Loading Content...

Faramarzi.kazem Instagram Photos and Videos

Loading...


faramarzi.kazem بانک عکس نوشته دفاع مقدس @faramarzi.kazem mentions
Followers: 72,841
Following: 708
Total Comments: 0
Total Likes: 0

ورود "یوسف محمداف" با مداحی مدافعان حرم به سالن مسابقات در ترکیه! این حرکت بوکسور آذربایجانی از دیروز در فضای مجازی توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌است. #جالب ورود "یوسف محمداف" با مداحی مدافعان حرم به سالن مسابقات در ترکیه!

این حرکت بوکسور آذربایجانی از دیروز در فضای مجازی توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌است.

#جالب
Loading...
@farzin.nikandish درویشی به کسانی که به خانقاه می‌آمدند، طعام می داد، روزی درویشان به خانقاه آمده ...
Media Removed
@farzin.nikandish درویشی به کسانی که به خانقاه می‌آمدند، طعام می داد، روزی درویشان به خانقاه آمده بودند، اما طعامی نبود. از پشت دیوار صدای طفلی حلوا فروش به گوشش رسید که می‌گفت: ‌حلوا، حلوا. به یکی از درویش‌ها گفت: کودک حلوا فروش را به داخل بیاور. کودک به درون خانقاه آمد. رییس درویشان به طفل گفت: ... @farzin.nikandish
درویشی به کسانی که به خانقاه می‌آمدند، طعام می داد، روزی درویشان به خانقاه آمده بودند، اما طعامی نبود. از پشت دیوار صدای طفلی حلوا فروش به گوشش رسید که می‌گفت: ‌حلوا، حلوا. به یکی از درویش‌ها گفت: کودک حلوا فروش را به داخل بیاور. کودک به درون خانقاه آمد. رییس درویشان به طفل گفت: به این درویشان حلوا بده. کودک حلوا فروش، هم حلوای خود را به درویشان داد و درویشان حلوا را خوردند. کودک به درویش گفت: ‌پول حلوا را بدهید. درویش گفت: الان پول ندارم بعداً پول را به تو خواهم داد. کودک گفت: من با پول حلوای امروز حلوای فردا را تهیه می کنم و اگر پول امروز را نگیرم، برای فردا و روزهای آینده حلوا نخواهم داشت. وقتی کودک از گرفتن پول‌ حلوا ناامید شد. شروع به گریه کرد. از گریه او دل ثروتمندی که از آن جا می‌گذشت به رحم آمد و گفت:‌ من پول حلوا ها را به کودک می‌دهم. مولوی از این قضیه شعری سروده است که چنین است:
تا نگرید طفل کی نوشد لبن تا نگرید ابر کی خندد چمن
تا نگرید طفلک حلوا فروش  دیگ بخشایش کی آید بجوش
گریه باعث اجابت دعا می‌شود...
#مولوی
#اشک
#محرم
#روضه
#سلوک
#خدا
#قل_تعالو
Read more
سوال؟ با درج چنین عکس هایی از پیکر شهدا در اینستاگرام موافق هستید یا خیر؟ با ذکر دلیل . #پیکر_شهدا #دفاع_مقدس
Media Removed
سوال؟ با درج چنین عکس هایی از پیکر شهدا در اینستاگرام موافق هستید یا خیر؟ با ذکر دلیل . #پیکر_شهدا #دفاع_مقدس سوال؟
با درج چنین عکس هایی از پیکر شهدا در اینستاگرام موافق هستید یا خیر؟
با ذکر دلیل .
#پیکر_شهدا
#دفاع_مقدس
. این مغاﺯه ضدانقلاب شناخته شده! مبارزه با گرانفروشی در اوایل انقلاب! #گرانی #گرانفروش
Media Removed
. این مغاﺯه ضدانقلاب شناخته شده! مبارزه با گرانفروشی در اوایل انقلاب! #گرانی #گرانفروش .
این مغاﺯه ضدانقلاب شناخته شده!
مبارزه با گرانفروشی در اوایل انقلاب!

