Loading Content...

اجتماعی و های تلگرام

Loading...


Unique profiles
56
Most used tags
Total likes
0
Top locations
New Media Projects - پروژ‌ه‌های نیو مدیا, ایران قم دفتر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی, Iran
Average media age
749.2 days
to ratio
6.7
#voytekit ️Follow بیانیه دولت درباره فیلترینگ تلگرام سیاست و برنامه دولت در حوزه فضای مجازی همواره مبتنی بر مبنای اصول زیر بوده است: ۱.دسترسی آسان، ارزان و امن به اطلاعات و ارتباطات به عنوان یکی از مصادیق بارز حقوق شهروندی؛ . ۲.صیانت از حق انتخاب شهروندان و مقابله با هرگونه انسداد و یا ... #voytekit ⬅️Follow
📌بیانیه دولت درباره فیلترینگ تلگرام
سیاست و برنامه دولت در حوزه فضای مجازی همواره مبتنی بر مبنای اصول زیر بوده است:
۱.دسترسی آسان، ارزان و امن به اطلاعات و ارتباطات به عنوان یکی از مصادیق بارز حقوق شهروندی؛
.
۲.صیانت از حق انتخاب شهروندان و مقابله با هرگونه انسداد و یا انحصار در حوزه شبکه های اجتماعی؛
.
۳.تضمین شفافیت، پاسخگویی و حق نظارت عمومی مردم بر کلیه امور سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی؛
.
۴. حرمت شرعی و منع قانونی نقض حریم خصوصی شهروندان و کاربران؛ .
۵.تکمیل و تقویت شبکه ملی اطلاعات و حمایت از ارائه دهندگان داخلی خدمات همزمان با افزایش متناسب پهنای باند و همکاری با ارائه دهندگان خارجی خدمات در چارچوب سیاست¬¬ های مصوب؛
.
۶. بهبود بهرهوری و رشد اشتغال، توسعه بخش خدمات، تسهیل ارتباطات اجتماعی و فرهنگی؛
.
۷.افزایش تولید محتوای قابل رقابت و مناسب به زبان فارسی و تقویت هویت ملی و دینی وگسترش سبک زندگی ایرانی و اسلامی و مقابله با محتوای خلاف اخلاق و عفت عمومی و امنیت ملی .
📌مواضع رییس‌جمهور درباره فیلترینگ تلگرام
رئیس جمهور به عنوان منتخب مردم، حافظ حقوق ملت و مسئول اجرای قانون اساسی است. او برمبنای سوگند برای حمایت از آزادی و حرمت اشخاص و به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی و شورای عالی فضای مجازی، مواضع رسمی و علنی خود را در مواجهه با فرصت ها، آسیبها و تهدیدهای فضای مجازی در موارد مختلف بیان و اعمال کرده است؛ اهم این مواضع به شرح زیر است:
۱.تشخیص تهدید امنیت ملی، سیاست¬گذاری و اقدام متناسب، صرفا بر عهده شورای عالی امنیت ملی است و دیگران موظف به هماهنگی با این نهاد عالی هستند.
۲. تعیین تکلیف امور عمومی که مرتبط با نیازها و خواسته های ده ها میلیون نفر از شهروندان است، نمی تواند صرفا مبتنی بر تشخیص و تصمیم موردی قضایی باشد.
۳.متأسفانه وجود اختلاف نظر در مورد حدود صلاحیت¬ها و تشخیص مصالح عمومی منجر به تداخل وظایف، صدور احکام و اقدامات مختلف و بعضا متعارض در مورد دسترسی عمومی به پایگاه¬ها و شبکه های اجتماعی شده است.
۴.ایجاد ابهام و تردید در جامعه به هیچ وجه صحیح و به مصلحت نیست و اثربخشی هر گونه اقدام در عرصه عمومی منوط به اقناع، همراهی و مشارکت مردم است.
۵. هر گونه سیاست گذاری در حوزه فضای مجازی باید هوشمندانه، متکی بر تجربیات جهانی و با رعایت ملاحظات، واقعیات، امکانات فنی و ظرفیت های اجتماعی اتخاذ شود.
➖➖➖➖➖
Read more
Loading...
#voytekit ️Follow معاون دادستان کل کشور امروز در حالی از ادامه روند فیلتر تلگرام خبر داد که ادبیات به کار رفته توسط وی به شکل جدید و معنی داری متفاوت بود. خرم آبادی امروز از "فیلتر تدریجی فیلتر شکن ها" خبر داد. این ادبیات از این حیث مهم است که تاکنون این طور تصور می شد پروژه فیلتر کردن فیلتر شکن ها ... #voytekit ⬅️Follow
معاون دادستان کل کشور امروز در حالی از ادامه روند فیلتر تلگرام خبر داد که ادبیات به کار رفته توسط وی به شکل جدید و معنی داری متفاوت بود.
خرم آبادی امروز از "فیلتر تدریجی فیلتر شکن ها" خبر داد. این ادبیات از این حیث مهم است که تاکنون این طور تصور می شد پروژه فیلتر کردن فیلتر شکن ها با مشکل روبرو بوده یا توان فنی برای انجام آن وجود ندارد اما خرم ابادی اعلام کرد که کار طبق برنامه پیش می‌رود.
قدری تامل در مورد خروجی کنونی پیام رسان های داخلی نشان می دهد این پیام رسان ها توانایی تحمل حجم زیاد مخاطب را ندارند و بهتر است که کاربران به تدریج و با شیبی ملایم وارد آن ها شوند تا آنها فرصت توسعه زیرساخت ها را داشته باشند. به نظر می رسد مجموعه قضائی به عنوان نهاد دستور دهنده در پروژه فیلترینگ تلگرام تلاش دارد برای جلوگیری از ورود ناگهانی کاربران به شبکه های اجتماعی داخلی همچنان راه های فراری را برای کاربران تعبیه نماید و روند مسدود سازی این راه های فرار به تدریج محدود تر شود تا کاربران نیز به تدریج به این پیان رسان ها بپیوندند.
عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور در کانال خود در پیام رسان سروش نوشت:
«مسدود سازی تلگرام به طور موفقیت آمیز طبق برنامه پیش می رود. فیلتر و مسدود سازی قسمتی از تلگرام در ایران باعث سقوط فاحش رتبه تلگرام در ایران و جهان شده است. ظرف چند روز رتبه تلگرام یکصد پله در ایران و دهها پله در جهان سقوط کرد.
با وجودی که به منظور انتقال آرام مردم به پیام رسان های داخلی هنوز برخی از نسخه های فارسی تلگرام مسدود نشده اند و علیرغم اینکه هنوز مبارزه جدی با فیلترشکن ها انجام نشده، در مرحله اول مسدود سازی, عدم بازدید بسیاری از کاربران از تلگرام موجبات سقوط فاحش رتبه این پایگاه اینترنتی را در ایران و جهان رقم زده است. مسدود سازی تدریجی فیلترشکن ها طبق برنامه از پیش تعیین شده است. نظام جمهوری اسلامی هر زمان اراده کند فیلترشکن ها را به طور کامل مسدود خواهد کرد. توانایی فنی نخبگان سایبری نیروهای امنیتی و انتظامی جمهوری اسلامی فوق تصور است. هنوز از توانایی این نیروها برای مبارزه با فیلترشکن ها استفاده نشده است.»
➖➖➖➖➖
#تلگرام #دادستان #فیلترینگ #پیامرسان #سروش #کاریابی #کار #اقتصاد #بیکاری #اصناف #اینستا #اینستاگرام #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #تلگرام #ایران #کانال
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای فناوری را در استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
<span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span> ازهمین امروز تا روز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام . به: تمـام امام حسنی های عالـم از: خادمان ...
Media Removed
ازهمین امروز تا روز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام . به: تمـام امام حسنی های عالـم از: خادمان پیج امام حسنی ها موضوع: #طرح_تغییر_عکس_پروفایل‌ها . سلام بالاخره تصویر طرح تغییر عکس پروفایل آماده و خدمت شما عزیزان ارائه شد. اما ذکر چند نکته لازمه ؛ . #اول: این تصویر با تلاش گروهی ... 🌷🌷🌷🌷 ازهمین امروز تا روز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام
.

به: تمـام امام حسنی های عالـم
از: خادمان پیج امام حسنی ها
موضوع: #طرح_تغییر_عکس_پروفایل‌ها
.
سلام
بالاخره تصویر طرح تغییر عکس پروفایل آماده و خدمت شما عزیزان ارائه شد.
اما ذکر چند نکته لازمه ؛
.
#اول:
این تصویر با تلاش گروهی از دوستان کارشناس طراحی و انتخاب شده ، و هدف اصلی از این کار تنها زنده نگه داشتن نام امام حسن(ع) هست.
اگه تصویر مورد پسند تمام دوستان نیست بر ما ببخشند و همکاری کنند، ما تمام بضاعت و توان مون رو به کار گرفتیم برای طراحی تصویر.
لذا لطف کنین لطف کنین و بازهم لطف کنین تصویر رو بدون تغییر و ادیت نشر بدین. که البته این نکته صرفا برای حفظ وحدت بین امام حسنی هاست
.
#دوم:
#بسياربسياربسيارمهم.

#هر_امام_حسنى_يك_پست
.

لطفا با باز نشر طرح در صفحاتتون و تگ صفحه امام حسنی ها ، به ترویج طرح کمک کنین ؛ که دوستان بیشتری به جمع امام حسنی ها بپیوندند.
.
#سوم:
این طرح و تغییر منحصر به اینستاگرام نیست ، مسلما وقتی سایر اپلیکیشن ها هم رنگ و بوی امام حسن(ع) بگیرن ، جلوه و اثر بیشتری خواهد داشت ان شاالله.
پس تو سایر شبکه های اجتماعی ، مثل تلگرام و واتسآپ هم اقدام به تبلیغ طرح بفرمایید.
.
#چهارم:
با توجه به موفقيت طرح عكس پروفايل مشترك امام حسنى ها در سال های گذشته تا جايى كه اخبار سراسرى هم اين طرح رو پوشش داد و در سايتهاي معتبر اين حركت امام حسنى ها ديده شد لذا امسال هم همه باهم كمك كنيم تا بتونيم اين كار رو بهتر از پارسال انجام بديم و لبخند حضرت زهرا رو شاهد باشيم

#امام_حسنی_ها
#همه_اهل_جهان_را_حسنی_خواهم_کرد
#اینستاگرام_رو_حسـنیه_میکنیم
#من_عاشق_امام_حسنم

عکس رو در کانال امام حسنی ها میتونید استفاده کنید
@emamhasani_ha
.
.

تا ميتونيد افرادى كه در فضاى مجازى ميشناسيد رو منشن كنيد و اين پست رو در صفحاتتون بذاريد
Read more
#voytekit ️Follow مرکز ملی فضای مجازی در رابطه با شبهات منتشر شده درباره‌ی پیام‌رسان‌های داخلی کشور، اطلاعیه‌ای صادر کرد. هم‌زمان با انتشار خبرهای ضدونقیض در رابطه با احتمال فیلتر شدن پیام‌رسان تلگرام در جهت حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی، بسیاری از کاربران در فضای اجتماعی از احتمال پایین‌بودن ... #voytekit ⬅️Follow
مرکز ملی فضای مجازی در رابطه با شبهات منتشر شده درباره‌ی پیام‌رسان‌های داخلی کشور، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
هم‌زمان با انتشار خبرهای ضدونقیض در رابطه با احتمال فیلتر شدن پیام‌رسان تلگرام در جهت حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی، بسیاری از کاربران در فضای اجتماعی از احتمال پایین‌بودن سطح امنیت نمونه‌های بومی نسبت به پیام‌رسان تلگرام ابراز نگرانی کردند و برخی نیز شواهدی را در خصوص موجه‌بودن این نگرانی‌ها مطرح کردند؛ از این رو روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی کشور در خصوص شبهات امنیتی و حفاظتی برخی از پیام‌رسان‌های داخلی در کشور در روزهای اخیر اعلام کرد:
باگ‌های برخی اپلیکیشن‌های مشابه خارجی که در روزهای اخیر به آن‌ها اشاره شده، احتمال لو رفتن اطلاعات شخصی کاربران در این اپ‌ها و ایرادهایی که درباره‌پیام‌رسان‌های بومی در روزهای اخیر مطرح شده، به دلیل ویژگی و پیچیدگی این گونه نرم‌افزارها، وجود این اشکال‌ها در ابتدای کار طبیعی است و انعکاس غیرمغرضانه‌‌ آن توسط متخصصان و کاربران، کاری شایسته و موجب بهبود پیام‌رسان‌های بومی خواهد شد.
در این اطلاعیه همچنین آمده است:
مرکز ملی فضای مجازی از طریق تشکیل یک کارگروه کارشناسی از دستگاه‌های ذیربط و پیام‌رسان‌های بومی، در صدد رفع این اشکال‌ها است و به مردم اطمینان می‌دهد که نهایت تلاش خود را در حفاظت از حریم خصوصی ملت ایران در فضای مجازی به عمل خواهد آورد.
❓نظر شما کاربران عزیز در این خصوص چیست؟
❓آیا در صورت رفع باگ ها از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده خواهید کرد؟
➖➖➖➖➖
#پیامرسان #سروش #بومی #ایرانی #اطلاعیه #آیگپ #ایتا #فیلتر #فیلترینگ #روحانی #جهرمی #رجیستری #اینستا #اینستاگرام #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #تلگرام #ایران #کانال
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای فناوری را در استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
مهارتهای هفتگانه کار با کامپیوتر ICDL دوره ( ICDL (International Computer Driving License یکی ...
Media Removed
مهارتهای هفتگانه کار با کامپیوتر ICDL دوره ( ICDL (International Computer Driving License یکی از معتبرترین دوره های آموزشی شناخته شده کامپیوتر ، در سطح بین المللی است که توسط دولتها، مجامع کامپیوتری و شرکت های خصوصی مورد تایید قرار گرفته است این دوره برای افرادی تدوین گردیده است که با کامپیوتر ... مهارتهای هفتگانه کار با کامپیوتر ICDL
دوره ( ICDL (International Computer Driving License یکی از معتبرترین دوره های آموزشی شناخته شده کامپیوتر ، در سطح بین المللی است که توسط دولتها، مجامع کامپیوتری و شرکت های خصوصی مورد تایید قرار گرفته است

این دوره برای افرادی تدوین گردیده است که با کامپیوتر هیچ آشنایی ندارند و یا اطلاعات مختصری از کار با کامپیوتر دارند و میخواهند با طی نمودن این دوره معتبر بین المللی و کسب مدرک آن،دانش و سواد کامپیوتری مورد نیاز جوامع کنونی را کسب نموده و یا دانش خود را ارتقاء بخشند.

آنچه در این دوره ها آموزش داده می شود می تواند برطرف کننده نیازهای تخصصی و یا عمومی فرد در هر رشته اعم از فنی و مهندسی، مدیریت، حسابداری و مالی و ... باشد.

دوره ICDL در مجتمع فنی تهران در دو دوره مجزا ارایه می شود:

ICDL I :
(IT) آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات
(Windows ) آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها
(Word) شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز
(Internet) اطلاعات و ارتباطات

ICDL II :
(Excel) شیوه کار با صفحه گسترده
(Access) شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها
(Powerpoint) شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب
@mftgilan —------------------------------------------------------------------------------------------ آدرس ما : رشت - گلسار - بلوارگیلان - خ 155
شمارهتماس 0133431 الی 9 داخلی113
—------------------------------------------------------------------------------------------
اخبارمارادروب وشبکه های اجتماعی پیگیری بفرمایید.
وبسایت : www.mftgilan.com
تلگرام : @mftgilan
اینستاگرام:@mftgilan —------------------------------------------------------------------------------------------
#نقاشی
#کودک #خلاقیت #مهارت #آموزش #ویترای #مجتمع_فنی_تهران #داستان #رنگ آمیزی # شیشه
#دپارتمان ICT کودک و نوجوان

@mftgilan
Read more
<span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f337"></span> ازهمین امروز تا روز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام . به: تمـام امام حسنی های عالـم از: خادمان ...
Media Removed
ازهمین امروز تا روز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام . به: تمـام امام حسنی های عالـم از: خادمان پیج امام حسنی ها موضوع: #طرح_تغییر_عکس_پروفایل‌ها . سلام بالاخره تصویر طرح تغییر عکس پروفایل آماده و خدمت شما عزیزان ارائه شد. اما ذکر چند نکته لازمه ؛ . #اول: این تصویر با تلاش گروهی ... 🌷🌷🌷🌷 ازهمین امروز تا روز ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام
.

به: تمـام امام حسنی های عالـم
از: خادمان پیج امام حسنی ها
موضوع: #طرح_تغییر_عکس_پروفایل‌ها
.
سلام
بالاخره تصویر طرح تغییر عکس پروفایل آماده و خدمت شما عزیزان ارائه شد.
اما ذکر چند نکته لازمه ؛
.
#اول:
این تصویر با تلاش گروهی از دوستان کارشناس طراحی و انتخاب شده ، و هدف اصلی از این کار تنها زنده نگه داشتن نام امام حسن(ع) هست.
اگه تصویر مورد پسند تمام دوستان نیست بر ما ببخشند و همکاری کنند، ما تمام بضاعت و توان مون رو به کار گرفتیم برای طراحی تصویر.
لذا لطف کنین لطف کنین و بازهم لطف کنین تصویر رو بدون تغییر و ادیت نشر بدین. که البته این نکته صرفا برای حفظ وحدت بین امام حسنی هاست
.
#دوم:
#بسياربسياربسيارمهم.

#هر_امام_حسنى_يك_پست
.

لطفا با باز نشر طرح در صفحاتتون و تگ صفحه امام حسنی ها ، به ترویج طرح کمک کنین ؛ که دوستان بیشتری به جمع امام حسنی ها بپیوندند.
.
#سوم:
این طرح و تغییر منحصر به اینستاگرام نیست ، مسلما وقتی سایر اپلیکیشن ها هم رنگ و بوی امام حسن(ع) بگیرن ، جلوه و اثر بیشتری خواهد داشت ان شاالله.
پس تو سایر شبکه های اجتماعی ، مثل تلگرام و واتسآپ هم اقدام به تبلیغ طرح بفرمایید.
.
#چهارم:
با توجه به موفقيت طرح عكس پروفايل مشترك امام حسنى ها در سال های گذشته تا جايى كه اخبار سراسرى هم اين طرح رو پوشش داد و در سايتهاي معتبر اين حركت امام حسنى ها ديده شد لذا امسال هم همه باهم كمك كنيم تا بتونيم اين كار رو بهتر از پارسال انجام بديم و لبخند حضرت زهرا رو شاهد باشيم

#امام_حسنی_ها
#همه_اهل_جهان_را_حسنی_خواهم_کرد
#اینستاگرام_رو_حسـنیه_میکنیم
#من_عاشق_امام_حسنم

عکس رو در کانال امام حسنی ها میتونید استفاده کنید
@emamhasani_ha
.
.

تا ميتونيد افرادى كه در فضاى مجازى ميشناسيد رو منشن كنيد و اين پست رو در صفحاتتون بذاريد
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f4dd"></span>اسحاق #جهانگیری: تصمیم دولت در اعلام قیمت #دلار به میزان ۴۲۰۰ تومان تصمیمی منطقی و کارگشاست و ...
Media Removed
. اسحاق #جهانگیری: تصمیم دولت در اعلام قیمت #دلار به میزان ۴۲۰۰ تومان تصمیمی منطقی و کارگشاست و دولت به مردم و فعالان اقتصادی اطمینان می دهد که با قدرت و قوت این سیاست را اجرا خواهد کرد. با برنامه‌ریزی‌های انجام شده هیچ افزایش قیمتی درحوزه دارو و کالاهای اساسی نخواهیم داشت. هیچ فروشنده‌ای حق ... .
📝اسحاق #جهانگیری: تصمیم دولت در اعلام قیمت #دلار به میزان ۴۲۰۰ تومان تصمیمی منطقی و کارگشاست و دولت به مردم و فعالان اقتصادی اطمینان می دهد که با قدرت و قوت این سیاست را اجرا خواهد کرد. با برنامه‌ریزی‌های انجام شده هیچ افزایش قیمتی درحوزه دارو و کالاهای اساسی نخواهیم داشت. هیچ فروشنده‌ای حق ندارد به بهانه افزایش قیمت #ارز قیمت کالاهای مورد نیاز مردم را افزایش دهد.
📝رئیس #بانک مرکزی در جلسه علنی مجلس، عدم اطمینان نسبت به آینده، التهابات بین‌المللی، عوامل غیر اقتصادی و اقدامات دشمن را دلیل افزایش قیمت دلار در روزهای گذشته اعلام کرد.
📝سخنگوی دولت: دلار ۴۲۰۰ تومانی یکی دوروز دیگر به صرافی‌ها می رسد.
📝نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه: با توجه به مباحث داخلی و خارجی، عده ای ارز را به صورت سرمایه از کشور خارج کردند. اطلاعاتی که از خروج سرمایه داده شد، نشان از این است که بخشی از دارایی ها به صورت سرمایه ارزی خارج می شود. کسانی وارد بازار ارز شدند که این ارز را نه برای #واردات کالا و نه برای واردات خدمات می خواستند. وقتی افراد پس انداز خود را به بازار ارز می برند، نشان می‌دهد که افراد به دنبال حفظ ارزش ریال خود هستند.
📝بانک مرکزی: از تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ بانک مرکزی نسبت به تأمین ارز برای تمام نیازهای قانونی تجاری و تولیدی در چارچوب قوانین و مقررات صادرات و واردات و مقررات ارزی کشور بر مبنای هر دلار ۴۲۰۰۰ ریال اقدام می کند. میزان ارز قابل نگهداری توسط هر حداکثر ۱۰ هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها بوده و در صورت کشف میزان بیش از آن در اختیار هر شخص، با مرتکب بر اساس #قانون برخورد خواهد شد.
📝رسول خضری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: وزیر ارتباطات برای #فیلتر کردن #تلگرام تحت فشار است، اما فعلا وزیر مقاومت کرده و به فیلتر کردن تلگرام رضایت نداده است.
📝سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: مسئولان #اطلاعات سپاه در حوزه #فضای_مجازی گزارش مفصلی از وضعیت، شرایط، اهداف و برنامه‌های فضای مجازی ارائه کردند. پنج پیام رسان داخلی تا آخر فروردین به حدی خواهند رسید که در صورت حذف پیام رسانهای خارجی هیچ مشکلی در فضای کسب و کار... ایجاد نخواهد شد.
📝 #جایزه_ساخاروف انجمن فیزیک آمریکا، مشترکاً به #نرگس_محمدی و به انجمن راوی کوچیمانچی برای توسعه هند تعلق گرفت. در بیانیه انجمن فیزیک آمریکا آمده، این جایزه به دلیل رهبری در فعالیت‌های مرتبط با #صلح، #عدالت و لغو مجازات #اعدام و تلاش‌های بی قید و شرطش برای ترویج #حقوق_بشر و آزادی‌های مردم ایران به خانم محمدی تعلق گرفته است.
Read more
. .<span class="emoji emoji1f534"></span>توجه : رتبه ها بر اساس قبولی های سال گذشته(دانشگاه دولتی ) هستند و " تقریبی" هستند(<span class="emoji emoji1f4a5"></span> با احتساب ...
Media Removed
. .توجه : رتبه ها بر اساس قبولی های سال گذشته(دانشگاه دولتی ) هستند و " تقریبی" هستند( با احتساب پردیس ها) . .آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 9000 . .آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 15000 . .آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 8000 . . رشته مامایی:در واقع این رشته‌ یکی‌ از زیر مجموعه‌های‌ علوم‌ پزشکی‌ ... .
.🔴توجه : رتبه ها بر اساس قبولی های سال گذشته(دانشگاه دولتی ) هستند و " تقریبی" هستند(💥 با احتساب پردیس ها)
.
.🔵آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 9000
.
.🔵آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 15000
.
.🔵آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 8000
.
.🔴 رشته مامایی:در واقع این رشته‌ یکی‌ از زیر مجموعه‌های‌ علوم‌ پزشکی‌ است‌ که‌ نقش‌های‌ بسیار گسترده‌ای‌ اعم‌ از نقش‌ مشاوره‌ای‌، آموزشی‌، مراقبتی‌، حمایتی‌، درمانگری‌ و تحقیقاتی‌ دارد. البته‌ تمامی‌ این‌ نقش‌ها در ارتباط‌ با مادر و کودک‌ مفهوم‌ پیدا می‌کند؛ یعنی‌ ماما به‌ مشاوره‌ قبل‌، بعد و هنگام‌ ازدواج‌، آموزش‌ و نحوه‌ تنظیم‌ خانواده‌، مراقبت‌ در دوران‌ بارداری‌، زایمان‌ طبیعی‌ و مراقبت‌ بهداشتی‌ مادر و کودک‌ و آموزش‌ به‌ دختران‌ در زمینه‌ بهداشت‌ دوران‌ بلوغ‌ و بعد از آن‌ می‌پردازد.
.
.✅ توانایی‌های‌ لازم :
رشته‌ مامایی‌ عشق‌ و علاقه‌ و صبر و حوصله‌ بسیار بالایی‌ می‌خواهد چون‌ یک‌ خانم‌ در حال‌ زایمان‌ شرایط‌ بسیار حساسی‌ دارد و بسیاری‌ از حرف‌ها یا حرکاتش‌ در اختیار خودش‌ نیست‌ و یک‌ ماما باید در حد امکان‌ با صبر و حوصله‌ بسیار به‌ او آرامش‌ و قوت‌ قلب‌ بدهد و توجه‌ داشته‌ باشد که‌ مسؤولیت‌ جان‌ دو نفر؛ یعنی‌ مادر و جنین‌ او را برعهده‌ دارد. همچنین‌ یک‌ ماما باید بسیار باهوش‌ و نکته‌سنج‌ باشد و از مقابل‌ مسائل‌ هرچند که‌ کوچک‌ باشند به‌ سادگی‌ نگذرد. زیرا خیلی‌ از مسائل‌ یا علائم‌ کوچکی‌ که‌ در هنگام‌ بارداری‌ یا زایمان‌ ظاهر می‌شوند، در صورت‌ عدم‌ توجه‌ می‌توانند خطرات‌ جانی‌ برای‌ نوزاد یا مادر به‌ دنبال‌ داشته‌ باشند.دانشجوی‌ مامایی‌ باید از نظر جسمی‌ و روحی‌ سلامت‌ کامل‌ داشته‌ و از روابط‌ اجتماعی‌ خوبی‌ برخوردار باشد، چون‌ مشاوره‌ و آموزش‌ بخش‌ مهمی‌ از کار یک‌ ماما است‌.
.
.✅ موقعیت‌ شغلی‌ در ایران :
از مراکزی‌ که‌ یک‌ ماما می‌تواند در آنها مشغول‌ به‌ کار شود، می‌توان‌ به‌ بیمارستان‌ها، زایشگاه‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی‌ اشاره‌ کرد. همچنین‌ ماما طبق‌ قوانین‌ حاضر در صورت‌ داشتن‌ مدرک‌ کارشناسی‌ می‌تواند مطب‌ دایر کرده‌ و در آن‌ به‌ ارائه‌ خدمات‌ بهداشتی‌ و درمانی‌ بپردازد.
.
.🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺
.
.✴️دپارتمان تخصصی انتخاب رشته کنکورکمک ✴️
.
.💢 هنوز 50% کنکور باقیمانده است ! از الان برای انتخاب رشته آگاه باش ! 💢
.
.⁉️ از ما سوال بپرس 👇👇👇👇
.
.☎️ تلفن موسسه : 88954834_021
.
.📞 پیامک و تلگرام : 1396 111 0919
.
. #کنکور97 #انتخاب_رشته #مشاوره #مشاوره_کنکور #کنکورکمک
Read more
Loading...
‌‌ ‌‌چاپ دوم منتشر شد «درآمدی بر فلسفه سیاسی نوین» نگرش دموکراتیک به سیاست لزلی جیکوبز ترجمه‌ی ...
Media Removed
‌‌ ‌‌چاپ دوم منتشر شد «درآمدی بر فلسفه سیاسی نوین» نگرش دموکراتیک به سیاست لزلی جیکوبز ترجمه‌ی مرتضی جیریایی بخشی از کتاب را می‌توانید از کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید: https://telegram.me/neypub درآمدی بر فلسفهٔ سیاسی نوین به نحوی موجز نظریه‌ای در باب اخلاق سیاسی دموکراتیک ... ‌‌
‌‌چاپ دوم منتشر شد
«درآمدی بر فلسفه سیاسی نوین»
نگرش دموکراتیک به سیاست
لزلی جیکوبز
ترجمه‌ی مرتضی جیریایی

بخشی از کتاب را می‌توانید از کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید: https://telegram.me/neypub

درآمدی بر فلسفهٔ سیاسی نوین به نحوی موجز نظریه‌ای در باب اخلاق سیاسی دموکراتیک ارائه می‌کند که مبتنی بر نظریه‌های فیلسوفان سیاسی معاصر است. این نظریهٔ گسترده که مؤلف با عنوان نگرش دموکراتیک به سیاست به آن اشاره می‌کند، خواننده را به درک مفاهیم زیر قادر می‌سازد:
• ماهیت حکومت دموکراتیک
• دلایلی که افراد را به‌لحاظ اخلاقی ملزم به تبعیت از قوانین حکومت دموکراتیک می‌سازند
• عدالت اجتماعی در دولت دموکراتیک
لزلی ای. جیکوبز مدل‌های گوناگونی از دموکراسی ارائه می‌کند و نظریه‌های مربوط به وظیفهٔ اخلاقی برای پیروی از قوانین حکومت دموکراتیک را به نحو انتقادی بررسی می‌کند. او اهمیت حقوق را تبیین می‌کند و جایگاه آزادی فردی را در جامعهٔ دموکراتیک، با طرح چنین پرسش‌هایی مشخص می‌سازد: کدام حقوق (اگر چنین حقی وجود داشته باشد) باید از طریق قانون اساسی مورد حمایت واقع شوند؟ چرا آزادی‌های اساسی ارزشمندند؟ سرانجام، بحث را بر سر مسائل مربوط به برابری اقتصادی و احیای جماعت و مضامین مرتبط در جامعهٔ دموکراتیک متمرکز می‌کند.
نویسنده دربارهٔ مفاهیم سیاسی استدلال‌هایی فلسفی اقامه می‌کند تا ارتباط میان مشکلات و مسائل گوناگون در فلسفهٔ سیاسی نوین را مشخص سازد. با توصیف و نقد نظریه‌ها و اندیشه‌های دیگران، خوانندگان را تشویق می‌کند و قادر می‌سازد تا دیدگاه‌های او را مورد بحث قرار دهند و نگرشی دموکراتیک و خاص خود نسبت به سیاست شکل دهند.

