Не я т квіти

Loading...


Unique profiles
62
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Kiev Zoo, CHERDAK, Luck, Ukraine
Average media age
712.3 days
to ratio
Ще так далеко до весни або до літа. І може хтось, але не я… подарить квіти! 🤭<span class="emoji emoji1f61d"></span><span class="emoji emoji1f61d"></span> 😬☃️🤪<span class="emoji emoji2744"></span>️<span class="emoji emoji2744"></span>️<span class="emoji emoji2744"></span>️ #shustrova ...
Media Removed
Ще так далеко до весни або до літа. І може хтось, але не я… подарить квіти! 🤭 😬☃️🤪️ #shustrova #тік #бронюк #wintervibes #подаритьквіти Ще так далеко до весни або до літа.
І може хтось, але не я… подарить квіти! 🤭😝😝
😬☃️🤪❄️❄️❄️ #shustrova #тік #бронюк #wintervibes #подаритьквіти
Loading...
вперше я почув пісню Квітки ще в 16 і з того часу мене не попускає. я не знаю, що є в її голосі - але його ...
Media Removed
вперше я почув пісню Квітки ще в 16 і з того часу мене не попускає. я не знаю, що є в її голосі - але його енергетика та вібрації проникають так глибоко і так далеко, що з того моменту, як ти вперше його чуєш, жити без них вже неможливо. • я знаю багато історій про неї та її смію, але одна чомусь запала ... вперше я почув пісню Квітки ще в 16 і з того часу мене не попускає. я не знаю, що є в її голосі - але його енергетика та вібрації проникають так глибоко і так далеко, що з того моменту, як ти вперше його чуєш, жити без них вже неможливо.

я знаю багато історій про неї та її смію, але одна чомусь запала найбільше. її дідусь до останніх днів, мав вдома маленьку зібрану валізу з усім необхідним, для того щоб повернутися до Львова, якщо трапиться така можливість. якщо б знайшлась нагода повернутися - то він би навіть секунди не гаяв, одразу б вхопив свою валізу і поїхав до свого коханого міста.

вражає це мене тим, що у нас з вами навпаки - ми готові в одну секунду покинути свої рідні землі і ринути на якісь привабливі континенти, навіть не підозрюючи, що бути без своєї Батьківщини дуже важко. бо маємо її і не цінуємо.

#квіткацісик не була на Україні жодного разу і всі пісні записала із переспівів своєї бабусі. саме вона записала вперше укр народі пісні на дорогих студіях, поруч із Вітні Хьюстон та Мераєю Кері, написала для наших якісне аранжування та навіть була номінована на Греммі. саме їх ми звикли чути та переспівувати.

тітка розповідала, що слухати її колись було заборонено і всі вимикали світло, замикали усі вікна та тихо слухали її платівку - власне ту, яку я вчора придбав. моя мрія здійснилася.

колись хтось до Львова таємно провіз одну платівку #квітка, яку копіювали та передавали один одному, поки весь Львів не почав тихо наспівувати разом із нею усі пісні.

мабуть, через звуки її голосу ми чуємо її безмежну любов до кожного з нас та України, ми відчуваємо її добро та неймовірний талант, який хотів обійняти нас🖤

дякую @vinylclublviv за здійснення моєї мрії #cozyleohome
Read more
Нещодавно збагнула таку річ: ми зараз можемо освоїти за короткий проміжок часу будь який навик. ...
Media Removed
Нещодавно збагнула таку річ: ми зараз можемо освоїти за короткий проміжок часу будь який навик. Просто, будь який. . Пам'ятаєте, як Нео в першій матриці? Йому вставляли картриджі для того, щоб швидко оволодіти бойовими мистецтвами та технікою володіння зброєю? . Зараз це фактично ... Нещодавно збагнула таку річ: ми зараз можемо освоїти за короткий проміжок часу будь який навик. Просто, будь який.
.
Пам'ятаєте, як Нео в першій матриці? Йому вставляли картриджі для того, щоб швидко оволодіти бойовими мистецтвами та технікою володіння зброєю?
.
Зараз це фактично реальність. Звісно, треба пахати, але ти маєш усю квінтесенцію в одному флаконі.
.
Я навіть не кажу про численні онлайн та офлайн школи. Банально - ютуб, інстаграм. Шукай, що треба і освоюй базові навички з певного предмету за 1-2 дні.
.
Зараз, досліджуючи нові для себе ніші, напрямки та області знань, я відкриваю величезний та цікавий світ!
.
- школа фотографа
- як обробляти фото на телефоні - як гарно писати круті тексти (не текстА))) - як знімати відео
- як монтувати.. - як озвучувати... - як зварити борщ - безе в мультиварці - critical way & critical chain mthd
- і сотні як, як, як... .
Це мегакруте відчуття, коли ти можеш навчитися всього, а ого забажаєш! Ти можеш стати просто супер людиною! .
А ви любите вчитися? Що зараз опановуєте?
Read more
Наступила Весна. Довгоочікувана подруга твоїх солодких днів. Яскраво світить сонце, вітер грає ...
Media Removed
Наступила Весна. Довгоочікувана подруга твоїх солодких днів. Яскраво світить сонце, вітер грає з твоїм волоссям, а ти ловиш кайф і кажеш, що обожнюєш цю пору року. Але раптом, прокинувшись зранку, ти помічаєш на вулиці білосніжний зіркопад. Сніг, який так раптово з'явився! Як же тепер ... Наступила Весна. Довгоочікувана подруга твоїх солодких днів. Яскраво світить сонце, вітер грає з твоїм волоссям, а ти ловиш кайф і кажеш, що обожнюєш цю пору року. Але раптом, прокинувшись зранку, ти помічаєш на вулиці білосніжний зіркопад. Сніг, який так раптово з'явився! Як же тепер ти зможеш цілувати вуста своєї коханої Весни? О ні, це занадто важко для тебе: тримати тепло в березні, коли за вікном знову мороз. "Ну що ж, - думаєш ти, - доведеться піддатися цим морозам і знову терпіти нестрепний холод". Так і продовжувалося життя.
Одного ранку у твоє вікно потрапив промінчик сонця. Це розбудило тебе і змусило на мить всміхнутися. Ще б трошки, і знову ти згадав би про те, що живеш у найпрекрасніший час у році. Та, ти просто встав та різкими рухами закрив фіранки на вікні. Твоя надія на улюблене тепло згасла.
Заклопотаний боротьбою з холодом, ти, мій друже, так і не помітив, що це сонце змусило сніг розтанути, і твоя довгоочікувана Весна забуяла рожевими квітами... Отже, як бачиш, життя - це не вічна весна. Деколи й з'являються "морози", які змушується тебе опуститися нижче, ніж рівень океану. Але твоє буття ніколи не залишить тебе сам на сам з проблемами. Завжди знайдеться "промінчик сонця", який буде твоїм виходом. Але тільки тобі вирішувати: скористатися шансом чи далі жити "холодом".
#розмови_nvelka #надихаю_тебе
Read more
Всім привіт <span class="emoji emoji1f44b"></span> Гуляючи містом я насолоджувалася смачним капучіно #безцукру і облюбленим #oreo ...
Media Removed
Всім привіт Гуляючи містом я насолоджувалася смачним капучіно #безцукру і облюбленим #oreo звичайно #зцукром. Задумалася над стереотипами щодо зовнішності. Саме нашої зовнішності. Як ми насправді виглядаємо? Можна зразу відповісти " Ми виглядаємо так, як бачимо себе в дзеркалі ... Всім привіт 👋
Гуляючи містом я насолоджувалася смачним капучіно #безцукру і облюбленим #oreo звичайно #зцукром.
Задумалася над стереотипами щодо зовнішності. Саме нашої зовнішності. Як ми насправді виглядаємо? Можна зразу відповісти " Ми виглядаємо так, як бачимо себе в дзеркалі ". Ніхто з вас не чув вислів "Дзеркало бреше"? Можливо було так що ви думаєте "Я виграють так" А потім ви дивитесь в те саме дзеркало і відбувається резонанс.
Відмінність між " я уявляю" і "я бачу". Це як вперше почути свій голос в записі.
Тобі буває кажуть " Ти симпатична ". Чи " Ти красуня" і звичайно "Тобі личить".
До певного віку ми чуємо це і просто віримо. Згодом вступають підліткові комплекси, навієні суспільством. І починається! Ми вже не віримо тим словам про красу. Я по доброму заздрю тим хто зберіг ту дитячу впевненість в собі. Коли з зачіскою "пальмочка" в квітчастому платті ми усміхалися нашим "піаніно". А пухлі щічки червоніли коли нас хвалили.
До чого я це все веду? Чесно кажучи не знаю. Просто вирішила поділитися своїми думками.
Висновок я вивела такий. Я хочу вірити людям коли вони кажуть що мені щось личить. Коли роблять комплімент зовнішності. Хочу вірити іншим а не дзеркалу яке бреше. Я за щирі компліменти. Будьмо добрими!
@zadorozhna_m чашка special for you😘
#goodevening #happiness #coffetime #cappuccino #oreo #springtime #spring #lifestyle #styleoflife #holidays #beauty #nice #cute #liketime #love #look #mood #saturday #march #토요일 #봄 #카푸치노 #커피 #주말
Read more
 #ЧариНочі Сміються, плачуть солов'ї  І б'ють піснями в груди: "Цілуй, цілуй, цілуй її, —  Знов ...
Media Removed
#ЧариНочі Сміються, плачуть солов'ї  І б'ють піснями в груди: "Цілуй, цілуй, цілуй її, —  Знов молодість не буде! Ти не дивись, що буде там,  Чи забуття, чи зрада:  Весна іде назустріч вам,  Весна в сей час вам рада. На мент єдиний залиши  Свій сум, думки і горе —  І струмінь ... #ЧариНочі

Сміються, плачуть солов'ї 
І б'ють піснями в груди:
"Цілуй, цілуй, цілуй її, — 
Знов молодість не буде!

Ти не дивись, що буде там, 
Чи забуття, чи зрада: 
Весна іде назустріч вам, 
Весна в сей час вам рада.

На мент єдиний залиши 
Свій сум, думки і горе — 
І струмінь власної душі 
Улий в шумляче море.

Лови летючу мить життя! 
Чаруйсь, хмелій, впивайся 
І серед мрій і забуття 
В розкошах закохайся.

Поглянь, уся земля тремтить 
В палких обіймах ночі, 
Лист квітці рвійно шелестить, 
Траві струмок воркоче.

Відбились зорі у воді, 
Летять до хмар тумани...
Тут ллються пахощі густі, 
Там гнуться верби п'яні.

Як іскра ще в тобі горить 
І згаснути не вспіла, — 
Гори! Життя — єдина мить, 
Для смерті ж — вічність ціла.

Чому ж стоїш без руху ти, 
Коли ввесь світ співає? 
Налагодь струни золоті: 
Бенкет весна справляє.

І сміло йди під дзвін чарок 
З вогнем, з піснями в гості 
На свято радісне квіток, 
Кохання, снів і млості.

Загине все без вороття: 
Що візьме час, що люди, 
Погасне в серці багаття, 
І захолонуть груди.

І схочеш ти вернуть собі, 
Як Фауст, дні минулі...
Та знай: над нас — боги скупі, 
Над нас — глухі й нечулі…"
//
Сміються, плачуть солов'ї 
І б'ють піснями в груди:
"Цілуй, цілуй, цілуй її — 
Знов молодість не буде!"
_________
#ОлександрОлесь
#поезія #вірші
#1904
Read more
Loading...
Back to the childhood. . <span class="emoji emoji1f3aa"></span>Відкритий в 1992 році, Діснейленд в Парижі з квітня 2017го святкує своє ...
Media Removed
Back to the childhood. . Відкритий в 1992 році, Діснейленд в Парижі з квітня 2017го святкує своє 25-річчя. Займає площу у 2230 га, яку планують розширити ще більше. Складається з 2х тематичних парків Disneyland Park i Walt Disney Studios Park, розважального парку Disney Village, ... Back to the childhood.
.
🎪Відкритий в 1992 році, Діснейленд в Парижі з квітня 2017го святкує своє 25-річчя.
😱Займає площу у 2230 га, яку планують розширити ще більше.
🏰Складається з 2х тематичних парків Disneyland Park i Walt Disney Studios Park, розважального парку Disney Village, поля для гольфу, безлічі крамниць, ресторанів та готелів.
🐈Щоб у парку не завелись миші, там живуть більше 200 котів на правах працівників Діснею.
🎩Актор, який розважає відвідувачів у ролі Міккі Мауса, налічує в своєму гардеробі близько 290 костюмів, тоді як Мінні Макс має їх тільки 200.
.
Похід в Діснейленд - це справжня експедиція в реалістичний світ казок, фантазій та пригод, за воротами якого ти забуваєш про вік та поганий настрій. І правда, не важливо скільки тобі років: 7, 26 чи 53, минувши центральні ворота Діснейленду, ти хутчіш біжиш до черги на атракціон, по дорозі забігаєш в магазин із сувенірами і паралельно намагаєшся зробити фото із собакою Гуффі. В цей момент в тобі просто просинається дитина, яка хоче все і відразу: на мегашвидкі гірки, каруселі і в замок принцеси. А ще солодку вату, чашку із Дартом Вейдером і льодяник зі смаком полуниці, як он в тієї дитини.
.
Колись я обов‘язково повернусь туди ще раз, до Пітера Пена, з яким так і не встигла політати.
.
#disneyland #disneylandparis #disneylandparis25 #childhood #mickey #mickeymouse #happyness #paris #parisienne #travel #traveler #traveling
Read more
| R E C R E A T I О N | Доброго ранку! Поговоримо про заклади для відпочинку? Вихідні вже тут<span class="emoji emoji1f609"></span> У мене ...
Media Removed
| R E C R E A T I О N | Доброго ранку! Поговоримо про заклади для відпочинку? Вихідні вже тут У мене є власний топ. Частинку із них відкрила для себе не так давно, проте встигла їх вподобати. І я залюбки поділюся з вами️ тому ставте like та обирайте: 1️⃣ @coin_restaurant @nikolaytyshchenko ... | R E C R E A T I О N |
Доброго ранку! Поговоримо про заклади для відпочинку? Вихідні вже тут😉
У мене є власний топ. Частинку із них відкрила для себе не так давно, проте встигла їх вподобати. І я залюбки поділюся з вами❤️ тому ставте like та обирайте:
1️⃣ @coin_restaurant
@nikolaytyshchenko це Бренд в сфері ресторації. Coin не потребує зайвих слів. Шикарна атмосфера, божественна їжа, професійний персонал — на цьому крапка.
2️⃣ @tobe_ua
Перша в Україні гастрономічна кальянна. Сучасне оздоблення, кожна деталь продумана. В очі одразу кидаються люстри: шикарні, величезні, королівські, я б сказала. Цей заклад не схожий на кальянну, яку ми звикли бачити. Сюди потрібно прийти, щоб проникнутися та зрозуміти.
3️⃣ @zmist_bar
Любов з першого погляду. Бар витриманий у стилістиці тотал блек, починаючи від залу та закінчуючи посудом. Особисто мене це підкуповує, виглядає надзвичайно стильно. Коротко про головне: кальян — 🖤, кухня — 🖤, чайна карта — 🖤 (краща від всіх, що я бачила, хочеться все і одразу), обслуговування —🖤 А от бронювати стіл краще завчасно, інколи складається враження, що за місяць вперед😬 По-моєму, гарний показник.
4️⃣ @chillouthookah
Чіл це ніби ти в гостях у найкращого друга — саме так себе відчуваєш. Тут легко окунаєшся в атмосферу відпочинку та релаксу. Ніякого тобі пафосу та пишності. Найдоброзичливіше обслуговування, завжди димний і смачний кел, найімбирніший чай, тематична музика щовечора та купа настільних ігор. Проте, є один мінус — двері, які я сама ніколи не відчиню😂
5️⃣ @_fine_family
Асоціація із рестораном — «для ніжних та романтичних вечорів». Неймовірний затишок охоплює у цьому місці. Це наче ковдра, в яку хочеться закутатися більше і більше. Інтер’єр — величезна кількість дрібних деталей: рам, ваз, квітів, кошиків, блюдець і т.д., загалом все це виглядає мега мімішно😍 Музика звучить ідеально, ніяких перешкод розмовам. А ще тут справді смачно🤤 І, до речі, своє останнє b-day святкувала саме тут.
А що у вашому списку?
#datsyukmeditations #recreation #relax #weekend #resort #hookah #food #drinks #instagood #instadaily #picoftheday #like #likes #followme #follow4follow #all_shots
Read more
Loading...
ДІМ – це “розпорошені уламки замерзлих річок над землею”, і дім наш, доки він в нас. Дім – це радше ...
Media Removed
ДІМ – це “розпорошені уламки замерзлих річок над землею”, і дім наш, доки він в нас. Дім – це радше люди, за стіни я так не тримаюся. Варто зберігати його всередині себе. У книжці образ дому пов’язаний з пошуком ідентичності: скажи мені, де твій дім, і я скажу тобі, хто ти. У моїх героїв із цим ... ДІМ – це “розпорошені уламки замерзлих річок над землею”, і дім наш, доки він в нас. Дім – це радше люди, за стіни я так не тримаюся. Варто зберігати його всередині себе. У книжці образ дому пов’язаний з пошуком ідентичності: скажи мені, де твій дім, і я скажу тобі, хто ти. У моїх героїв із цим все заплутано, принаймні спочатку: Новий рік вони святкують за московським часом, бо так звикли, і за бакинським, бо в Баку народилася одна з героїнь... Великою мірою - "Дім" про небезпечну ностальгію й про відставання у часі...© •
Є родина, яка живе у Львові але його не бачить і не любить. Та вчиться. Вчиться любити. І є пес, який потрапляє у цю сім’ю. Він добре ставиться до людей – він загалом добряк, але йому теж не подобається місто, бо там занадто багато спогадів, які він зчитує у вигляді запахів. І взагалі в місті занадто багато страшних слідів, у яких він плутається і які його дратують. Власне, пес розповідає про місто й родину, оцю історію кількох радянських поколінь. Сім’я отримала квартиру у центрі Львова й опинилася у вирі подій. Тих подій, коли великий яскравий калейдоскоп розсипався на друзки, а разом з ним й звичне життя. І в тому новому житті треба шукати себе, своє місце, свою країну, врешті решт.
Для мене той період – то роки, які хочеться викреслити, настільки спогади про них гнітючі. Та не було б їх, не було б і прийдешніх…
А тоді треба було жити, і люди жили. Міняли вчителювання на ларьки з сигаретами і мріяли про Германію, яка вже ніколи з ними не трапиться. І коли тобі було 8 чи 14, то ти відкрив те нове життя і знайшов своє місце в ньому, а коли тобі було 37, то ти міг загубитися в тих розбитих яскравих скельцях, і й досі розгублено намагатися скласти їх у звичний пазл, як вчили у радянській школі. І не розуміти, чому той пазл не складається…

