את כל העולם של

Loading...


Unique profiles
82
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Calypso - קאליפסו, מכללת עמק יזרעאל - ממלכת התקשורת, Tel Aviv, Israel
Average media age
633 days
to ratio
8.1
מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה . את אמא שלי! אמא - מילה בת 3 אותיות ...
Media Removed
מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה . את אמא שלי! אמא - מילה בת 3 אותיות אבל עם משמעות של אינספור אפשרויות! חיים שלי אני מאחלת לך את כל האושר ועושר שיש בעולם כי הכל מגיע לך ! יפה שלי אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם אני מודה לה' ששלח לי אותך כל בוקר וערב ! אושר שלי מאחלת לך ... מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה .
את אמא שלי!
אמא - מילה בת 3 אותיות אבל עם משמעות של אינספור אפשרויות!
חיים שלי אני מאחלת לך את כל האושר ועושר שיש בעולם כי הכל מגיע לך !
יפה שלי אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם אני מודה לה' ששלח לי אותך כל בוקר וערב !
אושר שלי מאחלת לך המון בריאות והצלחה בכל אשר תרצי ותעשי!
אני מעריצה את האדמה שאת דורכת עליה! תודה שאת דמות להשראה בשבילי ותודה שאת תמיד כאן לצידי , שומרת עליי ועושה את הכל בשבילי והופכת את כל העולם שרק יהיה לי טוב וגם למשה ולדניס . תודה על זה שאת כאן!
מאוהבת לך בצורה ומקווה שהיה לך יום הולדת מדהים ושנהנת מהיום שעשינו בשבילך שיהיה בצורה הכי טובה בעולם ! מאמו שלי תודה על הכל מאחלת לך יום הולדת שמח עד 10000 שנה ויותר וכמה שיותר ! 🎈🎉🎊🎈🎉🎊
אוהבת אותךךך ❤❤❤❤
Read more
Loading...
עדי שלי.. היום זה היום שלך.. רק שלך.. אבל הרשתי לעצמי לגנוב לך קצת כי אני מרגישה שזו שמחה גדולה גם עבורי.. לימדת ...
Media Removed
עדי שלי.. היום זה היום שלך.. רק שלך.. אבל הרשתי לעצמי לגנוב לך קצת כי אני מרגישה שזו שמחה גדולה גם עבורי.. לימדת אותי מה היא כוחה של חברות אמיתית.. אחת כזו שלא תיסדק בעד שום הון שבעולם.. כזו שאת מרגישה בנוח להשתמש במושג ״מובן מאליו״ כי האהבה הזו כל כך מובנת וכל כך בנויה מיסודות כל כך חזקים ששום ... עדי שלי..
היום זה היום שלך.. רק שלך.. אבל הרשתי לעצמי לגנוב לך קצת כי אני מרגישה שזו שמחה גדולה גם עבורי..
לימדת אותי מה היא כוחה של חברות אמיתית..
אחת כזו שלא תיסדק בעד שום הון שבעולם..
כזו שאת מרגישה בנוח להשתמש במושג ״מובן מאליו״ כי האהבה הזו כל כך מובנת וכל כך בנויה מיסודות כל כך חזקים ששום דבר לא יוכל לערער אותה!
זוכרת שלפני כמה ימים רשמתי לך שאת רואה את העולם בדיוק כמוני.. אז אחזור ואומר שזה כל כך מיוחד בעיני למצוא אדם כל כך אהוב ושיש לו את אותו עולם פנימי.. זה מה שמחבר אותנו ומעצים אותנו..
חברה שלי..
אני רוצה לאחל לך קודם כל בריאות.. שתמשיכי להיות חזקה וטובה לא רק עבורך אלא גם למשפחה היפייפיה שבנית.. שתמשיכי להוביל בכל כך פשטות את כל מי שרק נוגע.. שתמשיכי לשמוח ולשמח.. ולנצח יעטפו אותך האנשים הכי אמיתיים שתפגשי..
לנצח אעמוד לצידך ואחזיק לך את היד❤️
מזל וטוב אהובה יקרה שלי🎈
@adiatzmi
Read more
בסוף הכל חולף, בסוף מתחברים מחדש כל החלקים של הלב, וזה מדהים כי עד לפני תקופה קצרה הכל היה נראה שחור, ...
Media Removed
בסוף הכל חולף, בסוף מתחברים מחדש כל החלקים של הלב, וזה מדהים כי עד לפני תקופה קצרה הכל היה נראה שחור, אבל תזכרו שזה לא אומר שעוד 100 מטר, עוד תקופה קצרה לא יגיע האור. נכון אחרי פרידה אתה קצת מאבד את עצמך, האדם השני לוקח חלק ממך ביחד איתו, המחשבות הרגשות והלב שלך איכשהו עדיין שלו. וזה ממש בסדר לאהבה ... בסוף הכל חולף, בסוף מתחברים מחדש כל החלקים של הלב, וזה מדהים כי עד לפני תקופה קצרה הכל היה נראה שחור, אבל תזכרו שזה לא אומר שעוד 100 מטר, עוד תקופה קצרה לא יגיע האור.
נכון אחרי פרידה אתה קצת מאבד את עצמך, האדם השני לוקח חלק ממך ביחד איתו, המחשבות הרגשות והלב שלך איכשהו עדיין שלו.
וזה ממש בסדר לאהבה אין מתג, לא מפסיקים אותה בלחיצה על כפתור, מה שחשוב זה שתזכירו לעצמכם בכל דקה אפשרית שבסוף גם הכאב הזה יעבור.
כשאנחנו נפרדים ממישהו זה קשה והכי מוזר? זה בבוקר שאחרי, כבר אין ציפיה להודעת בוקר טוב, רק כאב וחלל בלב על זה שהאדם הזה לא נלחם ובחר לעזוב.
כשאנחנו נפרדים ממישהו יש חלל שמורגש במשך כל היום, בא לך לדבר איתו, בא לך לספר לו מה עבר עלייך במשך היום וההפך, בא לך את המגע והחום שלו וזה מצחיק כי המוח שלנו כאילו לא עדכן את הלב שזה נגמר, שהאדם הזה בסוף יהיה שייך לעבר.
אתה מחפש את עצמך וזה בכנות מייאש, כי אתה בתכלס מסרב להאמין שהעולם הזה ממשיך להתקיים בלי אותו אדם, הוא חיזק אותך בכל פעם שנפלת, שהיה קשה הוא היה שם.
כשאנחנו נפרדים אנחנו די מאבדים את עצמנו, אנחנו הרבה פעמים מגיעים לסף יאוש, כי להאמין בסוף הטוב זה הדבר הכי קשה בעולם, אבל זה הכרחי, הרי את הרע כבר קיבלנו, מה יכול בתכלס להיות יותר גרוע מלאבד את הכל? איבדנו אדם אהוב אבל זה לא סוף העולם, הרי הצלחנו לחייך עוד לפני שהוא היה שם, אז חייבים להמשיך בדרך הלא קלה הזאת, כן אנחנו עוד נישבר לא פעם ולא פעמים, ולא תמיד יהיה שם מי שינגב את הדמעות, אבל זה לא אומר שאנחנו חלשים גם לחזקים ביותר מותר לבכות, אז תהיי/ה גאה בעצמך אז מה אם נשברת? בקרוב יגיע הסוף הטוב ועוד תהיה גאה בעצמך שלא ויתרת. ‏@elior_biton
Read more
" נכנסתם לחיי לפני שויתרתי הארתם את הלב בים של צבעים ... " כמה שאני אוהבת אותם זה בלתי ניתן להסברה כמה שהם עושים לי טוב בלב איך לפני כמה שנים זכיתי להכיר שני מלאכים קטנים ששינו לי את החיים הפכו אותי למאושרת הרבה יותר! החיוך שלכם זה החיוך שלי הדמעה שלכם זה הדמעה שלי לא תיארתי שאני אזכה לאהוב ... " נכנסתם לחיי לפני שויתרתי
הארתם את הלב בים של צבעים ... 💫" כמה שאני אוהבת אותם
זה בלתי ניתן להסברה
כמה שהם עושים לי טוב בלב
איך לפני כמה שנים זכיתי להכיר שני מלאכים קטנים
ששינו לי את החיים
הפכו אותי למאושרת הרבה יותר!
החיוך שלכם זה החיוך שלי
הדמעה שלכם זה הדמעה שלי
לא תיארתי שאני אזכה לאהוב מישהו ככה
אני אוהבת אתכם הכי בעולם! גאה בכם ברמות מטורפות!  אתם פשוט מדהימים מאחלת לכולם ללמוד מכם
בחיים לא פגשתי אתכם , בחיים לא קיבלתי חיבוק ממכם , בחיים לא אמרתי לכם כמה אני אוהבת אתכם
אבל מהפעמים הרבות שראיתי אתכם על הבמה שחייכתי אליכם ואתם אליי
זה הספיק לי , הספיק לי להבין כמה את מדהימים
זה מספיק כדי למלא לי את הלב בהמון אהבה
לתת לי הרגשה טובה .. שיש סיבה שבחרתי מכולם כמודל לחיקוי!
הרבה ירידות וקשיים יש בדרך אבל אתם מוכיחים לי כל פעם מחדש ששום דבר לא יכול לשבור אתכם
שגם שקשה אתם עושים את ההכי טוב שאתם יכולים
אין לכם מושג כמה אני מתגעגעת אליכם
אם זה לפרקים בגאליס שהייתי מחכה להם כמו משוגעת! ואם זה להופעות שהייתי מתרגשת מהם ברמות מטרפות!
הפכתם את המילה אהבה למילה עם המון משמעות בחיים שלי! אתם המלאכים שלי אני אוהבת אותכם ברמות בלתי מוסברות! אתם הזוג היפה שליי
הזוג עם השגעונות שהם רק שלו והזוג עם היופי הפנימי (וגם החיצוני) הכי יפה בעולם!
אתם האפרוחים הקטנים שלי!
אתם כל העולם שלי!
תגידו שאני משוגעת תגידו שאני אובססיבית
תגידו שאני צריכה להתגבר
תגידו כל מה שתרצו!
שיש מישהו שנכנס לך עמוק ללב ומשאיר שם סימן כנראה הוא יותר מסתם מישהו!
הוא מישהו עם משמעות, מישהו שאפשר ללמוד ממנו, מישהו מיוחד
אתם המלאכים הכי מיוחדים שפגשתי
ואני אוהבת אתכם הכי בעולם! 💗🐣
My couple is the most beautiful in the world🌹💍
@elianatidhar 😍
@tuvalshafir 😍
Read more
נעמה אהובה שלי.בשבת קיבלתי את הבשורה הקשה הזאת.שאת כבר לא פה.שהמחלה הנוראית הזאת כילתה אותך.הגוף ...
Media Removed
נעמה אהובה שלי.בשבת קיבלתי את הבשורה הקשה הזאת.שאת כבר לא פה.שהמחלה הנוראית הזאת כילתה אותך.הגוף שלך היה חולה אבל הסרטן הזה לא הצליח לגעת בנשמה שלך.היא נשארה נקיה וטהורה.כנראה שיש סיבה לכל זה.כנראה שאלוהים רצה אותך לידו.אני יכולה להבין אותו.הייתי אמורה השבוע לבוא אליך ולקרוא איתך מחזות.אז ... נעמה אהובה שלי.בשבת קיבלתי את הבשורה הקשה הזאת.שאת כבר לא פה.שהמחלה הנוראית הזאת כילתה אותך.הגוף שלך היה חולה אבל הסרטן הזה לא הצליח לגעת בנשמה שלך.היא נשארה נקיה וטהורה.כנראה שיש סיבה לכל זה.כנראה שאלוהים רצה אותך לידו.אני יכולה להבין אותו.הייתי אמורה השבוע לבוא אליך ולקרוא איתך מחזות.אז אני מקדישה לך עכשיו את המונולוג של סוניה מהדוד וניה שמסתבר שידעת אותו בעל פה..תפקיד שנתפר לך..
״..וכשתגיע השעה שלנו נמות.בהכנעה.בלי תלונה.ושם בעולם ההוא,נגיד שסבלנו ובכינו.והיה לנו קשה.ואלוהים יעטוף אותנו בשפע רחמים.ואתה ואני דוד וניה.דוד יקר שלי,נזכה לראות חיים של אור ויופי וחסד.ואנחנו נשמח...ונמצא מנוחה.אנחנו נשמע קולות של מלאכים.ונראה את השמיים מוצפים יהלומים.אנחנו נראה את כל הרשע מסביבנו טובעים בים של רחמים שימלאו את העולם.והחיים שלנו יהיו שקטים ורגועים כמו ליטוף.אני מאמינה.נמצא מנוחה.״
.הגוף שלי כואב עכשיו.שלך למזלינו כבר לא.זכיתי להכיר אותך נעמוש..נוחי על משכבך.😔💔
Read more
התאריך הזה ה4.4 עד לפני 14 שנה היה יום של חגיגות ומלא אהבה לאמא מספר אחד שחוגגים לה עוד שנה של יום הולדת ...
Media Removed
התאריך הזה ה4.4 עד לפני 14 שנה היה יום של חגיגות ומלא אהבה לאמא מספר אחד שחוגגים לה עוד שנה של יום הולדת ב14 שנה האחרונות הפך להיות יום של המון מחשבות של איך יכלנו לחגוג וכמה הייתי רוצה לנשק אותך ולחבק אותך חזק חזק ולהגיד לך כמה אני אוהב אותך כמה אני מתגעגע ואיך אתה חסרה לי כמה דברים קרו ועוד צריכים ... התאריך הזה ה4.4 עד לפני 14 שנה היה יום של חגיגות ומלא אהבה לאמא מספר אחד שחוגגים לה עוד שנה של יום הולדת
ב14 שנה האחרונות הפך להיות יום של המון מחשבות של איך יכלנו לחגוג וכמה הייתי רוצה לנשק אותך ולחבק אותך חזק חזק ולהגיד לך כמה אני אוהב אותך כמה אני מתגעגע ואיך אתה חסרה לי
כמה דברים קרו ועוד צריכים לקרות ואת מפספסת
מה היית מייעצת לי לעשות או כמו שתמיד היית פותרת לי את כל הבעיות
ממי שלי תמיד אמרת שאני מחובר לך בפופיק
אז גם היום שאני בקצה השני של העולם
המרחק לא השתנה
עדין מחובר לך בפופיק אוהב אותך אמא שלי
שבשבילי את הכי הכי את פשוט האמא שלי שאני מתגעגע המוןןןן
בקשה קטנה לי אליך שהשנה תתפללי
בשבילנו שהכל יעבור בשלום תצטרפי אלינו למסע
תני את ברכתך ושמרי על הכל מלעלה כמו שאת תמיד ידעת לעשות להיות אמא לביאה
מזל טוב אמא שלי אוהב ומתגעגע בלי סוף
Read more
Loading...
* איך מודדים הצלחה? * אחת השאלות שאנחנו מתחבטים בהן הכי הרבה היא, "איך מודדים הצלחה?". או במילים ...
Media Removed
* איך מודדים הצלחה? * אחת השאלות שאנחנו מתחבטים בהן הכי הרבה היא, "איך מודדים הצלחה?". או במילים אחרות, איך לעזאזל מודדים הצלחה?! גם בפעילויות שלנו עם בעלי עסקים, גם מול המאמנים בעולם, גם בארגונים. השאלה הכי מורכבת היא איך באמת אפשר לדעת אם זה עובד. מה זה בדיוק עושה? איך זה משפיע? לכמה זמן? באיזו ... * איך מודדים הצלחה? *
אחת השאלות שאנחנו מתחבטים בהן הכי הרבה היא, "איך מודדים הצלחה?". או במילים אחרות, איך לעזאזל מודדים הצלחה?! גם בפעילויות שלנו עם בעלי עסקים, גם מול המאמנים בעולם, גם בארגונים. השאלה הכי מורכבת היא איך באמת אפשר לדעת אם זה עובד. מה זה בדיוק עושה? איך זה משפיע? לכמה זמן? באיזו סבירות?
גם מה בכלל נחשבת הצלחה? יותר כסף בעסק? דיוק? איכות חיים? הכרה? מעורבות של העובדים? לקוחות מדוייקים? רווחיות? התפתחות? משמעות? כיף? אושר?
הכי קל בעולם זה לנסות לטפש או להשטיח את זה. להגיד תבואו...הצלחה מובטחת! תמכרו יותר! תרוויחו יותר! תעבדו שעתיים בחיים! תסעו בכל העולם ותפגשו אנשים מדהימים! החיים שלכם יהיו קלים יותר, נוחים יותר, מקסימים יותר, ורודים יותר, מעיפים יותר, שמחים יותר.
אפשר. אבל זה זה לא נכון.
החיים שלכם לא בטוח יהיו קלים יותר, לא מקסימים יותר, לא ורודים יותר. אתם לא בטוח תסעו ליותר מקומות בעולo, וגם לא בטוח שתעבדו פחות שעות. למה? כי ככה זה. החיים זה משחק מורכב! משחק מאוד מורכב!
הוא מורכב מכל כך הרבה חלקים נעים, ארועים שמתרחשים, הזדמנויות שמגיעות, כשרונות, נטיות, מאורעות, גישות.
מה שנראה לכם חשוב היום לא בהכרח יהיה חשוב מחר (אבל תאמינו לי הכי חשוב זו הבריאות). מה שעובד היום לא בטוח יעבוד מחר (כנראה שלא). אז למה לבוא? מה ההבטחה?
אז לנו יש רק הבטחה אחת. אתם תהיו שחקנים טובים יותר במשחק הזה.
או בכל מקרה, תקבלו כלים טובים להיות שחקנים טובים יותר.
כן, אין בסוף הפוסט הזה נצנצים, ולא זיקוקין. לא קונפטי ולא שטרות של דולרים שנופלים מהתקרה.
רק הזמנה. אבל אחלה הזמנה.
לבוא לשחק את החיים שלכם ברמה חדשה.
ואם תבואו מחר, אז גם תקבלו ספר מתנה, וגם תקבלו כרטיס מתנה לכנס שלנו "עסק רב מימדי". מה תעשו עם כל זה? זה כבר שלכם.
זה הכי טוב שאני יודע להבטיח לכם.
ובשביל זה אני עושה את כל מה שאני עושה. כדי לתת לכם את הזדמנות לבחור לשחק את החיים שלכם אחרת.
שהיה לנו בהצלחה :) הרשמה בביו.
Read more
•20.1.2017• שנה שנה שחיוכים קטנים מתוך שינה ממיסים לי את הלב. שנה שצחוק מתגלגל מעיף אותי לשמים. שנה ...
Media Removed
•20.1.2017• שנה שנה שחיוכים קטנים מתוך שינה ממיסים לי את הלב. שנה שצחוק מתגלגל מעיף אותי לשמים. שנה שראש קטן ורך על החזה גורם לי להזיל דמעות של אושר. שנה שיד קטנטנה מלטפת לי את הפנים וגורמת לי לרצות לעצור את הזמן. שנה שאהבה בלתי ניתנת לתיאור מציפה לי לי את הלב. סאן שלי, קטנה שלי, קרן האור הפרטית ... •20.1.2017• שנה
שנה שחיוכים קטנים מתוך שינה ממיסים לי את הלב.
שנה שצחוק מתגלגל מעיף אותי לשמים.
שנה שראש קטן ורך על החזה גורם לי להזיל דמעות של אושר.
שנה שיד קטנטנה מלטפת לי את הפנים וגורמת לי לרצות לעצור את הזמן.
שנה שאהבה בלתי ניתנת לתיאור מציפה לי לי את הלב.
סאן שלי, קטנה שלי, קרן האור הפרטית שלנו, השמש שלנו, כשמך כן את. בשנה הספקנו להבין שעם הצחוק המתגלגל, החיוך הכובש, הסקרנות והעקשנות הבלתי מתפשרת את תהיי מוכנה לכבוש את העולם. אנחנו כאן כדי לעזור, לתמוך, לחנך וללמד אותך להפוך כל מכשול לאתגר ולהגשים את כל חלומותייך.
מבטיחה להיות לצידך, לפנייך ומאחורייך לאורך כל מסלול החיים, אני אוהבת אותך אהבה ששורפת בלב, אמא 💕
#1stbirthday #SunLevi
Read more
Loading...
**** היה פעם מלך שהתגאה בכך שאין איש בעולם שיכול לשקר לו. כל כך גאה היה, שהזמין את כל שקרני הממלכה ולנסות ...
Media Removed
**** היה פעם מלך שהתגאה בכך שאין איש בעולם שיכול לשקר לו. כל כך גאה היה, שהזמין את כל שקרני הממלכה ולנסות ולספר לו סיפור, ואז יוכיח שהוא שהסיפור הוא שקר מושלם. ואם לא יצליח להוכיח – יקבל מספר השקר 100 כדים מלאים בזהב. וכך, השמועה פרסה לה כנפיים ומכל קצוות הממלכה הגיעו כל הנוכלים, הרמאים והשקרנים ... ****
היה פעם מלך שהתגאה בכך שאין איש בעולם שיכול לשקר לו. כל כך גאה היה, שהזמין את כל שקרני הממלכה ולנסות ולספר לו סיפור, ואז יוכיח שהוא שהסיפור הוא שקר מושלם.
ואם לא יצליח להוכיח – יקבל מספר השקר 100 כדים מלאים בזהב.
וכך, השמועה פרסה לה כנפיים ומכל קצוות הממלכה הגיעו כל הנוכלים, הרמאים והשקרנים וסיפרו סיפורים ואגדות.
ואחד אחרי השני, חשף המלך החכם את חוסר השלמות של השקרים שלהם, ושלח אותם לדרכם ללא הפרס.
עד שיום אחד נכנס בחור יהודי צנוע, ונעמד מול המלך.
המלך, כולו נפוח מחשיבות עצמית, דחק בו "קדימה בחור צעיר, ספר לי את השקר שלך, כדי שאוכל לשלוח אותך לדרכך".
"בשמחה מלכי היקר," השיב היהודי הצעיר, "אבל ראשית, החזר לי את 100 הכדים המלאים בזהב שהשאלתי לך".
"אתה השאלת לי 100 כדים מלאים בזהב?" נזעק המלך, "זהו שקר! מעולם לא השאלת לי 100 כדים מלאים בזהב!"
"אם זה שקר," השיב הצעיר, "אז אבקש ממך להעניק לי את הפרס שלי, 100 כדים מלאים בזהב".
המלך התבלבל. והשיב "לא אתן, כי לא סיפרת שקר!"
"אם לא שיקרתי, תן לי בבקשה את 100 כדים מלאים בזהב שאתה חייב לי".
הבין המלך כי נמצא מישהו חכם ממנו,
ונתן לצעיר היהודי את הפרס.
מוסר ההשכל:
זה לא משנה באיזו בריכה אתם שוחים, תמיד יהיה דג גדול יותר. לא משנה כמה אתם טובים, תמיד יהיה מישהו טוב יותר.
לא משנה כמה אתם חכמים, תמיד יהיה מישהו חכם יותר. אך העובדה הזאת לא אמורה להוריד מכם. הסתפקו במתנה שקיבלתם. תהנו ממנה. אבל אל תשתמשו בה כדי להשוויץ, או במטרה להראות לשאר העולם כמה אתם טובים ואף אחד לא יכול עליכם.
אתם טובים כמו שאתם, אל תנסו להוכיח את השווי שלכם לאף אחד חוץ מלעצמכם.
היו צנועים וענווים.

שבת שלום לכולם🙏
#סיפור_לשבת
Read more
למי שלא יודע אני ואסי נולדנו באותו יום 10.6, בהפרש קטן של כמה שנים אבל בכל שנה הוא גונב לי את כל הפוקוס ...
Media Removed
למי שלא יודע אני ואסי נולדנו באותו יום 10.6, בהפרש קטן של כמה שנים אבל בכל שנה הוא גונב לי את כל הפוקוס . לא סתם אתה אחד יחיד ומיוחד. אסי לימד אותי לקבל את השונה ולאוהב את כולם, אפילו גרם לי לשנות את התפיסת חיים שלי. הוא תמיד יגיד את האמת אפילו שהיא לא נעימה ותמיד יצליח להביך אותי ולגרום לי להחליף צבעים ... למי שלא יודע אני ואסי נולדנו באותו יום 10.6, בהפרש קטן של כמה שנים אבל בכל שנה הוא גונב לי את כל הפוקוס 😜. לא סתם אתה אחד יחיד ומיוחד. אסי לימד אותי לקבל את השונה ולאוהב את כולם, אפילו גרם לי לשנות את התפיסת חיים שלי. הוא תמיד יגיד את האמת אפילו שהיא לא נעימה ותמיד יצליח להביך אותי ולגרום לי להחליף צבעים ( שלשלת הפה )הוא מפוצץ בכריזמה ועם לב בגודל של אוניה, אתם צריכים לראות איך הוא עוזר ומפרגן לכולם עם חיוך כזה שגורם להרגיש בנוח לידו ואפילו נותן לכל הסובבים אותו להרגיש תחושת ביטחון כשאסי בשטח כולם במתח. אז אסי היקר תמשיך להישאר עם הרגליים על הקרקע, צנוע ומתחשב. אני מאחל לך שתיהיה בריא ושתמיד תשמור על החיוך הזה שלך. תמשיך לעשות טוב לכולם בלי לחשוב על לקבל חזרה ותמשיך לשנות את העולם כי אתה עושה את זה די טוב, אני מאחל לך טונות של כסף (תימני בכל זאת ) וים של אהבה. אני מעריך אותך ומעריץ אותך שיהיה יום הולדת שמח עד 120 ותמיד תזכור #אתהחבראמת. ❤️ @assiazar
Read more
״עכשיו כואב לי, רק כשאני נושמת רק כשאני חולמת, על דברים פשוטים כמו להרים ידיים, באוויר לנשום עמוק בינתיים, יש חיים שמחכים לי במקומות שונים בעיר״ מאושר להציג בפניכם את שיר הנושא של הסרט החדש ״הנשף״, שיר שאני גאה שיצא לי לכתוב, כחלק מהמוסיקה לסרט החשוב הזה. מקווה שתלכו לראות את הסרט, כדי ... ״עכשיו כואב לי, רק כשאני נושמת
רק כשאני חולמת, על דברים פשוטים
כמו להרים ידיים, באוויר
לנשום עמוק בינתיים, יש חיים
שמחכים לי במקומות שונים בעיר״

מאושר להציג בפניכם את שיר הנושא של הסרט החדש ״הנשף״, שיר שאני גאה שיצא לי לכתוב, כחלק מהמוסיקה לסרט החשוב הזה. מקווה שתלכו לראות את הסרט, כדי שיבוא היום בהקדם, בו כל אחד מאיתנו יוכל להרים את הראש מול העולם ולהכריז #ככהזהאני , מבלי להתבייש.

מקווה שתאהבו את השיר והקליפ,
עברי 💙

מילים ולחן: @ivrilider | הפקה מוסיקלית: @yinonyahel | בימוי: @roman_buchatsky | הפקה: @roms_studios
לצפייה בקליפ המלא ביוטיוב, גשו ללינק בפרופיל שלי
Read more
חיימי שלי, יש לך יום יום הולדת! אני מסתכלת לאחור ולא מבינה איך הזמן עבר כל כך מהר. אני מחפשת מילים להתחיל ...
Media Removed
חיימי שלי, יש לך יום יום הולדת! אני מסתכלת לאחור ולא מבינה איך הזמן עבר כל כך מהר. אני מחפשת מילים להתחיל את הברכה הזאת ואני באמת לא מצליחה למצוא אותן. חשבתי לכתוב ברכה כמו כל השאר... אבל זה נדוש מדי, אז רציתי להתחיל מההתחלה. אני מכירה אותך שמונהשנים בערך, ורק מכיתה ח' נהיינו באמת חברים. הקשר שלנו ... חיימי שלי, יש לך יום יום הולדת!
אני מסתכלת לאחור ולא מבינה איך הזמן עבר כל כך מהר. אני מחפשת מילים להתחיל את הברכה הזאת ואני באמת לא מצליחה למצוא אותן. חשבתי לכתוב ברכה כמו כל השאר... אבל זה נדוש מדי, אז רציתי להתחיל מההתחלה. אני מכירה אותך שמונהשנים בערך, ורק מכיתה ח' נהיינו באמת חברים. הקשר שלנו עבר הרבה ירידות ועליות, ריבים והשלמות, רכילויות (ביחד ואחד על השני), אבל בסופו של יום נשארנו ביחד, לא משנה כמה קשה הייתה לנו הדרך. בשנתיים האחרונות הכל התהפך, שנינו עברנו המון טלטלות נפשיות בין אם זה מבחינת לימודים, אהבות, חברים... אני יכולה להגיד לך שלא ציפיתי שנישאר בקשר, אבל טעיתי. הקשר שלנו התחזק יותר מאי פעם ואני רק מודה על זה בלי סוף. היית שם בשבילי בכל הדרמות, הנפילות, ההתרסקויות. לא וויתרת עליי אפילו לא לרגע אחד... אפילו כשאני וויתרתי על עצמי. אתה בן אדם מדהים ויש לך לב כל כך טוב אפילו שאתה לא מודע לזה. לא יכולתי לבקש חבר יותר טוב ממך כי אתה בן אדם שצריך לשמור הכי קרוב שיש ולא לעזוב אפילו לא לשנייה. יש לך מקום כל כך חם ואוהב בתוך הלב שלי, הלוואי והיית יודע כמה! אתה יודע עליי הכל ואני לא מתביישת לספר לך שום דבר, ואפילו כשאני לא אומרת מילה אתה כבר יודע מה עובר עליי. אתה שם להקשיב, לחבק, לתמוך וכשצריך גם לצעוק ולפקוח לי את העיניים. בחיים לא התקרבתי ככה לבן אדם, אני מרגישה איתך הכי פתוחה שיש וזה ממש לא מובן מאליו שאתה גורם לי כזאת תחושת ביטחון ואהבה. אני רוצה להגיד לך שכמות האהבה שלי אליך היא אין סופית, ומקווה שתבין שאני ואתה זה לנצח! מפה עד הגהינום (שנינו גם ככה נלך לשם). אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, אושר, בריאות, אהבה, עושר והצלחה. שתעבור כל קושי עם החיוך היפה הזה שלך ובידיעה שאני פה לצידך ולא הולכת לשום מקום (מי יצליח לסבול אותי כמוך? עזוב, מי ירצה לסבול אותי כמוך?). אניאיתך לכל אורך הדרך בין אם תרצה ובין אם לא, ואני יודעת שגם אתה שם לצידי. אני אוהבת אותך מפה ועד סוף העולם ובחזרה, ואפילו יותר. תישאר כמו שאתה, ואם אתה משתנה תשתנה אך ורק לפי איך שאתה מאמין שנכון. אתה החבר הכי טוב שלי, אתה אח שלי ואתה הכי חשוב לי בעולם. אני אוהבת אותך אופיר שלי, את היקום אני אביא לך. אין סוף אהבה ומליוני מזל טוב, אמי❤️❤️
Read more
Loading...
אט אט, שלב אחרי שלב כל הפרטים מתחילים להיחשף... מוזמנים ללחוץ פליי ולהכיר את היעד שישנה את תרבות ההנאות של עולם התיירות לצעירים הקהילה האקסקלוסיבית של ישראייר יאנג מזמינה אנשים הרפתקנים לחופשה חוויתית של פעם בחיים באי הספרדי טנריף. אז עם חופים מהפנטים, ים בצבעי טורקיז והמסיבות הכי משוגעות ... אט אט, שלב אחרי שלב כל הפרטים מתחילים להיחשף... מוזמנים ללחוץ פליי ולהכיר את היעד שישנה את תרבות ההנאות של עולם התיירות לצעירים ☀🌴
הקהילה האקסקלוסיבית של ישראייר יאנג מזמינה אנשים הרפתקנים לחופשה חוויתית של פעם בחיים באי הספרדי טנריף. אז עם חופים מהפנטים, ים בצבעי טורקיז והמסיבות הכי משוגעות בצד הזה של הכדור כשאתם מוקפים בצעירים וצעירות מכל העולם זה מה שמדבר אליכם - קיץ 2018 זה הזמן שלכם.
תייגו חבר שחייב להיות איתכם שם!
Read more
מי היה מאמין שכבר 14 הופעות מאחורינו! איזה ערב מדהים היה לנו. AVEVA וMALOX הקפיצו את כל הקהל בבמות ...
Media Removed
מי היה מאמין שכבר 14 הופעות מאחורינו! איזה ערב מדהים היה לנו. AVEVA וMALOX הקפיצו את כל הקהל בבמות מוסיקת העולם שלנו! אדיר גץ חלק איתנו רגעים של קסם על הבמה וזיו קורן האחד והיחיד, שמציג תערוכה ענקית אצלנו, הגיע לתעד את כל החוויה המדהימה הזו! זכינו. #theidanraichelproject #RAICHELfestival #livepark ... מי היה מאמין שכבר 14 הופעות מאחורינו!
איזה ערב מדהים היה לנו. AVEVA וMALOX הקפיצו את כל הקהל בבמות מוסיקת העולם שלנו! אדיר גץ חלק איתנו רגעים של קסם על הבמה וזיו קורן האחד והיחיד, שמציג תערוכה ענקית אצלנו, הגיע לתעד את כל החוויה המדהימה הזו!
זכינו.
#theidanraichelproject #RAICHELfestival
#livepark #idanraichelfestival #livefestival
@idanraichel @zivkoren1 @yuvalbn
@nidaroz @y_keidar
@zappalive
@marckakon @uriel_weinberger @maayanmilo @inonperetz @pumzi
@liorozeribass @idan_shneor
@mayaavrahamofficial @yahalomdavid
@yarden_gerafi @ilandamti
@shiranmusic @blue_desert_music
#malox #haimlaroz @AvevA @adir_getz
Read more
״וּקְשַׁרְתָּם לְאוֹת עַל יָדֶךָ וְהָיוּ לְטֹטָפֹת בֵּין עיניך״ במהלך הצילומים עם צה״ל על גבול ...
Media Removed
״וּקְשַׁרְתָּם לְאוֹת עַל יָדֶךָ וְהָיוּ לְטֹטָפֹת בֵּין עיניך״ במהלך הצילומים עם צה״ל על גבול סוריה. מספר ימים אחרי שהרשת געשה על סיפור התפילין בנתב״ג. תוך כדי תפילת הבוקר שלי... פנה אליי חייל ושאל אם יש גוף שאני מכיר שמסייע לחיילים בודדים עם טליתות וכאלה כי הטלית שלו נתפסה בגדר ... ״וּקְשַׁרְתָּם לְאוֹת עַל יָדֶךָ וְהָיוּ לְטֹטָפֹת בֵּין עיניך״

במהלך הצילומים עם צה״ל על גבול סוריה.
מספר ימים אחרי שהרשת געשה
על סיפור התפילין בנתב״ג.
תוך כדי תפילת הבוקר שלי...
פנה אליי חייל ושאל אם יש גוף שאני מכיר
שמסייע לחיילים בודדים עם טליתות וכאלה
כי הטלית שלו נתפסה בגדר תיל ונקרעה.

