Loading Content...

Eldaphotographi Instagram Photos and Videos

Loading...


eldaphotographi eldaphotographi @eldaphotographi mentions
Followers: 143
Following: 443
Total Comments: 0
Total Likes: 0

بسم الله الرحمن الرحیم کلمه الله در اصل الاله بوده است و همزه به خاطر کثرت استعمال حذف گردیده است. درباره ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم کلمه الله در اصل الاله بوده است و همزه به خاطر کثرت استعمال حذف گردیده است. درباره ریشه لغت الله چند نظر وجود دارد. بعضی گفته اند این کلمه از اله مشتق شده است و بعضی دیگر گفته اند این کلمه از وله گرفته شده است. و اله فعال به معنای مفعول است مانند کتاب به معنای مکتوب. اگر از اله ... بسم الله الرحمن الرحیم
کلمه الله در اصل الاله بوده است و همزه به خاطر کثرت استعمال حذف گردیده است.
درباره ریشه لغت الله چند نظر وجود دارد. بعضی گفته اند این کلمه از اله مشتق شده است و بعضی دیگر گفته اند این کلمه از وله گرفته شده است. و اله فعال به معنای مفعول است مانند کتاب به معنای مکتوب.

اگر از اله مشتق شده باشد یعنی عبد پس الله یعنی ذات شایسته پرستش که کامل از جمیع جهات است. چون موجودی که خودش مخلوق دیگری است و یا دارای نقص است، شایسته پرستش نخواهد بود، پس همینکه گفته می شود الاله یعنی آن ذاتی که به گونه ای است که او را باید پرستش کرد و قهرا این معانی در این کلمه نهفته است، ذات مستجمع جمیع صفات کمالیه و مبرا (بری شده) از هر گونه سلب و نقص.
و اگر از وله مشتق شده باشد، وله یعنی تحیر، و اله یعنی حیران و یا به معنی عاشق و شیداست و از این جهت خداوند را الله گفته اند که عقل ها در مقابل ذات مقدسش حیران و یا متوجه و عاشق او و پناهنده به اویند.

