آزاد شد در کشتی

Loading...


Unique profiles
15
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
586.9 days
to ratio
8.2
. مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در محل اردوی تیم های ملی ...
Media Removed
. مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در محل اردوی تیم های ملی برگزار شد. مراسم تجلیل حامی مالی کشتی ایران از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل وجمعی از مسولان بانک پاسارگاد،کشتی گیران و کادر فنی تیم های ملی در خانه کشتی عبدالله ... .
مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در محل اردوی تیم های ملی برگزار شد.

مراسم تجلیل حامی مالی کشتی ایران از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل وجمعی از مسولان بانک پاسارگاد،کشتی گیران و کادر فنی تیم های ملی در خانه کشتی عبدالله موحد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رسول خادم با قدردانی صمیمانه از تنها بانک پاسارگادحامی مالی کشتی ایران گفت: در روزها وماه هایی که در شرایط سختی بویژه در روزهای اخیر بسر میبریم، تنها حامی کشتی در تمامی این روزها مانند همیشه در کنار کشتی ایران بوده و همیشه از خانواده کشتی حمایت کرده است.جا دارد صمیمانه بخاطر این حمایت ها از طرف جامعه کشتی تشکر ویژه داشته باشم.

در ادامه قاسمی نیز با بیان اینکه افتخار مجموعه بانک پاسارگاد این است که از کشتی به عنوان ورزش ملی و پرافتخار ایران حمایت می کند گفت: این قول را می دهم پاداشی بسیار بیشتر از دوره قبل به مدال آوران کشتی در المپیک ۲۰۲۰ بدهیم.هر گاه کشتی گیران در رقابت های مختلف صاحب مدال می شوند به خود می بالم که کشورمان چنین افتخارآفرینانی را پرورش داده است.

در ادامه این مراسم از مدال آوران کشتی ایران در بازی های آسیایی و کادر فنی تیم های ملی با اهدای پاداش تقدیر به عمل آمد.

بانک پاسارگاد حامی مالی کشتی ایران در این مراسم به محمد علی گرایی، حسین نوری، حسن یزدانی،علیرضا کریمی و پرویز هادی ۵ طلایی کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا هر کدام یکصد و بیست میلیون تومان و به رضا اطری، مهرداد مردانی و محمدرضا گرایی ۳ مدال آور برنز کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی نیز هر کدام پنجاه میلیون تومان پرداخت کرد. و به هریک از اعضای کادر فنی تیم های ملی نیز ۸۰ میلیون تومان پرداخت شد.

همچنین احد پازاج مدیر تیم ملی کشتی فرنگی و مجید ترکان مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی به نمایندگی از فدراسیون کشتی و کشتی گیران با اهدای تندیس اتحادیه جهانی از حامی مالی کشتی تقدیر کردند.

بعد از مراسم نیز تمرین تیم های ملی کشتی برگزار شد.
Read more
Loading...
. . تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با شکست دادن تیم ملی آذربایجان در دیدار پایانی جام جهانی کشتی آزاد با نتیجه ...
Media Removed
. . تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با شکست دادن تیم ملی آذربایجان در دیدار پایانی جام جهانی کشتی آزاد با نتیجه ی ۶ بر ۴ توانست بر سکوی‌نخست این رقابت ها بایستد، در دیدار رده بندی هم تیم ژاپن ۶ بر ۴ کوبا را شکست داد و سوم شد. . 🥇 . . 🥈 🇦🇿 . . 🥉 . . #ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #worldcup2018 . .
تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با شکست دادن تیم ملی آذربایجان در دیدار پایانی جام جهانی کشتی آزاد با نتیجه ی ۶ بر ۴ توانست بر سکوی‌نخست این رقابت ها بایستد، در دیدار رده بندی هم تیم ژاپن ۶ بر ۴ کوبا را شکست داد و سوم شد.
.
🥇 🇺🇸 .
.
🥈 🇦🇿 .
.
🥉 🇯🇵 .
.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #worldcup2018
موافقت خادم با ادامه ریاست بر فدراسیون کشتی/ رسول بالاخره "بله" گفت رییس فدراسیون کشتی پس از دیدار ...
Media Removed
موافقت خادم با ادامه ریاست بر فدراسیون کشتی/ رسول بالاخره "بله" گفت رییس فدراسیون کشتی پس از دیدار با رییسان هیات‌های استانی که پس از مجمع فوق‌العاده امروز (دوشنبه) انجام شد، موافقت خود را با ادامه حضور در فدراسیون کشتی اعلام کرد. به گزارش رزم‌آنلابن و به نقل از ایسنا، پس از برگزاری دومین ... موافقت خادم با ادامه ریاست بر فدراسیون کشتی/ رسول بالاخره "بله" گفت

رییس فدراسیون کشتی پس از دیدار با رییسان هیات‌های استانی که پس از مجمع فوق‌العاده امروز (دوشنبه) انجام شد، موافقت خود را با ادامه حضور در فدراسیون کشتی اعلام کرد.

به گزارش رزم‌آنلابن و به نقل از ایسنا، پس از برگزاری دومین مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی و فرصت ۶ روزه وزارت ورزش و جوانان به اعضای مجمع برای بازگشت رسول خادم، رییسان هیات‌های استانی به غیر از تعداد کمی از آن‌ها در زورخانه نامجوی تهران حاضر شدند و با رسول خادم رییس فدراسیون کشتی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار رییسان هیات‌های استانی از رسول خادم خواستند تا فعالیت خود را در فدراسیون کشتی از سر بگیرد و رسما کار خود را ادامه دهد که رسول خادم نیز این درخواست را قبول و استعفای خود را پس گرفت.

حمید بنی‌تمیم، نایب رییس فدراسیون کشتی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر درباره زمان حاضر شدن خادم در فدراسیون کشتی اظهار کرد: پس از صحبت‌های مطرح شده خادم عنوان کرد کار خود را در فدراسیون کشتی از سر می‌گیرد و طی فردا یا پس فردا در محل کار خود حاضر خواهد شد. امیدوارم با همدلی صورت گرفته شاهد رشد و اعتلای هرچه بیش‌تر کشتی در میادین بین‌المللی باشیم.

#رزم‌آنلاین #رزم_آنلاین #رزمی #کشتی #کشتی_آزاد #کشتی_فرنگی #رسول‌خادم #رسول_خادم #رسول_خادم_تنها_نیست
Read more
. . <span class="emoji emoji1f537"></span>️ #حسن_یزدانی قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک با باشگاه #آرش_زین #بابل قرارداد بست. . <span class="emoji emoji1f538"></span>️به ...
Media Removed
. . ️ #حسن_یزدانی قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک با باشگاه #آرش_زین #بابل قرارداد بست. . ️به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی، نابغه کشتی آزاد ایران که دارنده مدال طلای جهان و المپیک است، برای فصل جدید لیگ برتر برای تیم آرش زین بابل روی تشک خواهد رفت. . ️نابغه کشتی آزاد ایران بعد از توافق با ... .
.
🔷️ #حسن_یزدانی قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک
با باشگاه #آرش_زین #بابل قرارداد بست.
.
🔸️به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی، نابغه کشتی آزاد ایران که دارنده مدال طلای جهان و المپیک است، برای فصل جدید لیگ برتر برای تیم آرش زین بابل روی تشک خواهد رفت.
.
🔸️نابغه کشتی آزاد ایران بعد از توافق با مسؤولان باشگاه آرش زین بابل تصمیم گرفت برخلاف فصل قبل در یک تیم لیگ برتری نیز حضور داشته باشد تا شرایط بهتری برای مسابقات آسیایی و جهانی پیدا کند.
.
🔸️حسن یزدانی فصل قبل در آستانه پیوستن به تیم بیمه رازی بود که از حضور در این تیم منصرف شد و در جام باشگاه‌های جهان نیز شرکت نکرد ولی در فصل جدید لیگ برتر کشتی آزاد در وزن ۸۶ کلیوگرم حضور خواهد داشت.
.
یکشنبه ۷ مرداد ۹۷
#بابل_نیوز
Read more
. #قوره_جیلی: در حقم اجحاف کردند . تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در خصوص ...
Media Removed
. #قوره_جیلی: در حقم اجحاف کردند . تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در خصوص نفرات اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا با اعتراض و انتقادهایی همراه بود. . . شهاب قوره جیلی فرنگی کار وزن 130 کیلوگرم یکی از معترضین به این فهرست اعلامی است که با انتشار پستی کنایه آمیز در صفحه شخصی ... .
#قوره_جیلی: در حقم اجحاف کردند
.
تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در خصوص نفرات اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا با اعتراض و انتقادهایی همراه بود.
.
.
شهاب قوره جیلی فرنگی کار وزن 130 کیلوگرم یکی از معترضین به این فهرست اعلامی است که با انتشار پستی کنایه آمیز در صفحه شخصی خود بدون آنکه اشاره ای به فدراسیون و کادر فنی تیم ملی کشتی داشته باشد، نارضایتی خود را اعلام کرد.
این قهرمان تحصیل کرده سنگین وزن کشورمان روز چهارشنبه در این خصوص به ایرنا گفت: به عنوان یک ورزشکار به تصمیمات و صلاحدید شورای فنی احترام می گذارم و تابع نظر فدراسیون کشتی هستم. اما طبیعتا نمی توانم از اتفاقات رخ داده راضی باشم. گرچه عهد کرده ام فقط روی تشک با رقیبانم مبارزه کنم و حرفهایم را آنجا بزنم اما هفت ماه تمام ذهنم درگیر وقایعی بود که از آن می ترسیدم.
قوره جیلی ادامه داد: هفت ماه تمام به جای فکر کردن به رقبای خارجی به روزهای این چنینی می اندیشیدم. به اینکه این همه تلاش و مشقت من دیده نشود که اینطور هم شد.
عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ ادامه داد: به عنوان تنها ملی پوش حاضر در مسابقات جهانی که در همه مراحل مسابقات انتخابی تیم ملی حضور داشتم برای خودم این شانس را متصور بودم که عضو تیم ملی در بازیهای آسیایی باشم. من روی قهرمانی در این رقابتها و مزایای آن حساب می کردم. معافیت از خدمت و پاداش هایی که برای یک شهروند منطقه محروم و ضعیف شهر قدس چشمگیر و کارگشا بود؛ اما نشد. البته دنیا برای من به آخر نرسیده و مسابقات جهانی مجارستان و بازیهای المپیک ۲۰۲۰ را پیش رو دارم. برای رسیدن به بالاترین سکوی قهرمانی حتی یک لحظه هم از تمرین و تلاش فروگذار نخواهم کرد.
قوره جیلی در خصوص مطلب منتشر شده در صفحه شخصی خود نیز گفت: زمانی که فهرست تیم ملی اعلام شد انگار دنیا را روی سرم خراب کردند. بخصوص اینکه 2 بار در مسابقات انتخابی و تورنمنت گرجستان برابر نفر منتخب شورای فنی تیم ملی کشتی فرنگی پیروز شده بودم اما او را بر من که به زعم خودم و بسیاری از کارشناسان بهتر بودم، ترجیح دادند. دلیل انتشار آن مطلب اعتراضی همین مساله بود. اگرچه چند روز پس از انتشار آن به پاس احترام رسول خادم رییس فدراسیون و اعضای شورای فنی کشتی آن را حذف کردم.
قهرمان سابق کشتی فرنگی جوانان جهان از خادم به عنوان الگوی اخلاقی خود یاد کرد و گفت: وقتی مدیری همچون او در راس فدراسیون کشتی باشد با ناملایمتی ها هم می توان ساخت و کنار آمد، چرا که یقین پیدا می کنی نادیده گرفتنت تعمدی نبوده است.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. متفاوت از کینگ "ارتور" کشتی گیر دستهٔ فوق سنگین اوستیایی و متولد ۲۰ژوئیه ۱۹۷۹.کسی که سه مدال طلا و یک نقره المپیک در سنگین وزن (وزن ۱۲۰کیلوگرم فعلی و ۱۳۰کیلوگرم گذشته) را برای ازبکستان به دست آورده‌است و پرافتخارترین ورزشکار ازبکستان محسوب می‌شود. . بازي هاي آسيايي 2002 بوسان : نخستين ... .
متفاوت از کینگ "ارتور"
کشتی گیر دستهٔ فوق سنگین اوستیایی و متولد ۲۰ژوئیه ۱۹۷۹.کسی که سه مدال طلا و یک نقره المپیک در سنگین وزن (وزن ۱۲۰کیلوگرم فعلی و ۱۳۰کیلوگرم گذشته) را برای ازبکستان به دست آورده‌است و پرافتخارترین ورزشکار ازبکستان محسوب می‌شود.
.

