את של המקום

Loading...


Unique profiles
85
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tel Aviv, Israel, Shila by Chef Sharon Cohen, בית העם היכל התרבות רחובות
Average media age
689.4 days
to ratio
13.3
פרק 21- גורל אני מאמינה שרוב החיים שלנו מושפעים מהבחירות שאנחנו עושים. כל יום אנחנו עושים מאות ...
Media Removed
פרק 21- גורל אני מאמינה שרוב החיים שלנו מושפעים מהבחירות שאנחנו עושים. כל יום אנחנו עושים מאות בחירות שיכולות להיות חסרות משמעות ויכולות לשנות את חיינו לנצח. "הגענו" הכריזה לופז והסתכלתי על העיר הענקית מלינו. הבניינים היו יותר גבוהים מכל בניין שאי פעם ראיתי. לפחות 50 קומות כל אחד, ושמות ... פרק 21- גורל

אני מאמינה שרוב החיים שלנו מושפעים מהבחירות שאנחנו עושים. כל יום אנחנו עושים מאות בחירות שיכולות להיות חסרות משמעות ויכולות לשנות את חיינו לנצח.
"הגענו" הכריזה לופז והסתכלתי על העיר הענקית מלינו. הבניינים היו יותר גבוהים מכל בניין שאי פעם ראיתי. לפחות 50 קומות כל אחד, ושמות של חברות ישנות היו תלויים על הזכוכית של החלונות הרחבים שהקיפו אותם. "וואו" אמר דרו וחייכתי. זה היה בערך התיאור הכי טוב של המקום הזה. וואוו. הלכנו על הכביש הריק. וליבי התחיל להלום בחוזקה. והחיילים פתחו לנו את השערים. הם חושבים שאנחנו החיילים שפוצצנו. חשבתי והלכתי אחרי כולם. "איפה אוונס?" שאלתי את לופז.
"הוא הפעיל את הפצצה הוא יחזור עוד מעט" הכריזה ונאנחתי בהקלה. 
נכנסנו לאזור הצבאי ולופז סימנה לכולם להתפזר באזור. הסתכלתי עליהם ופחד הציף אותי. אם עשרה חיילים שלא הייתי מזהה היו נכנסים למחנה שלנו גם אני לא הייתי שמה לב!! ראיתי את המקום שבו נמצאים החיילים היותר חשובים ודרו נעמד מולי. "לילי הייתה חברה שלי הרבה זמן לפני שהגעתי לפה" סיפר. "היא לא הייתה סתם מישהי, היא גדלה איתי, אני יודע מה כולם חושבים אבל אם זה עוזר לי להמשיך הלאה מה אכפת לי מה כולם חושבים?" שאל.
"הבעיה היא שזה לא עוזר לך לעבור הלאה. זה מסיח את דעתך" "טוב אם לא שמת לב אנחנו במלחמה אין לי ממש זמן להתאבל עליה נכון?" "פשוט תמצא מישהי ותישאר איתה יותר מיומיים" הצעתי. "כן דרו פשוט תמצא מישהי ותישאר איתה יותר מיומיים" חזרה אחריי אן והסתכלתי עליה בהפתעה. "מה את עושה פה?" שאלתי אותה. "לא שמת לב שפתחתי לכם את השער?" שאלה ונענעתי את ראשי לשלילה. "בגלל זה אני החיילת הכי טובה פה" הסבירה. "חוץ מזה ממתי את כל כך מבינה באנשים מתים ואהבה?" שאלה אותי. "אנחנו חייבים ללכת מפה" אמרה לנו לופז והתחלנו ללכת לכיוון היציאה. "למה?" שאלתי אבל היא המשיכה לחייך חצי חיוך וללכת לכיוון השער. "הגנרל שלהם לא שם" הסבירה. השער נפתח והתחלנו לרוץ החוצה. החיילים להם שלפו אקדחים והתחילו לנסות לירות בנו. "יופי" אמרתי. הגענו לאמצע היער וראיתי את פייג'י רצה לכיוונו כשפחד בעיניה.
"אתם חייבים לבוא" אמרה והתחילה לרוץ כשאנחנו בעקבותיה. היא הגיעה למקום חשוך בין העצים וראיתי את תומאס שוכב על הרצפה כשדם זולג מראשו. "מישהו יירה לו בראש" אמר פיל והנחתי את אצבעותיי על צווארו. "הוא מת" הכרזתי והרגשתי את המחנק בגרוני. 
אני מאמינה שהחיים שלנו מושפעים מהבחירות שלנו. אנחנו בוחרים אם להשתנות, אנחנו בוחרים את החברים שלנו. המשך למטה
Read more
Loading...
כמה ימים אחרי שבעצמה שוחררה מאשפוז בעקבות דלקת קרום המוח, מעיין אדם נותנת לנו רגע של השראה וכותבת: ...
Media Removed
כמה ימים אחרי שבעצמה שוחררה מאשפוז בעקבות דלקת קרום המוח, מעיין אדם נותנת לנו רגע של השראה וכותבת: "זו רעות, חברה שלי, הדוברת של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס וחולת סרטן. אתמול ישבתי איתה בכימו, בזמן שטיפטפו לה רעל לוורידים בפעם האני לא יודעת כמה. קפצתי עכשיו לצהריים אבל עוד לא ישבנו לאכול כי היא עוברת ... כמה ימים אחרי שבעצמה שוחררה מאשפוז בעקבות דלקת קרום המוח, מעיין אדם נותנת לנו רגע של השראה וכותבת: "זו רעות, חברה שלי, הדוברת של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס וחולת סרטן. אתמול ישבתי איתה בכימו, בזמן שטיפטפו לה רעל לוורידים בפעם האני לא יודעת כמה.
קפצתי עכשיו לצהריים אבל עוד לא ישבנו לאכול כי היא עוברת מטלפון לטלפון, משלימה עוד משהו במסמך, מנהלת את העולם בזמן שאני מגרבצת פה לידה ושוקלת אם לישון צהריים לפני או אחרי שהאוכל יגיע.
מתבוננת בה ומשתאה, אילו עוצמות, כמה היא חרוצה, יעילה ושאפתנית גם ברגע הכי נמוך בחייה. אני רוצה להיות כמוה". פייר? גם אנחנו 🙌

אגב, זה גם המקום לציין לטובה את ח"כ אורלי לוי-אבקסיס עצמה שנלחמה למען רעות ודאגה שתוכל לקבל תקן נוסף ליועצת פרלמנטרית כדי שרעות לא תצטרך לחשוש למקום עבודתה בזמן ההתמודדות עם המחלה. 💪❤
📸 #repost @maayanadam
Read more
הבית שלי הוא המקום בו אני מוצאת שלווה. אני ממלאת אותו בצחוק ובספרים ואבנים יפות שאספתי בדרך. ממלאת ...
Media Removed
הבית שלי הוא המקום בו אני מוצאת שלווה. אני ממלאת אותו בצחוק ובספרים ואבנים יפות שאספתי בדרך. ממלאת אותו בריח של קפה בבוקר ושיחות לב, ופרחים וצעצועים לדניאלה. מדפים להניח זכרונות וכרית אחת רכה להניח בסוף היום את הראש #WhatMakesYouHappy @chopard #HappyChopard הבית שלי הוא המקום בו אני מוצאת שלווה. אני ממלאת אותו בצחוק ובספרים ואבנים יפות שאספתי בדרך. ממלאת אותו בריח של קפה בבוקר ושיחות לב, ופרחים וצעצועים לדניאלה. מדפים להניח זכרונות וכרית אחת רכה להניח בסוף היום את הראש #WhatMakesYouHappy
@chopard #HappyChopard
אני יודעת שזה לא סוף השנה. וגם לא הטיול האחרון. אבל כל פעם אחרי מפגש שיא של קרמבו, אני מתמלאת ברגשות ...
Media Removed
אני יודעת שזה לא סוף השנה. וגם לא הטיול האחרון. אבל כל פעם אחרי מפגש שיא של קרמבו, אני מתמלאת ברגשות כאלה שאני לא יודעת להסביר. אולי רק לכתוב. איך אני אוהבת את הסניף שלי. וכמה המקום הזה, קרמבו, נכנס לי ללב כל כך מהר. וכל כך עמוק. היה לי מטורף אתמול. לא סתם אומרים שאנחנו בית ושאנחנו משנים את העולם. ... אני יודעת שזה לא סוף השנה. וגם לא הטיול האחרון. אבל כל פעם אחרי מפגש שיא של קרמבו, אני מתמלאת ברגשות כאלה שאני לא יודעת להסביר. אולי רק לכתוב.
איך אני אוהבת את הסניף שלי. וכמה המקום הזה, קרמבו, נכנס לי ללב כל כך מהר. וכל כך עמוק.
היה לי מטורף אתמול.
לא סתם אומרים שאנחנו בית ושאנחנו משנים את העולם. זה קלישאות אבל אנחנו באמת עושים את זה.
ואני אוהבת אתכם, הצוות שאיתי, הסניף שלי, אתם באמת בית עבורי.#ig_israel #igerisrael #insta_israel #insta_global #krembowings #todayii_290318 #חיפהגיבורים #תכלתורוד
Read more
הערב זאת המשמרת האחרונה שלי באורנה ואלה. אחרי כמעט 8 שנים, הולך לזרוק את נעליי האחמש/מלצר ולצאת ...
Media Removed
הערב זאת המשמרת האחרונה שלי באורנה ואלה. אחרי כמעט 8 שנים, הולך לזרוק את נעליי האחמש/מלצר ולצאת לדרך חדשה, שונה מאוד ומרגשת. מוזמנים לבוא לקראת חצות להגיד שלום, לשתות איזה דרינק וגם לצפות דרך החלונות באמן מיוחד שהולך לבנות ״מגדלים בבליים״ מהכלים המשומשים של הלקוחות שבדיוק סיימו לאכול - סוג ... הערב זאת המשמרת האחרונה שלי באורנה ואלה.
אחרי כמעט 8 שנים, הולך לזרוק את נעליי האחמש/מלצר ולצאת לדרך חדשה, שונה מאוד ומרגשת. מוזמנים לבוא לקראת חצות להגיד שלום, לשתות איזה דרינק וגם לצפות דרך החלונות באמן מיוחד שהולך לבנות ״מגדלים בבליים״ מהכלים המשומשים של הלקוחות שבדיוק סיימו לאכול - סוג של הסעודה האחרונה (כן, סיפור אמיתי. לא ייתנו לי לעזוב בשקט עד הרגע האחרון😜) שמח על כל האנשים המדהימים שיצא לי להכיר, להסעיד, ולפגוש וגם לעבוד לצידם. היו 8 שנים מדהימות שבהן התעסקתי עם הדברים שאני הכי אוהב- אוכל, אנשים ומוזיקה. תודה גם לאורנה ואלה על המקום המדהים הזה שאין שני לו וכנראה שלא יהיה, שהיה לי ממש כמו בית, עם טעמים של בית שלעולם לא אשכח.❤️ חג שמח.
Read more
2006. כשניסיתי לעשות פוזות ושלי צילמה אותי לא מוכן ובמבט עצוב. הצילום הזה תמיד מזכיר לי את הסיפור ...
Media Removed
2006. כשניסיתי לעשות פוזות ושלי צילמה אותי לא מוכן ובמבט עצוב. הצילום הזה תמיד מזכיר לי את הסיפור מהמיתולוגיה על אייאקס הגדול, שהפליג לאחר מלחמת טרויה כל הדרך מהאי של טרויה לכיוון מערב, לאיתקה, עם גופתו של אכילס, כדי לקבור אותו בעיר הולדתו. כשהגיעו לאי ואכילס נקבר, מעל הקבר צמח יקינתון כחול ... 2006. כשניסיתי לעשות פוזות ושלי צילמה אותי לא מוכן ובמבט עצוב. הצילום הזה תמיד מזכיר לי את הסיפור מהמיתולוגיה על אייאקס הגדול, שהפליג לאחר מלחמת טרויה כל הדרך מהאי של טרויה לכיוון מערב, לאיתקה, עם גופתו של אכילס, כדי לקבור אותו בעיר הולדתו. כשהגיעו לאי ואכילס נקבר, מעל הקבר צמח יקינתון כחול ועל העלים שלו היו כתובות האותיות a.i, שמביעות או מסמלות צער עמוק. זו הסיבה שאת השם שלי אני כותב itai ולא itay. הסיפור ככ יפה, ובתור יתום אני ככ מזדהה עם המקום הזה של הצער העמוק שנסחב בנשמה ונמצא בתחתית הקיום כנהר שלא מפסיק לזרום, שזו ממש אימרה. רק שלא אדע יותר צער עמוק ורק אחגוג ואבלה כל ימי. אמן. ושלא יצלמו אותי עצוב!
Read more
Loading...
קצת טעימות מאתמול מהיום הראשון של הקורס הלחמת ריסים קלאסי<span class="emoji emoji1f525"></span> מה המתנה הכי שווה שאת יכולה לעשות לעצמך ...
Media Removed
קצת טעימות מאתמול מהיום הראשון של הקורס הלחמת ריסים קלאסי מה המתנה הכי שווה שאת יכולה לעשות לעצמך לרגל יום האישה? כמובן להשקיע בעצמך ללמוד מקצוע החדש ומוביל בתחום הקוסמטיקה 🤩 הרשמה לקורס בחודש הבא כבר פתוחה! כמות המקום מוקבל . תתקשרי עכשיו ותשרייני לך את המקום לעתיד שלך כמקצועית. 0549176776 ... קצת טעימות מאתמול מהיום הראשון של הקורס הלחמת ריסים קלאסי🔥
מה המתנה הכי שווה שאת יכולה לעשות לעצמך לרגל יום האישה?
כמובן להשקיע בעצמך🌷 ללמוד מקצוע החדש ומוביל בתחום הקוסמטיקה 🤩
הרשמה לקורס בחודש הבא כבר פתוחה!
כמות המקום מוקבל .
תתקשרי עכשיו ותשרייני לך את המקום לעתיד שלך כמקצועית.
0549176776📲 #אליזבתהלחמתריסים #קורסהלחמתריסים #הלחמתריסים #הלחמתריסיםבאילת
Read more
לעיתים קרובות אני שומעת מלקוחות "ג'ל זה מזיק?" ו-"אני אעשה הפסקה כדי שהציפורניים ינשמו" .
הציפורניים ...
Media Removed
לעיתים קרובות אני שומעת מלקוחות "ג'ל זה מזיק?" ו-"אני אעשה הפסקה כדי שהציפורניים ינשמו" .
הציפורניים שלכן נושמות ומקבלות כמות מספקת של חמצן מאותו המקום שממנו הן גדלות ובמיוחד מהקוטיקולה. בקוטיקולה יש כמות מספקת של חמצן שנגיש לציפורן.
בג'ל לק, בהסרה ובצביעה נכונה, אין שום הרס של הציפורן. ... לעיתים קרובות אני שומעת מלקוחות "ג'ל זה מזיק?" ו-"אני אעשה הפסקה כדי שהציפורניים ינשמו" .
הציפורניים שלכן נושמות ומקבלות כמות מספקת של חמצן מאותו המקום שממנו הן גדלות ובמיוחד מהקוטיקולה. בקוטיקולה יש כמות מספקת של חמצן שנגיש לציפורן.
בג'ל לק, בהסרה ובצביעה נכונה, אין שום הרס של הציפורן. אל תדאגו, הציפורניים שלכן נושמות וגדלות ואצל רבות הן אפילו הופכות לחזקות וטובות יותר.
עם זאת, יש לשים לב לחומרים שבהם אתן משתמשות.
אני משתמשת ב"לוקסיו" שרכיביו מכילים רק חומרים טבעיים, כאלה שמחזקים את הציפורניים שלכן. רכיביו הם הם היפר-אלגרנים, כלומר ללא חומרים רעילים ואינם גורמים לאלרגיות, אפילו אצל נשים הרות. וכן, הוא חסר-ריח.
התקשרו והזמינו מקום: 053-524-8986.
Read more
Loading...
לפעמים נופלת בי המחשבה, שאני יכולה להיות מי שאני רוצה להיות איפה שאני רוצה להיות. לפעמים אני קולטת, ...
Media Removed
לפעמים נופלת בי המחשבה, שאני יכולה להיות מי שאני רוצה להיות איפה שאני רוצה להיות. לפעמים אני קולטת, כמה אני חופשייה, כמה העולם חופשי, כמה אני בגיל חופשי, במצב סוציו אקונומי חופשי, בריאותי ונפשי חופשי. ולאן אפשר לקחת את זה. לפעמים זה מחלחל המראה, של כמה גבולות הצבתי לעצמי במהלך השנים. אנשים ... לפעמים נופלת בי המחשבה,
שאני יכולה להיות מי שאני רוצה להיות איפה שאני רוצה להיות.
לפעמים אני קולטת, כמה אני חופשייה, כמה העולם חופשי, כמה אני בגיל חופשי, במצב סוציו אקונומי חופשי, בריאותי ונפשי חופשי.
ולאן אפשר לקחת את זה.

לפעמים זה מחלחל המראה, של כמה גבולות הצבתי לעצמי במהלך השנים.
אנשים כל החיים עובדים על להפר את הגבולות שלהם,
אני כל החיים עבדתי על ליצור לי כאלה.
כל מה שחלמתי עליו זה איזון,
ופתאום המקום הזה שאני נמצאת בו לפעמים מחלחל אותי.

אני כבר לא במסגרת שאני צריכה לשרוד בה ולשם כך לשנות את עצמי,
אני פאקינג אדם חופשי.
בסוף הם הפכו אותי לאחת משלהם.
איך זה מרגיש להיות אדם שלם בגיל 21?
בזבוז, לפחות בתחומים מסויימים בחיי. כי פחות או יותר, אני מרגישה שלמה, והקסם הוא בלחפש, ללכת לאיבוד ולגלות דברים שאפילו לא חיפשת.
אני לא רוצה להימצא רק במקום אחד.
לפעמים נופלת בי המחשבה,
שאני יכולה להיות מי שאני רוצה להיות איפה שאני רוצה להיות.
לפעמים אני קולטת, כמה אני חופשייה, כמה העולם חופשי, כמה אני בגיל חופשי, במצב סוציו אקונומי חופשי, בריאותי ונפשי חופשי.
ואפשר, לקחת את זה לכל מקום שרק ארצה. תחשבו על החיים שלכם, וכמה אתם ממשים באמת מפוטנציאל החופש שניתן לכם, מה הייתם מצטערים שלא עשיתם אם היה חלילה נגזל מכם חופש כלשהו? אם הייתם נכנסים למשבר כספי, חולים, גרים במקום אחר, פלוס עשר או עשרים שנה ממה שאתם? הייתם מצטערים שלא השתמשתם ברבע מפוטנציאל החופש שהיה לכם בעבר.
Read more
. כשאנשים יצירתיים לוקחים את החולצות צעד אחד קדימה. הלארד המעופף @talrevivo אורז את כל הפופאפים ...
Media Removed
. כשאנשים יצירתיים לוקחים את החולצות צעד אחד קדימה. הלארד המעופף @talrevivo אורז את כל הפופאפים של עזריאלי לפריים אחד. אין ד(ג)ברים כאלה. היום: ב״ש 15:30-21:30 נראה אתכם דרומים! תביאוווו הרבה אנרגיה! מחר: רמת גן 15:20-21:30 כל מי שפספס את עזריאלי תא זה בדיוק המקום להתאפס על חולצה! שישי: ... .
כשאנשים יצירתיים לוקחים את החולצות צעד אחד קדימה. הלארד המעופף @talrevivo אורז את כל הפופאפים של עזריאלי לפריים אחד. אין ד(ג)ברים כאלה.
היום: ב״ש 15:30-21:30 נראה אתכם דרומים! תביאוווו הרבה אנרגיה!
מחר: רמת גן 15:20-21:30 כל מי שפספס את עזריאלי תא זה בדיוק המקום להתאפס על חולצה!
שישי: אני בא הביתה! קניון חיפה 10:00-14:00 סוגר את המסע המשוגעעע הזה! רואים אתכם!
#משפטאחדביום #רואיםשזהמיסמס
‏ #telaviv #photooftheday #ilovetlv #instagood #picstitch #igers #summer #israel #photooftheday #iphoneonly #Instadaily #bestoftheday #jj #beautiful #hapitriah
Read more
בוגרים 2018 — מאיה מיטלמן // אי זיכרון וחירות המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה "אי זיכרון וחירות" ...
Media Removed
בוגרים 2018 — מאיה מיטלמן // אי זיכרון וחירות המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה "אי זיכרון וחירות" מציע מקום להרהר בו, לחלום ולזכור. העיר טבריה עברה שינוי קיצוני במהלך השנים האחרונות, העיר אינה מציעה לאנשים את צורכי מרחב הקיום אותו הציעה בעבר. "אי זיכרון וחירות" הינו המקום האולטימטיבי לחשקים ... בוגרים 2018

מאיה מיטלמן // אי זיכרון וחירות
המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה "אי זיכרון וחירות" מציע מקום להרהר בו, לחלום ולזכור. העיר טבריה עברה שינוי קיצוני במהלך השנים האחרונות, העיר אינה מציעה לאנשים את צורכי מרחב הקיום אותו הציעה בעבר. "אי זיכרון וחירות" הינו המקום האולטימטיבי לחשקים וכמיהות. האי מורכב ממקומות שנצרבו אצלי בזיכרון כמקומות של חופש וחירות, פיסות של פאזל שנלקחו מטבריה שעל היבשה ומרכיבות את טבריה האי במימי הכנרת. בית ספר, שוק, מגדל מים, מבני שיכון, בתי אבן פרטיים, חוף ים, פארק, בית קולנוע ומבני עירייה.
@shenkar_ibe
Read more
עשרות אנשים פונים אלינו, בשאלה האם יהיה CAMP או רשימות. זה המקום להסביר, רשימת שמות מסודרת, הינה ...
Media Removed
עשרות אנשים פונים אלינו, בשאלה האם יהיה CAMP או רשימות. זה המקום להסביר, רשימת שמות מסודרת, הינה כלי עזר לצורת המכירה של ה - CAMP. - ומה הכוונה? במקום שאנשים יחלו להתאסף מעכשיו בחזית החנות, ולא יהיו בבית מספר לילות, נפריע לשכנים, נאבד סבלנות, וכדומה.. אנחנו מארגנים רשימה שמית עם כלל האנשים ... עשרות אנשים פונים אלינו, בשאלה האם יהיה CAMP או רשימות.
זה המקום להסביר, רשימת שמות מסודרת, הינה כלי עזר לצורת המכירה של ה - CAMP. -
ומה הכוונה?
במקום שאנשים יחלו להתאסף מעכשיו בחזית החנות, ולא יהיו בבית מספר לילות, נפריע לשכנים, נאבד סבלנות, וכדומה..
אנחנו מארגנים רשימה שמית עם כלל האנשים שרוצים לזכות באופציה לרכוש את הנעל. -
הרשימה לא מקנה באופן אוטומטי את הזכות לרכישת הנעל - אלא עוזרת לאותו אדם לשמור על מקומו בתור!!!
-
אחת למספר שעות (זה יקבע במקום בהתאם לצורך הלקוחות) תערך קריאה של הרשימה - ומי שיהיה נוכח, תורו יישמר, מי שלא יהיה - ימחק מהרשימה/יעבור לסופה. -
בעצם, לא צריך להיות בחזית החנות כ-3 ימים לפני המכירה, אלא רק להיות נוכחים בזמן הקראת השמות.
כפי שציינו, הולכים להיות מרווחים מספיק גדולים בין הקראה להקראה - על מנת שאתם תתארגנו, תתקלחו, תאכלו, תשנו!
(לא תהיה הקראת שמות משישי בערב ועד שבת בבוקר)
-
מקווים שענינו לכולכם,
❤️
Read more
Loading...
היום אני סוגרת פרק בחיים ופותחת דף חדש. יותר מעשר שנים גרתי במגשימים, המקום שבשבילי היה בית והיום ...
Media Removed
היום אני סוגרת פרק בחיים ופותחת דף חדש. יותר מעשר שנים גרתי במגשימים, המקום שבשבילי היה בית והיום אני עוזבת. כל כך הרבה דברים אפשר לכתוב על תקופה של עשר שנים, אבל בעיקר אני מתרכזת בשלוש שנים האחרונות, שבהם יצרתי בית חדש חם ואוהב לילדים שלי. אני מודה לחברות המדהימות שלי ממגשימים, עברנו ביחד ... היום אני סוגרת פרק בחיים ופותחת דף חדש.
יותר מעשר שנים גרתי במגשימים, המקום שבשבילי היה בית והיום אני עוזבת.
כל כך הרבה דברים אפשר לכתוב על תקופה של עשר שנים, אבל בעיקר אני מתרכזת בשלוש שנים האחרונות, שבהם יצרתי בית חדש חם ואוהב לילדים שלי.
אני מודה לחברות המדהימות שלי ממגשימים, עברנו ביחד כל כך הרבה!
מודה לבעלי הבית שלי, חדווה ומוטי שהיו לי למשענת ברגעים הקשים, שקיבלו אותי בלי להסס באמצע משבר לא פשוט ותמכו בכל דרך אפשרית, זאת מתנה לא ברורה מאליה בכלל.

ותודה אחרונה וחביבה לגלי שלי, המשענת שלי, הרוח הגבית שבלעדיו לא יכולתי לעבור את האריזות, את הבלאגן ואת כל מה שכרוך במעבר לבית חדש. (ועדיין נמשיך לטפח שני בתים)
תודה אהוב שלי ❤️ @galill8
יוצאת לדרך חדשה, בית חדש ומקווה שגם שם ארגיש בבית 🏡
Read more
המקום האחרון שחשבתי שאמצא בו חברים לחיים, זה הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב. סיפרו לי שכולם ...
Media Removed
המקום האחרון שחשבתי שאמצא בו חברים לחיים, זה הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב. סיפרו לי שכולם שם תחרותיים ודורכים אחד על השני, ושאני צריכה ממש להיזהר. אבל בסוף אנשים הם אנשים, ויש מכל הסוגים בכל מקום. אני זכיתי להכיר בפקולטה אנשים משגעים וחכמים והיה לי כיף לאללה. מאז עברו תשע עשרה שנה ... המקום האחרון שחשבתי שאמצא בו חברים לחיים, זה הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב. סיפרו לי שכולם שם תחרותיים ודורכים אחד על השני, ושאני צריכה ממש להיזהר.
אבל בסוף אנשים הם אנשים, ויש מכל הסוגים בכל מקום. אני זכיתי להכיר בפקולטה אנשים משגעים וחכמים והיה לי כיף לאללה.
מאז עברו תשע עשרה שנה ואני עדיין סוחבת איתי את שני אלו ולא מוותרת עליהם, באהבה גדולה.
נהיינו הורים ואנשים מבוגרים כאלו עם תפקידים של גדולים, רן הוא עורך דין גדול, אליאב איש עסקים ונדל"ן חשוב, ואני אני 😃.
ועדיין, כשאנחנו יושבים יחד, הצחוקים וגם השיחות העמוקות הם כמו אז, כשישבנו עד השעות המאוחרות בדירות השכורות במרכז תל אביב, אפילו אם זה רק לכמה רגעים, לפני שמישהו רץ לאסוף את הילדים.
♥️לחיי החברות הטובה. מזון אמיתי לנשמה.
Read more
היום התקיימה הגרלת המשחקים לעונת 2018/19 בליגת העל והלאומית למשחקי הליגה וגביע הטוטו. גביע הטוטו ...
Media Removed
היום התקיימה הגרלת המשחקים לעונת 2018/19 בליגת העל והלאומית למשחקי הליגה וגביע הטוטו. גביע הטוטו לליגת העל: המפעל יעבור שינוי גדול. הקבוצות שמשחקות באירופה יקבלו "הנחה" מסויימת ולא ישתתפו בשלב הבתים, אלא יקבלו משחק אחד בו יתמודדו על המקום בחצי הגמר במסלול שנקרא "מסלול אירופה". מכבי ... היום התקיימה הגרלת המשחקים לעונת 2018/19 בליגת העל והלאומית למשחקי הליגה וגביע הטוטו.

