Alihayati_ Instagram Photos and Videos

alihayati_ علی حیاتی @alihayati_ mentions
Followers: 14,770
Following: 1,691
Total Comments: 0
Total Likes: 0

: خدا قوت به طراحان پوستر امسال #هیئت_هنر @sadegheili @mikaelbarati @mohammad_reza_chitsaz _ من ...
Media Removed
: خدا قوت به طراحان پوستر امسال #هیئت_هنر @sadegheili @mikaelbarati @mohammad_reza_chitsaz _ من درهمین شروع غزل مات مانده ام حیران سرگذشت نفس هات مانده ام خیمه، حریق، همهمه، شمشیر، دست، سر مبهوت در هجوم اشارات مانده ام «هَل من...» چه بر صحیفه ی سی پاره رفته است؟ در گردباد چرخش ... :
خدا قوت به طراحان پوستر امسال #هیئت_هنر
@sadegheili
@mikaelbarati
@mohammad_reza_chitsaz
_

من درهمین شروع غزل مات مانده ام
حیران سرگذشت نفس هات مانده ام

خیمه، حریق، همهمه، شمشیر، دست، سر
مبهوت در هجوم اشارات مانده ام «هَل من...» چه بر صحیفه ی سی پاره رفته است؟
در گردباد چرخش «آیات» مانده ام

من، های های، زخم تورا ضجّه می زدم
مجروح آن ترنّم «هیهات…» مانده ام

خورشید- سوگوار تو می سوخت- می سرود
یک اخگر از حریم ملاقات مانده ام

باید شهید بود و تو را خون چکان سرود
شرمنده ام… اسیر عبارات مانده ام
_
شاعر: قربان ولیئی
Read more
: اعلان مراسم امسال #هیئت_هنر <span class="emoji emoji1f539"></span>مراسم ویژه خدام روز ششم ، هفتم و هشتم محرم (۲۵ الی ۲۷ شهریور) از ساعت ...
Media Removed
: اعلان مراسم امسال #هیئت_هنر مراسم ویژه خدام روز ششم ، هفتم و هشتم محرم (۲۵ الی ۲۷ شهریور) از ساعت ۱۷ تا اذان مغرب با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین باقربیگ 《با موضوع خادمی هیئت》 و مداحی برادر سجاد خسروآبادی __________________ مراسم شب عاشورا دسته عزاداری به همراه سخنرانی استاد علیرضا ... :
اعلان مراسم امسال #هیئت_هنر
🔹مراسم ویژه خدام روز ششم ، هفتم و هشتم محرم (۲۵ الی ۲۷ شهریور)
از ساعت ۱۷ تا اذان مغرب
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین باقربیگ 《با موضوع خادمی هیئت》 و مداحی برادر سجاد خسروآبادی
__________________
🔸مراسم شب عاشورا
دسته عزاداری به همراه سخنرانی استاد علیرضا پناهیان
ساعت مراسم متعاقبا اعلام خواهد شد
__________________
🔹مراسم عصر عاشورا (۲۹ شهریور)
از ساعت ۱۶:۳۰ تا اذان مغرب
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حامد کاشانی و مداحی برادران دقیقی و دادوندی
__________________
🔹 مراسم دهه دوم محرم الحرام
از شام غریبان به مدت ده شب (۳۰ شهریور تا ۸ مهر)
سخنران : استاد علیرضا پناهیان
مداحان : برادران دقیقی و خسروآبادی
از ساعت ۲۰ تا ۲۳:۳۰
Read more
: ما هم پیاله ایم، به شرط سبوی اشک _ #هیئت_هنر #مراسم_سیاهپوشان
Media Removed
: ما هم پیاله ایم، به شرط سبوی اشک _ #هیئت_هنر #مراسم_سیاهپوشان :
ما هم پیاله ایم، به شرط سبوی اشک
_
#هیئت_هنر
#مراسم_سیاهپوشان
موکب؛ ایام اربعین ۹۰ بود که در مسجد سهله سرپایی و در بین اعمال و بازدیدها اولین صحبت‌های موکب شروع شد. موضوع از این قرار بود که هیئت هنر بعد از چند سال تجربه سوگواره هنر و حماسه و ارائه آثار عاشورایی در حاشیه خیمه هنر و حماسه، حالا ظرفیت آن را داشت که در کار تولید آثار هنری با طیف وسیع تر مخاطب بشود؛ بی‌دلیل ... موکب؛ ایام اربعین ۹۰ بود که در مسجد سهله سرپایی و در بین اعمال و بازدیدها اولین صحبت‌های موکب شروع شد. موضوع از این قرار بود که هیئت هنر بعد از چند سال تجربه سوگواره هنر و حماسه و ارائه آثار عاشورایی در حاشیه خیمه هنر و حماسه، حالا ظرفیت آن را داشت که در کار تولید آثار هنری با طیف وسیع تر مخاطب بشود؛ بی‌دلیل هم نبود. در همین سال‌ها تقاضای زیادی برای استفاده از تولیدات هنری هیئت در بین هیئات مذهبی و جامعه مخاطب هنر دینی ایجاد شده بود. همه این‌ها در کنار این واقعیت که هیئت هنر باید یک جریان زایا و موثر هنری در سطح ملی بماند و با گذر زمان و رفت و امد دانش‌گاهی در فراز و نشیب طبیعی جریان‌های دانش‌گاهی نیافتد، بلاخره بچه‌های هیئت را مجاب کرد که باید قدم در تالیف و تولید با هدف‌گذاری وسیع گذاشت.
موکب فرزند این اتفاقات و واقعیت‌هاست. آن‌ روزها که شور سفر پرشور اربعین تازه داشت می‌گرفت و موکب‌های عراقی با حال وصف ناشدنی‌شان، یک خیمه آرمانی عزا بودند برای بچه‌های هنر، موکب هم «موکب» شد. نشانی پر از خاطره و علقه و صدالبته با آوا و زبانی جهانی در سطح جهان تشیع و اسلام. راستش این‌ها را هم در زمان انتخاب نام نظر داشتیم؛‌ که خارج از مرزهای اعتباری، در هنر عاشورای بی‌زمان و در پهنه‌ی کربلای بی‌مکان حسینی باید نقش آفرین باشیم.
خلاصه موکب به راه افتاد. طبعا ابتدا با کتیبه‌های معروف هیئتی و با لباس‌های خادمی جریان‌سازش. بچه‌های هیئت هنر در طول این سال‌ها به زبانی خاص در طراحی کتیبه‌های مذهبی رسیده اند. لباس خادمین هیئت هنر هم که هر ساله نو‌به‌نو می‌شد یک ادبیات جدید در پرداخت و توجه به لباس عزا بود. این دو تجربه امتحان پس داده نخستین محصولات گروه محصولات هنری آیینی موکب را تشکیل دادند.
تمام این کارها در موکب، از ایده تا طراحی، تا اجرا و توسعه محصولات همه توسط دانش‌جویان و دانش‌آموخته‌گان هنر این سال‌های کشور یعنی همان بچه‌های هیئت هنر در حال انجام است. موکب بیش‌تر از آن که یک برند تجاری باشد، یک کارگاه تجربی بزرگ است؛ کارگاهی که به یمن ارادت -هرچند کوتاه- جمع وسیعی از هنرمندان معاصر کشور به آستان بلند حسین (ع) و خاندان پاک عترت و زیر سایه‌شان برقرارست.
موکب وقف هیئت هنر است. وقف حماسه حسینی‌ست و طبعا کلیه درآمدهای ناشی از فروش و ارائه محصولات موکب نیز در همین راه هزینه می‌شود. توفیق این سال‌ها در طراحی و تولید و ارائه مجموعه کتیبه‌های حرم امیرالمومنین (ع) و بسیاری از هیئات مذهبی برای موکب، از همه چیز بالاتر است. موکب دوست دارد و امید دارد که مورد قبول صاحب این حماسه باشد.
Read more
کور بشه هر کی نمیتونه ببینه عشق حسین علیه السلام مرزها رو با فاصله در نوردیده #ایران_عراق_اخوان
Media Removed
کور بشه هر کی نمیتونه ببینه عشق حسین علیه السلام مرزها رو با فاصله در نوردیده #ایران_عراق_اخوان کور بشه هر کی نمیتونه ببینه
عشق حسین علیه السلام مرزها رو با فاصله در نوردیده

