی حاضر نشد،دو هفته قبل در جریان رقابت های لیگ برتر برای اولین بار به روی تشک رفت و در دیداری سخت توانست یکی از بهترین سنگین وزن های کشتی کشورمان در این چندساله اخیر جابر صادق زاده را مغلوب کند تا مهیای حضور در تورمنت کرکین روسیه شود
.
کمیل در کرکین کشتی های بسیار خوبی گرفت و ابراگیم سعیداف روسی الصل را که در المپیک ریو به مدال برنز رسیده بود را با نتیجه یک طرفه شکست داد و در فینال رقابت ها هم مقابل زولبو ناتساگسورن دارنده مدال نقره و برنز آسیا از مغولستان به برتری رسید
.
حالا با مدعیانی همچون پرویز هادی بسیار آماده یداله محبی با انگیزه و کمیل با قدرت برگشته باید منتظر یک مدال رنگین در رقابت های جهانی باشیم
@komeilghasemi
Read more
. تمرینات بدنسازی کشتی پارت اول .
تمرینات بدنسازی کشتی
پارت اول
Loading...
. زیرگیری زیبا و شجاعانه "سعید ابراهیمی" صد کیلویی از بلال ماخوف صد و سی کیلویی که همان سال توانسته بود به مقام قهرمانی مسابقات جهانی سال 2009 دست پیدا کند . ابراهیمی مبارزه رو واگذار کرد اما در همان تایم اول بدون هیچ ترسی و واهمه ای از حریف از او امتیاز کسب کرد . در آن برهه ی زمانی ابراهیمی به جز ... .
زیرگیری زیبا و شجاعانه "سعید ابراهیمی"
صد کیلویی از بلال ماخوف صد و سی کیلویی که همان سال توانسته بود به مقام قهرمانی مسابقات جهانی سال 2009 دست پیدا کند
.
ابراهیمی مبارزه رو واگذار کرد اما در همان تایم اول بدون هیچ ترسی و واهمه ای از حریف از او امتیاز کسب کرد
.
در آن برهه ی زمانی ابراهیمی به جز حاجی مراد چه عنوان دار مسابقات جهانی و المپیک بود رو از دمه تیغ گذراند و کشتی های به یاد ماندنی اش هیچگاه از ذهن علاقه مندان به کشتی پاک نخواهد شد
Read more
. #المپیک_ریو،اکت ها و عکس العمل های جالب هادی خان عامل و صدرالدین کاظمی حین گزارش #علیرضا_کریمی . حس و حال جالب هادی عامل انگار وسط تشک خودش در حال مبارزه می باشد #صدای_ماندگار و فراموش نشدنی... .
#المپیک_ریو،اکت ها و عکس العمل های جالب هادی خان عامل و صدرالدین کاظمی حین گزارش #علیرضا_کریمی
.
حس و حال جالب هادی عامل انگار وسط تشک خودش در حال مبارزه می باشد
#صدای_ماندگار و فراموش نشدنی...
. سوپرایز #ژنرال در روز تولدش حمید سوریان؛با برنامه ریزی دقیق در سی و سه سالگی شاید به کشتی برگردم! @hamid.sourian .
سوپرایز #ژنرال در روز تولدش😉😉
حمید سوریان؛با برنامه ریزی دقیق در سی و سه سالگی شاید به کشتی برگردم!
@hamid.sourian
. #فت_پا کدام اجرای زیباتری داشتند؟؟!! #میثم_نصیری #مهدی_تقوی #رضا_یزدانی .
#فت_پا
کدام اجرای زیباتری داشتند؟؟!!
#میثم_نصیری
#مهدی_تقوی
#رضا_یزدانی
Loading...
. قهرمان و بااخلاق "محمد طلايي"
Media Removed
. قهرمان و بااخلاق "محمد طلايي" .
قهرمان و بااخلاق "محمد طلايي"
. شرکت "عرفان اسپورت "تامین کننده انحصاری تشکهای کشتی و تاتامی فدراسیون روستایی و عشایری از سال ۱۳۹۲ تا امروز و تجهیز بیش از دو هزار سالن کشتی و رزمی در سراسر روستاههای کشور تامین کننده تشکهای فدراسیون کبدی . تنها دارنده مجوز تجهیز زورخانه به تشک کشتی و ضربه گیر توسط فدراسبون زورخانه ای و پهلوانی . تامین ... .