سیبویه از علمای صرف و نحو ادبیات عرب از طرفداران این نظر است که ریشه کلمه الله «ولد» به معنای حیرت در مقابل عظمت و یا وله و عشق است؛ مثنوی مولوی نظر او را نقل کرده و می گوید:
معنی الله گفت آن سیبویه *** یولهون فی الحوائج هم لدیه
گفت الهنا فی حوائجنا الیک *** و التمسناها وجدناها لدیک
ترجمه: سیبویه درباره معنی الله گفت: الله کسی است که مردم در حوائج خود به حالتی واله به سوی او می روند. گفت خدای ما در نیازهایمان به سوی تو روی می آوریم و از تو می خواهیم و آنها را نزد تو می یابیم.
مولوی آن حالتی را یادآوری می کند که انسان دردی پیدا کرده و بیچاره گشته و بی اختیار به سوی نقطه ای روی می آورد و پناهنده می شود، او الله است.
احتمال قوی دارد که اله و وله دو لهجه از یک لغت باشد، یعنی اول وله بوده و بعد آن را به صورت اله استعمال کرده اند؛ و وقتی آن را به صورت اله تلفظ نمودند معنی پرستش هم پیدا کرده؛ بنابراین معنی الله چنین می شود: آن ذاتی که همه موجودات ناآگاهانه واله او هستند و او تنها حقیقتی است که شایستگی پرستش دارد.
ادامه در کامنت....
#الله
#لا_اله_الا_الله
#محمد_رسول_الله
#علی_ولی_الله
#شیعه_مرتضی_علی_ع
#رهبرم_سیدعلی
#mustseeiran
Design by eldaphotograghi
Read more
Loading...
بسم الله الرحمن الرحیم خدای متعال در قرآن فرمود:وَ الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِما أُنْزِلَ إِلَيْكَ ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم خدای متعال در قرآن فرمود:وَ الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِما أُنْزِلَ إِلَيْكَ وَ ما أُنْزِلَ مِنْ قَبْلِكَ وَ بِالْآخِرَةِ هُمْ يُوقِنُونَ(1) آنها به آنچه بر تو نازل شده و آنچه پيش از تو (بر پيامبران پيشين نازل گرديده) ايمان مى‏آورند، و به رستاخيز يقين دارند. این آیه ... بسم الله الرحمن الرحیم
خدای متعال در قرآن فرمود:وَ الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِما أُنْزِلَ إِلَيْكَ وَ ما أُنْزِلَ مِنْ قَبْلِكَ وَ بِالْآخِرَةِ هُمْ يُوقِنُونَ(1)
آنها به آنچه بر تو نازل شده و آنچه پيش از تو (بر پيامبران پيشين نازل گرديده) ايمان مى‏آورند، و به رستاخيز يقين دارند.
این آیه به همراه دو آیه قبل و بعد، پیوند خاصی با هم دارند و چون سوال به این آیه معطوف شده است،مطالعه در مورد دو آیه قبل و بعد را به پرسشگر وا می گذاریم.
در این آیه آنچه خدای متعال بر پیامبر نازل کرده و ایمان مومنان را به آن گره زده است، قرآن و وحی است و مقصود از مصادیق نازل شده (در مورد پیامبران گذشته) کتاب ها و نیز صحف آنان بوده است که ایمان به آن ها نیز ایمان به خدای متعال و قیامت می باشد. و اما برای تایید این مطلب، تفاسیری کوتاه از بعضی از منابع تفسیری نقل می کنیم:
1. و آنانكه ايمان مى‏آورند، "بِما أُنْزِلَ إِلَيْكَ" به آنچه نازل شده به سوى تو، كه مراد وحى و قرآن است.
