از استفاده صورت چشم

Loading...


Unique profiles
44
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Urmia, Tehran, Iran, Machupicchu, Cusco, Peru
Average media age
615.8 days
to ratio
2.6
. آرایش های پوست صورت اگر قصد دارید از منزل بیرون بروید، با یک آرایش ساده به همراه پوشش لکه های صورت ...
Media Removed
. آرایش های پوست صورت اگر قصد دارید از منزل بیرون بروید، با یک آرایش ساده به همراه پوشش لکه های صورت می توانید زیبایی چشم ها و ظرافت صورت خود را حفظ کنید و با اینکار حس شادابی و اعتماد بنفس خود را تقویت کنید، بشرط اینکه در آرایش کردن افراط نکنید. با استفاده از پودرهای آرایشی، کشیدن خط چشم های کمرنگ ... .
آرایش های پوست صورت

اگر قصد دارید از منزل بیرون بروید، با یک آرایش ساده به همراه پوشش لکه های صورت می توانید زیبایی چشم ها و ظرافت صورت خود را حفظ کنید و با اینکار حس شادابی و اعتماد بنفس خود را تقویت کنید، بشرط اینکه در آرایش کردن افراط نکنید. با استفاده از پودرهای آرایشی، کشیدن خط چشم های کمرنگ و رژلب با رنگ ملایم، ظاهری خوب، آراسته و طبیعی را به چهره تان بدهید.
آماده کردن صورت قبل از آرایش:
شستشوی صورت: قبل از مصرف لوازم آرایش، ابتدا صورت را بخوبی بشویید و سپس آن را با دستمال خشک کنید. برای شستشوی صورت و پاک کردن آلودگی های روی پوست از آب گرم استفاده کنید و سپس صورت را با یک حوله یا دستمال نرم خشک کنید.
از شستشوی صورت با آب داغ خودداری کنید زیرا آب داغ باعث خشکی پوست و خارش می شود. آب گرم بهترین گزینه برای شستشوی صورت است.
برای خشک کردن صورت از یک حوله یا دستمال نرم استفاده کنید و هیچگاه حوله را محکم روی صورت نکشید زیرا اینکار به مرور زمان باعث شل شدن پوست صورت می شود.
لایه برداری: نیازی نیست که لایه برداری صورت را هر روز انجام دهید. برای شاداب و جوان نگه داشتن پوست، لایه برداری هر از چند روز کافی است. از آرایش کردن روی پوست خشک و پوسته پوسته شده خودداری کنید. لایه برداری را با استفاده از یک برس کوچک مخصوص صورت، یک برس لایه بردار یا ابزارهای لایه برداری مخصوص صورت انجام دهید و بیشتر روی نقاطی متمرکز شوید که خشک و پوسته پوسته هستند.
استفاده از ماسک صورت، روش خوبی برای محافظت از پوست و شاداب نگه داشتن آن است. ماسک خاک رس، منافذ پوست صورت را پاک کرده و باعث از بین رفتن خشکی پوست می شود.
مرطوب کننده ها:
قبل از آرایش کردن، از لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید زیرا این نوع لوسیون باعث می شود که آرایش براحتی روی پوست صورت قرار بگیرد و ظاهر خوب و مطلوبی را به صورت بدهد. بنابراین از مرطوب کننده هایی استفاده کنید که متناسب با پوست صورت هستند. مرطوب کننده را به آرامی روی کل صورت اعم از پلک، لب و بینی ماساژ دهید.
اجازه دهید که مرطوب کننده برای چند دقیقه روی پوست بماند تا جذب پوست شود، سپس می توانید آرایش را شروع کنید. هنگامی که صورت مرطوب یا نمناک است، می توانید آرایش کنید.
#pourateb #health #healthy #skin #skincare #skin_care #skinhealth #nail #face #toilet #formation
#پوراطب #سلامت #سلامتي #پوست_مو_زیبایی #پوست_صورت #آرایشی #آرایش
Read more
Loading...
. <span class="emoji emoji1f4f7"></span>اعضای «اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین و خدمات وابسته» در نشستی با حضور دکتر جلیلی به تشریح دستاورد ...
Media Removed
. اعضای «اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین و خدمات وابسته» در نشستی با حضور دکتر جلیلی به تشریح دستاورد ها، ظرفیت ها و مطالبات خود در صنعت #CNG پرداختند. . این اتحادیه، دی‌ماه سال ۹۵ آغاز بکار کرد و مشغول ساماندهی فرآیند بهره‌برداری از گاز طبیعی به عنوان سوخت جایگزین انواع خودرو میباشد. . اهم ... .
📷اعضای «اتحادیه کشوری سوخت‌های جایگزین و خدمات وابسته» در نشستی با حضور دکتر جلیلی به تشریح دستاورد ها، ظرفیت ها و مطالبات خود در صنعت #CNG پرداختند.
.
🔹این اتحادیه، دی‌ماه سال ۹۵ آغاز بکار کرد و مشغول ساماندهی فرآیند بهره‌برداری از گاز طبیعی به عنوان سوخت جایگزین انواع خودرو میباشد.
.
🔻اهم مطالب مطرح شده در نشست صنفی با اتحادیه سوخت جایگزین- CNG
.
جلیلی:
🔹توجه به سوخت های جایگزین و صنایع مرتبط به آن بدلایل اقتصادی یک ضرورت است. استعداد گازی کشور که در حال حاضر حائز رتبه اول جهانی است، اولین دلیل برای جدی گرفتن صنایع مرتبط با آن است؛ چرا که صنعت سوخت جایگزین میتواند آثار خوبی در زمینه های گوناگون از جمله محیط زیست به همراه ‌آورد.
.
🔹اگر مزیت نسبی کشور ما ذخایر اول نفت و گاز جهان است، تدبیر اقتضاء میکند از این مزیت به بهترین شکل استفاده شود.
.
🔹اگر هر 500هزار خودرو با سوخت CNG موجب صرفه جویی در 10میلیون لیتر مصرف بنزین میشود، پس استفاده از 2میلیون خودروی گازسوز معادل ساخت یک پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که در نهایت میتوان صرفه جویی کرد و روزانه 40 میلیون لیتر بنزین کشور را صادرات نمود.
.
🔹نباید به حداقل ها کفایت کنیم. اگر لازم است نظام نسبت به این صنعت چشم انداز داشته باشد، خود اتحادیه نیز میبایست چشم انداز خود را مشخص کند. .
.
🔹با وجود چشم انداز داخل خود صنعت میتوان حتی در صورت وقوع مشکلات در مسیر رسیدن به اهداف، راه‌حل های مدون پیشنهادی را به حاکمیت ارائه داد. رسیدن از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب در هر صنعتی، نیازمند وجود چشم‌انداز در داخل خود آن صنعت است.
.
#جلیلی #سعید_جلیلی #دکتر_سعید_جلیلی #دکترجلیلی #دکتر_جلیلی #دولت_سایه #بنزین #گاز #سوخت #سوخت_جایگزین #cng #گازسوز #صنعت #اتحادیه #پالایشگاه #ستاره_خلیج_فارس
.
Read more
سلام و صبح شنبه بخیر امیدواریم که هفته را با انرژی شروع کرده باشید دوستان زیادی از ما سوال میپرسند ...
Media Removed
سلام و صبح شنبه بخیر امیدواریم که هفته را با انرژی شروع کرده باشید دوستان زیادی از ما سوال میپرسند که آیا آقایان هم باید از پوست خود محافظت کنند؟ قطعاً پوست آقایان هم نیاز به رسیدگی و مراقبت ویژه ای دارد خصوصا اینکه اصلاح مداوم سبب تحریک وحساس شدن پوست ،خشکی و از دست رفتن رطوبت پوست ، قرمزی ، سوزش ... سلام و صبح شنبه بخیر
امیدواریم که هفته را با انرژی شروع کرده باشید
دوستان زیادی از ما سوال میپرسند که
آیا آقایان هم باید از پوست خود محافظت کنند؟
قطعاً پوست آقایان هم نیاز به رسیدگی و مراقبت ویژه ای دارد
خصوصا اینکه اصلاح مداوم سبب تحریک وحساس شدن پوست ،خشکی و از دست رفتن رطوبت پوست ، قرمزی ، سوزش ، ایجاد جوش و جای جوش می شود
همچنین عواملی همچون خواب نا منظم ، استرس ، استعمال دخانیات ، آفتاب و ... سبب پیری زودرس پوست و ایجاد خطوط ، چروک های قابل رویت ، افتادگی و کدری پوست می شود .
🍀 نوکسلنس آقایان 🍀
محصولی با چند کارایی است که سبب:
🍀پر شدن خطوط و چروک های پوست
🍀انرژی رسانی و شارژ شدن سلول های پوست
🍀افزایش تنفس سلول های پوست
🍀شفافیت
🍀رطوبت رسانی
🍀التيام بخش و از بين برنده التهابات پوست
🍀و سم زدایی از پوست شده و جوانی و شادابی را به ظاهر آقایان باز میگرداند
این محصول برای انواع پوست قابل استفاده است و به علت نداشتن ساختاري چرب ، حتی آقایان با چربترین نوع پوست هم میتوانند از آن استفاده کنند
ایده ال استفاده از این محصول هر روز پس از اصلاح ، روی پوست تمیز صورت ، اطراف چشم و گردن است
با توجه به اینکه این محصول محدودیت سنی ندارد ، استفاده از آن به همه آقایان از سن 20 سالگی پیشنهاد می شود
حجم این محصول 50 میل و قیمت آن حدود 295.000 تومان است
راحه این محصول برگرفته از چوب و ادویه های هندی است که استفاده از آنرا بسیار دلچسب مینماید
خرید حضوری از داروخانه و فروشگا های سراسر ایران
خرید اینترنتی از سایت روژا به آدرس
www.rojashop.com
Read more
. سلام عزیزای دل<span class="emoji emoji2764"></span>️ این خورشت که "شوید قرمه" نام داره یکی از غذاهاییه که من از مادر خدابیامرزم یاد گرفتم. ...
Media Removed
. سلام عزیزای دل️ این خورشت که "شوید قرمه" نام داره یکی از غذاهاییه که من از مادر خدابیامرزم یاد گرفتم. هر غذایی که خوشمزه ست رمز و رازی توی پختش داره که اون رو خاص و خوشمزه کرده. این دومین پستیه که برای کمپین #سفیرمزه شرکت روغن لادن تهیه کردم که قصدش جمع‌آوری فوت و فن‌هاییه که مردم نقاط مختلف ایران ... . سلام عزیزای دل❤️
این خورشت که "شوید قرمه" نام داره یکی از غذاهاییه که من از مادر خدابیامرزم یاد گرفتم. هر غذایی که خوشمزه ست رمز و رازی توی پختش داره که اون رو خاص و خوشمزه کرده. این دومین پستیه که برای کمپین #سفیرمزه شرکت روغن لادن تهیه کردم که قصدش جمع‌آوری فوت و فن‌هاییه که مردم نقاط مختلف ایران برای خوشمزه‌تر شدن غذاهاشون دارن. شما هم توی این کمپین شرکت کنید و #سفیرمزه ی خونه و یا شهر خودتون باشید و راز خوشمزه و خوش عطر شدن غذاهاتون رو با ما به اشتراک بذارید ❤️ از هشتگ #سفیرمزه استفاده کنید. در آخر گزیده ای از این پست‌ها به صورت کتاب چاپ خواهد شد و به کسانی که شرکت کردن این کتاب پر از فوت و فن و نکته رو هدیه میدن . 👌❤️ راستی هر هفته هم به سه نفر محصولات لادن جایزه میدن. .
.
حالا من بگم از رازهای خورشت "شوید قرمه" : .
.
۱) شویدِ این خورشن از بقیه سبزی‌هاش بیشتره.
۲) سبزی این خورش شامل تره، جعفری و شویده که شوید اون ۳ برابر سبزی‌های دیگه استفاده میشه. (در این خورشت از شنبلیله استفاده نمیشه)
۳) سرخ کردن سبزی‌ها به نسبت قرمه سبزی کمتره.
۴) بعد از اینکه سبزی‌ها به طور معمول سرخ شد دو قاشق ازش رو جدا میکنیم و بیشتر از بقیه سرخ میکنیم. این باعث میشه خورشت به روغن بیفته.
۵) بهتره که توی این خورشت از لوبیای چشم بلبلی استفاده بشه. ولی اگه در دسترس نبود از لوبیا قرمز هم میشه استفاده کرد.
۶) لوبیای چشم بلبلی بعد از خیس شدن باید چهار پنج دقیقه بجوشه و سپس آبکش بشه و بعد به خورشت اضافه بشه. در غیر این صورت خورشت رو کدر میکنه.
۷) برای چاشنی این خورشت از لیمو عمانی و گرد لیمو عمانی استفاده میشه.
8)هم از گوشت میتونید استفاده کنید هم از مرغ

@ladanoil
#غذا #آشپزی #بزن #خوشمزه #شوید_قرمه #شویدقرمه
Read more
I islam kan en jente gifte seg ved 9år alder, med farens tillatelse! مدیر کل ثبت احوال استان هرمزگان ...
Media Removed
I islam kan en jente gifte seg ved 9år alder, med farens tillatelse! مدیر کل ثبت احوال استان هرمزگان گفت: پنج مورد ازدواج دختران زیر ده سال در این استان انجام گرفته است که سه مورد در میناب، یک مورد در بندر لنگه و یک مورد در بندرعباس بوده است! در قوانین جمهوری اسلامی این اجازه به پدر داده شده است تا فرزند ... I islam kan en jente gifte seg ved 9år alder, med farens tillatelse!
مدیر کل ثبت احوال استان هرمزگان گفت: پنج مورد ازدواج دختران زیر ده سال در این استان انجام گرفته است که سه مورد در میناب، یک مورد در بندر لنگه و یک مورد در بندرعباس بوده است! در قوانین جمهوری اسلامی این اجازه به پدر داده شده است تا فرزند دختر خود را حتی در نه سالگی به عقد دائم دیگری در آورد! دختری که هنوز سره را از ناسره تشخیص نمی دهد به خانه بخت می رود یا بهتر بگویم به بدبختی کشانده می شود، امروز در بسیاری از کشورهای پیشرفته که احکام اسلامی در آنها رخنه نکرده است حتی ارتباط جنسی سکسی برای دختران زیر ۱۶ سال ممنوع است و پسران حق برقرای ارتباط جنسی با دختران زیر ۱۶ سال را ندارد و در صورتی که مرتکب چنین عملی شوند به مجازات حبس محکوم می گردند و سن ازدواج نیز بالای حداقل ۱۶ سال مقرر شده است اما در جمهوری اسلامی نه تنها چنین رویه ای در نزد اسلامیون غیر مأنوس و غیر طبیعی است بلکه این حق به پدر خانواده داده میشود که دختر نه سالۀ خود را به عقد دیگری درآورد!
این عمل هرچند از دید مسئولین جمهوری اسلامی دارای اشکال شرعی نیست اما از لحاظ انسانی و وجدانی عملی ناپسند و جنایتکارانه است، با این توضیح که اولاً دختران و پسران تا سن ۱۸ سالگی بر طبق استانداردهای بین المللی توانائی تشخیص خوب از بدرا ندارند و کودک به حساب می آیند چه رسد به این که دختری زیر ۱۰ سال باشد که در این صورت هنوز این قشر از دختران و حتی پسران عقلشان در مرحلۀ رشد اولیه است که قادر به درک امور جاری خود نیستند، ثانیاً آیندۀ انسان ها ایجاب می کند که در سن کودکی به امور کودکانه خود بپردازند و از حق طبیعی و بدیهی تفریح استفاده کنند نه این که تا چشم به جامعه باز نمودند خود را در خانه ای محبوس ببینند که مردی سرپرست او شده است و می بایست یک عمر برای آن مرد بردگی کنند!این عمل حکومت که اختیارات قانونی به فردی میدهد که فرزند خود را در سن کودکی به عقد دیگری درآورد مصداق بارز برده داری است چرا که در این گونه موارد دختران اختیار و اراده ای از خود برای تصمیم گیری در رابطه با آیندۀ خود نداشته و در بسیاری از مواقع به دلیل فقر مالی خانواده ها مورد خرید و فروش قرار می گیرند و زمانی که ازدواج می کنند مجبورند که در خانۀ دیگری مشغول به کار شوند، ثالثاً اصل بر این است که کودکان نباید در زمان کودکی مشغول به کار شوند، قانونگزارنیزمقرر کرده است که هیچکس نمی تواند از افراد زیر ۱۵ سال کار بکشد، بنابر این از این لحاظ نیز این عمل فاقد توجیه است.
منبع > Jahanezan _ 2011
Read more
دخترا سلامممم<span class="emoji emoji1f339"></span><span class="emoji emoji2764"></span> خيليا ميپرسين چه اسكرابى براتون خوبه و راه درسته استفادش چيه؟ فكر كنم اين پست جزييات ...
Media Removed
دخترا سلامممم خيليا ميپرسين چه اسكرابى براتون خوبه و راه درسته استفادش چيه؟ فكر كنم اين پست جزييات خوبى داشته باشه ١.بهترین اسکراب رو انتخاب کنین. البته این به معنى گرونترين نوع نیست، بلکه منظور مناسبترين نوع برای پوست شماست. شاید مجبور شين چند محصول مختلف رو امتحان کنین تا اینکه متوجه ... دخترا سلامممم🌹❤
خيليا ميپرسين چه اسكرابى براتون خوبه و راه درسته استفادش چيه؟ فكر كنم اين پست جزييات خوبى داشته باشه🌸🌺
١.بهترین اسکراب رو انتخاب کنین. البته این به معنى
گرونترين نوع نیست، بلکه منظور مناسبترين نوع برای پوست شماست. شاید مجبور شين چند محصول مختلف رو امتحان کنین تا اینکه متوجه بشين كدوم برای پوست شما مناسبتر است، اما در نهایت این امتحان کردنها، ارزشمندِ😍
حتما بر اساس نوع و حساسيت پوستتون اسكراب بخرين
٢.اسکراب رو تو حمام نزدیک دوش یا وان بزارين. فقط در این صورت فراموش نمی ‌کنین که ازش استفاده کنین و در نتيجه درخشش پوستتون هم حفظ ميشه
٣.از اسکراب دو ‌بار در هفته استفاده كنين. استفاده هر روزه از اسكراب، منجر به آسیب‌ های پوستی ميشه، پوست شما خشک و خشن ميشه و اگه پوستتون حساسِ قطعا نتایج بدتری حاصل ميده.
٤.بعد از اسكراب كردن حتما از كرم هاى مرطوب كننده استفاده كنين
٥.اول صورتتون رو خيس كنين و بعد اسکراب رو به پوستتون بمالید و صورتتون رو به صورت دورانى ماساژ بدين. کل صورت و گردنتون رو با اسکراب ماساژ بدين. از ماساژ دادن خشن جدا خودداری کنید و مراقب باشین که مواد اسکراب به اطراف چشم‌ هاتون نمالین
٦.سعى كنين از براش هاى صورت استفاده كنين
نقاطی از صورت که می‌ تونين کمی محکم‌ تر ماساژ بدين: پیشونى، بینی و چانه ست
٧.صورتتون رو خوب بشورين. مطمئن بشين که تمام مواد اسکراب از پوستتون پاک شده ، وقتى که تمامی مواد کاملا شسته بشه، پوستتون لطیف و نرم ميشه😍
٨.صورتتون رو با حوله ‌ى نرم، در کمال ملایمت خشک کنین و با محصولاتی که روزانه برای مراقبت از پوست خود استفاده ميكنين، ادامه بدين
حالا ديگه مى دونيم دقيقا چه اسكرابى بخريم و چطورى از اسكرابمون استفاده كنيم😍🌹🌺
#TatassHeealthyTips #OrganicProducts #MadeWithLove #LetsGetToKnowMore #UseYourScrubWisely #TaTasFacialScrub #TatasSkinCareTips
#بيشتر_بدانيم_هاى_تاتا #محصولات_ارگانيك_و_دستساز_تاتا #با_عشق_و_علاقه_براى_شما #استفاده_صحيح_اسكراب #اسكراب_صورت_تاتا #نكته_هاى_مراقبت_پوست_تاتا
Read more
Loading...
 #قورمه_سبزي سبزي قورمه سبزي (تره،جعفري،شنبليله،كمي برگ اسفناج)1كيلو لوبيا چشم بلبلي نصف ...
Media Removed
#قورمه_سبزي سبزي قورمه سبزي (تره،جعفري،شنبليله،كمي برگ اسفناج)1كيلو لوبيا چشم بلبلي نصف ليوان پیاز 1عدد گوشت گوسفند خورشتی حدودا 300 گرم شنبلیله خشک 1ق غ نمک و فلفل و ادویه بميزان لازم لیمو عمانی 5تا4عدد گرد لیمو بمقدار كافي روغن جهت سرخ کردن سبزی و گوشت بمقدار كافي لوبیا ... #قورمه_سبزي

سبزي قورمه سبزي (تره،جعفري،شنبليله،كمي برگ اسفناج)1كيلو
لوبيا چشم بلبلي نصف ليوان

پیاز 1عدد

گوشت گوسفند خورشتی حدودا 300 گرم
شنبلیله خشک 1ق غ
نمک و فلفل و ادویه بميزان لازم
لیمو عمانی 5تا4عدد

گرد لیمو بمقدار كافي

روغن جهت سرخ کردن سبزی و گوشت بمقدار كافي
لوبیا را از شب قبل می خیسانیم و دو یا سه بار آب آن را عوض می کنیم. سپس به همراه آب و نمک میگذاریم تا کمی بجوشد.
لیمو عمانی را در ظرف آب می اندازیم تا کمی نرم شود و با چنگال آن را سوراخ میکنیم.
پیاز را نگینی خرد کرده و با کمی روغن سرخ می کنیم تا طلایی شود.
گوشت را با توجه به سایز مورد نظرمان خرد می کنیم و با پیاز کمی تفت می دهیم تا رنگ گوشت عوض شده و سرخ شود به صورتی که آب آن خارج شود. سپس به آن زرد چوبه و کمی فلفل ترجیحا فلفل قرمز اضافه می کنیم و تفت می دهیم.
لوبیا ها را به گوشت و پیاز اضافه کرده و با اندکی آب می گذاریم نیم پز شوند.
در این حین سبزی را شسته و خرد می کنیم. سپس آن راسرخ می کنیم. اگر از سبزی فریز شده استفاده می کنید سبزی را به صورت یخ زده بدون آن که یخ آن باز شود در روغن قراردهید تا پس از سرخ شدن، سبزی به صورت لاستیکی و سیاه رنگ نشود.
بعد از نیم پز شدن لوبیا و گوشت، سبزی سرخ شده، لیمو عمانی و آب را به مواد اضافه می کنیم و اجازه می دهیم خورش با حرارت ملایم کاملا پخته و جا بیفتد.
در آخر نمک و فلفل و گرد لیمو رو اضافه می کنیم .در بعضی مناطق به خورش قرمه سبزی رب گوجه و آبلیمو اضافه میکنند که بستگی به ذائقه افراد دارد.

@Ashpazi_r_sh_sh

نکات مهم در طبخ خورشت قرومه سبزی مجلسی

بهتر است سبزی خورشت قورمه سبزی خیلی ریز خرد شود چون به این ترتیب خورش بهتر جا می افتد.
آب را به صورت یک جا به خورشت اضافه نمایید.
حتی الامکان برای پخت قورمه سبزی از سبزی تازه استفاده کنید. چرا که خورش قورمه سبزی خوشمزه تر و خوش رنگ تر می شود و صد البته ویتامین های موجود در سبزی بهتر حفظ می شود.
اگر می خواهید سبزی قورمه سبزی را در فریزر نگهداری کنید بهتر است که آن را سرخ نشده در فریزر بگذارید و موقع پخت سرخ کنید تا سالم تر و خوش رنگ تر (سبزتر) باشد. چون از نظر بهداشت غذا روغن مایع نباید یخ بزند و مصرف روغن جامدهم برای سلامتی مضر است.
شنبلیله خورش قورمه سبزی نباید زیاد باشد چون خورش تلخ می شود.
اگر سبزی قورمه سبزی درشت خرد شده باشد خورش هر چه بجوشد جا نمی افتد.
سرخ کردن زیاد سبزی باعث تیره شدن رنگ آن و در نتیجه از دست دادن خواص غذایی آن می شود.
ادامه در پست بعد
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
Loading...
ژل پاک‌کننده صورت کاپریس ویتال <span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻 به نظرم صبح قبل از اینکه بریم سرکار‌ برای اینکه سرحال بشیم‌میتونیم ...
Media Removed
ژل پاک‌کننده صورت کاپریس ویتال 🏻 به نظرم صبح قبل از اینکه بریم سرکار‌ برای اینکه سرحال بشیم‌میتونیم صورتمون رو بشوریم با ژل شستشو کاپریس ویتال 🤦🏻‍♀️ پاک کننده روزانه پوست از لوازم آرایشی و آلودگی های محیطی ژل پاک کننده صورت کاپریس، ژل غلیظ، شاداب کننده و پاک‌کننده‌ایی بسیار مطلوب است که از ... ژل پاک‌کننده صورت کاپریس ویتال 🙋🏻 به نظرم صبح قبل از اینکه بریم سرکار‌ برای اینکه سرحال بشیم‌میتونیم صورتمون رو بشوریم با ژل شستشو کاپریس ویتال 💕🤦🏻‍♀️
پاک کننده روزانه پوست از لوازم آرایشی و آلودگی های محیطی
ژل پاک کننده صورت کاپریس، ژل غلیظ، شاداب کننده و پاک‌کننده‌ایی بسیار مطلوب است که از قدرت آب چشمه‌ معدنی برای از بین بردن تمام آلودگی‌ها از روی پوست استفاده می‌کند و پوست شما را کاملا تمیز، شاداب، شفاف و لطیف می سازد💕عصاره آویشن، رزماری و ترنج به کار رفته در ترکیب این محصول، به آرامی پوست را زنده و شاداب کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبودمی بخشد. با استفاده از این ژل پاک‌کننده، پوستی شاداب، انعطاف‌پذیر و درخشان خواهید داشت. 🌸🌸 عملکرد
پاک کنندگی و پاکسازی پوست
• نتایج
پوست از آلودگی ها و لوازم آرایش پاک شده و ترشح چربی طبیعی پوست متعادل می گردد، در نهایت پوست شاداب و درخشان می شود. (قابل استفاده برای صورت و چشم )

حتي با يكبار استفاده متوجه تغيير پوست صورتتون ميشيد 😍

براي سفارش لطفا به دايركت مراجعه كنيد 🙏🏼 براي اطلاع از نمايندگي ها به بوت مراجعه كنيد
آدرس بوت:
https://telegram.me/capricebot

#capricecosmetics #caprice #mycaprice #capricevital #skincare #ilovecaprice #cleansing #cleansinggel #facegel #lemon #spring #ilovemakeup #skin #naturalskincare #essentialoils #thermalwater #nottestedonanimals
#كاپريس #كاپريس_ويتال #زيبايي #ژل_صورت #ژل_شستشو #زيبايي_صورت #زيبايي_پوست #عصاره_ليمو #ليمو #رزماري
Read more
فیلرهای لب از چه ماده ای ساخته شده اند؟ بیشتر فیلرها از کلاژن ( Collagen ) یا هیالورونیک اسید ( Hyaluronic ...
Media Removed
فیلرهای لب از چه ماده ای ساخته شده اند؟ بیشتر فیلرها از کلاژن ( Collagen ) یا هیالورونیک اسید ( Hyaluronic Acid ) ساخته شده اند که مستقیم به لب تزریق می شود و حجم و اندازه ی آن را افزایش می دهد. کلاژن به صورت خالص به لب تزریق می شود که باعث حجم دادن به آن می شود، در حالیکه هیالورونیک اسید نه فقط لب را پر می ... فیلرهای لب از چه ماده ای ساخته شده اند؟
بیشتر فیلرها از کلاژن ( Collagen ) یا هیالورونیک اسید ( Hyaluronic Acid ) ساخته شده اند که مستقیم به لب تزریق می شود و حجم و اندازه ی آن را افزایش می دهد. کلاژن به صورت خالص به لب تزریق می شود که باعث حجم دادن به آن می شود، در حالیکه هیالورونیک اسید نه فقط لب را پر می کند، بلکه آب را نیز در داخل لب گیر می اندازد تا لب حالتی طبیعی به خود بگیرد.