בלי להסס לשנייה כשסיימתי את התפילה
קיפלתי את הטלית שמתי אותה בנרתיק
ונתתי אותה לחייל שלא הפסיק להודות לי
כשדמעות בעיניו.

מאותו יום נולד אצלי הפרוייקט שלפניכם...
במטרה אחת ברורה!
להיות גאה בכל מקום בהיותי יהודי.
ולסייע ככל שביכולתי לחיילים בודדים שזקוקים.

לקראת חגי תשרי הקרבים...
פניתי לרשת אתרוג... @etrogin וביחד החלטנו להעניק
101 טליתות מהודרות לחיילים בודדים.
אותם חיילים שמגנים בגופם על כולנו.

אנא חברים... כנסו לפייסבוק ושתפו שכל העולם ידע שגאווה להיות יהודי.
ותייגו כל חייל שאתם מכירים...
שאותם חיילים שזקוקים יחשפו
ויוכלו לקבל את הטלית עוד לפני החגים. (לחיילים: לקבל את הטלית כל הפרטים
בתגובה של רשת אתרוג). בקטנה לידיעה...לפי הכתובים...
"אמרו ישראל לפני הקב"ה,
רצוננו לקיים את כל התורה כולה,
אבל אין אנו יכולים.
אמר להם הקב"ה:
תניחו תפילין ואני מעלה עליכם
כאילו קיימתם כל התורה כולה,״ #גאהלהיותיהודי.
#עםישראלחי.
#שתפובכלהכוח.
#תפתחואתהלבלאלושזקוקים.

כל התמונות בדף הפייסבוק שלי...
שבת שלום ישראל.
Read more
Loading...
אזזזז מוכנים?????????? שנה 9️1️0️2 מתחילה !!!!!! וכמובן שאני אדאג לפתיחת שנה כמו שבאמת פותחים שנה !! בשבוע הקרוב נוחת אצלי בסטודיו הישר מניו יורק הרקדן האלוףףף של סטפןןן אחרי שהצליח לכבוש את הארץ ואת העולם בתחוריות היפ הופ נושאות פרסים הוא מגיע אליי לסדנאות שלא נראו בארץ !!!מאמינים ... אזזזז מוכנים??????????
שנה 9♦️1♦️0♦️2 מתחילה !!!!!!
וכמובן שאני אדאג לפתיחת שנה כמו שבאמת פותחים שנה !!
בשבוע הקרוב נוחת אצלי בסטודיו הישר מניו יורק הרקדן האלוףףף של סטפןןן אחרי שהצליח לכבוש את הארץ ואת העולם בתחוריות היפ הופ נושאות פרסים הוא מגיע אליי לסדנאות שלא נראו בארץ !!!מאמינים ???כל אחד יכול לרקוד !!!!
יום שלישי קבוצת מתחילים -ארבע עד חמש וחצי
וקבוצת מתקדמים -חמש וחצי עד שבע
יום חמישי הסדנא בזוגות !!!!ארבע עד חמש וחצי!
יש להגיע לפני הזמן להירשם בכניסה !
אז מקווה לראות את כל העיר מתחילה לזוז ולעשות חיים קצת !!ומקווה לראות כישרונות חדשים!!!!!!!
מבטיחה שהשנה הזאת הולכת להיות מטורפת!!!!
כניסה לסדנא רק 30 שח!
אין להגיע מבלי להירשם !
להגיע עם בקבוק מים נעלי ספורט ובגדי ריקוד ואני אדאג כבר לשאר !
Read more
מהי אכילה רגשית? זוהי אכילה שאיננה פיזיולוגית בהגדרה, שאיננה מגיעה מתוך רעב אמיתי, קרקורי הבטן, ...
Media Removed
מהי אכילה רגשית? זוהי אכילה שאיננה פיזיולוגית בהגדרה, שאיננה מגיעה מתוך רעב אמיתי, קרקורי הבטן, אלא מתוך רגש המציף אותנו ומוביל אותנו לאכילה- מתוך כעס, לחץ, עצבים, או דווקא התרגשות. כשמוצפים בחרדה, בתחושת בדידות ועצבות ואפילו דיכאון. האוכל בתגובה, מתיימר לפתור או להקל על הבעיה הזו. ... מהי אכילה רגשית?
זוהי אכילה שאיננה פיזיולוגית בהגדרה, שאיננה מגיעה מתוך רעב אמיתי, קרקורי הבטן, אלא מתוך רגש המציף אותנו ומוביל אותנו לאכילה-
מתוך כעס, לחץ, עצבים, או דווקא התרגשות. כשמוצפים בחרדה, בתחושת בדידות ועצבות ואפילו דיכאון.
האוכל בתגובה, מתיימר לפתור או להקל על הבעיה הזו. לנחם אותנו, לא לשפוט, ואפילו לנסות להוביל אותנו למקום יותר טוב. מול עצמינו כמובן.
הבעיה בראש ובראשונה איננה נפתרת. היא אפילו נשארת ומחמירה, בתוספת מעיקה של רגשות אשם והלקאה עצמית.
לא מספיק שעבר עליי יום/שבוע/חודש/שנה נוראית ועכשיו גם הרסתי את הדבר היחידי שכביכול היה בשליטתי?!
האם הפיתרון לאכילה מרובה ובלתי נשלטת הוא לצייד את המקרר ואת הבית בשפע דברים בריאים? ירקות? פירות? אגוזים וקטניות?
ובכן זהו הקו הראשון להתמודדות עם האכילה, הפיתרון שנמצא מעל פני השטח, הרדוד יותר וזה שמפחד ללכת פנימה ולהסתכל קצת יותר עמוק. כמובן שסביבה בריאה היא דבר חשוב בפני עצמו, אבל אם הסיבה האמיתית לאכילה לא מגיעה מתוך רעב אלא מתוך רגשות אחרים שמובילים אליה כדאי לאמץ גישה אחרת.
לעיתים הדרך אל הפיתרון מצויה במודעות והתכווננות אל תוך עצמינו. אל הרגש, הפנים, מה שמפריע ולעיתים מה שנוח לנו להסתיר ולטאטא מתחת לשטיח.
אבל לא נעים לומר, בסוף ה$ #& צף, והבעיה שלנו, זו שלא היה לנו מתאים או נוח להתמודד איתה עד כה, חוזרת ונכנסת מהדלת האחורית.
אנחנו משקיעים משאבים גדולים בלהדביק פלסטרים, בניתוחים קוסמטיים, בלהחליף את הבלטות...
אבל כשמתחת לפני השטח הכל חלודה- הכל עניין של זמן עד שהפיצוץ יגיע.
ומה אני בעצם מנסה להגיד...?
ההתמודדות עם הפחד ועם הבעיה האמיתית שמובילה אותנו למזון כפיתרון זמני לא פשוטה בכלל בזמן הווה, אבל משתלמת בעתיד כפליים. הבריאות היא דבר קולקטיבי, היא מכלול של גוף ונפש ומוקרנת מהבפנוכו כלפי העולם החוצה.
#כשנדע לעצור "בלפני" ולא לחכות "לאחרי" התחלנו תהליך אמיתי של הקשבה עצמית.
#כשנצא במסע החיפוש לפתרונות ארוכי טווח לאותם רגשות שמציפים אותנו, נוכל לנתק את הכבלים והשלשלאות שקושרות אותנו למזון בקשר אהבה-שנאה.
# כשנבין מה 'אוכל אותנו מבפנים' לא נצטרך לאכול את כל החלקים שחסרים לנו.
באווירת הפסח, שחררו את עצמיכם מהעבדות של הגוף, לחירות של הנפש, והביטו פנימה מבלי לפחד ממה שתמצאו.
#health #bodyandsoul #mindfulness
Read more
https://www.facebook.com/events/1215921598448545/ הולך ונבנה פה משהו מופלא. התחלנו ...
Media Removed
https://www.facebook.com/events/1215921598448545/ הולך ונבנה פה משהו מופלא. התחלנו עם גיא גרבר שהשאיר אותנו מסוחררים, שבוע אחכ רד אקסס, זידן ויוגו שלקחו את הרחבה למסע מפותל של סאונדים, זכרונות ושיאים, ושלישי הקרוב אנחנו ממשיכים להגיש לכם את היוצרים הישראלים שכבשו את העולם, על ... https://www.facebook.com/events/1215921598448545/

הולך ונבנה פה משהו מופלא.

התחלנו עם גיא גרבר שהשאיר אותנו מסוחררים, שבוע אחכ רד אקסס, זידן ויוגו שלקחו את הרחבה למסע מפותל של סאונדים, זכרונות ושיאים, ושלישי הקרוב אנחנו ממשיכים להגיש לכם את היוצרים הישראלים שכבשו את העולם, על הים באוויר הפתוח, במרכז העיר שבה הכל התחיל.
והפעם זה תורו של אחד הכשרונות הותיקים שגדלו פה בעיר החטאים, מפיק ודיג'י שפרח ביחד עם הסצנה ופיתח בשתי ידיו קריירה בינלאומית מצליחה בלי להתפשר לשניה אחת על הסאונד והויז'ן שלו.

ROY BRIZMAN AKA GEL ABRIL (MOBILEE/OVUM)

רועי ראה יותר עמדות בחייו מרוב הדיגיים שאתם מכירים. הוא התחיל איפשהו באמצע הניינטיז כשהסצנה המקומית היתה עדיין בחיתוליה, המשיך לרזידנסיז בכל הלוקיישנים החשובים וגידל דורות של בליינים. ואז תוך כדי ניסוי וטעיה באולפן, גילה את הסאונד שלו; שילוב של טק אירופאי קשוח ומונוטוני עם מקצבים מינימלים וגרוב שלא יודע מנוח.

עכשיו דמיינו את כל זה מול הגלים הנשברים והבנתם את התמונה, כמעט.

על החימום, אחד הסודות השמורים של העיר הזאת, דיגיי נדיר עם סלקשן איכותי של דיפ האוס, דאב האוס, צ'יל אאוט וגרובים שאלוהים יודע איפה הוא מוצא. קוראים לו הקטיק והוא ראש מדור המוסיקה בפורט סעיד, רומנו והתדר. כולם מקומות שנתנו לעיר נפח מוסיקלי מרענן ומשודרג ברמה התרבותית.

על הסגירה האיש ותו התקן, רזידנט החתול והכלב, גל עופר.

הכל קורה, שלישי מ22:00 פי אמ.
Read more
Loading...
חודש 7. חום ארץ ישראלי . ואני כנראה חטפתי וירוס. איבדתי נוזלים, אז נאלצתי לקבל אינפוזיה. אני כמו ...
Media Removed
חודש 7. חום ארץ ישראלי . ואני כנראה חטפתי וירוס. איבדתי נוזלים, אז נאלצתי לקבל אינפוזיה. אני כמו שאני חיה ונושמת ההצגה חייבת להימשך רק המחשבה שאולי אני עלולה לאכזב ילד החלטתי ששום דבר לא עומד בדרכי אז יוצאים להופעה בקרית שמונה( ההופעה בחוץ) אני משתדלת לשתות מיליונים ליטרים של מים עולה ... חודש 7. חום ארץ ישראלי . ואני כנראה חטפתי וירוס.
איבדתי נוזלים, אז נאלצתי לקבל אינפוזיה.
אני כמו שאני חיה ונושמת ההצגה חייבת להימשך
רק המחשבה שאולי אני עלולה לאכזב ילד
החלטתי ששום דבר לא עומד בדרכי
אז יוצאים להופעה בקרית שמונה( ההופעה בחוץ) אני משתדלת לשתות מיליונים ליטרים של מים
עולה לבמה רוקדת ושרה כאילו לא לפני כמה שעות הייתי במיון
כשמסתיים המופע אני מברכת את הילדים לשלום
אבל
זה לא הפריע לקומץ הורים ״לברך ״ אותי ואת בעלי
שאת המילים אחסוך מכם כאן
״מה זאת אומרת היא לא מצטלמת״ ,
״היא חייבת״
השאר אני מצנזרת&&&&&& אז ככה יקיריי , אני לא חייבת אני רוצה.
אני רוצה לחבק את כל הילדים
אבל ויש אבל במופעים מסוג אלו שמתקיימים בחוץ אין לי אפשרות להצטלם
( יש כמה מופעים ביום, האבטחה לא מאשרת)
בהצגות באולמות מסודרים אני נשארתי גם שעה וחצי עד אחרון הילדים ומחבקת את כולם!!!! ברור לי שכל הורה רואה את הילד שלו
ואת אף אחד זה לא מעניין איך אני מרגישה
אבל לפני כמה ימים היה צום תשעה באב
שדרך אגב לא מדבר רק לדתיים
מדבר עלינו כחברה
״ואהבת לרעך כמוך ״
בית המקדש נחרב בגלל שנאת חינם
למה ישר לשפוט?
תעצרו רגע תחשבו
אני לא מבקשת לשנות את העולם והחברה שלנו
אבל הלוואי שאותם הורים יעצרו רגע ויבינו
שגם אם לא נשארתי להצטלם זה לא אומר עליי שאני אדם רע.
אני מאחלת לכם רק בריאות
שלא תשפטו אף אדם
אתם לעולם לא יכולים לדעת עם איזה מזוודה הוא מסתובב עליו .
אני מתאוששת
ושותה הרבה מים
תודה♥️
Show must go on
Read more
הולך ונבנה פה משהו מופלא. התחלנו עם גיא גרבר שהשאיר אותנו מסוחררים, שבוע אחכ רד אקסס, זידן ויוגו ...
Media Removed
הולך ונבנה פה משהו מופלא. התחלנו עם גיא גרבר שהשאיר אותנו מסוחררים, שבוע אחכ רד אקסס, זידן ויוגו שלקחו את הרחבה למסע מפותל של סאונדים, זכרונות ושיאים, ושלישי הקרוב אנחנו ממשיכים להגיש לכם את היוצרים הישראלים שכבשו את העולם, על הים באוויר הפתוח, במרכז העיר שבה הכל התחיל. והפעם זה תורו של אחד ... הולך ונבנה פה משהו מופלא.

התחלנו עם גיא גרבר שהשאיר אותנו מסוחררים, שבוע אחכ רד אקסס, זידן ויוגו שלקחו את הרחבה למסע מפותל של סאונדים, זכרונות ושיאים, ושלישי הקרוב אנחנו ממשיכים להגיש לכם את היוצרים הישראלים שכבשו את העולם, על הים באוויר הפתוח, במרכז העיר שבה הכל התחיל.
והפעם זה תורו של אחד הכשרונות הותיקים שגדלו פה בעיר החטאים, מפיק ודיג'י שפרח ביחד עם הסצנה ופיתח בשתי ידיו קריירה בינלאומית מצליחה בלי להתפשר לשניה אחת על הסאונד והויז'ן שלו.

ROY BRIZMAN AKA GEL ABRIL (MOBILEE/OVUM)

רועי ראה יותר עמדות בחייו מרוב הדיגיים שאתם מכירים. הוא התחיל איפשהו באמצע הניינטיז כשהסצנה המקומית היתה עדיין בחיתוליה, המשיך לרזידנסיז בכל הלוקיישנים החשובים וגידל דורות של בליינים. ואז תוך כדי ניסוי וטעיה באולפן, גילה את הסאונד שלו; שילוב של טק אירופאי קשוח ומונוטוני עם מקצבים מינימלים וגרוב שלא יודע מנוח.

עכשיו דמיינו את כל זה מול הגלים הנשברים והבנתם את התמונה, כמעט.

על החימום, אחד הסודות השמורים של העיר הזאת, דיגיי נדיר עם סלקשן איכותי של דיפ האוס, דאב האוס, צ'יל אאוט וגרובים שאלוהים יודע איפה הוא מוצא. קוראים לו הקטיק והוא ראש מדור המוסיקה בפורט סעיד, רומנו והתדר. כולם מקומות שנתנו לעיר נפח מוסיקלי מרענן ומשודרג ברמה התרבותית.

על הסגירה האיש ותו התקן, רזידנט החתול והכלב, גל עופר.

הכל קורה, שלישי מ22:00 פי אמ.
Read more
⠀⠀⠀ השיר המפורסם אומר: "אני ו____ נגד כל העולם, עם שיזוף של שוקובו ובגד ים של גומיגם" <span class="emoji emoji1f36b"></span><span class="emoji emoji1f365"></span> השלימי את ...
Media Removed
⠀⠀⠀ השיר המפורסם אומר: "אני ו____ נגד כל העולם, עם שיזוף של שוקובו ובגד ים של גומיגם" השלימי את המשפט ותייגי את הראשונה שחשבת עליה ;) ⠀⠀⠀
השיר המפורסם אומר: "אני ו____ נגד כל העולם, עם שיזוף של שוקובו ובגד ים של גומיגם" 🍫🍥
השלימי את המשפט ותייגי את הראשונה שחשבת עליה ;)
 #מצטער_מראש_על_הרגישות! . רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר ...
Media Removed
#מצטער_מראש_על_הרגישות! . רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר אותי בתקופת פרה - החנות , כאשר נפל בחלקי לנהל את חנות הדגל הראשונה של #adidasOriginals בארץ! . זה היה איפשהו בתחילת 2006, מקום שהפך עבורי למוסד, בית ספר,מקור השראה וחינוך. . נתקלתי שם בלא מעט ... #מצטער_מראש_על_הרגישות!
.
רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר אותי בתקופת פרה - החנות , כאשר נפל בחלקי לנהל את חנות הדגל הראשונה של #adidasOriginals בארץ!
.
זה היה איפשהו בתחילת 2006, מקום שהפך עבורי למוסד, בית ספר,מקור השראה וחינוך. .
נתקלתי שם בלא מעט אנשים טובים, שלרבות הימים הפכו להיות שותפי הדרך שלי. חלקם הקטן לקחתי והפכתי לאנשי הסוד שלי ולאנשים היקרים לי ביותר בעולם!
.
במשמרת הראשונה שלי, היה מנהל חנות האגדי דאז, בחור חמוד, שכבר בשעה הראשונה הכניס אותי למחסן, ואני, שרק רציתי למכור, הוא העמיס עליי ספרים, על תרבות אדידס, והתעקש שעד יום המחר, אשנן בעל פה את 5 הדגמים שעליהם נבנתה אדידס!
.
בין כל הדגמים בספר בלט לו דגם, שבחיים שלי לא אשכח! היה זה דגם ה - #MICROPACER. דגם הזויי לחלוטין, שיצא בשנת 1984, והיה לנעל הראשונה בעולם עם מיקרו-מחשב, שמדד צעדים, מרחק ואפילו שריפת קלוריות!
.
אל תשכחו. מדובר בשנת 84׳!!
.
מאז ועד היום כל פעם שיוצא הדגם הזה - לא חשוב באיזה שילוב צבעים, אני דואג לחצות חצי עולם על מנת להשיג את הדגם בפירוש החדש שלו!
.
היום, 34 שנים אחרי, אני נרגש. ולא פחות מכך, בתור בעל חנות, להביא את ה - #FUTUREPACER‼️
.
בעצם הכלאה של הדגם הנוסטלגי שלי, בשילוב עם טכנולוגיית ה - #BOOST™️ ו - 3M , כלומר טכנולוגיית ריפלקטיב מלאה!
.
לא יודע מה אתכם, לי הדגם הזה מזכיר את העולם של פעם. יחד השילוב המנצח של היום!
.
זמין מהיום בחנות!!
▪️מידות: 40.5 - 45. ▪️מחיר: 799 ש״ח.
Read more
 #מצטער_מראש_על_הרגישות! . רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר ...
Media Removed
#מצטער_מראש_על_הרגישות! . רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר אותי בתקופת פרה - החנות , כאשר נפל בחלקי לנהל את חנות הדגל הראשונה של #adidasOriginals בארץ! . זה היה איפשהו בתחילת 2006, מקום שהפך עבורי למוסד, בית ספר,מקור השראה וחינוך. . נתקלתי שם בלא מעט ... #מצטער_מראש_על_הרגישות!
.
רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר אותי בתקופת פרה - החנות , כאשר נפל בחלקי לנהל את חנות הדגל הראשונה של #adidasOriginals בארץ!
.
זה היה איפשהו בתחילת 2006, מקום שהפך עבורי למוסד, בית ספר,מקור השראה וחינוך. .
נתקלתי שם בלא מעט אנשים טובים, שלרבות הימים הפכו להיות שותפי הדרך שלי. חלקם הקטן לקחתי והפכתי לאנשי הסוד שלי ולאנשים היקרים לי ביותר בעולם!
.
במשמרת הראשונה שלי, היה מנהל חנות האגדי דאז, בחור חמוד, שכבר בשעה הראשונה הכניס אותי למחסן, ואני, שרק רציתי למכור, הוא העמיס עליי ספרים, על תרבות אדידס, והתעקש שעד יום המחר, אשנן בעל פה את 5 הדגמים שעליהם נבנתה אדידס!
.
בין כל הדגמים בספר בלט לו דגם, שבחיים שלי לא אשכח! היה זה דגם ה - #MICROPACER. דגם הזויי לחלוטין, שיצא בשנת 1984, והיה לנעל הראשונה בעולם עם מיקרו-מחשב, שמדד צעדים, מרחק ואפילו שריפת קלוריות!
.
אל תשכחו. מדובר בשנת 84׳!!
.
מאז ועד היום כל פעם שיוצא הדגם הזה - לא חשוב באיזה שילוב צבעים, אני דואג לחצות חצי עולם על מנת להשיג את הדגם בפירוש החדש שלו!
.
היום, 34 שנים אחרי, אני נרגש. ולא פחות מכך, בתור בעל חנות, להביא את ה - #FUTUREPACER‼️
.
בעצם הכלאה של הדגם הנוסטלגי שלי, בשילוב עם טכנולוגיית ה - #BOOST™️ ו - 3M , כלומר טכנולוגיית ריפלקטיב מלאה!
.
לא יודע מה אתכם, לי הדגם הזה מזכיר את העולם של פעם. יחד השילוב המנצח של היום!
.
זמין מהיום בחנות!!
▪️מידות: 40.5 - 45. ▪️מחיר: 799 ש״ח.
Read more
כמה זמן חיכיתי לפוסט הזה... עם פרפרים בבטן ולב נופל מהתרגשות, אחרי חודשיים של חיפושים, ריצות, פגישות ...
Media Removed
כמה זמן חיכיתי לפוסט הזה... עם פרפרים בבטן ולב נופל מהתרגשות, אחרי חודשיים של חיפושים, ריצות, פגישות , ספקים, יצירות עד השעות הקטנות של הלילה.. ופריז אחת נוטפת סטייל. הגיע הזמן להוציא את הבייבי החדש שלנו לאוויר העולם . בית האופנה הכי מדוייק שיכלנו להביא לכן, שיכיל בתוכו את כל מה שרק אפשר לדמיין. ... כמה זמן חיכיתי לפוסט הזה... עם פרפרים בבטן ולב נופל מהתרגשות, אחרי חודשיים של חיפושים, ריצות, פגישות , ספקים, יצירות עד השעות הקטנות של הלילה.. ופריז אחת נוטפת סטייל. הגיע הזמן להוציא את הבייבי החדש שלנו לאוויר העולם . בית האופנה הכי מדוייק שיכלנו להביא לכן, שיכיל בתוכו את כל מה שרק אפשר לדמיין. פיסים ייחודיים מבית האופנה הפרטי שלי סובאז׳ , ייבוא מדוייק שנבחר בקפידה כל הדרך מפריז , מותגים איכותיים והרבה שיק. גאות ומתרגשות להציג לכן את האהבה החדשה שלנו, ושלכן... #AMAREL . לפתוח יומנים כי עוד רגע אחד אנחנו שם, יום א׳ אי״ה 28.1.2018, בשם השם נעשה ונצליח.
Read more
לפעמים יש לנו חס ושלום טענות לקדוש ברוך הוא. למה הוא לא מביא לי ולמה הוא לא עושה לי... אך הקדוש ברוך ...
Media Removed
לפעמים יש לנו חס ושלום טענות לקדוש ברוך הוא. למה הוא לא מביא לי ולמה הוא לא עושה לי... אך הקדוש ברוך הוא לא חייב לנו כלום. הוא אוהב אותנו ורוצה לתת לנו, אך בשביל זה אנחנו צריכים להפוך לראויים לקבל. אין טעם לתת למישהו דבר שהוא לא יודע להשתמש בו, שהרי הוא יקלקל אותו. הוא צריך קודם ללמוד להשתמש בו נכון ... לפעמים יש לנו חס ושלום טענות לקדוש ברוך הוא.
למה הוא לא מביא לי ולמה הוא לא עושה לי... אך הקדוש ברוך הוא לא חייב לנו כלום.
הוא אוהב אותנו ורוצה לתת לנו, אך בשביל זה אנחנו צריכים להפוך לראויים לקבל. אין טעם לתת למישהו דבר שהוא לא יודע להשתמש בו, שהרי הוא יקלקל אותו.
הוא צריך קודם ללמוד להשתמש בו נכון ורק אז יהיה כדאי להפקיד בו את הדבר. אם נראה שהוא אחראי ועובד טוב, נרצה להפקיד בידו דברים נוספים. כך הקדוש ברוך הוא רוצה לתת לנו, אך אם אנו לא ראויים ומשתמשים בשפע שהוא נותן לנו לקלקול העולם, זה יותר טוב בשבילנו שלא נקבל את רצוננו. ילד קטן יכול לבכות להוריו שהוא רוצה את כל הסוכריות בעולם. אם יתנו לו, הוא יבוא אליהם בטענות כשיהיה מבוגר עם כאבי שיניים נוראיים. אם הם מגבילים אותו ודואגים לחנך אותו במקום לתת לו את מה שהוא רוצה, זה לטובתו. אך כאשר ילך בדרך טובה ויעשה נחת רוח להוריו, בוודאי שאין הורה שיוכל להתעלם ולא לתת לילדו את מבוקשו וגם הרבה מעבר לזה.

הקדוש ברוך הוא לא צריך שכלל נקיים מצוות. הוא נתן אותן בשבילנו, כדי שנוכל לצמוח ולהתעלות על ידי קיומן, בזכות מצוות בודדות זכינו להיגאל ממצריים, ובע״ה בזכות כל מצווה קטנה שניקח על עצמנו נוכל לזכות לראות ישועות ולהיגאל בשנית, בין גאולה פרטית שלנו ובין גאולה שלמה של כלל עם ישראל במהרה בימינו אמן.
Read more
כל דבר רע שבא פשוט בא בטעות אלי אולי התבלבל בדלת אולי טעה בשולחן והרס את ההזמנה הביא לי סודה חמה ...
Media Removed
כל דבר רע שבא פשוט בא בטעות אלי אולי התבלבל בדלת אולי טעה בשולחן והרס את ההזמנה הביא לי סודה חמה במקום לימונדה אולי הכוכבים לא היו בסדר הנכון כשמישהו זרק עלי ביצה מהחלון כשאמא שלי הביאה לי סטירה אולי היא פשוט לא הצליחה להביע רגשות במילים אולי אני צריך להיות פיזיקאי אם אני רוצה להבין את ... כל דבר רע שבא
פשוט בא בטעות אלי
אולי התבלבל בדלת
אולי
טעה בשולחן והרס את ההזמנה
הביא לי סודה חמה במקום לימונדה
אולי הכוכבים לא היו בסדר הנכון
כשמישהו זרק עלי ביצה מהחלון
כשאמא שלי הביאה לי סטירה
אולי היא פשוט לא הצליחה להביע רגשות במילים
אולי אני צריך להיות פיזיקאי
אם אני רוצה להבין את כל תפיסות העולם
בשביל שיקרו לי דברים טובים

ביום שבת האחרון השטן פרץ לי את הדלת
הוציא לי צו חיפוש כי חשד שיש ריח של אופטימיות בדירה
חיפש שאריות של רגשות בשביל קססה
אמרתי לו שאין בבית הזה שום אופטימיות
רק פרספקטיבות אחרות
אני עמדתי מאחוריו בזמן שהוא הפך לי את החדר
חיפש מתחת לכרית דמעות שמחה
הפך לי את כל מדף הספרים בשביל לחפש את "הסוד"
צחקתי
אמרתי לו שיוותר
אני לא שמח
ואף פעם לא הייתי
אני פשוט מנסה להיות כמה שפחות מדוכדך
והוא אמר שזה אותו דבר
אמרתי לו שזה לא מתקרב לשמחה
הוא התסכל עלי במבט כלבלבי באלכסון
כמו כלב שמעקם פרצוף
ואמר שגם הוא לא מתקרב לשמחה
ואני די בטוח שזה פשוט היא
שלא מתקרבת אליו

כשמגיעות אלי מחשבות רעות
כשנופלות עלי בעיות מהשמיים
אני סופג אותם
למדתי להתסכל על דברים בשנים האחרונות
כי אם ישפך עלי שמן רותח
לפחות לא יהיה לי קר
ואם סבא שלי ימות
אני אקבל חלקת בית ענקית
אוסף אקדחים יוקרתיים
ויהיו לי חמש מאות דונם שטח
להיות לבד בהם
ואם יפלו עלי מטאורים
אני אנסה לכוון אותם אלי
בדיוק בזווית הנכונה
בדיוק בפרספקטיבה שאני רוצה
השמחה לא מתקרבת אלי
אבל אולי הכוכבים ימצאו אותי מושך
Read more
בלילה, כשהשדים מצייצים סביב הראש שלכם כמו צרצרים, כדאי לוותר על המסכה, לשחרר את הרסן, לירות לאגו בראש, לחייך מבפנים - לדעת שאין על להודות באמת. לחיות ללא שקר. לעמוד עם אצבע מושלשת מול כל העולם. להצהיר שאתם כבר נכנעתם לרצונו של היקום - אתם אנשי אמת שמוכנים לומר: אין על המבורגר בחצות ושיתפוצצו כולם. ... בלילה, כשהשדים מצייצים סביב הראש שלכם כמו צרצרים, כדאי לוותר על המסכה, לשחרר את הרסן, לירות לאגו בראש, לחייך מבפנים - לדעת שאין על להודות באמת. לחיות ללא שקר. לעמוד עם אצבע מושלשת מול כל העולם. להצהיר שאתם כבר נכנעתם לרצונו של היקום - אתם אנשי אמת שמוכנים לומר: אין על המבורגר בחצות ושיתפוצצו כולם. (כתבתי סיפור קצר על מאנצ׳יז. סלחו לי)
Read more
היי נעמה, זה קצת מוזר לי לכתוב לך ולדעת שלא אקבל מיד תגובה ממך בחזרה בצירוף של ערימות אימוג'יז מחייכים. ...
Media Removed
היי נעמה, זה קצת מוזר לי לכתוב לך ולדעת שלא אקבל מיד תגובה ממך בחזרה בצירוף של ערימות אימוג'יז מחייכים. שלושים ומשהו יום עברו מהרגע שסיפרו לי שמחלת הסרטן החשוכה הכניעה את גופך. כאב לי על כל הימים שקדמו לרגע הזה וכאב לי אפילו יותר על ימים שכבר לא תחווי. אני לא חושב שהבנתי לעומק מה קורה כשאתה משחרר מילים ... היי נעמה, זה קצת מוזר לי לכתוב לך ולדעת שלא אקבל מיד תגובה ממך בחזרה בצירוף של ערימות אימוג'יז מחייכים. שלושים ומשהו יום עברו מהרגע שסיפרו לי שמחלת הסרטן החשוכה הכניעה את גופך. כאב לי על כל הימים שקדמו לרגע הזה וכאב לי אפילו יותר על ימים שכבר לא תחווי. אני לא חושב שהבנתי לעומק מה קורה כשאתה משחרר מילים שעל ליבך אל העולם, לא הבנתי על איזה עיניים ואוזניים הן יכולות לנחות, ומה ההשפעה שלהם על האחר. מיד לאחר המוות שלך כתבתי לזכרך את המשפט "ומה אעשה עכשיו עם כל האהבה הזו שנותרה לי בלב"?! הרגשתי שיש עוד כ"כ הרבה להכיר וללמוד, ושגיל 15 הוא גיל מוקדם מדי כדי להוריד את המסך. חברים וחברות שלך, המשפחה שלך, ואנשים שאהבו אותך יצרו איתי קשר בפרטי וסיפרו לי עד כמה זכיתי להעניק לך רגעים של צחוק ואושר דרך המדיה הזו שלא מעט פעמים ממעיטים בערכה. האינסטגרם. גיליתי שהיית מוקפת אנשים מופלאים, אחיך הקטן סיפר לי שהוא לובש עכשיו את החולצות שלך, ותהה האם תכעסי. הרגעתי אותו שאת היית שמחה לדעת שמישהו ממשיך לשאת חלק ממך כל רגע כל שעה (כאילו שהכאב אינו כבד דיו). אלה ימים מורכבים נעמה, אני בטוח שהיה יכול להיות לנו דיאלוג על המאבק הזה שמתנהל שם בחוץ. העיסוק בין חיים למוות הוא משהו שטבוע בנו הישראלים מבלי שנרצה בו. בשעה שהפגנתי למען עתיד ילדיי וזכויותי, התכנסו הורייך, משפחתך וחברייך לציין שלושים ללכתך, וערכו את גילוי המצבה. את התמונות האלה קיבלתי בעודי עומד בליבה של המחאה, כמו בסרטים, השמיעה שלי הפכה להיות כמו שמיעה של "מתחת למים" הפה שלי התייבש, והלב דפק במהירות.
כל המשפחה שלך והחברים לבושים חולצות עם המשפט שלך, ועל הקבר הטרי הוא נחרט לעולמי עד. הלב שלי, נשבר למראה האנשים האלה שלא יודעים מה לעשות עם כל האהבה הזו שנותרה להם בלב. החלטתי שהמשפט שלך יודפס בקרוב, ועל כל מכירת חולצה כזו אתרום לזכרך 5% לעמותת "חלאסרטן" שמלווה צעירים בהתמודדות עם המחלה המזעזעת הזו. יהי זכרך ברוך. 💔
@naama.trabelsi
#משפטאחדביום
Read more
<span class="emoji emoji2728"></span> סיפור לכבוד השבת: <span class="emoji emoji2728"></span> קבוצת תלמידים התבקשה לכתוב רשימה ובה לציין מהם לדעתם שבעת פלאי העולם. היו ביניהם ...
Media Removed
סיפור לכבוד השבת: קבוצת תלמידים התבקשה לכתוב רשימה ובה לציין מהם לדעתם שבעת פלאי העולם. היו ביניהם כמה חילוקי דעות, אך הפריטים ברשימה הבאה זכו לדירוגים הגבוהים ביותר: 1. הפירמידות במצרים 2. הטא'ג מאהל 3. הקניון הגדול 4. תעלת פנמה 5. בניין האמפייר סטייט 6. ים המלח 7. החומה הסינית בזמן ... ✨ סיפור לכבוד השבת: ✨
קבוצת תלמידים התבקשה לכתוב רשימה ובה לציין מהם לדעתם שבעת פלאי העולם. היו ביניהם כמה חילוקי דעות, אך הפריטים ברשימה הבאה זכו לדירוגים הגבוהים ביותר:
1. הפירמידות במצרים
2. הטא'ג מאהל
3. הקניון הגדול
4. תעלת פנמה
5. בניין האמפייר סטייט
6. ים המלח
7. החומה הסינית
בזמן שהמורה אספה את הפתקים של כולם היא הבחינה בכך שתלמיד אחד עדיין לא סיים את עבודתו. היא שאלה אותו אם הוא זקוק לעזרה עם הרשימה והתלמיד השיב בחיוב ואמר: "לא הצלחתי להחליט, כי יש כל כך הרבה פלאים!" אם כך אמרה המורה "ספר לנו מה האפשרויות ואולי אנחנו נעזור. הילד הקריא את מה שכתב: "אני חושב ששבעת פלאי העולם הם:
1. לראות
2. לשמוע
3. לטעום
4. להרגיש
5. לצחוק
6. לאהוב
7. לסלוח

