Loading Content...

שלי אין של

Loading...


Unique profiles
80
Most used tags
Total likes
0
Top locations
מלכת שבא אילת - Queen Of Sheba Eilat, מושב אמנון, Tel Aviv, Israel
Average media age
841.4 days
to ratio
15.7
שמואל שלי העוגן של החיים שלי ,האח הבכור שלי והלב שלי...רשמתי את כל זה במהלך השבעה שלך אבל עדין אין לי ...
Media Removed
שמואל שלי העוגן של החיים שלי ,האח הבכור שלי והלב שלי...רשמתי את כל זה במהלך השבעה שלך אבל עדין אין לי את האומץ לעלות ,כמה עוד אני יכולה לנסות להכחיש שהכול קרה מחייכת מבחוץ אבל הלב תמיד זוכר אי אפשר לישכוח כל יום במיטה מין מועקה שחסר משהו. יום אחרי שניסגמרה השבעה ניכנסתי למשרד פשוט קשה מידי להיות שם ... שמואל שלי העוגן של החיים שלי ,האח הבכור שלי והלב שלי...רשמתי את כל זה במהלך השבעה שלך אבל עדין אין לי את האומץ לעלות ,כמה עוד אני יכולה לנסות להכחיש שהכול קרה מחייכת מבחוץ אבל הלב תמיד זוכר אי אפשר לישכוח כל יום במיטה מין מועקה שחסר משהו. יום אחרי שניסגמרה השבעה ניכנסתי למשרד פשוט קשה מידי להיות שם כול תזוזה מזכירה לי אותך כל פינה שם. אפילו יש עדין את הקופסא של הסוכריות שלנו ,איך אני יכולה לסכם שמונה עשרה שנה של אהבה יש לי עוד אלפים תמונות והלואי והייתי יכולה להכניס אותם,ליראות פתאום מודעה של שמואל חי ז״ל זה לא ניתפס לי בראש, לא יודעת איך לכתוב את זה המילים שלי מרוסקות ריסקת לי את הלב שמואל . אתה לא שמרת על עצמך והרסת לנו את החיים . כולם אומרים לי כל היום מה איתך איך אני יכולה להיות שהלך לי האח הבכור שלי החיים שלי השמירה של חייי. אומרים לי החיים ממשיכים ואני אומרת אולי החים ימשיכו אבל הפצע והקרע שיש לי בלב לא יעבור לעולם אתה הלכת והשארת אותי ככה הלכת לי מהחיים. לבוא למיגרש ולא לשמוע את הצחוק שלך המתגלגל שבא לי לשבת ולשמוע אותו שעות לבוא אלייך לבית ולא לראות אותך אני רגילה תמיד לבוא אליכם וקודם כל לעלות אלייך כי מי לא יודע כמה אהבה היתה לי אלייך באה אלייך לחדר ופשוט מאבדת הכרה כי אני יודעת שהשותף שלי הלך לי האיש הסוד שלי שיודע עלי כל פרט ותמיד שומר את זה בנינו. שמואל שלי עוד מעט כיפור ואני רגילה שלוש שנים לעשות איתך שאנחנו ישנים ועובר לי איתך הכי קל בעולם 25 שעות כאלו כלום שאתה מעיר אותי ב4 לבית כנסת ואומר לי קומי זאדי יאלה עוד מעט זה מסתיים .
שמואל איך היתי אוהבת לבשל לך איך היתי אוהבת לאכול איתך היית תמיד עושה לי חשקק.
כל השבעה עדין לא עיכלתי אמרתי לא זה חלום זה חלום תעירו אותי בבקשה תעירו אותי. אבל לא זאת המציאות התעוררתי למציאות ערורה שאני מעדיפה כל היום לישון ולישון. איך בשתי דקות משפחה שלמה יכולה להתרסקת איך הלב שלנו הלך איתך ביחד בתאונה שלך ביום הערור הזה.
החלום שלי שבעזרת ה יהיה לי בן בכור ואני יקרא לו שמואל חי אני רוצה שהבן שלי יהיה גבר בדיוק כמוך גבר גבר עם הלב הכי טוב בעולם אין על הרגישות
שלך
ידעת להיות האח הכי טוב בעולם. אני זוכרת שגרתי איתך שנה אין יותר כיף וצחוקים מזה.
אתה בן אתם מיוחד אחד למאה מיליון! עם הלב הכי רחב שיש ואתה החיים שלי ואני אוהבת
אותך אהבת עולמים .ואני לא ישכח אותך
בחים בחים לא אשכח אותך אתה חרוט לי בלב בדם בראש בהכול .
הייתי שמה את
כל מה שיש לי רק כדי לדבר איתך לא ביקשתי הרבה עשר דקות איתך שתגיד לי שוב זאדי ,ותגיד לי אני לא כועס על
Read more
Loading...
אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני מעלה תמונה של רום רום עם קופסת סימילק לידו. ואיך אני בכלל מעזה? אז ...
Media Removed
אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני מעלה תמונה של רום רום עם קופסת סימילק לידו. ואיך אני בכלל מעזה? אז אני רוצה לספר לכם משהו אישי עליי, שקצת קשה לי לדבר עליו ושאותו לא חשפתי אף פעם באינסטגרם אבל החלטתי להיות אמיצה ובסוף תבינו לבד את פשר התמונה. שרום רום היה אצלי בבטן היו לי חלומות על לידה טבעית ומדהימה,על ... אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני מעלה תמונה של רום רום עם קופסת סימילק לידו.
ואיך אני בכלל מעזה?
אז אני רוצה לספר לכם משהו אישי עליי, שקצת קשה לי לדבר עליו ושאותו לא חשפתי אף פעם באינסטגרם אבל החלטתי להיות אמיצה ובסוף תבינו לבד את פשר התמונה.
שרום רום היה אצלי בבטן היו לי חלומות על לידה טבעית ומדהימה,על כך שאני אוציא את הבן שלי מתוכי ואזכה לראות אותו , להריח אותו ולהכיר אותו סוף סוף אחרי 9 חודשים.
חלמתי גם להניק ,חלמתי על הבונדינג הזה שכולן דיברנו עליו סביבי.
המשפחה , החברות , ובעלי המקצוע.
תמיד דיברו איתי על הדברים הטובים שיש בלידה,
על הרגעים הקסומים שהיא מביאה איתה.
אף אחד לא דיבר איתי על הקשיים,על כך שברגע אחד החלומות יכולים להשתנות, ולידת החלום יכולה בן רגע להפוך לסיוט, את זה הם שכחו לספר לי וחבל.
הלכתי ללדת את רום רום ביום שישי שריח הבישולים עוד בבגדים שלי.
אחרי 17 שעות צירים פתיחה מלאה צרחות של אושר וצעקה של המיילדת ״ יאאלה עוד לחיצה אני רואה את השיער שלו- יש לו מלאאא שיער ״ ורום רום אחד קטן שהיה עקשן הכל השתנה.
החלום הפך לפחד, פחד מהלא נודע.
ציפצופים מכל עבר
חום גבוה שטיפס ודפיקות לב שחשבתי שעוד שנייה רום יצא מהלב שלי ורופא אחד במדים כחולים שהכריז: ״ אנחנו הולכים לקיסרי- אין זמן לבזבז״
ואני...?
אני הייתי בחלום שונה לחלוטין.
הרדמה מלאה
ניתוח קיסרי
פגייה!
כל החלומות שלי התנפצו. נגוזו.
התעוררתי בחדר התאוששות והפכתי לאמא רק בלי לראות את רום רום להריח אותו או לשמוע אותו.
שמעתי רק את רעשי המכשירים שציפצפו
והכי הרגשתי את הכאב בלב שלי על כך שאני אמא אבל אין לידי שום תינוק!!
לקח יומיים עד שהכרתי את רום רום שלי.
(וזה סיפור בפני עצמו לפעם הבאה)
עד שאחזתי בו לראשונה נישקתי וחיבקתי וסיפרתי לו שאני אמא שלו, נעים להכיר אותך סוף סוף.
גם הבטתי לשמיים וביקשתי תודה.
תודה שצלחנו את הקושי.
תודה שאתה שלי.
כמובן שלאורך הדרך היו עוד קשיים אבל אחד זכור לי במיוחד וזו המלחמה שלי על ההנקה, נלחמתי!
כמו לביאה נלחמתי,אבל לא הצלחתי יותר מ4 חודשים.
כל פיסה בגוף כאבה לי ובעיקר בנשמה שלי.
פחדתי לשחרר.
להפסיד.
שאני לא אמא מספיק טובה.
ואז שיחררתי כי כבר הייתי חייבת.
חייבת לעצמי.
שיחררתי וזה פשוט הפך אותי לאמא יותר טובה!
ואתן יודעות מה? הלוואי שהיה אז את סימיליק גולד עם רכיב הHMO שקיים גם בהנקה ומגן על מערכת החיסון.
הלוואי.
כנראה שהייתי משלבת ואולי פחות סובלת.
וזה למה רום רום שלי בתמונה.
כדי שגם האימהות שהחליטו לא להניק או לשלב יידעו שהכל בסדר!
זו זכותך
וזה שלך,
ואת האמא הכי טובה שטוב לך!💜
Read more
יקרה שלי רק אנחנו יודעות את מהות הקשר שלנו, המקומות בהם היית עבורי כשאף אחד אחר לא היה, והמקומות אליהם ...
Media Removed
יקרה שלי רק אנחנו יודעות את מהות הקשר שלנו, המקומות בהם היית עבורי כשאף אחד אחר לא היה, והמקומות אליהם הגענו יחד שלא העזנו לחלום. הכרנו כשהייתי בת 17, לא ידעתי כמה השפעה תהיה לך עוד על חיי, מנערת השנה, לאודישן לשמש, למאפרת מתחילה עם אלבום של 4 תמונות שמבקשת הזדמנות. הקשבתי לך תמיד, האמנתי בך ... יקרה שלי
רק אנחנו יודעות את מהות הקשר שלנו, המקומות בהם היית עבורי כשאף אחד אחר לא היה, והמקומות אליהם הגענו יחד שלא העזנו לחלום.
הכרנו כשהייתי בת 17, לא ידעתי כמה השפעה תהיה לך עוד על חיי,
מנערת השנה, לאודישן לשמש, למאפרת מתחילה עם אלבום של 4 תמונות שמבקשת הזדמנות.
הקשבתי לך תמיד, האמנתי בך ובנו ובדרך שלנו, וגם היום כל מי שאומר שבניתי את עצמי ב10 אצבעות אני דואגת לתקן - עשר אצבעות ושרה.
רק מי שמכיר אותך יודע כמה את מדהימה, כמה אנושית את, כמה הלב שלי תמיד היה יותר חשוב לך מכל עבודה.
אני לא נפרדת ממך כי את תמיד תהיי חלק מחיי אין לי ספק !
אני מאחלת לך אושר ושמחה , ימים של שמש וצחוק
אני מאחלת שתמיד תהיי מאושרת יקרה שלי.
בריאות לאריה לך ולילדים,
כל השאר שולי ויגיע יחד.
חיבוק ענק
אוהבת אותך כל כך
תודה שריתי שלי ♥️
Read more
לקח לי קצת זמן לעכל את הלילה המטורף שהיה שלשום. אין דרך לסכם או להעביר במילים מה זה ערבוגרים ולמה זה ...
Media Removed
לקח לי קצת זמן לעכל את הלילה המטורף שהיה שלשום. אין דרך לסכם או להעביר במילים מה זה ערבוגרים ולמה זה אחת החוויות הכי גדולות ומרגשות שתוכל לחוות על במה בחיים שלך. חצי שנה אתה כותב וחושב ויוצר לך צוות שמקיף אותך, ביחד לומדים אנשים שהם חברים וכותבים להם דמויות וקווי עלילה ושירים עד שהטקסט מתגבש ופתאום ... לקח לי קצת זמן לעכל את הלילה המטורף שהיה שלשום. אין דרך לסכם או להעביר במילים מה זה ערבוגרים ולמה זה אחת החוויות הכי גדולות ומרגשות שתוכל לחוות על במה בחיים שלך.
חצי שנה אתה כותב וחושב ויוצר לך צוות שמקיף אותך, ביחד לומדים אנשים שהם חברים וכותבים להם דמויות וקווי עלילה ושירים עד שהטקסט מתגבש ופתאום מצטרפת לדרך קבוצה של שחקנים- חלק תלמידים חלק חיילים, אוסף כל כך מוזר שאתה מלהק בקושי ואין לך דרך לדעת איך הם יהפכו בסופו של דבר לקאסט מופלא מוכשר ויוצר שיכנס לך ככה עמוק ללב.
אני גאה שחזרתי לערב הזה, גאה במה שקרה על הבמה, גאה שהיה לי הזכות לכוון, לדרוש, להרים, לגרום לכל הדבר הענק הזה לקרות. כמה שמחתי שנהניתם בוגרים יפים שלי, הייתם שווים את כל מה שהשקענו בדבר הזה יום יום כל היום.
וטל- אח שלי, היה לי כל כך כיף לשחק אותך, כמה פעמים כבר דיברנו על זה והשלמנו את הפערים והשקרים הפתלוגיים שרצו פה נון סטופ, אבל אתה אח שלי, אני אוהב אותך, ולא היה לי יותר כיף בין כל העבודה הקשה הזאת להיות אתה לשעה וחצי על הבמה, לראות ולהרגיש אותך בקהל, ולהנות.
וזהו זה היה הערבוגרים האחרון שלי, סוף סופי סופית רות עבור לדור הבא. כפרה!!!!!!!!!!
@erevbogrim2018
Read more
מכירים את זה כשיש קטע בסרט שרואים אוטובוס עובר ? ומישהו נמצא שם ומקווה כשיחלוף האוטובוס מישהו יחכה ...
Media Removed
מכירים את זה כשיש קטע בסרט שרואים אוטובוס עובר ? ומישהו נמצא שם ומקווה כשיחלוף האוטובוס מישהו יחכה שם עבורו?! כן ,כמו בסרטים , בדרך כלל הסוף טוב ויש שם מישהו שעומד ואז הלב נושם לרווחה , אחחח , הדמות לא נשארה לבד . לפני כמה זמן ראיתי סרט שעמדה בחורה לבד ברחוב , כולה בציפייה שמישהו יבוא לאסוף אותה, אין ... מכירים את זה כשיש קטע בסרט שרואים אוטובוס עובר ? ומישהו נמצא שם ומקווה כשיחלוף האוטובוס מישהו יחכה שם עבורו?! כן ,כמו בסרטים , בדרך כלל הסוף טוב ויש שם מישהו שעומד ואז הלב נושם לרווחה , אחחח , הדמות לא נשארה לבד .
לפני כמה זמן ראיתי סרט שעמדה בחורה לבד ברחוב , כולה בציפייה שמישהו יבוא לאסוף אותה, אין אף אחד ברחוב רק היא והעיניים מלאות הציפייה שלה.
ואז... חלף אוטובוס וקיוותי שמישהו יחכה לה ולרגע אחד היה נראה שלא , אין אף אחד ,היא שם לבד, בכאב שלה , בהתמודדות שלה ואז כמו שכנראה רק בסרטים זה קורה אבא שלה היה שם , עם המבט הבטוח בעיניים , אני פה ילדה שלי , לרגע חשבת שאשאיר אותך לבד?
הרגע הזה אותו רגע , שיש שם מישהו עבורך כשאתה נופל, כשאתה קם , ברגעים שמחים , עצובים, מרגשים החיים הם קשת של רגעים כמו רכבת הרים עם מלא עוצמות בלב .
כל החיים שלי חלפו לנגד עיניי מהרגע שהייתי קטנה ואיבדתי את אבא שלי וכל החיים שלי הגיעו ועזבו אוטובוסים וגם לי היה את המבט הזה בעיניים בכל רגע עצוב ושמח כאחד כשהאוטובוס יעבור ומישהו יעמוד שם ויגיד לי ... הכל בסדר, אני פה.
המסע שלי בזכות כל האוטובוסים שחלפו להם בתחנה ונישארתי לעמוד בצייפיה כל כך הרבה שנים , הצייפיה הזאת הביאה אותי למסקנה שבסופו של דבר יש לי רק את עצמי (כן יש לי משפחה מופלאה שלא תטעו ) אבל בסופו של דבר יש לי את עצמי , לכם יש את עצמכם ואתם לא באמת צריכים שמישהו יחכה לכם מאחורי אוטובוס , אף אחד לא צריך להציל אתכם ממשהו, אני רק ביום שהבנתי שמספיק לחכות כבר למישהו שיציל אותי , דברים ישתנו בחיי.
כי בגדול הפסקתי לצפות לגלגל הצלה והייתי המציל של עצמי.
כולנו אותם אנשים שמחכים בתחנה , מחכים שמישהו יהיה שם עבורינו ולא נרגיש לבד, מישהו שבזכותו נהיה מאושרים , אבל לפעמים זה רק אנחנו שם , עומדים ,מחכים , בצייפיה ואז בלי שנרגיש בורא עולם , שם עלינו אצבע קטנה ומעביר אותנו לתחנה אחרת הרבה יותר אופטימית ומראה לנו ברגע אחד ,שגם אם לא הגיע האוטובוס שלנו לתחנה הזאת , יש עוד תחנות , שגם אם אנחנו מרגישים לבד , אנחנו לא, הוא תמיד שם, אצבע האלוהים שמרימה אותנו ומזיזה אותנו מתחנה לתחנה משיעור לשיעור ויום אחד בלי שנרגיש אבל נהיה מאושרים מספיק, בזכות עצמינו , האוטובוס יחלוף והוא / היא , יחכו שם. *אם אתם עדיין באותה תחנה וכלום לא משתנה הגיע הזמן לעבור לתחנה הבאה
מורני ♥️
Read more
הלואהה היום זה יום מיוחד למה? כי יש לליני היום מומולדתת היום היא בת היום שכולם מחכים לו בשנה ושלך הגיע והנה הוא היום אוקיי אז מאיפה אני אתחיל? טוב אז ליני שלי קודם כל המון מזל טוב בריאות אושר ועושר הצלחה שתמשיכי להיות כזאת מושלמת מהממת מדהימה אכפתית אישה ... הלואהה👋🌸
היום זה יום מיוחד 😱
למה? כי יש לליני היום מומולדתת🎉🎉
היום היא בת 🎊2⃣3⃣🎊
היום שכולם מחכים לו בשנה ושלך הגיע והנה הוא היום🎈🎁
אוקיי אז מאיפה אני אתחיל?😅
טוב אז ליני שלי קודם כל המון מזל טוב💕💖
בריאות אושר ועושר הצלחה 👍
שתמשיכי להיות כזאת👇💃
מושלמת💖
מהממת😍
מדהימה🌸
אכפתית😘
אישה מופלאה💋
עוזרת❤️
מעודדת😉
אין לי מילה שיכולה להגדיר את האהבה שלי אלייך😍
אין אמוגי כזה אפילו😂
את הכי בעולם❤️
כל הזמן פעילה עושה לייקים תגובות עונה בפרטי את פשוט בן אדם מדהים💖😍
כל היחס שאת נותנת לכולם לא מובן מאליו בכלל🌺
שיהיה לך באמת רק טוב ושמח כל הזמן💗
עד 120++++💋
תמשיכי להיות כמו שאת כי ככה את פשוט מדהימה מושלמת😍💗😘
את מיוחדת ואין כמוך עוד בעולם❤️
אני זוכרת שהייתה פרסומת בטלוויזיה על תוכנית שקוראים לה ״כוכב הצפון״😉
אז בהתחלה פיספסתי את הפרק הראשון😂
אבל אח״כ הסתכלתי ביוטיוב וגילתי שבטלוויזיה זה משודר בשעה 14:30 ומאז לא פיספסתי אף פרק למה? כי ראיתי אותך והתאהבתי😍 ידעתי שאת שם ובשעה 14:30 את מופיעה על המסך שלי😉
גילתי שיש לך איסגרם אז החלטתי לפתוח לך קבוצה😍
והקבוצה גדלה וכבר יש לנו מעל 2000 עוקבים😱
והגענו להיות בין העמודים הרשמיים שלך💋
אני לא האמנתי 😂
והדבר הענק הוא שאת עוקבת מה עוד אפשר לבקש?😍💝
הבנתי שאת דיגמנת קצת והייתי חייבת לבדוק😂
איך לא? יופי כזה לא מוצאים😍💖
שמעתי שאת שרה אז אמרו לי שהיית בפרויקט הלהקה ובאמת היית שם אני ראיתי אותך😍
כשראיתי אותך שם היית (ותמיד כן😉) כל כך יפה ומוכשרת💝
את תצליחי ותגיעי בסוף לפיסגה !💋
אני בטוחה בזה😍
ואחרון חביב הבנתי שיש לך תוכנית בטלוויזיה וב-vod ״בגינה של לין״😍
💐״בגינה של לין בגינה של לין גם אתם מוזמנים לגינה של לין...״💐
ופשוט התאהבתי מחדש😍
את כל כך מוכשרת ומדהימה וזה לא הכל?!😏
הופעת בהצגה של ״ספר הג'ונגל״ וגם ב״חנ׳לה ושמלת השבת״
היית בפרסומת של בנק לאומי😉
כמה שלמות בבן אדם אה?!😍
כמה כוח💪 ורצינות🙌
לא מפסיקה להפתיע🍁
עדיין שמרתי את הכרטיס שהביאו לנו
מהמפגש שעשו של כוכב הצפון 😅💗
אני כבר מתגעגעת 🌸
מחכה לעוד פגישות שלנו💋
אני זוכרת את הפעם הראשונה שעשית לנו לייק כמה שמחתי והתרגשתי🎉🎊
אין לי מילים חוץ מלהגיד לך 💃
💖❤️💖תודה💖❤️💖
תודה על זה שאת עוקבת👣
תודה על זה שאת עושה לייקים 👍
תודה על זה שאת מגיבה 💬
תודה על זה שאת עונה+רואה+עושה לייק בפרטי👥
תודה על זה שתמיד שיש משהו את רושמת בצורה הטובה ביותר😍💋
בקיצור להגיד לך תודה 😍
תודה לך על הכל זה באמת מדהים🌟
לא מובן בכלל😍😍
👇המשך למטה בתגובות👇
Read more
Loading...
השעה 10 בבוקר, ואני רואה את יעקב, נהג המונית, מקבל דוח מהפקח המניאק; "יום שלישי פעמיים כי טוב הם אומרים ...
Media Removed
השעה 10 בבוקר, ואני רואה את יעקב, נהג המונית, מקבל דוח מהפקח המניאק; "יום שלישי פעמיים כי טוב הם אומרים לי, ואני בולע את זה כמו כלב מטומטם, כמו אידיוט. יום שלישי פעמיים כי חרא, תאמין לי" - "איזה בן-אדם רע. לא נורא כפרה, יחזור אליך בכפל-כפליים. אלוקים לא טועה יא יעקב." "כן אה, עוד מעט תשקר לי ... השעה 10 בבוקר, ואני רואה את יעקב, נהג המונית, מקבל דוח מהפקח המניאק;
"יום שלישי פעמיים כי טוב הם אומרים לי, ואני בולע את זה כמו כלב מטומטם, כמו אידיוט.
יום שלישי פעמיים כי חרא, תאמין לי"
-
"איזה בן-אדם רע. לא נורא כפרה, יחזור אליך בכפל-כפליים. אלוקים לא טועה יא יעקב."
"כן אה, עוד מעט תשקר לי יותר ותגיד לי ש-מור לא עשתה לך את המוות, שאתה לא מתגעגע ושהכרית שלך יבשה, אה אדם? אלוקים לא טועה, נכון?"
-
בן זונה, 10 בבוקר והוא מחליט להנחית עלי מלחמה עם השטן והפמליה המזורגגת שלו;
את מור הכרתי לפני שנה ושלושה חודשים, ונלחמתי בשבילה בצבא הכי חזק בעולם -
"צבא הסרטן", יעקב קורא לו, ואיך אני אסתכל לאבא שלה בעיניים? לעזאזל, הילדה שלו ברחה עם החמצן שלי לגן-עדן ועל-הדרך גנבה חיוכים ורגעים מהקרובים אליה.
פגשתי את מור בהופעה של שחר חסון, ואלוקים איזו בריאה מיוחדת היא. חרא על החיים שלי.
מור גרמה לי לשנוא את בובספוג, כי הוא היה "רוקד" לי בטלויזיה בשעות הקטנות, והצחוק שלה היה מתגלגל לי על הלב, "גונב" פעימות ועל-הדרך הולך לחבק את השכל.
היא גרמה לי להאמין ב-"אהבה", להבין שפרחים זו תרופה לכל אישה עצובה, שישיבה ביתית עם טרנינג וחולצת-טי לבנה של 3 ב-30 ש"ח זה השיא שלי בחיים המטומטמים האלה. עאלק חיים באמת...
"קשה לי אדם, תבין אותי, קשה לי. עברו להם שנה ושלושה חודשים, וראבק, הסכין הזה שהשם שלו "מור" עוד קורע לי את הלב, נותן לי לדמם בלילה על כרית תמימה ומסכנה"
-
אני זוכר את היום שבו עלינו לקבר שלה, וזה היה הקבר הכי עצוב בעולם כי גם קופידון היה ובכה.
הסתכלתי שם על חתיכת אבן שהשם שלה היה חקוק עליה. הסתכלתי ונזכרתי, נזכרתי ברגעים שהיה קשה לה לנשום לבד, ברגעים שהדלקתי נרות והתפללתי עליה.
פעם, פעם זרקנו את הבגדים ונכנסו להרטיב את הנפש בים, כי טכנולוגיה עשתה לנו כאבים בלב ובלבולים במוח.
-
אני אוהב אתך יעקב, אבל השעה כבר כמעט 11 בבוקר, והרגת אותי עוד לפני שהתעוררתי, עוד לפני שבכלל שכחתי;
יום אחד, אלוקים מחליט להכניס אדם מסויים אל החיים שלך, והוא, הוא "שוטף" אתך מהחרא שיש לעולם להציע, ואתה מתקלח בנפש שלו, מתאהב בעולם שלו.
יום אחד, השטן מתערב, וזה הפחד הכי גדול שלי מאז אותו יום, כי אין מתנות-חינם, ואת-זה אמא ואבא אמרו לנו עוד כשהיינו ילדים קטנים
-
@admkhn_writer
Read more
תל אביב רחוב גורדון 33 מעלות כמה זה סימבולי למה שקורה פה אין אתיקה אין לב אין אסטטיקה הכל כמו סיוט של ...
Media Removed
תל אביב רחוב גורדון 33 מעלות כמה זה סימבולי למה שקורה פה אין אתיקה אין לב אין אסטטיקה הכל כמו סיוט של פרנסיס בייקון, סליחה כי אולי זה מתאים לטוויטר תקפצו לי תפסיקו לעקוב במילא אני לא יודעת מה אני עושה פה, הרצון להעלם נבהל מהתשוקה להחשף ומה שבטוח שקצתי בבואו תראו כמה החיים שלנו חללללום וכמה אני אהובה ... תל אביב רחוב גורדון 33 מעלות כמה זה סימבולי למה שקורה פה אין אתיקה אין לב אין אסטטיקה הכל כמו סיוט של פרנסיס בייקון, סליחה כי אולי זה מתאים לטוויטר תקפצו לי תפסיקו לעקוב במילא אני לא יודעת מה אני עושה פה, הרצון להעלם נבהל מהתשוקה להחשף ומה שבטוח שקצתי בבואו תראו כמה החיים שלנו חללללום וכמה אני אהובה מהממת נראת כמו ילדה. חשבתי נסחפתי מה חשבתי שנסחפתי כמה כוח יש בעדר השעטות שלו מדרבנות אבל הכיוון שלו אינו לרוחי ומי אני שאתנגד ומי אני שאתמרד רק מילים קופצות מקרטעות ותחושה שאבא שלי צדק שהריח פה שואה לפני 38 שנה רגע לפני שעזב
Read more
Loading...
עזרו להציל את רוני!!! *רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, ...
Media Removed
עזרו להציל את רוני!!! *רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.* היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה. בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה. *הדרך היחידה ... עזרו להציל את רוני!!!
*רוני כהן היא אשתי לעתיד, ולפני חודש התהפכו לנו החיים.*
היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה.
בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה.
*הדרך היחידה להציל אותה היא על ידי מציאת תורם מתאים עבורה להשתלת מח עצם.* לפני כשבוע קיבלנו את הבשורה המרה שלא מצאו לה תורם במאגר הארצי ואף לא בעולמי.
אם לא די בכך, התבשרנו שבמידה ולא ימצא תורם בחודש הקרוב, סיפורה של אהבת חיי יגמר בגיל 27. וכמו שאתם מבינים אין לי שום כוונה שזה יקרה.
אני, בעזרת המשפחה של רוני אהובתי , המון חברים וארגון עזר מציון- מתכננים ב -19 באוגוסט מבצע ארצי למציאת התורם שיציל את חייה.
המטרה היא אחת, להגיע לעיניהם ולבבותיהם של כמה שיותר אנשים.

אני מחפש אנשים כמו רוני, *שילוב של תימני ומרוקאי* או תימני, בני 18-50, שיעזרו לנו.

איך אפשר לעזור לי להציל את רוני:
1. *לתת דגימת רוק פשוטה* - להגיע ב- 19.08.2018 לאחת מהעמדות שלנו שמופיעות פה http://www.save-roni.co.il
או לגשת לבית "אורנית עזר מציון" ברחוב קפלן 40, פתח תקווה, בין 09:00-16:00 בימים א' עד ה'.
כאן אפשר לבדוק אם הפרטים שלך כבר במאגר: https://www.ami.org.il/bone-marrow-registry/check
אם כן, אין צורך לתת דגימת רוק שוב.

