Loading Content...

Aynaammar Instagram Photos and Videos

Loading...


aynaammar سردار گـــرام @aynaammar mentions
Followers: 114
Following: 115
Total Comments: 0
Total Likes: 0

 #صلی_الله_علیک_یا_اباعبدالله . . #نمایه_عاشورایی السلام علیک یا اباعبدالله سنت حسنه ای ...
Media Removed
#صلی_الله_علیک_یا_اباعبدالله . . #نمایه_عاشورایی السلام علیک یا اباعبدالله سنت حسنه ای که می توان در ماه محرم ایجاد کرد فقط کافی تصویر نمایه خودتان را سیاه و سفید کنید تعداد ده نفر از دوستان خود را به این پویش مجازی دعوت کنید یک پست از تصویر سیاه و سفید نمایه خودتان با این برچسب #نمایه_عاشورایی ... #صلی_الله_علیک_یا_اباعبدالله
.
.
#نمایه_عاشورایی
السلام علیک یا اباعبدالله
سنت حسنه ای که می توان در ماه محرم ایجاد کرد
فقط کافی تصویر نمایه خودتان را سیاه و سفید کنید
تعداد ده نفر از دوستان خود را به این پویش مجازی دعوت کنید
یک پست از تصویر سیاه و سفید نمایه خودتان با این برچسب #نمایه_عاشورایی منتشر کنید.
.
@khamenei_ir
@mohamadbiabani
@hajmohamadtaheri
@hoseintaheri
@derakhshanmedia
@jafarghorbanii
@mehdimoeeni1083
@khadem_eftekhari
@hamedaskari777
@hakkak_zohd
@siamak_ansari
@seyed_ali_rasouli
@zariiimo
@e_babaei_z
@maryam_3461
@fereshteh.ghasempour133
@zeinabmahboobi
@h_golenarges
@m_asadi_m
@ahmad_babaei135
@m__akef
Read more
Loading...
. للحق پست نوشت:با شروع ماه محرم شبهات ریز و درشتی در فضای مجازی منتشر میشود که هدفش کمرنگ کردن راه ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:با شروع ماه محرم شبهات ریز و درشتی در فضای مجازی منتشر میشود که هدفش کمرنگ کردن راه امام حسین علیه السلام و به حاشیه راندن هدف این قیام عظیم در برابر ظلم و استکبار است. قطعا پشت پرده بسیاری از این شبهات اتاق فکرهایی پنهان است که تداوم خون سید الشهدا نوید برچیده شدن بساط ظلم و ستمگریشان ... .
للحق پست نوشت:با شروع ماه محرم شبهات ریز و درشتی در فضای مجازی منتشر میشود که هدفش کمرنگ کردن راه امام حسین علیه السلام و به حاشیه راندن هدف این قیام عظیم در برابر ظلم و استکبار است. قطعا پشت پرده بسیاری از این شبهات اتاق فکرهایی پنهان است که تداوم خون سید الشهدا نوید برچیده شدن بساط ظلم و ستمگریشان را می دهد.
.
اما در این میان افرادی هم هستند که از روی جهالت و یا مطالعه کم و یا حتی ناشی از کم کاری و یا اسف بارتر بد عملی امثال ما که داعیه ی مسلمانی داریم و مفتخریم که سینه زن و مداح و مبلغ راه حسینیم, شاید بی غرض حرفی می زنند که ناخواسته آب به آسیاب همانهایی می ریزند که برچیده شدن دستگاه عظیم و انسان ساز حسین علیه السلام را می طلبند.
.
اخیرا خانم نازنین بیانی در اظهار نظری التقاط گونه گفته است :«بیایید محرم امسال، به جای پرداختن میلیاردها تومان به مداحان برای گریاندن شما، آن را خرج خنداندن یتیمی کنید»
.
اولا , مداحی که دم زدن از ابا عبدالله را با ثمن بخس درهم و دینار دنیا معامله می کند , کم از عمر سعدی ندارد که هوس گندم ری او را در ردیف اشق الاشقیاء قرار داد و اما مگر در بین جماعت مادحین چه تعداد از این افراد داریم؟
.

دوما, مگر فلسفه گریستن یتیمان چیست ؟ جز ظلم و ستمی که حق آنها را در جیب نجومی بگیرانی می ریزد تا سهمشان شکم گرسنه و اشک چشم باشد و حسین ع قیام کرد تا ریشه این ظلم بخشکد و تا حدود زیادی خشکاند, چرا که انقلاب اسلامي با فرهنگ كربلا پيروز شد و ماه محرم بود كه كـار را يـك سـره كـرد . «سوليوان» سفير آمريكا در ايران (سـال )٥٧ ميگويد:"در ملاقاتي كه قبل از محرم آن سال با شاه داشتم، او گفت : اگر از محرم امسال سالم بگذريم پيـروز مـي شـويم " چـون شـاه خـودش را از كربلا ضربه پذير ميديد.
.
سوما , اگر کسی فلسفه اشک بر امام حسین ع را درک کند حاضر هست میلیونها صله بدهد برای گریاندنش.
جفری کاتلر در کتاب زبان اشکها می نویسد:"هر قطره اشکی که فرو می‌غلتد, پیغام درونی را به همراه دارد که به واسطه آن ماهیت افراد آشکار می‌شود .گریستن عامل برقراری ارتباط میان انسان‌ها و گویش بی‌صدا"
.
وقتی اشک برقرار کننده رابطه بین انسانهاست, صد البته اگر این اشک برای داغ مصیبت و غم و محبت آل الله ع روان گردد , پیوندی که قرار است ما را به حوض کوثر برساند صد برابر محکمتر خواهد شد,و شاهد بر این مدعی سخن امام رضا (ع) است در روز اول محرم به یکی از یارانش: .
ادامه در کامنت👇👇👇
.
#محرم
#اشک
#کربلا
#امام_حسین_علیه_السلام
Read more
. ورق بزنید... بابت برخی تصاویر عذرخواهی میکنم. . للحق پست نوشت:وقتی پلاکارد معنا دار شهرداری ...
Media Removed
. ورق بزنید... بابت برخی تصاویر عذرخواهی میکنم. . للحق پست نوشت:وقتی پلاکارد معنا دار شهرداری تهران را کنار درب نمایشگاه زنان و تولید ملی بوستان گفتگو دیدم , ذهنم به سمت تصویر دختری رفت که سه سال پیش مجله آمریکایی تایم با انتشار آن , اینچنین تیتر زده بود :" ایران 2025 ,در دهه بعدیِ خود چگونه جهان ... .
ورق بزنید...
بابت برخی تصاویر عذرخواهی میکنم.
.
للحق پست نوشت:وقتی پلاکارد معنا دار شهرداری تهران را کنار درب نمایشگاه زنان و تولید ملی بوستان گفتگو دیدم , ذهنم به سمت تصویر دختری رفت که سه سال پیش مجله آمریکایی تایم با انتشار آن , اینچنین تیتر زده بود :" ایران 2025 ,در دهه بعدیِ خود چگونه جهان را تغییر خواهد داد؟"
این جمله به ظاهر ساده در کنار تصویر دختر , تنها یک معنا را به ذهن متبادر می کرد,اینکه غرب برای تغییر در ایران تمام امیدش به تغییر دادن زنان ایران گره خورده است و اولین گام تغییر دادن پوشش زن برای تحقق انقلابی جنسی است که دویست سال پیش غرب را در نوردید.
.
و حالا آن تیتر علنا و به زبانی دیگر بر روی پلاکاردی در قلب تهران خودنمایی می کند.
زیباسازی شهر با زنان خبر از بیراهه ای می دهد که به گفته شهید مطهری دنیای غرب بر سر راه زن گشوده که بیشتر در جهت خدمت به مرد است .مردی که از برکت تمدن غرب قرار است همه جا برایش حرمسرا شود که دیگر لازم نباشد به اندازه پادشاهان و خلفای درباری پول و قدرت داشته باشد تا به همان مقدار جنس زن را در نوع های مختلف و رنگهای متفاوت مورد بهره برداری قرار دهد.
که اگر قهرمان "هزار و یک شب " سر از خاک بردارد و امکانات وسیع عیش و عشرت و ارزانی و رایگانی زن امروز را ببیند, دیگر به هیچ وجه حاضر به تشکیل حرمسرا با آنهمه خرج و زحمت نخواهد شد.
.

کاملا بی ربط:
جایی خوانده بودم که خرزهره گیاهی است زیبا و همیشه سبز, درختچه‌ای، با برگ‌های نیزه‌ای و گل‌های سرخ و سپید البته سمی!
که همیشه پای ثابت زیباسازی فضای شهری برای شهرداری ها بوده است .

#حجاب
#تغییر
#زن
#حیا
#تقوا
#خرزهره
#انقلاب_جنسی
#شهرداری
Read more
. للحق پست نوشت: الزاما شهرت نمی تواند همنشین شعور هم باشد.چرا که اکثرا شهرت وهم انگیز است و تو را به ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: الزاما شهرت نمی تواند همنشین شعور هم باشد.چرا که اکثرا شهرت وهم انگیز است و تو را به این خیال می کشاند از آنجایی که نقشی را خوب بازی میکنی و یا بر صحنه تئاتر, زیبا سخن می گویی ,حتما این هنر در صحنه های دیگر زندگیت جاری و ساری خواهد بود,به گفته ظریفی نکته سنج:"سلبریتی قهرمان صورت های وهمی ... .
للحق پست نوشت: الزاما شهرت نمی تواند همنشین شعور هم باشد.چرا که اکثرا شهرت وهم انگیز است و تو را به این خیال می کشاند از آنجایی که نقشی را خوب بازی میکنی و یا بر صحنه تئاتر, زیبا سخن می گویی ,حتما این هنر در صحنه های دیگر زندگیت جاری و ساری خواهد بود,به گفته ظریفی نکته سنج:"سلبریتی قهرمان صورت های وهمی بشر منتشر است.او بنا نیست بهره ای از علم یا عقل داشته باشد.
آنچه قوام دهنده ی شهرت و محبوبیت سلبریتی هاست با غریزه و تخدیر و سرخوشی مرتبط است و آشیانه اش وهم است نه عقل و علم و هوشیاری."
.
اما برای جدایی این مرز وهم و خیال خواندن این چند سطر اندر احوالات معدومینی که امروز عده ای برایشان نفیر ماتم سر می دهند , خالی از لطف نیست; تقدیم به آناهیتا همتی و سلبریتی ها و سایر عزیزان هموطنم با دغدغه آزادی و روشنفکری و ایرانیت:
.
شهدای بدون صورت
کموله دموکرات ها بخاطر شدت کینه شان دست از سر جنازه ایرانی ها هم بر نمی داشتند. یک روز گفتند پایگاه کانه کوچک (در مسیر کرمانشاه) سقوط کرده است و دو پاسدار هم شهید شده اند و ضد انقلاب جنازه آنها را به کنار جاده کشانده و رها کرده است. با تیم عملیات فورا عازم شدیم و دیدیم بله دو پیکر پاک شهید کنار جاده هستند. خواستیم نزدیک شویم که دیدم سیمی بسته شده است؛ دیدیم بله به بمب وصل است و کنار پیکرها تله انفجاری کار گذاشته اند. تا بقیه را هم شهید کنند. تیم تخریب هم با ما بود و آنها را خنثی کردند. پیکر ها را برداشتیم. هیچ گوشتی بر صورتشان نبود. آنها را با شکنجه شهید کرده بودند. کارشان این بود که پاسداران را با روغن زیتون داغ می پختند و آنها را شهید می کردند. دو شهید کنار جاده صورتشان سفید سفید بود و فقط استخوانشان مانده بود. سخت بود تحویل این عزیزان به خانواده شان واولین لحظه رویارویی مادر.
.
برگرفته از کتاب «نورالدین کردستان» .
#کموله
#تروریست
#اعدام
#سلبریتی
#کردستان
#رامین_حسین_پناهی
Read more
. للحق پست نوشت:اینروزها با قشری از مردم مواجهیم که گویی از جنگ برگشتند.متاسفانه عده ای بی توجه به ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:اینروزها با قشری از مردم مواجهیم که گویی از جنگ برگشتند.متاسفانه عده ای بی توجه به شرایط کشور و نیازهای همدیگه جوری در حال احتکار جنس توی خونه هاشون هستند که انگاری هفت سال قحطی مصر رو در پیش داریم. . ما هشت سال جنگ رو با همدلی و انصاف و رحم نسبت به همنوع تونستیم پشت سر بذاریم ,با دیدن ... .
للحق پست نوشت:اینروزها با قشری از مردم مواجهیم که گویی از جنگ برگشتند.متاسفانه عده ای بی توجه به شرایط کشور و نیازهای همدیگه جوری در حال احتکار جنس توی خونه هاشون هستند که انگاری هفت سال قحطی مصر رو در پیش داریم.
.
ما هشت سال جنگ رو با همدلی و انصاف و رحم نسبت به همنوع تونستیم پشت سر بذاریم ,با دیدن دردهای همدیگه و مرهم شدن برای اون زخم ها.فعلا نه کاری به مسؤولان دارم و نه عده ای که شکمهاشون از مال حرام به قدری پر شده که اگر معصوم علیه السلام هم انذارشون بده ,گوشی برای شنیدن ندارم, روی صحبتم با خودمونه ما مردم عادی.
.
یادم میاد محرم بود ,پای منبر یک سخنران نشسته بودم, حکایت تکان دهنده ای رو گفت,که خیلی به درد اینروزهای ما میخوره ,ایشون با یک واسطه از یکی از بازاریهای تهران نقل کرد که :
.
پدر من مقلد آیت الله سید احمد خوانساری بود ,یک مرجع تقلید مجسمه زهد و تقوا که معروف بود به سلمان فارسی ایران.
.
پدرم تو کار توزیع لوازم التحریر بود و یک دفعه یک سفر میره چین و چند کانتینر مدادهای قرمز و مشکی رو وارد میکنه ,بعد از وارد کردن این بار نمی دونم چی شد اون جنس مداد تو کشور کمیاب میشه به طوریکه مداد دو ریالی رو میشد تا هشت ریال فروخت.پدر ما اینجا به شک افتاد که نکنه این معامله حروم باشه و از اونجاییکه مقید به احکام کسب و کار بود گفت باید از اقای خوانساری استفتاء کنم.پا شد رفت خدمت ایت الله و شرح ما وقع کرد,آقا فرمودند که می تونید به این قیمت بفروشید اما این کار بی انصافیه.
.
من و بابام خوشحال شدیم که سودی نصیبمون میشه و شرعا هم مشکلی نداره.بابام خداحافظی کرد و وقتی خواست بیاد بیرون آقا صداش زد و اونم برگشت و نشست .اقای خوانساری گفت:ظاهرا شما معنی بی انصافی رو نفهمیدید.شما قصه کربلا رو شنیدید؟.
.
بابام گفت کجاش رو ؟اقا گفت :می دونید که امام حسین رو سربریدند,اما می دونید بی انصافی کجای کار بود ؟اینکه اگر حسین علیه السلام را کشتید دیگه چرا بر پیکر پاکش اسب تازوندید؟چرا کهنه پیراهنش رو بردید؟چرا خیامش رو آتیش زدید؟چرا به حرمش بی حرمتی کردید؟
.
بی انصافی یعنی با اسب بر پیکر حسین فاطمه( ع) تاختن ,حالا بریم ببینیم ما ها کجای زندگیمون بی انصافی کردیم؟اگر کارمندیم ,اگر کاسبیم ,اگر صاحبخونه ایم ,اگر مستأجریم,اگر شاگردیم و اگر استاد و یا در هر لباس و سمتی چه حقیقی و چه حقوقی و مهمتر اگر اینروزها مشغول احتکاریم, انصاف گمشده اینروزهای ماست.
.
قال علي عليه السلام: مَن يَنصِف مِن نفسه لم يَزدهُ اللّه الاّ عِزّاً