Про провину тих, хто вижив, про наслідки туги за минулим, про майбутнє, яке живе поверхом вище. Про те, що насправді ніхто нікому не належить, а тільки хтось когось любить – або ні. Про неправду і пам’ять. Про причини й наслідки. Про можливість пробачити собі й іншим. І про те, як Львів стає чиїмось домом. Або не стає.
прекрасно. І ще одна книга за добу #моя_особиста_книга #bookstagram #квітневе
Read more
Моральні принципи вікторіанської епохи не дозволяли висловлювати свої почуття вільно. Жінка ...
Media Removed
Моральні принципи вікторіанської епохи не дозволяли висловлювати свої почуття вільно. Жінка не могла відкрито підійти до свого обранця і при всіх дати зрозуміти, що у неї на думці. Для таємного спілкування придумали різні романтичні мови знаків, які дозволяли партнерам передати один ... Моральні принципи вікторіанської епохи не дозволяли висловлювати свої почуття вільно. Жінка не могла відкрито підійти до свого обранця і при всіх дати зрозуміти, що у неї на думці. Для таємного спілкування придумали різні романтичні мови знаків, які дозволяли партнерам передати один одному звісточку і навіть призначити побачення.

Найпоширенішими були мова квітів, мова віяла, мова поштових марок. Існувала також мова рукавичок, цілком природня в той час, коли рукавички були невід'ємною частиною жіночого гардеробу.

За допомогою рукавичок дама могла подати сигнал коханому, показати свій інтерес до когось або попросити його залишатися в стороні. Чоловікові потрібно було всього лише уважно спостерігати за тим, що вона проробляла зі своїми рукавичками.

Ось найбільш поширені знаки цієї мови:
Так - рукавичка мала якби ненароком впасти.
Ні - просто смикати рукавички рукою.
Не йдіть - злегка, ніби жартома вдарити по лівому плечу.
Я вас ненавиджу - вивернути рукавички навиворіт.
Я вас люблю - опустити разом обидві рукавички.
Пробач мене - прикласти рукавичку правої руки до серця.
Досада або невдоволення виражались сильним ударом по руці рукавичками.
За нами стежать - накручувати рукавички на палець.
Хочу познайомитися - тримати рукавички пальцями вниз.
Хочу бути з тобою, хочу поговорити - ніжно погладжувати рукавички.
Будь уважний - вільно тримати рукавички в правій руці.
Я задоволена - вільно тримати рукавички в лівій руці.
Я зайнята - злегка підкидати рукавички вгору.
Я люблю іншого - поплескати рукавичкою по підборіддю

Ви звичайно і тепер можете спробувати сказати щось на мові рукавичок свому обранцю, але він навряд чи вас зрозуміє) Але от якщо ви зробите фото з рукавичками в спеціальній фотозоні в нашому музеї, ваші шанси значно збільшаться)

#VM_експонати #museumvictoria #victoriamuseum #музей #museum
Read more
Наш весільний скрапроман почався ще в 2011 році. От спеціально залізла в архіви подивитись<span class="emoji emoji1f605"></span> бо ...
Media Removed
Наш весільний скрапроман почався ще в 2011 році. От спеціально залізла в архіви подивитись бо вже не пам'ятаю точних дат. Зараз дивлячись на ті роботи, бачу, що відразу знайшла певні фішки, які застосовую, ще й досі в дизайнах. То десь на підсвідомому рівні заклались ті вензелі і квіти Квіткові ... Наш весільний скрапроман почався ще в 2011 році.
От спеціально залізла в архіви подивитись😅 бо вже не пам'ятаю точних дат.
Зараз дивлячись на ті роботи, бачу, що відразу знайшла певні фішки, які застосовую, ще й досі в дизайнах. То десь на підсвідомому рівні заклались ті вензелі і квіти🌸
Квіткові весільні дизайни рахую й досі найкрутішими, хоча зараз іх не роблю. Бо що долар по 8грн., а що по 27 різниця є🙈
Є дизайни, які просто прижились роками, але я всерівно хочу зробити кожен різним. Може зі сторони виглядає, що нічого не змінилось, а ні, кожна пара особлива і запрошення теж для неі особливі.
Знаю, що багато не беруться за таку монотонну роботу, бо інколи вирізати до прикладу 100шт. дна для бонбоньєрки, таку ж кількість кришечки, манюнє тиснення 100шт. метеликів 200шт., то все склеіти, і ще перлинок так десь з 600шт. приклеіти - багатьом просто здають нерви😄 і то лише бонбоньєрки. А ще запрошення, план розсадки, скриня для коштів...можна продовжувати.
Інколи сама в шоці, як то може робити одна людина😊 ♀
Ось такі весільні справи. Гарного і вдалого дня вам. А на мене ще чекають скрап нюанси, без яких теж ніяк😄
Read more
Як дешево літати? Програми та сайти для пошуку білетів🏷 Взагалі варто сказати, що я раджу літати ...
Media Removed
Як дешево літати? Програми та сайти для пошуку білетів🏷 Взагалі варто сказати, що я раджу літати тільки з польщі. Прикладово до Кракова мені з дому їхати всього 7 годин в новезному поїзді. Але думаю всім зрозуміло, що кількість можливостей з Європи не йде в порівняння з Укр. Про сервіси ... Як дешево літати? Програми та сайти для пошуку білетів🏷
Взагалі варто сказати, що я раджу літати тільки з польщі. Прикладово до Кракова мені з дому їхати всього 7 годин в новезному поїзді. Але думаю всім зрозуміло, що кількість можливостей з Європи не йде в порівняння з Укр. Про сервіси напишу і для Укр і для Європи. Ок, до діла. ✈️Kiwi.com я використовую в форматі app на телефоні. Зручно те, що можна не вибирати пункт назначення, а моніторити прото куди можна полетіти з вашого міста. Працює і з рейсами з України.
✈️tanieloty.pl неймовірно зручний сайт. Можна вибрати для відправлення як країну, так і конкретне місто, + купу опцій, як «на вихідні», «на пасху», «в квітні», «до 100 злотих»
✈️Ryanair, Wizzair два самих відомих польских лоукостери (які зараз запускають рейси зі львова і києва😱) Звичайно краще шукати на сервісах які моніторять багато компаній одночасно, але може повезти і попадуться одразу напряму через оф сайт.
✈️goeuro крутий тим, що там разом автобуси, потяги і літаки. Зручно, якщо плануєте прилетіти кудась на літаку, а далі поїхати кудась поїздом. ✈️Skyscanner знаю від інших людей, що люблять її, сама не користувалася, круто що в них є телеграм бот.
Впевнена, що я щось забула, але я просто вибрала ті, якими я реально постійно користуюся. Знаєте якісь ще круті? Пишіть👇🏻залюбки б найшла щось нове для себе💕
Read more
Loading...
 #марафонщастязґретхен . Ще одним пунктом в досягненні гармонії має стати принцип: Не чекай ...
Media Removed
#марафонщастязґретхен . Ще одним пунктом в досягненні гармонії має стати принцип: Не чекай ані похвал, ані подяк! . Що це за принцип такий, подумаєте Ви) але тут я таки, скрипучи зубами (бо всі люблять, коли їхні старання відзначають) погоджуся! Бо ж в словах Ґретхен істина: все, що ... #марафонщастязґретхен
.
Ще одним пунктом в досягненні гармонії має стати принцип: Не чекай ані похвал, ані подяк!
.
Що це за принцип такий, подумаєте Ви) але тут я таки, скрипучи зубами (бо всі люблять, коли їхні старання відзначають) погоджуся! Бо ж в словах Ґретхен істина: все, що ми робимо- для чоловіка, дітей, загального блага- насправді ми робимо для себе! Це Ми (Я) так хочемо! До прикладу, я хотіла викинути той стіл з кімнати, бо він мозолив мені очі! Це я хотіла зробити на його місці Левковий куточок! .
Нарстанок процитую фразу з книжки. Друг Ґретхен, батьки якого займалися боротьбою за права громадян: Вони завжди казали, що такими речима ти мусиш займатися задля себе самого. Якщо ти робиш це заради інших, то рано чи пізно починаєш чекати від них якогось схвалення, подяки. Коли ж ти робиш це для себе, то вже не чекаєш від них якоїсь реакції! .
Завжди треба розуміти, що інші можуть не надавати такої значущості твоїм діям, якої ти сама(сам) собі надаєш! .
Всім любові! І квітів! Не засмучуйтеся, коли хтось не оцінив ваших старань, хоч як би це не було важко! 🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 #маленький_л
Read more
Skincare <span class="emoji emoji2728"></span> Пам’ятаєте солом‘яний капелюх з квітами і косметикою, який промайнув в мене в сторіс?! ...
Media Removed
Skincare Пам’ятаєте солом‘яний капелюх з квітами і косметикою, який промайнув в мене в сторіс?! Мене ця косметика надихнула на розмову. Сьогодні, хочеться більше поговорити про косметику по догляду за шкірою. ♡Хочеться сказати про те, що більшість наших жінок (а про чоловіків ... Skincare ✨
Пам’ятаєте солом‘яний капелюх з квітами і косметикою, який промайнув в мене в сторіс?! Мене ця косметика надихнула на розмову.
Сьогодні, хочеться більше поговорити про косметику по догляду за шкірою.
♡Хочеться сказати про те, що більшість наших жінок (а про чоловіків взагалі мовчу) не навчені з юності доглядати за своєю шкірою обличчя і тіла, залишаючи її на волю генетики та часу.
♡ Рідко хто з моїх знайомих дівчат-жінок може розповісти, що в період їхнього гормонального дозрівання мама, сестра чи тітка допомогли і підсказали їм про такий необхідний догляд. Хоч, звісно і є невеликий відсоток людей, які справді від природи наділені ідеальною шкірою, або були проінформовані в доцільний час, але все-таки більшість після 30-ти в то і значно раніше зіштовхуються з ранніми наслідками природньої життєдіяльності - надто суха шкіра, яка роками не зволожувалась, чи давно пережиті акне, сліди від яких залишаються на все життя глибокими рубцями. Мало хто вчасно допомагає своїй шкірі, бо зрозуміле діло не думає, що увесь час регенерація шкіри не буде така як у 20 років.
♡ Я маю що розповісти на цю тему, бо і сама з таких людей. Я не говорю про те, що ви тільки про це мусите думати постійно. Просто прикро знати, що більшість молодих людей не здогадуються про це, не хочуть бачити це, як і я колись
♡ Але засмучуватись з цього приводу не буду. Буду починати розповідати вам при нагоді, що догляд за шкірою це вдячна справа та міні-інвестиція в своє майбутнє зі здоров‘ям. І, так, шановні мої, дорослішати та старіти це цілком природньо, але є одне але - давайте не робити це занадто рано!
♡ Давайте доглядати за своєю шкірою з сьогодні, прочитавши цікаву статтю, переглянувши відео спеціалістів, може просто випивши водички більше чи з‘ївши менше шкідливого ніж вчора, записатись на масаж чи будь-яким іншим способом запобігати ранньому старішанню шкіри. У нас вийде 🙌🏻

На фото прекрасний догляд Kenzoki skincare @kenzoparfums ✨
• Скраб для тіла рисовий - Milky rice body scrub
• Зволожуючий крем для обличчя - Moisturizing skin ange guardian
• Термальна вода - Fresh lotus water
• Маска для обличчя - SOS roll-on mask
Read more
Кажуть, народ має таку владу, на яку він заслуговує, адже влада виходить з народу, обирається народом, ...
Media Removed
Кажуть, народ має таку владу, на яку він заслуговує, адже влада виходить з народу, обирається народом, а головне витворяє все що заманеться поки люди мовчки терплять і протестують тільки на своїх кухнях. Сьогодні перед Верховною Дурою зібрались ті, хто проти, ті, кого дістало, ті, хто ... Кажуть, народ має таку владу, на яку він заслуговує, адже влада виходить з народу, обирається народом, а головне витворяє все що заманеться поки люди мовчки терплять і протестують тільки на своїх кухнях.
Сьогодні перед Верховною Дурою зібрались ті, хто проти, ті, кого дістало, ті, хто ще має до себе повагу і не може мовчки проковтнути постійне приниження власної гідності цими гнидами в високих кабінетах.
Ті, хто не хочуть миритись з неймовірними парадоксами країни дурнів де "таврія" коштує як бмв, де "жига" 86-го року це добре, а "ауді" 2003-го погано, бо не "євро 5", де паливо коштує як в Європі, а дороги виглядають як в Африці, хоч в кожному літрі купленого бензину/соляри/газу уже вкладено з пів відра асфальту у вигляді акцизів. Де, простигосподи, автомобіль власного виробництва з милозвучною назвою "Анус" коштує $9000, а він же, тільки в Раші (на хвилинку, країні-агресорі) $5000!
І цей список можна продовдувати до ранку: освіта, культура, соціальне забезпечення, медицина, зарплата, пенсія, економіка ВСЕ ЧЕРЕЗ СРАКУ!
Люди, та скільки ж можна!?
Скільки ми будем терпіти цей хєр у своїй дупі!?
Невже у вас нема бодай краплі поваги до себе та своїх дітей!?
Зрозумійте, це не мені треба там стояти: я вже рік їжджу на "євроблясі" і горя не знаю! Ніхто мене не чіпає і чіпати не може, бо не має такого права!
Це ВАМ треба! Це ви платите за ланос як за бмв сьомої серії, а за фокус як за рендж ровер!
Що, боїтеся що коли розмитнення все ж спростять (а вони спростять, це лише питання часу), Ваше корито стане нікому непотрібною грудою металолому!?
Кого ви обманюєте? ВОНО І ТАК Є ТАКИМ! Просто ви носитесь з ним як з писаною торбою, а потім і ваші діти будуть мати регулярний секс з цим гівном, яке, рано чи пізно, стане сімейною реліквією і буде передаватись у спадок з покоління до покоління аж доки не перетвориться в купку іржавого пилу.
Люди, прокиньтесь! І допоміжіть привести до тями цих абсолютно відірваних від реальності дегенератів з КМ, ВР і АП!
Ну не можна ж так себе не поважати, ну чєсслово..
Read more
Loading...
По деяким проханням напишу про місця Данії, де я була і які раджу відвідати, якщо матимете таку можливість ...
Media Removed
По деяким проханням напишу про місця Данії, де я була і які раджу відвідати, якщо матимете таку можливість ️ Сьогодні це різні види парків 🌳 1. «LEGOLEND» - найбільший у світі парк розваг, де усе зроблено із конструктора LEGO, близько 46 мільйонів кубиків) Знаходиться у м. Біллунді, ... По деяким проханням напишу про місця Данії, де я була і які раджу відвідати, якщо матимете таку можливість ✈️
Сьогодні це різні види парків 🌳
1. «LEGOLEND» - найбільший у світі парк розваг, де усе зроблено із конструктора LEGO, близько 46 мільйонів кубиків) Знаходиться у м. Біллунді, куди дістатись легше і дешевше всього на літаку, бо прямі рейси є із Польші, якими я завжди літаю з міста Ґданськ (в одну сторону ~ 300 грн) Цей парк є не тільки для дітей, він поділений на кілька зон, хто куди хоче, туди і йде) Тут у мініатюрі показані найвідоміші місця світу. Вхід коштує до 50 €, ви проводите тут цілий день, поки все не обійдете. Тут є і американські горки, можна кататись до посиніння, головне займати завчасно чергу, бо бажаючих багато 🎢 Можна приймати участь у іграх, піти в акваріум, покататись на каноє. Також тут є великий магазин самого LEGO, але ціни кусаються)0 💶 Взагалі це напевно найкращий відпочинок для сім’ї, вражень наберетесь надовго, таке мало де побачиш)
2. «Jesperhus Feriepark” - ще один парк розваг, де є все, що забажає душа. Знаходиться на острові Морс, біля містечка Нюкобінг. Від Білунда десь 120 км. Це один із найбільших туристичних центрів, тут є і аквапарк, зоопарк, 4D кінотеатр, ігрові майданчики та саме головне - парк квітів 🌺🌹🌸 Їх тут цілі поля, все не перефоткаєш 😅 Навіть фігури із квітів є. Все дуже охайно і доглянуто. Тут регулярно влаштовують різні шоу і люди влаштовуються перед сценою просто на траві. При покупці білету онлайн, чим раніше - тим дешевше, а так вхід коштує до 40€. Тут теж можна перебувати доки не набридне. За окрему доплату можна організувати міні-гольф, боулінг, лазерні ігри і т.д. Але особисто мені запам‘ятався сам парк і неймовірна кількість квітів і рослин😅 Раджу!
3. «Aalborg ZOO” - один із найбільших зоопарків Данії. Тут не тільки тримають тварин, а й знайомлять людей з їх повадками, ведуть наукові роботи, розводять рідкісні види тварин. Охороняється «Грінпіс». Вхід ~ 25€. Від Нюкобінгу до Ольборга їхати теж ~ 120 км. Зоопарк має 8 гектарів землі, налічує до 1600 тварин із різних континентів. Берег штучно створеної ріки зеселений крокодилами, ліси - ведмедями, ліси - мавпами) Є що подивитись 🦒
Продовження⬇
Read more
Началось всё с того, что я пришёл домой с работы, а в квартире были посиделки подружек моей девушки ...
Media Removed
Началось всё с того, что я пришёл домой с работы, а в квартире были посиделки подружек моей девушки (живём вместе), ну и дёрнуло меня ляпнуть: «О! #Серпентарий на выезде!». Девушка обиделась, несколько недель постоянно пыталась доказать, что женская #дружба существует, кидала различные ... Началось всё с того, что я пришёл домой с работы, а в квартире были посиделки подружек моей девушки (живём вместе), ну и дёрнуло меня ляпнуть: «О! #Серпентарий на выезде!». Девушка обиделась, несколько недель постоянно пыталась доказать, что женская #дружба существует, кидала различные ми-ми-ми-шные рассказы о дружбе девушек и т. д. В какой-то момент это меня достало и решили мы провести #эксперимент.
Для этого мы написали списки людей, которых можем назвать друзьями, выбрали из них по 12 человек (10-ти звонить и 2 на всякий случай) . Люди подбирались так, чтобы между собой были незнакомы или малознакомы и проживали в одном с нами городе, добавили их номера в чёрный список оператора (чтобы не могли перезвонить в ответ), купили 10 бутылок водки, 2 кейса пива и 7 бутылок вина, запекли курицу и настрогали салатов.