2. *הרשמה בטופס המקוון* - אם אתם מהמוצא המתאים בבקשה הרשמו בטופס הבא, על מנת שנוכל להיות במעקב:
https://drive.google.com/open?id=1-cBzQcsxSLnklgecw6aaiaY1dFtwapoe0Dcz8TrJcgE

3. *לשתף, להפיץ, לספר, לדבר.* לעזור לי להגיע לכמה שיותר אנשים.
בבקשה תעזרו לי. אנחנו חייבים להציל אותה.
תודה רבה,
בר ערמון

ומשהו קטן אחרון ממני (דנה)
היי חברים!
בואו נציל את רוני!!
פרסמתי את הלינק שבר כותב עליו בביו שלי אתם יכולים בקלות להיכנס ולקבל פרטים. כולי תקווה שהסיוט הזה יגמר בנס והם יוכלו להתחתן ולהתחיל את החיים יחד❤️🙏🏽
Read more
אני לא יודע איך לסכם את התקופה המטורפת הזאת. זה התחיל אי שם בטירונות בטכני בחיפה אחרי המסע של סיכות ...
Media Removed
אני לא יודע איך לסכם את התקופה המטורפת הזאת. זה התחיל אי שם בטירונות בטכני בחיפה אחרי המסע של סיכות חיל האוויר שהמ"מ שלי העניקה לי את הסיכה שלה. מאותו הרגע הבנתי שאני רוצה להמשיך את המורשת ולצאת לקצונה. אחרי זה הגעתי למקום שהוא עד היום כמו הבית השני שלי מחנה רמון שמהרגע שהגעתי לשם ביקשתי שיחה עם ... אני לא יודע איך לסכם את התקופה המטורפת הזאת. זה התחיל אי שם בטירונות בטכני בחיפה אחרי המסע של סיכות חיל האוויר שהמ"מ שלי העניקה לי את הסיכה שלה. מאותו הרגע הבנתי שאני רוצה להמשיך את המורשת ולצאת לקצונה.
אחרי זה הגעתי למקום שהוא עד היום כמו הבית השני שלי מחנה רמון שמהרגע שהגעתי לשם ביקשתי שיחה עם המפקד שלי ואמרתי לו שאני רוצה לצאת לקצונה.
זה לא היה קל. הייתי צריך להוכיח את עצמי כדי שאוכל לצאת. במהלך הדרך היו רגעים שכמעט נשברתי והיו גם כמה כשלונות אך בזכות המשפחה והחברים שלי לא נשברתי והמשכתי להילחם ולתת הכל כדי להשיג את המטרה שלי. אחרי שנה של מיונים ומבחנים הרגע הגדול הגיע, יצאתי לקצונה והגעתי לבה"ד 1.
שם גם לא היה קל. המון התנסויות, מבחנים, שיעורים מקצועיים וכמובן שאין כמעט זמן לישון.
בתקופה הזאת גיבשתי את הזהות הפיקודית שלי וקיבלתי ערכים שעל פיהם אני הולך לפעול ולדגול בהם בתפקידי כמפקד.
את התקופה הזאת עברתי בהצלחה בזכות החברים לצוות ולפלוגה שרכשתי שנהפכו מהר למשפחה השנייה שלי, בזכות המפק"ץ האגדי שתמיד אמר לי שעם המוטיבציה והכוח רצון אני אגיע רחוק. המשפט של הפלוגה שלי היה "אין מקום שהוא רחוק מדי" משפט שהמ"פ שלי תמיד דגלה בו ואמרה אותו. היום אחרי ההשלמה אני מבין כמה המשפט הזה נכון. היום אני עומד עם דרגות הקצונה על מגרש המסדרים אחרי כל השנה וחצי האחרונות שעברתי בצבא ומבין שהכל היה שווה. כל עוד יש לנו חלום או יעד שאנחנו רוצים להשיג אותו אין דבר העומד בפני הרצון, השמים הם הגבול ואין מקום שהוא רחוק מדי לחלומות שלנו.
אז עכשיו, אולי נראה שהכל נגמר אבל הדרך מתחילה רק עכשיו. בעוד כמה ימים אני הולך להיות מפקד בפעם הראשונה במקום חדש וגם שם ניצב בפני עוד אתגר.
אני מודה לכל מי שהיה לצידי לאורך כל הדרך ותמך בי בכל רגע ורגע לחברים, למשפחה,למפק"צים ולמפקדים שהיו עבורי מורי דרך לחיים בלעדיכם לא הייתי מצליח להגיע לאיפה שאני נמצא היום. עכשיו הפנים אל עבר התפקיד החדש. אני אתגעגע לתקופה הזאת ואזכור אותה לכל החיים.
תודה על הכל וכמובן על הזכות להיות מפקד בצבא ההגנה לישראל.
שלכם,
סג"מ שקד ואקנין.
#סיימנו
#סג"מ
בה"ד 1 ✔
השלמה חיילית ✔
Read more
שיתוף...<span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻 אתם יודעים מה גרוע יותר ממעידה? להנציח אותה, להיכנס להקלאה עצמית נוראית להתעסק בלמה ...
Media Removed
שיתוף...🏻 אתם יודעים מה גרוע יותר ממעידה? להנציח אותה, להיכנס להקלאה עצמית נוראית להתעסק בלמה זה קרה ולא באיך לקום! מעידה היא רק מעידה ואין צורך להנציח אותה!! שני שעבר נסענו הבנות שלי יובל וגל נאוה חברתי ועוד 7 בנות לטיול סאפ, במחשבה התכנון היה הכי מושלם שיש, כל יום חתירה בים , הוצאת אנרגיה ... שיתוף...🙏🏻
אתם יודעים מה גרוע יותר ממעידה?
להנציח אותה, להיכנס להקלאה עצמית נוראית להתעסק בלמה זה קרה ולא באיך לקום!
מעידה היא רק מעידה ואין צורך להנציח אותה!!
שני שעבר נסענו הבנות שלי יובל וגל נאוה חברתי ועוד 7 בנות לטיול סאפ, במחשבה התכנון היה הכי מושלם שיש, כל יום חתירה בים , הוצאת אנרגיה ותחושה טובה, תכנון מטורף ( לקחנו איתנו פרכיות אורז , וופלים , חטיפי בריאות, )הגענו וקנינו ירקות טריים וטונה לארוחת הבוקר כי הבנו שבחדר אוכל אין מבחר גדול , תכננו לשמור במקסימום , הכל התחיל מושלם, ממש חדורות מוטיבציה ואז ארוחת ערב, הזמנתי סלט , תשעה באב אז לא אוכלת בשר, לא היה דגים וכל מה שהיה זה בצקים עם ירקות ..
הזמנו כל מיני ורק ביס טעמתי ..
כל יום החל הכי מושלם שיש , ואז בכל פעם מעידה קטנה של משהו קטן , לא יכולה להגיד לכם שאכלנו כמויות אבל גם לא יכולה להגיד לכם שהייתי מדוייקת כמו שתכננתי להיות , היה רגע שהתסכול גבר עלי וממש נכנסתי להלקאה, אבל אז החלטתי שאני לא אתן לעצמי להרוס לי את החופשה כי לא הייתי כמו שאני רגילה ולא כמו שתכננתי להיות !
בכל בוקר שקמתי תכננתי להיות הכי טובה ולעשות את המקסימום שאני יכולה והדבר שהיה לי הכי חשוב זה לא לתת לכעסים שלי להגיד את המשפט ״ אם כבר אז כבר״..
חופשה , חו״ל , קיץ...
ללא ספק אלו ימים שמעכבים אותנו בהגעה ליעד שלנו אבל , בואו רגע נעצור ונשאל ..
האם אנחנו יכולים להימנע מחופשה ?
לא!!
האם זה נכון בתקופה שיש לנו מטרה לעצור את הנאות החיים?
לא !!
האם זה הגיוני שניתן למעידה שלנו באוכל להרוס לנו את זמן האיכות עם הילדים ?
לא!!
אז מה כן ??
כן לבחירה!
כן להחלטה שלא משנה מה כל ארוחה נעשה את המקסימום שרק אפשר !
כן להחלטה שיש לנו יעד ושום עיכוב לא יגרום לנו להרים ידיים !
כן להמשך הדרך !
כן להבנה שתהליך ירידה במשקל או שמירה על המשקל זה חלק מדרך החיים שלנו ושום דבר לא יגרום לנו להרים ידיים!!
אז...
תחשבו על זה , האם באמת עליה של קילו או שניים יגרמו לנו להרים ידיים?
האם זה לא הזמן להסתכל על מה שירד להנות מהקיים ?
והחשוב ביותר ,
חזרתי הביתה והדבר הראשון שעשיתי זה להכין שני סירי מרק , אחד מרק ירקות חלי ומרק עוף עם ירקות , אלו שני סירים שתמיד אבל תמיד מעניקים לי תחושה של חזרה הביתה וחזרה למסלול !
ו...הכנתי גם לנאו שלי, שהיא תחזור למסלול מהר ..
ובנוסף , בשעה 20.00 יוצאת לאימון וזה ממש לשים חותמת שחזרתי לשגרה והיידה יש יעד , יש מטרה ...
שום ביס ממאפה לא יעצור אותי מהחלום!
אז...יש לי רק בקשה אחת ,
די לכעסים ! די להלקאה!
בואו יחד נבחר בלעשות !!!🙏🏻❤️
Read more
לונדון סוף - הרהורים ומחשבות <span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻‍♀️ שלושה ימים אינטנסיביים של חופשה חלומית בלונדון הסתיימו. סחרור ...
Media Removed
לונדון סוף - הרהורים ומחשבות 🏻‍♀️ שלושה ימים אינטנסיביים של חופשה חלומית בלונדון הסתיימו. סחרור מטורף מעיר שלא עוצרת לשניה וכאילו רבדים על גבי רבדים של עבר רובצים עליה ולכל מאה סיפור משלה. עיר של מלכה ונסיכים ובני נסיכים, של המוני אנשים שרוצים לרגע אחד להיות חלק ממשפחת המלוכה ולרגע אחר הם פוגשים ... לונדון סוף - הרהורים ומחשבות 🙋🏻‍♀️ שלושה ימים אינטנסיביים של חופשה חלומית בלונדון הסתיימו. סחרור מטורף מעיר שלא עוצרת לשניה וכאילו רבדים על גבי רבדים של עבר רובצים עליה ולכל מאה סיפור משלה. עיר של מלכה ונסיכים ובני נסיכים, של המוני אנשים שרוצים לרגע אחד להיות חלק ממשפחת המלוכה ולרגע אחר הם פוגשים את עבר המשפחה המפוקפק. אוכל מכל העולם המספר את סיפור המהגרים. האנדרגראונד המסחררת בה הכל קורה ככ מהר. לרגע אין פקק תנועה והכל כל כך מובן וקל... אבל את הפוסט הזה אני רוצה להקדיש לשלושה אנשים שכבר מזמן הפכו להיות המשפחה שלי. הראשון הוא הלקוח והחבר שלי מזה 13 שנה אורי להבי שברוחב לב ונדיבות אין סופית הפעיל את קשריו חובקי עולם וסידר לנו שהות בדירה הנמצאת באחד המקומות היפים בפרברי לונדון. אתה יודע שאני אוהבת אותך נכון? 💙😘🙏🏻 גם אם אני לא נדיבה ברגשות... והשניה והשני נועה ושי אדלר. לקוחות שלי וחברים שלי שפשוט פרשו חסותם עלינו ובנדיבות רבה קנו לנו כרטיסים לכל מקום פן נפספס את לונדון... הכירו לנו חברה שלהם שגרה בלונדון מזה 20 שנה, שליוותה אותנו מיוזמתה ביום הראשון והפכה את הכל ליותר חוויתי. תודה אהובים שלי ♥️🙏🏻אין לי מילים וגם בטח לא יהיו. בשמי ובשם ליבי וחן, תודה רבה! אני לא רגילה להיות עטופה בכל כך הרבה נתינה ואהבה. כאמא יחידנית, הבנתי שלליבי שלי יש משפחה גדולה ואוהבת ואנחנו לא לבד בעולם תרתי משמע... @orile #לנועהאיןאינסטה
Read more
Loading...
ארבעים ושש! איך זה קשור אלי??? עוד שנה עברה, ליתר דיוק, טסה במהירות האור. עוד קמט במצח, עוד כמה ליד ...
Media Removed
ארבעים ושש! איך זה קשור אלי??? עוד שנה עברה, ליתר דיוק, טסה במהירות האור. עוד קמט במצח, עוד כמה ליד העין... הזוי. החיים האלה... ובכל זאת, אני אוהבת את העשור הזה יותר מאת כל אלה שקדמו לו. אוהבת את החיים שלי, את החברים שלי, את בן הזוג שלי, המשפחה שנהיינו, הבן אדם שהפכתי. מאחלת לי עוד שנים רבות של עשיה ... ארבעים ושש! איך זה קשור אלי??? עוד שנה עברה, ליתר דיוק, טסה במהירות האור. עוד קמט במצח, עוד כמה ליד העין... הזוי. החיים האלה... ובכל זאת, אני אוהבת את העשור הזה יותר מאת כל אלה שקדמו לו. אוהבת את החיים שלי, את החברים שלי, את בן הזוג שלי, המשפחה שנהיינו, הבן אדם שהפכתי.
מאחלת לי עוד שנים רבות של עשיה ויצירה (אין אושר גדול מלהתרגש לפני עליה לבמה או מפרוייקט חדש, כאילו אני לא עושה את זה כבר מליון שנה..), של נחת מהילדים (בעיקר בשעות הלילה), של טיולי אוכל כאילו אין מחר, של רעידות בלב ואהבה (למרות שהסטטיסטיקה נגדי), של פרלמנטים שטותיים שמזכירים לי כמה צריך לקחת הכל בקלות, של שקט פנימי ותשוקה לחיים. לחיי הרגעים הגדולים וגם לקטנים שביניהם. ומי יתן והימים הלא מוצלחים יעברו מהר ויפנו את מקומם לטובים יותר. לחיי האופטימיות וההפתעות שבדרך. לחיי החיים. אני כבר גדולה מספיק לדעת שרק אנחנו אחראים לגורלנו ושבכל קצפת.. יש גם דובדבן 😜 יום הולדת שמח לי ויום שמח לכולם 🙏❤️ 🎂
#happybirthday #celebrations #lifeisbeautiful
Read more
Three years since dads been gone but he's never really gone. אז יש לי אין סוף סיפורים לספר על אבא שלי ...
Media Removed
Three years since dads been gone but he's never really gone. אז יש לי אין סוף סיפורים לספר על אבא שלי משהו היה בחיים. אבל בחרתי במקום לספר על הקשר בנינו עכשיו שהוא איננו. אז כמו שידוע לכולכם שמי קלי. מה שלא ידוע לרובכם זה המשמעות של השם שלי, או לפחות או המשמעות. המחודשת או את האמיתית. שנולדתי אבא רצה ... Three years since dads been gone but he's never really gone. אז יש לי אין סוף סיפורים לספר על אבא שלי משהו היה בחיים. אבל בחרתי במקום לספר על הקשר בנינו עכשיו שהוא איננו. אז כמו שידוע לכולכם שמי קלי. מה שלא ידוע לרובכם זה המשמעות של השם שלי, או לפחות או המשמעות. המחודשת או את האמיתית. שנולדתי אבא רצה לקרוא לי אלוהית. כמובן אמא לא הסקימה. בסוף בחרו יחד את השם קלי. ולא היה לזה משמעות, זה פשוט השם היחיד שהם הצליחו לא לריב על. שהתחלתי ללמוד אז בכל שנה היינו משחקים בכיתה כל מני משחקי היכרות ותמיד זה היה מגיעה למצב שכל אחד מספר את משמעות שמו ואני תמיד נהייתי מובכחת ולא היה לי מה להגיד חוץ מזה שזה היה השם היחיד שההורים לא רבו על. (וגם זה היה מביך אותי כזה היה נשמה כאילו אבא ואמא תמיד רבים וזה ממש לא היה נכון ובאמת שהיה להם את ההאהבה הכי גדולה ויפה). אז שחזרתי הביתה בכיתה ד' מהבית ספר אבא ואני ישבנו וסיפרתי לו שזה גורם לי להרגיש קצת מקופחת שכל שאר הילדים יש להם ספורי גבורה ולי אין אפילו משהו שלא מביך. אז המצאנו כל מני סיפורים שאפשר לספר פעמים הבאים שישאלו. אז התחלתי לספר ששמי אחרי נסיכת ג'רייס קלי של מונוקו או ששמע אחרי איזהשהו סוס מרוץ או ג'וקי (אני כבר לא זוכרת). בשנים האחרונים כבר התבגרתי ולא נהייתי מובכחת בכל כך קלות וחזרתי לספר את הסיפור האמיתי והיביש של מקור השם שלי. אבל התגלה לי בקיץ שמשמעותה נרחבה שוב. אז הנה התפילה/שיר שהתחיל את הכל. https://youtu.be/kAVFcFkXwmA החלק הרלוונטי מתחיל ב0:45. למי שמכיר שמו של השיר הוא רק תפילא אשא של אברהם פריד. בשיר בעצם במקום לומר אלי-אלוהים שלי אומרים קלי- אלוקים שלי. ואני לא יודעת מתי השיר הזה יצא לאור אבל אני יודעת שהוא התגלה לי אחרי שאבא נפטר ובתקופה לא קלה לי ו אני מאמינה שזה ממש בה מידו לחזק אותי ולחבר אותנו בחזרה.
Read more
<span class="emoji emoji1f48d"></span> אף מילה שהומצאה לא תצליח לתאר אפילו במקצת את המקום הקסום הזה. הכל קסם אחד גדול. האנשים הכי טובים שפגשתי, ...
Media Removed
אף מילה שהומצאה לא תצליח לתאר אפילו במקצת את המקום הקסום הזה. הכל קסם אחד גדול. האנשים הכי טובים שפגשתי, הכי מיוחדים שיצא לי להכיר מעולם. 8 ימים של חזרה למקורות הכי אמיתיים ועמוקים שלי, 8 ימים של אבק מדברי בכל מקום בגוף, לצד האדם הכי מדהים שהנפש שלי זכתה להכיר בעולם הזה. ריפי שלי אהוב יקר ערך אתה ... 💍 אף מילה שהומצאה לא תצליח לתאר אפילו במקצת את המקום הקסום הזה. הכל קסם אחד גדול. האנשים הכי טובים שפגשתי, הכי מיוחדים שיצא לי להכיר מעולם. 8 ימים של חזרה למקורות הכי אמיתיים ועמוקים שלי, 8 ימים של אבק מדברי בכל מקום בגוף, לצד האדם הכי מדהים שהנפש שלי זכתה להכיר בעולם הזה. ריפי שלי אהוב יקר ערך אתה השותף שלי למסע החיים כבר 4 שנים ומעכשיו לעולם ועד. תודה על הזכות לחוות בזרועותייך את החוויה המעצימה הזאת, שהצליחה לרגש ולגעת בכל חוש שקיים בי. אין אושר גדול מלעמוד בגן העדן הזה ולקבל ממך את ההצעה הכי מדהימה ומרגשת שלא יכולתי לייחל לה גם בכל החלומות שלי. אני אוהבת אותך אהבת נפש, ואני שלך. לתמיד. #BaReef #Burningman2018
Read more
Loading...
יעלי אהובתי. את חוגגת 40היום (לגמרי ה30 החדש אגב) ואני מרגישה שזאת אחלה הזדמנות לתת לאנשים להכיר ...
Media Removed
יעלי אהובתי. את חוגגת 40היום (לגמרי ה30 החדש אגב) ואני מרגישה שזאת אחלה הזדמנות לתת לאנשים להכיר אותך לעומק. ומי יותר מתאימה למשימה מסחבקית?? לפני שאת נכנסת ללחץ, אל תדאגי. אני ממש לא אספר דברים מוזרים כמו זה שהלונה פארק שלך זה הסופר פארם. שהדיסנילנד שלך זה בתי מרקחת. כל הגדלים. כל הערים. למה ... יעלי אהובתי.
את חוגגת 40היום (לגמרי ה30 החדש אגב) ואני מרגישה שזאת אחלה הזדמנות לתת לאנשים להכיר אותך לעומק. ומי יותר מתאימה למשימה מסחבקית?? לפני שאת נכנסת ללחץ, אל תדאגי. אני ממש לא אספר דברים מוזרים כמו זה שהלונה פארק שלך זה הסופר פארם. שהדיסנילנד שלך זה בתי מרקחת. כל הגדלים. כל הערים. למה לקפח?! גם לא עניינו של אף אחד לדעת שאבוי לאדם שידבר איתך ויאכל בו זמנית כי הרעש של הלעיסה מטריףףף אותך (שנים לא נגעתי בביסלי בגללך!) גם אין לי שום סיבה לשתף בפאניקה שלך מסרטי אימה (ובואי זה לא שזה תחום לא מוכר לך !) בהמשך ישיר אני לגמרי אשמור לעצמי את המצבים שהכנסתי אותך אליהם בצעירותנו שגרמו לך להיסטריה ולחץ בעוד אני הייתי אדישה ומשעושעת. ומה שבטוח שאני אשמור לעצמי ולא יצא מהפה שלי כי בואי יש לי טאקט זה את העובדה ששתינו (ואני מפילה גם את עצמי פה..) עם כינים ממש ברגע זה. כי החלטנו אי שם לפני כמה שנים להביא ילדים (וילדות!) לעולם. אין כמו לחגוג יומולדת 40 בחיק המשפחה והכינים!
פחחחחח ובטח חשבת בהתחלה שאביך אותך. לעולם לא סיס, את תמיד יכולה לסמוך עליי!יומולדת 40 שמח חיים שלי❤️ #בשבילמהאניפה #מאזולתמיד #והכיניםמהאיתם #איך40איך @yaelgoldmanpfeffer
Read more
אין לכם מושג כמה זה מרגש. רגע לפני החגים לקחנו החלטה לפרסם וללכת על זה הכי בגדול שיש. כדי שכל מי שתקוע ...
Media Removed
אין לכם מושג כמה זה מרגש. רגע לפני החגים לקחנו החלטה לפרסם וללכת על זה הכי בגדול שיש. כדי שכל מי שתקוע בפקקים ידע שאנחנו קיימים. כבר הובלתי קמפיינים בעבר אבל כשתולים שלט חוצות שלי בגודל מאה חמישים מטר רבוע הנושא את שם המותג שלי שהוא יצירה שכולה שלנו ושלכם זה באמת הכי מרגש שיש.(תודה לברעם ולצוות המושלם. ... אין לכם מושג כמה זה מרגש. רגע לפני החגים לקחנו החלטה לפרסם וללכת על זה הכי בגדול שיש. כדי שכל מי שתקוע בפקקים ידע שאנחנו קיימים. כבר הובלתי קמפיינים בעבר אבל כשתולים שלט חוצות שלי בגודל מאה חמישים מטר רבוע הנושא את שם המותג שלי שהוא יצירה שכולה שלנו ושלכם זה באמת הכי מרגש שיש.(תודה לברעם ולצוות המושלם. לימור את החיים) תודה למיכל אחותי השותפה שלי שאם לא היא וגיא בעלה לא היה קם לתחיה הרעיון הזה. תודה לכל הצוות המושלם של אינסטבלוק. כולכם משפחה( גם אלה שהם לא הילדים של אירית ומיכל אחיות שלי.) תודה בעיקר לכל האנשים היצירתיים שבוחרים לבוא ולרכוש אצלנו.בסניפים שפזורים בכל הארץ או באתר וליצור אצלינו את הדבר הכי יפה ומהמם שנכנס אליהם הביתה. להיות מקורי זה הכי שווה. אני למדתי לא להתמרמר מכל החיקויים העלובים להסתכל קדימה ולהוביל עם הדבר הבא שאנשים ירצו להעתיק. בקרוב מאוד קמפיין שיעיף אתכם. אוהב אתכם בשיגעון בואו לבקר אותי בהלכה כשאתם נוסעים באילון צפון. ( בתמונה הפרצוף שלי עדיין לא מתוח אבל חדי העין יראו שעובדים על זה)
Read more
שש שנים אחרי שאת כבר לא איתנו אני יכולה להגיד בגאווה ששחזרתי את הלחמניות שלך! לנצח אזכור את סבתא שלי ...
Media Removed
שש שנים אחרי שאת כבר לא איתנו אני יכולה להגיד בגאווה ששחזרתי את הלחמניות שלך! לנצח אזכור את סבתא שלי יושבת על כיסא ובכיסא שמולה מניחה קערה ולשה בה עשרות קילוגרמים של בצק. אני מניחה שהקערה הזאת לפחות בת חמישים ואם זה תלוי בי היא תלווה אותי עד 120 אמן! סבתא אני אוהבת אותך, השבוע אנחנו מציינים 6 שנים ... שש שנים אחרי שאת כבר לא איתנו אני יכולה להגיד בגאווה ששחזרתי את הלחמניות שלך! לנצח אזכור את סבתא שלי יושבת על כיסא ובכיסא שמולה מניחה קערה ולשה בה עשרות קילוגרמים של בצק. אני מניחה שהקערה הזאת לפחות בת חמישים ואם זה תלוי בי היא תלווה אותי עד 120 אמן!
סבתא אני אוהבת אותך, השבוע אנחנו מציינים 6 שנים בלעדייך מתגעגעת לרגעים שהייתי עולה אלייך וגם כשאת לא בהכרה מוחלטת הייתי מספרת לך כמה אני אוהבת אותך ולפעמים כשעוד היית מזהה אותי היית ממלמלת ״גם אני״. שואפת להיות סבתא לפחות כמוך כי יותר טובה אין!!!! ‎כמה אהבה וחום יכולה אישה אחת להכיל בתוכה? מסתבר שהרבה ושאין גבול לאהבה. למרות שאת כבר לא כאן התחושה היא שאת ממשיכה לחיות בתוכי.סבתא, אין הרבה אנשים שבלעדיהם האישיות שלי הייתה שונה לגמרי, אבל אני לא יודעת מי הייתי בלעדייך. מי הייתי בלי האהבה האין סופית שלך, בלי הקבלה חסרת הגבולות, . בלי הביטחון שנתת לי, שמי שאני זה הכי מדוייק, והכי טוב שיש, ואין שום סיבה או צורך שאהיה מי שאני לא. ואני גאה כל כך להיות הנכדה שלך, ושמחה שהיו לנו עשרים שנה ביחד, כי נראה לי שהשכלנו לנצל אותן היטב אחת עם השנייה, קצת קשה לעלות לבית שלך כדי לקבל חיוך קטן ולשאוב כוחות למשך היום, ובעצם את כבר לא נמצאת, כל המילים שבעולם לא באמת יצליחו לתאר מי היית! ובשנים האחרונות, מדי פעם אני מזהה תכונה שלי, שהיא בעצם תכונה שלך, ואז אני מחייכת חיוך ענק, מלא גאווה, כי משהו ממך הוא גם משהו שלי, והוא נחרט, והוא חזק, והוא ימשיך לחיות גם עכשיו.אני שמחה שזכיתי לספר לך כמעט כל יום לפחות פעמיים ביום כמה אני אוהבת אותך וכמה את חלק ענק ברגעי האושר הגדולים בחיים שלי!!!
‎ואני תמיד אזכור אותך, סבתא, ובאמת שיש לי רק זיכרונות טובים. אני תמיד אזכור שהייתי ילדה רועשת, אבל הייתה לי סבתא שאהבה אותי בדיוק כמו שאני. מתגעגעת!
Read more
Loading...
שבת, 8:32 בבוקר, אני נכנס עם יעלי ל"אלונית" בתחנת דלק ליד נתניה. המוכר מסתכל עלי, מרים גבה. זו הפעם ...
Media Removed
שבת, 8:32 בבוקר, אני נכנס עם יעלי ל"אלונית" בתחנת דלק ליד נתניה. המוכר מסתכל עלי, מרים גבה. זו הפעם השניה שלי פה הבוקר. הקודמת היתה לפני שעה וחצי. עזבו למה, כל הורה לילד עם צרכים מיוחדים יודע למה. אני מצליח להושיב אותה על כסא ירוק ליד שולחן ירוק, סמוך למשפחה שבה כולם לובשים טייץ צמוד של רוכבי אופניים. ... שבת, 8:32 בבוקר, אני נכנס עם יעלי ל"אלונית" בתחנת דלק ליד נתניה.
המוכר מסתכל עלי, מרים גבה. זו הפעם השניה שלי פה הבוקר. הקודמת היתה לפני שעה וחצי. עזבו למה, כל הורה לילד עם צרכים מיוחדים יודע למה. אני מצליח להושיב אותה על כסא ירוק ליד שולחן ירוק, סמוך למשפחה שבה כולם לובשים טייץ צמוד של רוכבי אופניים. על הרצפה קסדות פלסטיק צבעוניות. אחר כך אני אוסף מאחד המדפים מנה חמה. בקופה יש תור ארוך של רוכבי אופניים דלי קלוריות ואשה אחת אמיצה בג'ינס שבשנת 2018 עדיין קונה בקול רם מרלבורו אדום.
"סליחה", אני אומר, "יש לי פה ילדה..." אני אפילו לא מסיים את המשפט. כולם זזים, מפנים לי את התור, "אין בעיה," אומרת אשת המרלבורו, "הכל טוב." המוכר ממלא את המנה חמה במים חמים ומנסה להחליט אם להגיד לי משהו. בסוף הוא לא אומר כלום, אבל אני יודע בדיוק. גם לו יש מישהו במשפחה. אחיין, בת דודה, מישהו.
אני חוזר ליעלי, יש לפניה כוס מיץ תפוזים. אין לי מושג מי נתן לה אותה. כשאני מניח מולה את המנה חמה היא מחייכת פתאום. אלה הנצחונות הכי גדולים שלנו, כשאנחנו מבינים מה היא ניסתה להגיד בשתי נסיעות רצופות לנתניה. היא אוכלת את המנה חמה. לא מדובר בנימוסי השולחן של הדוכסית קייט, אבל המשפחה בטייץ בשולחן השני מקסימה אליה.
אני יודע שמכירים אותי, אבל לא בגלל זה כל האנשים ב"אלונית" אחת ליד נתניה, בשבת בבוקר, מתנהגים ככה. זו לא רק החוויה שלי. בקהילה שלנו, של ההורים, זו החוויה הבסיסית. של רצון טוב, של התחשבות, של נסיון לעזור. לרבים מאתנו נשארה תקועה בראש האשה היחידה שאמרה משהו מגעיל, או המלצר שיום אחד יגיע לגיהנום השמור למי שעושה פרצופים כדי שכל המסעדה תבין, אבל הם המיעוט. בבחירה של החיים, אני מעדיף לזכור את הרוב. גברים ונשים שחייכו ואמרו שזה בסדר, שפינו את התור, שצחקו ואמרו "אין בעיה, אני אזמין עוד". אני כולל בסטטיסטיקה הפרטית הזו את האשה ההמומה שיעלי גנבה לה גם את השניצל וגם את הצ'יפס ואת הזוג שהיא שפכה עליו קערה של מים מעורבים בסבון וקרם ידיים. על כל מטומטם (היתה לי מילה אחרת אבל אני מתאפק) שמתיז מים מצינור על צעירים אוטיסטים בהוסטל בכפר יונה, פגשתי עשרות צעירים מופלאים עם קעקועים ופירסינג שהחליטו שמשימתם בחיים היא לטפל בבעלי צרכים מיוחדים.

אין פואנטה לפוסט הזה. רק רציתי להגיד תודה לכל מי שהיה הבוקר ב"אלונית" ליד נתניה, ולהגיד שאם יש מדינה בעולם שבה אני מעדיף לגדל ילדה עם צרכים מיוחדים זו #ישראל. לא בגלל התנאים - האל יודע שבנושא הזה יש לנו עוד הרבה לאן ללכת - בגלל הישראלים.
Read more
איזה קטע זה. לסיים צילומים בלילה גמורה מעייפות. לפגוש לחצי שעה את בעלי שעובד כל היום (שאנחנו לא ...
Media Removed
איזה קטע זה. לסיים צילומים בלילה גמורה מעייפות. לפגוש לחצי שעה את בעלי שעובד כל היום (שאנחנו לא נפגשים) ואז לקום ב4 מלחץ ללמוד טקסטים ולצלוח את היום ולא להירדם. לאמן ממוקדם בבוקר (אני מאמנת מי שלא יודע.אני לא מפרסמת את זה כי אני ברוך השם מלאה) לסיים לאמן וללכת לחזרות לציפורלה (איזה קטע גם את ... איזה קטע זה.
לסיים צילומים בלילה גמורה מעייפות.
לפגוש לחצי שעה את בעלי שעובד כל היום (שאנחנו לא נפגשים) ואז לקום ב4 מלחץ ללמוד טקסטים ולצלוח את היום ולא להירדם.
לאמן ממוקדם בבוקר (אני מאמנת מי שלא יודע.אני לא מפרסמת את זה כי אני ברוך השם מלאה) לסיים לאמן וללכת לחזרות לציפורלה (איזה קטע גם את זה אתם לא ידעתם כי לא פרסמתי)לסיים חזרות ולחזור הביתה ללמידה של טקסטים של פרוייקטים אחרים בכלל .
אין הפסקות ממש לאכול או לנוח
ואז ישר לפגישות.
לפרויקטים הבאים
ועזרה לקמפיין בחירות של אספי /לחברים/לכל מי ומה שאת רק יכולה לעזור...
ולפעמים אני מרגישה שהכל קורס.
שאי אפשר לעמוד בקצב הבלתי אפשרי
אני אפילו לא אמא! ואיך אני לא מוצאת זמן לנשום???!!
ואני מנסה לפקס את עצמי
להזכיר לעצמי שטפו טפו אני ואהוביי בריאים .
שלהיות בעשייה זה מבורך ואיזה כיף.
אבל אז אני עושה את ה-טעות
שלחו לי כתבה עם צילומי פאפרצי מיום ההולדת שלי (הפעם היחידה בזמן האחרון שהייתה לי אופציה להיות גם עם חברים וגם עם בעלי באמצע היום!אה כן וגם עניתי לאנשים שהתקשרו לאחל מזל טוב)
והכל מלא מלא מלא בטוקבקים כל כך רעים.
שאני חסרת תוכן.חסרת חיים ואיזה מסכנה אני שיש לי את הפרצוף המכוער שלי....שעדיף למוות!
עוד אחד ועוד אחד
אנשים שלא מכירים אותי
שלא יודעים כלום.
אנשים שופטים אותי על בסיס האינסטגרם? כי מה? כי זה המקום שלי לצחוקים שלי? לכיף שלי?
ובכל זאת את מרגישה כאילו נתנו לך בוקס כואב בבטן והדמעות זורמות בלי הפסקה.
בא לך לעזוב הכל ולברוח...... ואני ?אני אדם בוגר עם תמיכה עם בית עבודה וחברים ויענו אני זכיתי.אז אני פתאום חושבת על אנשים מסביבי שאין להם את הבסיס הזה וגם הם חוטפים אלימות ברשת/בחיים/מילולית /פיזית
זה לא משנה.זה פשוט נורא.

