Loading Content...

از پس دکتر و

Loading...


Unique profiles
80
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Niavaran, Tehran, Iran, Niavaran Street, ارومیه _Urmia
Average media age
807 days
to ratio
6.1
: این آتشنشان پس از یک سال پیوند و جراحی های متعدد،چهره ای شبیه به یک انسان طبیعی را پیدا کرده است.پاتریک هاردیسون به علت سوختگی شدید در حین انجام ماموریت تقریبا کل اعضای صورتش را از رست داد. بیش از ۱۰۰ دکتر و پرستار،در بخشیدن جانی تازه به پاتریک نقش داشتند و پاتریک، طولانی ترین جراحی و پیوند را در ... :
این آتشنشان پس از یک سال پیوند و جراحی های متعدد،چهره ای شبیه به یک انسان طبیعی را پیدا کرده است.پاتریک هاردیسون به علت سوختگی شدید در حین انجام ماموریت تقریبا کل اعضای صورتش را از رست داد. بیش از ۱۰۰ دکتر و پرستار،در بخشیدن جانی تازه به پاتریک نقش داشتند و پاتریک، طولانی ترین جراحی و پیوند را در طول تاریخ پزشکی پشت سر گذاشت. پزشکان میگویند که این بازیابی بسیار بهتر از تصور آنها عمل کرده است.
Read more
Loading...
. یه روز منم بالاخره بچه‌دار می‌شم. بچه‌ام هم بعد عمری یه بچه‌ای پس می‌ندازه و من سر پیری می‌شینم با ...
Media Removed
. یه روز منم بالاخره بچه‌دار می‌شم. بچه‌ام هم بعد عمری یه بچه‌ای پس می‌ندازه و من سر پیری می‌شینم با نوه‌ام خلوت می‌کنم. می‌شینم از خاطرات دوران جوونیم بهش می‌گم. مثلا براش تعریف می‌کنم «باباجون می‌دونستی تو آخر سال 96 من ماهی 700 دلار درآمد داشتم و تابستون سال 97، 290 دلار؟!» بعد اون ازم می‌پرسه ... .
یه روز منم بالاخره بچه‌دار می‌شم. بچه‌ام هم بعد عمری یه بچه‌ای پس می‌ندازه و من سر پیری می‌شینم با نوه‌ام خلوت می‌کنم. می‌شینم از خاطرات دوران جوونیم بهش می‌گم. مثلا براش تعریف می‌کنم «باباجون می‌دونستی تو آخر سال 96 من ماهی 700 دلار درآمد داشتم و تابستون سال 97، 290 دلار؟!» بعد اون ازم می‌پرسه که «بابا بزرگ! چه خرابکاری‌ای کردی که از کار قبلی‌ات اخراجت کردن و به این بدبختی افتادی؟». منم بهش جواب میدم «هیچ کاری بابا جان! یه سری دیگه خرابکاری کردن، وگرنه حقوق من 11 درصد هم افزایش داشت!». بچه همون‌جا هنگ می‌کنه و احتمالا با خودش میگه که بابابزرگم پیر شده و مشاعرش رو از دست داده. بعد بهش میگم «راستی پسر گلم! می‌دونستی اون موقع‌ها یه موسسه مالی بود که 12 هزار میلیارد تومن تخلف کرده بود؟!» نوه‌ام میگه که خب 12 هزار میلیارد تومن چیزی نیست، پول یه پراید مدل 1235 میشه (یک مدل جدید پراید با آپشن زه بغل اسپرت و جالیوانی طرح جدید). یکی می‌زنم پس کله‌اش و بهش می‌گم که نباید حرف بزرگ‌ترش رو قطع کنه. براش توضیح میدم این پول اون موقع 11 میلیون برابر حقوق یک کارگر بوده، یعنی یه کارگر باید 916 هزار سال کار می‌کرده تا بتونه انقدر پول جمع کنه. احتمالا براش سوال پیش میاد «مگه اون موسسه مالی مدیر نداشته که اینجوری شده؟!» من هم با یک آرامش خاصی بهش می‌گم «چرا عزیز دلم. اتفاقا یه مدیر متخصص داشته. یه دیپلمه که باغدار نمونه هم شده، برای همین گفتن برو مدیر این موسسه مالی شو». نوه‌ام هم بهم می‌گه «آهان! یعنی مثل کارتونِ پینوکیو به مردم می‌گفته من چون باغداری بلدم بیاین پولاتون رو بدین بکارم درخت پول در بیاد؟!» یکی دیگه می‌زنم تو سرش و می‌پرسم که پینوکیو رو از کجا می‌شناسه و شک می‌کنم نکنه رفته باشه سرلپ‌تاپم و فیلم‌های درایو دی رو دیده باشه؟ اون بغض می‌کنه و می‌گه که «بابا شبکه آی‌فیلم کونکانی داشت تکرارش رو پخش می‌کرد!». من عصبانی می‌شم و این دفعه با شدت بیشتری می‌زنم پس گردنش و می‌گم جلوی سالمندان باید با ادب باشه. نوه‌ گلم توضیح میده که این اسم یک زبان هندوآریاییه که مردم گوا صحبت می‌کنن و آی‌فیلم برای توسعه فرهنگ غنی فارسی این شبکه رو تاسیس کرده. من از رفتار زشتی که داشتم پشیمون می‌شم و از تو جیبم یک اسکناس 100میلیون تومانی بهش میدم و میگم «بیا عزیز دلم، برو برا خودت بستنی بخر» تو ادامه حرف‌هامون از درس و مدرسه‌اش می‌پرسم و بهم می‌گه «مدیرمون سکته کرده مرده، ناظم‌مون هم استعفا داده دیگه نمیاد مدرسه. قرار شده فعلا دکتر ولایتی با حفظ سمت بیاد این
.

بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
بیوگرافی دکتر #مجید_غرقی مجيد غرقي كه متولد 1356 تهران است، پس از پايان تحصيلات متوسطه در دبيرستان استعدادهاي درخشان علامه حلي تهران در سال 74 با رتبه پنج وارد دانشگاه شده و تحصيلات كارشناسي و كارشناسي ارشد را در رشته الكترونيك در دانشگاه صنعتي شريف به پايان برده و (از سال 81 /2003) به عنوان ... بیوگرافی دکتر #مجید_غرقی

مجيد غرقي كه متولد 1356 تهران است، پس از پايان تحصيلات متوسطه در دبيرستان استعدادهاي درخشان علامه حلي تهران در سال 74 با رتبه پنج وارد دانشگاه شده و تحصيلات كارشناسي و كارشناسي ارشد را در رشته الكترونيك در دانشگاه صنعتي شريف به پايان برده و (از سال 81 /2003) به عنوان دانشجوي دكتراي در رشته الكترونيك در دانشگاه واترلو كانادا تحصيل كرده است.

كسب بورس تحصيلي دانشگاه واترلو، جايزه يادبود دكتر Chandrashekar، دانشگاه واترلو ( 2005 و 2006) ، جایزه برتر Sandford Fleming Foundation (سال 2005) از جمله جوايز و افتخارات علمي اين پژوهشگر جوان ايراني است كه در حال حاضر دوره فوق دكتراي خود را زيرنظر ژانگ در دانشگاه بركلي دكتر شيانگ می گذراند.

جدیدترین موفقیت دکتر مجید غرقی
دکتر مجید غرقی با همراهی شش پژوهشگر دیگر در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی توانسته اند از یک شیوه جدید برای پنهان کردن اجسام در زیر لایه ای موسوم به فرش پوششی استفاده کنند. این پژوهشگران در تحقیقات خود از شیوه ای موسوم به نگاشت شبه همایند (QCM) برای پنهان کردن یک شیء با طول 300 نانومتر و عرض شش میکرون در زیر یک «فرش پوشش دهنده» بازتابنده استفاده کردند.
.
#علم
#دانش
#پیشرفت
#تکنولوژی
#اختراع
#مخترع
#نابغه
هوش
#استعداد
#تلاش
#نور
#اجسام
#فیزیک
#متافیزیک
#نامرئی
#عجایب
#ایران
#وطن
#میهن
#کشور
#ایرانی
#تهران
#شیراز
#اصفهان
#یزد
#مشهد
#تبریز
#iran
#tehran
Read more
پیش از هر چیز همزمانی اعیاد شعبانیه و دهه درخشانیه رو خدمت تک تک مردم ایران تبریک عرض می‌کنم. بله، ...
Media Removed
پیش از هر چیز همزمانی اعیاد شعبانیه و دهه درخشانیه رو خدمت تک تک مردم ایران تبریک عرض می‌کنم. بله، درست حدس زدید، بیست و هشتم فروردین ماه، مصادف با هفدهم آپریل، خجسته میلاد با سعادت منه! من که خودم هر روز خودمو میبینم خیلی خوشحالم که به دنیا اومدم، دیگه ببین شماها چقدر خوشحالید! اما می‌خوام ... پیش از هر چیز همزمانی اعیاد شعبانیه و دهه درخشانیه رو خدمت تک تک مردم ایران تبریک عرض می‌کنم.

بله، درست حدس زدید، بیست و هشتم فروردین ماه، مصادف با هفدهم آپریل، خجسته میلاد با سعادت منه!

من که خودم هر روز خودمو میبینم خیلی خوشحالم که به دنیا اومدم، دیگه ببین شماها چقدر خوشحالید!

اما می‌خوام براتون یه چیزی تعریف کنم از وقایع تولدم:

راستش وقتی من به دنیا اومدم دهه شصت بود، یعنی من با خودم یه سری بدبختی آوردم.

پدر و مادرم خیلی دوست داشتن بعد از مصطفی یعنی داداش بزرگترم یه دختر سفید کوچولو با چشم‌های آبی داشته باشن به محض اینکه منو تو بیمارستان دیدن مطمئن شدن که بدشانسی وقتی در خونه آدم رو می‌زنه حتما بدبختی رو هم با خودش میاره و دو نفری میریزن سرت!

بابام فقط حاضر شد پول ترخیص مادرم رو بده و با دکتر صحبت کرد که اصلا این قضیه رو ندیده بگیرن، فکر کنن مادرم اومده دماغش رو عمل کنه ولی مگه دکتر زیر بار میرفت؟ بابام هم الا و بلا میگفت پول نمیدم

بیمارستان هم دید هر یه روزی که زودتر ترخیصم کنه پنج کارتن شیر خشک جلوتره، بابامم که پول بده نیست، پس منو مرخص کردن.

پدرم مجاب شده بود که بالاخره خواست خدا بوده و تصمیم داشت پسر چاق و سیاهش رو بزرگ کنه. تا اینکه یه روز تارزان رو دید که یه پسربچه تو جنگل رها شده بود و خود به خود بزرگ شد. بابام یهو به من نگاه کرد، یه نگاهی به تلوزیون انداخت و ماشین حسابش رو درآورد و بعد از چند دقیقه که با مادرم مشورت کرد دست منو گرفت و بلندم کرد که بریم ولی من جیغ میزدم. ماجرا با وساطت همسایه‌ها حل شد.

حدود دوازده سال طول کشید تا اولین بار سیر شدم، ولی بعد از اون دیگه نشد. اول ها که شیر مادر و شیر خشک هم افاقه نمیکرد مجبور شدن برای من یه گاو خریدن و یه شلنگ از گاوه کشیدن و مثل سرُم به من وصل کردن.

ولی دیگه این اواخر گاو سالم میاوردن و عین انار آبلمبو که چلونده باشنش میبردن. بعدها پدرم راجع به فواید گیاه خواری خیلی باهام صحبت کرد، ولی من گیاه خوار خوار شده بودم. یعنی گیاه خواران را می خواریدم.

پدرم می‌گفت اگه به جای من یه مرغ تخم گذار داشت الان ماکسیما خریده بود، ولی الان مجبوره پراید سوار بشه.

خلاصه اینکه آخرش رییس‌جمهور که شدم بابام گفت من از همون اول میدونستم تو پله های ترقی رو یکی یکی طی می کنی!

در صورتی که همیشه از بچگی می گفت پله های ترقی رو یکی یکی تی می کشم!

ترانه مربوطه
ای دوست تولدت مبارک
جانا تولدت مبارک
آشغال تولدت مبارک
نامرد تولدت مبارک

پ‌ن
چیز خاصی نیست، این سی و چار سال خوش گذشته. باقیشم خدا کریمه

جا واس هشتگ نداریم
Read more
 #sadeghhedayat #hedayat__bofe_kor #صادق_هدایت #تاریکخانه #صادق #هدایت گذری بر داستان تاریکخانه که ...
Media Removed
#sadeghhedayat #hedayat__bofe_kor #صادق_هدایت #تاریکخانه #صادق #هدایت گذری بر داستان تاریکخانه که در چند پست متعدد تقدیم دوستداران استاد میکنم پست شماره ۱ برگرفته از نوشته های دکتر کوروش حسینی در آرزوی به دنیا نیامدن بیشتر نویسندگان برای ارسال پیام خود به مخاطب ، ناگزیر دست به ... #sadeghhedayat #hedayat__bofe_kor
#صادق_هدایت #تاریکخانه
#صادق #هدایت
گذری بر داستان تاریکخانه
که در چند پست متعدد تقدیم دوستداران استاد میکنم
پست شماره ۱
برگرفته از نوشته های دکتر کوروش حسینی

در آرزوی به دنیا نیامدن
بیشتر نویسندگان برای ارسال پیام خود به مخاطب ، ناگزیر دست به آفرینش شخصیتهایی می زنند تا آن را برای ما قابل لمس تر نمایند . هدف ازاین کار زنده شدن شخصیتها و حوادث برای همراهی و همذات پنداری خوانندگان است .این امر مهم ضرورتش را در نویسنده حتی قبل از نوشتن اثرنشان می دهد و همواره یکی از دغدغه های بزرگ همه هنرمندان جهان است .
کتاب : سگ ولگرد ( مجموعه داستان : سگ ولگرد – دون ژوان – بن بست – کاتیا – تخت ابونصر – تجلی – تاریکخانه )
تاریخ چاپ : 1321 شمسی
ورد برای تجزیه و تحلیل هر یک از شخصیت هایی که هدایت خلق می کند ، برای هر محققی هراس انگیز است .او شخصیتهایش را فقط در یک بعد نمی گنجاند و بواسطه پس زمینه های فکری مختلفی که دارد ، شخصیتهایش در چند زاویه قابل بررسی و در جاهایی مرموز و راز سر به مهرش بایست به صورت دقیق رمز گشایی شود .
در این تحقیق با بررسی کلی سعی می شود از زیاده گویی پرهیز شود و به گونه ای همان فرم داستان تاریکخانه که کوتاه و مختصر و مفید  است ،
___  شخصیتهای صادق هدایت در همه آثارش به نوعی به هم نزدیک و در جاهایی از کتابها و داستانهای دیگر او در نکاتی به هم پیوند می خورند .پس برای شناسایی در موضوعیت خود بحث ، خود را به شخصیتهای  داستان تاریکخانه متمرکز می کنیم .
___ خود داستان بنا به تفکر مدرن نویسنده کوتاه نوشته شده و من هم قصد دارم فرم او را در تحقیق رعایت کنم و دایه مهربانتر از مادر نشوم .سعی می شود با انتخاب جملاتی مناسب به صورتی مفید انتقال اطلاعات صورت بگیرد و در کل تفسیرش از داستان بیشتر نشود که هم در هم تنیدگی با آثار دیگر او به وجود می آید هم از حوصله این بحث ما خارج است .
در داستان تاریکخانه ، راوی در حین سفر خود مهمان همسفرخودش می شود که در نگاه اول او را جذب کرده بود وناخودآگاه او را زیر نظر گرفته بود و درباره اش فکر می کرد.میزبان او را وارد خانه ای عجیب خودش می برد و با همصحبت شدن با میهمان ، می فهمیم او مردی دلزده از مناسبات اجتماعی و حتی فردی است . او برای دستیابی به آرامش ، محل متروکی را به دو راز هیاهوی شهری انتخاب کرده و به آن دل بسته .
Read more
 #کتاب #فرازمند #رشت . درباره‌ی #سه‌_شنبه‌_های_گفت‌_و‌_گو : با توجه به این که این شکل از نشست ...
Media Removed
#کتاب #فرازمند #رشت . درباره‌ی #سه‌_شنبه‌_های_گفت‌_و‌_گو : با توجه به این که این شکل از نشست های هم اندیشی در ایران کمتر تجربه شده،بدیهی‌ست که برای شکل بخشیدن و تطابق یافتن با این شکل از جلسات که قرار نیست یک یا دو نفر سخنران باشند و باقی شنونده، کمی زمان و صبر و خویشتن داری لازم است. یاد خاطره ... #کتاب #فرازمند #رشت
.
درباره‌ی #سه‌_شنبه‌_های_گفت‌_و‌_گو :
با توجه به این که این شکل از نشست های هم اندیشی در ایران کمتر تجربه شده،بدیهی‌ست که برای شکل بخشیدن و تطابق یافتن با این شکل از جلسات که قرار نیست یک یا دو نفر سخنران باشند و باقی شنونده، کمی زمان و صبر و خویشتن داری لازم است.
یاد خاطره ای افتادم که بی مناسبت نیست بیان کردن اش .
اواسط دهه هفتاد بود که به یک مجلس عروسی دعوت شدم .
پس از انقلاب اولین بار بود که در آن منطقه یک گروه نوازنده قرار بود که بنوازند و مهمانان با #هنر_رقص همراهان خوبی برای #هنر_موسیقی‌‌ شان باشند.
اما هر چه قدر که نوازنده ها خوب می نواختند مهمانان بد و بدتر می رقصیدند.
رهبر گروه، موسیقی را قطع کرد و گفت :
از آنجایی که تعداد زیادی از مهمانان جوان تجربه ی رقصیدن با موسیقی زنده را ندارند و افراد مسن تر هم به دلیل فاصله ی چند ساله‌ی پیش آمده تطابق خود را نتوانستند به‌سان گذشته با موسیقی به دست بیاورند ،بنابراین موسیقی را با ضرب آرام تر از نو آغاز خواهیم نمود تا برای دقایقی درست تمرین کنیم و بعد...
.
#سه_شنبه_های_آبی ادامه خواهد داشت...
#سه_شنبه_های_گفتگو_در_کتاب_فرازمند_رشت فرصتی ست تا هریک از اهالی فرهنگ و دانش از آنچه آموخته اند در حوزه ی ادبیات و علوم انسانی که دامنه ای بسیار گسترده است با گفتگو کنندگان میزبان دکتر #علیرضا_نیکویی و دکتر #سینا_جهاندیده در این حوزه در جایگاه گفتگو کننده مهمان یا پرسشگر به گفتگو بپردازند و یا شنونده ای باشند جستجوگرِ پرسش‌هایی برای شکل بخشیدن و نظام‌مند کردن آن چه آموخته اند.
،
✔ #دومین_سه‌شنبه :
دوم مرداد ماه ساعت ۷ عصر
.
⚠لطفا جهت شرکت در این جلسات از طریق دایرکت ثبت نام بفرمایید
Read more
Loading...
‌ ‌‌چاپ چهارم منتشر شد «تراژدی مردم» انقلاب روسیه (۱۹۲۴-۱۸۹۱) بخشی از کتاب را می‌توانید از ...
Media Removed
‌ ‌‌چاپ چهارم منتشر شد «تراژدی مردم» انقلاب روسیه (۱۹۲۴-۱۸۹۱) بخشی از کتاب را می‌توانید از کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید: telegram.me/neypub اورلاندو فایجس ترجمه‌ی احد علیقلیان اثر برگزیده‌ کتاب فصل بهار سال ۱۳۸۷ ‌ ‌‌«شمار اندکی از مورخان از جسارت پرداختن به موضوعات سترگ برخوردارند، ...
‌‌چاپ چهارم منتشر شد
«تراژدی مردم»
انقلاب روسیه (۱۹۲۴-۱۸۹۱)

بخشی از کتاب را می‌توانید از کانال تلگرام نشر نی دانلود کنید: telegram.me/neypub

اورلاندو فایجس
ترجمه‌ی احد علیقلیان
اثر برگزیده‌ کتاب فصل بهار سال ۱۳۸۷

‌‌«شمار اندکی از مورخان از جسارت پرداختن به موضوعات سترگ برخوردارند، و شمار کمتری در چنین کار خطیری کامیاب می‌شوند. تراژدی مردم بیش از هر کتاب دیگری به درک ما از انقلاب روسیه کمک می‌کند.»
اریک هابزباوم، لاندن ریویو آو بوکز

برنده جایزه ادبی دابلیو. اچ، اسمیت، برنده جایزه تاریخ امروز لانگمن برنده کتاب سال NCR 1997، جایزه تاریخ ولفسن و کتاب برگزیده دانشگاهی سال 1997 ‌
‌‌
‌‌«این کتاب صرفاً تاریخ نیست؛ بلکه خود بخشی از تاریخ است... اورلاندو فایجَس تجربه انقلاب را بدان‌گونه که میلیون‌ها نفر از مردم عادی روسیه از سر گذراندند نشان می‌دهد.»
نیل آچرسن، ایندیپندنت آن ساندی

اورلاندو فایجَس یکی از درخشان‌ترین کتاب‌های تاریخی را پدید آورده است. تراژدی مردم با پژوهشی دقیق، ساختاری منسجم و استدلالی منطقی دیدگاهی بسیار فراگیر در مورد یکی از مهم‌ترین و پیچیده‌ترین رویدادهای تاریخ مدرن را عرضه می‌کند. شناخت فایجَس از تاریخ روسیه حیرت‌انگیز است و از این شناخت برای پرداختن به پرسش‌های مهم‌تر درباره خود ماهیت تاریخ بهره برده است.»
اندرو سالومون، آبزرور

‌‌«پژوهشی ژرف، سبکی درخشان، سرشار از ظرافت طبع، فرزانگی و حس انسان‌دوستی. این بهترین تاریخ انقلاب روسیه است که خوانده‌ام.»
فرانک مکلین، گلاسکو ریویو

روایتی شورانگیز و پر از حکایت و تحقیقی جامع و منصفانه که در مورد شخصیت‌های تاریخی که با بلاهت یا بی‌رحمی رفتار کرده‌اند هیچ ملاحظه نمی‌کند... هدف اصلی فایجَس کنارزدن نقاب و نشان‌دادن چهره واقعی این شخصیت‌هاست و به‌خوبی از پس این کار برآمده است.»
ضمیمه ادبی تایمز

‌‌«این کتاب میان اندیشه‌های بزرگ و تاریخ‌های شخصی پرتحرک موازنه برقرار می‌کند و بی‌گمان تکان‌دهنده‌ترین روایت انقلاب روسیه پس از دکتر ژیواگو است.»
لوکاستا میلر، کتاب سال، ایندیپندنت

چاپ چهارم ۱۳۹۷
دوره دو جلدی، ۱۳۱۲ صفحه
قیمت ۸۰۰۰۰ تومان
Read more
<span class="emoji emoji1f539"></span>️ <span class="emoji emoji1f539"></span>️ <span class="emoji emoji1f539"></span>️ "قصه عمو نوروز"<span class="emoji emoji1f539"></span>️ <span class="emoji emoji1f539"></span>️ خاله پیرزن شنیده بود که اگر در هنگام آمدنِ عمو نوروز بیدار باشد جوانی ...
Media Removed
️ "قصه عمو نوروز"️ خاله پیرزن شنیده بود که اگر در هنگام آمدنِ عمو نوروز بیدار باشد جوانی از سر خواهد گرفت و دوباره جوان و جمیل و پَری پیکر خواهد شد. اما نوروزها می گذشت و او خواب می ماند و همچنان خط عبور کالسکه زمان را بر چهره خود می خواند تا یک سال به راستی بیدار ماند اگرچه خود گمان ... 🔹️
🔹️
🔹️
"قصه عمو نوروز"🔹️
🔹️
خاله پیرزن شنیده بود
که اگر در هنگام آمدنِ عمو نوروز بیدار باشد
جوانی از سر خواهد گرفت
و دوباره جوان و جمیل و پَری پیکر خواهد شد.
اما نوروزها می گذشت و او خواب می ماند
و همچنان خط عبور کالسکه زمان را بر چهره خود می خواند
تا یک سال به راستی بیدار ماند
اگرچه خود گمان خواب داشت
عمو نوروز آمده بود، او را جوانی بخشیده بود و رفته بود
او همچنان بر سر کوی آرزو در انتظار بود
و در فراق جوانی اشک می ریخت
پس کنار نهری آمد تا اشک ها را از چهره بشوید
و چون در آب نگریست
جوان نوخاسته ای را دید
که رشک حورالعین و شاهزاده ماء و طین بود
و به یکدم دانست که این عکس خود اوست
که در آیینه آب پدیدار شده است:
روی تو خوش می نماید آیینه ما
کایینه پاکیزه است و روی تو زیبا
سعدی
🔹️
□ این قصه عمو نوروز و خاله پیرزن
آتش زن دلهای ماست
که هرچند غم و اندوه روزگار
ما را در جوانی نیز پیر و فرسوده کرده باشد
صبحگاهی در آب بنگریم
خود را "حورالعین" و "ولدان مخلدون" یابیم
و این اعجاز تنها از عمو نوروز می آید
که چون می آید
هر که را یابد جوانی جاوید می بخشد:
ز كوى يار مى آيد نسيم باد نوروزى
از اين باد ار مدد خواهى، چراغ دل بر افروزى
حافظ

دم عيسى است پندارى نسيم باد نوروزى
كه خاك مرده باز آيد از او روحى و ريحانى
سعدى

اما آن جمال و جوانی در پشت هفت پردۀ
خیالات و اوهام باطل پنهان است
پشت پرده حرص
پشت پرده حسد
پشت پرده غرور و خودپسندی
پشت پرده مال و جاه و مقام
و پس پرده آمال و آرزوهای دراز
پشت پرده لذات حسی و وهمی
و پشت پرده وسوسه های اهریمنی
و عمو نوروز جامی از حکمت مغانه در دست دارد
و هر که را بیدار یابد
از آن صبوح روح می نوشاند و صلا می زند که:
شراب لعل کش و روی مه جبینان بین
خلاف مذهب آنان جمال اینان بین
حافظ

این شراب پرده دَر
و باده کیمیا اثر است که
به یک جرعه هفت پرده را کنار می زند تا به تعبیر نظامی:
برون آید ز طرْف هفت پرده
"بنامْ ایزد" رخی هر هفت کرده
□ بیت بالا از نظامی در وصف شیرین است،
و عبارت "هر هفت کرده" کنایه از کمال زیبایی است،
که بعد از هفت آرایش پدید می آید.
و عبارت "بنامْ ایزد" اصطلاحی است به معنی چشم بد دور

نوشته حسین الهی قمشه ای
www.drelahighomshei.com
🔹️🔹️
#عمو_نوروز #نوروز #حسین_الهی_قمشه_ای #دکتر_الهی_قمشه_ای #قمشه_ای #اینستاگرام
#New_Years_Breeze #Nowruz #Drelahighomshei #Ghomshei #Instagram #Official
Read more
Loading...
 #یاد_باد_ان_روزگاران_یاد_باد<span class="emoji emoji1f339"></span> این تصویر پس از ثبت تصویر کپشن قبلی حدود یکسال پیش اتفاق افتاد. ...
Media Removed
#یاد_باد_ان_روزگاران_یاد_باد این تصویر پس از ثبت تصویر کپشن قبلی حدود یکسال پیش اتفاق افتاد. آخرین امتحان مقطع ارشد ، درس اقتصاد بین‌الملل که دکتر سعیدی عزیز و دوست‌داشتنی تدریس کردند. یادش بخیر پ.ن۱: تنها درسی که با دکتر داشتم و علی‌رغم تدریس و ارایه عالی دکتر ، ارتباطی با اون درس نگرفتم ... #یاد_باد_ان_روزگاران_یاد_باد🌹
این تصویر پس از ثبت تصویر کپشن قبلی حدود یکسال پیش اتفاق افتاد. آخرین امتحان مقطع ارشد ، درس اقتصاد بین‌الملل که دکتر سعیدی عزیز و دوست‌داشتنی تدریس کردند. یادش بخیر 🌹
پ.ن۱: تنها درسی که با دکتر داشتم و علی‌رغم تدریس و ارایه عالی دکتر ، ارتباطی با اون درس نگرفتم ، همین اقتصاد بین‌الملل بود. آخرشم نمره خوبی نگرفتم 😂😁. پ.ن۲: از کلاسهای دکتر سعیدی عزیز خیلی خاطره دارم ، مخصوصا سوالای یهویی و بی‌هوای دکتر 😀😉.
پ.ن۳: دوتا عکس رو با هم گذاشتم تا ارتباط بین زاویه گردن و اَبروی همدرس بزرگوارمون خانم خانی رو بهتر درک کنیم 😂😂.
پ.ن۴: دلم برای دکتر خیلی تنگ شده ، امیدوارم زودتر ببینمشون 🌹❤. #دکتر_حمید_سعیدی
#بازاریابی
#برند
#امیرحسین_عباسیان
Read more
 #bighanoon #vahidmirzaei گفت: شنیده‌ای تعدادی از بازاریان مخلص و متعهد به وضعیت اقتصادی که دولت ...
Media Removed
#bighanoon #vahidmirzaei گفت: شنیده‌ای تعدادی از بازاریان مخلص و متعهد به وضعیت اقتصادی که دولت آن را ایجاد کرده اعتراض کردند اما مدتی بعد عده‌ای معلوم الحال جو را متشنج کردند و دولت هم هیچ واکنشی نشان نداد؟ . گفتم: دولت که سرش را زیر برف کرده و چوب حراج به سرمایه مملکت زده است. مردم هم کلا چیزی ... #bighanoon #vahidmirzaei
گفت: شنیده‌ای تعدادی از بازاریان مخلص و متعهد به وضعیت اقتصادی که دولت آن را ایجاد کرده اعتراض کردند اما مدتی بعد عده‌ای معلوم الحال جو را متشنج کردند و دولت هم هیچ واکنشی نشان نداد؟
.
گفتم: دولت که سرش را زیر برف کرده و چوب حراج به سرمایه مملکت زده است. مردم هم کلا چیزی نمی‌دانند. فقط ما می‌دانیم و درست وقایع را پیش‌بینی می‌کنیم.

گفت: چه عرض کنم؟! برخی مدعیان اصلاحات همچون مصطفی تاجزاده و پادوهای مطبوعاتی آنان می‌گویند این وضعیت نتایج سال‌ها سوءمدیریت است. اما به آن‌ها اعتمادی نیست و هر چه آنان می‌گویند دروغ است.

گفتم: آن‌ها گنده‌گویی می‌کنند. دیروز می‌گفتند برجام آفتاب تابانی است که بر همه می‌تابد و رونق و آسایش می‌آفریند و امروز از این نوع حرف‌ها می‌زنند.

گفت: اصلا این اصلاح‌طلبان و امثال تاجزاده چه از جان مردم می‌خواهند؟ مگر همین‌ها نبوده‌اند که در طول تاریخ از زمان مادها باعث فلاکت مردم شده‌اند و اخیرا نیز با حرف‌ها و اظهارنظرهای خود باعث گران شدن سکه و دلار شده‌اند؟
.
گفت: از اسم تاجزاده که پیداست از طرفداران بازی «تاج و تخت» است و سال‌هاست از لنیسترها و وایت واکرها حمایت می‌کند. حتی وزارت ارتباطات و فناوری تارگرین‌ها فاش کرده، تاجزاده نقشه مرگ ند استارک را کشیده است.

گفتم: در غربی بودن و وابستگی به لنیسترها که شکی نیست. لوئی پاستور مدیر اندیشکده ضد ایرانی آلبرتهال آمریکا، او و دوستانش را دوستان خود معرفی کرده که دوست دارند با دوست او که دوست دارد با دوست او دوست بشوند، دوست شود.

گفت: لوئی پاستور؟! پس بگو چرا ساختمان اصلی دولت در خیابان پاستور قرار دارد! حالا منظورش از این یاوه‌گویی‌ها چیست؟
.
گفتم: چه عرض کنم! لابد هنوز هم می‌خواهند از برجام حمایت کنند و این همه مشکلات اقتصادی و اعتصاب بازاریان را به بوته فراموشی بسپرند.

گفت: پس باز هم برجام! انگار نمی‌دانند ادامه برجام و این نوع سیاست دولت باعث افزایش فشار خون در افراد بالای 30 سال و منجر به کمبود کلسیم در خانم‌های باردار می‌شود.

گفتم: عجب. به راستی برجام، دولت و آقای تاجزاده باعث آزار و اذیت مردم شده و آنان را دچار فلاکت خواهند کرد.

گفت: دکتر «آز» یکی از برجسته‌ترین متخصصان غدد، خلل و فرج گفته است «اگر برجام و آقای تاجزاده ادامه پیدا کنند، ظرف دو تا سه هفته مردم ایران دچار اضافه وزن می‌شوند و چربی اطراف پهلو و ران‌های آنان باعث تغییر در فرم اندام آنان می‌گردد».
.
بقیه در کامنت ا‌ول 👇👇👇👇
Read more
. شب قدر در اندیشه دکتر شریعتی: . . بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ إِنَّا أَنزَلْنَاهُ ...
Media Removed
. شب قدر در اندیشه دکتر شریعتی: . . بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ إِنَّا أَنزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ۱۝ وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ۲۝ لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ ۳۝ تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِم ... .
شب قدر در اندیشه دکتر شریعتی:
.
.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

إِنَّا أَنزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ۱۝
وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ۲۝
لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِّنْ أَلْفِ شَهْرٍ ۳۝
تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِم مِّن كُلِّ أَمْرٍ ۴۝
سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ۵۝

ما «آن» را فرود آورديم درشب قدر.
و چه مي داني كه شب قدر چيست؟
شب قدر از هزار ماه برتر است.
فرشتگان و آن روح دراين شب فرود مي‌آيند به اذن خداوندشان از هر سو.
سلام بر اين شب تا آنگاه كه چشمه خورشيد ناگهان مي‌شكافد!
.
.

و تاريخ قبرستاني است طولاني و تاريك،
ساكت و غمناك،
قرن‌ها از پس قرن‌ها همه تهي و همه سرد،
مرگبار و سياه،
و نسل‌ها در پي نسل‌ها،
همه تكرارى و همه تقليدى،
و زندگي‌ها، انديشه‌ها و آرمان‌ها همه سنتي و موروثي،
فرهنگ و تمدن و هنر و ايمان همه مرده ريگ! .

ناگاه در ظلمت افسرده و راكد شبي از اين شب‌هاى پيوسته،
آشوبى، لرزه‌اى، تكان و تپشي كه همه چيز را بر مي‌شورد و همه خواب‌ها را برمي‌آشوبد و نيمه سقف‌ها را فرو مي‌ريزد.
انقلابي در عمق جان‌ها و جوششي در قلب وجدان‌هاي رام و آرام، درد و رنج و حيات و حركت و وحشت و تلاش و درگيري و جهد و جهاد عشق و عصيان و ويرانگري و آرمان و تعهد، ايمان و ايثار! .
نشانه‌هايي از يك «تولد بزرگ»، شبي آبستن يك مسيح،
اسارتي زاينده يك نجات!
همه جا، ناگهان «حيات و حركت»، آغاز يك زندگي ديگر،
پيداست كه فرشتگان خدا همراه آن «روح» در اين شب به زمين، به سرزمين، به اين قبرستان تيره و تباه كه در آن انسان‌ها، همه اسكلت شده‌اند، فرود آمده‌اند. .
اين شب قدر است. .
... .
سلام بر اين شب، شب قدر، شبي كه از هزار ماه، از هزار سال و هزار قرن برتر است، سلام، سلام،سلام،... تا آن لحظه كه خورشيد قلب اين سنگستان را بناگاه بشكافد،
گل سرخ فلق برلب‌هاى فسرده اين افق بشكفد
و نهر آفتاب بر زمين تيره ما ... و بر ضمير تباه ما نيز جارى گردد.
تا صبح بر اين شب سلام!
.
.

برگرفته از :
خودسازى انقلابى مجموعه آثار ۲
.
.
.
#شب_قدر #شب_قدر_از_نگاه_شریعتی #دکتر_شریعتی #شب_احیا #سوره_قدر #شریعتی #علی_شریعتی #شب_قدر_از_منظر_شریعتی
Read more
. کتاب "مُرده‌ای که مُرده بود یک نفس عمیق کشید یا ۳۸ روز انفرادی اوین" . قسمتی از مقدمه‌ی این کتاب: این ...
Media Removed
. کتاب "مُرده‌ای که مُرده بود یک نفس عمیق کشید یا ۳۸ روز انفرادی اوین" . قسمتی از مقدمه‌ی این کتاب: این مجموعه، جمع‌آوری نوشته‌های وبلاگ من از اواخر سال 1392 تا اواسط سال 1393 است. بخش‌هایی از این نوشته‌ها در یازده قسمتِ پشت سر هم، تحت عنوان «کمدی غیرالهی» به روز شد. وبلاگی که جز چند تن از دوستان ... .
کتاب "مُرده‌ای که مُرده بود یک نفس عمیق کشید
یا
۳۸ روز انفرادی اوین"
.
قسمتی از مقدمه‌ی این کتاب:
این مجموعه، جمع‌آوری نوشته‌های وبلاگ من از اواخر سال 1392 تا اواسط سال 1393 است. بخش‌هایی از این نوشته‌ها در یازده قسمتِ پشت سر هم، تحت عنوان «کمدی غیرالهی» به روز شد. وبلاگی که جز چند تن از دوستان نزدیکم کسی از وجود آن اطلاعی نداشت و بیشتر شبیه حرف زدن در آینه بود.

