Ideallifemag Instagram Photos and Videos

Loading...


ideallifemag @ideallifemag mentions
Followers: 68,577
Following: 5
Total Comments: 0
Total Likes: 0

ناصر ملک مطیعی درگذشت/ستاره چند دهه سینمای ایران طی هفته گذشته به علت نارسایی کلیه وتنگی نفس در بیمارستان ...
Media Removed
ناصر ملک مطیعی درگذشت/ستاره چند دهه سینمای ایران طی هفته گذشته به علت نارسایی کلیه وتنگی نفس در بیمارستان بستری شده بود/این مصیبت را به خانواده او و سینمای ایران تسلیت می گوییم ناصر ملک مطیعی درگذشت/ستاره چند دهه سینمای ایران طی هفته گذشته به علت نارسایی کلیه وتنگی نفس در بیمارستان بستری شده بود/این مصیبت را به خانواده او و سینمای ایران تسلیت می گوییم
Loading...
بهرام(قاسم) افشار ، گوینده پیشکسوت خبر بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.. روحش شاد و یادش گرامی
Media Removed
بهرام(قاسم) افشار ، گوینده پیشکسوت خبر بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.. روحش شاد و یادش گرامی بهرام(قاسم) افشار ، گوینده پیشکسوت خبر بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت..
روحش شاد و یادش گرامی
كدوم فصل پايتخت رو بيشتر از همه دوست داشتين؟ #پایتخت #احمد_مهرانفر #محسن_تنابنده #هدایت_هاشمی كدوم فصل پايتخت رو بيشتر از همه دوست داشتين؟
#پایتخت #احمد_مهرانفر #محسن_تنابنده #هدایت_هاشمی
"کیت براک" که صداهای عجیبی را از حیاط پشت خانه‌اش می شنید پس از مراجعه به حیاط ناگهان با صحنه فوران یک آتشفشان مواجه شد. فوران آتشفشان "کیلوئه آ" که دقیقا در فاصله چند متری خانه او رخ می‌داد صحنه‌ای مانند یک فواره را در مقابل چشمان کیت ایجاد کرد. بنا به گفته یکی از همسایگان، کیت با دیدن این صحنه بلافاصله ... "کیت براک" که صداهای عجیبی را از حیاط پشت خانه‌اش می شنید پس از مراجعه به حیاط ناگهان با صحنه فوران یک آتشفشان مواجه شد. فوران آتشفشان "کیلوئه آ" که دقیقا در فاصله چند متری خانه او رخ می‌داد صحنه‌ای مانند یک فواره را در مقابل چشمان کیت ایجاد کرد. بنا به گفته یکی از همسایگان، کیت با دیدن این صحنه بلافاصله پا به فرار گذاشت.

خانه کیت جزء 35 خانه‌ای بود که بر اثر فعال شدن و فوران آتشفشان "کیلوئه آ" در روز سه شنبه بطور کامل تخریب شد.
Read more
فيلم گل يخ محصول سال هشتادودو به تهيه كنندگي كيومرث پوراحمد... باورتون ميشه اين فيلم براي پانزده سال پيشه؟ #کیومرث_پوراحمد #گل_یخ #محمدرضا_گلزار #الناز_شاکردوست فيلم گل يخ محصول سال هشتادودو به تهيه كنندگي كيومرث پوراحمد...
باورتون ميشه اين فيلم براي پانزده سال پيشه؟
#کیومرث_پوراحمد #گل_یخ #محمدرضا_گلزار #الناز_شاکردوست
 #شکیرا #ادل #تیلور_سوییفت #جنیفر_لوپز
Media Removed
#شکیرا #ادل #تیلور_سوییفت #جنیفر_لوپز #شکیرا #ادل #تیلور_سوییفت #جنیفر_لوپز
Loading...
قرار نزديك است و دوباره قراري نيست براي قرار.. #رمضان #ماه_عسل #احسان_علیخانی قرار نزديك است
و دوباره قراري نيست براي قرار..
#رمضان #ماه_عسل #احسان_علیخانی
کدوم آهنگشو دوست دارین؟ #محسن_یگانه #موزیک #موسیقی #کنسرت #جشن_تولد کدوم آهنگشو دوست دارین؟
#محسن_یگانه #موزیک #موسیقی #کنسرت #جشن_تولد
Loading...