اگر عمل زیبایی ناموفق بود، آیا امکان تخلیه فیلر وجود دارد؟
یکی از مزایای استفاده از فیلر هیالورونیک اسید نسبت به کلاژن این است که HA به راحتی توسط آنزیم هیالورونیداز قابل حذف کردن است. بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید به راحتی قابل حل و تصحیح است.
آیا فیلر لب احساس غیرطبیعی بودن دارد؟
اگر به صورت عالی و حرفه ای انجام شود، هیچ احساس غیرطبیعی بودن یا تفاوتی با لب طبیعی نباید ایجاد کند.

آیا نتیجه ی استفاده از فیلر لب آنی است؟
درست بعد از انجام تزریق، لب ها اندکی ورم می کنند. من به مراجعانم پیشنهاد استفاده از یخ روی لب ها پیشنهاد می دهم. بعد از حدود 24 ساعت تورم می خوابد و می توانید نتیجه نهایی را ببینید.
زمان ماندگاري از ٨ ماه تا دو سال
جهت تعیین وقت با شماره 09193086230 تماس بگیرید.
ادرس: تهران. شریعتی. بالاتر از تقاطع میرداماد .نرسیده به مترو شریعتی. کوچه منظرنژاد . ساختمان پزشکان 53.واحد 4

#دكتر ايرانچي #دكتر زيبايي #فيلر #فيلر لب #فيلر زير چشم #فيلر بيني #زاوية سازي #میکرودرم #ميكرودرم_ابريژن #بوتاكس #خط خنده #مزوتراپي #مزوتراپي مو #مزوتراپي چربي سوز
Read more
_____ با تشكر از @elahehnobahar عزيز بابت ارسال عكس و نقد زيباشون <span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f338"></span> پنكيك WET & DRY كه ميتونين هم ...
Media Removed
_____ با تشكر از @elahehnobahar عزيز بابت ارسال عكس و نقد زيباشون پنكيك WET & DRY كه ميتونين هم به صورت خشك و هم به صورت خيس استفاده كنيم هم خيلي نرم و هم يكدست پوشش ميده ،من براي زير چشم و روي هايلايتر ها به صورت خشك و با استفاده از براش استفاده ميكنم سايه چشم چهارتايي كه باز هم خشك و مرطوب ميشه ... _____

با تشكر از @elahehnobahar عزيز بابت ارسال عكس و نقد زيباشون 🌸🌸 پنكيك WET & DRY كه ميتونين هم به صورت خشك و هم به صورت خيس استفاده كنيم 😍 هم خيلي نرم و هم يكدست پوشش ميده ،من براي زير چشم و روي هايلايتر ها به صورت خشك و با استفاده از براش استفاده ميكنم 😍

سايه چشم چهارتايي كه باز هم خشك و مرطوب ميشه ازش استفاده كرد ،و شاين صدفي داره و توش از اكليل استفاده نشده.

ريمل mystic mascara كه حجم دهنده و بلند كننده بوده و حالت خيلي خوبي به مژه ها ميده و براي كسايي كه زياد مژه هاشون حالت دار نيست خيلي خوبه و از همه مهمتر اينكه اصلا احساس سنگيني نداشت🌸🌸 #capricecosmetics #caprice #beauty #ilovecaprice #makeup #eye_shadow #سايه_چشم #كاپريس #زيبايي #ريمل #پنكيك #رژلب_كاپريس #سايه_چشم
Read more
LIERAC PREMIUM لیراک برای دستیابی به یک ضد چروک منحصر به فرد با حداکثر کارایی و رضایتمندی تکنولوژی و نوآوری را تلفیق کرده است. سری محصولات پری می یم با داشتن غلظت بالایی از اسید هیالورونیک همراه با مجموعه ای از عصاره گیاهان مشکی کمیاب – رز، ارکیده و شقایق مشکی – با خواص مغذی و آنتی اکسیدان، چروک ... LIERAC
PREMIUM
لیراک برای دستیابی به یک ضد چروک منحصر به فرد با حداکثر کارایی و رضایتمندی تکنولوژی و نوآوری را تلفیق کرده است. سری محصولات پری می یم با داشتن غلظت بالایی از اسید هیالورونیک همراه با مجموعه ای از عصاره گیاهان مشکی کمیاب – رز، ارکیده و شقایق مشکی – با خواص مغذی و آنتی اکسیدان، چروک های عمیق، افتادگی پوست، کم آبی و ... تمام علائم قابل رویت پیری را رفع می کنند.
🌀کرم پری می یم
با رایحه ای مطبوع (پوست خشک و خیلی خشک)
ضد چروک با ایجاد حداکثر راحتی در پوست.
روش مصرف: صبح و شب روی پوست تمیز
🌀کرم پری می يم
ساختار سبک و ابریشمی (پوست نرمال و مختلط)
این کرم پرکننده چروک و فوق العاده مغذی است و سبب جوانی و احساس راحتی در پوست صورت می‌شود.
روش مصرف: صبح و شب روی پوست تمیز
🌀سرم پری می یُم
ضد چروک قوی و ترمیم کننده پوست
این سرم حاوی %10 اسید هیالورونیک خالص است و سبب ترمیم DNA و نوسازی سلول های پوست می‌شود. تمام علایم پیری پوست را رفع می کند. روند بازسازی سلولی را افزایش می دهد و سبب حفظ جوانی پوست می شود.
روش مصرف: صبح و شب قبل از کرم پری می یم روی پوست کاملاً تمیز استفاده شود. سرم را روی صورت و گردن با انگشتان خود پخش کنید.
🌀ماسک سوپریم
ضد چروک کامل..
ساختار کرمی کاملا مغذی و پوشاننده
روش مصرف: یک تا دوبار در هفته یک لایه ضخیم را روی پوست استفاده نمایید. پس از ۵ تا ۱۰ دقیقه پاک کنید.
🌀پِری می یُم الکسیر
اولین روغن ضد چروک کامل
درمان چروک های عمیق، کاهش حجم، افتادگی پوست صورت، ناهماهنگی رنگ چهره، لک، کمبود مواد مغذی روش مصرف: صبح و شب به تنهایی یا قبل از کرم پری می یم روزانه خود استفاده کنید.
🌀دور چشم پِری می یُم
کامل ترین ضد چروک و افتادگی چشم
ساختار کرم بالم با تاثیر نوسازی و پر کنندگی فوری، ایجاد احساس راحتی فوق العاده و فرمولاسیون فاقد عطر برای بیشترین سازگاری
روش مصرف: صبح و شب روی پوست تمیز پس از پاک کردن آرایش استفاده شود. هنگام صبح جهت ایجاد لطافت و شفافیت ایده آل است. هنگام شب ترمیم و بازسازی پوست را تضمین می نماید. با ضربات ملایم از سمت داخل به خارج دور چشم استفاده شود.
قيمت کرم پِری می یُم: ٧٦١،٠٠٠ تومان
قيمت سرم پِری می یُم: ٧٢٢،٠٠٠ تومان
قيمت ماسک سوپریم: ٤٨٤،٥٠٠ تومان
قيمت پِری می یُم الکسیر: ٧٤٢،٠٠٠ تومان
قيمت دور چشم پِری می یُم: ٤٤٥،٠٠٠ تومان
خريد اينترنتى از: 👈rojashop.com
.
كانال تلگرام روژا: 👈https://t.me/roja_shop
Read more
Loading...
Cat Eyes Makeup لطفا ورق بزنید Primer : @delilahcosmetics.ir Foundation , Concealer and Cream ...
Media Removed
Cat Eyes Makeup لطفا ورق بزنید Primer : @delilahcosmetics.ir Foundation , Concealer and Cream Concealer in 3 shades : @delilahcosmetics.ir Eyebrow Gel : @ciate.ir Instabrow Eye Line and Gel line @delilahcosmetics.ir Mascara : @ciate.ir Triple Shot Highlighter : @delilahcosmetics.ir ... Cat Eyes Makeup
لطفا ورق بزنید
Primer : @delilahcosmetics.ir
Foundation , Concealer and Cream Concealer in 3 shades : @delilahcosmetics.ir
Eyebrow Gel : @ciate.ir Instabrow
Eye Line and Gel line @delilahcosmetics.ir
Mascara : @ciate.ir Triple Shot
Highlighter : @delilahcosmetics.ir
Lip Line , Lipstick and Lipgloss : @delilahcosmetics.ir
Loose Powder : @delilahcosmetics.ir
در این ارایش اول از همه از پرایمر شروع کردم ، پرایمر کمک به بسته شدن منافظ باز پوست و تثبیت بیشتر کرم پودر می کنه ، بعد از اون از کرم پودر با ماندگاری بالا و کانسیلر برای روشن تر کردن اطراف چشم استفاده کردم ، برای از کانتور از کرم کانسیلر در سه رنگ استفاده کردم که با کانتور شما می تونین ایرادات صورت رو کمتر کنید مثل باریکتر کردن بینی ، بعد از اون برای ابرو از ژل ابروی رنگی استفاده کردم که این ژل هم به ابروهاتون رنگ میده و اون رو بدون انداختن خط پر پشت تر نشون می ده و هم اینکه باعث می شه تا ساعت ها ابرو هاتون ثابت بمونه ، برای هایلایت از هایلایتر برای براق کردن قسمت هایی که دوست دارم برق بزنه استفاده کردم و بعد اون از پودر سفید برای ثابت کردن کانسیلر و از بین بردن خط بین هایلایت و کانسیلر ، البته هر کس طبق سلیقه یا اخر ارایش و یا بعد کانسیلر می تونه از اون استفاده کنه ، برای رژ گونه از برنزر به مقدار کم بروی گونه استفاده کردم چون ترجیح دادم که خط چشم بیشتر به چشم بیاد ، در اخر از خط لب و رژ و برق لب استفاده کردم که شما هم برای ماندگاری بالاتر برق لب و رژتون از خط لب همرنگ رژتون استفاده کنین ، اینکار کمک می کنه لب ها کمتر ، هم ترک بخورند و رژ با کیفیت تر به چشم بیاد . امید وارم که لذت برده باشین و منتظر کامنت هاتون هستم ❤️
Read more
CLARINS SPECIFIC FACE GENTLE PEELING 50ML کلارنس پیلینگ و لایه بردار صورت . کرم لایه بردار کلارنس ...
Media Removed
CLARINS SPECIFIC FACE GENTLE PEELING 50ML کلارنس پیلینگ و لایه بردار صورت . کرم لایه بردار کلارنس (Clarins) فاقد دانه های ریز بوده و به آرامی سلول های مرده را از سطح پوست جدا می کند و به دلیل وجود عصاره گل پامچال، پوست را لطیف و درخشان می نماید. این محصول لایه بردار برای انواع پوست ها، حتی پوست ... CLARINS SPECIFIC FACE GENTLE PEELING 50ML
کلارنس پیلینگ و لایه بردار صورت
.

کرم لایه بردار کلارنس (Clarins) فاقد دانه های ریز بوده و به آرامی سلول های مرده را از سطح پوست جدا می کند و به دلیل وجود عصاره گل پامچال، پوست را لطیف و درخشان می نماید. این محصول لایه بردار برای انواع پوست ها، حتی پوست های حساس مناسب است.
.
نحوه استفاده: مقدار کمی از محصول را برداشته، آن را بین دست ها گرم کرده و بر روی سطح تمیز و خشک پوست پخش کنید. سپس، اجازه دهید تا کرم یک دقیقه بر روی پوست باقی بماند و بعد، آن را از نواحی میانی صورت و گردن به سمت خارج کشیده و از روی پوست بردارید و در نهایت، صورت را با آب گرم بشویید. پس از این محصول می توانید از Brightening Toner استفاده کنید. حین استفاده، از برخورد کرم با چشم ها جلوگیری کنید.
.
🔺با ضربه زدن روي تصوير قيمت محصول را مشاهده نماييد و مستقيم وارد صفحه خريد محصول شويد.
.
🔺قیمت کالاها به تومان میباشد. صفرهای بعد از اعشار خوانده نمیشود.
#safirstores #safir #safirismyshop # #clarinsmiddleeast
سفیر_سلامتی #پوست #لایه_بردار
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس
#soft_surgery #Blepharoplasty
#Rejuvenation #Wrinkles #eyelid_wrinkles #jalilzadeh

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ١٠صبح الي ٧شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ٨شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
Loading...
میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم ...
Media Removed
میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند. در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر ... میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند. در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می شود.
میکرودرم چگونه انجام می شود؟
برای انجام در ابتدا پوست تمیز و آرایش و چربی کاملا پاک می شود و سپس به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن که از سوی پزشک تعیین می شود، سایش در جهات گوناگون و روی قسمت های متعدد انجام می شود. زمان لازم حدود 20 تا 30 دقیقه در صورت و 20 دقیقه در گردن به طول است. پس از اتمام درمان، صورت پاک و سپس با آب ولرم شسته می شود. یک کرم قابض (مثل اکسیددوزنگ یا کالامین) به محل مالیده می شود.
میکرودرم
موارد استفاده از میکرودرم
موارد استفاده و فواید میکرودرم چیست؟
1- از بین بردن لک های پیری
2- از بین بردن و تمیز کردن جوشهای سر سیاه
3-شاداب وسر حال شدن پوست صورت
4- ضخیم و سفت تر شدن پوست و بدلیل کلاژن سازی ا
5- روشن تر شدن پوست
6- میکرودرم موجب نفوذ عمیق تر وتاثیر بهتر داروها شده واثر داروها را تا 10برابر افزایش میدهد
7- درمان چروکهای ظریف پوستی و کمک به از بین بردن اسکارهای سطحی مثلاً اسکار آکنه
8- افزایش تاثیر داروهای موضعی و کمک موثر در درمان لک های پوستی و تفاوت رنگ در سطح پوست مثل ویتیلیگو
9- کمک به درمان جوشهای زیر پوستی
10-در پوست های چرب چربی صورت را کنترل میکند ودر پوستهای خشک موجب تحریک فعالیت غددمیشود وبه نرمتر شدن و لطافت پوستکمک میکند
11- در پوست های قرمز وحساس حساسیت پوست را کمتر میکند
#دکتر ایرانچی #میکرودرم #میکرودرم_ابریژن #لیزر_مو_زائد #فیلر لب #فیلر بینی #فیلر زیر چشم #بوتاکس #ژل #مزوتراپی
Read more
<span class="emoji emoji2b55"></span>️ #کانسیلر دور چشم #میبلین شارژ شد<span class="emoji emoji2b55"></span>️ 👁👁 <span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span><span class="emoji emoji1f447"></span> MAYBELLINE Age Rewind <span class="emoji emoji1f518"></span><span class="emoji emoji1f518"></span><span class="emoji emoji1f518"></span><span class="emoji emoji1f518"></span> کانسیلر دور چشم ایج ...
Media Removed
️ #کانسیلر دور چشم #میبلین شارژ شد️ 👁👁 MAYBELLINE Age Rewind کانسیلر دور چشم ایج ریواند میبلین،با دارا بودن فرمولاسیون فعال هالوکسیل که در کاهش ظاهر پف و سایه های اطراف چشم موثر است؛خطوط دور چشم ،تیرگی و پف را پوشانده و پوست را نرم و لطیف می کند.به علاوه اپیلاکاتور منحصر به فرد ... ⭕️ #کانسیلر دور چشم #میبلین شارژ شد⭕️
👁👁
👇👇👇👇👇👇 MAYBELLINE Age Rewind 🔘🔘🔘🔘
کانسیلر دور چشم ایج ریواند میبلین،با دارا بودن فرمولاسیون فعال هالوکسیل که در کاهش ظاهر پف و سایه های اطراف چشم موثر است؛خطوط دور چشم ،تیرگی و پف را پوشانده و پوست را نرم و لطیف می کند.به علاوه اپیلاکاتور منحصر به فرد آن استفاده از این محصول را آسان و راحت کرده است. رنگ روشن این کانسیلر ظاهر براقی به پوست می دهد.استفاده از این کانسیلر باعث می شود تا با از بین رفتن تیرگی و پف اطراف چشم، چهره شما حالت جوانتری پیدا کرده و پوستتان ظاهر بهتری خواهد داشت. 👁👁
روش مصرف:
مقدار کمی از کانسیلر را روی قسمت تیره زیرچشم یا روی لکه های پوست صورت بزنید، سپس با استفاده از انگشت، با ضربات ملایم کانسیلر را روی پوست پخش کنید تا جذب شود.
______________
Read more
@faezejafari_micropigmentation_ خیلی از دوستان عزیزمون درگیر تاتوهای قدیمی پررنگ و غیر متقارن و غیر اصولی هستند،با استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ ان دی یگ 2018 این امکان را فراهم آوردیم که بدون آسیب به پوست و موی ابرو تنها با یک جلسه تاتوی قبلی رو از بین برده و بعد از فیبرز خودتون که به نازکی ... @faezejafari_micropigmentation_
خیلی از دوستان عزیزمون درگیر تاتوهای قدیمی پررنگ و غیر متقارن و غیر اصولی هستند،با استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ ان دی یگ 2018 این امکان را فراهم آوردیم که بدون آسیب به پوست و موی ابرو تنها با یک جلسه تاتوی قبلی رو از بین برده و بعد از فیبرز خودتون که به نازکی موی ابرو و به خواب موی ابروست لذت ببرید.
مرکز فوق تخصصی پوست و میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ آفا با مدیریت فائزه جعفری مربی بین المللی دارنده گواهینامه از کمپانیهای آمریکایی و آلمانی فیبروز ،فیلینگز،pmu,آمیا بااستفاده از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا در میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن هاشور موئی و کرکی ابرو خط لب و رژلب و خط چشم بن مژه سایه چشم شیدینگ ابرو در محیطی کاملا استریل و دوستانه باگارانتی ماندگاری در خدمت شماست، اصولی ترین روش کاشت رنگدانه درپوست مطابق با ویژگیهای آن پوست ائم از پوست خشک، چرب ،حساس و....وچگونگی رفتار با آن زیرنظر پزشک دلیل اصلی رضایت مراجعین قدیمی و استمرارمراجعه آنهاست
کلیه موارد به صورت مرحله به مرحله از مبتدی تا پیشرفته (همراه با ارائه نکات ریز ودرشت که در طول ده سال سابقه کاری و باشرکت در کنگره هاو همایشهاو کلاسهای مربوطه) باارائه مدرک اموزش داده میشود،جهت مشاوره بیشترباشماره ۰۹۱۲۱۹۶۲۴۳۰
و ۰۹۱۹۴۹۵۲۸۳۲ از ساعت ۱۰الی ۶ بعدازظهر تماس بگیرید
.برای دیدن نمونه کارهای بیشتر لطفا پیج زیر رادنبال کنید
@faezejafari_micropigmentation_
@faezejafari_micropigmentation_
@faezejafari_micropigmentation_
@faezejafari_micropigmentation_
Read more
Loading...
کرم نرمال پردی ژیوز مرطوب کننده با دوام ٨ ساعت پیش گیری کننده از ایجاد چروک سم زدا و انرژی بخش برطرف کننده کدری پوست قابل استفاده در طی روز ، روی پوست تمیز صورت ، گردن و اطراف چشم مناسب پوست نرمال و مختلط مات کننده و ایده ال برای استفاده به عنوان پایه آرایش بدون محدودیت سنی حجم ٤٠ میل قیمت حدود: ... 🍀کرم نرمال پردی ژیوز
مرطوب کننده با دوام ٨ ساعت
پیش گیری کننده از ایجاد چروک
سم زدا و انرژی بخش
برطرف کننده کدری پوست
قابل استفاده در طی روز ، روی پوست تمیز صورت ، گردن و اطراف چشم
مناسب پوست نرمال و مختلط
مات کننده و ایده ال برای استفاده به عنوان پایه آرایش
بدون محدودیت سنی
حجم ٤٠ میل
قیمت حدود: ١٩٧٠٠٠ تومان .
🍀کرم شب پردی ژیوز
مرطوب کننده و بازسازنده پوست با دوام ٨ ساعت
انرژی بخش و شفاف کننده قوی پوست
محافظت از پوست در برابر اکسیداسیون و پیری زودرس
از بین برنده خطوط ریز پوست
مناسب برای هر نوع پوست و بدون محدودیت سنی
شب ها روی پوست تمیز صورت ، گردن و اطراف چشم
حجم ٥٠ میل
قیمت حدود: ١٩٧٠٠٠ تومان
دوستان دقت کنید که افرادی که پوست چرب و جوشی دارند می بایست حتما در درجه اول درمان کرده و از محصولات پوست مختلط و چرب استفاده نمایند
خرید حضوری از داروخانه و فروشگاه های سراسر ایران
خرید اینترنتی از سایت روژا به آدرس :
www.rojashop.com
#nuxe #nature #skin #france #skincare #iran #ایران #نوکس #فرانسه #پوست #مو #زیبایی
Read more
مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد اثرات لیزر بر روی موهای زائد چیست؟ کاهش تعداد موها کاهش ...
Media Removed
مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد اثرات لیزر بر روی موهای زائد چیست؟ کاهش تعداد موها کاهش سرعت رشد نازک شدن موها کمرنگ تر شدن موها مراحل قبل از انجام لیزر استفاده از چشم بند محافظ روی چشم، به منظور جلوگیری از آسیب قرنیه یا شبکیه در صورت لزوم، اصلاح موی بخش مورد نظر به گونه ای که چند ... مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

اثرات لیزر بر روی موهای زائد چیست؟

کاهش تعداد موها
کاهش سرعت رشد
نازک شدن موها
کمرنگ تر شدن موها

مراحل قبل از انجام لیزر

استفاده از چشم بند محافظ روی چشم، به منظور جلوگیری از آسیب قرنیه یا شبکیه
در صورت لزوم، اصلاح موی بخش مورد نظر به گونه ای که چند میلی متر روی پوست باشد.
استفاده از ژل سرد یا ابزار سرد کننده مخصوص جهت محافظت از لایه های خارجی پوست و تسهیل نفوذ نور لیزر درون پوست

قبل از انجام لیزر موهای زائد، به این نکات توجه کنید:

اگر برنزه کرده اید، صبر کنید تا تاثیر آن از روی پوستتان برود، انجام لیزر در این زمان ممکن است باعث ایجاد تاول و سوختگی پوستی شود. توصیه می شود قبل از انجام لیزر موهای زائد، به مدت 4-6 هفته در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
برای برداشتن موهای زائد در طول دوره درمان، بهترین روش استفاده از تیغ است پس استفاده از روش هایی مانند اپیلاسیون، موچین و بند را در این زمان کنار بگذارید.
بهترین زمان تراشیدن موها 2 یا 3 روز قبل از انجام لیزر می باشد.

پس از انجام لیزر به چه مراقبت هایی نیاز است؟

تا یک ساعت پس از لیزر از تمرینات بدنی سنگین خودداری کنید.
حداقل تا یک ماه و نیم پس از انجام لیزر، به مدت طولانی در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید. پس بهتر است در این مدت آفتاب گرفتن را فراموش کنید.
به منظور پیشگیری از آسیب های پوستی از ضد آفتاب با SPF 15 استفاده نمایید.
فراموش نکنید که قسمت های لیزر شده نباید دستکاری شوند.
پس از انجام لیزر از کرم های قوی و محرک که حاوی مواد شیمیایی مانند بنزوئیل هستند استفاده نکنید.

کلینیک تخصصی پوست و مو آرمانی

تحت نظارت دکتر جواهریان

آدرس کلینیک : نیاوران، بین یاسر و مژده ، نبش کوچه معظمی ، پلاک ۳۲۹ واحد ۲۷

مشاوره کاملا رایگان متخصص پوست و مو

برای گرفتن نرخ ها لطفا با شماره کلینیک تماس بگیرید.