من در روز 17 آذر سال 1392 توسط نیروهای امنیتی سپاه در خانه‌ام واقع در کرج دستگیر و بدون مطّلع شدن هیچ کسی به مکان نامعلومی منتقل شدم که بعداً فهمیدم بند دو الف سپاه در زندان اوین بوده است. سی و هشت روز بعد در تاریخ 24 دی ماه آزاد شدم. هم‌زمان دکتر سید‌مهدی موسوی نیز همراه با من دستگیر و پس از سی و هشت روز از زندان اوین آزاد شد. در همان زمستان چند جلسه به دادسرای قدوسی (اوین) احضار شدیم و ادامه‌ی دادگاه‌های ما از اردیبهشت سال 93 تا شهریور سال 94 در دادگاه انقلاب تهران به قضاوت قاضی محمد مقیسه‌ای ادامه داشت و نهایتاً در تاریخ 19 مهر سال 1394 من از طرف دادگاه انقلاب اسلامی به اتّهام توهین به مقدّسات، تبلیغ علیه نظام، انتشار عکس‌های غیرمجاز در اینترنت و روابط نامشروع مادون زنا، به 11.5 سال زندان تعزیری و 99 ضربه شلّاق و مقداری جریمه‌ی نقدی محکوم شدم! دکتر موسوی نیز با عناوینی تقریباً مشابه به تحمّل 9 سال زندان تعزیری و 99 ضربه شلاق و مقداری جریمه‌ی نقدی محکوم شد. در آذر سال 94 هر دو تصمیم گرفتیم تن به این حکم ناعادلانه ندهیم. به صورت غیرقانونی از مرزها رد شدیم و برای همیشه ایران را ترک کردیم.
.
اوایل که از انفرادی آزاد شده بودم حالم خیلی بد بود. از نوشتن می‌ترسیدم و نمی‌توانستم روی هیچ چیزی تمرکز کنم. بالاخره تصمیم گرفتم با اسم مستعار، وبلاگ تازه‌ای بزنم و هر چه می‌توانم، فارغ از خوب یا بد بودن، در آن بنویسم. و از وقتی تصمیم گرفتم درباره‌ی انفرادی و آن روزها بنویسم، حالم کمی بهتر شد. انگار کلمات تخلیه‌ام می‌کردند. تمام نوشته‌های این کتاب بر اساس اتّفاقات واقعی است و شخصیت‌ها نیز حقیقی هستند. اگرچه گاهی از استعاره‌ها و دیگر صنایع ادبی استفاده شده. آن روزها هنوز ترسِ آن را داشتم که بازجوها، کلمات و نوشته‌های مرا پیدا کنند و دوباره برم گردانند آن تو. سعی می‌کردم همه چیز را در لفافه‌ای از ادبیات بپیچانم و بپیچم...
.
متن کامل را داخل کتاب بخوانید.
لینک دانلود رایگان کتاب را می توانید در وبسایت ekhtesari.com و کانال تلگرامم fateme_ekhtesari پیدا کنید.

فاطمه اختصاری
Read more
Loading...
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
 #زندگی_یعنی_امید_و_حرکت ۵۸ سال پیش در چنین روزی، ۲۹ اسفند ۱۳۳۸، دانشگاه ملی ایران (که در آغاز ...
Media Removed
#زندگی_یعنی_امید_و_حرکت ۵۸ سال پیش در چنین روزی، ۲۹ اسفند ۱۳۳۸، دانشگاه ملی ایران (که در آغاز دهه‌ی ۶۰ به پیشنهاد #دکتر_احمد_فرمد رییس وقت دانشگاه، به #شهید_بهشتی تغییر نام داد) مجوز فعالیت دریافت کرد. بنیانگذار و اولین رییس دانشگاه، زنده‌یاد #دکتر_علی_شیخ_الاسلام پس از مطالعات ... #زندگی_یعنی_امید_و_حرکت

۵۸ سال پیش در چنین روزی، ۲۹ اسفند ۱۳۳۸، دانشگاه ملی ایران (که در آغاز دهه‌ی ۶۰ به پیشنهاد #دکتر_احمد_فرمد رییس وقت دانشگاه، به #شهید_بهشتی تغییر نام داد) مجوز فعالیت دریافت کرد.

بنیانگذار و اولین رییس دانشگاه، زنده‌یاد #دکتر_علی_شیخ_الاسلام پس از مطالعات طولانی و گسترده در خصوص نظام‌های آموزش عالی در کشورهای مختلف و بازدیدهای متعدد از دانشگاههای بزرگ دنیا، در چنین روزی موفق شد مجوز اولین دانشگاه غیردولتی ایران را در سی و شش سالگی دریافت و تا سال ۴۴ که از مسئولیت دانشگاه کنار گذارده شد، شش دانشکده‌ی پیشرو و خوشنام تأسیس کند:

۱- دانشکده‌ی بانکداری و علوم مالی و اقتصادی
۲- دانشکده‌ی معماری
۳- دانشکده‌ی پزشکی
۴- دانشکده‌ی زبانهای خارجی
۵- دانشکده‌ی علوم
۶- دانشکده‌ی دندانپزشکی

یکم فروردین ۹۷، آغاز بهار طبیعت و پنجاه و نهمین بهار دانشگاه دیرسال و پرافتخار علوم پزشکی شهید بهشتی را گرامی می‌داریم.
✒️
زنده‌یاد #دکتر_علی_شیخ_الاسلام
بنیانگذار و اولین رییس دانشگاه ملی ایران (دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) در پانزدهم مهرماه ۱۳۰۲ در اصفهان متولد و چهاردهم آذر ۱۳۸۸ در آمریکا درگذشت
.
روحش شاد و راهش پر رهرو باد
.
#دکتر_علیرضا_ناصری
۲۹ اسفند ۱۳۹۶
تهران

@Dr_Alireza_Naseri
Read more
زندگینامه املشی ختنه معرفی تو پست چهارم فرانکلین در خانه دست به کیر نشتندی و با خایه های بشاش خود ...
Media Removed
زندگینامه املشی ختنه معرفی تو پست چهارم فرانکلین در خانه دست به کیر نشتندی و با خایه های بشاش خود بیلیارد زدندی,ابولاشی بر وی وارد آمد با نگاهی نافذ در چشمان او خیره خیره,لبخندی زیرکانه گوشه لپش نقش بست و چالی تخمی در صورت کیریش نمایان گشت و با صدایی بم مانند گفت باید برید کله اش را از کیر . ناگهان ... زندگینامه املشی
ختنه
معرفی تو پست چهارم
فرانکلین در خانه دست به کیر نشتندی و با خایه های بشاش خود بیلیارد زدندی,ابولاشی بر وی وارد آمد با نگاهی نافذ در چشمان او خیره خیره,لبخندی زیرکانه گوشه لپش نقش بست و چالی تخمی در صورت کیریش نمایان گشت و با صدایی بم مانند گفت باید برید کله اش را از کیر .
ناگهان روح از تن املشی جوان گریخت مات و مبهوت گفت چه میگویی پدر از کِلَش حرف میزنی ماکه لای کِلن هایمان را باز نکردیم ما گردیم می گردیم.
ابولاشی ندا سر داد کص نگو ای ژاژ خاه و سپس بعد از اندکی دندان به دندان کین خاییدن بانگ سر داد و سولاخ خاتون را صدا زد ماری سولی دستپاچه در حالی ک با دستی پشم هایه کسش را میخاراند و با دستی در قابلمه را برداشته بود تا از اوضاع خوراک خایه با خبر شود کار را رها کرد و بر پدر و پسر وارد شد
پدر بانگی کیری براورد که این طفل گریز پای را باید از کیر گرفت
سولاخ خاتون خنده ای به غابت کیری کرد وگف با منشیه مجید سمیعی درمیان گذاشته ووقته دولبری ای از او ستانیده
بعداز کندو کاو با کلو کول کودک بالاخره گبر ادیداس را نگهبان تن کرد سپس به سمت مطب آمد و بر لب مطب نشست همه دل پر از خایه لب پر ز ترس
در مطب املشی کوچک مشغول چک کردن تایم لاین و چانه زنی بر سر قیمت خاله سارا در سکس چت همی بود ناگه از دیدن لاپای منشی به واسطه پاهایش رویه هم راستی عجیب کرد جوری ک نمایان گشت در اظهار و آبرویش ب کص گاو همی رفت بعد از ندا فرشته گونه منشی مبنی بر اینکه نوبت شماست فرانکلین ک کیرش به تشنج ب سر میبرد دولا دولا گشود در را از چارچوب و دکتر را بفرمود سلام و بعد از دیدن تیغه جراحی در دستان پرفسور تخمها پاپیون شد و ب بیرون فرار کرد ابولاشی کودک را ک صدایه عرعرش مطب را تسخیر کرده بود از خایه بلند کرد و به رویه تخت انداخت
پس از معاینه دکتر رخصتی بنمود پرستاران را بر آماده کردن بزمگاه فرانکلین با چشمانی پر ز اشک آواز سر داد پدر گر جنگ خواهی و خون ریختن بگو تا سوار آورم زابلی کمرهاشان خنجر کابلی درین چیتگر به جنگ آوریم خود ایدر زمانی درنگ آوریم ابولاشی
خشمگین شد آسمان تیره گشت پیش چشم آن نامدار و گفت فراموش کردی تو سگزی مگر نیست در آیین من چنین کار تخمکی
_یا پدر فرصتییییییییییییییییی(ای بابا این مهدیارم نمیزاره ا )
همان طور ک ی را در حال کش دادن بود اورا بیهوش کردن و تنش را روی تخت اوریان برق تیغ ها چشمانش را درگسر کرد و بعد از چند لحظه هوشیاریش به گا رفت...
#فرانکلین_املشی۱ #آق_متی
Read more
Loading...
. در خبرها آمده بود که سوال از ريیس‌جمهور در هیات ريیسه مجلس اعلام وصول شده و قرار است دکتر روحانی به ...
Media Removed
. در خبرها آمده بود که سوال از ريیس‌جمهور در هیات ريیسه مجلس اعلام وصول شده و قرار است دکتر روحانی به زودی برای پاسخ به مجلس بیاید. ولی چون این احتمال وجود دارد که مثل همه استیضاح‌ها و سوالات قبلی از وزیران، این یکی هم به دلایل نامشخص کنسل شود، سعی کردیم خودمان جلسه پرسش و پاسخی بین ريیس‌جمهور و مردم ... .
در خبرها آمده بود که سوال از ريیس‌جمهور در هیات ريیسه مجلس اعلام وصول شده و قرار است دکتر روحانی به زودی برای پاسخ به مجلس بیاید. ولی چون این احتمال وجود دارد که مثل همه استیضاح‌ها و سوالات قبلی از وزیران، این یکی هم به دلایل نامشخص کنسل شود، سعی کردیم خودمان جلسه پرسش و پاسخی بین ريیس‌جمهور و مردم برگزار کنیم تا همه بتوانند بی‌پرده با او سخن بگویند و جواب سوالات‌شان را بگیرند. شما خواننده‌های عزیز هم اگر خواستید با ما در این دنیای موازی سفر کنید، سوالات‌تان را برای‌مان بفرستید تا به دست او برسانیم و سفارش کنیم بدون نوبت جواب دهد. + آقا این سکه‌های ما رو کی میدن؟ کیسه بزرگ ‌آوردیم بریزیم توش ولی نوبتمون نمی‌شه.
.
- عزیزم الان دارن میدن. شما چندتا از رفقات رو بیار تو صف پخش کن که تابلو نباشه. این‌جوری زودترم نوبتت می‌شه. گفتن یه دونه‌ای هم بدون صفه. . + آقا پس ما کی می تونیم راحت خطبه عقد بخونیم؟
.
- شما هنوز نوبتت نشده. برو ته صف تا یه فکری برای ممنوعیاتت بکنم. . + دکتر من کارت ملیم تو جیبم بوده بدنه‌اش ضربه خورده. چیکارش کنم؟
.
- یه صاف کار خوب می‌شناسم بدون رنگ برات در میاره. یه کم گرون می‌گیره ولی عین کارت ملی نو تحویلت میده. این آدرسشه. فقط عکس سه در چهار یادت نره. . + قیمت دلار و سکه چرا انقدر بالا رفته؟
.
- محمود؛ ببین آقا چی میگه. . + شما یه سری وعده دادی وقتی می‌خواستی رای بیاری. چرا به هیچ کدوم عمل نکردی؟
.
- عمو وعده رو کی داده کی عمل کرده. الان من اگه وعده نمی‌دادم خود شما به من رای می‌دادی ؟ . + چرا نوبخت از سخنگویی دولت استعفا داد؟
.
- والا من حتی با این‌هم مخالف بودم. ولی دیدم بالاخره باید یه جا به حرف مردم گوش داد‌. الهی بگردم! سخنگوم خیلی هم کم حرف شده بود.
.
+ ولی قرار بود از سازمان برنامه و بودجه استعفا بدن.
.
- هر کس یه سوال. شما سهمت رو پرسیدی. بفرمایید. . + چرا نوبخت از سازمان برنامه و بودجه استعفا نداد؟
.
- به سوالای تکراری جواب نمیدم. . + راسته میگن وزارتخونه‌ها هیچ برنامه‌ای ندارن؟
.
- اینا همه‌اش شایعه است. ما خودمون گفتیم فعلا کسی کاری نکنه بلکه یه کم وضعیت اقتصاد با ثبات بشه. . + تا حالا عاشق شدید؟
.
- من از شما می‌پرسم: تا حالا قسط پرداختی؟ . + دکتر قیمتا چرا انقدر بالا رفته.
.
- آره دیدید؟ چیکار می‌کنن این مسئولان؟ والا دیروز رفتم یه کیلو گیلاس بخرم کیلویی ۴۵ تومن. بنده بارها گفتم قیمت‌ها باید پایین بیاید.
.
+ جوونامون بیکارن. ازدواج نکردن. نا امیدن. با اونا چیکار کنیم؟
.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
‌ خب میرسیم به گزارش این جلسه از کلینیک دکتر باقری عزیز. اول از همه بگم که اگر این تابستون آفتاب میگیرید ...
Media Removed
‌ خب میرسیم به گزارش این جلسه از کلینیک دکتر باقری عزیز. اول از همه بگم که اگر این تابستون آفتاب میگیرید و سولاریوم میرید اصلا نگران لیزر نباشید. دستگاه لیزر اینجا دو لیزر الکس و ان‌دی‌یاگ داره که یعنی دوتا طول موج متفاوت و برای پوست‌های روشن و تیره. پس بدونید که ده روز بعد از آفتاب و سولار میتونید ...
خب میرسیم به گزارش این جلسه از کلینیک دکتر باقری عزیز.
اول از همه بگم که اگر این تابستون آفتاب میگیرید و سولاریوم میرید اصلا نگران لیزر نباشید.
دستگاه لیزر اینجا دو لیزر الکس و ان‌دی‌یاگ داره که یعنی دوتا طول موج متفاوت و برای پوست‌های روشن و تیره.
پس بدونید که ده روز بعد از آفتاب و سولار میتونید با خیال راحت و بدون نگرانی از سوختگی، لیزر کنید.
دوم اینکه دیروز دکتر کلی به من درمورد دستگاه ونوس ویوا گفتن. این دستگاه برای رنج سنی ۲۵ تا ۳۵ فوق‌العاده است.
ترمیم جای زخم و آکنه، رفع شلی پوست، پیشگیری از ایجاد چین و خطوط عمیق، حفظ کلاژن‌های پوست و درخشندگی و شفافیت همشون کار دستگاه ونوس ویوا است.

اگر سوالی درمورد لیزر دارید، حتما اینجا بپرسید. دفعه بعدی که برم جواب همشون رو میگیرم واستون.🤩

پ.ن: دفعه قبلی خیلی‌ها از من پرسیدید که چرا خودم لیزر نمیکنم. من ۱۲ سال پیش که تازه لیزر وارد ایران شده بود رفتم لیزر و جلسه اول هردو دستم سوخت. هر دو دست، کاملا بنفش بود و خال‌خالی مشکی داشت. (جای شات‌های لیزر که بیشتر سوخته بود.) خلاصه بگم که شکایت کردم به دادسرای پزشکی و درگیر پزشک قانونی و کمیسیون پزشکی شدم و دیه گرفتم و پروسه درمانم هم نزدیک دوسال طول کشید. بخاطر همین هنوز ترس از لیزر دارم ولی با صحبت‌های آقای دکتر باقری و توضیحاتشون درمورد پیشرفت تکنولوژی و دستگاه‌ها (و البته همیشه شلوغ بودن مطب‌ها) کم‌کم دارم راضی میشم.
پ.ن دوم: این اتفاق‌ها الان دیگه نمیافته‌ها. اون موقع‌ها دستگاه‌ها قدیمی بود و دکترها نمیدونستن که برای پوست تیره خوب نیستن.
Read more
<span class="emoji emoji270f"></span> اعتراف: ما اکثرا کیس هایی رو به اشتراک میگذاریم که در درمان آنها موفق بوده ایم. به ندرت دیده ام که ...
Media Removed
اعتراف: ما اکثرا کیس هایی رو به اشتراک میگذاریم که در درمان آنها موفق بوده ایم. به ندرت دیده ام که یک درمانگر از عدم موفقیتش در درمان یک کیس صحبت کند. این مسئله زمانی پر رنگ تر میشود که شکست درمان و در بدترین حالت، از دست رفتن بیمار بنحوی مربوط به قصور ما باشد. قطعا منظورم از قصور، خطایی غیر عمد می باشد. چند ...
اعتراف:
ما اکثرا کیس هایی رو به اشتراک میگذاریم که در درمان آنها موفق بوده ایم. به ندرت دیده ام که یک درمانگر از عدم موفقیتش در درمان یک کیس صحبت کند. این مسئله زمانی پر رنگ تر میشود که شکست درمان و در بدترین حالت، از دست رفتن بیمار بنحوی مربوط به قصور ما باشد. قطعا منظورم از قصور، خطایی غیر عمد می باشد.
چند روز پیش با کیس خاصی با نقیصه ای مادرزادی مواجه شدم که تنها راه درمان آن انجام جراحی بود. جراحی را آغاز نمودم، اما حین کار به این تشخیص رسیدم که با ضایعه ای گسترده و غیرقابل اصلاح مواجه هستم. در صورت عدم درمان، بیمار (یک برّه ی 7 روزه) پس از حداکثر چند ساعت و با تحمل درد و رنج بسیار تلف می شد. در نتیجه با اُوردوز داروی بیهوشی که منجر به ایست قلبی تنفسی می شد به شیوه ای احتمالا بدون درد و انسانی و البته با حسی ناخوشایند به زندگی آن پایان دادم.
پس از گذشتن دقایقی به تفکر، مشورت با یکی از دوستان و با انجام کالبد شکافی متوجه شدم که راه حل و تکنیکی وجود داشته که در توان من هم بوده اما به ذهنم خطور نکرده بود. نهایتا من ماندم و باری از حسرت و اندوه. بد نگفته اند که با هر بیماری که می میرد در واقع جزئی از ما نیز می میرد.
البته این معضل، جزئی جدایی ناپذیز از حرفه ی ماست؛ چرا که بیماری ها را انتهایی نیست و حسب شرایط زمانی و مکانی گاهی ما تنها افرادی هستیم که باید تشخیص دهیم و بتنهایی اقدام به درمان نماییم، چون در غیراینصورت بیمار جان می دهد.
پس پیوسته باید بدنبال مطالعه ی بیماری ها در گونه های مختلف هدف باشیم و سعی نماییم برای هر دردی درمانی بیابیم؛ مگر مرگ که آن را علاجی نیست.
مسلما هر دکتر بر اساس داشته های ذهنی و تمایلات تخصصی اش به تفسیر علائم می پردازد و در واقع بطور ناخودآگاه دچار تشخیصی جهت دهی شده می شود. باید همیشه در نظر داشت که نگاهی تک بعدی به علائم نداشته باشیم و بدانیم که وجود عوامل و عللی فراتر از دانسته ها و تخصص ما دور از انتظار نیست.
از این بابت است که واژه ی فارغ التحصیلی در این فیلد اساسا بی معناست و در واقع تحصیل را فراغتی نیست. خوشا آن که دائم التحصیل است.
خواستم این مطلب رو با مخاطبین، بخصصوص همکاران مطرح کرده باشم.
با آرزوی صحت و سلامتی
علیرضا شفیعیان، دامپزشک

#veterinarysurgery #veterinaryclinic #veterinarymedicine #operation #expired #euthanasia #lackofknowledge #اعتراف #قصور #غیر_عمد #درمان #تحصیل
Read more
Loading...
#داشت_یادم_میامد #قسمت_چهارم #چیستایثربی #داستان #قصه پدرم داشت باحسابداری تسویه میکرد که دراتاق قرنطینه،سراسیمه باز شد ومرد یاهمان کریم،باحالتی آشفته وموی پریشان ازاتاق بیرون دوید وبه سمت اتاق دکتررفت.در راه برای یک لحظه نگاه او وپدرم به هم گره خورد،رنگ کریم دوباره پرید،اما پدرم سرخ ... #داشت_یادم_میامد #قسمت_چهارم #چیستایثربی #داستان #قصه
پدرم داشت باحسابداری تسویه میکرد که دراتاق قرنطینه،سراسیمه باز شد ومرد یاهمان کریم،باحالتی آشفته وموی پریشان ازاتاق بیرون دوید وبه سمت اتاق دکتررفت.در راه برای یک لحظه نگاه او وپدرم به هم گره خورد،رنگ کریم دوباره پرید،اما پدرم سرخ شد!بیشتر حالت برافروختگی وخشم بود!کریم،سریع به داخل اتاق دکتررفت،حتی لحظه ای نایستاد!سلام نداد،سری هم خم نکرد!پدرم گفت:میشناسیش؟گفتم:خودشو معرفی کرد،گفت بچه باغبون ما بوده!یکم یادم میاد...گفت:اونوقت نباید یه سلام بده؟گفتم:خب به نظرخودش،نه لابد!گفت،الان سه تاکارخونه داره،شغل مهمی هم داره!نمیدونم چه کاره ست!ولی حتما خودشو الان،خیلی ازما،بالاتر میدونه،انتظار داره شما اول سلام بدید!پدرم گفت:پسره احمق،هنوز همونجوری بیفکر مونده!
مریض اونه اینجور دادمیزنه؟گفتم:چرا بهش گفتین احمق؟شما که فحش نمیدین!گفت:خب هیچی!گفتم:نه جدی،چرا؟گفت:بعضی چیزا بهتره که هیچوقت به زبون نیاد دخترم،چون وقتی به زبون میاد،هم قبحش میریزه،هم خاطراتشم باهاش میاد!و وقتی خاطراتش میاد،دردشم باهاش میاد!هنوز جمله ی پدرم تمام نشده بود که کریم،از اتاق دکتر بیرون آمد وگفت:پس پسرت غشیه!آره ارباب؟وارث عزیزدردونه ت؟وخندید...خنده ای بلند و هیستریک!پدرم نگاهش نکرد،فقط گفت:فشارش افتاده،به توچه ربطی داره؟برای چی رفتی ازدکتر سوال کردی؟گفت:من بادکتر،کارشخصی داشتم،آشنامه!آقازاده تو،اونجا دیدم!پدرگفت:نمیخوام باهات حرف بزنم،تو انقدربی ادبی که سلام دادن به بزرگتر رو بلد نیستی!کریم گفت:توچی؟شب عید،بیرون کردن کوچیکتر رو خوب بلدی؟چه جوری منو از اون خونه کوفتی انداختی بیرون؟اونم شب عید؟عیدی که برف میومد!حتی لباسایی هم که واسه عید،برام گرفته بودی،ازم پس گرفتی!پدرم گفت:دهن منوبازنکن،خودت میدونی چرا!
کریم گفت:بابامو نگه داشتی،گفتی تو بمون،ولی پسرت دیگه حق نداره پاشوتوخونه من بذاره!بابامم قهر کردباهات، ولت کرد!نه به بابام چیزی گفتی،نه به من!خب برای چی مرد حسابی؟چرا مارو بیرون کردی؟امیدوارم بدترین بلاها سرخودت و خونواده ت بیاد،امیدوارم پسرت به درک اسفل واصل شه!پدرم لبش را گزید،آرام گفت:گفتم دهن منو بازنکن پسر!
تو بهتر ازمن وهرکس دیگه ای میدونی چرا تویکی رو انداختم بیرون!کریم باخشم گفت: من بچه بودم!
پدرم گفت:شونزده ساله،بچه نیست!و تازه اگرهم بچه ست،کار خلاف میکنه،باید ادب شه!بچه بی تربیت باید ادب شه!صدای جیغ زن کریم،فضا راپرکرد:"مگه نمیگم یه برگه بیارید،بنویسید،آیه داره نازل میشه!خدا...زود!"
کریم لحظه ای چشمانش را بست وگفت:خدا به دادم برس... #ادامه_دارد
Read more
جوابیه مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در خصوص خبر منتشر شده با تیتر: <span class="emoji emoji2b55"></span>️(ژئوپارک ...
Media Removed
جوابیه مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در خصوص خبر منتشر شده با تیتر: ️(ژئوپارک بزرگ سیمره دره شهر به نام لرستانی ها ثبت ملی شد) چند روزی است که در فضای مجازی و سایت های خبری مطلبی تحت عنوان ثبت زمین لغزه دره شهر به نام استان لرستان منعکس گردیده که باعث عکس العمل و نگرانی دوستداران ... جوابیه مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام در خصوص خبر منتشر شده با تیتر:
⭕️(ژئوپارک بزرگ سیمره دره شهر به نام لرستانی ها ثبت ملی شد) 🔹چند روزی است که در فضای مجازی و سایت های خبری مطلبی تحت عنوان ثبت زمین لغزه دره شهر به نام استان لرستان منعکس گردیده که باعث عکس العمل و نگرانی دوستداران فرهنگ و تمدن استان به خصوص خبرنگاران عزیز گردیده است .
که از حسن توجه و پیگیری این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم .

اما در این خصوص چند مطلب را به عرض می رسانم :
- ثبت زمین لغزه کبیرکوه به عنوان بزرگترین زمین لغزه دنیا در تاریخ 93/12/23 به شماره 240 در فهرست آثار ملی کشور در محدوده استان ایلام به ثبت رسیده است . - پس از ثبت ملی تلاش سازمان مرکزی به جهت قراردادن پدیده طبیعی مذکور در فهرست موقت جهانی آغاز گردیده است که یکی از شرایط آن تکمیل پرونده با فهرست جهانی و توسط شورای ثبت پرونده های جهانی صورت می گیرد که پس از تکمیل پرونده و حضور افراد برجسته کشوری از جمله پروفسور "کردوانی" و دکتر " مقصودی" رئیس محترم دانشکده جغرافیا و گروه زمین شناسی دانشگاه تهران که از جمله افرادی هستند که در تکمیل پرونده مذکور نقش دارند یکی از امتیازات و شرایط ثبت آثار در فهرست جهانی یونسکو ثبت دقیق حوادث از لحاظ تاریخی و جغرافیایی می باشد که پس از بررسی ملاحظه می شود که پدیده لند اسکیپ با منظر طبیعی از استان ایلام شهرستان دره شهر آغاز شده و قسمتی از آن در شهرستان پلدختر استان لرستان قرار گرفته است بالطبع در این چنین پرونده ای بایستی ظرافت ها و حساسیت های جهانی در نظر گرفته شود که به جهت تکمیل پرونده پیشنهاد گروه ثبت جهانی پرونده ، ثبت این اثر به نام استانهای ایلام و لرستان می باشد که استان لرستان هم به همراه استان ایلام با همان شماره ثبت در این پدیده طبیعی به صورت مشترک معرفی می شوند . - بسیاری از پدیده های طبیعی و فرهنگی و حتی تاریخی در بین استانها بصورت مشترک ثبت ملی و جهانی می شوند مانند قنات ها و باغ های ایرانی یا ثبت نوروز به عنوان یک پدیده فرهنگی در تاجیکستان و ایران - ثبت آثار یک استان به صورت مشترک نافی از بین بردن وظایف و امکانات استان دیگر نمی شود و تلاش در معرفی درست این پدیده جهت جذب گردشگر جزء وظایف اداری کل استانها و حضور بخش خصوصی می باشد که امیدواریم با توجه به امکانات موجود بتوانیم از این پدیده طبیعی نهایت استفاده بعمل آید . - همانطوری که در تصویر ذیل مشاهده می گردد این پدیده طبیعی در تاریخ 93/12/23 در محدوده استان ایلام به ثبت می رسد ادامه در کامنت اول
Read more
. <span class="emoji emoji1f49f"></span>فرزاد حسنی سفیر سلامت انجمن دیستروفی ایران: <span class="emoji emoji2705"></span>در تاریخ دوازدهم خرداد ماه جشن گلریزان انجمن از ...
Media Removed
. فرزاد حسنی سفیر سلامت انجمن دیستروفی ایران: در تاریخ دوازدهم خرداد ماه جشن گلریزان انجمن از طرف خیرین برگزار گردید. در این مراسم که ابتدا با ضیافت افطار شروع شد، وزیر محترم ارتباطات و فن آوری اطلاعات جناب آقای آذری جهرمی حضور یافتند و مسئولین انجمن توانستند در فرصت اندک افطار مشکلات بیماران ... .
💟فرزاد حسنی سفیر سلامت انجمن دیستروفی ایران:
✅در تاریخ دوازدهم خرداد ماه جشن گلریزان انجمن از طرف خیرین برگزار گردید. در این مراسم که ابتدا با ضیافت افطار شروع شد، وزیر محترم ارتباطات و فن آوری اطلاعات جناب آقای آذری جهرمی حضور یافتند و مسئولین انجمن توانستند در فرصت اندک افطار مشکلات بیماران را برایشان توضیح دهند.
✅سپس مراسم گلریزان با اجرای توانمند جناب آقای فرزاد حسنی شروع شد. در این مراسم جناب آقای دکتر سیدمهدی رییس هیات مدیره انجمن و جناب آقای دکتر مرتضی حیدری نایب رییس هیات مدیره انجمن به سخنرانی پیرامون نوع بیماری، علائم و عوارض، لزوم انجام کارهای درمانی، مشکلات بیماران و خانواده ها، هزینه های جاری و ثابت و لزوم داشتن مرکز درمانی تخصصی برای این بیماران پرداختند. در ادامه سرکار خانم دکتر حیدری مدیر عامل انجمن ضمن قدردانی از حضور خیرین، از حضور هنرمندان و پیشکسوتان در جمع تشکر نموده و با خواندن ابلاغ حکم، جناب آقای فرزاد حسنی را به عنوان سفیر انجمن در امور سلامت، با افتخار معرفی نمودند. که من بعد ایشان میتوانند مطالبه گر حقوق بهداشت و درمان و داروهای بیماران و امور پیشگیری در جامعه و از مسئولین باشند.
✅در انتها جناب آقای فرزاد حسنی با‌معرفی هنرمندان حاضر در سالن از ایشان خواستند که ضمن یاری به ایشان هر کدام عهده دار مسئولیتی در زمینه سلامت باشند. ✅پس از آن مراسم با دکلمه خوانی و نوازندگی فلوت و صرف شام و با اهدای مهر خیرین به پایان رسید. مبلغی حدود ۱۶۰ میلیون تومان توسط خیرین برای تهیه مرکز درمانی اهدا گردید. ✅متذکر میشود که انجمن دیستروفی ایران تنها دو سفیر دارد. اول جناب آقای امیرحسین طریقت که سالهاست عهده دار سفیر در امور خیرین انجمن هستند و دوم جناب آقای فرزاد حسنی که در این مراسم عهده دار سفیر در امور سلامت شده اند. برای هر دوی این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق و موفقیت در امور واصله را داریم.
✅در انتها از برگزارکنندگان این مراسم جناب آقای مهندس سعید سوفالی و جناب آقای امین طارمی که این مراسم را به بهترین نحو برای انجمن برگزار نمودند نهایت تشکر و تقدیر را نموده و از خداوند متعال برایشان توفیق و سلامتی خواهانیم.

عکاس: خشایار رهنمون. مدیر فرهنگی هنری انجمن
@khashayar_rahnemoon
#انجمن_دیستروفی_ایران
#دیستروفی
کانال ارتباطی ما با شما
IMDA2016
Read more
. برای آشنایی با شخصیت فرهیخته و ادب دوست جناب پروفسور سید حسن امین که بر بنده حقیر منت گذاشتند و مقدمه ...
Media Removed
. برای آشنایی با شخصیت فرهیخته و ادب دوست جناب پروفسور سید حسن امین که بر بنده حقیر منت گذاشتند و مقدمه ای بر چاپ سوم کتاب "ترکه و تبر" نوشتند، زندگینامه مختصری از زندگی پر افتخار این چهره بزرگ ادب، تاریخ و حقوق ایران زمین را خدمت یاران نازنین تقدیم می کنم. سید حسن امین (۷ آذر ۱۳۲۷ در سبزوار) حقوق‌دان، ... .
برای آشنایی با شخصیت فرهیخته و ادب دوست جناب پروفسور سید حسن امین که بر بنده حقیر منت گذاشتند و مقدمه ای بر چاپ سوم کتاب "ترکه و تبر" نوشتند، زندگینامه مختصری از زندگی پر افتخار این چهره بزرگ ادب، تاریخ و حقوق ایران زمین را خدمت یاران نازنین تقدیم می کنم.
سید حسن امین (۷ آذر ۱۳۲۷ در سبزوار) حقوق‌دان، تاریخ دان، نویسنده، مترجم، شاعر و حافظ شناس ایرانی است. وی پروفسور بازنشسته دانشگاه گلاسکو در رشته حقوق بین‌الملل و مدیرمسئول ماهنامه حافظ است.
وی اولین کتاب خود را در سال ۱۳۴۳ با عنوان «ترانه فرشتگان» به چاپ رساند. دیپلم ادبی خود را در سال ۱۳۴۵ خورشیدی از دبیرستان دکتر غنی سبزوار دریافت نموده و در مهر ۱۳۴۵ در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در رشتهٔ حقوق قضایی به تحصیل پرداخت.
پروفسور امین در سال ۱۳۴۹ مقطع کارشناسی را به پایان برده و در همین سال به انجام خدمت نظام وظیفه می‌رود، پس از اتمام آن در سال ۱۳۵۱ در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه تهران پذیرفته شده در سال ۱۳۵۳ آن را به پایان می‌رساند. ایشان در این مقطع کار قضاوت را نیز انجام می‌داند و در ابتدا نیز کارآموزی خود را در وزارت دادگستری زیر نظر استادانی مانند: مسعود هدایت گذرانند.
ایشان در سال ۱۳۵۴ خورشیدی (۱۹۷۵ میلادی) جهت ادامه تحصیل و کسب بیشتر دانش جهانی به کشور انگلستان سفر می‌کند. و با توجه به علاقه ی خود ترجیح می‌دهند تا در رشته حقوق بین‌الملل در دانشکده ی حقوق دانشگاه گلاسکو به تحصیل بپردازند.
در مدت تحصیل خود همواره رتبه ی برتر را در دانشگاه کسب کرد و چندین مرتبه نیز جوایزی دریافت نمودند.
پروفسور امین در مدت تحصیل خود سخنرانی‌های علمی زیادی انجام داده و ارتباط بسیار خوبی با دانشگاه برقرار نموده و پس از اتمام تحصیل خود در سال ۱۹۷۹ میلادی به عنوان استادیار در آنجا به تدریس پرداختند.
علاقه ی ایشان به قضاوت باعث شد تا تحصیل در دانشکدهٔ وکلای دادگاه‌های عالی (Faculty of Advocates) را نیز در ژوئیه ۱۹۸۰ شروع کند.
پروفسور امین در سال ۱۹۷۹ میلادی درجه استادیاری (Lecturer) را کسب نمودند. سپس در آزمون استخدامی دانشیاری (Senior Lecturer) شرکت نموده و موفقیت لازم را کسب و در سال ۱۹۸۵ به مرحلهٔ استادی بدون کرسی (Reader) ارتقاء می‌یابند و سرانجام در اول آوریل سال ۱۹۹۲ صاحب کرسی استاد تمام (پروفسور Professor) در دانشگاه گلاسگو کالیدونیان می‌گردند و در آنجا دانشجویان فراوانی را در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حقوق تربیت می‌کنند که مشهورترین آنها دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهور وقت ایران است.
بقیه در کامنت
Read more
. بیانیه تحلیلی دکتر احمدی نژاد در پی خروج آمریکا از توافق برجام ؛ به آینده ایران و آرمانهای انقلاب ...
Media Removed
. بیانیه تحلیلی دکتر احمدی نژاد در پی خروج آمریکا از توافق برجام ؛ به آینده ایران و آرمانهای انقلاب و ملت بزرگ می اندیشم در پی خروج آمریکا از توافق برجام و تصمیم دولت به انجام مذاکرات جدید با برخی دولت های اروپایی، دکتر احمدی نژاد در بیانیه مهمی خطاب به ملت ایران، به تحلیل شرایط کشور در سالهای اخیر ... .
بیانیه تحلیلی دکتر احمدی نژاد در پی خروج آمریکا از توافق برجام ؛

به آینده ایران و آرمانهای انقلاب و ملت بزرگ می اندیشم در پی خروج آمریکا از توافق برجام و تصمیم دولت به انجام مذاکرات جدید با برخی دولت های اروپایی، دکتر احمدی نژاد در بیانیه مهمی خطاب به ملت ایران، به تحلیل شرایط کشور در سالهای اخیر و همچنین روند ورود دولت کنونی به مذاکرات پرداخت و ضمن بر شمردن شرایط حساس کشور، از موضع تعهد به ضرورت حفظ همبستگی ملی برای عبور از شرایط پیش رو، پیشنهادهایی را ارائه کرد.
.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ملت بزرگ و شریف ایران؛

این روزها حوادث مهمی در جریان است که زندگی و سرنوشت چندین نسل را تحت تاثیر قرار خواهد داد. امعان نظر به این حوادث وظیفه ای ملی و انقلابی است.

الف: نگاهی به گذشته ای نه چندان دور

بر این امر واقفیم که انقلاب عظیم اسلامی برای احیاء و تامین عظمت، کرامت، استقلال و حقوق اساسی ملت ایران، کسب جایگاه شایسته جهانی از منظر پیشرفت علمی، اقتصادی، سیاسی و رفاه و نقش آفرینی و پیشگامی در استقرار و گسترش ارزش‌های انسانی و الهی مانند آزادی، عدالت و مهرورزی در ایران و جهان برپا شده است.

طی حوادثی که در سالهای پس از انقلاب بوقوع پیوست، جریان های سیاسی و جناح‌های قدرت بوجود آمدند و در نتیجه آن ، برخی امور به طور معنی داری، از مسیر انقلاب و مردم فاصله گرفت.

دولت های متوالی مسئولیت ها را به عهده گرفتند و هر یک خدماتی را ارائه دادند تا نوبت به دولت های نهم و دهم رسید.

دولت هایی که مشخصاً خارج از اراده طیف های سیاسی و نهادهای قدرت و صرفاً با اراده مردم برگزیده و مستقر شدند. شعار اصلی، بازگشت به آرمانهای انقلاب و نقش انقلابی و مردمی بود.

دولت از ابتدا برنامه های خود را اعلام کرد و تا پایان به آن وفادار ماند و به این ترتیب دولت تا حدودی به مردم بازگشت.
.
ادامه در کانال #تلگرام
.
🔴 برای مشاهده متن کامل بیانیه به کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد مراجعه کنید.