بازي هاي آسيايي 2002 بوسان :

نخستين روياروي تايمازوف با کشتي گيران ايراني به سال 1998 بازمي گردد. او در بازي هاي دانش آموزان جهان در مسکو، ياسر نورزايي را در وزن 95 کيلوگرم شکست داد، اما يکي از اولين پيروزي اش در مقابل كشتي گيران ايران دربازي هاي آسيايي بوسان اتفاق افتاد. عباس جديدي نايب قهرمان المپيک 1996 آتلانتا و قهرمان جهان در سال 1998- در فينال بازي هاي آسيايي به تايمازوف رسيد. او به خوبي تايمازوف 23 ساله را مي شناخت. جديدي که 10 سالي از حريفش بزرگ تر بود خوب مي دانست با چه کسي کشتي مي گيرد. جديدي يک بار او را برده بود، اما سال قبلش در رقابت هاي جهاني به اين کشتي گير قدر ازبک باخته بود
.

المپيک 2004 آتن : عليرضا رضايي سنگين وزن ايران با کشتي هاي خوب توانسته بود به فينال فوق سنگين کشتي آزاد در بازي هاي آتن برسد. از طرفي ديگر جز آرتور تايمازوف ازبک هم فيناليست شده بود. اگرچه رضايي كم سابقه تر بود، اما خيلي ها اميدوار بودند که انتقام شکست جديدي در بازي هاي بوسان را از تايمازوف بگيرد. با اين تفکر قهرمان بازي هاي آسيايي بوسان و مردي که سه سال از تايمازوف بزرگ تر بود وارد دايره طلايي کشتي شد، اما اين بارهم قدرت و توانايي تايمازوف بيشتر بود و رضايي هم کشتی رو واگذار کرد .

بازي هاي آسيايي 2006 دوحه:
فردین معصومی به فینال رسید،
باز هم يک فينال که يک طرفش آرتور تايمازوف قرار داشت،رقابت شروع شد و اين بار نيز سنگين تر از هميشه به تايمازوف باختيم. او اين بار هم نگذاشت مسابقه به اتمام برسد که به امتياز 11 رسيد. دوباره يک مدال طلاي ديگر از دست ايران پريد. .
جهانی 2007 و بازی های آسیایی گوانگ جو بازهم تایمازوف معصومی رو شکست داد
در این سال ها نيز نسل جوان تر کشتي سنگين وزن ایران نيز نتوانسته حريف او شود. او در رقابت هاي گزينشي المپيک نيز توانسته بود پرويز هادي را شکست دهد و در بازي هاي لندن و فینال اسیا نيز کميل قاسمي را
.
تالارافتخارات تايمازوف

مدال طلاي المپيک 2004 آتن

مدال طلاي المپيک 2008 پکن

مدال طلاي المپيک 2012 لندن

مدال نقره المپيک 2000 سيدني

مسابقات جهانی

مدال طلاي سال 2006

مدال طلاي سال 2003

مدال نقره سال 2001

مدال نقره سال 2010

مدال برنز سال 2007

بازي‌هاي آسيايی:
طلاي 2002 طلای 2006 طلای 2010
Read more
Loading...
. تیم ملی کشتی آزاد جوانان با کسب 5 مدال طلا و 4 مدال برنز قهرمان رقابت های آسیایی هند شد. . . رقابت ...
Media Removed
. تیم ملی کشتی آزاد جوانان با کسب 5 مدال طلا و 4 مدال برنز قهرمان رقابت های آسیایی هند شد. . . رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا روزهای 30 و 31 تیرماه در سالن ایندرا گاندی شهر دهلی نو هند برگزار شد و در پایان تیم ایران با 5 مدال طلای امیرحسین کاووسی، سجاد غلامی، عباس فروتن، سجاد عزیزی و امیر یاری ... .
تیم ملی کشتی آزاد جوانان با کسب 5 مدال طلا و 4 مدال برنز قهرمان رقابت های آسیایی هند شد.
.
.
رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا روزهای 30 و 31 تیرماه در سالن ایندرا گاندی شهر دهلی نو هند برگزار شد و در پایان تیم ایران با 5 مدال طلای امیرحسین کاووسی، سجاد غلامی، عباس فروتن، سجاد عزیزی و امیر یاری در اوزان 70، 79، 92، 97 و 125 کیلوگرم و 4 مدال برنز رضا علیجان زاده، امیرحسین مقصودی، علی سوادکوهی و سجاد عزیزی در اوزان 57، 65، 74 و 86 کیلوگرم و کسب 189 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید. پس از تیم ایران تیم های هند و ازبکستان به ترتیب با 173 و 128 امتیاز دوم و سوم شدند.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #koshti
Read more
. چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای ...
Media Removed
. چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و عراق و چند تیم از کشورمان از صبح امروز در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک در حال برگزاری است. در پایان رقابت های مقدماتی که امروز برگزار شد تیم های ایران ... .
چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و عراق و چند تیم از کشورمان از صبح امروز در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک در حال برگزاری است.

در پایان رقابت های مقدماتی که امروز برگزار شد تیم های ایران (اراک) و روسیه بعنوان تیم های اول گروه های الف و ب به دیدار فینال راه یافتند و تیم های ایران ب و آذربایجان نیز در دیدار رده بندی حضور دارند.

بر این اساس دیدار برای کسب مقام پنجم بین تیم های ایران (مرکزی) و ایران توسعه و دیدار برای کسب مقام هفتم نیز بین تیم های ارمنستان و عراق برگزار می شود تیم گرجستان نیز نهم شد.

جدول رده بندی تیم ها در پایان مرحله مقدماتی (گروهی) به شرح زیر است:
گروه الف: 1- ایران (اراک) 2- ایران (ب) 3- ایران (توسعه) 4- ارمنستان 5- گرجستان
گروه ب: 1- روسیه 2- آذربایجان 3- ایران مرکزی 4- عراق

نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول:
گروه الف:
ارمنستان 8 – گرجستان 2
ایران ب، برنده 5- ایران توسعه 5 (امتیازمثبت 22 به 20 به سود ایران ب)
گروه ب:
روسیه 8- آذربایجان 2
ایران مرکزی 8- عراق 2

دور دوم:
گروه الف:
ایران (اراک) 10- گرجستان صفر
ایران توسعه 8- ارمنستان 2
گروه ب:
روسیه 7- ایران (مرکزی) 3
آذربایجان 10- عراق صفر

دور سوم:
گروه الف:
ایران ب 10- گرجستان صفر
ایران (اراک) 8- ارمنستان 2
گروه ب:
روسیه 9- عراق یک
آذربایجان 8- ایران (مرکزی) 2

دور چهارم:
گروه الف:
ایران توسعه 9- گرجستان یک
ایران اراک 7- ایران ب 3

دور پنجم:
گروه الف:
ایران ب 7- ارمنستان 3
ایران اراک 8- ایران توسعه 2
.
برنامه مسابقات فردا (جمعه) به شرح زیر است:

ساعت 7:30 تا 8: وزن کشی تمامی اوزان (10 وزن)
ساعت 10 تا 11: مسابقات کسب عنوان های پنجم و هفتم
ساعت 11 تا 12: دیدار رده بندی
ساعت 11:30 تا 12:30: دیدار فینال
ساعت 12:30 تا 14: دیدارهای انفرادی
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
Loading...
. افتتاحیه المپیک اتلانتا 1996 امریکا عباس حاج کناری...ابراهیم مهربان...عباس جدیدی...برادران ...
Media Removed
. افتتاحیه المپیک اتلانتا 1996 امریکا عباس حاج کناری...ابراهیم مهربان...عباس جدیدی...برادران خادم...محمد طلایی...غلامرضا محمدی...اکبر فلاح... احد پازاج تیم ملی کشتی آزاد ایران با 9 کشتی گیر در این دوره از بازی ها حضور یافت و پس از 28 سال به مدال طلا رسید. آخرین باری که کشتی ایران در بازی ... .
افتتاحیه المپیک اتلانتا 1996 امریکا عباس حاج کناری...ابراهیم مهربان...عباس جدیدی...برادران خادم...محمد طلایی...غلامرضا محمدی...اکبر فلاح... احد پازاج

تیم ملی کشتی آزاد ایران با 9 کشتی گیر در این دوره از بازی ها حضور یافت و پس از 28 سال به مدال طلا رسید. آخرین باری که کشتی ایران در بازی های المپیک صاحب مدال طلا شده بود، مربوط به المپیک 1968 مکزیکوسیتی بود که عبدالله موحد به این مهم دست یافته بود. تیم ایران با ترکیب غلامرضا محمدی (52 کیلوگرم)، محمد طلایی (57 کیلوگرم)، عباس حاج کناری (62 کیلوگرم)، اکبر فلاح (68 کیلوگرم)، عیسی مومنی (74کیلوگرم)، امیر رضا خادم (82 کیلوگرم)، رسول خادم (90 کیلوگرم)، عباس جدیدی (100 کیلوگرم) و ابراهیم مهربان (130 کیلوگرم) شرکت نمود و در نهایت با کسب سه مدال (یک طلا، یک نقره و یک برنز) در جدول رده بندی مدال، سوم و از لحاظ رده بندی تیمی در مکان چهارم المپیک قرار گرفت. رسول خادم قهرمان جهان در سالهای 94 و 95 به سومین مدال پیاپی اش در رقابت های جهانی و المپیک رسید. عباس جدیدی که بسیار پر قدرت ظاهر شده بود، در دیدار نهایی با ناداوری آشکار بازنده شد تا از دست یابی به مدال طلا محروم شود. امیر رضا خادم همانند المپیک گذشته کشتی های خوبی گرفت و در نهایت به مدال برنز دست یافت. تیم ایران در 48 کیلوگرم نماینده ای نداشت.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #koshti
Read more
چگونه جوجیتسوی برزیلی متولد گشت؟ . در شماره فروردین ماه ماهنامه رزم آور بخوانید: استاد میتسویو مائِدا، از بزرگان جودو و جوجیتسو و همچنین کشتی گیر و از مبارزان زبدۀ کشتی کچ ژاپن، سال 1920 به کشور برزیل مهاجرت می کند. او در آن زمان صرفاً برای کسب درآمد و البته معرفی ویژگی های ممتاز کودوکان (مکتب ... چگونه جوجیتسوی برزیلی متولد گشت؟
.
در شماره فروردین ماه ماهنامه رزم آور بخوانید:
استاد میتسویو مائِدا، از بزرگان جودو و جوجیتسو و همچنین کشتی گیر و از مبارزان زبدۀ کشتی کچ ژاپن، سال 1920 به کشور برزیل مهاجرت می کند. او در آن زمان صرفاً برای کسب درآمد و البته معرفی ویژگی های ممتاز کودوکان (مکتب جودویی که او در آن به مرحلۀ استادی رسیده بود) به برزیلی ها، در رقابت های ول تودو و کشتی آزاد برزیل شرکت می نماید. استاد مائِدا به یکی از دوستان صمیمی اش در برزیل به نام گاستو گراسی، هنر رزمی تخصصی اش، یعنی جودو را آموزش داد. گاستو گراسی هم این هنر رزمی را به فرزندش کارلوس گراسی آموزش داده و در واقع این کارلوس گراسی بود که با اِعمال تغییراتی در این هنر رزمی، آن را هر چه بیشتر با شیوه های مبارزه ای برزیلی در هم آمیخته و منطبق کرد.
اینگونه بود که جوجیتسوی برزیلی متولد گشت. از ویژگی های منحصر به فرد در کارلوس گراسی اینکه او با هر کسی مبارزه میکرد، صرف نظر از وزن، قد و سایر فاکتورها. او در هیچ مبارزه ای هرگز طعم شکست را نچشیده و به زودی در سرزمین کاپوئِرا، یعنی برزیل، به یک مبارز افسانه ای مبدل گشت. این در حالی بود که برادر کوچکترش، بعنوان جوانترین عضو خانوادۀ گراسی، برخی تکنیک های ظریف دیگر را در این رشته وارد کرده، و نتیجه چیزی شد که امروزه بعنوان جوجیتسوی برزیلی آن را می شناسیم. .
تجهیزات مورد استفاده در جوجیتسوی برزیلی:
مساحت تاتامی مبارزه
مبارزات و تمرینات جوجیتسوی برزیلی دقیقاً شبیه جودو، بر روی تاتامی انجام می شود. بنا بر این مثل ورزش های دیگر همچون بوکس انگلیسی یا موای تای، خبری از رینگ در آن نیست. مبارزات جوجیتسوی برزیلی بر روی تاتامی با مساحت 64 در 100 متر مربع برگزار گردیده و بطوری دیگر می توان گفت مساحت میدان مبارزه بصورت یک مربع 8 در 8 و یا 10 در 10 می باشد. در وسط تاتامی، محدوده ای که مبارزه در آن انجام می شود معمولاً با رنگ دیگری مشخص و متمایز است.
.
ادامه را در نسخه چاپی بخوانید...
.
#رزم_آورفروردین #رزم_آور #رزمی #جوجیتسو #جوجیتسوبرزیلی #هنرهای_رزمی #مجله #مقاله #مبارزه #bjj #fights #martialarts #razmavar #jujitsu
Read more
علی اصغر رز قهرمان تکواندو نونهالان کشور ، قهرمان کشتی نوجوانان وجوانان تهران ازسال ۷۶ وارد دنیای ...
Media Removed
علی اصغر رز قهرمان تکواندو نونهالان کشور ، قهرمان کشتی نوجوانان وجوانان تهران ازسال ۷۶ وارد دنیای بدنسازی شده ولی برای پیشرفت وبالا بردن توان در رشته کشتی ازاد به باشگاه بدنسازی رفته و کم کم جذب بدنسازی شده وهمان سال هم درمسابقات جوانان در رشته بادی بیلدینگ شرکت کرده است . علی اصغر رزهستم زاده ... علی اصغر رز
قهرمان تکواندو نونهالان کشور ، قهرمان کشتی نوجوانان وجوانان تهران
ازسال ۷۶ وارد دنیای بدنسازی شده ولی برای پیشرفت وبالا بردن توان در رشته کشتی ازاد به باشگاه بدنسازی رفته و کم کم جذب بدنسازی شده وهمان سال هم درمسابقات جوانان در رشته بادی بیلدینگ شرکت کرده است .
علی اصغر رزهستم زاده ابادان بزرگ شده تهران است
او در شرو کلاسیک نایب قهرمان شد و در گفتگووبا بشیر گفت:
درهمه این سالها در تمامی مسابقات مدال اور یا فینالیست بودم و از سال ۸۴ مربیگری میکنم ، بعد از چندسال دوری از مسابقات، سال ۸۷ تا ۹۰ دربادی بیلدینگ و بادیکلاسیک نایب قهرمانی کشور و قهرمانی کشور ، منتخب تیم ملی ، فینالیست انتخابی جهان ، منتخب مسابقات اسیایی و ۳ دوره عضویت درتیم ملی را در کارنامه ام دارم
بعد از سال ۹۰ و دوری ۷ ساله از مسابقات با ۹۸ روز رژیم واسپانسری قوی شرکت fbr مقام دوم مسابقات فیزیک کلاسیک ، شرو کلاسیک ومقام ششم در بادی بیلدینگ وفینالیستی مسابقات شرو کلاسیک را دریافت نمودم
حدود ۱۳ سال است که تیمداری میکنم و در سال ۹۶ بعنوان یکی از مربیان تیم تهران این تیم را به قهرمانی کشور رساندیم