אני רק מבקשת מכם בבקשה בבקשה תפסיקו.
די לאלימות!!!!
Read more
אין משהו שמסכם את 4 השנים האחרונות בשבילי יותר טוב מהנאום שהקראתי במסיבת הסיום: ערב טוב הורים ומשפחות ...
Media Removed
אין משהו שמסכם את 4 השנים האחרונות בשבילי יותר טוב מהנאום שהקראתי במסיבת הסיום: ערב טוב הורים ומשפחות יקרות וצוות הפנימייה, לעמוד כאן מולכם, במסיבת הסיום ולנאום הוא כבוד עצום בשבילי וסוג של סגירת מעגל. סגירת מעגל שמראה את כל השינוי שעברתי עם הקבוצה המדהימה שלי שהפכה למשפחה אחת גדולה. כשהגעתי ... אין משהו שמסכם את 4 השנים האחרונות בשבילי יותר טוב מהנאום שהקראתי במסיבת הסיום: ערב טוב הורים ומשפחות יקרות וצוות הפנימייה, לעמוד כאן מולכם, במסיבת הסיום ולנאום הוא כבוד עצום בשבילי וסוג של סגירת מעגל. סגירת מעגל שמראה את כל השינוי שעברתי עם הקבוצה המדהימה שלי שהפכה למשפחה אחת גדולה. כשהגעתי בכיתה ט' הייתי ילדה ביישנית, חסרת ביטחון שחיפשה את עצמה והיום אני עומדת מולכם על במה, משהו שלא הייתי מסוגלת לעשות לפני ושופכת את הלב שלי על כל מה שעברתי ב-4 השנים האחרונות שעיצב אותי להיות הבן אדם שאני היום.
קבוצה שלי, משפחה שלי אני רוצה להודות לכם על 4 השנים האחרונות שבהן הייתם לי לחברים, לשותפות לחדר ולאחים ואחיות שמלווים אותי לכל מקום שאני הולכת ונמצאים שם רק אם המבט שלי אומר שאני צריכה אתכם. תודה על החוויות שאני בחיים לא אשכח, על הצחוקים, השחנשים, הכינוסים ואפילו הריבים. אני עומדת כאן ואני פשוט לא מאמינה שזהו, עכשיו זה נגמר, הלילה הוא הלילה האחרון של כולנו יחד. רק מלחשוב על זה עולות לי דמעות לעיניים כי קשה לי, קשה לי לדמיין את החיים שלי בלי כל אחד ואחת מכם, בלי הצחוקים של יניב, בלי השיגעונות של עמית ואלרו, בלי התעלולים שלי של עדי ואריאל ואני יכולה להמשיך עוד שעות ולספר על כל הדברים שיחסרו לי אבל עכשיו, עכשיו אני מעדיפה להתרכז בכל מה שיישאר איתי, בכל מה שבזכותכם אני לוקחת הלאה. מה שיישאר איתי לנצח זה השינוי שאתם יצרתם בי, השינוי שבזכותו גרמתם לי להבין שאני יכולה להיות כל מה שאני רוצה וגם אם אני לא מאמינה בעצמי תמיד יש אתכם שמאמינים בי וגורמים לי להמשיך הלאה, בדיוק כמו שהיה במירוץ הלפיד שאני כבר התייאשתי פיזית ונפשית וכולכם פשוט דחפתם אותי הלאה ובסופו של דבר עשיתי את זה, סיימתי ביחד עם כולכם.
למדריכים האהובים שלי, מקסים וסיוון אין מספיק שפות בעולם הזה בהן אני יכולה להגיד לכם תודה. סיווי, למרות שאמרתי לך את זה כבר מיליון פעמים אני אגיד את זה שוב, את האמא השנייה שלי ושל כולנו. למרות שאנחנו יכולים לייאש אותך את תמיד נשארת שם, תמיד עוזרת תמיד תומכת ותמיד אוהבת אהבה אינסופית וכמו שאת כבר יודעת קבוצת שי ואת זה לנצח, כי כמו שאת אומרת אנחנו הילדים שלך ותמיד נשאר הילדים שלך.
מקסים, כשהצטרפת לפני שנתיים אני הייתי בטוחה שלא תחזיק שבוע בקבוצה שלנו ומהר מאוד נמצא דרך להעיף אותך אבל בלי ששמנו לב פשוט נכנסת לנו עמוק ללב. מצאנו בך אוזן קשבת ותומכת בכל מצב. בן אדם מדהים שיודע להכיל כל כך הרבה ולקבל כל אחד בדיוק כמו שהוא וזה משהו שאני לוקחת ממך, כי כמו שאתה אומר "שי" היא קבוצה מיוחדת יש
Read more
לנויוצקה שליייייי<span class="emoji emoji1f451"></span> לאהובתי שלייייייי<span class="emoji emoji1f49e"></span> לחייםם שלייי<span class="emoji emoji1f498"></span> לחצי שמשלים אותי<span class="emoji emoji1f494"></span> לתאומה היפה שלי👭 לשמנה ...
Media Removed
לנויוצקה שליייייי לאהובתי שלייייייי לחייםם שלייי לחצי שמשלים אותי לתאומה היפה שלי👭 לשמנה הפרטית שלייי 😛 לדבר שאני הכי אוהבת בכל העולם הזה אהובתייייי היפה אז מה אני יאחל לך דבר ראשון..... אושר , עושר , יושר , כושר (שאת זה שנינו קצת צריכות) בריאות , הצלחה בכל מה שאת עושה , בלימודים ... לנויוצקה שליייייי👑
לאהובתי שלייייייי💞
לחייםם שלייי💘
לחצי שמשלים אותי💔
לתאומה היפה שלי👭
לשמנה הפרטית שלייי 😛
לדבר שאני הכי אוהבת בכל העולם הזה😍
אהובתייייי היפה אז מה אני יאחל לך דבר ראשון..... אושר , עושר , יושר , כושר (שאת זה שנינו קצת צריכות😂) בריאות , הצלחה בכל מה שאת עושה , בלימודים כמובןןןן ....😴
אז נויושששש המון המון המון המון המון מזלט עד 6252788276 שנה אני מאחלת לך תראי מזה ...😂
מי היה מאמין שעד היום אני ישאר חברה של קרציה כמוך ??? אייך אייך ?
ואיך את תישארי עם קרציה כמוני כמובן כן ?
נויה נויה נויה ..... הכרנו בכיתה ג׳ נראה לי , היינו חברות , רבנו השלמנו נו את יודעת , כיתה ג׳..
ומכיתה ו׳ פתאום רגע אחד אני לא יכולה להעביר בלעדייך !!👌🏼
מה אנחנו לא עושות בייחד ? פשוט הכלללל 👭
אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדייך ?
בלי לשתף אותך ? בלי לשאול אותך שאלות ולחפור לך , בלי שתעזרי לי בשיעורים כי פה אני ההפך הגמור ממך את גאוני ואני סתומה👌🏼📙📘📌
נו אבל בכל זאת גם אני לימדתי אותך דבר או שניים לא ? באיפור קצת 💄😂 זה יותר התחום שלי😂😂😂
תודה על כל רגע שהיית פה בשבילי,
להצחיק אותי, לחבק אותי, לאהוב, לעודד
ולדעת תמיד להגיד את המילה הטובה ברגע שאני הכי זקוקה לזה.👌🏼❤️ אני באמת מאחלת לך את הכי טוב שבעולם,
כמו שאני מאחלת לעצמי, ויותר.
אין לך מושג כמה אני מעריכה אותך ואוהבת אותך.💘
תדעי שכל צעד שתעשי, אני שם איתך.👭
אז מה עוד לאחל לך ???🙇🏼
שתמיד תדעי לחייך ולא רק ביום כזה..😊
אני מאחלת לך את כל האושר והטוב שיש בעולם , אפילו יותר ממה שאני מאחלת לעצמי ..
את ילדה מדהימה , ביופי שלך , באופי שלך, את חברה נאמנה וטובה כל כך שברור שכל דבר שאצטרך את תעמדי שם לצידי ותהיי לי אוזן קשבת...👭👂🏼👌🏼
אני מאחלת לך שתדעי להבדיל בין הטוב לרע , מי הם החברים האמיתיים ומי הם לא... אין לי עוד מילים כדי להודות לך על כל מה שאת עושה ועשית בשבילי.😌 אל תשתני בשביל אף אחד כי ככה כולם אוהבים אותך.😍
למרות כל העצבים וכל הכעסים שלנו,
כל הזמן תמיד ידענו להסתדר ולהשלים כמו שבאמת צריכות להיות חברות אמת.👭
אז נויוש יפה שלי , תהני מהיום הזה הכי שאת יכולה כי זה היום שלך , אני אוהבת אותך המון המון המון חיים שלי מזל טוב 💘💘💘
Read more
הייי בנותתת<span class="emoji emoji270b"></span> טוב אנחנו עמוד חדש עמוד רק לבנותתת👭 קודם כל מאוד נשמח אם תביאו עוקביםםם או תפרסמו אותנו אוקיי ...
Media Removed
הייי בנותתת טוב אנחנו עמוד חדש עמוד רק לבנותתת👭 קודם כל מאוד נשמח אם תביאו עוקביםםם או תפרסמו אותנו אוקיי אז כמו שאתן יודעות מחר valentihe's day וחשבתי דווקא למי שאין חבר מה היא יכולה לעשות קודם כל אם אין לך חבר ויום האהבה קצת מבאס אותך אין לך ממה להתבאס אני מציעה דווקא לעשות כיף עם החברה הכי ... הייי בנותתת✋
טוב אנחנו עמוד חדש עמוד רק לבנותתת👭 קודם כל מאוד נשמח אם תביאו עוקביםםם או תפרסמו אותנו
אוקיי אז כמו שאתן יודעות מחר valentihe's day💜
וחשבתי דווקא למי שאין חבר מה היא יכולה לעשות👌
קודם כל אם אין לך חבר ויום האהבה קצת מבאס אותך אין לך ממה להתבאס אני מציעה דווקא לעשות כיף עם החברה הכי טובה 👭או עם קבוצת בנות👭👭👭 אפשר ללכת לקולנוע ולראות סרט עם כמה בנות או ללכת לבית קפה שפתוח ביום שבת ולצחוק ביחד אפשר גם ללכת למרכז גלידה ולשבת שם ולאכול.כמובן שאפשר גם סתם ללכת לבית של חברה ולראות סרט רומנטי או מצחיק ולהתכרבל עם שמיכה ושוקו חם.💞💞💞
למשל אני וחברות שלי מחר הולכות לבית של חברה ועושות מרטון סרטים רומנטיים וכל אחת מביאה משהו כמו גלידה פוקפורן שתייה וכמובן טישו
אני ממליצה על הסרטים טיטאניק וסיפור אהבה בלתי נשכח(👉סרט פשוט מושלםם)!😍😘 מקווה שעזרתי💅😂
#קיטי😘
Read more
ראש השנה, וחגים בכלל, קשים לי. מי שעוקב אחרי יודע שאחותי היחידה נפטרה לפני 18 שנה ומאז החיים שלי ושל ...
Media Removed
ראש השנה, וחגים בכלל, קשים לי. מי שעוקב אחרי יודע שאחותי היחידה נפטרה לפני 18 שנה ומאז החיים שלי ושל אמא שלי (שגדלה אותנו לבד) השתנו. ואפילו שהקמתי לעצמי משפחה (ואיזו משפחה!) חגים זו נקודת התורפה שלי. אולי מהמקום הזה, של לנסות לרפא את הפצע, לסגור מעט את החור, התחלתי לעזור ל"עמותה לעזרה מידית לניצולי ... ראש השנה, וחגים בכלל, קשים לי. מי שעוקב אחרי יודע שאחותי היחידה נפטרה לפני 18 שנה ומאז החיים שלי ושל אמא שלי (שגדלה אותנו לבד) השתנו. ואפילו שהקמתי לעצמי משפחה (ואיזו משפחה!) חגים זו נקודת התורפה שלי. אולי מהמקום הזה, של לנסות לרפא את הפצע, לסגור מעט את החור, התחלתי לעזור ל"עמותה לעזרה מידית לניצולי שואה". היום, ערב ראש השנה ערכנו ארוחת חג מרגשת לכ400 שורדי שואה גיבורים, שלחלקם זו ארוחת החג היחידה כי אין ידם משגת. עד שהמדינה תתעורר על החיים שלה (ולא נשאר עוד הרבה זמן) כל האירוע הזה קרה רק בזכות מתנדבים מדהימים ותרומות - והרבה שלכם עוקבים יקרים שלי - שהתנדבתם תרמתם וריגשתם אותי מאוד. מאחלת לכולנו שנה טובה, שנה של נתינה קבלה ואהבה. ושרק נהיה בריאים❤
ותודה לגל שתפסה אותי ברגע מרגש באירוע המדהים הזה 📸@galvolosky
Read more
-1- לאהבה אין זמן או מקום. היא מופיעה כברק ביום בהיר, בלי התראה וממש בלי לברר אם בכלל נוח לך. ובטח ...
Media Removed
-1- לאהבה אין זמן או מקום. היא מופיעה כברק ביום בהיר, בלי התראה וממש בלי לברר אם בכלל נוח לך. ובטח שלא תינתן לנו הבחירה לגבי הבחור. קצת עליי: קוראים לי ליאן, אני עוד מעט חוקית ומסיימת יב׳. הגבולות שלי בין חברים לידידים ממש ברורה ומסומנת בקו אדום. אין חגיגות באמצע ואין חציית גבולות לא משנה מה ... -1-
לאהבה אין זמן או מקום.
היא מופיעה כברק ביום בהיר, בלי התראה וממש בלי לברר אם בכלל נוח לך.
ובטח שלא תינתן לנו הבחירה לגבי הבחור.

קצת עליי: קוראים לי ליאן, אני עוד מעט חוקית ומסיימת יב׳. הגבולות שלי בין חברים לידידים ממש ברורה ומסומנת בקו אדום. אין חגיגות באמצע ואין חציית גבולות לא משנה מה המצב.

ניחשתם נכון, עכשיו באה המילה ״עד ש..״.
עד שיום אחד נפל לי.. הלב? הרגש? לא יודעת איך לתאר את זה במדוייק.

יש לי ידיד מהגן. בכיתות הקטנות נפרדה דרכנו ובתיכון מצאנו את עצמנו יחד, וכך התחדשה לה החברות בינינו. אם היו מקרים שהתבלבלו במערכת היחסים שלנו תמיד הבהרתי אותה תכף ומיד. כי היינו רק ידידים. במחשבה לאחור, אף פעם לא עצרתי לחשוב מה דעתו על כך, אני מניחה שהוא הסכים איתי אם הוא לא אמר דבר.

אז מי זה הוא?
דניאל, גדול ממני בחודש. גבר שכל בחורה עלי אדמות תבקש ותרצה. וללא אישורי- אף אחת לא תקבל אותו, ובטח שלא סתם אחת. אנחנו צמד חמד, לא דבוקים מדי אך תמיד סביב עצמנו, לא בקטע אגואיסטי אלא בקטע של להיות שם אחת בשביל השני.
.
נחזור לאותו יום שנפל לי הלב או הרגש.. מה שזה לא יהיה. זו הייתה עוד סתם שבת שכל החבר׳ה שורפים את הזמן יחד. וישבנו עד חצות עם שירים וסרטונים מצחיקים. עד ששירה, אחת מחברותיי החליטה שנשבור את ההרגל ונשחק אמת או חובה. לא היה לי אכפת, סתם משחק ילדותי ומשעשע.

טוב... עד שדניאל קיבל חובה לנשק את דנה, אחת מהכיתה שלי. לעזאזל עם זה! זו לא הפעם הראשונה שראיתי אותו מנשק לו בחורה, ראיתי את החברות שהחליף במהלך השנים.. הם התמזמזו מולי ולצידי וזה היה כלום.

מה השתנה היום? כמעט כיווצתי את פניי וגופי כשזה קרה, כאילו נתנו לי אגרוף לבטן, ללב. פאק! מה פאקינג קורה לי? שיפסיק לנשק אותה, כמעט עצרתי אותם אך אז באמת ארגיש ילדותית בהשוואה למשחק המפגר הזה!

ואני אחת שאומרת הכל בפנים, אם זה טוב ואם זה פחות טוב. והפעם... הפעם פחדתי. פחדתי לקחת סיכון, פחדתי לפתוח ת׳פה. צעדתי בשקט לצד דניאל שליווה אותי לבית ופיטפט לו על משחק כדורגל ועל איך שדנה כמעט נשכה לו את השפתיים. רציתי לחסום את אוזניים, לא רציתי לשמוע עליה או על הנשיקה המזדיינת! זה הרס לי את הבריאות.
.
״אן, הכל טוב? למה את שקטה?״ פתאום נזכר לי. שימשיך לדבר כי אם אפתח את הפה אדבר על הרגש המבעיט הזה שחשתי.
.
״אני בסדר..״ הסתובבתי אליו וחייכתי. פאקינג מה נכנס בי, הראייה שלי התחרפנה?! מה הולך פה לעזאזל. דניאל הוא סתם ידיד, חתיך אבל ידיד. תמיד ראיתי בו אח וחבר טוב. ועכשיו.. הכתפיים הרחבות והלסת המסותתת מראות את הגבריות שלו.. פאק!
#Onni
Read more
Mon amour Luca Moshe 🦋היום בייבי ויצמן או בשמו האמיתי לוקה בן שבוע וקצת... את הופכת אוטומטית לאמא ...
Media Removed
Mon amour Luca Moshe 🦋היום בייבי ויצמן או בשמו האמיתי לוקה בן שבוע וקצת... את הופכת אוטומטית לאמא ל-2 , 7 ימים 24/7 ההורמונים בשיאם, המילה אמא גורמת לך לדמוע, כל בכי מלווה בשינוי מצב צבירה ואת הופכת ממוצק לנוזל ומתאדה לגז... והפיצי הופך לחמצן שלך, את מגוננת מתגוננת ומכילה גור אדם חדש שנוסף ... Mon amour Luca Moshe 🦋היום בייבי ויצמן או בשמו האמיתי לוקה בן שבוע וקצת...
את הופכת אוטומטית לאמא ל-2 ,
7 ימים
24/7
ההורמונים בשיאם,
המילה אמא גורמת לך לדמוע,
כל בכי מלווה בשינוי מצב צבירה
ואת הופכת ממוצק לנוזל ומתאדה לגז... והפיצי הופך לחמצן שלך, את מגוננת מתגוננת ומכילה גור אדם חדש שנוסף למשפחה.
ואז את קמה, נתקלת במראה,
הגוף במצב הכי גרוע שלו אבר
הכל כזה קומסי קומסה
והזוהר של ההריון מתחלף בעיגולים שחורים מתחת לעיניים.
את בקושי ישנה,
את בקושי מספיקה,
את מוקפת מבקרים , שאלות, הערות, למה את לא... ולמה כן....
ומנגד תמיכה חום ואהבה.
ואת מנסה להבין איך עושים הכל מהכל
על הצד הטוב ביותר?!?! הקפה של הבוקר עוד מחכה לי,
שכחתי לאכול יומיים כי כשאני עייפה אין לי תיאבון
ואני זו שמרצה לכם לבחור בעצמכם בריאים...
קצת מפקששת...
אבל ויש אבל גדול
זו תקופה מבולבלת ואני בצעדי ענק בדרך לשיגרה
ללמוד לנהל מחדש סדר יום שונה
אמא ל-2
אישה
בת
אחות
חברה
אמא של המון לקוחות
ואני אוהבת , כל פיפס שאני עושה
פשוט אני לומדת את הכל מהתחלה
אז תנשמו רגע...ותנו לי גם לנשום
מבטיחה שאני חוזרת בקרוב
חזקה יותר רזה יותר ומכילה יותר
ViVa
תודה לכל אלו שעוטפים אותי
האהוב שלצידי , האבא המדהים בתבל
ליאו הגור אריה שלי ששופך אור על עיניי
כמה טוב רוך ותמימות יש בעולם.
אמא שלי המלכה , האם! עטרת ראשי שבלעדיה הייתי קורסת מהיום הראשון.
אחותי אהבת חיי שמלווה אותי תמיד באש ובמים.
החברים המדהימים שסובבים ומפנקים והמשפחה המורחבת ❤️🦋❤️🦋
תודה ❤️
הודו לשם כי טוב 🙌🏻
Read more
אמא שלי, חיים שלי!! משנה לשנה אני מנסה למצוא את המילים שימחישו לך ולו בקצת את מי שאת, ומה שאת עבורי. ...
Media Removed
אמא שלי, חיים שלי!! משנה לשנה אני מנסה למצוא את המילים שימחישו לך ולו בקצת את מי שאת, ומה שאת עבורי. אמא השנה החלטתי לצרף לברכה שלי כמה תמונות מהטיול המדהים שלנו ביחד. אני כל כך שמח שעשינו את זה, ואני מאחל לנו עוד הרבה רגעים יפים, שמחים ומאושרים ביחד. אמא שלי, האישה הכי טובה בעולם!!!! מזל טוב ... אמא שלי, חיים שלי!!
משנה לשנה אני מנסה למצוא את המילים שימחישו לך ולו בקצת את מי שאת, ומה שאת עבורי.
אמא השנה החלטתי לצרף לברכה שלי כמה תמונות מהטיול המדהים שלנו ביחד.
אני כל כך שמח שעשינו את זה, ואני מאחל לנו עוד הרבה רגעים יפים, שמחים ומאושרים ביחד.
אמא שלי, האישה הכי טובה בעולם!!!!
מזל טוב אהובה שלי, ולמי אם לא לך מגיע את כל הטוב שיש בעולם להציע!!!
את האמא והאישה הכי טובה שיש בעולם.
כזו שבחיים לא תסרב לך.. לא משנה איפה, לא משנה מתי, ולא משנה עד כמה הבקשה שלי תהיה הזויה.
את תמיד תעשי הכל בשבילי, תדאגי לי, ובאמת תורידי את הכוכבים למעני. ועל כך אני אסיר תודה.
גידלת אותי וחינכת אותי בצורה הכי טובה שאפשר לחלום עליה. היית לי להשראה על מהי נתינה מכל הלב, לאהבה ללא גבולות, לצניעות, לשלווה, ולכבוד.
אמא, את הדבר הכי טהור בעולם.
בחיים את לא תגידי מילה רעה על האחר, ובחיים אני לא אשמע מישהו שיגיד עליך מילה רעה.
כי את כל כך ניחנת בטוב!
וכמו שחונכתי, לאנשים טובים אלוהים מחזיר טוב פי אלפיים. אז אמא שלי, אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם בדיוק כמו שמגיע לך. שתמיד תהיי לי בריאה, עד 150 בעזרת השם!!! ולכל השאר אני אדאג. מבטיח!!! כי כמו שאני זכיתי לגדול אצלך אני רוצה שהילדים שלי בעזרת השם יגדלו תחתיך, תחת היד המלטפת והאוהבת. היד עם מגע הקסם, שמרגיעה את כל העולם, וברגע קטן של ליטוף אתה מרגיש הכי בטוח שיש, הכי מוגן שיש כאילו אף אחד בחיים לא יוכל לפגוע בך. ואת התחושה הזאת אין לתאר!!!
אמא, אני הכי אוהב אותך בעולם!!!!
את החיים שלי!!! ואני כל החיים אהיה פה בשבילך, לצידך, איתך, בכל דרך, בכל נתיב, בכל מסלול שתבחרי ללכת אני אלווה אותך ואהיה שם איתך יד ביד מבלי להרפות לשניה.
תודה לך על הכל, באמת שמילים לא יוכלו לתאר את התודה שלי אליך על הכל. ועל מי שאת עבורי.
תשארי בדיוק כמו שאת אמא, כי את הכי טובה בעולם.
מקור גאוותי!!! כי אין יותר כייף מלהתקל באנשים ברחוב שכל היום משבחים אותך ומהללים אותך.
ואין ספק שזכית בכל זה בזכות וביושר!!
כי עם כל היופי המדהים שאלוהים בירך אותך (מבחוץ ועוד יותר מבפנים!!) הוא גם בירך אותך בצניעות, ובטוב לב ענק.

אמא, אם אני אמשיך לכתוב זה לא יגמר.. כי אין מספיק מילים שיתארו את מי שאת בשבילי.

אז שכל החיים תחייכי לי, ותהיי לי בריאה בעזרת השם.

