Loading Content...

انیمیشن از فیلم ایرانی

Loading...


Unique profiles
10
Most used tags
Total likes
0
Top locations
New Media Projects - پروژ‌ه‌های نیو مدیا
Average media age
696.6 days
to ratio
4.5
. موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: در یازدهمین دوره از جشنواره ی فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو، در بخش انتخاب بهترین موزیک ویدئو، نام سیروان خسروی و گروه چارتار در کاندیدا دیده می شود. این جشنواره در تاریخ ۲۲ و ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳۱ شهریور و ۱مهرماه ۱۳۹۷) در شهر سانفرانسیسکوی آمریکا برگزار خواهد شد که ... .
موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: در یازدهمین دوره از جشنواره ی فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو، در بخش انتخاب بهترین موزیک ویدئو، نام سیروان خسروی و گروه چارتار در کاندیدا دیده می شود. این جشنواره در تاریخ ۲۲ و ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳۱ شهریور و ۱مهرماه ۱۳۹۷) در شهر سانفرانسیسکوی آمریکا برگزار خواهد شد که نخستین جشنواره ی فیلم های ایرانی خارج از ایران، به شمار می آید. جشنواره شامل بخش های مختلف فیلم داستانی، انیمیشن، مستند، فیلم تجربی و موزیک ویدئو می باشد. نامزد های بخش بهترین موزیک ویدئوی جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو، موزیک ویدئو های «خوشحالم» از سیروان خسروی با کارگردانی عقیل حسینیان، «آدینه» از گروه چارتار با کارگردانی پیام قربانی، «وصال» از گروه لیوا با کارگردانی امین محمدی، «آتش گرفتم» از گروه شیرازیس با کارگردانی پیام قربانی و «آشوب» از سورنا منتصر با کارگردانی علیرضا ربیع مقدم می باشند.
گفتنی است سایت رسمی این جشنواره متنی را در خصوص موسیقی ایران در بخش موزیک ویدئو منتشر کرده است که شرح آن چنین می باشد: «امسال، جشنواره فیلم های ایرانی بیشترین تعداد موزیک ویدئو را دریافت کرد که نشان می دهد موسیقی به خوبی در قلب مردم ایران به ویژه نسل جوان زنده است.»
@payamghorbani
@musicepars
#چارتار
#چارتاریسم
#chaartaar
#chartar
#musicepars
#iranianfilmfestival
Read more
Loading...
انیمیشن؛ تجربه | شماره‌ی دوازده | انیمیشن انتزاعی چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۹۷ ساعت ۶ عصر پروژه‌های ...
Media Removed
انیمیشن؛ تجربه | شماره‌ی دوازده | انیمیشن انتزاعی چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۹۷ ساعت ۶ عصر پروژه‌های نیومدیا در نشست پیش رو و در ادامه‌ی مطالعه‌ی انیمیشن انتزاعی، با حضور چهار آرتیست ایرانی؛ تارا نجد احمدی، سیاوش نقشبندی، امیر کاظمی و آرمان علی پور به بررسی آثار متمایل به این گونه در بدنه‌ی ... انیمیشن؛ تجربه | شماره‌ی دوازده | انیمیشن انتزاعی
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۹۷
ساعت ۶ عصر
پروژه‌های نیومدیا

در نشست پیش رو و در ادامه‌ی مطالعه‌ی انیمیشن انتزاعی، با حضور چهار آرتیست ایرانی؛ تارا نجد احمدی، سیاوش نقشبندی، امیر کاظمی و آرمان علی پور به بررسی آثار متمایل به این گونه در بدنه‌ی تولیدات هنرمندان مستقل ایرانی خواهیم پرداخت.
آرمان علیپور
متولد ۱۳۶۶، از سال ۸۲ با تجربه‌ی تکنیک‌های مختلفی از جمله cutout و cel animation به ساخت انیمیشن‌های کوتاه پرداخته و با مطالعه پیرامون لوپ‌های حرکتی و موشن گرافیک، ساخت مجموعه‌ انیمیشن‌هایی با فضای انتزاعی را تجربه می‌کند.
امیر کاظمی
متولد ۱۳۶۹، دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد انیمیشن از دانشگاه تربیت مدرس از سال ۸۹ با ساخت مجموعه انیمیشن‌هایی برای رویدادهای مختلف دانشگاه تهران و بعدها همکاری با شرکت هورخش به‌طور جدی به فعالیت در این زمینه پرداخت. وی همچنین به عنوان انیماتور برای اولین بار در نهمین دوسالانه انیمیشن حضور داشت.
سیاوش نقشبندی
متولد ۱۳۶۶، فارغ التحصیل رشته انیمیشن از دانشکده صدا و سیما در سال ۸۷ است. فیلم های او در جشنواره های گوناگون بین‌المللی نمایش داده شده و در سال ۸۷ جایزه جشنواره مستند اصفهان و جایزه ویژه دانشگاه هنر را دریافت کرده. -

