Loading Content...

Ephesusyayinlari Instagram Photos and Videos

Loading...


ephesusyayinlari Ephesus Yayınları @ephesusyayinlari mentions
Followers: 97,075
Following: 65
Total Comments: 0
Total Likes: 0

Jay ela gözlerini benden çekti ve yavaşça kıza çevirdi. Tepkilerini ve vereceği cevabı ölçerken ...
Media Removed
Jay ela gözlerini benden çekti ve yavaşça kıza çevirdi. Tepkilerini ve vereceği cevabı ölçerken oldukça sakın kalmaya çalışıyordum. "Onunla takılmıyorum," dedi, düz bir şekilde. Sanki birisi karnıma tekme atmıştı. Anna, Belle ve ben öylece durmuş Jay'e bakıyorduk. Kalbimdeki hamster, ... Jay ela gözlerini benden çekti ve yavaşça kıza çevirdi. Tepkilerini ve vereceği cevabı ölçerken oldukça sakın kalmaya çalışıyordum. "Onunla takılmıyorum," dedi, düz bir şekilde. Sanki birisi karnıma tekme atmıştı. Anna, Belle ve ben öylece durmuş Jay'e bakıyorduk. Kalbimdeki hamster, tekerleğine kafa atarak ölmeye çalışıyordu. Jay, tüm sakinliğiyle başını hafifçe yere yatırdı ve bakışlarını kızdan çekmedi. "Sen..." dedi ve ela gözlerini alayla kıstı." Eski kız arkadaşım olduğunu söylüyorsan, takılmak kelimesi onun için çok basit kaçıyor," dediğinde nefesimi tutup devamını getirmesini bekledim. "O, sen de dâhil herkesten daha fazlası."
.
📷: @fenerisigininaltında
@m.rise_
#ephesusyayinlari #av #çaylak #mrise #kitapalintisi #kitap #books #read
Read more
Loading...
Niğde'den İstanbul'a göç eden Sami, önce inşaat işçisi olarak çalışıp, sonra kendine bir kapıcılık ...
Media Removed
Niğde'den İstanbul'a göç eden Sami, önce inşaat işçisi olarak çalışıp, sonra kendine bir kapıcılık işi bulur. Tuttuğunu koparan, güçlü, kuvvetli Sami'ye mahalleli Kerpeten lakabını takar. Algıları zayıf, biraz aptal bir kişiliğe sahip olduğunu sanan herkesin aksine, kendi içinde ... Niğde'den İstanbul'a göç eden Sami, önce inşaat işçisi olarak çalışıp, sonra kendine bir kapıcılık işi bulur. Tuttuğunu koparan, güçlü, kuvvetli Sami'ye mahalleli Kerpeten lakabını takar. Algıları zayıf, biraz aptal bir kişiliğe sahip olduğunu sanan herkesin aksine, kendi içinde farklı bir psikoloji yaşıyor. Kadınlarla yakınlaşması olmamış. Platonik olarak aşık olduğu kızı ve sevgilisini beraber görünce ilk cinayetini işleyen Sami'nin hayatı artık farklı bir yöne kayar. Şimdi de binaya yeni taşınan Almira'ya kafayı takmıştır. .

Arkadaşlar merhaba🤗🙏 #osmanaysu ile tanışma kitabım oldu #kerpeten ve kalemini çok çok çok sevdim. Heyecanla okudum her sayfayı, hele sonlara doğru elimden bırakamadım 😯😲Yazara biraz geç kaldığımı düşünüyorum, artık diğer kitaplarını da okumalıyım🙈🤗 Yarattığı karakterleri çok sevdim. Sami hemen her sokakta görülebilecek cinsten bir adam ve maalesef görmezden geliyoruz tehlikeli hallerini. Peşindeki polis Serdar ve polis muhabiri Ayşe ise en sevdiğim karakterler oldu. Konusu, akıcı dili ve puntolarıyla kolay okunan bir polisiye gerilim kitabıydı. Türü sevenlerin çok beğeneceklerini düşünüyorum. Zaten yazarı okuyan herkes çok seviyor 👍💛
.
#alıntı Sonra ağır ağır büyük çakısıyla perdede açtığı deliğe yaklaştı. Deliğin perde kıvrımları arasında kalmaması tek ümidiydi. O ince delikten balkona ince bir ışık huzmesinin süzüldüğünü görünce rahatladı. Gözünü o noktaya yaklaştırdı ve içeriyi seyre başladı...
📷: @nalsale
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #osmanaysu #kerpeten
Read more
<span class="emoji emoji1f525"></span>Elizabeth Sandeski neden öldürüldü? On yaşındayken annesi bir cinayete kurban giden Miles ne ...
Media Removed
Elizabeth Sandeski neden öldürüldü? On yaşındayken annesi bir cinayete kurban giden Miles ne yaptı? Profesör olan Miles, ölülerle iletişim kurmaya yarayan bir makine icat etti ve "Prenses Ve Fil" ismini verdiği bir kitap yazdı. Annesinin bir takısının bir parçası olan küçük fil Miles ... 🔥Elizabeth Sandeski neden öldürüldü? On yaşındayken annesi bir cinayete kurban giden Miles ne yaptı? 🔥Profesör olan Miles, ölülerle iletişim kurmaya yarayan bir makine icat etti ve "Prenses Ve Fil" ismini verdiği bir kitap yazdı. Annesinin bir takısının bir parçası olan küçük fil Miles için çok değerliydi. 🔥Lily isminde bir ressamla evlendi ve bir kız bir oğlan (!) çocuğuna sahip oldu. Eva (küçük e) ve Errol (büyük e). 🔥Büyük tufan gerçekleşti ve barajdan taşan suyla evleri yerle bir oldu. (!) Eva'ya babası ve abisinin öldüğünü söylediler. Gerçekte kim öldü kim hayatta sürpriz. 🔥Bir başına kalan Eva annesi intihar mı etti öldürüldü mü bunu daha sonraları öğrenecek. 🔥Necco'nun yani Eva'nın sevgilisi Hermes (vali'nin oğlu) neden öldürüldü? Hem de örgü şişleriyle gözleri oyularak. 😞😩 Eva karnındaki bebeği dünyaya getirecek mi?
🔥Uyuşturucu satıcısı lise öğrencisi Theodora, sirkte çalışan şişman kadın Pru ve Eva (Ateş Kız-Necco) nerede nasıl tanışarak arkadaş oldular?
🔥Şeytan tozunun ne gibi bir özelliği vardır ki tüm uyuşturuculardan daha pahalıdır ve az bulunur? 🔥Eva; yani Necco; yani Ateş Kız nasıl ateş yiyebiliyordur? 🔥
.
.
😈Birçok kişinin katili Yılan Göz, diğer adıyla Tavuk Adam kimdir? Neden insanları acımasızca öldürür? .
.
Kitabın ilk yüz sayfasını okumadan tam olarak konuyu anlamak mümkün değil. Akıcı, merak uyandırıcı bir kitap. Korkmaktan ziyade Eva'ya, Hermes'e ve birkaç karaktere daha üzüldüm. Sokaklarda yapayalnız kalan Eva, bir de sevgilisinin katili olarak polis tarafından aranılıyor; peşinde acımasız bir katil var ve hamile. ⚔🗡Dolu dolu bir roman; okumanızı tavsiye ederim. Birkaç yerini saçma buldum ama o kadar olur. Yeni yılda okuduğum ilk kitaptı. Bence 2019'a başlangıç güzel oldu.

