آش رمضان ماه عید

Loading...


Unique profiles
6
Most used tags
Total likes
0
Top locations
شهر رمضان
Average media age
616.4 days
to ratio
2
. فضایل عجیب روز غدیر فردا عید غدیر است همان روزی که روزه اش بیشترین ثواب روزه در طول سال را دارد و برابر ده ها ماه روزه ی مستحبی و برابر صد حج و صد عمره مستحبی است همان روزی که طعام به مؤمنین در آن، مانند اطعام همۀ انبیاء و صدیقین است! و همان روزی که اگر کسی آن را گرامی بدارد تا وقتی گناه کبیره‌ای انجام ... .
فضایل عجیب روز غدیر

فردا عید غدیر است همان روزی که روزه اش بیشترین ثواب روزه در طول سال را دارد و برابر ده ها ماه روزه ی مستحبی و برابر صد حج و صد عمره مستحبی است

همان روزی که طعام به مؤمنین در آن، مانند اطعام همۀ انبیاء و صدیقین است! و همان روزی که اگر کسی آن را گرامی بدارد تا وقتی گناه کبیره‌ای انجام نداده اگر از دنیا برود «شهید مرده !» در عید غدیر شما هر کاری از ثواب انجام می‌دهید، ثواب هشتاد ماه عبادت را به شما می‌دهند!
در روز عید غدیر هر نیکی، و هر قدمی برای برادران دینی برداشته شود قابل شمارش نیست .
امام صادق(ع) می‌فرماید:
غدیر در آسمان‌ها شناخته‌شده‌تر و مشهورتر از زمین است و آنجا جشن ویژه می گیرند

همان روزی که هر یک درهمی که شما در راه خدا صدقه بدهی، انفاق کنی یا صله بدهی-در روزهای عادی-ده‌برابر حساب می‌شود، اما روز عید غدیر اگر این کار را انجام دهی، دویست هزار برابر برایتان حساب می‌شود!

همان روزی که خدا گناه شصت سال را می‌بخشد
و خدا در روز عید غدیر دو برابر شب قدر، دو برابر شب عید فطر، دوبرابر ماه مبارک رمضان، از آتش جهنم نجات می‌دهد.