تارا نجداحمدی
کارشناس ارشد فیلمسازی و دانشجوی دکترای مطالعات بصری و فرهنگی از دانشگاه روچستر، فیلمساز تجربی است که آثارش در جشنواره هایی در امریکا، ایران، کانادا و اروپا به نمایش درآمده و نیز برنده جوایز متعددی شده است.
پروژه‌های نیومدیا
کریم‌خان، خردمند شمالی، اعرابی سه، پلاک سه - تلفن: ۸۸۸۲۹۲۵۳
@animationexperiment
@NewMediaSociety
#animationexpermentseries
#newmediaprojects
#artisttalk
#siavashnaghshbandi
#taranajdahmadi
#armanalipour
Read more
ا تبریک می‌گم به اشکان رهگذر عزیز نویسنده و کارگردان توانای انیمیشن «آخرین داستان» که دیروز در ...
Media Removed
ا تبریک می‌گم به اشکان رهگذر عزیز نویسنده و کارگردان توانای انیمیشن «آخرین داستان» که دیروز در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان ، جایزه‌ی «بهترين كارگرداني» بخش مسابقه سينماي انيميشن بين الملل، «بهترين نويسندگي» بخش مسابقه سينماي انيميشن بين الملل و «جايزه ويژه ... ا
تبریک می‌گم به اشکان رهگذر عزیز
نویسنده و کارگردان توانای انیمیشن «آخرین داستان» که دیروز
در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان ، جایزه‌ی «بهترين كارگرداني» بخش مسابقه سينماي انيميشن بين الملل، «بهترين نويسندگي» بخش مسابقه سينماي انيميشن بين الملل و «جايزه ويژه هيئت داوران» بخش
مسابقه سينماي ايران را از آن خود کرد !👏👌🌹 @ashkanrahgozar
پیج رسمی این فیلم 👈 @thelastfiction
ا
چقدر درباره‌ی انیمیشن «آخرین داستان» می‌دونید؟
انیمیشنی که قصه‌ای از شاهنامه رو روایت می‌کنه؛
کاوه آهنگر، آفریدون و ضحاک.
انیمیشنی کاملاً ایرانی که حاصل تلاش
بیش از صد جوان ایرانی طی هشت ساله
اشکان رهگذر نویسنده و کارگردان این انیمیشن
که پیش از این انیمیشن های کوتاه تحسین شده زیادی ساخته.
«آخرین داستان» برای اولین بار در مهم‌ترین و معتبرترین جشنواره انیمیشن دنیا؛ انسی ۲۰۱۸ رونمایی شد.
و نکته‌ی مهم اینه که چهره‌هایی مانند پرویز پرستویی، لیلا حاتمی، حامد بهداد، اشکان خطیبی، بیتا فرهی، اکبر زنجانپور، فرخ نعمتی، حسن پورشیرازی، باران کوثری، مجید مظفری، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی نیا، زهیر یاری و بانیپال شومون صداپیشه شخصیت‌های این انیمیشن هستند.
راستی، پاییز امسال منتظر اکرانش باشید.
Read more
⚔🖌 #بدو_رستم_بدو به یک جشنواره آمریکایی رفت/ رقابت برای اسکار انیمیشن «بدو رستم بدو» به کارگردانی ...
Media Removed
⚔🖌 #بدو_رستم_بدو به یک جشنواره آمریکایی رفت/ رقابت برای اسکار انیمیشن «بدو رستم بدو» به کارگردانی #حسین_ملایمی به یک جشنواره آمریکایی راه یافت. به گزارش خبرنگارنگار هنر . انیمیشن «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی برای حضور در سی و ششمین جشنواره بین المللی «Rhode Island» انتخاب ... ⚔🖌
#بدو_رستم_بدو به یک جشنواره آمریکایی رفت/ رقابت برای اسکار

انیمیشن «بدو رستم بدو» به کارگردانی #حسین_ملایمی به یک جشنواره آمریکایی راه یافت.

