שלי אין יום תודה

Loading...


Unique profiles
92
Most used tags
Total likes
0
Top locations
מושב אמנון, Jerusalem, Israel, ג׳וני בוי - Johnny Boy
Average media age
705 days
to ratio
14.5
מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה . את אמא שלי! אמא - מילה בת 3 אותיות ...
Media Removed
מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה . את אמא שלי! אמא - מילה בת 3 אותיות אבל עם משמעות של אינספור אפשרויות! חיים שלי אני מאחלת לך את כל האושר ועושר שיש בעולם כי הכל מגיע לך ! יפה שלי אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם אני מודה לה' ששלח לי אותך כל בוקר וערב ! אושר שלי מאחלת לך ... מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה .
את אמא שלי!
אמא - מילה בת 3 אותיות אבל עם משמעות של אינספור אפשרויות!
חיים שלי אני מאחלת לך את כל האושר ועושר שיש בעולם כי הכל מגיע לך !
יפה שלי אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם אני מודה לה' ששלח לי אותך כל בוקר וערב !
אושר שלי מאחלת לך המון בריאות והצלחה בכל אשר תרצי ותעשי!
אני מעריצה את האדמה שאת דורכת עליה! תודה שאת דמות להשראה בשבילי ותודה שאת תמיד כאן לצידי , שומרת עליי ועושה את הכל בשבילי והופכת את כל העולם שרק יהיה לי טוב וגם למשה ולדניס . תודה על זה שאת כאן!
מאוהבת לך בצורה ומקווה שהיה לך יום הולדת מדהים ושנהנת מהיום שעשינו בשבילך שיהיה בצורה הכי טובה בעולם ! מאמו שלי תודה על הכל מאחלת לך יום הולדת שמח עד 10000 שנה ויותר וכמה שיותר ! 🎈🎉🎊🎈🎉🎊
אוהבת אותךךך ❤❤❤❤
Read more
Loading...
נטלי היא חברת לב שלי, קראו מה שהיא כתבה. באוגוסט האחרון התחתנתי עם האיש שאני אוהבת, החלפנו טבעות ...
Media Removed
נטלי היא חברת לב שלי, קראו מה שהיא כתבה. באוגוסט האחרון התחתנתי עם האיש שאני אוהבת, החלפנו טבעות וידענו שנישאר יחד כל החיים. ובכל זאת, יומיים אחרי, יצא שהתחתנתי עם מישהי אחרת. בהתחלה חשבתי שהיא באה להרוס, אבל היום אני יודעת שאם מסתכלים עליה בזווית קצת אחרת, קיבלתי מתנה. טרשת נפוצה. יומיים ... נטלי היא חברת לב שלי, קראו מה שהיא כתבה.
באוגוסט האחרון התחתנתי עם האיש שאני אוהבת, החלפנו טבעות וידענו שנישאר יחד כל החיים.
ובכל זאת, יומיים אחרי, יצא שהתחתנתי עם מישהי אחרת. בהתחלה חשבתי שהיא באה להרוס, אבל היום אני יודעת שאם מסתכלים עליה בזווית קצת אחרת, קיבלתי מתנה. טרשת נפוצה.
יומיים אחרי החתונה כבר היינו במיון.
לכולם סיפרנו שאנחנו בבית מלון מתפלשים בכל הצ׳קים והמזומן שקיבלנו (זה היה התכנון תכלס. עדיין מצטערת שאין לי תמונה עם בגד ים ומלא שטרות של 200) אבל בתכלס עשיתי בדיקות.
מלא בדיקות. שבוע אחרי החתונה כבר הייתה אבחנה- m.s לאלה שמעדיפים אנגלית,
או בעברית- טרשת נפוצה.
ופתאום, מהכלה שרקדה מוג׳דה ובניתי עלייך כאילו אין פאסון בעולם, הפכתי לכזו שלא הולכת לבד.
לא מצליחה להקליד. הידיים לא זזות, הרגליים תקועות, לשבת או לקום לבד? חלום. גם להוריד את הראש בלי לקבל זרם חשמל. גם לאסוף את השיער עם קליפס. גם ללכת. או לישון, על הבטן אם אפשר. ידיים בלי ורידים פתוחים. לאכול מתוק. מי ידע שסטרואידים מעלים את הסוכר? 🤦🏻‍♀️ עברו כבר תשעה חודשים מאז, ותסלחו לי על הקלישאה, אבל יש מצב שנולדתי מחדש (רק במשקל הנוכחי שלי. אי אפשר הכל, בכל זאת)
אז תודה לך טרשת אהובתי. את קשוחה ברמות, ובכל זאת, תודה. שנתת לי לקחת את כל ההחלטות הכי נכונות שעד שהגעת פחדתי מהן.
שהראית לי מקומות שאפשר לגדול מהם.
תודה שלימדת אותי ללכת מחדש, בכל המובנים.
6,000 חולים בטרשת נפוצה יש בישראל. כן, זהו.
היא לא כזו נפוצה 🙂
6,000 חולים. כאלה שמחכים ל-mri חודשים ארוכים, שמקבלים תשובה קרירה בדואר, שנזקקים לתמיכה סיעודית, לרפואה משלימה, שזקוקים לחברים שלנו, העובדים הפרא-רפואיים (ששובתים בצדק) לפיזותרפיה וריפוי בעיסוק. שזקוקים שיראו אותם- בין אם הם על כסא, עם מקל, או אפילו הולכים בעצמם, לבד.
מחר, ה-30.5.18,
זהו יום המודעות השנתי לטרשת נפוצה.
ב- 9:00 בבוקר יתקיים מפגש עם הצוות הרפואי במרכז לטרשת נפוצה בתל השומר 🎉
בשישי, ה-1.6 יתקיים המרוץ השנתי בפארק הירקון 🎉
בואו לשמוע, לרוץ או לצעוד
ואם קראתם עד כאן- תהיו בריאים, אמן.
אתם חמודים מאד ותודה ❤️
נטלי 🙋🏻 #לא_כזאת_נפוצה
טרשת נפוצה - לדעת להתמודד לחיות MS Israel
המרכז הרפואי שיבא תל השומר
Read more
אימון אחרון לפני אליפות ישראל. נתתי את כל כולי ב -2 דקות האלה כשעבדתי בקצב 25 הנפות בדקה עם 16 ק״ג. כפרפקציוניסטית עם גנים סובייטיים, אין אצלי הכל או כלום. או חלילה אמצע. אצלי זה הכל או הכל. התרחשות הבאה לימדה אותי להתגמש בלי לוותר לעקרונות ורצונות שלי. באליפות הקודמת כיהנתי בתפקיד השופטת בגלל ... אימון אחרון לפני אליפות ישראל. נתתי את כל כולי ב -2 דקות האלה כשעבדתי בקצב 25 הנפות בדקה עם 16 ק״ג.
כפרפקציוניסטית עם גנים סובייטיים, אין אצלי הכל או כלום. או חלילה אמצע. אצלי זה הכל או הכל. התרחשות הבאה לימדה אותי להתגמש בלי לוותר לעקרונות ורצונות שלי.
באליפות הקודמת כיהנתי בתפקיד השופטת בגלל ההריון המתקדם.
הפעם התכוננתי בכל הכוח לעלות עם 16 ק״ג ולשבור את השיא הישראלי שקבעתי בתחרות האחרונה שהשתתפתי. התקדמתי באימונים והכל הלך חלק.
לפני 4 שבועות תפסתי שפעת שהשביתה אותי ל 3 שבועות עם חולשה ושיעול עצבני. הקדשתי את כל כוחי בלהבריא ולטפל בשוטף בתינוק הקטן שלי.
אחרי שהבראתי, היה לי ברור שעם 16 אני לא אספיק להתכונן כמו שרציתי.
שגעתי את המאמן שלי עם שפע של שיקולים והתחבטויות. בסוף החלטתי להקשיב לגוף. כל אמא טריה יודעת איזה עומס יש בשנה הראשונה. לילות לבנים, חסך שינה, עומס נפשי של כל עצמאית ב״חופשת״ לידה יכולה לבין במה מדובר כשיש עוד עסק לנהל. ובנוסף להתכונן לאירוע ספורטיבי של השנה. אלו לא תירוצים. אלו דברים שכל אדם שעובד עם הגוף חייב לקחת בחשבון. אז עדכנתי את הוייז הפנימי ושמתי דגשים על מה הכי חשוב לי כרגע. לסיכום, אני עולה עם 12 ק״ג במטרה ליהנות מהמקצה שלי ולשפר את התוצאה שהשגתי במקום ראשון באליפות לפני כמה שנים.
אגב זה לא בדיוק יותר קל. עבודה היא שונה. יותר מהירה, דורשת הרבה סיבולת לב ריאה וסיבולת שריר.
באימון של יום שישי שעשיתי בלייב הנפתי 235 פעמים ב 10 דקות.
כחלק מתכנית האימון, הפעם עבדתי דקה דקה עם 16 במהירות שאני מתכננת לעבוד בתחרות עם 12 קג.
תודה רבה ל מיכאל ליסיצקין, המאמן שלי, אלוף ישראל ואירופה, על הגמישות והתאמת תכניות אימון לצרכים שלי ושתמיד מקדם אותי קדימה גם פיזית וגם בפן המנטלי. *במרוץ שליחים אני אתחרה עם 16 ק״ג, כי מדובר במקצה של דקה בלבד.
תאמינו בעצמכם ואל תוותרו. תזכרו שתמיד אפשר לשנות את הוייז הפנימי ולנצח בכל סיטואציה. התחרות הכי קשה מתרחשת תמיד בתוך הראש שלנו. *מי שרוצה לצפות בסט המלא - זה בערוץ היוטיוב שלי.
תיהנו ושיהיה לכם במשך ערב מדהים!
באהבה, ג׳ני
My pre-competition last set. 25 snatches in 1 minute with 16 kg.
Моя заключительная тренировка перед Чемпионатом Израиля. Рывок с 16 кг в темпе 25 в минуту. Верьте в свои силы и стремитесь быть лучшей версией себя! .
#jennykaplan #athletemotivation #kettlebells #kettlebellsport #snatch #kettlebellsnatch #גניקפלן #גניקפלן_אימונים #קטלבלס #קטלבלספורט #קטלבלסנאץ #гиревойспорт #рывокгири
Read more
שימו על קול. #תגבירו 06.09.2017. אהובה שלי! השנה, אני לא ממש אכתוב מגילה אלא אתרכז במה שבאמת חשוב ...
Media Removed
שימו על קול. #תגבירו 06.09.2017. אהובה שלי! השנה, אני לא ממש אכתוב מגילה אלא אתרכז במה שבאמת חשוב והכרחי, כי יש מספיק מגילות של השנים הקודמות. אז דבר ראשון, אני רוצה להגיד לך תודה על כל מה שאת בשבילי ועבורי. על מי שאת בשבילי, ועל כמה אושר את גורמת לי ומכניסה לחיים שלי. אני מתגעגעת אלייך ברמות ... שימו על קול. #תגבירו
06.09.2017.
אהובה שלי!
השנה, אני לא ממש אכתוב מגילה אלא אתרכז במה שבאמת חשוב והכרחי, כי יש מספיק מגילות של השנים הקודמות.
אז דבר ראשון, אני רוצה להגיד לך תודה על כל מה שאת בשבילי ועבורי. על מי שאת בשבילי, ועל כמה אושר את גורמת לי ומכניסה לחיים שלי. אני מתגעגעת אלייך ברמות עצומות באמת.
שיהיה לך יום הולדת שמח, שכוללת את כל האושר והשפע שיש בעולם הזה. אושר, עושר, כושר, יושר, בריאות, אהבה, שמחה, הצלחה, פרנסה, מזל ושפע מכל מה שרק תרצי!💞
הלוואי ותמיד יפתחו בפנייך עוד ועוד דלתות של הצלחה, נסיונות, והזדמנויות חדשות❤️.
את מהממת כמו שאת!! ואין עלייך בעולם הזה!!!
החיוך שלך שובר את כולם!!!! אין כמו החיוך שלך.
שתמשיכי להיות אחלה שבעולם, אישה שאני הכי אוהבת, ושהיא עבורי מלא.
תמשיכי להיות מי שאת!!! מצחיקה, מצחיקה, מצחיקה ומהרסת.
#צעירהלנצח.
ואת יפה אלוהים שישמור.
ואת מוכשרת ברמות על שעל זה אין בכלל שום ויכוח. תמשיכי ליצור תכנים ולעשות, ולשחק, ולכתוב ולעסוק במה שאת אוהבת.
שתמיד תעשי את הדברים על הצד הטוב ביותר כמו שרק את יודעת. מאחלת לך שתקימי משפחה, לא משנה מתי. העיקר שתהיי מאושרת.
הלוואי ותמיד תהיי בסביבת אנשים שאת אוהבת ואוהבים אותך. מאחלת לך את כל הטווווב שיש בעולם הזה!!!
הלוואי והיית יודעת עד כמה את גורמת לאנשים להיות שמחים ולהפסיק להם את הבכי, העצב, הכעס ברגע. את מלכה ואני שמחה שאת בחיים שלי🤤
אולי את בת 29 אבל זה סך הכל 11, ואת גם בגובה של ילדה בת 11, ומשוגעת כמו גיל 11. רק במספר יותר גדול❤️ בם בם בם😜
@gaiashk
מזל טוב גאיה , אני באמת אוהבת אותך ומעריכה אותך מכל הלב שלי.❤️🎉
Read more
גורמת לי לכל מיני סוגים של דמעות אחת ויחידה, לב שלי, גיבורה, אחותי @natalnatalim וזה מה שיש לה להגיד באוגוסט ...
Media Removed
גורמת לי לכל מיני סוגים של דמעות אחת ויחידה, לב שלי, גיבורה, אחותי @natalnatalim וזה מה שיש לה להגיד באוגוסט האחרון התחתנתי עם האיש שאני אוהבת, החלפנו טבעות וידענו שנישאר יחד כל החיים. ובכל זאת, יומיים אחרי, יצא שהתחתנתי עם מישהי אחרת. בהתחלה חשבתי שהיא באה להרוס, אבל היום אני יודעת שאם ... גורמת לי לכל מיני סוגים של דמעות
אחת ויחידה, לב שלי, גיבורה, אחותי @natalnatalim
וזה מה שיש לה להגיד
באוגוסט האחרון התחתנתי עם האיש שאני אוהבת, החלפנו טבעות וידענו שנישאר יחד כל החיים.
ובכל זאת, יומיים אחרי, יצא שהתחתנתי עם מישהי אחרת. בהתחלה חשבתי שהיא באה להרוס, אבל היום אני יודעת שאם מסתכלים עליה בזווית קצת אחרת, קיבלתי מתנה. טרשת נפוצה.
יומיים אחרי החתונה כבר היינו במיון.
לכולם סיפרנו שאנחנו בבית מלון מתפלשים בכל הצ׳קים והמזומן שקיבלנו (זה היה התכנון תכלס. עדיין מצטערת שאין לי תמונה עם בגד ים ומלא שטרות של 200) אבל בתכלס עשיתי בדיקות.
מלא בדיקות. שבוע אחרי החתונה כבר הייתה אבחנה- m.s לאלה שמעדיפים אנגלית,
או בעברית- טרשת נפוצה.
ופתאום, מהכלה שרקדה מוג׳דה ובניתי עלייך כאילו אין פאסון בעולם, הפכתי לכזו שלא הולכת לבד.
לא מצליחה להקליד. הידיים לא זזות, הרגליים תקועות, לשבת או לקום לבד? חלום. גם להוריד את הראש בלי לקבל זרם חשמל. גם לאסוף את השיער עם קליפס. גם ללכת. או לישון, על הבטן אם אפשר. ידיים בלי ורידים פתוחים. לאכול מתוק. מי ידע שסטרואידים מעלים את הסוכר? 🤦🏻‍♀ עברו כבר תשעה חודשים מאז, ותסלחו לי על הקלישאה, אבל יש מצב שנולדתי מחדש (רק במשקל הנוכחי שלי. אי אפשר הכל, בכל זאת)
אז תודה לך טרשת אהובתי. את קשוחה ברמות, ובכל זאת, תודה. שנתת לי לקחת את כל ההחלטות הכי נכונות שעד שהגעת פחדתי מהן.
שהראית לי מקומות שאפשר לגדול מהם.
תודה שלימדת אותי ללכת מחדש, בכל המובנים.
6,000 חולים בטרשת נפוצה יש בישראל. כן, זהו.
היא לא כזו נפוצה 🙂
6,000 חולים. כאלה שמחכים ל-mri חודשים ארוכים, שמקבלים תשובה קרירה בדואר, שנזקקים לתמיכה סיעודית, לרפואה משלימה, שזקוקים לחברים שלנו, העובדים הפרא-רפואיים (ששובתים בצדק) לפיזותרפיה וריפוי בעיסוק. שזקוקים שיראו אותם- בין אם הם על כסא, עם מקל, או אפילו הולכים בעצמם, לבד.
מחר, ה-30.5.18,
זהו יום המודעות השנתי לטרשת נפוצה.
ב- 9:00 בבוקר יתקיים מפגש עם הצוות הרפואי במרכז לטרשת נפוצה בתל השומר 🎉
בשישי, ה-1.6 יתקיים המרוץ השנתי בפארק הירקון 🎉
בואו לשמוע, לרוץ או לצעוד
ואם קראתם עד כאן- תהיו בריאים, אמן.
אתם חמודים מאד ותודה ❤
נטלי 🙋🏻 #לא_כזאת_נפוצה
טרשת נפוצה - לדעת להתמודד לחיות MS Israel
המרכז הרפואי שיבא תל השומר
Read more
שנת ה-2️⃣3️⃣ זאת הייתה השנה הכי משמעותית בחיי! מלאה בהתחלות חדשות.. למדתי שאני טובה גם כשאני ...
Media Removed
שנת ה-2️⃣3️⃣ זאת הייתה השנה הכי משמעותית בחיי! מלאה בהתחלות חדשות.. למדתי שאני טובה גם כשאני לא טובה.. גיליתי שאני עם עצמי יכולה לעשות כל מה שאני רוצה. טעמתי וגיליתי שאין טעם לפחד, להעיז ולשנות. שהניסיון הוא חובה כי ה״לא״ כבר קיים.. הצלחתי להפוך את החולשות שלי ליעדים - גם כשהרימו גבה ... שנת ה-2️⃣3️⃣
זאת הייתה השנה הכי משמעותית בחיי!
מלאה בהתחלות חדשות..
למדתי שאני טובה גם כשאני לא טובה..
גיליתי שאני עם עצמי יכולה לעשות כל מה שאני רוצה.

טעמתי וגיליתי שאין טעם לפחד, להעיז ולשנות.
שהניסיון הוא חובה כי ה״לא״ כבר קיים..
הצלחתי להפוך את החולשות שלי ליעדים - גם כשהרימו גבה וגיליתי, שתמיד יהיו כאלה.
את מה שכמעט או ליד לבטוח בעצמי.
שהערכים שלי משקפים את דרך חיי.
הבנתי שלשמוח זה כלכך קל! וכשזה קורה אז עפה על זה.

פעם מישהו חכם אמר לי: ״אם אין אני לי, מי לי״ ואימצתי את זה..
הבנתי שנקיון הנפש האמיתי זה לשחרר את מה שאי אפשר לשנות..
טעמתי שמר זה ממכר..
ומתוק טעים יותר..
שקשיים מכשלים..
כשאתחיל לצחוק-כולם אחריי יתחילו..
כשאבכה - אעשה את חשבון הנפש שלי..
הבנתי כמה אמיצה אני כשעמדתי שם..
כמה חזקה שהתמודדתי אחרי.. כבר פחות חוששת שיש טובות ממני.
אני לא צריכה שיגידו לי כמה אני יפה- פשוט אחליט שאני כזאת.
הבנתי כמה מוסרית ונאמנה אני.. הבנתי שאהבת חינם מרפאת.
כמה קשה להאמין באהבת אמת-אך היא ממכרת.
ששמחת חיים היא הדרך לחיים.
שאופטימיות מלווה אותי כל הדרך.
שהפירגון הוא בחינם והשיטחיות היא שטות.
שהרגישות מנצחת על כל הרגשות.
שהשכל לא תמיד הגיוני.
הצלחתי להבין שיש מאחורי ים של לבבות שיהפכו עולם בשבילי- ואני בשבילם.
אותם לבבות שישימו לי מראה- את הטוב אל מול הרע בהערכה גדולה..
אז תודה לכל מי שיש חלק בחיי- יש לי הזכות להיות חלק מחייכם!
תודה על עוד יום הולדת שלא אשכח! 😘💞😍
B-day-3/5
#taum
Read more
Loading...
בחצי הראשון של חיי, אפילו קצת מעבר לו, הייתי רק איתי. לא שלי, לא לעצמי. לא מבחירה, לא הכרתי שום דבר ...
Media Removed
בחצי הראשון של חיי, אפילו קצת מעבר לו, הייתי רק איתי. לא שלי, לא לעצמי. לא מבחירה, לא הכרתי שום דבר אחר. אם התייחסו אליי, הרגשתי יחס. אם פנו אליי, עניתי. אם הזמינו אותי, באתי. ובמקום אליו הוזמנתי, התקיימה אותה הכרוניקה. כשארזתי תיק בשקט לילה לפני מועד הגיוס שלי, לא חשבתי על כלום. ידעתי ... בחצי הראשון של חיי, אפילו קצת מעבר לו, הייתי רק איתי.
לא שלי, לא לעצמי.
לא מבחירה,
לא הכרתי שום דבר אחר.
אם התייחסו אליי, הרגשתי יחס.
אם פנו אליי, עניתי.
אם הזמינו אותי, באתי.
ובמקום אליו הוזמנתי, התקיימה אותה הכרוניקה.
כשארזתי תיק בשקט לילה לפני מועד הגיוס שלי, לא חשבתי על כלום.
ידעתי שאני עוזבת ולא יהיה לי לאן לחזור ולא פחדתי.
דצמבר 99 מחנה 80.
פרדס חנה? קל״ב! אמרה לי המפקדת כשדיקלמתי את כתובת הבית ששנים יעברו עד שאשוב אליו.
ארבע דקות נסיעה בינינו.
ביני ובין הבחירות שעשיתי.
אולי מבלי דעת.
והשנים... עוברות, מתגלגלות, הכל קורה.
את לומדת להיות.
פשוט להיות.
ניזונה ומתקיימת מאמונה ששוכנת בתוכך, זה גדול ממך. ״את גדולה״! את לומדת להגיד לעצמך. ״את גדולה!״ את לומדת להגיד תודה כשאומרים את זה לך.
הלמידה שלך את בני האדם היא מתנה שפתחת תוך כדי תנועה. קורעת ניירות עטיפה מעצמך וממי שמולך.
אנחנו חבילה עוברת של החיים אמרתי פעם למישהו.
ממש כמו במשחק המוכּר, גם כאן אנחנו עוברים לזה שהכי מצחיק, לזו שמבשלת, לזה שיודע לחבק, לזו שאפשר לדבר איתה שעות.
בכל פעם עוברים לזו המדויקת לנו.
עטיפות, אריזות.
אבידות ומציאוּת.
הנה היא, המציאות.
זו שנוצרה ממש הרגע, היחידה שעומדת מולך ושואלת אותך שאלה אחת בלבד: ״מה תעשי?״ •
בחצי הראשון של חיי, אולי קצת מעבר לו התחלתי לארוז.
תיק בשקט בלילה,
מילים שיהיו לי לדרך
ואת החבילה העוברת,
זו של חיי.
זו שאני עדיין עוטפת, מדביקה פתקים עם משימות.
ככה למדתי להכנס למשחק מבלי לחכות שיזמינו אותי לשחק.
ככה למדתי להתייחס לעצמי כל יום עוד קצת.
ככה אני יודעת שכשהמציאוּת מעבירה לי ״הגעתי. מה תעשי??״ אני אענה ״אין לי מושג״ ואקח נייר עטיפה ופתק ואכתוב עליו: ״תני לזו שאף פעם לא אכזבה אותך!״ וזו הקריאה שלי לעצמי.
לעשות את מה שאין לי מושג איך באמת עושים אבל יש לי עוד מלא חיים ללמוד.

תודה ל-
@karin_livian על אאוטפיט שהוא מעבר לבגדים.
את ללא ספק הפתק של ״תני לזו שגורמת לך להרגיש יפה״.
❤️