goo.gl/WToJUa
چاپ دوم ۱۳۹۷
۲۳۸ صفحه
۲۶۰۰۰ تومان
Read more
#voytekit ️Follow وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که خبری از فیلتر اینستاگرام نیست اما رفع فیلتر توییتر در انتظار اقدامات دادستانی است. محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به اینکه وی مسئول فیلترینگ نیست که بتواند قولی در رابطه با فیلتر نشدن این شبکه‌ی اجتماعی بدهد، اما اعلام کرد که خبری ... #voytekit ⬅️Follow
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که خبری از فیلتر اینستاگرام نیست اما رفع فیلتر توییتر در انتظار اقدامات دادستانی است.
محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به اینکه وی مسئول فیلترینگ نیست که بتواند قولی در رابطه با فیلتر نشدن این شبکه‌ی اجتماعی بدهد، اما اعلام کرد که خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست. آذری جهرمی با اشاره به پیگیری‌ها در خصوص رفع فیلتر توییتر گفت:
پیگیری‌های لازم را جهت رفع فیلتر توییتر انجام داده‌ام و نامه‌ای را در این زمینه تنظیم کرده‌ام که امضای شش وزیر پای آن است. امیدوارم این مساله در دستور کار قرار بگیرد و شاهد رفع فیلتر توییتر باشیم.
جهرمی همچنین درباره‌ی زمان رفع فیلتر توییتر گفت که در این زمینه باید دادستانی تصمیم بگیرد و ما منتظر اقدام دادستانی کشور هستیم؛ البته رفع فیلتر توییتر سال‌هاست که مطرح شده اما در نهایت نه محدودیت‌های این شبکه‌ی اجتماعی برداشته شده و نه اقداماتی در راستای رفع آن شده است.
توییتر خیلی شبیه به سایر شبکه‌های اجتماعی نیست؛ این شبکه بیشتر افرادی را جذب کرده که به‌دنبال دریافت آخرین اخبار و حاشیه‌نویسی در قالب توییت‌ها هستند که تعداد کاربران آن با توجه به آگاهی مردم در طول سال‌های اخیر افزایش یافته است. توییتر بیشتر به‌عنوان یک پلتفرم اشتراک‌گذاری اخبار ایفای نقش کرده و همواره موافقان و مخالفانی هم داشته است.
اما موضوع جالب درباره‌ی فیلتر این شبکه، این است که اکثر مقامات و مسئولان از آن استفاده می‌کنند و وقتی درباره‌ی نحوه‌ی دسترسی آن‌ها به این شبکه سوال می‌شود، اظهار می‌کنند که از اینترنت بدون فیلتر بهره می‌برند.
منبع: ایسنا
➖➖➖➖➖
#توییتر #اینستا #جهرمی #آذری_جهرمی #فیلتر #فیلترینگ #توئیتر #مجلس #فضای_مجازی #دولت #اینستاگرام #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #تلگرام #ایران #کانال
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای فناوری را در استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي در يك كتاب عناوين : شب و روز ، اتاق جيكوب قيمت : ١٤٠٠٠ تومان نويسنده ...
Media Removed
دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي در يك كتاب عناوين : شب و روز ، اتاق جيكوب قيمت : ١٤٠٠٠ تومان نويسنده : ويرجينيا ولف تعداد صفحات :٥٧٦ صفحه انتشارات : وردزورث ارجينال و چاپ لندن خريد حضوري براي ساكنين تهران ارسال پستي به سراسر كشور لطفا جهت سوال يا خريد به واتس اپ ، تلگرام يا دايركت پيام دهيد ... دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي در يك كتاب
عناوين : شب و روز ، اتاق جيكوب
قيمت : ١٤٠٠٠ تومان
نويسنده : ويرجينيا ولف
تعداد صفحات :٥٧٦ صفحه
انتشارات : وردزورث
ارجينال و چاپ لندن
خريد حضوري براي ساكنين تهران
ارسال پستي به سراسر كشور
لطفا جهت سوال يا خريد به واتس اپ ، تلگرام يا دايركت پيام دهيد
لينك ربات تلگرام در Bio اينستاگرام
Tlgrm.me/newbooksalebot
@newbooksale
درباره رمان اتاق جيكوب:
رمان بازه زمانی بین کودکی تا جوانی کاراکتر اصلی -جیکوب فلندرز- را دربرمی‌گیرد و از سال‌های نسبتا آرام و باثبات پیش از جنگ اول شروع و به واقعیات مهلک جنگ بزرگ ختم می‌شود.گرچه تمام داستان حول محور جیکوب می‌گردد، اما واقعیتی مستقل نیست و به سختی در لابه‌لای سطور قابل دستیابی است. آنچه از جیکوب می‌دانیم تصور و برداشت دیگران از او در موقعیت‌های مختلف است. راوی در دادن اطلاعات امساک به خرج می‌دهد و به عمد او را رازآلوده و مبهم در معرض قضاوت می‌گذارد. البته وولف بسیار می‌گوید ولی انگار در این بسیار، هیچ نمی‌گوید. او با خودش در حال گفت‌وگو است و اصراری ندارد خواننده سر از این واگویه ها دربیاورد.خواننده معمولا پشت درهای اتاق جیکوب متوقف می‌شود و از آن بیش از یک میز گرد و دو صندلی چوبی با گلدانی زرد و جعبه‌ای سیاه مملو از نامه چیزی نمی‌بیند. کسی چه می‌داند شاید ساکن این اتاق، همان ویرجینیا است در ظاهری مذکر، که بعدها درباره «اتاقی از آن خود»اش می‌گوید .شخصیت جیکوب اگر به استناد برخی قرابت‌ها، اقتباسی از برادر کوچک وولف است، اما به‌طور کلی نماینده جوان هم‌نسل و هم‌عصر اوست که با سردرگمی و بی‌هویتی دست به گریبان است.جیکوب مرد این‌جهانی نیست، گرایشات او قدیمی و خواهان دنیایی رمانتیک است، شرایطی که ظاهرا او در آن احساس آرامش و امنیت می‌کند و اساس علایق مطالعاتی و سفرهایش را تشکیل می‌دهد.با اینکه داستان به هیچ روی زنانه نیست، اما جیکوب بیشتر از دیدگاه کاراکترهای زن داستان در سطوح مختلف درک و دانش و جایگاه اجتماعی توصیف می‌شود...
خلاصه رمان شب و روز :
ولف در رمان «شب و روز» از نمادهای بیرونی برای نشان دادن افت‌وخیزهای پی‌رنگ داستان استفاده می‌کند. زن و مردی نامزد می‌شوند و بعد به عللی نامزدی‌شان به هم می‌خورد. گره و کشمکش اصلی داستان در تعلق آدم‌های داستانی به طبقات مختلف اجتماعی ریشه دارد؛ مخاطب در رمان «شب و روز» با کمدی اجتماعی که در آدم‌شناسی فردی هم ریشه دارد، طرف می‌شود.
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>حضور شخصیت های دینی و اجتماعی در مدرسه علمیه علامه #ابن_فهد_حلی به مناسبت عید سعید #قربان حوزه ...
Media Removed
. حضور شخصیت های دینی و اجتماعی در مدرسه علمیه علامه #ابن_فهد_حلی به مناسبت عید سعید #قربان حوزه علمیه علامه ابن فهد حلی، از مراکز دینی مرتبط با مرجعیت در کربلای معلی در خلال روزهای گذشته از ماه ذی الحجه سال جاری و به مناسبت فرارسیدن #عید_سعید_قربان میزبان شخصیت های مختلف دینی و اجتماعی از ... .
🔹حضور شخصیت های دینی و اجتماعی در مدرسه علمیه علامه #ابن_فهد_حلی به مناسبت عید سعید #قربان

حوزه علمیه علامه ابن فهد حلی، از مراکز دینی مرتبط با مرجعیت در کربلای معلی در خلال روزهای گذشته از ماه ذی الحجه سال جاری و به مناسبت فرارسیدن #عید_سعید_قربان میزبان شخصیت های مختلف دینی و اجتماعی از داخل و خارج از کشور عراق بود که جمعی از طلاب علوم دینی از شهر مقدس #قم از این جمله بودند.

در همین چارچوب حجت الاسلام شیخ مصطفی محمدی، مدیر مجموعه ماهواره ای امام حسین علیه السلام و مسئول مؤسسه فرهنگی و نیکوکاری #مصباح_الحسین علیه السلام در این حوزه علمیه حضور یافت و در زمینه پروژه بزرگ ازدواج جوانان عراقی، با مسئولان حوزه مذکور به گفتگو پرداخت.

این مجموعه علمی همچنین میزبان مسئول مرکز احیاء تراث در آستان مقدس حسینی بود که طی این ملاقات در موضوعات مختلفی از جمله زنده نگهداشتن تاریخ و آثار عالمان گذشته شهر مقدس #کربلا صحبت به میان آمد.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7413
.
🌐 عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
Loading...
هرگونه فعالیت شغلی در تلگرام ممنوع اعلام شد . روز گذشته معاون قضایی دادستان کل کشور اعلام کرد هرگونه ...
Media Removed
هرگونه فعالیت شغلی در تلگرام ممنوع اعلام شد . روز گذشته معاون قضایی دادستان کل کشور اعلام کرد هرگونه فعالیت شغلی و صنفی در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام اعم از فروش و یا اطلاع رسانی ممنوع و جرم است. . این خبر در "کانال" شخصی معاون قضایی دادستان کل کشور در یکی از پیام رسان های داخلی منتشر شده و بر اساس ... هرگونه فعالیت شغلی در تلگرام ممنوع اعلام شد .
روز گذشته معاون قضایی دادستان کل کشور اعلام کرد هرگونه فعالیت شغلی و صنفی در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام اعم از فروش و یا اطلاع رسانی ممنوع و جرم است.
.
این خبر در "کانال" شخصی معاون قضایی دادستان کل کشور در یکی از پیام رسان های داخلی منتشر شده و بر اساس آن اعلام شده "واحدهای صنفی و کسب و کارهای اینترنتی باید فعالیت‌های خود را به شبکه‌های اجتماعی داخلی منتقل نمایند". وی همچنین به جاسوسی بودن این برنامه تاکید داشته و اعلام کرده است وزارت صنعت معدن و تجارت می بایست به سازمان های تابعه خود از جمله اصناف کل کشور ابلاغ کند تا تمامی فعالیت های صنفی مبتنی بر فروش یا اطلاع رسانی در تلگرام ممنوع شود

#سخت_افزار #تلگرام #پیام_رسان #پیام_رسان_داخلی #شغل
Read more
. .ثبت نام دبیرستان رویشهای انقلاب اسلامی آغاز شد با امکان تخفیف از 10 تا 100 درصد در شهریه، برای ...
Media Removed
. .ثبت نام دبیرستان رویشهای انقلاب اسلامی آغاز شد با امکان تخفیف از 10 تا 100 درصد در شهریه، برای واجدین شرایط با حمایت های مردمی (بورسیه مردمی)، برای سال تحصیلی 98_97 مدرسه ای متفاوت با آنچه که تا به حال دیده اید رویش های نو باتربیت فرزندانمان بر اساس تقویت شناخت، قوه تفکر، سلامت ... .
.ثبت نام دبیرستان رویشهای انقلاب اسلامی آغاز شد

با امکان تخفیف از 10 تا 100 درصد در شهریه، برای واجدین شرایط با حمایت های مردمی (بورسیه مردمی)، برای سال تحصیلی 98_97 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
🔸مدرسه ای متفاوت با آنچه که تا به حال دیده اید🔸

رویش های نو باتربیت فرزندانمان بر اساس تقویت شناخت، قوه تفکر، سلامت جسمانی، صاحب توانمندی های روحی و جسمی و حرفه های لازم برای زندگی اجتماعی آینده و مقاومت در برابر سختی های زندگی،
در فضای تنفسی #انقلاب_اسلامی و دفاع مقدس؛
همه با حضور در دبیرستان رویشهای انقلاب اسلامی 🔴 ثبت نام دبیرستان رویش های انقلاب اسلامی:

ثبت نام دبیرستان پسرانه رویش های انقلاب اسلامی- شهر مقدس قم (دوره اول)، برای سال تحصیلی 97- 98
ویژگیهای کلی این دبیرستان:
1- برترین های علمی 📚
2- تربیت انقلابی و حماسی
3- سبک زندگی حماسی و جهادی
4- تفکر و عقلانیت
5- مکالمه عربی
6- ورزش رزمی🥋🥊 و شنا 🏊‍
7-جلسات آموزشی طب سنتی🍏 و نجوم 💫🌙
8- بحث و تحلیل مسائل روز ایران 🇮🇷 و جهان 🌍
9-اردوهای متنوع، پرتعداد و هدفمند🏃 🚃 🚍

شماره تماس:
📞025-32912459
تلگرام:
telegram.me/rooyeshha_ir
اینستاگرام:
instahram.com/Rooyeshha93
هشتگ اختصاصی دبیرستان در اینستاگرام:

#دبیرستان_رویشهای_انقلاب_اسلامی

https://t.me/joinchat/AAAAADvWr1WXJde5tNT-DA
🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
Read more
@mr.mrs_lawyer @mr.mrs_lawyer ضرورت حضور و عضویت در صفحه آقا و خانم وکیل چیست ؟ امروزه دامنه ارتباطات و گستردگی دنیای مجازی تا آنجا پیش رفته که شاید خیلی از ما عمده نیاز های خود را از طریق فضای مجازی که شاخص ترین آن تلگرام و اینستاگرام می باشد رفع می نماییم. @mr.mrs_lawyer @mr.mrs_lawyer فارغ ... @mr.mrs_lawyer
@mr.mrs_lawyer
ضرورت حضور و عضویت در صفحه آقا و خانم وکیل چیست ؟
امروزه دامنه ارتباطات و گستردگی دنیای مجازی تا آنجا پیش رفته که شاید خیلی از ما عمده نیاز های خود را از طریق فضای مجازی که شاخص ترین آن تلگرام و اینستاگرام می باشد رفع می نماییم.
@mr.mrs_lawyer
@mr.mrs_lawyer

فارغ از تولد و موجودیت فضاهای متفاوت که با هدف های مختلفی در چند وقت اخیر شکل گرفته اند انتخاب هر یک از اینها بسته به نیاز و دیدگاه ما می تواند متغیر باشد. زندگی امروز و ساختار روابط اجتماعی انسانها در جوامع مختلف همراه با قانون گذاری و قانون گریزی بوده و می باشد. قوانینی که آگاهی حداقلی از آنها می تواند به شکل بسیار مهمی در روند زندگی ما تاثیرگذار باشد. رسالتی که این صفحه در نظر دارد آن است که مسائل مختلف جامعه را که با اصول و مبانی حقوقی گره خورده به اشکال مختلف به شما دوستان ارجاع دهد.
@mr.mrs_lawyer
نکته ای که نباید از آن غفلت کرد آن است که شاید دغدغه ای در این مسیر و در شرایط کنونی زندگی که واجد ابعاد حقوقی باشد نداشته باشیم اما باید بدانید که روند زندگی ما کاملا تحت تاثیر قوانین می باشد. موارد مهمی مانند آگاهی از قوانین اسناد تجاری مثل چک و سفته و چگونگی تنظیم قراردادها و معاملات و روابط کارفرما و کارگر و روابط غیر مالی شامل ازدواج و طلاق گوشه ای از این وضعیت می باشد لذا پیشنهاد می گردد تا نکات و آموزه هایی که در این صفحه ارائه می شود را با دقت دنبال کنید تا استحکام بالاتری در وضعیت حقوقی و اجتماعی خود داشته باشید و معرفی این صفحه به دیگر دوستانتان شاید منجر به مساعدت بزرگی در زندگی آنها شود.

@mr.mrs_lawyer
@mr.mrs_lawyer
Read more
Loading...
@mr.mrs_lawyer @mr.mrs_lawyer ضرورت حضور و عضویت در صفحه آقا و خانم وکیل چیست ؟ امروزه دامنه ارتباطات و گستردگی دنیای مجازی تا آنجا پیش رفته که شاید خیلی از ما عمده نیاز های خود را از طریق فضای مجازی که شاخص ترین آن تلگرام و اینستاگرام می باشد رفع می نماییم. @mr.mrs_lawyer @mr.mrs_lawyer فارغ ... @mr.mrs_lawyer
@mr.mrs_lawyer
ضرورت حضور و عضویت در صفحه آقا و خانم وکیل چیست ؟
امروزه دامنه ارتباطات و گستردگی دنیای مجازی تا آنجا پیش رفته که شاید خیلی از ما عمده نیاز های خود را از طریق فضای مجازی که شاخص ترین آن تلگرام و اینستاگرام می باشد رفع می نماییم.
@mr.mrs_lawyer
@mr.mrs_lawyer

فارغ از تولد و موجودیت فضاهای متفاوت که با هدف های مختلفی در چند وقت اخیر شکل گرفته اند انتخاب هر یک از اینها بسته به نیاز و دیدگاه ما می تواند متغیر باشد. زندگی امروز و ساختار روابط اجتماعی انسانها در جوامع مختلف همراه با قانون گذاری و قانون گریزی بوده و می باشد. قوانینی که آگاهی حداقلی از آنها می تواند به شکل بسیار مهمی در روند زندگی ما تاثیرگذار باشد. رسالتی که این صفحه در نظر دارد آن است که مسائل مختلف جامعه را که با اصول و مبانی حقوقی گره خورده به اشکال مختلف به شما دوستان ارجاع دهد.
@mr.mrs_lawyer
نکته ای که نباید از آن غفلت کرد آن است که شاید دغدغه ای در این مسیر و در شرایط کنونی زندگی که واجد ابعاد حقوقی باشد نداشته باشیم اما باید بدانید که روند زندگی ما کاملا تحت تاثیر قوانین می باشد. موارد مهمی مانند آگاهی از قوانین اسناد تجاری مثل چک و سفته و چگونگی تنظیم قراردادها و معاملات و روابط کارفرما و کارگر و روابط غیر مالی شامل ازدواج و طلاق گوشه ای از این وضعیت می باشد لذا پیشنهاد می گردد تا نکات و آموزه هایی که در این صفحه ارائه می شود را با دقت دنبال کنید تا استحکام بالاتری در وضعیت حقوقی و اجتماعی خود داشته باشید و معرفی این صفحه به دیگر دوستانتان شاید منجر به مساعدت بزرگی در زندگی آنها شود.

@mr.mrs_lawyer
@mr.mrs_lawyer
.
Read more
. همه‌ی ما کم و بیش با نویسندگی سر و کار داریم، برای کسب و کارمون، ایمیل هامون، نامه‌ها، پیام های تبریک ...
Media Removed
. همه‌ی ما کم و بیش با نویسندگی سر و کار داریم، برای کسب و کارمون، ایمیل هامون، نامه‌ها، پیام های تبریک و البته با شرایط امروزی و گستردگی شبکه های اجتماعی این نیاز چشمگیر‌تر شده، اینستاگرام، تلگرام، توییتر و تمام اپلیکیشن های ارتباط جمعی یک رکن اصلی دارن که اون نگارش یک متن خوبه، برای تاثیر گرفتن ... .
همه‌ی ما کم و بیش با نویسندگی سر و کار داریم، برای کسب و کارمون، ایمیل هامون، نامه‌ها، پیام های تبریک و البته با شرایط امروزی و گستردگی شبکه های اجتماعی این نیاز چشمگیر‌تر شده، اینستاگرام، تلگرام، توییتر و تمام اپلیکیشن های ارتباط جمعی یک رکن اصلی دارن که اون نگارش یک متن خوبه، برای تاثیر گرفتن از مخاطب باید اصول نگارش رو خوب رعایت کرد. البته باید توجه داشت که تمام شبکه‌های اجتماعی ادبیاتی مختص به خودشون دارن.
.
این کتاب به شما انگیزه میده که نویسنده‌ی قوی تری بشید، و این کار رو به سبک خودش انجام میده، در واقع به سبک "آن هندلی" .
.
او یکی از معدود نویسندگانی هست که معجونی از احساسات رو در یک پاراگراف میگنجونه، و یاد میده چطور از نویسندگی لذت ببریم و در کسب و کار، تعامل با اطرافیان و کارهای روزانه از اون استفاده کنیم.
.
👌🏻 خوندن این کتاب رو از دست ندین.
.
نویسنده : آن هندلی
ترجمه : گروه آموزشی #حاوی وب
ناشر : کیمیا اثر
.
اگه دوست داشتین کتاب رو تهیه کنید به دایرکت این صفحه @haviweb پیام بدین، لینک تلگرام هم در بالای صفحه هست، یا اینکه با شماره های 09121866948 02166963571 تماس بگیرید.
آدرس سایت هم sell.haviweb.ir

#همه_نویسنده‌ایم #حاوی_وب #گروه_آموزشی_حاوی_وب #حاوی‌وب #haviweb
.
#کتاب #کتاب_دوست #معرفی_کتاب #کتابها #کتاب_خوب #کتاب_بخوانیم #مطالعه #مطالعه_کنیم #کتاب_جالب #پیشنهادکتاب #پیشنهاد_کتاب #رمان #داستان #کتاب_صوتی #کانال_تلگرام #تلگرام #فروش_کتاب #ketab #ketabdoost #book #books #instabook #bookstagram #bookish
Read more
دپارتمان امور بین الملل مجتمع فنی تهران با هدف خدمترسانی به همشهریان عزیز و به منظور سهولت در تردد ...
Media Removed
دپارتمان امور بین الملل مجتمع فنی تهران با هدف خدمترسانی به همشهریان عزیز و به منظور سهولت در تردد و صرفه جویی در زمان و هزینه فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی و اعزام دانشج وبه کشورهای توسعه یافته و مهاجر پذیرآغاز نموده است. خط مشی اصلی دپارتمان از ابتدای آغاز فعالیت خود فراهم نمودن بستری مناسب، ... دپارتمان امور بین الملل مجتمع فنی تهران با هدف خدمترسانی به همشهریان عزیز و به منظور سهولت در تردد و صرفه جویی در زمان و هزینه فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی و اعزام دانشج وبه کشورهای توسعه یافته و مهاجر پذیرآغاز نموده است.
خط مشی اصلی دپارتمان از ابتدای آغاز فعالیت خود فراهم نمودن بستری مناسب، معتبر و قابل اعتماد برای گیلانی ها و استان های همجوار عزیز بوده است تا بتوانند بدون رفت و آمد به تهران و شهرهای سهولت و آسانی در شهر خود مرکز مناسبی برای دریافت مشاوره های تخصصی داشته باشد
این دپارتمان با تشکیل شبکه گسترده ای از بهترین وکلای مهاجرتی در سراسر دنیا مسیر مهاجرت را چه از لحاظ تحصیلی و چه از لحاظ کاری میسر نموده و با بررسی روش های جدید و به روز مهاجرتی تحلیل های کارشناسی سیستمهای جدید جذب مهاجر از جمله سرمایه گذاری تحصیلی کارآفرینی و خوداشتغالی خدمات خود را به شرح ذیل اعلام می دارد
• مشاوره و اعزام دانشجو در تمامی مقاطع تحصیلی از جمله پزشکی دندانپزشکی داروسازی کارشناسی کارشناسی ارشد و دکترا
• مشاوره و اعزام دانشجو به کشورهای توسعه یافته دانشگاه ها و کالج های به روز دنیا
• ارتباط مستقیم با وکلای مجرب و تایید شده در کشورهای مختلف دنیا از جمله کانادا، آلمان، ایتالیا ،استرالیا ،اوکراین، ترکیه ،آذربایجان و قبرس
• مشاوره و اعزام دانش آموزی به بهترین و مجهزترین مراکز آموزشی تحصیلی در دبستان ها و دبیرستان های کانادا به همراه اخذ ویزای همراه برای والدین
• بررسی و آنالیز دقیق شرایط منحصر به فرد هر کدام از مراجعین در مشاوره حضوری و به کارگیری پتانسیل ها و توانایی های فردی شما برای تسهیل پروسه مهاجرت —------------------------------------------------------------------------------------------ آدرس ما : رشت - گلسار - بلوار گیلان - خ 155
شماره تماس 0133431 داخلی 120
—------------------------------------------------------------------------------------------
اخبار ما را در وب و شبکه های اجتماعی پیگیری بفرمایید.
وب سایت : www.mftgilan.com
تلگرام : @mftgilan
اینستاگرام:@mftgilan —------------------------------------------------------------------------------------------
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span>چرایی عقب‌نشینی تهران از تبریز و تأثیرات آن ✍️تایماز اورمولو <span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji25aa"></span>️ بخش اول <span class="emoji emoji1f517"></span>https://t.me/oyrencisesi/5259 ...
Media Removed
چرایی عقب‌نشینی تهران از تبریز و تأثیرات آن ✍️تایماز اورمولو ️ بخش اول https://t.me/oyrencisesi/5259 اؤیرنجی سسی: تغییر عجولانه و شتاب‌زده مکان اجلاس سه‌جانبه ایران – روسیه – ترکیه از تبریز به تهران در افکار عمومی آزربایجان به عقب‌نشینی تهران از تبریز تعبیر شد. سال‌های طولانی است ... 🔴🔴چرایی عقب‌نشینی تهران از تبریز و تأثیرات آن ✍️تایماز اورمولو 🔴▪️ بخش اول 🔗https://t.me/oyrencisesi/5259 🔹اؤیرنجی سسی: تغییر عجولانه و شتاب‌زده مکان اجلاس سه‌جانبه ایران – روسیه – ترکیه از تبریز به تهران در افکار عمومی آزربایجان به عقب‌نشینی تهران از تبریز تعبیر شد. سال‌های طولانی است که عملاً حاکمیت ایران حضور اقتصادی و سیاسی در آزربایجان ندارد. تلاش صدساله‌ای که از زمان رضاشاه شروع‌شده و در حکومت فعلی ادامه یافته شهرها و روستاهای آباد و پررونق آزربایجان را به مهم‌ترین قطب ارسال مهاجر و افت کیفیت اقتصادی و استانداردهای زندگی تبدیل کرده است. طبیعت آزربایجان هم با شتاب سرسام‌آوری رو به اضمحلال می‌باشد. خشکاندن عمدی دریاچه اورمیه به آخرین مراحل خود رسیده است و آزربایجان در آستانه یک فاجعه عظیم در سطح جهانی است. 🔹پروژه آسیمیلاسیون و الیناسیون ترک‌ها در ایران با تهدید به نسل‌کشی و اخراج اتنیک ترک از آزربایجان غربی و اشغال آرام اما بدون وقفه و تغییر بافت جمعیتی به نفع اکراد به‌شدت ادامه دارد. اپوزیسیون به‌ظاهر ترقی‌خواه اما بشدت مرکزگرا و باستان گرا با تمام قوا حاکمیت ایران را در همه این موارد پشتیبانی می‌کند و آزربایجان را محروم از هرگونه تریبون کرده است. 🔹اما همه این تشبثات سال‌های چندی است که باعث واکنش آزربایجان شده و قریب به سی سال است که حرکت موسوم به حرکت ملی آزربایجان با اشتراک همه اقشار و همه تفکرات سیاسی و اجتماعی متولدشده و به‌سرعت در حال تسری به درون توده مردم در آزربایجان و حتی سایر مراکز ترک‌نشین در ایران است. این حرکت با اهداف و مرزبندی‌های ساختاری خود تقریباً همه جریان‌های سیاسی مرکزگرای ایرانی را از آزربایجان بیرون رانده و روزبه‌روز در حال بزرگ شدن و درعین‌حال رسیدن به بلوغ فکری و سیاسی است. همان حرکتی که تشبثات جنبش سبز و اعتراضات دی‌ماه سال گذشته و تابستان سال جاری را در آزربایجان کاملاً ناکام گذاشت. 🔹در عرصه بین‌الملل ایران در آستانه تحریم‌های کمرشکن از طرف آمریکا و بمباران‌های تقریباً بدون وقفه نیروهای ایرانی در سوریه توسط اسراییل قرارگرفته است و در اوج این کشمکش‌ها به ناگاه اعلام شد، اجلاس سه‌جانبه ایران، روسیه و ترکیه برای بحث و تبادل‌نظر و رسیدن به اجماع در مورد سوریه قرار است در تبریز برگزار شود. انتشار این خبر به‌یک‌باره تمام نظرات آزربایجان را به خود جلب کرد و پایه‌های تجمعات پرشور مردمی برای استقبال از رئیس‌جمهور ترکیه ریخته شد. صفحات تلگرام، فیس‌بوک و توییتر شاهد ردوبدل شدن پیام‌های پرشور برای استقبال از اردوغان شد.
Read more
دپارتمان امور بین الملل مجتمع فنی تهران با هدف خدمترسانی به همشهریان عزیز و به منظور سهولت در تردد ...
Media Removed
دپارتمان امور بین الملل مجتمع فنی تهران با هدف خدمترسانی به همشهریان عزیز و به منظور سهولت در تردد و صرفه جویی در زمان و هزینه فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی و اعزام دانشج وبه کشورهای توسعه یافته و مهاجر پذیرآغاز نموده است. خط مشی اصلی دپارتمان از ابتدای آغاز فعالیت خود فراهم نمودن بستری مناسب، ... دپارتمان امور بین الملل مجتمع فنی تهران با هدف خدمترسانی به همشهریان عزیز و به منظور سهولت در تردد و صرفه جویی در زمان و هزینه فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی و اعزام دانشج وبه کشورهای توسعه یافته و مهاجر پذیرآغاز نموده است.
خط مشی اصلی دپارتمان از ابتدای آغاز فعالیت خود فراهم نمودن بستری مناسب، معتبر و قابل اعتماد برای گیلانی ها و استان های همجوار عزیز بوده است تا بتوانند بدون رفت و آمد به تهران و شهرهای سهولت و آسانی در شهر خود مرکز مناسبی برای دریافت مشاوره های تخصصی داشته باشد
این دپارتمان با تشکیل شبکه گسترده ای از بهترین وکلای مهاجرتی در سراسر دنیا مسیر مهاجرت را چه از لحاظ تحصیلی و چه از لحاظ کاری میسر نموده و با بررسی روش های جدید و به روز مهاجرتی تحلیل های کارشناسی سیستمهای جدید جذب مهاجر از جمله سرمایه گذاری تحصیلی کارآفرینی و خوداشتغالی خدمات خود را به شرح ذیل اعلام می دارد
• مشاوره و اعزام دانشجو در تمامی مقاطع تحصیلی از جمله پزشکی دندانپزشکی داروسازی کارشناسی کارشناسی ارشد و دکترا
• مشاوره و اعزام دانشجو به کشورهای توسعه یافته دانشگاه ها و کالج های به روز دنیا
• ارتباط مستقیم با وکلای مجرب و تایید شده در کشورهای مختلف دنیا از جمله کانادا، آلمان، ایتالیا ،استرالیا ،اوکراین، ترکیه ،آذربایجان و قبرس
• مشاوره و اعزام دانش آموزی به بهترین و مجهزترین مراکز آموزشی تحصیلی در دبستان ها و دبیرستان های کانادا به همراه اخذ ویزای همراه برای والدین
• بررسی و آنالیز دقیق شرایط منحصر به فرد هر کدام از مراجعین در مشاوره حضوری و به کارگیری پتانسیل ها و توانایی های فردی شما برای تسهیل پروسه مهاجرت —------------------------------------------------------------------------------------------ آدرس ما : رشت - گلسار - بلوار گیلان - خ 155
شماره تماس 0133431 داخلی 120
—------------------------------------------------------------------------------------------
اخبار ما را در وب و شبکه های اجتماعی پیگیری بفرمایید.
وب سایت : www.mftgilan.com
تلگرام : @mftgilan
اینستاگرام:@mftgilan —------------------------------------------------------------------------------------------
Read more
. معرفی برنامه های #اجتماعی محبوب که در برخی از کشور ها #ممنوع هستند #تلگرام : تلگرام یکی از معروفترین ...
Media Removed
. معرفی برنامه های #اجتماعی محبوب که در برخی از کشور ها #ممنوع هستند #تلگرام : تلگرام یکی از معروفترین شبکه های اجتماعی نزد ایرانیان، در کشور های مختلفی با فیلتر و ممنوعیت روبه رو است از جمله کشور ها می‌توان به : #روسیه، چین، اندونزی و #ایران اشاره کرد گفتنی است پاول دورف در تلاش برای معرفی ... .
معرفی برنامه های #اجتماعی محبوب که در برخی از کشور ها #ممنوع هستند

#تلگرام :
تلگرام یکی از معروفترین شبکه های اجتماعی نزد ایرانیان، در کشور های مختلفی با فیلتر و ممنوعیت روبه رو است از جمله کشور ها می‌توان به :
#روسیه، چین، اندونزی و #ایران اشاره کرد
گفتنی است پاول دورف در تلاش برای معرفی تلگرامی غیر قابل فیلتر میباشد.

#اینستاگرام :
#عربستان سعودی، #چین این دو کشور این برنامه را #فیلتر و ممنوع کرده اند.
لازم به ذکر است که اینستاگرام در ایران در دی ماه ٩۶ به مدت یک هفته فیلتر شده بود.

#فیسبوک:
#پاکستان، برمه، ایران، چین، ویتنام و..
این برنامه را فیلتر کرده اند.

#توییتر :
محبوب ترین برنامه برای شخص خود من 🙂
در کشور های چین و ایران فیلتر است.
این #اپلیکیشن پس اعتراضات ٨٨ در ایران فیلتر شد

#یوتیوب :
یوتیوب یا یوتوب دوّمین وبگاه پرطرفدار دنیا پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که در نوار ابزار این وبگاه دیده می‌شود.
یوتیوب معروف‌ترین وبگاه بارگذاری و تماشای ویدئو است
یوتوب تنها در کشور های ایران #پاکستان و #امارات #ممنوع است

#کره_شمالی :
تمامی شبکه های مجازی در این کشور به عنوان کالای لوکس شناخته می‌شوند و به همین علت ممنوع می‌باشند.

پی‌نوشت :
این برنامه ها تنها بخش کوچکی از معروفترین برنامه های ممنوع شده هستند.

