ایران باید در را

Loading...


Unique profiles
82
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Iran Mall ایران مال, Iran, Tehran, Iran
Average media age
655.4 days
to ratio
11.5
<span class="emoji emoji26ab"></span>به گزارش آریاورزش و به نقل از ورزش سه٬ سرمربی  تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته دومین قهرمانی ...
Media Removed
به گزارش آریاورزش و به نقل از ورزش سه٬ سرمربی  تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته دومین قهرمانی پی در پی و دهمین قهرمانی خود را در لیگ تجربه کرد، درباره اختلاف خود با معروف می گوید حق با او بوده است. تمرینات تیم والیبال بانک سرمایه برای حضور در جام باشگاه های آسیا آغاز شده و این تیم به عنوان قهرمان ... ⚫به گزارش آریاورزش و به نقل از ورزش سه٬ سرمربی  تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته دومین قهرمانی پی در پی و دهمین قهرمانی خود را در لیگ تجربه کرد، درباره اختلاف خود با معروف می گوید حق با او بوده است. ⚫تمرینات تیم والیبال بانک سرمایه برای حضور در جام باشگاه های آسیا آغاز شده و این تیم به عنوان قهرمان ایران باید در مسابقات حاضر شود. مصطفی کارخانه توانست با تیم خود دومین قهرمانی پی در پی و دهمین قهرمانی خود را در لیگ تجربه کند و حالا با تجربه کافی آماده کسب هفتمین عنوان قهرمانی خود در آسیا است. ⚫گفته می شد این مربی قصد دارد برای لیگ امسال سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران را به استخدام بانک سرمایه در بیاورد اما این معروف و کارخانه کدورتی دیرینه دارند که این فرضیه را نا ممکن می کرد. ⚫مصطفی کارخانه با تایید این خبر گفت: بله، صحبت هایی با معروف بوده و من روی او حساب باز کرده ام. سعید اولین قهرمانی اش در لیگ را با من بوده و من اولین کسی بودم که به او اعتماد کردم. طوری که او را با دست شکسته به خیلی از پاسورهای دیگر ترجیح می دادم اما حالا صحبت هایی برای این فصل شده است که باید منتظر بمانیم. ⚫کارخانه در مورد کدورت موجود بین او و معروف هم این طور توضیح داد: سعید ذهنیتی از اتفاق سال ۹۰ و تیم گیتی پسند اصفهان دارد که من به او حق می دهم. شاید بعد از اینکه سعید رفت من هم باید می رفتم اما واقعا تمام اتفاقات در دست من نبود. تمام کدورت ها به همان سال برمی گردد و شاید اتفاقات از چشم من دیده شده است. با این حال او حق دارد و اتفاق آن سال برای من هم خوشایند نبود. ⚫کارخانه در ادامه می گوید: ایراداتی هم در من برای به وجود آمدن آن مشکلات بوده است که من آن قدر شجاعت و وجود دارم که بابت آن از سعید عذر می خواهم. او هر دیدگاهی می تواند نسبت به من داشته باشد و اگر دلخوری وجود دارد من به او حق می دهم اما اتفاقاتی در آن سال افتاد که بیشتر نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم. امسال ما روی سعید حساب باز خواهیم کرد.
⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
بععلههه دیگه.....
نظر شما چیه!؟
به نظرتون کاپی قبول میکنه!؟؟
ولی خب بنظر من اگه همه تیم ملی تو یه تیم جمع بشن که دیگه هیجانی تو لیگ نمیمونه!😐 میمونه!؟؟
ه.ع
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span> چند خطی درباره انقلابی شدن روحانی! . حرفهای امروز #حسن_روحانی علیه #امریکا نه تنها برای منتقدانش، ...
Media Removed
. چند خطی درباره انقلابی شدن روحانی! . حرفهای امروز #حسن_روحانی علیه #امریکا نه تنها برای منتقدانش، بلکه برای کسانی که به او رای داده اند هم خنده دار است. وقتی #روحانی بعد از 5 سال به #حراج گذاشتن #ایران، یکباره مدافع #مقاومت در برابر امریکا می شود مثل این است که فردا روزی یک باره #قاسم_سلیمانی ... .
🔻 چند خطی درباره انقلابی شدن روحانی!
.
حرفهای امروز #حسن_روحانی علیه #امریکا نه تنها برای منتقدانش، بلکه برای کسانی که به او رای داده اند هم خنده دار است. وقتی #روحانی بعد از 5 سال به #حراج گذاشتن #ایران، یکباره مدافع #مقاومت در برابر امریکا می شود مثل این است که فردا روزی یک باره #قاسم_سلیمانی از لزوم مذاکره با امریکا سخن بگوید!
.
اما در هر صورت باید از این دست مواضع روحانی استقبال کرد، حتی اگر او غیرصادقانه و با هر نیتی این سخنان را مطرح کند، باید در پمپاژ سخنان او به #جامعه کمک کرد زیرا وقتی نماد یک گفتمان ( #سازش و #عقب_نشینی مقابل امریکا) بعد از 5 سال حرفهای گفتمان رقیب خود را تکرار می کند، این مساله در «تغییر تدریجی گفتمان غالب بر جامعه» بسیار اثرگذار است.
.
فراموش نکنیم اگر سال 92 حسن روحانی رای آورد، پیروزی او در انتخابات حاصل وحدت اصلاح طلبان یا کثرت اصولگرایان و مسایل درجه چندمی از این دست نبود، بزرگترین علت رای آوردن روحانی غلبه گفتمانی بر جامعه بود که او نماینده همان گفتمان در جامعه شناخته می شد: «گفتمان سازش و عقب نشینی در برابر امریکا»
.
اما این گفتمان نیز یکباره و توسط روحانی بر جامعه غالب نشد، به تدریج و با مواضع افراد مختلف از جناح های مختلف به عنوان یک گزاره ی منطقی در بین مردم جای خود را باز کرد. وقتی #ولایتی، #قالیباف، #رضایی تا #عارف و خود روحانی همه و همه از لزوم مذاکره با امریکا و تغییر دست فرمان در #دیپلماسی سخن می گفتند، طبیعی بود که این گفتمان به عنوان گفتمان غالب توسط مردم پذیرفته شود و در نهایت نیز به نسخه اصلی همین گفتمان یعنی حسن روحانی رای داده شود. لذا سخنان امروز روحانی هر قدر هم خنده دار باشد این فایده را دارد که به تدریج در «قشر خاکستری جامعه» این گزاره را جا خواهد انداخت که «اولا اعتماد و مذاکره با امریکا اشتباه بود، ثانیا تنها راه عقلانی در برابر امریکا مقاومت است.»
.
اگر این اتفاق به درستی به وقوع بپیوندد، آنگاه تصحیح اشتباهات 92 و 96 توسط خود #مردم، دیر نیست...
Read more
دانه های وانیل تخمدان های وانیل، طی هشت تا نه ماه به بلوغ می‌رسند و اگر گیاه وانیل از سلامت و حمایت کامل ...
Media Removed
دانه های وانیل تخمدان های وانیل، طی هشت تا نه ماه به بلوغ می‌رسند و اگر گیاه وانیل از سلامت و حمایت کامل برخوردار باشد، می‌تواند در سال چیزی حدود 100 تخمدان تولید کند. تخمک‌های داخل تخمدان، در مرحله‌ای که چیده می‌شوند هنوز سبز هستند و عطر و بویی هم ندارند. کشاورزان به شیوه های مختلف آنها را تخمیر ... دانه های وانیل
تخمدان های وانیل، طی هشت تا نه ماه به بلوغ می‌رسند و اگر گیاه وانیل از سلامت و حمایت کامل برخوردار باشد، می‌تواند در سال چیزی حدود 100 تخمدان تولید کند.
تخمک‌های داخل تخمدان، در مرحله‌ای که چیده می‌شوند هنوز سبز هستند و عطر و بویی هم ندارند.
کشاورزان به شیوه های مختلف آنها را تخمیر می‌کنند تا دانه های سیاه رنگ وانیل و سپس پودر وانیل تولید شود.
این پودر به همراه افزودنی‌های مختلف، به صورت وانیل مایع به بازار عرضه می‌شود.
کاربرد وانیل در ایران
وانیل در ایران عموماً برای شیرینی پزی، دسرها، پودینگ‌ها، به عنوان طعم دهنده قهوه و نیز در ساخت بستنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
شمع‌ها و عودهایی هم که بوی وانیل دارند، به ایران وارد می‌شوند و علاقمندان خود را دارند.
خواص وانیل
در دنیا باورهای زیادی در مورد خواص وانیل وجود دارد.
کسانی که به آروماتراپی اعتقاد دارند، فهرست بلندبالایی از اثرات بوی وانیلی برای شما خواهند گفت.
جلوگیری از پیری پوست و تاثیر بر سیستم عصبی، تنها نمونه هایی از خواص متعارف وانیل هستند.
اگر چه این فهرست جذاب به نظر می‌رسد، اما بررسی‌های در ما تحقیقات دانشگاهی موید این اثرات نتیجه نداد و ظاهراً باید همچنان اثر پلاسیبو را لااقل در بخشی از تاثیرات وانیل جدی گرفت.

#ابرسلامت #سلامتی #تغذیه #وانیل
Read more
. حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار با نخست وزیر ایتالیا رفتار ایتالیا را در دوران اِعمال تحریمهای ...
Media Removed
. حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار با نخست وزیر ایتالیا رفتار ایتالیا را در دوران اِعمال تحریمهای تحمیلی علیه ایران، منطقی‌تر از برخی کشورهای غربی برشمردند و گفتند: جمهوری اسلامی از پیشرفت روابط با ایتالیا در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در بخش همکاریهای اقتصادی استقبال می‌کند. ایشان مسئله ... .
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار با نخست وزیر ایتالیا رفتار ایتالیا را در دوران اِعمال تحریمهای تحمیلی علیه ایران، منطقی‌تر از برخی کشورهای غربی برشمردند و گفتند: جمهوری اسلامی از پیشرفت روابط با ایتالیا در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در بخش همکاریهای اقتصادی استقبال می‌کند.

ایشان مسئله مهم در رفت‌وآمد و مذاکرات خارجی را عملیاتی و اجرایی شدن توافقات خواندند و خاطرنشان کردند: بعضی دولتها و شرکتهای اروپایی در رفت‌وآمد به ایران و مذاکره هستند اما محصول این مذاکرات تاکنون محسوس نبوده است. عده‌ای تقصیر این مسئله را به گردن آمریکاییها می‌اندازند که با توجه به سابقه و رفتار آنها این ارزیابی قابل قبول به نظر می‌رسد، همچنان که اکنون نیز در اجرای تعهدات خود در مذاکرات هسته‌ای آنچنان که باید، عمل نمی‌کنند و با اظهارات و اقداماتشان، طرفهای مقابل را از همکاری با ایران می‌ترسانند.

ایشان همچنین با اشاره به اولین سفر اروپایی دکتر روحانی به ایتالیا، نگاه ایران به ایتالیا را نگاهی مثبت و خوش‌بینانه خواندند و افزودند: البته ما این نگاه مثبت را به برخی کشورهای اروپایی نداریم، زیرا نگاه آنها فقط به امریکاست تا طبق دیکته او عمل کنند.

نخست وزیر ایتالیا نیز در این دیدار گفت در ملاقاتهای امروز درباره مسائل مهمی به‌ویژه موضوعات اقتصادی صحبت کردیم و باید سازوکارهای اقتصادی و مالی را اصلاح و تقویت کنیم. اراده ایتالیا کاملاً در جهت احترام به توافقات قرار دارد و بر همین اساس معتقدیم که با توافق هسته ای باید تحریمها علیه ایران برداشته شود و ما نیز نگران نبوده و مصمم هستیم که بر طبق قولی که داده‌ایم، عمل ‌کنیم.

۱٣٩۵/۱/٢۴

#آیت_الله_خامنه_ای
#مقام_معظم_رهبری
#لغو_تحریمهای_ظالمانه
#برنامه_جامع_اقدام_مشترک #برجام
#توافق_هسته_ای
Read more
. سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. . . به ...
Media Removed
. سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. . . به گزارش تراختورکلوب جان توشاک جدید ترین مهمان فوتبال ایران است که در یکی از محبوب ترین و پر هوادار ترین تیم ها کار خود را آغاز کرده است. . . سرمربی ولزی بعد از حضور درخشان در فوتبال اروپا مانند ... .
سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
.
.
به گزارش تراختورکلوب جان توشاک جدید ترین مهمان فوتبال ایران است که در یکی از محبوب ترین و پر هوادار ترین تیم ها کار خود را آغاز کرده است. .
.
سرمربی ولزی بعد از حضور درخشان در فوتبال اروپا مانند شفر ترجیح داد تا سال های پایانی کار خود را در ایران سپری کند و در فوتبال کشور ایران حضور داشته باشد. این سرمربی ولزی با حضور در نشست خبری با پاسخ های جذاب تمام مسئولیت شکست را پذیرفت و گفت: .
.
درباره نقش مدافعین در این شکست و عملکرد فروزان خاطر نشان کرد: مشکل از خود مربی شروع می شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. من باز هم تکرار می کنم که تیم حریف از ما خیلی بهتر بود ولی نمی خواهم در مورد فرد خاص و یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به مربی و تیم حریف تبریک بگویم و باید سخت تر در ادامه کار کنیم.
.
.
توشاک در واکنش به این سوال که تیم مد نظر شما چه زمانی شکل می گیرد، تصریح کرد: در مورد اینکه چه زمانی ما به هماهنگی می رسیم، مطمئن نیستم اما ما 7 بازی در پیش فصل انجام دادیم و تا به امروز در هیچ دیداری بازنده نبودیم. 5 یا 6 بازیکن جدید در روزهای گذشته به ما اضافه شدند و مشکلی که الان داریم این است که وضعیت بدنی بازیکنان جدید با قدیمی هماهنگ نیست. شاید این اشتباه ما بود و باید با بازیکنانی به زمین می رفتیم که در پیش فصل کنار ما بودند. بازیکنان جدید هنوز برای اضافه شدن به ترکیب آماده نیستند و به زمان نیاز داریم. .
.
وی در ادامه درباره عملکرد ضعیف خط حمله این تیم بیان کرد: امروز 2 یا چند فرصت خوب به ویژه در نیمه اول داشتیم اما تعداد موقعیت گل مهم نیست و مهم این است که عملکرد تیمی ما ضعیف بود. موضوعی که باید بگویم این است که باید سخت تر کار کنیم. اشتباهاتی که در 10 روز گذشته کردیم باعث شد این شکست رقم بخورد. شما دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. مقصر این باخت من هستم.
.
.
او در ادامه در واکنش به نتیجه نگرفتن تیم های پر ستاره و کهکشانی مانند استیل آذین و رئال مادرید و احتمال وقوع آن برای او عنوان کرد: منظور شما از تیم کهکشانی چیست؟ من امروز تیم کهکشانی در زمین ندیدم و تنها ستاره ای که دیدم در آسمان بود. منظور شما کدام بازیکن است؟

#tiraxturclub
Read more
 #شما؛ آیا ایران باید پیشنهاد مذاکره بدون شرط با آمریکا را بپذیرد؟ یک هفته پس از تهدید و تنش لفظی بین ...
Media Removed
#شما؛ آیا ایران باید پیشنهاد مذاکره بدون شرط با آمریکا را بپذیرد؟ یک هفته پس از تهدید و تنش لفظی بین مقام‌های ایران و آمریکا، دونالد ترامپ گفته که حاضر است بدون هیچ پیش شرطی با ایرانی‌ها مذاکره کند. آقای ترامپ چنین مذاکراتی را برای دو طرف و برای کل جهان خوب دانسته و افزوده است: «این دیدار نه از موضع ... #شما؛ آیا ایران باید پیشنهاد مذاکره بدون شرط با آمریکا را بپذیرد؟
یک هفته پس از تهدید و تنش لفظی بین مقام‌های ایران و آمریکا، دونالد ترامپ گفته که حاضر است بدون هیچ پیش شرطی با ایرانی‌ها مذاکره کند.
آقای ترامپ چنین مذاکراتی را برای دو طرف و برای کل جهان خوب دانسته و افزوده است: «این دیدار نه از موضع قدرت خواهد بود و نه از موضع ضعف. بلکه اگر منجر به توافقی معنی دار شود که مانند توافق قبلی بی ارزش نباشد، کار مناسبی است». شما درباره پیشنهاد مذاکره بدون شرط با ایران از سوی رییس جمهوری آمریکا چه فکر می‌کنید؟
به نظر شما موضع مسئولان جمهوری اسلامی در قبال پیشنهاد مذاکره با آمریکا باید چه باشد؟
با توجه به اینکه مقام‌های ایرانی به خصوص آیت الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی بارها از «غیر قابل اعتماد بودن آمریکا» سخن گفته اند و با اشاره به خروج آمریکا از برجام، مذاکره و توافق با این کشور را عملا بی‌ارزش دانسته اند، پیش‌بینی می‌کنید رویکرد ایران به پیشنهاد مذاکره چه باشد؟
مقام‌های ارشد ایرانی تا این لحظه به پیشنهاد دونالد ترامپ واکنشی نشان نداده اند، اما برخی از نزدیکان و مشاوران حسن روحانی، از جمله حمید ابوطالبی در توییتر، طرح پیشنهاد مذاکره را پس از خروج از برجام و تهدیدهای لفظی علیه ایران، نامتناسب با ملزومات مذاکره به عنوان یک روش متمدنانه برای حل اختلاف دانسته اند.
محمد صدر، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هم گفته: «رییس جمهوری آمریکا رفتار طبیعی ندارد؛ از پیمان های متعدد از جمله پاریس و برجام خارج شده است بنابراین در حال حاضر برای مذاکره قابل اعتماد نیست»

به نظر شما آمریکا می تواند برای مذاکره طرف قابل اعتمادی باشد؟

فکر می کنید برای رسیدن به اعتماد لازم برای شروع مذاکرات احتمالی بین ایران و آمریکا، دو طرف باید چه شرایطی را ایجاد کنند؟
راههای تماس:

تلگرام و توییتر: [email protected]
ایمیل: [email protected]
تلفن‌: ۰۰۷۷ ۷۶۵ ۲۰۷ ۰۰۴۴
Read more
Loading...
طرحِ خوب طرحی است که سادگی خود را در عین مفهومی بودن حفظ کند. لوگو باید در نگاه اول سادگی و يكپارچگي خود ...
Media Removed
طرحِ خوب طرحی است که سادگی خود را در عین مفهومی بودن حفظ کند. لوگو باید در نگاه اول سادگی و يكپارچگي خود را به نمایش بگذارد تا بتواند در مرحله اول و در كمترين زمان در ذهن مخاطب ثبت شود و در مرحله بعد ساختارها و مفهوم های طراحی را نمايان كند. ما در آژانس ماورای در قسمت استوديو تخصصي برند همیشه در تلاش بوده ... طرحِ خوب طرحی است که سادگی خود را در عین مفهومی بودن حفظ کند. لوگو باید در نگاه اول سادگی و يكپارچگي خود را به نمایش بگذارد تا بتواند در مرحله اول و در كمترين زمان در ذهن مخاطب ثبت شود و در مرحله بعد ساختارها و مفهوم های طراحی را نمايان كند.
ما در آژانس ماورای در قسمت استوديو تخصصي برند همیشه در تلاش بوده ایم که این رسالت را برای خود حفظ کنیم تا طرحی ساده و مينيمال ولی با ساختار و مفهوم مشخص را طراحی کنیم.
برند اویسینا در مسير استراتژي خود، مفاهيمي چون پیشرفت، صعود، پل ارتباطي و حرکتِ رو به جلو را مشخص كرده است و وظیفه ما طراحی و نمایش این مفاهيم در عین سادگی در پروسه برندينگ اين مجموعه بود، که خوشحالیم توانستیم این ساختار را در طراحی خود اجرا کنیم.
امروزه برای جلو رفتن و پيشرفت باید از مرزهای طراحی پیش رفت و باید با استاندارهای جهانی خدمات خود را ارایه داد، ما خوشحالیم که با این تفکر توانستیم از مرزهای ایران فراتر رفته و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در فراتر از مرزهای ایران دهیم و رضایت کامل برند اویسینا را در این بخش به طور کامل جلب کنیم. ما معتقدیم که باید فراتر از دیگران فکر کنیم و این ماموریت ما در‌ماورای است.
— — — — — — — — — — — — — — — -
@mavaray @mavaray @mavaray
— — — — — — — — — — — — — — — -
#برند #برندسازی #طراحی #هویت_بصری #هویت_سازمانی #هویت_برند #برندینگ #برند_خاص #لوگو #لوگو_تجاری #اکادمی #کالج #مدرسه #تحصیل #ماورای #مجارستان #اویسینا #تهران #ایران #سمیراانتصاری
#brand #branding #logo #identity #academy #avicenna #tehran #iran #mavaray #samiraentesari
Read more
صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردا : لیگ جدید شروع شد. امیدوارم این لیگ لذت بخش ...
Media Removed
صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردا : لیگ جدید شروع شد. امیدوارم این لیگ لذت بخش باشد و حب و بغض‌ها از بین برود. حسادت‌ها در فوتبال بیداد می‌کند. امیدوارم همه حسادت را کنار بگذارند و از فوتبال لذت ببرند. فوتبال برد و باخت دارد و دیدن آن لذت بخش است . صنعت نفت ریشه‌دار است و امیدوارم ... صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردا :

لیگ جدید شروع شد. امیدوارم این لیگ لذت بخش باشد و حب و بغض‌ها از بین برود. حسادت‌ها در فوتبال بیداد می‌کند. امیدوارم همه حسادت را کنار بگذارند و از فوتبال لذت ببرند. فوتبال برد و باخت دارد و دیدن آن لذت بخش است .

صنعت نفت ریشه‌دار است و امیدوارم دو تیم بازی خوبی انجام دهند.

از مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه ممنونم که امکانات را در اختیار ما قرار داد .

ما نگرش بازیکنان را عوض کردیم. سپاهان سال گذشته شرایط بدی داشت و نیاز بود که این نگرش عوض شود. بازیکنانی که اضافه شدند برای رفع نقاط ضعف تیم‌مان بود. بازی‌های دوستانه خوبی انجام دادیم. تمام این‌ها رفت و واقعیت چیزی است که داور فردا سوت می‌زند و امیدوارم بازیکنان چیزی که ما می‌خواهیم را انجام دهند .

ما هافبک بازی‌ساز خوبی را جذب خواهیم کرد. البته هافبک‌های ما بازیکنان خوبی هستند. قرار است یک هافبک خارجی به تیم ملحق شود که با آمدن او تیم‌مان تکمیل می‌شود .

اولویت ما این است که نتایج خوبی را بگیریم. چند بازیکن از تیم امید به تیم بزرگسالان منتقل شدند. سال گذشته تیم نتایج خوبی نگرفت. تیم جوانی را خواهیم ساخت اما اولویت ما این است که تیم خوب بازی کند و نتایج خوبی بگیرد. امسال محکوم به کسب نتایج خوب از هفته‌های اول هستیم .

این وظیفه ما است که تیم‌های پایه را رصد کنیم و بتوانیم پشتوانه‌سازی کنیم. باید به سپاهان تبریک گفت. سپاهان شانس آورد من امسال در این تیم هستم چرا که اگر پارسال در این تیم بودم، آکادمی این تیم به عنوان برترین انتخاب نمی‌شد .

در آبادان به جز فوتبال چه چیزی آن‌ها را خوشحال می‌کند. آیا باید فوتبال را از این‌ها گرفت؟ در اصفهان بعد از زاینده رود که از بین رفته، فقط سپاهان مانده که اگر این تیم را هم بگیرند چیزی نمی‌ماند. امیدوارم نگرش‌ها عوض شود و از طریق فوتبال شادابی به جامعه تزریق شود. اگر روزی صنعت نفت راه هما و بانک ملی را برود باید تاسف خورد. من ناراحتم که ملوان در لیگ برتر نیست. نفت تهران چهار سال پیش کجا بود و الان کجا قرار دارد؟

اگر جمعیت در ورزشگاه باشد، اسپانسر هم وجود خواهد داشت. در ایران دنبال این هستند که به هر دلیلی جمعیت را از استادیوم دور کنند. این ذهنیت غلط است. فوتبال را تهدید ندانید. فوتبال یک فرصت است. در آن ۱۰ روزی که ایران در جام جهانی بود، مردم خیلی خوشحال بودند. فوتبال ابزار مفیدی است اما در ایران نگاه‌ها متفاوت است .