#me #denim #saturdaymorning #weekendvibes #selfish #selfishlove #מילהשלי #levis #mytime
Read more
אימוש שלי, החברה הכי טובה שלי, את שתמכת בי השנה ולא נפרדת ממני לרגע, את שאני מדברת איתה לפחות 4 פעמים ...
Media Removed
אימוש שלי, החברה הכי טובה שלי, את שתמכת בי השנה ולא נפרדת ממני לרגע, את שאני מדברת איתה לפחות 4 פעמים ביום ולפחות פעמיים פייסטיים, את שלוקחת רכבת כל הדרך מחדרה עד רמת גן ובאה לזמן איכות עם חויימי, את שלא מפסיקה להפתיע אותנו- לפנק לבשל לקנות מתנות מוגזמות ולתת מעצמך, את שבלעדיה לא הייתי עוברת ... אימוש שלי,
החברה הכי טובה שלי, את שתמכת בי השנה ולא נפרדת ממני לרגע,
את שאני מדברת איתה לפחות 4 פעמים ביום ולפחות פעמיים פייסטיים, את שלוקחת רכבת כל הדרך מחדרה עד רמת גן ובאה לזמן איכות עם חויימי, את שלא מפסיקה להפתיע אותנו- לפנק לבשל לקנות מתנות מוגזמות ולתת מעצמך,
את שבלעדיה לא הייתי עוברת את השנה הזאת בשפיות,
את שדאגת ודואגת לתת לי את העצות הכי טובות
ואת שמהווה מודל הערצה עבורי בכל השנים- אבל השנה במיוחד!!! את היחידה שניבאה לפני שנה וכמה ימים ש״את הולכת ללדת -הלילה״ שרצית כל כך מתנה ליומולדת- וקיבלת...
את חוגגת יום הולדת... ויש לי מליון איחולים עבורך- שתהי בריאה ומאושרת ותגשימי את עצמך יום יום, תמשיכי להיות סבתא מספר 1 לנכדה הכי ברת מזל בעולם. שלפעמים אני חוששת שהיא אוהבת אותך יותר ממה שהיא אוהבת אותי 🤦🏻‍♀️ תצליחי בכל דרך אשר תפני ותמשיכי לפזר אנרגיות מהממות בכל מקום שאליו את נכנסת- לא סתם קוראים לך אהובה - את האהובה שלנו! של כולנו. אין מספיק מילים שיתארו את התודה הענקית שמגיעה לך ואת תחושת ההערכה העצומה כלפייך. תודה רבה רבה רבה על שנה שבה הרגשתי שזכיתי (חוץ מבתינוקת מדהימה) זכיתי בך! שתמיד היית לצידי אבל השנה 24/7. שנמשיך להיות משפחה מלוכדת ושמחה ומאושרת אוהבים אותך המון המון המון המון (יש בערך עוד 500 תמונות- אבל בחרתי 10🤦🏻‍♀️)
מזל טוב, ויום הולדת (באיחור) שמח- בכל זאת הנכדה שלך גנבה לך את פוקוס היומולדת 😉 מציעה שתדברי איתה על זה
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @ahuvatarshish
Read more
Loading...
אהובות שלי! דבר ראשון אני רוצה להגיד שהיום יום כיפור ואני באמת מצטערת אם פגעתי במישהו או העלבתי לא ...
Media Removed
אהובות שלי! דבר ראשון אני רוצה להגיד שהיום יום כיפור ואני באמת מצטערת אם פגעתי במישהו או העלבתי לא בכוונה, אני רוצה לאחל גמר חתימה טובה ולכל אלא שצמים (גם אני) צום קל! ~ 🏼תיוג שלהן=3 לייקים🏼 ועכשיו עוד משהו-שנה לעמוד!! וואו איזו שנה זו הייתה! מדהימות שלי מוכשרות שלי מושלמות שלי כל ... אהובות שלי!
דבר ראשון אני רוצה להגיד שהיום יום כיפור ואני באמת מצטערת אם פגעתי במישהו או העלבתי לא בכוונה, אני רוצה לאחל גמר חתימה טובה ולכל אלא שצמים (גם אני) צום קל!
~
👈🏼תיוג שלהן=3 לייקים👉🏼
ועכשיו עוד משהו-שנה לעמוד!!
וואו איזו שנה זו הייתה!
מדהימות שלי
מוכשרות שלי
מושלמות שלי
כל החיים שלי
זמרות שלי
רקדניות שלי
מלחינות שלי
מהממות שלי
אני מאוהבתת😍
אז מה אפשר להגיד על השנה הזאת?
היו אולי קצת אכזבות אבל בעיקר שמחות!
כל שעה, דקה, שנייה, אני חושבת עליכן, אתן עוברות לי בראש, כל מבחן, הצלחה, אכזבה, או החלטה קשה אתן איתי!
אני באמת רוצה להגיד תודה לכל העוקבים ולחברות שלי (שאין לי כח לתייג) וכמובן לטולי ולירוני כל החייםשלי😍
קצת קשה לסכם שנה שלמה בכמה משפטים אבל.. אני מנסה לא לחפור יותר מדי..
אני רוצה להגיד לכם, אם לא הבנתם, שטלי ולירון הן המפורסמות שהכי מתייחסות למעריצים! והן גם תומכות ועוזרות ולא סנוביות שלא מתייחסות.. אין עליהן בכל העולם הזה! וכל מי שיש לו בעיה איתן, שינסה להכיר אותן ולהבין .. אתמול באו אליי שלושה מלאכים ושאלו אותי אם יש מישהו שאני רוצה שישמרו עליו, אמרתי- ברור, טלי ולירון, המלאכים הלכו ולאחר שעה חזרו, שאלתי מה קרה? והם ענו לי, מלאכים לא יכולים לשמור על מלאכים😇
אהובות שלי😍
לפני שבוע בא אליי מישהו ושאל אותי מה אני מעדיפה אותכן או את החיים שלי ..
אמרתי את החיים שלי, אבל הוא לא ידע שאתן החיים שלי😇
יפות שלי😍
How deep is my love?
Is it like the ocean?
What devotion?
הורסות שלי😍
אתן איתי תמיד בראש, והכי חשוב, אתן איתי תמיד בלב!
מתגעגעת💕
-
@talicarakukly @liron_carakukly
Read more
«» {ש}תמיד תדע{י} {ר}ק {נ}שיקה ממך תחמם לי את הלב<span class="emoji emoji2764"></span>️ #משפטשלתהלהנדירה<span class="emoji emoji1f48b"></span> - אז התחלתי לאהוב את שירן ...
Media Removed
«» {ש}תמיד תדע{י} {ר}ק {נ}שיקה ממך תחמם לי את הלב️ #משפטשלתהלהנדירה - אז התחלתי לאהוב את שירן ככה: לפני שנתיים דודה שלי ראתה גאליס עונה שנייה ולא ידעתי אפילו מה זה גאליסוסתם השתעממתי וניסיתי למצוא משהו אחר להתעסק בו אבל כמה שניות אחר כך פשוט התאבתי בשחקנית המוכשרת הזאת עם הגומות ובסדרה ... «»
{ש}תמיד תדע{י} {ר}ק {נ}שיקה ממך תחמם לי את הלב❤️
#משפטשלתהלהנדירה💋
-
אז התחלתי לאהוב את שירן ככה:
לפני שנתיים דודה שלי ראתה גאליס עונה שנייה ולא ידעתי אפילו מה זה גאליס😲וסתם השתעממתי וניסיתי למצוא משהו אחר להתעסק בו אבל כמה שניות אחר כך פשוט התאבתי בשחקנית המוכשרת הזאת עם הגומות ובסדרה המהממת הזאת כול כך אהבתי👋מאותו היום הזה כול יום אני יושבת מרותקת לטלוויזיה ורואה נסיכה👑 איזה כיף לכולם בשבת בבוקר ולראות תמונה שלך שמעלה לי את החיוך ועושה אותי מאושרת כי אני יודעת שיש לי אותך את פשוט מלכה שירן😘אני אוהבת את האופי שלך את כזאת נחמדה לכולם ונותנת לייקים תגובות ועוקב אבל לי לא אכפת מלייק תגובה או עוקב אני רק רוצה שתתיחסי אליי ואני יודעת שאם הרבה מאמצים לייק יגיע וגם תגובה וגם עוקב אבל לבנייתים הכי חשוב לי לאהוב אותך לאהוב נסיכה אחת מושלמת ויפה☝️את כול חיי אני ממש רוצה שתתיחסי אליי שירני נקווה שניפגש באילת מתישהו😧 אני מש רוצה לראות אותך לראות אותך פעם אחת זה אושר אבל אני רוצה לראות אותך עוד מיליון פעמים לרום כול בוקר ולדעת שיש לי אותך אין שמחה גדולה מזאת😊אז שירן אני מקווה שתיקראו אאת זה ותביני ששום דבר לא יעצור את האהבה שלי אלייך לא משנה מה זה יתפוצץ העולם אני ימשיך לאהוב אותך אין סיבה שלא😍 שירני תודה לך על הכול את פשוט מלכה נקווה שתיראי אותי באילת😛 שירני אני רוצה להגיד לך מילה אחת מילה אחת עם משמעות ענקית מילה אחת שמחממת את הלב שירני אני רוצה להגיד לך:
ת ו ד ה
ת ו ד ה שתמיד ידעת לשמח כשצריך😜
ת ו ד ה שתמיד תמכת בכול מי שהיה צריך😝
ת ו ד ה על הכול פשוט וקל😂
-
אז אני ממש מקווה שתראי את זה ותביני שאני אוהבת אותך יותר מדי שאפילו דף בגודל השמיים ודיו בכמות המים לא יספיקו כדי לכתוב כמה אני אוהבת אותך שירן אני אוהבת אותך יותר מדי שזה לא אמיתי😚
אז אני מודה לך על כול דבר שעשית למען כולם את פשוט אלופה😃
-
כול תיוג של חיים שלי= 5 לייקים😎
בבקשה תתיגו אותה אני ממש רוצה שהיא תראה את זה😋
@SHIRANSENDEL🌹
@SHIRANSENDEL🌹
@SHIRANSENDEL🌹 @SHIRANSENDEL🌹
@SHIRANSENDEL🌹
@SHIRANSENDEL🌹
@SHIRANSENDEL🌹 @SHIRANSENDEL🌹
@SHIRANSENDEL🌹 @SHIRANSENDEL🌹
Read more
אהבה שלי! זאת הפעם הראשונה שאנו חוגגים את יום הולדתך ביחד. מאז הרגע הראשון שנכנסת לחיי לא יכלתי ...
Media Removed
אהבה שלי! זאת הפעם הראשונה שאנו חוגגים את יום הולדתך ביחד. מאז הרגע הראשון שנכנסת לחיי לא יכלתי לדמיין את עצמי בלעדייך, כל כך מרגיש לי שזכיתי בדבר הכי טהור שיש בעולם הזה! הלב הטוב שלך, הערכים שלך, והכבוד שאת נותנת לי ולזולת זה הדבר ששובה את ליבי פעם אחר פעם! התאהבתי בך ואני מאוהב בך מידי יום ביומו! ומה ... אהבה שלי!

זאת הפעם הראשונה שאנו חוגגים את יום הולדתך ביחד.
מאז הרגע הראשון שנכנסת לחיי לא יכלתי לדמיין את עצמי בלעדייך, כל כך מרגיש לי שזכיתי בדבר הכי טהור שיש בעולם הזה! הלב הטוב שלך, הערכים שלך,
והכבוד שאת נותנת לי ולזולת זה הדבר ששובה את ליבי פעם אחר פעם! התאהבתי בך ואני מאוהב בך מידי יום ביומו!
ומה שיותר מקסים זה שאת לא מודעת לקסם ולהילה שיש מעל ראשך! את גורמת לי לשלווה ולאושר אין סופי,
לדעת שאת נמצאת שם בסופו של יום מקבלת אותי בחיוך ובזרועות פתוחות ולא משנה אם אנחנו כועסים או הכי שמחים! ועל כך אני אסיר תודה לך!!
אני רוצה לאחל לך המון אושר, בריאות,
שתגשימי את כל משאלות ליבך!
שתצליחי בכל תחום שאליו את פונה ותדעי שאני תמיד מאחורייך לטוב ולרע אישה שלי!

שיהיה לך יום הולדת שמח אהובתי!
אוהב אותך ללא גבולות דאקי. ❤
Read more
- תודה, פשוט תודה. אין לי כבר איך להודות לך, היחידה שבאמת משמחת אותי, הסיבה שאני מחייכת. לא עובר ...
Media Removed
- תודה, פשוט תודה. אין לי כבר איך להודות לך, היחידה שבאמת משמחת אותי, הסיבה שאני מחייכת. לא עובר יום שאני מצליחה לעבור בלי לראות תמונות שלך, להזכר במפגש, ולהתגעגע בלי סוף לחיבוק החם שלך. אני אוהבת אותך בלי סוף ומודה לך עד אין סוף ומעבר לו. אוהבת אותך בובי שלי, מבר #לייק3 -
תודה, פשוט תודה.
אין לי כבר איך להודות לך,
היחידה שבאמת משמחת אותי, הסיבה שאני מחייכת.
לא עובר יום שאני מצליחה לעבור בלי לראות תמונות שלך, להזכר במפגש, ולהתגעגע בלי סוף לחיבוק החם שלך.
אני אוהבת אותך בלי סוף ומודה לך עד אין סוף ומעבר לו.
אוהבת אותך בובי שלי, מבר ❤ #לייק3
Loading...
תודה לחברים שהם כמו משפחה, תודה משפחה שלי שאני לא יכולה שניה בלעדיהם. תודה על יום הולדת קסום ובלתי ...
Media Removed
תודה לחברים שהם כמו משפחה, תודה משפחה שלי שאני לא יכולה שניה בלעדיהם. תודה על יום הולדת קסום ובלתי נשכח מודה על הכל כי שום דבר לא מובן לי מאליו!! שכל הברכות והאיחולים יחזרו לכל אחד ואחת מכם , שתיהיה לנו שנה טובה ומבורכת אמן🖑 אחרונים חביבים עמרי ומיכאל האהבות של חיי ... אין עוד כמוכם!! תודה שאתם ... תודה לחברים שהם כמו משפחה, תודה משפחה שלי שאני לא יכולה שניה בלעדיהם. תודה על יום הולדת קסום ובלתי נשכח 💚💙💜💛 מודה על הכל כי שום דבר לא מובן לי מאליו!! שכל הברכות והאיחולים יחזרו לכל אחד ואחת מכם , שתיהיה לנו שנה טובה ומבורכת אמן🖑 אחרונים חביבים עמרי ומיכאל האהבות של חיי ... אין עוד כמוכם!! תודה שאתם שלי 💚💙💜💛 #happybirtday32tome #thankyouall #blassed
Read more
עובדות עליי לפי הא"ב <span class="emoji emoji1f44c"></span> - היוש כאן ליטל<span class="emoji emoji1f60c"></span> והגיע הזמן שתדעו כמה דברים עליי<span class="emoji emoji1f343"></span> קרדיט ל- @gi_po_fo_20 • ...
Media Removed
עובדות עליי לפי הא"ב - היוש כאן ליטל והגיע הזמן שתדעו כמה דברים עליי קרדיט ל- @gi_po_fo_20 • א - איידול; דמי • ב - בית ספר; תיכון • ג - גיל; 14 ו-8 חודשים (עוד 4 חודשים מומלדתת) • ד - דרך חיים; "הזמן מסדר את הכל" , "אין לא יכול,יש לא רוצה" • ה - התחביבים שלי; להיות באנסטגרם (), לעצב, לצייר, ... עובדות עליי לפי הא"ב 👌
-
היוש כאן ליטל😌 והגיע הזמן שתדעו כמה דברים עליי🍃
קרדיט ל- @gi_po_fo_20
• א - איידול; דמי 💕
• ב - בית ספר; תיכון
• ג - גיל; 14 ו-8 חודשים (עוד 4 חודשים מומלדתת😌)
• ד - דרך חיים; "הזמן מסדר את הכל" , "אין לא יכול,יש לא רוצה" 👯
• ה - התחביבים שלי; להיות באנסטגרם (😂), לעצב, לצייר, וקצת לרקוד🍥
• ו - וופל אהוב; וופל בלגי
• ז - זיכרון ילדות; כשהייתי בת 4 או 5 הייתי בפארק גדול ביום העצמאות ונאבדתי שם וקראו ברמקול להורים שלי שיבואו לקחת אותי 😂
• ח - חג אהוב; פסח, חופש ארוך , ואין על מרק עם קניידלך😋
• ט - טראומה; (לא כזו טראומה פשוט רציתי משהו מצחיק ולא יותר מידי מפחיד/עצוב) פעם אחת כשהייתי בפארק, באתי לזרוק משהו ובדיוק קפץ חתול משם😂
• י - יום הולדתת; לעמוד- 15.12 🎉 לי- 24.8 זכרו תתאריך🎂🎁😌
• כ - כיתה; ט' 🐣
• ל - למה פתחתי את העמוד; כי רציתי לעזור ולשתף אחרים בטיפים שלי ובדעות שלי, וכמובן כי זה מה שאני אוהבת - לכתוב טיפים ולחפור🌝
• מ - מאכל אהוב; פפפפיייצצצההה🍕🍕 (החלק האהוב עלייי בפוסט הזה😂)
• נ - נעליים אהובות; ואנס, סניקרס וטימברלנד🍥
• ס - סדרה אהובה; בנתיים כוכב הצפון ובובספוג😌💓
• ע - עונה אהובה; אביב🌸
• פ - פלאפון; גלאקסי 4🙋🏼
• צ - צבע אהוב; סגול לילך וטורקיז💁
• ק - קניות, מוצר אהוב; קונסילר/מייקאפ ואודמים🐬
• ר - ריקוד/שירה; ריקוד👌
• ש - שיר אהוב; *לאחרונה* I Know What You Did Last Summer של שון מנדס💟
• ת - תודה לכולם על הכל !! תודה שאתם פעילים ומפרגנים ואוהביםםם ❤❤
-
מקווה שאהבתם❤
רעיונות לטיפים👇
{1000 לייקים - פוסט חדש}
Read more
היום הוא יום האישה הבינלאומי, ולכן בחרתי להגיד תודה אחת ענקית לאישה הכי חזקה, לביאה, אמיצה ומדהימה ...
Media Removed
היום הוא יום האישה הבינלאומי, ולכן בחרתי להגיד תודה אחת ענקית לאישה הכי חזקה, לביאה, אמיצה ומדהימה ביותר שאני מכירה. אחת שמעוררת בי השראה ומהווה כמודל לחיקוי בעבורי בכל יום ויום. אמא שלי. מאמי שלי, את האדם הכי חשוב לי שיש ואני פשוט אוהבת ומעריכה אותך כל כך על כל מה שאת עושה בעבורי. תומכת, עוזרת, ... היום הוא יום האישה הבינלאומי,
ולכן בחרתי להגיד תודה אחת ענקית לאישה הכי חזקה, לביאה, אמיצה ומדהימה ביותר שאני מכירה. אחת שמעוררת בי השראה ומהווה כמודל לחיקוי בעבורי בכל יום ויום.
אמא שלי.
מאמי שלי, את האדם הכי חשוב לי שיש ואני פשוט אוהבת ומעריכה אותך כל כך על כל מה שאת עושה בעבורי.
תומכת, עוזרת, אוזן קשבת לכל דבר וכל זאת את עושה עם חיוך ענק שלא יורד לך מהפנים!
את פשוט וונדר-וומן אמיתית!!!
אין לי ספק שיום האישה מוקדש במיוחד עבור נשים כמוך.
תודה רבה לך על כל מי שאת ומה שאת בעבורי, כי לא יכולתי לבקש דבר טוב יותר מזה!
אוהבת אותך הכי הכי בעולםםם ומאחלת לך ולכל הנשים המדהימות באשר הן #יוםהאישהשמח ❤
@oshritshitrit73
Read more
Loading...
"יום הולדת יש רק פעם בשנה"..<span class="emoji emoji1f388"></span><span class="emoji emoji1f381"></span> תודה רבה וענקית לכל המברכים שעטפו אותי בחום ובאהבה שלא מובנת מאליה, תודה ...
Media Removed
"יום הולדת יש רק פעם בשנה".. תודה רבה וענקית לכל המברכים שעטפו אותי בחום ובאהבה שלא מובנת מאליה, תודה לשובל על עוגה מושלמת ומושקעת אין עליך בעולם אהובה שלי לילדים שלי אתם האור החמצן האויר שלי מה אני בלעדיכם כל יום הולדת מביא אותנו לתובנות ולהמחשבות מי אני ומה אני? אני מאחלת לעצמי להמשיך ... "יום הולדת יש רק פעם בשנה"..🎈🎁
תודה רבה וענקית לכל המברכים שעטפו אותי בחום ובאהבה שלא מובנת מאליה,
תודה לשובל על עוגה מושלמת ומושקעת אין עליך בעולם אהובה שלי💙
לילדים שלי אתם האור החמצן האויר שלי מה אני בלעדיכם💋😘
כל יום הולדת מביא אותנו לתובנות ולהמחשבות מי אני ומה אני?
אני מאחלת לעצמי להמשיך להוביל ולהיות מי שאני לכל הסובבים אותי,
להמשיך להנות מהחיים לצחוק ולבלות כמו שאני יודעת..
להיות חיובית ומלאה בנתינה ובעזרה כי זו אני!!
אוהבת אתכם יקרים שלי💋😘❤
Read more
תיכננתי השבוע לכתוב עליה : שמלת וולן המושלמת עלתה לאתר ! וזהו כי לא צריך יותר מזה, היא עפה באתר גם ...
Media Removed
תיכננתי השבוע לכתוב עליה : שמלת וולן המושלמת עלתה לאתר ! וזהו כי לא צריך יותר מזה, היא עפה באתר גם בלי השיווק ואז חלה תפנית מעניינת זה התחיל בזה שהשבוע עברתי בשעות הלילה מול בית עסק גדול מאוד במקום מגוריי וראיתי איך בעל העסק אוסף ניירות עטיפה סביב בית העסק בזמן שהעובדים שלו פורקים קונטינרים ... תיכננתי השבוע לכתוב עליה : שמלת וולן המושלמת עלתה לאתר !
וזהו
כי לא צריך יותר מזה, היא עפה באתר גם בלי השיווק
ואז חלה תפנית מעניינת
זה התחיל בזה שהשבוע עברתי בשעות הלילה מול בית עסק גדול מאוד במקום מגוריי וראיתי איך בעל העסק אוסף ניירות עטיפה סביב בית העסק בזמן שהעובדים שלו פורקים קונטינרים עמוסים .
הערכתי את המסירות שלו לעסק ולקחתי לתשומת ליבי כהשראה.

הבוקר עלו שמלות חדשות ודווקא ביום עמוס כזה יצא שנעדרו מהמשרד מושקא (מנהלת המשרד) ורחלי שדואגת לארוז לכן את ההזמנות (דבר שלא קרה מעולם)
קצת חששתי, מודה
כי אני הולכת לעשות את העבודה של כולן חוץ מאת שלי
ואני חייבת הרבה מצב רוח
הצופות בסטורי באינסטגרם נהנו יחד איתי בתהליך החוויתי הזה 📸
קיבלתי הזדמנות לחזור לימים שהייתי עונה בעצמי לטלפונים, עוזרת לכן לרכוש את השמלות, אורזת את ההזמנות לבד ועושה גם סטורי ושאר ירקות
שמעו משהו מטורף - בכל יום יש לנו יעד להגיע אליו
היום לבד במשרד הכפלתי את היעד!

