Loading Content...

Bookcitycentral Instagram Photos and Videos

Loading...


bookcitycentral شهركتاب مركزي @bookcitycentral mentions
Followers: 24,340
Following: 2,936
Total Comments: 0
Total Likes: 0

. . معاشرت در مورد «تا هفت خانه آن‌ور تر» شب گذشته با حضور «صابر ابر» در شهرکتاب مرکزی برگزار شد. . جای ...
Media Removed
. . معاشرت در مورد «تا هفت خانه آن‌ور تر» شب گذشته با حضور «صابر ابر» در شهرکتاب مرکزی برگزار شد. . جای همه شما خالی. درباره ایده و بهانه کتاب حرف زدیم. در این‌باره که بهترین زبان مشترک نسل ما با مادربزرگ‌هایمان «طعم» است و این که زود دیر می‌شود. کتاب جدید «صابر ابر» در خصوص زبان مشترک ما با ریشه‌مان ... .
.
معاشرت در مورد «تا هفت خانه آن‌ور تر» شب گذشته با حضور «صابر ابر» در شهرکتاب مرکزی برگزار شد. .

جای همه شما خالی. درباره ایده و بهانه کتاب حرف زدیم. در این‌باره که بهترین زبان مشترک نسل ما با مادربزرگ‌هایمان «طعم» است و این که زود دیر می‌شود. کتاب جدید «صابر ابر» در خصوص زبان مشترک ما با ریشه‌مان است. از دستش ندهید. عکس‌های مجتبی سالک گزارش خوبی از حس و حال شب گذشته را به شما نشان می‌دهد

#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #شهرکتاب_آنلاین #صابرابر #کتاب #کتابفروشی #کتابخوانی #باکتاب #تهران #ایران
#bookcitycentral #bookcity #bookstore #shahreketabonline #book #bookstore #today #suggest #saberabar #tehran #iran
Read more
Loading...
. “تا هفت خانه آن‌ورتر” صابر ابر »برای اولین بار کتاب‌های امضا شده توسط صاحب اثر در شهرکتاب‌های سراسر ایران« @saberabar #bookcitycentral #bookcity #shahreketabonline #bookstore #book #books #today #suggest #saberabar #tehran #iran #شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی ... .
📚
📚
📚
“تا هفت خانه آن‌ورتر”
📚
صابر ابر 📚
»برای اولین بار کتاب‌های امضا شده توسط صاحب اثر در شهرکتاب‌های سراسر ایران«
@saberabar 📚
📚
📚
#bookcitycentral #bookcity #shahreketabonline #bookstore #book #books #today #suggest #saberabar #tehran #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #شهرکتاب_آنلاین #صابر_ابر #کتاب #کتابفروشی #امروز #پیشنهاد #برنامه #فرهنگی #تهران #ایران
Read more
. <span class="emoji emoji1f4da"></span> <span class="emoji emoji1f4da"></span> <span class="emoji emoji1f4da"></span> امروز عصر به بهانه‌ انتشار کتاب “تا هفت خانه آن‌ورتر” با حضور “صابر ابر” ساعت ۱۹، ...
Media Removed
. امروز عصر به بهانه‌ انتشار کتاب “تا هفت خانه آن‌ورتر” با حضور “صابر ابر” ساعت ۱۹، در شهرکتاب مرکزی منتظرتان هستیم. به ما بپیوندید ورود در این مراسم برای عموم آزاد است. @saberabar #شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #شهرکتاب_آنلاین #صابرابر #کتاب #کتابفروشی ... .
📚
📚
📚

امروز عصر به بهانه‌ انتشار
کتاب “تا هفت خانه آن‌ورتر”

با حضور “صابر ابر”

ساعت ۱۹، در شهرکتاب مرکزی منتظرتان هستیم.
به ما بپیوندید

ورود در این مراسم برای عموم آزاد است.
@saberabar
📚
📚
📚
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #شهرکتاب_آنلاین #صابرابر #کتاب #کتابفروشی #کتابخوانی #باکتاب #تهران #ایران
#bookcitycentral #bookcity #bookstore #shahreketabonline #book #bookstore #today #suggest #saberabar #tehran #iran
Read more
. «تا هفت خانه آن‌ور تر» تنها یک کتاب نیست. فرهنگ‌مداری است. «صابر ابر» در کتابش شما را تنها به هنر مادرانه دعوت نمی‌کند بلکه شما را با فرهنگ عامه آشنا میکند. در نتیجه با کتابی رو برو هستید که تلاش دارد شما را به زندگی بومی علاقه‌مند کند . بدین معنا که تنها کتاب را نمی خوانید بلکه آن را زندگی می‌کنید. ... .
📚
📚
📚
«تا هفت خانه آن‌ور تر» تنها یک کتاب نیست. فرهنگ‌مداری است. «صابر ابر» در کتابش شما را تنها به هنر مادرانه دعوت نمی‌کند بلکه شما را با فرهنگ عامه آشنا میکند. در نتیجه با کتابی رو برو هستید که تلاش دارد شما را به زندگی بومی علاقه‌مند کند . بدین معنا که تنها کتاب را نمی خوانید بلکه آن را زندگی می‌کنید.
برای اولین بار؛
از روز سه شنبه بیستم شهریور ماه کتاب «تا هفت خانه آن‌ور تر» با امضای صاحب اثر، در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. «تا هفت خانه آن‌ور تر» در شهرکتاب‌های سراسر کشور و شهرکتاب آنلاین
@shahreketabonline
@saberabar .
.
. #bookcity #bookcityonline #bookstore #book #books #saberabar #To_seven_houses_Away #tehran #iran
#شهركتاب #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌آنلاین #صابرابر #تاهفت‌خانه‌آن‌ورتر #كتابخوان #کتابخوانی #تهران #ايران
Read more
. . در اولین اکران عمومی «۱۳ اُکتبر۱۹۳۷» مطرح شد/لوریس چکناواریان: پدرم از سینما داران قدیم ایران ...
Media Removed
. . در اولین اکران عمومی «۱۳ اُکتبر۱۹۳۷» مطرح شد/لوریس چکناواریان: پدرم از سینما داران قدیم ایران بود و من هم تصمیم دارم در یک فیلم بازی کنم اولین اکران عمومی مستند «۱۳ اُکتبر ۱۹۳۷» با حضور لوریس چکناواریان و بکتاش آبتین در شهرکتاب مرکزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی شهرکتاب مرکزی، شب گذشته ... .
.

در اولین اکران عمومی «۱۳ اُکتبر۱۹۳۷» مطرح شد/لوریس چکناواریان: پدرم از سینما داران قدیم ایران بود و من هم تصمیم دارم در یک فیلم بازی کنم

اولین اکران عمومی مستند «۱۳ اُکتبر ۱۹۳۷» با حضور لوریس چکناواریان و بکتاش آبتین در شهرکتاب مرکزی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شهرکتاب مرکزی، شب گذشته یکشنبه ۱۱ شهریور اولین اکران عمومی مستند «۱۳ اُکتبر ۱۹۳۷» با جلسه پرسش و پاسخ درخصوص فیلم برگزار شد. در این نشست ابتدا لوریس چکناواریان در خصوص زندگی‌اش گفت: شاید اگر این مستند را حالا از من می‌گرفتند حرف‌های دیگری می‌زدم اما این من در ۶ سال پیش هستم.این فیلم را ۶ سال قبل درباره من ساخته‌اند اما حالا اکران شده است.
رهبر نت‌های مهربان در ادامه به حرف‌هایش علاوه کرد: هرگز دیروز وجود ندارد. فردا شاید بیاید اما دیروز مرده است. امروز بهترین روز برای زندگی است. من به دنیا این‌گونه نگاه می‌کنم و سعی کردم در مستند هم این حس را القا کنم. هر چند که اعتقاد دارم انسان هرگز صد در صد موفق نمی‌شود که اتفاقا خوب هم هست چرا که مجموعه نرسیدن‌ها از ما انسان کامل‌تری می‌سازد. زندگی یعنی اگر یک دو قدم به جلو می.روی حتما یک قدم به عقب برداری. در غیر این‌صورت هرگز موفق نخواهی شد.
او در پایان گفت: در ابتدا من فکر کردم یک مصاحبه ۱۰ دقیقه‌ای است نمی‌دانستم یک فیلم یک ساعتو ده دقیقه‌ای قرار است بسازند اما من بسیار در مقابل دوربین راحت هستم چرا که پدرم از سینماداران قدیم ایران بود. این مستند را هم دوست دارم. اصلا تصمیم دارم یک فیلم هم بازی کنم چرا که اعتقاد دارم حتی اگر بد، انسان باید کارهای درست را تجربه کند. در برنامه‌ام بازی در یک فیلم هم قرار داده‌ام.

