Loading Content...

استفاده قرار می

Loading...


Unique profiles
70
Most used tags
Total likes
0
Top locations
آبشار تهران, بازار موبایل ایران, Tehran, Iran
Average media age
765.1 days
to ratio
11.5
سلام <span class="emoji emoji1f64b"></span>شب به خیر وقت به خیر 🙂 بفرمایید آش <span class="emoji emoji1f609"></span> آش ترخینه از آش‌های محلی استان لرستان است که از مواد اصلی ...
Media Removed
سلام شب به خیر وقت به خیر 🙂 بفرمایید آش آش ترخینه از آش‌های محلی استان لرستان است که از مواد اصلی آن گندم نیم کوب و دوغ ترش است مواد لازم ترخینه : 3 قرص پیاز : 2 عدد سبزی آش : 500 گرم عدس : 1 پیمانه نمک ؛ ادویه ؛ زرد چوبه و فلفل سیاه : به مقدار لازم روغن : به مقدار لازم نعناع خشک : 3 قاشق غذاخوری سیر ... سلام 🙋شب به خیر
وقت به خیر 🙂 بفرمایید آش 😉
آش ترخینه از آش‌های محلی استان لرستان است که از مواد اصلی آن گندم نیم کوب و دوغ ترش است مواد لازم
ترخینه : 3 قرص
پیاز : 2 عدد
سبزی آش : 500 گرم
عدس : 1 پیمانه
نمک ؛ ادویه ؛ زرد چوبه و فلفل سیاه : به مقدار لازم
روغن : به مقدار لازم
نعناع خشک : 3 قاشق غذاخوری
سیر : ۵ حبه
آب‌ : ۴ لیوان‌
طرزتهیه
برای درست کردن آش ترخینه (کشکینه) ابتدا قطعات ترخینه خشک شده را از شب قبل یا چند ساعت قبل با آب داغ خیس می کنیم به اندازه ای آب می ریزیم تا کاملا روی ترخینه ها را بگیرد و دانه های به هم چسبیده ترخینه از هم جدا شوند ؛ آب داغی که ابتدا به ترخینه اضافه می کنیم همان آب مورد استفاده ما برای تهیه آش می باشد .عدس را نیم پزمی کنیم و کنار می گذاریم در این مرحله نیاز نیست عدس به طور کامل بپزد چون بعدا همراه ترخینه باید خوب بپزد تا جا بیفتد.بعد از چند ساعت ترخینه ها را با همان آب خودش که در واقع همان دوغ ترخینه ها است روی حرارت ملایم قرار می دهیم و مرتب هم می زنیم تا به جوش آید ولعاب بدهد وقتی چند جوش زد عدس نیم پزشده را هم اضافه می کنیم شعله را ملایم می کنیم تا عدس بپزد بعد ازاینکه عدس پخت ادویه ها و سبزی آش را هم اضافه می کنیم در این فاصله پیاز و سیر را خرد کرده سرخ می کنیم و کنارمی گذاریم نعناع خشک را هم با کمی روغن سرخ کرده و آن را هم کنار می گذاریم بعداز اینکه سبزی آش جا افتاد مقداری از پیاز؛ سیر و نعناع را به آش اضافه کرده و باقی آن را برای تزیین نگه می داریم بعد از اینکه چند جوش زد آش خوشمزه ما آماده سرو می باشد هنگام سرو کردن روی آش را با پیاز داغ ؛ نعناع داغ تزیین می کنیم کشگینه یا ترخینه در خانه ، مواد لازم
گندم آسیاب شده و نیم کوب شده ، پونه خشک ، دوغ چند روز نگهداری شده ، زردچوبه ، نمک ، طرز تهیه
دوغ ، گندم آسیاب و نیم کوب شده ، پونه خشک و کمی زرد چوبه را با هم مخلوط کرده تا به حالت یک خمیر رقیق درآید و خوب هم می زنیم سپس به مدت سه روز تا یک هفته در یک ظرف در بسته قرار می دهیم و صبر می کنیم تا خمیر ما جا بیافتد.بعد از مدت سپری شده مقداری پونه خشک کف سینی ریخته و خمیر را به صورت قطعات کوچک یا هر شکل دلخواه با قطر حدود یک سانت یا یک سانت و نیم درمی آوریم و با ظرفش در هوای آزاد قرار می دهیم تا خشک شود آن را هم می توان پشت و رو کرد تا کاملا خشک شود فقط نباید خیس شود اگر ذره ای نم داشته باشد حالت کپک به خود می گیرد بعد از خشک شدن در ظرف در بسته و در جای خنک نگه دارید و در فصل زمستان مورد استفاده قرار می دهیم
نوش جان ؛ آزاده
#آش
Read more
Loading...
لمینیت های طرح فلز غالبا برای روکش نمودن پروفیلهای UPVC جهت تطابق بیشتر با متریالهای مورد استفاده ...
Media Removed
لمینیت های طرح فلز غالبا برای روکش نمودن پروفیلهای UPVC جهت تطابق بیشتر با متریالهای مورد استفاده در نماهای مدرن از جمله نماهای کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرد. تنوع رنگ، کیفیت ساخت و اجرا، بافتهای گوناگون و ... باعث ایجاد حس خوشایندی در بیننده و استفاده کننده از پنجره UPVC می گردد. کلیه ... لمینیت های طرح فلز غالبا برای روکش نمودن پروفیلهای UPVC جهت تطابق بیشتر با متریالهای مورد استفاده در نماهای مدرن از جمله نماهای کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرد.
تنوع رنگ، کیفیت ساخت و اجرا، بافتهای گوناگون و ... باعث ایجاد حس خوشایندی در بیننده و استفاده کننده از پنجره UPVC می گردد.
کلیه لمینیت های مورد استفاده، ساخت معتبرترین تولید کنندگان آلمانی و دارای 10 سال گارانتی کیفیت می باشد.
#window #upvc #door #upvc_window #laminate_color
#یو_پی_وی_سی #پنجره #دوجداره #طرح_فلز #لمینیت
Read more
. . در ایام ماه رمضان به طور متوسط حدود چهار هزار نفر از سلف های دانشگاه استفاده می کنند و اگر تمامی ...
Media Removed
. . در ایام ماه رمضان به طور متوسط حدود چهار هزار نفر از سلف های دانشگاه استفاده می کنند و اگر تمامی این افراد فقط و فقط برای یک وعده خود از ظروف یک بار مصرف استفاده کنند، تعداد بسیار بالایی از ظروف یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. عواقب استفاده از آن ها بعدتر ها گریبانگیر خودمان خواهد شد. استفاده ... .
.
در ایام ماه رمضان به طور متوسط حدود چهار هزار نفر از سلف های دانشگاه استفاده می کنند و اگر تمامی این افراد فقط و فقط برای یک وعده خود از ظروف یک بار مصرف استفاده کنند، تعداد بسیار بالایی از ظروف یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. عواقب استفاده از آن ها بعدتر ها گریبانگیر خودمان خواهد شد. استفاده از ظروف یک بار مصرف را کمتر کنیم.
.
.
.
#یک_بار_مصرف #دنیا_از_دید_دانشجو
Read more
سامانه موشکی کمین ۲ مختص ارتفاعات پایین است و به منظور مقابله با انواع پرنده‌های بدون سرنشین و هدف‌های ...
Media Removed
سامانه موشکی کمین ۲ مختص ارتفاعات پایین است و به منظور مقابله با انواع پرنده‌های بدون سرنشین و هدف‌های پرنده در ارتفاع کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سامانه توسط متخصصان داخلی مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا به صورت کاملا بومی ارتقا یافته است. گفتنی است کمین ۲ ارتقا یافته موشک مرصاد است. اهمیت ... سامانه موشکی کمین ۲ مختص ارتفاعات پایین است و به منظور مقابله با انواع پرنده‌های بدون سرنشین و هدف‌های پرنده در ارتفاع کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سامانه توسط متخصصان داخلی مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا به صورت کاملا بومی ارتقا یافته است. گفتنی است کمین ۲ ارتقا یافته موشک مرصاد است.
اهمیت بالای رژه مشترک نیرو‌های مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران باعث شد علاوه بر اینکه رسانه‌های داخلی، مراسم این رژه  را پوشش دهند، رسانه‌های خارجی را نیز به معرکه بیایند تا آنها نیز برای عقب نماندن از اخبار به پوشش خبری به صورت همزمان و مستقیم از این مراسم روی بیاورند.
بازتاب‌ها از رژه روز ارتش امسال و سامانه موشکی تازه رونمایی شده در این مراسم به قدری بود که حتی روز بعد از رژه مشترک نیرو‌های مسلح ارتش نیز، رسانه‌های غربی خصوصا خبرگزاری دیفنس نیوز آمریکا درباره این روز در گزارشی نوشت: ایران در روز ارتش یک موشک کروز «مرموز» را که پیش از این هرگز دیده نشده است، به‌ نمایش در آورد.
دیفنس نیوز در ادامه گزارش داد: ایران یک سیستم دفاع موشکی به نام کمین ۲ را معرفی کرد که برای مقابله با تهدید‌های کم ارتفاع از جمله انواع هواپیما‌های بدون سرنشین و هواپیما‌های کم پرواز طراحی شده بود. این موشک ضدهوایی، تمامی مشخصات موشک‌های ساخت آمریکا را دارد، در حالی که روی آن «نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران» نوشته شده اس
یان ویلیامز، مدیر ارشد پروژه دفاع موشکی در مرکز CSIS در آمریکا در مصاحبه با این وب سایت گفت: «به‌نظر می‌رسد این موشک مرموز با نوعی سیستم هدایت الکترونیکی یا اشعه مادون قرمز و یا صفحه تلویزیونی توسط یک اپراتور کنترل و کار می‌کند». وی در ادامه مصاحبه می‌گوید که «این موشک تا ۱۰۰ کیلومتر به صورت الکترو اپتیکی هدایت می‌شود».
همچنین دیفنس نیوز در گزارش خود درباره سخنرانی رئیس جمهور ایران نوشته است: در مراسم رژه نیرو‌های ارتش ایران، حسن روحانی خطاب به قدرت‌های خارجی گفت که ایران برای دفاع از خود به هر سلاحی که لازم باشد مجهز می‌شود و منتظر اجازه دیگران نمی‌ماند.
این خبرگزاری در تحلیل خود می‌نویسد: اشاره روحانی مربوط به توسعه توان موشکی ایران است که در مرکز اختلافات در مورد ادامه توافق هسته‌ای با آمریکا قرار دارد، اما روحانی در سخنرانی خود بار دیگر تأکید کرد که این موشک‌ها تنها جنبه دفاعی دارند، زیرا به گفته او ایران اکنون توسط قدرت‌های خارجی و منطقه‌ای محاصره شده است.
🔴کانال تلگرام مارو دنبال کنید🔴
#جنگاوران
Read more
از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح Gabrielle Bonheur Chanel) ملقب به «کوکو شانل» طراح مد و تاجر فرانسوی بنیان گذار برند پرآوازه ی شانل بود. برندی که هنوز هم یکی از قدرتمندترین نام های تجاری این عرصه به شمار می رود. برخلاف شهرت ستاره گونه ی شانل، دوران نوجوانی وی به خوبی پیش نرفت. پس از مرگ مادر، پدر دستفروشش ... ✨از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح✨
Gabrielle Bonheur Chanel) ملقب به «کوکو شانل» طراح مد و تاجر فرانسوی بنیان گذار برند پرآوازه ی شانل بود. برندی که هنوز هم یکی از قدرتمندترین نام های تجاری این عرصه به شمار می رود.
برخلاف شهرت ستاره گونه ی شانل، دوران نوجوانی وی به خوبی پیش نرفت. پس از مرگ مادر، پدر دستفروشش گابریل را به یتیم خانه سپرد و همانجا بود که توسط راهبه ها هنر بافتن و خیاطی را فراگرفت. لقب جذاب وی اما از جای دیگری نشئت می گیرد. در فراز و نشیب زندگی شانل، خوانندگی نیز رنگ روشنی دارد. او قبل از ورود به عرصه ی طراحی لباس به عنوان خواننده در کلاب شهرهای های ویشی و مولن فرانسه مشغول فعالیت بود. جایی که لقب کوکو (Coco) را به وی اعطا کرده بودند و هنوز هم به همین لقب خطاب می شود. برخی می گویند این لقب برگرفته از یکی از آهنگ های شانل بوده است. اما خود شانل ادعا کرده است که این لقب کوتاه شده ی «cocotte» به معنای «زن تمام عیار» در فرانسوی است.
در سن ۲۰ سالگی پیشنهاد اتیِن بالسان (Etienne Balsan) را مبنی بر تأسیس یک کارگاه کلاه دوزی قبول کرد. چندی نگذشت که شانل همکار جدید و البته ثروتمندتری به نام آرتور کپل (Arthur Capel) پیدا کرد. هردوی این افراد نقش به سزایی در شروع اولیه و سرمایه گذاری روی هنر شانل ایفا کردند. شانل اولین فروشگاه خود را سال ۱۹۱۰ در منطقه ی «رو کابون» پاریس افتتاح کرد و به فروش کلاه مشغول شد. سپس وی شروع به تأسیس فروشگاه های بعدی خود در کمیون (تقسیمات کشور فرانسه مشابه بخش در ایران) دوویل و شهر بیاریتز نمود و فعالیت در عرصه ی لباس را شروع کرد.
اولین موفقیت او با لباسی شروع شد که در یک روز سرد بافته شد. وقتی تعداد زیادی از مردم از وی در خصوص لباس زیبایی که بر تن داشت سؤال کردند، شانل به این نتیجه رسید که برای آنها نیز این لباس را بدوزد. *کوکو شانل با لباس هایی پا به عرصه ی مد گذاشت که هنوز هم آوازه ی آن ها در سراسر جهان به گوش می رسد. یکی از تاثیر هایی که شانل بر عرصه ی مد آن زمان وارد ساخت پیراهن کوتاه مشکی (Little black dress) بود. شانل با الهام گرفتن از رنگ مشکی، به همگی ثابت کرد که چگونه می توان با رنگی که برای مراسم ختم مورد استفاده قرار می گیرد، طرحی باشکوه بنیان نهاد. بلوز و دامن و به خصوص پیراهن کوتاه مشکی وی به محض عرضه، همه گیر شدند. این طرح ناب، از اولین قدم های انقلابی در متفاوت شدن ظاهر مجلل زنان به شمار می رود. امروزه، پیراهن های مشکی الهام گرفته از طرح اولیه شانل به راحتی در دسترس مردم قرار دارند.
@chanelofficial
#fashion #book #chanel #life
Read more
کلاشنیکف از «ربات طلایی قاتل» رونمایی کرد شرکت اسلحه‌سازی کلاشنیکف روسیه، از یک سلاح رباتیک جدید رونمایی کرد که شبیه سلاح‌هایی است که در فیلم‌های اکشن و تخیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما به نظر می‌رسد این اسلحه تخلیلی به دنیای واقعیت آمده است. این اسلحه طلایی جدید در نمایشگاه ارتش روسیه ... کلاشنیکف از «ربات طلایی قاتل» رونمایی کرد

شرکت اسلحه‌سازی کلاشنیکف روسیه، از یک سلاح رباتیک جدید رونمایی کرد که شبیه سلاح‌هایی است که در فیلم‌های اکشن و تخیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما به نظر می‌رسد این اسلحه تخلیلی به دنیای واقعیت آمده است.
این اسلحه طلایی جدید در نمایشگاه ارتش روسیه در سال ۲۰۱۸، به‌ نمایش درآمد که می‌توان آن را ربات قاتلی نامگذاری کرد که توسط فردی داخل آن هدایت می‌شود. این ربات ضد گلوله و به چند اسلحه مجهز است.
این ربات چهار متر طول دارد و وزن آن چهار و نیم تن است.
نام این ربات «ایگوریک» است و توانایی رصد کردن، پیدا کردن هدف و تیراندازی را دارد.
حدود ۱۲۰۰ شرکت اسلحه‌سازی روسی در نمایشگاه ارتش روسیه در سال ۲۰۱۸ شرکت کرده‌اند و حدود ۲۶ هزار قطعه سلاح به نمایش درآمده است. از سوی دیگر چین، ترکیه و پاکستان در میان کشورهایی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.
میخائیل کلاشنیکف، مشهورترین طراح وسازنده روسی اسلحه و خالق تفنگ خودکار AK-47 است که در سال ۲۰۱۳ درگذشت.

#euronews #euronewspersian #euronewspe
Read more
Loading...
. @Jeunesseglobal.usa . میکرو کرم ايجلس (ageless) این محصول دارای مواد طبيعی از جمله هگزاپپتیدآرژیرلین بوده که از طریق تاثیر برمیکروفیبرهای عضلانی و ریلکس نمودن آن ها منجر به کاهش نشانه های پیری صورت به ویژه کاهش عمق چروک های اطراف چشم و رفع سياهي دور چشم می گردد. . @Jeunesseglobal.usa @Jeunesseglobal.usa @Jeunesseglobal.usa . ... .
@Jeunesseglobal.usa
. 🎯 میکرو کرم ايجلس (ageless) 🌱 این محصول دارای مواد طبيعی از جمله هگزاپپتیدآرژیرلین بوده که از طریق تاثیر برمیکروفیبرهای عضلانی و ریلکس نمودن آن ها منجر به کاهش نشانه های پیری صورت به ویژه کاهش عمق چروک های اطراف چشم و رفع سياهي دور چشم می گردد.
.
@Jeunesseglobal.usa
@Jeunesseglobal.usa
@Jeunesseglobal.usa
. 🌱 اين اختراع در سال ٢٠١٤ نامزد جايزه نوبل گرديد و امسال موفق به دريافت جايزه بیزینس اوارد آمریکا شدو امروز در بيشتر از ١٢١ كشور دنيا مورد استفاده قرار می گیرد لازمه بدونيد در هر دقيقه ١٥٠ نفر در دنيا از ايجلس استفاده می كنند.
.
@Jeunesseglobal.usa
. 🌱 میکروکرم ایجلس تنها در دو دقیقه تاثیر خود را نشان داده و می توان پس از آن ميكاپ و مواد آرايشی استفاده نمود و تا ۱۲ ساعت از اثرات آن بهره مند ماند.
.
. .
. احیای جوانی ...😍 با محصولات جینس گلوبال ... 📲 با ما در تماس باشیدبرای مشاوره و اطلاعات بیشتر ... 👇👇👇
.
@Jeunesseglobal.usa
@Jeunesseglobal.usa
@jeunesse.global.usa .
.
.
.
Read more
مرد درحال تمیز كردن اتومبیل تازه خود بود كه متوجه شد پسر 4 ساله اش تكه سنگی برداشته و بر وری ماشین خط می ...
Media Removed
مرد درحال تمیز كردن اتومبیل تازه خود بود كه متوجه شد پسر 4 ساله اش تكه سنگی برداشته و بر وری ماشین خط می اندازد . مرد با عصبانیت دست كودك را گرفت و چندین مرتبه ضربات محكمی بر دستان كودك زد بدون اینكه متوجه آچاری كه در دستش بود شود در بیمارستان كودك به دلیل شكستگی های فراوان انگشتان دست خود را از دست داد ... مرد درحال تمیز كردن اتومبیل تازه خود بود كه متوجه شد پسر 4 ساله اش تكه سنگی برداشته و بر وری ماشین خط می اندازد .
مرد با عصبانیت دست كودك را گرفت و چندین مرتبه ضربات محكمی بر دستان كودك زد بدون اینكه متوجه آچاری كه در دستش بود شود
در بیمارستان كودك به دلیل شكستگی های فراوان انگشتان دست خود را از دست داد
وقتی كودك پدرخود را دید با چشمانی آكنده از درد از او پرسید : پدر انگشتان  من كی دوباره رشد می كنند ؟
مرد بسیار عاجز و ناتوان شده بود و نمی توانست سخنی بگوید ، به سمت ماشین خود بازگشت و شروع كرد به لگد مال كردن ماشین .. و با این عمل كل ماشین را از بین برد و ناگهان چشمش به خراشیدگی كه كودك ایجاد كرده بود خورد كه نوشته بود : ( دوستت دارم پدر ! )
روز بعد مرد خودكشی كرد
عصبانیت و عشق محدودیتی ندارند .

یادمان باشد چیزها برای استفاده كردن هستند و انسان ها برای دوست داشتن .

مشكل دنیای امروزی این است كه انسانها مورد استفاده قرار می گیرند و این درحالی است كه چیزها دوست داشته می شوند . 
مراقب افكارت باش كه گفتارت می شود .

مراقب گفتارت باش كه رفتارت می شود .

مراقب رفتارت باش كه عادت می شود .

مراقب عادتت باش كه شخصیتت می شود
مراقب شخصیتت باش كه سرنوشتت می شود
و  اما اینکه هیچ وقت از یادت نبر که در مورد کسی زود قضاوت نکن
Read more
Loading...
در مدیریت پروژه چیست؟ PMBOK استاندارد PMBOK معروف ترین #استاندارد_جهانی در مدیریت پروژه است و ...
Media Removed
در مدیریت پروژه چیست؟ PMBOK استاندارد PMBOK معروف ترین #استاندارد_جهانی در مدیریت پروژه است و رایج ترین معیار برای ارزیابی سیستم های مدیریت پروژه می باشد . (به عبارت دیگر زبان مشترکی در مدیریت پروژه است) . پیکره دانش مدیریت #پروژه PMBOK اصطلاحی کلی است که مجموعه ی #دانش موجود در حرفه ی مدیریت ... در مدیریت پروژه چیست؟ PMBOK استاندارد
PMBOK معروف ترین #استاندارد_جهانی در مدیریت پروژه است و رایج ترین معیار برای ارزیابی سیستم های مدیریت پروژه می باشد . (به عبارت دیگر زبان مشترکی در مدیریت پروژه است) . پیکره دانش مدیریت #پروژه PMBOK اصطلاحی کلی است که مجموعه ی #دانش موجود در حرفه ی مدیریت پروژه را شرح می دهد . راهنمای pmbok فرآیندگرا است یعنی کار بر اساس فرآیند های انجام شده شکل میگیرد و تعریف می شود . هدف این است که شیوه یکپارچگی اقدامات #مدیریت پروژه را به شما ارائه کند. PMBOK به مرور زمان تکامل یافته و در حال حاضر به عنوان کتاب " راهنما برای پیکره دانش مدیریت پروژه " شناخته میشود و مورد استفاده قرار می گیرد .

ادامه مطلب در وبلاگ هم آموز 👈
Blog.hamamooz.com
#استاندارد_pmbok _ #مدیریت_پروژه _ #هم_آموز
Read more
دانشنامه فرزند . آلودگی هوا در دوران بارداری . آلاینده های هوای حاصل از دود ماشین ها، کارخانه ...
Media Removed
دانشنامه فرزند . آلودگی هوا در دوران بارداری . آلاینده های هوای حاصل از دود ماشین ها، کارخانه ها و تخریب فضای سبز موجب آلودگی هوا می شود. این آلودگی ها بر سلامت افراد به ویژه کودکان، سالمندان، بیماران قلبی، زنان باردار و بیماران آلرژیک تاثیر منفی می گذارد. از آنجا که تنفس هوای آلوده در مادران ... دانشنامه فرزند
.
آلودگی هوا در دوران بارداری
.
آلاینده های هوای حاصل از دود ماشین ها، کارخانه ها و تخریب فضای سبز موجب آلودگی هوا می شود. این آلودگی ها بر سلامت افراد به ویژه کودکان، سالمندان، بیماران قلبی، زنان باردار و بیماران آلرژیک تاثیر منفی می گذارد.

از آنجا که تنفس هوای آلوده در مادران باردار به آسیب کروموزوم های جنینی، زایمان زودرس با جنین کم وزن و نارس و حتی آسم دوران کودکی منجر می شود، با استفاده بیشتر از حمل و نقل عمومی، پیاده روی و دوچرخه سواری در معابر مخصوص به فردای سالم تر فرزندان خود کمک کنیم.
غلظت بالای سرب در خون مادران باردار با علائمی مانند: کم خونی فقر آهن، ناخوشی، تهوع، یبوست، درد شکمی، ضعف عضلانی و مشکلات عصبی در مادر همراه است و از راه جفت به جنین منتقل می شود. تحقیقات نشان می دهد افزایش تراکم ماده سرب در خون جنین با تاخیر رشد جنین، نوزاد نارس و کند ذهنی کودکان در آینده همراه است.

هشدار:
رنگ های حاوی سرب که در بازسازی و نوسازی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد از راه گرد و غبار معلق در هوا به ریه های افراد مستعد به ویژه زنان باردار وارد می شود. پس، از رفتن به چنین محیط هایی اجتناب ورزید.

مصرف سیگار در افراد خانواده و آلودگی هوا با سرب باعث افزایش غلظت ماده سرب در خون و استخوان می شود که این موضوع می تواند منجر به آسیب های مغزی در جنین شود. با قطع کامل سیگار (چه برای زن باردار و چه اطرافیان او) و مصرف ویتامین c، آهن و کلسیم در زنان باردار می توان غلظت بیش از اندازه سرب خون را کاهش داد.
.
#فرزند #دانشنامه_فرزند #آلودگی #آلودگی_هوا #سرب #بارداری #باردار #بارداری_سالم #آسم #جنین #ریه #عفونت_ریه #هوای_آلوده #سیگار #دود_سیگار #مادر #پدر #خانواده #تهران #خوزستان #اهواز #3918438
Read more
یکی از راه های جلوگیری از هدر رفت انرژی در ساختمان استفاده از پنجره های استاندارد دوجداره می باشد که ...
Media Removed
یکی از راه های جلوگیری از هدر رفت انرژی در ساختمان استفاده از پنجره های استاندارد دوجداره می باشد که در سالهای اخیر در اکثر قریب به اتفاق ساختمانهای نوساز مورد استفاده قرار می گیرد. اما این بدان معنی نیست که برای ساختمانهای قدیمی و یا آن دسته از ساختمانهایی که از پنجره های آهنی یا آلومینیومی ساده ... یکی از راه های جلوگیری از هدر رفت انرژی در ساختمان استفاده از پنجره های استاندارد دوجداره می باشد که در سالهای اخیر در اکثر قریب به اتفاق ساختمانهای نوساز مورد استفاده قرار می گیرد. اما این بدان معنی نیست که برای ساختمانهای قدیمی و یا آن دسته از ساختمانهایی که از پنجره های آهنی یا آلومینیومی ساده استفاده کرده اند راهی برای بهره بردن از مزایای پنجره های دوجداره وجود ندارد.
تعدادی از کارخانه های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی با طراحی مقاطع مخصوص بازسازی بر آن شده اند تا همگان از مزایای استفاده از این پنجره ها بدون در گیر شدن با مشکلات تخریب پنجره بهره مند گردند.
شرکت دنیای پنجره سفید با بهره گیری از بهترین پروفیلهای ایرانی و ترک پاسخگوی این قشر از مشتریان خود اعم از مالکان ساختمانها و همچنین شرکتها و پیمانکاران بازسازی ساختمان می باشد.
#بازسازی #پنجره #یو_پی_وی_سی #پنجره_بازسازی #پنجره_دوجداره #بازسازی_ساختمان
#upvc #renovation_frame #window #upvc_window
Read more
ترکیبات عطر حتما تاحالا برای شما سوال شده که عطر ها از چه موادی ساخته شدند عطر ها از ترکیب چند دسته ...
Media Removed
ترکیبات عطر حتما تاحالا برای شما سوال شده که عطر ها از چه موادی ساخته شدند عطر ها از ترکیب چند دسته ماده مختلف ساخته شدند: رایحه ها و ترکیبات معطر تثبیت کننده ها حلال ها 1. رایحه ها که مهمترین بخش تشکیل دهنده ی عطر ها هستند، از منابع طبیعی جانوری و گیاهی استخراج می شوند یا به طور مصنوعی ساخته می ... ترکیبات عطر
حتما تاحالا برای شما سوال شده که عطر ها از چه موادی ساخته شدند
عطر ها از ترکیب چند دسته ماده مختلف ساخته شدند:
رایحه ها و ترکیبات معطر
تثبیت کننده ها
حلال ها
1. رایحه ها که مهمترین بخش تشکیل دهنده ی عطر ها هستند، از منابع طبیعی جانوری و گیاهی استخراج می شوند یا به طور مصنوعی ساخته می شوند
2. تثبیت کننده ها که در عطر ها برای ثابت نگه داشتن بوی عطر و حفظ ماندگاری آن ها استفاده می شوند
3. حلال ها موادی هستند که برای استخراج و تصفیه عطر مورد استفاده قرار می گیرند، بافت و غلظت عطر رو حفظ می کنند و از ایجاد باکتری ها جلوگیری می کنند.
.
طبقه بندى نوع عطرها بر اساس نحوه و نسبت استفاده کردن از رایحه ها، ثابت کننده ها و حلال ها است.
كانال تلگرام #روژا:👈 https://t.me/roja_shop
Read more
Loading...
درمان شکستگی بینی ⦁ جا انداختن بینی و زمان آن تورم قابل ملاحظه بافت های نرم بینی و اطراف آن می تواند ...
Media Removed
درمان شکستگی بینی ⦁ جا انداختن بینی و زمان آن تورم قابل ملاحظه بافت های نرم بینی و اطراف آن می تواند درمان مؤثر اولیه را محدود کند . بین ۵ تا ۱۰ روز پس از آسیب استخوان های بینی تا حدی جوش خورده و حرکت دادن آنها مشکل می شود . تثبیت استخوان معمولاً در عرض ۲ تا ۳ هفته در بیماران جوان و سالم ایجاد می شود . در کودکان ... درمان شکستگی بینی
⦁ جا انداختن بینی و زمان آن
تورم قابل ملاحظه بافت های نرم بینی و اطراف آن می تواند درمان مؤثر اولیه را محدود کند . بین ۵ تا ۱۰ روز پس از آسیب استخوان های بینی تا حدی جوش خورده و حرکت دادن آنها مشکل می شود . تثبیت استخوان معمولاً در عرض ۲ تا ۳ هفته در بیماران جوان و سالم ایجاد می شود . در کودکان ، تثبیت شکستگی بینی به زمان حدود ۴/۱ تا ۲/۱ بالغین نیاز دارد . ⦁ جراحی در درمان شکستگی بینی
جا انداختن بسته؛ به عنوان درمان استاندارد بیشتر شکستگی های بینی ، مدت های زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرد . اعمال جراحی جهت جا انداختن شکستگی بینی می تواند به صورت سرپایی و یا بستری در بیمارستان انجام شود .
شکستگی های ساده بینی در بالغین را می توان با استفاده از مواد بی حس کننده موضعی و سطحی در مطب درمان نمود . .
.
.