נקודה למחשבה
לקראת השנה החדשה זיכרו שלא צריך לחוות רגעים גדולים כדי לחשוב שהם פלא... כל היופי והעוצמה נמצאים בדברים הקטנים... ובכם!
הירגילו אותנו לחשוב שצריך המון בשביל לחוות ניצחון, הישגים, שמחה והנאה, אך האמת היא שצריך פשוט לנשום ולחייך אל מה שכבר קיים, להינות מהדרך, לסלוח לשחרר והשאר... כבר יגיע!שבת שלום לכולם!😊

עוד סיפורים בתג שלנו:
#סיפור_לכבוד_השבת 👉🏼
אל תפספסו!
Read more
. השבוע המספר שבחשבון האינסטגרם התעגל ל28k. פי שניים מכמות העוקבים שהיתה כשהחולצה הראשונה של #משפטאחדביום ...
Media Removed
. השבוע המספר שבחשבון האינסטגרם התעגל ל28k. פי שניים מכמות העוקבים שהיתה כשהחולצה הראשונה של #משפטאחדביום עלתה לפיד שלי. אותי זה מרגש יותר ממספר עוקבים וסמל סטטוס ובלה בלה. זה מרגש אותי כי נחשפתי לאנשים חדשים מדהימים שלא הכירו את העולם שלי קודם לכן. ויותר מהכל הם לומדים וחוקרים את שלי, מתרגשים ... .
השבוע המספר שבחשבון האינסטגרם התעגל ל28k. פי שניים מכמות העוקבים שהיתה כשהחולצה הראשונה של #משפטאחדביום עלתה לפיד שלי. אותי זה מרגש יותר ממספר עוקבים וסמל סטטוס ובלה בלה. זה מרגש אותי כי נחשפתי לאנשים חדשים מדהימים שלא הכירו את העולם שלי קודם לכן. ויותר מהכל הם לומדים וחוקרים את שלי, מתרגשים צוחקים וכותבים הודעות שהלב שלי עושה טוורקינג מרוב התרגשות כשאני קורא אותן. הדבר הזה מביא מלא דברים טובים, ומצד שני מעורר שדים של לחץ, פרפקציוניזם, חרדה וכו׳. אבל בגלל שזה לא רגע אליו התכוננתי כל חיי, אין לי אלא ל״זרום״ אחת המילים שאני הכי שונא ולא מבין בעיקר כי האישיות ה״לא מאבדת שליטה״ שלי לא יודעת לקרוא אותה. אז הדבר היחיד שעובד לי, באופן מפתיע הוא הדבר ממנו ברחתי כל החיים. הרגישות שלי, והיכולת להחשף מולכם, גם אם זה לא הדבר הכי סקסי בעולם.
יצאתי למסע שאני לא יודע לדמיין את המשכו. כל מה שקרה וקורה עד עכשיו הוא כ״כ הרבה מעבר לכל מה שדמיינתי (בעיקר כי מעולם לא דמייניתי את זה).
אז קודם תודה לכם, רספונסיביים שכמותכם, מגיבים מתרגשים מתעניינים, מרימים לבשמת למרות שהיא ע.סטיילינג כושלת, מתרגשים משירי הלילה, ותוהים אחת לחמש דקות האם המאמי זה אמיתי או פאה.
אני רוצה להגיד תודה לכל מי שעושה איתי את המסע המקצועי הזה, חברים חדשים וישנים ששמים שעות של אהבה ועשייה בכדי לעזור לי לצאת אל העולם הכי מדויק שיש. ולסביבה שלי, חברים, משפחה, שמהדהדים לי 24/7 שהאהבה הזו היא לא מובנת מאליה. אני אוהב אתכם נשבע בפוטטו צ׳יפס של מקדונדלס.
המשך חפירה בתגובה הבאה🖤
Pic by @yulietamir ⚡️
Read more
פרשת השבוע// מכתב מהעתיד. היי ילד שלי, היום אתה מתחיל את המסע שלך אל תוך מערכת החינוך. למרות שכל העולם ...
Media Removed
פרשת השבוע// מכתב מהעתיד. היי ילד שלי, היום אתה מתחיל את המסע שלך אל תוך מערכת החינוך. למרות שכל העולם התקדם בעשרות מונים קדימה, החינוך משמר שלדים שאמורים להשאר רק בכיתת ביולוגיה. בגלל שאת הדברים האלה לא בטוח שילמדו אותך בבית הספר, קבל מאבא עשרה כללים חשובים למסע הזה אליו אתה יוצא: 1. הכל שטויות. ... פרשת השבוע// מכתב מהעתיד.
היי ילד שלי, היום אתה מתחיל את המסע שלך אל תוך מערכת החינוך. למרות שכל העולם התקדם בעשרות מונים קדימה, החינוך משמר שלדים שאמורים להשאר רק בכיתת ביולוגיה. בגלל שאת הדברים האלה לא בטוח שילמדו אותך בבית הספר, קבל מאבא עשרה כללים חשובים למסע הזה אליו אתה יוצא:
1. הכל שטויות. זה בסדר להשקיע, ולהיות כל כולך בדבר הזה, ולקחת ללב את ההישגים- אבל הם לא יספרו עליך דבר כאדם, הכלים אותם תרכוש בבית, מהסביבה, ומאנשים מרתקים שתפגוש בדרך, הם החינוך השווה ביותר. אבל היי, זה לא אומר שאתה יכול לזרוק.
2. תחלוק. שיעורים, צבעים מהקלמר, סנדוויץ'. בגדול אם כל התוכניות שלי התממשו הפכתי להיות גרסא מתקדמת של סבתא חנה וציידתי אותך באוכל לפלוגה. תן גם לחברים, אני אוהבים לפתוח שולחן גם כשמדובר בשולחן בית ספר.
3. תלמד להקשיב. אם יש יכולת אחת שתצטרך כמבוגר, זה להקשיב, להבין את הדברים, ולאו דווקא ללמוד את המבנים הצורות והחזרתיות שלהם. החיים קצרים מדי בכדי לעשות חזרות גנרליות על חומר שלא תשתמש בו לעולם, אז לפחות נסה לקחת משהו מכל זה.
4. יש דברים שלא לומדים בבית הספר, אל תקשיב למה שאומרים לך שאתה יכול או לא יכול לעשות. העולם הזה מלא באנשים שאמרו להם שהם לא יהיו כלום בעולם הזה, והיום, הם הכל.
(המשך בתגובה הראשונה)
#פרשתהשבועשלמיסמס
#רואיםשזהמיסמס
Read more
״אתה יכול לעוף מבלי לדעת לעוף..״ ילד? האם מתישהו אנו מפסיקים להיות ילדים? כאשר אני מגיח לעולם: ...
Media Removed
״אתה יכול לעוף מבלי לדעת לעוף..״ ילד? האם מתישהו אנו מפסיקים להיות ילדים? כאשר אני מגיח לעולם: אני אוהב לשחק, להשתולל, לאכול ולחייך מבלי לדעת למה.. אני ילד כשאני נער: אני מתחיל לדרוש, להציק, לצחוק, ליצור, לוותר, לחצות גבולות ולחייך במודע.. אני ילד כשאני בוגר: אני משכיל, חווה, מתמודד מול ... ״אתה יכול לעוף מבלי לדעת לעוף..״
ילד? האם מתישהו אנו מפסיקים להיות ילדים?
כאשר אני מגיח לעולם: אני אוהב לשחק, להשתולל, לאכול ולחייך מבלי לדעת למה.. אני ילד
כשאני נער: אני מתחיל לדרוש, להציק, לצחוק, ליצור, לוותר, לחצות גבולות ולחייך במודע.. אני ילד
כשאני בוגר: אני משכיל, חווה, מתמודד מול אתגרים, קשיים, אהבות, מסגרות, נופל וקם.. אני ילד
כשאני אימא/אבא: אני מתחייב, אני דואג לאושר של הילד שלי, אני העוגן שלו, אני צוחק מהשטויות שלו, ואף מחקה אותו, אני במפגש עם חבריי הקרובים, ואני מבין שאני נהנה מאותם הדברים שבילדות.. אני עדיין ילד
כשאני סבא/תא: זו כבר אהבה אחרת.. ללא תנאים וללא גבולות - יושב ומשחק, צופה בתכניות הילדים ומחייך ללא הרף. אני אמנם בוגר, אך עם הנפש של הילד שבי
״ועודני ילד״ - רוב המאורעות המשמעותיים בחיינו אשר עיצבו אותנו, ״עור הפיל שפיתחנו״, האישיות, טמונים בנו. זה קרה, זה קורה וזה עדיין יקרה.. כל אדם מחפש את הילד שבו, או ״מתקן״ את הילדות שהייתה לו בעזרת ילדיו.
אחד גדל בבית ״עשיר״ נטול באושר.
השני גדל עם משאבים דלים, אך נעטף בחום רב.
השלישי ננטש בילדותו.
והרביעי זכה בכל הטוב.
ילד לא אשם בנסיבות חייו ואינו רשאי לבחור לעצמו את משפחתו. קיימים ילדים שאין להם את התמיכה הפיזית והנפשית מהבית, אך כן יש להם את יכולת הבחירה לאן לנתב את חייהם.. זה שאומר שהוא יכול וזה שאומר שהוא לא יכול - שניהם צודקים!
ילד מרגיש הכול. ילד יכול להיות חסין ויכול שלא.
פעמים רבות הילד הוא המבוגר האחראי וממנו ניתן ללמוד. ילד הוא עולם ומלואו. ילד הוא פרח.
בפרח צריך להשקיע, כדי שיצמח וישגשג - לפעמים מספיק רק להשקות אותו, ובכך לגעת בו. בשורשיו!
אני תמיד תוהה עם עצמי מה הסיבה להתנהגות של הילד העומד מולי, ולא שוכחת שמאחורי כל אדם קיים סיפור. סיפור אישי ומרתק.
כל אדם הוא סך האנשים בחייו, ולכן לכל אחד יש את היכולת לחזק את האחר. למילים שלנו יש כוח והמציאות יכולה להשתנות. ביום מן הימים, אגיד לילד שלי
״גם כאשר לא אהיה כאן, לא אדאג, כי את הבסיס לחיים טובים כבר הענקתי לך.
האושר בידיים שלך והפרס הוא אתה עצמך״
״קום תהיה כל מה שבא לך, כי בשבילי אתה תמיד מלך העולם״
אני ואתם יכולים לתקן את העולם⭐️
Read more
זה עולם דפוק אתם יודעים? הכל פה דפוק אשכרה, אני לא מוצא דבר נורמלי, באמת אין לי איפה להתחיל לכתוב כי ...
Media Removed
זה עולם דפוק אתם יודעים? הכל פה דפוק אשכרה, אני לא מוצא דבר נורמלי, באמת אין לי איפה להתחיל לכתוב כי זה אשכרה לא יגמר. אנחנו חיים בעולם שבו עושים הכל בשביל הכסף, אנשים ימכרו גם את אמא שלהם. מוכרים לך עולם ורוד בפרסומות, לוקחים בחורות רזות שיפרסמו מוצרי דיאטה בשביל כסף, נותנים למובילי דעה ברשתות ... זה עולם דפוק אתם יודעים? הכל פה דפוק אשכרה, אני לא מוצא דבר נורמלי, באמת אין לי איפה להתחיל לכתוב כי זה אשכרה לא יגמר.
אנחנו חיים בעולם שבו עושים הכל בשביל הכסף, אנשים ימכרו גם את אמא שלהם. מוכרים לך עולם ורוד בפרסומות, לוקחים בחורות רזות שיפרסמו מוצרי דיאטה בשביל כסף, נותנים למובילי דעה ברשתות החברתיות לשקר לקהל שלהם בשביל כסף. מוכרים מיניות,סקס,התמימות נעלמה, היום ילדה בת 15 כבר לא בתולה, היום לעלות תמונה של כל התחת בחוץ באינסטגרם זה אשכרה בסדר. היום לילד בכיתה א׳ כבר יש אייפון X, להיות מקובל זאת שאיפה, לפגוע בבנות זה טרנד, לשקר נהיה נורמה, לאהוב נהיה אשליה,לסמוך על מישהו נהיה בדיחה. להמשיך? הכל פה הזוי, מה קורה בעולם הזה תסבירו לי? האינסטגרם מפוצץ ב״מפורסמים״ שקונים את הפרסום שלהם, כי כמה קשה למצוא אפליקציה שמעלה לך את הלייקים והעוקבים בעזרת מטבעות שאתה מקבל מלעקוב אחרי אחרים, אז עכשו כל חי/חיה בסרט שקנו לעצמם פרסום כי אין שם אחר לזה חושבים שהם משהו וחיים בסרט שהשמש זורחת להם מה... היום מה שמדבר זה הכסף,התהילה,היופי, זה הדברים היחידים שלאנשים אכפת מהם לאף אחד לא באמת אכפת מאופי,מאושר,מבריאות אפילו אותה הורסים בשביל הנאות רגעיות. היום אתה לא תלבש בגד כי הוא נוח, אתה תלבש אותו כי הוא מותג, אתה לא תהיה עם מישהי כי אתה אוהב אותה, אתה תהיה איתה כי נוח לך, זה משרת לך את האינטרס, אתה לא תסתובב עם שעון כדי לדעת מה השעה, אתה תסתובב איתו כדי להראות את המעמד שלך, ממש מלך עם ה״רולקס״. היום כל כך קל הכל נהיה כל כך קל, מה הפלא שכלום כבר לא אמיתי בעולם הזה? היום זה לא חשוב כמה אתה מוכשר, בשביל להצליח באמת אתה צריך להיות אינטרסנט,צריך לתחמן,לשקר, ובעיקר צריך כסף כי מי סופר היום כישרון?
היום חרם נהיה דבר שמקובל לעשות אותו על ילדים שקצת נשאר בהם מהדבר המתוק שהיה פה לפני העולם הוירטואלי, תמימות. היום מי שתמים מנצלים אותו ישר, הוא אוטומטית מסכן. היום לא מסתכלים על אופי זה לא משנה כמה בן אדם טוב תהיה וכמה אמין וישר ומושלם אפילו, אף אחד לא יתאמץ לדעת את זה אם אתה לא תעמוד במוסכמות החברה זה כזה עצוב. היום אנשים נפגעים ובמקום ללמוד מיזה ולקחת את זה למקום חיובי הם הופכים להיות הפוגעים, היום אנשים עובדים כל החיים והורסים את הבריאות בשביל כסף ואז משלמים בכסף הזה בשביל בריאות. הפייסבוק מוצף באנשים מסכנים שצריכים עזרה אבל אף אחד לא יעזור לפני שהוא יפתח מצלמה ויראה כמה הוא בן אדם טוב יותר!
היום כולם חיים ב״סטורי״ בשקר הזה ודואגים להראות כמה החיים שלהם כלכך מושלמים שבמציאות הם לא קרובים
Read more
אתה לא נולד גיבור על 🧚‍♀️ לפעמים בא לי להיות גיבורת על אבל אז באותה נשימה אני חושבת שבעצם אף אחד לא ...
Media Removed
אתה לא נולד גיבור על 🧚‍♀️ לפעמים בא לי להיות גיבורת על אבל אז באותה נשימה אני חושבת שבעצם אף אחד לא נולד גיבור על אתה פשוט נולד. אתה פשוט מנסה לנשום , במקום זר. בייקום שכל כך חדש עבורך. אין לך אישיות , אתה לא יודע להבחין בין טוב לרע , מה אסור מה מותר. אתה נולד ומנסה לנשום בכוחות עצמך. אתה בוכה בשביל ... אתה לא נולד גיבור על 🧚‍♀️ לפעמים בא לי להיות גיבורת על
אבל אז באותה נשימה אני חושבת
שבעצם אף אחד לא נולד גיבור על
אתה פשוט נולד.
אתה פשוט מנסה לנשום , במקום זר.
בייקום שכל כך חדש עבורך.
אין לך אישיות , אתה לא יודע להבחין בין טוב לרע , מה אסור מה מותר.
אתה נולד ומנסה לנשום בכוחות עצמך.
אתה בוכה בשביל להשיג את מה שאתה רוצה.
כי ככה שומעים אותך, קצת מרגיש לי דומה לתפילה לבורא.
אתה לא נולד גיבור על , אתה פשוט נולד
לתוך עולם, שבו אתה צריך לחזור ללמוד
לשחות כמו ברחם.
אבל במים של הרחם יש בטחון , רק אתה שם ,עם עצמך וכל מה שאתה חושב זה...
מעניין מה אמא תאכל היום ?!
הלוואי והיא תראה מסטאר שף ויבוא לה מתוק...
אויש עוד פעם בא לה מלפפון חמוץ ???? דאגות של עוברים.
אתה לא נולד גיבור על
ופתאום אתה צריך לצאת לאוויר העולם.
לנשום בעצמך.
להתמודד
אין יותר מים בטוחים.
אתה צריך ללמוד לשחות, להתחבר עם הזרם.
ואתה לא יודע איך ולפעמים זה מפחיד
ויש כל כך הרבה דברים חדשים ללמוד
וכל כך הרבה כרישים גדולים בדרך.
ולפעמים ... אם כל הרעש מסביב בא
לך לחזור לרחם של אמא.
שקט שם.
ואתה גדל ואתה מבין שסופרמן כשנולד הוא היה רק בסרט .
אתה לא צריך לשאוף להיות גיבור על
אתה פשוט צריך להיות אתה ,
לעשות את המקסימום שלך תמיד.
גם כשאתה הכי למטה אתה מודה לאלוהים
וממשיך להאמין שיהיה טוב.
שהכל לטובתך גם אם אתה לא רואה.
לשאוף להיות הטוב ביותר בכל תחום שתהיה בו. לקחת אוויר כשאין לך , לשתוק כשבא לך לצרוח .
לצאת לקרב רק כשאין ברירה , אתה ממשיך להאמין באהבה גם שהלב שלך מרוסק .
לדעת לוותר ,להיות בנתינה ,להיות האמא המחייכת תמיד גם כשבא לך לבכות , להיות הגבר שקם להביא פרנסה למשפחה כל בוקר מחדש , אתה נאמן לעצמך גם כשהכל מסביב נראה לך צבוע . אתה משחרר את העבר , לא נותן לכעס מקום , אתה סולח גם כשקשה ולפעמים כמה קשה ...אבל אתה מבין כשאתה סולח אתה משתחרר וזה שלך... ובעיקר אתה מבין שזה שאתה משתדל להיות טוב כל פעם מחדש , לתקן גם כשלא קל , זה מה שעושה אותך גיבור על אמיתי.
זה הסרט אמיתי שבו אתה הסופרמן !!!! כי אף אחד לא נולד גיבור על
אבל אתה יכול להחליט כל יום מחדש ,
להיות הגיבור על בסיפור שלך.
שבוע מבורך חברים🌈
Read more
סינדי אחותי הבכורה, או שאקרא לך בשמך האמיתי סינדרלה הנסיכה מהאגדות.. <span class="emoji emoji1f478"></span>🏻 כי את באמת אחת כזו. אישה ...
Media Removed
סינדי אחותי הבכורה, או שאקרא לך בשמך האמיתי סינדרלה הנסיכה מהאגדות.. 🏻 כי את באמת אחת כזו. אישה רגישה וכל כך מכילה, עם יכולת הבנה ענקית ולב כזה רחב מזהב עוד כשהיינו קטנות תמיד הסתכלתי עליך בפליאה ובהערצה. איזה אישה עצמאית את וכמה את עושה חייל והכל בדרכך המיוחדת. תמיד חושבת על הדברים הקטנים ... סינדי אחותי הבכורה, או שאקרא לך בשמך האמיתי סינדרלה הנסיכה מהאגדות.. 👸🏻
כי את באמת אחת כזו.
אישה רגישה וכל כך מכילה, עם יכולת הבנה ענקית ולב כזה רחב מזהב💛
עוד כשהיינו קטנות תמיד הסתכלתי עליך בפליאה ובהערצה. איזה אישה עצמאית את וכמה את עושה חייל והכל בדרכך המיוחדת.
תמיד חושבת על הדברים הקטנים ותמיד מכבדת כל אדם. אדיבה, נדיבה ותמיד עושה לזולת.
דעי שאת אחות רגישה שתמיד הקריבה, התמסרה והייתה שם לעזרה עם אנרגיה טובה ובדרך כלל גם הכי מצחיקה 😂
היום יש לך יום הולדת🎈
זה בהחלט היום בו הקדוש ברוך הוא הבין כי העולם לא יכל להתקיים בלעדייך..
הוא ידע שעם הגעתך תגיע גם השלמות המתפתחת אצל אנשים אחרים במיוחד הלקוחות והמטופלות שלך שאת יודעת לקבל באהבה, לשמח, להקשיב, להכיל והכי חשוב לתת את תשומת הלב. והכל מתרחש במין דיוק שכזה.
נראה לך שאת זו שבחרת את המקצוע ואני אומרת הוא בחר בך! כי היכולות שלך להבין ולהרגיש אדם אחר הן מבטן ולידה. את מטפלת במהות שלך!
במשפחתך המדהימה ובכולנו.
וזו הזדמנות הכי טובה להגיד לך, תודה!
שאת כזאת מדהימה ומיוחדת ותמיד היית לצידי משהייתי כזאת קטנטנה...
איזה מזל שנולדת 🙌🏼 ועוד יותר מזל שלי שאת אחותי וזכיתי בך לכל החיים!
אני מברכת אותך ביום הולדת שמח והמון מזל טוב
🎂🎈🎁🧁🎈🎉🥳🎂🎈🎁🎊🎈🍰
שכל אשר תיגעי בו יהיה מבורך.
שכל יום במסע שלך יהיה עם משמעות.
ששלווה ונחת ילווה את שבילך.
שתמיד יהיו לך המון סיבות לצחוק ולחייך
ובבקשה אל תפסיקי להצחיק אותי 🙈😂
שתחלמי וגם תגשימי ✨✨✨
שבריאותך תהיה יציבה וחזקה.
שתמשיכי להיות כזאת קסם שרואה את האחר כי זה מה שמיוחד בך כל כך.
דבר לא יפריד בינינו או ירחיק את אהבתי הענקית אליך.... גם לא מרחק של אלפי מיילים מאמריקה
את תמיד קרובה אלי.
אוהבת אותך ❤️ אחותך הקטנה
@sindy_madar
#mysisterskeeper #happybirthday #sister
Read more
-תיקון- מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה- מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל ...
Media Removed
-תיקון- מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה- מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל מהתחלה כאילו לא עשה כלום? האם זה הוגן שאדם שעשה מעשה קיצוני ונורא בעיני המון אנשים ובעיני עצמו פשוט יוכל להתחיל הכל מחדש? כאילו לא עשה את אותו המעשה? אבל למרות כל זאת, ״מה שהיה היה, העיקר להתחיל ... -תיקון-
מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה-
מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל מהתחלה כאילו לא עשה כלום?
האם זה הוגן שאדם שעשה מעשה קיצוני ונורא בעיני המון אנשים ובעיני עצמו פשוט יוכל להתחיל הכל מחדש? כאילו לא עשה את אותו המעשה?
אבל למרות כל זאת,
״מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה״
זה אחד המשפטים החכמים ביותר שתוכלו לישם בחייכם.
איך בידיוק?
מה שהיה היה-
כל מה שעשיתם נעשה, אין לכם מה לעשות בנידון, אין באפשרותכם לחזור בזמן ולשנות את הנעשה. לכן עליכם לקבל את התוצאות של מה שהיה, כי הוא היה.
העיקר להתחיל מהתחלה-
זה השלב המבלבל ביותר.
זה השלב שבו אנשים בטוחים שהם יכולים לפתוח דף חדש ונקי לגמרי ללא שום מאמץ.
אבל זה לא אומר את זה.
כאשר מתחילים מהתחלה לפי דעתי יש כמה שלבים שעליכם ליישם בכדי באמת להתחיל מהתחלה בכל פעם.והם:
1.להפסיק להרגיש רע על הנעשה
2.להתחרט על הנעשה ממקום של טוב.
3.להבין שמה שקולקל צריך לקבל תיקון בשלבים:
1.הבנת הנעשה
2.חרטה על הנעשה
3.חרטה מול ה׳ על הנעשה (ראיית העולם שלי).
4.תיקון גישמי על הנעשה (לדוגמה לבקש מחילה, לעשות מעשה שיגרום לטוב כנגד הרע)
5.תיקון הלכתי אם נדרש.
6.קבלה והבנה של תיקון שנעשה בידי שמיים עליכם והבנתו.(כנ״ל תפיסת העולם שלי)
ובידיוק ככה מתחילים מהתחלה..
ואנחנו צריכים להיות שמחים שניתנה לנו את האופציה כל פעם מחדש ליפול ולהתחיל מהתחלה!!
לכל הקוראים היקרים, מספיק לי שתיישמו צעד אחד מבין כל הדגשים שכתבתי ואני את שלי עשיתי. אני מודע לכך שהרוב כאן לא חי אורך חיים שהוא דתי ולכן לא הכל נוגע אלייכם, אז אתם יכולים לקחת את הכתוב למקום האישי שלכם כמובן❤
אבל למרות זאת אני רוצה להודות ולתת קרדיט לרבינו (רבי נחמן מאומן) על המשפט.
וכמובן לה׳ על שנתן בחלקי את הזכות להחזיק בתובנה שמאפשרת לי לקום כל פעם מן הנפילות שלי ולהתחיל מהתחלה! כי זאת לגמרי אחת מהמתנות הגדולות ביותר שניתנו לי.
Read more
דודיקו משה נחמני היקר אני יכול לכתוב מגילות כדי להסביר מה אתה בשבילי אבל לדעתי אין צורך כי כל העולם ...
Media Removed
דודיקו משה נחמני היקר אני יכול לכתוב מגילות כדי להסביר מה אתה בשבילי אבל לדעתי אין צורך כי כל העולם יודע מה אתה בשבילי, אני מעלה את התמונה הזאת קראנו לה אתה ואני ״ אבות ובנים״ יש לתמונה הזאת משמעות גדולה בשבילי ובשבילך מעבר לעצם היותנו משפחה האבות שלנו היו חברים מגיל מאוד צעיר מאוד ועד היום,וכך גם ... דודיקו משה נחמני היקר אני יכול לכתוב מגילות כדי להסביר מה אתה בשבילי אבל לדעתי אין צורך כי כל העולם יודע מה אתה בשבילי, אני מעלה את התמונה הזאת קראנו לה אתה ואני ״ אבות ובנים״ יש לתמונה הזאת משמעות גדולה בשבילי ובשבילך מעבר לעצם היותנו משפחה האבות שלנו היו חברים מגיל מאוד צעיר מאוד ועד היום,וכך גם אנחנו מאחל לך שנים ארוכות של אושר רק בריאות ובריאות ומלא בריאות.
״דם_זה_לא_מים״
Read more
זוכרים שהבטחתי מתכון לקציצות פלאפל שהם הכי סופר פוד? אז אני ממש ממש מתרגשת לספר לכם שהמתכון באויר. ...
Media Removed
זוכרים שהבטחתי מתכון לקציצות פלאפל שהם הכי סופר פוד? אז אני ממש ממש מתרגשת לספר לכם שהמתכון באויר. ולא רק הוא, גם עוד הרבה אחרים שלכולם מכנה משותף אחד - אורח חיים בריא יותר, שפוי יותר ומאוזן יותר. . קצת קשה כאן לכתוב את כל הטקסט שרציתי, הוא נמצא בפייסבוק של הבלוג, אבל רוצה להכיר לכם את האתר החדש ... זוכרים שהבטחתי מתכון לקציצות פלאפל שהם הכי סופר פוד? אז אני ממש ממש מתרגשת לספר לכם שהמתכון באויר. ולא רק הוא, גם עוד הרבה אחרים שלכולם מכנה משותף אחד - אורח חיים בריא יותר, שפוי יותר ומאוזן יותר.
.
קצת קשה כאן לכתוב את כל הטקסט שרציתי, הוא נמצא בפייסבוק של הבלוג, אבל רוצה להכיר לכם את האתר החדש שברגע זה יוצא לאויר העולם @supergoodcoil
.
מה יש בו חוץ ממתכונים? מלא. כתבות, דיאטות, טיפים, כושר ובקרוב עוד המון דברים מעניינים ממש.
.
אני הכי אשמח שתבואו לבקר ולעשות לייק לעמוד באינסטגרם @supergoodcoil
.
מתרגשתתתתתתתת ❤️
Read more
חיים שלי! הנסיך של חיי.. הברכה הגיעה קצת באיחור, אבל אתה על הזין שלי אז זה מה יש! מאחלת לך את כל הטוב והאושר ...
Media Removed
חיים שלי! הנסיך של חיי.. הברכה הגיעה קצת באיחור, אבל אתה על הזין שלי אז זה מה יש! מאחלת לך את כל הטוב והאושר והאהבה והבריאות ובעצם הכל.. אבל בעיקר שתעמוד על הרגליים ותחזור לעצמך ב100% ואז אפילו אלוהים לא יוכל לעצור אותך! אין גבול ליכולת ולכח הרצון.. וכל מה שתרצה לעשות אתה תעשה שמעת?! גם אם זה נכון ... חיים שלי! הנסיך של חיי.. הברכה הגיעה קצת באיחור, אבל אתה על הזין שלי אז זה מה יש! מאחלת לך את כל הטוב והאושר והאהבה והבריאות ובעצם הכל.. אבל בעיקר שתעמוד על הרגליים ותחזור לעצמך ב100% ואז אפילו אלוהים לא יוכל לעצור אותך! אין גבול ליכולת ולכח הרצון.. וכל מה שתרצה לעשות אתה תעשה שמעת?! גם אם זה נכון לעכשיו בכיסא גלגלים.. אוהבת אותך עד סוף העולם ובחזרה.. המון מזל טוב קטני שלי❤️
Read more
חמישי החדש של הדרום יוצא לדרך... אם גם אתם חלמתם לרקוד ולא ידעתם איפה, אז אנחנו כאן בשבילכם... Studio ...
Media Removed
חמישי החדש של הדרום יוצא לדרך... אם גם אתם חלמתם לרקוד ולא ידעתם איפה, אז אנחנו כאן בשבילכם... Studio D & Bachata Dance Israel. גאה להציג את חמישי החדש של הדרום. ליין בצ'אטה כל חמישי 21:30 כולל שיעורים מהצעד הראשון עד לרמת המאסטר. אין צורך בידע מקדים, תנו לצוות המקצועי שלנו להוביל אתכם אל ... חמישי החדש של הדרום יוצא לדרך...
אם גם אתם חלמתם לרקוד ולא ידעתם איפה, אז אנחנו כאן בשבילכם...
Studio D & Bachata Dance Israel.
גאה להציג את חמישי החדש של הדרום.
ליין בצ'אטה כל חמישי 21:30 כולל שיעורים מהצעד הראשון עד לרמת המאסטר.
אין צורך בידע מקדים, תנו לצוות המקצועי שלנו להוביל אתכם אל העולם הסוחף הזה...
זהירות ממכר!!!
Bailemos bachata.
Read more
השנה הייתה לי הזכות לייצג את נבחרת האומנים של ישראל בכדורגל באליפות העולם ברוסיה. לצערי לא כל הנבחרת ...
Media Removed
השנה הייתה לי הזכות לייצג את נבחרת האומנים של ישראל בכדורגל באליפות העולם ברוסיה. לצערי לא כל הנבחרת יכלה לקחת חלק בטורניר, אבל לשמחתי המארגנים יצרו קבוצה בין לאומית - קבוצה שמורכבת מאומנים של מדינות אחרות, בהן : אסטוניה, הולנד, ברזיל, קירגיסטן, סלובקיה, אירן וישראל. כן, כן שיחקנו עם אירן. ... השנה הייתה לי הזכות לייצג את נבחרת האומנים של ישראל בכדורגל באליפות העולם ברוסיה. לצערי לא כל הנבחרת יכלה לקחת חלק בטורניר, אבל לשמחתי המארגנים יצרו קבוצה בין לאומית - קבוצה שמורכבת מאומנים של מדינות אחרות, בהן : אסטוניה, הולנד, ברזיל, קירגיסטן, סלובקיה, אירן וישראל. כן, כן שיחקנו עם אירן. והייתה אווירה מדהימה.
כנראה שכשיש מטרה משותפת לכולם אפשר לחיות בשלום.
בתמונה אתם רואים אותי ואת דני רופ עם שני שחקנים מנבחרת אירן.
עוד יבוא שלום עלינו @dannyroup @inatfootball צילום @adikoren73
Read more
בתי ילדתי, אהובתי ,מאור עיניי וחיי... לפני שנולדת כולם אמרו לי שאהבה של אב לבתו לא משתווה לשום אהבה ...
Media Removed
בתי ילדתי, אהובתי ,מאור עיניי וחיי... לפני שנולדת כולם אמרו לי שאהבה של אב לבתו לא משתווה לשום אהבה בעולם. ואז הופעת לעולם והוכחת בענק שאהבה של אב ובתו הוא אכן משהו מיוחד . בתי אהובתי היום עם הגיעך לגיל מיצווה אני רוצה להודות לך על כך שלימדת אותי לאהוב בעוצמות כאלו , אני רוצה להודות לך על הרגעים המאושרים ... בתי ילדתי, אהובתי ,מאור עיניי וחיי... לפני שנולדת כולם אמרו לי שאהבה של אב לבתו לא משתווה לשום אהבה בעולם. ואז הופעת לעולם והוכחת בענק שאהבה של אב ובתו הוא אכן משהו מיוחד . בתי אהובתי היום עם הגיעך לגיל מיצווה אני רוצה להודות לך על כך שלימדת אותי לאהוב בעוצמות כאלו , אני רוצה להודות לך על הרגעים המאושרים שהענקת לי ובעיקר להודות לך על מי שאת ומי שעוד תהפכי להיות . בתי היקרה היום כולנו כאן חוגגים יחד איתך , יחד נשמור ואלווה אותךבכל צעד ולכל מקום אליו תלכי , יחד אדע תמיד להיות שם בשבילך...בתי היקרה זה הזמן שלך לצאת אל העולם ולגלות אותו. אני רק דבר אחד יכול להבטיח לך אני אתן את כל כולי למען האושר שלך כי החיוך שלך שווה לי יותר מכל דבר ... אהובתי , נסיכתי , בת שלי חברה שלי המון מזל טוב ........... אוהב .. אבא .... 🎈🎈🎈🎈🎂🎂🎂🎂🎁🎁🎁😘😘😘🎉🎉👍🏻
Read more
רבי! אני חייבת לך כל כך הרבה.. תמיד אתה שם לנחם ולעודד אותי, לתת לי כוחות להמשיך, להסביר לי למה דברים ...
Media Removed
רבי! אני חייבת לך כל כך הרבה.. תמיד אתה שם לנחם ולעודד אותי, לתת לי כוחות להמשיך, להסביר לי למה דברים קורים לי, למה דברים קורים בכלל, בעולם. אני מעריצה שלך, ולא רק בגלל כל מה שהזכרתי קודם, אלא בגלל שאתה כזה גדול, כזה עצום, אוהב את כולם אהבה של אבא לבנים, דואג וחומל, תומך ומחזק. אתה הצינור הישיר ... רבי!
אני חייבת לך כל כך הרבה..
תמיד אתה שם לנחם ולעודד אותי, לתת לי כוחות להמשיך, להסביר לי למה דברים קורים לי, למה דברים קורים בכלל, בעולם.
אני מעריצה שלך, ולא רק בגלל כל מה שהזכרתי קודם, אלא בגלל שאתה כזה גדול, כזה עצום, אוהב את כולם אהבה של אבא לבנים, דואג וחומל, תומך ומחזק.
אתה הצינור הישיר שלי לבורא העולם.
מזל טוב רבי שלי!
שנזכה לגאולה האמיתית והשלמה, ולראות אותך בעיני בשר!
זה כבר דחוף!
Read more
חיים של אמא הנסיך שלי<span class="emoji emoji1f451"></span><span class="emoji emoji1f618"></span> מזל טוב ליום הולדתך עד 120 שנים של אושר עושר פרנסה טובה נחת מאביגיל הנסיכה ...
Media Removed
חיים של אמא הנסיך שלי מזל טוב ליום הולדתך עד 120 שנים של אושר עושר פרנסה טובה נחת מאביגיל הנסיכה שלנו, תמשיך להיות האבא המושלם בשבילה אהבה כי מגיע לך את הטובה ביותר ילד שלי מה אפשר להגיד על ילד שהוא כל העולם שלי, החבר הכי טוב שלי אהבה של אמא אני מאחלת לך שכל חייך תחייך ותהיה מאושר שהשם ... חיים של אמא
הנסיך שלי👑😘
מזל טוב ליום הולדתך עד 120 שנים
של אושר עושר פרנסה טובה
נחת מאביגיל הנסיכה שלנו,
תמשיך להיות האבא המושלם בשבילה👑😘
אהבה כי מגיע לך את הטובה ביותר💙
ילד שלי
מה אפשר להגיד על ילד שהוא כל העולם שלי, החבר הכי טוב שלי
אהבה של אמא אני מאחלת לך שכל חייך תחייך ותהיה מאושר
שהשם יאיר לך הדרך לחיים, ותמשיך לצעוד בדרך שבחרת ,
אתה הוכחת לי ולכולם שבשבילך אין לא יכול, יש לא רוצה, ושאתה מחליט
"השמים הם הגבול בשבילך"
מתפללת לבורא עולם שישמור ויגן עליך מכל משמר 🙏
אוהבת אותך מתגעגעת אליך 💋
ומחכה לראותך בבית
חיים שלי תהנה מהיום שלך🎈🌹🎉🎊🎂
Read more
נסיכה שלי יקרה את הדבר הכי מעצבן עליי אדמות <span class="emoji emoji1f602"></span> אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם את ילדה מיוחדת במינה ...
Media Removed
נסיכה שלי יקרה את הדבר הכי מעצבן עליי אדמות אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם את ילדה מיוחדת במינה ואני לא סתם אומרת, אחת לדור!!! את לא צריכה להראות לכל העולם חום בשביל שכולם יקיפו אותך וימותו עלייך זה פשוט אדיר אני אוהבת אותך והלוואי יהיו לי ילדות כמוך רק בלי החרא שבך חייייייים שלי יקרים שתראי ... נסיכה שלי יקרה את הדבר הכי מעצבן עליי אדמות 😂 אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם את ילדה מיוחדת במינה ואני לא סתם אומרת, אחת לדור!!!
את לא צריכה להראות לכל העולם חום בשביל שכולם יקיפו אותך וימותו עלייך זה פשוט אדיר
אני אוהבת אותך והלוואי יהיו לי ילדות כמוך רק בלי החרא שבך😜
חייייייים שלי יקרים שתראי רק הצלחה בלימודים ובכל מה שתגעי בו בהמשך
שתהיי לנו תמיד בריאה, שמחה, קופצנית, מאושרת ושועלהההה
שתמשיכי לרקוד ולשיר לנו כי אין על הקולם הצורם שלך
אין עלייך בעולם אהובתי
שתהה לך יום הולדת הכי שמחה שיכולה להיות 💃🏼🎉🎈🎁
עד מאה ועשרים שנים של חיוכים😁😊🙃😃😛
אוהבת הכי בעולם דודה שלך, אחותך וכל מה שתרצי בשבילך פה תמיד❤😍😘
Read more
• הרגע הכי מעניין ביום זה שעת המקלחת של הילדה <span class="emoji emoji1f64c"></span>🏼 כי זה השעה הכי הזויה ביום אתה כבר אחרי שבזבזת את כל האנרגיות ...
Media Removed
• הרגע הכי מעניין ביום זה שעת המקלחת של הילדה 🏼 כי זה השעה הכי הזויה ביום אתה כבר אחרי שבזבזת את כל האנרגיות שלך על כל העולם ואישתו.. ואשתך ;) ואין לך כוח לכלום, אבל חייבים לקלח אותה, אז אתה מכניס אותה לאמבטיה ובום היא דופקת לך את המבט הזה ואז.. אז אתה נמס ..! • אז כן אני חייב לשתף גם אתכם במבט ההורס ...
הרגע הכי מעניין ביום זה שעת המקלחת של הילדה 🙌🏼 כי זה השעה הכי הזויה ביום אתה כבר אחרי שבזבזת את כל האנרגיות שלך על כל העולם ואישתו.. ואשתך ;)
ואין לך כוח לכלום, אבל חייבים לקלח אותה, אז אתה מכניס אותה לאמבטיה ובום היא דופקת לך את המבט הזה ואז.. אז אתה נמס ..!

