מה שהיא רוצה רוצים

Loading...


Unique profiles
10
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Bangkok, Thailand
Average media age
783.7 days
to ratio
4
ליעם הסתובב וראה את... דורי?! ליעם:" דורי?! " דורי:" בכבודי ובעצמי." ליעם:" איפה אישתי?!" דורי:" ...
Media Removed
ליעם הסתובב וראה את... דורי?! ליעם:" דורי?! " דורי:" בכבודי ובעצמי." ליעם:" איפה אישתי?!" דורי:" איפה דני?" ליעם:" תן לי בבקשה לראות שהיא בסדר, אני מתחנן. דורי:" טוב אבל רק הצצה קטנה, בלי להתקרב ובלי לגעת." ליעם:" בסדר." דורי:" שיר!" שיר נכנסה עם יולי בכיסא גלגלים. ליעם צעק:" מה עשית לה?!" ... ליעם הסתובב וראה את... דורי?! ליעם:" דורי?! " דורי:" בכבודי ובעצמי." ליעם:" איפה אישתי?!" דורי:" איפה דני?" ליעם:" תן לי בבקשה לראות שהיא בסדר, אני מתחנן. דורי:" טוב אבל רק הצצה קטנה, בלי להתקרב ובלי לגעת." ליעם:" בסדר." דורי:" שיר!" שיר נכנסה עם יולי בכיסא גלגלים. ליעם צעק:" מה עשית לה?!" דורי:" תשתוק! אני עדיין לא עשיתי לה כלום... טוב אולי קצת... " ליעם:" אפשר רק לחבק אותה?" דורי חשב לרגע, ואמר:" בסד אבל בלי שום התחכמויות... " ליעם ניגש אל יולי, ולחש:" היי סושי, זה אני מושי שלך... אני אוהב אותך, בבקשה תתעוררי, אהובה שלי... תחזירי אליי. " ובכה בשקט. פתאום, היד של יולי זזה, והיא ליטפה בעדינות את שיערו של ליעם. ליעם:" סושי?!" יולי פתחה חאט לאט את העיניים, אמרה:" מושמושי. " היא עדיין נשמעה ונראית חלשה. ליעם:" אהבה שלי... כבר חשבתי שאיבדתי אותך... " יולי התחילה לבכות בשקט. דורי:" יאללה נגמר הזמן. " ודחף את ליעם. ליעם:" מה אתה רוצה מסושי שלי? מה היא אשמה?!" דורי:" דבר ראשון אתה הזרקת לי זריקת הרדמה, ואתה כלאת אותי, וכל זה בגללך... עכדיו לך תביא את דני... " יונתן יצא מהשיחים, ושאל:" או שמה?" דורי:" או שאני אהרוג את יולי. " ליעם:" אתה יכול לעשות מה שבא לך, ואני מוכן לוותר על יולי... " יולי:" מה? " ליעם:" סורי יולי, אבל זה מה שהגורל בחר.... " יונתן:" ליעם, אתה רציני?!" ליעם:" אני לך צוחק?" יולי:" ליעם?" דורי כיוון ליולי אקדח, דני רצה אל כיוונה של יולי, אבל ליעם עצר אותה. דני:" ליעם תעצור אותו." ליעם:" ומה יצא לי מיזה אה?" דורי:" אחת שתיים שלוש ארבע חמש שש שבע בום!" דורי ניסה לירות אבל האקדח לא היה טעון. דורי:" שיט!" ליעם:" מחפש את זה?" והראה לו כדורים. ליעם הכניס את הכדורים לאקדח אחר, ואמר:" boom." וירה בדורי. דורי נפל על האדמה ומת. דניותן חיבקו את ליעם. יונתן:" בואי דני, נלך לקרוא למיקה. " דני:" טוב יפה שלי.... " דניותן הלכו. ליעם ניגש אל יולי, ושאל:" נראה לך שהייתי מקריב אותך?" יולי:" מושי. " ליעם:" סושי." והם התנשקו!!!! כל החניכים באו וחיבקו את יולי. ליעם ויונתן לקחו את יולי למגורי בנות והשכיבו אותה על המיטה. יולי:" ליעם?" ליעם:" מה?" יולי:" אני אוהבת אותך. " ליעם:" אני יותר." והם התחבקו חיבוק חזק.
הפרק הזה לפניי האחרון!
רוצים עונה 2?
Read more
Loading...
