Loading Content...

Bahareh_pirayeshi Instagram Photos and Videos

Loading...


bahareh_pirayeshi آشپزی و شیرینی تشریفات @bahareh_pirayeshi mentions
Followers: 21,563
Following: 2,783
Total Comments: 0
Total Likes: 0

دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت. دندان هایی نامتناسب با گونه هایش، موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره. روز ...
Media Removed
دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت. دندان هایی نامتناسب با گونه هایش، موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره. روز اولی که به مدرسه جدیدی آمد، هیچ دختری حاضر نبود کنار او بنشیند! نقطه مقابل او دختر زیباروی و پولداری بود که مورد توجه همه قرار داشت. او در همان روز اول مقابل تازه وارد ایستاد و از او پرسید: میدونی زشت ... دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت. دندان هایی نامتناسب با گونه هایش، موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره. روز اولی که به مدرسه جدیدی آمد، هیچ دختری حاضر نبود کنار او بنشیند! نقطه مقابل او دختر زیباروی و پولداری بود که مورد توجه همه قرار داشت. او در همان روز اول مقابل تازه وارد ایستاد و از او پرسید:
میدونی زشت ترین دختر این کلاسی ؟
یکدفعه کلاس از خنده ترکید …
بعضی ها هم اغراق آمیزتر می خندیدند. اما تازه وارد با نگاهی مملو از مهربانی و عشق در جوابش جمله ای گفت که موجب شد در همان روز اول، احترام ویژه ای در میان همه و از جمله من پیدا کند.
او گفت: اما بر عکس من، تو بسیار زیبا و جذاب هستی.
او با همین یک جمله نشان داد که قابل اطمینان ترین فردی است که می توان به او اعتماد کرد و لذا کار به جایی رسید که برای اردوی آخر هفته همه می خواستند با او هم گروه باشند. او برای هر کسی نام مناسبی انتخاب کرده بود. به یکی می گفت چشم عسلی و به یکی ابرو کمانی و … به یکی از دبیران، لقب خوش اخلاق ترین معلم دنیا و به مستخدم مدرسه هم محبوب ترین یاور دانش آموزان را داده بود. آری ویژگی برجسته او در تعریف و تمجید هایش از دیگران بود که واقعاً به حرف هایش ایمان داشت و دقیقاً به جنبه های مثبت فرد اشاره می کرد. مثلاً به من می گفت بزرگترین نویسنده دنیا و به خواهرم می گفت بهترین آشپز دنیا!
سالها بعد وقتی او به عنوان شهردار شهر کوچک ما انتخاب شده بود به دیدنش رفتم و بدون توجه به صورت ظاهری اش احساس کردم شدیداً به او علاقه مندم. پنج سال پیش وقتی برای خواستگاری اش رفتم، دلیل علاقه ام را جذابیت سحر آمیزش می دانستم و او با همان سادگی و وقار همیشگی اش گفت:
برای دیدن جذابیت یک چیز، باید قبل از آن جذاب بود!
در حال حاضر من از او یک دختر سه ساله دارم. دخترم بسیار زیباست و همه از زیبایی صورتش در حیرتند.
روزی مادرم از همسرم سؤال کرد که راز زیبایی دخترمان در چیست ؟
و همسرم اینگونه جواب داد:
من زیبایی چهره دخترم را مدیون خانواده پدری او هستم ... شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
و بخند که خدا هنوز آن بالا با تـوست..
💕
Read more
Loading...
کاش .............. شما پر کنید. # من _عاشق _سگ_هستم #سگ_فحش_نیست #سگ_وفادارتر_از_انسان_است کاش ..............
شما پر کنید.
# من _عاشق _سگ_هستم
#سگ_فحش_نیست
#سگ_وفادارتر_از_انسان_است
ما فرزندان جغرافیا هستیم! محصولِ اتفاق! گاهی فکر میکنم وقتی یک کودک در سوئیس سراغ یخچال می رود تا ...
Media Removed
ما فرزندان جغرافیا هستیم! محصولِ اتفاق! گاهی فکر میکنم وقتی یک کودک در سوئیس سراغ یخچال می رود تا شکلات صبحانه اش را بردارد، کودکی در یک قبیله آفریقایی با این ترس بیدار می شود که نکند امروز به وسیله مردان قبیله دیگر که به دین و آیینِ آنها نیستند کُشته شود! اگر در عربستان به دنیا می آمدیم احتمالاَ ... ما فرزندان جغرافیا هستیم!
محصولِ اتفاق!
گاهی فکر میکنم وقتی یک کودک در سوئیس سراغ یخچال می رود تا شکلات صبحانه اش را بردارد، کودکی در یک قبیله آفریقایی با این ترس بیدار می شود که نکند امروز به وسیله مردان قبیله دیگر که به دین و آیینِ آنها نیستند کُشته شود! اگر در عربستان به دنیا می آمدیم احتمالاَ اسممان عبدالعزیز می شد، جوراب نمی پوشیدیم، بنز سوار می شدیم اما به زن هایمان اجازه نمی دادیم رانندگی کنند...! اگر در جامائیکا بودیم مسیحی می شدیم، غذاهای تند می خوردیم، می رقصیدیم و اگر کسی می گفت میای بریم شمال جوج بزنیم! نمی فهمیدیم چه می گوید!

اگر در دانمارک به دنیا می آمدیم اسطوره هایمان وایکینگ ها بودند، پیرو کلیسای پروتستان می شدیم، احتمالاً به ازدواج همجنسگرایان رای می دادیم وبه جای استاد شجریان از یورِن اینگمَن لذت می بردیم.