#ایران_عراق_اخوان
 #تیزرپوستر #ماجرای_نیمروز #رد_خون طراحی: کارگاه طراحی سه در چهار @studio3x4 طراح پوستر: ...
Media Removed
#تیزرپوستر #ماجرای_نیمروز #رد_خون طراحی: کارگاه طراحی سه در چهار @studio3x4 طراح پوستر: ارسلان عیوض زاده طراحی نوشتار: محمد روح الامین عکاس: مجید طالبی، سحاب زریباف #تیزرپوستر
#ماجرای_نیمروز
#رد_خون
طراحی: کارگاه طراحی سه در چهار
@studio3x4
طراح پوستر: ارسلان عیوض زاده
طراحی نوشتار: محمد روح الامین
عکاس: مجید طالبی، سحاب زریباف
: حب الحسين یجمعنا #گروه_عملیات_ویژه_هیئت_هنر
Media Removed
: حب الحسين یجمعنا #گروه_عملیات_ویژه_هیئت_هنر :
حب الحسين یجمعنا
#گروه_عملیات_ویژه_هیئت_هنر
: برنامه سیاه پوشان "ابا عبدالله الحسین علیه اسلام" و معرفی مسئولین و برنامه های ویژه خدام <span class="emoji emoji25aa"></span>️شرح ...
Media Removed
: برنامه سیاه پوشان "ابا عبدالله الحسین علیه اسلام" و معرفی مسئولین و برنامه های ویژه خدام ️شرح برنامه ها به ترتیب: ️معرفی مسئولین و برنامه های محرم ۹۷ ️تقسیم کارهای محرم ۹۷ ️مداحی ️نماز مغرب و عشاء ️مراسم آیینی دمام زنی ️زمان: دوشنبه ۱۹ شهریور ماه . ساعت ۱۷ مکان: دانشکده کاربردی، ... : برنامه سیاه پوشان "ابا عبدالله الحسین علیه اسلام"
و معرفی مسئولین و برنامه های ویژه خدام ▪️شرح برنامه ها به ترتیب:
◽️معرفی مسئولین و برنامه های محرم ۹۷
◽️تقسیم کارهای محرم ۹۷
◽️مداحی
◽️نماز مغرب و عشاء ◽️مراسم آیینی دمام زنی ▪️زمان: دوشنبه ۱۹ شهریور ماه . ساعت ۱۷
مکان: دانشکده کاربردی، دانشگاه هنر
سالن شهید جانبزرگی

@heyaathonaar
Read more
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله _ نثار همه در گذشتگانمان از ارحام و دوستان مؤمنین و مؤمنات #امام #شهدا_دفاع_مقدس #شهدای_گمنام #شهدای_دانشمند #شهدای_مدافع_حرم #شهدای_منا #شهدای_آتش_نشان #شهدای_جهادگر #محسن_حججی #حسین_سخا ... :
#برای_شبهای_جمعه
_
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
_
نثار همه در گذشتگانمان
از ارحام و دوستان
مؤمنین و مؤمنات
#امام
#شهدا_دفاع_مقدس
#شهدای_گمنام
#شهدای_دانشمند
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_منا
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_جهادگر
#محسن_حججی
#حسین_سخا
#رضا_مهدوی
#مرحومه_نیکنام
#مرحومه_مودتی
بخوانیم
حمد و قدر
و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
#هیئت_هنر
#کاروان_لبیک
@moukebart
Read more
: اینجا هر قدمی که به سویش برداشته شود، هزاران نیکی برای صاحب آن قدم دارد و هزاران بدی را از او محو میکند. اینجا؛ حرم و صحن و سرای زیبای مولای متقیان امیرالمومنین علی علیه‌السلام سلام ان‌شاء‌الله قرار است که محصولات موکب، همانند ایام غدیر توفیق مجاورت حرم امیرالمؤمنین (ع) را در ایام محرم ... :
اینجا هر قدمی که به سویش برداشته شود، هزاران نیکی برای صاحب آن قدم دارد و هزاران بدی را از او محو میکند.
اینجا؛ حرم و صحن و سرای زیبای مولای متقیان امیرالمومنین علی علیه‌السلام

سلام
ان‌شاء‌الله قرار است که محصولات موکب، همانند ایام غدیر توفیق مجاورت حرم امیرالمؤمنین (ع) را در ایام محرم نیز داشته باشد. برای موکب افتخاری بیش‌ از این متصور نیست و ما ان‌شاء‌الله قدردان آن خواهیم بود.
.
حالا در ابتدای آماده‌سازی کتیبه‌ها برای نصب در حرم امیرالمؤمنین (ع)، ما تصمیم گرفتیم که فرصت شراکت معنوی را برای شما مخاطبان موکب هم فراهم کنیم. هر کدام از شما عزیزان از امروز می‌توانید در تولید محصولات محرم ویژه‌ی حرم حضرت علی (ع) به صورت نقدی مشارکت کنید و در آماده‌سازی حرم مولا برای ایام عزاداری سهیم باشید.
.
(براورد هزینه تولید کتیبه های حرم امیرالمومنین جهت سیاه پوشانی ایام محرم، مبلغ ۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.
ان شاالله مقدار مبلغ نذورات جمع اوری شده به صورت روزانه خدمت عزیزان گزارش داده می شود.)
.
شماره کارت:
6273811049917278
بانک انصار - محمد مهدی دهقانی
.
ارتباط با پشتیبان از طریق پیام رسان "بله":
@moukeb1
@moukebart