بکتاش آبتین نیز در خصوص ساخت مستند توضیح داد: در فیلم «۱۳ اکتبر ۱۹۳۷» تلاش کردیم تا چکناواریان را همانگونه که هست با همان صفا و صمیمت و کودکی درونش نشان بدهیم.» او ادامه داد: «من در زمان ساخت این فیلم و معاشرت با چکناواریان بسیار لذت بردم زیرا او هنرمندی است که با انسان درونش تفاوتی ندارد.»
علاقه‌مندان برای تماشای مستند «۱۳ اُکتبر ۱۹۳۷» می‌توانند به سایت هاشور مراجعه کده و از برنامه‌های اکران این مستند مطلع بشوند.
شهرکتاب مرکزی واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری، نبش کوچه کلاته پیشروترین شهرکتاب ایران است.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #چکناواریان #استاد #۱۳اکتبر۱۹۳۷ #اولین_اکران #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. . . . . «ابراهیم» محسن چاوشی از امروز در شهرکتاب مرکزی #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran #شهركتاب_مركزی #پیشنهاد #موسیقی #چاوشی #دورهمی #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران .
.
🎼
.
.
🎶
. «ابراهیم» محسن چاوشی از امروز در شهرکتاب مرکزی

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزی #پیشنهاد #موسیقی #چاوشی #دورهمی #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
Loading...
. . . <span class="emoji emoji1f4cc"></span> . #شهریور_به_بازی در شهرکتاب مرکزی برگزار شد. کلی گفتیم و خندیدیم. بازی کردیم و خوش گذروندیم. ...
Media Removed
. . . . #شهریور_به_بازی در شهرکتاب مرکزی برگزار شد. کلی گفتیم و خندیدیم. بازی کردیم و خوش گذروندیم. این‌هم نتیجه‌اش. لبخند رو لب همه نشسته. اگه دوست دارید فردا بازی کنید، به شهرکتاب الف @alefbookcity سر بزنید. ساعت ۱۸ تا ۲۰ بازی می‌کنند و حسابی خوش می‌گذره. #bookcitycentral #bookcity ... . .
.
📌
.
#شهریور_به_بازی در شهرکتاب مرکزی برگزار شد. کلی گفتیم و خندیدیم. بازی کردیم و خوش گذروندیم. این‌هم نتیجه‌اش. لبخند رو لب همه نشسته. اگه دوست دارید فردا بازی کنید، به شهرکتاب الف @alefbookcity سر بزنید. ساعت ۱۸ تا ۲۰ بازی می‌کنند و حسابی خوش می‌گذره.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_الف #کافه_گیگ #بازی #دورهمی #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
Read more
. . <span class="emoji emoji1f4cc"></span> . یادش بخیر بادبادک و حصیر دزدی از آفتابگیر همسایه، لی‌لی و پا جفت کردن برای رفاقت بی‌غروب، محکم ...
Media Removed
. . . یادش بخیر بادبادک و حصیر دزدی از آفتابگیر همسایه، لی‌لی و پا جفت کردن برای رفاقت بی‌غروب، محکم زدن رو کارت علی دایی که مبادا عوضش کنی با کارت نمی‌دونم کی کی از آرژانتین. حالا ما تصمیم گرفتیم دورهمی برگزار کنیم به صرف بازی و خنده. به دلیل دور شدن از ترافیک و حاشیه. به احترام مهاجرت اجباری از کودکی ... . . 📌
.
یادش بخیر بادبادک و حصیر دزدی از آفتابگیر همسایه، لی‌لی و پا جفت کردن برای رفاقت بی‌غروب، محکم زدن رو کارت علی دایی که مبادا عوضش کنی با کارت نمی‌دونم کی کی از آرژانتین. حالا ما تصمیم گرفتیم دورهمی برگزار کنیم به صرف بازی و خنده. به دلیل دور شدن از ترافیک و حاشیه. به احترام مهاجرت اجباری از کودکی به بزرگسالی. به خاطر خاطره شدن. ما که شهریور می‌خوایم بازی کنیم. شما چی؟ شهریور با بازی؟ قبول‌ه؟
از ۱۰ تا ۱۹ شهریور قرار‌ه هفته‌ای یه بار در سه جای مختلف این شهر دور هم جمع شیم و بازی کنیم؛ شهرکتاب مرکزی، کافه گیک و شهرکتاب الف.
خلاصه که منتظرتون هستیم و برای رزرو تهیه بلیط می‌تونین با شماره ۰۹۰۲۲۷۹۳۶۱۰ تماس بگیرید.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_الف #بازی #دورهمی #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
Read more
Loading...
. . «لوریس چکناواریان رهبر نت‌های مهربان» . ترکیب بالا بسیار برازنده استاد چکناواریان است. کافی‌ست یکبار ایشان از نزدیک ببینی ذوق و لبخند، صمیمیت و سواد در معاشرت با ایشان حتی برای لحظه‌ای کم خودش را نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید با زندگی ایشان آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم تماشای مستند ... . 📌
. «لوریس چکناواریان
رهبر نت‌های مهربان» .

ترکیب بالا بسیار برازنده استاد چکناواریان است. کافی‌ست یکبار ایشان از نزدیک ببینی ذوق و لبخند، صمیمیت و سواد در معاشرت با ایشان حتی برای لحظه‌ای کم خودش را نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید با زندگی ایشان آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم تماشای مستند « ۱۳ اُکتبر ۱۹۳۷» را از دست ندهید. یکشنبه ۱۱ شهریور در اولین اکران عمومی این مستند ساعت ۲۰:۰۰ در شهرکتاب مرکزی این مستند را تماشا کنید . برای خرید بلیت به سایت محترم هاشور مراجعه کنید

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #چکناواریان #استاد #۱۳اکتبر۱۹۳۷ #اولین_اکران #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. <span class="emoji emoji1f33a"></span>عید سعید قربان مبارک . همراهان گرامی فروشگاه شهرکتاب مرکزی، چهارشنبه ۳۱ مرداد، از ساعت ۱۶:۰۰ ...
Media Removed
. عید سعید قربان مبارک . همراهان گرامی فروشگاه شهرکتاب مرکزی، چهارشنبه ۳۱ مرداد، از ساعت ۱۶:۰۰ میزبان شما خواهد بود. #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran #شهركتاب_مركزى #عیدقربان‌مبارک #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی ... . 🌺عید سعید قربان مبارک
.
همراهان گرامی

فروشگاه شهرکتاب مرکزی، چهارشنبه ۳۱ مرداد، از ساعت ۱۶:۰۰ میزبان شما خواهد بود.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #عیدقربان‌مبارک #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
Read more
. <span class="emoji emoji1f4da"></span> . <span class="emoji emoji1f4da"></span> . ساناز بیان از کارگردانان و نویسندگان حاذق تئاتر است. یادداشت کوتاه او درباره کتاب «من منچستر ...
Media Removed
. . . ساناز بیان از کارگردانان و نویسندگان حاذق تئاتر است. یادداشت کوتاه او درباره کتاب «من منچستر یونایتد را دوست دارم» می‌تواند شما را برای خواندن این کتاب وسوسه کند: از بهترين هاي چند سال اخير... از تسلط نويسنده بر تاريخ و نثر خوش قوام و مسير هوشمندانه و بازيگوشی كه برای داستان پردازی ... . 📚 .
📚
.
ساناز بیان از کارگردانان و نویسندگان حاذق تئاتر است. یادداشت کوتاه او درباره کتاب «من منچستر یونایتد را دوست دارم» می‌تواند شما را برای خواندن این کتاب وسوسه کند:

از بهترين هاي چند سال اخير...
از تسلط نويسنده بر تاريخ و نثر خوش قوام و مسير هوشمندانه و بازيگوشی كه برای داستان پردازی انتخاب می‌كند هم كه بگذريم
می‌شود داستانی تاريخی را با اين يادداشت ميخكوب كننده در صفحه نخست، دست گرفت و زمين گذاشت؟
" گور پدر تاريخ"
لوئی ژرژ سوآن

اگر این کتاب را خوانده‌ یا نظری شنیده‌اید همراهی کنید

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
Read more
Loading...
. . دانش ما مجموعه کشفیات، حدسیات، تجربیات و آموخته‌های ماست. آن‌چه در دانش برای همه ما تکرار می‌شود، ...
Media Removed
. . دانش ما مجموعه کشفیات، حدسیات، تجربیات و آموخته‌های ماست. آن‌چه در دانش برای همه ما تکرار می‌شود، تجربیات است. بخشی از زیر مجموعه همین تجربه‌ها خاطرات ما هستند . شاید به همین دلیل باشد که لوازم‌التحریر، کیف، کتاب و حتی رنگ‌ها برای ما « هیجان خرید» می‌آورد. #باتوتاکلاس جشنواره لوازم‌التحریر ... . .
دانش ما مجموعه کشفیات، حدسیات، تجربیات و آموخته‌های ماست. آن‌چه در دانش برای همه ما تکرار می‌شود، تجربیات است. بخشی از زیر مجموعه همین تجربه‌ها خاطرات ما هستند . شاید به همین دلیل باشد که لوازم‌التحریر، کیف، کتاب و حتی رنگ‌ها برای ما « هیجان خرید» می‌آورد.
#باتوتاکلاس جشنواره لوازم‌التحریر ماست تا به این بهانه به پیشواز مهر برویم
.
#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #جشنواره_لوازم‌التحریر #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. 🏴 . خبرهای تلخ، چونان طوفانی سهمگین بر جان ما تازیانه می‌زنند. درگذشت استاد عزت‌الله انتظامی ...
Media Removed
. 🏴 . خبرهای تلخ، چونان طوفانی سهمگین بر جان ما تازیانه می‌زنند. درگذشت استاد عزت‌الله انتظامی را تسلیت می‌گوییم. اثری از : بزرگمهر حسین‌پور #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب #درگذشت #درگذشت_استاد_عزت_الله_انتظامی . 🏴
.
خبرهای تلخ، چونان طوفانی سهمگین بر جان ما تازیانه می‌زنند. درگذشت استاد عزت‌الله انتظامی را تسلیت می‌گوییم.
اثری از : بزرگمهر حسین‌پور

