Argentina.lovers Instagram Photos and Videos

Loading...


argentina.lovers Argentina Persian Fans @argentina.lovers mentions
Followers: 21,279
Following: 416
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. بعد از اخراج سمپائولی اخبار زیاد و متناقضی درباره گزینه های مد نظر فدراسیون برای جانشینی او به گوش ...
Media Removed
. بعد از اخراج سمپائولی اخبار زیاد و متناقضی درباره گزینه های مد نظر فدراسیون برای جانشینی او به گوش می رسد. برای جلوگیری از گیج شدن دوستان، این گزینه های مطرح شده را در یک پست بیان می کنم. در درجه اول فدراسیون به دنبال مربی ای است که هویت گم شده ی آرژانتین در سال های اخیر را به تیم برگرداند. مربی ... .
بعد از اخراج سمپائولی اخبار زیاد و متناقضی درباره گزینه های مد نظر فدراسیون برای جانشینی او به گوش می رسد.

برای جلوگیری از گیج شدن دوستان، این گزینه های مطرح شده را در یک پست بیان می کنم.

در درجه اول فدراسیون به دنبال مربی ای است که هویت گم شده ی آرژانتین در سال های اخیر را به تیم برگرداند. مربی ای که در رختکن رئیس باشد و حرف اول را بزند و ژن پیروزی و اعتماد به نفس را به تیم بدهد.

پوچتینو و سیمئونه از گزینه هایی هستند که نامشان در اخبار دیده می شود، اما اگر واقع بینانه نگاه کنیم تقریبا حضور آنها روی نیمکت مربیگری آرژانتین در حال حاضر غیر ممکن است.
پوچتینو گزینه ی مورد علاقه ی مائوریسیو ماکری (رئیس جمهور آرژانتین) برای جانشینی سمپائولی است، اما برای جدایی او از تاتنهام باید مبلغ ۶۰ میلیون یورو پرداخت شود که به نظر نمی رسد در توان فدراسیون فوتبال آرژانتین باشد! سیمئونه نیز فعلا علاقه ای به ترک اتلتیکو مادرید و هدایت آلبی سلسته ندارد.

خوزه پکرمن سرمربی سابق آرژانتین در جام جهانی ٢۰۰۶ و سرمربی فعلی کلمبیا یکی دیگر از گزینه های سرمربی گری پسران تانگو است که تاپیا علاقه شدیدی به آوردن او دارد. او چند روز فرصت برای تصمیم گیری راجع به آینده اش خواسته تا مشخص شود در کلمبیا می ماند یا به وطنش آرژانتین برمی گردد. قرارداد پکرمن با کلمبیا ٣۱ آگوست به پایان می رسد. طبق آخرین اخبار او خواهان ادامه پروژه اش در کلمبیاست اما باید دید تاپیا می تواند او را راضی به بازگشت کند یا خیر.
هیچ کس نمی تواند بگوید پکرمن با وجود این مشکلات به تیم برمی گردد یا نه، اما چیزی که واضح است او دستیابی به اهداف سخت را دوست دارد!

یکی دیگر از گزینه های اصلی مطرح شده برای هدایت آرژانتین ریکاردو گارکا است. او در جام جهانی سرمربی پرو بود و حالا با توجه به شرایط موجود و اسامی اعلام شده به نظر محتمل ترین گزینه سرمربی گری آرژانتین است. .
.
همچنین گفته شده سه نفر از اعضای فدراسیون با نزدیکان گواردیولا صحبت هایی داشته اند و این مربی اسپانیایی آماده ی شنیدن پیشنهاد آنهاست. اما به نظر می رسد گواردیولا هم مثل سیمئونه و پوچتینو یک گزینه ی غیر ممکن است که شاید فقط اسمش را برای بازی های رسانه ای آورده باشند.
Read more
Loading...
. رسمی: سمپائولی از مربیگری آرژانتین اخراج شد. فدراسیون مبلغ ۱/۶ میلیون دلار را طی ٧ قسط به او پرداخت ...
Media Removed
. رسمی: سمپائولی از مربیگری آرژانتین اخراج شد. فدراسیون مبلغ ۱/۶ میلیون دلار را طی ٧ قسط به او پرداخت می کند. مربیان تیم ملی در ۱۴ سال اخیر: 2004 : پکرمن 2006 : باسيله 2008 : مارادونا 2010 : باتيستا 2011 : سابه یا 2014 : تاتا مارتينو 2016 : بائوسا 2017 : سمپائولی 2018 : ؟؟؟ .
رسمی: سمپائولی از مربیگری آرژانتین اخراج شد.

فدراسیون مبلغ ۱/۶ میلیون دلار را طی ٧ قسط به او پرداخت می کند.

مربیان تیم ملی در ۱۴ سال اخیر:

2004 : پکرمن
2006 : باسيله
2008 : مارادونا
2010 : باتيستا
2011 : سابه یا
2014 : تاتا مارتينو
2016 : بائوسا
2017 : سمپائولی
2018 : ؟؟؟
. در چنین روزی در سال ۱٩٧٨ باشگاه تاتنهام بعد از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی با دو هافبک این تیم اسوالدو ...
Media Removed
. در چنین روزی در سال ۱٩٧٨ باشگاه تاتنهام بعد از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی با دو هافبک این تیم اسوالدو آردیلس و ریکاردو ویا قرارداد امضا کرد. حاصل کار این دو بازیکن در کنار هم در تاتنهام یک قهرمانی جام حذفی در سال ۱٩٨۱ بود. در فینال این جام حذفی ریکی ویا مقابل منچستر سیتی دبل کرد که یکی از درخشان ... .
در چنین روزی در سال ۱٩٧٨ باشگاه تاتنهام بعد از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی با دو هافبک این تیم اسوالدو آردیلس و ریکاردو ویا قرارداد امضا کرد.

حاصل کار این دو بازیکن در کنار هم در تاتنهام یک قهرمانی جام حذفی در سال ۱٩٨۱ بود. در فینال این جام حذفی ریکی ویا مقابل منچستر سیتی دبل کرد که یکی از درخشان ترین نمایش های او در تاتنهام است. البته بعد از اینکه ویا تاتنهام را ترک کرد، اوسی آردیلس اسطوره ی باشگاه با تاتنهام به یک قهرمانی دیگر در جام یوفا ۱٩٨۴ رسید.

#OsvaldoArdiles #Ardiles #OssieArdiles #RicardoVilla #Villa #RickyVilla #Argentina #Tottenham #WorldCup1978 #WorldCup78 #WorldCup #FACup #FACup1981 #FACup81 #UefaCup #UefaCup1984 #UefaCup84 #Winners #Hotspur
Read more
. ۱۰ جولای ۱٨٨۵ تولد یکی از اسطوره های قدیمی باشگاه ریسینگ کلاب با نام فرانسیسکو اولاسار. او تمام ...
Media Removed
. ۱۰ جولای ۱٨٨۵ تولد یکی از اسطوره های قدیمی باشگاه ریسینگ کلاب با نام فرانسیسکو اولاسار. او تمام دوران بازیگری اش را در ریسینگ بود و برای هیچ باشگاه دیگری توپ نزد. از جمله افتخارات باشگاهی او می توان به ٨ قهرمانی لیگ و ٨ جام بین المللی قاره ای اشاره کرد. اولاسار که در پست هافبک مرکزی بازی می کرد ... .
۱۰ جولای ۱٨٨۵

تولد یکی از اسطوره های قدیمی باشگاه ریسینگ کلاب با نام فرانسیسکو اولاسار. او تمام دوران بازیگری اش را در ریسینگ بود و برای هیچ باشگاه دیگری توپ نزد. از جمله افتخارات باشگاهی او می توان به ٨ قهرمانی لیگ و ٨ جام بین المللی قاره ای اشاره کرد.