גביע הטוטו לליגת העל:
המפעל יעבור שינוי גדול. הקבוצות שמשחקות באירופה יקבלו "הנחה" מסויימת ולא ישתתפו בשלב הבתים, אלא יקבלו משחק אחד בו יתמודדו על המקום בחצי הגמר במסלול שנקרא "מסלול אירופה". מכבי ת"א תארח את בית"ר ירושלים והפועל ב"ש תפגוש את הפועל חיפה למשחק טרום אלוף האלופים. חצי הגמר יורכב מקבוצות שבאו מהמסלול האירופי ומקבוצות שעשו דרך בשלב הבתים.
במחזור ראשון במסלול הרגיל, מכבי חיפה תארח את מכבי נתניה ובני יהודה תארח את הפועל תל אביב.

הבתים מחולקים כך:

בית ראשון-
הפועל ק"ש, מכבי חיפה, בני סכנין, הפועל חדרה ומכבי נתניה

בית שני-
הפועל ת"א, בני יהודה, מ.ס אשדוד, מכבי פ"ת והפועל רעננה.

כאמור, ארבעת הקבוצות המשתתפות במפעלים האירופים יפגשו למשחק אחד בו יובטח מקומם של שנים מהם בחצי הגמר. שתי הקבוצות האחרות יבואו מהבתים השונים.

ליגת העל:
במחזור הפתיחה מכבי ת"א תארח את מכבי חיפה למשחק מרכזי מעניין במיוחד. הפועל ב"ש נגד מכבי ת"א במחזור השני, דרבי תל אביבי במחזור החמישי, מכבי חיפה נגד הפועל ב"ש גם במחזור החמישי. בית"ר ירושלים נגד הפועל באר שבע במחזור השמיני, דרבי חיפאי במחזור ה-11. הפועל תל אביב נגד בית"ר ירושלים במחזור ה-13.

מחזור ראשון מלא:
מכבי ת"א - מכבי חיפה
הפועל חדרה - הפועל ת"א
הפועל חיפה - מכבי נתניה
בני סכנין - הפועל רעננה
הפועל ק"ש - הפועל ב"ש
מכבי פ"ת - בית"ר ירושלים
מ.ס אשדוד - בני יהודה

לכל מי שמעוניין בלוחות המלאים, גם בליגת העל וגם בליגה הלאומית, יש באתר מנהלת הליגות לכדורגל.
Read more
Loading...
"ג'ני, איפה אפשר לראות את המקצה שלך מתחרות הקטלבלס האחרונה?" אני שמחה שיותר ויותר אנשים מעריכים ...
Media Removed
"ג'ני, איפה אפשר לראות את המקצה שלך מתחרות הקטלבלס האחרונה?" אני שמחה שיותר ויותר אנשים מעריכים את האימון עם קטלבלס כשיטת אימון וכלי ייחודי ומיוחד עם יתרונות פנומנליים לבריאות, כושר ומראה גופני ולא רק כעוד משקולת או אביזר. חברים יקרים, מוזמנים לקרוא את הפוסט החדש בבלוג, לצפות בוידאו מערוץ ... "ג'ני, איפה אפשר לראות את המקצה שלך מתחרות הקטלבלס האחרונה?"
אני שמחה שיותר ויותר אנשים מעריכים את האימון עם קטלבלס כשיטת אימון וכלי ייחודי ומיוחד עם יתרונות פנומנליים לבריאות, כושר ומראה גופני ולא רק כעוד משקולת או אביזר. חברים יקרים, מוזמנים לקרוא את הפוסט החדש בבלוג, לצפות בוידאו מערוץ היוטיוב שלי, לשמוע ולהרגיש את הוייב המטורף של אליפות ישראל החמישית בה לקחתי את המקום הראשון בתרגיל סנאץ' שנחשב למלך התרגילים. למה? תראו בעצמכם! הקישור לפוסט בסטורי 😘💪
נשיקות, שלכם, ג'ני
Jenny, how can I watch your fly with kettlebell snatch on Israeli Kettlebells Championship? - Read my new post, watch the video from my Utube channel, feel that crazy vibe- the 5-th time I won the 1 place in kettlebell snatch- the king of kettlebell lifting sport’s exercises. Cheers 🥂💪😘
.
.
#jennykaplan #wowyourbody #wow #גניקפלן #גניקפלן_אימונים #גניקפלן_הרצאות #קטלבלספורט #קטלבלס #אליפותישראל #kettlebells #kettlebelllifting #kettlebellsport #kettlebellsnatch #womenathletes #strongwoman #athleisure #athleisurewear #fitnessmotivation #fitnessmodel #fitnessmom #shvoong
Read more
אריה גולדברג #ללמוד_ולא_לשכוח אתמול עברתי ליד חנות כלים ישנים, הצצתי בה והתכוונתי להמשיך בדרכי, ...
Media Removed
אריה גולדברג #ללמוד_ולא_לשכוח אתמול עברתי ליד חנות כלים ישנים, הצצתי בה והתכוונתי להמשיך בדרכי, בזוית העין הבחנתי בקשיש חמוד ישוב על שרפרף בפתח החנות מביט בי. מבטו הזמין אותי להיכנס, נכנסתי, מיד קם ונכנס אחרי. לא עברו חמש שניות והוא החל שופך את סיפור חייו בשואה, סיפורים על גבי סיפורים ללא ... אריה גולדברג #ללמוד_ולא_לשכוח
אתמול עברתי ליד חנות כלים ישנים, הצצתי בה והתכוונתי להמשיך בדרכי, בזוית העין הבחנתי בקשיש חמוד ישוב על שרפרף בפתח החנות מביט בי. מבטו הזמין אותי להיכנס, נכנסתי, מיד קם ונכנס אחרי. לא עברו חמש שניות והוא החל שופך את סיפור חייו בשואה, סיפורים על גבי סיפורים ללא מעצורים, בפרטי פרטים כאילו הכל קרה לפני חודש בערך; סיפורים על פחד עמוק ואובדן משתק בצמוד לגבורה שקטה ומזל גדול, אפס תקווה מול ניסים, מוות מול חיים !
הדמעות שלי לא הצליחו לשטןף את ערמות הכוסות והקעריות המאובקות שם כפי שתקומתו ומפעל חייו מאז עלייתו ארצה לא הצליחו למחוק ואף לטשטש את הכאב שאיתו הוא חי . איך ?? איך הוא חי ?! איך שורדים את דבר כזה ואיך ממשיכים, איך מוצאים את האור! אני נדהמת מבני האנוש לכאן ולכאן ועוצמות החיים. ומודה על שנשלחתי במקרה לחנות הזאת רק כדי לתת את המקום הזה שביקשה נפשו של הילד הגיבור הזה, לספר לשתף לידע ,לקבל אוזן קשבת. עוד מעט לא יהיה מי שיספר! סבא חיים שלי, סבתא איטה שלי וסבא אריה שלי גם הם גיבורי אמת, בזכות החוזק הנפשי שלהם להמשיך ולחיות ולהחיות, אני פה וגם ילדי שלי
Read more
*מצטערת זה לא נתן לי להכניס הכל לסרטון* אני מסתכלת על כל הרגעים האלו, שמתקבצים לסרטון של דקה וזה עושה ...
Media Removed
*מצטערת זה לא נתן לי להכניס הכל לסרטון* אני מסתכלת על כל הרגעים האלו, שמתקבצים לסרטון של דקה וזה עושה לי צמרמורת הרגעים שלך.. מהתחלה ועד היום, זה מדהים לחשוב לאן הגעת ולראות אותך במקום שאת נמצאת בו היום ולראות את המקום שהיית בו לפני כמה שנים, שמחה לראות איך התבגרתי איתך, וגדלתי איתך אני זוכרת ... *מצטערת זה לא נתן לי להכניס הכל לסרטון*
אני מסתכלת על כל הרגעים האלו, שמתקבצים לסרטון של דקה וזה עושה לי צמרמורת הרגעים שלך.. מהתחלה ועד היום,
זה מדהים לחשוב לאן הגעת ולראות אותך במקום שאת נמצאת בו היום ולראות את המקום שהיית בו לפני כמה שנים, שמחה לראות איך התבגרתי איתך, וגדלתי איתך
אני זוכרת איך שמחתי לשמוע עוד משהו שתשתפי בו ואני עדיין אמשיך לשמוח, אני חושבת שאת אחת השחקניות הכי מוכשרות ומדהימות שקיימות היום וכל רגע שלך על המסך או הבמה אף פעם לא משעמם אלא תמיד לכל מקום שאת מגיעה את מכניסה אור, את מכניסה את מה ששלך ושאין אותו לאף אחד אחר, אני בטוחה שכל מה שהשתתפת בו או שתשתפי בו זכה באישה הכי מדהימה שקיימת בעולם ואני שמחה שאת זו מי שאת שאת תישארי עם העקרונות שלך והאמת שלך אני חושבת שזה חשוב כלפי כל בן אדם שקיים בעולם הזה וזה משהו גדול מאוד שלקחתי ממך לחיים האישיים שלי ואני רוצה להודות לך על זה עדי שלי את מוכשרת את ראויה תמיד לטוב שביותר אז בקיצור אחרי כל זה מזל טוב את כבר בת 33 את אמא מדהימה ואישה מדהימה❤
אוהבת אותך בלי סוף ❤🔝
Read more
Loading...
התמונה הזאת משקפת בעיניי את המקום הנכון של קובי פרץ ... הילד ליאל והמשפחה שהם כל עולמו והמוסיקה שקובי ...
Media Removed
התמונה הזאת משקפת בעיניי את המקום הנכון של קובי פרץ ... הילד ליאל והמשפחה שהם כל עולמו והמוסיקה שקובי שייך לה כמו שהיא לו! מאחל לך אח יקר שמחה ועשייה ומוסיקה טובה ושתלך בדרך הכי טובה ונכונה בדרכך לתוך הלב של כולנו️ @kobi_peretz @meir_nahmani @gadicastiel @matan_maman צילום ארנון בוסני ... התמונה הזאת משקפת בעיניי את המקום הנכון של קובי פרץ ...
הילד ליאל והמשפחה שהם כל עולמו והמוסיקה שקובי שייך לה כמו שהיא לו!
מאחל לך אח יקר שמחה ועשייה ומוסיקה טובה ושתלך בדרך הכי טובה ונכונה בדרכך לתוך הלב של כולנו❤️ @kobi_peretz @meir_nahmani @gadicastiel @matan_maman צילום ארנון בוסני Arnon_bossani
Read more
@vissla made for @surfrider חברת וויסלה העולמית וארגון סרף ריידר חוגגים יחד את השקת הקולקציה שיצרו ...
Media Removed
@vissla made for @surfrider חברת וויסלה העולמית וארגון סרף ריידר חוגגים יחד את השקת הקולקציה שיצרו ולשם כך חברו לתת כמה טיפים חשובים כדי לשמור על החופים שלנו נקיים. בואו נשמור יחד על הים של כולנו נקי! אנחנו מחוייבים להגן על הים , הגלים והחופים כדי שנמשיך להנות מהם. בואו נדלג על השימוש בכימיקלים ... @vissla made for @surfrider
חברת וויסלה העולמית וארגון סרף ריידר חוגגים יחד את השקת הקולקציה שיצרו ולשם כך חברו לתת כמה טיפים חשובים כדי לשמור על החופים שלנו נקיים.
בואו נשמור יחד על הים של כולנו נקי!
אנחנו מחוייבים להגן על הים , הגלים והחופים כדי שנמשיך להנות מהם. בואו נדלג על השימוש בכימיקלים ונשתמש בקרם הגנה שעשוי מחומרים טבעיים הטובים לגוף שלנו ולא מזהמים את המקום היקר של כולנו 🌊 ‏@sunsessionzinc
הבחירה המושלמת!
תוכלו להשיג את הקרם בחנויות בורדרליין
Read more
אז, רומא. המקום בו אפשר להבין שיגעון גדלות מהו. ברגע שאתה עומד מול כל האתרים המטורפים האלה אתה מבין ...
Media Removed
אז, רומא. המקום בו אפשר להבין שיגעון גדלות מהו. ברגע שאתה עומד מול כל האתרים המטורפים האלה אתה מבין כמה אתה קטן לעומת כל המבנים העצומים האלה. בממוצע של 30 ק"מ הליכה ביום חרשנו את רומא וסיימנו כל יום עם כאבי גב ובלי רגליים אבל עם חיוך מאוזן לאוזן. לפיצות, פסטות וקפה לא יהיה טעם כי אחרי שטעמתי מהדברים ... אז, רומא.
המקום בו אפשר להבין שיגעון גדלות מהו.
ברגע שאתה עומד מול כל האתרים המטורפים האלה אתה מבין כמה אתה קטן לעומת כל המבנים העצומים האלה.
בממוצע של 30 ק"מ הליכה ביום חרשנו את רומא וסיימנו כל יום עם כאבי גב ובלי רגליים אבל עם חיוך מאוזן לאוזן.
לפיצות, פסטות וקפה לא יהיה טעם כי אחרי שטעמתי מהדברים הנפלאים האלה בארץ המקור...
בסופו של דבר חלק עצום מהחוויה זה האנשים שאתה נמצא איתם, והאנשים שחוו איתי את העיר הזו לחלוטין עשו לי את הטיול.
אז תודה רבה (עד הטיול הבא:)
Read more
״לא יכול להוריד ממך את העיניים...״ אהובים, נשמות טובות, המון מזל טוב ליום הנישואין הרביעי שלכם! ...
Media Removed
״לא יכול להוריד ממך את העיניים...״ אהובים, נשמות טובות, המון מזל טוב ליום הנישואין הרביעי שלכם! נדמה שאתם רק בתחילת הקשר, כי עם אהבה כמו שיש ביניכם- זה משהו של פעם בחיים! מאחלת לכם להתאהב אחד בשנייה כל בוקר מחדש, שתמיד יהיה לכם אחד אצל השנייה את המקום החם, ושתמשיכו להיות ההורים הכי צעירים, הכי ... ״לא יכול להוריד ממך את העיניים...״ אהובים, נשמות טובות, המון מזל טוב ליום הנישואין הרביעי שלכם! נדמה שאתם רק בתחילת הקשר, כי עם אהבה כמו שיש ביניכם- זה משהו של פעם בחיים! מאחלת לכם להתאהב אחד בשנייה כל בוקר מחדש, שתמיד יהיה לכם אחד אצל השנייה את המקום החם, ושתמשיכו להיות ההורים הכי צעירים, הכי דואגים מבינים ואוהבים 💕💕 שתשמרו על הקן המשפחתי שלכם... ותמשיכו לכבוש את העולם ולהראות לו מהי כוחה של אהבה❤️ יום נישואים שמח אהובים שלי! ולחיי עוד המון כאלה! 👑🎩
Read more
אנשים נכנסים ויוצאים מחיינו כל הזמן חלקם נשארים למשך כל חיינו וחלקם מלמדים אותנו שיעור וממשיכים ...
Media Removed
אנשים נכנסים ויוצאים מחיינו כל הזמן חלקם נשארים למשך כל חיינו וחלקם מלמדים אותנו שיעור וממשיכים לדרכם. קחו נשימה טובה, לא להיות תלותיים להעריך אותם בכל ליבכם בכל יום שהם בחייכם, לקבל את המקום הזה לדעת ולהבין שזה בסדר הם יגיעו כדי לסייע לכם להתגבר על קשיים. הם יגיעו כדי ללמד אתכם דברים ... אנשים נכנסים ויוצאים מחיינו כל הזמן
חלקם נשארים למשך כל חיינו
וחלקם מלמדים אותנו שיעור וממשיכים לדרכם.

קחו נשימה טובה,
לא להיות תלותיים
להעריך אותם בכל ליבכם בכל יום שהם בחייכם,
לקבל את המקום הזה
לדעת ולהבין שזה בסדר

הם יגיעו כדי לסייע לכם להתגבר על קשיים.
הם יגיעו כדי ללמד אתכם דברים חדשים.
הם האוניברסיטה של החיים.
אנשים אלו הם מלאכים אשר נשלחו אליכם משמים בדיוק בזמן שבו הייתם זקוקים להם כ"כ.