#گرانی
#گرانفروش
هیچ چیز مانند این قطعه از مصاحبه "فائزه هاشمی" نمی‌تواند تفکر جماعت اصلاح‌طلب را نشان دهد؛ تفکری که #قالیباف و #قاسم_سلیمانی را ویرانگر می‌داند و از #مسیح_علینژاد و #کرباسچی حمایت می‌کند! . #فائزه_هاشمی #اصلاحات هیچ چیز مانند این قطعه از مصاحبه "فائزه هاشمی" نمی‌تواند تفکر جماعت اصلاح‌طلب را نشان دهد؛ تفکری که #قالیباف و #قاسم_سلیمانی را ویرانگر می‌داند و از #مسیح_علینژاد و #کرباسچی حمایت می‌کند!
.
#فائزه_هاشمی
#اصلاحات
سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ . #محرم #کربلا سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
.
#محرم
#کربلا
Loading...
. @madahi_karbalai_husseinfakhri محرم آمد. . #حسین_فخری #مداح .
@madahi_karbalai_husseinfakhri
محرم آمد. .
#حسین_فخری
#مداح
 #موسی_صدر
Media Removed
#موسی_صدر #موسی_صدر
Loading...
جاده دزد زده تا چهل روز امن است؟! ۱- مدتها مردم جهان شادکام و سراسر امیدوار خوشحال از روییدن میوه "دموکراسی" ...
Media Removed
جاده دزد زده تا چهل روز امن است؟! ۱- مدتها مردم جهان شادکام و سراسر امیدوار خوشحال از روییدن میوه "دموکراسی" و پایان "الیگارشی" اقلیت ها و آغاز حاکمیت مردم بودند و باورشان شده بود که سرنوشت بشر را راس ها-عذرخواهی میکنم رای ها- مشخص میکند تا آنکه "رابرت دال" با تعریف جدید خود سخن از "پلی‌آرشی" به زبان ... جاده دزد زده تا چهل روز امن است؟! ۱- مدتها مردم جهان شادکام و سراسر امیدوار خوشحال از روییدن میوه "دموکراسی" و پایان "الیگارشی" اقلیت ها و آغاز حاکمیت مردم بودند و باورشان شده بود که سرنوشت بشر را راس ها-عذرخواهی میکنم رای ها- مشخص میکند تا آنکه "رابرت دال" با تعریف جدید خود سخن از "پلی‌آرشی" به زبان آورد و گفت کدام دموکراسی را میگویید؟ اگر منظورتان انتخابات و... است که سخت سرتان دوگوش مخملی گذاشته اند، آنچه که دموکراسی میخوانندش ادامه الگارشی است و شما در نظام رای ها فقط میتوانید انتخاب کنید که قدرت کدام الیگارشی بیشتر شود... و الا با صد انتخابات و هزار پروژه توسعه سیاسی باز هم قدرت و ثروت دست چند خاندان و گروه می ماند و شما انتخاب میکنید کدام خاندان سرور دیگران شود!

۲- ضرب المثل است که "جاده دزد زده تا چهل روز امن است!"... اما گوینده مثل ضرب در هفت پشت و پسش غلط خورده که این را گفته، من دزدهای سرگردنه زیادی را میشناسم که می دزدند و فردا روزش اعلام میکنند و پس فردا روز روبان افتتاح فاز دوم دزدی خود را میان استقبال مردم قیچی می‌کنند و علی برکت الله... من گفته پلیس ها که "قاتل به محل قتل بر میگردد" را صدبار بیشتر از کل این مَثل ها که نه سند دارند و استناد قبول دارم، اتفاقا دزدها همیشه به پشت میزشان برمیگردند و شغل شریف را ادامه میدهند، مثل همین اهل بیت مرحوم که خانوادگی حزب و روزنامه و دکان و... را تاسیس کرده اند و‌ یکی در میان رشت الکتریک و عمران کرمان و ساندویچ فروشی انقلاب و سه راه یاسر و... را نقدا به اسم خود کرده اند و شعار "توسعه" را هم مثل جای مهر داغ بر پیشانی خود زده اند و کسی جرات نمیکند که بگوید بالای چشم شان ابروست(به سرنوشت آخرین کسی که ماشینش با بی‌ام‌و عروس خانواده در سه راه یاسر تصادف کرد رجوع کنید)