وقتی همه چیز تا این اندازه می تواند در عین سادگی، این همه پیچیده و خارج از کنترل ما باشد، یقه دریدن و خود را حق مطلق فرض کردن روی کره زمین چقدر واقعیت دارد؟
حالِ شما چطور است فرزندان جغرافیا...؟
سعی کن کسی که تو را می بیند، آرزو کند مثل تو باشد... از ایمان سخن نگو!
بگذار از نوری که بر چهره داری، آن را احساس کند.
از عقیده برایش نگو!
بگذار با پایبندی تو آن را بپذیرد.
از عبادت برایش نگو!
بگذار آن را جلوی چشمش ببیند.
از اخلاق برایش نگو!
بگذار آن را از طریقِ مشاهده ی تو بپذیرد.
از تعهد برایش نگو!
بگذار مردم با اعمالِ تو خوب بودن را بشناسند...
💕
Read more
سوال واقعی این نیست که: "آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد؟ سوال واقعی این است که: "آیا قبل از مرگ زندگی ...
Media Removed
سوال واقعی این نیست که: "آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد؟ سوال واقعی این است که: "آیا قبل از مرگ زندگی کرده ای؟ #اشو . حالا جواب بدید آیا واقعا زندگی میکنید؟ سوال واقعی این نیست که:
"آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد؟
سوال واقعی این است که:
"آیا قبل از مرگ زندگی کرده ای؟
#اشو
💕
.
💕
حالا جواب بدید آیا واقعا زندگی میکنید؟
💕
دوستان عزیز این کلاس پربار و بینظیر در دو کورس برگزار خواهد شد ۲۰_۲۱آبان _____ظرفیت تکمیل ۲۲_۲۳آبان ...
Media Removed
دوستان عزیز این کلاس پربار و بینظیر در دو کورس برگزار خواهد شد ۲۰_۲۱آبان _____ظرفیت تکمیل ۲۲_۲۳آبان _____در حال ثبت نام فقط لازم هست به اطلاع دوستان برسونم که با توجه به وضعیت دلار که قطعا همه در جریان هستین و کاملا ما رو درک میکنید چه هنر آموزانی که قبلا ثبت نام کردین و چه هنر آموزانی که میخواهید ... دوستان عزیز این کلاس پربار و بینظیر در دو کورس برگزار خواهد شد
۲۰_۲۱آبان _____ظرفیت تکمیل
۲۲_۲۳آبان _____در حال ثبت نام
فقط لازم هست به اطلاع دوستان برسونم که با توجه به وضعیت دلار که قطعا همه در جریان هستین و کاملا ما رو درک میکنید
چه هنر آموزانی که قبلا ثبت نام کردین و چه هنر آموزانی که میخواهید ثبت نام کنید اگر که دلار مرز ده هزار تومن رو تا اون موقع رد کنه ما بیست و پنج درصد افزایش قیمت خواهیم داشت .
میدونم که الان مرز ده رو رد کرده و انشالله اتفاقات خوبی میفته و ارزونتر میشه
@butterblossoms
@baharehpirayesh
@bahareh_pirayeshi
Read more
یک پرنده که روی شاخه نشسته هیچ وقت نمیترسه شاخه بشکنه، چون اون به شاخه اعتماد نکرده، بلکه اون به بال ...
Media Removed
یک پرنده که روی شاخه نشسته هیچ وقت نمیترسه شاخه بشکنه، چون اون به شاخه اعتماد نکرده، بلکه اون به بال هاش اعتماد کرده. همیشه خودتونو باور کنید.... . میدونم این روزها اوضاع ایران برای همه ما که قشر آسیب پذیر جامعه نامگذاری شدیم خیلی هم بر وفق مراد نیست ؛ اما یادمون باشه خدا جون خوشگل به ما یه زندگی ... یک پرنده که روی شاخه نشسته هیچ وقت نمیترسه شاخه بشکنه، چون اون به شاخه اعتماد نکرده، بلکه اون به بال هاش اعتماد کرده. همیشه خودتونو باور کنید.... 💕
💕
.
💕
میدونم این روزها اوضاع ایران برای همه ما که قشر آسیب پذیر جامعه نامگذاری شدیم خیلی هم بر وفق مراد نیست ؛ اما یادمون باشه خدا جون خوشگل به ما یه زندگی هدیه داده و ما باید قدر بزرگترین نعمت و هدیه زندگیمون رو بدونیم ، وقتی کاری از دستمون بر بیاد باید انجام بدیم ؛ اما وقتی کاری از دستمون بر نمیاد یا ناتوانیم ، پس بیایید قدر لحظه ها رو بدونیم .
ماها میتونیم با حداقل غذا هم زندگی کنیم و خوشحالی کنیم ما باز هم میتونیم مهمانی های عصرانه رو با سبزی خوردن و پنیر و سنگک و ماست و دوشاب و با خوشی برگزار کنیم. میتونیم و میتونیم .
اما توی این وضعیت اگه مریض بشیم دیگه سخت میشه
قول بدید مریض نشید.
دوستتون دارم
💕💕💕💕
Read more
Loading...
نمی شد اینو نزارم با این لذت دیزی بخوری و بعد........... به سلامتی آدا صلوات نمی شد اینو نزارم😃😃😃
با این لذت دیزی بخوری و بعد...........
به سلامتی آدا صلوات😚😚😚😚😚
حالم را خوب می کنند کارمندانی که حوصله دارند و لیست مدارک و مراحل کارها را یک ریز پشت سر هم بلغور نمی کنند، ...
Media Removed
حالم را خوب می کنند کارمندانی که حوصله دارند و لیست مدارک و مراحل کارها را یک ریز پشت سر هم بلغور نمی کنند، صاف و پوست کنده حالیت می کنند باید چکار کنی... خوشم می آید از آقا و خانم دکترهایی که موقع ورود مریض زیرچشمی به او نگاه نمی اندازند. خوش و بش می کنند و صمیمانه از دردش می پرسند... خوش خلقم می کنند راننده ... حالم را خوب می کنند کارمندانی که حوصله دارند و لیست مدارک و مراحل کارها را یک ریز پشت سر هم بلغور نمی کنند، صاف و پوست کنده حالیت می کنند باید چکار کنی...
خوشم می آید از آقا و خانم دکترهایی که موقع ورود مریض زیرچشمی به او نگاه نمی اندازند. خوش و بش می کنند و صمیمانه از دردش می پرسند...
خوش خلقم می کنند راننده هایی که می ایستند و دست تکان می دهند تا تو از خیابان رد شوی...
با نشاطم می کنند آدم هایی که از شغل شان راضی اند و کارشان را مزخرف ترین شغل هستی نمی دانند...
هیجان زده ام می کنند آدم هایی که برایت کاری می کنند، بی آنکه از آنها خواسته باشی...
حس خوبی دارم وقتی رفیقی که کمتر همدیگر را می بینیم، راهش را دور می کند تا بیشتر با هم باشیم...
جانم در می رود برای مادری که وقتی می رسم خانه و دلم غذای دلخواهم را می خواهد، کتلت های سرخ شده را توی سس گوجه فرنگی غلت میدهد...
خوشم می آید از رفیق شفیقی که زنگ میزند و می گوید "برنامه محبوبت شروع شده" و سریع قطع می کند...
خوشم می آید از مسافرانی که در صندلی عقب تاکسی یه وری لم نمی دهند...
هنوز هیجان زده ام می کنند رفقایی که اول صبح اس ام اس میزنند "سلام خوبی؟"
خوشم می آید از آدم های خوش ذوقی که وقتی یک لباس نو می خرند، فردا صبح تن شان می کنند...
احترام میگذارم به غریبه هایی که در آسانسور را باز نگه می دارند تا تو برسی...
خوشم می آید از آدم هایی که برای زندگی، خوب هنرمندند...
وقتی حالت خوب باشه می تونی آدم بهتری بشی ... 💕
Read more
Loading...
عزیزان ظرفیت باقیمانده فقط ۵نفر میباشد ثبت نام فقط تا ده مهر انجام خواهد شد. ثبت نام کارگاه عملی ...
Media Removed
عزیزان ظرفیت باقیمانده فقط ۵نفر میباشد ثبت نام فقط تا ده مهر انجام خواهد شد. ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا با استاد احمد گولر آغاز شد این دوره افتخار داریم در کنار اساتید برتر ایرانی که از افتخارات ایران هستند همکاری داشته باشیم و کلاس رو با بهترین کیفیت برگزار کنیم. مهمترین مزیت این کلاس ... عزیزان ظرفیت باقیمانده فقط ۵نفر میباشد
ثبت نام فقط تا ده مهر انجام خواهد شد.
ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا
با استاد احمد گولر آغاز شد
این دوره افتخار داریم در کنار اساتید برتر ایرانی که از افتخارات ایران هستند همکاری داشته باشیم و کلاس رو با بهترین کیفیت برگزار کنیم.
مهمترین مزیت این کلاس این هست که شما باقلواهای اصیل ترکیه رو آموزش خواهید دید و اساتید ایرانی نیز شما را در مورد مواد اولیه ایرانی راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید بعد از کلاس خوشمزه ترین و اصیل ترین باقلوا رو تهیه کرده و نوش جان کنید
در این دوره دو مدل خمیر دست ساز به شما آموزش خواهیم داد و تمامی هنر جویان در روز دوم کلاس نصف روز فقط باز کردن خمیر باقلوا را تمرین خواهند کرد.
۱۶مدل باقلوا و شیرینی های اصیل شربتی ترکیه رو به شما آموزش خواهیم داد.
این کلاس خوشمزه ترین کلاسی خواهد بود که شرکت خواهید کرد.
💕
@ahmetguler314
@omid.manafii
@fatemeh__1359
@khoshmazehmooka
@forogh_ghari
@bonjour.ir
@baharehpirayesh
@barakaacademy
منوی آموزشی رو ببینید و فعلا از خوندن منو دلتون😈 آب بشه تا روز کلاس که شرکت کنید و باقلواهای بینظیر ما رو تست کنید و یاد بگیرید.👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇🤗🤗🤗🤗🤗
Traliçe
Ev baklavası
Ispanaklı baklava
Cennet
Yaprak sarma
Bulbul yuvası
Azeri baklava
Arap dolması
Sütlü nuriye
Maraş sarma
Çikolatali baklava
Şohbyet
Dilber dudaği
Standart baklava
Havuç dilimi
Kunefe
Basma kadayif
Read more
۲۰_۲۱آبان دوره اول <span class="emoji emoji1f4ab"></span>🌐این روزها که تب و تاب ورود به دنیای خامه و باتر کریم در ایران زیاده و در واقع یکی ...
Media Removed
۲۰_۲۱آبان دوره اول 🌐این روزها که تب و تاب ورود به دنیای خامه و باتر کریم در ایران زیاده و در واقع یکی از هنر های زیبای حرفه قنادی در دنیا میباشد نیاز بود تا یک دوره تخصصی با یک استاد بی نظیر برگزار بشه. ⚜باتر کریم از پرطرفدارترین مواد خوراکی در دنیای قنادی میباشد و در ایران نیز خامه جایگاه خاصی دارد. ⚜این ... ۲۰_۲۱آبان دوره اول
💫🌐این روزها که تب و تاب ورود به دنیای خامه و باتر کریم در ایران زیاده و در واقع یکی از هنر های زیبای حرفه قنادی در دنیا میباشد نیاز بود تا یک دوره تخصصی با یک استاد بی نظیر برگزار بشه. ⚜باتر کریم از پرطرفدارترین مواد خوراکی در دنیای قنادی میباشد و در ایران نیز خامه جایگاه خاصی دارد.
⚜این روزها با هنرنمایی اساتید آسیای شرقی که مهد این هنر میباشد این هنر زیبا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و طرفداران بسیاری پیدا کرده است و لذا هر روز شاهد خلق تکنیکهای جدید در این حرفه هستیم.
⚜هنر کار با باتر کریم به معنای واقعی و با اصول صحیح توسط ما در ایران معرفی شد و این خود مسولیتی برای ما ایجاد کرد که تکنیک های جدید این حرفه را نیز معرفی کنیم تا هنر آموزان عزیز همواره اطلاعات خود را بروز رسانی نمایند.
⚜شما عزیزان طی این دوره دو روزه ده مدل گل زیبا با تکنیک استاکو آموزش خواهید دید.
این کلاس بصورت ورکشاپ( عملی) برگزار خواهد شد.
⚜استاد دوره (Kwun)از کشور زیبای تایلند دعوت شدن و مربی بسیار باتجربه و باسوادی هستند و تجربیات ارزشمند خود رو بصورت علمی با شما به اشتراک خواهند گذاشت.
این دوره نیازی به پیش نیاز ندارد.
📣مطمئنم با همدیگه یه کلاس پربار خواهیم داشت.
اس ورکشاپ برگزار خواهد شد.
قراره چیا آموزش ببینیم؟
_طرز تهیه باترکریم خاص تکنیک استاکو
و ده مدل گل زیبا👇👇👇👇👇 💗
_Roses,
_ Peony,
_Dahlia,
_,Butterfly bush (on the cake)
_Daisy,
_Tulip,
_poppy
, _Chrysanthemum
_, Camellia, 💗 ☎️🎬۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰

ظرفیت باقیمانده برای دوره اول این کلاس فقط دو نفر میباشد.
Read more
یعنی بچه به بیخیالی آدا سراغ ندارم ننه باباش دارن یه عکس معنوی میگیرن<span class="emoji emoji1f603"></span><span class="emoji emoji1f603"></span><span class="emoji emoji1f603"></span> بچه میاد رد میشه اونم با ...
Media Removed
یعنی بچه به بیخیالی آدا سراغ ندارم ننه باباش دارن یه عکس معنوی میگیرن بچه میاد رد میشه اونم با این بیخیالی محض 🙃🙃 ورق بزنید تا مفهوم بشه اونجا برا کبوترا غذا رسانی میکردا یعنی بچه به بیخیالی آدا سراغ ندارم
ننه باباش دارن یه عکس معنوی میگیرن😃😃😃
بچه میاد رد میشه اونم با این بیخیالی محض
🙃🙃😢
ورق بزنید تا مفهوم بشه 😃😃😃😃
💕
اونجا برا کبوترا غذا رسانی میکردا
ثبت نام دوره جدید دسرهای شف امانوئل هامن دسرهای ۲۰۱۹ آغاز شد. منو کاملا جدید میباشد. برای ثبت نام ...
Media Removed
ثبت نام دوره جدید دسرهای شف امانوئل هامن دسرهای ۲۰۱۹ آغاز شد. منو کاملا جدید میباشد. برای ثبت نام تماس بگیرید. منو بزودی اعلام میشه بازه زمانی بهمن ۹۷ ثبت نام دوره جدید دسرهای شف امانوئل هامن
دسرهای ۲۰۱۹ آغاز شد.
منو کاملا جدید میباشد.
برای ثبت نام تماس بگیرید.
منو بزودی اعلام میشه
بازه زمانی بهمن ۹۷
Loading...
@cake__khodadadi لطفا با شماره روی آفیش تماس بگیرید. این کلاس شامل پخت و کار با فیلینگ ها و گاناش ...
Media Removed
@cake__khodadadi لطفا با شماره روی آفیش تماس بگیرید. این کلاس شامل پخت و کار با فیلینگ ها و گاناش و کار با خامه و کار با فوندانت و گل سازی و تکنیک های پایه و پیشرفته می باشد . ‌‌ کار به صورت عملی توسط هنرجو می باشد . پایان دوره با توجه به درخواست مدرک بین المللی صادر شده از کشور آمریکا به هنرجو واگذار ... @cake__khodadadi
لطفا با شماره روی آفیش تماس بگیرید.
این کلاس شامل پخت و کار با فیلینگ ها و گاناش و کار با خامه و کار با فوندانت و گل سازی و تکنیک های پایه و پیشرفته می باشد .
‌‌
کار به صورت عملی توسط هنرجو می باشد .😍😍 پایان دوره با توجه به درخواست مدرک بین المللی صادر شده از کشور آمریکا به هنرجو واگذار می گردد ‌

یک فرصت استثنایی با 💯 ✔️کاملترین دوره دکور کیک در ایران
دوره اموزشی ♨️کارگاه كيك ♨️ 💯فرصتی عالی💯 🎯دوره ای جهت ورود به عرصه کیک سازی به صورت کاملا اصولی و تخصصی🎯 🔆🔆🔆 توسط 🏵استاد خدادادی با بیش از ۲۰ سال سابقه مفید در عرصه کیک و دسر در بهترین قنادیهای تهران و تبریز 🏵
و توسط زهرا فتاحی
فارغ التحصیل کوردن بلو🛎
از سانفرانسیسکو امریکا و دانش آموخته مدرسه ناتر فلوراید🏆
دارای مدرک مستر شوگر آرتیست از کمپانی ساتین ایس امریکا🏆
مدرس بین المللی کیک و گل های شکری🏆 ‍ 🎖🎖🎖🎖🎖
دارنده چند مدال طلای جهانی در المپیاد امريكا و ايتاليا و لبنان
و سابقه کار مفید در کیک شاپ های آمریکا و لبنان 🥇🥇🥇🥇🥇 موارد اموزشی: ✌️ آموزش تکنیک صحیح ساخت پرچم🛑
آموزش تکنیک صحیح ساخت گلبرگ با کاتر🛑
آموزش تکنیک صحیح ساخت گلبرگ بدون کاتر🛑
آموزش تکنیک صحیح سیم زنی برگ بدون ابزار🛑
آموزش تکنیک صحیح وینر زدن برگ ها
آموزش تکنیک صحیح خشک کردن گلبرگها🛑
آموزش تکنیک صحیح رنگ آمیزی با رنگ مایع🛑
آموزش تکنیک صحیح رنگ آمیزی گلبرگها با رنگ های پودری🛑

