Loading Content...

آب حفاظت اب خشک

Loading...


Unique profiles
8
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tabriz, Iran, Bandar-e Anzali
Average media age
725.1 days
to ratio
. . گزارش اختصاصی نصر/ تشدید تخریب آب، خاک و هوا؛ دیر یا زود طبیعت از ما انتقام خواهد گرفت/ آتش انسان ...
Media Removed
. . گزارش اختصاصی نصر/ تشدید تخریب آب، خاک و هوا؛ دیر یا زود طبیعت از ما انتقام خواهد گرفت/ آتش انسان به خرمن طبیعت/ همه ما باید یک «محیط بان» باشیم نصر: حفاظت از محیط زیست نه تنها به عنوان جزء تفکیک ناپذیر توسعه پایدار، بلکه به عنوان ارزش بنیادین مورد نیاز نسل امروز و نسل های آتی مورد پذیرش و تاکید ... .
.
گزارش اختصاصی نصر/

تشدید تخریب آب، خاک و هوا؛ دیر یا زود طبیعت از ما انتقام خواهد گرفت/ آتش انسان به خرمن طبیعت/ همه ما باید یک «محیط بان» باشیم

نصر: حفاظت از محیط زیست نه تنها به عنوان جزء تفکیک ناپذیر توسعه پایدار، بلکه به عنوان ارزش بنیادین مورد نیاز نسل امروز و نسل های آتی مورد پذیرش و تاکید قرار گرفته است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید 

به گزارش نصر، مصادیق ناپایداری توسعه به مانند استفاده نامناسب از انرژی و یا انرژی های نامناسب، بهره برداری و تخریب بی رویه منابع پایه، فقر، افزایش جمعیت، الگوهای نامعقول تولید و مصرف، افزایش آلودگی ها و ... عمدتاً مشکلات امروز محیط زیست محسوب می شوند و و به دنبال بروز تخریب های روز افزون طبیعت، حفاظت محیط زیست و توسعه پایدار اهمیت روزافزون می یابد.
تشدید تخریب آب، خاک و هوا

امروز تخریب منابع آب، خاک و هوا در شهرها و کشورها شدت گرفته است و نتیجه ملموس آن برای ما بحران خشک شدن دریاچه ارومیه، آلودگی هوای کلان شهر تبریز، تخریب جنگل ها و منابع طبیعی و در روزهای اخیر آتش سوزی جنگل ها و مراتع آذربایجان شرقی است که بیشترین عامل آن دخالت های انسانی است که آتش به جان طبیعت انداخته است.

هشدارها در این رابطه شاید تا به حال چندان جدی گرفته نشده اند، چندی پیش بود اداره کل حفاظت محیط زیست خبری مبنی آتش سوزی در 260 هکتار از مراتع و جنگل های استان خبر داد، خبری که آتش به جان کسانی انداخت که نگران طبیعت اند و نگران نسل آینده ای چیزی از این زیبایی های خدادادی عایدشان نخواهد شد.
مصیبت سوختن 260 هکتار از مراتع و جنگل های ارسباران

خبر سوختن 260 هکتار مرتع و جنگل در منطقه ای که حتی یک درخت برایش غنیمت بزرگی است، به مثابه یک مصیبت زیست محیطی است که در این وانفسای مشکلات اقتصادی کشور کمتر کسی به آن حساسیت نشان داد و نگران شد.

سازمان حفاظت محیط زیست پیش از این بارها در خصوص احتمال آتش سوزی در مراتع و جنگل های آذربایجان شرقی هشدار داده است و به گردشگران و مردم محلی بارها تذکر داده شده است که در این روزهای داغ تابستانی از روشن کردن آتش در مراتع و جنگل ها خودداری کنند، اما آتش سوزی های گاه و بیگاه که خبرش می رسد حاکی از خودخواهی ما انسان هاست که برای ساعتی تفریح، جنگلی را به آتش می کشیم.