EVA'NIN ÇIĞLIĞI | JENNIFER MCMAHON
📷: @cansu_tirasoglu
#ephesusyayinlari #evanınçığlığı #jennifermcmahon #kitapalintisi #kitapyorumu #kitap #book #read
Read more
Gözlerimin içine, bana baktı ve "Bana her şeyi anlatabilirsin," dedi. "Neden?" diye sordum. ...
Media Removed
Gözlerimin içine, bana baktı ve "Bana her şeyi anlatabilirsin," dedi. "Neden?" diye sordum. "Çünkü hepimizin güvenebileceği, en karanlık sırrını açacağı birine ihtiyacı vardır," dedi. "Ve ben senin sırdaşın olmak istiyorum Lydia." LYDIA | J. A. REDMERSKI : @calikusuokur #ephesusyayınları ... Gözlerimin içine, bana baktı ve "Bana her şeyi anlatabilirsin," dedi.
"Neden?" diye sordum. "Çünkü hepimizin güvenebileceği, en karanlık sırrını açacağı birine ihtiyacı vardır," dedi. "Ve ben senin sırdaşın olmak istiyorum Lydia."
LYDIA | J. A. REDMERSKI
📷: @calikusuokur
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #lydia #jaredmerski #katillerçetesi
Read more
Murat o adamla dans edeceğime inanmış gibi sinirlendi. Zaten kızgın olan çehresi daha da gerildi ...
Media Removed
Murat o adamla dans edeceğime inanmış gibi sinirlendi. Zaten kızgın olan çehresi daha da gerildi ve aniden beni kollarına çekti. Şaşkın gözlerimi kocaman açarak minik bir çığlık attım. “Bu da ne?” “Dans ediyoruz işte,” diyen sevdiğim adam kolunu belime sardı, sert avucunu nazikçe ... Murat o adamla dans edeceğime inanmış gibi sinirlendi. Zaten kızgın olan çehresi daha da gerildi ve aniden beni kollarına çekti. Şaşkın gözlerimi kocaman açarak minik bir çığlık attım.
“Bu da ne?”
“Dans ediyoruz işte,” diyen sevdiğim adam kolunu belime sardı, sert avucunu nazikçe tam kalçamın üstüne yerleştirdi. Diğer eli elimi tutarken dimdik durdu. Bu kadar yakından ona bakmak için başımı doksan derece açıyla kaldırmam gerekiyordu.
“Müzik?” diye sorarken gülümsedim. Murat şu an tam bir odunumsu olabilirdi ama yeşermeye de hazır görünüyordu.
“Müzik!” diye tekrarladı ve gözlerini kısıp düşündü.
“Belki sen bir şarkı söylersin?”
Aniden sırıttı ve beni kollarında döndürürken o şeyi söylemeye başladı.
“Şampiyonluk görmeden yaşarsak eğer
Sanma ki kalbimizde bu sevda biter,
Kazımışız seni biz bu yüreklere
Beşiktaşlı olmak övünmek yeter.”
Alnımı göğsüne yaslayıp kahkaha attım. Az önce odunluktan çıkıp yeşerebileceğini mi söylemiştim? Unutun gitsin! Şimdi tam bir kütük olmuştu! Bir futbol yöneticisinden başka ne bekleyebilirdim ki? Murat, marşı söylerken benimle dans ediyordu.
BABAM İFLAS EDİNDE | ASUDE
📷: @kitapasigi.biri
@deasude
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #asude #babamiflasedince
Read more
Yazarlarımız 12 Ocak Cumartesi günü Adana Tüyap Kitap Fuar’ında sizlerle olacak. Tüm Ephesus ...
Media Removed
Yazarlarımız 12 Ocak Cumartesi günü Adana Tüyap Kitap Fuar’ında sizlerle olacak. Tüm Ephesus severleri bekliyoruz. 🖤 . . . #ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #adanatüyapkitapfuarı #adanatüyap #imzagünü #adanakitapfuarı #tüyapkitapfuarı ... Yazarlarımız 12 Ocak Cumartesi günü Adana Tüyap Kitap Fuar’ında sizlerle olacak.
Tüm Ephesus severleri bekliyoruz. 🖤
.
.
.
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #adanatüyapkitapfuarı #adanatüyap #imzagünü #adanakitapfuarı #tüyapkitapfuarı #adanabüyükşehirbelediyesi
Read more
Loading...
Geçmiş kendinden önceki zamanların geleceği olmuşken, gelecek de bir gün geçmiş olacaktı. Peki, ...
Media Removed
Geçmiş kendinden önceki zamanların geleceği olmuşken, gelecek de bir gün geçmiş olacaktı. Peki, ya bugün? O daha önemliydi; çünkü geçmiş ve geleceğin yolları bir zamanlar bugünden geçmişti. BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ | MERYEM NART @mona1mary #ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram ... Geçmiş kendinden önceki zamanların geleceği olmuşken, gelecek de bir gün geçmiş olacaktı. Peki, ya bugün? O daha önemliydi; çünkü geçmiş ve geleceğin yolları bir zamanlar bugünden geçmişti.
BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ | MERYEM NART
@mona1mary
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #meryemnart #birvarmışbiryokmuş
Read more
💭Kitabı açar açmaz beni karşılayan yazarın ablasına itafen yazdığı kelimeler fazlasıyla beni ...
Media Removed
💭Kitabı açar açmaz beni karşılayan yazarın ablasına itafen yazdığı kelimeler fazlasıyla beni meraklandırdı açıkçası eminim hem güzel ve gülümseten hem de aynı zamanda belki ağlatan ve hüzünlendiren bir olayın cümleleriydi. Bukle Erbağ'ın iç sesleri gerçekten inanılmazdı...İç ... 💭Kitabı açar açmaz beni karşılayan yazarın ablasına itafen yazdığı kelimeler fazlasıyla beni meraklandırdı açıkçası eminim hem güzel ve gülümseten hem de aynı zamanda belki ağlatan ve hüzünlendiren bir olayın cümleleriydi.
Bukle Erbağ'ın iç sesleri gerçekten inanılmazdı...İç sesleri diyorum çünkü birden fazlaydı gerçekten normal insanda bu ikiyken biri iyi bir diğeri kötü iç ses..Bukle'nin iç sesleri...ah kelime bulamıyorum,birazda çeneleri düşüktü..
İlk defa iç sesleriyle böyle dolu dolu yaşayan bir karakteri okudum ve itiraf etmeliyim ki başta burç yorumlarından sıkılsam da yazarımız sayesinde keyifli bir okuma sürdürdüm.
Yalnız Bukle'nin Giray ve Gözde için yaptığı benzetmeye de ayrı bir bayıldım Double G☺
Son sayfadaki o güzel sahnenin sözleri de bir o kadar manidardı 5 kere okuduğumu itiraf etmeliyim
Okurken keyifli vakit geçirmeme imkan sağladığınız için teşekkür ederim sevgili yayın evi @ephesusyayinlari ve sevgili yazarım @busunkitapligi
Kitabımızın konusuna gelecek olursam;Başta belirttiğim gibi kendini Yalnız,Arkadaşsız ve Aşksız olarak nitelendiren,Balık burcu olan ve yorumlarıyla kafayı bozmuş Bukle Erbağ bir akşam arkadaşlarına sinirlenip soluğu bir restorantta alır ve sipariş vermeden önce karşı masada oturan tamamen mimiksiz adama hayranlıkla bakar o sırada gelen garson siparişleri alır,yemekler yenilir ve hesap ödemeye gidilirken soluksuz izlediği adamla merdivende tatsız bir konuşma yapar ve hesabı ödeyip çıkar.Soluğu deniz kıyısında bir bankta alan Bukle ağlayarak kendi kendine ne kadar da güzel halâ Yalnız,Arkadaşsız,İşsiz ve Aşksız'sın derken birinin ona güldüğünü farkeder,dönüp arkasına baktığında bir adam görür ve ufak bir tartışmanın ardından normal konuşma seyrine geçtiklerinde adam restoranın sahibi olduğunu,adının Okan Öner olduğunu cüzdanını restorantta unuttuğunu belirtir ve bir iş teklifi sunar.Bu çetrefilli aşka start verildiği anlardan biriydi ve bu daha bir başlangıçtı...
📷: @kitapligimdan.inciler
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #tarotfalım #büşraköprü
Read more
Loading...
“Sen kendini öyle bir dondurmuşsun ki üzerine kaynar su dökülse bile çözülmen yıllar alır. Gerçek ...
Media Removed
“Sen kendini öyle bir dondurmuşsun ki üzerine kaynar su dökülse bile çözülmen yıllar alır. Gerçek aşk diye bir şey var. Belki ben ömrümün sonuna kadar aradığım şeyi bulamayacağım ama bu, dünyanın bir ucunda bile olsa, birbirlerinin aşkı yaşamadığı anlamına gelmiyor. Ve evet belki salakça ... “Sen kendini öyle bir dondurmuşsun ki üzerine kaynar su dökülse bile çözülmen yıllar alır. Gerçek aşk diye bir şey var. Belki ben ömrümün sonuna kadar aradığım şeyi bulamayacağım ama bu, dünyanın bir ucunda bile olsa, birbirlerinin aşkı yaşamadığı anlamına gelmiyor. Ve evet belki salakça ama eğer, bir gün aşkın gelip bizi bulacağına inanmaktan vazgeçersek, geriye inanmaya değer ne kalır ki." #romabengeldim kitabı ile gönlüme giren @pinargencal #askigurur kitabı ile yine kendine beni hayran bıraktı. Gülmekten kendimi alamadım kitabı okurken.

Günsel ailesi ile Büyükada'da yaşayan dilinin ayarı olmayan aynı zamanda avukat olan biri. Annesi ile başı dertte. Annesi ile tamamen zıt kutup. Annesine göre evlenme imkanı düşük. Bu yüzden durmadan kızlarına randevu ayarlamaya çalışır. Yine bir buluşmada Orhan ile karşılaşır. Öyle bir karşılama ki birbirleri hakkında ilk izlenimleri kötü olur. Fakat kader onları tekrardan bir araya getirir ve beklenmedik olaylar olaylar...
Okurken baya zevk aldığım bir kitaptı. Burcu, Faik, Ayşegül, Özgür, Simge ve yazamadığım diğer karakterler hepsi birbirinden güzeldi. Hele Orhan ve Günsel  aralarında geçen tatlı atışmalar yok muydu. İnsanın bir kez daha okuyası geliyor valla. Aynı zamanda kitap kapağı da oldukça güzel olmuş. Romantik komedi sevenler için kesinlikle tavsiyemdir.
📷: @elsakitap
@pinargencal
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #pınargencal #aşkıgurur
Read more
<span class="emoji emoji1f341"></span>Emre Gül/Nar<span class="emoji emoji1f341"></span> Masallarla doğar insan. Hikâyelerle büyür, romanlarla ölür. Nice masallar ...
Media Removed
Emre Gül/Nar Masallarla doğar insan. Hikâyelerle büyür, romanlarla ölür. Nice masallar dinledim. Kulağıma fısıldanan hikâyelerle anladım her şeyin masallardaki kadar tozpembe olmadığını. En nihayetinde romanlarla öğrendim insanların göründüğü kadar masum olmadığını… Küçük ... 🍁Emre Gül/Nar🍁

Masallarla doğar insan. Hikâyelerle büyür, romanlarla ölür.

Nice masallar dinledim. Kulağıma fısıldanan hikâyelerle anladım her şeyin masallardaki kadar tozpembe olmadığını. En nihayetinde romanlarla öğrendim insanların göründüğü kadar masum olmadığını…

Küçük bir çocuktum, masal gibi bir dostluk diledim, buldum. En güzel anları onunla yaşadım. Fakat… Artık çocuk değildim. Kazandım, kaybettim. Düştüm, kalktım. İnanmadığım aşkın en güzeline ulaştım. Masal gibi bir dostluğu da yaşadım, masallardaki gibi aşkı da.

Bir mesajla hayatının tüm dengesini kaybeden Çınar Duman, bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bildiği halde her şeyi geride bırakıp gider. Öfkeyle aldığı bu kararının düşündüğü kadar kolay olmadığını, kafasının içinde susmak bilmeyen geçmişi ile anlamıştır.