היה מטורף מלא אנדרנלין 💉💉
ואלוהים יודע כמה אני על קוצים מחכה כבר להגיע למשרד שוב מחר בבוקר (שוקלת לבטל אימון כושר על הבוקר רק כדי להגיע בזמן למשרד🙈) תודה על החוויה שסידרת לי ה׳
אין כמו להרגיש את הלב של העסק
לדבר עם הלקוחות שלי באופן אישי
והסיפוק הזה עושה אותי שמחה וטובה אפילו יותר ❤️
_____________________________________________ .
#fashionable #fashionblog #fashiongram #ootd #outfit #lookbook #maldives #vacation #streetstyle #shirelavrahami #bloggermoms #tznius #beauty #blogger #blog #tlv #makeup #beuty #jalabiya #muslimfashion #hairstyle #streetfashion #modestfashion
Read more
חג חירות!!!.... עוד שניה מסתיים ואיתו כל מה שעבר עלי. היו לי שנתיים בוחנות ומלמדות, לא שלמות וסימן ...
Media Removed
חג חירות!!!.... עוד שניה מסתיים ואיתו כל מה שעבר עלי. היו לי שנתיים בוחנות ומלמדות, לא שלמות וסימן שאלה אחד גדול. למרות שעברה שנה מלאה בפרוייקטים, מחזות זמר, מלא הופעות והופעה משותפת שלי ושל צביקה פיק שלי, שעדיין🤚🤚🤚🤚בועטת. אך עדיין..,חייתי בסרט לא אמיתי, סרט מלא בדברים חומריים, לא שלמים, ... חג חירות!!!.... עוד שניה מסתיים ואיתו כל מה שעבר עלי.
היו לי שנתיים בוחנות ומלמדות, לא שלמות וסימן שאלה אחד גדול. למרות שעברה שנה מלאה בפרוייקטים, מחזות זמר, מלא הופעות והופעה משותפת שלי ושל צביקה פיק שלי, שעדיין🤚🤚🤚🤚בועטת.
אך עדיין..,חייתי בסרט לא אמיתי, סרט מלא בדברים חומריים, לא שלמים, לא אמיתיים עד הסוף ... עד שהיגעת.
אין לי הרבה אינפורמציה לחלוק והאמת....גם לא רוצה! רק לומר, תודה שהיגעת... ברגע הנכון, בשניה הנכונה.! להראות לי שיש גבר שקיים אי שם מאיזה עשור אחר.., אולי אפילו מעשור שלא נולדתי בו.
מעבר לחיי היום יום, התחרות שלנו מול הבוקר, לדין וחשבון שלנו מול הלילה, באת והראית לי שהאהבה יפה, למרות ששכחתי.אין לי מה לומר חוץ מ.. תודה שאתה סובל אותי..🙈
אני אוהבת אותך הרקולס❤️ #love #i #wis #it #last #for #ever #תודהשאתהסובלאותי!!!!!!!! @or_dayan1 #אור #אוהב #את #לנישלי
Read more
Loading...
בנימין נתניהו ומשפחתו הסרטון הבא מוקדש לכם .. נמאס לי מהתקשורת העוינת השמאלנית אשר מתעללים בכם כל פעם מחדש !! מדינת ישראל צריכה להבין שאנחנו צריכים להתנהג בכבוד לראש הממשלה שלנו כך נהוג בכל העולם .. ולא להעביר אותו מסכת עינויים יומיומית ... בואו ביחד נעצור את התקשורת השמאלנית ואת המסרים הסמויים ... בנימין נתניהו ומשפחתו הסרטון הבא מוקדש לכם .. נמאס לי מהתקשורת העוינת השמאלנית אשר מתעללים בכם כל פעם מחדש !! מדינת ישראל צריכה להבין שאנחנו צריכים להתנהג בכבוד לראש הממשלה שלנו כך נהוג בכל העולם .. ולא להעביר אותו מסכת עינויים יומיומית ... בואו ביחד נעצור את התקשורת השמאלנית ואת המסרים הסמויים שהם מנסים להחדיר לנו למוח !! אין ולא יהיה ראש ממשלה יותר טוב למדינת ישראל מבנימין נתניהו !!! הוא היחיד שיכול למגר את הטרור ולאחד אותנו כעם די לתקשורת השמאלנית !!!!וכן אני מתייגת פה את בנימין נתניהו לא כי הוא חבר שלי מהגן אלא כדי שהוא ידע שיש עוד אנשים במדינה הזאת שאוהבים אותו ומעריכים אותו על כל מה שהוא עושה בשבילנו ... תודה לך מעומק הלב שאתה שומר עליי. על המשפחה שלי על החברים שלי ועם העם שלי תודה לך זה לא מובן מאליו .... @b.netanyahu הסרטון המלא בפייסבוק שלי יום קסום לכולנו !!!
Read more
וואי וואי. מה שקרה אתמול באמפי שוני לא ישכח הרבה זמן! אין אנרגיות כאלה בעולם.. אני שבור מאושר ומפורק ...
Media Removed
וואי וואי. מה שקרה אתמול באמפי שוני לא ישכח הרבה זמן! אין אנרגיות כאלה בעולם.. אני שבור מאושר ומפורק מאנרגיות. אוהב אתכם. תודה על הברכות והמתנות . חגיגת יום הולדת מושלמת תודה לאל️ על התמונות חבר שלי היקר והמוכשר @ordanon וואי וואי. מה שקרה אתמול באמפי שוני לא ישכח הרבה זמן!
אין אנרגיות כאלה בעולם.. אני שבור מאושר ומפורק מאנרגיות.
אוהב אתכם. תודה על הברכות והמתנות .
חגיגת יום הולדת מושלמת תודה לאל♥️
על התמונות חבר שלי היקר והמוכשר @ordanon
זה לא אתגר הבטן. זה אתגר של הלב. של המוח. שביחד הם מגיעים להבנה שהגוף שלנו זה המראה שלנו. והאוכל זה הדלק ...
Media Removed
זה לא אתגר הבטן. זה אתגר של הלב. של המוח. שביחד הם מגיעים להבנה שהגוף שלנו זה המראה שלנו. והאוכל זה הדלק שלו. ואם נכניס לתוכו אוכל שמן ולא בריא בשבילו, הוא ישר יראה לנו את זה בחזרה והשומן יתיישב במקומות שהכי לא בא לנו. כדי לעשות לנו דווקא. אז כן זה קשה. לסרב לקינוחים כשכולם מתפנקים לידך (מממממ זה מדהים ... זה לא אתגר הבטן. זה אתגר של הלב. של המוח. שביחד הם מגיעים להבנה שהגוף שלנו זה המראה שלנו. והאוכל זה הדלק שלו. ואם נכניס לתוכו אוכל שמן ולא בריא בשבילו, הוא ישר יראה לנו את זה בחזרה והשומן יתיישב במקומות שהכי לא בא לנו. כדי לעשות לנו דווקא😤. אז כן זה קשה. לסרב לקינוחים כשכולם מתפנקים לידך (מממממ זה מדהים !רק קחי ביס לא נגלה לאף אחד 👿) או לאכול בנימוס סלט כשאנשים בולסים פיצה לידך. לסרב לאוכל זמין, קל וזול.
ולהגיע הבייתה ולבשללל. ופה מגיעה התפנית בעלילה. אין סוף לבישולים, לרעיונות, לטעמים החדשים, לסיפוק הזה שיצא לך טעים ואתה הכנת את עצמך. להדביק את מי שסובב אותך בבריאות הזאת (כבר אמרתי שהאתגר מדבק 😏)ואיזה כיף זה לסיים ארוחה ולהרגיש שביעה אבל קלילה! יכולה להמשיך לקפץ לי לשאר המשימות ביום ולא לקרוס מעייפות כי לקיבה שלי קשה לעכל את כל מה שאכלתי (!) אז זה מסע. כמו מסע כומתה שאתה חווה עם חבריך לצוות. כשאחד מתחיל להיחלש כולם מסביב דוחפים אותו חזרה למעלה. תומכים אחד בשני, מפרגנים, מדלגים מעל כל המכשולים בנחישות אל היעד ולא משאירים אף אחד מאחור.
הרי כולנו על אותה סירה אז למה שלא נקפוץ, נרקוד ונהנה בה כל הדרך אל היעד?🕺🏼💃🏻
וזאת כוחה של קבוצה, של משפחה!. מאתמול בערב אני עם דמעות של התרגשות. כל המילים החמות, התוצאות המטורפות והכי חשוב החיוך הענק הזה על הפנים! חיוך של אושר, של סיפוק עצמי של הישג שאף אחדדד לא יכול לקחת ממך ושאי אפשר לקנות אותו בעד שום הון בעולם. חיוך של נפש בריאה ומאושרת.
ועכשיו כשנגמר האתגר אתם ממשיכים עם כל הכלים שרכשתם, לדרך חדשה, ליעד הבא. חסינים לכל!
אני רוצה להמשיך לקבל צלחות כאלה יפות,כל יום מהבוקר עד הערב!
אז תודה רבה לכל מי שלקח איתנו חלק בדבר המדהים הזה שנקרא אתגר הבטן! אתם מדהימים אחד אחד ואני מודה על הזכות שהיה לי לקחת חלק בתהליך הזה שלכם.
תודה לכל צוות שמפס שדחף כל יום מחדש, שעלה רעיונות לתרגילי בטן חדשים, ששיגע ודחף כל אימון מחדש על התרגיל היומי ועל התזונה המושלמת.
ותודה אחרונה והכי ענקית בעולם לבעלי המלך שהוא מספר אחד!! שלא יודעים שבחדרי חדרים כמה הוא עובד קשה, משכפל את עצמו ל10 אנשים ב10 משרות שונות! והכל באהבה ענקית, במילים חזקות ונכונות, בצחוק ובהומור שיש רק לו.
תודה שלפני 4 שנים התחלת מסורת שהפכה אנשים לבריאים וחזקים יותר.
תודה שהכנסת אותי להיות חלק מהמסע המדהים הזה. ולא יכולה לחכות לתוכניות ולשיגועים הבאים שיגיעו!
ביחד השמיים הם הגבול!אני שרופה קשות❤️😬😬
אתגר הבטן 2018 תודה! נתראה שנה הבאההה🤸🏻‍♀️😎 #shmepsab #theend ☹️😅
Read more
אהובי, תודה על יום מדהים וערב מושלם.. לא יכלתי לבקש יותר טוב מזה אין עלייך בעולם!! אוהבת אותך גבר שלי<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️
Media Removed
אהובי, תודה על יום מדהים וערב מושלם.. לא יכלתי לבקש יותר טוב מזה אין עלייך בעולם!! אוהבת אותך גבר שליאהובי, תודה על יום מדהים וערב מושלם.. לא יכלתי לבקש יותר טוב מזה אין עלייך בעולם!! אוהבת אותך גבר שלי❤️❤️❤️
אז הנה הסתיים לו עוד מחזור, והפעם השביעי והאחרון איך מסכמים שנה וחצי בהדרכה, שנה וחצי שמלאה בסיפוק ...
Media Removed
אז הנה הסתיים לו עוד מחזור, והפעם השביעי והאחרון איך מסכמים שנה וחצי בהדרכה, שנה וחצי שמלאה בסיפוק אינסופי. אין לי יותר מדי מילים שיתארו את החוויה העצומה הזאת שלא כל אחד זוכה לה, אבל ללא ספק, אני זכיתי! אז מחזור מאי 18 היקרים, תודה לכם על הסגירת מעגל הכי טובה שיכלתי לבקש, איתגרתם, לימדתם, הוכחתם ... אז הנה הסתיים לו עוד מחזור, והפעם השביעי והאחרון
איך מסכמים שנה וחצי בהדרכה, שנה וחצי שמלאה בסיפוק אינסופי.
אין לי יותר מדי מילים שיתארו את החוויה העצומה הזאת שלא כל אחד זוכה לה,
אבל ללא ספק, אני זכיתי!
אז מחזור מאי 18 היקרים, תודה לכם על הסגירת מעגל הכי טובה שיכלתי לבקש, איתגרתם, לימדתם, הוכחתם
והסבתם לי גאווה!
מכאן נשאר רק 1️⃣5️⃣ יום, ואני את שלי ע ש י ת י !
Read more
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל . בעצם מה זה אומר היום הזה ? יום שכולו מוקדש כל כולו לחיילינו שהגנו ...
Media Removed
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל . בעצם מה זה אומר היום הזה ? יום שכולו מוקדש כל כולו לחיילינו שהגנו על המדינה שאינם איתנו יותר , יום שצריך להנציח אותם ולזכור אותם לתמיד , אמנם לי אין חבר , או קרוב שהוא חלל , אבל בן דוד שלי שהוא אחי וחברי הטוב לפני כשלוש שנים חווה פיגוע מטורף , פיגוע דריסה למי שלא שמע עליו ... יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל .
בעצם מה זה אומר היום הזה ? יום שכולו מוקדש כל כולו לחיילינו שהגנו על המדינה שאינם איתנו יותר , יום שצריך להנציח אותם ולזכור אותם לתמיד , אמנם לי אין חבר , או קרוב שהוא חלל , אבל בן דוד שלי שהוא אחי וחברי הטוב לפני כשלוש שנים חווה פיגוע מטורף , פיגוע דריסה למי שלא שמע עליו , אבל היום שלוש שנים אחרי אני עומד כאן גאה בו בדרך שהוא עבר ולמזלי הוא נשאר איתנו בסוף אחרי אין ספור טיפולים , ואני לא צריך להיזכר בו כי הוא נשאר איתי ,זה היה המקרה שחוויתי הכי קרוב שאפשר . אני רוצה להגיד שזה יום שצריכים להקדיש ולכבד אותו יום חשוב למדינה שלנו וחשוב לעם שלנו , בתור חייל טרי אני רוצה להגיד לכם שכל אלו ששומרים עלינו שנלחמים בשבילנו הם גיבורים אמיתיים .
יהי זכרם של כל החללים שלנו ברוך , של כל גיבורינו . תודה לכם אתם איתנו לתמיד ❤️😢 #יזכור
Read more
רציתי להעלות כמה מילים לאוויר העולם.... כנראה מילים שאף פעם כבר לא יהיו "רק" שלי אחרי שאעלה אותם לאינטרנט. ...
Media Removed
רציתי להעלות כמה מילים לאוויר העולם.... כנראה מילים שאף פעם כבר לא יהיו "רק" שלי אחרי שאעלה אותם לאינטרנט. אנשים בעולם הזה שונים, היה כאלה שיקראו את הפוסט הזה יבינו וינסו לעזור אוו לעודד או לפחות ישימו לב, היה אנשים שיצחקו לי בפרצוף כמו האלה שאני הולכת לדבר עליהם ויהיו כאלה שפשוט יתעלמו ואפילו ... רציתי להעלות כמה מילים לאוויר העולם.... כנראה מילים שאף פעם כבר לא יהיו "רק" שלי אחרי שאעלה אותם לאינטרנט.
אנשים בעולם הזה שונים, היה כאלה שיקראו את הפוסט הזה יבינו וינסו לעזור אוו לעודד או לפחות ישימו לב, היה אנשים שיצחקו לי בפרצוף כמו האלה שאני הולכת לדבר עליהם ויהיו כאלה שפשוט יתעלמו ואפילו לא ישתדלו לקרוא את זה.
רציתי לדבר על ביריונות ברשת!
אנשים האלה שחיים על הדמיה של כמה אנשים אחרים שהחיוך שלהם הוא הכאב נפשי של אנשים מסויימים.
ביריונות קיימת במידות מסוימות יש ביריונות יום יומים שעושים צחוק ואפילו לא מבינים שפוגעים ויש בריונות רעה יותר הסוג הזה שפוגעים בכוונה ומחכים שהצד השני יפגע כמה שיותר.
שני הסוגים לא בסדר!
רציתי להקדיש את הפוסט הזה לביריונים האלה אי שם שחושבים שלרדת על בן אדם ועל בן אדם שהוא אוהב זה מצחיק..... תפנימו ללב שלכם שאולי גם אין לכם.... זה פוגע באותה מידה כמו מכות ואפילו יותר, כל מילה שלכם זה דקירה של סכין!
אולי אתם לא כאלה נבונים... אולי אתם תתעלמו... אולי אפילו תהיו יותר רעים... אבל לי נמאס מהאנשים שחושבים שיכולים לפתוח פרטי ולרדת עליי בלי סוף עד שמעה.
אז האנשים האלה הורסים לי קצת בכל פעם את החיוך שיש לי בבוקר ואת הרצון לקום בבוקר!
תודה על ההקשבה... ביחד נילחם בביריונים שחושבים שהם מצחיקים... תודה 😥
Read more
איך נפרדים? 11 שנים שלימדת אותי מה זה לאהוב מה זה להיות אמא שדואגת לילדה שלה מה זה ללכת לישון כל יום ...
Media Removed
איך נפרדים? 11 שנים שלימדת אותי מה זה לאהוב מה זה להיות אמא שדואגת לילדה שלה מה זה ללכת לישון כל יום עם חיבוק איתך מה זה ללכת לרופא איתך ולהחזיק לך את היד בבדיקות דם למרות שאני מתה מפחד מה זה לוותר על הכל למענך מבלי לשמוע תודה אלא רק לראות את המבט האוהב.. שבסופו של דבר זה שווה הכל. מיקי שלי... לא ... איך נפרדים?
11 שנים שלימדת אותי מה זה לאהוב
מה זה להיות אמא שדואגת לילדה שלה
מה זה ללכת לישון כל יום עם חיבוק איתך
מה זה ללכת לרופא איתך ולהחזיק לך את היד בבדיקות דם למרות שאני מתה מפחד
מה זה לוותר על הכל למענך מבלי לשמוע תודה אלא רק לראות את המבט האוהב..
שבסופו של דבר זה שווה הכל.
מיקי שלי...
לא מאמינה שאני לא אראה אותך יותר
מרגיש לי כמו סרט בתסריט הלא נכון
את היית ועדיין הכל בשבילי
לצערי הסרטן ניצח כפי שידענו אך אף פעם אי אפשר לקבל את זה.
את כל הילדות העברתי איתך והיית חלק בלתי נפרד מחיי.
לא רציתי שתסבלי,ולפחות מתנחמת שלא סבלת הרבה
תמיד אזכור את הרגעים היפים שלנו ולא חסרים לנו כאלה
ידעתי שהיום הזה יגיע,ותמיד רק הדחקתי ונמנעתי מלחשוב על זה
הגעגוע התחיל מהרגע ששמענו את הבשורה
אוהבת אין סוף
💕
Read more
טוב אחרי יום כזה איך אפשר שלא להודות לחברה הכי הכי באופן אישי !!!! על יחס שאין כמותו על ליווי צמוד לאורך ...
Media Removed
טוב אחרי יום כזה איך אפשר שלא להודות לחברה הכי הכי באופן אישי !!!! על יחס שאין כמותו על ליווי צמוד לאורך כל היום ! על הסתכלות על הפרטים הקטנים ! וכמובן זו שאחראית על האוברול המושלםםםםם שלא הפסקתי לקבל אין ספור מחמאות! תודה לך חברה שלי.!טוב אחרי יום כזה איך אפשר שלא להודות לחברה הכי הכי באופן אישי !!!!
על יחס שאין כמותו על ליווי צמוד לאורך כל היום ! על הסתכלות על הפרטים הקטנים !
וכמובן זו שאחראית על האוברול המושלםםםםם שלא הפסקתי לקבל אין ספור מחמאות!
תודה לך חברה שלי.!❤️❤️❤️❤️
לאח שלי , לחבר מספר 1 בעולם , קודם כל המון המון מזל טוב ימלך שפע של ברכות ואיחולים ! בראש ובראשונה אאחל ...
Media Removed
לאח שלי , לחבר מספר 1 בעולם , קודם כל המון המון מזל טוב ימלך שפע של ברכות ואיחולים ! בראש ובראשונה אאחל לך בריאות איתנה כי זה הכי חשוב , אחרי זה אאחל לך שתמיד תהיה מאושר ומוקף בחברי אמת שאוהבים אותך ותומכים בך ! אין סוף הצלחה בלימודים ובדרך שתבנה ותסלול לעצמך ואין לי ספק בכלל שתגיע הכי רחוק שיש , כמו שאנחנו ... לאח שלי , לחבר מספר 1 בעולם , קודם כל המון המון מזל טוב ימלך שפע של ברכות ואיחולים !
בראש ובראשונה אאחל לך בריאות איתנה כי זה הכי חשוב , אחרי זה אאחל לך שתמיד תהיה מאושר ומוקף בחברי אמת שאוהבים אותך ותומכים בך ! אין סוף הצלחה בלימודים ובדרך שתבנה ותסלול לעצמך ואין לי ספק בכלל שתגיע הכי רחוק שיש , כמו שאנחנו תמיד אומרים בשבילנו השמיים הם הגבול ! שתמיד תלך על דרך המלך ואך ורק בדרכים טובות ומוארות .
מאחל לנו שנמשיך להיות חברי אמת ואחד בשביל השני תמיד לטוב ולרע , כבשנו כבר יבשת אחת ביחד , ואין לי ספק שנינו יכולים גם לכבוש את כל העולם ביחד , בהזדמנות זו אני באמת רוצה להגיד לך תודה על כל מה שאתה בשבילי אני אוהב אותך מאוד ואתה יודע כמה אני מעריך אותך ! תהנה ביום שלך ואנחנו עוד נחגוג כמו שחגגנו לך ביום הולדת הקודמת במדיגיין ... יום הולדת שמח אחי היקר תמיד פה בשבילך לכל דבר ! אחיך ❤️🎊🎈🎉
Read more
Happy birthday my love <span class="emoji emoji2764"></span>️ #13.6 מזל טוב אהבה שלי, תודה על מי שאתה, אין מילים שיכולות לתאר כמה אתה חשוב ...
Media Removed
Happy birthday my love ️ #13.6 מזל טוב אהבה שלי, תודה על מי שאתה, אין מילים שיכולות לתאר כמה אתה חשוב לי וכמה אני אוהבת ומעריכה אותך. לא יכולתי לבקש חבר הכי טוב ובן זוג טוב יותר, יום הולדת שמח אלמוג שלי Happy birthday my love ❤️ #13.6
מזל טוב אהבה שלי, תודה על מי שאתה, אין מילים שיכולות לתאר כמה אתה חשוב לי וכמה אני אוהבת ומעריכה אותך. לא יכולתי לבקש חבר הכי טוב ובן זוג טוב יותר, יום הולדת
שמח אלמוג שלי 💕
אז זה קרה... סיימתי את מגמת מחול... יום לפני תחילת כיתה ז אני החלטתי שאני עובר בית ספר ואני אלמד במגמת ...
Media Removed
אז זה קרה... סיימתי את מגמת מחול... יום לפני תחילת כיתה ז אני החלטתי שאני עובר בית ספר ואני אלמד במגמת מחול ולא חשבתי שאני אתגעגע למקום הזה ושהוא יהיה במשך שש שנים מלאות ועמוסות ומהנות מקום שהיה לי בית ליצירה, להתפתחות אישית, להבנה של מי אני ומה אני, מקום לביטוי עצמי ועוד כל כך הרבה... מעבר לאנשים ... אז זה קרה...
סיימתי את מגמת מחול...
יום לפני תחילת כיתה ז אני החלטתי שאני עובר בית ספר ואני אלמד במגמת מחול
ולא חשבתי שאני אתגעגע למקום הזה ושהוא יהיה במשך שש שנים מלאות ועמוסות ומהנות מקום שהיה לי בית ליצירה, להתפתחות אישית, להבנה של מי אני ומה אני, מקום לביטוי עצמי ועוד כל כך הרבה... מעבר לאנשים מדהימים שהכרתי במהלך התקופה וכל כך הרבה רגעים שאנצור אני יודע שהדבר המשמעותי הוא לזכור את החיובי ולקחת הלאה לחייך ולצאת בראש מורם ובגאווה
לא משנה כמה קושי היה עשיתי את מה שעשיתי רקדתי ולא נתתי לאף אחד לשנות את דעתי
הריקוד היה לי כלי להבעה ותמיד ידעתי שהוא חי בתוכי.

מפה אני רוקד לדרך חדשה
מקווה שלמקומות חדשים וטובים
ובטוח שלא משנה מה את השותפות שלי לשנה האחרונה לא אשכח!
אתן הייתן מדהימות אין לי מילים לתאר מה עברתי אתכן, כמה עליות ומורדות ושינויים ושגעונות והכל בחיוך והבנה
וגם אם לא הלך כמו שתכננתי אתן הייתן שם הייתן גלגל הצלה ולא יכלתי לבקש רקדניות יותר טובות מכן... אני לא יוצא מפה סולו
אני יוצא עם תיק ענק מלא בדברים שבטוח שיובילו אותי בבחירות שלי ובחיים ואני יודע שמפה זו רק תחילתם של החיים האמיתיים
בקיצור...
תודה ❤️
Read more
דפי שלי, אהובתי אף אחד לא יוכל להבין את הקשר המיוחד שלנו, היית שם איתי בנקודה הכי חזקה בחיי, העצמת ...
Media Removed
דפי שלי, אהובתי אף אחד לא יוכל להבין את הקשר המיוחד שלנו, היית שם איתי בנקודה הכי חזקה בחיי, העצמת אותי והענקת לי המון כוחות אולי לפני האיחולים והברכות אספר לכם קצת על דפי ולמה אין לה תחליף מעבר לאישיות השמיימית שלה מעבר להיותה אמא מעוררת השראה וחברה כל כך טובה ואמיתית דפי היא מנטורית מדהימה, ... דפי שלי, אהובתי
אף אחד לא יוכל להבין את הקשר המיוחד שלנו,
היית שם איתי בנקודה הכי חזקה בחיי, העצמת אותי והענקת לי המון כוחות
אולי לפני האיחולים והברכות אספר לכם קצת על דפי ולמה אין לה תחליף
מעבר לאישיות השמיימית שלה
מעבר להיותה אמא מעוררת השראה
וחברה כל כך טובה ואמיתית
דפי היא מנטורית מדהימה,
וליוותה אותי בכל תקופה ההריון, שהייתה בהחלט אחת התקופות המטורפות בחיי,
דפי הייתה שם איתי בכל רכבת הרגשות הזו
ובמקום נסיעה מפותלת מלאת עליות ומורדות
זו הייתה בהחלט נסיעה נעימה , רגועה, שאפילו הספקתי להנות מהדרך ומהנוף
והגענו אל היעד בהצלחה ובשלום.
יקירתי
זהו יום הולדתך והזדמנות מעולה בשבילי לומר לך שוב תודה ולהזכיר לך עד כמה אני מעריכה אותך ועד כמה את מיוחדת
אני מאחלת לך להמשיך ולהגשים את עצמך ואת כל חלומותייך
להמשיך ולהיות חלק כל כך ענק ועצום מחיים של אחרים
בזכות אנשים כמוך ומהזווית המטורפת שלך
הכל נעשה פשוט יותר
מי יתן ותמיד תיהיי מאושרת ומלאת אור
שוב תודה והמון המון מזל טוב
שלך לעד ❤️ @dafiziv @imriziv
Read more
וולקאם הום קטנטנה מתוקה 🐈<span class="emoji emoji2665"></span>️ רק הכרנו לפני שלושה ימים וכבר מפלס האושר שלי עלה משמעותית והלב מתרחב מהמתיקות ...
Media Removed
וולקאם הום קטנטנה מתוקה 🐈️ רק הכרנו לפני שלושה ימים וכבר מפלס האושר שלי עלה משמעותית והלב מתרחב מהמתיקות והשובבות שלך . תודה רבה לעמותת אס או אס ולאורלי המלאכית שדואגים לחתלתולים ומחפשים להם בית חם. מאחלת לכם להרחיב את המשפחה ביצור מתוק להפליא שכזה .יש המון חתולים שמחפשים בית חם להביא לו השראה ... וולקאם הום קטנטנה מתוקה 🐈♥️ רק הכרנו לפני שלושה ימים וכבר מפלס האושר שלי עלה משמעותית והלב מתרחב מהמתיקות והשובבות שלך . תודה רבה לעמותת אס או אס ולאורלי המלאכית שדואגים לחתלתולים ומחפשים להם בית חם. מאחלת לכם להרחיב את המשפחה ביצור מתוק להפליא שכזה .יש המון חתולים שמחפשים בית חם להביא לו השראה וחמידות אינקץ . ארחיב ואספר לכם שביום הצילום של עונות שבו הצטלמתי עם שמחה התוכית הפוטוגנית -עלה במוחי הרעיון להביא גור חתלתולים לסטודיו כי הריי אין חיה אלגנטית יותר מחתול ובהזדמנות זו לאמץ את הגור לחיק משפחתינו . באותו יום הרעיון לא יצא לפועל אבל המטרה נשארה בראשי ויצאתי למסע חיפושים אחר בן המשפחה החדש .והנה הרגע שלנו הגיע .חוגגות בניתורים וכירבולים :)! תודה ותודה גדולה על אתמול בשרונה מרקט נהניתי איתכם בטירוף!!! תמונות בהמשך
Read more
אבוש שלי, מלך העולם, אומנם גדלת בעוד שנה במספר, אבל לא התבגרת בכלל ונשארת עם אותה הנפש מגיל 20. תישאר ...
Media Removed
אבוש שלי, מלך העולם, אומנם גדלת בעוד שנה במספר, אבל לא התבגרת בכלל ונשארת עם אותה הנפש מגיל 20. תישאר צעיר עד 100 כ20. מי שמכיר אותך, אפילו רק לדקה ,מבין עד כמה אתה יותר צעיר גם מאנשים בני 30. מאחלת לך אבל יותר בשבילי שתמיד תהייה לי בריא וחזק. שלעולם לא תדע עצבות ותמיד תמיד תהייה מאושר ומלא שמחת חיים ... אבוש שלי, מלך העולם,
אומנם גדלת בעוד שנה במספר, אבל לא התבגרת בכלל ונשארת עם אותה הנפש מגיל 20. תישאר צעיר עד 100 כ20. מי שמכיר אותך, אפילו רק לדקה ,מבין עד כמה אתה יותר צעיר גם מאנשים בני 30.
מאחלת לך אבל יותר בשבילי שתמיד תהייה לי בריא וחזק. שלעולם לא תדע עצבות ותמיד תמיד תהייה מאושר ומלא שמחת חיים כמו שרק אתה יודע , תמשיך לצחוק ולהצחיק את כולם מסביבך ולמלא את העולם בשטויות שלך ובצחוקים,ולהאיר את העולם באושר. אני מודה לך על כל ה 22 שנים האחרונות , שדאגת לכל דבר שאפשר לחשוב עליו והרבה מעבר. לא מובן מאליו בכלל שלעולם לא חסר לנו דבר ותמיד קיבלנו כל בקשה שביקשנו. תודה על הדאגה מכל קצה של העולם , ושאני יודעת שבכל מקום שאהיה תמיד תיהיה שם לצידי,לדאוג ולטפל בהכל. שתגיע גם לקצה העולם בשבילי ברגע שרק אצטרך, ותיהיה שם תמיד בשבילי להרים אותי בכל נפילה ולתמוך בכל דרך שאלך בה. הלוואי שיהיה לך רק נחת מאיתנו ושנצליח להחזיר לך אחוז אחד מכל מה שקיבלנו ממך. לא יכולה להתחיל לתאר בכלל את כמות האהבה והערצה שיש לי אלייך. מאחלת לעצמי שאמצא בעל שיהיה חצי ממה שאתה, כי אין עוד כמוך בכל העולם!! אוהבת אותך הרבה יותר ממה שאני יכולה לתאר במילים , יום הולדת שמח אבוש שלי ❤🎈🎉🎊
Read more
חיים שלי, נסיכה שלי, אשתי לעתיד! אין לי מילים כדי להסביר כמה אני אוהב אותך ומעריך אותך! תודה רבה על ...
Media Removed
חיים שלי, נסיכה שלי, אשתי לעתיד! אין לי מילים כדי להסביר כמה אני אוהב אותך ומעריך אותך! תודה רבה על מתנת יום הולדת חלומית! היה מושלם #30bday #barcelona #barça #paris #parislife חיים שלי, נסיכה שלי, אשתי לעתיד! אין לי מילים כדי להסביר כמה אני אוהב אותך ומעריך אותך! תודה רבה על מתנת יום הולדת חלומית! היה מושלם🇫🇷🇪🇸
#30bday #barcelona #barça #paris #parislife
. היה ברור שזה יקרה יום אחד.. אז היום זה היום הזה. היה לי כיף בכל שניה ושניה בעמוד הזה אבל ברגע שכבר ...
Media Removed
. היה ברור שזה יקרה יום אחד.. אז היום זה היום הזה. היה לי כיף בכל שניה ושניה בעמוד הזה אבל ברגע שכבר לא כיף לי להפעיל.... אין טעם שאעשה את זה בכוח תודה לכל מי שהיה פה עד עכשיו, במשך כמעט שנתיים הכרתי פה המון חברות מדהימות. . ובבקשה אל תתחילו לשאול אותי למה או לשכנע אותי לא לסגור, כי יש לי את הסיבות ... .
היה ברור שזה יקרה יום אחד.. אז היום זה היום הזה.
היה לי כיף בכל שניה ושניה בעמוד הזה
אבל ברגע שכבר לא כיף לי להפעיל.... אין טעם שאעשה את זה בכוח
תודה לכל מי שהיה פה עד עכשיו, במשך כמעט שנתיים
הכרתי פה המון חברות מדהימות.
.
ובבקשה אל תתחילו לשאול אותי למה או לשכנע אותי לא לסגור, כי יש לי את הסיבות שלי.
תודה על הכל וסליחה
אשמור על קשר
Read more
תודה לכל מי שלקח חלק ביום הולדת שלי תודה על כל הברכות המרגשות . לגבר שלי ולחברות המדהימות שליי ביחד ...
Media Removed
תודה לכל מי שלקח חלק ביום הולדת שלי תודה על כל הברכות המרגשות . לגבר שלי ולחברות המדהימות שליי ביחד עשיתם לי יום הולדת מ ו ש ל מ ת שלא יכולתי לבקש טוב יותר אין ספק ביכלל שאין שמחה ממני שזכיתי בכולכם ! #heppybirthday23תודה לכל מי שלקח חלק ביום הולדת שלי תודה על כל הברכות המרגשות . לגבר שלי ולחברות המדהימות שליי ביחד עשיתם לי יום הולדת מ ו ש ל מ ת שלא יכולתי לבקש טוב יותר ❤
אין ספק ביכלל שאין שמחה ממני שזכיתי בכולכם ! #heppybirthday23🎉🎁❤️
חלפו להן שלוש שנים מאז שהעמוד הזה נולד. ואני הפעם באמת אומר לכם הזמן ממש עובר מהר. אני זוכרת עוד את השנייה הזו שרק בחרתי שם ליוזר הזה. פתאום השנייה ההיא כבר חלפה לה מזמן ומאז נולדו כה הרבה דברים חדשים בעולם. בפרק הזמן הזה היו הרבה דברים חלקם טובים וחלקם פחות. היו רגעים של שמחה עד הירח והכוכבים ... חלפו להן שלוש שנים מאז שהעמוד הזה נולד.
ואני הפעם באמת אומר לכם הזמן ממש עובר מהר.
אני זוכרת עוד את השנייה הזו שרק בחרתי שם ליוזר הזה.
פתאום השנייה ההיא כבר חלפה לה מזמן ומאז נולדו כה הרבה דברים חדשים בעולם.
בפרק הזמן הזה היו הרבה דברים חלקם טובים וחלקם פחות.
היו רגעים של שמחה עד הירח והכוכבים ורגעים של כעס ועצב שהיו עמוקים מהים.
אבל כמו תמיד המלאך הזה בא והזכיר לי שצריך לחייך ושהשמש שוב תזרח גם מחר בבוקר.
השמש זורחת בזכותך ובלעדייך היא סתם חמה ומעצבנת.
כבר כתבתי כאן כמה וכמה פעמים למה העמוד הזה נוצר אז הוא נוצר כדי להודות למלאך שאתה נונוש.
לפני העמוד הזה היה לי עמוד אחר לעדן ולעוד כמה אנשים ותמיד רציתי מקום כזה שהוא רק של עדן ואני יודעת שהעמוד הזה הכיל בתוכו הרבה אנשים אבל הוא הכיל בו את עדן בעיקר.
בכל פעם באתי וסיפרתי לכם מזווית העין שלי לא מסיפורים ומשקרים,אלא כתבתי את האמת שאני מכירה מהאדם הזה.
ותוכלו להגיד שזה מאינטרס אבל לי אין אינטרס כי לייקים זה הדבר האחרון שאכפת לי ממנו.
אני זוכרת את היום הזה שפתחו לך עמוד וזה הפחיד אותי כי ידעתי שיכול להיות שהעמוד הזה יסגר סתם ככה.
ואז אמרתי מגיע לך עמוד שהוא רק שלך,מקום שאכתוב בו את האמת ואת כל הטוב שחי בך.
יום לאחר מכן העמוד ההוא נסגר ואני לא יודעת למה ולא רוצה לדבר על הילדה ההיא מבלי שהיא תראה.
אבל מי שלא תהיי,תודה לך תודה שבזכותך אני כבר שלוש שנים מנהלת את הדבר הזה שנקרא עדן מיי ווארלד.
Read more
Happy B-Day My Happiness🖤 אדם יקר שלי, בעלי לעתיד אני מאחלת לך שלא תשתנה אף לא מעט! תמשיך בדרך שלך, ...
Media Removed
Happy B-Day My Happiness🖤 אדם יקר שלי, בעלי לעתיד אני מאחלת לך שלא תשתנה אף לא מעט! תמשיך בדרך שלך, בצניעות שלך, בטהורות הזו שיש רק בך, החיוך הזה שגורם לכולם להתאהב בך! אני מאחלת לך המון מזל טוב עד 100 כ20, אושר, אהבה אינסופית יחד, בריאות איתנה הנפש והגוף והכי חשוב שנחגוג כל שנה אחד לצד השניה, נהנה, ... Happy B-Day My Happiness🖤 אדם יקר שלי, בעלי לעתיד אני מאחלת לך שלא תשתנה אף לא מעט! תמשיך בדרך שלך, בצניעות שלך, בטהורות הזו שיש רק בך, החיוך הזה שגורם לכולם להתאהב בך! אני מאחלת לך המון מזל טוב עד 100 כ20, אושר, אהבה אינסופית יחד, בריאות איתנה הנפש והגוף והכי חשוב שנחגוג כל שנה אחד לצד השניה, נהנה, נחייך ונשמח כאילו אין מחר! מאחלת שנכבוש כל יעד שרק נרצה, נקים בית כשר ונאמן בישראל ושתמיד יהיה בו אור ושמחה! תודה על חיוך ואושר יומיומי💋 אני אוהבת אותך כל יום מחדש. יום הולדת שמח גל דוד שלי🎈🎈🎈🎈🎈🎈🖤🖤🖤🖤🖤
Read more
להודות על הטוב כשם שמודים על הרע! נסתרות דרכי האל שווה קריאה!! אני: היי ה', אפשר לשאול אותך שאלה? אלוקים: בוודאי! אני: מבטיח ...
Media Removed
להודות על הטוב כשם שמודים על הרע! נסתרות דרכי האל שווה קריאה!! אני: היי ה', אפשר לשאול אותך שאלה? אלוקים: בוודאי! אני: מבטיח שלא תתרגז? אלוקים: אל תפחד. אני: מדוע נתת לכל כך הרבה דברים לקרות לי היום? ה': למה אתה מתכוון? אני: ובכן, זה התחיל עם זה שלא קמתי בזמן. ה': כן... ... להודות על הטוב כשם שמודים על הרע!
נסתרות דרכי האל
שווה קריאה!! אני:
היי ה', אפשר לשאול אותך שאלה?