مشاوره در تلگرام، لینک آبی در صفحه اصلی)
www.hadisarmast.com
شماره های تماس و مشاوره (ساعات پاسخگویی شنبه تا 4 شنبه از ساعت 9 صبح تا 8 شب):
02122793025، 02122793042 ، 02144763110-3
مطب 1: تهران،پاسداران،بوستان ۹،ساختمان مهر،پلاک ۱۳۳،طبقه پنجم،واحد ۱۷
مطب 2: تهران-بلوار دهکده المپیک-خیابان زیبا دشت شمالی-جنب فروشگاه شهروند-مرکز جراحی ارم
#عمل_بینی #طراحی_کامپیوتری #متخصص #جراحی_بینی #زیبایی #عمل_رینوپلاستی #زیبایی_زنان #جراح_متخصص
#جراحی_بینی #جراحی_بسته #جراحی_باز
#تومور #سینوس #تومور_بینی
#شکستگی_بینی
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>📸 #براکت های سرامیکی ارتودنسی . براکت های سرامیکی نوعی از #براکتهای_ارتودنسی هستند که از مواد ...
Media Removed
. 📸 #براکت های سرامیکی ارتودنسی . براکت های سرامیکی نوعی از #براکتهای_ارتودنسی هستند که از مواد کامپوزیتی همرنگ دندان استفاده شده و تقریبا بی رنگ می باشند. این نوع از براکت ها برای افرادی که تمایل دارند ارتودنسی روی دندانشان دیده نشود و توجه اطرافیان را به خود جلب نکند مورد استفاده قرار می ... .
🔸📸 #براکت های سرامیکی ارتودنسی
.
براکت های سرامیکی نوعی از #براکتهای_ارتودنسی هستند که از مواد کامپوزیتی همرنگ دندان استفاده شده و تقریبا بی رنگ می باشند. این نوع از براکت ها برای افرادی که تمایل دارند ارتودنسی روی دندانشان دیده نشود و توجه اطرافیان را به خود جلب نکند مورد استفاده قرار می گیرد.
.
👈 ویژگی های #براکت_سرامیکی:
.
- گران تر بودن #هزینه_ارتودنسی
.
- طولانی تر شدن مدت زمان لازم برای درمان قطعی
.
- حساس بودن و شکننده بودن براکت ها که احتیاج به مراقبت بیشتری دارند
.
- تغییر رنگ ظاهری #کشهای_ارتودنسی
.
جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ارتودنسی و دندانپزشکی به سایت ما سری بزنید یا با کانال ما در تلگرام همراه شوید 👇👇
@channel_drmehrizi
@channel_drmehrizi
@channel_drmehrizi .
✔️ دکتر احسان ابوئی مهریزی
متخصص ارتودنسی و ناهنجاریهای فک و صورت
.
🌐 www.drmehrizi.ir
.
🏥 آدرس: تقاطع سعادت آباد و بلوار دریا، نبش توحید چهارم، پلاک 4، طبقه اول
📞021- 88376319
📞021- 88376318
.
#دکتر_مهریزی #دکتر_احسان_مهریزی #متخصص_ارتودنسی #ارتدنسی #متخصص_ارتودنسی #اورتودنسي #اورتدنسی #ارتودونسی #ارتودنسی_ثابت #ارتودنسی_متحرک #ارتودنسی_کودکان #ارتودنسی_بزرگسالان #ارتودنسی_نامرئی #ارتودنسی_اینویزیلاین #اینویزیلاین #ارتودنسی_پیشگیری #ارتودونسي #ارتودنسی_نامرئی #ارتودنسی_شفاف #متخصص_ارتودنسي #ارتودنسی_اطفال #خنده #Orthodontics #Orthodintist
.
Read more
. کاغذدیواری | Damask Folio برند| PrimWalls ساخت کشور | آمریکا ابعاد | 52 سانتی متر * 10 متر مشاوره،تامین و اجرا | شرکت رویا طرح داخلی ⁣@Royaco هر چیز قدیمی در دنیای طراحی، دوباره جدید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. کاتالوگ کاغذ دیواری یک مرجع بی انتها و پایان ناپذیر برای دکوراسیون ... .
🔸کاغذدیواری | Damask Folio
🔸برند| PrimWalls
🔸ساخت کشور | آمریکا
🔸ابعاد | 52 سانتی متر * 10 متر
🔸مشاوره،تامین و اجرا | شرکت رویا طرح داخلی
⁣@Royaco
هر چیز قدیمی در دنیای طراحی، دوباره جدید شده و مورد استفاده قرار می گیرد.
کاتالوگ کاغذ دیواری یک مرجع بی انتها و پایان ناپذیر برای دکوراسیون های کلاسیک و سنتی است. همچنین کاتالوگ Damask Folio، با بهره گیری از قابلیت های نوین معاصر به اندازه ای شجاعانه است که بتواند ترکیبی چشم نواز از سبک وجود (Damask) کلاسیک و مدرن را ارائه دهد.
به لحاظ تاریخی، الگوی گل های داماسک نشانه ای از ثروت و اعتبار اجتماعی بوده است؛ و امروزه نیز استفاده از طرح های داماسک، براحتی می توانند القا کننده سلیقه عالی و پرشکوه باشند.

دانلود PDF آلبوم کاغذدیواری Damask Folio⁣ در وب سایت رویا طرح داخلی
www.royaco.com
.
📞021-25991
.
#کاغذدیواری #کاغذدیواری_قابل_شستشو #کاغذدیواری_برجسته #کاغذدیواری_ارزان #کاغذ_دیواری #کاغذدیواری_اداری #کاغذدیواری_لاکچری #کاغذ_دیواری_با_کیفیت #کاغذدیواری_مسکونی #کاغذ_دیواری_خارجی #کاغذ_دیواری #کاغذدیواری_مدرن #کاغذدیواری_پذیرایی #کاغذدیواری_لوکس #کاغذدیواری_اداری #کاغذدیواری_طرحدار #طراحی_داخلی #دکوراسیون_داخلی #رویا_طرح_داخلی #پرایم_والز #کاغذدیواری_پرایم_والز
#royaco #roya_tarhe_dakheli #wallpaper #primewalls
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f444"></span><span class="emoji emoji1f444"></span><span class="emoji emoji1f444"></span> . <span class="emoji emoji1f444"></span> لب ها در زیبایی صورت نقش بسیار پر رنگ و تاثیر گذاری دارند و تاثیر بسیار زیادی بر چهره می گذارند ...
Media Removed
. لب ها در زیبایی صورت نقش بسیار پر رنگ و تاثیر گذاری دارند و تاثیر بسیار زیادی بر چهره می گذارند و باعث می شوند تا جذابیت شما دو برابر شود. افرادی که لب های نازک و کوچکی دارند از باریک بودن لب ها شکایت دارند و به دنبال روش هایی برای حجیم سازی لب ها هستند. . دقت داشته باشید که لب ها می توانند با استفاده ... 👄👄👄 .
👄 لب ها در زیبایی صورت نقش بسیار پر رنگ و تاثیر گذاری دارند و تاثیر بسیار زیادی بر چهره می گذارند و باعث می شوند تا جذابیت شما دو برابر شود. افرادی که لب های نازک و کوچکی دارند از باریک بودن لب ها شکایت دارند و به دنبال روش هایی برای حجیم سازی لب ها هستند.
.
💋 دقت داشته باشید که لب ها می توانند با استفاده از ژل یا فیلر ها حجیم شوند، در واقع برجسته سازی لب ها با استفاده از تزریق ژل یا تزریق فیلر می تواند موثر و مفید واقع شود، هرچند که این روش ها به عنوان روش های موقت برای زیبایی لب ها و سایر اعضای صورت مورد استفاده قرار می گیرد.
.
فیلرها پر کننده هایی هستند که می توانند به لب ها فرم بدهند و آن را زیبا کنند. این تزریق باید به دقت و توسط متخصص پوست و مو انجام شود.
✨بالاترین درصد رضایتمندی زیبایی در مراجعین از افتخارات این مرکز می باشد .
.
✅ اکسیر مرکزی تحت نظر پزشکان پوست، مو، زیبایی و لیزر همچنین پرسنل مجرب و کارآزموده در محیطی کاملا مدرن با خدمات VIP .
.
🎯 جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر تماس بگیرید:
@exir_center
.
شعبه شماره 1 : یوسف آباد
. ☎️
021-88064779
021-88557601-3
* دارای پارکینگ اختصاصی رایگان 🚘🚖🚗🚕
#فیلر #فیلر_لب #ژل #ژل_لب #تزریق_ژل_لب
Read more
سکوت گورستان را می شنوی..!؟ دنیا ارزش دل شکستن را ندارد..!! میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم ...
Media Removed
سکوت گورستان را می شنوی..!؟ دنیا ارزش دل شکستن را ندارد..!! میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود..!.!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ..!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ..!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ می کند..!! ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ..!! ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯼ...!؟ ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ..!! ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ..!! ﻋﻤﯿﻖ..!! ﻋﺸﻖ ... سکوت گورستان را می شنوی..!؟
دنیا ارزش دل شکستن را ندارد..!!
میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود..!.!!
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ..!!
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ..!!
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ می کند..!!
ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ..!!
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯼ...!؟
ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ..!!
ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ..!!
ﻋﻤﯿﻖ..!!
ﻋﺸﻖ ﺭﺍ...!!
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ..!!
بودن را..!!
ﺑﭽﺶ..!!
ﺑﺒﯿﻦ...!!
ﻟﻤﺲ ﮐﻦ...!!
ﻭ ﺑﺎ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯾﺖ لبخند بزن..!!
انسانها آفریده شده اند؛
که به آنها عشق ورزیده شود....!!!
اشیاء ساخته شده اند؛
که مورد استفاده قرار بگیرند...!!!
دلیل آشفتگی های دنیا این است؛
که به اشیاء عشق ورزیده می شود و انسانها مورد استفاده قرار می گیرند.....!!! #نلسون_ماندلا .
.
#photoby :@_yass.r .
.
پ.ن؛چقد دلگیره اسفند امسال😢
.
.
. . #ممدفرفرموی #اسفند #دلگیر #96 #هه_ر_بژی_کورد
#modeling #mamadalibazi #artist #actor
  #iranianartist #iranianactor #art #phtography #teater #teateri #cinema #kurd # #ilami #luxury #cheguevara #bethoven #newmodel #samoel #nelsonmandela
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> باشگاه فیلم گالری رج <span class="emoji emoji1f3a5"></span> اکران فیلم جانور <span class="emoji emoji1f4c6"></span> چهارشنبه ۷ شهریور ساعت ۱۸ 🎟 خرید بلیت: https://tiw.al/CmB . . کارگردان: ...
Media Removed
. باشگاه فیلم گالری رج اکران فیلم جانور چهارشنبه ۷ شهریور ساعت ۱۸ 🎟 خرید بلیت: https://tiw.al/CmB . . کارگردان: مایکل پیرس بازیگران: جرالدین جیمز، جسیکا باکلی و جانی فلین دن جولین (امپایر | ۸۰ از ۱۰۰): اولین کارگردانی مایل پیرس همراه با اجرای بازیگر نوظهور جسی باکلی بهتر از دیگر ... .
🎬 باشگاه فیلم گالری رج 🎥 اکران فیلم جانور 📆 چهارشنبه ۷ شهریور
ساعت ۱۸ 🎟 خرید بلیت:
https://tiw.al/CmB
.
.
کارگردان: مایکل پیرس
بازیگران: جرالدین جیمز، جسیکا باکلی و جانی فلین

دن جولین (امپایر | ۸۰ از ۱۰۰): اولین کارگردانی مایل پیرس همراه با اجرای بازیگر نوظهور جسی باکلی بهتر از دیگر قاتل‌های سریالی به چشم می‌آید.
پیتر بردشاو (گاردین | ۸۰ از ۱۰۰): پیرس به ما یک درام بسیار دقیق بناشده و ممتاز ارائه می¬کند. یک انتخاب جذاب از مظنونان و ایجاد یک تعلیق شگفت انگیز، دقیق و متعادل برای کشف گره‌های فیلم.
لسلی فلپرین (هالیوود ریپورتر | ۸۰ از ۱۰۰): جانور تریلری هیجان انگیز از آن نمونه‌های کلاسیک خود است که مانند شکاری برای قاتل سریالی هم چنان جذاب به نظر می¬رسد. تریلری نو، بی‎رحم و کاملا قابل توجه.
کریستوفر مک‌هل (سینه‌وو | ۸۰ از ۱۰۰): جانور تا مرز یک فیلم خشن بیش از حد می‌رود ولی به دام ان نمی‌افتد و به جرات می‌توان گفت کارگردانش با فیلم اولش یکی از استعدادهای جذاب سینمای بریتانیا معرفی شده است.

خلاصه: زنی که مشکلات زیادی داشته و تبدیل به انسانی گوشه گیر شده است از طرفی از سمت خانواده زورگویش مورد سوء استفاده قرار می گیرد و از طرفی دیگر وارد رابطه با شخصی می شود که مظنون به انجام قتلهایی بی رحمانه است.
Read more
Loading...
دانشنامه فرزند . روش های درمان ناباروری قسمت اول . اگر حداقل یک سال نزدیکی بدون پیشگیری داشتید ...
Media Removed
دانشنامه فرزند . روش های درمان ناباروری قسمت اول . اگر حداقل یک سال نزدیکی بدون پیشگیری داشتید و موفق به بارداری نشدید بهتر است جهت بررسی های بیشتر به پزشک مراجعه نمایید. بسیاری از متخصصین بر این باورند که دیگر چیزی به نام زوج نابارور وجود ندارد و پیشرفت هایی که علم پزشکی داشته رویای مادر شدن ... دانشنامه فرزند
.
روش های درمان ناباروری قسمت اول
.
اگر حداقل یک سال نزدیکی بدون پیشگیری داشتید و موفق به بارداری نشدید بهتر است جهت بررسی های بیشتر به پزشک مراجعه نمایید. بسیاری از متخصصین بر این باورند که دیگر چیزی به نام زوج نابارور وجود ندارد و پیشرفت هایی که علم پزشکی داشته رویای مادر شدن شما را به حقیقت می رساند.

تحریک تخمک گذاری
در مواردی که در زن اختلال تخمک گذاری وجود دارد و یا برای به دست آوردن تعداد کافی تخمک جهت انجام سیکل درمانی IUI، IVF و ICSI از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده می کنند. در این روش با استفاده از هورمون درمانی (کلومیفن سیترات، HMG و HCG) تخمدان را تحریک نموده و به تعداد کافی تخمک آزاد می شود.

روش IUI
در این روش مایع انزال از شوهر گرفته شده و پس از شستشو و جداسازی، اسپرم های زنده و متحرک به وسیله کاتتر و به طور مصنوعی همزمان با تخمک گذاری وارد حفره رحم می گردد. در این روش تحریک تخمک در زمان تخمک گذاری و دست یابی به احتمال بالای حاملگی صورت می گیرد. زمان تخمک گذاری به وسیله سونوگرافی های متعدد از تخمدان در روزهای متوالی و گاه با اندازه گیری هورمون های جنسی در ادرار و خون مشخص می شود. این درمان در موارد مختلفی از جمله نازایی با علت نامشخص و بعضی از اختلالات اسپرم یا تخمک گذاری مورد استفاده قرار می گیرد. این روش معمولا حداکثر تا ۴ بار برای هر زوج انجام می شود و احتمال بارداری پس از چهار دوره حدود ۳۵ درصد است.

این مطلب ادامه دارد ... .
#فرزند #دانشنامه_فرزند #تخمک_گذاری #اسپرم #ناباروری #نازایی #باروری #بچه_دار_شدن #آی_یو_آی #کلومیفن #سونوگرافی #کلینیک_ناباروری #درمان_ناباروری #مادر #پدر #تخمک #ماما #مامایی #پزشک_زنان #متخصص_زنان
Read more
دانه های وانیل تخمدان های وانیل، طی هشت تا نه ماه به بلوغ می‌رسند و اگر گیاه وانیل از سلامت و حمایت کامل ...
Media Removed
دانه های وانیل تخمدان های وانیل، طی هشت تا نه ماه به بلوغ می‌رسند و اگر گیاه وانیل از سلامت و حمایت کامل برخوردار باشد، می‌تواند در سال چیزی حدود 100 تخمدان تولید کند. تخمک‌های داخل تخمدان، در مرحله‌ای که چیده می‌شوند هنوز سبز هستند و عطر و بویی هم ندارند. کشاورزان به شیوه های مختلف آنها را تخمیر ... دانه های وانیل
تخمدان های وانیل، طی هشت تا نه ماه به بلوغ می‌رسند و اگر گیاه وانیل از سلامت و حمایت کامل برخوردار باشد، می‌تواند در سال چیزی حدود 100 تخمدان تولید کند.
تخمک‌های داخل تخمدان، در مرحله‌ای که چیده می‌شوند هنوز سبز هستند و عطر و بویی هم ندارند.
کشاورزان به شیوه های مختلف آنها را تخمیر می‌کنند تا دانه های سیاه رنگ وانیل و سپس پودر وانیل تولید شود.
این پودر به همراه افزودنی‌های مختلف، به صورت وانیل مایع به بازار عرضه می‌شود.
کاربرد وانیل در ایران
وانیل در ایران عموماً برای شیرینی پزی، دسرها، پودینگ‌ها، به عنوان طعم دهنده قهوه و نیز در ساخت بستنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
شمع‌ها و عودهایی هم که بوی وانیل دارند، به ایران وارد می‌شوند و علاقمندان خود را دارند.
خواص وانیل
در دنیا باورهای زیادی در مورد خواص وانیل وجود دارد.
کسانی که به آروماتراپی اعتقاد دارند، فهرست بلندبالایی از اثرات بوی وانیلی برای شما خواهند گفت.
جلوگیری از پیری پوست و تاثیر بر سیستم عصبی، تنها نمونه هایی از خواص متعارف وانیل هستند.
اگر چه این فهرست جذاب به نظر می‌رسد، اما بررسی‌های در ما تحقیقات دانشگاهی موید این اثرات نتیجه نداد و ظاهراً باید همچنان اثر پلاسیبو را لااقل در بخشی از تاثیرات وانیل جدی گرفت.

#ابرسلامت #سلامتی #تغذیه #وانیل
Read more
نخ لیفت(کشیدن با نخ) PDO از طب سوزنی سنتی برای تحریک جوان سازی بافت استفاده می شود. در این روش سوزن ...
Media Removed
نخ لیفت(کشیدن با نخ) PDO از طب سوزنی سنتی برای تحریک جوان سازی بافت استفاده می شود. در این روش سوزن های نازک پر از PDOنخ های (پلی دی اکسانون)با استفاده از سوزن های ویژه طب سوزنی به داخل پوست تزریق می شود. PDO یک ماده پروتئینی است که به طور گسترده در بخیه زدن طبی مورد استفاده قرار می گیرد و نخ های PDO قابل ... نخ لیفت(کشیدن با نخ) PDO
از طب سوزنی سنتی برای تحریک جوان سازی بافت استفاده می شود. در این روش سوزن های نازک پر از PDOنخ های (پلی دی اکسانون)با استفاده از سوزن های ویژه طب سوزنی به داخل پوست تزریق می شود. PDO یک ماده پروتئینی است که به طور گسترده در بخیه زدن طبی مورد استفاده قرار می گیرد و نخ های PDO قابل جذب هستند. این روش بسیار امن است و حداقل میزان تهاجمی بودن را دارا است. این روش حداقل زمان استراحت را دارد و در درمان پوست ضعیف بهترین روش محسوب می شود. طول سوزن ها و نخ ها بسته به هدف مورد استفاده متفاوت است.

نخ های PDO بین سه تا چهار ماه در بدن شما حل می شوند و در طی این دوره زمانی پوست شما شبکه های فیبر کلاژن و الاستین را در اطراف این نخ ها ایجاد می کند.
#جوانسازی_بانخ #نخليفت #فیلر_زاویه بوتاکس #مزوژل #مزوتراپي #فیلرلب #لاغری_شکم #لاغری_موضعی #آراف #مزوتراپی_مو
021-22549443
021-22549317
0919-3086230
021-22886515
Read more
معماری رنسانس همان معماری کلاسیک در ظاهر نو می باشد . در این سبک زمان اصلاح فرارسیده است . معماری ...
Media Removed
معماری رنسانس همان معماری کلاسیک در ظاهر نو می باشد . در این سبک زمان اصلاح فرارسیده است . معماری رنسانس تناسبات معماری کلاسیک را حفظ کرد و زیبایی قابل توجهی نیز به آن بخشید و این سبک نسخه پیشرفته تر و زیباتر کلاسیک می باشد . معماران از ساخت بنای کلیسا به سوی ساخت کاخ ، ساختمان و یا بناهای غیرشهری ... معماری رنسانس
همان معماری کلاسیک در ظاهر نو می باشد .
در این سبک زمان اصلاح فرارسیده است .
معماری رنسانس تناسبات معماری کلاسیک را حفظ کرد و زیبایی قابل توجهی نیز به آن بخشید و این سبک نسخه پیشرفته تر و زیباتر کلاسیک می باشد . معماران از ساخت بنای کلیسا به سوی ساخت کاخ ، ساختمان و یا بناهای غیرشهری و برخی نماسازی های تزیینی رواج پیدا کرد . در این دوره پیکرتراشی از جنبه تبلیغات دینی و ترویج مفاهیم دینی خارج و اسطوره زدایی ایجاد شد . این سبک برگرفته از برداشت مجدد معماری روم و یونان می باشد و این سبک بر اساس تناسبات بدن انسان شکل گرفته است و واحد مقیاس آن مدولار می باشد . این سبک در معماری ایران در گنبدهای دوران صفوی در زمان شاه عباس مورد استفاده قرار می گرفت و از ساخت میدان نقش جهان آغاز شد و در دوران مسیحیت نیز در معماری دوران عثمانی و امپراطوری مغول مورد استفاده قرار گرفته است.
-----------------------------------------------
#بازسازی_تجاری #بازسازی_دفتر #بازسازی_منزل #بازسازی_مسكونی #بازسازی_اداری #معماری_داخلی #معماری #طراحی_داخلی #دکوراسیون_داخلی #طراحی_نما #طراحان_فرم_و_عملکرد
Read more
سڪوت گورستان را می شنوی؟! دنیا ارزش دل شڪستن را ندارد! می رسد روزی ڪه هرگز در دسترس نخواهیم بود ... خاڪ ...
Media Removed
سڪوت گورستان را می شنوی؟! دنیا ارزش دل شڪستن را ندارد! می رسد روزی ڪه هرگز در دسترس نخواهیم بود ... خاڪ آنتن نمی دهد، ڪه نمی دهد! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ڪه ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ می ڪند ... ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ ..ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ڪشیده ای؟! ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ... ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ بڪش ... ﻋﻤﯿﻖ ... سڪوت گورستان را می شنوی؟!
دنیا ارزش دل شڪستن را ندارد!
می رسد روزی ڪه هرگز در دسترس نخواهیم بود ...
خاڪ آنتن نمی دهد، ڪه نمی دهد!
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ ...
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ ...
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ڪه ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ می ڪند ...
ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ ..ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ڪشیده ای؟!
ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ...
ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ بڪش ...
ﻋﻤﯿﻖ ...
عشق ﺭﺍ ...
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ...
بودن را ...
ﺑﭽﺶ ...
ﺑﺒﯿﻦ ...
ﻟﻤﺲ ڪن ...
ﻭ ﺑﺎ تڪ تڪ ﺳﻠﻮل هایت لبخند بزن ...
انسان ها آفریده شده اند؛
ڪه به آنها عشق ورزیده شود ...
اشیاء ساخته شده اند؛
ڪه مورد استفاده قرار بگیرند ...
دلیل آشفتگی های دنیا این است؛
ڪه به اشیاء عشق ورزیده می شود
و انسان ها مورد استفاده قرار می گیرند!
Read more
۲۰ درصد تخفیف اسکوم تراپی تا اخر مرداد ماه @biobar_clinic @biobarclinic_clinic @biobar_clinic دستگاه های زیبایی اسکوم، بی نظیر و ساخت آلمان اسکوم، یک محصول کاملا جدید و با کیفیت آلمانی است که با تکنولوژی منحصر به فرد خود، کیفیت پوست شما را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد. با این دستگاه ... ۲۰ درصد تخفیف اسکوم تراپی
تا اخر مرداد ماه
@biobar_clinic
@biobarclinic_clinic
@biobar_clinic
دستگاه های زیبایی اسکوم، بی نظیر و ساخت آلمان
اسکوم، یک محصول کاملا جدید و با کیفیت آلمانی است که با تکنولوژی منحصر به فرد خود، کیفیت پوست شما را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد. با این دستگاه بی نظیر، جوانسازی، رفع چین و چروک و لطافت واقعی پوست را تجربه و حتی مشکلات پوستی را درمان کنید.
با اسکوم لطافت واقعی را در پوست خود تجربه کنید.

کارایی اسکوم تراپی

اسکوم تراپی باعث شادابی و جوان سازی پوست می شود. همچنین برای درمان لک های پوستی، چین و چروک ها، رفع محل جوش و پاکسازی پوست نیز مفید است. اسکوم تراپی به آب رسانی به پوست هم کمک می کند.
اسکوم تراپی اغلب برای ناحیه ی صورت و اطراف چشم به کار گرفته می شود؛ اما در صورت نیاز می توان برای بخش های دیگر پوست نیز از آن استفاده کرد

اسکوم تراپی همراه با ماساژ صورت قابلیت دارد که طراوت و شادابی از دست رفته را به صورت شما بازگرداند. این تکنیک سال هاست در کلنیک های درمانی و زیبایی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد

@biobarclinic_farmaniyeh
@biobar_clinic
_________________________________
دوستان عزیزم جهت رزرو وقت با شماره های موجود در بیو تماس بگیرید

۰۹۲۲۷۶۶۵۴۵۳
۰۲۱۲۲۲۸۸۵۸۱

فرمانیه، آریا شرقی
______________________________
#sqoom #sqoomtherapy #sqoom_iran #اسکوم_تراپی #اسکوم_تراپیست #بانوکارافرین #فیشیال_پوست
Read more
<span class="emoji emoji1f53b"></span>با #قلعه #سنت_هیلاریون در #قبرس در قلب کوه های #گیرنه آشنا شوید ! قلعه هیلاریون در غرب جاده گیرنه_ ...
Media Removed
با #قلعه #سنت_هیلاریون در #قبرس در قلب کوه های #گیرنه آشنا شوید ! قلعه هیلاریون در غرب جاده گیرنه_ نیکوزیا و در دل کوه های گیرنه و در حوزه دریای مدیترانه و فاصله ۱۰ دقیقه ای شهر واقع شده است از این قلعه به عنوان دژی محکم در برابر مهاجمان استفاده می شده است و یکی از داستان هایی که درباره این قلعه نقول ... 🔻با #قلعه #سنت_هیلاریون در #قبرس در قلب کوه های #گیرنه آشنا شوید !

قلعه هیلاریون در غرب جاده گیرنه_ نیکوزیا و در دل کوه های گیرنه و در حوزه دریای مدیترانه و فاصله ۱۰ دقیقه ای شهر واقع شده است

از این قلعه به عنوان دژی محکم در برابر مهاجمان استفاده می شده است و یکی از داستان هایی که درباره این قلعه نقول می شود این است که یک ملکه پری آن را برای دلربایی از چوپان های محلی ساخته بوده است.
این قلعه از بارو های بزرگ و اتاق های که به طور مارپیچ تا بالای کوه می رسند ساخته شده است ، این بنا از سه قسمت تحتانی ، میانی و بالایی تشکیل شده است. ورودی بخش زیرین از میان برج و باروی شهر و در گذشته به عنوان پادگان مورد استفاده قرار می گرفته است. در بخش میانی می توان باقیمانده های یک کلیسا و اتاق های بزرگی را دید. پس از گذشتن از مسیری شیب دار که ورودی آن دروازه لوسیگان نام دارد ، به بخش بالایی می رسیم. بخش مرکزی آشپز خانه و اتاق های همایونی را در خود جای داده و بهترین مکان برای تماشای ، برج پرنس جان، طبیعت بیرون قلعه و نمای زیبایی از کوه های تائوروس است.
#آژانس_مسافرتی #آژانس_مسافرتی_ژوان #ژوان #ژوان_شن_سفید #تور #تور_ارزان #هتل #هیجان #لذت #مسافرتی #تفریح #سفر #مسافرت #بهار #تورهای_بهار #سفر_بهاری #تور_بهاری #سفر_۹۷ #تور_بهار_۹۷ #بهار #spring #jouantravel 📞 021-43926 🆔 @jouantravel
Read more
. ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ۳۰٪ تخفیف خرید بلیت فیلم‌های «سینما‌تک» برای مشترکان تیوال‌پلاس . فیلم «جانور» . <span class="emoji emoji1f4cd"></span> ...
Media Removed
. ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ۳۰٪ تخفیف خرید بلیت فیلم‌های «سینما‌تک» برای مشترکان تیوال‌پلاس . فیلم «جانور» . گالری رج . چهارشنبه ۰۷ شهریور ۱۸:۰۰ بها: ۱۵,۰۰۰ تومان کارگردان: مایکل پیرس بازیگران: جرالدین جیمز، جسیکا باکلی و جانی فلین . خلاصه: زنی که مشکلات زیادی داشته و تبدیل به انسانی ... .
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ۳۰٪ تخفیف خرید بلیت فیلم‌های «سینما‌تک» برای مشترکان تیوال‌پلاس
.
فیلم «جانور»
.
📍 گالری رج
.
📅 چهارشنبه ۰۷ شهریور
⏰ ۱۸:۰۰
💳 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

کارگردان: مایکل پیرس
بازیگران: جرالدین جیمز، جسیکا باکلی و جانی فلین
.
خلاصه: زنی که مشکلات زیادی داشته و تبدیل به انسانی گوشه گیر شده است از طرفی از سمت خانواده زورگویش مورد سوء استفاده قرار می گیرد و از طرفی دیگر وارد رابطه با شخصی می شود که مظنون به انجام قتلهایی بی رحمانه است.
.
فیلم «حیوانات آمریکایی»
.
📍 گالری رج
.
📅 پنجشنبه ۰۸ شهریور
⏰ ۱۸:۳۰
💳 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

کارگردان: برت لیتون
بازیگران: آن دود، بری کوگان و اون پترز
.
خلاصه: این فیلم داستان 4 دوست است که قصد دارند یکی از شگفت انگیزترین سرقت های تاریخ ایالات متحده آمریکا را انجام دهند و ...
.
فیلم «۸ اوشن»
.
📍 گالری رج
.
📅 شنبه ۱۰ شهریور
⏰ ۱۸:۳۰
💳 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

کارگردان: گری راس
بازیگران: کیت بلانشت، آن هاثاوی، ساندرا بولاک، هلنا بونهام کارتر، ریانا و سارا پولسن
.
خلاصه: در این فیلم جریان به طور کلی تغییر کرده و ما در این داستان با «اوشن‌های» جدیدی روبه‌رو خواهیم شد.در داستان این فیلم، هشت زن زیر نظر دبی اوشن رهبری می‌شوند و قرار است در مراسم سالانه‌ی شهر نیویورک یک عملیات سرقت غیرممکن را انجام دهند.
.
اطلاعات بیشتر و خريد بليت: www.tiwall.com/plus
.
#tiwall #theater #tiwalltheater #تيوال #تئاتر #tiwallplus
Read more
تمرینات چرخشی نوع خاصی از تمرین است که در آن تمرینات وزنه به شکلی هوازی مورد استفاده قرار می گیرند و از آنجایی که نمی شود یک عضله را با حرکات مختلف پشت سرهم و بدون استراحت تمرین داد (به علت خستگی و ناتوانی موقتی ) در این رویه حرکات طوری چیده می شوند که عضلات متفاوت درگیر می شوند . فواید روش تمرین چرخشی یا ... تمرینات چرخشی نوع خاصی از تمرین است که در آن تمرینات وزنه به شکلی هوازی مورد استفاده قرار می گیرند و از آنجایی که نمی شود یک عضله را با حرکات مختلف پشت سرهم و بدون استراحت تمرین داد (به علت خستگی و ناتوانی موقتی ) در این رویه حرکات طوری چیده می شوند که عضلات متفاوت درگیر می شوند . فواید روش تمرین چرخشی یا cycle بسیار زیاد است .
۱- حداکثر نتیجه گیری در حداقل زمان
مگر آنکه شغل تان مربیگری باشد ، در غیر این صورت هیچکس در طول روز چندین ساعت وقت برای صرف کردن در باشگاه ندارد. تمرینات چرخشی بهترین نوع تمرین است برای کسانی که به تناسب اندام علاقه دارند و از طرفی وقت شان محدود است . می توانید تعداد حرکتی که دوست دارید را انتخاب و همه را پشت به پشت اجرا کنید تا جایی که دیگر زمان تان ۱۵ دقیقه باشد چه یک ساعت در هر حال می توانید کل بدن را هم در یک جلسه کار کنید .

