Loading Content...

Gurseltekin34 Instagram Photos and Videos

Loading...


gurseltekin34 Gürsel Tekin @gurseltekin34 mentions
Followers: 45,457
Following: 5
Total Comments: 0
Total Likes: 0

12 Eylül mezaliminde hayatını kaybeden insanlarımızı saygıyla anıyorum. Demokrasinin ve adaletin ...
Media Removed
12 Eylül mezaliminde hayatını kaybeden insanlarımızı saygıyla anıyorum. Demokrasinin ve adaletin tam manada yaşandığı bir Türkiye için mücadeleye devam edeceğiz. 12 Eylül mezaliminde hayatını kaybeden insanlarımızı saygıyla anıyorum. Demokrasinin ve adaletin tam manada yaşandığı bir Türkiye için mücadeleye devam edeceğiz.
Loading...
Bu yüzden İstanbul'da değişim şart. Bu yüzden İstanbul'da değişim şart.
CHP 95 yaşında. Kutlu olsun!
Media Removed
CHP 95 yaşında. Kutlu olsun! CHP 95 yaşında. Kutlu olsun!
Ece Sevim Öztürk 79 gündür mesnetsiz suçlamalarla cezaevinde tutuluyor. #GazetecilikSuçDeğildir ...
Media Removed
Ece Sevim Öztürk 79 gündür mesnetsiz suçlamalarla cezaevinde tutuluyor. #GazetecilikSuçDeğildir demek için yanındaydık. Ece Sevim Öztürk 79 gündür mesnetsiz suçlamalarla cezaevinde tutuluyor. #GazetecilikSuçDeğildir demek için yanındaydık.
Bugün Eyüp'te çalışmalarımızı sürdürdük. İstanbul'da değişimin sesi var.
Media Removed
Bugün Eyüp'te çalışmalarımızı sürdürdük. İstanbul'da değişimin sesi var. Bugün Eyüp'te çalışmalarımızı sürdürdük. İstanbul'da değişimin sesi var.
Birinci fotoğraf Japon İmparatoru'nun arabasının içi, ikinci fotoğraf Kütahya Valisi'nin aracının ...
Media Removed
Birinci fotoğraf Japon İmparatoru'nun arabasının içi, ikinci fotoğraf Kütahya Valisi'nin aracının içi... Ekonominin sorunu belli: İsraf ve kibir. Birinci fotoğraf Japon İmparatoru'nun arabasının içi, ikinci fotoğraf Kütahya Valisi'nin aracının içi... Ekonominin sorunu belli: İsraf ve kibir.
Loading...
İstanbul'da simitçinin bile sattığı simit yarıya düşmüş durumda. Garibanlar, fakir, fukura simit bile alamıyor. Ekonominin hali bu. İstanbul'da simitçinin bile sattığı simit yarıya düşmüş durumda. Garibanlar, fakir, fukura simit bile alamıyor. Ekonominin hali bu.
Beyoğlu İlçe Başkanımız ile birlikte Beyoğlu esnafını ziyaret ettik. Bir yanda ejder meyveli ...
Media Removed
Beyoğlu İlçe Başkanımız ile birlikte Beyoğlu esnafını ziyaret ettik. Bir yanda ejder meyveli smoothie sefahati varken diğer yandan bu fırtınalı ortamda gemisini yüzdürmeye çalışan yiğit kaptanlar var. Beyoğlu İlçe Başkanımız ile birlikte Beyoğlu esnafını ziyaret ettik. Bir yanda ejder meyveli smoothie sefahati varken diğer yandan bu fırtınalı ortamda gemisini yüzdürmeye çalışan yiğit kaptanlar var.
Loading...
"Milli sınırlar içinde vatan bir bütündür, parçalanamaz" diyerek tutsaklığa karşı özgürlük ...
Media Removed
"Milli sınırlar içinde vatan bir bütündür, parçalanamaz" diyerek tutsaklığa karşı özgürlük mücadelesinin hedefini belirleyen Sivas Kongresi'nin ruhu, karakteri bağımsızlık olan bizlerin temel yol göstericisidir. "Milli sınırlar içinde vatan bir bütündür, parçalanamaz" diyerek tutsaklığa karşı özgürlük mücadelesinin hedefini belirleyen Sivas Kongresi'nin ruhu, karakteri bağımsızlık olan bizlerin temel yol göstericisidir.