شماره تماس :نیاوران
021-22397913
021-22397933

@armani.clinic
@armani.clinic

#زیبایی #پوست #پوست_مو #مو #نیاوران #لیزر #ژل #بوتاکس #تزریق_چربی #تزریق_ژل #بهترین_مواد #آرمانی #پیشرفته #کاشت_مو #لیزر_مو_های_زائد #الکساندریت #مو_زائد_بدن

@armani.clinic
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
‏CAUDALIE ‏VINACTIVE لاین وین اکتیو برند کدلی زمان رو متوقف و پوست رو جوان می کند. وین اکتیو از ...
Media Removed
‏CAUDALIE ‏VINACTIVE لاین وین اکتیو برند کدلی زمان رو متوقف و پوست رو جوان می کند. وین اکتیو از بین برنده چروک، شفاف کننده پوست و ضدآلودگی است. لاین وین اکتیو دارای کرم، سرم و کرم دور چشم است.. کرم وین اکتیو: مناسب انواع پوست است و میتونین این محصول رو صبح و شب روی پوست تمیز صورت و دکلته به تنهایی ... ‏CAUDALIE
‏VINACTIVE
لاین وین اکتیو برند کدلی زمان رو متوقف و پوست رو جوان می کند.
وین اکتیو از بین برنده چروک، شفاف کننده پوست و ضدآلودگی است.
لاین وین اکتیو دارای کرم، سرم و کرم دور چشم است..
کرم وین اکتیو: مناسب انواع پوست است و میتونین این محصول رو صبح و شب روی پوست تمیز صورت و دکلته به تنهایی یا بعد از سرم استفاده کنید.
سرم وین اکتیو: این محصول رو میتونید همراه با کرم یا به تنهایی استفاده کنید، البته بهتون پیشنهاد میکنیم همراه با کرم استفاده کنید تا تاثیرش رو بعد از چند بار استفاده ببینید. صبح و شب روی پوست تمیز صورت و دکلته استفاده کنید.
کرم دورچشم و لب وین اکتیو: این کرم رو میتونید دور چشم و لب استفاده کنید. دارای کمپلکس جوان کننده سلولی و برطرف کننده تیرگی اطراف چشم است. کاهش خطوط اطراف چشم و لب با اثرات لیفتینگ. صبح و شب اطراف چشم و لب استفاده شود.
قيمت سرم وين اكتيو: ٢٩٦،٧٠٠ تومان
قيمت كرم وين اكتيو: ٢٩٦،٧٠٠ تومان
قيمت دور چشم وين اكتيو: ٢٤٧،٢٠٠ تومان
با کلیک روی تگ هر محصولی که توی عکس هست هم قیمت اون محصول رو میبینین، هم مستقیما به سایت روژا میرین و میتونین خیلی سریع و راحت خرید کنین.
📷: amin kia
#خريد اينترنتى از:👈 www.rojashop.com
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
ما معمولا توصیه می کنیم تا شش ماه بعد از عمل جراحی بینی از عینک استفاده نشود. بیماران می توانند از لنز ...
Media Removed
ما معمولا توصیه می کنیم تا شش ماه بعد از عمل جراحی بینی از عینک استفاده نشود. بیماران می توانند از لنز طبی استفاده کنند یا در صورت صلاحدید متخصص چشم تحت عمل اصلاح عیوب انکساری چشم مثل لیزیک و پی ار کی قرار بگیرند که بهتر است فاصله زمانی مناسب بین عمل چشم و بینی باشد تا دیگر نیازی به استفاده از عینک تیره ... ما معمولا توصیه می کنیم تا شش ماه بعد از عمل جراحی بینی از عینک استفاده نشود. بیماران می توانند از لنز طبی استفاده کنند یا در صورت صلاحدید متخصص چشم تحت عمل اصلاح عیوب انکساری چشم مثل لیزیک و پی ار کی قرار بگیرند که بهتر است فاصله زمانی مناسب بین عمل چشم و بینی باشد تا دیگر نیازی به استفاده از عینک تیره بعد از عمل چشم نباشد.
چسباندن فریم بینی به پیشانی با چسب گزینه جالبی است که در برخی موارد به خصوص منزل کاربرد دارد.
در نهایت: عینکهای بسیار سبک و بدون فریم توسط برخی عینک سازیها ساخته می شود که بعد از حدود دو ماه از عمل به صورت متناوب و نه همیشگی قابلیت استفاده دارد
Read more
مجریان چگونه گوی را در دست می گیرند؟ لطفا تورق فرمایید!😀 شیوه ی اجرای صحنه در هنگام کار با گردونه قرعه ...
Media Removed
مجریان چگونه گوی را در دست می گیرند؟ لطفا تورق فرمایید!😀 شیوه ی اجرای صحنه در هنگام کار با گردونه قرعه کشی از فریبا علومی یزدی ۱. چرخاندن گردونه و سبد قرعه کشی یک کار سمبلیک است. نباید با وسواس و تعداد زیاد گردش گردونه اتلاف وقت داشت. ۲. در گردونه های مخزنی که لازم است دست خود را داخل مخزن فرو برده ... مجریان چگونه گوی را در دست می گیرند؟
لطفا تورق فرمایید!😀 شیوه ی اجرای صحنه در هنگام کار با گردونه قرعه کشی از فریبا علومی یزدی

۱. چرخاندن گردونه و سبد قرعه کشی یک کار سمبلیک است. نباید با وسواس و تعداد زیاد گردش گردونه اتلاف وقت داشت.
۲. در گردونه های مخزنی که لازم است دست خود را داخل مخزن فرو برده و گوی را خارج کنید ؛ نگاه و صورت خود را به طرف دوربین و یا مخاطبان بگیرید . بستن چشم در این حالت برای نشان دادن بی طرفی در انتخاب گوی عمل پسندیده ای نیست.
۳. هر گاه توپ را از گردونه خارج نمودید ؛ دست خود را به صورت عمود بر بدن و به طرف دوربین نشانه گیری کنید و گاهی با چرخش کمانی ۲۰ درجه به چپ و راست گردش کنید بدون اینکه زاویه دست شما از ۹۰ درجه کم و یا زیاد گردد.
۴. مدیریت زمان در استفاده از گوی و گردونه بسیار حائز اهمیت است. لازم نیست برای خروج هر عدد گوی ، گردونه را به حرکت درآورد. بلکه گردش گردونه برای هر بخش مستقل و تغییر فضای رویداد به گردش در خواهد آمد.
۵. قبل از رویداد با تمرین ، طریقه استفاده از گردونه را امتحان کنید و به روش های قفل مخزن گردونه، قفل چرخ و پایه گردونه ، جهت گردش گردونه و قفل اهرم مخزن و خروج گوی دقت نمایید.
۶. چنانچه گوی ها بعد از رویت باید از گردونه جدا شوند ؛ سطل و یا جعبه ای را تعبیه نمایید تا گوی ها روی سن پراکنده نشوند.
۷. طریقه بازگشت گوی به گردونه را در نظر داشته باشید تا چنانچه در میان برنامه مجبور به برگشت گوی شدید ، این کار به آسانی انجام گردد.
۸. در خوانش اعداد دقت لازم به عمل آورید تا در اعداد مشابه و معکوس ، اشتباه نکنید.

9- در قرایت توپ و گوی خارج شده ، لازم است عدد را بیش از یکبار قرائت نمود و بهترین حالت قرائت دو دفعه از شماره گوی می باشد.

10- هرگاه به هر دلیلی در شماره توپ تردیدی حاصل گردید ؛ مجری باید تصمیم قاطعی را اتخاذ نموده و ادامه قرعه کشی را انجام دهد. مشورت و نظرخواهی از مخاطبان بدترین شکل مدیریت در این مواقع محسوب می گردد.
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك دور ...
Media Removed
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي٩٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن #دورلب #رفع_جاي_جوش #جوش #گودي_جوش

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ٤/٥ الي ١٠ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس :١٢ ظهر تا ١٠ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ٧٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ٤/٥ الي ٩ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ٩ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ٧٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ٤/٥ الي ٩ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ٩ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ٧٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ٤/٥ الي ٩ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ٩ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ٧٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ٤/٥ الي ٩ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ٩ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
خوب ، ممنون که در استوری ها نظراتتون رو اعلام کردید و نهایتا پست امروز رو انتخاب اکثریت شما شکل داد <span class="emoji emoji1f60a"></span><span class="emoji emoji1f64b"></span>🏼‍♀️ . . ...
Media Removed
خوب ، ممنون که در استوری ها نظراتتون رو اعلام کردید و نهایتا پست امروز رو انتخاب اکثریت شما شکل داد 🏼‍♀️ . . ضد آفتاب های DD کرم SPF30 محافظت کننده از پوست در مقابل اشعه های UVA & UVB مرطوب کننده 8 ساعته محافظت از پوست در برابر آلودگی تغذیه کننده و نرم کننده مناسب برای هر نوع پوست رنگی ، با ... خوب ، ممنون که در استوری ها نظراتتون رو اعلام کردید و نهایتا پست امروز رو انتخاب اکثریت شما شکل داد 😊🙋🏼‍♀️
.
. 🍀ضد آفتاب های DD کرم 🍀
SPF30
محافظت کننده از پوست در مقابل اشعه های UVA & UVB
مرطوب کننده 8 ساعته
محافظت از پوست در برابر آلودگی
تغذیه کننده و نرم کننده
مناسب برای هر نوع پوست
رنگی ، با پوشش کرم پودری و دوام 12 ساعته ( سه رنگ روشن ، متوسط و برنزه )
سبک و قابل استفاده روی پوست کل صورت و اطراف چشم
جلوگیری کننده از ایجاد چروک و بدون محدودیت سنی
انرژی بخش و شفاف کننده پوست
دارای ترکیبات طبیعی ، رایحه ملایم و دلنشین
قابل استفاده به صورت روزانه
حجم 30 میل
قیمت حدود 158000 تومان
خرید حضوری از داروخانه و فروشگاه های سراسر ایران
خرید اینترنتی از سایت روژا به آدرس
www.rojashop.com
#nuxe #skin #skincare #iran #france #poober #نوکس #پوست #زیبایی #ایران
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك دور ...
Media Removed
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي٩٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن #دورلب #رفع_جاي_جوش #جوش #گودي_جوش

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ٤/٥ الي ١٠ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس :١٢ ظهر تا ١٠ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي٩٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن #دورلب #رفع_جاي_جوش #جوش #گودي_جوش

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ٤/٥ الي ١٠ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس :١٢ ظهر تا ١٠ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي٩٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن #دورلب #رفع_جاي_جوش #جوش #گودي_جوش

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ٤/٥ الي ١٠ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس :١٢ ظهر تا ١٠ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
اولین روز هفتتون بخیر <span class="emoji emoji1f60d"></span> سایه ابروی کرمی ضد آب دارای بافتی بسیار نرم بوده و به راحتی با استفاده از برس، ...
Media Removed
اولین روز هفتتون بخیر سایه ابروی کرمی ضد آب دارای بافتی بسیار نرم بوده و به راحتی با استفاده از برس، ابروها را با رنگی قوی پوشش می دهد. با استفاده از این سایه میتوان به ابروها فرم و شکل دلخواه داد و پوششی تتو مانند و ماندگار ایجاد کرد. این محصول، بعد از کشیدن به راحتی خشک شده و شکل و ظاهر خود را بدون محو ... اولین روز هفتتون بخیر 😍

سایه ابروی کرمی ضد آب دارای بافتی بسیار نرم بوده و به راحتی با استفاده از برس، ابروها را با رنگی قوی پوشش می دهد. با استفاده از این سایه میتوان به ابروها فرم و شکل دلخواه داد و پوششی تتو مانند و ماندگار ایجاد کرد. این محصول، بعد از کشیدن به راحتی خشک شده و شکل و ظاهر خود را بدون محو و یا کمرنگ شدن تا پایان روز حفظ می کند. قابل استفاده به عنوان خط چشم، سایه چشم و ریمل ابرو با ماندگاری بالا
💕

برای اطلاع از نمایندگی ها به وب سایت کاپریس مراجعه کنید و برای ثبت سفارش به دایرکت مراجعه کنید 💕

www.capricecosmetics.ir

#capricecosmetics #caprice #beauty #eyebrows #eybrowcream #makeup #naturalmakeup #ilovemakeup #mycaprice #ilovecaprice #brush #brushes
#کاپریس #زیبایی #ارایش #میکاپ #کرم_ابرو #ابرو #زیبایی_صورت #زیبایی_پوست #حالت_دهنده #ریمل_ابرو
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك دور ...
Media Removed
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي٩٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن #دورلب #رفع_جاي_جوش #جوش #گودي_جوش

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ٤/٥ الي ١٠ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس :١٢ ظهر تا ١٠ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي <span class="emoji emoji1f308"></span>رفع چين و چروك دور ...
Media Removed
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي٩٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن #دورلب #رفع_جاي_جوش #جوش #گودي_جوش

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ٤/٥ الي ١٠ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس :١٢ ظهر تا ١٠ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي٩٠٠ تا ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن #دورلب #رفع_جاي_جوش #جوش #گودي_جوش

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ٤/٥ الي ١٠ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ١٠ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
‌ خانم‌هایی که رنگ پوست روشنی دارند بهتر است از روسری و شال‌هایی که رنگ خیلی روشن هستند، استفاده نکنند. ...
Media Removed
‌ خانم‌هایی که رنگ پوست روشنی دارند بهتر است از روسری و شال‌هایی که رنگ خیلی روشن هستند، استفاده نکنند. کرمی، لیمویی، آبی آسمانی و سبز روشن ازجمله رنگ روسری‌هایی هستند که به‌تنهایی بی‌روح هستند و وقتی با پوست روشن شما ترکیب بشوند جذابیت شما را کم خواهند کرد. اما روسری نارنجی، زرشکی، قهوه‌ای و ...
خانم‌هایی که رنگ پوست روشنی دارند بهتر است از روسری و شال‌هایی که رنگ خیلی روشن هستند، استفاده نکنند. کرمی، لیمویی، آبی آسمانی و سبز روشن ازجمله رنگ روسری‌هایی هستند که به‌تنهایی بی‌روح هستند و وقتی با پوست روشن شما ترکیب بشوند جذابیت شما را کم خواهند کرد. اما روسری نارنجی، زرشکی، قهوه‌ای و یشمی را با خیال راحت سر کنید و زیبایی خودتان را به رخ بکشید.
اما اگر خانم‌هایی با پوست تیره و برنزه دنبال روسری هستند که روی پوست‌شان بنشیند، هرگز سراغ توناژ کدر مثل دودی، بنفش تیره و قهوه‌ای نباید بروند. چون این روسری‌ها سبب می‌شوند صورت شما بیش از اندازه تیره به نظر برسد.
دقت کنید که روسری انتخابی‌تان با رنگ موهای شما هماهنگی داشته باشه و اگر چشم‌های رنگی دارید، روسری که با چشم‌های شما هم‌رنگ باشد، هم به چهره و هم به چشم‌هایتان جلوه خواهد بخشید.
بیشتر خانم‌ها مشکی را برای روسری انتخاب می‌کنند چون تصور می‌کنند با هر لباسی که دارند ست می‌شود و به صورت هم می‌آید. ولی این واقعا کار اشتباهی است. تصور کنید روزانه زمانی را برای آرایش و زیباترکردن خودتان صرف می‌کنید اما در نهایت روسری مشکی همیشگی را سر می‌کنید و این چهره شما را تکراری می‌کند و حتی برای خودتان خسته کننده می‌شود.
اگر مدل صورت گردی دارید، با تا زدن گوشه‌های روسری از دو طرف، یعنی قسمتی که روی گونه‌های شما می‌افتد، صورت شما گردی خودش را حفظ می‌کند. اما اگر مایلید کمی صورت‌تان کشیده‌تر به‌نظر برسد دو سمت روسری را تا نزنید، به این ترتیب روسری یا شال شما روی گونه‌های‌تان را پوشش می‌دهد و پیشانی و چانه شما کشیدگی را ایجاد می‌کند.
اگر مدل صورت شما به‌طور طبیعی کشیده است یا بدون گونه هستید، اجازه ندهید روسری، صورت شما را پنهان کند. چون باعث می‌شود صورت‌تان بیش از حد لاغر به نظر برسد.
روسری‌هایتان را می‌توانید با لوازم آرایشی،اکسسوری،لاک ناخن وکیف ست کنید. در مورد لوازم آرایش رژ گونه، رژ لب، سایه چشم مواردی هستند که زیبایی را دو‌چندان می‌کند و در صورتی که سِت شوند چشم‌نوازتر خواهند شد . البته بهتراست روسری یا با رژ و یا با سایه ست بشود. چون در صورتی که روسری و سایه و رژگونه و رژلب همگی یک‌رنگ باشد، یکنواختی ایجاد می‌شود و خیلی زیبا به نظر نمی‌آید.
اگر روی روسری طرح گل، لوگوی برند یا حاشیه هست می‌توانید رژ لب‌تان را با آن طرح‌ها ست کنید. این‌طور جذاب‌تر می‌شوید. اگر روسری طرح شلوغ مثلا گل‌های درشت و رنگارنگ داشت، بهتراست آرایش ملایم برای خودتان در نظر بگیرید. در غیر این صورت شلوغ و آشفته به نظر می‌رسید.

#نیلموتی #نیل‌موتی
Read more
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 در هفته دولت صورت گرفت؛ ابلاغ نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط وزیر صنعت، معدن ...
Media Removed
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 در هفته دولت صورت گرفت؛ ابلاغ نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت . نقشه راه معدن وصنایع معدنی با هدف ارتقای وضعیت بخش معدن وصنایع معدنی توسط محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن وتجارت ابلاغ شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني "خرد"، این نقشه راه که حاصل ... ‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
در هفته دولت صورت گرفت؛
ابلاغ نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت
.

نقشه راه معدن وصنایع معدنی با هدف ارتقای وضعیت بخش معدن وصنایع معدنی توسط محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن وتجارت ابلاغ شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني "خرد"، این نقشه راه که حاصل همفکری مسئولان وزارت، صنعت معدن و تجارت و تشکل ها با محوریت ایمیدرو تهیه شده است، اهداف و چشم انداز بخش معدن و صنایع معدنیرا تعین کرده است.
در متن ابلاغیه نقشه راه توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت خطاب به مدیران ایمیدرو و وزازتخانه آمده است؛ "ارتقای وضعیت بخش معدن و صنایع معدنی در اقتصاد، تعیین راهبردها و خطوط سیاسی کشور در حوزه معدن وصنایع معدنی است.
در این راستا تهیه نقشه راه بخش معدن و صنایع معدنی به عنوان یک سند بالادست، اقدامی موثر و ارزشمند است که امیدواریم از طریق عملیاتی کردن سیاست های تدوین شده، به اهداف و چشم انداز مصوب در این سند نیز دست یابیم.
بدینوسیله از تلاش صادقانه و ارزشمند جنابعالی در تهیه این سند، قدردانی می نمایم و آرزومندم همواره در توسعه و ارتقا عرصه های علمی، صنعتی و اقتصادی کشور سربلند باشید."
شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش از این اعلام کرد بوده؛ "یکی از وعده های من در شروع دولت دوازدهم این بود که برنامه 4 ساله ای را برای توسعه معدنی کشور تهیه و به اجرا در بیارم و به لطف الهی با نظرخواهی از همه اصحاب فکر و اندیشه، نقشه راه معدن و صنایع معدنی پیش روی ما است.

در این نقشه راه توجه ویژه ای بر استفاده از ذخایر و معادن کوچک داشته ایم و راه حل هایی را برای استفاده از ذخایر معادن کوچک برای توسعه معدنی پیش بینی کرده ایم." .
.
لینک مطلب:
http://mohammadshariatmadari.ir/node/92014878
---
‏@M.Shariatmadari
‏‎ پايگاه اطلاع رساني #خرد
#محمدشريعتمداري
Read more
. والدین یک عکس از چشمان کودک‌شان با فلاش روشن دوربین گرفته و بررسی کنند بجای اینکه چشم قرمز شود، ...
Media Removed
. والدین یک عکس از چشمان کودک‌شان با فلاش روشن دوربین گرفته و بررسی کنند بجای اینکه چشم قرمز شود، آیا یک درخشش سفید و روشن در عکس چشمان کودک افتاده است یا خیر؟ اساساً در عکس، والدین باید بدنبال قرمز شدن چشم کودک‌ که پدیده‌ای شایع در عکاسی با نور فلاش است باشند. در این صورت کودک مشکلی ندارد؛ اما اگر ... . والدین یک عکس از چشمان
کودک‌شان با فلاش روشن دوربین گرفته و بررسی کنند بجای اینکه
چشم قرمز شود، آیا یک درخشش سفید و روشن در عکس چشمان کودک افتاده است یا خیر؟
اساساً در عکس، والدین باید بدنبال قرمز شدن چشم کودک‌ که پدیده‌ای شایع در عکاسی با نور فلاش است باشند.
در این صورت کودک مشکلی ندارد؛ اما اگر درخشش قرمز رنگ در یک یا هر دو چشم یافت نشد و
بجای آن، درخششی سفید رنگ مشاهده شد، این می‌تواند نشانه بیماری رتینوبلاستوما در کودک باشد.
به ندرت قرمزی فقط در یک چشم نشان دهنده ی بیمارهایی مثل تومور یا کاتاراکت است.اگر "به طور مداوم " فقط یک چشم شما درعکس ها قرمز می افتد به اپتومتریست برای یک تست جامع مراجعه کنید .
استفاده از این تست ساده می‌تواند منجر به تشخیص زود هنگام و به موقع این بیماری شده و چشم یا حتی جان کودک را از خطر جدی محافظت نماید.
نكته : نگاه كردن مستقيم هر دو چشم به لنز دوربين در انجام اين تست بسيار مهم است در غير اينصورت نتيجه تست خيلي قابل اطمينان نيست!
.
. @saratan.ir.
@dryadegari
#درمان #سرطان #حمایت #کودک #بیمار #تغذیه #امید #مبتلا #مهم #نکته #شفا #امید #بهبودی #خدا #روحیه #مبارزه #موفقیت #بیماری #پزشکی #چشم #بينايي #چشم_پزشکی
Read more
فيلر فيلرهاي پوستی انواع مختلفی دارند و مانند بوتاکس تزریقی هستند. گاهی اوقات تاثیر آن‌ها موقت ...
Media Removed
فيلر فيلرهاي پوستی انواع مختلفی دارند و مانند بوتاکس تزریقی هستند. گاهی اوقات تاثیر آن‌ها موقت است و برای بافت نرم در صورت در اطراف خطوط لبخند استفاده می‌شوند. فیلرها را می توان در قسمت‌های مختلف صورت استفاده کرد. برای از بین بردن خطوط سطحی‌تر، مثل چروک‌های اطراف بینی، خطوط اطراف دهان و یا چین ... فيلر
فيلرهاي پوستی انواع مختلفی دارند و مانند بوتاکس تزریقی هستند. گاهی اوقات تاثیر آن‌ها موقت است و برای بافت نرم در صورت در اطراف خطوط لبخند استفاده می‌شوند.
فیلرها را می توان در قسمت‌های مختلف صورت استفاده کرد. برای از بین بردن خطوط سطحی‌تر، مثل چروک‌های اطراف بینی، خطوط اطراف دهان و یا چین و چروک‌های عمیق مانند خط اخم از فیلرها می‌توان استفاده کرد. برای بازسازی حجم از دست رفته‌ی (ناشی از پیری) گونه‌ها و زیر چشم‌ها هم استفاده می‌شود. از فیلرها برای افزایش حجم لب‌ هم استفاده می‌شود.

از موارد نسبتاً جدیدتر استفاده‌ی فیلرها:
پر کردن نواحی دیگر صورت است: برای پر کردن چانه و یا گونه‌ی برجسته‌تر؛یا حتی بینی زیباتر.

