Aslihan_unal Instagram Photos and Videos

Loading...


aslihan_unal Aslıhan Ünal @aslihan_unal mentions
Followers: 34,022
Following: 479
Total Comments: 0
Total Likes: 0

Güz yaprakları, yağmur damlaları, okul formalı fotoğrafları, kurs yollarında çekilmiş çilekeş ...
Media Removed
Güz yaprakları, yağmur damlaları, okul formalı fotoğrafları, kurs yollarında çekilmiş çilekeş anne pozları yerini almadan eşsiz #akdeniz ile mavi kalsın ekranımız birkaç gün daha. Yazı seven herkese bizden size bir gönderiyoruz. . . . #yazbitmesin #yenitrendfethiye #fethiye ... Güz yaprakları, yağmur damlaları, okul formalı fotoğrafları, kurs yollarında çekilmiş çilekeş anne pozları yerini almadan eşsiz #akdeniz ile mavi kalsın ekranımız birkaç gün daha. Yazı seven herkese bizden size bir 🌺 gönderiyoruz.
.
.
.
#yazbitmesin #yenitrendfethiye #fethiye #gocek
Read more
Loading...
Okulların açılmasına son 1 hafta mı dediniz! O zaman bu hafta yüzmediğin kadar çok yüz, Bu haftasonu ...
Media Removed
Okulların açılmasına son 1 hafta mı dediniz! O zaman bu hafta yüzmediğin kadar çok yüz, Bu haftasonu evde pinekleme! Al çoluğu cocuğu at kendini sokağa, Pazar akşamı tırnak kes, banyo yap, çanta hazırla aman hadi geç kaldın yatağaaa! Derdi olmayan son pazar unutma! Sabahlara kadar ... Okulların açılmasına son 1 hafta mı dediniz!
O zaman bu hafta yüzmediğin kadar çok yüz,
Bu haftasonu evde pinekleme!
Al çoluğu cocuğu at kendini sokağa,
Pazar akşamı tırnak kes, banyo yap, çanta hazırla aman hadi geç kaldın yatağaaa! Derdi olmayan son pazar unutma!
Sabahlara kadar film izle,
Öğlen 12’lere kadar sağdan sola döne döne uyu,
O video oyununu gözlerin kıpkırmızı olana kadar oyna,
Bi kadeh şarap koy, ister demli bir çay koy, ister dumanı üstünde bi kahve koy kendine servis saati geldi mi diye düşünmeden bir akşamüstünde günü uğurla keyifle,
Al yavrunu karşına bir yıl daha büyümeden bak şöyle doya doya...
#summer2018 ‘de bitti😂
Read more
 #tbt Story’de çok ponçik bir #defnebugunnegiymis tbt kuşağı yaptım. Unutulmasın hep hatırlansın ...
Media Removed
#tbt Story’de çok ponçik bir #defnebugunnegiymis tbt kuşağı yaptım. Unutulmasın hep hatırlansın diye de ana sayfaya Defnebugunnegiymis olarak sabitledim. 2019 #defnebugunnegiymis kombinleri, marka iş birlikleri için de çalışmaya başladım. Peki Defne bu işe ne diyor ? İzin ... #tbt
Story’de çok ponçik bir #defnebugunnegiymis tbt kuşağı yaptım. Unutulmasın hep hatırlansın diye de ana sayfaya Defnebugunnegiymis olarak sabitledim.
2019 #defnebugunnegiymis kombinleri, marka iş birlikleri için de çalışmaya başladım.
Peki Defne bu işe ne diyor ?
İzin var mı Defne kız?
Bir 📸 çekebilir miyiz?
Var mı görmek istediğiniz marka bu sayfa da? Ya da artık bu olmadın dediğiniz tarzlar? Yeter artık bunu giydirmeyin dediğiniz ürün? Defnişe ne kadar da yakışır dediğiniz bir elbise?
Hadi yazın...
Read more
Defne’nin bu kadar uzun ve sağlıklı saçlarının elbette bir sırrı yok🤗 Yaz aylarında bol bol saçımıza ...
Media Removed
Defne’nin bu kadar uzun ve sağlıklı saçlarının elbette bir sırrı yok🤗 Yaz aylarında bol bol saçımıza yaptığımız yağ karışımı Defne’ye yaptığım tek bakım. Saçınızın uzunluğu ve boyuna göre hazırlıyacağınız bu karışımı hafta da 1 kere saç diplerine masaj yaparak sürebilirsiniz. Dikkat ... Defne’nin bu kadar uzun ve sağlıklı saçlarının elbette bir sırrı yok🤗
Yaz aylarında bol bol saçımıza yaptığımız yağ karışımı Defne’ye yaptığım tek bakım. Saçınızın uzunluğu ve boyuna göre hazırlıyacağınız bu karışımı hafta da 1 kere saç diplerine masaj yaparak sürebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken her kullanacağınız da taze hazırlamanız. Özellikle denize gittiğiniz zaman öneririm çok rahat olacaktır. Ben sabah sürüp akşama kadar kalmasını tercih ediyorum. Sonra da yıkıyorum. Nasıl yapıldığı ile ilgili bir video daha önce çekmiştim. . Youtube kanalımda da mevcut oradan da izleyebilirsiniz. Sorularınız olursa aşağıya da yazabilirsiniz.
Öperiz😘
Besleyici Saç Uzatma Yağı Karışımı • Hindistan Cevizi yağı
•Bephantene (B vitamini) Ampul
• Benexol (B vitamini) Ampul
• Evigen ( E vitamini) Ampul
• Badem yağı
• Çam terementin yağı
Read more
Okul Çantası Seçerken nelere dikkat edilmeli? Okul çıkışlarında, servis sıralarında sizde ...
Media Removed
Okul Çantası Seçerken nelere dikkat edilmeli? Okul çıkışlarında, servis sıralarında sizde benim gibi kendinden daha büyük çantaları ile dolaşan o minik çocukları görünce üzülenlerden misiniz? Okul zili çalmasına sayılı günler kaldı. Okul kıyafetleri, kırtasiye malzemeleri, ... Okul Çantası Seçerken nelere dikkat edilmeli?
Okul çıkışlarında, servis sıralarında sizde benim gibi kendinden daha büyük çantaları ile dolaşan o minik çocukları görünce üzülenlerden misiniz?
Okul zili çalmasına sayılı günler kaldı. Okul kıyafetleri, kırtasiye malzemeleri, ayakkabısı, çantası derken alışveriş listesi uzayıp gidiyor. Defne kızınız bu sene 2.sınıf.
Bu sene önden bir hazırlık yapmadık.Çantası hala iyi durumda olduğu için onu kullanıcak. Fakat geçen yıl eşyalarını koyacağı, taşırken zorlanmayacağı, kullanmaktan da keyif alacağı bir çanta ararken oldukça zorlandım. Bunun içinde Modaannem okurları için okul çantası seçerken nelere dikkat etmeliyiz konulu bir yazı hazırladım. Hazırmıyız?
* İlk olarak çanta asla ağır olmamalı. İki askılı olan, askıları geniş ve yumuşak olanları tercih edin. Tek elle veya tek omuz askısı ile çocuğunuzun taşımaması gerektiğini de mutlaka belirtin.