ممنون از همراهی شما
پ. ن:
این پیام #موکب مربوط به روز گذشته است
کتیبه ها ان شاء الله امروز به نجف اشرف خواهد رسید
Read more
: استاد پناهیان: آی اهل محرم، چرا فریاد شادی و هلهله سر نمی‌دهید؟! <span class="emoji emoji1f538"></span>یادداشت علیرضا پناهیان دربارۀ ...
Media Removed
: استاد پناهیان: آی اهل محرم، چرا فریاد شادی و هلهله سر نمی‌دهید؟! یادداشت علیرضا پناهیان دربارۀ روز #مباهله بسم الله الرحمن الرحیم اگر غدیر عید ولایت است مباهله عید فضیلت است. چون بزرگترین فضیلت علی(ع) در روز مباهله و آن‌هم صریحاً در قرآن کریم بیان شده. امام رضا(ع) به مأمون فرمودند: بالاترین ... :
استاد پناهیان:
آی اهل محرم، چرا فریاد شادی و هلهله سر نمی‌دهید؟! 🔸یادداشت علیرضا پناهیان دربارۀ روز #مباهله 🔰بسم الله الرحمن الرحیم 💠اگر غدیر عید ولایت است مباهله عید فضیلت است. چون بزرگترین فضیلت علی(ع) در روز مباهله و آن‌هم صریحاً در قرآن کریم بیان شده. 💠امام رضا(ع) به مأمون فرمودند: بالاترین فضیلت علی(ع) آیۀ مباهله است. چون در این آیه علی(ع) نفس پیامبر(ص) اعلام شده است. باید غربت مباهله برطرف بشود، این خیلی مهمتر از بسیاری دیگر از ایام الله است. 💠در جهان اسلام احدی نیست که منکر مباهله و این فضیلت باعظمت علی(ع) بشود. آیۀ صریح قرآن است و داستان مباهله را همه بیان کرده‌اند. 💠عاشقان اهل بیت(ع) کجا هستند که بزرگترین جشن محبت را برگزار کنند، و سرور خود را در نزول آیۀ مباهله به اهل عالم نشان بدهند؟ قبول کنیم ما هنوز در مکتب محبت اهل بیت(ع) آنچنان که باید رشد نکرده‌ایم. 💠شادی از نزول آیۀ مباهله، موجب صعود دل‌ها در عزای محرم است. باشکوه‌ترین تجمع اهل بیت(ع)در طول تاریخ اسلام در مباهله است. 💠باید داستان مباهله را به کودکان خود بیاموزیم. آی اهل محرم ببینید حسین(ع) در آغوش پیامبر(ص) است. چرا فریاد شادی و هلهله سر نمی‌دهید؟ تنها منتظرید اباعبدالله(ع) در گودی قتل‌گاه بیفتد تا فریاد عزا سر کنید؟ الان باید عالم را باخبر کنید تا علت گریه‌ها و فریادهای عاشورای شما را بفهمند. 👤علیرضا پناهیان - مباهله ۱۳۹۴
Read more
#کتیبه_ها_تشنه_نام_تواند @moukebart آخرین مراحل آماده سازی کتیبه های ویژه محرم برای نصب در حرم مولا امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام _ پ. ن: هذا من فضل ربي #کتیبه_ها_تشنه_نام_تواند
@moukebart
آخرین مراحل آماده سازی کتیبه های ویژه محرم
برای نصب در حرم مولا امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام
_
پ. ن: هذا من فضل ربي
: جهت ثبت در تاریخ عید غدیر یک هزارو سیصدو نود و هفت <span class="emoji emoji1f60a"></span> @heyaathonaar
Media Removed
: جهت ثبت در تاریخ عید غدیر یک هزارو سیصدو نود و هفت @heyaathonaar :
جهت ثبت در تاریخ
عید غدیر یک هزارو سیصدو نود و هفت
😊
@heyaathonaar
امام کاظم علیه السلام: هر که برادرش را در کارى ناپسند ببیند و بتواند او را از آن باز دارد و چنین نکند، به ...
Media Removed
امام کاظم علیه السلام: هر که برادرش را در کارى ناپسند ببیند و بتواند او را از آن باز دارد و چنین نکند، به او خیانت کرده است _ ولادت امام موسی کاظم علیه السلام مبارک امام کاظم علیه السلام:
هر که برادرش را در کارى ناپسند ببیند
و بتواند او را از آن باز دارد و چنین نکند،
به او خیانت کرده است
_
ولادت امام موسی کاظم علیه السلام مبارک
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک ...
Media Removed
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله _ نثار همه در گذشتگانمان از ارحام و دوستان مؤمنین و مؤمنات #امام #شهدا_دفاع_مقدس #شهدای_گمنام #شهدای_دانشمند #شهدای_مدافع_حرم #شهدای_منا #شهدای_آتش_نشان #شهدای_جهادگر #محسن_حججی #حسین_سخا ... :
#برای_شبهای_جمعه
_
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
_
نثار همه در گذشتگانمان
از ارحام و دوستان
مؤمنین و مؤمنات
#امام
#شهدا_دفاع_مقدس
#شهدای_گمنام
#شهدای_دانشمند
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_منا
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_جهادگر
#محسن_حججی
#حسین_سخا
#رضا_مهدوی
#مرحومه_نیکنام
#مرحومه_مودتی
بخوانیم
حمد و قدر
و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
#هیئت_هنر
#کاروان_لبیک
پ. ن:
خط برادر بزرگوارم آقا روح الله ابوالفضلی که آماده ی کتیبه شدن، میشود
Read more
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
Media Removed
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار @heyaathonaar
#عید_غدیر
#لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
 #غدیر عیدتون مبارک ممنونم سید @tavabin <span class="emoji emoji2764"></span>️
Media Removed
#غدیر عیدتون مبارک ممنونم سید @tavabin #غدیر
عیدتون مبارک
ممنونم سید @tavabin ❤️
: کارهای باحالِ خانه طراحان انقلاب اسلامی برای #عید_غدیر
Media Removed
: کارهای باحالِ خانه طراحان انقلاب اسلامی برای #عید_غدیر :
