Loading Content...

Farhangsara Instagram Photos and Videos

Loading...


farhangsara سازمان فرهنگی هنری شهرداری @farhangsara mentions
Followers: 6,180
Following: 49
Total Comments: 0
Total Likes: 0

در آستانه چهلمین سال پیروزی #انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم شهیدپرور و قدردان #ایران اسلامی در انتظار ...
Media Removed
در آستانه چهلمین سال پیروزی #انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم شهیدپرور و قدردان #ایران اسلامی در انتظار کاروانی از لاله‌های گلگون کفن، فرزندان میهن اسلامی هستند که با جان خود از عزت و شرف ایران اسلامی دفاع کردند و لحظاتی ناب و بی بدیل در تاریخ حماسی کشور رقم زدند. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ... در آستانه چهلمین سال پیروزی #انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم شهیدپرور و قدردان #ایران اسلامی در انتظار کاروانی از لاله‌های گلگون کفن، فرزندان میهن اسلامی هستند که با جان خود از عزت و شرف ایران اسلامی دفاع کردند و لحظاتی ناب و بی بدیل در تاریخ حماسی کشور رقم زدند.
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از شهروندان پایتخت دعوت می‌کند با حضور خود در مراسم #تشییع ۱۳۵ #شهید گلگون کفن، که در روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح از مقابل دانشگاه تهران برگزار می‌شود، حماسه زیبا و به یادماندنی دیگری از همدلی و وحدت را در تاریخ کشور رقم بزنند و با تاسی از سرور و سالار شهیدان حضرت #اباعبدلله الحسین (ع)، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و فرزندان تازه رسیده #وطن تجدید بیعت نمایند.

کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
Loading...
همزمان با دهه اول #محرم فرهنگسرای رویش نمایشگاه «دست آفریده های عاشورایی را روزهای ۲۰ الی ۲۶ شهریور ...
Media Removed
همزمان با دهه اول #محرم فرهنگسرای رویش نمایشگاه «دست آفریده های عاشورایی را روزهای ۲۰ الی ۲۶ شهریور ماه در مجموعه فرهنگی #برج_آزادی برگزار می‌کند. شهروندان برای حضور در برنامه می توانند به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی مراجعه کنند. #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران همزمان با دهه اول #محرم فرهنگسرای رویش نمایشگاه «دست آفریده های عاشورایی را روزهای ۲۰ الی ۲۶ شهریور ماه در مجموعه فرهنگی #برج_آزادی برگزار می‌کند.

شهروندان برای حضور در برنامه می توانند به مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی مراجعه کنند.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از « #موزه_عبرت » بازدید کرد و مقرر شد این مرکز به جمع مقاصد طرح ...
Media Removed
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از « #موزه_عبرت » بازدید کرد و مقرر شد این مرکز به جمع مقاصد طرح #گردشگری « #تهران با تو» بپیوندد. #موزه عبرت که در سال‌های قبل از #انقلاب با نام کمیته مشترک ضد خرابکاری #ساواک شهربانی خوانده می‌شد مقصدی است که #تهرانگردان را به صورت ملموس با حال و هوای زندانیان ... رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از « #موزه_عبرت » بازدید کرد و مقرر شد این مرکز به جمع مقاصد طرح #گردشگری « #تهران با تو» بپیوندد.

#موزه عبرت که در سال‌های قبل از #انقلاب با نام کمیته مشترک ضد خرابکاری #ساواک شهربانی خوانده می‌شد مقصدی است که #تهرانگردان را به صورت ملموس با حال و هوای زندانیان دوران انقلاب آشنا می‌کند.

این #زندان در سال ۱۳۱۱ به دستور #رضاشاه توسط آلمان‌ها با کاربری زندان ساخته شد و در سال ۱۳۱۶ فعالیت خود را با نام توقیف‌گاه آغاز و بعد نام زندان موقت شهرداری و در ادامه زندان زنان به خود گرفت.

در این شکنجه گاه ۸۴۴۲ نفر زندانی بودند که ۵۵۰ تن از آنها خانم بوده و در این زندان ۵۷ تن زیرشکنجه ساواک جان خود را از دست دادند.
شخصیت‌های بزرگ انقلاب اسلامی نیز در این زندان شکنجه شده و زندانی بوده‌اند.

کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
سومین #مسابقه ملی آیینی « #مقتل_خوانی » با هدف ارتقای #فرهنگ_عاشورایی و آشنایی نسل امروز با متون ...
Media Removed
سومین #مسابقه ملی آیینی « #مقتل_خوانی » با هدف ارتقای #فرهنگ_عاشورایی و آشنایی نسل امروز با متون #کهن و #مستند قیام #عاشورا و کاهش انحراف در انتقال پیام‌های واقعی به نسل جدید در گروه بزرگسال ۲۱ شهریور در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود. کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران سومین #مسابقه ملی آیینی « #مقتل_خوانی » با هدف ارتقای #فرهنگ_عاشورایی و آشنایی نسل امروز با متون #کهن و #مستند قیام #عاشورا و کاهش انحراف در انتقال پیام‌های واقعی به نسل جدید در گروه بزرگسال ۲۱ شهریور در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود.

کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
سومین #همایش «توسعه‌دهندگان iOS ایران» با همکاری فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات و دبیرخانه این همایش ...
Media Removed
سومین #همایش «توسعه‌دهندگان iOS ایران» با همکاری فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات و دبیرخانه این همایش در حضور جمعی از برترین و موفق‌ترین برنامه‌‌ نویسان و بازی ‌سازان کشور، جمعه ۲۳ شهریور از ساعت ۸ تا ۱۷ در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار می‌شود. این برنامه با حضور دانش آموزان و دانشجویان علاقه‌مند ... سومین #همایش «توسعه‌دهندگان iOS ایران» با همکاری فرهنگ‌سرای فناوری اطلاعات و دبیرخانه این همایش در حضور جمعی از برترین و موفق‌ترین برنامه‌‌ نویسان و بازی ‌سازان کشور، جمعه ۲۳ شهریور از ساعت ۸ تا ۱۷ در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار می‌شود.