مدتی مدلینگ لباس شدم ودرتمامی سالهای فصل مسابقات وخارج از فصل مسابقات استیل ورزشی خود را حفظ کردم و تقریبا رژیمم رارعایت کردم تا همیشه متناسب باشم و اینکه بعد از ورزش تکواندو. وکشتی توانستم دررشته بیلدینگ،کلاسیک و فیزیک کلاسیک صاحب عنوان شوم که هریک بدنی با سبک وفرم خاص خود میخاهد از اینرو دوستان ونزدیکان وبرخی اساتید بنام اقای استیل از بنده یادمیکنند

لازم می دانم از صبر وشکیبایی خانواده ام،کمکهای اکبر برادر کوچکترم و حمایت بی دریغ مهندس قربان نژاد ، دکتر رحمتی و دکتر قهرمانی درشرکت fbr بی نهایت تشکر نمایم ، ایشان باحمایت و تقبل بخش زیادی از هزینهای رژیمم و پرداخت مکملهای بسیار عالی اف بی آر سهم بسزایی در قهرمانی بنده در مسابقات جهانی شروکلاسیک و تیمم در مسابقات تهران و حوزه و.....داشتند.
(FBR)
حامی قهرمانان وحرفه ایها👊💪
@shahinmrworld7
09337100676
Read more
. جردن باروز: دوست دارم با حسن یزدانی کشتی بگیرم، مردم ایران فوق‌العاده‌اند . . نابغه کشتی آمریکا ...
Media Removed
. جردن باروز: دوست دارم با حسن یزدانی کشتی بگیرم، مردم ایران فوق‌العاده‌اند . . نابغه کشتی آمریکا و دارنده ۵ مدال طلای جهان و المپیک ابراز امیدواری کرد قبل از زمان بازنشستگی‌ و کنار رفتنش از دنیای کشتی با حسن یزدانی چهره شاخص کشتی ایران سرشاخ شود. . جردن باروز نابغه آمریکایی کشتی جهان که ... .
جردن باروز: دوست دارم با حسن یزدانی کشتی بگیرم، مردم ایران فوق‌العاده‌اند
.
.

نابغه کشتی آمریکا و دارنده ۵ مدال طلای جهان و المپیک ابراز امیدواری کرد قبل از زمان بازنشستگی‌ و کنار رفتنش از دنیای کشتی با حسن یزدانی چهره شاخص کشتی ایران سرشاخ شود.
.
جردن باروز نابغه آمریکایی کشتی جهان که طرفداران زیادی در سراسر جهان از جمله ایران دارد، اواخر سال ۹۵ برای حضور در جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه به همراه تیم ملی آمریکا عازم ایران شد و شدیداً مورد استقبال مردم ایران قرار گرفت.

مهمان‌نوازی مردم ایران از تیم آمریکا و جردن باروز باعث شد وی و دیگر هم‌تیمی‌های او بارها از مردم ایران تمجید و برای سفر به ایران به همراه خانواده هایشان ابراز علاقه کنند.

باروز چند روز پیش در فینال جام یاشاردوغو در ترکیه برابر فرانک چامیزو قهرمان جهان از کوبا در یک مبارزه زیبا و سخت با نتیجه ده بر ده شکست خورد.

جردن باروز دارنده ۵ مدال طلای جهان و المپیک روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به این سوال که با کدام کشتی‌گیر دوست دارد پیش از رسیدن دوران بازنشستگی بر روی تشک کشتی مصاف کند در پاسخ با نشان دادن تصویری از حسن یزدانی ابراز امیدواری کرد فرصتی فراهم شود تا پیش از پایان دوره بازنشستگی با این چهره شاخص کشتی ایران مبارزه کند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد بار دیگر به ایران سفر کند گفت: اتفاقا چند روز پیش به این موضوع فکر می‌کردم. سفر به ایران قطعا پیشنهاد خوبی است چرا که مردم ایران فوق‌العاده‌اند.

باروز همچنین در پاسخ به این سوال که به کدام کشتی‌گیر علاقمند است و کار او را می‌پسندد خاطرنشان کرد: جان اسمیت دارنده ۶ مدال طلای جهان و المپیک از آمریکا بهترین کشتی‌گیر از دید من است.

آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم آمریکا در پاسخ به این سوال که به عنوان رهبر تیم امریکا معتقد است یک رهبر چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد، گفت: توانایی ارتباط برقرار کردن با دیگران و چهره کاریزماتیک داشتن در کنار پرتلاش بودن و صداقت ۳ ویژگی مهمی است که یک رهبر باید داشته باشد.
.
#ko6ti #ko6ti_ir #jordanburroughs #wrestling #iranian_wrestling
Read more
Loading...
... سال۹۶، سال بیم و امید... اولش با دو انتخابات پر چالش آغاز شد، #ریاست_جمهوری و #شورای_شهر برای ...
Media Removed
... سال۹۶، سال بیم و امید... اولش با دو انتخابات پر چالش آغاز شد، #ریاست_جمهوری و #شورای_شهر برای من به مانند بسیاری از فعالان سیاسی اصلاح طلب پر از تنش و تلاش بود. کار ستادی و حضور در شهرهای مختلف برای #سخنرانی و نهایتا پیروزی #روحانی و پیروزی کامل لیست امید در شورا دومش #اخراج جمعی از ما از رسانه ... ...
سال۹۶، سال بیم و امید...
اولش با دو انتخابات پر چالش آغاز شد، #ریاست_جمهوری و #شورای_شهر
برای من به مانند بسیاری از فعالان سیاسی اصلاح طلب پر از تنش و تلاش بود. کار ستادی و حضور در شهرهای مختلف برای #سخنرانی و نهایتا پیروزی #روحانی و پیروزی کامل لیست امید در شورا
دومش #اخراج جمعی از ما از رسانه های #دانشگاه_آزاد بود که در پی وفات #آیت_الله_هاشمی_رفسنجانی ، "کشتی بان را سیاستی دیگر" آمده بود و لاجرم جای ما را باید کشتی رانان همسو می گرفتند!
سومش حضور در معاونت اطلاع رسانی و امور بین الملل شورا شهر بود. شش ماهی که از حضور گذشته خود مثنوی هفت من کاغذ است. سختی ها و شیرینی های کار در جایی که حالا پس از چهارده سال قبایی نو به تن کرده و در حوزه اطلاع رسانی و پوشش اخبار، پشتیبانانِ تمام عیار سابق را به دلیل #اصلاح_طلب بودن، ندارد!تا چه خواهد و چه پیش آید

پ.ن:سفره هفت سین و موقعیتِ در عکس، برای "سخن نوروزی" اعضای #شورای_شهر_تهران تدارک شده است که از فردا شب به مرور بر روی کانال تلگرام رسمی شورا منتشر میشود. امشب "پیش پرده ای" کوتاه از آنها منتشر شده است
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم کسب مقام قهرمانی جهان توسط نوجوانان کشورمان بصورت توامان در رشته های کشتی ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم کسب مقام قهرمانی جهان توسط نوجوانان کشورمان بصورت توامان در رشته های کشتی آزاد و فرنگی ، موجب مسرت و شعف ایرانیان علاقه مند به کشتی شد . این عزیزان با شایستگی و همت، راه دشوار دستیابی به پیروزی را طی کردند و توانستند دلاورانه و پرصلابت بر سکوی افتخار بایستند . با تبریک بمناسبت ... بسم الله الرحمن الرحیم
کسب مقام قهرمانی جهان توسط نوجوانان کشورمان بصورت توامان در رشته های کشتی آزاد و فرنگی ، موجب مسرت و شعف ایرانیان علاقه مند به کشتی شد .
این عزیزان با شایستگی و همت، راه دشوار دستیابی به پیروزی را طی کردند و توانستند دلاورانه و پرصلابت بر سکوی افتخار بایستند .
با تبریک بمناسبت این رتبه های ارزشمند به کشتی گیران ، کادر فنی و مسئولان تیم ها و ملت شریف ایران ، امیدوارم شاهد درخشش نوجوانان و جوانان کشورمان در تمامی عرصه ها باشیم .

علی لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی

http://larijani.ir/news/5659
Read more
. استاد "منصور مهدی زاده" قهرمان اسبق جهان و بازی های اسیایی و پهلوان کشور به عضویت تالار مشاهیر کشتی ...
Media Removed
. استاد "منصور مهدی زاده" قهرمان اسبق جهان و بازی های اسیایی و پهلوان کشور به عضویت تالار مشاهیر کشتی جهان درامد . اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی اعلام کرد، منصور مهدی زاده دارنده سه مدال طلا و یک برنز جهان، طلای بازی های آسیایی و نفر چهارم المپیک 1964 توکیو بعنوان قهرمان ... .
استاد "منصور مهدی زاده" قهرمان اسبق جهان و بازی های اسیایی و پهلوان کشور به عضویت تالار مشاهیر کشتی جهان درامد
.
اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی اعلام کرد، منصور مهدی زاده دارنده سه مدال طلا و یک برنز جهان، طلای بازی های آسیایی و نفر چهارم المپیک 1964 توکیو بعنوان قهرمان کشتی آزاد به عضویت تالار مشاهیر این اتحادیه درآمده است.