#احمدی_نژاد
#برجام
#Ahmadinejad
Read more
مسعود جعفری جوزانی در مراسم رونمایی از کتاب "کوروش کبیر" : بزرگترین آرزویم ساختن فیلم کوروش است مراسم ...
Media Removed
مسعود جعفری جوزانی در مراسم رونمایی از کتاب "کوروش کبیر" : بزرگترین آرزویم ساختن فیلم کوروش است مراسم رونمایی از کتاب «کوروش کبیر» به قلم مسعود جعفری جوزانی عصر دیروز با حضور جمعی از هنرمندان، پژوهشگران، تاریخ نویسان، مردم و اصحاب رسانه در شهرکتاب الف برگزار شد. «کوروش کبیر» عنوان فیلمنامه ... مسعود جعفری جوزانی در مراسم رونمایی از کتاب "کوروش کبیر" : بزرگترین آرزویم ساختن فیلم کوروش است

مراسم رونمایی از کتاب «کوروش کبیر» به قلم مسعود جعفری جوزانی عصر دیروز با حضور جمعی از هنرمندان، پژوهشگران، تاریخ نویسان، مردم و اصحاب رسانه در شهرکتاب الف برگزار شد.
«کوروش کبیر» عنوان فیلمنامه ای است که مقدمات توليد آن آغاز شده و به زودى بر اساس آن فیلمی سینمایی ساخته شود، این اثر حاصل پژوهش چندین ساله پژوهشگران ومسعود جعفری جوزانی نویسنده و کارگردان سینماست که نشر تریتا آن را منتشر کرده است.
در این مراسم که مسعود جعفری جوزانی نویسنده کتاب و کارگردان برجسته سینما به همراه اساتیدی همچون پرفسور سيد حسن امین استاد حقوق بین الملل دانشگاه گلاسکو ، پرویز یشایایی تهیه کننده برجسته سینما ، دكترمحمود آموزگار مدرس دانشگاه و پژوهشگر و دکتر روزبه زرین کوب در آن به سخنرانی پرداختند بر اهمیت و شاخص بودن جایگاه «کوروش کبیر» در تاریخ و فرهنگ ایران و نقش او در شکل گیری تمدن و جامعه مدنى در این مرز و بوم تاکید شد.
محمود آموزگار با اشاره به دستاورد های کوروش در دوران پادشاهی و همچنین مقایسه روایت ها و نگاشته های مورخین مختلف در رابطه با این شخصیت ماندگار وی را نه یک پادشاه بلکه یک حکیم و اندیشمند انسان دوست خواند.
پرفسور سيدحسن امين باابراز علاقه به اين فيلمنامه. آنرا يك اثر ارزشمند وبى نظير در ادبيات نمايشى دانست. و آرزو كرد هر چه زودترشاهد توليد آن باشد.
پرویز یشایایی نیز كه تهيه كننده فيلم "در مسير تند باد"به نويسندگى وكارگردانى جوزانى بوده است .با بیان اینکه
فیلمنامه «کوروش کبیر» اثرفوقالعاده ارزشمند و ماندگارى است ابراز داشت.که آرزو دارد اگر قرار است فیلمی درباره این بزرگ مرد تاریخ ساخته شود توسط مسعود جعفری جوزانی ساخته و کارگردانی شود.
دکتر حسن امین پژوهشگر تاریخ و استاد راهنمای رئیس جمهور نیز اظهار داشت پس از سالها تحقیق و پژوهش و تدریس امروزه یکی از برجسته ترین و مهمترین آثار که در رابطه با «کوروش» به نگارش در آمده را در اختیار داریم و مسعود جعفری جوزانی و فیلمنامه «کوروش کبیر» را مایه افتخار و مباهات فرهنگ و ادب کشور دانست.
جعفری جوزانی ضمن تشكر وقدردانی ازتلاش نو آورى و كار زيباى سعيد معصومى ناشر كتاب در طراحى استثنايى ، صفحه بندى و چاپ، و خير مقدم به کلیه انديشمندان ، پژوهشگران ، هنرمندان و علاقه مندان حاضر در مراسم ابراز داشت آرزو دارم روزی مسئولین اهمیت و اهتمام بیشتری نسبت به فرهنگ و هنر داشته باشند.
"ادامه درکامنت اول"
Read more
آب رفته به جوی بازگشته است (گزارش روز): روند بازگشت زمین های موقوفه شاه هرمز زرند يكي از پرونده هاي ...
Media Removed
آب رفته به جوی بازگشته است (گزارش روز): روند بازگشت زمین های موقوفه شاه هرمز زرند يكي از پرونده هاي مهم به سرانجام رسیده  در راستای بازگرداندن هویت و مالکیت زرتشتیان کرمان بر زمین های وقفی زرتشتیان در شهرستان زرند، پرونده موقوفه شاه هرمز زرند کرمان بود كه در دوران نمايندگي دکتر اسفندیار اختیاری ... آب رفته به جوی بازگشته است (گزارش روز): روند بازگشت زمین های موقوفه شاه هرمز زرند

يكي از پرونده هاي مهم به سرانجام رسیده  در راستای بازگرداندن هویت و مالکیت زرتشتیان کرمان بر زمین های وقفی زرتشتیان در شهرستان زرند، پرونده موقوفه شاه هرمز زرند کرمان بود كه در دوران نمايندگي دکتر اسفندیار اختیاری به نتيجه رسيد.

موقوفه شاه هرمز زرند كرمان كه بخش وسيعي از شهرستان زرند و سندها و پلاك هاي اين شهرستان را شامل مي شود، توسط ارباب شهریار خدابخش تفتی برای تامین هزینه های دبستان دخترانه شهریاری کرمان و امورخیریه زرتشتیان کرمان در سال 1325 هجری وقف شد . اما سالها بعد، به دلایلی از مالکیت انجمن زرتشتیان کرمان خارج و با وجود تلاشهای فراوان در دوره های گذشته این انجمن، حکم مالکیت زمین ها به نفع دولت صادر میشود.

پرونده اعتراضی نسبت به مصادره زمینهای مذکور توسط دولت ، تشکیل و بیش از دو دهه در دادگاههای بدوی و تجدید نظر توسط انجمن زرتشتیان کرمان پیگیری میشود ومتاسفانه در نهایت حکم بر تائید مالکیت زمینها توسط دولت در هر دو مقطع دادگاه صادر میشود .  اما در حالیکه مستندات پرونده حاکی از محق بودن انجمن زرتشتیان کرمان بر مالکیت این موقوفه بزرگ و ارزشمند داشت ، بنا به درخواست انجمن زرتشتیان کرمان و با پيگيري های انجام شده توسط دکتر اسفندیار اختیاری نماینده ایرانیان زرتشتی در مجلس در دیوان عالی کشور و قوه قضائیه، سرانجام اوایل سال1390، نظر قطعي ديوان عالي كشور به نفع انجمن زرتشتيان كرمان صادر شده واین موقوفه به متولی اصلی آن یعنی انجمن زرتشتیان کرمان باز میگردد.

پس از صدور حکم قطعی و بازگشت بخش وسیعی از شهرستان زرند کرمان به زرتشتیان، برنامه ریزی های خوبی توسط انجمن زرتشتیان کرمان در راستای وقف نامه  انجام میشود که تا آب رفته به جوی بازگشته است #زرتشتیان_کرمان
#انجمن_زرتشتیان
Read more
. حمید گودرزی با یک سوپرایز، امشب به تلویزیون می آید . بیست و‌ یکمین قسمت از مسابقه جذاب و مهیج #پنج_ستاره ، امشب و هم زمان با عید غدیر، در حالی به روی آنتن خواهد رفت که حمید گودرزی مجری این مسابقه میزبان یکی از پزشکان بنام و مطرح، دکتر مسعود صابری خواهد بود. . «پنج ستاره» در فصل جدید خود که از هفته ... .
حمید گودرزی با یک سوپرایز، امشب
به تلویزیون می آید
.
بیست و‌ یکمین قسمت از مسابقه جذاب و مهیج #پنج_ستاره ، امشب و هم زمان با عید غدیر، در حالی به روی آنتن خواهد رفت که حمید گودرزی مجری این مسابقه میزبان یکی از پزشکان بنام و مطرح، دکتر مسعود صابری خواهد بود.
.
«پنج ستاره» در فصل جدید خود که از هفته های پیش آغاز شده است با میزبانی حمید گودرزی روی آنتن شبکه پنج می رود و در آن شرکت کنندگان به ۱۹ سوال مسابقه پاسخ خواهند داد و برنده جایزه بزرگ ۵۰ میلیون تومانی مسابقه خواهند شد.
.
«پنج ستاره» پس از آغاز پخش تلویزیونی خود با استقبال بی نظیر مخاطبان همراه شده است تا جایی که شبکه های دیگر تلویزیون اقدام به تولید برنامه های مشابه #پنج_ستاره نموده اند که تا این لحظه با سکوت تولیدکنندگان این مسابقه همراه بوده است.
.
«پنج ستاره» ، هر هفته ، پنج‌شنبه و جمعه؛ ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما به روی آنتن می رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۳۰ دقیقه بامداد و ۱۴ خواهد بود.
#رویاهات_رو_خودت_بساز
.
@fivestar.tv
@hamidgoodarZi
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>٣ تا از دوستای پرتلاش و موفقتو تگ کن<span class="emoji emoji1f534"></span> - خب نتیجه معلومه دیگه، پس شروع کن، از همین جا، با هر چی که داری، ...
Media Removed
٣ تا از دوستای پرتلاش و موفقتو تگ کن - خب نتیجه معلومه دیگه، پس شروع کن، از همین جا، با هر چی که داری، ایمان دارم تو میتونی. - وبسایت دکتر زندگی DoctorZendegi.com - 🔆 با ورود به وب سایت دکترزندگی از طریق لینک بالای ِ صفحه ی اینستاگرام ما، مطالب، داستان ها و نوشته های بیشتری رو مطالعه کنید. - #دکترزندگی #شروع ... 🔴٣ تا از دوستای پرتلاش و موفقتو تگ کن🔴
-
خب نتیجه معلومه دیگه، پس شروع کن، از همین جا، با هر چی که داری، ایمان دارم تو میتونی. 👊👊👊
-
🔳 وبسایت دکتر زندگی
DoctorZendegi.com
-
🔆 با ورود به وب سایت دکترزندگی از طریق لینک بالای ِ صفحه ی اینستاگرام ما، مطالب، داستان ها و نوشته های بیشتری رو مطالعه کنید.
-
#دکترزندگی
#شروع #الان #هدف #رویا #انگیزشی ‌ #جملات_انگیزشی #انرژی_مثبت #بوگاتی #تغییر #کارآفرینی #بازاریابی #مارکتینگ #موفقیت #هدف #بازاریابی_شبکه_ای #انگیزه #موفق #پول #تحول #نتورک #نشاط #نتورک_مارکتینگ
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
عقلانیت، واقع بینی و مسوولیت پذیری "ارکان سلامت روان"، حکم میکند که پس از انجام کاری، بازخورد آنرا ...
Media Removed
عقلانیت، واقع بینی و مسوولیت پذیری "ارکان سلامت روان"، حکم میکند که پس از انجام کاری، بازخورد آنرا دیده و نتایج را ارزیابی کنیم. اگر به هدف رسیده یا نزدیک میشویم، ادامه میدهیم. اما اگر بازخورد منفیست، بهتر است در نوع رفتار یا شیوه‌ی انجام آن بازبینی کرد. قرنهاست که برای برخی جرایم حکم اعدام اجرا ... عقلانیت، واقع بینی و مسوولیت پذیری "ارکان سلامت روان"، حکم میکند که پس از انجام کاری، بازخورد آنرا دیده و نتایج را ارزیابی کنیم. اگر به هدف رسیده یا نزدیک میشویم، ادامه میدهیم. اما اگر بازخورد منفیست، بهتر است در نوع رفتار یا شیوه‌ی انجام آن بازبینی کرد.
قرنهاست که برای برخی جرایم حکم اعدام اجرا میشود. آیا نتیجه هم داشته است؟ به نظر من که چیز مفیدی مردم نیاموخته اند.
خیلی از کشورها هم هستند که در راستای آموزشهای درست و علمی و صبورانه اصول اندیشیدن و اخلاقی و واقع بینانه زیستن، از درون خانه و در سطح مدارس، و تامین نیازهای اولیه‌ی مردم و ایجاد امنیت توسط حاکمیت، اصلن حکم اعدام برداشته شده و کشورهای امنی هم ساخته اند. پس شدنی هست. انجام شده و جواب داده است.
#دکتر_احسان_رضاپور #اعدام #عقلانیت #واقع_بینی #سلامت_روان #اتانازی #خود_به_کشی
Read more
. <span class="emoji emoji2666"></span>️حالا دیگر دقیقا یکسال از روزهای پرالتهاب انتخابات و اعتماد مردم به لیست های امید و تَکرارهای ...
Media Removed
. ️حالا دیگر دقیقا یکسال از روزهای پرالتهاب انتخابات و اعتماد مردم به لیست های امید و تَکرارهای #خاتمی عزیز میگذرد. ️یکسالی که شروعش با هزار امید و آرزو بود، و ادامه اش با دست اندازی های فراوان جناح رقیب و عدم تحقق وعده ها، موجی از ناامیدی را در میان مردم رقم زد. ️نخستین امید مردم به تغییر با ... .
♦️حالا دیگر دقیقا یکسال از روزهای پرالتهاب انتخابات و اعتماد مردم به لیست های امید و تَکرارهای #خاتمی عزیز میگذرد.
♦️یکسالی که شروعش با هزار امید و آرزو بود، و ادامه اش با دست اندازی های فراوان جناح رقیب و عدم تحقق وعده ها، موجی از ناامیدی را در میان مردم رقم زد.
♦️نخستین امید مردم به تغییر با انتخاب دکتر #روحانی کلید خورد، رئیس جمهوری که با وعده های معیشتی و اجتماعی فراوان درصدد ایجاد تغییرات اساسی در ساختار کلی نظام بود و سعی نمود با تصویب یک چارچوب قانونی مجزا به نام #منشور_حقوق_شهروندی پشتوانه ای برای شعارهایش و عمل به وعده هایش ایجاد کند.
♦️عملکرد یکسال گذشته روحانی را همه ما دیده ایم و نیاز به توضیح بیشتر نیست، لکن تنها خوشحالی ما این است که روحانی مانند بسیاری از سیاستمداران همتراز خود #فاسد نیست و شخص روحانی از هرگونه #فسادی مبراست.
اینکه ترسوست و نمیتواند کار کند یا واقعا نمیگذارند که کار کند، انتخابش با شما !
.
🔷اما امید دوم مردم، #شورای_شهر بود. شورایی که سالها بدنه اصولگرایی داشت و اعضایش جز #قالیباف گزینه دیگری برای #شهرداری_تهران سراغ نداشتند !
🔷اما پس از سالها، مردم با کمک #تکرار خاتمی و اتحاد و انسجامشان توانستند همه اعضای شورا را از میان افراد متخصصی انتخاب کنند که بتوانند فردی مناسب برای شهرداری معین کنند.
🔷این شورا در جلسات خود گزینه های متعددی را مطرح کرد، اما باز هم دستی از غیب ! آمد و تک تک گزینه ها را مجبور به عقب نشینی کرد تا قرعه به نام #محمدعلی__نجفی بخورد ! شرح ما وقع، ارسال صدها پرونده فساد دوران قالیباف به دادستانی تهران و عدم رسیدگی حتی به یک کدامشان ! ، برگزاری مراسم روز زن، رقص چند کودک خردسال و دستگیری نجفی در اتاق خوابش، همه و همه از عزمی جدی برای کارشکنی علیه رای مردم و تکرار خاتمی خبر میداد.
🔷نجفی که #استعفا داده شد ! فردی به نام #حسینی_مکارم که گذشته نه چندان روشنی دارد، با کمک فضای مجازی خود را مطرح کرد و چنان مطرح شد که توانست گزینه سرپرستی شهرداری شود.
🔷اما جالبتر اینکه در این مدت، تمام گزینه هایی که سرشان به تنشان می ارزید و چند سر و گردن بالاتر از #سمیع_الله_مکارم بودند، کنار کشیدند و به دلایل نامعلوم از حضور در شهرداری انصراف دادند، تا به امروز که فقط دو گزینه مانده است، #افشانی و #مکارم.
🔷اگر #حسینی_مکارم که قطعا ادامه راه #قالیباف خواهد بود، اما نه در سازندگی که در سایر موارد! ، شهردارشود، قطعا امید مردم بیش از پیش خرد خواهد شد.
ادامه در کامنت
Read more
🌳🌲 توصیه های ده گانه "برنامه محیط زیست سازمان ملل"(یونپ)به شهروندان جهان " یونپ" معتقد است هر کدام از هفت میلیارد شهروند ساکن زمین، می تواند گام های موثری برای حفاظت از آن بردارد. 1- "هر نفر یک روز در هفته از رژیم غذایی گیاهی استفاده کرده و گوشت نخورد". با رعایت این توصیه ، پس از یک سال، ... 🌴🌳🌲🌱🌺🌹🌻🌷💐🌴
توصیه های ده گانه "برنامه محیط زیست سازمان ملل"(یونپ)به شهروندان جهان " یونپ" معتقد است هر کدام از هفت میلیارد شهروند ساکن زمین، می تواند گام های موثری برای حفاظت از آن بردارد.

1- "هر نفر یک روز در هفته از رژیم غذایی گیاهی استفاده کرده و گوشت نخورد". با رعایت این توصیه ، پس از یک سال، میزان "کاهش تولید گازهای گلخانه ای" توسط هر نفر تقریبا برابر است با بیرون نیاوردن خودرو از منزل به مدت یک ماه.
حالا تصور کنید که اگر همه هفت میلیارد نفر این توصیه را رعایت کنند. تا چه میزان تولید گازهای گلخانه ای کاهش پیدا خواهد کرد؟

2- " هر کسی بلیت سفرهای خود را الکترونیکی تهیه کرده و "بلیت کاغذی" دریافت نکند". این اقدام در کاهش میزان مصرف کاغذ، قطع درختان و سایر هزینه ها تاثیر گذار است.
3-" لوله های آب دارای نشتی به منظور جلوگیری از هدر رفت آب ، تعمیر و بهسازی شوند ". اگر تنها و تنها یک لوله آب دارای نشتی ،تعمیر و بهسازی شود،سالیانه به صورت میانگین از هدر رفت حدود ۴۰ هزار لیتر "آب در دسترس" جلوگیری می شود.

4- " لامپ های کم مصرف، جایگزین لامپ های معمولی شوند". جایگزینی یک لامپ معمولی یا رشته ای با یک لامپ کم مصرف، موجب ۷۵ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی برق می شود.

5- "هیچکس وسایل و ابزارهای الکترونیکی کهنه را دور نینداخته و به عنوان زباله تلقی نکند ، بلکه این دستگاه ها را بازیافت نموده و از قطعات آنها استفاده کند". 6- "برخی فعالیت های خانگی از طریق اینترنت، تلفن و سایر وسایل الکترونیکی و ارتباطی انجام شده و برای انجام برخی کارها از تردد غیر ضروری (بخصوص با اتومبیل شخصی) خوداری شود". 7- "برای مصرف آب به جای بطری های یک بار مصرف پلاستیکی از قمقمه و بطری های دائمی استفاده شود". 8- "شیشه و آلومینیم ازسایر زباله ها جدا گشته و به مراکز بازیافت تحویل داده شوند". 9- "هر شهروندی در صورت امکان و زمینه مناسب با استفاده از دوچرخه به محل کار خود برود". اگر کسی با دوچرخه به محل کار خود برود، در ازای هر کیلومتر مسافت ، زمین را از شر ۲۵۰ گرم کربن خلاص می کند.

10- "هر کسی تلاش کند تا غذا را در خانه بخورد
و از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی استفاده نکند". با رعایت این توصیه ،علاوه بر کاهش تولید زباله های پلاستیکی، ۲۶۰ گونه جانوری نیز از خطر مرگ ناشی از خوردن زباله های پلاستیکی و گیر افتادن در آنها نجات پیدا می کنند.

برگرفته از سخنان
#دکتر برهان ولدبیگی 🍃🌺🍃
Read more
لطفا اگه دوست داشتید ورق بزنید عکسارو صبح بیست و ششم بهمن رو به بهونه ی سالگرد ازدواجمون قرار شد با ...
Media Removed
لطفا اگه دوست داشتید ورق بزنید عکسارو صبح بیست و ششم بهمن رو به بهونه ی سالگرد ازدواجمون قرار شد با ساناز دوتایی تنها بریم ساحل تو یه آلاچیق برای خودمون چندتا عکس یادبود بگیریم ولی خبر نداشت که چه برنامه ای با دوتا خواهر دوقلوش و دوستای همکارش و بر و بچ نجوم که پایه ی ثابت همه دورهمی هامون هستن حتی چنتا ... لطفا اگه دوست داشتید ورق بزنید عکسارو
صبح بیست و ششم بهمن رو به بهونه ی سالگرد ازدواجمون قرار شد با ساناز دوتایی تنها بریم ساحل تو یه آلاچیق برای خودمون چندتا عکس یادبود بگیریم ولی خبر نداشت که چه برنامه ای با دوتا خواهر دوقلوش و دوستای همکارش و بر و بچ نجوم که پایه ی ثابت همه دورهمی هامون هستن حتی چنتا از دوستاش که تهرون هستتن براش تدارک دیده بودیم . اول هفته تصمیم گرفتم با یه دورهمی و صبحونه خوری به اتفاق دوستان خانمی، رو سوپرایز کنیم بماند که چقدر تو هفته منتظر بود در مورد سالگرد ازدواج باهم صحبت کنیم و منم نم پس نمی دادم و مشخص بود که تو مخیله ش چه فکرایی در موردم میکرد. به هر حال وقتی خودمو خودش تنها بودیم و زهرا و زهره و هلن با کیک و بادکنک و مواردی که برای صبحونه که همگی اونا با همت زهرای عزیزم آماده شده بود ، از ماشین پیاده شدن متوجه شدم که چطور گل از گل خانم شکفت و بعد از مدت ها و تحمل غم و غصه از دست دادن مادرش خنده های از ته دلش رو دیدم که هیچ چیزی هم برام به اندازه همین ارزشمند نبود . ولی سوپرایز تو سوپرایز بود اونم سوپرایزی برای خودم چرا که دکتر منصوری که یه زمانی معاون وزیر علوم و تحقیقات دولت خاتمی بود و تا الانم مدیر مسئول مجله نجوم هستن و رئیس پروژه رصدخانه ملی کشور به همراه آقای باغبانی رئیس انجمن نجوم بوشهر افتخار دادن و چند دقیقه ای صبحونه باهامون همراهی کردن و بعدشم تشریف بردن . خیلی سخت بود این چند روز یه جوری جلوش رفتار کنم که هیچ خبری نیست و این روزا درگیر برنامه های نجوم هستم ولی از زهرا و زهره و هلنی عزیز که این چند روز حسابی کمکم بودن ممنونم . از زهره و هانیه و لادن هم ممنونم که از با وجودیکه تهران تشریف دارن ولی بازم تو این برنامه تنهام نذاشتن . بر و بچ نجوم ، حسین و فهیم و فاطمه و رضا و کوروش که هیچ وقت تو هیچ برنامه ای تنهامون نذاشتن نمی دونم چجور ازشون تشکر کنم . دوستای سانازم ، محبوبه و سمیه و حدیثم جای خود دارن که قبول کردن همراهیم کنن ازشون ممنونم . به هر حال هفدهمین سال آشنایی و تشکیل زندگی مشترک مون هم با یه برنامه خوب و خوش به سرانجام رسید و چیزی که آرزوشو داشتیم سلامتی و رسیدن روزهای بهتر بود . مرسی از شما دوستان نازنینم که دارمتون
Read more
️喜欢现金. #طنز_تلخ 🤕محل نگهداری پول ایرانی ها پس از احمدی نژاد و تحریم هاش(که میگفت کاغذ پارست)در خارج از کشور = متکا ، زیر فرش ، جوراب ، توی کفش ، شرت ، کرست . با پاسپورت ایرانی نه پول چینج میکنن نه حساب باز میکنن . #فینگیلی آمریکا #جینگیلی .... ما به چه زبونی بگیم حساب ایرانی های مقیم چین و کره ... ⛔️🏦💳⛔️喜欢现金.
#طنز_تلخ 🤕محل نگهداری پول ایرانی ها پس از احمدی نژاد و تحریم هاش(که میگفت کاغذ پارست)در خارج از کشور = متکا ، زیر فرش ، جوراب ، توی کفش ، شرت ، کرست 👙.
با پاسپورت ایرانی نه پول چینج میکنن نه حساب باز میکنن . #فینگیلی آمریکا #جینگیلی ...😊.
ما به چه زبونی بگیم حساب ایرانی های مقیم چین و کره و ژاپن و خیلی کشور های دیگر رو بستن ؟
ودیو طنز درست کنیم ؟
حرف سیاسی هم که بزنیم (که اصلا با سیاست حال نمیکنم ) انگ سیاسی و وطن فروش و ضد انقلاب بهمون میزنن . من اگر ضد نظام و وطن فروش بودم بهترین سال های زندگیمو برای معرفی ایران اونم با پرچم ایران تو تلوزیون و رسانه های شرق آسیا صرف نمیکردم .
شما میری بیمارستان پزشک بهت میگه : بیماری داری ! ۱-میگیری پزشک رو اینقدر می‌زنی تا بمیره؟۲- میری بیماریتو درمان میکنی ؟
خوبیه پاسپورت ایرانی اینه که نتنها کشور های خارجی میری تو سفارت خونه ها و فرودگاه بهت بی احترامی میکنن و کلی سوال و جواب ، بلکه میخوای وارد کشور خودتم بشی کلی جواب باید پس بدی 😅
بجای اینکه به من بگید پاسپورت ایرانی رو طنز نکن ، برید بیماری بانکی و رنکینگ پاسپورت ایرانی رو حل کنید . صورت مساله رو پاک نکنید 🙏مساله رو حل کنید .
کشور ما نیاز به اصلاحات داره . تو دنیا شدیم شاگرد تنبل کلاس بعد میگیم کلا مدرسه و آموزش و پرورش تو جهان مشکل داره .
چین رو ببین ! یروزی شاگرد تنبل کلاس جهان بود ، ۲۰ سال پیش ملت داشتن از گشنگی میمردن ! الان با تلاش و انعطاف پذیریش برای دنیا قانون تعین میکنه !
آقای ظریف و روحانی الان چین هستن ! لطفا مساله بانکی ایرانی ها رو حل کنید 🙏
پ ن : آقا حسن ! آقا حسن روحانی ! ضضضضیاد اضضضم دور نیثثتیااا عضضیضه دلم 😂
پ ن ۲: جولافام 🧦🎨🧦😂
#دکتر_آرشی #آرش_استیلاف #همدردی #华波波 #arashestilaf #پاسپورت_ایرانی
#پول #جوراب #بانک #چین #آرشی #تحریم
Read more
. دفتر دکتر احمدی نژاد در بیانیه ای اعلام کرد : اظهار بی اطلاعی سخنگوی قوه قضائیه از وضعیت آقای بقایی ...
Media Removed
. دفتر دکتر احمدی نژاد در بیانیه ای اعلام کرد : اظهار بی اطلاعی سخنگوی قوه قضائیه از وضعیت آقای بقایی بعید و دور از ذهن است دفتر رئیس دولت های نهم و دهم با صدور بیانیه ای، بی اطلاع بودن سخنگوی قوه قضاییه از وضعیت آقای حمید بقایی در بیمارستان را بعید و دور از ذهن دانست و وضعیت وخیم جسمی وی در بیمارستان ... .
دفتر دکتر احمدی نژاد در بیانیه ای اعلام کرد :

اظهار بی اطلاعی سخنگوی قوه قضائیه از وضعیت آقای بقایی بعید و دور از ذهن است

دفتر رئیس دولت های نهم و دهم با صدور بیانیه ای، بی اطلاع بودن سخنگوی قوه قضاییه از وضعیت آقای حمید بقایی در بیمارستان را بعید و دور از ذهن دانست و وضعیت وخیم جسمی وی در بیمارستان بقیه الله را تشریح کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است : .
بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستهشدین بین یدیه

مردم شریف ایران
احتراما اعلام می دارد، آقای محسنی اژه ای معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه امروز در کنفرانس خبری خود ادعا کرده است که از آخرین وضعیت آقای حمید بقایی اطلاعی ندارد ولی اگر چنانچه نیاز به اقداماتی مانند پزشک داشته باشد انجام می شود.

از آنجا که آقای اژه ای یک مقام مسئول و ارشد در دستگاه قضایی است و بی اطلاع بودن ایشان از وضعیت آقای بقایی به عنوان موضوعی که سئوال همیشگی خبرنگاران در مصاحبه های عمومی و اختصاصی با سخنگوی قوه قضاییه است، قابل درک و مورد پذیرش نمی باشد، مطالب زیر را که ایشان از بیان آن برای رسانه های ارتباط جمعی خودداری کرده است، جهت اطلاع مردم عزیز و بزرگوار ایران اعلام می داریم :

۱. دستگاه قضایی در یک فرایند کاملا غیرقانونی که ناقض آشکار اصول قانون اساسی و قانون آیین دادرسی است، آقای بقایی را محاکمه و ظالمانه به ۶۲ سال زندان محکوم کرده است.

۲. حکم دادگاه فرمایشی بلافاصله پس از صدور آن، در یک فرایند غیر قابل توجیه به آقای بقایی ابلاغ و درهمان لحظه نیز ایشان بازداشت و برای اجرای حکم به زندان انتقال یافته است.

۳. آقای بقایی به محض بازداشت ، در اعتراض به حکم ظالمانه، اعتصاب غذای خود را آغاز کرد که تا کنون ۶۱ روز از آن تاریخ سپری شده است.

۴. وی اعلام کرده است که جان شیرین را سند حقانیت خود و اثبات ظلم دستگاه قضایی قرار داده و مسئولیت هرگونه اتفاقی برای وی نیز برعهده مقامات ارشد دستگاه قضایی است.

۵. وزن آقای بقایی از ۵۷ کیلوگرم در زمان بازداشت به ۴۳ کیلوگرم در حال حاضر کاهش یافته و جز پوست و استخوانی از او باقی نمانده، لثه هایش تحلیل رفته ، دندانهایش دچار عفونت شده، چشمانش از حدقه بیرون زده و بر اساس آزمایش های پزشکی انجام شده٬ آنزیم ها و پروتئین بدنش به میزان زیادی از بین رفته است. صبح امروز یکی از پزشکان بیمارستان از مشاهده وضعیت جسمی وی وحشت زده شد و شرایط خطرناک جسمی وی را در گزارش پزشکی خود منعکس نمود.
.
🔴 ادامه بیانیه را در کانال #تلگرام بخوانید.

#حمید_بقایی
Read more
خیلی از بچه ها پیام میدن و میگن : دکتر ! ما هر چی میخونیم اصلا پیشرفت نمیکنیم <span class="emoji emoji1f614"></span> اصلا سرعت درس خوندنمون ...
Media Removed
خیلی از بچه ها پیام میدن و میگن : دکتر ! ما هر چی میخونیم اصلا پیشرفت نمیکنیم اصلا سرعت درس خوندنمون هم کمه ... ما چطوری باید با این وضعیت پزشکی قبول شیم آخه ؟؟ . دوستای گلم همین که به فکر آیندت هستی و داری تلاش میکنی بسیار ارزشمنده همین لحظه که تو از عدم پیشرفتت ناراحتی خیلی از هم سن و سالات هستن ... خیلی از بچه ها پیام میدن و میگن : دکتر ! ما هر چی میخونیم اصلا پیشرفت نمیکنیم 😔
اصلا سرعت درس خوندنمون هم کمه ...
ما چطوری باید با این وضعیت پزشکی قبول شیم آخه ؟؟
.
🔰 دوستای گلم
همین که به فکر آیندت هستی و داری تلاش میکنی بسیار ارزشمنده 😊👌
همین لحظه که تو از عدم پیشرفتت ناراحتی خیلی از هم سن و سالات هستن که بجای درس خوندن به حاشیه میپردازن ، تو همین الانش هم از خیلیا جلوتری !
و اینکه قرار نیست همینطور بمونه 😄
اونقدر تراز پایین داشتیم تو این سالا که بعد چند ماه تلاش خودشونو به حدی رسوندن که رقابت باهاشون واقعا سخت بوده 😎
.
💡 پس هر چند آروم !
به حرکتت ادامه بده
به تلاشت ادامه بده
هر نقصی که الان تو کارت داری
با تلاش مداوم برطرف میشه
کند باش
ولی منفعل نباش مثل خیلیا 😉
.
✅ دوستان کنکوری من
اگر‌ تمایل دارید یک دانشجوی پزشکی برای تک تک روزهای شما برنامه حساب شده و حرفه ای طراحی کند 😎 و با تماس و پیگیری های مداوم شما را نسبت به رقبا جلو بندازد 😍👏 به دایرکت پیام بدین تا چنین مشاوری براتون تعیین کنیم ❤️
.
#مکتبستان
#دکتر_کاویانی
#مشاوره #کنکور #کنکور۹۸
#تجربی #ریاضی #انسانی
#پزشکی #مهندسی #برنامه_ریزی
#کند #ضعیف #کند_خوان‌ #کند_خوانی
Read more
یکشنبه؛ <span class="emoji emoji1f53a"></span>️رئیس جمهوری پاسخ نامه وزیر ورزش و جوانان درخصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای ...
Media Removed
یکشنبه؛ ️رئیس جمهوری پاسخ نامه وزیر ورزش و جوانان درخصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را داد. در بخشی از گزارش مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به رئیس جمهور آمده است : «برای اولین بار پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، خانواده ها برای ... یکشنبه؛
🔺️رئیس جمهوری پاسخ نامه وزیر ورزش و جوانان درخصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را داد.
در بخشی از گزارش مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به رئیس جمهور آمده است :
«برای اولین بار پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، خانواده ها برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران با رقبای خود در جام جهانی روسیه 2018 روسیه از طریق نمایشگر بزرگ با حفظ شئونات و رعایت ارزش های اسلامی در ورزشگاه آزادی حضور یافتند و این امر نه تنها با استقبال گسترده ای مواجه گردید ، بلکه با ایجاد فضای شور و نشاط در میان جوانان و خانواده ها ، بازتاب اجتماعی بسیار مناسبی نیز در داخل و خارج از کشور دربرداشت.»
در ادامه گزارش وزیر ورزش و جوانان به دکتر حسن روحانی آمده است: «این امر مهم با حمایت های حضرتعالی و زحمات دکتر واعظی ریاست محترم دفتر رئیس جمهور، وزیر محترم کشور، وزیر محترم اطلاعات، فرماندهی و پرسنل محترم نیروی انتظامی و استاندار محترم تهران و سایر دست اندرکاران بدون حاشیه و مطلوب خانواده ها در ورزشگاه ها به ویژه مجموعه ورزشی آزادی امکان پذیر شد و صمیمانه از همه قدردانی و تشکر می کنم.»
🔻دکتر روحانی در پاسخ نامه سلطانی‌فر نوشت:
«این حضور به نحو مناسب و با همکاری وزارت کشور ادامه یابد.»
بیست و چهارم تیرماه1397/هرجا
#روحانی_مچکریم
Read more
اين مقاله كه بقلم خانم دكتر شاهين نوشته شده شاهكاري است از حقيقت واقعي وضع مملكت ما آفرین به اين خانم ...
Media Removed
اين مقاله كه بقلم خانم دكتر شاهين نوشته شده شاهكاري است از حقيقت واقعي وضع مملكت ما آفرین به اين خانم كه بدون ترس حقيقت واقعي وضع وطن ما را تشريح كرده است مقاله ای از خانم دکتر شاهین/تهران انقلاب نتيجه ناآگاهى بود جنگ نتيجه انقلاب بود عقب ماندگي نتيجه جنگ بود تحريم نتيجه عقب ماندگى شد و اختلاس ... اين مقاله كه بقلم خانم دكتر شاهين نوشته شده شاهكاري است از حقيقت واقعي وضع مملكت ما
آفرین به اين خانم كه بدون ترس حقيقت واقعي وضع وطن ما را تشريح كرده است مقاله ای از خانم دکتر شاهین/تهران
انقلاب نتيجه ناآگاهى بود
جنگ نتيجه انقلاب بود
عقب ماندگي نتيجه جنگ بود
تحريم نتيجه عقب ماندگى شد
و اختلاس و دزدى نتيجه تحريم!
فقر و فلاكت اقتصادى -فرهنگى نتيجه اختلاسها
ايمان و خرافات نتيجه فقر
و ناآگاهى نتيجه خرافات
اين چرخه ٤٠ سال كابوسي است كه با ناآگاهى شكل گرفت و هنوز هم با ناآگاهى ادامه دارد...

ايران کشوريست که توسط مردمش *چهار ميخ* شده..
ميخ اول : جهل
ميخ دوم : خرافات
ميخ سوم : تعصب کور
ميخ چهارم :امامزاده پرستی
ما جماعتی هستيم که ميخ بر دامان خود و کشورمان گذاشته و بر تخته چهارميخ کرديم که نه خود و نه کشور قادر به حرکت رو به جلو نيستيم..
گسستن از اين ميخ کوبها فقط با انديشيدن ممکن است، پس بايد احساس را کنار گذاشت و لحظه ای در تفکر عميق فرو رفت.
آهای آقای نسبتا محترم با شمام
وقتی که پوشاندن چند تار مو در محیط اجتماع مهمتر از مقابله با فسادهای درون جامعه بشود...
*نجابت* از بین میرود!
وقتی که کنترل ظاهر و صحبتهای مهماندار هواپیما مهمتر از نظارت فنی پیش از پرواز بشود...
*امنیت* از بین میرود!
وقتی که دلسوزی مسئولین برای کشورهای عربی مهمتر از داخل باشد
*بودجه مملکت* از بین میرود!
وقتی که زیارت سرزمین های عربی مقدس تر از خاک پاک وطنم باشد
*ارزشها* از بين میرود!
وقتی که جرم اختلاس و رانت خواری نادیده گرفته ميشود و اقساط عقب افتاده یک کارگر ساده توهین آمیز قلمداد میشود
*عدالت* از بين میرود!