חיים הר-זהב: לא ברור כמה ישראלים מודעים לזה, אבל בירושלים היו שגרירויות זרות עד לפני כעשר שנים. למעשה, לא ברור כמה ישראלים מודעים לכך, אבל בירושלים היו שגרירויות של רבות ממדינות דרום אמריקה ואפילו מדינות מאירופה (כמו הולנד, למשל) במשך שנים ארוכות. אבל אז, ב-1980, ממשלת הליכוד החליטה שהיא ... חיים הר-זהב:
לא ברור כמה ישראלים מודעים לזה, אבל בירושלים היו שגרירויות זרות עד לפני כעשר שנים. למעשה, לא ברור כמה ישראלים מודעים לכך, אבל בירושלים היו שגרירויות של רבות ממדינות דרום אמריקה ואפילו מדינות מאירופה (כמו הולנד, למשל) במשך שנים ארוכות. אבל אז, ב-1980, ממשלת הליכוד החליטה שהיא מחוקקת את חוק יסוד: ירושלים בירת ישראל. הסיבה שהחוק הזה בא לעולם לא הייתה העובדה שמישהו בארץ ערער על היותה של ירושלים בירת המדינה, כמו העובדה שבגין היה צריך קונטרה ״פטריוטית״ לעובדה שאך זה עתה מסר את סינילמצרים והסכים לאוטונומיה פלסטינית.
בהחלטה על חוק היסוד לא היה שום דבר מרגש ושום דבר שונה מהותית מההחלטה שהעביר בן גוריון ב-1949 על כך שבירת ישראל היא ירושלים, למעט העניין הפעוט של כיבוש מזרח העיר - שבזמן ההחלטה של בן גוריון היה עדיין חלק מירדן. התוצאה של ההחלטה ה״פטריוטית״ שמטרתה הייתה להרים את קרן הליכוד בעיני עצמו הייתה עזיבה המונית של שגרירויות שישבו בציון מאז קום המדינה. בעבור אותן נציגויות זה היה בבחינת ״תחוקקו מה שבא לכם, אבל אנחנו לא ניתן לכם חותמת כשרות לכיבוש״... מאז האייטיז החליטה ישראל שהיא רוצה להגשים את חלום הדורות. מסתבר שבכל פעם שבה יהודי אמר ״לשנה הבאה בירושלים הבנויה״ במשך 2000 שנות גלות, כוונתו הייתה לשגרירות ארצות הברית. הדברים היו נכונים עוד לפני שארצות הברית קמה, ואפילו עוד לפני גילוי יבשת אמריקה. האמריקנים, כפרעליהם, קיבלו החלטה בקונגרס להיענות לחלום הדורות, ומאז אותה החלטה נשיאי ארצות הברית דוחים מדי שנה את היישום שלה ולא קורה שום דבר. עכשיו, תראו - מעבר לעובדה שאנחנו מבינים מהסקירה הזאת שבכל פעם שבה ישראל מנסה להראות כמה ירושלים ״מאוחדת״ ו״לנצח נצחים״, העולם מדגים לה שזה לא כך, יש עוד עניין: עם שצריך חותמת כשרות על זהותה של בירתו בדמותה של נוכחות שגרירות זרה, הוא עם עלוב. הוא עם פאתטי. הוא עם - אין דרך אחרת לומר זאת - מגוחך. הרי כששגרירים צריכים להגיע למשרד החוץ הם באים לירושלים. כשהם רוצים לפגוש את ראש הממשלה, זה קורה בעיר הקודש. כשהם רוצים לעקוב אחרי דיוני הפרלמנט שלנו, הם נוסעים 60 ק״מ מזרחה מתל אביב. למי אכפת איפה המשרדים שלהם? למה זה מעניין? איזו מין אומה עלובה ואיזו מין ממשלה פרוקת רגליים יש לאומה הזאת אם ריבונותה בבירתה היא פונקציה של מעבר של פקידים העובדים בעבור מדינה זרה מעיר א׳ לעיר ב׳? זה עלוב, וזה פאתטי, וזה מגוחך. אם חותמת הכשרות לבחירה בזהות בירת ישראל טמונה בהחלטה של אוויל משריש כמו דונלד טראמפ, אפשר לקפל את הבסטה.
#ha_makom #israel #trump
Read more
פרק 20- המבצע. אף אחד לא נולד כשהוא רוצה להיות לבד. אנחנו לא אוהבים להודות בזה. שאנחנו פוחדים להיות ...