הם המסר
שהגיע זמנכם להמשיך הלאה..
שהגיע זמנכם להתפתח לצמוח ולגדול.
שהגיע זמנכם לקחת אחריות על חייכם.
עכשיו תורכם לחלוק
עכשיו תורכם להעיז
עכשיו תורכם להעביר מהנסיון שלמדתם
עכשיו עליכם לעשות דברים שמעולם לא עשיתם
להעניק לעצמכם כמות שמחה בלתי רגילה
למצוא את הדרך שלכם לשלווה..
בהצלחה💝
Read more
לקח זמן להפשיר, אבל טופולופומפו מסתמנת כלהיט המנפיק ביקורות מחמיאות ומביא תיירות גורמה שוודית ...
Media Removed
לקח זמן להפשיר, אבל טופולופומפו מסתמנת כלהיט המנפיק ביקורות מחמיאות ומביא תיירות גורמה שוודית ״מסעדה מהממת, אוכל טעים להפליא, מתובל עם השפעות מאסיה אבל יוצא דופן בקנה מידה כזה שעוד לא טעמתם או ראיתם.לא אסייתי טיפוסי ובהחלט לא מה שאנחנו רגילים. "מטבח אש" בו האוכל נעשה על פני אש פתוחה. אני ממש ... לקח זמן להפשיר, אבל טופולופומפו מסתמנת כלהיט המנפיק ביקורות מחמיאות ומביא תיירות גורמה שוודית ״מסעדה מהממת, אוכל טעים להפליא, מתובל עם השפעות מאסיה אבל יוצא דופן בקנה מידה כזה שעוד לא טעמתם או ראיתם.לא אסייתי טיפוסי ובהחלט לא מה שאנחנו רגילים. "מטבח אש" בו האוכל נעשה על פני אש פתוחה. אני ממש אוהב את המקום המקורי הזה שיש לו אחד העיצוב היוקרתי ביותר של ישראל.״ תודה כמובן גם למר מגנוס הלגרן. פייר, הסמקנו
Read more
"לא תמיד אפשר להבין את כולם אבל אתה יודע שהיית מוכן להיות שם כדי להקשיב ולתמוך בשני..." אחרי סופ"ש ...
Media Removed
"לא תמיד אפשר להבין את כולם אבל אתה יודע שהיית מוכן להיות שם כדי להקשיב ולתמוך בשני..." אחרי סופ"ש לא מהטובים שלי, התחלנו את השבוע במקום הכי לבן בארץ בימים האחרונים וגם שם יש מחשבות שלא עוזבים אותך גם בימים יפים כמו אלה! חוכמה זה להסתכל קדימה ולהמשיך ללכת כי בסופו של דבר כנראה שם זה לא היה המקום ... "לא תמיד אפשר להבין את כולם אבל אתה יודע שהיית מוכן להיות שם כדי להקשיב ולתמוך בשני..."
אחרי סופ"ש לא מהטובים שלי, התחלנו את השבוע במקום הכי לבן בארץ בימים האחרונים וגם שם יש מחשבות שלא עוזבים אותך גם בימים יפים כמו אלה!
חוכמה זה להסתכל קדימה ולהמשיך ללכת כי בסופו של דבר כנראה שם זה לא היה המקום שלך!
שבוע מצויין חברים 😉
Read more
 #ripcurlpro #cheersmick ~~~~ הריפ קרל פרו בדרום אוסטרליה הסתיימה לפנות בוקר עם שירת ברבור כמעט ...
Media Removed
#ripcurlpro #cheersmick ~~~~ הריפ קרל פרו בדרום אוסטרליה הסתיימה לפנות בוקר עם שירת ברבור כמעט מושלמת של מיק פאנינג שאחרי 16 שנים בסבב ושלוש אליפויות עולם, הגיע לגמר... אבל איטלו פררה עם רמת גלישה מטורפת על הבקסייד לקח את המקום הראשון בתחרות...סטפני גילמור לקחה את המקום הראשון בבנות והיא ... #ripcurlpro #cheersmick ~~~~ הריפ קרל פרו בדרום אוסטרליה הסתיימה לפנות בוקר עם שירת ברבור כמעט מושלמת של מיק פאנינג שאחרי 16 שנים בסבב ושלוש אליפויות עולם, הגיע לגמר... אבל איטלו פררה עם רמת גלישה מטורפת על הבקסייד לקח את המקום הראשון בתחרות...סטפני גילמור לקחה את המקום הראשון בבנות והיא הולכת על תואר אליפות שביעי השנה...
Read more
להיות שחקנית, לאפשר לעצמך להשתגע אפילו שאת מופנמת ואפילו מאוד ביישנית, זה המקום להיות מחופשת מבחוץ ...
Media Removed
להיות שחקנית, לאפשר לעצמך להשתגע אפילו שאת מופנמת ואפילו מאוד ביישנית, זה המקום להיות מחופשת מבחוץ והכי קשה להיות אחרת בנשמה מתוך הקישקס. ללמוד טקסט של מישהי זרה לחלוטין ולבנות אותה כפי שאני רואה אותה, מתוך אופיי לתת לה חיים חדשים עצובים שמחים ואחרים, אני יודעת שגם ביום יום שלנו אנו משחקים כדי ... להיות שחקנית, לאפשר לעצמך להשתגע אפילו שאת מופנמת ואפילו מאוד ביישנית, זה המקום להיות מחופשת מבחוץ והכי קשה להיות אחרת בנשמה מתוך הקישקס. ללמוד טקסט של מישהי זרה לחלוטין ולבנות אותה כפי שאני רואה אותה, מתוך אופיי לתת לה חיים חדשים עצובים שמחים ואחרים, אני יודעת שגם ביום יום שלנו אנו משחקים כדי לעטוף את חיינו בטוב, כדי לקבל משהו נכסף ובכלל.. אני אוהבת לשחק ומתרגשת כל פעם מחדש לראות מיהי האישה החדשה שנולדה. היום בערב יוקרן הסרט ״אדמה משוגעת״ בבנימינה, הבוקר כששמעתי על כך התחלתי לבכות, נזכרתי איזו חוויה מהפנטת עברתי עם הבמאי דרור שאול לנבכי נשמתי @dror.shaul
Read more
מבחר של תליונים חדשים עם שרשראות , אופציה להכנת מאלה/ שרשרת על המקום בחנות ..... <span class="emoji emoji1f601"></span> מוזמנים לבקר את ...
Media Removed
מבחר של תליונים חדשים עם שרשראות , אופציה להכנת מאלה/ שרשרת על המקום בחנות ..... מוזמנים לבקר את באבא במושב נווה ימין לפרטים 0538302829 מבחר של תליונים חדשים עם שרשראות , אופציה להכנת מאלה/ שרשרת על המקום בחנות ..... 😁
מוזמנים לבקר את באבא במושב נווה ימין לפרטים 0538302829 ☀️❤🙏
@vissla made for @surfrider חברת וויסלה העולמית וארגון סרף ריידר חוגגים יחד את השקת הקולקציה שיצרו ...
Media Removed
@vissla made for @surfrider חברת וויסלה העולמית וארגון סרף ריידר חוגגים יחד את השקת הקולקציה שיצרו ולשם כך חברו לתת כמה טיפים חשובים כדי לשמור על החופים שלנו נקיים. ~~~ קשי הפלסטיק מהווים כ- 5 אחוזים מכלל הפסולת בחופי ישראל. שימוש חד-פעמי שיוצר זיהום היכול להישאר לנצח. אלה הם חמישה אחוזים ... @vissla made for @surfrider
חברת וויסלה העולמית וארגון סרף ריידר חוגגים יחד את השקת הקולקציה שיצרו ולשם כך חברו לתת כמה טיפים חשובים כדי לשמור על החופים שלנו נקיים.
~~~
קשי הפלסטיק מהווים כ- 5 אחוזים מכלל הפסולת בחופי ישראל. שימוש חד-פעמי שיוצר זיהום היכול להישאר לנצח. אלה הם חמישה אחוזים שקל מאוד להיפטר מהם. בואו נוותר על הקש ונשמור על המקום היקר של כולנו נקי 🌊
Read more
בר רפאלי מלכת השיק של מגזין פנאי פלוס שיק שוק בר לקחה את המקום הראשון הכתבה עכשיו בערוץ שלנו צילום יוסי בר און בר רפאלי מלכת השיק של מגזין פנאי פלוס שיק שוק בר לקחה את המקום הראשון הכתבה עכשיו בערוץ שלנו צילום יוסי בר און
מוכניים לזה ??? מתרגשת מעוד הפקה מטורפת שאני מפיקה בכיכובן של הרקדניות הכי טובות בעולם !!! סטודיו ...
Media Removed
מוכניים לזה ??? מתרגשת מעוד הפקה מטורפת שאני מפיקה בכיכובן של הרקדניות הכי טובות בעולם !!! סטודיו topstreet מנציח עוד שנה שתמה במופע היפ הופ מטורףףףף!! שריינו כרטיסים ליום הגדול !! והכי חשוב !!תכינו את עצמכם נפשית כי המקום הולך להישבר ! מוכניים לזה ???
מתרגשת מעוד הפקה מטורפת שאני מפיקה בכיכובן של הרקדניות הכי טובות בעולם !!!
סטודיו topstreet מנציח עוד שנה שתמה במופע היפ הופ מטורףףףף!!
שריינו כרטיסים ליום הגדול !!
והכי חשוב !!תכינו את עצמכם נפשית כי המקום הולך להישבר !
Happy Passover to everyone everywhere 🗺 <span class="emoji emoji1f30f"></span> I hope one day everyone will enjoy the freedom we enjoy ...
Media Removed
Happy Passover to everyone everywhere 🗺 I hope one day everyone will enjoy the freedom we enjoy and we will have the possibility to spread it all over the world to those who are not as lucky as we are לבחור בחופש.להבין שאנחנו לא כפופים לאף אדם, מכשיר או ארגון גם כשאני מרגישים כך.שהכל עניין של ... Happy Passover to everyone everywhere 🗺 🌏 I hope one day everyone will enjoy the freedom we enjoy and we will have the possibility to spread it all over the world to those who are not as lucky as we are 🙏
לבחור בחופש.להבין שאנחנו לא כפופים לאף אדם, מכשיר או ארגון גם כשאני מרגישים כך.שהכל עניין של בחירה ושאנחנו לא נהיה במקום בו אנחנו לא רוצים להיות.ומותר להתלונן על הבחירות אבל בסוף הכל טוב.הרוב קל.החיים לא כאלה מסובכים.
החופש להסתכל על המקום שאני נמצאת בו ולהגיד תודה. החופש להסתכל על החיים האלה. החופש לטייל בארץ המופלאה הזו.
קמנו בבוקר.בחרנו מה ללבוש.בחרנו מה לאכול.אנחנו ברי מזל.ועוד יותר מזל שיש לנו את החג הנפלא הזה כדי להודות על דבר שהפך בעינינו למובן מאליו למרות שהוא ממש לא.
.
שנמשיך לבחור בחופש.נפיץ אותו.נחגוג אותו.חג שמח.
Read more
אחרי עשרים שנה של הופעות, מסיבות ולילות קסומים, אדי ארליך, מייסד האברקסס, מעביר את השרביט לילדיו ...
Media Removed
אחרי עשרים שנה של הופעות, מסיבות ולילות קסומים, אדי ארליך, מייסד האברקסס, מעביר את השרביט לילדיו @amirbendavid הצטרף למסע זכרונות מרגש. הכתבה שאתם חייבים לקרוא הסופ"ש - עכשיו בסטורי צילומים מתולדות המקום: קוקו אחרי עשרים שנה של הופעות, מסיבות ולילות קסומים, אדי ארליך, מייסד האברקסס, מעביר את השרביט לילדיו ✨ @amirbendavid הצטרף למסע זכרונות מרגש. הכתבה שאתם חייבים לקרוא הסופ"ש - עכשיו בסטורי
📷 צילומים מתולדות המקום: קוקו
החלטנו לצאת לאימון כיפי בחוץ הים ! בנות של בסדנאות שלנו תוצאות מדהימות מהרו לשמור ולשריין את המקום שלכן החלטנו לצאת לאימון כיפי בחוץ הים ! בנות של בסדנאות שלנו תוצאות מדהימות
מהרו לשמור ולשריין את המקום שלכן
פעם הרב יעקב משה חרל"פ (תלמידו של הרב קוק זצ"ל) דרש דרשה בתל אביב ובה הוא הסביר לאנשי המקום מהי סגולת ...
Media Removed
פעם הרב יעקב משה חרל"פ (תלמידו של הרב קוק זצ"ל) דרש דרשה בתל אביב ובה הוא הסביר לאנשי המקום מהי סגולת ישראל, כמה חשוב עם ישראל, כמה חשוב כל אחד ואחד מאיתנו... בסוף הדרשה ניגש אחד האנשים לרב ואמר לו "הרב, שינית לי את התפיסה. עד עכשיו הייתי בטוח שאני כלום, שאני עוד אחד".. הרב הסתכל אליו במבט חודר ואמר ... פעם הרב יעקב משה חרל"פ (תלמידו של הרב קוק זצ"ל) דרש דרשה בתל אביב ובה הוא הסביר לאנשי המקום מהי סגולת ישראל, כמה חשוב עם ישראל, כמה חשוב כל אחד ואחד מאיתנו...
בסוף הדרשה ניגש אחד האנשים לרב ואמר לו "הרב, שינית לי את התפיסה. עד עכשיו הייתי בטוח שאני כלום, שאני עוד אחד".. הרב הסתכל אליו במבט חודר ואמר "דע לך, עם גודל הזכות כך גודל החובה. עכשיו, אחרי שאתה יודע מי אתה, דע מה מוטל עליך לעשות". חבר'ה, אתם צריכים לדעת מי אתם!

#מרן #מרן_הרב_עובדיה_יוסף #הרבעובדיה #הרבעובדיהיוסף #הרב_עובדיה_יוסף #הרב_עובדיה #הרב
Read more
״הבית הוא המקום שבו האהבה שלך נמצאת״ אני אוהבת את המשפחה שלי וגאה בנו כל כך עוד מעט 4 שנים של אהבה ללא ...
Media Removed
״הבית הוא המקום שבו האהבה שלך נמצאת״ אני אוהבת את המשפחה שלי וגאה בנו כל כך עוד מעט 4 שנים של אהבה ללא גבולות ️ #loveislove ואל תתנו לאף אחד להגיד לכם אחרת לרכישת הבקבוקים שכל ההכנסות יתרמו לעמותת אבות גאים (ואימהות) שנאבקים בזכויות שלנו כנסו לאתר sodastreampride.com ״הבית הוא המקום שבו האהבה שלך נמצאת״
אני אוהבת את המשפחה שלי וגאה בנו כל כך עוד מעט 4 שנים של אהבה ללא גבולות ♥️ #loveislove
ואל תתנו לאף אחד להגיד לכם אחרת
לרכישת הבקבוקים שכל ההכנסות יתרמו לעמותת אבות גאים (ואימהות) שנאבקים בזכויות שלנו כנסו
לאתר sodastreampride.com
בשעות הבוקר המוקדמות כשעדיין קצת חשוך ולא שומעים שום דבר מלבד להקות הציפורים שהתעוררו, אני מתכופפת ...
Media Removed
בשעות הבוקר המוקדמות כשעדיין קצת חשוך ולא שומעים שום דבר מלבד להקות הציפורים שהתעוררו, אני מתכופפת אל הערוגה ונוגעת באדמה הרטובה בידיים חשופות, מפוררת אותה ושותלת לתוכה את שתילי הירקות שלי. אני לוחשת לך בוקר טוב אבא יקר, יודעת שאתה מביט בי מלמעלה, אתה איתי בתוך האדמה, בשתילים, בריח של הבוקר ... בשעות הבוקר המוקדמות כשעדיין קצת חשוך ולא שומעים שום דבר מלבד להקות הציפורים שהתעוררו, אני מתכופפת אל הערוגה ונוגעת באדמה הרטובה בידיים חשופות, מפוררת אותה ושותלת לתוכה את שתילי הירקות שלי. אני לוחשת לך בוקר טוב אבא יקר, יודעת שאתה מביט בי מלמעלה, אתה איתי בתוך האדמה, בשתילים, בריח של הבוקר ובטיפות הטל על העלים. זה המקום היחידי שאני יכולה להרגיש אותך, לאהוב אותך ולבכות שאתה אינך. יהי זכרך ברוך 💔
Read more
היום ביקרתי בבית של שרון ברמת השרון שבחצר שלה היא משקמת בעלי חיים שניצלו מהתעללות קשה או כאלו שנולדו ...
Media Removed
היום ביקרתי בבית של שרון ברמת השרון שבחצר שלה היא משקמת בעלי חיים שניצלו מהתעללות קשה או כאלו שנולדו נכים ובשל כך לא נמצאו מתאימים לשחיטה וניצלו מתעשיית הבשר. המקום מפוצץ בשמחה בצחוק באהבה ובחמלה. שרון משוועת לתרומות כדי להמשיך את הטיפול והשיקום של החיות המופלאות האלה. אנא כנסו לאתר שלה ותעשו ... היום ביקרתי בבית של שרון ברמת השרון שבחצר שלה היא משקמת בעלי חיים שניצלו מהתעללות קשה או כאלו שנולדו נכים ובשל כך לא נמצאו מתאימים לשחיטה וניצלו מתעשיית הבשר. המקום מפוצץ בשמחה בצחוק באהבה ובחמלה. שרון משוועת לתרומות כדי להמשיך את הטיפול והשיקום של החיות המופלאות האלה. אנא כנסו לאתר שלה ותעשו מה שצריך Www.sharonssanctuary.com
Read more
מכל התמונות שצילמתי ברומא, איכשהו, זאת ממש תפסה אותי. רגע של דימדומים, לפני שהמשכתי לשדה התעופה ...
Media Removed
מכל התמונות שצילמתי ברומא, איכשהו, זאת ממש תפסה אותי. רגע של דימדומים, לפני שהמשכתי לשדה התעופה הביתה. הזדמנות אחרונה לשאוף את המקום הזה. להנות מהעיר, לא משנה לאן אני מסתכלת. #nofilterneeded כי באמת זו עיר שלא זקוקה לפילטרים בעיני. תזכורת לעצמי. גם כדי לחזור לשם. וגם כדי לחיות בעצמי, ... מכל התמונות שצילמתי ברומא, איכשהו, זאת ממש תפסה אותי. רגע של דימדומים, לפני שהמשכתי לשדה התעופה הביתה.
הזדמנות אחרונה לשאוף את המקום הזה.
להנות מהעיר, לא משנה לאן אני מסתכלת.
#nofilterneeded
כי באמת זו עיר שלא זקוקה לפילטרים בעיני.
תזכורת לעצמי.
גם כדי לחזור לשם.
וגם כדי לחיות בעצמי, עם הרבה פחות פילטרים ❤️
Read more
חוזרים שוב ל @radioepgb להופעה מטורפת של @echoandtito שהבעירו את המקום באש. #echoandtito #radioepgb ...
Media Removed
חוזרים שוב ל @radioepgb להופעה מטורפת של @echoandtito שהבעירו את המקום באש. #echoandtito #radioepgb #yalla חוזרים שוב ל @radioepgb להופעה מטורפת של @echoandtito שהבעירו את המקום באש.
#echoandtito #radioepgb #yalla
היי כולם!<span class="emoji emoji1f44b"></span> • זה עמוד חדשדנדש לזמר שכולנו אוהבים, ברונו מארס <span class="emoji emoji1f49c"></span> • אם אתם אוהבים את ברונו זה המקום ...
Media Removed
היי כולם! • זה עמוד חדשדנדש לזמר שכולנו אוהבים, ברונו מארס • אם אתם אוהבים את ברונו זה המקום בשבילכם! • אז זהו..ממש מקווה להצליח • מנהלת אחת שמתה על ברונו • בינתיים שאלה יודעים מה שמו האמיתי של ברונו ? תשובה שלי: ברוור שכןן מי מכם יודע? • תייגו אותו @brunomars • אוהבת, ... היי כולם!👋

זה עמוד חדשדנדש לזמר שכולנו אוהבים,
ברונו מארס 💜

אם אתם אוהבים את ברונו זה המקום בשבילכם!💕

אז זהו..ממש מקווה להצליח 💚

מנהלת אחת שמתה על ברונו 😍🌸

בינתיים שאלה
יודעים מה שמו האמיתי של ברונו ?😉
תשובה שלי:
ברוור שכןן 💘
מי מכם יודע? 😜

תייגו אותו
@brunomars 😍

אוהבת,
#ברונומארסבדם 💘🌸
Read more
אח שלי האהוב<span class="emoji emoji2764"></span>️ מה מאחלים למישהו כל כך יקר משפחה שלי - אח אמיתי שלי לא להאמין איך אנחנו סופרים יחד ...
Media Removed
אח שלי האהוב️ מה מאחלים למישהו כל כך יקר משפחה שלי - אח אמיתי שלי לא להאמין איך אנחנו סופרים יחד כבר 23 שנים ימיי הולדת... והנה הגיע עוד אחד כזה - שלך הפעם וזה המקום למלא ולהציף אותך בכל הברכות שיש בעולם... קודם כל שתהנה מהילדים האהובים שלך ליאם אלין ויאן מי כמוני יודע שאתה אבא מיוחד במינו - שהאושר ... אח שלי האהוב❤️
מה מאחלים למישהו כל כך יקר
משפחה שלי - אח אמיתי שלי
לא להאמין איך אנחנו סופרים יחד כבר 23 שנים ימיי הולדת...
והנה הגיע עוד אחד כזה - שלך הפעם וזה המקום למלא ולהציף אותך בכל הברכות שיש בעולם...
קודם כל שתהנה מהילדים האהובים שלך ליאם אלין ויאן מי כמוני יודע שאתה אבא מיוחד במינו - שהאושר והשמחה שלהם עומדים למול עיניך יום יום דקה דקה💜
שתמשיך להיות חבר אמת לכל מי שאתה מחשיב כחבר שלך - אני יודע באופן אישי שמי שחבר שלך - זכה!
מאחל לך שתמשיך להוביל את הנוף המוסיקלי הכל כך מיוחד שלך עם רגש עוצמות כמו שיש רק לך עם המון הצלחה שהיא לא דבר מובן מאליו.
ובעיקר אני מאחל לך איילי היקר בריאות אושר שמחה אמיתית בכל מה שתעשה
שתמיד תמשיך לגעת בנשמה של אנשים בין אם הם הקרובים שלך או הקהל שלך אין ספק שאת זה אתה עושה הכי טוב שיש❤️❤️❤️
מזל טוב אחי האהוב @eyalgolan1
Read more
קבלו את המקום הראשון במסיבת פורים האדירה של מאניה ג'ינס... לא לבעלי לב חלש 🥇🥇🥇
Media Removed
קבלו את המקום הראשון במסיבת פורים האדירה של מאניה ג'ינס... לא לבעלי לב חלש 🥇🥇🥇 קבלו את המקום הראשון במסיבת פורים האדירה של מאניה ג'ינס... לא לבעלי לב חלש 🥇🥇🥇
מזהים את המקום ? הבר של רוניייייי המפורסמם מהשיר שלנוווו <span class="emoji emoji2b50"></span>️<span class="emoji emoji2b50"></span>️<span class="emoji emoji2b50"></span>️ #עודמעטתתעוררותראהכלהשמייםכוכבים #
Media Removed
מזהים את המקום ? הבר של רוניייייי המפורסמם מהשיר שלנוווו ️ #עודמעטתתעוררותראהכלהשמייםכוכבים # מזהים את המקום ? הבר של רוניייייי המפורסמם מהשיר שלנוווו ⭐️⭐️⭐️ #עודמעטתתעוררותראהכלהשמייםכוכבים #
בשנת 1900 הוגש ההמבורגר הראשון בארצות הברית, בניו הייבן. את הקציצה עושים במעין טוסטר אנכי וההמבורגר ...
Media Removed
בשנת 1900 הוגש ההמבורגר הראשון בארצות הברית, בניו הייבן. את הקציצה עושים במעין טוסטר אנכי וההמבורגר מוגש בין שתי פרוסות לחם קלוי עם בצל, עגבניה וגבינה. ככה עדיין מכינים אותו היום באותם תנורים , בלי קטשופ ובלי מיונז.כדי שיריגו את טעם הבשר אומר ג'ף, הנין של לואיס מייסד המקום בשנת 1900 הוגש ההמבורגר הראשון בארצות הברית, בניו הייבן. את הקציצה עושים במעין טוסטר אנכי וההמבורגר מוגש בין שתי פרוסות לחם קלוי עם בצל, עגבניה וגבינה.
ככה עדיין מכינים אותו היום באותם תנורים , בלי
קטשופ ובלי מיונז.כדי שיריגו את טעם הבשר אומר ג'ף, הנין של לואיס מייסד המקום
מאיה וורטהיימר, את פשוט הורגת אותנו מצחוק. גם כשאת מגלה את המקום שלך ברשימת השיק ושוק של פנאי פלוס🤣 @mayawertheimer @noakirel_ @alonatal @haradar10 מאיה וורטהיימר, את פשוט הורגת אותנו מצחוק.
גם כשאת מגלה את המקום שלך ברשימת השיק ושוק של פנאי פלוס🤣
@mayawertheimer @noakirel_ @alonatal @haradar10
בית אמיתי של עמותת עלם הוא המקום היחיד שמספק מענה לנערות ונשים עד גיל עשרים ושש ששרדו תקיפה מינית ממושכת, ...
Media Removed
בית אמיתי של עמותת עלם הוא המקום היחיד שמספק מענה לנערות ונשים עד גיל עשרים ושש ששרדו תקיפה מינית ממושכת, לעיתים תכופות מהמעגל הקרוב אליהן. הן מתמודדות,בין היתר, עם אובדנות, אשמה,דכאון ובושה. הבית שעומד לרשותן, שמציל את חייהן, בסכנת סגירה. אנא הירתמו ותירמו בהדסטארט! נדרשים עוד כמה עשרות ... בית אמיתי של עמותת עלם הוא המקום היחיד שמספק מענה לנערות ונשים עד גיל עשרים ושש ששרדו תקיפה מינית ממושכת, לעיתים תכופות מהמעגל הקרוב אליהן. הן מתמודדות,בין היתר, עם אובדנות, אשמה,דכאון ובושה.
הבית שעומד לרשותן, שמציל את חייהן, בסכנת סגירה. אנא הירתמו ותירמו בהדסטארט! נדרשים עוד כמה עשרות אלפי שקלים כדי להגיע ליעד ולהציל את הבית החשוב הזה.
חפשו בגוגל או בהדסטארט "נלחמים על בית אמיתי". תודה ❤♀️
Read more
אם את מעוניינת בשירות משמעותי וחוויתי הכולל בתוכו הכרת הארץ, מנהיגות, הדרכה,חינוך של הדור הבא לציונות/ערכים ...
Media Removed
אם את מעוניינת בשירות משמעותי וחוויתי הכולל בתוכו הכרת הארץ, מנהיגות, הדרכה,חינוך של הדור הבא לציונות/ערכים ועוד של"ח זה המקום בשבילך! ניתן לפנות לספיר/טל (המספרים בתמונה למטה) לשאלות ובירורים אפשר לפנות אלי לפרטי *שתפו אם אתם חושבים שיש מישהי שתהיה מעוניינת* אם את מעוניינת בשירות משמעותי וחוויתי הכולל בתוכו הכרת הארץ, מנהיגות, הדרכה,חינוך של הדור הבא לציונות/ערכים ועוד
של"ח זה המקום בשבילך!
ניתן לפנות לספיר/טל (המספרים בתמונה למטה)
לשאלות ובירורים אפשר לפנות אלי לפרטי
*שתפו אם אתם חושבים שיש מישהי שתהיה מעוניינת*
אתמול - פעם ראשונה בקפה פופולאר. התפריט מאוד מעניין. לא דומה לשום דבר כמעט שיש היום בעיר ויש חשק להזמין ...
Media Removed
אתמול - פעם ראשונה בקפה פופולאר. התפריט מאוד מעניין. לא דומה לשום דבר כמעט שיש היום בעיר ויש חשק להזמין כל מנה. האוכל היה מעולה, במיוחד מנת הסופריטו תמנון. אבל למרות שמאוד נהננו מהאוכל, השירות היה מצויין וגם המחירים הוגנים, לא סביר שנחזור בקרוב. 1. הסיבה העיקרית היא שכבר משעה 23:00 המלצריות ... אתמול - פעם ראשונה בקפה פופולאר. התפריט מאוד מעניין. לא דומה לשום דבר כמעט שיש היום בעיר ויש חשק להזמין כל מנה. האוכל היה מעולה, במיוחד מנת הסופריטו תמנון. אבל למרות שמאוד נהננו מהאוכל, השירות היה מצויין וגם המחירים הוגנים, לא סביר שנחזור בקרוב.