* Özellikle birinci sınıf çocuklarının okula götürmesi gerekenler çok fazla oluyor. Su matarası ve beslenme çantasını da göz önüne alırsak bol gözlü, boş bölmeli olanlar daha mantıklı oluyor. Düzen açısından da anneler için iyi bir seçenek.
*Okula yeni başlayan yavrunuz bırakın çantasını kendi seçsin. Uyum sürecini çok kolaylaştırır. Sevdiği bir karakterin çantasını sırtında taşıması okula gitmesini kolaylaştırabilir. Siz onun için uygun olan 3-5 seçeneği çocuğunuza sunun. Ona da aralarından birini şeçmek kalsın. Yoksa onlarca seçenek arasında bırakırsanız süreç hem uzar hem içinden çıkılmaz bir hal alabilir.
*Tekerlekli olan çekmeli çantalarda son zamanlarda oldukça popüler. Fakat okul çantasının ağırlığını düşürsek merdiven çıkarken minik yavrunuz zorlanacak, koridorda koşarken ayağına takılacak, yağmurlu günlerde çantası ıslanıp çamur olacaktır. Ben bu riski göze alamadım.
* Çantayı denediğiniz zaman çanta’nın bel hizasının üstünde olması dikkat edilmesi gereken bir diğer husus.
* Ailelerin çanta seçiminde çocuklarınızın güvenliği, rahatı kadar kullanılan malzemede önem taşıyor. Sırt pedinin kaliteli olmasına dikkat edin. *Çocuklarınız da Sırt ağrılarının oluşmamasını önlemek, duruş bozukluğu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için de çocuklarınızı spora yönlendirmeyi unutmayın
Read more
Yıllar önce Ardinyo daha çok küçükken butiğimde ağırladığım bir müşterim bana evcil dostların ...
Media Removed
Yıllar önce Ardinyo daha çok küçükken butiğimde ağırladığım bir müşterim bana evcil dostların çocuklar üzerindeki olumlu etkilerinden bahsetmişti. Kendisi Amerika da yaşayan Türk asıllı bir çocuk pedagogdu. Tabi Ardinyo ciddi bir hayvan dostu. Ben onu dinledikçe iştahlandım, “ayyy ... Yıllar önce Ardinyo daha çok küçükken butiğimde ağırladığım bir müşterim bana evcil dostların çocuklar üzerindeki olumlu etkilerinden bahsetmişti. Kendisi Amerika da yaşayan Türk asıllı bir çocuk pedagogdu. Tabi Ardinyo ciddi bir hayvan dostu. Ben onu dinledikçe iştahlandım, “ayyy hemen bir dost” edinelim filan diyorum. Sordu ;
“oğlun kaç yaşında dedi” 3 dedim. 🤗 gülümsedi.
Kendin için değil çocuğun için alıcaksan 7 yaşını bekle dedi. O gezdirsin, yemeğini- suyunu o versin. Sorumluluğunu üzerine o alsın dedi.
Benim de kulağımda kaldı o günkü tatlı sohbetimiz.
Bekledim..... Bizler tabii evde evcil dost beslemeye biraz daha ön yargılıyız. Temizliği, titizliği, tüyü derken çocukluğumuzda anlatılan tuhaf hikayelerden dolayı küçücük hav hav’dan korkar çocuklarımıza da “ dur dikkat et ısırır “diye uyarırız. Masanın altından geçerken korkudan ayaklarımızı kaldırırız.
Oysa ki;
Dünyanın en güzel pamuğunu kucağınıza aldığınız daki mutluluğu, hastalandığınızda gelip kafasını dizinize koyuşundaki şefkati, gözlerinize boncuk boncuk bakışını ve içinize yayılan sonsuz sevgiyi şuraya yazmaya kelimelerim yetmez. Evimizin 3.çocuğu #mrpeynir ♥️ Seni çok seviyoruz ve bir tane daha beslemek istiyoruz. Evrenden bize bir evcil dost daha edinebilmemiz için enerji diliyoruz🙏🏻 Defne 7 yaşında ‘da 🤪 #allahımsenkonuyubiliyorsun
Read more
Loading...
9 günlük bayram tatilini bol bol dinlenerek, Zararlı mı? Yararlı mı? diye sorgulamadan bol kalorili ...
Media Removed
9 günlük bayram tatilini bol bol dinlenerek, Zararlı mı? Yararlı mı? diye sorgulamadan bol kalorili beslenerek, gece geç saatlere kadar sevdiklerimizle birlikte sohbetin dibine vurarak, telefondan - sosyal medya’dan uzak durarak, cocuklarımızla denizde sulu şakalar yaparak ama ... 9 günlük bayram tatilini bol bol dinlenerek, Zararlı mı? Yararlı mı? diye sorgulamadan bol kalorili beslenerek, gece geç saatlere kadar sevdiklerimizle birlikte sohbetin dibine vurarak, telefondan - sosyal medya’dan uzak durarak, cocuklarımızla denizde sulu şakalar yaparak ama en çok da onları hiç kasmadan- sıkmadan- yapma demeden kendi dünyalarında oyun oynarlarken gözlemleyerek geçirdim.
Ve anladım ki;
🐬Biz istediğimiz kadar yapma desek de yapacak olduklarını yapmak istiyorlarsa yapıyorlar. Aynı bizim gibi.
🐬Bir damak tadları, istediklerini istedikleri zaman yeme özgürlükleri var meselaaaa...
🐬Çoook geç saatlere kadar oturabiliyorlarmış “hadi yatağa çocummm “demezsek mesela.
🐬Ellerinde telefon ile saatlerce vakit geçirebiliyorlar buldular mı. Sen telefonla oynarken “bırak onu artık “ diyemiyor insan çocuğuna meselaaaaa...
🐬Sen onu çocuk sanıyorsun ya, o aslında kendini çook büyük sanıyormuş. Seninle yarıştığı, sana özendiği, senin ilgini çekebilmek için saçmaladığı bile oluyormuş mesela.
“Hani biz bu yollardan geçtik canım diyoruz ya” onlar yeni yeni yollar keşfetmiş. Kendini çok da şeyyy zannetmeyecekmişsin mesela😂😂
🐬Çanta gibi yanında taşıdığın çocuğun var ya bir kaç yıla sırt çantasını alıp bir bayram ben gidiyorum anne diyebilir mesela.
🐬Sosyal medya da paylaştığım herşeye dikkat ederim ama daha da çok dikkat edeceğim mesela. Çığ gibi büyüyen ve beni biraz ürküten bu dünya sana söz. Bilmeden kaç küçük kalbe dokunuyormuşuz meğer.
🐬Karanlık gecede kayan yıldızı izlemek, gece karanlığında oltaya takılan balığı çekmek, küçücük balıkların arkasından şnorkelle yüzmek yüzlerce kişisel kitap okuyup “böyle mi büyütsem çocuğumu acaba “ demekten daha çok işe yarıyormuş mesela. Siz okuyun yine tabii ama 🤗
🐬Zaman hızla akarken bazen durup ne yapıyoruz delimiyiz diye düşünmek gerekiyormuş mesela 🤪🤪
.