Обзванивать начали в 02:30 по местному времени, в ночь со вторника на среду, после ответа собеседника говорили: «Всё плохо, срочно нужна твоя помощь, приезжай ул. *, дом № кв. 57, повторяю ул. *, дом_№ кв. 57», после чего бросали трубку. Если абонент был недоступен, звонили на номер из запасных, если не отвечал или сбрасывал 2 раза – считали его не пришедшим на помощь.
Итоги:
1. Разбуженные и доведённые до паники родители девушки.
2. Из подруг девушки 2 не ответили, 1 сбросила вызов, приехали 2-е (1 ночью и 1 утром)
3. Из моих друзей не ответил 1, лично не смогли приехать 2-е (один лежал в больнице после операции и был пойман медсестрой при попытке бегства, 2-й был в отпуске и находился за границей), но они позвонили своим друзьями и те приехали
4. Ответили мне 9 человек, а в течение часа прибыли…. 17(!!!) из них 2-е подруга девушки со своим парнем.
5. После объяснения, почему я так поступил, никто не был в обиде. Пили всю #ночь, и единственным тостом было: «За настоящих друзей»
P.s. Теперь девушка молчит про женскую дружбу и не обижается на то, что их посиделки называю съездом серпентария.
P.p.s. Да, храню «сувениры» с той ночи: куски арматуры, #трос, дубинки и кусок забора, ещё было 2 биты, но их пришлось вернуть владельцам.

Автор неизвестен.
Read more
ІДЕЯ ДЛЯ ФОТОСЕСІІ Частина 2. ЗВІДКИ. Фотосесія - це не завжди: зібралися і пішли зніматися. Це ...
Media Removed
ІДЕЯ ДЛЯ ФОТОСЕСІІ Частина 2. ЗВІДКИ. Фотосесія - це не завжди: зібралися і пішли зніматися. Це тривалий час вибору студії, фотографа, декору і одягу. Багато хто не рухається далі самої «ідеї», бо не розуміє, для чого йому потрібна зйомка або через брак часу на усе це. Хочу дати кілька ... ІДЕЯ ДЛЯ ФОТОСЕСІІ Частина 2. ЗВІДКИ.
Фотосесія - це не завжди: зібралися і пішли зніматися. Це тривалий час вибору студії, фотографа, декору і одягу. Багато хто не рухається далі самої «ідеї», бо не розуміє, для чого йому потрібна зйомка або через брак часу на усе це.
Хочу дати кілька порад, що допомогло мені організуватися.
📌У мене була ЧІТКА ЦІЛЬ. Для чого мені ця фотосесія.
Мені конче необхідно було замінити світлини у спальні, де Софійці 2,6 рочків. Ось так)));
📌100% я знала, що мені потрібні світлі фото, адже спальня у мене біла. Отже ШУКАЛА СТУДІЮ із білою стіною і великими вікнами;
📌Мені НЕ ПОТРІБЕН був ЗАЙВИЙ ДЕКОР, головні на фото тільки я і моя родина, очі не повинні блукати по знімку роздивляючись, який гарненький янгол на розкішному комоді із патіною… Тому просто декоративна цегляна стіна була основною + для різноманітності поз крісло, що стало у нагоді, оскільки було у залі прохолодно та ідея з підлогою майже провалилася;
📌КВІТИ НА ФОТО. Це тюльпани блідого, майже світло-лавандового кольору теж не просто так. Тюльпани - це вже весна і я хотіла це показати на фото. ВІДТІНОК КВІТВ збігається із відтінком гардини у кімнаті, ось і все.
📌ОДЯГ - білі сорочки. По-перше, запорука того, що кожному буде личити і обличчя буде свіже, завдяки світлу, що відбивається від білого (прямо пригрузила вас🙈🧐). По-друге, ну дуже я люблю поєднання білої сорочки із джинсами, не знаю, як це пояснити)))
❗️Урахувавши усе це - НАБАГАТО ПРОСТІШЕ СТВОРИТИ ІДЕЮ зйомки і підготуватися до фотосесії❗️
А коли це «хочу то, не знаю что», тоді у 70 %, зйомка просто не відбудеться, якщо фотограф не постарається))) і не видасть вам ідею, що підійде саме вам!
🧐Ось чому я так мучу своїх клієнтів запитанням: навіщо, які кольори, куди потім фото😎
.
Рада, якщо наступного разу вам легше буде зібратися на фотосесію.
#корисні_нотатки_фотографа.
Локація @mimiphotostudio
Фото @petrenkonatasha
MUA @beyou_salon
Read more
Loading...
Я не буду зараз писати типу ми так мімішно спимо всю ніч і все дуже легко, в нас найкращі діти на світі. ...
Media Removed
Я не буду зараз писати типу ми так мімішно спимо всю ніч і все дуже легко, в нас найкращі діти на світі. Конкретно ця мить тривала 10 секунд, вона взяла мене за руку для заспокоєння і засинання. Які б важкі не були ці будні, такі моменти, як цей нівелюють всю важкість і втому. Дякую вам, мої #квіточкаізірочка ... Я не буду зараз писати типу ми так мімішно спимо всю ніч і все дуже легко, в нас найкращі діти на світі. Конкретно ця мить тривала 10 секунд, вона взяла мене за руку для заспокоєння і засинання. Які б важкі не були ці будні, такі моменти, як цей нівелюють всю важкість і втому. Дякую вам, мої #квіточкаізірочка за нові почуття, мабуть, найсильніші на світі! #sosweet #mytweens #littlebabys
Read more
13 серпня 2016. День народження моєї мами і їй 40. Тато завжди вітав маму дуже раненько. Поки темно ...
Media Removed
13 серпня 2016. День народження моєї мами і їй 40. Тато завжди вітав маму дуже раненько. Поки темно і всі спали, він їхав за квітами ( червоними трояндами- бо вона любить), готував сніданок, готував подарунок/ки і чекав поки прокинеться його жінка. І так на кожне її свято. Дев'ятнадцять ... 13 серпня 2016.
День народження моєї мами і їй 40. Тато завжди вітав маму дуже раненько. Поки темно і всі спали, він їхав за квітами ( червоними трояндами- бо вона любить), готував сніданок, готував подарунок/ки і чекав поки прокинеться його жінка. І так на кожне її свято. Дев'ятнадцять років.

Фото зробив мій брат, то я і старий велосипед мого діда, який просто стояв на дачі в гаражі. Бо так треба.
І місце, неймовірно гарне. Природа і майже немає людей.

Коли мені було 15-ть, я не любила там бувати, але саме того року, я їздила туди кожні вихідні з батьками.
І настільки прекрасно було сидіти сім'єю снідати/обідати/вечеряти. А як добре там спалось. Я забула, що таке безсоння. І вечірні розмови з татом, поки мама вкладає дітей. Це все було так як треба.
І зараз я дуже сумую. І на жаль, тепер це тільки в спогадах.
Read more
В сьогоднішній похмурий різдвяний день нам пощасливилось зустріти кицю, яка дрімає і можна роздивитись ...
Media Removed
В сьогоднішній похмурий різдвяний день нам пощасливилось зустріти кицю, яка дрімає і можна роздивитись її носик, лапки, вушка. . . А тим часом близиться момент зустрічі Вікусі з братиком і я не уявляю , які тільки кицьки мені допоможуть налагодити дружні стосунки, адже обурення маленької ... В сьогоднішній похмурий різдвяний день нам пощасливилось зустріти кицю, яка дрімає і можна роздивитись її носик, лапки, вушка. . . А тим часом близиться момент зустрічі Вікусі з братиком і я не уявляю , які тільки кицьки мені допоможуть налагодити дружні стосунки, адже обурення маленької квіточки неминуче . . . #thinkingoutloud #babygirl #christmas #cat
Read more
<span class="emoji emoji1f33c"></span>11 квітня, десь в цей час, 24 роки тому на світ з`явилась я <span class="emoji emoji1f47c"></span>🏼 <span class="emoji emoji1f338"></span>З днем народження мене<span class="emoji emoji1f338"></span> <span class="emoji emoji1f33a"></span>Дякую батькам ...
Media Removed
11 квітня, десь в цей час, 24 роки тому на світ з`явилась я 🏼 З днем народження мене Дякую батькам за життя В мене майже кожний рік немає настрою в цей деньз багатьох причин, головна та що я постійно, як дитина, чекаю в цей день якогось чуда🤚🏻🏻а воно все не стається і в висновку ... 🌼11 квітня, десь в цей час, 24 роки тому на світ з`явилась я 👼🏼
🌸З днем народження мене🌸
🌺Дякую батькам за життя🌺