به گزارش خبرنگارنگار هنر
.
انیمیشن «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی برای حضور در سی و ششمین جشنواره بین المللی «Rhode Island» انتخاب شد.
.
این جشنواره از جمله جشنواره های مورد تایید آکادمی اسکار است و انیمیشن «بدو رستم بدو» از بین بیش از ۶ هزار فیلم به بخش رقابتی این جشنواره راه پیدا کرده است.
.
برگزیدگان فیلم کوتاه و انیمیشن «Rhode Island» به رقابت های اسکار معرفی می شوند.
.
این جشنواره ۷ تا ۱۲ آگوست مصادف با ۱۶ تا ۲۱ مرداد ماه برگزار می شود.
.
«بدو رستم بدو» به مدت ۱۱ دقیقه در استودیو برفک و با تکنیک ۲ بعدی دیجیتال سل ساخته شده است.
.
این فیلم برداشتی طنز و کاملا آزاد از تراژدی رستم و سهراب است. رستم پهلوان ملی ایران زمین باید به آینده سفر کند و به تهران امروز بیاید تا آنچه را که بر سر فرزندش سهراب آورده، جبران کند. در شهر تهران وی نمی داند راه قانونی را برای رسیدن به هدف مشروع خود برگزیند یا راه غیر قانونی را.
.
عوامل تولید فیلم انیمیشن «بدو رستم بدو» عبارتند از  نویسنده و کارگردان، طراح کاراکتر و استوری‌بورد: حسین ملایمی، طراح بک‌گراند: شیرین سوهانی، دستیار استوری‌بورد: لیلا آهنگ، لیکاریل: سیامک واحد، لیلا آهنگ، لی آوت و طراحی پز: حسین ملایمی، انیماتورها: آزاد معروفی، حسین ملایمی، امیرسعید الوندی، مدیر تولید: شیرین سوهانی، رنگ‌آمیزی: ندا هاشمیان، الهام الماسی، نایری عیوضی، الهام احسنی، سایه پردازی: سپهر مومنی، صداپیشگان: حسین فرضی زاد، محسن ایرانی، طراحی لوگوتایپ: حمیدرضا رضوی، ترجمه زیرنویس انگلیسی و فرانسه: علیرضا جافریان، کامپوزیت: شیرین سوهانی، مهدی زحمتکش، تدوین: حسین ملایمی، آهنگساز: دانیال استاد عبدالحمید، صدابردار: حسام طباطبایی، طراحی صدا: علی علیدوستی، دانیال استاد عبدالحمید.
.
#خبرنگار_هنر
#artreporter #art_reporter
Read more
سوم #شهریور زادروز فریبرز لاچینی را گرامی می‌داریم فریبرز لاچینی موسیقی‌دان،  #آهنگساز و استاد  #پیانو، از چهره‌های  #موسیقی ایرانی‌ست. تحصیلات موسیقی خود را از ده سالگی در هنرستان عالی موسیقی آغاز کرد . هنگامیکه خود هنوز کودکی بیش نبود با تصنیف مجموعه‌ای به نام «فصلها و رنگها» ... سوم #شهریور
زادروز فریبرز لاچینی را گرامی می‌داریم
🎹
فریبرز لاچینی موسیقی‌دان،  #آهنگساز و استاد  #پیانو، از چهره‌های  #موسیقی ایرانی‌ست.
تحصیلات موسیقی خود را از ده سالگی در هنرستان عالی موسیقی آغاز کرد