۳- این از حقیقت روزگار ماست که حتی از الیگارشی هایی هم که میخواهیم بینشان دست به انتخاب بزنیم شانس و اقبالی نیاوردیم... یک خاندان می گوید که آی کیویی بالاتر از ما رعیت ها دارد، یک طیف دیگر نطق میکند و به قول مرحوم آل احمد که سالگردش است "گه‌خوردم نامه" ای را خطاب به اجانب روخوانی میکند که در آن مشخص میشود غلط اضافی کرده ایم که از کشورمان دفاع نمودیم، اپوزوسیونش برای اعدام تروریست تجزیه طلب شمع آزادی خواهی روشن میکند و انقلابی و مکتبی و باقی القابی اش هم با هربادی که بیاید به طرفی رقص کنان و بندری زنان و ایستگاه شوان میرود! 🚩🚩🚩(جناب مرعشی مجوز دریافت ۷۰۰۰میلیارد تومان برای تاسیس گلخانه در استان کم آب کرمان را دریافت کردند!)
.
#کارگزاران
#مرعشی
Read more
سپاه حافظ امنیت کشور . فیلمی از لحظات اصابت موشک‌ها به مقر تروریست‌های حزب دموکرات در اقلیم کردستان عراق سپاه حافظ امنیت کشور
.
فیلمی از لحظات اصابت موشک‌ها به مقر تروریست‌های حزب دموکرات در اقلیم کردستان عراق
بیدار شو دلاور . #دفاع_مقدس
Media Removed
بیدار شو دلاور . #دفاع_مقدس بیدار شو دلاور .
#دفاع_مقدس
. اتاق جنگ در #بصره حمله به #کنسولگری ایران در بصره نشان می‌دهد که بعثی‌ها هنوز از این شهر پاکسازی نشده‌اند. اینها کسانی هستند که با استفاده از سبک‌سری یک سیاستمدار عراقی خود را احیا کرده و حالا می‌خواهند شرایط را به عقب باز گردانند. #العبادی در سایه جنگ با داعش همه ضعف‌های خود را لاپوشانی کرد. ... .
اتاق جنگ در #بصره 🔻حمله به #کنسولگری ایران در بصره نشان می‌دهد که بعثی‌ها هنوز از این شهر پاکسازی نشده‌اند. اینها کسانی هستند که با استفاده از سبک‌سری یک سیاستمدار عراقی خود را احیا کرده و حالا می‌خواهند شرایط را به عقب باز گردانند. 🔻 #العبادی در سایه جنگ با داعش همه ضعف‌های خود را لاپوشانی کرد. صداهایی که از بصره به گوش می‌رسد می‌تواند به فریادی در گوش او تبدیل شود تا میزان تدییرش برای پایان دادن به این وضعیت را بداند. او توان تصمیم‌گیری برای بصره را ندارد. 🔻سه چهار روز است که مدام خبر حمله به کنسولگری ایران در بصره به گوش می‌رسد، اما این حمله ساعاتی پیش صورت گرفت. این یعنی یک اتاق عملیات و فرمان برای بصره وجود دارد که اهداف را مشخص می‌کند. قبلش هم پیش‌خبر می‌روند. 🔻در نقل اخبار مربوط به بصره باید دقت کافی را داشت. نباید در دام اتاق عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن افتاد. تحولات بصره دقیقا پس از مسائل #مشهد مطرح می‌شود و که خودش پس از موضوع قطع برق بود. اینجا ضرورت هوشیاری بسیار مهم است. 🔻وقتی شهر شلوغ شود، قورباغه هم به قولی هفت‌تیر می‌کشد. یکی توئیت کرده که 5 میلیون نفر او بصره به خیابان ریختند. بیسواد کاش چک می‌کردی که کل جمعیت استان بصره چند نفره هست، بعد این عدد دروغ را می‌نوشتی. مواظب دروغ‌های معنادار باشید .
.
#عراق
#اربعین
#آبادان
#شرق
#نفوذی
Read more
Loading...
خدایا ما را در زمره کربلائیان زمان قرار ده . #محرم #مدافعان_حرم #کربلا خدایا ما را در زمره کربلائیان زمان قرار ده .
#محرم
#مدافعان_حرم
#کربلا
. درآستانه #محرم .
درآستانه #محرم
. در روزهای سخت یک‌ملت تا پای جان ماندن . و اما در روزهای سخت همین ملت مسئولین ... .
در روزهای سخت یک‌ملت تا پای جان ماندن .
و اما
در روزهای سخت همین ملت مسئولین ...
Loading...
. بنظر شما این مقررات مربوط به کدام دانشگاه میباشد؟ #سوال #فرهنگ #پوشش #جامعه
Media Removed
. بنظر شما این مقررات مربوط به کدام دانشگاه میباشد؟ #سوال #فرهنگ #پوشش #جامعه .
بنظر شما این مقررات مربوط به کدام دانشگاه میباشد؟