#طبیعت #عید_غدیر #امیر_المومنین_علی_علیه_السلام #کانال_تلگرام_قشنگستان
Read more
Loading...
. میگفت: یکی از نشانه های آخرالزمان این است که بنی بشر دنیا را کف دستش می بیند. حالا همین گوشی ها و تبلت ...
Media Removed
. میگفت: یکی از نشانه های آخرالزمان این است که بنی بشر دنیا را کف دستش می بیند. حالا همین گوشی ها و تبلت ها شده اند مصداقش...ما مردمانی آخرالزمانی شده ایم که نمی دانیم چه مرگمان است. هیچ چیزمان واقعی نیست... دردمان ... شادی مان ... رنجمان ... بدبخت از این می توان بود که پول می دهیم توی صف تونل وحشت بایستیم ... . میگفت: یکی از نشانه های آخرالزمان این است که بنی بشر دنیا را کف دستش می بیند. حالا همین گوشی ها و تبلت ها شده اند مصداقش...ما مردمانی آخرالزمانی شده ایم که نمی دانیم چه مرگمان است. هیچ چیزمان واقعی نیست... دردمان ... شادی مان ... رنجمان ... بدبخت از این می توان بود که پول می دهیم توی صف تونل وحشت بایستیم و پول بدهیم که برویم بترسیم ؟ میگفت: در آخرالزمان حفظ ایمان از نگه داشتن آتش گداخته در کف دست سخت تر است. ما آدمهای آخرالزمانی چاره ای نداریم جز اینکه خودمان به فکر خودمان باشیم، طبق یک سنت معهود شخصی ماههای مبارک رمضان کرکره را میکشم پایین ، مثل همان ساندویچی ها که تعمیرات میکنند مثل همان چلو کبابی ها که تغییر دکوراسیون میدهند. میبندم نه که بخواهم شاخ گاو بشکنم و تخم دوزرده ای بگذارم . نه .. می خواهم همین ساعاتی را که اینجا میگذرانم را خودم باشم در کنار خانواده ام . قصد کتاب بخوانم فکر کنم و کوهانم را شارژ کنم، سخت است جذابیت های اینستا را نمیشود انکار کرد، هر اتفاقی هم توی این یک ماه بیافتد بودن و نبودن من کمتر از خاک و‌نوشتن سیاهه ای بر آن دردی دوا نخواهد کرد، سعی کرده ام همیشه برای حق و مردمم قلم بچرخانم و هر پستی که گذاشته ام به خودم گفته ام حامد شاید پست آخرت باشد ببین چه یادگار می گذاری، علی ایحال یک ماه با دنیای مجازی خداحافظی خواهم کرد، برای کسی که نوشتن بزرگترین لذت و دغدغه اش است تصمیم بزرگ و سختی است اما لازم است، از همه شما عزیزان التماس دعای خاص دارم و عاجزانه می خواهم دعاکنید خداوند در راه همین نیم مثقال بندگی ثابت قدمم بدارد، از همه آنهایی که در این مدت ناخواسته از من رنجیده اند حلالیت میطلبم و همه آنهایی که رنجانده اند را حلال میکنم ، این سی روز را مهمان اوییم ، حواسمان باشد ... این صفحه را تا عید فطر عزیز اگر عمری بود چهار قفله میکنم و برای تبریک عید فطر زنده بودم خدمت می رسم بمی ها یک ضرب المثلی دارند: در بسته بلا بسته
#رمضان
#خلوت
#بندگی
#تصمیم
#توبه
Read more
. امام حسن عسکری (ع) به نقل از پیامبر (ص) فرمودند: . خداوند از آنچه خلق فرموده، مواردى را ممتاز قرار ...
Media Removed
. امام حسن عسکری (ع) به نقل از پیامبر (ص) فرمودند: . خداوند از آنچه خلق فرموده، مواردى را ممتاز قرار داده است؛ هم از مكان‏ها و سرزمین‏ها، هم از میان شب و روز، هم از میان ماه‏ها و هم از میان بندگان.  آنچه از میان مكان‏ها برگزیده: سرزمین مكه، مدینه و بیت المقدّس است؛ آنچه از میان شب‏ها انتخاب فرموده: ... .
امام حسن عسکری (ع) به نقل از پیامبر (ص) فرمودند:
.
خداوند از آنچه خلق فرموده، مواردى را ممتاز قرار داده است؛
هم از مكان‏ها و سرزمین‏ها، هم از میان شب و روز، هم از میان ماه‏ها و هم از میان بندگان.  آنچه از میان مكان‏ها برگزیده: سرزمین مكه، مدینه و بیت المقدّس است؛
آنچه از میان شب‏ها انتخاب فرموده:
شب‏هاى جمعه، شبِ نیمه شعبان، لیله القدر، شب‏هاى عید فطر و عید قربان است
و از میان ماه‏هاى سال، ماه رجب، شعبان و ماه مبارك رمضان را برگزیده است.
.
خداوند عزّوجلّ در ماه مبارك #رمضان، رحمت واسع‏ اش را هزار برابر سایر ماه‏ها نازل می‏كند
.
Read more
. هم اکنون سومین قاب از ماه عسل 97.. . لطفا ورق بزنید.. . علیخانی در پلاتوی دوم می گوید:از امروز ...