ادامه در : Nasrnews.ir
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f469"></span>🏼پوست های خشک به اندازۀ کافی چربی طبیعی تولید نمی‌کنند تا حفاظت مناسب از پوست را تضمین کنند. در نتیجه، ...
Media Removed
🏼پوست های خشک به اندازۀ کافی چربی طبیعی تولید نمی‌کنند تا حفاظت مناسب از پوست را تضمین کنند. در نتیجه، این نوع پوست ها بسیار حساس تر و شکننده تر هستند. پوست در اثر کمبود آب و چربی، خشک، زبر و کشیده می شود و نرمی خود را از دست می دهد. علاوه بر این، رنگی تیره و خاکستری پیدا می کند و جلای طبیعی ندارد. این ... 👩🏼پوست های خشک به اندازۀ کافی چربی طبیعی تولید نمی‌کنند تا حفاظت مناسب از پوست را تضمین کنند. در نتیجه، این نوع پوست ها بسیار حساس تر و شکننده تر هستند.😉✨ پوست در اثر کمبود آب و چربی، خشک، زبر و کشیده می شود و نرمی خود را از دست می دهد. علاوه بر این، رنگی تیره و خاکستری پیدا می کند و جلای طبیعی ندارد. این خشکی به علت پوسته پوسته شدن طبقه شاخی است که ظاهرا دیده نمی شود.
راه های بهبود پوست خشک
1-از حمام کردن با آب داغ بپرهیزید.
2-از شوینده های صابونی و زبر که دارای اسکراب هستند خودداری کنید.
3-به طور مداوم از مرطوب کننده استفاده کنید.
4-در برابر اشعه هایUV از پوستتان مراقبت کنید و از ضدآفتاب های مناسب استفاده کنید.🌸
#هیدرودرم #نوشیدن_آب #زیبایی
Read more
خواهش اول: چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه به پیچ @ofogh_tv و @jahanaraofoghtv برید و با هشتگ #نه_به_انتقال_آب_کارون ...
Media Removed
خواهش اول: چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه به پیچ @ofogh_tv و @jahanaraofoghtv برید و با هشتگ #نه_به_انتقال_آب_کارون در کامنتهای آخرین پست از برنامه جهان آرا بخواهید که یک مناظره درمورد طرحهای انتقال آب تشکیل دهند ... محصولات خوزستان کم کم دارد از بین میرود ، دشتها و رودها خشک میشوند، بیکاری بیشتر ... خواهش اول:
چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه به پیچ @ofogh_tv و @jahanaraofoghtv برید و با هشتگ #نه_به_انتقال_آب_کارون در کامنتهای آخرین پست از برنامه جهان آرا بخواهید که یک مناظره درمورد طرحهای انتقال آب تشکیل دهند ... محصولات خوزستان کم کم دارد از بین میرود ، دشتها و رودها خشک میشوند، بیکاری بیشتر میشود ، وضع ریزگرد ها سال به سال بدتر میشود ، سلامت مردم در خطر است ، اما گزارش های تلویزیون درمورد نگرانی از کمبود لوله های انتقال آب است ...
لرستان ،چهار محال ، کهگیلویه ، اصفهان و از همه بیشتر خوزستان معترضند، صدای مردم معترض را با دعوت کارشناسان مخالف طرح انتقال آب به مسئولین برسانید!
پ.ن: لطفا همه تقاضا کنید ، خیلی طول نمیکشه ، به کانالهای خوزستان هم بگید ، اگر درخواستها خیلی زیاد باشه ، نتیجه مثبتی داره.
خواهش دوم:
لطفا روی یه قطعه کاغذ هشتگهایی نظیر
#نه_به_انتقال_آب_کارون
#نه_به_انتقال_آب_دز
#نه_به_انتقال_آب_خوزستان
#نه_به_کهور
#نه_به_کنوکارپوس
رو بنویسید و با اون از خودتون یا کودکانتون یا هر کس دیگه ای عکس بگیرید و در فضای مجازی به اشتراک بذارید. در ضمن در کپشن مربوطه هم هشتگ های بالا رو بنویسید تا عضوی از این کمپین بزرگ باشید.
فردا یعنی 22 بهمن هم فرصت مناسبیه که در همه جای ایران نوشته های #نه_به_انتقال_آب_خوزستان و امثال اون رو جلوی دوربین صدا و سیما به نمایش بذاریم