"وَ ما أُنْزِلَ مِنْ قَبْلِكَ" و ايمان مى‏آورند به آنچه نازل شد پيش از تو كه تورات و انجيل و زبور و صحف منزله از آسمان می باشد، و مؤمنين به طور اجمال بايد ايمان داشته باشند به انبيای گذشته و كتاب هاى منزله كه بنابر مشهور چهار كتاب و صد صحيفه نازل شده است"وَ بِالْآخِرَةِ هُمْ يُوقِنُونَ" آنكه و به سراى ديگر كه قيامت باشد، يقين دارند و ايمان آنها به طورى است كه اصلا شك و ريبى در هيچ امرى از امور آخرت در قلب آنها نباشد.(2)
2."وَ الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِما أُنْزِلَ إِلَيْكَ" أي القرآن "وَ ما أُنْزِلَ مِنْ قَبْلِكَ" أي التوراة و الإنجيل و غيرهما "وَ بِالْآخِرَةِ هُمْ يُوقِنُونَ" يعلمون أُولئِكَ الموصوفون.(3)
3.ويژگى ديگر پرهيزكاران، ايمان به تمام پيامبران و برنامه‏هاى الهى است، قرآن مى‏گويد:" آنها كسانى هستند كه به آنچه بر تو نازل شده و آنچه پيش از تو نازل گرديده ايمان دارند" وَ الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِما أُنْزِلَ إِلَيْكَ وَ ما أُنْزِلَ مِنْ قَبْلِكَ".
پی نوشت ها:
1.سوره بقره آیه 4.
2. حسينى شاه عبدالعظيمى حسين بن احمد،تفسير اثنا عشري،تهران، انتشارات میقات،سال 1363 ه. ش ،چاپ اول، ج‏1، ص 58.
3.جلال الدین محلی و سیوطی جلال الدین، تفسير الجلالين،لبنان، بیروت،سال 1416ق ،انتشارات مؤسسه النور للمطبوعات، چاپ اول، ص 6.
#الله
#خدا
#محمد_رسول_الله
#حضرت_علی
#اللهم_صل_وسلم_على_نبينا_محمد
#یا_صاحب_الزمان
#یا_مهدی
#قرآن
#قران
#قرآن_کریم
#قران_عترت
#اسلام
#شیعه_مرتضی_علی_ع
#رهبرم_سیدعلی
#ایران_من
#تفسیر_آیات_قرآن
#mustseeiran
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ وَ يُقِيمُونَ الصَّلاةَ وَ مِمَّا ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ وَ يُقِيمُونَ الصَّلاةَ وَ مِمَّا رَزَقْناهُمْ يُنْفِقُونَ‏ قال: «مما علمناهم ينبئون، و ما علمناهم من القرآن يتلون». این آیات اوصاف شیعیان ما می باشد و یکی از خصوصیات شیعیان این است که از آنچه به آنان روزی دادیم انفاق می کنند ، یعنی ... بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ وَ يُقِيمُونَ الصَّلاةَ وَ مِمَّا رَزَقْناهُمْ يُنْفِقُونَ‏ قال: «مما علمناهم ينبئون، و ما علمناهم من القرآن يتلون».
این آیات اوصاف شیعیان ما می باشد و یکی از خصوصیات شیعیان این است که از آنچه به آنان روزی دادیم انفاق می کنند ، یعنی از آنچه به آنان یاد داده ایم خبر می دهند و نیز از آنچه به آنان از قرآن یاد داده ایم تلاوت می کنند
إكمال الدين الدَّقَّاقُ عَنِ الْأَسَدِيِّ عَنِ النَّخَعِيِّ عَنِ النَّوْفَلِيِّ عَنْ عَلِيِّ بْنِ أَبِي حَمْزَةَ عَنْ يَحْيَى بْنِ أَبِي الْقَاسِمِ قَالَ: سَأَلْتُ الصَّادِقَ ع عَنْ قَوْلِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَ‏ الم ذلِكَ‏ الْكِتابُ‏ لا رَيْبَ‏ فِيهِ‏ هُدىً‏ لِلْمُتَّقِينَ‏ الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ‏ فَقَالَ الْمُتَّقُونَ شِيعَةُ عَلِيٍّ ع وَ أَمَّا الْغَيْبُ فَهُوَ الْحُجَّةُ الْغَائِبُ وَ شَاهِدُ ذَلِكَ قَوْلُ اللَّهِ تَعَالَى‏ وَ يَقُولُونَ لَوْ لا أُنْزِلَ عَلَيْهِ آيَةٌ مِنْ رَبِّهِ فَقُلْ إِنَّمَا الْغَيْبُ لِلَّهِ فَانْتَظِرُوا إِنِّي مَعَكُمْ مِنَ الْمُنْتَظِرِينَ‏. غیب اعتقاد به اعتقاد و اقرار به قیام قائم ماست. و شاهد بر این گفتار ، آیه شریفه (21 یونس) است که می فرماید: بدانید که غیب برای خداست، منتظر آن باشید ما هم در انتظار یاری او می باشیم.