.
Fotoğrafı çekilirken Defne’den izin alınmıştır... #defnebugunnegiymis
Anne& Kız mayo: @hm
Read more
Ne olursa olsun, çocuğunuzun mayası iyi olsun. Koşulsuz sevginizle bunu sağlayın; gerisi teferruat. ...
Media Removed
Ne olursa olsun, çocuğunuzun mayası iyi olsun. Koşulsuz sevginizle bunu sağlayın; gerisi teferruat. @dr.ozgurbolat .... Koşulsuz sevin, sevilin🏻 #iyibayramlar Ne olursa olsun, çocuğunuzun mayası iyi olsun. Koşulsuz sevginizle bunu sağlayın; gerisi teferruat.
@dr.ozgurbolat ....
Koşulsuz sevin, sevilin🙏🏻
#iyibayramlar
Loading...
 #beachlife<span class="emoji emoji1f334"></span> ‘dan #citylife ‘a geçtim. Bugün butikteyim. #fethiye’ye yolu düşenleri beklerim<span class="emoji emoji270c"></span>🏻 #photo ...
Media Removed
#beachlife ‘dan #citylife ‘a geçtim. Bugün butikteyim. #fethiye’ye yolu düşenleri beklerim🏻 #photo 📸: #ardinyo #beachlife🌴 ‘dan #citylife ‘a geçtim. Bugün butikteyim. #fethiye’ye yolu düşenleri beklerim✌🏻
#photo 📸: #ardinyo
“İnstagramın sessizliği “verdim bu fotoğrafın adına.... Günaydın🤚🏻 sesimi duyan varsa🤪
Media Removed
“İnstagramın sessizliği “verdim bu fotoğrafın adına.... Günaydın🤚🏻 sesimi duyan varsa🤪 “İnstagramın sessizliği “verdim bu fotoğrafın adına....
Günaydın🤚🏻 sesimi duyan varsa🤪
Bugün itibari ile bavullar hazırlandı, kombinler yapıldı, bayram alışverişi tamamlandı ise ...
Media Removed
Bugün itibari ile bavullar hazırlandı, kombinler yapıldı, bayram alışverişi tamamlandı ise yola çıkmak için hazırız demeden bir daha düşünün kesin bişiyi unuttunuz 🤪 Bu bayram çocuk mayolarınızı hangi markadan aldınız yazarmısınız hadi Bir istatistik yapalım. Çocuk mayosunda ... Bugün itibari ile bavullar hazırlandı, kombinler yapıldı, bayram alışverişi tamamlandı ise yola çıkmak için hazırız demeden bir daha düşünün kesin bişiyi unuttunuz 🤪
Bu bayram çocuk mayolarınızı hangi markadan aldınız yazarmısınız hadi Bir istatistik yapalım. Çocuk mayosunda hangi markalar seviliyor bir bakalım.
Bizim bu günün #defnebugunnegiymis mayosu @slipstoptr ‘a ait. Bikini takımı & Terliği ve UV korumalı çocuk T-shirt’den oluşan takım’ a ve çeşitli @slipstoptr ürünlerini tüm Boyner , Panço , Özdilek , Toyz Shop , Spx mağazalarından ve online sitelerinden satın alabilirsiniz👍🏻 .
.
.
#modaannem #blogger #bloggermom #cocukmodası #cocuklutatil #holiday
Read more
Ağustos ayında her perşembe @maltepepiazza ‘da çizgi film zamanı! Şirinler’den Frozen ‘na, ...
Media Removed
Ağustos ayında her perşembe @maltepepiazza ‘da çizgi film zamanı! Şirinler’den Frozen ‘na, Coco’dan Buz devrine sevimli çizgi film kahramanlarıyla #maltepepiazza renkli ve çok eğlenceli !!! @maltepepiazza #çizgifilmgünleri ile gelin siz de en keyifli anları yaşayın. Hem çocuklarınızla ... Ağustos ayında her perşembe @maltepepiazza ‘da çizgi film zamanı!
Şirinler’den Frozen ‘na, Coco’dan Buz devrine sevimli çizgi film kahramanlarıyla #maltepepiazza renkli ve çok eğlenceli !!!
@maltepepiazza #çizgifilmgünleri ile gelin siz de en keyifli anları yaşayın. Hem çocuklarınızla güzel zaman geçirin hem de içinizdeki çocuğu yeniden keşfedin.
Bugün Perşembe mesela😊😉
.
.
.
@maltepepiazza sinema günleri postumuzun altına istediğiniz arkadaşınızı etiketleyebilir, istediğiniz bir emojiyi bırakabilir, istediğiniz herşeyi istediğiniz kadar yazabilirsiniz.
Elimizdeki bu tatlış elsa bebeği yorum yazanlardan 1 kişiye göndereceğiz.
Read more
Loading...
Bahçedeki Limonlar yeşermeye, boy vermeye başladı. Bu ayı da devirdik mi deymeyin keyfimize. ...
Media Removed
Bahçedeki Limonlar yeşermeye, boy vermeye başladı. Bu ayı da devirdik mi deymeyin keyfimize. En sevdiğim mevsim sonbahar gelicek, etrafıma yağmur kokusu, sararmış yapraklar, biraz hüzün, erken gelen akşam, sokak lambalarının bile ışığı değişicek. Şu dışarıda çalan kornanın, sokaktaki ... Bahçedeki Limonlar yeşermeye, boy vermeye başladı. Bu ayı da devirdik mi deymeyin keyfimize. En sevdiğim mevsim sonbahar gelicek, etrafıma yağmur kokusu, sararmış yapraklar, biraz hüzün, erken gelen akşam, sokak lambalarının bile ışığı değişicek. Şu dışarıda çalan kornanın, sokaktaki çoçuk çığlıklarının, şıpıdık terlik sesinin yanında hayali bile iyi geldi🤪
Günaydın Türkiyem...
Read more
Akdeniz de yaşamak.... Akın akın tatilcilerin geldiği Akdeniz ve Ege’de bayram için hazırlıklar ...
Media Removed
Akdeniz de yaşamak.... Akın akın tatilcilerin geldiği Akdeniz ve Ege’de bayram için hazırlıklar tamam. Lütfen siz tatilinizi bitirip evinize dönerken bıraktığınız yerde bizim yaşayacağımızı unutmayın. Trafik de bilmediğiniz yollarda hızlı davranmayın. Kalacak otelinizi ayarlamadan ... Akdeniz de yaşamak....
Akın akın tatilcilerin geldiği Akdeniz ve Ege’de bayram için hazırlıklar tamam. Lütfen siz tatilinizi bitirip evinize dönerken bıraktığınız yerde bizim yaşayacağımızı unutmayın. Trafik de bilmediğiniz yollarda hızlı davranmayın. Kalacak otelinizi ayarlamadan “ nasıl olsa bir yer buluruz” diyerek yola çıkmayın. Sizler için, memleketimize gelen ziyaretçiler için hazırlanan, süslenen parklara, çiçeklere zarar vermeyin. Sizleri bekleyen esnafdan güler yüzünüzü esirgemeyin olur mu🙏🏻
#tatilgeliyor 🤪 #akdeniz sizi bekliyor....