#احتکار
#جنگ_اقتصادی
#انصاف
#بهم_رحم_کنیم
Read more
. للحق پست نوشت:اینروزها عراق به مانند چند سال پیشِ ایران، درگیر یک فتنه‌ با دست های پشت پرده خارجی ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:اینروزها عراق به مانند چند سال پیشِ ایران، درگیر یک فتنه‌ با دست های پشت پرده خارجی است ,فتنه ای به بزرگی #فتنه_88.در روزهای گذشته به بهانه آب ناسالم و عدم رسیدگی دولت عراق، اعتراضات گسترده ای در استان شیعه نشین بصره شکل گرفته است تا آنجا که شب گذشته دهها ساختمان دولتی و دفاتر احزاب ... .
للحق پست نوشت:اینروزها عراق به مانند چند سال پیشِ ایران، درگیر یک فتنه‌ با دست های پشت پرده خارجی است ,فتنه ای به بزرگی #فتنه_88.در روزهای گذشته به بهانه آب ناسالم و عدم رسیدگی دولت عراق، اعتراضات گسترده ای در استان شیعه نشین بصره شکل گرفته است تا آنجا که شب گذشته دهها ساختمان دولتی و دفاتر احزاب به آتش کشیده شد. حداقل 9 کشته و دهها زخمی تا این لحظه گزارش شده است. .
عوامل میدانی وابسته سعی دارند پیکان هجوم مردم را به سمت گروه های حشدالشعبی بگیرند و در این راستا از جمله به دفتر عصائب اهل الحق، نجباء و بدر نیز حمله شده است.‌ این در حالی است که نیروهای حشدالشعبی پس از نابودی داعش، از ماه گذشته در حال خدمت رسانی و پاکسازی کانال های آب برای بهبود کیفیت آب این استان می باشند. در این زمینه اشاره به چند نکته اهمیت دارد:
این اغتشاشات و به تعبیر دقیق تر #فتنه_بصره  _ که کوتاهی دولت عراق بسترساز آن است _ پروژه مشترک آمریکایی _ سعودی _ صهیونیستی است. سعودی ها بیشترین نقش حمایتی را از این اغتشاشات دارند. اما اهداف اصلی این پروژه چیست؟
الف. مورد هدف قرار دادن حشد الشعبی به عنوان یکی از قوی ترین حلقه های محور مقاومت که خاستگاه اصلی آن شیعیان بصره هستند.
ب. تلاش برای سوق دادن حشد الشعبی به سمت سرکوب مردم و وارد آوردن ضربه اساسی به پایگاه ممتاز مردمی حشد الشعبی.
ج.‌ تلاش برای انتقال بحران به داخل ایران و مشخصا استان های همجوار.
#حشدالشعبی با آگاهی از پروژه دشمن، تاکنون موفق عمل کرده است و با پرهیز از ورود به درگیری، عملا این پروژه را ناکام کرده است. هوشیاری مردم سربلند ایران در استان های همجوار از دیگر گام های ناامیدسازی دشمن است. .
جهت گیری دیگر این فتنه تحت الشعاع قرار دادن روابط ایران و عراق است که امروز با آتش زدن کنسولگری ایران در بصره رخ نشان داد.اتحاد شیعیان ایران و عراق به هیچ وجه برای سعودی ها قابل هضم نیست.
.
#عراق
#بصره
#اتحاد
#شیعه
Read more
Loading...
. پاسخ به یک سؤال فراگیر . ورق بزنید . #فساد #برخورد #شبهه #رهبری
Media Removed
. پاسخ به یک سؤال فراگیر . ورق بزنید . #فساد #برخورد #شبهه #رهبری .
پاسخ به یک سؤال فراگیر
.
ورق بزنید
.
#فساد
#برخورد
#شبهه
#رهبری
. للحق پست نوشت:. تا حالا به این فکر کردید که چرا یزید فقط اصرار داشت که از #امام_حسین_علیه_السلام ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:. تا حالا به این فکر کردید که چرا یزید فقط اصرار داشت که از #امام_حسین_علیه_السلام بیعت بگیرد؟ . خیلی افراد دیگری هم بودند که بیعت نکردند,عبدالله بن عمر و عبدالله بن زبیر و امثال اینها ,تازه در مکه هم آزادانه زندگی می کردند.هیچ نامه ای هم یزید نفرستاد که اگر بیعت نکردند,آنها ... .
للحق پست نوشت:.
تا حالا به این فکر کردید که چرا یزید فقط اصرار داشت که از #امام_حسین_علیه_السلام بیعت بگیرد؟
.
خیلی افراد دیگری هم بودند که بیعت نکردند,عبدالله بن عمر و عبدالله بن زبیر و امثال اینها ,تازه در مکه هم آزادانه زندگی می کردند.هیچ نامه ای هم یزید نفرستاد که اگر بیعت نکردند,آنها را بکشید.فقط دستور آمد که حسین علیه السلام را بکشید.
.
مأمورانی هم که بنا بود امام علیه السلام را بکشند روز هفتم ذی الحجه وارد مکه شدند و مُحرم شدند و قرار بود روز هشتم موقع رسمی شدن مراسم حج توسط شمشیرهایی که زیر احرام خود بسته بودند امام حسین علیه السلام را بکشند.
.
اما امام حسین همان روز از مکه خارج شدند.واقعا چرا باید امام حسین علیه السلام کشته شود اما زنده ماندن امثال عبدالله بن زبیر و عبدالله بن عمر که مخالفت هم می کردند ,مهم نبود؟
.
بودن امام حسین علیه السلام آن نوع بودنی است که حق و باطل را می فهمد و می فهماند اما امثال ابن عمرها و ابن زبیرها بودنشان آنگونه نیست که مردم به وسیله آنها معنی حق و باطل را بفهمند ,چرا که خودشان یزیدی دیگرند منتها در ظاهری مقدس.
.
ما هم به همان اندازه که قدرت تشخیص جبهه حق و باطل را داشته باشیم حسینی هستیم و هر اندازه در این تشخیص دچار ضعف و سهل اندیشی و سطحی نگری باشیم به ابن عمرها نزدیکیم.
.
اکنون که تا حدودی فرهنگ معاویه حاکم گشته و رسانه ها نقش منبر معاویه را به دست گرفته اند حسینی بودن و حسینی ماندن هنر است.
.
#دلنوشت:
سردر این خانه ها با ما و پرچم باخودت
دسته سینه زنی با ما ولی دم با خودت
روزی اشک تمام نوکران هم باخودت
واقعاً دلواپسیم آقا محرم باخودت
از عزاداران آن آقای عطشانیم ما
رفته رفته نالۀ مظلوم دارد میرسد
مادری با کودکی معصوم دارد میرسد
آه آه خواهری مهموم دارد میرسد
خنجر کندی روی حلقوم دارد میرسد
از غم انگشترش پاره گریبانیم ما
چکمه ای آمد کنار پیکرش یابن شبیب
روی تل می زد به صورت خواهرش یابن شبیب
جای او شمر آمده بالاسرش یابن شبیب
آه آه از ضربه های آخرش یابن شبیب
انتهای روضه را زنده نمی مانیم ما .
#محرم
#ارباب_بوی_محرمت_می_آید
#کربلا
#شمر_زمانه_ات_را_بشناس
#بصیرت
#فتنه
#عاشورا
Read more
Loading...
. للحق پست نوشت: ماجرای گوش بری کودک کار تکذیب شد و دروغی بیش نبود. ماجرای خانه های فحشا در مشهد هم کمی قبل تر و شایعه تجاوز سریالی به 40 دختر ایرانشهر هم و قبل ترش تجاوز گروهی به دختر افغان در خمین . می بینید بخش قابل تأملی از جنجال ها و حال بد اینروزهایمان از دل همین شایعات بر می خیزد; شایعاتی که ... .
للحق پست نوشت:
ماجرای گوش بری کودک کار تکذیب شد و دروغی بیش نبود.
ماجرای خانه های فحشا در مشهد هم
کمی قبل تر و شایعه تجاوز سریالی به 40 دختر ایرانشهر هم
و قبل ترش تجاوز گروهی به دختر افغان در خمین
.
می بینید بخش قابل تأملی از جنجال ها و حال بد اینروزهایمان از دل همین شایعات بر می خیزد; شایعاتی که بعضا امنیت ملی و اتحادمان با مردمان هم مرز و هم عقیده مان را نشانه رفته است.
آیا میشود باور کرد همه از سر ناشی گری و جهل ساخته میشوند؟
.
به اینگونه اخبار از دو منظر می توان نگریست. یک طرف شایعه سازان هستند و آنسوی دیگر شایعه پراکنان که قاطبه مردم را تشکیل می دهند .در مورد دسته دوم قرآن می فرماید:"وَمَا لَهُمْ بِهِ مِنْ عِلْمٍ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنَّ الظَّنَّ لَا يُغْنِي مِنَ الْحَقِّ شَيْئًا؛ و ايشان را به اين كار علم و آگاهی نيست، جز ظن و گمان خود را پيروى نمى‌كنند؛ و در واقع گمان در وصول به حقيقت هيچ سودى نمى ‏رساند. (نجم، آیه ۲۸)
.
از نظر قرآن هر جامعه‌ای که به جای مبادی و مبانی عقلانی، بر اساس ظن می‌اندیشد و عمل می‌کند، جامعه‌ای جاهلی است. در این جوامع اخباری که رد و بدل می‌شود، ظنی است; بنابراین در تولید اخبار و انتشار آن براساس وهم و خیال و ظن و گمان و تخمین عمل و رفتار می‌شود و افراد بدون آنکه تحقیق قطعی از صحت و سقم اخبار به دست آورند، به انتشار آن می‌پردازند.
.
و در مورد دسته اول در سوره احزاب می فرماید :"لَئِنْ لَمْ يَنْتَهِ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ وَ الْمُرْجِفُونَ فِي الْمَدينَةِ لَنُغْرِيَنَّکَ بِهِمْ ثُمَّ لا يُجاوِرُونَکَ فيها إِلاَّ قَليلاً" اگر منافقان و بیماردلان و آنها که اخبار دروغ و شایعات بی اساس در مدینه پخش می کنند دست از کار خود بر ندارند ، تو را بر ضدّ آنان می شورانیم ، سپس جز مدّت کوتاهی نمی توانند در کنار تو در این شهر بمانند!"
.
قرآن به اخبار با درجه حساسیت بالای اجتماعی و در عین حال بی‌پایه ارجاف می گوید یعنی همان چیزی که همچون زلزله تکانه های شدیدی دارد که امنیت روانی جامعه را به مخاطره می اندازد.
.
مرجفون کسانی هستند که نه تنها به انتشار اخبار بی‌پایه و شایعات می‌پردازند; بلکه خود آنان شایعه سازانی هستند که اخبارشان همچون زلزله جامعه را به لرزه در می آورد و این گروه به تعبیر قرآن در زمره بیماردلان و منافقانند.
.
امید که در این شب و روزهای پر التهاب و به مدد خداوند در زمره هیچ یک از این دو گروه قرار نگیریم.
.
#شهرداری
#تهران
#کودک_کار
#شایعه
#التماس_تفکر
#کودک_افغان
Read more
. للحق پست نوشت: رامین حسین پناهی حکم اعدامش صادر شد ولی باز هم عناصر ضدانقلاب خارجی و منافقان داخلی ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: رامین حسین پناهی حکم اعدامش صادر شد ولی باز هم عناصر ضدانقلاب خارجی و منافقان داخلی شروع به مظلوم نمایی کردند که او فقط یک فعال سیاسی معمولی است و در روزهای گذشته این خبر موج گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده است. . به راستی کِی میخواهید در آیات قرآن اندیشه و تأمّل کنید ... .
للحق پست نوشت:
رامین حسین پناهی حکم اعدامش صادر شد ولی باز هم عناصر ضدانقلاب خارجی و منافقان داخلی شروع به مظلوم نمایی کردند که او فقط یک فعال سیاسی معمولی است و در روزهای گذشته این خبر موج گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده است.
.
به راستی کِی میخواهید در آیات قرآن اندیشه و تأمّل کنید و آن را با امروز خود تطبیق داده و به کار ببندید؟
.
مگر خداوند در سوره نساء نمی فرماید:
فَما لَکُمْ فِي الْمُنافِقينَ فِئَتَيْنِ وَ اللَّهُ أَرْکَسَهُمْ بِما کَسَبُوا أَ تُريدُونَ أَنْ تَهْدُوا مَنْ أَضَلَّ اللَّهُ وَ مَنْ يُضْلِلِ اللَّهُ فَلَنْ تَجِدَ لَهُ سَبيلاً 88 وَدُّوا لَوْ تَکْفُرُونَ کَما کَفَرُوا فَتَکُونُونَ سَواءً فَلا تَتَّخِذُوا مِنْهُمْ أَوْلِیاءَ حَتّى یُهاجِرُوا فی سَبیلِ اللّهِ فَإِنْ تَوَلَّوْا فَخُذُوهُمْ وَ اقْتُلُوهُمْ حَیْثُ وَجَدْتُمُوهُمْ وَ لا تَتَّخِذُوا مِنْهُمْ وَلِیّاً وَ لا نَصیراً 89
.
چه برسرتان آمده که درباره منافقان دچار دودستگی شده اید؟ با اینکه خداوند به سزای کارهای زشتشان سرنگونشان کرده است.یعنی می خواهید کسانی را به راه بیاورید که خدا به حال خود رهایشان کرده؟ کسانی را که خدا به حال خودشان رها کند, هیچ راهی برای نجاتشان پیدا نخواهی کرد.88
آرزو می کنند همانطور که خودشان بی دینند, شما هم بی دین بشوید تا مثل هم باشید! پس با منافقان فتنه گر خارج نشین طرح دوستی نریزید ; تا آنکه با پذیرش واقعی اسلام , به جمع مسلمانان مهاجرت کنند. اگر از این کار سرپیچی کردند, هرکجا گیرشان آوردید, دستگیر و اعدامشان کنید و هرگز از میانشان یار و یاوری نگیرید.89
.
پس چرا وقتی آیات الهی به این صراحت تکلیفمان را با این جرثومه های فساد روشن کرده ,باز هم در برابر کلام خداوند چون و چرا می کنیم؟ تا کی قرار است گوشمان به دروغ پردازان کذاب رسانه های بیگانه باشد که قطع به یقین دلشان از شدت هیجان برای بی دین کردن ما از سینه هایشان در حال بیرون زدن است؟
.
جای تعجب است که کسی برای یک سرباز وطن که در برف و سرما مدافع امنیت کشور است ابراز ناراحتی نمی‌کند، و بارها در غربت و مظلومیت و سکوت رسانه ها مرزهای کشور به خونشان رنگین میشود اما برای فردی که از خط قرمز امنیت عبور میکند، پویش مردمی به راه می‌افتد، مگر هر دوی اینها فرزندان یک وطن و یک ملت نیستند؟ .

این همان نماد مظلومیت امنیت است که مأمنی ساخته برای اپوزیسیون, همانها که می‌خواهند با ظلم و ستم، معاند را مظلوم و بی‌گناه جلوه دهند.
.
#رامین_حسین_پناهی
#اعدام
#منافقین
#کومله
#کردستان
#امنیت
Read more
. . #وَلا_تَقفُ_ما_لَيسَ_لَكَ_بِهِ_عِلمٌ_إِنَّ_السَّمعَ_وَالبَصَرَ_وَالفُؤادَ_كُلُّ_أُولٰئِكَ_كانَ_عَنهُ_مَسئولًا . للحق پست نوشت:نسل امروز شاید چیز زیادی از سپاه بدر نشنیده و خبر دلاوریهای رزمندگان عراقی در دفاع از خاک و ناموس این مرز و بوم به گوشش نرسیده باشد, امروز که ... .
.
#وَلا_تَقفُ_ما_لَيسَ_لَكَ_بِهِ_عِلمٌ_إِنَّ_السَّمعَ_وَالبَصَرَ_وَالفُؤادَ_كُلُّ_أُولٰئِكَ_كانَ_عَنهُ_مَسئولًا
.
للحق پست نوشت:نسل امروز شاید چیز زیادی از سپاه بدر نشنیده و خبر دلاوریهای رزمندگان عراقی در دفاع از خاک و ناموس این مرز و بوم به گوشش نرسیده باشد, امروز که دستهای خبیث با تفکر "تفرقه بیانداز و حکومت کن" در چرکنامه ها مشغول تیتر زدن هستند و در آستانه محرم و اربعین حسینی به دنبال کشت بذر کینه در قلوب شیعیان ایران و عراقند بد نیست کمی از نهالی بشنویم که سردار شهید اسماعیل دقایقی آن را به واسطه سازماندهی مجاهدین و احرار عراقی در دوران جنگ تحمیلی غرس کرد، نهالی که اکنون به درخت تنومند سازمان بدر بدل گردیده است:
.
"سپاه بدر" شاخه ای از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در سال ۱۳۶۱توسط آیت الله هاشمی شاهرودی تشکیل و پس از ۳۰ ماه رهبری آن به آیت الله سید محمد باقر حکیم منتقل شد. این سپاه از مجاهدین عراقی تشکیل میشد که یاران آیت الله سید محمدباقر حکیم و آیت الله شهید سیدمحمد باقر صدر بودند و خود را از فدائیان امام راحل(ره) و نظام اسلامی ایران و مبارزه با رژیم بعث عراق را جهاد فی سبیل الله میدانستند.
.
سال ۱۳۶۲ بود که شهید اسماعیل دقایقی دست به یک اقدامی ماندگار یعنی فرماندهی تیپ بدر زد و از سال ۱۳۶۴ این تیپ به صورت سازمان یافته و منظم وارد فاز نظامی شد و از آن سال بود که گسترش یافت.
.
تیپ بدر در آن مقطع زمانی متشکل از دو گروه احرار و بعد‌ها مجاهدین می‌شد که احرار متشکل از اسیران عراقی بودند و مجاهدین همانها بودند که به جرم برنتافتن ظلم بعثیان سینه به مبارزه با آن رژیم سفاک سپر کرده و اکثر آن‌ها توسط عوامل رژیم بعث زندانی و بعد از شکنجه‌ وحشتناک و سهمگین به اعدام محکوم می‌شدند. .