אלוקים:
בוודאי!

אני:
מבטיח שלא תתרגז?

אלוקים:
אל תפחד.

אני:
מדוע נתת לכל כך הרבה דברים לקרות לי היום?

ה':
למה אתה מתכוון?

אני:
ובכן, זה התחיל עם זה שלא קמתי בזמן.

ה':
כן... אני:
הרכב לא הניע כי נגמר לי המצבר והייתי צריך שמישהו יעזור עם כבלים.

ה':
אוקיי... אני:
בארוחת הצהריים, הביאו לי את המנה הלא נכונה, ועד שתיקנו לי את ההזמנה, כבר הייתי חייב ללכת ולא אכלתי.

ה':
תמשיך... אני:
כשיצאתי מהמשרד, באתי לענות לטלפון הנייד ובדיוק הוא נפל ונשבר.

ה':
מה עוד?

אני:
ובנוסף כשבאתי הביתה כל מה שרציתי זה להירגע מהיום הנורא עם המכשיר החדש שקניתי לעיסוי רגליים וגיליתי שמכרו לי אותו בלי כבל חשמלי!

ה':
אני מבין.

אני:
שום דבר לא הסתדר לי היום רק צרות! למה עשית את זה אלוהים?

ה':
מלאך המוות הגיע לביקור במיטתך הבוקר ונאלצתי לשלוח את המלאכים שלי להילחם בו. נתתי לך לישון בזמן הזה.

לא נתתי לרכב שלך להניע כיוון שבדיוק בשעת היציאה שלך, עבר נהג שיכור שחזר מבילוי בנתיב בו אתה נוסע והוא היה פוגע בך.

עובד המסעדה שהכין את המנה שלך, היה חולה ואם היית נדבק, היית סובל ומפסיד ימי עבודה שאני יודע שאתה צריך.

האדם שאיתו עמדת לדבר בטלפון, היה הולך לשקר לגבי כל מה שאמרת לו וגורם לך נזק רב, לכן העדפתי שלא תענה.

אה, ולגבי מכשיר העיסוי... המכשיר הספציפי שקנית, היה עם תקלה פנימית. לו היית מחבר אותו לחשמל, היה נהיה קצר בכל הבית והיית נמצא בסכנת התחשמלות חמורה.

אני:
וואו, לא חשבתי על כל הדברים האלה. אני מצטער שפקפקתי בך והתלוננתי מבלי לחשוב שאולי יש סיבה לכל דבר... תודה רבה אלוהים על ששמרת והצלת אותי היום מכל הדברים הרעים שהיו יכולים לקרות לי.

ה':
זה בסדר, אין לך על מה להתנצל או להודות. מה שחשוב הוא שלמדת ועכשיו אתה יודע שאני לא עושה שום דבר בלי סיבה ויש לי את הדרך שלי לבצע את התוכניות שלי... שיחות כאלה מתרחשות עם אלוהים בכל יום, רק שאנו לא מצליחים לשמוע את הצד שלו בשיחה. עם קצת סבלנות
ואמונה, נבין כי גם כשנדמה לנו שהוא מתעלם, הוא מקשיב היטב ובסופו של דבר, הדרכים שלו יתבררו לנו בהמשך הדרך..
שבוע טוב פיפול ❤
Read more
לפני כמה חודשים, נטלי גיסתי האהובה התחתנה עם איל, בן זוגה היקר, כמה ימים אחרי הם נכנסו לסרט מטלטל שרק ...
Media Removed
לפני כמה חודשים, נטלי גיסתי האהובה התחתנה עם איל, בן זוגה היקר, כמה ימים אחרי הם נכנסו לסרט מטלטל שרק אנשים מדהימים כמו נטלי יודעים לקחת ולהפוך אותם למשהו חיובי... תקראו מה שהיא כתבה, זה חשוב, זה מרגש, ובעיקר זה נותן המון כוחות ️ #לאכזאתנפוצה #רקבריאות ״באוגוסט האחרון התחתנתי עם האיש שאני ... לפני כמה חודשים, נטלי גיסתי האהובה התחתנה עם איל, בן זוגה היקר, כמה ימים אחרי הם נכנסו לסרט מטלטל שרק אנשים מדהימים כמו נטלי יודעים לקחת ולהפוך אותם למשהו חיובי...
תקראו מה שהיא כתבה, זה חשוב, זה מרגש, ובעיקר זה נותן המון כוחות ❤️ #לאכזאתנפוצה #רקבריאות ״באוגוסט האחרון התחתנתי עם האיש שאני אוהבת, החלפנו טבעות וידענו שנישאר יחד כל החיים.
ובכל זאת, יומיים אחרי, יצא שהתחתנתי עם מישהי אחרת. בהתחלה חשבתי שהיא באה להרוס, אבל היום אני יודעת שאם מסתכלים עליה בזווית קצת אחרת, קיבלתי מתנה. טרשת נפוצה.
יומיים אחרי החתונה כבר היינו במיון.
לכולם סיפרנו שאנחנו בבית מלון מתפלשים בכל הצ׳קים והמזומן שקיבלנו (זה היה התכנון תכלס. עדיין מצטערת שאין לי תמונה עם בגד ים ומלא שטרות של 200) אבל בתכלס עשיתי בדיקות.
מלא בדיקות. שבוע אחרי החתונה כבר הייתה אבחנה- m.s לאלה שמעדיפים אנגלית,
או בעברית- טרשת נפוצה.
ופתאום, מהכלה שרקדה מוג׳דה ובניתי עלייך כאילו אין פאסון בעולם, הפכתי לכזו שלא הולכת לבד.
לא מצליחה להקליד. הידיים לא זזות, הרגליים תקועות, לשבת או לקום לבד? חלום. גם להוריד את הראש בלי לקבל זרם חשמל. גם לאסוף את השיער עם קליפס. גם ללכת. או לישון, על הבטן אם אפשר. ידיים בלי ורידים פתוחים. לאכול מתוק. מי ידע שסטרואידים מעלים את הסוכר? 🤦🏻‍♀️ עברו כבר תשעה חודשים מאז, ותסלחו לי על הקלישאה, אבל יש מצב שנולדתי מחדש (רק במשקל הנוכחי שלי. אי אפשר הכל, בכל זאת)
אז תודה לך טרשת אהובתי. את קשוחה ברמות, ובכל זאת, תודה. שנתת לי לקחת את כל ההחלטות הכי נכונות שעד שהגעת פחדתי מהן.
שהראית לי מקומות שאפשר לגדול מהם.
תודה שלימדת אותי ללכת מחדש, בכל המובנים.
6,000 חולים בטרשת נפוצה יש בישראל. כן, זהו.
היא לא כזו נפוצה 🙂
6,000 חולים. כאלה שמחכים ל-mri חודשים ארוכים, שמקבלים תשובה קרירה בדואר, שנזקקים לתמיכה סיעודית, לרפואה משלימה, שזקוקים לחברים שלנו, העובדים הפרא-רפואיים (ששובתים בצדק) לפיזותרפיה וריפוי בעיסוק. שזקוקים שיראו אותם- בין אם הם על כסא, עם מקל, או אפילו הולכים בעצמם, לבד.
מחר, ה-30.5.18,
זהו יום המודעות השנתי לטרשת נפוצה.
ב- 9:00 בבוקר יתקיים מפגש עם הצוות הרפואי במרכז לטרשת נפוצה בתל השומר 🎉
בשישי, ה-1.6 יתקיים המרוץ השנתי בפארק הירקון 🎉
בואו לשמוע, לרוץ או לצעוד
ואם קראתם עד כאן- תהיו בריאים, אמן.
אתם חמודים מאד ותודה ❤️
נטלי 🙋🏻״ #לא_כזאת_נפוצה
טרשת נפוצה - לדעת להתמודד לחיות MS Israel
המרכז הרפואי שיבא תל השומר
Read more
בוקר יום הולדת שמח <span class="emoji emoji1f389"></span> ‏ 🤭 It's My Birthday <span class="emoji emoji1f474"></span>🏻<span class="emoji emoji1f474"></span>🏻<span class="emoji emoji1f474"></span>🏻 מאחל לעצמי ולכל עם ישראל בריאות ואושר! שאהיה מוקף ...
Media Removed
בוקר יום הולדת שמח ‏ 🤭 It's My Birthday 🏻🏻🏻 מאחל לעצמי ולכל עם ישראל בריאות ואושר! שאהיה מוקף תמיד באנשים שאני אוהב ושתמיד לצידי! עשרים וארבע שנים שלא הולכות ברגל. אין ספק שכל יום הולדת שנה ושנה הופכת ליותר ויותר משמעותית וכל יום ושנה אני לומד על עצמי ועל החיים האלה יותר ויותר. מאחל ... בוקר יום הולדת שמח 🎉
‏ 🤭 It's My Birthday
👴🏻👴🏻👴🏻
מאחל לעצמי ולכל עם ישראל בריאות ואושר!
שאהיה מוקף תמיד באנשים שאני אוהב ושתמיד לצידי!
עשרים וארבע שנים שלא הולכות ברגל.
אין ספק שכל יום הולדת שנה ושנה הופכת ליותר ויותר משמעותית וכל יום ושנה אני לומד על עצמי ועל החיים האלה יותר ויותר.
מאחל לעצמי שהתפקיד שלי בעולם הזה ישאר לעוד המון שנים טובות ומהנות.
תודה על ההודעות והטלפונים אוהב את כולכם הכי בעולם ומאחל לכולכם כפול ויותר 💙😘
Read more
פרק 37: ~ יום למחרת ~ דני: התעוררתי בבוקר .. יונתן היה בעבודה וגלגול כבר הייתה בבית ספר .. קמתי מהמיטה ...
Media Removed
פרק 37: ~ יום למחרת ~ דני: התעוררתי בבוקר .. יונתן היה בעבודה וגלגול כבר הייתה בבית ספר .. קמתי מהמיטה שטפתי פנים וצחצחתי שיניים .. קיפלתי את כל הבגדים שהיו זרוקים על המיטה והכנסתי לארון .. שסיימתי ירדתי למטה במדרגות לסלון שהגעתי לסלון הייתי פשוט בהלם! הסלון כולו היה מפוצץ בבלונים במלא צבעים ... פרק 37: ~ יום למחרת ~
דני: התעוררתי בבוקר .. יונתן היה בעבודה וגלגול כבר הייתה בבית ספר .. קמתי מהמיטה שטפתי פנים וצחצחתי שיניים .. קיפלתי את כל הבגדים שהיו זרוקים על המיטה והכנסתי לארון .. שסיימתי ירדתי למטה במדרגות לסלון
שהגעתי לסלון הייתי פשוט בהלם!
הסלון כולו היה מפוצץ בבלונים במלא צבעים בלונים על התקרה בלונים על הרצפה אפילו בלוני אותיות כאלה על הקיר שהיה רשום " יום הולדת שמח אהובתי "
זה היה כלכך מהממם!
על השולחן בפינת אוכל הייתה עוגה בצורת 27
וזר פרחים לבן
הייתי פשוט בהלם זה ריגש אותי בטירוף!
לקחתי את הטלפון והתקשרתי ליונתן
יונתן: הלו
דני: אני מפריעה?
יונתן: אף פעם לא
דני: אין לי איך להודות לך .. אני אוהבת אותך!! יונתן: מזל טוב נסיכה שלי! .. אהבת?? דני: אמאלה זה מושלם
יונתן: הכל בשבילך!
דני: טוב אני לא רוצה להפריע אני אדבר איתך מאוחר יותר .. רציתי להתקשר להגיד תודה על הכל!
יונתן: אני אוהב אותך!
דני: אני יותר! .. ביוש
יונתן: ביי
דני: שמתי את הזר על הראש ולא הפסקתי להצטלם איתו ... גם את סלון צילמתי מלא והעלתי לסטורי!
לא מאמינה שיונתן הצליח להפתיע אותי ככה על הבוקר!
היום הולדת שלי התחילה בצורה הכי מושלמת שאפשר! * עד פרק 39 ❤*
Read more
יעל גולדמן מברכת את חברתה הטובה מלי לוי, שחוגגת היום יום הולדת, עם קולאז׳ מקסים וברכה מרגשת. ״פיצי ...
Media Removed
יעל גולדמן מברכת את חברתה הטובה מלי לוי, שחוגגת היום יום הולדת, עם קולאז׳ מקסים וברכה מרגשת. ״פיצי אהובה שלי מזל טוב חברה שלי 20 שנה. מאז הדירה ההיא בפריז, אשכרה. את חלק ממני ואני אוהבת אותך ואת אחות בלב. אין כמוך. את אחת ויחידה שלי. את מצחיקה אותי ואת מלמדת אותי ואת באמת האישה המושלמת. מאחלת לך ... יעל גולדמן מברכת את חברתה הטובה מלי לוי, שחוגגת היום יום הולדת, עם קולאז׳ מקסים וברכה מרגשת.
״פיצי אהובה שלי מזל טוב חברה שלי 20 שנה.
מאז הדירה ההיא בפריז, אשכרה. את חלק ממני ואני אוהבת אותך ואת אחות בלב. אין כמוך. את אחת ויחידה שלי. את מצחיקה אותי ואת מלמדת אותי ואת באמת האישה המושלמת. מאחלת לך שרק תמשיכי ככה. כי את מוכשרת בהמון דברים. תודה שאת בחיים שלי, לטוב ולרע.
את משפחה שלי״.
#repost @yaelgoldmanpfeffer
Read more
. <span class="emoji emoji1f47f"></span>פרק 160 ואחרון!<span class="emoji emoji1f47c"></span> <span class="emoji emoji1f47c"></span>ליליאן<span class="emoji emoji1f47c"></span> אף אחד לא שומע. אחרי שאור אדיר בקע מתוכי והתפזר, הייתי לרגע קטן בשדה ...
Media Removed
. פרק 160 ואחרון! ליליאן אף אחד לא שומע. אחרי שאור אדיר בקע מתוכי והתפזר, הייתי לרגע קטן בשדה של עצי השקדיות. מאז אני פשוט מתהלכת, לא מגיעה לאף מקום. אני מנסה לעצור ולנסות את הטריק של דילן אך כלום לא עובד לי, לא משנה כמה אנסה. אסור לי לוותר, אני יודעת את זה. אך אני נשברת ונופלת על ברכיי, כמה ... .
👿פרק 160 ואחרון!👼
👼ליליאן👼
אף אחד לא שומע. אחרי שאור אדיר בקע מתוכי והתפזר, הייתי לרגע קטן בשדה של עצי השקדיות.
מאז אני פשוט מתהלכת, לא מגיעה לאף מקום. אני מנסה לעצור ולנסות את הטריק של דילן אך כלום לא עובד לי, לא משנה כמה אנסה.
אסור לי לוותר, אני יודעת את זה. אך אני נשברת ונופלת על ברכיי, כמה אני יכולה לחפש את עצמי?
אין פה אף אחד.
ליבי מתחיל להתחמם, התחושה הזאת שוב כאילו למישהו אכפת ממני ותמיד איכשהו נעלמת בחזרה.
אך הפעם אני רואה יד, לא אמיתית...
"אלוהים?``
"אל תכנעי, זה מה שנועל אותך!`` זה קול נשי, וזה בהחלט מהראש שלי. השתגעתי!
"מי.. מי זה?`` אני נותנת לדמעותיי לזלוג, זה כבר לא מרגש אותי.
"שמי איזבל, אני אמא של דילן.. הייתי באותו מצב שלך, אבל נכנעתי לכן נכלאתי כאן לתמיד. אל תעשי את זה לך, את חייבת לחזור לדילן. תעצמי עיניים``
התחלתי להתייפח, מה? איפה אני נמצאת?
"ליליאן, מהר. עצמי את עינייך, תחשבי על עמנואל`` פוקדת עליי.
"מאיפה את מכירה אותו?``
"זה לא משנה. עצמי את עינייך מתוקה, מהר ותאחזי בידו``
אני מהנהנת ועוצמת את עיניי. חושבת עליו, ועל הרגעים שבילינו יחד. שצחקנו. ששכבנו. על הריח שלו...
"תודה על שאת אוהבת את בני, את הבית היחיד שלו. שמרי על עצמך, היי שלום`` פניה נעלמות לגמרי.
והיד אוחזת בי ואני נופלת ונזרקת דרך דלת. 👿דילן👿
"רגע.. וואו.. זה לא הגיוני...`` ממלמל עמנואל בעיניים עצומות.
סרט רע עובר לי בראש. אני נעמד ומביט בו "קרה לה משהו? איפה היא?``
"בבית`` פוקח את עיניו "היא בבית...`` פורש את כנפיו ונותן לי יד "אני אתן לך טרמפ`` מגחך.
הוא מנחית אותנו ליד הבית ואני רץ לבפנים, אף אחד לא פה.
"תנסה שוב, היא לא כאן!`` האובססיביה למצוא אותה תהרוג אותי יום אחד.
"אז הבית הזה שלכם...?``
#Onni
*המשך באפילוג שיעלה בקרוב*
Read more
תות אהובת ליבי... מה אאחל לנפש התאומה שלי? <span class="emoji emoji1f469"></span>‍<span class="emoji emoji2764"></span>️‍<span class="emoji emoji1f48b"></span>‍<span class="emoji emoji1f469"></span> בראש ובראשונה אאחל לך בריאות איתנה<span class="emoji emoji1f60a"></span>  אושר ...
Media Removed
תות אהובת ליבי... מה אאחל לנפש התאומה שלי? ️‍ בראש ובראשונה אאחל לך בריאות איתנה  אושר - כי אין טוב יותר מלראות אותך מאושרת את מקרינה את השמחה שלך על כל הסביבה שלך🤣 עושר - כי מאמי את חייבת הרבה כסף "הוווווו זארה קידס" 🤷. סבלנות הבנה ולהבין שהכל בחיים קורה לטובה😎. המשיכי להשאר אשת הסוד ... תות אהובת ליבי...
מה אאחל לנפש התאומה שלי? 👩‍❤️‍💋‍👩 בראש ובראשונה אאחל לך בריאות איתנה😊
 אושר - כי אין טוב יותר מלראות אותך מאושרת את מקרינה את השמחה שלך על כל הסביבה שלך🤣 עושר - כי מאמי את חייבת הרבה כסף "הוווווו זארה קידס" 😂🤷. סבלנות הבנה ולהבין שהכל בחיים קורה לטובה😎. המשיכי להשאר אשת הסוד היחידה שלי זאת שתמיד מבינה אותי ויודעת מבלי שאמצמץ מה בדיוק עובר עלי! חולה על השיגעונות שלך ועל ההצקות שלך . תמשיכי לחפור לי על הרכב את תקבלי אותו תמיד אחרי כל חפירה ואני אלך ברגל כמו היום 😵. כי מי אני שאסרב לך ? את הלב הגדול שלי ❤ מחכה שתחלקי איתי את הרגע המיוחל שלי שאת מחכה לו יותר ממני. 💍.
תודה שאת תמיד שם בשבילי , שלמדנו מאז ומתמיד להסתדר לאהוב ותמיד להיות המשענת אחת של השניה בכל מצב בטוב וברע.
מאחלת לך שכל שתבקשי לו יהי👐. שכל תפילותייך יענו במהרה ותמיד באמונה גדולה🤞. יום הולדת שמח תות יפה שלי 🎂 עד 120! אוהבת אותך עמוק בכל ליבי💕 סיס שלך👩‍❤️‍💋‍👩👭
Read more
והילד הזה הוא אני! והוא חוגג שמונים! אני? כן לגמרי .. כל מה שיש לי ,כל מה שפעם חלמתי להיות ,כל תכונה שאנשים ...
Media Removed
והילד הזה הוא אני! והוא חוגג שמונים! אני? כן לגמרי .. כל מה שיש לי ,כל מה שפעם חלמתי להיות ,כל תכונה שאנשים אוהבים בי ,באה מהאיש המדהים הזה! אבא שלי . בן אדם שכל מי שזכה להכיר אפילו לרגע יודע כמה הוא נדיר ,כמה טוב יש בו ,כמה הוא לוחם צדק ורגש ,איש שנוסע לטיול במדריד ומעביר זקנה עיוורת את הכביש כשאף אחד ... והילד הזה הוא אני! והוא חוגג שמונים! אני? כן לגמרי .. כל מה שיש לי ,כל מה שפעם חלמתי להיות ,כל תכונה שאנשים אוהבים בי ,באה מהאיש המדהים הזה! אבא שלי . בן אדם שכל מי שזכה להכיר אפילו לרגע יודע כמה הוא נדיר ,כמה טוב יש בו ,כמה הוא לוחם צדק ורגש ,איש שנוסע לטיול במדריד ומעביר זקנה עיוורת את הכביש כשאף אחד לא ניגש. זה אבא שלי. מגיל שלוש בערך גרר אותי לארווה בפת והזריק בי את חיידק הכדורגל ועשרים שנה אחרי אירח עם אימא שחקנים ארגנטינים רק כי ״לא יכול להיות שלא יהיה להם פה משפחה״ ,או ״אין מי שידאג להם בארץ״ ובשרביט הקסם שלו שמיוחד רק לו חיבר אותם אלי ולעולם הסוכנות שחקנים כי ״אתה חייב לעזור להם הם לבד״. זה האיש שלא יכול לראות אי צדק או פגיעה בילד או קשיש. החברים שלי תמיד קינאו בי שאבא שלי הוא אתה: חבר ,אבא ,ילד בעצמך. וכמה נשארת אותו הדבר : מתנדב בבית חולים ,עוזר ודואג לכולם עכשיו כמו אז ,מחייך לכולם מחבק ונוגע בנשמה של כל אחד וכולם משוגעים עליך. כמה אני אוהב אותך אבא !בלעדיך אני כלום ,כמה אתה הכי תומך בעולם וכמה חשוב לך לשמוע כל פרט במה שקורה לנו בחיים ואיך שאתה גאה בנו בכולנו. ואיך אתה מבין את העבודה שלי העצות שלך וההבנה שלך בכדורגל עוזרים לי יום יום. אתה המתנה הכי גדולה שיכולנו לקבל אי פעם. אני רוצה לאחל לך רק בריאות ואושר את השאר אתה השגת לבד. אתה המורה שלי לחיים. תודה שאתה פה איתי. אוהב אותך תמיד
Read more
וואו, זאת הייתה שנה משוגעת😙<span class="emoji emoji1f632"></span> אני חושבת שזאת הייתה השנה הקשה בחיי. שנה של התמודדיות ונפילות אין ...
Media Removed
וואו, זאת הייתה שנה משוגעת😙 אני חושבת שזאת הייתה השנה הקשה בחיי. שנה של התמודדיות ונפילות אין סופיות. שנה בה ה' בדק אותי, והוא בדק אותי בציציות. שנה שגם קרו בה דברים יפיפיים...מרגשים. שנה של רגש, שנה של רכבת הרים. גילית מה זה אומר להיות אישה, אישה חזקה, אישה לוחמת, אישה יפה. הבנתי את המשמעות ... וואו, זאת הייתה שנה משוגעת😙😲
אני חושבת שזאת הייתה השנה הקשה בחיי.
שנה של התמודדיות ונפילות אין סופיות.
שנה בה ה' בדק אותי, והוא בדק אותי בציציות.
שנה שגם קרו בה דברים יפיפיים...מרגשים.
שנה של רגש, שנה של רכבת הרים.
גילית מה זה אומר להיות אישה, אישה חזקה, אישה לוחמת, אישה יפה.
הבנתי את המשמעות האמיתית של חברות בנפש, בנות, נשים יקרות ואהובות שהיו איתי ולצידי, בלב ובנפש.
וכל יום הוקרתי תודה למשפחה הישנה והחדשה שלי, לאחותי וגיסי המלאכים היקרים שלי, והמשפחה המדהימה שלהם (יהודה  ודויד...)
אז השנה אני אומרת תודה, תודה לכל מי שפגע בי, ניצל אותי, או נהג בי לא כראוי,  פתחתם לי את העניים.
תודה לכל מי שעמד לצידי, לימדתם אותי מה זאת האהבה.
תודה
והתודה הכי חשובה היא לכל אלה שאוהבים אותי, לימדתם אותי לאהוב את עצמי.
נ.ב
תודה ענקית לאלדד ליאל ומאי....סתם כי אני אוהבת אותם
#happiness #love #family #instasupport #instahelp #cleanse #repost #blessings #newyearseve #nailart #nails #diy #creativity #nailpolish #nilensjord #newyearsday #fam #polaroid #gang #utah #supreme #nike #swoosh #poloralphlauren
Read more
<span class="emoji emoji1f4e3"></span><span class="emoji emoji1f4e3"></span><span class="emoji emoji1f4e3"></span> תודה לבורא עולם <span class="emoji emoji1f64f"></span> לאחר יומיים מטורפים לאט לאט מתחילה לעכל את כל התקופה המטורפת הזאת ! חייבת ...
Media Removed
תודה לבורא עולם לאחר יומיים מטורפים לאט לאט מתחילה לעכל את כל התקופה המטורפת הזאת ! חייבת לשתף אתכם בחוויה הזאת: כחצי שנה שאנו עובדים בקפידה על קטלוג 2018 בכדי להביא את הטרנדים הכי חמים בעולם האופנה , את החליפות הכי מיוחדות -טיסות לחו״ל בכדי להביא את הבדים הכי מיוחדים ויפים ... ואז ... 📣📣📣
תודה לבורא עולם 🙏
לאחר יומיים מטורפים לאט לאט מתחילה לעכל את כל התקופה המטורפת הזאת !
חייבת לשתף אתכם בחוויה הזאת:
כחצי שנה שאנו עובדים בקפידה על קטלוג 2018 בכדי להביא את הטרנדים הכי חמים בעולם האופנה , את החליפות הכי מיוחדות🔝 -טיסות לחו״ל בכדי להביא את הבדים הכי מיוחדים ויפים ...
ואז הכיף מגיע ,הצילומים קרבים ...
ואופס יומיים לפני הצילומים הדוגמן שלנו - אליהו מהמירוץ למיליון
מעדכן שיש לו דלקת בעיניים,
יום לאחר מכן אמא שלי שתהה לי בריאה לא חשה הכי בטוב ...
בנוסף חייבת למצוא סידור לילדים... עדיין שומרת על איפוק וקור רוח !
מאמינה שיש סיבות לכל דבר ..
ובורא עולם תמיד איתי כי אין עוד מלבדו 🙏
וברוך השם הכל הסתדר והגשמתי לי עוד חלום לעשות את הקטלוג הכי יפה שעשיתי אי פעם ,הרבה מעבר לציפיות. תמיד שואפת ליותר ממושלם אז אחרי לחץ מטורף לשים לב ודגש לפרטים הכי קטנים ..
אני מסתכלת על התמונות ועל הדוגמנים מהצד ומתרגשת! גאה שאילו היצירות שלנו ... עיצוב החליפות זה משהו שאני הכי אוהבת ולא יכולתי לבקש מקצוע אחר! כמובן שכל זה לא היה קורה בלי הצוות המהמם שלנו *אני רוצה להודות תחילה לחברה שלי ולמאפרת האישית שלי על האיפור המהמם !אבל קודם על זה שאת חברה אמיתית תמיד מרגיעה ועוזרת את מלאכית נסיכה אמיתית -ורד גני *לעובד כהן מעצב השמלות כלה וערב על שמלות הורסות ...
היסטריות כמו תמיד 🔝
*לאלעד ומנכל מלון אירופה שהתארחנו בו לצורך צילום הקטלוג ...
שהכי נראה ומרגיש סטייל אירופה .
*לצלם שלנו שמלווה אותנו כבר 8 שנים -צחי וזאנה ולאשתו לינדה חברים יקרים שלנו *לדוגמנים הקבועים שלנו שהם כבר משפחה אבי צבאג ואלירן ביטון הכי יפים ומקצועיים בעולם *לדוגמנים החדשים של רונן אור צרפתי שהצטרפו אור המקסים ואליהו כוכב המירוץ שהוא מתוק אמיתי ועשה הכל כדי שיצא מושלם ולא איכזב *לאהרון על הסרטון תדמית שאני בטוחה שיצא נדיר *לאייל על השיער ההיסטרי שעשה לי ולדוגמנים וכן על כל העזרה על הסט. *לאבי לה פולו על הנעליים המהממות *למרינה שלנו האלופה הפרופסורית
לתפירה שסבלה את השגעונות שלי לכל העיצובים
ולליאור סגול בעלי על הנעלי גינס שעיצב במיוחד לחליפות ***והכי חשוב לבעלי ליאור אני ואתה צוות מנצח ביחד אין יותר ממך להשלים אותי גם בעבודה וגם בחיים לא סתם אתה החצי השני שלי
וכמובן שאפו עליך על ההברקה בעיצוב נעלי הג’ינס 👍🏻וכל שאר הנעליים המיוחדות ***תודה לאמא שלי על תמיכה אין סופית !
*****תודה לבורא עולם על הכל כי זה הכל הוא תודה שאתה איתי תמיד
בשם השם נעשה ונצליח
וכמובן תודה ובהצלחה לכו
Read more
21.12.17 עכשיו שמתי לב שאין לי תמונות יום הולדת אלא נשארו רק זכרונות קסומים 🖤 התמונה היחידה שכן יש ...
Media Removed
21.12.17 עכשיו שמתי לב שאין לי תמונות יום הולדת אלא נשארו רק זכרונות קסומים 🖤 התמונה היחידה שכן יש ממחישה כמה היה לי כייף ומטושטש מאופוריה. אז לאחר התאוששות קלה, רק אגיד תודה. הייתי מוקפת עם האנשים שהכי אהובים עליי בעולם כולו. אין לאף אחד חברים כמו שלי, אין. ולי אין לי מילים לסכם את יום הולדת שלי. תודה ... 21.12.17
עכשיו שמתי לב שאין לי תמונות יום הולדת אלא נשארו רק זכרונות קסומים 🖤 התמונה היחידה שכן יש ממחישה כמה היה לי כייף ומטושטש מאופוריה. אז לאחר התאוששות קלה, רק אגיד תודה. הייתי מוקפת עם האנשים שהכי אהובים עליי בעולם כולו. אין לאף אחד חברים כמו שלי, אין.
ולי אין לי מילים לסכם את יום הולדת שלי.
תודה לכל המעורבים ולכל מי שלקח חלק בלעשות לי נעים בלב!
ואיך לא למפיקות הראשיות והכי תחמניות: @hagarshoresh @talshatz @barlevv
Read more
לחברה הכי טובה שלי יש יום הולדת 17 היום<span class="emoji emoji1f382"></span>, אני רוצה לאחל לך שתמיד תיהיה לך שמחת חיים🤑, שתמיד תחייכי כי ...
Media Removed
לחברה הכי טובה שלי יש יום הולדת 17 היום, אני רוצה לאחל לך שתמיד תיהיה לך שמחת חיים🤑, שתמיד תחייכי כי יש לך חיוך של מפלצת, שלעולם לא תפסיקי לצחוק(גם כי זה מרזה וגם מאריך חיים)🤣, שתמיד תמיד תישארי מי שאת🏻, שתמיד תעשי מה שאת אוהבת, שלא תיתני לדעת אחרים להשפיע עליך כי רק את יודעת מה טוב לך🏻, שתגשימי ... לחברה הכי טובה שלי יש יום הולדת 17 היום🎂, אני רוצה לאחל לך שתמיד תיהיה לך שמחת חיים🤑, שתמיד תחייכי כי יש לך חיוך של מפלצת👹, שלעולם לא תפסיקי לצחוק(גם כי זה מרזה וגם מאריך חיים)🤣, שתמיד תמיד תישארי מי שאת🙏🏻, שתמיד תעשי מה שאת אוהבת💞, שלא תיתני לדעת אחרים להשפיע עליך כי רק את יודעת מה טוב לך💪🏻, שתגשימי את כל חלומותייך(להיות מסתערבת או למכור פטנט של בננות מקולפות)🧕🏼🍌, המון אושר😋, כושר🏃🏼‍♀️, עושר💰, יושר😇 ועוד מלא דברים שהסיומת שלהם היא באותיות ש+ר(הזמרת)🎤, בריאות👩🏼‍⚕️, אהבה אמיתית💏, חברות אמיתית👭, שתבני משפחה לתפארת👨‍👩‍👧‍👦, הצלחה בכל מה שאת רק תרצי🤙🏻, שיהיה לך לב של זהב💛, שלעולם לא תיתקעי במעלית🔐, שאם טעית שתמיד תדעי לתקן גם אם עשית סתימה באסלה וכל הקקי צף למעלה🚽💩, שתדעי שאני תמיד כאן בשבילך בטוב וברע לא משנה מה🤞🏻, אני אוהבת אותך חיים שלי❤️
תודה שאת סובלת אותי ושאת תמיד כאן בשבילי אין כמוך עמית, את מגישה מדהימה ויותר מזה את חברה שאי אפשר לחלום עליה, מזל טוב עד 120🎂 @amit_talmor18 🎊🎉
First of all happy 17th birthday to my best friend🎀🎁
And happy international volleyball day🏐
Read more
יום אהבה שמח משפחה אהובה שלי,לך אשתי תודה על הכל אוהב אותך עד אין קץ,ולכם נסיכים קטנים של אבא,תודה ...
Media Removed
יום אהבה שמח משפחה אהובה שלי,לך אשתי תודה על הכל אוהב אותך עד אין קץ,ולכם נסיכים קטנים של אבא,תודה שלימדתם אותי אהבה ללא גבולות מהי!יום אהבה שמח משפחה אהובה שלי,לך אשתי תודה על הכל אוהב אותך עד אין קץ,ולכם נסיכים קטנים של אבא,תודה שלימדתם אותי אהבה ללא גבולות מהי!❤️
כל מי שמכיר אותי יודע שאני מעריץ דיוות סידרתי אין יום בסטודיו שלי שאני לא מזכיר את השם סטלה עמר...אין ...
Media Removed
כל מי שמכיר אותי יודע שאני מעריץ דיוות סידרתי אין יום בסטודיו שלי שאני לא מזכיר את השם סטלה עמר...אין כלה שנכנסת ולא משנה מה מידת הבגד שלה שאני לא אומר לה תשאבי השראה מהדיווה הגדולה מכולם.... ניורק תזכר לי הרבה יותר מעוד טיול בזכותך... תודה לך שאת קיימת.....@stella.amar כל מי שמכיר אותי יודע שאני מעריץ דיוות סידרתי
אין יום בסטודיו שלי שאני לא מזכיר את השם סטלה עמר...אין כלה שנכנסת ולא משנה מה מידת הבגד שלה שאני לא אומר לה תשאבי השראה מהדיווה הגדולה מכולם....
ניורק תזכר לי הרבה יותר מעוד טיול בזכותך...
תודה לך שאת קיימת.....❤@stella.amar
יפה שלי סורי שלא הייתי פה מלא זמן.. אני בתקופה כל כך לחוצה! אהובה שלייי הדבר הכי יפה שקיים!! גם חיצונית ...
Media Removed
יפה שלי סורי שלא הייתי פה מלא זמן.. אני בתקופה כל כך לחוצה! אהובה שלייי הדבר הכי יפה שקיים!! גם חיצונית וגם פנימית .. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! נערה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה ... יפה שלי סורי שלא הייתי פה מלא זמן.. אני בתקופה כל כך לחוצה! אהובה שלייי הדבר הכי יפה שקיים!! גם חיצונית וגם פנימית 😍😍.. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! נערה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה כמה את צנועה וכמה את מאמינה בדרך שלך ושבחיים לא תסטי ממנה. ללא ספק זה קשור גם לחינוך המדהים של הורייך אבל גם בך, באופי המדהים שלך. כל כתבה שלך אני קוראת את התגובות של האנשים וחושבת שהנה גם בדרך הכי פשוטה וצנועה אפשר להצליח. איזה כיף לי שאני מעריצה מישהי כמוך שיודעת שלפני שהיא זמרת היא קודם כל בן אדם! בן אדם עם הלב הכי ענק שאני מכירה! העמוד הזה כבר למעלה מ-4 שנים😱😱 וכל יום אני מרגישה ויודעת שזה לא ייגמר לעולם! אהובה שלי תודה על הכל.. על זה שאת יודעת להעריך מה שעושים בשבילך ולא לוקחת שום דבר מאליו! אוהבת אותך הכי שיש בעולםםם!! ❤❤ 😘😘 @agam__buhbut
Read more
אהובה שלייי הורסת את הבריאותתת <span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> אמאלה כבר אין לי מילים! את הכי הכי יפה בעולםםם.. גם חיצונית וגם ...
Media Removed
אהובה שלייי הורסת את הבריאותתת אמאלה כבר אין לי מילים! את הכי הכי יפה בעולםםם.. גם חיצונית וגם פנימית .. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! ילדה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה כמה ... אהובה שלייי הורסת את הבריאותתת 😍😍😍 אמאלה כבר אין לי מילים! את הכי הכי
יפה בעולםםם.. גם חיצונית וגם פנימית 😍😍.. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! ילדה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה כמה את צנועה וכמה את מאמינה בדרך שלך ושבחיים לא תסטי ממנה. ללא ספק זה קשור גם לחינוך המדהים של הורייך אבל גם בך, באופי המדהים שלך. גאה בך כל כך על זה שאת יודעת מה את רוצה וגם יודעת לעשות את זה בדרך הכי מדהימה שיש! כל כתבה שלך אני קוראת את התגובות של האנשים וחושבת שהנה גם בדרך הכי פשוטה וצנועה אפשר להצליח. איזה כיף לי שאני מעריצה מישהי כמוך שיודעת שלפני שהיא זמרת היא קודם כל בן אדם! בן אדם עם הלב הכי ענק שאני מכירה! העמוד הזה כבר 4 שנים וכל יום אני מרגישה ויודעת שזה לא ייגמר לעולם! אהובה שלי תודה על הכל.. על זה שאת יודעת להעריך מה שעושים בשבילך ולא לוקחת שום דבר מאליו! אוהבת אותך הכי שיש בעולםםם!! ❤❤ שבת שלום 😘😘 @agam__buhbut
Read more
אמא שלי, מאור עייני, יום הולדת שמח<span class="emoji emoji2764"></span> רציתי לספר לכל העולם כמה היום הזה חשוב לי... אמא שלי שתמיד עומדת ...
Media Removed
אמא שלי, מאור עייני, יום הולדת שמח רציתי לספר לכל העולם כמה היום הזה חשוב לי... אמא שלי שתמיד עומדת לצידי, היא העורכת דין שלי, היא הצבא שלי, היא זאת שתמיד שמה אותי בראש הפרמידה שלה, היא זאת שהכילה אותי בגופה 9 וחודשים ועוד 27 שנים בליבה! אמא שלי, כמו כל בוקר כשאשר השמש פוצחת באור אני אמשיך לברך ... אמא שלי, מאור עייני, יום הולדת שמח❤
רציתי לספר לכל העולם כמה היום הזה חשוב לי...
אמא שלי שתמיד עומדת לצידי, היא העורכת דין שלי, היא הצבא שלי, היא זאת שתמיד שמה אותי בראש הפרמידה שלה, היא זאת שהכילה אותי בגופה 9 וחודשים ועוד 27 שנים בליבה!
אמא שלי, כמו כל בוקר כשאשר השמש פוצחת באור אני אמשיך לברך אותך שתמיד תיהי לי מאושרת, זה מה שהופך אותי לאדם מאושר,
תמיד תיהי בריאה- זה מה שמחזיק את אחיי ואותי להמשיך בדרך שאת סוללת לנו.
מאמו, אל תפסיקי לעולם להיות החברה הכי טובה שלי אין עוד כמוך בכל היקום כולו ! זה מוכח !
תודה שאת אמא שלי ולא אחרת!
אני אוהבת אותך אהובתי, אוהבת כמו שמספרים באגדות, מזל טוב עד 200 !!!!
מעריצה מספר 1 שלך❤
Read more
היום חיים שלי חוגג יום הולדת ♡בחרתי להפתיע אותו בחופשה בים המלח<span class="emoji emoji1f60a"></span>אמרתי לו שנוסעים לארוחת בוקר בשקט ...
Media Removed
היום חיים שלי חוגג יום הולדת ♡בחרתי להפתיע אותו בחופשה בים המלחאמרתי לו שנוסעים לארוחת בוקר בשקט ארזתי הכל !ובבוקר במקום למסעדה נסעתי למלון הרודס בים המלח.מלון שאהוב עליי ועליו.שם נמצא השף חיים דיין חבר יקר שלי.כמו אח♡את חיים הכרתי בפייס לפני כמה שנים ומאז הכל היסטוריה !הוא החיים שלי ושל מזל(אשתו).אז ... היום חיים שלי חוגג יום הולדת ♡בחרתי להפתיע אותו בחופשה בים המלח😊אמרתי לו שנוסעים לארוחת בוקר בשקט ארזתי הכל !ובבוקר במקום למסעדה נסעתי למלון הרודס בים המלח.מלון שאהוב עליי ועליו.שם נמצא השף חיים דיין חבר יקר שלי.כמו אח♡את חיים הכרתי בפייס לפני כמה שנים ומאז הכל היסטוריה !הוא החיים שלי ושל מזל(אשתו).אז חיימוני תודה רבה על העזרה בארגון יום ההולדת 😍ותודה רבה על עוגה טעימה...מה זה טעימה?אין דברים כאלה....דורשת מתכון לעם...אז @sarit_sarah_cherry arr תודה על עוגה ויאלללללה מתכון.ולסיום סיומת....מזל טוב חיים שלי...אם לא היית אתה לא הייתי אני !
Read more
אהלן חן פרץ יום הולדת שמח והמון מזל טוב הרבה בריאות אושר ועושר והצלחה בכל מעשה ידייך מלאך שלי.. אין ...
Media Removed
אהלן חן פרץ יום הולדת שמח והמון מזל טוב הרבה בריאות אושר ועושר והצלחה בכל מעשה ידייך מלאך שלי.. אין לי מילים להודות לך על מי שאת ומה שאת עושה בשבילי, תודה לך על כל הנתינה ועל כל האהבה שאת נותנת לי ועל זה שכל בוקר שאני מתעורר לידך הוא בוקר מושלם שמתחיל עם חיוך על הפנים, תודה לך שאת מצחיקה אותי בטירוף ... אהלן חן פרץ
יום הולדת שמח והמון מזל טוב הרבה בריאות אושר ועושר והצלחה בכל מעשה ידייך
מלאך שלי.. אין לי מילים להודות לך על מי שאת ומה שאת עושה בשבילי, תודה לך על כל הנתינה ועל כל האהבה שאת נותנת לי ועל זה שכל בוקר שאני מתעורר לידך הוא בוקר מושלם שמתחיל עם חיוך על הפנים,
תודה לך שאת מצחיקה אותי בטירוף עד שכואבת לי הבטן ואני לא מצליח לנשום,
תודה על הסבלנות שלך כלפי כי אני יודע שלפעמים זה קצת קשה 😅,
תודה שאת נותנת לי להרגיש כמו מלך ושאני הכי גדול בעולם ואין מישהו שיכול עליי,
תודה על האמונה שלך בי ואני יודע שכל דבר שאני אשיג בחיים יהיה בזכותך ובזכות התמיכה שלך בי והדחיפה קדימה,
תודה שאת נותנת לי לאהוב אותך ולתת לך להרגיש מלכה כי זה מה שאת,
תודה שאת שלי.
התמימות הזאת שלך כמו של ילד בגן, היופי המיוחד הזה שאין דבר בעולם שדומה לו,
הטוב לב והנדיבות שלך כלפי כולם,
השטויות האלה שאת לפעמים אומרת שהורגות אותי מצחוק ואלוהים יודע איך חשבת על זה.. אין דברים כמוך, את אחת ויחידה!
אני אוהב אותך מלאך שלי, מזל טוב ❤
Read more
יום הולדת למלך העולם שלי <span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f48b"></span> אבא שלי האחד והיחיד ❣️ לא משנה מה הגיל של הבן אדם האופי הוא החשוב, ובן ...
Media Removed
יום הולדת למלך העולם שלי אבא שלי האחד והיחיד ❣️ לא משנה מה הגיל של הבן אדם האופי הוא החשוב, ובן אדם כמוך לא מוצאים כל יום אם יש מפורסמים שמעריצים אותם ואוהבים אותם אני המעריצה הכי גדולה שלך, אתה הסלב שלי אתה המודל לחיקויי שלי אתה הנפש התאומה שלי לא סתם אני כלכך דומה לך ולא סתם אני כלכך מחוברת ... יום הולדת למלך העולם שלי 🎉🎊💋
אבא שלי האחד והיחיד ❣️
לא משנה מה הגיל של הבן אדם
האופי הוא החשוב, ובן אדם כמוך לא מוצאים כל יום
אם יש מפורסמים שמעריצים אותם ואוהבים אותם
אני המעריצה הכי גדולה שלך, אתה הסלב שלי 😜
אתה המודל לחיקויי שלי אתה הנפש התאומה שלי
לא סתם אני כלכך דומה לך ולא סתם אני כלכך מחוברת אלייך
אתה יודע עליי הכל מבלי שאני יגיד מילה אתה קורא אותי!
אני כלכך מודה לקדוש ברוך הוא, שמכל הגברים העולם
בך הוא בחר ליהיות אבא שלי, החבר הכי טוב שלי
אין בעולם אהבה כמו אהבה של אבא ובת
אני כלכך אוהבת אותך אני כלכך מאושרת על זה שאתה שלי
אין הסבר מדוייק על מה אתה בשבילי
אתה הבן אדם הכי מיוחד שאני מכירה
בן אדם טוב שדואג לכולם, שמחת חיים שוכנת בכל חלקיי גופך
אתה אחד ויחיד ומיוחד וביגלל שאתה כזה
כולם אוהבים אותך זה מבדיל אותך מאחרים☺️
לא ניראה לי שאפשר לסכם בן אדם כלכך גדול בכמה מילים
אז אני יגיד שאתה מעל כולם, שאתה האושר שלי
ואתה העדיפות הראשונה שלי בכל דבר!