#الله
#اللهم_صل_وسلم_على_نبينا_محمد
#قرآن
#قرآن_کریم
#قرآن_ناطق
#محمد_رسول_الله
#علی_ولی_الله
#خدا
#قران_عترت
#قائم_آل_محمد
#یا_صاحب_الزمان
#یا_بقیه_الله
#تفسیر_قرآن
#تفسیر_آیات_قرآن
#شیعه_مرتضی_علی_ع
#رهبرم_سیدعلی
#mustseeiran
#quran
منبع: http://www.dinemosaffa.com
Read more
Loading...
أبو الحسن علي بن إبراهيم بن هاشم، قال: حدثني أبي، عن يحيى بن أبي عمران، عن يونس، عن سعدان بن مسلم، عن ...
Media Removed
أبو الحسن علي بن إبراهيم بن هاشم، قال: حدثني أبي، عن يحيى بن أبي عمران، عن يونس، عن سعدان بن مسلم، عن أبي بصير، عن أبي عبد الله (عليه السّلام)، قال: «الكتاب: علي (عليه السّلام) لا شك فيه». هُدىً‏ لِلْمُتَّقِينَ‏ قال: «بيان لشيعتنا». امام صادق (ع) فرمود: ( ذلکَ الکِتاب ) ، مراد امیرالمؤمنین علیه ... أبو الحسن علي بن إبراهيم بن هاشم، قال: حدثني أبي، عن يحيى بن أبي عمران، عن يونس، عن سعدان بن مسلم، عن أبي بصير، عن أبي عبد الله (عليه السّلام)، قال: «الكتاب: علي (عليه السّلام) لا شك فيه». هُدىً‏ لِلْمُتَّقِينَ‏ قال: «بيان لشيعتنا». امام صادق (ع) فرمود: ( ذلکَ الکِتاب ) ، مراد امیرالمؤمنین علیه السلام است و شکی نیست که آن حضرت راهنمای پرهیزکاران است. این آیات اوصاف شیعیان است.
منظور از (ذلِکَ الکِتابُ ) وجود مقدس امیرالمؤمنین علیه السلام است و مراد، کتاب قرآن نمی باشد . اولا نفرموده( هذا الکتاب ) این کتاب قران ، بلکه فرموده ذلک الکِتابُ آن کتاب ، ثانیا ما مسلمین در قرآن شکی نداریم همه قرآن را قبول داریم آن مطلبی که در او،بین مسلمین شک است آن خبر بزرگ ، ( عمَّ یَتَساءَلونَ عَنِ النَبَإءِالعَظیمِ الَّذی هُم فیهِ مُختَلِفونَ ) آن ولایت علی ابن ابی طالب (ع) است که خداوند متعال میفرماید هیچ شکی در آن نمی باشد ثالثا قرآن مایه هدایت همه انسان هاست در 185 سوره بقره میخوانیم (شهرُرَمَضانَ ألَّذی اُنزِلَ فیهِ القُرآنُ هُدَی لِلناس ) در صورتی که در آیات اول سوره بقره فرموده آن کتابی که هیچ شکی در آن نیست و مایه هدایت یک عده مخصوصی است که آنان همان شیعیان واقعی علی و اولاد علی علیهم السلام هستند.
#قرآن_کریم
#قرآن-مجید
#قرآن_ناطق
#الله
#خدا
#اسلام
#شیعه_مرتضی_علی_ع
#رهبرم_سیدعلی
#mustseeiran
منبع:www.dinemosaffa.com
تفسیر آیات قرآن کریم
Read more
Loading...
دست حق حیدر كرار علی شیر حق حجت دادار علی مخزن و معدن اسرار علی سید و سرور و سالار علی جان به قربان ...
Media Removed
دست حق حیدر كرار علی شیر حق حجت دادار علی مخزن و معدن اسرار علی سید و سرور و سالار علی جان به قربان جمالت مولا كی رسم من به وصالت مولا چه بگویم كه جه ها كرد عدو آتش كینه به پا كرد عدو ای خدا شیعه دلش محزون است از غم عشق علی مجنون است این همان ماتم عظمی باشد سحر آخر مولا باشد میزبان زینب كبری باشد ... دست حق حیدر كرار علی شیر حق حجت دادار علی