Eski hayatına yeniden döndüğünde hiçbir şey bıraktığı gibi değildir artık. Yalnızca Balın İmge… O günün enkazından kendisi gibi o da kurtulamamıştır hâlâ. Yaz projesiyle dostluklarına düşen gölgenin karanlığından kurtulmak için çabalayan ikili, ilişkilerindeki çatlakları onarmaya çalışırken olaylar yine hiç tahmin etmedikleri bir yönde gelişmeye devam eder. “SARILALIM. KALBİN SAĞ YANIMA DENK GELSİN. DENK GELSİN Kİ RUHLARIMIZ TAMAMLANSIN!”
📷: @birunicornluokur
@_emregul
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #bal #emregül
Read more
Sizi Twitter'ı çökerttiğinden dolayı hapse atılan, milyon dolarlık bir servetin vârisi Kyle ...
Media Removed
Sizi Twitter'ı çökerttiğinden dolayı hapse atılan, milyon dolarlık bir servetin vârisi Kyle Rhodes İle bir tanıştırmamı ister misiniz? 🏻 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ~Tatlı Tesadüf Alıntılar~ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Kyle güldü. “Tanrım, tam bir hukuk tutkunusun. Hiçbir şeyi yürürlükten ... Sizi Twitter'ı çökerttiğinden dolayı hapse atılan, milyon dolarlık bir servetin vârisi Kyle Rhodes İle bir tanıştırmamı ister misiniz? 😊👇🏻
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
~Tatlı Tesadüf Alıntılar~ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Kyle güldü. “Tanrım, tam bir hukuk tutkunusun. Hiçbir şeyi yürürlükten çekmiyorum. Hem ateşli hem sert olman dert değil. Aslında böyle kadınlardan daha çok etkileniyorum.” Başını yana eğip düşündü. “Bir de böyle tavuk kanadından.”
Rylann başını çevirip Kyle’a dik dik baktı. “Az önce beni tavuk kanadıyla mı kıyasladın?”
“Kötü bir şey yapmışım gibi söylüyorsun. Tavuk kanadı efsanedir.” ⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
”Bana ikinci kez benden etkilendiğini söyledin. Dokuz yıl önce doktora sınavına girdiğimi söylediğimde de aynı tepkiyi vermiştin. Demek artık beni pohpohluyorsun.”
“Onca yıl sonra söylediklerimi hala hatırlıyor musun?”
“O geceye dair hemen her şeyi hatırlıyorum. Unutması zor bir hafta sonu.”
“Benim yanımda olmak sana tuhaf geliyor mu? Yani sana o hafta sonu yaşanan kötü olayları hatırlatıyor muyum?”
“Hayır. Senin yanında olmak, o hafta sonu başıma gelen tek güzel şeyi hatırlatıyor.” ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
“Aramızdaki fark şu, sayın avukat. Benim zamana ihtiyacım yok. Neler hissettiğimi biliyorum. İşine aşık olmanı anlıyorum. En hayran olduğum özelliklerinden biri de zaten bu. Ama bunca yılı, gerçek sevgiyi bulduktan sonra kalbinde ancak ikinci sırada yer alabilmek için beklemedim. Daha fazlasını istiyorum.”
TATLI TESADÜF | JULIE JAMES
📷: @varolmayankitapci
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #bookworm #kitapkurdu #library #tatlıtesadüf #juliejames
Read more
Bu da son gönderim olsun. 🦋🧸Birazcık kendimden ve birazcık kitaplarımdan bahsederek günü sonlandırıyorum. ...
Media Removed
Bu da son gönderim olsun. 🦋🧸Birazcık kendimden ve birazcık kitaplarımdan bahsederek günü sonlandırıyorum. Hayat bazen anlamlandıramadığın bir hale gelebiliyor, insanı yorabiliyor. Ama unutmayın ki her şey geçer. Önemli olan kendinize olan sevgi ve saygınızı yitirmemek. Hayatımıza ... Bu da son gönderim olsun. 🦋🧸Birazcık kendimden ve birazcık kitaplarımdan bahsederek günü sonlandırıyorum.
Hayat bazen anlamlandıramadığın bir hale gelebiliyor, insanı yorabiliyor. Ama unutmayın ki her şey geçer. Önemli olan kendinize olan sevgi ve saygınızı yitirmemek. Hayatımıza giren her insan bir nedenden ötürü giriyor. Kimileri yoldaş oluyor kimileri bu yolda nasıl yürüyebileceğinizi – bazen zor yolla- öğretiyor.
Okuldayken hocalarımız mutsuz olduğunuz zaman sizi mutlu edecek bir uğraş bulun. Ama öyle bir şey olsun ki hiçbir şeyiniz olmadığı zaman bile o sizinle olabilsin derlerdi. Bu sözlerden sonra kimileri gökyüzüne bakmayı kimileri çimenlerde uzanmayı tercih etmişken ben kitap okumayı tercih etmiştim. Çünkü yağmur yağarsa çimenlere uzanamam, gök gürler ve şimşekler çakarsa gökyüzüne bakıp mutlu olamam. Ama bir kitap her an benimle olabilirdi. O an yanımda olmasa bile gözümü kapatıp, sevdiğim bir kitaptan alıntıları düşünerek mutlu olabilirdim. Sizlerde kendinize küçük ama gerçek mutluluk veren bir şeyler bulabilirsiniz.

Ve şimdi yeni bir yıla girdik. Bu yılda her daim mutlu olacağınız ve huzurlu hissedeceğiniz bir yıl olsun. Hep birlikte çiçekli yollarda yürümeye devam edelim!
Beni az çok tanıyan arkadaşlarım EXO-L olduğumu bilirler. Küçük ama gerçek mutluluklarımdan birisi de EXO-L olmak. O yüzden bu son gönderime 🎼EXO’dan Unfair 🎼 şarkısını bırakıyorum! 👐🏻
Read more
Loading...
İnsanın gücü, sahip olduklarında değildir. Sahip olma potansiyelindedir. Ne kadar insan sevebilir, ...
Media Removed
İnsanın gücü, sahip olduklarında değildir. Sahip olma potansiyelindedir. Ne kadar insan sevebilir, kaç kişiye yardım edebilirsin? Ne kadar ağaç dikip, kaç kalbe dokunabilirsin? Kimleri mutlu edebileceğinle alakalıdır gücün, değerin. Kendine biçtiğin, üstünkörü kararlar vererek ... İnsanın gücü, sahip olduklarında değildir. Sahip olma potansiyelindedir. Ne kadar insan sevebilir, kaç kişiye yardım edebilirsin? Ne kadar ağaç dikip, kaç kalbe dokunabilirsin? Kimleri mutlu edebileceğinle alakalıdır gücün, değerin. Kendine biçtiğin, üstünkörü kararlar vererek ‘olmam gereken kalıp’ dediğin bu olamaz. Olmamalı! Ben senin bakışını, yürüyüşünü, kara kış günü bir kar tanesinin takılıp kaldığı kirpiğini sevdim...
Kore’deki Çatı Katımdan Sesleniyorum-2 Yakında... #ephesusyayınları #kitap #book #didemduygudemir #koredekiçatıkatımdansesleniyorum #yenikitap #kitapkurdu #read #bookstagram
Read more
Müzik gibi sesinin tınısı arabanın içinde çınladı. "Neden, bir kraliçe olmak istemez miydin?" Omuz ...
Media Removed
Müzik gibi sesinin tınısı arabanın içinde çınladı. "Neden, bir kraliçe olmak istemez miydin?" Omuz silktim. "Ama krallarla bir tek soytarılar dalga geçebiliyor. Gülümseme bir kurşundur." Sözlerimin soğuk sakinliği o an için benim bile irkilmeme neden olmuştu. Şu ana kadar böyle ... Müzik gibi sesinin tınısı arabanın içinde çınladı. "Neden, bir kraliçe olmak istemez miydin?"
Omuz silktim. "Ama krallarla bir tek soytarılar dalga geçebiliyor. Gülümseme bir kurşundur." Sözlerimin soğuk sakinliği o an için benim bile irkilmeme neden olmuştu. Şu ana kadar böyle düşündüğümü dahi bilmiyordum ama haklıydım. Krallara bir tek soytarılar meydan okuyabiliyor.
YORUM:
Öncelikle ben bu kitabı Wattpad'de okumuştum ve harikaydı. Tüyap'ta satışa çıktığı gün alıp imzalattım zaten.
Yazanın anlatımı gayet akıcı, okumakta sıkıntı çekilmiyor. Olay örgüsü zekice tasarlanmış, çok sevdim.Türü kesinlikle alışılmışın dışında bir fantastik. Yazarın bıraktığı yer okuyucuyu 2.kitabın çıkmasına kadar kanser eder(!) O kadar güzel yerler var ki kendimi avutmak için sürekli okuyup karıştırıyorum sayfaları.
Kitapda gönlümü çelen bir beyefendi var. Fetih Yargıcı. Haraketleri ve tavırlarıyla beni büyüledi. Yine(!) Maya Efnan'a gelirsek kesinlikle çok güçlü bir karaktere ve kişiliğe sahip. Asla pes etmediğini ve yardım ellerini her zaman reddedişiyle ünlü benim zihnimde. Kurgulanan karakterleri sevdiğim belli oluyordur. 2.kitabın çıkışını merakla ve heyecanla bekliyorum.
Puan: 5/5 📷: @fezaninkitapligi
#ephesusyayınları #kitap #book #ngkabal #aylema #geceninhikayesi #read #bookstagram #boookworm #kitapkurdu
Read more
Sıkı bir fantastik kitap okuyucusu değilim belki. Ama çok sevilen Harry Potter ve Alacakaranlık ...
Media Removed
Sıkı bir fantastik kitap okuyucusu değilim belki. Ama çok sevilen Harry Potter ve Alacakaranlık serilerini ilk çıktığı zamanlar okumuş ve çok beğenmiştim. Daha sonra da ara ara okudukça o apayrı dünyayı okumanın ayrı bir adrenalin kattığına karar vermiştim.  Bu aralar okuduğum kitaplar ... Sıkı bir fantastik kitap okuyucusu değilim belki. Ama çok sevilen Harry Potter ve Alacakaranlık serilerini ilk çıktığı zamanlar okumuş ve çok beğenmiştim. Daha sonra da ara ara okudukça o apayrı dünyayı okumanın ayrı bir adrenalin kattığına karar vermiştim.  Bu aralar okuduğum kitaplar da bana ayrı bir zevk verdi.
✏Fantastik kitap yazmak bence kolay değil. Büyük bir hayal dünyası, araştırma ve kurgu gerektirir. Bu okuduğum seriyi emin olun ki, yabancı bir yazar yazsaydı dünya çapında olabilirdi. Abartmıyorum çünkü bana göre kurgu ve karakterler, yaratılan dünya çok yerinde.👌🏻📖 Tabii bir de yazarımız genç ve bizden biri.😍📚👏👏📖
. ♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾ .
.
❔Fantastik kitaplar hakkında tavsiyeniz varsa yorum olarak yazarsanız sevinirim.✏📖📚 .
.
.
Gelelim kitabımızın ilkine: AV
Annabelle, anne ve babasını kaybettikten sonra annesinin arkadaşıyla Hiddenfield kasabasına yerleşir. Fakat bilinmez ve garip olayların içine düşer. Kendisinde de gariplikler hisseder. Bu arada her zaman onu koruyan, yanında olacak olan Jay Sullivan ile tanışır. Annabelle bir cadıdır, Jay ise avcı. 😱
Bunun dışında farklı türler de vardır.
Hepsinin farklı güçleri vardır. Annabelle tüm bu türlere, geçmişten gelen kanlı çatışmalara, yeni edindiği  güçlere alışırken; yeni dünyası ona karanlık olaylar hazırlar.
Jay avına aşık avcı mı ? Yoksa onu koruyan mı? Annabelle hangi türden,  güçleri ne?
Okumaya devammm✌🏼📖
AV bitti.👌🏻 Sırada ÇAYLAK var. .
📷: @kitapsemasi
#ephesusyayınları #mrise #av #kitap #book #read #bookstagram #kitapkurdu #library #bookworm #roman
Read more
Loading...
Zaman geçmesi gerekirken çok yavaş, geçmemesi gerekirken çok hızlı geçiyordu. Ne garip! DÜŞMAN ...
Media Removed
Zaman geçmesi gerekirken çok yavaş, geçmemesi gerekirken çok hızlı geçiyordu. Ne garip! DÜŞMAN OKULLAR | DİLARA KESKİN : @cerenbooks #ephesusuayınları #kitap #book #read #dilarakeskin #düşmanokulllar #read #bookstagram #kitapkurdu #library #bookworm Zaman geçmesi gerekirken çok yavaş, geçmemesi gerekirken çok hızlı geçiyordu. Ne garip!
DÜŞMAN OKULLAR | DİLARA KESKİN 📷: @cerenbooks
#ephesusuayınları #kitap #book #read #dilarakeskin #düşmanokulllar #read #bookstagram #kitapkurdu #library #bookworm
Her şey çok garipleşti. Kendimi bedenimin dışında sürükleniyormuş gibi hissediyorum. Varlığımı ...
Media Removed
Her şey çok garipleşti. Kendimi bedenimin dışında sürükleniyormuş gibi hissediyorum. Varlığımı ve çevremdekileri sahnedeki aktörlere bakıyormuşçasına merakla seyrediyorum. Mutfak masamız civardaki kadınların getirdiği yemeklerle dolu: kahverengi ekmek, fırında kuru fasulye, ... Her şey çok garipleşti. Kendimi bedenimin dışında sürükleniyormuş gibi hissediyorum. Varlığımı ve çevremdekileri sahnedeki aktörlere bakıyormuşçasına merakla seyrediyorum. Mutfak masamız civardaki kadınların getirdiği yemeklerle dolu: kahverengi ekmek, fırında kuru fasulye, tütsülenmiş et, güveç, patates çorbası, zencefilli kurabiye, elmalı turta, roma batırılmış meyveli pasta..Yemeklerin kokusu bile midemi bulandırıyor. Düşünebildiğim tek şey, Gertie'nin bütün bunları ne kadar çok sevdiği - hele üzeri kremşanti kaplı taze zencefilli kurabiyeye bayılırdı! Ama artık Gertie yok ve yemekler bitmek bilmiyor.
ŞEYTANIN ELİ | JENNIFER McMAHON
📷: @kitapbukuculer_
#ephesusuayınları #kitap #book #şeytanıneli #jennifermcmahon #roman #kitapkurdu #read #library #bpokstagram
Read more
Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi Ephesus Yayınları çekilişine hoş geldiniz. 5 kişiye KİTAP ...
Media Removed
Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi Ephesus Yayınları çekilişine hoş geldiniz. 5 kişiye KİTAP hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için sorduğumuz soruya cevap verip, yoruma 2 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir. - Kafede, otobüste ya da plajda kitap okuyan birini gördüğünüzde ... Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi Ephesus Yayınları çekilişine hoş geldiniz.
5 kişiye KİTAP hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için sorduğumuz soruya cevap verip, yoruma 2 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir.
- Kafede, otobüste ya da plajda kitap okuyan birini gördüğünüzde aklınızdan ilk geçen şey nedir?
.
Yarın saat 18:00'e kadar katılabilirsiniz.
Kazanan beş arkadaşımız yarın yapılacak çekilişle belirlenip, profilimizden duyurulacaktır.
* Yoruma istediğiniz kitabın adını eklemeyi unutmayın.
Bol şanslar ⭐️
*** Not *** Herkesin tek bir cevap hakkı var. Birden fazla yorum yapanların hesapları çekilişe dahil edilmeyecektir.
*** Lütfen tanımadığınız kişileri etiketleyerek rahatsızlık vermeyiniz. 😊
#kitap #yarışma #çekiliş #oku #ephesusyayinlari #ephesussoruyor #kütüphane #kültürveturizmbakanlığı
Read more
Loading...
Günaydın Ephesus Ailesi 🖤 Mutlu haftalar. <span class="emoji emoji1f4f7"></span>: @rivaokuyor #ephesusyayınları #kitap #book ...
Media Removed
Günaydın Ephesus Ailesi 🖤 Mutlu haftalar. : @rivaokuyor #ephesusyayınları #kitap #book #read #kütüphane #library #kitapkurdu Günaydın Ephesus Ailesi 🖤
Mutlu haftalar.
📷: @rivaokuyor
#ephesusyayınları #kitap #book #read #kütüphane #library #kitapkurdu
"En derinlere gömülmüş sırlar,her zaman en büyük olanlardı ;tabii bu ortaya çıkarılmayacakları ...
Media Removed
"En derinlere gömülmüş sırlar,her zaman en büyük olanlardı ;tabii bu ortaya çıkarılmayacakları anlamına gelmezdi. Geçmiş, hassastı.. Tüm yaşananların çorap söküğü gibi ortaya çıkması için, tek bir hata, tek bir yanlış hareket ve gözden kaçırılan tek bir noktanın bulunması kafiydi. Yapmanız ... "En derinlere gömülmüş sırlar,her zaman en büyük olanlardı ;tabii bu ortaya çıkarılmayacakları anlamına gelmezdi.
Geçmiş, hassastı..
Tüm yaşananların çorap söküğü gibi ortaya çıkması için, tek bir hata, tek bir yanlış hareket ve gözden kaçırılan tek bir noktanın bulunması kafiydi.
Yapmanız gereken tek şey, o ilk sökük noktayı bulmaktı."
.
DÜELLO | TIM WEAVER
.
📷: @mugedennn
#okumahalleri #kitap #book #books #bookworm #bookstagram #booklove #booklover #instabook #kitaptavsiyesi #kitapöner #polisiyeroman #timweaver #read #reader #ephesusyayinlari
Read more
İçinde iyilik olan insanlar, yalnızken doğru şeyi yaparlar. GÖZLÜK2 - LACİVERT PAZARTESİ | ...
Media Removed
İçinde iyilik olan insanlar, yalnızken doğru şeyi yaparlar. GÖZLÜK2 - LACİVERT PAZARTESİ | KORAY YERSÜREN : @korayinlaciverti . #korayyersüren #gözlük #gözlük2 #lacivertpazartesi #lp #ephesusyayinlari İçinde iyilik olan insanlar, yalnızken doğru şeyi yaparlar.