1. הסיבה העיקרית היא שכבר משעה 23:00 המלצריות עוברות ומחלקות מאפרות לכל השולחנות וברגע ששולחנות מקבלים מאפרות, זה בעצם מעודד מעשנים להדליק סיגריה. כשאתה יושב במרתף סגור, לא כייף לאכול כשאתה אפוף עשן סיגריות.
2. יבואו ויגידו - אז אל תלך לבר של קפה פופולאר (קומת המרתף), אלא לביסטרו שנמצא בקומת הקרקע. אבל מסתבר שהביסטרו של קפה פופולאר, הוא - בניגוד לכל אינסטיקנט בריא - המקום הפחות מעניין להגיע אליו, כשרוצים לאכול. התפריט של הבר הרבה יותר מעניין וגם מקבל קדימות על פני הביסטרו במנות חופפות בין שני התפריטים (יש מנות שנגמרו בביסטרו, אבל בבר עדיין קיימות).
3. בבר יש אווירה של בר, בביסטרו יש אווירה של בית קפה בנמל. כל המקומות בביסטרו נמצאים בחוץ על הרחוב, ככה שכל הרעש של הרחוב על הראש ואפילו אין מוזיקה שתוסיף לאווירה של ישיבה שם. לדעתי בקפה פופולאר ייאלצו בקרוב לתחום את איזור הישיבה כדי להפריד אותו מהרחוב וליצור בו אווירה שנעים וכייף לשבת ולאכול בה. קפה פופולאר צריך בדחיפות איזור ישיבה שנותן אווירה של מסעדה, אחרת הביסטרו יהפוך מהר מאוד למקום שאליו מגיעים רק השאריות של מי שבא ספונטנית ל(בר של) קפה פופולאר והוא כנראה יתאכזב מהישיבה בביסטרו.

אנחנו הזמנו מקום לביסטרו וממש התבאסנו. לשמחתנו הייתה אפשרות להעביר אותנו לבר, אבל כנראה שאם זה לא היה קורה היינו גם מסיימים בתחושה גדולה של באסה.
לבסוף יצאנו בהרגשה שבתאוריה היינו שמחים לחזור לבר של קפה פופולאר, שבאמת מספק אוכל מעניין ומצויין, אבל זה יצטרך להיות רק לסבב הערב המוקדם, מה שלא כל כך רלוונטי לנו לצערנו.
#Gargeran
Read more
אז זו לא מסעדה טריפולטאית אם אין איזו מאמא קשוחה מאחורי הסירים... אומנם חיוך קשה להוציא כאן..אבל ...
Media Removed
אז זו לא מסעדה טריפולטאית אם אין איזו מאמא קשוחה מאחורי הסירים... אומנם חיוך קשה להוציא כאן..אבל כשמגיעה הצלחת, הריח עוטף את המקום ואחרי הביס הראשון היא ממתיקה חיוך קטן...ושואלת.. נו כזה אכלת כבר? אז האמת שלא..אני מסכים עם ההמלצה של מאקו...זה באמת הכי טוב עד עכשיו. אז זו לא מסעדה טריפולטאית אם אין איזו מאמא קשוחה מאחורי הסירים...
אומנם חיוך קשה להוציא כאן..אבל כשמגיעה הצלחת, הריח עוטף את המקום ואחרי הביס הראשון היא ממתיקה חיוך קטן...ושואלת.. נו כזה אכלת כבר?
אז האמת שלא..אני מסכים עם ההמלצה של מאקו...זה באמת הכי טוב עד עכשיו.
עינת פישביין: גם אנשים שכשאלדד יניב אומר להם "בוקר טוב" אפילו לא טורחים להביט בשעון אלא לובשים פיג'מה והולכים לישון, גם אנשים שמאמינים שיציאה נגד חוק זה או אחר מפספסת בגדול את עומק חוסר הצדק והשוויון שחדרו לתשתיות של המקום הזה (ומשרתת בדרך מעוותת כלשהי את יוזמיו), גם אנשים שיודעים היטב שאין ... עינת פישביין:
גם אנשים שכשאלדד יניב אומר להם "בוקר טוב" אפילו לא טורחים להביט בשעון אלא לובשים פיג'מה והולכים לישון, גם אנשים שמאמינים שיציאה נגד חוק זה או אחר מפספסת בגדול את עומק חוסר הצדק והשוויון שחדרו לתשתיות של המקום הזה (ומשרתת בדרך מעוותת כלשהי את יוזמיו), גם אנשים שיודעים היטב שאין לציבור שום אלטרנטיבה להציג לממשל הקיים – כל אלה ועוד, לא יכלו להתעלם ממה שקרה אמש ברחובות של תל אביב.
למדנו לזהות את הרגע שבו מתחיל גל מחאה, שהוא מעבר לעוד הפגנה, הרגע שבו המונים נדבקים בצורך ובתחושה שיש משמעות למה שהם עושים, ובן רגע מתרבים. אתמול התחיל אחד כזה. קילומטרים ממרכז ההפגנה, הלוקיישן הסמלי מול מקום הכרזת המדינה ברוטשילד 16, שמעטים הצליחו להגיע אליו ואולי מאות זכו לשמוע מה נאמר בו – צעדו אלפי אנשים בשקט, נחושים, נואשים. מבוגרים, משפחות, ילדים, מנשאים עם תינוקות, הכל היה שם, ולא היתה שום התלהבות מהסוג של רוטשילד ההוא, לא שמחת חיים או כיף, מעט תופים ומגפונים, היה שקט. עשרות אלפי אנשים צעדו ברוטשילד, אפילו ללא מטרה מוגדרת – כי בדרום לא שמעו ובצפון (כיכר הבימה) לא חיכה שום אירוע – רק כי הם הרגישו שאין ברירה.
לא בטוח שראש הממשלה צריך לחשוש ממה שקורה ברוטשילד, אבל סביר להניח שהוא חושש. אם נלך לפי המשוואה ש״לא יהיה כלום כי אין כלום״: אמש בהחלט היה משהו, אז נתניהו יודע שגם יהיה משהו.

#ha_makom #israel #israeli #מחאה #הון_שלטון #רוטשילד
Read more
היום צעדתי במצעד הגאווה בירושלים בפעם הראשונה. היה מרגש לצעוד ברחובות המוכרים ומלאי הזכרונות. ...
Media Removed
היום צעדתי במצעד הגאווה בירושלים בפעם הראשונה. היה מרגש לצעוד ברחובות המוכרים ומלאי הזכרונות. ליד המקום בו עשיתי את הפירסינג הראשון (בגבה, כמה מפתיע), צ׳יליז פיצה של התיכון, בורגרס בר של הצבא, המקום בו לקחתי בחורה לדייט (כשעוד הייתי בארון) והמקום בו התחלתי עם גבר (כשיצאתי ממנו). והכי מרגש ... היום צעדתי במצעד הגאווה בירושלים בפעם הראשונה. היה מרגש לצעוד ברחובות המוכרים ומלאי הזכרונות. ליד המקום בו עשיתי את הפירסינג הראשון (בגבה, כמה מפתיע), צ׳יליז פיצה של התיכון, בורגרס בר של הצבא, המקום בו לקחתי בחורה לדייט (כשעוד הייתי בארון) והמקום בו התחלתי עם גבר (כשיצאתי ממנו). והכי מרגש היה לסיים את המצעד בגן העצמאות. אותו גן עליו אמרו בשנות התשעים שהולכים אליו רק ״ההם״- ההומואים, הקוקסינלים והפריקים. עשינו דרך מדהימה כקהילה ונמשיך לצעוד, להפגין ולהיות מעורבים פוליטית עד לשוויון זכויות מלא🌈💕
Read more
<span class="emoji emoji1f48d"></span> אף מילה שהומצאה לא תצליח לתאר אפילו במקצת את המקום הקסום הזה. הכל קסם אחד גדול. האנשים הכי טובים שפגשתי, ...
Media Removed
אף מילה שהומצאה לא תצליח לתאר אפילו במקצת את המקום הקסום הזה. הכל קסם אחד גדול. האנשים הכי טובים שפגשתי, הכי מיוחדים שיצא לי להכיר מעולם. 8 ימים של חזרה למקורות הכי אמיתיים ועמוקים שלי, 8 ימים של אבק מדברי בכל מקום בגוף, לצד האדם הכי מדהים שהנפש שלי זכתה להכיר בעולם הזה. ריפי שלי אהוב יקר ערך אתה ... 💍 אף מילה שהומצאה לא תצליח לתאר אפילו במקצת את המקום הקסום הזה. הכל קסם אחד גדול. האנשים הכי טובים שפגשתי, הכי מיוחדים שיצא לי להכיר מעולם. 8 ימים של חזרה למקורות הכי אמיתיים ועמוקים שלי, 8 ימים של אבק מדברי בכל מקום בגוף, לצד האדם הכי מדהים שהנפש שלי זכתה להכיר בעולם הזה. ריפי שלי אהוב יקר ערך אתה השותף שלי למסע החיים כבר 4 שנים ומעכשיו לעולם ועד. תודה על הזכות לחוות בזרועותייך את החוויה המעצימה הזאת, שהצליחה לרגש ולגעת בכל חוש שקיים בי. אין אושר גדול מלעמוד בגן העדן הזה ולקבל ממך את ההצעה הכי מדהימה ומרגשת שלא יכולתי לייחל לה גם בכל החלומות שלי. אני אוהבת אותך אהבת נפש, ואני שלך. לתמיד. #BaReef #Burningman2018
Read more
מערכת המקום: עו״ד ברק כהן הוא איש שאו שאוהבים אותו, או ששונאים אותו, אבל בטוח שאי אפשר להתעלם ממנו. כשהוא מתלבש על עוולה מסוימת (ובדרך כלל על אדם מסוים המייצג בעיניו את אותה עוולה) הוא לא מרפה ונוקט בטקטיקות ישירות ובוטות. את העמוד ״באים לבנקאים״ שהקים החליטו בפייסבוק לסגור, כי הופיעו בו סרטונים ... מערכת המקום:
עו״ד ברק כהן הוא איש שאו שאוהבים אותו, או ששונאים אותו, אבל בטוח שאי אפשר להתעלם ממנו.
כשהוא מתלבש על עוולה מסוימת (ובדרך כלל על אדם מסוים המייצג בעיניו את אותה עוולה) הוא לא מרפה ונוקט בטקטיקות ישירות ובוטות. את העמוד ״באים לבנקאים״ שהקים החליטו בפייסבוק לסגור, כי הופיעו בו סרטונים של כהן כשהוא רודף אחרי ראשי הבנקים וילדיהם ודורש מהם תשובות על גירוש משפחות מוחלשות מבתיהן. הוא גם צילם את עצמו מקלל את השרה מירי רגב, בנוכחות בני משפחתה, על מה שהגדיר ״פגיעה בדמוקרטיה״. הוא אוהד בית״ר ירושלים שמאלני; פטריוט שמתנגד ללאומנות; סוציאליסט שמאמין בשוק חופשי.
הוא משהו שלא קל לבלוע, אבל הלב שלו לגמרי במקום הנכון: הוא קודם כל הומניסט.
אחד האנשים שעליהם ״נפל״ כהן היה איש משטרה זוטר למדי בשם חמדני, והוא אפילו כתב עליו שיר והקליט את היצירה עם תזמורת.
מדינת ישראל תבעה את כהן על פגיעה בעובד ציבור, בית המשפט הרשיע אותו - וכעת דורשת הפרקליטות שיעשה שנת מאסר בכלא כעונש על השיר אודות השוטר.
מדובר באותה פרקליטות שדורשת עונשי מאסר של כמה חודשים בגין אונס (שיומרו פעמים רבות בעבודות שירות), אותה פרקליטות שהציעה עסקת טיעון למשה קצב, אותה פרקליטות שלא אצה לה הדרך לדרוש מאסר מטייקונים שהפכו את הפנסיה של קשישים אומללים לאשפה - עכשיו, מול ברק כהן, היא מחזיקה פאסון קשוח.
בעבור הפרקליטות, להכניס את כהן לכלא זה ניצחון כפול: גם להיפטר מהנודניק הזה, וגם לעזור לכל אנשי ההון ואנשי השלטון שקשורים לאנשי מערכת התביעה ואכיפת החוק בישראל בקשרים עבותים.
להכניס פעיל חברתי לכלא לשנה זה חמור ולא דמוקרטי. להכניס אדם כלשהו לכלא לשנה בגלל שיר, זה ליקוי מאורות מוחלט.
הפרקליטות צריכה להתעשת, לזכור שכולנו זוכרות וזוכרים את גישתה כלפי עבריינים אמיתיים - כאלה שפגעו בגופם ונפשם ורכושם של בני אנוש אחרים - ולרדת מהעץ.
וד״ש לחמדני. את השיר תמצאו בחיפוש קליל אחר שמו ביוטיוב.
#e_srael #israel #israeli #ha_makom #ברקכהן #מחאה
Read more
היום, 8.5.18, זהו יום מיוחד בשבילי, בתאריך הזה לפני 21 שנים נולדתי. בניגוד לימי הולדת קודמים ...
Media Removed
היום, 8.5.18, זהו יום מיוחד בשבילי, בתאריך הזה לפני 21 שנים נולדתי. בניגוד לימי הולדת קודמים שחגגתי, השנה אני לא חוגג. ביום ראשון האחרון דוד שלי נפטר. המעט שיכלתי לעשות הוא להיות לצידה של האישה הכי חזקה בעולמי, האישה החזקה הזו שבזכותה אני כאן, אמא שלי. אתם בטח שואלים את עצמכם ״אוקי, אבל ... היום, 8.5.18,
זהו יום מיוחד בשבילי,
בתאריך הזה לפני 21 שנים נולדתי.
בניגוד לימי הולדת קודמים שחגגתי, השנה אני לא חוגג.
ביום ראשון האחרון דוד שלי נפטר.
המעט שיכלתי לעשות הוא להיות לצידה של האישה הכי חזקה בעולמי, האישה החזקה הזו שבזכותה אני כאן,
אמא שלי.
אתם בטח שואלים את עצמכם ״אוקי, אבל למה תמונה על מדים? ולמה רואים את הגב שלו ולא את הפנים״. בתאריך 20.10.15,
עמדתי בדיוק באותו המקום,
על מדי א׳ עם כומתת בקו״ם על הראש,
טירון צעיר פעור לח ודביק.
היום, בערך חודש לפני שחרור,
אני יכול להגיד שזכיתי,
זכיתי לעמוד בדיוק באותו המקום בו עמדתי בתחילת דרכי בצבא.
לעמוד ולהיות גב לחיילים שלי,
להיות שם בשבילם 24/7, ולעצב אותם כחיילים בצה״ל.
התמונה הזאת בשבילי היא
סגירת מעגל.
התמונה הזאת בשבילי היא
אהבת הארץ,
בין הדברים שדוד שלי הכי אהב.
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.
אבי (אברהם) חדד ז״ל
Read more
כשגדלתי סרבתי להצטרף למסעות בגרמניה ופולין כשכולם נסעו. בשנת 2015 ביקשתי לעשות קרב בUFC בברלין, ...
Media Removed
כשגדלתי סרבתי להצטרף למסעות בגרמניה ופולין כשכולם נסעו. בשנת 2015 ביקשתי לעשות קרב בUFC בברלין, היה חשוב לי לעשות קרב דוקא במקום הזה עם המגן דוד ולהניף אותו בגאוה באותו המקום שהשתמשו בו כדי לסמן את עמנו. שבוע לפני הקרב לקחתי את המאמנים שלי למוזיאון השואה (אמריקאים וברזילאי) בחלק שבו שומעים ... כשגדלתי סרבתי להצטרף למסעות בגרמניה ופולין כשכולם נסעו.
בשנת 2015 ביקשתי לעשות קרב בUFC בברלין, היה חשוב לי לעשות קרב דוקא במקום הזה עם המגן דוד ולהניף אותו בגאוה באותו המקום שהשתמשו בו כדי לסמן את עמנו.
שבוע לפני הקרב לקחתי את המאמנים שלי למוזיאון השואה (אמריקאים וברזילאי)
בחלק שבו שומעים את העדויות, המאמנים שלי התחילו לבכות כששמעו את העדות של אישה מבוגרת בקול נשבר מספרת על איך הייתה צריכה לבחור בין הילדים שלה שבסופו של נרצחו שניהם וכל מי שהכירה
כמה ימים לפני הקרב חליתי מאוד (אני חושב שהמעמסה הנפשית בנוסף לנסיעה ולדיאטה ההכנות לקרב והבן שלי שנולד חודש לפני לא עזרו)
בחדר הלבשה בהכנות לקרב ראיתי את המאמנים שלי מתלחשים בפינה וידעתי ישר על מה הם מדברים(לא היה כזה קשה לנחש הם בדיוק ראו אותי מקיא דם) הם התייעצו בניהם אם לבטל את הקרב ואני שהבנתי צעקתי עליהם שאת הקרב אני עושה והם יכולים להשאר בחדר הלבשה ולא לצאת לקרב מבחינתי.
המקום השפיע עלי מאוד וכשעליתי לכלוב הרגשתי עייף (תחשבו מה זה לעשות קרב עם דלקת בסינוסים)
אבל אמרתי לעצמי שבמקום הזה אי אפשר להראות חולשה ודוקא פה אני צריך לתת בראש
אבל מה עושים כשאתה עייף חלש וכואב?
החלטתי שאני מחליף את תוכנית הקרב והחלטתי לקחת סיכון סיבוב ראשון אני צריך לעייף אותו(כדי להוריד אותו לרמה שלי)
וסיבוב שני לסיים אותו. אז לא סיימתי אותו אבל ניצחתי וזכיתי להניף את המגן דוד כמו שחלמתי במקום הארור הזה
ותודה רבה לחברים הכי טובים בעולם שעזרו לי הרבה @joseph.inbar007 @dannytsfania ✡️✡️✡️🇮🇱🇮🇱🇮🇱 @getme2doit4ya
Read more
@kimponi_tutorial קיבלתי סוג של ברכה וקללה; פרפקציוניזם מוגזם להחריד. לעולם לא אתחיל משהו ...
Media Removed
@kimponi_tutorial קיבלתי סוג של ברכה וקללה; פרפקציוניזם מוגזם להחריד. לעולם לא אתחיל משהו אם לא אדע (בוודאות מוחלטת) שאעשה אותו על הצד הטוב ביותר. אז לקח לי קצת זמן. שלוש וחצי שנים, ליתר דיוק. ואולי זה המקום להודות לחבר שלי, שכל כך האמין בי עד שהחליט לנער לי את הצורה, לפתוח חשבון עסקי, ... @kimponi_tutorial
קיבלתי סוג של ברכה וקללה;
פרפקציוניזם מוגזם להחריד.
לעולם לא אתחיל משהו אם לא אדע (בוודאות מוחלטת) שאעשה אותו על הצד הטוב ביותר.

אז לקח לי קצת זמן.
שלוש וחצי שנים, ליתר דיוק.
ואולי זה המקום להודות לחבר שלי, שכל כך האמין בי עד שהחליט לנער לי את הצורה, לפתוח חשבון עסקי, לדאוג ללוגו, לסדר מקום ושעה עם מודליסטית
ככה שכל מה שנשאר לי היה להגיע ולעשות את מה שאני אוהבת.

אגב, הוא גם הצלם ואחראי על השירים, (אם לא אציין זאת הוא כנראה יהרוג אותי). אז אני סופר מתרגשת להראות לכם את הקשקושים שלי.
יש כל כך הרבה לחכות לו.

אתם מוזמנים!
Read more
אני אוהבת אותך ! ואני אוהבת את הצחוק הזה שלך שאצליח לזהות בקלות מהצד השני של הרחוב. אני אוהבת את האדישות ...
Media Removed
אני אוהבת אותך ! ואני אוהבת את הצחוק הזה שלך שאצליח לזהות בקלות מהצד השני של הרחוב. אני אוהבת את האדישות של הבוקר והביטחון (המוגזם!) על ההגה. לנזוף בך על המהירות או על חוסר הזהירות ולהקשיב לך מאשים את האידיוט שמלפנייך. אני אוהבת את הניסיונות הכושלים שלי לקלוע לקפה שאתה אוהב. אני אוהבת לראות ... אני אוהבת אותך !
ואני אוהבת את הצחוק הזה שלך שאצליח לזהות בקלות מהצד השני של הרחוב.
אני אוהבת את האדישות של הבוקר והביטחון (המוגזם!) על ההגה. לנזוף בך על המהירות או על חוסר הזהירות ולהקשיב לך מאשים את האידיוט שמלפנייך.
אני אוהבת את הניסיונות הכושלים שלי לקלוע לקפה שאתה אוהב. אני אוהבת לראות אותך שותה בדיוק לגימה או שתיים ועוזב את הכוס מלאה.
אני אוהבת לראות את השם שלך על המסך, לשמוע את הצלצול המיוחד של ההודעה שלך ואת הטלפון שלי שר את השיר שלך בכל פעם שמתקשרים.
אני אוהבת לחבק אותך חזק חזק לפני שנרדמים. להקשיב למחשבות של עצמי מתנגנות בראש כמו תסריט של סרט רומנטי שאין לו סוף.
אני אוהבת להיות לך. למענך, בשבילך, בזכותך ובאשמתך.
אני אוהבת להיכנס לחנויות ולחשוב עלייך כמעט בכל דבר שאני רואה, ואני עוד יותר אוהבת את איך שאני לא מצליחה לעצור את עצמי כשזה נוגע אלייך.
אני אוהבת את הנימוס שלך בפני אנשים מבוגרים, את המבט הקר שאתה תולה בזה שהסתכל קצת יותר מדי ואת החוצפה שלך כלפי אלה שלא הוגנים.
אני אוהבת לחזק אותך ולהרים לך את הראש.
אני אוהבת לשחק לך בשיער, להחזיק לך את היד או סתם לשים עלייך ראש. להירדם עלייך או להסתכל עלייך אם נרדמת קודם.
אני אוהבת את הסרטים שלנו. אפילו שאני טיפוס מוחלט של אימה ואתה רומנטיקה זולה ולפעמים מרגיש שההפך אמור להיות הנכון, אבל גם את זה אני בעצם אוהבת.
אני אוהבת לשמוע אותך חולם את כל החלומות שלך. את האש שבעיניים שלך כשאתה מספר על השחקן המפורסם שתהיה, או הזמר, או העורך דין או המנתח.
אני אוהבת לתת לך את המקום שיש לך בחיים שלי כי אני יודעת שתהיה פה גם מחר. זו ההרגשה הכי טובה בעולם, אני אוהבת לסמוך עלייך.
אני גם אוהבת לריב איתך ולהיפגע ממך ולכעוס עלייך ולהכעיס אותך.
אני אוהבת את הרכושני שאתה. את הפחדן והאמיץ שבך. את המנומס והחצוף והרומנטיקן הציני שאתה.
אני אוהבת את המחשבה שנולדנו שכנים אבל הכרנו 15 שנים מאוחר יותר.
אני אוהבת את העבר שלנו ובו זמנית כואבת אותו מהסיבות שלנו. אוהבת כל מחשבה וחלום משותף שיש לנו על העתיד.
אני אוהבת את התחרות הלא כתובה שיש לנו על הצילום במסעדות.
אני אוהבת את הכתיבה שלך, את איך שמבלי להתאמץ ולשים לב אתה נותן לי כרטיס כניסה למחשבות שלך.
אני אוהבת לזהות מה מצב הרוח שלך רק מלהביט בך, ולדעת מתי אתה מחייך דרך הטלפון לפי הקול שלך.
אני אוהבת את את הביס המגוחך שאתה לוקח כשאומרים לך שאתה לא מגרה.
ככה כמו שאתה, ככה אני הכי אוהבת אותך.
שתמיד תהיה לי למורה ותלמיד, הבית הפרטי שלי והחבר הכי טוב שלי. ❤
Read more
. האנשים של האוכל 2 # - יניב גור אריה, השף של שטראוס . ״הכל התחיל מכוס קפה. גדלתי במשפחה דתית, הייתי ...
Media Removed
. האנשים של האוכל 2 # - יניב גור אריה, השף של שטראוס . ״הכל התחיל מכוס קפה. גדלתי במשפחה דתית, הייתי בחור ישיבה וכביכול היה לי מסלול מאוד ברור בחיים, אבל באופן מפתיע בחרתי להתגייס לצה"ל.  לקראת סוף שירותי הצבאי ב-1999 הוצבתי בלבנון. ערב אחד ישבתי עם קבוצת גששים בדואים שהכינו קפה על פתילייה במין ... .
האנשים של האוכל 2 # - יניב גור אריה, השף של שטראוס .
״הכל התחיל מכוס קפה. גדלתי במשפחה דתית, הייתי בחור ישיבה וכביכול היה לי מסלול מאוד ברור בחיים, אבל באופן מפתיע בחרתי להתגייס לצה"ל.  לקראת סוף שירותי הצבאי ב-1999 הוצבתי בלבנון. ערב אחד ישבתי עם קבוצת גששים בדואים שהכינו קפה על פתילייה במין סוג של טקס מיסטי כמעט. באיזשהו מקום, תהליך הכנת הקפה התחבר אצלי לטקסיות של הדת.
החיפוש של ״מה לעשות בחיי״ התבהר והתקדם לכיוון עולם הקולינריה.
פניתי לאישה שמכינה את האוכל הכי טעים שאני מכיר, אמא שלי, וביקשתי ממנה שתלמד אותי לבשל. הכנתי איתה סלטים כל שבת תוך ההבנה שהמטבח הוא המקום שלי.
יום לאחר סיום שירותי הצבאי כבר הייתי במכללת הדסה והתחלתי ללמוד באופן רציני יותר. תוך כדי הלימודים הבנתי שהדבר שאני מחפש הוא המשמעות וההוויה של המטבח הישראלי - מה הוא אותו אוכל מקומי שמתחבר למסורת, לתנ״ך, לעדות ולאדמה. הבנה זו הובילה אותי לתקופת התמחות אצל חיים כהן, במסעדת קרן ביפו. כשקראתי את התפריט ישר התאהבתי - קראתי אותו כמו שקוראים שיר. התאהבתי באוכל שלו עוד לפני שטעמתי אותו. .

#straussgroup #peopleoffood #portrait #photooftheday #portraitphotography #inspireme #inspiration #photographer #foodie #home #life #lifechanging #local #tahini #food #foodlover #portraits_ig #portraitvision #creative_portraits #globe_people #humansofisrael #healthyfood
#decision #foodphotography
#culinary #mykitchen #localcuisine #hummus
#אחלה #טעםהטבע 🍽 @yanivgurarye
📸 @ditales_studio
Read more
ואיך גברת תבוסה מרגישה נוח. היא יושבת לה במקום שלה, כועסת שאחותה, ״שבעת רצון״ תפסה לה את המקום. ״אמרתי ...
Media Removed
ואיך גברת תבוסה מרגישה נוח. היא יושבת לה במקום שלה, כועסת שאחותה, ״שבעת רצון״ תפסה לה את המקום. ״אמרתי לך״, הוא לוחשת באוזנה, ״את זמנית פה חמודה, ראיתי הרבה כמוך באות והולכות, את לא הראשונה״. גב׳ רצון הסתדרה במושבה, מתחה את שמלתה, וניסתה להראות לא מוטרדת. ״אני אחרת, אני באתי כדי להישאר. שמעתי ... ואיך גברת תבוסה מרגישה נוח.
היא יושבת לה במקום שלה, כועסת שאחותה,
״שבעת רצון״ תפסה לה את המקום.
״אמרתי לך״, הוא לוחשת באוזנה, ״את זמנית פה חמודה, ראיתי הרבה כמוך באות והולכות, את לא הראשונה״. גב׳ רצון הסתדרה במושבה, מתחה את שמלתה, וניסתה להראות לא מוטרדת. ״אני אחרת, אני באתי כדי להישאר. שמעתי על האחרות, יפות מדי, מסוכנות מדי, רזות מדי- לא פלא שהן לא שרדו פה. זה מפעל קשוח מאוד לקחת בו חלק״. צחוק של רעות מהאגדות, שנקטע במבט ממרחק אפס אל עינייה הכחולות של רצון. ״אל תקני את מה שהוא מאכיל אותך, אני גמרתי את השאר, ואני אגמור גם אותך״. רצון מנקה מחולצתה הלבנה שאריות קונפטי בצבע זהב שהתחבאו בכפלי השרוול. ״נחיה ונראה גברת תבוסה, נחיה ונראה״.
השאלה מי מהן תחיה, ומי מהן תראה.
Read more
קצת יותר מ24 שעות אחרי המופע ואחרי אחד הימים הקשים והמטורפים בחיי ורק עכשיו מתחילה לעכל. תקופה של ...
Media Removed
קצת יותר מ24 שעות אחרי המופע ואחרי אחד הימים הקשים והמטורפים בחיי ורק עכשיו מתחילה לעכל. תקופה של חזרות אינטנסיביות (שתוך כדי מעורבות בעוד פרוייקטים) ולא, זה ממש לא היה קל, הגיעו לרגע אחד על הבמה. רגע שאי אפשר להסביר במילים לא משנה כמה אני אנסה. הרגע שהספירה לאחור מתחילה ואני יודעת שעכשיו הרגע ... קצת יותר מ24 שעות אחרי המופע ואחרי אחד הימים הקשים והמטורפים בחיי ורק עכשיו מתחילה לעכל.