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book

#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب #درگذشت #درگذشت_استاد_عزت_الله_انتظامی
. جشنواره #باتوتاکلاس باپرجاست. بوی مدرسه پیچیده تو شهرکتاب مرکزی. امروز #باهمراه_بی_همراه رو ...
Media Removed
. جشنواره #باتوتاکلاس باپرجاست. بوی مدرسه پیچیده تو شهرکتاب مرکزی. امروز #باهمراه_بی_همراه رو به احترام دوستانی که سه‌شنبه نمی‌تونستن بیان برگزار نمی‌کنیم و روز جدیدش رو بعدا اعلام می‌کنیم. می‌خوایم به روزای مدرسه فکر کنیم. به بوی پرتقال روی بخاری. گچ، تخته سیاه، جامدادی، جامیزی و ... راستی ... . جشنواره #باتوتاکلاس باپرجاست. بوی مدرسه پیچیده تو شهرکتاب مرکزی. امروز #باهمراه_بی_همراه رو به احترام دوستانی که سه‌شنبه نمی‌تونستن بیان برگزار نمی‌کنیم و روز جدیدش رو بعدا اعلام می‌کنیم. می‌خوایم به روزای مدرسه فکر کنیم. به بوی پرتقال روی بخاری. گچ، تخته سیاه، جامدادی، جامیزی و ... راستی اولین باری که تقلب کردین چی شد؟! اصلا یادتون هست؟

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #جشنواره_لوازم‌التحریر #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
Loading...
مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ی بزرگ «بهترین نویسندگان ایران» همراه با کارگاه قصه‌گویی، کارگاه ...
Media Removed
مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ی بزرگ «بهترین نویسندگان ایران» همراه با کارگاه قصه‌گویی، کارگاه کلاژ و ساخت عروسک، شنبه ۲۰ مرداد در شهرکتاب مرکزی برگزار شد و حسابی به دوستان کوچک ما خوش گذشت. . ‏ #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #suggest #cafe #tehran #iran #شهرکتاب_مرکزی ... مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ی بزرگ «بهترین نویسندگان ایران» همراه با کارگاه قصه‌گویی، کارگاه کلاژ و ساخت عروسک، شنبه ۲۰ مرداد در شهرکتاب مرکزی برگزار شد و حسابی به دوستان کوچک ما خوش گذشت. . ‏ #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #suggest #cafe #tehran #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #بهترین_نویسندگان_ایران #پیشنهاد #کافه #کافه_کتاب #کودک #نوجوان #تهران #ایران
Read more
. امروز روز جهانی «عاشقان کتاب» است. . این روز بر همه شما مبارک .. کدام کتاب شما را عاشق خواندن کرد؟ #bookcitycentral ...
Media Removed
. امروز روز جهانی «عاشقان کتاب» است. . این روز بر همه شما مبارک .. کدام کتاب شما را عاشق خواندن کرد؟ #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran #شهركتاب_مركزى #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران .
امروز روز جهانی «عاشقان کتاب» است.
.
این روز بر همه شما مبارک
.. کدام کتاب شما را عاشق خواندن کرد؟

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
. <span class="emoji emoji1f4cc"></span> . <span class="emoji emoji2b55"></span>مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ی بزرگ <span class="emoji emoji2b55"></span> . . <span class="emoji emoji1f4da"></span><بهترین نویسندگان ایران><span class="emoji emoji1f4da"></span> با حضور . نویسندگان ...
Media Removed
. . مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ی بزرگ . . <بهترین نویسندگان ایران> با حضور . نویسندگان و تصویرگران برجسته‌ی ادبیات کودک . ️🖇️و کارگاه قصه‌گویی و کارگاه کلاژ و ساخت عروسک🖇️️ . شنبه ۲۰ مرداد ساعت ۱۷ #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today ... .
📌
. ⭕مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ی بزرگ ⭕
.
. 📚<بهترین نویسندگان ایران>📚 با حضور .
نویسندگان و تصویرگران برجسته‌ی ادبیات کودک
.
✂️🖇️و کارگاه قصه‌گویی و کارگاه کلاژ و ساخت عروسک🖇️✂️ .
شنبه ۲۰ مرداد ساعت ۱۷

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب #قصه #قصه‌_گویی #کارگاه_کلاژ #کافه_کتاب #كتابخوانى #تهران #ايران
Read more
Loading...
. بیا بازی کنیم. بدون این‌که فکر کنیم کی پشت خط منتظرمونه. بدون این‌که تصورکنیم چقدر دیر یا زوده. بدون ...
Media Removed
. بیا بازی کنیم. بدون این‌که فکر کنیم کی پشت خط منتظرمونه. بدون این‌که تصورکنیم چقدر دیر یا زوده. بدون این‌که احساس کنیم چشم‌های مقروض به عینکمون رد نخ رو تو سوزن گم می‌کنن. بدون این‌که به خواب‌های بدمون فکر کنیم. به جیب‌هامون. به عددهای ماه. بیا بازی کنیم و رها باشیم. لابه‌لای کتاب‌ها بخندیم. ... . بیا بازی کنیم. بدون این‌که فکر کنیم کی پشت خط منتظرمونه. بدون این‌که تصورکنیم چقدر دیر یا زوده. بدون این‌که احساس کنیم چشم‌های مقروض به عینکمون رد نخ رو تو سوزن گم می‌کنن. بدون این‌که به خواب‌های بدمون فکر کنیم. به جیب‌هامون. به عددهای ماه. بیا بازی کنیم و رها باشیم. لابه‌لای کتاب‌ها بخندیم. مگه نه این‌که غصه تماس کوچک ناهنجاریه که ما جوابش را با اولین زنگ می‌دیم. پس بیا امشب بازی کنیم و غصه اگر زنگ زد، جوابش رو ندیم. بیا استرس‌ها و نارضایتی‌ها رو منتظر بگذاریم. امشب ساعت ۲۰:۰۰ مثل هر سه‌شنبه #باهمراه_بی_همراه برقراره.

متن:مارال دوستی

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه #تابستان #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. ⁦✍️⁩⁦🖊️⁩⁦🖋️⁩⁦<span class="emoji emoji2712"></span>️⁩⁦<span class="emoji emoji270f"></span>️⁩⁦🖍️⁩<span class="emoji emoji1f4cc"></span>⁦<span class="emoji emoji2702"></span>️⁩<span class="emoji emoji1f4cd"></span><span class="emoji emoji1f4cf"></span><span class="emoji emoji1f4d0"></span>⁦🖇️⁩<span class="emoji emoji1f4ce"></span> . کمتر کسی پیدا می‌شود که دلش برای مداد و دفتر ضعف نکند. ...
Media Removed
. ⁦✍️⁩⁦🖊️⁩⁦🖋️⁩⁦️⁩⁦️⁩⁦🖍️⁩️⁩⁦🖇️⁩ . کمتر کسی پیدا می‌شود که دلش برای مداد و دفتر ضعف نکند. شاید به این دلیل است که عمر کودکی ما، لابه‌لای تراش‌ها، دفتر‌های بی‌خط و سرمشق گذشته است. شاید برای همه ما پاییز تکرار روزهای سرخوش کودکی است که توان اندکی در درک غم داشته و شدت بالایی در امیدواری ... .
⁦✍️⁩⁦🖊️⁩⁦🖋️⁩⁦✒️⁩⁦✏️⁩⁦🖍️⁩📌⁦✂️⁩📍📏📐⁦🖇️⁩📎 .
کمتر کسی پیدا می‌شود که دلش برای مداد و دفتر ضعف نکند. شاید به این دلیل است که عمر کودکی ما، لابه‌لای تراش‌ها، دفتر‌های بی‌خط و سرمشق گذشته است. شاید برای همه ما پاییز تکرار روزهای سرخوش کودکی است که توان اندکی در درک غم داشته و شدت بالایی در امیدواری کسب می‌کرده‌ایم. باید اعتراف کرد هر آنقدر که حاضر نیستیم (شاید) به کودکی برگردیم اما بی‌شک پرسه در حوالی مهر و لوازم‌التحریر سفر جذابی خواهد بود 📍📍📏📐📍📍 از ۱۵ مرداد تا ۱۵ مهر جشنواره نوشت‌افزار در شهرکتاب مرکزی بر پاست. برنامه‌های جالبی برای شما داریم.
. #باتوتاکلاس
.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #جشنواره_لوازم‌التحریر #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. نقد و بررسی «کوچه درختی» شب گذشته ۱۱ مرداد، با استقبال مخاطبان شهرکتاب مرکزی و با حضور ادیبان و هنرمندان ...
Media Removed
. نقد و بررسی «کوچه درختی» شب گذشته ۱۱ مرداد، با استقبال مخاطبان شهرکتاب مرکزی و با حضور ادیبان و هنرمندان محترم برگزار شد. لیلی گلستان، فؤاد نظیری، محمد چرمشیر، محمد رحمانیان به ترتیب در مورد کتاب سخن راندند و محمود حسینی زاد با حمید امجد گفت و گو کرد. در میان حضار گلاب آدینه، امید روحانی و شهرام ... .
نقد و بررسی «کوچه درختی» شب گذشته ۱۱ مرداد، با استقبال مخاطبان شهرکتاب مرکزی و با حضور ادیبان و هنرمندان محترم برگزار شد.
لیلی گلستان، فؤاد نظیری، محمد چرمشیر، محمد رحمانیان به ترتیب در مورد کتاب سخن راندند و محمود حسینی زاد با حمید امجد گفت و گو کرد.