پی نوشت: تاکنون طرح‌های انتقال آب تونل اول کوهرنگ، تونل دوم کوهرنگ، تونل چشمه لنگان، آب سد کمال صالح، تونل انتقال آب خدنگستان و تونل انتقال آب به اصفهان، گلپایگان و قم‌رود از سرچشمه‌های خوزستان اجرا شده‌اند.
الآن کارون به یک چهارم بیست سال پیش رسیده است ، به مردم ضربه خورده ، بیکار شدند ، فاجعه های محیط زیستی روز به روز ، رو به افزایش است ... به دروغ میگویند ریزگرد از عراق است ، به دروغ میگویند اتفاقی نیافتاده . مردمی که بیشترین شهید را دادند تا ایران به دست صدام نیافتد ، گوشه خانه ساکت نشسته اند و آب شربشان هم قطع شده ...
دولت در حال تکمیل تونل سوم کوهرنگ به عنوان هفتمین سرشاخه انتقالی کارون، تونل بهشت آباد به عنوان هشتمین طرح انتقال آب کارون و ‌هم‌زمان با این طرح‌ها توجیه رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست برای اجرای نهمین طرح انتقال آب کارون از سرشاخه ونک هستیم..
اگر مظلوم را نجات ندهیم همه دچار عذاب خواهیم شد.

از تک تکتون صمیمانه سپاسگزارم. و با سپاس ویژه از آقای صدرالساداتی بزرگوار بابت روشنگرهاشون[email protected]
🌹🌹🌹🌹هیییچ جای دنیا مردمایی به بامعرفتی وطن من نداره؛ این رو مطمئنم.🌹🌹🌹🌹
Read more
کرم پودر مناسب هر پوست<span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> <span class="emoji emoji1f60a"></span>کرم پودر مناسب پوست خشک: کرم پودرهای مایع با بیس روغنی بهترین انتخاب ...
Media Removed
کرم پودر مناسب هر پوست کرم پودر مناسب پوست خشک: کرم پودرهای مایع با بیس روغنی بهترین انتخاب برای شما هستند و تمام کرم پودرهایی که حالت براق دارند چهره شما را سرزنده‌تر و زیبا‌تر نشان می‌دهند کرم پودر مناسب پوست چرب: اگر پوست شما چرب است هنگام خرید کرم پودر حتما به لیبل آن دقت کنید که روی آن ... کرم پودر مناسب هر پوست👇👇👇
😊کرم پودر مناسب پوست خشک:
کرم پودرهای مایع با بیس روغنی بهترین انتخاب برای شما هستند و تمام کرم پودرهایی که حالت براق دارند چهره شما را سرزنده‌تر و زیبا‌تر نشان می‌دهند
😊کرم پودر مناسب پوست چرب:
اگر پوست شما چرب است هنگام خرید کرم پودر حتما به لیبل آن دقت کنید که روی آن کلمه (Oil Free) یا (Matt) نوشته شده باشد. در غیر این صورت نه تنها براقی پوست شما را تشدید می‌کند بلکه باید خودتان را برای زدن جوش‌های بد‌تر آماده کنید.
😊کرم پودر مناسب پوست مختلط:
گر پوست شما در این دسته قرار دارد باید یک کرم پودر مناسب پوست‌های خشک و یک کرم پودر مناسب پوست‌های چرب برای ۲ فصل سرما و گرما داشته باشید. در کل کرم پودرهای مایع با بیس آب انتخاب خوبی برای پوست‌های مخلوط است.
😊کرم پودر مناسب پوست نرمال:
اگر خوش شانس هستید و پوست شما در این دسته قرار دارد از هر کرم پودری می‌توانید استفاده کنید. برای زمستان کرم پودرهای روغنی با پوشش بالا‌تر برای حفاظت از پوست در برابر باد و سرما و در تابستان کرم پودرهای سبک‌تر با بیس آب انتخاب بهتری هستند.