.
هنگامیکه خود هنوز کودکی بیش نبود با تصنیف مجموعه‌ای به نام «فصلها و رنگها» و «آوازهای دیگر» فعالیت حرفه‌ای خود را با همکاری با کانون پرورش آغاز نمود و در بدو جوانی با خلق و #تصنیف بیش از صد قطعه برای خوانندگان پاپ آن دوره، آینده خود را به عنوان آهنگساز رقم زد. وی کار حرفه‌ای را با نوشتن موسیقی برای کودکان با خلق اثر به‌یادماندنی آواز فصل‌ها و رنگ‌ها در سن ۱۸ سالگی شروع کرد. آرم برنامه کودک تلویزیون ایران برای بیش از بیست سال، از آثار وی بود.
پیش از انقلاب ۱۳۵۷ #ایران او برای خوانندگان موسیقی پاپ نظیر ستار، سیمین قدیری، محمد نوری، سیمین غانم، داریوش اقبالی و… نیز آهنگ‌های متعددی ساخت. پس از انقلاب، فریبرز لاچینی به اروپا سفر کرد و در دانشگاه سوربن، پاریس، به تحصیل در رشته موسیقی‌شناسی پرداخت. از این زمان بود که موسیقی اروپایی تأثیر زیادی بر روی آهنگ‌های بعدی او گذاشت.
آلبومهای پائیز طلائی و نوآوری دکلمه شعر نو، از اولین آثار وی پس از بازگشت به ایران است. لاچینی در سال ۱۳۶۴ برای اولین بار از کامپیوتر در آهنگسازی سود جست و پیشگام استفاده از این تکنولوژی در ایران به‌شمار می‌رود. وی در طی پانزده سال بعد، با بهره‌گیری از کامپیوتر، برای صدها فیلم، سریال، انیمیشن و … آهنگ ساخت به‌طوری‌که فعالترین آهنگساز فیلم در این دوره و شاید در تاریخ موسیقی فیلم ایران به‌شمار می‌آید. موسیقی نار و نی، دندان مار، رد پای گرگ، نوای آشنای برنامه کودک برای بیش از دو دهه و صدها پروژه دیگر حاصل فعالیت‌های هنری این دوران این آهنگساز است.
لاچینی در سالهای اخیر، با ادامه آلبومهای پائیز طلائی و سه‌گانه مرثیه، فعالیت خود را بر روی خلق آثار کلاسیک مدرن متمرکز کرد و هم‌زمان در حال مستندسازی و علمی کردن بیش از هزار قطعه پاپ و فولکلور ایران در مجموعه بوی دیروز، می‌باشد.
🎼💌🎹
Read more
انیمیشن؛ تجربه | شماره‌ی پانزده | اینسرت #۴ چهارشنبه ۲۰ تیر ماه ۹۷ ساعت ۷ عصر پروژه‌های نیومدیا در ...
Media Removed
انیمیشن؛ تجربه | شماره‌ی پانزده | اینسرت #۴ چهارشنبه ۲۰ تیر ماه ۹۷ ساعت ۷ عصر پروژه‌های نیومدیا در این نشست به بررسی آثار ستاره گودرزی، هنرمند ایرانی ساکن هلند در زمینه‌ی نقاشی، انیمیشن و تجربه‌ی وی به عنوان یکی از نقاش/انیماتورهای فیلم Loving Vincent خواهیم پرداخت. ستاره گودرزی پس ... انیمیشن؛ تجربه | شماره‌ی پانزده | اینسرت #۴