وقتی که هزینه ساخت مسجد و ضریح طلا در کشورهای عربی واجب تر از ساخت بیمارستان و مدرسه در مناطق محروم و جنگ زده وطنم میشه
*ارزش پول* از بين میرود!
وقتی که پول بادآورده و اضافه حاجی خرج مکه و کربلا رفتن بشه و روز به روز بر شمار گرسنگان و مستضعفان اضافه بشه
*وجدان بیدار* از بين میرود!
وقتی که ختم قرآن، نماز، عبادت و دعای کمیل و.... به زبان عربی خونده بشه و معنی یک کلمه رو هم متوجه نشی
*اخلاق اجتماعی* از بین میره!
وقتی که خرافات و جهالت در جامعه جزو دستور کار باشه و ملت رو بلانسبت خر حساب کنن *اعتماد* در بين مردم از بین میرود!
وقتی که متن پرچم کشورم عربی ،نوشته های دیوارهای شهرم عربی، اذان و نیایش خداوند به زبان عربی، زبان بهشتيان به عربی عنوان شود
*زبان پارسی* از بين میرود!
وقتی که بی کفایتی مسئولین باعث گرانی و قحطی و تحریم و نابودی
Read more
پروتئین باعث آسیب به کلیه‌ها میشود احتمالا شما نیز از چفرادی را دیده اید که وقتی‌ فردی را در حال مصرف ...
Media Removed
پروتئین باعث آسیب به کلیه‌ها میشود احتمالا شما نیز از چفرادی را دیده اید که وقتی‌ فردی را در حال مصرف نوشیدنی‌ پروتئینی می‌بینند به او می‌گویند که زیاد پروتئین مصرف نکن زیرا به کلیه‌های تو میتواند آسیب برساند! این مورد بسیار شنیده میشود و افراد زیادی هستند که به این موضوع اعتقاد نیز دارند. اما ... پروتئین باعث آسیب به کلیه‌ها میشود

احتمالا شما نیز از چفرادی را دیده اید که وقتی‌ فردی را در حال مصرف نوشیدنی‌ پروتئینی می‌بینند به او می‌گویند که زیاد پروتئین مصرف نکن زیرا به کلیه‌های تو میتواند آسیب برساند! این مورد بسیار شنیده میشود و افراد زیادی هستند که به این موضوع اعتقاد نیز دارند.
اما در تحقیقی دکتر خوزه آنتونیو به این سوال که آیا اگر به یک فرد روزانه مقادیر بسیار زیادی پروتئین بدهیم (۴ گرم به ازای هر کیلو از وزن بدن) چه اتفاقی‌ برای کلیه‌ها و جریان خون شما اتفاق میافتد را پاسخ داده است.

در این تحقیق مشخص شد که اگر شما به گروهی از مردان سالم و جوان روزانه مقادیر بسیار زیادی پروتئین بدهید و آنها نیز برنامه‌های بدن سازی خود را منظم انجام دهند کلیه‌های آنها دچار هیچگونه مشکلی‌ نخواهد شد و در جریان خون آنها نیز هیچگونه مشکلی‌ مشاهده نخواهد شد.در واقع به این افراد روزانه حدود ۲۷۰ گرم پروتئین به مدت ۸ هفته داده شد و پس از آن کلیه‌ها و جریان خون آنها دچار هیچگونه مشکلی‌ نشد.پس این موضوع کاملا رد شده می‌باشد و به هیچ وجه اعتبار ندارد...
Read more
متن جالبیه: وقتی میمیریم ما را به اسم صدا نمیکنند و درباره ما میگویند: جسد کجاست ؟😐 و بعد از غسل دادن ...
Media Removed
متن جالبیه: وقتی میمیریم ما را به اسم صدا نمیکنند و درباره ما میگویند: جسد کجاست ؟😐 و بعد از غسل دادن میگویند :جنازه کجاست ؟ وبعد از خاک سپاری میگویند: قبر میت کجاست ؟😕 همه لقب ها و پست هایی که در دنیا داشتیم بعد از مرگ فراموش میشه مدیر ، مهندس ، مسؤول ، دکتر، بازرس... پس فروتن و متواضع باشیم...نه ... متن جالبیه:
وقتی میمیریم ما را به اسم صدا نمیکنند
و درباره ما میگویند: جسد کجاست ؟😐
و بعد از غسل دادن میگویند :جنازه کجاست ؟😳
وبعد از خاک سپاری میگویند: قبر میت کجاست ؟😕
همه لقب ها و پست هایی که در دنیا داشتیم بعد از مرگ فراموش میشه
مدیر ، مهندس ، مسؤول ، دکتر، بازرس...😔
پس فروتن و متواضع باشیم...نه مغرور و متکبر...
پس به چی مینازید؟؟؟؟؟!!!!!!!😏🤔
عارفی گفت : آنچه ازسر گذشت ؛ شد سرگذشت!!! حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت!!! 👌
تاکه خواستیم یک «دوروزی» فکرکنیم!!!!!!! بردرخانه نوشتند؛ درگذشت..‌.😐
پس تا هستیم با هم خوب و مهربون باشیم!😊👌
Read more
از بین بردن اثر بیماری پوستی "برص" با تتو ! یکی از مشکلاتی که بیماران مبتلا به این بیماری باهاش دست ...
Media Removed
از بین بردن اثر بیماری پوستی "برص" با تتو ! یکی از مشکلاتی که بیماران مبتلا به این بیماری باهاش دست به گریبانن لکه هاییه هستش که روی پوست و در جاهای مختلف بدن خودنمایی میکنه و معمولا حتلی پس از کلی دوا و درمان خوب نشده و ظاهر بد خود رو حفظ میکنه که اعتماد به نفس بمار عزیز رو پایین میاره . ما مفتخریم با طی ... از بین بردن اثر بیماری پوستی "برص" با تتو !
یکی از مشکلاتی که بیماران مبتلا به این بیماری باهاش دست به گریبانن لکه هاییه هستش که روی پوست و در جاهای مختلف بدن خودنمایی میکنه و معمولا حتلی پس از کلی دوا و درمان خوب نشده و ظاهر بد خود رو حفظ میکنه که اعتماد به نفس بمار عزیز رو پایین میاره .
ما مفتخریم با طی یک تا دو جلسه کاری کلیه این لکه ها رو با تتو برطرف کنیم
برای کسب اطلاعات بیشتر از روش کار و زمان بهبود و انجام کار با ما تماس بگیرید .
شماره تماس و تلگرام در بالای صفحه موجوده .
برای دیدن باقی تصاویر لطفا ورق بزنید .
.
.
#برص #بیماری #بیماری_پوستی #درمان_برص #تتو #رشت #گیلان #دکتر #دکتر_پوست #لکه #لکه_برصص
Read more
<span class="emoji emoji1f601"></span> شبیه احادیث شد <span class="emoji emoji1f648"></span> تنوع در سکس را ، نه با داشتن شریکهای جنسی متنوع ، بلکه با یادگیری پوزیشنهای سکسی ...
Media Removed
شبیه احادیث شد تنوع در سکس را ، نه با داشتن شریکهای جنسی متنوع ، بلکه با یادگیری پوزیشنهای سکسی متنوع و ایجاد موقعیتهای مختلف (از نظر زمان و مکان) ایجاد کنید! . ستون زندگی زناشویی، سکس ( عشق ورزی، آمیزش و هماغوشی _ نه لزوما دخول!!) است؛ طبق گفته ی دکتر اوحدی،دستکم پنجاه تا هفتاد و پنج ... 😁 شبیه احادیث شد 🙈

تنوع در سکس را ، نه با داشتن شریکهای جنسی متنوع ، بلکه با یادگیری پوزیشنهای سکسی متنوع و ایجاد موقعیتهای مختلف (از نظر زمان و مکان) ایجاد کنید!
👇👇👇👇👇👇
.
ستون زندگی زناشویی، سکس ( عشق ورزی، آمیزش و هماغوشی _ نه لزوما دخول!!) است؛
طبق گفته ی دکتر اوحدی،دستکم پنجاه تا هفتاد و پنج درصد ازدواج، همین سکس است و بس.این حرف به این معنی یه که زن و شوهری که بتونن مسایل جنسی شون رو با هم حل و فصل کنند ، قطعا خواهند توانست بسیاری از مسایل رو هم بین خودشون حل کنند. این یک توانمندی جسمی + روانی + اکتسابی یه. لزوما اینطور نیست که فکر کنید چون جسما زیبا یا خوش اندام هستید ، پس خیلی سکسی و کامل هستید از این نظر!! پس رفتارها و کنشها و باورهای جنسی تون رو هم روش کار کنید.
.
اگر این پیشران (موتور) کشتی زناشویی از کار بیفتد، این کشتی در اقیانوس زندگی به پیش نخواهد رفت و سرنشینان آن سرگردان و ناکام خواهند شد. 👇👇👇👇👇👇
.
😁 تَکرار میکنم:
.
منظور از سکس ،صرفا دخول واژینال نیست.
.
اینقدر دنبال درجه ی تنگی و گشادی واژن نباشید!! .
.
اینها ذهنیتهایی که در مغز ما پیشاپیش وارد شده
نگاه ، رفتار ، کلمات ، عشق ورزی و ... پایه های سکس خوب هستند. . 🎈🎈🎈
.
.
🔴 کامنت بازه
اما،کوچکترین بی ادبی و یا
ریپلای کردن خانم ها(قابل توجه آقایون)
.
👈در جا ریپووووووررررتتتتت .
.
.
⛔کوچیکتونم🙏دایرکت چک نمیشه، با احترام 🌺
. .

#Repost
👉 @Mamasite.Ir 👈
Read more
@zandi.reza سه روز دیگر، سالروز کودتای ۲۸ مرداد است. کودتایی که در سال ۱۳۳۲ با طراحی سرویس های اطلاعاتی ...
Media Removed
@zandi.reza سه روز دیگر، سالروز کودتای ۲۸ مرداد است. کودتایی که در سال ۱۳۳۲ با طراحی سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و همراهان داخلی شان رخ داد، دولت مردمی دکتر مصدق را سرنگون کرد و‌ سرآغاز زیادی بود. از جمله در نفت.اول هفته با سید محمد غرضی، وزیر سابق نفت، گفت و گو کردم. بخشی هایی از آن را می توانید ... @zandi.reza
سه روز دیگر، سالروز کودتای ۲۸ مرداد است. کودتایی که در سال ۱۳۳۲ با طراحی سرویس های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا و همراهان داخلی شان رخ داد، دولت مردمی دکتر مصدق را سرنگون کرد و‌ سرآغاز زیادی بود. از جمله در نفت.🔹اول هفته با سید محمد غرضی، وزیر سابق نفت، گفت و گو کردم. بخشی هایی از آن را می توانید در ویدیوهای پی در پی ببینید.🔹سید محمد غرضی، مبارز قبل از انقلاب بوده، و زمان حمله صدام، استانداری خوزستان را بر عهده داشته است. او از سال ۶۰ تا ۶۴ وزیر نفت شد. ۲۰ سال هم رییس سازمان نظام مهندسی ایران بوده است. 🔹حدود یکماه دیگر، جلسه وزارتی نظارت بر توافق اوپک و غیر اوپک با حضور وزیر نفت ایران در الجزایر برگزار می شود. غرضی هم در سال ۶۰، بلافاصله پس از اخذ رای اعتماد از مجلس بعنوان وزیر نفت راهی لندن شد تا در اجلاس معروف آن روزهای #اوپک شرکت کند. شرح آن اجلاس مهم را هم می توانید در این ویدیوهای پی در پی ببینید. 🔹وقتی غرضی به ماجرای اشغال ایران در شهریور ۱۳۲۰ توسط متفقین اشاره کرد برایم جالب بود که ایرانی ها کوتاه مدتی پس از رفع اشغال، نهضت ملی شدن صنعت نفت را به پیروزی رساندند خاورمیانه را تکان دادند.🔹لطفا ورق بزنید و بخش هایی از مصاحبه ام با سید محمد #غرضی را ببینید.
Read more
«جهازبرون دختر مش ماشالله بی درد» قسمت دوم ____ اوضاع اون جور شد که دوباره مش ماشالله و زن و دخترش ...
Media Removed
«جهازبرون دختر مش ماشالله بی درد» قسمت دوم ____ اوضاع اون جور شد که دوباره مش ماشالله و زن و دخترش راهی این دکتر و اون دکتر شدند. تو همین رفت و آمدها بود که خبر رسید به گاو مشن حسن پیشنهاد بازیگری شده و رفته شده آکتور سینما! اون هم نه اینکه بره لخت بی تربیتی وایسته پس زمینه صحنه، تبلیغ شیرپاکتی بده، ... «جهازبرون دختر مش ماشالله بی درد»
قسمت دوم
____
اوضاع اون جور شد که دوباره مش ماشالله و زن و دخترش راهی این دکتر و اون دکتر شدند. تو همین رفت و آمدها بود که خبر رسید به گاو مشن حسن پیشنهاد بازیگری شده و رفته شده آکتور سینما! اون هم نه اینکه بره لخت بی تربیتی وایسته پس زمینه صحنه، تبلیغ شیرپاکتی بده، نه! بنا به اخبار رسیده جریان جدی تراز این حرفا بود. اون جوری که می گفتن تو یه فیلم خیلی فلسفی نقش اولی بهش داده بودند و حالا انتلکتی شده بود برا خودش و دیگه پا به مش حسن نمیداد! دائم دنبال حقوق خودش و گوساله هاش بود و چپ و راست دم طویله تجمع های حمایت از وگن ها راه مینداخت.
مش حسن هم که دید این جوری جواب نمیده واسه مش ماشالله پیغوم فرستاد که آقا دیگه شیرنداریم و خودش هم با نیسان آبی ش رفت اسنپ شد.
خبر که به گوش خونواده ی مش ماشالله رسید همه زرد کردند، جوری که نه تنها کل کلسترول اضافه ی دختر خونه یه جا جذب شد و بلکه ریش بلند خود مش ماشالله هم در جا دفع شد و به زمین ریخت.
ترس اینکه بدون شیر چه خاکی باید به سرشون بریزن نفس هاشون رو تو سینه حبس کرده بود. تا اینکه دوباره این زن مش ماشالله بود که به خودش اومد و بعد اینکه به نشینمگاه همه ی اعضای خانواده یه ضربه ی محکم زد از جاش بلند، رفت و تو حموم و دو تشت آب آورد و ریخت تو دبه شیر مونده از دیروز. بعدش هم گفت این آبی که ریختم به نیت شفای کل بیماران هیپرکلوسمیه! قیافه هاتون رو اون جوری نکنید و به جاش پاشید که کلی کار داریم.
مش ماشالله که نفس راحتی کشیده بود از ذوق پرید سمت زنش که دید بچه ها اون جا نشستن، واسه همین تشکری کرد و توی گوشش گفت: یکی طلبت جوجو!!
چند روزی گذشت تا بالاخره مش ماشالله یک گاو نجیب خونواده دار دیگه جهت تامین مواد اولیه ی حجره پیدا کرد، ولی با چشمکی که موقع عقد قرارداد به بانو زد، حجم شیر خریداری شده رو به یک چهارم قرارداد قبلی تقلیل دادن و به جاش یه تشت حموم بزرگ تر کنار دبه ی شیرشون تو خونه گذاشتن.
و این قصه ادامه دارد..
Read more
<span class="emoji emoji1f349"></span><span class="emoji emoji1f349"></span>دوستای خوبتو دعوت کن<span class="emoji emoji1f349"></span><span class="emoji emoji1f349"></span> <span class="emoji emoji1f4a5"></span>راز ثروتمند شدن میلیاردهای معروف چیست؟<span class="emoji emoji1f4a5"></span> شاید شما هم در زندگی روزهایی ...
Media Removed
دوستای خوبتو دعوت کن راز ثروتمند شدن میلیاردهای معروف چیست؟ شاید شما هم در زندگی روزهایی را تجربه  کرده‌اید که از ته دل، دوست داشته‌اید پدرتان ثروتمند بود، یا به عبارت خودمانی‌تر، دوست داشته‌اید بچه‌پولدار باشید و احتمالا تمام ناکامی‌های مالی و غیرمالی زندگی‌تان را به گردن والدین ... 🍉🍉دوستای خوبتو دعوت کن🍉🍉
💥راز ثروتمند شدن میلیاردهای معروف چیست؟💥
شاید شما هم در زندگی روزهایی را تجربه  کرده‌اید که از ته دل، دوست داشته‌اید پدرتان ثروتمند بود، یا به عبارت خودمانی‌تر، دوست داشته‌اید بچه‌پولدار باشید و احتمالا تمام ناکامی‌های مالی و غیرمالی زندگی‌تان را به گردن والدین خود انداخته‌اید. این طرز تفکر واقعا قشنگ نیست. کافیست نگاهی به فهرست ثروتمندترین افراد در سال ۲۰۱۶ در مجله فوربز بیندازید: بیل گیتس با ۷۵ بیلیون دلار درآمد در صدر قرار گرفته است و آمانیکو ارتگا با ۶۷ بیلیون دلار، وارن بافت با ۶۱ بیلیون دلار و… رده‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند. ارسطو می‌گوید: «ما به آنچه که مرتب انجام می‌دهیم بدل می‌شویم، پس برتری یک فعل نیست، بلکه یک عادت است.» تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که راز ثروتمند شدن بیل گیتس و سایر ثروتمندان چیست؟ آنها چه ویژگی‌هایی را به عادت تبدیل کرده‌اند و چگونه با تکیه بر توان خود، به موفقیت دست پیدا کرده‌اند؟ در این مقاله می‌خواهیم به این سؤال‌ها جواب بدهیم. با ماهمراه باشید.

۱- ثروتمندان هدف‌گذاری می‌کنند

ثروتمندان اهدافی دارند که آنها را پولدار می‌کند. هیچ‌کس اتفاقی ثروتمند نمی‌شود، برای ثروتمند شدن باید اول نیّت کنید؛ یعنی به طور واضح و مشخص باید به خودتان بگویید: «من می‌خوام ثروتمند بشم». با تأکید بر این هدف، انگیزه‌ی شما بیشتر می‌شود و همه‌ی اقدامات و تلاش‌هایتان در راستای رسیدن به...
-
🔶 دکتر زندگی
🔹 خانواده، عشق،تحول، موفقیت
-
🔆 ادامه ی این مطلب را از طریق لینک موجود در Bio یا همان صفحه ی اصلی اینستاگرام ما مطالعه کنید.
-
💠 لطفا در زمان انتقال مطالب در صفحات دیگر نام نویسنده و منبع را نیز ذکر نمایید. انسانیت هزینه ی زیادی ندارد. سپاس از مهرتان.
-
🔳 از وبسایت دکتر زندگی
DoctorZendegi.com
-
🔲 بخش: مدیریت در کسب و کار
-
#دکترزندگی
#ثروت #راز #زندگی #کارآفرینی #اعتمادبه_نفس #نتورک #بهار #موفقیت #تربیت #ازدواج #شادی #عشق #دوستی #خدا
Read more
زابل، دیار فراموش شده! زابل در حال دفن شدن زیر خروارها خاک است، هموطنانی فراموش شده، محروم، مظلوم! اما ما تو را فراموش نخواهیم کرد، و در پس سامان میهن تو را در آغوش خواهیم گرفت. فرماندار زابل هم به حال کودکان و مردم زابل گریست. درین سختی و تنگناهای روز افزون، هموطنان را از یاد نبریم و پیوندهایمان ... زابل، دیار فراموش شده!
زابل در حال دفن شدن زیر خروارها خاک است، هموطنانی فراموش شده، محروم، مظلوم!
اما ما تو را فراموش نخواهیم کرد، و در پس سامان میهن تو را در آغوش خواهیم گرفت.
فرماندار زابل هم به حال کودکان و مردم زابل گریست.
درین سختی و تنگناهای روز افزون، هموطنان را از یاد نبریم و پیوندهایمان را تقویت کنیم.
ما دوباره خواهیم ایستاد و بر تمام مشکلات غلبه خواهیم کرد.🙏✌💞
#من_از_کودکان_حمایت_میکنم🙋
#زابل #طوفان #ریزگرد #ریزگردها
#محروم #مظلوم #کودکان #مسایل_کودکان
#دکتر_سعید_خراطها
#سعید_خراطها
#children #children_issues
#saeed_kharatha
Read more
. می‌بینید دنیا را چه افراد خوش‌خیالی اداره می‌کنند؟ این جوامع غربی و آسیای شرقی که ادعای پیشرفته ...
Media Removed
. می‌بینید دنیا را چه افراد خوش‌خیالی اداره می‌کنند؟ این جوامع غربی و آسیای شرقی که ادعای پیشرفته بودن می‌کنند واقعا این همه پرمدعایی را از کجا آورده‌اند؟ در هر کاری سیاست‌های مسخره را پیش گرفته‌اند و پیش خودشان فکر می‌کنند خیلی خفن و باهوش هستند. توجه کنید همین داستان استعدادیابی در جوامع ... .
می‌بینید دنیا را چه افراد خوش‌خیالی اداره می‌کنند؟ این جوامع غربی و آسیای شرقی که ادعای پیشرفته بودن می‌کنند واقعا این همه پرمدعایی را از کجا آورده‌اند؟ در هر کاری سیاست‌های مسخره را پیش گرفته‌اند و پیش خودشان فکر می‌کنند خیلی خفن و باهوش هستند.

توجه کنید همین داستان استعدادیابی در جوامع پیشرفته چقدر مضحک و خنده‌دار است. کشورهای به ظاهر پیشرفته این همه انرژی و پول هزینه می‌کنند تا با دزدیدن آدم‌های بیکار و بی‌عار جامعه ما، جامعه خود را اداره کنند اما زهی خیال باطل...
.
جالب است که در این جوامع به جای اینکه از افراد خودی استفاده کنند، از جوامع دیگر آدم می‌آورند تا برای‌شان کار کنند. یکی نیست به آن‌ها بگوید: عزیزم این آدم‌هایی که شما به اسم نخبه و دانشمند و متخصص به کشورهای خود می‌برید و هزینه تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها و حقوق بالای بهترین مشاغل خود را به آن‌ها می‌دهید، در مملکت ما اصلا داخل آدم حساب نمی‌شوند. آخر این افرادی که بورسیه شما می‌شوند و هر ماه چند هزار دلار یا یورو پول کاسب می‌شوند اگر زرنگ بودند در مملکت خودشان صاحب کار و زندگی می‌شدند. این افراد یک مشت بچه درس‌خوان با عینک ته استکانی هستند که در مدرسه و دانشگاه همیشه مورد تمسخر همکلاسی‌ها بوده‌اند. اگر کتاب و دفتر را از این افراد بگیرید یک روز هم نمی‌توانند خرج خود را در بیاورند و در بازار کار دوام بیاورند و بی‌شک از بی‌پولی و گرسنگی کارتن خواب خواهند شد. آن وقت شما این قدر این افراد را پررو کردید و پول مفت به آن‌ها دادید که عبارت فرار مغزها را نیز برای خود به کار می‌برند و منت هم سر ما و جامعه می‌گذارند. اگر این افراد زرنگ بودند و تخصص داشتند باید می‌توانستند چند میلیون اختلاس کنند یا حداقل با احتکار، چهار ریال روی قیمت ارز یا طلا بگذارند. بله دوستانِ به قول خودتان جهان اولی، شما جهان هفتمی هم نیستید، اگرنه می‌دانستید که اختلاس کردن، کلاهبرداری و... است که نشانه هوش سرشار و نخبه بودن است. مغزهای واقعی و متخصص را باید از بین مسئولان و مدیران جامعه پیدا کنید. این افراد اهل فرار نیستند و می‌دانند چگونه باید از جایگاه و روابط خود استفاده کنند تا به اختلاس و موفقیت‌های شخصی و گروهی بپردازند. درس خواندن و مساله حل کردن و مدرک گرفتن که هنر نیست. در جامعه ما خیلی راحت می‌توانید با پول، بالاترین مدارک دانشگاهی را بخرید و دکتر و مهندس شوید. پس برای مدرکی که یک روزه می‌توان آن را خرید و به آن دست یافت چرا باید این همه پول و زمان و انرژی صرف کرد؟
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
. . . . . . پاییز تو سر می‌رسد قدری زمستانی و بعد گل می‌دهی، نو می‌شوی، من در #بهارت نیستم... . . . . . دکتر ...
Media Removed
. . . . . . پاییز تو سر می‌رسد قدری زمستانی و بعد گل می‌دهی، نو می‌شوی، من در #بهارت نیستم... . . . . . دکتر عزیز ... دکتر دور ... دکتر نزدیک ... دکتر همیشه و هنوز ... دکتر جان ... یکسال شد که نیستی که رفتی که تنگ بود قفس زندگی برای روح مهربان و صبورت ... اسفند برای خیلی ها غمی تا ابد داغ و تازه ... .
.
.
.
.
.

پاییز تو سر می‌رسد قدری زمستانی و بعد
گل می‌دهی، نو می‌شوی، من در #بهارت نیستم...
.
.
.
.
.
دکتر عزیز ... دکتر دور ... دکتر نزدیک ... دکتر همیشه و هنوز ... دکتر جان ... یکسال شد که نیستی که رفتی که تنگ بود قفس زندگی برای روح مهربان و صبورت ... اسفند برای خیلی ها غمی تا ابد داغ و تازه دارد و خواهد داشت ... کاش بودی ..‌. کاش همیشه بودی ... دلتنگم دکترجان ، دلتنگ ؛ دلتنگ تر از همیشه ... بی‌بزرگترشدیم ببین ... از پس حَسرت نبودنت و درد این گاه نادانان حَق‌کش و حق‌نشناس؛ بیش از بیش زخم نبودت رخ می‌نماید جانان ..😔 هرچه بود و هر چه هست و هرچه کردیم فقط و فقط به عشق خودتان و به یاد خودتان بوده دکترعزیز ما . نگاهت رو از اون بالا بالا‌های آسمون هرگز ازمون دریغ نکن . ممنون . .
.
.
.
#اولین_سالگردپروازترانه #افشین_یداللهی
#من_عاشق_چشمت_شدم
#ترانه_ی_امروزایران
#یادتان_گرامی
#هانافردکریمیان
@homa_saadat
@mohammaddarvish_
@aba_abedin
@samitahsildari
@ali_iliyaa
@ivaaan_i
@asal_goudarzi
@royayaghoobi
@tahmineeee.y
@reza_talebii
@samboorang
@royadijan
@mah_tab_ansari
@maryam_mirrahmati
@hanaaw.hp
Read more
. #یادداشت . دکتر محمود احمدی نژاد ؛ . کاخهای عنکبوتی ظالمان بسیار سست است و بر سر آنان فرو خواهد ...
Media Removed
. #یادداشت . دکتر محمود احمدی نژاد ؛ . کاخهای عنکبوتی ظالمان بسیار سست است و بر سر آنان فرو خواهد ریخت . دکتر #احمدی نژاد با انتشار یادداشتی، اسارت ۱۳۰ روزه آقای اسفندیار رحیم #مشایی و رفتارهای ظالمانه صورت گرفته علیه ایشان را به شدت محکوم کرد و افزود: کاخ های ظلم بسیار سست و عنکبوتی است و در ... .
#یادداشت
.
دکتر محمود احمدی نژاد ؛
.
کاخهای عنکبوتی ظالمان بسیار سست است و بر سر آنان فرو خواهد ریخت
.
دکتر #احمدی نژاد با انتشار یادداشتی، اسارت ۱۳۰ روزه آقای اسفندیار رحیم #مشایی و رفتارهای ظالمانه صورت گرفته علیه ایشان را به شدت محکوم کرد و افزود: کاخ های ظلم بسیار سست و عنکبوتی است و در اندک زمانی بر سر ظالمین فروخواهد ریخت.
.
متن این یادداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
.
بیش از 130 روز است که جناب آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی، انسان بزرگ، انقلابی، اندیشمند و خادم ملت را به اتهام اعتراض به احکام ظالمانه دستگاه قضایی و دخالت‌های استعمار پیر در امور کشور به اسارت گرفته اند.
.
بازداشت ایشان از ابتدا، یک اقدام غیرقانونی بوده و باید در ابتدای امر و بلافاصله پس از انجام بازپرسی، آزاد می شد.
.
معلوم است که نمی توانند این مرد بزرگ را با آن اتهامات دروغین محکوم نمایند، لذا با طراحی بازی های سخیف و به ظاهر قضایی و امنیتی، از آزاد کردن ایشان خودداری کرده و مشغول پرونده سازی هستند.
.
علاوه بر این، ضمن استفاده از همه قدرت حکومت، بسیاری از جوانان مومن و انقلابی را به صرف کوچکترین انتقاد از دستگاه قضایی و حمایت از مظلومین، با بدترین وجه، دستگیر نموده و برخلاف قانون، ماه‌ها در اسارت نگه داشته اند.
.
این رفتارها، ننگ تاریخ و توهین به شخصیت و فرهنگ ملت ایران و در نقطه مقابل اهداف و آرمانهای انقلاب است.
.
مسببین این اقدامات ظالمانه در گزارش به مقامات ارشد و در بولتن های سری و محرمانه ارسالی برای آنان، ضمن نمایش اقدامات ظالمانه خود به عنوان پیروزی های بزرگ و درخشان، ادعا می کنند که با دستگیری عزیزان بهاری، این خادم کوچک ملت را نیز مهار کرده اند.
.
در واقع این مدعیان دروغین اقرار و اعتراف می کنند که یاران اینجانب و دیگر دوستان بهاری را به گروگان گرفته‌ اند.
.
توصیه این سرباز کوچک وطن و انقلاب به آنان این است که چشم‌هایشان را باز کنند و رفتار و گفتار ملت را مشاهده نمایند.
.
اولا آنان از دریافت این حقیقت عاجز مانده اند که با ملتی بزرگ طرف هستند، ملتی که از شرایط کشور ناراضی بوده و به دنبال احیای آرمانها و تحقق اهداف انقلاب و بازگرداندن نحوه اداره کشور به مسیر اصلی است و موج توفنده او نیز در راه است!.
.
جوانان بهاری، بنده و دوستانم، فقط قطره هایی از اقیانوس بی پایان و زلال ملت تحول آفرین و انقلابی ایران هستیم.
.
جهت مشاهده متن کامل #یادداشت به کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد مراجعه نمائید.
Read more
سلام به کنکوری های پرتلاش تقریبا پاییز هم تموم شد و داریم وارد زمستان میشیم<span class="emoji emoji2744"></span>️<span class="emoji emoji26c4"></span>️ اگه پاییز خوب مطالعه ...
Media Removed
سلام به کنکوری های پرتلاش تقریبا پاییز هم تموم شد و داریم وارد زمستان میشیم️ اگه پاییز خوب مطالعه نداشتی و با این امید که از زمستان شروع طوفانی داشته باشی خودتو آروم کردی ولی حجم عظیم مطالب عقب مونده ات این انگیزه رو ازت میگیره! اگه حس میکنی از رقبا عقب افتادی اگه هدفت برات دست نیافتنی شده🙄 ... سلام به کنکوری های پرتلاش

تقریبا پاییز هم تموم شد و داریم وارد زمستان میشیم❄️⛄️ اگه پاییز خوب مطالعه نداشتی و با این امید که از زمستان شروع طوفانی داشته باشی خودتو آروم کردی ولی حجم عظیم مطالب عقب مونده ات این انگیزه رو ازت میگیره!
اگه حس میکنی از رقبا عقب افتادی 😒

اگه هدفت برات دست نیافتنی شده🙄
اگه برنامه میچینی ولی درست عملی نمیشه😣
بیشتر از این وقتتو⏰ از دست نده
تا کنکور تقریبا 28 هفته باقیمانده 😩
این 28 هفته هم مثل همین فرصتی که گذشت عین چشم به هم زدن میگذره😱

ولی هنوز امیدی هست 🌈... ما برای شما برنامه 4 ماهه داریم
از ویژگیهای خوب این برنامه چیه؟😇 1️⃣ طی چهار ماه میتونی سه دور !! بله سه دور👌💪💪 کل دروس رو مطالعه داشته باشی و مرور کنی👊
2️⃣ این برنامه مستقل از آزمونهای آزمایشی هستش و میتونه یه وقفه باشه تا این چهارماه مطالبو عالی مطالعه کنی و برای آزمونهای بعد از عید موسسات آماده باشی🤓
3️⃣ از همه مهمتر دپارتمان دکتر رونقی هر دو هفته بطور منظم از تمام دانش آموزا آزمون آنلاین بعمل میاره و شما میتونید هر مبحثی که طبق برنامه مطالعه کردید بصورت آنلاین در سایت ما آزمون بدید و خودتونو با سوالات استاندارد با جامعه آماری بالا و رعایت زمانبندی بسنجید و کمتر از ۱۲ساعت کارنامه منسجم دریافت کنید.
4️⃣ یک دانشجوی پزشکی 👨‍⚕️👩‍⚕️و رتبه برتر کنکور تا انتهای این برنامه همراه شماست و هرشب شما رو پیگیری میکنه و تجربیاتشو در اختیارتون میذاره و با شما مشاوره تلفنی هم خواهد داشت
5️⃣ این برنامه برای افراد فارغ التحصیل یا عزیزانی که از درس دور بودن هم بسیار مفید خواهد بود
6️⃣ برنامه چهارماهه ما کاملا شخصی سازی شده هستش 😎متناسب با توان مطالعاتی شما، نقاط قوت و ضعف شما،برنامه امتحانی و کلاسهای تقویتی شما نوشته میشه و مباحثی که تمایل ندارید مطالعه کنید در برنامه لحاظ نخواهد شد ✅برنامه چهارماهه دپارتمان دکتر رونقی امتحانشو پس داده و هرساله دانش آموزان زیادی با این متد به نتیجه رسیدن
به آیدی زیر تلگرام بده تا کمکت کنیم از فرصت باقیمانده به بهترین نحو ممکن استفاده کنی
@DrRonaghy

برای رسیدن به هدفت باید پا 👣جای پای کسانی بذاری که این مسیرو رفتنو موفق شدن🏅🏆 💡💡شما هم میتونید با یک برنامه درست عقب موندگی هاتون رو جبران کنید
پس فرصت رو از دست ندید و همین حالا برای تهیه این برنامه شگفت انگیز از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید👇👇 شماره دفتر ☎️02128424465
♦️آیدی تلگرام @DrRonaghy
♦️واتساپ 09120190548

#دکتررونقی #برنامه_چهارماهه
Read more
تولید سریال فاخر تاریخی" بانوی سردار"که روایتگرگوشه ای از افتخارآفرینی سردار "بی بی مریم بختیاری"در مبارزه با استعمار انگلیس و استبداد داخلی است، پس از تأکیدات مقام معظم رهبری در دستور کار قرارگرفت و فرآیند ساخت آن با عنایت خداوند متعال و با حمایت های رئیس محترم رسانه ملی و معاون محترم امور استان ... تولید سریال فاخر تاریخی" بانوی سردار"که روایتگرگوشه ای از افتخارآفرینی سردار "بی بی مریم بختیاری"در مبارزه با استعمار انگلیس و استبداد داخلی است، پس از تأکیدات مقام معظم رهبری در دستور کار قرارگرفت و فرآیند ساخت آن با عنایت خداوند متعال و با حمایت های رئیس محترم رسانه ملی و معاون محترم امور استان ها،مسولین ارشد استانی، هم اکنون به بخش پایانی تصویربرداری مبارزه سردار بی بی مریم با استعمار انگلیس رسیده است. در همین راستا در روز چهارشنبه مورخ 26 اردیبهشت 1397 دکتر علی عسكری رئیس رسانه ملی، دکتر دارابی معاون امور استان های صدا و سیما، دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار چهارمحال و بختیاری، تعدادی از نمایندگان محترم مردم بزرگواراستان در مجلس شورای اسلامی، برخی از مسئولین محلی و جمعی از مدیران و مسئولین رسانه ملی؛ از مراحل ساخت، تولید و پشت صحنه این سریال بازدید کردند.این سریال شهریورماه سال جاری از شبکه های ملی و استانی پخش خواهد شد.
#رسانه_ملى
#شبکه_جهان_بین
#رسانه_استانی
#چهار_محال_بختیاری
#بختیاری
#بی_بی_مریم_بختیاری
#علیمردان_بختیاری

#azimi.irb
Read more
خدا رو شکر اینبار هم به یاری خدا و همکاری عزیزان از پس این مراسم بر اومدم و برای دقایقی تونستم شور و شادی ...
Media Removed
خدا رو شکر اینبار هم به یاری خدا و همکاری عزیزان از پس این مراسم بر اومدم و برای دقایقی تونستم شور و شادی رو به دانشجوها و میهمانان عزیز تقدیم کنم ???????????? تشکر ویژه از دوستان گلم طنزپرداز دوست داشتنی من کل حسین عزیز(محمود قلندری) و دکتر رسولی معاونت خدا رو شکر اینبار هم به یاری خدا و همکاری عزیزان از پس این مراسم بر اومدم و برای دقایقی تونستم شور و شادی رو به دانشجوها و میهمانان عزیز تقدیم کنم ???????????? تشکر ویژه از دوستان گلم طنزپرداز دوست داشتنی من کل حسین عزیز(محمود قلندری) و دکتر رسولی معاونت
. برای دکتر یا مهندس شدن باید دانشگاه برویم برای دانشگاه رفتن باید از دبستان شروع کنیم و آموزش ببینیم پله به پله همه ما می خواهیم که موفق شویم و این موفقیت دقیقا مثل همین دکتر یا مهندس شدن است یعنی اول باید آموزش ببینیم باید آموزش ببینیم از دبستان کسب و کار شروع کنیم تا دانشگاه رفتن و پولدار شدن جدی ... .
برای دکتر یا مهندس شدن باید دانشگاه برویم
برای دانشگاه رفتن باید از دبستان شروع کنیم و آموزش ببینیم پله به پله