کارگاه کاملا عملی خواهد بود
تمام ابزار در اختیار هنر جویان قرار خواهد كرفت

اموزش اصولی تکنیک ها با توجه به علم روز دنیا

مواردآموزش شامل: پخت ۲ نوع کیک اسفنجی
فرم دهی اصولی خامه
کارباچاپ خوراکی
آموزش طبقاتی کردن کیک های خامه ای
کارباانواع رنگ ژله ای
برش اصولی کیک
۲ نوع فیلینگ گذاریی وترازاصولی کیک
استرکشی وخامه کشی
روش درست کردن خامه مناسب برای تزیین کیک
پایه گذاری اصولی کیک های طبقاتی با خامه
معرفی وکارباانواع ماسوره های کاربردی
آموزش گلسازی با خامه
آموزش کارباتزیینات شکلاتی
آموزش کاربادستگاه ایربراش
وآموزش نکات مهم وکاربردی دردیزاین کیک با خامه

اموزش اصولی کار با رویال آیسینگ
روش ساخت طرح های گیپوری بدون استفاده از پودر گیپور
Belgian style lace
Tecnick quilted cushion cake
How to make realistic flowers
روش‌درست کردن گل ها به صورتی که واقعی به نظر بیایند .
Read more
روز به این قشنگی حالتون خوب نباشه من میدونم و شما <span class="emoji emoji1f495"></span> عکسهای دیزی سرا هنوز تموم نشده <span class="emoji emoji1f603"></span><span class="emoji emoji1f603"></span><span class="emoji emoji1f603"></span><span class="emoji emoji1f603"></span><span class="emoji emoji1f603"></span> تازه آخر ...
Media Removed
روز به این قشنگی حالتون خوب نباشه من میدونم و شما عکسهای دیزی سرا هنوز تموم نشده تازه آخر شهریور بازم میرم دیزی بخورم کیا میخان بیان دایرکت بدین باهم بریم 🙃🙃 روز به این قشنگی
حالتون خوب نباشه من میدونم و شما
💕
عکسهای دیزی سرا هنوز تموم نشده
😃😃😃😃😃
تازه آخر شهریور بازم میرم دیزی بخورم
کیا میخان بیان دایرکت بدین باهم بریم
🙃🙃😃😃😃
عزیزان در مورد کلاس باقلوا خیلی سوال میکنید که چجوریه و کیه و چیه این کلاس برای چهارمین بار توسط آقای ...
Media Removed
عزیزان در مورد کلاس باقلوا خیلی سوال میکنید که چجوریه و کیه و چیه این کلاس برای چهارمین بار توسط آقای احمد گولر که اهل ترکیه هستن و کار تخصصی ایشون فقط و فقط باقلوا هست و استاد کار باقلوای هتل ماردان پالاس آنتالیا هستن . بیش از بیست سال هست که به این حرفه مشغول هستن و دلیل انتخاب ایشون برای تدریس در ... عزیزان در مورد کلاس باقلوا خیلی سوال میکنید
که چجوریه و کیه و چیه
این کلاس برای چهارمین بار توسط آقای احمد گولر که اهل ترکیه هستن و کار تخصصی ایشون فقط و فقط باقلوا هست و استاد کار باقلوای هتل ماردان پالاس آنتالیا هستن .
بیش از بیست سال هست که به این حرفه مشغول هستن و دلیل انتخاب ایشون برای تدریس در ایران هم همین بود که بصورت کاملا تخصصی این کار رو انجام میدن.
در مورد کلاس هم توضیح بدم که در روز از صبح ساعت ۹تا۷عصر کلاس داریم که روز دوم از بعد از سرو ناهار هنر آموزان فقط تمرین باز کردن خمیر باقلوا رو انجام خواهند داد .
از مزایای ابن دوره این هست که دو استاد ایرانی هم در کنار آقای گولر خواهند بود که این به برگزاری هر چه با کیفیت تر کلاس کمک خواهد کرد.
در این دوره علاوه بر آموزش باقلوا هایی با انواع مغز آجیل باقلوا هایی با کرم های خوشمزه هم آموزش خواهید دید که این با توجه به گرانی مغز ها یک امتیاز ویژه برای این کلاس میباشد.
بعد از این دوره شما میتونید یه بوتیک باقلوا استانبولی راه اندازی کنید و بدون نیاز به دستگاه و عدهای تخصصی و با در دسترس ترین مواد اولیه با کیفیت ترین باقلواها رو آماده کنید.
یک کلاس باقلوای عالی با شیوه ای عالی و با خدمتی عالی تر برای شما عزیزان تدارک دیدیم.
۲۹_۳۰مهرماه ☎️۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
Read more
Loading...
اشتباهاتم را دوست دارم، آنها همان تصمیماتی هستند که خودم گرفته ام و نتیجه اش را هر چه باشد میپذیرم. ...
Media Removed
اشتباهاتم را دوست دارم، آنها همان تصمیماتی هستند که خودم گرفته ام و نتیجه اش را هر چه باشد میپذیرم. اشتباهاتم را گردن کسی نمی اندازم، میپذیرم که انسانم و اشتباه میکنم ، نه فرشته ام و نه شیطان و نه انسان کامل. تا زنده ام برای انتخاب راه درست فرصت هست. وقتی زمین میخورم، بلند میشوم خودم را میتکانم و ادامه ... اشتباهاتم را دوست دارم، آنها همان تصمیماتی هستند که خودم گرفته ام و نتیجه اش را هر چه باشد میپذیرم. اشتباهاتم را گردن کسی نمی اندازم، میپذیرم که انسانم و اشتباه میکنم ، نه فرشته ام و نه شیطان و نه انسان کامل. تا زنده ام برای انتخاب راه درست فرصت هست. وقتی زمین میخورم، بلند میشوم خودم را میتکانم و ادامه میدهم. اشتباهاتم را دوست دارم، آنها حباب شیشه ای غرورم را می شکنند. هر زمان به اشتباهاتم پی بردم، بزرگتر شده ام. اشتباهاتم را دوست دارم، آنها گران ترین تجربه هایم هستند ،چراکه برایشان هزینه گزافی پرداخته ام. 💕
پ.ن
اولین بار بود که بدون نوبت رفتیم داخل دیزی سرا( ایرانشهر ) گفتم آقا دخترم حساسه و عاشق جاهای تاریخی یه جای خوب به ما بدید لطفا
ایشون هم خیلی لطف کردن قسمت شاه نشین رو به ما دادن
الان من اونجا شاه که نه ملکه هستم😊😊
حالا نشستیم و سوالات آدا شروع شد😢
اینجا چیا مال شاه بوده
این قاشق مال شاه بوده
وقتی من همسن تو بشم اینجا خراب میشه
و من و ساناز🙃🙃
Read more
فامیل دور میگفت: آقای مجری، بهت یه نصیحت برادرانه میکنم، اگه زندگیت ته کشید، بشین با ته دیگش حال کن، ...
Media Removed
فامیل دور میگفت: آقای مجری، بهت یه نصیحت برادرانه میکنم، اگه زندگیت ته کشید، بشین با ته دیگش حال کن، هی نگو به آخرش رسیدم. مواظب باشید که دیگ زندگیتون نسوزه ما باید شاد باشیم و زندگی کنیم فامیل دور میگفت: آقای مجری، بهت یه نصیحت برادرانه میکنم، اگه زندگیت ته کشید، بشین با ته دیگش حال کن، هی نگو به آخرش رسیدم. 💕
مواظب باشید که دیگ زندگیتون نسوزه
ما باید شاد باشیم و زندگی کنیم
😊
کارگردان دنياخداست! مهم نيست نقش ما ثروتمند است يا تنگدست، سالم است يابيمار. مهم اينست که محبوبترين ...
Media Removed
کارگردان دنياخداست! مهم نيست نقش ما ثروتمند است يا تنگدست، سالم است يابيمار. مهم اينست که محبوبترين کارگردان عالم نقشي به ما داده! نبايد از سخت بودن نقش گله مند بود، چراکه سخت بودن نقش، نشانه اعتماد کارگردان به شايستگی بازیگر هست. ما باید بتوانیم دوستتون دارم کارگردان دنياخداست! مهم نيست نقش ما ثروتمند است يا تنگدست، سالم است يابيمار. مهم اينست که محبوبترين کارگردان عالم نقشي به ما داده! نبايد از سخت بودن نقش گله مند بود، چراکه سخت بودن نقش، نشانه اعتماد کارگردان به شايستگی بازیگر هست.
💕
ما باید بتوانیم
دوستتون دارم
Loading...
🤔فهمیدی فلان هنرپیشه به رحمت خدا رفت؟ اووه بابا خیلی عقبی! نیم ساعت پیش خبرش درومده! دیدی تو مجلس ...
Media Removed
🤔فهمیدی فلان هنرپیشه به رحمت خدا رفت؟ اووه بابا خیلی عقبی! نیم ساعت پیش خبرش درومده! دیدی تو مجلس اون نماینده به وزیر چی گفت؟ دلار چقدره؟ مرغ گرون شد. یارو رو که 1000 میلیارد بدهی بانکی داشت گرفتن. این جملات شما را به یاد چه چیزی می اندازد؟ اینها برشی از حرفهای هر روز و همه روز ما هستند. درواقع ... 🤔فهمیدی فلان هنرپیشه به رحمت خدا رفت؟ اووه بابا خیلی عقبی! نیم ساعت پیش خبرش درومده!
دیدی تو مجلس اون نماینده به وزیر چی گفت؟
دلار چقدره؟
مرغ گرون شد.
یارو رو که 1000 میلیارد بدهی بانکی داشت گرفتن.
این جملات شما را به یاد چه چیزی می اندازد؟ اینها برشی از حرفهای هر روز و همه روز ما هستند. درواقع این حرفها متن زندگی ما شده اند. زندگی همه ی ما متأثر از این اخبار است و چون تعدادشان مرتباٌ در حال افزایش است بخش زیادی از هوش و حواس ما اسیر آنها شده است.
ما ایرانیها بر طبق براوردهای گوناگون در زمره ی ملل کمتر اهل مطالعه و خواندن هستیم. اما اگر هرکداممان برشی به اشتغالات روزمره ی خود بزنیم کم نمی خوانیم. همه ی ما مرتباٌ در حال رصد اخبار و وقایع هستیم. مرتباٌ از این کانال به آن کانال تلگرام یا پرسه در سایر شبکه های اجتماعی و سایتهای خبری و خبرواره ای. پس ما می خوانیم اما مفید نمی خوانیم. برای یک ایرانی که مرتب در نگرانی از آینده به سر می برد و در بستر یک جامعه ی ناآرام و پر تب و تاب سیر می کند خواندن از سر ترس است و نگرانی. برای اینکه ببیند چه می شود؟ که چه می گوید؟ آیا درست می شود یا نه؟ گران می شود؟ کم می شود؟ دعوا می شود؟ برکنار می شود؟ محاکمه می شود؟ مچش گرفته می شود؟ فشار بیشتر می شود؟ ووو
تصور کنید اگر ایرانی یک رایانه هم می بود نه یک انسان، حافظه اش باید مدام درگیر اطلاعات آنی می شد و ظرفیتش در دریافت اطلاعات تفصیلی کاهش می یافت. ما به کم مطالعه کردن متهمیم اما هنگامی که ما را با ژاپن، سوئد، فنلاند و انگلیس مقایسه می کنند، این مؤلفه را نمی سنجند، که آنها چقدر نگران فردا هستند و از سر نگرانی وقتشان به مطالعه ى اخبار، که کم ارزش ترین نوع اطلاعات در جهان امروز محسوب می شود، می گذرد و ما چقدر.
خواندن یک ایرانى از سر نگرانی است و خواندن یک ژاپنی یا آلمانی از سر نیاز به دانستن و یا وسیله ای برای پرکردن اوقات فراغت. اصولاٌ داشتن استرس و مشغله ی ذهنی فراوان اجازه ی تمرکز بر خواندن یک متن طولانی و با آن ماندن را نمی دهد. حواس، پرت هزاران موضوع و مشکل می شود.
شاید سالها باید بگذرد تا ما تک تک آسیبهایی که به فرهنگ و رفتار ایرانیان از بابت نداشتن یک زندگی کم دغدغه و بدون استرس و نگرانی، خورده است را بشناسیم و بفهمیم. ما در تمام این دوران فقط در تحریم، ستیز یا چالش نبوده ایم. ما فرصتهای یاد گرفتن، بزرگ شدن، با مهارت شدن و شکوفا شدنمان را فدا کرده ایم. اکنون می شود درستتر داورى كرد که چرا ایرانیان اهل علم و و اندیشه، نخبگان، دانشجویان ممتاز، المپیادیها،
بقیه 👇👇👇👇
Read more
هفده مدل باقلوای اصیل استانبولی رو کاملا استانبولی یاد بگیرید. ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا با ...
Media Removed
هفده مدل باقلوای اصیل استانبولی رو کاملا استانبولی یاد بگیرید. ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا با استاد احمد گولر آغاز شد این دوره افتخار داریم در کنار اساتید برتر ایرانی که از افتخارات ایران هستند همکاری داشته باشیم و کلاس رو با بهترین کیفیت برگزار کنیم. مهمترین مزیت این کلاس این هست که ... هفده مدل باقلوای اصیل استانبولی رو کاملا استانبولی یاد بگیرید.
ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا
با استاد احمد گولر آغاز شد
این دوره افتخار داریم در کنار اساتید برتر ایرانی که از افتخارات ایران هستند همکاری داشته باشیم و کلاس رو با بهترین کیفیت برگزار کنیم.
مهمترین مزیت این کلاس این هست که شما باقلواهای اصیل ترکیه رو آموزش خواهید دید و اساتید ایرانی نیز شما را در مورد مواد اولیه ایرانی راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید بعد از کلاس خوشمزه ترین و اصیل ترین باقلوا رو تهیه کرده و نوش جان کنید
در این دوره دو مدل خمیر دست ساز به شما آموزش خواهیم داد و تمامی هنر جویان در روز دوم کلاس نصف روز فقط باز کردن خمیر باقلوا را تمرین خواهند کرد.
۱۷مدل باقلوا و شیرینی های اصیل شربتی ترکیه رو به شما آموزش خواهیم داد.
این کلاس خوشمزه ترین کلاسی خواهد بود که شرکت خواهید کرد.
💕
@ahmetguler314
@omid.manafii
@fatemeh__1359
@zhra_bkhtiari
@khoshmazehmooka
@forogh_ghari
@bonjour.ir
@baharehpirayesh
@barakaacademy
منوی آموزشی رو ببینید و فعلا از خوندن منو دلتون😈 آب بشه تا روز کلاس که شرکت کنید و باقلواهای بینظیر ما رو تست کنید و یاد بگیرید.👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇🤗🤗🤗🤗🤗
Traliçe
Ev baklavası
Ispanaklı baklava
Cennet
Yaprak sarma
Bulbul yuvası
Azeri baklava
Arap dolması
Sütlü nuriye
Maraş sarma
Çikolatali baklava
Şohbyet
Dilber dudaği
Standart baklava
Havuç dilimi
Kunefe
Basma kadayif
Read more
خیلی نمیخام توضیح بدم چون دیگه واقعا زیبایی کار بیانگر مهارت استاد هست و نیاز به پر کردن اینجا و درد ...
Media Removed
خیلی نمیخام توضیح بدم چون دیگه واقعا زیبایی کار بیانگر مهارت استاد هست و نیاز به پر کردن اینجا و درد سر شما نیست🤗🤗🤗🤗 و بالاخره کیک زیبای کلاس ۲۰_۲۱آبان هم آماده شد در این کلاس بینظیر که با استاد KWUNاز کشور تایلند برگزار خواهد شد . کلاس ورکشاپ برگزار خواهد شد. قراره چیا آموزش ببینیم؟ _طرز ... خیلی نمیخام توضیح بدم چون دیگه واقعا زیبایی کار بیانگر مهارت استاد هست و نیاز به پر کردن اینجا و درد سر شما نیست😃🤗🤗🤗🤗💕💕💕
و بالاخره کیک زیبای کلاس ۲۰_۲۱آبان هم آماده شد
در این کلاس بینظیر که با استاد KWUNاز کشور تایلند برگزار خواهد شد .
کلاس ورکشاپ برگزار خواهد شد.
قراره چیا آموزش ببینیم؟
_طرز تهیه باترکریم خاص تکنیک استاکو
و ده مدل گل زیبا👇👇👇👇👇 _Roses,
_ Peony,
_Dahlia,
_,Butterfly bush (on the cake)
_Daisy,
_Tulip,
_poppy
, _Chrysanthemum
_, Camellia, ☎️🎬۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰

ظرفیت باقیمانده برای این کلاس فقط سه نفر میباشد.
Read more
ظرفیت باقیمانده فقط و فقط یک نفر
Media Removed
ظرفیت باقیمانده فقط و فقط یک نفر ظرفیت باقیمانده فقط و فقط یک نفر
ظرفیت تکمیل شد
Media Removed
ظرفیت تکمیل شد ظرفیت تکمیل شد
هر چه‌قدر هم که با نام‌هایی چون: فرهنگ، شخصیت، روان یا چیزهای دیگر، از زن‌ها خواسته شود که این‌طور ...
Media Removed
هر چه‌قدر هم که با نام‌هایی چون: فرهنگ، شخصیت، روان یا چیزهای دیگر، از زن‌ها خواسته شود که این‌طور یا آن‌طور لباس بپوشند و رفتار کنند، هر چقدر هم که دیگران بخواهند به کمک چندین مراقب و نگهبان نادان تمام زن‌ها را، فارغ از بعد تمام انسانی آن‌ها چون یک گله نگه دارند، صرف نظر از این که برای سرکوبِ زندگیِ ... هر چه‌قدر هم که با نام‌هایی چون: فرهنگ، شخصیت، روان یا چیزهای دیگر، از زن‌ها خواسته شود
که این‌طور یا آن‌طور لباس بپوشند و رفتار کنند، هر چقدر هم که دیگران بخواهند به کمک چندین مراقب و نگهبان نادان تمام زن‌ها را، فارغ از بعد تمام انسانی آن‌ها چون یک گله نگه دارند، صرف نظر از این که برای سرکوبِ زندگیِ پر روح این جنس لطیف از چه فشارهایی استفاده می‌شود، هیچ یک از این‌ها نمی‌تواند این حقیقت را تغییر دهد که زن همانی است که هست، لطیف ولی در عین حال پرقدرت! آنقدر پرقدرت که هیچ اجباری را نپذیرد ...
💕💕💕💕 #کتاب زنانی که با گرگها می دوند
Read more
گاهی وقتا فراموش کن کجایی، به کجا رسیدی و به کجا نرسیدی. گاهی وقتا فقط زندگی کن… یاد قولهایی که به خودت ...
Media Removed
گاهی وقتا فراموش کن کجایی، به کجا رسیدی و به کجا نرسیدی. گاهی وقتا فقط زندگی کن… یاد قولهایی که به خودت دادی نباش یه وقتایی شرمنده خودت نباش تقصیر تو نیست تو تلاشتو کردی اما نشد… یه وقتایی جواب خودتو نده هر کی پرسید: چرا اینجای زندگی گیر کردی لبخند بزن و بگو کم نذاشتم اما… نشد. یه وقتایی فقط از زنده بودنت ... گاهی وقتا فراموش کن کجایی، به کجا رسیدی و به کجا نرسیدی. گاهی وقتا فقط زندگی کن… یاد قولهایی که به خودت دادی نباش یه وقتایی شرمنده خودت نباش تقصیر تو نیست تو تلاشتو کردی اما نشد… یه وقتایی جواب خودتو نده هر کی پرسید: چرا اینجای زندگی گیر کردی لبخند بزن و بگو کم نذاشتم اما… نشد. یه وقتایی فقط از زنده بودنت لذت ببر… از بودن کنار کسانی که دوستشان داری و دوستت دارن… از طلوع خورشید از صدای آواز قمری ها…از باد باران از همه لذت ببر.
💕
Read more
ﺑﻌﺪﺍﺯ ﺣﺎﺩﺛﻪ 11 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ، ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎﻥ ﺑﺮﺟﻬﺎﯼ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﺎﻧﺪﻧﺪ. ﯾﮑﯽ از آنها ﺧﺎﻧﻤﯽ ﺑﻮﺩ که اون روز ...
Media Removed
ﺑﻌﺪﺍﺯ ﺣﺎﺩﺛﻪ 11 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ، ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎﻥ ﺑﺮﺟﻬﺎﯼ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﺎﻧﺪﻧﺪ. ﯾﮑﯽ از آنها ﺧﺎﻧﻤﯽ ﺑﻮﺩ که اون روز ﺑﺎطرﯼ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺯﻧﮓ ﻧﺰﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﯾﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ. یه ﻧﻔﺮ دیگه ﭼﻨﺪ ﻗﻄﺮﻩ ﻗﻬﻮﻩ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎﺳﺶ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻋﻮض ﮐﺮﺩﻥ ﻟﺒﺎﺳﺶ ﺩﯾﺮﺵ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ. اتومبیل ﯾﮑﯽ ﺍﺯ آنها ﻫﺮﭼﻘﺪﺭ ﺍﺳﺘﺎﺭﺕ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺭﻭﺷﻦ ... ﺑﻌﺪﺍﺯ ﺣﺎﺩﺛﻪ 11 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ، ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎﻥ ﺑﺮﺟﻬﺎﯼ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﺎﻧﺪﻧﺪ. ﯾﮑﯽ از آنها ﺧﺎﻧﻤﯽ ﺑﻮﺩ که اون روز ﺑﺎطرﯼ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻭ
ﺯﻧﮓ ﻧﺰﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﯾﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ.
یه ﻧﻔﺮ دیگه ﭼﻨﺪ ﻗﻄﺮﻩ ﻗﻬﻮﻩ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎﺳﺶ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻋﻮض ﮐﺮﺩﻥ ﻟﺒﺎﺳﺶ ﺩﯾﺮﺵ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ. اتومبیل ﯾﮑﯽ ﺍﺯ آنها ﻫﺮﭼﻘﺪﺭ ﺍﺳﺘﺎﺭﺕ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺭﻭﺷﻦ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩ. و ﻧﻔﺮ بعدی ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺩﯾﺮ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺟﻔﺖ ﮐﻔﺶ ﻧﻮ ﺧﺮﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﭘﺎﯾﺶ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻧﻮ ﺑﻮﺩن ﮐﻔﺶ ﺗﺎﻭﻝ ﻣﯿﺰﻧﺪ و ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﯿﺸﻮﺩ، ﺑﻪ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﻭ ﭼﺴﺐ ﺯﺧﻢ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﯼ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻣﺮ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺩﯾﺮ ﺑﻪ ﻣﺤﻞ ﮐﺎﺭﺵ ﺑﺮﺳﺪ ﻭ این ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﻤﺎﻧﺪ! ﻫﺮﮔﺎﻩ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﻓﯿﮏ ﮔﯿﺮ می کنید ، آﺳﺎﻧﺴﻮﺭﯼ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ می دهید ، ﻓﺮﺯﻧﺪﺗﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺭﻓﺘﻦ ﺩﯾﺮ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻣﯿﺸﻮﺩ ، ﺳﭙﺮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻋﻘﺒﯽ ﺑﻪ ﺳﭙﺮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﺪ ، ﻭ یا ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﯿﺸﻮﯾﺪ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﺷﻮﯾﺪ ، ﻋﺼﺒﺎﻧﯽ ﻧﺸﻮﯾﺪ آﺭﺍﻡ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻫﻤﺎﻧﺠﺎﺳﺖ ، ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺟﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ ، و ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﺍﺯ ﺷﻤﺎﺳﺖ. اين همان حكمت خداوند است كه در تك تك ذرات هستى جاريست... سعی کن در همه حال اجازه ی افکار منفی و ناراحتی و عصبانیت رو به خودت راه ندی چون با داشتن افسوس و عصبانیت هیچ چیزی درست که نمیشه تازه بدترم میشه ! شاد باش و همیشه چیزای مثبت و نقاط قوت اطراف تون رو ببینید و جذب کنید بعد از مدتی شادابی به عادت های خوب تون تبدیل میشه.
💕
Read more
شک نکن که از پسش بر می آیی! می دانی چرا این زندگی به تو عطا شده است !زیرا کسی که زندگی تقسیم می کرد مطمئن ...
Media Removed
شک نکن که از پسش بر می آیی! می دانی چرا این زندگی به تو عطا شده است !زیرا کسی که زندگی تقسیم می کرد مطمئن بود که تو از پس مشکلات این زندگی بر می آیی. او از قدرت و توانایی تو برای عبور از دشواری ها سختی های این زندگی مطمئن بود. به راستی وقتی صاحب هستی به اقتدار و توانمندی تو باور دارد چرا خودت نداشته ... شک نکن که از پسش بر می آیی!
می دانی چرا این زندگی به تو عطا
شده است !زیرا کسی که زندگی
تقسیم می کرد مطمئن بود که تو از
پس مشکلات این زندگی بر می آیی.
او از قدرت و توانایی تو برای عبور از
دشواری ها سختی های این زندگی
مطمئن بود. به راستی وقتی صاحب
هستی به اقتدار و توانمندی تو باور
دارد چرا خودت نداشته باشی؟
هر وقت در زندگی مقابل مشکلات کم آوردی به خود بگو که :"من برای
رو برو شدن و مبارزه با این مشکل
انتخاب شده ام چرا که خالق هستی
می دانست فقط من هستم که از پس این مشکل بر می آیم!"
بعد این باور با اطمینان کامل به
سراغ این مشکل برو!
در حین مبارزه، از یک مرحله به مرحله بعد خواهی دید که مشکل از
مقابل تو فرار می کند.آن لحظه
همان نقطه ای است که باید لبخند
بزنی و از خداوند به خاطر اینکه تو
را برای فرار ی دادن این مشکل
انتخاب کرد تشکر کنی!"
💕