אני אוהב אותך עד עמקי נשמתי,
צ׳ומפה שלך❤️
Read more
שימו על קול. #תגבירו 06.09.2017. אהובה שלי! השנה, אני לא ממש אכתוב מגילה אלא אתרכז במה שבאמת חשוב ...
Media Removed
שימו על קול. #תגבירו 06.09.2017. אהובה שלי! השנה, אני לא ממש אכתוב מגילה אלא אתרכז במה שבאמת חשוב והכרחי, כי יש מספיק מגילות של השנים הקודמות. אז דבר ראשון, אני רוצה להגיד לך תודה על כל מה שאת בשבילי ועבורי. על מי שאת בשבילי, ועל כמה אושר את גורמת לי ומכניסה לחיים שלי. אני מתגעגעת אלייך ברמות ... שימו על קול. #תגבירו
06.09.2017.
אהובה שלי!
השנה, אני לא ממש אכתוב מגילה אלא אתרכז במה שבאמת חשוב והכרחי, כי יש מספיק מגילות של השנים הקודמות.
אז דבר ראשון, אני רוצה להגיד לך תודה על כל מה שאת בשבילי ועבורי. על מי שאת בשבילי, ועל כמה אושר את גורמת לי ומכניסה לחיים שלי. אני מתגעגעת אלייך ברמות עצומות באמת.
שיהיה לך יום הולדת שמח, שכוללת את כל האושר והשפע שיש בעולם הזה. אושר, עושר, כושר, יושר, בריאות, אהבה, שמחה, הצלחה, פרנסה, מזל ושפע מכל מה שרק תרצי!💞
הלוואי ותמיד יפתחו בפנייך עוד ועוד דלתות של הצלחה, נסיונות, והזדמנויות חדשות❤️.
את מהממת כמו שאת!! ואין עלייך בעולם הזה!!!
החיוך שלך שובר את כולם!!!! אין כמו החיוך שלך.
שתמשיכי להיות אחלה שבעולם, אישה שאני הכי אוהבת, ושהיא עבורי מלא.
תמשיכי להיות מי שאת!!! מצחיקה, מצחיקה, מצחיקה ומהרסת.
#צעירהלנצח.
ואת יפה אלוהים שישמור.
ואת מוכשרת ברמות על שעל זה אין בכלל שום ויכוח. תמשיכי ליצור תכנים ולעשות, ולשחק, ולכתוב ולעסוק במה שאת אוהבת.
שתמיד תעשי את הדברים על הצד הטוב ביותר כמו שרק את יודעת. מאחלת לך שתקימי משפחה, לא משנה מתי. העיקר שתהיי מאושרת.
הלוואי ותמיד תהיי בסביבת אנשים שאת אוהבת ואוהבים אותך. מאחלת לך את כל הטווווב שיש בעולם הזה!!!
הלוואי והיית יודעת עד כמה את גורמת לאנשים להיות שמחים ולהפסיק להם את הבכי, העצב, הכעס ברגע. את מלכה ואני שמחה שאת בחיים שלי🤤
אולי את בת 29 אבל זה סך הכל 11, ואת גם בגובה של ילדה בת 11, ומשוגעת כמו גיל 11. רק במספר יותר גדול❤️ בם בם בם😜
@gaiashk
מזל טוב גאיה , אני באמת אוהבת אותך ומעריכה אותך מכל הלב שלי.❤️🎉
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️<span class="emoji emoji2764"></span>️ אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאע ...
Media Removed
️ אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאע ... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאע
ואווווווווו
אני לא מאמינה
איזה כיייףףףףףף
תודה רבה אהובה שלי❤️
מתה עלייך❤️
ואת משמחת אותי כל פעם מחדש❤️
את מושלמת ומקסימה❤️
••••••••••••••••••
יוכווששש❤️
נסיכה שלי❤️
אהובה שלי❤️
מלכה שלי❤️
חיים שלי❤️
יפה שלי❤️
כובשת שלי❤️
דוגמנית שלי❤️
מהממת שליי❤️
מושלמת שלי❤️
מלאכית שלי❤️
•••••••••••••••••••
איזה כיף שעשית לייק נסיכההההה❤️ אוהבת אותך הכי בעולםם❤️כמה חיכיתי ללייק ממך והנא הוא הגיע❤️תודה רבה❤️ברגע שראיתי את זה❤️צרחתי😅ובכיתי מהתרגשות❤️(זה קורה לי ככה כל הזמן)❤️ וכל כך שמחתייי❤️יוכי❤️תודה שאת מתחשבת משתדלת לעשות לייקים כמה
שיותר❤️זה כל כך משמח אותי❤️אוהבת אותך❤️ מקווה שתעשי עוד הרבה❤️אני מתה על התמונה הזאתי❤️היא כל כך יפה❤️ יוכי אין כמוך❤️ את הכי יפה בעולםםםם❤️ זאת תמונה שבה יוכי הצטלמה לקמפיין של חברה של שמלות כלה❤️ הכי יפה בלבן❤️
••••••••••••••••••••
יוכי שמעתי שקנית אוטו חדש❤️ תתחדשי אהובה שלי❤️ הוא בצבע לבן❤️פשוט מושלםםםםם❤️
••••••••••••••••••••
יוכי העלתה 2 תמונות מאתמול❤️שהיה היום הולדת של טום מהמרוץ❤️ בטוחה שהיה מוש❤️ מזל טוב נסיך❤️ אוהבת אותך❤️ ואתה מושלםם❤️
••••••••••••••••••••
תודה לכל מי שתייג את יוכי ולינור❤️ רק בזכותכם❤️ יוכי עשתה לי לייק❤️ אז תודה לכולכםםםם❤️ אוהבת אותכם❤️אתם הכי מקסימים בעולםםם❤️ ואני גאה בכם❤️ נסיכים❤️ תודה רבה רבה❤️
•••••••••••••••••••
❤️פלייז תתיגו את הנסיכהה❤️
••••••••••••••••••••
אוהבת אותך❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
@yochiapolyoun ❤️
Read more
כל מה שרציתם ולא העזתם לשאול דיג׳ייז! חלק ראשון, עם הכוכב העולה פרץ גלס וגאס: דיג'יי, יוצר ומפיק מוסיקלי. @djglassvegas************************************** ...
Media Removed
כל מה שרציתם ולא העזתם לשאול דיג׳ייז! חלק ראשון, עם הכוכב העולה פרץ גלס וגאס: דיג'יי, יוצר ומפיק מוסיקלי. @djglassvegas************************************** -מה הבקשה הכי מוזרה שקיבלת באירוע? ״אחי אתה יכול לפרוט לי לשתי מאיות בבקשה״, גם זה קרה. תמיד יש בקהל מישהו שיבוא ויבקש את השיר ... כל מה שרציתם ולא העזתם לשאול דיג׳ייז! חלק ראשון, עם הכוכב העולה פרץ גלס וגאס: דיג'יי, יוצר ומפיק מוסיקלי.
@djglassvegas************************************** -מה הבקשה הכי מוזרה שקיבלת באירוע?
״אחי אתה יכול לפרוט לי לשתי מאיות בבקשה״, גם זה קרה.
תמיד יש בקהל מישהו שיבוא ויבקש את השיר האחרון בעולם שמתאים לסיטואציה ברחבה. -מהו שיר החופה האולטימטיבי בעיניך?
אין משהו ספציפי, העיקר שלא יהיה חרוש וידבר את השפה של הזוג, זה תמיד עושה את העבודה.
-ממה אתה הכי נהנה באירוע?
כשהקהל עף באוויר ואיתי במאה אחוז, אני מבין שעשיתי את שלי. בעיקר כשמתנגנת ברקע מוזיקה פחות שגרתית לחתונות. -מהו אירוע מאתגר בעיניך?
כשהקשר המוזיקלי בין הכלה והחתן לקהל רחוק - האתגר הוא לגרום לכולם לצאת מחוייכים ושמחים מאירוע כזה, זה מצריך מחשבה, תכנון מראש, הרבה ספונטניות וקריאת קהל במהלך האירוע עצמו. -מהו השיר הכי לא שגרתי ויוצא מהקופסא באוסף שלך שעובד לקהל הרחב?
יש המון שתמיד אני בחשש לנגן אבל עובדים בצורה מפתיעה מCypress hill - insain in the brain דרך Dead Prez - Hip Hop ועד לדברים של Tarante Groove Machine המדהימים.
#חתונה #אירועים #israelwedding #הפקתחתונה #weddingdetails #hiphopdj #weddingdj #weddingplanner #dj #music #fun #love #dance
Read more
. השבוע המספר שבחשבון האינסטגרם התעגל ל28k. פי שניים מכמות העוקבים שהיתה כשהחולצה הראשונה של #משפטאחדביום ...
Media Removed
. השבוע המספר שבחשבון האינסטגרם התעגל ל28k. פי שניים מכמות העוקבים שהיתה כשהחולצה הראשונה של #משפטאחדביום עלתה לפיד שלי. אותי זה מרגש יותר ממספר עוקבים וסמל סטטוס ובלה בלה. זה מרגש אותי כי נחשפתי לאנשים חדשים מדהימים שלא הכירו את העולם שלי קודם לכן. ויותר מהכל הם לומדים וחוקרים את שלי, מתרגשים ... .
השבוע המספר שבחשבון האינסטגרם התעגל ל28k. פי שניים מכמות העוקבים שהיתה כשהחולצה הראשונה של #משפטאחדביום עלתה לפיד שלי. אותי זה מרגש יותר ממספר עוקבים וסמל סטטוס ובלה בלה. זה מרגש אותי כי נחשפתי לאנשים חדשים מדהימים שלא הכירו את העולם שלי קודם לכן. ויותר מהכל הם לומדים וחוקרים את שלי, מתרגשים צוחקים וכותבים הודעות שהלב שלי עושה טוורקינג מרוב התרגשות כשאני קורא אותן. הדבר הזה מביא מלא דברים טובים, ומצד שני מעורר שדים של לחץ, פרפקציוניזם, חרדה וכו׳. אבל בגלל שזה לא רגע אליו התכוננתי כל חיי, אין לי אלא ל״זרום״ אחת המילים שאני הכי שונא ולא מבין בעיקר כי האישיות ה״לא מאבדת שליטה״ שלי לא יודעת לקרוא אותה. אז הדבר היחיד שעובד לי, באופן מפתיע הוא הדבר ממנו ברחתי כל החיים. הרגישות שלי, והיכולת להחשף מולכם, גם אם זה לא הדבר הכי סקסי בעולם.
יצאתי למסע שאני לא יודע לדמיין את המשכו. כל מה שקרה וקורה עד עכשיו הוא כ״כ הרבה מעבר לכל מה שדמיינתי (בעיקר כי מעולם לא דמייניתי את זה).
אז קודם תודה לכם, רספונסיביים שכמותכם, מגיבים מתרגשים מתעניינים, מרימים לבשמת למרות שהיא ע.סטיילינג כושלת, מתרגשים משירי הלילה, ותוהים אחת לחמש דקות האם המאמי זה אמיתי או פאה.
אני רוצה להגיד תודה לכל מי שעושה איתי את המסע המקצועי הזה, חברים חדשים וישנים ששמים שעות של אהבה ועשייה בכדי לעזור לי לצאת אל העולם הכי מדויק שיש. ולסביבה שלי, חברים, משפחה, שמהדהדים לי 24/7 שהאהבה הזו היא לא מובנת מאליה. אני אוהב אתכם נשבע בפוטטו צ׳יפס של מקדונדלס.
המשך חפירה בתגובה הבאה🖤
Pic by @yulietamir ⚡️
Read more
וואו, אז היום לפני שנה החלטתי לפתוח עמוד לבן רביד, מי שהיה ועדיין הבן אדם שאני הכי מעריכה בעולם. פתחתי ...
Media Removed
וואו, אז היום לפני שנה החלטתי לפתוח עמוד לבן רביד, מי שהיה ועדיין הבן אדם שאני הכי מעריכה בעולם. פתחתי אותו ונועה המתוקה הצטרפה אלי, ביום שפתחנו אותו שלחתי לבן הודעה והוא כבר עשה לייק והתחיל להתעדכן באופן כמעט שוטף מה קורה בעמוד. אז תודה לבן, על התמיכה, הלייקים, כוח הסיבולת שלך לחפירות שלי, וכמובן ... וואו, אז היום לפני שנה החלטתי לפתוח עמוד לבן רביד, מי שהיה ועדיין הבן אדם שאני הכי מעריכה בעולם. פתחתי אותו ונועה המתוקה הצטרפה אלי, ביום שפתחנו אותו שלחתי לבן הודעה והוא כבר עשה לייק והתחיל להתעדכן באופן כמעט שוטף מה קורה בעמוד.
אז תודה לבן, על התמיכה, הלייקים, כוח הסיבולת שלך לחפירות שלי, וכמובן בלעדייך לא היה את העמוד הזה ♥
תודה לנועה הזהב שלי שהייתה איתי מהיום הראשון של העמוד ❣
תודה לכל מי שעזר לי להרים את העמוד הזה, ועוזר לי לתחזק אותו עכשיו כשאין לי זמן (אין מה לעשות, כיתה יא' 😉)
ותודה לכל העוקבים שעושים לייקים ונותנים לי כוח להמשיך. אוהבת המון ותודה על שנה מדהימה 😘
@BenRavid2
Read more
בזמן שכולכם כבר בבתים וחלקכם כבר אחרי השכבות של הילדים ... זה זמן טוב לפוסט הכרות ! אז היייייי לכל ...
Media Removed
בזמן שכולכם כבר בבתים וחלקכם כבר אחרי השכבות של הילדים ... זה זמן טוב לפוסט הכרות ! אז היייייי לכל החברים החדשים שהצטרפו לי לפייסבוק - או במילים אחרות למקום שבו אני מגישה את עצמי יום יום ומביאה את עצמי לידי ביטוי בצורה כמעט הכי מוחשית שיש ... אחת לכמה זמן אני מעלה פוסט הכרות לכבוד כל אותם החברים ... בזמן שכולכם כבר בבתים וחלקכם כבר אחרי השכבות של הילדים ... זה זמן טוב לפוסט הכרות !
אז היייייי לכל החברים החדשים שהצטרפו לי לפייסבוק - או במילים אחרות למקום שבו אני מגישה את עצמי יום יום ומביאה את עצמי לידי ביטוי בצורה כמעט הכי מוחשית שיש ...
אחת לכמה זמן אני מעלה פוסט הכרות לכבוד כל אותם החברים החדשים שהצטרפו למשפחה שנקראת "לינוי כחלון - קונדיטוריה"
אז כמו שאמרתי בהתחלה, היי ולילה טוב 🤓
אני לינוי מוריה ,
אני בת 23 ואני גרה בחדרה .
אני קונדיטורית ושוקולטיירית מוסמכת .
בוגרת של אסטלה מאז מאי 2015
ובואו נאמר שמאז ... הספקתי לעשות לא מעט דברים 😉 (תרתי משמע)
אני עצמאית - עוסקת בתחום במגרש הכיייי חופשי ונוח שלי (מהבית ובדרך כלל אופה עם פיג'מה וסינר קונדיטור, יש שמועות שככה התוצרים יוצאים הכי טעימים 😉) ובואו נאמר שהבית הפך לקונדיטוריה כבר מזמן ...
בחדר אחד יש מלא אריזות, בחדר אחר מלא מדבקות, כרטיסי ביקור וגימורים מהממים,
ויש חדר אחד שהוא כולוווו חומרי גלם מהממים ואיכותיים (מהספקים המובילים כיום בשוק) .
על המטבח של אימי (מטבח הראווה) כבר בגיל 17 השלטתי שלטון 😂 והיא הבינה שכל השנים ששמרה עליו כעל מטבח ליופי כבר מזמןןןןן פעיל במלוא הדרו .
במהלך הכנת התוצרים אני נוהגת לשים שירים ולרקוד תוך כדי האפיה ..
השכנים מתלוננים שכל הרחוב עם ריחות של אפיה , ומידי פעם עולים אלי הולכי רגל לבקש טעימות 😊 (החלק האהוב עלי)
יש לי בבית 3 מקררים ו4 מקפיאים שמיועדים לעוגות בלבד . כן , לא התבלבלתי בכמות .
אני עובדת יחידה בעסק (טוב נו... מידי פעם אימי עוזרת לי עם הכלים ואבי עם קיפול הקופסאות) ולכן תמיד מספר ההזמנות מוגבל .
אני עובדת בשיטה של הזמנה מראש בלבד, כי אני נורא מאמינה בזה שלקוח צריך לקבל תוצר טרי וללא חומרים משמרים!
אני לא נוהגת לעשות הנחות, אני נוהגת לעשות מבצעים מפנקים ❤
אני חיה ונושמת את מה שאני עושה ואני הולכת לישון כל לילה בציפיה לבוקר שיעלה .
יש מעט מאוד אנשים בעולם שעושים באמת את מה שהם אוהבים, אני אחת מהם! 🤗
אין לי שאיפה להתעשר בחיים, יש לי שאיפה לקום כל בוקר ולעשות את מה שאני אוהבת לעשות בתמימות וביושר רב .
אני בחורה שחוזרת בתשובה (כמעט דתיה אפשר לומר) יש לי בעסק הפרדה מוחלטת של כיורים ומטבחים , תמיד מנפה קמחים ואבקות , דואגת לעשות הפרשות חלה על כל בצק (לא רק על חלות), חלק מהמוצרים שלי (חלק גדול) בהשגחת הבדצ וחלק מכילים חלב נוכרי (אני שרופהההה על חלב נוכרי) .
למי שיש בעיה עם זה בדרך כלל מידע אותי לפני ההזמנה .
לא- אין לי תעודת כשרות כי אני עובדת מהבית , אבל
Read more
פרק 113 נקודת מבט של עמית: חיבקתי את כל חבריי לכיתה וכשנרגעו קצת הרוחות אמרתי-''תודה לכולכם, אתם ...
Media Removed
פרק 113 נקודת מבט של עמית: חיבקתי את כל חבריי לכיתה וכשנרגעו קצת הרוחות אמרתי-''תודה לכולכם, אתם החברים הכי טובים בעולם. לא ציפיתי להפתעה כזאת" אלעד-''את חברה טובה עמית. בזכותך זכינו לטיול שנתי" עמית-"זה היה בזכות כולם שנתרמו כדי להכין את היריד" אלעד-''אני מבקש לדבר בשם כולנו... קודם ... פרק 113
נקודת מבט של עמית:
חיבקתי את כל חבריי לכיתה וכשנרגעו קצת הרוחות אמרתי-''תודה לכולכם, אתם החברים הכי טובים בעולם.
לא ציפיתי להפתעה כזאת"
אלעד-''את חברה טובה עמית.
בזכותך זכינו לטיול שנתי"
עמית-"זה היה בזכות כולם שנתרמו כדי להכין את היריד"
אלעד-''אני מבקש לדבר בשם כולנו...
קודם כל אנחנו מאחלים לך יום הולדת שמח.
אני מודה שכשהגעת לכאן כולנו הסתכלנו עלייך כמו על מישהי שנחתה הרגע מהחלל החיצון, במיוחד אחרי שהאשימו אותך בגניבה, כולנו חששנו להתקרב אלייך אבל ככל שהזמן עבר וככל שהכרנו אותך יותר הבנו כמה טעינו, הבנו שאת נערה טובה, שאת מיוחדת ומדהימה בדרך שלך.
אני מתנצל על המחשבות שחשבתי עלייך בעבר כי היום אני מבין שהן מוטעות''
חייכתי ואמרתי-''ההתנצלות מתקבלת"
המורה ציננה את ההתלהבות שלי מההפתעה שאירגנו עבורי ואמרה-''אחרי שהתבזבז לנו כבר חצי מהשיעור כולם למקומות אנחנו חוזרים ללמוד"
התיישבנו כולנו במקומות ונועה שאלה אותי-''מה רצית לספר לי?"
עמית-"דוד יהרוג אותי על זה שאני מספרת לך אבל אני לא מסוגלת להתאפק..''
נועה-''קרה משהו?"
עמית-''דוד וזוהר אימצו אותי''
נועה-''בדיחה לא מוצלחת''
עמית-''זאת לא בדיחה, זאת האמת''
נועה-''את לא צוחקת?"
עמית-''לא, בדיוק עכשיו חזרתי מהם''
נועה-''או מיי גאד אלו בשורות טובות''
עמית-''עדיין לא עיכלתי את זה, זה נראה לי כמו חלום"
נועה-''חלום שיימשך כל החיים"
עמית-''הם ההורים המאמצים הכי טובים שיכולתי לבקש"
נועה-''הם באמת אנשים טובים.
אני כל כך מאושרת בשילך"
עמית-"החיים שלי מתחילים להסתדר קצת סוף סוף"
נועה-''אמרתי לך שבסוף יהיה טוב או שלא אמרתי?"
עמית-"אמרת וצדקת"
נועה-''את עוברת לגור איתם?"
עמית-"לא חשבתי על זה עדיין, קצת מלחיץ אותי לחשוב על זה כרגע"
נועה-"אין לך ממה להילחץ, הם אנשים טובים ואת מכירה אותם טוב, אין שום סיבה שתילחצי מזה"
עמית-''לא יודעת...מה כולם יגידו על זה?
עד עכשיו הייתי זאת שהגיעה משום מקום, הייתי המוזרה שכולם הסתכלו עליה ורק חשבו מאיפה היא נחתה"
נועה-''היית כזאת, עכשיו את מי שאת, עכשיו את עמית לוי, סליחה..עמית מורנו, ואת פה בזכות עצמך, בזכות ולא בחסד.
את צריכה להיות גאה בעצמך שלא השתנית למרות כל מה שעברת"
עמית-''היום דוד יכנס את כולם ויספר להם, אני רק מקווה שהם יקבלו את זה ברוח טובה"
נועה-''מי שלא יקבל את זה ברוח טובה זאת בעיה שלו ורק שלו!''
עמית-''אני מקווה שהכל ילך חלק"
נועה-''תפסיקי להיות לחוצה כל כך"
נאנחתי ואמרתי-''
כמו שהבטחתי מרתון עולה לעמוד...תהנו!
למי המרתון יוקדש?
Read more
שלמותתת שלייי<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה ...
Media Removed
שלמותתת שלייי אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה היופי המושלם הזה ועוד יותר האופי המושלם הזה אין באמת אין דברים כאלה.. את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב אוהבת חמה מייעצת עוזרת מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית אכפתית אמיתית כנה עדינה פשוטטטטטט ... שלמותתת שלייי😍😍😍
אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!
מזה היופי המושלם הזה
ועוד יותר האופי המושלם הזה
אין באמת אין דברים כאלה..
את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב
אוהבת חמה מייעצת עוזרת
מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית
אכפתית אמיתית כנה עדינה
פשוטטטטטט מלאךךך😇👼😇
ואין פשוט זכיתי ואני זוכה
כל רגע ורגע שאת חלק
מהחיים שלי!!!
ומושלמת שלי אני יודעת
שאת ואחותך טלטוללל המושלמת
תצליחו ותגיעו כל כך רחוק
ויודעת זאת עוד מהרגע הראשון שראיתי אתכן במסך הטלווזיה
כי יש בכן כישרון עצום
שאין דברים כאלה
ויש לכם עוד משהו
יש לכן קסם פשוט קסם
בשירה שלכם יש המון אבל
המון אמת ורגש שלכן
שאתן חובות מתוך השיר
ופשוט מעבירות אותה בצורה
מאוד אמיתי וכנה
ואתן פשוט יודעות איך לגעת
בנו הקהל שצופה בכן
שזה פשוט לראות את החיבור של
אותו אחד ששר למילים וההגשה
של השיר כמו שאותו אחד ששר
מרגיש זה פשוט
מחבר את הקהל לשיר
ולמי ששר אותו וזה פשוט
קסום ומרגש
ולכןןן יש את זה ובענקק
והיום אין את זה הרבהה!!!
ואוהבת הכי בעולם אהבת חייייי😘😘😘 @liron_carakukly #לירוןטליחיימשליבלב
Read more
שלמותתת שלייי<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה ...
Media Removed
שלמותתת שלייי אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה היופי המושלם הזה ועוד יותר האופי המושלם הזה אין באמת אין דברים כאלה.. את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב אוהבת חמה מייעצת עוזרת מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית אכפתית אמיתית כנה עדינה פשוטטטטטט ... שלמותתת שלייי😍😍😍
אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!
מזה היופי המושלם הזה
ועוד יותר האופי המושלם הזה
אין באמת אין דברים כאלה..
את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב
אוהבת חמה מייעצת עוזרת
מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית
אכפתית אמיתית כנה עדינה
פשוטטטטטט מלאךךך😇👼😇
ואין פשוט זכיתי ואני זוכה
כל רגע ורגע שאת חלק
מהחיים שלי!!!
ומושלמת שלי אני יודעת
שאת ואחותך לירוני המושלמת
תצליחו ותגיעו כל כך רחוק
ויודעת זאת עוד מהרגע הראשון שראיתי אתכן במסך הטלווזיה
כי יש בכן כישרון עצום
שאין דברים כאלה
ויש לכם עוד משהו
יש לכן קסם פשוט קסם
בשירה שלכם יש המון אבל
המון אמת ורגש שלכן
שאתן חובות מתוך השיר
ופשוט מעבירות אותה בצורה
מאוד אמיתי וכנה
ואתן פשוט יודעות איך לגעת
בנו הקהל שצופה בכן
שזה פשוט לראות את החיבור של
אותו אחד ששר למילים וההגשה
של השיר כמו שאותו אחד ששר
מרגיש זה פשוט
מחבר את הקהל לשיר
ולמי ששר אותו וזה פשוט
קסום ומרגש
ולכןןן יש את זה ובענקק
והיום אין את זה הרבהה!!!
ואוהבת הכי בעולם אהבת חייייי😘😘😘 @talicarakukly #לירוןטליחיימשליבלב
Read more
מלאך יפה וקסום שלי, אחותי הגדולה, אז אני באמת חושבת שאף פעם לא אמרתי לך תודה מספיק גדולה על מה שאת עושה ...
Media Removed
מלאך יפה וקסום שלי, אחותי הגדולה, אז אני באמת חושבת שאף פעם לא אמרתי לך תודה מספיק גדולה על מה שאת עושה עבורי, אז אני פשוט יכתוב לך פה, אוקי אז ככה, אם היו אומרים לי שהתחלתי לאהוב אותך שככה אני יהיה איתך עוד כמה שנים לא הייתי מאמינה.. בפעמיים הראשונות שענית לי להודעות הייתי ממש בשוק, ותמיד הייתי בוכה ... מלאך יפה וקסום שלי, אחותי הגדולה, אז אני באמת חושבת שאף פעם לא אמרתי לך תודה מספיק גדולה על מה שאת עושה עבורי, אז אני פשוט יכתוב לך פה, אוקי אז ככה, אם היו אומרים לי שהתחלתי לאהוב אותך שככה אני יהיה איתך עוד כמה שנים לא הייתי מאמינה.. בפעמיים הראשונות שענית לי להודעות הייתי ממש בשוק, ותמיד הייתי בוכה ורועדת מאושר. לאט לאט המשכת לענות. והמשכנו לדבר. לא חשבתי שכל זה יקרה. אבל היום אני מדברת איתך חופשי, את גורמת לי כל יום לשבת להסתכל בהודעות ופשוט לצחוק ולשמוח.! להסתכל על הודעות של פעם ולהגיד איך הכל ישתנה. את לימדת אותי איך אוהבים באמת. ושיקפת לי את המציאות האמיתית. אז אני רוצה להגיד לך על זה תודה. לפעמיים אני באמת לא מבינה למה מגיע לי כל הטוב הזה? מה עשיתי שאת נותנת לי כל כך הרבה יחס. שאת תמיד פה בשבילי. אני לא יודעת מה עשיתי כדאי לזכות בך. אבל אני חייבת להגיד שזכיתי. אין הרבה כמוך, אני לא מוצאת אותי היום בלעדייך. אני כל כך שמחה שיש לי תמיד למי לפרוק או לפנות לכל דבר ממש כמו אחות גדולה שאף פעם לא הייתה לי, אני אוהבת אותך יותר מכל דבר אחר בעולם, אני לא רואה אותי מסתדרת בלי ההודעות המרגשות והמחזקות שלך שלך, בלי הגב שלך, התמיכה שלך. או כל דבר אחר שאת בחיים שלי.! שהתחלתי לאהוב אותך לא חשבתי שכל זה יקרה מדי פעם ענית לי, וכל הודעה והודעה שענית לי זה היה בכי מאושר, לא הייתי מאמינה שיעברו כמה שנים ואני ממש יוכל לדבר איתך על הכל כמו אחותי, אם היו אומרים לי מתי שהתחלתי לאהוב אותך שכל זה יקרה לא הייתי מאמינה, איך הדברים השתנו, ואיך שנכנסת לי ללב כל כך מהר. את בן אדם מדהים. יש לך לב כל כך רחב לכל בן אדם, את באמת יפה מכל הבחינות, את קסומה, יש בך קסם שאין למישהי אחרת. כל מי שנתקל בך מתאהב, אני מאחלת לך שתמיד תישארי מוקפת באהבה. אוהבת אותך תמיד ותמיד פה בשבילך לכל דבר. נויה❤️
Read more
תובנות של בן 39 שלא הספיק כל כך הרבה אבל למד דבר או שניים על העולם הזה. אני לא סופר אינטיליגנט ובטח שלא ...
Media Removed
תובנות של בן 39 שלא הספיק כל כך הרבה אבל למד דבר או שניים על העולם הזה. אני לא סופר אינטיליגנט ובטח שלא אינטלקטואל. אבל כל יום לומד משהו חדש מהאנשים שאני פוגש בדרך ומהעניים שלי שעובדות בלחקור כל מה שהן רואות. אפילו לאדם הכי חכם בעולם יש מה ללמוד כמעט מכולם אין על אהבה תאהבו. גם אם ישברו לכם את הלב. ... תובנות של בן 39 שלא הספיק כל כך הרבה אבל למד דבר או שניים על העולם הזה.
אני לא סופר אינטיליגנט ובטח שלא אינטלקטואל. אבל כל יום לומד משהו חדש מהאנשים שאני פוגש בדרך ומהעניים שלי שעובדות בלחקור כל מה שהן רואות. אפילו לאדם הכי חכם בעולם יש מה ללמוד כמעט מכולם
אין על אהבה
תאהבו. גם אם ישברו לכם את הלב. גם אם יבגדו בכם ויפגעו בכם גם אם יעקצו אותכם ויגנבו לכם (את הכל חוויתי לשמחתי) אל תוותרו על הרגש הזה. הוא עדיף על כל תחושה אחרת בעולם. ואני לא מדבר רק על אהבה שבקטע רומנטי. תאהבו  את הבריאה כולה כמה שאפשר ואת כל מה שפוגשים בדרך.. (טוב אולי לא הכל הכל אבל כמה שאפשר)
חיוך זה היסטרי
תחייכו. גם אם קמתם על רגל שמאל  גם אם קרה לכם משהו נוראי בעבודה גם אם אתם מרגישים ממש חרא פיסית או אם יש מישהו חולה במשפחה. לבחור להיות שמח זאת לא סתם מצווה חשובה. זאת הדרך הכי חכמה וטובה להעביר את החיים שלנו על הכדור הזה. תאמינו לי שאם לא תפסיקו לחייך הכל יחייך אליכם בחזרה.
תעשו איזה מעשה טוב פעם ביום.. אם זה נשמע לכם יותר מידי תעשו את זה פעמיים בשבוע. אל תתחפשו למלאכים לא לזה הכוונה פשוט תחשבו על עצמכם גיליתי שכל מה שאני עושה לאחר פשוט עושה לי כל כך טוב על הלב. כך שבעצם כל נתינה שלי הופכת אותי ליותר מאושר שמח ואוהב. ( אגואיסט במילים אחרות אבל וואוו כמה זה טוב)
מת על לבד
תהיו קצת לבד עם עצמכם. אני יודע שרובנו מפחדים להתקל בשקט הפנימי  ושבעידן של היום זה כמעט לא אפשרי להתנתק ורגע להתבודד אבל אני  יכול להבטיח שכמה דקות של מדיטציה ביום או איזה טיול סוליקו באיזה מקום יפה בעולם או בארץ יעניקו לכם תחושה של חופש אמיתית ואין על חופש בעולם.
תחלמו. אל תתקמצנו בחלומות שלכם אל תחלמו בקטנה ואל תסתפקו במועט.. לא כשאתם חולמים.. תנסו לבלוע את כל העולם לא בטוח שתגשימו את הכל אבל בטוח תטעמו כמה יבשות ואיים בדרך. מחשבה יוצרת מציאות זאת לא קלישאה ומותר לנו ומגיע לנו לקבל ולזכות בכל מה שאנחנו חושקים בו בגלגול הזה שלנו בעולם הזה.
תחיו את ההווה. העבר הכי לא רלוונטי על  העתיד תשימו דגש  בחלומות שלכם.  אין על כאן ועכשיו ואם אתם קוראים את זה ואתם יכולים למצמץ בשתי העניים ולקחת שאיפת אוויר ואז לשחרר אותה החוצה כנראה שההוה שלכם מצויין.
תקיפו את עצמכם באנשים שאתם אוהבים. כאלה שעושים לכם באמת טוב תהיו כנים עם עצמכם ותתרחקו ממה שלא באמת בא מתוך רגש טהור. המתנה הכי גדולה שלי בעולם היא המשפחה שלי חלקם בשר ודם חלקם הפכו להיות כאלה רק מרוב אהבה. ככה שאני אף פעם לא באמת לבד בעולם. אל תחפרו. זה גומר את הסוללה בפון. חפרתי
Read more
וואו באמת?? הפתעת אותי! כמה פעמים מאז שהפכנו להיות אימהות הפכנו להיות גם מופתעות? אינספור פעמים,להלן ...
Media Removed
וואו באמת?? הפתעת אותי! כמה פעמים מאז שהפכנו להיות אימהות הפכנו להיות גם מופתעות? אינספור פעמים,להלן הרשימה החלקית: הופתעתי לגלות שלמרות הכאבי תופת שנקראים צירים וניתוח קיסרי שזה בכלל סיוט הכל נשכח בין רגע כאשר האוצר שלי בידיים שלי. הופתעתי לגלות שאפשר להכניס עולם שלם מתחת לסלון שיש ... וואו באמת?? הפתעת אותי!
כמה פעמים מאז שהפכנו להיות אימהות הפכנו להיות גם מופתעות?
אינספור פעמים,להלן הרשימה החלקית:
הופתעתי לגלות שלמרות הכאבי תופת שנקראים צירים וניתוח קיסרי שזה בכלל סיוט הכל נשכח בין רגע כאשר האוצר שלי בידיים שלי.
הופתעתי לגלות שאפשר להכניס עולם שלם מתחת לסלון שיש אורחים ויש תינוק בבית.
הופתעתי לגלות שיש פינה חדשה שנפתחה בלב שלי לדאגות חרדות וחששות מאז שהפכתי לאמא.
הופתעתי לגלות שקפה שלא נשתה לפחות 4 שעות בגלל שהאכלתי, החלפתי קקי, הרדמתי ועוד כל כך הרבה פעולות יכול להיות סופר טעים גם קר!
הופתעתי לדעת שהקול בס המזעזע שלי הוא קול מלאכי לאוזני הבן שלי ושהוא אשכרה נרדם בגלל שאני שרה לו.
הופתעתי לדעת שבעלי יודע לשטוף כלים, להכין ארוחת צהריים ואפילו להעביר סמרטוט על הבית לא רע בכלל מאז שהפכתי לאמא.
הופתעתי לדעת שאפשר לתפקד גם בלי 3 ימי שינה רצופים שהקטני מוציא שיינים.
הופתעתי לגלות שהסיבה שצרחתי רקדתי והתלהבתי ללא היכר משמחה זה רק בגלל שהקטן שלי בדיוק עשה קקי.
הופתעתי לגלות שחיתולי בייביסיטר משחקים אותה ובענק! הם סופגים מצויין, ולא משאירים ריח והכי חשוב נעימים ונוחים לקטן שלי.
בקיצור כמה פעמים הופתענו מאז שהפכנו להיות אמהות?
אינספור
ואני מאמינה שלאורך כל המסע שלנו כאימהות אנחנו נמשיך ונופתע לא מעט פעמים נוספות.
אז מה אכפת לך להיות מופתעת פעם נוספת אחרי שתנסי את חיתולי הבייביסיטר החדשים,? אני לגמרי הופתעתי !
2 אימהות מדהימות שיגיבו יזכו במארז סופרררר מפנק ( תמונה של המארז המפנק בסטורי שליייי)
ספרי לי בתגובות על חוויה אימהית שלך שהפתיעה אותך לטובה לא משנה באיזה תחום ואולי את תהיי הזוכה😍
ההגרלה תיסגר ב30.7 ו2 הזוכת יתויגו בתוך הפוסט הנ״ל ויקבלו את המשלוח תוך יומיים עד לפתח הבית עם שליח💜
מחכה לשמוע את הסיפורים שלכן, ופליז תעשו שאני אהיה ממש ממש ממש אבל ממש מופתעת 😜
כי אין עלינו האימהות
תמיד מפתיעות 💜
#חיתולי_Babysitter
#שווהלנסות
Read more
אימון אחרון לפני אליפות ישראל. נתתי את כל כולי ב -2 דקות האלה כשעבדתי בקצב 25 הנפות בדקה עם 16 ק״ג. כפרפקציוניסטית עם גנים סובייטיים, אין אצלי הכל או כלום. או חלילה אמצע. אצלי זה הכל או הכל. התרחשות הבאה לימדה אותי להתגמש בלי לוותר לעקרונות ורצונות שלי. באליפות הקודמת כיהנתי בתפקיד השופטת בגלל ... אימון אחרון לפני אליפות ישראל. נתתי את כל כולי ב -2 דקות האלה כשעבדתי בקצב 25 הנפות בדקה עם 16 ק״ג.
כפרפקציוניסטית עם גנים סובייטיים, אין אצלי הכל או כלום. או חלילה אמצע. אצלי זה הכל או הכל. התרחשות הבאה לימדה אותי להתגמש בלי לוותר לעקרונות ורצונות שלי.
באליפות הקודמת כיהנתי בתפקיד השופטת בגלל ההריון המתקדם.
הפעם התכוננתי בכל הכוח לעלות עם 16 ק״ג ולשבור את השיא הישראלי שקבעתי בתחרות האחרונה שהשתתפתי. התקדמתי באימונים והכל הלך חלק.
לפני 4 שבועות תפסתי שפעת שהשביתה אותי ל 3 שבועות עם חולשה ושיעול עצבני. הקדשתי את כל כוחי בלהבריא ולטפל בשוטף בתינוק הקטן שלי.
אחרי שהבראתי, היה לי ברור שעם 16 אני לא אספיק להתכונן כמו שרציתי.
שגעתי את המאמן שלי עם שפע של שיקולים והתחבטויות. בסוף החלטתי להקשיב לגוף. כל אמא טריה יודעת איזה עומס יש בשנה הראשונה. לילות לבנים, חסך שינה, עומס נפשי של כל עצמאית ב״חופשת״ לידה יכולה לבין במה מדובר כשיש עוד עסק לנהל. ובנוסף להתכונן לאירוע ספורטיבי של השנה. אלו לא תירוצים. אלו דברים שכל אדם שעובד עם הגוף חייב לקחת בחשבון. אז עדכנתי את הוייז הפנימי ושמתי דגשים על מה הכי חשוב לי כרגע. לסיכום, אני עולה עם 12 ק״ג במטרה ליהנות מהמקצה שלי ולשפר את התוצאה שהשגתי במקום ראשון באליפות לפני כמה שנים.
אגב זה לא בדיוק יותר קל. עבודה היא שונה. יותר מהירה, דורשת הרבה סיבולת לב ריאה וסיבולת שריר.
באימון של יום שישי שעשיתי בלייב הנפתי 235 פעמים ב 10 דקות.
כחלק מתכנית האימון, הפעם עבדתי דקה דקה עם 16 במהירות שאני מתכננת לעבוד בתחרות עם 12 קג.
תודה רבה ל מיכאל ליסיצקין, המאמן שלי, אלוף ישראל ואירופה, על הגמישות והתאמת תכניות אימון לצרכים שלי ושתמיד מקדם אותי קדימה גם פיזית וגם בפן המנטלי. *במרוץ שליחים אני אתחרה עם 16 ק״ג, כי מדובר במקצה של דקה בלבד.
תאמינו בעצמכם ואל תוותרו. תזכרו שתמיד אפשר לשנות את הוייז הפנימי ולנצח בכל סיטואציה. התחרות הכי קשה מתרחשת תמיד בתוך הראש שלנו. *מי שרוצה לצפות בסט המלא - זה בערוץ היוטיוב שלי.
תיהנו ושיהיה לכם במשך ערב מדהים!
באהבה, ג׳ני
My pre-competition last set. 25 snatches in 1 minute with 16 kg.
Моя заключительная тренировка перед Чемпионатом Израиля. Рывок с 16 кг в темпе 25 в минуту. Верьте в свои силы и стремитесь быть лучшей версией себя! .
#jennykaplan #athletemotivation #kettlebells #kettlebellsport #snatch #kettlebellsnatch #גניקפלן #גניקפלן_אימונים #קטלבלס #קטלבלספורט #קטלבלסנאץ #гиревойспорт #рывокгири
Read more
חיים שלי, אהבת חיי, אהובה שלי, יפה שלי,האור שלי... אמא שלי <span class="emoji emoji2764"></span>️ אני לא מאמינה שעברה לה שנה, שנה שלמה ...
Media Removed
חיים שלי, אהבת חיי, אהובה שלי, יפה שלי,האור שלי... אמא שלי ️ אני לא מאמינה שעברה לה שנה, שנה שלמה בלעדיך!! שנה של כאב וגעגוע אין סופי. אני מאחלת לך שנשמתך תיהיה בגן עדן שלא תסבלי אף פעם ושתמיד תסכלי עלינו בגאווה מלמעלה ️ אני מתגעגעת לשיחות שלנו, לאהבה שלנו, לחיבוקים שלנו, לשטויות, לכל דבר שהיית ... חיים שלי, אהבת חיי, אהובה שלי, יפה שלי,האור שלי... אמא שלי ❤️
אני לא מאמינה שעברה לה שנה, שנה שלמה בלעדיך!! שנה של כאב וגעגוע אין סופי.
אני מאחלת לך שנשמתך תיהיה בגן עדן שלא תסבלי אף פעם ושתמיד תסכלי עלינו בגאווה מלמעלה ❤️ אני מתגעגעת לשיחות שלנו, לאהבה שלנו, לחיבוקים שלנו, לשטויות, לכל דבר שהיית מעירה לי כי הכל היה באהבה ומדאגה, אני מתגעגעת !!
אמא אנחנו מסתדרים את יכולה להפסיק לדאוג, את יכולה לנוח, הגיע הזמן שלך לנוח, נכון שיש לפעמים קצת ריבים וקצת צעקות אבל את גידלת אותנו להיות משפחה! ובכל משפחה חמה ואוהבת יש ריבים ❤️
אמא אני אוהבת אותך ושומרת עליך בלב שלי ❤️
Read more
אם יש ביטוי שמחרפן אותי זה "הצלחה ללא מאמץ". זה בולשיט. אני מכירה לא מעט אנשים מצליחים מקצועית. כ-ו-ל-ם ...
Media Removed
אם יש ביטוי שמחרפן אותי זה "הצלחה ללא מאמץ". זה בולשיט. אני מכירה לא מעט אנשים מצליחים מקצועית. כ-ו-ל-ם קורעים את התחת, המזל והכישרון הם מרכיבים חלקיים בלבד. חוץ מזה, ממתי 'מאמץ' הפכה להיות מילת גנאי, מה כל כך רע בלהתאמץ? כששואלים אותי"כדאי לי לפתוח עסק?", "איך זה להיות עצמאית?", פתאום אני ... אם יש ביטוי שמחרפן אותי זה "הצלחה ללא מאמץ". זה בולשיט. אני מכירה לא מעט אנשים מצליחים מקצועית. כ-ו-ל-ם קורעים את התחת, המזל והכישרון הם מרכיבים חלקיים בלבד. חוץ מזה, ממתי 'מאמץ' הפכה להיות מילת גנאי, מה כל כך רע בלהתאמץ?
כששואלים אותי"כדאי לי לפתוח עסק?", "איך זה להיות עצמאית?", פתאום אני קולטת, וואלה! 12 שנים אינטנסיביות ועמוסות שאני מתפעלת עסק, עובדים, לקוחות, תכנים, כספים, שיווק, לוגיסטיקה. הרווחתי ביושר זכות לשתף בתובנות: מרגש להגשים רעיונות, אני נהנית מהרבה רגעים, אפילו מרובם. ויחד עם זאת, מאחורי הקלעים של להיות בעלת עסק עצמאי קטן, אם בא לך שהוא יחזיק מעמד במציאות הכלכלית הישראלית, זה אומר לבדוק שאת שייכת לסוג האנשים שאוהבים לעבוד יומיום, *להתאמץ*. *חריצות* היא התכונה כמעט הכי חשובה להישרדות, וגם *לא להתייאש מהר*.תמונה פוטוגנית של עצמאית שיושבת בבית קפה עם חברות היא תמיד מושא קנאתם של השכירים. ובכן, צר לי לשבור מיתוסים, אין לי מושג מתי ישבתי בשנים האחרונות בשעות הבוקר לקפה שהוא לא מקצועי. *משמעת עבודה* - פקטור חשוב כדי שעסק יחזיק מעמד. לא זוהר, אבל אמיתי לגמרי.
יש צוות תומך , אבל לבחור עובדים טובים שילוו אותך בדרך, זו מלאכת מחשבת בפני עצמה: כשזה טוב, זה מרחיב את הנשימה ומפיג מהבדידות של להיות עצמאי (מי שלא אוהב תחושת לבד, חייב לדעת שזה חלק מהדיל). כשזה רע, זה פוגע מאוד, כי זה העסק הקטן שלי שאני מזיעה עבורו יומיום😟. לי באופן אישי, לוקח זמן להבין מי בא לעבוד, מי לטובתי ולטובת קידום העשייה, ומי מנצל את הגמישות וההתחשבות והניהול החברי שלי כדי להרוויח משכורת במינימום מאמץ, וזה חונק, אבל צריך לבלוע את הצפרדע וללמוד את השיעור. לא פשוט בכלל. מי שרוצה להיות עצמאי, חייב לקחת גם את זה בחשבון- אין בוס או הנהלה להיתמך בהם כמו בחברות גדולות. זה אני מול העולם. *עמידות* - תכונה הכרחית.
אלו למשל, היו היומיים שחלפו: קמתי ב05:00 לעבור בדפוס לאסוף ברושורים, ב06:00 הגעתי לקליניקה, העמסתי על העגלה, וסחבתי ציוד, אחר כך פרקתי אותו בעצמי באירוע, סידרתי את העמדה והלכתי להרצות. אחר כך בקליניקה, מטופלים עד הערב. לא כל יום ככ , אבל מי שרוצה לסגור את המחשב ב1700 ולשכוח מהעבודה עד מחר- עצמאות פחות מתאימה.
עכשיו עוד לא שש ואני בבית קפה כדי לחסל משימות ולבלות סופשבוע ללא עבודה עם המשפחה היקרה שלי.
אני לא באה להתלונן. בכלל לא.רק לענות על השאלה "האם כדאי לי להיות עצמאית?". אם קראתם את הפוסט ואמרתם לעצמכם "אני בדיוק כזו", לכו על זה. אם נהיה לכם כאב ראש- התשובה לשאלה למעלה היא 'לא'.
Read more
נח נח נחמן מאומן במה אדם יכול להיאחז בחיים האלו ללא אמונה אמיתית. ללא משהו פנימי רוחני עמוק שנותן ...
Media Removed
נח נח נחמן מאומן במה אדם יכול להיאחז בחיים האלו ללא אמונה אמיתית. ללא משהו פנימי רוחני עמוק שנותן לו תקווה בימים שהוא מאבד אותה. ומי אמר שצריך להיות דתי אמיתי בשביל שתהיה לך אמונה אמיתית , תמימה בשם. יותר קשה שלא גדלת ככה ואתה עושה השתדלות עצומה לזה. בתקופה שאדם זקוק למשהו שמעבר לתפיסה הגיונית ... נח נח נחמן מאומן
במה אדם יכול להיאחז בחיים האלו ללא אמונה אמיתית. ללא משהו פנימי רוחני עמוק שנותן לו תקווה בימים שהוא מאבד אותה. ומי אמר שצריך להיות דתי אמיתי בשביל שתהיה לך אמונה אמיתית , תמימה בשם. יותר קשה שלא גדלת ככה ואתה עושה השתדלות עצומה לזה. בתקופה שאדם זקוק למשהו שמעבר לתפיסה הגיונית להגיד אם כל הרע הזה או התקופה שאני עובר אני מאמין שלכל דבר סיבה. לא לפני הרבה זמן , עברתי תקופה של מעבר דירה לעיר אחרת. זרה עבורי. אני ושלושת ילדיי. תקופה מאוד מטלטלת ריגשית עם המון שאלות של מה יהיה ? עד מתי אהיה כמו נוודבחיי. תחושה של כשלון , אחרי גירושין , חיפוש עצמי, אכזבה פנימית , חוסר ידיעה לאן ממשיכים מפה? אבל עם שלושה ילדים ואחריות כנראה אין הרבה מקום לשאלות כאלו , פשוט ממשיכים. הייתי במקום זר. עיר זרה , לא הכרתי ולו אדם אחד לפחות בהתחלה. אבל האמונה החזקה שהייתה לי בפנים שאין סתם אצל בורא עולם רק היא נתנה לי את הכוח. ידעתי בליבי לא לשאול שאלות כי באמונה לא שואלים מאמינים שזה לטובה. הייתי הולכת לי בים מדברת עם בורא עולם בוכה , מבקשת כיוון ואומרת לו אין אחר מלבדך ! רק אתה רק אתה יכול.אני לא מסוג האנשים שמבקשת טובות מאחרים ושונאת בטוח ללקק תחת בשביל משהו. אני גם מאמינה שאם יש לך אמונה בבורא אתה רק צריך להיות בטוב , אדם טוב , כל השאר יקרה לך. כל דבר יש לו השגחה אלוקית מדוייקת. האמונה שלי הביאה אותי לאומן.לפני שלוש שנים לרבי נחמן. זימנה אותי. באיתורית מיוחדת .בתקופה של ייאוש קיבלתי זימון מהצדיק ומאז זה סיפור אהבה. רבי נחמן ואנוכי.
כל מי שרוצה לשמוע וגם מי שלא אני אומרת לו לטוס לשם. אין לי איך להסביר את זה. זה פשוט נס להיות שם ומה שקורה לך אחרי שאתה חוזר ולאן שהחיים לוקחים אותך זה נס יותר גדול. כמו אור פנימי ששומר עליך. כל הזמן. הרי במה אמונה נמדדת אם לא בזה שאתה מבקש ומקבל אפילו יותר ממה שדימיינת. החיבוק הזה שאתה מקבל חזרה רק מזה שיש לך בכלל אמונה אתה לא מתאכזב. אמונה אף פעם לא נגמרת , תמיד יש מה לבקש , תמיד. פעם ביקשתי הכוונה , פעם הגשמה עצמית , בפעם השלישית זוגיות אמיתית.כמה שאלות ותהיות על זוגיות יש.
היום אני מבינה שיש גבר שייקח אישה מדהימה ויגרום לה להיות עוד יותר מדהימה וידאג לטפח את התכונות שלה ולהוציא אותם החוצה , יהפוך אותה לפרח הכי יפה שיש. ויש אחד שיקח אישה מדהימה ויהפוך אותה להיות נבולה , יוריד לה את הערך העצמי למינוס אפס ויגרום לה... (המשך קריאה בדף שלי emush בפייסבוק )
שבת שלום חברים ואל תפסיקו להאמין
מורני❤️
Read more
| #HajbubasPrivatCollection | ה׳ שיעזור לי. אין לי מושג מאיפה להתחיל. בכלל. לא בא לי. לא בא. לי. פשוט. או ...
Media Removed
| #HajbubasPrivatCollection | ה׳ שיעזור לי. אין לי מושג מאיפה להתחיל. בכלל. לא בא לי. לא בא. לי. פשוט. או שבכלל. בכלל לא פשוט. מדירת שותפים. לדירה לבד. והחפצים רק הולכים ומתרבים. כבר כמה שנים אני גרה לבד. ורק ה׳ יעזור לי איך אורזים הכל עכשיו. נהיה לי רע רק מלחשוב על המעבר. אני ... | #HajbubasPrivatCollection |
ה׳ שיעזור לי.
אין לי מושג מאיפה להתחיל.
בכלל.
לא בא לי.
לא בא.
לי.
פשוט.
או שבכלל.
בכלל לא פשוט.
מדירת שותפים.
לדירה לבד.
והחפצים רק הולכים ומתרבים.
כבר כמה שנים אני גרה לבד.
ורק ה׳ יעזור לי איך אורזים הכל עכשיו.
נהיה לי רע רק מלחשוב על המעבר.
אני אפילו לא רואה קצת טוב.
קצת.
זה גדול עלי.
בחיי.
בחיי.
והמכונת קפה.
אם יקרה לה משהו.
מה יקרה אם יקרה לה משהו.
זה ידוע שאני מעניקה לחפצים ערך סנטימנטלי.
זה לא חדש.
לפחות לי.
.
וגם היא כזאת.
מתנת עצמאות שלי.
איך שעברתי לתל אביב.
עזבתי את הבית של ההורים.
קניתי לי מכונת קפה.
לא סתם מכונת קפה.
לא מותג של כל המי ומי.
מכונת קפה .
השקעתי בה הרבה מעבר ליכולות שלי אז.
וככה.
חגיגה פרטית.
מכונת קפה ומטחנה.
הכי טרי שיש.
כל בוקר מחדש.
.
ועכשיו לשים אותה בקופסא.
ולהתחיל להתפלל.
אף דופן של משאית לא תלטף אותה!
.
ברור שהעולם לא חרב.
אבל לא בא לי.
לא בא לי.
.
וזה אפילו לא בגלל המכונת קפה כמובן.
והצמחים.
אנחנו נפרד.
אני וכל הקקטוסים.
יהיו הרבה שינויים.
ה׳ שיעזור לי עם המעבר הזה.
לא בא לי.
לא בא.
לי.
.
״יאוש ודיפרסיה בראי העיר האורבנית״/ מאת מ. חג׳בובה
#ביןיאושלתקווה
Read more
עברה שנה, שנה מהיום שבו עמדתי על הבמה בכניסה לאולפנית והקראתי.. יותר נכון, שפכתי.. את כל מה שהלב שלי ...
Media Removed
עברה שנה, שנה מהיום שבו עמדתי על הבמה בכניסה לאולפנית והקראתי.. יותר נכון, שפכתי.. את כל מה שהלב שלי סחב כאשר הייתי בפולין. המסע הזה הפך אותי לגמרי, שינה אותי מן הקצה לקצה, דברים שהיו בעיניי ברורים ומובנים מאליהם הכניסו אותי לפרופורציות. במסע הזה למדתי להעריך, להעריך באמת את הדברים הקטנים אך ... עברה שנה, שנה מהיום שבו עמדתי על הבמה בכניסה לאולפנית והקראתי.. יותר נכון, שפכתי.. את כל מה שהלב שלי סחב כאשר הייתי בפולין. המסע הזה הפך אותי לגמרי, שינה אותי מן הקצה לקצה, דברים שהיו בעיניי ברורים ומובנים מאליהם הכניסו אותי לפרופורציות. במסע הזה למדתי להעריך, להעריך באמת את הדברים הקטנים אך המשמעותיים באמת. מי היה מאמין שלנשק מזוזה בכניסה למקום מסויים יהיה הדבר שהכי יחסר לי ? מי היה מאמין שאני אעבור ברחובות פולין ואראה אנשים שעסוקים בללכת כל אחד לחוד, אין תקשורת אין שייכות, כל אחד לעצמו. כשאני מביטה בזוג אוהבים שהולכים יד ביד ואני קופאת מהקרירות שהם מפגינים כלפי חוץ. טייפ של אווירה דיכאונית כזו שאני לא רגילה אליה. ורק אז נופל לך האסימון ואתה מתחיל להעריך, כשכל החיים שלך אנשים סביבך אומרים לך שהמדינה שלנו היא קטנה , ובחול יש דברים מגניבים יותר, יש נופים מלהיבים יותר, יש איכות חיים גבוהה יותר.. בפולין הבטחתי לעצמי שלעולם לא אעבור לגור במדינה אחרת. אין לי מדינה אחרת שתקבל אותי, תכיל אותי, תהנה מהעזרה שלי, תחייך אלי .. כמו מדינת ישראל. אין אנשים מדהימים/חמים/מחבקים יותר מבמדינת ישראל ואני אומרת זאת בביטחון! יום השואה נחקק בליבי, נהפך לחלק משמעותי בחיי. הגבורה היהודית שהיתה באותה תקופה מדהימה אותי בכל פעם מחדש. לדעת שהיו אנשים שהחלום הציוני התפתח אצלם דווקא אז בשואה, דווקא שם כשכל היהודים היו ביחד, הם חלמו על שנה הבאה בירושלים הבנויה. זה מרגש אותי לשמוע על סיפורי גבורה של חסידי אומות העולם שהיו מוכנים לסכן את חייהם בכדי להציל יהודים בשואה, מקרים בהם יהודים התחלקו בפת לחם האחרונה שלהם מתוך אכפתיות לאנשים שאפילו לא הכירו! העזרה והנתינה האינסופית שהיתה בתקופה הכלכך חשוכה הזו מביאה לי אור וראיה צדדית נוספת לגבי השואה.
המטרה שלנו מעבר ללזכור - היא לא לשכוח. לא לשכוח שבזכות אותם אנשים אנחנו פה היום, לא לשכוח את אלו שנרצחו, לא לשכוח את התקופה הזו - ניצולי שואה נפטרים מידי שנה ומתמעטים יותר ויותר.. חובתינו כיהודים לספר לילדים שלנו , ושהם יספרו לילדים שלהם. שאף אחד לא ישכח שפעם היתה שואה. תפקידנו לנקום בכך שנרבה בילודה, שנמשיך להיות אור ומופת לגויים, שנשמש דוגמא בעזרה לזולת ובנתינה!
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה!
יהי זכרם ברוך של ששת המליונים שנרצחו בדם קר במחנות ההשמדה ובגטאות.
Read more
אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. ...
Media Removed
אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. שנה רביעית שאני זוכה לברך אותך ביום הולדתך, מי היה מאמין? הזמן טס בלי ששמים לב. תודה על 4 שנים הכי טובות בעולם, כמו שאני אומרת ומזכירה לך בכל אפשרות שניתנת לי, אולי אני לא נמצאת בעמוד באופן תמידי ... אור שלי, האור שלי בחיים, להגיד לך את האמת? אני לא יודעת מאיפה להתחיל, אני רוצה לכתוב אך המילים נבלעות. שנה רביעית שאני זוכה לברך אותך ביום הולדתך, מי היה מאמין? הזמן טס בלי ששמים לב. תודה על 4 שנים הכי טובות בעולם, כמו שאני אומרת ומזכירה לך בכל אפשרות שניתנת לי, אולי אני לא נמצאת בעמוד באופן תמידי אבל את תמיד נמצאת אצלי בלב ואני לא אוכל לשכוח אותך אף פעם, את חלק ענק ממני ומהחיים שלי ואני הכי מאושרת בעולם על כך ומודה לה׳ שהכיר לי את אור גרוסמן האישה המדהימה ביותר!
ראשית כל, מדהימה שלי אני רוצה לאחל לך המון בריאות ואושר כי זה הכי חשוב בחיים אז הלוואי שתמיד את והסובבים אותך תהיו בריאים ומאושרים וכמובן שאני בכלל לא צריכה להזכיר את זה שאני מאחלת לך את כל הטוב שה׳ יכול להעניק. הלוואי וכל בוקר תקומי עם חיוך ענק על הפנים ותסיימי את היום עם חיוך הרבה יותר רחב, שתרחיבי את משפחתך ותגדלי את הילדים בשלווה ובאושר וכמובן שאי אפשר שלא לאחל לך עוד המון שנים של אושר ואהבה עם ג׳מי. תודה על כל ה4 שנים המדהימות שאת מלווה אותי, על כל אושר וחיוך שאי פעם הענקת לי, לא יכלתי לבקש יותר טובה ממך, אני זכיתי בטובה ביותר- באור גרוסמן שלי.
מדהימה שלי אני ממש מצטערת שאני לא נמצאת בעמוד ומתפעלת אותו באופן תמידי פשוט אני בתיכון ויש עליי עומס ענק שלא יוצא לי להפעיל אבל חשוב לי שתדעי שהעמוד הזה הוא רק בונוס, את תמיד תהיי חלק ממני ואני מאושרת על כך שזכיתי שתהיי חלק מחיי. הלוואי שמילים היו יכולות לתאר כמה אהבה והערכה יש לי כלפייך אבל את האמת שמילים ממזמן לא יכולות להסביר כמה, אין מישהי שאוהבת אותך ומעריכה אותך יותר ממני. גם כשאני לא נמצאת כאן תזכרי שתמיד אני מעודכנת בכל דבר עלייך כמה שאני רק יכולה ואני הכי שמחה בעולם לדעת שאת מאושרת ונהנת והלוואי וכל חייך תדעי רק אושר ושמחה. כמו שאמרתי התחילת הברכה המילים נבלעות לי ואני לא יודעת איך להביע את מה שאני רוצה לכתוב אז אני אגיד את זה פשוט, האור שלי אני מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ובריאה, שתשארי הכי מדהימה בעולם- הכי אור גרוסמן שבעולם ושמשפחתך תחייה באושר ובנחת. תזכרי שאני אוהבת אותך ללא גבולות וללא תנאים, יום הולדת שמח אור שלי- החיים שלי ❤️🎉🎂🎈 אה ותזכרי ש30 זה רק מספר 😉 @orgrossman
Read more
מגיל 13 יש לי סטודיו ענק במרתף ושם אני מקשקש לי כל מיני עולמות. יש המגדירים זאת כהובי, סטייה, טיפול ...
Media Removed
מגיל 13 יש לי סטודיו ענק במרתף ושם אני מקשקש לי כל מיני עולמות. יש המגדירים זאת כהובי, סטייה, טיפול בהלם, ריפוי בעיסוק או סתם בזבוז של זמן וכסף. רונית אשתי בכלל מעדיפה לא לדעת. רק אימא שלי מפרגנת בשקט וקוראת לזה אומנות. אימא היא אישה חשובה ורצינית ואמנית מוכשרת בפני עצמה, לכן כל כך מחמיא לי שהיא חושבת ... מגיל 13 יש לי סטודיו ענק במרתף ושם אני מקשקש לי כל מיני עולמות. יש המגדירים זאת כהובי, סטייה, טיפול בהלם, ריפוי בעיסוק או סתם בזבוז של זמן וכסף. רונית אשתי בכלל מעדיפה לא לדעת. רק אימא שלי מפרגנת בשקט וקוראת לזה אומנות. אימא היא אישה חשובה ורצינית ואמנית מוכשרת בפני עצמה, לכן כל כך מחמיא לי שהיא חושבת שאני אומן בכל מיני תחומים שלא חשובים לאיש. בכתיבה צורנית, במגזרות נייר, בפיסול בבמבה. אני יודע לעשות פרחים ממזלגות, ומזלגות מפרחים.
-
מצד אחד, אני מספיק מציאותי כדי להבין שאיחרתי את הרכבת בדרך להיות אומן רווחי עוד בחיי. מצד שני אני מספיק נאיבי כדי להמשיך להצהיר שיש לי כוונה להגיע לשמים עם כנפי הדמיון.
-
בינתיים האמנות הפלסטית שלי מסבה לי אושר ועוני. אני לא גובה עליה מחירים בשמים, כי ממש-ממש בא לי שיקנו אותה. למה? כי יש בהן פיסות נשמה ממני שארוזות כצעצועי מתיקה והן מחפשות בית אוהב. וכי זה יאפשר לי להמשיך ליצור עד אינסוף עם קבוצת חברים מוכשרת שעושה ניסים ופלאות כדי להגשים לי חלומות. וכן, זו גם נראית לי דרך הוגנת להחזיר את כל החובות שלי לעולם.
-
בואו לבקר אותי גם בלי לצאת מהמזגן בגלריה הוירטואלית. gilrivashop.co.il t, שם נמצאות העבודות שנותרו למכירה מהתערוכה ״צעצועיזם״. יש שם מוצרי "ארט-קוטור״ מכל הסוגים. וכן אני גם ממשיך לעשות סרטים ראיונות אישיים, באופן פרטי כרגע, ורק לאנשים ממש ממש מיוחדים ויוקרתיים.למה? כי אין אף אחד אחר שיכול לעשות את זה טוב כמוני. לכבוד כל זה חלטתי לפנק את כל מי שישוויץ ברכישה וישתף במקפצה החברתית ב - שובר הנחה בסך 15 אחוז בכל קניה מעל 1500 ש"ח.
כי כשאני חמוד, אני חמוד. אין מה לעשות.
Read more
<span class="emoji emoji1f38a"></span>הגרלה <span class="emoji emoji1f38a"></span> חברה שלי זוהר ילדה בת לפני שבוע. שיא ההתרגשות. האמתי שחשבתי לא מעט מה לקנות לה מתנת לידה. אני ...
Media Removed
הגרלה חברה שלי זוהר ילדה בת לפני שבוע. שיא ההתרגשות. האמתי שחשבתי לא מעט מה לקנות לה מתנת לידה. אני אוהבת להשקיע בחברות שלי. הן המשפחה שלי. ובעיקר אני חושבת לעצמי למה אני הייתי זקוקה הכי הרבה שאני ילדתי? על מה אסור לוותר? ואז זה בא לי! בום! פח טיטולים מונע ריחות כי אין אמא שלא יודעת ... 🎊הגרלה 🎊
חברה שלי זוהר ילדה בת
לפני שבוע.
שיא ההתרגשות.
האמתי שחשבתי לא מעט מה לקנות לה מתנת לידה.
אני אוהבת להשקיע בחברות שלי.
הן המשפחה שלי.
ובעיקר אני חושבת לעצמי למה אני הייתי זקוקה הכי הרבה שאני ילדתי?
על מה אסור לוותר?
ואז זה בא לי! בום!
פח טיטולים מונע ריחות
כי אין אמא שלא יודעת מה זה לקום באמצע הלילה עם חצי עין עצומה , בלבול ועייפות להחליף טיטול להניח אותו בצד ולקום בבוקר לריח סירחון שעוטף את הבית כי מרוב עייפות שכחת לזרוק אותו לפח!
אז כמובן שקניתי לה מלא דברים נוספים שישמחו אותה שאפשר לראות בתמונה אבל לא וויתרתי על הפח המהמם של טומי טיפי שברגעי עייפות ב4 לפנות בוקר שהיא קמה להחליף חיתול היא תברך אותי ואת המתנה הזו.
בא לך גם להפתיע חברה שילדה בפח מהמם מתנה?
אז בדיוק בשביל זה אני פה😍
אני מגרילה לכן 2 פחים מהממים של טומי טיפי שהם לגמרי סוגרים את המתנה המושלמת ( והפרקטית יש לציין) לכל יולדת חדשה ובכלל לכל אמא שהאוצר שלה עדיין עם חיתול.
מה עלייך לעשות כדי להשתתף?
כל כך פשוט!
ספרי לי פה למטה בתגובות על חוויה מצחיקה שלך בזמן החלפת חיתול ו2 אימהות עם הסיפורים הכי מצחיקים יזכו 💜💜
חמישי שמח , נשיקות😘
הפחים מתנת מדי לינק medi-link.co.il
Read more
@orishochat1 @b_e_m_e_t הפקה מוזיקלית: אורי שוחט מילים ולחן: נוה צור קלידים: הוד מושונוב מיקס: אורי שוחט מסטרינג: אוהד ניסים מילים: קראי לי לוקו זה הרבע מרוקו יושב איתך לשוקו ונהיה לי מתוק פה יש לנו מזל זה כמו דאבל בלוטו רק איתך הלב הופך מפיג׳י לפיג׳יוטו איתך לא חושב על מחר ליטוף ... @orishochat1 @b_e_m_e_t
הפקה מוזיקלית: אורי שוחט
מילים ולחן: נוה צור
קלידים: הוד מושונוב
מיקס: אורי שוחט
מסטרינג: אוהד ניסים

