Loading Content...

Honargardee Instagram Photos and Videos

Loading...


honargardee هنرگردی @ mentions
Followers: 5,362
Following: 16
Total Comments: 0
Total Likes: 0

Loading...
حمایت از بزنیم بیرون در جشنواره وب ایران ! پرتال بزنیم بیرون امسال برای اولین بار در جشنواره وب ایران ...
Media Removed
حمایت از بزنیم بیرون در جشنواره وب ایران ! پرتال بزنیم بیرون امسال برای اولین بار در جشنواره وب ایران حضور پیدا کرده؛ برای رای دادن به ما در این جشنواره می توانید کمتر از یک دقیقه وقت بگذارید و از پروژه بزنیم بیرون حمایت کنید. اطلاعات بیشتر در لینک زیر قابل دسترسی هست: http://goo.gl/mGrPBx www.bezanimbiroon.ir #بزنیم_بیرون  #جشنواره  #وب  #جشنواره_وب #جشنواره_وب_ایران  #پرتال  #بزن_بریم  #bezanimbiroon  #unknowniran  #jashnvareh  #web #jashnvareweb  #iran  #webfestifal  #bezanberim حمایت از بزنیم بیرون در جشنواره وب ایران ! پرتال بزنیم بیرون امسال برای اولین بار در جشنواره وب ایران حضور پیدا کرده؛ برای رای دادن به ما در این جشنواره می توانید کمتر از یک دقیقه وقت بگذارید و از پروژه بزنیم بیرون حمایت کنید.
اطلاعات بیشتر در لینک زیر قابل دسترسی هست:

http://goo.gl/mGrPBx

www.bezanimbiroon.ir

#بزنیم_بیرون  #جشنواره  #وب  #جشنواره_وب #جشنواره_وب_ایران  #پرتال  #بزن_بریم 
#bezanimbiroon  #unknowniran  #jashnvareh  #web #jashnvareweb  #iran  #webfestifal  #bezanberim
بزنیم بیرون به سمنان رسید!  بخش استان سمنان پرتال بزنیم بیرون امروز به صورت رسمی رونمایی شد ؛ از این ...
Media Removed
بزنیم بیرون به سمنان رسید!  بخش استان سمنان پرتال بزنیم بیرون امروز به صورت رسمی رونمایی شد ؛ از این به بعد برای سفر به استان سمنان می تونید از اطلاعات بزنیم بیرون استفاده کنید و به کشف ناشناخته های استان سمنان بپردازید. منتظر خبرهای خوب خانواده بزنیم بیرون باشد ... غیر منتظره ها، منتظرند ! www.bezanimbiroon.ir #بزنیم_بیرون  #سامانه  #برنامه_ریز  #سفر #گردشگری  #تفریح  #سرگرمی  #اوقات_فراغت #فراغت  #سمنان  #شاهرود  #بسطام  #دامغان #میامی  #سرخه  #گرمسار  #سایت #bezanimbiroon  #unknowniran  #semnan #shahrood  #damqan  #bastam  #sorkhe  #garmsar #safar بزنیم بیرون به سمنان رسید! 
بخش استان سمنان پرتال بزنیم بیرون امروز به صورت رسمی رونمایی شد ؛ از این به بعد برای سفر به استان سمنان می تونید از اطلاعات بزنیم بیرون استفاده کنید و به کشف ناشناخته های استان سمنان بپردازید.
منتظر خبرهای خوب خانواده بزنیم بیرون باشد ... غیر منتظره ها، منتظرند !