GÖZLÜK2 - LACİVERT PAZARTESİ | KORAY YERSÜREN
📷: @korayinlaciverti
.
#korayyersüren #gözlük #gözlük2 #lacivertpazartesi #lp #ephesusyayinlari
Yok işte. Yok. Bakıyorum bakıyorum, hiç birşey yok. Arabanın uzunlarını yaktığında hayatımın ...
Media Removed
Yok işte. Yok. Bakıyorum bakıyorum, hiç birşey yok. Arabanın uzunlarını yaktığında hayatımın şokunu yaşadım: Toprak yolun kenarında birsürü kişi yürüyordu. Yol kenarlarında evler vardı. Bu karanlıkta yürüyüp ne yapıyorlardı peki? Düşündüm. Yaşıyorlardı işte. Yüzyıllardır ... Yok işte. Yok. Bakıyorum bakıyorum, hiç birşey yok.
Arabanın uzunlarını yaktığında hayatımın şokunu yaşadım: Toprak yolun kenarında birsürü kişi yürüyordu. Yol kenarlarında evler vardı. Bu karanlıkta yürüyüp ne yapıyorlardı peki?
Düşündüm.
Yaşıyorlardı işte.
Yüzyıllardır yaşadıkları gibi yaşıyorlardı.

KARANLIK KITADAN AYDINLIK YÜZLER | MELTEM YAŞAR

#ephesusyayinlari #karanlıkkıtadanaydınlıkyüzler #meltemyaşar #kitapalintisi
Read more
Sevilen yazarlarımız bugün 2. Büyükçekmece Kitap Fuarı’nda sizlerle buluştu. Gösterilen ilgiden ...
Media Removed
Sevilen yazarlarımız bugün 2. Büyükçekmece Kitap Fuarı’nda sizlerle buluştu. Gösterilen ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz #ephesusyayinlari #kitapfuari #imza #büyükçekmecekitapgünleri Sevilen yazarlarımız bugün 2. Büyükçekmece Kitap Fuarı’nda sizlerle buluştu.
Gösterilen ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz ❤

#ephesusyayinlari #kitapfuari #imza #büyükçekmecekitapgünleri
Dudaklarından iradesi dışında çıkan hıçkırığa engel olamadı. “Sarp, ben...” diye mırıldandı. ...
Media Removed
Dudaklarından iradesi dışında çıkan hıçkırığa engel olamadı. “Sarp, ben...” diye mırıldandı. Bütün kararlılığı avuçlarından kaymıştı. Çok gençti, tecrübesizdi. Kendine verdiği sözlere rağmen incinmemesi imkânsızdı. “Masanın üzerindeki çiçekleri gördün ... Dudaklarından iradesi dışında çıkan hıçkırığa engel olamadı. “Sarp, ben...” diye mırıldandı. Bütün kararlılığı avuçlarından kaymıştı. Çok gençti, tecrübesizdi. Kendine verdiği sözlere rağmen incinmemesi imkânsızdı.
“Masanın üzerindeki çiçekleri gördün mü?” dedi Sarp onun gözyaşları karşısında kalbi ağrısa da görmezden gelerek.
Ela titreyen dudaklarıyla başını iki yana salladı. “Hayır.”
“Bak o zaman! Üzerindeki notu da oku!” diye emretti Sarp. Hâlâ tek omzunu pervaza yaslamaya devam ediyor, sesinden gizli bir öfke hissediliyordu.
Ela zangırdayan bacaklarını zorlukla taşıyıp camın önündeki masaya doğru ilerledi. Üzerindeki devasa beyaz gül buketini gördüğünde dudaklarında buruk bir gülümseme belirdi. Elini çiçeklere uzatıp üzerindeki küçük zarfı aldı. Zarfın içindeki kâğıdı çıkarıp okuduğunda gözlerinin önünde görüşünü bulanıklaştıran berrak yaşlar vardı. Notta yazan şiir tıpkı onları anlatıyordu.
“Ben senin; sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır.
Seni hiç bırakmayacağım.”*
Şiiri defalarca okuduktan sonra tüm ruhunu pişmanlık esir aldı. Ne kadar inkâr etse de yine onların aralarına girmelerine izin vermiş, belki de Sarp’ı kırmıştı. “Özür dilerim,” diye fısıldadı kâğıdı çiçeklerin üzerine bırakıp ona doğru dönerken. Fakat onun yaslandığı yerden doğrulup arkasına dönerek kapıya ilerlediğini gördüğünde korkunun demirden pençeli eli boğazına yapıştı. Gelinliğinin eteklerini topladı ve engel olamadığı hıçkırıklarıyla ona doğru koştu. Arkadan geniş sırtına tüm gücüyle sarıldığında gözyaşlarının izi onun üzerindekilere değiyordu. “Gitme,” diye mırıldandı titreyen dudaklarını onun kocaman sırtına bastırırken. “Sakın gitme. Bana arkanı dönme. Bir daha benim gitmeme de sakın izin verme, Sarp. Ben sensiz yaşayamam. Özür dilerim. Çok özür dilerim.”
🍃
BİR GÜNAH GİBİ 🍃 BURCU BÜYÜKYILDIZ

#ephesusyayinlari #birgünahgibi #burcubüyükyıldız #kitapalintisi
Read more
 #kitapyorumu • • <span class="emoji emoji1f525"></span>“Bazen insanlara ayna olman gerekir, eğer olmazsan boş camdan dışarıya bakarlar. ...
Media Removed
#kitapyorumu • • “Bazen insanlara ayna olman gerekir, eğer olmazsan boş camdan dışarıya bakarlar. Ben sonradan kırılacak olan bir ayna olmayı bile kabul ediyorum.” • • Merhabalar! Öyle bir kitabın yorumuyla geldim ki size hem çok şey söylemek istiyorum hem de ne söyleyeceğimi ... #kitapyorumu


🔥“Bazen insanlara ayna olman gerekir, eğer olmazsan boş camdan dışarıya bakarlar. Ben sonradan kırılacak olan bir ayna olmayı bile kabul ediyorum.”