_____________________
🔴🔴🔴
کانال {تلگرام} ممنوعه کده
T.me/mamnoe_kade
برای ورود به کانال تلگرام بر روی لینک قرار گرفته در بیو کلیک کنید
🔴🔴🔴
_____________________
Read more
{پُست‌های مشابه} <span class="emoji emoji1f449"></span> #N_apps چگونه بتوانیم به‌آسان‌ترین روش ممکن، ویدئوهای دلخواه‌مان را از «اینستاگرام» ...
Media Removed
{پُست‌های مشابه} #N_apps چگونه بتوانیم به‌آسان‌ترین روش ممکن، ویدئوهای دلخواه‌مان را از «اینستاگرام» ، «یوتیوب» ، «توئیتر» دانلود کنیم ؟ ! راستش هفته‌ای نیست که حداقل چندین نفر این سوال را از ما نپرسد که " چطور میشه از #یوتیوب و #اینستاگرام راحت دانلود کنیم؟ " و ما امروز قصد داریم یک‌بار ... {پُست‌های مشابه} 👉 #N_apps

چگونه بتوانیم به‌آسان‌ترین روش ممکن، ویدئوهای دلخواه‌مان را از «اینستاگرام» ، «یوتیوب» ، «توئیتر» دانلود کنیم ؟ !

راستش هفته‌ای نیست که حداقل چندین نفر این سوال را از ما نپرسد که " چطور میشه از #یوتیوب و #اینستاگرام راحت دانلود کنیم؟ " و ما امروز قصد داریم یک‌بار برای همیشه آموزش انجام این کار را بگوییم. پس با #نردبان همراه باشید.

برای دانلود ویدئو از شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ها و سایت‌های مختلفی وجود دارد اما هیچ روشی به آسانی استفاده از #تلگرام نیست !

برای #دانلود ویدئوی موردنظرتان کافی‌ست لینک #ویدئو را کپی کرده و از ربات تلگرامی که به‌این منظور ساخته شده کمک بگیرید !

یعنی لینک را به رباتی که در #کانال تلگرام‌مان آن را درج می‌کنیم، بدهید و پس از یک دقیقه #لینک دانلودش را به‌صورت اتوماتیک دریافت کنید.

برای دیدن ربات موردنظر لطفا به کانال #تلگرام ما که لینک آن در بالای پیج اینستاگرام موجود است، مراجعه فرمایید.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Read more
مهری ها و لامردی ها اولویت استخدام پروژه های بزرگ منطقه هستند/در سال ۹۷ به ۴ هزار شغل در منطقه نزدیک ...
Media Removed
مهری ها و لامردی ها اولویت استخدام پروژه های بزرگ منطقه هستند/در سال ۹۷ به ۴ هزار شغل در منطقه نزدیک خواهیم شد به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهر، با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور، مدیرکل سازمان تامین اجتماعی فارس، نماینده مهر ولامرد در مجلس، جمعی از مسئولان ... مهری ها و لامردی ها اولویت استخدام پروژه های بزرگ منطقه هستند/در سال ۹۷ به ۴ هزار شغل در منطقه نزدیک خواهیم شد

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهر، با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور، مدیرکل سازمان تامین اجتماعی فارس، نماینده مهر ولامرد در مجلس، جمعی از مسئولان و مردم،کلنگ ساختمان اداری شعبه تامین اجتماعی شهرستان مُهر به زمین زده شد.

مهندس نباتی مدیرکل سازمان تامین اجتماعی فارس در مراسم کلنگ زنی ساختمان اداری شعبه تامین اجتماعی شهرستان مهر گفت: این ساختمان اداری در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ مترکه از طرف شهرداری و بدون دریافت وجهی به سازمان تامین اجتماعی منتقل شده است عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: ساختمان اداری شعبه تامین اجتماعی شهرستان مهر با مشارکت ۵۰۰ میلیون تومانی از منابع نفت و گاز و مابقی آن از طرف سازمان تامین اجتماعی تامین اعتبار می‌شود که با تفویض اختیار سازمان تامین اجتماعی به اداره کل استان، عملیات ساخت این ساختمان به زودی آغاز خواهد شد.

دکترعلی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم کلنگ زنی ساختمان اداری تامین اجتماعی شهرستان مهر با تبریک سال نو اظهارداشت: امید است که در سال نو همه مردم مهر زندگی شان بهتر و سال ۹۷ بهتر از سال گذشته برایشان باشد.

دکتر ربیعی درخصوص مجوز درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مهر گفت:درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دارای ساختار و هیئت مدیره می باشد و نیاز به تامین اعتبار و بودجه است ، بررسی های لازم در مورد اختصاص درمانگاه تخصصی در سال جاری انجام خواهد شد که مردم راحت‌تر به خدمات دسترسی داشته باشند.

دکتر ربیعی ادامه داد:پیش از حضور در شهرستان مُهر،مسایل اشتغال مهر و لامرد در شورای اشتغال دو شهرستان در لامرد برنامه ریزی کردیم و بر اساس تعهد نامه و بخشنامه شورای اشتغال،مهری ها و لامردی ها اولویت استخدام پروژه های بزرگ ما هستند.

وی ادامه داد: امید است که در سال ۹۷ با پروژه های در حال اجرای منطقه رقم اشتغال این دو شهرستان به حدود ۴ هزار نفر برسد که می تواند ۸۰ درصد مساله بیکاری این دو شهرستان حل کند. ⏺مشروح خبر در لینک زیر👇

http://l1l.ir/4ut8
پایگاه خبری تحلیلی عصر مُهـــــر ⏺به کانال تلگرام عصر مُهـر بپیوندید و بر روی JOIN یا عضویت کلیک کنید⏺

https://telegram.me/asremohr_com
Read more
تلاش ناموفق یوتیوب برای بازگشت به ایران . از دو سال پیش تلاش هایی برای رفع فیلتر یوتیوب آغاز شده و ...
Media Removed
تلاش ناموفق یوتیوب برای بازگشت به ایران . از دو سال پیش تلاش هایی برای رفع فیلتر یوتیوب آغاز شده و با مدیران یوتیوب نیز ارتباط برقرار شده است. در جریان این تعامل، یوتیوب نیز پذیرفته است که استانداردهای قانونی و همچنین استانداردهای فرهنگی و اخلاقی ایران را رعایت کند و با تعیین قلمرو جغرافیایی، ... تلاش ناموفق یوتیوب برای بازگشت به ایران
.
از دو سال پیش تلاش هایی برای رفع فیلتر یوتیوب آغاز شده و با مدیران یوتیوب نیز ارتباط برقرار شده است. در جریان این تعامل، یوتیوب نیز پذیرفته است که استانداردهای قانونی و همچنین استانداردهای فرهنگی و اخلاقی ایران را رعایت کند و با تعیین قلمرو جغرافیایی، ویدیوهایی که به تشخیص مرجع ایرانی پخش‌شان برخلاف قوانین ایران است، در ایران پخش نشود. این قاعده درباره برخی کشورهای دیگر نیز وجود دارد و برخی ویدیوها مشخصاً با آی پی برخی کشورها پخش می‌شود یا با آی پی شماری از کشورها پخش نمی‌شود. با این وجود به نظر نمیرسد که رایزنی ها برای رفع فیلتر این وب سایت موفقیت آمیز بوده باشد. یوتیوب با توجه به نگاه اقتصادی که به بازار ایران داشته در جریان این مذاکرات غیرعلنی حاضر شده ملاحظات مرسوم را بپذیرد و سرورهایش را به داخل کشور منتقل کند، اما با آن مخالفت شده است.
.
به نظر شما دلیل مخالفت مسئولین با رفع فیلتر این سرویس بین المللی چیست؟ آیا باز هم آنها در توجیه تصمیم خود، پیشرفت رسانه های داخلی که کپی نه چندان با کیفیت یوتیوب هست را بهانه می کنند؟ آیا فیلترینگ تلگرام به بهانه حمایت از پیام رسان های داخلی نشان نداد که لزوماً مسدود کردن یک برنامه راه حل این موضوع نیست؟ آیا آزاد گذاشتن فعالیت یوتیوب در ایران باعث نمی شود، سایت های داخلی مانند آپارات به جای تقلید و کپی از محتوای پرطرفدار این سایت به فکر تولید محتوای اختصاصی خود برای رقابت با یوتیوب باشد؟

#سخت_افزار #یوتیوب #شبکه_اجتماعی #خبر #تکنولوژی #فیلم #آنلاین #ویدئو
Read more
... <span class="emoji emoji1f48d"></span> برای یک ازدواج موفق باید ملاک‌های انتخاب همسر را به درستی بشناسیم و اسیر عشق و احساسات زودگذر ...
Media Removed
... برای یک ازدواج موفق باید ملاک‌های انتخاب همسر را به درستی بشناسیم و اسیر عشق و احساسات زودگذر نشویم. در زیر ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه دکتر هلاکویی را برای شما بازگو می‌کنیم، امیدواریم که مفید واقع شود. ملاک‌های انتخاب همسر : ۱- برابری در سن (اختلاف سن حداکثر ۵ تا ۷ سال) در زیبایی. عیب ... ...
💍 برای یک ازدواج موفق باید ملاک‌های انتخاب همسر را به درستی بشناسیم و اسیر عشق و احساسات زودگذر نشویم. در زیر ملاک های انتخاب همسر از دیدگاه دکتر هلاکویی را برای شما بازگو می‌کنیم، امیدواریم که مفید واقع شود.
✅ ملاک‌های انتخاب همسر :
۱- برابری ▪در سن (اختلاف سن حداکثر ۵ تا ۷ سال)
▪در زیبایی.
▪عیب ها را ۱۰ تا ۲۰ درصد بیشتر در نظر بگیرید.
۲- شباهت ها و تناسب ها.
۳- برای همدیگر جذاب باشند.
▪زیبایی عادی می‌شود، ولی زشتی هرگز عادی نمیشود.
۴- شباهت خانواده ها.
▪ترکیب خانواده ها به هم بیایند.
۵- پایگاه اجتماعی شبیه داشته باشید.
۶- جهان بینی ها شبیه باشد.
۷- شباهت در باورها و اعتقادات.
▪مذهب و فرهنگ.
۸- وحدت در هدف و مسیر.
۹- توانایی ارضای احتیاجات جسمی و روانی یکدیگر.
۱۰- امکان برقراری ارتباط صمیمی ▪دنبال موضوع برای صحبت نمی‌گردید.

۱۱- دانش نزدیک ▪به لحاظ اطلاعات عمومی و علمی در یک سطح بودن..
▪در ازدواج حداکثر 15 واحد تفاوت در هوش طرفین باید باشد.
۱۲- عاقل باشید.
▪دارای سیستم استدلال در مورد مسائل مختلف باشید.
۱۳- وحدت نظر در روش پول در آوردن و خرج کردن.
▪مسائل مالی را جدی بگیرید.
▪نگاه مشابه به پول
▪به همدیگر توضیح دهید که مثلا تعریف من از پولدار بودن چیه و من به کسی که فرضا N تومان دارد می‌گویم پولدار.شما چطور؟!
۱۴- اولویت‌بندی در زندگی مشابه داشته باشید.
▪مثلا اول تحصیل بعد ورزش..
۱۵- راستگویی و صداقت.
▪عشق بدترین راست ها را بازگو می کند.
۱۶- شباهت در فرایند تصمیم‌گیری
▪ در خانواده چه کسی و چطور باید تصمیم بگیرد.
۱۷- گذشته ی همدیگر را دانستن ▪کلیات و نه جزئیات ▪انسانها اگر عوض نشوند کارهای گذشته‌ی خود را تکرار می‌کنند.
۱۸- اتفاق نظر در مورد فرزندان
▪تعداد بچه‌ها و نحوه بزرگ کردن آنها و اینکه اصلا هردو فرزند دوست دارید یا نه.
۱۹- اتفاق نظر در مورد محل زندگی.
۲۰- چگونگی ارتباط با دوستان و خانواده....
👈به یاد داشته باشید:
✔️ موارد فوق در فاصله زمانی حداقل ۵۰۰ ساعت در ۶ تا ۱۸ ماه انجام می‌گردد و فقط یک سوم آن می‌تواند تلفنی باشد.(زمانها نسبی و تقریبیست)
✔️ با شک و دودلی ازدواج نکنید.
✔️ اگر شب عروسی هم متوجه اشتباه شدید،برگردید.
✔️ بعضی مواقع با ۲ تا ۴ ساعت روان‌درمانی می‌توان چراغ سبز یا قرمزی را مشخص کرد که خیلی خیلی کمک می‌کند.
#ازدواج #طلاق #رابطه
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
ما رو در تلگرام همراهی کنید لینک تلگرام در قسمت پروفایل پیج ⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬇️⬇️⬆️⬇️⬆️
Read more
‌‌ #جذب_کارآموز #تخفیفان شرکت تخفیفان کارآموز سوشال استخدام می کند. ‌ شرایط لازم : جنسیت: ...
Media Removed
‌‌ #جذب_کارآموز #تخفیفان شرکت تخفیفان کارآموز سوشال استخدام می کند. ‌ شرایط لازم : جنسیت: خانم تسلط بر شبکه های اجتماعی علاقمند به ضبط ویدیو و پخش آن در کانال های سوشال تخفیفان ‌ مزایای کارآموزی در تخفیفان: 1 : کارآموزی همراه با آموزش و کار عملی و اجرایی است. 2 : حوزه فعالیت، بازاریابی ... ‌‌
#جذب_کارآموز #تخفیفان
شرکت تخفیفان کارآموز سوشال استخدام می کند.

شرایط لازم :
جنسیت: خانم
تسلط بر شبکه های اجتماعی
علاقمند به ضبط ویدیو و پخش آن در کانال های سوشال تخفیفان

مزایای کارآموزی در تخفیفان:
1 : کارآموزی همراه با آموزش و کار عملی و اجرایی است.
2 : حوزه فعالیت، بازاریابی شبکه های اجتماعی است.
3 : در پایان دوره کارآموزی کارفرما هیچ الزامی به جذب نیرو ندارد. اما یادگیری های جدید و جذابی خواهید داشت.
4 : عزیزانی که دارای تجربه کار در فضای دیجیتال، کار گرافیکی، کار با ابزارهایی مثل ابزارهای ویرایش صدا و تصویر و ... هستند اولویت دارند.
5 : مدرک دانشگاهی و معدل شما هیچ اهمیتی ندارد. لطفا فقط آنچه را که بلد هستید و تسلط دارید در رزومه ارسالی قید کنید.
6 : محیط کار، محیط کار سالم، یادگیرنده و پر انرژی است.
7 : محدوده کار شهرک غرب است.
8 : حداقل دوره کارآموزی بین ۲ تا ۳ ماه است و پرداخت محدودی به کارآموز در این دوره انجام می شود. ساعات کارآموزی حداقل ۴ روز در هفته از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰
9 : اولوبت با خانم‌هاست. اما از آقایان خلاق و با انرژی نیز استقبال می شود.

از علاقمندان تقاضا می شود یک رزومه و یک ویدیوی کوتاه به عنوان نمونه کار (که می تواند معرفی یک مکان تفریحی، رستوران و ...) باشد، به آی دی تلگرام زیر ارسال کنند.
ID Telegram: Amirhajizadeh14
عنوان حتما ذکر شود "کارآموز سوشال "
www.takhfifan.com
#تخفیفان
Read more
‌ ‌‌چاپ هفتم منتشر شد «مکتب فرانکفورت» تام باتومور ترجمه‌ی حسینعلی نوذری بخشی از کتاب را می‌توانید ...
Media Removed
‌ ‌‌چاپ هفتم منتشر شد «مکتب فرانکفورت» تام باتومور ترجمه‌ی حسینعلی نوذری بخشی از کتاب را می‌توانید از کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید: neypub مؤسسه‌ی تحقیقات اجتماعی، که مکتب فرانکفورت از آن پدید آمد، در سال‌های اوایل جمهوری وایمار تأسیس گردید. دوران حکومت نازی را در تبعید سپری کرد ...
‌‌چاپ هفتم منتشر شد
«مکتب فرانکفورت»
تام باتومور
ترجمه‌ی حسینعلی نوذری

بخشی از کتاب را می‌توانید از کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید: neypub

مؤسسه‌ی تحقیقات اجتماعی، که مکتب فرانکفورت از آن پدید آمد، در سال‌های اوایل جمهوری وایمار تأسیس گردید. دوران حکومت نازی را در تبعید سپری کرد و به‌صورت کانون مهم نظریه‌ی اجتماعی در دوران پس از جنگ درآمد. نخستین اعضای مکتب نظیر آدورنو، هورکهایمر و مارکوزه به تدوین و تکامل شکلی از نظریه‌ی مارکسیستی تحت عنوان «نظریه‌ی انتقادی» اقدام نمودند، که در مطالعه و بررسی مفاهیم و مقولاتی چون طبقه، سیاست، فرهنگ و ایدئولوژی بسیار مؤثر و نافذ واقع گردید. آثار اعضای جدیدتر و به‌ویژه هابرماس در سراسر اروپا و امریکای شمالی مورد توجه و استقبال گسترده‌ای قرار گرفته است.
کتاب تام باتامور ضمن نگاهی تازه و بحث‌برانگیز به نقش مکتب فرانکفورت در گسترش و تکامل جامعه‌شناسی نوین به بررسی و ارزیابی موضوعات و مقولات عدیده‌ای می‌پردازد که تا پیش از این در جای دیگری مورد بررسی قرار نگرفته بودند. وی غفلت از تاریخ و اقتصاد سیاسی توسط نظریه‌پردازان انتقادی را مورد بحث قرار داده و به بررسی رابطه‌ی مکتب فرانکفورت با جنبش‌های رادیکال دهه‌ی ۱۹۶۰ و دوران حاضر می‌پردازد. تحلیل انتقادی باتامور از آرا و نظریات نویسندگان مکتب فرانکفورت از طریق ارزیابی آثار آنان و کشف رابطه‌ی نظریه‌ی انتقادی با دیگر اشکال تفکر جامعه‌شناختی، به‌ویژه پوزیتیویسم و مکتب ساختگرا، موجب قابل فهم‌شدن نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های نویسندگان این مکتب گشته است.

نسخه‌ی الکترونیک کتاب را از اپلیکیشن کتاب‌خوان نشر نی تهیه کنید. (دانلود از ney.fidibo.net)

چاپ هفتم ۱۳۹۷
۱۳۶ صفحه
۱۶۰۰۰ تومان
Read more
. 2. بروز رسانی یک وب سایت، آسان تر، ارزان تر و سریعتر از چاپ کلی اطلاعات آن است. ظرفیت های آن تقریبا ...
Media Removed
. 2. بروز رسانی یک وب سایت، آسان تر، ارزان تر و سریعتر از چاپ کلی اطلاعات آن است. ظرفیت های آن تقریبا هیچ محدودیتی ندارد و این امر به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات جامع تری را به کاربران خود ارائه دهید. به این ترتیب شما متحمل هزینه چاپ و توزیع کاتالوگ و بروشور نخواهید شد. مشتریان شما می توانند در ... .
2. بروز رسانی یک وب سایت، آسان تر، ارزان تر و سریعتر از چاپ کلی اطلاعات آن است. ظرفیت های آن تقریبا هیچ محدودیتی ندارد و این امر به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات جامع تری را به کاربران خود ارائه دهید. به این ترتیب شما متحمل هزینه چاپ و توزیع کاتالوگ و بروشور نخواهید شد.
مشتریان شما می توانند در هر زمانی از سایت شما بازدید نمایند، برخلاف آگهی ها و تبلیغات تجاری که نسخه های جدید چاپی آنها باید در بازه های زمانی مشخص در اختیارشان قرار گیرد.
.
.
💡همیشه نزدیک و در کنار شما هستیم . .
💡طراوتی دوباره در دنیای تجارت .
.
استودیو طراحی نوژن طرح©
.

جهت مشاهده نمونه کارها ، سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
شماره های تماس:
تلفن تماس : 09364400458|09120765647
تلگرام : 09120765647
دایرکت | تلگرام .

#وب #وب_سایت #آنلاین #بازاريابي_اينترنتي #ديجيتال #تجارت_الکترونیک #نوژن #نوژن_آرت #طراحی_سایت #کلمات_کلیدی #متن #محتوا #لوگو #لوگوتایپ #استراتژی #برندینگ #توسعه_وب #مدیریت_محتوا #تبلیغات #شبکه_اجتماعی #طراحی_سایت #اندروید #اپلیکیشن #web #webdesign #iran #tehran #nojanart
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>فعالیت های اخیر #دفتر آیت الله العظمی شیرازی در کربلای معلی #دفتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی ...
Media Removed
. فعالیت های اخیر #دفتر آیت الله العظمی شیرازی در کربلای معلی #دفتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس #کربلا در خلال فعالیت های روزانه خود میزبان جمعی از جوانان مؤمن شهر ناصریه عراق بود. این جوانان ضمن دیدار با مسئولان دفتر مرجعیت از سخنان حجت الاسلام ... .
🔹فعالیت های اخیر #دفتر آیت الله العظمی شیرازی در کربلای معلی

#دفتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس #کربلا در خلال فعالیت های روزانه خود میزبان جمعی از جوانان مؤمن شهر ناصریه عراق بود.

این جوانان ضمن دیدار با مسئولان دفتر مرجعیت از سخنان حجت الاسلام شیخ ناصر الاسدی، از اعضای این دفتر بهره مند شدند که وی ضمن سخنانی جوانان حاضر را به پایبندی به سیره حضرت سیدالشهدا علیه السلام و فعالیت های اجتماعی در این چارچوب توصیه کرد.

همچنین در اقدامی دیگر هیئت نمایندگی دفتر مرجعیت در کربلای معلی با حجت الاسلام والمسلمین سید طاهر الشمیمی، از نمایندگان آیت الله العظمی شیرازی در کشور عربستان دیدار و گفتگو کردند.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7504
.
📲 عضویت در کانال تلگرام:
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
 #موسان . ۳۰ ژوئن روز جهانی شبکه های اجتماعی بود ! . اولین باری که از شبکه های اجتماعی استفاده کردید ...
Media Removed
#موسان . ۳۰ ژوئن روز جهانی شبکه های اجتماعی بود ! . اولین باری که از شبکه های اجتماعی استفاده کردید کِی بود ؟؟ . اولین شبکه اجتماعی که شناختید چی بود ؟؟ . اولین پستی که تو اینستاگرامتون گذاشتید برای چند وقت پیشه ؟؟ . قشنگترین اتفاقی که بواسطه شبکه های اجتماعی براتون رقم خورد چی بود ؟؟ . نظرتون ... #موسان
.
۳۰ ژوئن روز جهانی شبکه های اجتماعی بود !
.
اولین باری که از شبکه های اجتماعی استفاده کردید کِی بود ؟؟
.
اولین شبکه اجتماعی که شناختید چی بود ؟؟
.
اولین پستی که تو اینستاگرامتون گذاشتید برای چند وقت پیشه ؟؟
.
قشنگترین اتفاقی که بواسطه شبکه های اجتماعی براتون رقم خورد چی بود ؟؟
.
نظرتون رو کامنت کنید و دوستاتونو منشن کنید !
.
.
.
#موسان #ترمیم_مو #نظرسنجی #سوشال_مدیا #شبکه_های_اجتماعی #تگ #منشن #فالو #لایک #کامنت #ایونت #روز #مناسبت #تیر #اینستا #اینستاگرام #تلگرام #فیسبوک #توییتر .
.
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>ادامه فعالیت های حجت الاسلام والمسلمین #سید_حسین_شیرازی در کشور #کویت حجت الاسلام والمسلمین ...
Media Removed
. ادامه فعالیت های حجت الاسلام والمسلمین #سید_حسین_شیرازی در کشور #کویت حجت الاسلام والمسلمین سید حسین شیرازی، فرزند مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله به فعالیت های فرهنگی ـ تبلیغی خود در کشور کویت ادامه می دهد. ایشان طی این سفر با شخصیت های مختلف دینی، فرهنگی، ... .
🔸ادامه فعالیت های حجت الاسلام والمسلمین #سید_حسین_شیرازی در کشور #کویت

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین شیرازی، فرزند مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله به فعالیت های فرهنگی ـ تبلیغی خود در کشور کویت ادامه می دهد.

ایشان طی این سفر با شخصیت های مختلف دینی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و عموم مردم مؤمن کویت دیدار می کند.

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی با حضور در دیوانیه آیت الله العظمی شیرازی در چند روز گذشته پذیرای عموم ملاقات کنندگان بود.

فرزند مرجع عالیقدر همچنین طی حضور در دیوانیه های شخصیت های مختلف دینی و اجتماعی کشور کویت با اعضا و مسئولان این دیوانیه ها دیدار و ملاقات کرد که اسامی برخی از آن دیوانیه ها به شرح زیر است:

ـ دیوانیه حاج بغلی؛
ـ دیوانیه حاج جواد بوخمسین؛
ـ دیوانیه حاج حمزه مقامس؛
ـ دیوانیه حاج اسماعیل دشتی؛
ـ دیوانیه حاج علی صراف؛
ـ دیوانیه مرحوم حاج حسین بهبهانی؛
ـ دیوانیه حاج الکاظمی. .
🔹عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
. (لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
با توجه به رشد رو افزون روی آوردن به شبکه های اجتماعی که ابتدا به ساکن نقش این شبکه ها حالت تفریح و سرگرمی ...
Media Removed
با توجه به رشد رو افزون روی آوردن به شبکه های اجتماعی که ابتدا به ساکن نقش این شبکه ها حالت تفریح و سرگرمی برای مخاطبین موبایلی ایفا می نمود و کم کم حالت و تم تجاری به خود گرفت بر آن شدیم تا سیستم جذب فالوور واقعی #bigiweb # را طراحی تا بتوانیم در پیشبرد مفید اهداف مشاغل و بهبود نحوه کار با شبکه پر مخاطب ... با توجه به رشد رو افزون روی آوردن به شبکه های اجتماعی که ابتدا به ساکن نقش این شبکه ها حالت تفریح و سرگرمی برای مخاطبین موبایلی ایفا می نمود و کم کم حالت و تم تجاری به خود گرفت بر آن شدیم تا سیستم جذب فالوور واقعی #bigiweb #
را طراحی تا بتوانیم در پیشبرد مفید اهداف مشاغل و بهبود نحوه کار با شبکه پر مخاطب اینستاگرام سهم کوچکی را ایفا نماییم. ☆بیجی وب☆
جامع ترین و ارزان ترین سیستم جذب فالوور اینستاگرام
این سیستم به سه روش عملیات فالو کردن رو برای شما انجام میده
روش اول پیج های هدفتون هست هر پیجی که مرتبط به کار و فعالیت شما هست ( همانند پیج همکار)سرچ کنید پیدا کنید و به سیستم بدین تا بره فالورهاش براتون فالو کنه همچنین میتونید برای سیستم جنسیت ( زن یا مرد ) بودن جهت فالو کردن رو ‌مشخص کنید که برای مشاغلی که مخاطبین ( خانم) یا (آقا) هدف آنها میباشد بسیار مفید تر خواهد بود.

روش دوم بر اساس تگ ها و کلمات کلیدی هست هر کلمه ایی ک میبینید برای شما کاربرد داره بهش میدین بر همون اساس فالوور براتون فالو میکنه
بعنوان مثال کار غذا میبایست کلماتی نظیر غذا - رستوران -فست فوت برای سیستم تعریف کنید

روش سوم بر اساس موقیعت جغرافیایی هست توجه کرده باشین خیلی از کاربرای اینستا برای عکسشون لوکیشن تعریف میکنن سیستم بر همین اساس شناسایی و فالو میکنه شما میتونید موقیعت های اطراف محل فعالیتتون رو به سیستم بدین تا پیج و پست هایی که اطراف شما هستند فالو کنه.

سیستم علاوه بر فالو کردن بطور همزمان عملیات کامنت گذاری و لایک هم انجام میده که باعث میشه افرادی که لایک شده اند پست های شما رو لایک کنن
همچنین کاربران متخلف و کسانی که فحاشی میکنند رو بلاک میکنه

این سیستم قابلیت شناسایی افراد فعال اینستاگرام رو هم دارد.میتونید تنظیم کنید که ربات دنبال افرادی یگرده که اخرین پستشون کمتر از یک هفته گذشته باشد

فقط چند قدم تا دیده شدن خدمات و محصولات شما باقیست.
Www.bigiweb.com
راههای ارتباط با مجموعه #بیجی_وب
.

آیدی پشتیبانی تلگرام :

@bigiweb

تماس با ما :⬅☎
09118882510

#فالو #
#آنفالو #
#فالوکردن #
#فالوور_واقعی #
#تبلیغات #
#تبلیعات_ارزان #
#تبلیغات_در_اینستاگرام #
#تولید_محتوا #
#افزایش_مشتری #
#افزایش_کامنت #
#افزایش_لایک #
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>برگزاری همایش پروژه بزرگ #ازدواج جوانان عراقی در #بصره همایش بزرگ ازدواج جوانان عراقی در روز ...
Media Removed
. برگزاری همایش پروژه بزرگ #ازدواج جوانان عراقی در #بصره همایش بزرگ ازدواج جوانان عراقی در روز یکشنبه 21 ذی الحجه سال جاری در تالار الفراهیدی هتل شیراتون شهر بصره برگزار شد. این همایش به منظور معرفی پروژه بزرگ « #بیت_المودة» برای ازدواج جوانان عراقی برگزار شد که با حضور جمع کثیری از نمایندگان ... .
🔸برگزاری همایش پروژه بزرگ #ازدواج جوانان عراقی در #بصره

همایش بزرگ ازدواج جوانان عراقی در روز یکشنبه 21 ذی الحجه سال جاری در تالار الفراهیدی هتل شیراتون شهر بصره برگزار شد.

این همایش به منظور معرفی پروژه بزرگ « #بیت_المودة» برای ازدواج جوانان عراقی برگزار شد که با حضور جمع کثیری از نمایندگان مراجع عظام تقلید و شخصیت های سیاسی، اجتماعی، امنیتی، رسانه ای و گروهی از شخصیت های سرشناس و تاجران استان بصره همراه بود.

در این همایش ابتدا مصطفی السودانی به قرائت آیاتی از قرآن کریم پرداخت و پس از آن حجت الاسلام شیخ نزار الحسن، مدیر دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی در شهر بصره ضمن ابلاغ سلام معظم له به حاضران در جمع آنان سخنرانی کرد.