خوب و بد تمرین چرخشی
۲- کل بدن را درگیر کنید
با انتخاب دستگاه های مختلف به عنوان بخشی از برنامه چرخشی کل بدن تان می توانید تضمین کنید که هر گروه عضلانی اصلی و حتی کوچک بدن را به کار می گیرید و هیچ عضله ای را از قلم نمی اندازید . با این نگاه عمومی به بدن تاثیر عمومی برنامه را هم ارتقاء می دهید .

۳- هوازی و وزنه را تلفیق کنید
شما عاشق هوازی هستید اما بدانید که به تمرینات وزنه هم احتیاج دارید ( و بالعکس ) و وادار کردن بدن برای انجام یک جلسه تمرین که از آن لذت نمی برید می تواند طاقت فرسا شود و به راحتی می شود از چنین تمرینی صرف نظر کرد . تمرینات چرخشی در واقع بهترین ها را از دو طرف دارد و اجازه می دهد که تمرینات هوازی اینتروال شدید ملقب به HIIT را با تمرینات سنگین وزنه تلفیق کنید که با هم یک جلسه تمرین فوق سنگین را تشکیل می دهد.

۴- نگاهی به متابولیسم داشته باشید
علاوه بر این تاثیر کالری سوزی پس از تمرین باعث می شود تا ۴۸ ساعت پس از تمرین هم کالری سوزی بالاتر باشد .

@dr.moravej #drmoravej #navidmoravej

#نویدمروج #دکترمروج #drmoravej #navidmoravej #
@dr.moravej .
👧👨دوستاتونو تگ کنید 💪❤
.
🔴 به پیج بانوان فیتنس بپیوندید 🙏👇
🆔 @fitness.online 🏆💪
___________________________________________________
#fitnessgirl #fitnesswomen #fitgirls #fitness #fitnessgirl #squats #gym #bodybuilding #personaltrainer #workout #squat #girl #ass🍑 #booty🍑 #muscle #woman #body #بدنسازی #fit #hot #sixpack #legs #glutes #glutenfree
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>کاغذدیواری | Damask Folio <span class="emoji emoji1f538"></span>برند| PrimWalls <span class="emoji emoji1f538"></span>ساخت کشور | آمریکا <span class="emoji emoji1f538"></span>ابعاد | 52 سانتی متر * 10 متر <span class="emoji emoji1f538"></span>مشاوره،تامین ...
Media Removed
. کاغذدیواری | Damask Folio برند| PrimWalls ساخت کشور | آمریکا ابعاد | 52 سانتی متر * 10 متر مشاوره،تامین و اجرا | شرکت رویا طرح داخلی ⁣@Royaco هر چیز قدیمی در دنیای طراحی، دوباره جدید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. کاتالوگ کاغذ دیواری یک مرجع بی انتها و پایان ناپذیر برای دکوراسیون ... .
🔸کاغذدیواری | Damask Folio
🔸برند| PrimWalls
🔸ساخت کشور | آمریکا
🔸ابعاد | 52 سانتی متر * 10 متر
🔸مشاوره،تامین و اجرا | شرکت رویا طرح داخلی
⁣@Royaco
هر چیز قدیمی در دنیای طراحی، دوباره جدید شده و مورد استفاده قرار می گیرد.
کاتالوگ کاغذ دیواری یک مرجع بی انتها و پایان ناپذیر برای دکوراسیون های کلاسیک و سنتی است. همچنین کاتالوگ Damask Folio، با بهره گیری از قابلیت های نوین معاصر به اندازه ای شجاعانه است که بتواند ترکیبی چشم نواز از سبک وجود (Damask) کلاسیک و مدرن را ارائه دهد.
به لحاظ تاریخی، الگوی گل های داماسک نشانه ای از ثروت و اعتبار اجتماعی بوده است؛ و امروزه نیز استفاده از طرح های داماسک، براحتی می توانند القا کننده سلیقه عالی و پرشکوه باشند.

دانلود PDF آلبوم کاغذدیواری Damask Folio⁣ در وب سایت رویا طرح داخلی
www.royaco.com
.
📞021-25991
.
#کاغذدیواری #کاغذدیواری_قابل_شستشو #کاغذدیواری_برجسته #کاغذدیواری_ارزان #کاغذ_دیواری #کاغذدیواری_اداری #کاغذدیواری_لاکچری #کاغذ_دیواری_با_کیفیت #کاغذدیواری_مسکونی #کاغذ_دیواری_خارجی #کاغذ_دیواری #کاغذدیواری_مدرن #کاغذدیواری_پذیرایی #کاغذدیواری_لوکس #کاغذدیواری_اداری #کاغذدیواری_طرحدار #طراحی_داخلی #دکوراسیون_داخلی #رویا_طرح_داخلی #پرایم_والز #کاغذدیواری_پرایم_والز
#royaco #roya_tarhe_dakheli #wallpaper #primewalls
Read more
گهی زین به پشت،گهی پشت به زین/احوال مربیان والیبال اورمیه در حمایت از یکدیگر! نحوه مواجهه بعضی ...
Media Removed
گهی زین به پشت،گهی پشت به زین/احوال مربیان والیبال اورمیه در حمایت از یکدیگر! نحوه مواجهه بعضی مربیان والیبال اورمیه در تقابل با یکدیگر در طی این چند سال واقعا داستان عجیبی داشته است به گونه ای که هر کدام که بر روی کار بوده است و هدایت تیمی را بر عهده داشته است دیگری این یکی را خراب نموده و یا بلعکس! یعنی ... گهی زین به پشت،گهی پشت به زین/احوال مربیان والیبال اورمیه در حمایت از یکدیگر!

نحوه مواجهه بعضی مربیان والیبال اورمیه در تقابل با یکدیگر در طی این چند سال واقعا داستان عجیبی داشته است به گونه ای که هر کدام که بر روی کار بوده است و هدایت تیمی را بر عهده داشته است دیگری این یکی را خراب نموده و یا بلعکس!
یعنی در طی این چند سال یکی از عمده ترین دلایل عدم قهرمانی والیبال اورمیه همین مشکلات عجیب و غریب بین این مربیان بوده است به گونه ای که تا به حال دیده نشده است که همگی یکی شده و از هم حمایت نمایند.

در این چند روز نیز شاهدیم که دوباره یکی دو تا از این مربیان به جان هم افتاده و حتی برای هم بیانیه! نیز صادر می کنند که واقعا در نوع خود جالب و تاسف آور است و دور از حرفه ای گری می باشد.

ای کاش به جای این بیانه ها و تخریب یکدیگر دست به دست هم می دادید و برای اعتلای والیبال اورمیه می کوشیدید.
ای کاش در زمانهایی که فرصت هدایت سکان کشتی والیبال اورمیه در دستانتان بود به انتقادات توجه می کردید و سخنان و راهنمایی ها را مورد استفاده قرار می دادید تا امروز شاهد بیانیه های عجیب غریب نبودیم.
Read more
RNS by ZADARI Co-branding or Brand Partnership ‎یک استراتژی بازاریابی است که عبارت است از همکاری ...
Media Removed
RNS by ZADARI Co-branding or Brand Partnership ‎یک استراتژی بازاریابی است که عبارت است از همکاری استراتژیک نام دو برند به طور مشترک که در محصول واحد مورد استفاده قرار می گیرد. این همکاری تجاری محصول را به دو نام تجاری مربوط میکند و میتوان از نام تجاری جدیدی برای محصول جدید استفاده کرد. در ... RNS by ZADARI
Co-branding or Brand Partnership
‎یک استراتژی بازاریابی است که عبارت است از همکاری استراتژیک نام دو برند به طور مشترک که در محصول واحد مورد استفاده قرار می گیرد.
این همکاری تجاری محصول را به دو نام تجاری مربوط میکند و میتوان از نام تجاری جدیدی برای محصول جدید استفاده کرد.

در این نوع همکاری دو برند بر سر لوگوی مشترک، تم رنگی و هویت سازی محصول مشترک با یکدیگر توافق می کنند. ‎هدف این کار ترکیب قدرت دو مارک به منظور افزایش تعداد مشتریان، افزایش میل به خرید و ایجاد محصول جدید برای نشان دادن ویژگی های مشترک دو برند هست.
@rnsclothsofficial
@zadari.official
Read more
' همگی می دانیم که بالا رفتن قیمت دلار در ماه های اخیر بسیار مشهود بوده و حتی تا زمان نوشتن این مطلب به ...
Media Removed
' همگی می دانیم که بالا رفتن قیمت دلار در ماه های اخیر بسیار مشهود بوده و حتی تا زمان نوشتن این مطلب به مرز 5800 تومان نیز رسیده است. . این مسئله تاثیر کاملا مستقیمی بر قیمت سخت افزارها داشته و افزایش قیمت ارز به نسبت ریال ایران، در روزهای اولیه با بالا رفتن قیمت قطعات سخت افزاری در ایران همراه بوده ... '
همگی می دانیم که بالا رفتن قیمت دلار در ماه های اخیر بسیار مشهود بوده و حتی تا زمان نوشتن این مطلب به مرز 5800 تومان نیز رسیده است.
.
این مسئله تاثیر کاملا مستقیمی بر قیمت سخت افزارها داشته و افزایش قیمت ارز به نسبت ریال ایران، در روزهای اولیه با بالا رفتن قیمت قطعات سخت افزاری در ایران همراه بوده است. اینک، طی آخرین اطلاعات موجود، برخی از فروشندگان آنلاین و فیزیکی بازار به ناچار قیمت بسیاری از سخت افزارهای اصلی و کاربردی نظیر پردازنده و کارت گرافیک را افزایش داده و حتی از عدم فروش برخی از قطعات نیز با خبر شده ایم. عدم فروش برخی از قطعات به دلیل ناپایداری قیمت دلار، بالا رفتن آن و روشن نشدن تکلیف قیمت واقعی آنها است
.
اینبار نمی توان فروشندگان سخت افزار را مقصر دانسته و کاربران در کنار فروشندگان در یک جبهه واحد قرار گرفته اند! متاسفانه امیدها برای پایین آمدن قیمت دلار به یک رویا مبدل شده و تنها برای ثبات آن دست به دعا هستیم. به عنوان مثال حتی کارت گرافیک های میان رده ای همچون GTX1050 Ti و پردازنده های میان رده ای مانند سری Core i5 که عمدتا برای اسمبل یک سیستم گیمینگ در ایران به وفور مورد استفاده قرار می گیرند نیز با افزایش قیمت از 25 هزار تومان الی 150 هزار تومان مواجه شده اند. خرید سخت افزارهای روز و قطعات وابسته، آرزوی "وب سایت سخت افزار" برای همه کاربران است. به امید کنترل و کاهش قیمت ارز

#سخت_افزار #سختافزارمگ #سختافزار #سخت_افزار_مگ #کامپیوتر #قیمت #افزایش #قیمت #کارت_گرافیک #کارتگرافیک #مادربرد #پاور #سی_پی_یو #cpu #رم #حافظه #سیستم #گیم #گیمینگ #مانیتور #کیس #ماوس #کیبورد
Read more
مصرف زینک و سلامتی پوست و مو روی به عنوان ترمیم کننده ی بافتی و پوستی شناخته شده. این ماده در سلول های ...
Media Removed
مصرف زینک و سلامتی پوست و مو روی به عنوان ترمیم کننده ی بافتی و پوستی شناخته شده. این ماده در سلول های سراسر بدن یافت می شود و برای فعالیت مناسب دستگاه اینی ضروری است. کسانی که مبتلا به زخم های پوستی اند جهت ترمیم و بازسازی سریع تر نیاز به مقدار روی بیشتری دارند هم چنین افراد مبتا به آلرژی و التهاب پوستی ... مصرف زینک و سلامتی پوست و مو
روی به عنوان ترمیم کننده ی بافتی و پوستی شناخته شده. این ماده در سلول های سراسر بدن یافت می شود و برای فعالیت مناسب دستگاه اینی ضروری است. کسانی که مبتلا به زخم های پوستی اند جهت ترمیم و بازسازی سریع تر نیاز به مقدار روی بیشتری دارند هم چنین افراد مبتا به آلرژی و التهاب پوستی اغلب دچار کمبود سطح روی در خون هستند. هم چنین مصرف روی در بهبود ریزش مو به اثبات رسیده است.

بخش اعظمی از پوست از پروتئینی بنام کلاژن ساخته شده و همان طور که اشاره شد روی برای تولید انواع پروتئین مورد استفاده قرار می گیرد از اینرو برای داشتن پوستی سالم و شاداب ضروری است به میزان کافی روی از طریق برنامه غذایی خود و یا به شکل مکمل غذایی (زینک پلاس، قرص زینک) دریافت کنید.
مو نیز از پروتئینی بنام کراتین ساخته شده است، ریزش موها، نازوکی تارهای مو می توانند ارتباط مستقیمی با کمبود روی در بدن داشته باشند.

کدام قرص زینک و به چه مدت و چه تعداد باید مصرف شود را پزشک شما بر اساس نتیجه آزمایشات خون تشخیص می دهد. به یاد داشته باشید همان طور که کمبود عناصر معدنی موجب بروز مشکلاتی در بدن می شوند ازدیاد آن ها نیز باعث اختلال در متابولیزم و ایجاد مشکلات جدی می گردد از اینرو توصیه اکید می کنم قبل از مصرف هر گونه مکمل غذایی و یا دارو حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

@armani.clinic

#زیبایی #پوست #پوست_مو #مو #نیاوران #لیزر #ژل #بوتاکس #تزریق_چربی #تزریق_ژل #بهترین_مواد #آرمانی #پیشرفته

@armani.clinic
Read more
. . <span class="emoji emoji26d4"></span>️ رتبه های کنکور سراسری بر اساس قبولی های گذشته و به صورت "تقریبی" هستند . .<span class="emoji emoji1f535"></span>آخرین رتبه قبولی ...
Media Removed
. . ️ رتبه های کنکور سراسری بر اساس قبولی های گذشته و به صورت "تقریبی" هستند . .آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2500 . .آخرین رتبه قبولی منطقه2: 8000 . .آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3000 . . رشته‌ ‌فیزیوتراپی : گفتنی‌ است‌ که‌ در 60 درصد از بیماری‌ها در کنار دارو درمانی‌ یا پس‌ از دارودرمانی‌ ... .
. ⛔️ رتبه های کنکور سراسری بر اساس قبولی های گذشته و به صورت "تقریبی" هستند
.
.🔵آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2500
.
.🔵آخرین رتبه قبولی منطقه2: 8000
.
.🔵آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3000 .
.🔴 رشته‌ ‌فیزیوتراپی : گفتنی‌ است‌ که‌ در 60 درصد از بیماری‌ها در کنار دارو درمانی‌ یا پس‌ از دارودرمانی‌ به‌ فیزیوتراپی‌ نیاز است. برای‌ مثال‌ در بیماری‌های‌ عصبی‌ مثل‌ سکته‌های‌ مغزی‌ یا ضربه‌های‌ مغزی‌، شکستگی‌ها، بیماری‌های‌ قلبی‌و ... ‌به‌ فیزیوتراپی‌ نیاز است‌. به‌ عبارت‌ دیگر در کل‌ بیماری‌های‌ اسکلتی‌ و اکثر بیماری‌های‌ عصبی‌ و عضلانی‌ فیزیوتراپی‌ مورد استفاده‌ قرار می‌گیرد. .
.🔵در ضمن‌ فیزیوتراپیست‌ها در بُعد پیشگیری‌ نیز فعالیت‌ می‌کنند. برای‌ مثال‌ یک‌ فیزیوتراپیست‌ نحوه‌ نشستن‌ یا بلند کردن‌ وزنه‌های‌ مختلف‌ را آموزش‌ می‌دهد تا از انحرافاتی‌ که‌ ممکن‌ است‌ در ستون‌ فقرات‌ افراد به‌ دلیل‌ عدم‌ رعایت‌ موارد فوق‌ ایجاد شود، جلوگیری‌ کند.
.
.✅توانایی‌های‌ لازم :

یک‌ دانشجوی‌ رشته‌ فیزیوتراپی‌ باید صبر و حوصله‌ بسیاری‌ داشته‌ باشد چون‌ در نهایت‌ باید با بیماران‌ مختلفی‌ از جمله‌ افرادی‌ که‌ دچار سکته‌ مغزی‌ یا ضایعه‌ مغزی‌ شده‌اند و یا عقب‌ماندگی‌ ذهنی‌ دارند، کار کند و در اغلب‌ مواقع‌ نیز نتیجه‌ کارش‌ به‌ تدریج‌ ظاهر می‌شود. از سوی‌ دیگر چون‌ دانشجوی‌ این‌ رشته‌ با دستگاه‌های‌ الکتریکی‌ متنوعی‌ کار می‌کند، باید در درس‌ فیزیک‌ قوی‌ بوده‌ و همچنین‌ به‌ دلیل‌ این‌ که‌ با بدن‌ انسان‌ به‌ عنوان‌ یک‌ موجود زنده‌ سروکار دارد، باید به‌ درس‌ زیست‌شناسی‌ علاقه‌مند باشد.
.
.✅موقعیت‌ شغلی‌ در ایران :

در حال‌ حاضر فارغ‌التحصیل‌ فیزیوتراپی‌ علاوه‌ بر استخدام‌ در مراکز دولتی‌ می‌تواند بعد از گذراندن‌ دوران‌ طرح‌ و همچنین‌ به‌ دست‌ آوردن‌ سابقه‌ کار لازم‌ (6 سال‌ سابقه‌ کار برای‌ فعالیت‌ در مراکز استان‌ها و 3 سال‌ سابقه‌ کار برای‌ فعالیت‌ در شهرستان‌ها) اقدام‌ به‌ تأسیس‌ کلینیک‌ خصوصی‌ فیزیوتراپی‌ کند. علاوه‌ بر کار در کلنیک خصوصی همچنین‌ می‌تواند جذب‌ بیمارستان‌ها، مراکز توانبخشی‌ و فدراسیون‌های‌ ورزشی‌ گردد. .🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺
.
.✴️دپارتمان تخصصی انتخاب رشته کنکورکمک ✴️
.
💢 هنوز 50% کنکور باقیمانده است ! از الان برای انتخاب رشته آگاه باش ! 💢
.
. ⛔️ همین الان عدد 97 را به سامانه 500020214333 👉 پیامک کن تا در اسرع وقت باهات تماس بگیریم❗️
.
.
☎️ 02166961601
📞09191111396
Read more
: مردهای هرزه با ظاهری متشخص، اما در واقع شخصیتی فاسد و کثیف. . دون ژوان فردی است که قادر به برقراری ...
Media Removed
: مردهای هرزه با ظاهری متشخص، اما در واقع شخصیتی فاسد و کثیف. . دون ژوان فردی است که قادر به برقراری ارتباط عاطفی عمیق و عشق ورزیدن به شریک جنسی خود نیست. یکی از مهمترین اختلالات شخصیت که منجر به دون ژوانیسم و هرزه گری جنسی در مردان میشود اختلال شخصیت خودشیفته (narcissistic) است. چنین مردی ... :
مردهای هرزه با ظاهری متشخص، اما در واقع شخصیتی فاسد و کثیف.
.
دون ژوان فردی است که قادر به برقراری ارتباط عاطفی عمیق و عشق ورزیدن به شریک جنسی خود نیست.

یکی از مهمترین اختلالات شخصیت که منجر به دون ژوانیسم و هرزه گری جنسی در مردان میشود اختلال شخصیت خودشیفته (narcissistic) است.
چنین مردی نه قادر است دوست بدارد و نه دوست داشته شدن را باور می کند و یک حالت پارانویا و بدبینی نسبت به گرفتن پیغام های دوست داشته شدن از شریک عشقی خود دارد. در بسیاری از موارد نیاز به دوست داشته شدن را در خود انکار میکند و بیشتر ترجیح میدهد به جای دوست داشته شدن، مورد تحسین واقع شود تا من آزرده اش ترمیم پیدا کند.

احساس میکند اگر کسی دوستش داشته باشد و ابراز علاقه کند، میخواهد از او بهره برداری خاصی کند. در واقع به هیچ زنی اعتماد نمیکند. اینگونه مردان درواقع تنها با سطح بدن زنان ارتباط برقرار میکنند نه با هستیِ درونی آنها. در واقع هدف اینها به دست آوردن است نه رابطه داشتن. زنها را به دست بیاورند، تصاحب کنند و بعد با رها کردن آنها خشم و میل به انتقام جویی خود را که از رابطه با مادرِ ناکام کننده سرچشمه گرفته ارضا نمایند.

دون ژوان شخصیت افسانه ای اسپانیایی است که تظاهر به علاقه شدید جنسی در مورد قربانیان خود داشت در حالی که به اندازه قربانیانش، خودانگیختگی جنسی نداشت. شخصیت این مرد بتدریج وارد ادبیات آسیب شناسی بیماری های روانی شده و دون ژونیسم به خصلت برخی از مردانی اشاره دارد که با تظاهر به علاقمندی به روابط جنسی، خود را هیپرسکسوال نشان می دهند، با این حال، اینگونه فعالیت های جنسی برای سرپوش گذاشتن به احساسات عمیق حقارت خودشان مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر دون ژون ها پس از رسیدن به مراد خود، دیگر علاقه ای به همان زن نشان نمی دهند. این حالت را گاهی ساتیریازیس (satyriasis یا میل جنسی افراطی و بیمارگونه در مرد و شهوت پرستی) هم می گویند.

در حقیقت ما به کسانی می گوییم دون ژوان که در هر برهه از زندگی شان با چند جنس مخالف رابطه جنسی یا احساسی عمیق دارند و کیفیت و کمیت این جنس مخالف ها هیچ وقت ثابت نیست؛ یعنی هیچ جنس مخالفی در زندگی شان نیست که بتواند حضور دائمی داشته باشد، حتی مادر و پدر. در حقیقت دون ژوان تحمل تنهایی زندگی را ندارد و برای پر کردن این خلأ وحشی، به محض احساس تنهایی دست روی کس دیگری می گذارد. این چرایی دون ژوانى ست.
شما هم با همچین افرادی برخورد داشتید یا زندگی کردید؟
این افراد معمولا بعد از رها کردن هر قربانی خودشون رو قربانی جلوه میدن.
من یه دون ژوان حرفه ای رو می شناسم
Read more
تعبیر شیرینِ یک رویا! <span class="emoji emoji1f53b"></span>تصور کنید کلنگی سیزده سال پیش با مشقت فراوان و به بهانه راه اندازی قطار شهری ...
Media Removed
تعبیر شیرینِ یک رویا! تصور کنید کلنگی سیزده سال پیش با مشقت فراوان و به بهانه راه اندازی قطار شهری و توسعه حمل و نقل عمومی به هوا برده و به زمین کوبیده شده، میلیاردها تومان هزینه روی دست گذاشته و ساعت ها نفر جلسه به همراه داشته اما بعد از سپری شدن یک سال از عمر شورای پنجم همچنان از همان کلنگی که سیزده سالِ ... تعبیر شیرینِ یک رویا! 🔻تصور کنید کلنگی سیزده سال پیش با مشقت فراوان و به بهانه راه اندازی قطار شهری و توسعه حمل و نقل عمومی به هوا برده و به زمین کوبیده شده، میلیاردها تومان هزینه روی دست گذاشته و ساعت ها نفر جلسه به همراه داشته اما بعد از سپری شدن یک سال از عمر شورای پنجم همچنان از همان کلنگی که سیزده سالِ پیش بلند شده و به زمین کوبیده شده یاد می شود؛ به نظر شما ایرادِ کار کجا می تواند باشد؟
# مصطفی فراغت

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی فراغت / واژه ها با یکدیگر متفاوت اند، همینطور برداشت ها. مثل نگاهی که به گاو این حیوان پر از سود و سر به زیر وجود دارد. اگر این جا به کسی بگوییم "گاو" شاید نماد نفهمی باشد اما همین واژه در جای دیگر یا توی کشورِ دیگری برکت است و احترام. البته تفاوت تنها در گفتار و کردار نیست بلکه در تمامی جنبه ها نیز پیدا است. از سیاست گرفته تا اقتصاد، از ورزش تا پیش پا افتاده ترین موضوعات شهری.

البته برخی اوقات کلمه ها و عبارت ها در جای درست موردِ استفاده قرار می گیرند اما برداشتِ ما اشتباه است. مثل سو تفاهمی که از ضرب المثل رحیم خستو در هشتاد و دومین جلسه به وجود آمد؛ "سنگ ها را بسته و سگ ها را رها کرده اند." نمونه دیگری که برای فهم بیشتر می شود مثال زد قطار شهری است. اگر چه این واژه در برخی شهرها و استان هایِ بزرگ نظیر مشهد و تبریز و اصفهان به عنوان یکی از ارکان های مهم حمل و نقل عمومی است اما در کرج از این مفهوم بری است و از آن به عنوان یک رویا نام برده می شود!

و تفاوت ها از همین تفاوتِ در نگاه آغاز می شود. تصور کنید کلنگی سیزده سال پیش با مشقت فراوان و به بهانه راه اندازی قطار شهری و توسعه حمل و نقل عمومی به هوا برده و به زمین کوبیده شده، میلیاردها تومان هزینه روی دست گذاشته، ساعت ها نفر جلسه به همراه داشته اما بعد از سپری شدن یک سال از عمر شورای پنجم همچنان از همان کلنگی که سیزده سالِ پیش بلند شده و به زمین کوبیده شده یاد می شود؛ به نظر شما ایرادِ کار کجا می تواند باشد؟

با علی اصغر صلواتی سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج که هم کلام شدیم پاسخ ابهامات را اینطور به ما داد؛ "وقتی بعد از سیزده سال به نیمه راه هم نرسیده ایم، وقتی شهرها و استان هایی که دیرتر از ما شروع کردند و پیش از ما به اتمام رسانده اند، وقتی با گذشت سیزده سال همچنان به دنبال تامینِ منابع هستیم یعنی اراده ای برای به سرانجام رساندن قطار شهری کرج وجود ندارد." http://www.kamnanews.ir/news/63722/123

http://sapp.ir/karaj.sh
Read more
تفاوت راباموسسه زبان های خارجی مهاجران تجربه کنید. پیشروترین موسسه شیراز متشکل از اساتید برجسته ...
Media Removed
تفاوت راباموسسه زبان های خارجی مهاجران تجربه کنید. پیشروترین موسسه شیراز متشکل از اساتید برجسته دانشگاه وبااستفاده از متد و کتب تخصصی کمبریج که تنها در این موسسه در استان فارس مورد استفاده قرار می گیرد در خدمت همشهریان عزیز می باشد. فرصت را از دست ندهید. با ما زبان های خارجی را به راحتی فراخواهید ... تفاوت راباموسسه زبان های خارجی مهاجران تجربه کنید. پیشروترین موسسه شیراز متشکل از اساتید برجسته دانشگاه وبااستفاده از متد و کتب تخصصی کمبریج که تنها در این موسسه در استان فارس مورد استفاده قرار می گیرد در خدمت همشهریان عزیز می باشد.
فرصت را از دست ندهید.
با ما زبان های خارجی را به راحتی فراخواهید گرفت.
مدیرعامل موسسه:دکتر احسان هادی پور
@ehsan_hadipour
@mohajeraninst
Read more
سامانه موشکی کمین ۲ به عنوان جدیدترین سامانه موشکی کشورمان، صبح امروز (چهارشنبه) در جریان رژه روز ...
Media Removed
سامانه موشکی کمین ۲ به عنوان جدیدترین سامانه موشکی کشورمان، صبح امروز (چهارشنبه) در جریان رژه روز ارتش، در تهران رونمایی شد. به گزارش خبرنگار مهر، سامانه موشکی کمین ۲ به عنوان جدیدترین سامانه موشکی کشورمان، صبح امروز (چهارشنبه) در جریان رژه روز ارتش، در تهران رونمایی شد. این سامانه موشکی، ... سامانه موشکی کمین ۲ به عنوان جدیدترین سامانه موشکی کشورمان، صبح امروز (چهارشنبه) در جریان رژه روز ارتش، در تهران رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار مهر، سامانه موشکی کمین ۲ به عنوان جدیدترین سامانه موشکی کشورمان، صبح امروز (چهارشنبه) در جریان رژه روز ارتش، در تهران رونمایی شد.

این سامانه موشکی، ارتفاع پایین بوده و به منظور مقابله با انواع پرنده‌های بدون سرنشین و هدف‌های پرنده در ارتفاع کم مورد استفاده قرار می‌گیرد، که توسط متخصصین داخلی و مطابق با تکنولوژی روز دنیا و به صورت کاملا بومی ارتقاء یافته است.

گفتنی است این سامانه، ارتقا یافته سامانه موشکی «مرصاد» است و در جریان رزمایش‌های پدافندی مورد آزمایش قرار گرفته و عملیاتی شده است.
Read more
@WinnaCare . .. <span class="emoji emoji270f"></span>تزریق ژل لب تا چه حدی ممکن است ؟ . . <span class="emoji emoji2705"></span>تزریق ژل در لب به منظور رفع کوتاهی لب و نیز بالا کشیدن ...
Media Removed
@WinnaCare . .. تزریق ژل لب تا چه حدی ممکن است ؟ . . تزریق ژل در لب به منظور رفع کوتاهی لب و نیز بالا کشیدن لب و پرکردن چارچوب لب مورد استفاده قرار می گیرد . . . در صورت تمایل مقدار بیشتری برای فرد تزریق خواهد شد؛ اما باید در نظر داشته باشید که تزریق @WinnaCare . .. ✏تزریق ژل لب تا چه حدی ممکن است ؟ . . ✅تزریق ژل در لب به منظور رفع کوتاهی لب و نیز بالا کشیدن لب و پرکردن چارچوب لب مورد استفاده قرار می گیرد . . . ✅ در صورت تمایل مقدار بیشتری برای فرد تزریق خواهد شد؛ اما باید در نظر داشته باشید که تزریق
از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه‌ی زیادی به کیف و کفش دارند، بی‌شک تا به حال نام برند پرادا را شنیده‌اید و کم و بیش با دیزاین‌های منحصر به فرد آن آشنایی دارید. این برند در سال ۱۹۱۳ میلادی، توسط ماریو پرادا و برادرش در یکی از پایتخت های مد جهان، ایتالیا (میلان) تاسیس شد. ... ✨از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح✨
اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه‌ی زیادی به کیف و کفش دارند، بی‌شک تا به حال نام برند پرادا را شنیده‌اید و کم و بیش با دیزاین‌های منحصر به فرد آن آشنایی دارید. این برند در سال ۱۹۱۳ میلادی، توسط ماریو پرادا و برادرش در یکی از پایتخت های مد جهان، ایتالیا (میلان) تاسیس شد. دفتر مرکزی این برند در میلان است و همچنین بیش از ۲۵۰ فروشگاه در سراسر جهان دارد. رئیس و طراح مد ارشد برند پرادا و همچنین میو میو (Miu Miu)، میوچیا پرادا (Miuccia Prada) است.
این برند سعی می‌کند لوگو و نام برند را با اندازه‌های بزرگ و آشکار روی اجناس نزند، هدف او این است که خریداران برای به رخ کشیدن نام برند اجناس را خریداری نکنند به همین دلیل لوگو و لیبل کوچکی دارد.
این برند وظیفه‌ی مهمی را بر عهده داشت آن هم تامین‌ کردن لباس‌های خاندان سلطنتی ایتالیا بود که یکی دیگر از دلایل محبوبیت و شهرت این برند می‌باشد.