بر این اساس مراسم اهداء جوایز منصور مهدی زاده روز جمعه 27 مهرماه در مجمع عمومی اتحادیه جهانی کشتی (مسابقات جهانی بوداپست مجارستان) برگزار خواهد شد.
.
پ_ن؛تشکر از محمد نصرتی عزیز بابت عکس زیبا
Read more
Loading...
. تیم ملی کشتی آزاد ایران نائب قهرمان مسابقات جام جهانی لاس پالماس . ایستاده از راست: مسلم اسکندر ...
Media Removed
. تیم ملی کشتی آزاد ایران نائب قهرمان مسابقات جام جهانی لاس پالماس . ایستاده از راست: مسلم اسکندر فیلابی، شاهین بهزادی، رحمت الله غفوریان (داور)٬ سیف الله جواهری و محمد اسماعیل زاده ردیف وسط: سبحان روحی، ابراهیم جوادی و محسن فره وشی نشسته از راست: پرویز سیروس پور (مربی)٬ محمد خرمی، ... .
تیم ملی کشتی آزاد ایران
نائب قهرمان مسابقات جام جهانی لاس پالماس
.
ایستاده از راست:
مسلم اسکندر فیلابی، شاهین بهزادی، رحمت الله غفوریان (داور)٬ سیف الله جواهری و محمد اسماعیل زاده

ردیف وسط:
سبحان روحی، ابراهیم جوادی و محسن فره وشی

نشسته از راست:
پرویز سیروس پور (مربی)٬ محمد خرمی، محمدرضا نوایی، منصور برزگر و استاد حبیب الله بلور (سرمربی)
‌.
دلاوران کشتی ایران که خود را برای حضور قدرتمند در رقابتهای المپیک آسیایی تهران آماده می کردند دو ماه قبل از این مسابقات راهی اسپانیا شدند تا آمادگی خود را در جزایر قناری به بوته آزمایش گذارند.
.
در لاس پالماس، شوروی با نفراتی چون ولادیمیر یومین، رسلان آشورعلیف، لوان تدیاشویلی و سسلان اندیف قهرمان شد، تیم ملی کشورمان به مقام نائب قهرمانی رسید و بلغارها هم سوم شدند.
Read more
. رضا گرایی برادر کوچکتر کار ناتمام برادر بزرگ تر رو در یک وزن دیگر تکمیل کرد!... . نتایج دیدارهای فینال این رقابت ها به شرح زیر است: کشتی آزاد: 57 کیلوگرم: فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4 فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1 65 ... .
رضا گرایی برادر کوچکتر کار ناتمام برادر بزرگ تر رو در یک وزن دیگر تکمیل کرد!...
.
نتایج دیدارهای فینال این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:
فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4
فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1

65 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن مرادقلی (تهران) 4– مهران نصیری (مازندران) 3
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر)

74 کیلوگرم:
فینال اول: مصطفی حسین خانی (تهران) 4 - سعید داداش پور (تهران) صفر
فینال دوم: سعید داداش پور، برنده 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 2
فینال سوم: مصطفی حسین خانی (تهران) 7- سعید داداش پور (مازندران) 2

86 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن یزدانی (مازندران) 5 – کامران قاسم پور (مازندران) صفر
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2)

در وزن 92 کیلوگرم با توجه به مصوبه شورای فنی مسابقات دو از 3 برگزار نشد و علیرضا کریمی از البرز با شکست تمامی حریفان، عنوان نخست این وزن را بدست آورد.

کشتی فرنگی:

60 کیلوگرم:
فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) 5– محمد فقیری (توابع تهران) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر)

67 کیلوگرم:
فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) 9– حامد تاب (خوزستان) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3)

وزن 77 کیلوگرم:
فینال دوم: پژمان پشتام (تهران) 5 محمدعلی گرایی (فارس) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2)

97 کیلوگرم:
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر)
در این وزن با توجه به مصدومیت حسینی فینال دوم برگزار نشد و علی اکبر حیدری بعنوان نفر نخست معرفی شد.

130 کیلوگرم:
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) 2- مهدی نوری (اردبیل) 1
فینال سوم: مهدی نوری (اردبیل) 5- شهاب قوره جیلی (تهران) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی: شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4 )
Read more
. کاپیتان باروز در مقابل مجسمه اسطوره کشتی امریکا «دان گیبل» . مسابقات جام جهانی کشتی آزاد دو روز ...
Media Removed
. کاپیتان باروز در مقابل مجسمه اسطوره کشتی امریکا «دان گیبل» . مسابقات جام جهانی کشتی آزاد دو روز دیگر در آیووا (زادگاه استاد دان گیبل) آغاز خواهد شد؛ عدم حضور تیم های ایران و روسیه بهترین فرصت را برای امریکایی ها فراهم کرده تا پس از پانزده سال بازهم قهرمان جام جهانی شوند! @usawrestling .
کاپیتان باروز در مقابل مجسمه اسطوره کشتی امریکا «دان گیبل»
.
مسابقات جام جهانی کشتی آزاد دو روز دیگر در آیووا (زادگاه استاد دان گیبل) آغاز خواهد شد؛ عدم حضور تیم های ایران و روسیه بهترین فرصت را برای امریکایی ها فراهم کرده تا پس از پانزده سال بازهم قهرمان جام جهانی شوند!
@usawrestling
Loading...
من نیما هستم 23ساله.این خاطره ماله 6 سال پیشه.وقتی که من 17 سالم بود و خواهرم 13 سالش.بابام شغله آزاد ...
Media Removed
من نیما هستم 23ساله.این خاطره ماله 6 سال پیشه.وقتی که من 17 سالم بود و خواهرم 13 سالش.بابام شغله آزاد داره.مامانم هم معلمه.معمولا تو طوله روز خونه خالیه.  .من محشیدو از کوچیکیش خیلی دوست داشتم.اصلا هم نظری روش نداشتم.حتی گاهی اوقات معمولا ظهر ها پیشش میخوابیدم.یواش یواش محشید رشد کرد.هیکلش ... من نیما هستم 23ساله.این خاطره ماله 6 سال پیشه.وقتی که من 17 سالم بود و خواهرم 13 سالش.بابام شغله آزاد داره.مامانم هم معلمه.معمولا تو طوله روز خونه خالیه.  .من محشیدو از کوچیکیش خیلی دوست داشتم.اصلا هم نظری روش نداشتم.حتی گاهی اوقات معمولا ظهر ها پیشش میخوابیدم.یواش یواش محشید رشد کرد.هیکلش درشت تر شد.و هیکلشو سینه هاش داشت یواش یواش منو تحریک میکرد.محشید همیشه از کوچیکی جلو من تاپ شلوارک میپوشید و این برامون طبیعی بود.اما از وقتی که هیکلش درشت تر شده بود مامانم بهش گیر میداد که اینطوری جلو دادشت راه نرو زشته.آخه شلوارکاش همیشه تنگ بود.اونم دوست نداشت تو خونه پوشیده باشه.میخواست راحت باشه.واسه همین وقتی مامانم سره کار بود.تو خونه راحت لباس میپوشید. منم همش کسو کونو سینه هاشو دید میزدم.یه چند وقتی بود بدجور رفته بودم تو نخش.واسه اینکه توجه اونم جلب کنم گاهی وقتا با شورت از جلوش رد میشدم.تو خونه به یه هوایی میگشتم.معمولا وقتی میخواسنم برم بیرون به هوایه اینکه دارم لباس عوض میکنم لباسامو در می آوردم.با شورت میرفتم تو آشپزخونه آب مبخوردم بعد حاضر میشدم. سعی میکردم وقتی از جلوش رد میشم طوری رد بشم که مهشید متوجه کیرم از زیره شورت بشه چون تنگ بود.که بلخره موفق شدم.
چند وقتی بود.هر وقت با شورت از پیشش رد میشدم میدیدم زیر چشمی به کیرم نگاه میکنه. 1روز طبق معمول با تاب شلوارک بود.از این شلوارک پاچه کوتاها.پدرسک با اون سنه 13 سالش خیلی سکسی بود.من جلو آینه بودم.از اتاقش اومد بیرون از کنارم رد شد.من یهو زدم به کونش گفتم خاک تو سره چاقت کنن.اصلا چاق نبود ها.تو پر و سکسی بود.برگشت گفت خودت چاقی میمون.گفتم چاق تویی.باسنتو نگا؟؟کون گنده.گفت عوضی کونه توکه گنده تره.گفتم من از تو سنم بیشتره خب.خلاصه یکم بحث کردیم.رفت تو آشپزخونه.اومد سمت اتاقش من جلو آینه بودم هنوز.اون زمان خیلی به موهام ور میرفتم.اومد منو هول داد کنار گفت برو کنار.بعد واستاد جلو آینه خودشو ببینه چاق شده واقعا.منم از پشت سرش 2 دستامو گذاشتم رو کونش گفتم نگا کن پهنای باسنتو؟؟گفت تو اصلا به من چکار داری؟دوست دارم چاق باشم اصلا.خلاصه یکی من گفتم یکی اون.یکی من میزدم بهش یکی اون.بعد هی میخندیدیمو همو یواش میزدیمو به هم قلبه میگفتیم.بعد نمیدونم چی شد که شد کشتی.انداختمش زمین.یهو گفت آآآآآآآآخخخخ نیمااااا کمرم درد گرفت.اخماشو کرد تو هم.بعد همین طور که به پشت رو زمین بود.کنارش نشستم.گفتم کجات دقیقا؟گفت پشتم.برش گردوندم.میدونستم فیلمشه.
بعد گفتم الان خوب میشه.شروع کردم به ماساژ دادنه پشتش.بعد یواش یواش شروع ک
Read more
. <span class="emoji emoji1f537"></span> عکسی از جردن باروز در کنار همسرش و جام قهرمانی جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۸ <span class="emoji emoji1f3c6"></span> . <span class="emoji emoji1f53b"></span>جامی که در غییت ایران ...
Media Removed
. عکسی از جردن باروز در کنار همسرش و جام قهرمانی جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۸ . جامی که در غییت ایران و روسیه، به سختی و با شکستن سد محکم آذربایجان ؛ با نتیجه‌ی نزدیک ۶ بر ۴ ، بعد از ۱۵ سال، در خانه نصیب تیم آمریکا شد. . جامی که در هر ۶ دوره‌ی قبلی، در دستان ملی‌پوشان ایرانی بود. عکس از @alliseeisgold .
🔷 عکسی از جردن باروز در کنار همسرش و جام قهرمانی جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۸ 🏆
.
🔻جامی که در غییت ایران و روسیه، به سختی و با شکستن سد محکم آذربایجان ؛ با نتیجه‌ی نزدیک ۶ بر ۴ ، بعد از ۱۵ سال، در خانه نصیب تیم آمریکا شد.
.
🔸جامی که در هر ۶ دوره‌ی قبلی، در دستان ملی‌پوشان ایرانی بود.

عکس از @alliseeisgold
. مراسم افتتاحیه المپیک آتلانتا بروس بامگارتنر (کشتی آزاد) و دان اوبرایان (دو میدانی) . سهم ...
Media Removed
. مراسم افتتاحیه المپیک آتلانتا بروس بامگارتنر (کشتی آزاد) و دان اوبرایان (دو میدانی) . سهم بامگارتنر از آتلانتا برنز بود و سهم اوبرایان هم طلای زرین! . بامگارتنر که قهرمان مورد علاقه بیل کلینتون (رئیس جمهور وقت امریکا) بود، از سوی دولت امریکا به عنوان پرچمدار این کشور در مراسم رژه المپیک ... .
مراسم افتتاحیه المپیک آتلانتا
بروس بامگارتنر (کشتی آزاد) و دان اوبرایان (دو میدانی)
.
سهم بامگارتنر از آتلانتا برنز بود و سهم اوبرایان هم طلای زرین!
.
بامگارتنر که قهرمان مورد علاقه بیل کلینتون (رئیس جمهور وقت امریکا) بود، از سوی دولت امریکا به عنوان پرچمدار این کشور در مراسم رژه المپیک آتلانتا انتخاب شد. او پرچم را با یک دست حمل کرد تا ما را به یاد مسلم اسکندر فیلابی در افتتاحیه المپیک مونترآل بیاندازد.
Read more
. مسابقات کشتی #نونهالان آسیا فردا در کرج آغاز می‌شود، حضور #بانوان و #خانواده ها بلامانع است . . مسابقات ...
Media Removed
. مسابقات کشتی #نونهالان آسیا فردا در کرج آغاز می‌شود، حضور #بانوان و #خانواده ها بلامانع است . . مسابقات #کشتی نونهالان آسیا پس از تأیید طرح ایران برای برگزاری مسابقات به صورت اشتراکی در اتحادیه جهانی به ایران واگذار شد و مسابقات کشتی نونهالان در بخش دختران نیز در کشور ژاپن برگزار خواهد شد. این ... .
مسابقات کشتی #نونهالان آسیا فردا در کرج آغاز می‌شود، حضور #بانوان و #خانواده ها بلامانع است .
.
مسابقات #کشتی نونهالان آسیا پس از تأیید طرح ایران برای برگزاری مسابقات به صورت اشتراکی در اتحادیه جهانی به ایران واگذار شد و مسابقات کشتی نونهالان در بخش دختران نیز در کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

این رقابت ها در 10 وزن آزاد و فرنگی برگزار می شود و کشورهای ژاپن، قزاقستان، قرقیزستان، هند، اردن، بنگلادش، پاکستان، سوریه، سنگاپور، ترکمنستان و ایران 11 کشور شرکت کننده در این مسابقات هستند.