همه ما می خواهیم که موفق شویم و این موفقیت دقیقا مثل همین دکتر یا مهندس شدن است
یعنی اول باید آموزش ببینیم
باید آموزش ببینیم از دبستان کسب و کار شروع کنیم تا دانشگاه رفتن و پولدار شدن
جدی چقدر از راه موفقیت می دونی؟
چقدر از کسب و کار میدونی؟
چقدر فروشندگی رو بلدی؟
چقدر تو ارتباط و فن بیان مهارت داری؟
چقدر تجربه داری و خاک کسب و کار رو خوردی؟
چقدر تبلیغات یا تیم سازی رو میشناسی؟
فقط با یک بهونه خودتو بلدی راحت کنی: برای پولدار شدن باید بابای پولدار داشت، پارتی داشت،ارتباط داشت، دزد بود
نه فدات شم، مردم به این تفکرات تو می خندن و تورو بی سواد می دونن
خیلی وقته که مردم آگاه شدن که اگر تو کسب و کار و بیزینس واقعا حرفه ای و با سواد باشی راحت می تونی میلیاردر بشی
پس بهونه رو بزار کنار که دیگه کسی گوش به بهونه هات نمیده
Read more
. اولین گفتگوی تفصیلی دکتر #جلیلی پس از انتخابات 96 با هفته نامه مثلث منتشر شد. . در این گفتگو #دکتر_جلیلی ...
Media Removed
. اولین گفتگوی تفصیلی دکتر #جلیلی پس از انتخابات 96 با هفته نامه مثلث منتشر شد. . در این گفتگو #دکتر_جلیلی علاوه بر تشریح ابعاد مختلف #دولت_سایه و عملکرد آن، به سوالات متعددی درباره #برجام، #تحریم های #امریکا، #انتخابات 92، راه حل های عبور از شرایط کنونی و... نیز پاسخ داده است. . هفته نامه ... .
اولین گفتگوی تفصیلی دکتر #جلیلی پس از انتخابات 96 با هفته نامه مثلث منتشر شد.
.
در این گفتگو #دکتر_جلیلی علاوه بر تشریح ابعاد مختلف #دولت_سایه و عملکرد آن، به سوالات متعددی درباره #برجام، #تحریم های #امریکا، #انتخابات 92، راه حل های عبور از شرایط کنونی و... نیز پاسخ داده است.
.
هفته نامه #مثلث در این شماره همچنین پرونده ویژه ای درباره دولت سایه و عملکرد آن نیز منتشر کرده که حاوی یادداشت ها و گفتگوهایی با اعضای کارگروه های مختلف دولت سایه در موضوعات #بانک، #فضای_مجازی، #آموزش_و_پرورش، #مسجد، #گردشگری، #تراریخته، #نیرو و #ورزش است.
.
جهت تهیه این نشریه میتوانید به کیوسک های روزنامه فروشی مراجعه فرمایید.
.
#سعید_جلیلی #دکتر_جلیلی #دکتر_سعید_جلیلی #گفتگو #مصاحبه
Read more
. <span class="emoji emoji1f49f"></span> چرا دی وی دی های مکتبستان میتواند تراز و درصدهای شما را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد ؟! . <span class="emoji emoji1f530"></span> پاسخ ...
Media Removed
. چرا دی وی دی های مکتبستان میتواند تراز و درصدهای شما را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد ؟! . پاسخ ساده ست ! چون ما در ضبط این دی وی دی ها فقط یه هدف رو در نظر گرفتیم : ارائه یه محصول با کیفیت و بی نظیر که هر دانش آموز کنکوری بتونه با کمک این دی وی دی ها به سخت ترین سوالات آزمون ها و کتابها و صد البته کنکور پاسخ ... .
💟 چرا دی وی دی های مکتبستان میتواند تراز و درصدهای شما را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد ؟!
.
🔰 پاسخ ساده ست ! چون ما در ضبط این دی وی دی ها فقط یه هدف رو در نظر گرفتیم : ارائه یه محصول با کیفیت و بی نظیر که هر دانش آموز کنکوری بتونه با کمک این دی وی دی ها به سخت ترین سوالات آزمون ها و کتابها و صد البته کنکور پاسخ بده 👏💪
.
🔰 لابد میپرسید اساتیدتون در چه سطحین ؟! فقط میتونیم بگیم عالی 😊👌 بدون اغراق عالی هستن چون هر ساله تعداد قابل توجهی از دانش آموزانشون رتبه های تک رقمی و دو رقمی کسب میکنند چه برسه به سه رقمی ها که تعدادشون زیاده 👏🌹
.
🔰 حالا شاید ازمون بپرسین که از کجا معلوم این دی وی دی ها برای ما مناسب باشه ؟! پاسخ اینجاست که استراتژی ما در ضبط این دی وی دی ها این بوده که مطالب درسی رو از سطح مبتدی و ساده شروع کنیم و قدم قدم به سطح دشوار سوالات برسیم پس هر سطحی که دارید با این فیلما میترکونید 😏💪
.
💯 کیفیت فیلم برداری مون هم بصورت فوق العاده و فول اچ دیه پس از دیدن کیفیت فیلم برداری هم لذت تمام میبرید 😇
.
✅ و حالا توصیه ما !
هر چی زودتر درس خوندن با این فیلما رو شروع کنین از بقیه جلوتر میزنین و موفق تر خواهید بود 👏👌 بعد از ثبت نام دی وی دی های شما طی ۲-۳ روز بدستتون میرسن و ما یه برنامه ۵ ماهه حرفه ای هم بعنوان هدیه براتون میفرستیم 😍
برای تهیه این دی وی دی های فوق العاده به دایرکت پیام بدین تا راهنماییتون کنیم ❤️
.
#دکتر_کاویانی #مکتبستان
#مشاوره #مشاوره_کنکور #مشاور_کنکور
#کنکور #کنکور۹۸ #کنکور_تجربی #پزشکی
#قبولی_پزشکی #رتبه_برتر_شدن #موفق_شدن #قبولی_کنکور
Read more
درس ها و پیام های نورزی دکتر علیرضا آزمندیان برای نخبگان نوبل ای نخبگان نوبل! شما 7 سال آینده کجا هستید؟ وقتی ...
Media Removed
درس ها و پیام های نورزی دکتر علیرضا آزمندیان برای نخبگان نوبل ای نخبگان نوبل! شما 7 سال آینده کجا هستید؟ وقتی که زارعی، بذری را در بهار در داخل خاک می نهد، در همان لحظه نتیجه آنرا در پایان تابستان می بیند! که چه چیزی را برداشت خواهد کرد! در واقع، آن زارع بخاطر باور و ایمانی که به آن بذر دارد نتیجه کار ... درس ها و پیام های نورزی دکتر علیرضا آزمندیان برای نخبگان نوبل
ای نخبگان نوبل! شما 7 سال آینده کجا هستید؟
وقتی که زارعی، بذری را در بهار در داخل خاک می نهد، در همان لحظه نتیجه آنرا در پایان تابستان می بیند! که چه چیزی را برداشت خواهد کرد!
در واقع، آن زارع بخاطر باور و ایمانی که به آن بذر دارد نتیجه کار را در همان لحظه می بیند!
پس باور و ایمان، همان توانائی دیدن چیزی است که هنوز خلق نشده است!
اگر شما نخبگان نوبل، نتوانید ببینید آنچه را در آینده می خواهید خلق کنید، شما هرگز نخواهید توانست آنرا خلق کنید.
پس شما می توانید چیزهایی را در دنیای خود ببینید که هنوز وجود ندارند و خلق نشده اند.
ما چه زمانی می توانیم آن خانه رویایی خود را شروع به ساختن کنیم؟ درست وقتی که ساختن کامل آن در ذهن ما به پایان رسیده باشد!
پس ای نخبگان نوبل! هم اکنون تصمیم بگیرید که زندگی شما در 7 سال آینده چگونه باید باشد و همان زندگی را از هم اکنون بگونه ای زندگی کنید که تو گویی که دقیقا همانگونه خلق شده است!
Decide what you want, and then act as if you already have it!
بشر تنها موجودی در جهان هستی است که می تواند زندگیش را همانگونه که خود می خواهد بسازد.
بشر می تواند سناریوی هفت سال زندگی گذشته اش را پاره کند و هفت سال آینده اش را به گونه ای کاملا متفاوت و زیبا بسازد.
من سی سال اول زندگیم را فقیرانه و در عسرت و سختی زندگی کردم و سی سال دوم را در دنیایی از توانمندی و ثروت و علم و توانگری زندگی کردم. لذا شما مجبور نیستید که سی سال دوم زندگیتان را مثل سی سال اول زندگی کنید.
شما هرلحظه که اراده کنید، می توانید جریان و روند زندگی خود را متحول کنید.
شما در 7 سال دیگر می توانید به مقصدی در زندگی فرود بیایید که خود آنرا به زیبایی طراحی و خلق کرده اید و یا به مقصدی برسید که دیگران برای شما طراحی کرده اند و شما را به ناکامی برده اند.
پس ای نخبگان نوبل اینکه در هفت سال آینده شما چگونه زندگی کنید و در پایان این هفت سال شما به چه مقصدی فرود بیایید، در دستان توانمند شما نخبگان نوبل است.
پس با یک نگاه زیبا و باور و ایمانی قوی به بذرهایی که امروز در آغازین روزهای بهار 97 در زمین ذهن خود می کارید، مطمئن باشد که زیباترین و ثروتمندانه ترین زندگی را در 7 سال آینده خود خلق می کنید و حتی بخشی از نتیجه زیبا و مطلوت آنرا در کل سال 97 خواهید دید.
بدانيد كه سال ٩٧ شگفت انگيز ترين سال براى نخبگان نوبل است. عيدتان مبارك و هر روزتان زيبا و آرام.
دوستدار شما نخبگان نوبل: دکتر علیرضا آزمندیان
پنجم فروردین 97 لوس آنجلس
Read more
. «بندیکت کامبربچ» و «جیک جیلنهال» در «ریو»‌ همبازی شدند. . «اد برگر» و «بندیکت کامبربچ» کارگردان ...
Media Removed
. «بندیکت کامبربچ» و «جیک جیلنهال» در «ریو»‌ همبازی شدند. . «اد برگر» و «بندیکت کامبربچ» کارگردان و بازیگر سریال «پاتریک ملروز» به فاصله اندکی پس از کسب نامزدی امی، برای تولید فیلم دیگری با یکدیگر همکاری کرده و بازیگر شناخته شده دیگری به نام «جیک جیلنهال» را هم در این پروژه سهیم می‌کنند. . فیلم ... .
«بندیکت کامبربچ» و «جیک جیلنهال» در «ریو»‌ همبازی شدند.
.
«اد برگر» و «بندیکت کامبربچ» کارگردان و بازیگر سریال «پاتریک ملروز» به فاصله اندکی پس از کسب نامزدی امی، برای تولید فیلم دیگری با یکدیگر همکاری کرده و بازیگر شناخته شده دیگری به نام «جیک جیلنهال» را هم در این پروژه سهیم می‌کنند.
.
فیلم «ریو» (Rio) داستان دو رفیق قدیمی را روایت می‌کند که پس از مدت‌ها در شهر ریو با یکدیگر ملاقات می‌کنند. اطلاعات دیگری از قصه فیلم در دست نیست، جز اینکه یکی از این دو شخصیت اصلی یک ژورنالیست است و دیگری یک سرمایه‌گذار موفق. فیلمنامه این اثر را «استیون نایت» به نگارش درآورده که بیشتر با فیلم «لاک» (Locke) و سریال « پیکی بلایندرز» و «تابو» شناخته می‌شود، اما به زودی فیلمی تحت عنوان «آرامش» (Serenity) با بازی «متیو مک‌کانهی» و «ان هاتاوی» روی پرده خواهد داشت.
.
کامبربچ که به تازگی در سریال «پاتریک ملروز» بازی کرده، امسال فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» هم در نقش «دکتر استرنج» ظاهر شده و بهار آینده در قسمت چهارم فیلم همین نقش را تکرار می‌کند.
.
جیلنهال در ماه‌های باقی مانده از سال ۲۰۱۸ و سال آینده فیلم‌های جذابی روی پرده دارد. فیلم‌های «زندگی وحشی» و «برادران سیسترز» او از هم اکنون رقابت برای اسکار را آغاز کرده‌اند و سال آینده نیز با فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» برای اولین بار در «دنیای سینمایی مارول» نقشی برعهده می‌گیرد.
.
تاریخ رسمی اکران «ریو» هنوز مشخص نیست. بنابراین، در این مورد باید منتظر اخبار بعدی باشیم.
.
شما هم از طرفداران اين دو بازيگر هستيد ؟
Read more
. #آغاز نوشتن کتابم،پیرامون دکتر مصدق... پس از ماه ها تحقیق و پژوهش حالا زمان نوشتن کتاب فرا رسیده... برای ...
Media Removed
. #آغاز نوشتن کتابم،پیرامون دکتر مصدق... پس از ماه ها تحقیق و پژوهش حالا زمان نوشتن کتاب فرا رسیده... برای گفت و گو پیرامون دکتر مصدق قول هایی برای ارتباط با اقای #حمید_روحانی داده شده که امیدوارم ببینمشون تا یه جورایی با هر دو جبهه فکری پیرامون دکتر مصدق،ارتباط داشته باشم. #جنسِ قلمِ کتاب،قطعا ... .
#آغاز نوشتن کتابم،پیرامون دکتر مصدق...
پس از ماه ها تحقیق و پژوهش حالا زمان نوشتن کتاب فرا رسیده...
برای گفت و گو پیرامون دکتر مصدق قول هایی برای ارتباط با اقای #حمید_روحانی داده شده که امیدوارم ببینمشون تا یه جورایی با هر دو جبهه فکری پیرامون دکتر مصدق،ارتباط داشته باشم.
#جنسِ قلمِ کتاب،قطعا سفارشی نیست و قطعا مثل خودم،مبارزه طلب ،چالشی و طبعش ناآرام خواهد بود.
#با استطاعت از امیرالمومنین ع و در این شب عزیز ، پر مخاطره ترین کارمو،در این برهه از زندگیم آغاز میکنم...به امید کشف،فهم و فریاد حقیقت....
#امام_خمینی:
مصدق هم مسلم نبود،اگر هم می ماند به اسلام سیلی میزد.
#دکتر_مصدق:
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...هرچه خدا مقدر فرموده است،میشود.
روزنامه اطلاعات...۲۲،۲،۱۳۳۰
#با من قدم بزن در برفِ در مسیر
ای بغض ناگزیر این بار گُر بگیر
#dr_mosadegh
#vahid_molayie
#سه_شنبه هشتم تیر سال نود و پنج
#بیست و دوم رمضان ۱۴۳۷
Read more
خدا رو شکر اینبار هم به یاری خدا و همکاری عزیزان از پس این مراسم بر اومدم و برای دقایقی تونستم شور و شادی ...
Media Removed
خدا رو شکر اینبار هم به یاری خدا و همکاری عزیزان از پس این مراسم بر اومدم و برای دقایقی تونستم شور و شادی رو به دانشجوها و میهمانان عزیز تقدیم کنم تشکر ویژه از دوستان گلم طنزپرداز دوست داشتنی من کل حسین عزیز(محمود قلندری) و دکتر رسولی معاونت محترم دانشگاه و ریاست دانشگاه که نهایت همکاری رو انجام ... خدا رو شکر اینبار هم به یاری خدا و همکاری عزیزان از پس این مراسم بر اومدم و برای دقایقی تونستم شور و شادی رو به دانشجوها و میهمانان عزیز تقدیم کنم 🌹🌹🌹 تشکر ویژه از دوستان گلم طنزپرداز دوست داشتنی من کل حسین عزیز(محمود قلندری) و دکتر رسولی معاونت محترم دانشگاه و ریاست دانشگاه که نهایت همکاری رو انجام دادن و تشکر خاص خاص از رفیقم مسعود محسنی ❤️عزیز .

مراسم روز دانشجو با حضور حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقای ذوالقدر نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس احمدی فرماندار ویژه شهرستان ميناب، حضرت آیت‌الله ابراهیمی نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد استان، جناب آقای نیک طبع ریاست محترم دادگستری شهرستان، معاونین محترم فرمانداری ویژه ، بخشدارمحترم مرکزی ، مدیر محترم صنعت معدن و تجارت، دانشجویان عزیز، اصحاب محترم رسانه و خبرنگاران گرامی به میزبانی دانشگاه آزاد شهرستان میناب برگزار شد .
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> ۲۹ خرداد ماه سالروز شهادت معلّم شهید، دکتر علی شریعتی گرامی باد. . . . <span class="emoji emoji1f534"></span>آیا شریعتی به شهادت رسید؟! . این ...
Media Removed
۲۹ خرداد ماه سالروز شهادت معلّم شهید، دکتر علی شریعتی گرامی باد. . . . آیا شریعتی به شهادت رسید؟! . این پرسش از همان زمان مرگ دکتر مطرح بود و همین تردید در مرگ طبیعی او موجب شد که کالبد شکافی شود. اما پزشکی قانونی، پس از معاینه، علت مرگ را سکته ی قلبی اعلام کرد. چنین می نماید که مرگ شریعتی به همان ... 🍃
۲۹ خرداد ماه سالروز شهادت معلّم شهید، دکتر علی شریعتی گرامی باد.
.
.
.
🔴آیا شریعتی به شهادت رسید؟!
.
این پرسش از همان زمان مرگ دکتر مطرح بود و همین تردید در مرگ طبیعی او موجب شد که کالبد شکافی شود. اما پزشکی قانونی، پس از معاینه، علت مرگ را سکته ی قلبی اعلام کرد. چنین می نماید که مرگ شریعتی به همان علت «سکته ی قلبی» بود، اما، و همه ی سخن بعد از این «اما» است که، آن سکته ی قلبی نیز به علت فشارهای روحی و روانی بر شریعتی بود.
شریعتی بسیار سالم و قبراق بود و حداقل اینکه از پدرش سالم تر بود که ده سال پس از درگذشت پسرش، در هشتاد سالگی، درگذشت. شریعتی آنقدر از سلامت خود مطمن بود که پس از آزادی از آخرین زندان و تحمل هجده ماه سلول انفرادی ، می گفت: «من آنم که سلول تاریک هم نتوانست بر سلامتی ام اثر بگذارد». همچنین پس از آزادی از زندان، یکی از دوستانش، به نام دکتر محمود فرهودی، استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اصرار کنان از او نوار قلب گرفت. کاردیوگرافی رفع هرگونه نگرانی کرد و نشان داد که شریعتی از ناحیه ی قلب کاملا سالم است. [۱]
بنابراین اگر گواهی پزشکی قانونی را بپذیریم، باید آن را ناشی از فشارهای روحی بدانیم. زیرا شریعتی همان شبی درگذشت که دانست ساواک نقشه هایش را برهم زده و همسرش را در کشور گروگان گرفته است.
دیگر نه می توانست به کشور برگردد و نه در خارج کشور، به فعالیت بپردازد. این ترفند ساواک، شوکی بود بر شریعتی و ضربه ای بر روح و روانش. باید خود را به جای شریعتی گذاشت تا دانست که آن شب بر شریعتی چه گذشت و او با چقدر دل نگرانی و‌ ناامیدی سر بر بالین گذاشت.
.
[۱]: توضیح شفاهی دکتر فرهودی برای آقای محمد اسفندیاری
.
⬅️ برگرفته از کتاب #شعله_بی_قرار ، نوشته محمد اسفندیاری ، انتشارات سهامی انتشار، ص ۱۴۹
.
.
.
برای دیدن پستهای بیشتر و سفارش کتاب به کانال ما در تلگرام بپیوندید.
لینک در بیو 👆👆👆
.
.
#شهادت_شریعتی 🌿
#دکتر_علی_شریعتی 🌿 ▶️ @doctor_alishariati
Read more
. کاش آدم ها اگر توی دوستی‌شان صادق نیستند، توی دشمنی‌شان صادق باشند. چند روزی است که این ناصادقی ...
Media Removed
. کاش آدم ها اگر توی دوستی‌شان صادق نیستند، توی دشمنی‌شان صادق باشند. چند روزی است که این ناصادقی دوستان و دشمنان را دارم می‌بینم. نه اینکه قبلا ندیده باشم، نه! اما انگار آدم‌هایی که غرضی دارند بو می‌کشند و همدیگر را پیدا می‌کنند. بین اینهمه دروغ‌پراکنی و تهمتی که می‌زنند، دلم برای دکتر موسوی ... .
کاش آدم ها اگر توی دوستی‌شان صادق نیستند، توی دشمنی‌شان صادق باشند.
چند روزی است که این ناصادقی دوستان و دشمنان را دارم می‌بینم. نه اینکه قبلا ندیده باشم، نه! اما انگار آدم‌هایی که غرضی دارند بو می‌کشند و همدیگر را پیدا می‌کنند.
بین اینهمه دروغ‌پراکنی و تهمتی که می‌زنند، دلم برای دکتر موسوی نمی‌سوزد. چون اولا او آدمِ روزهای سخت است. توی ایران هم که بود صد برابر بیشتر از این تهمت و دروغ شنیده بود و نشکسته بود. آن‌هم در بدترین شرایط روحی، در آن روزهای سخت پس از انفرادی و دادگاه. بلکه محکم‌تر از قبل و با شناختی بیشتر از دوگانه‌ی دوست/دشمن ایستاده بود و نوشته بود و کتاب چاپ کرده بود. دوم اینکه همه‌ی آنهایی که در بازه‌های مختلف زمانی به او تهمتی زده بودند یا دروغی نسبت داده بودند، پس از مدتی یا از ادبیات و شبکه‌های مجازی حذف شدند (که آنهم به علت پوشالی بودن خودشان بود) یا اینکه پس از مدتی دوباره از درِ آشتی وارد شدند و جانم، عزیزم، عشقم، استادم راه انداختند.
اما دلم برای ادبیات و هنر می‌سوزد. وقتی می‌بینم عده‌ای هنر را یا هنرمندان را پله می‌کنند برای بالا رفتن خودشان. (فقط در ادبیات هم نیست، همین عکس‌های منتشر شده با آقای مشایخی را ببینید!) وقتی می‌بینم عده‌ای با راه انداختن بحث‌های بی‌ارزش، قصد دیده شدن و سرپوش گذاشتن روی عقده‌ی حقارت خود را دارند. وقتی می‌بینم «انتقاد کردن» از یک اثر هنری که مسلما جزء حق آزادی بیان هر شخصی است، تقلیل داده شده است به «فحاشی کردن» و «تهمت زدن» به هنرمند که مسلما پیگرد قانونی دارد. وقتی می‌بینم به‌اصطلاح نویسندگان به جای اینکه بنویسند و اثر ادبی خلق کنند، یا کتاب بخوانند و تجربه کسب کنند، وقتشان را با هوچی‌گری و گیر دادن به این و آن می‌گذرانند. وقتی می‌بینم کسانی که آدم فکر می‌کرده! مطالعه دارند و حداقل چهار تا مقاله درباره‌ی مطلبی خوانده‌اند، می‌آیند سوال‌های صدبار جواب داده شده می‌پرسند و حرف‌های فسیل‌ها را تکرار می‌کنند. خب دل آدم می‌سوزد. نمی‌سوزد؟
یا شاید بهتر باشد من هم به جای شعر گفتن و داستان نوشتن و ستون معرفی فیلم و کتاب به روز کردن، بنشینم از ابتدای راه، یکی یکی نارفیقی‌هایی که در حقم شده را رو کنم؟! یا شاید بهتر باشد من هم بنویسم چه کسی در کدام چت اسکایپ و اینستاگرام و… به من چه گفت و فردایش پشت سرم چی نوشت و به بقیه چی گفت؟! یا شاید بهتر باشد من هم خودم را به این و آن بچسبانم و از طریق دوستی یا دشمنی با آنها دیده شوم؟ یا شاید بهتر باشد من هم برای...
.
فاطمه اختصاری
.
⬅️⬅️ادامه در کامنت
و پست کامل در کانال تلگرام➡️➡️
.
.
Read more
دلایل با ارزش بودن زن از نگاه دکتر شریعتی: زن اگر پرنده آفریده میشد؛حتمأ «طاووس »بود اگر حیوان ...
Media Removed
دلایل با ارزش بودن زن از نگاه دکتر شریعتی: زن اگر پرنده آفریده میشد؛حتمأ «طاووس »بود اگر حیوان بود؛ حتمأ «آهو »بود اگر حشره بود ؛ حتمأ «پروانه» بود اما او« انسان »آفریده شد ... تا« خواهر »و «مادر» باشد و ...«عشق »... زن چنان «بزرگ» است که «اشرف موجودات»خداست تا حدی که یک گل او را راضی می کند ٬ و ... دلایل با ارزش بودن زن از نگاه دکتر شریعتی:

زن اگر پرنده آفریده میشد؛حتمأ «طاووس »بود
اگر حیوان بود؛ حتمأ «آهو »بود
اگر حشره بود ؛ حتمأ «پروانه» بود
اما او« انسان »آفریده شد ... تا« خواهر »و «مادر» باشد و ...«عشق »... زن چنان «بزرگ» است که «اشرف موجودات»خداست
تا حدی که یک گل او را راضی می کند ٬
و یک کلمه او را به کشتن می دهد... پس ای مرد مواظب باش !!! زن از سمت چپ نزدیک قلب ساخته شده
تا او را در «قلبت »جا دهی... شگفت انگیز است
زن در کودکی درهای برکت را به روی «پدرش» میگشاید... در جوانی دین «شوهرش» را کامل می کند ... و هنگامیکه «مادر» می شود ... (بهشت زیر پای اوست)

قدرش را بدانیم.... تقدیم به تمام بانوان ایران زمین..
Read more
. آدم گاهی به یه ارتباطاتی پی می‌بره که مخش سوت می‌کشه؛ مثلا همین محمود خودمون، کی فکرش رو می‌کرد وقتی ...
Media Removed
. آدم گاهی به یه ارتباطاتی پی می‌بره که مخش سوت می‌کشه؛ مثلا همین محمود خودمون، کی فکرش رو می‌کرد وقتی یه روز جلوی پله‌های دادگاه اسفندیار، با یه مشما حاوی کمپوت نشسته و دستش رو زده زیر چونه‌اش، یهو دلش بگیره و تو توییتر از پوشش سرنا ویلیامز حمایت کنه؟ قضیه این قدر عجیب بود که من خودم تو این چند روزه ... .
آدم گاهی به یه ارتباطاتی پی می‌بره که مخش سوت می‌کشه؛ مثلا همین محمود خودمون، کی فکرش رو می‌کرد وقتی یه روز جلوی پله‌های دادگاه اسفندیار، با یه مشما حاوی کمپوت نشسته و دستش رو زده زیر چونه‌اش، یهو دلش بگیره و تو توییتر از پوشش سرنا ویلیامز حمایت کنه؟ قضیه این قدر عجیب بود که من خودم تو این چند روزه ریشه‌های داستان رو بررسی کردم، دیدم اون کودکی که تو سفر نیویورک احمدی‌نژاد رو از بین خیل انبوه بستگانش شناسایی کرده و نشونش داده و گفته «محمود، محمود» درواقع برادرزاده سرنا ویلیامزه که به افتخار سه یار بهاری، اسمشو به «بهار ویلیامز» تغییر دادن. از اون موقع به بعد هم خانواده ویلیامز یه حس پدری خاصی از دکتر دریافت می‌کنن و هنوزم درددل‌هاشون رو می‌برن پیش این بزرگوار. البته دکتر به ماریا شاراپوآ هم یه حس پدر-دختری ریزی داشت ولی اون چون هم خوشگله هم بوره، به کمتر از فرزندخوندگی دکتر قالیباف راضی نشد.
.
بعد از این ماجرا، رفتم درباره پشت پرده چند حادثه هم تحقیق کردم و به حقایقی دست پیدا کردم که موی زايد از اندام هر خواننده آگاهی می‌ریزه:
.
نامه‌های چاپلین به دختر مردم: چارلی چاپلین درواقع فقط یه نامه به دخترش نوشت چون وقتی نامه به دست پستچی می‌رسه، طرف در کمال تعجب می‌بینه آدرس خونه خودشون به عنوان مقصد نوشته شده. نامه رو می‌بره خونه و به همسرش نشون میده. اونجاست که همسر پستچی می‌زنه زیر گریه و پرده از وقایع شومی برداشته میشه. ای گند بزنن به این غرب که دايم در فساد و فقر فرهنگی غوطه‌وره.
.
حمایت نادر از سیمین: آخر فیلم جدایی اونی نیست که شما فکر می‌کنین. بعد از اینکه دوربین از دادگاه میاد بیرون و دخترشون رو نشون میده، داخل دادگاه پسرخاله نادر مرام و معرفتش گل می‌کنه و به قاضی میگه: «جناب قاضی، پس اگه ممکنه نصف مهریه‌ش رو من بدم؛ این بیچاره که نمی‌تونه اون همه سکه رو تقبل کنه!»
.
قاضی به مدارک نگاه می‌کنه و با دیدن مبلغ مهریه، جفت شیشه‌های عینکش کنده میشه و میفته رو کفشش. برمی‌گرده با لحن عصبانی به سیمین میگه: «خجالت بکش برگرد سر زندگیت دیگه، 440 هزار تومن عوارض خروج می‌خوای بدی کدوم گوری بری؟» نادر اشاره می کنه: با زن من با دست صحبت نکنا! قاضی میگه: «شما که دارین طلاق می‌گیرین، چه فرقی داره واست؟» نادر هم صداشو میندازه رو سرش و فریاد می‌زنه: «اون نمی‌دونه زنمه، من که می‌دونم زنمه». همونجا سیمین دوباره شیفته جذبه و کاراکتر مرد تیپیکال شرقی نادر میشه و سال‌های سال به خوبی و خوشی کنار هم زندگی می‌کنن.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
این ویدئو رو در صفحه ی شهرام میرزایی عزیز دیدم . چندین بار نگاهش کردم، دیدم خیلی از آدم های داخل این ویدئو رو نمی شناسم ولی مطمئنم اگه از چند تا نوجوان بپرسم اینا کی اند با ریز جزئیات تاریخچه شون رو برام تشریح می کنند . با خودم فکر میکنم چقدر باید تو کشور من قحط الرجال بیداد کنه که اینا الگوی های دخترها و ... این ویدئو رو در صفحه ی شهرام میرزایی عزیز دیدم . چندین بار نگاهش کردم، دیدم خیلی از آدم های داخل این ویدئو رو نمی شناسم ولی مطمئنم اگه از چند تا نوجوان بپرسم اینا کی اند با ریز جزئیات تاریخچه شون رو برام تشریح می کنند . با خودم فکر میکنم چقدر باید تو کشور من قحط الرجال بیداد کنه که اینا الگوی های دخترها و پسرهای جوان ما باشند . به دوستم زنگ میزنم میگم فلانی رو میشناسی میگه اره فالووش کردم میپرسم چرا میگه برای خنده ش ... میپرسم موضوعی خنده دارتر از این نبود؟ سکوت میکنه و جوابی ازش نمیگیرم ... یاد گفتگوی خودم با زنده یاد دکتر افشین یداللهی می افتم. از دکتر پرسیدم اینا چه هنری دارند که مردم اینا رو دنبال می کنند... گفت اینها تکلیف شون معلومه این حرکت ها رو میکنند که جلب توجه کنند و گاها اهداف اقتصادی پشت این حرکات شون هست ، اما در عجب باش از میلیون میلیون آدمی که اینها رو دنبال می کنند و ما جریان ضد زرد رو به همین دلیل راه انداختیم.
یاد جریان ضد زرد می افتم یاد گروه تلگرامی که دکتر درست کرده بود که فعالیت های ضد زردمون سازماندهی شده پیش بره ... گروهی که اعضای اون با مرگ دکتر یکی یکی گزینه خروج از گروه زدند و رفتند ..... همه ی این حرف ها رو زدم که بگم شاید هنوز هم دیر نیست . شاید هنوز هر کدوم از ما بتونیم به نوبه ی خودمون به معرفی هنر و هنرمند کمک کنیم . چند وقت پیش نظرسنجی کردم در خصوص اشتراک اشعار هر دو دسته ی شاعران مطرح و همچنین شاعران خوب گمنام ، که البته هشتاد درصد به این نظر سنجی رای مثبت دادند ، بنابراین خواهش میکنم اگر شعر خوبی رو خوندید که قابلیت انتشار داره ، از طریق ایمیلی که در صفحه ی اینستاگرامم هست برای من بفرستید تا شعر رو برای کارشناسی به دوستان منتقدم در دو حوزه ی کلاسیک و سپید نشون بدم تا پس از تایید نهایی منتشر بشه . واقعا خیلی حیفه که هنرمندهای توانمند ما چون اهل این جور شوهای منزجر کننده نیستند خونده نشن و در انزوا به دلسردی برسند .
توصیه میکنم شعر شهرام میرزایی عزیز رو که بی ارتباط به این ویدئو نیست رو در پیچ خودش بخونید.
@shahrammirzaii
#دکتر_افشین_یداللهی
#ضد_زرد
#رویا_ابراهیمی
Read more
. . یک بحث بسیار متداول ک ترافیک بالایی در مواردی ک مورد سوال قرار میگیرم دارند بحث تاخیر در اجابت دعاها و یا دنبال راهکار برای رسیدن ب حاجت ها و این قبیل مسائله خیلی ضروری دیدم یک مطلب بسیار بدیهی رو که متاسفانه عجیب هم میشه شاهد بود مورد غفلت واقع میشه متذکر بشم مثال : زن و مردی هستند ک از #خدا فرزند ... .
.
یک بحث بسیار متداول ک ترافیک بالایی در مواردی ک مورد سوال قرار میگیرم دارند بحث تاخیر در اجابت دعاها و یا دنبال راهکار برای رسیدن ب حاجت ها و این قبیل مسائله
خیلی ضروری دیدم یک مطلب بسیار بدیهی رو که متاسفانه عجیب هم میشه شاهد بود مورد غفلت واقع میشه متذکر بشم
مثال :
زن و مردی هستند ک از #خدا فرزند میخواهند و براش بسیاااار دعا های مجرب هم میخوانند و بسیاااااار چله های حتی سخت میگیرند فقط با هم قهرن ! .... شما در موردشون چی فکر میکنید ؟؟
قطعا میگید خوب خیلی احمقن 😓 ... یا چنین چیزی درسته ؟؟؟
بالاخره دعا جا خود
هر چیزی هم خوب راهی داره دیگه!
نمیشه ک از راهش نری ، تلاش در راه درست نکنی و بعد صرفا هی #دعا کنی و چله بگیری و ....
خوب میشی
دانه نکشت ابله و دخل انتظار کرد دیگه!!
حالا این پست رو خوندی؟
اگر حاجت معطلی داری برو یک کم درست تر نگاه حال و احوال کارهات کن بزرگوار ....
ببین چند چندی !!
.
.
.
یا مساله بعدی
آقا جون آیا میشه
شما بذر جو بکاری
و توقع کنی برنج برداشت کنی ؟؟؟
اگر بشنوی کسی جو کاشته و بعد نشسته شدیدترین چله ها رو میگیره و دعاهای سخت میخونه و راز و نیاز و عبادت ها میکنه و بعد توقع داره برنج برداشت کنه
خود شما بهش چی میگی ؟؟
.
.
میگم نکنه مثلا شما حاجتت شمال کشوره
و پات رو گذاشتی رو گاز با سرعت داری به سمت جنوب کشور میری
و با دعا توقع داری به شمال برسی ؟؟؟
.
.
این یعنی چی ؟؟؟
یعنی هر چیزی مسیری درست داره
در این دنیا باید از مسیر درست بری
اگر میخوای شمال برسی بااید سر ماشین رو بچرخانی و سمت شمال قرار بدی تا به شمال برسی !!!!
اگر همسرت یا عشقت یا فرزندت یا خانواده ات رو از دست دادی به خاطر رفتارهای غلطتت با ادامه دادن همون رفتارها نمیشه فقط با دعا برشون گردانی! باید هم دعا کنی و هم تغییر جهت در روش و رفتارها بدی !! شاید مصداق توبه و برگشت و بازگشت پس همین ها باشه ....
.
.
.
حالا دوباره ب حوائجی که براشون دعا میکنی با دقت نگاه کن !
بیماری؟
باید دکتر بری ! باید پرهیزهای لازم را کنی! باید از عادات غذایی و رفتاری سابق شاید #توبه ! کنی و بله دعا هم کنی !
.
.
.
نمیشه توقع همسری متعهد عاشق داشته باشی و خودت متعهد هم حتی نباشی !
نمیشه ....
خلاصه کنم ....
نمیشه توقع عاقبت خوب و خوش کنی و خدا خالق این چرخه عالم رو رها کنی !!!!! چون محاله به خوبی و خوشی برسی!
نمیشه خلاصه هر کاری دلت خواست کنی و به هر چی هم دلت خواست برسی ! باید در مسیر درست حرکت کنی تا به درست ها هم بشه ک برسی !
.
.
.
#miamibeach #جانم_باش .
Read more
اولین کار اجرا شده دکتر افشین یداللهی به سفارش جناب اقای خشایار اعتمادی ، آهنگسازی جناب اقای فواد ...
Media Removed
اولین کار اجرا شده دکتر افشین یداللهی به سفارش جناب اقای خشایار اعتمادی ، آهنگسازی جناب اقای فواد حجازی و اجرای ارکستر سمفونیک صدا وسیما که هیچگاه پخش نشد. برای شنیدن این ترانه با صدای اقای خشایار اعتمادی و اگاهی از دیدگاهی که این ترانه نسبت به حضرت امام حسین (ع) برمی تاباند می توانید صفحه اینستاگرام ... اولین کار اجرا شده دکتر افشین یداللهی به سفارش جناب اقای خشایار اعتمادی ، آهنگسازی جناب اقای فواد حجازی و اجرای ارکستر سمفونیک صدا وسیما که هیچگاه پخش نشد. برای شنیدن این ترانه با صدای اقای خشایار اعتمادی و اگاهی از دیدگاهی که این ترانه نسبت به حضرت امام حسین (ع) برمی تاباند می توانید صفحه اینستاگرام اقای خشایار اعتمادی را ببینید

در این ظهری که خورشید از پس تاریکی آن بر نمی آید/

ظهور دومین خورشید را یک آسمان ایثار می باید/

تو ای اسطوره عاشق، رسیدی از دیاری دور/

تو دادی با طلوع خود به این شام سترون نور/

سفر در آتش و نیزه، برای تو چه آسان بود/

که حتی عشق هم از این همه غیرت هراسان بود/

به شمشیرت، به یک ضربت، سپاهی می زند زانو/

نگو تنها فرو ماندی، به سان برج بی بارو/

که معشوق تو امشب، عاشقش را کشته می خواهد/

تو را چون گل به خون خویشتن، آغشته می خواهد/

خدایا مرگ اینجا رنگ می بازد/

در این دشت سراسر خون/

کدام عاشق در اینجا عشق می بازد؟/ در این گل کردن عشاق، بر نیزه/

خدایا خیمه های بی سراپرده، چه مظلومانه می سوزد/

ببین کودک نگاهش را به شط خون، چه معصومانه می دوزد/

تبار عشق، امشب آتشی در سینه می کارد/

ببین در عرش هم از این ستم، خونابه
می بارد/

صبورانه، کنار آب، در آتش، گلو تشنه/

چه دژخیمانه بنهاده ست دشمن بر گلو، دشنه/

بر اندام زمین از گام هایت لرزه افتاده/

زمان، از اقتدارت، اختیار خود ز کف داده/

لبان تشنه ات تاریخ حق را تا ابد سیراب خواهد کرد/

عبور یاد تو، پس کوچه های عشق را بی تاب خواهد کرد/

گلوی خسته ام هر شب به یادت می زند فریاد/

طنین تلخ آوازم مرا هم می دهد بر باد/

نمی دانم چه می خواهی تو ای دنیای طوفانی؟/ تو درد کهنه من را نمی دانی ، نمی دانی/

@shahoographic

@khashayaretemadi

#عاشورا
#امام_حسین
#خشایار_اعتمادی
#افشین_یداللهی
#فواد_حجازی

این ترانه در کتاب #جنون_منطقی توسط #انتشارات_نگاه چاپ شده است

@negahpub
Read more
 #ببینید_بترسید آمادم خانه راستش کمی خوشحال بعد از مدتی میخواستم مانده حسابم را با یکی از اقوام ...
Media Removed
#ببینید_بترسید آمادم خانه راستش کمی خوشحال بعد از مدتی میخواستم مانده حسابم را با یکی از اقوام تسویه کنم پانصد هزار تومان همراهم بود برای بدهی و کمی خرید برای منزل بدهی مبلغی نبود ، یعنی حالا دیگر مبلغی نمانده بود اصلش پرداخت شده بود و فرعش مانده سلام و علیک و احوالپرسی خانمم گفت بچه ها ... #ببینید_بترسید