#محمد_علیزاده #کنسرت #محمد_علیزاده #کنسرت
 #تام_کروز #برد_پیت #نیکول_کیدمن #جانی_دپ #آنجلینا_جولی #اما_واتسون
Media Removed
#تام_کروز #برد_پیت #نیکول_کیدمن #جانی_دپ #آنجلینا_جولی #اما_واتسون #تام_کروز #برد_پیت #نیکول_کیدمن #جانی_دپ #آنجلینا_جولی #اما_واتسون
عاشقانه های هدیه تهرانی، بهرام رادان، هانیه توسلی، پژمان بازغی نوید محمدزاده و ساره بیات را ببینید! #هدیه_تهرانی #بهرام_رادان #هانیه_توسلی #پژمان_بازغی #نوید_محمدزاده #ساره_بیات #عاشقانه #سینمای_ایران عاشقانه های هدیه تهرانی، بهرام رادان، هانیه توسلی، پژمان بازغی نوید محمدزاده و ساره بیات را ببینید!
#هدیه_تهرانی #بهرام_رادان #هانیه_توسلی #پژمان_بازغی #نوید_محمدزاده #ساره_بیات #عاشقانه #سینمای_ایران
تیتر بهاری ترین ترند زیورآلات امسال در طول تاریخ آویز های ریش ریش برای تزیین اتاق های قصر های سلطنتی ...
Media Removed
تیتر بهاری ترین ترند زیورآلات امسال در طول تاریخ آویز های ریش ریش برای تزیین اتاق های قصر های سلطنتی و یا در لباس های پاپ و اسقف های اعظم کلیسای کاتولیک استفاده می شدند. به همین سبب بسیاری این آویز ها را نمادی از مقام و قدرت می دانند. اما در اواخر سال ۲۰۱۷، این آویز ها راه خود را به دنیای زیورآلات باز کردند. ... تیتر بهاری ترین ترند زیورآلات امسال در طول تاریخ آویز های ریش ریش برای تزیین اتاق های قصر های سلطنتی و یا در لباس های پاپ و اسقف های اعظم کلیسای کاتولیک استفاده می شدند. به همین سبب بسیاری این آویز ها را نمادی از مقام و قدرت می دانند. اما در اواخر سال ۲۰۱۷، این آویز ها راه خود را به دنیای زیورآلات باز کردند. دراصل یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر ظاهر و ارتقای آن در سال ۲۰۱۸، می تواند تغییر زیورآلاتی باشد که تا کنون استفاده کرده ایم. موافقید؟
#زیورالات #زیبایی #بانوان #بهار
Read more
Loading...
تيم فوتسال زنان ايران با پيروزي پنج بر دو بر ژاپن قهرمان فوتسال آسيا شد . افتخار يعني اين، غرور يعني همين ️ #فوتسال #بانوان #ورزش #قهرمانی #ایران #آسیا تيم فوتسال زنان ايران با پيروزي پنج بر دو بر ژاپن قهرمان فوتسال آسيا شد . افتخار يعني اين، غرور يعني همين ❤️
#فوتسال #بانوان #ورزش #قهرمانی #ایران #آسیا
#پسر #دختر #عشق #ازدواج #پسر #دختر #عشق #ازدواج
 #ابرو #آرایش #میک_آپ
Media Removed
#ابرو #آرایش #میک_آپ #ابرو #آرایش #میک_آپ
Loading...
گلشيفته بهتره يا عاشقانه؟ #سریال_گلشيفته #مهناز_افشار #شيلا_خداداد #بازيگر #عاشقانه #شهرزاد #فيلم #تلویزيون #سلبريتي گلشيفته بهتره يا عاشقانه؟
#سریال_گلشيفته #مهناز_افشار #شيلا_خداداد #بازيگر #عاشقانه #شهرزاد #فيلم #تلویزيون #سلبريتي
به نظر شما چه عواملی در رخداد این وضعیت موثری است؟ آیا کسانی که در شهرهای کوچک تر زندگی می کنند استرس ...