58 yıldır hiçbir beklentisi olmadan oy vermiş, çok büyük bedeller ödemiş seçmene bir şey söylemek doğru değildir. Biz seçmenimizin gönlünü almak zorundayız. 58 yıldır hiçbir beklentisi olmadan oy vermiş, çok büyük bedeller ödemiş seçmene bir şey söylemek doğru değildir. Biz seçmenimizin gönlünü almak zorundayız.
https://lemanhaber.com/2018/haberler/gursel-tekin-istanbula-ihanet-edenleri-temizleyecegiz/amp/?__twitter_impression=true
Media Removed
https://lemanhaber.com/2018/haberler/gursel-tekin-istanbula-ihanet-edenleri-temizleyecegiz/amp/?__twitter_impression=true https://lemanhaber.com/2018/haberler/gursel-tekin-istanbula-ihanet-edenleri-temizleyecegiz/amp/?__twitter_impression=true
Kimsenin adaletsizliğe uğramadığı, huzur ve barış dolu bir dünya diliyorum. Dünya Barış Günü ...
Media Removed
Kimsenin adaletsizliğe uğramadığı, huzur ve barış dolu bir dünya diliyorum. Dünya Barış Günü kutlu olsun. Kimsenin adaletsizliğe uğramadığı, huzur ve barış dolu bir dünya diliyorum. Dünya Barış Günü kutlu olsun.
Loading...
30 Ağustos Zafer Bayramı'nız kutlu olsun. 🇹🇷
Media Removed
30 Ağustos Zafer Bayramı'nız kutlu olsun. 🇹🇷 30 Ağustos Zafer Bayramı'nız kutlu olsun. 🇹🇷
Esenyurt'ta konutzede vatandaşlarımız ile buluştuk. Yıllarca arttırdıkları birikimleri ile ...
Media Removed
Esenyurt'ta konutzede vatandaşlarımız ile buluştuk. Yıllarca arttırdıkları birikimleri ile başlarını sokacak bir ev alma hayali kuran insanlar mağdur edildiler. Yargı da hükümet de onların seslerine kulaklarını tıkadı. Biz yanlarındayız. Esenyurt'ta konutzede vatandaşlarımız ile buluştuk. Yıllarca arttırdıkları birikimleri ile başlarını sokacak bir ev alma hayali kuran insanlar mağdur edildiler. Yargı da hükümet de onların seslerine kulaklarını tıkadı. Biz yanlarındayız.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Uysal diyor ki "2020 yılında İstanbul Metrosu ...
Media Removed
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Uysal diyor ki "2020 yılında İstanbul Metrosu Londra Metrosu'ndan uzun olacak." Hayır. AKP yönetirse olmayacak. Bu işi biz yapacağız. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Uysal diyor ki "2020 yılında İstanbul Metrosu Londra Metrosu'ndan uzun olacak." Hayır. AKP yönetirse olmayacak. Bu işi biz yapacağız.
Loading...
Röportajın tamamı: http://m.gercekgundem.com/siyaset/32844/chpli-tekin-krizi-yonetemediler
Media Removed
Röportajın tamamı: http://m.gercekgundem.com/siyaset/32844/chpli-tekin-krizi-yonetemediler Röportajın tamamı: http://m.gercekgundem.com/siyaset/32844/chpli-tekin-krizi-yonetemediler
Açıklama: https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/chp-esrarengiz-fabrika-yanginlarini-meclise-tasidi-2592144/amp/?__twitter_impression=true
Media Removed
Açıklama: https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/chp-esrarengiz-fabrika-yanginlarini-meclise-tasidi-2592144/amp/?__twitter_impression=true Açıklama: https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/chp-esrarengiz-fabrika-yanginlarini-meclise-tasidi-2592144/amp/?__twitter_impression=true
Norveç'teki bu yol ışıkları yüzde 35 enerji tasarrufu sağlıyor. Bizde kişi başına düşen gelir 9 bin $, orada 70 bin $. Bizde birileri halkın parasını makam odalarına, şatafata, karta harcıyor, orada tasarruf için buluş yapıyor. Kalkınma için ihtiyacımız belli. Akıl ve ahlak. Norveç'teki bu yol ışıkları yüzde 35 enerji tasarrufu sağlıyor.