#سپاهان #اصفهان #آبادان #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نقش_جهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
Loading...
من هیچوقت دوست نداشتم مورد آزمایش و امتحان قرار بگیرم. سالیان سال همه تلاشم را می‌کردم که از امتحان ...
Media Removed
من هیچوقت دوست نداشتم مورد آزمایش و امتحان قرار بگیرم. سالیان سال همه تلاشم را می‌کردم که از امتحان بیرون بیایم. اما این امتحانات همچنان اتفاق می‌افتاد-راهی برای انکار وجود نداشت به همین دلیل باید راهکارم را عوض می‌کردم تا ببینم در پس این امتحانات چیست. این یعنی باید تشخیص می‌دادم که این بحران‌ها ... من هیچوقت دوست نداشتم مورد آزمایش و امتحان قرار بگیرم. سالیان سال همه تلاشم را می‌کردم که از امتحان بیرون بیایم. اما این امتحانات همچنان اتفاق می‌افتاد-راهی برای انکار وجود نداشت✋
به همین دلیل باید راهکارم را عوض می‌کردم تا ببینم در پس این امتحانات چیست. این یعنی باید تشخیص می‌دادم که این بحران‌ها چالشی از طرف خداوند است تا درس‌هایی ارزشمند برای رشد کردن و قوی‌تر شدن بگیرم. آنوقت پاداشی گرفتم که قبلاً تجربه نکرده بودم. خداوند رشد بیشتر و بیشتر را برایم فراهم کردوالبته آرامش👌 اینجا بود که وقتی طوفان مشکلات و سختی‌ها دوباره به سراغم می‌آمد(با تمام سختی هاش) برای آن آماده بودم، چون دیگر آنها را به عنوان فرصتی برای به دست آوردن رشد و قدرت بیشتر می‌دیدم.
به این ترتیب سختی‌ها ابزاری برای رشد و رسیدن به تعالی خواهد شد.
خیلی برام پیش آمده و میدانم بازم پیش میادکه
⬅ زاویه دیدم را نسبت به زندگی تغییر بدهم
#بانوی_هزاره_سوم ⬇️
@Banooye_hezareye_sevvom
#ایران #گلستان #گرگان #مهدیه_صبوحی #صبوحی #فعال_اجتماعی #حقوق_شهروندی #مدرس #مدیریت_شهری
#مهندس_معمار #دیزاین #طراحی_شهری
#Iran #Golestan #Gorgan #saboohi #Mahdieh_saboohi
#Architecturedose
Read more
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 <span class="emoji emoji1f539"></span>افتتاح بندر خشک استان سمنان با قابلیت صادرات به چین با حضور وزیرصمت . <span class="emoji emoji1f539"></span>برنامه ...
Media Removed
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 افتتاح بندر خشک استان سمنان با قابلیت صادرات به چین با حضور وزیرصمت . برنامه ریزی برای تولید مواد اولیه قطعات خودرو در داخل . . آیین افتتاح گمرک منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و فعالان اقتصادی و مسئولان استانی برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع ... ‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
🔹افتتاح بندر خشک استان سمنان با قابلیت صادرات به چین با حضور وزیرصمت .
🔹برنامه ریزی برای تولید مواد اولیه قطعات خودرو در داخل
.
.
آیین افتتاح گمرک منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و فعالان اقتصادی و مسئولان استانی برگزار شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني "خرد"، وزیر صنعت، معدن وتجارت در این مراسم پس از استماع گزارش مسئولان مربوطه اشاره کرد: منطقه آزاد گرمسار از موقعیت سوق الجیشی مناسبی برخوردار است و اگر با اتصال به راه آهن اینچه برون اتمام یابد، امکان صادرات تا کشور چین فراهم شده و از سوی دیگر در چهارراه مراکز مواصلاتی نزدیک به پایتخت قرار گرفته است.
وی افزود: این منطقه ویژه ، امکان این که بتواند به یک بندر خشک و پر رونق تبدیل شود را دارد و امیدوارم در کنار واحدهای تولیدی، وجود گمرک بتواند حداکثر توان را در اختیار تولید قرار دهد و به دور از بروکراسی‌های اداری و به همت تولید کنندگان این رونق شکل خواهد گرفت .
شریعتمداری ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریال راه اندازی شده که این حجم سرمایه گذاری ،علاوه بر منابع داخلی منطقه است .
وی افزود: با توجه به نظریه انقلاب چهارم صنعتی، باید شرایطی را ایجاد کنیم که سازمان‌های توسعه‌ای در وزارت صمت به سمت فعالیت‌های اقتصادی نوآورانه حرکت کنند و این روند تا کنون در صنعت کشور جاری بوده است.
وزیر صنعت ، معدن وتجارت افزود: وقتی که انقلاب پیروز شد حداکثر 800 الی 900 واحد صنعتی در کشور وجود داشت اما امروز فقط 800 شهرک صنعتی در کشور داریم که بیش از 5 هزار واحد تولیدی و علاوه بر آن حدود ده ها هزار واحد صنفی فعال در کشور وجود دارد.
شریعتمداری ادامه داد : براساس گزارش صندوق توسعه ملی، ایران هجدهمین اقتصاد جهان است که با برنامه ریزی و فعالیت‌های مؤثر می‌تواند رتبه بهتری از بازار جهانی را در اختیار بگیرد.
وی ادامه داد : تلاش‌هایی که دشمن علیه کشور انجام می‌دهد مانند یک گلوله برفی است که به سمت ما پرتاب می‌شود و ما نباید به وسیله صحبت‌های مبتنی بر نا امیدی و یا پمپاژ عدم قطعیت، این گلوله برف را تبدیل به بهمن کنیم ، باید با امید راه‌های توسعه ای موجود را ادامه دهیم.
لینک مطلب:
http://mohammadshariatmadari.ir/node/92014881
---
‏@M.Shariatmadari
‏‎ پايگاه اطلاع رساني #خرد
#محمدشريعتمداري
Read more
<span class="emoji emoji1f6a9"></span>هفت نکته کلیدی در مورد حیدرالعبادی و عراق؛ . شاید العبادی به دنبال کرسی نخست وزیری با چراغ سبز آمریکاست . . 1️⃣ ...
Media Removed
هفت نکته کلیدی در مورد حیدرالعبادی و عراق؛ . شاید العبادی به دنبال کرسی نخست وزیری با چراغ سبز آمریکاست . . 1️⃣ دوره نخست وزیری #العبادی به پایان رسیده و او اکنون منتظر است تا نخست وزیر جدید تعیین شود و مسئولیت را به او واگذار کند. لذا وعده همراهی او با تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اگرچه تلخ ... 🚩هفت نکته کلیدی در مورد حیدرالعبادی و عراق؛
.
شاید العبادی به دنبال کرسی نخست وزیری با چراغ سبز آمریکاست
.
.
1️⃣ دوره نخست وزیری #العبادی به پایان رسیده و او اکنون منتظر است تا نخست وزیر جدید تعیین شود و مسئولیت را به او واگذار کند. لذا وعده همراهی او با تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اگرچه تلخ است اما احتمالا واشنگتن نیز روی وعده کسی که تا چند هفته دیگر ممکن است نخست‌وزیر نباشد، چندان حساب باز نخواهد کرد مگر این‌که توان نخست‌وزیر کردن او را داشته باشد.
.
.
2️⃣العبادی شخصیت محبوبی در #عراق نیست. ۲۷ هزار رای او در انتخابات پارلمانی اردیبهشت‌ماه به خوبی این را اثبات کرد. او اکنون با سیاست‌ورزی به دنبال این است تا دوباره بر کرسی نخست‌ وزیری بنشیند. این اقدام العبادی البته می‌تواند واجد یک معنای دیگر هم باشد؛ او از ایران برای حمایت از دور جدید نخست‌وزیری‌اش ناامید شده و به جانب آمریکا رفته است و یا این‌که وزنه‌ی آمریکا را در تعیین نخست‌وزیر، سنگین‌تر یافته است. .
.
3️⃣طبیعی است که مردم و نخبگان ایرانی از بالاترین مقام اجرایی کشور عراق انتظار چنین موضعی را نداشته باشند. #ایران در مبارزه با #داعش در کنار دولت و #ملت_عراق بود.
.
.
4️⃣ نخبگان و #خواص سیاسی و کسانی که به هر دلیلی تریبون دارند، نمی‌توانند بدون فهم موقعیت سیاسی العبادی و چرایی اتخاذ چنین موضعی، در تریبون‌های خود، ضد عراق موضع بگیرند. ترویج و تشدید عراق‌ستیزی اکنون برای برخی، به یک ژست میهن‌دوستی تبدیل شده است! چنین موضعی جز این‌که ملت عراق را از ایران دور ساخته و زمینه را برای سوگیری متفاوت عراق در سیاست خارجی فراهم می‌سازد، کارکرد دیگری ندارد .
.
.
5️⃣ شوربختانه مواضع برخی خواص ایرانی در ضدیت با عراق، با همان سرعتی که موضع العبادی در ایران منتشر شد، به گوش عراقی‌ها رسیده و واکنش تند آن‌ها را برانگیخته است. این بدان معناست که خط غیرمنطقی عراق‌ستیزی در ایران، بر تشدید ایران‌ستیزی برخی در عراق اثرگذار است و بالعکس. این دو خط، هم‌افزایی دارند.
.
.
6️⃣مواضع گروه‌ها و شخصیت‌های عراقی در محکومیت موضع العبادی و همراهی و همدلی با ایران امری مبارک است که باید قدر آن را دانست. چنین مواضعی که ایران باید زمینه‌ی توسعه آن به طیف‌های مختلف عراق را فراهم سازد، علاوه بر این‌که العبادی را از کرده‌ی خود پشیمان خواهد ساخت، بر رفتار نخست‌وزیر آینده عراق – حتی اگر العبادی باشد – اثرگذار خواهد بود. .
.
7️⃣ مهم‌تر از همه این است که نیازهای امنیتی عرا .
ادامه در کامنت ها
Read more
. <span class="emoji emoji26a0"></span>️جزئیات بسته پیشنهادی اروپا برای توافق جدید با ایران . <span class="emoji emoji1f53b"></span>تداوم تحریم‌ها، پذیرش محدودیت‌های ...
Media Removed
. ️جزئیات بسته پیشنهادی اروپا برای توافق جدید با ایران . تداوم تحریم‌ها، پذیرش محدودیت‌های جدید در غنی‌سازی و خودداری از ساخت و طراحی موشک‌های بالستیک/ تیم ایرانی باز هم عقب‌نشینی خواهد کرد؟! . . حمید بعیدی‌نژاد پیش از آغاز رسمی مذاکرات ایران و سه‌کشور اروپایی پیرامون برجام، خبر ... .
⚠️جزئیات بسته پیشنهادی اروپا برای توافق جدید با ایران
.
🔻تداوم تحریم‌ها، پذیرش محدودیت‌های جدید در غنی‌سازی و خودداری از ساخت و طراحی موشک‌های بالستیک/ تیم ایرانی باز هم عقب‌نشینی خواهد کرد؟!
.
.
🔹حمید بعیدی‌نژاد پیش از آغاز رسمی مذاکرات ایران و سه‌کشور اروپایی پیرامون برجام، خبر از ارائه یک بسته‌ پیشنهادی، توسط این سه‌کشور به ایران داده است. در جمع‌بندی آن‌چه که خبرگزاری‌ها تاکنون منتشر کرده‌اند بسته پیشنهادی سه‌کشور اروپایی نه‌تنها هیچ‌ سودی برای ایران ندارد بلکه باید آن را یک توهین آشکار به حقوق مردم ایران دانست که درنتیجه ضعف تیم مذاکره کننده ایرانی و روحیه سلطه‌مآبانه و استکباری کشورهای اروپایی ایجاد شده است. .
🔹در همین راستا جزئیات برخی از خواسته‌های محتمل سه کشور اروپایی در بسته‌ پیشنهادی خود به ایران به شرح زیر است:
1- ایران از ساخت و طراحی موشک‌های‌ بالستیک به ویژه قاره‌پیما خودداری نماید. .
2- بعد از سال 2025 که محدودیت‌های برجام به پایان می‌رسد، ایران باید تعهدات جدیدی در خصوص محدودیت‌های غنی سازی را پذیرا باشد .
3- در بعد منطقه‌ای ایران باید با تامین خواسته‌های کشورهای اروپایی‌ محدودیت‌های زیادی را پذیرا شود (برکناری بشار اسد از ریاست جمهوری سوریه) .
4- ایران باید از هرگونه کمک و انتقال موشک و فناوری‌های دفاعی به سوریه، یمن و حزب‌الله خودداری کند( تا از این طریق منافع اسرائیل تامین شود) .
5- اجازه بازرسی از مراکز نظامی خود را به آژانس بدهد.
. 🔹مضاف بر این خواسته‌های سلطه‌مآبانه نکته جالب آن‌جا است که در بسته پیشنهادی سه کشور اروپایی خبری از مقابله عملیاتی و تضمین شده با تحریم‌های آمریکا و تامین منافع ایران در حوزه‌های بسیار مهمی چون نفت، بانک، گاز و پتروشیمی نیست! به زبان ساده‌تر یعنی این‌که سه‌کشور اروپایی نه‌تنها قصدی برای مقابله با آمریکا ندارند بلکه منظورشان ازضرورت حفظ برجام، نیل به خواسته‌های اصلی دونالد ترامپ است!
#برجام
Read more
Loading...
دست به مایو ممنوع پوریا عالمی «ای آنکه مذاکره شعارت؛ استخر فرح در انتظارت». چند روز پیش که یک بابایی ...
Media Removed
دست به مایو ممنوع پوریا عالمی «ای آنکه مذاکره شعارت؛ استخر فرح در انتظارت». چند روز پیش که یک بابایی یک تابلو وسط یک جایی گرفت دستش و جمله بالا روش نوشته شده بود، همه فکر کردیم از دستشان در رفته! اما پایه تابلو، یک برچسب اموال داشت و خیلی بزرگ توضیح داده بود: داداش، بعد از اینکه به صورت خودجوش این تابلو ... دست به مایو ممنوع
پوریا عالمی «ای آنکه مذاکره شعارت؛ استخر فرح در انتظارت». چند روز پیش که یک بابایی یک تابلو وسط یک جایی گرفت دستش و جمله بالا روش نوشته شده بود، همه فکر کردیم از دستشان در رفته!
اما پایه تابلو، یک برچسب اموال داشت و خیلی بزرگ توضیح داده بود: داداش، بعد از اینکه به صورت خودجوش این تابلو را نشان دادی و کردی توی چشم دوربین، باید تابلو را برگردانی به اموالی، چون صاحاب دارد؛ بی‌صاحاب که نیست برداری ببری خونه. بعد از این کار بود که 60 نفر افتادند به تکذیب که این تهدید نیست. 300 نفر گفتند اصلا ما تابلو نداریم. 500 نفر گفتند ما اصلا خودجوش نداریم؛ داشته باشیم هم نهایتا خودتراش داریم. ‌هزارو300 نفر هم گفتند اصلا آن روز در آنجا هیچ مراسمی برگزار نشده که حالا یک نفر به صورت خودجوش یکی از تابلوهای خودجوش را دستش گرفته باشد! ما هم قبول کردیم؛ یعنی گفتیم به‌هرحال ممکن است از دست هر کسی در برود. بزرگ و کوچک که ندارد.
تا اینکه دیروز ایسنا و روزنامه ایران گزارش دادند که «بر اساس فیلمی که از سخنرانی یک مداح مشهور منتشر شده، وی با اشاره به اقدامات مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و برنامه‌های دولت حسن روحانی می‌گوید: «اون یارو آخرش در استخر مرد، این یارو هم آخرش در استخر می‌میرد». و از دیروز همه می‌گویند دوباره رئیس‌جمهور رسما تهدید شده! ما اما می‌گوییم اصلا مسئله تهدید و این چیزها نیست. مسئله سُرخوردن است. همه می‌دانیم که سیاست صابونی است که به تن هر سیاست‌مداری خواهد خورد. حالا اگر این صابون کف زمین باشد و یکی پاش برود و سُر بخورد، مقصر صابون است؟ یا آنکه سُر خورده؟ بعد هم الان مشکل همه افرادی که روحانی را دعوت به استخر می‌کنند دقیقا همان مشکلی است که با هاشمی‌رفسنجانی دارند؛ یعنی می‌گویند وسط بحران آب و خشک‌سالی کسی که استخر می‌رود باید پای لرزش هم بنشیند. آیا اگر هاشمی‌رفسنجانی جای استخر می‌رفت پارک ارم یا پارک ملت، کسی با او مشکل داشت؟ پس بهتر است روحانی هم تا اطلاع ثانوی دست به مایو نبرد.
جمع‌بندی: سوفیا... عشقم... یه‌طوری رئیس‌جمهور مملکت را به استخر بفرما می‌زنند که آدم می‌گوید دیگر توی آزادی بیان به خودکفایی رسیده‌ایم و می‌توانیم مازادش را صادر کنیم.
عاشق بی‌زبان تو؛ میدون دوم
روزنامه شرق
#پوریا_عالمی
#روزنامه_شرق
#استخرفرح
#رفسنجانی
#روحانی
Read more
اتومبیلی که در ابتدا مشاهده کردید فقط برای جلب توجه بود و اینکه پست از سوی "سِرچ پَنِلِ اینستاگرام" بهتر پذیرفته و پخش شود. پرسش امروزه بسیاری از ایرانیان( برخی نیز با سینه و یقه چاک خورده!!) اینست که چرا؟؟؟؟ چرا دلار پانزده هزار تومن؟ چرا اوباش شهرداری دستفروشان را کتک میزنند؟ چرا مجلس به ... اتومبیلی که در ابتدا مشاهده کردید فقط برای جلب توجه بود و اینکه پست از سوی "سِرچ پَنِلِ اینستاگرام" بهتر پذیرفته و پخش شود.
پرسش امروزه بسیاری از ایرانیان( برخی نیز با سینه و یقه چاک خورده!!) اینست که چرا؟؟؟؟
چرا دلار پانزده هزار تومن؟
چرا اوباش شهرداری دستفروشان را کتک میزنند؟
چرا مجلس به سریال شهر موشها شبیه است؟
چرا رئیس جمهور (با کفش گوچی) را به مرگ تهدید میکنند؟
چرا به کنسولگری و پرچم ایران توهین میشود؟
چرا صدها نفر با گوشی موبایل از پرتاب موشک فیلم برداری میکنند ؟؟؟؟؟؟
و چرا پوشک و نوار بهداشتی بزرگترین و مهمترین موضوع حکومتی،ملی،امنیتی در جامعه ما میشود؟؟؟؟؟
پاسخ ساده است: چون یک ملت با هزاران سال پیشینه فرهنگی،اجتماعی، دینی و " تاریخی" هنوز معنی خطوط راهنمائی را نمیداند!!
البته شما خواننده گرامی این پست یقینا استثنا هستید، بله، منظور من دیگر افراد
این جامعه هستند.
این مورد استثنا و قائده مرحوم برتولت برشت واقعا اینجا مصداق واقعی دارد!
از خود بپرسیم: چرا در یک خیابان در محله ما، ابتدا یک خط ممتد روی آسفالت میکشند،سپس نیمدایره های فلزی روی همان خط میکارند، بعد موانع چهارگوش زرد با لبه های تیز( با صدای ناخوشایند برخورد با لاستیک اتومبیل)را جایگزین آنها کرده ، چند هفته بعد جدا کننده های ممتد پلاستیکی با ارتفاع ده سانت و در نهایت یا بلوک بتنی و یا دیوار جای خط را میگیرد!؟؟؟؟
برخی میگویند : وارد کننده یا فروشنده این ابزار، پسر یا یکی از بستگان فلان وزیر یا نماینده مجلس است و اندک پولی و لقمه نانی به وی میرسد ! .
اما سبب چیز دیگریست، مردم بلد نیستند و نمیخواهند و نمیتوانند مفهوم یک خط سفید ممتد را درک کنند. این بزرگترین علت سقوط و هبوط یک جامعه است.
به همین سبب نیز هست که در اجلاس سران اکبرجوجه در برابر میهمانان قرار میگیرد بی آنکه" دکتر های سرآشپز" که متخصص پختن آبگوشت با "سنگ" هستند ، از پروتوکل پذیرائی بین المللی آگاه باشند ( که هر نوع استخوانی در خوراک میهمانان سیاسی ممنوع است!!)
و روز جمعه خیار ماست را بعنوان پیش غذا در برابر میهمانان سیاسی روس و ترک قرار بدهند!!!!؟؟؟
ملت ایران هنوز در تونل ها سبقت میگیرند، از روی خطهای ممتد دوبل یا قرمز رد میشوند و روی خطکشی عابر پیاده ترمز میکنند !
این ملت باید با بزرگترین معضل تاریخ بشریت یعنی پوشک بچه و پد بزرگسال دست بگریبان باشد.
جایزه این مردم دلار پنجاه هزارتومنی و پراید صد ملیون تومنی است، بامید پروردگار بزرگ.!
سبب اصلی این پست برخورد دو نفر، فقط دونفر با استوری دیروزم بود. این حد از نافهمی نوبر است!
Read more
«حامد کاویانپور» بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس، گفت: مشکل «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی ...
Media Removed
«حامد کاویانپور» بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس، گفت: مشکل «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی و پرسپولیسی ها کاملا مشهود است و نمی‌توان آن را انکار کرد. کاویانپور روز یکشنبه با اشاره به فهرست جدید تیم ملی گفت: در این لیست خیلی از بازیکنان لژیونر هستند و این موضوع قابل تحسین است که بازیکنان برای ... «حامد کاویانپور» بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس، گفت: مشکل «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی و پرسپولیسی ها کاملا مشهود است و نمی‌توان آن را انکار کرد.
کاویانپور روز یکشنبه با اشاره به فهرست جدید تیم ملی گفت: در این لیست خیلی از بازیکنان لژیونر هستند و این موضوع قابل تحسین است که بازیکنان برای حضور در تیم ملی کیفیت خود را بالا می برند تا به فوتبال اروپا برسند. این از جمله کارهایی است که کی روش انجام داده و انگیزه‌ای برای بازیکنان ایرانی ایجاد کرده است و نمی‌توان روی این موضوع نقطه سیاهی پیدا کرد.
وی افزود: اما نمی توانیم مشکل کی روش و پرسپولیسی ها را انکار کنیم، چرا که واقعاً چند بازیکن پرسپولیس مستحق دعوت به تیم ملی بودند.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: همانطور که کی‌روش کارنامه‌اش مشخص است و نمی توان از کارنامه ورزشی وی انتقاد کرد همانطور هم نمی توان از تیمی که سه سال پیاپی بهترین فوتبال را از خودش به نمایش می گذارد و قهرمان یک کشورشده و همچنین بازیکنان این تیم بهترین آمار را از خودشان به جای گذاشتند، بازیکنی را به تیم ملی دعوت نکرد. دیگر مشخص است که برخی انتخاب ها واقعاً از روی غرض ورزی شخصی است مانند وقتی که تیمی در نیمه نهایی آسیا بود و سرمربی تیم ملی با بیان اینکه بازیکنان این تیم اضافه وزن دارند آنها را به تیم ملی دعوت نکرد.
کاویانپور در مورد دعوت برخی بازیکنان که پیش از این خداحافظی کرده بودند و نامشان دوباره در لیست تیم ملی دیده می شود تصریح کرد: این موضوع قشنگ نیست که بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی کرده دوباره بخواهد دعوت شود اما این اتفاق در حال حاضر رخ داده است این مشکلی است که وجود دارد. اگر کی‌روش مشکل این بازیکنان را حل کرده باید آن را در رسانه ملی اعلام و اطلاع رسانی کنند و سپس دعوت صورت گیرد و اینکه بازیکنی بیاید و خداحافظی کنم و دوباره توسط سرمربی تیم ملی به اردو دعوت شود این کار از دید من قشنگ نیست.
وی در پایان در مورد شانس تیم ایران برای قهرمانی در آسیا گفت: در بهترین شرایط هستیم نفرات تیم ملی هم همان قبلی ها هستند و با توجه به اینکه شکل تیمی حفظ شده هیچ توقعی جز قهرمانی از تیم ملی در جام ملت های آسیا نمی رود.
#perspolis_66_fanpage
#perspolis
Read more
Loading...
 #ارتش در نگاه قانون اساسي ايران ؛ نگاهي ساده و بدور از تشريح بر نص صريح اصول قانون اساسي ايران در خصوص ...
Media Removed
#ارتش در نگاه قانون اساسي ايران ؛ نگاهي ساده و بدور از تشريح بر نص صريح اصول قانون اساسي ايران در خصوص ارتش مقدس كشور اسلامي. اصل 143: - ارتش جمهوری اسلامی ایران پاسداری ‌از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی کشور را برعهده دارد. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 144: ... #ارتش در نگاه قانون اساسي ايران ؛

نگاهي ساده و بدور از تشريح بر نص صريح اصول قانون اساسي ايران در خصوص ارتش مقدس كشور اسلامي.

اصل 143: - ارتش جمهوری اسلامی ایران پاسداری ‌از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی کشور را برعهده دارد. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 144: - ارتش جمهوری اسلامی ایران باید ارتشی اسلامی باشد که ارتشی مکتبی و مردمی است و باید افرادی‌ شایسته را به خدمت بپذیرد که به اهداف انقلاب اسلامی مؤمن و در راه تحقق آن فداکار باشند. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 145: - هیچ فرد خارجی به عضویت در ارتش و نیروهای انتظامی کشور پذیرفته نمی‌شود. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 146: - استقرار هرگونه پایگاه نظامی خارجی در کشور هر چند به عنوان استفاده‌های صلح‌آمیز باشد ممنوع است‌. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 147: - دولت باید در زمان صلح از افراد وتجهیزات فنی ارتش در کارهای امدادی‌، آموزشی‌، تولیدی وجهادسازندگی‌، با رعایت کامل موازین عدل اسلامی استفاده کند درحدی که به آمادگی رزمی ارتش آسیبی وارد نیاید. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 148: - هر نوع بهره‌برداری شخصی از وسایل وامکانات ارتش و استفاده شخصی از افراد آنها به صورت گماشته ‌، راننده شخصی و نظایر این ها ممنوع است‌. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 149: - ترفیع درجه نظامیان و سلب آن به موجب ‌قانون است‌. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 150: - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در نخستین‌ روزهای پیروزی این انقلاب تشکیل شد، برای ادامه نقش خود درنگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن پابرجا می‌ماند، حدود وظایف ‌و قلمرو مسئولیت این سپاه در رابطه با وظایف و قلمرو مسئولیت ‌نیروهای مسلح دیگر با تاکید بر همکاری و هماهنگی برادرانه میان ‌آنها به وسیله قانون تعیین می‌شود. قانون مربوطه: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران * اصل 151: -دولت موظف است برای‌ همه افراد کشور، برنامه و امکانات آموزش نظامی را برطبق موازین ‌اسلامی فراهم نماید، به طوری که همه افراد همواره توانایی دفاع‌مسلحانه از کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران را داشته باشند، ولی داشتن اسلحه باید با اجازه مقامات رسمی باشد.
#حبيب_نيكبخت
#وكيل_الرعايا #وكيل_نيكبخت #قانون #ارتش #اساسي #ايران #وطن #fallow4fallow #like4like #وكالت #قضاوت #بيشتر_بدانيم #ارشد_خصوصي #دكتري_حقوق #آموزش #ملت #مقاومت
Read more
<span class="emoji emoji1f3b8"></span>راك مي زنيم ؛ راك اند رول کارلوس کی روش آیا یک پیشگوی کار درست است یا او را می توانیم بدل دیوید کاپر فیلد ...
Media Removed
راك مي زنيم ؛ راك اند رول کارلوس کی روش آیا یک پیشگوی کار درست است یا او را می توانیم بدل دیوید کاپر فیلد بدانیم؟ کی روش پیش از بازی با الجرایز در نشست خبری تیم ملی به نکته هایی اشاره کرد که نشان داد او در پیشگویی هم کارش درست است؛ کی روش گفت بازیکنان ملی پوش با حضور در مسابقات داخلی به سطح آمادگی مورد ... 🎸راك مي زنيم ؛ راك اند رول
کارلوس کی روش آیا یک پیشگوی کار درست است یا او را می توانیم بدل دیوید کاپر فیلد بدانیم؟
کی روش پیش از بازی با الجرایز در نشست خبری تیم ملی به نکته هایی اشاره کرد که نشان داد او در پیشگویی هم کارش درست است؛
کی روش گفت بازیکنان ملی پوش با حضور در مسابقات داخلی به سطح آمادگی مورد نظر در جام جهانی نمی رسند. او سوالش را این گونه پاسخ داد؛ «بازیکنان ما می‌توانند مقابل رونالدو 10 بار بپرند؟ نخیر تا این حد این شانس را ندارند!»
در ورزشگاه آلینانتس،رونالدو آن گل استثنایی به یوونتوس را چگونه به ثمر رساند؟ رونالدو چند متر پرید؟
2.38 متر رونالدو از زمین بلند شد و آن قیچی برگردان را صاف کوبید به قلب دروازه یووه؛ مدافعان یوونتوس هم فقط او را تماشا کردند...
پیشگویی کی روش درباره پرش های رونالدو خیلی زود به حقیقت پیوست و ما می خواهیم با بازیکنانی که در لیگ داخلی حضور دارند و سطح مسابقات لیگ برتر،رونالدو را مهار کنیم یا به بازیکنان اسپانیا درس عبرت بدهیم!
کی روش در همان مصاحبه برای این که موضوع را به خوبی حلاجی کند گفت «شما حالا از مراکش چه انتظار دارید؟ یک میهمانی بزرگ؟ از پرتغال واسپانیا چه انتظاری دارید؟ والس یا اوپرا؟ این بازی‌ها نوعی راک اند رول هستند، سریع و جنگنده.»
والس به حرکات موزن محلی در اروپا می گویند که طرفین کمترین میزان تحرک را دارند.
اوپرا آمیزه ای از موسیقی و نمایش است که شدت هیجان در آن اندک است اما «راک اند رول» که کی روش از این موسیقی نام برد به شدت ریتمیک و تند است و کی روش حریفان ایران در جام جهانی را راک اند رول لقب داد...
چه مثال بی نظیری؛ ما از همان روز علیه آنچه کی روش گفت موضع گرفتیم و حرف های او را توهین به بازیکنان و مربیان داخلی تحلیل کردیم؛
در شرایطی که منطق و دانش مدرن روز به همه باید نهیب می زد آنچه به عنوان حقیقت بر زبان می آید ناسزا و توهین نیست.
تیم ملی ایران برای این که آماده و مهیای رقابت های جام جهانی شود باید حداقل 40 روز متفاوت را سپری کند؛
تیم ملی باید از این حالت والس گونه بیرون بیاید.
تیم ملی باید به مقصد راک اند رول سوق پیدا کند؛ تیم ملی ایران باید برای مهار این رونالدوی غیر قابل مهار آماده شود. درک این مسائل ساده آن قدر ها هم که تصور می کنیم سخت نیست..
Read more
الهه کولایی: فشارهای آمریکا همگرایی ترکیه، روسیه و ایران را بیشتر کرد الهه کولایی، استاد دانشگاه ...
Media Removed
الهه کولایی: فشارهای آمریکا همگرایی ترکیه، روسیه و ایران را بیشتر کرد الهه کولایی، استاد دانشگاه و نماینده سابق مجلس در مصاحبه با یورونیوز گفت که پیامد سیاست های افراطی دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، سه کشور ایران، روسیه و ترکیه را به سمت چشم پوشی از حوزه های اختلاف و یکپارچه سازی و هماهنگ ... الهه کولایی: فشارهای آمریکا همگرایی ترکیه، روسیه و ایران را بیشتر کرد
الهه کولایی، استاد دانشگاه و نماینده سابق مجلس در مصاحبه با یورونیوز گفت که پیامد سیاست های افراطی دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، سه کشور ایران، روسیه و ترکیه را به سمت چشم پوشی از حوزه های اختلاف و یکپارچه سازی و هماهنگ سازی سیاست ها در برابر تهدیدهای مشترک برده است.

خانم کولایی معتقد است که نشست سران این کشور‌ها در روز جمعه اهمیت فراوانی دارد «اما نقطه اتکا باید در داخل مرزهای ملی و مردم باشد چرا که نه فقط ترکیه و روسیه که دیگر کشورهای اروپایی و امریکا هم نشان داده اند که قابل اعتماد نیستند.» نشست سران سه کشور ایران، ترکیه و روسیه روز جمعه در تهران برگزار خواهد شد. نشستی که هرچند گفته می‌شود با محوریت مسائل سوریه است اما توسعه مناسبات اقتصادی، سیاسی و بین المللی نیز از گزینه های مورد بحث در این نشست خواهد بود. پیش از این قرار بود که این نشست در شهر تبریز در شمال غربی ایران برگزار شود.

گزارش کامل را در وبسایت یورونیوز فارسی بخوانید.
#euronews #euronewspersian #euronewspe #iran
Read more
Loading...
. رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: کمبود قطعه که از سوی خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام ...
Media Removed
. رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: کمبود قطعه که از سوی خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام شده، بهانه‌ای بیش نیست و آنها خواب رشد یکباره قیمتها در سال ۹۱ و ۹۲ را در سر می‌پرورانند. به گزارش مهر ، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو معتقد است، آنچه خودروسازان برای افزایش ... .
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: کمبود قطعه که از سوی خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام شده، بهانه‌ای بیش نیست و آنها خواب رشد یکباره قیمتها در سال ۹۱ و ۹۲ را در سر می‌پرورانند.
به گزارش مهر ، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو معتقد است، آنچه خودروسازان برای افزایش قیمت‌ها اعلام کرده‌اند، از جمله کمبود قطعه، بهانه‌ای بیش نیست و آن‌ها خواب رشد یکباره قیمت‌ها را در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ در سر می‌پرورانند.
سعید موتمنی با بیان اینکه با چراغ سبز مجلسی‌ها به‌تدریج عرضه خودروها قطره چکانی شد و سایپا، ایران خودرو و حتی شرکت‌های چینی‌فروش خود را متوقف کردند، گفت: به این ترتیب، در کمتر از سه هفته شاهد متوسط اختلاف قیمت تا ۲۵ میلیون تومانی خودروها بین کارخانه و بازار شدیم و بررسی‌ها نشان می‌دهد از ۳۰ فروردین ماه تاکنون بیش از ۸۵ درصد اختلاف قیمت ایجاد شده است.
️رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو یادآوری کرد: خودروسازان به رسم همیشه، در آغاز امسال نیز بر طبل گران کردن خودرو کوبیدند و در نهایت افزایش حدود ۸ درصدی قیمت‌ها برایشان مصوب شد، اما به این رقم راضی نشدند و با چراغ سبز یاد شده، اکنون برنامه افزایش دیگری را در سر می‌پرورانند.
️وی اضافه کرد: خودرویی که امروز از کارخانه بیرون می‌آید، مربوط به تولید هفت تا هشت ماه پیش است که با ارز ۳۸۰۰ تومانی تأمین قطعه شده‌است؛ چرا در حالی که کمتر از یک ماه از تحریم صنعت خودروسازی می‌گذرد، می‌گویند قطعه نداریم؟!
وی تصریح کرد: این در حالی است که تا دیروز خودروسازان با پیش کشیدن بحث خودکفایی، آدرس غلط به مردم می‌دادند و امروز می‌گویند قطعه تمام کرده‌اند.
مؤتمنی ادامه داد: امروز خودرو در زندگی افراد نقش کالای اساسی دارد و به اعتقاد من باید به خودروهای کمتر از ۷۰ میلیون تومانی که عامه مردم سوار می‌شوند، ارز رسمی تعلق بگیرد تا بهانه از خودروسازان گرفته شود.
️رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو به آغاز فروش ویژه «عید تا عید» ایران خودرو در بیست و نهم مرداد گذشته اشاره کرد و افزود: مطابق مستندات، ایران خودرو از شش روز پیش از آن به همه نمایندگی‌های خود بخشنامه کرد می‌توانند به اندازه ۵ میلیارد تا ۴۰ میلیارد تومان خرید عمده (سبدی) با سود ۲۰ درصد داشته باشند، در حالی که برای مردم سود ۱۵ درصدی در نظر گرفته و سایت فروش در کمتر از نیم ساعت بسته شد.
وی ادامه داد: وقتی در صنعت خودرو انحصار داشته‌باشیم،خودروسازان نیز از فرصت سوء‌استفاده می‌کنند .
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span>لطفا ورق بزنید<span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> . <span class="emoji emoji1f534"></span>سيف:بانك مركزي با مجوز نهاونديان دلار را گران كرد! . <span class="emoji emoji1f539"></span>سيف رئيس پيشين ...
Media Removed
لطفا ورق بزنید . سيف:بانك مركزي با مجوز نهاونديان دلار را گران كرد! . سيف رئيس پيشين بانك مركزي در اظهاراتي جديد گفته : بانك مركزي با دستور مستقيم نهاونديان معاون اقتصادي رئيس جمهور قيمت دلار را در بازار تا هشت هزار تومان افزايش داده بود. . اين در حاليست كه قبل از اين مقامات دولتي ... 🔴🔴🔴لطفا ورق بزنید🔴🔴🔴
.
🔴سيف:بانك مركزي با مجوز نهاونديان دلار را گران كرد!
.
🔹سيف رئيس پيشين بانك مركزي در اظهاراتي جديد گفته : بانك مركزي با دستور مستقيم نهاونديان معاون اقتصادي رئيس جمهور قيمت دلار را در بازار تا هشت هزار تومان افزايش داده بود.
.
🔹اين در حاليست كه قبل از اين مقامات دولتي افزايش قيمت دلار را تاثير تحريم هاي جديد امريكا بر بازار ارز مي دانستند.
.
🔹با انتشار اين خبر موجي از اعتراض ها توسط كاربران شبكه هاي اجتماعي نسبت به عملكرد دولت و شخص نهاونديان ايجاد شده است.
.
همه این مسائلی و سخنانی که بازنشر شد، ثابت می کند که تحریم های اقتصادی اگر نگوییم هیچ تأثیری نداشته است اما می توان گفت که تأثیر تحریم های اقتصادی به اندازه تصمیمات اقتصادی بر بازار ارز و طلا تأثیر نگذاشته است.
.
آقای نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور اکنون باید توضیح دهد که چرا چنین درخواستی را مطرح کرده و درخواست افزایش قیمت ارز او نیز اجرا شده است؟
.
آقای سیف نیز باید توضیح دهد که چرا زیر بار خواسته فردی رفته که قانوناً نمی تواند بر روی رئیس کل بانک مرکزی تأثیر بگذارد و به او دستور دهد که خواسته او را اجرا کند.
.
شخص رئیس جمهور آقای روحانی نیز باید در این زمینه پاسخگو باشد.
.
یکی از دلایل و اهدافی که برخی در نشان دادن تأثیر تحریم های اقتصادی آمریکا پس از خروج از برجام تلاش می کنند، این است که فضا را به گونه ای پیش ببرند که دست آخر، کار به مذاکره و توافق با آمریکا بکشد.
.
#گرانی
#تورم
#رانت
#آقازاده
#آقازاده_ها
#پارتی
#پول
#ثروت
#بیت_المال
#مردم
#اشرافیت
#اشرافیگری
#فقر
#فقرا
#پول
#ثروت
#سکه
#طلا
#دلار
#دولت
#بانک_مرکزی
#بانک
#نهاوندیان
#خیانت
#ایران
#تهران
#رهبر
#خامنه_ای
#امام_خامنه_ای
#khamenei
#iran
#tehran
Read more
. #بخش_اول : پیشنهادهای عمومی درباره شرایط و روند مذاکرات . <span class="emoji emoji1f539"></span> ۱. امروز همگان باید برای ایران بسیج ...
Media Removed
. #بخش_اول : پیشنهادهای عمومی درباره شرایط و روند مذاکرات . ۱. امروز همگان باید برای ایران بسیج شوند. همه فدای ایران و آینده این میهن پر افتخار هستیم. ایران وطن و خانه و همه موجودیت و حیات مردم ایران است. حفظ وحدت و همبستگی ملی از همیشه ضروری تر و مهم تر است. دشمنان به ضربه زدن به اصل ایران چشم ... .
#بخش_اول : پیشنهادهای عمومی درباره شرایط و روند مذاکرات
.
🔹 ۱. امروز همگان باید برای ایران بسیج شوند. همه فدای ایران و آینده این میهن پر افتخار هستیم. ایران وطن و خانه و همه موجودیت و حیات مردم ایران است. حفظ وحدت و همبستگی ملی از همیشه ضروری تر و مهم تر است.