Media Removed
פרק 20- המבצע. אף אחד לא נולד כשהוא רוצה להיות לבד. אנחנו לא אוהבים להודות בזה. שאנחנו פוחדים להיות לבד. שיש דברים שאנחנו פשוט לא יכולים לעשות לבד. "אני לא מאמין שאנחנו פה ופיל ופייג'י נמצאים במבצע המטורף הזה" התלונן דרו וחיבק את קייט. "ועוד אנחנו צריכים להישאר ערים כל הלילה ולשמור על המחנה" ... פרק 20- המבצע.
אף אחד לא נולד כשהוא רוצה להיות לבד. אנחנו לא אוהבים להודות בזה. שאנחנו פוחדים להיות לבד. שיש דברים שאנחנו פשוט לא יכולים לעשות לבד. "אני לא מאמין שאנחנו פה ופיל ופייג'י נמצאים במבצע המטורף הזה" התלונן דרו וחיבק את קייט.
"ועוד אנחנו צריכים להישאר ערים כל הלילה ולשמור על המחנה" הוספתי וקייט קמה.
"אני הולכת לישון" אמרה והלכה משם. 
ראיתי את אוונס מתקרב אלינו וחייכתי. "בואו איתי" אמר וקמתי בבלבול, לופז ועוד חייל עמדו לידו. 
החלפתי לבגדים של חיילים מהצד השני ויצאתי מהאוהל שלי. "אני לא מבינה" אמרתי בבלבול.
"כולם חושבים שתומאס מוביל את המבצע, אבל זאת רק פעולת הסחה" הסבירה לופז. הגענו לחורשה קטנה וראיתי עוד 10 חיילים במדים שלהם.
"אתם באמת חושבים שייכנסו להם לעיר 20 חיילים והם לא ישימו לב?" שאלתי והיא חייכה.
אוונס רץ קדימה ודרו רץ לידי. "אז להיות חברה של הבוס לא כזה רעיון רע" צחק ורציתי לתת לו כאפה.
"אמר החייל שנמרח על כל חיילת שנייה שהוא רואה" הערתי.
"למה לך אכפת?" שאל. "אתה בכלל יודע את השמות שלהם?" שאלתי. "את אומרת את זה כאילו אני מנצל אותן או משהו. אבל אני לא עשיתי שום דבר רע אני לא מכריח אף אחת" הזכיר לי.
"הבנתי שאיבדת מישהי שאהבת אבל אתה מתנהג כמו מפגר" אמרתי.
"למה את חושבת שאת יכולה להגיד לי מה לעשות את לא איבדת אף אחד בחיים המושלמים שלך" אמר. "אני לא אהיה מופתע עם את מכירה את תומאס בגלל שגם איתי יצאת" "מה עם פייג'י? היא יוצאת עם ג'ילס לה לא אמרת כלום נכון?" הזכרתי לו. "היא לא אמרה לי שאני נמרח על כל חיילת שנייה שאני רואה" הזכיר לי. "אני אתן לך רמז כולם שמים לב לזה אני פשוט היחידה שלא אכפת לה להגיד לך את זה בלי לפחד שתיתן לי אגרוף בפרצוף" אמרתי ורצתי קדימה. לופז עצרה ליד עץ גדול שהיה מסומן באדום. "מזה?" שאלתי אבל היא סימנה לכולם לעצור ולשתוק. בערך 20 חיילים התקרבו אלינו אבל לא יירו.
היא סימנה לנו לחסות את האוזניים ועשיתי מה שהיא אמרה. ראיתי את האנשים עפים בפיצוץ ונשרפים הסטתי את מבטי וחיכיתי חמש דקות לפני שפתחתי אותן.
איפה אוונס? חשבתי אבל לא ראיתי אותו בשום מקום. לאן הוא נעלם? חשבתי והסתכלתי סביבי בבלבול.
זה לא דבר רע, שאנחנו לא רוצים להיות לבד, שאנחנו צריכים מישהו. אבל קשה לנו להודות בזה בגלל שאם אנחנו צריכים מישהו כל כך, מה יקרה אם נאבד אותו?

מה דעתכן??
Read more
״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ...
Media Removed
״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ״כי אני לא כמו כולם״ עניתי לה. חבל שהיא לא הבינה את זה שאני לא כמו כולם. אם אני שולח הודעה זה כי אכפת לי,אם אני מתקשר ושואל לשלומך זה כי אכפת לי,אם אני מחבק,מנשק אומר שאני אוהב זה כי אני אוהב אותך באמת ... ״כולם מנצלים אותי״ אתה אומר אז למה גם אתה לא מנצל שאתה הכי יכול? זאת השאלה שהיא שאלה אותי באותו יום. ״כי אני לא כמו כולם״ עניתי לה.
חבל שהיא לא הבינה את זה שאני לא כמו כולם.