שתיזכה לעוד המון שנים , אמן!
שתמיד תישאר כמו שאתה כי ככה אני וכולם אוהבים אותך
שבעזרת השם עוד כמה שנים תיהיה סבא לילדיי
ותמשיך לחייך את החיוך שגורם לכולם לחייך בזכותו
אבא תודה לך על הכל
אני אוהבת אותך הכי שאפשר לאהוב
יום הולדת שמח אהוב יקר שלי ❤️
Read more
<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span> השאלה הראשונה שאני שואל את עצמי בכל פעם שאני בתחילתו של תהליך יצירת הקולקציה... היא ...
Media Removed
השאלה הראשונה שאני שואל את עצמי בכל פעם שאני בתחילתו של תהליך יצירת הקולקציה... היא מזה הדבר הבא??? הרי זאת שאלת מיליון הדולר: הדבר החדש הזה שאינו מוגדר, ללא נוסחה מדויקת וללא מתכון. הציפייה מהסביבה ובעיקר מעצמי בכל פעם לעלות את הרף, להיות יותר חדשני, יותר נועז ויותר מקורי נותנים ... 🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧
השאלה הראשונה שאני שואל את עצמי בכל פעם שאני בתחילתו של תהליך יצירת הקולקציה...
היא מזה הדבר הבא???
הרי זאת שאלת מיליון הדולר: הדבר החדש הזה שאינו מוגדר, ללא נוסחה מדויקת וללא מתכון.
הציפייה מהסביבה ובעיקר מעצמי בכל פעם לעלות את הרף, להיות יותר חדשני, יותר נועז ויותר מקורי נותנים לי את הדרייב ליצירה.
איני מנסה לפתור את השאלה אלא רק להישאר נאמן לעצמי ולדרך.
ברוך ה' הדרך שלי רצופה באנשים טובים המקיפים אותי ונותנים לי השראה ליצירה בחיי היום יום.
🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧
אז רגע לפני השנה החדשה, אני נרגש לחשוף תמונה ראשונה מתוך קולקציית לונדון 2019 עליה עמלנו רבות וכמובן שזה הזמן לתודות
התודה הראשונה שלי היא לצוות מושלם שעזר ביצירת הקולקציה:
צילום- דניאל אלסטר, אני כבר לא סופר כמה קולקציות צילמנו ביחד, רק שכן ירבו כי אין אין אין על הידיים שלך
שיער איפור- בן ביטון ידי זהב איש יקר ולב ענק, אתה כישרון מהלך.
למעצבת התכשיטים: רוית אביטל,, שיצרה את כל התכשיטים המדהימים לקולקציה, תודה תודה תודה.
לכורש האסיסטנט האישי שלי בלונדון תודה על כל העזרה
לכן כלות מקסימות שלי שנותנות לי את החופש ליצור ונותנות לי להיות אחראי על השמלה שלכן ביומכן החשוב.
להורים ולמשפחה שלי שתמיד דוחפים ותומכים
לצוות הסטודיו שלי המשפחה השנייה שלי אוהב אתכם אחד אחד (אני כלום בלעדיכם)
לבעלי המושלם שסופג אותי ותומך כל כך
והכי חשוב לבורא עולם
🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧
תודה תודה תודה
שניפגש רק בשמחות
אמן
Read more
״ואבא שלי הוא הטוב מכולם ואבא שלי הוא הכי בעולם ורק בגללי הוא האבא שלי כי הבטיח הוא לי שהוא רק שלי״<span class="emoji emoji2764"></span>️ המלך ...
Media Removed
״ואבא שלי הוא הטוב מכולם ואבא שלי הוא הכי בעולם ורק בגללי הוא האבא שלי כי הבטיח הוא לי שהוא רק שלי״️ המלך של הבית חוגג יום הולדת!!! אבא שלי אין כמוך בעולם , אני מאחלת לך מזל טוב עד 120 שנה ויותר! עושר אושר יושר כושר בריאות אהבה הצלחה לווה ונחת מאיתנו (הילדים ) אין לי איך לתאר את אהבה שלי כלפייך כי היא ... ״ואבא שלי הוא הטוב מכולם ואבא שלי הוא הכי בעולם ורק בגללי הוא האבא שלי כי הבטיח הוא לי שהוא רק שלי״❤️
המלך של הבית חוגג יום הולדת!!! אבא שלי אין כמוך בעולם , אני מאחלת לך מזל טוב עד 120 שנה ויותר!
עושר אושר יושר כושר בריאות אהבה הצלחה לווה ונחת מאיתנו (הילדים )
אין לי איך לתאר את אהבה שלי כלפייך כי היא יותר מידי גדולה!
אז אבא אני רוצה להודות לך על כל מה שעשית למעני
תודה שאתה תמיד לצידי
תודה שאתה מקשיב לי , תודה שאתה מצחיק אותי
תודה לה' שקיבלתי אבא מושלם כמוך!
אבא אני רוצה לומר לך שאתהבן אדם מדהים ושאתה הבן אדם עם הכי הרבה השראה לחיים שלי !
אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם
שתמיד החיוך שלך ישאר על פנייך ושתמיד תישאר מאושר
אוהבת אותך הכי שבעולם, בתך הבכורה והמעצבנת ♥️
Read more
הנה המלכה עוד מעט מגיעה <span class="emoji emoji1f60a"></span> ריבונו של עולם, תודה לך על שזכיתי לעבוד במקצוע כל כך מבורך, לשמח את עמך ישראל ...
Media Removed
הנה המלכה עוד מעט מגיעה ריבונו של עולם, תודה לך על שזכיתי לעבוד במקצוע כל כך מבורך, לשמח את עמך ישראל בכל יום, החיוך שאתה מקבל מהבמה שווה את הכל ועל כל אשאר אסיר תודה תמיד ️ אין כיף יותר גדול מלהיכנס אל יום השבת למנוחה האמיתית ולמשפחה שבת שלום ומבורכת יהלומים יקרים שלי ️ #תודה_על_השבת הנה המלכה עוד מעט מגיעה 😊
ריבונו של עולם, תודה לך על שזכיתי לעבוד במקצוע כל כך מבורך, לשמח את עמך ישראל בכל יום, החיוך שאתה מקבל מהבמה שווה את הכל ועל כל אשאר אסיר תודה תמיד ❤️
אין כיף יותר גדול מלהיכנס אל יום השבת למנוחה האמיתית ולמשפחה 😊
שבת שלום ומבורכת יהלומים יקרים שלי 💎❤️
#תודה_על_השבת
טוב אז לסכם את השנתיים הכי טובות בחיים שלי זה לא פשוט בכלל. שנתיים מדהימות שהתחילו בקורס מכים, המשיכו ...
Media Removed
טוב אז לסכם את השנתיים הכי טובות בחיים שלי זה לא פשוט בכלל. שנתיים מדהימות שהתחילו בקורס מכים, המשיכו בטכני בתור מפקדת טירונים 9 מחזורים, סמלת מחלקה עוד 4. סך הכל 13 מחזורי טירונות ומעל 700 חיילים שאני יכולה להגיד שעברו תחת הפיקוד הישיר שלי. אי אפשר להסביר את החוויה הזאת למי שלא עבר אותה- זכיתי(!!!) ... טוב אז לסכם את השנתיים הכי טובות בחיים שלי זה לא פשוט בכלל. שנתיים מדהימות שהתחילו בקורס מכים, המשיכו בטכני בתור מפקדת טירונים 9 מחזורים, סמלת מחלקה עוד 4. סך הכל 13 מחזורי טירונות ומעל 700 חיילים שאני יכולה להגיד שעברו תחת הפיקוד הישיר שלי.
אי אפשר להסביר את החוויה הזאת למי שלא עבר אותה- זכיתי(!!!) להיות מפקדת בצבא ההגנה לישראל, חיל האוויר-בחא 21 הבסיס הכי טוב בצהל ואין ויכוחים על זה אפילו.
אין דבר שלא עברתי בשירות...אולי חוץ מכלא. שבתות, חיילים, ריבים, צעקות, לרוץ אחרי חיילים עד השג שלא יברחו, להפסיד ארוחות, שעות שינה, ללכת שכואבות הרגליים, להעביר סדנת נשק מעל 10 פעמים וכולי וכולי. ועוד סיפור אחד על מקרר שאף אחד מפלוגת רמון הישנה והטובה לא יישכח.
אין תפקיד יותר טוב בעולם מלהיות מפקדת- הסיפוק הזה זה ההרגשה הכי טובה בעולם, גם אם את לא המפקדת האהובה, גם כשקוראים לך היטלר ומקללים אותך- אני מקווה שכל החיילים שלי עכשיו יודעים שעשיתי את זה בשבילכם. עשיתי את זה כדי ללמד אתכם שצבא זה לא צחוק ואנחנו לא באים כדי להעביר את הזמן. מקווה שעכשיו לפחות אתם מבינים. התפקיד הזה מכניס אותך לכל כך הרבה פרופורציות לחיים, הוא מבגר, כל יום למדתי שיעור חדש, גם מהמפקדים הכי חדשים כשאני הייתי ותיקה. אין סוף לתפקיד הזה והוא כל כך חשוב.
אז אני אסכם את זה בזה שאני מאחלת לכל הבאים אחריי שתמשיכו לאהוב את התפקיד הזה כמוני, תעשו אותו באהבה והשאר כבר יבוא. תהנו מהסגל-זה מה שירים אתכם בזמנים קשים, תתעניינו בחיילים שלכם-אל תחפשו שיאהבו אתכם זו לא המטרה. אל תשכחו מהי מהות המילה מפקד-זה כל כך הרבה מעבר ללקום ב5 בבוקר ולפספס ארוחות.
למתגייסים הבאים לטכני פלוגת רמון האגדית אני אגיד שזכיתם בפלוגה הכי מדהימה שיש. במפקדים הכי טובים והכי חזקים!!!
אני אגיד תודה לכל החיילים שלי- אוגוסט 16,ספטמבר 16, נוב 16, דצמבר 16, פברואר 17,מרץ 17, אפריל 17, יוני 17, אוגוסט 17, אוקטובר 17, נוב 17, דצמבר 17 ופברואר 18
לימדתם אותי כל כך הרבה, הרגשתי כמו אמא בשבילכם ומקווה שאתם עכשיו בידיים טובות.
תודה אחרונה למפקדיי והסגל שלי- פלוגת רמון. תודה לכל מי שכעס עלי, שלא ויתר לי, שאהב אותי, שצחק איתי, שבכה איתי, שגרם לי לבכות, שגרם לי לחייך ולהיות מאושרת. אתם האור שלי ואני יודעת שזכיתי באנשים לחיים.
אז אני הייתי יובל טייב, סמלת מחלקה 1 בדימוס, ביוש צה״ל
מ ש ו ח ר ר ת ✈️🎉✂️
Read more
היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לחייים שליי לאהבת עולם שלי לסיבה ליייי למודל חיקוי שלי ...
Media Removed
היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לחייים שליי לאהבת עולם שלי לסיבה ליייי למודל חיקוי שלי אבא שלי חיים שלי אני מאחלת לך המון מזל טוב עד 120 שתמשיך להיות אבא שדואג שתומך שנותן שמעריך. ״היחיד שאת נפשו לי נותן אין כמו אבא שלי אין אחר״... אלוהים תישמור לי עליו לא אחזיק מעמד בילעדיו היום זהו יום ... היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לחייים שליי לאהבת עולם שלי לסיבה ליייי למודל חיקוי שלי אבא שלי חיים שלי אני מאחלת לך המון מזל טוב עד 120 שתמשיך להיות אבא שדואג שתומך שנותן שמעריך. ״היחיד שאת נפשו לי נותן אין כמו אבא שלי אין אחר״... אלוהים תישמור לי עליו לא אחזיק מעמד בילעדיו היום זהו יום מיוחד יום מיוחד שמבין שנה שלמה יום הולדת ליקר שלי לחצי שמימני לזה שבילעדיו אני כלום לאבא שמשלים אותי זה שתמיד שם בישבילי בכל שעה ובכל מקום זה שתמיד ידע להגיד את המילה הנכונה זה שאהבתי אליו ללא תנאים וללא גבולות יום הולדת לבנאדם שמכיר אותי יותר טוב מימני לבנאדם שבזכותו אני תמיד שמחה יקר שלי שהשמחה תסתובב סביבך תמיד ושהחיוך שלך לא ימחק לעולם מיפנייך מאחלת לך עוד המון שנים מאושרות של אהבה ובריאות ושתדע רק נחת ושלווה
אבא שלייי יקר שלייי תישאר תמיד בנאדם אוהב אז חיים שליי מזל טוב עד 120 ויותר אוהבת אותך המון המון ולסיום כמה מילים אני רוצה לומר לך
אבא יקר שלי מודל לחיקוי שלי אוהבת אותך תודה על מי שאתה בישבילי!!❤️❤️❤️❤️❤️
😘😘😘😘😘
Read more
ואו. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל.מאז שאני זוכרת את עצמי מוזיקה הייתה מרכז חיי.אין רגע שלא שמעתי ...
Media Removed
ואו. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל.מאז שאני זוכרת את עצמי מוזיקה הייתה מרכז חיי.אין רגע שלא שמעתי בו מוזיקה או שרתי, מאז ומתמיד כמו שכל קרוביי יודעים.גם שהעלתי קאברים לאינסטגרם וצברתי קהל ועוקבים, תמיד ידעתי שיום אחד אני ארצה שירים משלי,לפתח קריירת מוזיקה כזמרת. זה תמיד היה החלום הגדול שכל ... ואו. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל.מאז שאני זוכרת את עצמי מוזיקה הייתה מרכז חיי.אין רגע שלא שמעתי בו מוזיקה או שרתי, מאז ומתמיד כמו שכל קרוביי יודעים.גם שהעלתי קאברים לאינסטגרם וצברתי קהל ועוקבים, תמיד ידעתי שיום אחד אני ארצה שירים משלי,לפתח קריירת מוזיקה כזמרת. זה תמיד היה החלום הגדול שכל כך רציתי.תמיד כולם אמרו לי נו מתי תוציאי שיר? אם זה חברים וחברות ואם זה אתם באינסטגרם.אי שם בדצמבר החלטתי לגרום לזה לקרות סוף סוף.לכל דבר יש זמן משלו וכנראה זה הזמן שלי,זהו תורי.מאז התחלתי את התהליך. לעבוד על השיר הראשון,לחפש שיר שארגיש איתו שלמה, לאחר הרבה לבטים החלטתי ללכת על ״אוקיינוס״.לפני כ3 ימים שחררתי את הסינגל הראשון שלי. 40 אלף צפיות בשלושה ימים זה מטורף!ועוד לשיר ראשון.אין יותר מדהים מלעשות את מה שאני הכי אוהבת בעולם ולקבל על זה הערכה.אני אסירת תודה ומאושרת,כולי התרגשות על כל הפרגון והאהבה.אני ככ שמחה שאני עושה את מה שאני אוהבת סוף סוף.אני רוצה להוכיח שאני יכולה! והולכת לעבוד על זה קשה.יש לי מטרות וחלומות להגשים. אנשים רושמים לי שהם מתחברים למילים של השיר, שהוא קליט, כבר יודעים את המילים בעל פה,זה דבר מאוד מרגש,מפרגן וכיף לשמוע,תומך ומחזק.אני מודה על כך שבשלב זה בחיי אני מגלה מי חבר אמיתי שלי ומי לא.אני מקווה שאבא שלי רואה אותי עושה סוף סוף את הדבר שאני הכי אוהבת שכל החיים חיכיתי לו.ואני יודעת שגם הוא אהב נורא מוזיקה וכנראה שזה בא אליי ממנו.חייבת לציין שהיה מדהים בהשקה.תודה לכל מי שהגיע לערב שלי,לתמוך בי ברגע שלי,מבין הרגעים החשובים בחיי.אני רוצה להגיד כמה תודות מיוחדות-קודם כל לאמא שלי שכל זה בלעדייך לא היה קורה.תודה לכל מי שהיה פה בשבילי ותמך בי לאורך כל הדרך,גם אם לפעמים היה קשה.תודה לכם-אתם הכי מדהימים.אתם הכוח שלי,כל יום להמשיך.תודה לחבריי,ומשפחתי על כל הפרגון והתמיכה זה מחמם את הלב.תודה לסוכנות רוברטו, ליחצ בר רימוני ולמנהל שי בכר.תודה לערן קאשי שכתב הלחין והפיק את השיר המדהים.תודה לכל צוות הקליפ האהובים עשיתם עבודה מדהימה ומקצועית.תודה לבן פרידלנדר שלקח איתי חלק בקליפ הזה!תודה לצוות עטיפת הסינגל.ולטיילור ובן זיני על כל הפרגון העזרה והתמיכה הרבה.תודה למאי לי על איפור ושיער מושלמים!ולוויב על טוטאל לוק מושלם.תודה לאורי צרור האחד והיחיד שעשה הכל בשבילי והיה לצידי תמיד, תמך ועזר בכל דבר אפשרי וגרם להרבה דברים לקרות.ותודה לה׳ שמגיע לי כל הטוב הזה. מודה אני כל בוקר.אין עליכם!שנעשה ונצליח,אני נרגשת בטירוף עד דמעות❤️❤️ זוהי רק ההתחלה. המשך בתגובות
Read more
היום יום ההולדת שלך אישתי היפה והמיוחדת, את שותפה שלי לדרך,לחיים,לבריאה וליצירה ולכל דבר טוב שיקרה ...
Media Removed
היום יום ההולדת שלך אישתי היפה והמיוחדת, את שותפה שלי לדרך,לחיים,לבריאה וליצירה ולכל דבר טוב שיקרה לנו בעזרת ה׳. אני אוהב אותך אהבה אינסופית ומאחל לך: בריאות כמה שיותר,אושר בטונות,עושר מלאאאא והצלחה בכל אשר תעשי. את הכוח שלי,את האוצר שלי בחיים האלה,את מצב הרוח שלי וכל יום אני מודה על הזכות ... היום יום ההולדת שלך אישתי היפה והמיוחדת, את שותפה שלי לדרך,לחיים,לבריאה וליצירה ולכל דבר טוב שיקרה לנו בעזרת ה׳. אני אוהב אותך אהבה אינסופית ומאחל לך: בריאות כמה שיותר,אושר בטונות,עושר מלאאאא והצלחה בכל אשר תעשי. את הכוח שלי,את האוצר שלי בחיים האלה,את מצב הרוח שלי וכל יום אני מודה על הזכות לחיות את חיי לצידך. מאחל לנו להגשים ביחד כל חלום אפשרי ולהמשיך לאהוב לעולמי עולמים. פעם שניה שאני חוגג לך יום הולדת כבעלך והשנה זה פי מיליון יותר משמעותי משנה שעברה שבה חגגתי לך לראשונה יום הולדת כזוג נשוי. לא אנוח ולא אשן עד שנשיג את כל מטרותינו ונבנה בית ומשפחה לתפארת בעזרת ה׳. תודה נסיכה שלי שיש אותך. אני רוצה כל חיי להיות הכי קרוב אלייך שיש ורק להתקרב אלייך עוד ועוד ולהפוך אותך לאישה הכי מאושרת בעולם כולו. יום הולדת שמח והמוני מזל טוב אחת ויחידה שלי! את כל הטוב שבעולם. אין טובה ויפה ממך בעיניי, פשוט תישארי איך שאת כזאת מושלמת💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Read more
***כמעט יום הולדת <span class="emoji emoji263a"></span>️ <span class="emoji emoji1f64c"></span><span class="emoji emoji1f64c"></span><span class="emoji emoji1f64c"></span> מסכמת שנה שעברה, שהיתה עם המון שינויים, בעסק שלי וגם בחיי האישיים, אני נולדתי ...
Media Removed
***כמעט יום הולדת מסכמת שנה שעברה, שהיתה עם המון שינויים, בעסק שלי וגם בחיי האישיים, אני נולדתי מחדש! אחרי שנה לא פשוטה, הרבה דילמות שעלו, ונפתרו מאליו,.. מצד אחד היו לי פרוייקטים חדשים ומרגשים בעשייה שלי, ומצד שני, הגעתי לתובנות מעניינות , לגבי, לגבי מה אני רוצה שיהיה לי, לגבי התפתחות ... ***כמעט יום הולדת ☺️ 🙌🙌🙌 מסכמת שנה שעברה, שהיתה עם המון שינויים, בעסק שלי וגם בחיי האישיים, אני נולדתי מחדש! אחרי שנה לא פשוטה, הרבה דילמות שעלו, ונפתרו מאליו,.. מצד אחד היו לי פרוייקטים חדשים ומרגשים בעשייה שלי, ומצד שני, הגעתי לתובנות מעניינות , לגבי, לגבי מה אני רוצה שיהיה לי, לגבי התפתחות וצמיחה אישית שלי, כן, אפילו עשיתי זינוק משמעותי, ומה שנקרא "עליתי תדר" והבטחתי לי אישית שעכשיו אני רק צומחת רק משתפרת!!! ☺️☺️ תודה לכל החברות שלי שהם היו ותמיד שם בשבילי תודה לבעלי, לבנות שלי אין ספק העולם נברא בשבילי!! נשיקות וחיבוקים לכולכם #igerisrael #iglady #celebrities #5555 #happybirthay #light #change #feelgood
Read more
אמא שלי הדבר הכי יקר לי בחיים , יש לך יום הולדת המון מזל טוב עד 120, אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם שהשנה ...
Media Removed
אמא שלי הדבר הכי יקר לי בחיים , יש לך יום הולדת המון מזל טוב עד 120, אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם שהשנה הזאת תביא איתה רק בשורות טובות ,שתמיד תיהיי מאושרת שמחה והכי חשוב בריאות ! שהחיוך המושלם שלך לא יירד מפנייך אף פעם ,אמא שלי אני לא יודעת מאיפה להתחיל כי כל מה שאגיד עליך זה כלום לעומת מי שאת , את האמא ... אמא שלי הדבר הכי יקר לי בחיים ,
יש לך יום הולדת המון מזל טוב עד 120, אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם שהשנה הזאת תביא איתה רק בשורות טובות ,שתמיד תיהיי מאושרת שמחה והכי חשוב בריאות ! שהחיוך המושלם שלך לא יירד מפנייך אף פעם ,אמא שלי אני לא יודעת מאיפה להתחיל כי כל מה שאגיד עליך זה כלום לעומת מי שאת , את האמא הכי מיוחדת אמא שיודעת מה עובר עלי בלב גם מבלי שאגיד דבר ודואגת תמיד להרים אותי את העוגן שלי! אם הייתה לי זכות בחירה לפני שנולדתי אין ספק שהייתי בוחרת רק בך !
את המתנה הכי יקרה שקיבלתי שתמיד תיהיי לצידי ושאלוהים ישמור לי עליך תמיד,את החצי שמשלים אותי החברה הכי טובה שלי שיודעת עלי הכל אני מאחלת לעצמי להיות אמא כמוך עם הצניעות הלב הגדול והנתינה שיש בך את מקור להערצה! תודה על זה שגידלת אותי בצורה הטובה ביותר,תמיד יודעת להגיד את המילה הנכונה שהופכת את הרע לטוב! תודה על זה שאת אמא שלי תודה על מי שאת ומה שאת בחיים שלי האישה הכי חכמה עם העצות הכי מכוונות! יש משפט שאני שומעת אותו והוא מתאר בדיוק את מי שאת. ״רַבּוֹת בָּנוֹת עָשׂוּ חָיִל, וְאַתְּ עָלִית עַל כֻּלָּנָה״
אני אוהבת אותך אמא שלי כל יום , כל שעה כל דקה !
שיהיה לך המון מזל טוב את כל חיי❤️
Read more
אומרים שיום הולדת עברי זה יום שכדאי לברך ולהתברך היות ומזלו של אותו אדם גבוה מאוד. יום ההולדת שלי ...
Media Removed
אומרים שיום הולדת עברי זה יום שכדאי לברך ולהתברך היות ומזלו של אותו אדם גבוה מאוד. יום ההולדת שלי בתאריך העברי חל היום, כ באלול. ולכן לא אפספס את ההזדמנות לברך את כולכם באושר אין סופי, עושר בארגזים, בריאות איתנה, הגשמה עצמית ושמחה אמיתית.זיווג הגון ומלא ילדים לכולכם! בורא עולם היקר שלי! תודה ... אומרים שיום הולדת עברי זה יום שכדאי לברך ולהתברך היות ומזלו של אותו אדם גבוה מאוד.
יום ההולדת שלי בתאריך העברי חל היום, כ באלול. ולכן לא אפספס את ההזדמנות לברך את כולכם באושר אין סופי, עושר בארגזים, בריאות איתנה, הגשמה עצמית ושמחה אמיתית.זיווג הגון ומלא ילדים לכולכם!
בורא עולם היקר שלי!
תודה על הזכות שניתנה לי לחיות בעולמך ולהתקרב אלייך צעד אחר צעד באמונה שלמה וברצון עז לעשות את רצונך בשלמות.
תודה על כל הטוב ופחות טוב שקיים.
תודה על כל נשימה שאני נושמת!
תודה שלא קל לי לפעמים.
תודה שקצת עצוב לי לפעמים, כי הכל לטובתי, אפילו אם לא תמיד ראיתי שזה לטובתי עמוק בליבי אני יודעת שכל מה שמגיע ממך הוא הדבר הטוב ביותר עבורי! והוא נעשה במיוחד בשבילי בהשגחה פרטית, מדויקת ומושלמת כמו שרק מלך מלכי המלכים יכול לעשות.
תודה שמחלתי ותודה שוויתרתי ותודה שחייכתי למרות שלא היה לי חיוך, תודה על הרבה דברים קטנים שמצליחים לי, שמשמחים אותי ואני בכלל לא חושבת להגיד עליהם תודה כי הם כל כך קטנים, כל כך מובנים מאליהם.
תודה שאתה תמיד שומע את תפילותיי!
תודה על כל הפעמיים שלא וויתרת עלי למרות שכבר אני וויתרתי על עצמי!!! בורא עולם, אבא גדול שלי! לא רק תודה, אני גם מבקשת סליחה מעמקי ליבי אם היו פעמים שלא הערכתי את מה שנתת לי ובמקום לאמר לך תודה רק התלוננתי.
אני עפר ואפר ואתה כל העולם! הכל רק ממך! והכל אך ורק שלך!!!! מאחלת לעצמי שתזכה אותי לזכור שכל דבר ודבר אתה עושה לי, שום דבר לא קורה מעצמו וגם שום דבר לא קורה מעצמי, הכל ממך! הכל ברחמיך הרבים.
והלוואי שתזכה אותי להתקרב אלייך עוד ועוד הכי קרוב שאפשר!
תודה שזכיתי בכם, ובאהבה הענקית שאתם מרעיפים עליי! אוהבת אתכם! שבת שלום❤️
Read more
וואה וואה יום הולדת שמח חצי שני שלי החברה הכי טובה שלי אחותי התאומה בלב ובנפש הכותל הפסכולגית שלי מלאך ...
Media Removed
וואה וואה יום הולדת שמח חצי שני שלי החברה הכי טובה שלי אחותי התאומה בלב ובנפש הכותל הפסכולגית שלי מלאך שלי שמאזנת אותי האחת ויחידה שלי המתנה הכי מיוחדת שיכולתי לבקש אך זכיתי כמה זכיתי אי אפשר להסביר במילים וכמה את יקרה לי ומה את בשבילי וכמה אני אוהבת אותך ללא גבולות ותנאים אהבת נפש !!! מודה לקדוש ... וואה וואה יום הולדת שמח חצי שני שלי החברה הכי טובה שלי אחותי התאומה בלב ובנפש הכותל הפסכולגית שלי מלאך שלי שמאזנת אותי האחת ויחידה שלי המתנה הכי מיוחדת שיכולתי לבקש אך זכיתי כמה זכיתי אי אפשר להסביר במילים וכמה את יקרה לי ומה את בשבילי וכמה אני אוהבת אותך ללא גבולות ותנאים אהבת נפש !!! 😍 מודה לקדוש ברוך שהפגיש בנינו זה גורל מי שמים בחיים לא חשבתי שאני יפגוש את הנפש התאומה שלי שיכולה להבין אותי רק מי מבט אחד היחידה שיכולה באמת להבין אותי אבל באמת להבין תמיד ! תודה על מי שאת ועל מי שאני לידייך !!!♥ ואחת שתעשה בשבילי ולמעני תמיד הכל לא משנה מה כמו אחותי אמיתית !!! 😍