Media Removed
. هم اکنون سومین قاب از ماه عسل 97.. . لطفا ورق بزنید.. . علیخانی در پلاتوی دوم می گوید:از امروز میتونید درمورد تیتراژ ابتدایی ما لب خوانی(لباهنگ) یا دابسمش رو انجام بدین و برای ما در اپلیکیشن روبیکا بفرستین. ماجرای قهرمان تا ۱۵ رمضان بیشتر فرصت ندارین و باید قهرمان واقعی انتخاب کنید و مهم ... .
هم اکنون سومین قاب از ماه عسل 97..
.
لطفا ورق بزنید..
.
علیخانی در پلاتوی دوم می گوید:از امروز میتونید درمورد تیتراژ ابتدایی ما لب خوانی(لباهنگ) یا دابسمش رو انجام بدین و برای ما در اپلیکیشن روبیکا بفرستین.
ماجرای قهرمان تا ۱۵ رمضان بیشتر فرصت ندارین و باید قهرمان واقعی انتخاب کنید و مهم سوژه و پرداختِ شما هس و در حد ۵دقیقه برای ما بفرستین و روز عید فطر برنده هارو به همراه سوژه ی اصلیِ آن ها به برنامه دعوت میکنیم و هدایای مشخص شده رو بهشون تقدیم می کنیم.
سپس علیخانی وارد صحنه ی ماه عسل می شود
پیش از گفتگو علیخانی گفت:من یک نکته رو توضیح بدم در اول .. حجت الاسلام والمسلین آقای طباطبایی از بینِ ما رفتن و من تسلیت میگم به خانواده محترمشون..امیدوارم ما هم صداقت و پاکی ایشان رو یاد بگیریم و در زندگیمون وام بگیریم..من و دوستانمون به شدت از این اتفاق ناراحت شدیم.
مهمان امشب برنامه آقای تک دهقان (مخترع) می باشد..
تک دهقان در ابتدا از محل تولد و خانواده ش گفت:اهل روستا هستم و ۴ تا برادر دارم،عاشق کشاورزی هستم و با عشق انجام میدم و از این کار وضع مالیِ خوبی دارم، من تا اخر عمر دوست دارم در روستا زندگی کنم.
سپس آیتمی مربوط به آقای تک دهقان پخش می شود.
.
بعد از آیتم همسر و دو فرزند آقای تک دهقان به صحنه ماه عسل اضافه شدند.
همسر تک دهقان می گوید:من به کارهای همسرم ایمان دارم.
خوش اخلاق هس اما بدلیل فشارهای کاری زیادی که دارد گاهی عصبانی می شود و سکوت می کند و ما هم هیچی نمی گوییم!
دو فرزندش نیز اظهار کردن که بدلیل سختی های پدر هیچ علاقه ای به تحصیلات در زمینه شیمی ندارند..
آقای تک دهقان در مورد گلایه اش از وضعیت ثبت اختراع و مرحله ی تولید آن توضیح داد..
ادعایی دارم دارویی ساختم که در زمینه ی درمان سرطان است! حتی در مراکز مختلف اثبات کرده ام اما به مرحله ی تولید نرسیده است..!در کشورِ ما نخبه سوزی اتفاق می افتد!.
.
.
telegram.me/ehsanalikhanighabile
.
#احسان_علیخانی
#ماه_عسل
#ماهعسل
#ماه_رمضان
#رمضان97
#شبکه3
#افطار
#سحر
#ماه
#عسل
#احسان
#علیخانی
#تیتراژ
#تيتراژ_ماه_عسل
#بهنام_بانی
#مسیح
#ارش
#آرش
#مسیح_آرش
#مسیح_ارش
#روزبه_بمانی
.
#ehsanalikhani
#ehsan_alikhani
#asal
#mah_asal
#ramazan
#ehsan
#alikhani
#maheasal
#mahasal
Read more
. من مستاجر نیستم... خانه ام بیت رهبری ست و ماه ایستاده دم در خانه من !<span class="emoji emoji1f60d"></span> عشق به امام خامنه ای ،عشق به همه ...
Media Removed
. من مستاجر نیستم... خانه ام بیت رهبری ست و ماه ایستاده دم در خانه من ! عشق به امام خامنه ای ،عشق به همه خوبی ها نیست خوب ترین عشق عالم ،عشق به امام خامنه ای ست...️ از تو می پرسم.... هست یا نیست؟؟؟؟ بابای ما نیست که هست...😇 نائب خورشید نیست که هست...️ حضرت ماه نیست که هست... علمدار انقلاب نیست که ... .
من مستاجر نیستم... خانه ام بیت رهبری ست و ماه ایستاده دم در خانه من !😍 عشق به امام خامنه ای ،عشق به همه خوبی ها نیست❌