אם אני שולח הודעה זה כי אכפת לי,אם אני מתקשר ושואל לשלומך זה כי אכפת לי,אם אני מחבק,מנשק אומר שאני אוהב זה כי אני אוהב אותך באמת לא כי אני רוצה משהו. ״אינטרסנט אני לא״ אמרתי לה ורציתי שהיא תאמין לי אבל אני יכלתי להבין למה היא לא האמינה כי אנחנו חיים בעולם של אינטרסנטים. אבל זה לא רק בקטע של אהבה זה בכל דבר בחיים וזה עצוב. כמה פעמים קרה לכם שמישהו שלח לכם הודעה בסגנון ״מה קורה״ ואחרי שעניתם לו הכל טוב רק חיכיתם לרגע או אפילו שאלתם אותו ״אתה צריך משהו?״,״נו מה רצית?״ כי זה מה שהורגלנו שאפילו שמישהו מתעניין בשלומנו בהודעה הכי פשוטה אנחנו ישר חושדים שהוא צריך משהו ולצערי באמת באמת שלצערי ב90% מהפעמים זה נכון.
כמה פעמים התקשרו אליכם כדי לשאול מה חדש ואז ביקשו ממכם איזה טובה? המון נכון? כי ככה הורגלנו זה העולם, עולם של אינטרסנטים. אני לא בא לחנך מישהו או לבקש ממכם להשתנות תעשו מה שאתם רוצים זה החיים שלכם אבל מדי פעם רק מדי פעם תשאלו מישהו מה שלומו כי באמת אכפת לכם, תתקשרו כי התגעגעתם, תחבקו כי רציתם, תאהבו כי אתם אוהבים ותתנו את כל כולכם בלי לרצות תמורה, תהיו אמיתיים בלי אינטרסים, תהיו אתם.
Read more
I wish I could tell you that the biggest thing that happened in 2018 was that we got married! The biggest ...
Media Removed
I wish I could tell you that the biggest thing that happened in 2018 was that we got married! The biggest thing that happened was that we became the persons we want to marry! 🏾🤵🏻 pic @_danabarak_ לא יודעת מה איתכם אבל בתאילנד כבר 2019! הייתי רוצה לומר שהדבר הכי גדול שקרה השנה זה שהתחתנו - אבל זה ... I wish I could tell you that the biggest thing that happened in 2018 was that we got married! The biggest thing that happened was that we became the persons we want to marry! 👰🏾🤵🏻 pic @_danabarak_ לא יודעת מה איתכם אבל בתאילנד כבר 2019!
הייתי רוצה לומר שהדבר הכי גדול שקרה השנה זה שהתחתנו - אבל זה כנראה הדבר השני הכי גדול.
הדבר הכי גדול שהפך את 2018 להצלחה למרות שהיא התחילה ככשלון, היא זה שחיכינו.
שבכל השנה הזאת לפחות 4 פעמים ״התחלנו לתכנן את החתונה״ עד שבסוף אמרתי ליניק בסביבות ספטמבר: האם אנחנו באמת האנשים שאנחנו רוצים להיות כשאנחנו צועדים לחופה?
התשובה הייתה ממש לא. ופשוט מאוד הצבנו לנו יעדים אישיים וזוגיים שאנחנו חייבים להשיג לפני שנתחתן,
ורק כשהתחלנו לתכנן את החתונה לפני חודש וחצי בערך הבנו שאנחנו האנשים האלו!
שאנחנו הרבה יותר בטוחים במי שאנחנו, שאני מדברת צרפתית , שיניק קם לרוץ ב6 בבוקר, שחזרתי לרקוד סלסה ו שמצאתי עבודה .
זאת מבחינתי הצלחה!
אז מה אני מאחלת ל2019? שנמשיך להקשיב ללב שלנו , שנמשוך לחיינו את האנשים והמצבים וההזדמנויות הכי מדויקות לנו ושנדע גם מהו הטיימינג הנכון!
המון אהבה #gabnick #lovewins #2019 #2019goals #2018bestnine #weddingphotography #bridal #weddingdress #vintagebride #vintage #vintagewedding #igwedding #weddinggoals #mariage #igersparis #photodujour #goodmorningpost #followus #חתונה #סטייל
Read more
שיעור הולכה עם שני כלבים. האחד בוגר ואחד צעיר. אנרגיות שונות, יצרים שונים ותקשורת פנימית. אחד נובח ...