احرار که بعد از اسارت پی به طینت خبیث رژیم بعث وصدام برده بودند که آن‌ها را به زور و با فریب به جبهه کشیده است ,داوطلبانه و با علاقه و اشتیاق خط عوض کردند و جبهه حق را در خاکریزهای ایران یافتند و با ارتش کشور خودشان وارد جنگ شدند تا جاییکه در بسیاری از عملیات‌ها توانستند ضربات سنگین و سهمناکی را بر پیکره رژیم بعث وارد کنند و بسیاری نیز در این نبرد شربت شهادت نوشیدند.
.
بدریون عراق اکنون نیز با هدایت هادی العامری لبیک گوی امام خامنه ای و همسنگر با #سردار_سلیمانی "الی بیت المقدس" را در سر می پرورانند.
.

#عراق
#ایران
#اتحاد
#سپاه_بدر
Read more
. #وَلاَ_تُجَادِلْ_عَنِ_الَّذِینَ_یَخْتَانُونَ_أَنفُسَهُمْ_إِنَّ_اللّهَ_لاَ_یُحِبُّ_مَن_کَانَ_خَوَّانًا_أَثِیمًا للحق پست نوشت:آن چیزی که امروز در جلوی شهرداری تهران رخ داد ,نمادیست از چیزی که در باطن جریان دارد. . وقتی‏ افزایش افسار گسیخته قیمت ارز کاهش ارزش پول ملی ... .
#وَلاَ_تُجَادِلْ_عَنِ_الَّذِینَ_یَخْتَانُونَ_أَنفُسَهُمْ_إِنَّ_اللّهَ_لاَ_یُحِبُّ_مَن_کَانَ_خَوَّانًا_أَثِیمًا

للحق پست نوشت:آن چیزی که امروز در جلوی شهرداری تهران رخ داد ,نمادیست از چیزی که در باطن جریان دارد.
.
وقتی‏ افزایش افسار گسیخته قیمت ارز کاهش ارزش پول ملی را به دنبال داشته و ارزش میانگین درآمد در ایران از حدود ۴۰۰ دلار به ۱۱۰ ‎دلار رسیده رقمی که در بین ۴ کشور آخر جهان قرار دارد و در عین حال اراده ای برای نظارت, مدیریت و کنترل التهاب روزافزون موجود در بازار ارز و سکه دیده نمیشود آیا می توان بر این بی تدبیری نامی جز "خودسوزی" نهاد؟
.

وقتی ناظرین خود اذعان دارند که :"رانت خواری و تخلفات، کار امریکا و دشمنان خارجی نیست، کار داخلی هاست! مافیای خودرو از آمریکا و اسرائیل هدایت نمی‌شود، بلکه برخی اشخاص و دستگاه ها مانند شرکت‌های خودروسازی دست به احتکار زده‌اند." آیا می توان بر آن نامی جز" عملیات انتحاری" گذارد؟
.
وقتی در وانفسای تخصیص بی ضابطه دلار دولتی برای واردات هر چیزی که بعدا کاشف به عمل می آمد بخش عمده ای از آن در جای دیگری مصرف شده؛ به واردات مواد اولیه پوشک هیچ ارز دولتی اختصاص نمی یابد.
.
وقتی فقط در یک هفته دو انبار حدود یک و نیم میلیون پوشک احتکار شده پیدا می شود و رییس اتحادیه صنایع سلولزی می گوید ما توان تولید را داریم اما عدم تخصیص ارز دولتی برای ما مشکل ایجاد کرده است. آیا می توان بر این خرابکاری آشکار نامی جز "تخریب سازمانی از درون" گذارد؟
.
فاین تذهبون
.
#اقتصاد
#دلار
#سکه
#جنگ_اقتصادی
#خیانت
#دولت
#مردم_گله_مندند
Read more
Loading...
. للحق پست نوشت:وینسنت امانوئل، یکی از کهنه‌سربازان آمریکایی در جنگ عراق، در گزارشی باعنوان «من ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:وینسنت امانوئل، یکی از کهنه‌سربازان آمریکایی در جنگ عراق، در گزارشی باعنوان «من به ایجاد #داعش کمک کردم» با اشاره به جنایات فجیع آمریکا در عراق، نظامی‌گری غرب را دلیل اصلی پیدایش داعش خواند. آنچه در ادامه می‌آید بخشی از این گزارش است: . بسیاری از سربازان وقت خالی خود را با گرفتن ... .
للحق پست نوشت:وینسنت امانوئل، یکی از کهنه‌سربازان آمریکایی در جنگ عراق، در گزارشی باعنوان «من به ایجاد #داعش کمک کردم» با اشاره به جنایات فجیع آمریکا در عراق، نظامی‌گری غرب را دلیل اصلی پیدایش داعش خواند. آنچه در ادامه می‌آید بخشی از این گزارش است:
.
بسیاری از سربازان وقت خالی خود را با گرفتن عکس با اجساد و مثله کردن آن اجساد یا سیخ زدن به اجساد پف‌کرده آن‌ها برای تفریح سپری می‌کردند. ازآنجایی‌که در آن زمان گوشی‌های iPhone نبود، غالب سربازان با دوربین‌های دیجیتال به عراق می‌آمدند. آن دوربین‌ها تاریخ ناگفته‌ای از جنگ در #عراق را در خود دارند؛ تاریخی که غرب امیدوار است جهان آن را فراموش کند. آن تاریخ و آن دوربین‌ها همچنین تصاویری از کشتارهای بی‌جهت و سایر جنایات جنگی را دربردارند؛ حقایقی که عراقی‌ها فراموش نخواهند کرد.

متأسفانه من حکایات هولناک بی‌شماری از حضورم در عراق به خاطر دارم. مردم بی‌گناه نه‌تنها به‌طور روزمره شکنجه و زندانی می‌شدند؛ بلکه صدها هزارنفر از آن‌ها در آتش سوختند.

تنها عراقی‌ها می‌توانند شرارت‌هایی را که بر کشورشان رفته درک کنند. آن‌ها نقش غرب در هشت سال جنگ بین عراق و #ایران را به خاطر دارند. آن‌ها تحریم‌های کلینتون در دهه 1990 و سیاست‌هایی که منجر به کشتار بیش از 500.000نفر که غالب آن‌ها زنان و کودکان بودند را به خاطر دارند. بعد سال 2003 آمد و غرب کار را تمام کرد. امروز عراق کاملاً ویران شده است. مردم مسموم و معلول هستند و محیط زیست آن آلوده است از بمب‌هایی که به اورانیوم تخلیه‌شده مجهز بودند. پس از 14سال جنگ با تروریسم، یک نکته آشکار شده است: غرب در دامن‌زدن به وحشی‌گری و #خشونت و ایجاد دولت‌های شکست‌خورده استاد است.

چشمان گرم و شیشه‌ای #کودکان_عراقی دائماً جلوی چشم من ظاهر می‌شوند. صورت‌ آن‌هایی را که کشتم و هیچوقت از ذهنم خارج نمی‌شود. کابوس‌های شبانه و فکرهای روزانه‌ام به یادم می‌آورند که داعش از کجا آمده و آن‌ها دقیقاً چرا از ما متنفرند. آن تنفر که قابل درک و درعین حال تأسف‌بار است برای سال‌ها و دهه‌ها متوجه غرب خواهد بود. چگونه می‌تواند غیر از این باشد؟
.
دوباره می‌گویم که اکثریت قریب به اتفاق مردمی که در کشورهای توسعه‌یافته می‌زیند هرگز نمی‌توانند میزان خرابی‌هایی را تصور کنند که غرب در خاورمیانه به بار آورده است. این نکته هرگز اغراق نمی‌شود و غربی‌ها به‌طورمداوم و ساده‌لوحانه می‌پرسند: چرا آن‌ها از ما متنفرند؟
.
#پینوشت:قابل توجه آنانی که کلید نجات را در غرب و مذاکره با آمریکا می جویند
.
#آمریکا
#مذاکره
#برجام
#غرب
#حیوانیت
#سبعیت
Read more
. ادامه پست قبل . ارتباط 12 ساله بنیاد #راکفلرها و پشت پرده #مذاکرات_هسته_ای و نقش #باند_نیویورکی_ها ...
Media Removed
. ادامه پست قبل . ارتباط 12 ساله بنیاد #راکفلرها و پشت پرده #مذاکرات_هسته_ای و نقش #باند_نیویورکی_ها در هدایت مذاکرات . #برجام #آمریکا #مجلس #ظریف #مستند_پدرخوانده .
ادامه پست قبل
.
ارتباط 12 ساله بنیاد #راکفلرها و پشت پرده #مذاکرات_هسته_ای و نقش #باند_نیویورکی_ها در هدایت مذاکرات .
#برجام
#آمریکا
#مجلس
#ظریف
#مستند_پدرخوانده
. للحق پست نوشت: دیروز آقای ظریف به مجلس فراخوانده شد تا به چند سؤال من جمله سؤالی پیرامون #باند_نیویورکی_ها ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: دیروز آقای ظریف به مجلس فراخوانده شد تا به چند سؤال من جمله سؤالی پیرامون #باند_نیویورکی_ها پاسخ دهد که وی گفت :"باند نیویورک یک موضوع موهومی است و همچین چیزی وجود ندارد. گفتم در داخل #وزارت_خارجه به کسانی که به آقای خرازی در نیویورک بودند که همه آنها از بهترین‌ کارشناسان وزارت ... .
للحق پست نوشت:
دیروز آقای ظریف به مجلس فراخوانده شد تا به چند سؤال من جمله سؤالی پیرامون #باند_نیویورکی_ها پاسخ دهد که وی گفت :"باند نیویورک یک موضوع موهومی است و همچین چیزی وجود ندارد. گفتم در داخل #وزارت_خارجه به کسانی که به آقای خرازی در نیویورک بودند که همه آنها از بهترین‌ کارشناسان وزارت خارجه بودند و بنده هم کمترین آنها بودم و کسانی که مشکلات صنفی و دعوایی در وزارت امور خارجه داشتند به آنها باند نیویورک می‌گفتند."
.
گرچه نمایندگان از پاسخ جناب وزیر قانع شدند ,اما دیدن بخش هایی از مستند #پدرخوانده که به رابطه بنیاد #راکفلرها و ارتباط آنها با این باند میپردازد خالی از لطف نیست.
.
این چند دقیقه از دل مستند 60 دقیقه ای بیرون کشیده شده است که در طی دو پست خدمت حقیقت جویان تقدیم میشود.
.
ادامه در پست بعد
.
#مذاکره
#برجام
#پشت_پرده
#آمریکا
Read more
Loading...
. #موشن_گرافیک انسانِ آسمان <span class="emoji emoji2747"></span> علی موحد بود و بس سخنرانی #امام_موسی_صدر در تیمچه بازار کاشان؛ ...
Media Removed
. #موشن_گرافیک انسانِ آسمان علی موحد بود و بس سخنرانی #امام_موسی_صدر در تیمچه بازار کاشان؛ ۱۳۵۰ . امام موسی صدر می‌گوید: «علی، سرّ کمالش ایمانش است. راهی که برای ما هم باز است. این راهی است که علی رفت. بفرمایید شما هم بروید. علی صد درجه‌اش را رفت و آن شد، تو یک درجه‌اش را برو و یک صدم علی بشو. ... .
#موشن_گرافیک انسانِ آسمان
❇ علی موحد بود و بس

سخنرانی #امام_موسی_صدر
در تیمچه بازار کاشان؛ ۱۳۵۰
.
امام موسی صدر می‌گوید: «علی، سرّ کمالش ایمانش است. راهی که برای ما هم باز است. این راهی است که علی رفت. بفرمایید شما هم بروید. علی صد درجه‌اش را رفت و آن شد، تو یک درجه‌اش را برو و یک صدم علی بشو. راه باز است برای همه. باز نیست؟»
.
امام موسي ‌صدر در سال ۱۳۵۰ در سفری به كاشان و در دیدار با برخی از علما و روحانیون این شهر درباره شخصیت و زندگی اميرالمؤمنين(ع) سخنرانی کرده است.
متن کامل این سخنرانی در کتاب « #انسان_آسمان» که توسط موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر به چاپ رسیده، منتشر شده است.
.
کاری از @aghighmedia_org .
#امام_علی_علیه_السلام
#امام_موسی_صدر
Read more
 #من_كنت_مولاه_فهذا_علي_مولاه . للحق عكس نوشت : غدير، برکه نيست... دريايي است که از دلش،اقيانوسي ...
Media Removed
#من_كنت_مولاه_فهذا_علي_مولاه . للحق عكس نوشت : غدير، برکه نيست... دريايي است که از دلش،اقيانوسي به وسعتِ ازل و ابد وَ به عمقِ تاريخِ درد، سر برآورده است.... غدير، سر آغاز رسالتِ آسماني تمام پيامبران خداست....! درختِ دين،در غدير است که سر به ملکوت مى سايد... امامتِ دوازده خورشيد، در ... #من_كنت_مولاه_فهذا_علي_مولاه
.
للحق عكس نوشت : غدير، برکه نيست...
دريايي است که از دلش،اقيانوسي به وسعتِ ازل و ابد وَ به عمقِ تاريخِ درد، سر برآورده است....
غدير، سر آغاز رسالتِ آسماني تمام پيامبران خداست....!
درختِ دين،در غدير است که سر به ملکوت مى سايد...
امامتِ دوازده خورشيد، در روشنِ چشم‌هاي غدير، طلوع کرده است...
اينک، دستِ تمامتِ اسلام است که بالا مي‏‌رود....
اينک، دستِ نورانيِ قرآنِ ناطق است که تا عرش خدا اوج ميگيرد....
اينک، زمين است که به آسمان مى بالَد...
اينک، خورشيد است که بر تابشِ خود بر علي عليه السلام، به زمين فخر مي‌کند...
و
اينک اين کلماتِ آسماني، از ملکوتِ کلامِ #پيامبر عليه السلام منتشر مي‏‌شود که:
«هر که را من مولا و سرپرستِ اويم، پس علي عليه السلام نيز #مولا و سرپرست اوست...
خدايا! دوست بدار هر که او را دست بدارد و دشمن بدار هر که او را دشمن بدارد.»
علي عليه السلام، آن نورِ اَزَلي است که پيش از آفرينشِ جهان، در اركانِ هستي، جاري بود....
علي عليه السلام، آن هدايت‌ کننده بزرگِ بهشت است...
که اگر دستهاي بيعت، با او راستين بودند،
کام زمين، در عطش عدالت نمي‌سوخت...
كاش بيشتر به كلام خداوند ايمان داشتيم:
#مائده_٥٥
إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ
.
"سرپرست و ولیّ شما، تنها خداست و پیامبر او و آنها که ایمان آورده‌اند؛ همانها که نماز را برپا می‌دارند، و در حال رکوع، زکات می‌دهند"...ياحق.
.
.
پانوشت:
اين روزها براى دل من هم دعا كنيد...
.
.
دلنوشت :
مسیح جان خسته ام،درون من ظهور کن
جهان خانه ی مرا ، منور از حضور کن