#دکتراحمدحلت
Read more
همه ی آدم های متاهل گاهی پیشِ خودشان فکر کرده اند که شاید اگر مجرد بودند، حالشان بهتر بود، یا اگر شریک ...
Media Removed
همه ی آدم های متاهل گاهی پیشِ خودشان فکر کرده اند که شاید اگر مجرد بودند، حالشان بهتر بود، یا اگر شریک زندگیشان یک آدم دیگر بود، خوشبخت تر بودند، کاش یک بار برای همیشه می فهمیدند که زندگی مشترک برای هیچ کس ایده آل نیست! هرکس پیشِ خودش آرزوهایی دارد که محقق نمی شوند، هیچ زندگی مشترکی، رویایی و بدون ... همه ی آدم های متاهل گاهی پیشِ خودشان فکر کرده اند که شاید اگر مجرد بودند، حالشان بهتر بود، یا اگر شریک زندگیشان یک آدم دیگر بود، خوشبخت تر بودند،
کاش یک بار برای همیشه می فهمیدند که زندگی مشترک برای هیچ کس ایده آل نیست!
هرکس پیشِ خودش آرزوهایی دارد که محقق نمی شوند،
هیچ زندگی مشترکی، رویایی و بدون مشکل نیست، اما این که تو حالت خوب باشد یا نه، به تو بر می گردد، نه اقبال و شرایط... و نه هیچ کسی!
اگر اینجایی که هستی، باخته ای، هرجای دیگری هم بروی، بازنده خواهی بود!
آدم های خوشبخت، برای خوشبختی و حال خوبشان، می جنگند، پس هرجای دنیا که باشند خوشبختند!
آدم های نا امید و بهانه گیر هم هر نقطه از زمین و در هر شرایطی که باشند، روزگارشان همین است!
آدم های خوشبخت خودشان خواسته اند که خوشبخت باشند، اقبال، فقط بهانه ی آدم های بی مسئولیت و نا امید است!
گاهی باید ایراداتِ خود را بدونِ تعارف پذیرفت و اصلاح شد و در بیانِ ایراداتِ فردِ مقابل اغراق نکرد!
گاهی باید، واقع بین بود و بجای بد وبیراه گفتن به زمین و زمان و مقایسه های بیجا، حرف زد، تغییر کرد و بهتر شد،
شرایط، معلولِ افکار و رفتارِ توست!
درست است زندگی صحنه ی جنگ نیست،
اما شهر آرزوها هم نیست!
از همین لحظه، منطقی باش و بپذیر!
گولِ ظاهرِ زندگی دیگران را نخور!
تو فقطِ لبخند و داشته های دیگران را می بینی، نه تاوان هایِ سنگینی که در قبالش پرداخته اند،
توقع نداشته باش لم بدهی، خوشبختی بیاید و درِخانه ات را بزند!
خوشبختی، از درونِ خودت نشات می گیرد!
تا خودت تغییر مثبتی نکنی، هیچ چیز تغییر نخواهد کرد!
آدم ها ، خوشبخت متولد نمی شوند، خوشبختیشان را می سازند!
💕
#نرگس صرافیان
Read more
ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا با استاد احمد گولر آغاز شد این دوره افتخار داریم در کنار اساتید ...
Media Removed
ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا با استاد احمد گولر آغاز شد این دوره افتخار داریم در کنار اساتید برتر ایرانی که از افتخارات ایران هستند همکاری داشته باشیم و کلاس رو با بهترین کیفیت برگزار کنیم. مهمترین مزیت این کلاس این هست که شما باقلواهای اصیل ترکیه رو آموزش خواهید دید و اساتید ایرانی نیز ... ثبت نام کارگاه عملی دو روزه باقلوا
با استاد احمد گولر آغاز شد
این دوره افتخار داریم در کنار اساتید برتر ایرانی که از افتخارات ایران هستند همکاری داشته باشیم و کلاس رو با بهترین کیفیت برگزار کنیم.
مهمترین مزیت این کلاس این هست که شما باقلواهای اصیل ترکیه رو آموزش خواهید دید و اساتید ایرانی نیز شما را در مورد مواد اولیه ایرانی راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید بعد از کلاس خوشمزه ترین و اصیل ترین باقلوا رو تهیه کرده و نوش جان کنید
در این دوره دو مدل خمیر دست ساز به شما آموزش خواهیم داد و تمامی هنر جویان در روز دوم کلاس نصف روز فقط باز کردن خمیر باقلوا را تمرین خواهند کرد.
۱۶مدل باقلوا و شیرینی های اصیل شربتی ترکیه رو به شما آموزش خواهیم داد.
این کلاس خوشمزه ترین کلاسی خواهد بود که شرکت خواهید کرد.
💕
@ahmetguler314
@omid.manafii
@fatemeh__1359
@zhra_bkhtiari
@khoshmazehmooka
@forogh_ghari
@bonjour.ir
@baharehpirayesh
@barakaacademy
Read more
‌ ‌ظرفیت باقیمانده فقط دو نفر 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک ...
Media Removed
‌ ‌ظرفیت باقیمانده فقط دو نفر 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . https://telegram.me/joinchat/BQQmRDx-wpDiclS0sNwyXA این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان شروع پیش ثبت نام کارگاه ... ‌ ‌ظرفیت باقیمانده فقط دو نفر 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم .
https://telegram.me/joinchat/BQQmRDx-wpDiclS0sNwyXA
🎁🎁این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان
⭐شروع پیش ثبت نام کارگاه عملی یک روزه دکور کیک ژورنالی( کورس دو) ⭐⭐⭐مطابق با جدیدترین متد دنیا 📎_آموزش فوندانت کشی کیک های چند طبقه 📎_آموزش فوندانت کشی صحیح کیک های مربع
_آموزش تکنیک سنگهای ژئود
_آموزش تکنیک شکری آرتیشو
_آموزش تکنیک خزه خوراکی