Bizde kişi başına düşen gelir 9 bin $, orada 70 bin $. Bizde birileri halkın parasını makam odalarına, şatafata, karta harcıyor, orada tasarruf için buluş yapıyor.

Kalkınma için ihtiyacımız belli. Akıl ve ahlak.
Loading...
Röportajın tamamı: http://m.t24.com.tr/haber/chpli-tekin-doktora-yapar-gibi-calismaya-basladim-turkiyenin-butun-sorunlarina-hakim-biri-varsa-o-benim,684519
Media Removed
Röportajın tamamı: http://m.t24.com.tr/haber/chpli-tekin-doktora-yapar-gibi-calismaya-basladim-turkiyenin-butun-sorunlarina-hakim-biri-varsa-o-benim,684519 Röportajın tamamı: http://m.t24.com.tr/haber/chpli-tekin-doktora-yapar-gibi-calismaya-basladim-turkiyenin-butun-sorunlarina-hakim-biri-varsa-o-benim,684519
Cemal Süreya onun için "Gözlerinde yıldızlar / Serin yerde durur" diyordu. Bizim gözlerimize ...
Media Removed
Cemal Süreya onun için "Gözlerinde yıldızlar / Serin yerde durur" diyordu. Bizim gözlerimize göğe bakmayı hatırlattı. Ölümünün yıl dönümünde Turgut Uyar'ı saygıyla anıyorum. Cemal Süreya onun için "Gözlerinde yıldızlar / Serin yerde durur" diyordu. Bizim gözlerimize göğe bakmayı hatırlattı. Ölümünün yıl dönümünde Turgut Uyar'ı saygıyla anıyorum.
Bayramlar birlik ve dayanışmanın simgesidir. Tüm halkımızın Kurban Bayramı'nı kutlar, bayramın ...
Media Removed
Bayramlar birlik ve dayanışmanın simgesidir. Tüm halkımızın Kurban Bayramı'nı kutlar, bayramın herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Bayramlar birlik ve dayanışmanın simgesidir. Tüm halkımızın Kurban Bayramı'nı kutlar, bayramın herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.
Türkiye'ye hem bürokraside, hem sivil toplum örgütlerinde hem de akademide büyük hizmetler vermiş, ...
Media Removed
Türkiye'ye hem bürokraside, hem sivil toplum örgütlerinde hem de akademide büyük hizmetler vermiş, gerçek bir aydın ve yazar olan Prof. Dr. Güngor Uras'ı kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Kendisine Allah'tan rahmet, kıymetli ailesine sabır ve güç diliyorum. Türkiye'ye hem bürokraside, hem sivil toplum örgütlerinde hem de akademide büyük hizmetler vermiş, gerçek bir aydın ve yazar olan Prof. Dr. Güngor Uras'ı kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Kendisine Allah'tan rahmet, kıymetli ailesine sabır ve güç diliyorum.
Sn. Mevlüt Uysal'ın dağıttığı bu kartların bedeli İBB Meclis üyelerinin verdiği bilgiye göre ...
Media Removed
Sn. Mevlüt Uysal'ın dağıttığı bu kartların bedeli İBB Meclis üyelerinin verdiği bilgiye göre tam 9 milyon TL. Şahsi propaganda faaliyeti için İstanbul'un kaynakları kullanılıyor ancak para yok diye toplu taşıma bedava değil yüzde 50 indirimli oluyor. Bu zihniyeti değiştireceğiz. İster ... Sn. Mevlüt Uysal'ın dağıttığı bu kartların bedeli İBB Meclis üyelerinin verdiği bilgiye göre tam 9 milyon TL. Şahsi propaganda faaliyeti için İstanbul'un kaynakları kullanılıyor ancak para yok diye toplu taşıma bedava değil yüzde 50 indirimli oluyor. Bu zihniyeti değiştireceğiz.
İster devlet yönetiminde ister yerel yönetimlerde kamu kaynakları kamu çıkarı için kullanılmalıdır. Halkın parası para halk için etkin ve verimli bir şekilde değerlendirilmeli. Şahsi menfaat için halkın parasını kullanmak hem etik hem de ekonomik bir sorundur.