.
.
#defnebugunnegiymis
Anne& Kız Elbise: @koton
Anne& Kız Sandalet: @superfitturkiye
Read more
Kayısı yağı ve E vitamini içeren çocuklar için özel üretilmiş dudak parlatıcısı meyve tadı ile ...
Media Removed
Kayısı yağı ve E vitamini içeren çocuklar için özel üretilmiş dudak parlatıcısı meyve tadı ile çok tatlı. Bayram da çocuk sevindirmek isterseniz güzel bir hediye seçeneği değil ne? DudakParlatıcısı: @kidslivingetc Kayısı yağı ve E vitamini içeren çocuklar için özel üretilmiş dudak parlatıcısı meyve tadı ile çok tatlı.
Bayram da çocuk sevindirmek isterseniz güzel bir hediye seçeneği değil ne?
Dudak💄Parlatıcısı: @kidslivingetc
Loading...
Yeni hayaller kurduğunuz, kurduğunuz hayallerinizin peşinden koştuğunuz güzel bir hafta olsun. Biz yeni hayalimizi gerçekleştirmek için çalışmaya başladık. 5.000 yıllık tarih Kayaköy’de Ada Yapı ile birlikte tekrar canlanıyor... 🏛 Proje : @fethiyeadayapi director : @turhandogu ... Yeni hayaller kurduğunuz, kurduğunuz hayallerinizin peşinden koştuğunuz güzel bir hafta olsun.
Biz yeni hayalimizi gerçekleştirmek için çalışmaya başladık.
5.000 yıllık tarih Kayaköy’de Ada Yapı ile birlikte tekrar canlanıyor...
🏛 Proje : @fethiyeadayapi 🎥 director : @turhandogu
#kayaköy #adayapi #luxuryhomes #luxurylife
Read more
5000 yıllık tarihi ile masal köy Kayaköy.... #tbt
Media Removed
5000 yıllık tarihi ile masal köy Kayaköy.... #tbt 5000 yıllık tarihi ile masal köy Kayaköy....
#tbt
Pamuk eller like canım. Oturmaya mı geldik. <span class="emoji emoji2665"></span>️ kalbe basmayana aşk olsun! Sindrella elbisesi ...
Media Removed
Pamuk eller like canım. Oturmaya mı geldik. ️ kalbe basmayana aşk olsun! Sindrella elbisesi @armaganoyuncak . Ama azıcık tıkı tıkı olmuş. Yani aralıkta #defnebugunnegiymis bağış kampanyasında satışta. Benden duymuş olmayın🤗 Pamuk eller like canım. Oturmaya mı geldik. ♥️ kalbe basmayana aşk olsun!
Sindrella elbisesi @armaganoyuncak . Ama azıcık tıkı tıkı olmuş. Yani aralıkta #defnebugunnegiymis bağış kampanyasında satışta. Benden duymuş olmayın🤗
Loading...
Cep telefonları elimizden düşmediğinden beri kitap okuduğumuz, hayal kurduğumuz zamanlar azaldı. ...
Media Removed
Cep telefonları elimizden düşmediğinden beri kitap okuduğumuz, hayal kurduğumuz zamanlar azaldı. Uykuya dalmadan önce romanlarda dinlendiğimiz, günün hızını yavaşlattığımız, kendimizle baş başa kaldığımız an’lar yerine hızla akan sosyal medya’ya dalmış buluyoruz kendimizi. ... Cep telefonları elimizden düşmediğinden beri kitap okuduğumuz, hayal kurduğumuz zamanlar azaldı. Uykuya dalmadan önce romanlarda dinlendiğimiz, günün hızını yavaşlattığımız, kendimizle baş başa kaldığımız an’lar yerine hızla akan sosyal medya’ya dalmış buluyoruz kendimizi. Şuna bakıcaktım yaaa 2 dakika deyip elime aldığım telefon ile bi de bakmışım 30 dk geçmiş. Eminim ki herkes aynı durumda. Çocuklarımıza telefonla oynama demek yerine, ona nasıl kendisini kontrol etmesi gerektiğini öğretmemiz gerek. Peki ama nasıl?
Belki bi derece odasındaki radyasyonu emer diye kaktüs koydum 🌵🌵🌵
@unicustom Kaktüs kraft torbalarına da Arda’nın en sevdiğini 🐈
Annelik işte🤪
Read more
Bir 41 kere maşallahınızı alırız🤩 #happybirthday my darling<span class="emoji emoji1f618"></span>
Media Removed
Bir 41 kere maşallahınızı alırız🤩 #happybirthday my darling Bir 41 kere maşallahınızı alırız🤩
#happybirthday my darling😘
Dün akşam ateşi 41 dereceyi çıkan defniş bugün evde canımıza okuyor. Çok sevdiğim bir sözdür çocuğun ...
Media Removed
Dün akşam ateşi 41 dereceyi çıkan defniş bugün evde canımıza okuyor. Çok sevdiğim bir sözdür çocuğun hasta olduğuna değil, huyunun değiştiğine yanarım. Bu sefer hangi özellikler yüklenicek bakalım Yaz gelince ishal, kusma, zehirlenme vakaları; kış gelince boğaz enfeksiyonları, ... Dün akşam ateşi 41 dereceyi çıkan defniş bugün evde canımıza okuyor. Çok sevdiğim bir sözdür çocuğun hasta olduğuna değil, huyunun değiştiğine yanarım. Bu sefer hangi özellikler yüklenicek bakalım😂 Yaz gelince ishal, kusma, zehirlenme vakaları; kış gelince boğaz enfeksiyonları, grip, soğuk algınlığı. Hangi ayda rahat ediyorduk biz kızlar🙈
Bugün size bu halde fotoğraf çekemedim dünkü #tbt hakkımı bugün kullanıyorum ve çok sevdiğim bu fotoğrafı paylaşıyorum. Geçmiş olsun dileklerinizin yanında bir 💙 kalbinizi olmadı bir like’nızı alırım.
#defnebugunnegiymis
Saç aksesuarı: @gaiosdesign
Read more
Akdeniz sahillerinde deniz kızı görülmüş🤪 Bir #defnebugunnegiymis klasiği. Seneye sanırım ...
Media Removed
Akdeniz sahillerinde deniz kızı görülmüş🤪 Bir #defnebugunnegiymis klasiği. Seneye sanırım tam gelmeyecek @denizkiziruyasi Akdeniz sahillerinde deniz kızı görülmüş🤪
Bir #defnebugunnegiymis klasiği. Seneye sanırım tam gelmeyecek @denizkiziruyasi
 #yazbenimle <span class="emoji emoji1f334"></span><span class="emoji emoji2600"></span>️<span class="emoji emoji1f334"></span> Akdeniz heniz +40 üstünü görmedi🤗 Her yer yağmur çamur diyorlar. Sabah bulutlarla ...