در میان حضار گلاب آدینه، امید روحانی و شهرام زرگر نیز حضور داشتند.

عکس‌های «مجتبی سالک» در مورد این مراسم توضیح کامل‌تری می‌دهد

کتاب «کوچه درختی» تازه‌ترین اثر حمید امجد توسط انتشارات «نیلا» به چاپ رسیده است.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#کوچه_درختی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #حمیدامجد #تهران #ايران
Read more
«کوچه درختی» پنجشنبه ۱۱ مرداد ساعت ۱۸ نقد و بررسی می‌شود. کتاب «کوچه درختی» تازه‌ترین اثر حمید امجد ...
Media Removed
«کوچه درختی» پنجشنبه ۱۱ مرداد ساعت ۱۸ نقد و بررسی می‌شود. کتاب «کوچه درختی» تازه‌ترین اثر حمید امجد که توسط انتشارات نیلا منتشر شده و از استقبال خوبی برخوردار است، پنجشنبه ۱۱مرداد در شهرکتاب مرکزی نقد و بررسی می‌شود. به گزارش روابط عمومی شهرکتاب مرکزی، سه شهرکتاب نیاوران، الف و مرکزی از پنجشنبه ... «کوچه درختی» پنجشنبه ۱۱ مرداد ساعت ۱۸ نقد و بررسی می‌شود.
کتاب «کوچه درختی» تازه‌ترین اثر حمید امجد که توسط انتشارات نیلا منتشر شده و از استقبال خوبی برخوردار است، پنجشنبه ۱۱مرداد در شهرکتاب مرکزی نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شهرکتاب مرکزی، سه شهرکتاب نیاوران، الف و مرکزی از پنجشنبه ۴ مرداد به مدت یک هفته، میز پیشنهاد و ویترین فروشگاه را به کتاب «کوچه درختی» اختصاص داده‌اند تا در پایان هفته، شهرکتاب مرکزی در نشست نقد و بررسی، میزبان علاقه‌مندان به این کتاب باشد. هدف از برپایی این هفته، دسترسی آسان مخاطب به بهترین‌های انتشار است.
در این نشست لیلی گلستان، محمود حسینی‌زاد، فؤاد نظیری، محمدچرم‌شیر و محمد رحمانیان درباره‌ی این رمان سخن خواهند گفت و نویسنده به پرسش‌های حاضران پاسخ خواهند داد.
نشست نقد و بررسی «کوچه درختی» پنجشنبه ۱۱ مرداد ساعت ۱۸ در شهرکتاب مرکزی برگزار می‌شود و حضور برای عموم آزاد است.
Read more
. البته هنوز ۲۹ سالش تموم نشده اما، تمام دستاورد زندگیش بردن تمام بازی‌های اینترنتیه. تلفنش که زنگ ...
Media Removed
. البته هنوز ۲۹ سالش تموم نشده اما، تمام دستاورد زندگیش بردن تمام بازی‌های اینترنتیه. تلفنش که زنگ می‌خوره یا خانوادش هستن که می‌خوان بدونن در چه حالیه یا دوستاشُ، دوستای دوستاش که توو مرحله سختی از یه بازی گیر کردن و کمک می‌خوان. پس واضحه که جز «خوبم»، «میام حالا»، «چطور مگه؟»، «باید از باگ بازی ... .
البته هنوز ۲۹ سالش تموم نشده اما، تمام دستاورد زندگیش بردن تمام بازی‌های اینترنتیه. تلفنش که زنگ می‌خوره یا خانوادش هستن که می‌خوان بدونن در چه حالیه یا دوستاشُ، دوستای دوستاش که توو مرحله سختی از یه بازی گیر کردن و کمک می‌خوان. پس واضحه که جز «خوبم»، «میام حالا»، «چطور مگه؟»، «باید از باگ بازی استفاده کنی»، «سکه‌هات رو خرج کن»، «نه باهوش جان باید وایسی اونا حمله کن»، «بیا من برات بازی کنم» و از این قبیل حرفا، پشت تلفن حرفی نمی‌زنه. وقتی سفارش رو داد گفت کی آماده می‌شه؟ شنید: زود. اخماش رفت تو هم. گفت: زود خیلی بده. نمی‌شه دیر آماده شه. فهمید خیلی مرسوم نیست که آدم‌ها خواهش کنن سفارششون دیر آماده شه. ادامه داد: آخه می‌خوام یه کم استراحت کنم. درواقع یکی از اختراعات بشر درک تعجب دیگرانه. رو همین حساب بود که گفت: می‌خوام یه کم بازی نکنم. این‌جا خیلی آرومه. بهش لبخند زده شد. سه‌شنبه بود و طبق معمول ما تو کافه کتاب شهرکتاب مرکزی ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰ بازی می‌کنیم. از بازی فرار کرده بود و به بازی پناه آورده بود. اما خودش می‌گه حال و هوای این بازی‌ها رو بیشتر دوست داره. ما فردا سه‌شنبه شب، ساعت ۲۰:۰۰ منتظر همه‌ایم. #باهمراه_بی_همراه فردا برقراره. بازیمونم همه بلدند. تا چه کسی برنده شه.

عکس:حامد شاهرخی
متن: مارال دوستی
ورود برای عموم آزاد و رایگان است
#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. . <span class="emoji emoji1f4cc"></span> . . نه که تیله‌ و بادبادک دیگه نباشه نه! نه که عشق و عاشقی تموم شده باشه نه! اما کو درختای سرکشیده ...
Media Removed
. . . . نه که تیله‌ و بادبادک دیگه نباشه نه! نه که عشق و عاشقی تموم شده باشه نه! اما کو درختای سرکشیده به فلک کوچه‌ها و کو سایه افتاده رو دیوار «اسمش ُ نبر» محله!؟ اگه هنوزم هوای عاشقی به سرته «کوچه درختی» رو بخون، لذت ببر. بخون و برو به دهه ۴۰ پنحشنبه ۱۱ مرداد ما با حضور «حمید امجد» و مهمان‌های درجه ... .
.
📌 .
.
نه که تیله‌ و بادبادک دیگه نباشه نه! نه که عشق و عاشقی تموم شده باشه نه! اما کو درختای سرکشیده به فلک کوچه‌ها و کو سایه افتاده رو دیوار «اسمش ُ نبر» محله!؟ اگه هنوزم هوای عاشقی به سرته «کوچه درختی» رو بخون، لذت ببر. بخون و برو به دهه ۴۰
پنحشنبه ۱۱ مرداد ما با حضور «حمید امجد» و مهمان‌های درجه یک ساعت ۱۸:۰۰ دورهم جمع می‌شویم

