את לה לא

Loading...


Unique profiles
64
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Disneyland Paris, Tel Aviv, Israel, Saint-Tropez
Average media age
762.7 days
to ratio
19
אני לא מאמינה !!! שבור על הרצפה !!! אולי הוא נפל לשירה מהתיק ... מה זה .. הוא מת !! נכנסתי איתו מהר הביתה ...
Media Removed
אני לא מאמינה !!! שבור על הרצפה !!! אולי הוא נפל לשירה מהתיק ... מה זה .. הוא מת !! נכנסתי איתו מהר הביתה , וביקשתי מללי להתקשר אליה . לא היה לה תמספר שלה . פתאום קלטתי שיש צלצול באייפון שלי . הוא בקושי צלצל , זה היה מעוז - ועניתי . #אני : מה יש ? #עוז : את..לא..מבי י י י .....! #אני : הלו ? הלו ?! אני לא שומ.. ... אני לא מאמינה !!! שבור על הרצפה !!! אולי הוא נפל לשירה מהתיק ... מה זה .. הוא מת !! נכנסתי איתו מהר הביתה , וביקשתי מללי להתקשר אליה . לא היה לה תמספר שלה . פתאום קלטתי שיש צלצול באייפון שלי . הוא בקושי צלצל , זה היה מעוז - ועניתי .
#אני : מה יש ?
#עוז : את..לא..מבי י י י .....!
#אני : הלו ? הלו ?! אני לא שומ.. הפלאפון שלי ...
ואז , פתאום , האייפון התפוצץ ונפל לרצפה . כל המסך היה פתוח , היו מלא קוים צבעוניים על המסך , ופשוט עזבתי אותו בצד .
אבל ... מה עוז ניסה לומר ?! אולי זה משו רע ?! אין לי אפילו טלפון של הבית ... החלטתי לקחת כסף לאוטובוס , לבית החולים ! נסעתי עד לשם , והייתה השעה תשע בבוקר . הייתי אמורה להיות בבצפר , אבל דניאל יותר חשוב לי .
נכנסתי לבית חולים , והיה שקט מוחלט ואורות וכמה לקוחות בפינה . עליתי לקומה השניה , איפה שדניאל , שמעתי רעש מחדרו , ניסיתי להכנס ונעלו את הדלת !! התיישבתי ליד הדלת , והתחלתי לדאוג .
#עוז : הנה את ! את לא .. את פשוט לא מבינה מה קרה !!! דניאל .. הוא הפסיק לקחת תכדורים לזיהום !! הוא .. התחיל להתפשט הזיהום .. ו..
#אני : מה ... דבר !
#עוז : דניאל .. הוא איבד שליטה , התחיל להזות ... זה התפשט לו למותניים ולשם כל הרגל נהייתה כהה ... הוא בסכנת חיים ! בואי תכנסי דחוף !!!! התחלתי לבכות , ולהיות בהלם של החיים שלי !! ראיתי את אסף בפינה , עם מבט דואג , לבוש בסינר תכלת . עוז לקח לי את היד , ושם אותה בראשו של דניאל !
#אני : מה זה .. הוא רותח !! אני לא יכולה .. להשאר פה יותר ..
דניאל התחיל להזיע והיה כולו קר , והמעלות בגוף שלו השתוללו .. #דניאל : דוקטור .. אני רואה מטושטש .. אני ואסף הסתכלנו אחד על השני , וסגרתי את עיניי .. כשפקחתי אותן , עוז ואסף היו מולי .
#עוז : גם את מאבדת שליטה ?! #אני : למה נפלתי ?
#עוז : התעלפת ככל הנראה , לא כצפוי . הוא חשוב לך , כן ?
#אני : מה .. דניאל כידיד כן ..
קמתי ככל המהר שלי , והתקרבתי אל דניאל . שני דוקטורים הרימו את רגליו ונתנו לו פיסת עוגת שוקולד , כדי להעלות את הסוכר בדם .
#דניאל : חזרת ..
#עוז : אל תדבר ... הוא התכוון אלי ?! כן , חזרתי בשבילו . ולא שירה , אלא אני .
#דניאל : את לא בבצפר ?
#עוז : טוב , אני אשאיר אתכם לבד .. אסף , צא .
ממשיכה ב160 לייקים ו31 תגובות 💕
Read more
Loading...
שבוע מבורך, מסופר על יהודי אחד בעל אמצעים שבא לרבו בחודש אלול ואמר לו - "כבוד הרב! אני ממש רוצה לראות ...
Media Removed
שבוע מבורך, מסופר על יהודי אחד בעל אמצעים שבא לרבו בחודש אלול ואמר לו - "כבוד הרב! אני ממש רוצה לראות את אליהו הנביא! אני לא יכול להפסיק לחשוב עליו! אני כל הזמן חולם עליו! אין דבר שאני רוצה יותר! אשתי ואני החלטנו שאנחנו מוכנים ורוצים לראות את אליהו הנביא!!!" התבונן בו רבו, חשב ואמר לו - "אם כך הדבר, ... שבוע מבורך, מסופר על יהודי אחד בעל אמצעים
שבא לרבו בחודש אלול ואמר לו - "כבוד הרב! אני ממש רוצה לראות את אליהו הנביא! אני לא יכול להפסיק לחשוב עליו! אני כל הזמן חולם עליו! אין דבר שאני רוצה יותר! אשתי ואני החלטנו שאנחנו מוכנים ורוצים לראות את אליהו הנביא!!!"
התבונן בו רבו, חשב ואמר לו - "אם כך הדבר, עוד מעט ראש השנה,
קח את אישתך ולך סע לעיירה פלונית שנמצאת במרחק שבוע נסיעה ותשאל מי זו כרמלה האלמנה. תתארח א
צלה בראש השנה. רק אל תשכח כשאתה הולך תיקח איתך הרבה מאד צידה ואוכל כי היא אלמנה וסביר להניח שקשה לה מבחינה כלכלית. " .
שמח היהודי כל כך, ויצא למסע עם עגלות מלאות כל טוב, מזון ומשקה ויי"ש.
כעבור שבוע נסיעה הגיע לעיירה המרוחקת ושאל - "היכן נמצאת כרמלה? " ,אמרו לו - "איזו כרמלה, יש כאן 2 נשים בשם זה... " , הוא חשב ואמר להם - "האלמנה" . אמרו לו - " שתי הכרמלות אלמנות. יש את כרמלה האלמנה הערירית, ויש את כרמלה האלמנה שיש לה 4 ילדים". חשב לעצמו היהודי והחליט שכנראה רבו דיבר על כרמלה האם ל4 היתומים, כיוון שאמר לו לקחת הרבה צידה ומזון עבורם...
הגיע היהודי לביתה של כרמלה, נקש בדלת, והאלמנה פתחה. כשביקש ממנה להתארח אצלה בראש השנה, ענתה לו האלמנה בעצב - "איך אארח אותך? בקושי יש לי מספיק מזון לילדיי שלי, במה אאכיל אותך? " , ענה לה היהודי -"גבירתי , אין לך סיבה לדאגה. הבאתי עימי מספיק מזון!!" .
היא עדיין סירבה ואמרה לו - " ואיפה תישנו ? אין לי מיטות עבורכם." , השיב לה היהודי בחיוך - "אשתי ואני נישן על מזרונים בריצפה" .
כרמלה האלמנה הסכימה , ואכן נכנס ראש השנה, ולראשונה בחייהם חגגו ילדיה את החג ברוב פאר והדר. היה להם מזון מכל טוב שהיהודי הביא עימו. היתה שמחה מרובה, האור שרר בבית, והברכה היתה מרובה.
כך עברו להם ימי ראש השנה, והיהודי יצא לדרך אל ביתו , לתדהמתו הדרך חזרה נראתה לו יותר קצרה מהדרך שהגיע , וכאשר הגיע לעיירה שלו , הוא הלך אל רבו ואמר לו - " רבי! עשיתי כמצוותך! עכשיו איך אוכל לראות את אליהו הנביא? " .
התבונן בו רבו בפליאה ואמר לו - " מה? לא ראית את אליהו הנביא כשהיית שם? " .
ענה לו היהודי - " לא! לא ראינו , לא אני ולא אשתי ."
" מהר וארוז את חפציך יהודי "- ענה הרב. - "חזור לשם מהר מהר ליום הכיפורים ואז תזכה ותראה את אליהו הנביא. רק אל תשכח גם הפעם לקחת עבורם מזון ומשקה לרוב!! "
מיהר היהודי, ארז מזון ומשקה, לקח את אישתו עימו ויצא לדרך. ושוב קצרה לו הדרך והגיע לשם תוך יממה אחת בלבד!!
כשהגיע והתקרב לבית של האלמנה שמע צעקות
Read more
השעה 10 בבוקר, ואני רואה את יעקב, נהג המונית, מקבל דוח מהפקח המניאק; "יום שלישי פעמיים כי טוב הם אומרים ...
Media Removed
השעה 10 בבוקר, ואני רואה את יעקב, נהג המונית, מקבל דוח מהפקח המניאק; "יום שלישי פעמיים כי טוב הם אומרים לי, ואני בולע את זה כמו כלב מטומטם, כמו אידיוט. יום שלישי פעמיים כי חרא, תאמין לי" - "איזה בן-אדם רע. לא נורא כפרה, יחזור אליך בכפל-כפליים. אלוקים לא טועה יא יעקב." "כן אה, עוד מעט תשקר לי ... השעה 10 בבוקר, ואני רואה את יעקב, נהג המונית, מקבל דוח מהפקח המניאק;
"יום שלישי פעמיים כי טוב הם אומרים לי, ואני בולע את זה כמו כלב מטומטם, כמו אידיוט.
יום שלישי פעמיים כי חרא, תאמין לי"
-
"איזה בן-אדם רע. לא נורא כפרה, יחזור אליך בכפל-כפליים. אלוקים לא טועה יא יעקב."
"כן אה, עוד מעט תשקר לי יותר ותגיד לי ש-מור לא עשתה לך את המוות, שאתה לא מתגעגע ושהכרית שלך יבשה, אה אדם? אלוקים לא טועה, נכון?"
-
בן זונה, 10 בבוקר והוא מחליט להנחית עלי מלחמה עם השטן והפמליה המזורגגת שלו;
את מור הכרתי לפני שנה ושלושה חודשים, ונלחמתי בשבילה בצבא הכי חזק בעולם -
"צבא הסרטן", יעקב קורא לו, ואיך אני אסתכל לאבא שלה בעיניים? לעזאזל, הילדה שלו ברחה עם החמצן שלי לגן-עדן ועל-הדרך גנבה חיוכים ורגעים מהקרובים אליה.
פגשתי את מור בהופעה של שחר חסון, ואלוקים איזו בריאה מיוחדת היא. חרא על החיים שלי.
מור גרמה לי לשנוא את בובספוג, כי הוא היה "רוקד" לי בטלויזיה בשעות הקטנות, והצחוק שלה היה מתגלגל לי על הלב, "גונב" פעימות ועל-הדרך הולך לחבק את השכל.
היא גרמה לי להאמין ב-"אהבה", להבין שפרחים זו תרופה לכל אישה עצובה, שישיבה ביתית עם טרנינג וחולצת-טי לבנה של 3 ב-30 ש"ח זה השיא שלי בחיים המטומטמים האלה. עאלק חיים באמת...
"קשה לי אדם, תבין אותי, קשה לי. עברו להם שנה ושלושה חודשים, וראבק, הסכין הזה שהשם שלו "מור" עוד קורע לי את הלב, נותן לי לדמם בלילה על כרית תמימה ומסכנה"
-
אני זוכר את היום שבו עלינו לקבר שלה, וזה היה הקבר הכי עצוב בעולם כי גם קופידון היה ובכה.
הסתכלתי שם על חתיכת אבן שהשם שלה היה חקוק עליה. הסתכלתי ונזכרתי, נזכרתי ברגעים שהיה קשה לה לנשום לבד, ברגעים שהדלקתי נרות והתפללתי עליה.
פעם, פעם זרקנו את הבגדים ונכנסו להרטיב את הנפש בים, כי טכנולוגיה עשתה לנו כאבים בלב ובלבולים במוח.
-
אני אוהב אתך יעקב, אבל השעה כבר כמעט 11 בבוקר, והרגת אותי עוד לפני שהתעוררתי, עוד לפני שבכלל שכחתי;
יום אחד, אלוקים מחליט להכניס אדם מסויים אל החיים שלך, והוא, הוא "שוטף" אתך מהחרא שיש לעולם להציע, ואתה מתקלח בנפש שלו, מתאהב בעולם שלו.
יום אחד, השטן מתערב, וזה הפחד הכי גדול שלי מאז אותו יום, כי אין מתנות-חינם, ואת-זה אמא ואבא אמרו לנו עוד כשהיינו ילדים קטנים
-
@admkhn_writer
Read more
הגיע הזמן להמשיך הלאה ואנחנו מלאי התרגשות. היום אחרי כמעט 13 שנים אנחנו סוגרים את בנקר ,בית שאירחנו ...
Media Removed
הגיע הזמן להמשיך הלאה ואנחנו מלאי התרגשות. היום אחרי כמעט 13 שנים אנחנו סוגרים את בנקר ,בית שאירחנו בו, חגגנו, שמחנו ובעיקר יצקנו בו המון בשורות חדשות ומלהיבות,היה כל כך כיף . קיבלנו מבנקר את כל מה שהיה לה לתת והענקנו לה את כל מה שהיה בנו, עכשיו הגיע הזמן שלה ושלנו להפרד,היא למחוזותיה ואנחנו ... הגיע הזמן להמשיך הלאה ואנחנו מלאי התרגשות.
היום אחרי כמעט 13 שנים אנחנו סוגרים את בנקר ,בית שאירחנו בו, חגגנו, שמחנו ובעיקר יצקנו בו המון בשורות חדשות ומלהיבות,היה כל כך כיף .
קיבלנו מבנקר את כל מה שהיה לה לתת והענקנו לה את כל מה שהיה בנו, עכשיו הגיע הזמן שלה ושלנו להפרד,היא למחוזותיה ואנחנו לאתגר הבא.
רצינו כבר עכשיו לספר לכם על הפרויקט החדש אבל כמו תמיד חסרים לנו שבועיים שלושה,בקרוב ,ממש בקרוב נספר על האתר שמחזיר אותנו ליצירה שאנחנו כל כך אוהבים.
מתנצלים שלא ערכנו פסטיבל פרידה אבל זה לא ממש הקטע שלנו,לא אוהבים פרידות ולא פסטיבלים.
רצינו להגיד לכם תודה ,תודה על הפרגון והשותפות בלעדיכם זה לא היה קורה ,מקווים שתאהבו את הפרויקט החדש, אנחנו ממש אוהבים !
כמובן שנמשיך לארח אתכם בחנויות שלנו,באמריקן וינטג׳,מותג שממשיך לרגש כל עונה מחדש בקניון רמת אביב ו TLV.(קולקציית הקיץ כבר נחתה והיא הסטרית!)
באהבה
קרן ותומר ♥️
Read more
פרק 75 -בינתיים אצל בנחמין ומרטינה- מרטינה: נו למה ניתקת?! בנחמין: היא ניתקה.. מרטינה: ואי.. הם ...
Media Removed
פרק 75 -בינתיים אצל בנחמין ומרטינה- מרטינה: נו למה ניתקת?! בנחמין: היא ניתקה.. מרטינה: ואי.. הם פשוט לא יכולים להיות נשואיםם פשוט לא !! פיטר שלי!!!! בנחמין: מאיפה את יודעת בכלל שפיטר רוצה להציע לה?! מרטינה: יש לי את השיטות שלי בנחמין: כן משתגידי.. אני חושב שאם פיטר היה רוצה להציע לה הוא היה ... פרק 75 -בינתיים אצל בנחמין ומרטינה-
מרטינה: נו למה ניתקת?! בנחמין: היא ניתקה.. מרטינה: ואי.. הם פשוט לא יכולים להיות נשואיםם פשוט לא !! פיטר שלי!!!! בנחמין: מאיפה את יודעת בכלל שפיטר רוצה להציע לה?! מרטינה: יש לי את השיטות שלי
בנחמין: כן משתגידי.. אני חושב שאם פיטר היה רוצה להציע לה הוא היה מציע לה מזמן
מרטינה: לא.. אני מכירה אותו.. פיטר בקושי מודע לעצמו, הוא בטח שכח מהנישואים האלה, בטוח מיליון אחוז שהיא אמרה לו משהו.. בנחמין: טוב.. ניראלי נוותר, הם אוהבים אחד את השני, וכנראה הם הולכים להתחתן ואני לא יודע מה איתך אבל אני שמח בשבילה ואת צריכה להיות שמחה בשבילו ואם את לא זה בעיה שלך
מרטינה: אוי בנחמין תשתוק כבר תקשיב יש לי רעיון אנחנו.... בנחמין: לא עצרי פה! לא מעניין אותי כבר לשמוע את הרעיונות הפסיכיים שלך! אין פה אנחנו, זה רק את!!! את את.. מסכנה וצריכה עזרה! תלמדי לפרגן ואם הוא הולך להתחתן איתה אז כנראה שזה מה שצריך לקרות ושהוא לא הגבר בשבילך, אז זהו תפנימי כבר!
מרטינה: (מנשקת את בנחמין😂) בנחמין: יופי, התחלת להפנים (מנשק אותה בחזרה😂) כמה תגובות של תמשיכי ואני ימשיך❤️ #כאסי_לאליטר_אמור
Read more
אחותי.מילה אחת שמתארת עולם ומלואו.הפרש של שלושה ימים(ושנתיים)מפריד בנינו,מזלות שונים ועדיין....כאילו ...
Media Removed
אחותי.מילה אחת שמתארת עולם ומלואו.הפרש של שלושה ימים(ושנתיים)מפריד בנינו,מזלות שונים ועדיין....כאילו יצאנו יד ביד מהבטן של אמא.אז זו את.החצי שמשלים אותי אם לא כל כולי.זו את, שהדבר הכי קטן שקורה לי את הראשונה שאספר לה גם אם זה כרוך במיליון טלפונים עד שתעני לי.זו את,שכל בן אדם שנכנס הביתה והכיר ... אחותי.מילה אחת שמתארת עולם ומלואו.הפרש של שלושה ימים(ושנתיים)מפריד בנינו,מזלות שונים ועדיין....כאילו יצאנו יד ביד מהבטן של אמא.אז זו את.החצי שמשלים אותי אם לא כל כולי.זו את, שהדבר הכי קטן שקורה לי את הראשונה שאספר לה גם אם זה כרוך במיליון טלפונים עד שתעני לי.זו את,שכל בן אדם שנכנס הביתה והכיר אותך ישר שכח ממני והתאהבו בך.זו את,שלא תוותר בחיים על לבשל לשבת גם אם זה כרוך בלבטל תוכניות שנקבעו חודש מראש.זו את,שמתפרצת עליי כשאני מעצבנת אותך ואז מנסה להתחנף אלייך כאילו לא קרה כלום.זו את,שתמיד מרימה אותי כשאני בדאון או במרמור עצמי.זו את,שבחרת לקחת אותי לבחור ספה בסוף העולם שמאלה ובסוף ניסית לשכנע אותי שהיא גם נוחה.זו את,שעברנו לגור ביחד השנה וללא ספק זו השנה הכי משמעותית שהייתה לנו.זו את,שמזכירה לי לשלם ארנונה כל יום גם אם זה כרוך בעצבים.זו את,שהיית מעירה אותי בבקרים ובסוף מתייאשת וחוזרת לישון.זו את,שהיית עוקצת לי קרם ברולה מהמקפיא ואז משקרת שלא.זו את,שהייתי לוקחת לה בגדים, הורסת אותם ואז משחקת אותה מופתעת.זו את,שלא משנה כמה זמן נהיה ביחד ברגע שנפרד נרגיש כאילו לא התראינו שנה.זו את,שעזבתי אותך לתל אביב וזה מרגיש לי כאילו השארתי את הידיים,הרגליים, הלב והראש בחדרה.זו את, שהייתי מבקשת להוציא ממנה עוגה ויחד עם העוגה היית מוציאה עלי את כל הקללות שבעולם.זו את, היחידה, שיכולה לצחוק עליי ואני עליה כאילו כלום.זו את,כל כולי, היחידה בעולם שאני סומכת עליה בלב שלם, היחידה בעולם שהאהבה שלי אליה היא טהורה ואמיתית.זו את, שאני מאחלת לה טוב בחיים יותר ממה שאני מאחלת לעצמי.זו את.כל חיי.
אז אחותי שלי, המודל לחיקוי שלי, סליחה על כל העצבים שעשיתי לך,על הכלים של העוגות שתמיד הייתי משאירה לך ועל כל גרם של עצבים שעשיתי(ועשיתי😇)מאחלת לך שתמיד תהיי בריאה, מאושרת, עם הומור שטותי,שתמיד תשארי קרובה אליי כי זו המתנה שלי לכל החיים, שתגדלי את שרי ורום בנחת כי הקב״ה הביא לך אותם וידע שהלב שלך יהיה גם האמא וגם האבא, שלא יחסר לך כלום כמו שאת לא מחסירה מהסובבים אותך גם אם זה אומר שתביאי ממה שאין לך,שהזיווג ההגון שלך יהיה מושלם כמוך(כן יודעת שכמעט בלתי אפשרי למצוא כזה), שהקב״ה ישמור עלייך מכל רע ושתמיד תשארי מי שאת.כי זו את.מושלמת.מבפנים ומבחוץ.אני אוהבת אותך, את לא באמת יודעת כמה, אבל אם היו מילים לתאר את הכמות, אז הברכה הזאת הייתה רק פסיק קטן ושולי.
יום הולדת שמח לבחורה שמהווה עבורי מודל לחיקוי בכל יום מחדש.ממני, המעריצה מספר 1 שלך, אחותך.❤️
Read more
Loading...
פרק 62: יולי: יונתן מה קורה איתך?! יונתן: מה? יולי: למה אתה מתייחס אליה ככה?: יונתן: אני מבין שהיא ...
Media Removed
פרק 62: יולי: יונתן מה קורה איתך?! יונתן: מה? יולי: למה אתה מתייחס אליה ככה?: יונתן: אני מבין שהיא לא סיפרה לך יולי: היא סיפרה לי הכל ואני מסכימה איתך שזה לא בסדר .. אבל תתן לה צאנס לדבר ולהסביר .. היא אוהבת אותך היא לא תעשה משהו שיפגע בך! יונתן: עובדה שכן יולי: זו הייתה טעות .. חוץ מזה אתה עדיין ... פרק 62:
יולי: יונתן מה קורה איתך?! יונתן: מה?
יולי: למה אתה מתייחס אליה ככה?:
יונתן: אני מבין שהיא לא סיפרה לך
יולי: היא סיפרה לי הכל ואני מסכימה איתך שזה לא בסדר .. אבל תתן לה צאנס לדבר ולהסביר .. היא אוהבת אותך היא לא תעשה משהו שיפגע בך!
יונתן: עובדה שכן
יולי: זו הייתה טעות .. חוץ מזה אתה עדיין לא שמעת את הצד שלך .. תתן לה הזדמנות לדבר .. אל תתיחס אליה ככה .. אני מכירה את דני הרבה שנים .. היא עברה הרבה ואת הרוב היא עברה לבד .. הרבה זמן לא ראיתי אותה מחוייכת ככה טוב לה עכשיו היא באמת אוהבת אותך!
יונתן: אני יודע.. יולי: אז תדבר איתה תתן לה להסביר את עצמה .. אם לא תשתכנע תעשה מה שאתה רוצה אבל בקושי מילה החלפת איתה מאז שחזרתם לארץ
יונתן: בסדר אני אדבר איתה
יולי: יופי .. אל תזרוק את כל מה שהיה בניכם לפח!
Read more
מאז שאני זוכר את עצמי תמיד היו לי body issues, החל מהיותי נער שמן, דרך אישפוז על אנורקסיה, חזרה ״למוטב״ ...
Media Removed
מאז שאני זוכר את עצמי תמיד היו לי body issues, החל מהיותי נער שמן, דרך אישפוז על אנורקסיה, חזרה ״למוטב״ הדרדרות חוזרת ואז הבנה ברורה שזה לא שווה את זה. אז התחלתי להתאמן ולאכול נכון (וגם לא נכון בכל זאת אני ילד שמנמנן) אבל הכי חשוב הפסקתי לפחד, אז נכון תמיד יש את ההפרעה שיושבת לך על הכתף, אבל אתה לומד ... מאז שאני זוכר את עצמי תמיד היו לי body issues, החל מהיותי נער שמן, דרך אישפוז על אנורקסיה, חזרה ״למוטב״ הדרדרות חוזרת ואז הבנה ברורה שזה לא שווה את זה. אז התחלתי להתאמן ולאכול נכון (וגם לא נכון בכל זאת אני ילד שמנמנן) אבל הכי חשוב הפסקתי לפחד, אז נכון תמיד יש את ההפרעה שיושבת לך על הכתף, אבל אתה לומד להעיף אותה ולדעת שזה הכל רק בראש, ולכן ש @_dididian_ ההורסת פנתה אליי שאדגמן את ליין בגדי הים החדש שלה לגברים היססתי ״אני לא המשורטט שאת מחפשת״ אמרתי לה ״אני מחפש גברים אמיתיים כאלו שיש להם גם קצת מה לתפוס״ היא אמרה וצחקה, כי הרי יש מאות סוגים של גברים! וכן באתי ליום הצילום עם חששות וגם אחרי שקיבלתי את התמונות הופיעה ההפרעה, אבל מהר מאוד העפתי אותה כי גם אם אני לא שלם הם עצמי ואולי אף פעם לא אהיה אני לומד לקבל את עצמי ולאהוב גם חלקים שאני שונא בגוף שלי. אני לא דוגמן של בגדי ים ואף פעם כניראה לא אהיה (אני יותר דוגמגיש😉) אבל זה עשה לי טוב ובמיוחד בחודש הגאווה החשוב כ״כ לכולם לקבל את האחר בפתיחות, בחיוך והכי חשוב להיות גאים במי שאתם ולא משנה מה! הקולקציה המדהימה מחכה לכם אצל דידי וגם בעיצוב אישי (מתוייגת פה כבר ראיתם?) I’m proud to be me! תודה לדידי לדוגמן המהמם שלצידי @galtopolanski ולצלמת ההיסטרית @mikagurovich (תזיזו הצידה יש כמה תמונות) חודש גאווה שמח!
🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#pride #prideweek #tlv #israel #pride18 #loveyourself #lovemyjob #model #actor #swimwear #beach #pool #picoftheday #gaylife #gay #woof #scurff #hot #fit #muscular
Read more
Loading...
. -פרק 7- דינה נעצרה והסתובבה לאחר היסוס, "כן?`` מלמלה. "את רוצה לצאת איתי?`` שאלתי אותה, מניח ...
Media Removed
. -פרק 7- דינה נעצרה והסתובבה לאחר היסוס, "כן?`` מלמלה. "את רוצה לצאת איתי?`` שאלתי אותה, מניח את מרפקיי על ברכי ומביט הצידה אליה. דינה חייכה, ורגל אחת שלה השתפשפה ברצפה, כנראה תגובה של מבוכה. "אני אשמח`` קולה מתרגש ורך. "תתקשרי אליי?`` קרצתי לה. היא הנהנה והלכה בדילוגים. העברתי יד בשיערי. ... .
-פרק 7-
דינה נעצרה והסתובבה לאחר היסוס, "כן?`` מלמלה.
"את רוצה לצאת איתי?`` שאלתי אותה, מניח את מרפקיי על ברכי ומביט הצידה אליה.
דינה חייכה, ורגל אחת שלה השתפשפה ברצפה, כנראה תגובה של מבוכה. "אני אשמח`` קולה מתרגש ורך.
"תתקשרי אליי?`` קרצתי לה.
היא הנהנה והלכה בדילוגים. העברתי יד בשיערי. לעזאזל איתי. לא הייתי חייב להגזים.
"רואה, היא חמודה`` חייכה ספיר וטליה צחקה.
בחנתי את פנייה, זה לא עושה לה כלום? לי זה קורע את הלב, כמו הפעמים שבנים מדברים ומתחילים איתה.
כנראה שהרגשות שלי חד צדדיים, דמיינתי שיהיה לה אכפת ממני בקטע כזה.
"את שמחה?`` פלטתי.
"כן, סוף סוף אתה מסכים למישהי`` צחקה "הבנות רודפות אחריך ואתה מתנזר כל פעם``.
"וזה בסדר מצידך שאצא איתה?`` ביררתי, רציתי לראות מעבר לחיוכים שלה.
היא השתתקה לרגע. "כן.. תצא איתה`` הנהנה.
"אוקיי`` קמתי ועזבתי אותם במדרגות ונכנסתי פנימה.
.
🍁נ.מ טליה🍁
ספיר השתתקה לאחר שעילאי הלך. הילדה הזאת מתוסבכת.
"מה מציק לך?`` שאלתי אותה.
"כלום...`` התנערה ממחשבותיה "שנכנס לכיתה? עוד מעט יתחיל השיעור`` הציעה.
"את בעצמך דחפת אותו להסכים, מה הבעיות שלך עכשיו?`` ביקשתי להבין "ספיר, כפרה עלייך אל תזייני ת'מח- אם את אוהבת אותו תגידי לו ואם לא אז תשמחי בשבילו``
עינייה התרוצצו בין עיניי והיא נאנחה. "אני סתם במצב רוח שאחרי מחזור. אני בסדר גמור`` הרגיעה, את עצמה כנראה.
"ממש. עילאי מאוד דאגן, אז אל תבלבלי אותו. אם הוא ידיד תשאירי אותו ככה``
היא הנהנה וחיבקה אותי, "תודה חברה``. אפיק צועד לאחור עם פניו אלינו, "קבלו קטע- יש היום דייט לעילאי!`` פרש את ידיו בהכרזה "נו, אתה מתרגש??`` הביט אליו.
הוא חייך "לא, בקטנה`` משך בכתפו.
ספיר החלה להתקדם לפנינו "אני חייבת ללכת`` הודיעה לנו.
"מה יש לה?`` שאל אפיק "אמרתי משהו?``
שתקתי. לא רציתי לשתף את דעתי- היא תרצח אותי הכלבה המשוגעת הזאת.
"אה, עילאי`` משכתי בזרועו "מתי דור מתכוון לחזור?`` שאלתי.
"השבוע נדמה לי`` השיב.
שככה יהיה לי טוב! אני כל כך מאושרת!!
#Onni #בסטי_120
Read more
״אצלנו בגן יש המון ילדים את חלקם אני אוהב את חלקם אני לא מכיר אבל מי לא שמע על האומץ של רן הוא הכי מהיר בחול ...
Media Removed
״אצלנו בגן יש המון ילדים את חלקם אני אוהב את חלקם אני לא מכיר אבל מי לא שמע על האומץ של רן הוא הכי מהיר בחול הוא הכי חזק בגן אבל יש לו סוד אחד שפחד הוא לגלות שהוא כל כך מאוהב באחת הילדות,אצלנו בגן יש הרבה חבורות יש כאלה נחשבים יש כאלה שפחות אבל מי לא שמע על קופצי הנדנדות מריעים להם כפיים מלמדים אותם לנחות ... ״אצלנו בגן יש המון ילדים את חלקם אני אוהב את חלקם אני לא מכיר אבל מי לא שמע על האומץ של רן הוא הכי מהיר בחול הוא הכי חזק בגן אבל יש לו סוד אחד שפחד הוא לגלות שהוא כל כך מאוהב באחת הילדות,אצלנו בגן יש הרבה חבורות יש כאלה נחשבים יש כאלה שפחות אבל מי לא שמע על קופצי הנדנדות מריעים להם כפיים מלמדים אותם לנחות מורמים על נס הדגל גאוות כל האיזור רק לפעמים כשהם קופצים רחוק הם שוכחים לחזור,אצלנו בגן נפרדים בשמחה כי היום לא ארוך וניפגשים שוב מחר חוץ מאלה שפתאום לא חוזרים יותר לגן אמרו לי שהם רק עברו דירה מעבר לענן,אז בלילות קרים עם פנס מתחת לשמיכה הם מדברים והוא מגלה לה מה היא בשבילו היא בוכה שהוא מציע לה להיות כל עולמו בערב שלפני המלחמה.אצלנו בגדוד יש המון ילדים את חלקם אני אוהב את חלקם אני לא אכיר״
מי שעוקב אחרי העמוד שלי כבר שנה בטח יודע את הסיפור שסיפרתי פעם,סיפרתי בקצרה מה זה בשבילי יום הזיכרון,סיפרתי מה אני עושה בימי זיכרון.
השנה לצערי לא יצא לי להיות בצופים כי הייתי במיון..והשנה הגדוד שלי היה אחראי על הטקס שיש לפני הערב שירי לוחמים..שלצערי לא יכולתי להגיע.
יותר מ 23,400 חללים שעצרו את החיים שלהם בכדי להגן על חיינו ובשביל שאנו נמשיך לחייך לנשום להרגיש לבכות...לחיות!המעט שאנו יכולים לעשות כדי להחזיר להם זה לכבד..לכבד את היום הזה ולזכור כל הזמן שאם אותו חייל לא היה יוצא למלחמה הסיפור הזה היה יכול להגמר יותר כואב למשפחה אחרת.
השנה הכאב של העם התחזק וגדל ויש המון משפחות שכולות חדשות,ולא רק של חיילי צה״ל,בנים ובנות בוגרים או ילדים..חפים מפשע..נפגעו מפיגועי טרור,כמעט 40 משפחות שרצחו להם את הדבר החשוב ביותר בשבילם ובשנייה החיים שלהם השתנו מקצה לקצה!
אותם 23,447 חללים שהזכרתי אותם חיו את החיים בדיוק כמוכם וחלמו..חלקם חלמו להקים משפחה ואז פרצה מלחמה וקטעה את החלום,לחלקם הייתה משפחה וילדים שהם עזבו ולעולם לא יחזרו אליהם,חלקם חלמו לעשות טיסה של אחרי צבא או סתם טיסה עם המשפחה או החבר/ה וגם הם את הטיסה הזו לא יעשו לעולם.
״ואת,את לא יודעת כמה ממך ניסיתי להסתיר את כל הסיוטים בלילה צרחות ודם על המדים,את לא מבינה כבר למה אני מזמן כבר לא אני תמונות רצות מאותו לילה דמעות, כאב של לוחמים...״
עם אותם חיילים שנרצחו היו חברים לגדוד שראו את המקרה אולי מקרוב אולי מרחוק ולא יכלו לעשות כלום,או שגם אם עשו..לא עזר לאותו חייל,והם נושאים את הסיפור הזה מאז אותו מקרה בלב שלהם ובראש ומרגישים רגשות אשם על כך שלא הצליחו להציל את החבר שלהם שיכל היום להיות אולי אבא
#חלקא
Read more
אז כן היום הגשמתי חלום פתחתי מקום שאוכל לחלוק בו אתכם את מה שאני הכי אוהבת לעשות . לבשל. וכן.. זה יצא ...
Media Removed
אז כן היום הגשמתי חלום פתחתי מקום שאוכל לחלוק בו אתכם את מה שאני הכי אוהבת לעשות . לבשל. וכן.. זה יצא במקרה ביום של היום הולדת שלי.. מתנה שבורא עולם סידר לי.. עם כמה שליחים מהצד(הדר מיכאלי ושות ). והאמת.. שחשבתי להתחיל בשקט לא בקול צעקה גדולה אבל זה לא יכול לקרות כשיש לך חברה אחת שהיא מעל לטבע ולדמיון ... אז כן היום הגשמתי חלום
פתחתי מקום שאוכל לחלוק בו אתכם את מה שאני הכי אוהבת לעשות . לבשל.
וכן.. זה יצא במקרה ביום של היום הולדת שלי.. מתנה שבורא עולם סידר לי.. עם כמה שליחים מהצד(הדר מיכאלי ושות ).
והאמת.. שחשבתי להתחיל בשקט לא בקול צעקה גדולה
אבל זה לא יכול לקרות כשיש לך חברה אחת שהיא מעל לטבע ולדמיון והיא לא אנושית וניסיתי לסחוב אותה ואפילו לא לגלות לה מתי בדיוק אני פותחת .. וכשידעה התארגנה ב10 שעות כי כשהיא רוצה משהו אין מי שיעצור בעדה.! @racheliifrah את משוגעת! את לא אנושית ! 35 שמפניות? מזל שאני לא בת 100 אבל זה כלום. יש דברים שאני לא ממש יכולה לחלוק כאן. אתם רואים את הרעש אבל מה שהיא עושה בשקט רק אני והיא יודעות (וישראל....) אני אוהבת אותך המון תודה על יום שלא אשכח לעולם!! את מיוחדת ועל טבעית את ענקית מהחיים ואין קשר לחומר בכלל מי שמכיר אותך יודע. אני אוהבת אותך שוב ושוב ושוב. ❤️
תודה לסאלי וורד שהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי ביותר @sallychaprak @vered_bokobza_w.m
Read more
<span class="emoji emoji1f47c"></span>פרק 159<span class="emoji emoji1f47f"></span> אני מהרהר טיפה בשאלתו. "כן, אני חושב...`` "תהיה החלטי, אחרת כולכם תישארו כאן`` אני ...
Media Removed
פרק 159 אני מהרהר טיפה בשאלתו. "כן, אני חושב...`` "תהיה החלטי, אחרת כולכם תישארו כאן`` אני מרים גבה. "מה? מה זה קשור אליי?`` אני מתרגז. "כי רק בזכותך הם יוכלו לעבור כאן, האם אתה חושב שמגיע לך הזכות לחזור?`` אני מהנהן "כן. בהחלט!`` "היא לא שם. מצאתי את זה..`` דילן מראה לי נוצה לבנה. אז ... 👼פרק 159👿
אני מהרהר טיפה בשאלתו.
"כן, אני חושב...``
"תהיה החלטי, אחרת כולכם תישארו כאן``
אני מרים גבה. "מה? מה זה קשור אליי?`` אני מתרגז.
"כי רק בזכותך הם יוכלו לעבור כאן, האם אתה חושב שמגיע לך הזכות לחזור?``
אני מהנהן "כן. בהחלט!``
"היא לא שם. מצאתי את זה..`` דילן מראה לי נוצה לבנה. אז זאת כן ליליאן בפנים.
"ליליאן התפוצצה`` מודיע לנו הקול "היא לא יכלה לשאת בכאב שלך, הרי אתה יודע שהכתם שדיברת אליו נמצא גם אצלה``
דילן מושך בשיערו ומשחרר צעקה, "מה עשיתי, אלוהים? מה עשיתי??``
"דילן, הגיע הזמן שנלך`` אני מניח יד על כתפו.
"לא, מה פתאום!`` הוא מתנער ממני "אני חייב למצוא אותה, אני לא משאיר אותה כאן לבד`` הוא נכנס לאקסטזה.
הייתי מרגיע אותו ואומר לו שיתכן והיא כבר מחכה לנו בבית, אך איני יודע בוודאות אם זאת היא..
"בוא`` אני מחזיק אותו בחזקה ודוחף אותו פנימה, דרך הדלת השמימית.
"לאאא, ליליאן!!!`` זעקתו מפלחת את עורי.
אני מביט לאחור, הבית השני שלי.. לא עוד. אני עוזב, חוזר הביתה. 👿נ.מ דילן👿
אפילו הספקנו לבנות בית, בשדה שלנו. שלי ושל ליליאן... שעדיין לא איתנו. אני רק מקווה שהיא לא נעלמה לתמיד, כמה זמן שיקח אני אמתין לה.
רק שתבוא.
"היי, אחי`` קורא עמנואל "בוא, תאכל ותפסיק לחכות שהיא תיפול משום מקום``
אני נכנס פנימה ומתיישב על הכיסא מול השולחן שבנוי בחלקו.
"אתה חושב שהיא בבית שלה?`` שואל אותי.
כבר הייתי שם, נכנסתי דרך החלון והחדר ונראה שאיש לא נגע בו מזמן.
"היא לא שם``
"אתה.. כשאמר שהיא התפוצצה, במקרה הכוונה לא הייתה שליליאן נעלמה לתמיד, נכון?``
מבטי זועם כשאני מביט בו ועמנואל נדרך, "אוקיי אחי.. רק שאלתי`` מרגיע.
אני עוצם את עיניי ומתרכז, מנסה להריח אותה, להעלות תמונה שלה מול עיניי.
כמעט קרוב, כמעט מוצא. והכל נעלם.
"כלום?`` נאנח "תלמד אותי כבר, אולי אני אצליח``
"אני חושב שהיא כלואה היכנשהו..`` אני משפשף את סנטרי.
אנחנו מתאמנים על זה יום שלם. וביום השני אני מחליט ללכת 'לאיבוד' ושהוא ימצא אותי.
"תזכור- אתה צריך להתרכז ולחשוב עלייי. אחרת לא תמצא אותי`` אני מזכיר לו.