Media Removed
#yazbenimle Akdeniz heniz +40 üstünü görmedi🤗 Her yer yağmur çamur diyorlar. Sabah bulutlarla uyananlar bu nasıl yaz diye paylaşım yapıyorlar. Mevsimler karıştı iyice diye yakınıyorlar. Bizde ️ hava açık ve güneşli. Deniz suyu sıcaklığı 29 derece . Sizde nasıl? Hadi fotoğraf ... #yazbenimle 🌴☀️🌴
Akdeniz heniz +40 üstünü görmedi🤗 Her yer yağmur çamur diyorlar. Sabah bulutlarla uyananlar bu nasıl yaz diye paylaşım yapıyorlar. Mevsimler karıştı iyice diye yakınıyorlar. Bizde ☀️ hava açık ve güneşli. Deniz suyu sıcaklığı 29 derece💦 . Sizde nasıl? Hadi fotoğraf yollayın ya da aşağıya yazın. Dm takip etmek çok zor oluyor beni de anlayın. Yok ben yine de dm yazarım derseniz canınız sağolsun😘😘😘 #defnebugunnegiymis defnebugunnegiymis
@penti
Read more
Hediyemiz <span class="emoji emoji1f381"></span> var... İnstagram da #defnebugunnegiymis ‘in sıkı takipçilerinden @misssarecom ...
Media Removed
Hediyemiz var... İnstagram da #defnebugunnegiymis ‘in sıkı takipçilerinden @misssarecom size 17’den 25 numaraya kadar üretilen 2 adet makosen hediye etmek istiyor. Yapmamız gereken; @aslihan_unal ve @misssarecom hesaplarını takibe alıp bu fotoğrafın altına bir kişiyi etiketlemek. ... Hediyemiz 🎁 var...
İnstagram da #defnebugunnegiymis ‘in sıkı takipçilerinden @misssarecom size 17’den 25 numaraya kadar üretilen
2 adet makosen hediye etmek istiyor.
Yapmamız gereken;
@aslihan_unal ve @misssarecom hesaplarını takibe alıp bu fotoğrafın altına bir kişiyi etiketlemek.
İstediğiniz kadar arkadaşınızı etiketleyebilir, şansınızı atırabilirsiniz🤩
Kazanan 2 şanslı kişiyi 6 Ağustos Pazartesi Akşamı Story’de açıklayacağım.
Hediye edilecek patikleri ekranı kaydırarak görebilirsiniz🤗
Herkese bol şans🎁🎊🎁
#hediye #cekilis #makosen #makosenayakkabi #bebek
Read more
Bugün Dm’yi kitleyen Ankette %85 gerçek seçilen, bu bebek arabası nereden diye mesaj kutusunu ...
Media Removed
Bugün Dm’yi kitleyen Ankette %85 gerçek seçilen, bu bebek arabası nereden diye mesaj kutusunu dolduran bugünün #defnebugunnegiymis ürününü açıklıyorum. Bebek: Ama hitap ederken Aras diyelim defne çok bozuluyor @armaganoyuncak #antoniojuan Bebek arabası: @gittigidiyor #nanobebekarabası Tüm ... Bugün Dm’yi kitleyen Ankette %85 gerçek seçilen, bu bebek arabası nereden diye mesaj kutusunu dolduran bugünün #defnebugunnegiymis ürününü açıklıyorum.
Bebek: Ama hitap ederken Aras diyelim defne çok bozuluyor @armaganoyuncak #antoniojuan
Bebek arabası: @gittigidiyor #nanobebekarabası
Tüm çakma annanelere selam ederim😂
Read more
 #defnebugunnegiymis ‘in ilk paylaşımları Defniş kreşe başladığında okula giderken giydiklerinin ...
Media Removed
#defnebugunnegiymis ‘in ilk paylaşımları Defniş kreşe başladığında okula giderken giydiklerinin fotoğraflarını çekmem ile başlamıştı. Böyle yan yana çekilmiş yüzlerce kare 🤗 O zamanlar lightroom, vsco, facetune yerine framemagic’ler, typic’ler moda. Her gün aynı kıyafetleri ... #defnebugunnegiymis ‘in ilk paylaşımları Defniş kreşe başladığında okula giderken giydiklerinin fotoğraflarını çekmem ile başlamıştı. Böyle yan yana çekilmiş yüzlerce kare 🤗 O zamanlar lightroom, vsco, facetune yerine framemagic’ler, typic’ler moda.
Her gün aynı kıyafetleri farklı kombinler ile sizlerle paylaşmam şu anda çookkk büyük buluş olmasa da o zaman pek sevilmiş, defnişin o minik hali ile birleşince bayaa ses getirmişti.
Yüzyılın buluşu değildi ama benim için sizlerle buluşmanın başlangıcı olmuştu.
#iyiki #bulustuk
#defnebugunnegiymis
Bluz: @koton
Pantolon: @koton
Read more
Zıplamak sağlığınızı güçlendirmenin en kolay ve eğlenceli yollarından biridir. Günde, trambolin ...
Media Removed
Zıplamak sağlığınızı güçlendirmenin en kolay ve eğlenceli yollarından biridir. Günde, trambolin üzerinde geçireceğiniz bir kaç dakika, size fazla kilolarınızdan kurtulmak, vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek gibi faydalar sağlar ... Zıplamak sağlığınızı güçlendirmenin en kolay ve eğlenceli yollarından biridir. Günde, trambolin üzerinde geçireceğiniz bir kaç dakika, size fazla kilolarınızdan kurtulmak, vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek gibi faydalar sağlar ve en en güzeli de aşırııııı mutluluk katar....
#hellosummer #fethiye #sugarbeach #kids #cocuklutatil
Read more
 #mamasgirl <span class="emoji emoji1f425"></span> Ekrandaki cibiyi gören var mı? #defnebugunnegiymis Anne& Kız mayo: @calzedoniaturkey ...
Media Removed
#mamasgirl Ekrandaki cibiyi gören var mı? #defnebugunnegiymis Anne& Kız mayo: @calzedoniaturkey Ba-yıl-dık #mamasgirl 🐥
Ekrandaki cibiyi gören var mı?
#defnebugunnegiymis
Anne& Kız mayo: @calzedoniaturkey
Ba-yıl-dık🐳
Pazar mottosu... Sev ! Sev! Çok Sev! #mrpeynir
Media Removed
Pazar mottosu... Sev ! Sev! Çok Sev! #mrpeynir Pazar mottosu...
Sev ! Sev! Çok Sev!
#mrpeynir
Şuraya güzel bir yaz akşamı fotosu bırakıyorum. Akdeniz çok güzel gelsenize<span class="emoji emoji1f609"></span> #defnebugunnegiymis ...
Media Removed
Şuraya güzel bir yaz akşamı fotosu bırakıyorum. Akdeniz çok güzel gelsenize #defnebugunnegiymis Defnişin güzel yaz elbisesi için @didistoreee çok teşekkürler Şuraya güzel bir yaz akşamı fotosu bırakıyorum. Akdeniz çok güzel gelsenize😉
#defnebugunnegiymis
Defnişin güzel yaz elbisesi için @didistoreee çok teşekkürler😘
Kıyafetleri ile havuza atlamadan 5 dk öncesi... Anne kıyafetlerim ile yüzebilirmiyim dedi. ...