دشمنان به ضربه زدن به اصل ایران چشم دوخته و امیدوار شده اند.

برای حفظ کیان ایران عزیز٬ ترجیح منافع ملی بر منافع فردی و گروهی و طایفه ای، امروز بیش از همیشه حیاتی و ضروری است. همه باید به این وظیفه مقدس پایبند باشیم.
.
🔸 ۲. بازسازی و احیاء اعتماد ملی و امید عمومی از فوری ترین کارها و برخورد قاطع با عوامل سلب اعتماد و تضعیف امید، بسیار ضروری است. روشن است که بهترین راه تحقق این امر، تامین و تاکید بر حقوق اساسی ملت از جمله آزادی، عدالت، کرامت و حق تعیین سرنوشت است.
.
🔹 ۳. با استفاده از تجربه اخیر ، تمام مذاکرات و توافقات باید به طور شفاف و مستند با مردم در میان گذاشته شود و ملت در جریان تمام امور قرار گیرد. ملت نماد قدرت الهی و تنها منبع قدرت دولت و حکومت است. نباید با توجیهات غیرواقعی و توهین آمیز، مردم را نامحرم فرض کرد و آنان را از دریافت اطلاعاتی که سرنوشت ملت را رقم می زند، محروم ساخت. انقلاب شد که چنین نباشد. محروم کردن مردم با ادعای سوء‌استفاده رژیم صهیونیستی اگر یک فریبکاری نباشد٬ از روی بی اطلاعی است. اگر کسانی دولتهای آمریکا٬ انگلیس و رژیم صهیونیستی و متحدان آنان را جدای از هم تلقی می کنند، باید در دانش سیاسی خود تجدید نظر نمایند. خیمه شب بازی‌ها و بازیگری در نقش های متفاوت، نباید دیپلمات های متعهد، ملی و انقلابی را بفریبد.

معلوم است که محرم ترین محرم ها ملت بزرگ ایران است.
.
🔸 ۴. با توجه به تاثیرات دراز مدت و بین نسلی این توافقات بر منافع ملی، هر نوع توافق باید با نظر و رای مستقیم مردم انجام شود. آیا اصل ۵۹ قانون اساسی در مورد همه پرسی در مسائل مهم ، امری بیهوده است؟ قانون اساسی به کسی حق نداده است بدون نظر ملت در باره سرنوشت دهه های آینده تصمیم گیری نماید.
.
🔹 ۵. اهمیت رعایت ضرورت های حقوقی و تضمین ها و استفاده از حقوقدانهای دلسوز ملی آنقدر آشکار است که نیاز به یاد آوری نیست. بنا به اطلاع دقیق، دولت آمریکا در مذاکرات قبلی، از یکصد و شصت (۱۶۰) حقوقدان بین‌المللی که بسیاری از آنها دست اندر کار تهیه مقررات و کنوانسیون های بین المللی و قراردادهای جهانی هستند، استفاده کرده است.
.
🔴 برای مشاهده متن کامل بیانیه به کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد مراجعه کنید.

#احمدی_نژاد
#برجام
Read more
واکنش اوسیانو کروز به مصاحبه ی افاضلی "درباره صحبت‌های او باید بگویم که بسیار مهم است که وقتی شخصی ...
Media Removed
واکنش اوسیانو کروز به مصاحبه ی افاضلی "درباره صحبت‌های او باید بگویم که بسیار مهم است که وقتی شخصی می‌خواهد نقطه نظری را راجع به افکار شخص دیگری مطرح کند باید بداند که چه در ذهن شخص دیگر می‌گذرد." "سرمربی تیم ملی هیچ وقت درباره چهل روز در اردو بودن یا توقف لیگ یا بازی نکردن بازیکنان در تیم‌های باشگاهی‌شان ... واکنش اوسیانو کروز به مصاحبه ی افاضلی
"درباره صحبت‌های او باید بگویم که بسیار مهم است که وقتی شخصی می‌خواهد نقطه نظری را راجع به افکار شخص دیگری مطرح کند باید بداند که چه در ذهن شخص دیگر می‌گذرد."
"سرمربی تیم ملی هیچ وقت درباره چهل روز در اردو بودن یا توقف لیگ یا بازی نکردن بازیکنان در تیم‌های باشگاهی‌شان صحبت نکرده‌ است.پیام ما بسیار شفاف است که با در نظر گرفتن شرایط کنونی لیگ ایران و همینطور سطح مسابقاتی که در جام جهانی در انتظار ماست درهفتادوپنج روز آینده باید سعی کنیم یک راهکار برای کمک به بازیکنان داخلی‌مان بیابیم تا آنها آمادگی بهتری داشته باشند و بتوانند در جام جهانی روسیه رقابت کنند."
"وقتی آقای هومن افاضلی می‌گوید و قبول می‌کند(که من نمی‌دانم که چه در ذهن سرمربی تیم ملی می‌گذرد) این مساله طبیعی و قابل درک است چون آقای کی‌روش فقط درباره فوتبال صحبت می‌کند.وقتی او صحبت از احترام به باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان ایرانی می‌کند باید بگویم که اکثریت افکار عمومی در ایران به خوبی می‌دانند که چه حجم از احترام و وفاداری را همیشه کارلوس کی‌روش برای فوتبال ایران قائل بوده است."
"یک مثال بسیار خوب ساختمان پک است؛ ساختمانی که در گذشته آقای هومن و گروهشان تلاش داشتند که به آن لطمه بزنند و به جای این ساختمان در تلاش بودند که یک تجارت در قالب مرکز پزشکی ایجاد کنند و البته این امر برخلاف منافع مربیان، بازیکنان و فوتبال ایران بود."
"وقتی صحبت از احترام می‌کنیم و وقتی شما احترام گذاشته شده از طرف کارلوس کی‌روش به بازیکنان و مربیان ایران را زیر سوال می‌برید، باید این را بگویم که درچهارده سالی که مدعی هستید در خدمت تیم‌های ملی بودید،ما در فدراسیون به خوبی می‌دانیم که شما چگونه و از چه طریقی به تیم امید آقای علی منصوریان لطمه زدید و باعث ضربه دیدن این تیم با پنهان کردن اطلاعات حساس شدید که عواقب بسیار بدی برای فوتبال ایران داشت."
Read more
این روزها ، دلتنگیها و فشارها ، همه ی ما رو آزرده کرده . از اوضاع اقتصادی ، از نا امنی ، از دریای مازندرانی ...
Media Removed
این روزها ، دلتنگیها و فشارها ، همه ی ما رو آزرده کرده . از اوضاع اقتصادی ، از نا امنی ، از دریای مازندرانی که همه ی ما با آن خاطره داشته و داریم که به چه شکلی مزدورانه داره از ما گرفته میشه و سهم ما از این دریای بزرگ ، کوچک و کوچک تر میشه . از خلیج فارس که به اجاره ی چینی ها در آمده و سیستان و بلوچستاتی که روز به روز ... این روزها ، دلتنگیها و فشارها ، همه ی ما رو آزرده کرده . از اوضاع اقتصادی ، از نا امنی ، از دریای مازندرانی که همه ی ما با آن خاطره داشته و داریم که به چه شکلی مزدورانه داره از ما گرفته میشه و سهم ما از این دریای بزرگ ، کوچک و کوچک تر میشه . از خلیج فارس که به اجاره ی چینی ها در آمده و سیستان و بلوچستاتی که روز به روز بیشتر رو به نابودی میره . دور تا دور کشور عزیزمان ایران داره به غارت میره و همه نشسته ایم و نظاره گر این چپاول ها هستیم . در این شرایط هم احضار هنرمند عزیز و دوست داشتنی ، پرستو صالحی و بازخواست او . ناراحتی او و ریختن اشک عمیق او از ته دل ،بی نهایت قلبم را آزرده کرده . چرا که ابراز عقیده ی او عقیده و نظر اکثر ماست . تمام پست هایی که تاکنون گذاشته همیشه به حق و درست بوده  ولی چرا باید در مملکتی که ادعا میکنند ، آزادی فکر و آزادی بیان هست او را بازخواست کرده و بخواهند به حزب و نهادی بچسبانند ؟! دوستان عزیزم ، همکاران نازنینم ، بارها گفته ام باید پشت هم باشیم . همه ی ما هنری ها به عشق شماها و محبت شما نیاز داریم . به عشق همه ی شما سال ها کار کردیم و با حمایت تک تک شماها در این سال ها دوام آوردیم ، ممکن است چند روز دیگه نوبت  احضار من یا بقیه ی دوستان هنرمند برسد ، از همه ی شما می خواهم هنرمندانی که همراه شما درد های جامعه را در فضای مجازی بازتاب می دهند و نه فقط برای خود ، بلکه برای تک تک شماها خود را به خطر انداخته و به شکل های مختلف ، انتقاد خود را از فضای موجود در جامعه ابراز میکنند ، حمایت کرده و در کنارشان قرار بگیرید . همکاران نازنینم ماها فقط همدیگه رو داریم . از نظر کاری و مالی که اکثر ما را فراری دادند ، حداقل بیایید پشتیبانی از همدیگر رو فراموش نکرده و در کنار هم باشیم .
پرستوی عزیزم ، من همیشه پست های تو را خوانده و سخنان تو را تایید کرده و می کنم و به سهم خود همیشه در کنار تو دوست و همکار نازنینم خواهم بود . امیدوارم سایه ی مادر بزرگوارت همیشه با عزت و سلامتی بالای سر تو ، مهربان باشد . هم چنین سلامتی کامل هرچه سریع تر خاله ی عزیزت را از ایزد مهر خواهانم .
Read more
...فوتبال فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه ... ...فوتبال

فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه #تیم_ملی_فوتبال_ایران با #پرتغال، #مراکش و #اسپانیا قابل مقایسه است؟چگونه انتظار فوتبال مالکانه از تیم ملی دارید وقتی اکثر تیم های فوتبال ایران با مربیانی چون شما ضد فوتبال بازی می کنند؟آقای افاضلی عزیز شما مربی آمار هستید،لطفا اعلام کنید آمار مالکیت توپ باشگاه های فوتبال ایران در لیگ برتر چند درصد بوده و تعداد پاس های بازیکنان در طول نود دقیقه چند تا پاس است؟اگر پرسپولیس #برانکو و البته با یه سطح پایین تر استقلال #شفر را کنار بگذاریم،چند تیم در فوتبال ایران مالکیت توپ بالای پنجاه درصد دارند؟در ضمن شما چگونه انتظار دارید تیمی که بازیکنان آن ابتدایی ترین امکانات مثل لباس و کفش مناسب ندارد و با بدترین آماده سازی تاریخ فوتبال ایران راهی جام جهانی می شودمقابل قهرمان اروپا، قهرمان آفریقا و قهرمان جهان حمله کند؟آیا کسب چهار امتیاز با هر سبک فوتبالی در این گروه برای فوتبال ایران دستاورد بزرگی نیست؟امتیازی که در میان تیم های آسیایی فقط ژاپن موفق به کسب آن شد آن هم در گروهی که به مراتب از گروه ایران آسان تر بود؟آقای افاضلی شما که یک مربی تحصیل کرده هستید و خوب می دانید سبک بازی فوتبال یک کشور از فوتبال پایه و آموزش بازیکن ها شکل گرفته و اجرای آن ابتدا باید در باشگاه ها آغاز و به تیم ملی بزرگسالان برسد.براستی فوتبالی که حتی زمین چمن مناسب که اولین ابزار فوتبال تهاجمی است را ندارد چگونه باید به سمت دروازه کشورهای بزرگ جهان فوتبال حمله کند؟آقای افاضلی، مربی آمار فوتبال ایران شما به ما بگویید که میانگین گل زده در هر بازی فوتبال ایران چند گل است؟آقای افاضلی شما نگران گلزنی در جام ملت های آسیا نباشید.تیم ملی همانگونه که در مقدماتی جام جهانی مقابل چین، قطر و کره جنوبی گلزنی کرد،در جام ملت ها هم گلزنی میکند مگر اینکه امثال شما با سم پاشی های خود فضا را به مانند روزهای قبل از جام جهانی مسموم کنید و با حاشیه سازی اجازه ندهید فوتبال ایران در آرامش به موفقیت برسد.ماجرای ایفمارک هم بماند برای آینده که حرف های زیادی برای گفتن داریم.اینکه چگونه شما به عنوان کارشناس به تلویزیون میروید هم به رسم امانت پیش ما بماند.کارنامه کاری شما کاملا مشخص است، این حرف ها باید از زبان یک مربی موفق بیان شود
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>مهدوی رسما از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد . مهدی مهدوی در مراسم قهرمانی بانک سرمایه رسما از ...
Media Removed
. مهدوی رسما از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد . مهدی مهدوی در مراسم قهرمانی بانک سرمایه رسما از تیم ملی خداحافظی کرد. . مهدی مهدوی پاسور تیم ملی والیبال ایران امشب در مراسم جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا از تیم ملی خداحافظی کرد. . در این مراسم کلیپی از نقش آفرینی های او در والیبال ... .
🔻مهدوی رسما از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد
.
مهدی مهدوی در مراسم قهرمانی بانک سرمایه رسما از تیم ملی خداحافظی کرد.
.
مهدی مهدوی پاسور تیم ملی والیبال ایران امشب در مراسم جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا از تیم ملی خداحافظی کرد.
.
در این مراسم کلیپی از نقش آفرینی های او در والیبال ایران پخش شد.
.
همزمان صدای مهدوی که بیانیه خداحافظی اش را می خواند که از بلندگوهای سالن پخش شد.
.
مهدوی در بیانیه خود آورده است:
همیشه به پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار کردم. از همان سال های دور، سال های خوب نوجوانی تا به امروز
.
از همان زمانی که برای اولین بار پیراهن تیم ملی کشورم را پوشیدم  و از آن پس دیگر خودم نبودم؛ دیگر آن مهدی پرشور عشق والیبال که فقط به بالا رفتن و جلو زدن از رقیب هایش فکر می کرد نبودم.
.
حالا یکی از دوازده نفر شده بودم. دوازده نفر تعیین کننده. اصلا  یکی از مردم شده بودم. مردمی که چشم دوختند به این دوازده نفر تا ببینند کی و کجا قرار است برایشان شادی و افتخارکسب کنند.
.
در همه این شانزده سال، من برای این لباس جنگیدم، برای حفظ کردن ارزش تیمی که حالا عضو کوچک اما موثری برای آن بودم.
.
بهترین سال های زندگیم که هر کسی آرزو دارد تفریح و یا به نوعی جوانی کند یا کنار خانواده اش باشد، از همه این ها دور بودم. تجربه بغل کردن دخترم در روزهای اول زندگی اش را از دست دادم.
.
حالا روزهای سختی را می گذرانم. باید از آن چه که تکه‌ای از وجودم شده دل بکنم. باید قبل از اینکه روزی کسی بیاید و به من بگوید وقتت تمام شده، با این لباس خداحافظی کنم.
.
باید بپذیرم که هر چیزی دوره ای دارد و اگه بخواهی همیشه در اوج بمانی، باید در اوج هم بروی. بارها خواستم این تصمیم را عملی کنم، اما هر بار تیم ملی در وضعیتی بود که احساس وظیفه کردم بیشتر بمانم و بیشتر به این تیم خدمت کنم.
.
هنوز هم می توانم بازی کنم. هنوز آنقدر انگیزه و عشق دارم که فکر می کنم تا آخر دنیا باید برای کشورم بجنگم. حتی برای شما، به خاطر محبت هایتان، دلگرمی هایتان.
.
اما بگذارید اینگونه نگاه کنیم که باید فرصت را به جوان ترها داد.
.
از این به بعد می خواهم همه این سال‌هایی که کنار خانواده‌ام نبودم را جبران کنم. فقط به بازی‌های باشگاهی اکتفا کنم تا بتوانم بزرگ شدن دخترم را بیشتر درک کنم.
.
دلم برای همه چیز تنگ می شود.
.
برای همه خاطرات خوب و بدی که در  این سال‌ها با تک تک هم تیمی‌هایم داشتم، مخصوصا برای سعید؛ برای سعید معروف عزیزم
•••••
🔻 #پست_اول
ادامه در پست بعدي
Read more
. کاوه رضایی : وقتی ۱۳ سال سن داشتم به تیم نوجوانان ایران دعوت شدم و از همان زمان نیز رویاپردازی‌های ...
Media Removed
. کاوه رضایی : وقتی ۱۳ سال سن داشتم به تیم نوجوانان ایران دعوت شدم و از همان زمان نیز رویاپردازی‌های من شروع شد. به یاد دارم به یک اردو در آلمان رفتیم و پنج بازی در شهر هامبورگ انجام دادیم. خیلی زود متوجه شدم که باید در اروپا بازی کنم. در طول این سال‌ها پیشنهادات خوبی به دستم رسید و رویای من برای حضور ... .
کاوه رضایی :
وقتی ۱۳ سال سن داشتم به تیم نوجوانان ایران دعوت شدم و از همان زمان نیز رویاپردازی‌های من شروع شد. به یاد دارم به یک اردو در آلمان رفتیم و پنج بازی در شهر هامبورگ انجام دادیم. خیلی زود متوجه شدم که باید در اروپا بازی کنم. در طول این سال‌ها پیشنهادات خوبی به دستم رسید و رویای من برای حضور در فوتبال اروپا بیشتر و بیشتر به واقعیت تبدیل شد. حضور در فوتبال اروپا و لیگ قهرمانان اروپا همیشه هدف اصلی من بود. خیلی خوشحال هستم که در حال‌ حاضر این جا حضور دارم و به این مرحله رسیده‌ام و می‌توانم در فوتبال اروپا و همین طور تورنمنت معتبری همچون لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشم.
من پیشنهادات خوب زیادی داشتم ولی وقتی تصمیم گرفتم به شارلوا بیایم، به مسائل مالی فکر نکردم در واقع در شارلوا کمتر از ایران پول گرفتم ولی هیچ وقت حسرت نخوردم و نمی‌خورم چون هدف من پیشرفت در فوتبال اروپا بود. عده ای پول را انتخاب کردند ولی من تصمیم گرفتم به اینجا بیایم
برای من خط خوردن از جام جهانی بدترین اتفاق فوتبالی من بود .من به دیگران که حضور داشتند حسادت نمی‌کنم. همه آنها عملکرد خیلی خوبی داشتند و در کل ایران عملکرد خوبی در این جام داشت. وقتی آنها در جام جهانی بازی می‌کردند من هم که در تیم نبودم خیلی زیر ذره‌بین بودم و از تلویزیون مثل یک هوادار بازی‌ها را می‌دیدم. با دوستان و خانواده‌ام در ایران بازی‌ها را می‌دیدم. من هیچ وقت به دیگران حسودی نکردم. به من نگاه کنید اینجا برای بهترین تیم بلژیک بازی می‌کنم. یک مرد چه چیز بیشتر می‌خواهد؟؛
Read more
. . <span class="emoji emoji1f33f"></span>درود بر دخترانِ سبزاندیش ایرانی<span class="emoji emoji1f33f"></span> . <span class="emoji emoji2712"></span>ماجرای #دبیرستان_دخترانه_فرهنگ را یادتان هست؟ سال ...
Media Removed
. . درود بر دخترانِ سبزاندیش ایرانی . ماجرای #دبیرستان_دخترانه_فرهنگ را یادتان هست؟ سال گذشته در جمع شان حاضر شده و از فرازها و فرودهای طبیعت ایران با آنها گفتگو کردم ... وقتی در حال سخنرانی به چهره های معصوم و مشتاق شان دقت می کردم، طبق معمول بسیار علاقه مند بودند و رگه های شور و عشق به سرزمین ... .
.
🌿درود بر دخترانِ سبزاندیش ایرانی🌿
.
✒ماجرای #دبیرستان_دخترانه_فرهنگ را یادتان هست؟ سال گذشته در جمع شان حاضر شده و از فرازها و فرودهای طبیعت ایران با آنها گفتگو کردم ... وقتی در حال سخنرانی به چهره های معصوم و مشتاق شان دقت می کردم، طبق معمول بسیار علاقه مند بودند و رگه های شور و عشق به سرزمین مادری را بیشتر از چهره های صمیمی شان باور می کردی تا چهره مدیرانی که گاه ساعتها با آنها گفتگو کرده ام! آنها بی چشمداشت برای #نجات_میانرودان همت کردند و سبب شرمندگی خیلی از آدمهای پرمدعا را فراهم ساختند که حتی حاضر نشدند یک کلمه در حمایت از این بزرگترین و مهم ترین پویش محیط زیستی ایران سخن گویند. اینک نیز گزارشی از اهداف و آرزوهای سال نود و هفت خود را برایم ارسال کرده اند ... آنها از لیوان یکبارمصرف استفاده نخواهند کرد، به پلاستیک نه میگویند و تا جایی که مقدور باشد #بی_زباله زندگی خواهند کرد ... آنها داوطلبانه دست به تهیه چنین بروشورها و پیامهایی در دنیای مجازی، اما با عملکردی عینی و واقعی زده و بدون هیچ ادعایی، مدعیانِ حراف را شرمنده کرده اند! نکرده اند؟ چقدر خوبه نسلی را تربیت کنیم که مثل حرفهاشان زندگی کنند ... چقدر ...
.
⭕ چنین دخترکانِ معصوم و پاکنهادی در وطن، بی شک امید فردای ایران هستند؛ آنها #بهانه_های_سرکردن_زمستان برای محمد درویش بوده و خلاقیتهای سبزشان، شورشان و امیدشان به آسمان آبی ایران در دل و جانم هرگز خاک نخواهد خورد. .
.
💜 شامگاه دیروز به اتفاق #حسین_آخانی به دیدار نوروزی #اسکندر_فیروز رفتیم ... با اشتیاق از مشاهدات نوروزی ام در عرصه کویر و جنگلهای شاهرود می پرسید و از اینکه در روزگار جوانی مسیر چهارباغ تا علی آباد کتول را - بیش از هفتاد کیلومتر - پیاده طی کرده است. از منزلش که خارج شدم باید خود را به شهرک شهید فکوری در میدان آزادی تهران می رساندم تا در یک دیدار نوروزی دیگر حاضر شوم. خیلی دیرم شده بود و نمی توانستم مسیر را پیاده طی کنم ... در کنار آزادراه همت، یک خودرو ال نود نگه داشت، راننده پیاده شد ... فکر کردم می خواهد نشانی جایی را از من بپرسد ... اما گفت: دو روز است من و خانواده ام داریم در مورد شما آقای درویش گفتگو می کنیم - کارمند شرکت راه آهن بود - می گفت: اینکه وقتی درویش با شور و سماجت همچنان به آینده امیدوارانه می نگرد، یعنی: باید ماند، تلاش کرد و جا نزد ... و حالا خوشحالیم که شما را اینجا یافتیم! اجازه دهید شما را به مقصد برسانیم ... گفتم: عجب دنیا کوچک است ها ...🤗
.
💚خدا هست! نه؟💚
.
#مانیز_مردمی_هستیم
.
Read more
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب ...
Media Removed
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران گفت: در دیدار مقابل اردن نسبت به بازی قبل اشتباهات ... سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران: اشتباهات کمتری نسبت به بازی قبل داشتیم/ لبنان مهم‌ترین رقیب است
سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران گفت: در دیدار مقابل اردن نسبت به بازی قبل اشتباهات کمتری داشتیم و امیدواریم این روند ادامه دار باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی آرزومندی بعدازظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران پس از پیروزی تیمش مقابل اردن در مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان، اظهار کرد: نسبت به دیدار نخست‌مان اشتباهات کمتری داشتیم و امیدواریم در دو دیدار باقی مانده هم این روند را ادامه دهیم.

وی در خصوص دیدار فردای تیمش مقابل لبنان، گفت: فردا مهم‌ترین بازی ما در این رقابت‌هاست زیرا لبنان سطح بالاتری نسبت به دیگر رقبای ما دارد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران در خصوص حمایت تماشاگران گرگانی، تصریح کرد: سیاست فدراسیون بسکتبال برگزاری چنین رقابت‌هایی در شهرستان‌های بسکتبال خیز مانند گرگان است و خوشبختانه تا کنون هواداران گرگانی حمایت فوق العاده‌ای از تیم ملی انجام دادند.

آرزومندی در خصوص سیاست جدید وزارت ورزش و جوانان که اردوهای خارجی تیم‌های ملی در راستای صرفه جویی در هزینه‌ها کاهش یابد، خاطرنشان کرد: بازیکنان رده‌های پایه برای کسب تجربه نیاز به حضور در میادین بین المللی دارند و فکر نمی‌کنم اعزام به اردوهای خارج از کشور هزینه آنچنانی داشته باشد.

وی ادامه داد: دور برگشت مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا، آذر یا دی امسال با حضور همین پنج تیم برگزار می‌شود و ما برای کسب قهرمانی باید تدارک ویژه‌ای ببینیم.

دیدار تیم‌های ایران و اردن در روز نخست مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان با برتری ۹۰ بر ۲۵ ایران همراه بود.

لازم به ذکر است؛ مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا با حضور تیم‌های ایران، لبنان، سوریه، اردن و عراق، به میزبانی گرگان در حال برگزاری است.

Http://justgorga
Read more
<span class="emoji emoji1f537"></span>قانون گذرنامه ‌ ‌ماده 1 - گذرنامه سندی است که از طرف مأموران صلاحیتدار دولت مذکور در این قانون ...
Media Removed
قانون گذرنامه ‌ ‌ماده 1 - گذرنامه سندی است که از طرف مأموران صلاحیتدار دولت مذکور در این قانون برای مسافرت اتباع ایران به خارج و یا اقامت‌در خارج و یا مسافرت از خارج به ایران داده می‌شود. ‌ ماده 2 - اتباع ایران برای خروج از کشور و یا اقامت در خارج و یا مسافرت از خارج به ایران باید تحصیل گذرنامه ... 🔷قانون گذرنامه

‌ماده 1 - گذرنامه سندی است که از طرف مأموران صلاحیتدار دولت مذکور در
این قانون برای مسافرت اتباع ایران به خارج و یا اقامت‌در خارج و یا مسافرت از
خارج به ایران داده می‌شود.

ماده 2 - اتباع ایران برای خروج از کشور و یا اقامت در خارج و یا مسافرت از خارج
به ایران باید تحصیل گذرنامه نمایند. ‌

ماده 3 - خروج از کشور بدون ارائه گذرنامه یا مدارک مسافرت مذکور در این قانون ممنوع است.

ماده 4 - ورود به کشور و یا خروج از آن فقط از نقاطی که بنا به پیشنهاد وزارت
کشور و تصویب هیأت وزیران تعیین و آگهی خواهد شد مجاز است.

ماده 5 - بازرسی گذرنامه و مدارک مسافرت و رسیدگی به آنها در مرز با ناجا و در نقاطی که ناجا وارد نباشد با ادارة مربوطه است.
‌🔸مأموران مربوط مکلفند از ورود افرادی که فاقد گذرنامه برای ورود به
ایران باشند جلوگیری نمایند.
‌🔹تبصره - در مواردی که افرادی فاقد گذرنامه برای مراجعت به ایران باشند در صورتی که تابعیت ایرانی و یا ایرانی بودن آنان‌محرز شود مأمورین
مربوط می‌توانند اجازه ورود به ایران را بدهند. ضوابط تشخیص این
قبیل اشخاص به موجب آیین‌نامه اجرایی این‌قانون تعیین خواهد شد. ‌ 🔷 انواع گذرنامه ؛ ‌ماده 7 - گذرنامه بر سه قسم است:
‌الف - گذرنامه سیاسی.
ب - گذرنامه خدمت (‌اعم از فردی یا جمعی).
ج - گذرنامه عادی (‌اعم از فردی یا جمعی). 🔹گذرنامه‌های سیاسی و خدمت ؛ ‌ماده 10 - برای شخصیتهای زیر گذرنامه سیاسی و خدمتی صادر می‌شود:

2 - رهبر و رییس مجمع تشخیص و رؤسای سه قوه و وزیران و همسران آنها.
3 - رییس ستاد بزرگ ارتش - رییس سازمان
برنامه و بودجه - رییس و دادستان و دیوان عالی کشور -
- رییس بانک مرکزی - رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت
ملی نفت ایران و‌همسران آنها.
4 - رئیس جمهوران سابق - رؤسای سابق مجلس - وزراء سابق - سفرای ایران و همسران آنها با موافقت وزیر‌امور خارجه.
5 - نمایندگان مجلس با معرفی رییس مجلس مربوط.
6 - شهردار پایتخت - معاونان رییس جمهور
ماده 12 - صدور گذرنامه‌های سیاسی و خدمت به عهده وزارت امور خارجه است.