#جوانسازی_پوست #فيلر #نخ_لیفت #ليفتينگ_صورت #ليفتينگ_پوست #افتادگي_پوست_صورت #بوتاکس #تزريق #تزريق_ژل #ژل_لب #زيبايي_صورت #زيبايي_پوست #ليزر #كلينيك_زيبايي #جوانسازی_صورت #كلينيك_كاشت_و_پيوند_موي_طبيعي #دكتر_پيروزهاشمى #بيمارستان_گاندي #ايران #تهران
Read more
Photo By Sevil Alkan عکاسی یعنی هنر دیده شدن عکس ها باید گرفته شوند و دیده شوند ما در جایی زندگی میکنیم ...
Media Removed
Photo By Sevil Alkan عکاسی یعنی هنر دیده شدن عکس ها باید گرفته شوند و دیده شوند ما در جایی زندگی میکنیم که گالری ها گویا کم لطف هستند و جوانان و عکاسان حرفه ای بسیاری نمی‌توانند کار خود را به معرض نمایش گذارند به خود فکر کردم که از این به بعد در پیج افکاری هنری، شخصی خود، فاین ارت فتوگرافی کمی بیشتر ... Photo By Sevil Alkan
عکاسی یعنی هنر دیده شدن
عکس ها باید گرفته شوند و دیده شوند
ما در جایی زندگی میکنیم که گالری ها گویا کم لطف هستند و جوانان و عکاسان حرفه ای بسیاری نمی‌توانند کار خود را به معرض نمایش گذارند
به خود فکر کردم که از این به بعد در پیج افکاری هنری، شخصی خود، فاین ارت فتوگرافی کمی بیشتر به انتشار اثار عکاسان با استعداد وطنی بپردازم
به شرطی که در مرور زمان به حق گرفتنی برخی البته تبدیل نشود البته!
من و همکارم اینجا بسیار مشغولیم و دیدن اثار نیز زمان بر است. و انتخاب اثار بر عهده من، پس صبور باشید و بدانید که این یک حرکت دوستانه است و پیج من از روال حرفه ای خود نباید خارج شود
فقط میخواهم کار جوانان با استعداد این کشور را از طریق پیج خود بدون چشم داشتی معرفی کنم بلکه قدم کوچکی باشد برای ایجاد انگیزه

از امروز چند اثر عکاسی خود را به همراه چند خط از سابقه هنری تحصیلی و عکاسی خود، دایرکت کنید و مطمین باشید حتا بعد از گذشت 2 ماه کار شمارا میبینیم، چون قطعا دایرکت ها زیاداست و انتخاب ما سلیقه ای خواهد بود
و حتما دوست دارم فقط اثار مخاطبین پیجم را منتشر کنم، فقط کسانی که عضو پیجم هستند
چون میدانیم که حتما اثار با ارزش زیاد است
اثار کپی خود را نفرستید چون در صورت لو رفتن کارتان خود و شخصبت خود را زیر سوال خواهید برد
و حتما میدانید که اینجا مخاطبین حرفه ای داریم و عکس ها باید در حد انتشار باشند
میتوانید اسم پیج مرا بر روی عکس هایتان تگ کنید
یک هشتک جدید را نیز از امروز به هشتگ های پیج اضافه میکنم که میتوانید در پیج خودتان با این هشتگ اضافه کنید
روزی که
#Fineartphg
را ساختم فکر نمیکردم امروز به هشتگ معروف ایسنتاگرام تبدیل شود و بالای 100 هزار استفاده داشته باشد
از همین لحظه میتوانید برای معرفی اثارتان، از این هشتگ استفاده کنید، به مرور این هشتگ را چک میکنم :

#FineartPhgShams

دوستان چک کنید که اولین استفاده این هشتگ هست
باز بعدا مثل #Fineartphg نگویند که کار شما نبوده 🙂
ما به اصل میپرداریم و بعضی از عزیزان در حاشیه هستند !
نگران هم نباشید دیگران نیز اگر از این هشتگ استفاده کنند فقط عزیزانی که عضو فاین ارت هستند را منتشر میکنیم

پس از امروز منتظر دیدن اثار بیشتری از عکاسان ایرانی باشید، بعد از 4 سال میخواهم بیشتر از ایرانی ها کار ببینید

این از قدم دیگر من برای هنر ,اگر گالری ها تلاشی برای منتشر کردن اثار جوانان انجام نمیدهند
چه بد که من و امثال من نیز کمکی نکنیم

دوستان خود را نیز باخبر کنید
درود
امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خداوند از ثروتمند شدن شما خشنود می شود ) . ( ...
Media Removed
. بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خداوند از ثروتمند شدن شما خشنود می شود ) . ( این پست حاوی ۲ قسمت میباشد ) این ویدیو رو حتما ببینید ! . این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید t.me/jol_osteen . . پیشنهادی ویژه تخفیف و هدیه رایگان بگیرید . ... .
🎬 بخشی از سخنرانی #جول_اوستین دوست داشتنی با عنوان : ( خداوند از ثروتمند شدن شما خشنود می شود )
.
( این پست حاوی ۲ قسمت میباشد )
این ویدیو رو حتما ببینید !
.
این ویدیو رو در کانال جول اوستین می توانید دانلود کنید
t.me/jol_osteen
.
📦📦📦
.
پیشنهادی ویژه 👇
🎁 تخفیف و هدیه رایگان بگیرید 🎁
.
✅ نام محصول :
🎬 مجموعه سخنرانی های جول اوستین دوست داشتنی
✔350دقیقه سخنرانی و ویدیوتصویری
✔8 کتاب کوتاه الکترونیکی تهیه شده از سخنرانی ها به صورت (PDF)
✔بیوگرافی + گالری عکس
✔تخفیف + هدیه ویژه رایگان
✔ارسال به سراسر کشور رایگان میباشد
.
🔵 پس اگه شما هم به سخنرانی های جول اوستین علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این محصول ارزشمند و دیدنی رو از دست ندهید .
.
🔵 برای مشاهده توضیحات بیشتر پیرامون ارزش این محصول و همینطور هدیه و نحوه سفارش آن #دایرکت دهید و همینطور بر روی لینک زیر کلیک کنید :
.
http://www.movafaghiyatshop.blogfa.com/post/13
.
توضیحات کامل پیرامون این محصول رو حتما در لینک بالا ببینید !
.
🔴 اطلاعیه جدید : راه #دومی هم جهت خریداری این مجموعه به همراه هدیه آن ایجاد کرده ایم ! که می توانید تمامی محتویات این محصول رو پس از ثبت سفارش، از طریق تلگرام خود #بلافاصله به صورت آنی دریافت و دانلود و مشاهده کنید ! که با انتخاب این راه، علاوه بر تخفیف و هدیه در نظر گرفته شده قبلی، تخفیفی #جدید و بیشتر نیز شامل شما می شود، به عبارتی 50 % تخفیف شگفت انگیز شامل می شوید !!! 😱✔ 😊👌
✔ تمامی محتوای ذکر شده فقط و فقط به ارزش ۴۰ هزار تومان
.
جهت ثبت سفارش خود، به آیدی پایین در تلگرام پیام دهید
.
@ManMitavanamGroup
.
و یا از طریق #دایرکت پیج من میتونم پیام دهید
.
📣 قابل توجه دوستداران جول که این محصول رو تهیه کرده اند و چشم انتظار محصول جدیدش هستند که قول داده بودیم 🤗 به زودی نسخه دوم و جدیدی از مجموعه سخنرانی جول اوستین ارائه می شود همراه با شرایطی ویژه برای کسانی که نسخه اول رو تهیه کرده اند ✔
.
با ما همراه باشید ...
.
از این ویدیو در محصول استفاده نشده است
.
سعی می کنیم به خاطر حمایت از کسانی که محصول رو تهیه کرده اند، تا جای ممکن از ویدیوهایی که در محصول وجود دارند اینجا ( در پیج و کانال ) استفاده نکنیم و محفوظ بمانند ❤
Read more
 #RojaInTheCity ‎در_ميان_شهر # برای هر فصل میتونیم آرایش متفاوتی داشته باشیم.. الان که تو فصل ...
Media Removed
#RojaInTheCity ‎در_ميان_شهر # برای هر فصل میتونیم آرایش متفاوتی داشته باشیم.. الان که تو فصل تابستون هستیم بهتره که به نوع آرایشمون دقت بیشتری داشته باشیم چرا که گرما تاثیر مستقیم روی آرایش ما داره. گرما باعث میشه آرایش زیبایی خودش رو از دست بده و شاید این موجب زشت شدن صورت بشه.. بهتره که تو ... #RojaInTheCity
‎در_ميان_شهر #
برای هر فصل میتونیم آرایش متفاوتی داشته باشیم..
الان که تو فصل تابستون هستیم بهتره که به نوع آرایشمون دقت بیشتری داشته باشیم چرا که گرما تاثیر مستقیم روی آرایش ما داره. گرما باعث میشه آرایش زیبایی خودش رو از دست بده و شاید این موجب زشت شدن صورت بشه..
بهتره که تو فصل گرما کمتر آرایش کنیم و بیشتر از پودرها استفاده کنیم، پورهای برنز گزینه مناسبی برای رنگ دادن به صورت هستن و در کنارش میتونیم از برق لب یا رژلب های کم رنگ که به اصطلاح بهشون میگیم رنگ های تابستونی استفاده کنیم. در کنار اینها میتونیم ارایش ساده ای رو برای چشم داشته باشیم، از سایه هایی با رنگ های لایت و ریمل برای پر کردن مژه ها استفاده کنیم.
مهم ترین چیزی که باید بهش دقت داشته باشین اینه که حتما ضدآفتاب بزنین..
@mahsaazizi92
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
بکاربردن بجا از کرم های ضد چروک و همانطور کرم دور چشم، شادابی و جوانی پوست چهره و قسمتهای حساس دور چشم ...
Media Removed
بکاربردن بجا از کرم های ضد چروک و همانطور کرم دور چشم، شادابی و جوانی پوست چهره و قسمتهای حساس دور چشم را تا میزان زیادی درمان میکند در اینجا یک کرم دور چشم ساده و فوق العاده موثر را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از مواد کاملا در دسترس تهیه شده و می توانید هر شب و هر روز از آن بهره ببرید، و بدون اینکه از ... بکاربردن بجا از کرم های ضد چروک و همانطور کرم دور چشم، شادابی و جوانی پوست چهره و قسمتهای حساس دور چشم را تا میزان زیادی درمان میکند
در اینجا یک کرم دور چشم ساده و فوق العاده موثر را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از مواد کاملا در دسترس تهیه شده و می توانید هر شب و هر روز از آن بهره ببرید، و بدون اینکه از مواد شیمیایی خاصی استفاده کنید، پوستی شاداب و زیبا داشته باشید.
کرم دور چشم روغن نارگیل و روغن جوانه گندم
مقالات زیادی در مورد خواص بی شمار روغن نارگیل آورده شده .در اینجا به یکی دیگر از معجزات این روغن خواهیم پرداخت.
برای تهیه این کرم دور چشم، به اندازه مساوی از دو روغن جوانه گندم و روغن نارگیل را با هم در یک ظرف بلوری مخلوط کرده و آن را روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید تا جایی که این دو کاملا با هم ترکیب شوند.
نیازی به حرارت دادن طولانی مدت نیست.حالا صبر کنید تا این مخلوط کاملا خنک شود.بعد آن را در ظرفی تمیز بریزید و در یخچال آن را نگهداری کنید.
شبها و حتی روز می توانید با نوک انگشت با این روغن به حالت ضربه ای و آرام، دور چشم بزنید.با اینکار از پوست اطراف چشم به خوبی مراقبت کرده و جذابیت چهره شما سالهای سال حفظ خواهد شد.
در ضمن تغذیه صحیح ، ورزش و ماساژ صورت را هم فراموش نکنید.
Read more
NOREVA ‏TRIO WHITE S این محصول دو نوع بیرنگ و رنگی داره که کارایی هر دو شون دقیقاً مثل همه. مدل رنگی ...
Media Removed
NOREVA ‏TRIO WHITE S این محصول دو نوع بیرنگ و رنگی داره که کارایی هر دو شون دقیقاً مثل همه. مدل رنگی محصول بژ روشنه که بعد از استفاده پوست رو کاملاً یکدست ميكنه و لک ها رو ميپوشونه. محافظت از پوست اشعه های UVA & UVB پیشگیری کننده و از بین برنده بسیار قوی لک های تیره این محصول برای بعد از پیلینگ، ... NOREVA
‏TRIO WHITE S
این محصول دو نوع بیرنگ و رنگی داره که کارایی هر دو شون دقیقاً مثل همه.
مدل رنگی محصول بژ روشنه که بعد از استفاده پوست رو کاملاً یکدست ميكنه و لک ها رو ميپوشونه.

محافظت از پوست اشعه های UVA & UVB
پیشگیری کننده و از بین برنده بسیار قوی لک های تیره

این محصول برای بعد از پیلینگ، لیزر، از بین بردن لک های تیره بر اثر جوش، لک های ناشی از آفتاب، لک های ناشی از مصرف داروهای هورمونی و غیره، قابل استفاده است.
روش مصرف: ضد آفتاب را روی پوست صورت و اطراف چشم استفاده و هر دو ساعت یکبار تمدید کنید.
قيمت تريو وايت اس: ١٥٨،١٠٠ تومان
قيمت تريو وايت اس رنگى: ١٩٧،٧٠٠ تومان
👈خريد اينترنتى: www.rojashop.com
Read more
<span class="emoji emoji1f44c"></span> . شما احساس بیدار شدن از خواب و نگاه کردن در آینه را با دیدن آن جوش های قرمز، گرم و ملتهبی که شب گذشته ...
Media Removed
. شما احساس بیدار شدن از خواب و نگاه کردن در آینه را با دیدن آن جوش های قرمز، گرم و ملتهبی که شب گذشته هنگام به رختخواب رفتن وجود نداشتند، تجربه کرده اید . و یا اگر از مدت ها پیش به یک مهمانی دعوت شده اید و مشغول آماده شدن هستید اما ناگهان متوجه یک جوش بزرگ و متورم در صورت خود می شوید . . هنگامی ... 👌
.
شما احساس بیدار شدن از خواب و نگاه کردن در آینه را با دیدن آن جوش های قرمز، گرم و ملتهبی که شب گذشته هنگام به رختخواب رفتن وجود نداشتند، تجربه کرده اید😱
.
و یا اگر از مدت ها پیش به یک مهمانی دعوت شده اید و مشغول آماده شدن هستید اما ناگهان متوجه یک جوش بزرگ و متورم در صورت خود می شوید 😢 .
.
هنگامی که در تنگنا هستید و نیاز دارید که هرچه سریع تر جوش یا جوش ها را به حداقل برسانید، این ترفند را امتحان کنید 👇
.
❌ در نقطه مورد نظر از قطره استریل چشمی استفاده کنید.
حداقل کارایی قطره چشم، کاهش قرمزی است و می تواند در کاهش قرمزی و علائم سوزش در آکنه نیز موثر باشد.

چند قطره از آن را روی گوش پاک کن بریزید و به میزان لازم روی جوش بمالید.از آنجا که سرما کاهش دهنده التهاب در آکنه است، گوش پاک کن آغشته به قطره را به مدت یک ساعت قبل از استفاده، در یخچال قرار دهید. گوش پاک کن سرد که به عنوان کاهش التهاب استفاده می شود، مسکن نیز خواهد بود.
. .
❌از بین برن جوش های سرسیاه به طرز معجزه آسا 👇

لکه های سر سیاه جوش هایی هستند که بر روی آنها پوست وجود ندارد. به علت نبودن پوست بر روی آنها، لایه رویی آنها اُکسید شده و به رنگ سیاه درمی آید.

1.یک قاشق غذاخوری شیر و یک قاشق غذاخوری ژلاتین بدون طعم بردارید.
2.آنها را در یک کاسه مخلوط کنید.
3.ترکیب را برای 10 ثانیه درون ماکروفر قرار دهید.
4.ترکیب را به شکل یک نوار متخلخل بر روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. از یک قلم مو آرایشی و یا یک قلم مو نقاشی استفاده کنید.
5.به ترکیب زمان بدهید تا بر روی منطقه مورد نظر خشک شود. این فرایند ممکن است 10 دقیقه و یا بیشتر و کمتر طول بکشد.
 6. نوار را بردارید. زمانی که نوار را برمی دارید شاهد حذف جوش های سر سیاه هستید.
.
❌راهنمایی👇
حداقل یک بار در روز صورتتان را بشویید، در صورت امکان سعی کنید شستن صورت را دو بار در روز و هنگام صبح و شب انجام دهید. جوش های سر سیاه اغلب طی 4 الی 5 روز ازبین می روند.
تغییر روزانه روبالشی از جوش های بعدی جلوگیری می کند.
.
.
Read more
اكستنشن مژه به روش mega volume و volume با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني . عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه .. . ️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟! . جواب:ما ... اكستنشن مژه به روش mega volume و volume
با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني 🌸
.
🌹عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه ..🌹
.
✔️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟!
.
جواب:ما اين تارهارو به صورت چند بعدي (3D 4D 5D 6D 7Dو..) درست ميكنيم و روي چشم قرار ميديم به همين خاطر مژه ها پر حجم و زيبا نشون داده ميشه و در حين پر بودن بسيار نازك و طبيعيه . .
. 🚫عزيزان ساخت مژه ولوم يا مژه هاي چند بعدي(3D 4D 5D) و نحوه گذاشتن انها روي چشم كار هركسي نيست و واقعا نياز به اموزش درست داره و علم صحيح و اگه اشتباه انجام شه واقعا اسيب جدي به مژه ها زده ميشه . .

پسسسسسسسس 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .
خواهشا براي انجام اكستنشن شما حتما از نزديك نمونه كارهارو روي چشم مشتري مشاهده كنين و همچنين از جنس مژه و ضخامتي كه براتون استفاده ميشه مطلع باشين ...
.
.
⭕️شما عزيزان ميتونين تشريف بيارين و نمونه اكستنشن از نزديك روي چشم مشتري ببينين همچنين مواديكه براتون استفاده ميكنم (چسب و مژه) در موردش تحقيق كنين و درصورت تمايل وقت بگيريد
قيمت:٣٥٠-٣٨٠

جهت رزرو وقت تماس بگيريد
0️⃣9️⃣3️⃣6️⃣4️⃣3️⃣1️⃣6️⃣2️⃣6️⃣4️⃣ #cosmetics #appbreeze #fashion #مژه #eyelashextension #gloss #mascara #eyelashes #eyeliner #lstylish #new #tar #اكستنشن_مژه #foundation #powder #eyes #اكستنشن #lashes #lash #glue #eyelash #crease #extension #base #beauty #beautiful #آموزش
Read more
اكستنشن مژه به روش mega volume و volume با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني . عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه .. . ️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟! . جواب:ما ... اكستنشن مژه به روش mega volume و volume
با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني 🌸
.
🌹عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه ..🌹
.
✔️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟!
.
جواب:ما اين تارهارو به صورت چند بعدي (3D 4D 5D 6D 7Dو..) درست ميكنيم و روي چشم قرار ميديم به همين خاطر مژه ها پر حجم و زيبا نشون داده ميشه و در حين پر بودن بسيار نازك و طبيعيه . .
. 🚫عزيزان ساخت مژه ولوم يا مژه هاي چند بعدي(3D 4D 5D) و نحوه گذاشتن انها روي چشم كار هركسي نيست و واقعا نياز به اموزش درست داره و علم صحيح و اگه اشتباه انجام شه واقعا اسيب جدي به مژه ها زده ميشه . .

پسسسسسسسس 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .
خواهشا براي انجام اكستنشن شما حتما از نزديك نمونه كارهارو روي چشم مشتري مشاهده كنين و همچنين از جنس مژه و ضخامتي كه براتون استفاده ميشه مطلع باشين ...
.
.
⭕️شما عزيزان ميتونين تشريف بيارين و نمونه اكستنشن از نزديك روي چشم مشتري ببينين همچنين مواديكه براتون استفاده ميكنم (چسب و مژه) در موردش تحقيق كنين و درصورت تمايل وقت بگيريد
قيمت:٣٥٠-٣٨٠

جهت رزرو وقت تماس بگيريد
0️⃣9️⃣3️⃣6️⃣4️⃣3️⃣1️⃣6️⃣2️⃣6️⃣4️⃣ #cosmetics #appbreeze #fashion #مژه #eyelashextension #gloss #mascara #eyelashes #eyeliner #lstylish #new #tar #اكستنشن_مژه #foundation #powder #eyes #اكستنشن #lashes #lash #glue #eyelash #crease #extension #base #beauty #beautiful #آموزش
Read more
اكستنشن مژه به روش mega volume و volume با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني . عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه .. . ️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟! . جواب:ما ... اكستنشن مژه به روش mega volume و volume
با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني 🌸
.
🌹عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه ..🌹
.
✔️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟!
.
جواب:ما اين تارهارو به صورت چند بعدي (3D 4D 5D 6D 7Dو..) درست ميكنيم و روي چشم قرار ميديم به همين خاطر مژه ها پر حجم و زيبا نشون داده ميشه و در حين پر بودن بسيار نازك و طبيعيه . .
. 🚫عزيزان ساخت مژه ولوم يا مژه هاي چند بعدي(3D 4D 5D) و نحوه گذاشتن انها روي چشم كار هركسي نيست و واقعا نياز به اموزش درست داره و علم صحيح و اگه اشتباه انجام شه واقعا اسيب جدي به مژه ها زده ميشه . .

پسسسسسسسس 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .
خواهشا براي انجام اكستنشن شما حتما از نزديك نمونه كارهارو روي چشم مشتري مشاهده كنين و همچنين از جنس مژه و ضخامتي كه براتون استفاده ميشه مطلع باشين ...
.
.
⭕️شما عزيزان ميتونين تشريف بيارين و نمونه اكستنشن از نزديك روي چشم مشتري ببينين همچنين مواديكه براتون استفاده ميكنم (چسب و مژه) در موردش تحقيق كنين و درصورت تمايل وقت بگيريد
قيمت:٣٥٠-٣٨٠
Read more
اكستنشن مژه به روش mega volume و volume با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني . عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه .. . ️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟! . جواب:ما ... اكستنشن مژه به روش mega volume و volume
با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني 🌸
.
🌹عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه ..🌹
.
✔️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟!
.
جواب:ما اين تارهارو به صورت چند بعدي (3D 4D 5D 6D 7Dو..) درست ميكنيم و روي چشم قرار ميديم به همين خاطر مژه ها پر حجم و زيبا نشون داده ميشه و در حين پر بودن بسيار نازك و طبيعيه . .
. 🚫عزيزان ساخت مژه ولوم يا مژه هاي چند بعدي(3D 4D 5D) و نحوه گذاشتن انها روي چشم كار هركسي نيست و واقعا نياز به اموزش درست داره و علم صحيح و اگه اشتباه انجام شه واقعا اسيب جدي به مژه ها زده ميشه . .

پسسسسسسسس 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 .
خواهشا براي انجام اكستنشن شما حتما از نزديك نمونه كارهارو روي چشم مشتري مشاهده كنين و همچنين از جنس مژه و ضخامتي كه براتون استفاده ميشه مطلع باشين ...
.
.
⭕️شما عزيزان ميتونين تشريف بيارين و نمونه اكستنشن از نزديك روي چشم مشتري ببينين همچنين مواديكه براتون استفاده ميكنم (چسب و مژه) در موردش تحقيق كنين و درصورت تمايل وقت بگيريد
قيمت:٣٥٠-٣٨٠
Read more
پاک کننده سوتینگ میسلار مناسب پوست های حساس ژونزک <span class="emoji emoji1f539"></span><span class="emoji emoji1f538"></span><span class="emoji emoji1f539"></span><span class="emoji emoji1f538"></span><span class="emoji emoji1f539"></span><span class="emoji emoji1f538"></span> دارای فرمول بسیار سبک برای پاکسازی پوست پاک ...
Media Removed
پاک کننده سوتینگ میسلار مناسب پوست های حساس ژونزک دارای فرمول بسیار سبک برای پاکسازی پوست پاک کننده ملایم آلودگی و مواد آرایشی از سطح پوست مناسب حساس ترین پوستها (صورت و چشم) کاهنده تبخیر رطوبت پوست دارای اثر آرام بخش و تسکین دهنده برای پوست فاقد عطر و اسانس * باصرفه اقتصادی ... پاک کننده سوتینگ میسلار مناسب پوست های حساس ژونزک
🔹🔸🔹🔸🔹🔸
دارای فرمول بسیار سبک برای پاکسازی پوست

پاک کننده ملایم آلودگی و مواد آرایشی از سطح پوست

مناسب حساس ترین پوستها (صورت و چشم)

کاهنده تبخیر رطوبت پوست

دارای اثر آرام بخش و تسکین دهنده برای پوست

فاقد عطر و اسانس * باصرفه اقتصادی و حجم بالا

Hypo allergenic (ضد حساسیت) نتایج استفاده: * احساس خوشایند پس از مصرف 99% * اثر تسکین بخشی 76% * دارای تحمل عالی در حساس ترین پوستها

مواد موثر این محصول عبارتند از:

آب ژن زک 15%، عصاره بابونه ارگانیک، بیزابولول،گلیسیرین گیاهی ———————————
#ژنزک #میسلار #پاکننده #تونر #ژل_شستشو #آبرسان #صورت #چشم #آب_معدنی #پوست_قرمز #منافذ #مژه #ریمل #رژلب #آرایش
Read more
كرم دور چشمتون رو زديد ؟ كرم دور چشم اَدونس رسيد <span class="emoji emoji1f495"></span> کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم اَدوَنس کاپریس, ...
Media Removed
كرم دور چشمتون رو زديد ؟ كرم دور چشم اَدونس رسيد کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم اَدوَنس کاپریس, ترکیبی بسیار سبک و مطلوب دارد که می‌توان هم‌زمان از 4 خاصیت آن بهره گرفت: به طور قابل توجهی حلقه‌های تیره دور چشم را برطرف می‌کند، تورم و پف زیر چشم را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد، و چروک‌ها را از بین برده ... كرم دور چشمتون رو زديد ؟

كرم دور چشم اَدونس رسيد 💕

کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم
اَدوَنس کاپریس, ترکیبی بسیار سبک و مطلوب دارد که می‌توان هم‌زمان از 4 خاصیت آن بهره گرفت: به طور قابل توجهی حلقه‌های تیره دور چشم را برطرف می‌کند، تورم و پف زیر چشم را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد، و چروک‌ها را از بین برده و کاملا از پوست دور چشم شما مراقبت می کند.
با استفاده از کرم دور چشم کاپریس، نگاهی جذاب، شاداب و با طراوت خواهید داشت.
روش استفاده: صبح و شب بر روی خارجی چشم به شکل ضربه ای استفاده شود.

لطفا براي ثبت سفارش و خريد آنلاين به دايركت مراجعه كنيد و براي اطلاع از نمايندگي ها به بوت كاپريس 🙏🏼 آدرس بوت :
https://telegram.me/capricebot

#capricecosmetics #caprice #beauty #capricevital #mycaprice #advance #advancedeyecare #eyecream #protect #eye #antiwrinkle #spring #antiaging #naturalskincare #essentialoils #nottestedonanimals
#كاپريس #كاپريس_ويتال #زيبايي #آرايش #زيبايي_صورت #زيبايي_پوست #عصاره_بادام #ضد_چروك #محافظت_كننده #رطوبت_رسان
Read more
كرم دور چشمتون رو زديد ؟ كرم دور چشم اَدونس رسيد <span class="emoji emoji1f495"></span> کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم اَدوَنس کاپریس, ...
Media Removed
كرم دور چشمتون رو زديد ؟ كرم دور چشم اَدونس رسيد کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم اَدوَنس کاپریس, ترکیبی بسیار سبک و مطلوب دارد که می‌توان هم‌زمان از 4 خاصیت آن بهره گرفت: به طور قابل توجهی حلقه‌های تیره دور چشم را برطرف می‌کند، تورم و پف زیر چشم را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد، و چروک‌ها را از بین برده ... كرم دور چشمتون رو زديد ؟

كرم دور چشم اَدونس رسيد 💕

کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم
اَدوَنس کاپریس, ترکیبی بسیار سبک و مطلوب دارد که می‌توان هم‌زمان از 4 خاصیت آن بهره گرفت: به طور قابل توجهی حلقه‌های تیره دور چشم را برطرف می‌کند، تورم و پف زیر چشم را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد، و چروک‌ها را از بین برده و کاملا از پوست دور چشم شما مراقبت می کند.
با استفاده از کرم دور چشم کاپریس، نگاهی جذاب، شاداب و با طراوت خواهید داشت.
روز بارونيه بهاري خيلي خيلي خوبي داشته باشيد 🌸
روش استفاده: صبح و شب بر روی خطوط خارجی چشم به شکل ضربه ای استفاده شود.

لطفا براي ثبت سفارش و خريد آنلاين به دايركت مراجعه كنيد و براي اطلاع از نمايندگي ها به بوت كاپريس 🙏🏼 آدرس بوت :
https://telegram.me/capricebot

#capricecosmetics #caprice #beauty #capricevital #mycaprice #advance #advancedeyecare #eyecream #protect #eye #antiwrinkle #spring #antiaging #naturalskincare #essentialoils #nottestedonanimals
#كاپريس #كاپريس_ويتال #زيبايي #آرايش #زيبايي_صورت #زيبايي_پوست #عصاره_بادام #ضد_چروك #محافظت_كننده #رطوبت_رسان
Read more
خبر خوب داريم براتون <span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji1f338"></span> خبر خوب 🤩 كرم دور چشم اَدونس رسيد <span class="emoji emoji1f495"></span> کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم اَدوَنس ...
Media Removed
خبر خوب داريم براتون خبر خوب 🤩 كرم دور چشم اَدونس رسيد کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم اَدوَنس کاپریس, ترکیبی بسیار سبک و مطلوب دارد که می‌توان هم‌زمان از 4 خاصیت آن بهره گرفت: به طور قابل توجهی حلقه‌های تیره دور چشم را برطرف می‌کند، تورم و پف زیر چشم را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد، و چروک‌ها را ... خبر خوب داريم براتون 🌸🌸 خبر خوب 🤩

كرم دور چشم اَدونس رسيد 💕

کرم ضد چروک و ضد خستگی دور چشم
اَدوَنس کاپریس, ترکیبی بسیار سبک و مطلوب دارد که می‌توان هم‌زمان از 4 خاصیت آن بهره گرفت: به طور قابل توجهی حلقه‌های تیره دور چشم را برطرف می‌کند، تورم و پف زیر چشم را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد، و چروک‌ها را از بین برده و کاملا از پوست دور چشم شما مراقبت می کند.
با استفاده از کرم دور چشم کاپریس، نگاهی جذاب، شاداب و با طراوت خواهید داشت.
روز بارونيه بهاري خيلي خيلي خوبي داشته باشيد 🌸
روش استفاده: صبح و شب بر روی خطوط خارجی چشم به شکل ضربه ای استفاده شود.