دوباره سینه ام شده،پر ازعطش ترک ترک
از این کویر بی کسی،به سادگی عبور کن

بیا کتاب عشق را ، ورق ورق ورق بزن
تمام خاطرات را ، از ابتدا مرور کن

هزارو سیصدانه ها....من و دل و نگاه تو
بیا و یادی از همان گذشته های دور کن

برای شعر چکه ها دچار شک شده قلم
بیا و خط به خط خودت به باورش خطور کن
نفس بکش که هرنفس تورا نفس نفس زدم
برای زنده ماندنم بهانه را تو جور کن..
.
.
كاملاً بى ربط :
دریاچه ی نمک شده این قلب کوچکم
از بس برای چشم تو هی شور میزند..
.
.
#aynaammar #اين_عمار #أين_عمار #غدير #على #عشق #نجف #غديرخم #من_غديرى_ام #غدير_را_احيا_كنيم #من_غديري_ام
#گناه_كلاغ_چيست_وقتي_ميخواهد_چهچه_بزند_صداي_غار_غار_از_گلويش_خارج_ميشود
#اللهم_ارزقنا_شهادت
#به_نزد_يار_چو_ما_پست_بي_بها_نشود
#پيشوني_قراره_مارو_كجا_بشوني
#رقصى_چنين_ميانه_ميدانم_آرزوست
#سردارگرام
Read more
. این روزها اعلام شد که شش هزار خانه در مشهد در حال ارائه سرویس های جنسی به مسافران عراقی هستند! دقت ...
Media Removed
. این روزها اعلام شد که شش هزار خانه در مشهد در حال ارائه سرویس های جنسی به مسافران عراقی هستند! دقت بفرمایید؛ شش هزار خانه! نه پنج هزار و نهصد و نود و نه تا! و دقت تر بفرمایید؛ فقط عراقی! نه مثلا توریست ها و نه حتی اعراب به طور کلی بلکه "عراقی" ها این آمار  در شرایطی دست به دست می شود که در حوزه تن فروشی ... .
این روزها اعلام شد که شش هزار خانه در مشهد در حال ارائه سرویس های جنسی به مسافران عراقی هستند! دقت بفرمایید؛ شش هزار خانه! نه پنج هزار و نهصد و نود و نه تا! و دقت تر بفرمایید؛ فقط عراقی! نه مثلا توریست ها و نه حتی اعراب به طور کلی بلکه "عراقی" ها

این آمار  در شرایطی دست به دست می شود که در حوزه تن فروشی اساسا هیچ تحقیق رسمی و قابل اتکایی تا کنون در ایران انجام نگرفته است!

اما ببین که ظرف دو روز از گذشت ارائه این آمار حضرات "تیتر" می زنند که «خبر ‏تایید ادعای استفاده جنسی مردان عراقی از زنان ایران»

اما مهم همان چیزی است که ما دوست داریم باور کنیم! اینکه کلا روی هم رفته اماکن بی مجوز در مشهد حدود پنج تا شش هزار بر آورد شده است که اهمیتی ندارد! اینکه جمعیت مشهد شش میلیون و چهارصد هزار نفر است اما تعداد مسافران آن سالیانه حدود بیست و پنج میلیون نفر می رسد، نکته ای دارد؟اینکه سهم گردشگران خارجی از این رقم (باوجود 400 میلیون شیعه در جهان) تنها دو میلیون نفر در سال است مهم است؟
.

حالا که سهم گردشگران خارجی کمتر از ده درصد شد گمان می کنید در این میان سهم گردشگر عراقی از آن دو میلیون چقدر باشد؟آیا به این فکر کرده ایم که با توجه به حجم گسترده ی شیعیان در عراق و تفاوت وضعیت ارزش پول ملی در تناسب با دلار، بسیار طبیعی است که شاهد استقبال مردم عراق از سفر به مشهد باشیم؟
.

یا به جای تامل،آتش احساسات عراق ‌ستیزانه را تیز می کنیم و کلیشه‌های عوام‌ پسند جنسی دربارۀ عرب و عجم را تکرار؟
هیچکدام مهم نیست!مهم تخریب همزیستی طبیعی بین مردم ایران و عراق است. .

از خواص حریرباف که توقعی نیست!آنها حواسشان به منافعشان است اما از عام مردم انتظار داریم به همزمانی بسیاراتفاقیِ اخبار مواضع سیاسی حیدر العبادی در خصوص تحریم آمریکا و قصه ی دلار و موج عراقی ستیزی ناموس پرستانه دقت کنید.
.
#شایعه
#عراق
#ایران
#توریست
#مشهد
Read more
Loading...
. للحق پست نوشت:. دیروز برنامه #عصر میزبان خانم هیام عطوی بود.کسی که از پانزده سالگی همراه #شهید_چمران ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:. دیروز برنامه #عصر میزبان خانم هیام عطوی بود.کسی که از پانزده سالگی همراه #شهید_چمران و جز آن 450 نفر کودک و نوجوانی بود که آقا مصطفی برای حمایتشان پشت پا زد به تمام خوشی و راحتی و آسایشی که در قلب آمریکا داشت. . هیام از عنفوان جوانی و زیر دست کسی تربیت شد که هرگز کسی عظمت روحش را نشناخت ... .
للحق پست نوشت:.
دیروز برنامه #عصر میزبان خانم هیام عطوی بود.کسی که از پانزده سالگی همراه #شهید_چمران و جز آن 450 نفر کودک و نوجوانی بود که آقا مصطفی برای حمایتشان پشت پا زد به تمام خوشی و راحتی و آسایشی که در قلب آمریکا داشت.
.
هیام از عنفوان جوانی و زیر دست کسی تربیت شد که هرگز کسی عظمت روحش را نشناخت و آنچنان هنوز عاشقانه از استادش نام میبرد که گویی هنوز او را حاضر و ناظر میبیند.
.
هیام حرفهایی زد که برای هر قلب آزاده و نه فقط مسلمان ,دردآور بود.از مظلومیت و در عین حال اقتدار #حزب_الله گفت و ناسپاسی ما ایرانی ها. از اینکه ما آنقدر نمک نشناش شده ایم که به او توصیه کرده اند وقتی که در ایران هست عربی حرف نزند.
.
خیلی حرفها زد و وقتی به #یمن رسید و روایت مظلومیت این ملت مقاوم و مستضعف را گفت که تصور می کنند قلب ملت ایران برایشان می تپد , آتش بر دل می زد.
.
خدا راشکر گویی آنجا هم سکوت رسانه ای برقرار است که خبر بی مهریها را به گوششان نرسانده است.
.
خدا را شکر که نمی دانند ملت ایران مغزشان پر شده با هجویات bbc و voa و آمدنیوز و من و تو و سرشان گرم دلقک بازی اعتدالیون و اصلاحات و بهاری هاست.
.
خدا را شکر که هنوز خبر کرختی رگ غیرت ایرانی ها به گوششان نرسیده که خبر عروسی فلان هنرپیشه با بهمان بازیگر برایشان داغتر است از داغ مردم یمن.
.
خدا راشکر که یمن گوشش به بعضی واقعیات هنوز بدهکار نشده, خدارا شکر.
.
و اینجا است که ذهن گریز می زند به حرفهای سید مرتضی :" وجود و بقای انقلاب به دین و دینداری مردم رجوع دارد؛ پس هر چه بتواند انسان را به غفلت بکشاند می تواند اسباب یک مبارزه سیاسی با انقلاب اسلامی واقع شود: از عکس های فوتبالیست های حرفه ای در آدامس های بادکنکی گرفته تا دانستنی های علمی، دیدنی های توریستی... رمان های عشقی و پلیسی و ایدئولوژی های سیاسی، یعنی هر چه بتواند بنیان دینداری را سُست کند، فی نفسه می تواند در خدمت مبارزه با انقلاب اسلامی که بر اصل « عینیتِ دیانت و سیاست » استوار است واقع شود. بنابراین، غرب برای مبارزه با انقلاب لازم نیست که حتماً روی به مقابله سیاسی و نظامی بیاورد؛ همه چیز، مشروط بر آنکه بتواند مردمان را از دین غافل کند، یک سلاح سیاسی است. "
.
و امروز این غفلت محقق شده است.
.
#یمن
#مقاومت
#حزب_الله
#انقلاب
#ما_بدهکاریم
Read more
. للحق پست نوشت:عجب معرکه ای بود معرکه شام و چقدر بصیر بودند #مدافعان_حرم مگر در کدام مکتب درس خوانده ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:عجب معرکه ای بود معرکه شام و چقدر بصیر بودند #مدافعان_حرم مگر در کدام مکتب درس خوانده بودند این عباسان عقیله بنی هاشم که آنسوی این معرکه را اینگونه می دیدند:"معرکه شام میدان عجیبی است. به قول امام خامنه‌ای «بحران سوریه الان مقابله جبهه کفر و استکبار و ارهاب با تمام قوا، در برابر ... .
للحق پست نوشت:عجب معرکه ای بود معرکه شام و چقدر بصیر بودند #مدافعان_حرم
مگر در کدام مکتب درس خوانده بودند این عباسان عقیله بنی هاشم که آنسوی این معرکه را اینگونه می دیدند:"معرکه شام میدان عجیبی است. به قول امام خامنه‌ای «بحران سوریه الان مقابله جبهه کفر و استکبار و ارهاب با تمام قوا، در برابر جبهه مقاومت و اسلام حقیقی است.» در واقع جنگ بین حق و باطل و این خاکریز نباید فرو بریزد؛ نباید! خط مقدم نبرد بین حق (جبهه مقاومت) و باطل در شام است. تمام دنیا جمع شده‌اند؛ تمام استکبار، کفار، صهیونیست‌ها، مدعیان اسلام آمریکایی، وهابیون آدمکش بی‌شرف، همه و همه جبهه واحدی تشکیل داده‌اند و هدفشان شکست اسلام حقیقی و عاشورایی، رهبری ایران و هدفشان شکست نهضت زمینه‌سازان ظهور است و بس.
.
باید به خودمان بقبولانیم که در این زمان به دنیا آمده‌ایم و شیعه هم به دنیا آمده‌ایم که مؤثر در تحقق ظهور مولا باشیم و این همراه با تحمل مشکلات، مصائب، سختی‌ها، غربت‌ها و دوری‌هاست و جز با فدا شدن محقق نمی‌شود حقیقتاً"
.
#شهید_محمودرضا_بیضائی
#ظهور
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج
Read more
. #وصيت‌نامه عجيب شهيد #لاجوردي به مناسبت سالروز شهادت آن شهید بزرگ شهيد اسدالله لاجوردي در ...
Media Removed
. #وصيت‌نامه عجيب شهيد #لاجوردي به مناسبت سالروز شهادت آن شهید بزرگ شهيد اسدالله لاجوردي در وصيت‌نامه پر از درد و رنج خود با اشاره به ابعادي از مظالم صورت گرفته در حق انقلاب مي‌گويد: چگونه است كه با نام اسلام و در ذي اسلاميت شعارهاي مردم‌فريب خالي از محتوا رواج پيدا مي‌كند و آنها كه مسئوليت جلوگيري ... .
#وصيت‌نامه عجيب شهيد #لاجوردي
به مناسبت سالروز شهادت آن شهید بزرگ

شهيد اسدالله لاجوردي در وصيت‌نامه پر از درد و رنج خود با اشاره به ابعادي از مظالم صورت گرفته در حق انقلاب مي‌گويد: چگونه است كه با نام اسلام و در ذي اسلاميت شعارهاي مردم‌فريب خالي از محتوا رواج پيدا مي‌كند و آنها كه مسئوليت جلوگيري از انحراف را دارند، ساكت مي‌نشينند.

اين مسئله را به خوبي دريافته‌ام كه هر كس به نفع دشمنان انقلاب و به خيال واهي و بي‌اساس رضايت به اصطلاح مردم و به خيال خام و پوچ پايگاه به اصطلاح ملي پيدا كردند موضع‌گيري كنند مصداق فرموده گرانقدر معصوم (ع) است كه «مَن طَلَبَ رضي الناس بِسَخَطِ الله ، فَجَعَلُ الله حامده من الناس ذامّاً.» خدايا! تو شاهدي به همان اندازه - بلكه صد چندان - كه به امام قاطع و سازش ناپذيرم عشق مي‌ورزم، نسبت به سازشكاران و مدافعان عملي ضد انقلاب (اگر در لفظ و اعتقاد هم مخالف باشند) نفرت دارم. بيم آن دارم حوادث مشروطه مجدّداً تكرار شود و يا ايران اسلامي به سرنوشت الجزاير دچار شود. خداوندا! از تو مصرانه مي خواهم دست و قدم، زبان و قلم همه كساني را كه در جهت رهانيدن ضد انقلابيون و مرتدين و محاربين از چنگال عدالت، اعمال قدرت و نفوذ كرده‌اند و همه كساني كه پذيراي اين ننگ شده‌اند (تا چند روزي به كام وهم و خيال رسند)، براي هميشه از سرنوشت اين مردم شهيد پرور و شاهد قطع فرمايي.

خدايا! تو شاهدي چندين بار به عناوين مختلف، خطر منافقين انقلاب را همانان كه التقاط، به گونه منافقين خلق سراسر وجودشان را و همه ذهن و باورشان را پر كرده و همانان كه رياكارانه براي رسيدن به مقصودشان، دستمال ابريشمي بسيار بزرگ - به بزرگي مجمع الاضداد - به دست گرفته اند، هم رجايي و باهنر را مي كُشند و هم به سوگشان مي نشينند، هم با منافقين خلق پيوند تشكيلاتي و سپس ... ! برقرار مي كنند، هم آنان را دستگير مي كنند و هم براي آزاديشان و اعطاي مقام و مسئوليت بدانان تلاش مي كنند و از افشاي ماهيت كثيف آنان سخت بيمناك مي شوند، هم در مبارزه عليه آنان و در حقيقت براي جلب رضايت مسئولين و نجات بنيادي آنان خود را در صف منافق كُشان مي زنند و هم در حوزه هاي علميه به فقه و فقاهت روي مي آورند تا مسير فقه را عوض كنند .