کمال محمد بوعزیز، مدرس داوری اتحادیه جهانی از کشور تونس نیز به‌عنوان نماینده این اتحادیه در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

همچنین دولت تورلیخانوف، رئیس شورای کشتی آسیا از کشور قزاقستان نیز به‌عنوان مهمان ویژه در این مسابقات حضور دارد.

این مسابقات یک‌روزه از صبح روز جمعه 12 مرداد در ورزشگاه انقلاب کرج آغاز و تا غروب فردا و برگزاری مراسم اختتامیه ادامه دارد.

حضور خانواده‌ها و بانوان برای تماشای مسابقات کشتی نونهالان آسیا در ورزشگاه انقلاب، بلا مانع است.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. بعد از چند دوره، امسال تنور لیگ کشتی با حضور نامدارانی همچون حسن یزدانی و رضا یزدانی داغ داغ می شود . بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، لیگ های کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور هرکدام با حضور 8 تیم در دو گروه 4 تیمی برگزار خواهد شد قرعه کشی لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور در سال 97 به شرح زیر است: ... .
بعد از چند دوره، امسال تنور لیگ کشتی با حضور نامدارانی همچون حسن یزدانی و رضا یزدانی داغ داغ می شود .
بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، لیگ های کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور هرکدام با حضور 8 تیم در دو گروه 4 تیمی برگزار خواهد شد

قرعه کشی لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور در سال 97 به شرح زیر است: ️کشتی آزاد:
گروه الف: بیمه رازی بابل – راه و شهرسازی گلستان – شهر بی نقطه ساری – رعد پدافند
گروه ب: ستارگان ساری- پتروشیمی بهشهر- آرش بابل- شهدای پاس ️کشتی فرنگی:
گروه الف: بیمه رازی – شهدای مدافع حرم – آنزان پاس ایذه – سید بابل
گروه ب: سینا صنعت ایذه- شهرداری اردبیل- شهرما شهرداری مشهد- رعد پدافند کاشان
.
با توجه به درخواست برخی باشگاه ها مبنی بر برگزاری مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی به صورت متمرکز، (به دلیل برگزاری مسابقات بازی های آسیایی و جهانی در سال 97) این موضوع در سمینار عمومی هیأت های کشتی سراسر کشور در چند روز آینده مطرح و در زمینه نحوه برگزاری این رقابت ها تصمیم گیری می شود
Read more
. جام مدوید آخرین شانس رضا یزدانی، گلیج و گودرزی برای ملی‌پوش شدن . . مصوبات نشست ظهرامروز(سه ...
Media Removed
. جام مدوید آخرین شانس رضا یزدانی، گلیج و گودرزی برای ملی‌پوش شدن . . مصوبات نشست ظهرامروز(سه شنبه) شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان اعلام شد. مصوبات این نشست به شرح زیر است: 1- گزارشی در خصوص عملکرد کشتی گیران تیم ملی کشتی آزاد در بازی های آسیایی اندونزی ... .
جام مدوید آخرین شانس رضا یزدانی، گلیج و گودرزی برای ملی‌پوش شدن
.
.
مصوبات نشست ظهرامروز(سه شنبه) شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان اعلام شد.

مصوبات این نشست به شرح زیر است:
1- گزارشی در خصوص عملکرد کشتی گیران تیم ملی کشتی آزاد در بازی های آسیایی اندونزی از سوی آقای مجید ترکان مدیر تیم های ملی بزرگسالان و امید ارائه گردید. اعضای شورای فنی مباحثی را در خصوص کشتی گیران مذکور ارائه نمودند. بررسی ضعف های فنی اوزان سبک وزن، بویژه سه وزن اول المپیکی، توجه به چهره های مستعد و جوانی که می تواند برای المپیک 2020 ملی پوش تیم ملی ایران باشند، از نکات مورد تاکید اعضای شورای فنی می باشد. همچنین بر شیوه های امتیاز گیری و "رندی" در کشتی برای کسب امتیاز در کنار کشتی هجومی تاکید موکد گردید.
2- نفرات شاخص برای مسابقات جهانی کشتی آزاد از سوی مدیر تیم های ملی مجددا مطرح و از سوی اعضای شورای فنی مورد بررسی قرار گرفت . آقایان رضا اطری، مهران رضا زاده، باقر یخکشی، ایمان صادقی، مهران نصیری، حسن مرادقلی، یونس امامی، امیرحسین کاووسی، میثم نصیری، مصطفی حسین خانی، سعید داداشپور، امید حسن تبار، عزت الله اکبری، حسن یزدانی، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی، محمد جواد ابراهیمی، پرویز هادی، یدالله محبی کشتی گیران شاخص اوزان مربوطه برای رقابت های جهانی خواهند بود.

3- آقایان رضا یزدانی علیرضا گودرزی، مجتبی گلیج، اسماعیل نجاتیان برای ارزیابی نهایی به مسابقات جام مدوید اعزام خواهند شد. بنا بر نظر اعضای شورای فنی مقرر گردید علاوه بر چهار کشتی گیر فوق، آقایان یونس امامی و باقر یخکشی نیز در تورنمنت مذکور حضور داشته باشند.

4- گزارشی از وضعیت و برنامه های تیم ملی امید کشتی آزاد ارائه و از سوی شورای فنی بررسی گردید.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
دانیال شریعتی نیا ستاره کشتی آزاد همدان در وزن نودوهفت کیلو در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی نفراول ...
Media Removed
دانیال شریعتی نیا ستاره کشتی آزاد همدان در وزن نودوهفت کیلو در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی نفراول خواهد شد دانیال شریعتی نیا ستاره کشتی آزاد همدان در وزن نودوهفت کیلو در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی نفراول خواهد شد
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز ...
Media Removed
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده . یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی! به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی ... .
سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران
.
.
قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده .

یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی!

به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی اش مانند رازی بدون جواب و مهرُموم شده، رفت، تا جاودانه شود.

کشتی فرنگی ایران در حالی برای سومین بار راهی رقابت های جهانی 1969 (۱۳۴۸ شمسی ) ماردل پلاتا شد که تا به حال طعم مدال طلا را نچشیده بود.

علیرضا قلیج خانی و ایرج خورشید فر پیش تر در رقابت های جهانی 1961 و 1966 ایران را صاحب دو نشان برنز دسته 62 و 63 کیلو کرده بودند.

زندگی پر تب تاب فیروز علیزاده از تولد تا مرگ !

نماینده وزن 58 کیلو کشتی فرنگی ایران جوانی ۲۳ ساله که از کودکی طعم سختی را با از دست دادن پدر و مادر، دستفروشی و تامین مخارج خواهر و برادران کوچک تر چشیده بود .
فیروز تنها راه غلبه بر سختی های زندگی اش را در کسب مدال طلای جهانی میدید، طلایی که با تحمل رنج ها بدست آمد ولی به زندگی اش رونقی نبخشید!
خستگی سفر بیست هزار کیلومتری تیم های ملی کشتی از تهران تا ماردل پلاتا با کسب مدال طلای ابراهیم جوادی و عبدالله موحد، نقره محمد قربانی و شمس الدین سید عباسی و تک نشان برنز ابوطالب طالبی در کشتی آزاد تا حدودی دَر رفت .
کسب اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی در سرزمین نقره !
در روزگاری که مسی و فوتبالی وجود نداشت همه آرژانتین را با معادن استخراج نقره اش می شناختند.
رحیم علی آبادی جوان اردبیلی آن ایام تیم ملی کشتی فرنگی توانست مدال نقره دسته 48 کیلو را از سرزمین نقره صید کند .
فیروز پر تب و تاب تر بود شاید تمام معادن نقره آرژانتین هم نمی توانست ذره ای از عطش کسب مدال طلا را در او بکاهد.
علیزاده توانست بر مردانی از کانادا، شوروی،کره و بلغار- به علاوه تساوی با حریف رومانیایی- غلبه کند و اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی را برای خود و ایران به ارمغان بیاورد.
فیروز آمده بود تا مدال طلا چرخ زندگی اش را به چرخش در آورد طلایی که بعد ها چرخ زندگی اش را به موتور تبدیل کرد!
مدال طلا زندگی اش را رونق نبخشید، ولی نامش تا همیشه جاودانه شد.
۳۲ سال مدال طلای فیروز علیزاده ماندگار بود تا در جهانی 2001 یونان حسن رنگرز توانست اولین مدال طلای جهانی خود و دومین مدال طلای طول تاریخ کشتی فرنگی ایران را بدست بیاورد.
فیروز با همان موتور گازی اش راهی فرودگاه شد تا حسن را در آغوش بگیرد و به تهنیت بگوید .
#امیر_سلیمانی
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. تیم منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه، راهی یاکوتسک محل برگزاری ...
Media Removed
. تیم منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه، راهی یاکوتسک محل برگزاری این مسابقات شد. تمامی هزینه های تیم اعزامی از سوی برگزار کننده این مسابقات پرداخت می شود و تیم کشورمان با دعوت فدراسیون روسیه راهی این مسابقات شد. در حالیکه کادر فنی تیم ملی از رضا یزدانی آزادکار ... .
تیم منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه، راهی یاکوتسک محل برگزاری این مسابقات شد.

تمامی هزینه های تیم اعزامی از سوی برگزار کننده این مسابقات پرداخت می شود و تیم کشورمان با دعوت فدراسیون روسیه راهی این مسابقات شد.

در حالیکه کادر فنی تیم ملی از رضا یزدانی آزادکار با تجربه ایران و دارنده ۲ طلای جهان که ۲ سال به علت مصدومیت از میادین به دور بوده برای حضور در این تورنمنت دعوت کرده بود، وی حاضر نشد عازم این رقابت‌ها شود. ظاهرا یزدانی قصد دارد در لیگ به روی تشک برود.

ترکیب تیم کشتی آزاد کشورمان برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان
۶۱ کیلوگرم: مجید داستان
۶۵ کیلوگرم: محمد رمضان پور
۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی
۷۰ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی
۸۶ کیلوگرم: احمد بذری
۹۷ کیلوگرم: مسعود خواجه صالحانی
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی
مربی ارشد و سرپرست: مصطفی میرعمادیان
مربی: مهدی برائتی
داور: محمدحسن یاراحمدی

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روزهای ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می شود.

بر اساس برنامه اعلامی مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم روزهای پنج شنبه و جمعه و مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه برگزار می شود.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
با پیروزی نزدیک مقابل آذربایجان آمریکا بعد از ۱۵ سال قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد/ جردن باروز و ...
Media Removed
با پیروزی نزدیک مقابل آذربایجان آمریکا بعد از ۱۵ سال قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد/ جردن باروز و اسنایدر ضربه کردند آمریکا بعد از پانزده سال قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد. به‌ گزارش رزم‌آنلاین و به نقل از ‌ایسنا، دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد بین تیم‌های آمریکا و آذربایجان در ایالت آیووا ... با پیروزی نزدیک مقابل آذربایجان

آمریکا بعد از ۱۵ سال قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد/ جردن باروز و اسنایدر ضربه کردند

آمریکا بعد از پانزده سال قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد.

به‌ گزارش رزم‌آنلاین و به نقل از ‌ایسنا، دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد بین تیم‌های آمریکا و آذربایجان در ایالت آیووا برگزار شد که تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد آمریکا موفق شد شش بر چهار آذربایجان را شکست دهد و پس از پانزده سال بار دیگر به عنوان قهرمانی جام جهانی برسد.

در کشتی های مهم جردن باروز موفق شد گاجیمراد عمروف را ضربه فنی کند و کایل اسنایدر هم به پیروزی با ضربه فنی 14 بر 3 مقابل رومن باکروف رسید.

این چهاردهمین قهرمانی آمریکا در جام جهانی بود. البته این تیم از سال ۲۰۰۳ به بعد نتوانسته بود عنوان قهرمانی را تصاحب کند. ایران در شش دوره قبلی جام جهانی جام قهرمانی را بالای سر برده بود اما ایران و روسیه در این دوره غایب بودند.

همچنین در مسابقه رده بندی ژاپن شش بر چهار کوبا را شکست داد و بر سکوی سوم ایستاد.

گرجستان نیز با پیروزی شش بر چهار مقابل مغولستان به عنوان پنجم رسید.

همچنین قزاقستان با پیروزی ۱۰ بر صفر مقابل هند در جایگاه هفتم قرار گرفت.

فینال: آمریکا ۶ – آذربایجان ۴

اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است.

۵۷ کیلوگرم: توماس گیلمان ۷ - گئورگی ادیراشویلی ۸

۶۱ کیلوگرم: کندریک مپل ۶ – افغان خاشالوف ۲

۶۵ کیلوگرم: اوگان استیبر ۶ – حاجی علی یف ۳

۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین ۴ - جوشگان عظیم اف ۴ (برنده)

۷۴ کیلوگرم: جردن باروز با ضربه فنی گاجیمراد عمروف را شکست داد.