کارهای باحالِ خانه طراحان انقلاب اسلامی برای
#عید_غدیر
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
Media Removed
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار @heyaathonaar
#عید_غدیر
#لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
: کاری از @studio3x4 #پویا_نگاری (motion graphic ) . . #چهل_سال_روی_سکو #سنگ_نوردی . . ایده و کارگردانی: #صادق_لطفی_زاده تصویرسازی: #صادق_لطفی_زاده متحرک سازی : #علی_موحدی_خو با همکاری : #محمدرضا_چیت_ساز موسیقی و صداگذاری: #احسان_غلام_نژاد نریشن: #کاوه_یانقی . . به ... :
کاری از @studio3x4
#پویا_نگاری (motion graphic )
.
.
🔺 #چهل_سال_روی_سکو
🔺 #سنگ_نوردی
.
.
🔹ایده و کارگردانی: #صادق_لطفی_زاده
🔸تصویرسازی: #صادق_لطفی_زاده
🔹متحرک سازی : #علی_موحدی_خو
🔶با همکاری : #محمدرضا_چیت_ساز
🔹موسیقی و صداگذاری: #احسان_غلام_نژاد
🔸نریشن: #کاوه_یانقی
.
.
🔴به سفارش شبکه سوم سیما🔴
@rezaalipour.1
_________________________
#المپیک #المپیک_آسیایی #آسیا #مسابقات_آسیایی #ورزش #قهرمان #پوستر #ایده #آرت #طلا #فن #ایران #بوسترات #graphicdesign #iran #art #photography #artist #photoshop #graphics #designe #motion
Read more
: امام هادی علیه السلام : اِنّ اللّهَ جَعَلَ الدّنيا دارَ بَلْوى وَالاْ خِرَةَ دارَ عُقْبى ، وَ ...
Media Removed
: امام هادی علیه السلام : اِنّ اللّهَ جَعَلَ الدّنيا دارَ بَلْوى وَالاْ خِرَةَ دارَ عُقْبى ، وَ جَعَلَ بَلْوى الدّنيا لِثوابِ الاْ خِرَةِ سَبَباً وَ ثَوابَ الاْ خِرَةِ مِنْ بَلْوَى الدّنيا عِوَضاً. _ همانا خداوند، دنيا را جايگاه بلاها و امتحانات و مشكلات قرار داد؛ و آخرت را جايگاه ... :
امام هادی علیه السلام :
اِنّ اللّهَ جَعَلَ الدّنيا دارَ بَلْوى وَالاْ خِرَةَ دارَ عُقْبى ،
وَ جَعَلَ بَلْوى الدّنيا لِثوابِ الاْ خِرَةِ سَبَباً
وَ ثَوابَ الاْ خِرَةِ مِنْ بَلْوَى الدّنيا عِوَضاً.
_
همانا خداوند،
دنيا را جايگاه بلاها و امتحانات و مشكلات قرار داد؛
و آخرت را جايگاه نتيجه گيرى زحمات ،
پس بلاها و زحمات و سختى هاى دنيا را وسيله رسيدن به مقامات آخرت قرار داد
و اجر و پاداش زحمات دنيا را در آخرت عطا مى فرمايد.
Read more
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
Media Removed
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار @heyaathonaar
#عید_غدیر
#لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
Media Removed
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار @heyaathonaar
#عید_غدیر
#لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
Media Removed
@heyaathonaar #عید_غدیر #لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار @heyaathonaar
#عید_غدیر
#لا_فتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
: وقتی روضه خوان گفت: سلام برای تویی که "حرمتت" را شکستند... دیگر نفهمیدم بعدش چه خواند... همین یک عبارت برای تمام شدن کفایت میکند حرمت ولیِ خدایِ محترمِ مهربان به خلقِ فرزند ِ رسولش که عمری از او گذشته بود و محاسنش سفید شده بود... _ #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي ... :
وقتی روضه خوان گفت:
سلام برای تویی که "حرمتت" را شکستند...
دیگر نفهمیدم بعدش چه خواند...
همین یک عبارت برای تمام شدن کفایت میکند
حرمت ولیِ خدایِ محترمِ مهربان به خلقِ فرزند ِ رسولش
که عمری از او گذشته بود و محاسنش سفید شده بود...
_
#برای_شبهای_جمعه
_
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
_
نثار همه در گذشتگانمان
از ارحام و دوستان
مؤمنین و مؤمنات
#امام
#شهدا_دفاع_مقدس
#شهدای_گمنام
#شهدای_دانشمند
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_منا
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_جهادگر
#محسن_حججی
#حسین_سخا
#رضا_مهدوی
#مرحومه_نیکنام
#مرحومه_مودتی
بخوانیم
حمد و قدر
و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
#هیئت_هنر
#کاروان_لبیک
Read more
: توصیه‌های مهم حاج آقا مجتبی تهرانی برای شب و روز عرفه: <span class="emoji emoji2b05"></span> دعا در شب عرفه مقبول و مستجاب است «رُوی إنّ ...
Media Removed
: توصیه‌های مهم حاج آقا مجتبی تهرانی برای شب و روز عرفه: دعا در شب عرفه مقبول و مستجاب است «رُوی إنّ ليلة عرفة يستجاب فيها ما دعا من خير و للعامل فيها بطاعة الله تعالى أجر سبعين و مائة سنة.» در روایتی نقل شده است که شب عرفه هر دعای خیری که انسان بکند به اجابت می‌رسد؛ و برای کسی که در شب عرفه اطاعت الهی ... : توصیه‌های مهم حاج آقا مجتبی تهرانی برای شب و روز عرفه: ⬅ دعا در شب عرفه مقبول و مستجاب است
«رُوی إنّ ليلة عرفة يستجاب فيها ما دعا من خير و للعامل فيها بطاعة الله تعالى أجر سبعين و مائة سنة.»
در روایتی نقل شده است که شب عرفه هر دعای خیری که انسان بکند به اجابت می‌رسد؛ و برای کسی که در شب عرفه اطاعت الهی را بکند و اعمال صالحه انجام دهد، معادل ۱۷۰ سال اطاعت و عبادت است؛ یعنی از نظر پاداش چنین چیزی به او داده می‏‌شود.