www.bezanimbiroon.ir

#بزنیم_بیرون  #سامانه  #برنامه_ریز  #سفر #گردشگری  #تفریح  #سرگرمی  #اوقات_فراغت #فراغت  #سمنان  #شاهرود  #بسطام  #دامغان #میامی  #سرخه  #گرمسار  #سایت
#bezanimbiroon  #unknowniran  #semnan #shahrood  #damqan  #bastam  #sorkhe  #garmsar #safar
Loading...
 #تاتر  #در_خواب_دیگران  کاری از  #نادر_برهانی_مرند  با بازی  #پانته_آ_بهرام و  #حمیدرضا_آذرنگ ...
Media Removed
#تاتر  #در_خواب_دیگران  کاری از  #نادر_برهانی_مرند  با بازی  #پانته_آ_بهرام و  #حمیدرضا_آذرنگ #تاتر #نمایش #بزنیم_بیرون #هنر #هنرگردی #هنر #هنری #unknowniran #honar #honargardi #bezanimbiroon #teater #borhanimarand #azarang #panteabahram #namayesh #honar #honari #تاتر  #در_خواب_دیگران 
کاری از  #نادر_برهانی_مرند 
با بازی  #پانته_آ_بهرام و  #حمیدرضا_آذرنگ #تاتر #نمایش
#بزنیم_بیرون #هنر #هنرگردی #هنر #هنری
#unknowniran #honar #honargardi #bezanimbiroon #teater #borhanimarand #azarang #panteabahram #namayesh #honar #honari
Loading...
نامزد های  #جشنواره_فیلم_فجر اعلام شدند . نامزد های بخش های اصلی به شرح زیر میباشد: . بهترین ...
Media Removed
نامزد های  #جشنواره_فیلم_فجر اعلام شدند . نامزد های بخش های اصلی به شرح زیر میباشد: . بهترین #کارگردانی #کمال_تبریزی برای فیلم "امکان مینا" سعید روستایی برای فیلم "ابد و یک روز" فرزاد موتمن برای فیلم "آخرین بار کی سحر را دیدی؟" محمدحسین مهدویان برای فیلم "ایستاده در غبار" سیدرضا ... نامزد های  #جشنواره_فیلم_فجر اعلام شدند
.
نامزد های بخش های اصلی به شرح زیر میباشد:
.
بهترین #کارگردانی

#کمال_تبریزی برای فیلم "امکان مینا"
سعید روستایی برای فیلم "ابد و یک روز"
فرزاد موتمن برای فیلم "آخرین بار کی سحر را دیدی؟"
محمدحسین مهدویان برای فیلم "ایستاده در غبار"
سیدرضا میرکریمی برای فیلم "دختر"
.
*بهترین بازیگر #نقش_اول زن

#پریناز_ایزدیار برای فیلم "ابد و یک روز"
#ساره_بیات برای فیلم "عادت نمی کنیم"
#مینا_ساداتی برای فیلم "امکان مینا"
#طناز_طباطبایی برای فیلم "خشم و هیاهو"
#الهام_کردا برای فیلم " به دنیا آمدن"
.
*بهترین #بازیگر نقش اول مرد

#فرهاد_اصلانی برای فیلم "دختر"
#پرویز_پرستویی برای فیلم "بادیگارد"
#رضا_کیانیان برای فیلم "کفش هایم کو"
#پیمان_معادی برای فیلم "ابد و یک روز"
#نوید_محمدزاده برای فیلم "خشم و هیاهو"
.
*بهترین #فیلم

#منوچهر_محمدی برای فیلم "امکان مینا"
#سعید_ملکان برای فیلم "ابد و یک روز"
فرزاد موتمن برای فیلم "آخرین بار کی سحر را دیدی؟"
#سیدرضا_میرکریمی برای فیلم "دختر"
#حبیب_والی_نژاد برای فیلم "ایستاده در غبار"
.
پ ن: باز هم خبری از نامزدی  #ابراهیم_حاتمی_کیا نیست!
.
برای مطالعه ی فهرست کامل نامزدها و بهترین #دیالوگ های فیلم های خوب #سینمایی وارد #کانال  #بزنیم_بیرون شوید.
#bezanimbiroon #unknowniran #fajrfestival
Read more
Loading...
پیشنهاد سینما گردی هفته : در مدت معلوم در مدت معلوم فیلمی به کارگردانی وحید امیرخانی، نویسندگی مهدی ...
Media Removed
پیشنهاد سینما گردی هفته : در مدت معلوم در مدت معلوم فیلمی به کارگردانی وحید امیرخانی، نویسندگی مهدی علی‌میرزایی و تهیه‌کنندگی سید محسن جاهد و رؤیا شریف محصول سال ۱۳۹۳ است. @bezanimbiroon @bezanimbiroon @bezanimbiroon #بزنیم_بیرون #در_مدت_معلوم #مدت_معلوم #فیلم #سینمایی #هنرگردی ... پیشنهاد سینما گردی هفته : در مدت معلوم
در مدت معلوم فیلمی به کارگردانی وحید امیرخانی، نویسندگی مهدی علی‌میرزایی و تهیه‌کنندگی سید محسن جاهد و رؤیا شریف محصول سال ۱۳۹۳ است.