✨В мене майже кожний рік немає настрою в цей день😅з багатьох причин, головна та що я постійно, як дитина, чекаю в цей день якогось чуда🤚🏻🌈✋🏻а воно все не стається😅😂 і в висновку виходить просто день після якого ти стаєш на рік старіший 😅чому тут радіти😅?
😄кажуть що до дня народження аура ослаблюється, чи ще щось там😅може саме тому і настрій такий😅Ще й щось серце покалує👵🏻Ехх та старість 😂
Read more
Нарешті !!! Відчувається та довгоочікувана весна. Я обожнюю таку погоду,коли ти не ходиш як "капуста" ...
Media Removed
Нарешті !!! Відчувається та довгоочікувана весна. Я обожнюю таку погоду,коли ти не ходиш як "капуста" у всьому одязі який тільки є,бо бачте "весна дуріє" і на вулиці -14°С в кінці березня)))Квітень,ти радуєш певно кожного львів'янина )А твоє сонечко ще й тебе чарівно прикрашає ))Нарешті !!! Відчувається та довгоочікувана весна. Я обожнюю таку погоду,коли ти не ходиш як "капуста" у всьому одязі який тільки є,бо бачте "весна дуріє" і на вулиці -14°С в кінці березня)))Квітень,ти радуєш певно кожного львів'янина )А твоє сонечко ще й тебе чарівно прикрашає ))☀️
Коли бачиш погляд людини, що переживає в своїй голові радісний спогад. Як ніби там в цей момент маленький ...
Media Removed
Коли бачиш погляд людини, що переживає в своїй голові радісний спогад. Як ніби там в цей момент маленький проектор, з приємним залізним звуком, просякає світлом такі ж маленькі кадрики, збільшує і всим своїм єством ти там, у цьому дні, кілька десят років тому. У бабусі в селі. Коли почалась ... Коли бачиш погляд людини, що переживає в своїй голові радісний спогад. Як ніби там в цей момент маленький проектор, з приємним залізним звуком, просякає світлом такі ж маленькі кадрики, збільшує і всим своїм єством ти там, у цьому дні, кілька десят років тому. У бабусі в селі. Коли почалась злива, і дуже швидко треба порозносити по сарайам стільці, мішки, накрити курчат. Гарячий день вмить стає прохолодним, і от ти сидиш як божок у дідусевому кожусі і в шортах на ґанку, ноги обльопані маленькими крапельками багнючки, але вона скоро висохне і її можна буде зтерти пальцями. Стільчик маленький і холодні коліна гріються об груди, обіймаєш їх руками. А дощ все сильніше стукотить, аж бульби йдуть. Повз тебе до воріт л'ються струмки дощової води. І розкати грому від яких закладає вуха і з'являється посмішка від гусачок на шкірі)
.
А в братовому погляді відбулись спогади співу солов'їв з квітня по середину червня. Я їх не чула. Таких. Від яких в нього саме такий погляд. В себе. В свої теплі літні дні. Але погляд. Щирість ся рождає.
#дудчинитеревені
Read more
Все звісно чудово. Весна. Але з нею наближається сесія. А ми тут тільки сьогодні для себе на природничому ...
Media Removed
Все звісно чудово. Весна. Але з нею наближається сесія. А ми тут тільки сьогодні для себе на природничому Америку відкрили, що квітка це орган не статевого, а безстатевого розмноження. Моє життя ніколи не стане минулим. І як тут зрозуміти хто правий Стеблянко і школа чи Нечитайно й Кучерява? ... Все звісно чудово. Весна. Але з нею наближається сесія. А ми тут тільки сьогодні для себе на природничому Америку відкрили, що квітка це орган не статевого, а безстатевого розмноження. Моє життя ніколи не стане минулим. І як тут зрозуміти хто правий Стеблянко і школа чи Нечитайно й Кучерява? ( П-22 поймуть). Природничий я тебе звісно люблю, але досить перевертати все з ніг на голову. Будь так ласкавий)!
#буднібіолога🌱🐾 #природничий🌱 #ботаніка🍀 #helpme! #by_me_
Read more
4 грудня 2015р. на світ з'явилася<span class="emoji emoji1f64f"></span> малесенька зірочка<span class="emoji emoji2b50"></span>з великими блискучими оченятами<span class="emoji emoji1f618"></span>що випромінювали ...
Media Removed
4 грудня 2015р. на світ з'явилася малесенька зірочказ великими блискучими оченятамищо випромінювали щастя Відтоді все навкруги змінило свій сенс😀Сашуня стала нашим щастям,маленькою бубочкою,принцескою,сміхотошкую і як для більшості людей-маленькі дітки"- "Ути...боззеее ... 4 грудня 2015р. на світ з'явилася🙏 малесенька зірочка⭐з великими блискучими оченятами😘що випромінювали щастя 😍💫Відтоді все навкруги змінило свій сенс😀Сашуня стала нашим щастям,маленькою бубочкою,принцескою,сміхотошкую і як для більшості людей-маленькі дітки"- "Ути...боззеее мой😂"Весь цей час,маленька Квіточка не перестає дивувати своїми своєрідними перлами...кожного дня з'являються якісь нові фішечки від яких ти просто взахваті,а твоєму подиву немає меж😍😍😍Тож бажаю своєму маленькому-великому скарбу рости здоровою,розумною і щасливою дівчинкою🎂😍😘А я буду допомагати здійснювати її мрії та бути надійною підтримкою для неї😊💝 @alena09bilyk - ви і так the best parents💪👪тож бажаю вам здоров'я,сил та втіхи від малечі😘😘😘
Read more
Весна - то спражня жінка, яка іноді поводиться, як примхлива пані. Вона не буде нав’язуватись. Вона ...
Media Removed
Весна - то спражня жінка, яка іноді поводиться, як примхлива пані. Вона не буде нав’язуватись. Вона пригріє трошки теплом, приголубить, закохає в себе і втече, щоб підігріти почуття, щоб розпалити пристрасть, щоб додати ваги своїй поважній персоні. Бо приходити до того, хто з нетерпінням ... Весна - то спражня жінка, яка іноді поводиться, як примхлива пані.
Вона не буде нав’язуватись.
Вона пригріє трошки теплом, приголубить, закохає в себе і втече, щоб підігріти почуття, щоб розпалити пристрасть, щоб додати ваги своїй поважній персоні.
Бо приходити до того, хто з нетерпінням чекає зустрічі приємніше.
От і вона випробовує наше терпіння трошечки.
Але незабаром вже прийде, щоб лишитись на певний період поруч, нічого ж вічного в нашому житті не буває.
А з собою принесе теплі промінчики сонечка, які огортають, ніжно пестячи тіло, наповнюючи організм вітаміном Д і пробуджуючи силу всередині кожного джидая. Прихід цієї пані можна також відчути за шлейфом аромату квітів, які починають з’являтись повсюди, тішачи око і даруючи естетичну насолоду навіть найменшому естету, який живе всередині кожного з нас. Ця пані навіть звучить особливо. Це шум вітру, першого по-справжньому весняного дощу та щебетання птахів, яке пробуджує зранку, супроводжує весь день, відволікаючи від рутинності буднів і заколисує перед сном.
Словом, зелена пані, досить викаблучуватися, приходь. Я чекаю. Щиро і віддано.
Read more
<span class="emoji emoji1f4ab"></span>Memories <span class="emoji emoji1f4ab"></span> . Привіт інста світ🧡 Вже другий день без Wi-fi<span class="emoji emoji1f60f"></span> бігаю по каву, шукаю де він є<span class="emoji emoji1f639"></span>, але ...
Media Removed
Memories . Привіт інста світ🧡 Вже другий день без Wi-fi бігаю по каву, шукаю де він є, але сподіваюсь🤞🏼 завтра все зміниться. . Відгуку до рубрики #лєначитає бути, але трошки згодом🏼‍ . Хочу ввести новий хештег 🏼‍♀️ #планиякізмінятьтебе в якому буду ставити цілі на місяць ... 💫Memories 💫
.
Привіт інста світ🧡
Вже другий день без Wi-fi😏 бігаю по каву, шукаю де він є😹, але сподіваюсь🤞🏼 завтра все зміниться.
.
Відгуку до рубрики #лєначитає бути, але трошки згодом👩🏼‍🏫
.
Хочу ввести новий хештег 💁🏼‍♀️ #планиякізмінятьтебе
в якому буду ставити цілі на місяць (пора кардинальних змін настала😅) .
Отже, цілі на квітень:
1.Прочитати не менше 2 книжок📚
2.Поїхати в Ужгород на цвітіння сакур🌸
3. Закрити всі не завершені справи📃
4.Подивитись 2 останні сезони «Я Зомбі»🧟‍♂️
5.Піти в театр на виставу💃🏻
6.Подивитись курс розвитку реклами в інтернеті «еволюція бізнесу»📈
7. Відвідати 3 події(я шукаю їх у Facebook) і написати відгук📆
8.Скласти список крутих фільмів і нарешті поділитись з Вами🎥
9.Приділяти кожного дня 20 хвилин «Duolingo»🎇
.
.
І не забувайте, мотивація у Вас в голові, а все інше - це просто виправдання 🧡
.
.
.
#memories #cookietine #nightpost #plantime #sweg #changetime #happymonday #vsco #lviv #vscolviv #april #змінюємосьразом
#досягненняцілей
Read more
Обожнюю⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Обожнююобожнююобожнюю⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Насправді мені було досить лячно, як їм ...
Media Removed
Обожнюю⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Обожнююобожнююобожнюю⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Насправді мені було досить лячно, як їм буде втрьох. Адже ті дві маленькі дівчинки, що вже мають зубасті посмішки — то справжня банда, яка має свої таємниці, свої правила гри, безліч своїх історій. Їх стосунки це взагалі досить складна ... Обожнюю⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Обожнююобожнююобожнюю⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Насправді мені було досить лячно, як їм буде втрьох. Адже ті дві маленькі дівчинки, що вже мають зубасті посмішки — то справжня банда, яка має свої таємниці, свої правила гри, безліч своїх історій. Їх стосунки це взагалі досить складна тема, але вони такі міцні, що важко було уявити, як їм буде не-вдвох. Але надиво ця маленька квіточка не просто вписалася в їх тандем, а врівноважила їх, сбалансувала ці дві стихії. Якщо одна з них вогонь, а інша вода, то Лі перетворює їх на суп. Або на компот чи чай. З медом. В залежності від настрою.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
І тепер я не можу уявити, як могло бути інакше?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Хоча розумію, що інакше буде. Всі ці вікові нюанси, інтереси, нові ігри та друзі. Вже зараз відчуваю, що щось починається, десь вже пролетів метелик, а ми потім вигрібай отовсьо. Залишається чекати та радіти їх таким поки що дитячим посмішкам, іграм та тендітній щирості.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#шяулитки #siaulytesisters_growinlove ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#kidsmood #babylove #babygirl #vscoukraine #vscoukraine #igukraine #vscoua #kidsofinstagram #portrait #portraitisreligion #діти #сестри #багатодітнамама #momofthree #momofgirls #momof3 #babyphotography
Read more
. <span class="emoji emoji1f33f"></span>🥚<span class="emoji emoji1f33f"></span>🥚<span class="emoji emoji1f33f"></span> . солодка пасочка під чай зранку - що може бути більш весняно-квітневим?<span class="emoji emoji1f60d"></span> . от тільки ...
Media Removed
. 🥚🥚 . солодка пасочка під чай зранку - що може бути більш весняно-квітневим? . от тільки мене дуже продуло і я тепер страждаю:( вночі було дуже погано: 39 температура😦 я взагалі не пригадаю, коли мене так «ковбасило»😬 хочу швидше видужати, бо в мене навчання та й взагалі гріх хворіти ... .
🌿🥚🌿🥚🌿
.
солодка пасочка під чай зранку - що може бути більш весняно-квітневим?😍
.
от тільки мене дуже продуло і я тепер страждаю:( вночі було дуже погано: 39 температура😦 я взагалі не пригадаю, коли мене так «ковбасило»😬 хочу швидше видужати, бо в мене навчання та й взагалі гріх хворіти в таку чудову погоду😅
.
я ось їхала в автобусі додому і тішилась з того, які по-приємному чимось зайняті люди) всі думають про тих, до кого вони їдуть, всі так піклуються про своїх рідних, всі такі нарядні🙌🏻 в автобусі було дуже тихо, всі тихесенько між собою гомоніли, а сонечко просвічувало через віконця та люк вгорі) чудова атмосфера, так би частіше😌
.
гарного дня всім, я їхатиму сьогодні до бабусі з дідусем [наїмсяяяяяя] і будемо їх вітати😌
.
🥚🌿🥚🌿🥚
.
#flatlayua #flatlay_ua #flatlayforever #marzipan_staff #easter #happyeaster #eastercake #eastereggs #easteregg #plants #flowers #cozy #coziness #warm #cacao #eggs #vsco #vscoua #vscoukraine #ukraine #jysk #cup #coffeeandseasons #plate #yummy #food #instafood #foodporn #foodgram #vscofood
Read more
Вчора був настільки виснажуючий день, що не було сил ні на що <span class="emoji emoji1f648"></span> буває ж? Коли все звалиться на тебе ...
Media Removed
Вчора був настільки виснажуючий день, що не було сил ні на що буває ж? Коли все звалиться на тебе в один день, а ти гребеш, гребеш 🚣🏻‍♀️ бо в усіх ту ду списках мають стояти галочки ️ . Мої ту ду пункти на сьогодні: ️ прибрати гармидер після зйомок вдома. Дім на даний момент взагалі схожий ... Вчора був настільки виснажуючий день, що не було сил ні на що 🙈 буває ж? Коли все звалиться на тебе в один день, а ти гребеш, гребеш 🚣🏻‍♀️😂 бо в усіх ту ду списках мають стояти галочки ✔️
.
Мої ту ду пункти на сьогодні:
◻️ прибрати гармидер після зйомок вдома. Дім на даний момент взагалі схожий на магазин, таке собі поєднання алкогольного, взуттєвого та квіткового відділів 😂 а, відділ одягу тут теж є! 😅
◻️ хто цікавиться розпродажом, він буде, скоріш за все на цих вихідних, бо я досі не знайшла хвилинки те все відзняти) отже - почати знімати одяг))
◻️ з’їздити додому до батьків, забрати декілька важливих речей і приїхати назад 😂 встигнути випити чаю з бабусею, погладити Марчелло (пам’ятаєте 🐰?)) і мерщій назад))
◻️ обробити фотки, які вчора на заході сонця робили на вднх 😅 зйомка, від якої ми самі кайфували, бо поставили за мету зробити дуже круто!
◻️ поставити скельця в окуляри, які я мрію носити не тільки на фото, а щодня 😱 вони на фото))
◻️ написати декілька постів, поки актуально і інфа не вивітрилася з голови 😂 або хоча б щось одне 😅 на черзі: про перші заняття з тренером, мої думки щодо харчування, ще трохи про нашу поїздку та питання, яке я вагаюся підіймати чи ні 😅 ну і продовження історії про те, як і чому я кинула універ))
.
Пішла гребти далі 😅 хочу релакс, кіно та кабачкової ікри 😂
.
До речі, на фото також є маленький сувенір з Венеції - пшикалка для парфумів із відомого муранського скла 😍 не могла не купити!))
Read more
Мабуть, кожна мама, будучи ще вагітною, зарікається, шо її дитина буде найсильніша😎 Вся в Габанє, ...
Media Removed
Мабуть, кожна мама, будучи ще вагітною, зарікається, шо її дитина буде найсильніша😎 Вся в Габанє, Бенеттонє.. ну, мінімум в Мазекеа і Зарі) Дівчинка не буде в одному рожевому кольорі, вона буде рушити стеріотипи) А хлопчик буде мужчиною Ніяких рюшів, квіточок, бантиків, світерків, ... Мабуть, кожна мама, будучи ще вагітною, зарікається, шо її дитина буде найсильніша😎 Вся в Габанє, Бенеттонє.. ну, мінімум в Мазекеа і Зарі) Дівчинка не буде в одному рожевому кольорі, вона буде рушити стеріотипи) А хлопчик буде мужчиною😏 Ніяких рюшів, квіточок, бантиків, світерків, аби тепліше, і без колгот з начосом)
Шо ми маємо по факту?)
В неділю вийду на базар, бо Соля півроку тому виросла з маєчки натільної, а на вулиці холодно😆
Ну, про Габану я загнула) Но Мазекеа люблю) Але не речі) Іграшки😍
От стоїш в магазині, дивишся на футболку... Ну красіва, канешно...якість норм...600 грн...ну, такое, можна було б і менше, но не обіднію...нада брать...це ж не на одне якесь свято, а шоб носить постійно...гулять...в гості...на площадку...на площадку в футболці за 600грн?...не, ну вона ж якісна, після першої стірки не зіпсується, мала буде її довго носити...довго носити...довго...носити довго...Алла, у неї вчора рост був 72, сьогодні - 94🤦Яке "довго"? А чом ти? Іди додому.
Так і правда ж)
От свекруха) Вона дуже любе снобжать Солю шмотками) В 8 років Солі точно буде шо носить 🤣🤣🤣 Бо ще ні разу вона не подарувала шось по розміру) Все гарне, але чи буде воно гарним через 5 років, враховуючи тєкучесть нашої моди? 🤷
Я от хотіла шубу с мєха лами) А в цьому році це вже ацтой і треба короткий еко мєх🐩 Зрозуміло до чого я, да?)
Ну, і обирається все дитяче по принципу "літом, шоб не жарко, зимою шоб не холодно")
Зима взагалі моя улюблена пора року, в плані дитячого фешена) Кофточка під горлечко, під кофточку маєчка, маєчка в трусікі, трусікі в колготочки, колготочки до сісічок і шоб в носочках обізатєльно😆
Но, любіма моя форма одягу мєлкіх - це мужчінчики 2-3х років в колготонах з двома полосками на попкі😍 Це просто саме наймиліше, шо може буть) Ангели Вікторії Сікрет нервно курять в форточку)
Ладно, насправді про кофточку в колготочкі я погарячілась) Не вдіваю її, як капусту) Так само, як себе) Вона ж ще в комбезі, то воно норм))
Ну а з приводу стилю... Дуже не люблю, коли все одягнуте різного кольору) Типу зелені кросівки, червоні штани і синя кофта) Шось має буть яскраве, все інше темне або світле) Ну а бантиків і рюшиків просто має буть в міру)
__________
👇👇👇
Read more
<span class="emoji emoji1f331"></span>Стояла я і слухала весну...<span class="emoji emoji1f331"></span> Якщо ви помітили, десь місяць тому я виставила фото в тому ж місці ...
Media Removed
Стояла я і слухала весну... Якщо ви помітили, десь місяць тому я виставила фото в тому ж місці (і в тих же штанах ) тільки навколо мене була зима. І от лише місяць пройшов, а погода вже так дивовижно змінилась. А разом з нею і життя . Я помітила, що розквітаю навесну. Взимку я ніби впадаю ... 🌱Стояла я і слухала весну...🌱
Якщо ви помітили, десь місяць тому я виставила фото в тому ж місці (і в тих же штанах 😂) тільки навколо мене була зима. І от лише місяць пройшов, а погода вже так дивовижно змінилась. А разом з нею і життя 🌸
.
Я помітила, що розквітаю навесну. Взимку я ніби впадаю в сплячку. Нічого не хочу, нічого не робиться. А як приходить весна, то одразу хочеться вчитися, працювати, подорожувати, одним словом -ЖИТИ!
.
А зараз такий стан, що боюся про щось думати. Сесія вже прийшла, на роботі працювати треба, попри то ще купа репетицій різних хорів і безліч планів на поїздки. На травень у плані Польща, Угорщина, Австрія, Чехія, а в Україні - Кам'янець-Подільський і Бакота. Але це все поки що плани. Надіюсь, що вони стануть реальністю 🌟
.
І в квітні в моєму домі буде гучно і весело, бо приїде моя @margarett_witch. Вже так чекаю на тебе. Без подарунків не приїжджай 😆
.
А ще я не люблю сонце. Це так до слова. Ви знали? Терпіти не можу. Я знаю, що сонце лає нам тепло і можливість жити, а от на мене, коли світить слова, я хочу вмерти. Одразу слабість і погано стає. Отакий от неоднозначний весняний настрій 🌿🌺
.
Любіть весну!
Все, на сьогодні все сказала, дякую за увагу, скоро знову щось напишу ❤
Цьом усім, хто мене читає
.
.
.
#photo #lvivgram #like #girl #Lviv #ukrainegirl #Ukraine #study #likeaboss #криницька_роздуми #april #2018 #mylife
Read more
От і прогреміли мої гучні 29 <span class="emoji emoji2714"></span>(і це вам не шуточки<span class="emoji emoji1f623"></span>)! Хоч день був насичений, хоч і не встигла зробити ...
Media Removed
От і прогреміли мої гучні 29 (і це вам не шуточки)! Хоч день був насичений, хоч і не встигла зробити все, що запланувала, хоч і запізнилася я, іменинниця,на майже дві години в ресторан, проте сміливо можу сказати - свято вдалося🍾! Я була безмежно щаслива, адже саме 3 квітня прийшла справжня ... От і прогреміли мої гучні 29 ✔(і це вам не шуточки😣)! Хоч день був насичений, хоч і не встигла зробити все, що запланувала, хоч і запізнилася я, іменинниця👸,на майже дві години в ресторан, проте сміливо можу сказати - свято вдалося🍾! Я була безмежно щаслива, адже саме 3 квітня прийшла справжня весна: сонячна і тепла; за столом зібралися найкращі друзі; настрій був піднесений; подарунки неочікуванні; багато квітів, багато посмішок, багато теплих, щирих привітань... Я дякую всім за цей чудовий день, дякую батькам за приємний сюрприз, дякую друзям за затишний вечір і дякую тобі, Шурік, що зробив мені справжнє свято, таке, яке я намалювала собі в голові (а це задачка ще та, ти ж знаєш🤔) З днем народження мене🎉
Read more
Укр нижче<span class="emoji emoji1f33f"></span>not everyone knows that art it’s a part of my everyday life. I was raised in the family of ...
Media Removed
Укр нижчеnot everyone knows that art it’s a part of my everyday life. I was raised in the family of architect and designer. Finished art school and was developing my own skills after in different areas like sculpture, embroidery, knitting, murals, spraying, graphic, ink art, oil on a canvas, ... Укр нижче🌿not everyone knows that art it’s a part of my everyday life. I was raised in the family of architect and designer. Finished art school and was developing my own skills after in different areas like sculpture, embroidery, knitting, murals, spraying, graphic, ink art, oil on a canvas, nail art etc. Past couple years I was working on #murals and #dotwork but now I think it’s time to develop in #graphicdesign and #vector🌿so if you are interested in the art side of my life, stay in touch because I decided to change a little bit the content of my page. Now you’ll get to know my world better ❤️ save yourself my new hashtag #lushchevskaart under which you’ll see more of my earlier and newer works 💕Почну зовсім не так як на англійській. Чомусь, кожна мова викликає у мене різні відчуття та переживання коли слова лягають на папір. Так ось - я не люблю квітні! Вони завжди приносять в моє життя певні стреси. В квітні в мене не стало тата, потім ще одного квітня не стало бабусі, в квітні я переїхала в штати, що було теж не самим легким кроком в моєму житті. Квітень цьогорічний приніс нам кардинальні зміни, і скоріше за все ми покинемо Арканзас до початку літа. Але знаєте, я не вмію вішати носа. Я для цього надто вперта. Тому вирішила, що треба починати щось змінювати. Всі хто мене давно знає, що я ще та дитина художників і в моій голові занадто багато космічних тараканчиків, щоб просто сидіти і хникати. Не знаєш куди діти себе - розвивайся! Давно задумала почати навчатися чомусь новому. Тому пішла і взяла собі айпад-про. І чесно одразу втягнулася в це чудо! Давно мріяла займатись графічним дизайном і зрозуміла одну річ - якщо не зараз, то коли? Скільки можна відкладати все на потім? Тому, хочу офіційною заявити що тепер ця сторінка буде наповнена не лише повсякденним життям, а і художнім контентом. Тому залишайтеся на зв’язку 💕 і не губіть новий хештежик за яким ви зможете знайти більше моїх робіт у просторах інтернету #lushchevskaart
Read more
Ти ніжна, мила, як та квіточка у полі, Яку не встиг я роздивитись в снах, В садах не зустрічав краси ...
Media Removed
Ти ніжна, мила, як та квіточка у полі, Яку не встиг я роздивитись в снах, В садах не зустрічав краси такої, Ти як та зірочка ясна у небі, В книжках глибоких я не прочитав. Я потонув, в твоїх очах казкових, Скажи звідкіль прийшла, русявко золота, Чи ти блукала в снах моїх, як мавка в лісі, А ... Ти ніжна, мила, як та квіточка у полі,
Яку не встиг я роздивитись в снах,
В садах не зустрічав краси такої,
Ти як та зірочка ясна у небі,
В книжках глибоких я не прочитав.