_آموزش ساخت برگهای ویفر پیپر
_آموزش تکنیک پتینه کاری با رویال آیسینگ

_آموزش تکنیک رافل با کاغذ برنجی شفاف
_آموزش تکنیک های استفاده از ابزارهای سیلیکونی 📎_ آموزش تکنیک باس رلیف 🔴با ارائه مدرک بین المللی از شرکت DNW
تاریخ برگزاری کلاس نیمه دوم شهریور ( ماه محرم)
تا با خیال راحت بیایید سر کلاس🤗🤗🤗
برای ثبت نام با شماره زیر در تماس باشید.
☎️۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
@ganajbysinemumdu
@bonjour.ir
@forogh_ghari
@khoshmazehmooka
@zhra_bkhtiari
@barakaacademy
@baharehpirayesh
@drfondant
Read more
ظرفیت باقیمانده فقط یک نفر ‌ ۲۴شهریور اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ...
Media Removed
ظرفیت باقیمانده فقط یک نفر ‌ ۲۴شهریور اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ورکشاپ ) میباشد. ظرفیت دوره در حال تکمیل 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنرقنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . این بار با ... ظرفیت باقیمانده فقط یک نفر
‌ ۲۴شهریور
اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ورکشاپ ) میباشد.
💪💪💪💪💪
ظرفیت دوره در حال تکمیل 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنرقنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . 🎁🎁این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان
⭐شروع پیش ثبت نام کارگاه عملی یک روزه دکور کیک ژورنالی( کورس یک) ⭐⭐⭐مطابق با جدیدترین متد دنیا 📎_آموزش فوندانت کشی کیک های چند طبقه 📎_آموزش فوندانت کشی صحیح کیک با ارتفاع زیاد 📎گلهای کاغذی برنجی( rice paper ) 📎_آموزش گل با کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک صحیح رنگ آمیزی کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک صحیح بافت پارچه ای با کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک کار با مش استنسل 📎_آموزش تکنیک سه بعدی ( رولیف) برجسته
سازی طرح روی کیک (برای اولین بار در خاورمیانه) 📎_آموزش کار با مولدهای سیلیکونی 📎_آموزش گل مگنولیا با ویفر پیپر 🔴با ارائه مدرک بین المللی از شرکت DNW
تاریخ برگزاری کلاس نیمه دوم شهریور ( ماه محرم)
تا شما عزیزان راحت بتونید شرکت کنید.
برای ثبت نام با شماره زیر در تماس باشید.
☎️۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
@ganajbysinemumdu
@khoshmazehmooka
@zhra_bkhtiari
@bonjour.ir
@forogh_ghari
@barakaacademy
@baharehpirayesh
Read more
یه کلاس بینظیر عزیزانی که تمایل دارین کلاس پیشرفته شکلات ما رو شرکت کنید که یه استاد بینظیر دعوت کردیم ...
Media Removed
یه کلاس بینظیر عزیزانی که تمایل دارین کلاس پیشرفته شکلات ما رو شرکت کنید که یه استاد بینظیر دعوت کردیم حتما دوره مقدماتی رو با خانم قاری بگذرونید. یه کلاس بینظیر
عزیزانی که تمایل دارین کلاس پیشرفته شکلات ما رو شرکت کنید که یه استاد بینظیر دعوت کردیم
حتما دوره مقدماتی رو با خانم قاری بگذرونید.
اگر داریم پنج کیلومتر می‌دویم، احتمالا از کیلومتر یک تا سه سرعت را کم نگه می‌داریم برای ذخیره انرژی. ...
Media Removed
اگر داریم پنج کیلومتر می‌دویم، احتمالا از کیلومتر یک تا سه سرعت را کم نگه می‌داریم برای ذخیره انرژی. از کیلومتر سه به بعد اما ممکن است احساس کنیم دیگر کم آورده‌ایم و چیزی نمانده تا از پا بیفتیم. همان من و شمایی هم که دیگر رسما کم آورده بودیم و هن هن میزدیم، تا می‌بینیم فقط پانصد متر به خط پایان مانده، ... اگر داریم پنج کیلومتر می‌دویم، احتمالا از کیلومتر یک تا سه سرعت را کم نگه می‌داریم برای ذخیره انرژی. از کیلومتر سه به بعد اما ممکن است احساس کنیم دیگر کم آورده‌ایم و چیزی نمانده تا از پا بیفتیم. همان من و شمایی هم که دیگر رسما کم آورده بودیم و هن هن میزدیم، تا می‌بینیم فقط پانصد متر به خط پایان مانده، سرعتمان را به طرز عجیبی زیاد می‌کنیم و هیچ هم مثل چند دقیقه قبل احساس فلاکت نمی‌کنیم. مگر این همان بدن خسته و درمانده ١٠ دقیقه قبل شما نیست؟
در واقع همان زمانی که ما احساس می‌کنیم دیگر ذره‌ای انرژی برایمان نمانده تا خرج جنباندن ماهیچه‌ها کنیم، بدن شروع می‌کند از یک سری سوراخ سنبه غیرمعمول دیگر سوخت دست و پا کردن. ذخیره کربوهیدرات تنها یک منبع تولید انرژی‌ست و اگر بدن حواسش به سنگر جگر و چربی موجود در ماهیچه‌ها نباشد، به اشتباه زود جا می‌زنیم. به اشتباه می‌بازیم.
داستان کم آوردن در زندگی هم خیلی شبیه کم آوردن در مسابقه دو است. اول اینکه هر کسی یک جایی آستانه کم آوردنش است. دو نفر می‌دوند، یکی در کیلومتر سه و دیگری در کیلومتر چهار احساس می‌کند دارد از پا می‌افتد. فاصله بین این دو آستانه خیلی حرفها برای گفتن دارد. دونده اول باید بداند که لااقل به اندازه یک کیلومتر می‌تواند ظرفیتش را افزایش دهد. بعد اینکه، چطور بدن می‌تواند سوراخ سنبه‌های دیگر انرژی را پیدا کند، اما ذهن نمی‌تواند؟
آستانه کم آوردن شاید آنجایی نیست که ما فکر می‌کنیم. آن دیوار بلند خارداری نیست که این سویش گیر افتاده‌ایم و داریم توی گل و لای پشتش دست و پا می‌زنیم. اگر مطمئن باشیم این دیوار را که رد کنیم، باقی فراغ خیال است و وصال آرزوها، آیا باز هم در نهایت درماندگی همان پشت دست و پا می‌زنیم؟ شاید باید هر چند وقت یکبار آن‌سوی یکی از دیوارها برای خودمان جشن کوچکی بگیریم. مثلا هر پنج کیلومتر یکبار.
#چهل_سالگی
Read more
دوستان عزیز برای ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید. ۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰ برای دیدن کارهای بیشتر که قراره ...
Media Removed
دوستان عزیز برای ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید. ۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰ برای دیدن کارهای بیشتر که قراره در کلاس آموزش داده بشه لطفا استوری ها رو ببینید. دوستان عزیز برای ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
برای دیدن کارهای بیشتر که قراره در کلاس آموزش داده بشه لطفا استوری ها رو ببینید.
‌ ‌ظرفیت باقیمانده فقط دو نفر 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک ...
Media Removed
‌ ‌ظرفیت باقیمانده فقط دو نفر 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . https://telegram.me/joinchat/BQQmRDx-wpDiclS0sNwyXA این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان شروع پیش ثبت نام کارگاه ... ‌ ‌ظرفیت باقیمانده فقط دو نفر 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم .
https://telegram.me/joinchat/BQQmRDx-wpDiclS0sNwyXA
🎁🎁این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان
⭐شروع پیش ثبت نام کارگاه عملی یک روزه دکور کیک ژورنالی( کورس دو) ⭐⭐⭐مطابق با جدیدترین متد دنیا 📎_آموزش فوندانت کشی کیک های چند طبقه 📎_آموزش فوندانت کشی صحیح کیک های مربع
_آموزش تکنیک سنگهای ژئود
_آموزش تکنیک شکری آرتیشو
_آموزش تکنیک خزه خوراکی