پس از ایشان نیز احمد ماضی، سخنگوی #مؤسسه_مصباح_الحسین علیه السلام در رابطه با معرفی پروژه بزرگ «بیت المودة» سخنانی را ایراد کرد.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7490
.
📲 عضویت در کانال تلگرام:
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
.... با افراد فضول چه باید کرد؟ وقتی با فردی برمی خورید که فضول است، به جای این که اجازه دهید با رفتارش ...
Media Removed
.... با افراد فضول چه باید کرد؟ وقتی با فردی برمی خورید که فضول است، به جای این که اجازه دهید با رفتارش بقیه روزتان را خراب کند با چند روش کاملا موثر می توانید از شرشان خلاص شوید: 1-موضوع مورد بحث را  به سرعت عوض کنید. وقتی با رگبار سوال های او مواجه شدید با زبردستی از پاسخ دادن طفره روید و فورا موضوع ... ....
با افراد فضول چه باید کرد؟
وقتی با فردی برمی خورید که فضول است، به جای این که اجازه دهید با رفتارش بقیه روزتان را خراب کند با چند روش کاملا موثر می توانید از شرشان خلاص شوید:
1-موضوع مورد بحث را  به سرعت عوض کنید.
وقتی با رگبار سوال های او مواجه شدید با زبردستی از پاسخ دادن طفره روید و فورا موضوع را عوض کنید.
2- تماس چشمی نداشته باشید.
اگر احساس کردید کسی با فضولی هایش دارد، اعصاب تان را به هم می ریزد، نگاه تان را از او برگردانید و وانمود کنید مثلا درون کیف تان دنبال چیزی هستید یا مجله یا روزنامه ای را برداشته و مشغول خواندن شوید.
3- پاسخ های مبهم بدهید.
مجبور نیستید بابت هر پرسش، پاسخی واضح و روشن بدهید. مثلا اگر از شما پرسیدند: «چقدر حقوق می گیرید؟» می توانید بگویید: «مثل هرکس دیگر با شرایطی مشابه من...» یا «آنقدر هست که اموراتم بگذرد.»
4- نفس عمیقی بکشید و سکوت کنید.
هیچ کس نمی تواند شما را مجبور به پاسخ دادن کند. بگذارید همین طور سوال بپرسند، وقتی شما به هیچ یک از سوال هایشان پاسخ ندهید بالاخره می فهمند که دیگر فایده ای ندارد و دست از سرتان برمی دارند.
5- حد و حدودشان را مشخص کنید.
اگر فردی به قصد فضولی وارد خانه تان می شود، به او اجازه ندهید به تمام قسمت های خانه سرک بکشد و او را فقط در اتاق مهمانی نگه دارید و تا آنجا که می توانید اجازه ندهید او وسایل جدید خانه تان را ببیند.
6- ارتباط اجتماعی تان با او را کم کنید.
تا آنجا که می توانید از او دوری کنید. به خانه او رفت و آمد نکرده و هرگز در مهمانی هایتان او را دعوت نکنید. با این کار شاید او بفهمد اگر می خواهد با شما ارتباط داشته باشد باید دست از فضولی بردارد.
7- وقتی در مورد دیگران خبرچینی می کنند، علاقه ای نشان ندهید.
کسی که در مورد دیگران پیش شما حرف می زند مطمئن باشید مسائل خصوصی شما را نیز به دیگران می گوید. بنابراین با شنیدن حرف هایش او را به این نوع رفتار تشویق نکنید.
8- روراست باشید.
خیلی راحت و بدون رودربایستی به او بگویید دوست ندارید در مسائل زندگی تان دخالت کند و سوال های شخصی بپرسد.
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
ما رو در تلگرام همراهی کنید لینک تلگرام در قسمت پروفایل پیج ⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>گوشه ای از فعالیت های اخیر #انجمن_الخیر_والبرکة در شهر محمودیه #عراق انجمن فرهنگی الخیر والبرکة، ...
Media Removed
. گوشه ای از فعالیت های اخیر #انجمن_الخیر_والبرکة در شهر محمودیه #عراق انجمن فرهنگی الخیر والبرکة، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر محمودیه عراق طی روزهای گذشته مجری فعالیت های متعدد فرهنگی و اجتماعی بود. برگزاری جلسات هفتگی و مراسم های دینی و اجتماعی طی روزهای گذشته از دیگر فعالیت های این ... .
🔸گوشه ای از فعالیت های اخیر #انجمن_الخیر_والبرکة در شهر محمودیه #عراق

انجمن فرهنگی الخیر والبرکة، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر محمودیه عراق طی روزهای گذشته مجری فعالیت های متعدد فرهنگی و اجتماعی بود.
برگزاری جلسات هفتگی و مراسم های دینی و اجتماعی طی روزهای گذشته از دیگر فعالیت های این انجمن است.
آستان های مقدس حسینی و عباسی نیز طی برگزاری مراسمی از خدمات مدیر انجمن فرهنگی الخیر والبرکة در جهت احیای شعائر حسینی و سازماندهی مواکب حسینی در ده سال گذشته تجلیل به عمل آوردند.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7252
. 🌐مطالعه مشروح خبر در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
طی تنظیم دو رژیم و برنامه تمرینی پك های خودتون رو نمایان كنید. با استفاده از بروز ترین فرمول های جهت ...
Media Removed
طی تنظیم دو رژیم و برنامه تمرینی پك های خودتون رو نمایان كنید. با استفاده از بروز ترین فرمول های جهت تعیین درصد چربی. كربوهیدرات. پروتئین در راستای رسیدن به هدف. با استفاده از بروز ترین متدها جهت تنظیم برنامه تمرینی. با استفاده از بروز ترین فرمول ها جهت تعیین درصد چربی كل.درصد چربی زیر پوستی. ... طی تنظیم دو رژیم و برنامه تمرینی پك های خودتون رو نمایان كنید.

با استفاده از بروز ترین فرمول های جهت تعیین درصد چربی. كربوهیدرات. پروتئین در راستای رسیدن به هدف.

با استفاده از بروز ترین متدها جهت تنظیم برنامه تمرینی.
با استفاده از بروز ترین فرمول ها جهت تعیین درصد چربی كل.درصد چربی زیر پوستی. وزن ایده آل و وزن استاندارد

زیر نظر مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام
رژیم نویس
یو می هو تراپ
مهندس صنایع غذایی
مهران بهاری

با هزینه معقول و با مصرف كمترین مكمل و چربی سوز
مطمئن باشید بر این باوریم كه رضایت شما تبلیغ ماست

09352948574

برای راحتی شما تمام روابط از طریق شبكه اجتماعی واتساپ و تلگرام انجام میشود
Read more
‌ رفع انحصار و کمک به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی به معنای محدودسازی سایر شبکه‌های اجتماعی نیست. ...
Media Removed
‌ رفع انحصار و کمک به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی به معنای محدودسازی سایر شبکه‌های اجتماعی نیست. مردم #حق_انتخاب دارند و می‌توانند توأمان در شبکه‌های مختلف اجتماعی فعالیت داشته باشند. ‌ دولت دوازدهم از فضای مجازی و امکان دسترسی و برقراری ارتباط مردم، حراست خواهد کرد. ‌ #فضای_مجازی #شبکه_اجتماعی ...
رفع انحصار و کمک به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی به معنای محدودسازی سایر شبکه‌های اجتماعی نیست. مردم #حق_انتخاب دارند و می‌توانند توأمان در شبکه‌های مختلف اجتماعی فعالیت داشته باشند.

دولت دوازدهم از فضای مجازی و امکان دسترسی و برقراری ارتباط مردم، حراست خواهد کرد.

#فضای_مجازی #شبکه_اجتماعی #پیام_رسان_داخلی #تلگرام #اینستاگرام
Read more
Workshop کارگاه دو روزه شناخت عکاسی فشن عکاسی مد چیست؟ گفتگویی پیرامون زیبایی شناسی عکاسانه ...
Media Removed
Workshop کارگاه دو روزه شناخت عکاسی فشن عکاسی مد چیست؟ گفتگویی پیرامون زیبایی شناسی عکاسانه این ژانر، تاریخچه و نوع نگاه مدرن گذشته و امروز ماهیت هنر فشن و رازهای اجتماعی ان نقش مدل در عکاسی فشن مروری بر اناتومی و زیبایی شناسی مدل ها با نگاهی دقیق و تحلیل اثار 3 استاد تاریخ ساز عکاسی فشن یک ... Workshop
کارگاه دو روزه شناخت عکاسی فشن
عکاسی مد چیست؟
گفتگویی پیرامون زیبایی شناسی عکاسانه این ژانر، تاریخچه و نوع نگاه مدرن گذشته و امروز
ماهیت هنر فشن و رازهای اجتماعی ان
نقش مدل در عکاسی فشن
مروری بر اناتومی و زیبایی شناسی مدل ها
با نگاهی دقیق و تحلیل اثار 3 استاد تاریخ ساز عکاسی فشن

یک ورک شاپ بسیار کاربردی برای علاقه مندان به هنر فشن و تبلیغات

حتا آماتورهای کنجکاو و هنر دوست

مدرس :،امیر شمس : فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری ، فارغ التحصیل دوره عالی فاین ارت و زیبایی شناسی
سابقه همکاری با مجله ووگ ایتالیا
همکاری با اژانس imgmodels ایتالیا، معروفترین اژانس مدلینگ دنیا
عکاس پرتره، فاین ارت و استریت
برگزار کننده دوره های تخصصی عکاسی

جمعه : 16 شهریور ساعت 3 تا 6.30
هویت و تاریخ عکاسی فشن
زیبایی شناسی و نقش مدل در این عکاسی
اشنایی با سبک ها و زیر شاخه های عکاسی مد
شنبه :17 شهریور ساعت 3 تا 5،30
شناخت و تحلیل دقیق و نمایش اثار سه استاد بزرگ عکاسی فشن
محل کارگاه : شیراز
مهلت ثبت نام فقط تا سه شنبه 13 شهریور
برای ثبت نام و رزرو و در صورت تصمیم قطعی وکسب اطلاعات بیشتر
از طریق ترجیحا واتس اپ! یا تلگرام به شماره
0922 419 0 958
پیام بفرستید

همکار من مسیول ثبت نام عزیزان هستند

در رزرو خود دقت کنید, ظرفیت کارگاه محدود است و امکان کنسلی هنرجویان وجود نخواهد داشت
با ارزوی دیدار شما عزیزان

امیر شمس
@amirshamsofficial

#Workshop
Read more
با مسابقه بیشتر بدون <span class="emoji emoji1f4a1"></span> اِن آی سی همراه باشید🤩 . در مسابقه «بیشتر بدون» که به صورت یک روز در میان برگزار ...
Media Removed
با مسابقه بیشتر بدون اِن آی سی همراه باشید🤩 . در مسابقه «بیشتر بدون» که به صورت یک روز در میان برگزار می‌شود، از کاربران شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام یک سؤال پرسیده می‌شود که پاسخ آن به عنوان کد تخفیف یکی از محصولات پرطرفدار در وب سایت فروشگاه درج شده است. . پس از انتشار سؤال مربوطه، ... با مسابقه بیشتر بدون 💡 اِن آی سی همراه باشید🤩
.
در مسابقه «بیشتر بدون» که به صورت یک روز در میان برگزار می‌شود، از کاربران شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام یک سؤال پرسیده می‌شود که پاسخ 📝 آن به عنوان کد تخفیف 💳 یکی از محصولات پرطرفدار در وب سایت فروشگاه درج شده است. .
پس از انتشار سؤال مربوطه، به تعدادی مشخص از کاربرانی که زودتر از همه کد تخفیف را وارد کرده باشند، محصول مورد نظر با قیمت استثنایی 🤑 ارائه خواهد شد. کد تخفیف در حقیقت همان پاسخ پرسش مطرح شده است که باید آن را تماماً با حروف کوچک انگلیسی، بدون فاصله و هرگونه علائم اضافه در فیلد کد تخفیف محصول درج کنید.
کافی است ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید و با پیدا کردن پاسخ پرسش‌ها، کد تخفیف مورد نظر را در صفحه محصول تعیین شده قرار دهید.
.
دوستان خود را منشن کرده و از این مسابقه با خبر کنید😉
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #apple
.
#مسابقه #بیشتر_بدون
Read more
 #mehrshadmortazavi #bighanoon نوروز امسال کاملا با نمونه‌های مشابه سال‌های قبل متفاوت بود. ...
Media Removed
#mehrshadmortazavi #bighanoon نوروز امسال کاملا با نمونه‌های مشابه سال‌های قبل متفاوت بود. یعنی سال‌های قبل همه هیجان داشتن که سال تحویل شه، انگار که مثلا اونور سال براشون جایزه گذاشتن ولی همین که سال تحویل می‌شد، یه حس رخوتی وجودشون رو می‌گرفت و مي‌رفتن بخوابن. اما امسال، از همون قبل سال ... #mehrshadmortazavi #bighanoon
نوروز امسال کاملا با نمونه‌های مشابه سال‌های قبل متفاوت بود. یعنی سال‌های قبل همه هیجان داشتن که سال تحویل شه، انگار که مثلا اونور سال براشون جایزه گذاشتن ولی همین که سال تحویل می‌شد، یه حس رخوتی وجودشون رو می‌گرفت و مي‌رفتن بخوابن.

اما امسال، از همون قبل سال تحویل می‌خواستن برن بخوابن، چون می‌دونستن این طرف هم اگر خبر بدتری نباشه، خبری نیست.

به جز این، امسال انگار که همه به دلار حقوق بگیرن، عیدی‌ها یا ثابت موند یا کم شد. صحبت دلار شد، جا داره یه تشکر از مسئولان اقتصادی کشور بکنیم که در ایام تعطیل هم دست از شگفت‌زده کردن ملت برنداشتن و برای روزهای دید و بازدید، به بزرگترای فامیل سوژه دادن.

عوضش امید به زندگی خیلی تو صحبت‌های مردم موج می‌زد. قبلا می‌گفتن «به سن ما که قد نمیده، ولی دلار یه روزی میشه پنج هزار تومن». منتها الان دیالوگ‌ها به این شکله: «الهی انقدر عمر کنی که دلار 20 هزار تومنی رو هم ببینی» که خب این ایجاد روحیه میل به زندگی، با وجود انواع پارازیت و بیماری و کم آبی و آلودگی و هزارتا آپشن مهیج و شاد دیگه، باز هم جای تشکر از درایت و مدیریت صحیح مسئولان داره.

مساله جذاب دیگه‌ای که امسال از همون روز اول باهاش مواجه شدیم، قضیه تلگرام و پیام‌رسان سروش بود. گفتن تلگرام فیلتر میشه که فضا امن شه. بعد مخالفت‌ها به جایی رسید که سروشِ خود وزیر ارتباطات رو هک کردن که بگن امنیت نداره. حتی یکی دو بار خود پیام‌رسان سروش رو که باز می‌کردی، می‌گفت: «داداش از الان بگم امنیت ندارما. باز خودت می‌دونی». با این حال مسئولان همچنان پیگیر فیلتر کردن شبکه‌های اجتماعی غیربومی هستن. بالاخره اونا یه چیزی میدونن که ما و خود شبکه‌ها حالیمون نمیشه دیگه.

خلاصه سال خوب و پر از منقرض نشدنی براتون آرزو می‌کنم.
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> <span class="emoji emoji1f53a"></span>دونات طلایی در تهران خوشمزه خوری با طعم فخرفروشی . . <span class="emoji emoji1f539"></span>کاربران شبکه‌های اجتماعی از فروش دونات ...
Media Removed
دونات طلایی در تهران خوشمزه خوری با طعم فخرفروشی . . کاربران شبکه‌های اجتماعی از فروش دونات با روکش #طلای_خوراکی با قیمت ۱۰۰ هزار تومان در تهران خبر می‌دهند! . . . کرور کرور کارگر بسیج می‌شوند که بروند و تمامش کنند، زندگی‌شان را، از نداری، از شرمندگی، از فقر و گرسنگی و ما ککمان نمی‌گزد. ... 🍃
🔺دونات طلایی در تهران
خوشمزه خوری با طعم فخرفروشی
.
.
🔹کاربران شبکه‌های اجتماعی از فروش دونات با روکش #طلای_خوراکی با قیمت ۱۰۰ هزار تومان در تهران خبر می‌دهند!
.
.
.
📝کرور کرور کارگر بسیج می‌شوند که بروند و تمامش کنند، زندگی‌شان را، از نداری، از شرمندگی، از فقر و گرسنگی و ما ککمان نمی‌گزد. کرور کرور شکم‌باره لاکچری‌نشین هم بسیج می‌شوند که بروند پول‌های کثیف‌شان را خرج #دونات‌طلایی چند صدهزار تومانی کنند. و کرور کرور #ما که برای اولی چشمان‌مان را بسته‌ایم و برای دومی همان‌طور که آب دهان‌مان به راه است، گعده‌ی نهی و نفرین برپا کرده‌ایم.
بلند و پست و هجر و وصل یکسان ساخته بر خود
ورای نور و ظلمت از زمین و آسمان فارغ
( #وحشی‌جان‌بافقی)
.
.
.
برای دیدن پستهای بیشتر و سفارش کتاب به کانال های ما در شبکه های اجتماعی (ایتا، سروش و تلگرام) بپیوندید.
لینک در بیو 👆👆
.
.
.
#منهای_فقر
@doctor_alishariati
@menhayefaghr
Read more
سی میلیون نفر با هاتگرام و تلگرام طلایی، فیلتر تلگرام را دور می‌زنند | ارتباط به‌ زودی قطع می‌شود معاون ...
Media Removed
سی میلیون نفر با هاتگرام و تلگرام طلایی، فیلتر تلگرام را دور می‌زنند | ارتباط به‌ زودی قطع می‌شود معاون قضایی دادستان کل امور در فضای مجازی گفت: بر اساس آماری که مرکز ملی فضای مجازی در تاریخ نوزدهم تیر ماه هزارو سیصدو نود وهفت اعلام کرده، تعداد سی میلیون و صد هزار نفر از طریق فیلترشکن‌های هاتگرام ... سی میلیون نفر با هاتگرام و تلگرام طلایی، فیلتر تلگرام را دور می‌زنند | ارتباط به‌ زودی قطع می‌شود

معاون قضایی دادستان کل امور در فضای مجازی گفت:
بر اساس آماری که مرکز ملی فضای مجازی در تاریخ نوزدهم تیر ماه هزارو سیصدو نود وهفت اعلام کرده، تعداد سی میلیون و صد هزار نفر از طریق فیلترشکن‌های هاتگرام و تلگرام طلایی فیلتر تلگرام را دور می‌زنند.
باید ارتباط بین هاتگرام و تلگرام طلایی را با شبکه اجتماعی تلگرام قطع کرد و برای فراگیر کردن پیام‌رسان‌های مستقل داخلی باید کمر همت را محکم بست، انشاء‌الله این اتفاق‌های مبارک بزودی خواهد افتاد.
Read more
. للحق پست نوشت: حصر را چه کسانی انجام دادند؟ شورای عالی امنیت ملی. چه کسانی معترض شدند؟ همان ها که ...
Media Removed
. للحق پست نوشت: حصر را چه کسانی انجام دادند؟ شورای عالی امنیت ملی. چه کسانی معترض شدند؟ همان ها که در جلسه شورای عالی امنیت حضور داشتند و پای حصر را امضا کردند. تصمیم گرفتند و شانه خالی کردند چون بازی برد برد را در حواله کردن دیدند؛ هم از امضای حصر بخورند و هم از ژست ضدحصر ببرند. مردم را چه فرض کردیم؟ ... .
للحق پست نوشت:
حصر را چه کسانی انجام دادند؟ شورای عالی امنیت ملی. چه کسانی معترض شدند؟ همان ها که در جلسه شورای عالی امنیت حضور داشتند و پای حصر را امضا کردند.
تصمیم گرفتند و شانه خالی کردند چون بازی برد برد را در حواله کردن دیدند؛ هم از امضای حصر بخورند و هم از ژست ضدحصر ببرند.

مردم را چه فرض کردیم؟ افکار عمومی جورچین ماست؟ این بازی غیرصادقانه افکار عمومی را خاکستر می کند.
این روزها قرارست با تلگرام نیز خط حصر را دنبال کنیم؟
در یک نصف روز دو موضع متفاوت و البته رسمی درباره فیلترینگ تلگرام منتشر می شود. اول صبح آقای روحانی درباره فیلتریگ تلگرام می گویند "کام مردم را تلخ نکنیم." ظهر همان روز مسوول مستقیم این موضوع از احتمال فیلتر تلگرام می گوید و توضیحاتی می دهد که مخاطب را به ضرورت فیلترینگ برساند. روشن است که مسوول مستقیم و دبیر شورای عالی مجازی، نظر شخصی و سلیقه اش را در یک برنامه رسمی نمی گوید. پس آقای روحانی که رئیس شورای عالی مجازی است از کدام تلخی کام می گوید؟ چه کسی جز خود دولت تصمیم می گیرد؟

چه کسی است که نداند بیشترین ضربه از تلگرام را دولت می بیند؟ ما از یاد ببریم، آقای روحانی فراموش نمی کند چطور چهارستون دولتش از آشوب های دی ماه لرزید؟ همین امروز این دولت است که از ورود تلگرام به چرخه اقتصاد نگران است. نیست؟ سیاست های پولی و مالی اش را به خاک نمی کشد؟
مردم با فیلترینگ یک شبکه اجتماعی به ضرورت امنیت و رفاه شان به مرور زمان کنار می آیند؛ پس بیغش و ناب با مردم حرف بزنیم. چه آنکه کام مردم را بی صداقتی تلخ می کند نه فیلترینگ.
.
کاملا بی ربط:
در ابتدایی خواندیم چوپان دروغگو دو بار بیشتر دروغ نگفت انگشت نما شد
ولی در زندگی دیدیم که چوپان دروغگو بارها دروغ میگوید و باز این طرف با گوسفندان همنشین است
و آن طرف به گرگ ها اسکان می دهد.
.
#محسن_مهدیان
#فیلترینگ
#حصر
#تلگرام
#فضای_مجازی
Read more
~ نزدیک به یک سال پیش تصمیم گرفتم شبکه‌های اجتماعیم رو ببندم و برای چند ماه همشون، از اینستاگرام و ...
Media Removed
~ نزدیک به یک سال پیش تصمیم گرفتم شبکه‌های اجتماعیم رو ببندم و برای چند ماه همشون، از اینستاگرام و توییتر گرفته تا حتی تلگرام و واتس‌اپ رو بستم! درباره تجربه این حرکت میشه زیاد حرف زد اما دوست ندارم حوصلتون رو سر ببرم. میخوام راجع به مهمترین اثرش «روی خودم» حرف بزنم: شبکه‌های اجتماعی دست ما رو ... ~
نزدیک به یک سال پیش تصمیم گرفتم شبکه‌های اجتماعیم رو ببندم و برای چند ماه همشون، از اینستاگرام و توییتر گرفته تا حتی تلگرام و واتس‌اپ رو بستم!
درباره تجربه این حرکت میشه زیاد حرف زد اما دوست ندارم حوصلتون رو سر ببرم. میخوام راجع به مهمترین اثرش «روی خودم» حرف بزنم:
شبکه‌های اجتماعی دست ما رو هرز کردن به «رفرش کردن». وقتی منتظریم، بی‌حوصله‌ایم، خوشحالیم، استرس داریم و یا حتی از خستگی در شرف خوابیم، همیشه چیز جدیدی هست که با رفرش کردن ببینیم.
زمانی‌که این شبکه‌ها رو دی‌اکتیو کردم تا چندروز دستم طبق عادت میرفت به سمت آن‌لاک کردن بیخودیِ گوشی، بعد یادم میومد که دیگه نیستن. چیزی نگذشت تا اثر فوق‌العاده‌ش رو نشون بده: احساس رهایی!
فکر میکنم همه کسایی که این کار رو کردن این حس آزادی و رهایی خوب رو هم تجربه کرده باشن😌 اینکه بالاخره به یک آرامش و سکون خوب می‌رسن و دمی « به خودشون» توجه می‌کنن.
چرا برگشتم با این وجود؟ ما قرار نیست تارک دنیا شیم! قراره تجربه کنیم و یاد بگیریم و عادت‌های خوب رو وارد زندگیامون کنیم. مثلاً اینکه یاد بگیریم از اعتیادمون به شبکه‌های اجتماعی کم کنیم، بیشتر به خودمون توجه کنیم، ساعت‌های زندگیمون رو صرف آموزش و بهتر شدن خودمون کنیم نه مشاهده مداوم پست‌های دیگران و هم‌چنین هزارتا نکته دیگه که بهتره چیزی نگم دربارشون و اگر خواستین، خودتون با تجربه کردن بهش برسین 😉🌱
Read more
فراخوان کشوری کتاب عکس - قاب نگاه در نظر داریم کتاب عکسی (سیاه و سفید) از عکاسانی که نگاه زیبایی دارند ...
Media Removed
فراخوان کشوری کتاب عکس - قاب نگاه در نظر داریم کتاب عکسی (سیاه و سفید) از عکاسانی که نگاه زیبایی دارند تهیه کنیم. این کتاب شامل 100 عکس از 100 عکاس است که در قطع خشتی چاپ و توزیع می شود. موضوع آثار ارسالی شامل : مستند اجتماعی ، پرتره و عکاسی خیابانی است.پایان مهلت ارسال آثارساعت 12شب 30 فروردین97 ... فراخوان کشوری کتاب عکس - قاب نگاه

در نظر داریم کتاب عکسی (سیاه و سفید) از عکاسانی که نگاه زیبایی دارند تهیه کنیم. این کتاب شامل 100 عکس از 100 عکاس است که در قطع خشتی چاپ و توزیع می شود. موضوع آثار ارسالی شامل : مستند اجتماعی ، پرتره و عکاسی خیابانی است.پایان مهلت ارسال آثارساعت 12شب 30 فروردین97 ، لطفا بند های زیر را با دقت بخوانید.

شرایط شرکت در فراخوان کشوری چاپ کتاب عکس - قاب نگاه

1- شرکت در این فراخوان برای تمام عکاسان حرفه‌ای و آماتور آزاد است.

2- کتاب با موضوع مستند اجتماعی ، پرتره و عکاسی خیابانی چاپ می شود و پذیرای بهترین آثار شرکت کنندگان خواهد بود.

3- شرکت کننده می تواند عکس های گرفته شده با دوربین و یا تلفن همراه خود را (قطع مربع) برای چاپ در کتاب ارسال کند.

4- عکاس مجاز به ارسال ۵ عکس (قطع مربع) می باشد که پس از انتخاب و تایید نهایی ، اثر عکاس در کتاب چاپ می شود.

5- پس از تایید اثر توسط برگزار کننده ، عکاس موظف است مبلغ 120،000 تومان را جهت چاپ کتاب به حساب (شماره کارت : 6280231309868775) به نام مهدی ناظری واریز کند.

6-برگزار کننده موظف است که در قبال همکاری مالی شرکت کننده سه جلد از کتاب عکس را به عنوان هدیه به شرکت کننده تقدیم کند.
7-عکس‌های ارسالی باید با مشخصات ( سیاه سفید و با فرمت JPG ) به آدرس تلگرام @Mehdi_Nazeri و یا پست الکترونیکی [email protected] ارسال شود و پس از تایید و انتخاب ، سایز اصلی را برای برگزار کننده ارسال شود.

8- عکس‌های خود را بدین ترتیب نام گذاری کنید : اگر نام عکاس مهدی ناظری است، نخست نام ، سپس نام خانوادگی و درآخر شماره ترتیب را بنویسید. (مثال : Mehdi_Nazeri_01)

9- ضروری است شرکت کنندگان به همراه عکس های ارسالی، یک فایل word حاوی مشخصات صاحب اثر ( نام و نام خانوادگی،تاریخ تولد، تماس همراه و همچنین مشخصات هر اثر را شامل ( عنوان، سال عکس برداری) به همراه یک قطعه عکس پرتره از خود عکاس را ارسال کنند.

10- ارسال اثر و شرکت در فراخوان به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس‌هاست. در صورت اثبات خلاف آن عواقب آن نیز متوجه ارسال کننده خواهد بود.

11-پایان مهلت ارسال آثارساعت 12شب 30 فروردین97 ، زمان چاپ و اهدای کتاب های هدیه شرکت کنندگان نهایتا 40 روز پس از اتمام فراخوان است.

با تشکر
مهدی ناظری ، گرد آورنده کتاب
Read more
چگونه با فرانسه همدردی کنیم؟ طی روزهای اخیر، هموطنان همیشه در صحنه و همیشه همدرد ما، ضمن احساس وظیفه، ...
Media Removed
چگونه با فرانسه همدردی کنیم؟ طی روزهای اخیر، هموطنان همیشه در صحنه و همیشه همدرد ما، ضمن احساس وظیفه، به انواع مختلف همدردی با دولت و ملت فرانسه پرداختند. در ادامه چند پیشنهاد برای ابراز همدردی هر چه بیشتر و بیشتر، اشاره می شود: 1- تماس تلفنی: کد فرانسه را بگیرید و بصورت تصادفی یک شماره را شماره ... چگونه با فرانسه همدردی کنیم؟ طی روزهای اخیر، هموطنان همیشه در صحنه و همیشه همدرد ما، ضمن احساس وظیفه، به انواع مختلف همدردی با دولت و ملت فرانسه پرداختند. در ادامه چند پیشنهاد برای ابراز همدردی هر چه بیشتر و بیشتر، اشاره می شود:

1- تماس تلفنی:

کد فرانسه را بگیرید و بصورت تصادفی یک شماره را شماره گیری نمایید. بهرحال یک بنده خدایی گوشی را بر می دارد. کافی به زبان فرانسوی به او تسلیت بگویید و در پایان ضمن محکومیت اقدام تروریستی، از عشق و علاقه وافر خود به پاریس و برج ایفل برای او صحبت کنید.

2- سفر به فرانسه:

نه ارسال پیامک، نه تماس تلفنی و نه ارسال ایمیل و ... هیچ کدام از این ها اثرگذاری ابراز همدردی و تسلیت گفتن حضوری را ندارند. لذا با تجمع روبروی سفارت فرانسه و یا تجمع روبروی وزارت امور خارجه از آنها بخواهید که شما را به عنوان سفیر ابراز همدردی به فرانسه اعزام کنند تا از نزدیک به همدردی بپردازید.

3- حمله به داعش:

از آنجایی که شاید برای همه مقدور و ممکن نباشد که به داعش حمله کنند، لذا پیشنهاد می شود با توجه به تجربه های موفق در حمله به صفحه فیسبوک لیونل مسی (فوتبالیست آرژانتینی) و حمله های مشابه، به صفحه فیسبوک سران و اعضا داعش حمله کنیم و برای آنها استیکرهای مستهجن (از جمله بوس، قلب تیرخورده و ...) بفرستیم.

4- کمک مالی به فرانسه:

تمامی محصولاتی که به نوعی فرانسوی محسوب می شوند را خریداری و مصرف کنیم تا به نوعی به فرانسه از طرق غیر مستقیم، کمک مالی کرده باشیم. محصولاتی مانند سس فرانسوی، پنیر فرانسوی، نان فرانسوی، کلاه فرانسوی و ... 5- استفاده عکس پروفایل:

یکی از موثرترین روش ها استفاده از پتانسیل بالا و کشف نشده ی عکس پروفایل شبکه های اجتماعی (یا همان آواتار) است. از آنجایی که فرانسوی های داغدار حتما به فیسبوک ما ایرانی ها سر می زنند و از مطالب ما استفاده و با اجازه، مطالب ما را شیر می کنند، لذا تغییر تصویر پروفایل به پرچم فرانسه و یا برج ایفل مسلما در کاهش درد و غم آنها موثر است و نوع دوستی ما را نشان می دهد.