Media Removed
به نظر شما چه عواملی در رخداد این وضعیت موثری است؟ آیا کسانی که در شهرهای کوچک تر زندگی می کنند استرس کمتری را تجربه می کنند؟ به نظر شما چه عواملی در رخداد این وضعیت موثری است؟
آیا کسانی که در شهرهای کوچک تر زندگی می کنند استرس کمتری را تجربه می کنند؟
خوشتون اومد لايك كنيد #ادل #خواننده #كنسرت #موسيقي #مجله_زندگی_ایده_آل خوشتون اومد لايك كنيد
#ادل #خواننده #كنسرت #موسيقي #مجله_زندگی_ایده_آل
Loading...
#پلو #مرصع_پلو #ته_چین #خوشمزه #پلو #مرصع_پلو #ته_چین #خوشمزه
خدايي اينجوري عكس نميندازن؟ #عکس #عکاسی #دختر #پسر خدايي اينجوري عكس نميندازن؟
#عکس #عکاسی #دختر #پسر
محمد یکی از همین فروشنده هاست. سن و سالش به سی و پنج می‌رسد. از وقتی خودش را شناخته کار اصلی اش همین بوده. ...
Media Removed
محمد یکی از همین فروشنده هاست. سن و سالش به سی و پنج می‌رسد. از وقتی خودش را شناخته کار اصلی اش همین بوده. وقتی سر صحبت را با او باز می‌کنیم تا از کسب و کار این روزها بگوید این شغل را شغل آبا و اجدادش معرفی می‌کند. برای اینکه بدانید درآمد این شغل چطور است؟ آیا چرخ دستی ها هم شعبه دارند یا نه ؟ کدام منطقه مشتری ... محمد یکی از همین فروشنده هاست. سن و سالش به سی و پنج می‌رسد. از وقتی خودش را شناخته کار اصلی اش همین بوده. وقتی سر صحبت را با او باز می‌کنیم تا از کسب و کار این روزها بگوید این شغل را شغل آبا و اجدادش معرفی می‌کند.
برای اینکه بدانید درآمد این شغل چطور است؟ آیا چرخ دستی ها هم شعبه دارند یا نه ؟ کدام منطقه مشتری های ثابتی دارند و نوع کنار آمدنشان با شهرداری چطور است لینک زیر را بخوانید. شاید دلتان خواست شما هم به صنف چرخ دستی دارها بپیوندید .
#درآمد #کسب_و_کار #دستفروشی #چاغاله #شهرداری #کار #بیکار #بیکاری #مشاغل_کاذب
Read more
نظر شما در رابطه با ترامپ چیست؟ سخنان کامل تر مقام معظم رهبری را در این لینک بخوانید https://www.khabaronline.ir/detail/775688/Politics/leader #ترامپ ...
Media Removed
نظر شما در رابطه با ترامپ چیست؟ سخنان کامل تر مقام معظم رهبری را در این لینک بخوانید https://www.khabaronline.ir/detail/775688/Politics/leader #ترامپ #برجام #تحریم #آمریکا #ایران #توافق #انرژی_هسته_ای #محمدجواد_ظریف #رهبر نظر شما در رابطه با ترامپ چیست؟
سخنان کامل تر مقام معظم رهبری را در این لینک بخوانید
https://www.khabaronline.ir/detail/775688/Politics/leader

#ترامپ #برجام #تحریم #آمریکا #ایران #توافق #انرژی_هسته_ای #محمدجواد_ظریف #رهبر
واقعا تا کی باید شاهد این کودک آزاری ها باشیم ؟ #امیرعباس_گلاب #خواننده_بازیگر #کنسرت #شکنجه واقعا تا کی باید شاهد این کودک آزاری ها باشیم ؟
#امیرعباس_گلاب #خواننده_بازیگر #کنسرت #شکنجه
یوسف جلال زاده عکاس 36 ساله بندرعباسی است که تخیلات ذهنی و خواب های آشفته اش او را به خلق کاراکترهای ...