کمی بعد دختر لوئیزا پرادا، به نام موچیا به این تجارت ملحق شد.
موچیا برای توسعه‌ی این برند با تاجری ایتالیایی ( پاتریزیو برتلی) شراکت کرد. سال بعد موچیا وارث این کمپانی و برند شد. او با خلاقیت و نوآوری خود توانست پارچه‌ای نایلونی تولید و عرضه کند که بافتی شبیه به ابریشم دارد که امروزه در سراسر جهان و در دنیای مد مورد استفاده قرار می‌گیرد. چند سال بعد اولین کالکشن کفش های زنانه این برند رونمایی شد. برای نمایش هرچه بیشتر کالکشن‌ها و سبک، این برند تصمیم به بازگشایی فروشگاهی در (ویا دلا اسپیگا) گرفت و با این کار دیزاین‌های خود را در معرض دید عموم مردم قرار داد. سال بعد پرادا موفق به عرضه کوله‌پشتی‌ شد. این برند با بازگشایی فروشگاهی در مادرید و نیویورک در سطح بین‌الملل پیشرفت خود را آغاز کرد.
چندی بعد موچیا با شریک تجاری خود برتلی ازدواج کرد و فروشگاه‌های دیگر برند پرادا را در توکیو، لندن و پاریس افتتاح کرد. همچنین در همین حین به طراحی و رونمایی برند جدیدی با نام تجاری میو میو (Miu Miu) پرداخت که محصولات این برند شامل کیف و کفش، اکسسوری و لباس‌های زنانه می‌باشد.
@prada #prada #fashion #life #style #love #girl #book #photography #like #design #designer #لباس #مانتو #تهران #ايران
Read more
معماری گوتیک هنر معماری بین سال های ۱۱۳۷ تا ۱۱۴۴ می باشد . این سبک معماری در فرانسه آغاز شد و در کلیسای ...
Media Removed
معماری گوتیک هنر معماری بین سال های ۱۱۳۷ تا ۱۱۴۴ می باشد . این سبک معماری در فرانسه آغاز شد و در کلیسای سنت دنی فرانسه پا به عرصه وجود گذاشت . این سبک معماری سبکی مذهبی و همواره در خدمت کلیسا بوده است. این سبک معماری در میان دوره های رمانسک و رنسانس قرار گرفته است. یکی از ویژگی های معماری این دوره ... معماری گوتیک
هنر معماری بین سال های ۱۱۳۷ تا ۱۱۴۴ می باشد .
این سبک معماری در فرانسه آغاز شد و در کلیسای سنت دنی فرانسه پا به عرصه وجود گذاشت .
این سبک معماری سبکی مذهبی و همواره در خدمت کلیسا بوده است.
این سبک معماری در میان دوره های رمانسک و رنسانس قرار گرفته است.
یکی از ویژگی های معماری این دوره قوس و طاق های نوک تیز می باشد.
این نوع طاق ها در قرون وسطی در معماری ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد.
این سبک چند ویژگی مشخص دارد علاوه بر قوس و طاق های نوک تیز، ستون های باریک، مناره های مارپیچ و ستون های اصلی قوسی شکل.
چند نمونه از بناهای شاخص در این سبک معماری:
کلیسای نوتردام پاریس، کلیسای وست مینستر در لندن، کلیسای جامع کلن در آلمان از نمونه های برجسته این سبک می باشند

#بازسازی_تجاری #بازسازی_دفتر #بازسازی_مسکونی #بازسازی_اداری #معماری_داخلی #معماری #طراحی_داخلی #طراحی_نما #بازسازی_منزل #بازسازی_دفترکار #بازسازی_ساختمان #دکوراسیون_داخلی #طراحان_فرم_و_عملکرد
Read more
میدان تقسیم (به ترکی استانبولی:Taksim Meydani) در بخش اروپایی شهر استانبول واقع است و یکی از مراکز ...
Media Removed
میدان تقسیم (به ترکی استانبولی:Taksim Meydani) در بخش اروپایی شهر استانبول واقع است و یکی از مراکز خرید،جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهر به شمار می آید که بخاطر رستوران ها،مغازه ها و هتل های متعددش شناخته شده است.این میدان شناخته شده ترین و معروفترین مرکز مدرن شهر استانبول است.میدان تقسیم، ... میدان تقسیم (به ترکی استانبولی:Taksim Meydani) در بخش اروپایی شهر استانبول واقع است و یکی از مراکز خرید،جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهر به شمار می آید که بخاطر رستوران ها،مغازه ها و هتل های متعددش شناخته شده است.این میدان شناخته شده ترین و معروفترین مرکز مدرن شهر استانبول است.میدان تقسیم، قلب استانبول مدرن در نظر گرفته می شود و ایستگاه مرکزی شبکه ی متروی استانبول در این میدان قرار دارد.
این میدان یکی از نمادهای استانبول مدرن و در حقیقت چیزی مشابه میدان شهیاد یا همان آزادی تهران است که راهپیمایی ها و رویداد و مراسم های خاص مردم ترکیه در این محل برگزار می شود.
یادبود جمهوریت ک توسط پیکرتراش مشهور ایتالیایی،پیئترکانونیکا ساخته شده و در سال ۱۹۲۸ میلادی رونمایی شد نیز در میدان تقسیم و در ابتدای خیابان استقلال واقع شده است.
در نمای اصلی این یادمان ،مصطفی کمال پاشا،در لباس فرم نظامی و در میان سربازهای خود در روزهای جنگ استقلال جای گرفته است. در نمای پشت آن آتاتورک با لباس شخصی در کنار عصمت اینونو و فوضی پاشا نخست وزیر و وزیردفاع جمهوری ترکیه و همراهان نزدیک وی در میان سربازان و مردم دیده میشوند.
یادبود جمهوریت،ادای احترامی است به تشکیل جمهوری ترکیه در سال ۱۹۲۳ میلادی که در نتیجه جنگ استقلال به دست آمد.این بنا همچنین محل دور زدن ترامواهایی است که از قدیم در این خیابان مسافران را جابجا میکرده اند و اکنون تبدیل ب تنها وسیله حمل و نقل در خیابان استقلال شده اند که عمدتا" توسط توریست ها و گردشگران مورد استفاده قرار می گیرند...
#استانبول # #☔ #روز_بارونی #فروردین۹۷
Read more
ویال ترمیم کننده فوری مو پلاسنتا کمپلکس بایوفل درمان و استحکام ساقه موهای رنگ شده، ضعیف،آسیب دیده ...
Media Removed
ویال ترمیم کننده فوری مو پلاسنتا کمپلکس بایوفل درمان و استحکام ساقه موهای رنگ شده، ضعیف،آسیب دیده و شکننده، بازیابی سلامت مو، احیا کننده نقاط ضعیف مو افزایش حجم، نرمی، انعطاف پذیری، ضخامت و استحکام ساقه و فرم دهندگی مو حاوی پلاسنتای گیاهی (پلاسنتا کمپلکس) و پروتئین سویا خواص : با وجود ترکیبات ... ویال ترمیم کننده فوری مو پلاسنتا کمپلکس بایوفل
درمان و استحکام ساقه موهای رنگ شده، ضعیف،آسیب دیده و شکننده، بازیابی سلامت مو، احیا کننده نقاط ضعیف مو
افزایش حجم، نرمی، انعطاف پذیری، ضخامت و استحکام ساقه و فرم دهندگی مو
حاوی پلاسنتای گیاهی (پلاسنتا کمپلکس) و پروتئین سویا
خواص : با وجود ترکیبات پلاسنتای گیاهی، پروتئین گیاهی و پانتنول حالت دهنده، این محلول درمانی ساقه مو و غشاء سر را بازسازی می کند. فرمول سبک و بی نظیر آن به سرعت به عمق مو نفوذ کرده و نرمی، انعطاف و استحکام ساقه مو را بازیابی می کند. انرژی طبیعی و طراوت مو را برمی گرداند و از ریزش مو در شرایط آسیب رساننده محیطی و لوازم برقی آرایش مو جلوگیری می کند. محلول پلاسنتا برای موهای ضعیف، رنگ شده و آسیب دیده، جهت بازگرداندن طراوت و شادابی از ریشه تا انتهای ساقه مو مورد استفاده قرار می گیرد

ترکیبات : پلاسنتای گیاهی ، پروتئین سویا، پانتنول، عصاره آلوئه ورا
فرمول این محصول 98% از عناصر گیاهی طبیعت ساخته شده است
فاقد پارابن
فاقد سیلیکون
طریقه مصرف : بعد از شستن مو با شامپو سر بایوفل آب اضافی موها را گرفته و با حوله و یا پارچه ضخیم آمپول را باز کنید روی پوست سر به آرامی پخش کنید و ماساژ دهید. پس از استفاده موها را با آب شستشو ندهید موهای خود را خشک کرده و حالت دهید

نکته: برای موهای کوتاه نصف ویال کافی است

ساخت کشور کانادا
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
021-22133354
021-22133364
نمایندگان:
@salamativazibaei
داروخانه پاسداران(پاسداران)
داروخانه صدف(نیاوران)
داروخانه جهان درمان(پونک)
داروخانه دکتر حسینی (پل صدر)
داروخانه دکتر وثوقی(سیدخندان)
داروخانه دکتر رنجبریان(بلوار کاوه) و...
Read more
ویال ترمیم کننده فوری مو پلاسنتا کمپلکس بایوفل درمان و استحکام ساقه موهای رنگ شده، ضعیف،آسیب دیده ...
Media Removed
ویال ترمیم کننده فوری مو پلاسنتا کمپلکس بایوفل درمان و استحکام ساقه موهای رنگ شده، ضعیف،آسیب دیده و شکننده، بازیابی سلامت مو، احیا کننده نقاط ضعیف مو افزایش حجم، نرمی، انعطاف پذیری، ضخامت و استحکام ساقه و فرم دهندگی مو حاوی پلاسنتای گیاهی (پلاسنتا کمپلکس) و پروتئین سویا خواص : با وجود ترکیبات ... ویال ترمیم کننده فوری مو پلاسنتا کمپلکس بایوفل
درمان و استحکام ساقه موهای رنگ شده، ضعیف،آسیب دیده و شکننده، بازیابی سلامت مو، احیا کننده نقاط ضعیف مو
افزایش حجم، نرمی، انعطاف پذیری، ضخامت و استحکام ساقه و فرم دهندگی مو
حاوی پلاسنتای گیاهی (پلاسنتا کمپلکس) و پروتئین سویا
خواص : با وجود ترکیبات پلاسنتای گیاهی، پروتئین گیاهی و پانتنول حالت دهنده، این محلول درمانی ساقه مو و غشاء سر را بازسازی می کند. فرمول سبک و بی نظیر آن به سرعت به عمق مو نفوذ کرده و نرمی، انعطاف و استحکام ساقه مو را بازیابی می کند. انرژی طبیعی و طراوت مو را برمی گرداند و از ریزش مو در شرایط آسیب رساننده محیطی و لوازم برقی آرایش مو جلوگیری می کند. محلول پلاسنتا برای موهای ضعیف، رنگ شده و آسیب دیده، جهت بازگرداندن طراوت و شادابی از ریشه تا انتهای ساقه مو مورد استفاده قرار می گیرد

ترکیبات : پلاسنتای گیاهی ، پروتئین سویا، پانتنول، عصاره آلوئه ورا
فرمول این محصول 98% از عناصر گیاهی طبیعت ساخته شده است
فاقد پارابن
فاقد سیلیکون
طریقه مصرف : بعد از شستن مو با شامپو سر بایوفل آب اضافی موها را گرفته و با حوله و یا پارچه ضخیم آمپول را باز کنید روی پوست سر به آرامی پخش کنید و ماساژ دهید. پس از استفاده موها را با آب شستشو ندهید موهای خود را خشک کرده و حالت دهید

نکته: برای موهای کوتاه نصف ویال کافی است

ساخت کشور کانادا

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
021-22133354
021-22133364
نمایندگان:
@salamativazibaei
داروخانه پاسداران(پاسداران)
داروخانه صدف(نیاوران)
داروخانه جهان درمان(پونک)
داروخانه دکتر حسینی (پل صدر)
داروخانه دکتر وثوقی(سیدخندان)
داروخانه دکتر رنجبریان(بلوار کاوه) و...
Read more
 #گل_همان_حشیش_است؟! گل، همان سرشاخه‌های تازه شاه‌دانه است؟ بله. سرشاخه‌های گل‌دار، به‌صورت ...
Media Removed
#گل_همان_حشیش_است؟! گل، همان سرشاخه‌های تازه شاه‌دانه است؟ بله. سرشاخه‌های گل‌دار، به‌صورت گیاه خشک‌شده، بسته‌بندی و با عنوان گل، مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته بخشی از سرشاخه‌ها هم به‌صورت ماری‌جوانا، به مصرف می‌رسند. برخی از مصرف‌کنندگان گل، معتقد به اعتیادآور نبودن آن هستند. ... #گل_همان_حشیش_است؟! گل، همان سرشاخه‌های تازه شاه‌دانه است؟
بله. سرشاخه‌های گل‌دار، به‌صورت گیاه خشک‌شده، بسته‌بندی و با عنوان گل، مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته بخشی از سرشاخه‌ها هم به‌صورت ماری‌جوانا، به مصرف می‌رسند.
برخی از مصرف‌کنندگان گل، معتقد به اعتیادآور نبودن آن هستند. نظر شما در این باره چیست؟
ببینید، تشخیص اعتیادآور بودن یا نبودن مواد مختلف، کمی سخت است و نمی‌توان فرمول مشخصی برای اعتیادآور بودن مواد و معتاد شدن تمام افراد با میزان مشخصی از مصرف، در نظر گرفت. با این حال، می‌توان گفت هرچند که میزان اعتیادآوری گل در مقایسه با خیلی از مواد مخدر دیگر (مانند کوکائین یا هروئین)، کمی کمتر است اما نمی‌توان از اعتیادآور بودن آن هم چشم‌پوشی کرد. یعنی ممکن است برخی از افراد، با یکی دوبار مصرف گل به آن معتاد نشوند اما به‌طور حتم، استفاده مکرر و چندین باره از این ماده هم باعث ایجاد اعتیاد برای کسب لذت دوباره می‌شود و به‌هر حال، خطرات ناشی از مصرف گل مانند هر ماده مخدر دیگری برای مصرف‌کننده آن، مطرح بوده و هست. از این رو، فردی که یکی دو بار، یا حتی چند بار، گل مصرف و حس می‌کند که به آن وابسته نشده است، نباید توقع داشته باشد که هیچ‌وقت دیگر و با ادامه مصرف هم این وابستگی برایش پیش نیاید.
ترك اعتياد جمشيديه ٢٦١٢١٢٥٣
٢٦١٢٢٤٤٦
٢٢٨٣١٠٣٧
#اعتياد #اعتياد_يك_بيماري_قابل_درمان_است #ترك اعتياد #كمپ #مواد مخدر
Read more
 #موبونیوز <span class="emoji emoji1f446"></span>🏻 . <span class="emoji emoji1f534"></span>سقوط آزاد صفحه “پیوند‌ها” پس از فیلتر تلگرام<span class="emoji emoji1f534"></span> . «صفحه پیوندها» را تقریبا همه ...
Media Removed
#موبونیوز 🏻 . سقوط آزاد صفحه “پیوند‌ها” پس از فیلتر تلگرام . «صفحه پیوندها» را تقریبا همه کاربران ایرانی اینترنت می‌شناسند؛ صفحه‌ای که برای تغییر مسیر کاربران هنگام مواجهه با سایت‌های فیلتر شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این صفحه تنها چندماه پس از تأسیس رتبه هجدهم سایت‌های پربازدید ... #موبونیوز 👆🏻
.
🔴سقوط آزاد صفحه “پیوند‌ها” پس از فیلتر تلگرام🔴
.
«صفحه پیوندها» را تقریبا همه کاربران ایرانی اینترنت می‌شناسند؛ صفحه‌ای که برای تغییر مسیر کاربران هنگام مواجهه با سایت‌های فیلتر شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این صفحه تنها چندماه پس از تأسیس رتبه هجدهم سایت‌های پربازدید در ایران را در سایت الکسا(یکی از مشهورترین سامانه‌های رتبه‌بندی سایت‌ها) به دست آورد و حتی زمانی به رتبه چهارم در ایران رسید.
.
از زمان فیلترینگ تلگرام اما رتبه این سایت در الکسا به‌شدت کاهش پیدا کرده که نشان‌دهنده یک مسئله است؛ رشد گسترده استفاده از فیلترشکن‌ها در میان کاربران کوچک و بزرگ ایرانی. هم‌اکنون این صفحه در ایران به رتبه ۱۰۹ رسیده است. پیش از این هم استفاده از فیلترشکن‌ها در کشور وجود داشت اما با فیلتر شدن تلگرام، یعنی پیام‌رسانی که با نزدیک به ۴۰میلیون کاربر ۶۰ درصد از ترافیک اینترنت کشور را در اختیار داشت ماجرا تغییری جدی پیدا کرد.
.
رشد چشمگیر استفاده از فیلترشکن‌ها و گسترش آن در میان کاربرانی که پیش از این سر و کارشان به این نرم‌افزارها نیفتاده بود باعث شده تا به‌طور خودکار تغییر مسیر یا ری‌دایرکت شدن کاربران به صفحه پیوندها peyvandha.ir به‌صورت گسترده کاهش پیدا کرده و رتبه این سایت در الکسا سقوط کند.
.
📌کارهایی حاصل از بی فکری و کم اندیشی مسئولین!!
.
.
.
#فیلتر #فیلترینگ #فیلترشکن
Read more
مزوتراپی برای لاغری شکم :یکی از روش های مفید و اثربخش برای لاغری موضعی روش مزوتراپی است. مزوتراپی ...
Media Removed
مزوتراپی برای لاغری شکم :یکی از روش های مفید و اثربخش برای لاغری موضعی روش مزوتراپی است. مزوتراپی برای لاغری شکمچگونگی مزوتراپی و لاغری شکم : مزوتراپی برای لاغری شکم تکنیکی است بسیار کم خطر و غیرتهاجمی و امن . لایه های چربی زائد شکم از سوی مواد تزریقی که خاصیت چربی سوزی دارند ، از بین رفته و لاغری ... مزوتراپی برای لاغری شکم :یکی از روش های مفید و اثربخش برای لاغری موضعی روش مزوتراپی است.

مزوتراپی برای لاغری شکمچگونگی مزوتراپی و لاغری شکم :
مزوتراپی برای لاغری شکم تکنیکی است بسیار کم خطر و غیرتهاجمی و امن . لایه های چربی زائد شکم از سوی مواد تزریقی که خاصیت چربی سوزی دارند ، از بین رفته و لاغری و سایز مد نظر به دست می آید . داروهایی که برای لاغری موضعی مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از : کوکتل ها حاوی عصاره گیاهی ، داروهای هومیوپاتی ، داروهای کاربردی و منتخب متناسب با ساختار بدنی بیمار و ویژگی های متابولیک وی . این داروها طی بررسی ها و معاینات می توانند به صورت یک جا و ترکیبی مصرف شده و گاه نیاز است در تزریقشان ترتیب رعایت شود . چنانچه تزریق درست انجام شود و نقاط مهمی که پزشک صلاح بداند ، مورد هدف قرار گیرند ، پس از طی چند جلسه نتایج مفید به سرعت ظاهر می شوند .

مزایای مزوتراپی :
اگر از مزوتراپی برای لاغری شکم کمک گرفته اید لازم است بدانید که این تکنیک علاوه بر لاغری سریع ، موجب سهولت بخشی به جریان لنفاتیک شده و گردش خون را فعال تر و انرژیک تر می سازد . همچنین با خراب کردن اتصالات اجزای چربی و تخلیه آنها ، نتیجه لاغری موثر رابوجودمياورد.مطب پوست ومو دكترايرانچي تماس از2بعدازظهرتا8شب 09193086230
021-22549443
021-22549317
021-22886515
#میکرودرم_ابریژن #مزوژل #جوانسازی_پوست #ژوویدرم #بوتاكس_صورت #بوتاكس_زيربغل #فيلرچانه #فيلرصورت #فيلر_لب #فيلرزاويه #زاويه_دار_كردن_فك #زاویه_دار_کردن_صورت #نخليفت #نخ_لیفت #نخ_جوانسازی #prp #rf #كلاژن #ليف_بيني #ليزرموزايد #فيلرزيرچشم #ژل_گونه #ليفت_ابرو_با_نخ
Read more
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 وزیر صنعت، معدن و تجارت در آیین رونمایی از نخستین موتور دیزل ملی: توان ساخت خودرو ...
Media Removed
🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 وزیر صنعت، معدن و تجارت در آیین رونمایی از نخستین موتور دیزل ملی: توان ساخت خودرو و نیرو محرکه از بزرگترین مولفه های پیشرفت صنعتی کشور است/امیدواریم ۱۰ دستگاه موتور دیزل ملی در سال اول تحویل صنعت حمل و نقل کشور شود 1397/3/29 18:13 MohammadShariatmadari.ir - وزیر صنعت، معدن ... 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 وزیر صنعت، معدن و تجارت در آیین رونمایی از نخستین موتور دیزل ملی:
توان ساخت خودرو و نیرو محرکه از بزرگترین مولفه های پیشرفت صنعتی کشور است/امیدواریم ۱۰ دستگاه موتور دیزل ملی در سال اول تحویل صنعت حمل و نقل کشور شود

1397/3/29 18:13
MohammadShariatmadari.ir - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توان و نیرو محرکه یکی از بزرگترین شاخص ها و مولفه های پیشرفت صنعتی کشور است و امیدواریم در سال اول ۱۰ دستگاه موتور دیزل ملی ۱۳۰۰ اسب بخار تحویل صنعت حمل و نقل کشور شود.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني "خرد" ، محمد شریعتمداری در آیین رونمایی از خط تولید نخستین موتور تجاری دیزل سنگین ملی ۱۳۰۰ اسب بخار ،تصریح کرد: عمق ساخت داخل و تجاری سازی این موتور از موارد قابل توجه آن است که از زحمات مهندسان، طراحان، تکنیسین ها و اندیشمندان این ایده برای ایجاد این توان بزرگ مهندسی که با تکنولوژی بالا بومی شده است، قدردانی می کنم.

وی توان ساخت صنایع خودرو و نیرو محرکه را یکی از بزرگترین شاخص ها و مولفه های پیشرفت صنعتی کشور دانست و تصریح کرد: خرسندیم که توانستیم در این زمینه قدم های بزرگی را برداریم و امیدوارم در آینده به توانمندی های بیشتری دست یابیم.

شریعتمداری با تاکید بر اهمیت موتورهای دیزلی، یادآور شد: موتورهای دیزلی به دلیل توان و قدرت بالایی که می توانند برای فعالیت های محرکه به وجود بیاورند برای همه کشورها دارای اهمیت فوق العاده ای هستند و استفاده های گوناگونی که از این موتور در فعالیت های حمل و نقل ریلی و دریایی می شود اهمیت این صنعت را بیشتر می کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان با تشکر از وزیر راه و شهرسازی به عنوان اولین و مهمترین خریدار این موتورها پس از تجاری سازی، گفت: امروز روز اول تجاری سازی این موتورها است که امیدواریم در سال اول ۱۰ دستگاه موتور تحویل صنعت حمل و نقل کشور شود.

شایان ذکر است که خط تولید دیزل ملی ۱۳۰۰ اسب بخار شرکت دیزل سنگین ایران( دسا ) امروز سه شنبه با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، راه و شهرسازی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران رونمایی شد.

قطعات نخستین موتور تجاری دیزل سنگین ملی ساخت داخل است که در کاربری های ریلی، نیروگاهی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد.

بازده حرارتی این موتور ۴۰ درصد خواهد بود و ۸۰ درصد سوخت مصرفی آن گاز طبیعی و ۲۰ درصد دیگر گازوییل ‌است.

موتور دیزل ملی ۱۳۰۰ اسب بخار، چهار زمانه و با اشتعال تراکمی است.
Read more
 #architecture #building #city #urban #design Emerson #college which is located in the #hollywood ...
Media Removed
#architecture #building #city #urban #design Emerson #college which is located in the #hollywood #area of #losangeles , are the #construction and up to two years to exploit the other. This is a #university that is #designed by #morphosis , as a #permanent #centre for #art and #communication ... #architecture #building #city #urban #design

Emerson #college which is located in the #hollywood #area of #losangeles , are the #construction and up to two years to exploit the other. This is a #university that is #designed by #morphosis , as a #permanent #centre for #art and #communication applications used to be #famous .
کالج امرسون که در منطقه هالیوود در لس آنجلس واقع شده، در حال ساخت و ساز می باشد و تا دو سال دیگر به بهره برداری می رسد. این دانشکاه که توسط مورفوسیس طراحی شده است، به عنوان یک مرکز دائمی برای برقراری ارتباط و برنامه های مشهور هنری مورد استفاده قرار می گیرد.
Read more
PRP روشی 100% طبیعی است که با استفاده از اجزای خون خود بیمار برای تحریک و نوسازی بافت های آسیب دیده ...
Media Removed
PRP روشی 100% طبیعی است که با استفاده از اجزای خون خود بیمار برای تحریک و نوسازی بافت های آسیب دیده در مناطق صورت، گردن، سر و سینه، دست ها و بدن مورد استفاده قرار می گیرد. PRP یک فراورده خونی به معنای پلاسمای غنی از پلاکت است که طی یک فرایند جداسازی از خون تازه و لخته نشده تهیه می گردد. PRP یک روش نسبتا ... PRP روشی 100% طبیعی است که با استفاده از اجزای خون خود بیمار برای تحریک و نوسازی بافت های آسیب دیده در مناطق صورت، گردن، سر و سینه، دست ها و بدن مورد استفاده قرار می گیرد.
PRP یک فراورده خونی به معنای پلاسمای غنی از پلاکت است که طی یک فرایند جداسازی از خون تازه و لخته نشده تهیه می گردد.
PRP یک روش نسبتا نوین و بنیادین سلول های درمانی در علم پزشکی است که از اوایل دهه 90 میلادی در رشته های مختلف پزشکی مانند علم و جراحی زیبایی، فک و صورت، جراحی قلب، ارتوپدی و ... مورد استفاده قرار می گیرد

#شريعتى #تخفيف #میکرودرم_ابریژن #مزوژل #جوانسازی_پوست #ژوویدرم #بوتاكس_صورت #بوتاكس_زيربغل #فيلرچانه #بدونجراحي #فيلرصورت #فيلر_لب #فيلرزاويه #زاويه_دار_كردن_فك #زاویه_دار_کردن_صورت #نخ_لیفت #نخ_جوانسازی #prp #rf #كلاژن #ليف_بيني #ليزرموزايد #فيلرزيرچشم #ژل_گونه #ليفت_ابرو_با_نخ #ايراني #تهران #دكترايرانچي #تخفيف .
📞021_22549443
📞021_22549317
📞09193086230
خیابان شریعتی ،بالاترازمیرداماد،خیابان منظرنژادپ53طبقه دوم واحد4
Read more
واژینوپلاستی و لابیاپلاستی از روش های جراحی زیبایی واژن می باشد که امروزه در میان خانم هایی که از ...
Media Removed
واژینوپلاستی و لابیاپلاستی از روش های جراحی زیبایی واژن می باشد که امروزه در میان خانم هایی که از بزرگی لابیا مینورهای خود و گشادی واژن رنج می برند طرفداران بسیاری پیدا کرده است . واژینوپلاستی به منظور سفت کردن عضلات ناحیه تناسلی که بر اثر افزایش سن یا داشتن زایمان های طبیعی متعدد استحکام خود ... واژینوپلاستی و لابیاپلاستی از روش های جراحی زیبایی واژن می باشد که امروزه در میان خانم هایی که از بزرگی لابیا مینورهای خود و گشادی واژن رنج می برند طرفداران بسیاری پیدا کرده است .
واژینوپلاستی به منظور سفت کردن عضلات ناحیه تناسلی که بر اثر افزایش سن یا داشتن زایمان های طبیعی متعدد استحکام خود را از دست داده اند و دچار شل شدگی و افتادگی شده است مورد استفاده قرار می گیرد این جراحی با سفت کردن عضلات بافت نرم و برداشتن بافت های اضافی صورت می گیرد و ظاهر و فرم زیبایی در واژن ایجاد می شود .
لابیاپلاستی جراحی می باشد که به منظور کوچک کردن و ایجاد تقارن بین لبه های اطراف واژن انجام می گیرد . این جراحی می تواند در صورت تشخیص پزشک و نیاز خود فرد همراه با سایرجراحی های دیگر زیبایی واژن انجام گیرد. این جراحی بدون نیاز به بی هوشی و با بی حسی موضعی انجام می گیرد و دوران نقاهت بسیار کوتاه مدتی دارد.
این جراحی در زنانی که زایمان های متعددی داشتند برای بهبود وضعیت ظاهری ناحیه تناسلی بسیار توصیه می شود همچنین افرادی که لبه های اطراف دهانه واژن آن ها بزرگ می باشد و این امر موجب کاهش زیبایی ناحیه تناسلی آن ها شده است کاندیدای بسیار مناسبی برای این جراحی می باشند .
#drmahdizadeh #دکترمهدیزاده #obstetrics #obstetricia #gyncology #gyncologist #zananzayman #جراح #متخصص #clinic #laser
Read more
شاید شما هم از جمله علاقمندان طعم وانیل یا بوی وانیلی باشید. اجازه بدهید قبل از هر چیز، لازم است بر ...
Media Removed
شاید شما هم از جمله علاقمندان طعم وانیل یا بوی وانیلی باشید. اجازه بدهید قبل از هر چیز، لازم است بر این نکته تاکید کنیم که به احتمال زیاد، آنچه شما به عنوان وانیل خورده‌اید یا دوست دارید، نوع سینتتیک یا تولید صنعتی وانیل است. این ماده بیشتر با استفاده از پروپیلن گلیکول و افزودنی‌های دیگر تولید ... شاید شما هم از جمله علاقمندان طعم وانیل یا بوی وانیلی باشید.
اجازه بدهید قبل از هر چیز، لازم است بر این نکته تاکید کنیم که به احتمال زیاد، آنچه شما به عنوان وانیل خورده‌اید یا دوست دارید، نوع سینتتیک یا تولید صنعتی وانیل است.
این ماده بیشتر با استفاده از پروپیلن گلیکول و افزودنی‌های دیگر تولید می‌شود. اگر اسم پروپیلن گلیکول برایتان ناآشنا است، لازم به توضیح است که از این ماده در تولید ضد یخ خودرو هم استفاده می‌شود.
وانیل و گل ارکیده
احتمالاً شنیده‌اید که وانیل از گل ارکیده به دست می‌آید.
این حرف کاملاً درست است. فقط به خاطر داشته باشید که گل ارکیده حدود 60 گونه متفاوت دارد که تعداد کمی از این گونه ها، برای استخراج وانیل مناسب هستند.
به این گونه ها، وانیلا ارکید (Vanilla Orchid) می‌گویند.
شکوفه های وانیل ارکیده فقط یک روز باز می‌مانند و برای دستچین شدن و تولید وانیل مورد استفاده قرار می‌گیرندوانیل گران‌قیمت است
وانیل را بعد از زعفران، دومین ادویه گرانقیمت جهان می‌دانند.
تاریخچه استخراج و استفاده از وانیل طبیعی
وانیل طبیعی نخستین بار در مکزیک و توسط قبیله های توتوناک مورد استفاده قرار گرفت.
اگر چه در مورد زمان آن اختلاف نظر وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که استفاده از گیاه وانیل به عنوان مکمل نوشیدنی و خوشبو کننده در مکزیک، حدود 600 تا 1000 سال قدمت داشته باشد.
ظاهراً زمانی که در سال 1518 پادشاه اسپانیا از مکزیک دیدار می‌کند، متوجه می‌شود که در آنجا یک نوشیدنی سلطنتی با بویی مطبوع وجود دارد و این بو ظاهراً توسط اسانس وانیل ایجاد می‌شده است.
شکلات مایع با طعم وانیل هم که شکلاتل نامیده می‌شده، دستاورد او در همین سفر است.
در قرن هفدهم گزارش‌هایی در مورد استفاده از عصاره وانیل در درباره ملکه الیزابت وجود دارد. اگر چه تا حدود 300 سال بعد از آشنایی حاکم اسپانیا با گیاه وانیل، ظاهراً ارکیده وانیل فقط در مکزیک کشت می‌شده است.
اگر چه امروز، ماداگاسکار و اندونزی سهم بسیار بزرگتری از کشت و فروش وانیل را در اختیار دارند.