۷۹ کیلوگرم: کایل دیک ۵ – جبرئیل حسن اف ۳

۸۶ کیلوگرم: دیوید تیلور ۱۲ – الکساندر گوستیف ۲

۹۲ کیلوگرم: جی دن کاکس ۴ – اصلان‌بک آلبوروف ۴ (برنده)

۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر ۱۴ – رومن باکروف ۳

۱۲۵ کیلوگرم: نیک گیازدوفسکی ۳ – جمال الدین ماگومداف ۳

عکس: جام جهانی کشتی آزاد - کایل اسنایدر

@alliseeisgold
Read more
پایان ماراتن انتخابی #کشتی با قهرمانی پرویز هادی نصر: رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی ...
Media Removed
پایان ماراتن انتخابی #کشتی با قهرمانی پرویز هادی نصر: رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش نصر، با پایان رقابت های پنج وزن دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی های آسیایی اندونزی و مسابقات جهانی مجارستان، ... پایان ماراتن انتخابی #کشتی با قهرمانی پرویز هادی

نصر: رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش نصر، با پایان رقابت های پنج وزن دوم مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازی های آسیایی اندونزی و مسابقات جهانی مجارستان، چهره نفرات نخست این رقابت ها مشخص شد.
بر اساس فرآیند انتخابی تیم ملی، نفرات راه یافته به فینال در صورت رسیدن به دو پیروزی در دیدارهای نهایی، عنوان نخست را بدست آوردند. مبارزه کشتی گیران #فینالیست ، در دور مقدماتی به عنوان فینال نخست محسوب شد.
در پنج وزن دوم کشتی آزاد، باقر یخکشی، امید حسن تبار، علیرضا گودرزی و پرویز هادی به عنوان قهرمانی رسیدند.

در وزن هفتاد کیلوگرم کشتی آزاد دیدار فینال برگزار نشد چرا که بر اساس مصوبه شورای فنی، میثم نصیری از حضور در مرحله نهایی این وزن معاف شد و نفر نخست دور مقدماتی این رقابت ها که نیما اشقاقی بود باید به همراه نصیری در رقابت درون اردویی یا اعزام به تورنمنت بین المللی رقابت کند.
در پنج وزن دوم کشتی فرنگی نیز محسن حاجی پور، علی ارسلان، یوسف قادریان و حسین نوری موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.
در وزن پنجاه و پنج کیلوگرم کشتی فرنگی نیز بر اساس مصوبه شورای فنی مسلم نادری خادم از حضور در انتخابی مرحله نهایی معاف شد و باید با رضا خدری نفر اول این مرحله در تورنمنت خارجی یا رقابت درون اردویی مبارزه کند.

از جمله حواشی روز پایانی این رقابت ها اعتراض شدید محمد حسن محبی قهرمان سابق کشتی به داوران پس از باخت یدالله محبی مقابل پرویز هادی بود.

تماشاگران استقبال بسیار خوبی از این رقابت ها داشتند و سکوهای سالن شصت ساله هفتم تیر تهران مملو از جمعیت بود.
رسول خادم رییس فدراسیون کشتی همانند روزهای قبل از میان تماشاگران نظاره گر این رقابت ها بود.
@nasrnews
Read more
. شورای المپیک آسیا از مثبت شدن تست دوپینگ یک کشتی‌گیر ترکمنی در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی خبر ...
Media Removed
. شورای المپیک آسیا از مثبت شدن تست دوپینگ یک کشتی‌گیر ترکمنی در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی خبر داد. رستم نظروف قبل از شروع مسابقات در تاریخ 17 آگوست تست دوپینگ داد و شورای المپیک آسیا روز گذشته اعلام کرد تست دوپینگ این کشتی‌گیر مثبت شده است. اعلام این تست دوپینگ، نتیجه مسابقه وزن 57 کیلوگرم ... .
شورای المپیک آسیا از مثبت شدن تست دوپینگ یک کشتی‌گیر ترکمنی در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی خبر داد.

رستم نظروف قبل از شروع مسابقات در تاریخ 17 آگوست تست دوپینگ داد و شورای المپیک آسیا روز گذشته اعلام کرد تست دوپینگ این کشتی‌گیر مثبت شده است.

اعلام این تست دوپینگ، نتیجه مسابقه وزن 57 کیلوگرم مردان را در کشتی آزاد که در تاریخ 19 آگوست برگزار شد، باطل می‌کند.

این نخستین دوپینگی بازی‌های آسیایی به شمار می‌رود. در سال 2014 تست دوپینگ 6 ورزشکار مثبت اعلام شد
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. نتایج فینال مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد و فرنگی . . کشتی فرنگی: 60 کیلوگرم: فینال ...
Media Removed
. نتایج فینال مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد و فرنگی . . کشتی فرنگی: 60 کیلوگرم: فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) 5– محمد فقیری (توابع تهران) 2 (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر) 67 کیلوگرم: فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) ... .
نتایج فینال مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد و فرنگی .
.
کشتی فرنگی:

60 کیلوگرم:
فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) 5– محمد فقیری (توابع تهران) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر)

67 کیلوگرم:
فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) 9– حامد تاب (خوزستان) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3)

وزن 77 کیلوگرم:
فینال دوم: پژمان پشتام (تهران) 5 محمدعلی گرایی (فارس) 2 (نتیجه دیدار اول (مقدماتی): پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2)

97 کیلوگرم:
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر)
در این وزن با توجه به مصدومیت حسینی فینال دوم برگزار نشد و علی اکبر حیدری بعنوان نفر نخست معرفی شد.

130 کیلوگرم:
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) 2- مهدی نوری (اردبیل) 1
فینال سوم: مهدی نوری (اردبیل) 5- شهاب قوره جیلی (تهران) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی: شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4 )
.
.
کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:
فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4
فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1

65 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن مرادقلی (تهران) 4– مهران نصیری (مازندران) 3
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر)

74 کیلوگرم:
فینال اول: مصطفی حسین خانی (تهران) 4 - سعید داداش پور (تهران) صفر
فینال دوم: سعید داداش پور، برنده 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 2
فینال سوم: مصطفی حسین خانی (تهران) 7- سعید داداش پور (مازندران) 2

86 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن یزدانی (مازندران) 5 – کامران قاسم پور (مازندران) صفر
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2)

در وزن 92 کیلوگرم با توجه به مصوبه شورای فنی مسابقات دو از 3 برگزار نشد و علیرضا کریمی از البرز با شکست تمامی حریفان، عنوان نخست این وزن را بدست آورد. .
.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
 #دعا__یعنی #قرآن_یعنی . . قرآن کریم سوره یونس: زمانی که در کشتی قرار می گیرید ، و بادهای موافق, ...
Media Removed
#دعا__یعنی #قرآن_یعنی . . قرآن کریم سوره یونس: زمانی که در کشتی قرار می گیرید ، و بادهای موافق, آنان را ( بسوی مقصد ) حرکت میدهد و خوشحال می شوند ، ناگهان طوفان شدیدی می وزد و امواج(و بلا) از هر سو به سراغ آنها می آید و گمان می کنند هلاک خواهند شد در آن هنگام ، خدا را از روی #اخلاص می خوانند که: «اگر ما ... #دعا__یعنی
#قرآن_یعنی .
.
قرآن کریم سوره یونس:
زمانی که در کشتی قرار می گیرید ، و بادهای موافق, آنان را ( بسوی مقصد ) حرکت میدهد و خوشحال می شوند ، ناگهان طوفان شدیدی می وزد و امواج(و بلا) از هر سو به سراغ آنها می آید و گمان می کنند هلاک خواهند شد در آن هنگام ، خدا را از روی #اخلاص می خوانند که: «اگر ما را از این گرفتاری نجات دهی ، حتماً از سپاسگزاران خواهیم بود!»(22)
امّا هنگامی که خدا آنها را رهایی بخشید ، ( باز ) به ناحق ، در زمین ستم(و سرکشی) میکنند.
ای مردم! ستم های شما ، به زیان خود شماست! از زندگی دنیا بهره ( میبرید ) ، سپس بازگشت شما بسوی ماست و ما ، شما را به آنچه عمل میکردید ، خبر میدهیم...(23)
.
.
امام حسین (علیه السلام) در هنگام سفر به کربلا فرمود: به راستی که(اکثر) مردم بنده دنیا هستند و دین (فقط) بر سر زبان آنهاست و مادامی که برای معیشت (و منفعت طلبی)آنها باشد، پیرامون(و طرفدار) آن هستند و وقتی به بلا آزموده شوند، دینداران اندک اند...(تحف العقول، ص 249 250)
.
.
مثال امروزیش:
وقتی گیر میوفتیم و مصیبت بهمون میرسه خدا رو صدا میزنیم,کلی وعده میدیم و... ولی وقتی مشکل حل میشه کلا یادمون میره قرارمون چی بود با خدا...
.
.
دوستانتون_رو_تگ_کنید
.
.
کپی_با_ذکر_صلوات_آزاد
#صبر_یعنی
#دنیا_و_آخرت_یعنی
اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
Read more
حضور تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در جام مدوید در کشور بلاروس با توجه به عدم امکان تأمین هزینه های ارزی منتفی شد.با اين وجود خادم در گفتگو اختصاصي با گل حاضر نيست با شرح مشكلات كام مردم را بيشتر از اينكه هست تلخ كند حضور تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در جام مدوید در کشور بلاروس با توجه به عدم امکان تأمین هزینه های ارزی منتفی شد.با اين وجود خادم در گفتگو اختصاصي با گل حاضر نيست با شرح مشكلات كام مردم را بيشتر از اينكه هست تلخ كند
ورق بزنید؛ سه طلایی نوجوان ایران ‌. رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ...
Media Removed
ورق بزنید؛ سه طلایی نوجوان ایران ‌. رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد . در پایان تیم ایران با ۳ مدال طلای رحمان عموزاد خلیلی، علیرضا عبداللهی و امیرحسین زارع در اوزان ۴۵، ۹۲ و ۱۱۰ کیلوگرم، یک مدال نقره محمدرضا قیاسی در وزن ۸۰ کیلوگرم، ... ورق بزنید؛ سه طلایی نوجوان ایران
‌.
رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد
.
در پایان تیم ایران با ۳ مدال طلای رحمان عموزاد خلیلی، علیرضا عبداللهی و امیرحسین زارع در اوزان ۴۵، ۹۲ و ۱۱۰ کیلوگرم، یک مدال نقره محمدرضا قیاسی در وزن ۸۰ کیلوگرم، ۳ مدال برنز سید عرفان جعفریان، علی اکبر فضلی و محمد کریمی در اوزان ۵۱، ۶۰ و ۶۵ کیلوگرم و با کسب ۱۵۲ امتیاز بعنوان قهرمانی رسید
.
#1varzesh #unitedworldwrestling #wrestling #cadetworldchampionships2018 #iran #zagreb #hasanyazdani #champion #rasool_khadem #wrestler
.
@1Varzesh
Read more
علیرضا کریمی نابغه کشتی آزاد همدان در وزن هشتادوشش کیلو بزودی شگفتی ساز خواهد شد
Media Removed
علیرضا کریمی نابغه کشتی آزاد همدان در وزن هشتادوشش کیلو بزودی شگفتی ساز خواهد شد علیرضا کریمی نابغه کشتی آزاد همدان در وزن هشتادوشش کیلو بزودی شگفتی ساز خواهد شد
. ترکیب‌ تیم‌های کشتی ایران در المپیک جوانان مشخص شد . . رقابت‌های کشتی بازی‌های المپیک جوانان ...
Media Removed
. ترکیب‌ تیم‌های کشتی ایران در المپیک جوانان مشخص شد . . رقابت‌های کشتی بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین روزهای ۲۰ تا ۲۲ مهرماه در بوینس آیرس برگزار می‌شود و هر کشور می‌تواند با دو نماینده در هر رشته در این مسابقات شرکت کند. . . با توجه به اینکه هر کشور تنها 2 سهمیه (نفرات اول رقابت‌های ... .
ترکیب‌ تیم‌های کشتی ایران در المپیک جوانان مشخص شد
.
.
رقابت‌های کشتی بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین روزهای ۲۰ تا ۲۲ مهرماه در بوینس آیرس برگزار می‌شود و هر کشور می‌تواند با دو نماینده در هر رشته در این مسابقات شرکت کند.
.
.
با توجه به اینکه هر کشور تنها 2 سهمیه (نفرات اول رقابت‌های قاره‌ای) مجاز برای حضور در المپیک نوجوانان را خواهد داشت، #امیررضا_ده_بزرگی در وزن 45 کیلوگرم و محمد نصرتی در وزن 92 کیلوگرم فرنگی‌کاران کشورمان بودند که در رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان صاحب مدال طلا شدند و سهمیه حضور در این رقابت‌ها را بدست آوردند.
.
.
البته تیم کشتی آزاد در سه وزن (۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم) صاحب مدال طلا و موفق به کسب سهمیه شد که 2 وزن توسط کادر فنی برای حضور در این رقابت‌ها معرفی شدند که محمد کریمی در ۶۵ کیلوگرم و امیرحسین زارع در ۱۱۰ کیلوگرم نمایندگان ایران خواهند بود.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #dehbozorgi #koshti
Read more
. با توجه به اینکه برای اعزام هریک از تیم‌های منتخب و یا ملی کشتی ایران به مسابقات بین‌المللی در بودجه ...
Media Removed
. با توجه به اینکه برای اعزام هریک از تیم‌های منتخب و یا ملی کشتی ایران به مسابقات بین‌المللی در بودجه مصوب فدراسیون، اعتبار مشخصی پیش بینی شده است، متاسفانه افزایش چند برابری نرخ ارز، عدم تخصیص ارز مبادله‌ای از سوی بانک مرکزی به فدراسیون‌ها و هزینه‌های چند برابری خرید بلیط، فدراسیون کشتی را ... .
با توجه به اینکه برای اعزام هریک از تیم‌های منتخب و یا ملی کشتی ایران به مسابقات بین‌المللی در بودجه مصوب فدراسیون، اعتبار مشخصی پیش بینی شده است، متاسفانه افزایش چند برابری نرخ ارز، عدم تخصیص ارز مبادله‌ای از سوی بانک مرکزی به فدراسیون‌ها و هزینه‌های چند برابری خرید بلیط، فدراسیون کشتی را به ناچار و برخلاف برنامه‌ها و مصلحت‌های فنی مجبور به اتخاذ سیاست انقباضی جدیدی کرده است.