Media Removed
یوسف جلال زاده عکاس 36 ساله بندرعباسی است که تخیلات ذهنی و خواب های آشفته اش او را به خلق کاراکترهای مختلف در عالم واقعیت کشاند. حالا او مجموعه ای عکس از بیش از ۶۰۰ کارکتر مختلف و متفاوت دارد و تصمیم دارد با رساندن تعداد آنها به ۱۰۰۰ ، پروژه اش را در کتاب گینس به ثبت برساند. او می گوید:« می خواهم یوسف، پیام ... یوسف جلال زاده عکاس 36 ساله بندرعباسی است که تخیلات ذهنی و خواب های آشفته اش او را به خلق کاراکترهای مختلف در عالم واقعیت کشاند. حالا او مجموعه ای عکس از بیش از ۶۰۰ کارکتر مختلف و متفاوت دارد و تصمیم دارد با رساندن تعداد آنها به ۱۰۰۰ ، پروژه اش را در کتاب گینس به ثبت برساند. او می گوید:« می خواهم یوسف، پیام آور صلح و دوستی باشم .پرچمم سفید و پیامم صلح جهانی است.تخیلات.، آرزوها و دغدغه های ذهنیم که از روزهای آغازین نوجوانی تا کنون همراهم بوده است را برای آرامش درونم به تصویر کشیدم .شخصیت های که با متفاوت بودنشان می خواهند بگویند ما همه یکی هستیم ، از یک نسل و از یک ریشه .
Read more
باید منو به تلخی نبودنت عادت بدی شاید فراموشت کنم باید بهم فرصت بدی شعله نکش سوسو نزن بزار خاموشت کنم این دردو تازه تر نکن شاید فراموشت کنم این آهنگ رو برای هر کسی که دوسش داری تگ کن! #شادمهر_عقیلی #موسیقی #شعر #آهنگ #خواننده #ابی #کنسرت باید منو به تلخی نبودنت عادت بدی
شاید فراموشت کنم باید بهم فرصت بدی
شعله نکش سوسو نزن بزار خاموشت کنم
این دردو تازه تر نکن شاید فراموشت کنم
این آهنگ رو برای هر کسی که دوسش داری تگ کن!
#شادمهر_عقیلی #موسیقی #شعر #آهنگ #خواننده #ابی #کنسرت
سحر جعفری جوزانی می گوید: " ازدواج مقوله ای پیچیده است و من همیشه از ازدواج می ترسم؛ یک بار عاشق شدم اما ...
Media Removed
سحر جعفری جوزانی می گوید: " ازدواج مقوله ای پیچیده است و من همیشه از ازدواج می ترسم؛ یک بار عاشق شدم اما قسمت هم نبودیم. " سحر جعفری جوزانی زاده یازدهم تید ماه هزار و سیصد و پنجاه و هفت در سانفرانسیسکو است. وی فرزند مسعود جعفری جوزانی (نویسنده و کارگردان) است. او فارغ‌التحصیل روانشناسی کودک از دانشگاه ... سحر جعفری جوزانی می گوید: " ازدواج مقوله ای پیچیده است و من همیشه از ازدواج می ترسم؛ یک بار عاشق شدم اما قسمت هم نبودیم. " سحر جعفری جوزانی زاده یازدهم تید ماه هزار و سیصد و پنجاه و هفت در سانفرانسیسکو است. وی فرزند مسعود جعفری جوزانی (نویسنده و کارگردان) است. او فارغ‌التحصیل روانشناسی کودک از دانشگاه آزاد اسلامی است. #بازیگر_سینما_تلویزیون #سحر_جعفری_جوزانی #شیر_سنگی #در_چشم_باد
Read more
دلگیری از امیر و رهام . با کدوم آهنگشون بیشتر خاطره دارید؟ #دلگیری #موسیقی #جواني #امیر_رهام دلگیری از امیر و رهام
.

با کدوم آهنگشون بیشتر خاطره دارید؟
#دلگیری
#موسیقی
#جواني
#امیر_رهام
سحر قریشی (زادهٔ شش دی ماه هزار و سیصد و شصت و شش در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. وی بعد از ایفای ...