اولاسار که در پست هافبک مرکزی بازی می کرد ۱٨ بازی ملی و یک گل زده در لباس آرژانتین دارد. او در اولین دوره ی جام جهانی در سال ۱٩٣۰ سرمربی آلبی سلسته بود که نایب قهرمان شدند و همچنین به عنوان مربی تیم ملی قهرمان کوپا آمه ریکا ۱٩٢٩ شده است.

#OnThisDay #RacingClub #Argentina #Legend #Olazar
Read more
. خبرنگار: بیشترین خطا روی مارادونا شده است. مالدینی: مگر راه دیگری برای متوقف کردن او سراغ دارید؟ مروری ...
Media Removed
. خبرنگار: بیشترین خطا روی مارادونا شده است. مالدینی: مگر راه دیگری برای متوقف کردن او سراغ دارید؟ مروری بر بازیکنانی که در جام های جهانی بیشترین خطا روی آنها شده است و همگی آرژانتینی هستند: ۱- مارادونا در جام ٨۶: ۵٣ خطا ٢- مارادونا در جام ٩۰: ۵۰ خطا ٣- مارادونا در جام ٨٢: ٣۶ خطا ۴- ارتگا ... .
خبرنگار: بیشترین خطا روی مارادونا شده است.

مالدینی: مگر راه دیگری برای متوقف کردن او سراغ دارید؟

مروری بر بازیکنانی که در جام های جهانی بیشترین خطا روی آنها شده است و همگی آرژانتینی هستند:

۱- مارادونا در جام ٨۶: ۵٣ خطا
٢- مارادونا در جام ٩۰: ۵۰ خطا
٣- مارادونا در جام ٨٢: ٣۶ خطا
۴- ارتگا در جام ٩٨: ٣٣ خطا
۵- آردیلس در جام ٧٨: ٣٢ خطا

#Maradona #Ortega #Ardiles #Argentina #WorldCup
Read more
. به بهانه ترک رئال مادرید، مقایسه آماری لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از سال ٢۰۰٩: مسی: ۴٧٢ گل- ...
Media Removed
. به بهانه ترک رئال مادرید، مقایسه آماری لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از سال ٢۰۰٩: مسی: ۴٧٢ گل- ۱٧۶ پاس گل- ٢۴ عنوان قهرمانی رونالدو: ۴۵۰ گل- ۱۱٩ پاس گل- ۱۶ عنوان قهرمانی. آمار خوب برای بهترین تمام کننده جهان در مقابل بهترین تاریخ! #Messi #GOAT #LeoMessi #Barcelona #Argentina #MessiVSRonaldo .
به بهانه ترک رئال مادرید، مقایسه آماری لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از سال ٢۰۰٩:

مسی: ۴٧٢ گل- ۱٧۶ پاس گل- ٢۴ عنوان قهرمانی

رونالدو: ۴۵۰ گل- ۱۱٩ پاس گل- ۱۶ عنوان قهرمانی.

آمار خوب برای بهترین تمام کننده جهان در مقابل بهترین تاریخ!

#Messi #GOAT #LeoMessi #Barcelona #Argentina #MessiVSRonaldo
Loading...
. واکنش باشگاه رم به آمدن رونالدو به یوونتوس: اکانت توییتر باشگاه با انتشار تصاویر این پست نوشت: ...
Media Removed
. واکنش باشگاه رم به آمدن رونالدو به یوونتوس: اکانت توییتر باشگاه با انتشار تصاویر این پست نوشت: The King of Rome and the GOAT 🐐 "پادشاه رم و بهترین تاریخ" #Messi #Argentina #Barcelona #ASRoma #Totti #Legends #GOAT #King #LeoMessi .
واکنش باشگاه رم به آمدن رونالدو به یوونتوس:

اکانت توییتر باشگاه با انتشار تصاویر این پست نوشت: The King of Rome and the GOAT 👑🐐
"پادشاه رم و بهترین تاریخ"

#Messi #Argentina #Barcelona #ASRoma #Totti #Legends #GOAT #King #LeoMessi
. بوکا جونیورز با کریستین پاون قرارداد جدیدی امضا کرد که در آن بند آزادسازی پاون ۵۰ میلیون یورو است. بارسلونا ...
Media Removed
. بوکا جونیورز با کریستین پاون قرارداد جدیدی امضا کرد که در آن بند آزادسازی پاون ۵۰ میلیون یورو است. بارسلونا و آرسنال جدی ترین مشتریان پاون هستند. #Pavon #BocaJuniors #Arsenal #Barcelona #Argentina .
بوکا جونیورز با کریستین پاون قرارداد جدیدی امضا کرد که در آن بند آزادسازی پاون ۵۰ میلیون یورو است.

بارسلونا و آرسنال جدی ترین مشتریان پاون هستند.

#Pavon #BocaJuniors #Arsenal #Barcelona #Argentina
Loading...
. توضیحات امین حیایی درباره تفاوت بارز باتیستوتا و کارلوس . #وطنی_آرژانتینی #همسایه_ها #طنز .
توضیحات امین حیایی درباره تفاوت بارز باتیستوتا و کارلوس 😄 .

#وطنی_آرژانتینی #همسایه_ها #طنز
. عکس جدید گابریل باتیستوتا و رونالدو نازاریو در بازی خیریه اسطوره های آمریکای جنوبی و اروپا + عکس ...
Media Removed
. عکس جدید گابریل باتیستوتا و رونالدو نازاریو در بازی خیریه اسطوره های آمریکای جنوبی و اروپا + عکس های قدیمی این دو مهاجم تکرار نشدنی. برای دیدن عکس ها ورق بزنید. #Batistuta #Ronaldo #Argentina #Brazil #Football #Legends .
عکس جدید گابریل باتیستوتا و رونالدو نازاریو در بازی خیریه اسطوره های آمریکای جنوبی و اروپا + عکس های قدیمی این دو مهاجم تکرار نشدنی.

برای دیدن عکس ها ورق بزنید.

#Batistuta #Ronaldo #Argentina #Brazil #Football #Legends
. گابریل #باتیستوتا، هرنان #کرسپو و خاویر #ساویولا. جمع مهاجمای خوب آرژانتینی جمعه <span class="emoji emoji1f499"></span>🌞<span class="emoji emoji1f499"></span> عکس ...
Media Removed
. گابریل #باتیستوتا، هرنان #کرسپو و خاویر #ساویولا. جمع مهاجمای خوب آرژانتینی جمعه 🌞 عکس مربوط به قبل از شروع بازی #اسطوره های فوتبال آمریکای جنوبی و اسطوره های اروپاست که با نتیجه ۵-٢ به سود آمریکای جنوبی به پایان رسید. باتیستوتا در این دیدار یک گل به ثمر رساند. دیگر بازیکنان #آرژانتینی ... .
گابریل #باتیستوتا، هرنان #کرسپو و خاویر #ساویولا.