مخزن و معدن اسرار علی سید و سرور و سالار علی

جان به قربان جمالت مولا كی رسم من به وصالت مولا

چه بگویم كه جه ها كرد عدو آتش كینه به پا كرد عدو

ای خدا شیعه دلش محزون است از غم عشق علی مجنون است

این همان ماتم عظمی باشد سحر آخر مولا باشد

میزبان زینب كبری باشد او نوازش گر بابا باشد

زیر لب زمزمه دارد زینب كه دگر آخر كار است امشب

تا علی گشت برون از خانه عالمی شد ز غمش غمخانه

شد علی شمع و همه پروانه خیل مرغان ز پی اش مستانه

می سرودند به صد آه و نوا مرو امشب تو مسجد مولا

مسجد كوفه پر از غوغا شد گوئیا روز جزا بر پا شد

سند قتل علی امضاء شد پر ز اندوه دل زهرا شد

تا كه آمد ز شهادت خبرش بست تكبیر نماز سحرش

حیدر از تیغ جفا شد بیتاب رفت از هوش میان محراب

رنگ خورشید علی شد مهتاب چهره اش در یم خون گشت خضاب
ضربه تیغ اگر كاری بود ذكر مولا به لبش جاری بود
#یا_امیرالمومنین
#لافتی_الا_علی_لا_سیف_الا_ذوالفقار
#فزت_ورب_الكعبة
#لیله_القدر
#شیعه_مرتضی_علی_ع
#رهبرم_سیدعلی
#mustseeiran
Read more
آقاجان با یاد تو نشسته ام، در راهی که عبور کنی، می‌خواهم در آخرین غروب زندگی برجای پای تو نماز بگذارم؛ ای ...
Media Removed
آقاجان با یاد تو نشسته ام، در راهی که عبور کنی، می‌خواهم در آخرین غروب زندگی برجای پای تو نماز بگذارم؛ ای غریبه همیشه آشنای من، مهدی جان! بازگرد دیگر جانی نمانده است. جوانیمان رفت و نیامدی... الوعده الوفا... ﻣﯽ ﺭﺳﺪ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﺮﺩﯼ ﺍﺯ ﺩﯾﺎﺭ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺮ ﺯﺑﺎﻧﺶ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﻭﺷﻨﺎﯾﯽ ﺭﻭﺷﻨﺎﯾﯽ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ ... آقاجان
با یاد تو نشسته ام، در راهی که عبور کنی، می‌خواهم در آخرین غروب زندگی برجای پای تو نماز بگذارم؛
ای غریبه همیشه آشنای من، مهدی جان! بازگرد دیگر جانی نمانده است.
جوانیمان رفت و نیامدی... الوعده الوفا... ﻣﯽ ﺭﺳﺪ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﺮﺩﯼ ﺍﺯ ﺩﯾﺎﺭ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ
ﺑﺮ ﺯﺑﺎﻧﺶ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﻭﺷﻨﺎﯾﯽ

ﺭﻭﺷﻨﺎﯾﯽ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺭﺍ ﺑﺮﻕ ﻧﮕﺎﻫﺶ
ﻣﯽ ﮔﺰﺍﺭﺩ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﭘﯿﺸﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺭﺍﻫﺶ

ﺭﺍﻩ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﻟﻬﻲ ﺍﺳﺖ ﺭﻧﮓ ﺍﻭ ﺭﻧﮓ ﺍﻟﻬﻲ
ﻣﻲ ﺯﺩﺍﻳﺪ ﺍﺯ ﺯﻣﻴﻦ ﻭ ﺍﺯ ﺯﻣﺎﻥ ﻧﻘﺶ ﺗﺒﺎﻫﻲ

ﻛﻴﺴﺖ ﺍﻭ ﮔﻨﺠﻴﻨﻪ ﻱ ﺍﺳﺮﺍﺭ ﺭﺏ ﺍﻟﻌﺎﻟﻤﻴﻦ ﺍﺳﺖ
ﻭﺍﺭﺙ ﺷﻤﺸﻴﺮ ﻣﻮﻻ‌ﻳﻢ ﺍﻣﻴﺮ ﺍﻟﻤﻮﻣﻨﻴﻦ ﺍﺳﺖ

ﻣﯽ ﺭﺳﺪ ﻣﻬﺪﯼ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺶ ﺗﯿﻎ ﺳﺮﺥ ﺍﻗﺘﺪﺍﺭ
ﺗﺎ ﺑﮕﻮﻳﺪ ﭘﺎﺳﺨﻲ ﺑﺮ ﻧﺎﻟﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ

ﺗﺎ ﺑﮕﻴﺮﺩ ﺍﻧﺘﻘﺎﻡ ﺯﺧﻢ ﻫﺎﻱ ﺑﻲ ﺷﻤﺎﺭ
ﻻ‌ ﻓﺘﻲ ﺍﻻ‌ ﻋﻠﻲ ﻻ‌ ﺳﻴﻒ ﺍﻻ‌ ﺫﻭﺍﻟﻔﻘﺎﺭ *اللهم عجل لولیك الفرج وعافیة و النصر*
#بقیه الله
#شیعه_مرتضی_علی_ع
#رهبرم_سیدعلی
#mustseeiran
#یا_صاحب_الزمان
Read more
Loading...
بنویسید به روی لحدم من فقط عشق حسین بن علی را بلدم ننویسید که او خادم بد عهدی بود بنویسید که او منتظر ...
Media Removed
بنویسید به روی لحدم من فقط عشق حسین بن علی را بلدم ننویسید که او خادم بد عهدی بود بنویسید که او منتظر مهدی بود #mustseeiran #حسین_بن_علی #شیعه_مرتضی_علی_ع #رهبرم_سیدعلی بنویسید به روی لحدم
من فقط عشق حسین بن علی را بلدم
ننویسید که او خادم بد عهدی بود
بنویسید که او منتظر مهدی بود
#mustseeiran
#حسین_بن_علی
#شیعه_مرتضی_علی_ع
#رهبرم_سیدعلی
اولین نمازگزاران صفیف كندى نقل مى كند كه در دوران جاهلیت (در آغاز بعثت) براى خریدن لباس و عطر از براى ...
Media Removed
اولین نمازگزاران صفیف كندى نقل مى كند كه در دوران جاهلیت (در آغاز بعثت) براى خریدن لباس و عطر از براى خانواده ام به مكّه مسافرت كردم و با عبّاس ‍ بن عبدالمطلّب (عموى پیامبر صلّى اللّه علیه و آله) كه فروشنده كالاها و لوازم زندگى بود، ملاقات نمودم . در نزد او بودم و به خانه كعبه نگاه مى كردم ، در حالى كه ... اولین نمازگزاران
صفیف كندى نقل مى كند كه در دوران جاهلیت (در آغاز بعثت) براى خریدن لباس و عطر از براى خانواده ام به مكّه مسافرت كردم و با عبّاس ‍ بن عبدالمطلّب (عموى پیامبر صلّى اللّه علیه و آله) كه فروشنده كالاها و لوازم زندگى بود، ملاقات نمودم . در نزد او بودم و به خانه كعبه نگاه مى كردم ، در حالى كه خورشید به وسط آسمان رسیده و ظهر بود و هوا بسیار گرم بود. ناگهان دیدم جوانى آمد و به آسمان نگاه كرد و سپس ‍ روبروى كعبه ایستاد (و مشغول نماز شد). چند لحظه بعد دیدم نوجوانى آمد و در طرف راست او ایستاد و سپس چند لحظه اى نگذشت كه بانویى را دیدم آمد و پشت سر آن دو نفر به نماز ایستاد. دیدم آن جوان به ركوع و سپس به سجده رفت و آن نوجوان و زن نیز ركوع و سجده بجا آوردند. به عبّاس گفتم: « موضوع بزرگ و عجیبى مى بینم »
گفت : «آرى ، امر عظیمى است . آیا مى دانى این جوان و آن نوجوان و آن زن چه كسانى هستند؟» گفتم : «خیر». گفت : «آن جوان محمّد بن عبداللّه (صلّى اللّه علیه و آله)، این نوجوان على (علیه السّلام)، و آن زن خدیجه (سلام اللّه علیها) است . پسر برادرم محمّد (صلّى اللّه علیه و آله) مى گوید كه خداوند خالق به این روش ‍ فرمان داده است . سوگند به خدا، در همه زمین جز این سه تن در این دین (اسلام) نیافته ام ». #محمد_رسول_الله
#پیامبر_مهربانی
#شیعه_مرتضی_علی_ع
Read more
Loading...
حاج رجب محمد زاده و امثال اون همه چیزشونو برای این مملکت دادند این حاجی زیباییشو داد همون چیزی که خیلی ...
Media Removed
حاج رجب محمد زاده و امثال اون همه چیزشونو برای این مملکت دادند این حاجی زیباییشو داد همون چیزی که خیلی ماها تا یه خراش کوچولو روی صورتمون میفته انگار دنیا رو سرمون خراب شد،من نمیگم شهدا جانبازا با معرفتا شرمنده ایم،از خدا میخوام بتونم و بتونیم با شرایطی که این بزرگوارا به وجود آوردن واسمون این مملکت ... حاج رجب محمد زاده و امثال اون همه چیزشونو برای این مملکت دادند این حاجی زیباییشو داد همون چیزی که خیلی ماها تا یه خراش کوچولو روی صورتمون میفته انگار دنیا رو سرمون خراب شد،من نمیگم شهدا جانبازا با معرفتا شرمنده ایم،از خدا میخوام بتونم و بتونیم با شرایطی که این بزرگوارا به وجود آوردن واسمون این مملکت رو تا بالا بالا برسونیم و مردونه جلوی دشمنای اسلام و این خاک بایستیم و زمینه ساز ظهور حضرت مهدی
(عج) بشیم انشاءالله و خدا از هممون راضی باشه
درپناه حق موفق باشید
#حاج_رجب_محمد_زاده
#شهدا
#ایران
#جانم_فدای_رهبر
#اللهم_صل_وسلم_على_نبينا_محمد
#اللهم_عجل_لولیک
#mustseeiran
Read more
Loading...
اهل ایرانم من... مهد تاریخ بشر گاه در شور و شکوه... گاه در جنگ وخطر اهل ایرانم من... کشورم بی مانند مردمش ...
Media Removed
اهل ایرانم من... مهد تاریخ بشر گاه در شور و شکوه... گاه در جنگ وخطر اهل ایرانم من... کشورم بی مانند مردمش تا ابد... جاودان می مانند اهل ایرانم من... مردمی پاک روش از نژاد کوروش ...مردمانی با منش وطنم چون بابل... محو و نابود نشد جای فرعون چو مصر... جای نمرود نشد نشود چون آشور... ساقط ... اهل ایرانم من... مهد تاریخ بشر