#فروشگاه_ماه_تیکه #کرم_پودر #زیبایی #پوستی #پوست_چرب #پوست_نرمال #پوست_خشک
Read more
عیسی کلانتری: از سال ۷۷ می‌دانستیم دریاچه اورمیه خشک می‌شود! عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت ...
Media Removed
عیسی کلانتری: از سال ۷۷ می‌دانستیم دریاچه اورمیه خشک می‌شود! عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت از محیط زیست: هورالعظیم را آتش می‌زنند تا پول برق ندهند و این‌گونه برای ما گرفتاری ایجاد و به ما جفا می‌کنند. بسیاری از انجمن‌های علمی از قبل می‌دانستند که کشور به چه سمتی می‌رود اما سکوت کردند ... عیسی کلانتری:
از سال ۷۷ می‌دانستیم دریاچه اورمیه خشک می‌شود!
عیسی کلانتری
رییس سازمان حفاظت از محیط زیست:
◾هورالعظیم را آتش می‌زنند تا پول برق ندهند و این‌گونه برای ما گرفتاری ایجاد و به ما جفا می‌کنند.
◾بسیاری از انجمن‌های علمی از قبل می‌دانستند که کشور به چه سمتی می‌رود اما سکوت کردند و همین کار باعث شد تصمیم‌گیران تصمیم اشتباه بگیرند و امروز به جایی برسیم که سرزمین ایران به شدت در حال تهدید است.
◾وقتی سردار نقدی به عنوان یک نظامی اظهار نظر می‌کند که ایران ظرفیت تولید غذا برای جمعیت زیادی را دارد و انجمن‌های علمی ما در قبال آن سکوت می‌کنند، باعث می‌شود همه تصمیم‌گیران منحرف شوند.
◾در چهارسال گذشته وزارت کشاورزی ۸۵۰ میلیون دلار برای آبرسانی به ۴۶ هزار هکتار از اراضی زابل هزینه کرده اما فقط سه میلیون مترمکعب آب وارد هامون شده است.
◾۸۵۰ میلیون دلار یعنی سهم هر کشاورز در این منطقه ۴۰۰ میلیون تومان می‌شود.
◾چرا نظامیان به خود اجازه دخالت در محیط زیست و کشاورزی را می‌دهند؟ مگر ما حق داریم در امور نظامی دخالت کنیم؟ ولی آنها به خود اجازه می‌دهند تفکراتشان را بر ما تحمیل کنند و این ناشی از سکوت ماست.
◾هیچ کشوری نباید بیش از ۴۰ درصد ظرفیت منابع تجدیدپذیر را مصرف کند ولی ما ۱۳۰ درصد برداشت می‌کنیم.
◾باید بپذیریم که تغییر اقلیم هست، آب‌ها کم و شور می‌شوند و روش‌های گذشته برای وضع موجود پاسخگو نیست.
Read more
واکس فوق العاده قوی تافت ، علاوه بر ثابت نگه داشتن آرایش موها به مدت طولانی، مناسب برای شرایط آب و هوایی ...
Media Removed
واکس فوق العاده قوی تافت ، علاوه بر ثابت نگه داشتن آرایش موها به مدت طولانی، مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف تهیه گردیده است. این محصول همچنین ، موجب حفظ آرایش گیسوان به مدت 24 ساعت بدون ایجاد چسبندگی می شود. ویژگی • ثابت نگه داشتن آرایش موها به مدت طولانی • با اثر گذاری بیست وچهار ساعته • حفاظت از ... واکس فوق العاده قوی تافت ، علاوه بر ثابت نگه داشتن آرایش موها به مدت طولانی، مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف تهیه گردیده است. این محصول همچنین ، موجب حفظ آرایش گیسوان به مدت 24 ساعت بدون ایجاد چسبندگی می شود.
ویژگی • ثابت نگه داشتن آرایش موها به مدت طولانی • با اثر گذاری بیست وچهار ساعته • حفاظت از مو در برابر باد و رطوبت • بدون ایجاد چسبندگی
روش مصرف