لطفن کانال ماروهم تو تلگرام دنبال کنین :
telegram.me/bachehayemasjed

#غرب_زدگی
#غرب_زده
#تسلیت
#داعش
#پاریس
#بی_شعور
#بی_غیرت
#نفوذی
#بدبخت
#روشنفکر
#پز
#روشنفکرنما
#همدردی
#ابراز_همدردی
#کانال
#تلگرام
#کانال_تلگرام
Read more
# @hosainnazari # قیژک کولی کوک است در این تنگی عصر # هر فرد مشهور و شناخته در عرصه ی فرهنگ، سینما، موسیقی، ورزش، مدلینگ و... می‌تواند یک سلبریتی محسوب شود این ستاره‌ها سلبریتی شدن را مدیون پول و رسانه‌ها هستند یا صاحبان قدرت و صنعت پولسازی کثیف که آن‌ها را به مردم معرفی میکنند برای تبدیل شدن ... #
@hosainnazari
#
قیژک کولی کوک است در این تنگی عصر
#
هر فرد مشهور و شناخته در عرصه ی فرهنگ، سینما، موسیقی، ورزش، مدلینگ و... می‌تواند یک سلبریتی محسوب شود این ستاره‌ها سلبریتی شدن را مدیون پول و رسانه‌ها هستند یا صاحبان قدرت و صنعت پولسازی کثیف که آن‌ها را به مردم معرفی میکنند برای تبدیل شدن به یک کالای مصرفی صرف و البته رسانه‌ها هم از این راه هم برای خود و صاحبان صنعت و ثروت درآمدزایی می‌کنند آنها هستند که برای یک سلبریتی تصمیم میگیرند که او را به شکل تعریف کنند یا گاهن از بین ببرند . از این نوع سلبریتی های کلیشه ای مصرفی و صاحبان نوکیسه در ایران فراوان هستند . شاید ما مخاطبین هم کم مقصر نیستیم در روند حباب کردن سلبریتی های پرت ، اما گاهی در میان مردم هنرمندانی ظهور میکنند که خود به سبب تلاش و شیوه زندگی به محبوبیت می رسند و نه مشهور ، و نه صاحبان قدرت روی آنها تاثیر دارند و نه رسانه ،
حسین نظری از این نوع آدم محبوب ها در جنوب ایران ست ، کافیست از بندرعباس به طرف شرق هرمزگان و سیستان در میان مردم عادی که حتی در اینترنت را برای یک بار باز نکرده اند اسم او را سرچ کنید تا بشنوید از محبوبیت عجیب او ، حسین حتی تحصیلات عالیه موسیقی را در پایتخت تمام کرده است اما به جنوب برگشته و در میان مردمان خودش در جشنها و شادیهای آنها با چهره ای دلنشین و با صدایی مردانه و ساز چنگ ش خاطرات جمعی زیادی برای سرزمینش بوجود آورده ، حسین قلب تپنده موسیقی شرق استان هرمزگان و بلوچ هست با تمام دردهای اجتماعی این سرزمین کافیست در یک جمع او سازش را به صدا دربیاورد تا مردم سرزمینش برای زمان کوتاهی دردهایشان را فراموش کنند.
#
به قول شفیع کدکنی
قیژک کولی کوک است در این تنگی عصر
#
کانال تلگرام دینگومارو (DINGOMARO)
@dingomaro_radio
#dingomaro
# دینگومارو
Read more
 #رضاریحانی . دهه شصت با اومدن ویدیو ، مردم برای فیلم دیدن دوره های تخصصی قاچاق رو میگذروندن و با انواع ...
Media Removed
#رضاریحانی . دهه شصت با اومدن ویدیو ، مردم برای فیلم دیدن دوره های تخصصی قاچاق رو میگذروندن و با انواع ترفندها ، از دست کمیته و مامورها فیلم نوار کوچیک و نوار بزرگ و دستگاه ویدیو جابجا میکردن . با اومدن ماهواره ، مردم شروع کردن به آموختن دوره های تخصصی جاساز دیش و ال ام بی و راههای مقابله با ماموران ... #رضاریحانی .
دهه شصت با اومدن ویدیو ، مردم برای فیلم دیدن دوره های تخصصی قاچاق رو میگذروندن و با انواع ترفندها ، از دست کمیته و مامورها فیلم نوار کوچیک و نوار بزرگ و دستگاه ویدیو جابجا میکردن
.
با اومدن ماهواره ، مردم شروع کردن به آموختن دوره های تخصصی جاساز دیش و ال ام بی و راههای مقابله با ماموران پشت بام نورد و بشقاب خردکن
.
با اومدن اینترنت و مبحث دل انگیز فیلترینگ ، مردم به سمت یادگیری شیوه های استفاده از فیلترشکن ها و لنترن ها رفتن و کم کم توانایی هک کردن سایت ها و اپلیکیشن ها رو دارن پیدا میکنن
.
باید از تفکر انحصارطلب و زورگوی حاکم بر مردم تشکر کرد که این امکان رو برای همه فراهم میکنه تا به دنبال کسب علم و استفاده از تکنولوژی های مختلف برای دورزدن این تحریمها و فشارها باشیم
ممنون که مجبورمون کردین روشهای قاچاق ، جاساز و هک رو یاد بگیریم
چون با این وضعیت اقتصاد مملکت و بی ارزشی پول ملی تا چند وقت دیگه به تمام این تخصصها نیاز پیدا میکنیم
.
فیلترکردن شبکه های اجتماعی فقط تکرار سیاستهای غلط و مخرب چند دهه ی گذشته است و مردم به سرعت راههای دورزدنش رو پیدا میکنن
.
بجای هزینه کردن برای ایجاد محدودیت ها میشه هزینه کرد و جایگزین بهتری تولید کرد تا مردم خودخواسته از بهترها استفاده کنن
.
#دولت #حکومت #تفکر #فیلتر #فیلترینگ #فیلترشکن #لنترن #تلگرام #اینستاگرام #شبکه_های_اجتماعی #اینترنت #کامپیوتر #رایانه #ویدیو #ویدئو #فیلم #ماهواره #قاچاق #هک #قاچاقچی #هکر #آموزش #مردم #دهه_شصت #سانسور
Read more
مدتی است در شبکه های اجتماعی ایرانیان بحث " آقازاده ها" و سبک زندگی و فعالیت های آنها بالا گرفته است. ...
Media Removed
مدتی است در شبکه های اجتماعی ایرانیان بحث " آقازاده ها" و سبک زندگی و فعالیت های آنها بالا گرفته است. امروز برنامه هشتگ شما به این موضوع اختصاص دارد. مشاهدات شما از موضوع آقازاده ها چیست؟ آیا شرایط زندگی و کاری آنها به نظر شما ربطی به والدین آنها و شغل آنها دارد؟ کمپین ها و هشتگ هایی از قبیل #ژن_خوب ... مدتی است در شبکه های اجتماعی ایرانیان بحث " آقازاده ها" و سبک زندگی و فعالیت های آنها بالا گرفته است. امروز برنامه هشتگ شما به این موضوع اختصاص دارد.
مشاهدات شما از موضوع آقازاده ها چیست؟ آیا شرایط زندگی و کاری آنها به نظر شما ربطی به والدین آنها و شغل آنها دارد؟
کمپین ها و هشتگ هایی از قبیل #ژن_خوب و #فرزندت_کجاست در شبکه های اجتماعی شکل گرفت. تاثیر این کمپین های آنلاین به نظر شما چیست؟
با توجه به سئوالها و واکنش زیاد کاربران به آقازاده هایی که عمدتا در توییتر یا اینستاگرام هم حضور دارند، به نظر شما آیا آنها باید به این سئوالها پاسخگو باشند؟
عملکرد قوه قضاییه با برخورد با فساد را چطور ارزیابی می کنید؟
پیامهایتان را به bbcshoma در تلگرام بفرستید
برای مطالعه این موضوع می توانید به لینک زیر سر بزنید
http://www.bbc.com/persian/iran-45032703
Read more
. #شما؛ فعالیت هنرمندان و سلبریتی‌ها در شاخه‌های غیرتخصصی . . اخیرا برپایی اولین نمایشگاه ...
Media Removed
. #شما؛ فعالیت هنرمندان و سلبریتی‌ها در شاخه‌های غیرتخصصی . . اخیرا برپایی اولین نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی با عنوان «فیلم‌هایی که نساختم» با واکنش‌های گسترده اهالی هنر و مخاطبان روبرو شده است. . . برخی از مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی موضوع «کپی‌کاری» خانم میلانی از آثار یک نقاش ... .
#شما؛ فعالیت هنرمندان و سلبریتی‌ها در شاخه‌های غیرتخصصی
.
.

اخیرا برپایی اولین نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی با عنوان «فیلم‌هایی که نساختم» با واکنش‌های گسترده اهالی هنر و مخاطبان روبرو شده است.
.
.

برخی از مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی موضوع «کپی‌کاری» خانم میلانی از آثار یک نقاش آلمانی را مطرح کردند و البته او بعدا با پذیرش شباهت اثرش به آن نقاشی گفت که شاید قبلا آن کار را دیده و در خلق اثر خود به شکل ناخودآگاه از نقاشی اصلی الهام گرفته است.
.
.

در نهایت با بالا گرفتن اعتراضات گروهی از مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی نمایشگاه تهمینه میلانی پس از روز افتتاحیه کنسل شد.
.
.

گروهی از مخالفان می‌گویند چرا باید هنرمندی که در یک حوزه مشخص شناخته شده است، برای تجربه‌گری و بدون داشتن تخصص وارد سایر شاخه‌های هنری شود. آنها که اکثرا هنرمندان جوانی هم هستند، علاوه بر بی‌کیفیت بودن این آثار، می‌گویند گالری‌داران با فضا دادن به سلبریتی‌ها شانس هنرمندان جوان کمتر شناخته شده را برای معرفی آثارشان از بین برده‌اند. البته در مقابل هستند کسانی که به آزادی بیان در عرصه هنر مانند سایر زمینه‌ها اشاره می‌کنند و نفس این کار را بلا اشکال می دانند.
.
.

شما تا چه حد با ورود هنرمندان و سلبریتی‌ها به شاخه‌های غیر مرتبط با تخصص اصلی‌شان موافقید؟
اصولا چه چیزی باعث می‌شود که یک هنرمند احساس نیاز کند که برای بیان هنری‌اش مایل است به سراغ سایر شاخه‌ها برود؟
.
.

به نظر شما این موضوع چه تاثیری بر هنر و جامعه هنری خواهد گذاشت؟
در نهایت چه چیزی کیفیت آثار یک هنرمند را اثبات می‌کند؟ استقبال مخاطبان و برگزاری نمایشگاه؟ نقدهای مثبت از سوی منتقدان شناخته شده؟ ماندگاری؟
.
.

راههای تماس:
تلگرام و توییتر: [email protected]
ایمیل: [email protected]
تلفن‌: ۰۰۷۷ ۷۶۵ ۲۰۷ ۰۰۴۴
Read more
‌ ‌‌‌‌‌چاپ هفتم منتشر شد «مبانی جامعه‌شناسی هنر» ترجمه‌ و تألیف علی رامین بخشی از کتاب را می‌توانیداز ...
Media Removed
‌ ‌‌‌‌‌چاپ هفتم منتشر شد «مبانی جامعه‌شناسی هنر» ترجمه‌ و تألیف علی رامین بخشی از کتاب را می‌توانیداز کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید. جامعه‌شناسی هنر، دانشی «دوزیستی» متشکل از دو رکن هنر و جامعه‌شناسی است. هنر، واژه‌ای با بار ارزشی، از زمره‌ی علوم انسانی است که سرشتی کیفیت‌گرا دارد. ...
‌‌‌‌‌چاپ هفتم منتشر شد
«مبانی جامعه‌شناسی هنر»
ترجمه‌ و تألیف علی رامین

بخشی از کتاب را می‌توانیداز کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید.

جامعه‌شناسی هنر، دانشی «دوزیستی» متشکل از دو رکن هنر و جامعه‌شناسی است. هنر، واژه‌ای با بار ارزشی، از زمره‌ی علوم انسانی است که سرشتی کیفیت‌گرا دارد. زیباشناسان و فیلسوفان هنر کوشیده‌اند هنر را از زوایای سه‌گانه‌ی هنر، هنرمند و مخاطب بنگرند و با صورت‌بندی تعاریفی عمدتاً ذات‌شناسانه، پرسش کلی چیستی هنر را پاسخ گویند. جامعه‌شناسی علمی کمیت‌گراست که به مطالعه‌ی اجتماع و نظام‌های انسانی، روابط افراد با یکدیگر و با جامعه، نهادها و ساختارهای اجتماعی می‌پردازد، و نیز به موضوع ارتباطات انسانی و چگونگی انتقال و خلق معنی در بستر اجتماع، توجهی جدی دارد. جنبه‌ی اخیر، در جامعه‌شناسی هنر حائز اهمیت محوری است. قیاس رویکرد علوم انسانی و علوم اجتماعی به هنر، که فصل مهمی از این کتاب است، بازگشاینده‌ی دریچه‌ی وسیعی به روی بحث‌های جاریِ مطالعات فرهنگی و پژوهش‌های هنری است که چالش گفتمانی زیباشناسی و جامعه‌شناسی هنر در سرلوحه‌ی آن قرار دارد.
مجموعه‌ی حاضر ضمن بررسی رهیافت‌ها، نظریه‌ها و گفتمان‌هایی که اساس مطالعات اجتماعی هنرها در زمان‌ها و مکان‌های گوناگون قرارگرفته‌اند، اهمیت و نقش نهادهای اجتماعی، فرهنگی، دینی، سیاسی و اقتصادیِ تأثیرگذار بر آفرینش و بازآفرینی هنرها را به تحلیل و ارزیابی می‌گیرد و بر شیوه‌های خلق آثار هنری در بستر اجتماع و چگونگی ایجاد ارتباط میان هنرمندان و مخاطبان آثار هنری، و عرضه و فروش آن‌ها، در دوره‌های مختلف نظر می‌کند. هنر و ایدئولوژی، هنر و اخلاق، بررسی پایگاه اجتماعی و اقتصای هنرمندان، نقش بازاریابان و منتقدان در کامیاب ساختن آثار هنری، نقش هنر در بازتولید منزلت اجتماعی، تحقیق درباره‌ی ریشه‌های اجتماعی معیارهای ذوق و داوری و نیز عوامل اجتماعی تفسیرها و ارزیابی‌های هنری، و دیگر دستاوردهای جامعه‌شناسی هنر در عرصه‌های نظری و عملی از زمره‌ی بحث‌های این مجموعه است.

goo.gl/s2S5Q1

کتاب در آمازون:
www.amazon.com/dp/9641850024

نسخه‌ی الکترونیک کتاب را از اپلیکیشن کتاب‌خوان نشر نی تهیه کنید. (دانلود از ney.fidibo.net)

چاپ هفتم ۱۳۹۷
۵۶۰۰۰ تومان
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>ادامه حضور شخصیت های دینی و اجتماعی و عموم حاجیان بیت الله الحرام در #بعثه_آیت_الله_العظمی_شیرازی ...
Media Removed
. ادامه حضور شخصیت های دینی و اجتماعی و عموم حاجیان بیت الله الحرام در #بعثه_آیت_الله_العظمی_شیرازی در مکه مکرمه (2) با گذشت چند روز از آغاز فعالیت بعثه مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در #مکه_مکرمه حضور شخصیت های دینی و اجتماعی و همچنین کاروان های زیارتی در بعثه ... .
🔸ادامه حضور شخصیت های دینی و اجتماعی و عموم حاجیان بیت الله الحرام در #بعثه_آیت_الله_العظمی_شیرازی در مکه مکرمه (2)

با گذشت چند روز از آغاز فعالیت بعثه مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در #مکه_مکرمه حضور شخصیت های دینی و اجتماعی و همچنین کاروان های زیارتی در بعثه معظم له ادامه دارد.

حاجیان بیت الله الحرام و عموم مراجعه کنندگان طی حضور در #بعثه مرجعیت با اعضا و مسئولان این بعثه به گفتگو می پردازند.

ارائه مشاوره های دینی، اهدای کتب و محصولات فرهنگی و پاسخگویی به مسائل شرعی، برخی از خدمات این بعثه به زائران است.
.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7364
.
🌐 عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> <span class="emoji emoji1f534"></span> نوروز، جشن جهان است. . <span class="emoji emoji1f4cc"></span>بخش دوم . <span class="emoji emoji1f538"></span>نوروز که قرن های دراز است بر همه ی جشن های جهان فخر می فروشد، ...
Media Removed
نوروز، جشن جهان است. . بخش دوم . نوروز که قرن های دراز است بر همه ی جشن های جهان فخر می فروشد، از آن رو «هست» که یک قرارداد مصنوعی اجتماعی و یا یک جشن تحمیلی سیاسی نیست، جشن جهان است و روز شادمانی زمین، آسمان و آفتاب، و جوشِ شِکُفتن ها و شور زادن ها و سرشار از هیجانِ هر «آغاز». جشن های دیگران، غالباً ... 🍃
🔴 نوروز، جشن جهان است.
.
📌بخش دوم
.
🔸نوروز که قرن های دراز است بر همه ی جشن های جهان فخر می فروشد، از آن رو «هست» که یک قرارداد مصنوعی اجتماعی و یا یک جشن تحمیلی سیاسی نیست، جشن جهان است و روز شادمانی زمین، آسمان و آفتاب، و جوشِ شِکُفتن ها و شور زادن ها و سرشار از هیجانِ هر «آغاز». 🔹جشن های دیگران، غالباً انسان ها را از کارگاه ها، مزرعه ها، دشت ها و صحرا، کوچه و بازار، باغ ها و کشتزارها، در میان اتاق ها و زیر سقف ها و پشت درهای بسته جمع می کند: کافه ها، کاباره ها، زیر زمینی ها، سالن ها، خانه ها... در فضایی گرم از نفت، روشن از چراغ، لرزان از دود، زیبا از رنگ و آراسته از گل های کاغذی، مقوایی، مومی، بوی کُندُر و عطر و... اما نوروز دست مردم را می گیرد و از زیر سقف ها، درهای بسته، فضاهای خفه، لای دیوارهای بلند و نزدیک شهرها و خانه ها، به دامن آزاد و بی کرانه ی طبیعت می کشاند:
🔻گرم از بهار، روشن از آفتاب، لرزان از هیجانِ آفرینش و آفریدن، زیبا از هنرمندی باد و باران، آراسته با شکوفه، جوانه، سبزه و معطر از:
«بویِ باران،
بویِ پونه،
بویِ خاک،
شاخه هایِ شسته، باران خورده، پاک»...
.
.
📚 برگرفته از کتاب #هبوط_در_کویر ، بخش #نوروز ، ص ۵۴۶ - ۵۴۷، انتشارات چاپخش، چاپ سی و یکم، ۱۳۹۰.
.
.
برای دیدن پستهای بیشتر به کانال ما در تلگرام بپیوندید.
لینک در بیو 👆👆👆
.
.
#مجموعه_آثار_13 #دکتر_علی_شریعتی #سخنان_و_جملات_شریعتی #سخنان_شریعتی #جملات_زیبا #سال_نو_مبارک #علی_شریعتی #شریعتی #دکتر_شریعتی
@doctor_alishariati
Read more
. #شهر_نو (مجموعه #اشعار و #داستان های کوتاه) بررسی #کتاب : صحبت و نوشتن از #روسپی و #فاحشه و مسائل ...
Media Removed
. #شهر_نو (مجموعه #اشعار و #داستان های کوتاه) بررسی #کتاب : صحبت و نوشتن از #روسپی و #فاحشه و مسائل از این قبیل و...برای ما ایرانیان به صورت یک #تابو در آمده است. تابویی که هر کس هم آن را بخواهد بشکند از طرف اطرافیان و اهل قلم و... برچسب ها و انگ هایی بدو زده میشود. درنوردیدن این خطوط قرمز (البته ... .
#شهر_نو (مجموعه #اشعار و #داستان های کوتاه)

بررسی #کتاب :
صحبت و نوشتن از #روسپی و #فاحشه و مسائل از این قبیل و...برای ما ایرانیان به صورت یک #تابو در آمده است. تابویی که هر کس هم آن را بخواهد بشکند از طرف اطرافیان و اهل قلم و... برچسب ها و انگ هایی بدو زده میشود. درنوردیدن این خطوط قرمز (البته از نظر عده ای) دچار ناهنجاری و وقیح شدن #ادبیات می شود. مشکل آنجاست که توده مردم ما فرقی بین #اروتیک و #پورنوگرافی را نمیدانند و برای این دو هیچ مرزی قائل نیستند.
در صفحات آغازین کتاب مقالات متعدد گردآوری شده.
در ادامه مجموعه اشعاری که باز به خاطر همان تابویی که گفته شد اکثرا به صورت زیرزمینی و اینترنتی پخش شده اند و شاعران آن ها کدهای صفر و یک #اینترنتی را به کاغذهای واقعی اجبارا ترجیح داده اند آورده شده است.

بررسی #ممنوعیت :
در این کتاب اشعاری از شاعرانی که در مورد #اروتیسم نوشته شده است به چاپ رسیده است.
#اشعار چاپ شده در این کتاب هیچگاه به صورت جداگانه در کتاب #شعر، شاعرانشان به چاپ نرسیده بود.
از شاعرانی که شعرشان در این کتاب به چاپ رسیده است میتوان به #فروغ_فرخزاد، #سیمین_بهبهانی، #سیدمهدی_موسوی، #خیام و ... اشاره کرد.
این کتاب در ایران #ممنوع میباشد و تنها به صورت پی دی اف در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

نظر شخصی :
در ابتدا به این نکته اشاره کنم، این کتاب به سختی پیدا می‌شود و (اصلا) این کتاب به افراد زیر ١٨ سال توصیه نمی‌شود، پس اگر زیر ١٨ سال سن دارید سمت این کتاب نرید. لطفاً 😊
ممنونم از اینکه خودتون رعایت میکنید.❤️
این #کتاب مجموعه اشعار و داستان های کوتاه در ادب و زبان فارسی هستند که سوژه و تم اونها در مورد روسپی و روسپیگری هست.
اما این اشعار برخلاف ظاهر اولیه و دیدگاه اولیه و ظاهربین، در بطن خود اشعاری #اعتراضی و #اجتماعی و #سیاسی هستند.
بحث مربوط به تفاوت پورن و اروتیسم در کتاب عالی بود و بسیار آموزنده بود.
سیر اروتیسم در ادبیات #ایران هم بسیار جالب بود
شعرها همه نو و بدیع بودند و اولین بار بودند که اکثر اون ها را میخوندم
سر جمع کار خوب و باارزشی بود، حداقل برای من و پیشنهاد میکنم شما هم کتاب ر مطالعه کنید.

_______________________
🔴🔴🔴🔴🔴
دانلود کتاب شهر نو روسپی در شعر نو فارسی در کانال تلگرام ممنوعه کده
T.me/mamnoe_kade
برای ورود به کانال تلگرام بر روی لینک قرار گرفته در بیو پیج کلیک کنید.
🔴🔴🔴🔴🔴
_______________________
Read more
@alzahratv بيننده شبكه جهانى الزهراء سلام الله عليها از ماهواره هاتبرد باشيد. شبكه جهانى الزهرا تنها شبكه شيعى به زبان تركى آذرى است كه از طريق فركانس جديد ١١٣١٧ در ماهواره هاتبرد قابل دسترسى و مشاهده است. از جمله اهداف و برنامه های شبکه جهانی الزهرا سلام الله علیها مى توان به موارد ذيل اشاره ... @alzahratv
بيننده شبكه جهانى الزهراء سلام الله عليها از ماهواره هاتبرد باشيد.

شبكه جهانى الزهرا تنها شبكه شيعى به زبان تركى آذرى است كه از طريق فركانس جديد ١١٣١٧ در ماهواره هاتبرد قابل دسترسى و مشاهده است.
از جمله اهداف و برنامه های شبکه جهانی الزهرا سلام الله علیها مى توان به
موارد ذيل اشاره كرد

بررسی مسائل روز دنیا از جمله حقوق زنان، اقتصاد، حكومتدارى از نگاه اميرالمؤمنين و راهكارهاى مبارزه با فقر و فساد اقتصادى با نگاهی علمی در سایه تعالیم اسلامی و با حضور اساتید و نخبگان حوزه و دانشگاه.
ارائه راهکارهای علمی و عملی مذهب حقه تشیع برای رویارویی با مشکلات و معضلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه.
آشنايى بينندگان با نظرات حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در زمينه هاى مختلف فقهى، اعتقادى، فرهنگى، سياسى و اجتماعى.

پوشش زنده عزادارى هاى شهر مقدس كربلا و حرم امام حسين و حضرت اباالفضل عليهما السلام از ابتداى محرم تا اربعين حسينى.

پخش عزاداری، سخنرانى و مداحى هاى محبوب تركى از ايران، و سراسر جهان.

شما نيز ميتوانيد فيلم كوتاه، ويدئوكليپ، سخنرانى و مداحى هاى هيئت، حسينيه و مسجد شهر وكشورتان را جهت پخش در شبكه الزهراء به شماره روابط عمومی مجموعه رسانه ای امام حسين عليه السلام ارسال نماييد.

009647717055670

كانال تلگرام شبكه الزهراء:
https://t.me/ALZAHRAChTV

پخش زنده شبكه الزهراء:
http://imamhussein3.tv/tr/
#الزهراء #الزهرا #تلويزيون #ماهواره #تركي #آذری #شيعه
Read more
. . در شست شما می توانید تا 20,000 تومان از هر ثبت آگهی ویژه درآمد داشته باشید <span class="emoji emoji1f603"></span> . در پنل کاربری شما ...
Media Removed
. . در شست شما می توانید تا 20,000 تومان از هر ثبت آگهی ویژه درآمد داشته باشید . در پنل کاربری شما یک لینک اختصاصی بازاریابی وجود دارد که اگر شما دیگران را از لینک اختصاصی خود به سایت شست هدایت کنید و اگر کاربر هدایت شده اقدام به ثبت آگهی ویژه از سایت نماید و سفارش خود را پرداخت نماید حق بازاریابی شما ... . .
در شست شما می توانید تا 20,000 تومان از هر ثبت آگهی ویژه درآمد داشته باشید 😃
.
در پنل کاربری شما یک لینک اختصاصی بازاریابی وجود دارد که اگر شما دیگران را از لینک اختصاصی خود به سایت شست هدایت کنید و اگر کاربر هدایت شده اقدام به ثبت آگهی ویژه از سایت نماید و سفارش خود را پرداخت نماید حق بازاریابی شما به حسابتان منظور خواهد گشت.

و مهم تر اینکه این حق بازاریابی فقط برای یک بار نخواهد بود، بلکه با هر بار ثبت آگهی ویژه در هر زمانی پس از آن نیز، حق بازاریابی برای شما منظور خواهد شد ... به همین سادگی کسب درآمد کنید !!
. 💥 مراحل کسب درآمد در شست بصورت زیر می باشد :

1- عضویت و یا ورود در سایت

2-ورود به پنل کسب درآمد و کپی کردن " لینک اختصاصی بازایابی شما "

3- اشتراک گذاری لینک اختصاصی بازاریابی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و یا سایتهای پربیننده و یا از هر طریقی که به ذهنتان می رسد

4-اکنون به ازای هدایت افراد به سایت شست و ثبت نام آنان و ثبت آگهی ویژه در شست، حق بازاریابی شما به حسابتان منظور خواهد گشت، حق بازاریابی فقط برای یک بار نخواهد بود، بلکه به ازای هر بار ثبت آگهی ویژه در هر زمانی ، حق بازاریابی برای شما منظور خواهد شد

5-تکمیل پروفایل و دریافت درآمد پس از رسیدن به حداقل موجودی 10,000 تومان . 👈 لطفاََ جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک موجود در بیو پیج مراجعه نمایید
.
مشاهده ادامه مطلب در آدرس زیر 👇
🌐www.shast.ir/post/150
.
🌐www.shast.ir

#شست #بازاریابی #بازاریابی_آنلاین #درآمد #درآمدزایی #اینترنت #سایت #سایت_شست #سایت_نیازمندی #پول #رایگان #ویژه #تبلیغ #تبلیغات #خانه #منزل #شیک

#shast #money #ads #
Read more
@alzahratv بيننده شبكه جهانى الزهراء سلام الله عليها از ماهواره هاتبرد باشيد. شبكه جهانى الزهرا تنها شبكه شيعى به زبان تركى آذرى است كه از طريق فركانس جديد ١١٣١٧ در ماهواره هاتبرد قابل دسترسى و مشاهده است. از جمله اهداف و برنامه های شبکه جهانی الزهرا سلام الله علیها مى توان به موارد ذيل اشاره ... @alzahratv
بيننده شبكه جهانى الزهراء سلام الله عليها از ماهواره هاتبرد باشيد.

شبكه جهانى الزهرا تنها شبكه شيعى به زبان تركى آذرى است كه از طريق فركانس جديد ١١٣١٧ در ماهواره هاتبرد قابل دسترسى و مشاهده است.
از جمله اهداف و برنامه های شبکه جهانی الزهرا سلام الله علیها مى توان به
موارد ذيل اشاره كرد

بررسی مسائل روز دنیا از جمله حقوق زنان، اقتصاد، حكومتدارى از نگاه اميرالمؤمنين و راهكارهاى مبارزه با فقر و فساد اقتصادى با نگاهی علمی در سایه تعالیم اسلامی و با حضور اساتید و نخبگان حوزه و دانشگاه.
ارائه راهکارهای علمی و عملی مذهب حقه تشیع برای رویارویی با مشکلات و معضلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه.
آشنايى بينندگان با نظرات حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در زمينه هاى مختلف فقهى، اعتقادى، فرهنگى، سياسى و اجتماعى.

پوشش زنده عزادارى هاى شهر مقدس كربلا و حرم امام حسين و حضرت اباالفضل عليهما السلام از ابتداى محرم تا اربعين حسينى.

پخش عزاداری، سخنرانى و مداحى هاى محبوب تركى از ايران، و سراسر جهان.

شما نيز ميتوانيد فيلم كوتاه، ويدئوكليپ، سخنرانى و مداحى هاى هيئت، حسينيه و مسجد شهر وكشورتان را جهت پخش در شبكه الزهراء به شماره روابط عمومی مجموعه رسانه ای امام حسين عليه السلام ارسال نماييد.