#ابرسلامت #سلامتی #تغذیه #وانیل
Read more
. سافت باکس چیست؟ . یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در نورپردازی پرتره، صنعتی و تبلیغاتی سافت باکس ...
Media Removed
. سافت باکس چیست؟ . یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در نورپردازی پرتره، صنعتی و تبلیغاتی سافت باکس ها هستند. وظیفه سافت باکس ها در عکاسی این است که نور را از خود عبور داده و باعث نرم تر شدن نور شوند. قرار دادن سافت باکس ها یا هر منبع نوری دیگر با توجه به قراگیری در زوایای مختلف، ارتفاع و همچنین دوری ... .
سافت باکس چیست؟
.
یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در نورپردازی پرتره، صنعتی و تبلیغاتی سافت باکس ها هستند. وظیفه سافت باکس ها در عکاسی این است که نور را از خود عبور داده و باعث نرم تر شدن نور شوند. قرار دادن سافت باکس ها یا هر منبع نوری دیگر با توجه به قراگیری در زوایای مختلف، ارتفاع و همچنین دوری و نزدیکی نسبت به سوژه باعث به وجود آمدن موقعیت های مختلف نوری در سوژه می شود
.
قسمت بیرونی سافت باکس از یک پارچه تیره تشکیل شده است اما داخل سافت باکس ممکن است طلایی، نقره ای و یا سفید باشد که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. در صورت نقره ای بودن داخلی، سافت باکس 100 % نور را بازتاب می دهد، در صورت طلایی بودن نیز 100 % نور را بازتاب می دهد با این تفاوت که نور گرمی تولید می کند و بلاخره در صورت سفید بودن 98 % نور بازتاب داده می شود. پرکاربرد ترین و رایج ترین رنگ سافت باکس نقره ای می باشد
.
قیمت سافت باکس ها، ابعاد و همچنین شکل آنها بسیار متنوع است. سافت باکس ها در سایزهای گوناگون عرضه می شوند. همچنین از نظر ظاهر در شکل های مختلف مستطیل، مربع و هشت ضلعی در بازار موجود هستند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. سایز های کوچک سافت باکس ها برای عکاسی پرتره بسیار محبوب هستند و حمل آنها آسانتر است. سایز های متوسط این ابزار نسبت به سایز بزرگ تر آن سایه های کمتری را تحت پوشش قرار می دهد. سایز های بزرگ سافت باکس ها که بیشتر کاربرد صنعتی دارد اکتا باکس ها می باشند. اکتا باکس ها هشت ضلعی هستند و پهنای نور زیادی دارند از این رو بیشتر در موارد عکاسی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد
.
با کمک سافت باکس می توان نور پردازی های تک نور زیبایی انجام داد. همچنین با ترکیب سافت باکس با منابع نوری مختلف دیگر می توان به عکس های شگفت انگیزی از نظر کیفیت و زیبایی بصری دست پیدا کرد
.
منبع:

vizorio.com
#nokate_axasi
Read more
‎ کراس فیت چیست؟ ‎🎗کراس فیت ورزشی است مبتنی بر اهداف تناسب اندام. هدف این رشته ورزشی به کار گیری همه‌ی ...
Media Removed
‎ کراس فیت چیست؟ ‎🎗کراس فیت ورزشی است مبتنی بر اهداف تناسب اندام. هدف این رشته ورزشی به کار گیری همه‌ی اندام‌ها و تمرینی فراگیر برای کل بدن است. در واقع تمریناتی که امروزه در کراس فیت مورد استفاده قرار می‌گیرند، تمریناتی هستند که برای نیروهای ارتشی، دانشگاه‌های پلیس، بوکسورها و ورزشکاران رزمی ... ‎ کراس فیت چیست؟ ‎🎗کراس فیت ورزشی است مبتنی بر اهداف تناسب اندام. هدف این رشته ورزشی به کار گیری همه‌ی اندام‌ها و تمرینی فراگیر برای کل بدن است. در واقع تمریناتی که امروزه در کراس فیت مورد استفاده قرار می‌گیرند، تمریناتی هستند که برای نیروهای ارتشی، دانشگاه‌های پلیس، بوکسورها و ورزشکاران رزمی استفاده می‌شوند تا آن‌ها را برای شرایط غیر منتظره آماده کنند.
‎🎗کراس فیت شامل چه تمریناتی است؟
‎💭برنامه‌های تمرینی کراس فیت شامل تمرینات هوازی، پلایومتریک انفجاری، ژیمناستیک، تمرین سرعت، استقامت، کار با وزنه و ورزش‌های دیگر است که می‌تواند توسط مربی در جلسه تمرینی ابداع شده و یا فقط از برنامه‌های روتین که به اصطلاح به آن WOD می‌گویند، استفاده شود. این تمرین‌ها اجزای اصلی تناسب اندام را مورد هدف قرار می‌دهند.
‎🎗اگر می‌خواهید در کرافس فیت بمانید باید فاکتورهای زیر را رعایت کنید:
‎🎗حرکت:
‎💭چگونگی حرکت مؤثر و بدون خطر. کراس فیت ورزش آسیب‌های جدی است، اگر نتوانید تمرینات‌تان را درست اجرا کنید در معرض آسیب دیدگی شدید قرار خواهید گرفت. پس علاوه بر نیاز به مربی متخصص و آگاه به تمرینات باید به بدنتان گوش دهید.
‎💭شما نمی‌توانید به اندازه‌ی کسی که یک‌سال کراس فیت کار می‌کند وزنه بزنید. پس اگر بدن‌تان می‌گوید متوقف شوید، این کار را انجام دهید و اجازه دهید ریکاوری انجام شود. سعی کنید همیشه ضرب‌آهنگ ورزش‌تان را حفظ کنید. مقداری از انگیزه‌تان را نگه دارید تا روز بعد بتوانید دوباره شروع کنید.
‎🎗تناسب اندام:
‎💭چیزی که به عنوان تناسب اندام در کراس فیت در نظر گرفته شده، مشخص است. شما ابتدا باید فرم و اجرای صحیح حرکات را بیاموزید و تمرین کنید. وارد کردن فشار بیش از توان عضله نه تنها به تناسب اندام شما کمکی نمی‌کند بلکه باعث بروز آسیب دیدگی‌های جدی می‌شود که ماه‌ها شما را گرفتار خواهد کرد. پس باید به تدریج عضلات‌تان را تربیت کنید تا بتوانید به شدت و استقامت تمرینات بیافزایید و در نتیجه به تناسب اندام برسید.
‎🎗تغذیه:
‎💭اکثر کراس فیترها از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنند. گوشت و سبزیجات، آجیل و دانه‌ها، میوه و نشاسته و حذف کردن شکر در رژیم غذایی آن ها دیده می‌شود. هم برای عملکرد بهتر و هم برای اصل سالم خوردن .
‎🎗کراس فیت بر ۳ اصل استوار است:
‎💭کراس فیت مبنی بر ۳ اصل مهم همه‌ی ورزش‌ها یعنی ایمنی، اثر بخشی و بهره‌وری شکل گرفته است. این ورزش مفیدترین و جامع ترین تعریف از تناسب اندام را ارائه می‌دهد. افزایش حجم توان ورزشی در طول زمان از اهداف کراس فیت است.
‎💭"کرگ گلسمن" می‌گوید 👇🏽
Read more
‎. . <span class="emoji emoji26a0"></span>️چند نكته مهم ديگر در خصوص دوره هاي آموزشي آكادمي كافه جلاتو: . . <span class="emoji emoji1f448"></span>🏻بدون شک در طول دوره، بهترین ...
Media Removed
‎. . ️چند نكته مهم ديگر در خصوص دوره هاي آموزشي آكادمي كافه جلاتو: . . 🏻بدون شک در طول دوره، بهترین ماشین آلات موجود در بازار کشور که مطابق استانداردهای بین المللی کشور ایتالیاست مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین هدف اصلی دوره، آموزش تولید محصول باکیفیت در کنار کاهش هزینه ها و استفاده هوشمندانه ... ‎.
.
⚠️چند نكته مهم ديگر در خصوص دوره هاي آموزشي آكادمي كافه جلاتو:
.
. 👈🏻بدون شک در طول دوره، بهترین ماشین آلات موجود در بازار کشور که مطابق استانداردهای بین المللی کشور ایتالیاست مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین هدف اصلی دوره، آموزش تولید محصول باکیفیت در کنار کاهش هزینه ها و استفاده هوشمندانه از سرمایه است. نتیجتا متقاضیان شروع این کسب و کار جدید، صرفا به بهانه فروش ماشین آلات غیر استاندارد، بی کیفیت و ارزان قیمت با توجیه زیرکانه کاهش چشمگیر هزینه ها گمراه نخواهند شد. این شعاری است که متاسفانه در بازار داخلی توسط افراد سودجو صرفا برای جلب نظر متقاضیان تحویل آنها می گردد. اما پس از شروع کار، با توجه به عدم بهره وری ماشین آلات ارزان قیمت، کاهش شدید کیفیت در محصول نهایی ایجاد خواهد شد. .
.
‎👈🏻و در نهایت، یکی دیگر از خط مشی های اصلی دوره های آکادمی، حذف کلیه مواد آماده (نظیر پایه ها و طعم دهنده ها) از پروسه تولید بستنی ایتاليايي (جلاتو) می باشد. شاید این مهمترین عامل در موفقیت متقاضیان ورود به این صنعت باشد. چراکه سلیقه و دانش فرد در انتخاب جزء به جزء مواد اولیه، مي تواند بیشترین تاثیر را در ایجاد وجه تمایز با رقبایی که همگی از مواد آماده و یکسان استفاده می كنند داشته باشد
.
❌مراقب كلاهبرداران باشيد!
بدون يك آموزش صحيح، اصولي و استاندارد، بهترين و گرانترين ماشين آلات نيز كمكي به پيشرفت شما در اين صنعت نخواهد كرد. كما اينكه داشتن گرانترين خودرو، براي شخصي كه رانندگي نميداند هيچ مزيتي نخواهد داشت.
.
بنابراين مرحله اول در قدم گذاري به اين كسب و كار برخورداري از يك آموزش كامل و استاندارد است.
.
براي كسب اطلاع دقيق از محتويات دوره هاي آموزشي ما، حتما از خدمات رايگان مشاوره ما استفاده كنيد:
.
📞٨٨٥٨١٧١٤
📞٠٩١٢٥٩٠٦٩٠٠
.
www.cafegelato.ir
Read more
دانشگاهی که ضرر می دهد، دانشجو و پیمانکاری که سود می کنند. . . از زمان افتتاح "کوهپایه" و "لاهیتا ...
Media Removed
دانشگاهی که ضرر می دهد، دانشجو و پیمانکاری که سود می کنند. . . از زمان افتتاح "کوهپایه" و "لاهیتا " و سایر غذافروشی ها مدت زمان زیادی نمی گذرد، مکان هایی که برای رفاه بیشتر دانشجو و دادن حق انتخاب به او در کنار غذای سلف و با هزینه ای بیشتر کیفیت بالاتری را ارائه می دهد و تا به این جا نیز مقبول دانشجویان ... دانشگاهی که ضرر می دهد، دانشجو و پیمانکاری که سود می کنند.
.
.

از زمان افتتاح "کوهپایه" و "لاهیتا " و سایر غذافروشی ها مدت زمان زیادی نمی گذرد، مکان هایی که برای رفاه بیشتر دانشجو و دادن حق انتخاب به او در کنار غذای سلف و با هزینه ای بیشتر کیفیت بالاتری را ارائه می دهد و تا به این جا نیز مقبول دانشجویان بوده است. موضوعی که در این نوشته قصد طرح آن را دارم، استفاده ی دانشجویان از کارت های سایر دانشجویان برای استفاده از منوی موجود است. دانشگاه خود را موظف دانسته که در هر وعده غذایی که در این رستوران توسط دانشجو مورد استفاده قرار می گیرد مبلغ چهار هزار و پانصد تومان "یارانه غذا "به پیمانکار پرداخت کند و از آن سمت ما به تفاوت توسط دانشجو پرداخت گردد. مشکل دقیقا از همینجا آغاز می گردد که بعضی از دانشجویان چند کارت دیگر را نیز در کنار کارت خود مورد استفاده قرار می دهند (تا ده کارت هم دیده شده)به این معنی که یارانه ای که دانشگاه برای ده نفر در نظر گرفته تماما توسط یک فرد برای نهایتا دو وعده استفاده می گردد و دانشجو معادل چهل و پنج هزار تومان حق خرید پیدا می کند! عملا سود زیادی به پیمانکار رسیده و ضرری را نیز متوجه دانشگاه می سازد و در عین حال رفاه بیشتری برای دانشجو به دنبال دارد. اگر دانشگاه برای رفاه هر چه بیشتر دانشجو این عمل را مجاز می داند که با کمال میل آن را خواهیم پذیرفت در غیر اینصورت باید راهکاری ( محدود کردن هر فرد به استفاده از یک کارت، قطع دسترسی دانشجویان خوابگاهی که در تابستان خوابگاه ندارند و.... ) جهت حل آن اندیشید....
Read more
<span class="emoji emoji1f4a1"></span> طرح راه اندازی سیستم های آبیاری هوشمند خورشیدی <span class="emoji emoji1f4af"></span> کانال ایطرح @Etarh اگر در اراضی کشاورزی از سیستم‌های ...
Media Removed
طرح راه اندازی سیستم های آبیاری هوشمند خورشیدی کانال ایطرح @Etarh اگر در اراضی کشاورزی از سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی استفاده شود، علاوه بر تأثیر 40درصدی در جلوگیری از هدررفت آب می‌تواند به کاهش مصرف برق هم کمک شایانی کند. در این سیستم برق مورد نیاز سیستم‌های کنترل و حسگرها از طریق پنل‌های ... 💡 طرح راه اندازی سیستم های آبیاری هوشمند خورشیدی
💯 کانال ایطرح @Etarh
اگر در اراضی کشاورزی از سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی استفاده شود، علاوه بر تأثیر 40درصدی در جلوگیری از هدررفت آب می‌تواند به کاهش مصرف برق هم کمک شایانی کند. در این سیستم برق مورد نیاز سیستم‌های کنترل و حسگرها از طریق پنل‌های خورشیدی تأمین می‌شود.
قاعدتا با توجه به کمبود شدید منابع آب، سرمایه‌گذاری در سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی دارای توجیه اقتصادی بالایی است، اما به دلیل مشکلات موجود، حدود پنج تولیدکننده واقعی در این زمینه فعال هستند و در مجموع سرمایه حدود 500 میلیون تومانی را به این کار اختصاص داده‌اند.
اما اگر یک سرمایه‌گذار در مجموع سرمایه ثابت و در گردش 100 میلیون تومانی را به این کار اختصاص دهد، زمان بازگشت سرمایه وی حدود 1.5 تا 2 سال خواهد بود. در این گزارش در گفت‌وگو با رحیم کمالی، کارشناس صنایع خورشیدی به چند و چون بازار سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی در ایران و شیوه‌ها و هزینه‌های سرمایه‌گذاری در آن پرداخته‌ایم.
حدود پنج تولیدکننده واقعی در زمینه سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی فعال هستند که هر یک در کنار سایر تولیدات خود، حدود 100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری را به این امر اختصاص داده‌اند و بنابراین مجموع سرمایه‌گذاری در این زمینه حدود 500 میلیون تومان است.
سالانه هر یک از این شرکت‌ها بین 15 تا 20 سیستم آبیاری هوشمند خورشیدی را تولید می‌کنند، اگر در این زمینه سرمایه ثابت یک شرکت حدود 40 میلیون تومان باشد و سرمایه در گردش 60 میلیون تومانی را به این کار اختصاص دهد، زمان بازگشت سرمایه حدود 1.5تا دو سال خواهد بود.
هر چند آمار چندان دقیقی در مورد این موضوع که سیستم آبیاری هوشمند خورشیدی در چه میزان سطح زیر کشت مورد استفاده قرار می‌گیرد، وجود ندارد اما ظاهراً تاکنون این سیستم بیشتر در استان‌های تهران، البرز، خراسان رضوی، اصفهان، کرمان و سمنان مورد استفاده قرار گرفته است. کمالی در پاسخ به پرسشی در مورد نحوه اخذ مجوزهای این کسب‌و‌کار عنوان می‌کند: اگر سرمایه‌گذار قصد داشته باشد به شکل شرکتی فعالیت کند باید شرکت خود را در اداره کل ثبت شرکت‌ها ثبت کند و اگر قصد داشته باشد به شکل فروشگاهی فعالیت کند، باید پروانه کسب را از سازمان‌های مربوط دریافت کند.
قیمت این سیستم‌ها بستگی به تجهیزات و کارایی آن از 500 هزار تومان آغاز شده و تا حدود 7 میلیون تومان هم می‌رسد، اما پنل خورشیدی هم قیمت جداگانه‌ای دارد که به قیمت نهایی محصول افزوده می‌شود.
Read more
‎انواع لامپ قسمت سوم : لامپ فلورسنت مشهور به مهتابی : ‎لامپ فلورسنت- که توسط نیکلای تسلا اختراع ...
Media Removed
‎انواع لامپ قسمت سوم : لامپ فلورسنت مشهور به مهتابی : ‎لامپ فلورسنت- که توسط نیکلای تسلا اختراع و ثبت شد- بازده نور بسیار بیشتری از لامپ های التهابی دارد.برای رسیدن به نور یکسان ، این لامپ ها حدوداً  نسبت به لامپ های التهابی ۱/۴ تا ۱/۳ مصرف می کنند. ‎تا دهه ۱۹۸۰ شکل این نوع لامپ به دو نوع خطی و دایره ... ‎انواع لامپ قسمت سوم :
لامپ فلورسنت مشهور به مهتابی :
‎لامپ فلورسنت- که توسط نیکلای تسلا اختراع و ثبت شد- بازده نور بسیار بیشتری از لامپ های التهابی دارد.برای رسیدن به نور یکسان ، این لامپ ها حدوداً  نسبت به لامپ های التهابی ۱/۴ تا ۱/۳ مصرف می کنند.
‎تا دهه ۱۹۸۰ شکل این نوع لامپ به دو نوع خطی و دایره ای محدود می شد و شکل های دیگر زیاد محبوبیت پیدا نکردند.لامپ های فلورسنت فشرده (CFL ) – که در ایران یه نام کم مصرف مشهورند – در اوایل دهه ۱۹۸۰ به بازار آمدند.
‎اکثر لامپ های CFL دارای بالاست الکتریکی داخلی می باشند و به سرپیچ فلزی یا پایه های میخی مجهز هستند.بعضی از انواع CFL دارای بالاست جداگانه می باشند که لامپ و بالاست را می توان جداگانه تعویض کرد.
‎عمر متوسط نامی برای یک لامپ فلورسنت خطی در مقایسه با عمر ۷۵۰ ساعت (لامپ التهابی ۱۱۰ ولت) و ۱۰۰۰ ساعت (لامپ التهابی ۲۴۰ ولت ) ۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ ساعت می باشد .
‎بعضی از انواع بالاست های لامپ فلورسنت در محیط سرد به سختی لامپ را روشن می کنند به همین دلیل در مناطق سردسیر باید بالاست منبع نور که در فضای باز مورد استقاده قرار می گیرد برای این شرایط طراحی شده باشد تا لامپ به طور مناسب فعالیت کند.
‎لامپ های فلورسنت در رنگ های متنوعی از لحاظ دمای رنگ ( منظور از دمای رنگ تناسب نور لامپ با نور یک جسم تاریک گرم با یک دمای خاص است.) ساخته می شود.در بعضی کشورها نوع سفید سرد (CW) رایج تر است در صورتی که در بعضی دیگر رنگهای سفید گرم تر طرفداران بیشتری دارند.
‎در آمریکا لامپ فلورسنت اکثراً در رنگ سفید سرد مورد استفاده قرار می گیرد (CW) ،که به همراه لامپ های التهابی که رنگی متمایل به صورتی دارند رنگ سفید گرم (WW) تولید می کنند .در این بین رنگ “سفید بهینه شده” (CW) نیز استفاده می شود ،که طبیعی تر به نظر می رسد.همچنین رنگ سفید آفتابی بسیار سرد (DW ) نیز وجود دارد.لامپ های فلورسنت فشرده اکثراً به صورت سفید گرم به بازار عرضه می شوند،تا مانند لامپ  های التهابی نوری متمایل به زرد از خود ساطع کنند.سردی و گرمی نور امری نسبی و اکثرا سلیقه ای است .به همین دلیل دمای رنگ و اندیس نمود رنگ (CRI ) به عنوان مبنای کامل رنگ برای لامپ های فلورسنت و گاهی اوقات برای انواع دیگر منابع نور مورد استفاده قرار می گیرد.
Read more
. ⁦ <span class="emoji emoji2320e3"></span>⁩ #تازه_خبری <span class="emoji emoji1f354"></span> گوشت گیاهی با دقیقا همون خاصیت و مزه‌ی مشابه، خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنید ...
Media Removed
. ⁦ ⁩ #تازه_خبری گوشت گیاهی با دقیقا همون خاصیت و مزه‌ی مشابه، خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنید در حال جایگزین شدن گوشت دامیه که ضررهای زیادی به خاک و کیفیت آب‌وهوا وارد می کنه. . این محصول، با کار و تلاش دانشمندان و سرآشپزان مشهور تهیه شده که طعم فوق العاده ای داره. . اریک اشمیت، مدیر اجرایی ... .
⁦ #⃣⁩ #تازه_خبری
🍔 گوشت گیاهی با دقیقا همون خاصیت و مزه‌ی مشابه، خیلی زودتر از چیزی که فکرشو بکنید در حال جایگزین شدن گوشت دامیه که ضررهای زیادی به خاک و کیفیت آب‌وهوا وارد می کنه.
.
◽این محصول، با کار و تلاش دانشمندان و سرآشپزان مشهور تهیه شده که طعم فوق العاده ای داره.
.
👤 اریک اشمیت، مدیر اجرایی آلفابت، شرکت مادر گوگل، در کنفرانس جهانی مؤسسه‌ی میلکن در لس آنجلس در سال ۲۰۱۶، پروتئین‌ گیاهی رو مهم‌ترین گرایش جدید دنیای فناوری معرفی کرد.
.
◽رقبای دیگه چاپ سه‌بعدی، اتومبیل‌های خودکار، اطلاعات پزشکی تلفن‌ همراه، واقعیت مجازی و برنامه‌های آموزشی بودن.
.
◀به نقل از مؤسسه‌ی گودفود که در زمینه‌ی تولید محصولات غذایی گیاهی فعالیت می‌کند؛ اشمیت معتقد است که به‌زودی شاهد یک انقلاب خواهیم بود که پروتئین گیاهی را جایگزین محصولات دامی می‌کند.
.
👤 برایان کِیتمن از مؤسسه‌ی گودفود می‌گوید:
استفاده از غذاهای گیاهی به‌جای گوشت معمولی، نشر گازهای گلخانه‌ای را کاهش داده و از تغییرات آب‌وهوایی جلوگیری می‌کند.
.
◽طبق توضیحات اشمیت، اگر صنعت فناوری در کشورهای در حال توسعه، بر تولید گوشت گیاهی و غیرحیوانی متمرکز شود؛ هزینه‌های تولید غذا بسیار پایین می‌آید.
.
👤 با این حال کیتمن معتقده که «با مصرف گوشت گیاهی، حیوانات از معادله حذف شده و گیاهانِ برداشت‌شده تنها برای استفاده‌ی مستقیم انسان‌ مورد استفاده قرار می‌گیره.
.
◽شرکت بیاند-میت، یک شرکت گوشت گیاهی در جنوب کالیفرنیاست که اخیراً اولین همبرگر گیاهی رو تولید و روانه‌ی بازار کرده این همبرگر چنان آبدار و پرگوشته که کنار محصولات حیوانی و در قسمت گوشت‌ها به فروش میرسه و در اولین روز فروشش در کمتر از یک ساعت به‌طورکامل فروخته شد.
.
👤 بروس فردریش، مدیر اجرایی مؤسسه‌ی گودفود می‌گوید: دو سؤال بزرگ زمان ما این‌ها هستن: چطور تا سال ۲۰۵۰ به ۹ میلیارد انسان غذا بدهیم؟ با تغییرات آب‌وهوایی چه کنیم؟ پاسخ هر دوی این سؤالات، محصولات گیاهی (و گوشت‌های تهیه‌شده در آزمایشگاه) هستن.
.
.
#دارو_گیاهی #سلامتی #گیاهی #طب
#قائم_دارو #دارو #طب_سنتی #پزشک
#درمان_طبیعی #داروسازی #داروساز
Read more
ممکن است برای تفریح و یا تمرین از طناب پرش استفاده کنید. ممکن است کراس فیت کار کنید و یا در مسابقات ملی ...
Media Removed
ممکن است برای تفریح و یا تمرین از طناب پرش استفاده کنید. ممکن است کراس فیت کار کنید و یا در مسابقات ملی یا جهانی پرش طناب شرکت نمایید. مهمترین تصمیمی که در زمان خرید طناب پرش می گیرید نوع کابلی است که انتخاب می کنید. دسته ها هم مهم هستند اما با انتخاب کابل درست تمام اختلافات هنگام پرش را درک می کنید. این ... ممکن است برای تفریح و یا تمرین از طناب پرش استفاده کنید. ممکن است کراس فیت کار کنید و یا در مسابقات ملی یا جهانی پرش طناب شرکت نمایید. مهمترین تصمیمی که در زمان خرید طناب پرش می گیرید نوع کابلی است که انتخاب می کنید. دسته ها هم مهم هستند اما با انتخاب کابل درست تمام اختلافات هنگام پرش را درک می کنید. این راهنما به شما کمک می کند تا با توجه به سطح مهارت و نوع فعالیتی که قصد انجام آن را دارید، کابل صحیح را انتخاب نمایید.
کابل فوق العاده نازک