Я потонув, в твоїх очах казкових,
Скажи звідкіль прийшла, русявко золота,
Чи ти блукала в снах моїх, як мавка в лісі,
А може припливла з води, як та нічна русалка,
Забрати у полон своїх магічних чар.

Твоє волосся, виблискує як колоски на сонці,
В твоїх очах я потонув, як в морі у глибокім,
Я стелюсь за тобою як барвінок в долі,
Моє серденько сильно завмира.
Готовий я пройти важкі шляхи тернисті,
Піти в степи широкі, гори далекі і високі,
Дістати квітку, яка сяє раз в тисячу літ,
Щоб бачити твої глибокі очі,
Закарбувати посмішку у своїм серці.

В садку так мило соловей щебече,
Мальви рожеві радують бджілок,
Вишні червоні, спілі біля ганку,
Моя душа так тішиться без перестанку,
А ти ідеш, і твоя коса руса,
Заплетена красиво у віночок,
Я закохався в тебе незнайомко,
Скажи з яких країв прийшла.

Там десь далеко, де глибока вода,
Темні ліси закрили шлях,
Росте магічна квітка - лотус,
Хто сильно любить той її зірве,
Свому коханню вірному, яке взаємне,
Із гір далеких принесе.

Моя ти незнайомко, дай води напиться,
Останній раз на тебе подивиться,
Коли заглядуєш глибоко в вічі,
Моє серденько завмира,
З'єднайсь навіки пташечко кохана,
Ти квіточко у полі неземна.... Romaniya

#поезія #поема #вірш #незнайомка #кохання #русявка #українка #українськийвірш #очі #лотус #квітка #душа #натхнення #зірочка #море #мрії #сни #небо #мріїзбуваються #душа #любисебе #люби #любовспасесвіт #контраст #instamood #instagood #instadaily #photooftheday #beautifulgirl #prettygirl #ukigirl #
Read more
Мої бажання вміють оживати. Тепер в мене на кухні ціла купа вітамінів, букет улюблених квітів ...
Media Removed
Мої бажання вміють оживати. Тепер в мене на кухні ціла купа вітамінів, букет улюблених квітів і пахне весною. А все чому? Бо я маю найкращого сістера у світі! А ще сьогодні Василь відчув себе сонячним зайчиком Терентієм, бо мав на обід не корм, а квіти)) Між іншим, якщо ви не читали "В країні ... Мої бажання вміють оживати.
Тепер в мене на кухні ціла купа вітамінів, букет улюблених квітів і пахне весною. А все чому?
Бо я маю найкращого сістера у світі!
А ще сьогодні Василь відчув себе сонячним зайчиком Терентієм, бо мав на обід не корм, а квіти))
Між іншим, якщо ви не читали "В країні сонячних зайчиків" Всеволода Нестайкa, то обов'язково виправте цю неполадку😸
@maryana_filipchuk дякую, що ти таке файне! ❤
#ушкуношкі #кіт_Василь
Read more
Моя весна починається з першими квітами<span class="emoji emoji1f331"></span> . . Ніхто з подруг не розуміє, чому я терпіти не можу ...
Media Removed
Моя весна починається з першими квітами . . Ніхто з подруг не розуміє, чому я терпіти не можу тюльпани - грубі та важкі. Якщо перші квіти, то тільки нарциси. Які б не були там легенди, їхню красу це не зіпсує. Та ж історія з трояндами (банальні, пафосні і т.д.🤷🏼‍♀️). Кожного разу подобається ... Моя весна починається з першими квітами🌱
.
.
Ніхто з подруг не розуміє, чому я терпіти не можу тюльпани - грубі та важкі. Якщо перші квіти, то тільки нарциси. Які б не були там легенди, їхню красу це не зіпсує. Та ж історія з трояндами (банальні, пафосні і т.д.🤷🏼‍♀️). Кожного разу подобається реакція людей, коли кажу про захоплення еустомами, бо 90% гадки не мають, що то є таке за слово😅
.
А які ваші улюблені квіти?💐
#spring #flowers #sun #home
Read more
оранжевий вибух на Воздвиженці і у моєму профілі <span class="emoji emoji1f525"></span><span class="emoji emoji1f601"></span> . я напевно вже всім знайомим і не знайомим ...
Media Removed
оранжевий вибух на Воздвиженці і у моєму профілі . я напевно вже всім знайомим і не знайомим всі вуха прожужала що не можу знайти «свою» літню сукню і ось! нарешті ми зустрілись легка, летюча, яскрава і я собі в ній так подобаюсь ️ а це ж головне, правда?) . вона якраз і стала причиною ... оранжевий вибух на Воздвиженці і у моєму профілі 🔥😁
.
я напевно вже всім знайомим і не знайомим всі вуха прожужала що не можу знайти «свою» літню сукню 🙈
і ось! нарешті ми зустрілись 😍
легка, летюча, яскрава і я собі в ній так подобаюсь ❤️ а це ж головне, правда?)
.
вона якраз і стала причиною сьогодні «вилізти з інстаграмної сплячки» 😁 випросила Андрія зробити мені нових фото)
.
ніколи не гуляла у вихідні в цьому районі, бо для мене Воздвиженка пов’язана тільки з роботою 🤷‍♀️ виявилось таких парочок як ми, тут на кожному кроці 📸 бачила пару весіль, кілька інстахазбентів і навіть двох бабусь, які фоткали своїх фешн-внучок 🙈😄
.
відчуваю що тепер оранжевий - колір мого літа 🧡 а у вас який?
.
сукня від молодого і амбіційного українського бренду @mr520official який створює одяг в стилі casual для сучасних і активних людей.
загляньте до них, там дуже приємні ціни ❤️ і зараз у них знижки до -60% і з промокодом "botulinska" буде додаткова знижка 5% протягом 7 днів.
квіти з житнього ринку, виторговані з 75грн до 60грн 😉🌻
Read more
ім'я моє Соломія, я в червоній перуці, не знаю українську як Забужко, в мене тонкий зап’ясток, я ...
Media Removed
ім'я моє Соломія, я в червоній перуці, не знаю українську як Забужко, в мене тонкий зап’ясток, я не п'ю джин, слухаю техно, намагаюся зрозуміти, як заробляти гроші на всі свої квіти та трави, а ночами молюся. Мої чоловіки обирають гамір та гомір, не знають содоми, проте атеїсти та п’ють віскі ... ім'я моє Соломія, я в червоній перуці, не знаю українську як Забужко, в мене тонкий зап’ясток, я не п'ю джин, слухаю техно, намагаюся зрозуміти, як заробляти гроші на всі свої квіти та трави, а ночами молюся. Мої чоловіки обирають гамір та гомір, не знають содоми, проте атеїсти та п’ють віскі сауер.
Нещодавна я побачила маленьке дівча, яка йшла, потім плюнула в обличчя іншому отприску та почала реготіти і по барабану їй було, що на неї кричали всі ті дратливі агресивно маніакальні дорослі. Я зрозуміла, що це кохання та вкрала її за два квартали. Тепер її звати Матильда, в неї довге рожеве волосся, вона носить мої сукнї та танцює з моїми квітами. #персонажиmadam
Read more
самоідентифікація на рівні ототожнень і маїття образотворчості. чесні первинні рельефи лишаються ...
Media Removed
самоідентифікація на рівні ототожнень і маїття образотворчості. чесні первинні рельефи лишаються за товстим шаром накладних, вторинних і штучних ґрунтів. ґрунтівок. ілюзій. стираються лінії справжності чи квітнуть лілії справності оновлень – прояв сукупності супроводжуючих. ... самоідентифікація на рівні ототожнень і маїття образотворчості.
чесні первинні рельефи лишаються за товстим шаром накладних, вторинних і штучних ґрунтів. ґрунтівок. ілюзій.
стираються лінії справжності чи квітнуть лілії справності оновлень – прояв сукупності супроводжуючих.
але.
не зростити самобутньої голови квітки у просторі без повітря і води, за кількома шарами накладених проекцій, що темрявою довкола неї стають. відповідно не витворити первинність вторинними відтвореннями.
най і квітку зростити.
не зростити самобутньої.
а самобутні щоквітчастості - це частина закладеної концепції причин.
у процесі одні в‘яли через те, що в інших пелюстки були ширші. бували такі, що ламалися, живучи з вигнутою в бік інших голівкою. одні були самі собі «не ті», інші «не такі, як ті» (..що «не ті»)
і ті. і так.
тільки
такі зростали, що тяглися м’якими овалами в бік шафранового сонця, покірно хилили шовкові голови під твердою рукою невагомих вітрів і холодними зосталостями цілували сипучі землі, як зривалися зі своїх крихких фарфорових стеблин.
вдячні. тихі. віддані.
і кожен сам собі такий плід, який заклав до посівів.
і всі самі собі квіти, авжеж!
тільки усі у ґрунтах. і всі під небом.
Read more
Прекрасний вихідний був з огладу на рівень якості послуг, причепуреності території та погоди. ...
Media Removed
Прекрасний вихідний був з огладу на рівень якості послуг, причепуреності території та погоди. Але завжли є "але" 😕 Розкажу трошки про #моєвперше в Межигір'ї. --гроші-- Аби відпочити з комфортом (взяти вєлік, зайти у музей ретроавто та інші місця з додатковою оплатою, поїсти та попити) ... Прекрасний вихідний був з огладу на рівень якості послуг, причепуреності території та погоди. Але завжли є "але" 😕
Розкажу трошки про #моєвперше в Межигір'ї. --гроші-- Аби відпочити з комфортом (взяти вєлік, зайти у музей ретроавто та інші місця з додатковою оплатою, поїсти та попити) треба близко 1100-1300 грн на двох. Якщо детальніше, то з 15.00 до 20.00 у неділю оренда велосипеда коштувала 350 грн, вхід з людини 120 грн, 50 грн вхід у музей (або кінологічний центр чи щось таке), паніні з салямі і водичка грн 50 також. На додаток ще таксі туди, якщо немає власного авто, а назад як пощастить. Туди приїздить тільки Убер, але теж не завжди. Ми добиралися назад атостопом :) --сподобалось-- Дійсно неймовірною є вся територія. Кожний її сантиметр здається прибирають по кілька разів на день. Вона велика. За 5 годин на велах із зупинками для фото, перекусів, спілкування з людьми та мімімі з тваринами - усього не об'їхали. І це супер. Хочеться повернутись ще раз. Сподобалось, що за всім догладують і це є дійсно місцем відпочинку, що навіть на вихідних парк не трищить від натовпу. Найбільш гарним мені здалось гольфове поле та прибудинкові водоспади, квіти, озеро з рибками. Що я власне так зачаровано розглядаю на фото. 😁 уцілому видно, що людина для себе старалась, лише трони біля цього замку чого варті. --не сподобалось-- я весь час не могла припинити думати про те, що це все збудоване на викрадені в українців гроші. Всі ці мраморні сходи, всі ці рідкісні рослини, декопативні квіти, унікальні елементи декру. Та геть усе. Це міг бути газ у якомусь селі, нова дорога у поганому районі, громадський простір, вилікувана дитина врешті-решт. І найголовніше, що людина, яка зґвалтувала український народ сидить у ворожій країні й ні про що не хвилюється. Про все інше, не хочу й згадувати. Й так зрозуміло. Ясно, що парк точно не винен в усьому, що відбувається у нашій країні, та й пан легітимний не єдиний винний. Втім якщо ви такі ж сентиментальні зануди, як я, то відпочинок вам тут зможе зіпсувати тільки ваш власний мозок.
Read more
Уже відлунали святкові, урочисті, та, дещо, роздуті, гучні вітальні промови для жінок, в честь ...
Media Removed
Уже відлунали святкові, урочисті, та, дещо, роздуті, гучні вітальні промови для жінок, в честь жінок та про жінок 🙃Можливо, і не довелося б висловлювати свою думку, та шукаючи деяку інформацію в Фейсбук мені все ще досі попадали в поле зору висловлювання, які, скоріш за все, більше схожі ... Уже відлунали святкові, урочисті, та, дещо, роздуті, гучні вітальні промови для жінок, в честь жінок та про жінок 🙃Можливо, і не довелося б висловлювати свою думку, та шукаючи деяку інформацію в Фейсбук мені все ще досі попадали в поле зору висловлювання, які, скоріш за все, більше схожі на пости з натяком комусь щось доказати, за що і чому та чи інша жіночка любить Свято 8 Березня і, що вона не сприймає його як відлуння совка. З усією повагою до людства, не зважаючи чи то жінка, чи чоловік, мені дещо видалися не орагічними такі думки, від них віє порожнечею, невпевненістю і навіть злобою. Не буду наводити приклади тих текстів, та хочу сказати
за що я любила 8 Березня, коли була школяркою:
- в цей день відміняли уроки і з чистою совістю можна було в найкращій, що в тебе є, сукні іти в школу, отриувати подарунки від хлопчиків, дарувати подарунки мамам, бабусям та тьотятм, які ти так ретельно готував на уроках трудового, цілий місяць;
- а ще, саме чарівне в цей день - це після невеликого концерту, влаштованого найріднішим, турботливі мами накривали солодкий стіл, де можна було скуштувати асорті з тортиків, тістечок, печив, компотів, фруктів, цукерок ... ну, мінімум, 15 видів. Ну це ж прекрасно для дітей 1-4 класів. Що змінилося, коли я підросла - в старших класах, а тим паче в університеті, уже не було концертів та солодких столів, хоча вихідний день продовжував радувати та і чашка у мене досі є симпатична - подарунок в від хлопців в університеті. Так от, я тут до чого...що в моєму досвіді відчуття цього дня як якогось особливого, було спричинено саме такими фактами. А от увагу, любов, повагу, слава Богу, зусрічаєш не лише 8 Бернзня. Навіть, від незнайомих, на роботі, а тим більше, від друзів та близьких. Дуже прикро, що досі багато жінок, а може, і чоловіків, не отримують належного відношення в родинах, на роботі. А гіпертрофований егоїзм змушує деяку категорію жінок вимагати до себе уваги, квітів, бантиків, фанфар, червоних доріжок та писати пости із напрошуванням на компліменти.... Звісно, приємно ловити на собі захопливі погляди, відчувати себе королевою і отримувати подарунки, квіти... Тут все до непристойності зрозуміло. 👇🏼👇🏼👇🏼(продовження думки)
Read more
Hi <span class="emoji emoji1f338"></span>! • Квітковий привіт! <span class="emoji emoji2709"></span>️ На сьогодні в моїх конвертах побувало чимало різних видів квіток ...
Media Removed
Hi ! • Квітковий привіт! ️ На сьогодні в моїх конвертах побувало чимало різних видів квіток і в мене все частіш стаються періоди, коли я думаю, що вже нічого нового з конвертами і квітами не вигадати. Я б сказала це місяці без квіткового натхнення. Це не зовсім відсутність натхнення - ... Hi 🌸! • Квітковий привіт!
✉️
На сьогодні в моїх конвертах побувало чимало різних видів квіток і в мене все частіш стаються періоди, коли я думаю, що вже нічого нового з конвертами і квітами не вигадати. Я б сказала це місяці без квіткового натхнення. Це не зовсім відсутність натхнення - це просто як ніби не народжується в голові картинка саме конвертів з квітами. Це така собі «перерва» і триває вона аж допоки мені не дарують букет з якимись простими квітами, які, думалось би, в конверт ніяк не помістити. Потім, я знову і знову бачу ті картинки в голові, можу сама придбати квіти і створювати різні «змішані» композиції.
✉️
Як бачите, саме так і сталось, бо знову конвертик перед вами - це гладіолуси, такі знаєте окремі квітки на довгому-довгому стовбурі. І ще й колір такий ніби з Гаваїв приїхали. Надихнули, одним словом 🙌🏻
✉️
А тим часом я в дорозі до моря.
Read more
Не знаю, чи є в Тебе дівчина. Коли є (чи — коли буде) — намагайся, щоб вона була вища за Тебе. Тобто, ...
Media Removed
Не знаю, чи є в Тебе дівчина. Коли є (чи — коли буде) — намагайся, щоб вона була вища за Тебе. Тобто, щоб Ти дотягався до неї, а не опускався. Коли ж вона надто земна, то вигадай її — небесною, і вона стане небесніти. Але краще, щоб у неї було і землі, і неба. Дівчина має надати Тобі змогу — кращати, ... Не знаю, чи є в Тебе дівчина. Коли є (чи — коли буде) — намагайся, щоб вона була вища за Тебе. Тобто, щоб Ти дотягався до неї, а не опускався. Коли ж вона надто земна, то вигадай її — небесною, і вона стане небесніти. Але краще, щоб у неї було і землі, і неба. Дівчина має надати Тобі змогу — кращати, а не гіршати.