Media Removed
שיעור הולכה עם שני כלבים. האחד בוגר ואחד צעיר. אנרגיות שונות, יצרים שונים ותקשורת פנימית. אחד נובח והשני יוצא קדימה. כלבים שמשתפים פעולה ביניהם. קשה לטייל עם זה. הבעלים רגילה להפריד בין הכלבים וללכת עם כל אחד בצד אחר שלה אבל כשאחד מהם או שניהם מושכים בבת אחת, היא נאלצת למצוא את הכוח ביד אחת להשתלט ... שיעור הולכה עם שני כלבים.
האחד בוגר ואחד צעיר. אנרגיות שונות, יצרים שונים ותקשורת פנימית. אחד נובח והשני יוצא קדימה. כלבים שמשתפים פעולה ביניהם. קשה לטייל עם זה.
הבעלים רגילה להפריד בין הכלבים וללכת עם כל אחד בצד אחר שלה אבל כשאחד מהם או שניהם מושכים בבת אחת, היא נאלצת למצוא את הכוח ביד אחת להשתלט על כל אחד מהם בנפרד. אחד שוקל 25 והשני 18 וזה לא המון אבל זה הרבה לבעלים אחת לא גדולה במיוחד ועוד כשהצעיר פועל מתוך התרגשות אז הוא מושך יותר.
חשבתי שאם נשים את שניהם בצד אחד שלה והיא תלך איתם ביד אחת, זה ייתן לה יד חופשית לכל מטרה, בין אם זה לתת חטיף על הליכה טובה או לתפוס בשתי ידיים את הרצועות לעצור את הכלבים. יהיו לה שתי ידיים שעובדות יחד ונותנות גיבוי אחת לשניה.
מכיוון שיש גם היררכיה פנימית בין הכלבים וראינו שהבוגר הוא המשפיע מבין השניים, היה לנו חשוב לקבל את ההקשבה מהבוגר. הנחנו, על פי הסדר הטבעי שבלהקה שאם הבוגר יקשיב לנו אז גם הצעיר יקשיב לנו וכך היה, פחות או יותר (אין קסמים באילוף, זה עניין של התמדה). מה שקרה זה מה שאתם רואים בתמונה. שני הכלבים נצמדו לבעלים ומרגע שהם התחילו לטייל באותו הצד ולא לפניה, הטיול הפך קל יותר והשתפר. הם אפילו עברו דרך כמה גירויים משמעותיים בלי תגובה, שזה די מדהים ביחס לזמן הקצר שזה לקח (שעה אחת). למה זה עבד?
אני חושב כי 1) הבעלים קיבלה ביטחון להוביל והיה לה יותר כוח לעצור אותם במידת הצורך. לפני כן היה לה כל הזמן פחד לאבד שליטה כי היא ידעה שהיא חלשה מכל אחד מהם. 2) מצאנו דרך לגרום לה להוביל את הטיול וזה היה משמעותי. 3) היה לה יד פנויה ללטף את הכלבים וזה חשוב. בבית היא מאוד מלטפת וזה מקרב ביניהם. בחוץ אין לה איך וזה פוגע במידת הקשר שלהם אליה בטיול.
אני מקווה ומאחל שהטיולים שלכם יימשכו כמו הטיול הזה.
עשית עבודה טובה!
גם אתם רוצים להפוך את הטיול לנעים יותר?
אילוף בנועם עם הלקוחה שאני גאה בה אבל לא רוצה להזדהות. נקרא לה 'א'.
Read more
Loading...
יש פעמים שאני מבעבע ולא יודע על מה. כאילו לגוף יש קצוות והם שורפים. ממתינים לשבר שעוד שניה עולה במדרגות דופק בדלת, וכמו הוצאה לפועל בא לקחת ממני את הטוב. ״מה נראה לך? שיקרו לך דברים טובים בלי דברים רעים״? וככה, על כל דבר טוב שקורה לך אתה מתמלא בחרדה שיבואו בעקבותיו ערימה של רעים, כדי לאזן את העולם. ... יש פעמים שאני מבעבע ולא יודע על מה. כאילו לגוף יש קצוות והם שורפים. ממתינים לשבר שעוד שניה עולה במדרגות דופק בדלת, וכמו הוצאה לפועל בא לקחת ממני את הטוב. ״מה נראה לך? שיקרו לך דברים טובים בלי דברים רעים״? וככה, על כל דבר טוב שקורה לך אתה מתמלא בחרדה שיבואו בעקבותיו ערימה של רעים, כדי לאזן את העולם. המטפלת אומרת שזה קשור לשורש, לייסורים שמגולמים באופציה של ״אולי אהיה בסוף משהו בחיים האלה״. המשפט הנדוש אך הכה נכון ״הפחד מהכשלון ומההצלחה הוא זהה״ מתקיים בכל סיבוב חיים מחדש, ולרוב אנחנו מעדיפים את תחושת הקורבנות שבכשלון.