אז כן אני חייב לשתף גם אתכם במבט ההורס הזה במטרה להזכיר לכם שהם לגמרי שווים את זה .. ומה שהכי כיף בכל הסיפור הזה הוא שהמבט הזה מצליח להחזיק אותך לפחות עד המקלחת הבאה !!

מוגש כחומר למחשבה !
נכתב בלשון זכר אבל פונה לשתי המינים !
אם אהבתם ספרו לי בתגובות למטה !!

אוהב אתכם :) #jerusalem_ii090718 #ילדיםזהשמחה #אבא #ילדים #theweekoninstagram #WHPjourney
Read more
וואה וואה האור בחיי המלכה שלי כל העולם שלי בלעדיך אני כלום אני לא יכולה בלעדיך. שתמיד רק תהיה לי בריאה ...
Media Removed
וואה וואה האור בחיי המלכה שלי כל העולם שלי בלעדיך אני כלום אני לא יכולה בלעדיך. שתמיד רק תהיה לי בריאה אמן ...לכל השאר אני ידאג עד הנשמה האחרונה שלי זכיתי באמא של פעם בחיים אי אפשר לתאר במילים את החיים שלך את נותנת בשבילי ועושה הכל למעני אין ולא היה כמו אהבה והחום הלא נגמרת שלך מכורה קשות לאהבה הזו גאה ... וואה וואה האור בחיי המלכה שלי כל העולם שלי בלעדיך אני כלום אני לא יכולה בלעדיך. שתמיד רק תהיה לי בריאה אמן ...לכל השאר אני ידאג עד הנשמה האחרונה שלי זכיתי באמא של פעם בחיים אי אפשר לתאר במילים את החיים שלך את נותנת בשבילי ועושה הכל למעני אין ולא היה כמו אהבה והחום הלא נגמרת שלך מכורה קשות לאהבה הזו גאה להיות הבת שלך אי אפשר לתאר במילים את הקשר שלנו.אני אוהבת אותך יותר מעצמי ומעבר ויותר מי כל דבר ביקום הזה אהבה שאני מאחלת לכל באדם להרגיש אותה !!!! 😍😍😍😍
Read more
רז, או בעצם רזיאל אהובי.. לפני 11 שנים קיבלתי מתנה קטנה ומושלמת מתנה שלימדה אותי איך זה להיות דודה בפעם הראשונה ומזאת אהבה אמיתית ללא תנאים. אהוב שלי אני מאחלת לך המון אושר,עושר,אהבה,שמחה והכי חשוב בריאות. שתגשים את כל משאלות ליבך ותמיד תישאף רק לגבוהה. מאחלת לי ילד כמוך  מדהים,נבון,מתחשב ... רז, או בעצם רזיאל אהובי..
לפני 11 שנים קיבלתי מתנה קטנה ומושלמת מתנה שלימדה אותי איך זה להיות דודה בפעם הראשונה ומזאת אהבה אמיתית ללא תנאים.
אהוב שלי אני מאחלת לך המון אושר,עושר,אהבה,שמחה והכי חשוב בריאות.
שתגשים את כל משאלות ליבך ותמיד תישאף רק לגבוהה.
מאחלת לי ילד כמוך  מדהים,נבון,מתחשב ע נתינה ובעיקר אוהב.
תודה, על הרגעים היפים שאתה הענקת לי כילד ועדיין ממשיך להעניק לי.
תודה, על היכולת ללמד אותי דברים כמו מה הגבהים של כל ההרים בעולם ודברים מדעים שרק אתה יכול להבין אותם.
בכור שלנו ,כמו שאתה רק יודע אני תמיד אתמוך בך ואעמוד לצידך בכל דרך שתיבחר כמו לביאה!תמיד אשאר אוזן קשבת לך ואגן עלייך מול כל העולם.
מזל טוב חיים של דודה
#דודהאוהבתלנצח #מזלטובחתיךשלי #אמאהואבן11 #😱😱😱
Read more
 #מצטער_מראש_על_הרגישות! . רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר ...
Media Removed
#מצטער_מראש_על_הרגישות! . רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר אותי בתקופת פרה - החנות , כאשר נפל בחלקי לנהל את חנות הדגל הראשונה של #adidasOriginals בארץ! . זה היה איפשהו בתחילת 2006, מקום שהפך עבורי למוסד, בית ספר,מקור השראה וחינוך. . נתקלתי שם בלא מעט ... #מצטער_מראש_על_הרגישות!
.
רובכם מכירים אותי מהחנות, חלקכם לא יודעים מי אני, וחלק ממש קטן מכיר אותי בתקופת פרה - החנות , כאשר נפל בחלקי לנהל את חנות הדגל הראשונה של #adidasOriginals בארץ!
.
זה היה איפשהו בתחילת 2006, מקום שהפך עבורי למוסד, בית ספר,מקור השראה וחינוך. .
נתקלתי שם בלא מעט אנשים טובים, שלרבות הימים הפכו להיות שותפי הדרך שלי. חלקם הקטן לקחתי והפכתי לאנשי הסוד שלי ולאנשים היקרים לי ביותר בעולם!
.
במשמרת הראשונה שלי, היה מנהל חנות האגדי דאז, בחור חמוד, שכבר בשעה הראשונה הכניס אותי למחסן, ואני, שרק רציתי למכור, הוא העמיס עליי ספרים, על תרבות אדידס, והתעקש שעד יום המחר, אשנן בעל פה את 5 הדגמים שעליהם נבנתה אדידס!
.
בין כל הדגמים בספר בלט לו דגם, שבחיים שלי לא אשכח! היה זה דגם ה - #MICROPACER. דגם הזויי לחלוטין, שיצא בשנת 1984, והיה לנעל הראשונה בעולם עם מיקרו-מחשב, שמדד צעדים, מרחק ואפילו שריפת קלוריות!
.
אל תשכחו. מדובר בשנת 84׳!!
.
מאז ועד היום כל פעם שיוצא הדגם הזה - לא חשוב באיזה שילוב צבעים, אני דואג לחצות חצי עולם על מנת להשיג את הדגם בפירוש החדש שלו!
.
היום, 34 שנים אחרי, אני נרגש. ולא פחות מכך, בתור בעל חנות, להביא את ה - #FUTUREPACER‼️
.
בעצם הכלאה של הדגם הנוסטלגי שלי, בשילוב עם טכנולוגיית ה - #BOOST™️ ו - 3M , כלומר טכנולוגיית ריפלקטיב מלאה!
.
לא יודע מה אתכם, לי הדגם הזה מזכיר את העולם של פעם. יחד השילוב המנצח של היום!
.
זמין מהיום בחנות!!
▪️מידות: 40.5 - 45. ▪️מחיר: 799 ש״ח.
Read more
״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ...
Media Removed
״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ״כי אני לא כמו כולם״ עניתי לה. חבל שהיא לא הבינה את זה שאני לא כמו כולם. אם אני שולח הודעה זה כי אכפת לי,אם אני מתקשר ושואל לשלומך זה כי אכפת לי,אם אני מחבק,מנשק אומר שאני אוהב זה כי אני אוהב אותך באמת ... ״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ״כי אני לא כמו כולם״ עניתי לה.
חבל שהיא לא הבינה את זה שאני לא כמו כולם.
אם אני שולח הודעה זה כי אכפת לי,אם אני מתקשר ושואל לשלומך זה כי אכפת לי,אם אני מחבק,מנשק אומר שאני אוהב זה כי אני אוהב אותך באמת לא כי אני רוצה משהו. ״אינטרסנט אני לא״ אמרתי לה ורציתי שהיא תאמין לי אבל אני יכלתי להבין למה היא לא האמינה כי אנחנו חיים בעולם של אינטרסנטים. אבל זה לא רק בקטע של אהבה זה בכל דבר בחיים וזה עצוב. כמה פעמים קרה לכם שמישהו שלח לכם הודעה בסגנון ״מה קורה״ ואחרי שעניתם לו הכל טוב רק חיכיתם לרגע או אפילו שאלתם אותו ״אתה צריך משהו?״,״נו מה רצית?״ כי זה מה שהורגלנו שאפילו שמישהו מתעניין בשלומנו בהודעה הכי פשוטה אנחנו ישר חושדים שהוא צריך משהו ולצערי באמת באמת שלצערי ב90% מהפעמים זה נכון.
כמה פעמים התקשרו אליכם כדי לשאול מה חדש ואז ביקשו ממכם איזה טובה? המון נכון? כי ככה הורגלנו זה העולם, עולם של אינטרסנטים. אני לא בא לחנך מישהו או לבקש ממכם להשתנות תעשו מה שאתם רוצים זה החיים שלכם אבל מדי פעם רק מדי פעם תשאלו מישהו מה שלומו כי באמת אכפת לכם, תתקשרו כי התגעגעתם, תחבקו כי רציתם, תאהבו כי אתם אוהבים ותתנו את כל כולכם בלי לרצות תמורה, תהיו אמיתיים בלי אינטרסים, תהיו אתם.
Read more
תובנות של בן 39 שלא הספיק כל כך הרבה אבל למד דבר או שניים על העולם הזה. אני לא סופר אינטיליגנט ובטח שלא ...
Media Removed
תובנות של בן 39 שלא הספיק כל כך הרבה אבל למד דבר או שניים על העולם הזה. אני לא סופר אינטיליגנט ובטח שלא אינטלקטואל. אבל כל יום לומד משהו חדש מהאנשים שאני פוגש בדרך ומהעניים שלי שעובדות בלחקור כל מה שהן רואות. אפילו לאדם הכי חכם בעולם יש מה ללמוד כמעט מכולם אין על אהבה תאהבו. גם אם ישברו לכם את הלב. ... תובנות של בן 39 שלא הספיק כל כך הרבה אבל למד דבר או שניים על העולם הזה.
אני לא סופר אינטיליגנט ובטח שלא אינטלקטואל. אבל כל יום לומד משהו חדש מהאנשים שאני פוגש בדרך ומהעניים שלי שעובדות בלחקור כל מה שהן רואות. אפילו לאדם הכי חכם בעולם יש מה ללמוד כמעט מכולם
אין על אהבה
תאהבו. גם אם ישברו לכם את הלב. גם אם יבגדו בכם ויפגעו בכם גם אם יעקצו אותכם ויגנבו לכם (את הכל חוויתי לשמחתי) אל תוותרו על הרגש הזה. הוא עדיף על כל תחושה אחרת בעולם. ואני לא מדבר רק על אהבה שבקטע רומנטי. תאהבו  את הבריאה כולה כמה שאפשר ואת כל מה שפוגשים בדרך.. (טוב אולי לא הכל הכל אבל כמה שאפשר)
חיוך זה היסטרי
תחייכו. גם אם קמתם על רגל שמאל  גם אם קרה לכם משהו נוראי בעבודה גם אם אתם מרגישים ממש חרא פיסית או אם יש מישהו חולה במשפחה. לבחור להיות שמח זאת לא סתם מצווה חשובה. זאת הדרך הכי חכמה וטובה להעביר את החיים שלנו על הכדור הזה. תאמינו לי שאם לא תפסיקו לחייך הכל יחייך אליכם בחזרה.
תעשו איזה מעשה טוב פעם ביום.. אם זה נשמע לכם יותר מידי תעשו את זה פעמיים בשבוע. אל תתחפשו למלאכים לא לזה הכוונה פשוט תחשבו על עצמכם גיליתי שכל מה שאני עושה לאחר פשוט עושה לי כל כך טוב על הלב. כך שבעצם כל נתינה שלי הופכת אותי ליותר מאושר שמח ואוהב. ( אגואיסט במילים אחרות אבל וואוו כמה זה טוב)
מת על לבד
תהיו קצת לבד עם עצמכם. אני יודע שרובנו מפחדים להתקל בשקט הפנימי  ושבעידן של היום זה כמעט לא אפשרי להתנתק ורגע להתבודד אבל אני  יכול להבטיח שכמה דקות של מדיטציה ביום או איזה טיול סוליקו באיזה מקום יפה בעולם או בארץ יעניקו לכם תחושה של חופש אמיתית ואין על חופש בעולם.
תחלמו. אל תתקמצנו בחלומות שלכם אל תחלמו בקטנה ואל תסתפקו במועט.. לא כשאתם חולמים.. תנסו לבלוע את כל העולם לא בטוח שתגשימו את הכל אבל בטוח תטעמו כמה יבשות ואיים בדרך. מחשבה יוצרת מציאות זאת לא קלישאה ומותר לנו ומגיע לנו לקבל ולזכות בכל מה שאנחנו חושקים בו בגלגול הזה שלנו בעולם הזה.
תחיו את ההווה. העבר הכי לא רלוונטי על  העתיד תשימו דגש  בחלומות שלכם.  אין על כאן ועכשיו ואם אתם קוראים את זה ואתם יכולים למצמץ בשתי העניים ולקחת שאיפת אוויר ואז לשחרר אותה החוצה כנראה שההוה שלכם מצויין.
תקיפו את עצמכם באנשים שאתם אוהבים. כאלה שעושים לכם באמת טוב תהיו כנים עם עצמכם ותתרחקו ממה שלא באמת בא מתוך רגש טהור. המתנה הכי גדולה שלי בעולם היא המשפחה שלי חלקם בשר ודם חלקם הפכו להיות כאלה רק מרוב אהבה. ככה שאני אף פעם לא באמת לבד בעולם. אל תחפרו. זה גומר את הסוללה בפון. חפרתי
Read more
לנויוצקה שליייייי<span class="emoji emoji1f451"></span> לאהובתי שלייייייי<span class="emoji emoji1f49e"></span> לחייםם שלייי<span class="emoji emoji1f498"></span> לחצי שמשלים אותי<span class="emoji emoji1f494"></span> לתאומה היפה שלי👭 לשמנה ...
Media Removed
לנויוצקה שליייייי לאהובתי שלייייייי לחייםם שלייי לחצי שמשלים אותי לתאומה היפה שלי👭 לשמנה הפרטית שלייי 😛 לדבר שאני הכי אוהבת בכל העולם הזה אהובתייייי היפה אז מה אני יאחל לך דבר ראשון..... אושר , עושר , יושר , כושר (שאת זה שנינו קצת צריכות) בריאות , הצלחה בכל מה שאת עושה , בלימודים ... לנויוצקה שליייייי👑
לאהובתי שלייייייי💞
לחייםם שלייי💘
לחצי שמשלים אותי💔
לתאומה היפה שלי👭
לשמנה הפרטית שלייי 😛
לדבר שאני הכי אוהבת בכל העולם הזה😍
אהובתייייי היפה אז מה אני יאחל לך דבר ראשון..... אושר , עושר , יושר , כושר (שאת זה שנינו קצת צריכות😂) בריאות , הצלחה בכל מה שאת עושה , בלימודים כמובןןןן ....😴
אז נויושששש המון המון המון המון המון מזלט עד 6252788276 שנה אני מאחלת לך תראי מזה ...😂
מי היה מאמין שעד היום אני ישאר חברה של קרציה כמוך ??? אייך אייך ?
ואיך את תישארי עם קרציה כמוני כמובן כן ?
נויה נויה נויה ..... הכרנו בכיתה ג׳ נראה לי , היינו חברות , רבנו השלמנו נו את יודעת , כיתה ג׳..
ומכיתה ו׳ פתאום רגע אחד אני לא יכולה להעביר בלעדייך !!👌🏼
מה אנחנו לא עושות בייחד ? פשוט הכלללל 👭
אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדייך ?
בלי לשתף אותך ? בלי לשאול אותך שאלות ולחפור לך , בלי שתעזרי לי בשיעורים כי פה אני ההפך הגמור ממך את גאוני ואני סתומה👌🏼📙📘📌
נו אבל בכל זאת גם אני לימדתי אותך דבר או שניים לא ? באיפור קצת 💄😂 זה יותר התחום שלי😂😂😂
תודה על כל רגע שהיית פה בשבילי,
להצחיק אותי, לחבק אותי, לאהוב, לעודד
ולדעת תמיד להגיד את המילה הטובה ברגע שאני הכי זקוקה לזה.👌🏼❤️ אני באמת מאחלת לך את הכי טוב שבעולם,
כמו שאני מאחלת לעצמי, ויותר.
אין לך מושג כמה אני מעריכה אותך ואוהבת אותך.💘
תדעי שכל צעד שתעשי, אני שם איתך.👭
אז מה עוד לאחל לך ???🙇🏼
שתמיד תדעי לחייך ולא רק ביום כזה..😊
אני מאחלת לך את כל האושר והטוב שיש בעולם , אפילו יותר ממה שאני מאחלת לעצמי ..
את ילדה מדהימה , ביופי שלך , באופי שלך, את חברה נאמנה וטובה כל כך שברור שכל דבר שאצטרך את תעמדי שם לצידי ותהיי לי אוזן קשבת...👭👂🏼👌🏼
אני מאחלת לך שתדעי להבדיל בין הטוב לרע , מי הם החברים האמיתיים ומי הם לא... אין לי עוד מילים כדי להודות לך על כל מה שאת עושה ועשית בשבילי.😌 אל תשתני בשביל אף אחד כי ככה כולם אוהבים אותך.😍
למרות כל העצבים וכל הכעסים שלנו,
כל הזמן תמיד ידענו להסתדר ולהשלים כמו שבאמת צריכות להיות חברות אמת.👭
אז נויוש יפה שלי , תהני מהיום הזה הכי שאת יכולה כי זה היום שלך , אני אוהבת אותך המון המון המון חיים שלי מזל טוב 💘💘💘
Read more
היום לפני שנה. מנסה לסכם את השנה שהייתה ולא כל כך מצליחה להבין איך אני מתחילה בכלל. אז אני אתחיל בסיפור- ...
Media Removed
היום לפני שנה. מנסה לסכם את השנה שהייתה ולא כל כך מצליחה להבין איך אני מתחילה בכלל. אז אני אתחיל בסיפור- כשהייתי קטנה ההורים שלי תירצו את כל מעשיי כמעשה של ילדה מרדנית. וכך גם גדלתי - עם הידיעה שילדה מרדנית זה דבר שלילי שיש למגר. שנים נלחמתי בזה, באופי הזה שלי לשבור מוסכמות ללכת אחרי התשוקות ... היום לפני שנה.
מנסה לסכם את השנה שהייתה ולא כל כך מצליחה להבין איך אני מתחילה בכלל. אז אני אתחיל בסיפור-
כשהייתי קטנה ההורים שלי תירצו את כל מעשיי כמעשה של ילדה מרדנית. וכך גם גדלתי -
עם הידיעה שילדה מרדנית זה דבר שלילי שיש למגר.
שנים נלחמתי בזה, באופי הזה שלי לשבור מוסכמות
ללכת אחרי התשוקות שלי (סוערות ככל שיהיו) אחרי האהבות שלי ואחרי החלומות שהיו ללא ספק בגדר שגעון מוחלט בעינהם.
אף אחד לא מכין אותך ליום שהכל יסתדר כמו פאזל שהחתיכה האחרונה תגלה לך שצדקת לאורך כל הדרך. ״המרדנות״ הזו גרמה לי להלחם על כל מה שיש לי היום ובסוף גם לקבל את החיים שכל כך רציתי.
כמות הפעמים שאת שומעת את המילים ״משוגעת״ ״חיה בסרט״ ועוד. כמות הפעמים שאת רוצה להרים ידיים.
כמות האנשים הלא אמיתיים שאת מאבדת כדי להפוך לאשה שהחלטת שתהיי היא אינסופית. והכל שווה את זה.
כי את הילדים שלי אני אגדל בידיעה שלהיות משוגע זה הדבר הכי טוב שיקרה להם ✨
התמונה הזו מסמלת סיום -
שנה שלא רק שפרק ניו יורק הסתיים סופית אלא גם משהו אצלי בפנים.
וזו פעם ראשונה מזה 5 שנים שאני מבלה את החגים בארץ וזה מרגיש לי הכי שלם שיש ❤️ וחברים - רק משוגעים שמעיזים משנים את העולם. מאחלת לכם שהשנה תטפלו קודם כל בעצמכם, ולא תתנו לשום דבר לשלוט בכם- לא הפחדים, האכזבות, השברונות לב, הנפילות כי כל אלו רק יובילו אתכם בדיוק למקום שאתם צריכים להיות.
ועכשיו הגיע הזמן להתרכז בדברים היותר חשובים ❤️
Read more
רגע לפני החג החלטתי להעשיר את עצמי בסמינר של השחקן, הסופר והמרצה יובל אברמוביץ׳, בין היתר כדי להבין ...
Media Removed
רגע לפני החג החלטתי להעשיר את עצמי בסמינר של השחקן, הסופר והמרצה יובל אברמוביץ׳, בין היתר כדי להבין בצורה מעמיקה יותר את נושא המדיות החברתיות ואת ההתקשרות דרכן למעגל חברים רחב בצורה אישית וחשופה. את יובל הכרתי יותר מקרוב בסוף נובמבר 2017, כשנכחתי בהרצאת ״הרשימה״ שהעביר, מול קהל של 900 איש, ... רגע לפני החג החלטתי להעשיר את עצמי בסמינר של השחקן, הסופר והמרצה יובל אברמוביץ׳, בין היתר כדי להבין בצורה מעמיקה יותר את נושא המדיות החברתיות ואת ההתקשרות דרכן למעגל חברים רחב בצורה אישית וחשופה.
את יובל הכרתי יותר מקרוב בסוף נובמבר 2017, כשנכחתי בהרצאת ״הרשימה״ שהעביר, מול קהל של 900 איש, על רשימת חלומות שצריכים ״לצעוק״ לעולם ולא להסתיר. כשראיתי וחוויתי באותו יום איך אנשים שלא מכירים עוזרים אחד לשני אחרי ההרצאה שלו, בצורה כ״כ ישירה ופשוטה, התרגשתי והבנתי שיובל הוא בעצם שליח של אור דרך העשייה האמנותית שלו. מעבר לטוב לב, להיותו אמן יוצר פרפורמר, לפציעה משנה חיים ולרצון לתת, גיליתי עוד נקודות משיקות ודומות במהלך החיים של שנינו, התחברתי והחלטתי לרכוש ולקרוא את
הספרים שלו.
אפילו שיצא לי במהלך חיי לבעוט בהרבה פחדים שהיו לי ולהגשים רצף של חלומות אישיים ומקצועיים, מצאתי את הכלים שהוא מעניק דרך הספרים שלו כיעילים, מדרבנים ומניעים לפעולה וכתבתי בהמלצתו רשימה חדשה ומרגשת של 10 חלומות להגשים ב400 ימים (שאת סעיפיה אחשוף כאן בהמשך). הרשימה גרמה לי להתקרב לעצמי, לדייק את הרצונות שלי, את מה שאני מאחל לעצמי ולקרובים אלי לשנה הבאה עלינו לטובה וגם לפעול כדי לממש את המטרות שהצבתי בדרך.
ישר עם כתיבת הרשימה, זימנתי לחיי אנשים וחברים רגישים ומופלאים ״שותפים למסע״ שעוזרים לי ומאמינים בדרכים שאני סולל, אישית ומקצועית, עם כל הקשיים והפחדים שעולים לפעמים באופן טבעי. מעצורים שהם כמו ״שדונים״ שיושבים לנו על הכתף, שאף פעם לא נעלמים, למדתי לומר להם: ״טוב, הקשבתי לכם. עכשיו תהיו בשקט ואל תפריעו״ ולהמשיך לסלול בעבודה קשה, בהקשבה, באמונה ובהתמדה. מיותר לציין שגם אני חיזקתי אצלי את המקומות של נתינה ואהבת חינם בכל מיני אספקטים בחיי. (שגם עליהם אפרט כאן בקרוב). אז תודה לך יובל על עשייה מבורכת ומעוררת השראה. תמשיך ליצור באמביציה, בחריצות האופיינית לך ולהשפיע לטובה על הרבה אנשים בארצנו וברחבי העולם.
הלוואי שכל מי שיקרא את הפוסט יקבל השראה לפרגן בלב שלם ובלי מעצורים לאנשים שהוא אוהב, שהשפיעו עליו לטובה, שגרמו לו לחשוב אחרת, שהעלו בו חיוך. אני הולך לעשות את זה בדרך קבע כאן. #לפרגןכשמגיע
#yougetwhatyougive
שנה טובה, חיובית ומעוררת השראה לכולם!
Read more
הלילה נפרדה סלון תל אביב מיובל לשם, האיש שאני הכי אוהב בחיי. 12 שנים עמד יובל לידי, כתפו השמאלית נוגעת בכתפי הימנית וכוס יין בורגון אחת בינינו, כל מחשבה שהייתה לי על אוכל חלקתי איתו, כל סוד של הנשמה. יובל יוצא למשימת חיי, להקים את סלון ניו יורק ולכבוש את העולם, בשבוע הבא כשאחזור לסלון לא ארגיש עוד ... הלילה נפרדה סלון תל אביב מיובל לשם, האיש שאני הכי אוהב בחיי. 12 שנים עמד יובל לידי, כתפו השמאלית נוגעת בכתפי הימנית וכוס יין בורגון אחת בינינו, כל מחשבה שהייתה לי על אוכל חלקתי איתו, כל סוד של הנשמה. יובל יוצא למשימת חיי, להקים את סלון ניו יורק ולכבוש את העולם, בשבוע הבא כשאחזור לסלון לא ארגיש עוד את תנועות גופו לידי, את מהלך הסכין שלו ואת כפות ידיו שעושות את האוכל היפה והטהור בעולם. תצלח דרכך יובל אהוב, שאלוהים יהיה איתך.
Read more
יש פעמים שאני מבעבע ולא יודע על מה. כאילו לגוף יש קצוות והם שורפים. ממתינים לשבר שעוד שניה עולה במדרגות דופק בדלת, וכמו הוצאה לפועל בא לקחת ממני את הטוב. ״מה נראה לך? שיקרו לך דברים טובים בלי דברים רעים״? וככה, על כל דבר טוב שקורה לך אתה מתמלא בחרדה שיבואו בעקבותיו ערימה של רעים, כדי לאזן את העולם. ... יש פעמים שאני מבעבע ולא יודע על מה. כאילו לגוף יש קצוות והם שורפים. ממתינים לשבר שעוד שניה עולה במדרגות דופק בדלת, וכמו הוצאה לפועל בא לקחת ממני את הטוב. ״מה נראה לך? שיקרו לך דברים טובים בלי דברים רעים״? וככה, על כל דבר טוב שקורה לך אתה מתמלא בחרדה שיבואו בעקבותיו ערימה של רעים, כדי לאזן את העולם. המטפלת אומרת שזה קשור לשורש, לייסורים שמגולמים באופציה של ״אולי אהיה בסוף משהו בחיים האלה״. המשפט הנדוש אך הכה נכון ״הפחד מהכשלון ומההצלחה הוא זהה״ מתקיים בכל סיבוב חיים מחדש, ולרוב אנחנו מעדיפים את תחושת הקורבנות שבכשלון.
14 שנה חייתי לצד אנשים שזרחו לרגע, שנשרפו באור השמש, שניסו בכל פעם לגרום לאור היום לזהור עליהם גם אם זה רק לדקה. החשש הזה מהיום שאחרי עושה אנשים עם מבט דואג ומזוגג בעיניים, היא זו ששולחת אותם להתמכרויות מכל הסוגים, לחיפוש עצמי או משמעות ולעיתים לתסמין ״גיל 27״ הידוע לשמצה. ״אני מתה מפחד שיום אחד כל זה ייגמר״ היא אמרה. ״אבל את שונאת את זה, את כל הזמן מסבירה לי איזה מחירים את משלמת על הדבר הזה שאת עושה״, היא מתעסקת באצבעותיה מלאות בטבעות יקרות שהיא לא יכולה להרשות לעצמה. ״נכון, אבל אני אוהבת את החרא הזה״.
כשכתבתי את המשפט ״תתאהב בי כבר יא אפס״ ניהלתי עם אנשים שיחות ארוכות על המשמעות שעומדת מאחוריו. הוא לא משפט שנכון רק לנשים וגייז הוא משפט שמדבר גם על כל הדברים שאתה יודע שמזיקים לך אבל אתה עדיין רוצה שיבחרו בך, שירצו בך, ורק התחושה שהם לא רוצים, משאירה אותך שם.
תחושת הרדיפה הזו אחרי הדבר הבא, גורמת לך לפעמים לקנא בפועל הבניין שעובד מולך בזמן שאתה עומד שוב ודואג אל מול חלון פתוח.
(המשך בתגובה הראשונה ובסטורי) #רואיםשזהמיסמס
Read more
תכירו את הגיבורה החדשה של הרשת: השוטרת סלסט ג'קלין איילה <span class="emoji emoji1f64c"></span> סלסט עובדת באחד מבתי החולים בארגנטינה, ...
Media Removed
תכירו את הגיבורה החדשה של הרשת: השוטרת סלסט ג'קלין איילה סלסט עובדת באחד מבתי החולים בארגנטינה, וכשלמיון הגיע תינוק נטוש היא עשתה משהו שגרם לכל העולם להתאהב בה. "התינוק הגיע כשהוא בוכה בכי עז, היה לי ברור שהוא רעב. זה שבר את ליבי לראות אותו ככה אז באופן מיידי שאלתי את האחיות אם אני יכולה להניק ... תכירו את הגיבורה החדשה של הרשת: השוטרת סלסט ג'קלין איילה 🙌
סלסט עובדת באחד מבתי החולים בארגנטינה, וכשלמיון הגיע תינוק נטוש היא עשתה משהו שגרם לכל העולם להתאהב בה. "התינוק הגיע כשהוא בוכה בכי עז, היה לי ברור שהוא רעב. זה שבר את ליבי לראות אותו ככה אז באופן מיידי שאלתי את האחיות אם אני יכולה להניק אותו. חיבקתי אותו ונתתי לי לינוק". אחד מהקולגות של סלסט צילם אותה ותוך דקות התמונה הפכה לוויראלית, ובצדק. "העליתי את התמונה כי רציתי שכל העולם ידע על הרגע האדיר הזה של אהבה. התינוק היה מלוכלך וסבל מריח לא נעים אבל לסלסט פשוט לא היה אכפת מזה", הוא סיפר והזכיר לכולנו שגיבורות על אמיתיות מסתובבות כאן בינינו. אולי אין להן מחוך של וונדר וומן אבל יש להן כל מה שצריך כדי להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר: חמלה, אנושיות והרבה אהבה 🙏♥
✨ עוד פרטים על הסיפור המרגש - בסטורי
#CelesteAyala
Read more
בימים האחרונים הבנתי את הסודות הגדולים ביותר של החיים. בימים הקרובים אחשוף חלק קטן ממה שלמדתי כאן ...
Media Removed
בימים האחרונים הבנתי את הסודות הגדולים ביותר של החיים. בימים הקרובים אחשוף חלק קטן ממה שלמדתי כאן בעמוד שלי. והיום נדבר על משהו שהבנתי על עצמי ובאופן כללי על רוב הפלטפורמה הזאת שנקראת אינסטגרם. כולנו נרקסיסטים שמתעסקים בלהראות את עצמם, את הערך שלהם ולצאת הכי קרוב ל״אנשים מצליחים״ שאפשר ... בימים האחרונים הבנתי את הסודות הגדולים ביותר של החיים.
בימים הקרובים אחשוף חלק קטן ממה שלמדתי כאן בעמוד שלי.
והיום נדבר על משהו שהבנתי על עצמי ובאופן כללי על רוב הפלטפורמה הזאת שנקראת אינסטגרם.
כולנו נרקסיסטים שמתעסקים בלהראות את עצמם, את הערך שלהם ולצאת הכי קרוב ל״אנשים מצליחים״ שאפשר לפי איך ש״אנשים מצליחים״ נראים מהעיניים שלנו.
אנחנו נעשה תמונות בבריכות, במסיבות, תמונות עם נשים יפות והלבוש היפה ביותר, במקומות היקרים ביותר ובעצם כך נאשר את הערך שלנו כבני אדם בחברה.
זאת מחשבה שגויה וסתמית לדעתי.
בתור אחד שגם היה שם, אני הבנתי שכל הדברים האלה שציינתי קודם אינם מסמלים דבר על הערך העצמי שלנו והם בעצם כלים מזוייפים שנועדו לשקר לנו שאכן אנחנו בעלי ערך רב.
מה שאדם כן צריך לעשות בכדי לקבל ערך אמיתי הוא להתעסק בעשייה למען האחר, בהקשבה, בהבנה, באהבה,
בהערכה של הדברים הקטנים שנראים לנו כמובנים מאליו והרצון לעשות דברים בשקט מתוך אהבה אמיתית לאותה עשייה.
מעכשיו אני מבטיח ומתחייב בזאת שהאינסטגרם האישי שלי יהיה הפלטפורמה שלי להעביר את הדברים שאני לומד במהלך החיים אל העולם ולעולם לא אפול יותר בהתעסקות עצמית מיותרת.
מי שרואה כל החיים רק את עצמו, בסופו של יום ירגיש לבד.
Read more
תראו מה זה, גיליון יוני בדרך לחנויות ולתיבות הדואר שלכם. בוודאי שמתם לב שהמונדיאל עוד רגע מתחיל וכמו ...
Media Removed
תראו מה זה, גיליון יוני בדרך לחנויות ולתיבות הדואר שלכם. בוודאי שמתם לב שהמונדיאל עוד רגע מתחיל וכמו שאנחנו עושים כל ארבע שנים, רקחנו לכם גם הפעם פרויקט מיוחד שיחזיק אתכם לחודש שלם של כדורגל: - נדב יעקובי עם כל ההימורים של כל המשחקים בכל הבתים, כדי שיהיה לכם ממי לגנוב את התחזיות להימורי המשרד. - ... תראו מה זה, גיליון יוני בדרך לחנויות ולתיבות הדואר שלכם. בוודאי שמתם לב שהמונדיאל עוד רגע מתחיל וכמו שאנחנו עושים כל ארבע שנים, רקחנו לכם גם הפעם פרויקט מיוחד שיחזיק אתכם לחודש שלם של כדורגל: - נדב יעקובי עם כל ההימורים של כל המשחקים בכל הבתים, כדי שיהיה לכם ממי לגנוב את התחזיות להימורי המשרד.
- אוריאל דסקל על הניצחון של פוטין, שמשתמש בכדורגל כדי לכבוש את העולם (והוא בכלל מעדיף היאבקות).
- נדב יעקובי על חסרונם המורגש של 8 שחקנים ונבחרות שהמונדיאל הזה יהיה קצת מבאס בלעדיהם.
- אסי גל עם האפליקציות הכי טובות למונידאל.
- שרון דוידוביץ' עם כל הסיבות לאהוד ועם כל הסיבות לתעב כל אחת מהנבחרות.