להפתעתי כעבור המתנה של שעה תחת אחד העצים הוא צץ משום מקום. "הצלחתי!`` צוהל ומקפץ "ראיתי אותך, הצלחתי ממש לראות אותך!`` צוחקת ומוציא אגרוף ניצחון.
"יופי. תנסה על ליליאן`` אני קוטע את שמחתו.
#Onni
Read more
Loading...
לידידה הכי טובה שלי נשבר הלב. אהבה ראשונה פרידה ראשונה. יותר משנשבר לה הלב, נשברה לה הנפש. החיוך ...
Media Removed
לידידה הכי טובה שלי נשבר הלב. אהבה ראשונה פרידה ראשונה. יותר משנשבר לה הלב, נשברה לה הנפש. החיוך ברח לה מהפנים, שמחת החיים מתה. היא התאהבה במישהו, בחור אחד. היא אהבה אותו בעוצמות של אהבה ראשונה. אהבה כזאת שמורגשת בכל אות שיוצאת מהפה. עיניים נוצצות, תחושת היי, זרמים בעצמות. הוא זה שנפרד ... לידידה הכי טובה שלי נשבר הלב.
אהבה ראשונה פרידה ראשונה.
יותר משנשבר לה הלב, נשברה לה הנפש.
החיוך ברח לה מהפנים, שמחת החיים מתה.
היא התאהבה במישהו, בחור אחד.
היא אהבה אותו בעוצמות של אהבה ראשונה.
אהבה כזאת שמורגשת בכל אות שיוצאת מהפה.
עיניים נוצצות, תחושת היי, זרמים בעצמות.
הוא זה שנפרד ממנה, דרס לה את הלב.
הוא המשיך, היא עמדה במקום.
הוא רץ, היא החזיקה לו ברגליים.
היא לא שיחררה, אז הוא דרך עליה.
דרך על היופי שלה, דרך על הכבוד שלה.
הוא הטביע אותה, ריתק אותה לרצפה, קבר אותה באדמה.
הוא נתן לה רמזים, בין השורות אמר לה "תעופי לי מהחיים".
אבל העניין הוא שכשאתה מאוהב, החושים שלך מתים.
אין היגיון, אין קריאת רמזים.
אז הוא קישט את הכתפתיים שלה בחוטים.
הפך אותה לבובה על חוט שצמאה לשמחת חיים.
העמיד את הכבוד העצמי שלה מול כיתת יורים.
היא נלחמה על מישהו שכבר וויתר עליה.
היא נשארה במקום שלא עשה לה טוב.
כשאתה מאוהב, אתה עיוור.
אתה קופץ ראש אל תוך אוקיינוס של אש.
אתה גוסס ובכל זאת, אתה ממשיך לשחות בגיהנום.
הערך העצמי שלך נשרף.
הכבוד שפעם היה שלך נמעך.
אין לך חשק לאכול.
אין לך חשק לחיוכים.
אין לך חשק לאנשים.
אתה רק רוצה לישון, לשקוע, להיעלם בכל הכוח.
אתה מזניח את עצמך, אתה נהיה גס-רוח.
אתה מגדר את עצמך בגדר תיל.
כל מי שמנסה לטפס נפגע ומדמם.
אנשים חושבים שמשהו בך דפוק.
שאתה סנוב.
שאתה חולה נפש.
שאתה דפוק בשכל.
לך תסביר להם שנשבר לך הלב.
שמישהו שאהבת יותר מעצמך לא החזיר לך אהבה.
ולא משנה כמה אתה אינטליגנט או אינטלקטואל.
לא משנה כמה אתה בן-אדם שמח והיפי.
משהו בך מת, כי מישהו קבר אותך חי.
הייתי צועק עליה "משוגעת, מספיק לבכות על הטמבל הזה".
והיא הייתה משתגעת יותר, שוברת את האמאמא של הכלים.
היא הייתה צורחת בלי מילים, כי אי אפשר לתרגם את הצליל של לב שנשבר.
כולנו היינו שם. כולנו השתגענו. כולנו צרחנו.
כולנו נשארנו במקום שלא עשה לנו טוב.
כולנו קיבלנו בעיטות, על כולנו דרכו.
כולנו נשמנו תקופה ריקה מחיוכים.
אבל מה אנחנו אשמים?
זה הלב הדפוק שלנו שהחליט שהוא בברוגז עם המוח.
הלוואי והייתה קיימת בנו היכולת לברוח ממקום שלא עושה לנו טוב.
@elyasaf_ezra ✍🏼
Read more
הפסיכולוגיה של הרשתות/ זה לא סוד שהמקום אותו תופסות הזירות הוירטואליות בחיינו, גדל ככל שהעולם ...
Media Removed
הפסיכולוגיה של הרשתות/ זה לא סוד שהמקום אותו תופסות הזירות הוירטואליות בחיינו, גדל ככל שהעולם הזה מתפתח. יש הרבה דברים טובים ומנגד הרבה דברים רעים שאפשר לומר על השימוש האובססיבי שלנו במכשירים הניידים. לא מעט פעמים ישבתי אל מול המטפלת שלי וניסיתי להסביר לה את המשמעויות הרגשיות והפסיכולוגיות ... הפסיכולוגיה של הרשתות/
זה לא סוד שהמקום אותו תופסות הזירות הוירטואליות בחיינו, גדל ככל שהעולם הזה מתפתח. יש הרבה דברים טובים ומנגד הרבה דברים רעים שאפשר לומר על השימוש האובססיבי שלנו במכשירים הניידים. לא מעט פעמים ישבתי אל מול המטפלת שלי וניסיתי להסביר לה את המשמעויות הרגשיות והפסיכולוגיות של אלמנטים שמתקיימים מתחת לרדאר של הפסיכולוגיה הישנה.
אני לא מדבר על המשפטים הגדולים, ועל הקלישאות אלא על ניואנסים קטנים, על הקושי להתנתק באמת מדברים שלא עושים לך טוב, ועל הפעם בין המציאות לבין איך שהיא מתווכת באינסטגרם. נדמה שהרבה מהדברים שמתרחשים שם ברשת עוד לא נותחו לעומק ועדיין לא דובר מספיק על "הפסיכולוגיה של הרשתות".
אם ילדים נולדים לעולם הזה עם סמארטפןן ביד, ברור לכם שמציאות שנמדדת על בסיס לייקים ומספר חברים הופכת את השאלה האמורפית של "מקובל או לא מקובל" למשהו מדיד. זה אומר שהיום אפשר לדעת אם אתה "בחבורה הנכונה", אם יש לך תגובות מחברים וחברות שמקיפים אותך או שאתה משמר עולם בו הבדידות מתחדדת אל מול היכולת לכמת את רמת הפופולריות שלך.
בסביבה הזו האינסגרמית, אותנטיות מתקבלת בהשתאות. מפורסמת שכותבת את אשר על ליבה בפוסט פתוח וחשוף, יכולה לקרב אליה אנשים יותר מכל קמפיין שמנסה להדגים "הצצה לחיים של...", היכולת להגיב היום להתרחשויות, להביע דיעה, להשמיע את הקול שלך, לקדם את האג'נדות שלך היא יכולת מופלאה, ולא מעט עושים בה שימוש מבורך.
#משפטאחדביום הביא אליי הרבה אנשים לאינבוקס. אם יש נושא שחוזר על עצמו כל הזמן זו "היכולת להחשף" ו"למלל רגשות בצורה כ"כ חשופה. אני מכיר את היכולת הזו שלי כבר 35 שנה, כך שמבחינתי זה מצחיק מאוד לקבל על זה הדהוד חיובי או שלילי דווקא עכשיו.
יש אנשים שלא בנויים להיות נודיסטים רגשיים, אצלי מדובר ביכולת שאני חייב לפרוק, אנרגיה שצריכה להיות מתווכת לאיזשהו מקום. אם רע לי אז אני כותב שרע לי, אם אני מתגעגע אני כותב שאני מתגעגע ואם עצוב לי אני כותב שעצוב לי. הפורקן הזה שתואר ע"י אחת הביקורות הזדוניות ביותר שנכתבו על הפרויקט שלי בעבר כ"טו מאץ' אינפורמיישן" או "אובר שרינג", מביא לפתח ביתי לא מעט אנשים שמעולם לא נפגשנו במציאות אבל היכולת שלנו לצלול בדקה אחת אל נבכי הנפש, וואלה, היא מופלאה.
(המשך בתגובה ראשונה)
#רואיםשזהמיסמס
Read more
פרק 69 <span class="emoji emoji2764"></span>: ~ כעבור חצי שנה ~ דני: עברה חצי שנה .. אני כבר בתחילת חודש תשיעי  לא קל לי אבל יונתן איתי ועוזר ...
Media Removed
פרק 69 : ~ כעבור חצי שנה ~ דני: עברה חצי שנה .. אני כבר בתחילת חודש תשיעי  לא קל לי אבל יונתן איתי ועוזר לי בהכל .. כולנו מתרגשים מאוד .. יש לי בת כן הולכות להיות לי שתי בנות .. גלגול מאוד מתרגשת שהולכת להיוולד לה אחות! .. קמתי בבוקר .. יונתן לקח את גל לבית הספר ובדיוק חזר .. קמתי מהמיטה והתארגנתי וירדתי ... פרק 69 ❤: ~ כעבור חצי שנה ~
דני: עברה חצי שנה .. אני כבר בתחילת חודש תשיעי  לא קל לי אבל יונתן איתי ועוזר לי בהכל .. כולנו מתרגשים מאוד .. יש לי בת כן הולכות להיות לי שתי בנות .. גלגול מאוד מתרגשת שהולכת להיוולד לה אחות! .. קמתי בבוקר .. יונתן לקח את גל לבית הספר ובדיוק חזר .. קמתי מהמיטה והתארגנתי וירדתי למטה .. יונתן: בוקר טוב! .. נישקתי אותה
דני: לקחת את גל?
יונתן: מה את לא סומכת עליי?
דני: בטח שכן .. טוב אני חייבת ללכת להתארגן יש לי תור לרופא
יונתן: מה מתי?
דני: עוד שעה
יונתן: שיט אבל יש לי פגישה בעבודה
דני: לא נורא .. אני אלך לבד
יונתן: את תסתדרי בטוח?
דני: כן .. צחקקתי אני לא חולה אני רק בהריון
יונתן: אני דואג לך
דני: אל תדאג .. אם אני אצטרך משהו אני אתקשר אלייך
יונתן: יופי
דני: סיימתי להתארגן יונתן יצא לעבודה ואני נסעתי לרופא .. הוא בדק אותי ואמר שהכל בסדר חוץ מזה שהתינוקת עדיין לא התהפכה אבל נקווה שיהיה בסדר עד הלידה .. יצאתי מהרופא והסתובבתי קצת בקניון קניתי כמה דברים .. אחרי שעה יונתן התקשר ואמר שסיים את הפגישה ואמר שיבוא לקחת אותי יצאתי מקניון וראיתי את האוטו שלו אז נכנסתי
יונתן: מזה דני כמה שקיות?! דני: מה אתה רוצה לא קניתי כלום
יונתן: וואי את גם בחודש תשיעי  לא נחה * מעלה עוד פרק ❤*
Read more
Loading...
״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ...
Media Removed
״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ״כי אני לא כמו כולם״ עניתי לה. חבל שהיא לא הבינה את זה שאני לא כמו כולם. אם אני שולח הודעה זה כי אכפת לי,אם אני מתקשר ושואל לשלומך זה כי אכפת לי,אם אני מחבק,מנשק אומר שאני אוהב זה כי אני אוהב אותך באמת ... ״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ״כי אני לא כמו כולם״ עניתי לה.
חבל שהיא לא הבינה את זה שאני לא כמו כולם.
אם אני שולח הודעה זה כי אכפת לי,אם אני מתקשר ושואל לשלומך זה כי אכפת לי,אם אני מחבק,מנשק אומר שאני אוהב זה כי אני אוהב אותך באמת לא כי אני רוצה משהו. ״אינטרסנט אני לא״ אמרתי לה ורציתי שהיא תאמין לי אבל אני יכלתי להבין למה היא לא האמינה כי אנחנו חיים בעולם של אינטרסנטים. אבל זה לא רק בקטע של אהבה זה בכל דבר בחיים וזה עצוב. כמה פעמים קרה לכם שמישהו שלח לכם הודעה בסגנון ״מה קורה״ ואחרי שעניתם לו הכל טוב רק חיכיתם לרגע או אפילו שאלתם אותו ״אתה צריך משהו?״,״נו מה רצית?״ כי זה מה שהורגלנו שאפילו שמישהו מתעניין בשלומנו בהודעה הכי פשוטה אנחנו ישר חושדים שהוא צריך משהו ולצערי באמת באמת שלצערי ב90% מהפעמים זה נכון.
כמה פעמים התקשרו אליכם כדי לשאול מה חדש ואז ביקשו ממכם איזה טובה? המון נכון? כי ככה הורגלנו זה העולם, עולם של אינטרסנטים. אני לא בא לחנך מישהו או לבקש ממכם להשתנות תעשו מה שאתם רוצים זה החיים שלכם אבל מדי פעם רק מדי פעם תשאלו מישהו מה שלומו כי באמת אכפת לכם, תתקשרו כי התגעגעתם, תחבקו כי רציתם, תאהבו כי אתם אוהבים ותתנו את כל כולכם בלי לרצות תמורה, תהיו אמיתיים בלי אינטרסים, תהיו אתם.
Read more
*עזרו להציל את רוני! רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, בבוקר ...
Media Removed
*עזרו להציל את רוני! רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה. בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה. *הדרך היחידה ... *עזרו להציל את רוני!
רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.*
היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה.
בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה.
*הדרך היחידה להציל אותה היא על ידי מציאת תורם מתאים עבורה להשתלת מח עצם.* לפני כשבוע קיבלנו את הבשורה המרה שלא מצאו לה תורם במאגר הארצי ואף לא בעולמי.
אם לא די בכך, התבשרנו שבמידה ולא ימצא תורם בחודש הקרוב, סיפורה של אהבת חיי יגמר בגיל 27. וכמו שאתם מבינים אין לי שום כוונה שזה יקרה.
אני, בעזרת המשפחה של רוני אהובתי , המון חברים וארגון עזר מציון- מתכננים ב -19 באוגוסט מבצע ארצי למציאת התורם שיציל את חייה.
המטרה היא אחת, להגיע לעיניהם ולבבותיהם של כמה שיותר אנשים.

אני מחפש אנשים כמו רוני, *שילוב של תימני ומרוקאי* או תימני, בני 18-50, שיעזרו לנו.

איך אפשר לעזור לי להציל את רוני:
1. *לתת דגימת רוק פשוטה* - להגיע ב- 19.08.2018 לאחת מהעמדות שלנו שמופיעות פה http://www.save-roni.co.il
או לגשת לבית "אורנית עזר מציון" ברחוב קפלן 40, פתח תקווה, בין 09:00-16:00 בימים א' עד ה'.
כאן אפשר לבדוק אם הפרטים שלך כבר במאגר: https://www.ami.org.il/bone-marrow-registry/check
אם כן, אין צורך לתת דגימת רוק שוב.

2. *הרשמה בטופס המקוון* - אם אתם מהמוצא המתאים בבקשה הרשמו בטופס הבא, על מנת שנוכל להיות במעקב:
https://drive.google.com/open?id=1-cBzQcsxSLnklgecw6aaiaY1dFtwapoe0Dcz8TrJcgE

3. *לשתף, להפיץ, לספר, לדבר.* לעזור לי להגיע לכמה שיותר אנשים.
חברים בבקשה בואו נציל את רוני! מי שמתאים לפרופיל בבקשה שייגש לנקודות ההתרמה.
תודה. יעל
Read more
רוסלנה רודינה חוגגת 30 ומצליחה לרגש אותנו עם כמה תובנות יום הולדת כנות וחשופות <span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span><span class="emoji emoji2665"></span> "איך מסכמים את ...
Media Removed
רוסלנה רודינה חוגגת 30 ומצליחה לרגש אותנו עם כמה תובנות יום הולדת כנות וחשופות "איך מסכמים את גיל שלושים? אסכם רק את השנה האחרונה. בשנה הזו עברתי המון עליות וירידות, קשיים וטלטלות. למדתי מה זה להיות הורה מאושר, תודה לה' שנתן לי את הזכות להיות אמא ליאן המדהים, לא יכולתי לבקש ילד יותר מקסים ממנו. ... רוסלנה רודינה חוגגת 30 ומצליחה לרגש אותנו עם כמה תובנות יום הולדת כנות וחשופות ♥♥♥ "איך מסכמים את גיל שלושים? אסכם רק את השנה האחרונה. בשנה הזו עברתי המון עליות וירידות, קשיים וטלטלות. למדתי מה זה להיות הורה מאושר, תודה לה' שנתן לי את הזכות להיות אמא ליאן המדהים, לא יכולתי לבקש ילד יותר מקסים ממנו. למדתי שלהיות לבד זה לא תמיד נעים אבל זה גם לא כזה נורא, זה השיעור שלך עם עצמך להחליט מה טוב לך ומה לא בשבילך.
מודה על כל הרגעים הקשים שנתנו לי עוד שיעור לחיים, לא מתחרטת על שום החלטה רק מבינה שיכולה להגיד גם כמה טעיתי. טעיתי בהמון דברים בחיי - בהחלטות שקיבלתי, במציאות שבה חייתי. נכון להיום אני נמצאת במקום של התחלות, ומודה על כל יום שאני קמה בריאה ומאושרת לחיוך של הילד. שום דבר לא מובן מאליו. ברוך הבא גיל 30"

אז יום הולדת שמח רוסלנה ❤ כאן בתמונה עם הבן המתוק יאן. מה תאחלו לה?
Read more
Loading...
עזרו להציל את רוני!!! *רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, ...
Media Removed
עזרו להציל את רוני!!! *רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה. בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה. *הדרך היחידה ... עזרו להציל את רוני!!!
*רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.*
היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה.
בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה.
*הדרך היחידה להציל אותה היא על ידי מציאת תורם מתאים עבורה להשתלת מח עצם.* לפני כשבוע קיבלנו את הבשורה המרה שלא מצאו לה תורם במאגר הארצי ואף לא בעולמי.
אם לא די בכך, התבשרנו שבמידה ולא ימצא תורם בחודש הקרוב, סיפורה של אהבת חיי יגמר בגיל 27. וכמו שאתם מבינים אין לי שום כוונה שזה יקרה.
אני, בעזרת המשפחה של רוני אהובתי , המון חברים וארגון עזר מציון- מתכננים ב -19 באוגוסט מבצע ארצי למציאת התורם שיציל את חייה.
המטרה היא אחת, להגיע לעיניהם ולבבותיהם של כמה שיותר אנשים.

אני מחפש אנשים כמו רוני, *שילוב של תימני ומרוקאי* או תימני, בני 18-50, שיעזרו לנו.

איך אפשר לעזור לי להציל את רוני:
1. *לתת דגימת רוק פשוטה* - להגיע ב- 19.08.2018 לאחת מהעמדות שלנו שמופיעות פה http://www.save-roni.co.il
או לגשת לבית "אורנית עזר מציון" ברחוב קפלן 40, פתח תקווה, בין 09:00-16:00 בימים א' עד ה'.
כאן אפשר לבדוק אם הפרטים שלך כבר במאגר: https://www.ami.org.il/bone-marrow-registry/check
אם כן, אין צורך לתת דגימת רוק שוב.

2. *הרשמה בטופס המקוון* - אם אתם מהמוצא המתאים בבקשה הרשמו בטופס הבא, על מנת שנוכל להיות במעקב:
https://drive.google.com/open?id=1-cBzQcsxSLnklgecw6aaiaY1dFtwapoe0Dcz8TrJcgE

3. *לשתף, להפיץ, לספר, לדבר.* לעזור לי להגיע לכמה שיותר אנשים.
בבקשה תעזרו לי. אנחנו חייבים להציל אותה.
תודה רבה,
בר ערמון

ומשהו קטן אחרון ממני (דנה)
היי חברים!
בואו נציל את רוני!!
פרסמתי את הלינק שבר כותב עליו בביו שלי אתם יכולים בקלות להיכנס ולקבל פרטים. כולי תקווה שהסיוט הזה יגמר בנס והם יוכלו להתחתן ולהתחיל את החיים יחד❤️🙏🏽
Read more
<span class="emoji emoji1f47f"></span>פרק 154<span class="emoji emoji1f47c"></span> <span class="emoji emoji1f47c"></span>נ.מ עמנואל<span class="emoji emoji1f47c"></span> "נו, החלטת?`` אני קוצץ מהר פלפל חריף ופטרוזליה ומפזל מעל השקשוקה. אני אוהב ...
Media Removed
פרק 154 נ.מ עמנואל "נו, החלטת?`` אני קוצץ מהר פלפל חריף ופטרוזליה ומפזל מעל השקשוקה. אני אוהב לבשל, ובעיקר מאז שליליאן נפלה אל חיי. אני אוהב כי זה בשבילה. "עזוב אותך, מה אם אתחרט על זה? מה אם היא לא תרצה אותי יותר?`` "ליליאן לא כזאת, אחי`` הוא מביט לאחרו ונשען קדימה על האי, "בוא לא נריב ... 👿פרק 154👼
👼נ.מ עמנואל👼
"נו, החלטת?`` אני קוצץ מהר פלפל חריף ופטרוזליה ומפזל מעל השקשוקה. אני אוהב לבשל, ובעיקר מאז שליליאן נפלה אל חיי. אני אוהב כי זה בשבילה.
"עזוב אותך, מה אם אתחרט על זה? מה אם היא לא תרצה אותי יותר?``
"ליליאן לא כזאת, אחי``
הוא מביט לאחרו ונשען קדימה על האי, "בוא לא נריב אוקיי? אתה לא מכיר אותה אפילו``
המים ניתזים על ידיי, אני מנגב במגבת מטבח קטנה וניגש אליו, "אני מכיר, גם במיטה`` קריצה אצלי תמיד עושה את העיניין.
"תקשיב, אחי.. אל תעלה לי לעצבים!``
"עיצבנתי אותך?`` אני מיתמם וחוזר לבדוק את הסיר שלי "נחזור להתחלה. מה החלטת? אתה עושה את זה?``
"מתי יום השנה שלך?`` דילן שואל "עוד כמה זמן נשאר?``
"זה יום חמישי`` אני משיב ומכבה את הגז "תתחבט עם עצמך עוד קצת, מקסימום נחכה ליום השנה שלכם`` אני מרגיע אותו. וחוץ מזה, אני בכלל לא בטוח סופית שדווקא ביום השנה אפשר להתוודאת ולקבל תשובה.
"לא, אני חייב לנסות הכי מוקדם שאפשר``
"אני כאן`` אני מבטיח "עכשיו ניתן לאהובה שלנו לאכול. שאעלה לקרוא לה?`` להתתגרות בו זה כייף.
דילן יורד מכיסא הבר במבט רצחני ועולה לחדר לקרוא לליליאן.
יחסית לשטן הוא מאוד מתאפק לא לרצוח אותו.
.
👼נ.מ ליליאן👼
אני נכנסת מהר לחדר וסוגרת את הדלת. דילן עולה לקרוא לי וכמעט נתפסתי מצותתת להם, על מה הם בדיוק דיברו?
התיקתוק מקפיץ אותי בבהלה, ואני פותחת את הדלת "היי בדיוק התכוונתי לרדת`` אני משקרת.
"בואי, להכין לך אוכל הפך לתחביב שלו`` אומר בתלונה. אני דווקא אוהבת לאכול, עמנואל מבשל מדהים.
"אתה מקנא?``
"נראה לך? במלאך המגודל הזה?!``
אני מגכחת ועוברת על פניו, "אתה מקנא`` אני אומרת "אם תבשל לי- אני אוכל``.
הוא אוחז בי ומחזיר אותי בחזרה לחדר, מצמיד אותי אליו ומשלב את ידיו זו בזו על שיפולי גבי.
"את מאוהבת?``
"מה?`` אני מצייצת בבילבול.
"את מאוהבת`` מחליט, מוצא דרכים לחקות אותי "אני מרגיש את הלב שלך...``
וואוו. זה זכר לחיזורים שלו אחריי?
ידו עוברת על ראשי, אצבעותיו על עצם לחי. "אני אוהב אותך, עדיין`` מחייך ואגודלו עוברת על שפתי התחתונה "מה איתך?``
הלב שלי באמת דוהר. מהר מדי עד שאני פוחדת שיתפוצץ.
"בא לי לנשק אותך`` משעין את מצחו על מצחי.
"דילן``
"אם לא היום אז מחר, או מחרתיים.. תני לי עכשיו`` קולו מפציר בי.
#Onni
Read more
קחו דקה, תסתכלו על הדבר היפה הזה, על העניים, על החיוך שמרוח לה על כל הפרצוף, התמכרתם?אני יודעת.. הדבר ...
Media Removed
קחו דקה, תסתכלו על הדבר היפה הזה, על העניים, על החיוך שמרוח לה על כל הפרצוף, התמכרתם?אני יודעת.. הדבר הזה שינה את החיים שלי,אז כן אולי אני לא מכירה אותך ממש הרבה זמן,אבל זה רק מראה כמה שאת מושלמת, אני מכירה אותך בערך חודשיים וכבר התמכרתי. איך את מפזרת אהבה, את מפרגנת,את תומכת,את אוהבת. חשוב ... קחו דקה,
תסתכלו על הדבר היפה הזה,
על העניים,
על החיוך שמרוח לה על כל הפרצוף,
התמכרתם?אני יודעת..
הדבר הזה שינה את החיים שלי,אז כן אולי אני לא מכירה אותך ממש הרבה זמן,אבל זה רק מראה כמה שאת מושלמת,
אני מכירה אותך בערך חודשיים וכבר התמכרתי.
איך את מפזרת אהבה,
את מפרגנת,את תומכת,את אוהבת.
חשוב לי שתדעי שהייתי רוצה להחזיר לך.
אני מקווה שאת אוהבת את העמוד,
אני מקווה שאני משקיעה מספיק.
פשוט אסירת תודה לך,
גורמת לי להתאב בך כל פעם מחדש.
את מסוג האנשים האלה,
שהחיוך שלהם גורם לכם לחיך
האנשים האלה,שתמיד שם
האנשים האלה,שיודעים איך את מרגישה
האנשים האלה,שגם אם הם לא לידך הם הכי קרובים אלייך
האנשים האלה,שאתה אוהב כל כך
בשבילי היא אישה אחת והיא מספיקה לי.
אני אוהבת אותך,מיכל.❤
@eyanjoel ❤
#איאןבלייק❤
Read more
גבר, זה בטח יהיה לך מוזר לקבל ממני את ההודעה הזאת, אבל אני חושב שיש כמה דברים שאתה צריך לדעת. אנחנו ...
Media Removed
גבר, זה בטח יהיה לך מוזר לקבל ממני את ההודעה הזאת, אבל אני חושב שיש כמה דברים שאתה צריך לדעת. אנחנו אומנם לא מכירים, אבל אני בטוח ששמעת עליי. כן, אני זה אותו אחד שריסק לה את הלב, זה שגרם לך להתאמץ פי שניים בשביל לזכות ממנה לחיוך, זה שבגללו כל פעם שנישקת אותה ניגבת לה דמעה שהייתה מלאה כולה בדמות שלי. ולמרות ... גבר,
זה בטח יהיה לך מוזר לקבל ממני את ההודעה הזאת, אבל אני חושב שיש כמה דברים שאתה צריך לדעת.
אנחנו אומנם לא מכירים, אבל אני בטוח ששמעת עליי.
כן, אני זה אותו אחד שריסק לה את הלב, זה שגרם לך להתאמץ פי שניים בשביל לזכות ממנה לחיוך, זה שבגללו כל פעם שנישקת אותה ניגבת לה דמעה שהייתה מלאה כולה בדמות שלי.
ולמרות הכל, יש כמה דברים שחשוב לי שתדע.
*
חשוב לי שתדע שבלילות היא לא תצליח להירדם מבלי שתחבק אותה חזק, חשוב לי שתדע שהיא מייבשת אותך שעות למטה נטו כי היא בוחרת את השמלה שתחשוב שהיא הכי יפה בה בעולם, חשוב לי שתדע שהיא אוהבת נשיקות ארוכות וסתם ככה גם לשמוע קצת מילים יפות כדי שהיא תרגיש שמבחינתך היא הכי מיוחדת שיש.
*
חשוב לי שתהיה סובלני כלפיה.
שלא תתעצבן עליה אם פתאום היא שותקת ועושה את הפרצוף החמוץ שלה מבלי לשתף אותך מה עובר עליה.
לפעמים, זה שפשוט רק תהיה שם ותתן לה זמן יהיה הדבר שהיא הכי תצטרך בעולם עד שהיא תירגע ותשתף אותך בעצמה.
שלא תכעס אם היא תעשה לך קטעי קנאה.
אני יודע, לפעמים זה מתיש לנסות להסביר לבן אדם שהוא היחיד שאתה רוצה ואוהב, אבל לא יזיק אם תאמר לה את זה עוד כמה פעמים.
שלא תחשוב שזה מציק שפתאום היא תשלח לך כמה הודעות חסרות תוכן.
אני יודע, לפעמים זה מרגיש חופר וזה לא תמיד הכי מעניין אותך, אבל אתה צריך להעריך את זה, היא שלחה לך הודעה רק כי יש כל כך הרבה דברים ביום יום שלה שמזכירים לה אותך.
כי ככה היא, היא כזאת.
*
היא כזאת.
היא אוהבת לשיר עם הרדיו כשנוסעים באוטו, היא אוהבת לנשוך אותך אלפי נשיכות קטנות בכל הגוף שלך רק כדי להציק לך, היא אוהבת לאכול גלידה באמצע הלילה ומסוגלת לסיים לך את כל הבקבוק מים ששמת ליד המיטה לפני השינה.
היא תהפוך את החולצות שלך לפיג׳מה, היא תאהב לאכול לך מהצלחת, היא עדיין צופה בכל ערוצי הילדים האפשריים ויש לה אלפי בובות על המיטה, היא תצחיק אותך עד דמעות ותגרום לך להתעצבן בשנייה, והגוף שלה יהיה החולשה שלך.
אין מה לעשות, ככה היא, היא כזאת.
תגרום לך להשתגע מבלי להתאמץ בכלל.
מטריפה לטוב ומטריפה לרע.
*
אז נכון, לפעמים יש לה מצבי רוח, והביטחון שלה יורד לרצפה. ולפעמים היא סתם בוכה בלי שום סיבה, אבל היא תמיד תהיה שם בשבילך, כי אתה הגבר שלה.
בזכות כל הסיבות האלו אתה כל כך אוהב אותה.
בגלל כל הסיבות האלו אני כל כך אוהב אותה.
*
אל תהיה טיפש אחי, אל תהיה כמוני.
שלא יגיע הרגע שבו תצטרך להסביר לגבר אחר איך לא לגרום לה ללכת.
-
@ettyba ✏
Read more
לכבוד שבוע המודעות לאוטיזם, ובסימן הניצחון אמש של בית"ר - פוסט שרץ ברשת (ותודה ל Bar Meshulam) מי ...
Media Removed
לכבוד שבוע המודעות לאוטיזם, ובסימן הניצחון אמש של בית"ר - פוסט שרץ ברשת (ותודה ל Bar Meshulam) מי שמכיר את משה חולון (ממנהיגי ארגון לה-פמיליה) בפרט, ואת ארגון לה - פמיליה בכלל (ולא מהתקשורת) יודע שכך הם - וכך גם כלל אוהדי בית''ר. "משה הצדיק אנחנו אוהבים אותך" צהריים טובים חברים. מבקשת מכולם ... לכבוד שבוע המודעות לאוטיזם, ובסימן הניצחון אמש של בית"ר - פוסט שרץ ברשת (ותודה ל Bar Meshulam)
מי שמכיר את משה חולון (ממנהיגי ארגון לה-פמיליה) בפרט, ואת ארגון לה - פמיליה בכלל (ולא מהתקשורת) יודע שכך הם - וכך גם כלל אוהדי בית''ר. "משה הצדיק אנחנו אוהבים אותך"
צהריים טובים חברים. מבקשת מכולם להיכנס לפוסט הזה, שמי אביבית ברנס אני עובדת עם ילדים ובוגרים שיש להם אוטיזם ותיסמונת דאון ולא קשורה בכלל לכדורגל, אבל אתמול נתקלתי במקרה נדיר ומרגש שאני חייבת לשתף את כולם.
מדי פעם אנחנו מגיעים לקניון שסמוך לסמי עופר לאכול עם הילדים והבוגרים שזה חלק מהפעילות שעושים איתם, אתמול כשהגענו לקניון למתחם האוכל לפתע ראינו שהמקום מלא במאות אנשים שלבושים צהוב שחור ומרביתם עם כיתוב "לה פמיליה". השולחנות היו עמוסים ולא היה מקום לשבת, אך לפתע ניגש אליי בחור שגם הוא עם כיתוב "לה פמיליה" ושאל אותי אם הכל בסדר ואם אנחנו רוצים לשבת לאכול. עניתי לו "כן", אבל איך זה אפשרי עם מאות האנשים שפה? הוא ענה לי "הכל בסדר" ותוך שניות פינה אנשים משולחן והושיב את כולנו שם. לאחר שהתיישבנו ניגש אליי כמה פעמים לשאול אם הכל בסדר וביקש שאנחנו לא נשלם על הארוחה של כולם ושאירגון "לה פמיליה" מזמין אותנו. אני לא הסכמתי, אבל הוא לא ויתר לי ושילם על הארוחה.

אחרי שסיימו לאכול הוא הסביר לי שעוד כמה דקות מגיעים למקום הזה תופים דגלים ומתחילים לשיר שירים ושאל אותי אם זה בעייתי עבור הילדים/ בוגרים האם הם יבהלו או משהו אחר ואם יש בעיה הוא יעביר את כל האנשים למקום אחר. עניתי לו שלהיפך - הם דווקא ישמחו ויאהבו את זה כי כמו שידוע לכולם יש להם שמחת חיים גדולה,שיהיו בריאים, ותוך דקות התחילו שירים ריקודים ושמח וכמובן שגם אנחנו הצטרפנו ושמחנו.
בסוף, כשהתחילו ללכת לכיוון המרכז, הבחור המתוק הזה עצר את כולם ליד השולחן שלנו וכולם שרו לנו "אנחנו אוהבים אתכם"! זה היה כל כך מרגש שאין לתאר. האהבה הזאת שקיבלנו, הכבוד, ההערכה, הדאגה אלו דברים שישאירו לי ולנו חוויה להמשך החיים. מאוד הופתעתי והתרגשתי.
אומנם לא מעניין אותי כדורגל, אבל בעקבות המעשה הזה מעכשיו אני אוהדת ביתר ו"לה פמיליה". כששאלתי את הבחור המיוחד הזה מה שמו ומספר הטלפון שלו על מנת להודות לו אמר שאין צורך וחיוך אחד שלהם שווה הכל. התעקשתי, שאלתי אנשים אחרים מה שמו וענו לי קוראים לו
משה חולון מ"לה פמיליה". אז משה היקר, המון המון תודות שימחת אותנו והשארת לנו חוויה לכל החיים.
יאללה בית"ר
Read more
צריך זמן לחשוב. מכירים את זה כשאתם בזוגיות כזאת או אחרת קצרה או ארוכה יותר והאדם מולכם בא לכם ביציאה ...
Media Removed
צריך זמן לחשוב. מכירים את זה כשאתם בזוגיות כזאת או אחרת קצרה או ארוכה יותר והאדם מולכם בא לכם ביציאה ״אני צריך את הזמן לחשוב ״?! והוא ממשיך ואומר לך אני אוהב אותך אבל תן / תני לי זמן לחשוב. צריך את הזמן שלי. אני עובר תקופה. והכי מעצבן ... זה לא קשור אלייך. יא אחחח איזה משפט מעצבן זה אה?! כאילו מה ... צריך זמן לחשוב.
מכירים את זה כשאתם בזוגיות כזאת או אחרת קצרה או ארוכה יותר
והאדם מולכם בא לכם ביציאה ״אני צריך את הזמן לחשוב ״?! והוא ממשיך ואומר לך אני אוהב אותך
אבל תן / תני לי זמן לחשוב.
צריך את הזמן שלי. אני עובר תקופה.
והכי מעצבן ... זה לא קשור אלייך.
יא אחחח איזה משפט מעצבן זה אה?! כאילו מה לחשוב ? ועל מה בכלל? ואיפה אני בזמן שאתה חושב?! ואז הוא אומר לך ... אתה תהיה פה.
ניפגש מידי פעם , ניתראה, תקפוץ אני אקפוץ.
קשה לי לא לראות אותך בכלל.
אז בעצם אתה תחשוב ותוך כדי תהיה איתי
ותחשוב אם אתה רוצה אותי.
בוםם איזה סטירה לפנים ! כמה זה כואב כשזה בא ככה פתאום בלי התראה מוקדמת.
והראש מנסה להבין מה קורה פה?! כאילו הוא... חושב....
אני לא רוצה לחשוב וגם אני צריך לחשוב עכשיו
כי הוא חושב ...
יענו בכוח מכריחים אותי לחשוב.
ולעיתים נהיה קצת אובססיבים לצד השני ובמקום לקבל את הגזירה אם כל הקושי , אנחנו לוחצים אותו יותר לפינה.
אין ספק הרבה חומר למחשבה.
אז כשמגיעה סיטואציה כזאת לחייכם ולא שאתם יזמתם מה עושים?! אז , אסור ! אבל אסור!!! אסור הבנתם כן?
אם כל הקושי שבדבר וזה קורה כי לפעמים אנשים נכנסים לאיזה מקום שהם באמת מבולבלים עם החיים שלהם , אני לא אומרת שזה לא בסדר.
כל עוד זה לא פוגע בכם, זכותו של אדם לחשוב.
אבל אתם ... אסור לכם להיות בתמונה.
אסור לכם להיפגש.
אסור לכם לדבר.
למה?! כי בזמן שהאדם השני חושב האם הוא רוצה אתכם שזה בוא נהיה כנים , זה מה שהוא צריך לחשוב.
כשאתם עדיין תהיו בתמונה , האדם השני יראה אתכם וידבר איתכם הוא יקבל את ״האינפוזיה״ שהוא זקוק לה מכם ואז מה שיקרה שלא יהיה מאמץ מבחינתו
לחשוב שהוא מתגעגע , אוהב אתכם ולא יכול בלעדיכם בחייו.
הוא ירקוד על שתי חתונות , גם ימשיך לחשוב וגם ימשיך איתכם בזמן שנוח לו.
ואתם? תיראו חסרי הערכה עצמית.
ובסופו של יום הוא יחליט לא להיות שם.
כי במקום להתגעגע , להתענג על הזכרונות שהיו לכם וכמה טוב וכיף היה , אתם פשוט תהיו שם מובן מאליו.
אז יש דברים שכן צריך לחשוב עליהם וזה לשמור על עצמכם ועל הכבוד שלכם בזמן שמישהו אחר חושב.
ותזכרו את המשפט ״רודף=הודף .
הודף=רודף.
שבת שלום אהובים שלי.
תחשבו טוב יהיה טוב ♥️
מורני.
Read more
פרק 120 נקודת מבט של דוד: עינייה של זוהר שהיו אדומות מבכי התמלאו שוב בדמעות והיא לחשה-''אני רק רוצה ...
Media Removed
פרק 120 נקודת מבט של דוד: עינייה של זוהר שהיו אדומות מבכי התמלאו שוב בדמעות והיא לחשה-''אני רק רוצה לראות שהיא בסדר" דוד-''את יודעת שאין דבר שהייתי רוצה יותר מאשר לראות שהיא בסדר אבל אנחנו לא יכולים להכנס עכשיו, הרופאים מטפלים בה" זוהר פרצה בבכי בלתי נשלט והתיישבה על הרצפה, התיישבתי לצידה ... פרק 120
נקודת מבט של דוד:
עינייה של זוהר שהיו אדומות מבכי התמלאו שוב בדמעות והיא לחשה-''אני רק רוצה לראות שהיא בסדר"
דוד-''את יודעת שאין דבר שהייתי רוצה יותר מאשר לראות שהיא בסדר אבל אנחנו לא יכולים להכנס עכשיו, הרופאים מטפלים בה"
זוהר פרצה בבכי בלתי נשלט והתיישבה על הרצפה, התיישבתי לצידה והתחננתי בפניה שתנסה להרגע אבל היא ממש לא נרגעה אלא להיפך עוד יותר בכתה עד שאיבדה את הכרתה. הרמתי אותה ורצתי
אל הקבלה, הרופא שהיה שם הוביל אותי אל אחד החדרים, הנחתי אותה על המיטה והרופא ניסה להעיר אותה, רק אחרי כמה דקות מורטות עצבים היא החלה לזוז והראתה סימני התעוררות, נשמתי לרווחה וחיבקתי אותה חזק.
הרופא בדק לה לחץ דם ואז פנה אליי ושאל-''אתה בעלה?"
הנהנתי והוא אמר-''בוא תאמר לי את הפרטים שלה"
אמרתי לו את הפרטים והוא רשם אותם בגיליון רפואי.
לאחר מכן הוא שאל-''אתם קשורים לנערה שהגיעה עם פגיעת ראש?"
דוד-''כן, אתה יכול לומר לי מה מצבה?"
הרופא הסתכל על זוהר בדאגה ואז עליי ואמר-''היא תהיה בסדר''
פניתי אל זוהר ואמרתי-''שמעת את הרופא? היא תהיה בסדר, תהיי רגועה"
זוהר-''אני יכולה לראות אותה?"
הרופא-''עדיין לא.
אני מציעה שתתרכזי כרגע בלהרגע כדי לא לפגוע בעצמך"
זוהר-''לא אכפת לי מעצמי כרגע, רק היא מעניינת אותי"
דוד-''זוהר אם לך יקרה משהו בגלל הדאגה לעמית, עמית לא תסלח לעצמה"
זוהר-''רק כשאני אראה אותה אני אוכל להרגע"
הרופא-''אולי בעוד מספר שעות תוכלו להכנס אליה"
דוד-''תוכל לעדכן אותנו אם יהיה חדש?"
הרופא-''בוודאי.
נעדכן אותכם בכל התפתחות ואפילו הכי קטנה.
תוכל ללוות אותי החוצה, אני צריך כמה פרטים שחסרים בתיק של הבת שלך"
אמרתי-''אין בעיה'' סימנתי לזוהר שתכף אחזור ויצאתי עם הרופא.
כשהתרחקנו מהחדר הרופא הביט בי במבט מודאג מאוד ואמר-''לא רציתי לדבר ליד אשתך כי היא חלשה גם ככה"
דוד-''קרה משהו לילדה שלי?"
הרופא נאנח ואמר-''
Read more
ואיך גברת תבוסה מרגישה נוח. היא יושבת לה במקום שלה, כועסת שאחותה, ״שבעת רצון״ תפסה לה את המקום. ״אמרתי ...
Media Removed
ואיך גברת תבוסה מרגישה נוח. היא יושבת לה במקום שלה, כועסת שאחותה, ״שבעת רצון״ תפסה לה את המקום. ״אמרתי לך״, הוא לוחשת באוזנה, ״את זמנית פה חמודה, ראיתי הרבה כמוך באות והולכות, את לא הראשונה״. גב׳ רצון הסתדרה במושבה, מתחה את שמלתה, וניסתה להראות לא מוטרדת. ״אני אחרת, אני באתי כדי להישאר. שמעתי ... ואיך גברת תבוסה מרגישה נוח.
היא יושבת לה במקום שלה, כועסת שאחותה,
״שבעת רצון״ תפסה לה את המקום.
״אמרתי לך״, הוא לוחשת באוזנה, ״את זמנית פה חמודה, ראיתי הרבה כמוך באות והולכות, את לא הראשונה״. גב׳ רצון הסתדרה במושבה, מתחה את שמלתה, וניסתה להראות לא מוטרדת. ״אני אחרת, אני באתי כדי להישאר. שמעתי על האחרות, יפות מדי, מסוכנות מדי, רזות מדי- לא פלא שהן לא שרדו פה. זה מפעל קשוח מאוד לקחת בו חלק״. צחוק של רעות מהאגדות, שנקטע במבט ממרחק אפס אל עינייה הכחולות של רצון. ״אל תקני את מה שהוא מאכיל אותך, אני גמרתי את השאר, ואני אגמור גם אותך״. רצון מנקה מחולצתה הלבנה שאריות קונפטי בצבע זהב שהתחבאו בכפלי השרוול. ״נחיה ונראה גברת תבוסה, נחיה ונראה״.
השאלה מי מהן תחיה, ומי מהן תראה.
Read more
‎רק אחותך יכולה לגנוב לך את הצעצועים, להרוס לך את השמלות והשיער של הברביות - אבל להיכנס אלייך למיטה ...
Media Removed
‎רק אחותך יכולה לגנוב לך את הצעצועים, להרוס לך את השמלות והשיער של הברביות - אבל להיכנס אלייך למיטה בלילה כי יש לה חלומות רעים. ‎רק עם אחותך את יכולה לריב ולצרוח שהיא הרחיבה לך את הבגדים, עשתה לך גולגולים בסוודר, לוקחת את כל הגומיות השחורות השוות, עשתה לך רכבת בגרביונים הטובים - אבל שעה אחר כך לבקש ... ‎רק אחותך יכולה לגנוב לך את הצעצועים, להרוס לך את השמלות והשיער של הברביות - אבל להיכנס אלייך למיטה בלילה כי יש לה חלומות רעים.
‎רק עם אחותך את יכולה לריב ולצרוח שהיא הרחיבה לך את הבגדים, עשתה לך גולגולים בסוודר, לוקחת את כל הגומיות השחורות השוות, עשתה לך רכבת בגרביונים הטובים - אבל שעה אחר כך לבקש ממנה לסגור לך את הריצ'רץ' בחולצה מאחור או לשים לך לק ביד ימין.
‎רק לאחותך את יכולה לספר את כל הסודות ואז לצרוח עליה שאי אפשר לספר לה כלום, כי את בטוחה שהיא גילתה אותם לאמא.
‎רק באחותך את יכולה לקנא על משהו חדש שקיבלה או על כוס קפה שהיא שתתה לבד עם אבא. אבל רק לאחותך את יכולה לספר על ציון מעולה שקיבלת, או על עבודה ממש שווה שהתקבלת אליה, ולדעת שהיא תשמח בשמחתך.
‎רק אחותך תנחם אותך אחרי שנפרדת מהחבר ותגיד לך שהוא אפס ואידיוט ואדם פח בכללי, אבל חודש אחר כך, כשחזרתם, לחבק אותך ולהגיד לך שזכית בבחור הכי שווה בעולם.
‎רק אחותך יכולה להביא לך את הסעיף בשנייה ולהוציא ממך דמעות בשיחת טלפון, אבל את ממש תיכנסי ללחץ אם שעתיים אחר כך היא לא תהיה זמינה.
‎רק מאחותך את יכולה לבקש שתרשה לך להוציא לה שחור בגב ושתענה במקומך לטלפון בבית ושתגיד שאת לא זמינה. רק מאחותך את יכולה לבקש שתעזור לך לנקות את עצמך כשהקאת אחרי לילה של שתייה או בהתחלה של היריון. ‎רק אחותך לא תיעלב כשהיא תלווה אותך בצירים הכואבים והסיוטיים, אבל בלידה עצמה תבקשי ממנה לצאת ולתת לך להיות לבד עם הבעל. רק ממנה תבקשי להיכנס איתך לשירותים אחרי ניתוח, או לעזור לך להתקלח בישיבה בבית חולים על כיסא פלסטיק מסריח.
‎רק על אחותך את יכולה לסמוך שהיא תגיד את האמת אם את צריכה לעשות שפם, או אם תקוע לך משהו בשיניים, או איך התספורת החדשה, ולהיות בטוחה שהיא תשקר לך ממש טוב שבוע אחרי לידה, כשתשאלי אותה איך את נראית.
‎רק לאחותך את יכולה להגיד שבא לך לבכות למרות שאין לך סיבה, רק עם אחותך את יכולה להתפוצץ בצחוק היסטרי מבדיחה פנימית ממש גרועה.
‎רק לאחותך את יכולה להתגעגע כשאת שומעת שיר מפעם פעם, או פתיח של תוכנית ישנה, או כשאת חושבת על פאי שוקולד של הבורגר ראנץ'. ‎אני אוהבת אותך אחותי
‎את מכירה אותי ב־100 אחוז שלי
‎בהכי נמוכים ובהכי גבוהים
‎בהכי ביזיונות ובהכי שיאים
‎רק איתך בעולם, אני יכולה להיות
‎פשוט אני