Read more
19 yıl önce kaybettiğimiz 17 bin 479 insanımızı rahmetle anıyor, geride kalan ailelere sabır ve ...
Media Removed
19 yıl önce kaybettiğimiz 17 bin 479 insanımızı rahmetle anıyor, geride kalan ailelere sabır ve güç diliyorum. 17 Ağustos'u unutmadık, unutmayacağız. 19 yıl önce kaybettiğimiz 17 bin 479 insanımızı rahmetle anıyor, geride kalan ailelere sabır ve güç diliyorum. 17 Ağustos'u unutmadık, unutmayacağız.
Kamu yönetiminin temel ilkesi ranta değil halka hizmettir. Yöneticiler yüzlerce ailenin çıkarını ...
Media Removed
Kamu yönetiminin temel ilkesi ranta değil halka hizmettir. Yöneticiler yüzlerce ailenin çıkarını ve haklarını korumak zorundadır. Barınma hakkı temel haktır. Devlet vatandaşını böyle koşullara mahkum edemez. #Fikirtepe #KentselDönüşüm Kamu yönetiminin temel ilkesi ranta değil halka hizmettir. Yöneticiler yüzlerce ailenin çıkarını ve haklarını korumak zorundadır. Barınma hakkı temel haktır. Devlet vatandaşını böyle koşullara mahkum edemez.
#Fikirtepe
#KentselDönüşüm
Projeyi üstlenen firma proje sürecinde kira yardımı yükümlülüğünü bile yerine getirmedi. Başka ...
Media Removed
Projeyi üstlenen firma proje sürecinde kira yardımı yükümlülüğünü bile yerine getirmedi. Başka projelerin aksine Devlet de Fikirtepe'yi kira yardımından muaf tutuyor. İnsanlar evlerini kaybedip, sokakta kaldılar. Projeyi üstlenen firma proje sürecinde kira yardımı yükümlülüğünü bile yerine getirmedi. Başka projelerin aksine Devlet de Fikirtepe'yi kira yardımından muaf tutuyor. İnsanlar evlerini kaybedip, sokakta kaldılar.
Bir çok vatandaş "imza atmayanı kamulaştıracağız" baskısı altında imza atmak zorunda kaldı. ...
Media Removed
Bir çok vatandaş "imza atmayanı kamulaştıracağız" baskısı altında imza atmak zorunda kaldı. Mülkiyet hakkını ihlal eden bir baskı mekanizması ortaya çıktı. Aileler projeye katılmak zorunda kaldı. Bir çok vatandaş "imza atmayanı kamulaştıracağız" baskısı altında imza atmak zorunda kaldı. Mülkiyet hakkını ihlal eden bir baskı mekanizması ortaya çıktı. Aileler projeye katılmak zorunda kaldı.
Nasıl oldu? Kentsel dönüşüm adı altında rantı transferi yapmak için kontrolsüz bir süreç başladı. ...
Media Removed
Nasıl oldu? Kentsel dönüşüm adı altında rantı transferi yapmak için kontrolsüz bir süreç başladı. Bakanlık firmaların yönlendirmesiyle 2/3 çoğunluk kararını uygulamaya koydu. Nasıl oldu? Kentsel dönüşüm adı altında rantı transferi yapmak için kontrolsüz bir süreç başladı. Bakanlık firmaların yönlendirmesiyle 2/3 çoğunluk kararını uygulamaya koydu.
Bu fotoğraflar Sahraaltı Afrika'da değil İstanbul'un göbeğinde, tarihi Fikirtepe'de çekildi. ...
Media Removed
Bu fotoğraflar Sahraaltı Afrika'da değil İstanbul'un göbeğinde, tarihi Fikirtepe'de çekildi. Rant odaklı kentsel dönüşüm anlayışının vesikasıdır. 300'ün üzerinde aile 67 gündür çadırlarda yaşıyor. Brooklyn'i gösterip Zulu Kabilesi gibi yaşamaya mahkum ettiler. Bunu değiştireceğiz Bu fotoğraflar Sahraaltı Afrika'da değil İstanbul'un göbeğinde, tarihi Fikirtepe'de çekildi. Rant odaklı kentsel dönüşüm anlayışının vesikasıdır. 300'ün üzerinde aile 67 gündür çadırlarda yaşıyor. Brooklyn'i gösterip Zulu Kabilesi gibi yaşamaya mahkum ettiler. Bunu değiştireceğiz
2.Edremit Kitap Fuarındayım
Media Removed
2.Edremit Kitap Fuarındayım 2.Edremit Kitap Fuarındayım
İstanbul’a adayım. Kazanacağız... İstanbul’a adayım. Kazanacağız...
