Foolad_khouzestan Instagram Photos and Videos

Loading...


foolad_khouzestan Foolad Khouzestan FC Official @foolad_khouzestan mentions
Followers: 24,031
Following: 22
Total Comments: 0
Total Likes: 0

قهرمانى تيم ماتياس چاگو بنام فولاد خوزستان در كامرون<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f49b"></span><span class="emoji emoji1f601"></span><span class="emoji emoji270c"></span>🏻<span class="emoji emoji1f3c6"></span>
Media Removed
قهرمانى تيم ماتياس چاگو بنام فولاد خوزستان در كامرون🏻 قهرمانى تيم ماتياس چاگو بنام فولاد خوزستان در كامرون❤️💛😁✌🏻🏆
Loading...
هدايت فولاد خوزستان به طور موقت به ايلى استن رومانيايى سپرده شد اخبارى و بختيارى زاده هم از كادر فنى ...
Media Removed
هدايت فولاد خوزستان به طور موقت به ايلى استن رومانيايى سپرده شد اخبارى و بختيارى زاده هم از كادر فنى كنار گذاشته شدند هدايت فولاد خوزستان به طور موقت به ايلى استن رومانيايى سپرده شد
اخبارى و بختيارى زاده هم از كادر فنى كنار گذاشته شدند
امير موسويان به عنوان سرپرست جديد فولاد خوزستان انتخاب شد. در ادامه ی تصمیم دیشب، دقایقی پیش اعلام ...
Media Removed
امير موسويان به عنوان سرپرست جديد فولاد خوزستان انتخاب شد. در ادامه ی تصمیم دیشب، دقایقی پیش اعلام شد عبدالمجید باقری نیا سرپرست تیم فولاد از سمت خود کنار گذاشته شده و امیر موسویان به جای او منصوب شده است. احتمالا عمده نفرات کادر فنی قبلی از سمت های خود کنار گذاشته می شوند. گفتنی است، دکتر امیر ... امير موسويان به عنوان سرپرست جديد فولاد خوزستان انتخاب شد.
در ادامه ی تصمیم دیشب، دقایقی پیش اعلام شد عبدالمجید باقری نیا سرپرست تیم فولاد از سمت خود کنار گذاشته شده و امیر موسویان به جای او منصوب شده است. احتمالا عمده نفرات کادر فنی قبلی از سمت های خود کنار گذاشته می شوند.
گفتنی است، دکتر امیر موسویان از چهره های شناخته شده ورزش استان خوزستان می باشد که در حال حاضر به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان مشغول فعالیت می باشد. در سوابق موسویان همچنین می توان به چند نوبت عضویت در هیات مدیره باشگاه فولاد، 19 سال رئیس تربیت بدنی فولاد ، معاون ورزشی باشگاه فولاد ، دبیرشورای ورزش همگانی ایران، رئیس فدراسیون دوومیدانی، استاد دانشگاه اشاره کرد.
Read more
اولين سالگرد وفات هوادار نوجوان فولاد خوزستان مرحوم هادي حيدري در منطقه اي سياحي اهواز برگزار گرديد. روحت ...
Media Removed
اولين سالگرد وفات هوادار نوجوان فولاد خوزستان مرحوم هادي حيدري در منطقه اي سياحي اهواز برگزار گرديد. روحت شاد و يادت تا ابد در قلب ماست هادي عزيز اولين سالگرد وفات هوادار نوجوان فولاد خوزستان مرحوم هادي حيدري در منطقه اي سياحي اهواز برگزار گرديد.
روحت شاد و يادت تا ابد در قلب ماست هادي عزيز😞
در حالي كه در بين گزينه هاي ايراني نام هاي فركي و ويسي به گوش ميرسيد امروز نيز از گزينه هاي خارجي نام هاي ...
Media Removed
در حالي كه در بين گزينه هاي ايراني نام هاي فركي و ويسي به گوش ميرسيد امروز نيز از گزينه هاي خارجي نام هاي پير لوشانتر مربي مطرح فرانسوي و اسكوچيچ سرمربي سابق فولاد به گوش ميرسد در حالي كه در بين گزينه هاي ايراني نام هاي فركي و ويسي به گوش ميرسيد امروز نيز از گزينه هاي خارجي نام هاي پير لوشانتر مربي مطرح فرانسوي و اسكوچيچ سرمربي سابق فولاد به گوش ميرسد
كدام گزينه را براى سرمربيگرى فولادخوزستان مناسب تر ميدانيد؟؟؟ حسين فركى عبدالله ويسى مربى خارجى
Media Removed
كدام گزينه را براى سرمربيگرى فولادخوزستان مناسب تر ميدانيد؟؟؟ حسين فركى عبدالله ويسى مربى خارجى كدام گزينه را براى سرمربيگرى فولادخوزستان مناسب تر ميدانيد؟؟؟
حسين فركى
عبدالله ويسى
مربى خارجى
Loading...
هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان با تشکیل جلسه ای بر إتمام همکاری این باشگاه با سیروس پورموسوی، سرمربی ...
Media Removed
هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان با تشکیل جلسه ای بر إتمام همکاری این باشگاه با سیروس پورموسوی، سرمربی تیم بزرگسالان این باشگاه رأی داد. هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان با تشکیل جلسه ای بر إتمام همکاری این باشگاه با سیروس پورموسوی، سرمربی تیم بزرگسالان این باشگاه رأی داد.
پس از انجام دو مرحله از بازی های جام حذفی 16 تیم موفق شدند جواز حضور در قرعه کشی مرحله یک شانزدهم را کسب ...
Media Removed
پس از انجام دو مرحله از بازی های جام حذفی 16 تیم موفق شدند جواز حضور در قرعه کشی مرحله یک شانزدهم را کسب کنند که با اضافه شدن 16 تیم لیگ برتری و انجام قرعه کشی در محل سازمان لیگ، رقبای خود را شناختند.فولاد خوزستان در اين مرحله در ورزشگاه غدير ميزبان مس شهر بابك شد پس از انجام دو مرحله از بازی های جام حذفی 16 تیم موفق شدند جواز حضور در قرعه کشی مرحله یک شانزدهم را کسب کنند که با اضافه شدن 16 تیم لیگ برتری و انجام قرعه کشی در محل سازمان لیگ، رقبای خود را شناختند.فولاد خوزستان در اين مرحله در ورزشگاه غدير ميزبان مس شهر بابك شد
Loading...
...بدون شرح
Media Removed
...بدون شرح ...بدون شرح
پورموسوی: نماز شکر برای ماندن در لیگ را یادتان رفته؟ سرمربی تیم فولاد خوزستان ضمن اینکه از عملکرد ...
Media Removed
پورموسوی: نماز شکر برای ماندن در لیگ را یادتان رفته؟ سرمربی تیم فولاد خوزستان ضمن اینکه از عملکرد بازیکنانش در این بازی ابراز رضایت کرد، بار دیگر به انتقاد از کسانی پرداخت که بدون حوصله از تیمش در هفته های ابتدایی فصل ایراد می گیرند. سیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار ... پورموسوی: نماز شکر برای ماندن در لیگ را یادتان رفته؟