جمع مهاجمای خوب آرژانتینی جمعه 💙🌞💙
عکس مربوط به قبل از شروع بازی #اسطوره های فوتبال آمریکای جنوبی و اسطوره های اروپاست که با نتیجه ۵-٢ به سود آمریکای جنوبی به پایان رسید. باتیستوتا در این دیدار یک گل به ثمر رساند.

دیگر بازیکنان #آرژانتینی حاضر در این دیدار خیریه روبرتو #آیالا و خوزه #چاموت بودند.

کرسپو با انتشار این عکس در #توییتر خود نوشت: سه شماره ٩ واقعی در زمین، فقط به یک #مربی نیاز است تا به آنها بازی دهد!

احتمالا کرسپو به سرمربی سابقش مارچلو #بیلسا و شاگرد او #سمپائولی کنایه زده است. بیلسا که در جام جهانی ٢۰۰٢ از باتیستوتا و کرسپو در کنار هم استفاده نمی کرد و سمپائولی که مقابل فرانسه تیم را بدون مهاجم به میدان فرستاد!

#Batistuta #Crespo #Saviola #Argentina #Ayala #Chamot #Sampaoli #Bielsa #Striker #Legends #Football #VamosArgentina #Albiceleste
Read more
. ٩ جولای ٢۰۱۴ شب فراموش نشدنی برای عاشقان آرژانتین در نیمه نهایی جام جهانی مقابل هلند. بازی حساب ...
Media Removed
. ٩ جولای ٢۰۱۴ شب فراموش نشدنی برای عاشقان آرژانتین در نیمه نهایی جام جهانی مقابل هلند. بازی حساب شده شاگردان سابه یا مقابلِ هلند قدرتمندی که اسپانیا را گلباران کرده بود سرنوشتی جز پرپر شدن لاله های نارنجی را نداشت! تکل تاریخی ماسکرانو روی پای روبن، مصدومیت او از ناحیه سر و بیهوش شدن برای ... .
٩ جولای ٢۰۱۴
شب فراموش نشدنی برای عاشقان آرژانتین در نیمه نهایی جام جهانی مقابل هلند.

بازی حساب شده شاگردان سابه یا مقابلِ هلند قدرتمندی که اسپانیا را گلباران کرده بود سرنوشتی جز پرپر شدن لاله های نارنجی را نداشت!

تکل تاریخی ماسکرانو روی پای روبن، مصدومیت او از ناحیه سر و بیهوش شدن برای چند دقیقه، رشادت ها و رهبری اش در طول ۱٢۰ دقیقه و صحبت های روحیه بخش با رومرو قبل از مهار پنالتی ها سکانس های بهترین شب فوتبالی رئیس کوچک است.

پابلو زابالتا با دهان خونین و بانداژ شده، مهار پنالتی هلندی ها توسط سرخیو رومرو که آن شب قهرمانِ آرژانتینی ها شد و ضربه نهایی ماکسی رودریگز از دیگر صحنه های به یاد ماندنی آن شب شیرین هستند.

#Argentina #Mascherano #Messi #Romero #ArgVSHol #Sabella #VamosArgentina #WorldCup2014 💙🌞💙
Read more
Loading...
. ٩ جولای ٢۰۱٣ اینتر میلان با مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی ٢۰ ساله، قرارداد امضا کرد. او دوره ...
Media Removed
. ٩ جولای ٢۰۱٣ اینتر میلان با مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی ٢۰ ساله، قرارداد امضا کرد. او دوره ی درخشانی را در این ۵ سال در اینتر میلان سپری کرده اما متاسفانه تا به حال به دلایل غیر فوتبالی موفق به تکرار موفقیت ها و گلزنی اش در لباس آلبی سلسته نشده است. #Icardi #InterMilan #Argentina #Striker .
٩ جولای ٢۰۱٣
اینتر میلان با مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی ٢۰ ساله، قرارداد امضا کرد.

او دوره ی درخشانی را در این ۵ سال در اینتر میلان سپری کرده اما متاسفانه تا به حال به دلایل غیر فوتبالی موفق به تکرار موفقیت ها و گلزنی اش در لباس آلبی سلسته نشده است.

#Icardi #InterMilan #Argentina #Striker
. ٩ جولای ۱٩٩۵ رامون دیاز برای اولین بار مربی گری خود را در باشگاه ریورپلاته آغاز کرد. دیاز پر افتخار ...
Media Removed
. ٩ جولای ۱٩٩۵ رامون دیاز برای اولین بار مربی گری خود را در باشگاه ریورپلاته آغاز کرد. دیاز پر افتخار ترین سرمربی ریورپلاته است. #RamonDiaz #RiverPlate #Argentina .
٩ جولای ۱٩٩۵
رامون دیاز برای اولین بار مربی گری خود را در باشگاه ریورپلاته آغاز کرد.

دیاز پر افتخار ترین سرمربی ریورپلاته است.

#RamonDiaz #RiverPlate #Argentina
. گزارش TNT Sport درباره نیمکت مربی گری تیم ملی آرژانتین: . <span class="emoji emoji1f537"></span> خبر اخراج سمپائولی در روز دوشنبه یا ...
Media Removed
. گزارش TNT Sport درباره نیمکت مربی گری تیم ملی آرژانتین: . خبر اخراج سمپائولی در روز دوشنبه یا سه شنبه اعلام می شود. . . علی رغم احتمال بسیار کم این موضوع اما فدراسیون با سیمئونه، پوچتینو و گایاردو وارد مذاکره می شود تا نظرشان درباره هدایت تیم ملی را بداند. . . پکرمن، گارکا و آلمیدا هم ... .
گزارش TNT Sport درباره نیمکت مربی گری تیم ملی آرژانتین:
.
🔷 خبر اخراج سمپائولی در روز دوشنبه یا سه شنبه اعلام می شود.
.
.
🔷 علی رغم احتمال بسیار کم این موضوع اما فدراسیون با سیمئونه، پوچتینو و گایاردو وارد مذاکره می شود تا نظرشان درباره هدایت تیم ملی را بداند.
.
.
🔷 پکرمن، گارکا و آلمیدا هم از دیگر گزینه های مد نظر فدراسیون هستند.

#Sampaoli #Argentina #AFA #Tapia #Simeone #Pochettino #Gallardo #Pekerman #Gareca #Almeyda #VamosArgentina #Albiceleste #Coach #Coaching
Read more
Loading...
. ٨ جولای ۱٩٩۰ یکی از روزهای کثیف فیفا و حق خوری در فینال جام جهانی. قضاوت عجیب داور مکزیکی با اخراج ...
Media Removed
. ٨ جولای ۱٩٩۰ یکی از روزهای کثیف فیفا و حق خوری در فینال جام جهانی. قضاوت عجیب داور مکزیکی با اخراج دو بازیکن آرژانتین و پنالتی بحث بر انگیز در دقایق آخر برای آلمان همراه بود، پنالتی ای که به فاصله میلی متری از دستان گویکوچه آ وارد دروازه شد و آرژانتین و دیگو مارادونا از فتح دومین جام جهانی متوالی ... .
٨ جولای ۱٩٩۰
یکی از روزهای کثیف فیفا و حق خوری در فینال جام جهانی.