14 שנה חייתי לצד אנשים שזרחו לרגע, שנשרפו באור השמש, שניסו בכל פעם לגרום לאור היום לזהור עליהם גם אם זה רק לדקה. החשש הזה מהיום שאחרי עושה אנשים עם מבט דואג ומזוגג בעיניים, היא זו ששולחת אותם להתמכרויות מכל הסוגים, לחיפוש עצמי או משמעות ולעיתים לתסמין ״גיל 27״ הידוע לשמצה. ״אני מתה מפחד שיום אחד כל זה ייגמר״ היא אמרה. ״אבל את שונאת את זה, את כל הזמן מסבירה לי איזה מחירים את משלמת על הדבר הזה שאת עושה״, היא מתעסקת באצבעותיה מלאות בטבעות יקרות שהיא לא יכולה להרשות לעצמה. ״נכון, אבל אני אוהבת את החרא הזה״.
כשכתבתי את המשפט ״תתאהב בי כבר יא אפס״ ניהלתי עם אנשים שיחות ארוכות על המשמעות שעומדת מאחוריו. הוא לא משפט שנכון רק לנשים וגייז הוא משפט שמדבר גם על כל הדברים שאתה יודע שמזיקים לך אבל אתה עדיין רוצה שיבחרו בך, שירצו בך, ורק התחושה שהם לא רוצים, משאירה אותך שם.
תחושת הרדיפה הזו אחרי הדבר הבא, גורמת לך לפעמים לקנא בפועל הבניין שעובד מולך בזמן שאתה עומד שוב ודואג אל מול חלון פתוח.
(המשך בתגובה הראשונה ובסטורי) #רואיםשזהמיסמס
Read more
אני זוכרת שבהתחלה הייתי מחביאה ציורים.  שאף אחד לא יראה, שאף אחד לא ידע. זה היה מביך.  מילא הייתי ...
Media Removed
אני זוכרת שבהתחלה הייתי מחביאה ציורים.  שאף אחד לא יראה, שאף אחד לא ידע. זה היה מביך.  מילא הייתי עושה את זה טוב, אבל לא. אני זוכרת שביסודי שנאתי כל כך אומנות. הייתי תלמידה טובה וצייתנית, אבל כשהמורה ביקשה לצייר עץ כשממש לא רציתי - אז הייתי מעמידה פנים כל פעם שהיא פיטרלה באיזור. יצאתי משם עם ... אני זוכרת שבהתחלה הייתי מחביאה ציורים. 
שאף אחד לא יראה, שאף אחד לא ידע.
זה היה מביך. 
מילא הייתי עושה את זה טוב, אבל לא.
אני זוכרת שביסודי שנאתי כל כך אומנות. הייתי תלמידה טובה וצייתנית, אבל כשהמורה ביקשה לצייר עץ כשממש לא רציתי - אז הייתי מעמידה פנים כל פעם שהיא פיטרלה באיזור. יצאתי משם עם הרבה שנאה שאני עדיין מנסה להיפטר ממנה, ועם מחשבה שאומנות זה לא בשבילי.
אני זוכרת שדוד שלי קנה לי את עיפרון הרישום הראשון שלי. לא ידעתי מה הוא עושה, אבל ידעתי שהוא מיוחד, הרגשתי מקצועית, וממש רציתי לנסות.
אני זוכרת שבגיל 13 הייתי בחוג ציור שלא עניין אותי בעליל. עיצבן אותי שהייתי צריכה לסחוב דפים גדולים עם ציורי סימטריה באקריליק בגשם. יצאתי משם עם מסקנה אישית אחת: הרבה יותר יעיל אם אני אצייר ואתקדם בעצמי, בקצב שלי.
אני זוכרת שראיתי ציור מדהים, ואמרתי - לזה אני רוצה להגיע, ויהי מה. אז התמסרתי למטרה הזאת, ולא ראיתי בעיניים. באיזשהו שלב עקפתי אותה, והפרפקציוניזם שלי הפך להיות המטרה החדשה. 
מטרה דורשת ומציקה, כי שום דבר לא יכול להיות מושלם באמת. 
מצד אחד - זה קידם אותי הרבה, כי השתדלתי להיות תמיד טובה יותר. מצד שני - הייתי נורא קשה עם עצמי.