شرکت "عرفان اسپورت "تامین کننده انحصاری تشکهای کشتی و تاتامی فدراسیون روستایی و عشایری از سال ۱۳۹۲ تا امروز و تجهیز بیش از دو هزار سالن کشتی و رزمی در سراسر روستاههای کشور
تامین کننده تشکهای فدراسیون کبدی
.
تنها دارنده مجوز تجهیز زورخانه به تشک کشتی و ضربه گیر توسط فدراسبون زورخانه ای و پهلوانی
.
تامین کننده اکثر تشکهای کشتی مورد نیاز هیاتهای کشتی سراسر کشور
.
تامین کننده تشکهای کشتی فدراسیون کشتی عراق و کردستان عراق به طور انحصاری
تجهیز و نوسازی اکثر سالنهای کشتی در سراسر کشور بدور از رانت و دلالی با قیمت واقعی و کیفیت جهانی
.
تنها تولید کننده فلکسی رول کراسلینگ عرض دو متر با روکش حباب دار ضد تعریق و ضد لغزندگی تضمینی با ضمانت ۱۵ ساله
@toshak_koshti_lavazem_varzeshi
شماره های تماس جهت سفارش؛

02144166302؛ 02144169485، 02166423989، 09121097867، 09126201498
Read more
. خيز حسين براي كسب مدال طلا مجارستان
Media Removed
. خيز حسين براي كسب مدال طلا مجارستان .
خيز حسين براي كسب مدال طلا مجارستان
Loading...
. علي گرايي سراسر انگيزه كار سخت كادرفني براي انتخاب بين دو كشتي گير آماده براي وزن ٧٧ كيلوگرم از ...
Media Removed
. علي گرايي سراسر انگيزه كار سخت كادرفني براي انتخاب بين دو كشتي گير آماده براي وزن ٧٧ كيلوگرم از بين پژمان پشتام نفر اول انتخابي تيم ملي و علي گرايي نفر اول بازي هاي آسيايي!.. . شما كدام نفر را شايسته حضور در رقابت هاي جهاني مجارستان مي دانيد؟؟؟ .
علي گرايي سراسر انگيزه
كار سخت كادرفني براي انتخاب بين دو كشتي گير آماده براي وزن ٧٧ كيلوگرم از بين پژمان پشتام نفر اول انتخابي تيم ملي و علي گرايي نفر اول بازي هاي آسيايي!..
.
شما كدام نفر را شايسته حضور در رقابت هاي جهاني مجارستان مي دانيد؟؟؟
. غرش پلنگ... يزداني همچنان به دنبال مدالي كه از كشتي طلب دارد!
Media Removed
. غرش پلنگ... يزداني همچنان به دنبال مدالي كه از كشتي طلب دارد! .
غرش پلنگ...
يزداني همچنان به دنبال مدالي كه از كشتي طلب دارد!
. حساب شده و کشتی بلد به مانند "رسول خادم" .
حساب شده و کشتی بلد به مانند "رسول خادم"
Loading...
. پلنگ با توپ پر برگشت!!! . برد ده بر صفر "رضا یزدانی"در کمتراز سه دقیقه در مقابل علی مجرلو نکته جالب این مبارزه کشتی گرفتن یزدانی در وزن 92 کیلوگرم .
پلنگ با توپ پر برگشت!!!
.
برد ده بر صفر "رضا یزدانی"در کمتراز سه دقیقه در مقابل علی مجرلو
نکته جالب این مبارزه کشتی گرفتن یزدانی در وزن 92 کیلوگرم
. سید از دنیای کشتی خداحافظی کرد!... . Repost @seyedmostafa_salehizade بسم الله الرحمن الرحیم روزها ...