قضاوت عجیب داور مکزیکی با اخراج دو بازیکن آرژانتین و پنالتی بحث بر انگیز در دقایق آخر برای آلمان همراه بود، پنالتی ای که به فاصله میلی متری از دستان گویکوچه آ وارد دروازه شد و آرژانتین و دیگو مارادونا از فتح دومین جام جهانی متوالی بازماندند.

مارادونا در کتاب زندگی نامه اش که هر فصل آن کتاب مرتبط به یکی از سال های مهم بازیگری اش است، نام فصل جام جهانی ٩۰ را "پدرکشتگی" گذاشته! او در هنگام اهدای مدال نقره با هاوه لانژ رئیس برزیلی وقت فیفا که دشمنی و حسادت آشکاری به آرژانتین داشت دست نداد و در این مورد می گوید احساس می کردم دست او هم در کار است!

#Argentina #WorldCup90 #ArgVSGer #Maradona
Read more
. ٨ جولای ٢۰۰۱ ۱٧ سال پیش تیم جوانان آرژانتین با هدایت استاد پکرمن به قهرمانی جام جهانی جوانان رسید. خاویر ...
Media Removed
. ٨ جولای ٢۰۰۱ ۱٧ سال پیش تیم جوانان آرژانتین با هدایت استاد پکرمن به قهرمانی جام جهانی جوانان رسید. خاویر ساویولا بهترین بازیکن و آقای گل این جام شد. او در این تورنومنت ۱۱ گل به ثمر رساند، رکوردی که هنوز دست نخورده باقی مانده است! #Saviola #Argentina #WorldCupU20 #WorldCup2001 #Pekerman ... .
٨ جولای ٢۰۰۱
۱٧ سال پیش تیم جوانان آرژانتین با هدایت استاد پکرمن به قهرمانی جام جهانی جوانان رسید.

خاویر ساویولا بهترین بازیکن و آقای گل این جام شد. او در این تورنومنت ۱۱ گل به ثمر رساند، رکوردی که هنوز دست نخورده باقی مانده است!

#Saviola #Argentina #WorldCupU20 #WorldCup2001 #Pekerman #ArgentinaU20 #JavierSaviola #GoalScorer
Read more
. تاثیر بیشتر پوچتینو نسبت به گواردیولا در جام جهانی. باشگاه تاتنهام بیشترین نماینده را در مرحله ...
Media Removed
. تاثیر بیشتر پوچتینو نسبت به گواردیولا در جام جهانی. باشگاه تاتنهام بیشترین نماینده را در مرحله نیمه نهایی جام جهانی دارد و در این مرحله ٩ بازیکن از شاگردان مائوریسیو پوچتینو هستند. .
تاثیر بیشتر پوچتینو نسبت به گواردیولا در جام جهانی.

باشگاه تاتنهام بیشترین نماینده را در مرحله نیمه نهایی جام جهانی دارد و در این مرحله ٩ بازیکن از شاگردان مائوریسیو پوچتینو هستند.
Loading...
. فریاد شادی و تعصب خاویر ماسکرانو بعد از پیروزی آرژانتین مقابل بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام ...
Media Removed
. فریاد شادی و تعصب خاویر ماسکرانو بعد از پیروزی آرژانتین مقابل بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ٢۰۱۴. این دیدار یکی از نمایش های درخشان و به یاد ماندنی رئیس کوچک در بازی های ملی است. #Argentina #Belgium #Mascherano #WorldCup #WorldCup2014 #ArgVSBel .
فریاد شادی و تعصب خاویر ماسکرانو بعد از پیروزی آرژانتین مقابل بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ٢۰۱۴.

این دیدار یکی از نمایش های درخشان و به یاد ماندنی رئیس کوچک در بازی های ملی است.

#Argentina #Belgium #Mascherano #WorldCup #WorldCup2014 #ArgVSBel
. سباستین بکاسس، نیکولاس دیز و مارتین برسان اعضای کادر فنی سمپائولی با توافق دو طرفه با فدراسیون ...
Media Removed
. سباستین بکاسس، نیکولاس دیز و مارتین برسان اعضای کادر فنی سمپائولی با توافق دو طرفه با فدراسیون از ادامه همکاری خود در تیم ملی کناره گیری کردند. بکاسس دستیار اول سمپائولی در جام جهانی از امروز سرمربی باشگاه آرژانتینی دفنسا شد. The #Argentina coaching staff consisting Sebastián #Beccacece, ... .
سباستین بکاسس، نیکولاس دیز و مارتین برسان اعضای کادر فنی سمپائولی با توافق دو طرفه با فدراسیون از ادامه همکاری خود در تیم ملی کناره گیری کردند.

بکاسس دستیار اول سمپائولی در جام جهانی از امروز سرمربی باشگاه آرژانتینی دفنسا شد.

The #Argentina coaching staff consisting Sebastián #Beccacece, Nicolás Diez & Martín Bressan, have agreed to mutually terminate their contract.

Fair to say, the #afa might be under a new leadership but many of #Grondona's old tactics in removing the NT head coach still remains.
Read more
. ۱۵ سال بعد از یک لحظه ی تاریخی. سرجیو #آگوئرو در سال ٢۰۰٣ با سن دقیق ۱۵ سال و یک ماه و سه روز تبدیل به ...
Media Removed
. ۱۵ سال بعد از یک لحظه ی تاریخی. سرجیو #آگوئرو در سال ٢۰۰٣ با سن دقیق ۱۵ سال و یک ماه و سه روز تبدیل به کم سن ترین بازیکنی شد که در لیگ #آرژانتین به میدان رفته و رکورد #مارادونا (۱۵ سال و ۱۱ ماه و ٢۰ روز) را شکست. #Aguero .
۱۵ سال بعد از یک لحظه ی تاریخی.

سرجیو #آگوئرو در سال ٢۰۰٣ با سن دقیق ۱۵ سال و یک ماه و سه روز تبدیل به کم سن ترین بازیکنی شد که در لیگ #آرژانتین به میدان رفته و رکورد #مارادونا (۱۵ سال و ۱۱ ماه و ٢۰ روز) را شکست.
#Aguero
. آیا می دانید یکی از الگوهای فوتبال ادن هازارد ستاره ی بلژیک، رومن ریکلمه است؟ #Hazard #Riquelme ...
Media Removed
. آیا می دانید یکی از الگوهای فوتبال ادن هازارد ستاره ی بلژیک، رومن ریکلمه است؟ #Hazard #Riquelme #Argentina #Belgium .
آیا می دانید یکی از الگوهای فوتبال ادن هازارد ستاره ی بلژیک، رومن ریکلمه است؟
#Hazard #Riquelme #Argentina #Belgium
. عکس تاریخی از لیونل #مسی ۱٣ ساله بعد از اینکه برای اولین بار به شهر #بارسلونا آمده است. عکس توسط ...
Media Removed
. عکس تاریخی از لیونل #مسی ۱٣ ساله بعد از اینکه برای اولین بار به شهر #بارسلونا آمده است. عکس توسط پدرش در هتل پلازا گرفته شده است. Historical photo: the 13-year-old boy with the surname #Messi was in #Barcelona for the first time. The picture was taken by his father at the Plaza Hotel. .
عکس تاریخی از لیونل #مسی ۱٣ ساله بعد از اینکه برای اولین بار به شهر #بارسلونا آمده است.