چهارشنبه ۲۰ تیر ماه ۹۷
ساعت ۷ عصر
پروژه‌های نیومدیا

در این نشست به بررسی آثار ستاره گودرزی، هنرمند ایرانی ساکن هلند در زمینه‌ی نقاشی، انیمیشن و تجربه‌ی وی به عنوان یکی از نقاش/انیماتورهای فیلم Loving Vincent خواهیم پرداخت.

ستاره گودرزی پس از دریافت لیسانس نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد تصویر متحرک از دانشگاه تربیت مدرس به هلند رفت وبه تحصیل انیمیشن در آکادمی هنر AKV|St.Joost پرداخت.
او که علاوه بر نقاشی به ساخت انیمیشن‌های کوتاه با تکنیک و مواد مختلف می‌پردازد، در سال 2016 به عنوان نقاش/انیماتور به پروژه فیلم Loving Vincent پیوست.

تلاش وی در نقاشی، گریز از ساختارهای از پیش آماده‌ی ذهن است؛ خلق موقعیتی که دست سریع‌تر از ذهن حرکت کرده و سوژه‌ی نقاشی در روند عمل نقاشی شکل پذیرد. حرکت در مرز واقعیت و پندار چه در نقاشی و چه در انیمیشن تجربه‌ی دلخواه اوست. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از این طریق با ما در تماس باشید [email protected]
دانگ هر جلسه ده هزار تومان است. شماره کارت به نام گلناز مقدم:
۶۰۳۷ ۹۹۷۴ ۰۵۹۸ ۵۷۴۹ *انیمیشن تجربه بر پایه‌ی همکاری داوطلبانه‌ی جمعی از علاقه‌مندان و متخصصان این حوزه فعالیت دارد و درآمد آن وابسته به همین دانگ‌هاست. اما اگر به هر دلیلی امکان پرداخت آن را ندارید، ورود برای شما آزاد و رایگان است.
پروژه‌های نیومدیا
کریم‌خان، خردمند شمالی، اعرابی سه، پلاک سه - تلفن: ۸۸۸۲۹۲۵۳
@animationexperiment
@NewMediaSociety
Read more
Loading...
. شهردار شهر خاک رو به رنگو : کنترل آب رو به دست بگیر، اون موقع میتونی کنترل همه چیز رو به دست بیاری. . داستان ...
Media Removed
. شهردار شهر خاک رو به رنگو : کنترل آب رو به دست بگیر، اون موقع میتونی کنترل همه چیز رو به دست بیاری. . داستان ما شده داستان انیمیشن رنگو یا فیلم محله چینی ها. اگر خیلی وقت پیش این فیلم رو دیدید بهتون پیشنهاد می کنم که دوباره و مجدد بشینید به پاش و احسنت بگید به نویسنده هاش. . اگر مثل همیشه ایرانی فکر ... .
شهردار شهر خاک رو به رنگو :
کنترل آب رو به دست بگیر، اون موقع میتونی کنترل همه چیز رو به دست بیاری.
.
داستان ما شده داستان انیمیشن رنگو یا فیلم محله چینی ها. اگر خیلی وقت پیش این فیلم رو دیدید بهتون پیشنهاد می کنم که دوباره و مجدد بشینید به پاش و احسنت بگید به نویسنده هاش.
.
اگر مثل همیشه ایرانی فکر می کنید و میگید که این مشکل فقط برای خوزستان و خرمشهره سخت در اشتباهید. همه تو یه قایق هستیم. این مشکل کل ایرانه و اگر دست نجنبونیم به زودی همه ما مثل انیمیشن رنگو باید هر هفته تو یک روز مشخص دست به پیاله بشیم و بریم از شیر مقدس پیاله مون رو پر کنیم و بعد خدارو شکر کنیم که مسئولان به فکری داریم.
.
پ.ن : به اونایی که میگن فقط پست سینمایی بذار باید بگم که ما هم جز همین مردم هستیم و همینجا زندگی می کنیم. اگر نتونیم مشکلات خودمون رو بیان کنیم که دیگه واقعا کلاهمون پس معرکه است!
اگه شما میتونید چشم هاتون رو روی واقعیت ببندید و بدبختی مردم رو ببینید ما نمی تونیم. حداقل کاری که از دستمون برمیاد همینه.
#بی_آبی #خرمشهر_آب_ندارد #خوزستان_آب_ندارد #ایران_آب_ندارد #رنگو #محله_چینی_ها #آب #هالیوود #فیلم #سینما #فیلمبازان
Read more
. ثبت‌نام در ورک‌شاپ فیلمسازی «فرنوش صمدی و علی عسگری» در موسسه «سینما چشم» آغاز شد. یک جلسه: یکشنبه ...
Media Removed
. ثبت‌نام در ورک‌شاپ فیلمسازی «فرنوش صمدی و علی عسگری» در موسسه «سینما چشم» آغاز شد. یک جلسه: یکشنبه ۲۵ شهریور، ساعت: ۱۷ تا ۲۲ مدیر آموزش: @fatemeh_tousi تلفن جهت هماهنگی و ثبت نام: ٠٩٣٣٣٠٤٤٥٦٥ آدرس: خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، خیابان آذرشهر، پلاک ۲۲، طبقه سوم، موسسه «سینما چشم» @madresefilm درباره ... .
ثبت‌نام در ورک‌شاپ فیلمسازی «فرنوش صمدی و علی عسگری» در موسسه «سینما چشم» آغاز شد.
یک جلسه: یکشنبه ۲۵ شهریور، ساعت: ۱۷ تا ۲۲
مدیر آموزش: @fatemeh_tousi
تلفن جهت هماهنگی و ثبت نام:
٠٩٣٣٣٠٤٤٥٦٥
آدرس: خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، خیابان آذرشهر، پلاک ۲۲، طبقه سوم، موسسه «سینما چشم»
@madresefilm