روی موی خشک و نیمه خشک استفاده شود، به راحتی موهایتان را به شکل و مدل دلخواه آرایش کنید و پس از رسیدن به فرم دلخواه دوباره به کل موها ژل بزنید.

#taft #schwarzkopf #wax
#pedramshop #cosmetic #تافت #واکس_مو #آرایشی #بهداشتی #بندرانزلی
Read more
Loading...
سری محصولات گیاهی برای موهای خشک و تشنه مناسب برای از بین بردن خشکی مو و ایجاد حیات دوباره برای موهای ...
Media Removed
سری محصولات گیاهی برای موهای خشک و تشنه مناسب برای از بین بردن خشکی مو و ایجاد حیات دوباره برای موهای خشک، بدون ایجاد سنگینی افزایش انعطاف 20% موهای آسیب دیده حاوی تمشک و عصاره سیب تمشک : حاوی آنتب اکسیدان هایی که بطور روزانه قادر به حفاظت از مو است عصاره سیب : بستن کوتيکول مو و کمک به حفظ و نگهداری ... سری محصولات گیاهی برای موهای خشک و تشنه
مناسب برای از بین بردن خشکی مو و ایجاد حیات دوباره برای موهای خشک، بدون ایجاد سنگینی
افزایش انعطاف 20% موهای آسیب دیده حاوی تمشک و عصاره سیب
تمشک : حاوی آنتب اکسیدان هایی که بطور روزانه قادر به حفاظت از مو است
عصاره سیب : بستن کوتيکول مو و کمک به حفظ و نگهداری آب موجود در فیبر مو
واحد فروش 09362488169
واحد آموزش09391107529
Read more
. سوء مدیریت علت خشک شدن "باداب‌سورت" / روز به روز شاهد تخریب بیشتر هستیم. . مدیرکل حفاظت محیط‌زیست ...
Media Removed
. سوء مدیریت علت خشک شدن "باداب‌سورت" / روز به روز شاهد تخریب بیشتر هستیم. . مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان مازندران از خشک شدن چشمه‌های باداب‌سورت به دلیل خشکسالی و سوء مدیریت خبر داد. چشمه‌های باداب سورت پلکانی بی‌نظیر در ایران و کم‌نظیر در جهان و دومین اثر طبیعی ملی کشور واقع در روستای ارست ... .
سوء مدیریت علت خشک شدن "باداب‌سورت" / روز به روز شاهد تخریب بیشتر هستیم.
.
مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان مازندران از خشک شدن چشمه‌های باداب‌سورت به دلیل خشکسالی و سوء مدیریت خبر داد. چشمه‌های باداب سورت پلکانی بی‌نظیر در ایران و کم‌نظیر در جهان و دومین اثر طبیعی ملی کشور واقع در روستای ارست بخش چهاردانگه‌ی شهرستان ساری است که در روزهای اخیر با توجه به خشکسالی‌ و تغییر اقلیم و عدم مدیریت صحیح در این منطقه حجم آب آن بسیار کاهش یافته است و به صورت باریکه‌ای روی پله‌ها جریان دارد. (ایلنا)
.
#باداب_سورت #30بوک #30book #
Read more
Loading...
Loading...