سرمربی تیم فولاد خوزستان ضمن اینکه از عملکرد بازیکنانش در این بازی ابراز رضایت کرد، بار دیگر به انتقاد از کسانی پرداخت که بدون حوصله از تیمش در هفته های ابتدایی فصل ایراد می گیرند.
سیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: فوتبال امروز روی بی‌رحمش را نشان داد. با وجود این که موقعیت‌های زیادی داشتیم و یکی از بهترین‌ بازی‌هایمان را انجام دادیم، اما توپ‌هایمان گل نشد. در شروع بازی هم غافلگیر شدیم و یک گل بسیار بد خوردیم. این گل تمام برنامه‌های‌مان را برای چند دقیقه مختل کرد.
او افزود: هر چه از بازی گذشت، بازیکنانم فوتبال جذاب و دیدنی ارائه کردند. شوت، ضربه سر و دیرک دروازه داشتیم اما گلر حریف بهترین بازیکن بازی بود. یک گل هم زدیم اما بازیکنانم احساسی شدند. حداقل می‌توانستیم با تساوی خارج شویم اما در دقیقه پایانی گل خوردیم. با این حال سرم بالاست چون بازیکنانم فوتبال بازی کردند.
پورموسوی در ادامه گفت: بعد از مصدومیت عبدالله کریمی از میلاد بدرقه استفاده کردیم. همین تیمی که امروز از آن ایراد می‌گیرید، هفته گذشته رو به روی استقلال نمایش خوبی داشت.
محاسبات قبل از بازی برخی اوقات پیاده نمی‌شود. سال‌ها در فولاد هزینه شد تا توانست قهرمان شود اما فولادی که تحویل گرفتیم در سه سال گذشته کجای جدول بوده است؟ ما تیم را دوباره ساختیم و نمی‌توانید این تیم را با تیم قهرمان مقایسه کنید. توانایی بازیکنان را قبول دارم و مطمئنم هفته به هفته بهتر می شویم. فوتبال صبر و حوصله و حمایت می‌خواهد. نمی‌توانیم در هفته ششم کار خارق‌العاده کنیم. از سال ۷۸ تا ۸۱ در این تیم بودم و آن موقع فولاد به دنبال سقوط نکردن بود. هر سال در ورزشگاه تختی نماز شکر به خاطر ماندن در لیگ می‌خواندیم. عملکرد ما در ۶ هفته اخیر خوب نبوده اما بد هم نبوده است. با کار و تلاش می‌ایستیم و فولادی می‌سازیم که باعث افتخار همه می‌شود.
پورموسوی در پایان از اضافه شدن چند بازیکن جدید به تیمش خاطرنشان کرد: به دنبال جذب دو، سه بازیکن هستیم و باید بنشینیم با مدیرعامل تیم صحبت کنیم تا بتوانیم نواقص تیم را تا قبل از سیزدهم شهریور برطرف کنیم.
Read more
مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان تا اطلاع ثانوی با حکم صادره از سوی کمیته انضباطی از همراهی تیمش محروم ...
Media Removed
مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان تا اطلاع ثانوی با حکم صادره از سوی کمیته انضباطی از همراهی تیمش محروم شد. پیرو شکایت مهران عالیپور کارگزار فوتبال از عبدالله کرمی بابت پرداخت مطالبات خود این بازیکن از حضور در مسابقات رسمی و همراهی تیمش تا اطلاع ثانوی محروم شد. این حکم از سوی کمیته انضباطی صادر ... مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان تا اطلاع ثانوی با حکم صادره از سوی کمیته انضباطی از همراهی تیمش محروم شد.