این برنامه با حضور دانش آموزان و دانشجویان علاقه‌مند به برنامه نویسی، برنامه‌نویسان #اندروید و iOS، مدیران کسب و کار و دیگر علاقه‌مندان به این حوزه در فرهنگ‌سرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، بوستان اندیشه برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902125 تماس بگیرید.
کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
به مناسبت فرا رسیدن ایام #سوگواری حضرت #اباعبدالله_الحسین (ع) فرهنگ‌سرای خاوران میزبان بیست و ...
Media Removed
به مناسبت فرا رسیدن ایام #سوگواری حضرت #اباعبدالله_الحسین (ع) فرهنگ‌سرای خاوران میزبان بیست و پنجمین آیین #تعزیه‌ خوانی می‌شود از ۲۰ تا ۲۹ شهریور علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند ازساعت ۱۷ تا ۲۰ به آدرس میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد، فرهنگ‌سرای خاوران مراجعه ... به مناسبت فرا رسیدن ایام #سوگواری حضرت #اباعبدالله_الحسین (ع) فرهنگ‌سرای خاوران میزبان بیست و پنجمین آیین #تعزیه‌ خوانی می‌شود
از ۲۰ تا ۲۹ شهریور علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند ازساعت ۱۷ تا ۲۰ به آدرس میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد، فرهنگ‌سرای خاوران مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 3015423 تماس بگیرند.

کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #محرم
Read more
Loading...
 #نمایشگاه #عکس تاریخی «تکیه دولت»؛ روایتی از #تاریخ ، #تعزیه و #معماری در #موزه عکسخانه شهر افتتاح ...
Media Removed
#نمایشگاه #عکس تاریخی «تکیه دولت»؛ روایتی از #تاریخ ، #تعزیه و #معماری در #موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند تا روز پنجشنبه ۱۹ مهر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۸ و پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ به موزه عکسخانه شهر واقع در میدان هفتم تیر، میدان بهارشیراز، ... #نمایشگاه #عکس تاریخی «تکیه دولت»؛ روایتی از #تاریخ ، #تعزیه و #معماری در #موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند تا روز پنجشنبه ۱۹ مهر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۸ و پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ به موزه عکسخانه شهر واقع در میدان هفتم تیر، میدان بهارشیراز، بوستان بهارشیراز مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88848993 تماس بگیرند
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
نمایشگاه گروهی "عکس و اشک" ۲۰ تا ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ #فرهنگسرای_امید #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران ...
Media Removed
نمایشگاه گروهی "عکس و اشک" ۲۰ تا ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ #فرهنگسرای_امید #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #محرم نمایشگاه گروهی "عکس و اشک"
۲۰ تا ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
#فرهنگسرای_امید
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
#محرم
Loading...
همزمان با آغاز دهه اول #محرم و به مناسبت روز ملی #سینما، فیلم «روز واقعه» به کارگردانی شهرام اسدی، ...
Media Removed
همزمان با آغاز دهه اول #محرم و به مناسبت روز ملی #سینما، فیلم «روز واقعه» به کارگردانی شهرام اسدی، چهارشنبه ۲۱ شهریورماه در سالن نمایش فرهنگ‌سرای مهر نمایش داده می‌شود. کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران همزمان با آغاز دهه اول #محرم و به مناسبت روز ملی #سینما، فیلم «روز واقعه» به کارگردانی شهرام اسدی، چهارشنبه ۲۱ شهریورماه در سالن نمایش فرهنگ‌سرای مهر نمایش داده می‌شود.
کسب اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
بهره‌مندی #سالمندان شهر #تهران از خدمات #رایگان کارت منزلت علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و ...
Media Removed
بهره‌مندی #سالمندان شهر #تهران از خدمات #رایگان کارت منزلت علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و دانلود دفترچه راهنمای خدمات این کارت می‌توانند به صفحه نخست سایت فرهنگ‌سرای امید به نشانی: www.omid.farhangsara.ir مراجعه کنند یا با شماره‌های ۳۳۳۰۳۸۴۱ و ۳۳۳۰۳۸۴۴ تماس بگیرند. بهره‌مندی #سالمندان شهر #تهران از خدمات #رایگان کارت منزلت

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و دانلود دفترچه راهنمای خدمات این کارت می‌توانند به صفحه نخست سایت فرهنگ‌سرای امید به نشانی: www.omid.farhangsara.ir مراجعه کنند یا با شماره‌های ۳۳۳۰۳۸۴۱ و ۳۳۳۰۳۸۴۴ تماس بگیرند.
دشت گریان ۲؛ #نمایشگاه عکس‌های آیینی محرم افتتاحیه این #نمایشگاه روز سه‌شنبه ۲۰ شهریورماه ۹۷ ...
Media Removed
دشت گریان ۲؛ #نمایشگاه عکس‌های آیینی محرم افتتاحیه این #نمایشگاه روز سه‌شنبه ۲۰ شهریورماه ۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ خواهد بود. علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند تا ۱۷ مهر به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۹ و پنجشنبه‌ها تا ساعت ۱۳ به نگارخانه لاله واقع در خیابان فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، ... دشت گریان ۲؛ #نمایشگاه عکس‌های آیینی محرم