Любов — то, може, єдина справжня квітка, подарована людині Богом. Тільки в любові людина розумна. І навіть: що більше, дужче любиш — то розумнішаєш. Інших квіток, кращих за цю, квітку любові, я не знаю.

Не знай поганих дівчат — хай вони для Тебе просто не існують (я, скажімо, в свої 46 років просто не вірю, що бувають жінки, які лаються, обманюють, продаються і т.д. і т.п.). У мене, слава Богу, такого досвіду не було. І тішу себе тим, що знайомі дівчата моєї молодості ставали кращі коло мене (а я — коло них). © Василь Стус "Листи до сина"
Read more
Вже завтра о 10.00 на головній вулиці столиці розпочнеться урочистий парад до святкування 27-ї ...
Media Removed
Вже завтра о 10.00 на головній вулиці столиці розпочнеться урочистий парад до святкування 27-ї річниці дня незалежності України! 🇺🇦 Та не парадом єдині, тому ми підібрали для вас список усіх заходів приурочених до цього свята: ⠀ Церемонія покладання квітів до пам'ятників Тараса ... Вже завтра о 10.00 на головній вулиці столиці розпочнеться урочистий парад до святкування 27-ї річниці дня незалежності України! 🇺🇦 Та не парадом єдині, тому ми підібрали для вас список усіх заходів приурочених до цього свята:

🔸Церемонія покладання квітів до пам'ятників Тараса Шевченка та Михайла Грушевського.

🔸Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні на Алеї Героїв Небесної Сотні. Будуть присутні керівники держави та міста.

🔸Парад військ «Марш нової армії», присвячений 100-річчю відродження української державності. Пройде по вулиці Хрещатик на Майдані Незалежності.

🔸Тематичний концерт «Пісня за свободу України» за участю художніх колективів силових структур. Пройде на Майдані Незалежності.

🔸Виставка «100 років боротьби за незалежність». Пройде на Майдані Незалежності.

🔸Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ти в серці моїм, Україно!». Відбудеться на Співочому полі в Печерському ландшафтному парку.

🔸Фестиваль етнічних громад «Мати Україна - ти одна у нас!» Пройде біля будівлі Київської міської ради за адресою вулиця Хрещатик, 36.

🔸Концерт класичної музики «Класік Пікнік» в парку імені Тараса Шевченка.

🔸VIII вуличний фестиваль «Найбільша карта мрії». Пройде по вулиці Хрещатик, навпроти вулиці Прорізна.

🔸Урочисті заходи до Дня незалежності України від редакції програми «Сніданок з 1 + 1». Пройдуть на Михайлівській площі.

🔸Забіг у вишиванках до Дня незалежності України. Пройде від Русанівської до Дніпровської набережної.

🔸Благодійний забіг «Вони біжать заради дітей». Відбудеться по маршруту від вулиці Сагайдачного, 2 - Володимирський узвіз - розворот біля Європейської площі - і назад до Володимирського спуску - до вулиці Сагайдачного, 2. Захід пройде разом з фестивалем вуличної їжі по вулиці Івана Мазепи.

🔸Фестиваль Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Пройде біля арки Дружби народів, в Центральному парку культури і відпочинку.

Також святкові заходи пройдуть в парках культури і відпочинку «Перемога», «Партизанської слави», «Гідропарк» і в Центральному парку культури і відпочинку.

А які ваші плани на цей день? 😉
Read more
Продовжую свою розповідь про наше знайомство <span class="emoji emoji1f60f"></span> . Додала я Юру в друзі та й все. Не стала нічого писати ...
Media Removed
Продовжую свою розповідь про наше знайомство . Додала я Юру в друзі та й все. Не стала нічого писати чи допитуватися 🤷🏻‍♀️ хоча я не відношуся до дівчат типу «йа пєрвая ні пішу» просто якось от так) да й забула про нього! Але через три дні Юра вирішив привітатися і написав мені «привіт =))». ... Продовжую свою розповідь про наше знайомство 😏
.
Додала я Юру в друзі та й все. Не стала нічого писати чи допитуватися 🤷🏻‍♀️ хоча я не відношуся до дівчат типу «йа пєрвая ні пішу» 😅 просто якось от так) да й забула про нього! Але через три дні Юра вирішив привітатися і написав мені «привіт =))». Потім я чесно морозила його день чи два 😂 і відписала «привіт)». А даааалі... якось слово за слово, закрутилася переписка. Він мені сподобався, бо не кидав дурацку музику, де треба було шукати підтекст 😒 (сподіваюся, ю ноу вот ай мін.) Натомість, він кидав смішні картинки і мемчики. От одного разу, він скинув таку прікольну фоточку, де цвіли сакури і все було в білих пелюстках... А я написала «о, сніг! Круто 🤪» Мабуть, тоді він перший раз подумав шо я странна, але його це не зупинило 😂 Ну та й такє))
Між початком переписки і нашою першою зустріччю пройшов тиждень 😌 Юра запропонував сходити в кіно) мені було пісєц сцикотно, але я таки пішла. Ооо, забула написати... Він виглядав ну крапельку старше ніж насправді (десь на 19). А мені то 15. Но я ж нє із пуглівих 😂
Коротше, домовилися зустрітися 4 листопада на 15:00. Прийшли блін, він дурко і я дурко. Запізнювалися обидва 😂 Він вирішив шо ну раз така пляска, то піду куплю квіти і пішов за квітами. А тут я йому назустріч на всіх парах 🤦🏻‍♀️ Карочє, перше побачення було без квітів)) Коли ми зустрітилися і я його обійняла, то перше що мені запало в душу було: зріст ✔️ голубі очі ✔️ і запах ✔️🤤 не знаю чому, але мені дуже важливий запах людини)
Кхм, ліричний відступ 😄 Ми домовлялися піти на мультик, не пам‘ятаю вже який, але то і не важливо бо ми на нього не потрапили 😂 Проявила свій характер і затягла його на Бонда 👌 як раз тоді була прем‘єра Скайфол ❤️
Після фільму ми попрощалися і тут я поступила як дуже не виважена дівчина 😂😅 написала СМС як тільки прийшла додому (а то пройшло хвилин 20), чим дуже здивувала Юру 😏 Дааа, зараз я розумію наскільки це туповато так робити. Але шо я мала робити 😂 Е - емоції В - влюбльонность 😁
Знов нічого не влазить...( Так і бути, розтягну на ще одну частину. Обіцяю, то буде остання! 👌😂 Анонс: розкажу куди ділася дівчини Юри і як він нас плутав 😈
.
#зновпролюбов
Read more
Любіть Україну, <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f49b"></span> як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, ...
Media Removed
Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Між братніх народів, мов садом рясним, сіяє вона над віками… ... Любіть Україну, 💙💛 як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.☔ Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.🐦 Між братніх народів, мов садом рясним,
сіяє вона над віками…
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.🌍 Для нас вона в світі єдина, одна
в просторів солодкому чарі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі,🌘 у квітці, в пташині, в електровогнях,
у пісні у кожній, у думі,
в дитячий усмішці, в дівочих очах
і в стягів багряному шумі…🌱 Як та купина, що горить — не згора,
живе у стежках, у дібровах,
у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
і в хмарах отих пурпурових,🌊 в грому канонад, що розвіяли в прах
чужинців в зелених мундирах,
в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
до весен і світлих, і щирих.🌸 Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
і сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,
коли ти не любиш Вкраїну!..🙎 Дівчино! Як небо її голубе,
люби її кожну хвилину.
Коханий любить не захоче тебе,
коли ти не любиш Вкраїну…☁ Любіть у труді, у коханні, у бою,
як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою —
і вічні ми будемо з нею!⛅ Володимир Сосюра✏

#обьятия #lovekiev #travelkiev #країна #сосюра #объятия #Ярослав #historykiev #loveukraine #kiev_gram #insta_ukraine #поэзии #kiev_photography #loveukraine #kiev_love
Read more
Це моя рука і спрей троянди. Рамантікі мало та і сенсу теж. Але про квіти. "Нет некрасивых женщин". ...
Media Removed
Це моя рука і спрей троянди. Рамантікі мало та і сенсу теж. Але про квіти. "Нет некрасивых женщин". От і квітів негарних теж. Я люблю ромашки за ніжність, лілії за вишуканість, а бардюрні троянди (що на фото) за мініатюрність і фотогінічність. А польові квіти я люблю за щирість. Коли ... Це моя рука і спрей троянди.
Рамантікі мало та і сенсу теж.
Але про квіти. "Нет некрасивых женщин". От і квітів негарних теж.
Я люблю ромашки за ніжність, лілії за вишуканість, а бардюрні троянди (що на фото) за мініатюрність і фотогінічність.
А польові квіти я люблю за щирість.
Коли мені подарували величезний ( і дуже важкий) букет ромашок, я була щаслива. Як мала дитина, хоча всі свої емоції притримала, бо ж треба було тримати марку.
За тиждень я поїхала, а вони ще довго стояли вдома, поки мама не почала робити ремонт і їй довелось їх винести.
Лілії на 15 років мені подарував тато. Бо ж тіки він знав, як я їх люблю. Вони так само довго стояли в моїй кімнаті і в мами від них боліла голова. Бо ж знаєте, вони дещо спецефічно пахнуть. Але я сиділа біля них і не могла відвести очей.

Спрей троянди я купила собі сама. В КиЙОві. Бо тоді мені так захотілось. Зробила з ними мільйон фото. Привезла їх у Львів і тепер вони лежать в гардеробній на полиці. Не знаю нашо, але тре.

А польові квіти. Це щирість. І завжди так буде. Якими б гарними і дорогими не були букети, 1001 там троянда чи ні, але якщо, коханий до вечері приносить перев'язані стрічечкою польові квіти, то це набагато дорожче за все на світі. Це те, що потрібно цінувати і берегти.
І така рамантіка в моєй жизні була.
Read more
Чоловік не приділяє тобі увагі??!! Тоді тобі треба купити кокосове масло @viktoriash.oil і намазатись ...
Media Removed
Чоловік не приділяє тобі увагі??!! Тоді тобі треба купити кокосове масло @viktoriash.oil і намазатись ним з ніг до голови!!!🤫 Цей запах ходячої шоколадкі Баунті не оставить равнадушним нікого!!, а впридачу ще й шкіра (навіть якшо вона в тебе суха як ті квіти на фотці)стане як попа младєнца, ... Чоловік не приділяє тобі увагі??!!
Тоді тобі треба купити кокосове масло @viktoriash.oil і намазатись ним з ніг до голови!!!🤫
Цей запах ходячої шоколадкі Баунті не оставить равнадушним нікого!!, а впридачу ще й шкіра (навіть якшо вона в тебе суха як ті квіти на фотці)стане як попа младєнца, а волосся буде сяяти!
А шоб в пориві страстєй остатись не надкушеною раптом, рекомендую на цій олійці зробити сирничків і покормити свого мущіну🤗
.
.
.
#кокосоваолія #кокосовемасло #viktoriash #відгуки_viktoriash #олійка #маслококоса
Read more
 #say_hi7days Розтягуємо задоволення. Факт #5 Я люблю квіти, а ще різні листочки, гілочки. І ...
Media Removed
#say_hi7days Розтягуємо задоволення. Факт #5 Я люблю квіти, а ще різні листочки, гілочки. І не тому що я дівчинка. Вони мене надихають, як і все прекрасне. Неймовірно, як природа створила їх такими ідеальними. Пелюстка до пелюстки. Цікаво їх роздивлятися, навіть розбирати, щоб побачити ... #say_hi7days Розтягуємо задоволення.
Факт #5
Я люблю квіти, а ще різні листочки, гілочки. І не тому що я дівчинка. Вони мене надихають, як і все прекрасне. Неймовірно, як природа створила їх такими ідеальними. Пелюстка до пелюстки.
Цікаво їх роздивлятися, навіть розбирати, щоб побачити їх структуру.
Коли була на курсах флориста, дізналася дуже багато нових квітів і відкрила для себе цінність тих, що більшість вважають бур'яном.
У мене немає любимчиків, може хіба піони.
Заради насолоди, ходжу повз вітрини квіткових магазинів. А ще влітку вдома завжди стоїть букет з маминого саду.
Read more
<span class="emoji emoji1f31f"></span>Терміново в номер! <span class="emoji emoji1f31f"></span>Щось таке дивне коїться, я просто в шоці! <span class="emoji emoji1f525"></span> Не уявляю як так сталося, але сьогодні ...
Media Removed
Терміново в номер! Щось таке дивне коїться, я просто в шоці! Не уявляю як так сталося, але сьогодні вранці я прокинулась двадцятидев‘ятирічною, хоча ще вчора лягала спати і мені було 28! Дивина та й годі! Малі, здається, щось підозрювали, бо звідкілясь взялися листівки, даруночки, ... 🌟Терміново в номер! 🌟Щось таке дивне коїться, я просто в шоці! 🔥
Не уявляю як так сталося, але сьогодні вранці я прокинулась двадцятидев‘ятирічною, хоча ще вчора лягала спати і мені було 28! Дивина та й годі! Малі, здається, щось підозрювали, бо звідкілясь взялися листівки, даруночки, та кава в ліжко (дякую, коханий!). Може то сонечко так напекло, чи що?
На перший погляд ранок звичайнісінький: голодні коти готові з‘їсти мене ще перед сніданком; солоденький пупс розмазує по підлозі ранкові бонуси; дівчусі, що розтягують збирання на вулицю на півтори години; робота, що чекає, коли вже я дійду до неї; перевернуті котами квіти і озерця на підлозі; не можливість побути хоча б кілька хвилин в тиші поруч з неможливістю вставити хоча б одне слово — все, що я обожнюю в своїх ранках. 🤪🤟🏻 Та от це відчуття, що щось таки незворотньо змінилося, додає цікавого біттерсвіт присмаку цьому квітневому теплому дню. Смакуємо! 🌸