پیرو شکایت مهران عالیپور کارگزار فوتبال از عبدالله کرمی بابت پرداخت مطالبات خود این بازیکن از حضور در مسابقات رسمی و همراهی تیمش تا اطلاع ثانوی محروم شد.

این حکم از سوی کمیته انضباطی صادر شده و به تأیید دبیرکل فدراسیون رسیده است.

بدین ترتیب کرمی تا حل این موضوع نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.
Read more
پايان بازي با نتيجه صفر-صفر
Media Removed
پايان بازي با نتيجه صفر-صفر پايان بازي با نتيجه صفر-صفر
Loading...
نتيجه بازى امروز رو پيش بينى كنيد
Media Removed
نتيجه بازى امروز رو پيش بينى كنيد نتيجه بازى امروز رو پيش بينى كنيد
ابراهيم عالمه دروازبان تيم ملي سوريه كه فصل پيش را در تيم سپاهان سپرى كرده بود پس از انجام تست هاى پزشكى ...
Media Removed
ابراهيم عالمه دروازبان تيم ملي سوريه كه فصل پيش را در تيم سپاهان سپرى كرده بود پس از انجام تست هاى پزشكى با فولاد قرارداد ميبندد ابراهيم عالمه دروازبان تيم ملي سوريه كه فصل پيش را در تيم سپاهان سپرى كرده بود پس از انجام تست هاى پزشكى با فولاد قرارداد ميبندد
گزارش تصويري از تمرينات روز يكشنبه فولاد مردان نكته قابل توجه حضور تمامي بازيكنان با روحيه بالا ...
Media Removed
گزارش تصويري از تمرينات روز يكشنبه فولاد مردان نكته قابل توجه حضور تمامي بازيكنان با روحيه بالا در تمرين بود عكاس: @mohammadhasanameri گزارش تصويري از تمرينات روز يكشنبه فولاد مردان
نكته قابل توجه حضور تمامي بازيكنان با روحيه بالا در تمرين بود
عكاس: @mohammadhasanameri
Loading...
فرشاد جان فزا ، مهاجم ميداودي فولاد خوزستان با انتشار پستي از هواداران اين تيم خداحافظي كرد.
Media Removed
فرشاد جان فزا ، مهاجم ميداودي فولاد خوزستان با انتشار پستي از هواداران اين تيم خداحافظي كرد. فرشاد جان فزا ، مهاجم ميداودي فولاد خوزستان با انتشار پستي از هواداران اين تيم خداحافظي كرد.
خداحافظی پورموسوی با بوسیدن چهارگوشه زمین سرمربی فولاد خوزستان بعد از برتری تیمش مقابل نساجی ...
Media Removed
خداحافظی پورموسوی با بوسیدن چهارگوشه زمین سرمربی فولاد خوزستان بعد از برتری تیمش مقابل نساجی مازندران اقدام به خداحافظی از این تیم کرد. سید سیروس پورموسوی فصل گذشته با وجود نتایج خوبی که همراه این تیم تا پایان دور رفت بود و همواره جزو پنج تیم بالای جدول قرار داشت، اما تساوی‌های پُر تعداد در ... خداحافظی پورموسوی با بوسیدن چهارگوشه زمین