תקופה של חזרות אינטנסיביות (שתוך כדי מעורבות בעוד פרוייקטים) ולא, זה ממש לא היה קל, הגיעו לרגע אחד על הבמה. רגע שאי אפשר להסביר במילים לא משנה כמה אני אנסה. הרגע שהספירה לאחור מתחילה ואני יודעת שעכשיו הרגע לעלות לבמה ושומעת את כל אלפי האנשים שהגיעו במיוחד וקנו כרטיסים לראות את זה. תחושה שעכשיו זה מתחיל, שהלב שלי עוד שנייה קופץ מהחולצה . אז כן , יום קשה של אנדרנלין עבר עליי ורק אחרי יום שלם הדמעות של ההתרגשות התחילו לרדת , מתחילה לעכל שזה באמת קרה, מעריכה עוד יותר את המקום שהגעתי אליו ומבינה כמה זה לא מובן מאליו, מבינה כמה עבודה קשה באמת משתלמת. אז זאת הזדמנות מדהימה להגיד תודה . תודה לכם שאתם לא חוסכים באהבה שלכם , בתמיכה שלכם.
אין לכם מושג כמה אתם מרגשים אותי, בלעדיכם כלום לא היה קורה.
ותודה שאני זוכה כל בוקר לקום ולעשות את מה שאני עושה ולהגיע למעמד כזה .
ומה שהבנתי יותר מהכל לא משנה כמה קלישאתי זה ישמע זה פשוט ככה , אם באמת מסמנים מטרה : אפילו השמיים הם לא הגבול. ואין דבר שיכול לעצור אף אחד מאיתנו .
Read more
Basbusa perfection at @igra.rama , capping off a great lunch with @nycfoodguy and @adeenasussman ...
Media Removed
Basbusa perfection at @igra.rama , capping off a great lunch with @nycfoodguy and @adeenasussman . . הבסבוסה של איגרא רמה. בא אדם, פותח מסעדה עם רעיון, מלקט חומרי גלם מושלמים מכאן ומכאן, קוצץ כל סלט על המקום, עובד עם דגה הכי טרייה שיש ובסוף מה אני מצלם לו? את הקינוח. וברצינות - כל מה שבא קודם ... Basbusa perfection at @igra.rama , capping off a great lunch with @nycfoodguy and @adeenasussman .
.
הבסבוסה של איגרא רמה. בא אדם, פותח מסעדה עם רעיון, מלקט חומרי גלם מושלמים מכאן ומכאן, קוצץ כל סלט על המקום, עובד עם דגה הכי טרייה שיש ובסוף מה אני מצלם לו? את הקינוח. וברצינות - כל מה שבא קודם היה נהדר, ובעיקר היה כיף לראות את המקום חי ושוקק בצהריי יום ראשון
.
.
#telaviv #restaurant #local #food #newisraeli #israeli #locavore #nomnomnom #bestoftelaviv #culinarytourism #newisraelicuisine
Read more
סוף חנוכה 2015, אנחנו בדיוק אחרי ההצגה האחרונה של פרוזן בבימת הנוער ברחובות. על הבמה של היכל התרבות, ...
Media Removed
סוף חנוכה 2015, אנחנו בדיוק אחרי ההצגה האחרונה של פרוזן בבימת הנוער ברחובות. על הבמה של היכל התרבות, מתקשה לעזוב ולרדת להתלבש, מחליף כמה חיבוקים אחרונים עד שמויש מציע לצלם אותי על הבמה עם 700 הכסאות של ההיכל. הסתכלתי על התמונה והבטחתי לעצמי שיום אחד בעוד המון שנים אני אחזור לבמה הזאת, עם איזו ... סוף חנוכה 2015,
אנחנו בדיוק אחרי ההצגה האחרונה של פרוזן בבימת הנוער ברחובות. על הבמה של היכל התרבות, מתקשה לעזוב ולרדת להתלבש, מחליף כמה חיבוקים אחרונים עד שמויש מציע לצלם אותי על הבמה עם 700 הכסאות של ההיכל. הסתכלתי על התמונה והבטחתי לעצמי שיום אחד בעוד המון שנים אני אחזור לבמה הזאת, עם איזו הצגה של תיאטרון רפרטוארי, ואני אזכר בתמונה ואסגור מעגל. ירדתי למטה לחדרי ההלבשה והכנסתי את התמונה לתוך הארנק שלי.
אתמול, כמעט שנתיים וחצי אחרי הגענו עם ׳שייקספיר מאוהב׳ של תיאטרון הבימה להיכל ברחובות, להצגה חגיגית שהוזמנה במיוחד עבור בימת הנוער. וכשההצגה מתחילה ואני מחכה לבד בחדר ההלבשה, אני נזכר ומוציא את התמונה שחיכתה אצלי בארנק לאורך כל הזמן הזה. מתרגש, מחייך, מצלם את עצמי איתה, ועולה למעלה. אני לא עושה המון הצגות של שייקספיר מאוהב, אבל כשאני עושה אני בדרך כלל לא מתרגש יותר מידי. ואתמול לפני הכניסה שלי לבמה, 20 דקות בתוך ההצגה, הלב דפק לי בעוצמות שלא הרגשתי המון זמן. הבית שלי, בקהל החברים שלי, האנשים שגידלו אותי, המקום שמלווה אותי מכיתה ב׳ ולא עוזב את הלב. ואני עושה את הכניסה שלי ורץ פנימה לבד למרכז במה והקהל כולו מוחא לי כפיים. ואני עושה את הטקסט שאני כל כך רגיל לעשות וכיף לי ומצחיק ומרגיש טוב ויוצא מהבמה. ותוך כדי ההליכה הקולית הרגילה שאני עושה כשאני מסיים את הסצנה הראשונה הזאת מתחיל קצת לבכות מהתרגשות. ונזכר כמה לא ברור מאליו מה שאני עובר בגיל כל כך צעיר. ❤️
Read more
חנינה שלי כלת השמחות, את נמצאת באיטליה ואני מחממת במיקרו אטריות לא יודעת מתי לאחרונה היית פה, אבל ...
Media Removed
חנינה שלי כלת השמחות, את נמצאת באיטליה ואני מחממת במיקרו אטריות לא יודעת מתי לאחרונה היית פה, אבל המיקרו נמצא עכשיו בשירותים מחממים בו אורז תבלינים גם למי שאינם טבעונים. חסכתי ארבעה חודשים כדי לחגוג לך כמו שצריך בכל סוף שבוע במקום בירה שתיתי ****. בכל שאלות תשובות של רגינה חסכתי עוד קצת ואז ... חנינה שלי כלת השמחות,
את נמצאת באיטליה ואני מחממת במיקרו אטריות
לא יודעת מתי לאחרונה היית פה, אבל המיקרו נמצא עכשיו בשירותים
מחממים בו אורז תבלינים גם למי שאינם טבעונים.
חסכתי ארבעה חודשים כדי לחגוג לך כמו שצריך
בכל סוף שבוע במקום בירה שתיתי ****.
בכל שאלות תשובות של רגינה חסכתי עוד קצת
ואז גיליתי שהיא לא רואת חשבון וקניתי בכל הכסף מיץ גת.
מרחתי את האודם שקנית לי, ביקשתי קשית
בזמן שמרחתי לא שמרתי על הכוס שלי, אוי שיט.
לגמתי שלוק, יצא ממני פארוק,
הלחנתי לך שירים, הלכתי עם אסתר לבסטה בשוק;
מצאת תזונה יותר רזה
שתשרף הפחמימה כמו החמוציות שלנו
דיברנו קצת, את שוב שותה
זה לא מה שיחזיר את גיל 20 בחזרה.
מאז שנפגשנו היה לי ברור, שזאת התחלה מתוקה של בידור
מרגע לרגע הבנתי יותר, שכאן זה התחיל ולא נגמל.
אני רוצה שתדעי זה מכאן עד הסוף,
בטוב וברע אני אוכלת עוד עוף
אמריא לשמיים כשאני מחוץ למטוס
ואם את צריכה, אני בממתינה עם הבוס.
אני מאחלת לך ים אושר יא רוחי יא גלבי,
יום יבוא ואשב לצדך באלבי.
עם שיניים לבנות ושמלות פרחוניות,
עם שירים ברוסית וכמה מעסות.
תצליחי ותפרחי כמו הזר ששזרו לך לראש
ואמן שכרמי ישמור על אילור ונדרים יחד עד לחוף של מוש.
בחרתי בתמונה היחידה הזו בגלל שאת לא פחות ממשפחה,
הייתי בונה לך קל בית עם בריכה.
אוהבת אותך מפה ועד למשאית הטבעונית,
עם עצירה בפתח תקווה, והכל במונית. ❤❤❤
מחכה לך באותו הזמן באותו המקום, תמיד🙏🏼
Read more
איזה קטע זה. לסיים צילומים בלילה גמורה מעייפות. לפגוש לחצי שעה את בעלי שעובד כל היום (שאנחנו לא ...
Media Removed
איזה קטע זה. לסיים צילומים בלילה גמורה מעייפות. לפגוש לחצי שעה את בעלי שעובד כל היום (שאנחנו לא נפגשים) ואז לקום ב4 מלחץ ללמוד טקסטים ולצלוח את היום ולא להירדם. לאמן ממוקדם בבוקר (אני מאמנת מי שלא יודע.אני לא מפרסמת את זה כי אני ברוך השם מלאה) לסיים לאמן וללכת לחזרות לציפורלה (איזה קטע גם את ... איזה קטע זה.
לסיים צילומים בלילה גמורה מעייפות.
לפגוש לחצי שעה את בעלי שעובד כל היום (שאנחנו לא נפגשים) ואז לקום ב4 מלחץ ללמוד טקסטים ולצלוח את היום ולא להירדם.
לאמן ממוקדם בבוקר (אני מאמנת מי שלא יודע.אני לא מפרסמת את זה כי אני ברוך השם מלאה) לסיים לאמן וללכת לחזרות לציפורלה (איזה קטע גם את זה אתם לא ידעתם כי לא פרסמתי)לסיים חזרות ולחזור הביתה ללמידה של טקסטים של פרוייקטים אחרים בכלל .
אין הפסקות ממש לאכול או לנוח
ואז ישר לפגישות.
לפרויקטים הבאים
ועזרה לקמפיין בחירות של אספי /לחברים/לכל מי ומה שאת רק יכולה לעזור...
ולפעמים אני מרגישה שהכל קורס.
שאי אפשר לעמוד בקצב הבלתי אפשרי
אני אפילו לא אמא! ואיך אני לא מוצאת זמן לנשום???!!
ואני מנסה לפקס את עצמי
להזכיר לעצמי שטפו טפו אני ואהוביי בריאים .
שלהיות בעשייה זה מבורך ואיזה כיף.
אבל אז אני עושה את ה-טעות
שלחו לי כתבה עם צילומי פאפרצי מיום ההולדת שלי (הפעם היחידה בזמן האחרון שהייתה לי אופציה להיות גם עם חברים וגם עם בעלי באמצע היום!אה כן וגם עניתי לאנשים שהתקשרו לאחל מזל טוב)
והכל מלא מלא מלא בטוקבקים כל כך רעים.
שאני חסרת תוכן.חסרת חיים ואיזה מסכנה אני שיש לי את הפרצוף המכוער שלי....שעדיף למוות!
עוד אחד ועוד אחד
אנשים שלא מכירים אותי
שלא יודעים כלום.
אנשים שופטים אותי על בסיס האינסטגרם? כי מה? כי זה המקום שלי לצחוקים שלי? לכיף שלי?
ובכל זאת את מרגישה כאילו נתנו לך בוקס כואב בבטן והדמעות זורמות בלי הפסקה.
בא לך לעזוב הכל ולברוח...... ואני ?אני אדם בוגר עם תמיכה עם בית עבודה וחברים ויענו אני זכיתי.אז אני פתאום חושבת על אנשים מסביבי שאין להם את הבסיס הזה וגם הם חוטפים אלימות ברשת/בחיים/מילולית /פיזית
זה לא משנה.זה פשוט נורא.

אני רק מבקשת מכם בבקשה בבקשה תפסיקו.
די לאלימות!!!!
Read more
***סיפור לכבוד שבת*** - עכשיו חזרתי מדייט עם סבא שלי. זה מנהג כזה שאימצתי לעצמי בשנים האחרונות, ...
Media Removed
***סיפור לכבוד שבת*** - עכשיו חזרתי מדייט עם סבא שלי. זה מנהג כזה שאימצתי לעצמי בשנים האחרונות, להוציא אותו מידי פעם מהבית כדי שיראה קצת שמיים. אבל היום משהו קרה - מישהו לכלך את השמיים שלנו. נכנסנו למסעדת בשרים, כיאה לחול המועד המקום היה שוקק חיים, הבעלים ואנשי המקום היו מקסימים, הם כיבדו ... ***סיפור לכבוד שבת***
-
עכשיו חזרתי מדייט עם סבא שלי.
זה מנהג כזה שאימצתי לעצמי בשנים האחרונות, להוציא אותו מידי פעם מהבית כדי שיראה קצת שמיים. אבל היום משהו קרה - מישהו לכלך את השמיים שלנו.
נכנסנו למסעדת בשרים, כיאה לחול המועד המקום היה שוקק חיים, הבעלים ואנשי המקום היו מקסימים, הם כיבדו את הזקנה של סבא שלי ומילאו את החסרונות שלו. סבא שלי בן 97, השמיעה ברחה ממנו ממזמן ומשב הרוח הכי קטן גורם לידיים שלו לרעוד. לכן כשהוא אכל הוא לא היה יציב, בין ביס לביס הוא האכיל גם את הבגדים שלו, אז ניקיתי אותו והאכלתי אותו עם הידיים שלי. לא התרגשתי, זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה. ואז סבא שלי שפך את השתייה שלו על הרצפה ובחיי שאפשר היה לשמוע את כל המבטים נוזלים מהתקרה, הוא לא עשה זאת בכוונה, אבל זה קרה.

באופן אינסטינקטיבי קמתי לבקש מאחת המלצריות מגב, אבל בעל המקום טיפל בזה בשבילי וריגש אותי מאוד. המשכתי להאכיל את סבא שלי והמבטים מסביב הרגו אותי, שמעתי את הלחישות, ראיתי את העיניים העקומות, כולם נתנו לי הרגשה שאני וסבא שלי דוחים, המגעילים באדם. נער אחד אף צילם אותנו עם הפלאפון שלו וחשב שאני לא רואה, אבל ראיתי, רציתי לקום אליו ולמחוק אותו, אבל משום מה בחרתי להתעלם.

ואז נערה אחת ניגשה אלינו, ובמילים שלה היא אמרה לי "אתה גורם לי להקיא", נערה בת 17 לכל היותר. רציתי להטביע אותה באוקיינוס של מילים, אבל קפאתי. השפלתי מבט ולא הגבתי. התנעתי את הרגליים ולקחתי את סבא שלי מהמסעדה, החלטתי שנמשיך את הדייט שלנו בבית.

בדיעבד, טעיתי. הייתי צריך להישאר. כי כשאני הייתי תינוק, סבא שלי חיתל אותי. כשהייתי מטונף, הוא קילח אותי. כשפלטתי את האוכל שלי מיליון פעמים ביום - הוא ניקה אותי עם הידיים שלו מיליון פעמים ביום ועשה זאת עם חיוך.
אני לא יודע מה לא בסדר עם חלק מבני הנוער של היום או עם אנשים שהזקנה מגעילה אותם, גורמת להם להקיא, אבל תנו לי לחדש לכם משהו - בעתיד הלא רחוק גם אתם תהיו שם; עם ידיים רועדות ושמיעה שמתנדנדת בין חיים למוות.
_____________________________________
כותב הסיפור- @elyasaf_ezra
לעוד סיפורים כנסו לתג שלנו: #סיפור_לשבת

שבת שלום לכולם!💙
Read more
היו תקופות בחיי , עוד לפני הילדים , שהייתי מסתכלת לשמיים ושואלת את טאטא , אבא , הבורא , למה אני פה?! מה ...
Media Removed
היו תקופות בחיי , עוד לפני הילדים , שהייתי מסתכלת לשמיים ושואלת את טאטא , אבא , הבורא , למה אני פה?! מה התכלית של כל הדבר הזה , שנקרא החיים. חייב להיות פה משהו מעבר, קרה לכם שחשבתם ככה?!אני מדברת על תקופות עבר שהזמן כאילו נעצר. אין זוגיות באופק וכל זוגיות שכן הייתה , הייתה ליד. כל זוגיות הייתה בחירה ... היו תקופות בחיי , עוד לפני הילדים , שהייתי מסתכלת לשמיים ושואלת את טאטא , אבא , הבורא , למה אני פה?! מה התכלית של כל הדבר הזה , שנקרא החיים. חייב להיות פה משהו מעבר, קרה לכם שחשבתם ככה?!אני מדברת על תקופות עבר שהזמן כאילו נעצר. אין זוגיות באופק וכל זוגיות שכן הייתה , הייתה ליד. כל זוגיות הייתה בחירה לא נכונה , בחירה רעה , איומה , מהמקום הזה שאתה מרגיש מקולקל , שלא מבינים אותך.שאתה כל הזמן לא בסדר, לא משנה מה אתה עושה או אומר , אתה יוצא אידיוט.סוג של התעללות נפשית זוגית על תקן הקבוע. אבל בחיי , הרגשתי בסדר , כן, תמיד יש דברים לתקן זה נכון , יש עבודה על דפוסים שחוזרים מקשר לקשר ,יש התנהלות פחות מוצלחת. אבל הבסיס שלי הרגשתי שהוא נכון ,שאני לא מצפה עבור עצמי ליותר מידי, שאני לא בחורה עם דרישות מוגזמות ושאני טוטאלית תמיד נותנת את כולי רגע , אולי פה הייתה הטעות שלי ?! אז למה בתוך המראה של מישהו אחר , לא הייתי מספיק טובה?! מבינים על מה אני מדברת נכון?! ואז המקום של הקריירה , הצמיחה האישית (אני מדברת על לפני הרבה שנים) גם שם תקוע. הכל תקוע , חסום ! חסום ! מכל כיוון אפשרי.הכל בבטן מרגיש רע, אתה קם ככה לעוד בוקר ועוד בוקר...ואתה שואל את עצמך אוקי , לא זוגיות , לא צמיחה אישית , לא משפחה , ילדים, מה בעצם קורה פה?! ואז היצר הרע, הדכאונות , לאן מפה ? לאן ? מה התכלית ? הרי לסבול זה לא התכלית , מה כן ?! והאמונה מתחזקת ולפעמים מתערערת כי שום דבר לא קורה. וזה נמשך שנים ואתה חי , אתה נושם , אבל בפנים עדיין מחפש משמעות לקיומך. וכאפה ועוד אחת ועוד תיקון ועוד פרידה , חתונה , גירושים , ילדים , שיעורים על גבי שיעורים. כמו רכבת הרים אתה בשיא , אתה בשפל. אתה למעלה , אתה למטה , כי רק למטה לומדים את השיעורים המשמעותיים ביותר. אבל אתה לומד. לומד להבין מה חשוב ומה לא. מה חשוב לך בפנים עמוק, באמת ומה לא ,לומד את שיעור החומר כמה הוא לא עושה אותך מאושר , כמה הוא רק חומר , כשבפנים ריק והנשמה נשרפת מבדידות , האם באמת בית מושלם ורכב נוצץ זה מדד לאושר כשפנים ריק לך ?! אשליה. את שיעור האגו שזה אחד השיעורים הכי משמעותיים תוריד תוריד את האגו הכי מהר שאפשר למה מי אתה?! כי כשהאגו מנהל אותך ? אין לך תזוזה , אתה תקוע על ברקס גם כשאתה בתזוזה.
אתה לומד לא לכעוס , כי כעס על אחר או האשמת אחר על חייך , זה אפילו מידה יותר קשה מאגו , כעס משתק לך את המחשבה והיצירה , הוא גורם לך להיות אדם קשה לך ולסביבה ואין לך אמון באף אחד. אתה משחרר את העבר , אתה נושם...אתה לומד ש...(המשך קריאה בדף שלי emush חופרת מקצועית )
Read more
חוץ מנטפליקס, איך עוד אפשר להעסיק את הכלב ביום גשום? בחוץ גשם, הגינות מוצפות והחברים לא נפגשים. ...
Media Removed
חוץ מנטפליקס, איך עוד אפשר להעסיק את הכלב ביום גשום? בחוץ גשם, הגינות מוצפות והחברים לא נפגשים. אתם תקועים בבית עם ילד, סליחה, כלב שמראה סימנים של חוסר מנוחה. צאו לרוקן לכלב צרכים בחוץ כדי שהכלב לא יעשה תוך כדי הפעילות בבית ואז. הנה כמה רעיונות ומי שיש לו עוד, מוזמן לשתף בתגובות ולצרף תמונה: ... חוץ מנטפליקס, איך עוד אפשר להעסיק את הכלב ביום גשום?

בחוץ גשם, הגינות מוצפות והחברים לא נפגשים. אתם תקועים בבית עם ילד, סליחה, כלב שמראה סימנים של חוסר מנוחה. צאו לרוקן לכלב צרכים בחוץ כדי שהכלב לא יעשה תוך כדי הפעילות בבית ואז.

הנה כמה רעיונות ומי שיש לו עוד, מוזמן לשתף בתגובות ולצרף תמונה:
1. משחקי הבאה - לוקחים שני צעצועים שהכלב אוהב וזורקים לו בכל פעם אחד. הוא מחזיר, עוזב ואנחנו זורקים שוב.
טיפ קטן: כשמשחקים בבית יש לכלבים נטיה לקחת את הצעצוע למקום שלו. שבו ליד המקום שלו ומשם תניעו את הפעילות.
2. משחקי חיפוש - אחרי כמה דקות של הבאה, תשנו את החוקים. עכשיו תגידו לכלב להישאר במקום, זרקו את הצעצוע או תחביאו בבית ואז שלחו אותו להביא. זה ירענן את המשחק וייתן לכלב ערך מוסף של ציד.
3. מחבואים - משחק ילדים קלאסי. הולכים להתחבא וקוראים לכלב למצוא אתכם. כשמגיע, נותנים חטיף ו/או ליטופים.
4. לימוד טריק חדש - יש לכם זמן ומלבד הגשם בחוץ, אין הסחות דעת. שחקו עם הכלב קצת להוציא אנרגיות ואז נסו ללמד אותו משהו חדש.
טיפ קטן ללימוד "יד": קחו אוכל שווה וסגרו אותו בכף היד. כשהכלב נוגע עם היד שלו ביד שלכם בנסיון להגיע אל האוכל, פתחו אותה ותנו לו לאכול. תצמידו לפעולה הזאת את המילה "יד" והכלב יעשה הקשר בין מה שהוא עושה לבין האוכל שנפתח לו.
5. משחקי ריח - יש כל מיני. תעשו חיפוש קצר באינטרנט ותמצאו. קשה לי לתאר במילים בצורה ברורה מספיק.
6. תנו קונג קפוא או עצם מהקצב

7. פאזלים לכלבים - אם אין לכם, אולי הכלב שלכם יאהב.
https://www.nina-ottosson.com/

7. תנו לישון - כמו שבא לנו להתכרבל בפיג'מה כשבחוץ מהפכה, גם כלבים נהנים מזה. אם כל הבית יעבור לרגוע, הכלב אמור להתאים את עצמו לאנרגיות ויכולה להתפתח משם שינה די מתוקה.
טיפ קטן: תביאו את המיטה של הכלב מחדר השינה לידכם בסלון. זה יעזור לו למצוא את מקומו בסלון, אחרת ינסה להידבק אליכם על הספה או יסתובב כמו לווין אבוד בסלון.
Read more
<span class="emoji emoji1f389"></span> סיפור לכבוד השבת: <span class="emoji emoji1f389"></span> - סיפור מדהים הוא סיפור הקמתה של אוניברסיטת סטנפורד. לפני שנים רבות ירד ...
Media Removed
סיפור לכבוד השבת: - סיפור מדהים הוא סיפור הקמתה של אוניברסיטת סטנפורד. לפני שנים רבות ירד זוג מבוגר מהרכבת ופסע ללשכתו של נשיא אוניברסיטת הרווארד הגדולה. הזוג היה לבוש ברישול והבעל לא היה מגולח. הם נכנסו לבניין וצעדו לכיוון לישכת הנשיא: "אנו מבקשים לראות את נשיא האוניברסיטה", אמר ... 🎉 סיפור לכבוד השבת: 🎉
-
סיפור מדהים הוא סיפור הקמתה של אוניברסיטת סטנפורד.

לפני שנים רבות ירד זוג מבוגר מהרכבת ופסע ללשכתו של נשיא אוניברסיטת הרווארד הגדולה. הזוג היה לבוש ברישול והבעל לא היה מגולח.
הם נכנסו לבניין וצעדו לכיוון לישכת הנשיא:
"אנו מבקשים לראות את נשיא האוניברסיטה", אמר הגבר בקול רך.
מנהלת הלישכה העיפה בהם מבט מהיר והחליטה:
לאנשים פשוטים ועניים שכאלה אין כל סיבה לבזבז את זמנו של הנשיא המכובד. "הוא עסוק ויהיה עסוק כל היום", סיננה המזכירה בשפתיים קפוצות, ״וחוץ מזה, פה מקובל לתאם מראש פגישות!״. "אנו נחכה שיתפנה", אמרה האישה.
המזכירה התעלמה מהם, בתקווה שהזוג ילך, אך הם המתינו בסבלנות. בחוסר רצון החליטה לבסוף להפריע לנשיא:
״אולי תראה אותם לדקה? הם נתקעו פה ולא זזים!"
בחוסר רצון בולט הסכים הנשיא ויצא לקראת הזוג.
פנתה האישה לנשיא: "בננו למד בהרווארד, הוא היה מרוצה כאן, ואהב את המקום מאד. לפני כשנה הוא נהרג בתאונה.
בעלי ואני היינו רוצים להקים יד לזכרו, במקום כלשהו בקמפוס". "גבירתי, איננו יכולים להקים אנדרטה לכל אדם שלמד כאן ונפטר״, ענה הנשיא, ״אם היינו עושים כך, המקום היה נראה כבית קברות!". "הו, לא" הסבירה האישה במהירות, ״איננו רוצים להקים אנדרטה. חשבנו שאולי אפשרי לממן בנין שלם להרווארד".
נשיא האוניברסיטה, הביט בהם בזלזול ואמר:
״בניין?! יש לכם צל של מושג כמה עולה להקים בניין? השקענו לאחרונה 7.5 מיליון דולר בהקמת הבניין לפיסיקה, כאן בהרווארד". לרגע שתקה האישה והנשיא נראה מרוצה. סוף, סוף הם קלטו וילכו לדרכם.
לאחר כמה שניות של מבוכה, פנתה האישה לבעלה ואמרה בניחותא: "זה כל מה שעולה להקים בניין באוניברסיטה? אז למה שלא נקים אוניברסיטה משלנו?". הנהן בעלה בראשו בהסכמה והם קמו ויצאו.
לאחר צאתם שאלה המזכירה את הנשיא לפשר הפגישה והוא השיב בביטול: ״זוג הזוי ומוזר, לא משהו חשוב״.
לאחר צאתם, טס ״הזוג ההזוי והמוזר״, הנקרא גם גברת ומר סטנפורד... לפאלו אלטו, קליפורניה.
שם הם הקימו אוניברסיטה הנושאת את שמם כיד זיכרון לבנם:
אוניברסיטת סטאנפורד הידועה. ---
וכמה פעמים הסקנו מסקנות מראש? חרצנו גורלות? שפטנו לחומרה?
ואילו מחירים שילמנו מבלי לדעת?
כמה אנשים נמנעו מלהשקיע בנו? אהבה, זמן, תמיכה, כסף?
הדרך היחידה להנות מאין סוף אפשרויות של שפע, היא להתייחס לכל אדם ודבר כהזדמנות.
לתת צ׳אנס, להקשיב ולראות באמת: מקסימום... זה יצליח(:
שבת שלום ומבורכת!
קרדיט: אלון גל
לעוד סיפורים יפים כנסו לתג שלנו:
‎ #סיפור_לכבוד_השבת <<<-
Read more
פרק 116 נקודת מבט של עמית: חיבקתי אותה ואמרתי-''תודה על הכל זוהר. אני באמת לא יודעת איך להודות ...
Media Removed
פרק 116 נקודת מבט של עמית: חיבקתי אותה ואמרתי-''תודה על הכל זוהר. אני באמת לא יודעת איך להודות לכם. אתם עושים למעני כל כך הרבה ואני כזאת כפויית טובה" זוהר-''את לא כפויית טובה, אחרי כל מה שעברת הגיוני שתגיבי ככה" עמית-''נראה לך שדוד סיים לדבר איתם?" זוהר-''למה את כל כך לחוצה מזה?" עמית-''אני ... פרק 116
נקודת מבט של עמית:
חיבקתי אותה ואמרתי-''תודה על הכל זוהר.
אני באמת לא יודעת איך להודות לכם.
אתם עושים למעני כל כך הרבה ואני כזאת כפויית טובה"
זוהר-''את לא כפויית טובה, אחרי כל מה שעברת הגיוני שתגיבי ככה"
עמית-''נראה לך שדוד סיים לדבר איתם?"
זוהר-''למה את כל כך לחוצה מזה?"
עמית-''אני לא רוצה לחזור ולהיות זאת שכולם מדברים עליה"
זוהר-''את לא תהיי שיחתהיום כאן אני מבטיחה לך, אני אישית אדאג לזה.
את רגועה עכשיו?"
עמית-''פחות או יותר.."
זוהר קמה את המטבח וחזרה אחרי כמה דקות עם כוס תה חם ואמרה-''זה תה מיוחד שאמא שלי תמיד הייתה מכינה לי בכל פעם שהייתי לחוצה.
אני בטוחה שאחרי שתשתי אותו תרגישי טוב יותר"
עמית-''אני חייבת ללכת לשם"
זוהר-''לאן?"
עמית-''לאולם הכינוסים, אני חייבת לדעת אם הוא סיים לדבר איתם"