افتتاحیه این #نمایشگاه روز سه‌شنبه ۲۰ شهریورماه ۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ خواهد بود. علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند تا ۱۷ مهر به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۹ و پنجشنبه‌ها تا ساعت ۱۳ به نگارخانه لاله واقع در خیابان فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، جنب هتل لاله مراجعه کنند. برای اطلاعات بیشتر با شماره 88960492 تماس بگیرید.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
 #تمدید_شد رقابت #کودکان در #مسابقه #قصه‌نویسی «اگه گفتی #قصه من چیه؟» از یکم شهریور ماه تا پایان ...
Media Removed
#تمدید_شد رقابت #کودکان در #مسابقه #قصه‌نویسی «اگه گفتی #قصه من چیه؟» از یکم شهریور ماه تا پایان مهر ماه در فرهنگ‌سراهای تهران این برنامه شامل دو سطح قصه‌نویسی برای گروه‌های سنی الف (کودکان ۳ تا ۵ سال) و ب (کودکان ۶ تا ۹ سال) است که هر گروه با در اختیار قرار گرفتن کتابی با عنوان «اگه گفتی قصه من ... #تمدید_شد
رقابت #کودکان در #مسابقه #قصه‌نویسی «اگه گفتی #قصه من چیه؟»
از یکم شهریور ماه تا پایان مهر ماه در فرهنگ‌سراهای تهران
این برنامه شامل دو سطح قصه‌نویسی برای گروه‌های سنی الف (کودکان ۳ تا ۵ سال) و ب (کودکان ۶ تا ۹ سال) است که هر گروه با در اختیار قرار گرفتن کتابی با عنوان «اگه گفتی قصه من چیه؟» در بازه زمانی مشخص وارد مسابقه شده و نفرات برتر در حوزه قصه‌نویسی برای گروه سنی الف و قصه‌نویسی و تصویرسازی برای گروه سنی ب مشخص می‌شوند و در مراسم پایانی ضمن معرفی، جوایز ارزنده‌ای به آنان اهدا می‌شود.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه می‌توانند به نزدیک‌ترین فرهنگ‌سرای محل سکونت خود و سایت fhnews.ir مراجعه کنند.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
Loading...
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه در نشستی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد ...
Media Removed
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه در نشستی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تفاهم‌نامه‌ای با ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به امضا رساند. اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز یکشنبه ۱۸ شهریور ماه در نشستی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تفاهم‌نامه‌ای با ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به امضا رساند.

اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
پنجمین نشست #سینما سرو فرهنگ‌سرای سرو با #نمایش ، #نقد و بررسی #فیلم #مستند «من می‌خوام شاه بشم» روز ...
Media Removed
پنجمین نشست #سینما سرو فرهنگ‌سرای سرو با #نمایش ، #نقد و بررسی #فیلم #مستند «من می‌خوام شاه بشم» روز سه‌شنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای سرو واقع در خیابان ولی عصر(عج)، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوچه ساعی دوم برگزار می‌شود. اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران پنجمین نشست #سینما سرو فرهنگ‌سرای سرو با #نمایش ، #نقد و بررسی #فیلم #مستند «من می‌خوام شاه بشم» روز سه‌شنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای سرو واقع در خیابان ولی عصر(عج)، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوچه ساعی دوم برگزار می‌شود.

اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
ششمین #جشنواره #بین_المللی « #هنر برای #صلح » با تمرکز بر موضوع #محیط_زیست، با نمایش آثار هنرمندانی ...
Media Removed
ششمین #جشنواره #بین_المللی « #هنر برای #صلح » با تمرکز بر موضوع #محیط_زیست، با نمایش آثار هنرمندانی از #ایران و ۳۱ کشور جهان ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۳ شهریورماه در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه در تاریخ یاد شده به گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولی‌عصر ... ششمین #جشنواره #بین_المللی « #هنر برای #صلح » با تمرکز بر موضوع #محیط_زیست، با نمایش آثار هنرمندانی از #ایران و ۳۱ کشور جهان ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۳ شهریورماه در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه در تاریخ یاد شده به گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.

اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
Loading...
مراسم رونمایی #کتاب «فرهنگ واژگان فسون وفسانه #حافظ » دوشنبه ۱۹ شهریور، ساعت ۱۸ با حضور محمد مهدی ...
Media Removed
مراسم رونمایی #کتاب «فرهنگ واژگان فسون وفسانه #حافظ » دوشنبه ۱۹ شهریور، ساعت ۱۸ با حضور محمد مهدی صادق تهرانی نویسنده کتاب در فرهنگ‌سرای امام(ره) برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در رونمایی این کتاب می‌توانند روز دوشنبه ۱۹ شهریور، ساعت ۱۸ به فرهنگ‌سرای امام(ره) تهران‌ میدان قدس (تجریش) ... مراسم رونمایی #کتاب «فرهنگ واژگان فسون وفسانه #حافظ » دوشنبه ۱۹ شهریور، ساعت ۱۸ با حضور محمد مهدی صادق تهرانی نویسنده کتاب در فرهنگ‌سرای امام(ره) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در رونمایی این کتاب می‌توانند روز دوشنبه ۱۹ شهریور، ساعت ۱۸ به فرهنگ‌سرای امام(ره) تهران‌ میدان قدس (تجریش) خیابان شهید باهنر بعد از سه راه یاسر خیابان امیر سلیمانی) مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 26100780 تماس بگیرند.