سرمربی فولاد خوزستان بعد از برتری تیمش مقابل نساجی مازندران اقدام به خداحافظی از این تیم کرد.
سید سیروس پورموسوی فصل گذشته با وجود نتایج خوبی که همراه این تیم تا پایان دور رفت بود و همواره جزو پنج تیم بالای جدول قرار داشت، اما تساوی‌های پُر تعداد در نیم‌فصل دوم موجب شد تا هواداران این تیم در چند بازی خانگی علیه او شعار سر دهند و روی روند نتایج این تیم تاثیر بگذارند.
پورموسوی با وجود انتقادات تعدادی از هواداران فولاد، اما لیگ هجدهم را هم با این باشگاه آغاز کرد و توانست در نخستین مسابقه فصل جدید به برتری 2 بر یک مقابل پارس جنوبی جم برسد ولی باخت 3 بر صفر در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس موجب شد تا موج جدید شعارها علیه او شنیده شود.
او که همواره در میان انتقادات، با آرامش با هواداران فولاد صحبت کرده و پس از دیدار هفته دوم مقابل پرسپولیس نیز از آنها فرصت خواست تا تیمش شکل بگیرد، بعد از پایان مسابقه امشب تیمش مقابل نساجی مازندران تصمیمی جنجالی گرفت.
نساجی مازندران در دقیقه 10 با گلزنی محمد عباس‌زاده پیش افتاد که پیش بودن شاگردان نکونام باعث شد تا تماشاگران فولاد نه فقط در دقایق پایانی مسابقه، بلکه پیش از اتمام نیمه اول علیه پورموسوی شعار سر دهند و خواستار برکناری او شوند.
بعد از آنکه فولاد در نیمه دوم 2 گل برابر نساجی به ثمر رساند و به دومین برد خود در این فصل دست پیدا کرد، سید سیروس پورموسوی در اقدامی ناگهانی قصد داشت چهار گوشه زمین چمن ورزشگاه غدیر را ببوسد و از فولاد خداحافظی کند که بازیکنان فولاد ازجمله سروش رفیعی و ایوب والی مانع از ادامه کار او شدند و درخواست کردند تا این کار را انجام ندهد.
حال مشخص نیست پورموسوی تصمیم خود مبنی بر استعفا از سرمربیگری فولاد خوزستان را به طور جدی گرفته یا با میانجی‌گری بازیکنان قصد دارد به کارش در این تیم ادامه دهد.
Read more
فولاد٢-١ نساجي گلهاي فولاد:شيمبا(پنالتي) حسن بيت سعيد
Media Removed
فولاد٢-١ نساجي گلهاي فولاد:شيمبا(پنالتي) حسن بيت سعيد فولاد٢-١ نساجي
گلهاي فولاد:شيمبا(پنالتي)
حسن بيت سعيد
Loading...
<span class="emoji emoji2b55"></span>️فوری: با تصمیم مدیریت باشگاه فولاد خوزستان و برای حضور بیش‌تر هواداران و حمایت از فولادمردان در ...
Media Removed
️فوری: با تصمیم مدیریت باشگاه فولاد خوزستان و برای حضور بیش‌تر هواداران و حمایت از فولادمردان در دیدار امشب برابر تیم نساجی مازندران، تماشای این دیدار رایگان اعلام شد... ⭕️فوری: با تصمیم مدیریت باشگاه فولاد خوزستان و برای حضور بیش‌تر هواداران و حمایت از فولادمردان در دیدار امشب برابر تیم نساجی مازندران، تماشای این دیدار رایگان اعلام شد...
فولاد خوزستان نساجي مازندران پنجشنبه ساعت ٢٠:٣٠ ورزشگاه غدير اهواز اميدواريم ميزبان خوبي براي ...
Media Removed
فولاد خوزستان نساجي مازندران پنجشنبه ساعت ٢٠:٣٠ ورزشگاه غدير اهواز اميدواريم ميزبان خوبي براي بازيكنان ، كادر فني و هواداران تيم ريشه دار نساجي باشيم نساجي اميد شهر خسته به خوزستان خوش امديد فولاد خوزستان
نساجي مازندران
پنجشنبه ساعت ٢٠:٣٠ ورزشگاه غدير اهواز
اميدواريم ميزبان خوبي براي بازيكنان ، كادر فني و هواداران تيم ريشه دار نساجي باشيم
نساجي اميد شهر خسته
به خوزستان خوش امديد
گزارش تصویری از دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان
Media Removed
گزارش تصویری از دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان گزارش تصویری از دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان
ديدن پادواني بازيكن اسبق فولاد خوزستان در اين حالت واقعاً عذاب اور است ، براي اين بازيكن ارزشمند و ...
Media Removed
ديدن پادواني بازيكن اسبق فولاد خوزستان در اين حالت واقعاً عذاب اور است ، براي اين بازيكن ارزشمند و با اخلاق ارزوي سلامتي و بهبودي داريم. علكس از @amirkheirkhah ديدن پادواني بازيكن اسبق فولاد خوزستان در اين حالت واقعاً عذاب اور است ، براي اين بازيكن ارزشمند و با اخلاق ارزوي سلامتي و بهبودي داريم.
علكس از @amirkheirkhah
جشن تولد ايوب والي كاپيتان و روبرتو پاندورا مربي فولاد خوزستان در رختكن ورزشگاه شهيد بهنام محمدي ...
Media Removed
جشن تولد ايوب والي كاپيتان و روبرتو پاندورا مربي فولاد خوزستان در رختكن ورزشگاه شهيد بهنام محمدي قبل از شروع بازي با نفت مسجد سليمان جشن تولد ايوب والي كاپيتان و روبرتو پاندورا مربي فولاد خوزستان در رختكن ورزشگاه شهيد بهنام محمدي قبل از شروع بازي با نفت مسجد سليمان
گزارش تصويري: ورود كاروان تيم فولاد خوزستان به ورزشگاه شهيد بهنام محمدي شهر مسجدسليمان
Media Removed
گزارش تصويري: ورود كاروان تيم فولاد خوزستان به ورزشگاه شهيد بهنام محمدي شهر مسجدسليمان گزارش تصويري: ورود كاروان تيم فولاد خوزستان به ورزشگاه شهيد بهنام محمدي شهر مسجدسليمان
اعتراف بازيكنان پرسپوليس به اشتباه هوادارنشان در بازى هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان!!!
Media Removed
اعتراف بازيكنان پرسپوليس به اشتباه هوادارنشان در بازى هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان!!! اعتراف بازيكنان پرسپوليس به اشتباه هوادارنشان در بازى هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان!!!
قسم خداوند علیم به جایگاه قلم و مایسطرون نشان از مقام رفیع آن، نزد باری تعالی دارد. ً در حقیقت این ...
Media Removed
قسم خداوند علیم به جایگاه قلم و مایسطرون نشان از مقام رفیع آن، نزد باری تعالی دارد. ً در حقیقت این روز، فرصت پاسداشت کوشش صادقانه خبرنگاران پر تلاشی است که با قلم خود ضمن اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی در حوزه ورزش، سلامتی و نشاط را به جامعه تزریق می کنند. ً پيج فولاد خوزستان ضمن تبریک روز خبرنگار ... قسم خداوند علیم به جایگاه قلم و مایسطرون نشان از مقام رفیع آن، نزد باری تعالی دارد.
ً
در حقیقت این روز، فرصت پاسداشت کوشش صادقانه خبرنگاران پر تلاشی است که با قلم خود ضمن اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی در حوزه ورزش، سلامتی و نشاط را به جامعه تزریق می کنند.
ً
پيج فولاد خوزستان ضمن تبریک روز خبرنگار به همراهان صدیق خبر ورزشی، برای همه عزیزان پر تلاش در این عرصه بهروزی و موفقیت آرزومند است.قطعا موفقیت برنامه های مدیران و تصمیم گیران ورزش با حمایت و نقدهای سازنده شما بهتر و بیشتر میسر خواهد شد.
Read more
انتقاد هواداران نسبت به نتيجه و صحبت هاي پورموسوي با هواداران فيلم از : @amirkheirkhah انتقاد هواداران نسبت به نتيجه و صحبت هاي پورموسوي با هواداران
فيلم از : @amirkheirkhah
لحظه افتادن ليدر وفادار فولاد خوزستان فريد پيرايش از روي سكو و انتقال به بيمارستان فيلم از : @amirkheirkhah لحظه افتادن ليدر وفادار فولاد خوزستان فريد پيرايش از روي سكو و انتقال به بيمارستان
فيلم از : @amirkheirkhah
انتقاد هواداران نسبت به نتيجه و صحبت هاي پورموسوي با هواداران فيلم از : @amirkheirkhah انتقاد هواداران نسبت به نتيجه و صحبت هاي پورموسوي با هواداران
فيلم از : @amirkheirkhah
درگيري بين هواداران پرسپوليس و فولاد كه موجب آسيب ديدن هواداران فولاد گرديد درگيري بين هواداران پرسپوليس و فولاد كه موجب آسيب ديدن هواداران فولاد گرديد
پرسپوليس٣-٠ فولاد گلها:نعمتى(٢) منشا
Media Removed
پرسپوليس٣-٠ فولاد گلها:نعمتى(٢) منشا پرسپوليس٣-٠ فولاد
گلها:نعمتى(٢)
منشا
جلسه هماهنگي تيم فولاد خوزستان قبل از بازي به اميد موفقيت فولاد مردان
Media Removed
جلسه هماهنگي تيم فولاد خوزستان قبل از بازي به اميد موفقيت فولاد مردان جلسه هماهنگي تيم فولاد خوزستان قبل از بازي