عکس توسط پدرش در هتل پلازا گرفته شده است.

Historical photo: the 13-year-old boy with the surname #Messi was in #Barcelona for the first time. The picture was taken by his father at the Plaza Hotel.
. سال ۱٩٨۴، شروع مراسم معارفه دیگو #مارادونا در #ناپولی و استادیوم سن پائولو. #OnThisDay in 1984 ...
Media Removed
. سال ۱٩٨۴، شروع مراسم معارفه دیگو #مارادونا در #ناپولی و استادیوم سن پائولو. #OnThisDay in 1984 Diego #Maradona was presented at a packed Stadio San Paolo after completing his transfer to #Napoli. .
سال ۱٩٨۴، شروع مراسم معارفه دیگو #مارادونا در #ناپولی و استادیوم سن پائولو.

#OnThisDay in 1984 Diego #Maradona was presented at a packed Stadio San Paolo after completing his transfer to #Napoli.
. به گزارش ESPN کلودیو تاپیا رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین می خواهد مارسلو گایاردو مربی ریورپلاته ...
Media Removed
. به گزارش ESPN کلودیو تاپیا رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین می خواهد مارسلو گایاردو مربی ریورپلاته را برای هدایت تیم ملی آرژانتین انتخاب کند. اما در ابتدا سمپائولی باید موافقت کند از دریافت مبلغ فسخ قراردادش صرف نظر کند. همچنین به گزارش TyC Sports، فدراسیون ممکن است برای پرهیز از پرداخت مبلغ ... .
به گزارش ESPN کلودیو تاپیا رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین می خواهد مارسلو گایاردو مربی ریورپلاته را برای هدایت تیم ملی آرژانتین انتخاب کند. اما در ابتدا سمپائولی باید موافقت کند از دریافت مبلغ فسخ قراردادش صرف نظر کند.

همچنین به گزارش TyC Sports، فدراسیون ممکن است برای پرهیز از پرداخت مبلغ فسخ قرارداد سمپائولی او را اخراج نکند و سمپائولی تا کوپا آمه ریکا ٢۰۱٩ مربی آرژانتین بماند. اما دیگر حمایت مالی سابق از او نمی شود و فقط فرصت دارد تا پروژه ای که می گوید را اثبات کند. قبل از جام جهانی فدراسیون مبلغ زیادی را برای سفر سمپائولی به کشورهای مختلف برای ملاقات و صحبت با بازیکنان آرژانتینی، اسکان او در هتل های پنج ستاره و خرید آخرین تجهیزات و تکنولوژی ها برای اعضای کادر فنی خرج کرده است.
Read more
. ماریو کمپس مهاجم افسانه ای تاریخ فوتبال در لباس روزاریو سنترال. ال ماتادور با ۱٢٣ بازی و ٩٧ گل ...
Media Removed
. ماریو کمپس مهاجم افسانه ای تاریخ فوتبال در لباس روزاریو سنترال. ال ماتادور با ۱٢٣ بازی و ٩٧ گل زده بهترین گلزن تاریخ این باشگاه است. Mario Alberto Kempes #ElMatador #RosarioCentral 123 partidos 97 goles en #RosarioCentral "Màximo Goleador" #NoDigaGolDigaKempes "El mejor jugador ... .
ماریو کمپس مهاجم افسانه ای تاریخ فوتبال در لباس روزاریو سنترال.

ال ماتادور با ۱٢٣ بازی و ٩٧ گل زده بهترین گلزن تاریخ این باشگاه است.

Mario Alberto Kempes #ElMatador #RosarioCentral 123 partidos 97 goles en #RosarioCentral "Màximo Goleador" #NoDigaGolDigaKempes "El mejor jugador de fútbol que vi en mi vida"
Read more
. ماتیاس آلمیدا هافبک دفاعی سابق آرژانتین از گزینه های هدایت تیم ملی مکزیک است.
Media Removed
. ماتیاس آلمیدا هافبک دفاعی سابق آرژانتین از گزینه های هدایت تیم ملی مکزیک است. .
ماتیاس آلمیدا هافبک دفاعی سابق آرژانتین از گزینه های هدایت تیم ملی مکزیک است.
. رنگ موی جدید و عجیبِ پائولو دیبالا! به گزارش Sky Sports، به جز بارسلونا، لیورپول هم یکی دیگر از ...
Media Removed
. رنگ موی جدید و عجیبِ پائولو دیبالا! به گزارش Sky Sports، به جز بارسلونا، لیورپول هم یکی دیگر از باشگاه های علاقه مند به جذب پائولو دیبالا مهاجم ٢۴ ساله ی یوونتوس است. .
رنگ موی جدید و عجیبِ پائولو دیبالا!

به گزارش Sky Sports، به جز بارسلونا، لیورپول هم یکی دیگر از باشگاه های علاقه مند به جذب پائولو دیبالا مهاجم ٢۴ ساله ی یوونتوس است.
. خوش آمد گویی باشگاه بوکا جونیورز به خرید و مهاجم جدید خود مائورو زاراته. زاراته ٣۱ ساله که از استعداد ...
Media Removed
. خوش آمد گویی باشگاه بوکا جونیورز به خرید و مهاجم جدید خود مائورو زاراته. زاراته ٣۱ ساله که از استعداد های سوخته ی فوتبال آرژانتین محسوب می شود سابقه بازی در لاتزیو، اینتر میلان، وستهم و فیورنتیا را در کارنامه خود دارد و محصول باشگاه ولز سارسفیلد است. او فصل گذشته را هم به طور قرضی در ولز سارسفیلد ... .
خوش آمد گویی باشگاه بوکا جونیورز به خرید و مهاجم جدید خود مائورو زاراته.

زاراته ٣۱ ساله که از استعداد های سوخته ی فوتبال آرژانتین محسوب می شود سابقه بازی در لاتزیو، اینتر میلان، وستهم و فیورنتیا را در کارنامه خود دارد و محصول باشگاه ولز سارسفیلد است.