#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
گشایش همزمان ۳ نمایشگاه در #موزه هنرهای دینی امام علی(ع) موزه هنرهای دینی امام علی(ع) از ۱۹ شهریورماه ...
Media Removed
گشایش همزمان ۳ نمایشگاه در #موزه هنرهای دینی امام علی(ع) موزه هنرهای دینی امام علی(ع) از ۱۹ شهریورماه با سه نمایشگاه « #کربلا به روایت هنرمندان چاپ سنگی»، «دو قرن #هنر #طراحی در #ایران » و « #نمایشگاه فعالیت‌های نشریه #تندیس » میزبان علاقه‌مندان به #هنرهای_تجسمی است. اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران گشایش همزمان ۳ نمایشگاه در #موزه هنرهای دینی امام علی(ع)
موزه هنرهای دینی امام علی(ع) از ۱۹ شهریورماه با سه نمایشگاه « #کربلا به روایت هنرمندان چاپ سنگی»، «دو قرن #هنر #طراحی در #ایران » و « #نمایشگاه فعالیت‌های نشریه #تندیس » میزبان علاقه‌مندان به #هنرهای_تجسمی است.
اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
 #نمایشنامه "اولد سیبروک" اثر ماندگار #وودی_آلن به کارگردانی حامد سوری، روز یکشنبه هجدهم شهریورماه ...
Media Removed
#نمایشنامه "اولد سیبروک" اثر ماندگار #وودی_آلن به کارگردانی حامد سوری، روز یکشنبه هجدهم شهریورماه ساعت 18 در سالن نمایش فرهنگ‌سرای مهر بازخوانی می شود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت كسب اطلاع بيشتر با شماره‌ تلفن‌: 55033900 تماس بگيرند #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #نمایشنامه "اولد سیبروک" اثر ماندگار #وودی_آلن به کارگردانی حامد سوری، روز یکشنبه هجدهم شهریورماه ساعت 18 در سالن نمایش فرهنگ‌سرای مهر بازخوانی می شود.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت كسب اطلاع بيشتر با شماره‌ تلفن‌: 55033900 تماس بگيرند
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Loading...
رونمایی از طرح #گردشگری «‌تهران با تو» ویژه #دانش‌آموزان شنبه ۱۷ شهریور ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای ارسباران طراح ...
Media Removed
رونمایی از طرح #گردشگری «‌تهران با تو» ویژه #دانش‌آموزان شنبه ۱۷ شهریور ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای ارسباران طراح پوستر: @mehranfazli56 اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران رونمایی از طرح #گردشگری «‌تهران با تو» ویژه #دانش‌آموزان
شنبه ۱۷ شهریور ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای ارسباران
طراح پوستر: @mehranfazli56
اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
دومین محفل #طنز «متروخند» در ایستگاه #مترو میدان ولی‌عصر(عج) چهارشنبه ۱۴ شهریور ساعت ۱۸ با حضور ...
Media Removed
دومین محفل #طنز «متروخند» در ایستگاه #مترو میدان ولی‌عصر(عج) چهارشنبه ۱۴ شهریور ساعت ۱۸ با حضور #شاعران مطرح #طنزپرداز اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران دومین محفل #طنز «متروخند» در ایستگاه #مترو میدان ولی‌عصر(عج)
چهارشنبه ۱۴ شهریور ساعت ۱۸ با حضور #شاعران مطرح #طنزپرداز
اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
مراسم بزرگداشت زنده یاد « #جلال_آل_احمد » نویسنده نامدار معاصر با یادی از «دکتر #سیمین_دانشور » ...
Media Removed
مراسم بزرگداشت زنده یاد « #جلال_آل_احمد » نویسنده نامدار معاصر با یادی از «دکتر #سیمین_دانشور » بانوی #ادبیات_داستانی #ايران يكشنبه١٨شهريور- ساعت ١٧ #فرهنگسرای_شفق #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران مراسم بزرگداشت زنده یاد « #جلال_آل_احمد » نویسنده نامدار معاصر با یادی از «دکتر #سیمین_دانشور » بانوی #ادبیات_داستانی #ايران
يكشنبه١٨شهريور- ساعت ١٧
#فرهنگسرای_شفق
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
رقابت #کودکان در #مسابقه #قصه‌نویسی «اگه گفتی #قصه من چیه؟» از یکم شهریور ماه تا ۱۶ مهر ماه در فرهنگ‌سراهای ...
Media Removed
رقابت #کودکان در #مسابقه #قصه‌نویسی «اگه گفتی #قصه من چیه؟» از یکم شهریور ماه تا ۱۶ مهر ماه در فرهنگ‌سراهای تهران این برنامه شامل دو سطح قصه‌نویسی برای گروه‌های سنی الف (کودکان ۳ تا ۵ سال) و ب (کودکان ۶ تا ۹ سال) است که هر گروه با در اختیار قرار گرفتن کتابی با عنوان «اگه گفتی قصه من چیه؟» در بازه زمانی ... رقابت #کودکان در #مسابقه #قصه‌نویسی «اگه گفتی #قصه من چیه؟»
از یکم شهریور ماه تا ۱۶ مهر ماه در فرهنگ‌سراهای تهران
این برنامه شامل دو سطح قصه‌نویسی برای گروه‌های سنی الف (کودکان ۳ تا ۵ سال) و ب (کودکان ۶ تا ۹ سال) است که هر گروه با در اختیار قرار گرفتن کتابی با عنوان «اگه گفتی قصه من چیه؟» در بازه زمانی مشخص وارد مسابقه شده و نفرات برتر در حوزه قصه‌نویسی برای گروه سنی الف و قصه‌نویسی و تصویرسازی برای گروه سنی ب مشخص می‌شوند و در مراسم پایانی ضمن معرفی، جوایز ارزنده‌ای به آنان اهدا می‌شود.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه می‌توانند به نزدیک‌ترین فرهنگ‌سرای محل سکونت خود و سایت fhnews.ir مراجعه کنند.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
خنیاگران #سرزمین مادری #موسیقی شناسی #گیلان همراه با تجلیل از استاد علی اکبرپور و اجرای موسیقی ...
Media Removed
خنیاگران #سرزمین مادری #موسیقی شناسی #گیلان همراه با تجلیل از استاد علی اکبرپور و اجرای موسیقی #شرق گیلان توسط صفرعلی رمضانی و محمود فرخی نژاد و اجرای موسیقی تالش توسط آرمین فریدی پنج شنبه ۱۵ شهریور، ساعت ۱۸ در #فرهنگسرای_ارسباران #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران خنیاگران #سرزمین مادری
#موسیقی شناسی #گیلان
همراه با تجلیل از استاد علی اکبرپور
و اجرای موسیقی #شرق گیلان توسط صفرعلی رمضانی و محمود فرخی نژاد
و اجرای موسیقی تالش توسط آرمین فریدی
پنج شنبه ۱۵ شهریور، ساعت ۱۸
در #فرهنگسرای_ارسباران
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
طرح صدور #کارت_منزلت اطلاعات بیشتر در سایت farhangsara.ir #فرهنگسرای_امید #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Media Removed
طرح صدور #کارت_منزلت اطلاعات بیشتر در سایت farhangsara.ir #فرهنگسرای_امید #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران طرح صدور #کارت_منزلت
اطلاعات بیشتر در سایت farhangsara.ir
#فرهنگسرای_امید
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
 #نمایش «مرگ مولف» به نویسندگی و کارگردانی «پیروز میرزایی» از ۱۲ تا ۱۸ شهریور ساعت ۱۹در #پردیس_تئاتر_تهران ...
Media Removed
#نمایش «مرگ مولف» به نویسندگی و کارگردانی «پیروز میرزایی» از ۱۲ تا ۱۸ شهریور ساعت ۱۹در #پردیس_تئاتر_تهران روی #صحنه می‌رود. تهیه بلیت در سایت www.tiwall.com اطلاعات بیشتر fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #نمایش «مرگ مولف» به نویسندگی و کارگردانی «پیروز میرزایی» از ۱۲ تا ۱۸ شهریور ساعت ۱۹در #پردیس_تئاتر_تهران روی #صحنه می‌رود.
تهیه بلیت در سایت www.tiwall.com
اطلاعات بیشتر fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
 #مسابقه پیامکی حمایت از #کالای_ایرانی تا ۱۵ شهریور مهلت دارید رمز جدول را به سامانه #پیام کوتاه ...
Media Removed
#مسابقه پیامکی حمایت از #کالای_ایرانی تا ۱۵ شهریور مهلت دارید رمز جدول را به سامانه #پیام کوتاه ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۹ ارسال کنید . #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #مسابقه پیامکی
حمایت از #کالای_ایرانی
تا ۱۵ شهریور مهلت دارید رمز جدول را به سامانه #پیام کوتاه ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۹ ارسال کنید .
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
عید #غدیر، بر حامیان راستین #ولایت، مبارک باد. #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران طراح پوستر ...
Media Removed
عید #غدیر، بر حامیان راستین #ولایت، مبارک باد. #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران طراح پوستر : @mortezadesigner عید #غدیر، بر حامیان راستین #ولایت، مبارک باد.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
طراح پوستر : @mortezadesigner
نخستین #جشنواره #تئاتر شورایی به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۵، ۱۰ تا ۱۵ شهریور ماه در فرهنگ‌سراهای ...
Media Removed
نخستین #جشنواره #تئاتر شورایی به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۵، ۱۰ تا ۱۵ شهریور ماه در فرهنگ‌سراهای خاوران، بهمن، اشراق و اندیشه برگزار می‌شود. اطلاع از جدول برنامه ها و اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران نخستین #جشنواره #تئاتر شورایی به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۵، ۱۰ تا ۱۵ شهریور ماه در فرهنگ‌سراهای خاوران، بهمن، اشراق و اندیشه برگزار می‌شود.
اطلاع از جدول برنامه ها و اطلاعات بیشتر در سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
«ایران در آستانه ۱۴۰۰» دومین نمایشگاه گروهی « #عکس نگاشت» با موضوع « #ایران در آستانه ۱۴۰۰» عصر ...
Media Removed
«ایران در آستانه ۱۴۰۰» دومین نمایشگاه گروهی « #عکس نگاشت» با موضوع « #ایران در آستانه ۱۴۰۰» عصر جمعه ۹ شهریور ماه از ساعت ۱۸ در فرهنگ‌سرای سرو افتتاح می ‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند ۹ تا ۱۶ شهریورماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به فرهنگ‌سرای سرو به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر ... «ایران در آستانه ۱۴۰۰»