لذا می‏‌خواهم این مطلب را به دوستان عرض کنم که امشب را قدر بدانید! اوّلین مسئله‌‏ای که در امشب تأکید شده است «دعا کردن» است و در روایت دارد: دعا کنید! دعای خیر کنید! و بدانید که این دعاها به اجابت می‌رسد. ⬅ مقیّد باشید که امشب، مشغول غیر عبادت نباشید!
مطلب دیگر اینکه مقیّد باشید که امشب مشغول به غیر عبادت نشوید! کاری کنید که اشتغالات کنار برود تا بتوانید به سوی عبادات و صالحات بروید! وقتی چنین معادله‌‏ای هست که عبادت امشب مانند عبادت ۱۷۰ ساله است، خیلی انسان باید مراقبت و جدیّت داشته باشد. این خیلی قابل توجه است، چون امشب یکی از بزرگترین فرصتهایی است که ما داریم. ⬅ اثر دعا برای دیگران و پشت سر آنها
درباره دعا کردن هم بگویم که در روایتی از امام باقر «علیه‌السلام» آمده است که حضرت فرمودند: «أسرع الدعا نُجحاً للإجابة دعاء الأخ لأخیه بظهر الغیب» سریعترین دعایی که به هدف اجابت می‏‌رسد، دعایی است که یک برادر مؤمن، برای برادر مؤمن دیگرش می‏‌کند و پشت سر او برایش از خدا خیر می‏‌خواهد؛ نه در حضورش. یعنی هرکس برای دیگری دعا کند، بسرعت به اجابت می‌رسد. «فیقول له ملک موکّل به لبّیک»؛ وقتی این شخص شروع می‏‌کند به دعا کردن برای برادر مؤمنش و پشت سر او، آن فرشته‌‏ای که برای گرفتن دعاها موکّل شده است، جواب می‏‌دهد: بله! «و لک مثلاه». یعنی این خیری که برای برادرت خواستی، برای خودت دوبرابرش منظور و مستجاب ‌شد. ⬅️ امشب را قدر بدانید
از غروب شبِ عرفه تا غروب روز عرفه زمان بسیار بزرگی است. این را گفتم تا امشب که به حسب ظاهر شب عرفه است و موقعیت بسیار خوبی است، هم دعا کنید و هم به اعمال صالحه مشغول شوید!
Photo by:
@m7amd_ghazi
Read more
: با نوای کاروان بار بندید همرهان _ #زیارت_اربعین #کاروان_لبیک @heyaathonaar _
Media Removed
: با نوای کاروان بار بندید همرهان _ #زیارت_اربعین #کاروان_لبیک @heyaathonaar _ :
با نوای کاروان
بار بندید همرهان
_
#زیارت_اربعین
#کاروان_لبیک
@heyaathonaar
_
: روز جهانی عکس، روز جهانی عکاسی یا هر چیز دیگه ای برای من فقط این عکس <span class="emoji emoji1f602"></span> _ پ. ن: دیگه ظرفیت نداشتم ...
Media Removed
: روز جهانی عکس، روز جهانی عکاسی یا هر چیز دیگه ای برای من فقط این عکس _ پ. ن: دیگه ظرفیت نداشتم بیش از این، این عکسو در صندوقچه اسرار نگه دارم 😎 :
روز جهانی عکس، روز جهانی عکاسی یا هر چیز دیگه ای
برای من فقط این عکس
😂
_
پ. ن: دیگه ظرفیت نداشتم بیش از این، این عکسو در صندوقچه اسرار نگه دارم
😎
 #هیئت_هنر بشناسید، منشن کنید <span class="emoji emoji1f605"></span>
Media Removed
#هیئت_هنر بشناسید، منشن کنید #هیئت_هنر
بشناسید، منشن کنید
😅
 #غروب_جمعه #اللهم_عجل_لولیک_الفرج
Media Removed
#غروب_جمعه #اللهم_عجل_لولیک_الفرج #غروب_جمعه
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک ...
Media Removed
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله _ نثار همه در گذشتگانمان از ارحام و دوستان مؤمنین و مؤمنات #امام #شهدا_دفاع_مقدس #شهدای_گمنام #شهدای_دانشمند #شهدای_مدافع_حرم #شهدای_منا #شهدای_آتش_نشان #شهدای_جهادگر #محسن_حججی #حسین_سخا ... :
#برای_شبهای_جمعه
_
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
_
نثار همه در گذشتگانمان
از ارحام و دوستان
مؤمنین و مؤمنات
#امام
#شهدا_دفاع_مقدس
#شهدای_گمنام
#شهدای_دانشمند
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_منا
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_جهادگر
#محسن_حججی
#حسین_سخا
#رضا_مهدوی
#مرحومه_نیکنام
#مرحومه_مودتی
بخوانیم
حمد و قدر
و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
#هیئت_هنر
#کاروان_لبیک
Read more
: أطفال اليمن، نورُ علمٍ يقضي على سلاح الجاهلية _ برای کودکان #یمن آنها که خونشان بزودی گریبان ...
Media Removed
: أطفال اليمن، نورُ علمٍ يقضي على سلاح الجاهلية _ برای کودکان #یمن آنها که خونشان بزودی گریبان آل سعود لعنتی را خواهد گرفت _ کاری از : میکائیل براتی @mikaelbarati @studio3x4 _ #yemen :
أطفال اليمن، نورُ علمٍ يقضي على سلاح الجاهلية
_
برای کودکان #یمن
آنها که خونشان بزودی گریبان آل سعود لعنتی را خواهد گرفت
_
کاری از :
میکائیل براتی
@mikaelbarati
@studio3x4
_
#yemen
 #پوستر <span class="emoji emoji1f534"></span>جشن ۵ سالگی #دکترسلام<span class="emoji emoji1f534"></span> <span class="emoji emoji1f539"></span>مدیر پروژه : #حامد_منصوری <span class="emoji emoji1f538"></span>طراحی و اجرا : #ارسلان_عیوض_زاده @studio3x4 _ پ. ...
Media Removed
#پوستر جشن ۵ سالگی #دکترسلام مدیر پروژه : #حامد_منصوری طراحی و اجرا : #ارسلان_عیوض_زاده @studio3x4 _ پ. ن: #روحانی_راه_آزادی_را_بست پرزیدنت بازش کن بزرگوار #پوستر 🔴جشن ۵ سالگی #دکترسلام🔴 🔹مدیر پروژه : #حامد_منصوری
🔸طراحی و اجرا : #ارسلان_عیوض_زاده