אני יכולה להמשיך ולהמשיך, ויש עוד הרבה, כי סיפרתי רק על ההתחלה. אני יכולה לספר על מניעים טובים יותר וטובים פחות, על הדיון אם האמן עושה את הכלי או הכלי עושה את האמן, על התיסכולים והמירמורים, על אומנות אצלי עכשיו, על הפחדים שלי, על אמונה בעצמך, על סביבה תומכת, על ביקורות, ועוד ועוד. 
דברים שקשורים אליי, דברים שקשורים לציירים, דברים שקשורים לכולנו בתור בני אדם.  אם אתם רוצים את זה במלל, אני כאן. גם בשביל טיפים טכנים, בפרטי או בפוסט, אם זה יכול לעזור לעוד אנשים.
אם אתם רוצים את זה בתמונות, הנה לכם התהליך. 👣
Read more
Loading...
וולנטיין הגיע וכולם מדברים על אהבה וזוגיות, על מערכות יחסים ואינטימיות, ואני רוצה להזכיר לכם: קודם ...
Media Removed
וולנטיין הגיע וכולם מדברים על אהבה וזוגיות, על מערכות יחסים ואינטימיות, ואני רוצה להזכיר לכם: קודם כל – אהבה עצמית. כשאנחנו אוהבים את עצמנו – הבטחון העצמי שלנו הוא בשיאו, וכשהבטחון העצמי שלנו בשיאו אנחנו לא עושים שום דבר מפחד, מבושה, מאשמה או מהצורך לרצות מישהו, להיפך – אנחנו מונעים מתוך ... וולנטיין הגיע
וכולם מדברים על אהבה וזוגיות, על מערכות יחסים ואינטימיות, ואני רוצה להזכיר לכם:
קודם כל – אהבה עצמית.
כשאנחנו אוהבים את עצמנו – הבטחון העצמי שלנו הוא בשיאו,
וכשהבטחון העצמי שלנו בשיאו אנחנו לא עושים שום דבר מפחד, מבושה, מאשמה או מהצורך לרצות מישהו, להיפך – אנחנו מונעים מתוך מקום שלם ורגוע וזה הכיף הכי גדול.
כשאנחנו אוהבים את עצמנו – אנחנו נזמן אלינו רק אנשים שאוהבים אותנו באמת ואם מכל סיבה שהיא הקשר יגיע אל סופו אנחנו לא נשאר בו רק מתוך פחד לאבד, אנחנו נדע לשחרר ולהישאר "בחיים".
כשאנחנו אוהבים את עצמנו – אנחנו מאפשרים לעצמנו ליהנות ולחוות ולהיות נוכחים כאן ועכשיו, מבלי ביקורת ושיפוטיות ומבלי לחשוב "מה יגידו עלי", פשוט ליהנות.
וכדי ליהנות באמת – צריך לפעמים להניח בצד את ההיגיון, לתת לעצמך להשתטות, לתת לרגש להוביל, לשחרר שליטה. נסו את זה פעם.
המוח הוא האיבר הכי סקסי בגוף שלנו – אמרו זאת לפניי, וזה כל כך נכון! ריחות, צבעים, טעמים, קולות, מרקמים – מעבירים פקודות למוח ובהתאם להם אנחנו מגיבים ופועלים.
אין מערכת יחסים טובה יותר כמו עם אשה/גבר (לבחירתכם..) שאוהב את החיים, שבטוח בעצמו ואוהב את עצמו, לא ברמה נרקסיסטית כמובן, אלא במובן הזה שהאדם ניזון מעצמו ולא קורבני או תלוי באחרים אלא שלוקח אחריות על האושר של עצמו.
אין סקס טוב יותר כמו עם גבר/אשה (מחקו את המיותר) שאוהבת את עצמה, שיודעת ליהנות מהגוף שלה ומשחררת את השכל לנוח בזמן מעשה האהבה.
אין שפתיים חושניות יותר לנשק כמו של אשה/גבר שאומר רק מילים טובות.
אין פנים יותר יפות מלב גדול.
אתם יכולים לבחור מי מתאים לכם, אבל כדי שתפגשו את האדם הזה שאתם כל כך רוצים, את הנשמה התואמת - אתם צריכים להיות האדם והחבר הזה לעצמכם קודם כל.
אז תהיו יפים מבפנים ומבחוץ, אהבו את החיים שלכם, היו שמחים על מה שיש לכם ועם תשוקה לעוד, חשבו חיובי, האמינו בדרך שלכם ותיהנו ממנה, צחקו על עצמכם לפעמים ותראו שכל מה שאתם מבקשים – יקרה.