זוהר-''אני מבינה שלא תרגעי עד שלא תראי במו עינייך שאף אחד לא מקבל אותך מוזר"
עמית-''אני מצטערת אבל אני חייבת ללכת לשם"
זוהר-''אני אבוא איתך"
יצאנו מהבית והתקדמנו אל עבר אולם הכינוסים בשתיקה, כשהגענו האולם כבר היה ריק.
הלכנו למשרד של דוד, הוא ישב שם מחוייך מאוזן לאוזן, ישר שאלתי-''איך הם הגיבו?"
דוד-''את יכולה להיות רגועה רובם הגיבו יפה מאוד"
שאלתי בדאגה-''ואלו שלא הגיבו יפה?"
דוד-''אלו שלא ייאלצו להתמודד עם המציאות.
את הילדה שלי וזה לא ישתנה"
זוהר ליטפה את פניי ברוך ואמרה-''די מתוקה שלי, הכל יסתדר תני לזמן לעשות את שלו.
את תראי שבסופו של דבר כולם יקבלו אותך"
עמית-''אני יכולה ללכת לחדר שלי?"
דוד-''לא..אנחנו יוצאים עכשיו"
עמית-''יוצאים לאן?"
דוד-''יוצאים למקום האהוב עליי ביותר"
זוהר-''זה רעיון מצויין"
עמית-''אפשר לדעת מהו המקום האהוב עלייך ביותר?"
דוד אמר-''תכף תגלי" ויצא מהמשרד, זוהר משכה אותי בעקבותיה ואני חיכיתי לרגע שאגלה מהו המקום המיסתורי שאליו אנחנו הולכים.
נכנסנו לרכב ודוד פתח בנסיעה די מהירה, אחרי כמה דקות של נסיעה שעברה רובה בשתיקה הוא עצר את הרכב במקום שלא זיהיתי, הוא יצא מהרכב, פתח לי את הדלת ואמר-''הגענו''
עמית-''כן..די הבנתי את זה לבד"
דוד צחק ואמר-''
Read more
צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה! ...
Media Removed
צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה! בחרנו להוריד את כל המסכות וללכת לפשטות ולעבר, כמו שהתאמנו פעם, וכמו שצלמו פעם. צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה!
בחרנו להוריד את כל המסכות וללכת לפשטות ולעבר, כמו שהתאמנו פעם, וכמו שצלמו פעם.
צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה! ...
Media Removed
צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה! בחרנו להוריד את כל המסכות וללכת לפשטות ולעבר, כמו שהתאמנו פעם, וכמו שצלמו פעם. צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה!
בחרנו להוריד את כל המסכות וללכת לפשטות ולעבר, כמו שהתאמנו פעם, וכמו שצלמו פעם.
צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה! ...
Media Removed
צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה! בחרנו להוריד את כל המסכות וללכת לפשטות ולעבר, כמו שהתאמנו פעם, וכמו שצלמו פעם. צילומים לצוות הג׳ימנספיט ברשות @_bybello_, שחוגג פתיחה של המקום החדש והראשון הייעודי לשיטה!
בחרנו להוריד את כל המסכות וללכת לפשטות ולעבר, כמו שהתאמנו פעם, וכמו שצלמו פעם.
חיים הר-זהב: נפתח בטפיחת שכם עצמית: לפני שבוע, כשכולם צפו שחוק ההמלצות יעבור ב-3 קריאות תוך יומיים בערך, כתבתי מה יקרה עם החוק הזה. כתבתי שכחלון ובנט יעשו קולות של ״אנחנו לא רוצים לתמוך״, ושנתניהו יגיד שהוא רוצה לוודא שהחוק לא כולל אותו כי הוא ״ממלכתי״ וכי ״חוקים הם לא עניין פרסונלי״, וכתבתי ... חיים הר-זהב:
נפתח בטפיחת שכם עצמית: לפני שבוע, כשכולם צפו שחוק ההמלצות יעבור ב-3 קריאות תוך יומיים בערך, כתבתי מה יקרה עם החוק הזה. כתבתי שכחלון ובנט יעשו קולות של ״אנחנו לא רוצים לתמוך״, ושנתניהו יגיד שהוא רוצה לוודא שהחוק לא כולל אותו כי הוא ״ממלכתי״ וכי ״חוקים הם לא עניין פרסונלי״, וכתבתי שהצעת החוק הזאת לא תעבור שלוש קריאות, אבל גם לא תימחק לגמרי כדי לשמש תזכורת למשטרה מאיפה משתין הדג כל אימת שהשוטרים ילחצו מדי על נתניהו.
ידעתי בדיוק מה יקרה, וכתבתי את ההפך ממה שטענו הכותרות וזעקו החברים ברשתות החברתיות. זה לא כי אני גאון (כי אני ממש לא), אלא כי לאור ניסיון העבר אני מסרב להיכנס לפאניקה ולהתלהם.
תבדקו אותי - כמעט אף אחד מהחוקים האידיוטיים שהליכוד מציע לא עובר שלוש קריאות ולא נכנס לספר החוקים. על ״חוק הלאום״ נתניהו מבלבל את המוח כבר 3 שנים, והוא לא עבר (למרות שלאורך כל התקופה הזאת יש לנתניהו רוב ימין מוצק בכנסת). כשמירי רגב ליהגה עד אין קץ על ״הפסקת מימון לתיאטראות אנטי ציוניים״ היא דילגה ממיקרופון למיקרופון ויצרה כותרת אחרי כותרת - וזה לא קורה. כמה מילים נשפכו על ״חוק המואזין״ האווילי? מיליונים. האם הוא בספר החוקים? ממש לא. החוק היחיד שהוגדר אנטי דמוקרטי ואושר היה ״חוק המישוש״ (לגבי חיפוש על גוף חשודים) והוא אכן עבר 3 קריאות ונכנס לספר החוקים, אבל רק אחרי שהוטמעו בו ההערות של האגודה לזכויות האזרח.
החוקים האלה לא עוברים כי אין שום סיבה שיעברו, וכי הליכוד מרוויח עליהם קולות בחינם, בלי להתאמץ אפילו. הרי איך נתפס חוק ההמלצות בקרב האדם הממוצע? חוק שנועד לעזור לנתניהו, נכון? אז כשהחוק לא עובר, בעבור תומכי נתניהו זה כאילו פגעו באיש שתמכו בו - התוצאה היא שהם עוד יותר בעדו (״למה פוגעים לנו במנהיג?״) ואז האיש שניסו לסדוק את אמינותו בטענות שחיתות יכול לכנס מחדש את תומכיו ולעורר מחדש את אמונם. ואיך נתפסת חקירתו של דוד ביטן? כנקמנות נגד נושא כליו של נתניהו. זאת עוד שכבה של תמיכה ב״העולם כולו נגד הליכוד״ שעליו בונה נתניהו את כל שלטונו, וכשכל "כשלון" כזה הוא דלק אלקטורלי – מי צריך להעביר חוקים? 
אבל אנשי האופוזיציה, בכנסת ומחוצה לה, כל כך עסוקים בלצווח ולזעוק געוואלד, שהם לא רואים שמטרילים אותם. הם לא רואים שהתגובות האוטומטיות שלהם, נעיצת המסרגות בעין תוך צעקות ״מות הדמוקרטיה״, אינן אלא מתן נקודות חינם לליכוד בקרב תומכיו, בשעה שהם אינם זוכים אפילו לקול אחד שנוסף אליהם.
מה עושים עם טרולים, חברות וחברים? לא מאכילים אותם...
#ha_makom #israel #israeli #המקום #הליכוד #e_srael
Read more
ניקי שלי, חייכניקי שלי הלב שלי הכוח שלי האור בחיי 100% 21.5 ק״ג של טוב לב טהור ואהבה שלא נגמרת, לוחמת ...
Media Removed
ניקי שלי, חייכניקי שלי הלב שלי הכוח שלי האור בחיי 100% 21.5 ק״ג של טוב לב טהור ואהבה שלא נגמרת, לוחמת שלי, 7 חודשים שנלחמנו יחד במאדרפאקר סרטן האכזרי הזה, אני נשברתי לא מעט ואת.. הרמת אותי עם תום ליבך ושמחת החיים האינסופית שלך גם אחרי הכימו הראשון כשאני במצב צבירה סמרטוט רצפה רק רצית לשחק בים בכדור ... ניקי שלי, חייכניקי שלי הלב שלי הכוח שלי האור בחיי 100% 21.5 ק״ג של טוב לב טהור ואהבה שלא נגמרת, לוחמת שלי, 7 חודשים שנלחמנו יחד במאדרפאקר סרטן האכזרי הזה, אני נשברתי לא מעט ואת.. הרמת אותי עם תום ליבך ושמחת החיים האינסופית שלך גם אחרי הכימו הראשון כשאני במצב צבירה סמרטוט רצפה רק רצית לשחק בים בכדור וככה בלי להתאמץ בכלל החזרת לי את השפיות, את החיוך לפנים...חיינו עם הבנזונה הזה 7 חודשים של טיפולים שרק גיבורת על כמוך יכלה לשאת ולתעתע בכולם שהכל קול ואין מה להתמסכן, ממשיכים הלאה! והמשכנו ולא ויתרנו גם בימים שהיה קשה מצאת את הכוחות להמשיך קדימה, החוזק שלך הרצון לחיות הוא מושא להערצה!!!! את הנשמה הכי אמיצה וחזקה שאני מכירה, זה מדהים בעיני וזכיתי! זכיתי בך ניקי שלי
הצלת אותי לא פעם ולא פעמיים ,שמרת עלי, טיילת איתי,שמחת איתי, ליקקת לי את הדמעות כשהייתי עצובה , היית סבלנית אליי כשהייתי חולה, חיבקת אותי (אמיתי) כל פעם שנכנסתי הביתה גם אם רק ירדתי לרוקן את הזבל וחזרתי אחרי 40 שניות וזה ניקי שלי לעד יחסר לי נשיקת לילה טוב , נשיקת בוקר טוב, להתעורר איתך שרועה על הגב באלכסון במיטה כשאני 1.74 נדחסת על משולש בקצה כדי לא להפריע לך ילדה קטנה גאונה וטובה שלי,
כלבת ים שלי, ילדת טבע...
לאן שאלך את איתי
הים כבר לא המקום השמח שלי, הוא מקום מלא זכרונות שמעלים בי חנק של געגוע שלא יגמר לעולם
המדבר הוא שלנו, הגולן הוא שלנו
כל פיסת אדמה פה לעד תזכיר לי אותך.
את הדבר הכי טוב שקרה לי, כמה זכיתי, כמה זכה כל מי שהכיר אותך והתאהב בך ונאהב על ידך
ניקי שלי את חלום שהתגשם ויש עוד כל כך הרבה לספר עליך את מיוחדת במינה , נפש תאומה שלי ונשמה חד פעמית שנפל בחלקי המזל לחלוק איתה 5 שנים של טוב טהור
ותודה לך על זה!
נוחי על משכבך בשלום ילדה טובה שלי, רוצה להאמין שאת מתרוצצת בשדות ירוקים ובחופים מושלמים ותבואי לבקר אותי בכל רגע נתון
מרוסקת לאבקה, שבורה לרסיסים שלא בטוח שהשמש יכולה לאחות....קרן שלך💔❤️
Read more
הרבה זמן שמעתי על המקום הזה ואתמול יצא לנו לבקר שם. היינו גם רעבים וגם מוכנים לחוויה קולינרית בדגש ...
Media Removed
הרבה זמן שמעתי על המקום הזה ואתמול יצא לנו לבקר שם. היינו גם רעבים וגם מוכנים לחוויה קולינרית בדגש לטעם ובריאות. לראשונה טעמנו סלט ברזל - סלט טעים ויצירתי העשוי מקרפצ׳ו סלקים מתוקים עם עלי תרד, אפונת שלג, שעועית ירוקה וגבינה מלוחה. היה טעים שלא הספקנו לצלם. עוד מנה שלא הספקנו לצלם - קרפצ׳ו שרימפס. ... הרבה זמן שמעתי על המקום הזה ואתמול יצא לנו לבקר שם. היינו גם רעבים וגם מוכנים לחוויה קולינרית בדגש לטעם ובריאות.
לראשונה טעמנו סלט ברזל - סלט טעים ויצירתי העשוי מקרפצ׳ו סלקים מתוקים עם עלי תרד, אפונת שלג, שעועית ירוקה וגבינה מלוחה. היה טעים שלא הספקנו לצלם.
עוד מנה שלא הספקנו לצלם - קרפצ׳ו שרימפס. טעם לימוני במידה, שרימפ מפולט, טרי ובטעם אלוהי.
כשאתם מתלבטים על סלסלת לחם או פוקצ׳ה ש תעשו טובה והזמינו סלסלת לחם. תקבלו ביסים נהדרים של סוגי לחמים מובחרים של שיפון, מקל עטוף בשומשום, ולחמניית בריוש שנולדה לנגב את הרוטב בלי איסורי מצפון. הגיעה עם מטבלים מצוינים - קרם חציל היסטרי וסלסת עגבניות חרפרפה במידה.
עיקריות - מנת הדגל שהכי נהניתי - מחבת לוהטת של לברק, שרימפס קריסטל ורביולי סרטנים. פשוט וואו.
מנה שניה - טעם של הדג מצוין, ירקות בצד נהדרים, קריספיים ולא מבושלים יתר על במידה. אני פחות מתחברת לזיתים בתוך הרטבים. סה״כ היתה מנה טעימה ודג עסיסי.
על הקינוח ויתרנו (מבחינתי לחמניית בריוש הנפלאה סיפקה לי את הצורך בקינוח). הסתפקנו באספרסו ארוך שהיה מצוין, חזק ומלא ארומה.
נחזור שוב לאכול מהמנה במחבת הלוהטת.
#גניקפלן #גניקפלן_תזונה #גניפלן_בודקת #jennykaplan #wowyourbody #jennykaplanonline #ביקורתמסעדות #foodporn #shila #שילהברמסעדה
Read more
גלגל מסתובב כשאגלה מי אני אהיה חופשי / ראלף אליסון יש את התקופות האלו בחיים. התקופות האלו שהכל ...
Media Removed
גלגל מסתובב כשאגלה מי אני אהיה חופשי / ראלף אליסון יש את התקופות האלו בחיים. התקופות האלו שהכל נראה שחור. הייתה תקופה טובה .הרגשת על גג העולם . וביום אחד , קרה משהו שהפך את הכל. אחד גילה שבוגדים בו . לשני התנפץ חלום שעבד עליו קשה . איבדנו מישהו יקר לנו , הרווחנו מישהו שאהבנו וגם זה לא הלך. סיפורי ... גלגל מסתובב
כשאגלה מי אני אהיה חופשי / ראלף אליסון
יש את התקופות האלו בחיים.
התקופות האלו שהכל נראה שחור.
הייתה תקופה טובה .הרגשת על גג העולם .
וביום אחד , קרה משהו שהפך את הכל.
אחד גילה שבוגדים בו .
לשני התנפץ חלום שעבד עליו קשה .
איבדנו מישהו יקר לנו , הרווחנו מישהו שאהבנו וגם זה לא הלך.
סיפורי החיים, אתם יודעים .
גם לי יום אחד הגלגל הסתובב ומגג העולם ירדתי לתחתית של התחתית.
החלטתי לעזוב את עולם הזוהר מהחלטה בריאה .
רק לא חשבתי שההחלטה הזאת תעשה אותי חולה.
מצאתי את עצמי אחרי פרידה קשה לבד, חברה שגרה איתי קיבלה הצעת נישואין ועזבה את הדירה.
נותרתי ללא קריירה , ללא אהבה וכמו בחיים כשאתה למטה גם החברים נעלמו .
הרגשתי שהכל סוגר עליי.
לאן אני ממשיכה מפה?! האם זה סוף העולם שלי?! נכנסתי לחרדות ודיכאונות.
לא הסכמתי להשלים שזה גורלי.
אבל זה לא היה גורלי .
זו הייתה ירידה לצורך עלייה, שינוי למען צמיחה אישית מטורפת ,הבנה אמיתית סוף סוף מי אני ומה אהיה .
יש לנו נטייה לחשוב שהמקום שאנחנו נמצאים בו הוא המקום שלנו .
העתיד שלנו .
אבל לכל אדם בעולם הזה יש שליחות וכנראה שהשליחות שלי הייתה להיות אדם בעל ערך מוסף יותר מפרצוף יפה על ההלכה.
יום אחד הגלגל מתהפך חזרה למעלה ואז הכל נראה יותר בהיר , יותר נושם , יותר צבעוני .
קשה לראות את זה כשאתה למטה , אנחנו מאבדים אחיזה בחיים.
כבר לא מאמינים שמשהו טוב יצא מאיתנו
מרגישים סוג של אדם חי / מת .
אבל זוהי רק מקפצה לשינוי .
לקח לי עשור להגיע לתובנות האלו משהו שהיום לוקח לי חמש דקות לכתוב עבורכם פוסט ולחזק אתכם .
מהמקום שהייתי אם הייתי יכולה לתת לכם את העצה הכי טובה שקיימת ?
אל תילחמו בשיעור שהגיע, תנו לו מקום, תנשמו לתוכו , תנסו להבין לאן אתם הולכים ואל תרימו ידיים, תאמינו באמונה שלמה , שאתם הולכים למקום מופלא . * תדמיינו בראשכם נקודה של אור ותצעדו אליה בתוך החושך

#אחת שיודעת
מורן אייזנשטיין מנטורית קאוצ'רית מודעות וצמיחה אישית
052-3470903 💜
Read more
חוויה מתקנת ערב אחד בקאב קם, ישב אצלי זוג נחמד והבחורה פנתה אלי ואמרה: אתה נראה אחד שמבין בתאילנד. ...
Media Removed
חוויה מתקנת ערב אחד בקאב קם, ישב אצלי זוג נחמד והבחורה פנתה אלי ואמרה: אתה נראה אחד שמבין בתאילנד. אז כך, כמישהו אומר לך אתה נראה אחד ש.. ומשהו חיובי אחרי זה, זה נורא מחמיא. כבר הרגשתי טוב. הם סיפרו לי שהיו בתאילנד ולא נהנו. הם הגיעו מהודו וזה לא נפתח להם ארץ החופש (פרוש השם תאילנד ) לימים התברר לה ... חוויה מתקנת
ערב אחד בקאב קם, ישב אצלי זוג נחמד והבחורה פנתה אלי ואמרה: אתה נראה אחד שמבין בתאילנד. אז כך, כמישהו אומר לך אתה נראה אחד ש.. ומשהו חיובי אחרי זה, זה נורא מחמיא. כבר הרגשתי טוב. הם סיפרו לי שהיו בתאילנד ולא נהנו. הם הגיעו מהודו וזה לא נפתח להם ארץ החופש (פרוש השם תאילנד ) לימים התברר לה שהייתה בהריון ולא ידעה. בקיצור, הרבה דברים סובייקטיביים. היא אומרת שהם אוכלים עכשיו בקאב והאוכל טעים להם והעיצוב מקסים להם. בקיצור, הם היו רוצים חוויה מתקנת. אז כך: כשמישהו לא נהנה בהודו אני מבין. הייתי שם 6 חודשים וזה לא פשוט. הלכלוך, האינטנסיביות של המקומיים. בישראל אני מבין. הכיבוש, החספוס שלנו. ניו יורק, טוקיו הבדידות. ברזיל, קולומביה מסוכן . אבל תאילנד? אם יש דיסנילנד למבוגרים, זה שם. ומיד נרתמתי למשימה לעזור להם בתיקון בסיבוב שני. אז כך: במצטבר עם הטיול הגדול ועוד שלוש גיחות, הייתי איזה 8 חודשים אני חושב. צפון, דרום, מזרח, מערב. ועוד שנה שאני עובד בקאב קם שזה הבר של הבית התאילנדי, סניף תאילנד בישראל. אז אני מסמיך את עצמי לאוטוריטה לענייני סיאם. בואו נפרק את זה לגורמים: טבע מגוון: בדרום איים עם חופים קסומים, בצפון טרקים והרים. אוכל מטורף עם גיוון גדול, האנשים נחמדים ובדרך כלל לא מסוכנים ולא אלימים. מאמינים בדת הכי שוחרת שלום בעולם. המחיה זולה. רמת הניקיון והבריאות גבוהה. עשיתי לעצמי משקיפי מולטי פוקל בשליש מחיר ושוקל גם להשלים כמה שיניים שפה וויתרתי עליהם כי הם לא בפריים טיים. שעתיים מסאג' חזק ולא מתחנף ב- 30₪ במקום מומלץ מפה. אוכל יפני ברמה שנייה רק ליפן ברובע סוקומוויט המאוכלס יפנים. בר, בני שמבין באוכל ועמד שעה בשביל הראמן הטוב ביפן, אומר שזה של בנגקוק לא נופל. מקומות עם מוזיקה חייה שמגניבים בפשטות שלהם, כמו הבלו בר ברובע קווסאן, שמנגנים רק בלוז והרגיש לי כמו המקום שדמיינתי שאני אפגוש בניו אורלינס. אומרים שהאיים התמסחרו. נכון. זה לו קופנגן שפגשתי ב-86 באוקיי בונגלו, שהייתי מרים יד, אומר אחד אוקיי והיה מגיע דיים בג בונג קרש חיתוך וקופיץ בשביל לקסוס ועוד רושמים לך על החשבון שאתה סוגר בסוף חודש. אבל בחוף ה-bottle beach בצד השני של האי עדיין יש גן עדן ו-10 דקות הפלגה משם בצלוקלאן יש מסעדה עם כל מה שאפשר לבקש מהים. ביצוע מופלא ומחיר לא קשור למה שמכירים. ספרים היפסטרים יש שנות דור לפני ת״א ואני יכול להמשיך כך בלי סוף. בקיצור אם לא שיכנעתי אותך לירז גרין אז ניפגש בחוף הדתיים בשבת .

נ.ב כתובות לכל מקום כמובן אם תחליטו .
Read more
במהלך הטרק הקשוח והמסוכן בנפאל - כל מה שחלמתי עליו זו חופשה מפנקת בתאילנד שתכננתי לקראת החזרה לארץ. ...
Media Removed
במהלך הטרק הקשוח והמסוכן בנפאל - כל מה שחלמתי עליו זו חופשה מפנקת בתאילנד שתכננתי לקראת החזרה לארץ. בגלל העונה הבעייתית בתאילנד החלטתי לא לקחת סיכונים מיותרים ולהעביר את 4 הימים שנותרו לי לחופש באי קוסמוי. לא ממש היה בא לי על ההמולה של צ׳אוונג אז בחרתי ללון באזור הצ׳ואנג מון היפהפה והשקט יותר. ... במהלך הטרק הקשוח והמסוכן בנפאל - כל מה שחלמתי עליו זו חופשה מפנקת בתאילנד שתכננתי לקראת החזרה לארץ. בגלל העונה הבעייתית בתאילנד החלטתי לא לקחת סיכונים מיותרים ולהעביר את 4 הימים שנותרו לי לחופש באי קוסמוי. לא ממש היה בא לי על ההמולה של צ׳אוונג אז בחרתי ללון באזור הצ׳ואנג מון היפהפה והשקט יותר. בקאיה מאני ריזורט - המקום הכי קסום באי. מדובר בריזורט קטנטן ומשפחתי בסגנון תאילנדי מסורתי. במקום רק 6 וילות עם מרפסות פרטיות בריכה במרכז. הריזורט מנוהל על ידי מאי ואמא שלה המדהימות שעשו הכל כדי שארגיש חלק מהמשפחה שלהן. הן דאגו לכל דבר שהייתי צרכה - החל מהסעה משדה התעופה, ארוחות בוקר מפנקות, המלצות על שופינג שווה ובילויים במקומות הכי מגניבים ומוכרים רק למקומיים באי. אני רק חולמת לחזור לשם שוב!
@maipaked
#thailand #yanaXthailand
Read more
הייתי משקית תש בפיקוד העורף רמלה. 7 חודשים שלמים של קושי נפשי מטורף, עבודה אינטנסיבית, רגעי משבר ...
Media Removed
הייתי משקית תש בפיקוד העורף רמלה. 7 חודשים שלמים של קושי נפשי מטורף, עבודה אינטנסיבית, רגעי משבר ועייפות שלא נגמרת אבל לצד זאת גם צחוק והבנה, למידה עצמי מטורפת, מסוגלות, כח וים של אהבה. ואני לא אשקר, להיות משקית תש זה לא כל כך סגול אבל לעזוב את המקום הזה היה בין הדברים היותר קשים שעשיתי, וזה מתחיל ... הייתי משקית תש בפיקוד העורף רמלה.
7 חודשים שלמים של קושי נפשי מטורף, עבודה אינטנסיבית, רגעי משבר ועייפות שלא נגמרת אבל לצד זאת גם צחוק והבנה, למידה עצמי מטורפת, מסוגלות, כח וים של אהבה.
ואני לא אשקר, להיות משקית תש זה לא כל כך סגול אבל לעזוב את המקום הזה היה בין הדברים היותר קשים שעשיתי, וזה מתחיל בדברים הכי הקטנים והמובנים מאליו ועד הדברים הכי גדולים שהם האנשים שנכנסו לי כל כך עמוק ללב- החיילים שלי, שלא עשו לי חיים קלים ויצאו למיוחדות על ימין ועל שמאל (בבקשה, אין בעד מה, גם אני אוהבת אותכם) המשקיות, הקצינה ו*כל מי שמסביב*.
ומצחיק,
כי רק אחרי שעזבתי הבנתי ,
הייתי שם כי הייתי צריכה להיות שם. הכל לטובה. ולקח לי זמן להבין איזה מקום ענק הבסיס הזה הולך לתפוס לי בלב. וכמה האנשים ששירתו איתי הולכים להפוך לחלק ממני, וממי שאני עכשיו.
ופתאום התקבלתי להיות מפקדת. ותוך ימים ספורים עשיתי טופס טיולים יוצא. ופתאום אני מוצאת את עצמי בעיר הבהדים. ומתחילה הכל מחדש. כל הקושי, ההסתגלות, הלבד.
ואחרי הכשרות מפרכות, מחליפה את השרוך הסגול בירוק והופכת למפקדת טירונים.
וברגע אחד הכל משתנה. ומתהפך. ומתעצם.
וזה מתחיל.
ב 12.2.18 מגיעות הגוזלות האלו, וזו זכות. ענקית. לפקד. ללמד. לחנך. לדאוג.
ל א ה ו ב. מכל הלב והנשמה.
עם מרחק פיקודי , ובלי חיוך, או חיבוק או קרבה- פשוט להרגיש את ההערכה והכבוד מצידן.
אז תודה. על כל השירות שלי עד עכשיו. לכל מי שהיה חלק מהדרך שעברתי. לכל מי שתפס מקום בתוך הלב שלי. לסגל האהוב שלי שגם כשקשה עמד איתן.
ועל מחזור ראשון שהוא מושלם. במלוא מובן המילה.
תודה.
•הגוזלות שלי עוזבות את הקן•
Read more
אוכל בשבילי זה תשוקה, תשוקה שלא נגמרת לטעמים, יצירה, מחשבה, חיבור ודיוק, כמו זוגיות אבל כזה שגורם ...
Media Removed
אוכל בשבילי זה תשוקה, תשוקה שלא נגמרת לטעמים, יצירה, מחשבה, חיבור ודיוק, כמו זוגיות אבל כזה שגורם לך לאבד שליטה. אמש עשינו ערב עם אור גינסברג, חבר יקר ושף עם כישרון ותעוזה בעולם הקולינריה, מנות מיוחדות להפליא וכולן על טהרת הבשר, איך לא כל מנה הגיעה ספיישל בפני עצמה לצד יין משובח של יקב הבוטיק ... אוכל בשבילי זה תשוקה, תשוקה שלא נגמרת לטעמים, יצירה, מחשבה, חיבור ודיוק, כמו זוגיות אבל כזה שגורם לך לאבד שליטה.
אמש עשינו ערב עם אור גינסברג, חבר יקר ושף עם כישרון ותעוזה בעולם הקולינריה, מנות מיוחדות להפליא וכולן על טהרת הבשר, איך לא 😉
כל מנה הגיעה ספיישל בפני עצמה לצד יין משובח של יקב הבוטיק - יקב קישור המעסיק בעלי מוגבלויות וניחן ביינות משובחים להפליא.
כל ערב שאני יוצר אני שם דגש להביא את הוויב של המסעדה או המקום למקסימום וכך גם היה עם סאלס של אור חברי היקר.
עוד ערבים לפנינו, מיוחדים כולם ככולם, שונים כל אחד מקודמתם, במגוון מקומות בארץ וכולם על טהרת הבשר.
Read more
ואוווו מאיפה אתחיל בכלל לסכם את השנתיים המטורפות האלה? אתחיל ואומר שאני זו שבקשה לשרת רחוק מהבית, ...
Media Removed