Merhabalar!
Öyle bir kitabın yorumuyla geldim ki size hem çok şey söylemek istiyorum hem de ne söyleyeceğimi bilmiyorum 🙊 Anlayacağınız garip duygular içerisindeyim 😊 Öncelikle şunu söylemek istiyorum daha önce 600 sayfalık bir kitap okuyup da içinde hem bu kadar çok olay olan hem de bu kadar gizli saklı kalmayı başaran bir kitap görmedim ben 😑 İnşallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir o garip cümleyle 😂 Gerçekten bir ara yalvaracaktım lütfen birileri bir şeyleri açıklasın diye... Meraktan ölecek hale geldim 😂

Kitabın kapağından ve adından anlayabileceğiniz üzere tam bir melankolik kitaptı. Yazarın anlatımı da bu tür kitaplarda okumaya alışık olduğumuz gibi bol betimlemeliydi 😊 Başlarda bu durum kitaba odaklanmamda sorun yaratmış olsa da sayfalar ilerledikçe alıştım 😊 Ve tamamen konuya odaklanmayı başardım. Ama ne hayal ne gerçek kim iyi kim kötü bir türlü karar veremedim 😂 Baş karakterimiz Korel'i bile sevip sevmediğimden emin değilim 😂 Çünkü ben hayatımda bu kadar kapalı kutu bir karakter görmedim 🙈

Konusundan azıcık bahsedeyim: Minel geçmişinin bir kısmını hatırlamayan, anne ve babasını kaybetmiş ve psikolojik sıkıntıları olduğu için bir merkeze giden genç bir kızdır. Korel ise bu merkeze ikinci kez geldiği halde hakkında hiçbir şey bilinmeyen gizemli adamımız 😏 Tabi ki bu ikili birbirlerinden ve beladan uzak kalamazlar. Konu hakkında tahminlerim var yine de bir an önce ikinci kitabı istiyorum 😂

Bu tarz kitapları okumayı seviyorsanız Emare - Sarmaşık tam olarak size göre bir kitaptı. Kesinlikle bir şans vermelisiniz 😊 Sayfa sayısı gözünüzü korkutmasın kitap akıp gidiyor 😊 📚


EMARE | ASLI ARSLAN
📷: @medusaninkutuphanesi
#emare #ephesusyayınları #medusanınkütüphanesi #aslıarslan #emaresarmaşık #bookstagram #okudumbitti
Read more
Sevilen yazarlarımız bugün Sivas Primemall AVM D&R’da sizlerle buluştu. Gösterilen ilgiden ...
Media Removed
Sevilen yazarlarımız bugün Sivas Primemall AVM D&R’da sizlerle buluştu. Gösterilen ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz #ephesusyayinlari #imza Sevilen yazarlarımız bugün Sivas Primemall AVM D&R’da sizlerle buluştu.
Gösterilen ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederiz ❤

#ephesusyayinlari #imza
Uzun zamandır ismini sıkça duyduğum Osman Aysu’nun kitaplarını merak ediyordum. Kalemi ile tanışmak ...
Media Removed
Uzun zamandır ismini sıkça duyduğum Osman Aysu’nun kitaplarını merak ediyordum. Kalemi ile tanışmak Kapan kitabına kısmetmiş. Kitabın konusu ilk bakışta aslında oldukça sıradan duruyor. Her zaman karşımıza çıkan kurgulardan. Zengin adam, genç ve güzel bir kadın. Türü polisiye olunca ... Uzun zamandır ismini sıkça duyduğum Osman Aysu’nun kitaplarını merak ediyordum. Kalemi ile tanışmak Kapan kitabına kısmetmiş. Kitabın konusu ilk bakışta aslında oldukça sıradan duruyor. Her zaman karşımıza çıkan kurgulardan. Zengin adam, genç ve güzel bir kadın. Türü polisiye olunca da aldatıldığına inanıp genç karısını öldürmesi için kiralık katil tutmuş bir konu çizelim şuraya. Bu nedenle beklentimi yüksek tutmadım ama yazarın kaleminin de beni hayal kırıklığına uğratmayacağından emindim. Öyle de oldu.
Kalemini beğendim. Kurgu akıp gidiyor. Tek bir kopukluk yok ve sıradan olaylar sıradışı karakterlerle renklenmiş. Üstelik okuyucunu şaşırtmayı da iyi biliyor.
Zengin ve yaşlı adam Vahap’ın kiralık katil tutabilecek karakterde bir adam olması, genç ve güzel karısını size saf bir olarak düşündürtecektir ama hiçte öyle değildi. Onu en güzel tanımlayan ise kiralık katili Sezgin olacaktı. Ruhu kokuşmuş biri. Bence de Ada tam olarak böyle biriydi. Hayatta tek istediği para ve şöhret olan biri... Maddiyata manevi şeylerden daha çok değer veren biri.
Peki ya Sezgin nasıl biriydi dersiniz? Gerçekten bir katil mi?
Hayır katil olarak tutulan bir heykeltıraştı o.
Anlayacağınız yazar benim gözümde sıradanı alıp sıradışı hale getirmeyi başardı.
Ayrıca bir kez daha gördüm ki bizim de çok başarılı yazarlarımız var.
Çok fazla konuya girmek istemiyorum çünkü türü itibariyle ne söylesem spoi olacak. Polisiye severler kaçırmasın derim.

KAPAN | OSMAN AYSU
📷: @kitapsokagii
#kitap #instagram #reading #book #books #dasbuch #bookaholic #bibliophile #bookworm #booknerdigans #bookshelf #bookreader #igreads #bookalcoholic #okumakguzeldir #okumakayrıcalıktır #kitaplayasamak #kitap #like4like #bookstagramfeature #bookishfeatures
Read more
"Karanlık beni korkutmuyordu. Bildiğim tek şey, onunla birlikte olduğumda mutlu hissettiğimdi. ...
Media Removed
"Karanlık beni korkutmuyordu. Bildiğim tek şey, onunla birlikte olduğumda mutlu hissettiğimdi. Onun düşüncelerine hayrandım ve şimdi onun derinliğine biraz daha battığımı hissediyordum. Bu heyecan veriyordu. Onun derinliğinde boğulmak isteyen biri için oldukça heyecan veren ... "Karanlık beni korkutmuyordu. Bildiğim tek şey, onunla birlikte olduğumda mutlu hissettiğimdi. Onun düşüncelerine hayrandım ve şimdi onun derinliğine biraz daha battığımı hissediyordum. Bu heyecan veriyordu. Onun derinliğinde boğulmak isteyen biri için oldukça heyecan veren bir durumdu. Ve biliyordum ki, bu daha başlangıçtı. Siyahın içindeki beyazın başlangıcı." KÖTÜ ÇOCUK | BÜŞRA KÜÇÜK
📷: @meryemakyoll
#ephesusyayınları #kötüçocuk #büşraküçük #kitapalintisi
Read more
 #kitapyorumu <span class="emoji emoji2728"></span> • Armoni Elementleri - Kahin ve Anka • 5/5 Tam anlamıyla ÇILDIRIYORUM. Kitaptaki ...
Media Removed
#kitapyorumu • Armoni Elementleri - Kahin ve Anka • 5/5 Tam anlamıyla ÇILDIRIYORUM. Kitaptaki her ayrıntıyı sevdim resmen. Sevmediğim bir tarafı çıkmadı bile. Hâlâ beni çıldırtan o sonun etkisindeyim. Ya nasıl böyle bir şey olabilir, ağlamak istiyorum. Kitap beklentim yüksek ... #kitapyorumu ✨
• Armoni Elementleri - Kahin ve Anka •
5/5
Tam anlamıyla ÇILDIRIYORUM.
Kitaptaki her ayrıntıyı sevdim resmen.
Sevmediğim bir tarafı çıkmadı bile.
Hâlâ beni çıldırtan o sonun etkisindeyim.
Ya nasıl böyle bir şey olabilir, ağlamak istiyorum. Kitap beklentim yüksek olmasına rağmen beklentimin fazlasıyla üstünde çıktı.
Güzel olması bir tarafta, zaten benim okumayı en çok sevdiğim tarz olduğu için benim gözümde bu kitap mükemmele yakın bir seviyede taht kurmuş oluyor.
Buradan yazara sesleniyorum, günahım neydi de böyle çıldırttın beni? Kafamı duvarlara sürtmek istiyorum, tebrikler 😂
Şaka bir tarafa cidden kuşkusuz herkese önerebileceğim bir kitap.
Kitabı okuyun ve 2.'sini beklerken delirin 😂

Konusunu yazmama gerek olduğunu düşünmüyorum aslında çünkü kitabın arka kapağını herkes okuyabilir ve kitabın konusunu öğrenebilir.
Sadece demek istediklerim şunlar;
Element bükücüler, büyücüler, kahinler ve dahası...
Henüz 1. sayfada olmanıza rağmen kitabın içine çekilecek ve kitabı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.
Eh, kitap bittiğinde de yazara biraz söveceksiniz çünkü, hem neden bu kadar güzel yazdığını hem de neden şaşkınlıktan delirtebileceğini merak edeceksiniz.
Tabi birde 2. Kitabın çıkmasını en çok isteyenler grubunda, benim yanımda bir yer edineceksiniz.
Çok güzel bir son değil mi?
Ama bu sadece başlangıç olacak, benden söylemesi.