با ما همراه باشید

#حبیب نیکبخت
#وكيل_مهاجرت
#وكيل_الرعايا
#بيشتر_بدانيم #ايران #دانشگاه #هيأت #حب #گذرنامه #لبيك_ياحسين #اربعين #عاشورا #حسينيه
#حقوق #دادگستری #گذرنامه #
Read more
ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها ...
Media Removed
ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها برای کسب شرایط لازم برای حضور در شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۹ باید نه زودتر از تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۷ (۹ مهر ۱۳۹۶) و نه دیرتر از ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۸ مهر ۹۷) حداقل به مدت ۷ روز ... ایران کدام فیلم را به #اسکار می‌فرستد؟ **بر اساس اعلام اکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تمامی #فیلم‌ها برای کسب شرایط لازم برای حضور در شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۱۹ باید نه زودتر از تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۷ (۹ مهر ۱۳۹۶) و نه دیرتر از ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۸ مهر ۹۷) حداقل به مدت ۷ روز پیاپی در سینماهای کشور مبدا #اکران تجاری شده باشند.
با توجه به فهرست اکران سینمای ایران در این بازه زمانی یک‌ ساله در مجموع ۶۰ فیلم سینمایی که شامل سه #انیمیشن و یک #مستند نیز می‌شود واجد شرایط حضور به عنوان نماینده ایران در اسکار پیش رو هستند (تاریخ آغاز اکران این فیلم‌ها در مقابل آنها آورده شده است) اما قطعا با توجه به حضورهای بین‌المللی و اکران جهانی تعداد معدودی از این فیلم‌ها حائز شرایط هستند، در ادامه فقط نام فیلم‌ها را تیتروار اعلام می‌کنیم.
🎭  آینه بغل (۹۶/۹/۱۵)، خالتور (۹۶/۸/۱۰)، زرد (۹۶/۷/۱۲)، بدون تاریخ بدون امضاء (۹۶/۱۱/۲۵)، خفگی (۹۶/۷/۲۶)، ثبت با سند برابر است (۹۶/۹/۱)، خانه دختر (۹۶/۷/۱۹)،‌ قهرمانان کوچک (۹۷/۷۱۲)، قاتل  اهلی (۹۶/۹/۱)، دخترعمو و پسرعمو (۹۶/۱۰/۶)، عشقولانس (۹۶/۱۰/۲۰)، ما خیلی باحالیم (۹۶/۱۱/۱۸)،‌ ایتالیا ایتالیا (۹۶/۷/۱۲)، سد معبر (۹۶/۱۰/۶)، حریم شخصی (۹۶/۹/۲۲)، پل خواب (۹۶/۱۰/۲۰)، آذر (۹۶/۹/۸)، خانه کاغذی (۹۶/۹/۲۹)، اسرافیل (۹۶/۱۱/۲۵)، شکلاتی (۹۶/۹/۸)، حقه باز دم دراز (۹۶/۷/۱۹)، صفر تا سکو (۹۶/۹/۱)، هاری (۹۶/۱۱/۲۵)، فهرست مقدس (انیمیشن) (۹۶/۹/۱۵)، کلیله و دمنه (انیمیشن) (۹۶/۱۰/۹)، مادری (۹۶/۱۲/۳)، غیرمجاز (۹۶/۸/۱۰)، آزاد به قید شرط (۹۶/۷/۲۶)،‌شنل (۹۶/۷/۲۶)، اشنوگل (۹۶/۹/۱)، وقتی برگشتم (۹۶/۹/۸)، هزارپا (۹۷/۴/۱۳)، مصادره (۹۶/۱۲/۲۳)، لاتاری (۹۶/۱۲/۲۳)، تگزاس (۹۷/۱/۲۹)،‌ به وقت شام (۹۶/۱۲/۲۳)، لونه زنبور (۹۶/۱۲/۲۳)، فیلشاه (انیمیشن) (۹۶/۱۲/۲۳)، خجالت نکش (۹۷/۲/۱۲)، عصبانی نیستم (۹۷/۲/۱۲)، چهارراه استانبول (۹۷/۲/۱۲)،‌ دشمن زن (۹۷/۳/۲۳)، خرگیوش (۹۶/۱۲/۲۳)، خاله قورباغه (۹۷/۴/۶)، دارکوب (۹۷/۴/۶)، دلم می‌خواد (۹۷/۳/۲۳)، خوک (۹۷/۲/۱۲)، به وقت خماری (۹۷/۴/۶)، کاتیوشا (۹۷/۵/۳)، دم سرخ‌ها (۹۷/۵/۱۰)، فراری (۹۶/۱۲/۲۳)، تنگه ابوقریب (۹۷/۵/۱۷)، من دیوانه نیستم (۹۷/۵/۳)،‌ آن سوی ابرها (۹۷/۲/۱۲)، جشن دلتنگی (۹۷/۲/۱۲)، در وجه حامل (۹۷/۳/۲۳)، شماره ۱۷ سهیلا (۹۷/۳/۳۰)، مرداد (۹۷/۴/۶)، ناخواسته (۹۷/۳/۲) و شعله‌ور (۹۷/۵/۲۴).
Read more
تاریخ را که بخوانی می‌بینی همیشه بدتر از این هم بوده، در ایران و در همین تهران، وقتی با طای دسته‌دار ...
Media Removed
تاریخ را که بخوانی می‌بینی همیشه بدتر از این هم بوده، در ایران و در همین تهران، وقتی با طای دسته‌دار می‌نوشتندش و عکس‌ها سیاه و سفید بوده، دو بار که هر بار ماه‌های طولانی و تمام‌نشدنی بوده قحطی آمده. هر دوبار هم در پی خشکسالی. بد حادثه این خشکسالی می‌خورد به جنگ جهانی و آب و خون به هم پیوند می‌خورد. به ... تاریخ را که بخوانی می‌بینی همیشه بدتر از این هم بوده، در ایران و در همین تهران، وقتی با طای دسته‌دار می‌نوشتندش و عکس‌ها سیاه و سفید بوده، دو بار که هر بار ماه‌های طولانی و تمام‌نشدنی بوده قحطی آمده. هر دوبار هم در پی خشکسالی. بد حادثه این خشکسالی می‌خورد به جنگ جهانی و آب و خون به هم پیوند می‌خورد. به سبب همین خشکسالی‌ها و قحطی‌ها در ایران، یک بار در ۱۲۴۹ تا ۱۲۵۰ ده درصد جمعیت و یک بار هم ۲۵ تا ۴۰ درصد جمعیت در ۱۲۹۶ تا ۱۲۹۸ از دست می‌روند. مردم - بر خلاف تصور رایج - به جان هم افتاده‌اند و گوشت مردار و گوشت خر خورده‌اند که زنده بمانند. بر طبق گزارش‌ها مردم با سگ‌های گرسنه بر سر لاشه دعوا می‌کرده‌اند. اما تاریخ کار خودش را می‌کند؛ سرد و بی‌رحم می‌گذرد.
دعوای ما اما همیشه دعوا بر سر قدرت و قدرت سیاسی بوده در طول تاریخ. فرهنگ و جامعه را گویی همیشه به حال خود رها کرده‌ایم. انگار مسوول جامعه و فرهنگ اصحاب سیاست هستند و ما مسوول اینکه کی افسار سیاست و قدرت را به دست بگیرد.
تاریخ به ما درس می‌دهد که اگر روی فرهنگ و زیرساخت‌های اجتماعی کار نکنیم، اگر روی رضایت فردی و اهمیت لذت موفقیت کار گروهی کار نکنیم، اگر بر برابری اجتماعی متمرکز نشویم، اگر فرهنگ برتری فردی و کلاهت را سفت بچسب تا باد نبرد را نقد نکنیم، اگر روی کرامت انسانی کار نکنیم، خشکسالی سوم - که دور باد - باز همان آش است و همان کاسه.
خشکسالی حتما منجر به قحطی نخواهد شد اگر تدبیر و درایت در کار باشد - که موضوع این جملات نیست و حتما باید به آن و روش‌های آن پرداخت و روش‌های جاری را نقد کرد - اما آیا بحران آب، و اثرات و نمودهای آن - زنگ هشدار بحران گسست اجتماعی نیست؟
حتما باز دوستانی این قلم را نقد می‌کنند که مسوولیت را از دوش حاکمیت و دولت برمی‌داری و می‌اندازی روی دوش مردم، در نتیجه پشت پرده دست همه‌تان در یک کاسه است.
پاسخ من اما همین منطق ساده و عوامانه‌ی من است؛ در خشکسالی، در گرانی، در آشوب، در بیکاری، در هر چیزی که فکرش را بکنید من و شما، یعنی ما مردم، در خیابان در کنار هم هستیم. ما باید بلد باشیم با هم کنار بیاییم و با هم تعامل کنیم. باید بلد باشیم شادی و درد همدیگر را درک کنیم. آنجا که شعارهای سیاسی سیاستمداران حتا به گوش ما دیگر نمی‌رسد. جایی که خواهیم دید فرهنگ و انسجام اجتماعی ما را نجات خواهد داد، نه شعارهای سیاسی و تلاش‌های بزک‌شده ناکارآمد.
وگرنه تاریخ به ما نشان می‌دهد سر هر بزنگاه آدم‌ها با این منطق که حق ما را دیگران خورده‌اند... 💧 ادامه در کامنت اول 💧
#خشکسالی #قحطی
#پوریا_عالمی
Read more
زائر کاشمری با حضور در حرم مطهر امام راحل گفت: ملت ایران امنیت امروز را مدیون بنیانگذار جمهوری اسلامی ...
Media Removed
زائر کاشمری با حضور در حرم مطهر امام راحل گفت: ملت ایران امنیت امروز را مدیون بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هستند عباس نخعی زائر حرم مطهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)افزود: هر چه داریم از برکات امام راحل است . صبر و استقامت ایشان در مبارزه و مقابله با ظلم ستودنی ... زائر کاشمری با حضور در حرم مطهر امام راحل گفت: ملت ایران امنیت امروز را مدیون بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هستند

عباس نخعی زائر حرم مطهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)افزود: هر چه داریم از برکات امام راحل است . صبر و استقامت ایشان در مبارزه و مقابله با ظلم ستودنی بود.

وی تصریح کرد: امام حتی در مقابل مخالفان هم با صبر و بردباری می ایستادند و راه شان را ادامه می دادند.

این زائر خاطر نشان کرد: تفکرات و اندیشه های ایشان ما را از چنگال دشمنان نجات داد و استقلال و آزادی که به یادگار مانده است را باید حفظ کنیم.

نخعی در پایان بیان کرد: امید است مسئولین و بزرگان کشور راه امام راحل را ادامه دهند تا مشکلات و مصائبی که از دشمنان تحمیل می شود حل شود.
#زائر #زیارت #تحمیل #صبر #استقامت #مسئولین #ستودنی #مبارزه #ظلم #بردباری #برکت #امید #مخالفان #تفکرات #اندیشه #استقلال #آزادی #دشمنان #کاشمر #راه_امام
Read more
. #موسیقی_لری اجرای آهنگ لری توسط رامبد و امید حاجیلی در برنامه خندوانه . اصل آهنگ بارو بارو رو زنده یاد استاد #حسین_فرجی اجرا کردن که بعد توسط گروه #رستاک اجرا شد که قسمت هایی از متن آهنگ رو تغییر دادن که خود استاد فرجی هم از رضایت نداشتن به هر حال این آهنگ در حال حاضر به همین سبک توسط خواننده های ... .
#موسیقی_لری
اجرای آهنگ لری توسط رامبد
و امید حاجیلی در برنامه خندوانه
.
اصل آهنگ بارو بارو رو زنده یاد استاد #حسین_فرجی اجرا کردن که بعد توسط گروه #رستاک اجرا شد که قسمت هایی از متن آهنگ رو تغییر دادن که خود استاد فرجی هم از رضایت نداشتن به هر حال این آهنگ در حال حاضر به همین سبک توسط خواننده های خارج استان هم اجرا میشه و باید در نظر داشت خواننده ای هم که اجرا میکنه لر زبان نیست و در ده ها کنسرت که در لرستان هم توسط خواننده های مطرح هم انجام شده و میشه آهنگ رو اجرا میکنن و ندیدم کسی اعتراض کنه و بگه اشتباه خوندی چرا کلمات رو این طوری تلفظ میکنی ... اگر اعتراض دارید به بازخوانی پس لطفا در زمان اجرای کنسرت هم اعتراض کنید باید در نظر داشت اجرای این آهنگ ها در برنامه‌های پر مخاطب صداوسیما میتواند مردم بیشتری از سرتاسر ایران را به موسیقی و فرهنگ لرستانی ها جذب و مشتاق کند
.
واقع بین باشیم بعضی آهنگ های لری خواسته یا ناخواسته معروف شدن و توسط بیشتر خواننده ها برای جذب مخاطب اجرا میشه این موارد در مورد قومیت های دیگه هم صدق میکنه .
شاد باشید و لذت ببرید
.
#لینک_کانال_در_بیو_قرار_دارد
.................................................
#موسیقی #لرستان
#باروبارو #حاجیلی #رامبد_جوان
#خندوانه #اصالت #لری #شاد
#ترانه_لری #لرستانیها
#لرستان_را_باید_دید‌
#lorestanihaofficial #lori #lorestaniha
Read more
نقل و انتقالات تمدید نمی شود 13 شهریور ماه پنجره تابستانی در فوتبال ایران بسته می شود و بعد از این ...
Media Removed
نقل و انتقالات تمدید نمی شود 13 شهریور ماه پنجره تابستانی در فوتبال ایران بسته می شود و بعد از این تایم جابجایی بازیکن امکان پذیر نخواهد بود مگر اینکه تیم جای خالی داشته باشد و بازیکن مد نظر آزاد باشد تا سهمیه فیفا در مورد او اعمال گردد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، فریبزر ... نقل و انتقالات تمدید نمی شود

13 شهریور ماه پنجره تابستانی در فوتبال ایران بسته می شود و بعد از این تایم جابجایی بازیکن امکان پذیر نخواهد بود مگر اینکه تیم جای خالی داشته باشد و بازیکن مد نظر آزاد باشد تا سهمیه فیفا در مورد او اعمال گردد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، فریبزر محمود زاده، مسئول نقل و انتقالات در پاسخ به این سوال که آیا زمان نقل و انتقالات قابل تمدید است؟ گفت: اصلا. به این دلیل که ما طبق قوانین فیفا می توانیم 84 روز را برای جابجایی ها در نظر بگیریم. نقل و انتقالات 23 خرداد آغاز شده و حتما باید در تاریخ 13 شهریور پرونده ها بسته شود.
گفتنی است پیش از این زمان نقل و انتقالات در فوتبال ایران چند روز پیش از شروع فصل به پایان می رسید و اصلا بعد از شروع بازی ها تیم ها امکان جابجایی بازیکن را نداشتند اما اکنون همانند اروپا تیم های ایرانی می توانند بعد از شروع لیگ هم بازیکن جدید بخدمت بگیرند و این فرصت برای بازیکن مهیاست اگر در انتخاب تیم مرتکب اشتباه شده قرارداد خود را فسخ و تیم جدیدی برای برای بازی انتخاب کند.
این قانون برای تیم ها هم حسن است. به این خاطر که ممکن است تیم هم در جذب بازیکن مرتکب اشتباه شده باشد که با این قانون می تواند اشتباه خود را اصلاح کند
Read more
. دکتر احمدی نژاد در پیگیری مطالبات مردم از دولت: . آقای روحانی تصمیم بگیرید! . دکتر محمود احمدی ...
Media Removed
. دکتر احمدی نژاد در پیگیری مطالبات مردم از دولت: . آقای روحانی تصمیم بگیرید! . دکتر محمود احمدی نژاد روز پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ طی پیامی تصویری با تشریح شرایط اقتصادی سخت مردم و بحران های ناشی از ضعف مدیریت کشور که سبب نارضایتی ملت از عملکرد دولت گردیده است خطاب به رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه ... .
دکتر احمدی نژاد در پیگیری مطالبات مردم از دولت:
.
آقای روحانی تصمیم بگیرید!
.
دکتر محمود احمدی نژاد روز پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ طی پیامی تصویری با تشریح شرایط اقتصادی سخت مردم و بحران های ناشی از ضعف مدیریت کشور که سبب نارضایتی ملت از عملکرد دولت گردیده است خطاب به رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه ملت منتظر تصمیم گیری شما هستند ؛ گفتند: «آقای روحانی؛ شما و تمام حامیانتان و بنظرم دو جناح سیاسی کشور و دو رئیس قوه دیگر، همه در این وضعیت شریک هستید. باید رضایت مردم را جلب کنید. شاید بهترین راهش این باشد که دیگر ادامه ندهید!»
.
بخشی از متن این پیام به شرح زیر است :
.
آقای رئیس جمهور و آقایان سران قوا و همه مسئولین کشور، مگر شما مالک مملکت هستید؟ مملکت مال ملت است. ملت دلش می سوزد. از یک طرف باید فقر و مشکلات را تحمل کند، از یک طرف باید فساد را تحمل کند، که در دوره شما، آقای روحانی، ده برابر شده است و از طرف دیگر هم تحقیر ها و توهین ها و فشارهای دشمن را باید تحمل کند. ملت چه گناهی کرده است؟
.
امروز من به صراحت می گویم ملت کلاً ناراضی است، به خصوص از دولت. مردم دیگر دولت را قبول ندارند. قوای دیگر را هم قبول ندارند که من به وقتش خواهم گفت. .
آقای روحانی مردم شما را قبول ندارند، به چه زبانی این را بگویند؟ وقتی مردم قبول ندارند شما چطور هنوز رئیس جمهور هستید؟ چگونه می خواهید تصمیم بگیرید؟ مشروعیت شما از کجاست؟ اگر قبول ندارید، رفراندوم برگزار کنیم. مشخص است شما نظر مردم را می دانید.
.
متاسفم که بگویم نظام جمهوری اسلامی که باید مردمی ترین نظام تاریخ می بود و اصلا بر همین اساس شکل گرفت که یعنی مقامات نوکر مردمند، توی دل مردم و در کنار مردم و دم دست مردمند، مردم می توانند یقه آن ها را بگیرند، مردم می توانند مطالبه کنند، اما الان رسیده است به جایی که مقامات ارشد کشور جرات نمی کنند به خیابان بروند یا در اجتماع مردمی حاضر بشوند. معلوم است که مسیر را اشتباه رفته اید. معلوم است که اشتباه تصمیم گرفته اید. مملکت ارث پدر کسی نیست. حق ندارید کشور را خراب کنید. حق ندارید اعتبار ملت ایران را در دنیا از بین ببرید. حق ندارید اطلاعات غلط به ملت بدهید. حق ندارید فقر را بر ملت ایران تحمیل کنید.

#احمدی_نژاد
.
برای مشاهده متن کامل پیام به کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد مراجعه نمائید.
Read more
... پرسپولیس فردا فصل جدید فوتبالی برای تیم محبوب مان آغاز می شود.فصلی سخت با شرایطی عجیب که بستر را برای عشق بازی و تمرین وفاداری ما هواداران مهیا کرده است #پرسپولیس برای ما یک سرمایه بزرگ است که باید آن را حفظ کنیم.پرسپولیس در فصل جاری از ما #هواداران فقط حمایت میخواهد چرا که نقش هوادار در چنین ... ... پرسپولیس

فردا فصل جدید فوتبالی برای تیم محبوب مان آغاز می شود.فصلی سخت با شرایطی عجیب که بستر را برای عشق بازی و تمرین وفاداری ما هواداران مهیا کرده است #پرسپولیس برای ما یک سرمایه بزرگ است که باید آن را حفظ کنیم.پرسپولیس در فصل جاری از ما #هواداران فقط حمایت میخواهد چرا که نقش هوادار در چنین روزهایی معنا پیدا می‌کند.آنچه مشخص است موفقیت در فوتبال شاخصه های مختلفی دارد که مهمترین آن یک نمایش با کیفیت و رعایت استانداردهای فنی است.مبحثی مهمی که قرمزپوشان پایتخت از زمان حضور #برانکو آن را با توجه به ظرفیت های فوتبال ایران به بهترین شکل ممکن رعایت می کنند.در اینکه اجرای هر سبک بازی نیازمند ابزاری به اسم بازیکن است هیچ شکی نیست و در اینکه تیم برانکو چند بازیکن تاثیرگذار خود را از دست داده هم هیچ شکی وجود ندارد.اما اگر مسیر پرسپولیس با برانکو را دنبال کرده باشید،متوجه خواهید شد که قهرمان دو فصل اخیر فوتبال ایران ساختار خود را براساس بازیکن تشکیل نداده و به همین دلیل کاملا ساده نتایج این تیم دچار اختلال نشده است.اما در فوتبال امروز موردی که از کسب نتیجه حائز اهمیت تر است نوع نمایش یک تیم و لذت هواداران از تماشای بازی آن تیم است. #فوتبال بازی پیچیده ای نیست و برای موفقیت در آن باید چند اصول مهم را رعایت کنید که مهمترین آنها ثبات و برنامه ریزی مناسب است.اکنون سه سال از حضور برانکو در تیم محبوب مان می‌گذرد.پرسپولیس موفقیت های زیادی طی این سه سال کسب کرده و به لحاظ فنی پیشرفت قابل توجهی داشته است.این فصل باید بخاطر سه سال خوبی که با برانکو داشتیم از او حمایت کرده و با این حمایت به نوعی از سرمربی خود تشکر کنیم. باید نشان دهیم که چقدر قدردان دستاوردهای ایشان هستیم. پرسپولیس در فصل جاری هم به مانند سه فصل اخیر جدای از نتیجه فوتبال قابل قبولی به نمایش خواهد گذاشته و ما همچنان از تماشای بازی این تیم لذت خواهیم برد و این چیزی است که علاقه مندان به فوتبال دنبال آن هستند. در نیم فصل اول اصلا مهم نیست با چه سیستم و ترکیبی به میدان مسابقه خواهیم آمد چرا که هیچکس بهتر از برانکو به مجموعه فنی تیم اشراف ندارد.در نیم فصل اول ۲_۴_۴ لوزی و خطی مهم نیست، اینکه کدام بازیکن در کدام پست بازی میکند چندان اهمیتی ندارد، نیم فصل اول فقط باید کنار تیم محبوب مان باشیم درست به مانند فصل اول مربیگری #قطبی که ۶ امتیاز از پرسپولیس کم کردند و بعد از آن حکم حمایت بیشتری از تیم صورت گرفت و همان حمایت بی سابقه عامل اصلی قهرمانی در پایان آن فصل بود.این فصل هم هواداران پرسپولیس می‌خواهد. تاریخ‌سازی کنند
Read more
. یه بحث چالشی داشته باشیم! به نکات زیر در تصاویر بالا دقت کنید: اکانت مربوط به لایکای ایران است ...
Media Removed
. یه بحث چالشی داشته باشیم! به نکات زیر در تصاویر بالا دقت کنید: اکانت مربوط به لایکای ایران است که به عنوان نماینده‌ی این کمپانی پرآوازه و یگانه بدون حتی یک دوربین در ایران برای نمایش شناخته می‌شود.(البته این موضوع برای من در هاله‌ای از ابهام است.اگر اطلاعات دقیق‌تری هست با آغوش باز استقبال ... .
یه بحث چالشی داشته باشیم!
به نکات زیر در تصاویر بالا دقت کنید:
اکانت مربوط به لایکای ایران است که به عنوان نماینده‌ی این کمپانی پرآوازه و یگانه بدون حتی یک دوربین در ایران برای نمایش شناخته می‌شود.(البته این موضوع برای من در هاله‌ای از ابهام است.اگر اطلاعات دقیق‌تری هست با آغوش باز استقبال میکنم.)
.
سه‌پایه مربوط به کمپانی تازه تاسیس‌تر Sirui در چین است.از بهترین سه‌پایه‌های حال حاضر در بازار ایران.
.
سوالی که مطرح می‌شود:
آیا باید در لایو پیج لایکا به معرفی سه‌پایه‌ی Sirui پرداخته شود؟
نظر شما چیست؟
.
پانوشت:مجموعه‌ی مربوطه از همکاران و دوستان این جانب بوده و به هیچ عنوان قصد تخریب ندارم.بنیان‌گذار این مجموعه حق بسیاری بر گردن من و بسیاری از عکاسان به نام ایران دارند و بدون شک همیشه به نیکی از ایشان یاد خواهد شد.
.
قصد من این است که بازخوردهای جامعه‌ی هدف را به گوش فعالین صنعت عکاسی برسانم تا به کمک هم بتوانیم ایرادات جزئی را برطرف کنیم.
متشکر که با نظرات خود در این راه کمک میکنید.
#لایکا
#leica #
انتقاد_سازنده
Read more
کپشن را بخوانید برخی کانکس دارند و عده‌ای دیگر چادر ، زندگی برای هر دو گروه سخت است ولی اوضاع آنهایی ...
Media Removed
کپشن را بخوانید برخی کانکس دارند و عده‌ای دیگر چادر ، زندگی برای هر دو گروه سخت است ولی اوضاع آنهایی که در کانکس زندگی می‌کنند کمی بهتر است ، کم کم داریم فراموش می‌کنیم مردمی در غرب ایران هستند که این روزها دل‌شان داغ دارد و تن‌شان یخ‌زده از بس هوا سرد است ... این روزها مردم کرمانشاه بیشتر از هر به دلگرمی ... کپشن را بخوانید
برخی کانکس دارند و عده‌ای دیگر چادر ، زندگی برای هر دو گروه سخت است ولی اوضاع آنهایی که در کانکس زندگی می‌کنند کمی بهتر است ، کم کم داریم فراموش می‌کنیم مردمی در غرب ایران هستند که این روزها دل‌شان داغ دارد و تن‌شان یخ‌زده از بس هوا سرد است ... این روزها مردم کرمانشاه بیشتر از هر به دلگرمی احتیاج دارند ، دل‌هایشان ترک خورده و کسی باید پیدا شود که این دل‌های شکسته را بند بزند ، زلزله در ایران سفری استانی را در دستور کارش قرار داده و هر روز که اخبار را می‌خوانیم یک جای ایران زلزله آمده و این یعنی شاید فردا زندگی ما هم درگیر زلزله شده باشد ... نمی‌دانم از آقایان اصلا کسی خودش را جای این مـردم داغدار می‌گـذارد یا نه اما کاش فقط یک شب را در چادر زلزله زدگان می‌خوابیدند تا متوجه شوند سرما یعنی چه ، سرمایی که تا مغز استخوان آدم را می‌سوزاند ... حداقل برای چند ماه هم شده بیایید این نامه بازی‌ها و جلسه‌ها را کنار بگذارید خودتان به مناطق زلزله زده بروید و در زیر یک چادر برای مردم تصمیم بگیرد و دستور دهید برای چند ماه پایتخت ایران را به کرمانشاه ببرید تا دیگر لازم نباشد برای هرکاری با تهران هماهنگ کنید ، در همان جا تصمیم بگیرید که چه باید کرد و چقدر باید به آنها وام داد ... بیایید نگذاریم مردمی که در زلزله عزیزان‌شان را از دست دادند بعد از زلزله هم درگیر وام و قسط و داستان‌های دیگر شوند !! ولله قسم که کار سختی نیست ...
#کرمانشاه
#زلزله
#دل_شکسته
#درد
#درد_بی_دردی
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> شجریان: ملت ایران با اسم شجریان رابطه‌ای خاص دارند / در مورد کنسرت خیابانی 50 درصدِ ما حل است . شامگاه ...
Media Removed
# شجریان: ملت ایران با اسم شجریان رابطه‌ای خاص دارند / در مورد کنسرت خیابانی 50 درصدِ ما حل است . شامگاه گذشته، چهارشنبه ۲۴ مرداد، همایون شجریان و سهراب پورناظری پس از رونمایی از آلبوم «ایران من» در تالار وحدت، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند . همایون شجریان در مورد برگزاری کنسرت خیابانی ... #🎥
شجریان: ملت ایران با اسم شجریان رابطه‌ای خاص دارند / در مورد کنسرت خیابانی 50 درصدِ ما حل است
.
شامگاه گذشته، چهارشنبه ۲۴ مرداد، همایون شجریان و سهراب پورناظری پس از رونمایی از آلبوم «ایران من» در تالار وحدت، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند
.
همایون شجریان در مورد برگزاری کنسرت خیابانی گفت: من همیشه در زندگی هنری‌ام با مردم صادق بوده‌ام و هیچ وقت حرکتی را برای تبلیغ انجام نداده‌ام. من هیچ وقت در زندگی‌ام به کسی نگفته‌ام برایت می‌میرم چون اگر برگردد بگوید خب بمیر! نمی‌توانم بگویم خب نمی‌شود!
.
همایون شجریان در مورد پیشنهادش برای برگزاری کنسرت خیابانی هم توضیح داد: این اتفاق برای اولین بار است که در ایران می‌افتد، به این شکل که همه مردم آزاد باشند که به این مکان مراجعه کنند، هیچ منعی وجود نداشته باشد، هیچ بلیطی فروخته نشود و صندلی‌ای هم نباشد. گمان می‌کنم تعداد خیلی زیادی دوست داشته باشند برای تماشای چنین کنسرتی بیایند، این موضوع در تخصص من نیست که امنیت این آدم‌ها را چطور باید تامین کرد، در مکانی که قرار باشد ۱۰۰ هزار نفر، ۲۰۰ هزار نفر بیایند
.
او ادامه داد: در مورد آن طرفش که طرف ماست، ما همه چیزمان آماده و از قبل تجربه شده است و بلدیم چه کار کنیم یعنی ۵۰ درصد ما حل است، ولی در مورد این طرفش که چطور باید امنیت انبوهی از مشتاقانی را که شاید بخواهند ۱۰ دقیقه حضور داشته باشند و شاید دو ساعت، شاید بخواهند از میانه اجرا بیایند یا در اواخرش و... تامین کرد، مسئولین باید بگویند که می‌توانند یا نه. در این مسیر ارشاد مسائل خودش را پی می‌گیرد و شهرداری هم مسائل خودش را، ولی ظاهرا در نهایت باید به شورای تامین استان برود، جایی که از هر ارگانی یک نماینده هست و تصمیم جمعی گرفته شود
.
عكس: حسين پرى
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
. . خدا حکیم است یعنی کارش در عین حال که محکم است، از بیهوده گی هم به دور است . ما که قراراست صفات خدا ...
Media Removed
. . خدا حکیم است یعنی کارش در عین حال که محکم است، از بیهوده گی هم به دور است . ما که قراراست صفات خدا را در خود جاری کنیم باید حکیمانه رفتار کنیم . فلاسفه به ما گفته اند اگر می خواهید حکیم باشید باید در دو حیطه قوی باشید . در نظر و در عمل . حکمت نظری مربوط به عمل نمی شود و صرف آگاهی است و مربوط به هست ... .
.
خدا حکیم است یعنی کارش در عین حال که محکم است، از بیهوده گی هم به دور است
.
ما که قراراست صفات خدا را در خود جاری کنیم باید حکیمانه رفتار کنیم .

فلاسفه به ما گفته اند اگر می خواهید حکیم باشید باید در دو حیطه قوی باشید
.
در نظر
و
در عمل .

حکمت نظری مربوط به عمل نمی شود و صرف آگاهی است و مربوط به هست ها می شود مثل ریاضیات
که زبان مشترک تمام دنیاست.مثل علم به مبدا جهان .