כתבה:
@revitalvitelzonjacobs
Read more
פרק 48- __________________________________ אחרי הרבה זמן של מחשבות,נרדמתי. -נקודת מבט עידו- אחרי ...
Media Removed
פרק 48- __________________________________ אחרי הרבה זמן של מחשבות,נרדמתי. -נקודת מבט עידו- אחרי מקלחת ארוכה שכללה הרבה מאוד מחשבות יצאתי ישר לארוחת ערב. שירן לא אכלה כמעט כלום בטענה שאין לה תאבון והיא לא מרגישה טוב ואז עלתה למעלה. קצת דאגתי לה אז אכלתי מהר ועליתי אליה ואז ראיתי שהיא נרדמה. ... פרק 48-
__________________________________
אחרי הרבה זמן של מחשבות,נרדמתי. -נקודת מבט עידו-
אחרי מקלחת ארוכה שכללה הרבה מאוד מחשבות יצאתי ישר לארוחת ערב. שירן לא אכלה כמעט כלום בטענה שאין לה תאבון והיא לא מרגישה טוב ואז עלתה למעלה. קצת דאגתי לה אז אכלתי מהר ועליתי אליה ואז ראיתי שהיא נרדמה.
היא כל כך יפה,אני אוהב אותה יותר משאני אוהב את עצמי.
אני לא יכול להסביר כמה אני בדיכאון מזה שאני עוזב מחר ואני לא יראה אותה הרבה זמן.. אני מקווה שניפגש מידי פעם.. כי אני לא יכול בלעדיה.
התיישבתי לידה ונישקתי את ראשה.
"אני אוהב אותך כל כך" לחשתי ונשכבתי במיטתי ולאחר מכן נרדמתי.
-יום למחרת,נקודת מבט רגילה-
קמתי בבוקר עם חיוך רחב שמיד התהפך והפך למצב רוח לא טוב. נזכרתי שהיום אנחנו נפרדים. אני ידעתי שזה גם ככה לא יעשה לי טוב, כל הפרצוף תשעה באב ולהישאר במיטה כל היום אז קמתי מהמיטה בקפיצה והלכתי ישר כדי לצחצח שיניים. סירקתי את השיער אחר כך והחלפתי בגדים למכנס שורט קצר וחולצת בטן בצבע שחור. נכנסתי חזרה לחדר וראיתי שעידו עדיין ישן והתעודדתי שהוא סוף סוף מצליח לישון.
ירדתי למטבח וראיתי את מאור וקרן כשמאור יושב על הספה בסלון,קרן יושבת עליו והם מדברים יחד. "בוקר" אמרתי בחיוך והלכתי למטבח בשביל להכין לי קפה. "בוקר טוב" קרן צעקה ומיד לאחר מכן היא קמה ובאה אליי.
"מה קורה?" היא שאלה כשהיא נכנסה למטבח.
"רגיל...מה איתך?" שאלתי.
"אני מעולה..הכל טוב?" היא שאלה,כנראה היא הבינה שמשהו לא בסדר.
"עידו..הוא עוזב היום" אמרתי מבואסת.
"אל תיהי עצובה יפה שלי, אתם יכולים לבקר אחד את השנייה ולדבר בטלפון ובסקייפ" היא אמרה בקול מעודד. "הוא גם לא עוזב היום, הטיסה שלו זה רק בחמש לפנות בוקר, זה כבר מחר,את יכולה ללכת איתו ולעשות איתו יום כיף ואז בערב נלך ביחד למועדון או משהו" היא הוסיפה ועודדה אותי מאוד.
"את צודקת, תודה חיים שליייי" אמרתי וחיבקתי אותה חזק.
יופי. אני יודעת מה אני יעשה היום.
__________________________________
תהנווו😍 אני ימשיך מחר כי כבר מאוחר😍
Read more
אהובה שלי יפה שלי אושר שלי חיים שלי יפים החברה הכי הכי טובה שלי סוף סוף הגיעה היום שכל כך חיכית לו ! מאפו להתחיל בכלל ?????? טוב אז ככה ! זה היום לחלום נתגנב ביחד Its a Celebration זה בא לי פעם בשנה. Happy Birthday to You חלומות יתגשמו אם נחגוג ונרקוד עד הבוקר Happy Birthday to You שהשנים ... אהובה שלי יפה שלי אושר שלי חיים שלי יפים
החברה הכי הכי טובה שלי סוף סוף הגיעה היום שכל כך חיכית לו !
מאפו להתחיל בכלל ??????
טוב אז ככה !
זה היום לחלום
נתגנב ביחד
Its a Celebration
זה בא לי פעם בשנה.
Happy Birthday to You
חלומות יתגשמו
אם נחגוג ונרקוד עד הבוקר
Happy Birthday to You
שהשנים יעברו
בכיף בשמחה ובאושר.
ילדים מזדקנים
עוד שנה עוברת
Its a Celebration
זה בא לי פעם בשנה.
ממסיבה למסיבה
Its my Party
לה לי לה לי
נה נה נה נה
Everybody Singing
Everybody Moving
אז אהובה שלי עברנו הרבה מכשולים הרבה ריבים הרבה צחוקים הרבה חוויות אבל לא משנה כמה רבנו בסוף תמיד חזרו להיות החברות הכי טוב את לא מבינה כמה התחברתי אלייך בתקופה האחרונה מי סתם בן אדם את הפחת לבן אדם הכי קרוב שלי לאשת סוד שלי לחברה הכי טובה שלי לאחות שלי לדם שלי לאושר שלי לצחוק שלי כל החוויות שלי איתך הכל זה איתך אהבה שלי כמה דברים עברנו ביחד ולא משנה מי ניסה להפריד בנינו אף אחד לא הצליח אנחנו יותר מי סתם חברות את הדבר הכי קרוב אליי את כל מה שיש בך אני אוהבת את העצבים את הקריזות את הצחוקים שלנו את המריבות המטופשות שלנו השיחות שרק בנינ לביך שרק אנחנו נבין הדברים שאף אחד לא יבין
אני אוהבת אותך את חלק גדול מאוד בחיים שלי את הכל בשבילי החברה הכי הכי טובה שליייי אז מה אפשר לאחל לילדה שיש בה הכל ?
יפה את יפה חכמה את חצי קלא׳ץ חח סתם חייים שלייי אושר יש לך אותי אז את לא צריכה יותר מי זה 😌 חחחחחחחחח סתם אהבה שלי אז מה אני יאחל לך קודם כל
שתמיד תהיי מאושרת שתייכי בלי סוף שאלוהים יראה לך את דרך העולם האמיתי שכל משאלות ליביך יתגשמו לטובה שתצליחי בכל אשר תעשי ותירצי שתמצאי את האחד שלך מי שורש נשמתך שיעשה אותך מלכה כמו שמגיעה לנסיכות שתצלחי בלימודים שתיצאי בגרות מלאאאא עם ציונים טוב שתמיד תחייכי שתחזרי בתושבה שלמה שהקדוש ברוך יהיה איתך תמיד בכל אשר תעשי תצליחי !
שתקימי בית יהודי בישראל עם בעל טוב ילדים נכדים נינים וצאצי דורות !
שהמזל תמיד יאיר לטובתך בעזרת ה׳ שתלכי בדרך התורה שיהיה לך אושר ועושר בריאות ברכה הצלחה אהבת אמת !
שיהיה לך רוגע ושלווה ושלא תהיי עצבנית חחח ( אבל אני עדיין אוהבת אותך )
אני מאחלת לך את כל הטוב שבעוולםםםם
אני אוהבת אותך הכי בעולם !
אז אהובה שלי יום הולדת יש רק פעם בשנה אז נחגוג לך בעזרת ה׳ עם ירצה ה' חגיגה הכי טובה שיכול להיות ! אז אושר שלי לבינתיים תהני מהיום שלך כי הכי מגיעה לך בעוולםם ניפגש בערב הא 😏😏 אהובת אותך אחות שלייייי 👭👭 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤
Read more
לחושן בתי הבכיינית, יא חתיכת בת.. . . . . . שנתיים!!!!!! (מה חשבתם יא מלעונים, שאבא שלה יקלל את התכשיט ...
Media Removed
לחושן בתי הבכיינית, יא חתיכת בת.. . . . . . שנתיים!!!!!! (מה חשבתם יא מלעונים, שאבא שלה יקלל את התכשיט שלו? תתביישו לכם!!) היום, כן היום לפני שנתיים - קיבלנו אותה במתנה הזמן עף חברים, מה עף? טס! עוד שנה היא כבר תהיה בת שלוש ועוד שנתיים היא תהיה בת ארבע - עשיתי את החשבון לבד, נשבע! מה אגיד לכם, הייתי ... לחושן בתי הבכיינית, יא חתיכת בת.. . . . . .

שנתיים!!!!!! (מה חשבתם יא מלעונים, שאבא שלה יקלל את התכשיט שלו? תתביישו לכם!!) היום, כן היום לפני שנתיים - קיבלנו אותה במתנה
הזמן עף חברים, מה עף? טס!
עוד שנה היא כבר תהיה בת שלוש ועוד שנתיים היא תהיה בת ארבע - עשיתי את החשבון לבד, נשבע!
מה אגיד לכם, הייתי בטוח שליאן, בנאל ושובל רוקנו לי את כל מצבורי האהבה, חששתי שאורטל לא תוכל להניק ושאני לא אוכל להעניק לילדה את כמויות האהבה שאני מעניק לאחים שלה.
טעיתי חלקית - אורטל באמת לא רצתה להניק, אבל מחיוך לחיוך, מבכי לבכי, מגרעפס לגרעפס, מצבר האהבה מתמלא ומתמלא ואני מעניק ומעניק לילדה LOVE בכמויות.... אז לא, אני לא ארשום פה ״חושן שלי, לפני שנתיים נכנסת לחיי, בלה בלה בלה״
הרי היא לא יודעת עדיין לקרוא ואין לה חשבון פייסבוק, אז מה הטעם? :-)
הו.....לקרוא היא לא יודעת ולכן מה הטעם שתכתבו לה פה ברכות?
יש טעם - היא מבינה כל מה שאני מדבר איתה, אתם תברכו אותה ואני כבר אדאג אקריא לה!! :-) #beutifulbaby
Read more
פרק 39: דני: שמתי את גל אצל אמא שלי וחזרתי הביתה והתארגנתי כי אני ויונתן נוסעים עוד מעט למסעדה לבשתי ...
Media Removed
פרק 39: דני: שמתי את גל אצל אמא שלי וחזרתי הביתה והתארגנתי כי אני ויונתן נוסעים עוד מעט למסעדה לבשתי שמלה שחורה עשיתי פן והתאפרתי יונתן היה בסלון .. ירדתי למטה אתה יכול לסגור לי את השמלה? יונתן: כן .. סגרתי לה את השמלה ונישקתי אותה בלחי .. אהובתי הכי יפה בעולם! דני: ואהובי הכי חתיך בעולם! .. ... פרק 39:
דני: שמתי את גל אצל אמא שלי וחזרתי הביתה והתארגנתי כי אני ויונתן נוסעים עוד מעט למסעדה
לבשתי שמלה שחורה עשיתי פן והתאפרתי
יונתן היה בסלון .. ירדתי למטה
אתה יכול לסגור לי את השמלה?
יונתן: כן .. סגרתי לה את השמלה ונישקתי אותה בלחי .. אהובתי הכי יפה בעולם!
דני: ואהובי הכי חתיך בעולם! .. שנצא?
יונתן: כן רק לפני זה יש לי הפתעה .. שמתי לה את הזר שקניתי לה על הראש .. חכי פה אני הולך להביא את זה מהחדר
דני: אל תלחיץ אותי .. צחקקתי
יונתן: אל תזוזי! .. עליתי לחדר ולקחתי קופסא קטנה עטופה בסרט ושמתי בכיס וירדתי למטה והבאתי לה את הקופסא
דני: מה זה?
יונתן: תפתחי!
דני: אני מקווה שזה לא מה שאני חושבת שזה
יונתן: תפתחי כבר ילחוצה!
דני: פתחתי את הקופסא והיה שם מפתח של מכונית עם מחזיק מפתחות עם תמונה שלי ושל יונתן .. מה ז.ה?
יונתן: בואי! .. משכתי אותה לבחוץ
דני: יצאנו החוצה ובצד עמדה מכונית שחורה עטופה בסרט אדום.. ומאחור כתוב יום הולדת שמח אהובתי!
יונתן: אהבת?? דני: די אתה לא אמיתי!
יונתן: מסתבר שכן .. צחקקתי
דני: אמאלה א..ני לא יודעת מה להגיד! ... אתה מושלם תודה על הכל! .. חיבקתי אותו חזק
יונתן: יאללה עכשיו באמת נזוז?
דני: כןן!
יונתן: באוטו החדש?
דני: אומיגד ברור! .. אני נוהגת
יונתן: אבוי לי את בטוחה שנגיע בשלום?
דני: צחקקתי .. שקט אתה! .. נישקתי אותו נכנסנו לאוטו ונסענו // כפרה על ג'ונתן 💘
תפציצו ואני אמשיך מחר 💋 //
Read more
נח נח נחמן מאומן במה אדם יכול להיאחז בחיים האלו ללא אמונה אמיתית. ללא משהו פנימי רוחני עמוק שנותן ...
Media Removed
נח נח נחמן מאומן במה אדם יכול להיאחז בחיים האלו ללא אמונה אמיתית. ללא משהו פנימי רוחני עמוק שנותן לו תקווה בימים שהוא מאבד אותה. ומי אמר שצריך להיות דתי אמיתי בשביל שתהיה לך אמונה אמיתית , תמימה בשם. יותר קשה שלא גדלת ככה ואתה עושה השתדלות עצומה לזה. בתקופה שאדם זקוק למשהו שמעבר לתפיסה הגיונית ... נח נח נחמן מאומן
במה אדם יכול להיאחז בחיים האלו ללא אמונה אמיתית. ללא משהו פנימי רוחני עמוק שנותן לו תקווה בימים שהוא מאבד אותה. ומי אמר שצריך להיות דתי אמיתי בשביל שתהיה לך אמונה אמיתית , תמימה בשם. יותר קשה שלא גדלת ככה ואתה עושה השתדלות עצומה לזה. בתקופה שאדם זקוק למשהו שמעבר לתפיסה הגיונית להגיד אם כל הרע הזה או התקופה שאני עובר אני מאמין שלכל דבר סיבה. לא לפני הרבה זמן , עברתי תקופה של מעבר דירה לעיר אחרת. זרה עבורי. אני ושלושת ילדיי. תקופה מאוד מטלטלת ריגשית עם המון שאלות של מה יהיה ? עד מתי אהיה כמו נוודבחיי. תחושה של כשלון , אחרי גירושין , חיפוש עצמי, אכזבה פנימית , חוסר ידיעה לאן ממשיכים מפה? אבל עם שלושה ילדים ואחריות כנראה אין הרבה מקום לשאלות כאלו , פשוט ממשיכים. הייתי במקום זר. עיר זרה , לא הכרתי ולו אדם אחד לפחות בהתחלה. אבל האמונה החזקה שהייתה לי בפנים שאין סתם אצל בורא עולם רק היא נתנה לי את הכוח. ידעתי בליבי לא לשאול שאלות כי באמונה לא שואלים מאמינים שזה לטובה. הייתי הולכת לי בים מדברת עם בורא עולם בוכה , מבקשת כיוון ואומרת לו אין אחר מלבדך ! רק אתה רק אתה יכול.אני לא מסוג האנשים שמבקשת טובות מאחרים ושונאת בטוח ללקק תחת בשביל משהו. אני גם מאמינה שאם יש לך אמונה בבורא אתה רק צריך להיות בטוב , אדם טוב , כל השאר יקרה לך. כל דבר יש לו השגחה אלוקית מדוייקת. האמונה שלי הביאה אותי לאומן.לפני שלוש שנים לרבי נחמן. זימנה אותי. באיתורית מיוחדת .בתקופה של ייאוש קיבלתי זימון מהצדיק ומאז זה סיפור אהבה. רבי נחמן ואנוכי.
כל מי שרוצה לשמוע וגם מי שלא אני אומרת לו לטוס לשם. אין לי איך להסביר את זה. זה פשוט נס להיות שם ומה שקורה לך אחרי שאתה חוזר ולאן שהחיים לוקחים אותך זה נס יותר גדול. כמו אור פנימי ששומר עליך. כל הזמן. הרי במה אמונה נמדדת אם לא בזה שאתה מבקש ומקבל אפילו יותר ממה שדימיינת. החיבוק הזה שאתה מקבל חזרה רק מזה שיש לך בכלל אמונה אתה לא מתאכזב. אמונה אף פעם לא נגמרת , תמיד יש מה לבקש , תמיד. פעם ביקשתי הכוונה , פעם הגשמה עצמית , בפעם השלישית זוגיות אמיתית.כמה שאלות ותהיות על זוגיות יש.
היום אני מבינה שיש גבר שייקח אישה מדהימה ויגרום לה להיות עוד יותר מדהימה וידאג לטפח את התכונות שלה ולהוציא אותם החוצה , יהפוך אותה לפרח הכי יפה שיש. ויש אחד שיקח אישה מדהימה ויהפוך אותה להיות נבולה , יוריד לה את הערך העצמי למינוס אפס ויגרום לה... (המשך קריאה בדף שלי emush בפייסבוק )
שבת שלום חברים ואל תפסיקו להאמין
מורני❤️
Read more
 #יום_האישה_שמח את היום המיוחד הזה אני מקדישה כולו לעטרת ראשי<span class="emoji emoji1f451"></span>, הבנאדם שבלעדיה אני פשוט לא קיימת! אמא ...
Media Removed
#יום_האישה_שמח את היום המיוחד הזה אני מקדישה כולו לעטרת ראשי, הבנאדם שבלעדיה אני פשוט לא קיימת! אמא יקרה שלי רציתי להגיד לך המון תודה על הכל. תודה על זה שאת תמיד לצידי, תודה על כל הדאגה הנתינה התמיכה ואהבה שאת מעניקה כלפי. תודה על זה שאת פשוט את ולא אחרת. את האישה הכי יקרה לי בעולם. אמא שאין ... #יום_האישה_שמח
את היום המיוחד הזה אני מקדישה כולו לעטרת ראשי👑, הבנאדם שבלעדיה אני פשוט לא קיימת!
אמא יקרה שלי רציתי להגיד לך המון תודה על הכל. תודה על זה שאת תמיד לצידי,
תודה על כל הדאגה הנתינה התמיכה ואהבה שאת מעניקה כלפי.
תודה על זה שאת פשוט את ולא אחרת.
את האישה הכי יקרה לי בעולם. אמא שאין שנייה לה. פשוט המודל לחיקוי שלי!
שתמשיכי לחייך את החיוך המהמם והמקסים שלך ולעולם אל תורידי אותו מהפנים המושלמות שלך!
אני רוצה להגיד לך פשוט שאין לי דרך לתאר את משמעותך בחיים שלי ומה את עבורי...
את הדבר הכי טוב שקרה לי בעולם הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש!!
אני מודה לבורא עולם שיש לי אותך ומבקשת ממנו רק דבר אחד שישמור לי עלייך לעולמים תמיד עם 2 רגליים על הקרקע, בריאה ועם שמחת חיים שלא תעלם!
אני אוהבת אותך חיים שלי יום האישה שמח❤😘
Read more
לא אכתוב היום על יום האישה. כי משהו עלה והרגיז אותי. מגעיל לי. דוחה לי. איזו שפיות? איפה היא? אני ...
Media Removed
לא אכתוב היום על יום האישה. כי משהו עלה והרגיז אותי. מגעיל לי. דוחה לי. איזו שפיות? איפה היא? אני לא מבינה. אני אוהבת את המדינה שלי. היא חרוטה לי בוורידים, היא בלב שלי. אני סופרת את הימים כל שנה עד יום העצמאות ובזיקוקים מתמלאת בגאווה וצמרמורת. אני אוהבת את המדינה שלי. אבל היא לא מושלמת. כי ... לא אכתוב היום על יום האישה. כי משהו עלה והרגיז אותי.
מגעיל לי.
דוחה לי.
איזו שפיות? איפה היא?
אני לא מבינה.
אני אוהבת את המדינה שלי.
היא חרוטה לי בוורידים, היא בלב שלי. אני סופרת את הימים כל שנה עד יום העצמאות ובזיקוקים מתמלאת בגאווה וצמרמורת.
אני אוהבת את המדינה שלי.
אבל היא לא מושלמת.
כי ב-2018 אנשי ״חינוך״ מדברים כך.
להטביסטן. ככה הם קוראים לה.
זה מצחיק אותי. זה מעציב אותי.
יש מילה שאני מתעבת, קוראים לה שנאה. אני לא אוהבת את המילה הזו. הפסקתי את השימוש בה ממזמן.
ושנאת חינם זה הדבר הנורא ביותר שאפשר לעשות.
כי כולנו נבראנו תחת אותו אל. עם אותו החמצן.
לא משנה הלבוש, המין, הלב.
וכן, לא חנוכה, ומרגיש שכל השנה אנחנו צריכים בכוח להפיץ אור. ונמאס מזה. אז פשוט תשאירו אור ואל תכבו אותו.
הרב יהושע שפירא, אתה לא תראה את זה אבל אנשים יכירו את השם שלך וידעו שאני מקווה שאף אחד לא ילמד אצלך יותר. ושלא תנאם ותזכה לקהל. ואני מבקשת שתפסיק, אתה וכל חבריך המאמינים, להבדיל את העם שלנו. ואתם, אל תעשו עניין מזוג גברים שמתחתן, כי הוא עשה את זה בחול. ואל תעשו עניין מהילד שלהם, אמנם לקח לו עשר שנים להגיע אבל מי סופר ולמי אכפת?
ובחזרה אליך, הרב, הגיע הזמן שתפתח את החלון ואת הלב, אתה וכל המאמינים. הגיע הזמן שתאמינו באהבה, ובשפיות של אחרים. ותכבדו אותם. ותזכרו לרגע למה נחרב בית המקדש השני.#loveislove #lgbt #insta_israel #insta_global #igerisrael #ig_israel #newii_080318
Read more
פרק 16-זמן. תזמון זה הכל בחיים, בעיקר בזמן מלחמה. אם תפוצץ את הפצצה לפני שכל החיילים יצאו מהטווח, ...
Media Removed
פרק 16-זמן. תזמון זה הכל בחיים, בעיקר בזמן מלחמה. אם תפוצץ את הפצצה לפני שכל החיילים יצאו מהטווח, אם תקבל את המידע בזמן, אם תנצח את המלחמה, הכל עניין של זמן. "תפסיקו" צעקתי. פיל נתן לדרו בוקס בפנים והפך אותו על גבו. "אמרתי לכם לעזוב אותו בשקט" אמרה אן ונעמדה לידי. "אנחנו לא עשינו שום דבר הוא פשוט ... פרק 16-זמן.

תזמון זה הכל בחיים, בעיקר בזמן מלחמה. אם תפוצץ את הפצצה לפני שכל החיילים יצאו מהטווח, אם תקבל את המידע בזמן, אם תנצח את המלחמה, הכל עניין של זמן.
"תפסיקו" צעקתי. פיל נתן לדרו בוקס בפנים והפך אותו על גבו. "אמרתי לכם לעזוב אותו בשקט" אמרה אן ונעמדה לידי. "אנחנו לא עשינו שום דבר הוא פשוט רץ לפה ונתן לפיל בוקס בפרצוף." הסברתי לה. "אוקיי תפסיקו" צעקה אן ומשכה את דרו לאחור. הוא עמד להמשיך להרביץ לפיל אבל עמדתי ביניהם. "פשוט לך" אמרתי והסתכלתי עליו. "לפני שתעשה משהו שתתחרט עליו" הוא הלך לכיוון האוהלים ופיל הלך לצד השני. התיישבתי על ספסל ליד האוהלים והרמתי מקל מהרצפה. למה המזל שלנו כל כך דפוק? כל פעם שאחד מאתנו מתחבר למישהו הוא מת!! אולי לופז צדקה וחצי מאתנו באמת עומדים למות. שברתי את המקל לשניים ונאנחתי בייאוש.
"היי" שמעתי את קולו של אוונס והוא התיישב לידי. "את בסדר?" שאל ונענעתי את ראשי לשלילה.
"אני לא יכולה יותר" אמרתי. "אני מרגישה כאילו לא משנה מה אני עושה אני מפסידה" הוא נאנח והתקרב אליי. "אני צריכה משהו" ניסיתי להסביר אבל לא הצלחתי. "משהו שייתן לך סיבה להמשיך" השלים אותי והנהנתי. הנחתי את ראשי על כתפו והוא עטף אותי בזרועותיו. "אני חושב על המשפחה שלי" סיפר והחזקתי את ידו החמה. "יש לי ארבעה אחים, אנחנו שתי בנות ושני בנים, כולנו בצבא, ואמא שלי מתחרפנת מדאגה, אז אני צריך להתקשר אליה כל יום ולהבטיח לה שאני בסדר" אמר וצחקתי. הסתכלתי למעלה על הכוכבים וחייכתי. "היא בדרך כלל לא מאמינה לי אבל אני בכל זאת מתקשר" "ההורים שלי היו בצבא" אמרתי והסתכלתי בעיניו שנצצו באור הכוכבים. "אני חושבת שהם היו גאים בי" הוא משך אותי אליו ונישק אותי. הנחתי את ידי על עורפו ונישקתי אותו שוב. "את יכולה לחשוב על אחותך" הציע ומשכתי אותו אליי. "היא בטוח גאה בך"
"היא כן, אני חושבת" אמרתי ושילבתי את אצבעותיי בשלו. "אני פשוט לא בטוחה אם זה מספיק"
"בואי" אמר וקם. "לאן אתה הולך?" שאלתי אבל הוא משך בידי והרים אותי לעמידה. "רצתי כל היום אין לי כוח לזוז" התלוננתי אבל הוא התעלם ממני ומשך אותי אחריו לאוהלים.
הגענו לאוהל שלו והוא פתח את הדלת. "כשהייתי קטן גרתי בכפר קטן באמצע שום מקום, מהמקומות האלה שבהם כולם מכירים את כולם, יש בית ספר אחד גדול שאליו כולם הולכים... בכל אופן לפני שהתגייסתי הייתי הרבה זמן במקלט ולימדתי כמה ילדים קטנים לשחק משחקים מפגרים בשביל להעביר להם את הזמן, אחרי שהתגייסתי ההורים שלהם שלחו לי את התמונה הזאת" המשך למטה
Read more
פרק 45- אחרי שסיימנו חזרנו הביתה. השעה הייתה שבע בערב אז החלטתי להכין ארוחת ערב. אני ועידו לא היינו ...
Media Removed
פרק 45- אחרי שסיימנו חזרנו הביתה. השעה הייתה שבע בערב אז החלטתי להכין ארוחת ערב. אני ועידו לא היינו ממש רעבים ואני מאמינה שגם מאור וקרן שאולי יבואו אחר כך, לא יהיו רעבים כל כך.. הם יחזרו מהבית של קרן ותאמינו לי שאתם לא תיכנסו לבית של קרן בלי לצאת ממנו רעבים עידו התעקש שאני יעלה בנתיים להתקלח ... פרק 45-