_آموزش ساخت برگهای ویفر پیپر
_آموزش تکنیک پتینه کاری با رویال آیسینگ

_آموزش تکنیک رافل با کاغذ برنجی شفاف
_آموزش تکنیک های استفاده از ابزارهای سیلیکونی 📎_ آموزش تکنیک باس رلیف 🔴با ارائه مدرک بین المللی از شرکت DNW
تاریخ برگزاری کلاس نیمه دوم شهریور ( ماه محرم)
تا با خیال راحت بیایید سر کلاس🤗🤗🤗
برای ثبت نام با شماره زیر در تماس باشید.
☎️۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
Read more
ظرفیت باقیمانده فقط یک نفر ‌ ۲۴شهریور اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ...
Media Removed
ظرفیت باقیمانده فقط یک نفر ‌ ۲۴شهریور اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ورکشاپ ) میباشد. ظرفیت باقیمانده فقط ۵نفر ظرفیت دوره در حال تکمیل 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنرقنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان ... ظرفیت باقیمانده فقط یک نفر
‌ ۲۴شهریور
اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ورکشاپ ) میباشد.
ظرفیت باقیمانده فقط ۵نفر
💪💪💪💪💪
ظرفیت دوره در حال تکمیل 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنرقنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . 🎁🎁این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان
⭐شروع پیش ثبت نام کارگاه عملی یک روزه دکور کیک ژورنالی( کورس یک) ⭐⭐⭐مطابق با جدیدترین متد دنیا 📎_آموزش فوندانت کشی کیک های چند طبقه 📎_آموزش فوندانت کشی صحیح کیک با ارتفاع زیاد 📎گلهای کاغذی برنجی( rice paper ) 📎_آموزش گل با کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک صحیح رنگ آمیزی کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک صحیح بافت پارچه ای با کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک کار با مش استنسل 📎_آموزش تکنیک سه بعدی ( رولیف) برجسته
سازی طرح روی کیک (برای اولین بار در خاورمیانه) 📎_آموزش کار با مولدهای سیلیکونی 📎_آموزش گل مگنولیا با ویفر پیپر 🔴با ارائه مدرک بین المللی از شرکت DNW
تاریخ برگزاری کلاس نیمه دوم شهریور ( ماه محرم)
تا شما عزیزان راحت بتونید شرکت کنید.
برای ثبت نام با شماره زیر در تماس باشید.
☎️۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
Read more
دورهمی بهترین ها <span class="emoji emoji1f603"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> خیلی خوش گذشت مرسی از ابریشم عزیزم برای مهمان نوازیش <span class="emoji emoji1f495"></span>
Media Removed
دورهمی بهترین ها خیلی خوش گذشت مرسی از ابریشم عزیزم برای مهمان نوازیش دورهمی بهترین ها 😃😍😍
خیلی خوش گذشت
مرسی از ابریشم عزیزم برای مهمان نوازیش 💕
ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﺑﺨﻨﺪﯼ ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﺎﺷﯽ، ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﺩﻧﯿﺎ ﮐﻢ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ، ﭘﺲ ﺑﺨﻨﺪ ﻭ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﺎﺵ. ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺧﺮﺩﻩ ﻧﻤﯽ ﮔﯿﺮﺩ، ...
Media Removed
ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﺑﺨﻨﺪﯼ ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﺎﺷﯽ، ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﺩﻧﯿﺎ ﮐﻢ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ، ﭘﺲ ﺑﺨﻨﺪ ﻭ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﺎﺵ. ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺧﺮﺩﻩ ﻧﻤﯽ ﮔﯿﺮﺩ، ﭘﺲ ﺷﺎﺩﯼ ﺑﺨﺶ ﺑﺎﺵ. ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﮐﻪ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺸﯽ، ﺟﻬﺎﻥ ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﮐﻤﺒﻮﺩ ﺍﮐﺴﯿﮋﻥ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ، ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻕ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ. ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺻﺪﺍ ﮐﻨﯽ، ﺧﺪﺍ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ، ﭘﺲ ﺻﺪﺍﯾﺶ ﮐﻦ، ﺍﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺗﻮﺳﺖ . ﺍﻭ، ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ، ... ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﺑﺨﻨﺪﯼ ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﺎﺷﯽ، ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﺩﻧﯿﺎ ﮐﻢ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ، ﭘﺲ ﺑﺨﻨﺪ ﻭ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﺎﺵ.
ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺧﺮﺩﻩ ﻧﻤﯽ ﮔﯿﺮﺩ، ﭘﺲ ﺷﺎﺩﯼ ﺑﺨﺶ ﺑﺎﺵ.
ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﮐﻪ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺸﯽ، ﺟﻬﺎﻥ ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﮐﻤﺒﻮﺩ ﺍﮐﺴﯿﮋﻥ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ، ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻕ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ.
ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺻﺪﺍ ﮐﻨﯽ، ﺧﺪﺍ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ، ﭘﺲ ﺻﺪﺍﯾﺶ ﮐﻦ،
ﺍﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺗﻮﺳﺖ . ﺍﻭ، ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ، ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﯾﺖ، ﮔﺮﯾﻪﻫﺎﯾﺖ، ﻭ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﻮﺩﻥ ﻫﺎﯾﺖ ﺍﺳﺖ.
زندگی کن
زندگی زیباست
💕
Read more
آموزش تخصصی ۱۶مدل باقلوا کلاس ورک شاپ و هنرجویان خودشون خمیر باقلوا باز خواهند کرد.
Media Removed
آموزش تخصصی ۱۶مدل باقلوا کلاس ورک شاپ و هنرجویان خودشون خمیر باقلوا باز خواهند کرد. آموزش تخصصی ۱۶مدل باقلوا
کلاس ورک شاپ و هنرجویان خودشون خمیر باقلوا باز خواهند کرد.
من بیشتر از هر کسی خودم را دوست دارم؛ برای خودم ساعت ها وقت میگذارم و حوصله خودم که سر رفت دستش را میگیرم ...
Media Removed
من بیشتر از هر کسی خودم را دوست دارم؛ برای خودم ساعت ها وقت میگذارم و حوصله خودم که سر رفت دستش را میگیرم میبرم پارکی،کافه ای،باغی جایی... دلش که گرفت سفت بغلش میکنم آرام دست میکشم پشتش و زمزمه وار از درست شدن همه چیز برایش حرف میزنم،از خوب شدنِ اوضاع... کیفش که کوک بود پا به پایش روی جدول ها راه میروم ... من بیشتر از هر کسی خودم را دوست دارم؛
برای خودم ساعت ها وقت میگذارم و حوصله خودم که سر رفت
دستش را میگیرم میبرم پارکی،کافه ای،باغی جایی...
دلش که گرفت سفت بغلش میکنم آرام دست میکشم پشتش و زمزمه وار از درست شدن همه چیز برایش حرف میزنم،از خوب شدنِ اوضاع...
کیفش که کوک بود پا به پایش روی جدول ها راه میروم و با صدایِ خنده هایم که آسمان را پر کرده به بستنی توی دستم یک گاز بزرگ میزنم...
کارِ خوب که انجام داد جایزه اش میشود کتاب مورده علاقه اش،
یا یک بلیطِ فیلمِ محبوبش...
یک جور خاصی که به قرمزی گلبرگ های پشت ویترینِ گلفروشی نگاه کرد
یک دسته از همان قرمز ها برایش میپیچم و زل میزنم توی چشم هایِ خوشحالش...
همان راهی را میروم که او میخواهد،
همان رویایی را در سرم میپرورانم که او دوست دارد،
همان کاری را میکنم که او از انجام دادنش لذت میبرد...
من خودم را از همه بیشتر دوس دارم؛
موهایم را یک جوری آزاد میگذارم که باد تارهایم را قلقلک بدهد همان طور که همیشه دوست داشتم...
همان لباسی را میخرم که از پشت ویترین برق به چشمانم آورده...
توی همان کافه ای که عطر دمی هایش مسحورم میکند دمی سفارش میدهم....
همان مسیری که دوست دارم را پیاده کز میکنم
و برای هزارمین بار آهنگ مورد علاقه ام را پخش میکنم و زیر لبی همراه خواننده میخوانمش...
من خودم را بیشتر از هر کسی دوست دارم؛
چون تنها کسی که همیشه بود،به وقت
تنهایی،
عاشقی،
خوشحالی،
ترس
فقط خودم بودم...
من خودم را بیشتر از هر کسی دوست دارم؛
چون ماندنش به پایم حتمی است و بودنش شانه به شانه ام تا ابد،تضمینی...
#فاطمه_جوادی
Read more
و بالاخره باحال ترین کلاسمون هم با پرانرژی ترین ،مهربان ترین استاد دنیا برگزار شد. و خیلی خوشحالم ...
Media Removed
و بالاخره باحال ترین کلاسمون هم با پرانرژی ترین ،مهربان ترین استاد دنیا برگزار شد. و خیلی خوشحالم که همه هنر جویان عزیزم از کلاس رضایت کامل داشتن. ممنونم از حضور و اعتماد تک تک هنرجویان عزیزمون. ممنونم از دوست و استاد بسیار خوبم ماریا اوزتورک که همیشه بهترینها رو با حوصله آموزش میدن ممنونم‌از ... و بالاخره باحال ترین کلاسمون هم با پرانرژی ترین ،مهربان ترین استاد دنیا برگزار شد.
و خیلی خوشحالم که همه هنر جویان عزیزم از کلاس رضایت کامل داشتن.
ممنونم از حضور و اعتماد تک تک هنرجویان عزیزمون.
ممنونم از دوست و استاد بسیار خوبم ماریا اوزتورک که همیشه بهترینها رو با حوصله آموزش میدن
ممنونم‌از جناب آقای حسینی بابت اسپانسری ایشون بابت دستگاههای ایربراش و رنگهای ایربراش
ممنونم از شرکت دکتر فوندانت که اسپانسر خمیر فوندانت ما بودن و واقعا مورد تایید استاد بود 💕
و سپاسگزارم ازمدیریت آکادمی باراکا جناب آقای بایرامی که فضایی بینظیر با امکانات در سطح تخصصی در اختیار مون قرار دادن
Read more
@forogh_ghari عزیزانی که یه کلاس خوب دکور کیک خامه ای مدرن خواسته بودین
Media Removed
@forogh_ghari عزیزانی که یه کلاس خوب دکور کیک خامه ای مدرن خواسته بودین @forogh_ghari
عزیزانی که یه کلاس خوب دکور کیک خامه ای مدرن خواسته بودین
اونایی که قرص برنج می‌خورن، بدترین خاطره ما هستن. مریض با پای خودش میاد اورژانس و میگه من قرص برنج خوردم. هیچ ...
Media Removed
اونایی که قرص برنج می‌خورن، بدترین خاطره ما هستن. مریض با پای خودش میاد اورژانس و میگه من قرص برنج خوردم. هیچ علامتی هم نداره. فکر می‌کنه زنده می‌مونه. بعد از دو سه ساعت، علائم خودشو نشون میده. گاز قرص که توی معده آزاد می‌شه، اکسیژن خون‌ رو می‌گیره و ارگان‌های بدن دونه دونه فاسد می‌شه و از کار می‌افته ... اونایی که قرص برنج می‌خورن، بدترین خاطره ما هستن. مریض با پای خودش میاد اورژانس و میگه من قرص برنج خوردم.
هیچ علامتی هم نداره. فکر می‌کنه زنده می‌مونه. بعد از دو سه ساعت، علائم خودشو نشون میده. گاز قرص که توی معده آزاد می‌شه، اکسیژن خون‌ رو می‌گیره و ارگان‌های بدن دونه دونه فاسد می‌شه و از کار می‌افته و اینا در حالت هشیاری شاهد از کار افتادن ارگان‌های بدنشون هستن.
اول معده، بعد قلب و کلیه و کبد و آنقدر درد زیاد می‌شه که مغز دیگه قادر به پاسخگویی به درد نیست و اون موقع است که به تدریج دچار کاهش سطح هوشیاری میشن و به التماس میفتن که کمک کنیم زنده بمونن. همه کار براشون انجام می‌دیم. شست‌وشوی معده، احیا، اما می‌دونیم که بی‌فایده است.
دو سال پیش این گزارش را خواندم و گاهی که زندگی چنگال های فلزی زنگ زده اش را در روح و جانم فشار می دهد و فکر می کنم امیدی نیست یادش می افتم.
یاد آن التماس دَم مرگ. یاد آن تقلا برای بازگشت به زندگی. کسی که خودکشی کرده حتماً پیمانه صبرش پُر شده ولی زندگی چقدر قوی است که در آخرین لحظه باز التماس می کنی که برگردی...
آنهایی که مدت ها نقشه ریخته اند، نفت خریده اند و بالاخره یک روز کنج خانه دست به خودسوزی زده اند، باز هم در آخرین دقیقه ها توی کوچه می دوند و التماس می کنند نجاتشان بدهند.
این روزها مدیران زحمتکش و خدمتگزار کشور با تلاش شبانه روزی موفق شده اند امید میلیون ها ایرانی را به قتل برسانند. دست مریزاد دارد این همه هنر!
حال همه مان کمابیش شبیه هم است. دل خسته، خرد شده زیر فشار زندگی، سرخورده از برخورد با آفتابه دزد و رقص اختلاس گر میان کُپه دلار و ... اما زندگی از هر چیزی قوی تر است.
حق با آناگاوالدا بود که نوشت: آدم‌هایی که از بازداشتگاه‌های اجباری برگشته‌اند دوباره زاد و ولد کردند. مردان و زنانی که شکنجه دیده بودند، که مرگ نزدیکانشان و سوخته شدن خانه‌هاشان را دیده بودند، دوباره به دنبال اتوبوس‌ها دویدند، به پیش بینی هواشناسی با دقت گوش کردند و دخترهایشان را شوهر دادند.
چرا که زندگی از هر چیزی قوی تر است.
با همه دشواری این روزها و روزگار، محکم قدم برداریم، مشت گره کنیم، لبخند بزنیم و مچ لزج و چرک خورده ناامیدی را بخوابانیم که آدمی چاره ساز است و زندگی از مرگ دوست داشتنی تر...
#محمدرضاعسگریان
💕
Read more
‌ ‌ 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی ...
Media Removed
‌ ‌ 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . https://telegram.me/joinchat/BQQmRDx-wpDiclS0sNwyXA این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان شروع پیش ثبت نام کارگاه عملی یک روزه دکور کیک ... ‌ ‌ 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنر قنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم .
https://telegram.me/joinchat/BQQmRDx-wpDiclS0sNwyXA
🎁🎁این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان
⭐شروع پیش ثبت نام کارگاه عملی یک روزه دکور کیک ژورنالی( کورس دو) ⭐⭐⭐مطابق با جدیدترین متد دنیا 📎_آموزش فوندانت کشی کیک های چند طبقه 📎_آموزش فوندانت کشی صحیح کیک های مربع
_آموزش تکنیک سنگهای ژئود
_آموزش تکنیک شکری آرتیشو
_آموزش تکنیک خزه خوراکی