خوب ترین عشق عالم ،عشق به امام خامنه ای ست...❤️ از تو می پرسم.... هست یا نیست؟؟؟؟ بابای ما نیست که هست...😇 نائب خورشید نیست که هست...☀️ حضرت ماه نیست که هست...🌹 علمدار انقلاب نیست که هست...🇮🇷 ضربان قلب💝 ما با عشق به رهبر تنظیم می شود.... ماه تویی- اخترشناسان دنبال چه می گردند من نمی دانم ؟🤔 اگر دیدن ماه نباشد به چه کار آید چشم👁... شنیدن نور نباشد به چه کار آید گوش👂... بصیرت آقا نباشد به چه کار آید هوش...🤔 مدح ماه نباشد به چه کار آید قلم...✍ راه سید علی نباشد به چه کار آید قدم...🚶 روی زیبای ماه نباشد به چه کار آید نگاه؟!؟! بشکند... بشکند دست مسئولینی که اوقات شما را تلخ میکنند....✋ قدر شما را مادران شهدا می دانند...🌷 اگر شما نبودی دلتنگی غروب آدینه می کشت ما را...😔 درب خانه ات چقدر ساده است...🏠 مثل خانه آن شهید روستایی...🌺 🌸پلاک خانه شما همین چفیه ای است که روی دوش می اندازی...🌸 امام.... امام می دانست که شما می شوی ناخدای باخدای کشتی انقلاب⛴ و الا با دلی آرام و قلبی مطمئن نمی رفت... اساسی ترین قانون ما دستخط توست...✍ ما شما را فقط وقت فتنه یاد نمی کنیم...❌ در روز هم ، قدر ماه را باید دانست✅ وما ثانیه شماری🕒 میکنیم که شما باز هم در مقابل این در آفتابی شوی و بیایی برای ما نماز عید بخوانی...🔶 آسمان 🌌، قلب ماست و زمام قلب ما دست امام خامنه ای ست...😍 من مستاجر نیستم... خانه ام بیت رهبری ست... خانه ای ساده ، صمیمی ، با باغچه ای کوچک و چند عدد گل پیچک و صاحبخانه ای که رهبر یک مملکت است اما ویلا ندارد!💗 و هنوز باشکوهترین جای خانه اش کتابخانه اش📚 است... قربان تو ای عزیز فاطمه !...روحی فداک....
.
.
حلول ماه رمضان مبارک
ماه ترین ماه خدا زیر سایه حضرت ماه عجب صفایی دارد❤
.
#طلبه_سادات❤ هستم
به همراه #آقای_طلبه❤
#شروع_روزای_خوب_طلبگی_کنار_طلبه_زندگیم
#خداروشکر
#پیروآقا
#التماس_دعا
#یاعلی
Read more
ما همیشه و‌ همه جا بیشترین ضربه را از آنجایی می‌خوریم که با چشمان بسته قضاوت می کنیم ... از اونجایی که بدون فکر ، بدون ذره ای تامل ، حتی با ثانیه ای اندیشه، خالی از هر ایده ای لب باز‌ می کنیم و حرفی به زبان میاوریم ، یا در فضای‌ واقعی یا مجازی بی انتها دست به قلم می شویم ... ادای مردمی بودن در آوردن ، شو‌کردن ... ما همیشه و‌ همه جا بیشترین ضربه را از آنجایی می‌خوریم که با چشمان بسته قضاوت می کنیم ... از اونجایی که بدون فکر ، بدون ذره ای تامل ، حتی با ثانیه ای اندیشه، خالی از هر ایده ای لب باز‌ می کنیم و حرفی به زبان میاوریم ، یا در فضای‌ واقعی یا مجازی بی انتها دست به قلم می شویم ...
ادای مردمی بودن در آوردن ، شو‌کردن و تظاهر کردن ،
با مردم بازی کردن دیگر جواب نمی دهد نه برای ما و شما و‌نه برای هیچکس ... مردم خودشان کار بلد شده اند و همه چیز را بیش از پیش می فهمند ... دنیای مجازی همان قدر که قهرمان سازی ، لجن پراکنی و حاشیه سازی را آسان‌ کرده است ، مردم را نیز فهیم تر و با هوش‌تر کرده ... دیگر هیچ جنسی را نمی شود گران فروخت چون با یک سرچ ساده می شود شرکت تولید کننده اش را هم پیدا کرد ...
یادمان نرود دیگر زمان انحصار گذشته است و‌مشابه داخلی و‌خارجی هر چیزی بسیار است و در مبحث رسانه و تلویزیون که بی انتها تر هر چیز ... گزینه برای انتخاب بی‌انتها ...
دوست عزیزم یادت نرود مردم خودشان بهترین قاضی هستند و بیش از من و‌ شما می فهمند ....
به قول یادداشتی : از ماشین ات پیاده شو و کمی با مردم کوچه و‌خیابان قدم بزن ...
حرف هایشان را گوش‌کن و از شنیدن درد مردم هراسی نداشته باش ...
صدا و رسانه مردم بودن افتخار ماست ... بی‌هیچ‌منت و‌ تظاهر و ریایی ...
راستی گفته بودی برای شهرت ! هر چه فکر کردم ، بیشتر به این نتیجه رسیدم که داری شوخی‌می‌کنی 😂 نوشته بودی برای پول ... شاید درست گفته باشی ... شاید برای همان ۱۸ میلیارد تومان ماه رمضان برای آزادی زندانیان ، شاید برای یک‌میلیارد و ششصد میلیون تومان روز عید بابت خرید تجهیزات برای معلولین ذهنی ...
شاید ...
شاید ...
شاید ...
چای ات را بنوش‌ و خوشحال باش ... بیا کمی‌با هم قدم بزنیم ... بیا کمی تقویم ورق بزنیم ... قمری ، شمسی ، میلادی ...
اصلا بیا کمی‌فکر کنیم ... و در فضایی سالم نفس بکشیم ... همدیگر را دوست بداریم و زندگی را با هم دوست داشته باشیم ...
به امید دیدار ...
امیرحسین بزرگ زادگان
Read more
Loading...
Loading...