قطر 1.2 میلی متر

این مدل جدیدترین و سریع ترین کابل موجود در بازار است. زمانیکه برای اولین بار این کابل فوق العاده نازک را امتحان می نمایید حس خواهید کرد که از یک طناب نامرئی استفاده می کنید. ورزشکاران حرفه ای از این کابل برای افزایش سرعت و بهتر کردن رکورد خود استفاده می کنند.
مزایا
با مواد PTFE پوشانده شده است که در برابر سایش مقاوم است.
اصطکاک لغزشی کم
با راحتی فوق العاده می چرخد
معایب
احساس چرخش کابل سخت است زیرا طناب دارای وزن کمی است
انتهای کابل فرسوده می شود
به علت پوشش نازک آن سریع فرسوده می شود
گران است
ممکن است دچار پیچ خوردگی شود
اگر در اثر اشتباه به بدن برخورد کند اثر بر جای می گذارد
حرکات کراس را به خوبی نمی توان انجام داد
این طناب برای ورزشکاران رقابتی (کراس فیت و پرش طناب) که به سرعت، بیشتر از هر چیزی احتیاج دارند پیشنهاد می شود.
کابل بدون پوشش و ساده
قطر 1.59 میلی متر
این کابل به طور گسترده ای در مسابقات چندگانه و سرعت در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. کابل ساده بیش از یک دهه برای ورزشکاران در سطوح بالا در مسابقات مورد استفاده قرار گرفته است. همانطور که کابل را می چرخانید بسیار سبک و واکنشی عمل می کند و کابل بسیار سریعی است.
ادامه مقاله را در سایت مطالعه کنید.
#ورزش #ورزشی #رژیم #رژیمی #باشگاه #کراس_فیت #تناسب_اندام #لاغری
Read more
استفاده از هولاهوپ بهترین راه برای داشتن لحضاتی خوش و به دست آوردن تناسب اندام است. انواع مختلفی از ...
Media Removed
استفاده از هولاهوپ بهترین راه برای داشتن لحضاتی خوش و به دست آوردن تناسب اندام است. انواع مختلفی از هولاهوپ وجود دارد که از رقص گرفته تا در تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. آیا علاقه دارید که آن را امتحان کنید اما نمی دانید چه نوع حلقه ای را انتخاب کنید؟ برای انتخاب اندازۀ مناسب هولاهوپ باید ... استفاده از هولاهوپ بهترین راه برای داشتن لحضاتی خوش و به دست آوردن تناسب اندام است. انواع مختلفی از هولاهوپ وجود دارد که از رقص گرفته تا در تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. آیا علاقه دارید که آن را امتحان کنید اما نمی دانید چه نوع حلقه ای را انتخاب کنید؟ برای انتخاب اندازۀ مناسب هولاهوپ باید عوامل متعددی مانند سایز، وزن و سبک را در نظر بگیرید.
قد خود را از روی زمین تا ناف اندازه بگیرید. این اندازه برای اندازه گیری قطر هولاهوپ مناسب شما، مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامیکه هولاهوپ به صورت عمودی روی زمین قرار دارد باید بین کمر و میان سینه شما قرار گیرد. این اندازه گیری پایه است و می تواند با توجه به سایز بدن و میزان تجربه شما کمی تغییر کند. برای مثال بیشتر بزرگسالان با حلقه هایی که دارای قطرهایی بین 40 تا 44 اینچ هست شروع می کنند.
نوع بدن خود را در نظر بگیرید. اگر کوچکتر از حد میانگین هستید می توانید حلقه ای با قطر 2 تا 4 اینچ (5.1 تا 10 سانتیمتر) کمتر از قطر تعیین شده با قد خود انتخاب کنید. به طور مشابه اگر بزرگتر از حد میانگین هستید می توانید حلقه ای با قطر 2 تا 4 اینچ بزرگتر از قطر تعیین شده با قد خود انتخاب نمایید.
افرادی که تجربۀ بیشتری دارند می توانند حلقه ای کوچکتر انتخاب کنند. به طور مشابه اگر با رقص آشنا هستید و یا از فیزیک بدنی خوبی برخوردار می باشید می توانید با حلقه های کوچکتر شروع کنید. برای مثال افراد با تجربه می توانند حلقه ای با قطر 2 تا 3 اینچ (5.1 تا 7.6 سانتیمتر) کوچکتر از قطر تعیین شده با قد خود انتخاب کنند. اگر برای نگه داشتن حلقه حداقل برای 5 تا 10 ثانیه مشکل دارید نشان دهنده کوچک بودن حلقه است و شما به حلقه بزرگتری احتیاج دارید.
ادامه مقاله را در سایت مطالعه کنید.
#حلقه #ورزش #لاغری #ورزشی #تمرین
Read more
کاربردهای صلح آمیز #انرژی_هسته_ای 1-کاربرد انرژی هسته ای در تولید برق: استفاده ازعلوم و فنون هسته ...
Media Removed
کاربردهای صلح آمیز #انرژی_هسته_ای 1-کاربرد انرژی هسته ای در تولید برق: استفاده ازعلوم و فنون هسته ای در تولید برق از طریق نیروگاه اتمی از اهمیت بالایی برخوردار است ،جمهوری اسلامی ایران نیز با توجه به پایان پذیر بودن منابع فسیلی و روند روبه رشد توسعه اجتماعی و اقتصاد کشور،استفاده از انرژی هسته ... کاربردهای صلح آمیز #انرژی_هسته_ای 1-کاربرد انرژی هسته ای در تولید برق: استفاده ازعلوم و فنون هسته ای در تولید برق از طریق نیروگاه اتمی از اهمیت بالایی برخوردار است ،جمهوری اسلامی ایران نیز با توجه به پایان پذیر بودن منابع فسیلی و روند روبه رشد توسعه اجتماعی و اقتصاد کشور،استفاده از انرژی هسته ای برای تولید برق را امری ضروری و لازم میدانند و ساخت چند نیروگاه اتمی ر ا از جمله سیاست های اصلی خود قرار داده است.
2-کاربرد انرژی اتمی در پزشکی و اموربهداشتی : دانش هسته ای با دانش پزشکی پیوستگی ناگسستنی دارد به گونه ای که علم پزشکی بدون دانش هسته ای تعریف نشده است.درکشورهای پیشرفته صنعتی از این فناوری در علوم پزشکی استفاده می شود. درحال حاضر علاوه بر استفاده از انرژی اتمی در اشعه ایکس و کاربرد آن در دستگاههای رادیوگرافی و عکسبرداری در کشورمان درمان بیماریهای سرطان بارادیو داروها انجام می شود.
3- کاربرد انرژی هسته ای در بخش دامپزشکی و دامپروری : تکنیک های هسته ای در حوزه دامپزشکی موارد مصرفی چون تشخیص و درمان بیماری دامی ، تولید مثل دام ، تغذیه دام ، اصلاح نژاد ، بهداشت و ایمن سازی محصولات دامی و خوراک دام را دارد .
4- کاربرد انرژی هسته ای در دسترسی به منابع آب : تکنیک های هسته ای برای شناسایی حوزه های آب زیرزمینی ، هدایت آب های سطحی و زیر زمینی ، کشف و کنترل نشت و ایمنی سدها مورد استفاده قرار می گیرد . برای شیرین کردن آبهای شور نیز این انرژی کاربرد دارد .
5- کاربرد انرژی هسته ای در بخش صنایع غذایی و کشاورزی : از انرژی هسته ای در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی استفاده های بسیارفراوانی صورت می گیرد ، موارد عمده استفاده در این بخش عبارتست از : جلو گیری از جوانه زدن محصولات غذایی ،کنترل و از بین بردن حشرات ،به تأخیر انداختن زمان رسیدن محصولات ، افزایش زمان نگهداری محصولات کشاورزی و... 6- کاربرد انرژی هسته ای در بخش صنعت : برای تولید چشمه های پرتو زایی جهت مصارف صنعتی ، تولید چشمه های ایریدیم برای کاربردهای صنعتی و بررسی جوشگاری در لوله های نفت و گاز از انرژی هسته ای استفاده می گردد ، همچنین برای ساخت انواع سیستم سطح سنجی ، ضخامت سنجی ، دانسیته سنجی و اندازه گیری خاکستر زغال سنگ و بررسی کوره های مذاب شیشه سازی و نشت یابی در لوله های انتقال استفاده می شود .
7- کاربرد تکنیک هسته ای در شناسایی مین های ضد نفر : تکنیک های هسته ای برای کشف مین های ضد نفر نیز کاربرد دارد . هرروز بر دامنه استفاده از انرژی هسته ای افزوده می گردد .
Read more
نیمی از جمعیت جهان با مشکل چاقی مواجه هستند. مردم اغلب می گویند هرچیزی که می خورند، حتی آب به چربی تبدیل ...
Media Removed
نیمی از جمعیت جهان با مشکل چاقی مواجه هستند. مردم اغلب می گویند هرچیزی که می خورند، حتی آب به چربی تبدیل می شود. این موضوع صحیح نیست. سبک زندگی غلط و عدم فعالیت در فضای باز باعث چاقی می شوند. اما در برخی موارد بدن ما قادر به سوزاندن چربی برای تولید انرژی نیست. در نتیجه با پیاده روی کوتاهی احساس خستگی می ... نیمی از جمعیت جهان با مشکل چاقی مواجه هستند. مردم اغلب می گویند هرچیزی که می خورند، حتی آب به چربی تبدیل می شود. این موضوع صحیح نیست. سبک زندگی غلط و عدم فعالیت در فضای باز باعث چاقی می شوند. اما در برخی موارد بدن ما قادر به سوزاندن چربی برای تولید انرژی نیست. در نتیجه با پیاده روی کوتاهی احساس خستگی می کنیم.

افرادی که به باشگاه می روند با استفاده از ال کارنیتین (L-carnitine) برای کاهش وزن آشنا هستند. ال کارنیتین یک مکمل محبوب در میان ورزشکاران، بدنسازان و مربیان تناسب اندام است. ال کارنیتین برای بهبود عملکرد فیزیکی، استقامت و به دست آوردن نتایج مطلوب از تمرینات مفید است. این مکمل همچنین در ریکاوری بعد از تمرینات کمک کننده بوده و مهم تر از همه قادر به سوزاندن چربی ها و تولید انرژی می باشد، بنابراین اثر مستقیمی بر کاهش وزن دارد. اما قبل از اینکه بحث بیشتری بر روی اثرات کاهش وزن ال کارنیتین داشته باشیم توضیحاتی کلی راجع به ال کارنیتین ارائه می گردد.
ال کارنیتین (L-carnitine) چیست؟

در ابتدا ال کارنیتین یک آمینو اسید نیست! در واقع اسیدهای آمینه لیزین و متیونین در کبد و کلیه ها ال کارنیتین تولید می کنند. ال کارنیتین مشتقی از مکمل کارنیتین است که به چهار صورت در دسترس می باشد.

ال کارنیتین: ساده ترین نوع کارنیتین است که برای کاهش وزن و بهبود استقامت استفاده می شود.

استیل ال کارنیتین Acetyl L Carnitine: که همچنین به صورت ALCAR نشان داده می شود و برای سلامتی میتوکندری ها در سلول ها مهم می باشند. میتوکندری مسئول تولید انرژی از اسیدهای چرب در سطح سلولی است. استیل ال کارنیتین قادر به کاهش سرعت پیری میتوکندری ها و درنتیجه افزایش پتانسیل سوزاندن چربی است.

ال کارنیتین ال تارتارات (L Carnitine L Tartrate): بیشتر در میان حرفه ای ها برای بهبود عملکرد فیزیکی و افزایش تولید انرژی مورد استفاده قرار می گیرد.

پروپیونیل ال کارنیتین (Propionyl L Carnitine): این مکمل همچنین در ترکیب با گلیسین مورد استفاده قرار می گیرد و بنابراین به عنوان GPLC هم شناخته می شود. این ترکیب برای تنظیم جریان خون مفید است.

اگرچه ال کارنیتین دارای مزیت های زیادی در صنعت تناسب اندام است اما به عنوان مکمل کاهش وزن ارجهیت دارد. در ادامه سودمندی ال کارنیتین برای کاهش وزن مورد بررسی قرار می گیرد.
ادامه مقاله را در سایت مطالعه کنید.
#رژیم #ورزش #لاغری #غذا
Read more
. چرا نورپردازی می کنیم؟ . اهمیت و جایگاه نور و لزوم کنترل آن در عکاسی با توجه به این نکته مشخص می شود ...
Media Removed
. چرا نورپردازی می کنیم؟ . اهمیت و جایگاه نور و لزوم کنترل آن در عکاسی با توجه به این نکته مشخص می شود که وجود نور است که عکس گرفتن را ممکن می سازد. همانطور که خیلی از بزرگان عکاسی عقیده دارند می توان گفت که عمل عکاسی به معنی فرایند ثبت نور است . در هنگام عکاسی بایستی به وجود نور یا نبودن آن در نواحی مختلف ... .
چرا نورپردازی می کنیم؟
.
اهمیت و جایگاه نور و لزوم کنترل آن در عکاسی با توجه به این نکته مشخص می شود که وجود نور است که عکس گرفتن را ممکن می سازد. همانطور که خیلی از بزرگان عکاسی عقیده دارند می توان گفت که عمل عکاسی به معنی فرایند ثبت نور است
.
در هنگام عکاسی بایستی به وجود نور یا نبودن آن در نواحی مختلف صحنه توجه نمود. این نور می تواند از منابع مختلف تامین گردد. در فضای باز عموما منبع نور مورد نیاز برای عکاسی از خورشید تامین می شود. نور مصنوعی از منابع مهمی است که در شب و همچنین در هنگام روز مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام عکاسی در محیط های بسته و فضای داخلی علاوه بر استفاده از نور طبیعی خورشید که معمولا از نواحی پنجره، در و یا روزنه موجود در دیوار به محیط داخل ساختمان وارد می شود، منابع نور مصنوعی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند
.
نورپردازی به منظور دستکاری در نور طبیعی محیط انجام می پذیرد تا نور مورد نیاز برای عکاسی را با کیفیت و شدت مناسب تامین نماید. با نورپردازی مناسب به سوژه می توان در یک تصویر دو بعدی، تصور و حس سه بعدی ایجاد نمود. معمولا جلوه های ویژه بصری از همراهی نور با سایه (یعنی مناطق فاقد نور یا کم نور) بوجود می آید. نوردهی و ایجاد مناطق سایه روشن، در عکاسی از افراد و ایجاد عکس های پرتره می تواند به شکلی زیبا و خلاقانه بکار رود
.
نورپردازی برای روشن کردن سوژه نیست، بلکه برای تاکید بر سطوح، شکل و جنس سوژه و حتی کم جلوه دادن آن است. ما می توانیم با ایجاد سایه روشن، آثاری افسون کننده، زیبا و یا رویایی خلق کنیم. می توانیم با نورپردازی آگاهانه و هنرمندانه توجه بیننده را به نقاط خاصی جلب کنیم. می توانیم نقاطی را برجسته و چشمگیر و نقاط دیگر را بی اهمیت و سرخورده نشان دهیم. می توانیم کوتاه را بلند و بلند را کوتاه کنیم. چاق را لاغر و لاغر را چاق نشان دهیم. به طور کلی می توانیم ظاهر سوژه را به طور کلی تغییر دهیم
.
پ.ن: با توجه به پیشنهادهایی که همراهان عزیز ارسال کردند، در چند پست بعدی در مورد نورپردازی صحبت خواهیم کرد که شامل آشنایی با تجهیزات نورپردازی و الگوهای نور‌پردازی کلاسیک خواهد بود. اگر دوستانی دارید که به این موضوعات علاقمندند لطفا در کامنتها منشن کنید 🌹🙏
معادل فارسی منشن چی میشه راستی؟ 😕

منبع:
http://taklens.ir/
کتاب آموزش نور پردازی در عکاسی - سید میثم موسوی
#nokate_axasi
Read more
موشك بالستيك یك موشك بالستیك در حقیقت یك ماشین تحویل موشك- مولد، شامل سیستم رهیابی و محفظه حمل مهمات ...
Media Removed
موشك بالستيك یك موشك بالستیك در حقیقت یك ماشین تحویل موشك- مولد، شامل سیستم رهیابی و محفظه حمل مهمات است كه اساساً علیه اهداف زمینی و سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع گوناگون موشك های بالستیك بر حسب برد، طبقه بندی می شوند. نوع خاصی از موشك های بالستیك وجود دارد كه از زیردریایی ها شلیك می شود ... موشك بالستيك
یك موشك بالستیك در حقیقت یك ماشین تحویل موشك- مولد، شامل سیستم رهیابی و محفظه حمل مهمات است كه اساساً علیه اهداف زمینی و سطحی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع گوناگون موشك های بالستیك بر حسب برد، طبقه بندی می شوند. نوع خاصی از موشك های بالستیك وجود دارد كه از زیردریایی ها شلیك می شود و SBLM نام دارد. در ساخت موشك های بالستیك، مبحث «پیشران» كه مشخص كننده برد موشك است مهمترین مسئله محسوب می شود و پس از آن میزان توانایی حمل مهمات كه قدرت تخریب آن را افزایش می دهد.
موشك های بالستیك به موشك هایی می گویند كه تا ارتفاع بسیار بالایی اوج می گیرند(كه این قسمت راه با موتور روشن انجام می شود) و مابقی راه را با استفاده از نیروی جاذبه زمین به سمت هدف می روند كه مانند یك سقوط آزاد البته با هدایت صحیح است.
برخی از موشك های بالستیك حتی از جو زمین نیز خارج می شوند و با استفاده از یك ماشین ورود مجدد (RV) به جو باز می گردند كه برد بسیار بالایی دارند.
موشك های بالستیك از لحاظ برد به5 گروه زیر تقسیم می شوند:
1-موشك جنگی كوتاه برد با میزان برد 150 كیلومتر
2- موشك بالستیك كوتاه برد با میزان برد 150 تا 799 كیلومتر
3- موشك بالستیك میان برد با میزان برد 800 تا 2399كیلومتر
4- موشك بالستیك دوربرد با میزان برد 2400 تا 5499 كیلومتر
5- موشك بالستیك قاره پیما با میزان برد 5500 كیلومتر به بالا
Read more
‎انواع لامپ قسمت چهارم : لامپ LED : تا دهه ۱۹۷۰ LED ها -لامپ های حالت جامد- به عنوان نشانگر رواج داشتند ...
Media Removed
‎انواع لامپ قسمت چهارم : لامپ LED : تا دهه ۱۹۷۰ LED ها -لامپ های حالت جامد- به عنوان نشانگر رواج داشتند . در سالهای اخیر ، مبحث بازده و خروجی مورد توجه قرار گرفت تا آنجا که هم اکنون LED ها جایگاه ویژه ای در کاربرد روشنایی و نورپردازی پیدا کردند. LED های نشانگر به دلیل عمر بالایشان تا ۱۰۰،۰۰۰ ساعت ... ‎انواع لامپ قسمت چهارم :
لامپ LED :

تا دهه ۱۹۷۰ LED ها -لامپ های حالت جامد- به عنوان نشانگر رواج داشتند . در سالهای اخیر ، مبحث بازده و خروجی مورد توجه قرار گرفت تا آنجا که هم اکنون LED ها جایگاه ویژه ای در کاربرد روشنایی و نورپردازی پیدا کردند.
LED های نشانگر به دلیل عمر بالایشان تا ۱۰۰،۰۰۰ ساعت شناخته شده هستند،اما LED های به منظور روشنایی بنا بر روال گذشته کمتر مورد استفاده قرار گرفتند (به دلیل قیمت زیاد LED در آن زمان ) ، و همینطور عمر بسیار پایین تری هم داشتند.
بدلیل قیمت بالای LED به نسبت لامپ های دیگر ، روشنایی های LED عموما برای مصارف توان پایین-نوعاً زیر ۱۰ وات- کاربرد داشتند. LED در سال های گذشته بیشتر برای کاربردهای توان پایین و مقرون صرفه مثل نورپردازی در شب و چراغ های قوه کاربرد داشتند.اما در حال حاضر با توجه به کاهش قیمت و بهبود خروجی نور آن ، از آن به منظور روشنایی استفاده های زیادی می شود.LED های رنگی همچنین می توانند برای موارد زیبانمایی مانند نورپردازی اشیاء شیشه ای یا حتی برای قطعات یخ در نوشیدنی ها و میهمانی ها مورد استفاده قرار گیرد.همچنین در جشن ها به صورت روزافزونی مورد استفاده قرار می گیرند.

بازده LED در بازه بسیار زبادی متغیر است.به طوریکه می توان LED هایی با بازده پایین در حد ۴۰ لومن بر وات تا بالاتر از ۱۵۰ لومن بر وات پیدا کرد.
LED های تک رنگ فناوری ساخت بسیار مناسبی دارند ، در حالی که LED های سفید هنوز مشکلات اندکی در بهبود کیفیت نور خروجی خود دارند.
(CRI) فهرست تولید رنگ بعضی از آنها مناسب نیست.که باعث تولید رنگ های نچندان دقیق می شود.
توزیع نور ساطع شده از ماده فسفری(در مانیتور ها) با توزیع نور ناشی از LED متفاوت است که باعث می شود دمای رنگ تولیدی از زوایای مختلف متفاوت باشد.
در بعضی انواع بی کیفیت ، کیفیت ماده فسفرسانس در طول زمان کاهش پیدا می کند، که باعث می شود دمای رنگ و شدت نور در طول زمان کاهش پیدا کند.
فناوری LED برای طراحان نور مناسب است زیرا مصرف توان و تولید دمای بسیار پایین ، کنترل روشن/خاموش آنی ، و در مورد نور تک رنگ ، ثبات رنگ بسیار بالایی در گذر زمان بسیار مناسبی دارند.
در سال های اخیر ، نرم افزارهایی برای تلفیق نور و تصویر طراحی شده تا تصاویر ویدیویی را در LED های نصب شده به تصویر بکشند تا دیواره هایی تصویری با رزولوشن پایین را به وجود آورند.
Read more
. <span class="emoji emoji1f538"></span>گندم . <span class="emoji emoji1f539"></span>گندم به دو صورت فاریاب و دیم کشت می شود. در روش کشت دیم، تمامی آب مورد نیاز از طریق نزولات ...
Media Removed
. گندم . گندم به دو صورت فاریاب و دیم کشت می شود. در روش کشت دیم، تمامی آب مورد نیاز از طریق نزولات آسمانی و در روش فاریاب بخشی از طریق باران و مابقی توسط آب آبیاری تامین می گردد. در مناطقی که میزان بارندگی در فصل رشد گندم بیش از ۳۵۰ میلی متر بوده و پراکنش آن در طول دوره رشد گیاه مناسب است، امکان کشت دیم ... .
🔸گندم
.
🔹گندم به دو صورت فاریاب و دیم کشت می شود. در روش کشت دیم، تمامی آب مورد نیاز از طریق نزولات آسمانی و در روش فاریاب بخشی از طریق باران و مابقی توسط آب آبیاری تامین می گردد. در مناطقی که میزان بارندگی در فصل رشد گندم بیش از ۳۵۰ میلی متر بوده و پراکنش آن در طول دوره رشد گیاه مناسب است، امکان کشت دیم وجود دارد. در غیر اینصورت، گندم باید در طول دوره رشد و در هنگام نیاز آبیاری شود. مقدار آب مورد نیاز گندم در طول دوره رشد آن ۸-۴ هزار متر مکعب در هکتار است. تعداد دفات آبیاری، دور آبیاری و حجم آب در هر بار آبیاری به شرایط محیطی منطقه و وضعیت خاک وابسته است. نیاز آبی گندم در مناطق گرم بیشتر و در مناطق سرد کمتر است. .
.
🔹همزمانی مراحل پس از گرده افشانی گندم با دمای بالا در تاریخ کشت های پاییزه نیاز آبی آن را افزایش می دهد. حداکثر نیاز آبی در مرحله تشکیل دانه است. مراحل آبستنی تا گل دهی، حساس ترین مراحل رشد گندم به کم آبی محسوب می شوند. .
.
🔆💧روش های آبیاری گندم ..
💧با توجه به محدودیت منابع آبی و لزوم استفاده بهینه از این منابع، به کارگیری روش های مناسب آبیاری با راندمان بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گندم به روش های کرتی (نواری)، نشتی (جوی و پشته) و تحت فشار انجام می شود. .
.
💧آبیاری قطره ای (تیپ) .
یکی از بهترین طرح ها برای افزایش راندمان تولید گندم که در مراکز تحقیقاتی هم تایید شده ، آبیاری قطره ای تیپ است . این روش هر چند از نظر هزینه کمی بالاتر است اما با انتخاب ۷۰ سانتی متر فاصله نوار ها ، ۹۰ متر طول لترال ها  و ۲۰ سانتی متر فاصله سوراخ های آبده بالاترین راندمان را خواهیم داشت . .
.
💧آبیاری تحت فشار (بارانی) .
آبیاری تحت فشار (بارانی) سنتر پیوت، ویل موو و روش آبیاری تفنگی در بسیاری از مزارع کشت گندم مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این روش ها، کارایی استفاده از آب را افزایش می دهد. هزینه بالا و همچنین احتمال گرفتگی مکرر نازل ها توسط املاح آب و آسیب پذیری یکنواختی توزیع آب در اثر وزش باد، از دلایلی هستند که برخی از کشاورزان را از استفاده از این روش ها باز می دارد. راندمان آبیاری بارانی در حدود ۷۵ تا بیش از ۸۰% است. با توجه به افزایش بحران آب و کاهش منابع آبی در سال های اخیر، استفاده از روش های مذکور در آبیاری گندم ضرورت دارد
.
#کشت_گندم #گندم #آبیاری #طراحی_آبیاری #آب #آبیاری_قطره_ای #آبیاری_تحت_فشار #آبیاری_بارانی #آبیاری_تیپ #نوار_تیپ #فروش_لوازم_آبیاری #دریپ_آن #DripOn
Read more
شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون 11 و اپل واچ سری 4 از یک سیستم ...
Media Removed
شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون 11 و اپل واچ سری 4 از یک سیستم هوشمند برای مدیریت و ذخیره باتری استفاده کند. . اطلاعات یاد شده توسط شرکت تحقیقانی IHS Markit منتشر شده است. اپل در تولید آیفون 9 آیفون 11 و اپل واچ سری 4 ازپنل‌های پشتی خاصی استفاده می‌کند که ... شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون 11 و اپل واچ سری 4 از یک سیستم هوشمند برای مدیریت و ذخیره باتری استفاده کند.
.
اطلاعات یاد شده توسط شرکت تحقیقانی IHS Markit منتشر شده است. اپل در تولید آیفون 9 آیفون 11 و اپل واچ سری 4 ازپنل‌های پشتی خاصی استفاده می‌کند که مسئولیت خاموش و روشن کردن پیکسل‌های نمایشگر را به صورت هوشمندانه در اختیار دارند. این پنل‌ها، در حقیقت در بخش پشتی نمایشگر قرار می‌گیرند و مسائلی نظیر رزولوشن، نرخ تازه سازی یا همان رفرش ریت و مصرف انرژی توسط نمایشگر را بر عهده دارند.
.
نمایشگرهای اولد امروزی که در آیفون ایکس نیز به کار رفته است، مجهز به بخشی به نام LTPS TFT یا « ترانزیستور فیلم نازک پلی سیلیکون با دمای پایین » هستند. با وجود اینکه این بخش به صورت استاندارد در تمامی نمایشگرهای اولد مورد استفاده قرار می‌گیرد، با این حال شایعات حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا LTPO TFT با عنوان « اکسید پلی کریستال با دمای پایین » در آیفون‌های آینده استفاده کند. این پنل پشتی نمایشگرها باعث می‌شود تا مصرف باتری بین 5 تا 15 درصد نسبت به محصولات مشابه کاهش پیدا کند.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphone8 #ios #iphonex
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور #آیفون_ایکس
Read more
 #خبرلند . شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون 11 و اپل واچ ...
Media Removed
#خبرلند . شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون 11 و اپل واچ سری 4 از یک سیستم هوشمند برای مدیریت و ذخیره باتری استفاده کند. . اطلاعات یاد شده توسط شرکت تحقیقانی IHS Markit منتشر شده است. اپل در تولید آیفون 9 آیفون 11 و اپل واچ سری 4 ازپنل‌های پشتی خاصی استفاده ... #خبرلند
.
شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون 11 و اپل واچ سری 4 از یک سیستم هوشمند برای مدیریت و ذخیره باتری استفاده کند.
.
اطلاعات یاد شده توسط شرکت تحقیقانی IHS Markit منتشر شده است. اپل در تولید آیفون 9 آیفون 11 و اپل واچ سری 4 ازپنل‌های پشتی خاصی استفاده می‌کند که مسئولیت خاموش و روشن کردن پیکسل‌های نمایشگر را به صورت هوشمندانه در اختیار دارند. این پنل‌ها، در حقیقت در بخش پشتی نمایشگر قرار می‌گیرند و مسائلی نظیر رزولوشن، نرخ تازه سازی یا همان رفرش ریت و مصرف انرژی توسط نمایشگر را بر عهده دارند.
.
نمایشگرهای اولد امروزی که در آیفون ایکس نیز به کار رفته است، مجهز به بخشی به نام LTPS TFT یا « ترانزیستور فیلم نازک پلی سیلیکون با دمای پایین » هستند. با وجود اینکه این بخش به صورت استاندارد در تمامی نمایشگرهای اولد مورد استفاده قرار می‌گیرد، با این حال شایعات حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا LTPO TFT با عنوان « اکسید پلی کریستال با دمای پایین » در آیفون‌های آینده استفاده کند. این پنل پشتی نمایشگرها باعث می‌شود تا مصرف باتری بین 5 تا 15 درصد نسبت به محصولات مشابه کاهش پیدا کند.
.

______________________________
اپل لند Apple Lnd | مرجع تخصصی اپل
.
سایت رسمی مجموعه : http://appleland.ir
.
شماره های تماس مجموعه :
‎📞021 66 75 73 75 (ده خط)
📞021 66 34 74 44 - 6
______________________________

#اپلواچ #اپل #اپللند #ایفون #آیفونxx #applewatch4 #apple #appleland #iphonexx #applewatch
Read more
کفپوش لاستیکی √ کفپوش گرانولی √ کفپوش آسیافوم √ باشگاه √ کفپوش آسیافوم | کفپوش گرانول | کفپوش گرانول ...
Media Removed
کفپوش لاستیکی √ کفپوش گرانولی √ کفپوش آسیافوم √ باشگاه √ کفپوش آسیافوم | کفپوش گرانول | کفپوش گرانول گروه صنعتی آسیافوم را به صورت آنلاین تهیه کنید.شرکت گروه صنعتی آسیافوم در تولید و فروش کفپوش گرانول و کفپوش های دیگر لاستیکی، گرانولی، و فومی می باشد.همچنین با امکانات برتر تکنولوژی و خط تولید ... کفپوش لاستیکی √ کفپوش گرانولی √ کفپوش آسیافوم √ باشگاه √ کفپوش آسیافوم | کفپوش گرانول |
کفپوش گرانول گروه صنعتی آسیافوم را به صورت آنلاین تهیه کنید.شرکت گروه صنعتی آسیافوم در تولید و فروش کفپوش گرانول و کفپوش های دیگر لاستیکی، گرانولی، و فومی می باشد.همچنین با امکانات برتر تکنولوژی و خط تولید بالا نه تنها به عنوان اولین تولید کننده این دسته از محصول به ویژه گرانول بوده، بلکه به عنوان برترین و مرغوب ترین نام تجاری تولید کننده لاستیکی و کفپوش گرانولی در ایران نیز می باشد. تلاش های شبانه روزی ما را بر آن داشته که نه تنها به عنوان بهترین تولیدکننده داخلی بلکه با چشم اندازی وسیع به بازارهای جهانی نیز بیاندیشیم.کفپوش گرانولی آسیافوم مقاوم برای استفاده در باشگاه ها و پارک ها می باشد.کفپوش گرانول آسیافوم با استفاده از مرغوب ترین مواد تولید شده است.مواد تشکیل دهنده آن از قطعات لاستیک های خرد شده بوده که اصطلاحا به آن کفپوش گرانولی می گویند.کفپوش های گرانول را در زمین های پارک نیز مورد استفاده قرار می دهند از این رو به آن ها کفپوش پارکی نیز گفته می شود.
کفپوش گرانول آسیافوم به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارند برای استفاده در فضاهایی مثل پارک ها، فضاهای بازی و باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع کفپوش از استحکام بالایی برخوردار است و در برابر برخورد اشیا و ضربه آسیبی نمی بیند. همچنین در برابر بارش برف و باران رنگ خود را از دست نداده و تابش نور آفتاب باعث از بین رفتن آن نمی شود.
در قسمت زیرین کفپوش گرانول مجراهایی وجود دارد که در هنگام شست و شو آب به راحتی از زیر آن عبور می کند.همچنین نوعی دیگر از کفپوش گرانول که به اصطلاح به آن کفپوش پایه تخم مرغی گفته می شود نیز موجود است که مهمترین مزیت آن انعطاف بالایش در هنگام دویدن روی کفپوش گرانول است. کفپوش گرانول به دلیل وزن بالایی که دارد بعد از در کنار هم قرار گرفتن کنار هم ثابت باقی می مانند ولی برای اطمینان بیشتر میتوانید از پیچ و چسب مخصوص برای ثابت شدن آن ها استفاده کنید.کفپوش های گرانول در رنگ ها و ابعاد مشخصی که در جدول مشخصات فنی درباره آن توضیح داده شده تولید و به عرضه می رسد.
قابلیت تعویض هر قطعه در صورت خرابی، مقاومت در برابر بروز حرارت و سرما، مناسب برای فضاهای باز و بسته، قابل شستشو و حمل آسان و نصب آسان می باشد.
کفپوش گرانول آسیافوم استفاده کردن در پارک ها و فضاهای بازی، مورد استفاده قرار دادن در باشگاه های بدنسازی و سالن های ورزشی و فضاهای رو باز می باشد.
Read more
چرتکه وسیله‌ای قدیمی است که برای انجام محاسبات به کار می‌رود. از آن می‌توان برای انجام چهار عمل اصلی ...
Media Removed
چرتکه وسیله‌ای قدیمی است که برای انجام محاسبات به کار می‌رود. از آن می‌توان برای انجام چهار عمل اصلی ریاضی استفاده کرد و حتی می‌توان آن را برای محاسبه ریشه دوم و سوم اعداد نیز به کار برد. چرتکه واژه‌ای است که از زبان روسی وارد زبان فارسی شده‌است. چرتکه درزبان روسی به معنی «تسبیح» می‌باشد. حدود ... چرتکه وسیله‌ای قدیمی است که برای انجام محاسبات به کار می‌رود. از آن می‌توان برای انجام چهار عمل اصلی ریاضی استفاده کرد و حتی می‌توان آن را برای محاسبه ریشه دوم و سوم اعداد نیز به کار برد.