אחרי שסיימנו חזרנו הביתה.
השעה הייתה שבע בערב אז החלטתי להכין ארוחת ערב. אני ועידו לא היינו ממש רעבים ואני מאמינה שגם מאור וקרן שאולי יבואו אחר כך, לא יהיו רעבים כל כך.. הם יחזרו מהבית של קרן ותאמינו לי שאתם לא תיכנסו לבית של קרן בלי לצאת ממנו רעבים😂
עידו התעקש שאני יעלה בנתיים להתקלח בטענה שיש לו שיחת טלפון דחופה לעשות.. בסוף נכנעתי ועליתי להתקלח.
-נקודת מבט עידו-
שירן עלתה להתקלח ואני התקשרתי להורים שלי, שלא דיברתי איתם כבר שבועיים בערך..
-אחרי השיחה-
'אני לא מאמין...' מילמלתי והתיישבתי על הספה.
"מה קרה?" שמעתי את שירן אומרת. היא באה והתיישבה לידי.
הרמתי את ראשי וחשבתי אם להגיד לה את זה... בכל זאת זה משהו די מטופש ואני בטוח שלה זה בחיים לא היה קורה... "עידו.." היא אמרה ושמה את ידה על הירך שלי.
"אני..שכחתי את היומולדת של אבא שלי" אמרתי קצת נבוך. "אה..לא נורא" היא אמרה קצת מבולבלת.
"בסך הכל שכחת..תגיד לו היום מזל טוב" היא אמרה וחייכה.
"לא..פשוט...אנחנו בריב כבר הרבה זמן.. אנחנו אפילו לא מחליפים מילה..מבחינתו אני בכלל לא קיים..אני בכלל לא יודע למה..אני יכול לשאר אבל זה בטוח קרה בגלל משהו מסוים.. העניין הוא שעכשיו הוא עוד יותר מאוכזב ממני.." אמרתי והתמונות של שתינו יחד רצו בראשי כמו סרט. אני לא יגיד שאני לא מתגעגע אליו. אני מתגעגע מאוד... הוא האבא שלי והוא תמיד יהיה האבא שלי גם אם אנחנו לא מדברים. הדמעות ירדו בלי ששמתי לב וראיתי ששירן רצתה להגיד משהו אבל התאפקה, בחרה לשתוק.. כנראה היא ראתה שזה נושא קשה... בחרתי לדבר אני,לספר לה קצת עלי ועל אבא שלי: "כבר כמעט שנתיים שאנחנו לא מדברים, הקשר של אבא ובן כאילו לא קיים..
ניסיתי. ניסיתי כבר הרבה זמן לדבר איתו,להתייחס אליו, אבל הוא קשה, הוא לא נותן לי... כאילו מנסה להדחיק אותי ממנו.. אני חושב שאני יודע למה. האמת..תמיד ידעתי למה. הוא היה ממש קשור לאיתי וכשהוא מת,הוא כמעט ולא יכל להחזיק יותר..הוא רצה למות. במקום להתחבר אליי יותר אחרי המוות שלו, הוא התרחק. כאילו הוא לא רוצה להתחבר אליי ככה, כמו שהוא היה עם איתי. שחס וחלילה, אם לי יקרה משהו, הוא גם ככה לא היה קשור אליי, אז זה יעבור לו בקלות" אמרתי וכמעט נחנקתי מדמעות.
___________________________________
יש לזה המשך אני יעלה את זה עכשיו תהנווו❤
Read more
הלואהה היום זה יום מיוחד למה? כי יש לליני היום מומולדתת היום היא בת היום שכולם מחכים לו בשנה ושלך הגיע והנה הוא היום אוקיי אז מאיפה אני אתחיל? טוב אז ליני שלי קודם כל המון מזל טוב בריאות אושר ועושר הצלחה שתמשיכי להיות כזאת מושלמת מהממת מדהימה אכפתית אישה ... הלואהה👋🌸
היום זה יום מיוחד 😱
למה? כי יש לליני היום מומולדתת🎉🎉
היום היא בת 🎊2⃣3⃣🎊
היום שכולם מחכים לו בשנה ושלך הגיע והנה הוא היום🎈🎁
אוקיי אז מאיפה אני אתחיל?😅
טוב אז ליני שלי קודם כל המון מזל טוב💕💖
בריאות אושר ועושר הצלחה 👍
שתמשיכי להיות כזאת👇💃
מושלמת💖
מהממת😍
מדהימה🌸
אכפתית😘
אישה מופלאה💋
עוזרת❤️
מעודדת😉
אין לי מילה שיכולה להגדיר את האהבה שלי אלייך😍
אין אמוגי כזה אפילו😂
את הכי בעולם❤️
כל הזמן פעילה עושה לייקים תגובות עונה בפרטי את פשוט בן אדם מדהים💖😍
כל היחס שאת נותנת לכולם לא מובן מאליו בכלל🌺
שיהיה לך באמת רק טוב ושמח כל הזמן💗
עד 120++++💋
תמשיכי להיות כמו שאת כי ככה את פשוט מדהימה מושלמת😍💗😘
את מיוחדת ואין כמוך עוד בעולם❤️
אני זוכרת שהייתה פרסומת בטלוויזיה על תוכנית שקוראים לה ״כוכב הצפון״😉
אז בהתחלה פיספסתי את הפרק הראשון😂
אבל אח״כ הסתכלתי ביוטיוב וגילתי שבטלוויזיה זה משודר בשעה 14:30 ומאז לא פיספסתי אף פרק למה? כי ראיתי אותך והתאהבתי😍 ידעתי שאת שם ובשעה 14:30 את מופיעה על המסך שלי😉
גילתי שיש לך איסגרם אז החלטתי לפתוח לך קבוצה😍
והקבוצה גדלה וכבר יש לנו מעל 2000 עוקבים😱
והגענו להיות בין העמודים הרשמיים שלך💋
אני לא האמנתי 😂
והדבר הענק הוא שאת עוקבת מה עוד אפשר לבקש?😍💝
הבנתי שאת דיגמנת קצת והייתי חייבת לבדוק😂
איך לא? יופי כזה לא מוצאים😍💖
שמעתי שאת שרה אז אמרו לי שהיית בפרויקט הלהקה ובאמת היית שם אני ראיתי אותך😍
כשראיתי אותך שם היית (ותמיד כן😉) כל כך יפה ומוכשרת💝
את תצליחי ותגיעי בסוף לפיסגה !💋
אני בטוחה בזה😍
ואחרון חביב הבנתי שיש לך תוכנית בטלוויזיה וב-vod ״בגינה של לין״😍
💐״בגינה של לין בגינה של לין גם אתם מוזמנים לגינה של לין...״💐
ופשוט התאהבתי מחדש😍
את כל כך מוכשרת ומדהימה וזה לא הכל?!😏
הופעת בהצגה של ״ספר הג'ונגל״ וגם ב״חנ׳לה ושמלת השבת״
היית בפרסומת של בנק לאומי😉
כמה שלמות בבן אדם אה?!😍
כמה כוח💪 ורצינות🙌
לא מפסיקה להפתיע🍁
עדיין שמרתי את הכרטיס שהביאו לנו
מהמפגש שעשו של כוכב הצפון 😅💗
אני כבר מתגעגעת 🌸
מחכה לעוד פגישות שלנו💋
אני זוכרת את הפעם הראשונה שעשית לנו לייק כמה שמחתי והתרגשתי🎉🎊
אין לי מילים חוץ מלהגיד לך 💃
💖❤️💖תודה💖❤️💖
תודה על זה שאת עוקבת👣
תודה על זה שאת עושה לייקים 👍
תודה על זה שאת מגיבה 💬
תודה על זה שאת עונה+רואה+עושה לייק בפרטי👥
תודה על זה שתמיד שיש משהו את רושמת בצורה הטובה ביותר😍💋
בקיצור להגיד לך תודה 😍
תודה לך על הכל זה באמת מדהים🌟
לא מובן בכלל😍😍
👇המשך למטה בתגובות👇
Read more
תל אביב - עיר שלא יודעת שינה מהי. 2:20 לפנות בוקר, ואני מוצא את עצמי על הבר, בר שעטוף בריח סיגריות, ...
Media Removed
תל אביב - עיר שלא יודעת שינה מהי. 2:20 לפנות בוקר, ואני מוצא את עצמי על הבר, בר שעטוף בריח סיגריות, אלכוהול, מבטים ושקרים - הכל מגיע במתנה עטופה באשליה. כמובן שאני לא לבד, כי שניים מהחברים הכי טובים שלי מקפצים להם אי-שם ברחבה, "נמרחים" על בחורות שאין להם מושג אם יש להן חבר או מה שמם הפרטי, אבל עכשיו ... תל אביב - עיר שלא יודעת שינה מהי.
2:20 לפנות בוקר, ואני מוצא את עצמי על הבר, בר שעטוף בריח סיגריות, אלכוהול, מבטים ושקרים - הכל מגיע במתנה עטופה באשליה.
כמובן שאני לא לבד, כי שניים מהחברים הכי טובים שלי מקפצים להם אי-שם ברחבה, "נמרחים" על בחורות שאין להם מושג אם יש להן חבר או מה שמם הפרטי, אבל עכשיו הם החברים הכי טובים, רק עכשיו.
*
באמצע הבר, על כיסא בלי משענת, היא קורצת לי, ואני, אני מבקש מהברמן עוד כוס של וודקה, ואני לא אשקר - די התגעגעתי לתחושת האופוריה הזאת שאתה "רווק" ליום אחד. תשתה אחי, תשתה.
בינתיים הזמן חלף, והשעה כבר 2:50, ונמרוד מספר לי שהוא "חותך" מכאן ועף עם איזו "שבורה" שעכשיו הוא פגש, ואריאל, אריאל יצא החוצה כי הוא הקיא את החיים שלו על המדרכה. הוא גמור, גמור.
וכך זה קרה - נשארנו רק אני, כוס הוודקה ושלל של אפשרויות לסיים את הערב הזה כמו ש-"רווק" יכול להרשות לעצמו.
*
בזמן שאני ממהר לסיים את מה שנשאר מהכוס, הפלאפון נדלק:
"היי מאמי...מה אתך? אתה נהנה...?"
לעזאזל, איזה אידיוט אני, איזה אידיוט.
יש לי את כל מה שרווק מחפש בחיים האלו, ואני, אני החלטתי לעזוב פינה חמה רק בשביל לטעום קצת "אושר". לעזאזל, כמה עוד תאווה קיימת?
*
לא המתנתי יותר מדי והזמנתי מונית, אספתי את אריאל והורדתי אותו בבית, ומשם המשכתי כמו חץ אליה, והיא, היא אפילו לא ידעה.
בפיג'מה מצחיקה, כפכפי דובי וחיוך מודבק היא ירדה אל פתח הלובי וקפצה עלי, ואני, אני "חנקתי" אותה מאהבה.
*
מטומטם מי שמחפש הרפתקאות בחוץ בזמן שבורא עולם נתן לו לטעום קצת מגן-עדן, כי האישה שלך, זאת שאתך, צריכה לקבל יותר נשיקות מהמזוזה שעל הקיר, ואתה, אתה תדאג לדקלם אותה כמו את עשרת הדיברות, את "שמע-ישראל" ואת הקידוש של שישי בערב.
לא ספרתי לה כלום, רק לחשתי לה ש-"אני מאוהב בך, תודה על הכל."
שבועיים אחרי הצעתי לה נישואין,
היא הסכימה, היא הסכימה.
*
גרתי שם כבר, הייתי דייר חזק מאוד, כזה שמשלם בשטרות של בדידות, ותאמינו לי - זה לא שווה את זה.
אפילו אייל גולן בכבודו ובעצמו כבר טען ש-
"לבלות זה אושר לדקה וזה חולף.."
-
@admkhn_writer ✏
Read more
אגיע הערב לכיכר רבין. אני תומך בתיקון כל אי שיוויון, תמיד, ולכן אתייצב בגאווה. ההפגנה הערב מדגישה ...
Media Removed
אגיע הערב לכיכר רבין. אני תומך בתיקון כל אי שיוויון, תמיד, ולכן אתייצב בגאווה. ההפגנה הערב מדגישה את הבעייתיות המובנית בלחוקק בשנת 2018 חוקים שמבצעים הבחנות בין אזרחים ישראלים ופוגעים בערך המקודש של השוויון. אני קורא הערב להעניק שיוויון זכויות לעדה הדרוזית, אבל זה לא אומר שאני מקבל את העובדה ... אגיע הערב לכיכר רבין.
אני תומך בתיקון כל אי שיוויון, תמיד, ולכן אתייצב בגאווה. ההפגנה הערב מדגישה את הבעייתיות המובנית בלחוקק בשנת 2018 חוקים שמבצעים הבחנות בין אזרחים ישראלים ופוגעים בערך המקודש של השוויון.
אני קורא הערב להעניק שיוויון זכויות לעדה הדרוזית, אבל זה לא אומר שאני מקבל את העובדה שיתר הדתות נשארו בחוץ.
מדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי, איש אינו מפקפק בכך. אבל המאבק התרבותי האמיתי שמתנהל כאן בשנים האחרונות הוא הנסיון להפוך את מדינת היהודים, כפי שקרא לה הרצל, למדינה היהודית. זו לכאורה הבחנה דקה אבל בבסיסה עומד הקושי שחייבים לפתור אחת ולתמיד:
מדינת היהודים היא קודם כל מדינה, מודרנית, דמוקרטית, ששייכת קודם כל ליהודים - אבל יש בה מקום שווה לעוד אנשים, לאזרחים לא יהודים.
בעוד שמדינה יהודית, זו מדינה שנשלטת על ידי הדת היהודית, מדינה שסופה להיות מדינת הלכה בה אין מקום שווה לאזרחים בני דת אחרת.
לנצח ניאלץ להכריע בקונפליקטים העולים מהיותה של מדינת ישראל יהודית ודמוקרטית. אך אני מרגיש שבשנים האחרונות, בתקופה בה הפילוג השבטי במדינת ישראל מחריף והיכולת של הקבוצת המרכיבות אותה לחיות יחד פוחתת - זו העת לחוקק חוקים שיחזקו את הצד הדמוקרטי של המשוואה, לא את הצד הדתי. שירחיבו את ההגדרה של מיהו ישראלי ולא יצמצמו אותה.
כמי שגאה לגור התל אביב יפו, ולהיות חלק מהנהגת העיר העברית הראשונה, שבה הוכרזה מדינת ישראל ושמהווה היום מגדלור לשוויון ולליברליות, אני כואב את הפגיעה המיותרת במיעוטים האחרים שגרים פה.
יש לכולנו מאבק על עתיד משותף טוב יותר. עלינו לקדם חוקים שמייצרים שיוויון, לא חוקים המרחיקים אותו.
Read more
אני אפילו לא יודעת איך להתחיל לכתוב על החוויה המטורפת שעברתי בתשעה חודשים האחרונים ובעיקר בשלושה ...
Media Removed
אני אפילו לא יודעת איך להתחיל לכתוב על החוויה המטורפת שעברתי בתשעה חודשים האחרונים ובעיקר בשלושה שבועות האחרונים מאז שהגחתם לאויר העולם.... הריון תאומים,הריון ספונטני, קשה לעיכול ואיך אעבור את זה ?! בעל שצועק לשמיים "ישתבח שמו" עוברים ארבעה חודשים יוצאת לשמירה ( הריון בסיכון) עוצרת ... אני אפילו לא יודעת איך להתחיל לכתוב על החוויה המטורפת שעברתי בתשעה חודשים האחרונים ובעיקר בשלושה שבועות האחרונים מאז שהגחתם לאויר העולם....
הריון תאומים,הריון ספונטני, קשה לעיכול ואיך אעבור את זה ?! בעל שצועק לשמיים "ישתבח שמו" 😌🙌 עוברים ארבעה חודשים יוצאת לשמירה ( הריון בסיכון) עוצרת את הדבר שאני הכי אוהבת לעשות ,ספורט!!!! ההריון הופך להיות קשה מנשוא כל יום שעובר הוא כמו נצח!
הורמונים מתרוצצים ,עצבים 😅 חוסר שינה ויחד עם זאת לתת את מלוא תשומת הלב להראלי שלי אהבת חיי
ואתה בעלי היקר מגלה סבלנות,סובלנות,אורח רוח... אני מטורפת עליך!
חששות מהלידה בכל זאת לידת תאומים מה כדאי לבחור טבעי?! קיסרי?! מלא לבטים ...
ואז הגיע הרגע ...
שבוע 37 מיילדת מדהימה שבלעדיה לא הייתי עוברת את זה! אילנה שלי המלאכית הנצחית!
לא היו לה לבטים! " את יולדת טבעי" כך היא אמרה לי וכך היה ...
פלא עולם ,התגלמות הבריאה ,רגעים בלתי נשכחים, הכל מתערפל,הכל מתערבב, הכל מתנקז לרגע המופלא הזה...
הגעתם בהפרש של 4 דק האחד מהשני,
שני גורים מדהימים שלי ,מתנות קטנות גדולות.
ויקרא שמם בישראל... אילעאי
ולביא-יעקב
כשמכם כן אתם ; מלאי רוך אך יחד עם זאת מלאי עוצמה.
הכנסתם לחיינו אור גדול ישתבח שמו 🙏🙌 תודה לך בעלי האהוב לא הייתי עוברת ולא אעבור את זה בלעדיך.
תודה לך אמא שלי עטרת ראשי שלא עוזבת אותי לרגע.
תודה לך חמותי היקרה על העזרה האינסופית.
תודה לך אחותי שהספקת להגיע ללידה ועברנו ייחד חוויה מטורפת.
תודה למשפחות שלנו על התמיכה והעזרה לאורך כל הדרך .
ותודה ענקית אחת למלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא שהפך אותנו כך ביום בהיר אחד להורים לשלושה בנים .🙌 #איןעודמלבדו
אמא לשלושה ?! אני?! עדיין לא מעכלת 😅
הראל גבריאל
אילעאי
לביא יעקב
"יברככם השם וישמרכם יאר ה' פניו אליכם ויחונכם ישא ה' פניו אליכם וישם לכם שלום "
אמן 🙏🙏🙏
אבא ואמא אוהבים אתכם עד כלות!!!! @deanarabov
Read more
אל אישך תשוקתך מכירים את הימים הפחות טובים שיש בזוגיות?! דווקא הפעם אני מדברת על זוגיות טובה שיש ...
Media Removed
אל אישך תשוקתך מכירים את הימים הפחות טובים שיש בזוגיות?! דווקא הפעם אני מדברת על זוגיות טובה שיש לה את הימים שלה. בימים האלו אנחנו נוטים להיכנס לפנטזיות ודימיונות כמה אצל האחר מדהים וכמה אצלי רע. נורא קל להישאב למקום הזה של להציץ בחייהם של אחרים ולהגיד וואו כמה הם מאושרים , חיים את החיים , חופשות ... אל אישך תשוקתך
מכירים את הימים הפחות טובים שיש בזוגיות?! דווקא הפעם אני מדברת על זוגיות טובה שיש לה את הימים שלה.
בימים האלו אנחנו נוטים להיכנס לפנטזיות ודימיונות כמה אצל האחר מדהים וכמה אצלי רע.
נורא קל להישאב למקום הזה של להציץ בחייהם של אחרים ולהגיד וואו כמה הם מאושרים , חיים את החיים , חופשות וכו'. במיוחד היום , בכל המדיה החברתית נורא קל להישאב לסטורי של אחרים, כאילו לחיות את החיים שהיית רוצה , או חושב שאתה רוצה דרך סיפור של אחרים.

האוצר הכי יפה , הסיפור הכי יפה שיש לכם זה אצלכם בבית, בעיקר אם אתם זוג נשוי כדת וכדין השם איתכם שם יחד .
אנשים תופסים את זה הנישואין כמשהו על הדרך, נכנסים בקלות דעת לשם ושוכחים שאתם לא שניים יש את השכינה בינכם.
יש מכם ציפייה להצליח , אם לקחת לך אישה , שהתחייבה כל חייה שאתה תהיה הגבר היחיד, היחיד שתסתכל עליו בתשוקה , היחיד שהיא תעשה למענו הכל , תלד עבורו ילדים ,  תקריב את גופה ונישמתה עבורך , היא אמרה כן לך, לכל החיים.
היא נתנה אמון מלא באהבה שלכם.
כי אתה בהתחלה נתת את כל עולמך עבורה, כבשת אותה במילים יפות , בחיזורים, בתשוקה אינסופית .ומה אחרי הנישואין ? שכחת הכל .אישה לא מחוזרת, לא נאהבת , אישה שאין לה חיי תשוקה היא לא אישה , היא פרח נבול.אותו הדבר הגבר, בהתחלה היית האישה המושלמת , הרמת לו לאגו , בישלת לו, פינקת אותו, לבשת בשבילו דברים יפים במיטה נתת לו להרגיש הגבר שבגברים.לאן זה נעלם ? מניסיוני למדתי שלטנגו באמת יש שניים קל להאשים את הצד השני.אבל תזכרו שאם משהו לא מתנהל כמו שצריך גם לכם יש יד בדבר .
הסיפור חיים שאתם רואים אצל האחר הוא פיקציה , לכל זוג יש ריבים, תיקונים רוצים את מה שאתם כביכול רואים אצל האחר? תעבדו על זה בבית , תתקנו ואז תקבלו מהבורא את כל השפע שקיים מרגש לחומר , בית יפה , חופשות , הגשמה עצמית .
כי אתם בחרתם להתקדש ולשים את הבורא בינכם , הבורא לא מאכזב עד שאתם מאכזבים.הוא פותח שערי שמיים בהכל אבל אם תכאיב לאישה שלך או אם תבגדי בגבר שלך ,  משפע אתם תרגישו מזה חוסר .אז תרגישו מזה תיקון אמיתי.u
הכל נופל כמו מגדל קלפים .
תזכור כשאתה רץ כמו מטורף לעבוד בשביל להביא פרנסה? אתה סתם רץ מילה טובה לאישה שלך, פרח ,יביאו לך את הכל עד הבית בלי לרוץ.קל מאוד לשכוח למה התחלתם והתאהבתם, תתחברו לאותו מקום ותכניסו אנרגיה של אש ותשוקה לזוגיות.כי אם אתם חושבים שאם זה ייגמר לא יהיה לכם תיקון בקשר הבא? אתם טועים זה יהיה תיקון יותר קשה .בורא עולם לא פראייר אל תשכחו את זה.אני אתן לכם טיפ קטן אישי ממני (המשך קריאה בדף שלי emush
חג שמח ☘
Read more
פרק 112😈 ליעם: אני אבוא איתך (אמרתי ויצאנו) יולי: דוקטור היא תהיה בסדר נכון? (אמרתי וליטפתי את ...
Media Removed
פרק 112😈 ליעם: אני אבוא איתך (אמרתי ויצאנו) יולי: דוקטור היא תהיה בסדר נכון? (אמרתי וליטפתי את דני בראש) דוקטור:נקווה מאוד שכן .. איפה היא הייתה עד עכשיו? היא נראת נורא .. יולי:היא הייתה חטופה . בטח גם היא לא אכלה כלום (אמרתי וליעם ויונתן נכנסו) דוקטור: מעולה , תודה . (לקחתי לה בדיקת דם , הוצאתי ... פרק 112😈
ליעם: אני אבוא איתך (אמרתי ויצאנו)
יולי: דוקטור היא תהיה בסדר נכון? (אמרתי וליטפתי את דני בראש)
דוקטור:נקווה מאוד שכן .. איפה היא הייתה עד עכשיו? היא נראת נורא .. יולי:היא הייתה חטופה . בטח גם היא לא אכלה כלום (אמרתי וליעם ויונתן נכנסו)
דוקטור: מעולה , תודה . (לקחתי לה בדיקת דם , הוצאתי אינפוזיה מהתיק וחיברתי אותה . אחרי כמה דקות הבנתי שיש לה איזה סם בדם , סם מרדים.)
יונתן: דוקטור ? הכל בסדר ? (שאלתי שראיתי דהוא שינה את פרצופו)
דוקטור: מ..מישהו .. מישהו שם לה סם מרדים .
יונתן: מה?
דוקטור: כן .. הצד החיובי זה שזה השפעה של יומיים .
אני חיברתי אותה לאינפוזיה שיכנסו לה קצת נוזלים וויטמינים כי היא נראת לי נורא חיוורת .
יונתן: אז היא תהיה בסדר דוקטור ? (שאלתי מיואש)
דוקטור: אני מקווה מאוד שכן .. רק השיקום שלה יקח קצת זמן , צריך להיות איתה עדינים , ממה שאני רואה היא עברה טראומה רצינית. יהיה טוב יונתן (טפחתי לו בגב)
יונתן: תודה דוקטור (אמרתי והוא יצא מהחדר) אני לא מאמין שבסוף היא באמת הייתה חטופה (הורדתי את ראשי והדמעות כבר זלגו)
יולי: יונתן .. העיקר שעכשיו היא בסדר (התיישבתי לידו וליטפתי את גבו)
יונתן: בסדר יולי? תראי איך היא נראת ... צבע העור שלה כחול , היא נראת כלכך חיוורת והכל .. הכל בגללי
יולי: בגללך? מה הקשר .. יונתן: הייתי צריך לשמור עליה יותר טוב באותו יום שהיא נחטפה .. ליעם: אחי אתה לא ידעת שזה מה שיקרה ... גם אנחנו היינו איתך שם .
יונתן: לפחות אתם חיפשתם אותה , ואני? אני כזה מעפן שברגע שהאישה שלי הייתה בסכנה ישבתי בבית עם אישה אחרת בכלל ולא עשיתי כלום .. יולי: אל תיקח את זה ככה .. אתה לא יכלת לדעת
ליעם: היא גיבורה יונתן .. היא תעבור את זה . יונתן: אני מקווה .. אני אעלה פרקים בהמשך היום❤❤
Read more
הרב קוק היה רבה הראשי של ישראל בתקופה שלפני קום המדינה. הרב נערץ על ידי רבים מהעם, אולם הייתה קבוצה ...
Media Removed
הרב קוק היה רבה הראשי של ישראל בתקופה שלפני קום המדינה. הרב נערץ על ידי רבים מהעם, אולם הייתה קבוצה אחת שהתנגדה לו בחריפות, ותקפה אותו ללא הרף על יחסו האוהב לבוני הארץ, לחלוצים שהתרחקו מקיום המצוות. התנגדותם גררה יחס מבזה לרב, התנכליות ועוד... אך הרב קוק מחל להם, שתק, והעביר על מידותיו. באחד ... הרב קוק היה רבה הראשי של ישראל בתקופה שלפני קום המדינה. הרב נערץ על ידי רבים מהעם, אולם הייתה קבוצה אחת שהתנגדה לו בחריפות, ותקפה אותו ללא הרף על יחסו האוהב לבוני הארץ, לחלוצים שהתרחקו מקיום המצוות.

התנגדותם גררה יחס מבזה לרב, התנכליות ועוד... אך הרב קוק מחל להם, שתק, והעביר על מידותיו.

באחד הימים, בתו של אחד מראשי קבוצת המתנגדים חלתה במחלה קשה. "יש בחו"ל פרופסור מומחה גדול ביותר למחלה הזאת!" הציעו לו חבריו והוסיפו: "הוא היחיד שיוכל לעזור לה…" אותו מתנגד בירר וגילה שאכן הפרופסור יכול להושיע - אך איך יגיע אליו וידבר איתו? מדובר בפרופסור חשוב ועסוק מאד, שוודאי לא יהיה לו זמן להקדיש לבתו של אדם לא מוכר מארץ ישראל. "יש לי רעיון!" הציע ידידו, "הבנתי שהפרופסור מעריץ גדול של הרב קוק, בשבילו הוא יעשה הכל! לך לרב, בקש המלצה, ואני בטוח שהוא יסכים לטפל בבתך!" "המלצה מהרב קוק?! איך אוכל לבקש המלצה מהרב שביזיתי פעמים רבות כל-כך?! מה הסיכוי שהרב יסכים?" שאל
האיש.

כשמצבה של בתו החמיר, הבין המתנגד שאין לו ברירה. הוא התבייש ללכת בעצמו לרב, והחליט לבקש מרבי אריה לוין, הצדיק הירושלמי, לעשות את השליחות עבורו. רבי אריה הסכים וניגש לבית רבו, הלא הוא הרב קוק.

כששטח רבי אריה את הבקשה לפני הרב, הוא נענה מיד ובשמחה. "בוודאי! זה עניין של פיקוח נפש" אמר הרב, וכתב מכתב המלצה מלא תשבחות על המתנגד שכה הירבה לאמלל אותו. לקח רבי אריה לוין את המכתב ויצא בשמחה מהחדר. הוא לא הספיק להתרחק והרב קוק קרא לו לחזור. "נסיעה לחו"ל עולה כסף רב, נזכרתי שיש לי קשרים גם עם אחד מבעלי חברות הספנות... חכה עוד מספר דקות ואכתוב מכתב המלצה גם עבורו, אולי יוכל לקבל הנחה.." כשהספיד רבי אריה לוין את הרב קוק אמר: "את מידת החסד קיבלתי מהרב, אינני כדאי כלל לדבר ולספר בשבחו של רבנו הגדול לתאר את גאון עוזו וצדקתו, אמנם במקום גדולתו הייתה ענוותנותו להתקרב אלינו כל-כך ולהשפיע לכל אחד כפי ערכו שיוכל לקבל.

שקידתו העצומה בתורה לא הפריעה לו מלהשתתף כל ימיו בצערם של ישראל, ומסר נפשו עליהם במסירת נפש ממש, כרועה נאמן השליך את נפשו מנגד בעד כל אחד ואחד מישראל. זכרתי ימים מקדם, כאשר זכיתי לעלות לארץ ישראל בשנת תרס"ה, פניו של רבינו הביטו בי, והתחלתי להרגיש ביותר את מידת החמלה על כל דבר" ('אוהב ישראל בקדושה') אם פגע בך אדם האם תוכל לסייע לו כשיצטרך?
מלמד אותנו הרב קוק לעזור לכל אדם ובעיקר לאנשים שגרמו לנו צער, מדוע? כי אדם המסייע לאדם שהזיק לו בעבר מראה שיש בו אמונה וביטחון ויודע שאף אדם לא יכול באמת להזיק לו.
חיזוק יומי
Read more
9 חודשי זוגיות <span class="emoji emoji1f491"></span> השבוע חגגתי עם האהבה שלי 9 חודשים. מטורף איך שהזמן רץ. הגעתי למסקנה בימים האחרונים ...
Media Removed
9 חודשי זוגיות השבוע חגגתי עם האהבה שלי 9 חודשים. מטורף איך שהזמן רץ. הגעתי למסקנה בימים האחרונים שקשר אמיתי יש לו חבלי לידה משלו, ממש כמו הריון. בהתחלה של ההריון שמחים מהבשורה שיש הריון , כמו גם בזוגיות שמחים שמצאנו את ״האחד ״ הכל לה לה לנד . אחרי חודשיים אנחנו מתרגלים לעניין שיש משהו בגוף ... 9 חודשי זוגיות 💑

השבוע חגגתי עם האהבה שלי 9 חודשים. מטורף איך שהזמן רץ.
הגעתי למסקנה בימים האחרונים שקשר אמיתי יש לו חבלי לידה משלו, ממש כמו הריון.
בהתחלה של ההריון שמחים מהבשורה שיש הריון , כמו גם בזוגיות שמחים שמצאנו את ״האחד ״ הכל לה לה לנד .
אחרי חודשיים אנחנו מתרגלים לעניין שיש משהו בגוף שלנו , חיים נוספים, אנחנו כבר לא לבד , צריך ״לדפוק ״חשבון כבר.
ככל שהזמן עובר הגוף שלנו עובר שינויים.
ככה גם הזוגיות מתפתחת.
ההורמונים מקבלים חיים משל עצמם.
אבל לאט לאט אנחנו מקבלים את עצמינו עם הגוף החדש , המשקל וכל מה שמתווסף לזה.
רק כשאנחנו מגיעים לחודש 9 בעזרת השם אנחנו כבר כמעט מוכנים ובשלים .
כשהתינוק יוצא בעצם זה הרגע שבאמת הכל מתחיל .
ככה גם בזוגיות , 9 חודשים זה הזמן הנכון להכיר לקבל , להכיל , ללמוד להכיר, להבין אחד את השני , גם אם הקשר מושלם בהתחלה , תמיד יש צורך להבין ולקבל את הדברים שמפריעים לצד השני.
תמיד אמרתי בהתחלה אתה לא באמת יודע מה מפריע לבן זוג שלך , מה מדליק אותו, מה מרגיז אותו , מה מזכיר לו משהו מהעבר וזה נוגע לו בנקודות מסויימות שמקפיצות אותו .
זוגיות היא המראה הכי יפה והכי כואבת לפעמים לעצמינו , כי רק שם אתה באמת לומד איך אתה נראה מזווית אחרת ולפעמים זה יפה ולעיתים זה מכוער.
פה בעצם מגיע השינוי והתיקון של עצמינו.
אנחנו מחליטים או שאנחנו בוחרים להישאר ״יפים ״ מול הצד השני , לתקן את הדפוסים שלנו.
או ... שנישאר ״ מכוערים ״, הכוונה לא נתקן.
לא נתקן שווה ערך = לא נצמח.
אין זוגיות שאין תיקון השאלה כמה רוצים לתקן וכמה הקשר שיש לנו באמת משמעותי עבורינו.
אז זה הזמן להגיד לך תודה , תודה שאתה גורם לי לרצות לשפר את עצמי , עבורי קודם כל , עבורך ועבור הילדים שיש לכל אחד.
כי זה לא רק אנחנו , יש לנו אחריות.
תודה שאתה מהווה עבור ילדיי מודל של גבר ראוי שהם זוכים לראות מהי זוגיות מוצלחת.
תודה על המראה היומיומית שאתה מהווה עבורי כי כל פעם שאני מסתכלת עליך אני רואה את ההשתקפות של עצמי ורוצה רק לתקן ולהשתפר ולהיות אדם טוב יותר.
תודה על 9 חודשים של צמיחה והבנה שאין זוגיות טובה יש זוגיות שגורמים לה להיות טובה.
אוהבת אותך my baby
מזל טוב האהבה יצאה לעולם שנגדל אותה בנחת.
תודה לטאטא שמצא את הדרך להפגיש ביננו 🙏♥️
Read more
. -פרק 6- "כמו שאישה מביטה באהבת חייה`` עונה בפשטות "תפסיקי להתרגז, זו האמת`` "לא ככה`` אני עונה ...
Media Removed
. -פרק 6- "כמו שאישה מביטה באהבת חייה`` עונה בפשטות "תפסיקי להתרגז, זו האמת`` "לא ככה`` אני עונה לשאלתה "ואין לי מבטים כאלה כי לא פגשתי את אהבת חיי!`` היא מצחקקת ופוסעת בזהירות אל הדלת, כאילו מתחמקת מחיה טורפת "כן? למרות שהוא לצידך בדמות הידיד שלך?`` מתגרה בי ורצה מחוץ לחדר. "כלבה! אל תדברי ... .
-פרק 6-
"כמו שאישה מביטה באהבת חייה`` עונה בפשטות "תפסיקי להתרגז, זו האמת``
"לא ככה`` אני עונה לשאלתה "ואין לי מבטים כאלה כי לא פגשתי את אהבת חיי!``
היא מצחקקת ופוסעת בזהירות אל הדלת, כאילו מתחמקת מחיה טורפת "כן? למרות שהוא לצידך בדמות הידיד שלך?`` מתגרה בי ורצה מחוץ לחדר.
"כלבה! אל תדברי איתי!`` צעקתי וויתרתי על המרדף אחרייה.
.
🍁נ.מ נוי🍁
איזה התרגשות. סוף סוף השגתי את המספר שלו, כבר רבע שעה שהוספתי אותו לאנשי הקשר בשם 'מי אמור'. אנחנו באותו גיל פחות או יותר, כשאמצא הזדמנות לדבר איתו ממש אברר עליו עוד דברים.
ספיר וטליה חברות מגיל קטן, אבל הן באות והולכות בין הבתים שלהן כך שלא יצא לי ממש להכיר את בנימין, אחיה הקטן.
יצא לי להיתקל בו לפני שבוע כשבא לקבל מפתח מאחותו, ואלוהים. הוא כל כך שווה!
יאמי.
אבל אני לא מצליחה לאזור אומץ ולחייג אליו.
"ביצ'ית, אל תגידי שאת מאוהבת במישהו`` אחותי מבהילה אותי מאחור, אני מסתירה את המסך בכף ידי השנייה. "מי אמור? מי זה??`` חייכה בהתלהבות.
"לא עניינך``
"תתקשרי,`` דירבנה אותי.
התרחקתי ממנה, מה היא מבינה בכלל. חתיכת לסבית, אין לך זכות לתת עצות ואין לי כוונה גם להקשיב לה בכלל.
"תחזרי לחברה שלך`` הזעפתי פנים והלכתי לחדרי.
.
🍁נ.מ עילאי🍁
אתמול ספיר הבהירה לי שאפיק רק ניסה לעצבן אותה כשאמר שהיא אוהבת אותי. האמת שקיווית לתשובה אחרת, או להתחמקות.
אבל אחרי שאמרה לי בעצם שאין לה רגשות, וכנראה שלא יהיה לה גם בעתיד, אני אתגבר.
ולראות אותה שמחה בהפסקת צהריים, זה מספיק לי ואני שלם עם החלטה שהגעתי אליה.
לכן כשדינה, מהשיכבה הראשונה מתיישבת לצידי אני לא מסלק אותה מיד. "מקשיב?`` שאלה.
"כן`` נשענתי לאחור על ידיי.
"שמעתי שאתה יכול להיות מניאק, אבל בכל זאת אנסה`` חייכה.
חייכתי אליה חזרה והיא המשיכה, "רוצה לצאת איתי?``
"רוצה לחשוב על זה?`` שאלתי אותה "קודם כל בחורה לא מציע לגבר- זה רק מראה כמה את נואשת. ודבר שני, משפט הפתיחה שלך לא מצא חן בעיניי``
ספיר שישבה לצידי דחקה בי מרפק, "אל תהיה חרא!`` לחשה קרוב אליי "היי דינה`` פנתה אלייה.
דינה זעמה-ראו בעינייה.
"את צודקת- הוא קצת מניאק אבל ממש בחור טוב. אני מבטיחה שיתחרט על זה ברגע שתפני לו עורף``
היא קמה והלכה.
"לא יפה`` גערה בי "היא בטח בוכה עכשיו``
"דינה?`` קראתי לפני שהספיקה להתרחק.
#Onni #בסטי_120
Read more
הגעתי היום למשכן הכנסת ליום זכויות הקהילה הגאה ה 2, , בין השאר בשביל לדבר מול וועדת החינוך. "מה יש לך ...
Media Removed
הגעתי היום למשכן הכנסת ליום זכויות הקהילה הגאה ה 2, , בין השאר בשביל לדבר מול וועדת החינוך. "מה יש לך לחפש שם? אתה לא גיי..." אז זהו, זה בדיוק הקטע. אפשר להיות חלק, לתמוך, לקבל, להכיר, לשאוף לשוויון גם בלי להיות גיי. אפשר וצריך להילחם למען קהילה שלמה, שעדיין, ב-2017 בישראל, חווה אלימות קשה, במקרים ... הגעתי היום למשכן הכנסת ליום זכויות הקהילה הגאה ה 2, , בין השאר בשביל לדבר מול וועדת החינוך. "מה יש לך לחפש שם? אתה לא גיי..."
אז זהו, זה בדיוק הקטע. אפשר להיות חלק, לתמוך, לקבל, להכיר, לשאוף לשוויון גם בלי להיות גיי. אפשר וצריך להילחם למען קהילה שלמה, שעדיין, ב-2017 בישראל, חווה אלימות קשה, במקרים רבים, גילויי הומופוביה נוראיים, קריאות, העלבות, נידוי, הרחקה, חוסר שוויון כואב וכן, עדיין אין לה את אותן הזכויות המלאות שיש לנו, הסטרייטים. למה? כי הם נמשכים לאותו מין... נשמע הזוי? זאת המציאות.
אנחנו יכולים לשנות, השינוי באמת יכול להגיע מאיתנו. זה צעד קטן אבל אפשרי. אם כולנו נפסיק את השימוש במילה 'הומו' כמילת גנאי, אם נגרום לחברים שלנו לעשות את הדבר הזה, לחניכים שלנו, להורים שלנו, לכולם, התפיסה תשתנה. עלינו לשאוף ולתמוך בקהילה, בערכים של צדק, שוויון, אהבה וקבלה.
#הומופוביההורגת
#הקהילההגאה
#הומו זה לא קללה
Read more
יום הולדת שנה לאור של הבית. מזל טוב לילדה שלימדה אותי אהבה מהי מילה שלי מאז שהיית בבטן אמרתי שיהיה ...
Media Removed
יום הולדת שנה לאור של הבית. מזל טוב לילדה שלימדה אותי אהבה מהי מילה שלי מאז שהיית בבטן אמרתי שיהיה לנו חיבור מיוחד. אומנם אני לא יודעת מה באמת את חשה אבל ההתרגשות הזו, הזחילה לקראת הטיפוס על הרגליים פשוט עושים את העבודה. תמיד שאלתי איך אפשר לשמוע בלילה את הדבר הקטן הזה בוכה ובלילות שישנתי איתך ... יום הולדת שנה לאור של הבית.
מזל טוב לילדה שלימדה אותי אהבה מהי
מילה שלי מאז שהיית בבטן אמרתי שיהיה לנו חיבור מיוחד. אומנם אני לא יודעת מה באמת את חשה אבל ההתרגשות הזו, הזחילה לקראת הטיפוס על הרגליים פשוט עושים את העבודה. תמיד שאלתי איך אפשר לשמוע בלילה את הדבר הקטן הזה בוכה ובלילות שישנתי איתך פשוט הבנתי כמה היד על הדופק, איך כל תזוזה, נשימה, ובכי קטן שומעים. את ילדה שרק מלראות תמונה שלה גורמת לי להתרגשות ולדמעות בעיניים. מאז שנולדת ובכל פעם שחזרתי מהצבא פשוט כל כך חיכיתי לרגע הזה שאגיע הביתה ואראה אותך, כל כך חיכיתי להגיע הביתה בשביל לנשום אותך, לחבק אותך לשחק איתך להאכיל ואפילו להחליף. ואני פשוט לא מאמינה איך חלפה לה שנה. שנה שבה כל זחילה, מחיאת כף, צחוק וקול שאת עושה גורמים לתדהמה ולהתרגשות.
אני רוצה לאחל לך מילה שלי שפשוט תהיי לי בריאה ומאושרת ולכל השאר מבטיחה שכבר אדאג. דודה יויו אוהבת אותך 🌸👑
Read more
סיפור לשבת ツ היום ראיתי חייל בוכה בתחנה המרכזית שבעפולה, ניגשתי אליו ושאלתי אותו "מה קרה?", הוא ...
Media Removed
סיפור לשבת ツ היום ראיתי חייל בוכה בתחנה המרכזית שבעפולה, ניגשתי אליו ושאלתי אותו "מה קרה?", הוא לא ענה, אך כעבור מספר דקות סיפר לי שחודש שעבר אמא שלו נפטרה מדום לב. ניסיתי לנחם אותו, אבל הוא אמר לי "אחי, הדמעות שלי הן על כל הדברים שלא הספקתי להגיד", "מה זאת אומרת?", שאלתי, ואז הוא התחיל להסביר ... סיפור לשבת ツ
היום ראיתי חייל בוכה בתחנה המרכזית שבעפולה, ניגשתי אליו ושאלתי אותו "מה קרה?",
הוא לא ענה, אך כעבור מספר דקות סיפר לי שחודש שעבר אמא שלו נפטרה מדום לב.
ניסיתי לנחם אותו, אבל הוא אמר לי "אחי, הדמעות שלי הן על כל הדברים שלא הספקתי להגיד",
"מה זאת אומרת?", שאלתי, ואז הוא התחיל להסביר לי, "תבין...
לאמא שלי היה כואב בעצמות, אם לי היה כואב,
אמא שלי הייתה יורקת דם בשלוש עבודות, רק כדי שלא אלך לישון רעב,
אמא שלי הייתה מחכה שאבוא הביתה מהבסיס רק כדי לכבס את המדים שלי, להסניף את הריח שלי,
כשהייתי יוצא לבלות, הייתי חוזר הביתה ב-3-4 לפנות בוקר, ואמא שלי תמיד הייתה ערה, היא לא הייתה הולכת לישון עד שהייתה רואה בעיניים שלה שאני בריא ושלם,
אמא שלי הייתה הצבא שלי, עורך הדין שלי,
זו שהרימה אותי על הכתפיים כשהרגליים שלי התעייפו מהדרך,
הייתי כל העולם בשביל אמא שלי, גרתי בראש הפירמידה של החיים שלה,
ואני? אני לא הייתי ילד טוב,
עשיתי לאמא שלי חיים קשים, לא הערכתי את האוכל שהכינה לי,
במקום להגיד "תודה שאת שמה לי אוכל על השולחן", לא התקשרתי לאמא שלי, לשאול לשלומה, תמיד זו היא שהתקשרה,
וכשהיינו מדברים בפלאפון תמיד אני הייתי זה שסיים את השיחה,
כשתקף אותי רעב ב-12 בלילה, אמא שלי הייתה מכינה בשבילי ארוחת מלכים,
למרות שהגוף שלה רצה להתאבד מעייפות,
ואני הייתי מעקם פרצוף כשביקשה ממני לשים לה משהו לראות בטלוויזיה,
אמא שלי קרעה את הגוף שלה, שרטה את החלומות שלה, וויתרה על עצמה,
רק כדי שאחיה חיים טובים, ואני הייתי אידיוט,
הקדשתי את הזמן שלי למועדונים ואלכוהול, במקום לבלות איתה,
לא נתתי לה יחס, חשבתי שהיא תחיה לנצח,
לקחתי את השהות שלה בעולם כדבר טריוויאלי,
פעם הייתי עולם בשביל מישהי, אמא,
עכשיו אני סתם צל של בן-אדם,
גוש בשר בלי לב, אמא".

כשהוא סיים לדבר, קמתי, שמא יבחין בדמעות שעברו לגור מתחת לעיניים שלי. "לאן אתה הולך?", הוא שאל אותי, רציתי להגיד לו "להתקשר לאמא שלי, להגיד לה שהיא כל העולם שלי, למקרה שהיא לא יודעת", אבל יצא לי "לקנות לנו משהו לשתות, כמה דקות ואני חוזר אחי".
קרדיט לכותב המוכשר: ‏@elyasaf_ezra

שבת שלום לכולם!
#סיפור_לשבת
Read more
פרק 27! תהנו<span class="emoji emoji1f604"></span><span class="emoji emoji1f47c"></span> - פתחתי דלת אחת שנראתה כדלת המתאימה, ולא האמנתי למראה עיניי... ראיתי את איתן מתנשק ...
Media Removed
פרק 27! תהנו - פתחתי דלת אחת שנראתה כדלת המתאימה, ולא האמנתי למראה עיניי... ראיתי את איתן מתנשק עם מישהי. לא הצלחתי לראות מי זו. אבל הם הספיקו לראות אותי. בשנייה שהם הסתובבו סגרתי את הדלת. הלכתי להמשך המסדרון. לא ידעתי מה לעשות- האם לספר לקייט? האם להתעלם? לפתע נתקעתי במישהו. ״אוי סליחה..״ ... פרק 27! תהנו😄👼
-
פתחתי דלת אחת שנראתה כדלת המתאימה, ולא האמנתי למראה עיניי...
ראיתי את איתן מתנשק עם מישהי. לא הצלחתי לראות מי זו. אבל הם הספיקו לראות אותי. בשנייה שהם הסתובבו סגרתי את הדלת. הלכתי להמשך המסדרון. לא ידעתי מה לעשות- האם לספר לקייט? האם להתעלם? לפתע נתקעתי במישהו. ״אוי סליחה..״ אמרתי ואז ראיתי שזה היה ניק. ״שוב אנחנו נפגשים״ הוא אמר. ״כן...שוב״. ״אני יכולה להתייעץ איתך על משהו?״ שאלתי. ״בטח״ הוא ענה. ״אוקיי. נגיד וחברה שלי בקטע של מישהו וחושבת שהוא גם בקטע שלה.. ואני די ראיתי את המישהו הזה מתנשק עם מישהי אחרת. לספר לחברה או לא?״ אמרתי. ״ואי מסובך..את חושבת שזה יפגע בה?״ הוא שאל למרות שידע את התשובה. ״כן״ עניתי. ״לא יודע.. היית רוצה שיגידו לך?״ הוא שאל. ״הייתי מעדיפה לדעת את האמת..״ אמרתי לו. ״אז תגידי לה״ הוא אמר. ״טוב תודה ניק הלכתי להגיד לה״ אמרתי לו, נתתי לו נשיקה על הלחי והמשכתי חזרה אל המדרגות שמהן באתי. התקדמתי במהירות, מנסה להגיע אל קייט לפני שתעשה מעשה מטופש במחשבה שהוא מחבב אותה. יד עצרה אותי, זה היה איתן. ״לאן את הולכת?״ הוא שאל, ״אתה יודע לאן״ עניתי לו ושיחררתי את ידי מהאחיזה שלו. ״ליאן אל תגידי לה״ הוא אמר. ״למה?״ שאלתי תוקפנית. ״אני כן בקטע של קייט״ הוא אמר. ״זה לא היה נראה ככה שנישקת בת אחרת, מי זאת הייתה בכלל?״ הוא שאל. ״היא כלום בשבילי וזה לא משנה מי זאת״ הוא אמר. ״אה אז אתה מנצל אותה?״ שאלתי. ״אני לא מנצל אף אחת. תקשיבי, הנשיקה הזאת חסרת משמעות! אל תגידי לקייט כלום״. הוא אמר. ״אתה לא יכול לעצור בעדי לעשות את זה״ עניתי. הוא לקח את היד שלי שוב, סובב אותי, הצמיד אותי אליו ונישק אותי, אחרי כמה שניות הוא שיחרר. בקושי הצלחתי לקלוט מה קרה. נתתי לו כאפה וצעקתי ״מה ניראה לך שאתה עושה??״. ״רואה? זאת הייתה נשיקה חסרת משמעות״ הוא אמר והלך משם. ניגבתי את פי והלכתי לכיוון קייט. לאחר חיפושים רבים מצאתי אותה. ״היי קייט״ אמרתי לה ״אני צריכה לספר לך משהו..״ הוספתי. ״את לא צריכה״ היא אמרה. ״כבר ראיתי״ הוסיפה. ״ראית את מה?״ שאלתי. ״אותך ואת איתן״ היא ענתה.
-
מקווה שאהבתן💫
60 לייקים ו25 תגובות ממשיכה💕
Read more
עזרו להציל את רוני!!! *רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, ...
Media Removed
עזרו להציל את רוני!!! *רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה. בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה. *הדרך היחידה ... עזרו להציל את רוני!!!
*רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.*
היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה.
בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה.
*הדרך היחידה להציל אותה היא על ידי מציאת תורם מתאים עבורה להשתלת מח עצם.* לפני כשבוע קיבלנו את הבשורה המרה שלא מצאו לה תורם במאגר הארצי ואף לא בעולמי.
אם לא די בכך, התבשרנו שבמידה ולא ימצא תורם בחודש הקרוב, סיפורה של אהבת חיי יגמר בגיל 27. וכמו שאתם מבינים אין לי שום כוונה שזה יקרה.
אני, בעזרת המשפחה של רוני אהובתי , המון חברים וארגון עזר מציון- מתכננים ב -19 באוגוסט מבצע ארצי למציאת התורם שיציל את חייה.
המטרה היא אחת, להגיע לעיניהם ולבבותיהם של כמה שיותר אנשים.