آمادم خانه
راستش کمی خوشحال
بعد از مدتی میخواستم مانده حسابم را با یکی از اقوام تسویه کنم
پانصد هزار تومان همراهم بود برای بدهی و کمی خرید برای منزل
بدهی مبلغی نبود ، یعنی حالا دیگر مبلغی نمانده بود
اصلش پرداخت شده بود و فرعش مانده
سلام و علیک و احوالپرسی
خانمم گفت بچه ها را بردم دکتر
تازه یادم امد که یکی از بچه ها بیشتر و دیگری کمی مریض شده بودند و صبح قدر یک ویزیت دکتر به خانم پول داده بودم تا بچه را دکتر ببرد
گفت دکتر هر دو را با یک ویزیت معاینه کرد
گفتم خدا پدرش را بیامرزد
پرسیدم دارو هم داد
جوابی نداد ، دوباره پرسیدم دارو ها چقدر شد
گفت نگران نباش از مادرم قرض گرفتم بعدا خرد خرد به ایشان پس میدهیم
گفتم خرد خرد ؟ مگر چقدر شده که خرد خرد
نگاهی به داروهای داخل پلاستیکی کرد که روی میز بود
صد و هفتاد هزار تومان
یکی دو تا بسته قرص و دو سه تا شربت

برق از سرم پرید
گفتم چرا به خودم زنگ نزدی چرا نپرسیدی ، چرا اینهمه دارو
گفت اینهمه دارو نیست ، دو سه تایش برای این بچه است و یکی دو تایش برای آن یکی
گفت دکتر که بدون دارو نمیشود ، گفت داروخانه ای میگفت گران شده ، گفت ...
و من دیگر چیزی نمیشنیدم و داشتم برای خودم دو دوتا چهارتا میکردم که این بدهی جدید با بدهی قبلی چقدر میشود و حالا پول این یکی را چه وقت میتوانم بدهم

کنترل را برداشتم و نشستم پای تلوزیون
بی وفایی بی وفایی بود و بامشاد و فراموشی قیمت داروها
بعد تر امدم و تمام پانصد هزار تومان را دادم
گفتم این برای بدهی قبلی و این هم پول داروها
خانم هم تشکر کرد و الحمدلله بدهی هم تسویه شد

تا اخر شب احساس میکردم خانمم میخواهد چیزی به من بگوید ولی حرفش را نگه داشته

صبح فردا سر کار یادم امد دیشب قرار بوده با مابقی پول برای منزل خرید کنیم
خریدی که #پوشک بچه ها هم جزئی از آن بوده
و این شاید همان حرفی بود که خانم نگفته بود

طفلک بچه ها که فاصله جیش و پی پی انها با اوضاع #اقتصاد هماهنگ نیست و با این اوضاع فاصله تعویض پوشکشان هم بیشتر و بیشتر میشود
مظلوم مادر بچه ها که یک نگاه اش به بچه هاست و یک نگاهش به اوضاع پدر
و بیچاره پدر بچه ها و مثلا مرد خانواده
مردهای خانه از مردانگی افتاده اند این روزها
شرمندگان زن و بچه

نکته
تصویر مربوط است به #خودسوزی مرد میانسال جلوی #شهرداری_تهران در حضور فرزندان
بنظر بعد از #پلمپ مغازه و عدم رسیدگی به مشکلش دیگر چاره ای برای خود نمی دیده است
چه تصویری از پدر و حالات پدر در ذهن فرزندان باقی خواهد ماند خدا داند

پ ن
ببینید و بترسید
بترسید از مردی که چیزی برای از دست دادن ندارد
Read more
. <span class="emoji emoji1f6ab"></span>شش سال پیش به یادآوری فیسبوک درباره #انجمن_اسلامی_دانشجویان و آداب دانی هایِ واجب آن (این متن ...
Media Removed
. شش سال پیش به یادآوری فیسبوک درباره #انجمن_اسلامی_دانشجویان و آداب دانی هایِ واجب آن (این متن بخشی از آن یادآوری است) 3 مرداد 1391،افطاری انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران،در محضر "پدران بنیان گذار" دکتر غلامعباس توسلی،مهندس توسلی،آقای بسته نگار،دکتر رفیعی،مهندس ... .
🚫شش سال پیش به یادآوری فیسبوک درباره #انجمن_اسلامی_دانشجویان و آداب دانی هایِ واجب آن
(این متن بخشی از آن یادآوری است)

3 مرداد 1391،افطاری انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران،در محضر "پدران بنیان گذار"
دکتر غلامعباس توسلی،مهندس توسلی،آقای بسته نگار،دکتر رفیعی،مهندس صباغیان و آقای دکتر تقی شامخی و تعدادی از بچه های انجمن اسلامی تهران

پ.ن 1: از چند روز پیش در ذهن داشتم که در افطاری امسال انجمن حتما به محضر این بزرگ مردانِ تقوی و مقاومت حاضر شوم. با جمعی از بچه های فعلی انجمن پس از اقامه نماز جماعت به امامت حجت الاسلام دکتر محسن رهامی-وکیل دانشجویان ستم دیده ی کوی دانشگاه تهران- و صرف افطاری،به میز این بزرگواران رفتیم و مشغول گفتگو شدیم.تاکید چندباره آقایان بر تدین و اسلام خواهی و تدقیق و تحقیق در متون مذهبی دلنشین بود. موکدا توصیه می فرمودند که به اسلام و قرآن توجه کنید!
انجمن های اسلامی دانشجویان با هدف طرح نوینی از اسلام تشکیل شدند و باید همچنان آن روحیه را حفظ کنند!
تاکید می کردند که همین گردهمایی ها و دور هم بودن ها را حفظ کنید،روزی به کارتان خواهد آمد!
آقای صباغیان از دوره فعالیت های دوره نهضت ملی نقل خاطره می کرد و می گفت که آقای زنجانی-از بزرگان نهضت ملی-به ما توصیه می کرد این دور هم جمع شدن ها را قدر بدانید.حتی شده دور هم جمع شوید و تخمه بشکنید،در روز مبادا مفید است.
از هم مطلع باشید و...
آقای دکتر توسلی تاکید می کرد که باید این نهاد های مدنی را حفظ کنید-مانند انجمن اسلامی-ما دوره رژِم گذشته از نظر حفظ و تکثیر نهادهای مدنی موفق تر بودیم.
مهندس توسلی ضمن تاکید بر قرآن به عنوان متن پایه،اصرار داشت که به متون مذهبی باز گردید و با هم دوره ها بحث و تفسیر قرآن بگذارید...
پ.ن2: جویا احوال آقای دکتر یزدی شدیم که مهندس توسلی می گفت به حمدالله حالشان خوب است و از روحیه خوبی برخوردارند.می گفت انسان مومن مگر بد حال هم می شود...
Read more
؛ امشب می خوام یکی مهمترین چیزایی که سالها پیش ، تو زندگی فهمیدم رو باهاتون به اشتراک بذارم مهمترین ...
Media Removed
؛ امشب می خوام یکی مهمترین چیزایی که سالها پیش ، تو زندگی فهمیدم رو باهاتون به اشتراک بذارم مهمترین مسله ای که تو زندگی اگه اونو رعایت نکنید به نظرم، همیشه احساس باخت و ضرر خواهید کرد همیشه احساس می کنید یه جای کار اشکال داره و تا می خواید جبرانش کنید بازم احساس باخت سراسر وجودتون رو می گیره . البته ... ؛
امشب می خوام یکی مهمترین چیزایی که سالها پیش ، تو زندگی فهمیدم رو باهاتون به اشتراک بذارم
مهمترین مسله ای که تو زندگی اگه اونو رعایت نکنید به نظرم، همیشه احساس باخت و ضرر خواهید کرد
همیشه احساس می کنید یه جای کار اشکال داره و تا می خواید جبرانش کنید بازم احساس باخت سراسر وجودتون رو می گیره .
البته خیلیا این قضیه رو خیلی خوب می دونن و رعایت می کنن...
دوستای زیادی داشتم که زندگیشون رو صرف کار و تلاش کردن
اونا شب و روز کار می کردن تا زندگی خوبی برا خانوادشون درست کنن. خودشون ، زندگیشون و جوونیشون رو صرف کار کردن یه عدشون البته موفق شدن و به ثروت قابل توجهی رسیدن
ولی یه جای کار می لنگید
در کمال تعجب خیلی از اونا احساس خوشبختی نمی کردن
باهاشون که حرف می زدم می گفتن جوونی نکردم
از زندگی و جوونیم لذت نبردم
و همیشه حس می کنم یه بخش از زندگیمو که هیچ رقمه برنمی گرده از دست دادم ...
از اون بر دوستایی داشتم که از ترس از دست رفتن جوونیشون،خودشون رو تو شادی و خوشی و تفریح غرق کرده بودن اونا حتی پس انداز هم نمی کردن و جالب بود وقتی بهشون می گفتم سیگار نکشید می گفتن خل شدی؟ از زندگی لذت ببر پسر الان جوونی و دو روز دیگه این حال رو نداری !
درس و کار هم کلا بیخیال
و زده بودن تو جاده عشق و حال ...
ده سال پیش بود بیست سالمون بود ... الان اونا اینطوری فکر نمی کنن پس اندازی ندارن بعضیاشون سلامتیشون رو یه جورایی از دست دادن و دائم از این دکتر به اون دکتر و عکس رادیولوژی به دست ...
چیزی که می خوام بگم یک کلمه خیلی ساده ولی مهمه " تعادل"
درس بخونید ولی تفریح رو یادتون نره
تفریح کنید ولی قبلش پس انداز
کار کنید که پول در بیارید ولی قبلش رو خودتون کار کنید
که انسانیت رو یادتون نره
بقیش خیلی طولانیه ولی ساده بگم :
زندگی یعنی تعادل
البته که خیلی سخته ولی تعادل زندگی رو بدست بیارید تا خوب زندگی کنید
همین
یا حق
_______________________________________________
این مطلب رو با اونایی که دوستون دارید حتما به اشتراک بذارید
Read more
چه کسی میتواند انکارکند که تمام جمعیت جهان از رحم زنها آفریده نشده است با صدای قلبهای آنها خوابشان نبرده است از جان آنها جان نگرفته اند و از خون آنها زندگی چه کسی می تواند انکار کند که تمام این هشت میلیارد نفر از رحم زنها زاده نشده اند این آلاهه گان زیبایی این خدایان زمینی چه کسی می تواند انکار ... چه کسی میتواند انکارکند
که تمام جمعیت جهان
از رحم زنها آفریده نشده است
با صدای قلبهای آنها خوابشان نبرده است از جان آنها جان نگرفته اند
و از خون آنها زندگی
چه کسی می تواند انکار کند
که تمام این هشت میلیارد نفر
از رحم زنها زاده نشده اند
این آلاهه گان زیبایی
این خدایان زمینی
چه کسی می تواند انکار کند
قصه ی مریم مقدس را
چه آنانی که آن را معجزه الهی می دانند
چه آنانی که افسانه
یا یک دروغ بزرگ
هرچه که هست
همه ی آنها باور داشته اند
چه خداوند،چه نویسنده،چه دروغ گوی. بزرگ
که زنها به تنهایی می توانند
بار هستی را به دوش بکشند
می خواهید باور کنید یا نه
جهان بدون زن
عشق را کم دارد
و جهان بدون عشق
اتاق کوچکی است
به اندازه ی تن مچاله ات
.
.
.
شوالیه هایی که چیزی را
برای از دست دادن ندارند
خطرناک اند
قبول دارم
آنان هر نبرد را آخرین نبرد میبینند
پس سهمگین تر ضربه میزنند
اما باور کنید
مردهای جنگجوی عاشق
خطرناک ترند
چون می دانند
با مرگشان
هم جانشان را ازدست می دهند
هم یک زن را
پس در هر نبرد
جز پیروزی
چیزی نمی خواهند
و ضربه ی نهایی را دهشتناک و سهمگین
اما با شکوه میزنند
.
زنها چه دارند
که جهان مبهوت آنان است
دیروز مادری را دیدم
با نوزادی در آغوشش
نگران از حرف دکتر
که گفته بود بچه اش تپل شده است
باید غذایش را کنترل کند
او نگران بود
و این عاشقانه ترین احساسات انسانی ست
احمق ترین انسانها
این را کوچک می شمارند و پیش پا افتاده
اما باور کنید
همیت چیزهای کوچک و پیش پا افتاده
آنهارا نگران میکند
مضطرب میکند
حتی به گریه می اندازد
زنها از فریاد می ترسند
از تندخویی می ترسند
از جنگ می ترسند
آنها طالب صلح اند
اما بزرگ ترین جنگجوها از شکم آنها زاده شده اند
.
.
زن ها اگر غمگین شوند
سکوت می کنند
و. اگر سکوتشان طولانی شود
میمیرند
و اگر زنی بمیرد
تعادل هستی بهم میریزد
باور کنید
.
.
ای کاش وقتی میمردیم
دوباره مارا به رحم های مادرانمان
بر میگرداندن
که آرام ترین آرامگاه هاست
...
#پوریا_قاسمی_پور
Read more
هفت علامت جدی در نوزادان و کودکان نوپا: #قسمت_اول ‌‌ <span class="emoji emoji1f338"></span><span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji1f539"></span><span class="emoji emoji1f337"></span><span class="emoji emoji1f539"></span><span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji1f338"></span> ‌‌ ‌ ‌ هنگامی که شما كودك تازه متولد ...
Media Removed
هفت علامت جدی در نوزادان و کودکان نوپا: #قسمت_اول ‌‌ ‌‌ ‌ ‌ هنگامی که شما كودك تازه متولد شده خود را از بیمارستان به خانه ميبريد ، هیچ کس به شما کتابي در مورد چگونگی مراقبت از او نميدهد. اگر او بیمار شود ايا شما متوجه نشانه ها ميشويد؟ چگونه متوجه ميشويد که او نیاز به دکتر دارد يا نه ؟ چرا ... هفت علامت جدی در نوزادان و کودکان نوپا:
#قسمت_اول ‌‌
🌸〰🔹🌷🔹〰🌸
‌‌ ‌

هنگامی که شما كودك تازه متولد شده خود را از بیمارستان به خانه ميبريد ، هیچ کس به شما کتابي در مورد چگونگی مراقبت از او نميدهد.
اگر او بیمار شود ايا شما متوجه نشانه ها ميشويد؟

چگونه متوجه ميشويد که او نیاز به دکتر دارد يا نه ؟ چرا که او نمی تواند به شما بگوید مشكلش چيست !

درنگي كنيد ، اگر شما بدانيد چه چيز را برسي كنيد ، براي تماس گرفتن احساس آمادگي بيشتري خواهيد داشت، نوزادي دوره ي بسيار آسيب پذيري از زندگي است، ، از انجايي كه سيستم ايمني نوزادان هنوز در حال رشد است ، خصوصا قبل از انكه تمام واكسن هاي شان را زده باشند، در مقايسه با كودكان بزرگتر، مبارزه با برخي از عفونت ها برايشان دشوارتر خواهد بود . شيرخواران و کودکان بزرگتر نیازمند مراقبت پزشکی برای مشکلات خاص میباشند گرچه این مشکلات در کودکان بزرگتر در منزل می تواند قابل درمان باشد.

با مشاهده علائم زیر در کودک تان بلافاصله به پزشک مراجعه کنید ‌‌
🌸〰🔹🌷🔹〰🌸
‌‌ ‌


1️⃣ #تب

شيرخواران نباید در 3 ماه اول تب داشته باشند . اگر نوزاد شما دارای درجه ي حرارت مقعدی 100.4 فارنهايت یا بالاتر باشد حتما به دکتر و یا اورژانس مراجعه کنید. این بخاطر اين است که تب به خودی خود خطرناک است بلكه به اين دلیل كه در نوزادان، تب می تواند تنها نشانه ی یک عفونت جدی باکتریایی باشد.

يك روز پس از اتمام سه ماهگي كودك با دكتر تماس بگيريد.

تبي که فاقد علائم سرماخوردگي باشد مي بايست بررسي شود.

نحوه رفتار نوزادتان به شما كمك ميكند تا بدانيد كي به دكتر مراجعه كنيد .

شدت تب نقشی در این مسیله ندارد ...ظاهر کودک مهم است.طریقه پاسخگویی کودک به شما,طرز نگاه کردن,طریقه عملکرد کودک.
کودکی که همیشه منتظر بیرون رفتن و بازی کردن بوده,حالا فقط روی مبل دراز کشیده,ناله میکند و غلت میزند.....این تغییر بزرگی در رفتار است. ‌‌
🌸〰🔹🌷🔹〰🌸
‌‌ ‌


2️⃣ #زردی

نوزادان اغلب دچار زردی ميشوند، که اين موجب زردي پوست و چشم ها ميشود. این اتفاق به اين دليل می افتد كه کبد نوزاد همیشه با سرعت کامل کار نمی کند و نمی تواند باعث تجزيه ماده اي به نام بیلی روبین در خون شود. اینكه فقط با نگاه كردن به كودك بتوانيد تشخيص دهيد که آیا اين زردی طبیعی است یا در حدي است که نیاز به درمان دارد دشوار است.

در برخی موارد، تغذیه اضافی به پایان زردی كمك ميكند.
در مواقع دیگر، کودک شما نیاز دارد تا در معرض چراغ هاي خاصي قرار گیرد تا به حذف بیلی روبین از خونش كمك شود.
Read more
‌ ‌سالروز درگذشت مصدق‌ ‌ ‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، در سال 1346 و همین روز ...
Media Removed
‌ ‌سالروز درگذشت مصدق‌ ‌ ‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، در سال 1346 و همین روز درگذشت.وی از ایران و افغانستان تا عربستان و مصر منشا و سرمشق ملی گرایی و مبارزات ضد استعماری بود.در عراق و مصر از او بخوبی یاد میکنند و حتی سعودی ها نیز وضعیت فعلی صنعت نفت خود را تحت تاثیر مصدق ایجاد ...
‌سالروز درگذشت مصدق‌

‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، در سال 1346 و همین روز درگذشت.وی از ایران و افغانستان تا عربستان و مصر منشا و سرمشق ملی گرایی و مبارزات ضد استعماری بود.در عراق و مصر از او بخوبی یاد میکنند و حتی سعودی ها نیز وضعیت فعلی صنعت نفت خود را تحت تاثیر مصدق ایجاد کردند اما درایران وی چندان شناخته شده نیست.
او اشراف زاده اي از تبار قاجار بود كه روزي با حضور توده هاي مردم به نخست وزيري رسيد ، قدرت شاهنشاه جوان را آشكارا محدود نمود، صنعت نفت را با حمايت ملت و روحانيت ملي كرد و ديگر روز با كودتايي برنامه ريزي شده و در غياب مردمي كه به حمايتش برخواسته بودند از تخت نخست وزيري به زير كشيده شد. در نتيجه اين كودتا دكتر محمد مصدق به اتهام براندازي محاكمه و تا پايان عمر در حصر خانگي بسر برد و دكتر حسين فاطمي نيز اعدام گرديد. شاه از مصدق متنفر بود كسي در نزد او جرات بر زبان آوردن نام مصدق را پيدا نمي كرد. هيچ رسانه اي تا روز مرگ مصدق و پس از آن حق چاپ تصوير يا خبري از وي را نداشت و مصدق شخصيتي مغضوب و مطرود بود. البته مصدق به سلطنت وفادار بود و اگر شاه به سلطنت با نوعی که مصدق میخواست تن میداد امروز شاید وضع ایران بگونه ای دگر بود.
اما طنز تلخ تاريخ آن جاست كه محمدرضا شاه پهلوي بيست و پنج سال پس از آن كودتا و در كوران حوادث انقلاب ناچار شد براي حفظ سلطنتش دست به دامان يك مصدقي دو آتشه بنام شاپور بختيار شود. جالب آنکه شاپور بختيار به همراه داريوش فروهر و كريم سنجابي يك سال و نيم قبل از پيروزي انقلاب در نامه اي به شاه از او خواسته بودند تا ضمن پايبندي مطلق به اصول مشروطیت و احیای حقوق ملت، نسبت به احترام واقعی به قانون اساسی و اعلامیه جهانی حقوق بشر، انصراف از حزب واحد، دادن آزادی مطبوعات و آزادی اجتماع، آزادی زندانیان، دادن اجازه بازگشت به تبعید شدگان سیاسی و استقرار حکومتی که متکی بر اکثریت نمایندگان منتخب از طرف ملت باشد، اقدام كند.اما شاه آن زمان نامه را نادیده گرفت و قبول نکرد و زمانی به اهمیت و نظر ملی گراها پی برد که دیگر دیر شده بود و فقط 1 ماه به بختیار و مصدقی ها فرصت داد که بسیار کم بود...
#محمد_مصدق #دكتر_مصدق #دكترمصدق #دكتر_محمد_مصدق #اسفند #١٤اسفند #ملي_گرا
#mosadegh #esfand #march #4march #14esfand #dr_mosadegh
Read more
خب جونم براتون بگه که یه روز از اداره تماس گرفتن گفتن آثار شما برای مرحله ی کشوری انتخاب شده بار و بندیلت ...
Media Removed
خب جونم براتون بگه که یه روز از اداره تماس گرفتن گفتن آثار شما برای مرحله ی کشوری انتخاب شده بار و بندیلت رو ببند و پاشو برو تهران. و من با کلی استرس رفتم به محل اعزام تا ببینم قراره با چه کسانی همسفر بشم. اولین کسی که باهاش آشنا شدم یلدا بود که در بدو ورود من داشت ادای تارزان رو در میاورد و میگفت اگر با بامبو ... خب جونم براتون بگه که یه روز از اداره تماس گرفتن گفتن آثار شما برای مرحله ی کشوری انتخاب شده بار و بندیلت رو ببند و پاشو برو تهران. و من با کلی استرس رفتم به محل اعزام تا ببینم قراره با چه کسانی همسفر بشم. اولین کسی که باهاش آشنا شدم یلدا بود که در بدو ورود من داشت ادای تارزان رو در میاورد و میگفت اگر با بامبو بریم تهران هم زودتر از قطار میرسیم. ماندانا رو هم از قبل میشناختم و خیلی خوشحال بودم که میبینم توی کارش موفقه.
القصه،اونجا گفته بودن کوپه های قطار از قبل مشخص شده و نمیتونید جا به جا بشید و من با چشمکی به جمع فهموندم: جابه جایی ها با من!
خلاصه بعد از کلی نصیحت و اینا سوار قطار شدیم.یه کوپه ی 4 نفره متشکل از من و یلدا و نگین و حانیه که همیشه 5 نفره بود و شخصیتی به اسم کیانا ملقب به پیانو یا بازنده یا میت همواره توی کوپه ی ما بود و کلا بیرون نمی رفت.(برگشتن هم که کیانا نبود زهرا همیشه پیشمون بود)
خلاصه بعد از اتفاقات قطار و بحث های فلسفی یلدا و نگین (بهش شته میگفتیم) رسیدیم تهران و تازه ماجراها شروع شد. هر روز کلاس و مسابقه با اساتیدی که اسم هاشون رو فقط روی جلد کتاب ها دیده بودیم اما دورادور شاگری شون رو میکردیم.
مسابقه که تموم شد من در کمال شگفتی چهارم کشوری شدم (اصلا راجع به نفرات اول و دوم هییییچ صحبتی نمیکنم دوستان در جریانن کامل😉) و خب ناراحت بودم اما به خودم اومدم و دیدم از این سفر چیزهای زیادی عایدم شده:کلی دوستای خوب و یه کوله بار تجربه
از دوستای جدیدم توی تبریز و قزوین گرفته تا کیش و زابل و از فریادهای متوالی بچه هایی که توی برج میلاد به فواره ها دست زده بودن و داد میزدن:دستمون میلادی شده! تا نگین که شب کلا میومد توی تخت من و علنا من در فضایی به طول 2 متر اما عرض 10 سانت خوابیده بودم و از کیانا و حانیه که ساعت 2 نصفه شب میومدن از همه میپرسیدن:تو زن داری؟ تا ماجراهای ما توی ون اون آقای پیرهن زرده (این خاطره رو به گور میبرم😂)و صبح روز اخر که پشه چشم راستمو نیش زد(😂)همه و همه برام خاطره های قشنگی شدن.
دوستتون دارم بچه ها
عکس ها به ترتیب:
1من در ژست احساسات ملی گرایانه گونه😂
2من و رفقا
3من و آقای نظری که محبت کردن و 478392 تا عکس با من گرفتن
4 من همیشه متفاوت (دلیل چهارم شدن را حدس بزنید مثلا)
5 با استاد حسن زاده ی عزیز که باز هم جایزه ی هانس کریستین اندرسن رو تبریک میگم بهشون
6 با دکتر میر جلال الدین کزازی که در این ثانیه داشتم میگفتم میشه خویش انداز بگیریم؟😂
7 ما پس از رسیدن به شیراز
8 ما در تهران
9 ما در شیراز جان عزیز
10 پایان نامه...
Read more
ا مویِ علی، یک شبه سفید شد. نزدیک غروب؛ باز و بسته شدن درِ سلولِ کناری، خبر از ورود زندانی جدیدی ...
Media Removed
ا مویِ علی، یک شبه سفید شد. نزدیک غروب؛ باز و بسته شدن درِ سلولِ کناری، خبر از ورود زندانی جدیدی داد. از گفت و گوی ماموران ساواک فهمیدم همسایه تازه وارد کسی نیست جز #دکتر_شریعتی! هیجان زده به انتهای سلول رفتم و به علامت رمز به دیوار سلول دکتر کوبیدم. در همین احوال صدای شکنجه گر #ساواک به ... ا
مویِ علی، یک شبه سفید شد.

نزدیک غروب؛
باز و بسته شدن درِ سلولِ کناری،
خبر از ورود زندانی جدیدی داد.
از گفت و گوی ماموران ساواک فهمیدم همسایه تازه وارد کسی نیست جز #دکتر_شریعتی!

هیجان زده به انتهای سلول رفتم و به علامت رمز به دیوار سلول دکتر کوبیدم.

در همین احوال صدای شکنجه گر #ساواک به گوش رسید که به دختر تشر می زد:
شریعتی تو را به این روز انداخته،
اگر از شریعتی ابراز بیزاری کنی،
آزادت می کنم،
باید به #شریعتی فحش بدهی.

دختر که از حضور دکتر در #زندان بی خبر بود، محجوبانه می گفت: من #فحش بلد نیستم.

از کنار میله های سلول نگاه کردم،
شریعتی که ظاهرا او نیز صدا را شنیده بود،
با یک دست میله های سلول را می فشرد،
و با دست دیگرش به میله ها می کوفت و خطاب به دختر فریاد می کشید:
#دخترم، دخترم، شریعتی منم!
به من فحش بده! دختر که تازه به حضور دکتر پی برده بود،
صدایش را از حد معمول بلند تر کرد و گفت:
دکتر، دکتر!
قربان #قلم ت،
قربان هدفت!

اما #آتش_سیگار شکنجه گر بیش از این به او امان نداد و در #صورت دختر فرو نشست. #شکنجه های مداوم و ناله های پی در پی دختر فضای روانی زندان را دگرگون کرده و همه را بی تاب کرده بود!
حتی صدای بلند نفس نفس زدن دکتر و آه کشیدنش را می شنیدم.
صدای ناله های دختر معصوم پس از نیمه شب خاموش شد،
اما این رنج و شکنجه تا سپیده دم ادامه داشت.

صبح در سلولم را باز کردند و دست هایم را از پشت به هم بستند.
آن گاه مرا به محوطه زندان آورده و در کنار در زندان نشاندند.
یک لحظه چشمم به چهره شریعتی افتاد.
او را نیز از سلولش بیرون آورده بودند.
آن چه می دیدم باورم نمی شد.
چشم هایم را به زانویم مالیدم و دوباره با شگفتی نگاه کردم:
تعدادی از موهای دکتر سفید شده بود.

تنفر #پهلوی هیچوقت از شریعتی کم نشد.
شریعتی ای که صاحب جمله ی ؛
«آمریکا!
#آمریکا!
این بلاهت عظیم،
و توحش #متمدّن،
و بدویت مدرن،
و #خشونتِ با اتیکت،
و #غارتِ قانونمند،
و خوشبختیِ #زشت،
و #آزادیِ لش،
و #دموکراسیِ احمق» بود.

پ ن؛
به اندازهٔ مخالفانت، #دوستت_دارم.

#علی_شریعتی
#پدر_مادر_ما_متهمیم
#امام_خمینی
#رهبر
#انقلاب
#دهه_فجر
#شاه
#مارکسیست
#رادیکال
#کراوات
#عمامه
Read more
 #جلسات_علمى_ماه_رمضان_1439 گزارش تصويری سلسله جلسات علمی مرجع عالیقدر آيت الله العظمی سید ...
Media Removed
#جلسات_علمى_ماه_رمضان_1439 گزارش تصويری سلسله جلسات علمی مرجع عالیقدر آيت الله العظمی سید صادق حسینی شيرازی دام ظله جلسه پنجم ـ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ (پنجم رمضان العظيم ۱۴۳۹) #خلاصه_جلسات_علمی بسم الله الرحمن الرحيم خلاصه مسائل مطرح شده در #جلسه_پنجم از سلسله #جلسات_علمی مرجع عالیقدر ... #جلسات_علمى_ماه_رمضان_1439

گزارش تصويری سلسله جلسات علمی مرجع عالیقدر آيت الله العظمی سید صادق حسینی شيرازی دام ظله

جلسه پنجم ـ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ (پنجم رمضان العظيم ۱۴۳۹)

#خلاصه_جلسات_علمی
بسم الله الرحمن الرحيم

خلاصه مسائل مطرح شده در #جلسه_پنجم از سلسله #جلسات_علمی مرجع عالیقدر حضرت آيت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله العالی:

محور بحث حضرت آيت الله العظمی شيرازی در اين جلسه پيرامون مسائل زير بود: .
🔸ابتدا بحث از رواياتی شد که برخی از مذاهب اسلامی که دشمنی با اهل بيت عليهم السلام ندارند را ناصبی می شمارند.
معظم له فرمودند: اين مسأله ده ها روايت خاصّ و عام دارد و فقها مختلف برداشت کرده اند، ولی عمل مشهور بر خلاف اين دسته روايات است. پس اگر مبنای جابر و کاسريت عمل و يا اعراض مشهور را بپذيريم اين روايات معتبر نيستند و ظاهراً معرض عنها هستند. .
🔸سپس بحث از روزه شخص مريضی شد که اگر خود را می تواند مداوا کند آيا معالجه و مداوا واجب است تا بتواند روزه بگيرد؟
مرجع عاليقدر فرمودند: ظاهراً مراجعه به دکتر و مداوا لازم نيست زيرا تبديل موضوع دليل می خواهد، مثل کسی که کمر درد دارد و نمی تواند ايستاده نماز بخواند مراجعه به دکتر و معالجه و مداوا بر او واجب نيست تا ايستاده نمازش را بخواند. .
🔸در ادامه معظم له به دو نکته مهم اشاره فرمودند:
1) در لا ضرر و لا حرج نبايد باغی و عادی باشد «فمن اضطرّ غير باغٍ ولا عادٍ فلا إثم عليه» (بقره/173).
2) خوف ضرر هم برای رفع تکليف کافی است بر خلاف خوف حرج که مرتفع تکليف نيست. .
🔸سپس مرجع عاليقدر در پاسخ به سؤالی در باب انعقاد نذر به قرائت حديث کساء فرمودند: در انعقاد نذر فضيلت نياز است، و حديث کساء قطعاً فضيلت داشته و سند معتبر نيز دارد و از طرفی هم قاعده تسامح در ادله سنن را داريم، پس اين نذر منعقد می شود. .
🔸در پايان ايشان بحثی مفصل در باب وجوب خمس و معيار در تعيين سال خمسی نموده و در خلال آن مباحث روايتی از امام رضا عليه السلام را نقل کردند که آن حضرت در ضمن نامه ای به شيعيان خود نوشتند: «إن الخمس عوننا علی ديننا... فلا تزووه عنّا ولا تحرموا أنفسکم دعاءنا ما قدرتم عليه فإنّ إخراجه مفتاح رزقکم وتمحيص ذنوبکم...» (الاستبصار، ج2، ص59). .
عضویت در کانال تلگرام:
http://telegram.me/shirazi_ir
. (لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي
Read more
<span class="emoji emoji1f331"></span>🕊 <span class="emoji emoji2b55"></span>️✍حکایتی بسیار زیبا و خواندنی <span class="emoji emoji1f33a"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f341"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f342"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f341"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f342"></span><span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f341"></span> <span class="emoji emoji1f343"></span> در نیمه های سال تحصیلی معلّم کلاس به مدّت یک ماه ...
Media Removed
🕊 ️✍حکایتی بسیار زیبا و خواندنی در نیمه های سال تحصیلی معلّم کلاس به مدّت یک ماه به دلیل مشکلاتش کلاس را ترک کرد و معلّمی جدید موقّتاً به جای او آمد. پس شروع به تدریس نمود و بعد، از چند دانش آموز شروع به پرسش در مورد درس کرد. وقتی نوبت به یکی از دانش آموزان رسید و پاسخی اشتباه داد بقیه ... 🌱🕊 ⭕️✍حکایتی بسیار زیبا و خواندنی 🌺🍃🍁🍃🍂🍃🍁🍃🍂🍃🍁
🍃
در نیمه های سال تحصیلی معلّم کلاس به مدّت یک ماه به دلیل مشکلاتش کلاس را ترک کرد و معلّمی جدید موقّتاً به جای او آمد.

پس شروع به تدریس نمود و بعد، از چند دانش آموز شروع به پرسش در مورد درس کرد.
وقتی نوبت به یکی از دانش آموزان رسید و پاسخی اشتباه داد بقیه دانش آموزان شروع به خندیدن کردند و او را مسخره می کردند.
معلّم متوجّه شد که این دانش آموز از ضریب هوشی و اعتماد بنفسی پایین برخوردار است و همواره توسّط هم کلاسی هایش مورد تمسخر قرار می گیرد.
زنگ آخر فرا رسید و وقتی دانش آموزان از کلاس خارج شدندمعلّم آن دانش آموز را فرا خواند و به او برگه ای داد که بیتی شعر روی آن نوشته شده بود و از او خواست همان طور که نام خود را حفظ کرده آن بیت شعر را حفظ کند و با هیچ کس در مورد این موضوع صحبت نکند.
در روز دوم معلّم همان بیت شعر را روی تخته نوشت و به سرعت آن بیت شعر را پاک کرد
و از بچّه ها خواست هر کس در آن زمان کوتاه توانسته شعر را حفظ کند دستش را بالا ببرد.
هیچ کدام از دانش آموزان نتوانسته بود حفظ کند.
تنها کسی که دست خود را بالا برد و شعر را خواند همان دانش آموز دیروزی بود که مورد تمسخر بچّه ها بود .
بچّه ها از این که او توانسته در این فرصت کوتاه شعر را حفظ کند مات و مبهوت شدند.
معلّم خواست برای او کف بزنند و تشویقش کنند.
در طول این یک ماه معلّم جدید هرروز همین کار را تکرار می کرد و از بچّه ها می خواست تشویقش کنند و او را مورد لطف و محبّت قرار می داد.
کم کم نگاه هم کلاسی ها نسبت به آن دانش آموز تغییر کرد.
دیگر کسی او را مسخره نمی کرد.
آن دانش آموز خود نیز دارای اعتماد به نفس شد و احساس کرد دیگر آن شخصی که همواره معلّم سابقش "خنگ " می نامید نیست.
به خاطر اعتماد بنفسی که آن معلّم دلسوز به او داد، دانش آموز تمام تلاش خود را می کرد که همواره آن احساس خوبِ برتر بودن و باهوش بودن و ارزشمند بودن در نظر دیگران را حفظ کند.
دیگر نمی خواست مانند گذشته موجودی بی اهمّیّت باشد.
آن سال ت معدّلی خوب قبول شد.