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#کوچه_درختی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #حمیدامجد #تهران #ايران
Read more
. <span class="emoji emoji1f4cc"></span> . «لاک‌پشت پرنده» مفرح، باشکوه و هیجان برگزار شد. . <span class="emoji emoji1f422"></span> . فهرست ۲۵ بهار ۹۶ تحت عنوان جشن تابستانه ...
Media Removed
. . «لاک‌پشت پرنده» مفرح، باشکوه و هیجان برگزار شد. . . فهرست ۲۵ بهار ۹۶ تحت عنوان جشن تابستانه لاک پشت پرنده، حسابی شلوغ شد. برای بچه‌های شرکت کننده «بلندخوانی» کردیم. اونا هم با دقت گوش کردن. بعد به برگزیدگان مسابقه «شخصیت‌های قصه‌» که لاک‌پشت گذشته برگزار شده بود جایزه دادیم. آخر ... .
📌
.
«لاک‌پشت پرنده» مفرح، باشکوه و هیجان برگزار شد.
.
🐢
.
فهرست ۲۵ بهار ۹۶ تحت عنوان جشن تابستانه لاک پشت پرنده، حسابی شلوغ شد. برای بچه‌های شرکت کننده «بلندخوانی» کردیم. اونا هم با دقت گوش کردن. بعد به برگزیدگان مسابقه «شخصیت‌های قصه‌» که لاک‌پشت گذشته برگزار شده بود جایزه دادیم. آخر سر هم بچه‌ها کتاب‌های موردنظرشون رو خریدن و از نویسنده‌ها امضا گرفتند. از این بهتر چی داریم؟
.
🐢💐🐢💐 . ‏ #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #suggest #cafe #tehran #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #لاک_پشت_پرنده #پیشنهاد #کافه #کافه_کتاب #کودک #نوجوان #تهران #ایران
Read more
. سلام به همه . <span class="emoji emoji1f4ae"></span><span class="emoji emoji1f4ae"></span><span class="emoji emoji1f4ae"></span> . جشن لاک‌پشت پرنده ما شب گذشته با استقبال فوق‌العاده شما برگزار شد. که در اسرع ...
Media Removed
. سلام به همه . . جشن لاک‌پشت پرنده ما شب گذشته با استقبال فوق‌العاده شما برگزار شد. که در اسرع وقت، شما رو از حال و هواش خبردار می‌کنیم. . . ما همیشه سه‌شنبه‌ها #باهمراه_بی_همراه داریم که متاسفانه این هفته برگزار نمی‌شه، ولی قول می‌دیم هفته بعد حسابی دور هم بازی کنیم . . ‏ #bookcitycentral ... . سلام به همه
.
💮💮💮
.
جشن لاک‌پشت پرنده ما شب گذشته با استقبال فوق‌العاده شما برگزار شد. که در اسرع وقت، شما رو از حال و هواش خبردار می‌کنیم.
. 🌸🌸🌸
.
ما همیشه سه‌شنبه‌ها #باهمراه_بی_همراه داریم که متاسفانه این هفته برگزار نمی‌شه، ولی قول می‌دیم هفته بعد حسابی دور هم بازی کنیم .
💐💐💐
. ‏ #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #suggest #cafe #tehran #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #لاک_پشت_پرنده #پیشنهاد #کافه #کافه_کتاب #کودک #نوجوان #تهران #ایران
Read more
<span class="emoji emoji1f422"></span><span class="emoji emoji1f422"></span> جشن امضای تابستانه‌ی لاک‌پشت پرنده برگزار می‌شود. . . <span class="emoji emoji203c"></span>️<span class="emoji emoji203c"></span>️<span class="emoji emoji203c"></span>️<span class="emoji emoji203c"></span>️<span class="emoji emoji203c"></span>️ . <span class="emoji emoji2705"></span> کِی؟ دوشنبه، اول مرداد ...
Media Removed
جشن امضای تابستانه‌ی لاک‌پشت پرنده برگزار می‌شود. . . ️ . کِی؟ دوشنبه، اول مرداد ماه ۱۳۹۷، از ساعت ۱۸ تا ۲۰ . . کجا؟ مثل همیشه، شهرکتاب مرکزی در خیابان شریعتی بالاتر از مطهری، نبش کوچه کلاته. . . دوست دارید یک عصر تابستانی را مهمان لاک‌پشت پرنده باشید؟ . قرار ... 🐢🐢 جشن امضای تابستانه‌ی لاک‌پشت پرنده برگزار می‌شود. .
. ‼️‼️‼️‼️‼️
. ✅ کِی؟ دوشنبه، اول مرداد ماه ۱۳۹۷، از ساعت ۱۸ تا ۲۰ .
📌📆📆📆📌
. ✅ کجا؟ مثل همیشه، شهرکتاب مرکزی در خیابان شریعتی بالاتر از مطهری، نبش کوچه کلاته.
.
📢📢📢📢
. ✅ دوست دارید یک عصر تابستانی را مهمان لاک‌پشت پرنده باشید؟ .

قرار است از کودکانی که در جشن قبلی لاک‌پشت پرنده با لباس شخصیت‌های کتاب‌های کودک و نوجوان شرکت کرده بودند تقدیر کنیم.
یکی از کتاب‌های برگزیده‌ی لاک‌پشت پرنده را بلندخوانی کنیم و در کنار نویسندگان و مترجمان باشیم تا کتاب‌هایشان را برای مخاطبان امضا کنند. .
.
🎯🎯
. ✅ در این جشنواره از فهرست بیست و پنجم لاک‌پشت پرنده رونمایی می‌شود. اگر می‌خواهید با خیال راحت کتاب خوب کودک و نوجوان انتخاب کنید و آن را با امضای نویسنده و مترجمش تهیه کنید این جشن فرصت خوبی است. بیش از پنجاه نویسنده و مترجم حضور دارند تا با آن‌ها دیدار کنید. پس اگر دوروبرتان کودک و نوجوانی می‌شناسید که به این رویداد فرهنگی علاقه دارد، او را از این رویداد باخبر کنید. به کسانی که می‌خواهند برای کودکان و نوجوانان کتاب‌های باکیفیت تهیه کنند هم خبر بدهید که جشن لاک‌پشت پرنده فرصت خوبی است! 🌈🌈🌈 📌 ‏ #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #suggest #cafe #tehran #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #لاک_پشت_پرنده #پیشنهاد #کافه #کافه_کتاب #کودک #نوجوان #تهران #ایران
Read more
. آب مایه حیات است نه جاروی حیاط. . لطفا اجازه ندهید کسی در مصرف آب بی‌دقتی کند. راستی امروز سه‌شنبه ۲۶ تیر، هم ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰ بازی می‌کنیم. #باهمراه_بی_همراه منتظر شماست این اثر زیبا کاری از #صبا_نصیری است . آب مایه حیات است نه جاروی حیاط.
.
لطفا اجازه ندهید کسی در مصرف آب بی‌دقتی کند. راستی امروز سه‌شنبه ۲۶ تیر، هم ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰ بازی می‌کنیم.
#باهمراه_بی_همراه منتظر شماست
این اثر زیبا کاری از #صبا_نصیری است
. . . <span class="emoji emoji1f33a"></span>میلاد حضرت معصومه(س) مبارک و روز دختر گرامی<span class="emoji emoji1f33a"></span> #bookcitycentral #bookcity #bookstore ...
Media Removed
. . . میلاد حضرت معصومه(س) مبارک و روز دختر گرامی #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran #شهركتاب_مركزى #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران . .
.
🌺میلاد حضرت معصومه(س) مبارک و روز دختر گرامی🌺

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
. <span class="emoji emoji1f3af"></span> فردا سه‌شنبه ۱۹ تیرهُ #باهمراه_بی_همراه برقراره. ⁦🗯️⁩ ۰ ⁦🗯️ . طبق معمول ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰. ...
Media Removed
. فردا سه‌شنبه ۱۹ تیرهُ #باهمراه_بی_همراه برقراره. ⁦🗯️⁩ ۰ ⁦🗯️ . طبق معمول ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰. تا الان بازی‌های مختلفی رو امتحان کردیم اما فردا می‌خواهیم یه بازی رو تکرار کنیم. . خانم‌ها، آقایان با افتخار اعلام می‌شه: این شما و این بازی محترم «اسم،فامیل» که خیلی هیجان‌انگیزه. فردا ... . 🎯

فردا سه‌شنبه ۱۹ تیرهُ #باهمراه_بی_همراه برقراره. ⁦🗯️⁩
۰
⁦🗯️
. طبق معمول ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰. تا الان بازی‌های مختلفی رو امتحان کردیم اما فردا می‌خواهیم یه بازی رو تکرار کنیم. .
خانم‌ها، آقایان با افتخار اعلام می‌شه: این شما و این بازی محترم «اسم،فامیل» که خیلی هیجان‌انگیزه.

فردا حاضرید؟

ورود برای عموم آزاد و رایگان است
#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. . همراه گرامی . <span class="emoji emoji1f4cc"></span> . 🏴ضمن عرض تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) به اطلاع می‌رساند <span class="emoji emoji1f4da"></span>ساعت کاری فروشگاه ...
Media Removed
. . همراه گرامی . . 🏴ضمن عرض تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) به اطلاع می‌رساند ساعت کاری فروشگاه شهرکتاب مرکزی، دوشنبه ۱۸ تیر از ساعت ۱۶ تا ۲۲ خواهد بود #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #cafe #tehran #iran #شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #تسلیت #شهادت_امام_صادق_علیه_السلام ... . .
همراه گرامی .
📌
. 🏴ضمن عرض تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) به اطلاع می‌رساند
📚ساعت کاری فروشگاه شهرکتاب مرکزی، دوشنبه ۱۸ تیر از ساعت ۱۶ تا ۲۲ خواهد بود