اما دانستن حکمت عملی که بایدها و نبایدهاست یا شخصی است مثل اینکه ، اموری که به صلاحش است را بداند
و یا غیر شخصی است ، که در اصطلاح فلسفه ،تدبیر منزل گفته می شود که شخص بتواند و بلد باشد رفتار با خانواده را ،

آنچه که منظور من اینجاست
مورد سوم از حکمت عملی است که سیاست مدن ،نامیده می شود همان شهرداری ، استانداری،کشور داری
اگر کسی بدون این علوم وارد حیطه ی آن شود غیر حکیم یا به عبارتی عبث کار و بیهوده گو هست .
.
.
.
که خدا را شکر ما در ایرانمان از این افراد نداریم 😶
و مریضی و شاید هم علیلی گربه وطن🐈، همه اش به خاطر ببگانگان 🦄است والا رجال سیاسی ما همه کار بلد ،حکیم ،دانشمند و دلسوز هستند🐽.
)خدایا مرا برای این دروغ ببخش 🙏) .
..
.
.

ولی
ناامید نیستیم
خدا جای حق نشسته وبه داد ایرانمان خواهد رسید ‌

#خدا
#جمعه
#وطن
#عشق
#حکمت
#ایران من چه ها که بر سرت نیاوردند
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
#بیدل_نیشابوری
Read more
حرف هاي تازه كارلوس كي روش <span class="emoji emoji2705"></span> در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن ...
Media Removed
حرف هاي تازه كارلوس كي روش در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن من یعنی سید جلال حسینی است. بیش از 7 سال است؛ تأکید می‌کنم بیش از 7 سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده‌ام سید جلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت. حتی یک اردو را هم سید جلال از ... حرف هاي تازه كارلوس كي روش
✅ در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن من یعنی سید جلال حسینی است. بیش از 7 سال است؛ تأکید می‌کنم بیش از 7 سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده‌ام سید جلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت. حتی یک اردو را هم سید جلال از دست نداد، همیشه او را دعوت کردم، همین نشان می‌دهد که من چقدر این بازیکن را باور دارم. سید جلال بازیکنی بود که همیشه تأثیرات زیادی در تیم ملی داشت، تأثیر این بازیکن را در روند موفقیت تیم ملی به عنوان یک بازیکن کلیدی چه در داخل زمین و چه بیرون زمین از لحاظ حرفه‌ای گری و از لحاظ اخلاق و از لحاظ کیفیت بازی دیده
اید.
با تمام احترام قلبی که برای سید جلال حسینی قائل هستم مخصوصاً خودم ولی همین احترام را باید برای نسل آینده فوتبال ایران نیز داشته باشیم. آنهایی که در آن رشد می‌کنند باید چنین احترامی را برایشان قائل باشیم. ما نمی‌توانیم یک تیم ملی داشته باشیم که فقط در حالت رکود باشد بلکه باید رو به جلو حرکت کنیم. یکبار دیگر تاکید می‌کنم که سید جلال حسینی در لیست انتظارمان خواهد ماند و هر لحظه که احتیاج باشد او به تیم ملی ملحق خواهد شد
✅ بنده این اختیار را برای خودم قائل هستم که در مورد وريا غفوري صحبت کنم چون قبل از اینکه ووریا بخواهد به استقلال برود من این بازیکن را به تیم ملی دعوت کردم.

در آن زمان ووریا غفوری دفاع راست بسیار خوبی بود و بنده بیش از یک ماه پیش او را صدا کردم و به او گفتم: پسرم ما در تیم ملی نیازی به وینگر راست نداریم، تو باید در دفاع راست بازی کنی. چون بازیکنانی مثل علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد و قلی‌زاده در وینگر راست هستند و من چنین نفراتی را در این پست دارم. من به ووریا تأکید کردم که در تیم ملی به یک دفاع راست محکم نیاز دارم اما وقتی در تیم استقلال و با تصمیم وینفرد شفر او از پست دفاع راست به هافبک راست تبدیل می‌شود این دیگر به سرمربی این تیم برمی‌گردد. نمی‌دانم چگونه شفر از عدم دعوت ووریا غفوری به تیم ملی سورپرایز شده است. وقتی در تیم خودش اعتقادی ندارد که در دفاع راست از ووریا استفاده کند و پست او را تغییر می‌دهد چگونه سورپرایز می‌شود
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>سخنان مهم دکتر #جلیلی پیرامون خروج #امریکا از #برجام و نقش 3 کشور اروپایی در نشست بسیج کشاورزی/ ...
Media Removed
. سخنان مهم دکتر #جلیلی پیرامون خروج #امریکا از #برجام و نقش 3 کشور اروپایی در نشست بسیج کشاورزی/ بخش دوم و پایانی . سه کشور اروپایی که خود را «قدرت‌های بزرگ» می‌خوانند امروز وزن آن‌ها در ترازوی افکار عمومی جهان قرار گرفته است. . .کسانی که خود را «قدرت بزرگ» می‌خوانند امروز باید وزن خود ... .
🔻سخنان مهم دکتر #جلیلی پیرامون خروج #امریکا از #برجام و نقش 3 کشور اروپایی در نشست بسیج کشاورزی/ بخش دوم و پایانی
.
🔹سه کشور اروپایی که خود را «قدرت‌های بزرگ» می‌خوانند امروز وزن آن‌ها در ترازوی افکار عمومی جهان قرار گرفته است.
.
.🔹کسانی که خود را «قدرت بزرگ» می‌خوانند امروز باید وزن خود را نشان دهند که آیا هر سه کشور با هم می‌توانند فقط یک تصمیم خود را بدون امریکا عملی سازند؟
.
🔹اگر 3 کشور اروپایی نمی‌توانند یک تصمیم مشترک در برابر رژیم افلیج امریکا اتخاذ کنند بدانند که از امریکا هم فلج‌ترند و چنین قدرت‌های ضعیفی دیگر نمی‌توانند برای ملت‌های آزاده و مستقل جهان تعیین تکلیف کنند.
.
🔹آن‌ها از این می‌ترسند که الگویی پیدا شده که به همه جهانیان نشان داده تعامل گسترده با جهان در چهار کشور غربی خلاصه نمی‌شود و اتفاقا تعامل و روابط سازنده و گسترده با جهان با کنار گذاشتن قدرت‌های استکباری شکوفا می‌شود.
.
🔹 #آمریکا امروز دلخوش است که فروش #نفت ایران را کاهش دهد اما آیا امریکایی ها فراموش کرده اند وقتی به زعم خودشان چند سال قبل فروش نفت ایران را به 600 هزار بشکه کاهش دادند ما توانستیم این روند را برگردانیم به گونه ای که در تیرماه 92 در اوج فشارهای #تحریم‌ ها، ایران توانست فروش روزانه نفت خود را به 1.580 میلیون #بشکه آن هم به قیمت بالای 100 دلار برساند؟
.
🔹امروز با فرآورده‌های نفتی پالایشگاه ستاره خلیج فارس که متوسط سنی مسئولان آن 32 سال است، نه تنها نمی توان نفت ایران را تحریم کرد بلکه این دشمنان هستند که نه برای نفت که برای خرید فرآورده‌های نفتی ایران باید صف بکشند.
.
🔹آمریکا فراموش کرده که در اوج تحریم‌های نفتی 17 سکوی نفتی ایران در سال 91 مشغول کار بود؟ ما می دانیم سراسیمگی امریکا به این خاطر است که می داند از پس چنین قدرتی بر نمی آید.
.

#خسارت_محض #روحانی #ظریف #ترامپ #اوباما #سعیدجلیلی #دکترسعیدجلیلی #سعید_جلیلی #ایران #تهران
Read more
. امشب اسکار را چه فیلمی خواهد برد؟ سه بیلبورد یا شکل آب؟ هیچ اهمیتی ندارد، هر دو به اندازه کافی ضعیف‌اند. ...
Media Removed
. امشب اسکار را چه فیلمی خواهد برد؟ سه بیلبورد یا شکل آب؟ هیچ اهمیتی ندارد، هر دو به اندازه کافی ضعیف‌اند. اما بر خلاف رقابت اصلی؛ بخش فیلم‌های خارجی زبان به خوبی توانمند است. از پنج نامزد، چهار فیلم را دیده‌ام و به گمانم هر چهار فیلم شایسته ‌اسکار هستند. بی‌عشق، روایتی است به شدت تکان دهنده از معضلی ... .
امشب اسکار را چه فیلمی خواهد برد؟ سه بیلبورد یا شکل آب؟ هیچ اهمیتی ندارد، هر دو به اندازه کافی ضعیف‌اند. اما بر خلاف رقابت اصلی؛ بخش فیلم‌های خارجی زبان به خوبی توانمند است. از پنج نامزد، چهار فیلم را دیده‌ام و به گمانم هر چهار فیلم شایسته ‌اسکار هستند. بی‌عشق، روایتی است به شدت تکان دهنده از معضلی که حتا فکر کردن به آن ترسناک است تا چه رسد به نوشتن درباره‌اش، پس نمی‌نویسم. این فیلمی است که باید در سینماهای ایران نمایش داده می‌شد یا حتا با حذف چند صحنه از تلویزیون سراسری پخش می‌شد. چرا که همه باید بدانند چه بلای هولناکی و به چه دلایلی دارد بر سر جوامع بشری می‌رود. اگر بی‌عشق را همه مردم باید ببینند، مربع (این ارزشمندترین شاهکار سینمایی سال و برنده شایسته نخل طلای کن) را تک تک سیاست‌مداران در سراسر جهان باید به دقت تماشا کنند. آنان باید بفهمند قدرت گرفتن جریان‌های راست افراطی و سیاست‌های ضد مهاجرتی‌شان چه عواقب وخیمی در پی خواهد داشت. آنان باید بدانند بزرگتر بودن و گردن کلفت‌تر بودن دلیل آن نمی‌شود از کوچکترها عذرخواهی نکرد. مربع انباشته از مباحث بی‌نظیر اجتماعی است که هوشمندانه در یک فیلم کمدی تعبیه شده‌اند. صرف نظر از داستان فیلم، مربع همچنین شاهکاری است در استفاده از فضای خارج از کادر؛ صداهای خارج از کادر نه تنها به گسترش فضای رخداد کمک شایانی می‌کنند که بخش قابل توجهی از تنش درونی فیلم حاصل استفاده هوشمندانه از این تکنیک است و از این نظر شاید هم‌ردیف بهترین آثار تاریخ سینما قرار گیرد. اما احتمالن اسکار به فیلم یک زن شگفت‌انگیز برسد. این فیلم پیش از آنکه فیلم خوبی باشد (که هست) موضوع اسکار پسندی دارد و اگر امشب در کمال شگفتی برنده اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شد اجازه می‌خواهم فرمول کسب اسکار را که بارها به شوخی گفته‌ام این‌بار جدی‌تر بگویم: اگر فیلمسازی جرات کند و فیلمی درباره مصایب رفته بر یک یهودی همجنسگرا در ایران بسازد صرف نظر از کیفیت کار، حتمن برنده یکی از جوایز مهم سینمایی خواهد شد. اگر دست بر قضا، پدربزرگ آن یهودی سرگردان روزگاری را در آشویتس گذرانده باشد در آن‌صورت اسکار را درب منزل تحویل خواهند داد
.
عکس: نمایی از فیلم مربع با بازی درخشان کلایس بنگ
.
Read more
بخش اول:سیدمحمد خاتمی برای برون رفت از مشکلات کنونی پانزده راهکار پیشنهادی خود را مطرح کرد <span class="emoji emoji25aa"></span>️ ایجاد ...
Media Removed
بخش اول:سیدمحمد خاتمی برای برون رفت از مشکلات کنونی پانزده راهکار پیشنهادی خود را مطرح کرد ️ ایجاد و تقویت فضای همبستگی ملی ایجاد فضای همبستگی و نزدیکی تمام جریان‌ها به هم ایجاد/ تغییر فضای حذف و نفی و دفع یکدیگر با بدبینی و تنگ‌نظری ️ وحدت ملی وحدت همه نیروهای متخصص و متعهد که هدفشان سربلندی ... بخش اول:سیدمحمد خاتمی برای برون رفت از مشکلات کنونی پانزده راهکار پیشنهادی خود را مطرح کرد ▪️ ایجاد و تقویت فضای همبستگی ملی
ایجاد فضای همبستگی و نزدیکی تمام جریان‌ها به هم ایجاد/ تغییر فضای حذف و نفی و دفع یکدیگر با بدبینی و تنگ‌نظری ▪️ وحدت ملی
وحدت همه نیروهای متخصص و متعهد که هدفشان سربلندی و پیشرفت ایران و آرامش و امنیت و برخورداری مردم است/ باز شدن راه گفت‌و‌گو ▪️ تغییر نگاه رسانه‌های ملی
رسانه‌های ملی ما نباید تنها نماینده و بیانگر یک سلیقه و جهت در جامعه باشند ▪️ ایجاد فضای باز، امن و آزاد سیاسی
فضای امنیتی حاکم بر جامعه خود عامل مهم ضدامنیت است ▪️ محدود کردن دایره غیرخودی
نیروها و متخصصان و دانشمندان و سیاستمداران را نمی‌شود با برچسب غیرخودی دور کرد ▪️ برداشتن حصر
حصر استخوانی لای زخم است و باید به سرعت این معضل حل شده، حصر شکسته و محدودیت‌ها برداشته شود ▪️ آزادی تمام زندانیان سیاسی و عقیدتی
باید همه زندانیان سیاسی و عقیدتی که دستشان به خون آلوده نیست، و همدست عملی براندازان نیستند آزاد شوند ▪️ اعلام عفو عمومی
باید اطمینان داد که انبوه متخصصان ایرانی داخل و خارج از کشور در فضای بهتر می توانند بی هیچ نگرانی برای سربلندی و پیشرفت ایران تلاش کنند ▪️ رفع محدودیت‌های بی‌جا
باید زمینه برگزاری انتخابات باز و آزاد با محوریت مردم که تقویت کننده امید در جامعه است فراهم گردد ▪️ پایان دادن افراط و تندروی
حاکمیت باید در این مهم پیشتاز باشد و همه جناح‌ها و گروه‌ها باید در این مسیر گام بردارند ▪️ کارآمدی بیشتر قوای سه گانه و نهادهای حاکمیتی
ناهماهنگی میان قوای سه‌گانه و حضور نهادهای موازی از مشکلات ساختاری است که سبب گسست در جامعه شده است ▪️ شنیدن اعتراض مردم
همه باید این اعتراض را بشنویم و به جای جلوگیری از اعتراضات به حق، باید همه ارکان حاکمیت درصدد رفع مشکلات منجر به این اعتراضات برآیند/ بی‌شک معترضان دلسوز ایران نیز متوجه فضای پیچیده امروز هستند و اجازه سوءاستفاده از این اعتراضات که بهانه به دست تندروان داخلی و خارجی می دهد را نخواهند داد
Read more
یک روز بعد از پیشنهاد ملاقات بدون پیش شرط از سوی رئیس جمهوری ایالات متحده، از تهران واکنشی از سوی رهبران ...
Media Removed
یک روز بعد از پیشنهاد ملاقات بدون پیش شرط از سوی رئیس جمهوری ایالات متحده، از تهران واکنشی از سوی رهبران جمهوری اسلامی ایران داده نشده و همزمان یک روحانی پر نفوذ می گوید پیشنهاد پرزیدنت ترامپ باید در شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی بررسی می شود. رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه نشست خبری با نخست ... یک روز بعد از پیشنهاد ملاقات بدون پیش شرط از سوی رئیس جمهوری ایالات متحده، از تهران واکنشی از سوی رهبران جمهوری اسلامی ایران داده نشده و همزمان یک روحانی پر نفوذ می گوید پیشنهاد پرزیدنت ترامپ باید در شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی بررسی می شود.

رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه نشست خبری با نخست وزیر ایتالیا بار دیگر به اعمال فشار بر جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت او آماده ملاقات با رهبران ایران برای رسیدن به یک توافق «درست و سازنده» است.

پرزیدنت ترامپ در پاسخ به خبرنگاری که از او درباره ملاقات احتمالی با حسن روحانی رئیس جمهوری ایران پرسیده بود، گفت: من آماده ملاقات با هر کسی هستم. نمی دانم آنها بخواهند. بخصوص که اکنون وضع شان خوب نیست. ولی در نهایت باید بیایند.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: من برای ملاقات آماده هستم اما ملاقات کافی نیست. قرار نیست مثل برجام کاغذ سیاه کنیم. آن یک توافق بد بود که از آن خارج شدیم. من حاضرم بدون پیش شرط مذاکره کنم تا یک توافق خوب به دست بیاوریم.

واکنش ایران

رهبران ایران هنوز واکنشی نشان نداده اند. حسن روحانی که امروز با ۱۴ سفیر جدید ایران در کشورهای دیگر دیدار کرد، ترجیح داد به کلیات اشاره کند و از واکنش مستقیم به پیشنهاد پرزیدنت ترامپ خودداری کند.

روحانی روز سه شنبه گفت: فشار آمریکا را به فرصتی برای توسعه تبدیل کنیم.

اما در کنار سکوت خامنه ای و روحانی، ناطق نوری روحانی صاحب نفوذ در تهران در واکنش به پیشنهاد پرزیدنت ترامپ گفته، ما نباید مذاکره را رد کنیم و بگوییم بیخود کرده است. ذوق زده هم نشویم.

آقای ناطق نوری که تا چندی پیش رئیس بازرسی نهاد رهبری ایران بود، اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است. وی پیشنهاد داده که پیشنهاد ترامپ در شورای عالی امنیت ملی بررسی شود.

کمال خرازی که در زمان دولت اصلاح طلب محمد خاتمی وزیر خارجه بود، صراحتا با ملاقات و مذاکره با رئیس جمهوری آمریکا مخالفت کرده است.

نصرت الله تاجیک دیپلمات پیشین جمهوری اسلامی نیز در یادداشتی پیشنهاد کرده به جای دیدار روحانی و ترامپ، ملاقات ظریف و پمپئو برگزار شود. او نیز تاکید کرده که ایران باید تنش در روابط خارجی خود را به صفر برساند.
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>اهم سخنان کارشناسان در نشست بررسی آخرین وضعیت ورزش کشور در عرصه های "ورزش قهرمانی"، "ورزش حرفه ...
Media Removed
. اهم سخنان کارشناسان در نشست بررسی آخرین وضعیت ورزش کشور در عرصه های "ورزش قهرمانی"، "ورزش حرفه ای"، "ورزش همگانی" و "ورزش تربیتی": . دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک با تاکید بر #ورزش_قهرمانی: ایران به لحاظ استعداد در عرصه ورزش از بسیاری کشورهای منطقه و جهان جلوتر است اما متاسفانه ... .
🔻اهم سخنان کارشناسان در نشست بررسی آخرین وضعیت ورزش کشور در عرصه های "ورزش قهرمانی"، "ورزش حرفه ای"، "ورزش همگانی" و "ورزش تربیتی":
.
🔹دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک با تاکید بر #ورزش_قهرمانی:
🔸ایران به لحاظ استعداد در عرصه ورزش از بسیاری کشورهای منطقه و جهان جلوتر است اما متاسفانه هنوز اتصالی بین دستگاه های تصمیم گیر در عرصه ورزش وجود ندارد.
🔸وزارت ورزش پیشگام شود تا استعدادهای فراوان ورزشی را در بین دانش آموزان شناسایی و پرورش دهد.
🔸متاسفانه نظام باشگاه داری در ایران ضعیف است در حالی که یکی از علل پیشرفت ورزش بسیاری از کشورها تقویت نظام باشگاه داری آنها و شناسایی استعدادهای ورزشی آنها از این طریق است.
.
🔹دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش و معاون سابق وزیر ورزش با تاکید بر #ورزش_تربیتی:
🔸تا وقتی «سواد حرکتی» را رونق ندهیم و کودکان را از سنین پایین وارد چرخه تربیت بدنی نکنیم نتیجه بهتری نخواهیم گرفت.
🔸متاسفانه سبک زندگی ها به سمتی می رود که تحرک بدنی جامعه کمتر می شود لذا در قدم اول باید «سواد حرکتی» در یک جامعه بیشتر شود و در درجه دوم ورزش دانش آموزی را جدی گرفت تا بتوان به آینده ورزشی کشور امیدوار بود.
.
🔹دکتر کاظمی عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران با تاکید بر #ورزش_حرفه_ای:
🔸برای حل بسیاری از مشکلات در عرصه ورزش باید اصلاح ساختاری صورت بگیرد.
🔸در 5 سال آینده اقتصاد ورزش از 500 میلیارد دلار به 800 میلیارد دلار خواهد رسید و در این میان ایران باید تلاش کند تا بتواند از طریق ورزش نیز به اقتصاد خود رونق دهد.
🔸از 600 کد شغلی در جهان در عرصه ورزش، تنها 3 تا آن در ایران فعال است در حالی که پدیده ورزش در جهان امروز باعث رونق اقتصاد و افزایش اشتغال در بسیاری از کشورها شده است. چرا ما از این چنین فرصتی با برنامه ریزی صحیح استفاده نکنیم؟
.
🔹دکتر محمد کاظم واعظ موسوی مدیر مرکز روانشناسی آکادمی ملی المپیک با تاکید بر #ورزش_همگانی:
🔸در ورزش پرورش استعدادها مهم تر از استعدادیابی است.
🔸عدم تبدیل دانش به روش رایچ در باشگاه های ایرانی موجب شده است تا 65% کسانی که شروع به ورزش می کنند بعد از 6 ماه نخست این کار را رها می کنند در حالی که این آمار در دنیا 50% است.
.
🔹 دکتر مصطفی آجرلو مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی:
🔸 #ورزش یک پدیده تک بعدی نیست و باید برای ابعاد مختلف آن در جامعه فکر کرد و برنامه داشت در غیر این صورت بسیاری از فرصت های آن به تهدید تبدیل می شود.
.
#دولت_سایه #جلیلی #سعید_جلیلی
Read more
حرف هاي تازه كارلوس كي روش <span class="emoji emoji2705"></span> در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن ...
Media Removed
حرف هاي تازه كارلوس كي روش در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن من یعنی سید جلال حسینی است. بیش از 7 سال است؛ تأکید می‌کنم بیش از 7 سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده‌ام سید جلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت. حتی یک اردو را هم سید جلال از ... حرف هاي تازه كارلوس كي روش
✅ در مورد یک بازیکن خاص که می‌خواهم به صورت ویژه در موردش صحبت کنم بازیکن من یعنی سید جلال حسینی است. بیش از 7 سال است؛ تأکید می‌کنم بیش از 7 سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده‌ام سید جلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت. حتی یک اردو را هم سید جلال از دست نداد، همیشه او را دعوت کردم، همین نشان می‌دهد که من چقدر این بازیکن را باور دارم. سید جلال بازیکنی بود که همیشه تأثیرات زیادی در تیم ملی داشت، تأثیر این بازیکن را در روند موفقیت تیم ملی به عنوان یک بازیکن کلیدی چه در داخل زمین و چه بیرون زمین از لحاظ حرفه‌ای گری و از لحاظ اخلاق و از لحاظ کیفیت بازی دیده
اید.
با تمام احترام قلبی که برای سید جلال حسینی قائل هستم مخصوصاً خودم ولی همین احترام را باید برای نسل آینده فوتبال ایران نیز داشته باشیم. آنهایی که در آن رشد می‌کنند باید چنین احترامی را برایشان قائل باشیم. ما نمی‌توانیم یک تیم ملی داشته باشیم که فقط در حالت رکود باشد بلکه باید رو به جلو حرکت کنیم. یکبار دیگر تاکید می‌کنم که سید جلال حسینی در لیست انتظارمان خواهد ماند و هر لحظه که احتیاج باشد او به تیم ملی ملحق خواهد شد
✅ بنده این اختیار را برای خودم قائل هستم که در مورد وريا غفوري صحبت کنم چون قبل از اینکه ووریا بخواهد به استقلال برود من این بازیکن را به تیم ملی دعوت کردم.

در آن زمان ووریا غفوری دفاع راست بسیار خوبی بود و بنده بیش از یک ماه پیش او را صدا کردم و به او گفتم: پسرم ما در تیم ملی نیازی به وینگر راست نداریم، تو باید در دفاع راست بازی کنی. چون بازیکنانی مثل علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد و قلی‌زاده در وینگر راست هستند و من چنین نفراتی را در این پست دارم. من به ووریا تأکید کردم که در تیم ملی به یک دفاع راست محکم نیاز دارم اما وقتی در تیم استقلال و با تصمیم وینفرد شفر او از پست دفاع راست به هافبک راست تبدیل می‌شود این دیگر به سرمربی این تیم برمی‌گردد. نمی‌دانم چگونه شفر از عدم دعوت ووریا غفوری به تیم ملی سورپرایز شده است. وقتی در تیم خودش اعتقادی ندارد که در دفاع راست از ووریا استفاده کند و پست او را تغییر می‌دهد چگونه سورپرایز می‌شود
.
ادامه در پست بعدی...
Read more
Food photography همانند هر اتفاق دیگری در این سرزمین، عکاسی خوراک نیز با واقعیت و تخصص آن بسیار فاصله دارد. همه آئین نامه رانندگی را میخوانند، آزمون را پشت سر میگذارند و گواهینامه دریافت میکنند، اما این وضع ترافیک و رانندگی و تعداد کشته های سالیانه ایران است. همه از کودکی اصول اخلاق،رفتار ... Food photography
همانند هر اتفاق دیگری در این سرزمین، عکاسی خوراک نیز با واقعیت و تخصص آن بسیار فاصله دارد.
همه آئین نامه رانندگی را میخوانند، آزمون را پشت سر میگذارند و گواهینامه دریافت میکنند، اما این وضع ترافیک و رانندگی و تعداد کشته های سالیانه ایران است.
همه از کودکی اصول اخلاق،رفتار و تربیت را نزد والدین مسلمان فرا میگیرند اما آمار طلاق، دعواهای خیابانی و اوضاع ارتباط انسانها با هم است.
همه سیاست، رفتار اجتماعی و باید نبایدها را بلدند،ظاهرا، اما این نتیجه اش است که امروز رای میدهند و فردا فحش!؟
دردِ گفتنی زیاد است، بیخیال چون آستانه تحمل ملت فرای این حرفهاست.
افراد علاقمند یا غیر علاقمند کلاس عکاسی یا دانشگاه را پشت سر میگذارند، دوربینی را با دلار سه هزار تومنی یا پانزده هزار تومنی میخرند(یا کادو میگیرند) و به جرگه عکاسان خوراک میپیوندند!!!
حال بیائید عکسهایشان را ببینید: یا مولا!!!!
عکس خوراک با بچه، طبیعت، فَشن و یا اتومبیل فرق دارد. درک این موضوع خودش توانائی نیاز دارد ، وای به حال اجرایش!؟
رنگ، بو، حس، مواد تشکیل دهنده، بخار ، داغی، سردی، نوع پخت، حالت و نکته های بسیاری باید در عکس حس شود و به بیننده منتقل گردد.
برای نمونه در این کلیپ از عکسهای برنده در مسابقه های عکاسی بین المللی استفاده کردم. فقط برای نمونه!!!!
در اینترنت به زبانهای گوناگون هزاران مقاله در خصوص عکاسی بهتر خوراک،ترفندها،نکته ها ، روشها و زیرساخت ها هست، خواندن آنها کمک میکند، شاید، که نتیجه بهتر باشد.
Read more
. <span class="emoji emoji1f343"></span>🌍انتظار . انتظار فرج معنایش این نیست که انسان بنشیند، دست به هیچ کاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه‌ی ...
Media Removed
. 🌍انتظار . انتظار فرج معنایش این نیست که انسان بنشیند، دست به هیچ کاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه‌ی همت خود نکند، صرفاً دل خوش کند به اینکه ما منتظر امام زمان (علیه الصّلاة و السّلام) هستیم. اینکه انتظار نیست. انتظارِ چیست؟ انتظارِ دست قاهرِ قدرتمندِ الهىِ ملکوتی است که باید بیاید و با ... .
🍃🌍انتظار
.
انتظار فرج معنایش این نیست که انسان بنشیند، دست به هیچ کاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه‌ی همت خود نکند، صرفاً دل خوش کند به اینکه ما منتظر امام زمان (علیه الصّلاة و السّلام) هستیم. اینکه انتظار نیست. انتظارِ چیست؟ انتظارِ دست قاهرِ قدرتمندِ الهىِ ملکوتی است که باید بیاید و با کمک همین انسانها سیطره‌ی ظلم را از بین ببرد و حق را غالب کند و عدل را در زندگی مردم حاکم کند و پرچم توحید را بلند کند؛ انسانها را بنده‌ی واقعی خدا بکند. باید برای این کار آماده بود. تشکیل نظام جمهوری اسلامی یکی از مقدمات این حرکت عظیم تاریخی است. هر اقدامی در جهت استقرار عدالت، یک قدم به سمت آن هدف والاست. انتظار معنایش این است. انتظار حرکت است؛ انتظار سکون نیست؛ انتظار رها کردن و نشستن برای اینکه کار به خودی خود صورت بگیرد، نیست. انتظار حرکت است. انتظار آمادگی است. این آمادگی را باید در وجود خودمان، در محیط پیرامون خودمان حفظ کنیم. و خدای متعال نعمت داده است به مردم عزیز ما، به ملت ایران، که توانسته‌اند این قدم بزرگ را بردارند و فضای انتظار را آماده کنند. این معنای انتظار فرج است.انتظار فرج یعنی کمر بسته بودن، آماده بودن، خود را از همه جهت برای آن هدفی که امام زمان (علیه الصّلاة والسّلام) برای آن هدف قیام خواهد کرد، آماده کردن. آن انقلاب بزرگ تاریخی برای آن هدف انجام خواهد گرفت. و او عبارت است از ایجاد عدل و داد، زندگی انسانی، زندگی الهی، عبودیت خدا؛ این معنای انتظار فرج است.
.
#دوازدهمین_خورشید ⛅
#حضرت_ماه🌙
Read more
. باید دژاگه و شجاعی را در تمرین‌ها بسنجیم/ نمی‌دانستم اشکان مصدوم بوده است نصر: سرمربی تیم فوتبال ...
Media Removed
. باید دژاگه و شجاعی را در تمرین‌ها بسنجیم/ نمی‌دانستم اشکان مصدوم بوده است نصر: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید بازیکنان جدید این تیم از جمله شجاعی و دژاگه نیاز به یک ماه زمان برای آمادگی کامل دارند. برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید  به گزارش ... .
باید دژاگه و شجاعی را در تمرین‌ها بسنجیم/ نمی‌دانستم اشکان مصدوم بوده است

نصر: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید بازیکنان جدید این تیم از جمله شجاعی و دژاگه نیاز به یک ماه زمان برای آمادگی کامل دارند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید 

به گزارش نصر، جان توشاک سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی قائم‌شهر حاضر شد و اظهار کرد: ما فردا (جمعه) از داشتن هوادارانمان محروم هستیم و این می‌تواند ماجراجویی جدید برای ما باشد. این شروع سختی برای ما محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در بازی قبل تنها دو بازیکن روی نیمکت داشتیم که شرایط را برای ما سخت کرده بود. مهاجم تخصصی نداشتیم و مجبور شدیم از بازیکن‌های دیگر استفاده کنیم. بازیکنانی که به تازگی به جمع ما اضافه شدند، نیاز به یک ماه زمان دارند. من به تازگی به تراکتور آمده‌ام و مالک و مدیرعامل هم تغییر کرده و تیم، نو شده‌ است. بسیاری صبور نیستند و می‌خواهند ما در هر بازی ببریم. همه از من قهرمانی می‌خواهند. من جواب آن‌ها را این گونه می‌دهم که تراکتورسازی تاکنون چند بار قهرمان لیگ شده است؟ همیشه دو بازی ابتدایی فصل سخت هستند.