به کلاس های بالاتر رفت.
در کنکور شرکت کرد و وارد دانشگاه شد.
مدرک دکترای فوق تخصص پزشکی خود را گرفت و هم اکنون پدر پیوند کلیه جهان است .بله او کسی نیست جز دکتر ملک حسینی
این قصه را دکتر ملک حسینی در کتاب زندگانی خود و برای قدردانی از آن معلّم که با یک حرکت هوشمندانه مسیر زندگی او را عوض نمود، در صفحه اینستاگرامش نوشته و برای معلّم خود آرزوی موفقیت نموده.
Read more
‍ هوالحبیب عادت کرده ام هنگامی که میخواهم در مورد چیزی بنویسم، صبر کنم تا تب و تاب اطراف موضوعی که انتخاب ...
Media Removed
‍ هوالحبیب عادت کرده ام هنگامی که میخواهم در مورد چیزی بنویسم، صبر کنم تا تب و تاب اطراف موضوعی که انتخاب کرده ام تا پیرامونش قلم بزنم فروکش کند. اما هرچه صبر کردم، تبی بالا نرفت که بخواهد پایین بیاید و تابی از کسی نرفت که بخواهد باز آید. انگار اصلا نبوده ای. اما داستان برای من متفاوت است. اغراق نیست ... ‍ هوالحبیب
عادت کرده ام هنگامی که میخواهم در مورد چیزی بنویسم، صبر کنم تا تب و تاب اطراف موضوعی که انتخاب کرده ام تا پیرامونش قلم بزنم فروکش کند. اما هرچه صبر کردم، تبی بالا نرفت که بخواهد پایین بیاید و تابی از کسی نرفت که بخواهد باز آید. انگار اصلا نبوده ای.
اما داستان برای من متفاوت است. اغراق نیست اگر بگویم هر روز تو را یاد می کنم. هر روز ساعت ۶ صبح بعد از آنکه پخش ماشین روی موج ۸۸ روشن می شود و رادیو جوان صفحه ای از کلام الله را با ترجمه استاد خرمشاهی پخش می کند. پس از آنکه ۳ بار آیت الکرسی ام را خواندم و روزم را با لعن بر بنیان گذاران ظلم بر خاندان رسول مکرم اسلام و سلام بر ارباب بی کفنم شروع می شود.
آن هنگام که از تقاطع خیابان ریحانی، مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت را طی می کنم، سرم ناخودآگاه به سمت چپ متمایل می شود. درست روی دیواری بزرگ تصویر زیبای تو را میبینم. یادت می کنم. دلم می سوزد. آتش می گیرم و حسرت میخورم که چرا چون تویی باید آنقدر زود عزم سفر کند و عده ای باید بقدری عمر کنند که عمر زیادشان آسیبی شود برای خودشان و دین و دنیای بسیاری از اهل این سرزمین.
عبور میکنم، چه می توان کرد جز صبر در برابر حکمت ذات حضرت حق تعالی، اما دلم همانجا جمالت را به نظاره می نشیند.
چهاردهم دیماه ۱۳۹۶ دقیقا شد ۱۲ سال. دوازده سالی که پژوهشکده #رویان پدر خود را از دست داد. پدری که اگر همین چهل و اندی سال اندک را نمی زیست بسیاری از پدران و مادران این سرزمین محروم بودند از لذت بابا و مامان خوانده شدن.
اما خیالم راحت است. در وانفسای مسابقه مسوولان و خواص بی مصرف #انقلاب پر برکتمان در اتلاف سرمایه مادی، معنوی و انسانی، گوی سبقت را از هم می ربایند و در محکمه الهی و در مقابل قضاوت مردم مردود می شوند، #رویش هایی از جنس امثال تو و #تهرانی_مقدم ها هستند که راهتان را ادامه دهند تا پرچمی که برافراشته اید بر زمین نیافتد.
آنان که نتوانستند وجود پر برکتت را تحمل کنند نیز بدانند، فرزندانی که با تلاش پژوهشکده ای که تو بنیان نهادی ای به عرصه گیتی پای میگذارند نام دکتر شهید سعید #کاظمی_آشتیانی را از یاد نخواهند برد.
پ.ن ۱ : در روزگاری که هر بی مصرفی خود را هدف ترور بیولوژیک میداند، معتقدم دکتر کاظمی آشتیانی ترور شدند و اماره این ادعایم نیز فرمایش حضرت آقاست که دکتر کاظمی آشتیانی را شهید خواندند.
الاحقر_محمدهادی کیمیائی
Read more
 #bighanoon #farivarkharabati کشور نیکاراگوئه (با اروگوئه اشتباه گرفته نشود، نیکاراگوئه مدل ...
Media Removed
#bighanoon #farivarkharabati کشور نیکاراگوئه (با اروگوئه اشتباه گرفته نشود، نیکاراگوئه مدل چینی اروگوئه است!) در آمریکای جنوبی قرار دارد و پایتختش ماناگوآست که در برخی شبکه‌های ماهواره‌ای دکتر آز (یک دکتر بیکار که اغلب ملعبه دست این شبکه‌ها شده!) از آن به عنوان داروی لاغری نام می‌برد. ... #bighanoon #farivarkharabati
کشور نیکاراگوئه (با اروگوئه اشتباه گرفته نشود، نیکاراگوئه مدل چینی اروگوئه است!) در آمریکای جنوبی قرار دارد و پایتختش ماناگوآست که در برخی شبکه‌های ماهواره‌ای دکتر آز (یک دکتر بیکار که اغلب ملعبه دست این شبکه‌ها شده!) از آن به عنوان داروی لاغری نام می‌برد. واحد پول این کشور هم کوردوبا مدافع کلمبیایی سابق تیم اینترمیلان است. تا قرن شانزدهم مردم نیکاراگوئه خوش و خرم بودند، پلنگ منزوی از دودکش برای گراز جذاب با دود نامه می‌فرستاد و می‌گفت: «سر راه نون و زغال بخر!» و شما در آسمان این کشور یک سری اشکال می‌دیدید که برخی از آن‌ها با پوشش صفحه پیوندها توی آسمان قرار داشتند تا اینکه قلم پای فرانسیسکو هرناندز دو کوردوبا شکست و به آنجا رسید و نیکاراگوئه را کشف کرد. اسپانیایی‌ها در هجوم اولیه شکست خوردند و به سرخ‌پوستان نیکاراگوئه گفتند: «این یه کوردوبا بود که شکستش دادید، ما میریم و با دو کوردوبا برمی‌گردیم!».نیکاراگوئه حدود دو قرن با روش «یکیشون خیلی خوبه، یکیشون خیلی خوبه، همگی بگید ماشالا!» اداره شد، به این صورت که بین اسپانیا و مکزیک دست به دست گشت تا نهایتا به استقلال رسید. پس از استقلال، دو جناح سیاسی لئون و گرانادا با یکدیگر وارد جنگ شدند و در نهایت یک سرباز آمریکایی (باور کنید!) به نام ویلیام واکر لیبرال‌های لئون رو در برابر محافظه‌کاران گرانادا به پیروزی رساند تا لیبرال‌ها بگویند: «اگه جای سرباز، بی‌بی خشت میاوردیم، زودتر هم پیروز می‌شدیم!» این سرباز در نهایت رییس دولت نیکاراگوئه شد اما با دسیسه درباریان در هندوراس اعدام شد. پس از او یک دیکتاتور درجه یک به نام سوموزا گارسیا وارد شد که انصافا فصل جدیدی در مذاکرات صلح را نه در نیکاراگوئه بلکه در جهان رقم زد. او از رقیب خود یعنی ساندیانو برای برگزاری نشست صلح دعوت کرد و او را ترور کرد و گفت: «می‌بینید مردم؟! دیگه کسی نیست با صلح مخالف باشه؟! برید زندگیتون ر بکنید!» چند سال بعد ریگوبرتو لوپز پرز، شاعر نیکاراگوئه‌ای، سوموزا را ترور کرد تا انتقام ترور ساندیانو را گرفته باشد. واقعا یک تروریست می‌تواند شاعر باشد اما یک شاعر نمی‌تواند تروریست باشد و ظاهرا این شاعر با شعار؛ سلاح من، تفنگ من است و قلم و این سوسول‌بازی‌ها نیست؛ مانیفست جدیدی را وارد ادبیات کرد. سال‌ها بعد یک جوان به نام فونسکا حزب ساندینیستا را پایه ریزی کرد که مخالفان به او و هوادارانش لقب «برو ساندینیستت رو بنوش» را دادند. در نهایت هم پسر سوموزا را در آرژانتین ترور کردند. .

بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
‌ سیگار می‌کشید، یهو باد زد و آسمون تیره شد گفت پس چرا اینطوری شد، گفتم که کمر تابستون شکست، بوی پاییزه. ...
Media Removed
‌ سیگار می‌کشید، یهو باد زد و آسمون تیره شد گفت پس چرا اینطوری شد، گفتم که کمر تابستون شکست، بوی پاییزه. یعنی خیلی زود زورشو زد که بگه من دارم میام، موفقم شد، فاز عصر امروزو به دست گرفت کاملا. ولی انصاف نیست که انقدر داره زود میگذره، شمایی که teenage هستی و احتمالا این پست رو می‌بینی و تعدادتون تقریبا ...
سیگار می‌کشید، یهو باد زد و آسمون تیره شد
گفت پس چرا اینطوری شد، گفتم که کمر تابستون شکست، بوی پاییزه. یعنی خیلی زود زورشو زد که بگه من دارم میام، موفقم شد، فاز عصر امروزو به دست گرفت کاملا. ولی انصاف نیست که انقدر داره زود میگذره، شمایی که teenage هستی و احتمالا این پست رو می‌بینی و تعدادتون تقریبا توی پیج من ۷۰۰۰ نفره، حواست باشه که توی خفن‌ترین روزای زندگی هستی، حالشو ببر همه جوره و تا میتونی تجربه کسب کن، حالا ماها رو به زور تو مدارس مذهبی بار آوردن (به تعاریف ساختگی خودشون) و دورو و سه‌رو و چهاررو شدیم، تا بهمون می‌گفتن "تجربه" سرخ می‌شدیم، اما شماها نسل بهتری هستین، خیلی محیط و خانواده براتون همگن‌تره، استفاده کنین، سفر برین، کارای جدید یاد بگیرین، آدمای جدید رو ببینین، خیلی خفنه اینا، خیلی بوی زندگی داره، حالا چرا اینارو میگم؟ نصیحتتون کنم؟ نه، فقط برای اینکه از ما بهتر و آروم‌تر و خوش‌تر باشین. یه وقتایی انقدر وقت کم میاد که یه ساعت مطالعه یا فیلم دیدن راحت برات عقده میشه‌. البته که به قول علی، کارگردان باشی تا بازیگر همه چی بهتره، واقعا هم درست میگه، کارگردان شدن اما تمرین می‌خواد، برنامه‌ریزی می‌خواد. البته منم زیاد بطالت عجیبی ندارم، صبح‌ها میرم شرکت، دو روز تو هفته جمعا ده ساعت یه کلاسی می‌رم، بعضی وقتها پیانو می‌زنم، خیلی وقتها پیاده‌روی میکنم، شبها اگه برسم مقاله میخونم و یه چرخی تو خبرا می‌زنم. پنجشنبه جمعه هم تا میای یکم بخوابی و کارای عقب موندت رو جمع کنی تموم میشه، البته انرژیم خیلی به نسبت قبل کم شده و باید برم دکتر، از صبح تا شب خمیازم، ولی می‌کشونم خودمو تا مقصد، اما زیادی خستم، کم خون نیستم، ولی آزمایش دادم ویتامین د پایینه، البته همیشه بوده. از یه طرف بعضی وقتا هم نمیشه آنلاین فیفا نزد. همش که نباید دوید. خلاصه اینکه، هرچی از ۲۰ فاصله می‌گیری هی روزا فشرده‌تر می‌شن، قدر لحظه‌هارو باید خیلی بدونیم. خیلی. چقدر حرف زدم، آشفته و ازین در به اون در. یه وقتاییم نمیشه منسجم و شیک نوشت دیگه، ببخشید.

#چرکنویسی

پ.ن: خیلیاتون می‌دونید من ضد سیگارم، تقریبا همه دوستام سیگارین، تعدادیشونو موفق شدم ترک بدم، شمام نکشین، بابا حیفه، شیش تا نفس عمیق بکش توی یک دقیقه ببین چه حالی میده، حالا فکر کن جاش دود بیاد تو، اولش عُق می‌زنی، ولی بعد عاشقش میشی.
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>سخنان مهم دکتر #جلیلی در نشست تخصصی وضعیت بازار #ارز: . <span class="emoji emoji1f539"></span>هدف از تشکیل این جلسات بررسی مشکلات ...
Media Removed
. سخنان مهم دکتر #جلیلی در نشست تخصصی وضعیت بازار #ارز: . هدف از تشکیل این جلسات بررسی مشکلات موجود در #بازار_ارز و ارائه راهکار های تخصصی و عملیاتی به مسئولین جهت حل مشکل این حوزه است. . کسانی که به برکت مسئولیت های مختلف در نظام تجارب مختلف کسب کرده اند این تجارب را باید برای اخذ تصمیم درست ... .
🔻سخنان مهم دکتر #جلیلی در نشست تخصصی وضعیت بازار #ارز:
.
🔹هدف از تشکیل این جلسات بررسی مشکلات موجود در #بازار_ارز و ارائه راهکار های تخصصی و عملیاتی به مسئولین جهت حل مشکل این حوزه است.
.
🔹کسانی که به برکت مسئولیت های مختلف در نظام تجارب مختلف کسب کرده اند این تجارب را باید برای اخذ تصمیم درست در اختیار مسئولین فعلی بگذارند.
.
🔹از آنجایی که کشور در یک #جنگ_اقتصادی است لذا باید برای هر سناریوی دشمن یک برنامه از پیش فکر شده داشت.
.
🔹به نظر می رسد #ترامپ می خواهد با استفاده از ظرفیت های #برجام و غیر برجام، ابزارهای اعمال فشار بر ایران را زیاد کند و به همین خاطر باید برای چنین فضایی حداکثر پیش بینی و آمادگی را داشت.
.
🔹 6 سال قبل نیز مانند امروز کشور با مشکل ارز مواجه بود که در آن زمان مجموعه تدابیری اندیشیده شد که با روی کار آمدن دولت یازدهم، بسیاری از این تجارب و تدابیر کنار گذاشته شد. .
🔹البته این حق هر دولتی است که یک تدبیر قبل را کنار بگذارد اما متاسفانه جایگزین شایسته ای هم برای این تدابیر ارائه نشد.
.
🔹امروز پس از 5 سال از آغاز کار دولت یازدهم نه تنها شاهد ارائه راهکار جدیدی برای حل مشکلات این حوزه نیستیم بلکه شاهد بازگشت دیرهنگام و ناقص به برخی تدابیر گذشته هستیم.
.
🔹با شناسایی دقیق مشکلات فعلی باید تلاش کرد تا در آینده شبیه این مشکلات در بازار ارز تکرار نشود. .
🔹نباید یک تصمیم به ظاهر اقتصادی در یک کشور کوچک، بازار ارز در ایران را دچار نوسان کند. .
🔹اخیرا به نقل از یکی از مسئولین بیان شد که 8 ماه است جلسات ستاد ویژه اقتصادی را تشکیل نداده اند! و حالا مجددا قصد برگزاری این جلسات را دارند که این نشان می دهد تحلیل های نادرست و خوش بینی های نابجا درباره رفتار #دشمن تا چه اندازه غلبه داشته.
. 🔹برخی #تحلیلهای_فلج_کننده باعث می شود تا برخی مسئولین نسبت به آینده پیش بینی درست نداشته باشند و کشور به لحاظ اقتصادی آسیب پذیر شود.
.
🔹مرداد سال گذشته در یک نشست تخصصی که پیرامون #تحریم های جدید امریکا علیه ایران تحت عنوان #کاتسا تصویب شد، آثار این تحریم ها را در آینده بر اقتصاد کشور بیان کردم مگر آنکه مسئولان نسبت به آینده پیش بینی درست و اقدام لازم را از هم اکنون اتخاذ کنند اما متاسفانه در همان برهه برخی گفتند کاتسا اصلا تحریم جدیدی محسوب نمی شود و اثر خاصی هم بر اقتصاد ما نخواهد داشت! کاش آن حرفهایشان درست بود اما همانها چند ماه بعد حرف خود را پس گرفتند.
.

#ارز #دلار #یورو #اونس #بازار #سکه #پول #اقتصاد #سعیدجلیلی #سعید_جلیلی #دکتر_سعید_جلیلی
Read more
. همچنان در کماست . محمد تولایی روحانی جوان اهل مشهد؛ که شش روز پیش یک موتورسوار با چاقو به سینه اش ...
Media Removed
. همچنان در کماست . محمد تولایی روحانی جوان اهل مشهد؛ که شش روز پیش یک موتورسوار با چاقو به سینه اش کوبید؛ همچنان در کماست . . به گفته برادر آقا محمد؛ پس از عمل جراحی دو شب پیش؛ به #کما رفته و پزشکان گفته اند؛ چنانچه تا صبح پنج شنبه به هوش نیاید؛ دستگاه ها را از او جدا می کنند. . خانواده این روحانی جوان، ... .
همچنان در کماست .
محمد تولایی روحانی جوان اهل مشهد؛ که شش روز پیش یک موتورسوار با چاقو به سینه اش کوبید؛ همچنان در کماست . .

به گفته برادر آقا محمد؛ پس از عمل جراحی دو شب پیش؛ به #کما رفته و پزشکان گفته اند؛ چنانچه تا صبح پنج شنبه به هوش نیاید؛ دستگاه ها را از او جدا می کنند. .

خانواده این روحانی جوان، از عدم رسیدگی مناسب و به موقع به او در بیمارستان شهید کامیاب مشهد بشدت گله مندند . .

خواهر زاده این روحانی گفت: برای چهار روز بستری بودن دایی محمد در این بیمارستان حدود سه میلیون تومان از ما گرفتند و هیچ کاری هم برایش نکردند . .

او گفت: مسئولان بیمارستان گفته اند؛ این بیمار چاقو خورده و بیمه شامل حالش نمی شود؛ و باید هزینه هایش را خودتان پرداخت کنید ! .

او همچنین گفت: در چهار روز اول بستری دایی ام در بیمارستان کامیاب مشهد؛ دستکم به چهار بیمارستان خصوصی رفتیم تا از آنها پذیرش بگیریم اما به بهانه بدحال بودن داییم؛ و اینکه احتمال مرگ او را می دادند؛ به این بیمارِ بدحال پذیرش ندادند ! .

حالا به خانواده اش خبر داده اند که برای آخرین بار بروند و این روحانی جوان را ببینند. .

برایش و برایشان دعا کنیم 🙇‍♂️
.
.
پی نوشت : جناب آقای دکتر حسن قاضی زاده هاشمی؛ وزیر محترم بهداشت و درمان؛ لطفا در خصوص عملکرد همکارانتان در بیمارستان کامیاب مشهد دستور بررسی فرمایید . .
@dr.hasan.hashemi .
اطلاعات بیشتر در یک و دو پُست قبل .

#مشهد #روحانی #طلبه
Read more
. شاید ماه از شرایط مناسب برای پشتیبانی از حیات برخوردار بوده . <span class="emoji emoji1f538"></span>بر اساس تحقیقات جدید پروفسور «یان ...
Media Removed
. شاید ماه از شرایط مناسب برای پشتیبانی از حیات برخوردار بوده . بر اساس تحقیقات جدید پروفسور «یان کرافورد» از دانشگاه لندن و دکتر «دیرک شولز ماکوچ» از دانشگاه ایالتی واشنگتن، احتمالا دو پنجره سکونت‌پذیری برای ماه وجود داشته است. . اخترزیست شناسان گفتند: «شرایط در سطح ماه برای پشتیبانی ... .
شاید ماه از شرایط مناسب برای پشتیبانی از حیات برخوردار بوده
.
🔸بر اساس تحقیقات جدید پروفسور «یان کرافورد» از دانشگاه لندن و دکتر «دیرک شولز ماکوچ» از دانشگاه ایالتی واشنگتن، احتمالا دو پنجره سکونت‌پذیری برای ماه وجود داشته است.
.
🔹اخترزیست شناسان گفتند: «شرایط در سطح ماه برای پشتیبانی از گونه‌های ساده حیات مدتی کوتاه پس از شکل گیری ماه کفایت میکرده است. گفتنی است که ماه از یک دیسک در چهار میلیارد سال گذشته پدید آمد و در پی افزایشِ حداکثری فعالیت آتشفشانی در حدود ۳٫۵ میلیارد سال گذشته به وقوع پیوست. در طول هر دو دوره، ماه مقادیر بسیار زیای از گازهای فرار اَبَرداغ به بیرون پخش کرد؛ مثل بخار آب. راه یافتن گاز از بخش‌های درونی ماه به بیرون باعث ایجاد نهرهایی از آب مایع در سطح ماه و اتمسفری نسبتا متراکم گردید. انتظار می رود آب مایع به مدت میلیون‌ها سال در اتمسفر باقی مانده باشد.»
.
🔸دکتر «دیرک شولز ماکوچ» بیان کرد: «اگر آب مایع و اتمسفر مناسب برای مدتی طولانی در ماه اولیه وجود داشت، انتظار می رود سطح ماه دستکم برای مدتی کوتاه قابل سکونت بوده باشد.» ...
.
ادامه و بیشتر:
bigbangpage.com/?p=78088
.
🆔 @big.bangpage
Read more
. اخیرا علی ربیعی در یک توییتی اعلام کرده می‌خواهد کتاب «شازده کوچولو» را به علی لاریجانی هدیه دهد. ...
Media Removed
. اخیرا علی ربیعی در یک توییتی اعلام کرده می‌خواهد کتاب «شازده کوچولو» را به علی لاریجانی هدیه دهد. اول که این توییت را خواندیم گفتیم احتمالا می‌خواهد از او بپرسد «اهلی شدن یعنی چی؟!» بعد دیدیم موضوع چیز دیگری است. با این تفاسیر ما هم تصمیم گرفتیم یک لیست کتاب پیشنهادی برای اهدا به مقامات کشوری ... .
اخیرا علی ربیعی در یک توییتی اعلام کرده می‌خواهد کتاب «شازده کوچولو» را به علی لاریجانی هدیه دهد. اول که این توییت را خواندیم گفتیم احتمالا می‌خواهد از او بپرسد «اهلی شدن یعنی چی؟!» بعد دیدیم موضوع چیز دیگری است. با این تفاسیر ما هم تصمیم گرفتیم یک لیست کتاب پیشنهادی برای اهدا به مقامات کشوری تهیه کنیم:
.
الف) کتاب «قصه‌های من و بابام» یک روایت کودکانه از داستان‌های شیرین یک پدر و پسر است. ما این کتاب را به‌طور خاص به آقای دکتر عارف هدیه می‌کنیم. ایشان واقعا پدری دلسوز، مهربان و فداکار و اصلا یه وضعی بودند که توانستند یک ژن خوب را به جامعه تحویل دهند. البته خوشبختانه این کتاب یک مجموعه سه جلدی است که می‌توان آن را به چند ژن خوب دیگر هم اهدا کرد.
.
ب) کتاب «دو قرن سکوت» هم برای هدیه دادن بد نیست. شاید فکر کنید این را هم می‌خواهیم به دکتر عارف پیشکش کنیم، اما گول خوردید. از آنجایی که کلا کتاب را برای دکور می‌گیریم و فقط اسمش را می‌بینیم، می‌خواهیم این کتاب را به یک‌سری از مسئولان هدیه بدهیم که هر روز فقط اسم همین کتاب را ببینند و سرلوحه کارشان قرار دهند. واقعا ما در این مدت دیدیم که دکتر عارف ساکت، چقدر بهتر از دکتر عارف غیر ساکت است. همین فومول برای خیلی از مسئولان دیگر هم صادق است و دوست داریم مدیران ارشد کشوری همیشه در بهترین حالت خودشان قرار داشته باشند.
.
ج) شاید شما هم مثل ما به کتاب‌های جورج اورول فکر کرده باشید، مثلا کتاب «همه جا پای پول در میان است». مسئولان ما انقدر غیر مادی شده‌اند که بد نیست این کتاب را بخوانند شاید کمی بروند دنبال پول. البته جورج اورول یک کتاب خوب دیگر هم دارد که خواندنش برای مدیران ما خالی از لطف نیست؛ کتاب «آس و پاس‌ها در پاریس و لندن» می‌تواند به مسئولان ما بگوید اگر یک وقت خواستند به لندن بروند و در پاساژها برای فرزندان‌شان چیزی بخرند، ممکن است با چه آس و پاس‌ها و بدبخت‌هایی روبه‌رو شوند.
.
د) کتاب «تاریخ جهان برای کودکان و نوجوانان» گزینه بعدی ما برای هدیه دادن به یک مخاطب خاص است. یکی از مورخان برجسته، باسواد، قابل استناد و...، شخصی است که دوست داریم این کتاب را تقدیم ایشان کنیم، تا شاید به روایت تاریخ کشورمان کمک کرده باشیم. ایشان از طرفداران پر و پاقرص «بی‌قانون» است که چند وقت قبل با زبان ادبی‌خاص خودش، از یکی از طنز نویسان تشکر کرد. پس حداقل کاری که در حق ایشان می‌توانیم بکنیم این است که با یک هدیه کوچک قدردان زحمات‌شان باشیم.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
. <span class="emoji emoji3120e3"></span> دو استاد موقعیت شغلی و تحصیلی خود را در آمریکا علی رغم توصیه اساتیدِخارج از کشور، ترک کرده و به ...
Media Removed
. دو استاد موقعیت شغلی و تحصیلی خود را در آمریکا علی رغم توصیه اساتیدِخارج از کشور، ترک کرده و به ایران بازمی گردند. استاد دیگری که نیز روی پروژه "کاوشگر خورشید" فعالیت می کرده نیز تصمیم می گیرد که به همراه آن دو استاد فعالیت های خود را در دانشگاه شیراز ادامه دهد. ( بازه های زمانی متفاوت ) پس از ... .
1⃣ دو استاد موقعیت شغلی و تحصیلی خود را در آمریکا علی رغم توصیه اساتیدِخارج از کشور، ترک کرده و به ایران بازمی گردند. استاد دیگری که نیز روی پروژه "کاوشگر خورشید" فعالیت می کرده نیز تصمیم می گیرد که به همراه آن دو استاد فعالیت های خود را در دانشگاه شیراز ادامه دهد. ( بازه های زمانی متفاوت )
2⃣ پس از مراجعه به هیات جذب ، اجازه حضور این سه نفر در دانشکده برق و کامپیوتر صادر می شود و تا پنج سال به آن ها مهلت داده می شود تا در دانشکده فعالیت داشته باشند و پس از آن ارزیابی شوند (ارزیابی به صورت سالیانه است و در پایان هر سال هیات جذب در مورد اخراج و یا ابقای فرد تصمیم می گیرد).حامد مسندی به مدت یک سال جهت بررسی مدارک ، بیکار مانده و مجبور به تدریس در دانشگاه آزاد می گردد (به ازای یک سال فقط یک میلیون و دویست هزار تومان دریافت می کند)

3⃣در نهایت پذیرش می شوند. در سال نود و پنج هیات علمی دانشکده دو جلسه تشکیل می دهد که فرآیندهایی غیرقانونی در آن انجام می پذیرد (تغییر و دستکاری فرم ارزیابی وزارت علوم برای ارزیابی اساتید پیمانی و اضافه کردن بندی مبنی موافقت با حضور و یا عدم حضور این سه استاد در بخش) و رای گیری به صورت غیرمحرمانه انجام می پذیرد.نتیجه این نظرسنجی، عدم همکاری با این اساتید است. نتایج و ارزیابی به هیات جذب دانشگاه ارسال می شود.
دکتر مسندی، رییس اداره آموزش دانشگاه و از اساتید حاضر در این جلسه، نظر معاون آموزشی دانشگاه را مبنی بر غیر قانونی بودن این فرایند به حاضرین در جلسه اعلام میدارد.

4⃣ هیات جذب دانشگاه در بهار نود و شش نظر خود را مبنی بر لزوم ادامه همکاری با این سه استاد همانند سابق ،اعلام میدارد.

5⃣اما در شروع ترم تحصیلی گذشته هیچ درسی در اختیار این اساتید قرار نمی گیرد.
.

6⃣ دانشجویان دانشکده برق و کامپیوتر به نشانه حمایت از سه استاد و اعتراض به عدم تخصیص دروس تخصصی به سه استاد نامه ای بالغ بر "سیصد و پنجاه" امضا را به ریاست دانشگاه تقدیم می کنند.

7⃣ مدتی بعد از این اعتراضات برای هر یک از دو برادر مسندی یک درس مبانی کامپیوتر که برای دانشجویان غیر برقی بود قرار داده میشود و برای دکتر حقدل هیچ درسی قرار داده نمیشود.
این دروس به جای دروس مرسوم و تخصصی به آنها ارائه می گردد که تا پیش از این توسط دانشجویان دکتری تدریس می گردیده است و برخلاف قانون، (دانشکده اجبارا باید ده واحد در اختیار هر استاد قرار دهد) به همین دروس اکتفا می شود.
#مطالبه_ادامه_دارد #آن_سه_استاد .
.
ادامه در پست بعد ◀
Read more
@hanif_soltani . من اشتباه کردم. شاید مهم ترین اتفاقی که در دنیای شخصی یک انسان می افتد این باشد ...
Media Removed
@hanif_soltani . من اشتباه کردم. شاید مهم ترین اتفاقی که در دنیای شخصی یک انسان می افتد این باشد که به اشتباه خود پی ببرد. گاهی این اشتباهات از سر جوانی است و گاهی به دلیل عصبانیت ها. یعنی اینکه آدم از جایی دیگر عصبانی است و آن را بر سر دیگری خراب می کند. شاید بزرگترین اشتباه زندگی من، ناراحت کردن، ... @hanif_soltani
.
من اشتباه کردم. شاید مهم ترین اتفاقی که در دنیای شخصی یک انسان می افتد این باشد که به اشتباه خود پی ببرد. گاهی این اشتباهات از سر جوانی است و گاهی به دلیل عصبانیت ها. یعنی اینکه آدم از جایی دیگر عصبانی است و آن را بر سر دیگری خراب می کند. شاید بزرگترین اشتباه زندگی من، ناراحت کردن، مهم ترین استاد زندگی ام بود و این پست را برای تسکین شرمساری ام می نویسم. استاد مهدی سلطانی شخصی است که بدون تردید بیشترین تاثیر را در زندگی هنری من و حتی زندگانی خصوصی من داشته است. یادش بخیر روزی که برای اولین بار سر کلاس درسش نشستم تنها توهم و رویایی از بازیگری داشتم. بدنی تربیت نشده صدایی بی کیفیت و بازی هایی اغراق شده، مهدی سلطانی ابتدا به من آموخت اما نه صرفا در کلاس درس بلکه روی صحنه یادش بخیر بازی ها و تکنیک های شخصی اش را تک تک برایم آنالیز می کرد، با هم تئاتر می دیدیم و او به من مشق می داد که بازی ها را آنالیز کنم تا بازیگری را بشناسم روزهایی که از فرط ناتوانی ادا در می آوردم و مثلا حرکات فرم را اجرا می کردم. اخم می کرد و با صدای مردانه جدی اش می گفت: باور پذیر نیست، هر جور می خوای بازی کن فقط من رو متقاعد کن. وقت هایی که بازی فالشم را تشخیص نمی دادم و از توضیح دادن خسته اش می کردم، خودش عین بازی خودم را بازی می کرد سپس بازی درست کاراکتر را به من می آموخت. روز دلتنگی غربت از روز های دانشجویی خودش می گفت از روزهای غریبی اش در فرانسه و روز های جوانی اش در کوی دانشگاه تهران. مهدی سلطانی به من آموخت، بیشتر از یک استاد خیلی بیشتر. یادش بخیر با بچه های سال بالایی مان خوابکده را اجرا کرد و بهترین نقش را به من داد و هر روز صبورانه بازی من را اصلاح کرد. او بعد تر مرا به سریال شهرزاد معرفی کرد و حالا من پسرک خام تازه بازیگر نشده نقش را پس زده و گفتم دکتر مرا برای سیاهی لشکر برده است. دکتر برای بازی نقش جری در نمایش داستان باغ وحش، ماه ها و شاید سال ها اتود هایم را دید و من بازیگر نشده، به غروری کاذب رسیده بودم که بسیاری از صحبت هایش را نادیده گرفتم. بعد تر در بحبوحه روز هایی سخت که با افسردگی توئم بودم، تمامی آنها را نادیده گرفتم و گفتم دکتر سلطانی استاد راهنمایم بوده است و ده دقیقه فقط سر تمرینم آمده است. راستش را بگویم آن زمان محبت هایش را نادیده گرفتم و امروز بعد از قریب پنج سال تازه به اشتباه خودم، پی برده ام. شاید این مطلب علاوه بر تسکین شرمساری ام، تجربه ای باشد برای دانشجویان جوان تر. دکتر مهدی سلطانی به من بسیار آموخت و من همواره مدیون او هستم. ادامه در کامنت
Read more
. پایان سومین قاب از ماه عسل 97.. . در بخش دوم برنامه آقای دکتر مطلق(داروساز)و اقای دکتر زرگران(عضو ...
Media Removed
. پایان سومین قاب از ماه عسل 97.. . در بخش دوم برنامه آقای دکتر مطلق(داروساز)و اقای دکتر زرگران(عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران)به همراه اقای تک دهقان در برنامه حاضر بودند. آیتمی از داروی اختراعی اقای تک دهقان در زمینه سرطان پخش می شود. بعد از آیتم دکتر زرگران در زمینه ی ثبت و تولید یک ... .
پایان سومین قاب از ماه عسل 97..
.
در بخش دوم برنامه آقای دکتر مطلق(داروساز)و اقای دکتر زرگران(عضو هییت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران)به همراه اقای تک دهقان در برنامه حاضر بودند.
آیتمی از داروی اختراعی اقای تک دهقان در زمینه سرطان پخش می شود.
بعد از آیتم دکتر زرگران در زمینه ی ثبت و تولید یک دارو توضیح داد: زمینه ثبت و تولید دارو پروسه ی طولانی و قانون های زیادی دارد که باید طبق استانداردهای آن طی شود‌‌.
صرفا یک ادعا کافی نیست اول باید زمینه تخصصی من باشد و بعد باید به تیمِ پژوهشی سپرده شود و مرحله بعدی باید آزمایش شود!
ما در علم همیشه شک داریم .. برای همین است که کتب داروسازی ۴سال یک بار تغییر می کند.
علیخانی پرسید:پس امثال اقای تک دهقان ها باید چیکار کنند؟
زرگران ادامه داد: یک تیمِ پژوهشی کار ایشون رو باید راست آزمایی کنند!
ابتدا باید یک شرکت یا کارخونه دارویی از آقای تک دهقان حمایت کنند تا ادعای ایشون در تیم پژوهشی مورد بررسی قرار بگیرد.
باید کمیته اخلاقی دانشگاه تایید کند و در سازمان های بالینی ایران در جهان ثبت شود.
علیخانی از اقای تک دهقان پرسید:چرا مسیری که آقای زرگران میگن رو نرفتین؟
تک دهقان پاسخ داد:چون مسیر ایشون در حد حرف اتفاق می افتد و عملی نیس!
من این مسیر رو رفتم اما به من گفتن نیا.
علیخانی پرسید از تک دهقان:با چه استدلالی دارویی رو به خانواده ای میدی که عزیزش از سرطان رنج میبره؟
تک دهقان:من دارویی که فرم اصلی رو داره هیچوقت دراختیار کسی قرار نمی دهم اما بعنوان کمک انسان دوستانه دمنوشی از این دارو را میتوانم بدهم
دکتر مطلق در مورد بیماری سرطان و پیشرفت پزشکی در درمان آن توضیحاتی داد.
آقای زرگران در پایان گفت:از بیماران عزیز خواهش میکنم به هر دارویی اعتماد نکنند و هر کسی که ادعایی دارد در زمینه ی دارو از راه قانونی وارد شود..
اگر اقای تک دهقان در خارج از کشور هم باشند و دارو رو بدون مجوز وزارت بهداشت به مردم بدهند جرم است.
صحبت پایانی علیخانی : ما باید بپذیریم که در کشورمان نخبه سوزی اتفاق می افتد!
امشب بدلیل کمبود وقت و نزدیکی به لحظات ملکوتی اذان تیتراژ پایانی پخش نشد.
یاعلی

گزارش نوشتاری آنلاین: شیدا
.
.
telegram.me/ehsanalikhanighabile
.
#احسان_علیخانی
#ماه_عسل
#ماهعسل
#ماه_رمضان
#رمضان97
#شبکه3
#افطار
#سحر
#ماه
#عسل
#احسان
#علیخانی
#تیتراژ
#تيتراژ_ماه_عسل
#بهنام_بانی
#مسیح
#ارش
#آرش
#مسیح_آرش
#مسیح_ارش
#روزبه_بمانی
.
#ehsanalikhani
#ehsan_alikhani
#asal
#mah_asal
#ramazan
#ehsan
#alikhani
#maheasal
#mahasal
Read more
به طور کلی، توصیه می‌شود که از دو هفته مانده به زمان #جراحی، از مصرف # آسپرین و داروهای حاوی آسپیرین ...
Media Removed
به طور کلی، توصیه می‌شود که از دو هفته مانده به زمان #جراحی، از مصرف # آسپرین و داروهای حاوی آسپیرین خودداری کنید. آسپرین در بسیاری از داروهای مسکن وجود دارد. اگر شک دارید، با یک داروساز مشورت کنید. جراح خود را از پیش بشناسید؛ در صورتی که در هفته پایانی دچار عفونت شوید، جراحی زودتر از موعد مقرر انجام ... به طور کلی، توصیه می‌شود که از دو هفته مانده به زمان #جراحی، از مصرف # آسپرین و داروهای حاوی آسپیرین خودداری کنید. آسپرین در بسیاری از داروهای مسکن وجود دارد. اگر شک دارید، با یک داروساز مشورت کنید. جراح خود را از پیش بشناسید؛ در صورتی که در هفته پایانی دچار عفونت شوید، جراحی زودتر از موعد مقرر انجام خواهد شد. سرما، تب و هر مشکلی که به بینی مرتبط باشد، باید مورد ارزیابی قرار بگیرد.
چهل و هشت ساعت نخست پس از جراحی
انتظارات
مشاهده تورم و تغییر رنگ در اطراف چشم یک امر طبیعی است که در روز دوم پس از جراحی تشدید می‌شود. سفیدی داخل چشم‌ها نیز ممکن است به رنگ قرمز درآید. خونریزی بینی به مرور زمان متوقف خواهد شد.
بایدها
زمانی که استراحت می‌کنید، سرتان را بالا نگه دارید (دو بالش زیر سر بگذارید). می‌توانید برای حمام کردن از تخت بلند شوید. در ۲۴ ساعت نخست پس از جراحی غذاهای نرم و سرد بخورید. پس از گذشت ۲۴ ساعت اول، می‌توانید غذاهای مورد علاقه خود را مصرف کنید؛ با این حال، غذاهای نرم ارجحیت دارند، چون به جویدن کمتری نیاز خواهند داشت.
روز هفتم پس از عمل جراحی
به طور معمول، در این زمان محافظ سفت و سخت بینی برداشته شده و از یک گچ سبک برای حفاظت از بینی استفاده می‌شود.
روز چهاردهم پس از عمل جراحی
در این مرحله، گچ بینی باز می‌شود. با این حال، نتیجه عمل قطعی نیست. ممکن است بینی کمی بزرگ به نظر برسد. بزرگی بینی به علت بزرگ شدن ریشه (بخش میانی دو چشم) و نوک بینی و افزایش زاویه بینی ایجاد می‌شود.
دکتر مجید عبدل زاده #
Read more
 #تاریخ_خوانده_نشده_۲۸مرداد همیشه بر این باور بودم که تاریخ را از دریچه خود تاریخ ، نه از نگاه رسمی ...
Media Removed
#تاریخ_خوانده_نشده_۲۸مرداد همیشه بر این باور بودم که تاریخ را از دریچه خود تاریخ ، نه از نگاه رسمی باید مطالعه کرد تا چهره حقیقت را دریابی..... داستان ۲۸مرداد و مرحوم آیت الله کاشانی و مرحوم دکتر مصدق هم به شدت وابسته به نگاه عادلانه و مطالعه و تحقیق منصفانه هست، در واقعه آنچه تا به امروز ما شنیدیم ... #تاریخ_خوانده_نشده_۲۸مرداد
همیشه بر این باور بودم که تاریخ را از دریچه خود تاریخ ، نه از نگاه رسمی باید مطالعه کرد تا چهره حقیقت را دریابی..... داستان ۲۸مرداد و مرحوم آیت الله کاشانی و مرحوم دکتر مصدق هم به شدت وابسته به نگاه عادلانه و مطالعه و تحقیق منصفانه هست، در واقعه آنچه تا به امروز ما شنیدیم نگاه رسمی بود.... حال آنکه با عکس ها و نامه های تاریخی این دو بزرگوار و تلاش های خناسان عصر مصدق نشان میدهد که جناب مصدق و جناب کاشانی هر دو با روش اختصاصی خود در فکر خدمت بودند، اما دکتر با نگاه جمهوریت و بدون پادشاهی و حکومت مردمی و جناب کاشانی با حرکت مردمی اما پادشاهی! (بر اساس حمایت های بعد از ۲۸مرداد) در تلاش بودند تا مسیری سیاسی خود را طی کنند.
رفتارهای سیاسی جناب کاشانی بعد از کودتای ۲۸مرداد ؛ در تقدیر از شاه و زاهدی و حمایت از حکومت پادشاهی نشان می دهد که قرائت رسمی از آیت الله کاشانی درست نیست! و البته که در مسلمانی و دینداری جناب مصدق هم شکی نیست.
پ.ن۱. به نظر اگر جناب دکتر مصدق و آیت الله کاشانی فراتر از دخالت های خناسان و دشمنان وطنم پیوندشان را حفظ می کردند، امروز وضعیتی متفاوت تر داشتیم.
پ.ن۲.حال که پس از برجام هستیم و سران نظام در هنگام مذاکرات همه گونه با تمام قوا از مذاکرات کنندگان حمایت کردند و حتی محتوای مذاکره را تایید نمودند و الان اعلام برائت و حتی عبور از خط قرمز و زیاده روی در پیاده روی .... می نمایند و به نحوی زیر پای دیپلماسی کشور را خالی می کنند..... از کجا معلوم درباره تاریخ نانوشته و آزاداندیشانه ۲۸مرداد راست بگویند و قرائت حقیقی را بیان کنند!!!!؟؟؟؟
پ.ن۳. ای کاش ما، محققان بی طرفی تربیت می کردیم تا تاریخ ما را آنگونه که هست روایت کنند، نه آنگونه که می خواهند.....
پ.ن۴.ای کاش نظام ما هم کمی چون نظام آمریکا که آن را شیطان بزرگ می خوانند، انصاف داشتند و پس ۶۴ سال واقعیت های تاریخی و اسناد تاریخی ۲۸مرداد را آنچنان که هست ، منتشر می کردند......
Read more
 #سایت_بالغانه #مجله_موفقیت #عدالت #دکتر_احسان_رضاپور_لرکی عدالت و افسردگی دکتر احسان رضا ...
Media Removed
#سایت_بالغانه #مجله_موفقیت #عدالت #دکتر_احسان_رضاپور_لرکی عدالت و افسردگی دکتر احسان رضا پور لرکی عدالت یعنی اینکه هرچیزی به اندازه و مناسب و متناسب و در جای خودش گذاشته بشود. اگر وزنه‌ی دو کیلوگرمی برداریم باید به همان مقدار به ما فشار بیاد. اگر پای خود را کمی روی پدال گاز فشار دهیم، ... #سایت_بالغانه #مجله_موفقیت #عدالت #دکتر_احسان_رضاپور_لرکی
عدالت و افسردگی