ادامه در کامنت اول
Read more
. اگر به دنبال علت خاموشی های اخیر هستید و یا مایلید از پشت پرده کمک 18 میلیون یورویی #اتحادیه_اروپا به ایران مطلع شوید ,پیج آقای جبراییلی را دنبال کنید. . @syjebraily . #اقتصاد #رویش_انقلاب .
اگر به دنبال علت خاموشی های اخیر هستید و یا مایلید از پشت پرده کمک 18 میلیون یورویی #اتحادیه_اروپا به ایران مطلع شوید ,پیج آقای جبراییلی را دنبال کنید.
.
@syjebraily .
#اقتصاد
#رویش_انقلاب
. #قربانی_گوسفندان . <span class="emoji emoji1f534"></span> همیشه در ایام عبادت و انجام فرائض دینی، صداهایی از برخی سلبریتی ها در میاد ...
Media Removed
. #قربانی_گوسفندان . همیشه در ایام عبادت و انجام فرائض دینی، صداهایی از برخی سلبریتی ها در میاد که بزرگترین هنرشون، ادای دیگران رو دراوردن -بازیگری- سطح متوسط سوادشون دیپلم و میزان مطالعات دینی شون در حد آمدنیوزِ! عجیبه که این فتاوا، وقتی ۸۵ هزار ایرانی برای انجام حج واجب به مکه میرن درمیاد ... .
#قربانی_گوسفندان
.
🔴 همیشه در ایام عبادت و انجام فرائض دینی، صداهایی از برخی سلبریتی ها در میاد که بزرگترین هنرشون، ادای دیگران رو دراوردن -بازیگری- سطح متوسط سوادشون دیپلم و میزان مطالعات دینی شون در حد آمدنیوزِ! عجیبه که این فتاوا، وقتی ۸۵ هزار ایرانی برای انجام حج واجب به مکه میرن درمیاد نه وقتی ۴ میلیون ایرانی جهت عیاشی به ترکیه!
.
🔴 دستور قربانی یک امر الهیه که از زمان حضرت آدم وجود داشته و خداوند شرط قبولی اراده هارو گذشتن از تعلقاتی چون اموال بیان کردند و به هابیل و قابیل امر شد تا از محصول زراعی و دام خودتون بهترینش رو برای قربانی شدن به محضر خالق حاضر کنید… هابیل بهترین زراعت و دام رو حاضر کرد و قابیل بدترین! این سنت در یهود و مسیحیت و اسلام ادامه پیدا کرد و مساله اصلی، گذشتن از مال برای اثبات حرف شنوی از خداوند و اصلاح عمل بود. اما تمرین این از خود گذشتگی در ذبح این قربانی نمود پیدا میکرد و در رفتار و اخلاق متجلی میشد.
.
.
🔴 حضراتی که ذبح گوسفند و شتر در ایام حج تمتع رو کاری غیر انسانی بشمار میارن و مدافع حقوق حیوانات شدن و ندای وامصیبت سر دادن، گویا خبر ندارن که این مساله تمرینی اخلاقیه و جزو اعمال واجب الهی… که خالق همان گوسفند فرموده که انسان حیات گوسفند رو برای حیات خودش بگیره! لذا خواهشمندیم از خالق گوسفند دلسوزتر نشید و به حال گوسفند ماندن عقل هاتون دلسوزی کنید!
.
.
🔴 گویا مطلع نیستید که تمامی قربانیان حج به مصرف گرسنگان آفریقایی میرسن و سالانه صدها هزار تن گوشت قرمز از طرف حجاج به این کشورها صادر میشه تا مجانا به مصرف فقرا برسه!! همون فقرایی که بخاطر گوسفند ماندن انسان نماهای بی اخلاق، در جنگ و قحطی و ظلم، شبها گرسنه می خوابند و شمایی که شعار زنده باد گوسفند سر میدی و سالانه در ایران بیش از ۲/۷ میلیون تن گوشت میلومبانی، متوجه گرسنگی او و حیوان ماندن خود بخاطر سکوت و بی خبری ات نیستی!
.
🔴 ای کاش کمی اندیشه می کردید و جای دلسوزی برای عمر طبیعی یک گوسفند که اگر برای مستضعفین ذبح نشه، برای شکم بارگی های تو و امثال تو… و استیک و چنجه و فیله رستورانیت ذبح میشه!! دین حکیمانه خدارو به سخره نگیری و بر اصلاح جهل خود متمرکز باشی… چه سنتی زیباتر از سنت قربانی و ذبح که هم موجب تمرین قربانی کردن تعلقات انسان برای رشد روحی و معنوی انسانه و هم اهدای هزاران تن خوراک گوشتی به میلیونها گرسنه و محروم و دارای سوء تغذیه در جهان… لذا از بازیگران بی اطلاع و بی نماز خواهشمندیم تا به همون هنر تقلید از دیگران بپردازن و اینبار نقش انسان رو قبول کنن…
.
.
#محمد_جلیلی
Read more
. للحق پست نوشت: #کودتای۲۸ مرداد ۱۳۳۲ یکی از اسرار‌آمیزترین نقاط تاریخ معاصر ایران می‌باشد.پرواضح ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: #کودتای۲۸ مرداد ۱۳۳۲ یکی از اسرار‌آمیزترین نقاط تاریخ معاصر ایران می‌باشد.پرواضح است که آنچه این واقعه را به معنایی حل نشده تبدیل نموده سیاست‌های مکارانه و پشت پرده #آمریکا و #انگلیس می‌باشد.اما مهمترین مصداق این معما را در ظاهر باید در درون کشور و در رفتارهای عجیب دکتر مصدق ... .
للحق پست نوشت: #کودتای۲۸ مرداد ۱۳۳۲ یکی از اسرار‌آمیزترین نقاط تاریخ معاصر ایران می‌باشد.پرواضح است که آنچه این واقعه را به معنایی حل نشده تبدیل نموده سیاست‌های مکارانه و پشت پرده #آمریکا و #انگلیس می‌باشد.اما مهمترین مصداق این معما را در ظاهر باید در درون کشور و در رفتارهای عجیب دکتر مصدق جستجو نمود.
.
استعمارگران برای نفوذ خود در کشورهای هدف، نیاز به ضعف مفرط دولت‌ها و جدایی آنها از مردم دارند. متأسفانه عملکرد دولت مصدق و همچنین ضعف‌های بنیادین #جبهه_ملی،این نیاز #آمریکا و #انگلیس را تأمین نمود و باعث شد که این دو کشور با کمترین هزینه ممکن دولت جدا شده از مردم مصدق را سرنگون سازد.
.
#آیت‌الله_کشانی در حساس‌ترین و بحرانی‌ترین شرایط تکیه‌گاه مصدق بود ایشان بواسطه تعامل مستقیم و با مردم و بهره‌مندی از پشتیبانی محکم آنان از عوامل اصلی پیروزی نهضت ملی شدن صنعت نفت و همچنین عامل اصلی بازگرداندن #مصدق به نخست وزیری در #غائله۳۰ تیر بودند.
.
اما کم کم ورق برگشت و مصدق راه خود را نه تنها از اسلام که از مصلحت ایران جدا ساخت. وی که طعم قدرت را چشیده بود. لایحه افزایش اختیارات خود را به #مجلس تقدیم ـ تحمیل ـ کرد او به آمریکا و انگلیس همواره چراغ سبز نشان می‌داد. نوع انتصابات وی زبانزد خاص و عام بود و همین عوامل باعث جدایی آیت‌الله کاشانی از مصدق گشت و #مصدق مهم‌ترین تکیه‌گاه خود در بحران‌ها را از دست داد.این جدایی به معنای جدایی مردم از وی بود.
.
تنوع گسترده فکری اعضا از سویی و نبود ایدئولوژی مشخص در دولت مصدق باعث بروز اختلافات درونی شدید در درون دولت و جبهه ملی شد و زمینه را برای جدایی بسیاری از یاران مصدق از وی که از محکم‌ترین پشتوانه‌های وی به شمار می‌آمدند را فراهم نمود.
.
اشتباهات متعدد سران جبهه ملی و در رأس آنان مصدق دولت ملی را روز به روز ضعیف‌تر نمود.اختلافات شدید در درون جبهه ملی،قدرت‌گیری‌ تدریجی چپ ـ که بواسطه تساهل‌های افراطی مصدق بوجود آمده بود ،نداشتن ایدئولوژی مشخص، خود محوری و خود رأیی مصدق ـ که باعث جدایی یاران صمیمی وی از او شد ـ عدم ایستادگی دولت مصدق در برابر بسیاری از زیاده خواهی‌های آمریکا و انگلیس و در نهایت از دست دادن حمایت آیت‌الله کاشانی از جانب مصدق،مجموعا به بریتانیا امکان داد تا با ترساندن آمریکا از خطر توده‌ای ها و شاید هم تحمیق آمریکا و بزرگنمایی خطر چپ‌ها،توافق این کشور را که به دنبال #نفت ایران نیز بود، جهت برانداختن حکومت مصدق جلب کند.
.

ادامه در کامنت
.
#مصدق
#کودتای_28_مرداد
#آمریکا
Read more
. للحق پست نوشت: آیا هر اشتباهی قابل جبران است؟ قاسم رضایی که جانباز اعصاب و روان جنگ تحمیلی بوده ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: آیا هر اشتباهی قابل جبران است؟ قاسم رضایی که جانباز اعصاب و روان جنگ تحمیلی بوده را تنها و فقط تنها به خاطر شباهتش به افغانستانی ها در پارک افسریه تهران میگیرند و بعد از قم رد مرزش می کنند به افغانستان . بعد از چهار روز در غربت و بی کسی از شدت سرما و نداشتن جا، درحالیکه تنها پلاستیکی ... .
للحق پست نوشت:
آیا هر اشتباهی قابل جبران است؟
قاسم رضایی که جانباز اعصاب و روان جنگ تحمیلی بوده را تنها و فقط تنها به خاطر شباهتش به افغانستانی ها در پارک افسریه تهران میگیرند و بعد از قم رد مرزش می کنند به افغانستان .
بعد از چهار روز در غربت و بی کسی از شدت سرما و نداشتن جا، درحالیکه تنها پلاستیکی روی خودش کشیده بود، از گرسنگی ,جان میدهد.
.
همسرش میگوید :"به قدری حالش بد می‌شد که گاهی هرچه دستش می‌آمد از خیابان جمع می‌کرد می‌آورد به دیوار خانه آویزان می‌کرد و متوجه هم نبود که چه می‌کند...یک سری قرص می خورد تا بتواند بخوابد؛ قرص‌هایی که حتی یک فیل را می‌توانست از پا دربیاورد. وقتی این قرص‌ها را می‌خورد بدنش کرخت می‌شد و مثل یک تکه گوشت می‌افتاد."
.
قاسم جانش که متاع هر بی سر و پاییست را داد و امروز اگر از  فرزندان قاسم بپرسی , #پدرت_کجاست؟ در پاسخت در می مانند.
.
قاسم باید می رفت چون دنیا دیگر جایی برای او نداشت ,دنیای امروز متعلق به ژنهای خوبیست که با مالشان در حال جهادند.
.
قاسم باید می رفت تا زالوها, نجومی بگیران و مفسدان بمانند.
قاسم باید می رفت تا جای سهامداران انقلاب بیش از این تنگ نشود.
.
.
کاملا بی ربط:
گفتى چقدر گل شده اى...
درك ميكنم...
انقدر گل شده بودم كه پرپرم كنى...
.

#مظلومیت
#غربت
#جانباز
#ظلم
#ژن_خوب
Read more
. . فاصله راست تا دروغ . اخیراً کلیپی جعلی منتسب به رهبر انقلاب در فضای مجازی منتشرشده است که مدعی فرمان رهبر انقلاب برای سرکوب مردم توسط نیروهای مسلح شده است. . اما واقعیت چیست؟ . . #جعل #دروغ #صوت_جعلی #خامنه_ای_دات_آر #مقام_معظم_رهبری .
.
فاصله راست تا دروغ
.
اخیراً کلیپی جعلی منتسب به رهبر انقلاب در فضای مجازی منتشرشده است که مدعی فرمان رهبر انقلاب برای سرکوب مردم توسط نیروهای مسلح شده است.
.
اما واقعیت چیست؟
.
.
#جعل
#دروغ
#صوت_جعلی
#خامنه_ای_دات_آر
#مقام_معظم_رهبری
. . حرفهای مهم و امیدبخش آقا و جنگهایی که بردیم . #آمریکا امروز متمرکز شده بر جنگ اقتصادی با ما؛ ...
Media Removed
. . حرفهای مهم و امیدبخش آقا و جنگهایی که بردیم . #آمریکا امروز متمرکز شده بر جنگ اقتصادی با ما؛ #جنگ_نظامی نیست و نخواهد شد امّا جنگ اقتصادی هست. الان متمرکزند روی جنگ اقتصادی؛ چرا؟ چون از جنگ نظامی مأیوسند.  حتّی از #جنگ_فرهنگی هم مأیوسند. ببینید؛ در دهه‌ی ۷۰ که دهه‌ی دوّم انقلاب ما بود، یک ... .
.
حرفهای مهم و امیدبخش آقا و جنگهایی که بردیم
.
#آمریکا امروز متمرکز شده بر جنگ اقتصادی با ما؛ #جنگ_نظامی نیست و نخواهد شد امّا جنگ اقتصادی هست. الان متمرکزند روی جنگ اقتصادی؛ چرا؟ چون از جنگ نظامی مأیوسند.  حتّی از #جنگ_فرهنگی هم مأیوسند. ببینید؛ در دهه‌ی ۷۰ که دهه‌ی دوّم انقلاب ما بود، یک حرکت فرهنگی خباثت‌آلودی علیه کشور ما شروع شد که بنده همان‌وقت مسئله‌ی تهاجم فرهنگی را مطرح کردم، مسئله‌ی شبیخون فرهنگی را مطرح کردم، برای اینکه جوانها حواسشان باشد، چشمشان باز باشد، مردم بدانند.
.
یک حرکت وسیع فرهنگی علیه کشور ما در دهه‌ی ۷۰ شروع شد؛ حالا شما نگاه کنید؛ متولّدین دهه‌ی ۷۰، امروز دارند میروند به‌عنوان #مدافع_حرم جان میدهند، سر میدهند و نیرو میدهند؛ نعششان برمیگردد! چه کسی این را حدس میزد؟ در همان دورانی که آن تهاجم وسیع فرهنگی بود، این گلها در بوستان جمهوری اسلامی شکفته شدند، این نهالها روییدند، #حججی‌ها درست شدند؛ پس ما در جنگ فرهنگی پیروز شدیم و دشمن در جنگ فرهنگی شکست خورد.
.
یک جنگ فرهنگی راه انداختند در دهه‌ی ۷۰ و بخشی از دهه‌ی ۸۰، برای اینکه افتخارات دفاع مقدّس را به فراموشی بسپرند، و اصرار داشتند بر این؛ [امّا] جمهوری اسلامی یک فنّاوری نرم را به وجود آورد، یعنی حرکت عمده‌ی راهیان نور. راهیان نور یک فنّاوری است؛ یک فنّاوریِ قدرتِ نرم است. میلیون‌ها جوان راه افتادند رفتند در جبهه‌های جنگ، در آن کانون معرفت و قدس، در آن کانون فداکاری، آنجا دیدند که چه وضعیّتی بوده است و چه اتّفاقاتی افتاده است؛ [برایشان] شرح دادند و در ماجرای #دفاع_مقدّس قرار گرفتند. بله، #جمهوری_اسلامی این است؛ مدافع حرم تربیت میکند؛ #راهیان_نور راه می‌اندازد؛ معتکفین در مساجد را -که تقریباً همه هم جوانند، به‌عنوان یک نماد عالی تضرّع و قداست- به وجود می‌آورد؛ اینها که [قبلاً] نبود؛ پس ما در جنگ فرهنگی بر دشمن پیروز شدیم. در جنگ نظامی هم #ما_پیروز_شدیم.
.