009647717055670

كانال تلگرام شبكه الزهراء:
https://t.me/ALZAHRAChTV

پخش زنده شبكه الزهراء:
http://imamhussein3.tv/tr/
#الزهراء #الزهرا #تلويزيون #ماهواره #تركي #آذری #شيعه
Read more
 #شما؛ شمار زنان سرپرست خانوار در ایران طی دو دهه اخیر سه برابر شده است. بر اساس گزارش اخیر وزارت کار، ...
Media Removed
#شما؛ شمار زنان سرپرست خانوار در ایران طی دو دهه اخیر سه برابر شده است. بر اساس گزارش اخیر وزارت کار، تنها طی یک دهه گذشته شمار زنان سرپرست خانواده با افرایش ٨٦ درصدی همراه بوده است. این گزارش زنان پرسرست خانواده را اینطور تعریف کرده است: «زنی که هرگز ازدواج نکرده و ١٨ سال یا بیشتر سن دارد یا زنی که ... #شما؛ شمار زنان سرپرست خانوار در ایران طی دو دهه اخیر سه برابر شده است.
بر اساس گزارش اخیر وزارت کار، تنها طی یک دهه گذشته شمار زنان سرپرست خانواده با افرایش ٨٦ درصدی همراه بوده است. این گزارش زنان پرسرست خانواده را اینطور تعریف کرده است:
«زنی که هرگز ازدواج نکرده و ١٨ سال یا بیشتر سن دارد یا زنی که ازدواج کرده، اما به دلایلی از جمله مرگ، طلاق، از کار افتادگی، مفقود الاثرشدن، سربازی، محکومیت به زندان، اعتیاد و مهاجرت همسرش سرپرست خانوار شده است».
بر اساس مشاهده یا تجربه شما، دلیل افزایش زنان سرپرست خانوار در سا‌ل‌های اخیر چه بوده است؟
مسئولان حکومت ایران همواره از افزایش زنان سرپرست خانوار به عنوان یک «معضل اجتماعی» یاد می‌کنند که حل آن نیاز به برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری دارد. تنها حدود یک سوم این زنان از کمک نهادهای حمایتی نظیر کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند.
به نظر شما افزایش زنانی که به هر دلیلی سرپرستی خود و خانواده‌شان را برعهده گرفته‌اند را باید لزوما یک «معضل» دانست؟
فکر می‌کنید با توجه به برخی از مناسبات فرهنگی و اجتماعی در جامعه ایران که به نابرابری بین زن و مرد منجر شده، مهمترین چالش‌هایی که زنان سرپرست خانوار با آن روبرو هستند چیست؟
بر اساس گزارش اخیر وزارت کار، در سال ١٣٩٥ تعداد زنانی که تنها زندگی می کنند، نسبت به مردانی که تنها زندگی می کنند، بیشتر بوده است.
این گزارش زندگی مجردی زنان را دارای «پیامدهای مخاطره‌آمیزی» دانسته و به طور نمونه به فردگرایی، عزلت و افسردگی، نداشتن روحیه تعاون و همکاری گروهی، عدم تمایل به تشکیل خانواده و فرزند اشاره کرده است.
به نظر شما افزایش تمایل زنان در ایران برای زندگی مجردی نشانه چیست و باید آن را نشانه یک تحول اجتماعی و توانمندی زنان در رسیدن به استقلال دانست یا آنطور که وزارت کار نوشته، نشانه یک بیماری و معضل اجتماعی است؟
تلگرام و توییتر: [email protected]
ایمیل: [email protected]
تلفن‌: ۰۰۷۷ ۷۶۵ ۲۰۷ ۰۰۴۴
Read more
🤔فهمیدی فلان هنرپیشه به رحمت خدا رفت؟ اووه بابا خیلی عقبی! نیم ساعت پیش خبرش درومده! دیدی تو مجلس ...
Media Removed
🤔فهمیدی فلان هنرپیشه به رحمت خدا رفت؟ اووه بابا خیلی عقبی! نیم ساعت پیش خبرش درومده! دیدی تو مجلس اون نماینده به وزیر چی گفت؟ دلار چقدره؟ مرغ گرون شد. یارو رو که 1000 میلیارد بدهی بانکی داشت گرفتن. این جملات شما را به یاد چه چیزی می اندازد؟ اینها برشی از حرفهای هر روز و همه روز ما هستند. درواقع ... 🤔فهمیدی فلان هنرپیشه به رحمت خدا رفت؟ اووه بابا خیلی عقبی! نیم ساعت پیش خبرش درومده!
دیدی تو مجلس اون نماینده به وزیر چی گفت؟
دلار چقدره؟
مرغ گرون شد.
یارو رو که 1000 میلیارد بدهی بانکی داشت گرفتن.
این جملات شما را به یاد چه چیزی می اندازد؟ اینها برشی از حرفهای هر روز و همه روز ما هستند. درواقع این حرفها متن زندگی ما شده اند. زندگی همه ی ما متأثر از این اخبار است و چون تعدادشان مرتباٌ در حال افزایش است بخش زیادی از هوش و حواس ما اسیر آنها شده است.
ما ایرانیها بر طبق براوردهای گوناگون در زمره ی ملل کمتر اهل مطالعه و خواندن هستیم. اما اگر هرکداممان برشی به اشتغالات روزمره ی خود بزنیم کم نمی خوانیم. همه ی ما مرتباٌ در حال رصد اخبار و وقایع هستیم. مرتباٌ از این کانال به آن کانال تلگرام یا پرسه در سایر شبکه های اجتماعی و سایتهای خبری و خبرواره ای. پس ما می خوانیم اما مفید نمی خوانیم. برای یک ایرانی که مرتب در نگرانی از آینده به سر می برد و در بستر یک جامعه ی ناآرام و پر تب و تاب سیر می کند خواندن از سر ترس است و نگرانی. برای اینکه ببیند چه می شود؟ که چه می گوید؟ آیا درست می شود یا نه؟ گران می شود؟ کم می شود؟ دعوا می شود؟ برکنار می شود؟ محاکمه می شود؟ مچش گرفته می شود؟ فشار بیشتر می شود؟ ووو
تصور کنید اگر ایرانی یک رایانه هم می بود نه یک انسان، حافظه اش باید مدام درگیر اطلاعات آنی می شد و ظرفیتش در دریافت اطلاعات تفصیلی کاهش می یافت. ما به کم مطالعه کردن متهمیم اما هنگامی که ما را با ژاپن، سوئد، فنلاند و انگلیس مقایسه می کنند، این مؤلفه را نمی سنجند، که آنها چقدر نگران فردا هستند و از سر نگرانی وقتشان به مطالعه ى اخبار، که کم ارزش ترین نوع اطلاعات در جهان امروز محسوب می شود، می گذرد و ما چقدر.
خواندن یک ایرانى از سر نگرانی است و خواندن یک ژاپنی یا آلمانی از سر نیاز به دانستن و یا وسیله ای برای پرکردن اوقات فراغت. اصولاٌ داشتن استرس و مشغله ی ذهنی فراوان اجازه ی تمرکز بر خواندن یک متن طولانی و با آن ماندن را نمی دهد. حواس، پرت هزاران موضوع و مشکل می شود.
شاید سالها باید بگذرد تا ما تک تک آسیبهایی که به فرهنگ و رفتار ایرانیان از بابت نداشتن یک زندگی کم دغدغه و بدون استرس و نگرانی، خورده است را بشناسیم و بفهمیم. ما در تمام این دوران فقط در تحریم، ستیز یا چالش نبوده ایم. ما فرصتهای یاد گرفتن، بزرگ شدن، با مهارت شدن و شکوفا شدنمان را فدا کرده ایم. اکنون می شود درستتر داورى كرد که چرا ایرانیان اهل علم و و اندیشه، نخبگان، دانشجویان ممتاز، المپیادیها،
بقیه 👇👇👇👇
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>فعالیت های اخیر #مرکز_ارادتمندان_مرجعیت در شهر مقدس کاظمین علی السرای، مدیر مرکز ارادتمندان ...
Media Removed
. فعالیت های اخیر #مرکز_ارادتمندان_مرجعیت در شهر مقدس کاظمین علی السرای، مدیر مرکز ارادتمندان مرجعیت با وادی حمد الحسنی، سردبیر مجله فرهنگی براعم المعرفة و عضو هیئت عربی نسب شناسی در اتحادیه تاریخ نویسان عرب دیدار کرد. در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های آقای الحسنی در زمینه های مختلف ... .
🔹فعالیت های اخیر #مرکز_ارادتمندان_مرجعیت در شهر مقدس کاظمین
علی السرای، مدیر مرکز ارادتمندان مرجعیت با وادی حمد الحسنی، سردبیر مجله فرهنگی براعم المعرفة و عضو هیئت عربی نسب شناسی در اتحادیه تاریخ نویسان عرب دیدار کرد.
در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های آقای الحسنی در زمینه های مختلف فرهنگی، تاریخی و نسبی لوح سپاسی از سوی مرکز ارادتمندان مرجعیت به وی اهدا شد. همچنین دوطرف بر ایجاد روابط و آغاز فعالیت های مشترک فرهنگی تأکید کردند.
این مرکز همچنین در ایام شهادت حضرت امام موسی بن جعفر علیه السلام اقدام به برپایی خیمه های پاسخ به مسائل شرعی زائران کرد.
این خیمه ها با استقرار در مسیر زائران شهر مقدس #کاظمین و با بهره مندی از اساتید و کارشناسان حوزوی به سؤالات شرعی، اعتقادی، اجتماعی و... مراجعه کنندگان پاسخ می دهد.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=6745
.
🔹عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
.
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)
.
#آيت_الله_العظمی
#سيد_صادق_شيرازى
#صادق_شيرازى
#صادق_شيرازي
#آیت_الله_شیرازی
#آیت_الله_العظمی_شیرازی
#المرجع_الشيرازي
#المرجعية
#المرجع
#السيد_الشيرازي
#آية_الله_الشيرازي
#فقیه_شیعه
#شیعه_امیرالمؤمنین
#مرجع_عالیقدر
#شيرازى_دات_آى_آر
#مرجعیت
#الشيرازي
#الشيرازية
#شیرازی_دات_آی_آر
#FreeShirazi
Read more
دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي عناوين : اتاقي از آن خود سفر به بيرون قيمت : ١٤٠٠٠تومان نويسنده ...
Media Removed
دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي عناوين : اتاقي از آن خود سفر به بيرون قيمت : ١٤٠٠٠تومان نويسنده : ويرجينيا ولف انتشارات : وردزورث جلد نرم تعداد صفحات : ٤٨٠ ارجينال و چاپ لندن امكان خريد حضوري ، ارسال با پيك يا پست براي ساكنين تهران ارسال پستي به سراسر كشور لطفا جهت خريد يا سوال به وايبر ، ... دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي
عناوين : اتاقي از آن خود
سفر به بيرون
قيمت : ١٤٠٠٠تومان
نويسنده : ويرجينيا ولف
انتشارات : وردزورث
جلد نرم
تعداد صفحات : ٤٨٠
ارجينال و چاپ لندن
امكان خريد حضوري ، ارسال با پيك يا پست براي ساكنين تهران
ارسال پستي به سراسر كشور
لطفا جهت خريد يا سوال به وايبر ، واتس اپ ، تلگرام يا دايركت پيام دهيد
٠٩١٢٢١٥٧٠٥٣
لينك ربات تلگرام در Bio اينستاگرام
Tlgrm.me/newbooksalebot
@newbooksale
درباره داستان اتاقي از آن خود

کتاب اتاقی از آن خود درباره ی زنان و داستان نویسی براساس دو سخنرانی ایراد شده در کمبریج در اکتبر 1928 نوشته شده است. این کتاب بر اساس استدلالی خوب و ساده بنا شده است: ناتوانی زنان،یک نوع ناتوانی اجتماعی و اقتصادی است. زن نویسنده ناچار است از دشواری های بزرگ، پیش داوری ها و خودخواهی های اقتصادی مردان جان به در ببرد و کلید آزادی او ، کلید در اتاقی است که می تواند آن را اتاق خود بنامد و می تواند با همان آزادی و استقلال برادرانش در آن زندگی کند. این اسارت اقتصادی آدم ها را به خشم می آورد : خشم پر هیاهوی تحکم آمیز مرد را که بر ادعای برتری خود پا می فشارد و ابراز انزجار نق نقوی تیز زن را که برای دست یافتن به حقوق خود جیغ می زند.
درباره داستان سفر به بيرون :
اولین کتابی که وولف منتشر کرد با نام سفر به بیرون شناخته می‌شود. وولف تغییرات زیادی در عنوان و پیش‌نویس این داستان اعمال کرد که آن را نتیجه تغییرات در زندگی خودش دانسته‌اند چرا که اغلب شخصیت‌های داستان‌های او الهام گرفته از اطرافیانش بودند
Read more
تلگرام دلتنگت خواهیم شد !!! حالا چندی پس از فیلترینگ پیام رسان حرفه ای و محبوب #تلگرام بحث بر سر فیلترینگ ...
Media Removed
تلگرام دلتنگت خواهیم شد !!! حالا چندی پس از فیلترینگ پیام رسان حرفه ای و محبوب #تلگرام بحث بر سر فیلترینگ اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب مطرح شده که در بین ایرانیان از استفاده زیادی بر خورداره. اینستاگرام ابزار مناسبی برای تبلیغات به حساب می آید و از انواع رسانه های رایگان به حساب می آید. خیلی ... تلگرام دلتنگت خواهیم شد !!! حالا چندی پس از فیلترینگ پیام رسان حرفه ای و محبوب #تلگرام بحث بر سر فیلترینگ اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب مطرح شده که در بین ایرانیان از استفاده زیادی بر خورداره.

اینستاگرام ابزار مناسبی برای تبلیغات به حساب می آید و از انواع رسانه های رایگان به حساب می آید.
خیلی از کسب و کارها در اوضای نا مسائد اقتصادی مجبور هستند از ابزارهای ارزانتر و بازدهی بالاتر استفاده کنند، خیلی ها که مثل تلگرام کسب و کار خونگی داشتند حالا با تلگرام بیشتر کار میکنند.
پس از فیلترینگ تلگرام تعداد زیادی از کاربران به ابزارهای دیگر متوسل شدند زیرا تلگرام جایگزین های متعددی داشت.
اما اینستاگرام جایگزینی ندارد و نباید خیلی از بابت کم شدن تعداد مخاطبان نگران بود.
دوستان زیادی ابراز نگرانی کردند و باید به آنها بگوییم که اینستاگرام این روزها به ما خیلی نزدیک هست برای خیلیها تفریحی و برای خیلی دیگر یک کسب و کار است و به علت نداشتن جایگزین محبوبیت خود را حتی در زمان فیلترینگ از دست نخواهد داد.
انتشار دهید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
#اینستاگرام #تلگرام #اینترنت #آزاد #رسانه #آنلاین #میلیاردر #گذارشگر #شما #ایران #تهران
Read more
یاوران فرزندان محک، شما می‌توانید با #عضویت در #مرکز_پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز #محک ...
Media Removed
یاوران فرزندان محک، شما می‌توانید با #عضویت در #مرکز_پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز #محک به جمع داوطلبان اهدای سلول‌های بنیادی بپیوندید و با افزایش شانس بهبودی #کودکان نیازمند پیوند، نوع جدیدی از کمک به کودکان مبتلا به #سرطان را تجربه کنید. شرایط عضویت در مرکز: به صورت داوطلبانه ... یاوران فرزندان محک، شما می‌توانید با #عضویت در #مرکز_پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز #محک به جمع داوطلبان اهدای سلول‌های بنیادی بپیوندید و با افزایش شانس بهبودی #کودکان نیازمند پیوند، نوع جدیدی از کمک به کودکان مبتلا به #سرطان را تجربه کنید. ✅شرایط عضویت در مرکز:
🔹به صورت داوطلبانه و با تمایل شخصی اقدام به عضویت در این مرکز نماید. 🔹سن داوطلب باید بین 18 تا 50 سال باشد. افراد زیر 30 سال گروه اصلی اهداکنندگان هستند.
🔹سابقه بیماری بدخیم، بیماری‌های قلبی - عروقی و ریوی و دیابت وابسته به انسولین نداشته باشد.
🔹به بیماری خاصی همچون ایدز و هپاتیت مبتلا نباشد.
🔹سابقه مصرف داروهای خاص به دلیل بیماری قلبی یا فشار خون نداشته باشد.
🔹عضو مرکز پذیره‌نویسی دیگری نباشد.
🔹سابقه پیوند مغز استخوان، قرنیه، کلیه و ... نداشته باشد. ✅یاور گرامی، در صورت داشتن شرایط عضویت، می‌توانید با استفاده از يكي از روش‌های زیر عضو این مرکز شوید. اطلاعات شما ثبت خواهد شد و برای هماهنگی دریافت نمونه با شما تماس خواهیم گرفت. 🔸ارسال عدد 400 به شماره 200023540 از طریق پیامک
🔸فعال کردن بات تلگرام در نشانی : https://t.me/mahakcongressbot
🔸مراجعه به وب‌سایت محک و تکمیل فرم ثبت‌نام
https://goo.gl/R7VTc2

در حال حاضر امکان ثبت نمونه تنها در شهر تهران وجود دارد. لذا داوطلبان ساکن سایر شهرها در صورت ثبت اطلاعات خود، در زمان ثبت و انجام آزمایشات باید امکان حضور در #بیمارستان محک در تهران را داشته باشند.

لازم به ذكر است، راه‌اندازی این مرکز در قالب پروژه مسئولیت اجتماعی و با همراهی شرکت‌های بهمن موتور و بهمن دیزل، به منظور تأمین هزینه ثبت و انجام آزمایش تعیین HLA پنج هزار داوطلب با تمرکز بر درمان سرطان كودكان در محک طبق تفاهم‌نامه‌ای انجام شده است.
#اينستامحك #خيريه #اينجا_اميد_ادامه_دارد #كودك #سرطان_پايان_كودكي_نيست #سلول_بنيادي #سرطان_را_شكست_دهيد #bonemarrowdonor #bonemarrowtransplant #transplantation #getonthelist #deletecancer #cancerfighters #mahak #mahakcharity #mahakchildren #pediatriccancer #pediatrichospital
#childrenwithcancer #hope #support
Read more
یکسال قبل در چنین روزهایی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شده بود و مردم در پی برگزاری جشن پیروزی ...
Media Removed
یکسال قبل در چنین روزهایی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شده بود و مردم در پی برگزاری جشن پیروزی دولت تدبیر و امید بودند. انتخابی که در فضایی پر از امید و رقابت صورت گرفت. اما با گذشت یک سال و در شرایطی که رقابت ها و مانع تراشی ها علیه دولت همچنان پا بر جا مانده، حال و روز امید در میان مردم و به ویژه ... یکسال قبل در چنین روزهایی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شده بود و مردم در پی برگزاری جشن پیروزی دولت تدبیر و امید بودند. انتخابی که در فضایی پر از امید و رقابت صورت گرفت. اما با گذشت یک سال و در شرایطی که رقابت ها و مانع تراشی ها علیه دولت همچنان پا بر جا مانده، حال و روز امید در میان مردم و به ویژه جوانان دستخوش فراز و فرودهایی شده است.

در این میان یکی از فعالین سیاسی اصلاح طلب معتقد است که رقبای دولت نباید موفق به ایجاد این تصور شوند که اگر یک سردار چکمه پوش غیر مدرن جای روحانی را بگیرد، همه مشکلات داخلی و خارجی کشور یکجا حل خواهد شد.

آذر منصوری در گفت و گو با خبرنگار جماران، با ارزیابی موقعیت رئیس جمهور پس از فیلتر تلگرام و در خطر قرار گرفتن برجام، گفت: آقای روحانی نباید فراموش کند که ۲۴میلیون نفر به برنامه های او اقبال نشان دادند و به ادامه کار این دولت امید بستند. بدون تردید کمتر کسی پیش بینی می کرد که این دولت در دور دوم فعالیتش با مشکلات کمتری نسبت به دور اول مواجه شود.

وی افزود: دقیقاً از روز نخست پس از انتخابات سال گذشته، کسانی که دراین رقابت ناکام مانده بودند را در تریبون های رسمی کشور مشاهده کردیم که برای دولتمردان خط و نشان می کشند و با اینکه رئیس جمهور و مجموعه حامیان وی صحبت از آشتی ملی و گفت و گوی ملی می کردند، اما از همان روزهای پس از پیروزی، کار شکنی ها علیه دولت آغاز شد.
این فعال سیاسی اصلاح طلب بیان کرد: البته این کارشکنی ها تا حدودی قابل پیش بینی و در ادامه دستورکار دولت موازی بود که با قدرتی بیشتر در دور دوم، درصدد ناکارآمد جلوه دادن دولت و القای یأس و ناامیدی در میان پایگاه اجتماعی و حامیان متشکل آن، به ویژه اصلاح طلبان هستند. متاسفانه این قدرت نمایی، تمامی حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و حتی حریم خصوصی شهروندان را تحت تاثیر خود قرار داده است. برای نمونه جریان رقیب، حتی در برابر برگزاری یک کنسرت موسیقی نیز، غائله و بحران به راه می اندازد.

وی با بیان اینکه هدف جریان ناکام، پشیمان کردن کسانی است که این دولت را انتخاب کردند، گفت: آنها گمان می کنند، مردم با پشت کردن به دولت به رقبایش اقبال نشان خواهند داد. البته واقعیت های موجود نشان می دهد، چنین تصوری بیانگر یک اشتباه محاسباتی است .چنانکه دیدیم زمانی که این عده کلید اعتراضات هفتم دیماه را علیه دولت و در بازار تهران زدند و آن را به مشهد کشاندند، جهت گیری اعتراضات به چه سمت و سویی رفت. آنها در نهایت اعلام کردند که اعتراض به دولت اشکال ندارد، اما کسی نباید شعارهای ساختار
Read more
. کتاب نایاب " #نبرد_دین_با_علم " اثری از #برتراند_راسل #فیلسوف معاصر می‌باشد. بررسی #کتاب ...
Media Removed
. کتاب نایاب " #نبرد_دین_با_علم " اثری از #برتراند_راسل #فیلسوف معاصر می‌باشد. بررسی #کتاب : کتاب حاضر، به بررسی مسائلی چون #انقلاب کوپرنیکی، تکامل و فرگشت، علم پزشکی در برابر جن‌زده شدن، معنی روح و جسم، جبرگرایی، عرفان‌گرایی، اخلاق در علوم انسانی و… پرداخته است. در کتاب «نبرد دین با ... .
کتاب نایاب " #نبرد_دین_با_علم "
اثری از #برتراند_راسل #فیلسوف معاصر می‌باشد.

بررسی #کتاب :
کتاب حاضر، به بررسی مسائلی چون #انقلاب کوپرنیکی، تکامل و فرگشت، علم پزشکی در برابر جن‌زده شدن، معنی روح و جسم، جبرگرایی، عرفان‌گرایی، اخلاق در علوم انسانی و… پرداخته است.
در کتاب «نبرد دین با علم» راسل به بیان بخشی از تاریخ رابطه این دو پدیده انسانی – اجتماعی می پردازد. با منطقی روشن و بیانی کوبنده آشکار می کند آنان که خود را کارشناسان علوم الهی نامیده اند همیشه سد راه پیشرفت #علم و دانش بوده اند. آنان که خود را #روحانی و پیام خود را آسمانی می دانند همیشه با نیرو و توانشان از گسترش حقیقت جلوگیری کرده اند. این روحانیون هوادار مهربانی و معنویت، در عمل دانشمندان را زنده سوزانیده اند؛ آنان را به خاطر بیان حقیقت علمی به دادگاه و زندان کشانده اند؛ و در طول تاریخ همواره سبب آزار و اذیت هوادارن علم و معرفت بوده اند

#ممنوعیت :
#ممنوع شده در تمامی کشور های #مسلمان.
کتاب نبرد دین با علم در هیچ کشور مسلمانی اجازه چاپ را نگرفته است، البته این کتاب در کشور های #ایران، قبل از انقلاب اسلامی توسط رضا مشایخی ترجمه و توسط انتشارات #دهخدا به چاپ رسید و در #ترکیه، قبل از به قدرت رسیدن #اردوغان به چاپ می‌رسیده است ولی بعد از آن با ممنوعیت مواجه شده است.
همچنین این کتاب چندین سال در مدارس آمریکا و انگلیس تدریس نمی‌شده است و ورود آن به مدارس ممنوع بوده است.

نظر شخصی :
من دانلود این کتاب ر برای افراد #مذهبی و یا معتقد یا حتی افراد عادی که علاقه ای به این نوع مباحث ندارند به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم.
اما کتاب نبرد دین با علم ر به دانشجویان و پژوهشگران رشته فلسفه، علوم انسانی و اجتماعی و یا کسانی که علاقه ای به این نوع مباحث دارند به شدت پیشنهاد میکنم

#bertrandrussell
#book
#religion
#science

_________________________
🔴🔴🔴
دانلود کتاب نبرد دین با خرد در کانال #تلگرام #ممنوعه_کده
T.me/mamnoe_kade
برای ورود به کانال تلگرام بر روی لینک قرار گرفته در بیو پیج کلیک کنید
🔴🔴🔴
_________________________
Read more
 #دعوتبههمکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به عنوان یک سازمان مردم نهاد از سال 1363 تا امروز، بیش ...
Media Removed
#دعوتبههمکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به عنوان یک سازمان مردم نهاد از سال 1363 تا امروز، بیش از 3 دهه در امر آموزش، اشتغال و توانبخشی معلولان جسمی حرکتی خدمات کاملا رایگان به جامعه هدف ارایه کرده است. ماموریت و هدف رعد بر این مبناست که هر فردی با حمایت به موقع و صحیح می‌تواند وارد بازار کار شود. ... #دعوتبههمکاری

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به عنوان یک سازمان مردم نهاد از سال 1363 تا امروز، بیش از 3 دهه در امر آموزش، اشتغال و توانبخشی معلولان جسمی حرکتی خدمات کاملا رایگان به جامعه هدف ارایه کرده است. ماموریت و هدف رعد بر این مبناست که هر فردی با حمایت به موقع و صحیح می‌تواند وارد بازار کار شود. به این منظور از روش بین‌المللی «اشتغال حمایت شده» استفاده می‌کنیم.
مجتمع رعد به منظور توسعه فعالیت‌های خود در بخش اشتغال و کارآفرینی، جهت موقعیت «همیار شغلی» دعوت به همکاری می‌نماید: *وظایف کاری*
- ارزیابی توانمندی‌ها و همیاری فرد کارجوی دارای معلولیت - همکاری با خانواده، کارفرما و افراد نزدیک کارجوی دارای معلولیت - ارائه گزارش هفتگی و آمار ماهیانه
- اطلاع و ارتباط با شبکه‌های اجتماعی و نیاز بازار *شرایط*
- دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی
- داشتن تجربه همکاری و ارتباط با افراد دارای معلولیت - آشنایی کامل با ورد، اکسل و فضاهای مجازی
- توانایی برقراری ارتباط با کارفرما و بازدید از محل کار
- علاقمند به تنوع کاری
- خودجوش، مثبت و فعال
- توانایی سرچ اینترنتی و کسب اطلاعات مربوط به مشاغل مختلف
- خلاق و مبتکر

شرایط کاری: محدوده شهرک غرب؛ سه ماه آزمایشی و سپس استخدام؛ تمام وقت 16- 8

علاقمندان لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل: [email protected] ارسال کنند. همچنین می توانید فایل پی دی اف رزومه خود را به شماره 09303087827 تلگرام کنید
#raadcharity #supportedemployment #se
#خیریه_رعد #اشتغال_حمایت_شده
Read more
آقای جهرمی امروز چهارشنبه (بیست و ششم اردیبهشت) در حاشیه جلسه هیئت دولت به خبرنگاران گفته است: "متاسفانه ...
Media Removed
آقای جهرمی امروز چهارشنبه (بیست و ششم اردیبهشت) در حاشیه جلسه هیئت دولت به خبرنگاران گفته است: "متاسفانه آنچه که بر اساس شواهد مشاهده می‌کنیم کاربران شبکه‌های اجتماعی در حال مقاومت در برابر دستور قضایی هستند و این موضوع باعث شده که متاسفانه تهدید بسیاری در فیلترشکن‌ها داشته باشیم." . آیا ... آقای جهرمی امروز چهارشنبه (بیست و ششم اردیبهشت) در حاشیه جلسه هیئت دولت به خبرنگاران گفته است: "متاسفانه آنچه که بر اساس شواهد مشاهده می‌کنیم کاربران شبکه‌های اجتماعی در حال مقاومت در برابر دستور قضایی هستند و این موضوع باعث شده که متاسفانه تهدید بسیاری در فیلترشکن‌ها داشته باشیم."
.
🔓آیا اختلال در فیلترشکن‌ها در ایران بر زندگی، تحصیل یا کسب و کار شما تاثیر گذاشته؟
.
کندی سرعت اینترنت و اظهارات دیروز سه‌شنبه آقای جهرمی، وزیر ارتباطات ایران در مورد فیلترینگ تلگرام و رواج فیلترشکن‌ها در میان مردم، با واکنش منفی و گسترده مخالفان فیلترینگ در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.
.
📹در پیام ویدیویی یا صوتی بگویید نظرتان در مورد مختل شدن کار فیلترشکن‌ها و فیلترینگ تلگرام چیست؟
پیامگیر تلگرام ما ‌bbcshoma
Read more
. نسخه جدید تلگرام پلاس یکی از بهترین های تلگرام +آخرین نسخه تلگرام و لاگاتگرام برای نصب چند تلگرام ...
Media Removed
. نسخه جدید تلگرام پلاس یکی از بهترین های تلگرام +آخرین نسخه تلگرام و لاگاتگرام برای نصب چند تلگرام هم زمان در یک گوشی تغییرات: اضافه شدن دانلود / پیشرفت آپلود به رسانه ها و فایل ها - اضافه شدن 'مرتب سازی بر اساس خوانده نشده' به همه زبانه ها - رفع اشکالات دارای تب های جداگانه در صفحه اصلی ... .
نسخه جدید تلگرام پلاس
یکی از بهترین های تلگرام
+آخرین نسخه تلگرام و لاگاتگرام برای نصب چند تلگرام هم زمان در یک گوشی

تغییرات:
اضافه شدن دانلود / پیشرفت آپلود به رسانه ها و فایل ها
- اضافه شدن 'مرتب سازی بر اساس خوانده نشده' به همه زبانه ها
- رفع اشکالات
دارای تب های جداگانه در صفحه اصلی برای تفکیک کانال ها، ربات ها، و چت ها از یکدیگر
نمایش وضعیت کاربر در صفحات اصلی و چت
شخصی سازی، تغییر و ساخت تم اختصاصی
مخفی کردن شماره تلفن
و..... همه این تلگرام ها که براتون گذاشتم جدا نصب میشن و در نتیجه چند تا اکانت میتونید همزمان داشته باشید

Plus masanger 3.4.2.3
http://trainbit.com/files/5256897884/Telegram-plus_3.4.2.3.apk

تم های تلگرام پلاس
http://trainbit.com/files/0256897884/Telegram-plus_Themes_1.2.2.apk

lagargram 3.4.2
http://trainbit.com/files/5556897884/Lagatgram_v3.4.2.apk

Telegram 3.4.2
http://trainbit.com/files/0556897884/Telegram_3.4.2.apk

صفحه ما در لاین
http://line.me/ti/p/[email protected]

صفحه ما در فیسبوک
http://fb.com/pegi202020

صفحه ما در اینستاگرام
https://instagram.com/pegi202020

کانال تلگرام ما
http://telegram.me/pegi202020

اجتماعی باشید و به اشتراک بذارید!
#line #android #hack #free
#لاین #استیکر #شارژ #برنامه
#پولی #شارژ‌رایگان #اندروید #رایگان #هک
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>فعالیت های اخیر #انجمن_الخیر_والبرکة در کشور عراق انجمن فرهنگی الخیر والبرکة، از مراکز مرتبط ...
Media Removed
. فعالیت های اخیر #انجمن_الخیر_والبرکة در کشور عراق انجمن فرهنگی الخیر والبرکة، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر #بغداد طی روزهای گذشته مجری فعالیت های متعدد فرهنگی و اجتماعی بود. حجت الاسلام شیخ جاسم السعدی، مدیر این مجموعه در منطقه محمودیه بغداد در چارچوب این فعالیت ها با برخی از شخصیت ... .
🔸فعالیت های اخیر #انجمن_الخیر_والبرکة در کشور عراق

انجمن فرهنگی الخیر والبرکة، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر #بغداد طی روزهای گذشته مجری فعالیت های متعدد فرهنگی و اجتماعی بود. حجت الاسلام شیخ جاسم السعدی، مدیر این مجموعه در منطقه محمودیه بغداد در چارچوب این فعالیت ها با برخی از شخصیت های دینی، عشایری، فرهنگی و برخی از مؤمنان این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

همچنین در روز سه شنبه گذشته مجلس هفتگی حسینیه اهل بیت علیهم السلام در شهر مقدس کربلا از سوی این انجمن برگزار شد. این مراسم شامل برنامه هایی همچون برپایی نماز جماعت، قرائت دعای توسل و برگزاری سخنرانی مذهبی می شد که با حضور جمعی از علما، طلاب، شخصیت های فرهنگی و اجتماعی و عموم مردم همراه بود.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7296
.
🌐 عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
#voytekit ️Follow هر روز شاهد انتشار اخبار و شایعات متفاوتی در رابطه با فیلتر شدن تلگرام هستیم. در جدیدترین اظهار نظر، ابوالحسن فیروزآبادی اعلام کرده که هنوز تصمیم قطعی برای فیلتر تلگرام گرفته نشده است. ابوالحسن فیروزآبادی اظهار داشت: «علت صحبت درمورد فیلترینگ تلگرام برای زمان‌بندی ... #voytekit ⬅️Follow
هر روز شاهد انتشار اخبار و شایعات متفاوتی در رابطه با فیلتر شدن تلگرام هستیم. در جدیدترین اظهار نظر، ابوالحسن فیروزآبادی اعلام کرده که هنوز تصمیم قطعی برای فیلتر تلگرام گرفته نشده است.
ابوالحسن فیروزآبادی اظهار داشت: «علت صحبت درمورد فیلترینگ تلگرام برای زمان‌بندی کارهایی است که باید درباره پیام‌رسان‌ها انجام شود.»
فیروزآبادی تأکید کرد که اقدامات صورت‌گرفته در مورد تلگرام ایجابی بوده است. وی در این خصوص چنین اظهار نظر کرد: «نگاه ما این است که فضای مجازی فراتر از یک پیام‌رسان است و یک گستره سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و حتی زیست‌محیطی است و در این زمینه نگاه ما باید توسعه‌ای باشد.»
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه اتکا به یک سکو در این عرصه، ناپایدار است، گفت: «اینکه ما کل رسانه و فعالیت اجتماعی‌مان را روی یک رسانه ناپایدار گذاشتیم، صحیح نیست.»
وی تجدید نظر در رابطه با تلگرام را حتمی و لازم می‌داند.
فیروزآبادی در پایان اعلام کرد که هنوز تصمیمی قطعی در رابطه با اینکه تلگرام چه زمانی فیلتر خواهد شد، گرفته نشده است. جمعه گذشته روس‌ها به‌‌ روشنی اعلام کردند که پس از پایان ضرب‌الاجل تلگرام برای ارائه کلید‌های رمزنگاری، این پیام‌رسان را در کشور روسیه فیلتر خواهند کرد.
منبع: خبرگزاری مهر
➖➖➖➖➖
#روحانی #مجلس #فیلتر #فیلترینگ #سیاسی #اجتماعی #پیامرسان #سروش #بروجردی #رجیستری #اینستا #اینستاگرام #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #تلگرام #ایران #کانال
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای فناوری را در استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
مدرسه‌ی تابستانی تصاویر متحرک جامعه‌ی نیومدیا برگزار می‌کند: سمینار با پوریا جهانشاد مروری ...
Media Removed
مدرسه‌ی تابستانی تصاویر متحرک جامعه‌ی نیومدیا برگزار می‌کند: سمینار با پوریا جهانشاد مروری بر وجوه سیاسی-اجتماعی سینمای تجربی طی سال های اخیر و در سایه‌ی همنشینی رو به گسترش هنر و علوم اجتماعی و اهمیتِ این علوم در بازخوانی انتقادی گرایش‌ها و سبک‌های مختلف هنری، تغییر نگرش عمده‌ای درخصوص ... مدرسه‌ی تابستانی تصاویر متحرک
جامعه‌ی نیومدیا برگزار می‌کند:
سمینار با پوریا جهانشاد
مروری بر وجوه سیاسی-اجتماعی سینمای تجربی

طی سال های اخیر و در سایه‌ی همنشینی رو به گسترش هنر و علوم اجتماعی و اهمیتِ این علوم در بازخوانی انتقادی گرایش‌ها و سبک‌های مختلف هنری، تغییر نگرش عمده‌ای درخصوص دلالت‌های سیاسی-اجتماعی سینمای تجربی صورت گرفته است. این تغییر نگرش یا چرخش انتقادی، به شکل کلیْ باورهای رایج و تفاسیر صرفاً زیبایی‌شناختی از این سینما را تحت تاثیر قرار داده است. از این رو در این دوره‌ی کوتاه آموزشی ضمن مروری هستی‌شناختی بر سینمای تجربی، به اهمیت کارکردهای سیاسی-اجتماعی این سینما پرداخته خواهد شد و از پیوند این سینما با برخی از مهمترین جریان‌های فکری معاصر سخن گفته خواهد شد.