لطفا براي ثبت سفارش و خريد آنلاين به دايركت مراجعه كنيد و براي اطلاع از نمايندگي ها به بوت كاپريس 🙏🏼 آدرس بوت :
https://telegram.me/capricebot

#capricecosmetics #caprice #beauty #capricevital #mycaprice #advance #advancedeyecare #eyecream #protect #eye #anti_wrinkle #spring #antiaging
#كاپريس #كاپريس_ويتال #زيبايي #آرايش #زيبايي_صورت #زيبايي_پوست #عصاره_بادام #ضد_چروك #محافظت_كننده #رطوبت_رسان
Read more
اكستنشن مژه به روش mega volume و volume با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني . عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه .. . ️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟! . جواب:ما ... اكستنشن مژه به روش mega volume و volume
با استفاده از مواد وارداتي و ١٠٠٪‏تضميني 🌸
.
🌹عزيزان در اين دو روش اكستنشن از مژه هايي با ضخامت بسيار كم (نصف تار مژه انسان )و جنس مينك و ابريشم استفاده ميشه ..🌹
.
✔️حتما براتون سوال پيش مياد كه چه طوري با مژه هايي به اين نازكي انقدر مژه ها پرحجم ميشه؟!؟!
.
جواب:ما اين تارهارو به صورت چند بعدي (3D 4D 5D 6D 7Dو..) درست ميكنيم و روي چشم قرار ميديم به همين خاطر مژه ها پر حجم و زيبا نشون داده ميشه و در حين پر بودن بسيار نازك و طبيعيه . . ⭕️شما عزيزان ميتونين تشريف بيارين و نمونه اكستنشن از نزديك روي چشم مشتري ببينين همچنين مواديكه براتون استفاده ميكنم (چسب و مژه) در موردش تحقيق كنين و درصورت تمايل وقت بگيريد
قيمت:٤٨٠ .
. . #3dlashes #eyelashextensions #fashion #مژه #eyelashextension #luxury #مژه #eyelashes #naturallash #style #silklashes #extenshen #اكستنشن_مژه #luxurylashes #longlashes #eyes #اكستنشن #lashes #lash #minklashes #eyelash #lashextensions #extension #cute #beauty #beautiful #آموزش
Read more
 #askroja خیلی ها پرسیده بودن که اصطلاح baking یا cooking توی آرایش کردن یعنی چی و چه کاربردی داره؟ همون ...
Media Removed
#askroja خیلی ها پرسیده بودن که اصطلاح baking یا cooking توی آرایش کردن یعنی چی و چه کاربردی داره؟ همون طور که از معنیش پیداست یه جورایی به پختن ربط داره! چجوری؟ این اصطلاح که چند سالی هست بین آرتیست ها و آرایشگر ها استفاده می شه در واقع به این معنیه که بعد از استفاده از فونداسیون و کانسیلر، پودر ... #askroja

خیلی ها پرسیده بودن که اصطلاح baking یا cooking توی آرایش کردن یعنی چی و چه کاربردی داره؟
همون طور که از معنیش پیداست یه جورایی به پختن ربط داره! چجوری؟
این اصطلاح که چند سالی هست بین آرتیست ها و آرایشگر ها استفاده می شه در واقع به این معنیه که بعد از استفاده از فونداسیون و کانسیلر، پودر شفاف و بی رنگ سبک رو با یک براش پودر بزرگ و نرم روی صورت بزنید. پنج تا ده دقیقه صبر کنید تا حرارت صورت آرایش شما رو ثابت و پخته کنه و سپس اون رو با یک براش از صورت پاک کنید.
این کار آرایش شما رو خیلی تمیز و بی نقص میکنه.
بهتره پودر رو در همه ی نواحی ای که کانسیلر زدید ( زیر چشم ها، روی چانه یا خط فک استفاده کنید. )
در نواحی که پودر می زنید کمی حالت هایلایت ایجاد میشه.
شاید این کار برای آرایش روزمره یه مقدار زیادی باشه و بیشتر برای موقعیت های خاص مثل مهمونی و عروسی یا وقتی خیلی اصرار دارید که آرایشتون برای مدت طولانی بدون تغییر بمونه از این روش استفاده کنید.
پيشنهاد ما به شما👇
پودر پايه مينرال آرت دكو
قيمت: ١٠٨،٥٠٠ تومان
پودر فيكس كامفلاژ آرت دكو
قيمت: ٤٨،٠٠٠ تومان
پودر فيكس لپررى
قيمت: ٦٤٥،٠٠٠ تومان
#خريد اينترنتى از:👈 www.rojashop.com
.
كانال تلگرام #روژا:👈 https://t.me/roja_shop
Read more
موقعي که شما پوست خشکي داريد ، استفاده از يك پاک کننده ی ملایم با درصدی از مرطوب کننده در اون، میتونه ...
Media Removed
موقعي که شما پوست خشکي داريد ، استفاده از يك پاک کننده ی ملایم با درصدی از مرطوب کننده در اون، میتونه بهترین گزینه برای داشتن پوستی لطیف و تمیز باشه یادتون نره كه اصلا مهم نیست پوست چقدر خشکه، مهم اینه که از پوست خشکتون چطوري مراقبت ميكنيد. پن مایع حاوی ویتامین ث پرایم ، محصول پاک کننده ای ملایم و ... موقعي که شما پوست خشکي داريد ، استفاده از يك پاک کننده ی ملایم با درصدی از مرطوب کننده در اون، میتونه بهترین گزینه برای داشتن پوستی لطیف و تمیز باشه😉
یادتون نره كه اصلا مهم نیست پوست چقدر خشکه، مهم اینه که از پوست خشکتون چطوري مراقبت ميكنيد. 👈پن مایع حاوی ویتامین ث پرایم ، محصول پاک کننده ای ملایم و عاری از صابون ، برای صورت،چشم و بدن با pH برابر 5.5 است که با پوست سازگار می باشد. این محصول برای پوست های خشک و آتوپیک ایده آل می باشد و اثرات نرم کنندگی ، شفاف کنندگی ،تسکین دهنده و ضد التهاب دارد
روش مصرف :

پس از مرطوب کردن پوست با آب ولرم ، پن را روی پوست مرطوب به آرامی با دست تمیز به حالت دورانی ماساژ داده و سپس با آب ولرم کاملا شستشو نمایید. ✅ قیمت 60000 تومان
ازکجا بخرم: بصورت حضوری از داروخانه های معتبر سراسر کشور و یا از طریق ارتباط مستقیم با دایرکت primeardabil این محصول رو تهیه کنید.
@primeiran
@primeardabil
#foom #cleansing #vitaminc #pan #water #dry #skincare #skin
Read more
. نکات مورد توجه در مراقبت پوست برای حفظ سلامت و شادابی آن : . ۱)محافظت پوست در برابر اشعه خورشید ...
Media Removed
. نکات مورد توجه در مراقبت پوست برای حفظ سلامت و شادابی آن : . ۱)محافظت پوست در برابر اشعه خورشید : متخصصین پوست همیشه تاکید دارند که حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم .اولین عامل پیری و آسیب های پوستی، نور خورشید است چون در معرض مستقیم نور خورشيد قرار گرفتن می تواند باعث چین وچروک صورت و ايجاد لکه‏ ... .
نکات مورد توجه در مراقبت پوست برای حفظ سلامت و شادابی آن :
.
۱)محافظت پوست در برابر اشعه خورشید :
متخصصین پوست همیشه تاکید دارند که حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم .اولین عامل پیری و آسیب های پوستی، نور خورشید است چون در معرض مستقیم نور خورشيد قرار گرفتن می تواند باعث چین وچروک صورت و ايجاد لکه‏ هاي رنگي برجسته و سرطان‌ پوست شود.
.
۲)شستشوی صورت :
شستشوی صورت در دو نوبت صبح و شب یک گام حیاتی در زیبایی و سلامت پوست است که توجه به آن بسیار مهم و ضروری است.
.
۳)پاکسازی پوست :
مهمترین امر در مراقبت از پوست ، پاکسازی دوره ای آن است که باعث از بین رفتن سلولهای شاخی و مرده سطح پوست شده همچنین آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و مواد معدنی و اکسیژن ‌دار را به سطح پوست میرساند و با افزایش تولید کلاژن سازی ، باعث جوانسازی ، شادابی و طراوت پوست می‌شود.
از جمله راه های پاکسازی یا پلینگ پوست می توان به بخور دادن ، روغن مالی ، استفاده از ماسک و...اشاره کرد که هر فردی بنا به نوع پوست می تواند از روش های پاکسازی بهره بگیرد
.
۴)سلامت بدن :
شیوه سالم زندگی کردن را بیاموزیم با عدم استعمال دخانیات ، استفاده از رژیم غذایی سالم و مصرف میوه‌ها و سبزیجات تازه ، سالاد ، مصرف آب فراوان در طول روز و ورزش .
پیشگیری از استرس و هیجانات روحی ، اجتناب از کم کردن یا زیاد کردن وزن و عدم استفاده از مواد قندی و غذاهای چرب .
.
۵)ساعت و میزان خواب مناسب :
توجه به تاثیر ساعات خواب شبانه در حفظ سلامت و شادابی پوست :
ساعت 12 شب : در این ساعت سلولهای پوست بی وقفه فعالیت میکنند و شروع به سم زدایی می کنند بخصوص در ساعتهای 2 تا 3 صبح که در خواب عمیقی هستید عمل سم زدایی افزایش می یابد . پس شبها به موقع بخوابید تا صبح پوستی شفاف داشته باشید زیرا بهترین زمان برای احیا و ریلکس شدن پوست رعایت ساعات خواب شبانه است .
.
۶)مراقبت های شبانه پوست :
حتما قبل از خواب صورت خود را کاملا از آلودگیهای محیط و آرایش روزانه پاک کنید و از کرم دور چشم استفاده کنید
با محصولات آبرسان مناسب ، پوستتان را آبرسانی و مرطوب نگه دارید این کار باعث بازگشت رطوبت از دست رفته صورت در طول روز میشود و در هنگام خواب خاصیت ارتجاعی پوست حفظ می شود
#پوست #مراقبت_پوست #زنان
Read more
شاید فکر کنید عینک زدن باعث میشه زیبایی صورت با قاب عینک پوشونده بشه اما در واقع عینک، توجه رو به سمت ...
Media Removed
شاید فکر کنید عینک زدن باعث میشه زیبایی صورت با قاب عینک پوشونده بشه اما در واقع عینک، توجه رو به سمت صورت جلب می کنه. اینجاست که انتخاب آرایش درست متناسب با صورت و فریم عینک خیلی مهمه و میتونه وجوه زیبای چهره رو مشخص کنه و تکمیل کننده ی عینکی باشه که هر کس روی صورتش داره. پایه این آرایش ها با هم مشترکه ... شاید فکر کنید عینک زدن باعث میشه زیبایی صورت با قاب عینک پوشونده بشه اما در واقع عینک، توجه رو به سمت صورت جلب می کنه.
اینجاست که انتخاب آرایش درست متناسب با صورت و فریم عینک خیلی مهمه و میتونه وجوه زیبای چهره رو مشخص کنه و تکمیل کننده ی عینکی باشه که هر کس روی صورتش داره.

پایه این آرایش ها با هم مشترکه و فرقی نداره
تصحیح کننده ی رنگ دور چشم
کانسیلر
فونداسیون همیشگی
برنزر برای مشخص کردن خطوط صورت
کمی پودر برای دور چشم ها و ناحیه T
پر کردن ابروها به حالت طبیعی
کمی رژ گونه روی ناحیه ی برجسته گونه ها

سه نوع آرایش مختلف برای سه نوع عینک مختلف:
1. فریم های فلزی و نازک:
توجه رو به سمت چشم ها ببرید
برای لب ها از یک ماتیک خیلی کمرنگ و رقیق استفاده کنید تا توجه رو به سمت لب ها نبرید.
پایه آرایش چشم بسیار روشن ( روشن ترین رنگ روی صورتتون ) برای تمام پشت پلک تا ابروها
دو رنگ سایه ی طبیعی روشن و متوسط. سایه روشن بدون برق ( مات ) کل پلک تا ابروها و سایه ی متوسط متناسب با رنگ فریم عینک از خط چشم تا بالای پلک
خط چشم برای عینکی ها واجبه. خط چشم سیاه رو از گوشه ی چشم ها شروع کنید هر چقدر به طرفین میره اون رو ضخیم تر بکشید و انتهای خط چشم رو زود رها نکنید و یک خط کشیده و بلند ایجاد کنید.
برای فریم های نازک فلزی ریمل خیلی زیادی لازم نیست. یکی دوبار کشیدن ریمل برای کمی مشخص کردن مژه ها کافیه
2. فریم های پهن و رنگی
برای این نوع عینک هم آرایش رو مثل حالت قبل تا مرحله ی سایه ی روشن ادامه بدید.
فقط با عینک های مشخص تر و رنگی تر، چشم ها هم باید آرایش مشخص تری داشته باشند. پس رنگ سایه ی دوم رو کمی تیره تر ( ولی باز هم یک رنگ طبیعی که به رنگ فریم عینکتون میاد ) انتخاب کنید.
هر چقدر قاب ضخیم تر میشه، خط چشم هم باید پهن تر باشه. خط چشم سیاه و پهن بکشید و زیر پلک پایینی رو هم با یک براش مخصوص خط چشم و سایه ی تیره کمی مشخص کنید.
ریمل از حالت قبل پر تر و مشخص تر باشه.
3. فریم های خالدار، پلنگی یا اصطلاحا لاک پشتی
برای این عینک های بهتره چشم ها رو ساده بگذارید و توجه رو به سمت لب ها و گونه ها ببرید. یک رژ گونه ی براق تر انتخاب کنید و ماتیک براق پررنگ انتخاب کنید.
برای سایه ها دقیقا مثل حالت اول و برای خط چشم مثل حالت دوم عمل کنید.
خريد اينترنتى از:👈 www.rojashop.com
.
كانال تلگرام #روژا:👈 https://t.me/roja_shop
Read more
لوسیون شیر پاک کن لورآل (LOREAL) پاک کننده آرایش فوق العاده عالی ، علاوه بر حذف مواد آرایشی از روی ...
Media Removed
لوسیون شیر پاک کن لورآل (LOREAL) پاک کننده آرایش فوق العاده عالی ، علاوه بر حذف مواد آرایشی از روی پوست ، پوست را تغذیه می کند و مانع ایجاد حساسیت های پوستی می شود. پوست را نرم و لطیف می کند، احساس طراوت و شادابی بر روی پوست شما موج می زند ️قابل استفاده برای چشم و صورت ️قیمت ۵۰٫۰۰۰ تومن #دیور #ارومیه ... لوسیون شیر پاک کن لورآل (LOREAL)

پاک کننده آرایش فوق العاده عالی ، علاوه بر حذف مواد آرایشی از روی پوست ، پوست را تغذیه می کند و مانع ایجاد حساسیت های پوستی می شود.
پوست را نرم و لطیف می کند، احساس طراوت و شادابی بر روی پوست شما موج می زند
⭕️قابل استفاده برای چشم و صورت
⭕️قیمت ۵۰٫۰۰۰ تومن
#دیور #ارومیه #اورمیه #لورآل #اورآل #پاریس #شیرپاکن #صورت #چشم #خیابان_دانشکده_ارومیه
Read more
<span class="emoji emoji1f33b"></span>مزایای هایفو تراپی : * سفت شدن و بهبود پوست، از جمله پیشانی، چشم ها، دهان، گردن * کاهش چروک های سطحی ...
Media Removed
مزایای هایفو تراپی : * سفت شدن و بهبود پوست، از جمله پیشانی، چشم ها، دهان، گردن * کاهش چروک های سطحی تا عمقی * درمان گود رفتگی و پف چشم * جوانسازی و لیفتینگ پوست * کاهش روند علائم پیری پوست * بالا رفتن و سفت شدن گونه ها بدون عمل جراحی * کاهش روند علائم پیری صورت، گردن و سینه * بهبود قابلیت ارتجاعی ... 🌻مزایای هایفو تراپی :
* سفت شدن و بهبود پوست، از جمله پیشانی، چشم ها، دهان، گردن * کاهش چروک های سطحی تا عمقی
* درمان گود رفتگی و پف چشم
* جوانسازی و لیفتینگ پوست
* کاهش روند علائم پیری پوست
* بالا رفتن و سفت شدن گونه ها بدون عمل جراحی
* کاهش روند علائم پیری صورت، گردن و سینه
* بهبود قابلیت ارتجاعی پوست و شکل طبیعی صورت
* جوانسازی خط فک
* کاهش جوش صورت .
🌻روش کار هایفو چگونه است؟
در طول هایفوتراپی، از امواج اولتراسوند جهت تحریک کلاژن در لایه های عمیق پوست استفاده می شود. در نتیجه، پوست بالا می رود (لیفت می شود) و بدن جهت تولید کلاژن تحریک می شود. .
🌻چه کسانی جهت انجام هایفوتراپی مناسب هستند؟
کاندیدای مناسب جهت انجام هایفوتراپی کسی است که بالای ۳۰ سال سن داشته باشد و متوجه شلی و افتادگی در پوست صورت یا گردن خود شده باشد. برای بیمارانی که در سنین ۳۰ سالگی به سر می برند، معمولا از هایفوتراپی جهت تحریک کلاژن استفاده می شود. از این رو در به تعویق انداختن روند پیری کمک می شود. بیمارانی که در سنین ۴۰ یا ۵۰ سالگی به سر می برند، بیشترین گروه سنی ای هستند که از این روش استفاده می کنند. هایفوتراپی برای افراد بالای ۶۰ سال که پوست شان کاملا شل شده است نیز مناسب می باشد. این روش همچنین برای افرادی که در گذشته جراحی لیفت صورت انجام داده اند نیز مناسب است. .
🌻توسط هایفوتراپی از چه درمان های زیبایی می توان بهره مند شد؟
* لیفت ابرو
* لیفت گونه
* لیفت وسط صورت
* کاهش خط لبخند
* لیفت گردن و سفت کردن پوست آن
* سفت کردن و جوان سازی کلی پوست .
🌻آیا هایفوتراپی به بدن آسیب می رساند؟
اکثر افراد هیچ دردی گزارش نکرده اند. ممکن است درد خفیفی در نواحی استخوانی ایجاد شود یا در طول درمان، احساس گرما در پوست حس شود.
.
#dr_iranchi #hifu #هایفو #زیبایی #هایفوتراپی_پوست #هایفو #
هایفوتراپی_صورت
تلفن : ۰۹۱۹۳۰۸۶۲۳۰
آدرس: تهران -خیابان شریعتی-بالاتر از تقاطع میرداماد-( نرسیده به مترو شریعتی)- خیابان منظر نژاد-ساختمان پزشکان ۵۳ واحد ۴
جهت تعیین وقت و دریافت اطلاعات بیشتر خواهشمندیم همه روزه از ساعت 11 صبح تا 7 شب تماس حاصل فرمایید❤️🌹🌺🌹🙏🏻
Read more
. شما طرفدار كدوم كانسيلر هستيد؟ ١: کاتریس کانسیلر ری تاچ با خاصیت انعکاس نور : برای داشتن چشم هایی ...
Media Removed
. شما طرفدار كدوم كانسيلر هستيد؟ ١: کاتریس کانسیلر ری تاچ با خاصیت انعکاس نور : برای داشتن چشم هایی شفاف و ظاهری با نشاط دارای بافتی کرمی و روشن حاوی رنگدانه های منعکس کننده نور قيمت:٥٢.٥٠٠ تومان ٢: بورژوا کانسیلر هلتی میکس ضد خستگی: کانسیلر جدید هلتی میکس، بر طرف کننده اولین نشانه های ... .
شما طرفدار كدوم كانسيلر هستيد؟
١: کاتریس کانسیلر ری تاچ با خاصیت انعکاس نور :
برای داشتن چشم هایی شفاف و ظاهری با نشاط
دارای بافتی کرمی و روشن
حاوی رنگدانه های منعکس کننده نور
قيمت:٥٢.٥٠٠ تومان
٢: بورژوا کانسیلر هلتی میکس ضد خستگی:
کانسیلر جدید هلتی میکس، بر طرف کننده اولین نشانه های مشهود خستگی که در اولین برخورد از ناحیه دور چشم قابل مشاهده است!
دارای یک اپلیکاتور ویژه با سری فوق العاده نرم که در کنار فرمولاسیون بسیار سبک این محصول جلوه ای کاملاً طبیعی برای پوست شما ایجاد می کند.
با استفاده از این محصول به هیچ وجه ردی از استفاده کانسیلر بر پوست شما دیده نشده و تنها اثری که دیده می شود، بر طرف شدن نواحی تیره و در نتیجه افزایش شفافیت دور چشم است.
این کانسیلر انرژی خاصی به چهره شما می بخشد و بافت آن به خوبی با پوست هماهنگ می شود.
قيمت:٥٧.٥٠٠ تومان
٣: بورژوا کانسیلر مایع ریویل:
کانسیلر روشن کننده و بر طرف کننده عیوب پوست مانند نواحی تیره
با قابلیت مراقبت فوری از پوست: حاوی ذرات آب استخراج شده از یخچال های طبیعی کوه مون بلان و هیالورونیک اسید، جهت رفع چین وچروک های پوست به صورت مشهود
بافت ذوب شونده این محصول اثری شاداب کننده داشته و تا 24 ساعت قادر به حفظ رطوبت ناحیه دور چشم است.
دارای یک اپلیکاتور فوق العاده دقیق که با هر بار تماس آن با پوست روشنی و شفافیت خیره کننده ای به چهره شما اعطا می شود.
غیر کمدون زا و مورد تأیید متخصصین پوست
قيمت:٦٢.٠٠٠ تومان
٤: ایزادورا کانسیلر لایت تاچ:
محو کننده کبودی و تیرگی دور چشم و پوشش دهنده کامل خطوط، چین و چروک و عیوب پوست
کاربرد آسان به دلیل وجود اپلیکاتور برس دار
مرد تایید متخصصین پوست
مناسب برای انواع پوست
قيمت:١٦١.٠٠٠ تومان
٥:بى يو كانسيلر مايع:
کانسیلر کرمی حاوی ذرات ساطع کننده نور
کانسیلر بادوام که احساس خوشایندی به پوست شما می دهد
پوشاننده فوق العاده سایه ها و کبودی های پوست صورت
دارای رنگدانه های ساطع کننده نور با خاصیت پوشانندگی خطوط ریز و چین و چروک صورت
مقاوم در برابر آب
قيمت:٩٢.٠٠٠ تومان
جهت خريد اينترنتى روى عكس كليك نماييد و وارد وبسايت شويد.
#ميثم_عطر
#كانسيلر
Read more
همانطور که میدانید استفاده از پاک کننده مناسب اولین قدم برای درمان و زیبایی پوست است امروز با یک پاک ...
Media Removed
همانطور که میدانید استفاده از پاک کننده مناسب اولین قدم برای درمان و زیبایی پوست است امروز با یک پاک کننده بسیار پر طرفدار از محصولات #نوکس همراه شما هستیم محلول پاک کننده ميسلار پاک کننده صورت و آرایش قابل استفاده براي چشم رطوبت رسان نرم کننده التیام بخش استفاده آسان وبدون نیاز به ... همانطور که میدانید استفاده از پاک کننده مناسب اولین قدم برای درمان و زیبایی پوست است
امروز با یک پاک کننده بسیار پر طرفدار از
محصولات #نوکس همراه شما هستیم
🌸 محلول پاک کننده ميسلار 🌸
پاک کننده صورت و آرایش
قابل استفاده براي چشم
رطوبت رسان
نرم کننده
التیام بخش
استفاده آسان وبدون نیاز به آبکشی
مناسب برای هر نوع پوست ( نرمال، مختلط، خشک...)
ایده ال برای پوست حساس
قابل استفاده براي صبح و شب🌞🌜
برای از بین بردن پف صورت میتوانید محلول را برای مدت 10 دقیقه در یخچال قرار داده و سپس به صورت کمپرس استفاده نمایید
این روش برای ازبین بردن سریع پف چشم نيز بسیار مناسب است👁👁
حاوی 97.4% ترکیبات کاملاً طبیعی
برای سهولت در پاک کردن آرایش چشم بهتر است که پنبه آغشته به محلول را برای مدت 1 دقیقه روی چشم قرار داده و سپس تنها با یک حرکت آرایش را پاک نمایید
حجم : 200 میل
قیمت حدود : 98.000 تومان .
جهت خريد اينترني به سايت روژا مراجعه نماييد
www.rojashop.com
جهت خريد حضوري به داروخانه و فروشگاه هاي سراسر ايران مراجعه نماييد
#نوکس #پاک_کنده #صورت #چشم #ایران #پوست #Nuxe #nature #skin #cleanser #iran
Read more
 #essentialsfrommeisamatr اشتباهات آرایشی: 1: کرم پودر اشتباه: لازم نیست که پوستتان را با کرم ...
Media Removed
#essentialsfrommeisamatr اشتباهات آرایشی: 1: کرم پودر اشتباه: لازم نیست که پوستتان را با کرم پودر خفه کنین. یک لایه نازک از کرم پودر کافی است. در انتخاب رنگ کرم پودر دقت کنین. انتخاب رنگ اشتباه و تیره باعث پیر نشان دادن و كثيفى چهره می شود. 2:روشن کردن بیش از حد زیر چشم: پوشش تیرگی دور چشم و روشن ... #essentialsfrommeisamatr
اشتباهات آرایشی:
1: کرم پودر اشتباه: لازم نیست که پوستتان را با کرم پودر خفه کنین. یک لایه نازک از کرم پودر کافی است.
در انتخاب رنگ کرم پودر دقت کنین. انتخاب رنگ اشتباه و تیره باعث پیر نشان دادن و كثيفى چهره می شود.
2:روشن کردن بیش از حد زیر چشم: پوشش تیرگی دور چشم و روشن کردن آن با کانسیلر رنگ روشن فقط باعت کبودتر دیده شدن دور چشم و در نهایت کدری چهره می شود.
3: استفاده زیاد از مداد ابرو: اگر ابروهایتان نقاط خالی دارید، به اندازه و به صورت هاشوری ابروها رو بکشید.
پر رنگ کردن و کادر بندی ابرو ها به صورت مشخص، چهره شما رو مصنوعی و اخمو نشان خواهد داد.
4: مقدار پودر شل را کنترل کنین: کار خیلی آسونیه که مقدار زیادی از يك پودر شل رو به پوستمون بزنیم اما اینکه
بتونیم کار خرابی اونو کنترل کنیم کار آسونی نیست. بدترین کاری که پودر شل میتونه با یک پوست لطیف و جوان انجام ‌بده اینه که حالتی روی پوست ایجاد میکنه که به نظر یک لایه ضخیم و ناصاف روی پوست ایجاد
میکنه. پودر شل نشانه های پیری را بیشتر و برجسته تر نشان میدهد، دقیقا همان اتفاقی که ما نمیخواهیم با
آرایش کردن برایمان بیافتد.
5: رژلب اشتباه: اگر لب باریکی دارید، هرگز از رژلب های تیره استفاده نکنین. با این کار لب هایتان باریک
نشان دیده میشه.
6: خط چشم نصفه و نیمه ممنوع: درست است که یک خط چشم پهن که از نوک چشم تا انتهای آن کشیده شده باعث می شود چشم هایتان کوچکتر و نزدیک به هم به نظر برسند، اما یک خط چشم نصفه هم واقعا مسخره است. راه حل چیست؟ از گوشه داخلی چشمتان خط نازکی تا نزدیکی مردمک چشمتان بکشید و سپس این خط را کمی کلفت تر کرده و تا انتهای چشمانتان ادامه دهید. سپس با یک برس سایه آن را از گوشه خارجی به سمت گوشه داخلی کمی پخش کنید.
7: رژگونه بیش از حد تیره ممنوع: هرگز برس رژگونه رو بیش از حد به پودر رژگونه آغشته نکنین و تمام محیط صورت را
با رژگونه پر نکنین. رژگونه بیش از حد و مشخص بودن خط رژگونه، باعث می شود چهره مصنوعی و آرایشتان کثیف دیده بشه.
8: کانتورینگ نا متعادل: بیش از حد استفاده از پودرهای کانتورینگ و تیره، چهره رو لک دار نشون میده.
9: کشیدن خط لب خارج از خط طبیعی لب هایتان بیش از حد ممنوع: این کار نه تنها لب هایتان را برجسته تر نشان میدهد بلکه چهره شما را غیرطبیعی خواهد کرد.
#زيبايى
#ميثم_عطر
#نكات_زيبايى
Read more
 #doctor_118 #دکتر118 #دکتر #پزشک #پزشکی #درمان #دارو #داروخانه #سلامت #سلامتی #بهداشت #پوست ...
Media Removed
#doctor_118 #دکتر118 #دکتر #پزشک #پزشکی #درمان #دارو #داروخانه #سلامت #سلامتی #بهداشت #پوست #زیبایی #سولار #آفتاب #بدن #کرم #برنزه در اینجا روشهای صحیح آفتاب گرفتن را باهم میخوانیم ،در حدی که فقط برنزه شوید ،نه سیاه سوخته!! 1-در جلسه اول توصیه می شود حداکثر 30دقیقه زیر آفتاب بخوابید. ... #doctor_118
#دکتر118 #دکتر #پزشک #پزشکی #درمان #دارو #داروخانه #سلامت #سلامتی #بهداشت #پوست #زیبایی #سولار #آفتاب #بدن #کرم #برنزه
در اینجا روشهای صحیح آفتاب گرفتن را باهم میخوانیم ،در حدی که فقط برنزه شوید ،نه سیاه سوخته!!
1-در جلسه اول توصیه می شود حداکثر 30دقیقه زیر آفتاب بخوابید. بین هر جلسه آفتاب گرفتن باید یک روز به پوست تان استراحت بدهید. در جلسه دوم 45 دقیقه و جلسه سوم یک ساعت زیر آفتاب بخوابید؛ یک ربع به جلو، یک ربع به پشت، یک ربع به پهلوی راست و یک ربع به پهلوی چپ. امن ترین راه برای برنزه شدن زیر آفتاب استفاده از روغن های مخصوص کارخانه ای است. بعد از زدن روغن هر 5 دقیقه یک بار با آبپاش سراسر بدن تان را مرطوب کنید. نوشیدن آب و خوردن میوه های تابستانی را هم فراموش نکنید! هر زمان احساس کردید ضربان قلب تان بالا رفته یا سردرد گرفته اید از زیر آفتاب بلند شوید، دوش بگیرید و چند دقیقه ای در سایه قدم بزنید.
2-با رعایت چند نکته می توان در عین برنزه شدن تا حدودی از عوارض آفتاب سوختگی جلوگیری کرد. در فصل تابستان بین 9 تا 11 صبح و 3تا 5 بعد از ظهر مناسب ترین زمان برای برنزه شدن است. برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن بهتر است در هفته 2 تا 3 آفتاب نگیرید. قبل و بعد از آفتاب حتما دوش بگیرید. برای قسمت های حساس پوست از جمله صورت، سرشانه و سایر قسمت هایی که بیشتر در معرض نور خورشید هستند از ضدآفتاب هایی با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید و قسمت هایی که پوست تیره تری دارند مثل سر زانوها و آرنج و قوزک پا را با لایه غلیظی از ضد آفتاب بپوشانید تا خیلی تیره نشوند. حتما از عینک آفتابی مناسب برای چشم ها استفاده کنید و موهای تان را با روسری یا کلاه بپوشانید تا دچار موخوره و خشکی نشود و رنگش تغییر نکند.
3-با اتمام زمان آفتاب گرفتن حتما با آب ولرم یا نسبتا خنک دوش بگیرید و روغن های اضافی را خوب بشویید. سپس با برداشتن و گذاشتن حوله روی پوست، رطوبت آن را بگیرید. از کشیدن حوله روی پوست خودداری کنید. بعد از آن حتما از یک لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید. البته لوسیون ها و ژل های مخصوص بعد از آفتاب هم هستند که پوست را خنک و ترمیم و رنگ برنزه پوست را تثبیت می کنند. برای پوست صورت تان باید از کرم های مخصوص صورت استفاده کنید. در ادامه روز نیز هر زمان احساس کردید پوست تان خشک شده دوباره به آن لوسیون بزنید. آفتاب باعث می شود بیش از پیش به این مرطوب کننده ها احتیاج پیدا کنید. برای تهیه تمامی این روغن ها و لوسیون ها می توانید به فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی یا داروخانه ها مراجعه کنید.
Read more
 #essentialsfrommeisamatr اين روزها كانسيلر يكى از محبوب ترين محصولات آرايشى مى باشد. اين محصول ...
Media Removed
#essentialsfrommeisamatr اين روزها كانسيلر يكى از محبوب ترين محصولات آرايشى مى باشد. اين محصول ميتونه عيوب پوستتان رو به خوبى پوشش بده ولى انتخاب نوع و رنگ اشتباه ميتونه عيوب چهرتون رو بيشتر نشون بده.چند نكته مهم وقتى كه ميخواهيم كانسيلر رو دور چشم استفاده كنيم: ١:اگر از کرم پودر استفاده ... #essentialsfrommeisamatr
اين روزها كانسيلر يكى از محبوب ترين محصولات آرايشى مى باشد. اين محصول ميتونه عيوب پوستتان رو به خوبى پوشش بده ولى انتخاب نوع و رنگ اشتباه ميتونه عيوب چهرتون رو بيشتر نشون بده.چند نكته مهم وقتى كه ميخواهيم كانسيلر رو دور چشم استفاده كنيم:
١:اگر از کرم پودر استفاده می کنید، ابتدا آن را بزنید و سپس از کانسیلر استفاده کنید. اگر کانسیلر را اول بزنید و سپس از کرم پودر استفاده کنید، مقدار زیادی از کانسیلر پاک خواهد شد.
٢:رنگ كانسيلرتان نبايد بيش از ١ تا ٢ درجه از رنگ طبيعى پوستتان روشن تر باشد.
٣:اگر دور چشمتان حلقه سياه داريد، هرگز از رنگ هاى بيش از حد روشن استفاده نكنين،برای پوشاندن سیاهی زیر چشم از کانسیلر نارنجی یا هلویی رنگ با نوک استفاده كنين و با انگشت حلقه زیر چشم بزنین.
٤:كانسيلر رو به شكل يك مثلث زير چشمتان بزنيد و با ضربات ملايم پخش كنين این شکل نه تنها سیاهی دور چشم را می پوشاند بلکه به صورت فوری این دید بصری را به وجود مياره که صورت شما کشیده تر شده،پس هرگز كانسيلر رو به صورت خطى زير چشمتان نماليد.
٥:حواستان باشد كه مقدار كانسيلر بيش از حد نباشد زيرا اين كار، حالت غير طبيعى و ماسيدگى روى پوستتون ايجاد ميكنه.
٦:آرایشگران حرفه ای در مورد روش استفاده صحیح از کانسیلر توصیه می کنند که آن را در قسمت های کوچک و از بخش داخلی چشم به سمت بیرون بزنید و پخش کنید. در واقع به آن به چشم اشعه ی نوری نگاه کنید که از زیر چشم به بیرون می تابد. با انگشت میانی یا یک براش آرایشی ، تکه های کانسیلر را با ضربه های ملایم روی پوست پخش کنید تا محو شده و رگه رگه نشه.کانسیلر روی پوست های چرب ممکنه در وسط روز به هم ریخته و کثیف بشه؛بنابراین سعی کنید برای این نوع پوست ها کانسیلر را به همراه یک پودر مات کننده استفاده کنید.
#ميثم_عطر
#كانسيلر
Read more
لیزیک چیست؟ لیزیک یک شکل جراحی لیزری است که قادر است طیف وسیعی از نزدیک بینی (و آستیگماتیسم و دوربینی) را اصلاح کند. در این فرم عمل بهبود دید سریع بوده و ناراحتی‏ های پس از عمل کمتر می‏ شود. در این عمل در ابتدا یک لایه با ضخامت حدودا" 160 میکرون از سطح قرنیه برداشته می ‏شود و سپس توسط لیزر اکسایمر که ... لیزیک چیست؟