מילים:
קראי לי לוקו זה הרבע מרוקו
יושב איתך לשוקו ונהיה לי מתוק פה
יש לנו מזל זה כמו דאבל בלוטו
רק איתך הלב הופך מפיג׳י לפיג׳יוטו

איתך לא חושב על מחר
ליטוף בשיער ברקע זה קנדריק לאמאר
ואת נשמה כמו פרפר
מתוקה שמר והכל נשמע כמו צרצר
יפה שעולה המספר
נסיכת היער לכולם נתפס הצוואר
עוברת בפוזה של סטארית וכולם צריכים פה מפית

כל כך חמה כאילו אוגוסט בסוודר
אמא אדמה ובשבילה אני אפר
שם אולטימטום לחזק את הקשר
כי אני גבר בסוודר באוגוסט מפאקינג צמר

אומרים שאין לה פלפל בלבול שכל בשקל
מגן בצבע ניקל מאיביי וג׳ינסים של דיזל
תמונה באייפל אוהב כל פיקסל ופיקסל
אין ראויה ממנה לקבל מנוה ת׳סינגל

פזמון:
לא מייצרים כמוה תבין
מגה סאמפל לא מייד אין סין
רוצה להיות נשוי לה כדת וכדין
נעשה ת׳חתונה בקפריסין
זרוקים על הספה מסובין
זורקת לי לפה ת׳פרלין
והיא לא כמו אבן שאין לה הופכין
כולם רוצים אותה זאת המאמי מאשין

מאמי כל כך מתוקה שכל שניה אני מזריק אינסולין
מאמי כזאת מצחיקה שרק מילה שלה ואני משתין
מאמי סוגרת עסקה במאייה ואת כל החברה תזמין
מאמי פלדה יצוקה פלוס נשמה וזה המאמי מאשין

מתעורר מסיוט לנשיקה של בוקר טוב
מנערה במשקפיים כמו בשיר של גידי גוב
לוחצת פליי על יצירה של סרגיי רחמנינוב
היפסטרית אריסטוקרטית ברחוב של בוגרשוב
יש לה הומור שלא נופל מפאנץ׳ של לואי סי. קיי.
זה פאוור קאפל כמו שאקירה אנד ג'רארד פיקה
איתה אנ'לא דופק חשבון כפול ועוד או חלקיי
עוד לא החלטתי מי בינינו סיר ומי המיכסייי

כל החברים אומרים עלי וואלה הוא משיגנה
טרבאל מייקר לא צפוי שכל שניה הוא משתנה
קשה לשמור על בלאנס בעולם ש'תה בו רק מריונ-
תכלס יש אותך אז מה זה פאקינג בכלל משנה

פזמון:
לא מייצרים כמוה תבין
מגה סאמפל לא מייד אין סין
רוצה להיות נשוי לה כדת וכדין
נעשה ת׳חתונה בקפריסין
זרוקים על הספה מסובין
זורקת לי לפה ת׳פרלין
והיא לא כמו אבן שאין לה הופכין
כולם רוצים אותה זאת המאמי מאשין

באמא שלכם?
אנשים מתאהבים ואני לבד
זה לזו הם מתקרבים ואני לבד
בלחש הם מסתודדים ואני לבד
הולכים בפארק יד ביד ואני לבד

נפגשים עם ההורים ואני לבד
מבלים עם חברים ואני לבד
משתכרים ומעשנים ואני לבד
זה לזה מעבירים ואני לבד
אבל עם פאקינ מיקרופון ביד!! (יש לי מיקרופון ביד)
יאא יש לי פאקינ מיקרופון ביד!! (יש לי מיקרופון ביד)
יא כן ולכם אין עאא (אין לכם ת׳מיקרופון שלי)
ולכם אין עאא (אין לכם ת׳מיקרופון שלי)
Read more
■■■סאטירה בעקבות הפוסט של יפעת ארליך■■■ אתמול בצהריים, עם חברות, לפני טיסה של איזיג'ט לאמסטרדם. ...
Media Removed
■■■סאטירה בעקבות הפוסט של יפעת ארליך■■■ אתמול בצהריים, עם חברות, לפני טיסה של איזיג'ט לאמסטרדם. למרות שאמרו לנו כבר בבורדינג להשאיר את המזוודה לרגלי המדרגות בעגלה, כי אין יותר מקום אחסון בחלל הנוסעים, למרות זאת, עלינו "בטעות" עם המזוודה, נעים לנו שהמזוודה שלנו איתנו. ואז הדיילת, עדינה ... ■■■סאטירה בעקבות הפוסט של יפעת ארליך■■■ אתמול בצהריים, עם חברות, לפני טיסה של איזיג'ט לאמסטרדם. למרות שאמרו לנו כבר בבורדינג להשאיר את המזוודה לרגלי המדרגות בעגלה, כי אין יותר מקום אחסון בחלל הנוסעים, למרות זאת, עלינו "בטעות" עם המזוודה, נעים לנו שהמזוודה שלנו איתנו.
ואז הדיילת, עדינה למראה, אדיבה, אומרת: "מצטערת, אין מקום לטרולי שלכן, בבקשה לרדת ולהשאיר את המזוודות שם כפי שביקשו מכן". היא התעקשה. סדר זה סדר.

הלב דופק. לשנייה אחת אני מרגישה כמו המשפחה של סבתא שלי בפולין, שלא יכלו לטוס מעולם בטיסת לואו קוסט שעולה פחות ממאה יורו, כי רצחו אותם בשואה.
אין לנו מקום כאן במטוס.
כאילו לנו יש, לטרולי שלנו אין.