چرتکه واژه‌ای است که از زبان روسی وارد زبان فارسی شده‌است. چرتکه درزبان روسی به معنی «تسبیح» می‌باشد.

حدود ۲۳۰۰ الی ۲۷۰۰ سال قبل از میلاد مسیح اولین چرتکه توسط سومری‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌است . بر اساس باور قدیمی دانشمندان بابلی، مانند "Carruccio" چرتکه برای عملیات جمع و تفریق و محاسبات پیچیده مورد استفاده قرار می گرفته‌است.

در طول امپراطوری هخامنشی ، در حدود ۶۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، ایرانیان اولین بار شروع به استفاده از چرتکه کرده‌اند. در امپراطوری اشکانیان و ساسانیان، پژوهشگران متمرکز بر تبادل دانش و اختراعات با کشورهای دیگر از جمله هند، چین و امپراتوری روم، اقدام نمودند

#چرتکه #بازار #عکس #khoy #خوی #instagram #photo #shot4gsm #iphon7
Read more
. . ‍ •حقوق مصادره . •نویسنده: دکتر حمید دلیر . <span class="emoji emoji1f539"></span>گزیده ای از مقدمه به قلم نویسنده محترم : . یکی ...
Media Removed
. . ‍ •حقوق مصادره . •نویسنده: دکتر حمید دلیر . گزیده ای از مقدمه به قلم نویسنده محترم : . یکی از مواردی که دولت ها حق مالکیت اشخاص را نادیده گرفته و اموال آنها را بدون پرداخت غرامت عادلانه تملک میکنند موردی است که این اموال به نوعی با ارتکاب جرم ارتباط داشته باشد. به این معنا که یا اموال مذکور ... .
.
‍ •حقوق مصادره
.
•نویسنده: دکتر حمید دلیر
.
🔹گزیده ای از مقدمه به قلم نویسنده محترم :
.
یکی از مواردی که دولت ها حق مالکیت اشخاص را نادیده گرفته و اموال آنها را بدون پرداخت غرامت عادلانه تملک میکنند موردی است که این اموال به نوعی با ارتکاب جرم ارتباط داشته باشد.
به این معنا که یا اموال مذکور از طریق ارتکاب جرم تحصیل شده یا این که موضوع جرم بوده یا به عنوان ابزار و وسیله به منظور ارتکاب جرم مورد استفاده قرار گرفته و یا برای این منظور اختصاص یافته است.
در جوامع اولیه مصادره اختصاص به اموالی داشت که موجب مرگ اشخاص یا ایراد صدمه به آنان شده بود و یا برای ارتکاب این اعمال مورد استفاده قرار گرفته بوده است.
در مرحله بعد مصادره اموال با حقوق دریایی ارتباط پیدا کرد و کشتی هایی که برای ارتکاب جرائمی مانند دزدی دریایی و یا قاچاق و وسایلی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گرفتند مورد توجه قرار گرفت.
اما تحول اساسی در این حوزه از نیمه دوم قرن بیستم و خصوصا از دهه ۱۹۷۰ آغاز شد. علت این موضوع گسترش روزافزون جرایم سازمان یافته و خصوصا قاچاق مواد مخدر بود که بزهکاران و سازمان های بزهکاری از طریق ارتکاب این جرایم میلیون ها دلار تحصیل می کردند و در این راستا مرتکب اعمال مجرمدنه دیگری مانند پولشویی، پرداخت رشوه، قاچاق زنان و کودکان و سلاح و مهمات نیز می شدند.
به این دلیل جنبش بین المللی به سمت مصادره وجود کثیف ناشی از جرم آغاز شد و در کشورهای مختلف قوانین متعددی در این رابطه به تصویب رسید.
موضوع مصادره اموال مرتبط با جرم که از منظر جرم شناسی و سیاست جنایی نیز به دلیل نقش آن در پیشگیری از جرم دارای اهمیت فراوانی است در اسناد بین المللی اعم از اعلامیه ها و کنوانسیون های بین المللی مثل اعلامیه کینگستون و کنوانسیون های وین، پالرمو و مریدا و در لوایح و قوانین نمونه که از طرف دوایر مختلف سازمان ملل متحد تهیه شده مورد توجه قرار گرفته است.
.
لینک جهت آشنایی بیشتر و دانلود کتاب:

https://goo.gl/TwQLSq
Read more
آبادان سیتی ....موزه بنزین خانه آبادان با تشکر از آقای صرفه جو 😎😎😎 جایگاه قدیمی آبادان به عنوان ...
Media Removed
آبادان سیتی ....موزه بنزین خانه آبادان با تشکر از آقای صرفه جو 😎😎😎 جایگاه قدیمی آبادان به عنوان نخستین جایگاه سوخت در #ایران در سال 1306 شمسی (1927 میلادی) در مرکز شهر آبادان توسط #کمپانی بریتیش پترولیوم (BP) احداث شد. این مکان ابتدا جهت توزیع و فروش #نفت_سفید مورد استفاده قرار می گرفت و حلب ... آبادان سیتی
....موزه بنزین خانه آبادان
با تشکر از آقای صرفه جو
😎😎😎
جایگاه قدیمی آبادان به عنوان نخستین جایگاه سوخت در #ایران در سال 1306 شمسی (1927 میلادی) در مرکز شهر آبادان توسط #کمپانی بریتیش پترولیوم (BP) احداث شد. این مکان ابتدا جهت توزیع و فروش #نفت_سفید مورد استفاده قرار می گرفت و حلب های پرشده از مواد نفتی در آن به فروش می رسید. با گذشت #زمان و با ورود #اتومبیل، این جایگاه به پمپ بنزین تبدیل شد.
هنگام سوخت گیری در این پمپ بنزین، ابتدا فرآورده های نفتی که در مخازن پرچی نگهداری و با استفاده از تلمبه های دستی به ظروف پیمانه ای منتقل و سپس بر اساس نیاز هر مصرف کننده، سوخت به وی تحویل داده می شد.

پس از موافقت وزیر نفت با راه اندازی موزه های نفت در #آبادان، پنج نقطه از #اماکن #تاریخی و قدیمی صنعت نفت در این منطقه شامل نیروگاه شماره یک پالایشگاه آبادان، بخش قدیمی واحدهای عملیاتی، همچنین کارگاه ریخته گری و مخازن قدیمی، اسکله و جراثقیل اکوان و گوگرد، آموزشگاه فنی و حرفه ای (Artisan #School #)، خانه های تشریفاتی و جایگاه پمپ بنزین در فاز اول براي تبديل به موزه هاي نفت در دستور کار قرار گرفت.

در همین راستا فاز مطالعاتی و پژوهشی این پروژه و به موازات آن شناسایی و گردآوری اشیا و اسناد قدیمی صنعت نفت در سراسر کشور به ویژه مناطق عملیاتی آغاز و پس از پایان مطالعات و تحقیقات، در دی ماه سال 1394، موزه بنزین خانه آبادان وارد فاز عمرانی و اجرایی شد.

یک ساختمان قدیمی 90 ساله با دو اتاقک خالی و متروکه که نمای بیرونی آن طی سال های اخیر به شیوه ای ناشیانه مرمت شده، دو مخزن بزرگ و پرچی و یک ساختمان 60 ساله که تا چندی پیش به عنوان انبار پخش مورد استفاده قرار می گرفت، همه آن چیزی بود که تا یک سال پیش، از نخستین پمپ بنزین کشور بر جای مانده بود.

حال بعد از گذشت یک سال، این جایگاه شکل و شمایل تازه­ای به خود گرفته است. دیگر از آن ساختمان های متروک با اتاقک های تاریک و رنگ پریده، مملو از ضایعات و در و پنجره های مسدود و خاک گرفته، خبری نیست. حالا گل و لای و کف پوش های نتراشیده و نخراشیده محوطه، جای خود را به گیاهان و درختان زیبای بومی منطقه به ویژه نخل های سر به فلک کشیده داده است.

موزه "بنزین خانه" با مساحت 1856 متر مربع، همجوار با جایگاه جدید پمپ بنزین در مرکز شهر و مقابل شورای شهر آبادان، واقع شده است. در کنار درب اصلی موزه که به خیابان شهرداری باز می شود، تابلوی موزه باعنوان "اولین جایگاه پمپ بنزین ایران" در کنار تصویری قدیمی از بنای اولیه ساختمان به چشم می خورد.
راحله خالقی
Read more
. #نلسون_ماندلا سکوت گورستان را می شنوى..!؟ دنیا ارزش دل شکستن را ندارد..!! میرسد روزی که هرگز ...
Media Removed
. #نلسون_ماندلا سکوت گورستان را می شنوى..!؟ دنیا ارزش دل شکستن را ندارد..!! میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود..!.!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ..!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ..!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ می کند..!! ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ..!! ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯼ...!؟ ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ..!! ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ ... . #نلسون_ماندلا
سکوت گورستان را می شنوى..!؟
دنیا ارزش دل شکستن را ندارد..!!
میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود..!.!!
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ..!!
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ..!!
ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ می کند..!!
ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ..!!
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯼ...!؟
ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ..!!
ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ..!!
ﻋﻤﯿﻖ..!!
ﻋﺸﻖ ﺭﺍ...!!
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ..!!
بودن را..!!
ﺑﭽﺶ..!!
ﺑﺒﯿﻦ...!!
ﻟﻤﺲ ﮐﻦ...!!
ﻭ ﺑﺎ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯾﺖ لبخند بزن..!!
انسانها آفريده شده اند؛
که به آ نها عشق ورزیده شود....!!!
اشیاء ساخته شده اند؛
که مورد استفاده قرار بگیرند...!!!
دلیل آشفتگی های دنیا این است؛
که به اشياء عشق ورزیده می شود و
انسانها مورد استفاده قرار می گيرند.....!!!
Read more
《نقل از حیات وحش میراث پارسیان》 <span class="emoji emoji21a9"></span>دور؛ کجاست ؟ وقتی عمر وسایل مصرفی تمام می‌شود، از نظر ما آنها تبدیل ...
Media Removed
《نقل از حیات وحش میراث پارسیان》 دور؛ کجاست ؟ وقتی عمر وسایل مصرفی تمام می‌شود، از نظر ما آنها تبدیل به زباله می‌شوند و باید آنها را «دور» بیاندازیم. اما دور کجاست؟ سطل زباله خانه؟ سطل جمع‌آوری پسماند در خیابان‌ها؟ محل‌های دفن زباله؟ یا ... بسیاری از زباله‌هایی که ما هر روز تولید می‌کنیم، از ... 《نقل از حیات وحش میراث پارسیان》
↩دور؛ کجاست ؟
وقتی عمر وسایل مصرفی تمام می‌شود، از نظر ما آنها تبدیل به زباله می‌شوند و باید آنها را «دور» بیاندازیم. اما دور کجاست؟ سطل زباله خانه؟ سطل جمع‌آوری پسماند در خیابان‌ها؟ محل‌های دفن زباله؟ یا ...
بسیاری از زباله‌هایی که ما هر روز تولید می‌کنیم، از مواد آلی و طبیعی تولید شده‌اند که به سادگی به طبیعت باز می‌گردند. اما بخش قابل توجهی از زباله‌ها نیز مواد غیرقابل تجزیه هستند یا آنکه به سختی در طبیعت تجزیه می‌شوند. پلاستیک‌ها مهمترین و گسترده‌ترین این زباله‌ها هستند که امروزه کاربردهای فراوانی در صنعت، پزشکی، بسته‌بندی و وسایل مصرفی روزانه دارند. در کشور ما بسیاری از این وسایل پلاستیکی، یا در چرخه‌های غیربهداشتی بازیافت می‌شوند، یا به سایت‌های دفن زباله سپرده می‌شوند و سالیان طولانی در آنجا می‌مانند یا آنکه در طبیعت رها می‌شوند. تنها میزان کمی از پلاستیک‌ها به روش‌های بهداشتی و صحیح بازیافت می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند.
بعضی از سایت‌های دفن زباله نیز، به دلیل رعایت نکردن مسایل فنی باعث ایجاد آلودگی می‌شوند و بخشی از زباله‌های منتقل شده به آنها از طریق باد و جریان آب باران در عرصه‌های طبیعی رها می‌شوند. پلاستیک‌هایی که در طبیعت رها می‌شوند، بعد از مدتی به قطعات کوچکتر تقسیم می‌شوند و این قطعه قطعه شدن تا آنجا ادامه می‌یابد که پلاستیک‌ها تبدیل به قطعات بسیار کوچکی به نام میکرو پلاستیک‌ها می‌شوند که در خاک، هوا و رودخانه‌ها و دریاها پراکنده می‌شوند. این قطعات کوچک از طریق تنفس و تغذیه به بدن جانداران وارد می‌شوند و وارد چرخه غذایی می‌شوند. انسان نیز به عنوان یکی از جاندارانی که در بالای هرم غذایی قرار دارد، یکی از دریافت کننده‌های اصلی میکرو پلاستیک‌ها خواهد بود.
پس«دور» بیشتر از آنچه فکر میکنیم به ما نزدیک است !
اما اگر با اندکی تغییر در رفتارهای روزمره‌مان، تاجایی که می‌توانیم از پلاستیک‌ها استفاده نکنیم، یا از پلاستیک‌های استفاده شده دوباره استفاده کنیم و در نهایت آنها را به چرخه بازیافت بهداشتی و صحیح بسپاریم، علاوه بر اینکه در پاکیزگی محیط‌زیست نقش مهمی را ایفا می‌کنیم، در کاهش مصرف انرژی برای تولید پلاستیک‌ها و البته سلامت چرخه غذایی نیز سهیم هستیم.
............................نویسنــــده: حميدرضـــا ميـــرزاده

@persianwildlife

#anyhpersianwildl

#امید_برای_طبیعت

#یوزتاابد
Read more
بازسازی اداری همانطور که می دانید بازسازی اداری دارای ویژگی های خاصی است. در بازسازی اداری مهمترین ...
Media Removed
بازسازی اداری همانطور که می دانید بازسازی اداری دارای ویژگی های خاصی است. در بازسازی اداری مهمترین مسئله ای که باید به آن توجه شود زمانی است که برای بازسازی آن بنا صرف می شود. نوع متریالی که در بازسازی یک فضای اداری مورد استفاده قرار می گیرد باید با توجه خاصی انتخاب شود چرا که در فضای اداری نوع و رنگ ... بازسازی اداری
همانطور که می دانید بازسازی اداری دارای ویژگی های خاصی است. در بازسازی اداری مهمترین مسئله ای که باید به آن توجه شود زمانی است که برای بازسازی آن بنا صرف می شود. نوع متریالی که در بازسازی یک فضای اداری مورد استفاده قرار می گیرد باید با توجه خاصی انتخاب شود چرا که در فضای اداری نوع و رنگ متریال های مورد استفاده بسیار متفاوت هستند. بازسازی این فضا ها از کف آغاز می شود البته این تحت شرایطی است که تغییرات در سقف کم باشد و یا تغییراتی صورت نگیرد. یکی از متریال های مناسب که بسیار در بازسازی اداری مورد استفاده قرار می گیرد پارکت می باشد.
نوع دیگر از کفپوش ها مناسب برای بازسازی اداری کفپوش های اپوکسی است. یکی از کارهای مفید در بازسازی اداری جداسازی هر بخش متفاوت و استفاده از متریال های گوناگون و متناسب با طراحی همان بخش می باشد .
یکی از مواردی که در بازسازی ساختمان های اداری دارای اهمیت زیادی است طرحی است که شما برای بازسازی دیوار در نظر می گیرید. دیوارها روح یک واحد اداری هستند.
رنگ و نور دو عامل اساسی در طراحی بازسازی اداری می باشد و این دو عامل تاثیر بسیاری در تعادل و زیبایی فضای اداری خواهد داشت. نورپردازی بر روی کمد ها و قفسه ها و یا حتی لوگو و آرم شرکت میتواند زیبای بصری بسیاری داشته باشد.
---------------------------------------------------
#بازسازی_تجاری #بازسازی_منزل #بازسازی_اداری #معماری_داخلی #معماری #دکوراسیون_داخلی #طراحی_داخلی #بازسازی_مسکونی #بازسازی_دفتر #بازسازی_دفتر #طراحان_فرم_و_عملکرد
Read more
کیوریتینگ/تهران فراخوان شرکت در دوره ایده: کیوریتینگ/تهران، برنامه‌­ی فشرده‌­ی سه هفته‌­ایست ...
Media Removed
کیوریتینگ/تهران فراخوان شرکت در دوره ایده: کیوریتینگ/تهران، برنامه‌­ی فشرده‌­ی سه هفته‌­ایست که برای دانش‌­پژوهان و تهیه­‌کنندگان و تولید­کنندگان فرهنگی با پیش­زمینه­‌های متفاوت و از رشته­‌ها و مهارت­‌های گوناگون مقیم در ایران در نظر گرفته شده‌­است. در چارچوب این برنامه­‌ی جدید، ... کیوریتینگ/تهران
فراخوان شرکت در دوره
ایده:
کیوریتینگ/تهران، برنامه‌­ی فشرده‌­ی سه هفته‌­ایست که برای دانش‌­پژوهان و تهیه­‌کنندگان و تولید­کنندگان فرهنگی با پیش­زمینه­‌های متفاوت و از رشته­‌ها و مهارت­‌های گوناگون مقیم در ایران در نظر گرفته شده‌­است.
در چارچوب این برنامه­‌ی جدید، استادان برجسته­‌ی ایرانی و بین‌­المللی، موضوعاتی با محتوای کیوریتوری را در نشست­‌های عمومی ارائه می­‌دهند و سمینار و ورک­شاپ­‌هایی را برای گروهی ۲۰ نفره از شرکت­‌کنندگان منتخب برگزار می­‌نمایند.
در این راستا، موضوعاتی از قبیل عناوین زیر مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت:
کیوریتوری/ نقش کیوریتور/ ماهیت کیوریتور/ هنرمند به عنوان کیوریتور/ مقایسه­‌ی سازمان با نهاد اطلاع‌­رسانی/ سیاست­‌گذاری نمایشگاه/ سیاست­‌های هویتی/ اقتصاد و نشر
انتخاب شرکت­‌کنندگان از طریق هیأت داورانی متشکل از کارشناسان بین­‌المللی و نمایندگان مراکز دست اندرکارِ دوره انجام می‌گیرد.
کیوریتینگ/تهران برای افرادی طراحی شده است که تجربیاتی در زمینه­‌ی برگزاری نمایشگاه، برنامه‌­ریزی فستیوال، مدیریت برنامه‌­های فرهنگی، تجربه­‌ی کار در گالری، تبادل هنری و نشر را کسب نموده‌­اند. هم­‌چنین از دانش‌­پژوهانی که در زمینه­‌ی فرهنگی و کیوریتوری از دیدگاه تاریخی، سیاسی، جامعه‌­شناسی علاقه­‌مندی دارند، دعوت می­‌شود تا در این برنامه شرکت نمایند.
از آن­جایی که مبحث کیوریتوری در نوع خود از تنوع بالایی برخوردار است و ماهیتی بینا­رشته‌­ای دارد، استادان مدعو، متناظرن طیف گسترده‌­ای از چشم­‌ا‌ندازها را مورد بررسی قرار می­‌دهند.
اهداف کیوریتینگ/تهران، سه جانبه است:
این برنامه در­آمدی بر گفتمان موضوع کیوریتوری دارد و امکان متمایز بودن این مبحث را با توجه به موقعیت تهران/ایران مورد بررسی قرار می‌­دهد.
هم­چنین این برنامه بستری برای بحث و گفتگوی شرکت­‌کنندگان فراهم می­‌آ‌ورد تا کارهای قبلی خود را بر اساس تعاریف، مفاهیم، اصطلاح­شناسی و روش­شناسی ارائه شده از سوی استادان بازنگری کنند.
در نهایت این برنامه به عنوان بستری برای تبادل اید‌‌ه‌­ها، پرسش‌­ها و دغدغه‌­های موجود بین فعالان و نظریه‌­پردازان و اجراکنندگان ایران و خارج از ایران مورد استفاده قرار می­‌گیرد.

زمان­‌ بندی دوره:
دوره­‌ی اول "کیوریتینگ/تهران" در سه هفته‌­ی پیاپی در ماه شهریور به شرح زیر برگزار می‌‌گردد:
هفته‌­ی اول ۷-۸-۹ شهریور چهارشنبه، پنج­شنبه و جمعه از ساعت ۱۰ تا ۶
هفته‌­ی دوم ۱۴-۱۵-۱۶ شهریور
هفته­‌ی سوم ۲۱-۲۲-۲۳ شهریور
ادامه در کامنت اول...
#curatingtehran
@newmediasociety
Read more
آشنایی با خواص گوجه فرنگی . گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرخاصیت است که اگرچه به صورت پخته و رب - در غذا ...
Media Removed
آشنایی با خواص گوجه فرنگی . گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرخاصیت است که اگرچه به صورت پخته و رب - در غذا – زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی مصرف آن به صورت خام بسیار مفیدتر است. ارزش غذایی گوجه فرنگی سرشار از ویتامین‌های C و A ، اسیدفولیک یا بتا کاروتن و مقدار کمی ویتامین‌های گروه B شامل B1، B2، B3، ... آشنایی با خواص گوجه فرنگی .

گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرخاصیت است که اگرچه به صورت پخته و رب - در غذا – زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی مصرف آن به صورت خام بسیار مفیدتر است.
ارزش غذایی
گوجه فرنگی سرشار از ویتامین‌های C و A ، اسیدفولیک یا بتا کاروتن و مقدار کمی ویتامین‌های گروه B شامل B1، B2، B3، B5 و همچنین دارای مواد معدنی مختلف شامل کلسیم، فسفر، پتاسیم، فیبر، سدیم، گوگرد، کمی آهن، مس و روی نیز هست.

خواص درمانی

گوجه فرنگی اشتهاآور، برطرف‌کننده ضعف و خستگی، تقویت‌کننده سلسله اعصاب و همچنین قلب و دستگاه گردش خون است. متخصصان همواره مصرف آن را به بیماران مبتلا به دردهای مفاصل و همچنین رماتیسم و نقرس توصیه می‌کنند.

در ضمن گوجه‌فرنگی برای رفع مسمومیت‌های مزمن، بالا بودن اوره و چربی خون، درمان یبوست، دفع رسوبات ادراری و صفراوی نیز مفید شناخته شده است. در ضمن با توجه به اینکه گوجه فرنگی حاوی ویتامین A است، خوردن آن در تقویت بینایی، سلامت پوست و مخاط‌ها بسیار مؤثر است.

گوجه فرنگی نیز مانند هر میوه و سبزی دیگری باید رسیده باشد و ظاهری بدون لک و سالم داشته باشد و برای نگهداری کوتاه‌مدت آن حتی تا 15 الی 20 روز نیز یخچال بهترین مکان است ولی برای زمان بیشتر از آن می‌توان روش فریز کردن را انتخاب کرد.
اگرچه در سال‌های اخیر گوجه فرنگی در تمام فصول سال یافت می‌شود ولی به لحاظ طعم و رنگ با انواع تابستانه آن متفاوت است.
بنابراین برای استفاده از طعم گوجه فرنگی‌های تابستانه در پخت و پز زمستانی، شما می‌توانید آنها را ابتدا به صورت ریز خرد کرده یا رنده کنید، سپس بدون روغن در تابه‌ای ریخته و روی اجاق گاز بپزید.
پس از آنکه آب آن بخار شد و گوشت رنده شده آن غلظت نسبی‌ای پیدا کرد، آن را در یک ظرف یا کیسه فریزر بسته‌بندی کرده و در فریزر نگهداری کنید . .
.

دوستان اگر دستورهاي غذايي كه مينويسم براي شما كاربردي داشت و اگر مايل بوديد صلواتي بر جمال ( محمد و آل محمد ص) ، براي شادي اموات خودتون و من هديه بفرمائيد 🌹.
اللهم صل علي محمد و آل محمد ص و عجل فرجهم
#کدبانو #سرآشپز #آشپزی #آشپزخانه #غذای_ایرانی #ترشي_رويايي #گوجه_فرنگی #اینستافود
Read more
سیستم پالت راک دژپاد برای اقلام سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد ، که این اقلام روی پالتهای مسطح ...
Media Removed
سیستم پالت راک دژپاد برای اقلام سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد ، که این اقلام روی پالتهای مسطح یا پالت های دیواره دار به صورت بار واحد مستقل قرار می گیرند و توسط لیفتراک جابجا می شوند. کاربرد در انبارهای مواد و کالا و قطعات یدکی سردخانه ها کارگاه و سالنهای تولید #DOZHPAD #pallet #rack ... سیستم پالت راک دژپاد برای اقلام سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد ، که این اقلام روی پالتهای مسطح یا پالت های دیواره دار به صورت بار واحد مستقل قرار می گیرند و توسط لیفتراک جابجا می شوند.
کاربرد در
انبارهای مواد و کالا و قطعات یدکی
سردخانه ها
کارگاه و سالنهای تولید
#DOZHPAD #pallet #rack #پالت_راک #پالت #دژپاد
Read more
. ۲- ترس از انسان ها . یکی از ترس های بسیار رایجی که در عکاسی به خصوص عکاسی مستند اجتماعی وجود دارد ...
Media Removed
. ۲- ترس از انسان ها . یکی از ترس های بسیار رایجی که در عکاسی به خصوص عکاسی مستند اجتماعی وجود دارد ترس از انسان ها است. این ترس بسیار به جاست. شاید به این ترس نوعی خجالت نیز گفته شود. در واقع اگر از انسان ها بترسید نمی توانید حس خوبی به آن ها منتقل کنید و اگر سوژه حس خوب شما را نگیرد بی شک عکس شما عکس خوبی ... .
۲- ترس از انسان ها
.
یکی از ترس های بسیار رایجی که در عکاسی به خصوص عکاسی مستند اجتماعی وجود دارد ترس از انسان ها است. این ترس بسیار به جاست. شاید به این ترس نوعی خجالت نیز گفته شود. در واقع اگر از انسان ها بترسید نمی توانید حس خوبی به آن ها منتقل کنید و اگر سوژه حس خوب شما را نگیرد بی شک عکس شما عکس خوبی نخواهد شد
.
یکی از راه های برطرف کردن این ترس صحبت با افراد است. در ابتدای شروع عکاسی با فرد مورد نظر خود صحبت کنید. از شخصیت او از کارش و صحبت های دوستانه ای را به میان بکشید، این موضوعات و بحث ها باعث می شود تا سوژه شما جلوی دوربین احساس خوشایندی داشته باشد
.
باید در نظر داشته باشید در بسیاری از شرایط نیز شما نه وقت صحبت کردن را دارید و نه شرایط  به نحوی است که بتوانید با تک تک سوژه های خود صحبت کنید، در این جا می توانیم راه دیگری را برای شما پیشنهاد کنیم، اگر سوژه شما متوجه عکاسی شد تنها یک لبخند کوچک به او بزنید و به هیچ وجه نگاه خود را ندزدید، شما کار بدی نمی کنید، یک عکاس هستید که روایت می کنید پس از کار خود نترسید و خجالت نکشید. اگر عکاسی از فاصله نزدیک برای شما دشوار است می توانید از لنز های تله استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که این لنز تله نباید به عادت شما تبدیل شود و فقط برای راه افتادن دست شما در عکاسی مورد استفاده قرار می گیرد
.
۳- ترس از بد شدن عکس
.
شاید این مورد یکی از شایع ترین ترس ها بین تمام عکاسان باشد، این ترس همیشه با یک عکاس همراه است و تنها راه برطرف کردن آن تنها یک کلمه است، تمرین! شما فقط با تمرین و تکرار می توانید کار خود را به بهترین تبدیل کنید، منتظر معجزه نباشید هیچ اتفاق ماورایی قرار نیست عکس شما را بد یا خوب کند. تنها شما هستید که با تمرین و تکرار و شناخت موقعیت، نور و سوژه می توانید عکس خود را به نحو احسنت ثبت کنید. اگر در این جا به نورپردازی اشاره های مکرر می کنیم چون یکی از ارکان اصلی عکاسی است که این روزها بسیار نادیده گرفته می شود و بسیاری از عکاسان جوان به نورپردازی و نورسنجی اتوماتیک روی آورده اند، پس بهتر است برای پیشرفت بیشتر شما جز این دسته از افراد نباشید
.
یکی دیگر از نکات مهم عکاسی، فوکوس کردن است، شما باید یاد بگیرید که چگونه به خوبی فوکوس کنید، فوکوس کردن بیشتر از هر چیز نیاز به تمرین دارد و اگر تمرین زیاد نداشته باشید نمی توانید به راحتی فوکوس کنید
.
منبع:
http://exif.ir
#nokate_axasi
ممنون از عکاس گرامی و هنرمند عزیز
@hojjathamidi 👌🙏🌹
برای اشتراک عکسهای زیباشون
#nokate_axasi
Read more
مکمل گینر چیست چه کسانی باید گینر استفاده کنند هنگامیکه برای اولین بار به دنیای تمرین و بدنسازی وارد ...
Media Removed
مکمل گینر چیست چه کسانی باید گینر استفاده کنند هنگامیکه برای اولین بار به دنیای تمرین و بدنسازی وارد می شوید، با تعداد زیادی از اطلاعات روبه رو می شوید که می توانند در رسیدن به بدن مطلوب شما را یاری دهند. درحالیکه بسیاری از این اطلاعات به راحتی قابل درک هستند، درک مطالب مربوط به مکمل ها کمی پیچیده ... مکمل گینر چیست چه کسانی باید گینر استفاده کنند
هنگامیکه برای اولین بار به دنیای تمرین و بدنسازی وارد می شوید، با تعداد زیادی از اطلاعات روبه رو می شوید که می توانند در رسیدن به بدن مطلوب شما را یاری دهند. درحالیکه بسیاری از این اطلاعات به راحتی قابل درک هستند، درک مطالب مربوط به مکمل ها کمی پیچیده تر است. شما نباید بر روی دانش سطحی دربارۀ مکمل ها که به شما کمک می کند توانایی های خود را در ارتباط با ورزش افزایش دهید، خطر کنید. یکی از اینچنین موارد گیج کننده اصطلاحات مس گینر و ویت گینر است.

ممکن است این عبارات مشابه به نظر برسند اما تفاوت زیادی بین اصطلاحات مس گینر و ویت گینر وجود دارد. آن ها اساساً به عنوان مکمل هایی مانند پروتئین وی، مکمل های مواد معدنی و ویتامین ها توصیف می شوند. به طور گسترده ای، هر دوی آن ها برای افزایش توانایی های ورزشکار برای تمرین استفاده می شوند. اما اختلاف جزئی در مواردی است که شما باید برای بدست آوردن نتایج صحیح از مکمل ها در نظر بگیرید. در ادامه به شما کمک می شود تا به صورت آگاهانه تصمیم بگیرید که به مس گینر و یا ویت گینر نیاز دارید.