او فصل گذشته را هم به طور قرضی در ولز سارسفیلد توپ می زد و بعد از این انتقال به بوکا جونیورز، هواداران ولز سارسفیلد بنرهای او را پاره کردند و لباس هایش را آتش زدند!
Read more
. تولد ۴٣ سالگی هرنان کرسپو مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین، ریورپلاته، اینتر میلان، چلسی و لیستی بلند ...
Media Removed
. تولد ۴٣ سالگی هرنان کرسپو مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین، ریورپلاته، اینتر میلان، چلسی و لیستی بلند از باشگاه های دیگر مبارک! 🌞 Happy Birthday @hernancrespo .
تولد ۴٣ سالگی هرنان کرسپو مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین، ریورپلاته، اینتر میلان، چلسی و لیستی بلند از باشگاه های دیگر مبارک!
💙🌞💙
Happy Birthday @hernancrespo
. #آرشیو_تانگو در چنین روزی در سال ۱٩٩٧ آرژانتین با پیروزی مقابل اروگوئه قهرمان جام جهانی جوانان ...
Media Removed
. #آرشیو_تانگو در چنین روزی در سال ۱٩٩٧ آرژانتین با پیروزی مقابل اروگوئه قهرمان جام جهانی جوانان شد. ‎ #OnThisDay .
#آرشیو_تانگو
در چنین روزی در سال ۱٩٩٧ آرژانتین با پیروزی مقابل اروگوئه قهرمان جام جهانی جوانان شد.
‎ #OnThisDay
. لئو پاردیزو (خبرنگار آرژانتینی): هفته آینده سمپائولی اخراج می شود. #Sampaoli #Argentina
Media Removed
. لئو پاردیزو (خبرنگار آرژانتینی): هفته آینده سمپائولی اخراج می شود. #Sampaoli #Argentina .
لئو پاردیزو (خبرنگار آرژانتینی): هفته آینده سمپائولی اخراج می شود.
#Sampaoli #Argentina
. یوونتوس برای خرید رونالدو احتمال دارد دیبالا و هیگواین را بفروشد. دیبالا در رادار بارسلونا قرار ...
Media Removed
. یوونتوس برای خرید رونالدو احتمال دارد دیبالا و هیگواین را بفروشد. دیبالا در رادار بارسلونا قرار دارد و چلسی از اصلی ترین باشگاه هایی است که به هیگواین لینک شده است. این در حالی است که نیکولاس هیگواین برادرِ گونزالو امروز در مصاحبه ای گفت هیگواین در یوونتوس خوشحال است، سه سال از قراردادش مانده ... .
یوونتوس برای خرید رونالدو احتمال دارد دیبالا و هیگواین را بفروشد. دیبالا در رادار بارسلونا قرار دارد و چلسی از اصلی ترین باشگاه هایی است که به هیگواین لینک شده است.

این در حالی است که نیکولاس هیگواین برادرِ گونزالو امروز در مصاحبه ای گفت هیگواین در یوونتوس خوشحال است، سه سال از قراردادش مانده و به آن احترام می گذارد، بازی در کنار رونالدو در خط حمله یوونتوس فوق العاده است.
#Dybala #Higuain #Argentina #Juventus #Barcelona #Chelsea
Read more
. آرسنال خواهان به خدمت گرفتن کریستین پاون با قیمت ٣۱ میلیون یورو است. امری می خواهد برای تقویت خط ...
Media Removed
. آرسنال خواهان به خدمت گرفتن کریستین پاون با قیمت ٣۱ میلیون یورو است. امری می خواهد برای تقویت خط حمله تیمش از او استفاده کند. بارسلونا یکی دیگر از مشتریان پاون است.‎ #Pavon #Argentina #BocaJuniors #Arsenal #Barcelona .
آرسنال خواهان به خدمت گرفتن کریستین پاون با قیمت ٣۱ میلیون یورو است. امری می خواهد برای تقویت خط حمله تیمش از او استفاده کند.

بارسلونا یکی دیگر از مشتریان پاون است.‎
#Pavon #Argentina #BocaJuniors #Arsenal #Barcelona
. #پست_شبانه وندا نارا، سوپرگلِ مائورو #ایکاردی! #WandaNara #WandaIcardi #Icardi #Argentina
Media Removed
. #پست_شبانه وندا نارا، سوپرگلِ مائورو #ایکاردی! #WandaNara #WandaIcardi #Icardi #Argentina .
#پست_شبانه
وندا نارا، سوپرگلِ مائورو #ایکاردی!
#WandaNara #WandaIcardi #Icardi #Argentina
. به بهانه پیوستن لاتارو مارتینز به اینتر میلان، مروری داریم بر اسامی همه مهاجمان آرژانتینی این ...
Media Removed
. به بهانه پیوستن لاتارو مارتینز به اینتر میلان، مروری داریم بر اسامی همه مهاجمان آرژانتینی این باشگاه در قرن ٢۱: گابریل باتیستوتا هرنان کرسپو خولیو کروز دیگو میلیتو مائورو زاراته رودریگو پالاسیو مائورو ایکاردی لاتارو مارتینز . . . #Inter Milan's 21st century #Argentina ... .
به بهانه پیوستن لاتارو مارتینز به اینتر میلان، مروری داریم بر اسامی همه مهاجمان آرژانتینی این باشگاه در قرن ٢۱:

گابریل باتیستوتا
هرنان کرسپو
خولیو کروز
دیگو میلیتو
مائورو زاراته
رودریگو پالاسیو
مائورو ایکاردی
لاتارو مارتینز
.
.
.
#Inter Milan's 21st century #Argentina strikers:

Lautaro #Martínez
Mauro #Icardi
Rodrigo #Palacio
Mauro #Zarate
Diego #Milito
Julio #Cruz
Hernán #Crespo
Gabriel #Batistuta
Read more
. به بهانه ٢۵مین سالگرد آخرین قهرمانی آرژانتین در رده بزرگسالان. پسران تانگو در چنین روزی در فینال ...
Media Removed
. به بهانه ٢۵مین سالگرد آخرین قهرمانی آرژانتین در رده بزرگسالان. پسران تانگو در چنین روزی در فینال کوپا آمه ریکا ۱٩٩٣ مکزیک را با نتیجه ٢-۱ شکست دادند و قهرمان این رقابت ها شدند. زننده هر دو گل آلبی سلسته در این دیدار گابریل باتیستوتا مهاجم افسانه ای دنیای فوتبال بود. #CopaAmerica93 #copaamerica1993 ... .
به بهانه ٢۵مین سالگرد آخرین قهرمانی آرژانتین در رده بزرگسالان.

پسران تانگو در چنین روزی در فینال کوپا آمه ریکا ۱٩٩٣ مکزیک را با نتیجه ٢-۱ شکست دادند و قهرمان این رقابت ها شدند. زننده هر دو گل آلبی سلسته در این دیدار گابریل باتیستوتا مهاجم افسانه ای دنیای فوتبال بود.
#CopaAmerica93 #copaamerica1993 #Argentina #CopaAmerica #Batistuta #GabrielBatistuta #ArgVSMex
Read more
. گوستاوو لوپز (خبرنگار آرژانتینی): در صورت اخراج سمپائولی، آمدن سیمئونه یا گواردیولا غیر ممکن ...
Media Removed
. گوستاوو لوپز (خبرنگار آرژانتینی): در صورت اخراج سمپائولی، آمدن سیمئونه یا گواردیولا غیر ممکن است. #Simeone #Guardiola #Argentina #Impossible .
گوستاوو لوپز (خبرنگار آرژانتینی): در صورت اخراج سمپائولی، آمدن سیمئونه یا گواردیولا غیر ممکن است.
#Simeone #Guardiola #Argentina #Impossible
. آمار تیم ملی #آرژانتین تحت هدایت #سمپائولی: ۱۵ بازی ٧ برد ۴ مساوی ۴ باخت بهترین گلزن های آرژانتین ...
Media Removed
. آمار تیم ملی #آرژانتین تحت هدایت #سمپائولی: ۱۵ بازی ٧ برد ۴ مساوی ۴ باخت بهترین گلزن های آرژانتین تحت سرمربی گری او: مسی ٧ گل آگوئرو ۵ گل مرکادو ٣ گل #Sampaoli #Argentina .
آمار تیم ملی #آرژانتین تحت هدایت #سمپائولی:
۱۵ بازی
٧ برد
۴ مساوی
۴ باخت