ARMONİ ELEMENTLERİ | BUSE PENDAZ
📷: @windybooks
#ephesusyayınları #armonielementleri #busependaz #kitapalintisi #kitapyorumu
Read more
Bir insanın elinde yirmi yedi tane kemik vardır. Bu da sana korkunç acılar çektirmek için yirmi ...
Media Removed
Bir insanın elinde yirmi yedi tane kemik vardır. Bu da sana korkunç acılar çektirmek için yirmi yedi seçeneğim olduğu anlamına gelir." . VAHŞİ ADALET | PHILIPP MARGOLIN : @meltemmkaya21 #ephesusyayınları #vahşiadalet #phillipmargolin #kitapalintisi Bir insanın elinde yirmi yedi tane kemik vardır. Bu da sana korkunç acılar çektirmek için yirmi yedi seçeneğim olduğu anlamına gelir."
.
VAHŞİ ADALET | PHILIPP MARGOLIN
📷: @meltemmkaya21
#ephesusyayınları #vahşiadalet #phillipmargolin #kitapalintisi
"Ne komedi ama," dedim. "Bir komedinin amacı komik olmak değildir." dedi Bayan Baker. "Daha ...
Media Removed
"Ne komedi ama," dedim. "Bir komedinin amacı komik olmak değildir." dedi Bayan Baker. "Daha önce bunun hakkında konuşmuştuk." "Bir komedi ne olursa olsun yine de mutlu sonu seçebileceğinin farkında olan karakterler hakkındadır.." . KANKA | GARRY D.SCHMIDT : @kitaplaricindekiminel ... "Ne komedi ama," dedim.
"Bir komedinin amacı komik olmak değildir." dedi Bayan Baker.
"Daha önce bunun hakkında konuşmuştuk."
"Bir komedi ne olursa olsun yine de mutlu sonu seçebileceğinin farkında olan karakterler hakkındadır.."
.
KANKA | GARRY D.SCHMIDT
📷: @kitaplaricindekiminel
#bookstagram #kitaponerisi #kitapalintisi #kanka #garydschmidt #ephesusyayınları
Read more
Günaydın Ephesus Ailesi! Mutlu hafta sonları <span class="emoji emoji2764"></span> #ephesusyayinlari #kitap #goodmorning #books ...
Media Removed
Günaydın Ephesus Ailesi! Mutlu hafta sonları #ephesusyayinlari #kitap #goodmorning #books #read #library #robinsoncrusoe389kitabevi #robinsoncrusoe389 Günaydın Ephesus Ailesi!
Mutlu hafta sonları ❤

#ephesusyayinlari #kitap #goodmorning #books #read #library #robinsoncrusoe389kitabevi #robinsoncrusoe389
<span class="emoji emoji1f49a"></span><span class="emoji emoji1f343"></span> TANRIÇA <span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f49a"></span> Teste tabi tutulan her kız öldü. Şimdi Kate'in sırası. Testleri geçmeyi başardığı ...
Media Removed
TANRIÇA Teste tabi tutulan her kız öldü. Şimdi Kate'in sırası. Testleri geçmeyi başardığı taktirde Henry'nin gelecekteki eşi ve bir tanrıça olacaktır. Fakat başarısız olursa... . TANRİÇANIN SAVAŞI Kare Winters ölümsüzlüğü hak etti. Ama hayatını Ölüler Diyarı'nda, ... 💚🍃 TANRIÇA 🍃💚
Teste tabi tutulan her kız öldü.
Şimdi Kate'in sırası.
Testleri geçmeyi başardığı taktirde Henry'nin gelecekteki eşi ve bir tanrıça olacaktır.
Fakat başarısız olursa...
. 💚🌱 TANRİÇANIN SAVAŞI 🌱💚
Kare Winters ölümsüzlüğü hak etti.
Ama hayatını Ölüler Diyarı'nda, Henry ile birlikte geçirmek istiyorsa bunun uğruna savaşması gerekecek.
Fakat başarısız olursa...
. 💚🌿 TANRIÇANIN MİRASI 🌿💚
Aşk ya da Yaşam.
Henry ya da Çocuğu.
Ailesinin ya da Dünyanın Sonu.
Kate bir tercih yapmak zorunda...
📷: @uzaydakiyorumcuhayalet
#ephesusyayınları #kitap #book #aimeecarter #roman #bookstagram #bookworm #tanrıça #tanrıçanınsavaşı #tanrıçanınmirası
Read more
İGenç kız için aşk tek renkti! Kırmızıydı! Ve çok yakışıklı,uzun bir adama âşıktı.... Bir başka ...
Media Removed
İGenç kız için aşk tek renkti! Kırmızıydı! Ve çok yakışıklı,uzun bir adama âşıktı.... Bir başka erkeğe karşı kalbi çoktan kapanmıştı. En azından o öyle sanıyordu..." Nereden bilebilirdi ki gerçek aşkı 'hilket garibesi' dediği , bir o kadar da tehlikeli gülüşlere sahip olan o cıva grisi ... İGenç kız için aşk tek renkti! Kırmızıydı! Ve çok yakışıklı,uzun bir adama âşıktı....
Bir başka erkeğe karşı kalbi çoktan kapanmıştı. En azından o öyle sanıyordu..." Nereden bilebilirdi ki gerçek aşkı 'hilket garibesi' dediği , bir o kadar da tehlikeli gülüşlere sahip olan o cıva grisi gözlerde bulacağını... ---------------------------------------------------- Okurken aşka âşık olacak ama bir o kadar da böyle güzel bir aşkın ulaşılmaz olacağını düşünüp de üzüleceksiniz.FMArsal'dan mükemmel ötesi bir eser.Öyle ki şu ana kadar okuduğum en iyi kitaplardan biriydi. Yazarımızın ortaya koyduğu karakterler asil , korkusuz ve güçlü duruşlarıyla dikkat çekiyor.Okurken onları sayfaların içinden çekip almak istedim. Bir genç kızın aşka sürüklenişine akıcı anlatımı ve büyüleyici karakterleriyle 'İki Renk Aşk' ta
şahit oluyoruz.
5/5🌟 📷: @b.o.o.k.f.r.i.e.n.d.s
#ephesusyayınları #kitap #book #read #fatihmuratarsal #ikirenkaşk #bookstagram #bookworm #roman
Read more
Hayatın karanlık tarafını yaşıyordu Uğur. Ben ise tıpkı daha önce söylediği gibi ona renk veriyordum. ...
Media Removed
Hayatın karanlık tarafını yaşıyordu Uğur. Ben ise tıpkı daha önce söylediği gibi ona renk veriyordum. Bu yüzden yanında olmam hoşuna gidiyordu. Bunu bana sürekli söylediğini şimdi daha iyi anlıyordum. Renklerinle boya beni Külkedisi. Herkese Merhabalar, İçinde aşkın, acının, ... Hayatın karanlık tarafını yaşıyordu Uğur. Ben ise tıpkı daha önce söylediği gibi ona renk veriyordum. Bu yüzden yanında olmam hoşuna gidiyordu. Bunu bana sürekli söylediğini şimdi daha iyi anlıyordum. Renklerinle boya beni Külkedisi.
🌈🌈🌈🌈
Herkese Merhabalar,
İçinde aşkın, acının, mutluluğun, dostluğun olduğu çok güzel bir kitabın yorumuyla geldim.
İlk kitabın bittiği yerden sonra bu kitap yanınızda yoksa nasıl dayanır, sabredersiniz bilmiyorum. O yüzden kitapları peşpeşe okuduğum için kendimi oldukça şanslı hissediyorum😂

Seri olduğu için spoiler olmaması bakımından kitabın konusu hakkında değilde okurken hissettiğim şeyleri yazmak istiyorum.
Kitaptaki yan karakterleri çok sevdim. Dostluğun ön planda olması ve Pelin'in arkadaş ortamının bu kadar güzel yansıtılması çok güzeldi.

Kitabi okurken duygudan duyguya sürükleniyorsunuz. Yazar duyguları öyle güzel yansıtmış ki hissediyorsunuz. Duygu geçişlerini de çok başarılı bir şekilde yansıttığını düşünüyorum.
Sizde güzel bir dostluk, aşk hikayesi okumak istiyorsanız mutlaka okumalısınız. Genç kurgu türünü sevenler ise kesinlikle bir şans vermelisiniz.
📷: @kitabiderya
#ephesusyayınları #kitap #book #read #bookstagram #meryemnart #bookworm #gökkuşağıtutulması #roman
Read more
Sesi, sesi nefret eder gibi değil, acır ya da endişeli gibi de değil. Sesi bunun olmasını istiyormuş ...
Media Removed
Sesi, sesi nefret eder gibi değil, acır ya da endişeli gibi de değil. Sesi bunun olmasını istiyormuş gibi. Kanımın akmasını istiyor. Kanamamı diliyor. SEVECEKSİN | DEMİR ÇARK : @kitaplara_tutkun_muallime #ephesusyayınları #kitap #book #read #seveceksin #demirçark #bookstagram ... Sesi, sesi nefret eder gibi değil, acır ya da endişeli gibi de değil. Sesi bunun olmasını istiyormuş gibi. Kanımın akmasını istiyor. Kanamamı diliyor.
SEVECEKSİN | DEMİR ÇARK
📷: @kitaplara_tutkun_muallime
#ephesusyayınları #kitap #book #read #seveceksin #demirçark #bookstagram #bookworm
Read more
Annabelle Jefferson, zamanın çok ötesinden gelen savaşı biliyordu. Fakat bu savaşı sürdüren ...
Media Removed
Annabelle Jefferson, zamanın çok ötesinden gelen savaşı biliyordu. Fakat bu savaşı sürdüren iki düşman türün ortasında kaldığını sanarken, kendisini izleyen yeni düşmanların varlığından haberdar değildi. Keşfedilen yeni türler, anlamı bilinmeyen kâbuslar, saklı kalan gerçekler, ... Annabelle Jefferson, zamanın çok ötesinden gelen savaşı biliyordu. Fakat bu savaşı sürdüren iki düşman türün ortasında kaldığını sanarken, kendisini izleyen yeni düşmanların varlığından haberdar değildi.

Keşfedilen yeni türler, anlamı bilinmeyen kâbuslar, saklı kalan gerçekler, çözülmesi gereken yeni gizemler ve güç peşinde olanların bitmek bilmez mücadelesi... Tüm bunların ortasında Annabelle'in sığındığı tek bir kişi vardı; Jay Sullivan.
Fakat... "Aşk, şeytanın hic uğraşmadan kendi sonlarını yazması için insanların önüne attığı oyuncaktan başka bir şey değil," demişti Jay Sullivan.
Belki de haklıydı.