لیزیک یک شکل جراحی لیزری است که قادر است طیف وسیعی از نزدیک بینی (و آستیگماتیسم و دوربینی) را اصلاح کند. در این فرم عمل بهبود دید سریع بوده و ناراحتی‏ های پس از عمل کمتر می‏ شود. در این عمل در ابتدا یک لایه با ضخامت حدودا" 160 میکرون از سطح قرنیه برداشته می ‏شود و سپس توسط لیزر اکسایمر که با کامپیوتر کنترل می ‏شود تراش قرنیه متناسب با شماره عینک صورت می‏ گیرد.
.
.
آیا عمل جراحی درد دارد؟

خیر، با استفاده از قطره‏ های بی‏ حسی، عمل جراحی لیزر و لیزیک بدون درد انجام می‏ شود. پس از عمل لیزیک، تا چند ساعت احساس سوزش و جسم خارجی و اشک ریزش وجود دارد، اما معمولا" نیازی به داروی ضد درد نیست و اغلب روز بعد از عمل می‏ توان به کار روزانه بازگشت. اما درد پس از عمل لیزر پی.آر.کی بیشتر است، که از داروهای ضد درد قوی تر استفاده می شود.
.
.
محدودیت‏ های پس از عمل جراحی چیست؟

روزهای نخست باید از مالش پلک ها با دست خودداری کنید. تا 3 هفته استخر و سونا نروید. استحمام از روز دوم بعد از لیزیک و پس از ترمیم اپی تلیوم در عمل PRK مانعی ندارد. از آرایش دور چشم در هفته اول پس از عمل اجتناب کنید.
چه موقع می‏ توان به کارهای روزمره بازگشت؟

در مورد عمل لیزیک، فردای عمل جراحی در صورتی که دید شما اجازه بدهد می توانید به کارهای روزمره برگردید. در مورد عمل PRK، سه تا پنج روز پس از عمل این امکان فراهم می آید.
.
.
سن مناسب لیزر و لیزیک چیست؟

حداقل سن برای انجام این اعمال جراحی 18 سال تمام بوده و لازم است در یکسال اخیر تغییر محسوسی در شماره عینک فرد رخ نداده باشد. سن حداکثری برای این اعمال وجود ندارد و تا زمانی که برای چشم بیماری خاص مانند آب مروارید یا آب سیاه یا بیماری های دیگری که مانع این عمل باشند بوجود نیامده است می‏ توان این عمل را انجام داد. اما باید دانست که بعد از سن 40 سالگی اگر این اعمال جراحی انجام شود فرد جهت مطالعه حتما" به عینک نیاز خواهد داشت. مسن ترین فردی که تا کنون توسط چشم پزشکان نور عمل شده است، 73 سال سن داشته و شماره چشم وی 5/1- بوده است.
.
.
منبع : بیمارستان چشم پزشکی نور
Read more
AQUA نميدونم این اسمو شنیدین یا آشنایی با محصولاتش دارید اما...لازم دیدم یه توضیحی بدم برای دوستانی ...
Media Removed
AQUA نميدونم این اسمو شنیدین یا آشنایی با محصولاتش دارید اما...لازم دیدم یه توضیحی بدم برای دوستانی که نمیشناسن... بچه ها محصولات آکوا خط چشم و ابروی جامد هست...شاید عجیب باشه اما کار باهاش واقعا از خط چشم راحت تره و مهم تر این که.چون جامده چهار پنج سال کار میکنه چون راهی برای فاسد شدن نداره... میمونه ... AQUA
نميدونم این اسمو شنیدین یا آشنایی با محصولاتش دارید اما...لازم دیدم یه توضیحی بدم برای دوستانی که نمیشناسن...
بچه ها محصولات آکوا خط چشم و ابروی جامد هست...شاید عجیب باشه اما کار باهاش واقعا از خط چشم راحت تره و مهم تر این که.چون جامده چهار پنج سال کار میکنه چون راهی برای فاسد شدن نداره...
میمونه نحوه استفاده....این رنگ ها چون جامد هستند باید با آب کمی قاطی بشن...به. این صورت که.شما قلمو مد نظرتون رو.توی آب میزنید و.وقتی روی آکوا میزنید مثل آبرنگ رنگ رو به خودش میگیره... ترجیحا آب. رو روی خود آکوا نریزید چون درش بسته. میشه و اوون حالت جامد رو از دست میده...
اگر هم مثل من برای کشیدن ابرو مثل تاتو یا هاشور استفاده میکنید که باید بگم آکوا نه تنها روی پوست کشیده میشه بلکه مو هارو به. رنگ خودش درمياره...که بعد. از شستن. آرایش میره...مثلا شما به راحتی میتونید با آکوا قهوه ای روشن ابروی مشکی رو هم طراحی کنید هم رنگ کنید...و بعد از مراسمتون پاکش کنید...
نکته دیگه قلمو هست... من ترجیح میدم از قلمو سه صفر استفاده کنم که نازک ترین قلم آرایشی هست... سوالی بود در خدمتم.
من که واقعا از استفاده ازش راضی ام...شما چی؟؟؟؟
Read more
ژل پاک‌کننده صورت کاپریس ویتال <span class="emoji emoji1f64b"></span>🏻 به نظرم صبح قبل از اینکه بریم سرکار‌ برای اینکه سرحال بشیم‌میتونیم ...
Media Removed
ژل پاک‌کننده صورت کاپریس ویتال 🏻 به نظرم صبح قبل از اینکه بریم سرکار‌ برای اینکه سرحال بشیم‌میتونیم صورتمون رو بشوریم با ژل شستشو کاپریس ویتال 🤦🏻‍♀️ پاک کننده روزانه پوست از لوازم آرایشی و آلودگی های محیطی ژل پاک کننده صورت کاپریس، ژل غلیظ، شاداب کننده و پاک‌کننده‌ایی بسیار مطلوب است که از ... ژل پاک‌کننده صورت کاپریس ویتال 🙋🏻 به نظرم صبح قبل از اینکه بریم سرکار‌ برای اینکه سرحال بشیم‌میتونیم صورتمون رو بشوریم با ژل شستشو کاپریس ویتال 💕🤦🏻‍♀️
پاک کننده روزانه پوست از لوازم آرایشی و آلودگی های محیطی
ژل پاک کننده صورت کاپریس، ژل غلیظ، شاداب کننده و پاک‌کننده‌ایی بسیار مطلوب است که از قدرت آب چشمه‌ معدنی برای از بین بردن تمام آلودگی‌ها از روی پوست استفاده می‌کند و پوست شما را کاملا تمیز، شاداب، شفاف و لطیف می سازد💕عصاره آویشن، رزماری و ترنج به کار رفته در ترکیب این محصول، به آرامی پوست را زنده و شاداب کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبودمی بخشد. با استفاده از این ژل پاک‌کننده، پوستی شاداب، انعطاف‌پذیر و درخشان خواهید داشت. 🌸🌸 عملکرد
پاک کنندگی و پاکسازی پوست
• نتایج
پوست از آلودگی ها و لوازم آرایش پاک شده و ترشح چربی طبیعی پوست متعادل می گردد، در نهایت پوست شاداب و درخشان می شود. (قابل استفاده برای صورت و چشم )

حتي با يكبار استفاده متوجه تغيير پوست صورتتون ميشيد 😍

براي سفارش لطفا به دايركت مراجعه كنيد 🙏🏼 براي اطلاع از نمايندگي ها به بوت مراجعه كنيد
آدرس بوت:
https://telegram.me/capricebot

#capricecosmetics #caprice #mycaprice #capricevital #skincare #ilovecaprice #cleansing #cleansinggel #facegel #lemon #spring #ilovemakeup #skin #naturalskincare #essentialoils #thermalwater #nottestedonanimals
#كاپريس #كاپريس_ويتال #زيبايي #ژل_صورت #ژل_شستشو #زيبايي_صورت #زيبايي_پوست #عصاره_ليمو #ليمو #رزماري
Read more
طرز تهيه ماسک زغال فعال در منزل برای تهیه این ماسک زغال به زغال فعال‌ شده نیاز دارید و نباید آن را با ...
Media Removed
طرز تهيه ماسک زغال فعال در منزل برای تهیه این ماسک زغال به زغال فعال‌ شده نیاز دارید و نباید آن را با زغال معمولی اشتباه بگیرید. زغال فعال شده جدیدا در محصولات مراقبت از پوست بسیار استفاده می شود. چون خواص پاکسازی عمیق پوست را دارد. از زغال فعال‌ شده در صابون‌ های صورت، ماسک‌ ها، پاک‌کننده‌ های ... طرز تهيه ماسک زغال فعال در منزل

برای تهیه این ماسک زغال به زغال فعال‌ شده نیاز دارید و نباید آن را با زغال معمولی اشتباه بگیرید. زغال فعال شده جدیدا در محصولات مراقبت از پوست بسیار استفاده می شود. چون خواص پاکسازی عمیق پوست را دارد.

از زغال فعال‌ شده در صابون‌ های صورت، ماسک‌ ها، پاک‌کننده‌ های مایع و … با اهدافی مانند پیشگیری از چرب شدن پوست و … استفاده می شود.

زغال فعال‌ شده شکلی از کربن فرآوری‌ شده است که موجب برداشته شدن کثیفی، چربی و آلاینده‌ های محیطی از پوست افراد می شود. زغال فعال‌ شده ارزان است و به راحتی در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم بهداشتی و آرایشی بیشتر به شکل کپسول یا پودر یافت خواهد شد.

۱- طرز تهیه ماسک زغال برای پاکسازی ملایم

برای تهیه این ماسک زغال برای از بین بردن ناخالصی‌ ها و آلودگی‌ های پوست به مواد زیر نیاز دارید :

زغال فعال‌شده (یک کپسول یا یک قاشق غذاخوری)

ژل آلوئه‌ورا

پیاله یا کاسه کوچک برای ترکیب کردن

برس ماسک صورت یا ابزاری برای ترکیب کردن

روش تهیه ماسک سیاه :

برای تهیه ماسک زغال در اولین مرحله در یک کاسه یا پیاله، یک قاشق غذاخوری از ژل آلوئه‌ورا را با محتوای یک کپسول از زغال فعال‌ شده ترکیب کنید. آنها را خوب هم بزنید تا خمیری یکنواخت بدست آید.

حالا باید ماسک سیاه را روی صورت بمالید . مراقب باشید ماسک زغال به اطراف چشم نمالد.

حالا حدو ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس صورت تان را کامل بشویید. هفته‌ ای دو بار از این ماسک استفاده کنید تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

۲- طرز تهیه ماسک زغال : ماسک برای پوست‌ های جوش‌ دار یا لکه‌ دار

برای تهیه ماسک زغال برای از بین بردن جوش‌ ها و لکه‌ های روی صورت به مواد زیر نیاز دارید :

زغال فعال‌ شده (یک کپسول یا یک قاشق غذاخوری)

عصاره یا اسانس درخت چای

روغن یا کرم صورت

پیاله یا کاسه کوچک برای ترکیب کردن

برس ماسک صورت یا ابزاری برای ترکیب کردن

روش تهیه ماسک سیاه :

برای تهیه این ماسک سیاه باید یک قاشق غذاخوری از روغن یا کرم صورت (مانند جوجوبا یا هسته انگور) و ۲ قطره اسانس درخت چای را با محتوای یک کپسول از زغال فعال‌شده را در یک کاسه یا پیاله ریخته و حسابی با هم مخلوط کنید تا خمیری صاف و یکدست بدست آورید.

در مرحله بعدی ماسک زغال را روی صورت بمالید.

مراقب باشید از این ماسک به اطراف چشم مالیده نشود.

حالا باید 15 دقیقه ماسک روی صورت شما بماند و بعد آن را بشویید. این روش را هفته ای دوبار انجام دهید تا نتیجه اش را بگیرید.

استفاده از زغال چوب فعال برای سفید کردن دندان
هفته ای دو تا سه بار
Read more
CLARINS GENTLE FOAMING CLEANSER DRY SENSITIVE SKIN 125ML کلارنس فوم پاک کنده برای پوست های خشک ...
Media Removed
CLARINS GENTLE FOAMING CLEANSER DRY SENSITIVE SKIN 125ML کلارنس فوم پاک کنده برای پوست های خشک و حساس . پاک کننده لطیف از برند کلارنس ، محصولی است ایده آل برای داشتن پوستی پاک و لطیف. این محصول، با ترکیباتی که در خود جای داده، باقی مانده آرایش و چربی اضافی را از روی پوست پاک کرده و علاوه بر این، سلول ... CLARINS GENTLE FOAMING CLEANSER DRY SENSITIVE SKIN 125ML
کلارنس فوم پاک کنده برای پوست های خشک و حساس
.
پاک کننده لطیف از برند کلارنس ، محصولی است ایده آل برای داشتن پوستی پاک و لطیف. این محصول، با ترکیباتی که در خود جای داده، باقی مانده آرایش و چربی اضافی را از روی پوست پاک کرده و علاوه بر این، سلول های مرده را که باعث کدری پوست می شوند از بین می برد. این پاک کننده با در بر داشتن ترکیباتی چون کره شیا و پرو ویتامین B5، خشکی پوست را برطرف کرده و به آن لطافت می بخشد. استفاده از این محصول برای پوست های خشک و حساس توصیه می شود.
.
نحوه استفاده: مقدار کمی از محصول را برداشته و آن را بین کف دو دست ماساژ دهید تا به حالت کف در آید. سپس، در حالی که مراقب هستید محصول با چشم ها تماس پیدا نکند، با استفاده از حرکات دورانی، آن را بر روی صورت ماساژ دهید و در آخر، صورت را با آب بشویید. در صورتی که صبح از این پاک کننده استفاده می کنید، صورت را با آب خنک و اگر شب از آن استفاده می کنید، صورت را با آب گرم بشویید.
.
🔺با ضربه زدن روي تصوير قيمت محصول را مشاهده نماييد و مستقيم وارد صفحه خريد محصول شويد.
.
🔺قیمت کالاها به تومان میباشد. صفرهای بعد از اعشار خوانده نمیشود.
#safirstores #safir #safirismyshop # #clarinsmiddleeast
سفیر_سلامتی #پوست #آب
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
یکی از دغدغه های اصلی خانم ها این است که برای مهمانی شب و مراسم مهم چطور آرایش کنند که در عین سادگی، شیک ...
Media Removed
یکی از دغدغه های اصلی خانم ها این است که برای مهمانی شب و مراسم مهم چطور آرایش کنند که در عین سادگی، شیک به نظر برسند. برای این منظور تکنیک های ساده ای وجود دارد که مرحله به مرحله با آن آشنا می شویم: 1: انتخاب آرایش صورت و مو متناسب با لباسی که قرار است بپوشید، یکی از مهم ترین نکات برای شیک دیده شدن، در ... یکی از دغدغه های اصلی خانم ها این است که برای مهمانی شب و مراسم مهم چطور آرایش کنند که در عین
سادگی، شیک به نظر برسند.
برای این منظور تکنیک های ساده ای وجود دارد که مرحله به مرحله با آن آشنا می شویم:
1: انتخاب آرایش صورت و مو متناسب با لباسی که قرار است بپوشید، یکی از مهم ترین نکات برای شیک دیده
شدن، در مهمانی ها می باشد.
2: پوست صورتتان کامل تمیز باشد و هرگز روی پوست کثیف میکاپ نکنید.
3: مرحله بعد، متناسب با نوع پوستتان، یک بیس آرایشی مناسب انتخاب کنید؛ اگر پوستتان چرب است، از
بیس هایی استفاده کنید که مات کننده می باشد؛ اگر جنس پوستتان خشک است، بیس هایی را انتخاب کنید
که رطوبت پوستتان را برای زمان بیشتری حفظ کرده و شفافیت و درخشش بیشتری به پوستتان بدهد.
4: در این مرحله،در صورتى که لک، نقاط تیره و یا قرمزی روی پوستتان دارید، با استفاده از محصولات
اصلاح کننده (کاركتور) آن ها را اصلاح كنيد.
5: از یک کانسیلر روشن تر از پوست خود برای ناحيه اطراف چشم استفاده کنید، دقت کنید که در صورت
تیرگی دور چشم، قبل از کانسیلر از كاركتور نارنجی رنگ استفاده کنید، و سپس کانسیلر روشن تر را استفاده
نمایید. در صورتی که فقط تمایل به استفاده از یک محصول دارید، رنگ کانسیلرتان از تناژ رنگی روشن و
صورتی استفاده نباشد، زیرا این رنگ، تیرگی دور چشم را کبودتر نشان می دهد.
6: رنگ کرم پودرتان را درست هماهنگ با پوستتان یا کمی روشن تر استفاده کنید. از انتخاب کرم پودرهای
تیره تر از رنگ پوستتان اجتناب کنید، به خصوص اگر پوست روشنی دارید. عدم هماهنگی بین رنگ صورت
و گردن و بدن، چهره شما را بسیار غیر عادی نشان خواهد داد. کرم پودر را به صورت نقطه ای در اطراف و
مرکز صورت گذاشته و سپس به طرفین محو نمایید
و فراموش نكنيد كه حجم زيادى از كرم پودر را روى پوستتان استفاده نكنيد، اين كار باعث ايجاد لايه اى غير طبيعى روى پوستتان مى شود و هم چنين باعث كاهش دوام ميكاپ شما مى شود.
7: سپس از یک پودر فیکس یا پنکیک، برای دوام بیشتر کرم پودر و کانسیلرتان استفاده کنید. دقت کنید
که در مصرف پودرها زیاده روی نکنید، استفاده بیش از حد از پودرها، خطوط پوست را عمیق تر نشان خواهد
داد.
8: مهم ترین نکته، فراموش نکنید هر چقدر که باید نقطه جذاب صورتتان را در میکاپ بیش تر به نمایش
بگذارید، به نقاط غیر جذاب نباید متمرکز شوید و بیش از حد میکاپ کنید؛ به عنوان مثال، اگر کسی لبهای
باریکی دارد، نباید بیش از حد لب ها را میکاپ کند.
9: در آخر از هایلایتر های براق، برای استخوان بالای گونه ها، گوشه های داخلی چشم ها و استخوان زیر ابرو
استفاد
Read more
 #peru🇵🇪 #machupicchu #inkaempire گزارش سفر به ماچوپیچو 2 ماچوپیچو اسرارآمیزترین شهر باستانی ...
Media Removed
#peru🇵🇪 #machupicchu #inkaempire گزارش سفر به ماچوپیچو 2 ماچوپیچو اسرارآمیزترین شهر باستانی جهان ؛ اینکاها ساختن این شهر را از ابتدای قرن ۱۵ میلادی شروع کردند و در حوالی سال۱۴۵۰ میلادی در اوج قدرت امپراطوریشان ساخت آن را به پایان بردند . بر اساس شواهد باستان‌شناسی، ماچوپیچو شهری معمولی ... #peru🇵🇪
#machupicchu
#inkaempire

گزارش سفر به ماچوپیچو 2
ماچوپیچو اسرارآمیزترین شهر باستانی جهان ؛
اینکاها ساختن این شهر را از ابتدای قرن ۱۵ میلادی شروع کردند و در حوالی سال۱۴۵۰ میلادی در اوج قدرت امپراطوریشان ساخت آن را به پایان بردند .
بر اساس شواهد باستان‌شناسی، ماچوپیچو شهری معمولی نبوده و از آن به عنوان خلوت‌گاهی برای گذران اوقات فراغت بزرگان اینکا استفاده می‌شده است. این محوطه باستانی از یک قصر بزرگ، چندین معبد که در اطراف حیاط قصر برای خدایان اینکا ساخته شده و حدود ۱۵۰ خانه برای خدمت‌گذاران،تشکیل شده است.