אנחנו לא שותקות. ממצות את הסיכויים: "מייבי דר איז סאם פלייס?"
נאבקות במדרגות ובזרם הנוסעים הנוספים שחשבו שלא ישימו לב ויכניסו אותם עם הטרולי, וגם הם עכשיו בדרך למטה לעגלה, גוררות בקושי לא רב את המזוודה.
לוקח זמן להסדיר נשימה. אנחנו לא בכושר.
הטיסות של האירופאים מסודרות להפליא, זולות להחריד. ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
בתמונה: ארבע חברות שניסו טיפה לתחמן ולא הצליח להן, אבל לא מחפשות להאשים אף אחד. ובטח לא להתקרבן. רק לעשות פאן. 😁
Read more
עדידה שלי האוהבה שלי נסיכה שלי מהממת שלי קודם כל מזל טוב עד 120 ויוותר, שתזכי לאושר, עושר, כושר, יושר, ...
Media Removed
עדידה שלי האוהבה שלי נסיכה שלי מהממת שלי קודם כל מזל טוב עד 120 ויוותר, שתזכי לאושר, עושר, כושר, יושר, בריאות, אהבה והצלחה בכל מה שתעשי ובכל דרך שתלכי בה... יפהה שליי אני מאחלת לך שתמיד תסתכליי על חצי הכוס המלאה, שתדעי להבדייל בין חבר לאויב ולסמוך על האנשים הנכונים! שתבכי רק מאושר ומשמחה ... עדידה שלי האוהבה שלי נסיכה שלי מהממת שלי
קודם כל מזל טוב עד 120 ויוותר, שתזכי לאושר, עושר, כושר, יושר, בריאות, אהבה והצלחה בכל מה שתעשי ובכל דרך שתלכי בה...
יפהה שליי אני מאחלת לך שתמיד תסתכליי על חצי הכוס המלאה, שתדעי להבדייל בין חבר לאויב ולסמוך על האנשים הנכונים!♥♥
שתבכי רק מאושר ומשמחה ושתכירי את האחד שיעשה אותך מאוושרת במקוום כל היצוורים שאת מכיירה!
שלא תמהרי לשום מקום כי ישלך עוד הרבה שנים לחיות:)
מדהיימה שלי אני מקווה שתדעי רק רק רגעים של שמחה ואושר אין סופי, שתהני, תצחקי ותשתגעיי בכל דקה ודקה בחיים שלך כי חיים רק פעם אחת והזמן טסס!
אני מאחלת לך את כל מה שאני מאחלת לעצמי כי זה כל כך מגיע לך ואפילו יוותר!
כל כך כיף להיות חברה של מישהי כמוך שכל היום רק צוחקת ומשתגעת, שתמיד שם בשבילך בטוב וברע עוזרת בכל דבר אפשרי!♥
אין רגע שלא עברנו ביחד, הפסקות, שיעורים, חגים, טיולים וכל כך נהניתי רק בגלל שאת היית איתי שם! אחרי כל מה שעברנו אני רק רוצה להגיד לך שאת כל כך חשובה לי, גם ברגעים הטובים והפחות טובים תמיד היית ותמיד תהיי החברה הכי טובה שלי שאני יכולה לספר לך הכל ולסמוך עליך בעיניים עצומות!♥
אני רוצה להגיד לך תודה!
תודה על ה-כ-ל, על כל השנים המדהימות שעברנו ביחד, על כל הרגעים שצחקנו, בכינו והשתגענו ביחד, תודה על כל מה שעשית בשבילי אני באמת הכיי מעריכה אותך בעוללם! תוודה על כל רגע ורגע איתך ופשווט תוודה על הזכוות להכייר אותך! אני מאחלת לכל בנאדם בעולם הזה להכייר מישהי כמווך רק ל5 דקוות, כי כל דקה איתך היא כל כך מיוחדת! ♥♥
אהבה מושלמת שלי אין לך מושג כמה שאני אוהבת אותך למרות שלפעמים אני לא אומרת את זה מספיק – אני א-ו-ה-ב-ת אותך הכי בעולם הזה! ♥♥♥♥♥
אני מאחלת לנו עוד הרבה שנים של חברות כזאת ושלא נשתנה אף פעם, כי אין על השטויות שלנו ביחד, אין דבר שלא עשינו ביחד פשווט אין! אני כל כך אוהבת אותך את פשוט אחותי! לא כמו את באמת אחותיי! בקיצור אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ואני מקווה שנהנית היום למרות הכל ורק שתדעיי שאנחנו חוגגות ונהנות איתך כל הזמןן!
תזכרי תמיד שאני אוהבת אותך הכי בעולם הזהה! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Read more
הו אמא שלי, כמה שאני זכיתי בך, כמה שאני מזכיר לעצמי ולומד לא לקחת כלום כמובן מאליו, כמה אהבה יש בך אמא ...
Media Removed
הו אמא שלי, כמה שאני זכיתי בך, כמה שאני מזכיר לעצמי ולומד לא לקחת כלום כמובן מאליו, כמה אהבה יש בך אמא שלי, כמה טוב וניתנה, את טובה אפילו מידי אמא שלי, בזכותך אני מי שאני- עם הערכים והעקרונות שלי, אני כל כך מודה לך שנתת להיות להיות מי ומה שאני רוצה להיות, הראשונה לדחוף אותי לעשות, הראשונה להאמין בי. ... הו אמא שלי,
כמה שאני זכיתי בך, כמה שאני מזכיר לעצמי ולומד לא לקחת כלום כמובן מאליו, כמה אהבה יש בך אמא שלי, כמה טוב וניתנה, את טובה אפילו מידי אמא שלי, בזכותך אני מי שאני- עם הערכים והעקרונות שלי, אני כל כך מודה לך שנתת להיות להיות מי ומה שאני רוצה להיות, הראשונה לדחוף אותי לעשות, הראשונה להאמין בי. כמה אני יודע את זה, במיוחד בתקופה האחרונה.
את חלק ממני ואני ממך, לעולם ולתמיד.
אני אוהב אותך אמא שלי, אוהב ומאחל לך שנה מדהימה וטובה ושקטה, שנה רק של בריאות (!!!!!) של הנאה, חדשות טובות, חוויות משמחות, רוגע, צחוק, ואושר. זה כל מה שאנחנו צריכים בחיים האלה. אני אוהב אותך אמא שלי, אין עוד כמוך בעולם הזה. אוהב ומעריץ וגאה שזכיתי להיות הבן שלך ❤️
Read more
Sarit Hada show !!! <span class="emoji emoji2b50"></span> טוב אז אחריי יומיים של התאוששות אפשר להעלות סירטונים מהמופע עם שרית. חדד בביצוע ...
Media Removed
Sarit Hada show !!! טוב אז אחריי יומיים של התאוששות אפשר להעלות סירטונים מהמופע עם שרית. חדד בביצוע רקדניות הסטודיו כוריאוגרפיה שלי אין גאה ונרגשת ממני על הזכות הזאת לעלות שואו. יחד עם אחת הזמרות הכי גדולות בארץ !!! תודה לכל מי שלקח חלק @adi_benesh. @almog_dahan03. @liad_1hadad. @hodaya_asulin_ ... Sarit Hada show !!! ⭐ טוב אז אחריי יומיים של התאוששות אפשר להעלות סירטונים מהמופע עם שרית. חדד בביצוע רקדניות הסטודיו כוריאוגרפיה שלי אין גאה ונרגשת ממני על הזכות הזאת לעלות שואו. יחד עם אחת הזמרות הכי גדולות בארץ !!! 💜 תודה לכל מי שלקח חלק @adi_benesh. @almog_dahan03. @liad_1hadad. @hodaya_asulin_ @adi_waizman. @or.hazan. @avigail.dahan. @anita.m100. @aviv_ozeri. @b_yasmim1. @shanipeer1. @priel_selook. @noy_ayalon. @ronpeer05. @shai_shalel. @omerzucker2.
Read more
לחברה הכי טובה שלי, לחצי של הלב שלי, לתאומה שלי ,לשותפה שלי, לדם שלי, לאהבה שלי. יום הולדת שמח ומאושר עד השמיים. תשארי כמו שאת האמא הכי טובה שיש ואישה הכי סקסית שאני מכירה תודה שזיכית אותי לדעת מהי אהבה אמיתית ללא אינטרס.. בזכות הפצ'ים שלי שאני מכווורה אליהם תראי מהם נחת בריאות ויםםם שללל אהבה תודה ... לחברה הכי טובה שלי, לחצי של הלב שלי, לתאומה שלי ,לשותפה שלי, לדם שלי, לאהבה שלי.
יום הולדת שמח ומאושר עד השמיים.
תשארי כמו שאת האמא הכי טובה שיש ואישה הכי סקסית שאני מכירה
תודה שזיכית אותי לדעת מהי אהבה אמיתית ללא אינטרס.. בזכות הפצ'ים שלי
שאני מכווורה אליהם תראי מהם נחת בריאות ויםםם שללל אהבה
תודה על היכולת להכיל אותי.. לא כלכך קל ופשוט חחחחח
תודה על 24/7 סבלנות זמינות וכוח אליי
תמשיכי לעשות חייל להיות בנאדם מלא תוכן אדם שמהווה דוגמא לסובבים שלו
אין ספק שזר לא יבין את הקשר ביננו
מילדות מחוברות אחת לשניה גם כשמשכנו שיערות אחת לשניה 🤣🤣🤣 ראש וזנב
ישנו יחד באותה מיטה חלקנו בגדים נעליים ארון מלא משותף יציאות חברויות סודות ומה לא...?!?!
אמן וזה לעולם לא ישתנה...
מאחלת לך שהשמש תאיר את פנייך בכל יום.
את פצצת אנרגיה חיובית עם לב ענק אוהב מפרגן לב מלא נתינה לב עצום!!
אמן שכל שתבקשי יתגשם בשנה זו.
ולנו אאחל שנמשיך להנות, לחגוג, לצחוק, לשיר, להשתטות, לרכל, לפרגן, להסתלבט, לאהוב, להצטלם, לחוות, לאכול
והכיייי הכייי חשווובבב לצבור זכרונות
אוהבת אותך כל כך 🎈🎊🎉🎁 @helen_yacov
Read more
יפה שלי סורי שלא הייתי פה מלא זמן.. אני בתקופה כל כך לחוצה! אהובה שלייי הדבר הכי יפה שקיים!! גם חיצונית ...
Media Removed
יפה שלי סורי שלא הייתי פה מלא זמן.. אני בתקופה כל כך לחוצה! אהובה שלייי הדבר הכי יפה שקיים!! גם חיצונית וגם פנימית .. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! נערה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה ... יפה שלי סורי שלא הייתי פה מלא זמן.. אני בתקופה כל כך לחוצה! אהובה שלייי הדבר הכי יפה שקיים!! גם חיצונית וגם פנימית 😍😍.. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! נערה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה כמה את צנועה וכמה את מאמינה בדרך שלך ושבחיים לא תסטי ממנה. ללא ספק זה קשור גם לחינוך המדהים של הורייך אבל גם בך, באופי המדהים שלך. כל כתבה שלך אני קוראת את התגובות של האנשים וחושבת שהנה גם בדרך הכי פשוטה וצנועה אפשר להצליח. איזה כיף לי שאני מעריצה מישהי כמוך שיודעת שלפני שהיא זמרת היא קודם כל בן אדם! בן אדם עם הלב הכי ענק שאני מכירה! העמוד הזה כבר למעלה מ-4 שנים😱😱 וכל יום אני מרגישה ויודעת שזה לא ייגמר לעולם! אהובה שלי תודה על הכל.. על זה שאת יודעת להעריך מה שעושים בשבילך ולא לוקחת שום דבר מאליו! אוהבת אותך הכי שיש בעולםםם!! ❤❤ 😘😘 @agam__buhbut
Read more
אני אוהב אותך חייםשליי כל העולםשליי החמצן שלי האוויר שלי האושר שלי שאור של חיי אני רוצה אותך ורק אותך ...
Media Removed
אני אוהב אותך חייםשליי כל העולםשליי החמצן שלי האוויר שלי האושר שלי שאור של חיי אני רוצה אותך ורק אותך לחיות לצידך,לקום לצידך,לישון לצידך! להרגיש רק אותך.. כי אין עלייך בעולם אני מודה כל יום מחדש שנתן לי מתנה כמוך... את הסיבה שבגללה אני קם בבוקר..והסיבה שבגללה אני הולך לישון עם חיוך וקם ... אני אוהב אותך חייםשליי כל העולםשליי החמצן שלי האוויר שלי האושר שלי שאור של חיי
אני רוצה אותך ורק אותך
לחיות לצידך,לקום לצידך,לישון לצידך!
להרגיש רק אותך..
כי אין עלייך בעולם
אני מודה כל יום מחדש שנתן לי מתנה כמוך...
את הסיבה שבגללה אני קם בבוקר..והסיבה שבגללה אני הולך לישון עם חיוך וקם עם חיוך כל יום מחדש❤️💙
אני רוצה לחיות את חיי רק לצידך להרגיש אותך לנשום אותך ולחיות רק איתך..
מאחל לנו עוד הרבה שנים של אושר ועושר🙏
אז זהו חייםשליי אני אוהב אותך הכי הרבה בעולם❤️💙 @hodaya.shalom
Read more
אהלן חן פרץ יום הולדת שמח והמון מזל טוב הרבה בריאות אושר ועושר והצלחה בכל מעשה ידייך מלאך שלי.. אין ...
Media Removed
אהלן חן פרץ יום הולדת שמח והמון מזל טוב הרבה בריאות אושר ועושר והצלחה בכל מעשה ידייך מלאך שלי.. אין לי מילים להודות לך על מי שאת ומה שאת עושה בשבילי, תודה לך על כל הנתינה ועל כל האהבה שאת נותנת לי ועל זה שכל בוקר שאני מתעורר לידך הוא בוקר מושלם שמתחיל עם חיוך על הפנים, תודה לך שאת מצחיקה אותי בטירוף ... אהלן חן פרץ
יום הולדת שמח והמון מזל טוב הרבה בריאות אושר ועושר והצלחה בכל מעשה ידייך
מלאך שלי.. אין לי מילים להודות לך על מי שאת ומה שאת עושה בשבילי, תודה לך על כל הנתינה ועל כל האהבה שאת נותנת לי ועל זה שכל בוקר שאני מתעורר לידך הוא בוקר מושלם שמתחיל עם חיוך על הפנים,
תודה לך שאת מצחיקה אותי בטירוף עד שכואבת לי הבטן ואני לא מצליח לנשום,
תודה על הסבלנות שלך כלפי כי אני יודע שלפעמים זה קצת קשה 😅,
תודה שאת נותנת לי להרגיש כמו מלך ושאני הכי גדול בעולם ואין מישהו שיכול עליי,
תודה על האמונה שלך בי ואני יודע שכל דבר שאני אשיג בחיים יהיה בזכותך ובזכות התמיכה שלך בי והדחיפה קדימה,
תודה שאת נותנת לי לאהוב אותך ולתת לך להרגיש מלכה כי זה מה שאת,
תודה שאת שלי.
התמימות הזאת שלך כמו של ילד בגן, היופי המיוחד הזה שאין דבר בעולם שדומה לו,
הטוב לב והנדיבות שלך כלפי כולם,
השטויות האלה שאת לפעמים אומרת שהורגות אותי מצחוק ואלוהים יודע איך חשבת על זה.. אין דברים כמוך, את אחת ויחידה!
אני אוהב אותך מלאך שלי, מזל טוב ❤
Read more
אני והבעל המהמם שלי במשחק של הפועל תל אביב בדרייב אין
Media Removed
אני והבעל המהמם שלי במשחק של הפועל תל אביב בדרייב אין אני והבעל המהמם שלי במשחק של הפועל תל אביב בדרייב אין
אחי הבכור לב שלי,הרבה זמן שלא רשמתי עלייך זה לא שאני לא חושבת עליך בכול יום פשוט מעדיפה לא לעשות רע למשפחה נסיך ...
Media Removed
אחי הבכור לב שלי,הרבה זמן שלא רשמתי עלייך זה לא שאני לא חושבת עליך בכול יום פשוט מעדיפה לא לעשות רע למשפחה נסיך שלי מי היה מאמין שאתה בן 22 היום, במקום לבוא אליך כמו כול שנה לדירה ולחגוג לך זו כבר היום הולדת השניה שאני באה לבית השני שלך שלא טוב לי שם ,אם היית יודע כמה צער השארת לי בלב שהלכת .חמצן שלי אין ... אחי הבכור לב שלי,הרבה זמן שלא רשמתי עלייך זה לא שאני לא חושבת עליך בכול יום פשוט מעדיפה לא לעשות רע למשפחה
נסיך שלי מי היה מאמין שאתה בן 22 היום,
במקום לבוא אליך כמו כול שנה לדירה ולחגוג לך זו כבר היום הולדת השניה שאני באה לבית השני שלך שלא טוב לי שם ,אם היית יודע כמה צער השארת לי בלב שהלכת .חמצן שלי אין כאב חזק כמו שיש לי שאני חושבת עליך בכול יום, בכול לילה במיטה וכול בוקר שאני מיתפללת ומסתכלת על התמונה שלך ,ורואה את המבט הזה שתמיד היה עושה לי את הביטחון הזה שהכול טוב תיהיה רגועה,
משהלכת באמת שהשארת לכולנו כתם בלב זה לא אותו דבר בילעדייך ,תמיד היית הלב של המשפחה יכולתי להיות הכי עצובה בעולם לבוא אליך וכאלו כלום לא קרה.אני רושמת את זה ופשוט הלב שלי לא מפסיק עם הכאב,החגים השבתות שלנו כבר לא כייפים מרגישים שחסר משהו מרגישים את העצב של כולם שכול אחד שומר את זה בלב שלו לעצמו.
הייתי מוכנה באמת לוותר על הכול שתחזור אני מיתגעגעת אליך קשה לי לירשום את הכאב שלי אני אוהבת אותך תשמור עלי מלמעלה❤️
Read more
גוזל קטן שלי הנה כבר שנה עברה עדיין מחכה לך שתחזור מהטיול שכל כך חלמת מחכה לרגע שבו תפתח את הדלת ותגיד אמא התגעגעתי שנה של כאב שלא מתרפא שנה של געגוע עדיין לא מעכלת שלא תחזור לעולם הלכת בלי לומר מילה.גוזל קטן שלי אין דקה שלא מדפדפת בתמונות. שלך שומעת את השירים שכל כך אהבת מטיילת במקומות שתמיד הלכת שומעת ... גוזל קטן שלי הנה כבר שנה עברה עדיין מחכה לך שתחזור מהטיול שכל כך חלמת מחכה לרגע שבו תפתח את הדלת ותגיד אמא התגעגעתי שנה של כאב שלא מתרפא שנה של געגוע עדיין לא מעכלת שלא תחזור לעולם הלכת בלי לומר מילה.גוזל קטן שלי אין דקה שלא מדפדפת בתמונות. שלך שומעת את השירים שכל כך אהבת מטיילת במקומות שתמיד הלכת שומעת את קולך בכל מקום ילד טבע שלי מלאך יפה שלי אשארת לי חור גדול בלב קטן שאינו מסוגל להתרפות אוהבתתתת❤ אמא מתגעגתתתתתתת אלייך גוזל שלי ❤
Read more
אהובה שלייי הורסת את הבריאותתת <span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> אמאלה כבר אין לי מילים! את הכי הכי יפה בעולםםם.. גם חיצונית וגם ...
Media Removed
אהובה שלייי הורסת את הבריאותתת אמאלה כבר אין לי מילים! את הכי הכי יפה בעולםםם.. גם חיצונית וגם פנימית .. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! ילדה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה כמה ... אהובה שלייי הורסת את הבריאותתת 😍😍😍 אמאלה כבר אין לי מילים! את הכי הכי
יפה בעולםםם.. גם חיצונית וגם פנימית 😍😍.. אגמוש יפה שלי אין ספק שבורכת. שיד ה׳ נגעה בך אחרת אי אפשר להסביר את זה שאת פשוט עילוי! ילדה בת 14 שפשוט נותנת השראה לכל כך הרבה אנשים! כל כתבה, כל ריאיון איתך ואפילו בכל שיר שלך את מוכיחה כמה את צנועה וכמה את מאמינה בדרך שלך ושבחיים לא תסטי ממנה. ללא ספק זה קשור גם לחינוך המדהים של הורייך אבל גם בך, באופי המדהים שלך. גאה בך כל כך על זה שאת יודעת מה את רוצה וגם יודעת לעשות את זה בדרך הכי מדהימה שיש! כל כתבה שלך אני קוראת את התגובות של האנשים וחושבת שהנה גם בדרך הכי פשוטה וצנועה אפשר להצליח. איזה כיף לי שאני מעריצה מישהי כמוך שיודעת שלפני שהיא זמרת היא קודם כל בן אדם! בן אדם עם הלב הכי ענק שאני מכירה! העמוד הזה כבר 4 שנים וכל יום אני מרגישה ויודעת שזה לא ייגמר לעולם! אהובה שלי תודה על הכל.. על זה שאת יודעת להעריך מה שעושים בשבילך ולא לוקחת שום דבר מאליו! אוהבת אותך הכי שיש בעולםםם!! ❤❤ שבת שלום 😘😘 @agam__buhbut
Read more
חיים של אמא הנסיך שלי<span class="emoji emoji1f451"></span><span class="emoji emoji1f618"></span> מזל טוב ליום הולדתך עד 120 שנים של אושר עושר פרנסה טובה נחת מאביגיל הנסיכה ...
Media Removed
חיים של אמא הנסיך שלי מזל טוב ליום הולדתך עד 120 שנים של אושר עושר פרנסה טובה נחת מאביגיל הנסיכה שלנו, תמשיך להיות האבא המושלם בשבילה אהבה כי מגיע לך את הטובה ביותר ילד שלי מה אפשר להגיד על ילד שהוא כל העולם שלי, החבר הכי טוב שלי אהבה של אמא אני מאחלת לך שכל חייך תחייך ותהיה מאושר שהשם ... חיים של אמא
הנסיך שלי👑😘
מזל טוב ליום הולדתך עד 120 שנים
של אושר עושר פרנסה טובה
נחת מאביגיל הנסיכה שלנו,
תמשיך להיות האבא המושלם בשבילה👑😘
אהבה כי מגיע לך את הטובה ביותר💙
ילד שלי
מה אפשר להגיד על ילד שהוא כל העולם שלי, החבר הכי טוב שלי
אהבה של אמא אני מאחלת לך שכל חייך תחייך ותהיה מאושר
שהשם יאיר לך הדרך לחיים, ותמשיך לצעוד בדרך שבחרת ,
אתה הוכחת לי ולכולם שבשבילך אין לא יכול, יש לא רוצה, ושאתה מחליט
"השמים הם הגבול בשבילך"
מתפללת לבורא עולם שישמור ויגן עליך מכל משמר 🙏
אוהבת אותך מתגעגעת אליך 💋
ומחכה לראותך בבית
חיים שלי תהנה מהיום שלך🎈🌹🎉🎊🎂
Read more
אהבה של הלב שלי.. אין אנרגיות כאלה!!!אין כיף כזה !! ואין שורף כזה 600-1000 קלוריות באימון #fitness #kengo #kalorit #gamp סטודיוim אהבה של הלב שלי..
אין אנרגיות כאלה!!!אין כיף כזה !! ואין שורף כזה 600-1000 קלוריות באימון #fitness #kengo #kalorit #gamp
סטודיוim😍
״ואבא שלי הוא הטוב מכולם ואבא שלי הוא הכי בעולם ורק בגללי הוא האבא שלי כי הבטיח הוא לי שהוא רק שלי״<span class="emoji emoji2764"></span>️ המלך ...
Media Removed
״ואבא שלי הוא הטוב מכולם ואבא שלי הוא הכי בעולם ורק בגללי הוא האבא שלי כי הבטיח הוא לי שהוא רק שלי״️ המלך של הבית חוגג יום הולדת!!! אבא שלי אין כמוך בעולם , אני מאחלת לך מזל טוב עד 120 שנה ויותר! עושר אושר יושר כושר בריאות אהבה הצלחה לווה ונחת מאיתנו (הילדים ) אין לי איך לתאר את אהבה שלי כלפייך כי היא ... ״ואבא שלי הוא הטוב מכולם ואבא שלי הוא הכי בעולם ורק בגללי הוא האבא שלי כי הבטיח הוא לי שהוא רק שלי״❤️
המלך של הבית חוגג יום הולדת!!! אבא שלי אין כמוך בעולם , אני מאחלת לך מזל טוב עד 120 שנה ויותר!
עושר אושר יושר כושר בריאות אהבה הצלחה לווה ונחת מאיתנו (הילדים )
אין לי איך לתאר את אהבה שלי כלפייך כי היא יותר מידי גדולה!
אז אבא אני רוצה להודות לך על כל מה שעשית למעני
תודה שאתה תמיד לצידי
תודה שאתה מקשיב לי , תודה שאתה מצחיק אותי
תודה לה' שקיבלתי אבא מושלם כמוך!
אבא אני רוצה לומר לך שאתהבן אדם מדהים ושאתה הבן אדם עם הכי הרבה השראה לחיים שלי !
אני רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם
שתמיד החיוך שלך ישאר על פנייך ושתמיד תישאר מאושר
אוהבת אותך הכי שבעולם, בתך הבכורה והמעצבנת ♥️
Read more
תודה לירין בת דודה של אגם ששלחה לי את 2 הסרטונים האלה <span class="emoji emoji2764"></span>️ @yarin_buhbut חיים שלי אין מוכשרות כמוך בעולם ...
Media Removed
תודה לירין בת דודה של אגם ששלחה לי את 2 הסרטונים האלה ️ @yarin_buhbut חיים שלי אין מוכשרות כמוך בעולם הזההה!! את פשוט ילדת פלא אין ספק בכלללל! אני הכי גאה בך בעולם אין לך מושג אפילו כמה!! אוהבת הכי הכי הכי הכי שישששש!! @agam__buhbut תודה לירין בת דודה של אגם ששלחה לי את 2 הסרטונים האלה ❤️ @yarin_buhbut חיים שלי אין מוכשרות כמוך בעולם הזההה!! את פשוט ילדת פלא אין ספק בכלללל! אני הכי גאה בך בעולם אין לך מושג אפילו כמה!! אוהבת הכי הכי הכי הכי שישששש!! @agam__buhbut ❤️❤️❤️❤️
היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לחייים שליי לאהבת עולם שלי לסיבה ליייי למודל חיקוי שלי ...
Media Removed
היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לחייים שליי לאהבת עולם שלי לסיבה ליייי למודל חיקוי שלי אבא שלי חיים שלי אני מאחלת לך המון מזל טוב עד 120 שתמשיך להיות אבא שדואג שתומך שנותן שמעריך. ״היחיד שאת נפשו לי נותן אין כמו אבא שלי אין אחר״... אלוהים תישמור לי עליו לא אחזיק מעמד בילעדיו היום זהו יום ... היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לחייים שליי לאהבת עולם שלי לסיבה ליייי למודל חיקוי שלי אבא שלי חיים שלי אני מאחלת לך המון מזל טוב עד 120 שתמשיך להיות אבא שדואג שתומך שנותן שמעריך. ״היחיד שאת נפשו לי נותן אין כמו אבא שלי אין אחר״... אלוהים תישמור לי עליו לא אחזיק מעמד בילעדיו היום זהו יום מיוחד יום מיוחד שמבין שנה שלמה יום הולדת ליקר שלי לחצי שמימני לזה שבילעדיו אני כלום לאבא שמשלים אותי זה שתמיד שם בישבילי בכל שעה ובכל מקום זה שתמיד ידע להגיד את המילה הנכונה זה שאהבתי אליו ללא תנאים וללא גבולות יום הולדת לבנאדם שמכיר אותי יותר טוב מימני לבנאדם שבזכותו אני תמיד שמחה יקר שלי שהשמחה תסתובב סביבך תמיד ושהחיוך שלך לא ימחק לעולם מיפנייך מאחלת לך עוד המון שנים מאושרות של אהבה ובריאות ושתדע רק נחת ושלווה
אבא שלייי יקר שלייי תישאר תמיד בנאדם אוהב אז חיים שליי מזל טוב עד 120 ויותר אוהבת אותך המון המון ולסיום כמה מילים אני רוצה לומר לך
אבא יקר שלי מודל לחיקוי שלי אוהבת אותך תודה על מי שאתה בישבילי!!❤️❤️❤️❤️❤️
😘😘😘😘😘
Read more
‎שיתוף המשך מאתמול - כדי שלא תהיו במתח <span class="emoji emoji1f64f"></span>🏻<span class="emoji emoji2764"></span> ‎וואווו!!! בא לי לצרוח מאושר !!! ‎24 שעות אחורה , נחתנו ...
Media Removed
‎שיתוף המשך מאתמול - כדי שלא תהיו במתח 🏻 ‎וואווו!!! בא לי לצרוח מאושר !!! ‎24 שעות אחורה , נחתנו בארץ , אחרי חופשה מושלמת עם הבנות הנדירות שלי, חופשה של יחד, חופשה של כיף, חופשה שהיה בה הכל , נחתנו וכן לא אשקר הדבר הכי מתסכל שניהל אותי היה זה שלא הצלחתי להגיד לא , לא מעט פעמים עוד ביס , עוד מעידה. ‎הגענו ... ‎שיתוף המשך מאתמול - כדי שלא תהיו במתח 🙏🏻❤ ‎וואווו!!! בא לי לצרוח מאושר !!!
‎24 שעות אחורה , נחתנו בארץ , אחרי חופשה מושלמת עם הבנות הנדירות שלי, חופשה של יחד, חופשה של כיף, חופשה שהיה בה הכל , נחתנו וכן לא אשקר הדבר הכי מתסכל שניהל אותי היה זה שלא הצלחתי להגיד לא , לא מעט פעמים עוד ביס , עוד מעידה. ‎הגענו הביתה אחרי כמעט 15 שעות בדרכים, נכנסנו הביתה. ב 7.00 , נחתי עד 10 , הלכתי למשרד כי הראש היה מלא בדברים פתוחים , אמרתי שעתיים אבל נשארתי יותר, כמובן שכבר בבוקר שהגענו ארוחת בוקר , ביניים, אבל משהו הרגיש לי שאני צריכה לדרוש מעצמי עוד, הרגשתי שאני צריכה לעשות משהו אחר כדי להרגיש שחזרתי ובגדול ,ישר העמדתי סיר מרק ירקות חלי , הסיר שתמיד מרגיש לי תוכנית ומעניק לי ביטחון במידה ורעבה... סיר מרק עוף ...חחח ( כן אל תצחקו מתה על מרק עוף ) ... ‎עברה בי מחשבה לצאת לאימון , הרצון הגדול ‎ללכת לישון עם תחושת ניצחון ולסמן וי ענק על חזרה לשגרה מלאה!!!! לא לתת לעייפות לנהל אותי ובטח לא לזה שלא ישנתי מספיק ,סיפרתי לעצמי איך ארגיש אחרי, ישבתי עם עצמי וחשבתי ושיחזרתי את התחושה שיש לי ברגע שאני מסיימת אימון , היו בי לא מעט מחשבות שאני עייפה , בלי שינה ולא יקרה כלום אם אעשה רק מחר , אבל ישר סיפרתי לעצמי איך אתעורר בבוקר מחויכת ומאושרת שאנצח את עצמי !!! חייגתי לעומרי המאמן ושאלתי אם יש מצב לאימון ...? היום הערב.. לדעתי עד רגע זה הוא בשוק ...אני חלי? מבקשת אימון ? זה עוד לא קרה ואל תספרו לעצמכם הנה , היא מתחילה להנות ! לא ! פשוט זוכרת איך אני מרגישה בסיום האימון ואגלה לכם ? אין תחושה יותר טובה מתחושת הניצחון !!!!! ‎תקשיבו !! וואו ...זו תחושה מטורפת, הרגע הזה שאנחנו מצליחים לנצח את עצמנו! אני הבנתי שיש כאלו שאוהבים לנצח את הקבוצה היריבה , יש כאלו שנהנים לנצח את השחקן היריב ואני חלי ממן פשוט הכי נהנת לנצח את עצמי!!!
‎אני כל כך מכירה את המערבולת הזו שאנחנו נכנסים אליה כאשר אנחנו לא עומדים בציפיות של עצמנו , אני כל כך מכירה את הרגע הזה שאנחנו נכנסים לייאוש ... אבל היום יותר מתמיד אני יודעת שרק דבר אחד יכול לעצור את המערבולת... רק עשייה!!! פחות מחשבות יותר עשייה !! אז... מי יש לו חלום? מי נכנס למערבולת שקשה לו לצאת ממנה?? קומו ! תנערו את הרגלים... תנעלו נעלי ספורט , צאו להליכה.... תכינו את הארוחה הבאה והיידה ... קחו אוויר , תעלו על המשקל ואתם תגלו שהמחשבות והכעסים שקלו יותר ממה שדמיינתם שעליתם! שום מעידה לא עוצרת את החלום , רק התסכול !!! אל תתנו להלקאה והתסכול לעצור אתכם מהחלום של
Read more
ילדת אהבה שלי<span class="emoji emoji2764"></span> ליאני שלי איך אסביר לך כמה אני אוהבת אותך חבילה מלאה איחולים אשלח לך עטופה במילים ...
Media Removed
ילדת אהבה שלי ליאני שלי איך אסביר לך כמה אני אוהבת אותך חבילה מלאה איחולים אשלח לך עטופה במילים טובות וצלילים זיכרי..חלומות מסתיימים.. כשהם פשוט מתגשמים או אז מתפנה מקום לחדשים והלא את מלכת החלומות.. מלכת הלבבות .. קצת של מי שסביבך וקצת יותר שלי.. מביטה בך עם כל העקרונות והערכים שלך.. ... ילדת אהבה שלי❤ ליאני שלי
איך אסביר לך כמה אני אוהבת אותך
חבילה מלאה איחולים אשלח לך
עטופה במילים טובות וצלילים
זיכרי..חלומות מסתיימים..
כשהם פשוט מתגשמים
או אז מתפנה מקום לחדשים
והלא את מלכת החלומות.. מלכת הלבבות .. קצת של מי שסביבך וקצת יותר שלי..
מביטה בך עם כל העקרונות והערכים שלך.. עם הנחישות והמיוחדות שבך.
מציבה יעדים וכובשת..
ובחכמתך הרבה בחרת במחר..וגם הוא לא יעמוד בפנייך..בפני קסמך ..אישיותך וכל כולך.
ואני הרי ככ גאה בך
ויודעת שאתגעגע אלייך בחייך החדשים
ואעניק לך שקט..גם מפה
רוצה לאחוז בידך ולא לשחרר..
מלאכית קטנה גדולה שלי
הלא החיבור בינינו אינו דבר של מה בכך..השיחות .. הצחוקים . (כמה שאנחנו צוחקות ביחד)
ילדה שלי..ילדה של אהבה
את בתוכי..הזמן עצר מלכת
שנים חולפות..
אבל אצלי..
את תמיד צוחקת
תמיד חזקה מהרוח
תעשי רק מה שאת אוהבת
רק מה שיעשה לך טוב.
תוכלי תמיד לבחור
רק מה שתרצי לזכור
אין אחת כמוך.. אמרו גם אחרים.
וזה הזמן לומר לך תודה.. על שאחזת בידי.. ודאגת.. ושמרת
והיית לי הכוח.
אז מיוחדת שלי.. יומולדת שמח
השמרי לך..
הצלחה גדולה בדרכך החדשה
וכמו תמיד אהיה לך כאן..
קצת חברה וקצת הרבה אמא..
מלאה באהבה.. מכאן ועד קצה עולם 💋
Read more
אין לי שליטה על הגוף שלי - הוא לא שלי, הוא של הבריאה. קיבלתי אותו כפיקדון, לשמור עליו, כמו ילד קטן וכפי ...
Media Removed
אין לי שליטה על הגוף שלי - הוא לא שלי, הוא של הבריאה. קיבלתי אותו כפיקדון, לשמור עליו, כמו ילד קטן וכפי שאין לי שליטה על איך הילד שלי מתנהג, כך גם על גופי אין לי שליטה. אני יכולה רק להיות איתו ברכות, בחמלה, באהבה, בקבלה עצמית על כל חלקיו ובהקשבה לצרכיו. "השליטה" היחידה שיש לי בחיי היא לבחור להיות ... אין לי שליטה על הגוף שלי - הוא לא שלי, הוא של הבריאה. קיבלתי אותו כפיקדון, לשמור עליו, כמו ילד קטן וכפי שאין לי שליטה על איך הילד שלי מתנהג, כך גם על גופי אין לי שליטה.
אני יכולה רק להיות איתו ברכות, בחמלה, באהבה, בקבלה עצמית על כל חלקיו ובהקשבה לצרכיו.
"השליטה" היחידה שיש לי בחיי היא לבחור להיות בהוויה, בנוכחות, בכאן ועכשיו, בקבלה ואהבה של הכל. בראיית הכל כשלם, בהודיה והוקרה, באהבה עצמית והיזכרות בכך שאני יישות אור ואהבה אינסופיים.
גופי הוא שיקוף תודעתי, אם אהיה בהרפייה ושחרור, כך גם האנרגיה תזרום בגופי ותרפא כל תא שקמל לו..
Read more
אומייגדדד<span class="emoji emoji1f631"></span><span class="emoji emoji1f631"></span><span class="emoji emoji1f631"></span> אתם יודעים מה הולך להיות בראשון??? אז מה שהולך להיות בראשון זה, שהאחיות הכי מדהימות ...
Media Removed
אומייגדדד אתם יודעים מה הולך להיות בראשון??? אז מה שהולך להיות בראשון זה, שהאחיות הכי מדהימות מוכשרות ומיוחדות שיש ביקום הזה שהן כמובן טלטול ולירונייי עם השיר המושלם בשם "תשע נשמות" הולכות להיות בפלייליסט המטורף של גלגלצ.. אז קודם כל תודה לכם גלגלצ על זה שאתם עוזרים לבנות המושלמות ... אומייגדדד😱😱😱
אתם יודעים מה הולך להיות בראשון???
אז מה שהולך להיות בראשון זה,
שהאחיות הכי מדהימות מוכשרות
ומיוחדות שיש ביקום הזה
שהן כמובן טלטול ולירונייי
עם השיר המושלם בשם
"תשע נשמות" הולכות להיות בפלייליסט המטורף של גלגלצ..
אז קודם כל תודה לכם גלגלצ
על זה שאתם עוזרים לבנות המושלמות האלה אם הקידום של השיר המטורף הזה @glglz
וטלטול ולירוניי אהובות שלי
אין כל כך התרגשות גדולה,
אין לכן מושג עד כמה
אני כל פעם רואה את ההתקדמות
ושעולות כל פעם יותר ויותר למעלה
והכי מגיע לכן בעולם כי אתן כל כך
מוכשרות במה שאתן עושות
ולהיות איתכן בזה זה הדבר הכי כייף בעולם אוהבת עד אין סוףףף😍😍
@liron_carakukly @talicarakukly
Read more
יום הולדת למלך העולם שלי <span class="emoji emoji1f389"></span><span class="emoji emoji1f38a"></span><span class="emoji emoji1f48b"></span> אבא שלי האחד והיחיד ❣️ לא משנה מה הגיל של הבן אדם האופי הוא החשוב, ובן ...
Media Removed
יום הולדת למלך העולם שלי אבא שלי האחד והיחיד ❣️ לא משנה מה הגיל של הבן אדם האופי הוא החשוב, ובן אדם כמוך לא מוצאים כל יום אם יש מפורסמים שמעריצים אותם ואוהבים אותם אני המעריצה הכי גדולה שלך, אתה הסלב שלי אתה המודל לחיקויי שלי אתה הנפש התאומה שלי לא סתם אני כלכך דומה לך ולא סתם אני כלכך מחוברת ... יום הולדת למלך העולם שלי 🎉🎊💋
אבא שלי האחד והיחיד ❣️
לא משנה מה הגיל של הבן אדם
האופי הוא החשוב, ובן אדם כמוך לא מוצאים כל יום
אם יש מפורסמים שמעריצים אותם ואוהבים אותם
אני המעריצה הכי גדולה שלך, אתה הסלב שלי 😜
אתה המודל לחיקויי שלי אתה הנפש התאומה שלי
לא סתם אני כלכך דומה לך ולא סתם אני כלכך מחוברת אלייך
אתה יודע עליי הכל מבלי שאני יגיד מילה אתה קורא אותי!
אני כלכך מודה לקדוש ברוך הוא, שמכל הגברים העולם
בך הוא בחר ליהיות אבא שלי, החבר הכי טוב שלי
אין בעולם אהבה כמו אהבה של אבא ובת
אני כלכך אוהבת אותך אני כלכך מאושרת על זה שאתה שלי
אין הסבר מדוייק על מה אתה בשבילי
אתה הבן אדם הכי מיוחד שאני מכירה
בן אדם טוב שדואג לכולם, שמחת חיים שוכנת בכל חלקיי גופך
אתה אחד ויחיד ומיוחד וביגלל שאתה כזה
כולם אוהבים אותך זה מבדיל אותך מאחרים☺️
לא ניראה לי שאפשר לסכם בן אדם כלכך גדול בכמה מילים
אז אני יגיד שאתה מעל כולם, שאתה האושר שלי
ואתה העדיפות הראשונה שלי בכל דבר!