Media Removed
سحر قریشی (زادهٔ شش دی ماه هزار و سیصد و شصت و شش در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. وی بعد از ایفای نقش "یلدا" در سریال دلنوازان به شهرت رسید. اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود. کدام بازی "سحر قریشی" را در خاطر دارید؟ #لبخند_زیبایی #سحر_قریشی ... سحر قریشی (زادهٔ شش دی ماه هزار و سیصد و شصت و شش در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. وی بعد از ایفای نقش "یلدا" در سریال دلنوازان به شهرت رسید. اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود. کدام بازی "سحر قریشی" را در خاطر دارید؟ #لبخند_زیبایی #سحر_قریشی #بازیگر_سینما_تلویزیون
Read more
"مریلا زارعی برزی" متولد بیست و پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در قم بازیگر سینما و تلویزیون ...
Media Removed
"مریلا زارعی برزی" متولد بیست و پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در قم بازیگر سینما و تلویزیون و فارغ التحصیل صنایع غذایی از دانشگاه آزاد است. او خواهر بزرگتر ملیکا زارعی است. "ملیکا زارعی برزی" یا همان خاله شادونه بچه ها، در چهارم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در تهران به دنیا آمد، رشته ... "مریلا زارعی برزی" متولد بیست و پنجم فروردین ماه هزار و سیصد و پنجاه و سه در قم بازیگر سینما و تلویزیون و فارغ التحصیل صنایع غذایی از دانشگاه آزاد است. او خواهر بزرگتر ملیکا زارعی است. "ملیکا زارعی برزی" یا همان خاله شادونه بچه ها، در چهارم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و شصت و چهار در تهران به دنیا آمد، رشته حقوق قضایی خوانده است و از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی "تازه ها" از شبکه دو سیما آغاز کرد. خواهران هنرمند "زارعی"، هر یک در کار خود موفق ظاهر شده اند؛ در ذهن شما بیشتر "مریلا" مانده یا "ملیکا"؟ #بازیگر_مجری #خواهران_هنرمند #مریلا_ملیکا_زارعی
Read more
"هیدرا" شهری ست در یونان و همجوار دریای اژه وسایل حمل و نقل چرخدار حق عبور از خیابان های سنگ فرش شده‌ ...
Media Removed
"هیدرا" شهری ست در یونان و همجوار دریای اژه وسایل حمل و نقل چرخدار حق عبور از خیابان های سنگ فرش شده‌ "هیدرا" را ندارند و فقط عابران پیاده و اسب ها می توانند در آن رفت و آمد کنند! حتی تصور زندگی در چنین شهری، لذت بخش است؛ موافقید؟ #یونان_هیدرا #شهر_بدون_ماشین #هوای_پاک #زندگی_ایده_آل "هیدرا" شهری ست در یونان و همجوار دریای اژه
وسایل حمل و نقل چرخدار حق عبور از خیابان های سنگ فرش شده‌ "هیدرا" را ندارند و فقط عابران پیاده و اسب ها می توانند در آن رفت و آمد کنند! حتی تصور زندگی در چنین شهری، لذت بخش است؛ موافقید؟ #یونان_هیدرا #شهر_بدون_ماشین #هوای_پاک #زندگی_ایده_آل
"نیلوفر رجایی فر" بازیگر نقش الیزابت(دختر انگلیسی) در سریال پایتخت است. او بیست و شش ساله، فارغ ...
Media Removed
"نیلوفر رجایی فر" بازیگر نقش الیزابت(دختر انگلیسی) در سریال پایتخت است. او بیست و شش ساله، فارغ التحصیل کارشناسی فیزیک از دانشگاه "رویال لندن" و به زبان انگلیسی مسلط است. "سیروس مقدم" در پایتخت پنج نشان داد که به خوبی از عهده ساخت سکانس های "اکشن" و "جنگی" بر می آید. موافقید؟ #سریال_پایتخت_پنج ... "نیلوفر رجایی فر" بازیگر نقش الیزابت(دختر انگلیسی) در سریال پایتخت است.
او بیست و شش ساله، فارغ التحصیل کارشناسی فیزیک از دانشگاه "رویال لندن" و به زبان انگلیسی مسلط است. "سیروس مقدم" در پایتخت پنج نشان داد که به خوبی از عهده ساخت سکانس های "اکشن" و "جنگی" بر می آید. موافقید؟ #سریال_پایتخت_پنج #الیزابت_انگلیس_داعش #نیلوفر_رجایی_فر #سیروس_مقدم
Read more
"آرکان" هدایت کننده بالنی که خانواده "معمولی" را در خود داشت، پدر همسر فوتبالیست خوشنام کشورمان ...