Media Removed
. سید از دنیای کشتی خداحافظی کرد!... . Repost @seyedmostafa_salehizade بسم الله الرحمن الرحیم روزها ،ماهها و سالهای زیادی بود که با تمام کمبودها تلاشم رو کردم که بتونم در رشته ی کشتی پرچم کشورم رو بالا ببرم و تمام زحماتی که میکشیدم برای این بود که بتونم روزی با طلای المپیک دل مردم کشورم رو ... .
سید از دنیای کشتی خداحافظی کرد!...
.
Repost @seyedmostafa_salehizade
بسم الله الرحمن الرحیم
روزها ،ماهها و سالهای زیادی بود که با تمام کمبودها تلاشم رو کردم که بتونم در رشته ی کشتی پرچم کشورم رو بالا ببرم و تمام زحماتی که میکشیدم برای این بود که بتونم روزی با طلای المپیک دل مردم کشورم رو شاد کنم و با غرور تمام با پرچم کشورم دور افتخار بزنم،اما مسئله ای پیش آمد که نمیدانم چطور و چجوری پیش آمد و همه چیزم رو بهم ریخت ،همه روزای سخت در یک لحظه جلوی چشمم گذشتن و من موندم و خودم و معماهای حل نشده،ماهاست که تمام تلاشم رو برای حقانیتم کردم ولی انگار قسمت اینه که من دل ببرم و رها کنم از این عشق و تنهایی باایستم در مقابل این طوفانی که قرار است منو بسازه.
در روزای سخت ادم به خودش میاد و من این لحظه به خودم آمدم که در کشتی دیگر جایی ندارم و باید برم و همه ی همرزم هایم رو به خدا بسپارم و از دور برایشان آرزوی سربلندی بکنم.
من تا الان با هیچ رسانه ای صحبت نکردم ولی در اینجا اعلام میکنم با دلی پر و حرفهایی نگفته از جنس درد برای #همیشه از کشتی میرم.
از همه ی عزیزانی که برای من زحمت کشیدن و این مدت در کنارم بودن کمال تشکر رو دارم.
#خداحافظ کشتی
#سلام زندگی بدون کشتی
Read more
. اجراي فن سخت و سنگين "سگگ دوبل"از باجرانگ هندي پ_ن؛به صحبت هاي اخر كليپ استاد عامل در مورد اين فن حتما گوش دهيد .
اجراي فن سخت و سنگين "سگگ دوبل"از باجرانگ هندي
پ_ن؛به صحبت هاي اخر كليپ استاد عامل در مورد اين فن حتما گوش دهيد
. يكي از با تكنيك ترين و با استعداد ترين كشتي گيران ايران زمين "عباس حاج كناري"قهرمان و نايب قهرمان ...
Media Removed
. يكي از با تكنيك ترين و با استعداد ترين كشتي گيران ايران زمين "عباس حاج كناري"قهرمان و نايب قهرمان مسابقات جهاني @abashajkenari .
يكي از با تكنيك ترين و با استعداد ترين كشتي گيران ايران زمين "عباس حاج كناري"قهرمان و نايب قهرمان مسابقات جهاني
@abashajkenari
. #پست_موقت #ادمین #دوبنده_قرمز یه وقتایی یه زمانایی میرفتیم رو تشک اونم 120 کیلو!... . پ_ن؛در پی جنجال یکی از پست ها این پست خوده حقیر رو گذاشتم چون دیدم سر و کله زدن با ادم های ناحساب ارزش نداره .
#پست_موقت
#ادمین #دوبنده_قرمز
یه وقتایی یه زمانایی میرفتیم رو تشک اونم 120 کیلو!...
.
پ_ن؛در پی جنجال یکی از پست ها این پست خوده حقیر رو گذاشتم چون دیدم سر و کله زدن با ادم های ناحساب ارزش نداره
چپ گارد دوستداشتني و پرافتخار"عليرضا حيدري"
Media Removed
چپ گارد دوستداشتني و پرافتخار"عليرضا حيدري" چپ گارد دوستداشتني و پرافتخار"عليرضا حيدري"
. تمرینات بدنسازی بهترین های جهان .
تمرینات بدنسازی بهترین های جهان👌👌
. آغاز تمرينات آزادكاران بعد رقابت هاي بازي هاي آسيايي زير نظر "رسول خادم"
Media Removed
. آغاز تمرينات آزادكاران بعد رقابت هاي بازي هاي آسيايي زير نظر "رسول خادم" .