تخمین زده می‌شود که حداکثر ۷۵۰ نفر قادر به سکونت هم‌زمان در این شهر که در حدود ۵ کیلومتر مربع وسعت دارد، بوده‌اند و به احتمال زیاد در فصل‌های بارانی که سفرهای بزرگان اینکا به ماچوپیچو قطع می‌شده است،جمعیت شهر بسیار کمتر از این تعداد می‌شده است.
اینکاها این محوطه را به خاطر موقعیت جغرافیایی و زمین‌شناختی استثنایی‌اش برای ساخت ماچوپیچو انتخاب کرده‌اند. بر اساس اعتقاد اینکاها، شبح سلسله جبالی که در پشت ماچوپیچو به چشم می‌خورد، نمایانگر چهره اینکا است که سر به آسمان برداشته است. اینکاها اعتقاد داشتند که سنگ‌ها و صخره‌های استوار زمین نباید از سرجای‌شان خارج یا قطعه‌قطعه شوند و به همین خاطر کل بناهای ماچوپیچو را با قطعه سنگ‌هایی ساختند که به صورت منفرد در کوهستان پیدا می‌کردند .

در ساخت بسیاری از عمارت‌های ماچوپیچو از هیچ نوع ملاطی استفاده نشده است و معماران اینکا با محاسبات دقیق و برش ظریف سنگ‌ها، موفق به ساخت دیوارهای عظیمی شده‌اند که درز میان سنگ‌هایش کمتر از یک میلی‌متر است. دیگر ویژگی منحصر به فرد معماری ماچوپیچو، یکپارچگی و ترکیب عناصر معماری با ویژگی‌های محیطی است، چنان که معماران اینکا از بسیاری از دیواره‌ها و تخته‌سنگ‌های موجود در محوطه برای ساخت قسمت‌های مختلف ماچوپیچو استفاده کرده‌اند.

بخش های مختلف ماچوپیچو ؛
مجموعه ماچوپیچو را می‌توان به سه بخش کشاورزی، مسکونی و مذهبی تقسیم کرد.
ورودی اصلی این قلعه در قسمت جنوب غربی آن و در انتهای جاده‌ای موسوم به «مسیر اینکا» قرار داشته است. اما ورودی فعلی که در جنوب شرقی این محوطه قرار دارد، به محوطه‌های کشاورزی ماچوپیچو منتهی می‌شود. در بخش‌های کشاورزی ماچوپیچو که از مزارع پلکانی و کانال‌های آبیاری تشکیل شده است، اینکاها محصولاتی چون سیب‌زمینی و ذرت می‌کاشته‌اند که با توجه به دورافتادگی این قلعه از دیگر نقاط امپراطوری اینکا، نقش مهمی در تأمین آذوقه ساکنانش داشته است.
Read more
<span class="emoji emoji1f64e"></span>🏽‍♀️لک این کلمه ای هست که همه ما بعد از چروک نسبت بهش 🤭حساسیت داریم لک های پوستی میتوانند در اثر آفتاب ...
Media Removed
🏽‍♀️لک این کلمه ای هست که همه ما بعد از چروک نسبت بهش 🤭حساسیت داریم لک های پوستی میتوانند در اثر آفتاب ، داروهای مختلف ، استفاده از محصولات آرایشی نامناسب ، بارداری و غیره ایجاد بشن درمان این لک ها بسته به عمقی که دارند می تواند بسیار کوتاه و یا طولانی باشد اما اصولاً طبق توصیه پزشکان پوست ، استفاده ... 🙎🏽‍♀️لک
این کلمه ای هست که همه ما بعد از چروک نسبت بهش 🤭حساسیت داریم
لک های پوستی میتوانند در اثر آفتاب ، داروهای مختلف ، استفاده از محصولات آرایشی نامناسب ، بارداری و غیره ایجاد بشن
درمان این لک ها بسته به عمقی که دارند می تواند بسیار کوتاه و یا طولانی باشد اما اصولاً طبق توصیه پزشکان پوست ، استفاده از ضد لک ها برای حداق 9 ماه پیشنهاد میشه
امروز با قوی ترین ضد لک گیاهی همراه شما هستیم .
🍀 سرم نوکس وایت 🍀
ضد لک بسیار قوی
رطوبت رسان
شفاف کننده
این محصول را میتوانید در هر سنی و با هر نوع پوستی استفاده کنید
حتی با توجه به اینکه AHA & BHA در ترکیباتش نداره ، میتونید اونرو اطراف چشم هم استفاده کنید
ضمناً پارابن هم در این سرم استفاده نشده
جذب بسیار سریعی داره
حتی خانم های باردار می توانند با خیال راحت از این سرم بسیار قوی استفاده کنند
سرم نوکس وایت ، لک های پوست را در مدت زمان کوتاهی کم رنگ کرده و به مرور زمان در حین درمان خواهید دید که کوچکترین اثری از لک ها روی پوست دیده نمی شود
👈🏼 از این سرم ، صبح و شب روی پوست تمیز صورت ، اطراف چشم و گردن استفاده کنید
پیشنهاد ما برای درمان سریعتر و همینطور کامل ، استفاده از سرم قبل از ضد آفتاب ، امولسیون نوکس وایت ، کرم شب نوکس وایت و کرم دور چشم نوکس وایت هست
حجم محصول : 30 میل
حدود قیمت : 395000 تومان
خرید اینترنتی از سایت روژا
www.rojashop.com
خرید حضوری از تمام داروخانه و فروشگاه های معتبر سراسر ایران
#نوکس #پوست #پوبر #زیبایی
Read more
<span class="emoji emoji1f481"></span>🏼‍♀️اگر شما هم جزو افرادی هستید به هر دلیل تمایلی به شستشوی مکرر صورت خود در طی روز ندارید اما بهداشت ...
Media Removed
🏼‍♀️اگر شما هم جزو افرادی هستید به هر دلیل تمایلی به شستشوی مکرر صورت خود در طی روز ندارید اما بهداشت و زیبایی پوستتان برایتان اهمیت دارد ، کپشن را مطالعه کنید . محلول پاک کننده میسلار نوکس . این محلول میسلار ، پاک کننده ای ملایم است که از پوست محافظت کرده و ساختار آنرا تقویت می کند . مناسب ... 💁🏼‍♀️اگر شما هم جزو افرادی هستید به هر دلیل تمایلی به شستشوی مکرر صورت خود در طی روز ندارید اما بهداشت و زیبایی پوستتان برایتان اهمیت دارد ، کپشن را مطالعه کنید
.
🌈محلول پاک کننده میسلار نوکس🌈
.
😊این محلول میسلار ، پاک کننده ای ملایم است که از پوست محافظت کرده و ساختار آنرا تقویت می کند
.
😊مناسب هر نوع پوست ( چرب ، نرمال ، خشک و ...) است ، آرایش و آلودگی را به راحتی پاک مینماید
.
😊افراد با حساس ترین نوع پوست نظیر سوزش ، احساس سوزش و کشیدگی و ... می توانند به راحتی از این #محلول استفاده کنند زیرا ترکیبات التیام بخش موجود در آن ، تمام این مشکلات را از بین برده و در پوست ، ایجاد احساس راحتی میکند
.
📣نکته جالب توجه این محصول این است که در صورتی که از آن به صورت کمپرس روی صورت و اطراف چشم استفاده کنید ، پف را کاملا از بین می برد
.
📣روش مصرف : با پنبه آغشته به محلول ، پوست صورت و اطراف چشم را پاک نمایید
.
📣این محلول یک پاک کننده کامل است و نیازی به استفاده در کنار سایر پاک کننده ها نیست
.
این محلول نیاز به شستشو ندارد
.

قیمت حدود : ۱۲۸۰۰۰ تومان
.
خرید حضوری از داروخانه و فروشگاه های سراسر کشور
.
خرید آنلاین از سایت روژا : www.rojashop.com
.
#محلول #نوکس #میسلار #صورت #آرایش #بهداشت #زیبایی #پوست #درمان #حساس #چرب #پوست_چرب #میسلار #micellar #cleansing #iran #cleansingwater #france #poober
Read more
کرم مرطوب کننده و تسکین دهنده سریع التهابات پوستی ProBlance Soothing Acute Cream for Irritated.rehhened ...
Media Removed
کرم مرطوب کننده و تسکین دهنده سریع التهابات پوستی ProBlance Soothing Acute Cream for Irritated.rehhened Skin کاربرد: قابل استفاده پس از لیزر (به صورت موضعی روی محل لیزر شده) قابل استفاده به صورت یک اقدام اورژانسی در مواقع مواجه به حساسیت پوستی ، آفتاب سوختگی و عرق سوختگی قابل استفاده به عنوان ... کرم مرطوب کننده و تسکین دهنده سریع التهابات پوستی
ProBlance Soothing Acute Cream for Irritated.rehhened Skin
کاربرد: قابل استفاده پس از لیزر (به صورت موضعی روی محل لیزر شده) قابل استفاده به صورت یک اقدام اورژانسی در مواقع مواجه به حساسیت پوستی ، آفتاب سوختگی و عرق سوختگی قابل استفاده به عنوان کرم مراقبتب و ترمیم کننده پوست قابل استفاده حتی برای کودکان قابل استفاده حتی دور چشم در زمان حساسیت روش مصرف : به صورت موضعی روی ناحیه تحریک شده استفاده شود.به صورت ماسک ده دقیقه ای روی موضع قرار داده و سپس به آرامی ماساژداده تا جذب پوست گردد.
#ددوسنس #Dadosensiran
Read more
. پاکسازی صورت با شیر علاوه بر اینکه مصرف شیر برای سلامتی مفید است، می توان از آن برای پاک کردن آرایش ...
Media Removed
. پاکسازی صورت با شیر علاوه بر اینکه مصرف شیر برای سلامتی مفید است، می توان از آن برای پاک کردن آرایش صورت نیز استفاده نمود. چربی و پروتئین های موجود در شیر به حفظ رطوبت پوست کمک می کند. به توصیه یکی از متخصصان پوست، با استفاده از یک پارچه لطیف و مخلوطی از مقداری شیر با روغن زیتون می توانید آرایش صورت ... .
پاکسازی صورت با شیر
علاوه بر اینکه مصرف شیر برای سلامتی مفید است، می توان از آن برای پاک کردن آرایش صورت نیز استفاده نمود. چربی و پروتئین های موجود در شیر به حفظ رطوبت پوست کمک می کند. به توصیه یکی از متخصصان پوست، با استفاده از یک پارچه لطیف و مخلوطی از مقداری شیر با روغن زیتون می توانید آرایش صورت را پاک کنید. همچنین می توانید یک قاشق غذاخوری روغن بادام را به یک کاسه شیر اضافه کنید و با یک پارچه نرم آن را روی پوست صورت بمالید. برای پاک کردن آرایش چشم نیز ابتدا چشم ها را با یک پارچه کتانی آغشته به شیر پاک کنید و سپس صورت خود را بشویید.

ماسک جوش شیرین و عسل
مقداری عسل ارگانیک را روی یک پارچه تمیز بمالید و کمی جوش شیرین را روی آن بپاشید و صورت خود را با آن پاک کنید. ترکیب عسل و جوش شیرین یک پاک کننده فوق العاده است. تنها کافی است که این ترکیب را به آرامی روی صورت بمالید و صورت خود را به طور کامل پاک کنید.
ماسک روغن نارگیل برای پاکسازی صورت
این ماده شگفت انگیز اثرات قابل توجهی دارد و نیازی به افزودن مواد دیگر برای پاک کردن آرایش صورت نیست. به گفته پزشکان، روغن نارگیل حاوی 3 نوع اسید چرب ضروری با وزن مولکولی کم است که از قدرت نفوذپذیری بالایی برخوردار بوده و دارای خاصیت ضد میکروبی است؛ که همین مسئله آن را به یک مرطوب کننده فوق العاده برای صورت و بدن تبدیل کرده است. بهتراست این روغن را قبل از حمام استفاده کنید و آن را به مدت 10دقیقه روی پوست نگه دارید. هنگام مصرف، ابتدا مقداری از آن را در کف دست ریخته و آن را به آرامی روی پوست صورت بمالید یا پارچه کتانی را به آن آغشته کنید.
ادامه مطلب را در سایت پوراطب مطالعه کنید.
Www.pourateb.com

#pourateb #health #healthy #skin #skincare #skin_care #skinhealth #
#پوراطب #سلامت #سلامتي #سلامت-پوست #پوست_مو_زیبایی #پوست_صورت
Read more
‏@Dr.jalilzadeh.official ‏@Dr.jalilzadeh.official رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي رفع چين و چروك دور لب رفع جاي جوش عضو آكادمي زيبايي امريكا دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه ... ‏@Dr.jalilzadeh.official
‏@Dr.jalilzadeh.official 🌈رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
🌈رفع چين و چروك دور لب
🌈رفع جاي جوش 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم و لب وجاي جوش بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري🌺🌺 🌺🌺هزينه هرجلسه پلك بالا وبغل با احتساب تخفيف ٣٠ درصد ١/۸۰۰ هزار تومان ميباشد
هزينه هرجلسه براي پلك پايين ٨٠٠ ميباشد.
هزينه پنجه كلاغي (بغل) هر جلسه ٦٠٠ ميباشد.
اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺 #دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #جای_جوش #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت ‏ #plexrplus #plasma ‏ #plasma_Jett #acne_scars ‏ #soft_surgery #Blepharoplasty
‏ #Rejuvenation #Wrinkles #eyelid_wrinkles #jalilzadeh
‏@Dr.jalilzadeh.official
‏@Dr.jalilzadeh.official
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم و دور لب و جاي جوش بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك دور چشم ودورلب ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم و دور لب به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي در بيرون از خانه از عينك وكرم ضد آفتاب استاندارد استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار مطب زيبايي ١٠صبح الي ٧شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀
‏@Dr.jalilzadeh.official
‏@Dr.jalilzadeh.official
ساعت تماس ١٠صبح ٨شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
.
.
.
Read more
. <span class="emoji emoji1f531"></span> خوشبختانه شوینده های مختلفی با هر نوع سلیقه ای و برای هر کاربردی در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی ...
Media Removed
. خوشبختانه شوینده های مختلفی با هر نوع سلیقه ای و برای هر کاربردی در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی وجود داره. . مثلا یکی مثل من حوصله یا وقت شستن صورتش رو هر شب قبل از خواب نداره، این افراد میتونن بر حسب نوع پوستشون میسلار واتر یا شوینده کرمی (شیرپاک کن) انتخاب کنن. . بعضی های دیگه تا صورتشون ... .
🔱 خوشبختانه شوینده های مختلفی با هر نوع سلیقه ای و برای هر کاربردی در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی وجود داره.
. 🔵 مثلا یکی مثل من حوصله یا وقت شستن صورتش رو هر شب قبل از خواب نداره، این افراد میتونن بر حسب نوع پوستشون میسلار واتر یا شوینده کرمی (شیرپاک کن) انتخاب کنن. .
🔴 بعضی های دیگه تا صورتشون رو با کف و آب نشورن، دلشون آروم نمیشه. این گروه از افرتد که معمولا هم جزو دسته پوست چرب ها هستن، میتونن از فوم یا ژل استفاده کنن. .
🔷️ دکترپیرریکاد یه گروه کامل از انواع پاک کننده های صورت داره که بزرگترین مزیتش اینه که مخصوص پوست حساس فرموله شده. این یعنی هر نوع پوست دیگه ای هم میتونن با خیال راحت ازش استفاده کنن. .
✔ فوم شستشو، محلول پاک کننده، پاک کننده کرمی و دوفازی دورچشم انواع پاک کننده های برند دکتر پیر ریکاد هستن.
. 🔶️ برندهایی که محصولات پوست حساس دارن، برندهای قابل اعتمادی هستن چون فرموله کردن محصولات پوست حساس رو باید فرمولاتورهای حرفه ای انجام بدن و مواد اولیه بسیار با کیفیت استفاده کنن. اینکه مواد اولیه از چه شرکتهایی تهیه بشه یکی از مهمترین بخش فرمولاسیون یه محصول هست و قیمت و کیفیت رو همین موضوع تعیین میکنه. .
🔺️ محصولات برند دکتر پیر ریکاد رو میتونین از #روشه_پالادیوم یا #داروخانه_صاحبقرانیه خرید کنین. البته خیلی جاهای دیگه هم دارن ولی من دقیق نمیدونم. خودم از این دوجا تهیه میکنم.
مخصوصا روشه پالادیوم که مشاورش رو خیلی دوست دارم و خیلی چیزا ازش یاد میگیرم😚

#دکترپیرریکاد #شوینده_پوست_چرب
#شوینده_صورت #زیبایی #معرفی_محصولات_ارایشی_بهداشتی
#فوم #میسلارواتردکترپیر
#فوم_شوینده #محلول_پاک_کننده
#فوم_پاک_کننده_صورت #پاک_کننده_آرایش_چشم
#پاک_کننده_کرمی #شوینده_کرمی_صورت
Read more
‍ هزینه سفر به #بارسلون چقدر است؟ قسمت اول ☘️متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت یورو به ریال لطفا به ...
Media Removed
‍ هزینه سفر به #بارسلون چقدر است؟ قسمت اول ☘️متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت یورو به ریال لطفا به قیمت روز محاسبه بفرمایید . انتخاب بهترین شهرهای اروپا اصلا کار ساده‌ای نیست، اما بارسلون قطعا یکی از آن‌ها است. راهنمای هزینه سفر به بارسلون را در این مقاله بخوانید. هزینه سفر به آتن چقدر است؟ شهر ... ‍ هزینه سفر به #بارسلون چقدر است؟

قسمت اول
☘️متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت یورو به ریال لطفا به قیمت روز محاسبه بفرمایید .
انتخاب بهترین شهرهای اروپا اصلا کار ساده‌ای نیست، اما بارسلون قطعا یکی از آن‌ها است. راهنمای هزینه سفر به بارسلون را در این مقاله بخوانید.

هزینه سفر به آتن چقدر است؟
شهر بارسلون که در ساحل زیبای مدیترانه واقع شده است، جذابیت‌های بسیاری دارد. جای تعجب نیست که برای بیشتر مسافرانی که اروپاگردی می‌کنند، این شهر یکی از اصلی‌ترین مقصدها است. بارسلون شهری است با غذاهای رنگارنگ، مجموعه‌ای بی‌نظیر از هنر و معماری تاریخی و بهترین شب‌های اروپا. با وجود چنین محبوبیتی، قطعا سفر کردن به این شهر ارزان نیست، با این حال نمی‌تواند خیلی هم پرخرج باشد.

متوسط هزینه روزانه بارسلون
در این مقاله هزینه‌ها را بر اساس دو نوع سفر اقتصادی ارائه داده
‌ایم. بنابراین ارقام ارائه شده بر این فرض تعیین شده‌اند که در یک هتل یا هاستل ارزان اقامت داشته باشید، از غذاهای لوکس چشم‌پوشی کنید و با استفاده از حمل و نقل عمومی جابه‌جا شوید. فراموش نکنید در صورت نیاز خرج و مخارج مربوط به مواردی مثل خوش‌گذرانی‌های شبانه، خرید سوغاتی و لباس، شرکت در تورها، خرید‌های غیر ضروری، غذای عالی و غیره را در نظر بگیرید.

هزینه روزانه سفر ارزان برای یک نفر (۵۳ یورو)

جاذبه‌های گردشگری: ۵ یورو (یک جاذبه غیر رایگان + یک جاذبه رایگان)
غذا: ۱۰ یورو
حمل و نقل: ۰ یورو
اقامت (هاستل): ۱۵ یورو
هزینه روزانه سفر اقتصادی برای یک نفر (۷۶ یورو | ۳۶۴,۰۰۰ تومان)

جاذبه‌های گردشگری: ۱۵ یورو (تور رایگان + یک جاذبه رایگان)
غذا: ۲۰٫۵۰ یورو
حمل و نقل: ۲٫۵ یورو
اقامت (هاستل ارزان): ۲۲ یورو
هزینه‌ بازدید از جاذبه‌ها و موزه‌های

بارسلون محله‌های فوق‌العاده جذاب و دیدنی‌ زیاد دارد و پارک‌هایش هم از زیبایی چیزی کم ندارند؛ هر دو را می‌توانید رایگان و بدون صرف هزینه‌ای دیدن کنید. اما به هر حال برای بازدید از موزه‌ها و جاذبه‌های دیگر باید هزینه کنید.