به اميد موفقيت فولاد مردان
گزارش تصويري از بازي روز گذشته فولاد خوزستان در برابر پارس جنوبي كه با برتري ٢ بر ١ فولاد مردان به پايان ...
Media Removed
گزارش تصويري از بازي روز گذشته فولاد خوزستان در برابر پارس جنوبي كه با برتري ٢ بر ١ فولاد مردان به پايان رسيد. #foolad_khouzestan #foolad #ahwaz #khouzestan #football گزارش تصويري از بازي روز گذشته فولاد خوزستان در برابر پارس جنوبي كه با برتري ٢ بر ١ فولاد مردان به پايان رسيد.
#foolad_khouzestan
#foolad
#ahwaz
#khouzestan
#football
اولين ٣ امتياز به اميد موفقيت در بقيه بازيها #foolad_khouzestan #foolad #ahwaz #khouzestan #football اولين ٣ امتياز
به اميد موفقيت در بقيه بازيها
#foolad_khouzestan
#foolad
#ahwaz
#khouzestan
#football
فولاد خوزستان پارس جنوبي جم روز پنجشنبه ساعت ٢٠:٤٥ ورزشگاه غدير اهواز با ارزوي موفقيت براي تيم ...
Media Removed
فولاد خوزستان پارس جنوبي جم روز پنجشنبه ساعت ٢٠:٤٥ ورزشگاه غدير اهواز با ارزوي موفقيت براي تيم محبوب فولاد خوزستان در روز اول ليگ برتر نتيجه بازي را پيش بيني فرماييد. فولاد خوزستان
پارس جنوبي جم
روز پنجشنبه ساعت ٢٠:٤٥ ورزشگاه غدير اهواز
با ارزوي موفقيت براي تيم محبوب فولاد خوزستان در روز اول ليگ برتر
نتيجه بازي را پيش بيني فرماييد.
تمرین تيم فولاد خوزستان با حضور هواداران ً تماشای آخرین تمرین تیم فولاد خوزستان پیش از شروع رقابت ...
Media Removed
تمرین تيم فولاد خوزستان با حضور هواداران ً تماشای آخرین تمرین تیم فولاد خوزستان پیش از شروع رقابت های لیگ برتر برای هواداران آزاد خواهد ً قرمز و زرد پوشان اهوازی که برای دیدار برابر تیم پارس جنوبی آماده می شوند، عصر امروز (چهارشنبه) جلسه تمرینی در زمین شماره یک 200 دستگاه فولاد خوزستان برگزار ... تمرین تيم فولاد خوزستان با حضور هواداران ً
تماشای آخرین تمرین تیم فولاد خوزستان پیش از شروع رقابت های لیگ برتر برای هواداران آزاد خواهد ً