אני מחפש אנשים כמו רוני, *שילוב של תימני ומרוקאי* או תימני, בני 18-50, שיעזרו לנו.

איך אפשר לעזור לי להציל את רוני:
1. *לתת דגימת רוק פשוטה* - להגיע ב- 19.08.2018 לאחת מהעמדות שלנו שמופיעות פה http://www.save-roni.co.il
או לגשת לבית "אורנית עזר מציון" ברחוב קפלן 40, פתח תקווה, בין 09:00-16:00 בימים א' עד ה'.
כאן אפשר לבדוק אם הפרטים שלך כבר במאגר: https://www.ami.org.il/bone-marrow-registry/check
אם כן, אין צורך לתת דגימת רוק שוב.

2. *הרשמה בטופס המקוון* - אם אתם מהמוצא המתאים בבקשה הרשמו בטופס הבא, על מנת שנוכל להיות במעקב:
https://drive.google.com/open?id=1-cBzQcsxSLnklgecw6aaiaY1dFtwapoe0Dcz8TrJcgE

3. *לשתף, להפיץ, לספר, לדבר.* לעזור לי להגיע לכמה שיותר אנשים.
בבקשה תעזרו לי. אנחנו חייבים להציל אותה.
תודה רבה,
בר ערמון

ועכשיו בנימה אישית ממני ❤
חברים, הפוסט הזה הפך לי את הבטן
בלשון המעטה . אני ממש מתבאסת שאני לא תימניה או מרוקאית כי אחרת הייתי רצה לתת דגימה. לינק להרשמה בטופס המקוון אצלי בביו.
Read more
תכירו את זוהר, ילדה קטנה ומיוחדת - כמו שקוראת לה אמא שלה, מירב. לזוהר תסמונת נדירה בשם קורנליה דה לאנגה ...
Media Removed
תכירו את זוהר, ילדה קטנה ומיוחדת - כמו שקוראת לה אמא שלה, מירב. לזוהר תסמונת נדירה בשם קורנליה דה לאנגה והיא מתמודדת עם מוגבלות שכלית והתפתחותית וגם, לצערנו, עם לא מעט תגובות מהחברה שלא תמיד מבינה "זוהר שלי היא ילדה מיוחדת ששמה פס על כולם" מספרת לנו מירב. "בחוץ שמש, שמיים כחולים, ים. היא קופצת ... תכירו את זוהר, ילדה קטנה ומיוחדת - כמו שקוראת לה אמא שלה, מירב. לזוהר תסמונת נדירה בשם קורנליה דה לאנגה והיא מתמודדת עם מוגבלות שכלית והתפתחותית וגם, לצערנו, עם לא מעט תגובות מהחברה שלא תמיד מבינה 💔 "זוהר שלי היא ילדה מיוחדת ששמה פס על כולם" מספרת לנו מירב. "בחוץ שמש, שמיים כחולים, ים. היא קופצת לתוך בור שילד חמוד בנה. ילדה אחרת לא מבינה למה זוהר שלי זורקת קרטיב שזה עתה נקנה ולמה היא לא יודעת לענות על שאלות פשוטות, למה היא מושכת לאמא בשיער ואיזה מוזר היא מדברת.

בחנות המזכרות השארנו כמה זכוכיות. אנחנו באמת משתדלים אבל לא יכולים לקשור לזוהר את הידיים. ואני רוצה לומר לה - מקסימה שלי, את בכלל לא אשמה. נכון, את מוגבלת אבל את כזאת מיוחדת ומצחיקה וחכמה. יש לנו המון עבודה, זה ייקח חודשים, אולי אפילו שנים עד שאנשים באמת יגלו סבלנות אלייך ואל החברים שלך. בינתיים אמא ואבא ימשיכו לספר לכולם כמה את מתוקה, כמה השראה את נותנת ואיך בדרכך את מלמדת את כולנו להיות בני אדם יותר טובים. נראה לי שאנחנו בדרך הנכונה.

ואת? פשוט תמשיכי להיות את, ילדה קטנה ומיוחדת שלי". ♥@meyrav_liba
Read more
אני יודעת ... החיים לימדו אותי שיעורים כל כך חשובים. אומנם הייתי צריכה הרבה כוחות לשיעורים האלו ...
Media Removed
אני יודעת ... החיים לימדו אותי שיעורים כל כך חשובים. אומנם הייתי צריכה הרבה כוחות לשיעורים האלו ובעיקר להבין שזה שיעור, צמיחה למען עתיד יפה יותר. אני זוכרת כשלא הבנתי, כשלא נתתי מקום לשיעור כשנלחמתי בו , כששקעתי אליו. כשהאמנתי מצד אחד שיש יד מכוונת , אבל לא נתתי לה מקום אמיתי לכוון. אפילו ... אני יודעת ... החיים לימדו אותי שיעורים כל כך חשובים.
אומנם הייתי צריכה הרבה כוחות לשיעורים האלו ובעיקר להבין שזה שיעור, צמיחה למען עתיד יפה יותר.
אני זוכרת כשלא הבנתי, כשלא נתתי מקום לשיעור כשנלחמתי בו , כששקעתי אליו.
כשהאמנתי מצד אחד שיש יד מכוונת , אבל לא נתתי לה מקום אמיתי לכוון.
אפילו כעסתי , על הבורא , אני מודה , היו תקופות שפשוט לא הבנתי למה ? למה באתי לעולם הזה? והאם באתי לסבול ? ומה לעזאזל עשיתי בגלגול הקודם כל כך רע שזה התיקון שלי.
אני יודעת , זה נשמע רע מאוד, בסופו של דבר על מה התלוננתי בכלל? אני אדם בריא ברוך השם, כל חלקי גופי עליי ומתפקדים מצויין.
היום אני מבינה שמה שחשבתי זה אסון , לא שמחתי בחלקי , לא קיבלתי את חלקי , לא הוקרתי תודה על הטוב.
ראיתי רק את הרע. והרע ? היה הבל הבלים.
היום אני יודעת.
אבל אם הנפש אי אפשר להתווכח , אתה לא יכול לשפוט אדם שעל פניו אתה חושב שיש לו הכל ומה הוא בוכה בכלל? זה תחושה פנימית של כאב, דכאון כאוס ריגשי בלתי נשלט.
היום אני יודעת לשלוט על ״החברים״ האלו.
פעם לא ידעתי. הם השתלטו עליי.
אז מה שלמדתי וקחו את זה מתנה לחיים.
למדתי שהחיים זה אנרגיה שמשתנה מידי רגע ,ממש כמו שישועתו כהרף עין .
אסור !!! אסור להיתקע יותר מידי על דברים, לקחת ללב בצורה קיצונית , כי החיים זה זרימה , הם לא יושבים , הם זזים כל הזמן, ככה גם מצבים.
הלוואי והייתי יכולה לשבת לכם לרגע אחד בתת מודע שלכם , לשבת חזק! ולהעביר לכם את זה בצורה כזאת שברגע זה , לא משנה היכן אתם נפשית כרגע , זה לא יעזור אם לא תקומו.
יש לנו נטייה לחשוב שככל שנהיה במצב האומלל אלוקים או הייקום או מישהו אי שם ירחם עלינו ויגאל אותנו מייסורינו , זה לא קורה לצערי.
רק כשאנחנו מקבלים את המצב , נותנים לו מקום , אבל משחררים אותו לאנרגיית החיים, לאותה זרימה מתמשכת שתוביל אותנו חזרה למסלול.
תמצאו את הכוחות שבכם , להרגיש את הזרימה הזאת ולזרום עם המצב לכוון מעלה אני מבטיחה לכם ,שאתם תגלו שזה פחות נורא ממה שאתם חווים כרגע .
תשאלו מאיפה אני כזאת בטוחה?
כי היום אני יודעת , הייתי שם.
אוהבת מורני ❤️
Read more
Peanut butter cheesecake <span class="emoji emoji1f60b"></span> הכנתי עם הקטנטונת שלי עוגת גבינה חמאת בוטנים אפויה. היא ביקשה כל כך יפה ...
Media Removed
Peanut butter cheesecake הכנתי עם הקטנטונת שלי עוגת גבינה חמאת בוטנים אפויה. היא ביקשה כל כך יפה לזלף את הקצפת ולעטר את העוגה, לא ניתן לה? הקצפת עשויה מפודינג וניל המכיל גרגירי וניל אמיתיים הנראים לעין ובטעם כל כך מושלם וכל הסיפור הזה טעים ברמות #master_chef_israel Peanut butter cheesecake 😋
הכנתי עם הקטנטונת שלי עוגת גבינה חמאת בוטנים אפויה. היא ביקשה כל כך יפה לזלף את הקצפת ולעטר את העוגה, לא ניתן לה?😅 הקצפת עשויה מפודינג וניל המכיל גרגירי וניל אמיתיים הנראים לעין ובטעם כל כך מושלם וכל הסיפור הזה טעים ברמות😋
#master_chef_israel
היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדתלחיייים שלייי קודם כל המון המון מזל טוב עד 1200000000000000אני רוצה לאחל לך אהבה פרנסה בריאות אושר הצלחה שתמיד תילכי בדרכים הטובים והנכונים ניכנסת לי ללב מהרגע הראשון שראיתי אותך את חברה אכפתית שאפשר ליסמוך עליה ולספר לה ים דברים את בחיים ... היום יום הולדת 🎊היום יום הולדת 🎁היום יום הולדת🎉לחיייים שלייי קודם כל המון המון מזל טוב עד 🎉🎉1200000000000000🎊אני רוצה לאחל לך אהבה פרנסה בריאות אושר הצלחה שתמיד תילכי בדרכים הטובים 😍והנכונים 🎈ניכנסת לי ללב מהרגע הראשון שראיתי אותך את חברה אכפתית שאפשר ליסמוך 🎉🎁עליה ולספר לה ים 😘דברים את בחיים לא תילכי ותספרי אני אוהבת אותך תישארי איך 🎀שאת ועל תישתני לעולם כי כולם אוהבית אותך כמו שאת יפה מצחיקה חמודה ועוד מלאה🎈 דברים שאי אפשר🎉 לתאר כמה אהבה יש לי אלייך יפה שליי אוהבת אותך מעוד עד אן סוף ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם חייים שלייי 💝מזל טוב ❤️ואני שמחה 🎁שאקרתיי חברה כזאות מושלמת כולם חולמי לחברה כמוך אני אוהבת אותך 😍ומאחלת 🎊לך כל מה שתרצי
אז חיים שליי מזל טוב אוהבת אותך אה שכחתי חח שתמשיכי להיום הסתומה שליייי חחח 😂😍
😘
Read more
פגשנו את ניב סולטן ושלומית מלכה שהצטלמו היום יחד לראשונה לקמפיין של פוקס, והציגו הרבה פירגון נשי ...
Media Removed
פגשנו את ניב סולטן ושלומית מלכה שהצטלמו היום יחד לראשונה לקמפיין של פוקס, והציגו הרבה פירגון נשי בדיוק כמו שאנחנו אוהבות "בהתחלה חששתי להצטלם ליד שלומית, זה מלחיץ לעמוד באותו פריים ליד יפהפייה מטורפת כמוה, אבל היא ממש שומרת עלי" סיפרה לנו ניב שמודה "אני עדיין לא מעכלת כשאומרים לי 'עם ישראל ... פגשנו את ניב סולטן ושלומית מלכה שהצטלמו היום יחד לראשונה לקמפיין של פוקס, והציגו הרבה פירגון נשי בדיוק כמו שאנחנו אוהבות 😻 "בהתחלה חששתי להצטלם ליד שלומית, זה מלחיץ לעמוד באותו פריים ליד יפהפייה מטורפת כמוה, אבל היא ממש שומרת עלי" סיפרה לנו ניב שמודה "אני עדיין לא מעכלת כשאומרים לי 'עם ישראל התאהב בך" ❤ שלומית, אם תהיתן, לא הפסיקה להרים לה: "לא יכולתי לבקש פרטנרית יותר טובה. היא מדהימה ויחד אנחנו גירל פאוור" 💪 הריאיון המלא עם שלומית וניב - עכשיו בסטורי
Read more
מה אתן רואות בסרטון הזה? ביטחון עצמי. קבלה. פרגון לנשים שמסביבנו. ריקוד משוחרר ועוצמתי. ופאקינג ה-נ-א-ה. הנאה מהגוף שלנו וממה שהוא מסוגל לעשות, בלי התעסקות בטפל. הגוף שלך הוא פה כדי לשרת אותך- לא את אותו. לא צריך לחכות לרדת במשקל/להתחטב/להיכנס לכושר בשביל לרקוד איתי. כל מה שצריך זה זוג ... מה אתן רואות בסרטון הזה?
ביטחון עצמי. קבלה. פרגון לנשים שמסביבנו. ריקוד משוחרר ועוצמתי.
ופאקינג ה-נ-א-ה. הנאה מהגוף שלנו וממה שהוא מסוגל לעשות, בלי התעסקות בטפל.
הגוף שלך הוא פה כדי לשרת אותך- לא את אותו.
לא צריך לחכות לרדת במשקל/להתחטב/להיכנס לכושר בשביל לרקוד איתי. כל מה שצריך זה זוג רגליים, וקצת נכונות ☺
אני פותחת סדנאות קיץ מרוכזות לטוורקינג, למתחילות ולמתקדמות, בתל אביב ובחיפה, במהלך חודש אוגוסט!
כל הפרטים וההרשמה על הסדנאות בלינק בפרופיל שלי
🍑 סדנת מתחילות מרוכזת בחיפה: 4 מפגשים אינטנסיביים של שעה וחצי בימי ראשון, מושלם לכל מי שגרה בחיפה והסביבה וכל הזמן שאלה אותי ״מתי את באה לצפון??״ 🍑 סדנת מתחילות מרוכזת בתל אביב: 5 מפגשים יסודיים של שעה וחצי בימי חמישי, מושלם לכל מי שמחפשת קורס מזורז, קצרצר אך יסודי וגרה באיזור המרכז
🍑 סדנת ממשיכות מרוכזת בדגש *טוורקינג רצפה* בתל אביב: 4 מפגשים של שעה וחצי שמתאימים למי שיש לה ניסיון בטוורקינג / סיימה קורס מתחילות אצלי, הדגש יהיה על טוורקינג בשילוב רצפה ויש להצטייד בברכיות
כל הפרטים וההרשמה על הסדנאות בלינק בפרופיל שלי

מלא תודה לדיאן, עמית, עדי, רביד ושני שבאו בשישי בבוקר לנמל תל אביב והזיעו יחד איתי כדי ליצור את הסרטון המושלם הזה- וכמובן @nurleeharel על הצילום
Read more
פרק 58 <span class="emoji emoji2764"></span>: דני: קמתי בבוקר .. עבר עליי לילה נורא .. חצי לילה ישבתי ליד הדלת של יונתן הוא לא רוצה לשמוע ממני ...
Media Removed
פרק 58 : דני: קמתי בבוקר .. עבר עליי לילה נורא .. חצי לילה ישבתי ליד הדלת של יונתן הוא לא רוצה לשמוע ממני ולא הסכים לפתוח לי .. אחר כך שחזרתי לחדר לא הרגשתי טוב שוב כל הלילה בכיתי ולא הצלחתי להירדם .. יונתן נפגע ממני ברמות! הוא כלכך שונא אותי .. התנהגתי כמו מטומטמת ואני חייבת לתקן את זה .. קמתי בבוקר אחרי ... פרק 58 ❤: דני: קמתי בבוקר .. עבר עליי לילה נורא .. חצי לילה ישבתי ליד הדלת של יונתן הוא לא רוצה לשמוע ממני ולא הסכים לפתוח לי .. אחר כך שחזרתי לחדר לא הרגשתי טוב שוב כל הלילה בכיתי ולא הצלחתי להירדם .. יונתן נפגע ממני ברמות! הוא כלכך שונא אותי .. התנהגתי כמו מטומטמת ואני חייבת לתקן את זה .. קמתי בבוקר אחרי שבקושי ישנתי .. הרגשתי שאני לא יכולה יותר .. הקדמתי את הטיסה לעוד כמה שעות ונסעתי לשדה תעופה .. עליתי על הטיסה בצהריים ובערב נחתתי בישראל .. נסעתי לבית שלי ושל יונתן .. ארזתי את הדברים שלי
נכנסתי לאוטו ופשוט התפרקתי .. מה אני עושה עם החיים שלי עכשיו? .. יונתן פשוט שונא אותי .. הוא לא מוכן לשמוע אותי אפילו
התקשרתי ליולי ... חנוקה מדמעות
יולי: הלו?
דני: יולי?
יולי: דני .. מה קרה??
דני: באלי למות! .. יולי יש מצב שאני קופצת אלייך?
יולי: ברור משוגעת .. את אפילו לא צריכה לשאול!
דני: תודה יולי .. ניתקתי ונסעתי אליה .. שהגעתי דפקתי בדלת והיא פתחה לי התחבקנו והיא הכניסה אותי וסיפרתי לה כל מה שקרה
יולי: אני בהלם
דני: וזהו עכשיו יונתן שונא אותי .. אני באמת לא יודעת מה לעשות
יולי: קודם כל זה ברור לך שאת יכולה להישאר פה עם גל כמה שרק תרצי! .. ולגבי יונתן אני בטוחה שהוא ירגע ויבין ובסופו של דבר יסלח לך
דני: אני כלכך מקווה שאת צודקת .. תודה יולי! אוהבת אותך! * עד פרק 60 💗*
Read more
לעיתים רחוקות ונדירות קורה דבר כזה, ששיר נכתב , ומוקלט, ועובר זמן ופתאום אתה מגלה שזה כנראה בכלל ...
Media Removed
לעיתים רחוקות ונדירות קורה דבר כזה, ששיר נכתב , ומוקלט, ועובר זמן ופתאום אתה מגלה שזה כנראה בכלל שיר של מישהו אחר. לפני שנה כתבתי את השיר ״לסלוח ולשכוח״, בהשראת מפגשי פרלמנט עם חבר שלי, יונתן לוין. וכבר הקלטתי את השיר והוא יצא לאור. ופתאום בא הביצוע הזה של אדיר גץ, שמרגש אותי עד דמעות שיורדות ... לעיתים רחוקות ונדירות קורה דבר כזה,
ששיר נכתב , ומוקלט, ועובר זמן ופתאום אתה מגלה שזה כנראה בכלל שיר של מישהו אחר.
לפני שנה כתבתי את השיר ״לסלוח ולשכוח״, בהשראת מפגשי פרלמנט עם חבר שלי, יונתן לוין.
וכבר הקלטתי את השיר והוא יצא לאור.
ופתאום בא הביצוע הזה של אדיר גץ, שמרגש אותי עד דמעות שיורדות בלי הפסקה. והדיילת בטיסה מארגנטינה שואלת אותי אם הכל בסדר, ואני אומר לה. ״לא, הכל לא בסדר,ויש חיילים כאלה כמו יונתן, שלא ישתחררו מהצבא לעולם״. והיא לא ממש יודעת על מה אני מדבר.
אבל שמה יד על הכתף וממשיכה.
ולעיתים רחוקות ונדירות קורה דבר כזה. שאני מבין שהשיר הזה הוא בכלל של אדיר גץ.
@adir_getz (חפשו ביו טיוב)
Read more
משהו משעשע על קושיות <span class="emoji emoji1f609"></span> במסגרת העבודה שלי כיועצת זוגית ומנחה למיניות בריאה, יוצא לי לשמוע המון סיפורים ...
Media Removed
משהו משעשע על קושיות במסגרת העבודה שלי כיועצת זוגית ומנחה למיניות בריאה, יוצא לי לשמוע המון סיפורים משעשעים, אבל איכשהו יוצא שהסיפורים שעולים בסדנאות הורים הם המשעשעים מכולם, יש משהו בתמימות המתוקה של הילדים, בראש היצירתי והמחשבות שלהם מחוץ לקופסא, שגורמים המון פעמים לטעויות בהבנת ... משהו משעשע על קושיות 😉

במסגרת העבודה שלי כיועצת זוגית ומנחה למיניות בריאה, יוצא לי לשמוע המון סיפורים משעשעים, אבל איכשהו יוצא שהסיפורים שעולים בסדנאות הורים הם המשעשעים מכולם, יש משהו בתמימות המתוקה של הילדים, בראש היצירתי והמחשבות שלהם מחוץ לקופסא, שגורמים המון פעמים לטעויות בהבנת הנשמע והורים רבים מוצאים את עצמם מדי פעם נבוכים, ולא תמיד יודעים איך להתמודד אתם.

לפני כמה שנים ספרה לי אמא אחת על מקרה משעשע שקרה כשהלכה לאסוף את בת השלוש מהגן, זה היה ביום שבו הילדה התעקשה לקחת לגן את הבובה האהובה עליה, כשהאמא הגיעה כדי לאסוף אותה הביתה, הבובה היתה ערומה והן לא הצליחו למצוא את הבגדים שלה בשום פינה, הילדה היתה עצובה נורא והאמא חיבקה אותה והבטיחה שתקנה לבובה בגדים חדשים.

כשהיו בדרך הביתה שאלה הקטנה "אמא, איך באמת נולדים התינוקות?" האמא שהבטיחה לעצמה שביום בו תצטרך להתמודד עם השאלה הזו, היא תעשה את זה באלגנטיות ובגבורה, לא צפתה שהשאלה תגיע בגיל שלוש ובהפתעה מוחלטת, אז היא לקחה אוויר ואומץ ונתנה לקטנטונת הסבר מפורט ומהיר על הזרע והביצית, על איברי המין של הגבר והאשה ואיך בדיוק הם מצליחים לפגוש אחד את השניה כדי להפוך לתינוק בבטן.

הקטנטונת עשתה פרצוף חמוץ ונענעה בראשה לשלילה, נראה היה שהיא ממש לא מרוצה מהתשובה שקבלה, ואז שוב פנתה לאמא ואמרה לה "לא אמא, את פשוט לא הבנת, אני התכוונתי לאיך *באמת* נולדים הילדים? עם בגדים או בלי בגדים..?" %&*$ #

ולעניין, מספיק שהיתה עוצרת לרגע ובחיוך של חיבה מחזירה בשאלה "איך את חושבת שהם נולדים?" כנראה שהקטנטונת היתה עונה "עם/בלי בגדים" והאמא היתה מבינה מה באמת הטריד את הבת שלה ועונה בהתאם.

איך שלא יהיה, כשאנחנו לא בטוחים בתשובה, תמיד אפשר לחזור בשאלה 😉  חג שמח 🍸
Read more
כולם אומרים לי שנבחרתי; שהוא בחר בי ושהכל מלמעלה ושאם לא הייתי יכולה, או חזקה, או מסוגלת, זה ...
Media Removed
כולם אומרים לי שנבחרתי; שהוא בחר בי ושהכל מלמעלה ושאם לא הייתי יכולה, או חזקה, או מסוגלת, זה לא היה קורה כי אני מיוחדת. ואני? אני לא רציתי ועדיין לא רוצה, לא מבינה איך זה קרה רק יודעת שאין שום קשר לבחירה. לא שלו, לא שלי , לא שלנו . אם כל זה תוצר של היושב במרומים, אולי כדאי שירד לכאן, ... כולם אומרים לי שנבחרתי;
שהוא בחר בי
ושהכל מלמעלה
ושאם לא הייתי יכולה,
או חזקה,
או מסוגלת,
זה לא היה קורה
כי אני מיוחדת.

ואני? אני לא רציתי
ועדיין לא רוצה,
לא מבינה איך זה קרה
רק יודעת שאין שום קשר לבחירה.

לא שלו,
לא שלי ,
לא שלנו .

אם כל זה תוצר של היושב במרומים,
אולי כדאי שירד לכאן, למטה
ויעשה פעם סיבוב בין האזרחים-
ויכיר ויראה שאני לא קשורה,
שאני בכלל לא עונה על ההגדרה;

אני לא כזאת מכילה
ולא מאוד סבלנית,
יש לי קצב מאוד מהיר
ודרך מאוד עקבית,
לא בא לי לצאת מהתמונה,
לא בא לי גנים מחוץ לשכונה,
לא מתאים לי להתחיל לתת הסברים
ואני לא זורמת עם פרצופים מרחמים
מבטים בוהים
והנהונים.

והשאלות?-
בשאלות אני ממש לא טובה,
כי הפתיל שלי קצר
והסבלנות נשארה על רצפת חדר הלידה.
כל אחד נהיה מאבחן או פסיכולוג או דוקטור לחטטנות,
שעורך בדיקה לא מקיפה,
עם מחט מאוד עמוקה,
שמחטטת
ופוצעת
והולכת.
משאירה אותי שוב מרוסקת.
וצריכה לאסוף את עצמי
ולזכור שזה הם ולא אני,
הם שכן או לא יודעים להתמודד,
הם.
וזו הדרך שלהם.

ומשום מה עלי מוטלת האחריות
לשמור על איפוק,
לתת להם חיבוק,
להרגיע אותם,
להגיד שאני בסדר
ורק לחכות לעוף מהחדר,
שבו שוב אין לי אוויר.
שוב אין לי
אוויר.

עזוב בן אדם
כלומר אל האלוהים,
עשית טעות,
אולי גם אלוהים אדירים טועים?-
כי אני יכולה ומסוגלת הרבה דברים,
אבל אני לא בנויה לצרכים מיוחדים.

והדמעות, כמה דמעות
שנשפכו
ונזלו
(ומדי פעם עוד מבקרות); תשחרר אותי,
תוותר לי,
תעשה כמו כולם!
תתקן אותי.
את העולם.
הדמעות לא עזרו,
גם לא הצרחות
השתיקות
והריבים
הפנימיים.
עם הזמן הבנתי שהסביבה עוזרת לזהות אותם-
את הילדים
שמוגדרים עם צרכים מיוחדים;
בגנים מיוחדים
או מסגרות מיוחדות,
במראה מיוחד
או הגדרות מיוחדות,
עם סייעת מיוחדת
וז׳רגון מיוחד
וטיפולים מיוחדים,
מעל פני השטח
או עמוק מתחתיו.

אבל אמהות מיוחדות
והורים מיוחדים
לא תמיד רואים.
ויש כאלה כמוני
שגם מסתירים.
לא כי מתביישים,
רק כי לא יודעים
איך לעמוד בכל מה שמצפים
מאיתנו ״הנבחרים״. לא בחרתי את זה.
לא התנדבתי,
לא רציתי,
לא הבנתי,
לא עיכלתי,
לא בלעתי,
לא ישנתי,
לא אמרתי.
כי ידעתי איך אומרים
שאני אמא לילדים מדהימים
טובים
רגישים
ואלופים,
אבל איפה כתוב איך מבשרים
שאני גם אמא לילד עם צרכים מיוחדים?

אז בפעם הבאה שתפגשו אמא כמוני,
שנייה לפני שתתהו איך זה קרה,
דקה לפני שתחשבו איך ואיזו בדיקה היא כן או לא עשתה,
ובנקודה שתרצו לספר לה כמה היא חזקה
ואיך מכולן היא נבחרה
תעצרו רגע.
רק לשנייה.
ומכל השאלות שבעולם
תשאלו רק מה היא צריכה.
ונכון- זו שא
Read more
פרק 76 פיטר: יפה שלי בוקר טוב לאלי: מיאמור בוקר טוב, מה זה כל האוכל הזה? למה זה בתוך הצידנית הזאת? ...
Media Removed
פרק 76 פיטר: יפה שלי בוקר טוב לאלי: מיאמור בוקר טוב, מה זה כל האוכל הזה? למה זה בתוך הצידנית הזאת? שים במקרר זה יתקלקל לנו פיטר: חח לא לא מיאמור זה הפתעה! כנסי לאוטו מלכה שלי לאלי: חחחח מיאמור מה אתה עושה תיזהר מימני (פיטר מסמס למארגני הצעות נישואים שהם יצאו לדרך) -באוטו- פיטר: אז.. חשבתי שהרבה ... פרק 76
פיטר: יפה שלי בוקר טוב
לאלי: מיאמור בוקר טוב, מה זה כל האוכל הזה? למה זה בתוך הצידנית הזאת? שים במקרר זה יתקלקל לנו
פיטר: חח לא לא מיאמור זה הפתעה! כנסי לאוטו מלכה שלי
לאלי: חחחח מיאמור מה אתה עושה תיזהר מימני (פיטר מסמס למארגני הצעות נישואים שהם יצאו לדרך) -באוטו-
פיטר: אז.. חשבתי שהרבה זמן לא עשינו משהו ביחד .. אז לקחתי אותך למקום ממש יפה וכשנגיע אליו אז תראי
לאלי: אויייי מיאמור אין עליך בכל העולם אוהבת אותך❤️❤️ פיטר: גם אני מיאמור!!! -אחרי 15 דקות-
פיטר: הגענו!
לאלי: מה... לקחת אותי ל..ים! איזה כיףף! ים!
פיטר: חחח לא לא יפה שלי את רואה את הסירה מעץ היפה הזאת שמחכה לנו שם?
לאלי: כן מה איתה?
פיטר: אז אנחנו הולכים לשוט עליה לאורך כל היםם ובחזרה ! וכל זה עם האוכל האהוב עלייך יקירתי
לאלי: אוי מיאמור שלי לא מפסיק להפתיע תודה אהובי תודה
פיטר: תפסיקי עם התודות , זה מגיע לך ואת ראויה לזה יאלה בוגי נלך
-בשיט-
לאלי: תודה רבה נסיך שלי, זה ממש כיף
פיטר: חכי עוד לא ראית כלום
לאלי: למה אתה מתכוון..? פיטר: (שותק)
לאלי: אוי עוד הפתעה? ווהווו אוהבת הפתעות
-לאחר כמה דקות שהם נמצאים כבר בלב ים-
פיטר: מיאמור (ומחזיק לה את הידיים) לא משנה מה תסתכלי בעיניים תמיד תמיד ולא להסתובב לאחורה
לאלי: חחח טוב נו.. נו ואי מה אמרת לי עכשיו אני חייבת להסתכל
פיטר: לא! פשוט תחשבי על דברים אחרים
לאלי: אמ .. ואי זוכר בעונה 2 בכמעט מלאכים אז הצעת לי נישואים.. האמת שזה היה בדיוק הסירה הזאת אם אני לא טועה חחחח קטע😐 פיטר: מיאמור את לא צריכה לרמוז לי יותר, תסתכלי אחורה.. לאלי: מה? (ומסתכלת אחורה) וואו פיטר וואווו אהוביי (מתחילה לבכות מאושר ומנשקת את פיטר)
פיטר: חחחחח אז זה כן?
לאלי: ברוררר מיאמור שלייי אני אוהבת אותך❤️ פיטר: אני אוהב אותך❤️ לאלי: אני יותר💘
פיטר: אני יותר💘 לאלי: אני יותר💘 פיטר: אני יותר💘 #כאסי_לאליטר_אמור
*זהו בנות נגמר הסיפור, תודה רבה לכן שהקדשתם מזמנכם וקראתם את הפרקים שלי, הכי מעריכה את זה בעולם! זה הסיפור הראשון שכתבתי ולא חלמתי בכלל שמישהי תקרא אותו! אז תודה על הכולל ושבת שלום❤️
Read more
אהבה שלי!!! יפה שלי!!!! אחות שלי!!!!! החברה הכי טובה שלי!!!! מאיפה להתחיל? אני ואת סובלות ...
Media Removed
אהבה שלי!!! יפה שלי!!!! אחות שלי!!!!! החברה הכי טובה שלי!!!! מאיפה להתחיל? אני ואת סובלות אחת את השנייה כבר 10 שנים!!! אני לא יודעת מה לאחל לילדה כמוך שיש לה הכל מהכל, אני כל כך שמחה שהכרתי אותך ולמרות כל הריבים הקטנים והמפגרים שלנו אין על שנינו ביחד! אני מאחלת לך רק אושר ושתמיד תהיי שמחה ... אהבה שלי!!!
יפה שלי!!!!
אחות שלי!!!!!
החברה הכי טובה שלי!!!!
מאיפה להתחיל?
אני ואת סובלות אחת את השנייה כבר 10 שנים!!!
אני לא יודעת מה לאחל לילדה כמוך שיש לה הכל מהכל, אני כל כך שמחה שהכרתי אותך ולמרות כל הריבים הקטנים והמפגרים שלנו אין על שנינו ביחד! אני מאחלת לך רק אושר ושתמיד תהיי שמחה ומאושרת ועם החיוך היפה שלך על הפנים, שתצליחי בלימודים(למרות שאת מדהימה גם עכשיו)שתמיד תהיי מוקפת בחברים שאוהבים אותך ודואגים לך ורק רוצים לטובתך(למרות שאת לא צריכה אף אחד)והכי חשוב שלא תשתני בשביל אף אחד ותעשי רק מה שאת אוהבת ואל תקשיבי לכל מי שאומר לך לעשות אחרת כי זה הבחירות שלך! כמה ריבים מפגרים היו לנו כמו בכל יום פעם על 'איך אני נראית?"מכוערת" "תודה גם אני אוהבת אותך" חחחח וככה זה כל יום ויום! באמת שאני לא יודעת איך הייתי מסתדרת בלעדייך כי את ממש עזרת לי במלא דברים (: אני אוהבת אותך מלא את אפילו לא יודעת כמהה ואת כל כך חשובה לי אפילו אם לפעמים אני לא מראה את זה ואני רק רוצה שתדעי שאני פה לכל דבר: כל דבר שאת רוצה לספר לי אני תמיד יהיה לך אוזן קשבת ואני תמיד יתמוך בך בכל דבר שתעשי גם אם תבחרי דברים מטומטמים!
אנחנו באמת פתוחות אחת עם השנייה ויכולות לספר ה כ ל פשוט הכל אחת לשנייה!אני אוהבת אותך ולפעמים אני מרגישה שאני לא אומרת לך את זה מספיק אבל אני כן אוהבת אותך מלא! ואת ילדה מיוחדת, גם בדרך הטובה וגם בדרך הקצת יותר משוגעת חח ולמרות שבחיים לא חשבתי שנהיה חברות כאלה טובות ובאמת אני יכולה להגיד לך שאת החברה הכי טובה שיש (: אני מאחלת לך שבקרוב מאוד תמצאי את האחד שאוהב אותך כמו שאת, ולא תצטרכי לשנות בשבילו כלום כי הוא ידע כמה שאת מושלמת כמו שאת! ותפסיקי להיות חסרת ביטחון כמו שאת לפעמים, כי את יפה בדיוק כמו שאת! לא סתם ה' עשה אותך ילדה מושלמת כמו שאת היום ותפסיקי לחשוב שיש בנות שהן מעלייך כי אין כאלה וגם לא יהיו כי את אחת ויחידה! טוב? טוב. אין לי מה לכתוב באמת שאין לי כי אני יותר מגרועה בברכות האלהה! אבל אני רק יכולה להגיד לך שאת בנאדם שמאוד השפיע על החיים שלי, ונכון שאנחנו בזמן האחרון פחות מדברות וממש כואב לי שזה קורה כי את חברה מושלמת ואני אוהבת אותך בטירוף והלוואי ונשאר חברות גם אחרי התיכון ואחרי הצבא!!!
והלוואי שהבנות שלנו או הבנים שלנו יהיו חברים כאלה טובים כמו שאני ואת וממש מבאס אותי שאני גרועה בברכות האלה ושאין לי מספיק מקום לכתוב לך עוד שטויות שעולות לי לראש!!!
אני מקווה שיהיה לך את המומולדת הכי שווה ויפה שיש וחסר לך אם את לא כותבת לי ברכה אפילו יותר גדולה מזאת!!!!😘❤
Read more
זה לא מגיע לי. זה מה שחשבתי כל החיים, שתמיד אעשה בשביל אחרים, אשקיע בכל דבר, אלחם בשביל כולם אבל ברגעים ...
Media Removed
זה לא מגיע לי. זה מה שחשבתי כל החיים, שתמיד אעשה בשביל אחרים, אשקיע בכל דבר, אלחם בשביל כולם אבל ברגעים שקטים כשהייתי לבד ואולי קצת מותשת חשבתי לעצמי ״היה יכול להיות נחמד להשען על מישהו ופעם אחת לא להיות חזקה...״ במשך 29 שנים זה לא היה קיים, חוויתי המון אבל אף פעם לא הרגשתי בבית.. כשהיא הגיעה המוח ... זה לא מגיע לי.
זה מה שחשבתי כל החיים, שתמיד אעשה בשביל אחרים, אשקיע בכל דבר, אלחם בשביל כולם אבל ברגעים שקטים כשהייתי לבד ואולי קצת מותשת חשבתי לעצמי ״היה יכול להיות נחמד להשען על מישהו ופעם אחת לא להיות חזקה...״ במשך 29 שנים זה לא היה קיים, חוויתי המון אבל אף פעם לא הרגשתי בבית.. כשהיא הגיעה המוח קצת סרב לקבל את הרגשות ולא היה מוכן לשחרר את המגננות, עדיין עשיתי הכל רק בשביל לראות את החיוך שלה, לפני חצי שנה הצעתי לה נישואים בתחושה שלמה שמעולם לא הייתה לי לא חלמתי לקבל בחזרה, לא הייתי אוהבת אותה אחוז אחד פחות ואז משום מקום כשכבר הכל סגור, האולם מוכן, יש מוזמנים, יש אלכוהול וכל מה שנותר זה להגיע ליום הזה היא הפכה לי את הלב, בטיסה קטנה היא שלפה טבעת בחזרה כי היה חשוב לה שאני ארגיש את מה שהיא הרגישה כי היא חושבת שזה מגיע לי! היא רוצה להעניק לי את כל מה שאני מעניקה לה ואפילו יותר.. הלב שלי התפוצץ, בכיתי כמו ילדה קטנה בדיסנילנד כי אחרי כל שנים נכנס לחיי בנאדם שהופך את העולם בשבילי, שכל מה שהיה חשוב לו זה לתת לי את ההרגשה שמגיע לי הכל.
דניאל תודה שאת שלי, תודה שאת כזאת חזקה, תודה שאת סובלת אותי ושאת אוהבת אותי ללא תנאים וגבולות ויותר מהכל תודה שאת הבנאדם שלי...
@daniel_barazany
Read more
פרק 24-מאחורי הקלעים. "הוא לא אוהב שחצנים" אמרתי ואוונס הנהן. "אז אל תנסה לדבר על כמה אתה מדהים תן ...
Media Removed
פרק 24-מאחורי הקלעים. "הוא לא אוהב שחצנים" אמרתי ואוונס הנהן. "אז אל תנסה לדבר על כמה אתה מדהים תן לאנשים אחרים לעשות את זה בשבילך" "אוקיי הבנתי, לא להשתחצן, לא לדבר איתו על מבצעים גם אם הוא ניצח בהם יכול להיות שהוא איבד אנשים שהוא הכיר, לדבר איתו על הנבחרת כדורסל כי גם הוא אוהב כדורסל. הבנתי. איך ... פרק 24-מאחורי הקלעים. "הוא לא אוהב שחצנים" אמרתי ואוונס הנהן. "אז אל תנסה לדבר על כמה אתה מדהים תן לאנשים אחרים לעשות את זה בשבילך"
"אוקיי הבנתי, לא להשתחצן, לא לדבר איתו על מבצעים גם אם הוא ניצח בהם יכול להיות שהוא איבד אנשים שהוא הכיר, לדבר איתו על הנבחרת כדורסל כי גם הוא אוהב כדורסל. הבנתי. איך את מכירה אותו?" שאל.
"אל תשאל את זה. ואתה בטוח שאתה זוכר הכל כי אני צריכה להיות היום בתורנות מטבח"
"כן" אמר ונישק אותי. "אמרתי לך פעם שכנראה כבר הייתי מת מזמן בלעדייך?" שאל וחייכתי. ראיתי את ג'ק מתקרב אלינו כשג'ילס בעקבותיו כמו כלב אחרי כדור והתחבאתי מאחורי אחד האוהלים.
"שמעתי על מה שעשיתם במבצע ים גועש ואני חייב להגיד" אמר והפרצוף של ג'ק הרצין. "אתה בטח אוונס" אמר באמצע המשפט ולחץ לאוונס את היד. "כן" אמר וחייך. "את האמת שהקדמתם בכמה דקות" אמר והסתכל על השעון שלו. "אתה אוהב כדורסל?" שאל ושלף כדור מהאוהל. חיכיתי שג'ק יסתכל לכיוון השני ורצתי למטבח במהירות.
"אז עוד מפקד שאת מכירה ומתחמקת ממנו" העירה אן והתעלמתי ממנה. ראיתי שהפנים של פיג'י אדומות כאילו היא בכתה.
"מה קרה?" שאלתי והיא ניגבה את הלחי בשרוולה. "ג'ילס נפרד ממנה בגלל שהוא צריך להתרכז בקריירה או משהו כזה" אמר פיל וניסה להסתיר את השמחה בקולו. "אני לא מאמינה שבזבזתי עליו את הזמן שלי" אמרה וראיתי שדרו מסתכל עלייה.
"דרו בא לך לעזור לי לזרוק תזבל?" שאלתי ומשכתי אותו החוצה אחריי. "שלא תחשוב על זה אפילו" הזהרתי אותו.
"לחשוב על מה?" שאל אותי. "פייג'י היא לא כמו עוד אחת מהבנות שאיתן אתה מתחיל בגלל שאתה בדיכאון" הודעתי לו.
"היא כבר ילדה גדולה היא יכולה לדאוג לעצמה. חוץ מזה מאיפה את יודעת? אולי היא האחת"
"אה כי אתה מתחיל עם כל אחת שאתה רואה אבל פייג'י היא האחת" "אתם רוצים משהו לשתות?" שמעתי את קולו של אוונס והתחבאתי מאחורי הפח. "את ממש לא רוצה לראות  את הג'ק הזה" צחק דרו ורצתי לתוך המטבח. אוונס רץ לעבר הכניסה ועצרתי אותו. "מה לעזאזל אתה חושב שאתה עושה? אמרתי לך שאני לא רוצה שג'ק יראה אותי!!" הזכרתי לו. "מה הייתי אמור לעשות נגמרו לי הדברים להגיד על כדורסל" הסביר ונאנחתי. "אתה רוצה שאני פשוט אעמוד שם ואדבר איתו במקומך? תשאל אותו על הבית שלו והוא ידבר על המשפחה שלו, הוא יכול לדבר עליהם שעות"
"מניסיון?" שאלה אן ועשיתי לה פרצוף.
"תודה את מלכה" הסתובב ועמד לצאת מהמטבח. "רגע" אמרתי והכנסתי לו 3 כוסות קפה ליד. "נכנסת כדי להביא שתייה אתה לא יכול לצאת בלי כלום" "מקסימום אם לא יצא ממך שום דבר בחיים את יכולה לעבוד כשדכנית"
Read more
. -פרק 1- 'לרוץ יותר מהר!' פקדתי על עצמי. לעזאזל איתה, היא תמיד מסתבכת בצרות וגורמת לי להשתגע מדאגה. ...
Media Removed
. -פרק 1- 'לרוץ יותר מהר!' פקדתי על עצמי. לעזאזל איתה, היא תמיד מסתבכת בצרות וגורמת לי להשתגע מדאגה. למזלי השומר עמד כבר לידי השער והתכוון לסגור אותו. "רגע!`` צעקתי והתנפלתי על השער "אני חייב לצאת!`` תליתי בו את עיניי. "שמעת על אישורים, גבר?`` הביט בי חזרה. עשיתי את עצמי מחפש בתיק, בחיפזון ... .
-פרק 1-
'לרוץ יותר מהר!' פקדתי על עצמי.
לעזאזל איתה, היא תמיד מסתבכת בצרות וגורמת לי להשתגע מדאגה. למזלי השומר עמד כבר לידי השער והתכוון לסגור אותו.
"רגע!`` צעקתי והתנפלתי על השער "אני חייב לצאת!`` תליתי בו את עיניי.
"שמעת על אישורים, גבר?`` הביט בי חזרה.
עשיתי את עצמי מחפש בתיק, בחיפזון יתר. "תקשיב, הפלתי אותו בדרך. סבתא שלי התאשפזה הרגע, אני חייב למהר!``
"הכל טוב?`` נדאג מיד ופתח מהר את המנעול.
"אני מקווה``
פלטתי תודה קצרה ופתחתי שוב בריצה.
"פעם הבאה תשמור על הפתק`` צעק מאחוריי.
סידרתי את התיק על כתפיי תוך כדי ריצה. הפלאפון שלי צילצל ועניתי מבלי להסתכל אפילו.
"איפה את?`` נעצרתי "את בסדר?``
"לא! זה הכי מהר שלך? אם הייתי נרצחת?`` צעקה עליי "אני לא חברה שלך יותר, ולא שום דבר לא יגרום לי לחזור בי!`` ניתקה.
כלבה. הברזתי מבית הספר וככה היא מודה לי?