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #cafe #tehran #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #تسلیت #شهادت_امام_صادق_علیه_السلام #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #باکتاب #کافه_کتاب #تهران #ایران
Read more
. ۱۴ تیر ، روز قلم است. نام‌گذاری این روز به نام قلم، بی‌ارتباط با تاریخ کهن متمدن و فرهنگ ساز این سرزمین ...
Media Removed
. ۱۴ تیر ، روز قلم است. نام‌گذاری این روز به نام قلم، بی‌ارتباط با تاریخ کهن متمدن و فرهنگ ساز این سرزمین نیست. ابوریحان بیرونی در کتاب «آثار الباقیه» نوشته است که چهاردهمین روز از تیرماه را ایرانیان باستان، روز تیر (عطارد) می‌نامیدند. از طرفی سیاره تیر یا همان عطارد، در فرهنگ ادب پارسی، کاتب و ... .
۱۴ تیر ، روز قلم است. نام‌گذاری این روز به نام قلم، بی‌ارتباط با تاریخ کهن متمدن و فرهنگ ساز این سرزمین نیست. ابوریحان بیرونی در کتاب «آثار الباقیه» نوشته است که چهاردهمین روز از تیرماه را ایرانیان باستان، روز تیر (عطارد) می‌نامیدند. از طرفی سیاره تیر یا همان عطارد، در فرهنگ ادب پارسی، کاتب و نویسنده ستارگان است. به همین مناسبت این روز را روز نویسندگان می‌دانستند.
امروز بر هر آن‌که می‌نویسد، گرامی. ما بسیار در شهر کتاب مرکزی افتخار می‌کنیم که امانت‌دار تفکر صاحبان قلم هستیم.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزی #قلم #نویسنده #كتابخوانى #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. «بازی» حس خوبیه. تو هر سنی باشی وقتی بازی می‌کنی انگار یکی تو گوشت می‌خونه «بازی اشکلک داره، سرشکستنک ...
Media Removed
. «بازی» حس خوبیه. تو هر سنی باشی وقتی بازی می‌کنی انگار یکی تو گوشت می‌خونه «بازی اشکلک داره، سرشکستنک داره» . انگار یکی بهت می‌گه بی‌خیال غم دنیا بشی و با خیال راحت بدووی رو علف‌های پارک که تازه بشن مویرگات. رسم #باهمراه_بی_همراه فردا سه‌شنبه ساعت ۲۰ به راه است. یه بازی جدید تجربه می‌کنیم. عکس: ... .
«بازی» حس خوبیه. تو هر سنی باشی وقتی بازی می‌کنی انگار یکی تو گوشت می‌خونه «بازی اشکلک داره، سرشکستنک داره» . انگار یکی بهت می‌گه بی‌خیال غم دنیا بشی و با خیال راحت بدووی رو علف‌های پارک که تازه بشن مویرگات. رسم #باهمراه_بی_همراه فردا سه‌شنبه ساعت ۲۰ به راه است. یه بازی جدید تجربه می‌کنیم.
عکس: تزئینی و
حضور همه آزاد و رایگان است
#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه #تابستان #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
شهرکتاب اصفهان بزودی افتتاح خواهد شد #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #suggest #isfahan #isfahanbookcity #iran #شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #باکتاب #اصفهان #شهرکتاب_اصفهان #شهرکتاب‌اصفهان #افتتاح #ایران شهرکتاب اصفهان بزودی افتتاح خواهد شد
📌
📌
📌
📌
#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #suggest #isfahan #isfahanbookcity #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #باکتاب #اصفهان #شهرکتاب_اصفهان #شهرکتاب‌اصفهان #افتتاح #ایران
. شنبه در «شهرکتاب مرکزی» اتفاق افتاد گروه «رستاک» بیشتر از آن‌چه انتظار داشتیم گرم و صمیمی بودند. ...
Media Removed
. شنبه در «شهرکتاب مرکزی» اتفاق افتاد گروه «رستاک» بیشتر از آن‌چه انتظار داشتیم گرم و صمیمی بودند. «بهار» آلبوم جدیدشان که منتشر شد، تصمیم گرفتیم دعوتشان کنیم تا با شما معاشرت کنند. همین اتفاق هم افتاد. بدون قید و شرط پذیرفتند. معاشرت با این گروه هیجان انگیز بود. شبیه معاشرت با یک خانواده. ... .
شنبه در «شهرکتاب مرکزی» اتفاق افتاد

گروه «رستاک» بیشتر از آن‌چه انتظار داشتیم گرم و صمیمی بودند. «بهار» آلبوم جدیدشان که منتشر شد، تصمیم گرفتیم دعوتشان کنیم تا با شما معاشرت کنند. همین اتفاق هم افتاد. بدون قید و شرط پذیرفتند. معاشرت با این گروه هیجان انگیز بود. شبیه معاشرت با یک خانواده. فرزاد مرادی و صبا جمالی، بهزاد مرادی و دینا دوستی و امید مصطفوی، یاور احمدی‌فر و مجید پوستی در سه بخش به سئوالات همه جواب دادند. چگونگی تشکیل گروه، اجرا و سفرهایشان. عکس‌های «مجتبی سالک» حال و هوای خوب شب گذشته را برای شما تداعی می‌کند. شور و اشتیاق بچه‌ها را نیز دریابید.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزی #موسیقی #رستاک #گروه_رستاک #محلی #معاشرت #كتابخوانى #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. شنبه ۹ تیر، براتون یه برنامه هیجان‌انگیز آماده کردیم. از بر و بچه‌های حرفه‌ای و بی‌نظیر گروه «رستاک» ...
Media Removed
. شنبه ۹ تیر، براتون یه برنامه هیجان‌انگیز آماده کردیم. از بر و بچه‌های حرفه‌ای و بی‌نظیر گروه «رستاک» دعوت کردیم تا به بهانه آلبوم «بهار» با ما در شهرکتاب مرکزی معاشرت کنند ساعت ۱۹ منتظر شماییم. راستی شاید هم ازشون خواستیم برامون«گل پامچال» برامون بخونند. کی از این آهنگ خاطره داره؟ کی یادشه ... .
شنبه ۹ تیر، براتون یه برنامه هیجان‌انگیز آماده کردیم. از بر و بچه‌های حرفه‌ای و بی‌نظیر گروه «رستاک» دعوت کردیم تا به بهانه آلبوم «بهار» با ما در شهرکتاب مرکزی معاشرت کنند
ساعت ۱۹ منتظر شماییم. راستی شاید هم ازشون خواستیم برامون«گل پامچال» برامون بخونند. کی از این آهنگ خاطره داره؟ کی یادشه سریال ساعت چند پخش می‌شد؟ و یه کم نزدیک‌تر ! کی آلبوم اول «رستاک» رو یادشه؟

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزی #موسیقی #رستاک #گروه_رستاک #محلی #معاشرت #كتابخوانى #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. #باهمراه_بی_همراه فردا برقراره. این‌که چه بازی‌ای می‌کنیم یه رازه. اما این‌که کی برنده می‌شه؟ ...
Media Removed
. #باهمراه_بی_همراه فردا برقراره. این‌که چه بازی‌ای می‌کنیم یه رازه. اما این‌که کی برنده می‌شه؟ اونی که باهوش‌تره. فردا سه‌شنبه ساعت ۲۰ با هم کنار هم بازی می‌کنیم. ورود همه آزاده. تنها و با هم. تنها کسی که ازش می‌خوایم یه کم کنارمون نباشه گوشی تلفن همراهمونه. شما اهل بازی هستید؟ باهوشید؟ دوست ... .
#باهمراه_بی_همراه فردا برقراره. این‌که چه بازی‌ای می‌کنیم یه رازه. اما این‌که کی برنده می‌شه؟ اونی که باهوش‌تره. فردا سه‌شنبه ساعت ۲۰ با هم کنار هم بازی می‌کنیم. ورود همه آزاده. تنها و با هم. تنها کسی که ازش می‌خوایم یه کم کنارمون نباشه گوشی تلفن همراهمونه. شما اهل بازی هستید؟ باهوشید؟ دوست باهوشتون کیه؟
می‌بینیمتون.
قرار ما سه‌شنبه
ساعت ۲۰
کافه کتاب شهرکتاب مرکزی

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه #تابستان #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. تابستان هم از راه رسید.گرم و خوشرنگ. حالا دیگر فکر کردن به کتابی که شب هنگام نزدیک ساحل می‌خوانیم ...
Media Removed
. تابستان هم از راه رسید.گرم و خوشرنگ. حالا دیگر فکر کردن به کتابی که شب هنگام نزدیک ساحل می‌خوانیم دلمان، فکرمان و رویایمان را خنک می‌کند. . . . . . . . . . به‌زودی‌های برنامه‌های تابستانی‌مان را اعلام می‌کنیم‌. اما سه‌شنبه‌های بازی #باهمراه_بی_همراه را از دست ندهید. راستی ... .
تابستان هم از راه رسید.گرم و خوشرنگ. حالا دیگر فکر کردن به کتابی که شب هنگام نزدیک ساحل می‌خوانیم دلمان، فکرمان و رویایمان را خنک می‌کند. .
.
🍉 .
📚
.
🍉
. .
. 🎯
.
.
📚به‌زودی‌های برنامه‌های تابستانی‌مان را اعلام می‌کنیم‌. اما سه‌شنبه‌های بازی #باهمراه_بی_همراه را از دست ندهید. راستی حواسمان نبود سه‌شنبه‌های ما برای شما عزیز شده است. سپاس و عذر تقصیر جهت سه‌شنبه گذشته.