#سوال
#فرهنگ
#پوشش
#جامعه
یه سوال؟! اگر شما اعم از مرد و زن در چنین موقعیتی قرار بگیرید، راه درست را در چه عکس العملی می بینید؟ چه شده است یه عفریته از اون ور دنیا جماعتی ولو کم تعداد را جسورانه در کف خیابان می آورد و ما بعد از چهل سال در بطن همین نظام و حکومت که بیش از دویست هزار نفر خون دادن در چنین موقعیتی هاج و واج کشف حجاب را نظاره ... یه سوال؟!
اگر شما اعم از مرد و زن در چنین موقعیتی قرار بگیرید، راه درست را در چه عکس العملی می بینید؟
چه شده است یه عفریته از اون ور دنیا جماعتی ولو کم تعداد را جسورانه در کف خیابان می آورد و ما بعد از چهل سال در بطن همین نظام و حکومت که بیش از دویست هزار نفر خون دادن در چنین موقعیتی هاج و واج کشف حجاب را نظاره گریم؟ .
#مسیح_علینژاد
#حجاب
#آزادی
#کشف_حجاب
Read more
یه آهنگی چیزی پخش کنید مردم با دلار ۱۵ هزار تومانی صفا کنند! . #دولت_لیبرال #دلار #ارز #بانک_مرکزی یه آهنگی چیزی پخش کنید مردم با دلار ۱۵ هزار تومانی صفا کنند! .
#دولت_لیبرال
#دلار
#ارز
#بانک_مرکزی
Loading...
. نثـار بوسهٔ او نـقد جان چرا نکنم ..؟ که تا رسیده به لب ، جان بـه لب رسیده مرا ...<span class="emoji emoji1f614"></span> #مادرانه_های_دلتنگی
Media Removed
. نثـار بوسهٔ او نـقد جان چرا نکنم ..؟ که تا رسیده به لب ، جان بـه لب رسیده مرا ... #مادرانه_های_دلتنگی .
نثـار بوسهٔ او نـقد جان چرا نکنم ..؟
که تا رسیده به لب ، جان بـه لب رسیده مرا ...😔 #مادرانه_های_دلتنگی
@behrouzzz134 . این پست رو از پیج دوست عزیزم جناب بهروز برداشت کردم . از اينكه با راي من و امثال ...
Media Removed
@behrouzzz134 . این پست رو از پیج دوست عزیزم جناب بهروز برداشت کردم . از اينكه با راي من و امثال من احمق ، اين جماعت بي رگ ، نادان ، بي مسئوليت ، خالي بند ، ... به قدرت رسيدند و رئيس و وزير و وكيل شدند و در خلوت به ريش ما ملت ميخندند از خودم ! در و ديوار و همه عصبانيم و با صداي بلند اعلام ميكنم من يك احمق بودم ... @behrouzzz134
.
این پست رو از پیج دوست عزیزم جناب بهروز برداشت کردم .