در #جنگ_امنیّتی_سیاسی هم ما پیروز شدیم. جنگ امنیّتی ـ سیاسی‌شان سال ۸۸ و حوادث سال ۸۸ بود. برای آن حوادث سالها زحمت کشیده بودند؛ آن‌جور حوادث یک‌ساعته و یک‌روزه که به وجود نمی‌آمد؛ چند سال برای آن زحمت کشیده بودند؛ ملّت ایران و نظام جمهوری اسلامی بر توطئه‌ی دشمن فائق آمد و پیروز شد.  حالا دشمن بعد از شکستی که در جبهه‌ی فرهنگی خورده و در جبهه‌ی امنیّتی خورده و در جبهه‌ی سیاسی خورده و در جبهه‌ی نظامی خورده، متمرکز شده روی جبهه‌ی اقتصادی. من به شما عرض بکنم دشمن به توفیق الهی در این جبهه هم #شکست_خواهد_خورد.
.
#جنگ_اقتصادی
#خامنه_ای_دات_ای
Read more
 #الهى_اِیّاکَ_نَعْبُدُ_وَ_اِیّاکَ_نَسْتَعِین . للحق عكس نوشت : میدانى اربــــــــاب !؟ ما ...
Media Removed
#الهى_اِیّاکَ_نَعْبُدُ_وَ_اِیّاکَ_نَسْتَعِین . للحق عكس نوشت : میدانى اربــــــــاب !؟ ما را از #کودکى به جدایـى ها عادت دادند همان جایـى که روى تخته سیاه مى نوشتند . #خـــوب ها #بـــــد ها. و من بـــــدترین ِ بـــــدها هستم آری قبول دارم بد بودنم را.... اما ای خداوندی که از رگ ... #الهى_اِیّاکَ_نَعْبُدُ_وَ_اِیّاکَ_نَسْتَعِین
.
للحق عكس نوشت :
میدانى اربــــــــاب !؟
ما را از #کودکى به جدایـى ها عادت دادند
همان جایـى که روى تخته سیاه مى نوشتند
.
#خـــوب ها
#بـــــد ها.
و من بـــــدترین ِ بـــــدها هستم
آری قبول دارم بد بودنم را....
اما ای خداوندی که از رگ گردن به من نزدیکتری
من جز درگاهت دری نمی شناسم...
بد بودم می دانم...
بد کردم می دانم ... اما جز تو کس ندارم .
ای #امید ناامیدان رهایم بخش از این مردابی که اسیر آن شده ام...
.
#معبودم عجیب خسته ام از خودم...
شنیده ام که #فرشته ها در حسرت #آدم بودن هستند ....
و من در حسرت فرشته بودن
.
#خدایا می بینی تنهایی ام را؟؟
دیگر #درد دلم را برای کسی بازگو نمی کنم..
فقط و فقط با خودت سخن می گویم...
و اى معبود من،
یقین دارم که می شنوی فریاد دلم را...
.
خدای مـن!! در میــآن این همـه چشـــم ، نگـــــــآه تو مرا بـى نیاز مى سازد از هر نگـــآهـــى...ياحق.
.
.
دلنوشت : ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ
میخوانمَـت چنان..
که اجابـت کنـی مـَــرا ...
گـُـــریخته ام
از همه چیز
و همه کس
به سوی تـــو ..
مَنْ لی غَیرُکْ ؟! ...
فَقَدْ هَــــــرَبْتُ إِلَیْک ... پناهـَم میدهـی ؟
.
.
كاملاً بى ربط : آدمیزاد بی غذا دو ماه دوام می آورد
بی آب ، دو هفته
بی هوا ، چند دقیقه
بی"وجـــدان"، خـیلی ...... متاسفانه خیلی .
.
.
#aynaammar #اين_عمار #أين_عمار #شهادت #عشق #پرواز #شهيد #عاشق #فراق #جدايى #منتظر #انتظار #قفس #كمال #عاشورا
Read more
. . عکس و فیلم #آقازاده‌ها در دست مردم ...خودتون ببینید . . چی کار می کنن که با دیدن این چیزا بازم ...
Media Removed
. . عکس و فیلم #آقازاده‌ها در دست مردم ...خودتون ببینید . . چی کار می کنن که با دیدن این چیزا بازم خوابشون میبره؟ چرا آقازاده ها از ما طلبکارند؟ چه تفاوتی بین فرهنگ انقلابی و لیبرالی هست که خروجی اونها اینقدر متفاوته؟ #کبریت #آقازاده #آقازاده_ها #مردم #رانت #ژن_خوب #آمریکا #مسئولین ... .
.
عکس و فیلم #آقازاده‌ها در دست مردم ...خودتون ببینید
.
.
چی کار می کنن که با دیدن این چیزا بازم خوابشون میبره؟
چرا آقازاده ها از ما طلبکارند؟
چه تفاوتی بین فرهنگ انقلابی و لیبرالی هست که خروجی اونها اینقدر متفاوته؟

#کبریت
#آقازاده
#آقازاده_ها
#مردم
#رانت
#ژن_خوب
#آمریکا
#مسئولین
#مسئول
Read more
. . خاص ترین چپ دست دنیا... روزت مبارک.. . . #خامنه_ای #خامنه_ای_دات_آی_آر #khamenei #آیت_الله_العظمی_خامنه_ای ...
Media Removed
. . خاص ترین چپ دست دنیا... روزت مبارک.. . . #خامنه_ای #خامنه_ای_دات_آی_آر #khamenei #آیت_الله_العظمی_خامنه_ای #چپ_دست #دستت_اما_حکایتی_دارد_رحم_الله_عمی_العباس # .
.
خاص ترین چپ دست دنیا...
روزت مبارک..
.
.
#خامنه_ای
#خامنه_ای_دات_آی_آر
#khamenei
#آیت_الله_العظمی_خامنه_ای
#چپ_دست
#دستت_اما_حکایتی_دارد_رحم_الله_عمی_العباس
#
. للحق پست نوشت:. عده ای به اشتباه فکر می کنند که حساسیت جامعه نسبت به دین داری و عفت و حیا کمرنگ شده ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:. عده ای به اشتباه فکر می کنند که حساسیت جامعه نسبت به دین داری و عفت و حیا کمرنگ شده است , چرا که هیاهوی غالب را می بینند اما از باطن غافلند, برای همین شایسته دیدم بخشی از پاسخ #شهید_آوینی خطاب به #سید_محمد_خاتمی که در سال هفتاد و در واکنش به سخنرانی التقاطی وی داده شد را بیاورم, تا خدای ... .
للحق پست نوشت:.
عده ای به اشتباه فکر می کنند که حساسیت جامعه نسبت به دین داری و عفت و حیا کمرنگ شده است , چرا که هیاهوی غالب را می بینند اما از باطن غافلند, برای همین شایسته دیدم بخشی از پاسخ #شهید_آوینی خطاب به #سید_محمد_خاتمی که در سال هفتاد و در واکنش به سخنرانی التقاطی وی داده شد را بیاورم, تا خدای ناخواسته در محاسباتمان دچار اشتباه نشویم:
.
دوستان ما در يك امر ديگر نيز دچار اشتباه شده‌اند و آن اين است كه عرف خاص و عام را با يكديگر خلط كرده‌اند و اين جماعت معدود و محدود اهل هياهو را بدل از «مردم» گرفته‌اند. اين‌ همان اشتباهي است كه به نحوي ديگر دوستان ما در تلويزيون نيز به آن گرفتار آمده‌اند. «عرف خاصّ» جامعه ما‌ همان است كه حيات خويش را در ارتباط با غرب يافته و اصلاً تصور ديگري از زندگي، تاريخ، جامعه و يا انسان ندارد. روشنفكران به اين عرف خاص تعلق دارند و البته بايد اذعان داشت كه نشريات كشور ما و رسانه‌هاي ديگر بيشتر در اختيار اينان است، چرا كه تجربه تاريخي تشكل و تحزب، ژورناليسم و غيره را از سر گذرانده‌اند و اكنون از ذخاير اين تجربيات بهره مي‌برند.
.

اما تجربيات اين يك دهه بعد از پيروزي انقلاب نشان داده است كه اين عرف خاص جز كفي بر رودخانه بيش نيست و تحولات تاريخي جامعه ما از جاي ديگري رهبري مي‌شود كه مدخليت روشنفكران در جريان آن، جز در برهه كوتاهي از مشروطيت، واقعيت نيافته است.
.

عرف روشنفكري «عرف عامّ» جامعه ما نيست. عرف عامّ جامعه ما منشأ گرفته از شريعت اسلام است و از غرب جز تأثراتي ظاهري نمي‌پذيرد و بنابراين، حتي بعد از پنجاه سال حكومت پهلوي، مردم باز هم قدرت يافتند كه انقلاب اسلامي را به ثمر برسانند. هنوز هم چيزي تغيير نكرده است. امكان حضور مردم در تحولات اين دهه دوم بعد از پيروزي انقلاب كمتر شده و اگر چه اين معضلي بسيار بزرگ است، اما حضور بالقوه مردم هنوز هم در هر موقعيت ديگري كه فطرت الناس در رابطه با ولايت تشخيص دهد مي‌تواند به فعليت برسد.
عرف عام همچون رودخانه‌اي در عمق جريان دارد، اما عرف خاص كفي است كه مي‌جوشد و سطح و ظاهر را پوشانده است و اجازه نمي‌دهد كه باطن آن يعني رودخانه را ببينيم. هياهو‌ها نبايد ما را به اشتباه بيندازد كه هر چه هست و هر كه هست هم اينانند كه در هفته نامه‌ها و ماهنامه‌ها و فصلنامه‌ها قلم مي‌زنند.
.
کاملا بی ربط:
همیشه نباید زد...
گاهی هم باید خورد...
"حرف ها" را می گویم.
و من مانده ام بين اين "زَد و خورد"
.
#حلزونهای_خانه_به_دوش
#تجدد_یا_تحجر؟
#انقلاب
#مردم
#عرف
#شریعت
#روشنفکری
#غربزدگی
Read more
 #سریال_دلدادگان للحق پست نوشت:چند روزی است که سریالی به نام #دلدادگان از شبکه #سه_سیما در حال ...
Media Removed
#سریال_دلدادگان للحق پست نوشت:چند روزی است که سریالی به نام #دلدادگان از شبکه #سه_سیما در حال پخش است. سریالی که موضوع اصلی آن، بهت بسیاری از بینندگان تلویزیونی به خصوص #خانواده ها را نسبت به پخش چنین سریالی آن هم از #رسانه_ملی، برانگیخته است. . موضوع اصلی این سریال، عشق یا بهتر است گفته ... #سریال_دلدادگان

للحق پست نوشت:چند روزی است که سریالی به نام #دلدادگان از شبکه #سه_سیما در حال پخش است. سریالی که موضوع اصلی آن، بهت بسیاری از بینندگان تلویزیونی به خصوص #خانواده ها را نسبت به پخش چنین سریالی آن هم از #رسانه_ملی، برانگیخته است.
.

موضوع اصلی این سریال، عشق یا بهتر است گفته شود، #عشقبازی مبتذل دختری جوان به پسری جوان است. این سریال با قبح شکنی عجیبی به #دلبری دختر از پسر پرداخته و تقریبا در بیش از نیمی از سریال، بینندگان به جای تماشای سریالی خانوادگی، شاهد عشوه و صحبت های تحریک آمیز دختر نسبت به پسری جوان و زیبا آن هم در محیط کار هستند و در این میان، دیالوگ های رد و بدل شده، مانند "قرص آرامش من" و "بودن با تو به من حس مثبت میده" از سوی دختر آنقدر بی پرده است که بیننده را نسبت به شنیده های خود دچار شک میسازد.
.
در این سریال به راحتی ارتباط با نامحرم، تحت عنوان راهکار درمانی برای کمک به دختری #بیمار، از سوی روانشناس سریال مورد تایید قرار میگیرد و به اجبار به بیننده قبولانده میشود که فکر بدی نکند و همه این ناز و عشوه و حرکات تحریک آمیز برای درمان دختری بیمار است و لاغیر! و البته درمان در مرحله صحبت‌درمانی خواهد بود و نه بیشتر.

از آن سوی دیگر،خواهر #چادری این پسر نیز در محیط دانشگاه با پسری آشناست و قرار بر ازدواج آنهاست.(همان دوست پسر و دوست دختر)تا جایی که دختر پسر را برای چند روز غیبتش چنان مورد بازخواست قرار می دهد که گویی به او تعهدی دارد.در این میان نیز، تمامی همکلاسی های دختر و پسر از رابطه این دو مطلع میباشند و پسر وقیحانه در حضور استاد و همکلاسی ها برای دختر شعر عاشقانه می خواند آنهم با نگاه هایی معنادار.

به راستی چه چیز باعث شده است که عده ای رسانه ملی را با شبکه ای مبتذل اشتباه گرفته و این چنین به #عفت عمومی جامعه بتازند؟سریالی که بیننده در هر صحنه از سکانس رابطه دختر و پسر، ملتهب میشود و والدین نیز بخاطر کودکانشان، مجبور به تعویض کانال هستند!! عادی سازی رابطه دختر و پسر به بهانه درمان، طنازی، خلوت گزینی و عشقبازی دونامحرم با یکدیگر، بر زبان آوردن سخنان و حرکات تحریک آمیز #زلیخاوار از سوی دختر، بی حرمتی به شأن #چادر و دختران عفیف #ایران_زمین تنها گوشه ای از #ابتذال سریالی است که با هزینه #بیت المال و در رسانه ملی، در حال پخش است.
.
نشر محتوای شبکه های فارس وان و جم تی وی آنهم از رسانه ملی ,خیانتی بس بزرگ است که همچون موریانه ریشه های اعتقادی را نرم می جود و می پوساند.
.
کاملا بی ربط:کاش دنیا جور بهتری بد بود.
.

#صدا_و_سیما
#نفوذ
Read more
. ... در این روزها که #حیدر_العبادی آن حرف ها را درباره ایران زده و همه در عراق از جریان های سیاسی گرفته تا علما و مردم بر علیه اش موضع گیری کردند و هشتک «همبستگی با مردم ایران» از سوی عراقی ها در توئیتر ترند شد، شاید بد نباشد این فیلم را با هم ببینیم تا عمق روابط ملتهای ایران و عراق را بیشتر بفهمیم. . . در ... .
...
در این روزها که #حیدر_العبادی آن حرف ها را درباره ایران زده و همه در عراق از جریان های سیاسی گرفته تا علما و مردم بر علیه اش موضع گیری کردند و هشتک «همبستگی با مردم ایران» از سوی عراقی ها در توئیتر ترند شد، شاید بد نباشد این فیلم را با هم ببینیم تا عمق روابط ملتهای ایران و عراق را بیشتر بفهمیم.
.
.
در این فیلم هم مصاحبه کننده و هم مصاحبه شونده جالب توجه اند، مصاحبه کننده که دوربین روی شانه دارد و می پرسد، #ابراهیم_حاتمی_کیا است که آن روزها جزو مستند سازان #روایت_فتح بود و جالب تر از او مصاحبه شونده است. او #هادی_العامری است. همان فرمانده رشید عراقی که آن روزها در سپاه بدر همراه ملت ایران علیه صدام می جنگید، بعد در خود عراق علیه حزب بعث جنگید، بعد از حمله داعش #حشد_الشعبی عراق را تاسیس و هدایت کرد و در انتخابات اخیر عراق نیز ائتلاف #الفتح او حدود پنجاه کرسی را کسب کرد و در رده دوم انتخابات قرار گرفت.
او‌ یکی از گزینه های جدی نخست وزیری عراق در دوره جدید است.
.
.