توشاک افزود: من تجربه‌های قهرمانی زیادی داشتیم و تراکتورسازی چالش جدیدی برای من خواهد بود. امیدوارم تراکتورسازی که تاکنون قهرمان لیگ نشده، امسال بتواند به این مهم دست پیدا کند.

وی درباره حضور مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در تیمش هم گفت: من این بازیکنان را کاملا نمی‌شناختم اما می‌دانستم عملکرد خوبی داشته‌اند. دیگر بازیکنان خارجی را نیز نمی‌شناختم و تنها اطلاع کمی داشتم. مثلا من نمی‌دانستم دژاگه سال قبل مصدوم بوده است. با دژاگه و شجاعی قرارداد بسته شده و قرار است دوشنبه به ایران بیایند. آنها بازیکنان خوبی هستند و باید در تمرینات آنها را بسنجیم تا شرایط آنها را ببینیم و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

توشاک افزود: چیزی که مشخص است ما به چند هفته زمان احتیاج داریم تا بتوانیم به حالت ایده‌آل خود برسیم. لیگ ایران مثل یک ماراتن است و ما باید در استادیوم بازی‌مان را انجام دهیم تا به موفقیت برسیم.

توشاک درمورد ستاره‌های خوبی که در این فصل جذب کرده گفت: این بازیکنان حدود یک ماه فرصت احتیاج دارند تا به حالت ایده‌آل خود برسند. وقتی وارد یک باشگاه می‌شوید نیاز به فرصت دارید تا بتوانید با شرایط کنار بیایید. این بازیکنان در وهله اول باید با شرایط باشگاه و بازیکنان کنار بیایند و هماهنگ شوند تا بشود روی آنها حساب باز کرد... @Nasrnews
Read more
<span class="emoji emoji1f536"></span>سی ویکمین سالگرد شهادت سردار شهید قربان فرجی <span class="emoji emoji1f539"></span>جانشین تخریب لشکر ۲۵ کربلا زمان ومحل شهادت:۶۵/۱۰/۲۱ ...
Media Removed
سی ویکمین سالگرد شهادت سردار شهید قربان فرجی جانشین تخریب لشکر ۲۵ کربلا زمان ومحل شهادت:۶۵/۱۰/۲۱ شلمچه عملیات کربلای۵ شهرستان بندرگز 🖋🗒 #قسمتی از وصیت نامه سردار شهید قربان فرجی: اِی مَردم! امروز اِسلام از هرطرف از داخل و خارج مورد تهاجم قرار گرفته است، امروز اسلام تنهاست و ملت ... 🔶سی ویکمین سالگرد شهادت
سردار شهید قربان فرجی 🔹جانشین تخریب لشکر ۲۵ کربلا

زمان ومحل شهادت:۶۵/۱۰/۲۱ شلمچه
عملیات کربلای۵

شهرستان بندرگز 🔴🖋🗒 #قسمتی از وصیت نامه سردار شهید قربان فرجی: 🔹اِی مَردم!
امروز اِسلام از هرطرف از داخل و خارج مورد تهاجم قرار گرفته است، امروز اسلام تنهاست و ملت ایران هم همان هَفتاد و دو تَن روز عاشورا میباشد ،
🔹اکنون این مُنادیان کُفر و نِفاق تصمیم گرفته اند که اِسلام را شکست بدهند ،
🔹 اِمروز روزی است که ملت ایران باید در مقابل این اَجنبیان بایستند تا خدای نخواسته اِسلام به خطر نیفتد ،
🔹اِمروز روز آزمایش الهیٰ میباشد، امروز روز مَردی و مردانگی است و اِمروز روزی است که ایمان آوردندگان زبانی مشخص میشوند وباید در مقابل گفته های خودمان عمل داشته باشیم چون شعار حسین (ع) بدون عمل ارزش ندارد 🔹اِمروز جوانان ما باید مثل حَنظله در شب دامادیشان در جهاد شرکت کنند امروز باید مثل یاران امام حسین (ع) که در روز عاشورا در رکاب حسین (ع) جان دادند باید خون دهیم تا اسلام سرافراز بماند
🔹اکنون روزی نیست که ما در کنار زَن و فرزندِ خود بنشینیم و شعار بدهیم باید خون داد تا پیروز شد چون میدانیم بدون خون پیروزی نصیب مسلمین نخواهد شد.

#سردار_شهید_قربان_فرجی
#عملیات_کربلای_5
#شلمچه
#تخریبچی
#لشکر_25_کربلا
#آغوزدره
#سفید_چاه
#شهدای_مدافع_حرم
#شهدای_غواص
#شهدای_جنگ_تحمیلی
#شهدای_منا
#شهدای_امنیت
#شهدای_آتش_نشان
#شهدای_پلاسکو_یادتان_تا_ابد_در_دل_ماست❤
Read more
ایران‌پوریان: سپاهان فاکتورهای قهرمانی را دارد محمد ایران پوریان می گوید که سپاهان فاکتورهای ...
Media Removed
ایران‌پوریان: سپاهان فاکتورهای قهرمانی را دارد محمد ایران پوریان می گوید که سپاهان فاکتورهای لازم برای کسب عنوان قهرمانی لیگ هجدهم را دارد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، محمد ایران پوریان مدافع راست تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص پیروزی در دربی اصفهان که در دقایق پایانی ... ایران‌پوریان: سپاهان فاکتورهای قهرمانی را دارد

محمد ایران پوریان می گوید که سپاهان فاکتورهای لازم برای کسب عنوان قهرمانی لیگ هجدهم را دارد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، محمد ایران پوریان مدافع راست تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص پیروزی در دربی اصفهان که در دقایق پایانی سخت و دشوار هم شده بود، اظهار داشت: تیم ما بازی را خیلی خوب شروع کرد و موقعیت هم داشتیم و بهترین استفاده را هم کردیم؛ ولی همه بعد از دو گلی که زدیم، تک تک بازیکنان روی شکم سیری بازی کردیم. البته متاسفانه طبق گفته کارشناسان دو پنالتی برای ما گرفته نشد؛ اگر پنالتی گرفته می شد، دقایق پایانی استرس زا نمی شد ولی بعد از گلی که خوردیم ناخودآگاه تیم عقب نشست ولی خدا را شکر که توانستیم در نهایت بازی را ببریم.
مدافع راست تیم فوتبال سپاهان در مورد عملکرد داوری در دربی اصفهان افزود: من بهتر است در جایگاه بازیکن در این مورد صحبت نکنم؛ در بالا هم که به این موضوع اشاره کردم گفته کارشناسان بود.
محمد ایران پوریان که در دو بازی گذشته خانگی سپاهان هم به وضعیت چمن نقش جهان اعتراض کرده بود، در خصوص تغییر محل برگزاری دیدار خانگی سپاهان و بازی در فولادشهر توضیح داد: خب مطمئنا کیفیت چمن فولادشهر خیلی بهتر از نقش جهان است؛ در نقش جهان حفظ کردن تعادل خودمان هم سخت است. چمن خیلی راحت زیر پا حرکت می کند و مطمئنا کار سخت تر می شود. فکر می کنم در فولادشهر شرایط خیلی بهتر می شود. متاسفانه ولی تنها مشکل این است که هوادارانمان اذیت می شوند.
بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی در مورد دلیل جدایی از این تیم پس از سال ها حضور در تبریز در آستانه دیدار با این تیم گفت: والا من چندین سال همانطور که شما گفتید در این تیم بودم و تا آنجا که توانستم برای موفقیت تیم و خوشحالی هواداران زحمت کشیدم. بهتر است حالا دیگر در مورد دلایل جدایی صحبت نکنم. دیگر این اتفاق افتاده و این افتخار نصیبم شد که از یک تیم بزرگ به تیم بزرگ دیگری آمده ام و حالا پیراهن سپاهان را بر تن دارم و سعی می کنم تمام تلاشم را برای موفقیت تیم انجام بدهم.
ایران پوریان در مورد دیدار برابر تراکتورسازی نیز اضافه کرد: مطمئنا بازی خیلی سختی داریم. تیم تراکتور سازی تیم خیلی خوبی دارد. ما در این بازی بزرگ باید بزرگی کنیم. باید هوشیار باشیم و کمترین اشتباه را انجام بدهیم تا در این بازی موفق بشویم.
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span> #فوری: اعلام راهبرد پسابرجام آمریکا در قبال ایران | ۱۲ درخواست واشنگتن از تهران . . <span class="emoji emoji1f539"></span>وزیر خارجه ...
Media Removed
. #فوری: اعلام راهبرد پسابرجام آمریکا در قبال ایران | ۱۲ درخواست واشنگتن از تهران . . وزیر خارجه آمریکا در نشست یک اندیشکده صهیونیستی با عنوان «بعد از توافق؛ یک استراتژی تازه درباره ایران» به ایراد سخنان شدیداللحنی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت و آن ها را خواسته پرزیدنت ترامپ از دولت خود ... .
🔻 #فوری: اعلام راهبرد پسابرجام آمریکا در قبال ایران | ۱۲ درخواست واشنگتن از تهران .
.
🔹وزیر خارجه آمریکا در نشست یک اندیشکده صهیونیستی با عنوان «بعد از توافق؛ یک استراتژی تازه درباره ایران» به ایراد سخنان شدیداللحنی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت و آن ها را خواسته پرزیدنت ترامپ از دولت خود خواند.
.
🔹پمپئو با این ادعا که آمریکا اکنون خارج از برجام به تهدیدات ایران می‌پردازد، گفت: «ما فشارهای بی سابقه اقتصادی علیه رژیم ایران اعمال خواهیم کرد. رهبران در تهران نباید درباره جدیت ما تردیدی داشته باشند. به لطف دوستان و همکاران ما در وزارت خزانه داری آمریکا، تحریم‌ها به قدرت قبل بازخواهند گشت و تحریم‌های جدیدی هم در راه هستند»
.
🔹توافق جدید مورد نظر آمریکا با ایران که پامپئو آن را اعلام کرد شامل درخواستها و بندهای زیر است:
.
۱- ایران باید به آژانس انرژی اتمی تمام ابعاد برنامه هسته ای اش را اعلام کند و اجازه بدهد در این زمینه راستی آزمایی بشود و برنامه های هسته ای فعلی را رها کند.
۲- ایران باید غنی سازی را رها کند.
۳- ایران باید کار راکتور آب سنگین را دیگر ادامه ندهد.
۴- ماموران آژانس باید توانایی بازدید از تمامی تاسیسات هسته ای ایران را داشته باشند.
۵- ایران باید توانایی موشکی اش را کنار بگذارد و رها کند.
۶-ایران باید افرادی که با اتهامات گوناگونی زندانی هستند را آزاد کند.
۷-ایران باید استقلال عراق را به رسمیت بشناسد و در عراق دخالت نکند.
۸- ایران باید به شیعیان حوثی یمن کمک نکند.
۹-ایران باید تمام نیروهایش را از سوریه بیرون آورد.
۱۰-ایران باید به رهبران ارشد القاعده پناه ندهد.
۱۱- ایران باید نیروی قدس حمایتش از رهبران تروریست در سراسر دنیا باید پایان دهد.
۱۲-ایران باید حملات سایبری در فضای مجازی را باید تعطیل کند.

#پسا_برجام
Read more
... تئاتر امشب #تئاتر_ایران را به شکلی کاملا زشت تحقیر کردند. بازداشت #سعید_اسدی و #مریم_کاظمی ...
Media Removed
... تئاتر امشب #تئاتر_ایران را به شکلی کاملا زشت تحقیر کردند. بازداشت #سعید_اسدی و #مریم_کاظمی به اتهام بخش تیزر تبلیغاتی یک نمایش، لکه ننگی بزرگ در دوران ریاست جناب آقای #حسن_روحانی است. دولتی که با شعار #تدبیر_و_امید کارش را آغاز کرد اما نه تنها تدبیری نداشت بلکه همان ته مانده امیدمان را ... ... تئاتر

امشب #تئاتر_ایران را به شکلی کاملا زشت تحقیر کردند. بازداشت #سعید_اسدی و #مریم_کاظمی به اتهام بخش تیزر تبلیغاتی یک نمایش، لکه ننگی بزرگ در دوران ریاست جناب آقای #حسن_روحانی است. دولتی که با شعار #تدبیر_و_امید کارش را آغاز کرد اما نه تنها تدبیری نداشت بلکه همان ته مانده امیدمان را هم ناامید کرد. آنچه مشخص است ریشه #هنر_نمایش را خیلی سال است که با تیشه زدند. اصلا مگر تئاتری باقی مانده که بخاطرش افراد شاغل در آن را بازداشت می کنید؟؟ مگر تئاتری باقی مانده که #مدیر_تئاتر_شهر آن را بازداشت می کنید؟؟ مگر اجازه دادید تئاتری باشد که یکی از کارگردان های قدیمی و #دبیر_جشنواره_تئاتر_کودک آن را بازداشت می کنید؟؟ این تئاتر را تعطیل کنید تا تکلیف همه مشخص شود. البته با این بازداشت ها در عمل ثابت کردید که به دنبال تعطیلی #تئاتر هستید. حال زمان آن است که اهالی تئاتر تا بیش از این تحقیر نشدند خودشان محترمانه استعفا داده و تئاتر را تعطیل کنند. براستی این چه تئاتری است که در آن فعالیت می کنیم؟؟ تئاتر امروز چه ارزشی به لحاظ هنری دارد که اهالی آن باید چنین بهایی برایش بپردازیم؟ اساسا این تئاتر چه کمک به #فرهنگ و #رشد_جامعه میکند که باید بخاطر آن شخصیت خودمان را زیر سوال ببریم؟؟ شاید استعفای دسته جمعی مدیران و کنار کشیدن اهالی تئاتر بتواند این هنر را از برزخی که در آن گرفتار شده رها کند.کاش برای یکبار هم که شده #متحد باشیم و بدون در نظر گرفتن منافع خود پشت هم ایستاده و شرایط را تغییر دهیم. امروز سعید اسدی و مریم کاظمی را بازداشت کردند و فردا نوبت مابقی اهالی تئاتر است که روانه #زندان شوند. آنچه مشخص است #بازداشت این دو #هنرمند یک توهین بزرگ به اهالی تئاتر است و باید جلوی ادامه این رفتار دیکتاتوری و قرون وسطایی را گرفت. اصلا مگر چیزی مانده که بخاطر آن اهالی تئاتر را بازداشت می کنند؟؟ آنقدر تئاتر دچار #ممیزی شده و اهالی آن را #خانه_نشین کردند که این هنر به هنری #خنثی تبدیل شد. روزی که #نمایش_روز_عقیم به کارگردانی #حسین_کیانی را در #جشنواره_فجر توقیف کردند باید‌ می دانستیم که در آینده چنین روزهای سیاه و بی سابقه ای را تجربه می کنیم. در سالیان گذشته بهترین #مبارزه خالی نکردن میدان بود اما امروز باید میدان را خالی کنیم تا تکلیف مان یکبار برای همیشه مشخص شود. گرچه این مهم آروزی دست نیافتی، فردا صبح که خورشید طلوع کند دوباره این مسیر نادرست را ادامه داده و اجازه می دهیم دیگران سرنوشت ما را رقم بزنند. #فردا_روز_از_نو_و_روزی_از_نو
Read more
/جمشید عدالتیان/ عضو اتاق ایران با در نظر گرفتن همه جوانب معتقدم آقای شریعتمداری کار خیلی سختی را ...
Media Removed
/جمشید عدالتیان/ عضو اتاق ایران با در نظر گرفتن همه جوانب معتقدم آقای شریعتمداری کار خیلی سختی را در پیش دارد. اعتصابات کارگری شروع شده‌ و پیش‌بینی می‌شود که تا چند ماه دیگر بیشتر اوج بگیرد. لذا در این موقعیت حساسیت امیدواریم آقای شریعتمداری با‌تجربه بتواند آرامش را به بنگاه‌های اقتصادی برگرداند  می‌توان ... /جمشید عدالتیان/ عضو اتاق ایران
با در نظر گرفتن همه جوانب معتقدم آقای شریعتمداری کار خیلی سختی را در پیش دارد. اعتصابات کارگری شروع شده‌ و پیش‌بینی می‌شود که تا چند ماه دیگر بیشتر اوج بگیرد. لذا در این موقعیت حساسیت امیدواریم آقای شریعتمداری با‌تجربه بتواند آرامش را به بنگاه‌های اقتصادی برگرداند
 می‌توان حدس زد عبور از بحران تحریم‌ها در دو سال آینده هدف دولت است و به هر حال کجدار مریض باید رفتار کند. مسئولان دولت امیدوارند این دو سال آخر را به سلامتی طی کنند و کشور را در حالت بهتری به رئیس‌جمهور بعدی تحویل دهند ولی ‌استراتژی فعلی عبور از بحران و تورم است. حالا اینکه آیا وزرای فعلی مدیران بحران هستند یا خیر، نمی‌‌توان قضاوت دقیقی داشت چون این مدیران در شرایط عادی کار کردند اما در شرایط بحران نمی‌‌دانم تا چه حد کارآمد هستند
 بررسی آینده اقتصاد ایران در مجله مثلث با یادداشت هایی از جمشید عدالتیان-رضا پدیدار-هادی حق شناس-دکتر هادی صالحی اصفهانی-محمد رضا بهرامن و محسن جلال پور
Read more
ایران‌پوریان: سپاهان با حرف زدن من قهرمان نمی‎شود مدافع – هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: دوست داشتیم ...
Media Removed
ایران‌پوریان: سپاهان با حرف زدن من قهرمان نمی‎شود مدافع – هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: دوست داشتیم حاج‌صفی به اصفهان بیاید، اما حالا که نشد در ادامه نتایجی رقم می‌زنیم که این کمبود‌ها را جبران کنیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، محمد ایران‎پوریان در گفت‌وگو با میزان، صحبت‎هایی را درباره ... ایران‌پوریان: سپاهان با حرف زدن من قهرمان نمی‎شود

مدافع – هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: دوست داشتیم حاج‌صفی به اصفهان بیاید، اما حالا که نشد در ادامه نتایجی رقم می‌زنیم که این کمبود‌ها را جبران کنیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، محمد ایران‎پوریان در گفت‌وگو با میزان، صحبت‎هایی را درباره وضعیت تیم سپاهان، آینده این تیم، حضور احسان حاج‌صفی در تراکتورسازی و ... انجام داد که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:
*از وضعیت تیم سپاهان شروع کنیم، همه چیز خوب پیش می‌‎رود؟
بله خدا را شکر. از از روز دوشنبه تمرینات‌مان را در اصفهان شروع کردیم و گاهی اوقات در دو نوبت صبح و بعد از ظهر هم تمرین می‎کنیم. بچه‌ها تلاش می‌کنند آمادگی‎شان را حفظ کنند و در ادامه نتابج بهتری به دست بیاورند. همه تلاش ما این است که بعد از تعطیلات روند بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم.
*سپاهان در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد که با توجه به بازیکنان حاضر در این تیم نتایج قابل قبولی به حساب نمی‎آید، این موضوع را قبول داری؟
همه تیم و همه بچه‎ها باید سعی کنند که عملکردی به مراتب بهتر از این را داشته باشند. ما می‌توانستیم در این ۶ هفته نتایج بهتری کسب کنیم، اما امتیازات را از دست دادیم.
*با این وضعیت می‌توان انتقادات از عملکرد سپاهان را عادلانه دانست؟
من اگر در مورد این مسائل صحبت نکنم بهتر است. باور کنید اگر تمرکز بیشتری داشته باشیم، امتیازات بیشتری کسب خواهیم کرد. کلِ مجموعه تیم باید اشتباهاتش کمتر شود.
*خودت چندین سال در تراکتورسازی بازی کردی و حالا هم در سپاهان حضور داری. در روز‌های گذشته به خاطر موضوع احسان حاج‌صفی اختلافات زیادی بین هواداران دو تیم به وجود آمد؟
امیدوارم هواداران خاطرات خوبی که در گذشته از خود به‌جا گذاشتند را در ادامه هم دنبال بکنند. هواداران دو تیم سپاهان و تراکتورسازی همیشه احترام یکدیگر را حفظ کردند و حالا هم امیدوارم آن را ادامه بدهند.
*به نظر می‌رسد مجموعه سپاهان، امیر قلعه‎نویی و هواداران انتظار داشتند که حاج‌‎صفی به اصفهان برگردد؟
احسان (حاج‌صفی) بازیکن برزگی است و در هر تیمی که باشد، می‎تواند به آن تیم کمک کند. او دوست خوب من است و هر تیمی هم دوست دارد بازیکنی مثل حاج‌صفی را در ترکیب خود داشته باشد. باشگاه سپاهان تلاش کرد که او به اصفهان بیاید، اما حالا به هر نحوی این اتفاق رخ نداد. مسلماً یک اسم بزرگ به نام سپاهان در این میان است که هواداران باید به این باشگاه ببالند. احسان حاج‌صفی دوست خوب من است، اما سعی می‎کنیم
ادامه در کامنت
Read more
 #چرا_باید_جمهوری_اسلامی_را_سرنگون_کرد؟ #رضا_پرچی_زاده #انقلاب #قیام #براندازی #دیکتاتوری ...
Media Removed
#چرا_باید_جمهوری_اسلامی_را_سرنگون_کرد؟ #رضا_پرچی_زاده #انقلاب #قیام #براندازی #دیکتاتوری #استبداد نزدیک به سی و هشت سال ، که درازای عمر یک نسل است ، از انقلاب ۱۳۵۷ بر ضد رژیم شاهنشاهی و در پی آن استقرار رژیم جمهوري اسلامی در ایران می گذرد. این رژیم از همان اوانِ استقرار غیرِ رسمی اش در ... #چرا_باید_جمهوری_اسلامی_را_سرنگون_کرد؟
#رضا_پرچی_زاده
#انقلاب #قیام #براندازی #دیکتاتوری #استبداد
نزدیک به سی و هشت سال ، که درازای عمر یک نسل است ، از انقلاب ۱۳۵۷ بر ضد رژیم شاهنشاهی و در پی آن استقرار رژیم جمهوري اسلامی در ایران می گذرد. این رژیم از همان اوانِ استقرار غیرِ رسمی اش در ۲۲ بهمن ۵۷ ، علیرغم عمده انتظارات آزاديخواهانه قبلی در نزد مردم که به شوریدن شان بر ضد حکومت پهلوي انجامیده بود ، بی مهابا به نقض گسترده حقوق بشر و حرکت بر خلاف مسیر دموکراسی پرداخت :
اعدام وابستگان حکومت قبلی بدون محاکمه یا در پی محاکمه های فرمایشیِ سرپایی ؛ سرکوب نحله های مختلف سیاسی / فرهنگی / اجتماعی ؛ بر پا کردن نهادهای سخت گیر و بعضا تحقیر انگیز کنترل رفتار اجتماعی به طور عام و اجباری کردن حجاب اسلامی برای زنان به طور خاص ؛ آزار و اذیت و تحت پیگرد قرار دادن اقلیت های قومی ، مذهبی ، و جنسی ؛ به قتل رساندن روشنفکران و دگراندیشان و مخالفان سیاسی در داخل و خارج از کشور ؛ انباشتن زندان ها از محکومان سیاسی و شکنجه و اعدام گسترده و بی رویه آنها ؛ سرکوب جنبش ها و خیزش های آزادی خواهانه دانشجویی و مردمی ؛ دخالت سیاسی / نظامی در امور کشورهای همسایه ، به راه انداختن تروریسم و کشتار در آن کشورها ، و شبه مستعمره سازی از آنها ؛ و از همه مهم تر بر پا کردن قانون اساسی بر بستر دین و با محوریت ولایت فقیه تنها انگشت شمار نمونه هایی از رفتارهای ضد بشری و ضد دموکراتیک جمهوری اسلامی بوده که «شر» را به قول هانا آرِنت نه تنها در ایران که در بیشتر جاهای خاورمیانه «روزمره» کرده است.
در این مدت البته همیشه صداهای فراوان و البته مختلفی در اعتراض به رژیمِ اخیر بلند بوده که به دلایل متفاوت خواستار براندازی آن و جايگزین کردن آن با یک حکومت دموکراتیک و مطابق با موازین حقوق بشری بوده اند.
با این وجود ، گرچه صدای اعتراض به جمهوری اسلامی چه در داخل و چه در خارج هرگز خاموش نشده ، این اعتراضات تا به امروز راه به ایجاد تغییرات بنیادین در سیستم حکومتی حاضر در ایران نبرده اند.
نگارنده معتقد است که در کنار بسیاری بغرنج های دیگر ، از دلایل اصلی ناکام ماندن اعتراض ها و جنبش های اعتراضی به جمهوری اسلامی ، یکی عدم شناخت نظری عمیقِ عمومی از زیربنای رژیم و ساز و کارهای آن ، دیگری فقدان یک گفتمان براندازانه مستحکم ، و دیگری عدم وجود یک گفتمان جامع دموکراتیک براي جايگزینیِ آن است.
Read more
مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم ...
Media Removed
مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم و خوشحالم که در این کشور هستم. خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است. از بازیکنانی بهره می برد که دارای قدرت بدنی و تکنیک بالایی هستند وی ادامه داد: بازی ما همیشه برابر این ... مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم و خوشحالم که در این کشور هستم. خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است. از بازیکنانی بهره می برد که دارای قدرت بدنی و تکنیک بالایی هستند

وی ادامه داد: بازی ما همیشه برابر این تیم سخت بوده، درست است که بازی فردا دوستانه است و اما ما این بازی را رسمی و جدی تلقی می کنیم و امیدوارم همه از تماشای این دیدار لذت ببرند.

وی افزود: وظیفه سنگینی بر دوش ما است چراکه ایران تیم برتر آسیا بوده و این امر کار ما را سخت می کند. ما بازی هایمان در تاشکند بسیار سنگین بوده چه فردا چه در مسابقات جام ملتهای آسیا و چه رقابتهای دیگر. البته حساسیت مسابقات رسمی از نظر ما بیشتر است اما بازی فردا نیز دیدار بسیار سختی است و ما باید از عملکرد تیم خود دفاع کنیم. تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی را پشت سر گذاشته و نمایش خوبی داشتیم و باید از  عملکرد خوبمان دفاع کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که درباره حضور کی روش و  دستاوردش برای  فوتبال ایران و حضورش در کشورتان چه پاسخی دارید، گفت: بهتر بود که مقابل ایشان این صحبت را مطرح نمی کردم . دستاورد ایشان این است که 6 سال به طور مداوم به عنوان تیم اول آسیا هستیم و تیم قابل احترامی برای آسیا محسوب می شویم.بازیکنان جدید و قدیم با همه به یک شکل برخورد می شود و از همه در تیم به اندازه خودشان استفاده می شود. البته باید بگویم همه بازیکنان در تیم شرایط یکسانی دارند و فکر می کنم علاوه بر کی روش، همه اعضای کادر فنی تیم ملی با کار شبانه روزی به همراه شخص سرمربی انجام می دهند، در حال تلاش برای تیم ملی فوتبال ایران هستند.
وی در پایان گفت: امیدوارم ایشان همچنان در ایران بماند و ما به عنوان بازیکن دوست داریم سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد .
Read more
شنبه؛ <span class="emoji emoji1f53a"></span>رئيس جمهورى در جشنواره ملی شهید رجایی: امروز جنگ، جنگ اقتصادی و تبلیغاتی است و دولت در صف ...
Media Removed
شنبه؛ رئيس جمهورى در جشنواره ملی شهید رجایی: امروز جنگ، جنگ اقتصادی و تبلیغاتی است و دولت در صف مقدم این جنگ است/ روز آزمایش بزرگ ملی است؛ کسی فکر نکند با علیه دولت سخن گفتن محبوب می شود/ مردم به افراد غیور احترام می کنند نه کسانی که هنگام رویارویی پشت دولت را خالی می کنند/هنگام مقابله با توطئه آمریکا ... شنبه؛
🔺رئيس جمهورى در جشنواره ملی شهید رجایی:
امروز جنگ، جنگ اقتصادی و تبلیغاتی است و دولت در صف مقدم این جنگ است/ روز آزمایش بزرگ ملی است؛ کسی فکر نکند با علیه دولت سخن گفتن محبوب می شود/ مردم به افراد غیور احترام می کنند نه کسانی که هنگام رویارویی پشت دولت را خالی می کنند/هنگام مقابله با توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی؛ همه باید با هم باشیم/ بخشی از التهاب بازار ارز مربوط به فشار آمریکا، اما برخی از التهابات داخلی است/ دولت الکترونیک لازمه اصلاح نظام سلامت است/ زنان و جوانان باید در پشت میزهای مدیریت مستقر شوند/ 17 شهریور، روز ایثار و ایستادگی مردم تهران است/ اگر ایستادگی مردم نبود، اسلامیت، استقلال و جمهوریت در ایران ممکن نبود/ تاریخ می گوید که پیروزی ملتهای بزرگ، نتیجه ایستادگی در روزهای سخت است/ عملیات موفق و مهم خیبر که به فتح جزایر مجنون منتهی شد، بعد از مدتها فشار و سختی پدید آمد/ امام فرمود اگر راه ما درست باشد، شکست نداریم/ بهترین الگو برای دولتمردان،شهیدان رجایی و باهنر هستند/ ملت ایران در برابر سخت ترین شرایط عقب نشینی نکرده است/ حاکمان کاخ سفید از یکطرف هر روز علیه زندگی ملت ایران توطئه می کنند و از طرف دیگر دائم برای مذاکره واسطه می فرستند/ در زمان جنگ اگر ارتش و سپاه در ستاد اختلاف نظر داشتند، هنگام عملیات پشتیبان هم بودند/ اگر دشمن در میدان علیه مردم و کشور شمشیر نکشیده بود، در مجلس طور دیگری سخن می گفتم/ رهبری فرمودند در روز سخت کسی حق ندارد پشت دولت را خالی کند، این اقتضای مروت و انقلابی گری است/ دولت نمی تواند از یکطرف با توطئه های آمریکا مقابله کند و از دو طرف دیگر با چپ و راست در داخل!/ از سختی معیشت حقوق بگیران ثابت آگاهم؛ تمام دولت برای بهبود زندگی مردم بسیج شوند/ در دستگاهها و استانها باید برای خدمت به مردم رقابت باشد و مدیران خدوم تر تقدیر شوند/ در برابر ارباع رجوع بلند شوید و با لبخند خدمتگزار مردم باشید/ برخی شرکتهای خصولتی ارز خود را با تاخیر به سامانه نیما می دهند، این خیانت است؛ مدیران چنین شرکتی باید عزل و به دادگاه معرفی شوند.
🔻دكتر روحانى شهیدان رجایی و باهنر را بهترین الگو برای دولتمردان دانست و با بیان اینکه امروز روز گله، رقابت و انتقام نیست و ما در میدان مبارزه هستیم، تصریح کرد: امروز روز آزمایش ملی ما است و جنگ، جنگ اقتصادی و تبلیغاتی است و همه بايد آستين ها را بالا بزنيم و با تمام قدرت در مسير خدمت به كشور و رفع مشكلات مردم بسيج شويم.
هفدهم شهريورماه1397/هرجا
Read more
محاسن رفقای اهل سفر داشتن: خودشان را باور دارند آنها در طول سفرهایشان فهمیده اند تنها باید خودشان ...
Media Removed
محاسن رفقای اهل سفر داشتن: خودشان را باور دارند آنها در طول سفرهایشان فهمیده اند تنها باید خودشان را باور کنند. با هر سفر این اطمینان آنها بیشتر می شود. از چیزهای کوچک خوشحال می شوند افرادی که سفر می کنند زیبایی و قدرشناسی را در چیزهای کوچک می بینند. آنها از دیدن غروب خورشید هم ذوق می کنند. آنها ... محاسن رفقای اهل سفر داشتن:
خودشان را باور دارند
آنها در طول سفرهایشان فهمیده اند تنها باید خودشان را باور کنند. با هر سفر این اطمینان آنها بیشتر می شود.
از چیزهای کوچک خوشحال می شوند
افرادی که سفر می کنند زیبایی و قدرشناسی را در چیزهای کوچک می بینند.
آنها از دیدن غروب خورشید هم ذوق می کنند. آنها می توانند در هر شرایطی از اتفاقات بی اهمیت اطراف شان لذت ببرند.
با بی برنامگی کنار می آیند
در سفر اتفاقات پیش بینی نشده ای می افتد که باعث می شود افراد بتوانند در هر شرایطی راه حل پیدا کنند.
به این افراد لازم نیست برنامه دقیقی بدهید، آنها در هر شرایطی یک ماجرای خوب پیش می آورند.
نگرش خوبی دارند
افرادی که زیاد سفر می کنند یاد گرفته اند به مشکلات شان اجازه ندهند زندگی شان را ببلعند.
آنها می دانند تا زنده هستند بهتر است سعی کنند از زندگی لذت ببرند.
الهام بخش شما هستند
اگر دوستی دارید که همیشه در سفر است، باعث می شود دیدتان به زندگی مثبت تر و امیدوارانه تر شود.
هرچه بیشتر با او وقت بگذرانید تاثیر بهتری خواهید دید
حتی ممکن است روی شما آنقدر تاثیر بگذارد که از حاشیه ی امن خود بیرون بیایید و پا به دنیای سفر بگذارید.