آغاز تمرينات آزادكاران بعد رقابت هاي بازي هاي آسيايي زير نظر "رسول خادم"
. رقابت جذاب و دیدنی صائب کلانتری در مقابل میثم نصیری،از سری رقابت های لیگ برتر کشتی کشورمان .
رقابت جذاب و دیدنی صائب کلانتری در مقابل میثم نصیری،از سری رقابت های لیگ برتر کشتی کشورمان
. Repost #flowrestling #متفاوت_از_کشتی #براک_لزنر .
Repost #flowrestling
#متفاوت_از_کشتی
#براک_لزنر
. نكته ي جالب در مورد "عبدالرشيد سعداليف"كه او در ليگ برتر كشورمان در وزن ٩٢ كيلو كشتي گرفت،و تا يك ...
Media Removed
. نكته ي جالب در مورد "عبدالرشيد سعداليف"كه او در ليگ برتر كشورمان در وزن ٩٢ كيلو كشتي گرفت،و تا يك ماه ديگه بايد در رقابت هاي جهاني در وزن ٩٧ به ميدان بره و اما سوالي كه پيش خواهد آمد كه او توانايي رقابت با اسنايدر آمريكايي را خواهد داشت؟؟؟ . أيا مبارزه دوم هم به سود اسنايدر تمام خواهد شد يا عبدالرشيد ... .
نكته ي جالب در مورد "عبدالرشيد سعداليف"كه او در ليگ برتر كشورمان در وزن ٩٢ كيلو كشتي گرفت،و تا يك ماه ديگه بايد در رقابت هاي جهاني در وزن ٩٧ به ميدان بره و اما سوالي كه پيش خواهد آمد كه او توانايي رقابت با اسنايدر آمريكايي را خواهد داشت؟؟؟
.
أيا مبارزه دوم هم به سود اسنايدر تمام خواهد شد يا عبدالرشيد انتقام شكست سال قبل را از كايل خواهد گرفت!...
.
منبع عكس؛رضا وريجي
Read more
. پیشنهاد می کنم صحبت های آخر کلیپ یک قهرمان"المپیک" رو ملاحضه فرمائید .
پیشنهاد می کنم صحبت های آخر کلیپ یک قهرمان"المپیک" رو ملاحضه فرمائید
. با چهار مدال المپیک و نه مدال جهانی"بروس بومگارتنر"آمریکایی 《پر مدال》 ترین کشتی گیر آزاد کار جهان را یدک می کشد . پ_ن؛الکساندر مدوید پر افتخارترین ازادکار جهان و گارتنر پرمدال ترین گارتنر همچنین یکی از فینال های جهانی اش را به مرحوم سلیمانی واگذار کرد .
با چهار مدال المپیک و نه مدال جهانی"بروس بومگارتنر"آمریکایی 《پر مدال》 ترین کشتی گیر آزاد کار جهان را یدک می کشد
.
پ_ن؛الکساندر مدوید پر افتخارترین ازادکار جهان و گارتنر پرمدال ترین
گارتنر همچنین یکی از فینال های جهانی اش را به مرحوم سلیمانی واگذار کرد
. حساس ترین رقابت لیگ در هفته ی دوم به سود تیم آرش زین بابل به اتمام رسید . نتایج دیدارهای برگزار ...
Media Removed
. حساس ترین رقابت لیگ در هفته ی دوم به سود تیم آرش زین بابل به اتمام رسید . نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است: . گروه دو: آرش زین بابل، برنده – ستارگان ساری (امتیاز مثبت 23 بر 17 به سود بابل) . نتایج انفرادی دیدار تیم های آرش زین بابل – ستارگان ساری (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است) . 57 ... .
حساس ترین رقابت لیگ در هفته ی دوم به سود تیم آرش زین بابل به اتمام رسید
.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
.
گروه دو: آرش زین بابل، برنده – ستارگان ساری (امتیاز مثبت 23 بر 17 به سود بابل)
.
نتایج انفرادی دیدار تیم های آرش زین بابل – ستارگان ساری (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است)
.