İstanbul’a adayım. Kazanacağız... İstanbul’a adayım. Kazanacağız...
“İmar Barışı” dediler, şehit kardeşinin bile evini yıktılar! Vatandaş sokakta kaldı. Burası ...
Media Removed
“İmar Barışı” dediler, şehit kardeşinin bile evini yıktılar! Vatandaş sokakta kaldı. Burası Çekmeköy... “İmar Barışı” dediler, şehit kardeşinin bile evini yıktılar! Vatandaş sokakta kaldı. Burası Çekmeköy...
İzlemeniz dileğiyle.
Media Removed
İzlemeniz dileğiyle. İzlemeniz dileğiyle.
Bugün saat 19:00’da İstanbul-Çekmeköy’de, ‘İmar Barışı’ndan’ yararlanmak isterken evleri ...
Media Removed
Bugün saat 19:00’da İstanbul-Çekmeköy’de, ‘İmar Barışı’ndan’ yararlanmak isterken evleri yıkılan vatandaşları ziyaret edecek #adalet arayışlarına destek vereceğiz. Bugün saat 19:00’da İstanbul-Çekmeköy’de, ‘İmar Barışı’ndan’ yararlanmak isterken evleri yıkılan vatandaşları ziyaret edecek #adalet arayışlarına destek vereceğiz.
Çadırsal Dönüşüm! Fikirtepe’de, kentsel dönüşümün adı çadırsal dönüşüm olmuş. Evleri yıkılan ...
Media Removed
Çadırsal Dönüşüm! Fikirtepe’de, kentsel dönüşümün adı çadırsal dönüşüm olmuş. Evleri yıkılan ve yerine yenisi yapılmadığı için sokakta kalan yurttaşlar çadırda yaşıyorlar... Çadırsal Dönüşüm!
Fikirtepe’de, kentsel dönüşümün adı çadırsal dönüşüm olmuş. Evleri yıkılan ve yerine yenisi yapılmadığı için sokakta kalan yurttaşlar çadırda yaşıyorlar...
Bu teklifin kanunlaşması halinde; muhtarlar kendi içlerinden seçecekleri temsilcileri aracılığıyla, belediye meclis ve il genel meclis toplantılarına katılarak kısmende olsa temsilde adaleti sağlamış olacaklar. Bu teklifin kanunlaşması halinde; muhtarlar kendi içlerinden seçecekleri temsilcileri aracılığıyla, belediye meclis ve il genel meclis toplantılarına katılarak kısmende olsa temsilde adaleti sağlamış olacaklar.
Adaylık sürecimi @FOXhaber için değerlendirdim... Adaylık sürecimi @FOXhaber için değerlendirdim...
Adaylık sürecimi @FOXhaber için değerlendirdim... Adaylık sürecimi @FOXhaber için değerlendirdim...
Anadolu’nun zengin kültürünün sergilendiği, Geleneksel Tarihi Beykoz Çayır Festivali’nde ...
Media Removed
Anadolu’nun zengin kültürünün sergilendiği, Geleneksel Tarihi Beykoz Çayır Festivali’nde hemşerilerimizle birlikteyiz. Anadolu’nun zengin kültürünün sergilendiği, Geleneksel Tarihi Beykoz Çayır Festivali’nde hemşerilerimizle birlikteyiz.
Flormar işçisinin haklı mücadelesi kararlılıkla devam ediyor. Son sözü direnenler söyler...
Media Removed
Flormar işçisinin haklı mücadelesi kararlılıkla devam ediyor. Son sözü direnenler söyler... Flormar işçisinin haklı mücadelesi kararlılıkla devam ediyor. Son sözü direnenler söyler...