دومین نمایشگاه گروهی « #عکس نگاشت» با موضوع « #ایران در آستانه ۱۴۰۰» عصر جمعه ۹ شهریور ماه از ساعت ۱۸ در فرهنگ‌سرای سرو افتتاح می ‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند ۹ تا ۱۶ شهریورماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به فرهنگ‌سرای سرو به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از بوستان ساعی، کوی ساعی دوم مراجعه کنند.
کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
جدول #نمایش #جشنواره_تئاتر استان در #پردیس_تئاتر_تهران ۱۳ گروه نمایشی در جشنواره تئاتر استان ...
Media Removed
جدول #نمایش #جشنواره_تئاتر استان در #پردیس_تئاتر_تهران ۱۳ گروه نمایشی در جشنواره تئاتر استان #تهران با اجرای نمایشنامه‌های نویسندگان مختلف از ۶ تا ۱۰ شهریور در پردیس #تئاتر تهران با هم رقابت می‌کنند. اختتامیه بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران شنبه ۱۰ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ در سالن اصلی ... جدول #نمایش #جشنواره_تئاتر استان در #پردیس_تئاتر_تهران

۱۳ گروه نمایشی در جشنواره تئاتر استان #تهران با اجرای نمایشنامه‌های نویسندگان مختلف از ۶ تا ۱۰ شهریور در پردیس #تئاتر تهران با هم رقابت می‌کنند.
اختتامیه بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران شنبه ۱۰ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ در سالن اصلی مجموعه پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.
کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
تجلیل از ۵ چهره فرهنگی و هنری در پنجمین « #جایزه #هنری #غدیر» همچنین نمایشگاهی از آثار هنرمندان ...
Media Removed
تجلیل از ۵ چهره فرهنگی و هنری در پنجمین « #جایزه #هنری #غدیر» همچنین نمایشگاهی از آثار هنرمندان عرصه‌های مختلف با موضوع #حضرت_امیرالمومنین(ع) در حاشیه این مراسم و در این #موزه به #نمایش درخواهد آمد. علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند ساعت ۱۷:۳۰ روز چهارشنبه هفتم شهریورماه به ... تجلیل از ۵ چهره فرهنگی و هنری در پنجمین « #جایزه #هنری #غدیر»