ואוווו מאיפה אתחיל בכלל לסכם את השנתיים המטורפות האלה? אתחיל ואומר שאני זו שבקשה לשרת רחוק מהבית, קצת לצאת מהבועה הצפונית ומהמקום הנוח שלי, והגעתי למקום הכי משוגע ולא נוח שיש, המקום הזה שאף אחד לא מייחל לפול בו- מזרח ירושלים, מרחב דוד, העיר העתיקה- יחידת המקומות הקדושים, כל הקושי והאתגרים שעברתי ... ואוווו מאיפה אתחיל בכלל לסכם את השנתיים המטורפות האלה? אתחיל ואומר שאני זו שבקשה לשרת רחוק מהבית, קצת לצאת מהבועה הצפונית ומהמקום הנוח שלי, והגעתי למקום הכי משוגע ולא נוח שיש, המקום הזה שאף אחד לא מייחל לפול בו- מזרח ירושלים, מרחב דוד, העיר העתיקה- יחידת המקומות הקדושים, כל הקושי והאתגרים שעברתי הסתיימו להם לעת עתה בסופו של דבר ממש זכיתי לשמור ולהגן על המקום הכי קדוש והכי מיוחד במדינת ישראל ובעולם- הכותל המערבי. אלה היו שנתיים לא פשוטות מנטלית ופיזית בהן עבדנו מאוד קשה, גל של פיגועים, הפרות סדר ריבים חולי נפש תלונות צעקות סיפוחים וחיכוכים עם 3 דתות מאוד מורכבות. לפני בדיוק 4 חודשים איבדתי חבר ליחידה, לנשק, רס״מ האיל סיתאווי, מלאך שלי, השם יקום דמך לעולם אנציח ואזכור אותך. פלוגה ג׳, הפלוגה הכי טובה במשמר הגבול זכיתי לעבוד איתכם 24/7 תוך שניות ספורות שדרכתי במרחב חיבקתם ועטפתם אותי באהבה הכי גדולה שיכולתי לקבל, הפכתם לחברים הכי טובים שלי, אני המעריצה הכי גדולה שלכם מאז ומתמיד! תודה לכל מי שתמך בי והיה לצידי לאורך התקופה הלא פשוטה הזו ועכשיו הגיע הזמן שלי להפרד מהמדים הכחולים .. חברים שלי, תשמרו על עצמכם ותמשיכו להיות נאמנים לעבודת הקודש הזו, אנחנו עוד ניפגש. בינתיים הלכתי להשלים שעות שינה ולחפש חיים, באמת לא מאמינה שאני כותבת את זה, אני משוחררת!!!!!!!!!!!!!!!!
Read more
אספתי חלק מהרגעים שבהם הצטלמנו יחד אחרי הופעה / אוויטה / כל דבר אחר שעשית - כאלה שגרמו לי לחייך, להנות, ...
Media Removed
אספתי חלק מהרגעים שבהם הצטלמנו יחד אחרי הופעה / אוויטה / כל דבר אחר שעשית - כאלה שגרמו לי לחייך, להנות, לשמוח, לשיר אהובה יקרה! מלא מלא מזל טוב עד 839292 (לא רציתי להגביל בשנים) אני מאחלת לך את כל הטוב שהעולם שלנו מסוגל להציע, את כל מה שאת מאחלת לעצמך וכפול מזה. שתמיד תהיי מלאת שמחת חיים ומאושרת. ... אספתי חלק מהרגעים שבהם הצטלמנו יחד אחרי הופעה / אוויטה / כל דבר אחר שעשית - כאלה שגרמו לי לחייך, להנות, לשמוח, לשיר 💕
אהובה יקרה! מלא מלא מזל טוב עד 839292 (לא רציתי להגביל בשנים😉) אני מאחלת לך את כל הטוב שהעולם שלנו מסוגל להציע, את כל מה שאת מאחלת לעצמך וכפול מזה.
שתמיד תהיי מלאת שמחת חיים ומאושרת. שהחיוך לא יירד מפנייך (היפות אגב❤️) .

שלעולם לא תפחדי לחלום - ולהגשים חלומות .
שלאחר שתגיעי לכל יעד ומטרה (כי זה יקרה) תמלאי את הלב בעוד יעדים מדהימים .
מאחלת לך שתהיי מלאה בהצלחות, שתזכי להיות על הבמה כל כל כל הזמן. שתמלאי את הלב והנשמה בדיוק כמו שאת גורמת לנו.
שתזכרי שעל כל יום רע שעובר,
שעל כל רגע קשה ומשבר - את מסוגלת לעבור ולעשות. את פייטרית.
את מלאה באמביציה מטורפת. וזה ברור לכולנו שאם את רק מחליטה שאת רוצה משהו- לוקח כמה רגעים עד שאת שם ומגשימה .
תודה על המוזיקה. מלאת אמת ומרגשת. המקום הפרטי שלך ובו זמנית הכי חשוף - אלינו .
המוזיקה שהייתה עבורי בכל רגע עצוב, מלא בכי, מאושר ושמח.
שהמוזיקה שנכנסה לנשמה הכי עמוק והיום היא חלק גדול ממני.
בטוחה שאני לא הראשונה ולא האחרונה שתגיד את זה: המשמעות שלך בחייהם של אנשים היא רבה ועוצמתית.
היית שם עבורנו כשלא ידענו למצוא מילים, שהיינו צריכים יד להחזיק, כתף. היית שם מבלי לדעת. (מה שעוד יותר עוצמתי). מאחלת המונים של בריאות בריאות ובריאות.
שהמשפחה שלכם תדע רק טוב. שתמיד תהיו מאוחדים וחזקים מכל מכשול, מאושרים.
שהזוגיות שלכם תדע רק טוב, שתפרחו, שתצמחו, שהאהבה ביניכם תתעצם ותמיד תהיו הכתף אחד לשנייה.
תודה לך אהובה על הכל.
את הרבה יותר ממה שמילים מסוגלות לתאר.
אוהבת מלא מלא , לינור, מזל טוב! 🎉♥️ #יוםהולדתלשירי #מזלטובאהובה #אוהבתעדאינסוף
#שירימימון #shirimaimon
@shirimaimon1
Read more
כשסיפרו לי בפולין שיש בית קברות שבכניסה אליו רשום " זה השער לה' צדיקים יבואו בו " - לא האמנתי. משפט ...
Media Removed
כשסיפרו לי בפולין שיש בית קברות שבכניסה אליו רשום " זה השער לה' צדיקים יבואו בו " - לא האמנתי. משפט שלקוח מהתנ"ך כתוב על שער בכניסה לבית קברות. מלבד הציניות האכזרית, המחשבה על זה צימררה אותי ולקח לי כמה שניות לקלוט.. מובילים אותנו אל תוך יער, אין לי שמץ מה מצפה לי בסוף השביל.. ואז אני רואה, הלם, המקום ... כשסיפרו לי בפולין שיש בית קברות שבכניסה אליו רשום " זה השער לה' צדיקים יבואו בו " - לא האמנתי.
משפט שלקוח מהתנ"ך כתוב על שער בכניסה לבית קברות. מלבד הציניות האכזרית, המחשבה על זה צימררה אותי ולקח לי כמה שניות לקלוט.. מובילים אותנו אל תוך יער, אין לי שמץ מה מצפה לי בסוף השביל.. ואז אני רואה, הלם, המקום הענק הזה שמבחוץ לא רואים אותו בכלל.. שדאגו להסתיר אותו בעצים גבוהים.
אני עוברת דרך השער , מסתובבת ולא מאמינה למראה עיני.. המשפט הזה,שהוא כמו סכין בלב. כמה אומץ היה לחלאות אדם האלה שעשו צחוק ממוות של חיי אדם אחרים. חוליי נפש שעברו שטיפת מוח שעלתה בחייהם של 6 מליון מבני עמי. ובעוד חברותיי למשלחת מחפשות עצמות או שיניים של בני אדם שנשרפו ואפילו לא הספיקו להקבר.. אני שם, הולכת על הדשא הרך ומרגישה פחד, מרוב שנכנסתי ככ עמוק אל תוך המציאות המזוויעה הזו הסתכלתי לכיוון היער , ראיתי את השמש מבצבצת לה.. וישר עלו בי זכרונות מהסרט הבריחה מסוביבור.. הרגליים שלי רעדו מהפחד שאולי אני אפעיל מוקש .. התקדמתי אל השמש ודמיינתי במוחי איך אני בורחת, איך אני מרגישה חופשיה אחרי שהייתי כבולה במציאות איומה.. והדמעות.. שלא מפסיקות להראות את הכאב, את הצער,את השייכות .. לא להאמין שהייתי במקום שבו קבורים אחיי ואחיותיי, משפחות שלמות , תינוקות שרק הרגע באו לעולם.. ולא יזכו להנות ממנו. אנשים שעברו סבל יום יומי ורצח בדם קר. היום אני יודעת, בזכות הניצולים, כמה משמעות וערך יש לנו כעם בדורינו. כמה סבל עברנו וכמה אנחנו עוד נעבור וזה משהו שלעולם לא ישתנה, מה שנותר לנו זה להיות שם אחד בשביל השני.. לדעת לשמור על העם היקר הזה, לחבק כל יהודי ויהודי שחיים היום במדינה, לא לכעוס ולא לשנוא- לאהוב בשל היותו יהודי. כי אותו יהודי הוא עולם ומלואו. הוא אח.
נדרתי הנדר לזכור את הכל - ולעולם לא לשכוח!
Read more
שיתוף <span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji1f609"></span> עוד !! עוד !! עוד !! עוד !! אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותי תמיד זה חלי... מה צריך לעשות ...
Media Removed
שיתוף עוד !! עוד !! עוד !! עוד !! אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותי תמיד זה חלי... מה צריך לעשות כדי להצליח?מה הדבר הכי חשוב להתמקד בו בתהליך? מה הדבר הכי הכי הכרחי להצלחה ? אני תמיד מסתכלת על מי ששואל ומחייכת, תמיד שואלת בשאלה ....? מה את מוכנה לעשות ? על מה את מוכנה לוותר? מה את מוכנה להשקיע ... שיתוף ❤️😉
עוד !! עוד !! עוד !! עוד !!
אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותי תמיד זה חלי... מה צריך לעשות כדי להצליח?מה הדבר הכי חשוב להתמקד בו בתהליך? מה הדבר הכי הכי הכרחי להצלחה ?
אני תמיד מסתכלת על מי ששואל ומחייכת, תמיד שואלת בשאלה ....?
מה את מוכנה לעשות ? על מה את מוכנה לוותר?
מה את מוכנה להשקיע ?הרי כולנו יודעים מה צריך לעשות...אבל מה אנחנו עושים ? ומה המקסימום שאנחנו מסוגלים? האם אנחנו דורשים מעצמנו את המקסימום ? האם אנחנו עושים את כל מה שמוטל עלינו?
כולנו רוצים לעשות פעילות...אבל ים של תירוצים וסיבות כאלו ואחרות...מה עוד אני מוכנה להשקיע? כמה עוד אני מוכנה להתאמץ ?? כולנו יודעים שאנחנו רוצים להתקדם בעבודה, להגיע לתפקיד טוב יותר , כולנו רוצים גם להרוויח יותר...אבל מה אנחנו מוכנים לעשות עוד?? לעשות מעבר? האם אנחנו מוכנים להשקיע עוד שעות,? עוד יחס? האם אנחנו מוכנים להשקיע עוד עשר דקות במטבח ,? האם אנחנו מוכנים להשקיע עוד חצי שעה במשרד ,? האם אנחנו מוכנים לתת עוד עשרים דקות הליכה?
תחשבו ...עוד עשר דקות ביום במטבח שווה ל 70 דקות בשבוע,..( תחשבו מה אנחנו יכולים לעשות בזמן הזה) עוד חצי שעה במשרד זה 3 שעות בשבוע תחשבו כמה אנחנו יכולים לקדם בעוד 3 שעות שבועיות , עוד 20 דקות הליכה זה שעתיים ועשרים דקות שבועיות ....
השאלה שאנחנו צריכים לשאול היא לא מה ? אלא מה עוד אני מוכנה לעשות??
ככל שנבין שבכל אחד מאיתנו יש ים של כוחות ככה נוכל להבין ולגלות את כל הכוח שיש בנו!!
המבחן שלי תמיד הוא כשאני אומרת לעצמי שעשיתי את המקסימום ... אני שואלת את עצמי .. אם היית צריכה לעשות את זה עבור אחת הבנות שלך... האם היית מוצאת עוד זמן? כוח? סבלנות?
לרוב התשובה היא כן !!
בחיים לא צריך להיות 100 אחוז בשום דבר צריך לדעת לדרוש מעצמנו את המקסימום שלנו!! ברגע שכל אחד יבדוק עם עצמו האם נתן את המקסימום שלו זה יהיה המקום שירגיש עם עצמו טוב!
לא יודעת מה אתכם...אבל אני הולכת להשקיע עוד!!!
כל אחד מאתנו חייב להבין שהדבר החשוב ביותר זה לבדוק עם עצמנו מה אני יכול לעשות שעדיין לא עשיתי? מה הדבר שאותו אני יכול לעשות אותו ב100% ? מה הדבר שאני לוקחת על עצמי ולא מוותרת לעצמי ( אגלה לכם סוד....הדבר שאני לקחתי על עצמי ולא ויתרתי לעולם היה להגיע בהתמדה לקבוצה !!!!!!
לא ויתרתי לעצמי לא משנה מה!
כששואלים אותי כולם מה העוד הראשון שעלי לעשות ; להגיע בהתמדה לקבוצה !
לעוד רגעים נעימים...לעוד רגעים שיביאו אותנו לכבוש יעדים חדשים ולהגשים חלומות קיימים❤️🙏🏻
Read more
ביום שבת העברתי סדנת טוורקינג למסיבת רווקות בבית חנן המקום עצמו יפיפה עם נוף מטריף ובריכה מדהימה, אבל הנשים שחגגו את מסיבת הרווקות לכלה הכי אדירה בהיסטוריה של הרווקות- עשו את המסיבה! המון מזל טוב לדניאלה, היה פשוט כיף לראות את התגובה שלך, וכשאמרת לי בסוף ההפעלה ״לא יכולתי לבקש מישהי מושלמת ... ביום שבת העברתי סדנת טוורקינג למסיבת רווקות בבית חנן 😊 המקום עצמו יפיפה עם נוף מטריף ובריכה מדהימה, אבל הנשים שחגגו את מסיבת הרווקות לכלה הכי אדירה בהיסטוריה של הרווקות- עשו את המסיבה! המון מזל טוב לדניאלה, היה פשוט כיף לראות את התגובה שלך, וכשאמרת לי בסוף ההפעלה ״לא יכולתי לבקש מישהי מושלמת יותר בשביל לעשות את הסדנא הזו ולשמח אותי ביום הזה״, לא אשקר, כמעט עלו לי דמעות 💖 תודה על הזכות לשמח אתכן ביום המיוחד שלכן, זה תמיד משפר לי את מצב הרוח!

חשקה נפשך להזמין אותי למסיבת הרווקות שלך/של אחותך/של החברה הכי טובה? 😏 שלחי לי הודעה פרטית ואחזור אלייך!
Read more
"מה אתה אוהב בי מאמי?" היא שאלה אותי ב 00:00 בלילה, רגעים בודדים לפני שהגשם התחיל "לשרוק" על חלונות ...
Media Removed
"מה אתה אוהב בי מאמי?" היא שאלה אותי ב 00:00 בלילה, רגעים בודדים לפני שהגשם התחיל "לשרוק" על חלונות הבית. "מה אני אוהב בך? אני אגיד לך אחרת; מה אני לא אוהב בך; * את הפחדים שלך, כי הם הפכו להיות הפחדים שלי, ואני, אני לא מפחד מכלום - רק מלהפסיד אתך. את חוסר הביטחון שלך, זה שמלווה אתך יד ביד בדרך ... "מה אתה אוהב בי מאמי?"
היא שאלה אותי ב 00:00 בלילה, רגעים בודדים לפני שהגשם התחיל "לשרוק" על חלונות הבית.
"מה אני אוהב בך? אני אגיד לך אחרת;
מה אני לא אוהב בך;
*

את הפחדים שלך, כי הם הפכו להיות הפחדים שלי, ואני, אני לא מפחד מכלום - רק מלהפסיד אתך.
את חוסר הביטחון שלך, זה שמלווה אתך יד ביד בדרך אל החלומות שלך.
שאת טובה מדי מאמי, שאת מעדיפה "למחוק" את החיוך שלך בתמורה לאושר של אחרים.
אני לא אוהב בך את המחשבה על-כך שאת לא יפה, שאת שמנה, שאלוהים שכח "לפרגן" לך, כי זה לא נכון ואת יודעת את זה טוב מאוד.
*

בעולם שלי את טופס זוכה, את צ'אנס מנצח, את האישה שלצידה אני רוצה "לשחק" עד 120 ו-"לגרד" את החיים עד שהמשימה תושלם.
את תעדיפי "לפרוט" מעצמך קצת-קצת בכל פעם שהמצב הופך קשה, במקום להילחם על המקום שלך בחדרים הכי קרובים אצל לב-האדם, כי את כזאת, כזאת טובה, כזאת מלאך.
*

אני לא אוהב את כמויות הפילטרים שהאינסטגרם שופך עליך, את האיפור שמכיל זיופים, את המחשבה שאת גדלת פחות טוב מאחרים, כי מאמי, אלוהים "צייר" אתך בחדרים הכי גבוהים, ערך אתך ולבסוף קיבלת תשבוחות ופרגונים על יצירה שכזאת. * "אשת-חיל" תמיד מזכיר לי אתך, הסדרה
"בייבי-בום" מעיפה לי את הלב אל השמיים, הכי קרוב לבורא עולם, הכי קרוב אל אבא, ובילוי בן כמה שעות עם החבר'ה רק מציף אותי בגעגועים אליך.
*

אני אומר את זה בכדי שתביני, שתביני שאת הריטלין שלי, שאת ים שלם של אושר, שאימא שלך צריכה להיות גאה בילדה שלה, ואני, אני גבר מאושר.
לסיכום מאמי, את כל מה שאני לא אוהב-בך, אני לא מתכוון לתקן, כי בעצם ככה אני אוהב אתך, אבל את יודעת שאת יכולה "לטפס" גבוה יותר, 
ושאת הדבר הכי טהור בעולם שלי."
-
@admkhn_writer ✏
Read more
לקראת יריד ציוד צילום יד2 ריכזנו עבורכם דברים שכדאי לדעת ותשובות לשאלות ששאלתם גם למוכרים וגם לקונים. -- <span class="emoji emoji2b05"></span>️ ...
Media Removed
לקראת יריד ציוד צילום יד2 ריכזנו עבורכם דברים שכדאי לדעת ותשובות לשאלות ששאלתם גם למוכרים וגם לקונים. -- ️ היריד יתקיים ביום שישי הקרוב, בין השעות 09:00-13:00. ️כל מוכר יקבל שטח מכירה להציג ולהציע את הציוד שלו. נציג מטעמנו ירשום את שעת ההגעה. בשעות העומס, לאחר 45 דקות יפנה המוכר את המקום ... לקראת יריד ציוד צילום יד2 ריכזנו עבורכם דברים שכדאי לדעת ותשובות לשאלות ששאלתם גם למוכרים וגם לקונים.
--
⬅️ היריד יתקיים ביום שישי הקרוב, בין השעות 09:00-13:00.
⬅️כל מוכר יקבל שטח מכירה להציג ולהציע את הציוד שלו. נציג מטעמנו ירשום את שעת ההגעה. בשעות העומס, לאחר 45 דקות יפנה המוכר את המקום לטובת מוכר אחר, גם במידה ועדיין לא מכר את הציוד שלו. ⬅️בשעות העומס, נא להיעזר בסבלנות :) האירוע הוא בשבילכם.
⬅️אנו ממליצים להגיע עם שילוט מסודר בו כתוב בכתב ברור או מודפס שם המוצר והמחיר אותו אתם מעוניינים למכור את המוצר.
⬅️אנו מזכירים שהצוות שלנו אינו מתערב במכירות, אין אנו בודקים את הציוד או אחראים עליו.
⬅️לנוחיותכם חניון הצמוד אלינו בסוללים 1 במחיר מיוחד של 20 שקלים ללא הגבלת זמן. החניון של ארליך יהיה סגור.
⬅️ישנו כספומט מרחק של 5 דקות הליכה מהחנות, צמוד לקפה לנדוור.
במקביל ליריד, בחנות יחכו לכם מבצעים על מגוון מוצרים וגם מוצרי יד2 שלנו. ❤️ האירוע הזה הוא בשבילכם ולמענכם, מאיתנו לאוהבי הצילום :) נפגש בקרוב ובהצלחה למוכרים! ❤
--
#photos #photograph #pic #pictures #picture #fotografia #sale #ארליךצילום #yad2
Read more
מעולם לא אהבתי פרידות. חוסר האונים שבהקרבה, העצבות שבריחוק. והנה, בכל זאת, הגיעה השעה להיפרד לשלום ...
Media Removed
מעולם לא אהבתי פרידות. חוסר האונים שבהקרבה, העצבות שבריחוק. והנה, בכל זאת, הגיעה השעה להיפרד לשלום משנות העשרים לחיי. דרמטי ככל שזה ישמע, אני לא באמת חושבת שיש עניין גדול בגיל 30. זה לא שמעתה אלך עם סימן ענק תלוי מעל הראש. אבל בכל זאת, אני חייבת לשנותיי את זה (לפחות): שיחה אחרונה, מילה טובה, טפיחה ... מעולם לא אהבתי פרידות. חוסר האונים שבהקרבה, העצבות שבריחוק. והנה, בכל זאת, הגיעה השעה להיפרד לשלום משנות העשרים לחיי. דרמטי ככל שזה ישמע, אני לא באמת חושבת שיש עניין גדול בגיל 30. זה לא שמעתה אלך עם סימן ענק תלוי מעל הראש. אבל בכל זאת, אני חייבת לשנותיי את זה (לפחות): שיחה אחרונה, מילה טובה, טפיחה על השכם, תודה מעומק הלב, חיוך בזווית הפה, קלוז׳ר... חייבת להן איזה ״זה לא אתן זו אני״ שכזה.
.
שנות העשרים שלי היו רכבת הרים שלא טרחה לעצור אלא אם כן יש שביתת מערכות (או קריסת מערכות - תלוי איך מסתכלים על זה). מי שעוקב כאן מספיק זמן בטח כבר נתקל בלא מעט התחבטויות נפש ורחשי לב - לטוב ולרע. אם יש משהו שהעשור הזה לימד אותי, זה שעם הזמן, אנחנו הופכים לאי של שפיות בתוך אי-השפיות של עצמנו. לפעמים זה דורש יריה של אמת בפנים, אהבה ישנה ומטלטלת שבאה לביקור, דחיית סיפוקים, מחסום כתיבה, לקיחת אחריות, עמידה על הראש, צחוק ובכי יחד. לפעמים גם חצי נחמה מספיקה. כך או כך (כפי שתמיד טענתי) - להתבגר זו משימה שאין להקל בה ראש. אין אנרגיות מיותרות - לחברויות חסרות משמעות, מערכות יחסים כפויות או שיחות ללא תכלית. היו תקופות בהן הקפתי את עצמי בכל כך הרבה אנשים, רק בשביל הצ׳אנס שמישהו מהם יחזיק לי את היד. היום אני שואלת את עצמי: אם כולנו לבד יחד, האם מישהו מאיתנו באמת בודד? אבל אם אתם בכל זאת צריכים משהו להיאחז בו - אוכל רק להבטיח שהשיר הנכון ימצא אתכם בזמן הנכון. מנסיון.
.
רוני סומק פעם אמר: ״אני קבלן השיפוצים של מה שאני עצמי עברתי״. ואכן, אני יכולה לגולל בפניכם את סיפור חיי, לשחק אותה רובין הוד של רגשות, לגלות לכם את הנוסחא לריפוי משיגעון, את אומנות הכניסה באין כניסה, איך מאחים לב מרוסק או אינספור תובנות שהחיים נתנו לי במתנה. אבל בשביל מה? הרי דרכי שלי ודרככם שלכם. אם בכל זאת אני צריכה לבחור תובנה אחת לשתף ממרום גילי המופלג - זו תהיה זו: אותנטיות היא המפתח לכל. תהיו אתם, בכל זמן ובכל מקום. וגם אם אתם עדיין לא יודעים מי אתם - זה בסדר, כולנו ילדים בסיכוי. תהיו ממוקדי מטרה או אלו שעדיין מחפשים, תהיו עוגן או אלו שרוצים ללכת לאיבוד - העיקר שתהיו. ואם אתם כבר עצמכם, תהיו טובים.
.
מעולם לא אהבתי פרידות. אבל מי כן, בעצם? אז תודה לכן, שנות ה-20 המופלאות שלי. הפכתן אותי למי שאני. עכשיו תפנו את המקום, 30 זה ה-20 החדש.
Read more
אני הקטנה שבאמצע משמאלי טלי אחותי ומימיני אימוש. הסיפור השלישי בסיפורי יין "מתי בפעם הראשונה" ...
Media Removed
אני הקטנה שבאמצע משמאלי טלי אחותי ומימיני אימוש. הסיפור השלישי בסיפורי יין "מתי בפעם הראשונה" העלה אצלי רגע נוסטלגי מכונן מהילדות.. אחותי טלי ואני גדלנו בהפרש של שנה ותשע, שזה בערך כמו תאומות אבל לא. בעיני הילדה התמימה שהייתי, טול תמיד הייתה היפה יותר, המוצלחת יותר, זו שכל הבנים תמיד נתנו ... אני הקטנה שבאמצע משמאלי טלי אחותי ומימיני אימוש.
הסיפור השלישי בסיפורי יין "מתי בפעם הראשונה" העלה אצלי רגע נוסטלגי מכונן מהילדות..🎈 אחותי טלי ואני גדלנו בהפרש של שנה ותשע, שזה בערך כמו תאומות אבל לא. בעיני הילדה התמימה שהייתי, טול תמיד הייתה היפה יותר, המוצלחת יותר, זו שכל הבנים תמיד נתנו לי חבילות של שוקולדים ופרחים להעביר לה, למרות שתמיד ההורים שלנו אמרו לנו שאנחנו נהדרות ויפות באותה מידה, המספר 2 שהייתי עשה את שלו ותמיד הרגשתי שאם טלי היא מלכת היופי אני בטוח לא.. וזה אומר שאני צריכה למצוא לעצמי משהו אחר בו אהיה הכי טובה... וכך הרגשתי בפעם הראשונה בגיל 5 בבית של סבא וסבתא שלי כשסידרתי את כולם בחת.. דימיינתי לעצמי במה, מקרופון היה השלט של הטלויזיה, וכל הדודים והדודות היו הקהל שלי. ההופעה הראשונה הכי מגניבה שלי היה בה הכל כולל פרסומות למוצרים מהמטבח של סבתא! קיבלתי מחיאות כפיים סוערות והמון אהבה.. (כמובן שזה הפך להרגל כל שבת ארבע בצהריים מופע שלי למשפחה.. חסר למי שלא נכח;) וכך, בהופעה הראשונה שלי מול קהל, הרגשתי הכי יפה והכי שווה, מצאתי את מקומי, את המקום ה1 שלי שהוא הכי שלי.
סיפורי יין 3 סרטים קצרים על משפחה, שייכות חלומות.. ויין
עכשיו במאקו
#סיפורי_יין. @teperberg_winery
Read more
היא לא סומכת על גברים. היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה. שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ...
Media Removed
היא לא סומכת על גברים. היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה. שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ואז לברוח הרי לא פלא כי באותו לילה שהיה חשוך מדי גבר-שחשוך אף יותר מאותו הלילה חדר לה אל תוך עולם התמימות אולי כי העולם שלו חשוך והוא חיפש עולם מואר יותר או כי הוא רצה להחשיך עולם שמסנוור לו את ... היא לא סומכת על גברים.
היא מאמינה, שכל אחד רוצה לפגוע בה.
שכל אחד,מחפש איך לפרוק את האינטרסים שלו, ואז לברוח
הרי לא פלא
כי באותו לילה שהיה חשוך מדי
גבר-שחשוך אף יותר מאותו הלילה
חדר לה אל תוך עולם התמימות
אולי כי העולם שלו חשוך והוא חיפש עולם מואר יותר או כי הוא רצה להחשיך עולם שמסנוור לו את הלילה
מה שבטוח שהוא לא יכל לראות כלום
במיוחד לא את המצפון שלו
הוא נכנס לעולם שלה
ולקח לה את שני הדברים שהיא יכלה לשמור לגבר שבאמת יאהב אותה:
הוא לקח ממנה באותו היום
את האמונה שלה ואת הבתולים שלה

הוא הבעיר בה דם שדולק עד היום
במקום לאבד את בתוליה עם אחד שיאהב אותה בלבו - היא אבדה אותם עם אדם שיתאווה לה ולא בלבו על אף שאין לו לב
במקום שביום בו היא תאבד את בתוליה לחייה יהיו אדומות מסומק- אז כל גופה ניהיה אדום מדם
במקום שהיא תלגם משפתיו המותוקות של מי שיכל להיות האהוב שלה-היא לגמה את דמעותיה המלוחות
שמזכירין לה את כל השונאים שלה

הוא השאיר אותה שם מאחור מתבוססת בדמה
הוא השאיר לה שתי צלקות
אחת בגוף אחת בלב
הוא השאיר אותה מאחורה מבלי להביט בסבלה
והיא היא היום מתפללת לא להסתכל לאחור, לא להביט בסבלה

היום היא כבר לא מדברת על אהבה היא מדברת על משמעות החיים
כי היא מאמינה-אהבה היא לא משמעות החיים

העיניים שלה יוקדות בפני כל גבר שינסה להתקרב אליה בלי שהיא תקח אותו אליו
העיניים שלה יוקדות באודם
כמו אותו הדם שהוא השאיר לה
ועוד דמעה מתנפחת כמו בלון בעיניה ומתפוצצת ויורדת מעיניה
היא מנסה להתקדם,אבל כאילו היא קשורה בחוט אל העבר, שנאחז בה כמו קולר
