استقلال خوزستان قهرمانی ویسی

Loading...


Unique profiles
1
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
868.2 days
to ratio
هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال ...
Media Removed
هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند. . . . سرخپوشان از همان ابتدای دیدار، بازی هجومی را دستور کار خود قرار دادند. طولی نکشید که حملات پر تعداد پرسپولیس نتیجه داد ... هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در مهمترین دیدار امروز تیم های استقال خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند.
.
.
.
سرخپوشان از همان ابتدای دیدار، بازی هجومی را دستور کار خود قرار دادند. طولی نکشید که حملات پر تعداد پرسپولیس نتیجه داد و علی علیپور گلزن این روزهای سرخپوشان در دقیقه 16 موفق شد برای این تیم گلزنی کند. تنها دو دقیقه از گل پرسپولیس نگذشته بود که باز هم علی علیپور از راه رسید و در دقیقه 18 گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند. طوفان حملات پرسپولیس حتی پس از گل دوم نیز فروکش نکرد و شاگردان برانکو در دقیقه 25 توسط شجاع خلیل زاده به گل سوم خود دست یافتند.
پس از گل سوم پرسپولیس سعی بر حفظ بازی داشت اما رضا کرملا چعب بازیکن سابق پرسپولیس که به صورت قرضی در استقلال خوزستان توپ می زند، موفق شد در دقیقه 34 یکی از گل های خورده اهوازی ها را جبران کند تا اختلاف به دو گل کاهش پیدا کند. شاگردان ویسی که با به زدن این گل کمی امیدوار شده بودند، بازی را با انرژی بیشتری ادامه دادند اما اخراج موسی کولیبالی در دقیقه 38 کار آنها را یکسره کرد تا امیدهای استقلال برای بازگشت به بازی کمتر شود. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و با شروع نیمه دوم به جز موقعیت خوبی که محسن مسلمان از دست داد، موقعیت خطرناک دیگری روی دروازه ها ایجاد نشد تا این بازی در نهایت با همین نتیجه 3_1 به پایان برسد.
پرسپولیس با این پیروزی 17 امتیازی شد و به رتبه دوم جدول لیگ برتر ایران صعود کرد و استقلال خوزستان هم با قبول این شکست با همان هفت امتیاز پیشین در رتبه پانزدهم جدول ایستاد. گفتنی است که پرسپولیس یک دیدار عقب افتاده با صنعت نفت آبادان دارد و به همین دلیل یک بازی نسبت با سایر تیم ها کمتر به میدان رفته است
.
.
. ❤تیشرت پرسپولیس با طرح دلخواه
برای خرید به وب سایت که در بیو گذاشته شده بروید و وارد دسته بندی محصولات آماده شوید.
❤@Editionfa.ir
.
.
‌.
#پرسپولیس
#استقلال_خوزستان
#علیپور
#پرسپولیس_قهرمان
#آبروی_فوتبال_ایران
#آبروی_فوتبال_ایرانیم
#پرسپولیس_آبروی_فوتبال_ایران
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#آسیا
#الهلال_عربستان
#الهلال
#بازی_برگشت_جبران_میکنیم
#بازی_برگشت_هنوز_وجود_داره
#پرسپولیسی #پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#ارتش_چهل_میلیونی
#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#دربی
#فوتبال
#قهرمان
#خلیج_فارس_ایران_پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی_لیگ
#قهرمانی_آسیا
#پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی
Read more
Loading...
Loading...