Media Removed
"آرکان" هدایت کننده بالنی که خانواده "معمولی" را در خود داشت، پدر همسر فوتبالیست خوشنام کشورمان "سید مهدی رحمتی"ست. دلیل انتخاب ایشان برای این نقش، تسلط وی به زبان ترکی استامبولی بوده و "امیر نوری" او را به تنابنده معرفی کرده است! به نظر شما "سیروس مقدم" توانسته بود از عهده خلق سکانس های دشوار ... "آرکان" هدایت کننده بالنی که خانواده "معمولی" را در خود داشت، پدر همسر فوتبالیست خوشنام کشورمان "سید مهدی رحمتی"ست. دلیل انتخاب ایشان برای این نقش، تسلط وی به زبان ترکی استامبولی بوده و "امیر نوری" او را به تنابنده معرفی کرده است! به نظر شما "سیروس مقدم" توانسته بود از عهده خلق سکانس های دشوار طوفان و سقوط بالن برآید؟ #سریال_پایتخت #آرکان_مهدی_رحمتی #استقلال_پیروزی
Read more
فصل سوم "ستایش" در راه است! اگر از طرفداران سریال "ستایش" هستید، پست های "ایده آل" روزهای بعد را دنبال کنید. . نظر شما درباره ادامه این سریال چیست؟ #ستایش #زندگی_ایده_آل #سریال #سریال_ستایش فصل سوم "ستایش" در راه است! اگر از طرفداران سریال "ستایش" هستید، پست های "ایده آل" روزهای بعد را دنبال کنید. .
نظر شما درباره ادامه این سریال چیست؟
#ستایش
#زندگی_ایده_آل
#سریال
#سریال_ستایش
تنبک و سنتور نوازی! هنر نزد خانم های ایرانی است و بس نظر شما چیه؟ #زندگی_ایده_آل #ایرانی #زن #هنر #سنتور #تنبک #شادی تنبک و سنتور نوازی!
✨✨✨
هنر نزد خانم های ایرانی است و بس
نظر شما چیه؟
✨✨✨
#زندگی_ایده_آل
#ایرانی
#زن
#هنر
#سنتور
#تنبک
#شادی
این تست بینایی رو انجام بدهید و به بینای خودتان از 100 نمره دهید نمره بینایی شما چند است؟ #بینایی #زندگی_ایده_آل #سلامت #چشم #بینایی_سنجی #تست این تست بینایی رو انجام بدهید و به بینای خودتان از 100 نمره دهید
👇👇👇👇
نمره بینایی شما چند است؟


#بینایی
#زندگی_ایده_آل
#سلامت
#چشم
#بینایی_سنجی
#تست
کپشن: قطعه زیبا و آرامش بخش موسیقی با نام "راز" با اجرای زیبای ویولنسل به وسیله ی Adam Hurst #موزیک_ویدیو #ویولنسل_راز #شب_آرامش #زندگی_ایده_آل کپشن: قطعه زیبا و آرامش بخش موسیقی با نام "راز"
🔹با اجرای زیبای ویولنسل به وسیله ی Adam Hurst
#موزیک_ویدیو #ویولنسل_راز #شب_آرامش #زندگی_ایده_آل
چربی شکم را می‌توانید خیلی راحت با اندازه گرفتن دور کمرتان ارزیابی کنید. اگر سایز دور کمرتان بالاتر از یکصد و دو سانتی‌متر (در مردها) و هشتاد و هشت سانتی‌متر (در زن‌ها) باشد، به آن چاقی شکم می گویند. شما دچار "چاقی شکم" هستید؟! #تعطیلات_نوروز #چاقی_شکم #ورزش_تناسب_اندام چربی شکم را می‌توانید خیلی راحت با اندازه گرفتن دور کمرتان ارزیابی کنید. اگر سایز دور کمرتان بالاتر از یکصد و دو سانتی‌متر (در مردها) و هشتاد و هشت سانتی‌متر (در زن‌ها) باشد، به آن چاقی شکم می گویند. شما دچار "چاقی شکم" هستید؟! #تعطیلات_نوروز #چاقی_شکم #ورزش_تناسب_اندام

Loading...