57 کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا 6- گئورگی ادیشراشویلی، برنده 8
.
61 کیلوگرم: مهران شیخی، برنده 3- دانیال حجتی صفر
.
65 کیلوگرم: فرزاد عموزاد، برنده 7 – محمد یوسفی 3
.
70 کیلوگرم: محمد مهدی یگانه جعفری، برنده 5 – سید احمد محمدی 4
.
74 کیلوگرم: ماگومد رسول قاضی ماگمدوف 4- ختیگ سابولوف، برنده 6 (ضربه فنی)
.
79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد 3- امید حسن تبار، برنده 4
.
86 کیلوگرم: سید سجاد سیدی، صفر – کامران قاسم پور، برنده 11
.
92 کیلوگرم: عبدالرشید سعداله یف، برنده 10 - دانیال شریعتی صفر
.
97 کیلوگرم: علی شعبانی یک – اسماعیل نجاتیان، برنده 2
.
125 کیلوگرم: جابر صادق زاده 5 – کمیل قاسمی، برنده 7
Read more
. به ياد پهلوان باشي و تمامي قهرمانان و پهلواناني كه در بين ما نيستند اما يادشان هميشه گرامي است . زنده ...
Media Removed
. به ياد پهلوان باشي و تمامي قهرمانان و پهلواناني كه در بين ما نيستند اما يادشان هميشه گرامي است . زنده ياد "عليرضا سليماني"دارنده ي تك مدال طلاي سنگين وزن جهاني كه هنوز ركورد دست نخورده باقي مانده و شش مقام قهرماني و كسب بازوبند كشتي پهلواني . روحش شاد يادش گرامي .
به ياد پهلوان باشي و تمامي قهرمانان و پهلواناني كه در بين ما نيستند اما يادشان هميشه گرامي است
.
زنده ياد "عليرضا سليماني"دارنده ي تك مدال طلاي سنگين وزن جهاني كه هنوز ركورد دست نخورده باقي مانده و شش مقام قهرماني و كسب بازوبند كشتي پهلواني
.
روحش شاد يادش گرامي
. تمرينات بدنسازي محمد متقي نيا نفر سوم جوانان جهان .
تمرينات بدنسازي محمد متقي نيا نفر سوم جوانان جهان
. عيد بر همگي مبارك سپاس و درود خدمت اهالی محترم ورزش اول تجهیز بیش از پنج پایگاه بسبج استان خراسان رضوی با تشکهای نسل جدید روکش حبابدار تجهیز باشگاه رستم ایزد شهر مازندران (روکش حبابدار) تجهیز پایگاه بسبج تالش گیلان (روکش حبابدار) و در حال تولید برای ۱۴ مشتری بزرگوار که شامل( تولید بزرگترین ... .
عيد بر همگي مبارك
سپاس و درود خدمت اهالی محترم ورزش اول
تجهیز بیش از پنج پایگاه بسبج استان خراسان رضوی با تشکهای نسل جدید روکش حبابدار
تجهیز باشگاه رستم ایزد شهر مازندران (روکش حبابدار)
تجهیز پایگاه بسبج تالش گیلان (روکش حبابدار)
و در حال تولید برای ۱۴ مشتری بزرگوار که شامل( تولید بزرگترین تشک کشتی یک تکه کشور ) نیز میباشد به امید خدا در دست تولید میباشد.
از همه هموطنان و بالاخص اهالی ورزش اول که از ما حمایت مینمایند و به ما اعتماد میکنند صمیمانه سپاسگزاریم.

@toshak_koshti_lavazem_varzeshi
شماره های تماس جهت سفارش؛

02144166302؛ 02144169485، 02166423989، 09121097867، 09126201498
Read more
. قبلنا در مقابل کره جنوبی این طوری پیروز می شدیم! بشیر باباجانزاده اولین دارنده ی مدال سنگین وزن کشتی فرنگی ایران زمین @bashir.babajanzadeh .
قبلنا در مقابل کره جنوبی این طوری پیروز می شدیم!