قرمز و زرد پوشان اهوازی که برای دیدار برابر تیم پارس جنوبی آماده می شوند، عصر امروز (چهارشنبه) جلسه تمرینی در زمین شماره یک 200 دستگاه فولاد خوزستان برگزار خواهند کرد. درب های این ورزشگاه از ساعت 19:30 دقیقه برای حضور هواداران فولاد خوزستان بازخواهد بود.
Read more
تمرين امروز فولاد خوزستان با حضور تمامي بازيكنان عكس : محمد حسن عامري
Media Removed
تمرين امروز فولاد خوزستان با حضور تمامي بازيكنان عكس : محمد حسن عامري تمرين امروز فولاد خوزستان با حضور تمامي بازيكنان
عكس : محمد حسن عامري
عزيز فريسات دستيار سابق نعيم سعداوي ، به عنوان مربي به كادر فني فولاد خوزستان اضافه گرديد.
Media Removed
عزيز فريسات دستيار سابق نعيم سعداوي ، به عنوان مربي به كادر فني فولاد خوزستان اضافه گرديد. عزيز فريسات دستيار سابق نعيم سعداوي ، به عنوان مربي به كادر فني فولاد خوزستان اضافه گرديد.
<span class="emoji emoji1f4f7"></span> گزارش تصویری: تمرین تیم فولاد خوزستان (2مرداد) ً شاگردان سید سیروس پورموسوی در آستانه آغاز ...
Media Removed
گزارش تصویری: تمرین تیم فولاد خوزستان (2مرداد) ً شاگردان سید سیروس پورموسوی در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ برتر تمرینات خود را در ورزشگاه فولاد خوزستان پیگیری کردند. ً اعضای تیم فولاد خوزستان ساعتی پیش تمرینات خود را در ورزشگاه تازه تاسیس باشگاه فولاد خوزستان و با حضور تمامی بازیکنان ... 📷 گزارش تصویری:
تمرین تیم فولاد خوزستان (2مرداد)
ً
شاگردان سید سیروس پورموسوی در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ برتر تمرینات خود را در ورزشگاه فولاد خوزستان پیگیری کردند.
ً
اعضای تیم فولاد خوزستان ساعتی پیش تمرینات خود را در ورزشگاه تازه تاسیس باشگاه فولاد خوزستان و با حضور تمامی بازیکنان انجام دادند.
ً
گفتنی است، تیم فولاد خوزستان در اولین دیدار از رقابت های لیگ برتر ایران روز پنجشنبه 4مرداد ماه در ورزشگاه غدیر اهواز برابر تیم پارس جم جنوبی صف‌آرایی خواهد کرد.
Read more
سروش رفيعي با قراردادي بمدت يك فصل به فولاد خوزستان پيوست.
Media Removed
سروش رفيعي با قراردادي بمدت يك فصل به فولاد خوزستان پيوست. سروش رفيعي با قراردادي بمدت يك فصل به فولاد خوزستان پيوست.
دكتر حبيب رضايي مدير عامل باشگاه فولاد خوزستان شد.
Media Removed
دكتر حبيب رضايي مدير عامل باشگاه فولاد خوزستان شد. دكتر حبيب رضايي مدير عامل باشگاه فولاد خوزستان شد.
2 بازیکن برزیلی به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد " تیم فولاد خوزستان با 2 بازیکن برزیلی فوتبال به ...
Media Removed
2 بازیکن برزیلی به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد " تیم فولاد خوزستان با 2 بازیکن برزیلی فوتبال به توافق رسید. " به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم بزرگسالان فولاد خوزستان برای تقویت خط دفاع و هافبک خود قراردادی به مدت یک فصل با 2 بازیکن برزیلی به نام های «نگچی لوپز لايوريندو» و «وينيسو ... 2 بازیکن برزیلی به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد "

تیم فولاد خوزستان با 2 بازیکن برزیلی فوتبال به توافق رسید. "

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم بزرگسالان فولاد خوزستان برای تقویت خط دفاع و هافبک خود قراردادی به مدت یک فصل با 2 بازیکن برزیلی به نام های «نگچی لوپز لايوريندو» و «وينيسو سوارز تارتا» امضاء کرد. "

این 2 بازیکن پس از هماهنگی های صورت گرفته، صبح امروز وارد ایران شدند و بلافاصله تست های مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال ایران (IFMARC) را با موفقیت پشت سرگذاشتند تا در جلسه بعد از ظهر تمریناتشان را زیر نظر سید سیروس پور موسوی آغاز کنند. "

از سوابق نگچی لوپز لايوريندو «Vinícius Lopes Laurindo» مدافع 28 ساله فولاد می توان به عضويت در تیم های فوتبال كروزيرو، لوردنس، براگانتینو و جووينتوج اشاره کرد. این بازیکن برزیلی 190 سانتی متری در پست دفاع میانی بازی می کند. «نگچی» که پیش از این در باشگاه آکوا سانتا «Água Santa» توپ می زد، متولد شهر هوریزونته، سومین شهر بزرگ برزیل است. "

همچنین وينيسو سوارز تارتا «Vinicius Silva Soares Tartá» هافبك تازه وارد فولاد خوزستان نیز سابقه عضويت در لیگ فوتبال سری A و B برزيل، ليگ برتر فوتبال ژاپن، ليگ برتر كره جنوبی و پوشیدن پیراهن تيم های فلوميننزه، پالميراس و برزيليانس را در کارنامه خود دارد. «تارتا» 29 ساله متولد 13 آپریل 1989 میلادی در شهر ریو دو ژانیرو است. وی با قد 171 سانتی متر و 29 سال سن در پست هافبك نفوذی به میدان می رود. این بازیکن چپ پا با پیراهن باشگاه فوتبال برزیلیانس «Brasiliense Futebol Clube» در فصل جاری سری D برزیل در میادین حضور داشت و با داشتن آمادگی لازم به اردوی تیم فولاد خوزستان ملحق شده است. "

بر این اساس، فولاد که پیش از این لوسیانو پریرا مندز، بهترین گلزن خارجی فصل گذشته لیگ برتر را به خدمت گرفته بود، با جذب این 2 بازیکن، هم اکنون 3 برزیلی در اختیار خواهد داشت. "

گفتنی است، تیم فولاد خوزستان بعد از ظهر فردا (پنجشنبه) و با اتمام دومین اردوی آماده سازی، تهران را به مقصد اهواز ترک می کند و پس از 3 روز استراحت، با حضور تمامی نفرات برای حضوری قدرتمند در رقابت های لیگ برتر تمریناتش را در مجموعه ورزشی فولاد خوزستان دنبال خواهد کرد. "

اولین دیدار فولادمردان در فصل 97/98 رقابت های لیگ برتر، از ساعت 20:45 روز پنجشنبه 4 مردادماه در ورزشگاه غدیر اهواز برابر تیم پارس جم جنوبی خواهد بود.
Read more
برتری فولادی ها برابر تیم پیکان در بازي تدركاتي " تیم فوتبال فولاد خوزستان با هت تریک حسن بيت سعيد ...
Media Removed
برتری فولادی ها برابر تیم پیکان در بازي تدركاتي " تیم فوتبال فولاد خوزستان با هت تریک حسن بيت سعيد برابر تیم پیکان تهران به پیروزی رسید. " به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولاد خوزستان که دومین اردوی آماده‌سازی پیش فصل را در مجموعه ورزشی الیاف تهران برپا کرده است، از ساعت 18:30 روز سه ... برتری فولادی ها برابر تیم پیکان در بازي تدركاتي "

تیم فوتبال فولاد خوزستان با هت تریک حسن بيت سعيد برابر تیم پیکان تهران به پیروزی رسید. "