@bezanimbiroon
@bezanimbiroon
@bezanimbiroon
#بزنیم_بیرون #در_مدت_معلوم #مدت_معلوم #فیلم #سینمایی #هنرگردی #جواد_عزتی #ویشکا_آسایش #هومن_سیدی #اکبر_عبدی #وحید_امیرخانی #علی_سلیمانی #طوفان_مهردادیان
#bezanimbiroon #unknowniran #javadezati #vishkaasayesh #homanseyyedi #honargardee #honargardi
Read more
Loading...
این «سوسک» به تئاترشهر می‌رود آزاده انصاری در تدارک اجرای نمایشی است تا سال آینده آن را در تئاترشهر ...
Media Removed
این «سوسک» به تئاترشهر می‌رود آزاده انصاری در تدارک اجرای نمایشی است تا سال آینده آن را در تئاترشهر به صحنه ببرد. این کارگردان تئاتر بیان کرد: نمایش «سوسک می‌شود» را پیش از این در جشنواره تئاتر عروسکی اجرا کرده بودم و قرار بود امسال به اجرای عمومی برسد که بنا به دلایلی این امکان میسر نشد. انصاری ... این «سوسک» به تئاترشهر می‌رود
آزاده انصاری در تدارک اجرای نمایشی است تا سال آینده آن را در تئاترشهر به صحنه ببرد.
این کارگردان تئاتر بیان کرد: نمایش «سوسک می‌شود» را پیش از این در جشنواره تئاتر عروسکی اجرا کرده بودم و قرار بود امسال به اجرای عمومی برسد که بنا به دلایلی این امکان میسر نشد.
انصاری افزود: البته در متن این نمایش تغییراتی برای بهتر شدن کیفیت کار انجام شده و نام آن نیز حتما تغییر خواهد کرد.
وی یادآور شد: قرار بود این نمایش در تالار سایه مجموعه تئاترشهر اجرا شود و برای سال آینده نیز هماهنگی‌های برای کار در همین سالن انجام شده است. با این حال هنوز برنامه دقیق اجرا مشخص نیست.
نمایش «سوسک می‌شود» کاری از گروه تئاتر معاصر بود که با نگاهی به داستان معروف «مسخ» اثر کافکا نوشته و در جشنواره تئاتر عروسکی سال گذشته اجرا شد.
فرزین محدث، یاسر خاسب، سهیل ساعی، افشین زمانی و سهیلا باجلان بازیگران و بازی‌دهندگان این اثر نمایشی بودند.