دکتر احسان رضا پور لرکی

عدالت یعنی اینکه هرچیزی به اندازه و مناسب و متناسب و در جای خودش گذاشته بشود.
اگر وزنه‌ی دو کیلوگرمی برداریم باید به همان مقدار به ما فشار بیاد.
اگر پای خود را کمی روی پدال گاز فشار دهیم، سرعت اتومبیل هم کمی زیاد شود.
اما در زندگی در اغلب موارد اینگونه نیست.
ما در یک سفر هزار کیلومتری، ۹۹۹کیلومتر را با دقت رانندگی کنیم، اما یک متر و یک ثانیه حواسمان پرت شود، تصادف کرده و ممکن است نابود شویم!
دنیای فانی عادلانه نیست و قرار هم نیست که باشد چون در طبیعت بقای بسیاری از موجودات به واسطه‌ی کشتن موجودات دیگر و خوردن زنده زنده‌ی آنهاست! آن هم به طور معمول در نبردها و موقعیت های نابرابر یا وجود پدیده هایی مانند سیل ، سونامی ، زلزله و ... اما مهم این است که واکنش ما در قبال ناعادلانه بودن بسیاری از امور در زندگی دنیوی چیست ؟

اگر مثلا نا بدانیم که روی این آسفالت دانه‌ای قرار نیست بروید، احتمالا جهت کشاورزی بر این بستر اقدامی نکرده و ناامید هم نمی شویم در نتیجه توقعاتمان واقع‌بینانه می شوند و به توهمات امید نمی بندیم. از نتایج ناعادلانه کمتر شوکه شده و پذیراتر می شویم. اگر من به خرسها خوبی کردم و دستم را گاز گرفتند ، از آنها دلخور نمی شوم که چرا ناعادلانه رفتار کرده‌اند! اگر نیک بنگریم می بینیم که
علت بسیاری از افسردگی ها و خشم و ناراحتی ها، وجود توقع عدالت مطلق در زندگی روزمره است. توقعی که به طور معمول برآورده نمی شود!
گاهی اوقات حتی برخی افراد باورهای اعتقادی شان را به همین دلیل از دست می دهند در حالی که از نظر ادیان عدالت مطلق قرار نیست که در همین دنیا محقق شود و خدا قرار نیست که در جزئیات زندگی تک تک انسانها دخالت کند
پس با آگاهی از اینکه زندگی همیشه قرار نیست بر مدار انصاف و عدالت بگردد، توقعاتمان واقع بینانه و منطقی تر شده و کمتر ناراحت می شویم

باید بدانیم که اگر چه پذیرش عادلانه نبودن دنیا میوه عقلانیت و واقع بینی است اما می توان در جهت عادلانه تر کردن جهان تلاش کرد و راه آن در افزایش عزت نفس جمعی همه ما و رسیدن به نگرش “من خوبم – تو خوبی – همه خوبند” است. چرا که به قول یکی از اساتید اگر من خودم را خوب بدانم، کار خوب در حق خودم می کنم و از آنجا که به شما و به دیگران هم نگرش مثبتی دارم پس با شما هم منصفانه تر و عادلانه تر رفتار خواهم کرد

مقاله‌ی چاپ شده در شماه‌ی ۳۷۸ مجله‌ی موفقیت.
Read more
از آخرین باری که با تو به صحبت نشستم چندین ماه میگذرد میدانی خوبی تو این است که موضوع نوشته هایت را از ...
Media Removed
از آخرین باری که با تو به صحبت نشستم چندین ماه میگذرد میدانی خوبی تو این است که موضوع نوشته هایت را از قبل فکر نمیکنی می‌نشینی و به ته سیگار هایی که ته استکان چاییت ات را زرد و سیاه و بدبو کرده اند خیره میشنوی و مینویسی! رفت! این بار واقعا رفت، برایت گفته ام؟ امیر را میگویم بدون اینکه به کسی بگوید رفت خبر ... از آخرین باری که با تو به صحبت نشستم چندین ماه میگذرد میدانی خوبی تو این است که موضوع نوشته هایت را از قبل فکر نمیکنی می‌نشینی و به ته سیگار هایی که ته استکان چاییت ات را زرد و سیاه و بدبو کرده اند خیره میشنوی و مینویسی! رفت! این بار واقعا رفت، برایت گفته ام؟ امیر را میگویم بدون اینکه به کسی بگوید رفت خبر داری؟ نه؟ بذار اجازه بده من فندک دارم برایت سیگارت را روشن کنم ... اه این باد هم خسته ام کرده صبر کن (صدای چرخیده شدن سنگ فندک) اها روشن شد. اره گفته بود که قراره بره ... می‌شود ازت خواهش کنم دود سیگار را به صورت من فوت نکنی؟ نفسم تنگ می‌شود و نمیتونم صحبت کنم چند وقت پیش که دکتر رفتم گفت باید از هوای کثیف و دود سیگار دوری کنی راستی تو چرا اینقد سیگار میکشی؟ البته میدونم به من ارتباطی ندارد حتمن مشکلاتی داری! نه؟ پس برای چی می کشی؟ البته به من ربطی نداره. ازه کمرنگ باشه لطفا با دو تا قند نه همون طوری خوبه. جدیدن احساس میکنم وقتی با افراد حرف میزنم یادم می‌رود در جمع هستم و بی اختیار در حالی که مخاطب حرف دوستام من هستم هدفونم را در گوشم میذارم و میروم از دستم ناراحت شده اند اخه فکر درگیره نمیدونم من سخت میگیرم یا همینه ازت خواهش کردم دود سیگارتو تو صورتم فوت نکنی. نه سوسول بازی در نمیارم فقط نفسم تنگ می‌شود مثل دلم که لامصب همیشه ی خدا تنگه یاد اخوان افتادم بیچاره میدانست که حالش خوب نمی‌شود اما تلاشش را میکرد مثل صادق که راهی برایش نماند. اصلا میدانی چیست؟ یه سیگار به منم بده کسی که سیگار نمیکشد برای چه فندک دارد؟ برای چه فندک داشتم؟ میدونم مهم نیست یه نخ اذیت نمیکنه. میشه با بغض نگام نکنی؟ اخه دلم میگیره جمعه هم که هست بدتر میشه. راستی فرهاد داری؟ اگه اره بذار گوش کنیم. یه نخ دیگه میدی؟ داشتم فکر میکردم اگه حالم خوب شد یه دیقه واستا گوشیم زنگ میزنه( جواب می‌دهد: اره چشم) ببخشید کجا بودم؟ اها از امیر خبر داری؟ شنیده ام رفته است برای همیشه نه؟ نمیدونی؟ چجور رفیقی هستی داشتم میگفتم حالم خوب شد میخوام سیگار رو بذارم کنار راستی گفتی از امیر خبر نداری؟ *کسی از در اتاق وارد می‌شود *: بسسسس کن باز داری با اینه حرف میزنی؟ بخواب صدات تا تو حال میاد میخوایم بخوابیم / امیر الفرد - ۱۵ فروردین ۹۷
Read more
. <span class="emoji emoji1f539"></span>بررسی اصول و قواعد مناسب برای تدوین قانون عادلانه انتخابات در #مرکز_آدم مرکز آدم برای دفاع ...
Media Removed
. بررسی اصول و قواعد مناسب برای تدوین قانون عادلانه انتخابات در #مرکز_آدم مرکز آدم برای دفاع از حقوق بشر و آزادی ها از مراکز مرتبط با مرجعیت در چارچوب برنامه ها و فعالیت های ماهیانه خود جلسه بحث و بررسی و مناقشه ای با موضوع «اصول و قواعد مناسب برای تدوین قانون عادلانه انتخابات» برگزار کرد. این ... .
🔹بررسی اصول و قواعد مناسب برای تدوین قانون عادلانه انتخابات در #مرکز_آدم

مرکز آدم برای دفاع از حقوق بشر و آزادی ها از مراکز مرتبط با مرجعیت در چارچوب برنامه ها و فعالیت های ماهیانه خود جلسه بحث و بررسی و مناقشه ای با موضوع «اصول و قواعد مناسب برای تدوین قانون عادلانه انتخابات» برگزار کرد.

این نشست با حضور عده ای از شخصیت های دانشگاهی، قانونگذار، مدیران مراکز تحقیقاتی، پژوهشگران، دانشگاهیان و اصحاب رسانه در تالار جمعیت دوستی و شکوفایی در شهر مقدس #کربلا برگزار شد که مدیریت آن را دکتر علاء الحسینی استادیار دانشکده حقوق کربلای معلی و پژوهشگر مرکز آدم بر عهده داشت.

وی طی سخنانی در این نشست اظهار داشت: پس از دگرگونی حکومت که در سال 2003 میلادی رخ داد تا به امروز انتخاباتی داشته ایم که برخی در سطح محلی و برخی کشوری مانند انتخابات پارلمان و انتخابات شورای استان ها بوده است. هر عملیات انتخاباتی دستاوردهایی داشته که می توان با اطمینان و تأکید گفت که بر پایه ماده 20 قانون اساسی عراق (تصویب شده در سال 2005) سبب نهادینه شدن حق شهروندان در امور و مسائل کلی و بسترسازی برای نهادینه شدن نظام انتخاباتی شده است که در نهایت سهم عمده ای در بالابردن سطح هشیاری و بیداری شهروندان عراقی داشته است و این هشیاری و بیداری به تدریج افزایش یافته، چنان که در انتخابات اخیر و علی رغم اینکه بخش بزرگی از ملت عراق آن را تحریم کردند شاهد تحول و تغییری بزرگ بودیم.

http://persian.shirazi.ir/shownews.php?Code=7420
.
🌐 عضویت در کانال تلگرام:
.
http://telegram.me/shirazi_ir
(لینک قابل کلیک در صفحه اول اینستاگرام @shirazi_ir)

#آيت_الله_العظمی #سيد_صادق_شيرازى #صادق_شيرازى #صادق_شيرازي #آیت_الله_شیرازی #آیت_الله_العظمی_شیرازی #المرجع_الشيرازي #المرجعية #المرجع #السيد_الشيرازي #آية_الله_الشيرازي #فقیه_شیعه #شیعه_امیرالمؤمنین #مرجع_عالیقدر #شيرازى_دات_آى_آر #مرجعیت #الشيرازي #الشيرازية #شیرازی_دات_آی_آر
Read more
. صافی کف پا و تمرینات اصلاحی . . . منم مثل ادمین حمیراجون مشکلات کف پا دارم . مدتها گردن درد و کمردرد و زانو درد امانم رو بریده بود . به ارتوپد مراجعه کردم . ایشون ابتدا اسکن ساده ای از کف پا گرفتند و نقاطی رو که دچار مشکل بود مشخص کردند و برام نرمش های خاص و صندل طبی برای منزل و کفی طبی برای داخل کفش تجویز ... .
صافی کف پا و تمرینات اصلاحی .
.
.
منم مثل ادمین حمیراجون مشکلات کف پا دارم . مدتها گردن درد و کمردرد و زانو درد امانم رو بریده بود . به ارتوپد مراجعه کردم . ایشون ابتدا اسکن ساده ای از کف پا گرفتند و نقاطی رو که دچار مشکل بود مشخص کردند و برام نرمش های خاص و صندل طبی برای منزل و کفی طبی برای داخل کفش تجویز کردند . .
.
پس از گذشت شش ماه مجددا تست ها انجام شد و کفی و کفش با ویژگی های جدید ساختاری تجویز شد . چون نقاط ضعف در برخی نقاط رفع شده بود . به تدریج درد گردن و کمر و زانو تخفیف پیدا کرد .
.
دکتر گفت که حدود 80 درصد از مشکلات گردن و کمر و لگن و زانو در ابتدا مریوط به مشکلات کف پاست و به مرور بدتر میشه و توسط عضلات و ماهیچه ها روی قسمت های همجوار تاثیر سوء میذاره و درگیر میکنه و برخی پزشکان بدون توجه به کف پا فقط درصدد رفع درد گردن و کمر و لگن و زانو برمیان ولی مشکل اولیه بر سر جای اولیه باقی میمونه و تشدید هم میشه . این دکتر از تمامی کسانی که برای دردگردن و کمر و لگن و زانو مراجعه میکردند ابتدا اسکن کف پا میگیره و حدود 95 درصد مشکلات کف پا دارند .
.
.
پس یک اسکن ساده از کف پا میتونه کمک کنه که مشکل اولیه شناسایی و با تمرینات روزانه و کفی و صندل به مرور رفع بشه . دستگاه اسکن در اغلب کلینیک های ارتوپدی بیمارستان ها هست .
.
من و همسرم به مرور با تمرینات و کفی و صندل این مشکل رو کمتر کردیم . البته اگر در سنین پایین تر تشخیص داده بشه بهبود و اصلاح سریعتر انجام میشه .
.
این یکی از تمرینات روزانه ست . اگر تمایل دارید چندتا تمرین دیگه هم براتون پست کنم .
.
یک ترابند ( باند الاستیکی ورزشی و یا شال کهنه و یا یکی حتی از کراوات های به دردنخور آقای همسر 😂 فقط زیر شست گوله نشه و صاف باشه ) رو دور استخوان گرد زیر انگشت شست بندازید و بکشید . قسمت زیر شست کاملا بیحرکت و ثابت باشه . حرکات مشابه ویدیو رو به آرامی و با تانی با درگیری عضلات کف انجام بدید . تراباند رو تا حدی بطرف بالا بکشید که عکس العمل اون فشار استخوان زیر شست و پاشنه به زمین باشه اما از روی سطح بلند نشه .
. .
.
وقتی صندل تجویز میکنه بهیچوجه اجازه ندارید دیگه پابرهنه راه برید حتما باید صندل ها رو بپوشید . کفشی با سایز بزرگتر بخرید و کفی ها رو داخلش قرار بدید و مدام اونا رو بپوشید تا اشکالات کف پا به مرور رفع بشه . من از تجربیاتم نوشتم که کمکی به حال اونایی که درد دارند بشه . شاید مشکل شما هم از کف پا باشه . براتون تندرستی آرزو داریم .
.
.
Read more
سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق تسلیت باد. ‌ ‌ ‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، ...
Media Removed
سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق تسلیت باد. ‌ ‌ ‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، در سال 1345 و همین روز (14 اسفند) درگذشت. وی از ایران و افغانستان تا عربستان و مصر منشا و سرمشق ملی گرایی و مبارزات ضد استعماری بود.در عراق و مصر از او بخوبی یاد میکنند و حتی سعودی ها نیز وضعیت فعلی صنعت ... سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق تسلیت باد.


‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، در سال 1345 و همین روز (14 اسفند) درگذشت. وی از ایران و افغانستان تا عربستان و مصر منشا و سرمشق ملی گرایی و مبارزات ضد استعماری بود.در عراق و مصر از او بخوبی یاد میکنند و حتی سعودی ها نیز وضعیت فعلی صنعت نفت خود را تحت تاثیر مصدق ایجاد کردند اما درایران وی چندان شناخته شده نیست.
او اشراف زاده اي از تبار قاجار بود كه روزي با حضور توده هاي مردم به نخست وزيري رسيد ، قدرت شاهنشاه جوان را آشكارا محدود نمود، صنعت نفت را با حمايت ملت ملي كرد و ديگر روز با كودتايي برنامه ريزي شده و در غياب مردمي كه به حمايتش برخواسته بودند از تخت نخست وزيري به زير كشيده شد. در نتيجه اين كودتا دكتر محمد مصدق به اتهام براندازي محاكمه و تا پايان عمر در حصر خانگي بسر برد و دكتر حسين فاطمي نيز اعدام گرديد. شاه از مصدق متنفر بود كسي در نزد او جرات بر زبان آوردن نام مصدق را پيدا نمي كرد. هيچ رسانه اي تا روز مرگ مصدق و پس از آن حق چاپ تصوير يا خبري از وي را نداشت و مصدق شخصيتي مغضوب و مطرود بود. البته مصدق به سلطنت وفادار بود و اگر شاه به سلطنت با نوعی که مصدق میخواست تن میداد امروز شاید وضع ایران بگونه ای دگر بود.
اما طنز تلخ تاريخ آن جاست كه محمدرضا شاه پهلوي بيست و پنج سال پس از آن كودتا و در كوران حوادث انقلاب ناچار شد براي حفظ سلطنتش دست به دامان يك مصدقي دو آتشه بنام شاپور بختيار شود. جالب آنکه شاپور بختيار به همراه داريوش فروهر و كريم سنجابي يك سال و نيم قبل از پيروزي انقلاب در نامه اي به شاه از او خواسته بودند تا ضمن پايبندي مطلق به اصول مشروطیت و احیای حقوق ملت، نسبت به احترام واقعی به قانون اساسی و اعلامیه جهانی حقوق بشر، انصراف از حزب واحد، دادن آزادی مطبوعات و آزادی اجتماع، آزادی زندانیان، دادن اجازه بازگشت به تبعید شدگان سیاسی و استقرار حکومتی که متکی بر اکثریت نمایندگان منتخب از طرف ملت باشد، اقدام كند.اما شاه آن زمان نامه را نادیده گرفت و قبول نکرد و زمانی به اهمیت و نظر ملی گراها پی برد که دیگر دیر شده بود و فقط 1 ماه به بختیار و مصدقی ها فرصت داد که بسیار کم بود...
#مصدق
Read more
‎یادمه بچه بودیم سرِظهر که از مدرسه میومدیم ناهار میخوریم و تندتند مشقامونو مینوشتیم که وقتِ کارتون ...
Media Removed
‎یادمه بچه بودیم سرِظهر که از مدرسه میومدیم ناهار میخوریم و تندتند مشقامونو مینوشتیم که وقتِ کارتون بشینیم پای تلویزیون بعدازظهرم که برنامه کودک شروع میشد بالشتا ردیف میشد جلوی تلویزیونِ چهارده اینچ گوشه اتاق پارچه ی روش را پس میزدیم و کارتون میدیدیم. زمان ما کارتونای آبکي الان نبود ما با حنا ... ‎یادمه بچه بودیم سرِظهر که از مدرسه میومدیم ناهار میخوریم و تندتند مشقامونو مینوشتیم که وقتِ کارتون بشینیم پای تلویزیون بعدازظهرم که برنامه کودک شروع میشد بالشتا ردیف میشد جلوی تلویزیونِ چهارده اینچ گوشه اتاق پارچه ی روش را پس میزدیم و کارتون میدیدیم. زمان ما کارتونای آبکي الان نبود ما با حنا و بچه های کوه آلپ و دکتر ارنست، با النگ دولنگ و دون دون و کلاه قرمزی زندگي میکردیم سریالِ شبکه خانگیمون پدرسالار بود و شبا میشستیم پای سختیای زندگي اوشین. زمان ما اینهمه خوراکي رنگارنگ مختلف نبود یه پفک نمکي بود که به عشقِ مک زدن انگشتامون بعد تموم شدنش میخوردیم. عصرا یه طرف کوچه پسرا با توپ چندلایشون گل کوچیک بازی میکردن و دخترا بساطِ خاله بازی و لي ليِ شون به راه، اونایي ام ک مثل ما اجازه تو کوچه بازی کردن نداشتن چادر گلدارای مامانو برمیداشتن و از این سر اتاق تا اون سر اتاق میبستن و خاله بازی میکردن
‎بچگیای ما با بلوز یقه اسکي و دامن پف پفي و شلوارای مامان دوز گذشت نه لباسای مارک و خدا تومنِ پشت ویترین فلان مغازه الان زمان ما باربي ایکس باکس نبود که هر روز هم یه مدل بالاترش بیاد، همه عشقمون همون آتاری دستي بود که هواپیماشو به هوای رنگِ ماتیکي پیش زمینش بازی میکردیم
‎زمان ما همه چي ساده بود. آهنگ که نبود تهِ تهش گل میروید به باغ بود اگه اگه کسی ترانه گوش میداد با کاست وسطِ"ای دل تو خریداری نداریِ" لیلا کاست گیر میکرد و باید خودکار بیکمونو، میاوردیم و نوار را از نو میچرخوندیم بلکه درست بشه
‎بچه های الان نميتونن طعمِ ملس و دلچسب اون روزا رو بچشن! نمیتونن لذت له کردن قند با تهِ استکان توی نعلبکي و با انگشت خوردنِ خامه روی شیر شیشه ای های زمان مارو حس کنن اونا هیچوقت نمیفهمن خوردن آلاسکا دوقلو و بستني توپي وسط ظهرِ داغ مرداد چه کیفي میده
‎نمیدونن دیکته پاتخته ای با گچای رنگي یعني چي!
‎حتي شیریني سر کردن چادر نمازِ مامان و وایسادن پای سجاده و الکي خوندن رو درک نمیکنن زمان ما بچه ها بچگي میکردن نه اینکه هنوز بدنیا نیومده به صورت حرفه ای کار با گوشي و سلفي گرفتن رو بلد باشن همه ی تکنولوژیمون همون تلفن نارنجيای سیم فرفری بود
‎خبری از موبایل و تلگرام نبود که همه سرشون توی این کانال و اون سوپر گروه یا چت ده نفر همزمان باشه که حواسش نباشه وقتي مادرش داره باهاش حرف میزنه به جای زبون یه مَني بیخودی کَله ده مني رو تکون نده! ‎اون وقتا از دوساعت مونده به ظهر بوی خوشِ خورشتای جا افتاده کوچه رو بر میداشت مثل حالا نبود که ساعت سه بعدازظهرم اجاقِ خونه خاموش باشه و هیچ بویي از آشپزخونه نیاد
Read more
این روز ها نگرانی ۹۰ درصد افراد در فاکتور های زیبایی ریزش مو می باشد که به شدت باعث درگیری ذهنی و روانی ...
Media Removed
این روز ها نگرانی ۹۰ درصد افراد در فاکتور های زیبایی ریزش مو می باشد که به شدت باعث درگیری ذهنی و روانی فرد میشود . از عوامل مهم در ریزش مو میتوان به موارد زیر اشاره کرد : ۱ _عوامل وراثتی ۲ _عوامل هورمونی و تغییرات هورمونی ( یائسگی، دوران حاملگی و ....) ۳ _کمبود آهن ۴ _کمبود انواع ویتامین ها و مواد ... این روز ها نگرانی ۹۰ درصد افراد در فاکتور های زیبایی ریزش مو می باشد که به شدت باعث درگیری ذهنی و روانی فرد میشود .
از عوامل مهم در ریزش مو میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
۱ _عوامل وراثتی
۲ _عوامل هورمونی و تغییرات هورمونی ( یائسگی، دوران حاملگی و ....)
۳ _کمبود آهن
۴ _کمبود انواع ویتامین ها و مواد ضروری در بدن از جمله ویتامین D
۵ _اختلالات غده تیروئید
۶ _ناراحتی و فشار های عصبی ناگهانی
۷ _مصرف برخی دارو ها
یکی از روش های پیشگیری و درمان برای ریزش مو در عصر حاضر مزوتراپی میباشد، که حاوی کوکتلی از همه ویتامین ها و مواد ضروری برای رشد مو و جلوگیری از ضعیفی و شکنندگی تار های مو است و هر جلسه با سرنگ های بسیار ریز به سر بدونِ هیچ دردی تزریق می شود.
پس از بررسی پزشک و یافتن علت ریزش ، روش بسیار مناسبی جهت باز گرداندن مو های از دست رفته و استحکام تار های مو می باشد و جزو روش های محبوب و رضایت بخشِ همه مراجعه کنندگان در این زمینه بوده است .
تعداد جلسات مزوتراپی بستگی به شرایط ریزش و علت آن در هر مراجعه کننده دارد که در جلسه مشاوره رایگان با خود پزشک به فرد
اعلام میشود .
روز های کاری مطب: یکشنبه، سه شنبه ، چهارشنبه ها از ساعت ۳ الی ۸ شب
تلفت های تماس:
۰۲۱۲۲۸۸۶۵۱۵
۰۹۱۹۳۰۸۶۲۳۰
🌹🌹🌹🌹
#دکتر_ایرانچی
#مزوتراپي #میکرودرم_ابریژن #فیلر #فيلر بيني #فيلر لب #لیزر_مو_زائد #بوتاكس #خط خنده #هايفوتراپي #زاويه سازي
Read more
میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم ...
Media Removed
میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند. در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر ... میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند. در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می شود.
میکرودرم چگونه انجام می شود؟
برای انجام در ابتدا پوست تمیز و آرایش و چربی کاملا پاک می شود و سپس به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن که از سوی پزشک تعیین می شود، سایش در جهات گوناگون و روی قسمت های متعدد انجام می شود. زمان لازم حدود 20 تا 30 دقیقه در صورت و 20 دقیقه در گردن به طول است. پس از اتمام درمان، صورت پاک و سپس با آب ولرم شسته می شود. یک کرم قابض (مثل اکسیددوزنگ یا کالامین) به محل مالیده می شود.
میکرودرم
موارد استفاده از میکرودرم
موارد استفاده و فواید میکرودرم چیست؟
1- از بین بردن لک های پیری
2- از بین بردن و تمیز کردن جوشهای سر سیاه
3-شاداب وسر حال شدن پوست صورت
4- ضخیم و سفت تر شدن پوست و بدلیل کلاژن سازی ا
5- روشن تر شدن پوست
6- میکرودرم موجب نفوذ عمیق تر وتاثیر بهتر داروها شده واثر داروها را تا 10برابر افزایش میدهد
7- درمان چروکهای ظریف پوستی و کمک به از بین بردن اسکارهای سطحی مثلاً اسکار آکنه
8- افزایش تاثیر داروهای موضعی و کمک موثر در درمان لک های پوستی و تفاوت رنگ در سطح پوست مثل ویتیلیگو
9- کمک به درمان جوشهای زیر پوستی
10-در پوست های چرب چربی صورت را کنترل میکند ودر پوستهای خشک موجب تحریک فعالیت غددمیشود وبه نرمتر شدن و لطافت پوستکمک میکند
11- در پوست های قرمز وحساس حساسیت پوست را کمتر میکند
#دکتر ایرانچی #میکرودرم #میکرودرم_ابریژن #لیزر_مو_زائد #فیلر لب #فیلر بینی #فیلر زیر چشم #بوتاکس #ژل #مزوتراپی
Read more
شب عالی بود،ترکیبی از دیدار دوستان قدیمی، بازسازی خاطره ها، گپ شیرین و زنده شدن دورانی که در زندگی انسان اهمیت بسیار دارد. مژده عزیز را پس از شاید سی سال دیدم،مادر گرامی و برادر ایشان که یادگارهای یکی از -بی شک-بزرگترین اسطوره های شهر من هستند. پدر بزرگوارشان نه تنها برای من،بلکه برای بسیاری از ... شب عالی بود،ترکیبی از دیدار دوستان قدیمی، بازسازی خاطره ها، گپ شیرین و زنده شدن دورانی که در زندگی انسان اهمیت بسیار دارد.
مژده عزیز را پس از شاید سی سال دیدم،مادر گرامی و برادر ایشان که یادگارهای یکی از -بی شک-بزرگترین اسطوره های شهر من هستند. پدر بزرگوارشان نه تنها برای من،بلکه برای بسیاری از ما، الگوی فرهیختگی ، انسانیت، یاری به تنگدستان و نمادی از مردان واقعی کرمانشاه هستند. کتابخانه بسیار بزرگ ایشان گنجی بزرگ بود برای من که در آن با استاندال، تولستوی، دوستایوسکی، رومن گاری و بسیاری از بزرگان ادبیات و هنر ایران و جهان آشنا شدم. از آثار استاد فرشچیان یک به یک عکس گرفتم و شعرهای شاعران کهن ایران را خواندم.
دیشب کل دوران زیبای همنشینی با شادروان دکتر "کوشکی" بزرگ برایم زنده شد، دوست پدرم و پس از سالها دوست خودم!؟
شام بسیار خوشمزه در کنار دوستان مژده ،محسن و مادر مهربان شان و همسایگان قدیمی صرف شد،نسل جوان همسایگانم را شناختم، گپ زدیم و لذت بردیم.
جالب آن بود که غروب ، بی اختیار، چند دقیقه ای در برابر ساختمان مطب قدیمی ، با دو تابلوی نام "دکتر کوشکی" ایستاده بودم و تمام خاطرات کودکیم، نوجوانی و جوانیم را مرور میکردم.
سپاس از "مژده " عزیز و مهربان که این گردهمائی و این شب زیبارا موجب شد، سپاس از هدیه های بسیار با ارزش.
پی کپشن: جای مرجان،نگین،نگار و پدر گرامیش بشدت خالی بود
#شب نشینی
#دوستان
#همسایه های قدیمی
#اسطوره شهر کرمانشاه
#بزرگمرد
#دکتر کوشکی
#نام نیک
@mizhei
@neginbasiri
@neragaara
Read more
<span class="emoji emoji1f539"></span>️ <span class="emoji emoji1f539"></span>️ <span class="emoji emoji1f539"></span>️ "عاشقان زیبایی"<span class="emoji emoji1f539"></span>️ <span class="emoji emoji1f539"></span>️ دلم جز مهر مه رویان طریقی بر نمی گیرد ز هر در می دهم پندش ولیکن در ...
Media Removed
️ "عاشقان زیبایی"️ دلم جز مهر مه رویان طریقی بر نمی گیرد ز هر در می دهم پندش ولیکن در نمی گیرد خدا را ای نصیحت گو حدیث از مطرب و می گو که نقشی در خیال ما از این خوشتر نمی گیرد صراحی می کشم پنهان و مردم دفتر انگارند عجب گر آتش اين زرق در دفتر نمی گیرد: سخن حافظ این است که: من عاشق زیباییم بیش ... 🔹️
🔹️
🔹️
"عاشقان زیبایی"🔹️
🔹️
دلم جز مهر مه رویان طریقی بر نمی گیرد
ز هر در می دهم پندش ولیکن در نمی گیرد
خدا را ای نصیحت گو حدیث از مطرب و می گو
که نقشی در خیال ما از این خوشتر نمی گیرد
صراحی می کشم پنهان و مردم دفتر انگارند
عجب گر آتش اين زرق در دفتر نمی گیرد:

سخن حافظ این است که:
من عاشق زیباییم
بیش از شِلی و کیتس
و بیش از گوته و بلیک
و بدون خیال و اندیشه زیبایی
مرا آرامش و آسایشی نیست
چه بسیار این دل رمیده را پند می دهم
که این سودای زیباپرستی را از سر بدر کن
و خود را به هزار فتنه و آشوب مینداز
اما دلم هیچ رضایت نمی دهد و
به گفته سعدی:

مرا شکیب نمی باشد ای مسلمانان
ز روی خوب، لکم دینکم ولی دینی

من وقتی چون حافظان دفتر وحی الهی را می خوانم
آن را خط جمال لایزال می یابم
و جمال چهره او در پس این جلوه های وحی
حجّت موجه ما بر عشق و مستی و شور و می پرستی است
اما مردمان صورت پرست گمان برند
که من چون ایشان به تلاوت حرف و گفت و صوت مشغولم
در حالی که من همچون مولانا خواهم که:

حرف و گفت و صوت را بر هم زنم
تا که بی این هر سه باشد دم زنم

این شرابخواری روحانی
از چشم مردمان پنهان است
و ایشان تنها آن تلاوت صوری را می شنوند
ومن در اعجابم که چگونه این دوگانگی و دو رنگی
و این زرق و سالوس که آتش اشتیاق ماست
برقی نمی زند و دفتر را نمی سوزاند.
ای کاش این برق
که از خیمه لیلی می جهد
خرمن خیالات و دفتر بی معنی کلمات را خاکستر می کرد
و ایشان را از این خیال واهی
که قرآن می خوانند و ثواب می برند، بیرون می آورد.

برگرفته از کتاب "در صحبت حافظ"
به قلم حسین الهی قمشه ای
تصویر: از نقاشیهای چهل ستون اصفهان
#عاشقان_زیبایی #در_صحبت_حافظ #حسین_الهی_قمشه_ای #دکتر_الهی_قمشه_ای #قمشه_ای #اینستاگرام
#The_Lovers_of_Beauty #In_the_Realm_of_Hafez #Drelahighomshei #Ghomshei #Instagram #Official
Read more
کرامت امام رضا علیه السلام به روحانی ترکمن بنده ناصر محمد آخوند قزل از استان گلستان هستم. مدیر و ...
Media Removed
کرامت امام رضا علیه السلام به روحانی ترکمن بنده ناصر محمد آخوند قزل از استان گلستان هستم. مدیر و مسئول حوزه علمیه و امام جمعه دهستان قازنقایه می باشم. مدرس اصول، فقه و تفسیر و حدیث، در خارج از حوزه علمیه نیز شب‌های یکشنبه تفسیر مقارن قرآن برای دوستانی که از اطراف به اینجا می آیند دارم و در خدمت مردم ... کرامت امام رضا علیه السلام به روحانی ترکمن

بنده ناصر محمد آخوند قزل از استان گلستان هستم. مدیر و مسئول حوزه علمیه و امام جمعه دهستان قازنقایه می باشم. مدرس اصول، فقه و تفسیر و حدیث، در خارج از حوزه علمیه نیز شب‌های یکشنبه تفسیر مقارن قرآن برای دوستانی که از اطراف به اینجا می آیند دارم و در خدمت مردم این منطقه انجام وظیفه می‌کنیم. 15 سال پیش عارضه چشمی پیدا کردم و چشمانم به شدت التهاب پیدا کرده بود. دیدم بسیار کم شده بود و هنگام درس دادن و سایر امور با مشکل مواجه می‌شدم. به مشهد برای مداوا پیش یک دکتر فوق تخصص رفتم اما ایشان گفتند علت عارضه نامشخص است و امکان تشدید آن هم خیلی زیاد است. سپس به من دارویی دادند و گفتند مصرف کن، شاید التهاب از بین برود و شاید هم نرود! در این هنگام وحشت و ناراحتی فراوانی مرا گرفت زیرا احساس نابینا شدن برایم بسیار گران و غیرقابل تحمل بود، نابینایی واقعا عارضه دردناکی است.

با همین ناراحتی و دلهره و عجز به زیارت امام رضا(ع) رفتم و گفتم: یا امام رضا(ع) همه درها به روی من بسته شده است و من از شما می‌خواهم مرا شفا بدهید چراکه دکترها می گویند کور خواهم شد! با گریه و زاری حاجت خودم را از امام خواستم... قبل از زیارت انقدر چشمانم ضعیف شده بود که حتی افرادی که با من دست می دادند را به خوبی تشخیص نمی دادم اما پس از زیارت، هنگامی که داشتم برمی گشتم، وضعیت چشمانم رفته رفته بهتر می شد تا جایی که وقتی به بجنورد رسیده بودم میتوانستم شماره ماشین ها را بخوانم و به این ترتیب بدون مراجعه به پزشک و مصرف دارو الحمدلله بهبود کامل یافتم.

ما اهل سنت در هنگام زیارت و طلب حاجت از امام، ایشان را وسیله ارتباط با خداوند قرار می دهیم و می گوییم یا امام رضا(ع) تو محبوب ترین شخص نزد خداوند و رسول الله(ص) هستی و مقرب درگاه خداوند هستی. از شما می خواهیم که حاجت مارا از خداوند بخواهی تا خداوند بواسطه شما به ما عنایتی کند.

#امام_رضا ع
#کرامت_رضوی
#اهل_بیت
#اهل_سنت
#ناصر_محمد_آخوند_ قزل
#ترکمن
#استان_گلستان
#گنبد #بندر_ترکمن #کلاله #مراوه_تپه #گميشان #قازانقايه
Read more
Loading...
Load More
Loading...