پوریا جهانشاد فارغ‌التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه پلی‌تکنیک تهران و دانش آموخته‌ی چندین موسسه و پژوهشکده‌ی مختلف در زمینه‌ی سینما و جامعه شناسی است. حوزه تخصص و مطالعه او سازوکارهای بازنمایی در سینما و هنر معاصر و بررسی کارکردهای اجتماعی و ایدئولوژیک هنر است. او سال‌هاست در زمینه مقولاتی مانند شهر، فرهنگ، هویت و جنسیت و ارتباط این مقولات با هنر مشغول پژوهش و آموزش است و مقالات متعددی درهمین زمینه به رشته‌ی تحریر درآورده‌است. او همچنین به عنوان هنرمند و فیلمساز، تعداد زیادی فیلم مستند و تجربی ساخته‌است و برای چندین تئاتر مولتی‌مدیا در داخل و خارج ایران اثر ویدیویی طراحی و اجرا کرده‌است. فیلم‌ها و ویدیوهای او تاکنون در بیش از ده فستیوال بین‌المللی نمایش داده شده‌اند و موفق به کسب جوایزی هم گردیده‌اند. پوریا جهانشاد طی چند سال اخیر با همکاری دکتر بهرنگ صدیقی (جامعه شناس)، به تئوریزه کردن ترم انتقادی مستند جامعه شناختی «رخداد تازه» مشغول است و در حال حاضر این گروه به عنوان تنها گروهی در ایران شناخته می‌شود که به شکل تخصصی در زمینه‌ی پیوند جامعه‌شناسی مردم‌مدار* با فیلم‌سازی مستند فعالیت دارد و در حال حاضر بیش از ۶۰ نشست پژوهشی در این زمینه برگزار کرده‌است. *public sociology
---------------------
تاریخ برگزاری: شنبه ۳۰تیر،
ساعت ۱۲ تا ۶ عصر
هزینه‌ی ثبت نام: ۱۵۰ هزارتومان
پانزده درصد تخفیف برای دانشجویان و شرکت‌کنندگان دوره‌های دیگر مدرسه‌ی تصویر متحرک

برای ثبت نام در این سمینار با شماره تلفن ۸۸۸۲۹۲۵۳-۰۹۳۹۲۵۵۰۶۶۰
و یا تلگرام [email protected] تماس بگیرید

محل تشکیل کارگاه : پروژه‌های نیومدیا
@NEWMEDIASOCIETY
#schoolofmovingimages
Read more
ویلایاب : برند ثبت شده در حوزه املاک ما را با این نام و نشان تجاری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بشناسید . . توجه : استفاده از نام و علامت تجاری ما در شبکه های اجتماعی و تبلیغات محیطی طبق قانون جرم بوده و پیگرد قانونی دارد . لذا از تمامی همکاران تقاضا داریم باتوجه به این امر در صورت استفاده از نام ویلایاب ... ویلایاب : برند ثبت شده در حوزه املاک
ما را با این نام و نشان تجاری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بشناسید .
.
توجه : استفاده از نام و علامت تجاری ما در شبکه های اجتماعی و تبلیغات محیطی طبق قانون جرم بوده و پیگرد قانونی دارد . لذا از تمامی همکاران تقاضا داریم باتوجه به این امر در صورت استفاده از نام ویلایاب در محیط های تبلیغاتی اعم از بنر ، تراکت ، ...‌تلگرام ، اینستاگرام ، ... نسبت به حذف و تغییر برند خود اقدام نمایند...با تشکر .
.
#ویلایاب #vilayab
Read more
#voytekit ️Follow معاون دادستانی کل کشور پیشتر اعلام کرد که اینترنت بدون فیلتر شبکه‌های اجتماعی را وزارت ارتباطات تامین می‌کند؛ حالا وزارت ارتباطات به این موضوع واکنش نشان داده است. چند روز پیش، رئیس سازمان پدافند غیرعامل، سردار جلالی اعلام کرد؛ «متأسفانه کمترین حمایتی از شبکه‌های داخلی ... #voytekit ⬅️Follow
معاون دادستانی کل کشور پیشتر اعلام کرد که اینترنت بدون فیلتر شبکه‌های اجتماعی را وزارت ارتباطات تامین می‌کند؛ حالا وزارت ارتباطات به این موضوع واکنش نشان داده است.
چند روز پیش، رئیس سازمان پدافند غیرعامل، سردار جلالی اعلام کرد؛ «متأسفانه کمترین حمایتی از شبکه‌های داخلی نشده و سرورهای تلگرام، در اختیار هاتگرام و طلاگرام قرار گرفته است؛ در صورتی که می‌توانستند آن‌ها را به پیام‌رسان‌های داخلی بدهند. سرورهای هاتگرام و طلاگرام در طبقه نهم ساختمان مرکز امام(ره) وزارت ارتباطات قرار دارند و شما با مراجعه به طبقه نهم ساختمان دیتاسنتر مرکز امام خمینی(ره) می توانید ببینید سرورهایی که برای تلگرام بوده، در اختیار هاتگرام و طلاگرام قرار گرفته است؛ در صورتی که می توانستند آنها را به شبکه های اجتماعی بومی بدهند اما ندادند.»
در پی این موضوع روابط عمومی وزارت ارتباطات امروز با ارسال دعوتنامه‌ای از رسانه‌ها خواست تا از مرکز مخابراتی امام خمینی بازدید کنند.
بر همین اساس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در رابطه با سردار جلالی اعلام کرد: «متعجبم که چرا همواره برخی افراد با صحبت‌های نادرست، برای کشور هزینه تراشی می‌کنند. البته ما در مقام مسئول خودمان را ولو به این حرف ناروا، مسئول می‌دانیم و ایجاد شفافیت می‌کنیم و وظیفه خودمان می‌دانیم که پاسخ دهیم. شاید نشود دزدی ابرها را ثابت یا رد کرد اما نبودن سرور در طبقه نهم ساختمان امام را می‌شود ثابت کرد.»
«در بحث فضای مجازی، تصمیم گیر و مدیریت کننده و هماهنگ کننده، مرکز ملی فضای مجازی است. ما هم نظرات خودمان را در این خصوص داده‌ایم»
«درباره حمایت از پیام‌رسان‌های بومی، ما هم معتقدیم باید حمایت شوند و این کار را هم کرده‌ایم. مرجع قضاوت در این خصوص هم مرکز ملی فضای مجازی است. کسی که مدام می رود مصاحبه می کند خودش بگوید در راستای حمایت از پیام رسان‌های بومی چه کار کرده؟ نمی شود که مدام مطالبه کنیم و حرف بزنیم و بگوییم لنگش کن، فضای جامعه این تیپی است. در بحث نسخه‌های غیررسمی هم کسانی که در این مسئله در مرکز ملی ورود کردند، گفته‌اند اینها در دوران گذار باشند تا توانمندی لازم ایجاد شود. این به ما برنمی‌گردد، ما نظرات خودمان را شفاف گفته‌ایم. نمی‌دانم چرا آقایان هر از چندگاهی می‌آید و صحبت‌های این گونه مطرح می‌کنند؛ فضاسازی می‌کنند و با اهداف سیاسی این حرف‌ها را می‌زنند.»
منبع: مهر
➖➖➖➖➖
#هاتگرام #تلگرام_طلایی #فیلترشکن #فیلترینگ #دادستان #دولت #جهرمی #پیامرسان #خرم_آبادی #اینستاگرام #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #تلگرام #ایران #کانال
➖➖➖➖➖
Read more
یاوران فرزندان محک، شما می‌توانید با #عضویت در #مرکز_پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز #محک ...
Media Removed
یاوران فرزندان محک، شما می‌توانید با #عضویت در #مرکز_پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز #محک به جمع داوطلبان اهدای سلول‌های بنیادی بپیوندید و با افزایش شانس بهبودی #کودکان نیازمند پیوند، نوع جدیدی از کمک به کودکان مبتلا به #سرطان را تجربه کنید. شرایط عضویت در مرکز: به صورت داوطلبانه ... یاوران فرزندان محک، شما می‌توانید با #عضویت در #مرکز_پذیره‌نویسی سلول‌های بنیادی خون‌ساز #محک به جمع داوطلبان اهدای سلول‌های بنیادی بپیوندید و با افزایش شانس بهبودی #کودکان نیازمند پیوند، نوع جدیدی از کمک به کودکان مبتلا به #سرطان را تجربه کنید. ✅شرایط عضویت در مرکز:
🔹به صورت داوطلبانه و با تمایل شخصی اقدام به عضویت در این مرکز نماید. 🔹سن داوطلب باید بین 18 تا 50 سال باشد. افراد زیر 30 سال گروه اصلی اهداکنندگان هستند.
🔹سابقه بیماری بدخیم، بیماری‌های قلبی - عروقی و ریوی و دیابت وابسته به انسولین نداشته باشد.
🔹به بیماری خاصی همچون ایدز و هپاتیت مبتلا نباشد.
🔹سابقه مصرف داروهای خاص به دلیل بیماری قلبی یا فشار خون نداشته باشد.
🔹عضو مرکز پذیره‌نویسی دیگری نباشد.
🔹سابقه پیوند مغز استخوان، قرنیه، کلیه و ... نداشته باشد. ✅یاور گرامی، در صورت داشتن شرایط عضویت، می‌توانید با استفاده از يكي از روش‌های زیر عضو این مرکز شوید. اطلاعات شما ثبت خواهد شد و برای هماهنگی دریافت نمونه با شما تماس خواهیم گرفت. 🔸ارسال عدد 400 به شماره 200023540 از طریق پیامک
🔸فعال کردن بات تلگرام در نشانی : https://t.me/mahakcongressbot
🔸مراجعه به وب‌سایت محک و تکمیل فرم ثبت‌نام
https://goo.gl/R7VTc2

در حال حاضر امکان ثبت نمونه تنها در شهر تهران وجود دارد. لذا داوطلبان ساکن سایر شهرها در صورت ثبت اطلاعات خود، در زمان ثبت و انجام آزمایشات باید امکان حضور در #بیمارستان محک در تهران را داشته باشند.

لازم به ذكر است، راه‌اندازی این مرکز در قالب پروژه مسئولیت اجتماعی و با همراهی شرکت‌های بهمن موتور و بهمن دیزل، به منظور تأمین هزینه ثبت و انجام آزمایش تعیین HLA پنج هزار داوطلب با تمرکز بر درمان سرطان كودكان در محک طبق تفاهم‌نامه‌ای انجام شده است.
#اينستامحك #خيريه #اينجا_اميد_ادامه_دارد #كودك #سرطان_پايان_كودكي_نيست #سلول_بنيادي #سرطان_را_شكست_دهيد #bonemarrowdonor #bonemarrowtransplant #transplantation #getonthelist #deletecancer #cancerfighters #mahak #mahakcharity #mahakchildren #pediatriccancer #pediatrichospital
#childrenwithcancer #hope #support
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>برگزاری جلسه هفتگی #مجموعه_ماهواره_ای_مرجعیت در کربلای معلی در روز پنجشنبه 18 ذی الحجه سال ...
Media Removed
. برگزاری جلسه هفتگی #مجموعه_ماهواره_ای_مرجعیت در کربلای معلی در روز پنجشنبه 18 ذی الحجه سال جاری جلسه هفتگی مجموعه ماهواره ای مرجعیت در شهر مقدس #کربلا برگزار شد. این جلسه با حضور جمعی از علما، طلاب علوم دینی، شخصیت های فرهنگی و اجتماعی و کادر اداری مجموعه جهانی مرجعیت همراه بود که طی ... .
🔸برگزاری جلسه هفتگی #مجموعه_ماهواره_ای_مرجعیت در کربلای معلی

در روز پنجشنبه 18 ذی الحجه سال جاری جلسه هفتگی مجموعه ماهواره ای مرجعیت در شهر مقدس #کربلا برگزار شد.

این جلسه با حضور جمعی از علما، طلاب علوم دینی، شخصیت های فرهنگی و اجتماعی و کادر اداری مجموعه جهانی مرجعیت همراه بود که طی آن به بررسی برخی از مسائل فقهی و علمی پرداخته شد.

این مجموعه همچنین در روز 11 ذی الحجه میزبان جمعی از علما و طلاب علوم دینی از کشور ایران بود که طی آن میهمانان با مسئولان مجموعه ماهواره ای مرجعیت دیدار و گفتگو کردند.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7461
.
📲 عضویت در کانال تلگرام:
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
رسانه شناخت #رسانه اولین و‌شاید مهم‌ترین قدم برای #تبلیغات ه. فرقی نمی‌کنه کالا تولید می‌کنید ...
Media Removed
رسانه شناخت #رسانه اولین و‌شاید مهم‌ترین قدم برای #تبلیغات ه. فرقی نمی‌کنه کالا تولید می‌کنید یا فکر و ایده‌تونو می‌خواین به گوش مخاطب برسونین. باید از یک وسیله‌ای برای #ارتباط استفاده کنید، به این #بستر_ارتباطی «رسانه» گفته‌ می‌شه. در زبان انگلیسی می‌شه کلمه‌ی #media ، که خوش جمع کلمه ... رسانه

شناخت #رسانه اولین و‌شاید مهم‌ترین قدم برای #تبلیغات ه. فرقی نمی‌کنه کالا تولید می‌کنید یا فکر و ایده‌تونو می‌خواین به گوش مخاطب برسونین. باید از یک وسیله‌ای برای #ارتباط استفاده کنید، به این #بستر_ارتباطی «رسانه» گفته‌ می‌شه. در زبان انگلیسی می‌شه کلمه‌ی #media ، که خوش جمع کلمه #medium هست. در واقع درست‌تر اینه که برای ترجمه Media از عبارت «رسانه‌ها » استقاده بشه.
هر وسیله‌ی ای که استفاده می‌کنید برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنید می‌شه «رسانه»، از رسانه های قدیمی مثل زبان، شعر، نقاشی تا رسانه‌های مدرن مثل #تلویزیون، #رادیو، بیلوردها و #رسانه_های_اجتماعی #مجازی مثل #فیس_بوک ، #توئیتر و همین #اینستاگرام خودمون.
رسانه‌های اجتماعی اگر زمینه‌ی ارتباط مستقیم افراد یا سازمان‌ها رو باهم برقرار کنه #شبکه_اجتماعی هم هست. در شبکه‌های اجتماعی هدف برقراری ارتباط افراد و‌یا گروه‌هاست، اما رسانه‌های اجتماعی برای ارتباط وسیع فعالیت می‌کنن. برای مثال تلگرام در اصل یک‌ شبکه اجتماعی ( #سوشال_نت-ورک) بود اما به مرور و‌ با اضافه شدن آپشنی مثل #کانال به رسانه اجتماعی ( #سوشال_مدیا) هم تبدیل شد.
وقتی امکانات یک رسانه رو درست شناسایی کنید اون‌وقته که می‌تونید #استراتژی از قبل تعیین شده‌تونو به بهترین شکل پیاده کنید.
داشتن یک #رسانه_پر_مخاطب یعنی #قدرت ! ( دلیل مهم #فیلترینگ تلگرام) اما حواستون باشه این قدرت به #کیفیت_مخاطب ربط داره، نه به کمیت‌ش! یعنی نرید #فالوور و‌لایک‌ بخرید! به هیچ دردی نمی‌خوره به جز پُز دادن. اما اگه دوست دارید مخاطب فعال و با کیفیت داشته باشید پست‌های بعدی رو‌پیگیری کنید.
یادتون نره هر صفحه‌ی مجازی شما یک رسانه‌ است. پس ازش به بهترین شکل استفاده کنید چون داشتن رسانه همواره با #مسوولیت همراهه.
📷 @naqmehyazdani
#کپی_با_ذکر_منبع_آزاد #تبلیغات_به_زبان_ساده_با_آوا
#socialmedia #socialnetwork #iransocialnetwork .
خب حالا بگید اینستاگرام یک سوشال نت‌ورک‌ه یا سوشال مدیا؟!
و‌ بهم بگید از رسانه‌تون چطور استفاده می‌کنید؟
Read more
‍‍ ‍‍ درود بر همرهان و هم دلان. نشریه دانشجویی «صبح صحرا» با مرکزیت مسائل استانی «گلستان» سال هاست ...
Media Removed
‍‍ ‍‍ درود بر همرهان و هم دلان. نشریه دانشجویی «صبح صحرا» با مرکزیت مسائل استانی «گلستان» سال هاست فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون سی و چهار شماره از آن به زیر چاپ رفته است. این نشریه دانشجویی متعلق به دانشگاه تهران بوده و هیئت تحریریه آن را دانشجویان و دانش آموختگان دغدغه مند مشکلات اجتماعی و ... ‍‍ ‍‍ درود بر همرهان و هم دلان.

نشریه دانشجویی «صبح صحرا» با مرکزیت مسائل استانی «گلستان» سال هاست فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون سی و چهار شماره از آن به زیر چاپ رفته است.
این نشریه دانشجویی متعلق به دانشگاه تهران بوده و هیئت تحریریه آن را دانشجویان و دانش آموختگان دغدغه مند مشکلات اجتماعی و اقتصادی استان تشکیل داده اند.
در این شماره و شماره های بعدی ما این بار به مسائل و مشکلات استانی با نگاهی «توسعه‌طلبانه» خواهیم نگریست و علاوه بر مخاطب قرار دادن قشر دانشجو، سعی می کنیم صدای این نوشتاربه گوش مسئولان استانی هم برسانیم.
آی دی کانال تلگرام نشریه @sobhesahramag
#yaşasyn #türkmen #sahra
Read more
❆﷽❆ . . <span class="emoji emoji1f537"></span>سخنرانی #دکتر_رحیم_پور_ازغدی معمولا به خاطر اطلاعات ناب و مستندی که از تاریخ و اتفاقات ...
Media Removed
❆﷽❆ . . سخنرانی #دکتر_رحیم_پور_ازغدی معمولا به خاطر اطلاعات ناب و مستندی که از تاریخ و اتفاقات روزمره جامعه دارد بسیار دلنشین است و معمولا کسی که چند دقیقه از صحبت های وی را گوش کند مسلما تا پایان آن پای صحبت هایش می نشیند. . . . در این مراسم که از فعالین حجاب سراسر کشور هم حضور داشتند و از شبکه ... ❆﷽❆
.
.
🔷سخنرانی #دکتر_رحیم_پور_ازغدی معمولا به خاطر اطلاعات ناب و مستندی که از تاریخ و اتفاقات روزمره جامعه دارد بسیار دلنشین است و معمولا کسی که چند دقیقه از صحبت های وی را گوش کند مسلما تا پایان آن پای صحبت هایش می نشیند. .
.
.
🔹در این مراسم که از فعالین حجاب سراسر کشور هم حضور داشتند و از شبکه افق ایران هم پخش زنده می شد، دکتر رحیم پورازغدی شاید حرف هایی زد که در برنامه های ضبط شده هم نمی توان ردپاهای آن را یافت چراکه معمولا سانسور می شود ولی ایشان (که شاید از پخش زنده مراسم خبر نداشت) شروع به انتقادهای صریح از وضعیت موجود حجاب و عفاف در جامعه کرد..
🔹ایشان در این سخنرانی به این شبهه که دوست دارم در جامعه این طور باشم و حجاب نداشته باشم؛ اشاره کردند و گفتند که شما فرض کنید بهترین اتومبیل را دارید و دوست دارید آن را به دیوار بکوبید،.
خب بروید در بیابان و این کار را بکنید نه اینکه در وسط جامعه، نظم و آرامش اجتماعی را به هم بزنید چون دوست دارید با اتومبیل تان اینطور رفتار کنید. .
.
🔹همین مسئله در جامعه هم صادق نیست، چطور است که وقتی در جامعه پایمان به جایی گیر می کند یا گاهی به زمین می خوریم اولین کاری که انجام می دهیم این است که به دیگران نگاه کنیم ببینیم آنها چه برداشتی از این اتفاق دارند. حتی نگاه نمی کنیم ببینیم چه صدمه ای دیده ایم! چطور همین افراد می گویند که حجاب مال خودمان است و هرطور بخواهیم در جامعه رفتار می کنیم⁉. (البته این پاراگراف از ایشان نیست)

@zahrahoora
.
.
💮متن و تصویر در کانال تلگرام موجود است.
Read more
نقدی بر مجموعه‌ی ازازیل» سروده‌ی شاهین نجفی شاهین نجفی علاوه بر تجربه‌های بسیار موفق در حوزه‌ی ...
Media Removed
نقدی بر مجموعه‌ی ازازیل» سروده‌ی شاهین نجفی شاهین نجفی علاوه بر تجربه‌های بسیار موفق در حوزه‌ی ترانه، همواره به نوشتن شعر و نثر، گفتار و... پرداخته‌ است اما اغلب آثار نوشتاری‌اش را در سایه‌ی اجرای موسیقیایی آثارش دیده شده و حاصل تجربه‌اش نه به صورت متون ادبی، که به عنوان یکی از عناصر شکل‌دهنده‌ی ... نقدی بر مجموعه‌ی ازازیل» سروده‌ی شاهین نجفی

شاهین نجفی علاوه بر تجربه‌های بسیار موفق در حوزه‌ی ترانه، همواره به نوشتن شعر و نثر، گفتار و... پرداخته‌ است اما اغلب آثار نوشتاری‌اش را در سایه‌ی اجرای موسیقیایی آثارش دیده شده و حاصل تجربه‌اش نه به صورت متون ادبی، که به عنوان یکی از عناصر شکل‌دهنده‌ی اثرش خوانده شده و مورد بررسی و قضاوت قرار گرفته است. حال با انتشار نخستین مجموعه‌ی شعرش «ازازیل»، فرصتی فراهم شده است که آثارش از زاویه‌ای کاملا ادبی و فارغ از تاثیر سایر هنرها، به عنوان مثال موسیقی، دیده شود و این فضای تازه دو نتیجه‌ی حائز اهمیت دارد؛ نخست تازگی صدای او و فضایی ست که در شعرش ایجاد کرده است، چرا که دوری از پروسه‌ی خوانش و نقد، و همچنین به دلیل ذات شورشی، تیزبینی و شجاعت ذاتی به متن او ویژگی‌هایی مانند دست‌نخوردگی و عاری بودن از تاثیرات امواج فضای ادبی معاصر و... می‌بخشد و از سوی دیگر بر اهمیت و ارزش تجربه‌های او در ازازیل می‌افزاید و برای فعالیت ادبی او پایه و کفی تعریف می‌کند که آشکارا از نخستین تجربه‌های دیگر شاعران بالاتر است.
چنان که گفته شد، مدت مدیدی‌ست که نوشتن و فعالیت ادبی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی شاهین نجفی است و آفرینش ادبی -هرچند عموما تنها در حوزه‌ی ترانه شاهد انتشار عمومی آثارش بوده‌ایم- و دست زدن به تجربه‌هایی جسورانه و به شدت اکسپریمنتال، یکی از خصایص اصلی کار او محسوب می‌شود و در برخی حوزه‌ها و فضاها، به عنوان مثال طنز، به نوعی بی‌رقیب به نظر می‌رسد؛ برخی از آثار او به عنوان مثال «پریود»، «چیز»، «ترامادول»، «ممدنوبری» و... از بهترین تجربه‌ها محسوب شده و بازی‌های زبانی، دراماتیزه‌کردن روایت، به کار بردن صداهای گوناگون و راویان متعدد، واکنش‌ و نقد حوادث اجتماعی-سیاسی جامعه، شجاعت در شکستن تابوها... به تمایز کار او از سایر تجربه‌ها در حوزه‌ی ترانه انجامیده و برجستگی چشم‌گیری به آن می‌بخشند.
بازی‌های زبانی هوشمندانه‌ی او در ترانه‌ی «چیز» و طنز موشکافانه و طرح مفاهیم چندلایه و عمیق فکری در «ممدنوبری» و بسیاری از دیگر آثار او در حوزه‌ی ترانه مثال‌های ساده‌ای برای روشن شدن این واقعیت‌ هستند اما بهترین نمونه برای نشان دادن تجربه‌گرایی و عمق متن و طنز سیاه و نقادانه‌ی آثارش شاید ترانه‌ی «پریود» باشد که در آن با دو صدا مواجه‌ایم که بر‌ وجود دو راوی و تمایز و تفاوت نگاه‌شان دلالت می‌کند؛ یکی از بیماری‌ها و تاریکی‌های اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی... می‌گوید و دیگری صدایی سنتی‌است که...
.
متن کامل کانال تلگرام:
https://t.me/azizihooman
Read more
. آیا هاتگرام و طلاگرام 2روز فیلتر می‌شوند؟ . دبیر شورای عالی فضای مجازی در اوایل مرداد ماه به این ...
Media Removed
. آیا هاتگرام و طلاگرام 2روز فیلتر می‌شوند؟ . دبیر شورای عالی فضای مجازی در اوایل مرداد ماه به این دو برنامه اولتیماتوم داد و اعلام کرد که آخرین مهلتی که به فعالیت بدون فیلتر نسخه های فارسی تلگرام از جمله هاتگرام و تلگرام طلایی داده ایم ۱۵ شهریورماه است. فیروزآبادی در خصوص حمایتی که در این مدت ... .
آیا هاتگرام و طلاگرام 2روز فیلتر می‌شوند؟
.
دبیر شورای عالی فضای مجازی در اوایل مرداد ماه به این دو برنامه اولتیماتوم داد و اعلام کرد که آخرین مهلتی که به فعالیت بدون فیلتر نسخه های فارسی تلگرام از جمله هاتگرام و تلگرام طلایی داده ایم ۱۵ شهریورماه است. فیروزآبادی در خصوص حمایتی که در این مدت از این دو نسخه تلگرام صورت گرفته است، اینگونه توضیح داد:

در حقیقت ما از ابتدا در سیاست های خروج از انحصار تلگرام، دوران گذاری را برای فعالیت نسخه های فارسی این شبکه در کشور قائل شدیم و پذیرفتیم که شبکه های هاتگرام و تلگرام طلایی بدون فیلتر چند ماهی در کشور فعال باشند؛ اما آخرین مهلتی که به اینها داده ایم، ۱۵ شهریورماه است و این شبکه ها باید تا این تاریخ به پیام رسان صددرصد بومی تبدیل شوند.
.
در همین راستا معاون مرکز ملی فضای مجازی نیز توضیحاتی ارائه کرده است. امیر خوراکیان گفت: با توجه به این مهلت داده شده بقای این نرم افزارها بستگی به فعالیت آن ها دارد. اگر بتوانند ظرفیتی برای مستقل شدن فراهم کنند طبیعتا می توانند ادامه فعالیت بدهند اما به طور یقین دیگر نمی توانند به عنوان نرم افزارهای واسطه ای برای استفاده از تلگرام ادامه فعالیت بدهند. طی مهلت داده شده چنانچه نتوانند انتظارات را برآورده کنند قطعا تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد و امکان ادامه فعالیت آن ها به این شکل میسر نخواهد بود

#تلگرام_طلایی #تلگرام #هاتگرام #طلاگرام #شبکه_اجتماعی
Read more
به دعوت میلاد دمابی @miladdamabii من به عنوان یک شهروند، وظیفه خود می‌دانم تا برای مناسب‌سازی شهرم برای افراد دارای معلولیت ،گامی بردارم. عکس خودتان را برای عضویت در کمپین از رباتِ تلگرام ‏@shahrehame_bot دریافت کنید و این عکس را با هشتگ #شهرهمه در شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید. و ... به دعوت میلاد دمابی

@miladdamabii

من به عنوان یک شهروند، وظیفه خود می‌دانم تا برای مناسب‌سازی شهرم برای افراد دارای معلولیت ،گامی بردارم.

عکس خودتان را برای عضویت در کمپین از رباتِ تلگرام ‏@shahrehame_bot
دریافت کنید و این عکس را با هشتگ #شهرهمه در شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید.
و همه با هم در هر جایگاهی که هستيم ، امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهيم را برای استفاده افراد دارای معلولیت مناسب‌سازی کرده و گزارش آن را در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #شهرهمه به اشتراک بگذاريم .
همچنین منشور فرهنگی #شهرهمه را از سایت زیر مطالعه و درباره آن اطلاع‌رسانی کنیم.
‏shahrehame.com
کنار هم، برای هم ، شهرهمه را می‌سازیم.
‏@shahrehame_bot
با تشکر از تیم اسپات
@spotteam1
و
جناب آقای بیژن وثوقی
بنیان گذار کمپین #شهرهمه

@Bijanvosoughi
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span> #بنیاد_جهانی_آیت_الله_العظمی_شیرازی به مناسبت روز جهانی فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه: ملت ...
Media Removed
. #بنیاد_جهانی_آیت_الله_العظمی_شیرازی به مناسبت روز جهانی فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه: ملت های مصیبت زده #یمن و #سوریه به تلاش انسان دوستانه ما نیازمند هستند به مناسبت روز جهانی فعالیت های انسان دوستانه، بنیاد جهانی آیت الله العظمی شیرازی بیانیه ای صادر کرد که بخشی از آن به ... .
🔹 #بنیاد_جهانی_آیت_الله_العظمی_شیرازی به مناسبت روز جهانی فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه:
ملت های مصیبت زده #یمن و #سوریه به تلاش انسان دوستانه ما نیازمند هستند

به مناسبت روز جهانی فعالیت های انسان دوستانه، بنیاد جهانی آیت الله العظمی شیرازی بیانیه ای صادر کرد که بخشی از آن به شرح زیر است:

سازمان ملل متحد روز پنجم ماه سپتامبر هر سال را به عنوان روز اقدام و عمل نیکوکارانه و انسان دوستانه اعلام کرد تا زمینه و خاستگاهی برای نهادینه کردن و عمومیت بخشیدن مفهوم فعالیت نیکوکارانه برای زدودن برخی از پدیده های اجتماعیِ منفی که به صورت رنج و مصیبت دردناک بر ملت ها به ویژه ملت های مصیبت زده تحمیل شده است، باشد.