ואם זה כבר יצא לכם מהאוזניים, אז יש לא מעט דברים שאשכרה לא קשורים למונדיאל: - קברנו את עומר ברק מתחת לבניין הרוס וחיכינו לראות אם חטיבת החילוץ של צה"ל תגיע להוציא אותו משם. הם הגיעו, ולכן הוא כתב על זה כתבה.
- ניר קיפניס הלך לשתות מלא יין בצבע ורוד וחזר (מתנדנד) עם רשמים מפתיעים.
- לי להב מספרת איך זה למכור סדרה לרשתות הטלוויזיה האמריקאיות.
- איציק שאשו מספר איך זה למכור סדרה לרשת טלוויזיה ישראלית.
- דני קושמרו מסביר למה אופנוע זה הדבר הכי מעפן בעולם. סתם, דני קושרמו יצא לרכב על ה"תלת אופנוע" הראשון בעולם באלפים האוסטריים.
ועוד... ובשער יש לנו סקופ: הצילום האחרון של קורל סימנוביץ' בתור רווקה. היא אשכרה נסעה מסט צילומי השער שלנו ישר לחתונה שלה עם סרג'י רוברטו

קורל סימנוביץ' לסוכנות Elite Models Israel
צילום: אלכס ליפקין
ע. צלם: דוד ששון
סטיילינג: ראובן כהן
איפור: אורטל אלימלך במוצרי אסתי לאודר
שיער: בנג'מין רוימי ל"סולו" במוצרי לוריאל פרופשיונל
בגד ים: שני שמר ל־style for rent
נעליים: Nike
תכשיטים: yvel
צולם בקליפסו: חוף פרישמן, טיילת שלמה להט 17, תל אביב, טל' 03־6784524
Read more
הלביאה שלי...זאת שעונה בשלמות להגדרה א מ א . למורת דרך שלי, לסלע הכי איתן בחיים שלי, לעמוד שדרה הכי ...
Media Removed
הלביאה שלי...זאת שעונה בשלמות להגדרה א מ א . למורת דרך שלי, לסלע הכי איתן בחיים שלי, לעמוד שדרה הכי יציב שלי, למראה שלי, לדומא ומופת שלי.. קודם כל תודה... תודה על שנים של חינוך וגידול לתפארת,תודה שלא נתת לי לדעת את המילה ״לא״. תודה שהפכת את העולם בשביל לתת,תודה שלעולם לא נתת לי להרגיש חוסר,תודה ... הלביאה שלי...זאת שעונה בשלמות להגדרה א מ א .
למורת דרך שלי, לסלע הכי איתן בחיים שלי,
לעמוד שדרה הכי יציב שלי, למראה שלי, לדומא ומופת שלי..
קודם כל תודה...
תודה על שנים של חינוך וגידול לתפארת,תודה שלא נתת לי לדעת את המילה ״לא״. תודה שהפכת את העולם בשביל לתת,תודה שלעולם לא נתת לי להרגיש חוסר,תודה שהחדרת בי דרך ארץ וערכים וכבוד,תודה שאת האוזן הכי קשבת שלי,
שאני יכולה תמיד לטעות ולדעת שיש לי לאן לרוץ,ותמיד תרגיעי ותגידי שמכאן אפשר רק ללמוד לגדול ולצמוח,תודה שאת אף פעם לא שופטת אותי,תודה שאת גורמת לזה שהדמעות היחידות שלי הן של צחוק מתגלגל.
כל מי שמכיר אותך יעיד..ומי שלא מכיר, יאחל לעצמו להכיר אותך.
תודה על זה שאת אמא ש ל י ואיזה מזל שרק שלי!!!!!!!
יום הולדת שמח אהבת חיי,שהשם ישמור לי אותך ויברך אותך בבריאות איתנה ואריכות ימים,שישמור לי אותך ואת סבתא צמוד אליי כל החיים,בכל דקה וכל שנייה-ושתשארו ככה בדיוק!!!! עם השמחת חיים הזאת,עם הצחוק שאנחנו עושות מכל דבר.
שתדעי ים של אושר,פרנסה בשפע,הצלחה,אהבה,
שהדמעות היחידות שתדעי יהיו של אושר שמחה וצחוק מתגלגל,
שתקבלי רק רבע ממה שאת יודעת לתת.
את אחת למיליון-תודה על הזכות להיות הבת שלך!
את כל מה שיש לי בעולם,שתישארי לי בריאה ומאושרת,את כל השאר אני אדאג לתת לך.
אני אוהבת אותך הרבה יותר ממה שמילים יכולות להכיל.
המעריצה הכי גדולה שלך❤️
Read more
נועם ילד שלי עולם שלי נסיך שלי אהבתי היחידה , אהבתי העצומה, אין מילים שיכולות לתאר את הרגש הגדול הזה ...
Media Removed
נועם ילד שלי עולם שלי נסיך שלי אהבתי היחידה , אהבתי העצומה, אין מילים שיכולות לתאר את הרגש הגדול הזה שיש בחלל ליבי אלייך. אין באוצר המילים שלי , מילים שיכולות להסביר את כל מה שאני רוצה עבורך. אין בשום אינצקלופדיית ברכות מילים שיכולות לתאר את כל הברכות שאני מברך אותך כל יום ביום במשך 8 שנים שעה שעה ... נועם ילד שלי עולם שלי נסיך שלי אהבתי היחידה , אהבתי העצומה, אין מילים שיכולות לתאר את הרגש הגדול הזה שיש בחלל ליבי אלייך.
אין באוצר המילים שלי , מילים שיכולות להסביר את כל מה שאני רוצה עבורך.
אין בשום אינצקלופדיית ברכות מילים שיכולות לתאר את כל הברכות שאני מברך אותך כל יום ביום במשך 8 שנים שעה שעה דקה דקה.
נועם שלי אז לרגל יום הולדתך לגיל 8 אני רוצה לאחל לך קודם כל בריאות , ושתילך בדרכים טובות שתצליח בכל שתירצה שהשמיים לא יהיו הגבול עבורך.
שתישאר לי מי שאתה ילד חכם, ילד של אבא, מלא שמחת חיים אוהב , רגיש, ומיוחד!!!
אאחל לך אושר, שפע , ושכל משאלות ליבך היתגשמו אמן !!!
כתבתי כל כך הרבה ברכות ודווקא לך ילד שלי קשה לי לרשום , כי איך אפשר בכלל לכתוב את כל מה שאני באמת רוצה עבורך , איך אפשר לבטא את כל מה שאני מרגיש אלייך , איך מודים על מתנה כזו ענקית שה׳ שלח לי .
אז נועם שלי , ילד שלי אני בטוח שאתה בתוך תוכך יודע מרגיש ורואה כמה אבא אוהב אותך .
ואני רוצה לסיום להזכיר לך שאבא כאן תמיד לחבק ולשמור אותך עד סוף העולם אני לא עוזב אותך ...
יום הולדת שמח עד 120 ילד שלי אוהב אותך הכי הרבה בעולם אבא ❤️❤️❤️
Read more
לתקן עולם , מדען אחד כל הזמן היה מודאג מהבעיות בעולם , והוא היה נחוש בדעתו למצוא להן פתרון . הוא העביר ...
Media Removed
לתקן עולם , מדען אחד כל הזמן היה מודאג מהבעיות בעולם , והוא היה נחוש בדעתו למצוא להן פתרון . הוא העביר ימים ולילות במעבדה שלו כדי למצוא תשובות לספקות שלו . יום אחד בנו בן השבע פלש למקום ההתבודדות שלו , נחוש לעזור לו בעבודת המדען . עצבני בגלל ההפרעה , ניסה המדען שהילד ילך למקום אחר . כשראה שזה ... לתקן עולם ,
מדען אחד כל הזמן היה מודאג מהבעיות בעולם ,
והוא היה נחוש בדעתו למצוא להן פתרון .
הוא העביר ימים ולילות במעבדה שלו כדי למצוא תשובות לספקות שלו .
יום אחד בנו בן השבע פלש למקום ההתבודדות שלו , נחוש לעזור לו בעבודת המדען .
עצבני בגלל ההפרעה ,
ניסה המדען שהילד ילך למקום אחר .
כשראה שזה בלתי אפשרי להוציא אותו משם , חיפש משהו שיוכל לספק לילד תעסוקה ויסיח את דעתו .
הוא הוציא מאיזו חוברת דף עם מפת העולם , גזר אותה להמון חתיכות ונתן לילד יחד עם גליל דבק ואמר לו : ״ אתה אוהב פאזלים , נכון ? אז אני אתן לך לתקן את העולם , הנה העולם כולו מפורק , נראה אם אתה יכול לתקן אותו .. תעשה את
זה לבד , לבד ״. הוא היה בטוח שלילד יקח כמה ימים לתקן את המפה , אבל כמה שעות לאחר מכן , כבר שמע את קולו של בנו קורא לו ברוגע : ״ אבא, סיימתי . הצלחתי להרכיב הכל ״. בהתחלה האבא לא האמין , זה לא ייתכן שבגיל שבע יוכל הילד להרכיב מפה שלא ראה מימיו !
אבל הוא הניח את רשימותיו וניגש לבנו ,
כשהוא בטוח שהוא הולך לראות עבודה מבולגנת .
להפתעתו , המפה הייתה מושלמת כל החתיכות היו במקומן . ״איך זה ייתכן ? ״ איך עשה זאת ? ״ חשב .. ״אתה לא ידעת איך נראה העולם ״אמר המדען לבנו״ איך הצלחת ״ ? ״אבא״ אמר לו הילד ״ אני אומנם לא ידעתי איך נראה העולם , אך כאשר תלשת את הדף מהמחברת ראיתי שבצדו השני יש תמונה של אדם .
כשנתת לי לתקן את העולם אני ניסיתי , אבל לא הצלחתי .
זה היה הרגע שבו נזכרתי בתמונה של האדם בצד השני .
הפכתי את כל החתיכות ,והתחלתי לתקן את האדם שאני יודע איך הוא אמור להיראות .
כשהצלחתי לתקן את האדם ,
הפכתי אותו וראיתי שהצלחתי לתקן את העולם .
מאחלת לכל אחד מאיתנו שילמד לנקות את החמץ מעצמו וידע להתנהג בענווה כלפיו וכלפי הסובבים אותו .
חג פסח שמח וכשר לכולם 🙏🏼❤️
Read more
<span class="emoji emoji1f48e"></span>״המנון״ חוגג חודש+חצי מיליון צפיות<span class="emoji emoji1f48e"></span> ואין יותר שמח ממני שנתתם לו מקום בלב שלכם. אז לכבוד המאורע ...
Media Removed
״המנון״ חוגג חודש+חצי מיליון צפיות ואין יותר שמח ממני שנתתם לו מקום בלב שלכם. אז לכבוד המאורע המשמח חשבתי לשתף אתכם על החיבור האישי שלי לשיר הזה. המקום ממנו הוא נוצר. • #המנון הוא בעצם השיר הראשון שנכתב אחרי חוויית ״הכוכב הבא״. ממש בשבועות הראשונים שבהם עיכלתי את מה שעברתי ועשיתי חשבון ... 💎״המנון״ חוגג חודש+חצי מיליון צפיות💎
ואין יותר שמח ממני שנתתם לו מקום בלב שלכם.
אז לכבוד המאורע המשמח חשבתי לשתף אתכם על החיבור האישי שלי לשיר הזה.
המקום ממנו הוא נוצר.


#המנון הוא בעצם השיר הראשון שנכתב אחרי חוויית ״הכוכב הבא״. ממש בשבועות הראשונים שבהם עיכלתי את מה שעברתי ועשיתי חשבון נפש עם עצמי על כל הדבר הזה שנקרא ״תהילה״/״הצלחה״/״פריצה״/״חותמת״/״עולם המוסיקה״...•

כבר 11 שנים שאני עושה את זה.
מנהל מערכת יחסים מדהימה ומורכבת שכללה הרבה נשיקות סטירות עם העולם הזה. ועל זה השיר.
גם כשהיה נראה לי ש״היא אומרת לי די״ - יצא שלא ויתרתי
לעצמי. כי זה לא ״עבודה״. זה אני. •

@sahar_hagai @nitzankaikov
סהר חגי וניצן קייקוב, שאיתם אני עובד מהיום הראשון, פשוט ידעו בגאונות שלהם לקחת את כל מה שהרגשתי בבטן ולהוציא את זה בדרך הכי מקורית שיש ואני לנצח אודה להם ואעריך אותם על כל הדרך שהם עושים איתי.
אנחנו משתדלים תמיד (ובאלבום הזה במיוחד) לאתגר את האוזן שלכם ואת עצמי ברמה הווקאלית והאומנותית. לעשות עוד צעד קדימה ולהוציא החוצה את *המוסיקליות* שיש לפופ להציע.
כי פופ זה לא רק ילדים. פופ זה לא רק שני אקורדים או קופירייטינג מגניב. זה גם. אבל לא רק.
פופ זה סכ״ה הגדרה/ז’אנר בתוך ים של קולות אמירות וצלילים
• •
הניצחון שלי הוא המוסיקה שלי.

אני עושה את זה קודם כל בשביל עצמי. ו-0.0001 שנייה אחרי בשבילכם.
בשביל להזכיר לכם לחייך. לא לוותר. לשאוף לדהבקס (😉) ותמיד לחפש את המעבר. בכל שיר. בכל הזדמנות ובכל בנאדם
שתתקלו בו בחיים. •

מקווה שתמשיכו להתחבר - אלבום שלישי בדרך! 💪🏼 •

אני אוהב אתכם , תודה על ההקשבה.
יאללה לכו שמעו ת׳שיר 😜❤️
#פוסטשלשבתשלום
Read more
-בורא עולם יוצר מציאות- האם נכון לומר שברשותי הכוח ליצור מציאות בעזרת מחשבותי כאשר קרו כלכך הרבה ...
Media Removed
-בורא עולם יוצר מציאות- האם נכון לומר שברשותי הכוח ליצור מציאות בעזרת מחשבותי כאשר קרו כלכך הרבה אסונות? מיהו האדם אשר ירצה שיקרה לו דבר רע?! אם מחשבה הייתה יוצרת מציאות, מספיק אדם אחד עם רצון אמיתי שירצה להפסיק את השנאה בעולם, בכדי שכל העולם יבורך בשלום. מכאן ניתן להבין שני דברים. 1.אנחנו ... -בורא עולם יוצר מציאות-
האם נכון לומר שברשותי הכוח ליצור מציאות בעזרת מחשבותי כאשר קרו כלכך הרבה אסונות?
מיהו האדם אשר ירצה שיקרה לו דבר רע?!
אם מחשבה הייתה יוצרת מציאות, מספיק אדם אחד עם רצון אמיתי שירצה להפסיק את השנאה בעולם, בכדי שכל העולם יבורך בשלום.
מכאן ניתן להבין שני דברים.
1.אנחנו מזהים סבל באופן אנושי ומקווים שלא יקרה.
2.המחשבה שלנו אינה יכולה ליצור את המציאות שלנו כי אז היה ביכולתנו למנוע אסונות אישיים ועולמיים וליצר רק טוב בעולם הזה.
ה׳ הוא היחיד שיכול ליצור מציאות, הוא ולא אנחנו.
המציאות היחידה שאנחנו יכולים ליצור היא הפרספקטיבה על הדברים בתוך המוח האנושי שלנו.
אם נעריך את הטוב שבכל החרא, נוכל להתברך ביכולת ליצור מציאות חדשה אמיתית במובן של ״הסתכלות על הדברים באור אחר״.
האם ה׳ רוצה לרעתנו אם כך?
לא. אתם חייבים להבין שאין לכם את הזכות לקבל תשובות והסברים על כל האסונות שקורים בעולם. זה גדול יותר מחשיבות הקיום שלנו. מדובר בדברים שחייבים לקרות בכדי שהאיזון בעולם ימשיך להתקיים. אסון מוביל לדבר אחר משמעותי יותר לקיום העולם שלנו *ולקיום היקום כולו* .
מכאן נובעת השאלה: שבמידה וההוא ששם כל יכול.. למה לו בכלל להניע את כל הדברים? למה לו ליצור לנו עולם מלא באסונות? ולמה לו ליצור ולהמשיך עולם באופן כללי? אז שוב אתם מחפשים תשובות להכל. הולכים להגיון האנושי במקום פשוט לסמוך עליו. לשים עליו ראש ולדעת שיש פשוט משמעות לקיום הזה של כולם כאן.
ושבכל אחד ואחד יש חלק קטן ממנו עמוק בפנים.
תאבדו את הרצון לשלוט, תנו לו חסות מלאה על הקיום שלכם ותבינו שרק לו יש את היכולת האמיתית ליצור את המציאות. וכמובן שזאת המציאות הטובה ביותר בשביל כל היקום!
וכן אולי אתם לא רואים את זה תמיד..אבל גם ספציפית בשבילכם.
ואין מצב שהמוח הרציונאלי, הריגשי והאנושי יוכל להבין זאת בלב שלם ובהסכמה מלאה.
עליכם פשוט להתמסר ולהבין ללא צורך בהסבר רציונאלי.
Read more
מה אביא ילדתי הקטנה  מה אביא לך מתנה  אביא לך שיר אוהבים  אביא לך אור כוכבים  אביא לך רוח של ים  אביא ...
Media Removed
מה אביא ילדתי הקטנה  מה אביא לך מתנה  אביא לך שיר אוהבים  אביא לך אור כוכבים  אביא לך רוח של ים  אביא לך את כל העולם  #לילהראשוןבליאמא מה אביא
ילדתי הקטנה 
מה אביא לך מתנה 
אביא לך שיר אוהבים 
אביא לך אור כוכבים 
אביא לך רוח של ים 
אביא לך את כל העולם 💚

#לילהראשוןבליאמא
לאח שלי , לחבר מספר 1 בעולם , קודם כל המון המון מזל טוב ימלך שפע של ברכות ואיחולים ! בראש ובראשונה אאחל ...
Media Removed
לאח שלי , לחבר מספר 1 בעולם , קודם כל המון המון מזל טוב ימלך שפע של ברכות ואיחולים ! בראש ובראשונה אאחל לך בריאות איתנה כי זה הכי חשוב , אחרי זה אאחל לך שתמיד תהיה מאושר ומוקף בחברי אמת שאוהבים אותך ותומכים בך ! אין סוף הצלחה בלימודים ובדרך שתבנה ותסלול לעצמך ואין לי ספק בכלל שתגיע הכי רחוק שיש , כמו שאנחנו ... לאח שלי , לחבר מספר 1 בעולם , קודם כל המון המון מזל טוב ימלך שפע של ברכות ואיחולים !
בראש ובראשונה אאחל לך בריאות איתנה כי זה הכי חשוב , אחרי זה אאחל לך שתמיד תהיה מאושר ומוקף בחברי אמת שאוהבים אותך ותומכים בך ! אין סוף הצלחה בלימודים ובדרך שתבנה ותסלול לעצמך ואין לי ספק בכלל שתגיע הכי רחוק שיש , כמו שאנחנו תמיד אומרים בשבילנו השמיים הם הגבול ! שתמיד תלך על דרך המלך ואך ורק בדרכים טובות ומוארות .
מאחל לנו שנמשיך להיות חברי אמת ואחד בשביל השני תמיד לטוב ולרע , כבשנו כבר יבשת אחת ביחד , ואין לי ספק שנינו יכולים גם לכבוש את כל העולם ביחד , בהזדמנות זו אני באמת רוצה להגיד לך תודה על כל מה שאתה בשבילי אני אוהב אותך מאוד ואתה יודע כמה אני מעריך אותך ! תהנה ביום שלך ואנחנו עוד נחגוג כמו שחגגנו לך ביום הולדת הקודמת במדיגיין ... יום הולדת שמח אחי היקר תמיד פה בשבילך לכל דבר ! אחיך ❤️🎊🎈🎉
Read more
או או. מלניה טרמפ הקפיצה את כל העולם על הרגליים כשהגיעה לבקר ילדים מהגרים שהופרדו מהוריהם. אשת ...
Media Removed
או או. מלניה טרמפ הקפיצה את כל העולם על הרגליים כשהגיעה לבקר ילדים מהגרים שהופרדו מהוריהם. אשת הנשיא לבשה ז׳קט של זארה עם הכיתוב ״ממש לא אכפת לי. לך אכפת?״ מהר מהר אשת יחסי הציבור של הנשיא הוציאה הצהרה ואמרה:״זה רק ז׳קט ואין פה שום מסר סמוי. אחרי החשיבות של ביקור הילדים אני מקווה שהתקשורת לא ... או או.
מלניה טרמפ הקפיצה את כל העולם על הרגליים כשהגיעה לבקר ילדים מהגרים שהופרדו מהוריהם.
אשת הנשיא לבשה ז׳קט של זארה עם הכיתוב ״ממש לא אכפת לי. לך אכפת?״
מהר מהר אשת יחסי הציבור של הנשיא הוציאה הצהרה ואמרה:״זה רק ז׳קט ואין פה שום מסר סמוי. אחרי החשיבות של ביקור הילדים אני מקווה שהתקשורת לא תתעסק בלבוש״. טראמפ עצמו גם הגיב וכתב בחשבון הטוויטר שלו פרשנות אחרת לגמרי למקרה:״הז׳קט של מלניה מתייחס לכל התקשורת השקרית בחוץ. מלניה למדה כמה הם לא ישרים ובאמת כבר לא אכפת לה״.
Read more
גם אני יהודי... לפני שאתם תוהים מה אני רוצה מעכשיו בנושא יום השואה ומדפדפים את הפוסט כדאי שתקדישו ...
Media Removed
גם אני יהודי... לפני שאתם תוהים מה אני רוצה מעכשיו בנושא יום השואה ומדפדפים את הפוסט כדאי שתקדישו דקה שתיים מקסימום למהלך קטן שיכול להביא לשינוי גדול. בעוד מספר ימים ערב יום השואה, ומחובתנו חברים לזכור ולהזכיר לעולם את 6,000,000 היהודים שנספו בשואה. כבר כמה שנים אני וגוגל בדין ודברים ... גם אני יהודי...
לפני שאתם תוהים מה אני רוצה מעכשיו
בנושא יום השואה ומדפדפים את הפוסט
כדאי שתקדישו דקה שתיים מקסימום
למהלך קטן שיכול להביא לשינוי גדול.

בעוד מספר ימים ערב יום השואה,
ומחובתנו חברים לזכור ולהזכיר לעולם
את 6,000,000 היהודים שנספו בשואה.
כבר כמה שנים אני וגוגל בדין ודברים בנושא
וכנראה שזה עדיין לא נגמר... דודלים (לוגואים מצוירים של גוגל) הפכו לעניין שבשגרה:
נדמה שבכל יום יש יום הולדת למדען,
יום זיכרון למהפכן, יום שנה לספר ילדים
או חג דתי שלא שמענו עליו, ומצויין בגוגל בעזרת
איור או אנימציה צבעונית מעל חלונית החיפוש.
מיליוני יהודים גולשים בגוגל בכל יום ואין סיבה
שגוגל לא ישנו את הלוגו ביום חשוב זה!

לפני 5 שנים עשינו רעש ברשת ובגוגל
עשו טובה ושמו רמז קטן (נר פצפון בקטנה), בשנתיים האחרונות הנר גדל במעט.
בשנה שעברה דיברו על זה כמעט בכל
ערוצי החדשות ומכתבים הגיעו עד בכירי גוגל
ושם כהרגלם התעלמו.

אני עדיין לא רואה סיבה למה שגוגל
לא ישנו את הלוגו למשהו עם
יזכור ליום השואה והגבורה.
המינימום המתבקש... זה לפחות שינוי במנוע החיפוש שבעברית.
עזבו את הסקיצה שיצרתי שישימו
דודל עם נוכחות ככל העולה על רוחם.
נשבעתי לעצמי שאמשיך להילחם עד יבוא השינוי,
הבעיה שאני כמעט לבד מול מנגנון גוגל הענק
שכפי הנראה סופר את כל העולם חוץ מהעם הנבחר.
והוא ממשיך לשנות דודלים בכל נושא כזה או אחר
ויום חשוב זה הוא זניח בעינם.
חברים רק אם כולנו ביחד נייצר
רעש ענק! ללא היסוס סביב הנושא,
נצליח להביא לשינוי...
שיזכיר בכל שנה לעולם כולו את האסון הנורא!

הפעם חברים אין מקום לדפדוף...שתפו!
נזכור נזכיר ולא נשכח!!!
‏ #google
Read more
מזל טוב לבן אדם הכי FABULOUS בעולם<span class="emoji emoji1f388"></span> אני מקווה שאת רק תצמחי ושתמשיכי לעשות דברים נפלאים בעולם ...
Media Removed
מזל טוב לבן אדם הכי FABULOUS בעולם אני מקווה שאת רק תצמחי ושתמשיכי לעשות דברים נפלאים בעולם הזה. 31 שנים של יופי, כבוד, שמחה, הצבת מטרות, הצלחה, אהבה, גאווה, חיוכים, ריגושים, חברותיות, נחמדות, עליות. וגם אם זה לא דבר שמח תזכרי שגם הירידות בחיים שלנו הם שיעור לחיים. ככה כשאת מרגישה ... מזל טוב לבן אדם הכי FABULOUS
בעולם🎈
אני מקווה שאת רק תצמחי
ושתמשיכי לעשות דברים נפלאים
בעולם הזה. 31 שנים של
יופי, כבוד, שמחה, הצבת מטרות, הצלחה,
אהבה, גאווה, חיוכים, ריגושים, חברותיות,
נחמדות, עליות.
וגם אם זה לא דבר שמח תזכרי
שגם הירידות בחיים שלנו הם שיעור
לחיים. ככה כשאת מרגישה חרא
תדעי שזה בסדר ושרק משם אפשר לעלות.
את בן אדם שאני מאחלת לפגוש כל
כך הרבה זמן וכנראה שזה לא יקרה
כי כבר נגמרו לי ההזדמנויות..
אבל כשאת מגיבה לי תמיד
ביוטיוב אני מרגישה כאילו שזאת
פגישה. תודה רבה על כל
הדברים שתרמת לי! וששימחת אותי!
והפכת את היום שלי לכל כך טוב!!!!!
את באמת עשית את זה!! תודה רבה.
אני מקווה שקראת את הברכה
הזאת, כי אין לי סימן לדעת.😍 אני בטוחה שאת עוד תשני את כל
העולם❤

@ashleywaxmanbakshi
Read more
אהובתי שלי הכי יפה שלי אני באמת לא יודע מאיפה להתחיל!! יום הולדתך הגיעה וזאת הדמנות טובה להגיד לך ...
Media Removed
אהובתי שלי הכי יפה שלי אני באמת לא יודע מאיפה להתחיל!! יום הולדתך הגיעה וזאת הדמנות טובה להגיד לך מה אני מרגיש.. את אדם מיוחד במינו,עם חיוך שכובש את כל מי שנמצא לידו. אני חושב שבאמת מהרגע שנפגשנו היה לי ברור שזו את!! שזה הדבר האמיתי,זאת שתאהב אותי ללא תנאים וגבולות. יום ההולדת שלך זו שמחה גם ... אהובתי שלי הכי יפה שלי אני באמת לא יודע מאיפה להתחיל!!
יום הולדתך הגיעה וזאת הדמנות טובה להגיד לך מה אני מרגיש..
את אדם מיוחד במינו,עם חיוך שכובש את כל מי שנמצא לידו.
אני חושב שבאמת מהרגע שנפגשנו היה לי ברור שזו את!! שזה הדבר האמיתי,זאת שתאהב אותי ללא תנאים וגבולות.
יום ההולדת שלך זו שמחה גם בשבילי,זה היום שבו נולדת ונועדת ליייי 😍
אז אהובתי שלי .. ☺️😊
אני מאחל לך יום הולדת הכי שמח שאפשר מלא בחיוכים עד היום ההולדת הבאה ..
עד 120 כ-20 מאחל לך ולנו המשך שנים מלאות אהבה כזאת כמו שיש באמת רק לנו ..
שנים מלאות באושר ושמחה אמיתית,וכבוד הדדי..
שנים מלאות בעשייה ובשאיפות והגעה למטרות ..
שנים של התעלות רוחנית ואהבת האחר ..
מי ייתן ויתגשמו לך כל האיחולים,שתצליחי ותשגשגי בכל תחום שהוא!!
זכרי שאני תמיד פה לצידך בשבילך עם חיוך רחב והמון אהבה!!
תשארי מי שאת תמיד,כי רק ככה את מיוחדת.
ולסיום אני מאחל לעצמי לזכות בך להמשך כל חיי ולהמשך כל שנותי..
אני הכי אוהב אותך בעולם שירני,את כל העולם שלי!! וכל המכתב הזה זה אולי 5 אחוז באמת ממה שאני באמת מרגיש..
כי אהבה כמו שלנו לא ניתן להסביר במילים!!
לאאאאב יווו ביייייב ❤️❤️❤️

Read more
אמא שלי, חיים שלי!! משנה לשנה אני מנסה למצוא את המילים שימחישו לך ולו בקצת את מי שאת, ומה שאת עבורי. ...
Media Removed
אמא שלי, חיים שלי!! משנה לשנה אני מנסה למצוא את המילים שימחישו לך ולו בקצת את מי שאת, ומה שאת עבורי. אמא השנה החלטתי לצרף לברכה שלי כמה תמונות מהטיול המדהים שלנו ביחד. אני כל כך שמח שעשינו את זה, ואני מאחל לנו עוד הרבה רגעים יפים, שמחים ומאושרים ביחד. אמא שלי, האישה הכי טובה בעולם!!!! מזל טוב ... אמא שלי, חיים שלי!!
משנה לשנה אני מנסה למצוא את המילים שימחישו לך ולו בקצת את מי שאת, ומה שאת עבורי.
אמא השנה החלטתי לצרף לברכה שלי כמה תמונות מהטיול המדהים שלנו ביחד.
אני כל כך שמח שעשינו את זה, ואני מאחל לנו עוד הרבה רגעים יפים, שמחים ומאושרים ביחד.
אמא שלי, האישה הכי טובה בעולם!!!!
מזל טוב אהובה שלי, ולמי אם לא לך מגיע את כל הטוב שיש בעולם להציע!!!
את האמא והאישה הכי טובה שיש בעולם.
כזו שבחיים לא תסרב לך.. לא משנה איפה, לא משנה מתי, ולא משנה עד כמה הבקשה שלי תהיה הזויה.
את תמיד תעשי הכל בשבילי, תדאגי לי, ובאמת תורידי את הכוכבים למעני. ועל כך אני אסיר תודה.
גידלת אותי וחינכת אותי בצורה הכי טובה שאפשר לחלום עליה. היית לי להשראה על מהי נתינה מכל הלב, לאהבה ללא גבולות, לצניעות, לשלווה, ולכבוד.
אמא, את הדבר הכי טהור בעולם.
בחיים את לא תגידי מילה רעה על האחר, ובחיים אני לא אשמע מישהו שיגיד עליך מילה רעה.
כי את כל כך ניחנת בטוב!
וכמו שחונכתי, לאנשים טובים אלוהים מחזיר טוב פי אלפיים. אז אמא שלי, אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם בדיוק כמו שמגיע לך. שתמיד תהיי לי בריאה, עד 150 בעזרת השם!!! ולכל השאר אני אדאג. מבטיח!!! כי כמו שאני זכיתי לגדול אצלך אני רוצה שהילדים שלי בעזרת השם יגדלו תחתיך, תחת היד המלטפת והאוהבת. היד עם מגע הקסם, שמרגיעה את כל העולם, וברגע קטן של ליטוף אתה מרגיש הכי בטוח שיש, הכי מוגן שיש כאילו אף אחד בחיים לא יוכל לפגוע בך. ואת התחושה הזאת אין לתאר!!!
אמא, אני הכי אוהב אותך בעולם!!!!
את החיים שלי!!! ואני כל החיים אהיה פה בשבילך, לצידך, איתך, בכל דרך, בכל נתיב, בכל מסלול שתבחרי ללכת אני אלווה אותך ואהיה שם איתך יד ביד מבלי להרפות לשניה.
תודה לך על הכל, באמת שמילים לא יוכלו לתאר את התודה שלי אליך על הכל. ועל מי שאת עבורי.
תשארי בדיוק כמו שאת אמא, כי את הכי טובה בעולם.
מקור גאוותי!!! כי אין יותר כייף מלהתקל באנשים ברחוב שכל היום משבחים אותך ומהללים אותך.
ואין ספק שזכית בכל זה בזכות וביושר!!
כי עם כל היופי המדהים שאלוהים בירך אותך (מבחוץ ועוד יותר מבפנים!!) הוא גם בירך אותך בצניעות, ובטוב לב ענק.