#بزنیم_بیرون #تئاتر #تیاتر #تیاترشهر #تئاترشهر #سوسک #آزاده_انصاری #هنرگردی
#bezanimbiroon #unknowniran #Iran #theater #shahrtheater #soosk #azadeansari
Read more
Loading...
موزه سینما دوشنبه ساعت ۲۰٫۳۰ میزبان مراسم آیین دیدار «جزیره رنگین» با حضور کارگردان و دیگر عوامل ...
Media Removed
موزه سینما دوشنبه ساعت ۲۰٫۳۰ میزبان مراسم آیین دیدار «جزیره رنگین» با حضور کارگردان و دیگر عوامل فیلم و جمعی از سینماگران و اهالی رسانه است. در این مراسم طبق رسم همیشگی، قبل از نمایش فیلم، پوستر آن توسط عوامل و مهمانان امضا می‌شود و عوامل هم چندکلامی با حاضرین صحبت می‌کنند و سپس از ساعت ۲۱ فیلم برای ... موزه سینما دوشنبه ساعت ۲۰٫۳۰ میزبان مراسم آیین دیدار «جزیره رنگین» با حضور کارگردان و دیگر عوامل فیلم و جمعی از سینماگران و اهالی رسانه است. در این مراسم طبق رسم همیشگی، قبل از نمایش فیلم، پوستر آن توسط عوامل و مهمانان امضا می‌شود و عوامل هم چندکلامی با حاضرین صحبت می‌کنند و سپس از ساعت ۲۱ فیلم برای حاضرین به نمایش در می‎آید.
«جزیره رنگین» فیلمی با فضایی مستند داستانی است که در جشنواره سی و سوم فیلم فجر برای اولین بار به نمایش در آمد. فیلم «جزیره رنگین» تاکنون در جشنواره‎های متعدد داخلی و خارجی حضور داشته‌است، از جمله در جشنواره فیلم ونکوور که در این جشنواره با استقبال قابل توجهی روبه‌روشد.
خسرو سینایی درباره کارگردانی این فیلم می‌نویسد: «فیلم «جزیره رنگین» برای من با این نگاه شکل گرفت: ۱- هر یک از ما می‌توانیم در حد امکانات‌مان برای ساختن سرزمینی زیباتر و زندگی بهتر برای مردم آن کوشا باشیم. ۲- حتما در این کوشش موانعی در سر راه خواهیم داشت؛ اما با مداومت و پیگیری می‌توان بر این موانع فائق آمد؛ و حتی با شکیبایی و پرهیز از دشمنی؛ از آن موانع عواملی سازنده ساخت. ۳- همیشه باور کرده‌ام که در سراسر کشورمان استعدادهایی بسیار جوشان و باطراوت وجود دارند که متاسفانه کمتر مورد توجه فیلم‌سازان قرار می‌گیرند. معتقدم در فیلم‌هایی که به فضاهای واقعی و زندگی روزمره مردم می‌پردازند؛ همکاری با بازیگران محلی نتیجه‌ای بسیار اصیل تر و باورپذیرتر دارد. ۴- فیلم به شکلی داستانی مستند ساخته شده تا بتواند مخاطب جویای داستان را نیز به خود جلب کرده، در عین حال با سرزمین‌مان، مردم آن و آداب و رسوم آن‌ها آشناتر کند.

#بزنیم_بیرون #جزیره_رنگین #هنروتجربه #هنر_و_تجربه #خسروسینایی #خسرو_سینایی #فیلم #مستند #هنرگردی
#bezanimbiroon #unknowniran #film #honarvatajrobe #honargardee
Read more
هنر و تجربه: نقد و بررسی فیلم سینمایی «خواب تلخ» به کارگردانی محسن امیریوسفی در خانه هنرمندان نقد ...
Media Removed
هنر و تجربه: نقد و بررسی فیلم سینمایی «خواب تلخ» به کارگردانی محسن امیریوسفی در خانه هنرمندان نقد می‌شود. این جلسه روز یکشنبه ۶ دی‌ماه در خانه هنرمندان برپا می‌شود. مطابق برنامه‌های هفته‌های پیشین ابتدا از ساعت ۱۶ فیلم «خواب تلخ» به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۷٫۳۰ نشست با حضور محسن امیریوسفی ... هنر و تجربه: نقد و بررسی فیلم سینمایی «خواب تلخ» به کارگردانی محسن امیریوسفی در خانه هنرمندان نقد می‌شود.

این جلسه روز یکشنبه ۶ دی‌ماه در خانه هنرمندان برپا می‌شود. مطابق برنامه‌های هفته‌های پیشین ابتدا از ساعت ۱۶ فیلم «خواب تلخ» به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۷٫۳۰ نشست با حضور محسن امیریوسفی کارگردان این فیلم و امیر پوریا به عنوان منتقد برگزار می‌شود. «خواب تلخ» که پس از ۱۲ سال سرانجام به نمایش درآمده، داستان مرده‌شوری است که با مساله نزدیک شدن خودش به مرگ روبرو می شود. این فیلم در جشنواره فجر سال ۱۳۸۲ پذیرفته نشد و اولین حضور بین‌المللی آن در بخش دو هفته با کارگردانان جشنواره کن ۲۰۰۴ بود و پس از نمایش در این بخش با نقدهای مثبتی از سوی منتقدین مجلات اسکرین، پوزیتیو، کایه دوسینما، لوموند و فیگارو روبرو شد.