بشیر باباجانزاده اولین دارنده ی مدال سنگین وزن کشتی فرنگی ایران زمین
@bashir.babajanzadeh
. حضور قهرمانان جهان و المپیک روسی در رقابت های لیگ برتر کشتی کشورمان،طی اخبار در گوشی احتمال حضور دوباره "رومن ولاسف"در یکی از تیم های لیگ برتری . نکته جالب در مورد حضور ولاسف که پارسال در تیم بیمه رازی حضور داشت که باید قبل از عقد قرارداد ملاقاتی را با حمید سوریان داشته باشد،یکی از شرط های جالب ... .
حضور قهرمانان جهان و المپیک روسی در رقابت های لیگ برتر کشتی کشورمان،طی اخبار در گوشی احتمال حضور دوباره "رومن ولاسف"در یکی از تیم های لیگ برتری
.
نکته جالب در مورد حضور ولاسف که پارسال در تیم بیمه رازی حضور داشت که باید قبل از عقد قرارداد ملاقاتی را با حمید سوریان داشته باشد،یکی از شرط های جالب او برای عقد قرارداد با تیم بیمه رازی
Read more
. "یونس سرمستی"آماده و سرحال بعد از مصدومیت،این بار میخواهد وزن دیگری را تجربه کنید!... . در میدان های بعدی به احتمال فراوان یونس سرمستی می خواهد در وزن 61 کیلوگرم کشتی بگیرد و وزنی بالاتر را تجربه کنید . آرزوی موفقیت برای یونس عزیز @younes___sarmasti .
"یونس سرمستی"آماده و سرحال بعد از مصدومیت،این بار میخواهد وزن دیگری را تجربه کنید!...
.
در میدان های بعدی به احتمال فراوان یونس سرمستی می خواهد در وزن 61 کیلوگرم کشتی بگیرد و وزنی بالاتر را تجربه کنید
.
آرزوی موفقیت برای یونس عزیز
@younes___sarmasti💪💪💪
. مسابقات جام جهانی سال 2013 تهران، جشنواره فن "محمد نوربخش"در مقابل رقیب کره ای .
مسابقات جام جهانی سال 2013 تهران، جشنواره فن "محمد نوربخش"در مقابل رقیب کره ای
. تو این روزها این صحنه ها حال ادم و خوب می کنه... @hasan_yazdani73 @hossein_nouri85 @pooriya.taban .
تو این روزها این صحنه ها حال ادم و خوب می کنه...
@hasan_yazdani73
@hossein_nouri85
@pooriya.taban
. از سوی شورای فنی؛ در آستانه ی رقابت های جهانی مجارستان،اشکانی برکنار شد!پازاج سرمربی موقت اعلام ...
Media Removed
. از سوی شورای فنی؛ در آستانه ی رقابت های جهانی مجارستان،اشکانی برکنار شد!پازاج سرمربی موقت اعلام شد . توضیحات شورای فنی در رابطه با برکناری "علی اشکانی" . اعضای شورای فنی نقطه نظرات خود را در باره عملکرد کشتی گیران در بازی های آسیایی اعلام کردند: . 1_نا مناسب بودن برنامه فنی سنگین وزن در ... .
از سوی شورای فنی؛
در آستانه ی رقابت های جهانی مجارستان،اشکانی برکنار شد!پازاج سرمربی موقت اعلام شد .
توضیحات شورای فنی در رابطه با برکناری "علی اشکانی"
.
اعضای شورای فنی نقطه نظرات خود را در باره عملکرد کشتی گیران در بازی های آسیایی اعلام کردند:
.
1_نا مناسب بودن برنامه فنی سنگین وزن در مسابقات مربوطه
.
2_ عدم استفاده از چلنج در برخی از کشتی ها از سوی کادر فنی
.
3_ ضعف در دفاع فیتو و عدم پیش بینی های فنی لازم
.
3_ضرورت اصلاح در طراحی و برنامه های تمرینی
.
4_ آسیب شناسی فنی شکست ها از جمله موارد اعلامی از سوی اعضای شورای فنی می باشد که باید مورد توجه کادر فنی قرار گیرد
.