@studio3x4
_
پ. ن:
#روحانی_راه_آزادی_را_بست
پرزیدنت بازش کن بزرگوار
: این پست مخاطبین خاص دارد #هیئت_هنر سالهای اول که هیئت تازه به راه افتاده بود عزیزی توصیه میکرد: چهل ...
Media Removed
: این پست مخاطبین خاص دارد #هیئت_هنر سالهای اول که هیئت تازه به راه افتاده بود عزیزی توصیه میکرد: چهل شب مانده به شروع مراسم، برای توفیق برپایی خیمه عزای حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و خادمی در آن آستان، هر کس هر کاری می‌تواند انجام بدهد را چهله بنشیند بعضی ها چهل شب زیارت عاشورا وعده ... :
این پست مخاطبین خاص دارد
#هیئت_هنر
سالهای اول که هیئت تازه به راه افتاده بود
عزیزی توصیه میکرد:
چهل شب مانده به شروع مراسم، برای توفیق برپایی خیمه عزای حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و خادمی در آن آستان، هر کس هر کاری می‌تواند انجام بدهد را چهله بنشیند
بعضی ها چهل شب زیارت عاشورا وعده میکردند، برخی سوره ای از قرآن، برخی صدقه و... خلاصه هر کس به میزان وسعش
از امشب، چهل شب تا شروع مراسم #هیئت_هنر باقی مونده
Read more
: به پایان آمد این دفتر ارادت همچنان باقیست _ ان شاء الله اربعین، به همراه همه رفقای حاضر و غايب #کاروان_لبیک #هیئت_هنر _ پ. ...
Media Removed
: به پایان آمد این دفتر ارادت همچنان باقیست _ ان شاء الله اربعین، به همراه همه رفقای حاضر و غايب #کاروان_لبیک #هیئت_هنر _ پ. ن: خدا قوت @ali_hoseiny110 مرد دوست‌داشتنی چغرِبد بدن :
به پایان آمد این دفتر
ارادت همچنان باقیست
_
ان شاء الله اربعین، به همراه همه رفقای حاضر و غايب
#کاروان_لبیک
#هیئت_هنر
_
پ. ن: خدا قوت @ali_hoseiny110 مرد دوست‌داشتنی چغرِبد بدن
😅
: لعنت بهت آل سعود لعنتی بی شرفا، ان شاء الله همین روزا میایم سراغتون این در حد خلخال پای زن یهودی ...
Media Removed
: لعنت بهت آل سعود لعنتی بی شرفا، ان شاء الله همین روزا میایم سراغتون این در حد خلخال پای زن یهودی نیست، نه؟؟؟ لعنت به سیاست و مصلحتی که ما رو به شما بی تفاوت کرده #یمن :
لعنت بهت آل سعود لعنتی
بی شرفا، ان شاء الله همین روزا میایم سراغتون
این در حد خلخال پای زن یهودی نیست، نه؟؟؟
لعنت به سیاست و مصلحتی که ما رو به شما بی تفاوت کرده
#یمن
: حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره: از گناه ما و به‌خاطر اعمال ماست که آن حضرت (امام زمان(عج))، هزار سال ...
Media Removed
: حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره: از گناه ما و به‌خاطر اعمال ماست که آن حضرت (امام زمان(عج))، هزار سال در بیابان‌ها دربه‌در و خائف است! در محضر بهجت، ج٢، ص۴۴ :
حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:
از گناه ما و به‌خاطر اعمال ماست که آن حضرت (امام زمان(عج))، هزار سال در بیابان‌ها دربه‌در و خائف است!
در محضر بهجت، ج٢، ص۴۴
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک ...
Media Removed
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله _ نثار همه در گذشتگانمان از ارحام و دوستان مؤمنین و مؤمنات #امام #شهدا_دفاع_مقدس #شهدای_گمنام #شهدای_دانشمند #شهدای_مدافع_حرم #شهدای_منا #شهدای_آتش_نشان #شهدای_جهادگر #محسن_حججی #حسین_سخا ... :
#برای_شبهای_جمعه
_
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
_
نثار همه در گذشتگانمان
از ارحام و دوستان
مؤمنین و مؤمنات
#امام
#شهدا_دفاع_مقدس
#شهدای_گمنام
#شهدای_دانشمند
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_منا
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_جهادگر
#محسن_حججی
#حسین_سخا
#رضا_مهدوی
#مرحومه_نیکنام
#مرحومه_مودتی
بخوانیم
حمد و قدر
و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
#هیئت_هنر
#کاروان_لبیک
Read more
: <span class="emoji emoji1f3b5"></span> به خوانندگان "چهل سال" <span class="emoji emoji1f3b5"></span> @ghomayshi یه جور میگی چهل ساله که ما بدبخت و نابودیم که انگار پیش ...
Media Removed
: به خوانندگان "چهل سال" @ghomayshi یه جور میگی چهل ساله که ما بدبخت و نابودیم که انگار پیش از اون هرشب توی کاباره خوش بودیم گمونت ازسر سیری یه ملت انقلاب کردن؟ بهشت بود و همه باهم زدن اونو خراب کردن؟ یه جور میگی که این چل سال پر از کابوسه و بیداد که انگار پیش از اون مردم ندیدن گزمه ... :
🎵 به خوانندگان "چهل سال" 🎵
@ghomayshi