عوامل فیلم «خواب تلخ» عبارتند از نویسنده، مجری طرح، طراح صحنه و لباس، تدوین و کارگردان: محسن امیریوسفی- مدیر فیلم‌برداری: بایرام فضلی- طراحی و ترکیب صدا: محمدرضا دلپاک، حسین مهدوی- صدابردار: حسین قورچیان- دستیاران کارگردان: سهیل رحیمی، ابراهیم قپاندار- تولید: امین طالبی، اکبر نجارپور- تهیه کننده: روح‌الله برادری – بازیگران: عباس اسفندیاری، یدالله انوری، دلبر قصری، محسن رحیمی
Read more
نمایش کابوس هایی در مضرات دخانیات نویسنده و کارگردان: افسانه زمانی بازیگران: فرزین محدث محل: ...
Media Removed
نمایش کابوس هایی در مضرات دخانیات نویسنده و کارگردان: افسانه زمانی بازیگران: فرزین محدث محل: خانه هنرمندان - سالن استاد انتظامی دوره اجرا: يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - يكشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۴ ساعت: ۱۸:۰۰ مدت: ۵۰ دقیقه بهای بلیت: ۱۵,۰۰۰ تومان اطلاعات بیشتر در : www.bezanimbiroon.ir . . . برای ... نمایش کابوس هایی در مضرات دخانیات
نویسنده و کارگردان: افسانه زمانی
بازیگران: فرزین محدث
محل: خانه هنرمندان - سالن استاد انتظامی
دوره اجرا: يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - يكشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۴
ساعت: ۱۸:۰۰
مدت: ۵۰ دقیقه
بهای بلیت: ۱۵,۰۰۰ تومان
اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
.
.
.
برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #هنر #هنرگردی #تاتر #تیاتر #نمایش #ایرانشهر #انتظامی #تماشاخانه #افسانه_زمانی #محدث #فرزین_محدث
#bezanimbiroon #theatre #gardeshgari #tafrih #iranshahr #honar #honargardi #honargardee #namayesh #farzinmohades
Read more
بزنیم بیرون به زنجان رسید ! سامانه برنامه ریز سفر به استان زنجان با هدف معرفی جاذبه های گردشگری، تاریخی ...
Media Removed
بزنیم بیرون به زنجان رسید ! سامانه برنامه ریز سفر به استان زنجان با هدف معرفی جاذبه های گردشگری، تاریخی و تفریحی این استان به صورت رسمی آغاز به کار کرد. اطلاعات بیشتر در : www.bezanimbiroon.ir . . . @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi @zanjangardi برای ... بزنیم بیرون به زنجان رسید !
سامانه برنامه ریز سفر به استان زنجان با هدف معرفی جاذبه های گردشگری، تاریخی و تفریحی این استان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

اطلاعات بیشتر در :
www.bezanimbiroon.ir
.
.
.
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi
@zanjangardi

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.
#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #زنجان #زنجانگردی #زنجان_گردی #پرتال #سفر #برنامه_ریز #سامانه #ایران #وبسایت
#bezanimbiroon #irantourism #gardeshgari #zanjan #zanjangardi #zanjanprovince #unknownzanjan #iran #safar
Read more
حرم امام رضا (ع)_مشهد Emam Reza shrine_Mashhad نقاره های حرم رضوی هر صبح پيش از طلوع آفتاب و هر ...
Media Removed
حرم امام رضا (ع)_مشهد Emam Reza shrine_Mashhad نقاره های حرم رضوی هر صبح پيش از طلوع آفتاب و هر عصر پيش از غروب خورشيد نواخته مى شود. افزون بر اين، هر گاه در آستان امام هشتم (ع) بيمارى شفا يابد و به خيل شفايافتگان آستان حضرتش افزوده شود، به منظور اعلام همگانى و اظهار سرور و شادمانى ، نقاره ها را ... حرم امام رضا (ع)_مشهد
Emam Reza shrine_Mashhad