به امید دیدارتان در شهرکتاب مرکزی

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #summer #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه #تابستان #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. ضمن تبریک عید سعید فطر و همین‌طور پیروزی تیم ملی فوتبال ایران، فردا شنبه ۲۶ خرداد شهرکتاب مرکزی ...
Media Removed
. ضمن تبریک عید سعید فطر و همین‌طور پیروزی تیم ملی فوتبال ایران، فردا شنبه ۲۶ خرداد شهرکتاب مرکزی از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای شما عزیزان است و از یکشنبه ۲۷ خرداد ساعت کاری فروشگاه به روال قبل بر خواهد گشت. #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran ... .
ضمن تبریک عید سعید فطر و همین‌طور پیروزی تیم ملی فوتبال ایران، فردا شنبه ۲۶ خرداد شهرکتاب مرکزی از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای شما عزیزان است و از یکشنبه ۲۷ خرداد ساعت کاری فروشگاه به روال قبل بر خواهد گشت.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #عیدفطرمبارک #كتابخوان #کتاب_خوانی #کافه_کتاب_شهرکتاب_مرکزی #تهران #ايران
Read more
. شب گذشته دوباره با هم «بازی» کردیم. این‌بار بازی مورد علاقه مادربزرگ‌هامون رو امتحان کردیم. یه ...
Media Removed
. شب گذشته دوباره با هم «بازی» کردیم. این‌بار بازی مورد علاقه مادربزرگ‌هامون رو امتحان کردیم. یه بازی قدیمی اما جذاب. دور هم بودن خیلی قشنگه. قرار ما هر سه‌شنبه ساعت ۲۰ کافه کتاب شهرکتاب مرکزی #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran #شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه ... .
شب گذشته دوباره با هم «بازی» کردیم. این‌بار بازی مورد علاقه مادربزرگ‌هامون رو امتحان کردیم. یه بازی قدیمی اما جذاب. دور هم بودن خیلی قشنگه. قرار ما هر سه‌شنبه ساعت ۲۰ کافه کتاب شهرکتاب مرکزی

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #باهمراه_بی_همراه #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. ایام مبارک رمضان (هفته دوم) با شما «بازی» کردیم و جریان این بازی آنقدر هیجان انگیز بود و آنقدر به ...
Media Removed
. ایام مبارک رمضان (هفته دوم) با شما «بازی» کردیم و جریان این بازی آنقدر هیجان انگیز بود و آنقدر به همه ما خوش گذشت که تصمیم گرفتیم که با توجه به استقبال شما و همین‌طور احترام به شما «بازی در شهرکتاب مرکزی» را هفتگی کنیم. . ️⁩ . سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۰ تا ۲۱ در کافه کتاب شهرکتاب مرکزی منتظر شما هستیم. ... .
ایام مبارک رمضان (هفته دوم) با شما «بازی» کردیم و جریان این بازی آنقدر هیجان انگیز بود و آنقدر به همه ما خوش گذشت که تصمیم گرفتیم که با توجه به استقبال شما و همین‌طور احترام به شما «بازی در شهرکتاب مرکزی» را هفتگی کنیم. .
✨⁦♦️⁩
.

سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۰ تا ۲۱ در کافه کتاب شهرکتاب مرکزی منتظر شما هستیم. .
⁦♦️⁩✨
.

چه کسانی با چه کسانی می‌آیند؟ دوستانتان را منشن کنید. آن‌هایی را که از باخت نمی‌ترسند . آن دسته که به برد عادت دارند.منتظر شماییم

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #چالش_بدون_گوشی #دورهم_بدون_گوشی #کافه_کتاب #كتابخوانى #پيشنهاد #بازی #تهران #ايران
Read more
. فرهیخته گرامی ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی(ع) به اطلاع می‌رساند فروشگاه شهرکتاب مرکزی دوشنبه ...
Media Removed
. فرهیخته گرامی ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی(ع) به اطلاع می‌رساند فروشگاه شهرکتاب مرکزی دوشنبه و سه‌شنبه (۱۴ و ۱۵ خرداد) از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۲:۰۰ باز و روز چهارشنبه (۱۶ خرداد) تعطیل خواهد بود. ⁦ ️⁩ . 📸*حس این عکس خوب است. لبخند همراه با نیایش. این عکس را همکار ما از برنامه مناسبتی ماه مبارک رمضان (شاهنامه‌خوانی) ... .
فرهیخته گرامی
ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی(ع) به اطلاع می‌رساند فروشگاه شهرکتاب مرکزی دوشنبه و سه‌شنبه (۱۴ و ۱۵ خرداد) از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۲:۰۰ باز و روز چهارشنبه (۱۶ خرداد) تعطیل خواهد بود. ⁦ ♦️⁩
.
✨📸*حس این عکس خوب است. لبخند همراه با نیایش. این عکس را همکار ما از برنامه مناسبتی ماه مبارک رمضان
(شاهنامه‌خوانی) برداشته است. امیدواریم در این ایام گرامی و سرنوشت ساز ما را از دعای خوبتان بی‌نصیب نگذارید. دلی آرام، لبخندی خوب و برآورده شدن آرزوهایتان را آرزومندیم.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #كتابخوانى #ایام_سوگواری #تهران #ايران
Read more
. مراسم رونمایی آلبوم« مناجات» با حضور محمد معتمدی و سپهر سعیدی در شهرکتاب مرکزی با استقبال فراوان ...
Media Removed
. مراسم رونمایی آلبوم« مناجات» با حضور محمد معتمدی و سپهر سعیدی در شهرکتاب مرکزی با استقبال فراوان برگزار شد. در این مراسم که بیشتر شبیه کارگاه تخصصی موسیقی بود درخصوص شیوه مناجات خوانی و آواز، تفاوت‌ها و پذیرش جامعه از آواز سنتی صحبت شد. مجتبی سالک گزارش تصویری مراسم را برای شما آماده کرده ... .
مراسم رونمایی آلبوم« مناجات» با حضور محمد معتمدی و سپهر سعیدی در شهرکتاب مرکزی با استقبال فراوان برگزار شد.
در این مراسم که بیشتر شبیه کارگاه تخصصی موسیقی بود درخصوص شیوه مناجات خوانی و آواز، تفاوت‌ها و پذیرش جامعه از آواز سنتی صحبت شد.
مجتبی سالک گزارش تصویری مراسم را برای شما آماده کرده است.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. جمعه ساعت ۲۱ با حضور محمد معتمدی به بهانه آلبوم مناجات معاشرت می‌کنیم. امشب رو از دست ندین. دوستان ...
Media Removed
. جمعه ساعت ۲۱ با حضور محمد معتمدی به بهانه آلبوم مناجات معاشرت می‌کنیم. امشب رو از دست ندین. دوستان پین کافه هم پیش ما هستند #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran #شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز ... .
جمعه ساعت ۲۱ با حضور محمد معتمدی به بهانه آلبوم مناجات معاشرت می‌کنیم.
امشب رو از دست ندین. دوستان پین کافه هم پیش ما هستند

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. شب گذشته «مرشد محسن میرزاعلی» برامون از شاهنامه گفت و خوند. خیلی خوب بود. نقالی هنر خیره کننده و ...
Media Removed
. شب گذشته «مرشد محسن میرزاعلی» برامون از شاهنامه گفت و خوند. خیلی خوب بود. نقالی هنر خیره کننده و عجیبیه. دیشب از هر سنی مخاطب هنر نقالی شدند. دیدیم، گوش کردیم، خندیدیم و دعا کردیم. عکس‌های همکار ما مجتبی سالک حال و هوای ما رو بهتر بهتون نشون می‌ده. جاتون خالی. امشب هم محمد معتمدی خواننده مطرح ... .
شب گذشته «مرشد محسن میرزاعلی» برامون از شاهنامه گفت و خوند. خیلی خوب بود. نقالی هنر خیره کننده و عجیبیه. دیشب از هر سنی مخاطب هنر نقالی شدند. دیدیم، گوش کردیم، خندیدیم و دعا کردیم.
عکس‌های همکار ما مجتبی سالک حال و هوای ما رو بهتر بهتون نشون می‌ده. جاتون خالی.
امشب هم محمد معتمدی خواننده مطرح موسیقی ساعت ۲۱:۰۰ میاد شهرکتاب مرکزی. منتظرتونیم