مدیر تیم های ملی در باره معرفی سرمربی تیم ملی بزرگسالان توضیحاتی ارائه نمود. بر این اساس، پیشنهاد مدیر تیم های ملی، ادامه برنامه های تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان با کادر فنی موجود (مربیان تیم ملی) و مطابق برنامه های پیش بینی شده اعلام گردید. بنا به نظر اعضای شورای فنی آقای احد پازاج، مدیر تیم های ملی بزرگسالان و امید می باید در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف موضوع مسئولیت سرمربی گری تیم ملی بزرگسالان اقدام نماید. تا زمان معرفی فرد واجد شرایط و تصمیم گیری شورای فنی، مسئولیت فنی تیم با آقای پازاج خواهد بود.
Read more
. ‏@k.p_spoortss ‏@k.p_spoortss فروش گردنبند هاي كشتي 🤼‍♂️ جديد ترين كارهاي ورزشي و خاص دنيا ‏@k.p_spoortss انواع ...
Media Removed
. ‏@k.p_spoortss ‏@k.p_spoortss فروش گردنبند هاي كشتي 🤼‍♂️ جديد ترين كارهاي ورزشي و خاص دنيا ‏@k.p_spoortss انواع اويز هاي اسم و دستبند هاي چرمي برای سفارش و دیدن مدل های بیشتر به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید 0912 33 40 965 ‏@k.p_spoortss ‏@k.p_spoortss ارسال رايگان ‏@k.p_spoortss .
‏@k.p_spoortss ‏@k.p_spoortss
فروش گردنبند هاي كشتي 🤼‍♂️
جديد ترين كارهاي ورزشي و خاص دنيا
‏@k.p_spoortss
انواع اويز هاي اسم و دستبند هاي چرمي
برای سفارش و دیدن مدل های بیشتر به صفحه
اینستاگرام ما بپیوندید
🔶0912 33 40 965☎️📞
‏@k.p_spoortss
‏@k.p_spoortss
❤️👇ارسال رايگان
‏@k.p_spoortss
. حضور ازادکاران در روز ملی کشتی (پنجم شهریور)میان کودکان بدسرپرست .
حضور ازادکاران در روز ملی کشتی (پنجم شهریور)میان کودکان بدسرپرست
. #نوستالژی رقابت زیبا و دیدنی جعفر دلیری و خالقی فر دو 96 کیلو آماده سال های قبل رقابتی که با برد خالقی فر همراه بود . خالقی فری که در آن سال ها بهترین جایگزین علیرضا حیدری می دانستند و جعفر دلیری که یکی از رکورد داران کسب مقام قهرمانی در مسابقات کشوری بود .
#نوستالژی
رقابت زیبا و دیدنی جعفر دلیری و خالقی فر دو 96 کیلو آماده سال های قبل
رقابتی که با برد خالقی فر همراه بود
.
خالقی فری که در آن سال ها بهترین جایگزین علیرضا حیدری می دانستند و جعفر دلیری که یکی از رکورد داران کسب مقام قهرمانی در مسابقات کشوری بود
. احسان لشگري در عنفوان جواني،يكي زيرگيرترين كشتي گيران ايراني با نمايش هاي زيبا و كشتي پسند
Media Removed
. احسان لشگري در عنفوان جواني،يكي زيرگيرترين كشتي گيران ايراني با نمايش هاي زيبا و كشتي پسند .
احسان لشگري در عنفوان جواني،يكي زيرگيرترين كشتي گيران ايراني با نمايش هاي زيبا و كشتي پسند
. جاودانه ی ورزش ایران زمین زادروزت مبارک"جهان پهلوان غلامرضا تختی" . غلامرضا تختی قهرمان پرآوازه کشتی ایران و جهان در پنجم شهریور ماه 1309 در محله خانی‌آباد تهران بدنیا آمد . روز 5 شهریورماه هر سال بهانه‌ی دوباره‌ای است برای اینکه یکبار دیگر سالروز تولد یک مرد اسطوره‌ای را گرامی بداریم، ... .
جاودانه ی ورزش ایران زمین زادروزت مبارک"جهان پهلوان غلامرضا تختی"
.