در این فیلم نظر او درباره امام و قطعنامه را بشنوید تا عمق استراتژیک روابط مردم ایران و عراق را که تماما محصول #حب_الحسین_يجمعنا است را ببینید.
@mikaeeldayani
.
.
@hatamikia
@revayat_ir
.
#ایران
#عراق
#روایت_فتح
#حیدرالعبادی
Read more
. للحق پست نوشت: در‍ ‏این فیلم رفتار ارباب رعیتی غرب با پادوهای خودش را خوب ببینید،جائیکه شخصیت ‎ #حیدرالعبادی را له میکنند. این عاقبت تمام کسانی است که تمام امیدخودشون را به کدخدایی بنام آمریکا پیوند زدند. . پینوشت: اما اندر احوالات و توهمات این طایفه غربگرا و کدخداپرست و خیال خامشون ,میشه ... .
للحق پست نوشت:
در‍ ‏این فیلم رفتار ارباب رعیتی غرب با پادوهای خودش را خوب ببینید،جائیکه شخصیت ‎ #حیدرالعبادی را له میکنند.
این عاقبت تمام کسانی است که تمام امیدخودشون را به کدخدایی بنام آمریکا پیوند زدند.
.
پینوشت:
اما اندر احوالات و توهمات این طایفه غربگرا و کدخداپرست و خیال خامشون ,میشه به داستان نوکر شیخ بهایی رجوع کرد اونجایی که در حین سابیدن کشک ,چنان غرق در اوهام خودش شده و به شیخ الاسلامی رسیده بود و دم و دستگاه و خدم و حشمی به هم زده بود که ناگهان صدای شیخ بهایی که متوجه احوال متوهمانه او شده بود ,بلند شد و همه کاسه کوزه شاگرد را به هم ریخت که :" فلانی جان !کشکت را بساب."
.
کاملا بی ربط:
دنيا مرا فروخت...
اما كاش چون بردگان به تماشا نميگذاشت...
.
#عراق
#ایران
#آمریکا
#حیدرالعبادی
#غرب
#سرسپردگی
Read more
. ••• آنچه روحانی باید توضیح می داد<span class="emoji emoji203c"></span>️ . . #حجامت_نظام #عذرخواهی #آمریکا #اصلاحات_بن_سلمانی ...
Media Removed
. ••• آنچه روحانی باید توضیح می داد️ . . #حجامت_نظام #عذرخواهی #آمریکا #اصلاحات_بن_سلمانی #آقازاده #عربستان #فساد #برجام #به_عقب_برنمیگردیم #تا_1400_با_روحانی #انقلاب_اسلامی #دلار_جهانگیری #بچرخ_تا_بچرخیم #اقتصاد #دلار #سکه #بازار_جهانی .
••• آنچه روحانی باید توضیح می داد‼️
.
.
#حجامت_نظام
#عذرخواهی
#آمریکا
#اصلاحات_بن_سلمانی
#آقازاده
#عربستان
#فساد
#برجام
#به_عقب_برنمیگردیم #تا_1400_با_روحانی #انقلاب_اسلامی
#دلار_جهانگیری #بچرخ_تا_بچرخیم
#اقتصاد
#دلار
#سکه
#بازار_جهانی
 #وَالْأَرْضَ_بَعْدَ_ذَلِكَ_دَحَاهَا_أَخْرَجَ_مِنْهَا_مَاءَهَا_وَمَرْعَاهَا #نازعات_آیه_۳۰_۳۱ . للحق ...
Media Removed
#وَالْأَرْضَ_بَعْدَ_ذَلِكَ_دَحَاهَا_أَخْرَجَ_مِنْهَا_مَاءَهَا_وَمَرْعَاهَا #نازعات_آیه_۳۰_۳۱ . للحق عكس نوشت : شش روز گذشت و قدرت ذات #الهی جلوه‏ ای کرد.. #خاک، آرام آرام قد کشید و ابراز وجود کرد و زمین نام گرفت که دریایی سبز و روان آن را به دوش می ‏کشد و زمین در برابر فرمان خداوند فروتن ... #وَالْأَرْضَ_بَعْدَ_ذَلِكَ_دَحَاهَا_أَخْرَجَ_مِنْهَا_مَاءَهَا_وَمَرْعَاهَا #نازعات_آیه_۳۰_۳۱
.
للحق عكس نوشت : شش روز گذشت و قدرت ذات #الهی جلوه‏ ای کرد..
#خاک، آرام آرام قد کشید و ابراز وجود کرد و زمین نام گرفت که دریایی سبز و روان آن را به دوش می ‏کشد و زمین در برابر فرمان خداوند فروتن و در برابر شکوه خداوندی هماره تسلیم و سر به زیر است..
.
این سیاره رها شده در وسعتی آبی که به دستهای ستونهایی بلند و نامرئی از آسمانها محافظت می‏شود..
خاک، سر تسلیم فرود آورد و خاشع شد تا گاهواره‏ ای شود برای رنج و اندوه #آدم..
و خاک، به اذن #خدا، جان گرفت و آدم پدید آمد.
اولین رد پای #خلقت، بر وسعت #زمین نمایان شد تا جاده‏ های بی‌نهایت را بپیماید.
و زمین، مهد #آسایش و #آرامش قرار گرفت و گناه آدمیان را به جان پذیرا شد..
رودها جاری گشت و آبشارها خروشیدن گرفت و پرنده‏ ها بر ارتفاع شاخسارها به #تسبیح و تحمید #خداوند مشغول شدند.
.
و زمین، با عظمت کوه‏ ها که چونان میخ هایی بزرگ تکه تکه‌‏اش را نگاهبان شدند و با دریاها که تصویری از #شهود و ادراکند و با درختان که برگ برگ معرفت می‏آموزند..
این گاهواره ابدی که می ‏پروراند از مهر.
این سیاره خاموش که هزار فریاد را در خود فروخفته...
زمین، این نگران همیشه از آینده #فرزندان خویش..
خاک پدید آمد تا جایگاهی شود برای آسایش بنی‌آدم.
تا پیشانی غرور انسان، سجده ‏گاهی داشته باشد برای تضرع و خشوع..
زمین آفریده شد تا از مناجات عاشقانه ابوتراب سرمست شود..
که خوب و بد از هم جدا شوند در محکی بزرگ..
زمین، این سیاره در معصیت فرو رفته!!
این سرگردانِ در جست‏ وجوی آرامش..
این گورستان خاطرات تلخ و شیرین..
این جایگاه شادی ‏ها..
جایگاه غم‏ ها..
مهربانی‏ ها..
غارت‏ ها..
ستم‏ ها...
و عدالت‏ها...
و زمین آفریده شد...
تا آدم در تجارتی بزرگ با خدا معامله کند و زمین آفریده شد با طبقاتی در هم فشرده از خاک و سنگ و چوب و آب و آتش...
تجلی قدرت لایتناهی پروردگار در آیینه خاک...
فلسفه بزرگ خلقت...
و زمین گاهواره در حال چرخش چونان شتری رام شده که سواران خود را به مقصد می‏ برد و ابتدای زمین در #دحوالارض از شروع خلقت از نقطه‏ ای به بلندای رستگاری..
از یک مکعب روشن که ثقل زمین است و پناهگاه بنی‌‏آدم...
از همان روزی که بنیان نهاد ابراهیم خشت خشت خانه خدا را...
و زمین چون نقطه‏ ای روشن بر مدار خویش هنوز می‏ چرخد و می ‏چرخد...ياحق.
.
.
پ‌ن : در اين شب دعاى ظهور اولين و تنها دعايمان باشد.
.
.
كاملاً بى ربط : ماه من!!!
شعرم زمینی بود اما آخرش..
عشق تو یک روز ما را آسمانی میکند.
.
Read more
 #واعدوا_لهم_مااستطعتم_من_قوة . للحق پست نوشت : به قلم یک عزیز... #اسرائیل_۲۵_سال_آینده_را_نخواهد_دید ...
Media Removed
#واعدوا_لهم_مااستطعتم_من_قوة . للحق پست نوشت : به قلم یک عزیز... #اسرائیل_۲۵_سال_آینده_را_نخواهد_دید نا امنی در زندگی روزمره صهیونیستهای متجاوز به حدی بالاست که هواپیمای مسافربری رژیم اشغالگر قدس در یکی از فرودگاههای کشورهای اروپایی از ترس حمله مسلحانه غافلگیرانه بنا به گفته ... #واعدوا_لهم_مااستطعتم_من_قوة
.
للحق پست نوشت :
به قلم یک عزیز...
#اسرائیل_۲۵_سال_آینده_را_نخواهد_دید
نا امنی در زندگی روزمره صهیونیستهای متجاوز به حدی بالاست که هواپیمای مسافربری رژیم اشغالگر قدس در یکی از فرودگاههای کشورهای اروپایی از ترس حمله مسلحانه غافلگیرانه بنا به گفته کارکنان فرودگاه مربوطه همیشه توسط یک فروند خودروی زرهی مسلح تا ابتدای باند اسکورت میشود.
.
.
پ‌ن:
در حال وضو گرفتن به یکی از مهمانداران گفتم ان شاالله تا کمتر از ۲۳ سال آینده علامت ایران ایر رو روی بدنه این هواپیماها میبینیم. در حال تمسخر گفت ان شاالله روی پله اون هواپیما وضو بگیری...
گفتم اونجا دیگه آب وضو نمیریزه، خون سرخ پاسدارهای انقلاب میریزه..
بنده خدا موند چی بگه فکر نمیکرد انقدر جدی باشیم تو موضوع...
.
.
دلنوشت :
من از وقوعِ حادثه ، شیون نمی کنم
اغیار شِکوه کرده ، ولی من نمی کنم

با بادهای گرم ِکسالت که می وزند _
چون شاخسار دست به گردن نمی کنم

هرگز به مرگِ ساکتِ جان ، تن نمی دهم
جز در حصارِ حادثه ، مأمن نمی کنم

پَر باز کرده ام چو به پرواز سوی دوست
پروا ، ز تیرِ فتنه ی دشمن نمی کنم

از بُرجِ سوت و کورِ تنِ خود به سوی عشق
بی بالِ شوق ، قصدِ پریدن نمی کنم
.
.
کاملاً بیربط :
مُراقب من باش!
از من فقط،تو مانده ای..
.
.
#سردارگرام
#این_عمار
#امنیت_پرواز
#امنیت_اتفاقی_نیست_لاله_ها_پرپر_شده
#رژیم_اشغالگر_قدس
#اسراییل
#الموت_لاسرائیل
#שחרעםישראל
#שחר_עם_ישראל
#ישראל
#israel
#down_with_israel
#مرد_این_میدان_ما_هستیم_برای_شما
Read more
. کاسبان تسلیم چه کسانی هستند؟ مشکل اصلی کشور تحریمهانیست طبقه مرفه جدید از رابطه باغرب سود می برد محمدصادق ...
Media Removed
. کاسبان تسلیم چه کسانی هستند؟ مشکل اصلی کشور تحریمهانیست طبقه مرفه جدید از رابطه باغرب سود می برد محمدصادق شهبازی دبیرسابق اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی . #تحریم #دلار #سکه #کاسبان_تسلیم #کاسبان_تحریم #اقتصاد #حذف_دلار #ناکارآمدی #فیش_نجومی .
کاسبان تسلیم چه کسانی هستند؟ مشکل اصلی کشور تحریمهانیست
طبقه مرفه جدید از رابطه باغرب سود می برد

محمدصادق شهبازی دبیرسابق اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی
.
#تحریم
#دلار
#سکه
#کاسبان_تسلیم
#کاسبان_تحریم
#اقتصاد
#حذف_دلار
#ناکارآمدی
#فیش_نجومی
. خدا کنه قبل از رفتنش، بستنی رو خریده باشد... . . #این_عمار #سردارگرام #حق_اوقات_فراغت #سفره_انقلاب #روحانی #جهانگیری #ما_برای_آنکه_ایران_گوهری_تابان_شود_خون_دلها_خورده_ایم #شهدا_شرمنده‌ایم #فیش_نجومی #صفدر_حسینی #فاطمه_حسینی #مطالبه_گری 🎥
.
خدا کنه قبل از رفتنش، بستنی رو خریده باشد...
.
.
#این_عمار
#سردارگرام
#حق_اوقات_فراغت
#سفره_انقلاب
#روحانی
#جهانگیری
#ما_برای_آنکه_ایران_گوهری_تابان_شود_خون_دلها_خورده_ایم
#شهدا_شرمنده‌ایم
#فیش_نجومی
#صفدر_حسینی
#فاطمه_حسینی
#مطالبه_گری
 #خواهش_میکنم_تا_آخر_فیلمها_رو_ببینید . للحق پست نوشت: منطق کاخی که برای امام ساخته شده را ...
Media Removed
#خواهش_میکنم_تا_آخر_فیلمها_رو_ببینید . للحق پست نوشت: منطق کاخی که برای امام ساخته شده را در هیچ کجای صحیفه نور نمی توان دید.مردی که تا زنده بود حتی اجازه یک گچ کاری ساده جماران را نداد. . قرار نبود امنیت حاشیه نشینان قربانی حاشیه امن کاخ نشینانی شود که از آن مرد بزرگ تنها اسمش را به ارث برده ... #خواهش_میکنم_تا_آخر_فیلمها_رو_ببینید
.
للحق پست نوشت:
منطق کاخی که برای امام ساخته شده را در هیچ کجای صحیفه نور نمی توان دید.مردی که تا زنده بود حتی اجازه یک گچ کاری ساده جماران را نداد.
.
قرار نبود امنیت حاشیه نشینان قربانی حاشیه امن کاخ نشینانی شود که از آن مرد بزرگ تنها اسمش را به ارث برده اند نه رسمش را.