Media Removed
Kıyafetleri ile havuza atlamadan 5 dk öncesi... Anne kıyafetlerim ile yüzebilirmiyim dedi. Tabii ki “hayır “ dedim. Sonra 1-2 saniye düşündüm niye hayır dedim ki dedim? Ne olur yüzse? Kıyafetleri ıslanır ! Islansa ne olur? Yıkanır! Yıkansa ne olur? Hiç bişi ! Niye şimdi hayır dedim ... Kıyafetleri ile havuza atlamadan 5 dk öncesi...
Anne kıyafetlerim ile yüzebilirmiyim dedi. Tabii ki “hayır “ dedim. Sonra 1-2 saniye düşündüm niye hayır dedim ki dedim?
Ne olur yüzse? Kıyafetleri ıslanır !
Islansa ne olur? Yıkanır!
Yıkansa ne olur? Hiç bişi !
Niye şimdi hayır dedim ki🙄
Bak bakalım su sıcak mı dedim, Arkasından ittirdim.
Niye hep kalıplarda yaşıyor ve büyütüyoruz ki çocuklarımızı?
Siz neler yapıyorsunuz böyle? Sonra kendinize kızıyormusunuz? Söylediğinizden nasıl geri dönüyorsunuz? Hadi yazın dertleşelim🤗
Kıyafetleri ile eğlence story’de✌🏻 Not: #mrpeynir ‘in videosu ile ilgili yazdığınız her cümle için kalplerinizden öperiz😘
Read more
Gülen gözlerinin nedeni; @fethiyebelediye ‘si tarafından çocuklara- gençlere- cocuğum çoşkuyla ...
Media Removed
Gülen gözlerinin nedeni; @fethiyebelediye ‘si tarafından çocuklara- gençlere- cocuğum çoşkuyla koşsun diyen ailelere armağan edilen bölgenin en büyük parkı’nın açılışı🤗 @aykiribaskanbehcetsaatci Amcamıza çocuklarımız adına sonsuz teşekkürlerimizle🏻 #fethiye #şehitfethibey ... Gülen gözlerinin nedeni; @fethiyebelediye ‘si tarafından çocuklara- gençlere- cocuğum çoşkuyla koşsun diyen ailelere armağan edilen bölgenin en büyük parkı’nın açılışı🤗
@aykiribaskanbehcetsaatci Amcamıza çocuklarımız adına sonsuz teşekkürlerimizle🙏🏻
#fethiye #şehitfethibey #Fethiyenefes alsın
Read more
Sabahın ilk ışıkları ile mutfaktan gelen odun ateşinde pişmiş taze ekmek kokusu, 2 mayo, bir şort, ...
Media Removed
Sabahın ilk ışıkları ile mutfaktan gelen odun ateşinde pişmiş taze ekmek kokusu, 2 mayo, bir şort, 1 terlikten oluşan tatil bavulu, önünde eşsiz ölüdeniz, arka fon’da müzik, insanın içini mutlulukla dolduran bungalow odalar, çocuklarımla çocuk olduğum bir pazar var şu an... #happysunday ... Sabahın ilk ışıkları ile mutfaktan gelen odun ateşinde pişmiş taze ekmek kokusu, 2 mayo, bir şort, 1 terlikten oluşan tatil bavulu, önünde eşsiz ölüdeniz, arka fon’da müzik, insanın içini mutlulukla dolduran bungalow odalar, çocuklarımla çocuk olduğum bir pazar var şu an...
#happysunday
Akdeniz çok güzel gelseniz ya🐳
#bungalow #holiday #tatil
Read more
Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği 21. Şampiyonluk Balosu #galatasaray #cimbom <span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️
Media Removed
Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği 21. Şampiyonluk Balosu #galatasaray #cimbom Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği 21. Şampiyonluk Balosu
#galatasaray #cimbom 💛❤️
 #unicorn sever bir minik kuş bugün kendine kendi elleri ile bir bahçe yaptı. Story’de nasıl yaptığını ...
Media Removed
#unicorn sever bir minik kuş bugün kendine kendi elleri ile bir bahçe yaptı. Story’de nasıl yaptığını paylaştık. Zamana yenik düşmesin diye ana sayfaya da sabitledik. Tüm unicorn sevenlere sevgilerle... sevgi ile büyüttüğünüz çiçekleriniz hiç solmasın #unicorn sever bir minik kuş bugün kendine kendi elleri ile bir bahçe yaptı. Story’de nasıl yaptığını paylaştık. Zamana yenik düşmesin diye ana sayfaya da sabitledik. Tüm unicorn sevenlere sevgilerle... sevgi ile büyüttüğünüz çiçekleriniz hiç solmasın🌼🌿🌼
<span class="emoji emoji2665"></span>️ Sunday.... Saçlar yaz stylaaa🤗 Tek tek örüldü. Arasına çiçek boncuklar takıldı. 3-5 gün bekletildikten ...
Media Removed
️ Sunday.... Saçlar yaz stylaaa🤗 Tek tek örüldü. Arasına çiçek boncuklar takıldı. 3-5 gün bekletildikten sonra açılıcak ve o çılgınca zıp zıp zıplayan saçlarına kavuşucak. Pek mutlu🤗 #pettyskirt : @lepetittom #defnebugunnegiymis ♥️ Sunday....
Saçlar yaz stylaaa🤗 Tek tek örüldü. Arasına çiçek boncuklar takıldı. 3-5 gün bekletildikten sonra açılıcak ve o çılgınca zıp zıp zıplayan saçlarına kavuşucak. Pek mutlu🤗
#pettyskirt : @lepetittom
#defnebugunnegiymis
Günaydın🤗 <span class="emoji emoji1f34d"></span>Haftasonu keyifler yerinde mi canlar? <span class="emoji emoji1f34d"></span> Anne& Kız terliklerimiz Defne’yi çok çok ...
Media Removed
Günaydın🤗 Haftasonu keyifler yerinde mi canlar? Anne& Kız terliklerimiz Defne’yi çok çok seven tatlı bir instagram ablası @misssarecom ‘dan. Yakında size birde süprissi var🤗 Günaydın🤗 🍍Haftasonu keyifler yerinde mi canlar?
🍍 Anne& Kız terliklerimiz Defne’yi çok çok seven tatlı bir instagram ablası @misssarecom ‘dan. Yakında size birde süprissi var🤗
Yaptığı yemeğin tarifini vermek, doktor tavsiyesinde çocuk büyütmek sağlıklı beslemek, brokoli ...
Media Removed
Yaptığı yemeğin tarifini vermek, doktor tavsiyesinde çocuk büyütmek sağlıklı beslemek, brokoli çocuğu olmak ( Ki defne yemez) nasıl işlemişse bünyesine sanki kırk yıldır çocuk bakıyormuş gibi anlattı da anlattı. lohusa topuzunu düzeltilmiş, evde böyle gran tuvalet bebek bakan , ... Yaptığı yemeğin tarifini vermek, doktor tavsiyesinde çocuk büyütmek sağlıklı beslemek, brokoli çocuğu olmak ( Ki defne yemez) nasıl işlemişse bünyesine sanki kırk yıldır çocuk bakıyormuş gibi anlattı da anlattı. lohusa topuzunu düzeltilmiş, evde böyle gran tuvalet bebek bakan , hunharca yemek yemiyor diye ağzına kaşığı tepiştiren, çeşit çeşit çorba hazırlayıp sonra yemeğince sinirinden oturup hepsini kendi yiyen kaç anne var aranızda bi yazın bakalım🤪
Not: Benek yemeği tarifleri ve öneriler için kaydırmalı bir👆🏻video’dur ona göre😂
#babyalive
Read more
Demre- Kekova- üçağız- Kale- Kaş- Meis güzergahının en güzel noktası Kaş. 8 yıl önce gelmiş- 4 yaşındaki ...