بهترین گلزن های آرژانتین تحت سرمربی گری او:
مسی ٧ گل
آگوئرو ۵ گل
مرکادو ٣ گل
#Sampaoli #Argentina
. واکنش اسکار #روگری مدافع سابق آلبی سلسته درباره مربی گری #گواردیولا در تیم ملی #آرژانتین: . (همراه ...
Media Removed
. واکنش اسکار #روگری مدافع سابق آلبی سلسته درباره مربی گری #گواردیولا در تیم ملی #آرژانتین: . (همراه با عصبانیت) من او را نمی خواهم. او باید برود اسپانیا را تمرین دهد. ما در آرژانتین مربی داریم. .
واکنش اسکار #روگری مدافع سابق آلبی سلسته درباره مربی گری #گواردیولا در تیم ملی #آرژانتین:
.
(همراه با عصبانیت) من او را نمی خواهم. او باید برود اسپانیا را تمرین دهد. ما در آرژانتین مربی داریم.
. بعضی از مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال امضای قرارداد با #گواردیولا برای جانشینی سمپائولی ...
Media Removed
. بعضی از مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال امضای قرارداد با #گواردیولا برای جانشینی سمپائولی هستند. این در حالی است که #سمپائولی اعتقاد دارد می تواند پروژه ی آینده را با بازیکنانی جدید برای کوپا آمه ریکا در سال بعد بسازد. .
بعضی از مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال امضای قرارداد با #گواردیولا برای جانشینی سمپائولی هستند.

این در حالی است که #سمپائولی اعتقاد دارد می تواند پروژه ی آینده را با بازیکنانی جدید برای کوپا آمه ریکا در سال بعد بسازد.
. لاتارو مارتینز مهاجم ٢۰ ساله و مستعد آرژانتینی با قراردادی ۵ ساله به اینتر میلان پیوست.
Media Removed
. لاتارو مارتینز مهاجم ٢۰ ساله و مستعد آرژانتینی با قراردادی ۵ ساله به اینتر میلان پیوست. .
لاتارو مارتینز مهاجم ٢۰ ساله و مستعد آرژانتینی با قراردادی ۵ ساله به اینتر میلان پیوست.
. خوزه پکرمن آخرین سرمربی آرژانتینی که با جام جهانی ٢۰۱٨ خداحافظی کرد. شاگردان #پکرمن در لباس ...
Media Removed
. خوزه پکرمن آخرین سرمربی آرژانتینی که با جام جهانی ٢۰۱٨ خداحافظی کرد. شاگردان #پکرمن در لباس تیم ملی #کلمبیا در شبی که ستاره خود خامس را در اختیار نداشتند علی رغم ارائه یک بازی خوب مقابل #انگلیس در ضربات #پنالتی حذف شدند. استبان #کامبیاسو هافبک سابق آرژانتین و باشگاه اینتر میلان یکی از اعضای ... .
خوزه پکرمن آخرین سرمربی آرژانتینی که با جام جهانی ٢۰۱٨ خداحافظی کرد.

شاگردان #پکرمن در لباس تیم ملی #کلمبیا در شبی که ستاره خود خامس را در اختیار نداشتند علی رغم ارائه یک بازی خوب مقابل #انگلیس در ضربات #پنالتی حذف شدند.

استبان #کامبیاسو هافبک سابق آرژانتین و باشگاه اینتر میلان یکی از اعضای کادر فنی پکرمن در تیم ملی کلمبیاست. گویا پکرمن و کامبیاسو در ضربات پنالتی شانس ندارند! شکست امشب کلمبیا مقابل انگلیس مرا به یاد حذف تلخ آرژانتین در جام جهانی ٢۰۰۶ تحت سرمربی گری پکرمن انداخت، با پنالتی ای که کامبیاسو خراب کرد!

ای کاش نام این پیرمرد کاربلد و شایسته ی آرژانتینی هم بین گزینه های اعلام شده ی فدراسیون وجود داشت. با توجه به بالا بودن میانگین سنی تیم، خداحافظی بعضی بازیکنان و البته داشتن بازیکنان جوان و با استعدادی که در تیم های خوب یا متوسط اروپا بازی می کنند، #آرژانتین باید عنصر سبز جوانی را به تیم خود اضافه کند و چه کسی بهتر از پکرمن برای پرورش این بازیکنان جوان با ذهنی پر از تاکتیک برای ارائه فوتبال شناور و زیبای آرژانتینی...
#Pekerman #Argentina #Cambiasso
Read more
. طبق اخبار غیر رسمی از منابع مختلف خبری در آرژانتین #سمپائولی از سرمربی گری تیم ملی اخراج شده است. فعلا ...
Media Removed
. طبق اخبار غیر رسمی از منابع مختلف خبری در آرژانتین #سمپائولی از سرمربی گری تیم ملی اخراج شده است. فعلا منتظر تایید رسمی خبر هستیم. گزینه های اصلی جایگزینی او مارسلو #گایاردو (سرمربی فعلی #ریورپلاته) و ریکارو #گارکا (سرمربی آرژانتینی #پرو در جام جهانی) هستند. البته امروز TNT Sport از ... .
طبق اخبار غیر رسمی از منابع مختلف خبری در آرژانتین #سمپائولی از سرمربی گری تیم ملی اخراج شده است.

فعلا منتظر تایید رسمی خبر هستیم. گزینه های اصلی جایگزینی او مارسلو #گایاردو (سرمربی فعلی #ریورپلاته) و ریکارو #گارکا (سرمربی آرژانتینی #پرو در جام جهانی) هستند.

البته امروز TNT Sport از سرمربی نشدن گایاردو خبر داد و در نتیجه اصلی ترین و محتمل ترین گزینه هدایت آلبی سلسته #گارکا است.

ریکاردو گارکا در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود اعلام کرد دیگر سرمربی پرو نیست و برای تصمیم گیری درباره آینده اش و اینکه سرمربی پرو می ماند یا خیر به زمان احتیاج دارد اما فعلا مربی آزاد است. همچنین راجع به حضور اسمش بین گزینه های سرمربی گری #آرژانتین احساس خوشحالی اش را بیان کرد.
#Sampaoli #Gareca #Argentina
Read more
‏. گزارش های منابع خبری فوتبال آرژانتین درباره آینده ی نیمکت مربی گری تیم ملی: به گزارش TNT Sport: ...
Media Removed
‏. گزارش های منابع خبری فوتبال آرژانتین درباره آینده ی نیمکت مربی گری تیم ملی: به گزارش TNT Sport: تاپیا با سمپائولی جلسه دارد تا با توافق طرفین قرارداد مربیگری سمپائولی فسخ شود. تاپیا می خواهد سمپائولی استعفا دهد و اگر مخالفت کند تاپیا او را اخراج می کند. لئو پارادیزو (خبرنگار آرژانتینی): ... ‏.
گزارش های منابع خبری فوتبال آرژانتین درباره آینده ی نیمکت مربی گری تیم ملی:

به گزارش TNT Sport: تاپیا با سمپائولی جلسه دارد تا با توافق طرفین قرارداد مربیگری سمپائولی فسخ شود. تاپیا می خواهد سمپائولی استعفا دهد و اگر مخالفت کند تاپیا او را اخراج می کند.