همچنین نمایشگاهی از آثار هنرمندان عرصه‌های مختلف با موضوع #حضرت_امیرالمومنین(ع) در حاشیه این مراسم و در این #موزه به #نمایش درخواهد آمد.
علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند ساعت ۱۷:۳۰ روز چهارشنبه هفتم شهریورماه به موزه هنرهای دینی امام علی(ع) واقع در خیابان ولی‌عصر(عج)، خیابان اسفندیار مراجعه کنند.
طراح پوستر:@mortezadesigner
کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
بیست و سومین #جشنواره #تئاتر استان تهران پاسداشت نیم قرن فعالیت هنری استاد #حسین_محب_اهری ششم ...
Media Removed
بیست و سومین #جشنواره #تئاتر استان تهران پاسداشت نیم قرن فعالیت هنری استاد #حسین_محب_اهری ششم تا ده شهریور ماه #پردیس_تئاتر_تهران #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران بیست و سومین #جشنواره #تئاتر استان تهران
پاسداشت نیم قرن فعالیت هنری استاد #حسین_محب_اهری ششم تا ده شهریور ماه
#پردیس_تئاتر_تهران
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
 #نمایشگاه #هنرهای_تجسمی و #صنایع_دستی #هنرمندان #افغانستان علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه ...
Media Removed
#نمایشگاه #هنرهای_تجسمی و #صنایع_دستی #هنرمندان #افغانستان علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه از ساعت 9 تا 20 به نشانی بزرگراه صدر، خیابان قیطریه، فرهنگسرای ملل، نگارخانه ملل مراجعه كنند. #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #نمایشگاه #هنرهای_تجسمی و #صنایع_دستی #هنرمندان #افغانستان علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه از ساعت 9 تا 20 به نشانی بزرگراه صدر، خیابان قیطریه، فرهنگسرای ملل، نگارخانه ملل مراجعه كنند.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
نمایش ۳۲ فیلم از #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه » «مثل یک قصه» سوم تا نهم شهریورماه و دوازدهم تا پانزدهم ...
Media Removed
نمایش ۳۲ فیلم از #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه » «مثل یک قصه» سوم تا نهم شهریورماه و دوازدهم تا پانزدهم شهریور در دو نوبت به #نمایش آثار سینمایی خسرو سینایی اختصاص دارد. در نوبت اول از ساعت ۱۷ تا ۱۹ فیلم‌های کوتاه و در نوبت دوم از ۱۹:۳۰ تا ۲۱ فیلم‌های بلند نمایش داده خواهند شد. در این برنامه هشت #فیلم ... نمایش ۳۲ فیلم از #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه » «مثل یک قصه» سوم تا نهم شهریورماه و دوازدهم تا پانزدهم شهریور در دو نوبت به #نمایش آثار سینمایی خسرو سینایی اختصاص دارد. در نوبت اول از ساعت ۱۷ تا ۱۹ فیلم‌های کوتاه و در نوبت دوم از ۱۹:۳۰ تا ۲۱ فیلم‌های بلند نمایش داده خواهند شد. در این برنامه هشت #فیلم بلند زنده باد...، هیولای درون، مرثیه گمشده، کوچه پاییز، گفت‌وگو با سایه، در کوچه‌های عشق، عروس آتش و جزیره رنگین به #نمایش در می‌آید.
کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
فرهنگ‌سراها و مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مجموعه برنامه «حریم ولایت» به استقبال #عید_غدیر ...
Media Removed
فرهنگ‌سراها و مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مجموعه برنامه «حریم ولایت» به استقبال #عید_غدیر می‌روند. این مجموعه برنامه از ۳۰ مرداد تا ۸ شهریور با بیش از ۴۰ عنوان برنامه میزبان شهروندان است. برای اطلاعات بیشتر از این برنامه‌ها به فرهنگ‌سراها و مراکز فرهنگی هنری منطقه خود مراجعه ... فرهنگ‌سراها و مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مجموعه برنامه «حریم ولایت» به استقبال #عید_غدیر می‌روند.
این مجموعه برنامه از ۳۰ مرداد تا ۸ شهریور با بیش از ۴۰ عنوان برنامه میزبان شهروندان است.

برای اطلاعات بیشتر از این برنامه‌ها به فرهنگ‌سراها و مراکز فرهنگی هنری منطقه خود مراجعه کنید.
طراح‌پوستر: @mortezadesigner
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
بیست و سومین #جشنواره #تئاتر استانی به #پردیس_تئاتر_تهران می‌آید این جشنواره با حضور گروه‌های ...
Media Removed
بیست و سومین #جشنواره #تئاتر استانی به #پردیس_تئاتر_تهران می‌آید این جشنواره با حضور گروه‌های برگزیده ۱۵ شهرستان استان تهران در سال ۹۷ در چهار بخش مسابقه صحنه‌ای، مدرسه تئاتر، بخش ویژه، بخش مسابقه عکاسی از نیمه اول شهریور ماه سال جاری در سالن‌های مجموعه پردیس تئاتر تهران برگزار خواهد شد. کسب ... بیست و سومین #جشنواره #تئاتر استانی به #پردیس_تئاتر_تهران می‌آید
این جشنواره با حضور گروه‌های برگزیده ۱۵ شهرستان استان تهران در سال ۹۷ در چهار بخش مسابقه صحنه‌ای، مدرسه تئاتر، بخش ویژه، بخش مسابقه عکاسی از نیمه اول شهریور ماه سال جاری در سالن‌های مجموعه پردیس تئاتر تهران برگزار خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
مروری بر ۵۰ سال آفرینش هنری #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه » کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران مروری بر ۵۰ سال آفرینش هنری #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه »

کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
معرفی و بررسی کتاب علی از زبان #علی(ع) در ویژه‌برنامه کتاب ماه پنجم شهریور ساعت ۱۷ در مجموعه فرهنگی ...
Media Removed
معرفی و بررسی کتاب علی از زبان #علی(ع) در ویژه‌برنامه کتاب ماه پنجم شهریور ساعت ۱۷ در مجموعه فرهنگی اجتماعی #امام_علی(ع) برگزار می شود. علاقه‌مندان به حوزه #کتاب و #کتابخوانی می‌توانند برای شرکت در این برنامه به نشانی میدان المپیک، شهرک گلستان، بلوار گل‌ها، یاس ششم، مجموعه فرهنگی اجتماعی ... معرفی و بررسی کتاب علی از زبان #علی(ع)
در ویژه‌برنامه کتاب ماه پنجم شهریور ساعت ۱۷ در مجموعه فرهنگی اجتماعی #امام_علی(ع) برگزار می شود.