یه جور میگی چهل ساله
که ما بدبخت و نابودیم
که انگار پیش از اون هرشب
توی کاباره خوش بودیم

گمونت ازسر سیری
یه ملت انقلاب کردن؟
بهشت بود و همه باهم
زدن اونو خراب کردن؟

یه جور میگی که این چل سال
پر از کابوسه و بیداد
که انگار پیش از اون مردم
ندیدن گزمه و جلاد

ندیدی کاخای شاهو؟
ندیدی چاله میدونو؟
گمونم خوب یادت نیست
جنوب شهر تهرونو

ندیدی پهلوی ها رو
کیا آوردن و بردن؟
به جز مونتاژ و عریانی
تو این کشور چی آوردن؟

سی میلیون جمعیت داشتیم
همون قدر بشکه های نفت
نه جنگ بود و نه تحریمی
ولی پولا کجا می رفت؟

تو جیب اشرف و شاپور
تو کاخ حضرت والا
بله شادی فراوون بود
ولی تو فیلم فارسی ها

کی بعد از انقلاب، اول
به این ملت خیانت کرد؟
ترورها رو به راه انداخت
کی ازصدام حمایت کرد؟

خلیج فارس ایرانو
عرب میگفت کدوم شیاد؟
با شلیک کدوم موشک
هواپیما توآب افتاد؟

ندیدی توی سنگرها
هزاران جسم صدچاکو؟
جوونایی که جون دادن
ندادن یک وجب خاکو؟

تو اون روزا نمی خوندی
چرا از فقر و بدبختی؟
چرا شیون نمی کردی
برای کشتن تختی؟

به فرضم توی این چل سال
وطن غرق تباهی بود،
بپرس از غربیا آیا
مصدق هم سپاهی بود؟! ✍ افشین علا
🗓 مرداد ۹۷
_
پ. ن: آقای عارف و فرح انگیز این چه وضعیه؟
پ. ن: یه دوستی اشاره قشنگی داشت، کلیپ این فرومایه ها پر از سازه های مدرن شهر تهرانه که همش بعد از انقلاب ساخته شده😂😂😂
Read more
: "در اینجا نکته بسیار فاخری وجود دارد. خدایا اگر گوش من را بستی و محجوب کردی اشکالی ندارد؛ چون اگر ...
Media Removed
: "در اینجا نکته بسیار فاخری وجود دارد. خدایا اگر گوش من را بستی و محجوب کردی اشکالی ندارد؛ چون اگر این در را بسته‌ای، در دیگری را گشوده‌ای و باب فهم من را باز کرده‌ای. شایسته است که زائر به این نکته به خوبی دقت کند. تعبیر «لذیذ مناجاتهم» یعنی من از مناجات با اینها لذت می‌برم. هر زائری هر کجا رفت، این ... :
"در اینجا نکته بسیار فاخری وجود دارد. خدایا اگر گوش من را بستی و محجوب کردی اشکالی ندارد؛ چون اگر این در را بسته‌ای، در دیگری را گشوده‌ای و باب فهم من را باز کرده‌ای. شایسته است که زائر به این نکته به خوبی دقت کند. تعبیر «لذیذ مناجاتهم» یعنی من از مناجات با اینها لذت می‌برم. هر زائری هر کجا رفت، این نکته را به خاطر داشته باشد که وقتی در حرم نشسته است، لحظاتی وارد لذت مناجات می‌شود. آن لحظات، لحظات فتح باب فهم است. برای بعضی ۵ دقیقه است، برای بعضی کمتر، برای بعضی بیشتر. این باب، مدام باز و بسته می‌شود. اگر کسی همین لحظات را خوب استفاده کند، آرام آرام آن باب محجوب هم برایش باز می‌شود. اگر به این در باز توجه نکنیم، چه توقعی هست که آن در بسته باز شود؟ "
حجت الاسلام بهاء الدین ضیائی
_
پ. ن:
مگه میشه این لذت رو برای کسی توصیف کرد؟
اصلن انگار قرار نیست بشه وصفش کرد
کسی تونسته؟
Read more
: آیت الله کشمیری و عشق به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه): روزی یک ساعت با حضرت خلوت کنید، متوجه حضرت ...
Media Removed
: آیت الله کشمیری و عشق به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه): روزی یک ساعت با حضرت خلوت کنید، متوجه حضرت بشوید. زیارت «سلام علی آل یاسین» را بخوانید بعد زیاد بگویید: «یا صاحب الزمان اغثنی، یا صاحب الزمان ادرکنی، المستعان بک یابن الحسن»، زیاد بگویید، توسل بکنید به ایشان، یک خرده یک خرده رفاقت پیدا ... :
آیت الله کشمیری و عشق به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه): روزی یک ساعت با حضرت خلوت کنید، متوجه حضرت بشوید.
زیارت «سلام علی آل یاسین» را بخوانید بعد زیاد بگویید: «یا صاحب الزمان اغثنی، یا صاحب الزمان ادرکنی، المستعان بک یابن الحسن»، زیاد بگویید، توسل بکنید به ایشان، یک خرده یک خرده رفاقت پیدا می‌شود.
"امام زمان سرّ خداست و ملاقات آن بزرگوار هم سرّ خداست"

#امام_عصر
#عصر_جمعه
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#موکب
@heyaathonaar
@moukebart
Read more
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک ...
Media Removed
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله _ نثار همه در گذشتگانمان از ارحام و دوستان مؤمنین و مؤمنات #امام #شهدا_دفاع_مقدس #شهدای_گمنام #شهدای_دانشمند #شهدای_مدافع_حرم #شهدای_منا #شهدای_آتش_نشان #شهدای_جهادگر #محسن_حججی #حسین_سخا ... :
#برای_شبهای_جمعه
_
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
_
نثار همه در گذشتگانمان
از ارحام و دوستان
مؤمنین و مؤمنات
#امام
#شهدا_دفاع_مقدس
#شهدای_گمنام
#شهدای_دانشمند
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_منا
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_جهادگر
#محسن_حججی
#حسین_سخا
#رضا_مهدوی
#مرحومه_نیکنام
#مرحومه_مودتی
بخوانیم
حمد و قدر
و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
#هیئت_هنر
#کاروان_لبیک
Read more
: من اینجا مشکل #تفکیک دارم مثلا اگر از #یک موضع کسی حمایت کنم، این میشود حمایت همه جانبه از او و از ...
Media Removed
: من اینجا مشکل #تفکیک دارم مثلا اگر از #یک موضع کسی حمایت کنم، این میشود حمایت همه جانبه از او و از فردایش باید پاسخگوی تمام اعمال و رفتار او باشم، و در صورت سقوط او باید آماده شنیدن طعنه ها و کنایه های دوست و دشمن اگر از #یک حرف یا رفتار کسی انتقاد کنم ، این میشود در حکم نادیده گرفتن تمام خوبی های او و ... :
من اینجا مشکل #تفکیک دارم
مثلا اگر از #یک موضع کسی حمایت کنم، این میشود حمایت همه جانبه از او و از فردایش باید پاسخگوی تمام اعمال و رفتار او باشم، و در صورت سقوط او باید آماده شنیدن طعنه ها و کنایه های دوست و دشمن
اگر از #یک حرف یا رفتار کسی انتقاد کنم ، این میشود در حکم نادیده گرفتن تمام خوبی های او و چند برابر بزرگ شدن عیب های او
اینجا گویا همه چیز به توضیح مفصل نیاز دارد
و من اصلا اهل مفصل نیستم 😊 ( ضعف از بنده است)
لذا مجبورم هر از چندگاهی خلاصه هایی را بیان کنم
یک_ اشرافی گری بد است برای همه، مسوول و غیر مسوول هم ندارد
دو_ اشرافی گری برای مسؤولين نظام بسیار بسیار بسیار بدتر و کشنده نظام است (تورو خدا این را تفکیک کنید از حرام خوری، اون کلا فاجعه دیگه است)
سه_ تکبر و فخرفروشی زشت و کریه است و انسان را منفور خلق و خدا میکند
چهار_ بی ادبی زشت است از هر کس، از منصوبین به دین زشت تر
پنج _ آدم می‌تواند اشرافی، مودب، حلال خور، مهربان و... باشد
آدم می‌تواند مذهبی، راستگو، بداخلاق و منظم باشد
لازم نیست سفید یا سیاه مطلق باشد (بله، ممکن است در نهایت برخی از این صفات بر اعمال انسان اثر گذار شود و عاقبتها را خیر یا شر کند)
شش_ اشرافی بودن، آراسته بودن، شیک بودن، تمیز و مرتب بودن قابل تفکیک هستند به خدا😅
هفت_ میشه کسی حرف زدنش درست نباشه، اما حرفش درست باشه
هشت_این بدیها که میگم معنی اش این نیست که خودم گرفتار هیچ کدومش نیستم، ان شاء الله خدا کمک کنه درمان بشم
_
پ. ن: عکس خیلی هم تزیینی نیست
Read more
: این مستند رو نباید از دست داد<span class="emoji emoji1f44c"></span><span class="emoji emoji1f44c"></span><span class="emoji emoji1f44c"></span> _ رونمایی مستند "فرزند امام" روایتی از خمینی پاکستان علامه ...
Media Removed
: این مستند رو نباید از دست داد _ رونمایی مستند "فرزند امام" روایتی از خمینی پاکستان علامه عارف حسینی کارگردان: محتشم علی @mzmfilms تهیه شده: خانه مستند انقلاب اسلامی _ مجتمع فرهنگی هنری اسوه تهران،خ انقلاب نبش بهارجنوبی پلاک۳۹۹ ۱۳مرداد ساعت۱۷ :
این مستند رو نباید از دست داد👌👌👌
_
رونمایی مستند "فرزند امام"
روایتی از خمینی پاکستان علامه عارف حسینی
کارگردان: محتشم علی
@mzmfilms
تهیه شده: خانه مستند انقلاب اسلامی
_
مجتمع فرهنگی هنری اسوه
تهران،خ انقلاب نبش بهارجنوبی پلاک۳۹۹
۱۳مرداد ساعت۱۷
: امام صادق علیه السلام: به زودی شبهه‌ای برای شما رخ می‌دهد و بدون نشانه هدایت و امامی که دیده شود ...
Media Removed
: امام صادق علیه السلام: به زودی شبهه‌ای برای شما رخ می‌دهد و بدون نشانه هدایت و امامی که دیده شود می‌مانید. در این زمان کسی نجات پیدا نمی‌کند مگر این که "دعای غریق" را بخواند. مرحوم ایت الله اقا مجتبی تهرانی رحمه الله علیه: برای اینکه در زمان غیبت امام زمان (صلوات الله علیه) یک سری شبهات در شما ... :
امام صادق علیه السلام:
به زودی شبهه‌ای برای شما رخ می‌دهد و بدون نشانه هدایت و امامی که دیده شود می‌مانید. در این زمان کسی نجات پیدا نمی‌کند مگر این که "دعای غریق" را بخواند.