שתיזכה לעוד המון שנים , אמן!
שתמיד תישאר כמו שאתה כי ככה אני וכולם אוהבים אותך
שבעזרת השם עוד כמה שנים תיהיה סבא לילדיי
ותמשיך לחייך את החיוך שגורם לכולם לחייך בזכותו
אבא תודה לך על הכל
אני אוהבת אותך הכי שאפשר לאהוב
יום הולדת שמח אהוב יקר שלי ❤️
Read more
סבתוש שלי- שנה אחת. 365 ימים.12 חודשים<span class="emoji emoji1f625"></span> כל יום שעובר את חסרה לי יותר. השארת חור גדול בלב שלי. אין יום ...
Media Removed
סבתוש שלי- שנה אחת. 365 ימים.12 חודשים כל יום שעובר את חסרה לי יותר. השארת חור גדול בלב שלי. אין יום ורגע שלא חושבת עלייך. החיים ממשיכים סבתוש שלי..המסע האישי של חיי ממשיך בכל הכח. לא מוותרת סבתוש שלי.וזה יקרה לנצח תהיי בליבי ואיתי. אוהבת עד כאב יא מאמא שלי אהבת חיי סבתוש שלי- שנה אחת. 365 ימים.12 חודשים😥 כל יום שעובר את חסרה לי יותר. השארת חור גדול בלב שלי. אין יום ורגע שלא חושבת עלייך. החיים ממשיכים סבתוש שלי..המסע האישי של חיי ממשיך בכל הכח. לא מוותרת סבתוש שלי.וזה יקרה🙏 לנצח תהיי בליבי ואיתי. אוהבת עד כאב😥 יא מאמא שלי אהבת חיי💔
מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה . את אמא שלי! אמא - מילה בת 3 אותיות ...
Media Removed
מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה . את אמא שלי! אמא - מילה בת 3 אותיות אבל עם משמעות של אינספור אפשרויות! חיים שלי אני מאחלת לך את כל האושר ועושר שיש בעולם כי הכל מגיע לך ! יפה שלי אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם אני מודה לה' ששלח לי אותך כל בוקר וערב ! אושר שלי מאחלת לך ... מאמו שלי , אין לי מילים לתאר אותך את הבן אדם הכי טוב ומדהים שאני מכירה .
את אמא שלי!
אמא - מילה בת 3 אותיות אבל עם משמעות של אינספור אפשרויות!
חיים שלי אני מאחלת לך את כל האושר ועושר שיש בעולם כי הכל מגיע לך !
יפה שלי אני אוהבת אותך הכי הכי בעולם אני מודה לה' ששלח לי אותך כל בוקר וערב !
אושר שלי מאחלת לך המון בריאות והצלחה בכל אשר תרצי ותעשי!
אני מעריצה את האדמה שאת דורכת עליה! תודה שאת דמות להשראה בשבילי ותודה שאת תמיד כאן לצידי , שומרת עליי ועושה את הכל בשבילי והופכת את כל העולם שרק יהיה לי טוב וגם למשה ולדניס . תודה על זה שאת כאן!
מאוהבת לך בצורה ומקווה שהיה לך יום הולדת מדהים ושנהנת מהיום שעשינו בשבילך שיהיה בצורה הכי טובה בעולם ! מאמו שלי תודה על הכל מאחלת לך יום הולדת שמח עד 10000 שנה ויותר וכמה שיותר ! 🎈🎉🎊🎈🎉🎊
אוהבת אותךךך ❤❤❤❤
Read more
חיים שלי! הנסיך של חיי.. הברכה הגיעה קצת באיחור, אבל אתה על הזין שלי אז זה מה יש! מאחלת לך את כל הטוב והאושר ...
Media Removed
חיים שלי! הנסיך של חיי.. הברכה הגיעה קצת באיחור, אבל אתה על הזין שלי אז זה מה יש! מאחלת לך את כל הטוב והאושר והאהבה והבריאות ובעצם הכל.. אבל בעיקר שתעמוד על הרגליים ותחזור לעצמך ב100% ואז אפילו אלוהים לא יוכל לעצור אותך! אין גבול ליכולת ולכח הרצון.. וכל מה שתרצה לעשות אתה תעשה שמעת?! גם אם זה נכון ... חיים שלי! הנסיך של חיי.. הברכה הגיעה קצת באיחור, אבל אתה על הזין שלי אז זה מה יש! מאחלת לך את כל הטוב והאושר והאהבה והבריאות ובעצם הכל.. אבל בעיקר שתעמוד על הרגליים ותחזור לעצמך ב100% ואז אפילו אלוהים לא יוכל לעצור אותך! אין גבול ליכולת ולכח הרצון.. וכל מה שתרצה לעשות אתה תעשה שמעת?! גם אם זה נכון לעכשיו בכיסא גלגלים.. אוהבת אותך עד סוף העולם ובחזרה.. המון מזל טוב קטני שלי❤️
Read more
בוקר טוב<span class="emoji emoji2600"></span>️ צילום @ramizarnegar איפור @nuritchen שיער @alex__joe סטיילינג @israelr2 כתבת ...
Media Removed
בוקר טוב️ צילום @ramizarnegar איפור @nuritchen שיער @alex__joe סטיילינג @israelr2 כתבת @gayak ❣️ ❣️ לובשת כמובן @michalnegrin נ.ב. אני אוכלת יותר גלוטן ממה שהגוף שלי צריך כי כל מה שמכיל גלוטן יש לו טעם של גן עדן בעיניי מה לעשות שגלוטן זה לא הדבר הכי בריא, ולמשפט שלי אין שום קשר למשקל, ... בוקר טוב☀️ צילום @ramizarnegar
איפור @nuritchen
שיער @alex__joe
סטיילינג @israelr2
כתבת @gayak
❣️ ❣️
לובשת כמובן @michalnegrin 😊
נ.ב. אני אוכלת יותר גלוטן ממה שהגוף שלי צריך כי כל מה שמכיל גלוטן יש לו טעם של גן עדן בעיניי🙈 מה לעשות שגלוטן זה לא הדבר הכי בריא, ולמשפט שלי אין שום קשר למשקל, תאהבו אוכל, תאכלו אוכל ואל תספרו קלוריות, תקשיבו למה שהגוף שלכם מבקש.
Read more
שמואלי שלי. כמה מוות יכול לפרק חיים שלמים איפה הייתי פעם איפה היום ,לא אותה שמחת חייים לא אותו חשק ...
Media Removed
שמואלי שלי. כמה מוות יכול לפרק חיים שלמים איפה הייתי פעם איפה היום ,לא אותה שמחת חייים לא אותו חשק להיפגש עם אנשים כול מקום שואלים אותי איך המשפחה אין לי מה להגיד באמת נכון הזמן מרגיע את הרעש של כולם אבל הזמן לא משנה את גודל הכאב את גודל הגעגוע אין לילה לפני שינה שאני עם דמעות בעינים חושבת עלייך ..היום ... שמואלי שלי.
כמה מוות יכול לפרק חיים שלמים איפה הייתי פעם איפה היום ,לא אותה שמחת חייים לא אותו חשק להיפגש עם אנשים כול מקום שואלים אותי איך המשפחה אין לי מה להגיד באמת נכון הזמן מרגיע את הרעש של כולם אבל הזמן לא משנה את גודל הכאב את גודל הגעגוע אין לילה לפני שינה שאני עם דמעות בעינים חושבת עלייך ..היום זה יום ההולדת שלך ובמקום לבוא אליך עם בלונים אני חושבת עלייך לבד עם דמעות בעינים לפני כמה ימים חלמתי עלייך קמתי כל כך שמחה כי החלום היה ניראה אמיתי כל כך שאתה מחבק אותי וצוחק אליי קמתי כל כך שמחה אבל אחרי כמה דקות הבנתי שזה לא אמיתי שאתה לא תיהיה איתי ולא תחבק אותי יותר ולא תצחק איתנו יותר ..לא זוכרת יום אחד מאושר מאז שהלכת לי ,אח גדול שלי חלק מימני היום זה יום ההולדת שלך ובמקום לישלוח לך הודעה כמו כול שנה שמתחילה לדוד שאני הכי אוהבת בעולם לאחי הגדול לשומר שלי בדיוק במילים האלה ,אהבתי אותך אהבה באמת שאין ידעת עלי הכול מהכול והנה הלכת לי אין מי שישמור עליי יגיד לי מה נכון לי ומי לא, חצי שנה שאתה לא איתנו חצי שנה של רק רע רע רע מצבי רוח משתנים ברגע וכול הזמן המחשבה מה הייתי נותנת שתהייה פה עכשיו באמת שמואל שלי שהיתי נותנת הכול ..אני רושמת את זה עם דמעות בעינים כי במקום לבוא לדירה שלך עכשיו ולהיות איתך אני צריכה לירשום את זה לפלאפון כי אין לי למי להגיד .. החסרון שלך הפצע שהשארת לי לנו בלב בחים לא יעבור הלואי והיתי חושב עלינו דקה לפני שעלית לאופנוע הזה בדיוק לפני כמה ימים קרה מיקרה דומה לשלך כמה קיוויתי בישביל אותה משפחה שלא יעברו את מה שאנחנו עוברים בכול יום ובסוף גם להם זה קרה אכלתי את הלב שלי מהמחשבה שעוד משפחה נהרסה ביגלל שטות של רגע ...
שמואל אוצר שלי מלך שלי כמה שהגעגוע גודל מיום ליום אתה בלב שלי שום זמן לא ישנה את הכאב ושום דבר לא יעצור את האהבה שלי אלייך אני אוהבת אותך ומתגעגעת אליך הכי הגדול הכי בעולם לב שלי! תמיד תישאר איתי בכול שנייה ולא אשכח אותך לעולם!!!!!!❤️❤️
תעריכו את החים שלכם ותאהבו את הסובבים שלכם כי אי אפשר לדעת לאן החים יקחו אותנו
Read more
אני לא מאמינה !!! שבור על הרצפה !!! אולי הוא נפל לשירה מהתיק ... מה זה .. הוא מת !! נכנסתי איתו מהר הביתה ...
Media Removed
אני לא מאמינה !!! שבור על הרצפה !!! אולי הוא נפל לשירה מהתיק ... מה זה .. הוא מת !! נכנסתי איתו מהר הביתה , וביקשתי מללי להתקשר אליה . לא היה לה תמספר שלה . פתאום קלטתי שיש צלצול באייפון שלי . הוא בקושי צלצל , זה היה מעוז - ועניתי . #אני : מה יש ? #עוז : את..לא..מבי י י י .....! #אני : הלו ? הלו ?! אני לא שומ.. ... אני לא מאמינה !!! שבור על הרצפה !!! אולי הוא נפל לשירה מהתיק ... מה זה .. הוא מת !! נכנסתי איתו מהר הביתה , וביקשתי מללי להתקשר אליה . לא היה לה תמספר שלה . פתאום קלטתי שיש צלצול באייפון שלי . הוא בקושי צלצל , זה היה מעוז - ועניתי .
#אני : מה יש ?
#עוז : את..לא..מבי י י י .....!
#אני : הלו ? הלו ?! אני לא שומ.. הפלאפון שלי ...
ואז , פתאום , האייפון התפוצץ ונפל לרצפה . כל המסך היה פתוח , היו מלא קוים צבעוניים על המסך , ופשוט עזבתי אותו בצד .
אבל ... מה עוז ניסה לומר ?! אולי זה משו רע ?! אין לי אפילו טלפון של הבית ... החלטתי לקחת כסף לאוטובוס , לבית החולים ! נסעתי עד לשם , והייתה השעה תשע בבוקר . הייתי אמורה להיות בבצפר , אבל דניאל יותר חשוב לי .
נכנסתי לבית חולים , והיה שקט מוחלט ואורות וכמה לקוחות בפינה . עליתי לקומה השניה , איפה שדניאל , שמעתי רעש מחדרו , ניסיתי להכנס ונעלו את הדלת !! התיישבתי ליד הדלת , והתחלתי לדאוג .
#עוז : הנה את ! את לא .. את פשוט לא מבינה מה קרה !!! דניאל .. הוא הפסיק לקחת תכדורים לזיהום !! הוא .. התחיל להתפשט הזיהום .. ו..
#אני : מה ... דבר !
#עוז : דניאל .. הוא איבד שליטה , התחיל להזות ... זה התפשט לו למותניים ולשם כל הרגל נהייתה כהה ... הוא בסכנת חיים ! בואי תכנסי דחוף !!!! התחלתי לבכות , ולהיות בהלם של החיים שלי !! ראיתי את אסף בפינה , עם מבט דואג , לבוש בסינר תכלת . עוז לקח לי את היד , ושם אותה בראשו של דניאל !
#אני : מה זה .. הוא רותח !! אני לא יכולה .. להשאר פה יותר ..
דניאל התחיל להזיע והיה כולו קר , והמעלות בגוף שלו השתוללו .. #דניאל : דוקטור .. אני רואה מטושטש .. אני ואסף הסתכלנו אחד על השני , וסגרתי את עיניי .. כשפקחתי אותן , עוז ואסף היו מולי .
#עוז : גם את מאבדת שליטה ?! #אני : למה נפלתי ?
#עוז : התעלפת ככל הנראה , לא כצפוי . הוא חשוב לך , כן ?
#אני : מה .. דניאל כידיד כן ..
קמתי ככל המהר שלי , והתקרבתי אל דניאל . שני דוקטורים הרימו את רגליו ונתנו לו פיסת עוגת שוקולד , כדי להעלות את הסוכר בדם .
#דניאל : חזרת ..
#עוז : אל תדבר ... הוא התכוון אלי ?! כן , חזרתי בשבילו . ולא שירה , אלא אני .
#דניאל : את לא בבצפר ?
#עוז : טוב , אני אשאיר אתכם לבד .. אסף , צא .
ממשיכה ב160 לייקים ו31 תגובות 💕
Read more
<span class="emoji emoji1f4e3"></span><span class="emoji emoji1f4e3"></span><span class="emoji emoji1f4e3"></span> תודה לבורא עולם <span class="emoji emoji1f64f"></span> לאחר יומיים מטורפים לאט לאט מתחילה לעכל את כל התקופה המטורפת הזאת ! חייבת ...
Media Removed
תודה לבורא עולם לאחר יומיים מטורפים לאט לאט מתחילה לעכל את כל התקופה המטורפת הזאת ! חייבת לשתף אתכם בחוויה הזאת: כחצי שנה שאנו עובדים בקפידה על קטלוג 2018 בכדי להביא את הטרנדים הכי חמים בעולם האופנה , את החליפות הכי מיוחדות -טיסות לחו״ל בכדי להביא את הבדים הכי מיוחדים ויפים ... ואז ... 📣📣📣
תודה לבורא עולם 🙏
לאחר יומיים מטורפים לאט לאט מתחילה לעכל את כל התקופה המטורפת הזאת !
חייבת לשתף אתכם בחוויה הזאת:
כחצי שנה שאנו עובדים בקפידה על קטלוג 2018 בכדי להביא את הטרנדים הכי חמים בעולם האופנה , את החליפות הכי מיוחדות🔝 -טיסות לחו״ל בכדי להביא את הבדים הכי מיוחדים ויפים ...
ואז הכיף מגיע ,הצילומים קרבים ...
ואופס יומיים לפני הצילומים הדוגמן שלנו - אליהו מהמירוץ למיליון
מעדכן שיש לו דלקת בעיניים,
יום לאחר מכן אמא שלי שתהה לי בריאה לא חשה הכי בטוב ...
בנוסף חייבת למצוא סידור לילדים... עדיין שומרת על איפוק וקור רוח !
מאמינה שיש סיבות לכל דבר ..
ובורא עולם תמיד איתי כי אין עוד מלבדו 🙏
וברוך השם הכל הסתדר והגשמתי לי עוד חלום לעשות את הקטלוג הכי יפה שעשיתי אי פעם ,הרבה מעבר לציפיות. תמיד שואפת ליותר ממושלם אז אחרי לחץ מטורף לשים לב ודגש לפרטים הכי קטנים ..
אני מסתכלת על התמונות ועל הדוגמנים מהצד ומתרגשת! גאה שאילו היצירות שלנו ... עיצוב החליפות זה משהו שאני הכי אוהבת ולא יכולתי לבקש מקצוע אחר! כמובן שכל זה לא היה קורה בלי הצוות המהמם שלנו *אני רוצה להודות תחילה לחברה שלי ולמאפרת האישית שלי על האיפור המהמם !אבל קודם על זה שאת חברה אמיתית תמיד מרגיעה ועוזרת את מלאכית נסיכה אמיתית -ורד גני *לעובד כהן מעצב השמלות כלה וערב על שמלות הורסות ...
היסטריות כמו תמיד 🔝
*לאלעד ומנכל מלון אירופה שהתארחנו בו לצורך צילום הקטלוג ...
שהכי נראה ומרגיש סטייל אירופה .
*לצלם שלנו שמלווה אותנו כבר 8 שנים -צחי וזאנה ולאשתו לינדה חברים יקרים שלנו *לדוגמנים הקבועים שלנו שהם כבר משפחה אבי צבאג ואלירן ביטון הכי יפים ומקצועיים בעולם *לדוגמנים החדשים של רונן אור צרפתי שהצטרפו אור המקסים ואליהו כוכב המירוץ שהוא מתוק אמיתי ועשה הכל כדי שיצא מושלם ולא איכזב *לאהרון על הסרטון תדמית שאני בטוחה שיצא נדיר *לאייל על השיער ההיסטרי שעשה לי ולדוגמנים וכן על כל העזרה על הסט. *לאבי לה פולו על הנעליים המהממות *למרינה שלנו האלופה הפרופסורית
לתפירה שסבלה את השגעונות שלי לכל העיצובים
ולליאור סגול בעלי על הנעלי גינס שעיצב במיוחד לחליפות ***והכי חשוב לבעלי ליאור אני ואתה צוות מנצח ביחד אין יותר ממך להשלים אותי גם בעבודה וגם בחיים לא סתם אתה החצי השני שלי
וכמובן שאפו עליך על ההברקה בעיצוב נעלי הג’ינס 👍🏻וכל שאר הנעליים המיוחדות ***תודה לאמא שלי על תמיכה אין סופית !
*****תודה לבורא עולם על הכל כי זה הכל הוא תודה שאתה איתי תמיד
בשם השם נעשה ונצליח
וכמובן תודה ובהצלחה לכו
Read more
איתי כאן בתמונה ״ דודה מארי ״ דודה מארי היא האחות של ״ סבתא עזיזה ״ שלי ז״ל שנפטרה לפני 12 שנה וגרמה לנו ...
Media Removed
איתי כאן בתמונה ״ דודה מארי ״ דודה מארי היא האחות של ״ סבתא עזיזה ״ שלי ז״ל שנפטרה לפני 12 שנה וגרמה לנו לעלות לארץ. הכרתי את סבתא שלי בתור ילד אבל עם הזמן הזכרונות מטושטשים קצת .. הביקורים אצל דודה שלי מרגשים מאוד בשבילי, מכיוון שהיא מזכירה לי את סבתא שלי בכמעט כל צורה אפשרית, בין אם זה המראה שלה, ... איתי כאן בתמונה ״ דודה מארי ״
דודה מארי היא האחות של ״ סבתא עזיזה ״ שלי ז״ל שנפטרה לפני 12 שנה וגרמה לנו לעלות לארץ.
הכרתי את סבתא שלי בתור ילד אבל עם הזמן הזכרונות מטושטשים קצת .. הביקורים אצל דודה שלי מרגשים מאוד בשבילי, מכיוון שהיא מזכירה לי את סבתא שלי בכמעט כל צורה אפשרית, בין אם זה המראה שלה, הקול שלה, הצחוק שלה וכמובן האוכל שלה שפשוט מחזיר אותי לסלון של עזיזה לפני יותר מעשור.
זהו, בזמן האחרון אני קולט כמה מדהימה ההרגשה , שאפשר ממש לחוות רגעים כאלה ולהזכר בצורה כה מוחשית במישהו שכבר איננו, וזה רק מזכיר לי כמה אנחנו צריכים להנות מכל רגע עם הקרובים שלנו, שאיתנו היום.
שיהיה חג שמח, שנה מדהימה ואושר אין סופי לכולנו
#ShanaTova #HagSameah #Love
#Israel #Family #First
#ActorsLife
Read more
אני זוכר שבכיתה ז' מנהלת בית הספר קראה להורים שלי לשיחה ואמרה להם ״הילד שלכם חושב שהוא מנהל את בית הספר. ...
Media Removed
אני זוכר שבכיתה ז' מנהלת בית הספר קראה להורים שלי לשיחה ואמרה להם ״הילד שלכם חושב שהוא מנהל את בית הספר. תסבירו לו שהוא רק תלמיד פה, ושיום אחד כשיהיה גדול אולי הוא ינהל.״ 24 שנים אחר כך, לפני שנה בערך, באותו הבית ספר, קיבלתי מכתב מהמנהלת החדשה שהודתה לי על הליווי בשנתה הראשונה ושכאחראי על החינוך, ... אני זוכר שבכיתה ז' מנהלת בית הספר קראה להורים שלי לשיחה ואמרה להם ״הילד שלכם חושב שהוא מנהל את בית הספר. תסבירו לו שהוא רק תלמיד פה, ושיום אחד כשיהיה גדול אולי הוא ינהל.״ 24 שנים אחר כך, לפני שנה בערך, באותו הבית ספר, קיבלתי מכתב מהמנהלת החדשה שהודתה לי על הליווי בשנתה הראשונה ושכאחראי על החינוך, סייעתי רבות להצלחתה.
כשהייתי בכתה ט', בשביל להיכנס חינם לאוסישקין, סידרו לי להיות הסטטיסטיקאי של צעד וחצי ברדיו. ישבתי וספרתי אסיסטים לעמוס פרישמן ונקודות לחיים זלוטיקמן.
19 שנים אחר כך, לאחר שהבטחנו להקים אולם חדש להפועל אם ניבחר למועצת העיר, זכיתי להיות בין אלו שחנכו את האולם המובטח בדרייב אין, יחד עם חברי אלון סולר.

הייתי חניך ומדריך בתנועת הצופים וכבר עשור שאני אחראי על תנועות הנוער בעירייה.

אני זוכר שלמדתי נהיגה והמורה שלי אבי הדביק לי את הכינוי בומבה צור. וכמה שרציתי לנהוג ברחבי העיר. עשרים שנים אחר כך וכל מה שבא לי שהוא שתהיה לי האפשרות להתנייד בעיר בלי רכב.

עבדתי באינסוף עבודות ביניהן. בתי קפה, גלידריות ומסעדות וכבר עשור שאני מציל עסקים קטנים מפני סגירה בגלל בירוקרטיה אטומה.

אני זוכר שאכלתי בתור ילד באיציק ורותי, ואני עדיין אוכל באיציק ורותי. זה לא מתאים פה לוגית, אבל כמה טעים שם ואוו.

החיים מזמנים לנו מדי פעם את האפשרות לסגור מעגל וכמו שאתם רואים פה למעלה, האמת שסגרתי מעגלים רבים. אבל אין מעגל גדול יותר מזה שנסגר היום, אחרי עשור כסגן ראש העיריה, כשאני משתף אתכם במצע הבחירות שלי לראשות העיר, שמופיע בתוך האתר שאנחנו משיקים היום. עשר שנים של עבודה עירונית, 38 שנים של חוויות חיים, ואפשרות אחת לחלום על איך העיר שלנו תיראה בראשותי כשאקבל את ההזדמנות להנהיג אותה ב30.10. קריאה מהנה
www.rovhair.co.il
Read more
<span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span><span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span> השאלה הראשונה שאני שואל את עצמי בכל פעם שאני בתחילתו של תהליך יצירת הקולקציה... היא ...
Media Removed
השאלה הראשונה שאני שואל את עצמי בכל פעם שאני בתחילתו של תהליך יצירת הקולקציה... היא מזה הדבר הבא??? הרי זאת שאלת מיליון הדולר: הדבר החדש הזה שאינו מוגדר, ללא נוסחה מדויקת וללא מתכון. הציפייה מהסביבה ובעיקר מעצמי בכל פעם לעלות את הרף, להיות יותר חדשני, יותר נועז ויותר מקורי נותנים ... 🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧
השאלה הראשונה שאני שואל את עצמי בכל פעם שאני בתחילתו של תהליך יצירת הקולקציה...
היא מזה הדבר הבא???
הרי זאת שאלת מיליון הדולר: הדבר החדש הזה שאינו מוגדר, ללא נוסחה מדויקת וללא מתכון.
הציפייה מהסביבה ובעיקר מעצמי בכל פעם לעלות את הרף, להיות יותר חדשני, יותר נועז ויותר מקורי נותנים לי את הדרייב ליצירה.
איני מנסה לפתור את השאלה אלא רק להישאר נאמן לעצמי ולדרך.
ברוך ה' הדרך שלי רצופה באנשים טובים המקיפים אותי ונותנים לי השראה ליצירה בחיי היום יום.
🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧
אז רגע לפני השנה החדשה, אני נרגש לחשוף תמונה ראשונה מתוך קולקציית לונדון 2019 עליה עמלנו רבות וכמובן שזה הזמן לתודות
התודה הראשונה שלי היא לצוות מושלם שעזר ביצירת הקולקציה:
צילום- דניאל אלסטר, אני כבר לא סופר כמה קולקציות צילמנו ביחד, רק שכן ירבו כי אין אין אין על הידיים שלך
שיער איפור- בן ביטון ידי זהב איש יקר ולב ענק, אתה כישרון מהלך.
למעצבת התכשיטים: רוית אביטל,, שיצרה את כל התכשיטים המדהימים לקולקציה, תודה תודה תודה.
לכורש האסיסטנט האישי שלי בלונדון תודה על כל העזרה
לכן כלות מקסימות שלי שנותנות לי את החופש ליצור ונותנות לי להיות אחראי על השמלה שלכן ביומכן החשוב.
להורים ולמשפחה שלי שתמיד דוחפים ותומכים
לצוות הסטודיו שלי המשפחה השנייה שלי אוהב אתכם אחד אחד (אני כלום בלעדיכם)
לבעלי המושלם שסופג אותי ותומך כל כך
והכי חשוב לבורא עולם
🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧
תודה תודה תודה
שניפגש רק בשמחות
אמן
Read more
שלמותתת שלייי<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה ...
Media Removed
שלמותתת שלייי אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה היופי המושלם הזה ועוד יותר האופי המושלם הזה אין באמת אין דברים כאלה.. את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב אוהבת חמה מייעצת עוזרת מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית אכפתית אמיתית כנה עדינה פשוטטטטטט ... שלמותתת שלייי😍😍😍
אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!
מזה היופי המושלם הזה
ועוד יותר האופי המושלם הזה
אין באמת אין דברים כאלה..
את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב
אוהבת חמה מייעצת עוזרת
מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית
אכפתית אמיתית כנה עדינה
פשוטטטטטט מלאךךך😇👼😇
ואין פשוט זכיתי ואני זוכה
כל רגע ורגע שאת חלק
מהחיים שלי!!!
ומושלמת שלי אני יודעת
שאת ואחותך לירוני המושלמת
תצליחו ותגיעו כל כך רחוק
ויודעת זאת עוד מהרגע הראשון שראיתי אתכן במסך הטלווזיה
כי יש בכן כישרון עצום
שאין דברים כאלה
ויש לכם עוד משהו
יש לכן קסם פשוט קסם
בשירה שלכם יש המון אבל
המון אמת ורגש שלכן
שאתן חובות מתוך השיר
ופשוט מעבירות אותה בצורה
מאוד אמיתי וכנה
ואתן פשוט יודעות איך לגעת
בנו הקהל שצופה בכן
שזה פשוט לראות את החיבור של
אותו אחד ששר למילים וההגשה
של השיר כמו שאותו אחד ששר
מרגיש זה פשוט
מחבר את הקהל לשיר
ולמי ששר אותו וזה פשוט
קסום ומרגש
ולכןןן יש את זה ובענקק
והיום אין את זה הרבהה!!!
ואוהבת הכי בעולם אהבת חייייי😘😘😘 @talicarakukly #לירוןטליחיימשליבלב
Read more
שלמותתת שלייי<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span> אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה ...
Media Removed
שלמותתת שלייי אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!! מזה היופי המושלם הזה ועוד יותר האופי המושלם הזה אין באמת אין דברים כאלה.. את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב אוהבת חמה מייעצת עוזרת מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית אכפתית אמיתית כנה עדינה פשוטטטטטט ... שלמותתת שלייי😍😍😍
אין פשוט אין דברים כאלה איןןןןן פשוט איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!
מזה היופי המושלם הזה
ועוד יותר האופי המושלם הזה
אין באמת אין דברים כאלה..
את כל כך מדהימה עם לב זהב ורחב
אוהבת חמה מייעצת עוזרת
מאמינה אמינה מקשיבה סובלנית
אכפתית אמיתית כנה עדינה
פשוטטטטטט מלאךךך😇👼😇
ואין פשוט זכיתי ואני זוכה
כל רגע ורגע שאת חלק
מהחיים שלי!!!
ומושלמת שלי אני יודעת
שאת ואחותך טלטוללל המושלמת
תצליחו ותגיעו כל כך רחוק
ויודעת זאת עוד מהרגע הראשון שראיתי אתכן במסך הטלווזיה
כי יש בכן כישרון עצום
שאין דברים כאלה
ויש לכם עוד משהו
יש לכן קסם פשוט קסם
בשירה שלכם יש המון אבל
המון אמת ורגש שלכן
שאתן חובות מתוך השיר
ופשוט מעבירות אותה בצורה
מאוד אמיתי וכנה
ואתן פשוט יודעות איך לגעת
בנו הקהל שצופה בכן
שזה פשוט לראות את החיבור של
אותו אחד ששר למילים וההגשה
של השיר כמו שאותו אחד ששר
מרגיש זה פשוט
מחבר את הקהל לשיר
ולמי ששר אותו וזה פשוט
קסום ומרגש
ולכןןן יש את זה ובענקק
והיום אין את זה הרבהה!!!
ואוהבת הכי בעולם אהבת חייייי😘😘😘 @liron_carakukly #לירוןטליחיימשליבלב ( תמונה מהארוויזיון לאביו קוקי שליי😍😍)
Read more
הפידבק שלכם הסיפוק שלי! 🤩🤗 כאשר אתה עוזר לאנשים ויש תוצאות אין הרגשה טובה יותר, גם כשאתה עוזר לעצמך ...
Media Removed
הפידבק שלכם הסיפוק שלי! 🤩🤗 כאשר אתה עוזר לאנשים ויש תוצאות אין הרגשה טובה יותר, גם כשאתה עוזר לעצמך ורואה תוצאות ..אז משתפת פידבק של מתאמנת כי כיף לי :) וגם כדי שתקבלו השראה. ⠀ לירון: "גילוי נאות- איני בחורה שסובלת מעודף משקל ומעולם לא הייתי. מה שכן- גם מעולם לא הייתי מרוצה לחלוטין מהמשקל שלי ... הפידבק שלכם הסיפוק שלי! 🤩🤗
כאשר אתה עוזר לאנשים ויש תוצאות אין הרגשה טובה יותר, גם כשאתה עוזר לעצמך ורואה תוצאות ..אז משתפת פידבק של מתאמנת כי כיף לי :) וגם כדי שתקבלו השראה.

לירון:
"גילוי נאות- איני בחורה שסובלת מעודף משקל ומעולם לא הייתי. מה שכן- גם מעולם לא הייתי מרוצה לחלוטין מהמשקל שלי והגוף שלי. תמיד הרגשתי "ליד" או "כמעט", ומה שהיה מתסכל בעיקר היה שעבדתי מאד קשה בשביל לתחזק את הכמעט הזה- הייתי יוצאת לריצות כמעט יום יום של 5 קילומטר לפחות, אבל כתוצאה מזה סבלתי מכאבי בירכיים איומים והגוף היה נראה מדולדל.

"זה המבנה שלי" אמרתי לג'ני, בהתייחס לצורת הירכיים שלי, ש"משום מה" לא התחטבו עם כל הריצות! אבל היא, פשוט סירבה לקבל את התפיסות המופרחות שלי על עצמי והתאימה לי תכנית לבנייה של מסת שריר שתעזור לי גם עם הברכיים.

ההתחלה הייתה היסטריה כללית! רציתי את כל התוצאות כבר מאתמול, ולא חשבתי שהברכיים שלי בכלל ברות תיקון.

לקח בדיוק שני אימוני ברכיים נקודתיים לפני שארגיש שיפור מטורף ולא האמנתי שאפשרי אחרי 10 שנים של שחיקה בסוגים שונים של ספורט לא מקצועי! עם המידע הזה, המשכתי למטרה-

אני זוכרת את הפעם הראשונה, אחרי בערך שבוע שממש התמלאתי שמחה שאני מתעוררת לאימון של ג'ני. הרגשתי את היציבה משתנה, הרגשתי את הבטן תופסת פיקוד, והכל מהודק יותר וחזק! וזה הלך ונבנה. פתאום עשיתי תרגילים שנשבעתי לג'ני שהם "גדולים עליי". פתאום שחררתי את האובססיה שלא הולך לי ונכנעתי לאנדרנלין ולדיאלוג החדש עם הגוף.

הצלחתי להגיע לתוצאות נפלאות, ואני ממשיכה בלי ספק לסדרת אימונים הבאה!

אני רוצה לציין ולהמליץ שאין כמו הדרכה אישית ושג'ני המהממת היא קודם כל בנאדם רגיש, סבלני ומאד מקצועי שתמיד תלך עם המתאמן ונטיית ליבו, אבל גם תתעקש איפה שצריך לדייק או לעשות הערכת מסלול מחדש"
#גניקפלן #גניקפלן_אימונים #גניקפלן_תזונה #בוסט_עםג #הצלחהותוצאות #jennykaplan #jennykaplanonline #wow #wowyourbody #מ0ל100
Read more
אמא שלי הו אמא. אז יש את השיר לאבא שלי יש סולם.. לאמא שלי יש ארגז של יכולות וכל פעם היא שולפת מהארגז יכולת ...
Media Removed
אמא שלי הו אמא. אז יש את השיר לאבא שלי יש סולם.. לאמא שלי יש ארגז של יכולות וכל פעם היא שולפת מהארגז יכולת אחרת. פעם יכולת של הקשבה, הכלה ותמיכה. פעם יכולת של שפית מקצועית ופעם יכולת של מנקה עילית. פעם יכולת של אורזת דירות המהירה בתבל ופעם יכולת של ספרית צמרת . בקיצור אין דבר שהיא לא יכולה. והכל היא עושה ... אמא שלי הו אמא. אז יש את השיר לאבא שלי יש סולם.. לאמא שלי יש ארגז של יכולות וכל פעם היא שולפת מהארגז יכולת אחרת. פעם יכולת של הקשבה, הכלה ותמיכה. פעם יכולת של שפית מקצועית ופעם יכולת של מנקה עילית. פעם יכולת של אורזת דירות המהירה בתבל ופעם יכולת של ספרית צמרת . בקיצור אין דבר שהיא לא יכולה. והכל היא עושה בצורה הטובה ביותר. היא הדוגמא שלי. לאיך אני רוצה להיות בתור אישה חזקה וחרוצה ואמא מדהימה. אני באמת לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיה. והדבר הכי יפה בה שהכל היא עושה מכל הלב הענק שלה בלי לצפות לכלום בתמורה. אישה לדוגמא שיצאה מקטלוג הנשים המושלמות. אני אוהבת אותך אמא שלי. אנחנו כל כך דומות . אותו פיוז, אותו כוח, מוח ובעיקר פה. מדהים אותי לראות שגם עכשיו את כל כך מקשיבה ופתוחה לשינויים. והרצון שלך להיות הכי טובה שאת יכולה פשוט מעורר השראה! אני אוהבת אותך . מזל טוב למלכה שלי! @gilbertsendel
Read more
היו תקופות בחיי , עוד לפני הילדים , שהייתי מסתכלת לשמיים ושואלת את טאטא , אבא , הבורא , למה אני פה?! מה ...
Media Removed
היו תקופות בחיי , עוד לפני הילדים , שהייתי מסתכלת לשמיים ושואלת את טאטא , אבא , הבורא , למה אני פה?! מה התכלית של כל הדבר הזה , שנקרא החיים. חייב להיות פה משהו מעבר, קרה לכם שחשבתם ככה?!אני מדברת על תקופות עבר שהזמן כאילו נעצר. אין זוגיות באופק וכל זוגיות שכן הייתה , הייתה ליד. כל זוגיות הייתה בחירה ... היו תקופות בחיי , עוד לפני הילדים , שהייתי מסתכלת לשמיים ושואלת את טאטא , אבא , הבורא , למה אני פה?! מה התכלית של כל הדבר הזה , שנקרא החיים. חייב להיות פה משהו מעבר, קרה לכם שחשבתם ככה?!אני מדברת על תקופות עבר שהזמן כאילו נעצר. אין זוגיות באופק וכל זוגיות שכן הייתה , הייתה ליד. כל זוגיות הייתה בחירה לא נכונה , בחירה רעה , איומה , מהמקום הזה שאתה מרגיש מקולקל , שלא מבינים אותך.שאתה כל הזמן לא בסדר, לא משנה מה אתה עושה או אומר , אתה יוצא אידיוט.סוג של התעללות נפשית זוגית על תקן הקבוע. אבל בחיי , הרגשתי בסדר , כן, תמיד יש דברים לתקן זה נכון , יש עבודה על דפוסים שחוזרים מקשר לקשר ,יש התנהלות פחות מוצלחת. אבל הבסיס שלי הרגשתי שהוא נכון ,שאני לא מצפה עבור עצמי ליותר מידי, שאני לא בחורה עם דרישות מוגזמות ושאני טוטאלית תמיד נותנת את כולי רגע , אולי פה הייתה הטעות שלי ?! אז למה בתוך המראה של מישהו אחר , לא הייתי מספיק טובה?! מבינים על מה אני מדברת נכון?! ואז המקום של הקריירה , הצמיחה האישית (אני מדברת על לפני הרבה שנים) גם שם תקוע. הכל תקוע , חסום ! חסום ! מכל כיוון אפשרי.הכל בבטן מרגיש רע, אתה קם ככה לעוד בוקר ועוד בוקר...ואתה שואל את עצמך אוקי , לא זוגיות , לא צמיחה אישית , לא משפחה , ילדים, מה בעצם קורה פה?! ואז היצר הרע, הדכאונות , לאן מפה ? לאן ? מה התכלית ? הרי לסבול זה לא התכלית , מה כן ?! והאמונה מתחזקת ולפעמים מתערערת כי שום דבר לא קורה. וזה נמשך שנים ואתה חי , אתה נושם , אבל בפנים עדיין מחפש משמעות לקיומך. וכאפה ועוד אחת ועוד תיקון ועוד פרידה , חתונה , גירושים , ילדים , שיעורים על גבי שיעורים. כמו רכבת הרים אתה בשיא , אתה בשפל. אתה למעלה , אתה למטה , כי רק למטה לומדים את השיעורים המשמעותיים ביותר. אבל אתה לומד. לומד להבין מה חשוב ומה לא. מה חשוב לך בפנים עמוק, באמת ומה לא ,לומד את שיעור החומר כמה הוא לא עושה אותך מאושר , כמה הוא רק חומר , כשבפנים ריק והנשמה נשרפת מבדידות , האם באמת בית מושלם ורכב נוצץ זה מדד לאושר כשפנים ריק לך ?! אשליה. את שיעור האגו שזה אחד השיעורים הכי משמעותיים תוריד תוריד את האגו הכי מהר שאפשר למה מי אתה?! כי כשהאגו מנהל אותך ? אין לך תזוזה , אתה תקוע על ברקס גם כשאתה בתזוזה.
אתה לומד לא לכעוס , כי כעס על אחר או האשמת אחר על חייך , זה אפילו מידה יותר קשה מאגו , כעס משתק לך את המחשבה והיצירה , הוא גורם לך להיות אדם קשה לך ולסביבה ואין לך אמון באף אחד. אתה משחרר את העבר , אתה נושם...אתה לומד ש...(המשך קריאה בדף שלי emush חופרת מקצועית )
Read more
פרשת השבוע// ילד של ההורים שלי השבוע כשאני כבר חודש בן ,35 פדיתי את מתנת היומולדת שלי מאמא שלי. לא ...
Media Removed
פרשת השבוע// ילד של ההורים שלי השבוע כשאני כבר חודש בן ,35 פדיתי את מתנת היומולדת שלי מאמא שלי. לא מדובר בחומר, אלא במהות. לא יודע כמה אתם מכירים את החנה גרינברג, אבל היא והדורון הם בגדול מפעל הפיס של ההורים. מי שדרך פעם בבית שלנו יודע איזה דבר הם, ועד כמה הם הרוח מתחת לכנפיים של כל אחד מילדיהם. חנה ... פרשת השבוע// ילד של ההורים שלי

השבוע כשאני כבר חודש בן ,35 פדיתי את מתנת היומולדת שלי מאמא שלי. לא מדובר בחומר, אלא במהות. לא יודע כמה אתם מכירים את החנה גרינברג, אבל היא והדורון הם בגדול מפעל הפיס של ההורים. מי שדרך פעם בבית שלנו יודע איזה דבר הם, ועד כמה הם הרוח מתחת לכנפיים של כל אחד מילדיהם.