این طرحِ سازمان ملل متحد نهادینه کردن روح همبستگی جهانی را لحاظ داشته و مسائل سیاسی، اقتصادی، تبعیض نژادی و دوگانگی را به هیچ وجه در آن در نظر نگرفته است و فقط و فقط بر این مسأله به اتفاق رسیده است که به یاری و مددرسانی به نیازمندان و طبقه های اجتماعی ای که از فقر و ضعف بیشتری رنج می برند بپردازد که این اقدام نیکوکارانه به وسیله سازمان های حقوق بشری، مؤسسه های خیریه ای و نهادهای مدافع حقوق بشر آن هم به طور یکسان به انجام می رسد.
در ادامه این بیانیه آمده است: امروزه نیازمندترین ملت ها به این کمک ها و خدمات انسان دوستانه، ملت یمن و سوریه هستند، زیرا این دو کشور سالهاست که هزینه و عوارض جنگ های مسلحانه میان اطراف منازعات را می پردازند که در بیش از یک زمینه و به گونه های عمیق و ریشه دار بر آنان تحمیل شده است و رنج مادی و معنوی مردم بی دفاع و بی گناه را دربر گرفته، سپس لایه های وسیع اجتماعی را فرا گرفته و در نهایت فروپاشی اجتماعی بی سابقه ای را به همراه داشته است که تمام جوانب زندگی آبرومند و عزتمند آن کشورها را دستخوش نابسامانی کرده است.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7501
.
📲 مطالعه مشروح خبر در کانال تلگرام:
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> تصاویر اختصاصی صفحه دکتر علی شریعتی از غرفه بنیاد فرهنگی دکتر علی شریعتی مزینانی - پنجشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۰ . . <span class="emoji emoji2714"></span>️حضور ...
Media Removed
تصاویر اختصاصی صفحه دکتر علی شریعتی از غرفه بنیاد فرهنگی دکتر علی شریعتی مزینانی - پنجشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۰ . . ️حضور دکتر پوران شریعت رضوی (همسر دکتر علی شریعتی) . . سالن شبستان/راهرو ۲۶/غرفه ۹. . . . برای دیدن پستهای بیشتر و سفارش کتاب به کانال ما در شبکه های اجتماعی ما در (تلگرام، ایتا ... 🍃
تصاویر اختصاصی صفحه دکتر علی شریعتی از غرفه بنیاد فرهنگی دکتر علی شریعتی مزینانی - پنجشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۰
.
.
✔️حضور دکتر پوران شریعت رضوی (همسر دکتر علی شریعتی)
.
.
سالن شبستان/راهرو ۲۶/غرفه ۹.
.
.
.
برای دیدن پستهای بیشتر و سفارش کتاب به کانال ما در شبکه های اجتماعی ما در (تلگرام، ایتا و سروش) بپیوندید.
لینک در بیو 👆👆👆
.
.
#اخبار_بنیاد_شریعتی #دکتر_علی_شریعتی #نمایشگاه_کتاب #نمایشگاه_تهران #نمایشگاه #مصلی_امام_خمینی #مصلی #بنیاد_فرهنگی_شریعتی #بنیاد_فرهنگی_دکتر_شریعتی
@doctor_alishariati
Read more
به نظر شما دلیل گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر چیست؟ نبود شادی اجتماعی و محدود بودن راه‌های خوشگذرانی ...
Media Removed
به نظر شما دلیل گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر چیست؟ نبود شادی اجتماعی و محدود بودن راه‌های خوشگذرانی برای جوانان تا چه اندازه موثر است؟ آیا با دستگیری معتادان موافقید؟ از خودتان فیلم بگیرید یا صدا ضبط کنید و در تلگرام به این آدرس بفرستید: @sendvoa به نظر شما دلیل گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر چیست؟ نبود شادی اجتماعی و محدود بودن راه‌های خوشگذرانی برای جوانان تا چه اندازه موثر است؟ آیا با دستگیری معتادان موافقید؟

از خودتان فیلم بگیرید یا صدا ضبط کنید و در تلگرام به این آدرس بفرستید:
@sendvoa
. <span class="emoji emoji25aa"></span>️ بزرگداشت سالروز #شهادت رئیس مذهب حق تشیع در دفاتر مرجعیت در سالروز شهادت رئیس مذهب حق تشیع، ...
Media Removed
. ️ بزرگداشت سالروز #شهادت رئیس مذهب حق تشیع در دفاتر مرجعیت در سالروز شهادت رئیس مذهب حق تشیع، حضرت #امام_جعفر_صادق علیه السلام #دفاتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله با برگزاری مراسمی این روز را گرامی داشتند. دفتر مرجعیت کربلای معلی و بصره در کشور عراق، دفتر ... .
▪️ بزرگداشت سالروز #شهادت رئیس مذهب حق تشیع در دفاتر مرجعیت

در سالروز شهادت رئیس مذهب حق تشیع، حضرت #امام_جعفر_صادق علیه السلام #دفاتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله با برگزاری مراسمی این روز را گرامی داشتند.

دفتر مرجعیت کربلای معلی و بصره در کشور عراق، دفتر مرجعیت شهر دمشق سوریه و دفتر مرجعیت شهر تهران از جمله این مراکز بودند.

این مراسم ها با حضور گسترده علما، طلاب، نمایندگان مراجع عظام تقلید، شخصیت های فرهنگی و اجتماعی و عموم مردم مؤمن همراه بود.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7190
.
🔹عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
با تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات شما خیرین و روزه داران گرامی شما می توانید با روش های معرفی ...
Media Removed
با تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات شما خیرین و روزه داران گرامی شما می توانید با روش های معرفی شده از طریق کارت یا شماره گیری از طریق تلفن همراه و همچنین ورود به گروه چهارشنبه مهربانی نسبت به پرداخت فطریه خود ما را رسیدن به اهداف مان یاری فرمائید. از همه یاران و همراهان عزیز که با اشتراک گذاری ... با تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات شما خیرین و روزه داران گرامی شما می توانید با روش های معرفی شده از طریق کارت یا شماره گیری از طریق تلفن همراه و همچنین ورود به گروه چهارشنبه مهربانی نسبت به پرداخت فطریه خود ما را رسیدن به اهداف مان یاری فرمائید. از همه یاران و همراهان عزیز که با اشتراک گذاری این مطلب در صفحات اجتماعی نظیر اینستاگرام ،تلگرام شخصی،کاری و... از اهداف بنیاد کمک ما را یاری می کنند ممنون وقدردانیم. #کاشت_حلزونی #کتایون_ریاحی #بنیاد_کیش_مهر_کتایون #ناشنوایان_ایران #ناشنوایان #زبان_اشاره #گفتاردرمانی #جبار_باغچه_بان
Read more
با تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات شما خیرین و روزه داران گرامی شما می توانید با روش های معرفی ...
Media Removed
با تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات شما خیرین و روزه داران گرامی شما می توانید با روش های معرفی شده از طریق کارت یا شماره گیری از طریق تلفن همراه و همچنین ورود به گروه چهارشنبه مهربانی نسبت به پرداخت فطریه خود ما را رسیدن به اهداف مان یاری فرمائید. از همه یاران و همراهان عزیز که با اشتراک گذاری ... با تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات شما خیرین و روزه داران گرامی شما می توانید با روش های معرفی شده از طریق کارت یا شماره گیری از طریق تلفن همراه و همچنین ورود به گروه چهارشنبه مهربانی نسبت به پرداخت فطریه خود ما را رسیدن به اهداف مان یاری فرمائید. از همه یاران و همراهان عزیز که با اشتراک گذاری این مطلب در صفحات اجتماعی نظیر اینستاگرام ،تلگرام شخصی،کاری و... از اهداف بنیاد کمک ما را یاری می کنند ممنون وقدردانیم. #کاشت_حلزونی #کتایون_ریاحی #بنیاد_کیش_مهر_کتایون #ناشنوایان_ایران #ناشنوایان #زبان_اشاره #گفتاردرمانی #جبار_باغچه_بان
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>دیدار جمعی از جوانان حسینی شهر الاصلاح با مدیر #مرکز_روابط_عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی جمعی ...
Media Removed
. دیدار جمعی از جوانان حسینی شهر الاصلاح با مدیر #مرکز_روابط_عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی جمعی از جوانان حسینی شهر الاصلاح از توابع استان ناصریه #عراق طی حضور در مرکز روابط عمومی دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس #کربلا با سید عارف نصرالله، مدیر ... .
🔹دیدار جمعی از جوانان حسینی شهر الاصلاح با مدیر #مرکز_روابط_عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی

جمعی از جوانان حسینی شهر الاصلاح از توابع استان ناصریه #عراق طی حضور در مرکز روابط عمومی دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس #کربلا با سید عارف نصرالله، مدیر این مجموعه دیدار کردند.

مدیر این مرکز طی گفتگو با میهمانان خود به مقوله جوانان و استعدادها و توانمندی های آنان در عرصه های اجتماعی و فرهنگی پرداخت و در ادامه جوانان را به یاری رساندن به دین و مذهب فراخواند و از آنان خواست با تمام قوا در راه احیای شعائر دینی بکوشند.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7121 .
🔹عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
‌ ‌‌چاپ پانزدهم منتشر شد «مراقبت و تنبیه» میشل فوکو ترجمه‌ی نیکو سرخوش و افشین جهاندیده در ...
Media Removed
‌ ‌‌چاپ پانزدهم منتشر شد «مراقبت و تنبیه» میشل فوکو ترجمه‌ی نیکو سرخوش و افشین جهاندیده در این کتاب فوکو دودمان شکل‌گیری کالبد و ذهن را در چارچوب نظام‌های مراقبتی و انضباطی قدرت مورد مطالعه قرار می‌دهد و مدعی است که در نهادهایی چون مدارس، زندان‌ها، بیمارستان‌ها و کارگاه‌ها تکنیک‌های ...
‌‌چاپ پانزدهم منتشر شد
«مراقبت و تنبیه»
میشل فوکو
ترجمه‌ی نیکو سرخوش و افشین جهاندیده

در این کتاب فوکو دودمان شکل‌گیری کالبد و ذهن را در چارچوب نظام‌های مراقبتی و انضباطی قدرت مورد مطالعه قرار می‌دهد و مدعی است که در نهادهایی چون مدارس، زندان‌ها، بیمارستان‌ها و کارگاه‌ها تکنیک‌های انضباطی خاص به‌کار می‌رود و در چارچوب آن‌ها مقررات حاکم بر رفتار و سلوک، اقدامات مراقبتی و شیوه‌های نظارت بر آن‌ها تدوین و به معرض اجرا درمی‌آید. زندگی دانش‌آموزان، سربازان، بیماران و زندانیان در معرض مراقبت و نظارت و تهیهٔ گزارش قرار می‌گیرد و رفتار بهنجار مورد تشویق و رفتار نامطلوب با اقدامات مجازاتی مواجه می‌شود. هدف غایی مراقبت و نظارت و انضباط، بهنجارنمودن فرد و از میان‌بردن بی‌انضباطی‌های اجتماعی و روانی و سرانجام تربیت انسان‌هایی مطیع و سودآور در جامعه است.
دکتر محمد ضیمران، «میشل فوکو: عصر نو انسان نو»؛ مجله‌ی شباب، سال سوم، شماره ۲۳ و ۲۴، ص ۵۳، ۱۳۷۶.

goo.gl/J94qpH

نسخه‌ی الکترونیک کتاب را از اپلیکیشن کتاب‌خوان نشر نی تهیه کنید. (دانلود از ney.fidibo.net)

بخشی از کتاب را می‌توانید از کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید. neypub

چاپ پانزدهم ۱۳۹۷
۳۹۲ صفحه
۳۲۰۰۰ تومان
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span> #دیدار هیئت نمایندگی مجموعه رسانه ای مرجعیت با آیت الله العظمی شیرازی هیئت نمایندگی #شبکه_جهانی_مرجعیت ...
Media Removed
. #دیدار هیئت نمایندگی مجموعه رسانه ای مرجعیت با آیت الله العظمی شیرازی هیئت نمایندگی #شبکه_جهانی_مرجعیت از شهر مقدس #کربلا طی حضور در بیت مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس قم با معظم له دیدار کرد. طی این دیدار هیئت نمایندگی شبکه جهانی مرجعیت گزارشی از ... .
🔸 #دیدار هیئت نمایندگی مجموعه رسانه ای مرجعیت با آیت الله العظمی شیرازی
هیئت نمایندگی #شبکه_جهانی_مرجعیت از شهر مقدس #کربلا طی حضور در بیت مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس قم با معظم له دیدار کرد.
طی این دیدار هیئت نمایندگی شبکه جهانی مرجعیت گزارشی از فعالیت های خود به مرجع عالیقدر ارائه کرد و از رهنمودهای ایشان بهره مند گردید.

حضرت آیت الله العظمی شیرازی دام ظله در این دیدار با اشاره به جایگاه و قدرت اثرگذاری مقام #مرجعیت در جامعه اسلامی به بیان نمونه هایی از قدرت مراجع بزرگ شیعه همچون آیات عظام کاشف الغطاء و میرزا محمد تقی شیرازی رضوان الله علیهما اشاره نمودند و در پایان با تأکید بر استفاده بهتر از باقی مانده عمر، سه عامل اخلاص، تلاش و اخلاق را از مهم ترین عوامل زندگانی پرثمر خواندند.
این هیئت به نمایندگی از شبکه جهانی مرجعیت در کربلای معلی با مسئولان مراکز مرتبط با مرجعیت و همچنین شخصیت های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور عراق دیدار می کند.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=6897
.
🔸عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
. (لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>برپایی همایش بزرگ #ازدواج_جوانان_عراق با حضور مسئولان، رهبران و رؤسای ادیان و مذاهب این کشور ...
Media Removed
. برپایی همایش بزرگ #ازدواج_جوانان_عراق با حضور مسئولان، رهبران و رؤسای ادیان و مذاهب این کشور به همت #مؤسسه_مصباح_الحسین علیه السلام در شهر بغداد مؤسسه فرهنگی و نیکوکاری #مصباح_الحسین علیه السلام، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر مقدس #کربلا در چارچوب آماده سازی زمینه پروژه بزرگ #خانه_مودت ... .
🔹برپایی همایش بزرگ #ازدواج_جوانان_عراق با حضور مسئولان، رهبران و رؤسای ادیان و مذاهب این کشور به همت #مؤسسه_مصباح_الحسین علیه السلام در شهر بغداد

مؤسسه فرهنگی و نیکوکاری #مصباح_الحسین علیه السلام، از مراکز مرتبط با مرجعیت در شهر مقدس #کربلا در چارچوب آماده سازی زمینه پروژه بزرگ #خانه_مودت (بزرگ ترین پروژه ازدواج جوانان عراقی) همایش بزرگ ازدواج جوانان عراقی را در شهر #بغداد برگزار کرد.
مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام، مجموعه رسانه ای #العراقیه (شبکه ملی) و مؤسسه آی اچ دی آر اف و مجموعه هتل المنصور میلیا نیز در برگزاری این طرح با مؤسسه مصباح الحسین علیه السلام همکاری کردند.

جمعی از نمایندگان آیت الله العظمی شیرازی، علما و شخصیت های دینی، کشوری، اجتماعی و فرهنگی و همچنین رهبران و رؤسای #عشایر، ادیان و مذاهب مختلف کشور عراق در این مراسم حضور داشتند.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7295 .
🌐مطالعه مشروح خبر در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
 #bighanoon #mohammadalimohammadpour یک پدیده‌‌ای در طول تاریخ وجود داشته به نام «قصاص پیش از ...
Media Removed
#bighanoon #mohammadalimohammadpour یک پدیده‌‌ای در طول تاریخ وجود داشته به نام «قصاص پیش از جنایت». یعنی شما چیزی یا کسی رو صرفا به این خاطر که ممکنه عامل جنایت بشه بیای مجازات کنی. مثلا اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در اون یک سری اسب رو به خاطر کولبری به ضرب گلوله کشتن. بعدا مشخص شده ... #bighanoon #mohammadalimohammadpour
یک پدیده‌‌ای در طول تاریخ وجود داشته به نام «قصاص پیش از جنایت». یعنی شما چیزی یا کسی رو صرفا به این خاطر که ممکنه عامل جنایت بشه بیای مجازات کنی.

مثلا اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در اون یک سری اسب رو به خاطر کولبری به ضرب گلوله کشتن. بعدا مشخص شده تعدادی از اون‌ها در حالی کشته شدن که اصلا کالای قاچاقی همراشون نبوده.

یعنی اسبِ داشته همین‌جور علف میخورده که یهو مورد اصابت گلوله قرار گرفته. بعد اسب از تعجب یالاش ریخته که: «چی شد الان؟ داداش من که دارم یه گوشه یونجه و ماستم رو می‌‌خورم»، که عزیزان گفتن: «دروغ میگی، تو میخوای کولبری کنی!».
.
یا شما ببینید، مورد بسیار داشتیم که یه فیلمی تازه رفته رو بیلبورد که اکران بشه بعد عده‌‌ای ریختن فیلم و بیلبورد همه رو یک جا آوردن پایین و گفتن: «اجازه نخواهیم داد!» یعنی هنوز فیلم اکران نشده و هنوز هیچ کدومشون ندیدن چی هست اصلا، کلا معتقد به پایین کشیدن فیلم هستن و حتی از فیلمی که اسمش «عصبانی نیستم» هست هم عده‌ای عصبانی میشن.

الان هم درباره شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی همین اتفاق داره میفته و بعضی‌‌ها بدون اینکه حتی ازشون استفاده کرده باشن یا بدونن استفاده‌‌های مفیدی هم ازشون میشه کرد به صرف اینکه ممکنه باهاش بشه خلاف و جنایتی مرتکب شد معتقدن چیز خوبی نیست.

یعنی این جوریه که شما تو تلگرام مشغول چت کردن درباره آخرین دستاوردهای علمی با پروفسور سمیعی هم باشی، بعضی‌ها میان فیلترت میکنن میگن: «دروغ میگی، تو میخوای جنایت کنی!».
Read more
. <span class="emoji emoji25aa"></span>️گرامیداشت سالروز #شهادت_امام_محمد_باقر علیه السلام در دفتر آیت الله العظمی شیرازی در کربلای ...
Media Removed
. ️گرامیداشت سالروز #شهادت_امام_محمد_باقر علیه السلام در دفتر آیت الله العظمی شیرازی در کربلای معلی در روز یکشنبه هفتم ماه ذی الحجه سال جاری #دفتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس #کربلا مراسمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام ... .
▪️گرامیداشت سالروز #شهادت_امام_محمد_باقر علیه السلام در دفتر آیت الله العظمی شیرازی در کربلای معلی

در روز یکشنبه هفتم ماه ذی الحجه سال جاری #دفتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس #کربلا مراسمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام برگزار کرد.

این مراسم با حضور جمعی از علما، نمایندگان مراجع عظام تقلید، شخصیت های دینی و اجتماعی و عموم مردم مؤمن کربلای معلی همراه بود که طی آن پس از قرائت زیارتنامه حضرت امام باقر علیه السلام، حجت الاسلام شیخ ناصر الحائری در جمع حاضران به ایراد سخن پرداخت.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7396
.
🌐 عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي در يك كتاب عناوين : اين سوي بهشت زيبا و نفرين شده قيمت : ١٤٠٠٠تومان ...
Media Removed
دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي در يك كتاب عناوين : اين سوي بهشت زيبا و نفرين شده قيمت : ١٤٠٠٠تومان نويسنده : فيتزجرالد انتشارات : وردزورث تعداد صفحات :٦٠٦ صفحه ارجينال و چاپ لندن امكان خريد حضوري ، ارسال با پيك يا پست براي ساكنين تهران ارسال پستي به سراسر كشور لطفا جهت سوال يا خريد به وايبر ... دو رمان كلاسيك به زبان انگليسي در يك كتاب
عناوين : اين سوي بهشت
زيبا و نفرين شده
قيمت : ١٤٠٠٠تومان
نويسنده : فيتزجرالد
انتشارات : وردزورث
تعداد صفحات :٦٠٦ صفحه
ارجينال و چاپ لندن
امكان خريد حضوري ، ارسال با پيك يا پست براي ساكنين تهران
ارسال پستي به سراسر كشور
لطفا جهت سوال يا خريد به وايبر ، واتس اپ ، تلگرام يا دايركت پيام دهيد
٠٩١٢٢١٥٧٠٥٣
لينك ربات تلگرام در Bio اينستاگرام
Tlgrm.me/newbooksalebot

خلاصه داستان اين سوي بهشت :
شخصیت اول این داستان، یکی از دانشجویان دانشگاه پرینستون، در روابط اجتماعی و عاشقانه خود آن‌قدر خودخواه و مغرور است که همیشه به مشکل برمی‌خورد.مضمون رمان این سوی بهشت همانند رمان مشهور فیتزجرالدگتسبی بزرگ تقابل احساسات رمانتیک و واقعیت توهم‌زا است و داستان جوان عاشق‌پیشه‌ای است که در تقابل با واقعیت‌های جاافتاده دچار درهم‌ریختگی و به همان اندازه سرخوردگی می‌شود.

خلاصه داستان ملعون و زيبا :
داستان این رمان در سال ۱۹۱۳ می گذرد. جوانی به نام آنتونی پچ شخصیت داستان است. او روح القدس را می بیند و از خود می پرسد که عزت و عقل درستی دارد یا خیر؟ شرایط پچ بعد از اتفاقاتی که برایش می افتد، با زمانی که خود را مردی استثنایی و تک می دانست، تفاوت پیدا می کند.
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>گزارشی از فعالیت های #مؤسسه_امام_حسن_مجتبی علیه السلام در استان #کربلا با عنایت به فرمایشات ...
Media Removed
. گزارشی از فعالیت های #مؤسسه_امام_حسن_مجتبی علیه السلام در استان #کربلا با عنایت به فرمایشات مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله مبنی بر گسترش فعالیت های خیریه و فرهنگی در جامعه، مؤسسه فرهنگی ـ انسانی امام حسن مجتبی علیه السلام فعالیت خود را در سه بخش حسینیه، حوزه ... .
🔸گزارشی از فعالیت های #مؤسسه_امام_حسن_مجتبی علیه السلام در استان #کربلا

با عنایت به فرمایشات مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله مبنی بر گسترش فعالیت های خیریه و فرهنگی در جامعه، مؤسسه فرهنگی ـ انسانی امام حسن مجتبی علیه السلام فعالیت خود را در سه بخش حسینیه، حوزه علمیه و مؤسسه فرهنگی امام حسن مجتبی علیه السلام در استان کربلا (شهر العطیشی) آغاز کرد.

این مجموعه وابسته به حوزه علمیه بانوان کربلای معلی و از مراکز مرتبط با مرجعیت در این استان است که انجام فعالیت های متعدد فرهنگی، اجتماعی و خیریه در دستور کار بخش های مختلف آن قرار گرفته است

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7242
.
🔹عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>بررسی تضمین های عدالت حضور نمایندگان در انتخابات عراق در #مرکز_آدم مرکز آدم برای دفاع از حقوق ...
Media Removed
. بررسی تضمین های عدالت حضور نمایندگان در انتخابات عراق در #مرکز_آدم مرکز آدم برای دفاع از حقوق بشر و آزادی ها همایشی را تحت عنوان «تضمین های رعایت عدالت حضور نمایندگان [احزاب، گروه ها و قومیت ها] در #انتخابات_عراق» در شهر مقدس #کربلا برگزار کرد که با حضور شماری از شخصیت های حقوقی، دانشگاهی ... .
🔸بررسی تضمین های عدالت حضور نمایندگان در انتخابات عراق در #مرکز_آدم
مرکز آدم برای دفاع از حقوق بشر و آزادی ها همایشی را تحت عنوان «تضمین های رعایت عدالت حضور نمایندگان [احزاب، گروه ها و قومیت ها] در #انتخابات_عراق» در شهر مقدس #کربلا برگزار کرد که با حضور شماری از شخصیت های حقوقی، دانشگاهی و رسانه ای همراه بود.
این همایش با سخنرانی دکتر علاء الحسینی، استاد حقوق مدیریت در دانشکده حقوق دانشگاه کربلای معلی آغاز شد. وی اظهار داشت: اصل عدالت و مساوات اساساً اصلی از اصول قانون اساسی است و جنبه انسانی دارد که قانونگذاران در عراق و بیشتر کشورهای جهان آن را پذیرفته اند. این امر به عنوان خاستگاه مساوات و عدالتِ اجتماعی و سیاسی اصل مساوات را نمایندگی می کند و در واقع نقطه اصلی نیل به این هدف است.
http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=6899
.
🔸عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
. (لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>ادامه فعالیت های #بعثه_آیت_الله_العظمی_شیرازی در مکه مکرمه (12) بعثه مرجع عالیقدر آیت الله ...
Media Removed
. ادامه فعالیت های #بعثه_آیت_الله_العظمی_شیرازی در مکه مکرمه (12) بعثه مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله به فعالیت های خود در #مکه_مکرمه ادامه می دهد. این بعثه همه روزه شاهد حضور علما، نمایندگان مراجع عظام تقلید، روحانیون، شخصیت های دینی و اجتماعی و اعضا و مسئولان ... .
🔸ادامه فعالیت های #بعثه_آیت_الله_العظمی_شیرازی در مکه مکرمه (12)

بعثه مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله به فعالیت های خود در #مکه_مکرمه ادامه می دهد.

این بعثه همه روزه شاهد حضور علما، نمایندگان مراجع عظام تقلید، روحانیون، شخصیت های دینی و اجتماعی و اعضا و مسئولان کاروان های زیارتی است.

همچنین برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز #شهادت_امام_محمد_باقر علیه السلام نیز از دیگر فعالیت های اخیر بعثه آیت الله العظمی شیرازی بود که در روز شنبه 6 ذی الحجه با حضور مسئولان بعثه معظم له و عموم حاجیان و مراجعه کنندگان برگزار شد.

همچنین هیئت نمایندگی بعثه مرجعیت طی حضور در بعثه دفتر آیت الله العظمی شهید سید محمد صدر با اعضا و مسئولان این مجموعه دیدار و گفتگو کردند.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7388
.
🌐 عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
فروش سایت و سامانه چاپ آکسون ویژه همکاران نیاز هر چاپخانه، کانون تبلیغاتی و فعالان صنعت چاپ ⃣سفارش ...
Media Removed
فروش سایت و سامانه چاپ آکسون ویژه همکاران نیاز هر چاپخانه، کانون تبلیغاتی و فعالان صنعت چاپ ⃣سفارش آنلاین طراحی تا چاپ 08138261620_22 http://akson.ir/طراحی-وب-سایت/ ⃣امکانات سفارش طراحی سامانه چاپ: - ظاهر سایت دلخواه - صفحه ساز گرافیکی - پنل مدیریت پیشرفته - استعلام قیمت آنلاین ... فروش سایت و سامانه چاپ آکسون ویژه همکاران

نیاز هر چاپخانه، کانون تبلیغاتی و فعالان صنعت چاپ
⃣سفارش آنلاین طراحی تا چاپ
08138261620_22

http://akson.ir/طراحی-وب-سایت/ ⃣امکانات سفارش طراحی سامانه چاپ: - ظاهر سایت دلخواه - صفحه ساز گرافیکی - پنل مدیریت پیشرفته - استعلام قیمت آنلاین چاپ - درخواست ارسال بار - اطلاع از وضعیت از طریق پیامک - محاسبه آنلاین هزینه چاپ - تغییر وضعیت سفارش مشتریان - محاسبه قیمت خدمات چاپی - رعایت سفارش گیری استاندارد چاپ - ثبت دستی و آنلاین سفارش در سامانه - نحوه پرداخت دلخواه - امور مالی کاربران - حسابداری پیسرفته سیستم - پشتیبانی کاربران از پنل - محدود سایزی کاربران - محدودت سمت کارمندان در سامانه - تعریف انواع صفحات - تعریف منو و زیر منو دلخواه - مقالات - تعریف نمونه کار و پروژه - نظردهی کاربران - فید یا خبرخوان RSS - عضویت کاربران - عضویت در خبرنامه - معرفی شبکه های اجتماعی - ارسال به تلگرام و اینستگرام - پشتیبانی و چت آنلاین - تعریف انواع محصول - جستجو پیشرفته و فیلتر - مقایسه محصولات - افزودن به علاقمندی - پروفایل کاربری پیشرفته - اتصال به درگاه های بانکی - انواع روش های حمل و نقل - فیلدهای دلخواه پرداخت - ارسال پیامک - طراحی فاکتور دلخواه - انواع کوپن تخفیف -انواع سناریو های تخفیف و فروش - پیشتیبانی و تیکتینگ محصول -واکنشگرا (رسپانسیو) - سئو استاندارد - سپر امنیتی - سپر ضداسپم - افزایش سرعت و کشینگ - بهینه سازی تصاویر - آموزش آنلاین

پشتیبانی رایگان (سه ماهه )
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>جشن باشکوه #عید_غدیر در دفتر آیت الله العظمی شیرازی در #نجف_اشرف در هفته گذشته و در ایام ولایت ...
Media Removed
. جشن باشکوه #عید_غدیر در دفتر آیت الله العظمی شیرازی در #نجف_اشرف در هفته گذشته و در ایام ولایت و امامت مولای متقیان، امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام #دفتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر نجف اشرف مراسم جشنی به این مناسبت برگزار کرد. این مراسم در ضمن جلسات ... .
🔹جشن باشکوه #عید_غدیر در دفتر آیت الله العظمی شیرازی در #نجف_اشرف

در هفته گذشته و در ایام ولایت و امامت مولای متقیان، امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام #دفتر_مرجع_عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر نجف اشرف مراسم جشنی به این مناسبت برگزار کرد.

این مراسم در ضمن جلسات هفتگی این دفتر برگزار شد که طی آن حجت الاسلام الدجیلی در جمع حاضران به ایراد سخن پرداخت.

جمعی از علما، نمایندگان مرجعیت، طلاب علوم دینی، شخصیت های دینی و اجتماعی و عموم مردم مؤمن و همچنین آیت الله سید مرتضی شیرازی، فرزند مرجع راحل آیت الله العظمی سید محمد حسینی شیرازی قدس سره در این مراسم حضور داشتند.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7486
.
📲 عضویت در کانال تلگرام:
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
. . لینک مقاله‌‌ی: "پشت بزرگ‌ترین میز بازی‌های فکری بنشینید..." . دوّمین مقاله‌ی برگزیده‌ی ...
Media Removed
. . لینک مقاله‌‌ی: "پشت بزرگ‌ترین میز بازی‌های فکری بنشینید..." . دوّمین مقاله‌ی برگزیده‌ی نخستین مسابقه‌ی #مقاله‌نویسی "سرزمین ذهن زیبا" و "سیاره بازی" . نوشته‌ی آقای "پیام هادوی" . https://goo.gl/8W2eNV . تجربه‌ی مجازی دنیای بزرگ بازی‌های فکری . یکی از دغدغه‌های ... .
.
لینک مقاله‌‌ی:
"پشت بزرگ‌ترین میز بازی‌های فکری بنشینید..."
.
دوّمین مقاله‌ی برگزیده‌ی نخستین مسابقه‌ی #مقاله‌نویسی "سرزمین ذهن زیبا" و "سیاره بازی"
.
📝 نوشته‌ی آقای "پیام هادوی" .
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://goo.gl/8W2eNV
.
تجربه‌ی مجازی دنیای بزرگ بازی‌های فکری
.
یکی از دغدغه‌های طرفداران بازی‌های فکری مدرن، ایجاد فرهنگ بازی بین خانواده، دوستان و اطرافیان است. هرچه علاقه‌ی افراد به بازی‌های فکری بیشتر شود، دورهمی‌های دوستانه از سمت موبایل و شبکه‌های اجتماعی به سمت فضایی سراسر شوخی، خنده و هیجان متمایل می‌شود.
.
با شناخته‌تر شدن این بازی‌ها بین اطرافیان، می‌توان در فرصت‌های کوتاه کنار هم بودن، زمان را به جای آموزش قوانین بازی، به تجربه‌ی لذتبخش خود بازی اختصاص داد. یکی از پیش‌نیازهای مهم برای ایجاد این فرهنگ، در اختیار داشتن بازی، و تجربه‌ی آن توسط تازه‌واردهای دنیای بازی‌های فکری است. ‌می‌توان گفت مهم‌ترین مانع برای فراگیرتر شدن بازی‌ها، نبود شرایط مناسب برای آشنایی افراد با بازی‌هاست؛ زیرا به دلیل پیشرفت گسترده‌ی بازی‌های رومیزی در دهه‌ی اخیر، و تنوع گسترده‌ی بازی‌ها در سبک‌های مختلف، می‌توان برای تمام سلایق بازی مناسبی پیدا کرد، و در صورت ایجاد شرایطی مناسب برای تجربه‌ی بازی‌ها، قطعاً افراد تازه‌کار، با اشتیاق زیاد جذب خواهند شد.
.
سایت BoardGameArena که به اختصار با نام BGA شناخته می‌شود، با فراهم کردن محیطی رایگان با دسترسی بسیار آسان، گام بلندی برای معرفی و توسعه‌ی بازی‌های فکری برداشته است...
.
ادامه مقاله در وبلاگِ سیاره بازی:
.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://goo.gl/8W2eNV
.
.
💥فروش بهترین، محبوب‌ترین و معروف ترین بازی‌های فکری دنیا در ایران💥
📌انواع بردگیم ها و بازی‌های فکری اورجینال برای تمام سلایق و سنین

تلفن تماس برای خرید، راهنمایی و مشاوره:
📞 0912 248 39 49
☎ 021 88 72 97 20
مرتضی آشوری
.
💥بزرگترین فروشگاه اینترنتی بازی های فکری:
www.BaziPlanet.com
.
💥کانال تلگرام:
Telegram.me/BaziPlanet
.
.
#boardgame #boardgames #board_game #bgg #boardgamegeek #boardgamenight #tabletopgames #hobby #entertainment #instadaily #instaboardgame #amazing #fun #funny #likeforlike
#بردگیم #بازی #بازی_فکری #بازیفکری #سرگرمی #هیجان #تفریح #بازی_رومیزی #فروش_بازیفکری #فروش_بازی #فروشگاه_بازی #فروش_ویژه #فروش_آنلاین #بازی_اورجینال
Read more
Loading...
Load More
Loading...