#گردشگری #سفر #ایران #تفریح #طبیعت #مسافرت  #توریستی #تور #طبیعت_گردی  #لاکچری #طبیعت_ایران #اکوتوریسم #توریسم #توریست #لاکچری_لایف #گردشگری_ایران #جهانگردی #لایک #اینستاگرام  #گردشگری_ایرانی #افرود #آفرود
#travel #hitchhicking #backpacker #luxury #offroad #trip #jurney #iran
Read more
آقای وزیر،عدالت در کدامین اتاق وزارت ورزش محبوس مانده است؟! خدا را شکر مردمانی داریم بی نهایت قدرشناس ...
Media Removed
آقای وزیر،عدالت در کدامین اتاق وزارت ورزش محبوس مانده است؟! خدا را شکر مردمانی داریم بی نهایت قدرشناس و با محبت که حتی باید جان را فدای لطف و محبت خالصانه شان کردو با تمام وجودم ادای احترام میکنم به مردم وطنم که همواره حمایتهای بی دریغشان شامل حال افتخار آفرینان ورزش ملی ایران بوده و هست عهد کرده ... آقای وزیر،عدالت در کدامین اتاق وزارت ورزش محبوس مانده است؟!
خدا را شکر مردمانی داریم بی نهایت قدرشناس و با محبت که حتی باید جان را فدای لطف و محبت خالصانه شان کردو
با تمام وجودم ادای احترام میکنم به مردم وطنم که همواره حمایتهای بی دریغشان شامل حال افتخار آفرینان ورزش ملی ایران بوده و هست
عهد کرده کردم تنها به افتخار آفرینی برای ملت و مملکت عزیزم فکر کنم
اما چه کنم که شاهد بی سابقه ترین و شدیدترین کم لطفی ها از جانب افرادی هستم که باید همانند پدری مهربان نگاهی برابر به تمامی فرزندان خود داشته باشند اماندارند؟
چگونه میتوانم ناعدالتی در قبال قهرمانان و مسئولان دلسوز کشتی را ببینم اما سکوت کنم؟!
چگونه می توانم اوج تنهایی پهلوان و قهرمان محبوب سرزمینم(دکتر رسول خادم) که به حق مایه ی فخر و مباهات کشتی و تمام ورزش ایران میباشد را ببینم اما سکوت کنم؟
مردیکه یک تنه تمام بار کشتی را به دوش کشیده و شاهدیم آنانیکه باید درکنارش باشند در مقابلش ایستاده اند
آقای وزیر، به کجا چنین شتابان؟
عدالت وانصاف در کدامین اتاق وزارت ورزش محبوس مانده است؟
کشتی و قهرمانان و مدیرانش چه کرده اند جز افتخار آفرینی که اینگونه درقبالش جفاصورت میگیرد و چشمها بر روی افتخارات بزرگشان بسته شده؟
چرا نگاهی نابرابر و ناعادلانه نسبت به ورزش ملی این سرزمین و افتخار آفرینانش وجود دارد؟
آقای وزیر کشتی یار میخواهد نه سربار؟
کدام منطفی می پذیرد در آستانه بازیهای آسیایی و رقابتهای جهانی اینهمه فشار روحی وروانی ازسوی آنانیکه باید یاریگر قهرمانان ورزش ملی ایران باشند بر ملی پوشان کشتی وارد شود؟
کدام منطقی می پذیرد درآستانه بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان بودجه کشتی به شکل چشمگیری تنزل یابد؟
چگونه برای کشتی و قهرمانانش پول نیست اما برای برخی رشته هاحتی پاداش چندصد هزار دلاریشان در روز تعطیل تهیه و پرداخت میشود؟
چه میکنید با ورزش ملی و همیشه پرافتخار این سرزمین؟
چرا مدیران دلسوز و موفق کشتی کشور را تنها گذاشته اید؟
چرا پاداش قهرمانان افتخار آفرین کشتی نباید به شکل کامل پرداخت شود؟
چرا در زمانیکه باید یاریگر کشتی و مدیران و قهرمانانش در روزهای سخت باشید سکوت کرده اید؟
آیا حمایت از کشتی تنها حضور در سالنهای مسابقات و عکس یادگاری پای سکوها و درکنار قهرمانانش میباشد؟
آقای وزیر....
ما زیاران چشم یاری داشتیم
خود غلط بود آنچه
می پنداشتیم
Read more
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید سرمربی تیم ملی ضمن ابراز نارضایتی از نتایج ...
Media Removed
کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید سرمربی تیم ملی ضمن ابراز نارضایتی از نتایج ایران می گوید که تیم ملی به دنبال پیدا کردن موقعیت تیمی خود در این مسابقات است، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران با حضور در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم مسابقات لیگ ملت ها در گفت و گو با خبرنگاران ... کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید

سرمربی تیم ملی ضمن ابراز نارضایتی از نتایج ایران می گوید که تیم ملی به دنبال پیدا کردن موقعیت تیمی خود در این مسابقات است، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران با حضور در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم مسابقات لیگ ملت ها در گفت و گو با خبرنگاران درباره سختی های این لیگ گفت: اگر نظر من را در مورد دشواری و سختی لیگ ملتهای والیبال جویا هستید، باید بگویم که نظر مساعدی ندارم. اما در مورد سطح بازی ایران باید بگویم که در دو هفته اول تمام تلاشمان را کردیم که عملکرد خوبی داشته باشیم اما اینطور نشد. به دنبال آن هستیم تا در بازی بعدی در روسیه موقعیت تیمی خود را پیدا کنیم،منظورم برد نیست اما هدف بالا بردن سطح کیفی بازی های ماست. امیدوارم در آینده همانطور که برونو رزنده گفت روند بازی ها طوری شود که فشار زیادی بر تیم، کادر فنی و سایر اعضا وارد نشود.

سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال که چه هدفی را در روسیه دنبال می کنید و پیش بینی شما از این هفته از مسابقات چیست، عنوان کرد: هدف ما همانطور که قبلا گفتم پیدا کردن موقعیت تیمی خودمان است چون از عملکرد خود در دو هفته اول رقابتها رضایت نداشته ایم. در اینجا باید برابر تیم های چین، روسیه و برزیل قرار بگیریم. هر سه تیم بسیار خوب هستند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: روسیه و برزیل هم دو تیم برتر دنیا هستند و قرار گرفتن برابر آنان موجب می شود تا نکات بسیاری را بیاموزیم. به هر سه حریف احترام می گذاریم و تلاش می کنیم برابر همه آنها جنگنده باشیم.
Read more
لطفا متن را کامل بخوانید و انتشار دهید:با درود ، عزیزان در جهت آگاهی بخشی در این روزهای حساس و تعیین ...
Media Removed
لطفا متن را کامل بخوانید و انتشار دهید:با درود ، عزیزان در جهت آگاهی بخشی در این روزهای حساس و تعیین کننده برای آینده ی ایران ، با تمام شناختی که مردم از دروغگوترین، ریاکارترین و فاسد ترین رسانه در رسانه های موجود در دنیا که زیر نظر خامنه‌ای می باشد دارند، در این روزها به مواردی اشاره میکنم. اطاق فکر ... لطفا متن را کامل بخوانید و انتشار دهید:با درود ، عزیزان در جهت آگاهی بخشی در این روزهای حساس و تعیین کننده برای آینده ی ایران ، با تمام شناختی که مردم از دروغگوترین، ریاکارترین و فاسد ترین رسانه در رسانه های موجود در دنیا که زیر نظر خامنه‌ای می باشد دارند، در این روزها به مواردی اشاره میکنم. اطاق فکر تبلیغاتی حکومت آخوندی با برنامه سازی هایی که اهداف مشخصی را دنبال میکنند، مثل همیشه در فکر تحمیق ،عوام فریبی و نهایت حفظ حکومت ه نابودگره آخوندیست، اکنون این برنامه ها با دستور ه، نشان دادن فضای باز سیاسی ، پوشاندن فاجعه در ایران با سرگرم کردن و از همه مهمتر عادی کردن مشکلات و زجر ایرانیها با خنده و جک سازی و غیره انجام می شود. عزیزان اکنون صدا سیما حکومت آخوندی به جایی رسیده است که باید گفت هر فردی که در جهت عوام فریبی و تخلیه ی روحی در ملت معترض با هدف، وپوشاندن فلاکت ایران و ایرانی با هر ترفندی مثل خندیدن به مشکلات و غیره کار میکند، باید در حافظه ی مردم آگاه برای محاکمه در ایران آزاد ثبت شوند و پاسخ دهند جان میلیونها انسان را در ازای چه مبالغی معامله کردند، و ابزار ه حفظ ه حکومت ه اهریمنی و جنایتکار ه آخوندی شدند. #خداپرستان #آزادی #ایران #صدا_سیما #اخبار #بیست_و_سی #ویدئو_چک #خندوانه #دورهمی #تفکر #خشکسالی #آب #برق #تورم #بیکاری #محیط_زیست #مسکن #ازدواج #زندانی_سیاسی #همبستگی #اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #تظاهرات_سراسری #قیام_تا_آزادی #نافرمانی_مدنی #رفراندوم #rezapahlavi #ابراهیم_خسروی
Read more
‌ ‌ پرسپولیس بعد از مدتها قهرمان شد، مقتدرانه و بدون اما و اگر. مبارک همه پرسپولیسی‌ها. همه اهالی ...
Media Removed
‌ ‌ پرسپولیس بعد از مدتها قهرمان شد، مقتدرانه و بدون اما و اگر. مبارک همه پرسپولیسی‌ها. همه اهالی فوتبال ایران. هر کس که فوتبال ایران را در اوج می‌خواهد باید از قهرمانی پرسپولیس خوشحال شود، مثل قهرمانی استقلال و البته تراکتورسازی. حالا وقت آن است که مجموعه تصمیم گیرندگان در پرسپولیس به این پرسش ...
‌ پرسپولیس بعد از مدتها قهرمان شد، مقتدرانه و بدون اما و اگر. مبارک همه پرسپولیسی‌ها. همه اهالی فوتبال ایران. هر کس که فوتبال ایران را در اوج می‌خواهد باید از قهرمانی پرسپولیس خوشحال شود، مثل قهرمانی استقلال و البته تراکتورسازی.
حالا وقت آن است که مجموعه تصمیم گیرندگان در پرسپولیس به این پرسش جواب دهند که بعد از امروز و بعد از کسب این قهرمانی چه می‌خواهند؟
اگر «فقط» می‌خواهند به تکرار این قهرمانی در سال آینده چشم داشته باشند و به فکر تکرار قهرمانی لیگ‌برتر باشند که راه معلوم است؛
حفظ این بازیکنان و کمی تقویت نیروی انسانی و برنامه ریزی برای تدارکات قبل از شروع فصل جدید.
اما آیا این همه هدف پرسپولیس برای «آینده» است؟
به گمانم پرسپولیس اینک فرصتی طلایی دارد تا اهداف بزرگی را نشانه رود، مثلا قهرمانی در آسیا. برای این هدف باید جور دیگری برنامه ریزی کنند. از همین فردا که خیالی راحت از شانزدهمین دوره لیگ‌برتر یافته‌اند.
پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا در گام نخست نیازمند یک انقلاب در ذهنیت حاکم بر باشگاه است. همه باید حرفه‌ای تر از قبل شوند، از مدیران گرفته تا مربیان و بازیکنان. آنها باید خود را ارتقا دهند. باید بزرگتر شوند. باید حرفه‌ای تر شوند. این گام نخست است، و البته مهمترین قدم. هر کس که توانست پا به پای بقیه خود را بالا بکشد، در «پرسپولیس آینده» جایگاهی مهم دارد. اما کسانیکه نمی‌توانند بزرگ شوند قادر نیستند در این پروژه پرسپولیس را همراهی کنند. بدیهی است که بعد از این گام نخست، قدمهای بسیاری برای برداشتن وجود دارد، که باید درباره آنها بحث کرد و تصمیم گرفت. اما فعلا پرسپولیس در مرحله «گام اول» است.
کاش پرسپولیس یک هیات مدیره قوی داشت که صاحب نگاهی راهبردی و کلان بودند.
در فوتبال طراز اول جهان این هیات مدیره است که استراتژی آینده را طراحی می‌کند و سایر ارکان باشگاه مثل مدیرعامل و سرمربی مجری این طراحی و برنامه ریزی هستند. آیا هیات مدیره پرسپولیس دارای چنین نگاهی است؟ یا آنها «فعلا» ترجیح می‌دهند برای قهرمانی در لیگ‌برتر فقط به شادی بپردازند؟
هیات مدیره پرسپولیس کاش درک می‌کرد چه جایگاهی دارد و چقدر می‌تواند موثر باشد. کاش آنها میدانستند وظیفه‌شان محدود به چند ساعت شرکت در جلسات هیات مدیره و صرف چای و شیرینی و میوه و «گل گفتن و گل شنفتن» نیست. آنها اینک می‌توانند فردایی را برای پرسپولیس نقش بزنند که امروز در دسترس نیست.

#فوتبال #پرسپولیس #برانکو #برانکوایوانکوویچ #طاهری #قهرمان #لیگ_برتر #پرسپولیس_فردا #هیات_مدیره #آینده
Read more
سه شنبه؛ <span class="emoji emoji1f53a"></span>️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی: پاسخگو بودن مسوولان ...
Media Removed
سه شنبه؛ ️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی: پاسخگو بودن مسوولان نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت است/ کاخ سفید از پایان جلسه امروز نا امید خواهد شد، چون اتحاد قوا و نهادها تحت نظارت رهبری بیشتر خواهد شد/اساس مبارزه با قاچاق، تولید رقابتی داخلی است/ کارنامه ... سه شنبه؛
🔺️رئیس جمهوری در پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
پاسخگو بودن مسوولان نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت است/ کاخ سفید از پایان جلسه امروز نا امید خواهد شد، چون اتحاد قوا و نهادها تحت نظارت رهبری بیشتر خواهد شد/اساس مبارزه با قاچاق، تولید رقابتی داخلی است/ کارنامه این دولت در اشتغال درخشان است/ اگر وحدت داشته باشیم، فیضیه که مرکز انقلاب است، محلی نمی شود که عده ای آب به آسیاب دشمن بریزند/اگر واقعا برجام هیچ بود، چرا امروز از خروج امریکا از برجام و رفتن شرکتها از ایران گله دارید؟!/ کشور آرام بود؛ تاریخ دقیق تغییرات نابهنگام و غیر منتظره در کشور، 5 دی 96 است؛ آدرس غلط به مردم ندهید/ بدانید تخریب و سیاه نمایی، زندگی مردم را سیاه می کند/ همه باید در چارچوب قانون به مردم پاسخگو باشند/ تنها دولتی هستیم که با رشد منفی 7.7 درصدی شروع کردیم اما بلافاصله و 9 فصل متوالی رشد مثبت داشتیم/ مجلس و دولت هدف بزرگی بر دوش دارند؛ دشمنان تصور اختلاف از جلسه امروز نکنند/ تلاش من ارتباط نزدیک و برادرانه با مجلس بوده است/ مردم نیز از بیکاری، قاچاق، قیمت ارز، مشکلات بانکی و رکود شکایت و سوال دارند/ مردمی که در 4 سال دولت یازدهم شاهد تحولات مثبت در اقتصاد، فرهنگ و سیاست خارجی و داخلی بوده اند؛ سوال دارند که چرا امروز باید از آینده نگران باشند؟/ مردم سوال دارند که چرا در ماههای اخیر شرایط عوض شددرد بزرگ، تغییر و نگرانی یکباره مردم از آینده است/ اشتغال و گرانی مهم است، اما همه اینها در برابر امید و اعتماد عمومی ناچیز است/ آنچه باید درمان شود، شک مردم به آینده و اقناع به عبور از این شرایط است/ به ملت باید اطمینان دهیم نخواهیم گذاشت ضد ایرانیان کاخ سفید موفق شوند/ قاچاق 25 میلیارد دلاری، در پایان دولت یازدهم به 12 میلیارد دلار کاهش یافت/ سوال باید این باشد که برنامه دولت برای به صفر رساندن این 12 میلیارد دلار چیست؟/ برجام برای رفع قطعنامه های دروغ علیه ملت ایران بود/ برجام دروغ ها را زدود و ثابت کرد برنامه هسته ای ایران صلح آمیز است/ برجام تحریم های مربوط به برنامه های هسته ای را لغو کرد و نه سایر تحریم ها را/ امروز هم با بیش از 300 بانک بین المللی رابطه کارگزاری داریم.
🔻دکتر روحانی، پاسخگو بودن مسوولان را نه نقطه ضعف، بلکه بالاترین نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و تاکید کرد: همه مسوولان باید در چارچوب وظایف و آنچه قانون مقرر کرده است، در مقابل مردم پاسخگو باشند.
ششم شهریورماه1397/هرجا
Read more
 #kurdistan #kurd #تهران #ایران #کورد #کوردوستان #کردستان ******************************* "ما ...
Media Removed
#kurdistan #kurd #تهران #ایران #کورد #کوردوستان #کردستان ******************************* "ما نه به دوست ، بلکه نیاز به دشمن داریم ..." این جمله اساس یکی از تزهای معروف جوزف گوبلز ، وزیر تبلیغات و روشنگری ملی حکومت آدولف هیتلر بود ... دکتر جوزف گوبلز وزیر تبلیغات حکومت نازی که سهم زیادی در ... #kurdistan #kurd #تهران #ایران #کورد #کوردوستان #کردستان *******************************
"ما نه به دوست ، بلکه نیاز به دشمن داریم ..." این جمله اساس یکی از تزهای معروف جوزف گوبلز ، وزیر تبلیغات و روشنگری ملی حکومت آدولف هیتلر بود ... دکتر جوزف گوبلز وزیر تبلیغات حکومت نازی که سهم زیادی در قدرت گرفتن هیتلر داشت می‌گفت : وقتی یک حکومت دچار ضعف مدیریتی و فساد و ناکار آمدی و فلاکت اقتصادی شود و وقتی نتواند نیاز های ابتدایی مردمش - از قبیل نان و کار و رفاه و امنیت و اعتبار و آسایش‌ شان - را تامین کند ، با موجی از نارضایتی و خشم و اعتراض عمومی مواجه می‌شود و کشور به سوی انقلاب و سقوط حکومت پیش می‌رود .

در چنین حالتی حکومت باید اذهان عمومی را به سوی یک موضوع فرعی ، اما بزرگ منحرف کند ، باید وارد یک جنگ شود . حکومت باید برای ملت دشمن بتراشد . دشمنان خارجی ، دشمنان داخلی . اگر دشمن واقعی پیدا نشد ، حتی دشمن خیالی ... باید دائما از توطئه‌ها گفت ، از نقشه‌هایی که دشمنان برای ما می‌کشند ... باید از هر فرصتی و هر حادثه‌ای برای راه انداختن یک جنگ تبلیغاتی استفاده کرد . باید دائما درگیر بود ؛ درگیر جنگ ، درگیر تبلیغات علیه همسایگان ، علیه کشورهای قدرتمند ، علیه سازمان‌های جهانی ... باید بحران ساخت . رمز موفقیت و ماندگاری حکومت‌ های ضعیف در وضعیت جنگی و بحران‌ ها است ... در جنگ‌ها و بحران‌ها است که مردم بدبختی‌های مالی و شغلی و شخصی و معیشتی ‌شان را فراموش می‌کنند و با حکومت همدل می‌شوند و این بهترین فرصت برای سرکوب منتقدان داخلی است . کشور که آرام شود ، مردم طلب‌کار حکومت می‌شوند . باید کشور را دائما در حالت جنگی نگه داشت . باید کاری کرد که مردم وقتی به هم می رسند ، دائما از جنگ و از دشمن بگویند ...
قصه آشنای اين روزهاي ما....
Read more
بیانیه مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور در پی تشییع و تدفین شهدای گمنام و حاشیه سازی مسولین ...
Media Removed
بیانیه مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور در پی تشییع و تدفین شهدای گمنام و حاشیه سازی مسولین میراث فرهنگی استان گلستان بیانیه دانشور به شرح ذیل میباشد ؛ . . بسم رب الشهدا و الصدیقین وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبيلِ اللّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاء وَلَكِن لاَّ تَشْعُرُونَ ... بیانیه مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور در پی تشییع و تدفین شهدای گمنام و حاشیه سازی مسولین میراث فرهنگی استان گلستان

بیانیه دانشور به شرح ذیل میباشد ؛
.
.
بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبيلِ اللّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاء وَلَكِن لاَّ تَشْعُرُونَ سوره مبارکه بقره ، آیه شریفه ﴿۱۵۴﴾
آنان را که در راه خدا کشته می شوند ، مرده مخوانيد آنها زنده اند و، شما در نمی يابيد.
.
.
صبح چهارشنبه یازدهم اسفندماه و همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) آیین تشییع و تدفین پیکرهای مطهر دو #شهید_گمنام دفاع مقدس با حضور پرشور عاشقان راه ایثار و شهادت در شهر سرخنکلا که مقصد آن تپه تاریخی و باستانی این شهر است ، برگزار خواهد شد.
.
. مردم شهید پرور شهر #سرخنکلا بویژه #جوانان_مومن_انقلابی اهم از؛ دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب ، با حضور پرشور در این مراسم با نثار گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای والا مقام انقلاب اسلامی بویژه این دو شهید گمنام دفاع مقدس،  بار دیگر با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب عهد و پیمانی دوباره خواهند بست و مشتی محکم بر دهان #یاوه_گویانی خواهند زد که نمیدانند میراث حقیقی ایران اسلامی شهیدانی هستند که خون و جان خود را برای #صیانت از این سر زمین فدا کرده اند.

مسولین باید بدانند ؛ امروز ما باید در مسیر پاسداشت خون شهیدان و #استقلال میهن اسلامی گام برداریم، مبنای این استقلال را شهیدانی پایه گذاری نموده اند که حقیقتا استقلال امروز خود را مدیون آنانیم ، اگر دیروز مردان و زنانی با نثار خون خود استقلال کشور را رقم زده و از تمامیت ارضی ایران اسلامی #دفاع کردند و موجب سرافراز و افتخار همه ما شدند، #نسل_امروز در راستای پاسداشت خون و ایثارگری آنان باید تلاش خود را در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان کند.
.
.
قطعا مردم و جوانان شهر سرخنکلا به خود می بالند که افتخار میزبانی این شهدای گمنام دفاع مقدس را برعهده خواهند داشت ، و به مسولین متولی در امور میراث فرهنگی یاد آور میشوم که اگر از گذشتگان این مرز و بوم تاریخی بجا مانده است به حرمت از #خود_گذشتگی_های  و #فداکاریهای نسلی بوده است که امروز مردم ما ، به احترام آنان تعظیم می نمایند.
.
.
محمد دانشور
مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور
۱۳۹۵/۱۲/۱۰
#کنگره_ملی_شهدای_گمنام_و_جاویدالاثر
#کنگره_شهدای_گمنام
#محمد_دانشور
#سرخنکلا
#استان_گلستان
#شهدای_گمنام
#شهدای_گمنام_سرخنکلا
#میراث_فرهنگی
#تپه_تاریخی_سرخنکلا
Read more
نهم دى 88، حادثه کوچکى نیست، بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمى، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهاى اول انقلاب ...
Media Removed
نهم دى 88، حادثه کوچکى نیست، بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمى، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهاى اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلى ملت ایران، یعنى حرکت در سایه دین و تحقق وعده‏ هاى الهى تبیین شود. شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه مناسب و مورد نیاز، اساس کار است که مؤمن ... نهم دى 88، حادثه کوچکى نیست، بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمى، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهاى اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلى ملت ایران، یعنى حرکت در سایه دین و تحقق وعده‏ هاى الهى تبیین شود.
شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه مناسب و مورد نیاز، اساس کار است که مؤمن باید این را هم با خود همراه داشته باشد تا بتواند وجودش مؤثر بشود؛ آن کارى را که باید انجام بدهد، بتواند انجام بدهد.
آن وقتى که حق با باطل درگیر و روبه ‏رو شود، اگر اصحاب حق راست بگویند پاى حق بایستند، قطعاً باطل شکست خواهد خورد. تجربه هم کرده‏ ایم، همین جور است. ما در طول این سى سال تجربه کرده ‏ایم؛ ایستادیم، پیش رفتیم. هر جا که می‏بینید یک عقب‏نشینی ‏اى انجام گرفته است، یک ناکامی ‏اى پیش آمده است، به خاطر این است که در استقامت ما سستى پیدا شده بود. هر جا استقامت کردیم، پیش رفتیم. بعد از این هم همین جور خواهد بود.

آنچه براى ما لازم است، این است که آحاد مردم، مسئولین، غیر مسئولین، به خصوص جوانها، به خصوص کسانى که سخن و حرفشان تأثیر دارد، احساس مسؤولیت حضور در صحنه را از دست ندهند. هیچ کس نگوید من تکلیفى ندارم، من مسئولیتى ندارم، همه مسئولند. مسئولیت معنایش این نیست که اسلحه ببندیم، بیاییم توى خیابان راه برویم، در هر کارى که هستیم، احساس مسئولیت کنیم؛ مسئولیت دفاع از انقلاب و از نظام جمهورى اسلامى، یعنى از اسلام، یعنى از حقوق مردم، یعنى از عزت کشور.

همه باید این احساس مسئولیت را داشته باشیم و من می‏بینم که این احساس مسئولیت را داریم. این را مردم کشور ثابت کردند، ثابت میکنند، حالا یک نمونه واضحش همین 9 دى بود که اشاره کردند، نمونه‏ هاى دیگرى هم هست، 22 بهمن در پیش است، دهه فجر در پیش است. مردم حضور خودشان را، آمادگى خودشان را، سرزندگى و نشاط خودشان را نشان داده ‏اند، باز هم نشان خواهند داد.
در بزرگداشت نهم دى، جنبه‏ هاى شعارى نباید غلبه پیدا نکند و ثانیاً به عمق شعارها که حرف اصلى ملت ایران بود، توجه شود.

امام خامنه ای(مدظله العالی)

#روز_بصیرت
#حماسه_نه_دی
Read more
ایران و نظام: دو مفهوم هم‌مصداق دکتر محمدمهدی مجاهدی استاد مدعو دانشگاه برلین در رشته علوم سیاسی ...
Media Removed
ایران و نظام: دو مفهوم هم‌مصداق دکتر محمدمهدی مجاهدی استاد مدعو دانشگاه برلین در رشته علوم سیاسی تطبیقی انتشار تحليل ديگران به منزله تاييد محتوا نمي باشد. • یکی از مغالطات حیرت‌انگیز این روزها این است: «وضعیت ما ایرانیان چنان در آستانه‌ی اضطرار و خطر است که باید میان #ایران و #جمهور_ اسلامی ... ایران و نظام: دو مفهوم هم‌مصداق
دکتر محمدمهدی مجاهدی
استاد مدعو دانشگاه برلین در رشته علوم سیاسی تطبیقی
انتشار تحليل ديگران به منزله تاييد محتوا نمي باشد.