אמא, אם אני אמשיך לכתוב זה לא יגמר.. כי אין מספיק מילים שיתארו את מי שאת בשבילי.

אז שכל החיים תחייכי לי, ותהיי לי בריאה בעזרת השם.

אני אוהב אותך עד עמקי נשמתי,
צ׳ומפה שלך❤️
Read more
"אהוב יקר שלי, לוחם שלי. לא נקלט לי מה שקורה מהרגע שהלכת לי", "הלב נשרף והדמעות לא מפסיקות לזלוג. מי ...
Media Removed
"אהוב יקר שלי, לוחם שלי. לא נקלט לי מה שקורה מהרגע שהלכת לי", "הלב נשרף והדמעות לא מפסיקות לזלוג. מי היה מאמין שתלך לי כל כך מהר. הלכת לעוד הפרות סדר רגילות של יום שישי וזה מה שקרה. הודיעו שיש חייל פצוע בצבר וניסיתי להפוך את כל העולם ורק מה שרציתי זה לשמוע שאתה בסדר ושהכול טוב איתך. "באותו הרגע שהודיעו ... "אהוב יקר שלי, לוחם שלי. לא נקלט לי מה שקורה מהרגע שהלכת לי", "הלב נשרף והדמעות לא מפסיקות לזלוג. מי היה מאמין שתלך לי כל כך מהר. הלכת לעוד הפרות סדר רגילות של יום שישי וזה מה שקרה. הודיעו שיש חייל פצוע בצבר וניסיתי להפוך את כל העולם ורק מה שרציתי זה לשמוע שאתה בסדר ושהכול טוב איתך. "באותו הרגע שהודיעו את השמועה התפרצתי בבכי ונפלתי לרצפה. היית בשטח על הגדר ימים ולילות ותמיד אמרתי לך את אותו המשפט - 'תשמור על עצמך'. בחיים לא פחדת מכלום, לא משנה מה עמד בדרך שלך. תמיד כשהיינו מדברים היית מתעצבן על חיילים שלך שהם מורידים את האפוד הקרמי והקסדות. תמיד היית מוכן ודרוך לכל דבר קטן. אמנם לא עברנו תקופה ארוכה ביחד, אבל תקופה משמעותית שבה נקשרנו ולמדנו להכיר, גם כשאני עושה 12/2 ואתה 16/5, והיינו מחכים לרגע שניפגש ושיגיע הסופ"ש ששנינו נהיה בבית ביחד. הבוקר טוב דאגת לומר כל בוקר, והלילה טוב כל לילה. תמיד היה חשוב לך שאני אלך לישון שמחה, גם אם עבר יום קשה. "היית לצידי בכל התקופה של הקורס מפקדות וידעת תמיד לעזור לי ולהרים אותי. כשהייתי צריכה הייתי בוכה לך על הדברים הכי קטנים ותוך שנייה ידעת איך להרים אותי בחזרה. עוד שבוע אני מסיימת את הקורס והיית צריך להיות איתי בטקס, להחזיק לי את היד ולשמוח איתי. אביב שלי, היו לנו מיליון תוכניות להמשך וספרנו את הימים עד שניפגש שוב. עוד שבועיים יש לך יום הולדת ובזמן שאני מתכננת לך את היום הולדת המושלמת בינתיים הכל מתפוצץ. אני מסרבת להאמין שזה אמיתי, אני מסרבת להאמין שאתה זה שנפל."תמיד שאלתי אותך מה הדבר שאתה הכי פוחד ממנו והתשובה שלך הייתה - 'מכלום'. שום דבר לא הפחיד אותך ולא גרם לך לאיום. ברגעים הקשים שהיו לך - ימים שלמים בשטח, בלי מקלחת ובלי אוכל - תמיד ידעתי איך להיות לצדך ולהרים אותך ולהזכיר לך שאתה בקרוב משתחרר ושכל התקופה הזו הולכת להיגמר. היו לך כל כך הרבה תוכניות להמשך החיים: לטוס, ליהנות, ללמוד. תמיד אמרת לי שאתה רוצה להיזרק בחוף ורק לנוח בטן-גב אחרי שירות בקרבי."
מתוך המכתב המרגש של @shaharerez_
Read more
״את כל יופיו של העולם הגישה היא לך״.. ברבור שלי , כמה שנים כבר עברתי איתך ימי הולדת , למרות שהם וירטואליים ...
Media Removed
״את כל יופיו של העולם הגישה היא לך״.. ברבור שלי , כמה שנים כבר עברתי איתך ימי הולדת , למרות שהם וירטואליים ואני לא מכיר אותך במציאות , אני מרגיש חלק מתהליך ההתבגרות שלך , חלק מהחוויות שלך וחלק ממך גם אם הוא ממש קטן .. התבגרתי איתך , חייתי אותך , קראתי וכתבתי על כל דבר שקשור בך .. לגיל 31 את מגיעה עם 2 מתנות ... ״את כל יופיו של העולם הגישה היא לך״.. ברבור שלי , כמה שנים כבר עברתי איתך ימי הולדת , למרות שהם וירטואליים ואני לא מכיר אותך במציאות , אני מרגיש חלק מתהליך ההתבגרות שלך , חלק מהחוויות שלך וחלק ממך גם אם הוא ממש קטן .. התבגרתי איתך , חייתי אותך , קראתי וכתבתי על כל דבר שקשור בך .. לגיל 31 את מגיעה עם 2 מתנות , אחד שותף לחיים שהפך לבעל והשנייה זו להיות אישה בהריון שתהפוך קרוב לאמא ותהפוך את משפחתה לסבא וסבתא ודודים .. אין ספק שזו השנה השמחה והמשמעותית ביותר בחייך , ואין לי ספק שכששנה שעברה איחלתי לך את השנה המדהימה ביותר , ניצלת אותה בצורה המדהימה ביותר .. ברבור , את לוחמת , כל מה שעובר עליך לעולם לא נשברת , אנשים שדיברו ומדברים ואת תמיד חזקה בשביל כולם ובשביל עצמך , מגנה ולוחמת כמו אמא שלך , אני כל כך גאה בך שאת מחזיקה מעמד מול כל העולם , כי לך באמת אין מקום מפלט בכל מקום מכירים ורוצים ממך והחיים האלה קשים כולם חושבים שכל כך קל לך .. את בן אדם מדהים , אני באמת מאחל לך שיכירו כבר סוף סוף את כל הדברים הטובים שבך ולא את מה שחושבים שאת , אני נשבע לכל קוראיי שאת יפה פי 30 באופי שלך מאשר ביופי שלך , תאמיני לי שאת לא צריכה להוכיח יותר לאף אחד , גם אם אנשים מצפים , אנשים שבאמת אוהבים אותך יודעים מה את עושה למען המדינה , למען האנשים כאן , למען ילדים , למען החיילים ולמען זכרון המורשת ... אני מאחל לך לשנה החדשה הסתגלות לחייך החדשים כאמא , שתחזרי מהר למיטבך ותהיה לך לידה קלה , אני מאחל לך את כל האושר והטוב שבעולם , את נסיכה אמיתית ברבור ואני מקווה שתמיד תדעי שאת לא לבד ויש לך דפים גדולים עם צבא שלם שעומד מאחורייך שיגנו עליך , מאחל לך שתגשימי את כל משאלות ליבך ושלעולם לא תפסיקי לחייך ! אוהב בלי הפסקה 😍😍😍
Read more
אחותי.מילה אחת שמתארת עולם ומלואו.הפרש של שלושה ימים(ושנתיים)מפריד בנינו,מזלות שונים ועדיין....כאילו ...
Media Removed
אחותי.מילה אחת שמתארת עולם ומלואו.הפרש של שלושה ימים(ושנתיים)מפריד בנינו,מזלות שונים ועדיין....כאילו יצאנו יד ביד מהבטן של אמא.אז זו את.החצי שמשלים אותי אם לא כל כולי.זו את, שהדבר הכי קטן שקורה לי את הראשונה שאספר לה גם אם זה כרוך במיליון טלפונים עד שתעני לי.זו את,שכל בן אדם שנכנס הביתה והכיר ... אחותי.מילה אחת שמתארת עולם ומלואו.הפרש של שלושה ימים(ושנתיים)מפריד בנינו,מזלות שונים ועדיין....כאילו יצאנו יד ביד מהבטן של אמא.אז זו את.החצי שמשלים אותי אם לא כל כולי.זו את, שהדבר הכי קטן שקורה לי את הראשונה שאספר לה גם אם זה כרוך במיליון טלפונים עד שתעני לי.זו את,שכל בן אדם שנכנס הביתה והכיר אותך ישר שכח ממני והתאהבו בך.זו את,שלא תוותר בחיים על לבשל לשבת גם אם זה כרוך בלבטל תוכניות שנקבעו חודש מראש.זו את,שמתפרצת עליי כשאני מעצבנת אותך ואז מנסה להתחנף אלייך כאילו לא קרה כלום.זו את,שתמיד מרימה אותי כשאני בדאון או במרמור עצמי.זו את,שבחרת לקחת אותי לבחור ספה בסוף העולם שמאלה ובסוף ניסית לשכנע אותי שהיא גם נוחה.זו את,שעברנו לגור ביחד השנה וללא ספק זו השנה הכי משמעותית שהייתה לנו.זו את,שמזכירה לי לשלם ארנונה כל יום גם אם זה כרוך בעצבים.זו את,שהיית מעירה אותי בבקרים ובסוף מתייאשת וחוזרת לישון.זו את,שהיית עוקצת לי קרם ברולה מהמקפיא ואז משקרת שלא.זו את,שהייתי לוקחת לה בגדים, הורסת אותם ואז משחקת אותה מופתעת.זו את,שלא משנה כמה זמן נהיה ביחד ברגע שנפרד נרגיש כאילו לא התראינו שנה.זו את,שעזבתי אותך לתל אביב וזה מרגיש לי כאילו השארתי את הידיים,הרגליים, הלב והראש בחדרה.זו את, שהייתי מבקשת להוציא ממנה עוגה ויחד עם העוגה היית מוציאה עלי את כל הקללות שבעולם.זו את, היחידה, שיכולה לצחוק עליי ואני עליה כאילו כלום.זו את,כל כולי, היחידה בעולם שאני סומכת עליה בלב שלם, היחידה בעולם שהאהבה שלי אליה היא טהורה ואמיתית.זו את, שאני מאחלת לה טוב בחיים יותר ממה שאני מאחלת לעצמי.זו את.כל חיי.
אז אחותי שלי, המודל לחיקוי שלי, סליחה על כל העצבים שעשיתי לך,על הכלים של העוגות שתמיד הייתי משאירה לך ועל כל גרם של עצבים שעשיתי(ועשיתי😇)מאחלת לך שתמיד תהיי בריאה, מאושרת, עם הומור שטותי,שתמיד תשארי קרובה אליי כי זו המתנה שלי לכל החיים, שתגדלי את שרי ורום בנחת כי הקב״ה הביא לך אותם וידע שהלב שלך יהיה גם האמא וגם האבא, שלא יחסר לך כלום כמו שאת לא מחסירה מהסובבים אותך גם אם זה אומר שתביאי ממה שאין לך,שהזיווג ההגון שלך יהיה מושלם כמוך(כן יודעת שכמעט בלתי אפשרי למצוא כזה), שהקב״ה ישמור עלייך מכל רע ושתמיד תשארי מי שאת.כי זו את.מושלמת.מבפנים ומבחוץ.אני אוהבת אותך, את לא באמת יודעת כמה, אבל אם היו מילים לתאר את הכמות, אז הברכה הזאת הייתה רק פסיק קטן ושולי.
יום הולדת שמח לבחורה שמהווה עבורי מודל לחיקוי בכל יום מחדש.ממני, המעריצה מספר 1 שלך, אחותך.❤️
Read more
אומרים שיום הולדת עברי זה יום שכדאי לברך ולהתברך היות ומזלו של אותו אדם גבוה מאוד. יום ההולדת שלי ...
Media Removed
אומרים שיום הולדת עברי זה יום שכדאי לברך ולהתברך היות ומזלו של אותו אדם גבוה מאוד. יום ההולדת שלי בתאריך העברי חל היום, כ באלול. ולכן לא אפספס את ההזדמנות לברך את כולכם באושר אין סופי, עושר בארגזים, בריאות איתנה, הגשמה עצמית ושמחה אמיתית.זיווג הגון ומלא ילדים לכולכם! בורא עולם היקר שלי! תודה ... אומרים שיום הולדת עברי זה יום שכדאי לברך ולהתברך היות ומזלו של אותו אדם גבוה מאוד.
יום ההולדת שלי בתאריך העברי חל היום, כ באלול. ולכן לא אפספס את ההזדמנות לברך את כולכם באושר אין סופי, עושר בארגזים, בריאות איתנה, הגשמה עצמית ושמחה אמיתית.זיווג הגון ומלא ילדים לכולכם!
בורא עולם היקר שלי!
תודה על הזכות שניתנה לי לחיות בעולמך ולהתקרב אלייך צעד אחר צעד באמונה שלמה וברצון עז לעשות את רצונך בשלמות.
תודה על כל הטוב ופחות טוב שקיים.
תודה על כל נשימה שאני נושמת!
תודה שלא קל לי לפעמים.
תודה שקצת עצוב לי לפעמים, כי הכל לטובתי, אפילו אם לא תמיד ראיתי שזה לטובתי עמוק בליבי אני יודעת שכל מה שמגיע ממך הוא הדבר הטוב ביותר עבורי! והוא נעשה במיוחד בשבילי בהשגחה פרטית, מדויקת ומושלמת כמו שרק מלך מלכי המלכים יכול לעשות.
תודה שמחלתי ותודה שוויתרתי ותודה שחייכתי למרות שלא היה לי חיוך, תודה על הרבה דברים קטנים שמצליחים לי, שמשמחים אותי ואני בכלל לא חושבת להגיד עליהם תודה כי הם כל כך קטנים, כל כך מובנים מאליהם.
תודה שאתה תמיד שומע את תפילותיי!
תודה על כל הפעמיים שלא וויתרת עלי למרות שכבר אני וויתרתי על עצמי!!! בורא עולם, אבא גדול שלי! לא רק תודה, אני גם מבקשת סליחה מעמקי ליבי אם היו פעמים שלא הערכתי את מה שנתת לי ובמקום לאמר לך תודה רק התלוננתי.
אני עפר ואפר ואתה כל העולם! הכל רק ממך! והכל אך ורק שלך!!!! מאחלת לעצמי שתזכה אותי לזכור שכל דבר ודבר אתה עושה לי, שום דבר לא קורה מעצמו וגם שום דבר לא קורה מעצמי, הכל ממך! הכל ברחמיך הרבים.
והלוואי שתזכה אותי להתקרב אלייך עוד ועוד הכי קרוב שאפשר!
תודה שזכיתי בכם, ובאהבה הענקית שאתם מרעיפים עליי! אוהבת אתכם! שבת שלום❤️
Read more
עברה שנה, שנה מהיום שבו עמדתי על הבמה בכניסה לאולפנית והקראתי.. יותר נכון, שפכתי.. את כל מה שהלב שלי ...
Media Removed
עברה שנה, שנה מהיום שבו עמדתי על הבמה בכניסה לאולפנית והקראתי.. יותר נכון, שפכתי.. את כל מה שהלב שלי סחב כאשר הייתי בפולין. המסע הזה הפך אותי לגמרי, שינה אותי מן הקצה לקצה, דברים שהיו בעיניי ברורים ומובנים מאליהם הכניסו אותי לפרופורציות. במסע הזה למדתי להעריך, להעריך באמת את הדברים הקטנים אך ... עברה שנה, שנה מהיום שבו עמדתי על הבמה בכניסה לאולפנית והקראתי.. יותר נכון, שפכתי.. את כל מה שהלב שלי סחב כאשר הייתי בפולין. המסע הזה הפך אותי לגמרי, שינה אותי מן הקצה לקצה, דברים שהיו בעיניי ברורים ומובנים מאליהם הכניסו אותי לפרופורציות. במסע הזה למדתי להעריך, להעריך באמת את הדברים הקטנים אך המשמעותיים באמת. מי היה מאמין שלנשק מזוזה בכניסה למקום מסויים יהיה הדבר שהכי יחסר לי ? מי היה מאמין שאני אעבור ברחובות פולין ואראה אנשים שעסוקים בללכת כל אחד לחוד, אין תקשורת אין שייכות, כל אחד לעצמו. כשאני מביטה בזוג אוהבים שהולכים יד ביד ואני קופאת מהקרירות שהם מפגינים כלפי חוץ. טייפ של אווירה דיכאונית כזו שאני לא רגילה אליה. ורק אז נופל לך האסימון ואתה מתחיל להעריך, כשכל החיים שלך אנשים סביבך אומרים לך שהמדינה שלנו היא קטנה , ובחול יש דברים מגניבים יותר, יש נופים מלהיבים יותר, יש איכות חיים גבוהה יותר.. בפולין הבטחתי לעצמי שלעולם לא אעבור לגור במדינה אחרת. אין לי מדינה אחרת שתקבל אותי, תכיל אותי, תהנה מהעזרה שלי, תחייך אלי .. כמו מדינת ישראל. אין אנשים מדהימים/חמים/מחבקים יותר מבמדינת ישראל ואני אומרת זאת בביטחון! יום השואה נחקק בליבי, נהפך לחלק משמעותי בחיי. הגבורה היהודית שהיתה באותה תקופה מדהימה אותי בכל פעם מחדש. לדעת שהיו אנשים שהחלום הציוני התפתח אצלם דווקא אז בשואה, דווקא שם כשכל היהודים היו ביחד, הם חלמו על שנה הבאה בירושלים הבנויה. זה מרגש אותי לשמוע על סיפורי גבורה של חסידי אומות העולם שהיו מוכנים לסכן את חייהם בכדי להציל יהודים בשואה, מקרים בהם יהודים התחלקו בפת לחם האחרונה שלהם מתוך אכפתיות לאנשים שאפילו לא הכירו! העזרה והנתינה האינסופית שהיתה בתקופה הכלכך חשוכה הזו מביאה לי אור וראיה צדדית נוספת לגבי השואה.
המטרה שלנו מעבר ללזכור - היא לא לשכוח. לא לשכוח שבזכות אותם אנשים אנחנו פה היום, לא לשכוח את אלו שנרצחו, לא לשכוח את התקופה הזו - ניצולי שואה נפטרים מידי שנה ומתמעטים יותר ויותר.. חובתינו כיהודים לספר לילדים שלנו , ושהם יספרו לילדים שלהם. שאף אחד לא ישכח שפעם היתה שואה. תפקידנו לנקום בכך שנרבה בילודה, שנמשיך להיות אור ומופת לגויים, שנשמש דוגמא בעזרה לזולת ובנתינה!
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה!
יהי זכרם ברוך של ששת המליונים שנרצחו בדם קר במחנות ההשמדה ובגטאות.
Read more
טובי בננו. תכירו את גולן. אני הכרתי אותו לפני שבועיים בדיוק כשביום העמוס של חייו, כתבתי לו הודעה פרטית באינסטגרם, ושלחתי תמיכה על הסטטוס הסופר מרגש שהעלה. למי שלא היה בארץ, מדובר בחייל מילואים לוחם שמשרת בעזה- שהשמיע את הקול הייחודי שלו במסגרת מחאת הפונדקאות. גולן יצא מהארון בפני כל העולם ואחותו. ... טובי בננו. תכירו את גולן. אני הכרתי אותו לפני שבועיים בדיוק כשביום העמוס של חייו, כתבתי לו הודעה פרטית באינסטגרם, ושלחתי תמיכה על הסטטוס הסופר מרגש שהעלה. למי שלא היה בארץ, מדובר בחייל מילואים לוחם שמשרת בעזה- שהשמיע את הקול הייחודי שלו במסגרת מחאת הפונדקאות. גולן יצא מהארון בפני כל העולם ואחותו. קומץ מצומצם של אנשים ידע, אבל הבטן התפוצצה לו, והוא לא הבין איך הוא טוב מספיק בעבורכם כדי למות בשביל שתשנו טוב בלילה, אבל בעבור המדינה הוא לא מספיק טוב, לא מספיק טוב כדי להיות אבא. מעבר לזה שהוא גבר להתחתן איתו (תפוס, שחררו), הוא הנכיח ייצוג שהתקשורת ממעטת לחשוף, כזה שלא נופל לסטריאוטיפ. הקהילה הלהט"בית רבודה ומלאה בסוגים שונים ומדהימים של אנשים. אם תרצו הוא הדמות "שקלה לעיכול" בעבור רוב האוכלוסיה. רק לקרוא את הטוקבקים שלו בימים האלה, הסבירו עוד כמה עבודת הסברה יש לנו לעשות. יאפ, הוא לוחם, וגיי. יש חיות כאלה. ויותר מזה, ברגעים אלה ממש יש חיות כאלה בתוך הצוותים היחידות והשמירות, אנשים שמסתירים סוד גדול כי הצבא הארצישראלי, הגברי המיליטנטי, לא מאמין שגבר יכול להיות קצין נפגעים (סיפור אמיתי שקראתי השבוע) אז גיי יהיה לוחם?! כל בדיחות המקלחת מיותרות מראש, כי אתה כ"כ חרד ששום דבר מיני לא יכול לקרות. אני מעולם לא הייתי חלק מהדינמיקה העדינה הזו של יחידה לוחמת, אבל אני יודע שמערכות היחסים שנרקמות שם בין הגברים, הן אחד הדברים הכי רומנטיים שיש בחיים האלה, והכי קרוב למה ששני גברים יכולים להרגיש אחד לשני. מינוס המשיכה כן?! היי 2018, אני שמח לחבור לגולן שבחר להלחם בין כל המלחמות על הארץ הזו גם את המלחמה הפרטית שלו, ויותר מזה, את המלחמה של כולנו. אני מצדיע לך חבר שלי. שמחתי לגלות אנשים טובים באמצע הדרך שמנצלים את הבמה שהם קיבלו כדי לדאוג שלאחרים יהיה פה טוב. שתפו את הסרטון הזה. היום זה גולן מחר זה הבן, האח החבר הכי טוב שלכם.
@golan_rom
צלם יוצר אמן ומוזה: @ran_all_over
Read more
אמא היכתה אותי כל הזמן. הסתובבתי עם סימנים על הגב ממקל של מטאטא, סימנים מחגורה וסימנים מהנשיכות שלה ...
Media Removed
אמא היכתה אותי כל הזמן. הסתובבתי עם סימנים על הגב ממקל של מטאטא, סימנים מחגורה וסימנים מהנשיכות שלה על הכתפיים. בכל פעם הייתי שותקת וממתינה שזה יסתיים, ואני חושבת שהמנגנון הזה הגן עליי. בגיל ארבע כבר הייתי אחראית על הקניות בבית וסחבתי את כל המצרכים לבדי. אם היה חסר מצרך במכולת, הייתי חוטפת מכות. ... אמא היכתה אותי כל הזמן. הסתובבתי עם סימנים על הגב ממקל של מטאטא, סימנים מחגורה וסימנים מהנשיכות שלה על הכתפיים. בכל פעם הייתי שותקת וממתינה שזה יסתיים, ואני חושבת שהמנגנון הזה הגן עליי. בגיל ארבע כבר הייתי אחראית על הקניות בבית וסחבתי את כל המצרכים לבדי. אם היה חסר מצרך במכולת, הייתי חוטפת מכות. כל מילה שנייה שלה הייתה "את אפס", "מצאתי אותך בזבל, חבל שהבאתי אותך הביתה". אני זוכרת שהלכתי איתה ברחוב ופתאום מעדתי. אמא התנפלה עליי בצרחות ובעיטות לצלעות, בעוד כל בעלי החנויות בסביבה יוצאים החוצה, צופים בהשפלה, אבל אף אחד לא מושיט יד.
בכיתה ב', ולמשך שנתיים, נאנסתי בידי בן זוגה החדש של אמא. היא לקחה כדורי שינה בלילה ולא שמעה כלום. פעמיים סיפרתי לה שהוא עושה לי דברים כואבים, והיא כעסה עליי והרביצה לי. חשבתי שזו דרך העולם, שככה חיים.
בגיל אחת עשרה קניתי לאמא מתנת יום הולדת: נשכן של תינוק. בברכה כתבתי, "אני מאחלת לך מזל טוב ושתתחילי לנשוך את הנשכן, במקום אותי, כי לי זה מאוד כואב". שנה אחר כך קניתי לה שק אִגרוּף.

מאיה פורמן לא לבד. עוד מונולוגים מצמררים של נשים וגברים שהוכו בילדותם בביו ובסטורי. חשוב לקרוא 📸 יובל חן
Read more
ביונסה שוב מוכיחה שהיא המלכה של העולם ומצהירה בגאווה: "כן, יש לי בטן קטנה. הזרועות והירכיים שלי מלאות ...
Media Removed
ביונסה שוב מוכיחה שהיא המלכה של העולם ומצהירה בגאווה: "כן, יש לי בטן קטנה. הזרועות והירכיים שלי מלאות ואני עפה על זה, וגם בעלי והילדים" הזמרת שמככבת בגיליון ספטמבר של ווג האמריקאי קיבלה מהעורכת המיתולוגית אנה וינטור חופש פעולה מוחלט וכתבה בכנות ובאומץ: "שקלתי 98 ק"ג ביום בו ילדתי את התאומים ... ביונסה שוב מוכיחה שהיא המלכה של העולם ומצהירה בגאווה: "כן, יש לי בטן קטנה. הזרועות והירכיים שלי מלאות ואני עפה על זה, וגם בעלי והילדים" 👑💪
הזמרת שמככבת בגיליון ספטמבר של ווג האמריקאי קיבלה מהעורכת המיתולוגית אנה וינטור חופש פעולה מוחלט וכתבה בכנות ובאומץ: "שקלתי 98 ק"ג ביום בו ילדתי את התאומים רומי וסיר. סבלתי מרעלת ועשו לי ניתוח חירום קיסרי. היינו שבועות בטיפול נמרץ, בעלי תמך בי בצורה מוחלטת. אני כל כך גאה שראיתי מול עיניי את ההתפתחות שלו כאדם, כחבר הכי טוב שלי וכאבא.

אחרי הלידה הראשונה חשבתי שהגוף שלי אמור להיראות כפי שהחברה מצפה ממני. הייתי בלחץ להוריד את כל המשקל שהעליתי תוך שלושה חודשים ואפילו שיבצתי לי בלו"ז הופעות כדי להבטיח לעצמי שזה יקרה. בדיעבד, זה היה משוגע.

אחרי הניתוח הקיסרי כל הגוף שלי הרגיש שונה. אני עדיין זקוקה לזמן להתאושש ולהחלים, אני לא בטוחה שכולם מבינים את זה. במהלך ההחלמה הראשונית הענקתי לעצמי הרבה אהבה, חיבקת את הגוף החדש והמלא שלי. אחרי חצי שנה התחלתי להתכונן לקואצ'לה, אבל עדיין הייתי סבלנית ונהניתי מהקימורים שלי. גם הילדים שלי ובעלי נהנים מהם. זה כל כך חשוב שנתחיל להעריך את היופי הטבעי שיש בגוף שלנו. בדיוק בגלל זה הצטלמתי להפקה הזו בלי פאות, בלי תוספות שיער ורק עם מעט איפור.

עד היום הזרועות שלי, הכתפיים, החזה והירכיים מלאים. יש לי בטנונת קטנה ואני ממש לא בלחץ להוריד אותה. מתי שארצה שוב קוביות בבטן אני יודעת שאסתער על זה ואקרע את התחת עד שאשיג אותן. אבל כרגע אני מרגישה שאני והבטנונת שלי פשוט נועדנו אחת לשנייה". 👑 והתמונות? מדהימות לא פחות. דפדפו שמאלה כדי לראות בעצמכן ❤

#Beyonce 📸@tylersphotos @voguemagazine
Read more
התמונה הזו צולמה בבוקר שהכתבה בידיעות אמריקה פורסמה. התעוררתי ב5 בבוקר, עד 7 כבר הייתי אחרי אימון ...
Media Removed
התמונה הזו צולמה בבוקר שהכתבה בידיעות אמריקה פורסמה. התעוררתי ב5 בבוקר, עד 7 כבר הייתי אחרי אימון ומוכנה לצאת לחפש את דוכני העיתון ברחבי העיר. ב9:30 צילומים להצגה הראשונה מתוך שתיים שנעלה במסגרת הלימודים. 9:20, סרקתי את כל העיר בריצה, הבנתי שזה אבוד ואני לא מוצאת את הדוכנים של העיתון. כולי ... התמונה הזו צולמה בבוקר שהכתבה בידיעות אמריקה פורסמה.
התעוררתי ב5 בבוקר, עד 7 כבר הייתי אחרי אימון ומוכנה לצאת לחפש את דוכני העיתון ברחבי העיר. ב9:30 צילומים להצגה הראשונה מתוך שתיים שנעלה במסגרת הלימודים.
9:20, סרקתי את כל העיר בריצה, הבנתי שזה אבוד ואני לא מוצאת את הדוכנים של העיתון. כולי מיוזעת והשיער שלי נראה זוועה, אני צריכה עוד 10 דקות להיות בבית הספר ואני ברחוב 37- 11 רחובות לפניו. מתחילה ללכת בקצב מהיר ועוצרת פה ושם בדוכני העיתונים, ללא תקווה.
רחוב 34, בחור חמוד קולט אותי פותחת בוקסים של עיתונים זרים וסוגרת בבאסה ושואל עיתון של איזו מדינה אני מחפשת, אמרתי שאת של ישראל, הוא מצביע לי ״זה שם!״. אני כבר סקפטית, הרי לא מצאתי בחצי עיר ומאיפה הוא בכלל יודע איזה עיתון הוא ישראלי?
ניגשתי לפינה של 34 והשביעית, ושם הם היו. עשרות עיתונים. לקחתי 8 (עם רגשות אשמה מאוד לא ישראליים) ורציתי להגיד לכל העוברים והשבים שאני לא סתם חצופה שזורקת זין על העולם אלא שאני מופיעה בעיתון אז אני שומרת עותקים למשפחה שלי.
5 דקות. אני רצה אבל מבסוטה.
9:29. אני מגיעה לבית ספר, חשכו עיניי. נכון שאמרו לנו להיראות טוב- אז זרקתי שמלה ועקבים בתיק- אבל מסתבר שכל הבנות נראות כאילו הן בדרך לחתונה- איפור, שיער ולבוש מתוקתק. אני אפילו בלי מייק אפ או אודם, מזיעה ומסריחה עם שיער הפוך.
הקדשתי דקה לרחמים עצמיים, סיימתי להתבכיין, שמתי את העקבים והזכרתי לעצמי שמחר אבא שלי מגיע ושזו כולה תמונה.
שעה שלא נגמרת ולפחות 800 תמונות. ״תחייכו״. אני מחייכת. ״לא!! עם השיניים! חובה עם השיניים״- שיט, לא הצלחתי לחייך. המנהלת לקחה אותי לצד וביקשה שאראה יותר מאושרת, תירצתי את זה בזה שהאודם ששמתי רגע קודם (כי כל הבנות שמו) מפריע לי והורדתי אותו עם טישיו. יותר טוב, אבל אני עדיין לא מצליחה לחייך! לא חיוך אמיתי לפחות.