ככל שהיא מנסה ללכת קדימה היא מרגישה את המחנק בגרון
העבר מחזיק אותה חזק כולא אותה לא נותן לה לזוז כמו אותו אחד שהחריב לה את החיים
היא רוצה להתקדם אבל איזה קול לוחש לה"עזבי שטויות, זה שקר,כולם אותו הדבר,תפגעי בו לפני שהוא יפגע בך"
עם הזמן היא גם למדה איך לנקות את הדמעות שעל זגוגית עיניה עם וישרים של כח

ובדרך כל לילה שמחשיך וכולם רואות בו כוכבים בשמים היא רואה חושך בין הכוכבים ולמרות הפחד בלילות, הדם שיוקד בה מאיר את הדרך
היא לא תדע איך לספר לכם שכל יום היא עוברת אונס
כל יום הזמן כולא אותה,כל יום הזמן מכה בה, כל יום הזמן לוקח לה את הדברים הכי קדושים לה
כל שינוי פוגע בה כל יום הזמן לא נותן לה לאן לברוח
היא מרגישה כלואה בתוך הזמן,והיא יודעת המוןת הוא המקום שהכי קל לה לברוח אליו
Read more
פרשת השבוע // אהבה זה לא מספיק בחודשים האחרונים אני עוסק לא מעט בהתאהבות שלנו ברע, ובחוסר היכולת ...
Media Removed
פרשת השבוע // אהבה זה לא מספיק בחודשים האחרונים אני עוסק לא מעט בהתאהבות שלנו ברע, ובחוסר היכולת שלנו להכיל טוב. אני פוגש מתכתב משוחח ומחליף מחשבות עם אנשים מגוונים, אדירים, משכילים, שליבם המקום הנכון, אך ממש כמוני בתקופות מסוימות האינטונציה בה הם אומרים לעצמם "מגיע לי" (מנטרה ידועה שסייעה ... פרשת השבוע // אהבה זה לא מספיק

בחודשים האחרונים אני עוסק לא מעט בהתאהבות שלנו ברע, ובחוסר היכולת שלנו להכיל טוב. אני פוגש מתכתב משוחח ומחליף מחשבות עם אנשים מגוונים, אדירים, משכילים, שליבם המקום הנכון, אך ממש כמוני בתקופות מסוימות האינטונציה בה הם אומרים לעצמם "מגיע לי" (מנטרה ידועה שסייעה לי הרבה ברגעים קשים), היא אינטונציה קורבנית, ולא כזו שדורשת את הטוב שמגיע לך כאדם. בשיעורי משחק בכדי להדגים איך לטקסט יש פירושים שונים כשהוא פוגש הגשה ואינטונציה- אומרים את אותו המשפט בכמה אופנים. עשו ניסוי, אמרו את המשפט "מגיע לי" בשני אופנים: האחד, כעונש, כתשלום שאתה צריך לפדות על מעשים גרועים שלך. והשני ממקום של "אני ראוי", וואלה מגיע לי. הכל. לא חלק לא קצת לא חצי. הכל. "אני לא מבינה איך נשארתי שם כל השנים". המשפט הזה נאמר השבוע ע"י שלושה אנשים שונים עמם ניהלתי שיחות חשופות, אנשים שטיפחו הרגלים מגונים בצורת מערכות יחסים הרסניות, הרבה מעבר לזמן בו הן היו אמורות להתקיים. עכשיו זו חוכמה מאוד קטנה להסתכל על דברים בדיעבד. אבל היכולת הגדולה ביותר של אדם מגיעה דווקא בזמן שהוא חווה את הקושי. המועקה הזו צריכה לעבור דרך מנגון שאלות מנחות שתוהה האם הקושי הזה הוא "כאב גדילה" או שמא מדובר בעוד דרך להכאיב לעצמנו ולתת אישור לחוסרי בטחון שאנחנו אורזים בכל תיק כמו מפתחות לבית, שחלילה לא נאבד.

שנים לקח לי להגיד את המשפט הבא, ובעבורי מדובר בחתיכת פצצה להטיל: "אהבה, זה לא מספיק". אני איש רומנטי, מאוד, שנים התאהבתי באהבה ובלאהוב, שנים זוגיות היתה עלה תאנה שמשמע כמדים קבועים שלי. הרגשתי מוגן, "לא במשחק", לא צריך להתמודד עם דברים "פתוחים" אותם חווים רווקים. זה יצר לי מצגת לעיתים מצגת שווא של בטחון. אבל לפעמים אהבה גדולה ככל שתהיה לא מספיקה.

על הספה שלי השבוע ישב יהלום שהיה יותר מדי זמן במערכת יחסים הרסנית ומזעזעת. "נשארתי כי אהבתי" אמר בעיניים נוצצות. אבל אהבה, זה לא מספיק. כי לפעמים אנחנו מתאהבים בהרס עצמי, בהדהוד בלתי פוסק של חוסרי בטחון שלנו מול עצמנו. אם קולות בראש עוזרים לנו להרגיש קצת יותר אפסים מדי פעם, כשמגיע אדם שבמעשיו, במילים שהוא אומר ובמחוות אותן הוא בוחר לעשות "מאמת" לנו את ה"פייק ניוז" האלה שאנחנו מאכילים את עצמנו, שם המונח אהבה מקבל פרשנות אחרת לגמרי.
(המשך בתגובה הראשונה)
#משפטאחדביום #רואיםשזהמיסמס #פרשתהשבועשלמיסמס
Read more
<span class="emoji emoji1f48e"></span>״המנון״ חוגג חודש+חצי מיליון צפיות<span class="emoji emoji1f48e"></span> ואין יותר שמח ממני שנתתם לו מקום בלב שלכם. אז לכבוד המאורע ...
Media Removed
״המנון״ חוגג חודש+חצי מיליון צפיות ואין יותר שמח ממני שנתתם לו מקום בלב שלכם. אז לכבוד המאורע המשמח חשבתי לשתף אתכם על החיבור האישי שלי לשיר הזה. המקום ממנו הוא נוצר. • #המנון הוא בעצם השיר הראשון שנכתב אחרי חוויית ״הכוכב הבא״. ממש בשבועות הראשונים שבהם עיכלתי את מה שעברתי ועשיתי חשבון ... 💎״המנון״ חוגג חודש+חצי מיליון צפיות💎
ואין יותר שמח ממני שנתתם לו מקום בלב שלכם.
אז לכבוד המאורע המשמח חשבתי לשתף אתכם על החיבור האישי שלי לשיר הזה.
המקום ממנו הוא נוצר.


#המנון הוא בעצם השיר הראשון שנכתב אחרי חוויית ״הכוכב הבא״. ממש בשבועות הראשונים שבהם עיכלתי את מה שעברתי ועשיתי חשבון נפש עם עצמי על כל הדבר הזה שנקרא ״תהילה״/״הצלחה״/״פריצה״/״חותמת״/״עולם המוסיקה״...•

כבר 11 שנים שאני עושה את זה.
מנהל מערכת יחסים מדהימה ומורכבת שכללה הרבה נשיקות סטירות עם העולם הזה. ועל זה השיר.
גם כשהיה נראה לי ש״היא אומרת לי די״ - יצא שלא ויתרתי
לעצמי. כי זה לא ״עבודה״. זה אני. •

@sahar_hagai @nitzankaikov
סהר חגי וניצן קייקוב, שאיתם אני עובד מהיום הראשון, פשוט ידעו בגאונות שלהם לקחת את כל מה שהרגשתי בבטן ולהוציא את זה בדרך הכי מקורית שיש ואני לנצח אודה להם ואעריך אותם על כל הדרך שהם עושים איתי.
אנחנו משתדלים תמיד (ובאלבום הזה במיוחד) לאתגר את האוזן שלכם ואת עצמי ברמה הווקאלית והאומנותית. לעשות עוד צעד קדימה ולהוציא החוצה את *המוסיקליות* שיש לפופ להציע.
כי פופ זה לא רק ילדים. פופ זה לא רק שני אקורדים או קופירייטינג מגניב. זה גם. אבל לא רק.
פופ זה סכ״ה הגדרה/ז’אנר בתוך ים של קולות אמירות וצלילים
• •
הניצחון שלי הוא המוסיקה שלי.

אני עושה את זה קודם כל בשביל עצמי. ו-0.0001 שנייה אחרי בשבילכם.
בשביל להזכיר לכם לחייך. לא לוותר. לשאוף לדהבקס (😉) ותמיד לחפש את המעבר. בכל שיר. בכל הזדמנות ובכל בנאדם
שתתקלו בו בחיים. •

מקווה שתמשיכו להתחבר - אלבום שלישי בדרך! 💪🏼 •

אני אוהב אתכם , תודה על ההקשבה.
יאללה לכו שמעו ת׳שיר 😜❤️
#פוסטשלשבתשלום
Read more
השבוע בטיים אאוט: אחרינו המבול – משבר האקלים מאיים להחריב את העולם, איך זה שדווקא בתל אביב, שקו החוף ...
Media Removed
השבוע בטיים אאוט: אחרינו המבול – משבר האקלים מאיים להחריב את העולם, איך זה שדווקא בתל אביב, שקו החוף שלה נמצא בסכנה ממשית, ממשיכים להתנהג כרגיל? האם אנחנו מוכנים לתרחישי האימה הצפויים ומה נשאיר אחרינו לדורות הבאים -וגם: 44 הרגלים שגם אתם יכולים לשנות כדי שנישאר כאן יותר זמן; במגזין: מאות תל ... השבוע בטיים אאוט: אחרינו המבול – משבר האקלים מאיים להחריב את העולם, איך זה שדווקא בתל אביב, שקו החוף שלה נמצא בסכנה ממשית, ממשיכים להתנהג כרגיל? האם אנחנו מוכנים לתרחישי האימה הצפויים ומה נשאיר אחרינו לדורות הבאים -וגם: 44 הרגלים שגם אתם יכולים לשנות כדי שנישאר כאן יותר זמן; במגזין: מאות תל אביבים כבר הצטרפו למועדון הסודי הסגור. מה הסיפור ואיך תוכלו גם אתם להצטרף ל״סוהו האוס״?; בתרבות: סופ״ש מוטרף עם האחים צברי, תופעת קאלט בהתהוות; כל מה שצריך לדעת על הסרט החדש מעולמות הארי פוטר, חגיגות 90 למיקי מאוס והברקה טלוויזיונית נוספת ל"כאן", מה שאסור לפספס בשבוע האיור ונעיצת סיכה מחודדת היטב בעולם האמנות שטירלל עצמו לדעת; במדור האוכל - טקסט חשוב במיוחד על המסעדות שנמצאות בסכנה קיומית ויוצאות למלחמה; וגם: 6 מקומות להתנסות בהם במוצ׳י, הקינוח היפני שכולם מתאבססים עליו, קינוחי הירקות של טאיזו ומה חשבנו על המקום החדש והמדובר בעיר: מסעדת אייבי – האם היא שווה את התורים? בקיצור - החיים קצרים, קחו טיים אאוט. להשיג חינם בבית הקפה האהוב עליכם ובסניפי אמ:פמ
Read more
קובי גרינברג מכרמית מסתכל לאחד האתגרים הכי רציניים של החברה שלנו בעיניים <span class="emoji emoji1f36b"></span> : "לפני המון שנים, כשסבתא ...
Media Removed
קובי גרינברג מכרמית מסתכל לאחד האתגרים הכי רציניים של החברה שלנו בעיניים : "לפני המון שנים, כשסבתא שלי מלכה עוד הייתה בחיים, הייתי מבקר אותה בכל הזדמנות שהייתה לי. היא הייתה האישה הכי חזקה שאני מכיר, היא גידלה את אבא שלי לבד במולדובה אחרי שסבא שלי נפטר, תמיד שמה את הצרכים של כולם לפני הצרכים שלה. ... קובי גרינברג מכרמית מסתכל לאחד האתגרים הכי רציניים של החברה שלנו בעיניים 🍫 : "לפני המון שנים, כשסבתא שלי מלכה עוד הייתה בחיים, הייתי מבקר אותה בכל הזדמנות שהייתה לי. היא הייתה האישה הכי חזקה שאני מכיר, היא גידלה את אבא שלי לבד במולדובה אחרי שסבא שלי נפטר, תמיד שמה את הצרכים של כולם לפני הצרכים שלה. הערצתי אותה. בשנות ה-30 המוקדמות לחיי, היא אושפזה בבית חולים בגלל אירוע שקרה לה, ומשם הדרך לבית אבות הייתה קצרה. היא כבר לא הייתה האישה החזקה שהכרתי, המצב שלה הלך והדרדר. הביקורים האלה בבית האבות שינו בי משהו. המקום הרגיש כמו מפעל, כמו בית חולים, אבל לא כמו המקום שהרגשתי שראוי שסבתא שלי תהיה בו. לא היה שם חם או נעים, הרגיש לי שאף אחד לא צריך "לגור" במקום כזה. אחרי שסבתא מלכה הלכה לעולמה, החלטתי שאני עושה משהו בנדון. החלטתי שאתן כל מה שאני יכול כדי שלקשישים שגרים שם יהיה טוב. התחלתי להגיע לבית האבות באופן קבוע, לדבר עם הקשישים, לשמוע את התלונות שלהם, את היחסים בינם לבין עצמם, להיות שם בשבילם באמת. אפילו התחלתי לעבוד על שיעור ריקוד לגיל השלישי שאני רוצה להעביר להם. האנשים האלה לא שקופים, יש להם רגשות, מחשבות, הם עדיין חלק מהחברה שלנו. כל מה שהם צריכים זה תשומת לב, ואני לא אפסיק לתת אותה"
📷 @shirrosenthal ✏️ @royshefy
Read more
זוהי מנורת ששת הקנים, לזכרם של שישה מליון יהודים שנספו בשואה, ובתוכם בני משפחתנו. את המנורה, שמחזיקה ...
Media Removed
זוהי מנורת ששת הקנים, לזכרם של שישה מליון יהודים שנספו בשואה, ובתוכם בני משפחתנו. את המנורה, שמחזיקה ביתי הקטנה, קיבלנו במתנה מסבתא. היא קנתה לכל אחד מנכדיה מנורה כזו וחרטה עליה, "שרידים, זיכרו אותם לעד!" הרעיון והביצוע לתמונה הזו היה של ילדיי היקרים ששיתפו כולם פעולה להצלחתה באופן שריגש ... זוהי מנורת ששת הקנים, לזכרם של שישה מליון יהודים שנספו בשואה, ובתוכם בני משפחתנו.
את המנורה, שמחזיקה ביתי הקטנה, קיבלנו במתנה מסבתא. היא קנתה לכל אחד מנכדיה מנורה כזו וחרטה עליה, "שרידים, זיכרו אותם לעד!" הרעיון והביצוע לתמונה הזו היה של ילדיי היקרים ששיתפו כולם פעולה להצלחתה באופן שריגש אותי מאוד. המסרים עליהם גדלנו עברו לדור הבא- שמבין מאין הגיע וכמה משמעות יש לחיים שלו כאן בארץ הזו. .
.
מצורף טקסט שכתבתי לפני מספר שנים על סבתי זכרונה לברכה:

היו אלו ימי מלחמה. היא נישאה לבחיר ליבה, ונשאה תינוק ברחמה.
אף אחד לא חשב שהמציאות תדרדר עד כדי כך.
הם הופרדו, והיא, ההרה, נשלחה לצריף של ה"רופא" הידוע לשמצה.
חודשים היא הייתה שם. יום אחד היא פנתה אליו, ובתעוזתה שאלה אותו "למה אתה עושה לנו את זה?" למזלה השאלה ההיא לא עלתה לה בחייה.
כשילדה את התינוק, הוא נלקח ממנה, לא יודעת לאן.
הגרמנים בורחים. היא יוצאת למסע של ימים ארוכים בשלג כבד.
עד סוף חייה היא סבלה מכאבי תופת ברגליים מההליכה ההיא.
לאחר מס שבועות היא הצליחה למצוא את אהובה, והם ניסו לשקם יחד את חייהם.
משפחה לא נשארה.
לאחר מס' חודשים היא שוב מצאה עצמה הרה, ושוב נפרדה מאהובה, אך הפעם לנצח.
הוא שרד את המלחמה אך גופו היה חלש מדי והוא נפטר.
היא ילדה את התינוק ויחד עימו, לגמרי לבדה, התחילה במסעה הארוך לארץ ישראל.
היא ותינוקה.
כשהגיעה לארץ מצאה עבודה כמבשלת עבור הצבא, ושם לאחר כמה חודשים הכירה את סבי.
גם הוא היה ניצול, שאיבד אישה וילדים.
יחד עימו היא בנתה בית צנוע מאוד וילדה עוד שני ילדים- אימי ואחיה.

מאין היו לה כוחות להמשיך ולחיות, להמשיך ולהלחם?

סבתא שלי מעולם לא התלוננה. מעולם לא ביקשה דבר.

המקום היחידי בו השקיעה את כספה היה בעזרה לנזקקים.
היא תמיד נתנה, גם כשלה לא היה הרבה.

סבתא שלי היא גיבורת חיי.
.
.

#stateofisrael #yediot #yeladudes #instagram_israel #insta_israel #ig_israel #insta_global #all_israel #israelhayom
Read more
<span class="emoji emoji1f47f"></span>פרק 157<span class="emoji emoji1f47c"></span> לקראת חצות אני קולטת אותם מחליפים מבטים ולבסוף דילן נצמד אליי ולחוש, "בואי תעלי לישון`` "אני ...
Media Removed
פרק 157 לקראת חצות אני קולטת אותם מחליפים מבטים ולבסוף דילן נצמד אליי ולחוש, "בואי תעלי לישון`` "אני לא ארדם...`` מילמלתי כשאני תופסת בידו והולכת אחריו. "לילה טוב ליליאן`` מאחל עמנואל, ואני רק מצליחה לחייך אליו. הבטן שלי מתחילה להשתולל, הם מבצעים את זממם כבר עכשיו לכן הורחקתי. "מה ... 👿פרק 157👼
לקראת חצות אני קולטת אותם מחליפים מבטים ולבסוף דילן נצמד אליי ולחוש, "בואי תעלי לישון``
"אני לא ארדם...`` מילמלתי כשאני תופסת בידו והולכת אחריו.
"לילה טוב ליליאן`` מאחל עמנואל, ואני רק מצליחה לחייך אליו.
הבטן שלי מתחילה להשתולל, הם מבצעים את זממם כבר עכשיו לכן הורחקתי.
"מה איתכם?`` שאלתי, עליתי על המיטה ודילן כיסה אותי בשמיכה. "אנחנו צריכים לדבר על משהו.. לכי לישון`` מתכופף ונושק ארוכות למצחי. ברגע שהוא מתרחק אני נאחזת בחולצתו בחזקה, כמו ילדה קטנה.
"ליליאן..`` נאנח ומלטף את אמתי.
"אנחנו נהיה ביחד?`` שאלתי, זה מה שהציק לי בכל העיניין של החזרה המתוכננת.
הוא מחייך ומתיישב "מקסימום תחיי עם עמנואל``.
"דילן!`` נזפתי בו, זה לא זמן לבדיחות.
"טוב. אני מקווה שכן, הרי בשביל זה אני הולך לוותר.. אני מנסה לחזור``
אני תרה אחריו עיניו, אך הוא מתחמק מלפגוש את מבטיי. "אז אתה צריך לוותר על משהו בשביל שנהיה ביחד?`` ליבי נצבט "על מה?``
"ליליאן, עמנואל מחכה לי.. תני לי ללכת`` מבקש.
דמעותיי מתחילות לחנוק את גרוני, הוא ביקש ממני ללכת?
"אני חוששת דילן, אני פוחדת שיקרה לך משהו.. שלא אראה אותכם`` עכשיו אני כבר ממש בוכה.
בוא מושך אותי אליו ומחבק אותי, "לא יקרה כלום, הכי גרוע שיכול לקרות זה שהתוכנית לא תעבוד ונמשיך להישאר כאן עד להודעה חדשה``
"אולי נישאר כאן? נילחם על עצמנו כאן מאשר בגן עדן, גם ככה ינדו אותנו`` אני מציעה.
"זה לא המקום שלנו, אנחנו שייכים לגן העדן ליליאן. קורה שעוברים מבחנים אבל הבית שלנו תמיד במקום אחד`` מלטף את ראשי.
"דילן!``
"הנה, הוא כבר על קוצים`` מצחקק ומרחיק אותי "אל תדאגי ותנסי לישון, נבוא לקרוא לך אם יקרה משהו``.
ידי חופנת את לחיו, "אני אוהבת אותך, לוציפר`` התרוממתי על ברכיי ונישקתי אותי. כאילו זו הפעם נראשונה והאחרונה. דילן תפס בראשי המשך לאחור כשי שיוכל להעמיק את הנשיקה.
דמעותיי התערבבו בין שפתינו והמליחו את טעם הנשיקה. פחדתי לשחרר ממנו יותר משפחדתי שאתקשה לנשום.
"אני לא אצא מכאן בחיים..`` ניתק ממני וליטף את פניי "ליליאן, אני אוהב אותך`` חייך וקם, מתרחק לפני שאאחז בו שוב. הוא פתח את הדלת ונעצר, "ובפעם המיליון- אל תקראי לי לוציפר!`` מזהיר והולך.
כמה זמן אחזיק מעמד כאן? אני מבטיחה להישאר שעה, אחר כך אני פשוט יוצאת מכאן.
למה לא גילה לי על התוכנית? אולי זה מסוכן? אולי הייתי עלולה לסרב, להתנגד.. לכן לא שיתפו אותי בפרטים?
#Onni
>> המשך בתגובה >>
Read more
Sorry chef, but I can’t write this in English. @reneredzepinoma אחרי כל כך הרבה שנים בתחום האוכל ...
Media Removed
Sorry chef, but I can’t write this in English. @reneredzepinoma אחרי כל כך הרבה שנים בתחום האוכל מאסתי במישלן, במסעדות ניו יורק או מסעדות פריז, ברכילות שפים וקשקשת קולינארית, אבל לרגע לא מאסתי ולא אמאס במהפכות ומהפכנים. השף רנה רדזפי הזמין אותי לנומה להתבונן מקרוב במפעל המיוחד הזה, שאין ... Sorry chef, but I can’t write this in English. @reneredzepinoma
אחרי כל כך הרבה שנים בתחום האוכל מאסתי במישלן, במסעדות ניו יורק או מסעדות פריז, ברכילות שפים וקשקשת קולינארית, אבל לרגע לא מאסתי ולא אמאס במהפכות ומהפכנים.
השף רנה רדזפי הזמין אותי לנומה להתבונן מקרוב במפעל המיוחד הזה, שאין שני לו בעולם האוכל. הוא הקים בנומה קהילה אלטרנטיבית, שבבסיס שלה מחוייבות עמוקה למחקר - סוציולוגי, ביולוגי, מיקרוביולוגי, עיצובי, אבולוציוני, וכן, גם קולינארי, אבל הוא בטח לא המרכז. כל מנה, כל צלחת, כל מקום עליו תניח את האצבע, הם שלב במסע משותף של רדזפי והצוות שלו, להבין עוד משהו. שום דבר בנומה הוא לא ציטוט של עוד טרטר או עוד מסעדה שנפתחה בפרברי ספרד. אלא התרחשות ממוקדת עם מטרות צרות ורחבות. ולכן לא סתם יש בצוות גם חוקרים ואקדמאיים ולא רק טבחים. כנסו למעבדה של נומה ותמצאו שם ערימות שנות לימודים ותארים בין כל הצנצנות התוססות. //
בשנים האחרונות אני מתבוננת באוכל מהזוית הפוליטית שלו. מסתכלת על הכוחות התת קרקעיים שמנתבים את מה שנראה לנו מלמעלה כ״עוד טרנד אוכל מגניב שכובש את עולם המסעדות״. זה תחום ציני שרוב הזמן מוציא את הפקק מהקלחת המבעבעת הזו של רכילות אוכל. מנגד, אני מתעניינת לא פחות בשאלה הרוחנית והלא צינית בכלל - כיצד משפיעה התודעה שלנו על האוכל שאנחנו מכינים וצורכים. נושא מורכב, קשה למחקר ולפיענוח, שקיומו ברור לכל מי שמבשל, אבל הניסיון לדון בו נועד לכישלון כמו הניסיון לתפוס ענן ביד: הוא נראה כל כך ממשי עד הרגע שרוצים להחזיק בו.
מבין כל הדברים שנגלו לפני בנומה היפהפיה, ושבוודאי עוד אעסוק בהם בהרחבה בפלטפורמה זו או אחרת, הכי טילטלה אותי סביבת העבודה שרדזפי יצר, והיא בצלמו ובדמותו, ממש כמו העיצוב והאוכל והגינה והקונספט הכללי. העובדים ורווחתם נמצאים כל הזמן לנגד עיניו, הזמן שלהם בנומה והזמן שלהם בבית, שהוא מייחס לו חשיבות גדולה לא פחות. הצוות בתמורה קושר את נימיו עם המקום, וממש כמו בהתססה טבעית, מחדיר בתהליך הפרייתי את הדי.אן.איי האישי שלו לתוך הבריכה הגנטית הכללית, ומה שנולד בסוף הוא משותף. תוצאת התודעה של כולם. אוכל כזה, עשיר במחוייבות אמיתית של סך מרכיביו, הוא אוכל שערכו גדול בהרבה מסך החלבונים או הויטמינים שבו. מסך הטעמים והקישוטים שבצלחת.
Read more
--- פרק 55 --- נשלחתי לבית יתומים. המקום היה נראה כמו ביהס רק עם עוד בניין של חדרים שלנו. שכבתי על ...
Media Removed
--- פרק 55 --- נשלחתי לבית יתומים. המקום היה נראה כמו ביהס רק עם עוד בניין של חדרים שלנו. שכבתי על המיטה ונזכרתי במילים של דין " הלב שלי עדין דופק והאהבה עדין חייה." בחדר איתי היתה נערה טחרת. חנונית כזאת אבל ממש חמודה. קראו לה קוקי. היו לה הרבה נמשים ועיניים ירוקות . משקפיים ושיער גינגי חלק ... --- פרק 55 ---
נשלחתי לבית יתומים.
המקום היה נראה כמו ביהס רק עם עוד בניין של חדרים שלנו.
שכבתי על המיטה ונזכרתי במילים של דין
" הלב שלי עדין דופק והאהבה עדין חייה."
בחדר איתי היתה נערה טחרת. חנונית כזאת אבל ממש חמודה.
קראו לה קוקי.
היו לה הרבה נמשים ועיניים ירוקות .
משקפיים ושיער גינגי חלק ועבה.
--- בוקר--
אכלנו כולם בביחד ארוחת בוקר, ספגטי עם ירקות ושניצל.
לא אכלתי כלום.
היו כמה בנות שניסו לדבר איתי אבל אני לא עניתי.
לא רציתי לדבר עם אף אחד.
קוקי- מה יש לך ביד?
הסתכלתי על היד שלי. קוקי התכוונה לסימנים של חתכים.
אני- בשר, ורידים, שומן ... אה כן ושכחתי יש גם דם.
קוקי המשיכה לאכול.
קוקי- אני לא חושבת שאת רעה. פשוט עברו עליך דברים קשים.
אוף... כמה שאני לא סןבלת את זה.
-- השעה 5 אחר הצהריים-- קראו לי להנהלה.
נכנסתי לחדר של המנהלת.
מנהלת-שבי
ישבתי.
מנהלת- אליס, את מכירה את דין?
אני-כן !
מנהלת - אוו איזה יופי. פעם ראשונה שאת אמרת משהוא עם שמחה.
אני- מה קרא לו?
מנהלת- אני לא יודעת.
אני שתקתי.
מנהלת- יש לך שיחת טלפון , הוא מחכה לך על הקו.
מיד רצתי אל חדר של המזכירה.
החדר של הטלפון היה פנוי.
נכנסתי פנימה והרמתי את הטלפון.
אני- אלו?
דין- אליס ... אני היתגעגעתי אליך.
שמעתי בכי.
אני- גם אני... אתה בסדר? איפה אתה?
דין- אני בסדר.
אני- איפה אתה?
דין- אני בבית יתומים .
אני-איפה זה?
דין - אליס אני חייב לגלות לך סוד.
העצים והחומה שמסביב לבית יתומים מפרידה בינינו. אני מעבר לחומה.
אני- רוצה לברוח?
דין- ששש... כן אני רוצה לקנות עוגה.
הבנתי שדין מדבר ככה שלא יבינו אותנו.
דין- יש חנות מאוד טובה
אני-איפה
דין-ליד החומה בצד הימיני . אני אוהב חנויות אם פחות אנשים.
אני- ומתי תלך לקנות את העוגה?
דין- אם את יודעת ... כמה שיותר מהר ככה יותר טוב. תשימי על העוגה 12 נרות בדיוק.
לא יותר ולא פחות.
אני- אני אוהבת אותך.
דין- גם אני.אני צריך ללכת.תזכרי 12 נרות .
הטלפון התנתק.
צמרמורת עברה בגופי.
אני יברח מפה היום .
#פרפרסגול
Read more
הסטודיו של @shualkiss הוא המקום למי שלא מוצאים את עצמם ברשתות האופנה - הדפסים מתוקים, גזרות ייחודיות ...
Media Removed
הסטודיו של @shualkiss הוא המקום למי שלא מוצאים את עצמם ברשתות האופנה - הדפסים מתוקים, גזרות ייחודיות ומחירים מצוינים. כל הפרטים בסטורי הסטודיו של @shualkiss הוא המקום למי שלא מוצאים את עצמם ברשתות האופנה - הדפסים מתוקים, גזרות ייחודיות ומחירים מצוינים. כל הפרטים בסטורי 🐺
Loading...
Load More
Loading...