Hukuksuzluk nereden ve kimden gelirse gelsin, kendini hukuktan üstün görenlere ve hukuk tanımazlığa karşı mücadelemiz devam edecektir. #Flormar işçisi yalnız değildir. Hukuksuzluk nereden ve kimden gelirse gelsin, kendini hukuktan üstün görenlere ve hukuk tanımazlığa karşı mücadelemiz devam edecektir. #Flormar işçisi yalnız değildir.
Sendikalı oldukları için işten çıkarılan, “kadınız her şeyi başarırız” diyerek günlerdir eylem ...
Media Removed
Sendikalı oldukları için işten çıkarılan, “kadınız her şeyi başarırız” diyerek günlerdir eylem yapan, Flomar işçilerine destek olmak için yarın saat 10:30 da Kocaeli-Gebze’de olacağım. Haklısınız kazanacaksınız... Sendikalı oldukları için işten çıkarılan, “kadınız her şeyi başarırız” diyerek günlerdir eylem yapan, Flomar işçilerine destek olmak için yarın saat 10:30 da Kocaeli-Gebze’de olacağım. Haklısınız kazanacaksınız...
Hangi kelime anlatabilir ki bu acıyı? Bu kalleş saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyor, yaşamını ...
Media Removed
Hangi kelime anlatabilir ki bu acıyı? Bu kalleş saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyor, yaşamını yitiren anne ve bebeğine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Hangi kelime anlatabilir ki bu acıyı? Bu kalleş saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyor, yaşamını yitiren anne ve bebeğine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.
Bugünden geçerli olmak üzere; benzinde 22, motorinde 14 kuruş fiyat artışı gerçekleşti. Benzinin ...
Media Removed
Bugünden geçerli olmak üzere; benzinde 22, motorinde 14 kuruş fiyat artışı gerçekleşti. Benzinin litre fiyatı 6 lira 68 kuruş, Motorin ise 6 TL barajını geçti. ÖTV’den karşılandığı için anlamadık. Peki, ya sonra? Bugünden geçerli olmak üzere; benzinde 22, motorinde 14 kuruş fiyat artışı gerçekleşti. Benzinin litre fiyatı 6 lira 68 kuruş, Motorin ise 6 TL barajını geçti. ÖTV’den karşılandığı için anlamadık. Peki, ya sonra?
İstanbul adayımız 9’a 5 kala değil, şimdi ilan edilsin. ADAYIM...
Media Removed
İstanbul adayımız 9’a 5 kala değil, şimdi ilan edilsin. ADAYIM... İstanbul adayımız 9’a 5 kala değil, şimdi ilan edilsin.
ADAYIM...
İzlemeniz dileğiyle.
Media Removed
İzlemeniz dileğiyle. İzlemeniz dileğiyle.
Ülkemizin tapu senedi ve barışın yazılı belgesi olan Lozan Antlaşması´nın yıldönümü kutlu olsun.
Media Removed
Ülkemizin tapu senedi ve barışın yazılı belgesi olan Lozan Antlaşması´nın yıldönümü kutlu olsun. Ülkemizin tapu senedi ve barışın yazılı belgesi olan Lozan Antlaşması´nın yıldönümü kutlu olsun.
Yüz binlerce kişinin oyunu alarak Milletvekili seçilen Enis Berberoğlu'nun, tutuklu kalması ...
Media Removed
Yüz binlerce kişinin oyunu alarak Milletvekili seçilen Enis Berberoğlu'nun, tutuklu kalması hukuki ve adil değildir. Bu hukuksuzluğa dur demeliyiz... Yüz binlerce kişinin oyunu alarak Milletvekili seçilen Enis Berberoğlu'nun, tutuklu kalması hukuki ve adil değildir. Bu hukuksuzluğa dur demeliyiz...
 #Srebrenitsa Soykırımı'nda hayatını kaybeden kardeşlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. “Ne ...
Media Removed
#Srebrenitsa Soykırımı'nda hayatını kaybeden kardeşlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. “Ne yaparsanız yapın ama soykırımı unutmayın. Çünkü unutulan soykırım tekrarlanır.” #Srebrenitsa #Srebrenitsa Soykırımı'nda hayatını kaybeden kardeşlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. “Ne yaparsanız yapın ama soykırımı unutmayın. Çünkü unutulan soykırım tekrarlanır.”
#Srebrenitsa

Loading...