کازا بالیو: ۲۱٫۵۰ یورو
کلیسای خانواده مقدس (ساگرادا فامیلیا): ۱۵ تا ۲۴ یورو
موزه پیکاسو: ۱۱ تا ۱۶ یورو
قصر موسیقی کاتالان: ۱۸ یورو (تور )
موزه تاریخ بارسلون: ۷ یورو
کابین کابلی: رفت و برگشت ۱۲٫۵۰ یورو
تور پیاده روی: رایگان (اما باید به راهنما انعام بدهید) | تور غیر رایگان ۱۷ تا ۲۵ یورو
تور دوچرخه سواری: ۲۲ تا ۲۴ یورو
Read more
استفاده از ماسک طلا بيجوركا تولید رنگ دانه های پوست را کمتر می کند و پوستی روشن و شاداب به شما هدیه می ...
Media Removed
استفاده از ماسک طلا بيجوركا تولید رنگ دانه های پوست را کمتر می کند و پوستی روشن و شاداب به شما هدیه می دهد. • ماسک طلا بيجوركا برای زیبایی و بازسازی پوست بسیار مفید است و اثر ضد چروکی , سفید کنندگی, درخشندگی, ضد پیری بسیار قوی دارد. • این ماسک برای بانوانی که به دنبال پوستی شاداب و بدون چین و چروک و صاف و ... استفاده از ماسک طلا بيجوركا تولید رنگ دانه های پوست را کمتر می کند و پوستی روشن و شاداب به شما هدیه می دهد. • ماسک طلا بيجوركا برای زیبایی و بازسازی پوست بسیار مفید است و اثر ضد چروکی , سفید کنندگی, درخشندگی, ضد پیری بسیار قوی دارد. • این ماسک برای بانوانی که به دنبال پوستی شاداب و بدون چین و چروک و صاف و نرم هستند به شدت توصیه می گردد. • نحوه مصرف ماسک طلا گلد ماسک بيجوركا: بیش از دو بار در هفته استفاده نشود. از مالیدن ماسک طلای صورت در اطراف چشم و لب ها خود داری نمایید. ابتدا صورت خود را تمیز بشویید و خشک نمایید. • مقداری از کرم ماسک گلد بيجوركا را بر روی صورت بمالید و اجازه دهید 15 الی 20 دقیقه روی صورتتان بماند. سپس می توانید به آسانی ماسک را از روی صورت خود برداریدو با آب ولرم شستشو دهید • ماسك طلا بيجوركا
جهت توضیحات و دیدن محصولات بیشتر با تمام قیمتها کانال تلگرام
لینک کانال در بیو هست👆
ارســــال هم داریـــم
https://t.me/benyaminngallery
Read more
‏LA PRAIRIE کانسیلر لپرری علاوه بر اینکه برای روشن کردن و کاور کردن دور چشم استفاده میشه خاصیت درمانی ...
Media Removed
‏LA PRAIRIE کانسیلر لپرری علاوه بر اینکه برای روشن کردن و کاور کردن دور چشم استفاده میشه خاصیت درمانی هم داره، بافت پوست رو بازسازی می کنه وعیب و نقص صورت رو می پوشونه. این محصول خطوط و چروک رو کاهش میده و بعد از استفاده متوجه درخشش ایجاد شده خواهید شد. قيمت: ٦٠٠،٠٠٠ تومان با کلیک روی تگ هر محصولی ... ‏LA PRAIRIE
کانسیلر لپرری علاوه بر اینکه برای روشن کردن و کاور کردن دور چشم استفاده میشه خاصیت درمانی هم داره، بافت پوست رو بازسازی می کنه وعیب و نقص صورت رو می پوشونه.
این محصول خطوط و چروک رو کاهش میده و بعد از استفاده متوجه درخشش ایجاد شده خواهید شد.
قيمت: ٦٠٠،٠٠٠ تومان
با کلیک روی تگ هر محصولی که توی عکس هست هم قیمت اون محصول رو میبینین، هم مستقیما به سایت روژا میرین و میتونین خیلی سریع و راحت خرید کنین.
خريد اينترنتى از:👈 www.rojashop.com
Read more
. . قرارداد ۷ میلیاردی دلاری نستله با استارباکس شرکت سوئیسی نستله در ازای پرداخت ۷٫۱۵ میلیارد ...
Media Removed
. . قرارداد ۷ میلیاردی دلاری نستله با استارباکس شرکت سوئیسی نستله در ازای پرداخت ۷٫۱۵ میلیارد دلار حق انحصاری پخش محصولات استارباکس در جهان را خریداری کرده است. به نقل از رویترز نستله – بزرگ‌ترین شرکت مواد غذایی و نوشیدنی در جهان – و برند پرمیوم استارباکس دست به دست هم داده‌اند تا استارباکس ... .
.
قرارداد ۷ میلیاردی دلاری نستله با استارباکس

شرکت سوئیسی نستله در ازای پرداخت ۷٫۱۵ میلیارد دلار حق انحصاری پخش محصولات استارباکس در جهان را خریداری کرده است. به نقل از رویترز نستله – بزرگ‌ترین شرکت مواد غذایی و نوشیدنی در جهان – و برند پرمیوم استارباکس دست به دست هم داده‌اند تا استارباکس از توان جهانی نسله در پخش و توزیع بهره‌مند شود.

این قرارداد می‌تواند درآمد دو میلیارد دلاری شرکت آمریکایی استارباکس از فروش بسته‌های قهوه و چای را به صورت چشم‌گیری افزایش دهد. استارباکس این محصولات را علاوه بر شعب خود، در فروشگاه‌های دیگر نیز می‌فروشد. یکی از بازارهای بزرگ محصولات استارباکس چین است.

این قرارداد که در عمل توافقی بر سر پخش محصولات تحت لیسانس استارباکس است، شرکت آمریکایی را قادر خواهد ساخت که بیش‌تر بر کسب‌و‌کار اصلی‌اش یعنی کافه‌های زنجیره‌ای تمرکز کند و به ویژه بر تعداد شعب خود در چین بیافزاید. در سال‌های اخیر با افزایش تقاضا و رقابت سنگین از طرف کمپانی‌های بزرگ غذای فوری استارباکس با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کرده.
هم‌چنین استارباکس قصد دارد سهامی را که قبلا در بازار فروخته بود با سرعت بیش‌تری بازخرید کند. شرکت تخمین می‌زند تا سال ۲۰۲۱ توافق با نستله سودآوری سهام‌اش را افزایش خواهد داد.

بنا بر این قرارداد، کپسول‌های قهوه با برند استارباکس برای دستگاه‌های قهوه‌ساز نسپرسو و دولچه گوستو تولید خواهد شد. این کار به نستله کمک خواهد کرد که سهم بزرگ‌تری از این بازار کسب کند.

نستله نیز تخمین زده تا سال ۲۰۱۹ این قرارداد به سودآوری سهام‌اش کمک کند ولی بر خلاف استارباکس تغییری در برنامه‌ی بازخرید سهام نستله ایجاد نشده.

افزون بر هفت میلیارد دلار پرداخت اولیه، استارباکس سهمی از سود فروش محصولات‌اش توسط نستله و هم‌چنین مبلغی در مقابل حق استفاده از نشان تجاری‌اش دریافت خواهد کرد.

#قهوه_نگار
Read more
‌ توجّه و رعایتِ تناسب‌های ظاهری در امر ازدواج، از نکات مهمّی است که همیشه مورد سفارش دلسوزان بوده ...
Media Removed
‌ توجّه و رعایتِ تناسب‌های ظاهری در امر ازدواج، از نکات مهمّی است که همیشه مورد سفارش دلسوزان بوده و هدف از بیان و پافشاری بر آن نکات، چیزی نیست مگر رسیدن به یک زندگی پایدار برای زوجین؛ اما آنچه نباید فراموش کرد این است که دقّت در تناسب‌های ظاهری، می‌بایست قبل از ازدواج صورت بگیرد و بعد از تحقّق ازدواج، ...
توجّه و رعایتِ تناسب‌های ظاهری در امر ازدواج، از نکات مهمّی است که همیشه مورد سفارش دلسوزان بوده و هدف از بیان و پافشاری بر آن نکات، چیزی نیست مگر رسیدن به یک زندگی پایدار برای زوجین؛ اما آنچه نباید فراموش کرد این است که دقّت در تناسب‌های ظاهری، می‌بایست قبل از ازدواج صورت بگیرد و بعد از تحقّق ازدواج، نباید به این مسائل توجّه کرد؛ چراکه کمترین نتیجه‌ی این دقّت نابجا، ندیدن خوبی‌های همسر و حسّ نکردن محاسن او می‌باشد؛ حتی ممکن است این دقّت‌ها به مرور زمان، اسباب ناسپاسی، تنفُّر و در نهایت از دست دادن نعمت با هم بودن را فراهم آورد که شاید جبران آن ممکن نباشد؛ چنانکه حضرت علی(علیه‌السلام) می‌فرمایند: «اِحْذَرُوا نِفارَ النِّعَمِ فَما كُلُّ شارِدٍ بِمَرْدُودٍ .نعمت‌ها با ناسپاسى از دست انسان می‌روند و معلوم نیست دوباره برگردند.»
در باب همین اختلافات ظاهری، یکی از مباحثی که بعضاً شنیده می‌شود مشکلاتی را برای برخی از خانواده‌ها ایجاد کرده، عدم تناسب قد، بین زوجین می‌باشد؛ چنانکه چندی پیش خانمی اظهار می‌داشت که عدم تناسب قد او با همسرش، کانون گرم زندگی‌شان را به خطر انداخته و کار به گونه‌ای شده که دیگر نمی‌تواند در مکان‌های عمومی، در کنار همسر خود بایستد و با او بودن را عامل خجالت و تحقیر برای خود، به حساب می‌آورد.


راهکار مواجه شدن با این مسئله

در اینجا چند راه‌کار کلّی و اساسی در رابطه با این دسته از افراد عرض کرده و امیدواریم با رعایت این نکات، عطر خوشبختی، زندگی آنها را فرا بگیرد.
1. پرهیز از دقّت و ریز شدن در تفاوت‌های موجود؛ چرا که فکر کردن پیرامون این مسئله، نتیجه‌ای نخواهد داشت مگر کوه ساختن از کاهی بی‌ارزش و افزایش مشکلات زندگی.
2. دقّت به خوبی‌ها و امتیازاتی که در همسرمان وجود دارد. فراموش نکنیم شاید همسری با همین خصوصیات و زندگی با همین شرایط را خیلی از افراد آرزو داشته باشند!
3. پرهیز از کارهایی که سبب می‌گردد این اختلاف قد، بیشتر به چشم آید؛ پس در مثال یاد شده، خانم می‌بایست از پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند و یا لباس‌های تنگ خودداری کرده و از آن طرف، مرد تا حدّ ممکن از کفش‌هایی استفاده کند که باعث بزرگ دیده شدن قد او شود و از پوشیدن لباس‌های خیلی آزاد و گشاد نیز پرهیز کند.
4. عدم معاشرت و یا حداقل، عدمِ توجّه به صحبت کسانی که زخم زبان می‌زنند و ممکن است اختلافات ظاهری را بزرگ جلوه دهند.
ادامه در کپشن... #خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #زندگی_خوب #همسر #عشق #احساسات #رضایت_همسر #قد_همسر
Read more
کفه نمکی سالار اویونی در کشور بولیوی را بزرگترین آینه طبیعی جهان می‌نامند. لایه نازکی از آب بر روی ...
Media Removed
کفه نمکی سالار اویونی در کشور بولیوی را بزرگترین آینه طبیعی جهان می‌نامند. لایه نازکی از آب بر روی کریستال‌های نمک باعث ایجاد چنین پدیده زیبایی شده است. در وسط این دریاچه نمک، هتل و رستورانی با بلوک‌های نمکی ساخته شده که پذیرای گردشگران است. اما تماشایی‌ترین جلوه طبیعت این دریاچه نمک، لحظه ... کفه نمکی سالار اویونی در کشور بولیوی را بزرگترین آینه طبیعی جهان می‌نامند.
لایه نازکی از آب بر روی کریستال‌های نمک باعث ایجاد چنین پدیده زیبایی شده است. در وسط این دریاچه نمک، هتل و رستورانی با بلوک‌های نمکی ساخته شده که پذیرای گردشگران است.
اما تماشایی‌ترین جلوه طبیعت این دریاچه نمک، لحظه غروب آفتاب آن است که نمی‌توان حتی لحظه‌ای از آن چشم برداشت.
در ایران هم چندین کفه نمکی بسیار زیبا مانند حوض سلطان در نزدیکی قم وجود دارد که متاسفانه با بهره‌برداری نمک از آنها رو به نابودی هستند و استفاده پایدار از آنها صورت نمی‌گیرد.

#bolivia #salardeuyuni #saltlake #natgeo #travelphotography #naturephotography #picfaa #ig_persia
#بولیوی #دریاچه_نمک #طبیعتگردی #جهانگردی #سفرنامه
Read more
 #RojaInTheCity #در_ميان_شهر URIAGE پاك كننده پوست چرب اورياژ با اثر كنترل چربى،شفاف كننده ...
Media Removed
#RojaInTheCity #در_ميان_شهر URIAGE پاك كننده پوست چرب اورياژ با اثر كنترل چربى،شفاف كننده و جمع كننده منافذ باز مناسب پوست هاى مختلط و چرب است. قيمت: ٦٩،٠٠٠ تومان پاك كننده پوست حساس اورياژ با اثر التيام بخشى سرشار از ويتامين ها ست و مناسب پوست هاى شكننده و حساس است. قيمت: ٦٩،٠٠٠ تومان پاك ... #RojaInTheCity
#در_ميان_شهر
URIAGE
پاك كننده پوست چرب اورياژ با اثر كنترل چربى،شفاف كننده و جمع كننده منافذ باز مناسب پوست هاى مختلط و چرب است.
قيمت: ٦٩،٠٠٠ تومان
پاك كننده پوست حساس اورياژ با اثر التيام بخشى سرشار از ويتامين ها ست و مناسب پوست هاى شكننده و حساس است.
قيمت: ٦٩،٠٠٠ تومان
پاك كننده پوست نرمال اورياژ با اثر رطوبت رسانى و سرشار از ويتامين C و مناسب پوستهاى خشك و نرمال است.
قيمت: ٦٩،٠٠٠ تومان
روش مصرف:
پد آرايشى را به پاك كننده ميسلار آغشته كنيد و به ملايمت براى تميز كردن آرايش صورت، چشم و گردن استفاده كنيد. 👈خريد اينترنتى: www.rojashop.com
Read more
ایده متعلق ب دونه انار <span class="emoji emoji2665"></span>کپی نکنیم<span class="emoji emoji2665"></span> بطری آرزو با تربت امام حسین علیه السلام<span class="emoji emoji2665"></span>♡ . چه چیزی بهتر از این ...
Media Removed
ایده متعلق ب دونه انار کپی نکنیم بطری آرزو با تربت امام حسین علیه السلام♡ . چه چیزی بهتر از این میتونه باشه هرجایی میریم و هرجایی ک هستیم تکه ای از خاک مقدس کربلا همراهمون باشه یکی از خواص ب همراه داشتن تربت امام حسین علیه السلام دوری از بلا و چشم زخم . قابل استفاده ب صورت اویز جلوی ماشین و گردنبند قابل ... ایده متعلق ب دونه انار ♥کپی نکنیم♥
بطری آرزو با تربت امام حسین علیه السلام♥♡
.
چه چیزی بهتر از این میتونه باشه
هرجایی میریم و هرجایی ک هستیم تکه ای از خاک مقدس کربلا همراهمون باشه
یکی از خواص ب همراه داشتن تربت امام حسین علیه السلام دوری از بلا و چشم زخم .
قابل استفاده ب صورت اویز جلوی ماشین
و گردنبند
قابل تبدیل ب جاکلیدی و آویز کیف
جنس استیل رنگ ثابت
تغیر رنگ سنگ ها و مدل کار طبق نظر شما قابل تغیر است
25 هزار تومان♥
لطفا کپی کنیم #خلاق_باشیم
#دونه_انار #تربت_امام_حسین_علیه_السلام #دستساز #ایده_دونه_انار #صنایع_دستی #رفع_بلا #التماس_دعا #.
Read more
محصولات مراقبت از پوست حاوی ویتامین C پرایم <span class="emoji emoji1f448"></span>ژل -کرم سفت کننده قوی دور چشم حاوی ویتامین (4 IN 1) C شکل ...
Media Removed
محصولات مراقبت از پوست حاوی ویتامین C پرایم ژل -کرم سفت کننده قوی دور چشم حاوی ویتامین (4 IN 1) C شکل : ژل-کرم حجم : 20میلی لیتر مزایا : • سفت کننده آنی پوست حساس دور چشم • ضد افتادگی پلک فوقانی چشم • از بین برنده تیرگی دور چشم • کاهش پف زیر چشم • محافظ DNA سلولی در برابر رادیکال های آزاد و مخرب • آبرسانی ... محصولات مراقبت از پوست حاوی ویتامین C پرایم
👈ژل -کرم سفت کننده قوی دور چشم حاوی ویتامین (4 IN 1) C شکل : ژل-کرم حجم : 20میلی لیتر مزایا :
• سفت کننده آنی پوست حساس دور چشم
• ضد افتادگی پلک فوقانی چشم
• از بین برنده تیرگی دور چشم
• کاهش پف زیر چشم
• محافظ DNA سلولی در برابر رادیکال های آزاد و مخرب • آبرسانی عمیق
• مناسب انواع پوست
• استفاده آسان به واسطه Roll-on
👈سرم روشن کننده ویتامین Cپرایم
محصولی منحصر به فرد با عملکرد چندگانه جهت جوانسازی و تقویت روزانه پوست که با داشتن ویتامین Cو ترکیبات مغذی به افزایش سنتز کلاژن،کاهش علائم پیری ، سفت و روشن شدن پوست کمک می نماید و به سبب داشتن عصاره های گیاهی (عصاره چای سبز و عصاره ی رز وحشی) و آنتی اکسیدان های موجود در این محصول با خنثی سازی رادیکال های آزاد و رطوبت رسانی موثر برای پوست ظاهری سالم،شاداب و جوان به ارمغان می آورد.
👈پن مایع حاوی ویتامین ث پرایم ، محصول پاک کننده ای ملایم و عاری از صابون ، برای صورت،چشم و بدن با pH برابر 5.5 است که با پوست سازگار می باشد. این محصول برای پوست های خشک و آتوپیک ایده آل می باشد و اثرات نرم کنندگی ، شفاف کنندگی ،تسکین دهنده و ضد التهاب دارد.
Read more
 #arteshban قسمت دوم همانند داشت ريل هاى كامل بر روى و اطراف بدنه به منظور نصب دوبين هاى معمولى ، ...
Media Removed
#arteshban قسمت دوم همانند داشت ريل هاى كامل بر روى و اطراف بدنه به منظور نصب دوبين هاى معمولى ، ترمال و اپتيكى و رد دات كه باعث بالا رفتن كارايى سلاح ميشود . علاوه بر اينها ، اين سلاح از قنداق تلسكوپى نيز بهره ميبرد كه به سرباز امكان كم كردن يا اضافه كردن به طول اين سلاح بنا به نياز خود را ميدهد و البته ... #arteshban
قسمت دوم

همانند داشت ريل هاى كامل بر روى و اطراف بدنه به منظور نصب دوبين هاى معمولى ، ترمال و اپتيكى و رد دات كه باعث بالا رفتن كارايى سلاح ميشود .

علاوه بر اينها ، اين سلاح از قنداق تلسكوپى نيز بهره ميبرد كه به سرباز امكان كم كردن يا اضافه كردن به طول اين سلاح بنا به نياز خود را ميدهد و البته اين را هم بايد گفت كه باز ما را به ياد سلاح M4 مياندازد .

حال اگر از بحث تجهيزات كمكى همراه با اين سلاح بگذريم به اصلى ترين تكنولوژى اين سلاح يعنى ماژولار بودن يا مولتى كاليبر بودن آن ميرسيم .

اين قابليت يكى از بهترين قابليت هايى است كه تاكنون در اسلحه هاى سبك و نيمه سنگين ساخت داخل به كار رفته است .

همانطور كه گفتيم اين سلاح مولتى كاليبر است و ميتواد انواع مهمات كاليبر ٥.٦٢ (كاليبر مورد استفاده ناتو) و ٧.٦٢ (كاليبر مورد استفاده اغلب سلاح هاى بلوك شرق) را براحتى تنها با تعويض يك لوله و فيدر ان هم در كسرى در ثانيه استفاده كند .
بنابراين نياز نيروها به كمبود مهمات مورد نياز در ميدان نبرد به شكل چشم گيرى كم ميشود .

اين تكنولوژى باعث برترى اين سلاح نسبت به بقيه سلاح هاى داخلى ميشود و در صورت عملياتى برترين سلاح كشور خواهد شد .

و اما در سطح منطقه و بين الملل
در سطح منطقه اين سلاح مدرن را با اينكه هنوز عملياتى نيست و تصاويرى از استفاده از آن منتشر نشده ميتوان با سلاح MPT-76 ساخت تركيه مقايسه كرد كه از تكنولوژى هايى مانند لوله ساخته شده با چكش كارى سرد و كيفيت فوق العاده بالا ان نام برد .

با بررسى هاى كه با بچه هاى ارتشبان انجام داديم به چند برترى اين ٢ سلاح نسبت به يكديگر پى برديم .

در گام اول وزن و قابليت حمل را بررسى كرديم كه در اين مرحله با قاطعيت تمام فجر با وزنى كمتر از ٣ كيلو و ٣٠٠ گرم نسبت به MPT-76 با وزنى معادل ٤ كيلو و ١٠٠ گرم پيروز ميدان است .

همچين فجر را ميتوان نسبت به MPT-76 كوچكتر و با قابليت حمل بهتر دانست كه مزيتى نسبت به MPT-76 است .

اما در بحث متريال ، تكنولوژى ساخت و دقت ...
در بحث دقت سلاح تركى MPT-76 به شكل واقعا ترسناكى بسيار بسيار دقيق است ان هم به لطف داشتن لوله چكش كارى شده سرد و همينطور طراحى لوله سنگين ٤١٠ م.م آن
نظر يادتون نره 😁
#ارتشبان
Iran_Special_Forces
Read more
ضد آفتاب BB کرم . SPF30 , PA +++ دارای قدرت محافظتی 96.7 % از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب (UVA & ...
Media Removed
ضد آفتاب BB کرم . SPF30 , PA +++ دارای قدرت محافظتی 96.7 % از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب (UVA & UVB ) دارای خاصیت ضد لک بسیار قوی شفاف کننده رطوبت رسان این محصول تک رنگ است و پس از استفاده با رنگ پوست شما یکدست شده، سبب یکنواخت شدن ظاهر پوست می شود فاقد چربی و پارابن قابل استفاده روی پوست کل ... ضد آفتاب BB کرم .
SPF30 , PA +++
دارای قدرت محافظتی 96.7 % از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب (UVA & UVB )
دارای خاصیت ضد لک بسیار قوی
شفاف کننده
رطوبت رسان
این محصول تک رنگ است و پس از استفاده با رنگ پوست شما یکدست شده، سبب یکنواخت شدن ظاهر پوست می شود
فاقد چربی و پارابن
قابل استفاده روی پوست کل صورت و اطراف چشم
مناسب برای تمام سنین و هر نوع پوست
ایده ال برای پوست مختلط و چرب
حجم :30 میل
حدود قیمت : 227000 تومان
جهت خرید اینترنتی به سایت روژا مراجعه نمایید
WWW.ROJASHOP.COM
جهت خرید حضوری به داروخانه و فروشگاه های سراسر ایران مراجعه نمایید
#نوکس #ضد_آفتاب #بی_بی #کرم #nuxe #skin #skincare #BBcream
Read more
. کیا چهل سال به بالا هستن؟ اولیش خودم<span class="emoji emoji1f60a"></span> اصول مراقبت از پوست وقتی به چهل سالگی رسیدید: دیگر باید ...
Media Removed
. کیا چهل سال به بالا هستن؟ اولیش خودم اصول مراقبت از پوست وقتی به چهل سالگی رسیدید: دیگر باید بپذیرید که نیازهای جسمتان نسبت به 10 سال پیش تغییر کرده. پوستتان به توجه و مراقبت ویژه ای نیاز دارد تا همچنان طراوت دهه بیست یا سی زندگیتان را داشته باشید. برای مراقبت های عمومی پوستتان از سن چهل سالگی ... .
کیا چهل سال به بالا هستن؟
اولیش خودم😊
اصول مراقبت از پوست وقتی به چهل سالگی رسیدید:
دیگر باید بپذیرید که نیازهای جسمتان نسبت به 10 سال پیش تغییر کرده. پوستتان به توجه و مراقبت ویژه ای نیاز دارد تا همچنان طراوت دهه بیست یا سی زندگیتان را داشته باشید.
برای مراقبت های عمومی پوستتان از سن چهل سالگی به بعد، به نکته های زیر توجه کنید:
1- صورتتان با شیرپاک کن تمیز کنید و آرایشی و آلودگی ها را از آن بزدایید.
2- برای خشک کردن صورت حوله را روی پوستتان نکشید بلکه آرام بر روی صورت قرار دهید تا آب آن جذب شود.
3- با پوست صورتتان بسیار محتاطانه و با ملایمت رفتار کنید
4- در هنگام خواب صورتتان با بالش برخورد نداشته باشد. ممکن است چروکهایی ایجاد شود که ماندگار باشند.

5- یک بار قبل از خواب و یک بار در طی روز از کرم دور چشم استفاده کنید
6- کرم ضدچروک صورت را حتما روزی دوبار استفاده کنید.
7- قبل از ضدآفتاب مرطوب کننده بزنید و بگذارید تا جذب شود سپس ضدآفتاب فراوان مصرف کنید و هر دو ساعت آن را تمدید کنید.
خب حالا بگین کدوماشو انجام میدین؟ یا ماماناتون کدوماشو انجام میدن؟
Read more
@dr.jalilzadeh @dr.jalilzadeh رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي مژده مژده دكتراسفنديار جليل زاده رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا و وزارت بهداشت ايران متخصص ️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل ... @dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
رفع چين و چروك پلك بالا و پايين و پنجه كلاغي
مژده 🌺🌺🌺🌺🌺 مژده
دكتراسفنديار جليل زاده
رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي و بدون بخيه با دستگاه پيشرفته و روز دنيا پلكسر پلاس با تاييديه اتحاديه اروپا
و وزارت بهداشت ايران متخصص
❤️❤️ در مطب زيبايي دكتراسفنديار جليل زاده متخصص🌺🌺 🌺🌺هزينه پلك بالا با احتساب تخفيف ٣٠ درصدي ١/٢٠٠ هزارتومان ميباشد.اين روش براي رفع چين و چروك پلك پايين و رفع خطهاي پنجه كلاغي نيز بكار ميره 🌺🌺
#دكترجليلزاده #drjalilzadeh #جوان_سازي #پوست #زيبايي #بلفاروپلاستي #چروك_چشم #افتادگي_پلك #پلاسما_جت #ليفت #plexr_plus #تخفيف #ليزر #پلاسماجت #چين_و_چروك_دور_چشم #پلكسر_پلاس #پلكسر #plexr #افتادگي_صورت #فرم_دهي_گردن
@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
مطب دكتراسفنديار جليل زاده متخصص پيشگيري 🌺🌺 عضو آكادمي زيبايي امريكا 🌺🌺 ↗️ رفع چين و چروك دور چشم بدون جراحي ،بااستفاده از آخرين متد فاز پلاسما (دستگاه پلكسر پلاس و پلاسما جت مديكال ). آخرين روشهاي شناخته شده بدون جراحي در رفع چين كه با استفاده از دستگاههاي پلاسما بافت جامد به گاز تبديل ميشه جمع شدن بافت به تعداد زياد باعث رفع چين و چروك بالاي چشم ميگردد نتيجه باعث كلاژن سازي در پوست ميشه و دور چشم به ميزان ٧ تا ١٠ سال جوانتر ميشه كه ماندگاره چون هر تغييري صورت گرفته با تزريق نبوده و در طول زمان تغيير پيدا نخواهد كرد و بهترين نتيجه بعداز سه ماه خودشو نشون ميده . بعد از انجام اين روش تا سه روز تورم خواهند داشت كه بسرعت تورم ميخوابه و دونه ها ٥ تا ٧روزه بسته به سن ميافتند و در طول سه ماه يعني نود روز بايستي از عينك ضد آفتاب استفاده نمايند .
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
🌹🌹 مشاوره رايگان 🌹🌹 ساعت كار
مطب زيبايي ۱۰ الي ۸ شب 🍀 ويزيت با تعيين وقت قبلي 🍀

@dr.jalilzadeh
@dr.jalilzadeh
ساعت تماس ١٠صبح ۸ شب
شماره تلفن :
02188940414
09331183639
دكتراسفنديار جليل زاده متخصص
آدرس مطب : تهران ميدان فاطمي
Read more
Loading...
Load More
Loading...