نقاره های حرم رضوی هر صبح پيش از طلوع آفتاب و هر عصر پيش از غروب خورشيد نواخته مى شود.
افزون بر اين، هر گاه در آستان امام هشتم (ع) بيمارى شفا يابد و به خيل شفايافتگان آستان حضرتش افزوده شود، به منظور اعلام همگانى و اظهار سرور و شادمانى ، نقاره ها را به صدا در مى آورند.
همچنین در شبهاى ميلاد معصومان و بزرگداشت مناسبتهاى مذهبى ، مانند جشنهاى بزرگ قربان و فطر و غدير، و هم چنين در زمان تحويل هر سال شمسى ، در آغاز نوروز، نقاره نواخته مى شود.
اما... در ايام محرم و صفر كه روزهاى سوگوارى شيعيان است، به منظور احترام به آيين سوگوارى ، هيچ نوايى از نقاره خانه به در نمى آيد.
بناى جديد و چشمگير نقاره خانه، با ظرافت و شكوه خود، از ديدنى ترين بخشهاى حرم مطهر است.
بناى نقاره خانه كه سراسر از كاشى فيروزه اى است و در پيرامون ايوان آن نرده كشى شده است، دو طبقه دارد، طبقه زيرين جاى گذاشتن طبل ها و شيپورها است، و طبقه دوم محل استقرار نوازندگان.
نقاره زنان هفت نفر هستند كه سه نفرشان بر طبل مى كوبند و چهار نفر در شيپور مى دمند.

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #مشهد #مشهد_گردی #خراسان_رضوی #حرم_امام_رضا #حرم #حرم_مقدس #امام #امام_رضا #نقاره_خانه #نقاره
#bezanimbiroon #irantourism #gardeshgari #Mashhad #mashhadgardi #visitMashhad #unknownmashhad #shrine #khorasanrazavi #Emamreza #Emamrezashrine
Read more
«به سوی دمشق» نمایش محیطی «به سوی دمشق» به نویسندگی و کارگردانی علی محمد رادمنش در قالب دومین سوگواره ...
Media Removed
«به سوی دمشق» نمایش محیطی «به سوی دمشق» به نویسندگی و کارگردانی علی محمد رادمنش در قالب دومین سوگواره هنرهای نمایشی و آئین های مذهبی خمسه با موضوع شهدای مدافع حرم در محوطه باز مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد. این نمایش داستان حماسه زنان، کودکان، مردان و جوانانی است که در برابر جاه‌طلبی‌های ... «به سوی دمشق»
نمایش محیطی «به سوی دمشق» به نویسندگی و کارگردانی علی محمد رادمنش در قالب دومین سوگواره هنرهای نمایشی و آئین های مذهبی خمسه با موضوع شهدای مدافع حرم در محوطه باز مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز کرد.
این نمایش داستان حماسه زنان، کودکان، مردان و جوانانی است که در برابر جاه‌طلبی‌های و خون خوارترین افراد تاریخ، با بذل جان و مال خویش به دفاع از حریم ایمان، اندیشه و کیان اسلامی خویش می پردازند.

برای انتشار تصاویر خود در این پیج می تونید عکس هاتون رو با هشتک. #unknowniran منتشر کنید.

#بزنیم_بیرون #هنرگردی #ایرانگردی #هنر #تیاتر #تئاتر #نمایش_به_سوی_دمشق #به_سوی_دمشق #تئاتر_شهر #نمایش_محیطی #محمد_علی_رادمنش
#bezanimbiroon #unknowniran #irantourism #gardeshgari #honargardee #honargardi #besoyedameshgh #namayesh #theater #irannature #ირანი #Иран
Read more

Loading...