А що у вас сьогодні дивного вже трапилось? Чи може просто приємного, радісного, весняного? Розкажіть! Нехай цей день сповниться щастячком 😘
#siaulytesisters_growinlove #шяулитки .
.
#childhoodunplugged #igfamilyrocks #familylife #igukraine #vscocam #momof3 #motherhoodinspired #пишиукраїнською
Read more
Тут один неймовірний друг хоче з тобою познайомитись<span class="emoji emoji1f609"></span> Далі пряма мова: <span class="emoji emoji1f49e"></span> Привіт. Я оновлений сервіс ...
Media Removed
Тут один неймовірний друг хоче з тобою познайомитись Далі пряма мова: Привіт. Я оновлений сервіс Happy Box. Тепер я дуже великий. Жити я буду не сам. В мене з'явились нові друзі. Тепер, коли ти прийдеш до мене, ти зможеш сісти на великому вікні, випити каву або смачний чай з різними смаколиками. ... Тут один неймовірний друг хоче з тобою познайомитись😉 Далі пряма мова: 💞
Привіт. Я оновлений сервіс Happy Box. Тепер я дуже великий. Жити я буду не сам. В мене з'явились нові друзі. Тепер, коли ти прийдеш до мене, ти зможеш сісти на великому вікні, випити каву або смачний чай з різними смаколиками. Це - незвичайна кав'ярня. Тут живуть квіти, пахне свіжою кавою та створюються унікальні подарунки. Я дуже хвилююся, адже мрію, що тут ти відчуєш всесвіт. Тому з 1 грудня я запрошую тебе до мене в гості. Але!!! З 24 листопада я відчиняю свої двері для того, щоб працювати в тестовому режимі. Цілий тиждень для того, щоб удосконалити сервіс ти виправити можливі помилки. Тому, якщо ти не вередливий - приходь та обійми мене. Я ще маленький, але вже такий великий. ❤️до зустрічі. @happybox_kremen
#hbkremen_family
Read more
Вже завтра у хабі івент на 120 людей , а я поки за сотні кілометрів від України. І чесно, так добре! ...
Media Removed
Вже завтра у хабі івент на 120 людей , а я поки за сотні кілометрів від України. І чесно, так добре! Я залишила частинку себе в Амстердамі. І якщо вже я нарешті добралась до фото, то напишу інформативний пост. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Амстердам дихає добробутом. Не можу сказати, ... Вже завтра у хабі івент на 120 людей , а я поки за сотні кілометрів від України. І чесно, так добре! Я залишила частинку себе в Амстердамі. 😍І якщо вже я нарешті добралась до фото, то напишу інформативний пост.☺ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⭕Амстердам дихає добробутом. Не можу сказати, що це найчистіше місто, яке бачила, але там усе для людей, дуже комфортно, хоч і дорого. Якісний транспорт (двоповерхові спрінтери то любов), акуратні дворики і майданчики, дороги, продукти, сервіс - усе на рівні 🤗 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀
⭕‎Велику увагу приділяють озеленню. Тут дуже багато парків, двориків, клумб, алей. Дерева і квіти всюди. Тому якщо маєте можливість їхати влітку - не вагайтесь.
🌲🌳🌷
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⭕Привітні ( і красиві ) люди. І у всіх перфектна англійська, якого б віку людина не була. Тому щось купити, дізнатись - взагалі не проблема.😘 ⠀⠀ ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⭕У Львові усі перші поверхи заґратовані, штоли, жалюзі - тут ж ні. Проходиш біля будинку і бачиш, як в квартирі діти по вітальні бігають, старий голандець щось читає, сидячи у кріслі, чи готує чай. 😎 ⠀⠀⠀ ⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⭕Їхні канали, що омивають усе місто, це щось!!!! Амстердам - місто краси. Ти йдеш, йдеш, йдеш, вже не у центрі йдеш, провулком йдеш, спальним районом, а тобі далі гарно і гарно!🔥🔥🔥 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⭕Велосипеди - я ще стільки за життя не бачила! Дуже багато великів, вони всюди, всьоди доріжки, а місцеві гасають так, що не знати, кого треба боятись більше - їх, чи машин. А також по велодоріжках їздять скутери, що нас з Бодиком взагалі не тішило.
🚀🚀🚀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⭕Місто дивини - легалізована трава, гриби, вулиця з проститутками в центрі міста. Йдеш і в голову не можеш це вмістити - як ж це все працює.😎😉⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⭕Криві ( дуже гарні ) будинки. На самій горі є гак, щоб переносити на верх предмети, адже входи дуже вузькі. І от власне похилені будинки навмисне, щоб вантаж на мотузці не бився у вікна. 🏰
⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Буду з часом перечитувати і згадувати, яке круте це місто! Всі інші факти і поради де піти і що зробити в наступному пості.😍😍😍☺
Read more
L o v e i s<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f495"></span> ...Дякую, що я отримую від тебе квіти так часто<span class="emoji emoji1f604"></span>а не тільки на якісь дати чи свята😎 Люблю<span class="emoji emoji2764"></span> #love ...
Media Removed
L o v e i s ...Дякую, що я отримую від тебе квіти так частоа не тільки на якісь дати чи свята😎 Люблю #love #spring #mydear #flowers #iloveit L o v e i s😍💕 ...Дякую, що я отримую від тебе квіти так часто😄а не тільки на якісь дати чи свята😎
Люблю❤

#love #spring #mydear #flowers #iloveit
<span class="emoji emoji1f525"></span>ЗАПРОШУЄМО ЗАВТРА ВСІХ<span class="emoji emoji1f525"></span> На зустріч Громадської Організації “Ділові Українські Жінки” та покази ...
Media Removed
ЗАПРОШУЄМО ЗАВТРА ВСІХ На зустріч Громадської Організації “Ділові Українські Жінки” та покази «Chernivtsi Fashion Weekend»! Гостинно приймає ресторан «Бартка» завтра, 12 квітня початок о 19:00! Замовлення місць за 050-750-99-99 ВХІД ВІЛЬНИЙ! Приходьте та приносьте матеріали ... 🔥ЗАПРОШУЄМО ЗАВТРА ВСІХ🔥 На зустріч Громадської Організації “Ділові Українські Жінки” та покази «Chernivtsi Fashion Weekend»!
Гостинно приймає ресторан «Бартка» завтра, 12 квітня початок о 19:00!
Замовлення місць за 📞050-750-99-99 ВХІД ВІЛЬНИЙ! 🙏Приходьте та приносьте матеріали для малювання діткам що перебувають в психіатричній лікарні (фарби, пензлі, папір, пластилін, олівці, пастельки, клей, кольоровий папір, ножиці, ручки кольорові, фломастери,картон...) Все зібране на заході передастся Катерині Пономарьовій керівнику ГО «Волонтерський рух Буковини»
ПРИЄДНУЙТЕСЬ, добро завжди повертається!
—————————————————————-
На заході буде представлена виставка картин (дитячих робіт) на тему "Квіти" студія мистецтв "МонмАРТр". Виступатиме шоумен - Микола Задора. 🎤Ведуча заходу- телеведуча Оксана Мельник! 📸Партнер заходу - фотопортал «Geometria”

Мотиваційні Спікери:
• Мартиненко Людмила Валентинівна- директор йога-студії "Лотос", сертифікований викладач його за методом Айенгара. • Наталія Бочарова - лікар -дієтолог, веллнес-консультант, засновник тренінгів " Сніданок з дієтологом ", телеведуча рубрики "В тренді здоров'я", волонтер. • Віолетта Олар - психолог особистісного росту, майстер Рейки, майстер фен-Шут міжнародного класу. • Олеся Лазар- ведуча весільних церемоній. Її церемонії бачила вся Буковина, Галиччина, Поділля і не лише. • Есипчук Оксана Василівна - лікар дерматолог, косметолог, переможниця проекту найкращих 100 лікарів України, реконструктивний лікар естетичної медицини та засновниця косметологічног центра «Натурель» • Одарка Кучерява- директорка рукодільної мережі «Санта», засновниця та організаторка виставок «Вишиваний Дивотвір» з перформенсом Орнаментальним мистецтвом Буковини - Рекордом України. • Анастасія Сафі - тренер, лайф-коуч для жінок.

Покази “Chernivtsi Fashion Weekend”
Read more
Всіх дівульок зі святом <span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f338"></span>цвітіть і пахніть <span class="emoji emoji1f343"></span>ох ця тюльпанська любов<span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span> До речі в кого які улюблені ...
Media Removed
Всіх дівульок зі святом цвітіть і пахніть ох ця тюльпанська любов До речі в кого які улюблені квіти?Бо я себе навіть не уявляю без тюльпанчиків:) мрію про постійне місце проживання щоб нарешті почати вирощувати їх власноручДякую Бодику за старання і за те що так сильно мене ... Всіх дівульок зі святом 🌹🌺🌸цвітіть і пахніть 🍃ох ця тюльпанська любов🌷🌷🌷
До речі в кого які улюблені квіти?💐💐💐Бо я себе навіть не уявляю без тюльпанчиків:) мрію про постійне місце проживання щоб нарешті почати вирощувати їх власноруч🌷💕Дякую Бодику за старання і за те що так сильно мене любаєш❤️❤️❤️
#8березня #тюльпани #любов #всіхжінокзісвятом
Read more
Дорогі дівчата, вітаю Вас зі святом ! І байдуже ,що говорять стосовного цього дня , бо так приємно ...
Media Removed
Дорогі дівчата, вітаю Вас зі святом ! І байдуже ,що говорять стосовного цього дня , бо так приємно коли всі чоловіки метушливо бігають зранку , скуповують всі квіти та солодощі, балують нас! От так би частіше , ех... Бажаю , щоб не лише сьогодні Ви відчували себе по-справжньому щасливими ... Дорогі дівчата, вітаю Вас зі святом ! І байдуже ,що говорять стосовного цього дня , бо так приємно коли всі чоловіки метушливо бігають зранку , скуповують всі квіти та солодощі, балують нас😍! От так би частіше , ех...
Бажаю , щоб не лише сьогодні Ви відчували себе по-справжньому щасливими👸 , а всі 365 днів в році! Надихайте та будьте коханими 😍

А я тішусь своєю новою моделькою)Як на мене то вона класна, не занадто скромно?😂
#подарки #красивости #серьги #браслет #кружево #клатч #ladybug_workshop #madeinukraine #handmade #ladybugworkshop #клатчручнойработы
#сумочкисвышивкой #embroiderydesign #beadsembroidery #sequinsembroidery #swarowskiembroidery #beadsdesign
Read more
Просто #Весна <span class="emoji emoji1f331"></span><span class="emoji emoji1f33f"></span><span class="emoji emoji1f343"></span> Я щаслива, що вона врешті прийшла, бо вона найулюбленіша пора року для мене. ...
Media Removed
Просто #Весна Я щаслива, що вона врешті прийшла, бо вона найулюбленіша пора року для мене. Хоча навряд чи можемо змінити щось, аби #природа і #погода були такі, як нам подобаються. Власне про це я писала тут #довгийпост Але #інста зберіг тільки фото. А писала про те, що важливо ... Просто #Весна 🌱🌿🍃
Я щаслива, що вона врешті прийшла, бо вона найулюбленіша пора року для мене. 😍
Хоча навряд чи можемо змінити щось, аби #природа і #погода були такі, як нам подобаються.
Власне про це я писала тут #довгийпост
Але #інста зберіг тільки фото.
А писала про те, що важливо змінити ставлення до всього навколо. Після довгої зими не кричіть, шо вам #жарко чи "дує" з вікна.
Не скигліть на дощ, бо він потрібен, аби росли такі красиві #квіти і росла оксамитово-смарагдова #трава.
Насолоджуйтесь, вопщім)
Всім цьом 😗

#spring #warm #flowers #lovespring #nicepicture #nature
#flower #green #grass #nicepic #vscoua #ukraine #weatherisfine #sunnyday #niceshot #visual #visualukraine
Read more
Ох і день ми мали вчора <span class="emoji emoji1f631"></span> гортайте<span class="emoji emoji1f449"></span>🏻 там багато краси <span class="emoji emoji263a"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️ сама дивлюся і хочу знову дістати квіти, ...
Media Removed
Ох і день ми мали вчора гортайте🏻 там багато краси ️ сама дивлюся і хочу знову дістати квіти, тістечка, листівки й, звісно, камеру . Провели з Машою спільний майстер-клас від імені нашого проекту @wondercourse, де не просто фоткали з дівчатами, а говорили на всі-всі теми, навіть ... Ох і день ми мали вчора 😱 гортайте👉🏻 там багато краси ☺️❤️ сама дивлюся і хочу знову дістати квіти, тістечка, листівки й, звісно, камеру🙈✨
.
Провели з Машою спільний майстер-клас від імені нашого проекту @wondercourse, де не просто фоткали з дівчатами, а говорили на всі-всі теми, навіть найвідвертіші, щодо інстаграму 😁 ділитися досвідом, підіймати питання, які часто люди ніяковіють та соромляться задати, обговорювати все закулісне інстаграмне життя разом з такими ж небайдужими спраглими знань та краси людьми - це кайф! 💔
.
Відбувалося все в центрі Києва, у затишному, світлому та естетичному місці @momenty.cafe ✨ хочу подякувати команді кафе Моменти за допомогу в організації та професійний підхід 🙌🏻☺️ ми залишилися супер втішеними всім процесом, випили багато кави та з’їли багато смачних тартів та чізкейків 🤤 ну, спочатку, звісно, їх пофоткали, бо дуже вони фотогенічні))
.
Дякую всім дівчатам, які провели з нами цей день ❤️ спасибі, що довіряєте нам і покладаєтеся на наш досвід ❤️
.
Дякую @trainspotte.r, який все одно приїхав зі мною, щоб допомогти з технікою, але я-то знаю, що ти насправді приїхав, щоб підтримати мене і Машу☺️❤️
.
І дякую @missbazan ❤️за те що ми разом команда, даємо одна одній копняки і допомагаємо рухатися вперед, а не стояти на місці ✨
.
Тег нашої зустрічі #wondercourse_moments ✨
Read more
вибач, Київ, але ти не Амстердам <span class="emoji emoji1f604"></span><span class="emoji emoji2764"></span>️ сьогодні зробили вечірню променаду по Подолу з @anyalaty ...
Media Removed
вибач, Київ, але ти не Амстердам ️ сьогодні зробили вечірню променаду по Подолу з @anyalaty встигли намокнути під дощем, висохнути, і ще раз намокнути)) а потім після дощу вийшло сонце і Київ став ніби нічьо так . а під кінець, коли уже вирішили їхати додому, згадала що забула свій ... вибач, Київ, але ти не Амстердам 😄❤️
сьогодні зробили вечірню променаду по Подолу з @anyalaty встигли намокнути під дощем, висохнути, і ще раз намокнути)) а потім після дощу вийшло сонце і Київ став ніби нічьо так 😏
.
а під кінець, коли уже вирішили їхати додому, згадала що забула свій букетик лаванди у закладі, де ми вечеряли 🤭 вернулись, а він досі стояв у вазі з водою 😍 але була одна проблемка - за тим столиком сиділи люди 😬🙊
.
я собі тільки можу уявити що вони подумали, коли якась чувіха підійшла до них і зі словами «це моє» забрала квіти з вази і втікла геть 🤦‍♀️🤷‍♀️😂 позорисько)) краще не думати про це)))
.
моя, чесно куплена у бабуськи на житньому, лаванда у мене! і це головне! а все решта не важливо 😑
Read more
Час від часу щось в голові перемикається і я починаю думати українською. На жаль, від того не стає ...
Media Removed
Час від часу щось в голові перемикається і я починаю думати українською. На жаль, від того не стає легше спілкуватись нею. Та й писати також.. Слів начебто вдосталь, але от суржику серед них забагато більше ніж суто українських ідіом та обертів. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Любові до солов‘їної в мене через ... Час від часу щось в голові перемикається і я починаю думати українською. На жаль, від того не стає легше спілкуватись нею. Та й писати також.. Слів начебто вдосталь, але от суржику серед них забагато більше ніж суто українських ідіом та обертів. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Любові до солов‘їної в мене через край, та не вистачає відчуття. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Хоча, пригадуючи шкільні роки, не зрозуміло навіть звідки та любов взялася?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Цікаво, якими будуть стосунки дівчат з мовою? Дуже тішуся з того, що зараз мовне питання не становить жодних перешкод у їхній любові до читання. Вони залюбки і слухають, і читають самі українською. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Минулого тижня закінчили з математикою в цьому семестрі, відпочили кілька днів і сьогодні повертаємось до вивчення мов. На початку року я вважала, що множення це складно, а з мовами буде легше. 😆 Яяяяк я помилялась! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Хоча, може я і зараз помиляюсь? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Які у вас стосунки з українською мовою, друзі? :) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#українською #квіти #vscoua #igukraine #vscoukraine #пишиукраїнською #onlyminimal
Read more
думала я, що буду вдома, та коли вийшла на вулицю по одній справі, то вже за пів години їхала пити каву🤗 бо ...
Media Removed
думала я, що буду вдома, та коли вийшла на вулицю по одній справі, то вже за пів години їхала пити каву🤗 бо коли коти звуть то чого ж відмовлятись🤷🏼‍♀️ а знаєте коли починається тепло, то весна надихає) і я все ж таки присунула сьогодні додому квіти, і згодом вони тут з'являться, і то не може ... думала я, що буду вдома, та коли вийшла на вулицю по одній справі, то вже за пів години їхала пити каву🤗
бо коли коти звуть то чого ж відмовлятись🤷🏼‍♀️
а знаєте коли починається тепло, то весна надихає)
і я все ж таки присунула сьогодні додому квіти, і згодом вони тут з'являться, і то не може не тішити🤤
гарної вам ночі♥️
квітніть🌿
Read more
Якби помножити любов усіх людей, ту, що була, що є й що потім буде, то буде ніч. Моя ж любов — як день, ...
Media Removed
Якби помножити любов усіх людей, ту, що була, що є й що потім буде, то буде ніч. Моя ж любов — як день, не знають ще чуття такого люди. Якби зібрати з неба всі зірки і всі сонця з усіх небес на світі, — моя любов горітиме яркіш за всі сонця, на тисячі століттів. Якби зірвать квітки з усіх ... Якби помножити любов усіх людей,
ту, що була, що є й що потім буде,
то буде ніч. Моя ж любов — як день,
не знають ще чуття такого люди.