از اينكه با راي من و امثال من احمق ، اين جماعت بي رگ ، نادان ، بي مسئوليت ، خالي بند ، ... به قدرت رسيدند و رئيس و وزير و وكيل شدند و در خلوت به ريش ما ملت ميخندند از خودم ! در و ديوار و همه عصبانيم و با صداي بلند اعلام ميكنم من يك احمق بودم كه بازي اين دروغگوها رو خوردم و به آنان راي دادم . .
پ ن
١ : عكس نمايندگان مجلس در اين پست جاي نگرفت ! اونا هم در حد همين كابينه بدرد نخور و مفتشون گرونه .
پ ن ٢: هزار نفر مدير سطح بالاي مملكت با تمام توانشان دو ماهه هنوز نتونستند مشكل پوشك بچه ها رو حل كنند و ما مردم نادان دل به اينها بسته ايم كه اقتصاد كلان كشور را با تدبيرشون گره گشايي كنند .
پ ن ٣: دست به دست كنيد حداقل به يكي از اين بي عرضه ها برسه كه بفهمند نظر مردم در باره اونا چيه .
پ ن ٤: اختياراتي كه رهبر به سران قوا كشور تنفيذ كرد اگر به چوب داده بود تا الان حداقل يك كاري كرده بود

#روحانی
#لاریجانی
#دولت
#مجلس
Read more
بنظر شما واقعیت داره ؟ . #یاس #معاش #ازدواج #جوانان
Media Removed
بنظر شما واقعیت داره ؟ . #یاس #معاش #ازدواج #جوانان بنظر شما واقعیت داره ؟ .
#یاس
#معاش
#ازدواج
#جوانان
@dr.h.fallah سلام سروران گرامی این متنو من ننوشتم اما جالبه بخونید . خب هرکسی نظری دارد، نظر اکثریت این است که در روزهای سخت کنونی مردم باید بخندند، برنامه های #تلویزیونی باید به بالاترین سطح #شادی و #خنده برسد، . . سانس فیلم های #کمدی باید به حداکثری ترین تعداد ممکن برسد و مثلا یک #سینما ... @dr.h.fallah
سلام سروران گرامی این متنو من ننوشتم اما جالبه بخونید
.
🎥خب هرکسی نظری دارد، نظر اکثریت این است که در روزهای سخت کنونی مردم باید بخندند، برنامه های #تلویزیونی باید به بالاترین سطح #شادی و #خنده برسد، .
.
🎥سانس فیلم های #کمدی باید به حداکثری ترین تعداد ممکن برسد و مثلا یک #سینما با ۳سالن بیاید و ۲سالن خود را به هزارپا بدهد و آن یکی سالن را هم بین باقی کمدی ها پخش کند تا شاید مردم بین چندساعت خندیدن کمی گذران سخت زندگی فراموششان شود... . .
.
🎬این نظر لزوما غلط نیست و شصت به چهل هم موافق آن هستم اما خندیدن دوای این روزهای ما نیست! . . .
.
🎥توصیه من برای این روزها دیدن #تنگه_ابوقریب است، نه چون فیلمی بی نقص و کامل است (که قطعا اینگونه نیست و کلی جای نقد دارد) بلکه فضای پر از انفجار و خون و بمباران آن تا حدی حکایت امروز ماست، تا کی قرار است با عینک #رییس_جمهور به امروزمان نگاه کنیم؟ .
.
💻یکبار هم با چشم #غیرمسلح به مسلحانه ترین روزهای تاریخمان نگاه بیاندازیم و ببینیم آخر #شاهنامه خوش است یا ناخوش؟... .
.
🎥طعم تلخ شهادت رفیق را با طعم‌ شیرین #آزادی مقایسه کنیم، ببینیم لبخند اشک آلود پایان این روایت برای ما شیرین تر است یا دوساعت خندیدن به شوخی جنسی های عطاران و دارودسته اش... یکبار بجای خندیدن به تاریخ #دهه_شصتی مان با آن گریه کنیم و ببینیم آن خنده ها این گربه کوچک نقشه دبستان‌مان را حفظ کرده یا این گریه ها...
.
💻 #تنگه_ابوقریب شبیه امروز ماست، ببینیم چگونه میتوان این را مثل آن کرد، ببینیم چگونه میتوان ایستاده مرد و تا مردمی زانوزده زندگی نکنند... تنگه ابوقریب همان سنت "فان مع العسر یسری" تاریخ است! میجنگیم، میجنگیم، #میجنگیم...
.
🎥مثل حرکت زیبای ایام اکران نوروز رفقایمان را به خرج خودمان میهمان این روایت مستمر کنیم، برای فرهنگ #متعهد کشورمان دست در جیب کنیم تا شاید کمی #ذائقه ها تغییر کند!
#دفاع_مقدس
Read more
 #قالیباف
Media Removed
#قالیباف #قالیباف
. اول از همه بگم‌احمدی نژادی نیستم <span class="emoji emoji1f60a"></span> از مشایی هم متنفرم اما روی سخن م با دستگاه عریض و طویل قوه قضائیه ...
Media Removed
. اول از همه بگم‌احمدی نژادی نیستم از مشایی هم متنفرم اما روی سخن م با دستگاه عریض و طویل قوه قضائیه است ! چرا در شفاف سازی و روشن کردن اذهان مردم دچار عقب ماندگی فاحش است. به گونه که با چند کلیپ چند دقیقه ای مردم به تردید و سوالات جدی بی پاسخ می افتند. مردم به ظلم حساس هستند. #دادگاه #قوه_قضائیه ... .
اول از همه بگم‌احمدی نژادی نیستم 😊
از مشایی هم متنفرم
اما
روی سخن م با دستگاه عریض و طویل قوه قضائیه است !
چرا در شفاف سازی و روشن کردن اذهان مردم دچار عقب ماندگی فاحش است. به گونه که با چند کلیپ چند دقیقه ای مردم به تردید و سوالات جدی بی پاسخ می افتند.
مردم به ظلم حساس هستند.
#دادگاه
#قوه_قضائیه
#مردم
Read more
واکنش عراقی‌ها به پخش سرود ملی ایران در سالن تا کور شود، دق کند و بمیرد هرآنکه نتواند دید العراق_وإیران_إخوة واکنش عراقی‌ها به پخش سرود ملی ایران در سالن
تا کور شود، دق کند و بمیرد هرآنکه نتواند دید
العراق_وإیران_إخوة
. شرافت این مرد بیشتر است یا روزنامه شرق «نجاح محمدعلی»، کارشناس من‌وتو در واکنش به خبر کذب خدمات ...
Media Removed
. شرافت این مرد بیشتر است یا روزنامه شرق «نجاح محمدعلی»، کارشناس من‌وتو در واکنش به خبر کذب خدمات جنسی در مشهد: اگر من در ایران بودم اتهام زنندگان را محاکمه می‌کردم/اربعین پاسخ این توطئه را خواهید گرفت #عراق #ایران #توطئه #نفاق #توریسم #اربعین .
شرافت این مرد بیشتر است یا روزنامه شرق «نجاح محمدعلی»، کارشناس من‌وتو در واکنش به خبر کذب خدمات جنسی در مشهد: اگر من در ایران بودم اتهام زنندگان را محاکمه می‌کردم/اربعین پاسخ این توطئه را خواهید گرفت