TEHLİKELİ BİR HAYAT
TEHLİKELİ BİR AVCI
VE
TEHLİKELİ BİR AŞK... #kitapyorumu

Çaylak, Av'ın devamı olarak muhteşem bir kitap! Av'da birkaç bilinmezliğin son bulduğu bu kitabı okurken resmen dışarı hayatla bağım kesilmiş, tamamen M.Rise'ın kurmuş olduğu hayata sıkışıp kalmıştım. Yazım olararkta yazar bu kitapta biraz daha kendini geliştirmiş, Av'ın ilk bölümlerinde okuduğumuz kelime tekrarlarından sıyrılıp mükemmel bir kalem çıkarmış kendine.
Çaylak'ın kapak dizaynı ise hiç tartışılmaz bir güzelliğe sahip. O renk tonları birbirine uyarak ve ephesus yayınlarının mükemmel kalitesi ile birleşince ortaya hoş bir kapak çıkmış. Serinin üçüncü kitabı Avcı'yı ise şimdiden heyecanla bekliyorum. Eğer fantastik ve aşk okuyucusuysanız, kesinlikle bu seriye başlayın! Şiddetle önerilir!!! Puan:10/10
📷: @thelastdreamer_0
#ephesusyayınları #kitap #mrise #çaylak #book #read #kitapkurdu #bookstagram #kitaptavsiyesi #library #bookworm
Read more
 #kitapyorumu | DÜŞMAN OKULLAR Merhaba, bu benim burada yorumladığım ilk kitap. Nasıl başlasam ...
Media Removed
#kitapyorumu | DÜŞMAN OKULLAR Merhaba, bu benim burada yorumladığım ilk kitap. Nasıl başlasam bilemiyorum, soluksuz okuduğum bir kitaptı. Kitap inanılmaz bir akıcılığa sahip. Çoğunuz biliyordur, belki hâlâ okumayanlar vardır diye söylüyorum. Eğer almakta kararsızsanız kesinlikle ... #kitapyorumu | DÜŞMAN OKULLAR
Merhaba, bu benim burada yorumladığım ilk kitap. Nasıl başlasam bilemiyorum, soluksuz okuduğum bir kitaptı. Kitap inanılmaz bir akıcılığa sahip. Çoğunuz biliyordur, belki hâlâ okumayanlar vardır diye söylüyorum. Eğer almakta kararsızsanız kesinlikle alın! Her şey Defne'nin babasının "Seni yeni bir okula yazdırdım," demesi ile başlıyor. Bunun sebebi ise Defne'nin eski okulunda asosyal oluşu ve bu durumunda babasını rahatsız etmesi. Defne ilk gün, yeni okulunun yatılı olduğundan bihaberdir ve bunu okulun önünde öğrenir. Güney Kız Lisesi'nin zamanla ona yeni arkadaşlıklar, dostluklar getirir. Onların dostlukları kelimelere anlatılamayacak kadar güzel. Her sayfasını yaşamak istiyor insan okurken. Tabi bir de esas yer düşman okul olan Kuzey Erkek Lisesi.
Daha fazla anlatsam susmayacağımı bildiğimden aşağıya bir kaç alıntı bırakıyorum. ✏🎈 Kahkahalarımın arasında formamı çıkartıp suratına fırlattım. Çok havalı bir hareket yapmıştım ama içimde atlet değil de, yünlü bir kazak olmasını tercih ederdim. Hava serinlemeye başlamıştı. Soğuğa rağmen hiç istifimi bozmadan, "Sizde kalsın!" diye bağırdım. "Bakıp bakıp bugünkü şerefsizliğinizi hatırlarsınız!" Mete fırlattığım formayı öfkeyle sıkarken hep birlikte okula doğru yürümeye başladık. ✏🎈
"Defne!"
Adımı Mete'nin sesinden duyduğumda ciddi ifademi takınarak arkamı döndüm. Küçük, beyaz bir şey fırlattı bana doğru. Ne olduğunu merak ederek öne uzanıp attığı şeyi yakaladım. Bu, az önce bizim pulumuz olan ve onları zafere götüren şahtı. "Sende kalsın," dedi Mete alaycı ifadesini takınarak. "Bakıp bakıp ne kadar salak olduğunu hatırlarsın!" Öfkeyle şahı tutan elimi sıkıp bir şey söylemeden arkamı döndüm ve hızlı adımlarla ilerledim. 📷: @somniabooks
#ephesusyayınları #kitap #dilarakeskin #düşmanokullar #book #read #bookstagram #bookworm #kütüphane #library
Read more
2. Büyükçekmece Kitap Günleri başladı. 1 Eylül - 9 Eylül tarihleri arasında bizde oradayız. Tüm Ephesus severleri bekliyoruz. ️ Fuar Alanı: Büyükçekmece Belediye Binası önü #ephesusyayınları #büyükçekmecekitapgünleri #kitapfuarı #kitap #book #read @buyukcekmecebld 2. Büyükçekmece Kitap Günleri başladı. 1 Eylül - 9 Eylül tarihleri arasında bizde oradayız.
Tüm Ephesus severleri bekliyoruz. ❤️
Fuar Alanı: Büyükçekmece Belediye Binası önü
#ephesusyayınları #büyükçekmecekitapgünleri #kitapfuarı #kitap #book #read
@buyukcekmecebld
Sevilen yazarlarımız Emre Gül, Koray Yersüren, Dilara Keskin ve Yusuf Piliç Sivas Primemall AVM ...
Media Removed
Sevilen yazarlarımız Emre Gül, Koray Yersüren, Dilara Keskin ve Yusuf Piliç Sivas Primemall AVM D&R’da 8 Eylül Cumartesi günü saat: 15.00’de sizlerle olacak. Hepinizi bekliyoruz. ️ #ephesusuyayınları #dr #imzagünü #korayyersüren #dilarakeskin #emregül #yusufpiliç #kitap ... Sevilen yazarlarımız Emre Gül, Koray Yersüren, Dilara Keskin ve Yusuf Piliç Sivas Primemall AVM D&R’da 8 Eylül Cumartesi günü saat: 15.00’de sizlerle olacak.
Hepinizi bekliyoruz. ❤️
#ephesusuyayınları #dr #imzagünü #korayyersüren #dilarakeskin #emregül #yusufpiliç #kitap #bookstagram
Read more
29.Oda <span class="emoji emoji2b55"></span>Gizemlerle dolu Kule otel... Kitabın kapak tasarımına , öyküye, kurguya , karakterlerin ...
Media Removed
29.Oda Gizemlerle dolu Kule otel... Kitabın kapak tasarımına , öyküye, kurguya , karakterlerin özelliklerine, heyecan dolu sayfalarına ve hikayenin sonuna ayrı ayrı bayıldım ! Kesinlike mükemmel bir kitap. Kitabı okurken yer yer heyecanla doldum sonunda ise duygulandım. Çünkü ... 29.Oda ⭕Gizemlerle dolu Kule otel...
Kitabın kapak tasarımına , öyküye, kurguya , karakterlerin özelliklerine, heyecan dolu sayfalarına ve hikayenin sonuna ayrı ayrı bayıldım !
Kesinlike mükemmel bir kitap. Kitabı okurken yer yer heyecanla doldum sonunda ise duygulandım. Çünkü kitaba o kadar kendimi kaptırmışım ki bir an kendimi kitabın karakterlerinden biri gibi hissetmiştim. Beklentimin çok çok fazlasını karşıladı. Uzun bir süre dilimden düşürmem bu kitabı. Ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Gerilim ,gizem dolu kitapları seviyorsanız bir bakın derim. ⭕
"Ölüm gelip kapını çaldığında,
onun soğuk yüzünü önceden görmüş olduğunu düşüneceksin.
O ,merdivenlerden yukarı tırmanırken, onu en korkunç kabuslarından hatırlayacaksın.
Ve o sana ayna tuttuğunda, göreceksin,
O sensin ve sen O' sun..."
📷: @gunlukseylerr
#ephesusyayınları #29oda #jennifermcmahon #kitap #book #read #bookworm #library #bookstagram #kitaptavsiyesi
Read more
Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi Ephesus Yayınları çekilişine hoş geldiniz. 5 kişiye KİTAP ...
Media Removed
Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi Ephesus Yayınları çekilişine hoş geldiniz. 5 kişiye KİTAP hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için sorduğumuz soruya cevap verip, yoruma 2 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir. - Okumaktan en çok keyif aldığınız kitap türü hangisi? . Yarın ... Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi Ephesus Yayınları çekilişine hoş geldiniz.
5 kişiye KİTAP hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için sorduğumuz soruya cevap verip, yoruma 2 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir.
- Okumaktan en çok keyif aldığınız kitap türü hangisi?
.
Yarın saat 18:00'e kadar katılabilirsiniz.
Kazanan beş arkadaşımız yarın yapılacak çekilişle belirlenip, profilimizden duyurulacaktır.
* Yoruma istediğiniz kitabın adını eklemeyi unutmayın.
Bol şanslar ⭐️
*** Not *** Herkesin tek bir cevap hakkı var. Birden fazla yorum yapanların hesapları çekilişe dahil edilmeyecektir.
*** Lütfen tanımadığınız kişileri etiketleyerek rahatsızlık vermeyiniz. 😊
#kitap #yarışma #çekiliş #oku #ephesusyayinlari #ephesussoruyor #kütüphane
Read more
Günaydın Ephesus Ailesi 🖤 Mutlu Haftalar. #ephesusyayınları #kitap #book #bookstagram #kütüphane ...
Media Removed
Günaydın Ephesus Ailesi 🖤 Mutlu Haftalar. #ephesusyayınları #kitap #book #bookstagram #kütüphane #library #kitaplık #iskenderiyekütüphanesi #ephesusyayinlari #kitapkurdu Günaydın Ephesus Ailesi 🖤
Mutlu Haftalar.
#ephesusyayınları #kitap #book #bookstagram #kütüphane #library #kitaplık
#iskenderiyekütüphanesi #ephesusyayinlari #kitapkurdu
Halbuki kimsenin hayatı mükemmel değildi. Herkesin sırları vardı. Bazılarının sırları daha ...
Media Removed
Halbuki kimsenin hayatı mükemmel değildi. Herkesin sırları vardı. Bazılarının sırları daha derine gömülmüştü sadece. TÜNEL | TIM WEAVER . : @sofistike_kedi #tünel #timweaver #ephesus #ephesusyayınları #davidraker #kitapyorumu #yorum #tavsiye #kitaptavsiyesi #kitap #kitapokumakaşktır ... Halbuki kimsenin hayatı mükemmel değildi. Herkesin sırları vardı. Bazılarının sırları daha derine gömülmüştü sadece.