Якби зібрати з неба всі зірки
і всі сонця з усіх небес на світі, —
моя любов горітиме яркіш
за всі сонця, на тисячі століттів.

Якби зірвать квітки з усіх планет,
що вітер їх під зорями колише, —
моя любов пахтітиме міцніше
над квіти всі, крізь років вічний лет.

Якби зібрать красунь усіх віків,
повз мене хай ідуть вони без краю, —
Марії я на них не проміняю,
ні одній з них не вклониться мій спів.

Хай очі їх зіллються в зір один,
і в серце зір цей буде хай світити, —
зачарувать мене не зможе він —
твоїх очей йому не замінити.

З яких зірок злетіла ти сюди,
така ясна, що спів про тебе лине?
Світи ж мені, світи мені завжди,
над зорі всі, зоря моя єдина! ❤️ #володимирсосюра #сосюра #вірші #стихи #стихиолюбви #поэзия #классика #вдохновение #вдохновениерядом #творчество
Read more
Я і мій мужчіна:) на крики "молодьож, беремо інструктора" гордо відповідала, що маю свого, найкращого, ...
Media Removed
Я і мій мужчіна:) на крики "молодьож, беремо інструктора" гордо відповідала, що маю свого, найкращого, і бере не грошима;)😎 завдяки терпінню цього мужчини, я тепер їду і кайфую, а що найголовніше - навіть можу милуватися пейзажем навколо;))) До речі, минулого року ... Я і мій мужчіна:) на крики "молодьож, беремо інструктора" гордо відповідала, що маю свого, найкращого, і бере не грошима;)😉😉😎 завдяки терпінню цього мужчини, я тепер їду і кайфую, а що найголовніше - навіть можу милуватися пейзажем навколо;)))😍😍😍❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄ До речі, минулого року 11 лютого, ми теж були на лижах:) вперше разом, а тепер це вже наша третя спільна лижна поїздка. Чому пам'ятаю дату так чітко? 🤔 Не тому, що фейсбук нагадав минулорічним фото. Все тому, що це наше свято! Нам тепер рік і пів:) Бодя каже,що то дивне свято;) бо вже не рік і ще не два. В мене ж своя математика))) ✌✌✌😎😉😜😜😜🎿🎿🎿🎿 ........... 🌟Щодо свят, зіштовхнулась з тим, що >50% гонорово пишуть в себе на сторінках, про те, що День святого Валентина от повний булшіт))🙊) не знаю,мені подобається.
Чому ми святкуємо день бухгалтера, а день любові святкувати не можемо? Бо любимо щодня? Так і бухгалтер щодня ж бухгалтер) короче, я за свята) 💪лишній привід - мені за щастя) інше діло, що подарунки не обов'язково мають мати конкретний день, і якщо жінка увагу, квіти і тд отримує лиш на Валентина і 8 березня - то то не ок. Але зайвий раз згадати, що поміж всієї життєвої суматохи є шось важливіше - ну хіба це погано?)✌😘😘😘 #11lrte
Read more
My favorite season <span class="emoji emoji1f64c"></span>🏻<span class="emoji emoji1f33f"></span> #natureinthehands • Моя улюблена пора. Коли піони ароматизують дім і радують ...
Media Removed
My favorite season 🏻 #natureinthehands • Моя улюблена пора. Коли піони ароматизують дім і радують очі. Запах свіжості і школи. Сьогодні хочеться поділитись не тільки захватом від краси квітки а і спогадами. Колись, в дитинстві, на останній дзвоник ми несли ці квіти вчителям, бо на ... My favorite season 🙌🏻🌿 #natureinthehands • Моя улюблена пора. Коли піони ароматизують дім і радують очі. Запах свіжості і школи. Сьогодні хочеться поділитись не тільки захватом від краси квітки а і спогадами.

Колись, в дитинстві, на останній дзвоник ми несли ці квіти вчителям, бо на троянди бракувало коштів (троянда вважалася елітною квіткою). Не любила я школу, зізнаюсь з легкістю вкотре. А піони в місцевості, де вони росли на кожному кутку, ніким не цінувалися і оберемками викидалися вчителями в той же день, коли були подарованими - це ми, будучи дітворою, бачили коли приходили в шкільний двір погратися. Але запах піонів щільно асоціюється з приходом літа, з радісними посмішками дітей, які, нарешті, дочекались літа 😌
Read more
Day 3: A Day of Surprises • Ukrainian soldiers never cease to amaze me with their strength, their ...
Media Removed
Day 3: A Day of Surprises • Ukrainian soldiers never cease to amaze me with their strength, their courage, their resolve, and also their kindness. • After singing for a group of soldiers just a couple hundred yards from enemy lines, one of the commanding officers picked some nearby flowers ... Day 3: A Day of Surprises

Ukrainian soldiers never cease to amaze me with their strength, their courage, their resolve, and also their kindness.

After singing for a group of soldiers just a couple hundred yards from enemy lines, one of the commanding officers picked some nearby flowers and gifted them to me along with a Ukrainian bag (which had no doubt been gifted to them...but what little they have they give away). 💙💛

Today was a holiday, so the soldiers wanted to create a celebration for the residents who live in the town near the front lines, by cooking up a ton of food and feeding the entire town! Since I was there, they asked me to sing for the town, as well. The little girl you see in the photo boldly ran up and started dancing (beautifully! 🧚🏻‍♂️) as soon as I started singing. 😻

After I finished singing, a group of awesome teens came up and said we had met before at a youth event I had sung at in another Ukrainian city! And today I met them just a short distance from the fighting, where they live! 😢🙏🏻
————
День 3: День сюрпризів

Українські військові не перестануть мене здивувати їхньою силою, хоробрістю, та й їхньою добротою.

Після того, як я співала для хлопці на позицію десь пару сотень метрів від ворогів, один командир пішов, збирав квіти, та подарував їх мені разом з патріотичного мішка (якого, я впевнена, мабуть був подарований їм...але вони такі - те, що мають, вони віддають.) 💙💛

З сьогоднішнього свята, військові хотіли зробити для жителів, які живуть біля фронту, свято. Отож вони готували обід та годували ціле містечко! Оскільки я була там, вони попросили мене долучитися й заспівати для місцевих. Та маленька дівчинка, яку бачите на фото, одразу побігла й почала танцювати (і прекрасно танцювала! 🧚🏻‍♂️), як тільки я почала співати! 😻

Після виступу, група молоді підходили й сказали, що ми вже з ними раніше познайомилися на молодіжну конференцію в іншому місті! А сьогодні я їх зустріла не далеко від бої, там де вони й живуть! 😢🙏🏻

«Благаєм, Ти бережи
Наших сестер і братів»
Read more
 #say_hi7days Продовжуємо. Я не люблю забобонів. От чесно не розумію, навіщо ускладнювати собі ...
Media Removed
#say_hi7days Продовжуємо. Я не люблю забобонів. От чесно не розумію, навіщо ускладнювати собі і без того непросте життя. Одна справа безневинні прикмети, які швидше стали просто традицією. На кшталт, посидіти перед дорогою. Будь ласка. Але найбільше дивує, що в епоху прогресу цих ... #say_hi7days Продовжуємо.
Я не люблю забобонів. От чесно не розумію, навіщо ускладнювати собі і без того непросте життя.
Одна справа безневинні прикмети, які швидше стали просто традицією. На кшталт, посидіти перед дорогою. Будь ласка.
Але найбільше дивує, що в епоху прогресу цих забобонів, здається, стає все більше. Не давати гроші в руки, не ставити сумку на підлогу, бо не будуть гроші водитися і тд. Серйозно? Та якби це була правда, то поставила б в квартирі трон для сумки і прощавай робота.
Не вірю в чорних котів і п'ятницю 13-го, червону нитку на руці, не вважаю чорний колір траурним, а жовті квіти символом розлуки.
Сестра моєї мами одружилася у високосний рік 13 жовтня. Два тижні тому в п'ятницю ми вітали їх з 33 річницею шлюбу.
А ставши декоратором стільки нових прикмет про весілля дізналася. З останнього і найсмішнішого. Не можна одружуватися в "мае", бо все життя будеш "маятися". 😦🔫
Я вірю в позитивне мислення, відповідальність за власне життя і долю. Якщо щось має статися, то воно станеться. І як би банально не звучало: все, навіть погане на перший погляд, на краще. Перевірено на собі.
Та це тільки моє переконання і факт #4 про мене.
Read more
Лейдіс зі святом весни вас для початку <span class="emoji emoji1f490"></span> Сьогодні не гортаю стрічку бо там відчуваю буде конкретний ...
Media Removed
Лейдіс зі святом весни вас для початку Сьогодні не гортаю стрічку бо там відчуваю буде конкретний спан 😈 Квіти , цукерки , м’які іграшки і все інше мужики чому на 14, 6 чи 23 (хто коли отримує подарунки) не виставляєте фото трусів , носків , бритв Ніколи не відчувала чогось особливого ... Лейдіс зі святом весни вас для початку 💐
Сьогодні не гортаю стрічку бо там відчуваю буде конкретний спан 😈
Квіти , цукерки , м’які іграшки і все інше ❤️
🙈мужики чому на 14, 6 чи 23 (хто коли отримує подарунки) не виставляєте фото трусів , носків , бритв 😂😏
Ніколи не відчувала чогось особливого в цей день так як і на день закоханих ( хтось може написати що просто поруч нема тієї самої людини з якою полюбиш .....можливо....сперечатися не буду ) але поки що це просто звичайний день тижня🙈
Та й мені не дуже б хотілося щоб моя половинка тішила мене подарунком 8 і дякувати богу відбувся( типу щоб мізки не виносила «чому Даші , Маші , Насті , Каті подарував а ти мені ні» ) 🤨 😋 приємності робити можна в будь який день головне аби від щирого серця 💕
Є ще такі як я ? 😈
#ukraine #ukrainegirl #ukrainiangirl #makeup #make #ukraine_insta #ukrainian_insta
Read more
Якось зовсім несподівано було отримати естафету в челленджі #say_hi7days, але тим цікавіше буде. Приймається ...
Media Removed
Якось зовсім несподівано було отримати естафету в челленджі #say_hi7days, але тим цікавіше буде. Приймається @katerynakarmazina . І цілком логічно, що перший факт буде під твоїм фото. Факт #1 - це моє захоплення хендмейдом. Найрізноманітнішним. Чим я тільки не займалася, на які ... Якось зовсім несподівано було отримати естафету в челленджі #say_hi7days, але тим цікавіше буде.
Приймається @katerynakarmazina 😉. І цілком логічно, що перший факт буде під твоїм фото.
Факт #1 - це моє захоплення хендмейдом. Найрізноманітнішним. Чим я тільки не займалася, на які гуртки тільки не ходила. З танцями і спортом не склалося, тож творила руками та фантазією.
В'язання, вишивка, бісер, картини з круп, квіти з тканини, паперу, фетру, фоамірану, прикраси. Всього мабуть і не згадаю. От тільки малювати не вмію, про що дуже шкодую. Згодилося б.
Раніше я думала, що це мій недолік - не зупинятися на чомусь одному. Але тепер вважаю своєю перевагою. Знання різних технік, матеріалів дуже допомагає в декорі. Та й мабуть до професії декоратора я прийшла саме через ці пошуки в творчості.
Якось так. І не складно виявляється розповідати про себе 😊Уже навіть знаю, що буде далі.
Read more
Коли мені було 5, моя мама вже працювала. Вона рано вийшла з декрету на роботу, закінчувались 90ті, ...
Media Removed
Коли мені було 5, моя мама вже працювала. Вона рано вийшла з декрету на роботу, закінчувались 90ті, та життя все ще виглядало досить невпевнено. Моя рідна бабуся і без мене мала купу малих внуків, яких няньчила, до того ж жила далеко. Тому мене залишали на бабусю сусідку. Бабці було 80 з гаком, ... Коли мені було 5, моя мама вже працювала. Вона рано вийшла з декрету на роботу, закінчувались 90ті, та життя все ще виглядало досить невпевнено. Моя рідна бабуся і без мене мала купу малих внуків, яких няньчила, до того ж жила далеко. Тому мене залишали на бабусю сусідку. Бабці було 80 з гаком, та вона ходила (навіть бігала) без палички і була при повному здоров‘ї. Все життя вона працювала фармацевтом і була типовою львів‘янкою - знала собі ціну, робила манікюр і користувалась дивнопахнучим лавандовим милом. Похоронивши чоловіка, вона залишилась самотньою, так як дітей не мала, лише племінницю, яка жила не у Львові. Бабуся любила мене як рідну онуку, а я і вважала її рідню, тішучись, що маю аж 3 бабусі! Ну як 3, по суті 2, бо татова мама померла до мого народження.
Дитиною я була спокійною, а при бабусі Вірі (я її так називала) тим більше. Тож вона часто займалась своїми справами, не маючи потреби щохвилинно мене контролювати. В цей час я розважалась як могла😂 Найбільше мені подобалось залізти в бабціну шафу! Вона була геть не схожа на нашу, особливо вмістом. Всередині замість купи дитячого одягу, були дивні для мене шовкові сукні періоду бабусиної молодості, халати з парчі, декоровані мереживом, блискучі брунатні туфельки лодочки, з десяток кольорових круглих коробок з дивовижними капелюхами різних форм. То було щось! Атласні стрічки, пір‘я, квіти -упаковані в тонюсінький шелесткий папір. Оксамитові піджаки з крихітними застібками та ініціалами на підкладках, власноруч вишитими бабусею - щоб в гардеробах не сплутали, пояснювала вона. Дивовижні нічні сорочки, які на мою дитячу думку більше були схожі на сукні нареченої - довгі, білосніжні, вишиті блискучою ниткою та перлинами. І як в них спати?! То ж ніхто тої краси не побачить! А ще замшеві гостроносі шпильки ледь ледь блакитні. Вони мене вводили в транс!
Сиділа в тій шафі, гладила їх, крутила в рученятах і мріяла чимпошвидше вирости, щоб змогти їх нарешті взути, бо ж бабуся люб’язно пообіцяла, що подарує їх мені, як тільки вони прийдуться мені по розміру.
Сидячи тоді в шафі я й не підозрювала яким буде те таке очікуване майбутнє!
Далі буде...)
.
.
.
#lvivgram #lvivblog #vscolviv #igerslviv #lviving
Read more
Наша найемоційніша технологія — 4DX. Знаєш, чим вона така крута? <span class="emoji emoji1f60f"></span> ⠀ Сідай та готуйся кайфонути. ...
Media Removed
Наша найемоційніша технологія — 4DX. Знаєш, чим вона така крута? ⠀ Сідай та готуйся кайфонути. Крісла рухаються, тремтять, бризкають водою та імітують вітер 🌪 Ти відчуватимеш на собі кожен крутий віраж. Сміливі трюки Тома Круза — саме те, що варто побачити у цій технології. ⠀ Усі ... Наша найемоційніша технологія — 4DX. Знаєш, чим вона така крута? 😏

Сідай та готуйся кайфонути. Крісла рухаються, тремтять, бризкають водою та імітують вітер 🌪 Ти відчуватимеш на собі кожен крутий віраж. Сміливі трюки Тома Круза — саме те, що варто побачити у цій технології.

Усі рухи крісла ідеально синхронізовані з фільмом. Їх розробляють одразу в Голівуді, у співпраці з творцями фільму. На створення доріжки спецефектів витрачають більше місяця. Але це того варте 💪🏻

У Планеті Кіно стоїть 8 балонів з ароматами для 4DX. Найчастіше ми використовуємо три з них: запах пороху, паленої гуми та квітів. Бо стрільба стрільбою, а жоден фільм не обходиться без романтичної лінії ❤️
Read more
Loading...