#عراق
#ایران
#توطئه
#نفاق
#توریسم
#اربعین
شهادت کدام شهید مدافع حرم روی شما تاثیر گذاشت؟
Media Removed
شهادت کدام شهید مدافع حرم روی شما تاثیر گذاشت؟ شهادت کدام شهید مدافع حرم روی شما تاثیر گذاشت؟
یه سوال رو #بالاشهر و #پایین‌شهر تهران پرسیدیم همین الان چی بشه حالت خوب میشه؟! پایین: یارانه‌مو وصل کنن! / بالا: یه سفر به کشورهای لاکچری یه سوال رو #بالاشهر و #پایین‌شهر تهران پرسیدیم
همین الان چی بشه حالت خوب میشه؟! 🔺پایین: یارانه‌مو وصل کنن! / بالا: یه سفر به کشورهای لاکچری
برداشت شما؟ #زاپاتا #روحانی #دولت #وزرا #مجلس #قوه_قضائیه #لاریجانی برداشت شما؟

#زاپاتا
#روحانی
#دولت
#وزرا
#مجلس
#قوه_قضائیه
#لاریجانی
دست ما باز بلند است به گدایی سَر صبح بسته‌ام رشته‌یِ دل را به نخ شال علــــی ... #عید_غدیر_مبارک
Media Removed
دست ما باز بلند است به گدایی سَر صبح بسته‌ام رشته‌یِ دل را به نخ شال علــــی ... #عید_غدیر_مبارک دست ما باز بلند است
به گدایی سَر صبح
بسته‌ام رشته‌یِ دل را
به نخ شال علــــی ... #عید_غدیر_مبارک
عید تان مبارک عید تان مبارک
@behrouzzz134 @behrouzzz134 اقاي #دكتر_روحاني از اينكه مردم و نمايندگان مجلس را با #استندآپ_کمدي ...
Media Removed
@behrouzzz134 @behrouzzz134 اقاي #دكتر_روحاني از اينكه مردم و نمايندگان مجلس را با #استندآپ_کمدي دیروزتان بعد از مدتها به خنده در اورديد متشكريم ! اينروزها خالي بندي ، آمار دروغ ، اميد واهي و دعوت به اتحاد مسئولين بي كفايت ، جزء لاينفك سخنراني هاي شما شده است ! از آقاي #رامبد_جوان هم بعنوان ... @behrouzzz134
@behrouzzz134
اقاي #دكتر_روحاني از اينكه مردم و نمايندگان مجلس را با #استندآپ_کمدي دیروزتان بعد از مدتها به خنده در اورديد متشكريم ! اينروزها خالي بندي ، آمار دروغ ، اميد واهي و دعوت به اتحاد مسئولين بي كفايت ، جزء لاينفك سخنراني هاي شما شده است ! از آقاي #رامبد_جوان هم بعنوان بنيانگذار اين متد اجراي كمدي در ايران تشكر ميكنم .
پ ن : شخص آقاي روحاني و يك عده از تيم تبليغاتي آقاي #تكرار_ميكنم ، اين روزها در فضاي مجازي و مطبوعاتي سعي در القاء اين نكته بودند كه در مجلس نگفته ها را خواهند گفت ( حتي رئيس جمهور در مصاحبه فرموديد : الان برام سخته رك حرف بزنم ولي در مجلس راحت حرفايم را خواهم گفت !) ولي امروز در لابلاي لفاظي ها و دروغ هايتان ! بر همگان معلوم شد گراني ارز و طلا و بي ارزش نمودن پول ملي ! سياست عمدي دولت است ! قاچاق كالا ! گرانفروشي ! رانت ! اختلاس هم اثر بي عرضگي و ناتواني دولت در كنترل زير مجموعه اش ميباشد ! ... بهرحال دمت گرم چنان فاتحه آبروي پشتيبانان قدرتمندي مانند مرحوم :
#هاشمي_رفسنجاني ،
#بيت_ايت_الله_خميني ،
#خاتمي ،
#اصلاح_طلبان ،
و ما مردم ساده دل راي دهنده را بردي كه حظ كرديم ! و با اين حجم ناتواني و سفسطه شعارهاي پوچ همه ما را خجالت زده و سرافكنده كردي ! نفر اول استنداپ كمدي شمائيد آقاي رئيس جمهور بقيه اداي شما رو در ميارند
Read more
کسی به خوبـیِ من مشق عشق را ننوشت ؛ ببین به دیده‌ی انصاف آفـریـن دارمـــ ... #جالب #شعر #خطاطی
Media Removed
کسی به خوبـیِ من مشق عشق را ننوشت ؛ ببین به دیده‌ی انصاف آفـریـن دارمـــ ... #جالب #شعر #خطاطی کسی به خوبـیِ من
مشق عشق را ننوشت ؛
ببین به دیده‌ی انصاف
آفـریـن دارمـــ ... #جالب
#شعر
#خطاطی
نظرتان؟ نظرتان؟
مجاهدان یمنی وقتی گلوله ای ندارند،با سنگ به دفاع از شرف و دین،میپردازند آنان به گواه تنها همین یک صحنه بدون شک پیروز نهایی این میدان نابرابر خواهند بود. . #یمن #جنگ #عربستان #فرزندان_خمینی مجاهدان یمنی وقتی گلوله ای ندارند،با سنگ به دفاع از شرف و دین،میپردازند😢
آنان به گواه تنها همین یک صحنه بدون شک پیروز نهایی این میدان نابرابر خواهند بود. .
#یمن
#جنگ
#عربستان
#فرزندان_خمینی
. اینا نماینده ۸۰ میلیون هستند : . + نماینده سخنگو:برو کنار بابا،لاریجانی ببینش . -نماینده حمله کننده:احمق خودتی کثافت . + نماینده سخنگو:خودتی خودتی آینه . لاریجانی:برو بشین با تو نبود #مجلس #لاریجانی #نمایندگان #استیضاخ .
اینا نماینده ۸۰ میلیون هستند : .
+ نماینده سخنگو:برو کنار بابا،لاریجانی ببینش .
-نماینده حمله کننده:احمق خودتی کثافت
.
+ نماینده سخنگو:خودتی خودتی آینه .
لاریجانی:برو بشین با تو نبود