אצלנו זה כל יום יום הולדת לא צריכות יום מיוחדת לרגש אחת את השניה .😍 אני מאחלת לך קודם בריאות כל השאר זה בונוס שהקדוש ברוך ישמור לי אליך בריאה ושלמה 🙏ואת כל הטוב שקיים שתמיד מאושרת ושהחיוך הנדיר שלך לא ירד ממך לעולם.😄 וגם עם ירד אני לא יתן לך להוריד אותו את יודעת החצי משוגעת ... 😂 אין על הלב והנתינה שלך על תשתני לעולם בשביל אף אחד כי מי שבאמת אוהב אותך יקבל אותך בדיוק כמו שאת וכך אני אוהבת אותך בדיוק כמו שאת את הכי מיוחדת ואהובה אין כמוך נדירה שלי !!! ♥ אני מעריצה אותך והכי גאה בך בעולם... אין ולא היה כמו הקשר המיוחד והנדיר שלנו !!!😍 לא משנה מה קורא אנחנו תמיד ביחד ואחת בשבילי השניה דבק מגע שאין דברים כאלה אנחנו פשוט מדהים אך אנחנו מבינות אחת את השניה רק בעינים מאחלת לנו שנשאר בדיוק כמו שאנחנו... ושנמשיך להנות לחגוג לשמוח לצחוק להשתגע 😂 ולצבור זכרונות להצתלם בכל מקום😂 ולחויות מטורפת כמו שאנחנו רק יודעת ביחד😍 אני תמיד יעשה בשבילך הכל לא משנה מה !!!! אני חולה אליייך במבי נוטלי שלי מושלמת 👑 עולם👭 !!!😍😍😍😍 💖💖💖💖 🎊🎉🎊🎉 @lin554400
Read more
זה סיפור על זקן שפתח מלפני 50 שנה מספרה והיה מבין הספרים המובילים בישראל. עברו השנים ואנשים התחילו ...
Media Removed
זה סיפור על זקן שפתח מלפני 50 שנה מספרה והיה מבין הספרים המובילים בישראל. עברו השנים ואנשים התחילו לדבר עליו ולומר שהוא הזדקן וכבר לא כמו שהיה פעם, אך הוא עדיין המשיך לספר אנשים. למרות שכמות הלקוחות שלו ירדה משמעותית, הוא המשיך לעשות את מה שהוא אוהב. אפילו שהיו לו בממוצע 2 לקוחות ביום, הוא תמיד ... זה סיפור על זקן שפתח מלפני 50 שנה מספרה והיה מבין הספרים המובילים בישראל.
עברו השנים ואנשים התחילו לדבר עליו ולומר שהוא הזדקן וכבר לא כמו שהיה פעם, אך הוא עדיין המשיך לספר אנשים.
למרות שכמות הלקוחות שלו ירדה משמעותית, הוא המשיך לעשות את מה שהוא אוהב.
אפילו שהיו לו בממוצע 2 לקוחות ביום, הוא תמיד סיפר עם חיוך ענק על הפנים.