_آموزش ساخت برگهای ویفر پیپر
_آموزش تکنیک پتینه کاری با رویال آیسینگ

_آموزش تکنیک رافل با کاغذ برنجی شفاف
_آموزش تکنیک های استفاده از ابزارهای سیلیکونی 📎_ آموزش تکنیک باس رلیف 🔴با ارائه مدرک بین المللی از شرکت DNW
تاریخ برگزاری کلاس نیمه دوم شهریور ( ماه محرم)
تا با خیال راحت بیایید سر کلاس🤗🤗🤗
برای ثبت نام با شماره زیر در تماس باشید.
☎️۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
Read more
‌ ۲۴شهریور اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ورکشاپ ) میباشد. ظرفیت ...
Media Removed
‌ ۲۴شهریور اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ورکشاپ ) میباشد. ظرفیت باقیمانده فقط ۵نفر ظرفیت دوره در حال تکمیل 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنرقنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . این بار با ... ‌ ۲۴شهریور
اولین مدل روز ۲۴شهریور آموزش داده خواهد شد . کلاس بصورت عملی( ورکشاپ ) میباشد.
ظرفیت باقیمانده فقط ۵نفر
💪💪💪💪💪
ظرفیت دوره در حال تکمیل 🎖🎖مفتخریم‌که با برگزاری ورکشاپ ها و دموهای هنرقنادی و دکوراتوری کیک همواره پیشگام باشیم و کلاسهایی در خور هنرآموزان برگزار کنیم . 🎁🎁این بار با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان
⭐شروع پیش ثبت نام کارگاه عملی یک روزه دکور کیک ژورنالی( کورس یک) ⭐⭐⭐مطابق با جدیدترین متد دنیا 📎_آموزش فوندانت کشی کیک های چند طبقه 📎_آموزش فوندانت کشی صحیح کیک با ارتفاع زیاد 📎گلهای کاغذی برنجی( rice paper ) 📎_آموزش گل با کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک صحیح رنگ آمیزی کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک صحیح بافت پارچه ای با کاغذ برنجی 📎_آموزش تکنیک کار با مش استنسل 📎_آموزش تکنیک سه بعدی ( رولیف) برجسته
سازی طرح روی کیک (برای اولین بار در خاورمیانه) 📎_آموزش کار با مولدهای سیلیکونی 📎_آموزش گل مگنولیا با ویفر پیپر 🔴با ارائه مدرک بین المللی از شرکت DNW
تاریخ برگزاری کلاس نیمه دوم شهریور ( ماه محرم)
تا شما عزیزان راحت بتونید شرکت کنید.
برای ثبت نام با شماره زیر در تماس باشید.
☎️۰۹۳۶۴۴۶۵۷۹۰
Read more
دوستان عزیزی که همیشه دنبال آموزش شیرینی و دسر از پایه هستین این کلاس فوق العاده و بینظیر رو از دست ندید <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> 🥞🥨<span class="emoji emoji1f353"></span><span class="emoji emoji1f36e"></span><span class="emoji emoji1f370"></span>🥧<span class="emoji emoji1f369"></span><span class="emoji emoji1f36b"></span> ورکشاپ ...
Media Removed
دوستان عزیزی که همیشه دنبال آموزش شیرینی و دسر از پایه هستین این کلاس فوق العاده و بینظیر رو از دست ندید 🥞🥨🥧 ورکشاپ شیرینی و دسر دوره ای ۴ روزه برای مبتدی ها آموزش مقدماتی شیرینی و دسر مدرس : بابک رحمانی مدت دوره ۴ روز تاریخ برگزاری دوره:۱۳الی۱۶شهریور برگزاری دوره : ۹ صبح ... دوستان عزیزی که همیشه دنبال آموزش شیرینی و دسر از پایه هستین این کلاس فوق العاده و بینظیر رو از دست ندید
👇👇👇👇👇👇👇
🥞🥨🍓🍮🍰🥧🍩🍫
ورکشاپ شیرینی و دسر
دوره ای ۴ روزه برای مبتدی ها
آموزش مقدماتی شیرینی و دسر
مدرس : بابک رحمانی
⏳مدت دوره ۴ روز
📆 تاریخ برگزاری دوره:۱۳الی۱۶شهریور
⏰ برگزاری دوره : ۹ صبح الی ۶ عصر
🔴این دوره بصورت ورکشاپ(کارگاهی)
برگزار می شود و ظرفیت محدود است
🔴این دوره برای مبتدی ها مناسب است
دوستان عزیزی که علاقه دارید
و یا میخواهید بصورت حرفه ای
از پایه آموزش ببینید، با شرکت در دوره های تخصصی بیک آکادمی میتوانید در کمترین زمان بهترین آموزش را دریافت کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر
به تلگرام بیک آکادمی 09022008727 پیام ارسال کنید و یا در ساعات کاری با شماره 09128302755 و 02144827000 داخلی 405 تماس حاصل فرمایید
Read more
۱۴و۱۵مرداد کارگاه دو روزه عملی ایربراش با اسپانسری خمیر فوندانت ، دکتر فوندانت @drfondant استاد ...
Media Removed
۱۴و۱۵مرداد کارگاه دو روزه عملی ایربراش با اسپانسری خمیر فوندانت ، دکتر فوندانت @drfondant استاد دوره ماریا اوزتورک @mariyas_cakes_and_art برگزار کننده دوره @baharehpirayesh ۱۴و۱۵مرداد کارگاه دو روزه عملی ایربراش
با اسپانسری خمیر فوندانت ، دکتر فوندانت
@drfondant
استاد دوره ماریا اوزتورک
@mariyas_cakes_and_art
برگزار کننده دوره
@baharehpirayesh
یه چیزهائی دیدم در مورد بانوان ایرانم که متاثر شدم و این باعث شد این متن رو بزارم . باشد که رستگار شویم <span class="emoji emoji1f495"></span> زن ...
Media Removed
یه چیزهائی دیدم در مورد بانوان ایرانم که متاثر شدم و این باعث شد این متن رو بزارم . باشد که رستگار شویم زن بودن در جهان مردسالار کار دشواری است ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید. جامعه ای که پُر است از ما مردان بلاتکلیف... زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم میخواهیم خود ... یه چیزهائی دیدم در مورد بانوان ایرانم که متاثر شدم و این باعث شد این متن رو بزارم .
باشد که رستگار شویم
💕

زن بودن در جهان مردسالار کار دشواری است ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید.
جامعه ای که پُر است از ما مردان بلاتکلیف...
زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم میخواهیم خود نوعی خشونت است.
پدران ما از مادرانمان تنها خانم خانه بودن را می خواستند. آنها دوست داشتند همسرشان مهربان باشد و مادری خوب که فرزندان شان را به شایستگی تربیت کند. اما امروزه ما به اینها کفایت نمیکنیم، دختری را می‌پسندیم که علاوه بر اینها مانند باربی باشد و کوچکترین ضعفی در ظاهرش وجود نداشته باشد، اندامش مانند ورزشکاران حرفه ای باشد و در عین حال تحصیل کرده و شاغل هم باشد و بتواند بخشی از هزینه های خانواده را هم پرداخت کند، هم بسیار دانا باشد و هم خنگ و بامزه، هم به لحاظ مالی مستقل باشد و در عین حال حرف گوش کن.
زندگی در چنین فضایی همانند تجربه‌ی نوعی خشونت است و خشونتی پنهان که به صورت اضطرابی همیشگی برای شایسته بودن خود را نشان می دهد.

البته کار به اینجا هم ختم نمی شود
زنان جامعه‌ی ما همواره در فضای ارزش های متناقض زندگی میکنند، یعنی از سویی جامعه مدام آنها را سوق می دهد به زیباتر شدن، عمل کردن، استفاده از لوازم زیبایی و...
و از سوی دیگر همین رفتارهای آنها را به باد تمسخر می گیرد که زنان موجوداتی سطحی و دست و پاچلفتی و دور از اجتماع و... هستند.
از سوی دیگر از آنها میخواهیم که در اجتماع حضور داشته باشند و استقلال مالی پیدا کنند و در عین حال پیشرفت آنها حجم زیادی از حسادت و خشم را در ما بر می انگیزد و نگرانیم نکند که یک زن از ما جلو بزند. از او می خواهیم در عین حال هم به لحاظ مالی مستقل باشد و هم مانند مادرانمان بگوید چشم.

تازه اگر زنی در این اجتماع بتواند بر کلیشه های جنسیتی غلبه کند و خود را به سطوح بالای اجتماعی برساند، در بسیاری از موارد نه تنها تحسین نمیشود بلکه با لقب‌هایی مانند زن سیبیلو و زنی که شبیه مردان است و... تحقیر میشود.

زن بودن در جامعه‌ی بلاتکلیف ایران یعنی تجربه‌ی مداوم انواع خشونت‌های پنهان و آشکار.
مقام زن را ارج بنهید. او را همان‌طور که هست دوست بدارید و چیزی را به او تحمیل نکنید.

#ناصر سبزیان‌پور
Read more
روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند فضای منزلتان خالی از نقاشی های کودکانه خواهد شد؛ دیگر اثری از ...
Media Removed
روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند فضای منزلتان خالی از نقاشی های کودکانه خواهد شد؛ دیگر اثری از شکلک های خندان بر روی دیوارهای خانه، حک کردن اسامی بر روی پارچه ی دسته ی مبل ها و طرح های لرزان انگشتی بر روی شیشه های بخار گرفته ی پنجره های خانه،وجودنخواهد داشت. روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند ... روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند فضای منزلتان خالی از نقاشی های کودکانه خواهد شد؛ دیگر اثری از شکلک های خندان بر روی دیوارهای خانه، حک کردن اسامی بر روی پارچه ی دسته ی مبل ها و طرح های لرزان انگشتی بر روی شیشه های بخار گرفته ی پنجره های خانه،وجودنخواهد داشت.

روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند دیگر اثری از هسته های میوه ها در زیر تخت ها وجود نخواهد داشت. در آن روز می توانید مدادی را بر روی میز براي يادداشت كردن پیدا کنید و شيرينی داخل یخچال باقی خواهد ماند.

روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند میتوانید برای خود غذاهای بخارپز به جای ساندویچ هات داگ یا همبرگر درست کنید.
میتوانید زیر نور شمع غذا بخورید بدون آنکه نگران دعوای فرزندانتان برای فوت کردن شمع ها باشید.
روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند زندگیتان متفاوت خواهد شد آنها آشیانه تان را ترک خواهند کرد و خانه تان آرام... ساکت... خالی و تنها خواهد شد.
در آن زمان است که به جای چشم انتظاری برای فرارسیدن «روزی» ؛ دیروزها را مرور خواهید کرد... یعنی در ان روزها ؛ دلتنگ امروزتان خواهید شد... پس امروزتان را با آنها عاشقانه زندگی کنید .
#الهی_قمشه ای
Read more
- شهر هرت جایی است که رنگهای رنگین کمان مکروهند و رنگ سیاه مستحب. - شهر هرت جایی است که اول ازدواج می ...
Media Removed
- شهر هرت جایی است که رنگهای رنگین کمان مکروهند و رنگ سیاه مستحب. - شهر هرت جایی است که اول ازدواج می کنند، بعد همدیگر را می شناسند. - شهر هرت جایی است که بهشتش زیر پای مادرانی است که حقی از زندگی و فرزند و همسر ندارند.. - شهر هرت جایی است که درختها علل اصلی ترافیک اند و بریده می شوند تا ماشینها راحت تر برانند. ... - شهر هرت جایی است که رنگهای رنگین کمان مکروهند و رنگ سیاه مستحب.
- شهر هرت جایی است که اول ازدواج می کنند، بعد همدیگر را می شناسند. - شهر هرت جایی است که بهشتش زیر پای مادرانی است که حقی از زندگی و فرزند و همسر ندارند.. - شهر هرت جایی است که درختها علل اصلی ترافیک اند و بریده می شوند تا ماشینها راحت تر برانند. - شهر هرت جایی است که کودکان زاده می شوند تا عقده های پدرها و مادرهاشان را درمان کنند. - شهر هرت جایی است که شوهرها انگشتر الماس برای زنانشان می خرند، اما حوصله 5 دقیقه قدم زدن را با همسران ندارند.
- شهر هرت جایی است که با میلیاردها پول بعد از ماهها فقط می توان برای مردم مصیبت دیده، چند چادر برپا کرد. - شهر هرت جایی است که خنده نشان از جلف بودن را دارد. - شهر هرت جایی است که مردم سوار تاکسی می شوند زود برسند سر کار تا کار کنند و پول تاکسی شان را در بیاورند.
- شهر هرت جایی است که نصف مردمش زیر خط فقرن اما سریال های تلویزیونی را توی کاخها می سازند. - شهر هرت جایی است که گریه محترم و خنده محکوم است. - شهر هرت جایی است که هرگز آنچه را بلدی نباید به دیگری بیاموزی.
- شهر هرت جایی است که وقتی می روی مدرسه کیفت را می گردند، مبادا آئینه داشته باشی.
- شهر هرت جایی است که دوست داشتن و دوست داشته شدن احمقانه، ابلهانه و ... است.
- شهر هرت جایی است که وارد خانه ات شوی برادر و پدرت را می توانی ببوسی اما همسرت را نه ...
- شهر هرت جایی است که وقتی از دختر می پرسند می خوای با این آقا زندگی کنی می گه: نمی دونم هر چی بابام بگه!
- شهر هرت جایی است که وقتی می خوای ازدواج کنی 500 نفر را دعوت می کنی و شام میدهی تا بروند و از بدی و زشتی و نفهمی و بی کلاسی تو کلی حرف بزنند ... - شهر هرت جایی است که مردمش پولشان را توی صندوق امام زاده میریزند و دعا میکنند که آنها را از فقر نجات بدهد... - شهر هرت جایی است که به بعضی از بیسوادها میگویند پروفسور.
- شهر هرت جایی است که در آن دلال و دزد به مهندس و دکتر فخر میفروشند.
- شهر هرت جایی است که مردگان مقدسند و از زنده ها محترمترند.
- شهر هرت جایی است که اگر از یک نفر دزدی کنی مجازاتت میکنند.
اگر از 80َ میلیون نفر بدزدی آزادی!
- شهر هرت جایی است که پدر و مادرت وقتی که زنده اند روی گوشت ندیده اند، اما بعد از مرگش به 800 نفر بختیاری میدهی تا آبروی پدرت نره! - شهر هرت جایی است که در کشورت بیکاری بیداد میکند. تو در ونزوئلا برای جوانانش شغل ایجاد میکنی!
شهر هرت کجاست؟
به کجا چنین شتابان
چی دارید بر سرما میارید؟
Read more

Loading...