گاه در شور و شکوه... گاه در جنگ وخطر

اهل ایرانم من... کشورم بی مانند

مردمش تا ابد... جاودان می مانند

اهل ایرانم من... مردمی پاک روش

از نژاد کوروش ...مردمانی با منش

وطنم چون بابل... محو و نابود نشد

جای فرعون چو مصر... جای نمرود نشد

نشود چون آشور... ساقط از کل زمین

نشود چون یونان... بد نهاد و بد دین

وطن من کی بود بی فرهنگ ؟

کی پرستش می کرد بتی از هیزم و سنگ ؟

وطن من چو مغول... دزد و خونریز نبود

هر کجا را که گرفت... مردمانش را ستود

این جهان یک روزی... همه از ایران بود

مشکل از ماست کنون... کی چنین ویران بود ؟ (شعری از محمد علیزاده با کمی تصرف)
#iran
#mustseeiran
#ایران_من
#رهبرم_سیدعلی
#شیعه_مرتضی_علی_ع
Read more
 #mustseeiran #عاشق_مبارزه_با_اسرائيل #عاشق_مبارزه_با_اسرائيل #fightingthezionists ...
Media Removed
#mustseeiran #عاشق_مبارزه_با_اسرائيل #عاشق_مبارزه_با_اسرائيل #fightingthezionists #ملت_ایران_کسی_را_که_تعرضی_بکند_رها_نمیکند #مرگ_بر_آمریکا #جانم_فدای_رهبرم #ملت_ما_عاشق_مبارزه_با_صهیونیستها_هستند #mustseeiran
#عاشق_مبارزه_با_اسرائيل
#عاشق_مبارزه_با_اسرائيل
#fightingthezionists
#ملت_ایران_کسی_را_که_تعرضی_بکند_رها_نمیکند
#مرگ_بر_آمریکا
#جانم_فدای_رهبرم
#ملت_ما_عاشق_مبارزه_با_صهیونیستها_هستند
#mustseeiran #عاشق_مبارزه_با_اسرائيل #عشاق_مواجهة_إسرائيل #مرگ_بر_آمریکا #شهدای_هسته_ای #آرمیتا_رضایی_نژاد #علیرضا_روشن #mustseeiran
#عاشق_مبارزه_با_اسرائيل
#عشاق_مواجهة_إسرائيل
#مرگ_بر_آمریکا
#شهدای_هسته_ای
#آرمیتا_رضایی_نژاد
#علیرضا_روشن

Loading...