درباره مدرسین 🔻
فرنوش صمدی و علی عسگری موفق‌ترین فیلمسازان فیلم کوتاه ایرانی هستند که تجربه‌های مشترکی در زمینه فیلمنامه و کارگردانی با یکدیگر دارند. آنها به تازگی به عضویت در بخش «فیلم کوتاه و انیمیشن بلند» آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار درآمده‌اند.
در این ورک‌شاپ آنها از تجربه همکاری مشترک در زمینه فیلمنامه و کارگردانی، انتقال تجربه فیلمسازی در اروپا، تجربه شرکت در جشنواره‌های مختلف جهانی و راه‌های موثر گرفتن فاند برای فیلم کوتاه صحبت خواهند کرد.‏
Read more
Loading...
‌ #حسین_جعفریان، #فرنوش_صمدی و #علی_عسگری عضو آکادمی اسکار شدند . آکادمی اسکار امسال با دعوت ...
Media Removed
‌ #حسین_جعفریان، #فرنوش_صمدی و #علی_عسگری عضو آکادمی اسکار شدند . آکادمی اسکار امسال با دعوت از ۹۲۸ نفر از چهره‌های سینمایی، اعضای جدیدش را معرفی کرد و در این بین از سه سینماگر ایرانی برای پیوستن به این نهاد سینمای دعوت به عمل آورد. . حسین جعفریان فیلمبردار فیلم‌ برنده اسکار «فروشنده» ساخته ...
#حسین_جعفریان، #فرنوش_صمدی و #علی_عسگری عضو آکادمی اسکار شدند
.
آکادمی اسکار امسال با دعوت از ۹۲۸ نفر از چهره‌های سینمایی، اعضای جدیدش را معرفی کرد و در این بین از سه سینماگر ایرانی برای پیوستن به این نهاد سینمای دعوت به عمل آورد.
.
حسین جعفریان فیلمبردار فیلم‌ برنده اسکار «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی و همچنین فیلم «سارا و آیدا» در شاخه تصویربرداری برای عضویت در آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار دعوت شده‌ است و علی عسگری و فرنوش صمدی سازندگان دو فیلم کوتاه «نگاه» و «سکوت» نیز به عضویت در بخش «فیلم کوتاه و انیمیشن بلند» درخواهند آمد.
Read more
راستش من خیلی خودم را وطن‌پرست و وطن‌فروش و وطن‌فلان نمی‌دانم. چون اصولا وطن و رنگ و مذهب و غیره نمی‌تواند ...
Media Removed
راستش من خیلی خودم را وطن‌پرست و وطن‌فروش و وطن‌فلان نمی‌دانم. چون اصولا وطن و رنگ و مذهب و غیره نمی‌تواند مایه‌ی افتخار باشد. هیچ‌وقت هم برای رفتن تیم ملی #ایران به جام‌جهانی به خیابان نرفته‌ام یا برای قهرمانی کشتی و والیبال، اما مثلا از اسکارهای #اصغر_فرهادی خوشحال شده‌ام، چرایش را هم نمی‌دانم. ... راستش من خیلی خودم را وطن‌پرست و وطن‌فروش و وطن‌فلان نمی‌دانم. چون اصولا وطن و رنگ و مذهب و غیره نمی‌تواند مایه‌ی افتخار باشد. هیچ‌وقت هم برای رفتن تیم ملی #ایران به جام‌جهانی به خیابان نرفته‌ام یا برای قهرمانی کشتی و والیبال، اما مثلا از اسکارهای #اصغر_فرهادی خوشحال شده‌ام، چرایش را هم نمی‌دانم. حالا هم #کارگردان_هنری یکی از انیمیشن‌هایی که نامزد #اسکار شد ایرانی است و همین قضیه خوشحالم می‌کند. اما چیزی که این حال‌خوش را مشدد می‌کند این است که آن ایرانی پسرعموی من است و درواقع من آنم