بر این اساس، به منظور تامین منابع مالی هریک از اعزام‌های اصلی به مسابقات جهانی، ضرورت دارد چند اعزام تدارکاتی و یا بعضا برخی از از اعزام‌های اصلی دیگر نیز منتفی شود. از اینرو اعزام تیم منتخب کشتی آزاد ایران به مسابقات بین‌المللی جام مدوید که به عنوان آخرین مسابقه تدارکاتی و ارزیابی برای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران پیش از حضور در مسابقات جهانی مجارستان از سوی شورای فنی کشتی آزاد در نظر گرفته شده بود، منتفی شد.

لازم به توضیح است با توجه به شرایط بوجود آمده، نفرات مدنظر کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های پیش رو، بر اساس عملکرد فنی کشتی گیران در طول تمرینات، کارنامه خارجی ایشان و توان روانی و قدرت جنگندگی آن‌ها در مسابقه با نفرات شاخص جهان در وزن خود، و در مجموع میزان بهره مندی از کلاس جهانی مورد ارزیابی کادر فنی و شورای فنی قرار می‌گیرند.

همچنین برای آماده سازی نفرات جوان و یا با تجربه‌ای که نیاز به حضور در میدان تدارکاتی دارند، به ناچار از طریق تدابیر کادر فنی در شرایط مشابه مسابقه‌ای درون اردویی و یا حضور در سایر مسابقات داخلی - ملی موجود، در محدوده زمانی باقی مانده تا مسابقات جهانی استفاده خواهد شد.
Read more
. می‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه ...
Media Removed
. می‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه سرمربیگری اشکانی تا خاتمه رقابت‌های جهانی بوداپست اقدام و عمل کرد؟! . مهدی شیروانی . . علی اشکانی برای هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ بوداپست به عنوان ... .
می‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه سرمربیگری اشکانی تا خاتمه رقابت‌های جهانی بوداپست اقدام و عمل کرد؟!
.
مهدی شیروانی .
.

علی اشکانی برای هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ بوداپست به عنوان سرمربی ابقا شد. بنابر اعلام احد پازاج مدیر تیم‌های ملی امید و بزرگسالان، فردای روز بعد از جلسه شورای فنی، جلسه‌ای چند ساعته میان او (به عنوان فردی که شورای فنی، مأموریت انتخاب سرمربی تیم ملی را بر عهده‌اش گذاشته است) با علی اشکانی سرمربی تیم ملی برگزار شده و پازاج دغدغه‌های شورای فنی و خودش (مدیر تیم‌های ملی) را با او مطرح کرده، اشکانی هم پذیرفته و قول داده دغدغه‌های به‌حق فنی و مدیریتی مطرح شده را با کمک تمام بزرگان کشتی فرنگی برطرف کند.
انصافاً با این روش تحقیرآمیزی که هدایت تیم ملی کشتی فرنگی را به علی اشکانی سپردید، می‌خواهید در مسابقات قهرمانی جهانی ۲۰۱۸ مجارستان قدرتنمایی کنید؟! نمی‌شد بهتر، محترمانه‌تر و بدون اینکه خدشه‌ای به جایگاه و اعتبار سرمربی تیم ملی وارد شود، برای ادامه سرمربیگری اشکانی تا خاتمه رقابت‌های جهانی بوداپست اقدام و عمل کرد؟! آیا برای قدرتنمایی شورای فنی، معقولانه است جایگاه سرمربی تیم ملی را تضعیف کنیم؟!
یعنی با عدم اعتراض اشکانی به حق‌کُشی یا ناداوری در مسابقه بهنام مهدیزاده، دلسوزی عضو محترم شورای فنی برای مهدیزاده و مخالفت با عدم اعتراض به‌موقع کوچ و سرمربی! در دفاع از مهدیزاده به تصمیم داوران، ضعف مدیریتی و فنی اشکانی مشهود شد؟! مسابقه‎ای که با امتیاز مساوی به سود حریف خاتمه یافت، اگر اشکانی اعتراض کرده و با ردّ اعتراضش، یک امتیاز بادآورده به‌‎ حساب حریف ریخته می‌شد، همین دلسوزان عزیز معترض، نمی‌گفتند اگر اعتراض اشکانی نبود، شاید مهدیزاده با همان نتیجه مساوی برنده می‌شد؟! متأسفانه گویا بعضی‌ها دوست دارند از فرصتی که فدراسیون کشتی در اختیارشان قرار داده، برای نمایش قدرت استفاده کنند!
نگارنده به همان دلیلی که رفتار شورای فنی کشتی آزاد با محمد طلایی را دونِ شأن سرمربی تیم ملی کشتی آزاد دانست، به همان دلیل نسبت به رفتار شورای فنی کشتی فرنگی با علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی مخالف است. .
ادامه در کامنت
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا ...
Media Removed
. رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا بازماند و قرار بود با رفتن به جام ' دیمتری کرکین ' بازگشتش به تیم ملی را جشن بگیرد، از شرکت در این مسابقه بین المللی انصراف داد. . . یزدانی که صاحب 2 مدال طلا و 2 برنز جهانی ، سه مدال طلای بازی های آسیایی ... .
رضا یزدانی کشتی گیر مازنی ملقب به پلنگ جویبار پس از آن که با تصمیم شورای فنی از مسابقات آسیایی جاکارتا بازماند و قرار بود با رفتن به جام ' دیمتری کرکین ' بازگشتش به تیم ملی را جشن بگیرد، از شرکت در این مسابقه بین المللی انصراف داد.
.
.
یزدانی که صاحب 2 مدال طلا و 2 برنز جهانی ، سه مدال طلای بازی های آسیایی و 2 مدال طلا قهرمانی آسیاست، در حالی به صورت ناگهانی از حضور در جام بین المللی کرکین منصرف شده است، که رفتن به این مسابقات فرصت اثبات توانمندیش برای ماندن در تیم ملی بوده است.
پلنگ جویبار که کارنامه ضعیفش به دلیل مصدومیت درالمپیک 2016 همچنان پیش روی شورای فنی قرار دارد، برای اثبات خودش و بازگشت به فهرست تیم ملی جهت شرکت در رقابت های جهانی و حتی المپیک 2020 توکیو راهی جز مشارکت در یکی از تورنمنت های بین المللی چون کرکین یا 'مدوید ' در مجارستان ندارد.
رقابت های جام کرکین هشتم و نهم مهر ماه امسال در روسیه با حضور کشتی گیران مطرح جهان برگزار می شود و از ایران نیز 6 کشتی گیر اعزام خواهند شد.
اواخر ماه مهر نیز رقابت های جام مدوید در بوداپست مجارستان با حضور نام آوران کشتی جهان برگزار می شود، مسابقه ای که می تواند آوردگگاه خوبی برای پلنگ جویبار باشد.
** احتمال قهر یزدانی
رئیس هیات کشتی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این کشتی گیر مازنی با ارسال نامه ای به طور رسمی از حضور در رقابت های جام کرکین انصراف داد.
علی اصغر ثمربخش خط خوردن رضا یزدانی از فهرست تیم ملی کشتی آزاد با تصمیم شورای فنی را یکی از دلایل اصلی برای این انصراف اعلام کرد.
وی معتقد است که مصدومیت کهنه یزدانی در کنار گلایه اش از شورای فنی بی تاثیر در انصراف از جام کرکین نبوده است.
شورای فنی تیم ملی با حذف رضا یزدانی از فهرست تیم ملی وزن 96 کیلوگرم کشتی آزاد اعزامی جاکارتا، علیرضا کریمی را به این رقابت ها اعزام کرد، کشتی گیری که موفق به دریافت مدال طلا این وزن شد.
Read more
. اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود. تکنیکش ...
Media Removed
. اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود. تکنیکش بر روی تشک بی نظیر بود، درست مانند انعطاف بدنی باور نکردنی اش که باعث شده بود کارشناسان بدن نرم او را به گربه تشبیه کنند! . از استاد اسفندیار زرافشانی سخن می گویم جوان شایسته اما بداقبال ... .
اسفندیار وار پای به میدان مبارزه می گذاشت
عطشش برای گرفتن امتیاز کمتر از عطش تشنه کامی در کویر نبود.
تکنیکش بر روی تشک بی نظیر بود، درست مانند انعطاف بدنی باور نکردنی اش که باعث شده بود کارشناسان بدن نرم او را به گربه تشبیه کنند!
.
از استاد اسفندیار زرافشانی سخن می گویم
جوان شایسته اما بداقبال کشتی ایران در دهه پنجاه
.
پس از اینکه #محمود_خاوران به دلیل آسیب دیدگی در اوج جوانی با دنیای قهرمان وداع کرد، اسفندیارِ جوان با شایستگی جای خالی او را پر کرد. او با درخشش در رقابتهای داخلی نه تنها به مردم کشتی دوست کرمانشاه اجازه نداد نبود خاوران را حس کنند، بلکه به آنها نوید ظهور ستاره ای را داد که میتواند برای تمام شصت و دو کیلویی های جهان خط و نشان بکشد.
.
در آستانه المپیک مونترال به همراه تیم ملی کشتی آزاد عازم جام لودز لهستان شد و در آنجا بی نظیر ظاهر شد. ابتدا هونسچ از چکسلواکی را ضربه کرد، سپس سیکورسکی از کشور میزبان را سه اخطاره کرد. در دور سوم، دیگر نماینده لهستان یعنی پاپلاسکی را ضربه کرد که در تصویر فوق مشاهده می کنیم. در ادامه نمایندگان رومانی و آلمان غربی را بازهم با ضربه فنی شکست داد و با شایستگی تمام فاتح این رقابتها شد و طلا را به سینه زد. پیروزی با ضربه فنی در تمام کشتی ها، موجب شد تا #اسفندیار_زرافشانی بعنوان ستاره مسابقات نیز برگزیده شود.
.
بدشانسیِ بزرگ اما چندی بعد گریبان قهرمان داستانِ ما را گرفت!
اجرای فن خطا توسط محسن فره وشی بر روی کتف زرافشانی، آسیب دیدگی شدید او را در پی داشت تا جایی که منجر به وداع زودهنگام و ناباورانه زرافشانی در سن بیست و یک سالگی شد.
.
اسفندیار خان پس از کناره گیری از ورزش حرفه ای، تحصیلات خود را در دانشکده علوم ورزش دانشگاه تهران تا مدارج عالی ادامه داد و به یکی از فرهیختگان خانواده بزرگ کشتی تبدیل شد. او سالها در کرمانشاه به مربیگری پرداخت و شاگردان بسیاری را تربیت نمود که تمام آنها به علم و دانش بی نظیر استاد خود همواره اعتراف می کنند.
.
از برادران دلاور و پهلوان مسلک زرافشانی بیشتر خواهیم گفت، حیف است اگر جوانان ما با انسان بزرگی چون #بیژن_زرافشانی غریبه بمانند!
.
⁦✍🏼⁩ #جاوید_ادبی
@esfandyar_zarafshanii
@saber.zarafshani
Read more
. تصویری دیده نشده از سکوی جوانان جهان، لاس وگاس طلا: رندی لوئیس از امریکا (هفت سال بعد قهرمان المپیک ...
Media Removed
. تصویری دیده نشده از سکوی جوانان جهان، لاس وگاس طلا: رندی لوئیس از امریکا (هفت سال بعد قهرمان المپیک شد) نقره: سید رسول حسینی از ایران برنز: تاوبولاتوف از شوروی . سهم تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان از شهر کازینوها سه مدال بود. سید رسول و محمد رضایی نقره گرفتند و محمد حسن محبی طلا را به سینه ... .
تصویری دیده نشده از سکوی جوانان جهان، لاس وگاس
طلا: رندی لوئیس از امریکا (هفت سال بعد قهرمان المپیک شد)
نقره: سید رسول حسینی از ایران
برنز: تاوبولاتوف از شوروی
.
سهم تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان از شهر کازینوها سه مدال بود. سید رسول و محمد رضایی نقره گرفتند و محمد حسن محبی طلا را به سینه آویخت.
.
چند خطی در وصف زنده یاد سید رسول حسینی
دلاوری از روستای پاشاکلای ساری كه چه از لحاظ فنی و چه اخلاقی شُهره مازندران و ایران بود. علاوه بر نقره جهانی جوانان، در مقطع سنی بزرگسالان نیز موفق به کسب یک طلا و یک نقره آسیا شد. سید در مسابقات جهانی اسکوپیه نیز عضو تیم ملی کشورمان بود که در پایان به مقام چهارم جهان رسید. علاقمندان به کشتی رقابت دیدنی او و بلوگلازوف شهیر را به یاد دارند که در پایان گرچه دستان نماینده شوروی بالا رفت اما زیر گیری های سید، بلوگلازوف را از نفس انداخته بود!
.
و اما داستان غم انگیز درگذشت سید رسول از زبان عسكری محمدیان:
سید شبی به منزلمان آمد و ما در یک اتاق خوابیدیم. نیمه های شب خواب دیدم که در سالن کشتی هستیم و با هم تمرین کشتی می کنیم که در حین تمرین سید رسول با سر به زمین آمد و نخاعش پاره شد و همه کسانی که در سالن بودند داد می کشیدند. در همین داد و بیداد از خواب بیدار شدم و دیدم که سید رسول آرام و طبق عادت در حالی که دستش زیر سرش است خوابیده. ساعت ها در فکر خواب بدی که دیدم بودم، صبح به سید رسول گفتم که خواب بدی دیدم و او هم گفت به خاطر این خواب تو و برای اینکه نگران نباشی امروز کشتی تمرین نمی کنم و فوتبال و والیبال بازی می کنیم.
بعد از ظهر برای تمرین فوتبال به سمت زمین هندبال رفتیم و مشغول شدیم که سید رسول وسط بازی گفت:
«می خواهم در دروازه بایستم»
او هیچ زمانی بیکار نمی ایستاد و تا بچه ها از دروازه فاصله گرفتند دروازه هندبال را گرفت و مشغول بدنسازی و بارفیکس شد. چون دروازه متحرک بود تحمل نکرد و روی صورت سید رسول فرود آمد. صحنه بسیار بدی بود. یک لحظه خوابم برای من تداعی شد. زانوهایم سست شد و با پایی لرزان به سمت سید رسول رفتم. صورتش بر اثر اصابت سنگین دروازه فرو رفته بود و خون همه صورتش را گرفته بود، من هم بعد از دیدن این صحنه بیهوش شدم.
فردا صبح گفتند که سید رسول فوت کرده است!
.
⁦✍🏼⁩ #جاوید_ادبی
Read more
. در مراسم افتتاحیه المپیک مکزیکوسیتی در حالیکه قهرمانان و مربیان سراسر دنیا همگی با کت و شلوار در ...
Media Removed
. در مراسم افتتاحیه المپیک مکزیکوسیتی در حالیکه قهرمانان و مربیان سراسر دنیا همگی با کت و شلوار در مراسم حاضر شده بودند، خورلوگین بایانمونخ (اسطوره کشتی مغولستان) با برتن کردن لباس مخصوص کشتی محلی مغلول ها، تمامی نگاه ها را به سمت خود جلب کرد! . بایانمونخ در المپیک مکزیک پنجم شد اما چهار سال ... .
در مراسم افتتاحیه المپیک مکزیکوسیتی در حالیکه قهرمانان و مربیان سراسر دنیا همگی با کت و شلوار در مراسم حاضر شده بودند، خورلوگین بایانمونخ (اسطوره کشتی مغولستان) با برتن کردن لباس مخصوص کشتی محلی مغلول ها، تمامی نگاه ها را به سمت خود جلب کرد!
.
بایانمونخ در المپیک مکزیک پنجم شد اما چهار سال بعد در مونیخ، پس از ایوان یاریگین به مقام نایب قهرمانی المپیک نایل آمد و در المپیک مونترال نیز همچون مکزیک به مقام پنجم رسید. او دو نقره و یک طلای جهان را هم در اوزان یکصد کیلوگرم از دنیای کشتی دشت کرد.
.
این کشتی گیر محبوب تاریخ مغولستان، در رقابت‌های المپیک آسیایی تهران در دو رشته آزاد و فرنگی شرکت کرد. در آزاد بالاتر از رضا سوخته سرایی ایستاد و قهرمان شد اما دلاور خوب کشورمان بهرام خانِ مشتاقی در دیدار فینال فرنگی به بایانمونخ اجازه نداد که طلای سنگین وزن فرنگی را هم با خود به اولان باتور ببرد.
.
معنای بایانمونخ به زبان مغولی: «همیشه باشکوه»
@bahrammoshtaghi
@dalirian.mohammad
Read more
. آزادکاران و فرنگی کاران به ترتیب 25 و 27 مردادماه برای شرکت در بازی های آسیایی 2018 راهی جاکارتا ...
Media Removed
. آزادکاران و فرنگی کاران به ترتیب 25 و 27 مردادماه برای شرکت در بازی های آسیایی 2018 راهی جاکارتا می شوند. . . کشتی گیران کشورمان که روزهای پایانی تمرینات خود را برای شرکت در #بازیهای_آسیایی_جاکارتا زیر نظر کادر فنی تیم ملی در خانه کشتی عبداله موحد دنبال می کنند در رشته کشتی آزاد روز 25 مردادماه ... .
آزادکاران و فرنگی کاران به ترتیب 25 و 27 مردادماه برای شرکت در بازی های آسیایی 2018 راهی جاکارتا می شوند.
.
.
کشتی گیران کشورمان که روزهای پایانی تمرینات خود را برای شرکت در #بازیهای_آسیایی_جاکارتا زیر نظر کادر فنی تیم ملی در خانه کشتی عبداله موحد دنبال می کنند در رشته کشتی آزاد روز 25 مردادماه راهی جاکارتا می شوند و مسابقات اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد روز 28 مرداد و رقابت های وزن 125 کیلوگرم روز 29 مردادماه برگزار می شود.
فرنگی کاران نیز روز 27 مردادماه راهی جاکارتا می شوند و مسابقات اوزان 60 و 67 کیلوگرم در روز 30 مردادماه انجام می شود و مسابقات اوزان 77، 87، 97 و 130 کیلوگرم نیز روز 31 مردادماه برگزار خواهد شد.
این مسابقات از ساعت 13 تا 17 و 19 تا 21 به وقت محلی در سالن مرکزی #جاکارتا بر روی 2 تشک برگزار خواهد شد و فاصله سالن تا دهکده بازی ها 15 کیلومتر است.
مراسم وزن کشی این مسابقات ساعت 9 تا 10:30 صبح به وقت محلی در روز مسابقات و مراسم قرعه کشی ساعت 11 تا 12 صبح به وقت محلی روز قبل از مسابقات انجام خواهد شد.
امسال رقابت های کشتی بازی های آسیایی نسبت به دوره گذشته در هر رشته آزاد و فرنگی در یک وزن کمتر و مجموعا در شش وزن المپیکی برگزار می شود.
اختلاف ساعت تهران با جاکارتا 3 ساعت و 30 دقیقه است به طوری که ساعت 13 به وقت جاکارتا 9:30 به وقت تهران است.
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling #jakarta2018
Read more
. تیم ایران با شکست روسیه، قهرمان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) ...
Media Removed
. تیم ایران با شکست روسیه، قهرمان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) شد. . . چهارمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم‌هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، عراق و چهار تیم از کشورمان، روزهای ۸ و ۹ شهریورماه ... .
تیم ایران با شکست روسیه، قهرمان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) شد.
.
.
چهارمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم‌هایی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، عراق و چهار تیم از کشورمان، روزهای ۸ و ۹ شهریورماه در سالن شهدای پنجم مرداد شهر اراک برگزار شد و در پایان، تیم ایران با پیروزی ۶ بر ۴ مقابل تیم روسیه به عنوان قهرمانی رسید.