لئو پارادیزو (خبرنگار آرژانتینی): هیچ کس تا الان نخواسته سمپائولی استعفا دهد اما نمی توان گفت که این اتفاق نخواهد افتاد.

مارتین آروالو (نزدیک ترین خبرنگار آرژانتینی به تیم ملی): بزودی اخبار مهمی منتشر می شود.

#Sampaoli #Tapia #AFA #Argentina
Read more
. انتقادات کارلوس بیانکی سرمربی سابق و اسطوره ای بوکا جونیورز نسبت به سمپائولی و عملکرد آرژانتین ...
Media Removed
. انتقادات کارلوس بیانکی سرمربی سابق و اسطوره ای بوکا جونیورز نسبت به سمپائولی و عملکرد آرژانتین در جام جهانی: وقتی می دانید تیم حریف مهاجم سریعی دارد، قلب دفاع باید نزدیک به هافبک ها باشد، نه اینکه مثل بازی مقابل فرانسه فاصله ٢۰ سانتی متری بین آنها باشد. از اشتباهات روخو و اوتامندی تعجب کردم. خط ... .
انتقادات کارلوس بیانکی سرمربی سابق و اسطوره ای بوکا جونیورز نسبت به سمپائولی و عملکرد آرژانتین در جام جهانی:

وقتی می دانید تیم حریف مهاجم سریعی دارد، قلب دفاع باید نزدیک به هافبک ها باشد، نه اینکه مثل بازی مقابل فرانسه فاصله ٢۰ سانتی متری بین آنها باشد. از اشتباهات روخو و اوتامندی تعجب کردم.

خط هافبک آرژانتین کُند بود و این طبیعی است وقتی از بازیکنانی که بالای ٣۰ سال سن دارند استفاده می کنید. نمی دانم چرا لو سلسو بازی نکرد.

#Bianchi #CarlosBianchi #BocaJuniors #Argentina #Sampaoli #Otamendi #Rojo #Locelso
Read more
. راز بازی ندادن به لو سلسو چیست؟ او به عنوان بازیکنی که قابلیت هماهنگ شدن با مسی را دارد به تیم ملی ...
Media Removed
. راز بازی ندادن به لو سلسو چیست؟ او به عنوان بازیکنی که قابلیت هماهنگ شدن با مسی را دارد به تیم ملی دعوت شد، در بازی های دوستانه قبل از جام جهانی نمایش خوبی داشت و در تمرینات از اعضای اصلی تیم بود اما به یک باره بعد از شروع جام جهانی دیگر در برنامه های سمپائولی جایی نداشت به طوری که حتی ۱ دقیقه هم بازی ... .
راز بازی ندادن به لو سلسو چیست؟

او به عنوان بازیکنی که قابلیت هماهنگ شدن با مسی را دارد به تیم ملی دعوت شد، در بازی های دوستانه قبل از جام جهانی نمایش خوبی داشت و در تمرینات از اعضای اصلی تیم بود اما به یک باره بعد از شروع جام جهانی دیگر در برنامه های سمپائولی جایی نداشت به طوری که حتی ۱ دقیقه هم بازی نکرد!

حضور لو سلسو در خط هافبک می توانست کمک خیلی خوبی به تیم باشد و بازی ندادن به او یکی از سوالات بی جواب از سوی سمپائولی است.
@locelsogiovani #LoCelso #Argentina
Read more
. بازیکنان تیم ملی آرژانتین که کمترین بازی را در جام جهانی ٢۰۱٨ داشتند (بر حسب دقیقه) : گازمن: صفر انسالدی: ...
Media Removed
. بازیکنان تیم ملی آرژانتین که کمترین بازی را در جام جهانی ٢۰۱٨ داشتند (بر حسب دقیقه) : گازمن: صفر انسالدی: صفر لو سلسو: صفر دیبالا: ٢٢ در این بین دقایق بازی لو سلسو و دیبالا بسیار جای تعجب دارد، آن هم وقتی بازیکنانی مثل انزو پرز و مزا بیشتر مورد اعتماد مربی بودند! .
بازیکنان تیم ملی آرژانتین که کمترین بازی را در جام جهانی ٢۰۱٨ داشتند (بر حسب دقیقه) :
گازمن: صفر
انسالدی: صفر
لو سلسو: صفر
دیبالا: ٢٢

در این بین دقایق بازی لو سلسو و دیبالا بسیار جای تعجب دارد، آن هم وقتی بازیکنانی مثل انزو پرز و مزا بیشتر مورد اعتماد مربی بودند!
. آمار کلی خاویر ماسکرانو قلب تپنده ی آرژانتین در تیم ملی: . . <span class="emoji emoji2705"></span> ۱۴٧ بازی <span class="emoji emoji26bd"></span> سه گل <span class="emoji emoji1f48e"></span> دو مدال طلای المپیک <span class="emoji emoji274c"></span> ...
Media Removed
. آمار کلی خاویر ماسکرانو قلب تپنده ی آرژانتین در تیم ملی: . . ۱۴٧ بازی سه گل دو مدال طلای المپیک ۵ نایب قهرمانی . . . خدا حافظ رئیس 🌞 @mascherano14 ‎ #GraciasMasche .
آمار کلی خاویر ماسکرانو قلب تپنده ی آرژانتین در تیم ملی: .
.
✅ ۱۴٧ بازی
⚽ سه گل
💎 دو مدال طلای المپیک
❌ ۵ نایب قهرمانی
.
.
.
خدا حافظ رئیس 💙🌞💙
@mascherano14
‎ #GraciasMasche
. آرژانتین امروز ۴ گل دریافت کرد و در بازی های مرحله گروهی هم ۵ گل خورده داشت. این در حالی است که در ...
Media Removed
. آرژانتین امروز ۴ گل دریافت کرد و در بازی های مرحله گروهی هم ۵ گل خورده داشت. این در حالی است که در کل بازی های جام جهانی ٢۰۱۴ و با وجود راهیابی به فینال و تعداد بازی های بیشتر، تنها ۴ بار دروازه آرژانتین باز شد. سازماندهی دفاعی تیم تحت نظر الخاندرو سابه یا و اتخاذ استراتژی مناسب با توجه به نقاط ضعف ... .
آرژانتین امروز ۴ گل دریافت کرد و در بازی های مرحله گروهی هم ۵ گل خورده داشت.

این در حالی است که در کل بازی های جام جهانی ٢۰۱۴ و با وجود راهیابی به فینال و تعداد بازی های بیشتر، تنها ۴ بار دروازه آرژانتین باز شد.

سازماندهی دفاعی تیم تحت نظر الخاندرو سابه یا و اتخاذ استراتژی مناسب با توجه به نقاط ضعف و قوت حریف مثال زدنی بود.

فرانسه تیمِ فوق العاده ای نیست، فقط آرژانتین بد بود و برای این بازی آماده نبود. آرژانتین برای بردنِ این فرانسه یک سابه یا کم داشت!
Read more

Loading...