علاقه‌مندان به حوزه #کتاب و #کتابخوانی می‌توانند برای شرکت در این برنامه به نشانی میدان المپیک، شهرک گلستان، بلوار گل‌ها، یاس ششم، مجموعه فرهنگی اجتماعی امام علی (ع) مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 44143777 تماس بگیرند.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
«هفتمین #جشنواره #مجازی #کتاب‏خوانی » و «پنجمین جشنواره تولید #کتاب‏‌های_صوتی #کودکان ، #نوجوانان ...
Media Removed
«هفتمین #جشنواره #مجازی #کتاب‏خوانی » و «پنجمین جشنواره تولید #کتاب‏‌های_صوتی #کودکان ، #نوجوانان و #نابینایان» علاقه‌‏‏مندان به این جشنواره می‌‏‏‏توانند به سایت جشنواره به نشانی www.ketabkhanimajazi.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند و تا پایان مهرماه ۱۳۹۷ فرصت دارند، پاسخنامه‏‏‌های تشریحی ... «هفتمین #جشنواره #مجازی #کتاب‏خوانی » و «پنجمین جشنواره تولید #کتاب‏‌های_صوتی #کودکان ، #نوجوانان و #نابینایان»

علاقه‌‏‏مندان به این جشنواره می‌‏‏‏توانند به سایت جشنواره به نشانی www.ketabkhanimajazi.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند و تا پایان مهرماه ۱۳۹۷ فرصت دارند، پاسخنامه‏‏‌های تشریحی و یا فایل‌های صوتی خود را از طریق سایت جشنواره و یا از طریق پیام رسان­‌ها به دبیرخانه با شماره (09197743348)، ارسال کنند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه جشنواره، واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از تقاطع شهید سلیمی جهرمی، فرهنگ‌‏سرای فردوس، کتابخانه فردوس مراجعه کنند یا با شماره تلفن 44081043 تماس بگیرند.

#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
سومین #جشنواره سراسری #نقالی و #پرده‌خوانی #غدیـر ( نقالان علوی) میدان آیینی امام حسین علیه السلام اول تا پنجم شهریور ماه ۹۷، ساعت: 17 الی 20 #فرهنگسرای_عترت #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران @farhangsara_etrat سومین #جشنواره سراسری #نقالی و #پرده‌خوانی #غدیـر ( نقالان علوی)
میدان آیینی امام حسین علیه السلام
اول تا پنجم شهریور ماه ۹۷، ساعت: 17 الی 20
#فرهنگسرای_عترت
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
@farhangsara_etrat
#پرديس_تئاتر_تهران بزرگترين مركز حرفه ای #تئاتر #ايران خیابان خاوران، بعد از بزرگراه امام علی، جنب فرهنگسرای خاوران @pardistheatertehran Pardistheater.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #پرديس_تئاتر_تهران
بزرگترين مركز حرفه ای #تئاتر #ايران

خیابان خاوران، بعد از بزرگراه امام علی، جنب فرهنگسرای خاوران
@pardistheatertehran
Pardistheater.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
آغاز نام نویسی در #خانه‌های_کودک_شهر_شکوفه‌ها ویژه گروه سنی ۴، ۵ و ۶ سال برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ مهلت ...
Media Removed
آغاز نام نویسی در #خانه‌های_کودک_شهر_شکوفه‌ها ویژه گروه سنی ۴، ۵ و ۶ سال برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ مهلت نام نویسی اول تا ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۷ برای نام نویسی یا کسب اطلاعات بیشتر به نزدیک ترین #فرهنگسرا ، #خانه_فرهنگ یا #خانه_کودک مراجعه کنید. #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران آغاز نام نویسی در #خانه‌های_کودک_شهر_شکوفه‌ها
ویژه گروه سنی ۴، ۵ و ۶ سال
برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸
مهلت نام نویسی اول تا ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۷
برای نام نویسی یا کسب اطلاعات بیشتر به نزدیک ترین #فرهنگسرا ، #خانه_فرهنگ یا #خانه_کودک مراجعه کنید.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
#فیلم_سینمایی « #پشت_دیوار_سکوت » با موضوع #ایدز از تولیدات موسسه تصویر شهر از چهارشنبه ۲۴ مردادماه به #اکران عمومی درآمده است. سینماهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پردیس‌های سینمایی ملت، باغ کتاب، تماشا، رازی و راگا و سینما چاپلین فرهنگ‌سرای بهمن، سینما اشراق فرهنگ‌سرای اشراق و سینما ... #فیلم_سینمایی « #پشت_دیوار_سکوت » با موضوع #ایدز از تولیدات موسسه تصویر شهر از چهارشنبه ۲۴ مردادماه به #اکران عمومی درآمده است. سینماهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پردیس‌های سینمایی ملت، باغ کتاب، تماشا، رازی و راگا و سینما چاپلین فرهنگ‌سرای بهمن، سینما اشراق فرهنگ‌سرای اشراق و سینما پامچال این فیلم‌ را نمایش می‌دهند.

کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
سومین #جشنواره‌ سراسری #نقالی و #پرده‌خوانی « #غدیر » (نقالان علوی) اول تا پنجم شهریور از ساعت 17 ...
Media Removed
سومین #جشنواره‌ سراسری #نقالی و #پرده‌خوانی « #غدیر » (نقالان علوی) اول تا پنجم شهریور از ساعت 17 تا 20 در میدان آئینی امام حسین علیه السلام برگزار می شود. #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران سومین #جشنواره‌ سراسری #نقالی و #پرده‌خوانی « #غدیر » (نقالان علوی) اول تا پنجم شهریور از ساعت 17 تا 20 در میدان آئینی امام حسین علیه السلام برگزار می شود.
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
مسابقه #مجری شو اجراي #كارگاه آموزشی و #مسابقه رقابتی برای استعدادهای گويندگی و اجرا در بخش های ...
Media Removed
مسابقه #مجری شو اجراي #كارگاه آموزشی و #مسابقه رقابتی برای استعدادهای گويندگی و اجرا در بخش های : #كودك و #نوجوان (٨تا١٨ سال) بزرگسال (١٨سال به بالا) مهلت ثبت نام: تا٣١مرداد زمان اجرای كارگاه:١شهريور زمان مسابقه:٢شهريور با حضور داوران راديویی و تلويزيونی شماره ثبت نام :٤٤٣٠٤٩٧٩ #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران مسابقه #مجری شو
اجراي #كارگاه آموزشی و #مسابقه رقابتی برای استعدادهای گويندگی و اجرا در بخش های : #كودك و #نوجوان (٨تا١٨ سال) بزرگسال (١٨سال به بالا)
مهلت ثبت نام: تا٣١مرداد زمان اجرای كارگاه:١شهريور
زمان مسابقه:٢شهريور
با حضور داوران راديویی و تلويزيونی شماره ثبت نام :٤٤٣٠٤٩٧٩
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
نخستین #جشنواره #تئاتر_کودک ایران زمین اجرای گروه های #تئاتر منتخب فرهنگسرای ابن سینا شنبه 3 ...
Media Removed
نخستین #جشنواره #تئاتر_کودک ایران زمین اجرای گروه های #تئاتر منتخب فرهنگسرای ابن سینا شنبه 3 تا جمعه 9 شهریور ساعت 10 تا 13 شهرک قدس، خیابان ایران زمین، فرهنگسرای ابن سینا #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران نخستین #جشنواره #تئاتر_کودک ایران زمین
اجرای گروه های #تئاتر منتخب فرهنگسرای ابن سینا
شنبه 3 تا جمعه 9 شهریور ساعت 10 تا 13
شهرک قدس، خیابان ایران زمین، فرهنگسرای ابن سینا
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
 #نمایش و #نقد «زنانی با گوشواره‌های باروتی» برگزیده یازدهمین #جشنواره #سینما_حقیقت و سی و ششمین ...
Media Removed
#نمایش و #نقد «زنانی با گوشواره‌های باروتی» برگزیده یازدهمین #جشنواره #سینما_حقیقت و سی و ششمین جشنواره #فیلم_فجر 29 مرداد ساعت 16 در باشگاه #مستند #انقلاب فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است. کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir #سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران #نمایش و #نقد «زنانی با گوشواره‌های باروتی» برگزیده یازدهمین #جشنواره #سینما_حقیقت و سی و ششمین جشنواره #فیلم_فجر 29 مرداد ساعت 16 در باشگاه #مستند #انقلاب
فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است.

کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
مروری بر ۵۰ سال آفرینش هنری #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه » بررسی ۵۰ سال آفرینش هنری خسرو سینایی فیلمنامه‌نویس ...
Media Removed
مروری بر ۵۰ سال آفرینش هنری #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه » بررسی ۵۰ سال آفرینش هنری خسرو سینایی فیلمنامه‌نویس و کارگردان مطرح کشورمان، ساعت ۱۷ روز جمعه ۲ شهریور در باغ موزه هنر ایرانی به نشانی: خیابان ولی‌عصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان شهید فیاضی(فرشته)، انتهای خیابان بوسنی و هرزگوین، ... مروری بر ۵۰ سال آفرینش هنری #خسرو_سینایی در «مثل یک #قصه »

بررسی ۵۰ سال آفرینش هنری خسرو سینایی فیلمنامه‌نویس و کارگردان مطرح کشورمان، ساعت ۱۷ روز جمعه ۲ شهریور در باغ موزه هنر ایرانی به نشانی: خیابان ولی‌عصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان شهید فیاضی(فرشته)، انتهای خیابان بوسنی و هرزگوین، سه راه دکتر حسابی برگزار می‌شود.
کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین آغاز به کار قرارگاه فرهنگی هنری مردمی #اربعین: بر استفاده ...
Media Removed
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین آغاز به کار قرارگاه فرهنگی هنری مردمی #اربعین: بر استفاده از ظرفیت مردمی و پرهیز از بودجه های دولتی تاکید کرد. مهندس اوحدی تصریح کرد: انشالله اربعین امسال سوگواره #هنر اربعین را در همه رشته‌ها برگزار می‌کنیم تا اهالی #شعر و #ادب ، #سینما ، #تئاتر ... رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین آغاز به کار قرارگاه فرهنگی هنری مردمی #اربعین: بر استفاده از ظرفیت مردمی و پرهیز از بودجه های دولتی تاکید کرد.

مهندس اوحدی تصریح کرد: انشالله اربعین امسال سوگواره #هنر اربعین را در همه رشته‌ها برگزار می‌کنیم تا اهالی #شعر و #ادب ، #سینما ، #تئاتر ، #هنرهای_تجسمی و... در این عرصه هنرنمایی کنند.
کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more
جام باشگاه‌های #کتاب‌خوانی طی روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد ساعت ۹ تا ۱۷ ویژه کتابداران و مدیران کتابخانه‌های ...
Media Removed
جام باشگاه‌های #کتاب‌خوانی طی روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد ساعت ۹ تا ۱۷ ویژه کتابداران و مدیران کتابخانه‌های منطقه ۵ برگزار می‌کند. علاقه‌مندان برای اطلاع از برنامه‌های کتابخانه فردوس به فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و با شماره 44081043 تماس بگیرند. کسب ... جام باشگاه‌های #کتاب‌خوانی
طی روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد ساعت ۹ تا ۱۷ ویژه کتابداران و مدیران کتابخانه‌های منطقه ۵ برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان برای اطلاع از برنامه‌های کتابخانه فردوس به فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و با شماره 44081043 تماس بگیرند.

کسب اطلاعات بیشتر از سایت fhnews.ir
#سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران
Read more

Loading...