مرحوم ایت الله اقا مجتبی تهرانی رحمه الله علیه:
برای اینکه در زمان غیبت امام زمان (صلوات الله علیه) یک سری شبهات در شما اثر نکند، هر روز دعای غریق را بگویید تا دلتان به امام زمان(عج) قرص شود:
« يَا اللَّهُ يَا رَحْمَانُ يَا رَحِيمُ، يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِي عَلَى دِينِكَ»
(بحارالانوار، ج۵۲ ص۱۴۸)

@heyaathonaar
Read more
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک ...
Media Removed
: #برای_شبهای_جمعه _ صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله صلي الله علیک یا اباعبدالله _ نثار همه در گذشتگانمان از ارحام و دوستان مؤمنین و مؤمنات #امام #شهدا_دفاع_مقدس #شهدای_گمنام #شهدای_دانشمند #شهدای_مدافع_حرم #شهدای_منا #شهدای_آتش_نشان #شهدای_جهادگر #محسن_حججی #حسین_سخا ... :
#برای_شبهای_جمعه
_
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
صلي الله علیک یا اباعبدالله
_
نثار همه در گذشتگانمان
از ارحام و دوستان
مؤمنین و مؤمنات
#امام
#شهدا_دفاع_مقدس
#شهدای_گمنام
#شهدای_دانشمند
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_منا
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_جهادگر
#محسن_حججی
#حسین_سخا
#رضا_مهدوی
#مرحومه_نیکنام
#مرحومه_مودتی
بخوانیم
حمد و قدر
و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
#هیئت_هنر
#کاروان_لبیک
Read more
: ای راهب کلیسا دیـگر مــزن به نـاقوس خاموش کن صدارا، نقاره می زند طوس آیا مسیح ایران کــم داده ...
Media Removed
: ای راهب کلیسا دیـگر مــزن به نـاقوس خاموش کن صدارا، نقاره می زند طوس آیا مسیح ایران کــم داده مرده را جان جانی دوبــاره بردار با ما بیا بـه پابـوس _ @mikaelbarati #میکائیلمون :
ای راهب کلیسا دیـگر مــزن به نـاقوس

خاموش کن صدارا، نقاره می زند طوس

آیا مسیح ایران کــم داده مرده را جان

جانی دوبــاره بردار با ما بیا بـه پابـوس
_
@mikaelbarati

#میکائیلمون
: #مریوان؛ یازده شهید... در عالم اسراری هست که جز به بهای خون فاش نمیشوند _ اثر برادر بزرگوار ...
Media Removed
: #مریوان؛ یازده شهید... در عالم اسراری هست که جز به بهای خون فاش نمیشوند _ اثر برادر بزرگوار حسن روح الامین @hassan.roholamin :
#مریوان؛ یازده شهید...
در عالم اسراری هست
که جز به بهای خون فاش نمیشوند
_
اثر برادر بزرگوار حسن روح الامین
@hassan.roholamin
: در محضر استاد امروز برای ما سه در چهاریها روز ویژه ای بود ممنونیم از این همه تواضع و عشق که به ما هدیه ...
Media Removed
: در محضر استاد امروز برای ما سه در چهاریها روز ویژه ای بود ممنونیم از این همه تواضع و عشق که به ما هدیه می کنید @masoudnejabati :
در محضر استاد
امروز برای ما سه در چهاریها روز ویژه ای بود
ممنونیم از این همه تواضع و عشق که به ما هدیه می کنید
@masoudnejabati
🙏🙏🙏❤️❤️❤️
: هم‌سخنِ خلوتِ تنهای من! دخترِ خورشید و مسیحای من! یا فاطمة المعصومه، السَّلامُ عَلَيْكِ _ اثر ...
Media Removed
: هم‌سخنِ خلوتِ تنهای من! دخترِ خورشید و مسیحای من! یا فاطمة المعصومه، السَّلامُ عَلَيْكِ _ اثر برادر بزرگوار حسین چمن خواه @chamankhah_hossein :
هم‌سخنِ خلوتِ تنهای من!
دخترِ خورشید و مسیحای من!
یا فاطمة المعصومه، السَّلامُ عَلَيْكِ
_
اثر برادر بزرگوار حسین چمن خواه
@chamankhah_hossein