תיקתקתי בדלת וקיוויתי שהיא כאן.
"מי זה?`` שמעתי קול אחר, לא של ספיר.
ספיר ואני חברים מאז כיתה ג', הילדה הכי יפה שהייתה בכיתה. הייתי עיוור מהרגע הראשון שהבחנתי בה כך שקשיי המעבר לא עניינו אותי יותר. והיא הכי יפה גם היום, כשהיא כבר בת 17.
"היי, עילאי`` דפני, אמא שלה עמדה בפתח "באת לספיר?``
"כן... שמעתי שעברה תאונה..`` קולי מעט רעד כשפסעתי פנימה. דפני ציחקקה וליטפה את כתפי "אם אתה קורה לזה תאונה`` פנתה למטבח.
מיהרתי לחדר שלה, היא ישבה במרכז המיטה ואספה את שערה לשתי צמות לצד, גבה אליי.
"היי, מה קרה לך?`` הנחתי על השידה את שקית השווארמה שקניתי לה. התיישבתי מולה ובחנתי את גופה, שום דבר יוצא דופן.
"הופה, באמת האמנת לי?`` צחקה והשתלטה על השקית במהרה והחלה לאכול אותו "איך ידעת שרציתי שווארמה?``
העברתי יד בשיערי ולקחתי נשימה, "יא'כלבה! הברזתי לפני מבחן בהיסטוריה`` צעקתי עליה "תגידי לי שמשהו מההודעה שללחת נכון``
"כלום, כי לא נפלתי מהאופניים`` צחקה.
"ספיר!``
"עילאי, תרגע. נעשה את המבחן ביחד`` ניסתה להרגיע.
קמתי ולקחתי ממנה את הבאגט ודחפתי אותו בחזרה לשקית, "אם את רוצה משלוחי אוכל אז לא ממני``
היא רצה אחריי ואחזה בזרועי, "אני במחזור`` פלטה.
"לא אכפת לי! פאקינג גרמת לי לחשוב שאת גוססת לך איפשהו`` התעצבנתי.
"סליחה, טוב?`` חייכה בהתחנפות "לא אסמס לך יותר סתם`` הבטיחה ושיחררתי מהשקית.
"את תשמיני, אף אחד לא ירצה לצאת איתך`` הערתי והתיישבתי גם.
חוץ ממני. במצבים הפחות יפים שלה עדיין אקח אותה. כזו היא הייתה בשבילי.
"תמצא קודם חברה`` כעסה.
"את יודעת שלא הולך לי טוב עם חברות`` הערתי.
"כי אתה מרוכז בתחת של עצמך`` נענעה בראשה.
#Onni
#בסטי_120
Read more
כשסיפרו לי בפולין שיש בית קברות שבכניסה אליו רשום " זה השער לה' צדיקים יבואו בו " - לא האמנתי. משפט ...
Media Removed
כשסיפרו לי בפולין שיש בית קברות שבכניסה אליו רשום " זה השער לה' צדיקים יבואו בו " - לא האמנתי. משפט שלקוח מהתנ"ך כתוב על שער בכניסה לבית קברות. מלבד הציניות האכזרית, המחשבה על זה צימררה אותי ולקח לי כמה שניות לקלוט.. מובילים אותנו אל תוך יער, אין לי שמץ מה מצפה לי בסוף השביל.. ואז אני רואה, הלם, המקום ... כשסיפרו לי בפולין שיש בית קברות שבכניסה אליו רשום " זה השער לה' צדיקים יבואו בו " - לא האמנתי.
משפט שלקוח מהתנ"ך כתוב על שער בכניסה לבית קברות. מלבד הציניות האכזרית, המחשבה על זה צימררה אותי ולקח לי כמה שניות לקלוט.. מובילים אותנו אל תוך יער, אין לי שמץ מה מצפה לי בסוף השביל.. ואז אני רואה, הלם, המקום הענק הזה שמבחוץ לא רואים אותו בכלל.. שדאגו להסתיר אותו בעצים גבוהים.
אני עוברת דרך השער , מסתובבת ולא מאמינה למראה עיני.. המשפט הזה,שהוא כמו סכין בלב. כמה אומץ היה לחלאות אדם האלה שעשו צחוק ממוות של חיי אדם אחרים. חוליי נפש שעברו שטיפת מוח שעלתה בחייהם של 6 מליון מבני עמי. ובעוד חברותיי למשלחת מחפשות עצמות או שיניים של בני אדם שנשרפו ואפילו לא הספיקו להקבר.. אני שם, הולכת על הדשא הרך ומרגישה פחד, מרוב שנכנסתי ככ עמוק אל תוך המציאות המזוויעה הזו הסתכלתי לכיוון היער , ראיתי את השמש מבצבצת לה.. וישר עלו בי זכרונות מהסרט הבריחה מסוביבור.. הרגליים שלי רעדו מהפחד שאולי אני אפעיל מוקש .. התקדמתי אל השמש ודמיינתי במוחי איך אני בורחת, איך אני מרגישה חופשיה אחרי שהייתי כבולה במציאות איומה.. והדמעות.. שלא מפסיקות להראות את הכאב, את הצער,את השייכות .. לא להאמין שהייתי במקום שבו קבורים אחיי ואחיותיי, משפחות שלמות , תינוקות שרק הרגע באו לעולם.. ולא יזכו להנות ממנו. אנשים שעברו סבל יום יומי ורצח בדם קר. היום אני יודעת, בזכות הניצולים, כמה משמעות וערך יש לנו כעם בדורינו. כמה סבל עברנו וכמה אנחנו עוד נעבור וזה משהו שלעולם לא ישתנה, מה שנותר לנו זה להיות שם אחד בשביל השני.. לדעת לשמור על העם היקר הזה, לחבק כל יהודי ויהודי שחיים היום במדינה, לא לכעוס ולא לשנוא- לאהוב בשל היותו יהודי. כי אותו יהודי הוא עולם ומלואו. הוא אח.
נדרתי הנדר לזכור את הכל - ולעולם לא לשכוח!
Read more
פרק 108😈 יונתן: בוקר טוב ! (אמרתי תוך כדי שאני פותח את החלונות ואור השמש החזק נכמס אל החדר , הלכתי להתיישב ...
Media Removed
פרק 108😈 יונתן: בוקר טוב ! (אמרתי תוך כדי שאני פותח את החלונות ואור השמש החזק נכמס אל החדר , הלכתי להתיישב ליד נועה במיטה וליטפתי את פניה) נועה .. (אמרתי ולאט לאט עינייה נפתחו) נועה: בוקר טוב אבא יונתן: אבא ? (לחשתי לעצמי בחיוך ענק .. אני לא מאמין שזה קורה!) בוקר טוב נסיכה שלי .. בואי נשטוף פנים ... פרק 108😈
יונתן: בוקר טוב ! (אמרתי תוך כדי שאני פותח את החלונות ואור השמש החזק נכמס אל החדר , הלכתי להתיישב ליד נועה במיטה וליטפתי את פניה) נועה .. (אמרתי ולאט לאט עינייה נפתחו)
נועה: בוקר טוב אבא
יונתן: אבא ? (לחשתי לעצמי בחיוך ענק .. אני לא מאמין שזה קורה!) בוקר טוב נסיכה שלי .. בואי נשטוף פנים ונרד לאכול? הכנתי אוכל טעים! (היא הנהנה בחיוך , היא התארגנה מהר וירדנו למטה.. יד ביד והתיישבנו בשולחן שכבר יולי וליעם היו שם). ליעם: בוקר טוב!
יונתן: בוקר טוב... יאלה תתחילו לאכול!
נועה: אבא .. אתה יכול לחתוך קטן?
יונתן: ברור ! לקחתי לה את הצלחת וחתכתי לה והספתי לה ירקות וגבינה. לאכול הכל בסדר? (היא הנהנה וחייכתי)
ליעם: אז היום נתחיל לחפש את ד...(לא הספקתי לסיים את המשפט וקיבלתי מרפק חזק מיולי שסימנה לי לשתוק) את הכלב של דודה שלי .. (שיקרתי שהבנתי מה קרה) נועה:יואוו ! יש לה כלב .. איזה כיף לה
יונתן: את אוהבת כלבים נועה?
נועה: כן!
יונתן: נו אז מה דעתך .. נלך היום לחפש לך כלב ?
נועה: כן כן כן !! אני רוצה
יונתן: אז יאללה .. תסיימי לאכול נתארגן ונצא?
נועה: טוב אבא (אמרתי ואכלתי מהר מהר)
יולי: יופי ליעם .. (אמרתי ואני יונתן וליעם צחקנו)
Read more
פרק 20- המבצע. אף אחד לא נולד כשהוא רוצה להיות לבד. אנחנו לא אוהבים להודות בזה. שאנחנו פוחדים להיות ...
Media Removed
פרק 20- המבצע. אף אחד לא נולד כשהוא רוצה להיות לבד. אנחנו לא אוהבים להודות בזה. שאנחנו פוחדים להיות לבד. שיש דברים שאנחנו פשוט לא יכולים לעשות לבד. "אני לא מאמין שאנחנו פה ופיל ופייג'י נמצאים במבצע המטורף הזה" התלונן דרו וחיבק את קייט. "ועוד אנחנו צריכים להישאר ערים כל הלילה ולשמור על המחנה" ... פרק 20- המבצע.
אף אחד לא נולד כשהוא רוצה להיות לבד. אנחנו לא אוהבים להודות בזה. שאנחנו פוחדים להיות לבד. שיש דברים שאנחנו פשוט לא יכולים לעשות לבד. "אני לא מאמין שאנחנו פה ופיל ופייג'י נמצאים במבצע המטורף הזה" התלונן דרו וחיבק את קייט.
"ועוד אנחנו צריכים להישאר ערים כל הלילה ולשמור על המחנה" הוספתי וקייט קמה.
"אני הולכת לישון" אמרה והלכה משם. 
ראיתי את אוונס מתקרב אלינו וחייכתי. "בואו איתי" אמר וקמתי בבלבול, לופז ועוד חייל עמדו לידו. 
החלפתי לבגדים של חיילים מהצד השני ויצאתי מהאוהל שלי. "אני לא מבינה" אמרתי בבלבול.
"כולם חושבים שתומאס מוביל את המבצע, אבל זאת רק פעולת הסחה" הסבירה לופז. הגענו לחורשה קטנה וראיתי עוד 10 חיילים במדים שלהם.
"אתם באמת חושבים שייכנסו להם לעיר 20 חיילים והם לא ישימו לב?" שאלתי והיא חייכה.
אוונס רץ קדימה ודרו רץ לידי. "אז להיות חברה של הבוס לא כזה רעיון רע" צחק ורציתי לתת לו כאפה.
"אמר החייל שנמרח על כל חיילת שנייה שהוא רואה" הערתי.
"למה לך אכפת?" שאל. "אתה בכלל יודע את השמות שלהם?" שאלתי. "את אומרת את זה כאילו אני מנצל אותן או משהו. אבל אני לא עשיתי שום דבר רע אני לא מכריח אף אחת" הזכיר לי.
"הבנתי שאיבדת מישהי שאהבת אבל אתה מתנהג כמו מפגר" אמרתי.
"למה את חושבת שאת יכולה להגיד לי מה לעשות את לא איבדת אף אחד בחיים המושלמים שלך" אמר. "אני לא אהיה מופתע עם את מכירה את תומאס בגלל שגם איתי יצאת" "מה עם פייג'י? היא יוצאת עם ג'ילס לה לא אמרת כלום נכון?" הזכרתי לו. "היא לא אמרה לי שאני נמרח על כל חיילת שנייה שאני רואה" הזכיר לי. "אני אתן לך רמז כולם שמים לב לזה אני פשוט היחידה שלא אכפת לה להגיד לך את זה בלי לפחד שתיתן לי אגרוף בפרצוף" אמרתי ורצתי קדימה. לופז עצרה ליד עץ גדול שהיה מסומן באדום. "מזה?" שאלתי אבל היא סימנה לכולם לעצור ולשתוק. בערך 20 חיילים התקרבו אלינו אבל לא יירו.
היא סימנה לנו לחסות את האוזניים ועשיתי מה שהיא אמרה. ראיתי את האנשים עפים בפיצוץ ונשרפים הסטתי את מבטי וחיכיתי חמש דקות לפני שפתחתי אותן.
איפה אוונס? חשבתי אבל לא ראיתי אותו בשום מקום. לאן הוא נעלם? חשבתי והסתכלתי סביבי בבלבול.
זה לא דבר רע, שאנחנו לא רוצים להיות לבד, שאנחנו צריכים מישהו. אבל קשה לנו להודות בזה בגלל שאם אנחנו צריכים מישהו כל כך, מה יקרה אם נאבד אותו?

מה דעתכן??
Read more
התינוקת הזאת היא נס. אמה, שסובלת מהפרעה הורמונלית, לא האמינה שתוכל בכלל להרות. לאורך ההריון ציפתה ...
Media Removed
התינוקת הזאת היא נס. אמה, שסובלת מהפרעה הורמונלית, לא האמינה שתוכל בכלל להרות. לאורך ההריון ציפתה אפריל נויבאואר לרגע שבו התינוקת תבוא לאוויר העולם כדי לחבק ולהיניק אותה, אבל הלידה הסתבכה, התינוקת נולדה בניתוח קיסרי ומיד אחריו נלקחה האם להתאוששות. מקסימיליאן, האב המודאג, נותר בחדר ... התינוקת הזאת היא נס.

אמה, שסובלת מהפרעה הורמונלית, לא האמינה שתוכל בכלל להרות. לאורך ההריון ציפתה אפריל נויבאואר לרגע שבו התינוקת תבוא לאוויר העולם כדי לחבק ולהיניק אותה, אבל הלידה הסתבכה, התינוקת נולדה בניתוח קיסרי ומיד אחריו נלקחה האם להתאוששות.
מקסימיליאן, האב המודאג, נותר בחדר הלידה עם רוזליה, בתו הבכורה שזה עתה נולדה – ואז קרה דבר מדהים: "הורדתי את החולצה ולקחתי אותה לחיקי, עור נוגע בעור. המיילדת אמרה שצריך לתת לה קצת תחליף חלב עם האצבע, אבל אז בא לה רעיון אחר. היא שאלה אם ארצה להצמיד פטמה מלאכותית לחזה שלי כדי 'להניק' בעצמי. אני טיפוס ספונטני, שמוכן לנסות כל דבר פעם אחת, אז אמרתי: בטח, למה לא. "קיבלתי פטמה שקופה שממנה יצאה צינורית שמחוברת למזרק עם חלב. האחות עזרה לי להלביש את העסק. לא חשבתי בחיים שאניק תינוק, והנה זה קרה. הכי קרוב לדבר האמיתי. "בשנייה שראיתי את רוזליה שלי הרגשתי חיבור אליה. הייתה לי הזכות להניק אותה בפעם הראשונה. עשיתי את זה רק כדי להיות אבא טוב ולעזור לצוות המיילדות, כי הן גיבורות על. לא יכולתי לצפות לחוויה טובה יותר"
@the_breastfeeding_dad
Read more
כשהיא בוכה אין לה למי לפנות אין לה עם מי לחלוק את העצב. הוא פשוט נשכח באיזו מגירה נטושה ופורץ לפעמים, ...
Media Removed
כשהיא בוכה אין לה למי לפנות אין לה עם מי לחלוק את העצב. הוא פשוט נשכח באיזו מגירה נטושה ופורץ לפעמים, מזכיר לה שהוא שם, שהיא צריכה לשים לב אליו ולטפל בו- אחרת כל פעם הוא יפרוץ מחדש. אבל היא לא יודעת איך לעשות את זה, אף אחד לא הסביר לה מה נכון או לא נכון ואיך לחיות את החיים האלה בכלל. יש לה כל כך הרבה שאלות ... כשהיא בוכה אין לה למי לפנות
אין לה עם מי לחלוק את העצב. הוא פשוט נשכח באיזו מגירה נטושה ופורץ לפעמים, מזכיר לה שהוא שם, שהיא צריכה לשים לב אליו ולטפל בו- אחרת כל פעם הוא יפרוץ מחדש. אבל היא לא יודעת איך לעשות את זה, אף אחד לא הסביר לה מה נכון או לא נכון ואיך לחיות את החיים האלה בכלל. יש לה כל כך הרבה שאלות ואין לאף אחד תשובות.
אז היא מסתובבת כל יום ברחוב, נושאת את המגירה הזאת איתה ואת אלפי השאלות, לפעמים היא מאבדת שיווי משקל ומועדת, לפעמים הקופסה מתפרצת, היא לא יודעת לרסן את עצמה. היא לא יודעת לשים גבול. היא לא יודעת לעצור. היא לא יודעת כלום. כי אפילו מה שהיא חשבה שהיא יודעת, נראה שגוי.
ואין לה אף אחד לדבר איתו, אין אף אחד שיקשיב ולא רק ישמע. ועד שהיא מוצאת אחד הוא מוצא מישהי אחרת, וכשהיא מוצאת אחד חדש הוא מתייאש באמצע.
היא צריכה בן אדם קבוע, שיתמוך בה מההתחלה ועד הסוף, שיחזיק בעצמו את הקופסה שלה ויחליט מתי כדאי שהיא תתפרץ, איך לרסן אותה ובכלל יגרום לה לא להתפרץ בכלל.
Read more
שלום לדור העתיד שלנו! אני כותב לכם את המילים האלה מתוך כאב גדול. אני נושא עיניי לירושלים, עיר הקודש, ...
Media Removed
שלום לדור העתיד שלנו! אני כותב לכם את המילים האלה מתוך כאב גדול. אני נושא עיניי לירושלים, עיר הקודש, איפה שיושבים המנהיגים שלנו שאמורים להגן עלינו ואני מגלה שוב חושך על פני תהום. האנשים שם יעשו הכול כדי שאני לא אהיה אבא. רק היום עוד הצעת סעיף לחוק שאמורה הייתה אמורה לעזור לי להגשים את החלום שלי ... שלום לדור העתיד שלנו!
אני כותב לכם את המילים האלה מתוך כאב גדול.
אני נושא עיניי לירושלים, עיר הקודש, איפה שיושבים המנהיגים שלנו שאמורים להגן עלינו ואני מגלה שוב חושך על פני תהום.
האנשים שם יעשו הכול כדי שאני לא אהיה אבא. רק היום עוד הצעת סעיף לחוק שאמורה הייתה אמורה לעזור לי להגשים את החלום שלי נפלה ברוב של חברי הכנסת.
נמאס כבר להגיד כמה אנחנו אוהבים את המדינה בכל ליבנו, נמאס כבר להצהיר בקולי קולות שאנחנו חיים לפי כל חוקיה, וגם לנו, לציבור שלם פה במדינה מגיע להיות שווים כמו כולם.
מהאנשים שיושבים בירושלים אני לא מצפה יותר. אני מצפה מכם, דור העתיד.
אתם תהיו דור התיקון.
כשיגיע תורכם תתקנו את העוול.
שנוכל להתחתן פה.
שנוכל להביא פה ילדים ולגדל אותם על אהבת האדם ואהבת הארץ.
שנוכל להיות אזרחים סוג א׳. ״לא אשתוק כי ארצי שינתה את פניה
לא אוותר לה, אזכיר לה
ואשיר כאן באוזניה
עד שתפקח את עיניה״ (התמונה להמחשה:)
Read more
אתה לא נולד גיבור על 🧚‍♀️ לפעמים בא לי להיות גיבורת על אבל אז באותה נשימה אני חושבת שבעצם אף אחד לא ...
Media Removed
אתה לא נולד גיבור על 🧚‍♀️ לפעמים בא לי להיות גיבורת על אבל אז באותה נשימה אני חושבת שבעצם אף אחד לא נולד גיבור על אתה פשוט נולד. אתה פשוט מנסה לנשום , במקום זר. בייקום שכל כך חדש עבורך. אין לך אישיות , אתה לא יודע להבחין בין טוב לרע , מה אסור מה מותר. אתה נולד ומנסה לנשום בכוחות עצמך. אתה בוכה בשביל ... אתה לא נולד גיבור על 🧚‍♀️ לפעמים בא לי להיות גיבורת על
אבל אז באותה נשימה אני חושבת
שבעצם אף אחד לא נולד גיבור על
אתה פשוט נולד.
אתה פשוט מנסה לנשום , במקום זר.
בייקום שכל כך חדש עבורך.
אין לך אישיות , אתה לא יודע להבחין בין טוב לרע , מה אסור מה מותר.
אתה נולד ומנסה לנשום בכוחות עצמך.
אתה בוכה בשביל להשיג את מה שאתה רוצה.
כי ככה שומעים אותך, קצת מרגיש לי דומה לתפילה לבורא.
אתה לא נולד גיבור על , אתה פשוט נולד
לתוך עולם, שבו אתה צריך לחזור ללמוד
לשחות כמו ברחם.
אבל במים של הרחם יש בטחון , רק אתה שם ,עם עצמך וכל מה שאתה חושב זה...
מעניין מה אמא תאכל היום ?!
הלוואי והיא תראה מסטאר שף ויבוא לה מתוק...
אויש עוד פעם בא לה מלפפון חמוץ ???? דאגות של עוברים.
אתה לא נולד גיבור על
ופתאום אתה צריך לצאת לאוויר העולם.
לנשום בעצמך.
להתמודד
אין יותר מים בטוחים.
אתה צריך ללמוד לשחות, להתחבר עם הזרם.
ואתה לא יודע איך ולפעמים זה מפחיד
ויש כל כך הרבה דברים חדשים ללמוד
וכל כך הרבה כרישים גדולים בדרך.
ולפעמים ... אם כל הרעש מסביב בא
לך לחזור לרחם של אמא.
שקט שם.
ואתה גדל ואתה מבין שסופרמן כשנולד הוא היה רק בסרט .
אתה לא צריך לשאוף להיות גיבור על
אתה פשוט צריך להיות אתה ,
לעשות את המקסימום שלך תמיד.
גם כשאתה הכי למטה אתה מודה לאלוהים
וממשיך להאמין שיהיה טוב.
שהכל לטובתך גם אם אתה לא רואה.
לשאוף להיות הטוב ביותר בכל תחום שתהיה בו. לקחת אוויר כשאין לך , לשתוק כשבא לך לצרוח .
לצאת לקרב רק כשאין ברירה , אתה ממשיך להאמין באהבה גם שהלב שלך מרוסק .
לדעת לוותר ,להיות בנתינה ,להיות האמא המחייכת תמיד גם כשבא לך לבכות , להיות הגבר שקם להביא פרנסה למשפחה כל בוקר מחדש , אתה נאמן לעצמך גם כשהכל מסביב נראה לך צבוע . אתה משחרר את העבר , לא נותן לכעס מקום , אתה סולח גם כשקשה ולפעמים כמה קשה ...אבל אתה מבין כשאתה סולח אתה משתחרר וזה שלך... ובעיקר אתה מבין שזה שאתה משתדל להיות טוב כל פעם מחדש , לתקן גם כשלא קל , זה מה שעושה אותך גיבור על אמיתי.
זה הסרט אמיתי שבו אתה הסופרמן !!!! כי אף אחד לא נולד גיבור על
אבל אתה יכול להחליט כל יום מחדש ,
להיות הגיבור על בסיפור שלך.
שבוע מבורך חברים🌈
Read more
-1- לאהבה אין זמן או מקום. היא מופיעה כברק ביום בהיר, בלי התראה וממש בלי לברר אם בכלל נוח לך. ובטח ...
Media Removed
-1- לאהבה אין זמן או מקום. היא מופיעה כברק ביום בהיר, בלי התראה וממש בלי לברר אם בכלל נוח לך. ובטח שלא תינתן לנו הבחירה לגבי הבחור. קצת עליי: קוראים לי ליאן, אני עוד מעט חוקית ומסיימת יב׳. הגבולות שלי בין חברים לידידים ממש ברורה ומסומנת בקו אדום. אין חגיגות באמצע ואין חציית גבולות לא משנה מה ... -1-
לאהבה אין זמן או מקום.
היא מופיעה כברק ביום בהיר, בלי התראה וממש בלי לברר אם בכלל נוח לך.
ובטח שלא תינתן לנו הבחירה לגבי הבחור.

קצת עליי: קוראים לי ליאן, אני עוד מעט חוקית ומסיימת יב׳. הגבולות שלי בין חברים לידידים ממש ברורה ומסומנת בקו אדום. אין חגיגות באמצע ואין חציית גבולות לא משנה מה המצב.

ניחשתם נכון, עכשיו באה המילה ״עד ש..״.
עד שיום אחד נפל לי.. הלב? הרגש? לא יודעת איך לתאר את זה במדוייק.

יש לי ידיד מהגן. בכיתות הקטנות נפרדה דרכנו ובתיכון מצאנו את עצמנו יחד, וכך התחדשה לה החברות בינינו. אם היו מקרים שהתבלבלו במערכת היחסים שלנו תמיד הבהרתי אותה תכף ומיד. כי היינו רק ידידים. במחשבה לאחור, אף פעם לא עצרתי לחשוב מה דעתו על כך, אני מניחה שהוא הסכים איתי אם הוא לא אמר דבר.

אז מי זה הוא?
דניאל, גדול ממני בחודש. גבר שכל בחורה עלי אדמות תבקש ותרצה. וללא אישורי- אף אחת לא תקבל אותו, ובטח שלא סתם אחת. אנחנו צמד חמד, לא דבוקים מדי אך תמיד סביב עצמנו, לא בקטע אגואיסטי אלא בקטע של להיות שם אחת בשביל השני.
.
נחזור לאותו יום שנפל לי הלב או הרגש.. מה שזה לא יהיה. זו הייתה עוד סתם שבת שכל החבר׳ה שורפים את הזמן יחד. וישבנו עד חצות עם שירים וסרטונים מצחיקים. עד ששירה, אחת מחברותיי החליטה שנשבור את ההרגל ונשחק אמת או חובה. לא היה לי אכפת, סתם משחק ילדותי ומשעשע.

טוב... עד שדניאל קיבל חובה לנשק את דנה, אחת מהכיתה שלי. לעזאזל עם זה! זו לא הפעם הראשונה שראיתי אותו מנשק לו בחורה, ראיתי את החברות שהחליף במהלך השנים.. הם התמזמזו מולי ולצידי וזה היה כלום.

מה השתנה היום? כמעט כיווצתי את פניי וגופי כשזה קרה, כאילו נתנו לי אגרוף לבטן, ללב. פאק! מה פאקינג קורה לי? שיפסיק לנשק אותה, כמעט עצרתי אותם אך אז באמת ארגיש ילדותית בהשוואה למשחק המפגר הזה!