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولاد خوزستان که دومین اردوی آماده‌سازی پیش فصل را در مجموعه ورزشی الیاف تهران برپا کرده است، از ساعت 18:30 روز سه شنبه در یک مسابقه تدارکاتی برابر تیم پیکان به میدان رفت و در این بازی به برتری 3 بر 2 رسید. در این بازی حسن بیت‌سعید سه گل‌ برای فولاد خوزستان به ثمر رساند که یک گل از روی نقطه پنالتی وارد دروازه پیکان شد. فراز امامعلی و عیسی آل‌کثیر هم برای تیم پیکان تهران گلزنی کردند. "

ترکیب تیم فولاد خوزستان:
احسان مرادیان، فرزاد جعفری، میثم دورقی، عبداله کرمی، احمد رضا جلالی، فرشاد سالاروند، سینا مریدی، حسن بیت سعید، صابر حردانی، رضا میرسالاری، فرشاد جانفزا "

ترکیب تیم پیکان تهران:
وحید شیخ ویسی، علی حمودی، حجت حق وردی، سجاد مشکل پور، مگنو باتیستا، سعید واسعی، آرمان قاسمی، امیر حسین کریمی، عیسی آل کثیر، حامد شیری، محمد قاضی

گفتنی است، فولادی‌ها عصر امروز (چهارشنبه) در آخرین مسابقه تدارکاتی از اردوی تهران مقابل تیم دسته یکی شهرداری ماهشهر قرار خواهند گرفت و پس از این دیدار به اهواز باز خواهند گشت تا بعد از یک استراحت 3 روزه تمریناتشان را در این شهر دنبال کنند.
Read more
مهدي زبيدي پس از فسخ قرارداد با پارس جنوبي در اردوي فولاد حاضر شد.
Media Removed
مهدي زبيدي پس از فسخ قرارداد با پارس جنوبي در اردوي فولاد حاضر شد. مهدي زبيدي پس از فسخ قرارداد با پارس جنوبي در اردوي فولاد حاضر شد.
براي عبدالله ويسي ارزوي سلامتي ميكنيم. . دیروز عبدالله ویسی به دلیل فشار عصبی بالا و پارگی مویرگ ...
Media Removed
براي عبدالله ويسي ارزوي سلامتي ميكنيم. . دیروز عبدالله ویسی به دلیل فشار عصبی بالا و پارگی مویرگ بینی مورد عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشکان برای سپری کردن دوران نقاهت خود به 2 ماه استراحت مداوم نیازمند دارد. براي عبدالله ويسي ارزوي سلامتي ميكنيم.
.
دیروز عبدالله ویسی به دلیل فشار عصبی بالا و پارگی مویرگ بینی مورد عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشکان برای سپری کردن دوران نقاهت خود به 2 ماه استراحت مداوم نیازمند دارد.
اعضايي تيم فولاد خوزستان صبح امروز در مركز تست ايفمارك حاضر شدند براي همگي انها ارزوي موفقيت ميكنيم
Media Removed
اعضايي تيم فولاد خوزستان صبح امروز در مركز تست ايفمارك حاضر شدند براي همگي انها ارزوي موفقيت ميكنيم اعضايي تيم فولاد خوزستان صبح امروز در مركز تست ايفمارك حاضر شدند
براي همگي انها ارزوي موفقيت ميكنيم
پيروزي فولاد خوزستان در ديداري تدركاتي شاگردان پورموسوي در ديداري تدركاتي با دو گل تيم پديده مشهد ...
Media Removed
پيروزي فولاد خوزستان در ديداري تدركاتي شاگردان پورموسوي در ديداري تدركاتي با دو گل تيم پديده مشهد را شكست دادند. گل هاي فولاد را فرشاد جانفزا و مجتبي نجاريان به ثمر رساندند. پيروزي فولاد خوزستان در ديداري تدركاتي
شاگردان پورموسوي در ديداري تدركاتي با دو گل تيم پديده مشهد را شكست دادند.
گل هاي فولاد را فرشاد جانفزا و مجتبي نجاريان به ثمر رساندند.
فولاد خوزستان در ديداري تدركاتي از دقايقي پيش در زمين شماره ٢ ازادي به مصاف پديده مشهد رفت
Media Removed
فولاد خوزستان در ديداري تدركاتي از دقايقي پيش در زمين شماره ٢ ازادي به مصاف پديده مشهد رفت فولاد خوزستان در ديداري تدركاتي از دقايقي پيش در زمين شماره ٢ ازادي به مصاف پديده مشهد رفت
حضور ايوب والي در تمرينات فولاد مردان
Media Removed
حضور ايوب والي در تمرينات فولاد مردان حضور ايوب والي در تمرينات فولاد مردان
حسن هورى به عنوان سرمربى فولاد نوين انتخاب گرديد
Media Removed
حسن هورى به عنوان سرمربى فولاد نوين انتخاب گرديد حسن هورى به عنوان سرمربى فولاد نوين انتخاب گرديد

Loading...