غلامرضا تختی قهرمان پرآوازه کشتی ایران و جهان در پنجم شهریور ماه 1309 در محله خانی‌آباد تهران بدنیا آمد
.
روز 5 شهریورماه هر سال بهانه‌ی دوباره‌ای است برای اینکه یکبار دیگر سالروز تولد یک مرد اسطوره‌ای را گرامی بداریم، مردی از تبار پهلوانان و نام آوران تاریخ که ماندگاری نامش در ذهن مردم برای کسب یک مدال طلا و دو نقره المپیک و دو مدال طلا و نقره جهان نیست بلکه برای با مردم بودن و با مردم زیستنش است
.
فدراسیون کشتی در پنج سال گذشته در تلاش بود تا روز پنجم شهریورماه زادروز جهان پهلوان غلامرضا تختی بعنوان روز کشتی در تقویم رسمی کشور به ثبت برسد، که خوشبختانه با همکاری تمامی مراجع ذیصلاح این امر محقق شد و پنجم شهریورماه بعنوان "روز کشتی" در تقویم رسمی کشور از سال 97 قرار گرفت
Read more
. فینال سنگین وزن المپیک سیدنی 2000 رقابت آرتور تایمازوف در مقابل دیوید موصل بز با داوری استاد نمازیان .
فینال سنگین وزن المپیک سیدنی 2000
رقابت آرتور تایمازوف در مقابل دیوید موصل بز با داوری استاد نمازیان
. شركت "عرفان اسپورت"توليدكننده ي تشك و رويه تشك هاي كشتي . نسل جدید روکش های تشک کشتی حباب دار با خاصیت ضد لغزندگی و ضد تعریق . روکشهای حباب دار با کیفیتی عالی و سه لایه و دو رو مواد ساخت شرکت مهلر میباشد . ۱-ضمانت تعویض در صورت لغزندگی یا تعریق . ۲-گارانتی ۱۰ و ۱۵ ساله . ۳- بیمه تضمین کیفیت ... .
شركت "عرفان اسپورت"توليدكننده ي تشك و رويه تشك هاي كشتي .
نسل جدید روکش های تشک کشتی حباب دار با خاصیت ضد لغزندگی و ضد تعریق
.
روکشهای حباب دار با کیفیتی عالی و سه لایه و دو رو مواد ساخت شرکت مهلر میباشد
.
۱-ضمانت تعویض در صورت لغزندگی یا تعریق
.
۲-گارانتی ۱۰ و ۱۵ ساله
.
۳- بیمه تضمین کیفیت و مسولیت مدنی بیمه ایران در سراسر کشور
.
۴- استفاده از مواد رزین و لیزر در پیوند روکش ( انحصاری در کشور) به جای پیوند با سشوار و حرارت (سیستم قدیم تولید روکش تشک کشتی)
.
۵- استفاده از مشمع کانتینری نارنجی حبابدار به جای رنگ زون نارنجی تشک کشتی
.
۶- حمل و نصب رایگان
.
۷- مطابق با پارامترهای فنی اجباری اتحادیه جهانی کشتی در تولید روکش و زیره
.
۸- راماژ ۷۸۰ گرمی و کیفیتی متفاوت
.
۹- استفاده از شرایط ویژه و تسهیلات اعطایی با معرفی نامه از هیاتهای کشتی سراسر کشور
Read more
. حرکت جوانمردانه "گئورگی گوچیلدزه" شاید میتونست به صورت شلاقی هم از حریف امتیاز بگیره!!! .
حرکت جوانمردانه "گئورگی گوچیلدزه"
شاید میتونست به صورت شلاقی هم از حریف امتیاز بگیره!!!
. گنجینه ای از فنون ناب و زیبا،شعبده باز رو تشک کسی نیست جز "بوایسار سایتیف" افسانه ای . فینال مسابقات جهانی سال 2001 در مقابل رقیب سرسخت و عنوان دار کره ای .
گنجینه ای از فنون ناب و زیبا،شعبده باز رو تشک کسی نیست جز "بوایسار سایتیف" افسانه ای
.
فینال مسابقات جهانی سال 2001 در مقابل رقیب سرسخت و عنوان دار کره ای

Loading...