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. ⁦<span class="emoji emoji2666"></span>️⁩ . ⁦<span class="emoji emoji2666"></span>️ . امشب پنجشنبه ۱۰ خرداد، مرشد محسن میرزا علی برامون پرده‌خوانی می‌کنن. سنتی بسیار ...
Media Removed
. ⁦️⁩ . ⁦️ . امشب پنجشنبه ۱۰ خرداد، مرشد محسن میرزا علی برامون پرده‌خوانی می‌کنن. سنتی بسیار قدیمی و هنری بسیار اصیل رو کنار هم ساعت ۲۱ تجربه می‌کنیم . . . . #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran #شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است ... .
⁦♦️⁩
.
⁦♦️
.
امشب پنجشنبه ۱۰ خرداد، مرشد محسن میرزا علی برامون پرده‌خوانی می‌کنن. سنتی بسیار قدیمی و هنری بسیار اصیل رو کنار هم ساعت ۲۱ تجربه می‌کنیم
🌸✨ . . . . #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. شب گذشته با حضور جواد مجابی در خصوص کتاب «معاهده نوشیدن چای» پوریا عالمی حرف زدیم. <span class="emoji emoji1f53b"></span> . <span class="emoji emoji1f53b"></span> . پوریا ...
Media Removed
. شب گذشته با حضور جواد مجابی در خصوص کتاب «معاهده نوشیدن چای» پوریا عالمی حرف زدیم. . . پوریا عالمی هم برای ما شعر خواند و میان اخبارهای رسیده و بریده بریده جراید چرخاندمان و عاشقی یادمان آورد و طنز کاملا رسیده‌اش را مثل میوه‌ای نوبرانه چشیدیم. ⁦ . ️ عکس: مجتبی سالک . . . #bookcitycentral ... .
شب گذشته با حضور جواد مجابی در خصوص کتاب «معاهده نوشیدن چای» پوریا عالمی حرف زدیم.
🔻
.
🔻
.
پوریا عالمی هم برای ما شعر خواند و میان اخبارهای رسیده و بریده بریده جراید چرخاندمان و عاشقی یادمان آورد و طنز کاملا رسیده‌اش را مثل میوه‌ای نوبرانه چشیدیم. 🌸⁦
.
♦️
عکس: مجتبی سالک
. . . #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
. ⁦<span class="emoji emoji2666"></span>️⁩ . <span class="emoji emoji1f53b"></span> . امشب چهارشنبه ۹خرداد با حضور پوریا عالمی و استاد جواد مجابی در خصوص کتاب «معاهده نوشیدن ...
Media Removed
. ⁦️⁩ . . امشب چهارشنبه ۹خرداد با حضور پوریا عالمی و استاد جواد مجابی در خصوص کتاب «معاهده نوشیدن چای» گپ و گفت خواهیم زد، قصه می‌خوانیم و جلو می‌رویم. منتظر شما هم هستیم. ورود برای عموم آزاد است. #bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran ... .
⁦♦️⁩
.
🔻
.
امشب چهارشنبه ۹خرداد با حضور پوریا عالمی و استاد جواد مجابی در خصوص کتاب «معاهده نوشیدن چای» گپ و گفت خواهیم زد، قصه می‌خوانیم و جلو می‌رویم.
منتظر شما هم هستیم.
ورود برای عموم آزاد است.

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #today #suggest #cafe #tehran #iran
#شهركتاب_مركزى #این_شهر_بیدار_است #چالش_بدون_گوشی # #شهرکتاب_شب‌های_رمضان_بیدار_است #كتابخوانى #امروز #پيشنهاد #تهران #ايران
Read more
فرهیخته گرامی ساعت کاری فروشگاه شهرکتاب مرکزی، در ایام ماه مبارک رمضان( یعنی از فردا پنجشنبه ۲۷ ...
Media Removed
فرهیخته گرامی ساعت کاری فروشگاه شهرکتاب مرکزی، در ایام ماه مبارک رمضان( یعنی از فردا پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت) از ساعت ۱۰ تا ۲۲ است. لازم به ذکر است برنامه مناسبتی شهرکتاب، تحت عنوان «شهر کتاب شب‌های رمضان بیدار است» از ۵ تا ۱۲ خرداد اجرا می‌شود که ساعت کاری فروشگاه در این مدت به ساعت ۱۰ الی ۲۴ تغییر ... فرهیخته گرامی

ساعت کاری فروشگاه شهرکتاب مرکزی، در ایام ماه مبارک رمضان( یعنی از فردا پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت) از ساعت ۱۰ تا ۲۲ است.
لازم به ذکر است برنامه مناسبتی شهرکتاب، تحت عنوان «شهر کتاب شب‌های رمضان بیدار است» از ۵ تا ۱۲ خرداد اجرا می‌شود که ساعت کاری فروشگاه در این مدت به ساعت ۱۰ الی ۲۴ تغییر خواهد کرد

#bookcitycentral #bookcity #bookstore #book #books #cafe #tehran #iran
#شهرکتاب_مرکزی #شهرکتاب‌مرکزی #رمضان #شهرکتاب #کتابفروشی #کتاب #کتابخوانی #باکتاب #کافه #کافه_کتاب #قهوه #تهران #ایران
Read more
. <span class="emoji emoji1f4cc"></span><span class="emoji emoji1f4cc"></span>⁦<span class="emoji emoji2666"></span>️⁩ اسامی برندگان مسابقه نقاشی شهر، کودک، سلامت • نفرات اول برگزیده (برندگان یک دستگاه ...
Media Removed
. ️⁩ اسامی برندگان مسابقه نقاشی شهر، کودک، سلامت • نفرات اول برگزیده (برندگان یک دستگاه دوچرخه) شهرکتاب شهرری: ۱- کورش جان‌بزرگی شهرکتاب ساوه: ۱- ریحانه افشاری • ده نفر دوم برگزیده شهر كتاب الماس: ۱- درسا هاشمی شهر كتاب آرین: ۱- آلما سليمی خليق شهركتاب تبريز: ۱- آیتک ... .
📌📌⁦♦️⁩
اسامی برندگان مسابقه نقاشی
شهر، کودک، سلامت • نفرات اول برگزیده
(برندگان یک دستگاه دوچرخه)

شهرکتاب شهرری:
۱- کورش جان‌بزرگی

شهرکتاب ساوه:
۱- ریحانه افشاری • ده نفر دوم برگزیده
شهر كتاب الماس:
۱- درسا هاشمی

شهر كتاب آرین:
۱- آلما سليمی خليق

شهركتاب تبريز:
۱- آیتک تقی‌زادگان
شهركتاب خرم‌آباد:
۱- عباس بابایی

شهرکتاب شهرری:
۱- امیر محمد آقا محمدی

شهركتاب فرهنگ:
۱- طلا فولادوند

شهركتاب قائمشهر:
۱- نازنین زهرا رمضانی
۲- نگار آزموده
شهركتاب قم:
۱- تینا عبادی‌فرد
شهركتاب هفت چنار:
۱- بهناز عبدالهی
⁦♦️⁩⁦♦️⁩ • پنجاه و سه نفر سوم برگزیده
شهركتاب ابن سینا:
۱- یکتا مهجوری
شهركتاب البرز:
۱- رونیکا عسکری

شهركتاب الف:
۱- ملورین شاه‌علی
۲- پاشا مهدی‌پور

شهركتاب الماس:
۱- نازنین صدرالسادات

شهركتاب آستانه:
۱- آناهیتا احمدی

شهركتاب بابل:
۱- شکوه شریعتمداریان

شهركتاب بابلسر:
۱- مهدیس مرتضوی
۲- سارا غلامی
۳- بیتا اسدنژاد

شهركتاب باهنر:
۱- مانی ضیاض

شهركتاب بوستان:
۱- آمیتیس قسیمی

شهركتاب بهشتی:
۱- آوا نحوی

شهركتاب بهشهر:
۱- الناز عموزاد
۲- لنا محمدی گرجی

شهركتاب تبريز:
۱- مبینا حسین‌زاده
۲- دینا فیض‌اللهی
۳- کیمیا اسلامی‌مهر
۴- کیانا عبدالصمدی
۵- گلسا کاظمی رشید

شهركتاب خرم‌آباد:
۱- امیرپارسا حیدری
۲- کیامهر اکبری

شهركتاب رویان:
۱- حنا سالاریان

شهركتاب ساعی:
۱- آرشیدا قدیانی

شهركتاب ساری:
۱- مانلی یوسفی قندهاری
۲- نیکادل توکلی

شهركتاب شهر ری:
۱- غزل عزیزی

شهركتاب فرديس:
۱- امیرپارسا نوری شیرازی

شهركتاب فرهنگ:
۱- فاطمه باباخانی خامنه

شهركتاب قائمشهر:
۱- مانی محمدپور
۲- نادیا سیاوشی
۳- یکتا غلامی

شهركتاب قم:
۱- احسان ملاح
۲- امیرعلی خدایی

شهركتاب گلدیس:
۱- امیرحسین بخارلو

شهركتاب لاهیجان:
۱- ثنا شهیدیان

شهركتاب مرکزی:
۱- ایلیا فراهانی
۲- آرشام مزینانیان

شهركتاب مجیدیه:
۱- محمدطاها نعیمی

شهركتاب مشهد:
۱- آیدا ذاکرین‌پور
۲- نازگل اسلامی

شهركتاب ملت:
۱- طاها یزدانی
۲- محمدصدرا یزدانی

شهركتاب مهرشهر:
۱- بهراد رستمی

شهركتاب نور:
۱- حوا فراهانی توکلیان
شهركتاب نوشهر:
۱- کیمیا پرهام

شهركتاب ونک:
۱- حسین برنایی
۲- آریستا.
شهركتاب هفت حوض:
۱- سلمان حاجی‌خانی
۲- بهار شمس‌الدینی

شهركتاب هفت چنار:
۱- تیام شمسه
شهركتاب همدان:
۱- آبتین مرادیان
۲- رستا مهرازنیا
Read more

Loading...