Cristiano_iran_fanpage Instagram Photos and Videos

Loading...


cristiano_iran_fanpage cristiano fanpage @cristiano_iran_fanpage mentions
Followers: 3
Following: 36
Total Comments: 0
Total Likes: 0

در حالیکه خبر مصدومیت کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره کهکشانی‌ها در تمرینات سه‌شنبه گذشته نگرانی ...
Media Removed
در حالیکه خبر مصدومیت کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره کهکشانی‌ها در تمرینات سه‌شنبه گذشته نگرانی بسیاری را به همراه داشت ولی او تاکید کرد که مشکلش جدی نیست و حتما برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند. رونالدو پیش از بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: مشکل مصدومیتم برطرف شده ... در حالیکه خبر مصدومیت کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره کهکشانی‌ها در تمرینات سه‌شنبه گذشته نگرانی بسیاری را به همراه داشت ولی او تاکید کرد که مشکلش جدی نیست و حتما برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند.
رونالدو پیش از بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: مشکل مصدومیتم برطرف شده است و نگرانی وجود ندارد. من الان در بهترین شرایط قرار دارم و کاملا برای بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا آماده هستم.
وی افزود: این فصل برایم بسیار خوب بود علی رغم اینکه ما جامی را کسب نکردیم اما روز شنبه یک بازی بسیار سرنوشت‌ساز داریم که باید در این بازی سربلند خارج شویم تا فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم.
رونالدو درباره گلزنی‌‌اش در بازی فینال گفت: خیلی دوست دارم در فینال گلزنی کنم چون اگر من گلزنی نکنم یکی از همبازی‌هایم این کار را می‌کند.
ستاره پرتغالی درباره شایعات پیوستنش به پاری‌سن ژرمن گفت: قراردادم با رئال تا پایان سال 2018 است و اصلا به رفتن فکر نمی‌کنم. مشتریان مرا فراموش کنند.
دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا شنبه(8 خرداد) در ورزشگاه سن‌سیرو میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید برگزار می‌شود.
Read more
Loading...
you best in the world men
Media Removed
you best in the world men you best in the world men
سـر الکـس فرگوسـن : من مطمئنم که کریستیانو می خواهد در رئال فوتبالش رو به پایان برسونه، او از رئال ...
Media Removed
سـر الکـس فرگوسـن : من مطمئنم که کریستیانو می خواهد در رئال فوتبالش رو به پایان برسونه، او از رئال جدا نخواهد شد. امیدوارم درفینال شب، شبِ رونالدو باشد تا شاهد درخشش او باشم. سـر الکـس فرگوسـن :
من مطمئنم که کریستیانو می خواهد در رئال فوتبالش رو به پایان برسونه، او از رئال جدا نخواهد شد.
امیدوارم درفینال شب، شبِ رونالدو باشد تا شاهد درخشش او باشم.
سلطان🙄
Media Removed
سلطان🙄 سلطان🙄
Loading...

Loading...