امام خمینی:
کاش کاخ نشینان حال دردمندان ما را مشاهده می کردند، تا به جنایات دولت جبار آمریکا دامن نزنند!
شما طبقه جوان برومند زاغه نشین، بر آن اشخاص کاخ نشین شرافت داريد، و شما هستید که اسلام را حفظ کردید.
یک موی سر این کوخ نشینان و شهید دادگان به همه کاخ ها و کاخ نشینان جهان شرف و برتری دارد.
این پایین شهريها و این پابرهنه ها _ به اصطلاح شما! اینها ولی نعمت ماها هستند.
اگر همراهی این توده های محروم نبود، حکومت نمی توانست بر قرار باشد.
اگر نبود / این / همت این محرومان و همت این روستاییان و همت این جنوب شهریها، اگر نبود این، نه رژیم سابق ظلمش از بین رفته بود و نه ما در مقابل مشکلات می توانستیم مقاومت کنیم.آنهایی تا آخر خط با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند.
.
#اختلاف_طبقاتی
#فقر
#بیت_امام
#کاخ_نشینی
#تبعیض
#عدالت
Read more
. چرا مثل حضرت امیر علیه السلام ,رهبری با اختلاس ها برخورد نمی کند؟ . #رهبری #نظام #قوه_قضائیه #قوه_مجریه #مجلس #نظارت #قانون_اساسی #بازرسی #حکومت #اختلاس
Media Removed
. چرا مثل حضرت امیر علیه السلام ,رهبری با اختلاس ها برخورد نمی کند؟ . #رهبری #نظام #قوه_قضائیه #قوه_مجریه #مجلس #نظارت #قانون_اساسی #بازرسی #حکومت #اختلاس .
چرا مثل حضرت امیر علیه السلام ,رهبری با اختلاس ها برخورد نمی کند؟
.
#رهبری
#نظام
#قوه_قضائیه
#قوه_مجریه
#مجلس
#نظارت
#قانون_اساسی
#بازرسی
#حکومت
#اختلاس
#کهیعص #سوره_مریم_آیه_۱ . للحق پست نوشت : در اشک ما حسین تو تکثیر میشود... پس بخوان برای نگاهم نماز باران را... . . دلنوشت : اين چشم‌ها براي كه تبخير مي‌شود؟ اين حلقه‌ها براي چه زنجير مي‌شود؟ پيراهن محرم من را بياوريد دارد زمان هيأت من دير مي‌شود با روضه حسين نفس تازه مي‌كنم وقتي هواي ... #کهیعص #سوره_مریم_آیه_۱
.
للحق پست نوشت : در اشک ما حسین تو تکثیر میشود...
پس بخوان برای نگاهم نماز باران را...
.
.
دلنوشت :
اين چشم‌ها براي كه تبخير مي‌شود؟
اين حلقه‌ها براي چه زنجير مي‌شود؟
پيراهن محرم من را بياوريد
دارد زمان هيأت من دير مي‌شود
با روضه حسين نفس تازه مي‌كنم
وقتي هواي شهر نفسگير مي‌شود
مي‌آيم از كدورت و اشك عزاي تو
سرچشمه طهارت تصوير مي‌شود
من دستمال گريه خود را نشسته‌ام
چون آب هم به نام تو تطهير مي‌شود
اشك تو تا هميشه جوان مي‌چكد حسين
چشم من است اينكه چنين پير مي‌شود
من تازه تشنه مي‌شوم و گريه مي‌كنم
وقتي زگريه چشم همه سير مي‌شود
ايمان به دست معجزه غم بياوريد
پيغمبري كه باعث تكفير مي‌شود
اين قطره نيست آينه توست يا علي
در اشك ما حسين تو تكثير مي‌شود
.
.
کاملاً بیربط : باز آ.....
که چون خیال شدم...
از خیال تو....
.
.
#سردارگرام
#این_عمار
#چهل_روز_با_زیارت_عاشورا
#السلام_علیک_یا_اباعبدالله
#محرم
#عاشورا
Read more
#تا_۱۴۰۰_با_روحانی . نظر شما چیه؟؟؟ وعده‌هاش عالیه من به روحانی رای میدم حتماً... . 😐😐😐😐 . . #دولت_تدبیر #حسن_روحانی #اسحاق_جهانگیری #تدبیر_و_امید #کلید #ایران #مستضعف #محروم #دلار #ریال #تا_۱۴۰۰_با_روحانی
.
نظر شما چیه؟؟؟
وعده‌هاش عالیه من به روحانی رای میدم حتماً...
.
😐😐😐😐
.
.
#دولت_تدبیر
#حسن_روحانی
#اسحاق_جهانگیری
#تدبیر_و_امید
#کلید
#ایران
#مستضعف
#محروم
#دلار
#ریال
. کسانی که خیال می‌کنند آمریکا قدرت حمله نظامی به ایران را دارد، گزارش موسسه رند برای دفتر بازبینی دفاع چهارگانه ارتش آمریکا با عنوان "قدرت اعمال فشار" را حتما مطالعه کنند‌. آمریکا اذعان می‌کند که امکان استفاده از قدرت نظامی علیه سه کشور ایران، چین و روسیه را ندارد و باید از سه گزینه جایگزین استفاده ... .
کسانی که خیال می‌کنند آمریکا قدرت حمله نظامی به ایران را دارد، گزارش موسسه رند برای دفتر بازبینی دفاع چهارگانه ارتش آمریکا با عنوان "قدرت اعمال فشار" را حتما مطالعه کنند‌. آمریکا اذعان می‌کند که امکان استفاده از قدرت نظامی علیه سه کشور ایران، چین و روسیه را ندارد و باید از سه گزینه جایگزین استفاده کند:
یک-تحریم مالی.
دو-حمله سایبری.
سه-حمایت از اپوزیسیون داخلی.
لازمه کارگر بودن تحریم مالی، اجرای اف ای تی اف از سوی ایران است.
لازمه کارآیی حمله سایبری، عدم توسعه شبکه ملی اطلاعات و ایجاد زیرساخت‌های فنی ارتباطی وابسته به خارج است.
و شرط موفقیت اپوزیسیون داخلی، انفعال نظام در برابر تحرکات ضدانقلاب و جریان فتنه است.
.
#اف_ای_تی_اف
#تحریم
#جنگ
#آمریکا
@syjebraily
Read more
#واعدوا_لهم_مااستطعتم_من_قوة . للحق پست نوشت : ما جنگ طلب نیستیم... ولی جنگجو چراااا. . . دلنوشت: ما شیر شور شترهای مست را از لوله‌ی شکسته‌ی برنو چشیده‌ایم . . کاملاً بیربط: در تقويمِ من روزِ "مرد" روزى بود كه پدر از جنگ برگشت اما جورى كه در جيب جا ميشد و بر گردن آویزان... . . #این_عمار #هیهات_من_الذله ... #واعدوا_لهم_مااستطعتم_من_قوة
.
للحق پست نوشت :
ما جنگ طلب نیستیم...
ولی جنگجو چراااا.
.
.
دلنوشت:
ما شیر شور شترهای مست را
از لوله‌ی شکسته‌ی برنو چشیده‌ایم
.
.
کاملاً بیربط:
در تقويمِ من
روزِ "مرد" روزى بود كه پدر از جنگ برگشت
اما جورى كه
در جيب جا ميشد و
بر گردن آویزان...
.
.
#این_عمار
#هیهات_من_الذله
#ما_گر_ز_سر_بریده_میترسیدیم_در_محفل_عاشقان_نمیرقصیدیم
#پابند_رهبریم_که_طوفان_نمیکنیم
#شهادت_اهلا_من_العسل
Read more
 #افسانه_اى_به_نام_ميثم . للحق عكس نوشت : من مَلَك بودم و فردوس برين جايم بود #آدم آورد به اين دِيرِ ...
Media Removed
#افسانه_اى_به_نام_ميثم . للحق عكس نوشت : من مَلَك بودم و فردوس برين جايم بود #آدم آورد به اين دِيرِ خراب آبادم.. . #مربی تند و سختگیری که با #صلابت اش به رزم آوران #درس #ایستادگی و #استقامت داد و آنان را در تنور #آموزش خود برای مقاومتی سخت آبدیده کرد. و آنگاه که آنان از خستگی و مشقت فعالیت روزانه ... #افسانه_اى_به_نام_ميثم
.
للحق عكس نوشت : من مَلَك بودم و فردوس برين جايم بود
#آدم آورد به اين دِيرِ خراب آبادم..
.
#مربی تند و سختگیری که با #صلابت اش به رزم آوران #درس #ایستادگی و #استقامت داد و آنان را در تنور #آموزش خود برای مقاومتی سخت آبدیده کرد.
و آنگاه که آنان از خستگی و مشقت فعالیت روزانه خویش آرمیده بودند #مالک وار بر بستر آنان حاضر می شد و آنگونه که نفهمند بر پاهای خسته آنان بوسه می زد...
.
پدرم و او در پادگان امام حسين(ع) مربى تاكتيك بودند و رفاقتى داشتند بس عجيب...
تا اينكه در ٢٤ اسفند ماه سال ٦٣ او پدر را تنها گذاشت و در شرق دجله با اصابت موشك جنگنده ى دشمن آسمانى شد..
.
و پدر ماند و داغ از دست دادن رفيق و همسنگر عزيزتر از برادرش...
.
روزها گذشت...
.
و در #٤مرداد ماه سال ٦٤ يعنى كمتر از ٦ ماه از رفتن بهترين دوست پدرم خداوند فرزندى به او داد...
و او نيز نام فرزند را به ياد مردى از جنس آسمان " #ميثم" نهاد...ياحق.
.
.
پانوشت : از خداوند هميشه خواسته ام تا وقتى پدرم صدايم ميكند با ديدن من ياد يكى از بهترين بندگان خدا بيُفتد...
.
.
دلنوشت :
هوا حوالی مرداد و دست من سرد است
زدم به کوه و کمر،بسکه شهر نامرد است
زدم به کوه و کمر،برف می خورم دیگر
که از تمام محل،حرف می خورم دیگر
چقدر فاصله ها را ورق زدن تا تو
چقدر حسرت یک شب قدم زدن با تو
منم که آینه از آه من خبر دارد
تویی که از تو دلم دست بر نمیدارد
من از عشیره ی دلدادگان رسوایم
خدا کجاست ببیند چقدر تنهایم...
خدا کجاست ببیند که از تو دور شدم..
من عاشقم،که بدون اراده کور شدم
هنوز در طلب خنده هات می میرم
جسارت است،ولی من برات می میرم...
.
.
كاملاً بى ربط : چه كسى خواهد ديد...؟
غم پنهان نگاهِ منِ #مردادي را...
.
.
#aynaammar
#اين_عمار
#أين_عمار
#شهيد
#شهيد_ميثم
#مرتضى_شكورى
#تولد
#ميلاد
#۳۳سالگی
#من_مردادي_ام
#گناه_كلاغ_چيست_وقتي_ميخواهد_چهچه_بزند_صداي_غار_غار_از_گلويش_خارج_ميشود
#اللهم_ارزقنا_شهادت
#به_نزد_يار_چو_ما_پست_بي_بها_نشود
#اين_نيز_بگذرد
#پيشوني_قراره_مارو_كجا_بشوني
#پس_كي_ديگه_موقعشه
#رقصى_چنين_ميانه_ميدانم_آرزوست
#سردارگرام
Read more
. قلم اگر از حق ننویسد و از حق دفاع نکند,لایق شکستن است نه قسم خوردن.فربه شدگان از بیت المال و خو کردگان ...
Media Removed
. قلم اگر از حق ننویسد و از حق دفاع نکند,لایق شکستن است نه قسم خوردن.فربه شدگان از بیت المال و خو کردگان به اشرافی گری به خود غره شده اند که اگر امت حزب الله نجیبانه فشارها را تحمل می کند و به آرمانهای پیر جماران دلبسته مانده , قرار است در برابر تاختن و کاخ ساختنشان هم سکوت کند. . اگر کسی قدری نهج البلاغه ... .
قلم اگر از حق ننویسد و از حق دفاع نکند,لایق شکستن است نه قسم خوردن.فربه شدگان از بیت المال و خو کردگان به اشرافی گری به خود غره شده اند که اگر امت حزب الله نجیبانه فشارها را تحمل می کند و به آرمانهای پیر جماران دلبسته مانده , قرار است در برابر تاختن و کاخ ساختنشان هم سکوت کند.
.
اگر کسی قدری نهج البلاغه را ورق بزند و ناله های دل علی ع را که لابه لای سطر سطر آن بلند است با گوش جان بشنود ,می تواند بفهمد که فرهنگ علوی راهش از فرهنگ کاخ نشینی عثمانی جداست.
.
فرهنگ عثمانی معاويـه را تربیت میکند که بــا ســاختن كــاخ سـبز، فرهنــگ ارزشــي جامعــه را تغييـر می دهد و بزرگی را به داشتن کاخ های مجلل تعریف میکند نه به ايمان ژرف و عميق.نظام ارزشي دروغين معاويـه که اسارت روح را آزادی و اسـیری سنگ و گچ بری را بزرگی می پندارد.
.
و فرهنگ علوی ,ابوذر را تربیت میکند که شریعتی درباره ش می گوید:"که روی در روی بت پرستانی که بت پرستی را توجیه کننده شرک اجتماعی و تضاد طبقاتی و نژادی و توجیه اشرافیت خانوادگی کرده بودند ایستاد، تنها، بی‌کس، بی‌سلاح. و روی در روی بتان و بت پرستان فریاد زد که‌ای سنگواره پرستان آنچه را می‌تراشید بشکنید."
.
و از دل فرهنگ اموی, یزید برمیخیزد که از كوچكي او همين بس كه به كاخ ها مي پرداخت و فساد و خودپرستی جز لاینفک زندگیش بود.
.
اما فرهنگ علوی حسین ع را می پرورد تا در برابر ظلم یزیدی که گوشت و پوستش فربه شده با حرام و بیت المال بود به پا خیزد. همان حسینی که در مكّه در سرزمين منا در خطبة خود به عده اي از صحابه فرمودنـد:"خداونـد بـه شـما احترامـي داده اسـت كـه نگذاريـد حكـم زمانـه بـرحكم عهـد محمدي حاكم شود.مگر نمي بينيد عهد پيامبر را منسوخ مي كنند! از چـه نشـسته ايـد، مالهايتان را گرفته ايد و به احترامي كه در جامعه به شما مي گذارنـد دل خـوش كـرده ايـد و ساكت شده ايد در حالي كه دين پيامبر را بي رنگ كرده اند؟... به مداهنه با ظالمان تن داده اید اينها منكراتي اسـت كه خداوند امر كرد كه از آن جلوگيري كنيد و شما از آن غافليد."
.
و امروز گویی راه همان راه است و تاریخ همان تاریخ ,اینبار فرهنگ اموی با نام مصطفوی سر برون آورده و اسراف و تجمل و تبرج را عامدانه ترویج می کند و فرهنگ اشرافی یزیدی را جایگزین فرهنگ اشرافیت ستیز خمینی میکند و حال که سیدی از تبار آل الله در برابر این اشرافیت قد علم کرده,اموی مسلکان سنگش می زنند و وعده به بریدن زبانش می دهند ,اما این جماعت غافلند از خشم مردمی که چون آتش زیر خاکستر منتظر نسیمی است تا فوران کند و اینک نسیمی وزیدن گرفته
Read more
#ولایت_علی_بن_ابیطالب_حصني_فمن_دخل_حصني_امن_من_عذابي_بشرطهاوشروطها_وانامن_شروطها . للحق پست نوشت : #اعجاز بودن شماست #مولای_من، این #خاک پست، رفعتی یابد به بلندای #بهشت.... فدای بودنتان، خاک #سرزمین_من از گام های شما سرمه به چشم کشیده و #عزت خریده است. این جا #شمال و #جنوب ... #ولایت_علی_بن_ابیطالب_حصني_فمن_دخل_حصني_امن_من_عذابي_بشرطهاوشروطها_وانامن_شروطها
.
للحق پست نوشت : #اعجاز بودن شماست #مولای_من،
این #خاک پست،
رفعتی یابد به بلندای #بهشت....
فدای بودنتان،
خاک #سرزمین_من از گام های شما سرمه به چشم کشیده و #عزت خریده است.
این جا #شمال و #جنوب و #مشرق و #مغرب معنا از کف داده اند؛..
#اينجا
#طلوع همه انوار #ایران از #خراسان است....
من هم میخواهم که خاک #سرشتم را به خاک عبورتان متبرک کنم؛
این روزها اعجاز کنید تا خاک،
#آسمان شود...ياحق.
.
.
دلنوشت : دلخوش به عيدى ام "سفر از جنس اربعين"
آقا ...!!!
قرار بعدى ما ، موکب الرضا ...
.
.
كاملاً بى ربط : در مـن زن آتـشـی کـه بـسـوزد مـرا ز مـن...
شـایـد کـه "فـیـض" فـیـض بـرد از وصـال تو..
.
.
@hoseintaheri
@hajmohamadtaheri
#aynaammar #اين_عمار #أين_عمار #امام_رضا #السلام_عليك_يااباعبدالله_الحسين #شب_جمعه #كربلا #پنجره_فولاد #اربعين #عيدى #مشهد #
Read more
. سخنان قابل تامل دکتر فریدون عباسی از بازرسی‌های باورنکردنی‌و خفت‌بار بیگانگان و نمونه برداری ...
Media Removed
. سخنان قابل تامل دکتر فریدون عباسی از بازرسی‌های باورنکردنی‌و خفت‌بار بیگانگان و نمونه برداری و بررسی پایان‌نامه‌ها در دانشگاه‌های کشور #انرژی_هسته_ای #برجام #بازرسی .
سخنان قابل تامل دکتر فریدون عباسی از بازرسی‌های باورنکردنی‌و خفت‌بار بیگانگان و نمونه برداری و بررسی پایان‌نامه‌ها در دانشگاه‌های کشور

#انرژی_هسته_ای
#برجام
#بازرسی
 #إِنَّ_اللَّهَ_اشتَرىٰ_مِنَ_المُؤمِنينَ_أَنفُسَهُم_وَأَموالَهُم_بِأَنَّ_لَهُمُ_الجَنَّةَ للحق ...
Media Removed
#إِنَّ_اللَّهَ_اشتَرىٰ_مِنَ_المُؤمِنينَ_أَنفُسَهُم_وَأَموالَهُم_بِأَنَّ_لَهُمُ_الجَنَّةَ للحق پست نوشت:. گفتن از سفارت فرانسه و شمع نه تنها نخ نما شده که توقع همدردی از هنرمندنمایان غربزده و کسانی که افق فکریشان در حد شکم و شهوت خلاصه شده در سوگ جوانان وطن نه تنها توقعی بس گزاف است ... #إِنَّ_اللَّهَ_اشتَرىٰ_مِنَ_المُؤمِنينَ_أَنفُسَهُم_وَأَموالَهُم_بِأَنَّ_لَهُمُ_الجَنَّةَ
للحق پست نوشت:.
گفتن از سفارت فرانسه و شمع نه تنها نخ نما شده که توقع همدردی از هنرمندنمایان غربزده و کسانی که افق فکریشان در حد شکم و شهوت خلاصه شده در سوگ جوانان وطن نه تنها توقعی بس گزاف است که حتی پایین آوردن شأن شهادت است.
.
حق شهادت را تنها کلام مردی می تواند ادا کند که خود هنرمند است به معنای واقعی .آوینی را می گویم هم او که بیش از آنکه خود را ببیند ,نظر به وجه الله دارد.کسی که هنر انقلاب را ماهیتا متمایز از آن مفهومی می داند که در دنیای غرب و غرب زدگان به نام هنرخوانده می شود و هنر غربی راحدیث نفس می داند نه حدیث شیدایی حق و بیان خودپرستی انسان امروز نه خدا پرستی و هنری شیطانی نه الهی.
.
وشهادت حدیث شیدا شدن در برابر حق است و جانمایه انقلاب اسلامی که قوام و حیات این نهضت در خون شهیدان است , هم آنها که در قهقهه مستانه شان "عند ربهم یرزقونند".عاشقان سود و لذت نظام لیبرالی را چه به فهم شهادت که سود و لذت نظام اسلامی است. که اینجا جان می فروشند و "ان الله اشترى من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه".
.
شهید آوینی می گوید:"هنرمند آنست که از غرض اندیشی آزاد است".آیا منطقی است از آنهایی که در پس هر های و هویشان غرضی نهفته که اصل نظام را نشانه رفته است توقع دفاع از ارزشهای آن را داشت؟
.
اما آنچه را باید مقایسه کرد ,واکنش مردم است به رخدادها و باید نگران بود برای افکاری که با موج های کاذب بر پاشده توسط معاویه صفتان مدیریت میشوند که تا قیلی به پا نشود ,قالی نخواهند داشت و اینگونه است که ارزش اموی, جایگزین ارزش علوی می شود.
.
دلنوشت:
خدا به میت عاشق #شهید می گوید
که داغ #عشق جهادی کمرشکن دارد
.
#شهادت_هنر_مردان_خداست
#شهید
#مریوان
#کمر_یازده_مادر_شکست
Read more

Loading...