که پسرعمویم بُوَد #رضا_ریاحی. حالا چند روزی از آن خبر نامزدی اسکار و خودِ #مراسم_اسکار گذشته اما #نوزده_اسفند تولد این فامیل ماست. من هم فیلم مراسم را تازه دیشب دیدم یعنی به غیر زنده‌ترین وضعیت. برای همین این سال‌روز #تولد را بهانه می‌کنم و به آن ایرانی #کاریکاتوریست و #انیماتور و #کارگردان که از حُسن حادثه #پسرعموی من است می‌گویم دستت درد نکند به دنیا آمدی مرد. #تولدت_مبارک #رضا_امیرریاحی ملقب به #رضا‌ریاحی
.
#The_Breadwinner
#The_Oscars_2018
#Best_Animated_Feature_Film_Nominee
#90th_Academy_Awards
#Art_Director
#Reza_Riahi
#نان_آور
Read more
 #مسابقه <span class="emoji emoji1f1ec1f1e7"></span>‌ حتی اگر آدم کتابخوانی نباشید ادبیات انگلستان شما را با خودش آشنا کرده است. بعید است سرود ...
Media Removed
#مسابقه ‌ حتی اگر آدم کتابخوانی نباشید ادبیات انگلستان شما را با خودش آشنا کرده است. بعید است سرود کریسمس یا غرور و تعصب و الیور توییست را در قالب فیلم و انیمیشن نشناسید یا از رومئو و ژولیت و هملت و اتللوی شکسپیر اسمی نشنیده باشید. ادبیات این کشو آنقدر وسیع است که می‌توان برای هر سلیقه‌ای در آن کتابی ... #مسابقه 🇬🇧‌
حتی اگر آدم کتابخوانی نباشید ادبیات انگلستان شما را با خودش آشنا کرده است. بعید است سرود کریسمس یا غرور و تعصب و الیور توییست را در قالب فیلم و انیمیشن نشناسید یا از رومئو و ژولیت و هملت و اتللوی شکسپیر اسمی نشنیده باشید. ادبیات این کشو آنقدر وسیع است که می‌توان برای هر سلیقه‌ای در آن کتابی پیدا کرد. ‌
چارلز دیکنز، شکسپیر، جین آستین، آگاتا کریستی، امیلی برونته، جرج ارول تنها جمعی از نویسندگان نامدار انگلستان هستند. این اواخر کتاب‌های جوجو مویز هم در بین ایرانی‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. ‌
کتاب «دختری که رهایش کردی» نوشته #جوجو‌_مویز یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های انگلیسی در ایران است و اگر دوستدار ادبیات عاشقانه هستید این کتاب را دوست خواهید داشت.‌
تیم ملی فوتبال انگلستان و فوتبالیست‌هایش هم از آن جایی که معروف‌ترین باشگاه‌های جهان را دارد، تقریبا برای همه نام‌آشنا هستند. انگلستان ۱۴ بار توانسته به جام جهانی راه پیدا کند اما تنها یک بار به قهرمانی این بازی‌ها دست یافته است. در رده‌بندی فیفا این تیم دوازدهمین تیم برتر جهان است.‌

🎁🎁🎁 برای شرکت در مسابقه کتاب #دختری_که_رهایش_کردی کافیه دوست‌هایی که دوست دارید این کتاب رو بهشون هدیه بدید رو زیر این پست منشن کنید.‌ ‌
فیدیبو به قید قرعه سه کامنت را برنده اعلام می‌کنه و این کتاب رو هم به شما و هم به دوستی که منشنش کردید هدیه می‌ده😊‌‌
🔵 فقط افرادی که پیج رو فالو کرده‌اند توی قرعه کشی شرکت داده می‌شوند.
🔵 لطفا توی هر کامنت فقط یکی از دوستانتون رو منشن کنید.‌‌
Read more
Loading...