זו התמונה שיצאה. ב20 לאפריל אנחנו מעלים הצגה ראשונה מתוך שתיים, כאשר להצגה השנייה והחשובה יותר -במאי- אימא שלי תגיע. אמרו לנו להזמין אנשים ואני הנחתי שזה לא יזיז לי שאף אחד לא מגיע, הרי כבר התרגלתי ללבד וגם ככה זו פעם ראשונה שאני מעלה מחזה באנגלית מול קהל וכנראה חוסכת פדיחה. אז חשבתי. תכלס? התאריך מתקרב וקצת מבאס לראות את כולם מדברים על מי מגיע.
לכן, חבריי היקרים, עם הבטחת אני-משחקת-יותר-טוב-ממזייפת-חיוכים-עם שיניים, אם תמצאו את עצמכם בניו יורק ב20 לאפריל ומתחשק לכם לבוא לראות אותי עושה קצת פדיחות (אבל רק קצת) בלייב, דברו איתי. כרטיסים עליי. וגם אם לא, אל תתבאסו בשבילי, במאי אימא שלי תגיע וזה בהחלט יותר ממספיק
Read more
Happy Birthday my SUNSET 🧡 יומולדת שמח אוצר שלי מאחל לך שתגשימי את כל הריגושים שלך , שתמלאי את העולם ...
Media Removed
Happy Birthday my SUNSET 🧡 יומולדת שמח אוצר שלי מאחל לך שתגשימי את כל הריגושים שלך , שתמלאי את העולם באור וחום שאת מקרינה , שתכבשי את הסובבים שלך בקסם האדיר שלך כמו שכבשת אותי ברגע. תודה על חצי שנה של זוגיות מלאת תמיכה , חוויות בלתי נשכחות ואהבה אין סופית. את מרגשת אותי כל יום מחדש , תודה 🏽 יומולדת ... Happy Birthday my SUNSET 🧡
יומולדת שמח אוצר שלי
מאחל לך שתגשימי את כל הריגושים שלך ,
שתמלאי את העולם באור וחום שאת מקרינה , שתכבשי את הסובבים שלך בקסם האדיר שלך כמו שכבשת אותי ברגע.
תודה על חצי שנה של זוגיות מלאת תמיכה , חוויות בלתי נשכחות
ואהבה אין סופית.
את מרגשת אותי כל יום מחדש , תודה 🙌🏽
יומולדת שמח אוצר @ofirfine
Read more
אהוב שלי, גבר שלי, החצי השני שלי <span class="emoji emoji2764"></span> לנסות להסביר במילים כמה אני אוהבת אותך קשה בכל פעם מחדש, אבל אני ...
Media Removed
אהוב שלי, גבר שלי, החצי השני שלי לנסות להסביר במילים כמה אני אוהבת אותך קשה בכל פעם מחדש, אבל אני מקווה ומאמינה שאתה יודע, כמה אני אוהבת אותך, כמה הלב שלי דופק בכל נשיקה כמו בראשונה, כמה אני מאושרת לקום לצדך בכל בוקר, כמה אתה כובש אותי בכל פעם מחדש, כמה אתה הכל בשבילי אתה הגב שלי, התמיכה שלי, חומת ... אהוב שלי, גבר שלי, החצי השני שלי ❤
לנסות להסביר במילים כמה אני אוהבת אותך קשה בכל פעם מחדש, אבל אני מקווה ומאמינה שאתה יודע, כמה אני אוהבת אותך, כמה הלב שלי דופק בכל נשיקה כמו בראשונה, כמה אני מאושרת לקום לצדך בכל בוקר, כמה אתה כובש אותי בכל פעם מחדש, כמה אתה הכל בשבילי

אתה הגב שלי, התמיכה שלי, חומת סין שלי, זה ששומר עליי שלא אפול, זה שמחבק אותי רגע לפני, זה שנמצא בשבילי מאז ומתמיד ובכל דבר, מקטנטן ועד הכי קשה שקיים בעולם, תודה לך שאתה שם עבורי תמיד, זה לא מובן מאליו, תודה שאתה מחבק בכמויות ושאתה מבין אותי הכי טוב בעולם הזה.. מההתחלה היינו שונים אבל בעצם מאוד דומים, באנו מבתים שונים, מסורת שונה, מנהגים שונים, הורים שונים ועוד מלא שונה, אבל כל השוני מתגמד לעומת הדמיון שקיים בהמון, ערכים דומים, ראיית עולם דומה, אהבה טוטאלית דומה, תכונות דומות, כל כך הרבה שוני ודמיון שגורמים לאיזון והרמוניה מושלמת בקשר שלנו

לפני כמה ימים שיר שאלה אותי איך הייתי מסכמת את ה3 שנים האלה ב2 מילים, אחרי פחות מדקה של מחשבה אמרתי שאלו היו 3 שנים בהן הפכנו למשפחה, וככה בדיוק אני מרגישה, אהבה עצומה, קרבה ברמה הכי גבוהה שיש, פתיחות וכנות, דאגה ואכפתיות, התחשבות ויכולת להכיל אחד את השני, עם הדברים הטובים והקצת פחות טובים של כל אחד.. וכמו אחד הערכים שהכי חשובים לשנינו פשוט הפכנו למשפחה.. גאה לומר שיש לצידי איש משפחה, גבר אמיתי בכל ה2 וקצת מטרים שלך, הלוואי שפשוט תישאר מי שאתה ומה שאתה עבורי לתמיד
נהנית להיות שונה ודומה לך, נהנית לצדך בדברים הגדולים כמו טיולים לחו"ל ועד הדברים הכי קטנים ביום, כי יחד איתך הדברים היומיומיים עטופים בכל כך הרבה אהבה, חום וכיף.. מאחלת לנו עוד שנים ארוכות של אהבה ומשיכה, משפחתיות וצחוק, של קשר עמוק והבנה מטורפת אחד של השני, המון חוויות משותפות והגשמת חלומות, רוצה לטייל איתך בכל העולם, רוצה לטעום איתך את כל האוכל (הטבעוני!) הטעים שקיים, רוצה לנסות לצידך הכל, רוצה להיות שלך לתמיד
❤❤❤
#3years #love #cute #forever
Read more
אהבת חיי, הגבר שלי! נכנסת לחיי לפני כמה שנים ולא משנה כמה רחוק נסעת תמיד נשארנו חברים, שמרנו על קשר, ...
Media Removed
אהבת חיי, הגבר שלי! נכנסת לחיי לפני כמה שנים ולא משנה כמה רחוק נסעת תמיד נשארנו חברים, שמרנו על קשר, היינו מתכתבים. לפני שנתיים חזרת לחיי ומאותו רגע משהו השתנה, ידעתי שאתה תהיה שלי, ושאני לא אוותר עלייך לעולם. לפני חודשיים הצעת לי נישואים ועכשיו אני בטוחה שאני לעולם לא אתן לך ללכת. אהוב שלי כמה ... אהבת חיי, הגבר שלי!
נכנסת לחיי לפני כמה שנים ולא משנה כמה רחוק נסעת תמיד נשארנו חברים, שמרנו על קשר, היינו מתכתבים. לפני שנתיים חזרת לחיי ומאותו רגע משהו השתנה, ידעתי שאתה תהיה שלי, ושאני לא אוותר עלייך לעולם. לפני חודשיים הצעת לי נישואים ועכשיו אני בטוחה שאני לעולם לא אתן לך ללכת. אהוב שלי כמה אהבה יש לי אלייך. הכנסת לחיי כל כך הרבה אור, שמחה, ואהבה ובאמת אין לי מספיק מילים להודות לך.. אני אנסה בכל זאת ואודה לך קודם כל על זה שאתה שלי, שבחרת בי לחלוק איתך את המסע המטורף הזה שנקרא החיים. תודה על שלהירדם לצידך ולקום איתך כל בוקר זאת חוויה שאין דומה לה. תודה לך שאתה מקשיב, ותומך, ועוזר, ויודע, ונותן, ועושה הכל כדי שאני אחייך ויהיה לי טוב. תודה שאתה אוהב אותי, איך שאני, מה שאני, וכל מי שאני (ויש הרבה ממני 😜)
ארוסי שלי, כל כך מחכה להיכנס איתך מתחת לחופה ולהיות אשתך! חיים שלי אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם! מאחלת לך שתמשיך לצחוק ולחייך ולשבות את כולם בקסם שלך. מאחלת לך שתמיד תאהב, נאהב, נלמד, נחווה ונטרוף את העולם כמו ששנינו יודעים. מאחלת לך מיליון רגעים של אושר וצחוק. מאחלת לך בריאות איתנה, ושלעולם תהיה שלי.
אהוב שלי, אני גאה בך, מאמינה בך, מעריצה אותך, ויודעת שאנחנו נעמוד בכל המטרות שהצבנו לעצמנו כל עוד אנחנו ביחד. אני תמיד מאחורייך מחזקת, תומכת, וגאה שאתה שלי! המון המון מזל טוב, אוהבת, אוהבת, אוהבת, אוהבת עד סוף העולם ובחזרה! ⁦♥️⁩
Read more
. -פרק 4- ספיר חייכה והתקדמה לעברי, "אנחנו צריכים לדבר`` עברה אותי ויצאה מהכיתה. החלפתי מבט קצר ...
Media Removed
. -פרק 4- ספיר חייכה והתקדמה לעברי, "אנחנו צריכים לדבר`` עברה אותי ויצאה מהכיתה. החלפתי מבט קצר עם טליה ויצאתי אחרי ספיר. היא עצרה בחוץ בגרם המדרגות והתיישבה ואני לצידה. "קרה משהו? את רוצה אוכל?`` "לא!`` דחפה אותי "זה בקשר לאתמול. מה שאפיק אמר, זה רק כדי לעצבן אותי על שהתעסקתי עם טליה.`` ... .
-פרק 4-
ספיר חייכה והתקדמה לעברי, "אנחנו צריכים לדבר`` עברה אותי ויצאה מהכיתה.
החלפתי מבט קצר עם טליה ויצאתי אחרי ספיר. היא עצרה בחוץ בגרם המדרגות והתיישבה ואני לצידה. "קרה משהו? את רוצה אוכל?``
"לא!`` דחפה אותי "זה בקשר לאתמול. מה שאפיק אמר, זה רק כדי לעצבן אותי על שהתעסקתי עם טליה.`` אמרה והביטה אליי.
"לי נראה לפעמים שהוא בוחן את הגבולות שלך, קשה לי להבין את המטרה שלו`` אמרתי בכנות "אולי הוא...`` הפסקתי. אני לא אמשיך במשחק הדפוק הזה. את דעותיי אשמור לבד.
"הוא מה?`` ביקשה שאמשיך.
"לא משנה. קיצר אני יודע שהכל בהומור לכן עזבי אותי ולכי להשלים עם עם טליה`` העברתי יד בשערה.
ספיר הנהנה וקמה, "אחלה`` זקרה לעברי אגודלים למעלה ועשתה את דרכה פנימה.
ספיר כזאת. אדישה, נונשלנטית בכל מיני דברים שצריכים להדאיג בנות אחרות. לפעמים אני תוהה אם זה בכווון.
.
🍁נ.מ אפיק🍁
"ראית את הכלבה?! היא התעלמה ממני לגמרי`` כעס טליה ועברה לשבת על השולחן "היא פשוט כלבה!``
"תכלס זה יכל להיות יותר מבין אם דור היה בסביבה, אז תרגעי אחותי`` שיחקתי עם עט של ספיר.
"לא אכפת לי! זה היה בינינו והיא פשוט צעקה לכל העולם! אני לא מתכוונת לסלוח על בעוד הרבה זמן!`` הבטיחה.
כל העולם יכול להעיד שהיא אומרת אמת, אל לא לאמיתה. כי האמת לאמיתה היא שהן משלימות די מהר.
כעבור כמה דקות שהוציאה את כעסה על חברתה, ספיר התפרצה לכיתה והתנפלה על טליה בחיבוק מאחור.
עכשיו שימו לב כמה מהר הן משלימות.
"זוזי חתיכת שמנה!`` התרגזה וניסתה להשתחרר ממנה.
"אני אוהבת אותך, אנחנו החברות הכי טובות מהגן`` המשיכה לחבק אותה "וחוץ מזה את תמיד שקופה ברגשות שלך לאחרים, אף פעם לא גילית לי שאת מאוהבת בו, אז אל תפילי את האשמה עליי``.
"לא סיפרתי לך?`` שאלה בפליאה.
"לא`` אישרה "אם דור לא הבין בעצמו אז הוא אידיוט``.
טליה התנתקה מהחיבוק שלה והסתובבה אליה עם כל הגוף, "וגם אם הוא אידיוט- הוא האחרון שאת מדברת איתו על זה!`` הזהירה.
"כן, בטח. פשוט אתמול הייתי רגישה מדי`` הסבירה.
"אוקיי. אוקיי`` קפצה על רגלייה "בואי נלך להציץ קצת במגרש`` ציחקקה טליה בהתרגשות ושתיהם הסתלקו מהכיתה. חולי בנים.
כל הבנות ככה?
משלימות מהר והולכות לעקוב אחרי בנים שלא מודעים לקיומם, למה אני מכיר אותן בכלל.
עילאי סחב את עצמו לכיסאו "מה שאמרת אתמול- מה הייתה הסיבה?`` שאל לפתע.
משהו בו השתנה מאז אתמול. הוא פחות עצמות ויותר דרוך ו.. מאוכזב?
"הכל בהומור`` הרגעתי. אולי הוא מפלד לאבד ידידה בגלל דבר טיפשי כמו אהבה.
"אפיק`` קרא באיום "דבר אחי``
#Onni #בסטי_120
Read more
גל גדות נתקלה באמא שהבן שלה מעריץ את וונדר וומן אבל חוששת שילדים יצחקו עליו כי הוא אוהב 'גיבורת-על ...
Media Removed
גל גדות נתקלה באמא שהבן שלה מעריץ את וונדר וומן אבל חוששת שילדים יצחקו עליו כי הוא אוהב 'גיבורת-על של בנות', והתגובה שלה לעניין פשוט מושלמת "הבן שלי שובר את כל את מחסומי המגדר, אבל אני חוששת מהיום הראשון שלו בבית הספר" כתבה האמא קייטי כשתיארה איך בנה אייזיק התעקש לקנות תיק של וונדר וומן עם כתר ... גל גדות נתקלה באמא שהבן שלה מעריץ את וונדר וומן אבל חוששת שילדים יצחקו עליו כי הוא אוהב 'גיבורת-על של בנות', והתגובה שלה לעניין פשוט מושלמת 👌❤
"הבן שלי שובר את כל את מחסומי המגדר, אבל אני חוששת מהיום הראשון שלו בבית הספר" כתבה האמא קייטי כשתיארה איך בנה אייזיק התעקש לקנות תיק של וונדר וומן עם כתר תואם ליום הראשון ללימודים. "שאלתי אותו אם הוא בטוח שהוא רוצה את התיק הזה", כתבה האם. "אני מודה שחששתי. לא בגלל התיק, אלא בגלל ילדים שיעשו ממנו צחוק כי הוא העז לבחור 'תיק של בנות'. חששתי כי אני לא יודעת איך העולם יקבל ילד שלא נכנס למשבצת הרגילה, שלא מפחד להתלהב מדברים שהוא כביכול לא אמור להתלהב מהם. אבל גם הייתי גאה לגלות שכשהבן שלי חושב על גיבורי על הוא חושב על וונדר וומן. בזכותה ובזכות עוד גיבורות לבנים שלנו יש הזדמנות להיחשף לנשים חזקות ועוצמתיות כפי שלא היה בעבר. הבן שלי לא חושב שוונדר וומן נחותה יותר מגיבורים אחרים רק בגלל שהיא אישה, עבורו היא מדהימה בדיוק כמו כל גיבור אחר". 👑

גל לא נשארה אדישה: "למה זה בסדר עבור בנים לשחק עם רובים ומשאיות אבל חלילה לא עם ברביות? כל כך חשוב שנפסיק עם דעות קדומות על בסיס מגדר" כתבה והוסיפה "אני מקווה שאייזיק חבש את הכתר והלך עם התיק של וונדר וומן ליום הראשון שלו בבית הספר בגאווה". 👏👏👏 ואנחנו רק תוהות איך אפשר ש*לא* לאהוב את וונדר וומן, ולא משנה מה המגדר שלך 😊 #GalGadot
Read more
את המסע לפולין כבר עברתי לפני כמעט שנה.. אבל חשבתי מתי יהיה הזמן הנכון והמתאים להעלות את הכל.. יום ...
Media Removed
את המסע לפולין כבר עברתי לפני כמעט שנה.. אבל חשבתי מתי יהיה הזמן הנכון והמתאים להעלות את הכל.. יום השואה, בשבילי תמיד יהיה יום קשה, יום של מחשבות בלי סוף על איך ולמה הכל קרה השנה.. פעם ראשונה שיום השואה מקבל תפנית משמעותית בחיי . כמו כל שנה אני מעלה את התמונה של סבא, התמונה של #הילדלידהילדעםהדגל️ ... את המסע לפולין כבר עברתי לפני כמעט שנה.. אבל חשבתי מתי יהיה הזמן הנכון והמתאים להעלות את הכל.. יום השואה, בשבילי תמיד יהיה יום קשה, יום של מחשבות בלי סוף על איך ולמה הכל קרה
השנה.. פעם ראשונה שיום השואה מקבל תפנית משמעותית בחיי .
כמו כל שנה אני מעלה את התמונה של סבא, התמונה של #הילדלידהילדעםהדגל⭐️ . ילד בן 10 , אני זוכרת שבגיל 10 רק התחלתי ללמוד שפה נוספת לעברית וסבא שלי בגיל 10 כבר ידע מהו רעב מבלי להתלונן שמקרקרת לו הבטן, מה זה לקפוא מקור בלי שיהיה שלט שבלחיצת כפתור נהיה נעים. בשבילי סבא אברהם הוא גיבור לא מהסוג של הגיבורים הרגילים באטמן וסופרמן , סבא שלי גיבור לא רק בזכות ששרד את האיום והנורא מכל. בזכות זה שגם אחרי שהכל נגמר הוא המשיך הלאה, הוא עלה לארץ ישראל והקים בית במדינה. נלחם במלחמותיה וגידל ילדים שהביאו לו את דור ההמשך, הנכדים והנינים.
השנה, אחרי שהייתי שם וראיתי איפה הכל קרה, ראיתי שזה אמיתי. ניסיתי לדמיין מה היה כי בכל זאת לצערי או לא לצערי אני אף פעם לא אוכל באמת לדעת מה היה שם, איך זה להיות ילדים בשואה, רובם בלי אמא או אבא שישמרו עליהם מהנאצים המפחידים שיחבקו אותם שקר להם, שיספרו להם שהכל יהיה בסדר שעוד מעט זה יעבור כי הכל היה שקר אף אחד לא באמת ידע איך ומתי הסיוט הזה ייגמר, בלי אח או אחות, חבר או חברה, לבד מול העולם. אני לא אוכל להרגיש את הקור והרעב, את הרצון לחבק את אמא ואבא, את הרצון לשרוד ולהישאר בחיים. אני לעולם לא אוכל לדעת איך ילדים קטנים היו אמיצים כמו שהם היו, אני רק חושבת על זה שאם הייתי במקומם כנראה שלא הייתי מצליחה והייתי מוותרת או לא אני מקווה לעולם גם לא לדעת.
כל שנה שעוברת הראש שלי רק מתמלא יותר ויותר בשאלות שעדיין קשה למצוא להן תשובות.. איך? איך אפשר לראות אדם כמשהו שאינו ראוי לחיים, אדם שבסיס שלו הוא בדיוק כמוני כמוך בשר ודם. איך אפשר לחייך כשטיפת דם מהאדם שהשנייה רצחת משפריצה לך על הפנים. איך אפשר לחזור הביתה למשפחה , כשאתה יודע שממש עכשיו הפרדת תינוק מאימו.
ולמה? כי אנחנו יהודים. אין סיבה מוצדקת או מדויקת ללמה, למה אנחנו שנואים.
אנחנו , בתור יהודים ניצחנו את המלחמה הקטנה של להקים מדינה משלנו, מדינת היהודים. אז בתור מדינת יהודים אנחנו צריכים רק לשמור אחד על השני, לא לתת לאף אחד להיות נחות או לא נספר, כי כולנו בסוף בני אדם, ואם נתחיל בלראות אחד את השני ככאלו, נוכל לראות את עצמנו כשווים בין כולם, לא שנואים רק בגלל היותנו יהודים.
כי בכל זאת את הלקח כבר היינו אמורים ללמוד. 6 מיליון לא?
Read more
אמאלה, לא מאמינה שעבר כמעט כל היום מבלי שהצלחנו לדבר. מהימים האלה שהראש קצת הלך לאיבוד, והיה לי קשה ...
Media Removed
אמאלה, לא מאמינה שעבר כמעט כל היום מבלי שהצלחנו לדבר. מהימים האלה שהראש קצת הלך לאיבוד, והיה לי קשה לאגד את כל המחשבות שלי במילים. אני מניחה שעל פי הלו"ז ;) את כרגע עם אסף, אז אולי תקראי את זה יותר מאוחר וזה מה שבאמת חשוב. אני לא יודעת באמת כמה זמן אנחנו חברות, אבל לפעמים יוצא לי לתהות איך החברות שלנו ... אמאלה, לא מאמינה שעבר כמעט כל היום מבלי שהצלחנו לדבר. מהימים האלה שהראש קצת הלך לאיבוד, והיה לי קשה לאגד את כל המחשבות שלי במילים. אני מניחה שעל פי הלו"ז ;) את כרגע עם אסף, אז אולי תקראי את זה יותר מאוחר וזה מה שבאמת חשוב. אני לא יודעת באמת כמה זמן אנחנו חברות, אבל לפעמים יוצא לי לתהות איך החברות שלנו כל כך חזקה כשאנחנו כל כך שונות. יש לנו אהבות שונות, שיגועים אחרים, מאנצ'ים מנוגדים ובכל זאת, את יודעת בדיוק מה עובר לי בראש, מה אני רוצה לשמוע ומה אני באמת צריכה לשמוע. תמיד מדברים על העצמה של אדם מסוים בהקשר של הבנזוג שלו, אבל במקרה שלנו את מעצימה אותי :) את דואגת לגרום לי להרגיש אהובה, לא לבד, לנחם אותי כשדברים קורסים, ולגרום לי להנו ולעוף על הדברים הכי משוגעים. אני רק יכוה לקוות שאני בדיוק אותו הדבר גם בשבילך. אני לא יודעת כמה אנשים יודעים איזה בנאדם חזק את, את הדברים שאת עוברת ועברת ואיך את מצליחה לקום כל פעם מחדש ולראות את היופי שיש בעולם הזה. אני אוהבת אותך המון, גם כשאני בימים פסיכים, עסוקה, משועממת או סתם חברה לא טובה. אני תמיד פה, בימים הטובים והרעים, כשאת רוצה לספר לי איזה תותחית היית במבחן וכשאת רוצה לקרוס ושמישהו ידאג להרים אותך. את יפיפיה, מבחוץ כמובן אבל בעיקר מבפנים. את צנועה, עדינה, רבאקיסטית, צבעונית ומנצנצת. לעולם לא לשכוח כמה שאת מדהימה, גם כשהדברים מתפרקים. אוהבת אותך המון, מפה, סביב העולם וחזרה. 3> (נ.ב., מעלה את הברכה הזו לפייסבוק, כדי שגםשנה הבאה תוכלי להזכיר לי שבוע לפני לכתוב לך ברכה מדהימה כמו בשנה שעברה🎂)
יום הולדת שמח חיים❤
Read more
אני משתפת פוסט מרגש של חברים יקרים שלי ... יוזמה מבורכת של אנשים קסומים ואהובים<span class="emoji emoji1f64c"></span> קיראו <span class="emoji emoji1f64c"></span> צהריים ...
Media Removed
אני משתפת פוסט מרגש של חברים יקרים שלי ... יוזמה מבורכת של אנשים קסומים ואהובים קיראו צהריים טובים חברים. קצת ארוך ,אבל חשוב ושווה קריאה אני שמח ונרגש לשתף אתכם בעסק חדש שיזמה והקימה אשתי אורלי המהממת ושמו נקודות אור. אשמח אם תקדישו שתי דקות מזמנכם🏻 תכנון, ליווי והפקת אירועים לבעלי ... אני משתפת פוסט מרגש של חברים יקרים שלי ... יוזמה מבורכת של אנשים קסומים ואהובים🙌 קיראו 🙌

צהריים טובים חברים.
קצת ארוך ,אבל חשוב ושווה קריאה
אני שמח ונרגש לשתף אתכם בעסק חדש
שיזמה והקימה אשתי אורלי המהממת ושמו נקודות אור.
אשמח אם תקדישו שתי דקות מזמנכם🙏🏻 תכנון, ליווי והפקת אירועים לבעלי צרכים מיוחדים
www.nekudotor.com לפרטים נוספים

היי חברים,
בחודשים האחרונים אני עובדת על מיזם שהוא למעשה פרויקט חיי...
רובכם וודאי יודעים שאני אמא גאה לשלושה ילדים מקסימים, כאשר הבכור שבהם, אור, בן 17 , הוא נער על רצף הASD , או בשמו המוכר יותר לכולם, רצף האוטיזם.
אור אובחן בגיל שנתיים ומאז עברנו, ועודנו עוברים, דרך ארוכה, פתלתלה, מלאה בעליות, ירידות, סימני שאלה, גילויים חדשים לצד אכזבות, פחד לצד תקווה, חושך לצד אור, תסכולים לצד הצלחות והדרך עם אור אינה מסתיימת, היא מרוץ לחיים.
במהלך השנים גיליתי בעצמי כוחות ויכולות שלא חלמתי שאי פעם יכולים להיות לי, ההישג המשמעותי ביותר שלי, ולפני הכל של אור המקסים, הוא שהבנתי שלצד האבחנה המורכבת קיימות בילד שלי גם נקודות חוזק! קיימים בו תחומי עניין ייחודיים ודרך שונה ונהדרת לחוות את העולם ולהביע את עצמו.
מתוך ההבנה הזאת, בהתנסות האישית שלי מולו, סייעתי לו בכלים מותאמים ומתוך כבוד לשונות שלו לחוות אירועים משמעותיים בחייו – ימי הולדת, מעברים, משברים, בר מצווה, מציאת סביבת עבודה המותאמת ליכולותיו, כישרונותיו ואחת כזו שמאפשרת לו למצות את הפוטנציאל העצום שטמון בו.
שמחה לשתף שהמיזם עליו אני עומלת יוצא לאור בימים אלו ממש ושמו נקודות אור!
נקודות אור – ייעוץ, תכנון וליווי של אירועים לבעלי צרכים מיוחדים.
תכנון האירוע נעשה תוך איתור ודגש על נקודות החוזק ותחומי העניין של הילד.
התהליך נעשה בבית הילד, בסביבתו הטבעית, מתוך הבנה כי בסביבה הבטוחה והמוכרת רמת שיתוף הפעולה תהיה גבוהה יותר וניתנת האפשרות לגייס את כל בני הבית לתהליך.
בתהליך זה המשפחה כולה מקבלת משקפיים, דרכם היא רואה את נקודות האור של הילד, את העוצמה, את ביטויי השמחה הייחודיים של הילד, את כוחותיו לצד הקשיים, את היכולת לשתף פעולה בדרכו שלו ואת האופנים הייחודיים בהם הוא מסוגל ומעוניין להביע את רגשותיו.
בנוסף, התהליך מקרב ומייצר תקשורת מיטבית בין הילד לדמויות המשמעותיות בחייו גם בהמשך הדרך.
אשמח לשיתופים והפצה של הבשורה החדשה לילדים בעלי צרכים מיוחדים.
תחושת השליחות החלה במעגל הפרטי והאישי שלי וכעת אני מייחלת להרחיב את מעגל ההשפעה והנתינה.
כי כל אחד יכל ולכל אחד מגיע !!
תודה לכם
Read more
היא לא סומכת על גברים. היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה. שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ...
Media Removed
היא לא סומכת על גברים. היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה. שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ואז לברוח הרי לא פלא כי באותו לילה שהיה חשוך מדי גבר-שחשוך אף יותר מאותו הלילה חדר לה אל תוך עולם התמימות אולי כי העולם שלו חשוך והוא חיפש עולם מואר יותר או כי הוא רצה להחשיך עולם שמסנוור לו את ... היא לא סומכת על גברים.
היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה.
שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ואז לברוח
הרי לא פלא
כי באותו לילה שהיה חשוך מדי
גבר-שחשוך אף יותר מאותו הלילה
חדר לה אל תוך עולם התמימות
אולי כי העולם שלו חשוך והוא חיפש עולם מואר יותר או כי הוא רצה להחשיך עולם שמסנוור לו את הלילה
מה שבטוח שהוא לא יכל לראות כלום
במיוחד לא את המצפון שלו
הוא נכנס לעולם שלה
ולקח לה את שני הדברים שהיא יכלה לשמור לגבר שבאמת יאהב אותה:
הוא לקח ממנה באותו היום
את האמונה שלה ואת הבתולים שלה

הוא הבעיר בה דם שדולק עד היום
במקום לאבד את בתוליה עם אחד שיאהב אותה בלבו - היא אבדה אותם עם אדם שיתאווה לה ולא בלבו על אף שאין לו לב
במקום שביום בו היא תאבד את בתוליה לחייה יהיו אדומות מסומק- אז כל גופה ניהיה אדום מדם
במקום שהיא תלגם משפתיו המותוקות של מי שיכל להיות האהוב שלה-היא לגמה את דמעותיה המלוחות
שמזכירין לה את כל השונאים שלה

הוא השאיר אותה שם מאחור מתבוססת בדמה
הוא השאיר לה שתי צלקות
אחת בגוף אחת בלב
הוא השאיר אותה מאחורה מבלי להביט בסבלה
והיא היא היום מתפללת לא להסתכל לאחור, לא להביט בסבלה

היום היא כבר לא מדברת על אהבה היא מדברת על משמעות החיים
כי היא מאמינה-אהבה היא לא משמעות החיים

העיניים שלה יוקדות בפני כל גבר שינסה להתקרב אליה בלי שהיא תקח אותו אליו
העיניים שלה יוקדות באודם
כמו אותו הדם שהוא השאיר לה
ועוד דמעה מתנפחת כמו בלון בעיניה ומתפוצצת ויורדת מעיניה
היא מנסה להתקדם,אבל כאילו היא קשורה בחוט אל העבר, שנאחז בה כמו קולר
ככל שהיא מנסה ללכת קדימה היא מרגישה את המחנק בגרון
העבר מחזיק אותה חזק כולא אותה לא נותן לה לזוז כמו אותו אחד שהחריב לה את החיים
היא רוצה להתקדם אבל איזה קול לוחש לה"עזבי שטויות, זה שקר,כולם אותו הדבר,תפגעי בו לפני שהוא יפגע בך"
עם הזמן היא גם למדה איך לנקות את הדמעות שעל זגוגית עיניה עם וישרים של כח

ובדרך כל לילה שמחשיך וכולם רואות בו כוכבים בשמים היא רואה חושך בין הכוכבים ולמרות הפחד בלילות, הדם שיוקד בה מאיר את הדרך
היא לא תדע איך לספר לכם שכל יום היא עוברת אונס
כל יום הזמן כולא אותה,כל יום הזמן מכה בה, כל יום הזמן לוקח לה את הדברים הכי קדושים לה
כל שינוי פוגע בה כל יום הזמן לא נותן לה לאן לברוח
היא מרגישה כלואה בתוך הזמן,והיא יודעת המוןת הוא המקום שהכי קל לה לברוח אליו
Read more
אז היום שלונסקי והחברים ממכללת עמק יזרעאל החליטו, באופן מוזר ובלתי אחראי, להעניק לי את הפרס עם השם ...
Media Removed
אז היום שלונסקי והחברים ממכללת עמק יזרעאל החליטו, באופן מוזר ובלתי אחראי, להעניק לי את הפרס עם השם הנוראי ׳פרס כד החלב׳. הצטיידתי בפאנצ׳ים כדי לפוצץ את בועת החשיבות העצמית שהייתה עלולה להיווצר באירוע, וניסיתי לשמור על קור הרוח...עד שאילנה דיין עלתה פתאום לבמה והרגה אותי. אז קודם כל, שוב תודה ... אז היום שלונסקי והחברים ממכללת עמק יזרעאל החליטו, באופן מוזר ובלתי אחראי, להעניק לי את הפרס עם השם הנוראי ׳פרס כד החלב׳. הצטיידתי בפאנצ׳ים כדי לפוצץ את בועת החשיבות העצמית שהייתה עלולה להיווצר באירוע, וניסיתי לשמור על קור הרוח...עד שאילנה דיין עלתה פתאום לבמה והרגה אותי. אז קודם כל, שוב תודה רבה רבה על ההכרה והאהבה שלכם שם בעמק. ועד שאני מתארגן על קטע וידאו נורמלי, הנה הדברים שאמרה אילנה דיין המעלפת:

גורי,
סופסוף הגיע הזמן לשבור את המתח בינינו,
וזה נראה כמו הרגע הנכון לפרק את המתח הזה,
שבנית במשך עשרות תכניות בכישרון גדול.
אז באתי כדי לומר לך את זה:
שאנחנו יכולים להפסיק להתחבא,
כמו שלאה גולדברג כתבה הכי טוב
"ומותר, ומותר לאהוב";
נורא רציתי לבצע את השיר עבורך, בעיבוד מיוחד
אבל לא הירשו לי, כי אני לא שרית חדד
בכלל, ברור לך שנכנסתי בעיניים פקוחות לשדה מוקשים
אבל מה לא עושים בשביל קצת מים גנובים.
(שמת לב שגלשתי ככה בדרך אגב לחרוזים,
שזה פטנט משומש לשידרוג טקסטים גרועים;
בערך כמו שאתם עושים עם המתופף
שנותן מכה כדי להציל פאנץ' רופף).
כן, אני יודעת שלא בגלל זה ירדה התכנית
אגב, אפשר לפתוח את זה בהזדמנות החגיגית
ואפשר גם לא, במחשבה שניה,
איש עוד לא התחרט על מילה שלא נאמרה.
בשלב הזה נגמרו לי החרוזים,
אבל נשארו לי ארבע סיבות שבגללן אני כל כך אוהבת אותך:
בגלל שאתה מצליח להיות גם מצחיק וגם חכם – רוב הזמן;​
בגלל שיש לך חוש טיימינג כל כך מושלם;
בגלל שאימצת את שם המשפחה של אשתך – ממש מזמן;
ובעיקר: בגלל שנשארת נאמן לאמת שלך – כל הזמן.
יש ציטוט של הקומיקאי לני ברוס, שלא הכרתי עד אתמול בלילה, אבל אני משאירה לך אותו במתנה, עם טוויסט קטן:
גם ההומור שלך, גורי, כמו של טובי הסאטיריקנים, מבוסס על הרס ועל ייאוש.
אם העולם היה כולו רגוע ושליו, בלי מלחמות, שחיתות ואלימות,
היית עומד בתור ללחם, ממש מאחורי הגב שלי.
אז לני ברוס אמנם הגיע לגיל 41 ומת ממנת יתר
ואתה סחי בן 40 עם ארבע בנות,
אבל כל זה היה כדי לומר לך כמה אני אוהבת אותך,
ושאני מחכה לפרויקט הבא שלך,
ובטוחה שתעשה ותצליח. 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
Read more
היי בנות! שמי לין מור, אני דוגמנית מגיל 16, בשנת 2008 זכיתי בתואר נערת היופי עשרה בתחרות במלכת היופי, ...
Media Removed
היי בנות! שמי לין מור, אני דוגמנית מגיל 16, בשנת 2008 זכיתי בתואר נערת היופי עשרה בתחרות במלכת היופי, ייצגתי את ישראל בתחרות Miss Earth ושם זכיתי בתואר Miss fashion designer. הייתי דוגמנית הבית של חברות האופנה הכי גדולות בישראל. לפני כ 5 שנים ילדתי את ילדי הראשון קאי המדהים וכ 3 חודשים לאחר הלידה ... היי בנות! שמי לין מור, אני דוגמנית מגיל 16, בשנת 2008 זכיתי בתואר נערת היופי עשרה בתחרות במלכת היופי, ייצגתי את ישראל בתחרות Miss Earth ושם זכיתי בתואר Miss fashion designer. הייתי דוגמנית הבית של חברות האופנה הכי גדולות בישראל. לפני כ 5 שנים ילדתי את ילדי הראשון קאי המדהים וכ 3 חודשים לאחר הלידה כבר חזרתי לתצוגות אופנה, אבל זה לא היה אותו הדבר מהסיבה שדוגמנות זה בעיקר עולם של צעירות בלי ילדים וגם הגוף אף פעם לא חוזר להיות אותו הדבר כמו שהיה. העור פחות מתוח, רואים את החוסר שינה בפנים, ובואו נגיד ככה דוגמנית, את כבר לא נראית.. הרבה אנשים שראו אותי אמרו לי זה עניין של גנים וכאלה אז בואו אני אספר לכם סוד: עם כל הכבוד לגנים האוקראיינים המשובחים שלי, העור שלא חוזר לעצמו, הסימני מתיחה, השקיות בעיניים, הכתמי עור והצלוליטיס.. הרבה יותר חזקים מכל גן, ורק עבודה קשה של טיפוח עצמי, התמדה, משמעת ותזונה יעזרו להרגיש יותר טוב עם עצמך.
אז זו החלטה שלקחתי על עצמי, התחלתי לחקור את הנושא של גוף נשי לאחר לידה, ניסיתי את כל האימונים האפשריים שהציעו בשוק, ובניתי את האימון המושלם לנשים שאין להן את הפריבילגיה ללכת למכון כושר, ולהכניס את זה לסדר היום המטורף שלהן. אני גאה לומר שאני אחרי שתי לידות, האחרונה הייתה לפני שנה ואני חזרתי לגוף יותר טוב ויפה אפילו ממה שהיה לי לפני ההריונות ועם הרבה פחות עבודה ממה שאת חושבת.
כל מה שצריך זה רק רבע שעה ביום, הכוונה, תמיכה ופרגון שתאמיני לי העולם לא ייחרב אם תרשי לקחת אותו כי מגיע לך להרגיש טוב עם עצמך!
לשם כך פתחתי את הקבוצה הזו כדי שנוכל לתמוך, לפרגן, לתת עצות ולהתקדם ביחד.
אשמח אם תיכנסו, תפעלו בדף, תוסיפו חברות ותשתפו ונהיה כאן אחת למען השניה בכל הכוח. 💪

חפשו בפייס - אמהות מתאמנות ביחד ❤
Read more
אל תחמוד אשת רעך יש כל מיני סוגים של אנשים בעולם וכל אדם נולד עם ערכים מסוימים. כל אחד מאיתנו עבר את ...
Media Removed
אל תחמוד אשת רעך יש כל מיני סוגים של אנשים בעולם וכל אדם נולד עם ערכים מסוימים. כל אחד מאיתנו עבר את מה שעבר , גדל בחינוך מסויים ונולד לפעמים למציאות מסויימת שגרמה לו להיות האדם שהוא נכון?! לא תמיד. כי ישנם אנשים שגדלו במציאות פחות מוצלחת , בקושי כלכלי תמידי, לפעמים לא היה להם מה לאכול , הם עברו אלימות ... אל תחמוד אשת רעך
יש כל מיני סוגים של אנשים בעולם וכל אדם נולד עם ערכים מסוימים. כל אחד מאיתנו עבר את מה שעבר , גדל בחינוך מסויים ונולד לפעמים למציאות מסויימת שגרמה לו להיות האדם שהוא נכון?! לא תמיד. כי ישנם אנשים שגדלו במציאות פחות מוצלחת , בקושי כלכלי תמידי, לפעמים לא היה להם מה לאכול , הם עברו אלימות בבית, בגידות מצד ההורים וזוגיות חסרת השראה ועדיין גדלו להיות בני אדם לתפארת עם ערכים ומוסר.
אבל בזוגיות ישנם אלו שערכי האמון שלהם הוא פחות מוצלח, הם אף פעם לא מסתפקים במה שיש להם וגם אחרי שהשיגו ונלחמו הם מתייחסים לבן זוג כמובן מאליו וממשיכים לחפש אחרי הריגוש הבא. במילה אחת - בוגדניים ! אני חלילה לא באה לחנך אף אחד , קטונתי , פשוט מניסיון חיי ומאנשים שעוברים אצלי תהליך יש לי דרך לראות את החיים ואני פשוט משתפת ומקווה שאולי זה ייכנס למישהו לראש והוא ישנה קצת את הדרך שלו , רק לטובה ולטובתו.אבל אשאל אתכם שאלה , כשאתם בוגדים באדם שבוטח בכם , באדם שנשבעתם לו לעד, באדם שישן איתך בלילה , קם איתכם בבוקר , הבטיח להיות רק שלכם , כדת וכדין או שלא , כשאתם בוגדים באדם הזה מאחורי הגב, יום יום , במי אתם בעצם בוגדים ? בו? או בעצמכם ? למי אתם משקרים לו ? או לעצמכם ?! אתם בוגדים בעצמכם, בלבד. הנבגד הוא לא המסכן והחלש פה , הוא נאמן לעצמו ולכם. האם אתם יודעים שלקארמת הבגידה יש מחיר כבד להמשך חייכם ? לעתיד שלכם ? לזוגיות הבאה שלכם ? לקריירה שלכם ? האם אתם חושבים שאין לזה מחיר לבגידה? אוי כמה שיש לזה מחיר. האם האדרנלין שלבגוד שווה את זה? הרבה יגידו לעצמם שלפעמים כן וכן אני יודעת , לא נולדתי אתמול זה בהחלט יכול להיות מרגש ומלא תשוקה לעיתים , אבל אם כל כך סובלים בזוגיות שנמצאים בה וכל כך טוב במקום אחר עם אדם אחר האם לא כדאי (לא אמרתי פשוט) להיות אמיתיים עם מי שאתם ובעיקר עם האדם ששם את חייו עבורכם ופשוט להגיד לו , למה כל העולם צריך לדעת שהוא או היא נבגדים ? איזה חיים אלו לנהל חיים כפולים ? כל אדם שבוגד או בגד לבסוף נתפס ומה קרה אז יודעים ?! הוא פתאום התחנן על חיי לסליחה , פתאום הוא נזכר כמה הוא אוהב את האדם שאיתו , כמה הוא מוכן לעשות הכל בשביל להציל את הזוגיות .... פששש... תענוג אה?
אז זהו שלא , זה עצוב. בשביל מה אתה צריך לבגוד שבסופו של דבר תבין שאתה מוכן לעשות הכל בשביל להציל ? אז כן , יש גם מקרים שאנשים בגדו וזה הציל להם את הזוגיות , החזיר את התשוקה לחייהם , נכון , אבל בסופו של יום אלו מקרים ששומעים פעם ב.. וזה לא החיים עצמם. אם אתם אנשי האמת ..(המשך קריאה בבדף שלי emush) מורני ❤
Read more
<span class="emoji emoji1f44f"></span>🏼 סיפור מרגש לכבוד השבת: <span class="emoji emoji1f44f"></span>🏼 האיש הזקן עמד ליד המדרגות הנעות וקפא. כמה אנשים עמדו מאחוריו, מחכים ...
Media Removed
🏼 סיפור מרגש לכבוד השבת: 🏼 האיש הזקן עמד ליד המדרגות הנעות וקפא. כמה אנשים עמדו מאחוריו, מחכים שיתקדם. אבל הוא לא התקדם, הוא פחד, לא היה בטוח בעצמו. אף-אחד לא ניגש, לא התעניין, העולם המשיך להסתובב. עד שהגיע בחור צעיר, לקח יוזמה וניגש אל האיש הזקן. הוא הושיט את זרועו ושאל את הזקן "אדוני, ... 👏🏼 סיפור מרגש לכבוד השבת: 👏🏼
האיש הזקן עמד ליד המדרגות הנעות וקפא.
כמה אנשים עמדו מאחוריו, מחכים שיתקדם.
אבל הוא לא התקדם, הוא פחד, לא היה בטוח בעצמו.
אף-אחד לא ניגש, לא התעניין, העולם המשיך להסתובב.
עד שהגיע בחור צעיר, לקח יוזמה וניגש אל האיש הזקן.
הוא הושיט את זרועו ושאל את הזקן "אדוני, אפשר לעזור לך?".
הזקן התחיל להסביר שפעם הייתה לו חוויה לא נעימה עם המדרגות הנעות.
מאז, כל פעם שהוא ניגש אליהן הוא מתמלא בפחד, שמא החוויה הרעה תחזור.
בלי לחשוב פעמיים, הבחור הצעיר תחב את זרועו בזרועו של הזקן.
הם יצרו קשר עין לשנייה, הזקן הסכים לקבל את הזרוע של הבחור הצעיר.
הוא הסכים לקבל את הביטחון, את אהבת החינם הזו, האהבה הלא טריוויאלית.
אין פה יותר מידי, בסך-הכל בחור צעיר שעוזר לאדון מבוגר להתגבר על הפחד.
אבל זה הכי הרבה בעולם; לעזור, לתמוך במישהו זר סתם ככה באמצע היום.
פסיפס של מעשים טובים שהופכים את העולם לתמונה יפה לחיות בה.
בעוד כמה שעות, בחדשות הערב יספרו לנו על שחיתויות, פיגועים ופוליטיקה.
ינסו למכור לנו שהעולם שלנו הוא מקום מחורבן לחיות בו, עולם מלא ברעל.
אבל כל הרוע יתמלא באבק, כי היום מישהו עשה מעשה טוב, הושיט יד.
—-
תודה רבה ל: @elyasaf_ezra
שבת שלום ומבורכת 🙏🏼
—-
לעוד סיפורים מוזמנים להכנס לתג שלנו:
#סיפור_לכבוד_השבת ➡️
Read more
סיפור לשבת ツ היום ראיתי חייל בוכה בתחנה המרכזית שבעפולה, ניגשתי אליו ושאלתי אותו "מה קרה?", הוא ...
Media Removed
סיפור לשבת ツ היום ראיתי חייל בוכה בתחנה המרכזית שבעפולה, ניגשתי אליו ושאלתי אותו "מה קרה?", הוא לא ענה, אך כעבור מספר דקות סיפר לי שחודש שעבר אמא שלו נפטרה מדום לב. ניסיתי לנחם אותו, אבל הוא אמר לי "אחי, הדמעות שלי הן על כל הדברים שלא הספקתי להגיד", "מה זאת אומרת?", שאלתי, ואז הוא התחיל להסביר ... סיפור לשבת ツ
היום ראיתי חייל בוכה בתחנה המרכזית שבעפולה, ניגשתי אליו ושאלתי אותו "מה קרה?",
הוא לא ענה, אך כעבור מספר דקות סיפר לי שחודש שעבר אמא שלו נפטרה מדום לב.
ניסיתי לנחם אותו, אבל הוא אמר לי "אחי, הדמעות שלי הן על כל הדברים שלא הספקתי להגיד",
"מה זאת אומרת?", שאלתי, ואז הוא התחיל להסביר לי, "תבין...
לאמא שלי היה כואב בעצמות, אם לי היה כואב,
אמא שלי הייתה יורקת דם בשלוש עבודות, רק כדי שלא אלך לישון רעב,
אמא שלי הייתה מחכה שאבוא הביתה מהבסיס רק כדי לכבס את המדים שלי, להסניף את הריח שלי,
כשהייתי יוצא לבלות, הייתי חוזר הביתה ב-3-4 לפנות בוקר, ואמא שלי תמיד הייתה ערה, היא לא הייתה הולכת לישון עד שהייתה רואה בעיניים שלה שאני בריא ושלם,
אמא שלי הייתה הצבא שלי, עורך הדין שלי,
זו שהרימה אותי על הכתפיים כשהרגליים שלי התעייפו מהדרך,
הייתי כל העולם בשביל אמא שלי, גרתי בראש הפירמידה של החיים שלה,
ואני? אני לא הייתי ילד טוב,
עשיתי לאמא שלי חיים קשים, לא הערכתי את האוכל שהכינה לי,
במקום להגיד "תודה שאת שמה לי אוכל על השולחן", לא התקשרתי לאמא שלי, לשאול לשלומה, תמיד זו היא שהתקשרה,
וכשהיינו מדברים בפלאפון תמיד אני הייתי זה שסיים את השיחה,
כשתקף אותי רעב ב-12 בלילה, אמא שלי הייתה מכינה בשבילי ארוחת מלכים,
למרות שהגוף שלה רצה להתאבד מעייפות,
ואני הייתי מעקם פרצוף כשביקשה ממני לשים לה משהו לראות בטלוויזיה,
אמא שלי קרעה את הגוף שלה, שרטה את החלומות שלה, וויתרה על עצמה,
רק כדי שאחיה חיים טובים, ואני הייתי אידיוט,
הקדשתי את הזמן שלי למועדונים ואלכוהול, במקום לבלות איתה,
לא נתתי לה יחס, חשבתי שהיא תחיה לנצח,
לקחתי את השהות שלה בעולם כדבר טריוויאלי,
פעם הייתי עולם בשביל מישהי, אמא,
עכשיו אני סתם צל של בן-אדם,
גוש בשר בלי לב, אמא".

כשהוא סיים לדבר, קמתי, שמא יבחין בדמעות שעברו לגור מתחת לעיניים שלי. "לאן אתה הולך?", הוא שאל אותי, רציתי להגיד לו "להתקשר לאמא שלי, להגיד לה שהיא כל העולם שלי, למקרה שהיא לא יודעת", אבל יצא לי "לקנות לנו משהו לשתות, כמה דקות ואני חוזר אחי".
קרדיט לכותב המוכשר: ‏@elyasaf_ezra

שבת שלום לכולם!
#סיפור_לשבת
Read more
איך להתמיד באימונים? || <span class="emoji emoji1f4aa"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span>🤩 "אם הייתי מצליח.ה להתמיד – מזמן הייתי משיג.ה את הגוף שאני רוצה. אשלם ...
Media Removed
איך להתמיד באימונים? || 🤩 "אם הייתי מצליח.ה להתמיד – מזמן הייתי משיג.ה את הגוף שאני רוצה. אשלם לך כל סכום בעולם אם תלמדי אותי להתמיד ולהיטען מוטיבציה." ⠀ את המשפט הזה אני שומעת לפחות 3 פעמים בשבוע.. מנסיון, קל להתמיד כשיש לנו תכנית מסודרת שנוכל לעקוב אחריה בקלות, דמות והשראה שנוכל להתחבר ... איך להתמיד באימונים? || 💪😍🤩
"אם הייתי מצליח.ה להתמיד – מזמן הייתי משיג.ה את הגוף שאני רוצה. אשלם לך כל סכום בעולם אם תלמדי אותי להתמיד ולהיטען מוטיבציה."

את המשפט הזה אני שומעת לפחות 3 פעמים בשבוע..
מנסיון, קל להתמיד כשיש לנו תכנית מסודרת שנוכל לעקוב אחריה בקלות, דמות והשראה שנוכל להתחבר אל המסר ואל הדרך המובנית, המוצלחת והסלולה.
סיבה שתזכיר לנו להמשיך לנוע לעבר המטרה, ומילה מעודדת ומעצימה שנשמע מדי פעם ותמריץ אותנו לתת מעצמינו ולעשות את המיטב, פעם אחרי פעם, עם סבלנות, אמונה עצמית וידיעה שאנחנו יכולים לעשות ולהשיג כל דבר!
המציאות היא שיקוף של העולם הפנימי והאמונות. בואו נרקום את הסיפור שלנו כפי שאנחנו נרצה לראות במציאות ולהרגיש. בריאות, כוח, עוצמה, בטחון, קלילות, חיוניות, יופי פנימי וחיצוני.

אז עכשיו אתם בטח שואלים איפה מוצאים את כל זה באריזה אחת
שכוללת גם תוכנית גם הדרכה גם דמות להשראה וגם חיבור ומוטיבציה..

פרטים בקרוב..המשיכו לעקוב :)
כי מגיע לנו להשיג את המטרות שלנו ומגיע לנו לחיות טוב וליהנות מכל הטוב שהעולם הזה מציע!
#jennykaplan #wowyourbody #jennykaplanonline #גניקפלן #גניקפלן_אימונים #גניקפלן_תזונה #גניקפלן_טיפים #התמדה #התמדה_מביאה_תוצאות #הצלחהותוצאות
Read more
היי .. פה זה התחנת מעבר שלי ?! הוא מסתכל עליי .. וצוחק , "את כאן להשאר" ! הוא אומר לי , ומכניס אותי פנימה ...
Media Removed
היי .. פה זה התחנת מעבר שלי ?! הוא מסתכל עליי .. וצוחק , "את כאן להשאר" ! הוא אומר לי , ומכניס אותי פנימה . פותח לי שולחן בצלחת אחת מגיש לי את העבר שלו , בשנייה את הצלקות והפחדים , בצלחת אחרת את העתיד שלו , ולקינוח מגיש לי את הלב שלו . "לא רוצה שתיהיי רק חלק מהחיים שלי" הוא אומר לי וזורק את הצלחת של העבר ... היי .. פה זה התחנת מעבר שלי ?!
הוא מסתכל עליי .. וצוחק , "את כאן להשאר" !
הוא אומר לי , ומכניס אותי פנימה .
פותח לי שולחן בצלחת אחת מגיש לי את העבר שלו , בשנייה את הצלקות והפחדים , בצלחת אחרת את העתיד שלו , ולקינוח מגיש לי את הלב שלו .
"לא רוצה שתיהיי רק חלק מהחיים שלי" הוא אומר לי וזורק את הצלחת של העבר על הרצפה !
"גם שלא תסבלי מהפחדים והצלקות שלי" ..
ושנינו כאילו במתוכנן מושיטים יד לצלחת העתיד , מקרבים אותה אלינו .. וכבר אין לאן לברוח .
אמרתי לך את כאן להשאר , ורציתי לדעת עליו את הכל . הוא לקח אותי לחדר מסתורי כזה שם ראינו סרט קצר מחייו ,
ואז הבנתי.. שאני פה כדי לשנות !
הסתכלתי עליו ופחדתי להוריד את כל השכבות שאני לובשת . . פחדתי שיגיע ללב המרוסק שלי ושיאכל מצלחת העבר שלי וכלכך באלי לתת שוב את קינוח הלב שלי , אבל זה מפחיד !!! אולי זו באמת תחנת מעבר בשבילי ?
אז היינו ערומים לגמרי , וקבלנו את כל מה שאנחנו רואים . לבשתי לו את המכופתרת ובישלתי לו אומץ , בגרות , בטחון , אהבה בלי סוף , וכוח לעבור את כל הקשיים שרודפים אותו . . נתתי את הכל .
גם קבלתי חזרה מהמעט שהיה לו לתת לי , שזה הרגיש לי כאילו שנותן לי את העולם . -------○●•|-------•●○|---------●•○|---------○●•|-------- אני שבעה מלאכול את כל מי שכבר היינו , והבנתי שיש דברים שלעולם לא אצליח לשנות , אז מהר לבשתי את כל השכבות מעליי , התחלתי לרוץ מעבר לדלת ... הוא נעמד מולי בפתח הדלת עם הידיים לצדדים כאילו שלא רוצה לתת לי לצאת , מסתובב מפנה לי את הגב והולך . .
צעקתי לו בעודי קפואה לגמרי ולא יכולה להמשיך ללכת , "זו תחנת מעבר אתה שומעעע !!"
- לא סתם אנשים מכירים אנשים - - נכנסנו לחיים של אחרים כדי לתת קצת מהצבע שלנו -
- אנחנו לא תמיד חושפים את נשמתנו וגופנו כדי להשאר לנצח -
- גם להיות תחנת מעבר זה בסדר -
- לעשות טוב לאחרים - ולעצמנו -

לקקתי את השפתיים מהקינוח של הלב שלו .. והטעם כבר עבר עם הזמן , אולי מחר נמצא מקום טוב יותר להשאר בו , לא תחנת מעבר ...
הפעם לנצח !
#אמברבזל #ambarbazel #
Read more
אלירני אהובי היקר <span class="emoji emoji2764"></span>️ אני תמיד אוהב להיות שונה ומיוחד, אז גם הברכה שלי תהיה כזאת. אתה מבחינתי תמהיל ...
Media Removed
אלירני אהובי היקר ️ אני תמיד אוהב להיות שונה ומיוחד, אז גם הברכה שלי תהיה כזאת. אתה מבחינתי תמהיל של הרבה דברים ביחד. בן אדם שכולו רק אור ואהבה. לב אחד ענק ללא יכולת להגיד את המילה ״לא״. לנגד עיניך תמיד יש ויהיו דברים טובים וחיוביים. ועל כל הטוב הזה שאתה מביא לעולם גם יש לך את כל הטוב שיש ליקום ... אלירני אהובי היקר ❤️
אני תמיד אוהב להיות שונה ומיוחד, אז גם הברכה שלי תהיה כזאת.
אתה מבחינתי תמהיל של הרבה דברים ביחד.
בן אדם שכולו רק אור ואהבה. לב אחד ענק ללא יכולת להגיד את המילה ״לא״. לנגד עיניך תמיד יש ויהיו דברים טובים וחיוביים.
ועל כל הטוב הזה שאתה מביא לעולם גם יש לך את כל הטוב שיש ליקום להציע לך.
אהבה מדהימה עם בעלך ההורס, אושר ללא היכר, וכמובן התכונה החדשה והכי שווה בעולם ״אבא״. לא סתם בחרתי פה את התמונה המרכזית עם ליבי. הלב שלך. ביתך אהובתך שזכית בה לשנה החדשה.
כל התמונות פה מסמנות משהו.. תקופה, חוויה, רגשות, התחלות, אושר, שמחה וגעגוע.
אני רק יכול לאחל לך אושר אינסופי, אהבה ללא גבולות, בריאות איתנה, עמידה בכל מכשול שיקרא בדרכך.
אני מאחל לנו להמשיך להיות חברים כל כך טובים ותמיד שם אחד בשביל השני, שנמשיך לכבוש את העולם ביעדים חדשים ומעניינים ושיהיה רק כיף!
אוהב אותך ברמה שאי אפשר לתאר ❤️❤️❤️
Read more
אחת מתמונות השנה שלי, היא הרגע הזה שבו רותם חברי שולף אותי מהכסא ושר לי - אה, ולעוד 900 איש - את "אל העולם שלך". ההכרות שלנו, שהפכה לחברות, שהפכה למשפחתות, קרתה משום שיום אחד, באביב 2017, חבר זרק לי "רוצה לבוא למועדון לטיני?", ואני עשיתי את הפרצוף הכי אורבאן-אירוני שלי, זה שכל אחד מכיר מחייו של פחח ... אחת מתמונות השנה שלי, היא הרגע הזה שבו רותם חברי שולף אותי מהכסא ושר לי - אה, ולעוד 900 איש - את "אל העולם שלך". ההכרות שלנו, שהפכה לחברות, שהפכה למשפחתות, קרתה משום שיום אחד, באביב 2017, חבר זרק לי "רוצה לבוא למועדון לטיני?", ואני עשיתי את הפרצוף הכי אורבאן-אירוני שלי, זה שכל אחד מכיר מחייו של פחח מה לי ול..., ובכל זאת עניתי: "משונה לי ברמות אבל סבבה". שם באותו ערב שמעתי בפעם הראשונה את "כל כך יפה לך", הדואט הלטיני של רותם ודסמר בואנו, וסימנתי לעצמי את אחד השירים היפים של השנה. וכשאת חושבת ככה על שיר, מספיק מפגש מקרי באיזה אירוע ובום יש לך חבר חדש.
רותם הוציא לפני שבוע את האלבום השלישי שלו, שכבר הייתי שותפה לחלק מהתרגשות יצירתו. יש אותו באפל מיוזיק והוא מגיע עם חיבור ישיר ובלתי אמצעי ללב, וכתוב בכשרון נדיר לניסוח מצב נפשי ומערכות יחסים.
השבוע התחילה שנה חדשה, ואני רוצה לאחל לעצמי ולכם להתלהב, שזה הבנדוד הכיפי והפי אלף בריא בנפשו של להתאהב, להגיד מדי פעם כן לדברים שבאופן אוטומטי אומרים להם לא, להכיר אנשים חדשים, מקומות חדשים וטעמים חדשים, ולחדש משהו בעצמך לעצמך. שנה טובה. @officialrotemcohen @karnicohen @liorbartkovski #2018 #האלבוםהשלישי #כלכךיפהלך
Read more
חיים הר-זהב: נפתח בטפיחת שכם עצמית: לפני שבוע, כשכולם צפו שחוק ההמלצות יעבור ב-3 קריאות תוך יומיים בערך, כתבתי מה יקרה עם החוק הזה. כתבתי שכחלון ובנט יעשו קולות של ״אנחנו לא רוצים לתמוך״, ושנתניהו יגיד שהוא רוצה לוודא שהחוק לא כולל אותו כי הוא ״ממלכתי״ וכי ״חוקים הם לא עניין פרסונלי״, וכתבתי ... חיים הר-זהב:
נפתח בטפיחת שכם עצמית: לפני שבוע, כשכולם צפו שחוק ההמלצות יעבור ב-3 קריאות תוך יומיים בערך, כתבתי מה יקרה עם החוק הזה. כתבתי שכחלון ובנט יעשו קולות של ״אנחנו לא רוצים לתמוך״, ושנתניהו יגיד שהוא רוצה לוודא שהחוק לא כולל אותו כי הוא ״ממלכתי״ וכי ״חוקים הם לא עניין פרסונלי״, וכתבתי שהצעת החוק הזאת לא תעבור שלוש קריאות, אבל גם לא תימחק לגמרי כדי לשמש תזכורת למשטרה מאיפה משתין הדג כל אימת שהשוטרים ילחצו מדי על נתניהו.
ידעתי בדיוק מה יקרה, וכתבתי את ההפך ממה שטענו הכותרות וזעקו החברים ברשתות החברתיות. זה לא כי אני גאון (כי אני ממש לא), אלא כי לאור ניסיון העבר אני מסרב להיכנס לפאניקה ולהתלהם.
תבדקו אותי - כמעט אף אחד מהחוקים האידיוטיים שהליכוד מציע לא עובר שלוש קריאות ולא נכנס לספר החוקים. על ״חוק הלאום״ נתניהו מבלבל את המוח כבר 3 שנים, והוא לא עבר (למרות שלאורך כל התקופה הזאת יש לנתניהו רוב ימין מוצק בכנסת). כשמירי רגב ליהגה עד אין קץ על ״הפסקת מימון לתיאטראות אנטי ציוניים״ היא דילגה ממיקרופון למיקרופון ויצרה כותרת אחרי כותרת - וזה לא קורה. כמה מילים נשפכו על ״חוק המואזין״ האווילי? מיליונים. האם הוא בספר החוקים? ממש לא. החוק היחיד שהוגדר אנטי דמוקרטי ואושר היה ״חוק המישוש״ (לגבי חיפוש על גוף חשודים) והוא אכן עבר 3 קריאות ונכנס לספר החוקים, אבל רק אחרי שהוטמעו בו ההערות של האגודה לזכויות האזרח.
החוקים האלה לא עוברים כי אין שום סיבה שיעברו, וכי הליכוד מרוויח עליהם קולות בחינם, בלי להתאמץ אפילו. הרי איך נתפס חוק ההמלצות בקרב האדם הממוצע? חוק שנועד לעזור לנתניהו, נכון? אז כשהחוק לא עובר, בעבור תומכי נתניהו זה כאילו פגעו באיש שתמכו בו - התוצאה היא שהם עוד יותר בעדו (״למה פוגעים לנו במנהיג?״) ואז האיש שניסו לסדוק את אמינותו בטענות שחיתות יכול לכנס מחדש את תומכיו ולעורר מחדש את אמונם. ואיך נתפסת חקירתו של דוד ביטן? כנקמנות נגד נושא כליו של נתניהו. זאת עוד שכבה של תמיכה ב״העולם כולו נגד הליכוד״ שעליו בונה נתניהו את כל שלטונו, וכשכל "כשלון" כזה הוא דלק אלקטורלי – מי צריך להעביר חוקים? 
אבל אנשי האופוזיציה, בכנסת ומחוצה לה, כל כך עסוקים בלצווח ולזעוק געוואלד, שהם לא רואים שמטרילים אותם. הם לא רואים שהתגובות האוטומטיות שלהם, נעיצת המסרגות בעין תוך צעקות ״מות הדמוקרטיה״, אינן אלא מתן נקודות חינם לליכוד בקרב תומכיו, בשעה שהם אינם זוכים אפילו לקול אחד שנוסף אליהם.
מה עושים עם טרולים, חברות וחברים? לא מאכילים אותם...
#ha_makom #israel #israeli #המקום #הליכוד #e_srael
Read more
״השומר הסודי ״ . לכל אחד מאיתנו יש איזה מנהג , דפוס , משהו שירשנו עוד ממשהו שחווינו בילדות. זה יכול ...
Media Removed
״השומר הסודי ״ . לכל אחד מאיתנו יש איזה מנהג , דפוס , משהו שירשנו עוד ממשהו שחווינו בילדות. זה יכול להיות מהגן , מהבית ספר , מקשרים כאלו ואחרים כשהיינו צעירים וסחבנו אותם איתנו עד היום. משהו שהיינו צריכים לקחת איתנו ״שייגן״עלינו מהעולם הקר שם בחוץ. מהם אותם דפוסים, התנהגות שהם בעצם עבורינו השמירה ... ״השומר הסודי ״ .
לכל אחד מאיתנו יש איזה מנהג , דפוס , משהו שירשנו עוד ממשהו שחווינו בילדות. זה יכול להיות מהגן , מהבית ספר , מקשרים כאלו ואחרים כשהיינו צעירים וסחבנו אותם איתנו עד היום. משהו שהיינו צריכים לקחת איתנו ״שייגן״עלינו מהעולם הקר שם בחוץ. מהם אותם דפוסים, התנהגות שהם בעצם עבורינו השמירה שלנו?! לדוגמא: ילד/ה שגדל בבית עם הורים שהאבא מאוד שתלטן , חזק והאמא יותר חלשה ,יירש דפוס או חשיבה שהוא חייב לשמור על עצמו מאנשים שתלטנים אז הוא יפתח דפוס שישמור עליו, שאם אדם ינסה לשלוט עליו הוא ישר יצעק , או יקלל או ייעלם מהקשר ובעצם דרך זה ילמד את הצד השני עליי לא משתלטים , לי לא יגידו מה לעשות אף פעם. שמעת ?! אבל פה בידיוק הבעיה ולמה?! כי הצד השני , לא אמור לדעת שיש לנו ״שומר סודי״ דפוס שכזה שירשנו מפעם , שברגע שמשהו מעיר אותו , אנחנו פועלים בצורה מסויימת, המגננה שלנו יוצאת לחופשי.כל דבר ולו קטן יכול לערער את הנקודה הזאת בנו. ובמקרים כאלו אם לא נדע להבחין שלא כל אדם הוא כמו האמא או האבא שלנו, לא נוכל להשתחרר מהמגננה שלנו.זה שהייתה לי אמא יותר חלשה נגיד ולא הייתה עומדת על שלה מול אבא , לא אומר עליי כלום.רק אם אני אחליט שזה אומר עליי. אם אמא שלי החליטה להישאר לבד אחרי הגירושים ולא מצאה זוגיות , זה לא אמור להשליך עליי שנגזר עליי להישאר לבד.רק אם אני אחיה את הסיפור שלי דרכיה אם ילד בבית ספר אמר לי מילה פוגעת שאני סוחב עד היום שאני כבר בן 30 , הגיע הזמן לשחרר את זה לא? כי כל פעם שנשמע את המילה הזאת , השד שלנו יתעורר. אני יכולה להגיד לכם באופן אישי שגם לי היו כמה ,לא אחד , ״שומרים סודיים״ כאלו שאספתי מילדות. שאף אחד לא ידע עליהם הם היו כמו ״השריטות ״ שלי ואת השריטות הרי אנחנו לא ישר מתגאים בהם. לדוגמא שלי אישית ולא לא פשוט להגיד את זה בקול רם , אבל אפשר להגיד שהיום אחרי שזיהיתי את זה שזה בסה״כ הייתה ההתגוננות שלי כלפי העולם ושיניתי את זה , הוקל לי. בקשרים זוגיים. בגלל שגדלתי ללא דמות אב. נוצרה לי תחושה של חרדת נטישה קיומית. לא משנה איזה קשר הייתי בו, גם אם היה מסתיים זה היה סוף העולם מבחינתי. ככה ראיתי כל ריב כאילו זה סוף העולם והמגננה שלי ישר הייתה מתפרצת. כי בתת מודע זה החזיר אותי לאותה נקודה שאיבדתי את אבא. שכאילו נטש אותי. אז בקשרים כאלו ואחרים שנוצרה מריבה ולו קטנה הייתי נעלמת , הייתי אומרת משפטים כמו זהו זה נגמר , או נותנת לצד השני את התחושה שזהו קח את הזמן בוא נחשוב. זה רק השומר הסודי שלי שפחד לאבד. הייתי נלחמת אם עצמי למה?
המשך קריאה בדף שלי emush (חופרת) ♥️
Read more
Loading...
Load More
Loading...