در دیدار رده‌بندی نیز تیم آذربایجان با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل تیم ایران پیروز شد و به مقام سوم رسید.

نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است:

دیدار فینال: ایران (اراک)، برنده ۶ - روسیه ۴
۴۵ کیلوگرم: رحمان عموزاد ۳ - ولادمیر گیلنکنو، برنده ۶
۴۸ کیلوگرم: مهدی ویسی، برنده ۸ - ماگومد التمیروف ۲
۵۱ کیلوگرم: مجتبی سلطان‌زاده ۴ - آسخاب ابویف، برنده ۲ (ضربه فنی)
۵۵ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده - نماینده نداشت
۶۰ کیلوگرم: عرفان الهی، برنده ۶ - بالتویف ۲
۶۵ کیلوگرم: سهراب ادهم خلیلی، برنده ۶ - ضربه فنی - اینار کتها ۴
۷۱ کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده ۵ - عبدالرحمن کومیوف یک
۸۰ کیلوگرم: محمدرضا قیاسی، برنده ۱۲ - آیدار خاتانوف یک
۹۲ کیلوگرم: سهیل یوسفی یک - مارات ژاگاپیروف، برنده ۳
۱۱۰ کیلوگرم: رضا خانی ۴ - سرگئی کوزیریف، برنده ۴
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. محمدعلی حقیقت دوست به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بریتانیا انتخاب شد ko6ti.ir ...
Media Removed
. محمدعلی حقیقت دوست به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بریتانیا انتخاب شد ko6ti.ir - یکی از مربیان جوان و آینده دار شیراز به عنوان سرمربی تیم ملی بریتانیا انتخاب گردید و اولین اردوی تیم ملی بریتانیا از تاریخ ۱۶ سپتامبر در محل آکادمی کشتی منچستر زیر نظر محمدعلی حقیقت دوست آغاز میشود. محمدعلی ... .
محمدعلی حقیقت دوست به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بریتانیا انتخاب شد

ko6ti.ir - یکی از مربیان جوان و آینده دار شیراز به عنوان سرمربی تیم ملی بریتانیا انتخاب گردید و اولین اردوی تیم ملی بریتانیا از تاریخ ۱۶ سپتامبر در محل آکادمی کشتی منچستر زیر نظر محمدعلی حقیقت دوست آغاز میشود.
محمدعلی حقیقت دوست کشتی گیر خوش اخلاق و خوب استان فارس که چند سالیست اقامت در انگلستان را برای ادامه زندگی انتخاب کرده،در ادامه فعالیت ورزشی اش در انگلستان از سـوی فدراسیون کشتی این کشور به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی بریتانیا انتخاب شد.
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
. ترکیب تیم کشتی‌ آزاد ایران برای حضور در بازی های آسیایی اعلام شد. . . 57کیلوگرم:رضا اطری یا ...
Media Removed
. ترکیب تیم کشتی‌ آزاد ایران برای حضور در بازی های آسیایی اعلام شد. . . 57کیلوگرم:رضا اطری یا مهران رضازاده 65کیلوگرم :مهران نصیری 74کیلوگرم :مصطفی حسین خانی 86کیلوگرم :حسن یزدانی 97کیلیوگرم :علیرضا کریمی 125کیلوگرم:پرویز هادی مربیان: محمد طلایی- اکبر دودانگه- حسین نقیبی #ko6ti ... .
ترکیب تیم کشتی‌ آزاد ایران برای حضور در بازی های آسیایی اعلام شد.
.
.

57کیلوگرم:رضا اطری یا مهران رضازاده
65کیلوگرم :مهران نصیری
74کیلوگرم :مصطفی حسین خانی
86کیلوگرم :حسن یزدانی
97کیلیوگرم :علیرضا کریمی
125کیلوگرم:پرویز هادی
مربیان: محمد طلایی- اکبر دودانگه- حسین نقیبی
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
Loading...