חנה גרינברג היא האם הרוחנית של וונדר וומן. מאז שאני ילד אני זוכר ויטאליות משוגעת, עשייה מתמדת ולהיטוט מטורף בין כל הגזרות. אני זוכר שבחופש הגדול עבדתי בחנות ספרים, וראיתי ספר בשם "איך היא עושה את זה", על הכריכה היתה צללית אישה שמג'נגלת בין ערימות של דברים. לא היה אמת בפרסום כי אני מכיר את הגיבורה, והיא גרה איתי בבית. יותר נכון אני גר איתה. "אני חייב שתבואי אליי קצת, להכניס לבית שלי סדר", "אין בעיה חיים שלי", תיכף יהיה חופש ואני באה. ואז סרטן, והחלמה, וילודה טפו טפו בלי עין הרע, ובייביסיטר, ומה לא. "אני יודעת שהבטחתי ולא נעים לי שעדיין לא באתי". כן. כזה לב. "הכל טוב, זו תהיה מתנת היומולדת שלי, בואי נעשה יום יחד, כמו פעם מנקים יחד ומדברים על הכל". בשלישי האחרון היא התייצבה. עומדת בדלת עם החיוניות הזו שלה "הגעתי, אני כל כולי שלך". שרוף אני. חנה ודורון, כן יש לנו איזה עניין כזה שאנחנו קוראים להם בשמות הפרטיים, הכניסו בנו מאז גיל קטן את היכולת להירתם, האחד לחייו של השני, ולפרויקטים סיעודיים אחרים. לכל אחד מילדי משפחת גרינברג יש את חבורת הילדים האבודה שלו. אנשים שסובבים אותו והמונח "בית" אצלם שונה בתכלית מהמונח "בית" אצלנו. ואין דבר מרגש יותר לראות את אותם האנשים מחובקים בזרועות הטובות בעולם. אבא ואמא גרינברג. "טוב אני חוטפת חררה, הבית נקי מאוד אבל כמה בלאגן". אמרה נקי. חנה אמרה נקי. זה כמו לקבל אישור מנאס"א להמריא לחלל. "כן, היו חודשים קשים, רק עכשיו הבית הפסיק להיות מחסן/ מפעל של חולצות, ואני בדיוק מנסה להחזיר אותו אליי". לפני שהספקתי למצמץ היא כבר בבגדי עבודה מתחיל לעבור על הבעיות. "למה אתה צריך את כל המתנפחים האלה בבית (פינת מתנפחים כאילו אני פותח תחרות בחנויות בלוינסקי), תוציא מהם את האוויר ושים במגירה". "גברת!" אני צועק מהמטבח מנסה לצמצם נזקים בחדרים אליהם היא עוד תגיע "לא ועדת ביקורת עכשיו, הרמות ברמות, זה כיף לי עם זה עכשיו בואי נקדם את זה שיהיה לי גם מקום להניח את הראש".
(המשך בתגובה הראשונה)
#פרשתהשבועשלמיסמס
@hanagrinberg
Read more
שנת 2018 מסתיימת ולא יכולתי אפילו לחלום שככה היא תגמר. אז מה היה בה שהפך אותה לכזאת מדהימה? 2018 ...
Media Removed
שנת 2018 מסתיימת ולא יכולתי אפילו לחלום שככה היא תגמר. אז מה היה בה שהפך אותה לכזאת מדהימה? 2018 התחילה כמו ש-2017 הסתיימה. עדיין מתאוששת מההשתלה ומהסיבוכים. עדיין מבקרת בבתי חולים כאילו יש שם ימי כיף. רק שרוח הלחימה שבי התחילה להיעלם. נהיה קשה לכאוב כל כך הרבה. בכל זאת, 2 מחלות והשתלת כבד ... שנת 2018 מסתיימת ולא יכולתי אפילו לחלום שככה היא תגמר.
אז מה היה בה שהפך אותה לכזאת מדהימה?

2018 התחילה כמו ש-2017 הסתיימה. עדיין מתאוששת מההשתלה ומהסיבוכים. עדיין מבקרת בבתי חולים כאילו יש שם ימי כיף. רק שרוח הלחימה שבי התחילה להיעלם. נהיה קשה לכאוב כל כך הרבה. בכל זאת, 2 מחלות והשתלת כבד אחת. ופשוט רציתי להרים ידיים.
ועשיתי את זה. הרמתי ידיים, וויתרתי, התייאשתי.
במשך כמה חודשים הרגשתי כאילו החיים שלי נעצרו בנקודה אחת בזמן שהעולם מסתובב.
נגמר האוויר לנשימה.

אבל הבטחתי לעצמי דבר אחד. הבטחתי לסיים את מה שהתחלתי לפני ההשתלה.

במרץ הגשמתי את החלום שלי. ניגשתי למבחן הממשלתי והפכתי לדיאטנית קלינית.
התרגשתי. חייכתי. שמחתי.
משהו התחיל להשתנות.

ב-1 באפריל ציינתי שנה להשתלה ולהזדמנות שניה לחיים.
עוד חיוך הופיע.

בסוף אפריל טסתי יחד עם אופק חזרה לניו אורלינס לחוויה מתקנת. וכך היה.
שנה אחרי ו-15 שעות טיסה בינינו, נפגשתי עם המשפחה של התורם שלי ג'רמי. צברנו חוויות יחד ובכינו יחד.
אני ואופק התלוצצנו עם רופאיי ונהנינו בזמן שמחוץ לבית חולים.
(אופק כרמי תודה לך על טיול מלא חוויות ובעיקר חוויה מתקנת).
ואחרי חודש של חוויות וצחוקים, חזרנו לארץ.

ביולי עברתי לגבעתיים לדירה הכי מדהימה שיש עם האנשים הכי מדהימים שיש.
שבוע לאחר מכך התחלתי לעבוד כדיאטנית.
שבוע לאחר מכן התחלתי לעבוד בעוד מקום כדיאטנית.

מאז ועד עכשיו אני דואגת לחיות ולהנות מהחיים. להנות מכל רגע, מכל דבר.
לחייך בלי סיבה מיוחדת, סתם כי החיים מדהימים.
להמשיך לצבור ניצחונות במלחמות הקטנות על הבריאות (אני מנצחת מלא).
לקום כל בוקר לעבודות שאני אוהבת וגורמות לי אושר.
להמשיך לקחת את החיים בקלות, גם כשהדברים קצת כבדים.
וכמה שאנשים סביבי תרמו לכל האושר, אין לי מילים.

נלחמתי, וויתרתי, נלחמתי.
אני חיה עם מחלת ה-F.M.F מהיום שנולדתי, עם הקוליטיס כבר 7 שנים ושנה וחצי בלי מחלה אחת אבל עם כבד חדש.
אני אוהבת את החיים, אני אוהבת את החיים שלי וכל רגע בהם. אני לא אפסיק להילחם, במיוחד כשאני כל הזמן מנצחת בסוף.

ברוכה הבאה שנת 2019, מאחלת שתהיי בדיוק כמו החודשים האחרונים של 2018.
Read more
אבא כבר חודש שאני בלעדייך וזה עדיין לא מתעכל שאתה כבר לא איתי כבר חודש שאני חוזר לבית ואתה לא נמצא בו כבר ...
Media Removed
אבא כבר חודש שאני בלעדייך וזה עדיין לא מתעכל שאתה כבר לא איתי כבר חודש שאני חוזר לבית ואתה לא נמצא בו כבר חודש שאין מי שיגיד לי לילה טוב ילד של אבא כבר חודש שאין לי למי להתקשר כשאני מסיים את הבית ספר כבר חודש שאני קורא עלייך קדיש כבר חודש שאני נכנס לחדר שלך ואתה לא שם כבר חודש שאין לי עם מי לדבר ולמי ... אבא כבר חודש שאני בלעדייך וזה עדיין לא מתעכל שאתה כבר לא איתי
כבר חודש שאני חוזר לבית ואתה לא נמצא בו
כבר חודש שאין מי שיגיד לי לילה טוב ילד של אבא
כבר חודש שאין לי למי להתקשר כשאני מסיים את הבית ספר
כבר חודש שאני קורא עלייך קדיש
כבר חודש שאני נכנס לחדר שלך ואתה לא שם
כבר חודש שאין לי עם מי לדבר ולמי לספר
כבר חודש עבר מהיום של התאונה
כבר חודש בלעדייך
כל יום שעובר בלעדייך יותר קשה מהשני
ואין שעה שעוברת שאני לא חושב ומתגעגע אלייך
עד היום הייתי בא לבית קברות אל סבתא ואל שי והיום אני בא גם אלייך
אבא יקר ואהוב שלי אין לא היה ולא יהיה מישהו בעולם הזה שאני אוהב יותר ממך
תשמור עליי מלמעלה כמו ששמרת מלמטה
Read more
אין שום דבר טוב בחוץ ?! מכירים את המשפט הזה שהרוב אומרים שקשור למציאת זוגיות .... בחוץ יש רק חרא !!! ...
Media Removed
אין שום דבר טוב בחוץ ?! מכירים את המשפט הזה שהרוב אומרים שקשור למציאת זוגיות .... בחוץ יש רק חרא !!! (סליחה על הביטוי) . אין כלום טוב בחוץ, אז מה זה משנה ?! האם בגלל הביטוי הזה או בגלל שבחוץ אין מציאות , אני צריך להישאר איפה שאני גם אם לא טוב לי?! התשובה היא .... לאאאאאאא!!!! אספר לכם משהו אישי. כשאני ... אין שום דבר טוב בחוץ ?! מכירים את המשפט הזה שהרוב אומרים שקשור למציאת זוגיות ....
בחוץ יש רק חרא !!! (סליחה על הביטוי) .
אין כלום טוב בחוץ, אז מה זה משנה ?! האם בגלל הביטוי הזה או בגלל שבחוץ אין מציאות , אני צריך להישאר איפה שאני גם אם לא טוב לי?! התשובה היא .... לאאאאאאא!!!! אספר לכם משהו אישי.
כשאני התגרשתי או החלטתי לעשות צעד משמעותי והכי לא פשוט שיש לאדם , תסכימו איתי , בטח לא עם 3 תינוקות.
אחד הדברים האחרונים שחשבתי עליהם זה האם יש משהו יותר טוב בחוץ .
אתם יודעים למה?! כי זה לא רלוונטי.
גם אם אתם רווקים או לא.
מה שיש בחוץ לא אמור להיות נקודה שאמורה לתת לכם את הדחף לעשות צעד כזה או אחר.
אתם יודעים מה כן ?! זה מה שקורה לכם בנפש.
האם אתם מאושרים באמת או לא.
מסופקים מחייכם ומהקשר הזוגי או לא.
הרי מה זה משנה ? אם לא תעברו תהליך , תעשו שינוי אמיתי , אתם חושבים שמה שיש או אין בחוץ ישנה משהו עבורכם ?!
אתם תעברו מאחד לאחד , מאחת לאחת , עד שתבינו שלא האדם האחר בחוץ טוב או רע , רק השינוי שלכם , רק האם אתם טובים לעצמכם , רק פה זה מסתכם.
אני הייתי גרושה כמעט 3 שנים.
כן , בהחלט היו רגעים של ייאוש שאמרתי לעצמי אני כבר אישאר לבד (לא הייתי מאלו שיוצאות לדייטים ) כי אין משהו שיכול להשלים אותי , רק לא הבנתי שאני לא צריכה למצוא גבר שישלים אותי , אני צריכה להיות שלמה ואז הכל ייפתח עבורי.
רק אחרי 3 שנים , שעשיתי תהליך מטורף עם עצמי, עם חיי, עם הדפוסים שלי , השריטות שלי , הדרך , הכרתי את האהבה האמיתית של חיי , בעלי היום !
הוא לא משלים אותי ואני לא אותו , שנינו באנו שלמים וגם מפורקים , לכל אחד העבר והמסע האישי שלו ולומדים למצוא את דרך המלך כי אין דבר כזה שלם , שלם זה משהו שבונים לאט לאט, צעד , צעד, מתקנים תוך כדי תנועה.
אז השאלה הכי רלוונטית לשאול את עצמכם תמיד בכל מצב ובכל נושא זה לא האם בחוץ יותר טוב ?! אלה האם בבפנים שלי טוב לי ?! כי בחוץ הכל טוב , כשבפנים טוב.
מורני ♥️ קבוצה חדשה של מפגשי העצמה בהנחייתי
נפתחת 10 לאוקטובר מיד אחרי החגים.
תל אביב / נתניה
לפרטים והרשמה שלחי סמס ויחזרו אלייך 052-3470903
It’s time for a change 🤟
Read more
נועם ילד שלי עולם שלי נסיך שלי אהבתי היחידה , אהבתי העצומה, אין מילים שיכולות לתאר את הרגש הגדול הזה ...
Media Removed
נועם ילד שלי עולם שלי נסיך שלי אהבתי היחידה , אהבתי העצומה, אין מילים שיכולות לתאר את הרגש הגדול הזה שיש בחלל ליבי אלייך. אין באוצר המילים שלי , מילים שיכולות להסביר את כל מה שאני רוצה עבורך. אין בשום אינצקלופדיית ברכות מילים שיכולות לתאר את כל הברכות שאני מברך אותך כל יום ביום במשך 8 שנים שעה שעה ... נועם ילד שלי עולם שלי נסיך שלי אהבתי היחידה , אהבתי העצומה, אין מילים שיכולות לתאר את הרגש הגדול הזה שיש בחלל ליבי אלייך.
אין באוצר המילים שלי , מילים שיכולות להסביר את כל מה שאני רוצה עבורך.
אין בשום אינצקלופדיית ברכות מילים שיכולות לתאר את כל הברכות שאני מברך אותך כל יום ביום במשך 8 שנים שעה שעה דקה דקה.
נועם שלי אז לרגל יום הולדתך לגיל 8 אני רוצה לאחל לך קודם כל בריאות , ושתילך בדרכים טובות שתצליח בכל שתירצה שהשמיים לא יהיו הגבול עבורך.
שתישאר לי מי שאתה ילד חכם, ילד של אבא, מלא שמחת חיים אוהב , רגיש, ומיוחד!!!
אאחל לך אושר, שפע , ושכל משאלות ליבך היתגשמו אמן !!!
כתבתי כל כך הרבה ברכות ודווקא לך ילד שלי קשה לי לרשום , כי איך אפשר בכלל לכתוב את כל מה שאני באמת רוצה עבורך , איך אפשר לבטא את כל מה שאני מרגיש אלייך , איך מודים על מתנה כזו ענקית שה׳ שלח לי .
אז נועם שלי , ילד שלי אני בטוח שאתה בתוך תוכך יודע מרגיש ורואה כמה אבא אוהב אותך .
ואני רוצה לסיום להזכיר לך שאבא כאן תמיד לחבק ולשמור אותך עד סוף העולם אני לא עוזב אותך ...
יום הולדת שמח עד 120 ילד שלי אוהב אותך הכי הרבה בעולם אבא ❤️❤️❤️
Read more
-תיקון- מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה- מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל ...
Media Removed
-תיקון- מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה- מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל מהתחלה כאילו לא עשה כלום? האם זה הוגן שאדם שעשה מעשה קיצוני ונורא בעיני המון אנשים ובעיני עצמו פשוט יוכל להתחיל הכל מחדש? כאילו לא עשה את אותו המעשה? אבל למרות כל זאת, ״מה שהיה היה, העיקר להתחיל ... -תיקון-
מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה-
מה זה אומר? זאת אומרת שכל מי שעשה משהו רע יכול פשוט להתחיל מהתחלה כאילו לא עשה כלום?
האם זה הוגן שאדם שעשה מעשה קיצוני ונורא בעיני המון אנשים ובעיני עצמו פשוט יוכל להתחיל הכל מחדש? כאילו לא עשה את אותו המעשה?
אבל למרות כל זאת,
״מה שהיה היה, העיקר להתחיל מהתחלה״
זה אחד המשפטים החכמים ביותר שתוכלו לישם בחייכם.
איך בידיוק?
מה שהיה היה-
כל מה שעשיתם נעשה, אין לכם מה לעשות בנידון, אין באפשרותכם לחזור בזמן ולשנות את הנעשה. לכן עליכם לקבל את התוצאות של מה שהיה, כי הוא היה.
העיקר להתחיל מהתחלה-
זה השלב המבלבל ביותר.
זה השלב שבו אנשים בטוחים שהם יכולים לפתוח דף חדש ונקי לגמרי ללא שום מאמץ.
אבל זה לא אומר את זה.
כאשר מתחילים מהתחלה לפי דעתי יש כמה שלבים שעליכם ליישם בכדי באמת להתחיל מהתחלה בכל פעם.והם:
1.להפסיק להרגיש רע על הנעשה
2.להתחרט על הנעשה ממקום של טוב.
3.להבין שמה שקולקל צריך לקבל תיקון בשלבים:
1.הבנת הנעשה
2.חרטה על הנעשה
3.חרטה מול ה׳ על הנעשה (ראיית העולם שלי).
4.תיקון גישמי על הנעשה (לדוגמה לבקש מחילה, לעשות מעשה שיגרום לטוב כנגד הרע)
5.תיקון הלכתי אם נדרש.
6.קבלה והבנה של תיקון שנעשה בידי שמיים עליכם והבנתו.(כנ״ל תפיסת העולם שלי)
ובידיוק ככה מתחילים מהתחלה..
ואנחנו צריכים להיות שמחים שניתנה לנו את האופציה כל פעם מחדש ליפול ולהתחיל מהתחלה!!
לכל הקוראים היקרים, מספיק לי שתיישמו צעד אחד מבין כל הדגשים שכתבתי ואני את שלי עשיתי. אני מודע לכך שהרוב כאן לא חי אורך חיים שהוא דתי ולכן לא הכל נוגע אלייכם, אז אתם יכולים לקחת את הכתוב למקום האישי שלכם כמובן❤
אבל למרות זאת אני רוצה להודות ולתת קרדיט לרבינו (רבי נחמן מאומן) על המשפט.
וכמובן לה׳ על שנתן בחלקי את הזכות להחזיק בתובנה שמאפשרת לי לקום כל פעם מן הנפילות שלי ולהתחיל מהתחלה! כי זאת לגמרי אחת מהמתנות הגדולות ביותר שניתנו לי.
Read more
זה סיפור על זקן שפתח מלפני 50 שנה מספרה והיה מבין הספרים המובילים בישראל. עברו השנים ואנשים התחילו ...
Media Removed
זה סיפור על זקן שפתח מלפני 50 שנה מספרה והיה מבין הספרים המובילים בישראל. עברו השנים ואנשים התחילו לדבר עליו ולומר שהוא הזדקן וכבר לא כמו שהיה פעם, אך הוא עדיין המשיך לספר אנשים. למרות שכמות הלקוחות שלו ירדה משמעותית, הוא המשיך לעשות את מה שהוא אוהב. אפילו שהיו לו בממוצע 2 לקוחות ביום, הוא תמיד ... זה סיפור על זקן שפתח מלפני 50 שנה מספרה והיה מבין הספרים המובילים בישראל.
עברו השנים ואנשים התחילו לדבר עליו ולומר שהוא הזדקן וכבר לא כמו שהיה פעם, אך הוא עדיין המשיך לספר אנשים.
למרות שכמות הלקוחות שלו ירדה משמעותית, הוא המשיך לעשות את מה שהוא אוהב.
אפילו שהיו לו בממוצע 2 לקוחות ביום, הוא תמיד סיפר עם חיוך ענק על הפנים.

יום אחד עבר אדם צעיר מול המספרה שלו ואמר לעצמו בראש:
״מיהו הבא בימים הזה? אין כאן מקום אחר באיזור שאוכל להסתפר בו?״ ומיד הלך לחפש לו מקום אחר לספר את שיערו.
כאשר אותו צעיר הלך כמה צעדים ממקום המספרה של האדם הזקן וחשב עם עצמו, הוא הבין שהמחשבה שלו הייתה שפטנית ושגויה כלפי אותו הזקן ואמר לעצמו בראש ״אין לשפוט אדם שבא בימים על סמך חיצוניותו וגילו אלא על סמך עבודותיו וקישוריו, אני אחזור ואתן לו הזדמנות״
הוא נכנס אל הספר הזקן ושאל אותו: ״כמה עולה תספורת״
הזקן השיב ״חמישים שקלים אדוני״
הבחור הצעיר הסביר לו בידיוק מה הוא רוצה.
והזקן הוציא את המכונה שם את הסינר על הבחור הצעיר והתחיל לספר.
״סיימנו אדוני״ אמר הזקן.
אותו בחור צעיר היה בשוק, הוא קם בהתרגשות ואמר לזקן:
״אני לא מאמין!! זה בידיוק מה שרציתי!! זאת התספורת הכי יפה שעשו לי בחיים!! איך עשית את זה? הרי נראה כי המספרה שלך ריקה ואתה עדיין מתנהג כאדם מצליח שמספרתו מלאה באנשים ופרנסה טובה ״
הזקן השיב:
״כאשר אני מאמין בה׳ ובעצמי ויודע שמקור ההצלחה שלי הוא עניין של איך שאני רואה את עצמי ולא איך שאחרים רואים אותי, אני תמיד אעשה את מה שאני עושה באהבה ובשמחה ותמיד ארגיש שבסופו של דבר שעצם היותי עושה את מה שאני אוהב באהבה ובשמחה, מעיד על הצלחתי.
ולא כמות הלקוחות וההכנסות שסגרתי איתם את סוף החודש.
גם אם אני עושה מיליונים וגם אם אני עושה 50₪ ביום. גם על ה50₪ האלו אני מחוייב לומר תודה ענקית מכל הלב מכיוון שניתנה לי ההזדמנות להרוויח אותם בשמחה, וששום דבר לא באמת מגיע לנו בעולם הזה.
יש אנשים שגם את ה50₪ האלו אין להם וחיים באושר, אז מי אני שאוריד את החיוך שלי ואתלונן על השפע שלי?
יש לי כלכך הרבה סיבות למה להמשיך לעשות את מה שאני אוהב :) ״
הצעיר חייך חיוך ענק על הפנים, ושאל שוב : ״כמה אמרנו? 50₪?״
הצעיר הוציא שטר של 100₪ ואמר ״תודה על התספורת ועל השיעור לחיים, עזרת לי להבין ולהעריך כפליים את מה שיש לי ביד ולכן אשלם לך כפול, תודה רבה לך!״
Read more
אמאאאאאאאא היום עולה התוכנית בערוץ עשר !בשעה 16:20. ומחר בשעה 16:50 היום נכין לחמניות בשר ומחר ...
Media Removed
אמאאאאאאאא היום עולה התוכנית בערוץ עשר !בשעה 16:20. ומחר בשעה 16:50 היום נכין לחמניות בשר ומחר נכין את המפרום האגדי שלי אין לי אוויר ....מתרגשת ברמה של בשלנית מתחילה🤣 @foody_israel אמאאאאאאאא היום עולה התוכנית בערוץ עשר !בשעה 16:20.
ומחר בשעה 16:50
היום נכין לחמניות בשר ומחר נכין את המפרום האגדי שלי
אין לי אוויר ....מתרגשת ברמה של בשלנית מתחילה😂🤣😂
@foody_israel
אהוב שלי! אין לי מילים לתאר כמה אני מודה ומעריכה את ההשקעה, המאמץ והמחשבה מאחורי כל ההפתעות והמתנות ...
Media Removed
אהוב שלי! אין לי מילים לתאר כמה אני מודה ומעריכה את ההשקעה, המאמץ והמחשבה מאחורי כל ההפתעות והמתנות שהרעפת עליי בארבעת הימים האחרונים. זכיתי בחבר מושלם! תודה על סופ"ש יומולדת בלתי נשכח ועל המון חוויות ורגעים של אושר וצחוק אני אוהבת אותך הכי בעולם @_eldaras_ אהוב שלי! אין לי מילים לתאר כמה אני מודה ומעריכה את ההשקעה, המאמץ והמחשבה מאחורי כל ההפתעות והמתנות שהרעפת עליי בארבעת הימים האחרונים. זכיתי בחבר מושלם! תודה על סופ"ש יומולדת בלתי נשכח ועל המון חוויות ורגעים של אושר וצחוק 🐮 אני אוהבת אותך הכי בעולם ❤ @_eldaras_
עוד מנה מבית היוצר של השף הפרטי שלי. אין ספק שקשה לי בחיים <span class="emoji emoji1f481"></span> #biffwellington
Media Removed
עוד מנה מבית היוצר של השף הפרטי שלי. אין ספק שקשה לי בחיים #biffwellington עוד מנה מבית היוצר של השף הפרטי שלי. אין ספק שקשה לי בחיים 💁 #biffwellington
עם המושלמות שלי בבית של דנה כי לנו אין חשמל<span class="emoji emoji1f44a"></span><span class="emoji emoji1f625"></span>
Media Removed
עם המושלמות שלי בבית של דנה כי לנו אין חשמל עם המושלמות שלי בבית של דנה כי לנו אין חשמל👊😥
שימו <span class="emoji emoji1f497"></span> אתמול יצאה כתבה חדשה על הנסיכה מכולן!! פצצה של כתבה <span class="emoji emoji1f4a3"></span> אומנם יש הרבה צפיות אך אפשר לעשות הרבה ...
Media Removed
שימו אתמול יצאה כתבה חדשה על הנסיכה מכולן!! פצצה של כתבה אומנם יש הרבה צפיות אך אפשר לעשות הרבה יותר! כנסו למאקו תקראו, תראו ותפרגנו לגדולה מכולן! נוף אהובה שלי אין אנשים כמוך, אחת ל... שימו 💗
אתמול יצאה כתבה חדשה על הנסיכה מכולן!! פצצה של כתבה 💣
אומנם יש הרבה צפיות אך אפשר לעשות הרבה יותר!
כנסו למאקו תקראו, תראו ותפרגנו לגדולה מכולן!
נוף אהובה שלי אין אנשים כמוך, אחת ל... ❤️😘
חיים שלי , המלך של הבית, הנסיך של המשפחה<span class="emoji emoji2764"></span>️ <span class="emoji emoji1f451"></span> היום אתה מתחיל פרק חדש בחיים שלך , יום הגיוס שלך הגיע, סוף ...
Media Removed
חיים שלי , המלך של הבית, הנסיך של המשפחה היום אתה מתחיל פרק חדש בחיים שלך , יום הגיוס שלך הגיע, סוף סוף כמה ציפית ורצית.. בטוחה שתלך ותפציץ כמו שרק אתה יודע, לך תראה לכולם מי אתה, הם לא יודעים בכלל איזה חייל הם קיבלו️ גאה בך כל כךך ואוהבת עד אין סוףףף!!! חיים שלי , המלך של הבית, הנסיך של המשפחה❤️ 👑
היום אתה מתחיל פרק חדש בחיים שלך , יום הגיוס שלך הגיע, סוף סוף כמה ציפית ורצית..
בטוחה שתלך ותפציץ כמו שרק אתה יודע, לך תראה לכולם מי אתה, הם לא יודעים בכלל איזה חייל הם קיבלו❤️ גאה בך כל כךך ואוהבת עד אין סוףףף!!!
<span class="emoji emoji1f47f"></span>פרק 155<span class="emoji emoji1f47c"></span> עיניי נעצמות חזק. מה הקטע שלו פתאום? "אל תשחק איתי`` אני מזהירה. "את יודעת שאני לא`` ...
Media Removed
פרק 155 עיניי נעצמות חזק. מה הקטע שלו פתאום? "אל תשחק איתי`` אני מזהירה. "את יודעת שאני לא`` מצחקק וצועד קדימה כך שאין ברירה אלא לדדה אחורה "מתי התנשקנו?`` מצמצם את עיניו. בלי להסגיר עצמי אני חושבת בראש על השאלה שלו. "ממזמן`` משיב לעצמו "מתי שכבנו?`` שואל שוב "ממש ממזמן!`` מדגיש בניע ... 👿פרק 155👼
עיניי נעצמות חזק. מה הקטע שלו פתאום?
"אל תשחק איתי`` אני מזהירה.
"את יודעת שאני לא`` מצחקק וצועד קדימה כך שאין ברירה אלא לדדה אחורה "מתי התנשקנו?`` מצמצם את עיניו.
בלי להסגיר עצמי אני חושבת בראש על השאלה שלו.
"ממזמן`` משיב לעצמו "מתי שכבנו?`` שואל שוב "ממש ממזמן!`` מדגיש בניע ראש.
"אוקיי, אבל עמנואל מחכה...`` אני מתרצת.
דילן עוצר אותי כשרגליי נתקלות במיטה "עמנואל בתחת שלי, את יודעת את זה`` חיוך מתנשא בזוית פיו "וחוץ מזה, אם אני רוצה לנשק אותך אז כך אעשה`` ידו תומכת בראשי ופיו מסתער על שלי.
לא משנה כמה חומות אבנה נכדו, הם תמיד יקרסו. לא משנה כמה כישופים יטלו עלינו, הם תמיד יתמוגגו.
אני נאנקת אל תוך פיו וידיי קורעות מעליו את החולצה הלבנה והדקה שעליו.
"פאק! ועוד את מעזה לסרב`` הוא מצחקק ומפיל אותי על המיטה תחתיו "אני עומד לקרוע אותך!`` כנפיו השחורים נפרשים באחת, כאילו הם חלק מההתלהבות והריגוש שלו. ואלוהים, זה כל כך מדליק!
"אוקיי, פאקינג הגזמתם!!`` עמנואל צועק בבהלה על הספה. איך הגענו לפה לעזאזל?!
"סורי, קשה לי להשתלט על הכוחות שלי`` דילן מתנצל, בפניי.
"עופי ממנו ולכי לאכול!`` עמנואל פוקד ברוגז "למה את עושה לי את זה..?``
אני קמה מעל דילן ומסדרת את עצמי בדרכי לשולחן האוכל. בזוית עיניי דילן טופח על כתפו כאות נחמה ועמנואל מעיף אותה בכעס.

יום ראשון. אני שוב מוצאת את עמנואל ודילן מדברים, זה ממש מוזר לי. הם לא הכי מסתדרים אך מסיבה מסויימת הם מדברים מאחורי גבי, כשאני בסביבה הם שותקים ומעלים נושא אחר או בעיקר דוחפים לי אוכל בכל הזדמנות.
"מה עובר על השטן שלי?`` אני שואלת את עמנואל כשדילן משאיר אותנו לבד בבריכה ונכנס להביא שתיה.
"תשאלי אותו למה אותי?``
"כי אתה היחיד שדילן מדבר איתו!``
הוא מושך בכתפיו ונכנס לבריכה, "אין סיבה שאדע משהו שאת לא יודעת``
הוא בוודאי מסתיר משהו. "רק תגיד לי שהוא בסגר, שאף אחד לא יפגע`` אני מבקשת.
"אף אחד לא יפגע`` מבטיח "את מוכנה לחזור לבית?`` שואל לפתע.
קודם אני צריכה למצוא דרך לחזור לשם.
"אני מתגעגעת למשפחה ולחברה שלי... הלוואי יכולתי לחזור..``
"יש דרך`` עמנואל פולט, ונושך אץ שפתו. ידעתי, הם מסתירים ממני משהו!
"נו?``
"האמת... דילן אמר שידבר איתל, אז אשאיר לו את העונג`` נראה שהתחרט שגילה לי.
דילן בעיתוי מושלם חוזר אלינו עם כוסות של מיץ תפוזים.
#Onni
<<המשך בתגובה>>
Read more
Loading...
Load More
Loading...