Media Removed
Demre- Kekova- üçağız- Kale- Kaş- Meis güzergahının en güzel noktası Kaş. 8 yıl önce gelmiş- 4 yaşındaki oğlum ile o küçücük sokaklarda çocuk peşinden koşarken çok iç çekmiştim keyif yapan gençlere bakıp bakıp. Meydandaki mavi bar’da oturduk geçen gece. Yanımda oğlum. Hem anlattık ... Demre- Kekova- üçağız- Kale- Kaş- Meis güzergahının en güzel noktası Kaş. 8 yıl önce gelmiş- 4 yaşındaki oğlum ile o küçücük sokaklarda çocuk peşinden koşarken çok iç çekmiştim keyif yapan gençlere bakıp bakıp😂. Meydandaki mavi bar’da oturduk geçen gece. Yanımda oğlum. Hem anlattık ona bize yaşattıklarını, hem güldük birlikte. kedi-köpeğin peşinde bi o tarafa bi bu tarafa koşturan ebeveynlere baka baka hemde🤪
8 yıl sonra yine gelirmiyiz ,gelirsek arda bizi yanında getirirmi , getirirse yanında gezdirmi bilinmez ama yine burada birlikte olursak konuşuruz değil mi🤩😂 Kaş’da en çok Meydandaki yüzyıllık çınarın altındaki cafe’yi, Gece birşeyler içmek için Mavi bar’ı, bar’ın önünde satılan midye dolmayı, yokuşun başındaki bi lokma’yı ( lokmacı😋 ) Meydana bakan küçük pansiyonları seviyorum. Kaş tüple dalış yapmayı sevenler için en iyi lokasyonlardan biri. Ben en son 22 mt ‘ye Defne’yi dünya’ya getirmeden önce dalmıştım🐟 ⭐️ Yıldızlı dalgıç olmama rağmen 2.doğumdan sonra korkular su yüzüne, cesaretim de denizin dibine gitti😔 Okuyan gençler var ise çoluk çocuğa karışmadan, yaş almadan hayatın tadını çıkarın derim✌🏻Hayat kısa-Zaman ne kadar bilinmiyor değil mi?
#kas #kekova #travelphotography #traveling #bloggermom
Read more
 #meis adası ile ilgili bir sürü mesaj göndermişsiniz<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻 Tek tek cevap vermeye çalışmak benim için ...
Media Removed
#meis adası ile ilgili bir sürü mesaj göndermişsiniz🏻 Tek tek cevap vermeye çalışmak benim için işin içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı. Siz bana yine de bol bol yazın. Ben derler toparlar size buradan toplu olarak seve seve yazarım Öncelikle; 🐋 meis adasına gitmek için pasaport ... #meis adası ile ilgili bir sürü mesaj göndermişsiniz🙏🏻 Tek tek cevap vermeye çalışmak benim için işin içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı. Siz bana yine de bol bol yazın. Ben derler toparlar size buradan toplu olarak seve seve yazarım😘
Öncelikle;
🐋 meis adasına gitmek için pasaport ve schengen vizesi gerekli. Son an programı için Schengen vizesi almak zor olacaksa yunan adası için kapı vizesi de alabilirsiniz. Kaş’da size yardımcı olabilecek acentalar da mevcut. En doğru bilgiyi size onlar verecektir.
🐋İnternete Kaş- Meis Feribot gidiş diye yazarsanız mevcut bilgiler önünüze şakır şakır dökülüyor. Bir tane ilgili acentayı arayıp her türlü soru ile bunaltabilirsiniz🤪 .
🐋Gidiş- Geliş feribot bileti 25 euro.
🐋Meis’e kaş dan kalkan feribotlar ile gidiliyor. Feribot biletini onlardan alıyorsunuz.Gidiş işlemlerini meydandaki acentalar ile yapabilirsiniz. Onlar sizin için tüm işlemleri ayarlıyorlar.
🐋Yeşil pasaportu olanların tabii ki vizeye ihtiyacı yok. 15 TL gibi bir ücret ediyorlar o kadar.
🐋Meis adasına araçlı feribot yok. Zaten adada araba da doğru dürüst yok😂😂 Yayan gezmesi baştaaaan - sonaaaaaa 1 saat galiba🤪
#defnebugunnegiymis
Anne& Minnoş Kız mayo: @hm
#kas #meis
Read more
Küçücük rengarenk evleri, leziz yemekleri, muhteşem denizi, kalabalıktan uzak sessizliği ile ...
Media Removed
Küçücük rengarenk evleri, leziz yemekleri, muhteşem denizi, kalabalıktan uzak sessizliği ile Meis adası Kaş’a sadece 20 ‘dk uzaklıkta bir yunan adası. Sabah 10:30’da kaş’ın merkezinden kalkan feribotlar akşam üstü 16:30’da geri dönüyor. 6 saat’te bir kasaba gezisi, bir öğlen yemeği, ... Küçücük rengarenk evleri, leziz yemekleri, muhteşem denizi, kalabalıktan uzak sessizliği ile Meis adası Kaş’a sadece 20 ‘dk uzaklıkta bir yunan adası. Sabah 10:30’da kaş’ın merkezinden kalkan feribotlar akşam üstü 16:30’da geri dönüyor. 6 saat’te bir kasaba gezisi, bir öğlen yemeği, bir de deniz macerası sığdırabiliyorsunuz.
Yukarı kilise’nin yanındaki yerel Restaurant @hakkiarikan ‘nın önerisi. Soğan dolması special’i✌🏻 Aşağı da sahilde’de çok güzel restaurantlar var tabii ki. Eşsiz manzaraya karşı deniz ürünleride tercih edebilirsiniz. Biz daha önce gittiğimizde her turist gibi öyle yapmıştık🙈 Şimdi ise daha lokal yerleri tercih ediyoruz. Ada’da kiralık küçük sürat tekneleri var. Bu tekne ile yakındaki beach’lere gidebileceğiniz gibi kasabanın her yerinden de deniz’e girebiliyorsunuz. Bugün de böyle geçti..
Read more
Sen daha önce buralara geldin miydi? Ben kendi ülkemin her karışını gezdim. Dünyanın pek çok yerini ...
Media Removed
Sen daha önce buralara geldin miydi? Ben kendi ülkemin her karışını gezdim. Dünyanın pek çok yerini de.... Hiç anlatmazsın! Anlatmak için gezmedim. Ne için gezdin? Hayatı anlamak ve kendimle barışmak için. Dargın mıydın kendinle? Çoğu genç insan gibi, yanıt aradığım sorularım ... Sen daha önce buralara geldin miydi?