ואני אחת שאומרת הכל בפנים, אם זה טוב ואם זה פחות טוב. והפעם... הפעם פחדתי. פחדתי לקחת סיכון, פחדתי לפתוח ת׳פה. צעדתי בשקט לצד דניאל שליווה אותי לבית ופיטפט לו על משחק כדורגל ועל איך שדנה כמעט נשכה לו את השפתיים. רציתי לחסום את אוזניים, לא רציתי לשמוע עליה או על הנשיקה המזדיינת! זה הרס לי את הבריאות.
.
״אן, הכל טוב? למה את שקטה?״ פתאום נזכר לי. שימשיך לדבר כי אם אפתח את הפה אדבר על הרגש המבעיט הזה שחשתי.
.
״אני בסדר..״ הסתובבתי אליו וחייכתי. פאקינג מה נכנס בי, הראייה שלי התחרפנה?! מה הולך פה לעזאזל. דניאל הוא סתם ידיד, חתיך אבל ידיד. תמיד ראיתי בו אח וחבר טוב. ועכשיו.. הכתפיים הרחבות והלסת המסותתת מראות את הגבריות שלו.. פאק!
#Onni
Read more
אסף ועוז יצאו מהחדר . #אני : לא הלכתי .. #דניאל : בגללי ? #אני : בערך .. לא ידעתי פשוט מה לענות ! שירה ...
Media Removed
אסף ועוז יצאו מהחדר . #אני : לא הלכתי .. #דניאל : בגללי ? #אני : בערך .. לא ידעתי פשוט מה לענות ! שירה התקשרה אליו , והוא ענה . #דניאל : "מה את אומרת .. איפה אני יכול להיות ? לא מרגיש טוב .. דברי איתי . ביי . אוהב אוהב , יאלה ביי ." חופרת קצת ... #אני : איך אתה ? #דניאל : סבבה , איך את ? #אני : אני לא מבינה ... ... אסף ועוז יצאו מהחדר .
#אני : לא הלכתי ..
#דניאל : בגללי ?
#אני : בערך ..
לא ידעתי פשוט מה לענות ! שירה התקשרה אליו , והוא ענה .
#דניאל : "מה את אומרת .. איפה אני יכול להיות ? לא מרגיש טוב .. דברי איתי . ביי . אוהב אוהב , יאלה ביי ." חופרת קצת ... #אני : איך אתה ?
#דניאל : סבבה , איך את ?
#אני : אני לא מבינה ... הזכרתי לך כל כך הרבה לגבי התרופה .. מה קרה ?
#דניאל : מצטער . את סולחת ?
#אני : אבל למה שכחת ?! התיישבתי לידו , והוא קם לשניה , והוריד את השמיכה . ראיתי את רגליו , הן היו סגולות !!
#דניאל : אל תסתכלי .. לא נעים לי ...
עצמתי לרגע את עיניי , וחשבתי איך אנחנו .. #אסף : מה איתכם ?
אסף נכנס בלי ששמענו , מה איתנו ? למה הוא שאל את זה ? בקטע של אהבה ?! #אסף : אל תענו . אבל יש לי הפתעה , שכדאי שתענו לה .
הוא הכניס את בר ושירה , והייתי בשוק !!!
#בר : באנו ברגע ששמענו ! איך אתם ?
טוב , זה כבר פעם שלישית !! ורק שירה : מה איתך ?
היא לא תשאל מה איתנו , איך אנחנו ...
אבל אז , שירה התקרבה כדי לתת לו נשיקה בפה , והוא עצר אותה !!
#דניאל : הגיע הזמן שאני אומר לך את זה . כבר שבוע זה ככה .. אני פשוט לא מרגיש אליך .. כלום .
שירה התרחקה ממנו , ובר עמדה ליד אסף ושירה התחילה תסצנה שלה .
#שירה : מה ? כי אתה אוהב את הפוסטמה הזאתי ? היא לא שווה אפילו זונה בצומת !! #אסף : מה זה הדיבור הזה ?! שירה באה אליו ודחפה אותו , ויצאה מהחדר . בר התחילה לקרוא לה , ויצאה אחריה . אסף דיבר עם עוז על נבחרת הכדורסל שהוא רוצה להירשם אליה עם דניאל .
#דניאל : עכשיו את מאמינה לי ?
#אני : שאתה אוהב אותי ?
לא יודעת מאיפה היה לי תאומץ..
#דניאל : בואי בואי
התקרבתי ונתתי לו נשיקה ארוכה בפה . בלי לשון ... ופתאום ? הוא נרדם ! ניסיתי להעיר אותו , אך הוא לא קם !!!
התחלתי לצעוק , עוז ואסף נבהלו והסתכלו לעברי .
#עוז : אל תדאגי , הוא רק התעלף ..
אסף התחיל לכסוס בצד , ואני - הדפיקות הכי חזקות שהיו לי עד היום !!!
#עוז : אני חייב מכשיר הנשמה ! מהר !!
ממשיכה ב4,000 עוקבים , לחלק השני של הסיפור 💕
Read more
״אני יפה אני טובה אני חכמה ״ בכל בוקר הייתי אומרת את המשפט הזה מול המראה. ״אני אישה חזקה״ אומרת לכל מי ...
Media Removed
״אני יפה אני טובה אני חכמה ״ בכל בוקר הייתי אומרת את המשפט הזה מול המראה. ״אני אישה חזקה״ אומרת לכל מי שהיה גורם לי להרגיש חלשה ! ״יש לי דעה״ אומרת בפני כל מי ששואל שאלה. ״אני מבינה קצת את החיים״ בפני כל מי שחושב שהוא הגיבור היחידי ששרד אותם. ״אני יכולה להגיע לאן שאני רוצה״ אומרת לכל מי שאמר לי שאני לא ... ״אני יפה אני טובה אני חכמה ״ בכל בוקר הייתי אומרת את המשפט הזה מול המראה. ״אני אישה חזקה״ אומרת לכל מי שהיה גורם לי להרגיש חלשה ! ״יש לי דעה״ אומרת בפני כל מי ששואל שאלה. ״אני מבינה קצת את החיים״ בפני כל מי שחושב שהוא הגיבור היחידי ששרד אותם. ״אני יכולה להגיע לאן שאני רוצה״ אומרת לכל מי שאמר לי שאני לא ראויה. ״אני יכולה לעשות הכל!״ בפני כל מי שאמר לי שאני לא יכולה. ״אני מאמינה בעצמי״ בפני כל מי שלא האמין בי מעולם.
תמיד הייתי האישה הזאת ששותקת.
גם כשהיו מדברים בפני מעולם לא האמנתי שהדעה שלי מעניינת או שייכת.
תמיד פחדתי לדבר , פחדתי להגיב , פחדתי להשמיע קול.
תמיד המילים נתקעו לי באיזה שהוא שלב בגרון ....
לא יצאו הן היו פוחדות מעצמן לצאת.
מעולם לא סמכתי עליהן כי לא הכרתי את האישה הזו ששוכנת בי ויושבת לה אי שם בפנים בפנים , מנסה לצעוק לי כל חיי שאשמע אותה שאולי יום אחד אוהב אותה או אתייחס אליה.
ואני זו שעצרתי אותה . עצרתי אותה שנים ארוכות.
בלמתי אותה מלדבר מלעשות דברים מלאהוב את עצמה.
תמיד ביטאתי את עצמי במעשים וביצירות שלי וכמובן בלבוש שלי
הלבוש שלי הוא זה שגילה אותי ראשון
הוא באמת השמיע את הקול שהיה חבוי אצלי בפנים.
ואז לאט לאט הלכתי בעקבות הצלילים שיצאו מהלב שלי
לא משנה כמה אנשים היו מביעים בפני דעה
לא משנה כמה היו לי בראש קולות ״את לא יכולה״
ברגע שהבנתי שיש אצלי בפנים מישהי שאני לא מכירה
נלחמתי עליה ! נלחמתי על האישה הזו שרצתה לצאת.
התחלתי לעשות דברים שאני אוהבת
אני מאמינה במשפט שאומר - למילים יש כוח.
בכל מילה שיוצאת לנו מהפה יש השפעה על חיינו לטוב ולרע.
ולמראה יש חלק די גדול בחיי ובתהליך שעברתי
המראה בנתה לי את מי שחלמתי , העבודה העצמית שלי נבנתה רק דרכה.
בכל בוקר הבטתי לילדה הזו כל הזמן בעיניים דרך המראה ואמרתי לה שהיא יכולה להיות כל מה שהיא רוצה או חלמה !
אמרתי לה אל תפחדי - אל תשברי - ותמיד תקשיבי לעצמך לכי בעקבות ליבך !
אז לכל הנשים של חיי זה מה שאני מאחלת לכן לשנה החדשה
לקנות מראה
לעמוד מולה , להתאפר הכי נועז !
ללבוש את הבגד הכי יפה בארון! ולא לשמור אותו למחר.
לשים לך איזה שיר שאת אוהבת
וכמובן לאהוב את עצמך כמו שמעולם לא אהבת,
להביט לעצמך עמוק אל תוך העיניים ולהבין איזו אישה חבויה אצלכן בפנים!
ככל שיהיה לך זמן איכות עם עצמך ככה את תכירי את מי שאת באמת.
המראה זו ההשתקפות של מי שאת.
ואת...את היועצת הכי טובה של עצמך אם הטלת לרגע ספק בזה. - אל תפחדי להשמיע את קולך ! אל תפחדי לשחות נגד הזרם ולחלום בגדול!
נשים אחרות פשוט יושבות
Read more
. <span class="emoji emoji1f47f"></span>פרק 160 ואחרון!<span class="emoji emoji1f47c"></span> <span class="emoji emoji1f47c"></span>ליליאן<span class="emoji emoji1f47c"></span> אף אחד לא שומע. אחרי שאור אדיר בקע מתוכי והתפזר, הייתי לרגע קטן בשדה ...
Media Removed
. פרק 160 ואחרון! ליליאן אף אחד לא שומע. אחרי שאור אדיר בקע מתוכי והתפזר, הייתי לרגע קטן בשדה של עצי השקדיות. מאז אני פשוט מתהלכת, לא מגיעה לאף מקום. אני מנסה לעצור ולנסות את הטריק של דילן אך כלום לא עובד לי, לא משנה כמה אנסה. אסור לי לוותר, אני יודעת את זה. אך אני נשברת ונופלת על ברכיי, כמה ... .
👿פרק 160 ואחרון!👼
👼ליליאן👼
אף אחד לא שומע. אחרי שאור אדיר בקע מתוכי והתפזר, הייתי לרגע קטן בשדה של עצי השקדיות.
מאז אני פשוט מתהלכת, לא מגיעה לאף מקום. אני מנסה לעצור ולנסות את הטריק של דילן אך כלום לא עובד לי, לא משנה כמה אנסה.
אסור לי לוותר, אני יודעת את זה. אך אני נשברת ונופלת על ברכיי, כמה אני יכולה לחפש את עצמי?
אין פה אף אחד.
ליבי מתחיל להתחמם, התחושה הזאת שוב כאילו למישהו אכפת ממני ותמיד איכשהו נעלמת בחזרה.
אך הפעם אני רואה יד, לא אמיתית...
"אלוהים?``
"אל תכנעי, זה מה שנועל אותך!`` זה קול נשי, וזה בהחלט מהראש שלי. השתגעתי!
"מי.. מי זה?`` אני נותנת לדמעותיי לזלוג, זה כבר לא מרגש אותי.
"שמי איזבל, אני אמא של דילן.. הייתי באותו מצב שלך, אבל נכנעתי לכן נכלאתי כאן לתמיד. אל תעשי את זה לך, את חייבת לחזור לדילן. תעצמי עיניים``
התחלתי להתייפח, מה? איפה אני נמצאת?
"ליליאן, מהר. עצמי את עינייך, תחשבי על עמנואל`` פוקדת עליי.
"מאיפה את מכירה אותו?``
"זה לא משנה. עצמי את עינייך מתוקה, מהר ותאחזי בידו``
אני מהנהנת ועוצמת את עיניי. חושבת עליו, ועל הרגעים שבילינו יחד. שצחקנו. ששכבנו. על הריח שלו...
"תודה על שאת אוהבת את בני, את הבית היחיד שלו. שמרי על עצמך, היי שלום`` פניה נעלמות לגמרי.
והיד אוחזת בי ואני נופלת ונזרקת דרך דלת. 👿דילן👿
"רגע.. וואו.. זה לא הגיוני...`` ממלמל עמנואל בעיניים עצומות.
סרט רע עובר לי בראש. אני נעמד ומביט בו "קרה לה משהו? איפה היא?``
"בבית`` פוקח את עיניו "היא בבית...`` פורש את כנפיו ונותן לי יד "אני אתן לך טרמפ`` מגחך.
הוא מנחית אותנו ליד הבית ואני רץ לבפנים, אף אחד לא פה.
"תנסה שוב, היא לא כאן!`` האובססיביה למצוא אותה תהרוג אותי יום אחד.
"אז הבית הזה שלכם...?``
#Onni
*המשך באפילוג שיעלה בקרוב*
Read more
לא היה לי זמן השבוע לצערי להעלות פוסט אבל אני חייבת לרשום משו! יום שישי שעבר אגם הופיעה במצעד הגאווה ...
Media Removed
לא היה לי זמן השבוע לצערי להעלות פוסט אבל אני חייבת לרשום משו! יום שישי שעבר אגם הופיעה במצעד הגאווה עם השיר שלה ״loca".. היא העלתה את התמונה הזאת לאינסטגרם שלה וכל ה״עברייני מקלדת״ פתאום צצו להם והתחילו לרשום תגובות נוראיות! אני כמעריצה היה לי קשה לקרוא אותם אז לא רוצה לדעת מה אגם ומשפחתה מרגישים ... לא היה לי זמן השבוע לצערי להעלות פוסט אבל אני חייבת לרשום משו! יום שישי שעבר אגם הופיעה במצעד הגאווה עם השיר שלה ״loca".. היא העלתה את התמונה הזאת לאינסטגרם שלה וכל ה״עברייני מקלדת״ פתאום צצו להם והתחילו לרשום תגובות נוראיות! אני כמעריצה היה לי קשה לקרוא אותם אז לא רוצה לדעת מה אגם ומשפחתה מרגישים שצריכים לקרוא את מה שרשמו לה! מדובר בילדה בסך הכל ואנשים כנראה שוכחים! היא בת 14.5 בסך הכל. לפעמים צריך לחשוב קצת לפני שכותבים משו. לספור עד 10 ולחשוב מה הבן אדם שיקרא את זה יחשוב ולא ישר לכתוב דברים. כל כך קל לכתוב אבל אף אחד לא יעז להגיד את זה בפנים. זה שהיא מפורסמת נותן לאנשים זכות לפגוע בה?? מה היא עשתה לכם? שתלבש ותעשה מה שבא לה. זה החיים שלה ובחירות שלה! אני אישית מאוד נפגעתי בשבילה והייתי חייבת לכתוב את הפוסט הזה. אני בטוחה שהיא לקחה מאוד קשה את התגובות. לכל הקוראים בבקשה תחשבו ותספרו עד 10 לפני שאתם כותבים משו למישהו. לא משנה אם הוא מפורסם או סתם ילד בשכבה שלכם. בסופו של דבר מדובר בבן אדם עם רגשות! תפסיקו כבר עם הבריונות ברשת הזאת. היד כל כך קלה על המקלדת זה פשוט לא ייאמן! מקווה שמה שכתבתי קצת יעזור לאנשים להפנים שלפעמים אפשר לשמור את הדעות לעצמנו. ואלייך נסיכה שלי יש לי להגיד שלא משנה מה אני הכי גאה בך בעולם! את פשוט מדהימה ואני אוהבת אותך הכי הכי שישששש!! ❤❤❤❤ @agam__buhbut
Read more
אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. ...
Media Removed
אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. שנה רביעית שאני זוכה לברך אותך ביום הולדתך, מי היה מאמין? הזמן טס בלי ששמים לב. תודה על 4 שנים הכי טובות בעולם, כמו שאני אומרת ומזכירה לך בכל אפשרות שניתנת לי, אולי אני לא נמצאת בעמוד באופן תמידי ... אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. שנה רביעית שאני זוכה לברך אותך ביום הולדתך, מי היה מאמין? הזמן טס בלי ששמים לב. תודה על 4 שנים הכי טובות בעולם, כמו שאני אומרת ומזכירה לך בכל אפשרות שניתנת לי, אולי אני לא נמצאת בעמוד באופן תמידי אבל את תמיד נמצאת אצלי בלב ואני לא אוכל לשכוח אותך אף פעם, את חלק ענק ממני ומהחיים שלי ואני הכי מאושרת בעולם על כך ומודה לה׳ שהכיר לי את אור גרוסמן האישה המדהימה ביותר!
ראשית כל, מדהימה שלי אני רוצה לאחל לך המון בריאות ואושר כי זה הכי חשוב בחיים אז הלוואי שתמיד את והסובבים אותך תהיו בריאים ומאושרים וכמובן שאני בכלל לא צריכה להזכיר את זה שאני מאחלת לך את כל הטוב שה׳ יכול להעניק. הלוואי וכל בוקר תקומי עם חיוך ענק על הפנים ותסיימי את היום עם חיוך הרבה יותר רחב, שתרחיבי את משפחתך ותגדלי את הילדים בשלווה ובאושר וכמובן שאי אפשר שלא לאחל לך עוד המון שנים של אושר ואהבה עם ג׳מי. תודה על כל ה4 שנים המדהימות שאת מלווה אותי, על כל אושר וחיוך שאי פעם הענקת לי, לא יכלתי לבקש יותר טובה ממך, אני זכיתי בטובה ביותר- באור גרוסמן שלי.
מדהימה שלי אני ממש מצטערת שאני לא נמצאת בעמוד ומתפעלת אותו באופן תמידי פשוט אני בתיכון ויש עליי עומס ענק שלא יוצא לי להפעיל אבל חשוב לי שתדעי שהעמוד הזה הוא רק בונוס, את תמיד תהיי חלק ממני ואני מאושרת על כך שזכיתי שתהיי חלק מחיי. הלוואי שמילים היו יכולות לתאר כמה אהבה והערכה יש לי כלפייך אבל את האמת שמילים ממזמן לא יכולות להסביר כמה, אין מישהי שאוהבת אותך ומעריכה אותך יותר ממני. גם כשאני לא נמצאת כאן תזכרי שתמיד אני מעודכנת בכל דבר עלייך כמה שאני רק יכולה ואני הכי שמחה בעולם לדעת שאת מאושרת ונהנת והלוואי וכל חייך תדעי רק אושר ושמחה. כמו שאמרתי התחילת הברכה המילים נבלעות לי ואני לא יודעת איך להביע את מה שאני רוצה לכתוב אז אני אגיד את זה פשוט, האור שלי אני מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ובריאה, שתשארי הכי מדהימה בעולם- הכי אור גרוסמן שבעולם ושמשפחתך תחייה באושר ובנחת. תזכרי שאני אוהבת אותך ללא גבולות וללא תנאים, יום הולדת שמח אור שלי- החיים שלי ❤️🎉🎂🎈 אה ותזכרי ש30 זה רק מספר 😉 @orgrossman
Read more
אז ככה כמעט לכל סוף יש התחלה חדשה, אז אני זוכרת איך הכל התחיל, את האמת שראיתי טלויזיה ופתאום היה מלא פרסומות על הסדרה כוכב הצפון, ראיתי שם את איאן, ופשוט היא תפסה לי את העין, התחלתי לברר עלייך, והתחלתי לראות את הסדרה בזכותך, לאט לאט התחלתי גם לאהוב את הסדרה, לאהוב את השחקנים, את הדמויות התחלתי להתחבר ... אז ככה כמעט לכל סוף יש התחלה חדשה, אז אני זוכרת איך הכל התחיל, את האמת שראיתי טלויזיה ופתאום היה מלא פרסומות על הסדרה כוכב הצפון, ראיתי שם את איאן, ופשוט היא תפסה לי את העין, התחלתי לברר עלייך, והתחלתי לראות את הסדרה בזכותך, לאט לאט התחלתי גם לאהוב את הסדרה, לאהוב את השחקנים, את הדמויות התחלתי להתחבר לסדרה. אז ככה כוכב הצפון הסדרה הזאת לימדה אותי כל כך הרבה דברים: ערכים, להיות חבר אמיתי, ומזה באמת חברות אמיתית. לדעת שלשקר זה לא דבר טוב, להיות בן אדם טוב ועוד. זאת סדרה שתמיד מרגשת אותי! ונותנת לי כוח! כל כך שמחתי לשבת כל יום ולחכות ל שתיים וחצי כדאי לראות את הסדרה, לצחוק איתכם, להתרגש איתכם, לפעמיים לבכות איתכם. ועוד.. בזכות הסדרה הצדהימה הזאת, הכרתי אישה מדהימה. שקוראים לה איאן יואל פינקוביץ, פשוט אוהבת את האישה הזאת. והכרתי אותה בזכות הסדרה. האישה הזאת היא בן אדם נורא חשוב לי בחיים.היא תמיד מצליחה לשמח אותי לא משנה מה יקרה לי! היא תמיד פה בשבילי! תמיד מחזקת אותי! נותנת לי כוח! איאן לימדה אותי כל כך הרבה דברים! היא תמיד נותנת לי כוח! אין דברים כמוה. פשוט קסומה. שאני אם איאן, אני מרגישה תחושת ביטחון. אז רציתי להגיד לך תודה. תודה על תקופה מדהימה. שישבתי וצפיתי בך. צחקתי איתך, נהנתי לצפות בכישרון המטורף שיש לך. את עוד תגיעי רחוק זה רק ההתחלה שלך. תודה על תקופה. אני אוהבת אותך. ותמיד פה! ותומכת בכל דבר שתעשי!❤️ היה לי העונג לצפות בך ולהכיר אותך יותר לעומק! אוהבת אותך הכי שיש
@eyanjoel
Read more
הי לכל הטוקבקיסטים, כנראה שהפרסומת עשתה את שלה, ואתם מייחסים לה יותר מדי. זוהי פרסומת מקורית ביותר, ...
Media Removed
הי לכל הטוקבקיסטים, כנראה שהפרסומת עשתה את שלה, ואתם מייחסים לה יותר מדי. זוהי פרסומת מקורית ביותר, ואגב אם מה שלקחתם מהפרסומת הוא לקבור, לחטוף, ולרצוח, הבעיה אצלכם לא? שאני אומרת אצלכם אני מדברת אל כל אותם הטוקבקיסטים הנורא נורא תמימים, אלו שהילדים שלהם בגיל 4 יודעים יותר ממה שאנשים בני 30 ... הי לכל הטוקבקיסטים, כנראה שהפרסומת עשתה את שלה, ואתם מייחסים לה יותר מדי. זוהי פרסומת מקורית ביותר, ואגב אם מה שלקחתם מהפרסומת הוא לקבור, לחטוף, ולרצוח, הבעיה אצלכם לא? שאני אומרת אצלכם אני מדברת אל כל אותם הטוקבקיסטים הנורא נורא תמימים, אלו שהילדים שלהם בגיל 4 יודעים יותר ממה שאנשים בני 30 יודעים אז בואו, אל תהיו תמימים ותגידו שהילדים שלכם לא יודעים דברים כאלו, תסתכלו בהסטוריה שלהם ותגידו לי אם באמת הפרסומת הזאת מזיזה כל כך, או שרואים לה תחתון וואו!!! אתם הולכים עם בגדי ים לפעמים? יש הבדל ? כי אני לא רואה! אנשים, אנחנו ב2018, תצאו מהעידן התמים, אלו שחושבים שאם יש לי פייסבוק עם 200 חברים אני אכתוב פוסט והחברה תקשיב לי וזהו אין פרסומת. הפרסומת מדהימה, מצחיקה בטירוף ורותם? אלופה אין ספק בכלל.. הבעיה היא אצלכם! אתם לא פותחים את הראש לדברים אחרים ומנסים לחפש את הרע גם כשאין.
אני בטוחה שקסטרו ימשיכו לעשות פרסומות מקוריות כאלו במיוחד שהשמלה לא הייתה במלאי וחזרה היום ו2000++ אנשים הסתכלו עליה באתר. תלמדו לראות את הטוב גם אם אתם חושבים שאין כזה.
ושוב , אחת הפרוסומות המעולות שיש, צחקתי המון, הפרסומת השיגה את המטרה שלה, אלא אם כן אתם אנשים חשוכים שמה שאתם חושבים עליו זה איך זה לא בסדר.
לגבי החרם על החברה? הזמנתי מהם 3 ג’ינסים מעלפים מומלץ בחום!😇
@rotemsela1 @castrofashion
#אהבתחינםםםםם
Read more
במוקד החירום של שדרות אלון דוידי, ראש העיר, מכיר לי הבוקר את הילה, מנהלת אגף שירות לתושב. בשתיים בלילה ...
Media Removed
במוקד החירום של שדרות אלון דוידי, ראש העיר, מכיר לי הבוקר את הילה, מנהלת אגף שירות לתושב. בשתיים בלילה היא יצאה מהמוקד, חזרה מוקדם בבוקר. ״זה עוד כלום״, היא מחייכת, ״לגדולה שלי יש היום בת מצווה. אני עוד לא יודעת איך אני אחגוג לה״. איך באמת חוגגים לילדה בת 12 שכל הלילה ירו עליה רקטות והיא ישבה ופחדה ... במוקד החירום של שדרות אלון דוידי, ראש העיר, מכיר לי הבוקר את הילה, מנהלת אגף שירות לתושב. בשתיים בלילה היא יצאה מהמוקד, חזרה מוקדם בבוקר. ״זה עוד כלום״, היא מחייכת, ״לגדולה שלי יש היום בת מצווה. אני עוד לא יודעת איך אני אחגוג לה״. איך באמת חוגגים לילדה בת 12 שכל הלילה ירו עליה רקטות והיא ישבה ופחדה בממ״ד?
כי זו המשוואה החדשה שיצר החמאס מול ממשלת נתניהו: ילדות בנות 12 ערות, ויחיא סינוואר ישן בשלווה במיטתו.

את המשוואה הזו חייבים לשבור, אחרת אפשר לזרוק את ההרתעה הישראלית לפח הקרוב. החמאס צריך לדעת שאת המילה האחרונה לא הוא יגיד, אלא צה״ל. יש היום לצבא ארגז כלים רחב (רחב בהרבה מזה שהיה לו ב״צוק איתן״) שעוד לא השתמשנו בו, כולל סיכולים ממוקדים, ואנחנו יכולים להלום בחמאס בעוצמות שהוא לא מכיר.

בשלב הבא אפשר וצריך ללכת להסדרה. למעשה היה צריך ללכת להסדרה כבר לפני ארבע שנים. אמרתי את זה לנתניהו כשעוד הייתי בקבינט אבל הוא בחר לא לעשות כלום. את המחיר תשלם ילדה בת 12 בשדרות שנהרסה לה הבת מצווה.
Read more
~כעבור יומיים ~ יונתן: קמתי מוקדם בבוקר .. ישנתי היום בבית ודני עדיין בבית חולים אבל היום היא משתחררת ...
Media Removed
~כעבור יומיים ~ יונתן: קמתי מוקדם בבוקר .. ישנתי היום בבית ודני עדיין בבית חולים אבל היום היא משתחררת .. קמתי והתארגנתי כדי לנסוע לדני ... אבל לפני עצרתי אצל אמא של דני ולקחתי את גל .. גלגול כלכך מתגעגעת לדני ודני אליה! חשבתי לעשות לדני הפתעה ולהביא אותה שתיהן ישמחו! .. אספתי את גל ונכנסנו לאוטו ... ~כעבור יומיים ~
יונתן: קמתי מוקדם בבוקר .. ישנתי היום בבית ודני עדיין בבית חולים אבל היום היא משתחררת .. קמתי והתארגנתי כדי לנסוע לדני ... אבל לפני עצרתי אצל אמא של דני ולקחתי את גל .. גלגול כלכך מתגעגעת לדני ודני אליה! חשבתי לעשות לדני הפתעה ולהביא אותה שתיהן ישמחו! .. אספתי את גל ונכנסנו לאוטו ובדיוק דני שלחה לי הודעה שהיא התעוררה כתבתי לה שאני בדרך  אבל לא אמרתי לה שהבאתי את גל .. גל: יונתן נוסעים לאמא?
יונתן: כן!
גל: ואני אראה את התינוקת?
יונתן: את רוצה לראות אותה?
גל: כןן! .. אמא אמרה לי שהיא לפעמים תישן איתי
יונתן: אבל היא בוכה בלילה
גל: אז אני יביא לה מוצץ
יונתן: צחקתי .. את תהיה אחות מדהימה! .. רוצה שנלך לקנות מתנה לתינוקת?
גל: כןן אני אקנה לה בובה של מיני מאוס
יונתן: עצרנו בקניון .. הלכתי עם גל לחנות צעצועים היא בחרה בובה לליהיא וכמובן שקניתי גם לה!
קניתי משהו לאכול לדני וחזרנו לאוטו ונסענו לבית חולים .. החזקתי לגל את היד והלכנו לחדר של דני .. דני ישבה על המיטה בטלפון
נתתי לגל להיכנס קודם והיא ישר רצה לדני
גל: אמא!!
דני: יו מי זאאת! .. הרמתי אותה אליי
יונתן: הבאתי לך הפתעה .. צחקקתי
דני: מה את עושה פה?
גל: יונתן הביא אותי .. הלכנו לחנות צעצועים וקנינו בובה של מיני מאוס לליהיא .. ויונתן קנה לי גם ברבי חדשה
דני: ואווו .. את רוצה שנשים לה את זה בעגלה?
גל: כןן .. תגידי לה שאני קניתי לה את זה
דני: טוב .. צחקקתי .. והסתכלתי על יונתן וחייכתי
יונתן: אני יכול גם יחס?
דני: צחקקתי ונישקתי אותו ..איזו הפתעה על הבוקר.. אני שרופה עלייך!! ❤// איזה אבא יונתן .. 💗//
Read more
פרק 118 נקודת מבט של דוד: המדריך חזר אחרי כמה שניות ואמר-''האמבולנס בדרך" חיבקתי את עמית חזק והתפללתי ...
Media Removed
פרק 118 נקודת מבט של דוד: המדריך חזר אחרי כמה שניות ואמר-''האמבולנס בדרך" חיבקתי את עמית חזק והתפללתי שיקרה פה נס והיא תפקח עיניים. השניות חלפו באיטיות נוראית, זוהר החזיקה את ידה של עמית בשתיקה ובהתה בה. אנשים התחילו להתקבץ סביבנו ואני הרחקתי את כולם. עברו חמש דקות מורטות עצבים עד שנשמעו ... פרק 118
נקודת מבט של דוד:
המדריך חזר אחרי כמה שניות ואמר-''האמבולנס בדרך"
חיבקתי את עמית חזק והתפללתי שיקרה פה נס והיא תפקח עיניים.
השניות חלפו באיטיות נוראית, זוהר החזיקה את ידה של עמית בשתיקה ובהתה בה.
אנשים התחילו להתקבץ סביבנו ואני הרחקתי את כולם.
עברו חמש דקות מורטות עצבים עד שנשמעו הסירנות של האמבולנס, שני פרמדיקים רצו לעברינו עם אלונקה, אחד מהם בדק לה את הדופק ואחד מהם שם לה מקבע לצוואר.
הפרמדיקים העלו אותה אל האלונקה ורצו החוצה, עזרתי להם להכניס את האלונקה אל האמבולנס וביקשתי מזוהר לנסוע איתם.
''אני אבוא עם הרכב''-אמרתי כשזוהר עלתה והפרמדיק סגר את הדלת.
האמבולנס פתח בנסיעה מהירה אל בית החולים ואני בעקבותיו.
הדרך המוכרת הזאת אל בית החולים העלתה בי את הזכרון מאותו יום ארור בו איבדתי את אור, לאחר מכן זכרון מוכר צף ועלה בראשי מאותו היום בו בניין המגורים בפנימיה נשרף ועמית בפנים.
הדמעות הציפו את עיניי וטישטשו את ראייתי, עצרתי את הרכב בצד הדרך ונשמתי עמוק בניסיון להירגע.
הכאב היה חזק ממני והבכי היה בלתי נמנע, הנחתי את ראשי על ההגה והרשתמ לעצמי לפרוק את כל הכאב והצער, בכיתי על אור, בכיתי על זוהר, בכיתי על עמית שנמצאת בסכנת חיים, בכיתי על חיי שנהרסים בכל פעם שמשהו טוב מתחיל להאיר אותם.
יצאתי מהרכב והסדרתי את נשימותיי המהירות עד שנרגעתי מהבכי, נכנסתי חזרה לרכב והמשכתי בנסיעה אל בית החולים.
כשהגעתי ליעדי המדכא מצאתי את זוהר יושבת מחוץ אל בית החולים ובוכה.
חיבקתי אותה חזק ולחשתי-''היא תצא מזה"
זוהר-''היא בטיפול נמרץ"
דוד-''זה הגיוני שהכניסו אותה ישר למחלקה הזו, את תראי שתכף יודיעו לנו שהכל בסדר איתה"
זוהר-''היא הגיעה לכאן עם דופק של 30 דוד, הרופא שקיבל אותה אמר משהו על סיכויים נמוכים לשרוד''
דוד-''הרופאים תמיד מייאשים"
זוהר-''אני לא אוכל לסבול את זה, אם היא לא הולכת אני אחריה"
דוד-''ששש..אל תגידי את זה בכלל"
זוהר בהתה בנקודה באוויר ואמרה ספק לי ספק לעצמה-''
אני ממש מתרגשת לחזור ולכתוב, אני מקווה שתהנו ותאהבו את המשך הסיפור...
מי שרוצה שאני אתייג אותה בהמשך והיא לא מתוייגת כאן שתרשום.
Read more
עוז התחיל לחפש את מכשיר ההנשמה , ואני רצתי לעברו של אסף . #אסף : אין לי מה להגיד לך .. חיבקתי אותו במהרה ...
Media Removed
עוז התחיל לחפש את מכשיר ההנשמה , ואני רצתי לעברו של אסף . #אסף : אין לי מה להגיד לך .. חיבקתי אותו במהרה והוא לא הבין למה , אך חיבק אותי חזרה ואני נצמדתי אליו כל כך חזק ששמעתי את פעימות לבו המהירות משלי . #עוז : תתחרקו !! ראיתי את עוז מדביק את מכשר ההנשמה לחזהו של דניאל , ומרים למעלה . קצב לבו התחיל לפעום ... עוז התחיל לחפש את מכשיר ההנשמה , ואני רצתי לעברו של אסף .
#אסף : אין לי מה להגיד לך ..
חיבקתי אותו במהרה והוא לא הבין למה , אך חיבק אותי חזרה ואני נצמדתי אליו כל כך חזק ששמעתי את פעימות לבו המהירות משלי .
#עוז : תתחרקו !! ראיתי את עוז מדביק את מכשר ההנשמה לחזהו של דניאל , ומרים למעלה . קצב לבו התחיל לפעום כרגיל , ועוז יצא ברוח נסערת מהחדר עם שאר הרופאים .
#עוז : תשארו איתו .
אסף הרפה ממני , והלך לשבת בצד רגל על רגל .
#אני : אתה לא דואג לו ?
הוא הסתכל עליי והחזיר את עיניו לאייפון של דניאל ! כעסתי . מאוד כעסתי . הלכתי לעברו , וחטפתי לו את האייפון של דניאל !
#אני : מה אתה קם ?
#אסף : תביאי שניה יטמבלית ! אני בודק שניה משו , מה יש לך ?
#אסף : חבר שלך , גוסס שם על המיטה ואתה ? משחק לו בפלאפון ?! #אסף : לכי זדייני איתו מה אני אגיד לך
הייתי בשוק ממנו ! הנחתי את האייפון , והסתכלתי לו בעיניים .
#אסף : אמאלה , מה את רוצה ?
#אני : שתצא .
הוא התחיל לצחוק לי בפנים , ולקחתי לו את ידיו חזק ומשכתי אותו לעבר הדלת .
#אסף : מה עובר עליך ? עזבי אותי כבר !! מי את חושבת שאת ? אל תגעי בי !
הוא דחף אותי ועפתי על הפינה של המיטה של דניאל , והרגשתי משו מושך אותי - אלה היו ידיו של דניאל !
אסף התיישב כמו ילד מפגר בלי לב על הכורסה והסתכל עלינו !! #אני : קמת ! התחלתי לדאוג .. כבר .. כבר התחלתי ...
#דניאל : אני בסדר .. הזיהום משתלט ..
#אסף : והכל באשמתך !
הוא צעק לעברי כמו איזה אדיוט . באתי אליו ונתתי לו סטירה חזקה בלחי , והוא דחף אותי מהחזה ונפלתי חזק על הרצפה ! זה היה הדבר הכי כואב שמישו עשה לי אי פעם !! #דניאל : תגיד לי , מה עובר עליך ?! מה אתה מחזיר לה בכלל ? מה אתה ילד בגן ?! אסף יצא מהחדר , ונשארנו לבד .
דניאל קם ממיטתו , והתחלתי לדאוג עוד יותר .
#אני : אל תקום , אל תקום .
הוא ניסה להתיישב ודרך על איזה נייר מכווצ'ץ' על הרצפה עם הרגל של הזיהום והוא צעק - צעק הכי חזק בעולם !! שכל החדר התחיל לרעוד ! והוא התיישב במהרה על המיטה והתחילו לרדת לו דמעות !
ממשיכה ב100 לייקים ו20 תגובות 💕
Read more
אני יודעת שזה חג היום, חג שמח לכולם, וכן גם לאותם אנשים עם בטחון לא רק מאחורי מסך, אלא מאחורי אפליקציה ...
Media Removed
אני יודעת שזה חג היום, חג שמח לכולם, וכן גם לאותם אנשים עם בטחון לא רק מאחורי מסך, אלא מאחורי אפליקציה אנונימית, שכתבו לחברה שלי את הדברי זוועות האלו. אני קוראת את מה שכתבתם לה בעקבות סרטון ריקוד שהיא העלתה והרגישה הכי בנוח להעלות, ואני מזועזעת, מאיפה האומץ לכתוב דברים כאלו? חסר לנו שנאת חינם בארץ? ... אני יודעת שזה חג היום, חג שמח לכולם, וכן גם לאותם אנשים עם בטחון לא רק מאחורי מסך, אלא מאחורי אפליקציה אנונימית, שכתבו לחברה שלי את הדברי זוועות האלו. אני קוראת את מה שכתבתם לה בעקבות סרטון ריקוד שהיא העלתה והרגישה הכי בנוח להעלות, ואני מזועזעת, מאיפה האומץ לכתוב דברים כאלו? חסר לנו שנאת חינם בארץ? אז אתם עושים את זה למישהי שסה״כ רוקדת, ואוהבת את זה שהיא רוקדת, ויש לה ביטחון להעלות איך שהיא רוקדת. אז בגלל התגובות שלכם היא צריכה לשבת לבכות, לבכות על זה שהיא עושה משהו שהיא אוהבת ואנשים מדברים בכזאת גועליות. להגיד לה למות, שהיא מיותרת? למה? ואם היא באמת הייתה מתאבדת, ולא היה לה הגנה והיא הייתה עוד ילדה בת 14 שחווה שיימינג ומתאבדת, איך הייתם מרגישים אחכ? שמחים שקיבלתם מה שרציתם? תפסיקו, תפסיקו לעשות בריונות על אנשים אחרים רק כי לא אהבתם את מה שהם עושים, ואני לא מדברת רק על זה אני מדברת על היום יום. אנשים יורדים על אנשים אחרים בגלל איך שהם נראים, בגלל שהם לא מצליחים במשהו, זה נראה לכם הגיוני? גם אם אתם רוצים לכתוב את דעתכם, יש דרך וצורה . ״דרך ארץ קדמה לתורה״. תלמדו להתנהג, לדבר, אל תהיו בריונים, זאת בריונות מספר 1. זה מזעזע אותי לקרוא דברים כאלו ואני באמת שואלת, מה זה נתן לכם? להיות אנונימים ולרדת על אנשים אחרים, להרוס להם את החג, במקום שהיא תשב עם המשפחה לארוחה היא תשב לבכות? הסיטואציה הזאת היא לא נדירה, הבריונים האלו עושים את זה יום יום, אני חושבת שאם היו עושים את זה לילדים שלכם ורושמים להם את ההודעות האלו, לא הייתם שותקים, כמו שאתם לא רוצים שיעשו את זה לכם, למשפחה שלכם, ושתהיו גדולים לילדים שלכם, אל תתפסו בטחון מאחורי מסך ותרדו על אנשים אחרים, יש אנשים שזה מזיז להם לכמה דקות והם נרגעים ויש כאלו שהחיים שלהם נעצרים אחרי זה. תשימו את עצמכם במצב שלה, מקבלים את ההודעות שהיא מקבלת בגלל דברים שהיא עושה ואוהבת לעשות, עכשיו, הייתם עושים את זה שוב? די לבריונות, די לשנאת חינם, לבטחון מאחורי מסך, לבטחון מאחורי שם בדוי. ובנימה זאת, שיהיה לכם חג שמח, תחשבו על מה שאתם כותבים לפני שאתם כותבים אותו, תזכרו שיש בן אדם שקורא אותו, גם אם הוא מפורסם וגם אם היא ילדה/נערה.
#דילבריונות #אהבתחינם
Read more
פרק 113😈 נקודת מבט יולי: (השעה כבר שתיים עשרה בלילה , כבר באו לפנות אותנו כמה פעמים אבל יונתן כל פעם ...
Media Removed
פרק 113😈 נקודת מבט יולי: (השעה כבר שתיים עשרה בלילה , כבר באו לפנות אותנו כמה פעמים אבל יונתן כל פעם מושך את זה כדי להיות קרוב לדני .. עכשיו כבר כולם עייפים , ליעם כבר נרדם בכיסא , אני חצי רדומה לידו ויונתן גם רק שהוא ליד דני ולא עוזב את ידה) טוב יונתן זה כבר מוגזם .. קום , אנחנו הולכים הביתה ונחזור מחר ... פרק 113😈
נקודת מבט יולי: (השעה כבר שתיים עשרה בלילה , כבר באו לפנות אותנו כמה פעמים אבל יונתן כל פעם מושך את זה כדי להיות קרוב לדני .. עכשיו כבר כולם עייפים , ליעם כבר נרדם בכיסא , אני חצי רדומה לידו ויונתן גם רק שהוא ליד דני ולא עוזב את ידה) טוב יונתן זה כבר מוגזם .. קום , אנחנו הולכים הביתה ונחזור מחר בבוקר (הרמתי קצת את קולי)
יונתן: אף אחד לא הכריח אותך להישאר כאן .. את מוזמנת ללכת (אמרתי וליעם שישן התעורר מהצעקות)
ליעם: מה הולך כאן
יולי: מה שהולך כאן זה שאנחנו צריכים ללכת ואדון יונתן לא מבין את זה
ליעם: יפה שלי תהיי קצת יותר רגישה (לחשתי לה באוזן ודלת החדר של שני התפרצה והרופא ועוד שניים נכנסו בבהלה)
דוקטור: אתם עוד כאן?
יולי: אנחנו בדיוק באנו לל.. (הוא קטע אותי)
דוקטור: לא משנה .. תישארו כאן דני נכנסת לחדר ניתוח עכשיו
יונתן: מה? למה ??? דוקטור: אין זמן להסביר .. קחו אותה מיד (פניתי לאלה שנכנסו איתי)
יונתן: דוקטור היא תהיה בסדר? (שאלתי , הוא חשב כמה דקות ויצא מהר ואני התמוטתי ולא הפסקתי לבכות)
אחות: אתם עם דני? (שאלתי שנכנסתי אל החדר)
יולי: כן .. קרה משהו? (קמתי מהרצפה וככה גם ליעם ויונתן)
אחות: הדוקטור שלח אותי למסור לכם למה בדיוק דני נכנסה לחדר ניתוח .. הוא גם מתנצל שלא היה לו זמן להסביר לפני אך ככל שעושים את הניתוח יותר מהר כך הנזק יפחת .
יונתן: מה יש לה? (שאלתי חסר סבלנות)
יולי: אל תתייחסי אליו ... הוא במצב רגיש (לחשתי לה)
אחות: זה בסדר אני מבינה .. (עניתי לה)
בקיצור , הצילומים ןהבדיקות של דני הגיעו אלינו ומצאנו באזור הרחם שלה זיהום , זיהום מאוד מאוד מסוכן. שניסנו להבין מאיפה בדיוק נובע הזיהום הזה ראינו שדני קיבלה כמה וכמה פעמים.. סם אונס .. (אמרתי והם הסתכלו עלי בשוק והחלו לבכות) היא ... היא נאנסה ו..וכנראה שהיא חטפה זיהום , אם היינו מגלים את זה בעוד שבוע מהיום דני לא הייתה שורדת .. יש לה המון מזל!
ליעם: אני לא מאמין (לחשתי) ולמה בדיוק עושים לה את הניתוח הזה?
אחות: מנסים להוציא ממנה את הזיהום , זה תהליך מאוד מאוד קשה
יונתן: מנסים? יש מצב שזה גם לא יצליח?
אחות: תראו .. בכל ניתוח יש סכנות אבל אני מאוד מקווה שיהיה בסדר .. אל תדאגו , הרופאים כאן מצויינים .
יונתן: לא לא לא (התיישבתי לאט לאט על הרצפה ושוב הבכי לא הפסיק) הוא .. הוא אנס אותה! בן **** , הכל בגללי !!! (צרחתי והתחלתי להרביץ לעצמי כמו איזה מפגר וליעם ויולי ניסו לעצור אותי .. אבל פשוט כלום לא עניין אותי .. רק דני💔)
Read more
איך מסכמים את גיל 30 ....? בעצם למה לסכם אם זאת רק ההתחלה ...אסכם רק את השנה האחרונה.. בשנה הזו עברתי ...
Media Removed
איך מסכמים את גיל 30 ....? בעצם למה לסכם אם זאת רק ההתחלה ...אסכם רק את השנה האחרונה.. בשנה הזו עברתי המון עליות וירידות ,המון קשיים וטלטלות ,בשנה הזו למדתי המון.. בעיקר מזה להיות הורה מאושר, תודה לה׳ שנתן לי את הזכות להיות אמא ליאן יון המדהים לא יכולתי לבקש יותר ילד מקסים ממנו, תודה שפתח לי את הדלת ... איך מסכמים את גיל 30 ....? בעצם למה לסכם אם זאת רק ההתחלה ...אסכם רק את השנה האחרונה.. בשנה הזו עברתי המון עליות וירידות ,המון קשיים וטלטלות ,בשנה הזו למדתי המון.. בעיקר מזה להיות הורה מאושר, תודה לה׳ שנתן לי את הזכות להיות אמא ליאן יון המדהים לא יכולתי לבקש יותר ילד מקסים ממנו, תודה שפתח לי את הדלת לכל פרויקט שכיוונתי ורציתי להיות חלק ממנו ,למדתי המון ,שגם אם להיות לבד זה לא תמיד נעים אבל זה גם לא כזה נורא זה השיעור שלך עם עצמך להחליט מה טוב לך ומה לא בשבילך, מודה לה׳ על כל הרגעים הקשים שנתנו לי עוד שיעור לחיים, לא מתחרטת על שום החלטה שעשיתי רק מבינה שיכולה להגיד גם .. כמה טעיתי... טעיתי בהמון דברים בחיי ,בהחלטות שקיבלתי, במציאות שבה חייתי.. אבל נכון להיום אני נמצאת במקום של התחלות, ומודה על כל יום שאני קמה בריאה ומאושרת, להתעורר לחיוך של הבוקר של הילד.. מודה על זוגיות מדהימה, על אמא שתמיד שם ללטף ולחבק על אחי המדהים על החברות המדהימות ועל הכל רוצה להגיד מודה אני. כי שום דבר לא מובן מאליו בחיים ברוך הבא גיל 30! לא מתרגשת מהגיל כי זאת אני;) תודה לכל המברכים. 11.9.88 זה בהחלט גיל;)
Read more
ツ אתמול ילדה בת 12 כמעט הלכה לישון עצובה. • זה קרה ביום שהיה אמור להיות היום הכי שמח בשנה בשבילה, ...
Media Removed
ツ אתמול ילדה בת 12 כמעט הלכה לישון עצובה. • זה קרה ביום שהיה אמור להיות היום הכי שמח בשנה בשבילה, מסיבת בת המצווה שלה. הארון שלה הלביש אותה בבגדים הכי יפים שיש לו להציע לה, השמיים הטעינו אותה בשמחת חיים והיא רק חיכתה שהרגליים שלה ידרכו ברחבת הריקודים כדי שהיא תוכל לחגוג את החיים. • היא נכנסה ...
אתמול ילדה בת 12 כמעט הלכה לישון עצובה.

זה קרה ביום שהיה אמור להיות היום הכי שמח בשנה בשבילה, מסיבת בת המצווה שלה. הארון שלה הלביש אותה בבגדים הכי יפים שיש לו להציע לה, השמיים הטעינו אותה בשמחת חיים והיא רק חיכתה שהרגליים שלה ידרכו ברחבת הריקודים כדי שהיא תוכל לחגוג את החיים.

היא נכנסה אל האולם שההורים שלה שילמו עליו ממיטב כספם, היא ומשפחתה חיכו דקות ארוכות ואף אחד לא הגיע מלבדם. היא שכנעה את עצמה שזה לא הגיוני, שבעוד כמה דקות ממש יבואו אנשים בבגדים חגיגיים ויתלו את שמחת החיים שלה בעננים - אבל זה לא קרה.

ואז הם התחילו להגיע בערמות, בארגזים, אוקיינוס של אנשים זרים, ישראלים חמים שעצרו את השגרה שלהם ופשוט סירבו לתת לילדה בת 12 ללכת לישון עצובה ביום הכי שמח של השנה, הם לא מכירים אותה והיא לא אותם, אך זה לא מנע מהם להרים אותה על הכתפיים ולתת לה לערב אחד לגור בגג העולם.

מעל 600 אנשים הגיעו, ביניהם שוטרים, מג"בניקים, פקחים, ראש עיריית בת-ים ואפילו הזמר רותם כהן - זה עם ישראל וככה הוא נראה בשיאו; ובפעם הבאה שתאבדו תקווה בעם הזה, תזכרו באנשים האלה שמושיטים את היד שלהם מבלי להכיר את היד שמולם, אלה שריקים מכוונות רעות ומלאים באהבת חינם, האנשים האלה עם הלב החם הם השורש של העם.