יום אחד עבר אדם צעיר מול המספרה שלו ואמר לעצמו בראש:
״מיהו הבא בימים הזה? אין כאן מקום אחר באיזור שאוכל להסתפר בו?״ ומיד הלך לחפש לו מקום אחר לספר את שיערו.
כאשר אותו צעיר הלך כמה צעדים ממקום המספרה של האדם הזקן וחשב עם עצמו, הוא הבין שהמחשבה שלו הייתה שפטנית ושגויה כלפי אותו הזקן ואמר לעצמו בראש ״אין לשפוט אדם שבא בימים על סמך חיצוניותו וגילו אלא על סמך עבודותיו וקישוריו, אני אחזור ואתן לו הזדמנות״
הוא נכנס אל הספר הזקן ושאל אותו: ״כמה עולה תספורת״
הזקן השיב ״חמישים שקלים אדוני״
הבחור הצעיר הסביר לו בידיוק מה הוא רוצה.
והזקן הוציא את המכונה שם את הסינר על הבחור הצעיר והתחיל לספר.
״סיימנו אדוני״ אמר הזקן.
אותו בחור צעיר היה בשוק, הוא קם בהתרגשות ואמר לזקן:
״אני לא מאמין!! זה בידיוק מה שרציתי!! זאת התספורת הכי יפה שעשו לי בחיים!! איך עשית את זה? הרי נראה כי המספרה שלך ריקה ואתה עדיין מתנהג כאדם מצליח שמספרתו מלאה באנשים ופרנסה טובה ״
הזקן השיב:
״כאשר אני מאמין בה׳ ובעצמי ויודע שמקור ההצלחה שלי הוא עניין של איך שאני רואה את עצמי ולא איך שאחרים רואים אותי, אני תמיד אעשה את מה שאני עושה באהבה ובשמחה ותמיד ארגיש שבסופו של דבר שעצם היותי עושה את מה שאני אוהב באהבה ובשמחה, מעיד על הצלחתי.
ולא כמות הלקוחות וההכנסות שסגרתי איתם את סוף החודש.
גם אם אני עושה מיליונים וגם אם אני עושה 50₪ ביום. גם על ה50₪ האלו אני מחוייב לומר תודה ענקית מכל הלב מכיוון שניתנה לי ההזדמנות להרוויח אותם בשמחה, וששום דבר לא באמת מגיע לנו בעולם הזה.
יש אנשים שגם את ה50₪ האלו אין להם וחיים באושר, אז מי אני שאוריד את החיוך שלי ואתלונן על השפע שלי?
יש לי כלכך הרבה סיבות למה להמשיך לעשות את מה שאני אוהב :) ״
הצעיר חייך חיוך ענק על הפנים, ושאל שוב : ״כמה אמרנו? 50₪?״
הצעיר הוציא שטר של 100₪ ואמר ״תודה על התספורת ועל השיעור לחיים, עזרת לי להבין ולהעריך כפליים את מה שיש לי ביד ולכן אשלם לך כפול, תודה רבה לך!״
Read more
בעלי לעתיד , אהבת חיי , החצי השני שלי .. האמת שקצת קשה לכתוב ברכה לאדם שהתברך בכל המעלות ומאיפה אפשר ...
Media Removed
בעלי לעתיד , אהבת חיי , החצי השני שלי .. האמת שקצת קשה לכתוב ברכה לאדם שהתברך בכל המעלות ומאיפה אפשר להתחיל לאחל לאדם שתופס את החלק הכי משמעותי וגדול בחיים שלי . אהובי שלי , אני מאחלת לך בראש ובראשונה שבריאות איתנה תהיה מנת חלקך , שהאושר תמיד ישכון בליבך , שבכל דרך שהבורא יכוון עבורך תגיע ההצלחה שלך ... בעלי לעתיד , אהבת חיי , החצי השני שלי .. האמת שקצת קשה לכתוב ברכה לאדם שהתברך בכל המעלות ומאיפה אפשר להתחיל לאחל לאדם שתופס את החלק הכי משמעותי וגדול בחיים שלי .
אהובי שלי , אני מאחלת לך בראש ובראשונה שבריאות איתנה תהיה מנת חלקך , שהאושר תמיד ישכון בליבך , שבכל דרך שהבורא יכוון עבורך תגיע ההצלחה שלך ושאור גדול יאיר את דרכך , שה' ישמור לי עלייך וילווה אותך בכל אשר תלך ושהקסם הכובש שלך והאור שאתה מביא איתך ילוו אותך ויהיו איתך תמיד . אני מאחלת לך לראות את עצמך ולו לשניה כפי שאני וכל הסובבים אותך רואים את מי שאתה - אישיות נדירה , אדם בעל לב ענק וטהור שכולו נתינה , אכפתיות ואהבה . אל תשתנה לי לעולם ותישאר כפי שאתה .. האחד היחיד והמיוחד שלי שתמיד שם לצידי , כתף תומכת , מפרגן , מכבד , אוזן קשבת , דואג , מפנק , מאזן אותי , זה שמגלגל אותי מצחוק , ויודע תמיד להגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון ואוהב אהבה גדולה שתמיד מחזקת ומעניקה לי כוחות , אין אדם שמכיר אותי יותר טוב ממך , לימדת אותי מה זו אהבה ולא יכלתי לזכות בגבר יותר אוהב ממך שיתן לי את כל החיים שלו רק כדי שאהיה מאושרת , ואתה עושה את זה כל יום בזה שאני קמה לצידך ונמצאת איתך בכל שלב בחיים שלך וכמובן שאתה בשלי ❣תודה על מי ועל מה שאתה עבורי ! שהחיים יתנו לך תמיד סיבות לחייך את החיוך הכובש שלך שממיס אותי כל פעם מחדש .
אני מאושרת להיות חלק מחייך .. ומחכה כבר ליום הגדול שלנו לעמוד לצידך תחת החופה ולהפוך לאחד לעולמים .. ובעז"ה שנזכה להקים בית מבורך ומשפחה מלאה בקטנטנים .
זכיתי במתנת שמיים , בדבר הכי טוב שיכולתי לבקש .. זכיתי בך !
יאן שלי אני מאחלת לך מכל הלב את כל הטוב והאושר שהעולם יכול להעניק , ותמיד תדע שאני לצידך בהכל !
ולנו לב שלי , אאחל שנמשיך להיות החברים הכי טובים , שנחגוג ונהנה תמיד , ושנאהב אהבה גדולה וטהורה לנצח .
יום הולדת שמממח מלך שלי 👑
אני אוהבת אותך יותר מאת עצמי !!!❤❤❤❤❤
Read more
פרק 113 נקודת מבט של עמית: חיבקתי את כל חבריי לכיתה וכשנרגעו קצת הרוחות אמרתי-''תודה לכולכם, אתם ...
Media Removed
פרק 113 נקודת מבט של עמית: חיבקתי את כל חבריי לכיתה וכשנרגעו קצת הרוחות אמרתי-''תודה לכולכם, אתם החברים הכי טובים בעולם. לא ציפיתי להפתעה כזאת" אלעד-''את חברה טובה עמית. בזכותך זכינו לטיול שנתי" עמית-"זה היה בזכות כולם שנתרמו כדי להכין את היריד" אלעד-''אני מבקש לדבר בשם כולנו... קודם ... פרק 113
נקודת מבט של עמית:
חיבקתי את כל חבריי לכיתה וכשנרגעו קצת הרוחות אמרתי-''תודה לכולכם, אתם החברים הכי טובים בעולם.
לא ציפיתי להפתעה כזאת"
אלעד-''את חברה טובה עמית.
בזכותך זכינו לטיול שנתי"
עמית-"זה היה בזכות כולם שנתרמו כדי להכין את היריד"
אלעד-''אני מבקש לדבר בשם כולנו...
קודם כל אנחנו מאחלים לך יום הולדת שמח.
אני מודה שכשהגעת לכאן כולנו הסתכלנו עלייך כמו על מישהי שנחתה הרגע מהחלל החיצון, במיוחד אחרי שהאשימו אותך בגניבה, כולנו חששנו להתקרב אלייך אבל ככל שהזמן עבר וככל שהכרנו אותך יותר הבנו כמה טעינו, הבנו שאת נערה טובה, שאת מיוחדת ומדהימה בדרך שלך.
אני מתנצל על המחשבות שחשבתי עלייך בעבר כי היום אני מבין שהן מוטעות''
חייכתי ואמרתי-''ההתנצלות מתקבלת"
המורה ציננה את ההתלהבות שלי מההפתעה שאירגנו עבורי ואמרה-''אחרי שהתבזבז לנו כבר חצי מהשיעור כולם למקומות אנחנו חוזרים ללמוד"
התיישבנו כולנו במקומות ונועה שאלה אותי-''מה רצית לספר לי?"
עמית-"דוד יהרוג אותי על זה שאני מספרת לך אבל אני לא מסוגלת להתאפק..''
נועה-''קרה משהו?"
עמית-''דוד וזוהר אימצו אותי''
נועה-''בדיחה לא מוצלחת''
עמית-''זאת לא בדיחה, זאת האמת''
נועה-''את לא צוחקת?"
עמית-''לא, בדיוק עכשיו חזרתי מהם''
נועה-''או מיי גאד אלו בשורות טובות''
עמית-''עדיין לא עיכלתי את זה, זה נראה לי כמו חלום"
נועה-''חלום שיימשך כל החיים"
עמית-''הם ההורים המאמצים הכי טובים שיכולתי לבקש"
נועה-''הם באמת אנשים טובים.
אני כל כך מאושרת בשילך"
עמית-"החיים שלי מתחילים להסתדר קצת סוף סוף"
נועה-''אמרתי לך שבסוף יהיה טוב או שלא אמרתי?"
עמית-"אמרת וצדקת"
נועה-''את עוברת לגור איתם?"
עמית-"לא חשבתי על זה עדיין, קצת מלחיץ אותי לחשוב על זה כרגע"
נועה-"אין לך ממה להילחץ, הם אנשים טובים ואת מכירה אותם טוב, אין שום סיבה שתילחצי מזה"
עמית-''לא יודעת...מה כולם יגידו על זה?
עד עכשיו הייתי זאת שהגיעה משום מקום, הייתי המוזרה שכולם הסתכלו עליה ורק חשבו מאיפה היא נחתה"
נועה-''היית כזאת, עכשיו את מי שאת, עכשיו את עמית לוי, סליחה..עמית מורנו, ואת פה בזכות עצמך, בזכות ולא בחסד.
את צריכה להיות גאה בעצמך שלא השתנית למרות כל מה שעברת"
עמית-''היום דוד יכנס את כולם ויספר להם, אני רק מקווה שהם יקבלו את זה ברוח טובה"
נועה-''מי שלא יקבל את זה ברוח טובה זאת בעיה שלו ורק שלו!''
עמית-''אני מקווה שהכל ילך חלק"
נועה-''תפסיקי להיות לחוצה כל כך"
נאנחתי ואמרתי-''
כמו שהבטחתי מרתון עולה לעמוד...תהנו!
למי המרתון יוקדש?
Read more
אז כן היום הגשמתי חלום פתחתי מקום שאוכל לחלוק בו אתכם את מה שאני הכי אוהבת לעשות . לבשל. וכן.. זה יצא ...
Media Removed
אז כן היום הגשמתי חלום פתחתי מקום שאוכל לחלוק בו אתכם את מה שאני הכי אוהבת לעשות . לבשל. וכן.. זה יצא במקרה ביום של היום הולדת שלי.. מתנה שבורא עולם סידר לי.. עם כמה שליחים מהצד(הדר מיכאלי ושות ). והאמת.. שחשבתי להתחיל בשקט לא בקול צעקה גדולה אבל זה לא יכול לקרות כשיש לך חברה אחת שהיא מעל לטבע ולדמיון ... אז כן היום הגשמתי חלום
פתחתי מקום שאוכל לחלוק בו אתכם את מה שאני הכי אוהבת לעשות . לבשל.
וכן.. זה יצא במקרה ביום של היום הולדת שלי.. מתנה שבורא עולם סידר לי.. עם כמה שליחים מהצד(הדר מיכאלי ושות ).
והאמת.. שחשבתי להתחיל בשקט לא בקול צעקה גדולה
אבל זה לא יכול לקרות כשיש לך חברה אחת שהיא מעל לטבע ולדמיון והיא לא אנושית וניסיתי לסחוב אותה ואפילו לא לגלות לה מתי בדיוק אני פותחת .. וכשידעה התארגנה ב10 שעות כי כשהיא רוצה משהו אין מי שיעצור בעדה.! @racheliifrah את משוגעת! את לא אנושית ! 35 שמפניות? מזל שאני לא בת 100 אבל זה כלום. יש דברים שאני לא ממש יכולה לחלוק כאן. אתם רואים את הרעש אבל מה שהיא עושה בשקט רק אני והיא יודעות (וישראל....) אני אוהבת אותך המון תודה על יום שלא אשכח לעולם!! את מיוחדת ועל טבעית את ענקית מהחיים ואין קשר לחומר בכלל מי שמכיר אותך יודע. אני אוהבת אותך שוב ושוב ושוב. ❤️
תודה לסאלי וורד שהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי ביותר @sallychaprak @vered_bokobza_w.m
Read more
אחותיייייי היקרה לי מכככלללללל !!!!! 👭👭 חיים שלי ,לפני כל הברכות ואהבה את תצטרכי לסלוח לי על התמונות הישנות וחלקם מכוערות ששמתי 🤓🤓🤓, אבל מה לעשות היינו ילדות והשנה זאת לא סתם יום הולדת בשבילך וגם לא בשבילי ... אז רציתי שתזכרי את כל הדברים שעברנו ( אין יותר מידי תמונות בווידיאו) בממש בקצרה וזה ... אחותיייייי היקרה לי מכככלללללל !!!!! 👭👯👭
חיים שלי ,לפני כל הברכות ואהבה את תצטרכי לסלוח לי על התמונות הישנות וחלקם מכוערות ששמתי 🤓🤓🤓, אבל מה לעשות היינו ילדות והשנה זאת לא סתם יום הולדת בשבילך וגם לא בשבילי ... אז רציתי שתזכרי את כל הדברים שעברנו ( אין יותר מידי תמונות בווידיאו) בממש בקצרה וזה אפילו לא רבע !!!!!!!
יפה שלי, השנה זה לא עוד סתם יום הולדת !, השנה אהובתי את חוגגת בתור אמא 👶👶 !!!! אמא מדהימה שכמו שאת תמיד פה בשבילי או כל אחד שצריך אותך את שם בשביל כולם ! וכמו שאת חברה מדהימה את גם אמא מושלמת !!!! חיים שלי לפני הכל אני יגיד לך תודה על מי ומה שאת בשבילי 🙏🙏 ושהשנה הזאת תהיה מלאה בנחת , אושר , אהבה , הצלחה , הגשמה עצמית , בריאות , ועוד איזה גוזליתתתת קטנה !!! שתהני מחטיפההההה היפה שממיסה את ליבי כל יום מחדש! משימי שאין בנאדם שלא יכול לקנאות מאהבה שהוא מרעיף אלייך -555- שתישארו תמיד אתם 👨‍👩‍👧 ובמיוחד את אחותי היפה שלא הייתי מחליפה לעולםםםםם לא לטוב ולא לרע ! באמת אמרתי לך את זה מליון פעם אבל בלעדייך העולם שלי ( ושל הרבה אחרים ) היה נראה אחרת!
אוהבת אותךךךךך והכי מתגעגעת בעולם ולעולם לא שוכחת מי את בשבילי ! ויאללה צאי לחגוגגגגג 😅😋😜😝😍🎉🎈🎁🎊 ❤️❤️❤️ @donnaivgi
Read more
Happy Birthday my SUNSET 🧡 יומולדת שמח אוצר שלי מאחל לך שתגשימי את כל הריגושים שלך , שתמלאי את העולם ...
Media Removed
Happy Birthday my SUNSET 🧡 יומולדת שמח אוצר שלי מאחל לך שתגשימי את כל הריגושים שלך , שתמלאי את העולם באור וחום שאת מקרינה , שתכבשי את הסובבים שלך בקסם האדיר שלך כמו שכבשת אותי ברגע. תודה על חצי שנה של זוגיות מלאת תמיכה , חוויות בלתי נשכחות ואהבה אין סופית. את מרגשת אותי כל יום מחדש , תודה 🏽 יומולדת ... Happy Birthday my SUNSET 🧡
יומולדת שמח אוצר שלי
מאחל לך שתגשימי את כל הריגושים שלך ,
שתמלאי את העולם באור וחום שאת מקרינה , שתכבשי את הסובבים שלך בקסם האדיר שלך כמו שכבשת אותי ברגע.
תודה על חצי שנה של זוגיות מלאת תמיכה , חוויות בלתי נשכחות
ואהבה אין סופית.
את מרגשת אותי כל יום מחדש , תודה 🙌🏽
יומולדת שמח אוצר @ofirfine
Read more
חלק ממני, החצי השני שלי שאין ספק שבלעדיו אני לא יכולה להתקיים!! עד מתי כל שנה להעלות לך סרטונים מרגשים ...
Media Removed
חלק ממני, החצי השני שלי שאין ספק שבלעדיו אני לא יכולה להתקיים!! עד מתי כל שנה להעלות לך סרטונים מרגשים ומצחיקים שתכלס מתארים את החברות הזאת בנינו?? הבן אדם הכי קרוב אליי בעולם, שום ברכה בעולם לא תוכל לתאר לך את כמות ההערכה והאהבה שלי אלייך!️ מאחלת לך את כל מה שאני מאחלת לעצמי וכפול! אין לי מילים ... חלק ממני, החצי השני שלי שאין ספק שבלעדיו אני לא יכולה להתקיים!! עד מתי כל שנה להעלות לך סרטונים מרגשים ומצחיקים שתכלס מתארים את החברות הזאת בנינו?? הבן אדם הכי קרוב אליי בעולם, שום ברכה בעולם לא תוכל לתאר לך את כמות ההערכה והאהבה שלי אלייך!❤️ מאחלת לך את כל מה שאני מאחלת לעצמי וכפול! אין לי מילים להגיד לך חוץ מתודה.. תודה על הכל ובעיקר תודה על זה שאת סובלת אותי כל יום מחדש 24/7.. משפחה שלי, יום הולדת שמח, אוהבת אותך יותר מאת עצמי!!!🎈🎈💗💗👑👑 @noanahom
Read more
אהבה של אמא , אוצר קטן וטהור שלי שנולד ביום הכי מיוחד בשנה הפוסט ( ברכה) הבא הוא פוסט שכתבתי לך בדיוק ...
Media Removed
אהבה של אמא , אוצר קטן וטהור שלי שנולד ביום הכי מיוחד בשנה הפוסט ( ברכה) הבא הוא פוסט שכתבתי לך בדיוק לפני שנה. אז חלפה לה עוד שנה והיום אתה בן שנתיים האהבה אליך התעצמה ברמות שמילים באמת לא יכולות לתאר ובכל יום שעובר אני לומדת ממך ואותך יותר ויותר...אז פשוט אשאר עם אותה ברכה ( המעט ארוכה) ואומר ... אהבה של אמא , אוצר קטן וטהור שלי שנולד ביום הכי מיוחד בשנה הפוסט ( ברכה) הבא הוא פוסט שכתבתי לך בדיוק לפני שנה.
אז חלפה לה עוד שנה והיום אתה בן שנתיים ✋🙏האהבה אליך התעצמה ברמות שמילים באמת לא יכולות לתאר
ובכל יום שעובר אני לומדת ממך ואותך יותר ויותר...אז פשוט אשאר עם אותה ברכה ( המעט ארוכה) ואומר לך שאני פשוט מטורפת עליך!
ולך בעלי היקר אני אוהבת אותך עבורנו כל יום הוא יום אהבה ❤

לא מאמינה שחלפה לה שנה!!!!! הנסיך שלי חוגג היום יומהולדת ראשון 🎈🎉🎊👑
איך אתחיל ומה אומר כי כל כך הרבה יש לי לומר לך אוצר קטן שלי מלאך פרטי שלי 👼
בדיוק לפני שנה הגחת לעולם בלי התראה מוקדמת☺ בדיוק בשעה הזו 15:55 צרחתי לשמיים מכאבי צירים לא רצית שאקח אפידורל 🙈ואחרי 35 דק הגעת!
רגע אלוהי רגע שלא ניתן לתאר במילים את עוצמתו,
כותבת לך ברכת יומהולדת ראשון שלך, נזכרת באותם הרגעים ודומעת מהתרגשות, דומעת מאושר שמציף את ליבי מרימה את עיניי לשמיים ומודה לבורא עולם על המתנה הכי יקרה בעולם שקיבלתי ממנו.
עברו השנים ורוב חברותיי כבר היו עם מס' ילדים
בזמן שאני ביליתי, נסעתי, כייפתי והנה הגיע גם זמני תודה לאל וזה בא הכי נכון הכי מדויק עם אהבת ליבי אבא שלך שידע תמיד ( ועדיין) לתמוך, לעזור לומר מילים שירוממו כשפתאום קשה וכן לא תמיד הכל ורוד אבל זה הכי טהור שיש.
הראל גבריאל שלי זו הייתה שנה מדהימה שנה בה אתה.. אוצר קטן ,הפכת אותי לאמא , לימדת אותי אהבה ללא תנאים ,אהבה כזאת שהלב מתפוצץ מאושר, אהבה כזאת שהנשימה נעתקת רק מלהביט בך , אהבה כזו שכואבת כשרק כואב לך ולו הדבר הכי קטן.
אהבה כזו שלמרות שקשה לא אכפת לי לא לישון ימים כלילות רק שאתה תהייה בריא ומאושר.
אהבה כזו שכל דבר קטן וחדש שאתה עושה , אומר , משמיע, אוכל אני קופצת מהתרגשות כמו ילדה.
אהבה כזו שהלכתי לרשום אותך לגן ולמרות שיש עוד 7 חודשים התחלתי כבר לבכות 😂
וכל יום שעובר האהבה הזו רק גדלה ומתעצמת.
נסיך של אבא ואמא נאחל לך שבורא עולם ישמרך " יאר ה' פניו אליך ויחונך ישא ה' פניו אליך ויישם לך שלום" אמן 🙏
שתגדל להיות ילד בריא שמח ומאושר
שתגדל למעשים טובים שתחייך את החיוך הכובש שלך כל חייך אמן .
תמשיך להצחיק אותנו ולהיות האור שמאיר את חיינו 🌞☄ אוהבת אותך עד כלות
שלך תמיד תמיד אמא 💘
ולך בעלי היקר Dean Arabov אין פלא שהראל הגיע ביום אהבה ( גם אם הוא בנלאומי) זה רק מוכיח שהוא אכן פרי של אהבה ❤ מזל טוב גם לך שבדיוק לפני שנה הפכת לאבא אוהבת אותך ! @deanarabov
Read more
תותי שלי, החיים בהחלט נחלקים ללפני ואחרי שהגעת. אני זוכרת שרציתי כבר שתצא כל כך, וכמה זמן שזה לקח. ...
Media Removed
תותי שלי, החיים בהחלט נחלקים ללפני ואחרי שהגעת. אני זוכרת שרציתי כבר שתצא כל כך, וכמה זמן שזה לקח. מעולם לא שיערתי מה תביא לחיי, עד שהחזקתי אותך לראשונה! ההרגשה הכי טהורה ומדהימה שקיימת בעולם!!! היום יום ההולדת שלך, יום הולדת שנה. מי היה מאמין שככה חלפה לה שנה? איזו שנה זו הייתה..... ... תותי שלי,
החיים בהחלט נחלקים ללפני ואחרי שהגעת.
אני זוכרת שרציתי כבר שתצא כל כך,
וכמה זמן שזה לקח.
מעולם לא שיערתי מה תביא לחיי,
עד שהחזקתי אותך לראשונה!
ההרגשה הכי טהורה ומדהימה שקיימת בעולם!!! היום יום ההולדת שלך, יום הולדת שנה.
מי היה מאמין שככה חלפה לה שנה?
איזו שנה זו הייתה..... הרבה ירידות ועליות, בכי וצחוק, וגם קצת קושי.
אבל הכל מתגמד כשאתה בסביבה,אני שוכחת מהכל! אוצר של אמא! הלב שלי❤️
אני כל יום מודה לה׳ שהכניס לי אותך לחיי.
אתה המתנה הכי גדולה שלי!
אמא מבטיחה תמיד לשמור ולהגן עלייך.
לעשות אותך תמיד שמח ומאושר!
מאחלת לך את כל הטוב שקיים בעולם הזה.
בריאות אושר והצלחה בכל אשר תפנה.
שלא תפסיק לחייך את החיוך המתוק שלך, שתמיד עושה שמח לכולם! ילד חיוכי שלי 😘
ושה׳ יוליך אותך רק בדרכים טובות.
אין לי דרך לתאר את כמות האהבה שהכנסת לחיי! בזכותך הכל יפה יותר!
תודה על שנה מושלמת, מלאת חוויות.
ותודה על הזכות להיות אמא שלך!
רפאל שלי,
יום הולדת ראשון שמח🎈🎁
המון מזל טוב , עד 120!
אני אוהבת אותך אהבה שכואבת בעצמות!
Read more
לנצח פרק 1 אני:אמא דיי אני לא רוצה לעבור לישראל... אני לא מכירה שם אף אחד וכאן יש לי חברות ושם כלום. אמא: ...
Media Removed
לנצח פרק 1 אני:אמא דיי אני לא רוצה לעבור לישראל... אני לא מכירה שם אף אחד וכאן יש לי חברות ושם כלום. אמא: דיי קים אני חייבת לעבור. טוב אז כמו ששמתם לב קוראים לי קים ואני גרה בLA ( לוס אנגלוס) בארצות הברית ובגלל ענייני עבודה אנחנו עוברים לתל אביב. לא בא לי לעזוב את החברים שלי. ואני בת 15 יש לי אח גדול ... לנצח
פרק 1
אני:אמא דיי אני לא רוצה לעבור לישראל... אני לא מכירה שם אף אחד וכאן יש לי חברות ושם כלום.
אמא: דיי קים אני חייבת לעבור.
טוב אז כמו ששמתם לב קוראים לי קים ואני גרה בLA ( לוס אנגלוס) בארצות הברית ובגלל ענייני עבודה אנחנו עוברים לתל אביב. לא בא לי לעזוב את החברים שלי. ואני בת 15 יש לי אח גדול בן 17 ואחות קטנה בת 10. אבא שלי כבר עבר לישראל לפי שנה ואנחנו עוברים עכשיו.
אני : טוב יקרציה
-לאחר יום-
~בנ מל התעופה~
אני: אמילי אני יתגעגע אליי
---------------------------------------------
אמילי חברת ילדות שלי
----------------------------------------------
אמילי:אני יתגעגע
עליתי למטוס...
-כשהגענו לישראל בבית-
הבית היה יותר קטן הבית הקודם שלי...
דפקו על הדלת, פתחתי אותה. "שלום " אמרה ילדה שהייתה בערך בגילי. " היי " אמרתי בהיסוס " אני גילי " גילי אמרה " אני קים " אמרתי "את חדשה פה?" היא שאלה "כן" עניתי "טוב אז נתראה בבית ספר... אם את רוצה להיפגש אני גרה בדלת מימול" אמרה רוני " תודה." אמרתי בעוד שבוע החופש הגדול יגמר ואני מקווה שאני יהיה עם רוני בכיתה ויהיה לי חברות... "קים בערב לילי והבת שלה נטע יבואו לפה. נטע תהיה איתך בכיתה." אמא אמרה. לילי היא חברת ילדות של אמא שלי והן ביחד מגיל קטן.
-בערב-
דפקו בדלת... אמא פתחה.
"שלום לילי וואי כמה זמן לא ראיתי אותך..." אמא אמרה והמשיכה "קים למה שלא תקחי את נטע לחדר שלך?!" "טוב..." עניתי. נכנסנו לחדר והתחלנו לדבר... "קים יש לך כבר חברות כאן?" שאלה נטע "לא" עניתי והמשכנו לדבר... לילי נכנסה לחדר "נטע בואי הולכים..." אמרה לילי "ביי" נטע אמרה "הזמנת אותה לבוא איתך ועם דניאל מחר לקניון?" שאלה לילי "לא. את רוצה?" אמרה נטע "כן אין בעיה." עניתי. -לאחר יום בקניון-
"היי" אמרתי "היי זאת דניאל חברה מאוד טובה שלי" " היי" אמרה דניאל "מה את לובשת?" אמרה נטע "אממ..." אמרתי בבישנות. "די אל תביכי אותה " אמרה דניאל. נכנסנו לאיז איזה חנות התחלנו למדוד בגדים מדדתי איזה ג'ינס וחולצה ממש אהבתי אותם. "זה מושלם עליך... נטע תאפרי אותה" אמרה דניאל. נטע איפרה אותי "יופי ככה נוכל להסתובב איתה בלי שירדו עלינו... יאללה בואו נשלם" אמרה נטע. " מה לשלם... אני רק מדדתי ואין לי כסף..." אמרתי. " אני ילווה לך ותחזירי לי." אמרה דניאל "ההורים שלי יהרוגו אותי... את בטוחה שזה בסדר שאת תלווי לי? " אמרתי לדניאל " כן אין בעיה. " היא אמרה. " טוב אבל רק את המכנס" שלמנו והלכנו לאכול.
מעלה עוד דקה המשך לפרק...♥
#לנצח
Read more
אין מקום ראוי יותר לחגוג בו את יום ההולדת. תודה אבא שבשמים, ותודה לאבא שלי ולאחותי עופרה שנמצאים ...
Media Removed
אין מקום ראוי יותר לחגוג בו את יום ההולדת. תודה אבא שבשמים, ותודה לאבא שלי ולאחותי עופרה שנמצאים שם לידו. תודה לכולם על הברכות. ישתבח שם כבוד מלכותו לעולם ועד. אין אחר מלבדו. שבת שלום ושנה מצוינת welcome 36 birthday boy אין מקום ראוי יותר לחגוג בו את יום ההולדת. תודה אבא שבשמים,
ותודה לאבא שלי ולאחותי עופרה שנמצאים שם לידו. תודה לכולם על הברכות. ישתבח שם כבוד מלכותו לעולם ועד. אין אחר מלבדו. שבת שלום ושנה מצוינת ❤ welcome 36 🙏 birthday boy
קצת יותר מ24 שעות אחרי המופע ואחרי אחד הימים הקשים והמטורפים בחיי ורק עכשיו מתחילה לעכל. תקופה של ...
Media Removed
קצת יותר מ24 שעות אחרי המופע ואחרי אחד הימים הקשים והמטורפים בחיי ורק עכשיו מתחילה לעכל. תקופה של חזרות אינטנסיביות (שתוך כדי מעורבות בעוד פרוייקטים) ולא, זה ממש לא היה קל, הגיעו לרגע אחד על הבמה. רגע שאי אפשר להסביר במילים לא משנה כמה אני אנסה. הרגע שהספירה לאחור מתחילה ואני יודעת שעכשיו הרגע ... קצת יותר מ24 שעות אחרי המופע ואחרי אחד הימים הקשים והמטורפים בחיי ורק עכשיו מתחילה לעכל.
תקופה של חזרות אינטנסיביות (שתוך כדי מעורבות בעוד פרוייקטים) ולא, זה ממש לא היה קל, הגיעו לרגע אחד על הבמה. רגע שאי אפשר להסביר במילים לא משנה כמה אני אנסה. הרגע שהספירה לאחור מתחילה ואני יודעת שעכשיו הרגע לעלות לבמה ושומעת את כל אלפי האנשים שהגיעו במיוחד וקנו כרטיסים לראות את זה. תחושה שעכשיו זה מתחיל, שהלב שלי עוד שנייה קופץ מהחולצה . אז כן , יום קשה של אנדרנלין עבר עליי ורק אחרי יום שלם הדמעות של ההתרגשות התחילו לרדת , מתחילה לעכל שזה באמת קרה, מעריכה עוד יותר את המקום שהגעתי אליו ומבינה כמה זה לא מובן מאליו, מבינה כמה עבודה קשה באמת משתלמת. אז זאת הזדמנות מדהימה להגיד תודה . תודה לכם שאתם לא חוסכים באהבה שלכם , בתמיכה שלכם.
אין לכם מושג כמה אתם מרגשים אותי, בלעדיכם כלום לא היה קורה.
ותודה שאני זוכה כל בוקר לקום ולעשות את מה שאני עושה ולהגיע למעמד כזה .
ומה שהבנתי יותר מהכל לא משנה כמה קלישאתי זה ישמע זה פשוט ככה , אם באמת מסמנים מטרה : אפילו השמיים הם לא הגבול. ואין דבר שיכול לעצור אף אחד מאיתנו .
Read more
אהבה שלי!!! יפה שלי!!!! אחות שלי!!!!! החברה הכי טובה שלי!!!! מאיפה להתחיל? אני ואת סובלות ...
Media Removed
אהבה שלי!!! יפה שלי!!!! אחות שלי!!!!! החברה הכי טובה שלי!!!! מאיפה להתחיל? אני ואת סובלות אחת את השנייה כבר 10 שנים!!! אני לא יודעת מה לאחל לילדה כמוך שיש לה הכל מהכל, אני כל כך שמחה שהכרתי אותך ולמרות כל הריבים הקטנים והמפגרים שלנו אין על שנינו ביחד! אני מאחלת לך רק אושר ושתמיד תהיי שמחה ... אהבה שלי!!!
יפה שלי!!!!
אחות שלי!!!!!
החברה הכי טובה שלי!!!!
מאיפה להתחיל?
אני ואת סובלות אחת את השנייה כבר 10 שנים!!!
אני לא יודעת מה לאחל לילדה כמוך שיש לה הכל מהכל, אני כל כך שמחה שהכרתי אותך ולמרות כל הריבים הקטנים והמפגרים שלנו אין על שנינו ביחד! אני מאחלת לך רק אושר ושתמיד תהיי שמחה ומאושרת ועם החיוך היפה שלך על הפנים, שתצליחי בלימודים(למרות שאת מדהימה גם עכשיו)שתמיד תהיי מוקפת בחברים שאוהבים אותך ודואגים לך ורק רוצים לטובתך(למרות שאת לא צריכה אף אחד)והכי חשוב שלא תשתני בשביל אף אחד ותעשי רק מה שאת אוהבת ואל תקשיבי לכל מי שאומר לך לעשות אחרת כי זה הבחירות שלך! כמה ריבים מפגרים היו לנו כמו בכל יום פעם על 'איך אני נראית?"מכוערת" "תודה גם אני אוהבת אותך" חחחח וככה זה כל יום ויום! באמת שאני לא יודעת איך הייתי מסתדרת בלעדייך כי את ממש עזרת לי במלא דברים (: אני אוהבת אותך מלא את אפילו לא יודעת כמהה ואת כל כך חשובה לי אפילו אם לפעמים אני לא מראה את זה ואני רק רוצה שתדעי שאני פה לכל דבר: כל דבר שאת רוצה לספר לי אני תמיד יהיה לך אוזן קשבת ואני תמיד יתמוך בך בכל דבר שתעשי גם אם תבחרי דברים מטומטמים!
אנחנו באמת פתוחות אחת עם השנייה ויכולות לספר ה כ ל פשוט הכל אחת לשנייה!אני אוהבת אותך ולפעמים אני מרגישה שאני לא אומרת לך את זה מספיק אבל אני כן אוהבת אותך מלא! ואת ילדה מיוחדת, גם בדרך הטובה וגם בדרך הקצת יותר משוגעת חח ולמרות שבחיים לא חשבתי שנהיה חברות כאלה טובות ובאמת אני יכולה להגיד לך שאת החברה הכי טובה שיש (: אני מאחלת לך שבקרוב מאוד תמצאי את האחד שאוהב אותך כמו שאת, ולא תצטרכי לשנות בשבילו כלום כי הוא ידע כמה שאת מושלמת כמו שאת! ותפסיקי להיות חסרת ביטחון כמו שאת לפעמים, כי את יפה בדיוק כמו שאת! לא סתם ה' עשה אותך ילדה מושלמת כמו שאת היום ותפסיקי לחשוב שיש בנות שהן מעלייך כי אין כאלה וגם לא יהיו כי את אחת ויחידה! טוב? טוב. אין לי מה לכתוב באמת שאין לי כי אני יותר מגרועה בברכות האלהה! אבל אני רק יכולה להגיד לך שאת בנאדם שמאוד השפיע על החיים שלי, ונכון שאנחנו בזמן האחרון פחות מדברות וממש כואב לי שזה קורה כי את חברה מושלמת ואני אוהבת אותך בטירוף והלוואי ונשאר חברות גם אחרי התיכון ואחרי הצבא!!!
והלוואי שהבנות שלנו או הבנים שלנו יהיו חברים כאלה טובים כמו שאני ואת וממש מבאס אותי שאני גרועה בברכות האלה ושאין לי מספיק מקום לכתוב לך עוד שטויות שעולות לי לראש!!!
אני מקווה שיהיה לך את המומולדת הכי שווה ויפה שיש וחסר לך אם את לא כותבת לי ברכה אפילו יותר גדולה מזאת!!!!😘❤
Read more
כן אז היום אני חוגגת יום הולדת.. ודווקא את התמונה הזאת בחרתי לעלות..חגיגות יום הולדתי ה40 לפני 3 ...
Media Removed
כן אז היום אני חוגגת יום הולדת.. ודווקא את התמונה הזאת בחרתי לעלות..חגיגות יום הולדתי ה40 לפני 3 שנים במיקונוס...אין ספק שזה היה אחד הטיולים... אבל מאז שנתיים שאת לא חוגגת איתי ולא לצידי,ולכן יום הולדת מבחינתי זה יום שהוא מאוד קשה לי.. יום עמוס במחשבות, איך נעלמת לי ככה מהחיים בין רגע,כמה ... כן אז היום אני חוגגת יום הולדת..
ודווקא את התמונה הזאת בחרתי לעלות..חגיגות יום הולדתי ה40 לפני 3 שנים במיקונוס...אין ספק שזה היה אחד הטיולים...
אבל מאז שנתיים שאת לא חוגגת איתי ולא לצידי,ולכן יום הולדת מבחינתי זה יום שהוא מאוד קשה לי..
יום עמוס במחשבות,
איך נעלמת לי ככה מהחיים בין רגע,כמה החיים קצרים וצריך לדעת להנות מכל רגע כי אנחנו לא באמת יודעים מה יהיה מחר..
אני עטופה בחברים חברות משפחה ועוד המון אנשים טובים שנותנים את ההרגשה הכי טובה שיש..וזה נותן המון.
תודה ענקית לכל האהבה העצומה מהבוקר שרק התחיל...(בעצם מחצות אמש)
כל המברך יבורך...תודה למשפחה שלי החמצן והאושר שלי..
ותודה הכי גדולה לבורא עולם שנותן לי להישאר שפויה בעולם כל כך לא שפוי..❤
#החגיגות_אמש_בחצות
#תודה_יובל_ויולי_ריגשתן
#כמה_כייף_לחזור_הביתה
#רק_נחתנו_וריגשתם_אותי_כלכך
תודהההה😍
@shali_chen
@talchen15
@yulichen1
@yuvalchen18
Read more
יום השואה הגיע. השנה הוא הביא איתו רגשות עוצמתיים מאוד עבורי. אני לא צריכה יום מיוחד בשביל לזכור ...
Media Removed
יום השואה הגיע. השנה הוא הביא איתו רגשות עוצמתיים מאוד עבורי. אני לא צריכה יום מיוחד בשביל לזכור מאיפה באתי ולאן מועדות פניי. המלאכים שבזכותם זכיתי במתנת החיים הקימו בארצנו שבט מפואר ומלא אהבה שמזכיר לי כל יום מי אני, מאיפה באתי, לאן אני הולכת וכמה שהחיים הם עולם מלא שמחה ואהבה. אני רואה ביום ... יום השואה הגיע.
השנה הוא הביא איתו רגשות עוצמתיים מאוד עבורי.
אני לא צריכה יום מיוחד בשביל לזכור מאיפה באתי ולאן מועדות פניי. המלאכים שבזכותם זכיתי במתנת החיים הקימו בארצנו שבט מפואר ומלא אהבה שמזכיר לי כל יום מי אני, מאיפה באתי, לאן אני הולכת וכמה שהחיים הם עולם מלא שמחה ואהבה.
אני רואה ביום השואה יום שחובה עלינו להזכיר, לספר, להקשיב וללמוד עוד ועוד על אותם אירועים בלתי נתפסים שהביאה השנאה.
השנאה קיימת, היא כנראה תהיה חלק בחיינו לעד, ביכולתנו לשמור על ליבנו ועל לב הסובבים אותנו, לזכור להפיץ אהבת חינם ולמזער את השנאה.
הגיבורים הפרטיים שלי, אנה גרשון לבית בללי ואריקו גרשון, דודה רחל ודודה קולה, זיכו אותי ואת בני משפחתי לחיים.
היום זה היום להזכיר אותם ברבים ולומר תודה!
תודה ששרדתם, תודה שלא ויתרתם, תודה שניצחתם!
אתם הניצחון האמיתי ואנחנו ההוכחה שלכם!
אני גאה בהיותי שושלת שלכם, דור רביעי לניצחון האדיר הזה.
אני מודה לכם על משפחה אדירה שתמיד שם בשבילי, על שמחת חיים, על מוזיקה, על ריקודים ועל חום ואהבה שלא נגמרים, על תמיכה אין סופית ותחושת ביטחון אמיתית.
בתמונה, חלק קטן מהשבט הענף הזה, בטקס הזיכרון המסורתי שנערך אתמול בערב בבית הכנסת היווני בת’’א.
בקישור, הדוד היקר שלי שמספר קמצוץ מהסיפור שלנו ושל קהילת קורפו שביוון.