#مجلس
#لاریجانی
#نمایندگان
#استیضاخ
یڪرنگـی آسمـان درست شبیه شماست ... #مردان_بی_ادعا
Media Removed
یڪرنگـی آسمـان درست شبیه شماست ... #مردان_بی_ادعا یڪرنگـی آسمـان
درست شبیه شماست ... #مردان_بی_ادعا
I ترانه ماندگار #کانفورمیست برای بزرگترین حزب ایران و جهان یعنی «حزب باد» با اجرای #جورجیو_گابر #جالب #خواننده ...
Media Removed
I ترانه ماندگار #کانفورمیست برای بزرگترین حزب ایران و جهان یعنی «حزب باد» با اجرای #جورجیو_گابر #جالب #خواننده #ایتالیا #حزب I

ترانه ماندگار #کانفورمیست
برای بزرگترین حزب ایران و جهان
یعنی «حزب باد» با اجرای
#جورجیو_گابر
#جالب
#خواننده
#ایتالیا
#حزب
یک میلیارد چقدر است؟ اینکه راننده یک ماشین میلیاردی، سرعت بالا را حق خود بداند و وقتی کنترل ماشین را از دست میدهد و ماشینش چپ میکند خود را مجاز میداند که یک مامور نیروی انتظامی را زیر مشت و لگد بگیرد و با ژستی ارباب-رعیتی به او بگوید "میدونی یه میلیارد چقده؟" تلخ است، سخت است، حقارت آمیز است اما واقعیت ... یک میلیارد چقدر است؟
🔴 اینکه راننده یک ماشین میلیاردی، سرعت بالا را حق خود بداند و وقتی کنترل ماشین را از دست میدهد و ماشینش چپ میکند خود را مجاز میداند که یک مامور نیروی انتظامی را زیر مشت و لگد بگیرد و با ژستی ارباب-رعیتی به او بگوید "میدونی یه میلیارد چقده؟" تلخ است، سخت است، حقارت آمیز است اما واقعیت است! واقعیت است که نه آن مامور، نه آن راننده پژو۲۰۶ تولید ایران خودرو که ماشینش وسط جاده خاموش کرده، نه من پاپتی و نه احتمالا اکثر شماها که این را میخوانید نمیدانید و نمیدانیم یک میلیارد چقدر است... من تلخی این واقعیت را به جان میخرم تا به شما بگویم آن مامور بیچاره زیرمشت و لگد میتواند سرچهارراه یکی از تقاطع های تهران بایستد و زمانی که ما ماشینمان با آینه بغل خودروی کسانی که میدانند یک میلیارد چقدر است برخورد میکند بیاید و بگوید سویچ ماشینت را بعنوان خسارت تحویل بده و یک اسنپ بگیر و به خانه ات برو! 🔵 برای من آن مردک زنجیرپاره کرده یک"فرد"نیست یک واقعیت اجتماعی است،یک نظام است که اگر در آن به راننده ماشین یک میلیاردی اش بگویم ماشینت خون دل میلیونها جوان بیکار است جواب"برید بمیرید، تمام!"را میشنوم،یک اندیشه است که در آن ممکن است روحانی زیباکلام برنامه ظهرگاهی شبکه سه یقه من را بگیرد که رانندگان ماشینهای میلیاردی ممکن است یک"مینی کمیته امداد"باشند و دست آخر بگوید خانواده امام حسین(ع)هم لاکچری زیسته اند،یک سیستم است که مامورش میتواند زیر مشت لگد میلیاردرها کتک بخورد اما قاضی اش نمیتواند اجازه انتشار تصاویر متخلفان را بدهد...در آن ویدئو فقط یک مامور کتک نخورد،او کتک خورد تا ما ادب شویم و بفهمیم که احترام رانندگان لندکروز، مازراتی، بنز، پورشه و...را باید نگه داشت،آنها میدانند یک میلیارد چقدر است اما میلیونها جوان که التماس میکنند تا کاری با حقوق یک میلیون و۱۱۱هزار و‌ ۲۶۷تومان مصوبه مجلس شورای اسلامی پیدا کنند به زور میدانند یک میلیون چقدر است! 🔴 ما نمیدانیم یک میلیارد چقدر است اما باید فاصله مان را با ماشین دختر و پسرهای بیست و چندساله ای که در اندرزگو تردد میکنند رعایت کنیم،آنها پول ماشینشان چندبرابر دیه ما در ماه های حرام است...ما باید بدانیم که احترام ثروتمندان واجب است، مالیات دادنشان مستحب و خون خوردنشان مباح، ما مستاجر ملک آنهاییم و آنها صاحب این بهشت ومیوه هایش...من باز هم میگویم که آن مردک زنجیرپاره کرده یک "فرد" نبود،محیط ما بود، سیستم ما بود،معلم ما بود که میگفت"میدونی یه میلیارد چقده؟"و ما شاگردها برای نمره۲۰گرفتن در این سیستم روزی۱۰۰بار باید بنویسی
Read more
. حکایت من ... . بماند. ناگفته خوش تر است. . #گل #گلدان #شکسته #زخم
Media Removed
. حکایت من ... . بماند. ناگفته خوش تر است. . #گل #گلدان #شکسته #زخم .
حکایت من ... .
بماند.

ناگفته خوش تر است. .
#گل
#گلدان
#شکسته
#زخم
. از این عکس خیلی خوش م میاد. بهمن سال شصت و چهار فاو جاده ام القصر تک دشمن شروع شده به تعبیری دیگر ...
Media Removed
. از این عکس خیلی خوش م میاد. بهمن سال شصت و چهار فاو جاده ام القصر تک دشمن شروع شده به تعبیری دیگر جهنمی به پا شده در این میان جرات ، اطمینان و آرامش نیرو ها دیدنی است. اینکه بتوانی در دل بحران اندیشه کنی و خود را نبازی خیلی مهم و حیاتی است . نگین این صحنه مسعود اکبری است اهل شوش دانیال منش ... .
از این عکس خیلی خوش م میاد.
بهمن سال شصت و چهار
فاو جاده ام القصر
تک دشمن شروع شده
به تعبیری دیگر
جهنمی به پا شده
در این میان جرات ، اطمینان و آرامش نیرو ها
دیدنی است.
اینکه بتوانی در دل بحران اندیشه کنی
و خود را نبازی
خیلی مهم و حیاتی است .
نگین این صحنه مسعود اکبری است
اهل شوش دانیال
منش اخراجی های مسعود ده نمکی را داشت.
هنوز که هنوز خود را پا به رکاب دفاع از انقلاب میداند.
نمیدونم این‌نوع تشریح کردن یه عکس و خاطره
چقدر مفید به حال مخاطب امروزی است .
فقط میدانم
گذشته ها عجیب بکار امروز ما می آید. .
#عکس
#خاطره
Read more
اولین برداشت
Media Removed
اولین برداشت اولین برداشت
. #مکارم_شیرازی #رحیم_پور_ازغدی #حوزه_علمیه #اقتصاد #بانک #معیشت #دینداری #طلاب_جوان .
#مکارم_شیرازی
#رحیم_پور_ازغدی
#حوزه_علمیه
#اقتصاد
#بانک
#معیشت
#دینداری
#طلاب_جوان
سخنان رحیم پور ازغدی در همایش طلاب قم که اعتراض برخی افراد را برانگیخت ریشه سکولاریسم در حوزه است #فساد #آقازاده #رحیم_پور_ازغدی #حرف_حق #مکارم_شیرازی #مراجع #قم #انحرافی #انحراف #انتقاد #منطقه_ممنوعه سخنان رحیم پور ازغدی در همایش طلاب قم که اعتراض برخی افراد را برانگیخت 🔸 ریشه سکولاریسم در حوزه است