לא יודע מה איתכם, אבל אני מעולם לא הייתי גאה יותר להיות ישראלי.
@elyasaf_ezra @officialrotemcohen
Read more
10/7/18 שיתוף <span class="emoji emoji1f3af"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻 יש מספר רגעים בשנה שאנחנו עוצרים לרגע הכל , מתבוננים סביב ועושים בדיקה. מין ...
Media Removed
10/7/18 שיתוף 🏻 יש מספר רגעים בשנה שאנחנו עוצרים לרגע הכל , מתבוננים סביב ועושים בדיקה. מין שיחת רענון שתוביל אותנו קדימה...מין בדיקה של חישוב מסלול מחדש !!! השבוע באחת השיחות טלפון שזכיתי במשרד הייתה ממשתתפת שנרשמה לתהליך במהלך השנה והציבה לעצמה שהשנה היא לוקחת את הבריאות שלה כפרוייקט ... 10/7/18
שיתוף 🎯🙏🏻
יש מספר רגעים בשנה שאנחנו עוצרים לרגע הכל , מתבוננים סביב ועושים בדיקה.
מין שיחת רענון שתוביל אותנו קדימה...מין בדיקה של חישוב מסלול מחדש !!!
השבוע באחת השיחות טלפון שזכיתי במשרד הייתה ממשתתפת שנרשמה לתהליך במהלך השנה והציבה לעצמה שהשנה היא לוקחת את הבריאות שלה כפרוייקט , השיחה הייתה מלווה בלא מעט כעס פנימי , בלא מעט תסכול , האשמות , הלקאה, ובכי...
היעד המרכזי שלה היה שהשנה בערב החג היא מגיעה בתחושת שליטה!!! חלי איך זה ייתכן שאני לא יודעת לעזור לעצמי? איך זה ייתכן שאני תמיד לכולם יודעת לתת את הנשמה , אין אדם שזקוק ממני לדבר ואני לא עושה לו את הכי טוב ? איך זה ייתכן שהתחלתי בשיא הכוח ולא עמדתי בזה?
ושוב בקרוב ראש השנה ושוב אעמוד מול המראה עם תחושת החמצה !!!
שאלתי אותה עד כמה זה חשוב לה? עד כמה באמת היא מודעת לרווח ? עד כמה באמת היא עשתה עם עצמה שיחה והבינה את כל מה שמחכה לה ?
שיתפה אותי שלפני כ7 שנים רזתה כ 30 ק״ג , קמה בוקר אחד ופשוט עשתה את זה...שבזמנו הגיע לקבוצה ונתנה הכל!!!!
שאלתי אותה מה היה שם? מה בדיוק קרה שגרם לך ?
ענתה לי... בזמנו הייתי אצל הרופא , הסתכל על בדיקות הדם שלי, המבט שלו היה מודאג , אמר לי גברת... בקצב הזה עם בדיקות הדם שלך ככה את בקרוב מאוד מתחילה לקבל כדורים ויש סיכוי גדול עד מאוד שבמצב בריאותי כזה את לא תגיעי להזדקן ולהיות עם הנכדים שלך 😪😪😪
הבהלה והפחד שהרגשתי פשוט גרמו לי להתחיל ..
שאלתי אותה... ועכשיו ? מה עכשיו מניע אותך?
מה עכשיו את רוצה?? וואוו החלום שלי לחזור ללבוש את כל מה שלא עולה עלי!! החלום שלי להיות קלילה!!
הקשבתי לה ואמרתי לה .. את יודעת בתוך כל אחד מאיתנו יש מנהל , מנהל פעיל וסגן ..
אצל אחד הפחד ואצל אחד השאיפה ..
אצל כל אחד מאיתנו מנוע אחר לפעולה ,
שאלתי אותה אם יש לה ילדים ? ענתה כן .. 3 בנים , שאלתי אם זוכרת את הימים שלמדו ? האם שלושתם היו מונעים מאותו הדבר ?
נתתי לה דוגמא ;
יש ילד שהוא תלמיד טוב כדי שההורים יהיו גאים ויש ילד שהוא תלמיד טוב מהפחד לאכזב את ההורים ... שניהם יצליחו אבל אצל כל אחד מנהל פנימי אחר...
אז .. אם גם אתם הצבתם מטרה...
תעצרו !! תבדקו !!
מה המנוע שלכם??? פחד או שאיפה ?? עשרה שבועות לראש השנה!!
עשרה שבועות לאותה שיחה שהתנהלה עם עצמנו לא מזמן , עשרה שבועות שאנחנו נבדוק עם עצמנו מה עשינו לעצמנו כדי להתקדם ?
עשרה שבועות!!
אז מי נכנס לאתגר עשרה שבועות??
מי לוקח על עצמו היום לקום בעוד עשרה שבועות עם הרגשת ניצחון ? עם תחושה שנמצא על המסלול ??
היידה!!!!
שלישי שמח!!!!
Read more
—הכל על עיצוב הפיד— —<span class="emoji emoji1f4f1"></span>—<span class="emoji emoji1f4f1"></span>—<span class="emoji emoji1f4f1"></span>—<span class="emoji emoji1f4f1"></span>—<span class="emoji emoji1f4f1"></span>—<span class="emoji emoji1f4f1"></span>—<span class="emoji emoji1f4f1"></span>— היי חברים! הפוסט הזה עוסק בעיצוב הפיד. רוצים לדעת מה הטיפים ...
Media Removed
—הכל על עיצוב הפיד— —— היי חברים! הפוסט הזה עוסק בעיצוב הפיד. רוצים לדעת מה הטיפים שלי לעיצוב הפיד המושלם? המשיכו לקרוא את הפוסט. 🏼 —— ≫ תמונות ︎לאינסטגרם אישי אני ממליצה לשים תמונות יפות שמצולמות באיכות גבוהה, ולא סתם תמונות רגילות (אותן אפשר להעלות בסטורי). התמונות ... —הכל על עיצוב הפיד—
—📱—📱—📱—📱—📱—📱—📱—
היי חברים!
הפוסט הזה עוסק בעיצוב הפיד. רוצים לדעת מה הטיפים שלי לעיצוב הפיד המושלם? המשיכו לקרוא את הפוסט. 🙌🏼
——
≫ תמונות
✔︎לאינסטגרם אישי אני ממליצה לשים תמונות יפות שמצולמות באיכות גבוהה, ולא סתם תמונות רגילות (אותן אפשר להעלות בסטורי). התמונות שתעלו יכולות להיות תמונות מהיום יום או תמונות ממקומות מיוחדים, מחוויות ובילויים מיוחדים, עם חברים או לבד. כדאי לשלב גם וגם.💕
✔︎לעמוד תוכן אני ממליצה לשים תמונות יפות שקשורות לפוסט, באינטרנט תוכלו למצוא הרבה כאלה.💕
-
≫ אפקטים וצבעים ✔︎לאינסטגרם אישי אני ממליצה לשים תמונות צבעוניות ותמונות בשחור לבן, אפשר גם לבחור בפיד שהוא רק אחד מהם. אם אתם בוחרים לשלב, אני ממליצה לסדר את זה בצורה כזו שיהיו 3 תמונות צבעוניות ואז 3 בשחור לבן, זה יפה כשרואים את זה בשורות אחת אחרי השנייה.
אפשר גם תמונה אחת כן ותמונה אחת לא, או בטורים -לבחירתכם. 🙌🏼
לגבי אפקטים, אתם יכולים לבחור אם לשים או לא, אם כן אז כדאי לשים אפקטים מסוימים זהים לאורך שורה (3 פוסטים), לאורך טור של פוסטים או תמונה אחת כן תמונה אחת לא. אתם יכולים גם לחשוב על סדר משלכם.💕
✔︎לעמוד תוכן אני ממליצה לשים תמונות צבעוניות, אם אתם רוצים אפשר גם בשחור לבן אבל עדיף שיהיה אחיד. אם אתם רוצים לשלב ביניהם כדאי לעשות זאת בסדר מסוים, לדוגמא: 9 פוסטים צבעוניים ו-9 שחור לבן, או לעשות פוסט כן פוסט לא לאורך כל הפיד.💕
אם אתם בוחרים גם להוסיף אפקטים - כדאי להוסיף אפקט מסוים לפיד מסוים, אם יש הפרדה. אם הפיד שלכם אחיד והוא זהה כולו, אני ממליצה להוסיף אפקטים לקבוצת פוסטים מסוימת או לא להוסיף בכלל. אני לא מוסיפה אפקטים.💕
-
≫ עיצוב הפוסט
✔︎לאינסטגרם אישי אני ממליצה להשאיר את התמונה איך שהיא ולא לעשות לה עיצוב מיוחד, אלא אם כן אתם רוצים לשים כיתוב קטן של משפט יפה על התמונה. אתם יכולים גם לשים לבן בחלק העליון והתחתון של התמונה, או להקטין אותה ושיהיה לה רקע לבן.💕
✔︎לעמוד תוכן אני ממליצה לשים כיתוב בפונט מסוים שיהיה זהה בכל הפיד, אם אתם משנים פיד ושמים הפרדה מומלץ לשנות גם את הפונט.
אתם יכולים לשים תמונה שהיא ריבוע ואז לכתוב באמצע את שם הפוסט, או לקחת תמונה רחבה בגודל מסוים שיהיה זהה בכל הפוסטים ולשים בחלק העליון ובחלק התחתון שלה לבן, ובו לכתוב את שם הפוסט, כמו שאני עושה בפוסטים שלי.
יש עוד כל מיני רעיונות יפים לעיצוב, החליקו הצידה כדי לראות. 💕
-
המשך בתגובות👇🏼
Read more
לפני שמונה שנים הלך אבי כהן ז"ל לעולמו. הנה דברים שכתבתי אז לעיתון, כשנאבק על חייו. זוכרים אותך אביל'ה: ...
Media Removed
לפני שמונה שנים הלך אבי כהן ז"ל לעולמו. הנה דברים שכתבתי אז לעיתון, כשנאבק על חייו. זוכרים אותך אביל'ה: בלומפילד. אני ילד בן 7 עם צעיף צמר צהוב כחול. גשם שוטף. זו הייתה האהבה הראשונה שלי. אבי כהן, בבעיטת יעף - ככה קראו לזה אז - מכניע את השוער של הפועל, בז'רנו. מכבי מנצחת 0:2 בדרך לאליפות. מאז ידעתי: ... לפני שמונה שנים הלך אבי כהן ז"ל לעולמו. הנה דברים שכתבתי אז לעיתון, כשנאבק על חייו.
זוכרים אותך אביל'ה:
בלומפילד. אני ילד בן 7 עם צעיף צמר צהוב כחול. גשם שוטף. זו הייתה האהבה הראשונה שלי. אבי כהן, בבעיטת יעף - ככה קראו לזה אז - מכניע את השוער של הפועל, בז'רנו. מכבי מנצחת 0:2 בדרך לאליפות. מאז ידעתי: אני עם מכבי, אני עם אבי כהן.
אחר כך, בסוף השנה, אבי שלנו קיבל ממלכת היופי את תואר כדורגלן העונה במשחק ראווה מול ליברפול, הקבוצה שאליה עבר. בזכות אבי נכנס גם האדום הביתה, בקטנה. האדום של ליברפול.
העידוד לאבי'לה היה פשוט. צעיף למעלה ומעין שאגה מתמשכת כזו, חוזרת. א-ב-י כ-ה-ן. הוא תמיד היה האיש שכולנו רצינו להיות. גבוה, יפה, שזוף, קול בס רועם כזה, בלם אחורי קלאסי, קפטן, ליברו נערץ, תמיד מנהיג, תמיד מעל כולם, הסמל של מכבי תל-אביב.
יצאנו משיעורים כדי להצטלם איתו באימונים. הוא, מצידו, תמיד הקדיש את הזמן לכל אחד שהגיע והזהיר את יתר השחקנים שלא יחזרו לחדר ההלבשה בלי צילום. מעל המיטה השתרעה חולצה מספר 5, צהובה-כחולה, של אבי כמובן.
ואבי היה הכי טוב כי הוא פשוט לא ויתר לאף אחד, על אף כדור, אף פעם. אני בטוח שגם במלחמה הזו, על חייו, הוא נותן את הכל, כמו אז בבוץ של בלומפילד. מה שלא יהיה, אבי'לה, תמיד נזכור אותך רץ בחיוך ענק עם יד אחת למעלה.
לעולם לא תצעד לבד אבי כהן. לעולם
@yedioth
Read more
פרק 117 נקודת מבט של עמית: דוד צחק ואמר-''הרבה זמן לא היית צינית" עמית-''אני משתדלת.." זוהר-''אני ...
Media Removed
פרק 117 נקודת מבט של עמית: דוד צחק ואמר-''הרבה זמן לא היית צינית" עמית-''אני משתדלת.." זוהר-''אני בטוחה שתהני כאן" יצאתי מהרכב וצעדתי בעקבותם, כשנכנסתי לבניין הגדול שנגלה לעייני הבנתי שאנחנו נמצאים בקארטינג, התלהבתי ואמרתי-''יואו זה הולך להיות כיף" דוד-''אני מבין שאת אוהבת את ... פרק 117
נקודת מבט של עמית:
דוד צחק ואמר-''הרבה זמן לא היית צינית"
עמית-''אני משתדלת.."
זוהר-''אני בטוחה שתהני כאן"
יצאתי מהרכב וצעדתי בעקבותם, כשנכנסתי לבניין הגדול שנגלה לעייני הבנתי שאנחנו נמצאים בקארטינג, התלהבתי ואמרתי-''יואו זה הולך להיות כיף"
דוד-''אני מבין שאת אוהבת את זה"
עמית-''אני כל כך הולכת לקרוע את שניכם"
דוד-''את זה עוד נראה..."
עמית-''עוד נראה"
זוהר-''היי.. שכחתם שגם אני פה ואני יותר טובה משניכם אז קצת כבוד.."
דוד-''לא שכחנו אותך אנחנו פשוט מתמקדים קצת בלהיות אבא ובת"
זוהר-''כדאי שנתמקד בלהיות משפחה לא?"
דוד-''צודקת, אתם המשפחה הכי טובה שאני יכול לבקש''
התחבקנו שלושתינו וצחקנו.
קנינו כרטיסים ונכנסנו אל המסלול, אחרי כל ההכנות וההסברים עלינו למכוניות הקארטינג שעל המסלול.
המדריך סימן לנו והתחלנו את המירוץ, בסיבוב הראשון דוד עקף אותי ואת זוהר, בסיבוב השני אני עקפתי בסיבוב השלישי והמכריע הייתי כל כך מרוכזת בלעקוף את דוד שלא שמתי לב לצמיגים שמגדרים את כל המסלול והתנגשתי בהם, הכל קרה מהר כל כך ותוך שניות מצאתי את עצמי מסתובבת עם המכונית ומתהפכת.. ***
נקודת מבט של דוד:
עמית הייתה כל כך מרוכזת בלעקוף אותי שהיא לא שמה לב לצמיגים שמגדרים את המסלול, ניסיתי לסמן לה שתסתכל על המסלול אבל זה היה מאוחר מידי, המכונית שלה התנגשה בעוצמתיות בצמיגים והחלה להסתובב עד שהיא נעצרה והתהפכה, המדריך סימן לנו לעצור וכולנו רצנו אל עמית שהייתה לכודה מתחת לרכב, התחלתי לצאוח את שמה בקולי קולות בנסיון שהיא תענה לי אבל שום קול לא נשמע, המדריך סימן לי שנהפוך יחד את הרכב, לקחנו תנופה והפכנו אותו, עמית ישבה שם מעולפת, לכודה בחגורה כשדם נוזל מראשה.
שיחררתי אותה במהירות והוצאתי אותה מהרכב, השכבתי אותה על הכביש ובדקתי לה את הדופק, הוא היה איטי מאוד, צרחתי שיזמינו אמבולנס, זוהר התיישבה לצידנו ובכתה בהיסטריה, התחננתי בפני עמית שתפקח עיניים אבל היא לא הגיבה.
המדריך חזר אחרי כמה שניות ואמר-''
פרק אחרון למרתון... מקווה שאהבתם.
המרתון מוקדש ל @naama_k1 המדהימה!
Read more
-2- דניאל נותן לי דחיפה ״לא מאמין לך שהכל בסדר, דברי... מישהו חדש מטריד אותך?״ שואל בגיחוך ״את יודעת ...
Media Removed
-2- דניאל נותן לי דחיפה ״לא מאמין לך שהכל בסדר, דברי... מישהו חדש מטריד אותך?״ שואל בגיחוך ״את יודעת שאף אחד לא צריך להטריד את הראש הקטן והעמוס שלך״ נותן מכה לראשי ״ספרי לי כבר״ דורש. . אני נאנחת בכבדות. אין דרך להתחמק. זה תמיד ככה, הוא קורא אותי ולי נשארת רק האמת. לספר או לחרטט? גם ככה הוא לא יאמין ... -2-
דניאל נותן לי דחיפה ״לא מאמין לך שהכל בסדר, דברי... מישהו חדש מטריד אותך?״ שואל בגיחוך ״את יודעת שאף אחד לא צריך להטריד את הראש הקטן והעמוס שלך״ נותן מכה לראשי ״ספרי לי כבר״ דורש.
.
אני נאנחת בכבדות. אין דרך להתחמק. זה תמיד ככה, הוא קורא אותי ולי נשארת רק האמת. לספר או לחרטט? גם ככה הוא לא יאמין לי, גם ככה אין לי דרך הגיונית להסביר לו. ״כלום, תרגע!״ אני מחליטה להתבדח ״אתה יודע שאספר לך אם יש״
.
דניאל מהנהן ואני שמה לב למבט שלו עליי. הוא בטח בוחן אותי כדי לאמת את דבריי. שילך לעזאזל גם כן. הוא גם ממשיך לחפור לי על הדרך לבית כשהראש שלי בכלל עמוק בתחת שלי. יותר נכון שלו... פאק. אני בצרות.
.
״יאללה בייבי, לילה טוב״ הוא עוצר ומחבק אותי. ואני? אני שלולית. כל כך לא אני!
.
״מה עובר עלייך?״ נאנח ומתרחק ממני כשידיו על כתפיי ״אפילו חיבוק לא מגיע לי? חפרתי לך מדי?״ שואל.
.
״לא חיימשלי, לילה טוב״ חיבקתי אותו והסתובבתי ללכת מהר ״ניפגש מחר!״ צעקתי ונכנסתי לבית בריצה. אחרי מקלחת קפצתי מיד למיטה והתקשרתי ליעל, חברתי הטובה. היא תמיד יודעת לנתח אותי בצורה מושלמת לכן אני שרופה לה על הפרצוף.
.
״אחותי, את מאוהבת״ המשפט נחת עליי בבום.

לא. זה יעבור לי עד מחר, מחרתיים. הכל ישכח כלא היה ואחזור לשיגרה. ״מה פתאום יעל, זה דניאל! ידיד שלי!״ הזכרתי לה, או לי? ״אז מה. בימינו אחותי אין ידידים.. טוב עד ש.. מבינה?״ מנסה להסביר לי ״זה הגיוני לגמרי שהתאהבת בו, איך אפשר שלא? תמיד אמרתי שאת עיוורת ליאן. פשוט לא הגיוני שתשמרי אותו לנצח כידיד, תסתכלי עליו הוא לגמרי שלך״
.
״בתור ידיד...״ ניסיתי שוב, אולי אאמין לכך מאשר לדברים שלה שאט אט נשמעים הגיוניים.
.
״לא. זה גם לא הדדי אז שכחי מזה״ נאנחה ״תתעורר על החיים שלך גברת! תני לגבר הזה קצת יחס שהוא ראוי לו״ וניתקה. כלבה שטנית שכמותה. משאירה אותי עם עוד חומר על הראש, עוד חומרים שהמח יפרק וינסה ליצור סיפור או תשובה הגיונית לרגשות שלי.

ממש לפני שאני עוגמת להירדם צילצול הודעה מושך את תשומת ליבי, וברור שאני נכנסת לקרוא.

דניאל: לכי לישון שמנה, אני כבר אחרי מקלחת והכל.

ילד נו קטע כזה לעדכן אחד את השנייה ברגע שאנחנו מגיעים לבית כדי שלא נדאג. מנהג כזה.

אני מגיבה לו לילה טוב והולכת לישון, בתקווה שמחר יעבור מהר ורגיל. טוב, זו הייתה תקוות שוא כי ברגע שדניאל רואה אותי הוא מחייך וניגש לאחוז בידי ״בוקר טוב, איך ישנת?״ מתעניין.

הלב שלי דופק. היד שלו חמימה וחופנת את ידי הקטנה בנוחות. אי פעם התייחסתי לכך?
#Onni
Read more
היום הראשון ללימודים הוא תמיד מרגש אבל השיעור הכי חשוב שתלמדו בחיים לא בהכרח יקרה בבית הספר <span class="emoji emoji2665"></span>️ "הבת ...
Media Removed
היום הראשון ללימודים הוא תמיד מרגש אבל השיעור הכי חשוב שתלמדו בחיים לא בהכרח יקרה בבית הספר ️ "הבת שלי מתחילה את הלימודים בחטיבת הביניים מחר" כתבה איימי גרדנר, אמא מארה"ב, בפוסט שהפך ויראלי בטירוף ותכף תבינו בדיוק למה. "קישטנו את הלוקר שלה, קנינו חולצות ואפילו קניתי לה תיק חדש. אבל ערב לפני ... היום הראשון ללימודים הוא תמיד מרגש אבל השיעור הכי חשוב שתלמדו בחיים לא בהכרח יקרה בבית הספר ♥️ "הבת שלי מתחילה את הלימודים בחטיבת הביניים מחר" כתבה איימי גרדנר, אמא מארה"ב, בפוסט שהפך ויראלי בטירוף ותכף תבינו בדיוק למה. "קישטנו את הלוקר שלה, קנינו חולצות ואפילו קניתי לה תיק חדש. אבל ערב לפני עשינו עוד דבר אחד קטן. נתתי לה משחת שיניים וביקשתי ממנה להוציא את כל החומר החוצה לצלחת. כשהיא סיימה ביקשתי ממני להחזיר את כל המשחה לשפופרת. "אבל אמא, אני לא יכולה להחזיר את המשחה בדיוק כפי שהיא הייתה. זה בלתי אפשרי" היא הסבירה לי.

חיכיתי שהיא תסיים עם ההסברים ואז אמרתי לה: "את משחת השיניים הזו תזכרי כל חייך. מחר כשתתחילי את הלימודים תביני בדיוק כמו כוח יש למילים שלך. לך יש את האפשרות לבחור: האם המילים שלך יכאיבו, יפגעו וישפילו אחרים? או האם המילים שלך יעודדו, יעניקו אהבה ויעוררו השראה?

תזכרי שבדיוק כמו משחת השיניים שיצאה מהשפופרת ולעולם לא תוכל לחזור, כך גם המילים שיצאו מפיך אז השתמשי בהן בתבונה. רגע לפני שאת חוזרת ללמוד בחרי שהמילים שלך יהיו רכות ומלאות חמלה. ותאמיני לי, לעולם לא תתחרטי על כך שבחרת במילים טובות" 🙏
אז השנה, בין אם אתן חוזרות ללימודים או לא, בואו כולנו נבחר במילים טובות ❤ ושנת לימודים מוצלחת לכולן 😊
📷 #AmyBethGardner
Read more
-תיקון- מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה- מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל ...
Media Removed
-תיקון- מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה- מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל מהתחלה כאילו לא עשה כלום? האם זה הוגן שאדם שעשה מעשה קיצוני ונורא בעיני המון אנשים ובעיני עצמו פשוט יוכל להתחיל הכל מחדש? כאילו לא עשה את אותו המעשה? אבל למרות כל זאת, ״מה שהיה היה, העיקר להתחיל ... -תיקון-
מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה-
מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל מהתחלה כאילו לא עשה כלום?
האם זה הוגן שאדם שעשה מעשה קיצוני ונורא בעיני המון אנשים ובעיני עצמו פשוט יוכל להתחיל הכל מחדש? כאילו לא עשה את אותו המעשה?
אבל למרות כל זאת,
״מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה״
זה אחד המשפטים החכמים ביותר שתוכלו לישם בחייכם.
איך בידיוק?
מה שהיה היה-
כל מה שעשיתם נעשה, אין לכם מה לעשות בנידון, אין באפשרותכם לחזור בזמן ולשנות את הנעשה. לכן עליכם לקבל את התוצאות של מה שהיה, כי הוא היה.
העיקר להתחיל מהתחלה-
זה השלב המבלבל ביותר.
זה השלב שבו אנשים בטוחים שהם יכולים לפתוח דף חדש ונקי לגמרי ללא שום מאמץ.
אבל זה לא אומר את זה.
כאשר מתחילים מהתחלה לפי דעתי יש כמה שלבים שעליכם ליישם בכדי באמת להתחיל מהתחלה בכל פעם.והם:
1.להפסיק להרגיש רע על הנעשה
2.להתחרט על הנעשה ממקום של טוב.
3.להבין שמה שקולקל צריך לקבל תיקון בשלבים:
1.הבנת הנעשה
2.חרטה על הנעשה
3.חרטה מול ה׳ על הנעשה (ראיית העולם שלי).
4.תיקון גישמי על הנעשה (לדוגמה לבקש מחילה, לעשות מעשה שיגרום לטוב כנגד הרע)
5.תיקון הלכתי אם נדרש.
6.קבלה והבנה של תיקון שנעשה בידי שמיים עליכם והבנתו.(כנ״ל תפיסת העולם שלי)
ובידיוק ככה מתחילים מהתחלה..
ואנחנו צריכים להיות שמחים שניתנה לנו את האופציה כל פעם מחדש ליפול ולהתחיל מהתחלה!!
לכל הקוראים היקרים, מספיק לי שתיישמו צעד אחד מבין כל הדגשים שכתבתי ואני את שלי עשיתי. אני מודע לכך שהרוב כאן לא חי אורך חיים שהוא דתי ולכן לא הכל נוגע אלייכם, אז אתם יכולים לקחת את הכתוב למקום האישי שלכם כמובן❤
אבל למרות זאת אני רוצה להודות ולתת קרדיט לרבינו (רבי נחמן מאומן) על המשפט.
וכמובן לה׳ על שנתן בחלקי את הזכות להחזיק בתובנה שמאפשרת לי לקום כל פעם מן הנפילות שלי ולהתחיל מהתחלה! כי זאת לגמרי אחת מהמתנות הגדולות ביותר שניתנו לי.
Read more
<span class="emoji emoji1f47f"></span>פרק 156<span class="emoji emoji1f47c"></span> דילן משחק באצבעותיו ולוקח לו הרבה זמן לדבר. "דילן, מה יש?`` החיוך והשמחה שאפפו אותי קודם ...
Media Removed
פרק 156 דילן משחק באצבעותיו ולוקח לו הרבה זמן לדבר. "דילן, מה יש?`` החיוך והשמחה שאפפו אותי קודם כבר אינם. "אני.. מצאתי דרך לחזור לבית`` הוא מודיע לי "ביום חמישי זה יום השנה של עמנואל, התאריך שגורש הנה... אני מניח שפעם בשנה יש לך הזדמנות להוכיח שחזרת בתשובה. שאת ראויה לחזור`` מסביר ומרים ... 👿פרק 156👼
דילן משחק באצבעותיו ולוקח לו הרבה זמן לדבר.
"דילן, מה יש?`` החיוך והשמחה שאפפו אותי קודם כבר אינם.
"אני.. מצאתי דרך לחזור לבית`` הוא מודיע לי "ביום חמישי זה יום השנה של עמנואל, התאריך שגורש הנה... אני מניח שפעם בשנה יש לך הזדמנות להוכיח שחזרת בתשובה. שאת ראויה לחזור`` מסביר ומרים אליי את מבטו סוף סוף "מצאתי דרך, אני מקווה שזה יעבוד``.
"איך? ומה אם זה לא יעבוד?``
"אני מאוד מקווה שזה יעבוד, אחרת נצטרך לחכות שלנו ימלאו שנה.. ועד אז, את יודעת שהמכשפה הזאת תנסה שוב תעלולים`` נאנח ומעביר יד בראשו.
"יש דרך שאוכל לעזור? רק תגיד לי...``
"אני רוצה רק שתסמכי עליי.. ועל עמנואל`` מצמצם את המרחק בינינו ואוחז בידי "את יכולה?`` שואל.
יש לי ברירה? "כן..`` אני מהנהנת ומחבקת אותו.

אני כל כך לחוצה ככל שיום חמישי קרב ובא.
ביום שלישי עמנואל מזמין את אנה ואנחנו עושים על האש בבריכה. הפעם אני נוכחת בה, בפעם הקודמת אני ודילן רבנו.
אנה פחות קופצנית מהרגיל, אני תוהה אם עמנואל סיפר לה משהו. כי יש אפשרות שהוא יעזוב והיא לא תראה אותו יותר.
בסוף הערב אנחנו שבעים ושתויים. אנה עושה סבב חיבוקים לפני שהיא יוצאת אל המונית שהזמין לה עמנואל. היא מחבקת אותו ארוכות ואני שומעת אותה מתייפחת בבכי.
"אני אשמור עלייך, כמה רחוק שאהיה`` מבטיח לה ומנשק אותה במצח.
"לילה טוב`` ממלמל ונכנסת למושב האחורי.
אנחנו נכנסים לבית ומתיישבים על הספה. השקט ארוך ומעיק.
"בטח קשה לך לעזוב כאן הכל...`` אני מפרה אותו.
"כן, זה הבית השני שלי`` נאנח.
אני מביטה לעברו, "מה סיפרת לה?``
"שאני טס לטייל קצת`` השיב "עד להודעה חדשה``.
שלחתי יד וליטפתי את ירכו כאות נחמה. אני מקווה שנסתלק מכאן ביום חמישי, אחרת אהיה קשורה למקום כאן כמוהו.

יום רביעי כולנו על הרגליים מוקדם מהרגיל. כנראה לחוצים ויודעים שזה עלול להיות יומנו האחרון על כדור הארץ.
אין לי מושג מה התוכנית שלהם, אך כולי תקווה שהכל ילך חלק. אני מתגעגעת לבית, אני רוצה להיות עם דילן בשלום.
זה אפשרי?
איך לא חשבתי על זה?! ברגע שנחזור אנחנו שוב שני מינים שונים. לא יהיה שום שינוי מהמצב הקודם, ואפילו יש סיכוי שלא אראה אותו יותר אף פעם.
אם זה כך, עדיף שאשאר כאן ואלחם עליו מאשר להילחם עליו שם כשאיש לא יהיה בעדי.
#Onni
Read more
היא לא סומכת על גברים. היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה. שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ...
Media Removed
היא לא סומכת על גברים. היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה. שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ואז לברוח הרי לא פלא כי באותו לילה שהיה חשוך מדי גבר-שחשוך אף יותר מאותו הלילה חדר לה אל תוך עולם התמימות אולי כי העולם שלו חשוך והוא חיפש עולם מואר יותר או כי הוא רצה להחשיך עולם שמסנוור לו את ... היא לא סומכת על גברים.
היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה.
שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ואז לברוח
הרי לא פלא
כי באותו לילה שהיה חשוך מדי
גבר-שחשוך אף יותר מאותו הלילה
חדר לה אל תוך עולם התמימות
אולי כי העולם שלו חשוך והוא חיפש עולם מואר יותר או כי הוא רצה להחשיך עולם שמסנוור לו את הלילה
מה שבטוח שהוא לא יכל לראות כלום
במיוחד לא את המצפון שלו
הוא נכנס לעולם שלה
ולקח לה את שני הדברים שהיא יכלה לשמור לגבר שבאמת יאהב אותה:
הוא לקח ממנה באותו היום
את האמונה שלה ואת הבתולים שלה

הוא הבעיר בה דם שדולק עד היום
במקום לאבד את בתוליה עם אחד שיאהב אותה בלבו - היא אבדה אותם עם אדם שיתאווה לה ולא בלבו על אף שאין לו לב
במקום שביום בו היא תאבד את בתוליה לחייה יהיו אדומות מסומק- אז כל גופה ניהיה אדום מדם
במקום שהיא תלגם משפתיו המותוקות של מי שיכל להיות האהוב שלה-היא לגמה את דמעותיה המלוחות
שמזכירין לה את כל השונאים שלה

הוא השאיר אותה שם מאחור מתבוססת בדמה
הוא השאיר לה שתי צלקות
אחת בגוף אחת בלב
הוא השאיר אותה מאחורה מבלי להביט בסבלה
והיא היא היום מתפללת לא להסתכל לאחור, לא להביט בסבלה

היום היא כבר לא מדברת על אהבה היא מדברת על משמעות החיים
כי היא מאמינה-אהבה היא לא משמעות החיים

העיניים שלה יוקדות בפני כל גבר שינסה להתקרב אליה בלי שהיא תקח אותו אליו
העיניים שלה יוקדות באודם
כמו אותו הדם שהוא השאיר לה
ועוד דמעה מתנפחת כמו בלון בעיניה ומתפוצצת ויורדת מעיניה
היא מנסה להתקדם,אבל כאילו היא קשורה בחוט אל העבר, שנאחז בה כמו קולר
ככל שהיא מנסה ללכת קדימה היא מרגישה את המחנק בגרון
העבר מחזיק אותה חזק כולא אותה לא נותן לה לזוז כמו אותו אחד שהחריב לה את החיים
היא רוצה להתקדם אבל איזה קול לוחש לה"עזבי שטויות, זה שקר,כולם אותו הדבר,תפגעי בו לפני שהוא יפגע בך"
עם הזמן היא גם למדה איך לנקות את הדמעות שעל זגוגית עיניה עם וישרים של כח

ובדרך כל לילה שמחשיך וכולם רואות בו כוכבים בשמים היא רואה חושך בין הכוכבים ולמרות הפחד בלילות, הדם שיוקד בה מאיר את הדרך
היא לא תדע איך לספר לכם שכל יום היא עוברת אונס
כל יום הזמן כולא אותה,כל יום הזמן מכה בה, כל יום הזמן לוקח לה את הדברים הכי קדושים לה
כל שינוי פוגע בה כל יום הזמן לא נותן לה לאן לברוח
היא מרגישה כלואה בתוך הזמן,והיא יודעת המוןת הוא המקום שהכי קל לה לברוח אליו
Read more
שיעור הולכה עם שני כלבים. האחד בוגר ואחד צעיר. אנרגיות שונות, יצרים שונים ותקשורת פנימית. אחד נובח ...
Media Removed
שיעור הולכה עם שני כלבים. האחד בוגר ואחד צעיר. אנרגיות שונות, יצרים שונים ותקשורת פנימית. אחד נובח והשני יוצא קדימה. כלבים שמשתפים פעולה ביניהם. קשה לטייל עם זה. הבעלים רגילה להפריד בין הכלבים וללכת עם כל אחד בצד אחר שלה אבל כשאחד מהם או שניהם מושכים בבת אחת, היא נאלצת למצוא את הכוח ביד אחת להשתלט ... שיעור הולכה עם שני כלבים.
האחד בוגר ואחד צעיר. אנרגיות שונות, יצרים שונים ותקשורת פנימית. אחד נובח והשני יוצא קדימה. כלבים שמשתפים פעולה ביניהם. קשה לטייל עם זה.
הבעלים רגילה להפריד בין הכלבים וללכת עם כל אחד בצד אחר שלה אבל כשאחד מהם או שניהם מושכים בבת אחת, היא נאלצת למצוא את הכוח ביד אחת להשתלט על כל אחד מהם בנפרד. אחד שוקל 25 והשני 18 וזה לא המון אבל זה הרבה לבעלים אחת לא גדולה במיוחד ועוד כשהצעיר פועל מתוך התרגשות אז הוא מושך יותר.
חשבתי שאם נשים את שניהם בצד אחד שלה והיא תלך איתם ביד אחת, זה ייתן לה יד חופשית לכל מטרה, בין אם זה לתת חטיף על הליכה טובה או לתפוס בשתי ידיים את הרצועות לעצור את הכלבים. יהיו לה שתי ידיים שעובדות יחד ונותנות גיבוי אחת לשניה.
מכיוון שיש גם היררכיה פנימית בין הכלבים וראינו שהבוגר הוא המשפיע מבין השניים, היה לנו חשוב לקבל את ההקשבה מהבוגר. הנחנו, על פי הסדר הטבעי שבלהקה שאם הבוגר יקשיב לנו אז גם הצעיר יקשיב לנו וכך היה, פחות או יותר (אין קסמים באילוף, זה עניין של התמדה). מה שקרה זה מה שאתם רואים בתמונה. שני הכלבים נצמדו לבעלים ומרגע שהם התחילו לטייל באותו הצד ולא לפניה, הטיול הפך קל יותר והשתפר. הם אפילו עברו דרך כמה גירויים משמעותיים בלי תגובה, שזה די מדהים ביחס לזמן הקצר שזה לקח (שעה אחת). למה זה עבד?
אני חושב כי 1) הבעלים קיבלה ביטחון להוביל והיה לה יותר כוח לעצור אותם במידת הצורך. לפני כן היה לה כל הזמן פחד לאבד שליטה כי היא ידעה שהיא חלשה מכל אחד מהם. 2) מצאנו דרך לגרום לה להוביל את הטיול וזה היה משמעותי. 3) היה לה יד פנויה ללטף את הכלבים וזה חשוב. בבית היא מאוד מלטפת וזה מקרב ביניהם. בחוץ אין לה איך וזה פוגע במידת הקשר שלהם אליה בטיול.
אני מקווה ומאחל שהטיולים שלכם יימשכו כמו הטיול הזה.
עשית עבודה טובה!
גם אתם רוצים להפוך את הטיול לנעים יותר?
אילוף בנועם עם הלקוחה שאני גאה בה אבל לא רוצה להזדהות. נקרא לה 'א'.
Read more
פתאום היא חיבקה אותי. באמצע גן החיות של ברלין. באמצע היום. לא ממש ידעתי מה לעשות, הרי ממתי מחליטים ...
Media Removed
פתאום היא חיבקה אותי. באמצע גן החיות של ברלין. באמצע היום. לא ממש ידעתי מה לעשות, הרי ממתי מחליטים בשבילי אם להביע רגש? אח״כ היא שאלה אותי אם אני מכירה רגעים כאלו בהם את יודעת מיד כשאת מאושרת, ולא רק בדיעבד (כמו שזכרונות בדרך כלל עובדים), כי זה מה שהיא מרגישה עכשיו. אבל עוד לפני שהספקתי לענות נדלקה ... פתאום היא חיבקה אותי. באמצע גן החיות של ברלין. באמצע היום. לא ממש ידעתי מה לעשות, הרי ממתי מחליטים בשבילי אם להביע רגש? אח״כ היא שאלה אותי אם אני מכירה רגעים כאלו בהם את יודעת מיד כשאת מאושרת, ולא רק בדיעבד (כמו שזכרונות בדרך כלל עובדים), כי זה מה שהיא מרגישה עכשיו. אבל עוד לפני שהספקתי לענות נדלקה הסיגריה ה-6 שלה מהבוקר
.
היא תמיד כינתה אותי בכינוי ההוא, זה שהמצאנו ממש במקרה אחת לשניה לפני כמעט עשור. אחרי ההמצאה הזו הספקנו להמציא גם את עצמנו מחדש כמה וכמה פעמים. מאז ומתמיד היה לנו קשה לחשוב ישר. כשכולם הלכו ימינה, אנחנו הלכנו הביתה. כשכולם אמרו ״כן״, אנחנו שאלנו ״למה״. מלבד סכרת נעורים, חלקנו גם את הנטייה למוח שעובד שעות נוספות. אז חיפשנו יחד תשובות - בקורסים בפילוסופיה, בכתיבה, באחרים, במדינות זרות, במקומות החשוכים ביותר של העיר הזאת, במערכות יחסים מתפרקות, בכוסות יין, בנטייה שלה להרס עצמי ובנטייה שלי לשיגעון. באותם הצהריים, בצורה שלא ממש אופיינית לה, היא ניסתה לדבר איתי על אחריות, על החלטות של גדולים, על מה שצריך לעשות. אני ניסיתי להסביר לה שקסם קיים, ושהחיים פשוט קורים. אבל היא כבר היתה בסיגריה ה-8
.
לא תמיד הסכמנו, וזה בלשון המעטה. אבל גם בתקופות שלא הוצאנו מילה אחת אל השניה, היה ברור למי מתקשרים עם הדמעה הראשונה. את התשובה לשאלות שלי קיבלתי בחיבוק ההוא, זה שהפך את גן החיות לג׳ונגל של רגשות. זה שהפתיע אותי והכריח אותי לחשוב, זה שניתן לי סתם ככה, באמצע היום, כי ככה התחשק לה. כי תמיד היא היתה בחורה שעושה רק מה שמתחשק לה. רציתי להגיד לה שלא משנה לאן יקחו אותנו החיים, החיבוק הזה ילווה אותי בדיוק כמו הכינוי ההוא, שהמצאנו לפני כל כך הרבה זמן.. כי מי לא זקוק לאיזה חיבוק מדי פעם? והוא כנראה יישאר איתי לפחות עד שיגיעו הקמטים, אלה שהיא כל כך פחדה מהם.
לא הספקתי להגיד לה שכן, אני יודעת איך אושר מרגיש. אושר בא בפשוט. אבל לא פשוט להיות מאושר.
.
השבוע רכשתי את ״ספר הטאו״ - ההוא שלמדנו יחד בקורס פילוסופיה סינית. כתוב שם כך:
״האושר
על גבי העצב
נישא
הצער
תחת כנפי האושר
שוכן״
.
אם רק היית מספיקה לגלות שאושר ועצב הם למעשה החברים הכי טובים... אולי הכל היה נראה אחרת. תודה לך על החיבוק ההוא. תודה על חיים משוגעים משוגעים. תודה לך על כל הגיל שהיית. אני מקווה שגם עכשיו, היכן שלא תהיי, את יודעת בדיוק איך מרגיש אושר.
Read more
זוהי מנורת ששת הקנים, לזכרם של שישה מליון יהודים שנספו בשואה, ובתוכם בני משפחתנו. את המנורה, שמחזיקה ...
Media Removed
זוהי מנורת ששת הקנים, לזכרם של שישה מליון יהודים שנספו בשואה, ובתוכם בני משפחתנו. את המנורה, שמחזיקה ביתי הקטנה, קיבלנו במתנה מסבתא. היא קנתה לכל אחד מנכדיה מנורה כזו וחרטה עליה, "שרידים, זיכרו אותם לעד!" הרעיון והביצוע לתמונה הזו היה של ילדיי היקרים ששיתפו כולם פעולה להצלחתה באופן שריגש ... זוהי מנורת ששת הקנים, לזכרם של שישה מליון יהודים שנספו בשואה, ובתוכם בני משפחתנו.
את המנורה, שמחזיקה ביתי הקטנה, קיבלנו במתנה מסבתא. היא קנתה לכל אחד מנכדיה מנורה כזו וחרטה עליה, "שרידים, זיכרו אותם לעד!" הרעיון והביצוע לתמונה הזו היה של ילדיי היקרים ששיתפו כולם פעולה להצלחתה באופן שריגש אותי מאוד. המסרים עליהם גדלנו עברו לדור הבא- שמבין מאין הגיע וכמה משמעות יש לחיים שלו כאן בארץ הזו. .
.
מצורף טקסט שכתבתי לפני מספר שנים על סבתי זכרונה לברכה:

היו אלו ימי מלחמה. היא נישאה לבחיר ליבה, ונשאה תינוק ברחמה.
אף אחד לא חשב שהמציאות תדרדר עד כדי כך.
הם הופרדו, והיא, ההרה, נשלחה לצריף של ה"רופא" הידוע לשמצה.
חודשים היא הייתה שם. יום אחד היא פנתה אליו, ובתעוזתה שאלה אותו "למה אתה עושה לנו את זה?" למזלה השאלה ההיא לא עלתה לה בחייה.
כשילדה את התינוק, הוא נלקח ממנה, לא יודעת לאן.
הגרמנים בורחים. היא יוצאת למסע של ימים ארוכים בשלג כבד.
עד סוף חייה היא סבלה מכאבי תופת ברגליים מההליכה ההיא.
לאחר מס שבועות היא הצליחה למצוא את אהובה, והם ניסו לשקם יחד את חייהם.
משפחה לא נשארה.
לאחר מס' חודשים היא שוב מצאה עצמה הרה, ושוב נפרדה מאהובה, אך הפעם לנצח.
הוא שרד את המלחמה אך גופו היה חלש מדי והוא נפטר.
היא ילדה את התינוק ויחד עימו, לגמרי לבדה, התחילה במסעה הארוך לארץ ישראל.
היא ותינוקה.
כשהגיעה לארץ מצאה עבודה כמבשלת עבור הצבא, ושם לאחר כמה חודשים הכירה את סבי.
גם הוא היה ניצול, שאיבד אישה וילדים.
יחד עימו היא בנתה בית צנוע מאוד וילדה עוד שני ילדים- אימי ואחיה.

מאין היו לה כוחות להמשיך ולחיות, להמשיך ולהלחם?

סבתא שלי מעולם לא התלוננה. מעולם לא ביקשה דבר.

המקום היחידי בו השקיעה את כספה היה בעזרה לנזקקים.
היא תמיד נתנה, גם כשלה לא היה הרבה.

סבתא שלי היא גיבורת חיי.
.
.

#stateofisrael #yediot #yeladudes #instagram_israel #insta_israel #ig_israel #insta_global #all_israel #israelhayom
Read more
Loading...
Load More
Loading...