נזכור ולא נשכח.

אהבה ❤️
*
https://youtu.be/bUR3BAF10jU
Read more
לחברה הכי טובה שלי, לחצי של הלב שלי, לתאומה שלי ,לשותפה שלי, לדם שלי, לאהבה שלי. יום הולדת שמח ומאושר עד השמיים. תשארי כמו שאת האמא הכי טובה שיש ואישה הכי סקסית שאני מכירה תודה שזיכית אותי לדעת מהי אהבה אמיתית ללא אינטרס.. בזכות הפצ'ים שלי שאני מכווורה אליהם תראי מהם נחת בריאות ויםםם שללל אהבה תודה ... לחברה הכי טובה שלי, לחצי של הלב שלי, לתאומה שלי ,לשותפה שלי, לדם שלי, לאהבה שלי.
יום הולדת שמח ומאושר עד השמיים.
תשארי כמו שאת האמא הכי טובה שיש ואישה הכי סקסית שאני מכירה
תודה שזיכית אותי לדעת מהי אהבה אמיתית ללא אינטרס.. בזכות הפצ'ים שלי
שאני מכווורה אליהם תראי מהם נחת בריאות ויםםם שללל אהבה
תודה על היכולת להכיל אותי.. לא כלכך קל ופשוט חחחחח
תודה על 24/7 סבלנות זמינות וכוח אליי
תמשיכי לעשות חייל להיות בנאדם מלא תוכן אדם שמהווה דוגמא לסובבים שלו
אין ספק שזר לא יבין את הקשר ביננו
מילדות מחוברות אחת לשניה גם כשמשכנו שיערות אחת לשניה 🤣🤣🤣 ראש וזנב
ישנו יחד באותה מיטה חלקנו בגדים נעליים ארון מלא משותף יציאות חברויות סודות ומה לא...?!?!
אמן וזה לעולם לא ישתנה...
מאחלת לך שהשמש תאיר את פנייך בכל יום.
את פצצת אנרגיה חיובית עם לב ענק אוהב מפרגן לב מלא נתינה לב עצום!!
אמן שכל שתבקשי יתגשם בשנה זו.
ולנו אאחל שנמשיך להנות, לחגוג, לצחוק, לשיר, להשתטות, לרכל, לפרגן, להסתלבט, לאהוב, להצטלם, לחוות, לאכול
והכיייי הכייי חשווובבב לצבור זכרונות
אוהבת אותך כל כך 🎈🎊🎉🎁 @helen_yacov
Read more
הלואהה היום זה יום מיוחד למה? כי יש לליני היום מומולדתת היום היא בת היום שכולם מחכים לו בשנה ושלך הגיע והנה הוא היום אוקיי אז מאיפה אני אתחיל? טוב אז ליני שלי קודם כל המון מזל טוב בריאות אושר ועושר הצלחה שתמשיכי להיות כזאת מושלמת מהממת מדהימה אכפתית אישה ... הלואהה👋🌸
היום זה יום מיוחד 😱
למה? כי יש לליני היום מומולדתת🎉🎉
היום היא בת 🎊2⃣3⃣🎊
היום שכולם מחכים לו בשנה ושלך הגיע והנה הוא היום🎈🎁
אוקיי אז מאיפה אני אתחיל?😅
טוב אז ליני שלי קודם כל המון מזל טוב💕💖
בריאות אושר ועושר הצלחה 👍
שתמשיכי להיות כזאת👇💃
מושלמת💖
מהממת😍
מדהימה🌸
אכפתית😘
אישה מופלאה💋
עוזרת❤️
מעודדת😉
אין לי מילה שיכולה להגדיר את האהבה שלי אלייך😍
אין אמוגי כזה אפילו😂
את הכי בעולם❤️
כל הזמן פעילה עושה לייקים תגובות עונה בפרטי את פשוט בן אדם מדהים💖😍
כל היחס שאת נותנת לכולם לא מובן מאליו בכלל🌺
שיהיה לך באמת רק טוב ושמח כל הזמן💗
עד 120++++💋
תמשיכי להיות כמו שאת כי ככה את פשוט מדהימה מושלמת😍💗😘
את מיוחדת ואין כמוך עוד בעולם❤️
אני זוכרת שהייתה פרסומת בטלוויזיה על תוכנית שקוראים לה ״כוכב הצפון״😉
אז בהתחלה פיספסתי את הפרק הראשון😂
אבל אח״כ הסתכלתי ביוטיוב וגילתי שבטלוויזיה זה משודר בשעה 14:30 ומאז לא פיספסתי אף פרק למה? כי ראיתי אותך והתאהבתי😍 ידעתי שאת שם ובשעה 14:30 את מופיעה על המסך שלי😉
גילתי שיש לך איסגרם אז החלטתי לפתוח לך קבוצה😍
והקבוצה גדלה וכבר יש לנו מעל 2000 עוקבים😱
והגענו להיות בין העמודים הרשמיים שלך💋
אני לא האמנתי 😂
והדבר הענק הוא שאת עוקבת מה עוד אפשר לבקש?😍💝
הבנתי שאת דיגמנת קצת והייתי חייבת לבדוק😂
איך לא? יופי כזה לא מוצאים😍💖
שמעתי שאת שרה אז אמרו לי שהיית בפרויקט הלהקה ובאמת היית שם אני ראיתי אותך😍
כשראיתי אותך שם היית (ותמיד כן😉) כל כך יפה ומוכשרת💝
את תצליחי ותגיעי בסוף לפיסגה !💋
אני בטוחה בזה😍
ואחרון חביב הבנתי שיש לך תוכנית בטלוויזיה וב-vod ״בגינה של לין״😍
💐״בגינה של לין בגינה של לין גם אתם מוזמנים לגינה של לין...״💐
ופשוט התאהבתי מחדש😍
את כל כך מוכשרת ומדהימה וזה לא הכל?!😏
הופעת בהצגה של ״ספר הג'ונגל״ וגם ב״חנ׳לה ושמלת השבת״
היית בפרסומת של בנק לאומי😉
כמה שלמות בבן אדם אה?!😍
כמה כוח💪 ורצינות🙌
לא מפסיקה להפתיע🍁
עדיין שמרתי את הכרטיס שהביאו לנו
מהמפגש שעשו של כוכב הצפון 😅💗
אני כבר מתגעגעת 🌸
מחכה לעוד פגישות שלנו💋
אני זוכרת את הפעם הראשונה שעשית לנו לייק כמה שמחתי והתרגשתי🎉🎊
אין לי מילים חוץ מלהגיד לך 💃
💖❤️💖תודה💖❤️💖
תודה על זה שאת עוקבת👣
תודה על זה שאת עושה לייקים 👍
תודה על זה שאת מגיבה 💬
תודה על זה שאת עונה+רואה+עושה לייק בפרטי👥
תודה על זה שתמיד שיש משהו את רושמת בצורה הטובה ביותר😍💋
בקיצור להגיד לך תודה 😍
תודה לך על הכל זה באמת מדהים🌟
לא מובן בכלל😍😍
👇המשך למטה בתגובות👇
Read more
Mon amour Luca Moshe 🦋היום בייבי ויצמן או בשמו האמיתי לוקה בן שבוע וקצת... את הופכת אוטומטית לאמא ...
Media Removed
Mon amour Luca Moshe 🦋היום בייבי ויצמן או בשמו האמיתי לוקה בן שבוע וקצת... את הופכת אוטומטית לאמא ל-2 , 7 ימים 24/7 ההורמונים בשיאם, המילה אמא גורמת לך לדמוע, כל בכי מלווה בשינוי מצב צבירה ואת הופכת ממוצק לנוזל ומתאדה לגז... והפיצי הופך לחמצן שלך, את מגוננת מתגוננת ומכילה גור אדם חדש שנוסף ... Mon amour Luca Moshe 🦋היום בייבי ויצמן או בשמו האמיתי לוקה בן שבוע וקצת...
את הופכת אוטומטית לאמא ל-2 ,
7 ימים
24/7
ההורמונים בשיאם,
המילה אמא גורמת לך לדמוע,
כל בכי מלווה בשינוי מצב צבירה
ואת הופכת ממוצק לנוזל ומתאדה לגז... והפיצי הופך לחמצן שלך, את מגוננת מתגוננת ומכילה גור אדם חדש שנוסף למשפחה.
ואז את קמה, נתקלת במראה,
הגוף במצב הכי גרוע שלו אבר
הכל כזה קומסי קומסה
והזוהר של ההריון מתחלף בעיגולים שחורים מתחת לעיניים.
את בקושי ישנה,
את בקושי מספיקה,
את מוקפת מבקרים , שאלות, הערות, למה את לא... ולמה כן....
ומנגד תמיכה חום ואהבה.
ואת מנסה להבין איך עושים הכל מהכל
על הצד הטוב ביותר?!?! הקפה של הבוקר עוד מחכה לי,
שכחתי לאכול יומיים כי כשאני עייפה אין לי תיאבון
ואני זו שמרצה לכם לבחור בעצמכם בריאים...
קצת מפקששת...
אבל ויש אבל גדול
זו תקופה מבולבלת ואני בצעדי ענק בדרך לשיגרה
ללמוד לנהל מחדש סדר יום שונה
אמא ל-2
אישה
בת
אחות
חברה
אמא של המון לקוחות
ואני אוהבת , כל פיפס שאני עושה
פשוט אני לומדת את הכל מהתחלה
אז תנשמו רגע...ותנו לי גם לנשום
מבטיחה שאני חוזרת בקרוב
חזקה יותר רזה יותר ומכילה יותר
ViVa
תודה לכל אלו שעוטפים אותי
האהוב שלצידי , האבא המדהים בתבל
ליאו הגור אריה שלי ששופך אור על עיניי
כמה טוב רוך ותמימות יש בעולם.
אמא שלי המלכה , האם! עטרת ראשי שבלעדיה הייתי קורסת מהיום הראשון.
אחותי אהבת חיי שמלווה אותי תמיד באש ובמים.
החברים המדהימים שסובבים ומפנקים והמשפחה המורחבת ❤️🦋❤️🦋
תודה ❤️
הודו לשם כי טוב 🙌🏻
Read more
אין ספק שכל שנה הופכת למשמעותית עבורי. בורא עולם תודה על כל בוקר בעולם שלך, תודה על כל בוקר עם אוויר ...
Media Removed
אין ספק שכל שנה הופכת למשמעותית עבורי. בורא עולם תודה על כל בוקר בעולם שלך, תודה על כל בוקר עם אוויר לנשימה ושגרה . ללא ספק זאת הייתה שנה מלאה באתגרים, שגרה שונה, צבא הרגלים אחרים. התחשלתי ולמדתי כל כך הרבה על החיים ועל תפיסת עולם שהיא אחרת ממה שהייתה שנה לפני. תודה על הטוב וגם על הפחות , תודה על ... אין ספק שכל שנה הופכת למשמעותית עבורי.
בורא עולם תודה על כל בוקר בעולם שלך, תודה על כל בוקר עם אוויר לנשימה ושגרה .
ללא ספק זאת הייתה שנה מלאה באתגרים, שגרה שונה, צבא הרגלים אחרים.
התחשלתי ולמדתי כל כך הרבה על החיים ועל תפיסת עולם שהיא אחרת ממה שהייתה שנה לפני.
תודה על הטוב וגם על הפחות , תודה על מכשולים שהתגברתי עליהם גם אם קצת היה קשה .
גיל 19 להתראות גיל 20 ברוכים הבאים. 💃
אודה לאנשים אהובים ויקרים שהפכו את היום הזה עבורי למושלם ממה שציפיתי .
להורים היקרים שלי- תודה על מי שאתם עבורי , אתם החיים שלי והגאווה התמידית שלי. תודה על יום מושלם ועל השקעה גדולה ❤️
אהוב שלי- ללא ספק אתה המתנה והזכיה שלי ולא רק ביום אחד בשנה.
אני אוהבת אותך חיים שלי ומודה לך על יום מלא בהפתעות ופינוקים, תודה שידעת בדיוק מה אני אוהבת ואיפה המקום הנכון לפינוק בשבילי .. אמן ואצליח להחזיר לך כל שנה כפול חיים שלי.
גיסי ואחותי נוני ואגמי אהובים שלי תודה על הטוב וההשקעה שלכם אתם הלב שלי .
ולשאר החברים האהובים תודה על ברכות מרגשות מאחלת לכולם כפול ובעזרת השם נתראה בשנה הבאה 🤚❤️
#ההרכבהמלאשלי
Read more
אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. ...
Media Removed
אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. שנה רביעית שאני זוכה לברך אותך ביום הולדתך, מי היה מאמין? הזמן טס בלי ששמים לב. תודה על 4 שנים הכי טובות בעולם, כמו שאני אומרת ומזכירה לך בכל אפשרות שניתנת לי, אולי אני לא נמצאת בעמוד באופן תמידי ... אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. שנה רביעית שאני זוכה לברך אותך ביום הולדתך, מי היה מאמין? הזמן טס בלי ששמים לב. תודה על 4 שנים הכי טובות בעולם, כמו שאני אומרת ומזכירה לך בכל אפשרות שניתנת לי, אולי אני לא נמצאת בעמוד באופן תמידי אבל את תמיד נמצאת אצלי בלב ואני לא אוכל לשכוח אותך אף פעם, את חלק ענק ממני ומהחיים שלי ואני הכי מאושרת בעולם על כך ומודה לה׳ שהכיר לי את אור גרוסמן האישה המדהימה ביותר!
ראשית כל, מדהימה שלי אני רוצה לאחל לך המון בריאות ואושר כי זה הכי חשוב בחיים אז הלוואי שתמיד את והסובבים אותך תהיו בריאים ומאושרים וכמובן שאני בכלל לא צריכה להזכיר את זה שאני מאחלת לך את כל הטוב שה׳ יכול להעניק. הלוואי וכל בוקר תקומי עם חיוך ענק על הפנים ותסיימי את היום עם חיוך הרבה יותר רחב, שתרחיבי את משפחתך ותגדלי את הילדים בשלווה ובאושר וכמובן שאי אפשר שלא לאחל לך עוד המון שנים של אושר ואהבה עם ג׳מי. תודה על כל ה4 שנים המדהימות שאת מלווה אותי, על כל אושר וחיוך שאי פעם הענקת לי, לא יכלתי לבקש יותר טובה ממך, אני זכיתי בטובה ביותר- באור גרוסמן שלי.
מדהימה שלי אני ממש מצטערת שאני לא נמצאת בעמוד ומתפעלת אותו באופן תמידי פשוט אני בתיכון ויש עליי עומס ענק שלא יוצא לי להפעיל אבל חשוב לי שתדעי שהעמוד הזה הוא רק בונוס, את תמיד תהיי חלק ממני ואני מאושרת על כך שזכיתי שתהיי חלק מחיי. הלוואי שמילים היו יכולות לתאר כמה אהבה והערכה יש לי כלפייך אבל את האמת שמילים ממזמן לא יכולות להסביר כמה, אין מישהי שאוהבת אותך ומעריכה אותך יותר ממני. גם כשאני לא נמצאת כאן תזכרי שתמיד אני מעודכנת בכל דבר עלייך כמה שאני רק יכולה ואני הכי שמחה בעולם לדעת שאת מאושרת ונהנת והלוואי וכל חייך תדעי רק אושר ושמחה. כמו שאמרתי התחילת הברכה המילים נבלעות לי ואני לא יודעת איך להביע את מה שאני רוצה לכתוב אז אני אגיד את זה פשוט, האור שלי אני מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ובריאה, שתשארי הכי מדהימה בעולם- הכי אור גרוסמן שבעולם ושמשפחתך תחייה באושר ובנחת. תזכרי שאני אוהבת אותך ללא גבולות וללא תנאים, יום הולדת שמח אור שלי- החיים שלי ❤️🎉🎂🎈 אה ותזכרי ש30 זה רק מספר 😉 @orgrossman
Read more
מלאך יפה וקסום שלי, אחותי הגדולה, אז אני באמת חושבת שאף פעם לא אמרתי לך תודה מספיק גדולה על מה שאת עושה ...
Media Removed
מלאך יפה וקסום שלי, אחותי הגדולה, אז אני באמת חושבת שאף פעם לא אמרתי לך תודה מספיק גדולה על מה שאת עושה עבורי, אז אני פשוט יכתוב לך פה, אוקי אז ככה, אם היו אומרים לי שהתחלתי לאהוב אותך שככה אני יהיה איתך עוד כמה שנים לא הייתי מאמינה.. בפעמיים הראשונות שענית לי להודעות הייתי ממש בשוק, ותמיד הייתי בוכה ... מלאך יפה וקסום שלי, אחותי הגדולה, אז אני באמת חושבת שאף פעם לא אמרתי לך תודה מספיק גדולה על מה שאת עושה עבורי, אז אני פשוט יכתוב לך פה, אוקי אז ככה, אם היו אומרים לי שהתחלתי לאהוב אותך שככה אני יהיה איתך עוד כמה שנים לא הייתי מאמינה.. בפעמיים הראשונות שענית לי להודעות הייתי ממש בשוק, ותמיד הייתי בוכה ורועדת מאושר. לאט לאט המשכת לענות. והמשכנו לדבר. לא חשבתי שכל זה יקרה. אבל היום אני מדברת איתך חופשי, את גורמת לי כל יום לשבת להסתכל בהודעות ופשוט לצחוק ולשמוח.! להסתכל על הודעות של פעם ולהגיד איך הכל ישתנה. את לימדת אותי איך אוהבים באמת. ושיקפת לי את המציאות האמיתית. אז אני רוצה להגיד לך על זה תודה. לפעמיים אני באמת לא מבינה למה מגיע לי כל הטוב הזה? מה עשיתי שאת נותנת לי כל כך הרבה יחס. שאת תמיד פה בשבילי. אני לא יודעת מה עשיתי כדאי לזכות בך. אבל אני חייבת להגיד שזכיתי. אין הרבה כמוך, אני לא מוצאת אותי היום בלעדייך. אני כל כך שמחה שיש לי תמיד למי לפרוק או לפנות לכל דבר ממש כמו אחות גדולה שאף פעם לא הייתה לי, אני אוהבת אותך יותר מכל דבר אחר בעולם, אני לא רואה אותי מסתדרת בלי ההודעות המרגשות והמחזקות שלך שלך, בלי הגב שלך, התמיכה שלך. או כל דבר אחר שאת בחיים שלי.! שהתחלתי לאהוב אותך לא חשבתי שכל זה יקרה מדי פעם ענית לי, וכל הודעה והודעה שענית לי זה היה בכי מאושר, לא הייתי מאמינה שיעברו כמה שנים ואני ממש יוכל לדבר איתך על הכל כמו אחותי, אם היו אומרים לי מתי שהתחלתי לאהוב אותך שכל זה יקרה לא הייתי מאמינה, איך הדברים השתנו, ואיך שנכנסת לי ללב כל כך מהר. את בן אדם מדהים. יש לך לב כל כך רחב לכל בן אדם, את באמת יפה מכל הבחינות, את קסומה, יש בך קסם שאין למישהי אחרת. כל מי שנתקל בך מתאהב, אני מאחלת לך שתמיד תישארי מוקפת באהבה. אוהבת אותך תמיד ותמיד פה בשבילך לכל דבר. נויה❤️
Read more
דרי, אהובה שלי. היום הזה הגיע, כמו בכל שנה מחדש. אבל הוא הדבר היחיד שנשאר קבוע, אם הצלחת להבין אותי.. ...
Media Removed
דרי, אהובה שלי. היום הזה הגיע, כמו בכל שנה מחדש. אבל הוא הדבר היחיד שנשאר קבוע, אם הצלחת להבין אותי.. כמה עברת בשנה אחת! כמה חלומות ורגעים צברת.. אין לי מילים. אני מאושרת. פשוט מאושרת לראות אותך מגשימה את עצמך, נהנת, מאושרת! ככל שהשנים חולפות, אני מבינה יותר ויותר עד כמה חשובה ומשמעותית את ... דרי, אהובה שלי.
היום הזה הגיע, כמו בכל שנה מחדש. אבל הוא הדבר היחיד שנשאר קבוע, אם הצלחת להבין אותי.. כמה עברת בשנה אחת! כמה חלומות ורגעים צברת.. אין לי מילים.
אני מאושרת. פשוט מאושרת לראות אותך מגשימה את עצמך, נהנת, מאושרת!
ככל שהשנים חולפות, אני מבינה יותר ויותר עד כמה חשובה ומשמעותית את עבורי. אני כל כך מעריכה אותך, על האדם שאת. הערכה אמיתית ובוגרת. ♡
לפני הכל, אני רוצה להגיד לך תודה מכל ליבי. תודה על כך שאפשרת לי להכניס אותך ללב שלי, כל כך עמוק. תודה שאת מרכיבה חלק מאוד משמעותי בפאזל החיים שלי.
אני גאה להעריך אדם שפשוט עושה את מה שטוב לו, מה שהוא אוהב, מקשיב ללב שלו.
אדם שממלא ומעשיר את הדרך שלו בחיוכים וטוב. אני גאה להעריך.. אותך! פשוט גאה.
אני מאמינה ובטוחה שהלב שלך תמיד יהיה זה שתוכלי לסמוך עליו.
השמחה מגיעה לך, תהיי בטוחה בזה.
אהובה שלי, אני מאחלת לך את כל הטוב שאי פעם אוכל לאחל, את כל הטוב שהענקת לי, רק בגלל מי שאת.
אין בי מילים כדי להסביר כמה אהבה אני מרגישה כלפייך, כמה טוב וכוחות הענקת לי ומעניקה כל יום. כמה אני מעריכה אותך על מי שאת! על הבן אדם המדהים והחזק שמתאמץ, משקיע ונותן את כולו כדי להרכיב את דרך החיים האישית והמיוחדת שלו. מרכיב אותה בכל כך הרבה אור וטוב!
הלוואי שתמיד תהיי מאושרת, שתמצאי בכל יום סיבה אחרת לחייך. ואם אפשר, אז יותר מאחת ביום (סיכמנו? )
אני אוהבת אותך בכל ליבי, יום הולדת שמח יקרה שלי. זה היום שלך! שתהיי תמיד בחברת האנשים האהובים עלייך, אנשים שעושים לך רק טוב. הטוב הזה מגיע לך, תאמיני. תהיי גאה בדרך שעברת, אני בטוחה שזוהי רק ההתחלה. האושר, השמחה והצחוק שלך שווים יותר מכל דבר אחר בעולם. הלוואי שתמיד תשארי מי שאת, פשוט מי שאת. אין הרבה אנשים כמוך, אנשים שאהבה וטוב הם חלק עיקרי מהדרך שלהם.
אני מאושרת לקחת גם השנה חלק ביום המאושר הזה! אני תמיד כאן אהובה, תומכת בך בכל רגע אפשרי.
מי ייתן ואמשיך לתמוך, ולחלוק איתך רגעים מאושרים , תמיד. אני כאן בשבילך ❤
מזל טוב נסיכה!!!!! 🎉🎉🎉🎉 @darzuzo ❤
#זוזולדת
#OMG
#27
Read more
ווואוווו ! אין לי מילים להביע את הוקרת התודה שלי לכמות הטלפונים , הסמסים, הההודעות בפייסבוק ובאינסטגרם...פשוט ...
Media Removed
ווואוווו ! אין לי מילים להביע את הוקרת התודה שלי לכמות הטלפונים , הסמסים, הההודעות בפייסבוק ובאינסטגרם...פשוט מרגש !!! חשוב לי לומר תודה : תודה על הרגע הזה. תודה על הדרך הכה ארוכה שעברתי בכדי להגיע למקום הזה , שבו אני מרגישה שאני מבטאת את מי שאני באמת ואת מה שאני מאמינה בו. תודה לכל החברים ... ווואוווו !
אין לי מילים להביע את הוקרת התודה שלי לכמות הטלפונים , הסמסים, הההודעות בפייסבוק ובאינסטגרם...פשוט מרגש !!!
חשוב לי לומר תודה :
תודה על הרגע הזה.
תודה על הדרך הכה ארוכה שעברתי בכדי להגיע למקום הזה , שבו אני מרגישה שאני מבטאת את מי שאני באמת ואת מה שאני מאמינה בו.
תודה לכל החברים , הקולגות , וכל הקהל החדש שזכיתי בו בעקבות הפרוייקטים שצברתי בשנה -האחרונה שלקח חלק בהצבעה הזו (בלעדיו זה לא היה מתאפשר) ומעבר לכך האמין בי ובדרך שלי.
תודה למגזין "את" על ההזדמנות והפלטפורמה המדהימה הזו שאתם מקיימים מידי שנה !

תודה לצוותי האיפור והשיער המדהימים שאני עובדת איתם והם חלק בלתי נפרד מכל לוק והשראה, שמביאים את הדיוק שלהם.

ולסיכום תודה לנשים המדהימות שמאפשרות לי לגעת בהן מידי יום , שסומכות עליי ושדרך הבגד אני מאפשרת להן לצאת החוצה בעוצמתן הרבה ולהיות מי שהן.

ותודה לצוות המדהים שלי שגרם לי להיראות מדהים בערב הזה:
Amazing White Outfit by @vivibellaish
Beautiful Album #zerikerpro by @natashazeriker
Hair @maorkidushim
Make Up @maorhillel
Read more
ביום יום שלי אני ממש לא מוצאת לי זמן להתאפר @diana_chic1 תודה על הרמה וצביעת ריסים כל כך טבעית ומקצועית ...
Media Removed
ביום יום שלי אני ממש לא מוצאת לי זמן להתאפר @diana_chic1 תודה על הרמה וצביעת ריסים כל כך טבעית ומקצועית אין עלייך. יצא מדהים אם גם אתן רוצות כנסו אליה לפרופיל ותבינו על מה אני מדברת. בתמונה אני רק עם אודם איזה כייף 🤩 ביום יום שלי אני ממש לא מוצאת לי זמן להתאפר @diana_chic1 תודה על הרמה וצביעת ריסים כל כך טבעית ומקצועית אין עלייך. יצא מדהים אם גם אתן רוצות כנסו אליה לפרופיל ותבינו על מה אני מדברת. בתמונה אני רק עם אודם איזה כייף 🤩
Loading...