مس گینر

مکمل های مس گینرز مکمل هایی با کالری بالا هستند که شامل سطوح مختلفی از پروتئین، چربی، کربوهیدرات، مواد معدنی، ویتامین ها، آمینو اسید و مکمل های مختلف دیگر می باشند. یک مکمل مس گینر دارای سطوح پایین تر پروتئین در مقایسه با کربوهیدرات و چربی است زیرا مکمل مس گینر معمولاً برای افزایش کالری در بدن برای تحریک بیشتر عضله سازی مورد استفاده قرار می گیرد. یک مکمل مس گینر خوب بین 300 تا 1200 کالری در یک وعده از مصرف فراهم می کند. با وجود اینکه سطح پروتئین در یک مکمل مس گینر کم است، اما کیفیت پروتئین استفاده شده در مخلوط واقعا بالا است و بنابراین سطح پروتئین ضروری در بدن را حفظ می کند
ادامه مقاله را در سایت مطالعه کنید.
#مکمل #ورزش
Read more
Handicraft ... Holor - Qeshm island - Iran خوس دوزی ... خوس دوزی یکی از صنایع دستی قدیمی و سنتی زنان ...
Media Removed
Handicraft ... Holor - Qeshm island - Iran خوس دوزی ... خوس دوزی یکی از صنایع دستی قدیمی و سنتی زنان استان هرمزگان و جزیره قشم هست که از زمان های قدیم در بندرعباس و سایر نقاط استان هرمزگان از جمله جزیره قشم مورد استفاده قرار می گرفته است ، این هنر دستی ، بر روی یک ابزار تخته مانند به اشکال مختلف می باشد ... Handicraft ...
Holor - Qeshm island - Iran
خوس دوزی ...
خوس دوزی یکی از صنایع دستی قدیمی و سنتی زنان استان هرمزگان و جزیره قشم هست که از زمان های قدیم در بندرعباس و سایر نقاط استان هرمزگان از جمله جزیره قشم مورد استفاده قرار می گرفته است ، این هنر دستی ، بر روی یک ابزار تخته مانند به اشکال مختلف می باشد ، نوارهای رنگی زیبا و جذاب و براق بر روی آن جا می گرفته است و با مهارت سر انگشتان زنان بومی نقش های بسیار قشنگ ، شکل پیدا می کند و بر روی روسری که در زبان محلی از آن بنام " جلویل " نام برده می شود بکار برده می شود .
نقوشی که بیشتر در خوس دوزی مورد استفاده قرار می گیرد نقوش ستارگان به اشکال 6 پر ، 8 پر ، یا 12 پر می باشد .
در خوس دوزی نیازی به پارچه نیست و زنان هنرمند هرمزگانی خود با خلاقیت و ابتکار ذهنی به سوزن دوزی می پردازند .
Read more
. انیمیشن دندانپزشکی - بریج ( پل دندان ) . بریج یا به اصطلاح پل دندان روشی قدیمی برای جایگزینی دندان از دست رفته می‌باشد. این روش در صورتی قابل استفاده می‌باشد که در جوار ناحیه بی دندانی دندان وجود داشته باشد. . روش بریج به دلیل الزام تراش دندان‌های مجاور ناحیه بی دندانی و آسیب رسانی به دندان‌های ... .
💎🎥 انیمیشن دندانپزشکی - بریج ( پل دندان )
.
بریج یا به اصطلاح پل دندان روشی قدیمی برای جایگزینی دندان از دست رفته می‌باشد. این روش در صورتی قابل استفاده می‌باشد که در جوار ناحیه بی دندانی دندان وجود داشته باشد.
.
روش بریج به دلیل الزام تراش دندان‌های مجاور ناحیه بی دندانی و آسیب رسانی به دندان‌های مجاور معمولا کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و تنها مزیت آن ارزان بودن نسبت به روش جدید ( #ایمپلنت ) می‌باشد.
.
💎 Unique Smile - Dr. Leila Ataei - Smile Consultant
.
🏠 Apt 5. #43. North Naft Ave. Zafar Ave. Tehran. Iran
📞 +98 21 229 00 416
📱 +98 90 229 00 416
🌐 www.unique-smile.com
.
🔶 دکتر لیلا عطایی - جراح دندانپزشک - مشاور لبخند
.
🏠 تهران، نفت شمالی، پلاک ۴۳، طبقه ۲، واحد ۵
تلفن: 22900416
.
#دکتر_لیلا_عطایی #دکتر_عطایی #لبخند #لبخند_خاص #دندان #دندانپزشک #دندانپزشکی #دندان_پزشک #طرح_لبخند #اصلاح_طرح_لبخند #کامپوزیت_ونیر #لمینیت_سرامیکی #ایمپلنت #کاشت_دندان #دندانپزشک_کودکان #بلیچینگ #دندانپزشک_زیبایی #دندانپزشك #دندانپزشكي #كامپوزيت #لمينيت #uniquesmile #smile #teeth #drleilaataei #tooth #dentalclinic
.
Read more
این لوسیون جهت ضدعفونی و پاکسازی اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد. 🐕🐈به طوری که مصرف استفاده روزانه ...
Media Removed
این لوسیون جهت ضدعفونی و پاکسازی اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد. 🐕🐈به طوری که مصرف استفاده روزانه این قطره در اطراف چشم حیوان و پاکسازی مرتب آن علاوه بر اینکه سلامت و بهداشت چشم حفظ می گردد، ترشحات چشمی به حداقل رسیده و به مرور زمان از تغییررنگی که بر اثر ترشحات چشمی ایجاد می شود جلوگیری به عمل ... این لوسیون جهت ضدعفونی و پاکسازی اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد. 🐕🐈به طوری که مصرف استفاده روزانه این قطره در اطراف چشم حیوان و پاکسازی مرتب آن علاوه بر اینکه سلامت و بهداشت چشم حفظ می گردد، ترشحات چشمی به حداقل رسیده و به مرور زمان از تغییررنگی که بر اثر ترشحات چشمی ایجاد می شود جلوگیری به عمل می آید.

٨٧٠٠٠ تومان
Read more
خاچاپوری یک غذای بسیار رایج گرجی است. رواج آن در حدی است که محال است کسی از گرجستان بازدید کند و خاچاپوری ...
Media Removed
خاچاپوری یک غذای بسیار رایج گرجی است. رواج آن در حدی است که محال است کسی از گرجستان بازدید کند و خاچاپوری را نبیند یا چیزی در مورد آن نشنود. خاچاپوری نه تنها یک غذا بلکه بخشی از فرهنگ گرجستان به حساب می آید. مواد اولیه این غذا عبارتند از آرد، تخم مرغ، پنیر و روغن. خاچاپوری انواع و اقسام مختلفی دارد. ... خاچاپوری یک غذای بسیار رایج گرجی است. رواج آن در حدی است که محال است کسی از گرجستان بازدید کند و خاچاپوری را نبیند یا چیزی در مورد آن نشنود. خاچاپوری نه تنها یک غذا بلکه بخشی از فرهنگ گرجستان به حساب می آید.

مواد اولیه این غذا عبارتند از آرد، تخم مرغ، پنیر و روغن.

خاچاپوری انواع و اقسام مختلفی دارد. برخی از خاجاپوری ها را می توان مانند ساندویچ یا پیراشکی سرپایی خورد اما برخی دیگر را باید در بشقاب و با کمک چنگال و چاقو نوش جان کرد .

بعضی از انواع رایج خاچاپوری عبارتند از:

ایمرولی imeruli
گرد است و احتمالن رایج ترین نوع خاچاپوری است. مواد اولیه برای طبخ آن عبارتند از ماست، تخم مرغ، خمیر آرد و پنیر و کره

مگرولی megruli

شبیه به ایمرولی است با این تفاوت که پنیر بیشتری در آن مورد استفاده قرار می گیرد.

آچارولی یا آجارولی acharuli/adjaruli

ظاهر آن خمیر پخته ای است که به شکل قایق درآمد ه است و یک تخم مرغ نیمروی شل در داخل قایق قرار گرفته است. موقع خوردن تخم مرغ را با خمیرهای قایق مخلوط می کنند.

پ.ن ۱: عکس اول مگرولی هست که هم توش پنیر داره هم روش. که ما ترجیح دادیم این رو امتحان کنیم و دوست داشتیم و چند جای مختلف سفارش دادیم. اصلا هم طعم پیتزای پنیر نمیده و متفاوته.
پ. ن۲: عکس دوم رو از اینترنت گذاشتم چون بیشتر همه خاچاپوری رو به این شکل میشناسین.
Read more
طراحی داخلی رستوران مدرن در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی رستوران مدرن استفاده از متریال های متفاوت ...
Media Removed
طراحی داخلی رستوران مدرن در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی رستوران مدرن استفاده از متریال های متفاوت و خلاقیت در استفاده از انواع متریال ها است که طراحان و معماران دست به خلاقیت زده و اقدام به طراحی و ساخت فرم ها و متریال های جدید می کنند. برای ساخت یک فضای خاص و متفاوت همیشه نیاز به استفاده از متریال ... طراحی داخلی رستوران مدرن
در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی رستوران مدرن استفاده از متریال های متفاوت و خلاقیت در استفاده از انواع متریال ها است که طراحان و معماران دست به خلاقیت زده و اقدام به طراحی و ساخت فرم ها و متریال های جدید می کنند.
برای ساخت یک فضای خاص و متفاوت همیشه نیاز به استفاده از متریال های لوکس و گران نیست و مهم استفاده و عملیاتی کردن برخی از مصالحی است که بتوانند به زیبایی فضا بیفزایند و فضای کارآمد و متفاوت و خاص ایجاد کنند
امروزه نورپردازی و استفاده از رنگ های مناسب می تواند زیبایی فضای ما را دوچندان کرده چرا که این عامل از جمله عواملی است که که تاثیر بسیاری بر فضا و جذب مشتری می کند.
نورپردازی مناسب در طراحی داخلی رستوران مدرن می تواند آرامش فضا را به مشتریان انتقال دهد و محیط متفاوتی برای مشتری ایجاد کند.
علاوه بر نورپردازی استفاده از رنگ مناسب از اهمیت بالای برخوردار می باشد،
یکی از عوامل مهم رستوران های مدرن استفاده از نمای مناسب است که ارتباط مناسب با فضای داخلی رستوران ایجاد کند.
توجه به نوع صندلی و مبلمانی که مورد استفاده قرار می گیرند بسیار حائز اهمیت هستند
رنگ و طرح کفپوش¬ها در زیبایی فضا تاثیر بسیار دارد و باید از نظر طرح و رنگ کاملا مطابق با طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی رستوران باشد.
در طراحی داخلی رستوران ایجاد هماهنگی میان رنگ دیوارها، کفپوش، نورپردازی و میز و صندلی از اهمیت بالای برخوردار است.

#بازسازی_تجاری #بازسازی_دفتر #بازسازی_مسکونی #بازسازی_اداری #معماری_داخلی #معماری #طراحی_داخلی #طراحی_نما #بازسازی_منزل #بازسازی_دفترکار #بازسازی_ساختمان #دکوراسیون_داخلی #طراحان_فرم_و_عملکرد
Read more
شرکت اینتل به تازگی از سری جدید پردازنده‌های نسل هشتم سری U و Y خود به ترتیب با عناوین ویسکی‌لیک و امبر ...
Media Removed
شرکت اینتل به تازگی از سری جدید پردازنده‌های نسل هشتم سری U و Y خود به ترتیب با عناوین ویسکی‌لیک و امبر لیک رونمایی کرده است که احتمالاً این پردازنده‌ها توسط اپل در تولید مک بوک ایر 2018 مورد استفاده قرار می‌گیرد. . مک بوک ایر و مک بوک‌های 12 اینچی همواره از سری‌های کم مصرف پردازنده‌های اینتل استفاده ... شرکت اینتل به تازگی از سری جدید پردازنده‌های نسل هشتم سری U و Y خود به ترتیب با عناوین ویسکی‌لیک و امبر لیک رونمایی کرده است که احتمالاً این پردازنده‌ها توسط اپل در تولید مک بوک ایر 2018 مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.
مک بوک ایر و مک بوک‌های 12 اینچی همواره از سری‌های کم مصرف پردازنده‌های اینتل استفاده می‌کنند. در این میان، وجود یک تأخیر قابل توجه در زمان معرفی و عرضه سری U و Y پردازنده‌های اینتل باعث شده بود تا حدس و گمان‌ها در مورد عدم استفاده از پردازنده‌های نسل جدید اینتل در مک بوک ایر 2018 و مک بوک 2018 افزایش پیدا کند.
.
اما حالا کمتر از دو هفته پیش از برگزاری کنفرانس معرفی محصولات جدید اپل، شرکت اینتل اقدام به معرفی و عرضه این پردازنده‌های به دنیا کرده است. بر همین اساس، می‌توان پیش بینی کرد که اپل در طول چند روز آینده بتواند طراحی مک بوک ایر 2018 را با نسل جدید پردازنده‌های سری U اینتل سازگار کند.
.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphone8 #intel
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور # اینتل
Read more
. تیپ یا فرمر ؟ مساله این است ! علی رغم اختلاف نظر بسیار در این زمینه که کدامیک از این روش ها بهتر و حرفه ...
Media Removed
. تیپ یا فرمر ؟ مساله این است ! علی رغم اختلاف نظر بسیار در این زمینه که کدامیک از این روش ها بهتر و حرفه ای تر است ، کماکان هر دو روش طرفداران خاص خود را دارند ‌و همچنان توسط بزرگترین متخصصین ناخن دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. گاهی دیده ام شخص بسیار معروفی در بسیاری از کارهایش با قیچی کردن تیپ به شکل ... .
تیپ یا فرمر ؟ مساله این است !
علی رغم اختلاف نظر بسیار در این زمینه که کدامیک از این روش ها بهتر و حرفه ای تر است ، کماکان هر دو روش طرفداران خاص خود را دارند ‌و همچنان توسط بزرگترین متخصصین ناخن دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.
گاهی دیده ام شخص بسیار معروفی در بسیاری از کارهایش با قیچی کردن تیپ به شکل های مختلف ، برای ایده ال شدن زمینه ی کارش از آن بهره می برد و همچنان در فکر من این سوال وجود داشت که خب چرا از فرمر استفاده نکرد؟ چون قیچی کردن فرمر بسیار راحت تر از تیپ است.
کاشت با تیپ به عنوان کاشت مادر در ایران یاد می شود و باید بگویم که هر دو روش مزایای خاص خود را دارند. هیچ یک از این روش ها بر دیگری برتری ندارند مگر در نتیجه ای که از آن انتظار داریم. انتظار مراجع ، مدل ، ماندگاری ، دیزاین ، و زمینه ی خود ناخن طبیعی مارا به استفاده از هر کدام از این روش ها سوق می دهد.
نظر شخصی بنده در انتظاریست که از نتیجه ی کار دارم و روشی را انتخاب می کنم که راحت تر و دارای بهترین نتیجه باشد.
به طور معمول تیپ برای ناخن های نرمال استفاده می شود در حالی که فرمر برای تمام ناخن ها چه نرمال و چه مشکل دار و سخت اعم از : بیس کوتاه ، آسیب دیده و نازک شده ، بد فرم ، شکسته و ... کارایی بسیار دارد. فرمر زمان کار را کوتاه تر و آزادی عمل زیادی به شما می دهد.
باور اشتباهی که رواج دارد این است که کاشت تیپ ، استحکام بیشتری دارد. در واقع تیپ تنها زمینه ای جهت کاشت فراهم می کند و استحکام ناخن با مواد معنا پیدا می کند.
در فرمر باید تجسم فضایی خوبی داشته باشید تا فرم نهایی ناخن را روی فرمر تجسم کنید و مواد را به همان شکل در بیاورید. اگر کاشت فرمرهای شما از قسمت اتصال می شکند ، این اشکال شما در فیکس کردن فرمر است.
تیپ آزادی مرا در انتخاب قد و خمیدگی ناخن محدود می کند و چون آزادی در کار را دوست دارم ، به همین دلیل بیشتر از فرمر استفاده می کنم. اما در جاهایی که تیپ باعث راحتی بیشتر در کارم باشد و بیس ناخن مراجع این امکان را فراهم کند که از تیپ استفاده کنم ، فرمر را کنار می گذارم.
من در آموزش اولیه ام ابتدا کاشت با فرمر را یاد گرفتم و بعد از آن کاشت با تیپ آموزش داده شد. برای من برخلاف آنچه رواج یافته است کاشت مادر ، فرمر است نه تیپ.
نوشته شده توسط : غزاله تواضعی (کریستال💎)
@crystal.nails
* کپی برداری و انتشار ، با ذکر نام نویسنده و پیج بلامانع است.
.
@irannails
#irannails
#کاشت #کاشت_ناخن #کاشت_ناخن_تهران #کاشت_تیپ #کاشت_فرمر #کاشت_قالب #کاشت_آکریلیک #کاشت_پودر #کاشت_میکس #کاشت_ژل #کاشت_گریم
Read more
طراحی داخلی با سنگ آنتیک که بیشتر در محل های خاص مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده در محل های خاص ...
Media Removed
طراحی داخلی با سنگ آنتیک که بیشتر در محل های خاص مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده در محل های خاص . این سبک مصالح زمانی که معماری مدرن و طراحی داخلی مدرن پیشرفت کرد بیشتر مورد استفاده قرار گرفت و هنگامی که سادگی و منظم بودن از سبک های طراحی داخلی خارج شد استفاده از سنگ آنتیک بیشتر مورد استفاده قرار ... طراحی داخلی با سنگ آنتیک
که بیشتر در محل های خاص مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده در محل های خاص .
این سبک مصالح زمانی که معماری مدرن و طراحی داخلی مدرن پیشرفت کرد بیشتر مورد استفاده قرار گرفت و هنگامی که سادگی و منظم بودن از سبک های طراحی داخلی خارج شد استفاده از سنگ آنتیک بیشتر مورد استفاده قرار گرفت . امروزه برای استفاده از در فضاهای چون ، منازل مسکونی ، ادارات ، شرکت ها ، مجموعه های ورزشی و دیگر مکان ها استفاده می شود . تنوع رنگ در این حیطه فراوان بوده و دست طراحان را باز گداشته است .
--------------------------------------------------
#طراحی_داخلی #دکوراسیون_داخلی #معماری_داخلی #بازسازی_تجاری #بازسازی_منزل #بازسازی_اداری #بازسازی_ساختمان #بازسازی_دفترکار #طراحی_نما #بازسازی_مسکونی #طراحان_فرم_و_عملکرد
Read more
. انحصار، حذف رقبا، بازار آشفته و بی‌قانون، سودجویی و فرصت‌طلبی، کلیدواژه‌های این روزهای بازار ...
Media Removed
. انحصار، حذف رقبا، بازار آشفته و بی‌قانون، سودجویی و فرصت‌طلبی، کلیدواژه‌های این روزهای بازار خودروی ایران و مسبب قیمت‌گذاری‌های نجومی در آن است. جایی که قیمت تویوتا هایلوکس به عنوان یک پیکاپ متوسط و مقرون به صرفه در جهان در کشور ما از 700 میلیون فراتر می‌رود و پیکاپ بی نام و نشان چینی آمیکو نیز ... .
انحصار، حذف رقبا، بازار آشفته و بی‌قانون، سودجویی و فرصت‌طلبی، کلیدواژه‌های این روزهای بازار خودروی ایران و مسبب قیمت‌گذاری‌های نجومی در آن است. جایی که قیمت تویوتا هایلوکس به عنوان یک پیکاپ متوسط و مقرون به صرفه در جهان در کشور ما از 700 میلیون فراتر می‌رود و پیکاپ بی نام و نشان چینی آمیکو نیز 400 میلیون تومان برچسب می‌خورد. در مجموع ۶ تیپ خودروی پیکاپ در سبد محصول گروه صنعتی آمیکو قرار دارد که در آینده‌ای نزدیک وارد مدار تولید خواهند شد.
به گزارش خبرنگار «دنیای اقتصاد»، رضا تقوی قائم‌مقام شرکت ارس خودرو دیزل با بیان اینکه گروه صنعتی آمیکو از سال ۶۸ تأسیس شده، گفت: گروه صنعتی آمیکو در زمینه تولید موتورسیکلت، محصولات سرمایشی، باتری، خودرو، عمدتاً تجاری سنگین و غیر سنگین، ساختمان و رنگ فعالیت می‌کند.
قائم‌مقام شرکت ارس خودرو دیزل، تنوع سبد محصول، توسعه خدمات پس از فروش، توسعه کمی و کیفی شبکه نمایندگی‌ها را از اهداف استراتژیک گروه صنعتی آمیکو در سال جاری و همچنین سال آینده اعلام کرد. وی تأکید کرد: گروه صنعتی آمیکو از زمان آغاز به کار شرکت، تولید انواع خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین نظیر کامیون، کامیونت و کشنده را در برنامه خود دارد به‌گونه‌ای که تولید خودروی پیکاپ نیز بر اساس سیاست‌های استراتژیک تبیین شده شرکت است. تقوی افزود: ۶ تیپ پیکاپ در دستور کار شرکت قرار دارد که دو تیپ تک کابین و دو کابین آن در حال تولید است.
تقوی در مورد قیمت پیکاپ آمیکو افزود: تیپ اکونومی این خودرو که بیشتر برای مشتریان سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد به علت حذف برخی آپشن‌های لوکس (!!!) قیمت پایین‌تری نسبت به تیپ متوسط آن دارد.
وی با بیان اینکه قیمت تیپ متوسط پیکاپ آمیکو بر اساس دلار رسمی و به نرخ پاییز سال گذشته ۱۷۵ میلیون تومان بوده، تصریح کرد: اما بر اساس مصوبه بانک مرکزی و بر اساس تأمین ارز موردنیاز از بازار ثانویه، قیمت این خودرو به ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان افزایش خواهد یافت. وی تیراژ تولید تیپ متوسط پیکاپ آمیکو را سالانه ۵ هزار دستگاه برشمرد و افزود: باید بتوانیم ۳۰ درصد از سهم بازار را از آن خود کنیم. قائم‌مقام شرکت ارس خودرو دیزل در مورد بازار هدف گروه صنعتی آمیکو اظهار کرد: به علت آنکه پیکاپ‌های تولیدی آمیکو از استانداردهای روز اروپا برخوردارند، با کشورهای سوئد و ایتالیا برای صادرات این خودرو مذاکراتی صورت گرفته و دو نمونه نیز برای این کشورها ارسال شده است.
.
#khodrobank
@khodrobank
Read more
 #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran
#10_August_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
 #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran
#10_August_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
 #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran
#10_August_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
 #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran
#10_August_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
 #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran
#10_August_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
 #nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
. هرم بزرگ جیزه امواج الکترومغناطیسی را متمرکز می‌کند . <span class="emoji emoji1f539"></span> این مطالعه، به بررسی چگونگی تعامل شکل ...
Media Removed
. هرم بزرگ جیزه امواج الکترومغناطیسی را متمرکز می‌کند . این مطالعه، به بررسی چگونگی تعامل شکل هرم با امواج رادیوییِ تشدیدکننده، می‌پردازد. تشدید (رزونانس)پدیدۀ فیزیکی مهمی است که طی آن، نوسانات موج‌های کوچک پایان می‌یابد تا سیستم با دامنه وسیع‌تری نوسان یابد. با توجه به اندازه و شکل هرم ... .
هرم بزرگ جیزه امواج الکترومغناطیسی را متمرکز می‌کند
.
🔹 این مطالعه، به بررسی چگونگی تعامل شکل هرم با امواج رادیوییِ تشدیدکننده، می‌پردازد. تشدید (رزونانس)پدیدۀ فیزیکی مهمی است که طی آن، نوسانات موج‌های کوچک پایان می‌یابد تا سیستم با دامنه وسیع‌تری نوسان یابد. با توجه به اندازه و شکل هرم جیزه، انتظار می‌رود که طول امواج رادیویی تشدیدکننده بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ متر باشد.
.
🔸این دامنه تقریباً همان دامنۀ طول موجی است که برای ارتباطات بی‌سیم با سرعت بالا(LTE) مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما ما شک داریم که آیا مصریان باستان هنگام ساختن این بنای باورنکردنی، سیگنال‌های وای فای خوبی در ذهن داشته‌اند یا خیر. این مطالعه در مورد محاسبه نظری است و نباید بعنوان توضیحی برای برخی از رمز و رازهای مربوط به هرم تلقی شود. و برای روشن‌تر شدن مطلب، این هرم نمی‌تواند پیام‌های بیگانه را دریافت یا ارسال کند، زیرا جوّ آن برای آن طول موج‌ها شفاف و واضح نیست.
.
🔹دکتر آندره اولیوخین،نویسنده ارشد در بیانیه‌ای گفت: «اهرام مصر همیشه توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند. ما هم بعنوان دانشمندانی که به این اهرام علاقه داریم، تصمیم گرفته‌ایم هرم بزرگ جیزه را مانند ذره‌ای که امواج رادیویی تشدیدکننده را پراکنده می‌کند، بررسی کنیم. به علت فقدان اطلاعات در مورد ویژگی‌های هرم، باید از فرضیاتی استفاده کنیم. بعنوان مثال، فرض می‌کنیم که هیچ حفرۀ ناشناخته‌ای در داخل آن وجود ندارد و مواد و مصالح ساخت و ساز با ویژگی‌های سنگ آهک معمولی، در داخل و خارج از هرم به طور مساوی توزیع شده است. ما با توجه به این فرضیات، نتایج جالبی را به دست آوردیم که می‌تواند کاربردهای عملیِ مهمی را پیدا کند.»...
.
جزئیات بیشتر:
bigbangpage.com/?p=78269
.
ترجمه: زهرا جهانبانی/ سایت بیگ بنگ
.
🆔 @big.bangpage
Read more
 #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran #10_August_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tochal #Tehran #Iran
#10_August_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
 #nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
 #nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ...
Media Removed
#nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018 #Hypericum #Hypericum_Scabrun #Millepertuis #Millepertuis_perforé #HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun #HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé #Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort #راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم #گل_راعی_دیهیمی hidoctor.ir مهم ... #nature #flowers #Tehran #Iran #29th_May_2018
#Hypericum #Hypericum_Scabrun
#Millepertuis #Millepertuis_perforé
#HS_Hypericum #HS_Hypericum_Scabrun
#HS_Millepertuis #HS_Millepertuis_Perforé
#Saint_John's_wort #HS_Saint_John's_wort
#راعی #گل_راعی #گل_چای #گل_هزار_چشم
#گل_راعی_دیهیمی
hidoctor.ir
مهم تریـــن اثــرات درمانی گـــل راعی عبارتنـــد از: ضد افسردگی، ضــــد اسپاسم و گرفتگی عضــلانی، محــرک جریــان صفــرا‌، قابـــض‌، مسکــــن‌، تسکـــین‌دهــنده درد‌ و ضد ویروس‌.عصاره گل راعی برای مداوای کسانی که افسردگی ملایم تا متوسط دارند، مفید است‌. همچنین خاصیت ضد ویروسی دارد و عملکرد مناسبی  علیه ویروس HIV و  ایدز دارد .ماده ‌قرمز رنگ‌ «هایپریسین» به ویژه در بذر علف چای، اثر ضد افسردگی در انسان دارد .‌ عصاره آبی گل راعی، ضد باکتری «مایکوباکتریوم توبرکلوزیس» شناخته شده است.
اثر قابض و ضدعفونی‌کننده این گیاه موجب شده که از آن در درمان عوارض پوست‌های چرب استفاده شود. معمولا پوست صورت اگر چرب باشد، پس از پاک کردن از مواد آرایشی، بقایای آنها در منافذ پوست که حالت باز شده دارند، باقی می‌ماند و آنها را مسدود می‌کند. برای نظافت کامل این گونه پوست‌ها، جوشانده 50 گرم سرشاخه گلدار گیاه را در یک لیتر آب تهیه کرده و بر روی پوست صورت اثر می‌دهند و آن را پاک می‌کنند. جوشانده مذکور از پیدایش چین در صورت جلوگیری می‌کند و باعث طراوت آن می‌شود.روغن قرمزی که از گیاه و گلبرگ‌های این گیاه به اشکال زیر تهیه می‌شود، در مصارف درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد:
الف‌)‌ خیساندن گیاه تازه در روغن گرم، تا مواد لازم آن در روغن وارد شود.
ب) ‌ظرفی به حجم یک لیتر انتخاب کرده، معادل یک چهارم آن را از گل‌های راعی از کاسه و دمگل پر می‌کنند، سپس نیم لیتر روغن زیتون به آن افزوده، مجموع آنها را درون ظرف شیشه‌ای کوچک وارد می‌کنند  و دهانه آن را محکم می‌بنـــدند و مجاور گرمـــا و نور خــورشید به مدت 10 روز قرار می‌دهند، سپس صاف کرده به کار می‌برند.از این روغن حـــتی در مصارف داخلـــی نیز، برای رفـــع گرفتگی‌های غیر ارادی عضلات بدن، درد در ناحیه شکم و… می‌توان به مقدار شش تا هشت قطره بر روی یک حبه قند استفاده کرد.دم کـــرده مــــخــــلوط علف چــای، بومادران و آویشـــن، به مــــقـــدار مســاوی دو گــــرم از هر یک برای یک فنجان‌، به منظور رفع بی‌اختیاری دفع ادرار مصرف دارد
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم . مزاج غذاها غذای انسان منحصر در خوردنی ها و نوشیدنی ها نیست: الف: غذاهای ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم . مزاج غذاها غذای انسان منحصر در خوردنی ها و نوشیدنی ها نیست: الف: غذاهای دیداری: هر منظره ای که می بینیم دارای طبعی است و اثری متفاوت بر روی انسان می گذارد. دیدن بعضی صحنه ها انسان را دچار گرما و هیجان و شور می کند و بعضی صحنه ها، سردی و افسردگی و پژمردگی را به دنبال دارند. ازجمله ... بسم الله الرحمن الرحیم
.
مزاج غذاها

غذای انسان منحصر در خوردنی ها و نوشیدنی ها نیست:

الف: غذاهای دیداری: هر منظره ای که می بینیم دارای طبعی است و اثری متفاوت بر روی انسان می گذارد. دیدن بعضی صحنه ها انسان را دچار گرما و هیجان و شور می کند و بعضی صحنه ها، سردی و افسردگی و پژمردگی را به دنبال دارند.

ازجمله این موارد، تاثیرات واضح و شناخته شده رنگ هاست.

آبی و سبز، رنگهای متعادل( با گرایش بیشتر سبز به گرما و گرایش بیشتر آبی به سمت سرما)؛ زرد و قرمز، رنگهای گرم؛ و سفید و سیاه، رنگهای سرد هستند.

مثلا رنگ قرمز، طبعی گرم و مرطوب دارد و جالب اینجاست که خوردن بسیاری از گیاهان قرمز رنگ(عنّاب، انار، زرشک، زعفران و …) در پاکی خون اثرگذار بوده و باعث ساخته شدن خون جدید می شود.(خون در اخلاط انسانی معادل هوا در ارکان است و طبعی گرم و تر دارد.) نکته جالب تر این که حتّی دیدن رنگ های قرمز هم در خونسازی موثر است.

مبحث رنگ شناسی در علوم جدید نیز پذیرفته شده در تدابیر درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. .
عافیت نصیبتان
.
#رنگها #اشتها #مزه #غذا #خوشمزه #قرمز #آبی #سبز #عناب #زعفران #عافیت
Read more
Loading...
Load More
Loading...