Ben kendi ülkemin her karışını gezdim. Dünyanın pek çok yerini de....
Hiç anlatmazsın!
Anlatmak için gezmedim.
Ne için gezdin?
Hayatı anlamak ve kendimle barışmak için.
Dargın mıydın kendinle?
Çoğu genç insan gibi, yanıt aradığım sorularım vardı... neyse, gel bakalım.
Ayse Kulin #kördügüm
Tatilde okunacak güzel bir roman 😉📚
Read more
I was here... #kekova 4 gündür Kekova’dayız. Kekovada batık şehirde yüzememek beni büyük hayal ...
Media Removed
I was here... #kekova 4 gündür Kekova’dayız. Kekovada batık şehirde yüzememek beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Yüzmek yasak Burada suyun 8 metre dibi görünsede benim hala favorim Göcek 🏻 Bugün istikamet Kaş🐋 I was here...
#kekova
4 gündür Kekova’dayız. Kekovada batık şehirde yüzememek beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Yüzmek yasak❌ Burada suyun 8 metre dibi görünsede benim hala favorim Göcek ✌🏻 Bugün istikamet Kaş🐋
Lohusa topuzu- bezi ağzı ile açışı- bebeğine yaptığı sağlıklı yemek tarifi ile dün story’i ele ...
Media Removed
Lohusa topuzu- bezi ağzı ile açışı- bebeğine yaptığı sağlıklı yemek tarifi ile dün story’i ele geçiren Defne Anne Dm’yi de patlattı. #babyalive bebek ile gelen olumlu ve olumsuz bir çok dönüş var tabii. 🧒🏼🏼Bebekler pahalı diyen var.( haksızlar mı haklılar tabii🤪) 🍼🍼Verdiğin paraya ... Lohusa topuzu- bezi ağzı ile açışı- bebeğine yaptığı sağlıklı yemek tarifi ile dün story’i ele geçiren Defne Anne Dm’yi de patlattı. #babyalive bebek ile gelen olumlu ve olumsuz bir çok dönüş var tabii. 🧒🏼👧🏼Bebekler pahalı diyen var.( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
🍼🍼Verdiğin paraya değiyor ama diyen var.
( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
👧🏼🧒🏼Ama çok konuşuyo, bi susmuyo diyen var.
( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
🍼🍼Mamaları çok pahalı diyen var.
( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
👧🏼🧒🏼 Bezi normal bebek bezi ile yarışıyor diyen var. ( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
🍼🍼Çocukları aşırı oyalıyor ama diyen var.
( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
👧🏼🧒🏼Ayyyyyy bu defne ne olmuş yolla bize bebek baksın diyen var.
( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
🍼🍼Daha çok video koyun diyen var.
( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
🧒🏼👧🏼 Bu bebek nerede satılır diyen var.
@armaganoyuncak ( haksızlar mı haklılar tabii🤪)
Bugün beslenme saati ’story’de başlıyor yine🍼
Read more
Heyyyy sen Pazartesi naber<span class="emoji emoji1f609"></span> Nasıl gidiyor hayat bi ses ver🤩 Okulla ne zaman açılıyor du? Bu çocuklar ...
Media Removed
Heyyyy sen Pazartesi naber Nasıl gidiyor hayat bi ses ver🤩 Okulla ne zaman açılıyor du? Bu çocuklar evde sıkılmıyor muydu? Yaz kursları var ama kim götürüp- getiricek, Her gün bir aktivite- eğlence bulalım derken bu tatil bize hiç iyi gelmeyecek🤢 Bitti🤪 Fotoğrafları çekilirken ... Heyyyy sen Pazartesi naber😉
Nasıl gidiyor hayat bi ses ver🤩
Okulla ne zaman açılıyor du?
Bu çocuklar evde sıkılmıyor muydu?
Yaz kursları var ama kim götürüp- getiricek,
Her gün bir aktivite- eğlence bulalım derken bu tatil bize hiç iyi gelmeyecek🤢
Bitti🤪
Fotoğrafları çekilirken Defneden izin alınmıştır!
#defnebugunnegiymis
Elbise: @fatos_coskun_porca @boutiqueno8 ‘de satılmakta’dır✌🏻
Read more
Bu yaz yine sahillerde, ayağı kuma değip rahatsız olan bebeklerde, havuzda kayıp düşmesin diye ...
Media Removed
Bu yaz yine sahillerde, ayağı kuma değip rahatsız olan bebeklerde, havuzda kayıp düşmesin diye koşan badiklerde, denizde taş ayağını kesmesin diyen anneler yine onunla çok rahat edecekler... Deniz patiği @slipstoptr ️🧦Bu yaz yine sahillerde, ayağı kuma değip rahatsız olan bebeklerde, havuzda kayıp düşmesin diye koşan badiklerde, denizde taş ayağını kesmesin diyen anneler yine onunla çok rahat edecekler...
Deniz patiği @slipstoptr ⚓️🧦⚓️
Denizcilerin bayramı kutlu olsun<span class="emoji emoji2693"></span>️ #1temmuz
Media Removed
Denizcilerin bayramı kutlu olsun️ #1temmuz Denizcilerin bayramı kutlu olsun⚓️
#1temmuz
Sen gelmesende ben yazacağım işte #hellosummer #defnebugunnegiymis Mayo: @penti
Media Removed
Sen gelmesende ben yazacağım işte #hellosummer #defnebugunnegiymis Mayo: @penti Sen gelmesende ben yazacağım işte
#hellosummer
#defnebugunnegiymis
Mayo: @penti
Dünya’ya gelse de bir kucağıma alsam diye başlar önce dua’lar, Sonra şöyle koynuma yatsa da bir ...
Media Removed
Dünya’ya gelse de bir kucağıma alsam diye başlar önce dua’lar, Sonra şöyle koynuma yatsa da bir doya doya uyusak olur uykusuz gecelerin ardından, İlk adımları ile beraber bir dizimin dibinde otursa, Ahhh kucağıma alıp doya doya öpsem, Nerdeee o bebeklik halleri keşkeeee o günlere ... Dünya’ya gelse de bir kucağıma alsam diye başlar önce dua’lar,
Sonra şöyle koynuma yatsa da bir doya doya uyusak olur uykusuz gecelerin ardından,
İlk adımları ile beraber bir dizimin dibinde otursa,
Ahhh kucağıma alıp doya doya öpsem, Nerdeee o bebeklik halleri keşkeeee o günlere dönsem, ayyyy inşallah allah göstersin diye devam eder gider yıllar içerisinde tüm annelerin duaları.
Dileyen, isteyen tüm annelerin duaları kabul olsun.
Günaydın....
#alin
Read more
 #defnebugunnegiymis <span class="emoji emoji1f388"></span> Kişiye özel üretilen partileriniz, özel günleriniz için sloganlı balonlar ...
Media Removed
#defnebugunnegiymis Kişiye özel üretilen partileriniz, özel günleriniz için sloganlı balonlar ne kadar hoşunuza gidiyor? Balon: @balonju #defnebugunnegiymis 🎈
Kişiye özel üretilen partileriniz, özel günleriniz için sloganlı balonlar ne kadar hoşunuza gidiyor?
Balon🎈: @balonju

Loading...