TÜNEL | TIM WEAVER .
📷: @sofistike_kedi
#tünel #timweaver #ephesus #ephesusyayınları #davidraker #kitapyorumu #yorum #tavsiye #kitaptavsiyesi #kitap #kitapokumakaşktır #kitapzamanı #bookstagram #books #bookworm #instabook #bookblogger #book #instablogger
Read more
"Hayatımızı hep bir şeyleri erteleyerek, hep bir gün diyerek harcıyoruz... Ama aslında sahip ...
Media Removed
"Hayatımızı hep bir şeyleri erteleyerek, hep bir gün diyerek harcıyoruz... Ama aslında sahip olduğumuz tek şey şimdi... Şu an ve burası.. Bunları iyi değerlendirirsek, hayallerimize ulaşmamamız için hiçbir neden yok... Yıllar sonra bir sabah uyanıp tüm şansımızı kaybetmiş olduğumuzu, ... "Hayatımızı hep bir şeyleri erteleyerek, hep bir gün diyerek harcıyoruz...
Ama aslında sahip olduğumuz tek şey şimdi...
Şu an ve burası..
Bunları iyi değerlendirirsek, hayallerimize ulaşmamamız için hiçbir neden yok...
Yıllar sonra bir sabah uyanıp tüm şansımızı kaybetmiş olduğumuzu, hayatımızı boşa harcadığımızı düşünmek istemeyiz, değil mi ? "

EVA'NIN ÇIĞLIĞI | JENNIFER MCMAHON
.
📷: @asuandbooks
#ephesusyayinlari #evanınçığlığı #jennifermcmahon #kitapalintisi #bookphotography #read #kitap
Read more
ŞİMDİ BENİMSİN | GÜNEŞ DEMİREL <span class="emoji emoji2665"></span>️5/5<span class="emoji emoji2665"></span>️ . Kötü bir başlangıçtı onlarınki. Ne Elif hak etmişti ...
Media Removed
ŞİMDİ BENİMSİN | GÜNEŞ DEMİREL ️5/5️ . Kötü bir başlangıçtı onlarınki. Ne Elif hak etmişti başına gelenleri, ne de Fırat istemişti böyle olmasını. Bir gecede hayatlar değişmiş, hayaller yıkılmıştı... Zaman unutturabilir miydi kötü anıları? Affedebilir miydi günahı? Haksızlıkların ... ŞİMDİ BENİMSİN | GÜNEŞ DEMİREL ♥️5/5♥️
.
Kötü bir başlangıçtı onlarınki. Ne Elif hak etmişti başına gelenleri, ne de Fırat istemişti böyle olmasını. Bir gecede hayatlar değişmiş, hayaller yıkılmıştı... Zaman unutturabilir miydi kötü anıları? Affedebilir miydi günahı?
Haksızlıkların en büyüğünü yaşayan Elif, ailesi tarafından dışlanırken, felaketi olan insanlar tarafından sarıp sarmalanır. Her geçen gün nefret ateşiyle bilense de, hayata tutunmaya çalışır. Fırat ise pişmanlıkları ve vicdanı ile savaşırken, Elif’in masumiyetine ve güzelliğine yenilir. Gün geçtikçe ilmek ilmek her hücresine işler Elif. Artık Fırat için hayatın amacı, affedilmek ve kara sevdasına karşılık bulabilmektir. İki töre mahkûmunun hayat yolculuğuna eşlik ederken, hem yüreğiniz acıyacak, hem de dev bir aşka tanık olacaksınız.
#kitaparkası .
#kitapyorumu
Merhaba arkadaşlar kesinlikle ben romantik kitaplara aşığım en en sevdiklerim bu tarzlar karar verdim birkez daha ♥️ Yazarın okuduğum ilk kitabı ve gerçekten bayıldım kesinlikle diğer kitaplarıyla da tanışmayı çok istiyorum.😍 Konusuna gelirsek töre mağduru iki insanı okudum ben aslında. Evet Fırat belki fazla galyana gelmiş olabilir sinirlerine hakim olamayan bir insan olabilir ama cezasını yeterince çekti aslında Fırat’ın yaptıklarıyla Elif bambaşka şeyler de gördü hayatına dair... Söylemicem okuyun arkadaş😍
Sadece şunu söyleyeyim son kez, sonunda resmen ağladım... mahvettin beni @gunes.demirel.
.
📷: @kitapkolik_anne
#kitap #kitapkurdu #kitapönerisi #kitaptavsiyesi #kitaplar #kitapsevgisi #kitapsever #kitapoku #book #books #books📚 #bookstagram #booklover #booklove #bookslover #oku #okumaklazım #okudumbitti #ephesusyayinlari #güneşdemirel #şimdibenimsin
Read more
Her şey, hiçbir şeyle başladı. Evet, bu cümle şu an bana da anlamsız geliyor. Aslında hayatımın ...
Media Removed
Her şey, hiçbir şeyle başladı. Evet, bu cümle şu an bana da anlamsız geliyor. Aslında hayatımın değişiminin küçük bir simgesi sadece. Hiç bilmediğim, tahmin bile edemeyeceğim bir şekilde hayatımı değiştiren günden bahsediyorum. Hangi gün mü? Elbette fal baktırdığım gün!“ TAROT ... Her şey, hiçbir şeyle başladı.
Evet, bu cümle şu an bana da anlamsız geliyor. Aslında hayatımın değişiminin küçük bir simgesi sadece.
Hiç bilmediğim, tahmin bile edemeyeceğim bir şekilde hayatımı değiştiren günden bahsediyorum.
Hangi gün mü?
Elbette fal baktırdığım gün!“
💙
TAROT FALIM | BÜŞRA KÖPRÜ
📷: @evreminkitaplari
#ephesusyayinlari #tarotfalım #büşraköprü #kitapalintisi #bookphotography #read #kitap
Read more
Onu hafifçe uzaklaştırıp yüzüne düşen saçlarını geriye doğru itti. Geceyi andıran gözleriyle ...
Media Removed
Onu hafifçe uzaklaştırıp yüzüne düşen saçlarını geriye doğru itti. Geceyi andıran gözleriyle buluştuğunda, acısını yok edebilmek için hiç çekinmeden sınırları zorlayacağını biliyordu. “Bana neler olduğunu anlat.” Leyla konuşursa her şeyin daha da kötüye gideceğine ... Onu hafifçe uzaklaştırıp yüzüne düşen saçlarını geriye doğru itti. Geceyi andıran gözleriyle buluştuğunda, acısını yok edebilmek için hiç çekinmeden sınırları zorlayacağını biliyordu. “Bana neler olduğunu anlat.”
Leyla konuşursa her şeyin daha da kötüye gideceğine inanıyordu. Nasıl güvende kalacağını kestiremiyor, o anlara yeniden dönmek istemiyordu. “Ben... Korkuyorum.”
“Lavaboya gittin. Seni dakikalarca aradık. Hiçbir yerde yoktun. Sonra birden ortaya çıktın.” Gözlerini ondan bir an bile ayırmadı. “Darmadağın halde!” Menderes son sözlerinde belirgin bir baskı hissettirdi.
Leyla’nın o an hızla çalışan düşünceleri, karmakarışık olan duyguları ve aklına savaş ilan etmiş kalbi ruhunu teslimiyete itti. “Tamam.”
Kaşları çatılan Menderes, onun ne demek istediğini anlamadı.
“Teklifini kabul ediyorum.” Bu onun için zor olsa da, artık bir adım atması gerektiğinin farkındaydı. Karşısındaki adama bakarken ne gördüğünü bilmiyordu ama bedenindeki gerginliği hissedebiliyordu.
Onu bu sona hazırlayanın ne olduğunu hâlâ öğrenememişti. Çünkü henüz hiçbir şey duymamıştı. Güçlü bir tahmin aklına yerleşmişse de, Leyla’nın dudaklarından çıkmadıkça rahat etmeyecekti. “Melih’le mi karşılaştın?” Bunu sorarken çenesi gerilmiş, öfkesi sesine yansımış, bakışlarında karanlık bir ifade belirmişti.
Duyduğu isimle irkilen Leyla, gözlerindeki yaşları akıtmamak için dudağını ısırdı ve onun dikkatini dağıtmaya çalıştı. “Eğer hâlâ benimle evlenmek istiyorsan... Vazgeçmediysen...”
Menderes içinde kaynayan öfkeyi bir kenara bırakıp Leyla’yı sertçe kollarına çektiğinde, adeta dünyayı vadeden benliğiyle sımsıkı sardı. Elleriyle okşadığı tutamların kokusuna gömdü yüzünü. Ensesinde dolanan istekli parmakların etkisi onu bambaşka bir zamana ve hayranlık uyandıran bir mekâna götürdü.

LEYLA FIRTINASI | ASLI KARABULUT

#ephesusyayinlari #kitapalintisi #bookphotography #read #kitap #book #romantik #tutkuvetehlikeserisi
Read more
Aşk. Bu terimin duyguları, nasıl insanın bünyesine giriyordu, düşünemiyordum. Mesela, birine ...
Media Removed
Aşk. Bu terimin duyguları, nasıl insanın bünyesine giriyordu, düşünemiyordum. Mesela, birine koşulsuz ve geri dönülmez şekilde bağlanmak, insanın kendi tercihi dışında olduğu zamanlar, kaçıp gitme istediği doğardı, kaçmak isteyeceği insan, yine aşık olduğu kişi olurdu. ________________________________________________ EMARE ... Aşk.
Bu terimin duyguları, nasıl insanın bünyesine giriyordu, düşünemiyordum. Mesela, birine koşulsuz ve geri dönülmez şekilde bağlanmak, insanın kendi tercihi dışında olduğu zamanlar, kaçıp gitme istediği doğardı, kaçmak isteyeceği insan, yine aşık olduğu kişi olurdu.
________________________________________________

EMARE | ASLI ARSLAN
📷: @universeofdeyzi

#ephesusyayınları #emare #aslıarslan #kitapalintisi #bookphotography #likeforlike #read #kitap
Read more
Merhaba🙃 Osman Aysu’nun yeni kitaplarından #sır ı okumuş, beğenmiştim <span class="emoji emoji270c"></span>🏻 Hemen ardından da #kapan ...
Media Removed
Merhaba🙃 Osman Aysu’nun yeni kitaplarından #sır ı okumuş, beğenmiştim 🏻 Hemen ardından da #kapan ı okudum bitirdim Bu kitabı #sır a nazaran daha çok beğendim🤗 Polisiye bir kitap değilde psikolojik bir kitaptı. Kitapta güzel bir kadının güzelliğini kullanarak neler yaptırabileceği, ... Merhaba🙃
Osman Aysu’nun yeni kitaplarından #sır ı okumuş, beğenmiştim ✌🏻 Hemen ardından da #kapan ı okudum bitirdim😉 Bu kitabı #sır a nazaran daha çok beğendim🤗 Polisiye bir kitap değilde psikolojik bir kitaptı. Kitapta güzel bir kadının güzelliğini kullanarak neler yaptırabileceği, erkeklerin güzel bir kadın uğruna neler yapabileceğini anlatıyordu. Yetmiş küsür yaşındaki adamda Ada’yı yanında istiyor, heykeltıraşta🙃
Zaten kitap tam bir kaos, herkes birilerine aşık ama aşık oldukları kişi başkasına aşık ya da başkasıyla evli🤔
Herkes birbirini öldürmeye teşebbüs ediyor felan🤭 Değişik bir kurgusu, akıcı bir dili var👏🏻 Sonunda ne olacak derken hızlıca okudum bitirdim, neyse ki herkes hakettiğini buldu 🤭 Diyeceğim o ki sevdim 😍 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
📷: @ayperisinin_kitapligi
#osmanaysu #ephesusyayınları #okudumbitti #okumayıseviyorum #bookstagram #instabook #okumakaşktır #kitap #kitapsever #instablogger
Read more

Loading...