#فساد
#آقازاده
#رحیم_پور_ازغدی
#حرف_حق
#مکارم_شیرازی
#مراجع
#قم
#انحرافی
#انحراف
#انتقاد
#منطقه_ممنوعه
@dehnamakimasoud سخنان رحیم پور ازغدی را در جمع طلاب قم گوش دهید و در دفاع از حق کوتاهی نکنید چون بدخواهان ...
Media Removed
@dehnamakimasoud سخنان رحیم پور ازغدی را در جمع طلاب قم گوش دهید و در دفاع از حق کوتاهی نکنید چون بدخواهان با تحریف حرفهای ایشان و وسط کشیدن پای بزرگان و بهانه کردن یک تابلو نوشته کج سلیقه قصد پاک کردن صورت مسئله را دارند. تکرار حرفهای امام و رهبری و شهید مطهری در نقد اسلام اشرافی و مطالبه فقه پویا ... @dehnamakimasoud
سخنان رحیم پور ازغدی را در جمع طلاب قم گوش دهید و در دفاع از حق کوتاهی نکنید چون بدخواهان با تحریف حرفهای ایشان و وسط کشیدن پای بزرگان و بهانه کردن یک تابلو نوشته کج سلیقه قصد پاک کردن صورت مسئله را دارند.
تکرار حرفهای امام و رهبری و شهید مطهری در نقد اسلام اشرافی و مطالبه فقه پویا در پاسخ به مسایل جدید جرم نیست . مرد باشید و از صداهای عدالتخواه دفاع کنید.
اگر در دل حوزه فرزند حوزه در نقد حوزه حرف نزند پس کجا می شود حرف زد؟
بهتر نبود معترضان به جای جنجال همین جلسات را تبدیل به کرسی آزاد اندیشی می کردند و بنای تضارب آرا را از خود حوزه شروع می کردند.؟
شما اگر حرفهای یک طلبه فاضل جانباز مدافع همین حوزه ها را تحمل نکنید پس جواب منتقدان معارض را چگونه می دهید؟
مسلم کسانی که انگشت اتهام به سمت آنها بوده مراجع نیستند و کسانی که با دمشان دارند گردو می شکنند همان هایی هستند که احساس خطر کرده اند

در پایان اینکه نگذارید شیطان صفت ها از این فرصت به تقابل بین مرجعیت و طلاب انقلابی دامن بزنند
پیام منشور روحانیت امام را در این روزها باید با صدای بلند خواند

#ده_نمکی
#رحیم_پور_ازغدی
#حوزه_علمیه
Read more
@hassanzadeh0099 ابوتراب يعني كوله باري از شادي ابوتراب يعني خنده هاي واقعي ابوتراب يعني مهرباني مهرباني و كاروان مهرباني همان ابوتراب با خرواري از لبخندو شادي و همدردي هرچند موقت خنده ميكارد بر قلبهايي ك با خنده غريبه اند! . #ابوتراب #شادي #همان_خنده #خامنه_ای_دات_آی_آر #khamenei_ir ... @hassanzadeh0099
ابوتراب يعني كوله باري از شادي
ابوتراب يعني خنده هاي واقعي
ابوتراب يعني مهرباني مهرباني
و كاروان مهرباني همان ابوتراب با خرواري از لبخندو شادي و همدردي هرچند موقت خنده ميكارد بر قلبهايي ك با خنده غريبه اند!
.
#ابوتراب
#شادي
#همان_خنده
#خامنه_ای_دات_آی_آر #khamenei_ir #لبخند_مستضعفين
#مهربانيت_حدو_مرز_نميشناسد🌾 #مستضعفین_صاحبان_اصلی_انقلاب
#انقلاب_برای_انقلاب
Read more
. عکس ها داستانهایی هستند که نمیتوان با لغت آنها رو نوشت... . #شب #خاطره #هندوانه #عکس
Media Removed
. عکس ها داستانهایی هستند که نمیتوان با لغت آنها رو نوشت... . #شب #خاطره #هندوانه #عکس .
عکس ها داستانهایی هستند
که نمیتوان با لغت آنها رو نوشت... .
#شب
#خاطره
#هندوانه
#عکس
 #مصدق #روحانی #لاریجانی #ظریف #ایران #امریکا
Media Removed
#مصدق #روحانی #لاریجانی #ظریف #ایران #امریکا #مصدق
#روحانی
#لاریجانی
#ظریف
#ایران
#امریکا
@neyestan313 @neyestan313 من نمیدونم کی به دولت فخیمه آمریکا مشورت میده که بعد از چهل سال تقابل با ایران رسیدن به اینکه باید از سازمان منافقین و عناصر سلطنت طلب حمایت کنن تا به خیال خودشون رژیم رو عوض کنن خب عزیز دلم چهل سال وقت داشتی یه اپوزسیون درست و حسابی درست میکردی اینا اخه شدن اپوزسیون پولتونو ... @neyestan313

@neyestan313
من نمیدونم کی به دولت فخیمه آمریکا
مشورت میده که بعد از چهل سال تقابل با ایران رسیدن به اینکه باید از سازمان منافقین و عناصر سلطنت طلب حمایت کنن تا به خیال خودشون رژیم رو عوض کنن
خب عزیز دلم چهل سال وقت داشتی یه اپوزسیون درست و حسابی درست میکردی
اینا اخه شدن اپوزسیون😂
پولتونو الکی حروم اینا نکنین حیفه
پی نوشت:
البته عناصری در داخل نظام هستند که این کشور نیاز به اپوزسیون خارجی نداره همون ها دارند ریشه نظام رو میجوند
که انشالله پیروز نخواهند شد .
#دشمن
#منافق
#خائن
#نفوذی
#اغتشاش_گر
Read more
. بنطرتان #لاریجانی #شعار مرگ‌بر #آمریکا میدهد؟
Media Removed
. بنطرتان #لاریجانی #شعار مرگ‌بر #آمریکا میدهد؟ .
بنطرتان #لاریجانی #شعار مرگ‌بر #آمریکا میدهد؟

Loading...