זה הדבר הכי יפה וסקסי שאתם יכולים לעשות למען עצמכם. זו הבטחה
Read more
אל אישך תשוקתך מכירים את הימים הפחות טובים שיש בזוגיות?! דווקא הפעם אני מדברת על זוגיות טובה שיש ...
Media Removed
אל אישך תשוקתך מכירים את הימים הפחות טובים שיש בזוגיות?! דווקא הפעם אני מדברת על זוגיות טובה שיש לה את הימים שלה. בימים האלו אנחנו נוטים להיכנס לפנטזיות ודימיונות כמה אצל האחר מדהים וכמה אצלי רע. נורא קל להישאב למקום הזה של להציץ בחייהם של אחרים ולהגיד וואו כמה הם מאושרים , חיים את החיים , חופשות ... אל אישך תשוקתך
מכירים את הימים הפחות טובים שיש בזוגיות?! דווקא הפעם אני מדברת על זוגיות טובה שיש לה את הימים שלה.
בימים האלו אנחנו נוטים להיכנס לפנטזיות ודימיונות כמה אצל האחר מדהים וכמה אצלי רע.
נורא קל להישאב למקום הזה של להציץ בחייהם של אחרים ולהגיד וואו כמה הם מאושרים , חיים את החיים , חופשות וכו'. במיוחד היום , בכל המדיה החברתית נורא קל להישאב לסטורי של אחרים, כאילו לחיות את החיים שהיית רוצה , או חושב שאתה רוצה דרך סיפור של אחרים.

האוצר הכי יפה , הסיפור הכי יפה שיש לכם זה אצלכם בבית, בעיקר אם אתם זוג נשוי כדת וכדין השם איתכם שם יחד .
אנשים תופסים את זה הנישואין כמשהו על הדרך, נכנסים בקלות דעת לשם ושוכחים שאתם לא שניים יש את השכינה בינכם.
יש מכם ציפייה להצליח , אם לקחת לך אישה , שהתחייבה כל חייה שאתה תהיה הגבר היחיד, היחיד שתסתכל עליו בתשוקה , היחיד שהיא תעשה למענו הכל , תלד עבורו ילדים ,  תקריב את גופה ונישמתה עבורך , היא אמרה כן לך, לכל החיים.
היא נתנה אמון מלא באהבה שלכם.
כי אתה בהתחלה נתת את כל עולמך עבורה, כבשת אותה במילים יפות , בחיזורים, בתשוקה אינסופית .ומה אחרי הנישואין ? שכחת הכל .אישה לא מחוזרת, לא נאהבת , אישה שאין לה חיי תשוקה היא לא אישה , היא פרח נבול.אותו הדבר הגבר, בהתחלה היית האישה המושלמת , הרמת לו לאגו , בישלת לו, פינקת אותו, לבשת בשבילו דברים יפים במיטה נתת לו להרגיש הגבר שבגברים.לאן זה נעלם ? מניסיוני למדתי שלטנגו באמת יש שניים קל להאשים את הצד השני.אבל תזכרו שאם משהו לא מתנהל כמו שצריך גם לכם יש יד בדבר .
הסיפור חיים שאתם רואים אצל האחר הוא פיקציה , לכל זוג יש ריבים, תיקונים רוצים את מה שאתם כביכול רואים אצל האחר? תעבדו על זה בבית , תתקנו ואז תקבלו מהבורא את כל השפע שקיים מרגש לחומר , בית יפה , חופשות , הגשמה עצמית .
כי אתם בחרתם להתקדש ולשים את הבורא בינכם , הבורא לא מאכזב עד שאתם מאכזבים.הוא פותח שערי שמיים בהכל אבל אם תכאיב לאישה שלך או אם תבגדי בגבר שלך ,  משפע אתם תרגישו מזה חוסר .אז תרגישו מזה תיקון אמיתי.u
הכל נופל כמו מגדל קלפים .
תזכור כשאתה רץ כמו מטורף לעבוד בשביל להביא פרנסה? אתה סתם רץ מילה טובה לאישה שלך, פרח ,יביאו לך את הכל עד הבית בלי לרוץ.קל מאוד לשכוח למה התחלתם והתאהבתם, תתחברו לאותו מקום ותכניסו אנרגיה של אש ותשוקה לזוגיות.כי אם אתם חושבים שאם זה ייגמר לא יהיה לכם תיקון בקשר הבא? אתם טועים זה יהיה תיקון יותר קשה .בורא עולם לא פראייר אל תשכחו את זה.אני אתן לכם טיפ קטן אישי ממני (המשך קריאה בדף שלי emush
חג שמח ☘
Read more
Loading...