یکی از مغالطات حیرت‌انگیز این روزها این است: «وضعیت ما ایرانیان چنان در آستانه‌ی اضطرار و خطر است که باید میان #ایران و #جمهور_ اسلامی ایران یکی را برای نجات دادن انتخاب کنیم.» سپس، بر اساس چنین مفروضی، برخی حل مسأله‌ی نجات ملی را در گرو پاسخ‌گویی روشن و صریح نیروهای #سیاسی به این پرسش می‌شمارند: «آیا حفظ ایران و تمامیت آن مقدم است بر حفظ نظام جمهوری اسلامی، یا حفظ نظام جمهوری اسلامی مقدم است بر حفظ ایران و تمامیت آن؟» در توجیه این صورت‌بندی از «مسأله‌ی ایران» هم می‌گویند که وقتی این اولویت‌بندی روشن شد، آن وقت برحسب این که ایران یا نظام را مقدم دانسته باشیم، باید برای حفظ آن از دیگری مایه بگذاریم و یکی را عنداللزوم فدای دیگری کنیم.
این مغالطه‌ی خطرناک بر پیش‌فرضی فاسد استوار است. انگار اگر ایران و نظام در سطح تعاریف انتزاعی، دو مفهوم متمایز از یک‌دیگر اند، مصداق هریک هم لزوماً مستقل از مصداق دیگری است. و باز گویی در مقام #سیاست‌ورزی عینی و عملی، در حال حاضر هیچ می‌توانیم از ایران بدون نظام سیاسی فعلی آن سراغ بگیریم، یا نظام سیاسی فعلی آن را فارغ از ایران بشناسیم.
در جهان واقع، فعلاً نظام جمهوری اسلامی یکی از عناصر مقوم واحدی ملی است که الآن به آن ایران گفته می‌شود. علاوه بر این، جمهوری اسلامی در شرایط فعلی شرط بقای این واحد ملی است که نامش ایران است. در واقع، تنها #قدرت عینی و واقعی و بالفعل که هم می‌تواند و هم می‌خواهد یک‌پارچگی ارضی و مرزی ایران را پاسداری کند، همین #نظام سیاسی فعلی متکی بر همین ارتش و سپاه است.
هرچه از اقتدار و توان این نظام تراشیده شود، نه‌تنها صرف حفظ ایران نمی‌شود، بلکه به همان نسبت از امکان بقای ایران و یکپارچگی ارضی و مرزی آن کاسته می‌شود، و بالعکس. کشور در شرایطی است که بیش از هر زمانی دیگر پس از #انقلاب، و کمابیش مانند دوران دفاع دربرابر حمله‌ی #عراق و متحدانش، ایران و نظام جمهوری اسلامی لازم و ملزوم یک‌دیگر اند و بلکه به وضعیت دو مفهوم هم‌مصداق (co-existent) نزدیک می‌شوند.
#انديشكده_سياسي
#حاكميت #حكومت #جنگ

#politics #Policy #Political #Politik #Iran
Read more
اقتصاد #ایران ظرفیت های بسیار بالایی دارد و شرکت های بزرگ خارجی در این شرایط باید از این فرصت استفاده ...
Media Removed
اقتصاد #ایران ظرفیت های بسیار بالایی دارد و شرکت های بزرگ خارجی در این شرایط باید از این فرصت استفاده کنند — چگونگی #تعامل کنونی شرکت های بزرگ خارجی در ایران را زیر نظر داریم که بدون شک بر #روابط_اقتصادی با آنها در بلندمدت تاثیر می گذارد — شرکت های بزرگ خارجی باید به عنوان شرکای اقتصادی ایران با قاطعیت، ... اقتصاد #ایران ظرفیت های بسیار بالایی دارد و شرکت های بزرگ خارجی در این شرایط باید از این فرصت استفاده کنند — چگونگی #تعامل کنونی شرکت های بزرگ خارجی در ایران را زیر نظر داریم که بدون شک بر #روابط_اقتصادی با آنها در بلندمدت تاثیر می گذارد — شرکت های بزرگ خارجی باید به عنوان شرکای اقتصادی ایران با قاطعیت، تصمیم خود را برای ادامه همکاری های خود در ایران را نشان دهند —— بر پایه عقل و منطق اقتصادی، شرکت های خارجی نباید در بلندمدت روابط خود را با اقتصاد ایران قطع کنند — این شرکت ها باید در شرایط کنونی حجم #تعاملات_تجاری خود را افزایش دهند تا بتوانند از ظرفیت های بالای اقتصادی ایران در منطقه استفاده کنند — شرکت های فعال در ایران نیز باید در این روزهای سخت اقتصادی، صمیمیت خود را به همکاران داخلی و خارجی خود نشان دهند و با قوت به همکاری خود در ایران ادامه دهند
Read more
‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 ایران مال متعلق کشور است باید از کارافرینی حمایت کرد ایران مال یک ایران کوچک ...
Media Removed
‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 ایران مال متعلق کشور است باید از کارافرینی حمایت کرد ایران مال یک ایران کوچک است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از بازار بزرگ ایران اظهار داشت: هدف من از حضور در اینجا و بازدید از این مجموعه در درجه اول به قصد تقدیر و تشکر از عوامل ایران مال است. همچنین به عنوان وزیر ... ‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
ایران مال متعلق کشور است
باید از کارافرینی حمایت کرد
ایران مال یک ایران کوچک است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از بازار بزرگ ایران اظهار داشت:
هدف من از حضور در اینجا و بازدید از این مجموعه در درجه اول به قصد تقدیر و تشکر از عوامل ایران مال است. همچنین به عنوان وزیر کار باید از اشتغال ایجاد شده در این مجموعه تشکر کنم.
بر خلاف تبلیغات برخی ایران مال، مجموعه صرفا برای فروش محصولات خارجی نیست بلکه مرکزی برای فروش کالاهای ایرانی و صنایع دستی ایرانی است.
در شرایطی که برخی به دنبال خروج سرمایه‌ها از کشور ایجاد یا خرید ملک و ساختمان در کشورهای همسایه یا کشورهای اروپایی هستند، در مجموعه ایران مال در پایتخت کشور شاهد احداث چنین سازه عمرانی و تمدنی هستیم. ضروری است از این قبیل اقدامات درست و ارزشمند حمایت شود. باید از کارآفرینی پشتیبانی کرد.
آن چیزی که نیاز به برخورد دارد، چپاول و خروج سرمایه‌ها از کشور است. ایران مال برای همه ملت ایران و سازه و سرمایه‌ای بر روی زمین است. چیزی نیست که کسی آن را در چمدان بگذارد و از کشور خارج کند. باید توسعه این قبیل فعالیت‌ها را تشویق کرد.
از بدو آغاز وزارتم در وزارت کار به دنبال آن بودم که بخشی از بار حل مشکلات را بر دوش شرکای اجتماعی بگذارم و برای کمک به محرومان از مشارکت آنان بیشتر استفاده کنیم.
اگر قرار است مشکلات زنان سرپرست خانوار و افراد کم درآمد حل شود و فقر و محرومیت کاهش یابد لازم است در کنار استفاده از منابع دولتی از کارآفرینان برتر حمایت کرد و آنان را به مشارکت بیشتر طلبید. باید ۵۰۰ کارآفرین برتر کشور را شناسای و از آنان تقدیر کرد و از آنان خواست که در مسئولیت‌های اجتماعی، مشارکت کنند.
ما نیاز داریم سرمایه‌هایی را که در این عرصه فعال است در امور خیریه فعال کنیم. خیرین در حوزه مهارت افزایی باید قدم بگذارند، زیرا مشکل معتادان تنها گرمخانه نیست و باید برای مهارت اموزی ان‌ها تلاش کرد. باید بنیاد خیریه مهارت افزایی راه بیندازیم تا برای مهارت افزایی در کشور سرمایه گذاری کنند.
ایران مال می‌تواند مرکزی برای فروش صنایع دستی ایران باشد.

ایران مال می‌تواند به محلی برای عرضه غذاهای تمام مناطق ایران به گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شود.

ایران مال می‌تواند یکی از کانون‌های صادراتی کشور باشد. ‎ .
.
مطلب كامل:
mohammadshariatmadari.ir/node/92014949
--
@m.shariatmadari
پايگاه اطلاع رساني #محمد_شریعتمداری
#محمد_شريعتمداري
#وزارت_تعاون_كار_و_رفاه_اجتماعي
#وزير_تعاون_كار_و_رفاه_اجتماعي
Read more
فقط چند خط ساده است. ابهامی وجود ندارد .حتی در هم تنیدگی شاخه ها گیج کننده نیستند . پیچیدگی و در عین حال ...
Media Removed
فقط چند خط ساده است. ابهامی وجود ندارد .حتی در هم تنیدگی شاخه ها گیج کننده نیستند . پیچیدگی و در عین حال سادگی. ما به افرادی با این ویژگی می گوییم از پشت کوه آمده است. دهاتی هم می گوییم. بچه شهرستانی هم من شنیده ام که می گویند. مثل اینکه کل خلقت بشر و فرایند تولید نسل در ایران باید در شهر تهران اتفاق می افتاده ... فقط چند خط ساده است. ابهامی وجود ندارد .حتی در هم تنیدگی شاخه ها گیج کننده نیستند . پیچیدگی و در عین حال سادگی. ما به افرادی با این ویژگی می گوییم از پشت کوه آمده است.
دهاتی هم می گوییم. بچه شهرستانی هم من شنیده ام که می گویند. مثل اینکه کل خلقت بشر و فرایند تولید نسل در ایران باید در شهر تهران اتفاق می افتاده .
من دوست ندارم گم شوم در بین تضاد ها و تعارض ها و در این فرایند ترسناک گذار به سوی ناکجا آباد توسعه یافتگی ؛ دلم نمی خواهد فراموش کنم که چقدر سادگی زیباست. من دست خودم را خواهم گرفت و خطوط ساده ی وجودم را پیدا خواهم کرد. می دانم مسیر رشد از همین خط های ساده و روشن عبور می کند.
Read more
. رسم بر این است که تو فقط پیاده نظام باشی . برایت به وقت شام و پایتخت می سازند که فقط گریه کنی و واکنش هیجانی ...
Media Removed
. رسم بر این است که تو فقط پیاده نظام باشی . برایت به وقت شام و پایتخت می سازند که فقط گریه کنی و واکنش هیجانی بدهی که نچ نچ نچ . چقدر بدند اینها ! کسی به تو توضیح نخواهد داد چرا حکومت ایران باید در جنگ داخلی سوریه حضور داشته باشد . کسی به تو توضیح نخواهد داد که اصلا فلسفه شکل گیری داعش و بستر آن چیست و آمریکا ... .
رسم بر این است که تو فقط پیاده نظام باشی . برایت به وقت شام و پایتخت می سازند که فقط گریه کنی و واکنش هیجانی بدهی که نچ نچ نچ . چقدر بدند اینها !
کسی به تو توضیح نخواهد داد چرا حکومت ایران باید در جنگ داخلی سوریه حضور داشته باشد . کسی به تو توضیح نخواهد داد که اصلا فلسفه شکل گیری داعش و بستر آن چیست و آمریکا ؛ چرا همواره به گروه تروریستی مسلمان نیاز دارد .
کسی در این بین نیست که بگوید ؛ به مردم پاسخ بدهیم ! این حق آنهاست که سیاستگذاری های ما را بدانند !
چون رسم در این ملک ، تا بوده و هست بر این است که تو پیاده نظام باشی !
.
+: به ضرورت تحقیق کلاسی ام درباره تئوکراسی در سه دولت ایران ، اسراییل و داعش ، کتابها و مقالات زیادی درباره داعش در این چند وقت خوانده ام . اما این کتاب را منصفانه تر از بقیه دیدم و بنظرم ، بگذاریم داعش را یک روایتگر بی طرف برایمان روایت کند . نه سیاستگذار های حکومت ها به هر روشی !
++: به این معنا نیست که این دو ساخته نمایشی بنظرم کارهای خوب ، ضعیف یا بدی هستند . به این معناست که وقتش نیست از لمس روح و احساسات مردم دست بکشیم و به آنها توضیح منطقی ارائه بدهیم ؟!
.
پ.ن : نویسنده این کتاب یک حقوقدان و قاضی ، و روزنامه نگار است که با امان نامه ،۱۰ روز را در سرزمین داعش سپری میکند .
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span> #فوری: اعلام راهبرد پسابرجام آمریکا در قبال ایران | ۱۲ درخواست واشنگتن از تهران . . <span class="emoji emoji1f539"></span>وزیر خارجه ...
Media Removed
. #فوری: اعلام راهبرد پسابرجام آمریکا در قبال ایران | ۱۲ درخواست واشنگتن از تهران . . وزیر خارجه آمریکا در نشست یک اندیشکده صهیونیستی با عنوان «بعد از توافق؛ یک استراتژی تازه درباره ایران» به ایراد سخنان شدیداللحنی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت و آن ها را خواسته پرزیدنت ترامپ از دولت خود ... .
🔻 #فوری: اعلام راهبرد پسابرجام آمریکا در قبال ایران | ۱۲ درخواست واشنگتن از تهران .
.
🔹وزیر خارجه آمریکا در نشست یک اندیشکده صهیونیستی با عنوان «بعد از توافق؛ یک استراتژی تازه درباره ایران» به ایراد سخنان شدیداللحنی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت و آن ها را خواسته پرزیدنت ترامپ از دولت خود خواند.
.
🔹پمپئو با این ادعا که آمریکا اکنون خارج از برجام به تهدیدات ایران می‌پردازد، گفت: «ما فشارهای بی سابقه اقتصادی علیه رژیم ایران اعمال خواهیم کرد. رهبران در تهران نباید درباره جدیت ما تردیدی داشته باشند. به لطف دوستان و همکاران ما در وزارت خزانه داری آمریکا، تحریم‌ها به قدرت قبل بازخواهند گشت و تحریم‌های جدیدی هم در راه هستند»
.
🔹توافق جدید مورد نظر آمریکا با ایران که پامپئو آن را اعلام کرد شامل درخواستها و بندهای زیر است:
.
۱- ایران باید به آژانس انرژی اتمی تمام ابعاد برنامه هسته ای اش را اعلام کند و اجازه بدهد در این زمینه راستی آزمایی بشود و برنامه های هسته ای فعلی را رها کند.
۲- ایران باید غنی سازی را رها کند.
۳- ایران باید کار راکتور آب سنگین را دیگر ادامه ندهد.
۴- ماموران آژانس باید توانایی بازدید از تمامی تاسیسات هسته ای ایران را داشته باشند.
۵- ایران باید توانایی موشکی اش را کنار بگذارد و رها کند.
۶-ایران باید افرادی که با اتهامات گوناگونی زندانی هستند را آزاد کند.
۷-ایران باید استقلال عراق را به رسمیت بشناسد و در عراق دخالت نکند.
۸- ایران باید به شیعیان حوثی یمن کمک نکند.
۹-ایران باید تمام نیروهایش را از سوریه بیرون آورد.
۱۰-ایران باید به رهبران ارشد القاعده پناه ندهد.
۱۱- ایران باید نیروی قدس حمایتش از رهبران تروریست در سراسر دنیا باید پایان دهد.
۱۲-ایران باید حملات سایبری در فضای مجازی را باید تعطیل کند.

#پسا_برجام
Read more
<span class="emoji emoji274c"></span> نه میلیارد دلار ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی در ایران گم‌شده است آراز نیوز: عزت‌الله یوسفیان ملا عضو ...
Media Removed
نه میلیارد دلار ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی در ایران گم‌شده است آراز نیوز: عزت‌الله یوسفیان ملا عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس ایران، پنجشنبه، از گم‌شدن 9 میلیارد دلار ارزی که با نرخ دولتی داده‌شده است خبر داد. به گزارش آراز نیوز، یوسفیان با بیان این مسئله گفت: «شفاف‌سازی اولین گام برای جلوگیری ... ❌ نه میلیارد دلار ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی در ایران گم‌شده است

آراز نیوز: عزت‌الله یوسفیان ملا عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس ایران، پنجشنبه، از گم‌شدن 9 میلیارد دلار ارزی که با نرخ دولتی داده‌شده است خبر داد.

به گزارش آراز نیوز، یوسفیان با بیان این مسئله گفت: «شفاف‌سازی اولین گام برای جلوگیری از رانت ارزی ۴۲۰۰ تومانی است.» آوریل گذشته پس از آن‌که نرخ دلار در ایران سیر صعودی آغاز کرد، دولت ایران با اعلام تک‌نرخی کردن ارز، قیمت دلار را ۴۲۰۰ تومان اعلام و ردوبدل کردن دلار با نرخ بالاتر را قاچاق و شامل مجازات دانست. این تصمیم دولت البته به بازگشت ثبات به بازار دلار کمکی نکرد و قیمت دلار در بازار آزاد تا مرز ۱۲ هزار تومان پیش رفت.

دولت ایران پس‌ازآن اقدام به اختصاص دلار ۴۲۰۰ تومانی برای وزارتخانه‌ها، برخی شرکت‌ها و همچنین اقلام وارداتی کرد که بنا به گفته مسئولان، برخی سوءاستفاده‌های مالی و رانت‌خواری‌ها در این زمینه روی‌داده است.

یوسفیان ملا افزود: «اولین گامی که باید در این بخش برداشته شود همانند همه موارد مبارزه با مفاسد اقتصادی، شفافیت است؛ یعنی هیچ دلیلی ندارد کسی ارزی را برای واردات گندم یا کالاهای ضروری مانند دارو گرفته باشد و محرمانه باشد.» عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس ایران به اختصاص ۱۱ میلیارد دلار ارز دولتی اشاره کرد و اظهار داشت: «از این مقدار تنها ۲ و نیم میلیارد دلار افشاشده و متأسفانه مشخص نیست نزدیک به ۹ میلیارد دلار چه شده است.» وی متذکر شد: «اگر تاکنون موفق نشدیم تا ارز را تک‌نرخی کنیم، به خاطر کالاهای ضروری بوده است. تک‌نرخی کردن ارز یعنی رها کردن ارز در بازار تا با گردش مالی و اقتصادی در کشور قیمت خودش را بیابد. در حال حاضر ارز به ۸ الی ۹ هزار تومان رسیده در این صورت با این ارز نمی‌توان برنج و گندم از خارج از کشور خریداری کرد و امکان زندگی برای مردم نیست و دولت ناگزیر است برای دارو یا کالای اساسی، ارز را باقیمت پایین‌تری ارائه دهد.» او تأکید کرد: «مصرف گندم در کشور بین ۱۱ تا ۱۱ و نیم میلیون تن در سال است و ۲٫۵ تا ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تن مصرف برنج سالانه است. ما ۲ میلیون تن تولید برنج داریم و ۷۰۰ هزار تن کسری داریم اگر ارز را دقیقاً به همین اندازه اختصاص دهند، دیگر برای قاچاقچی منفعتی وجود نخواهد داشت.» وی ادامه داد: «میزان مصرف دارو نیز مشخص است و بیماران خاص مشخص هستند و اگر به تعداد موردنیاز دارو، ارز را اختصاص دهند و این مقدار و شرکت واردکننده را افشا کنند، تکلیف مردم مشخص می‌شود». 🌎آرازنیوز ایله اوزگورلوگه دوغرو...
t.me/ArazNews
Read more
. للحق پست نوشت:. برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا ...
Media Removed
. للحق پست نوشت:. برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا که تحقق هشدارهای دو سال پیش ایشان بود. همان زمانی که اوبامای مؤدب و مهربان در رأس بود و خبری از #ترامپ دیوانه نبود و امریکا هنوز کدخدا بود و مزاحم نشده بود. . اگر #پمپئو امروز خط و نشان کشید که :"ایران ... .
للحق پست نوشت:.
برای کسانی که گوششان به دهان رهبری است ,سخنان امروز پمپئو خیلی تعجب آور نبود ; چرا که تحقق هشدارهای دو سال پیش ایشان بود. همان زمانی که اوبامای مؤدب و مهربان در رأس بود و خبری از #ترامپ دیوانه نبود و امریکا هنوز کدخدا بود و مزاحم نشده بود.
.
اگر #پمپئو امروز خط و نشان کشید که :"ایران باید به برنامه موشک‌های بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشک‌های با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند." همانی بود که رهبرمان فروردین 95 فرمود:"اگر میل آمریکا است، جمهوری اسلامی حتّی از ابزارهای دفاعی خود هم صرفِ‌نظر کند...چرا جمهوری اسلامی موشک دارد، چرا موشک دوربُرد دارد، چرا موشکهای جمهوری اسلامی هدف را دقیق میزنند و هدف قرار میدهند، چرا آزمایش کردید، چرا تمرین نظامی میکنید، و چرا و چرا و چرا"
.
اگر امروز آمریکا با تحکم می گوید:"ایران باید به حمایت از گروه‌های تروریستی خاورمیانه از جمله #حزب_الله_لبنان، حماس و جهاد اسلامی #فلسطین پایان بدهد..ایران باید به حمایت از شورشیان حوثی پایان دهد و نیروهای خود را از سوریه خارج کند. ایران باید به صورت بنیادی مواضع و سیاست‌هایش را تغییر دهد." مهر تاییدی است بر تدبیر و دشمن شناسی ولی امرمان آنزمان که هشدار داد:"بنابراین در قضیه‌ی هسته‌ای توافق شد و اسم این را گذاشتیم « #برجام»؛ برجام دیگری در قضایای منطقه،باید اتفاق بیفتد..ایران باید از مسئله‌ی فلسطین صرف‌نظر کند، از حمایت از مقاومت در منطقه صرفِ‌نظر کند، از مظلومان منطقه -مثل ملّت فلسطین، مثل مردم غزّه، مثل مردم #یمن، مثل مردم بحرین- پشتیبانی و حمایت سیاسی نکند."
.
اگر پمپئو زیاده خواهی میکند که :"ایران باید به حمایت سپاه قدس از گروه‌های تروریستی و شرکای شبه نظامی خود پایان بدهد." عجیب نیست چراکه دو سال پیش رهبری خبر از آن دادند:"قضیه از این هم بالاتر است؛ تدریجاً موضوع را به این خواهند کشاند که اصلاً چرا نیروی قدس تشکیل شده است،چرا سپاه تشکیل شده"
.
و باز هم اگر وزیر کدخدای دیروز نگران تهدید امنیت #اسراییل است و می گوید:"ایران باید رفتارهای تهدید کننده علیه همسایگان خود را کاهش بدهد، چرا که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند. این مساله شامل تهدیدات ایران برای نابودی اسرائیل..نیز میشود"
به گواه سخن دیروز ابرمرد تیز هوش و مدبر انقلابمان :"معنایش این است که همچنان‌که امروز بعضی از دولتهای عربی با کمال وقاحت، دست دوستی به سمت دشمن صهیونیستی دراز میکنند، جمهوری اسلامی هم با دشمن صهیونیستی کنار بیاید و آشتی کند."
.
وخدا فرمود:
وَانْتَظِرُوا إِنَّا مُنْتَظِرُونَ
و منتظر باشيد
Read more
اینم فیلم جایی که تو استوری عکساشو گذاشتم . #دریاچه_ارواح برای دسترسی به این دریاچه در کیلومتر ۱۲ مسیر نور به نوشهر پس از جاده ونوش، باید وارد جاده فرعی روستای چلندر و ‏صلاح الدین کلای سفلی شد و بعد از عبور از روستا به محیط بانی رسید. بعد از انجام اقدامات اداری لازم در محیط ‏بانی جاده شمالی را به ... اینم فیلم جایی که تو استوری عکساشو گذاشتم .

#دریاچه_ارواح
برای دسترسی به این دریاچه در کیلومتر ۱۲ مسیر نور به نوشهر پس از جاده ونوش، باید وارد جاده فرعی روستای چلندر و ‏صلاح الدین کلای سفلی شد و بعد از عبور از روستا به محیط بانی رسید. بعد از انجام اقدامات اداری لازم در محیط ‏بانی جاده شمالی را به طول ۱۰ کیلومتر ادامه دهید. پس از مشاهده تابلوی دشت و بند ممرز وارد جاده فرعی شوید.
این جاده ‏فرعی شما را به دریاچه بند ممرز یا همان دریاپه ارواح می رساند! شاید اول با دیدن عکس ها و اسمش ترسی بر دلتان بیفتد اما دیدنش از نزدیک خالی از لطف نیست.
#دریاچه_ارواح #دریاچه #توریست #توریستی #دیدنی #وحشت #وحشتناک #وحشت #ترس #ترسناک #تکست #کلیپ-ترسناک #کلیپ #ویدئو_کلیپ
#ایران #شمال #دورهمی #نوشهر #چلندر #ممرز #دشت #زیبا #ناب #زیبایی #طبیعی #جنگل #شمال_ایران #دریا #برکه #مرداب #شعر ❣گذشته
من برای گذشته هیچ کاری نمیتوانم بکنم.
اگر شما تمامِ علم و علمای جهان را هم جمع کنید. حتی نمی توانید لباسی را که دیشب در مهمانی پوشیده بودید را عوض کنید و یک لباس دیگر بپوشید.تمام شد و رفت.
وقتی هیچ کس نمیتواند هیچ کاری برای گذشته بکند چرا آدم باید در گذشته بماند؟
از گذشته باید آموخت، نباید به آن آویخت.
گذشته برای آموزش است نه برای سرزنش... 👤 دکتر فرهنگ هلاکویی
Read more
از متن : برای من هم مانند هر مولفی اهمیت دارد که کتابم توسط مخاطب خوانده شود؛ چه به صورت چاپ کاغذی و چه ...
Media Removed
از متن : برای من هم مانند هر مولفی اهمیت دارد که کتابم توسط مخاطب خوانده شود؛ چه به صورت چاپ کاغذی و چه الکترونیک و یا pdf باشد. با اینکه خودم هم کتاب الکترونیک می‌خوانم، اما نسخه کاغذی هنوز برایم الویت دارد. به‌شخصه دوست دارم وقتی کتاب می‌خوانم کاغذ را لمس کنم. ناشران مستقل ایرانی باید خدماتی را ... از متن :
برای من هم مانند هر مولفی اهمیت دارد که کتابم توسط مخاطب خوانده شود؛ چه به صورت چاپ کاغذی و چه الکترونیک و یا pdf باشد. با اینکه خودم هم کتاب الکترونیک می‌خوانم، اما نسخه کاغذی هنوز برایم الویت دارد. به‌شخصه دوست دارم وقتی کتاب می‌خوانم کاغذ را لمس کنم. ناشران مستقل ایرانی باید خدماتی را برای مخاطبین ایران در نظر بگیرند و این نیاز به ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی دارد. انتشارات ناکجا در این دوره از نمایشگاه کتاب «تهران بدون سانسور»، ابتکار جالبی داشته است. در فصل‌نامه‌ای شماره صفر این نمایشگاه، بخشی تکمیلی برای کتاب‌های سانسور شده در ایران مد نظر گرفته است. یعنی قسمت‌هایی که در ایران سانسور می‌شود را در این فصلنامه با ذکر شماره صفحه منتشر می‌کنند. خوب این یک راهکار خوب و مفید است. البته آموزش مخاطب هم بسیار مهم است و با توجه به بحران عدم مطالعه و پایین بودن سرانه کتاب‌خوانی در ایران باید با آموزش مخاطب موج جدیدی از کتاب‌خوانی در تمامی عرصه‌ها را به وجود آوریم نظام سیاسی ایران علاقه‌مند به ترویج علوم انسانی و مباحث نقلی و عقلی نیست و همین خود به شکاف میان فرهیخته و فرودست دامن می‌زند. موضع باید مشخص باشد می‌خواهیم به جامعه در مقابل سانسور آموزش بدهیم یا نه. این یک زنگ خطر برای همه ماست. ما باید تمام نیروی‌ فکری خود را صرف ترویج عقلانیت و آموزش کنی. یعنی به مخاطب بگوییم؛ «مخاطب عزیز آثار سانسور نشده را مطالعه کنید. به سانسور بگویید نه ! ». در چهار دهه گذشته چشم و ذهن مخاطب با کتاب‌های سانسور شده بمباران شده است. مسئله ترجمه نیز یک بحران اساسی در مقوله نشر کتاب‌های عرضه شده در ایران است. البته در چند سال گذشته موضوع مبارزه با سانسور، به دلیل عمومیت شبکه‌های اجتماعی، گستردگی پیدا کرده است ولی نباید فراموش کنیم که ناخودآگاه جامعه در چهل سال گذشته به فرهنگِ سانسور تن داده است و این «ضد فرهنگ» است و باید تصحیح شود.
https://iranwire.com/fa/blogs/838/26051
Read more
. مرحوم مدرس که به امر رضا خان ترور شد، از بیمارستان پیام داد: «به رضا خان بگویید من زنده هستم». مدرس حالا هم زنده است. #مردان_تاریخ تا آخر زنده هستند. بدخواهان باید بدانند هاشمی زنده است چون نهضت زنده است. بخشی از پیام امام خمینی(ره) ____________________ به مناسبت ترور آیت الله #هاشمی_رفسنجانی ... .
مرحوم مدرس که به امر رضا خان ترور شد، از بیمارستان پیام داد: «به رضا خان بگویید من زنده هستم». مدرس حالا هم زنده است.
#مردان_تاریخ تا آخر زنده هستند.
بدخواهان باید بدانند
هاشمی زنده است چون نهضت زنده است.

بخشی از پیام امام خمینی(ره)

____________________

به مناسبت ترور آیت الله #هاشمی_رفسنجانی حضرت امام خمینی(س) پیامی صادر کردند و به پاسداران دستور دادند از این شخصیت های ارزنده انقلاب حفاظت کنند:

بسم اللَّه الرحمن الرحیم‏

جناب حجت الاسلام مجاهد متعهد، آقاى #هاشمى_عزیز

مرحوم #مدرس که به امر رضا خان ترور شد، از بیمارستان پیام داد: «به رضا خان بگویید من زنده هستم». مدرس حالا هم زنده است. #مردان_تاریخ تا آخر زنده هستند. #بدخواهان باید بدانند #هاشمى_زنده_است_چون_نهضت_زنده_است.

امریکا و دیگر ابرقدرتها بدانند ملت ما زنده است. اجتماعات عظیم این دو- سه روز شاهد زنده بودن انقلاب است. اینان با این تلاشهاى احمقانه نمى‏توانند انقلاب اسلامى ما را ترور کنند؛ نمى‏توانند #شخصیت_انسانى_اسلامى مطهرى و هاشمى را ترور کنند؛ هر چند ترورها حساب شده و سازمان یافته باشند و از لابه لاى آنها جاى پاى ابرقدرتها و جنایتکاران بین المللى به چشم بخورد.

ملت با تمام قوا باید در مقابل دسیسه‏ها مقاومت کنند، توطئه‏ها را بشکنند؛ با کمال مراقبت انقلابى این جنایتکاران را شناسایى کنند و به دادگاههاى انقلابى معرفى کنند. پاسداران انقلاب و رؤساى آنان موظفند از این شخصیتهاى ارزنده انقلابى حفاظت کنند و رفت و آمدهاى مشکوک را تحت نظر بگیرند؛ اگر چه خود آنان راضى نباشند. ملت بزرگ اسلامى مصمم است به نهضت اسلامى خود ادامه دهد، و اجازه دخالت خیانتکاران را در کشور خود ندهد. ما ملتهاى بزرگ اسلامى را به همکارى در این نهضت اسلامى ایران دعوت مى‏کنیم.

باید دست جنایتکاران از ممالک اسلامى و از عموم مستضعفین قطع شود، و وعده الهى به همت اقشار ملتهاى اسلامى تحقق یابد. من به آقاى هاشمى- #فرزند_برومند_اسلام تبریک مى‏گویم که در راه هدف تا نزدیک شهادت به پیش رفت. و سلامت و ادامه خدمت ایشان را از خداى تعالى خواستارم. و السلام علیه و على عباد اللَّه الصالحین.

روح اللَّه الموسوی الخمینى‏ (صحیفه امام، ج‏7، ص: 495 و 496)
Read more
. <span class="emoji emoji1f4a0"></span> #امام _خامنه‌ای: بدخواهان ملت ایران به موازات #جنگ_اقتصادی، #جنگ_رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز ...
Media Removed
. #امام _خامنه‌ای: بدخواهان ملت ایران به موازات #جنگ_اقتصادی، #جنگ_رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند. . رهبر معظم انقلاب ر دیدار اعضای مجلس خبرگان-1: مهمترین #وظیفه_مردم و نخبگان در شرایط خطیر کنونی، حرکت در جهت حفظ و تعمیق انسجام مردم با دستگاههای دولتی و پرهیز ... .
💠 #امام _خامنه‌ای: بدخواهان ملت ایران به موازات #جنگ_اقتصادی، #جنگ_رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند.
.
رهبر معظم انقلاب ر دیدار اعضای مجلس خبرگان-1:
مهمترین #وظیفه_مردم و نخبگان در شرایط خطیر کنونی، حرکت در جهت حفظ و تعمیق انسجام مردم با دستگاههای دولتی و پرهیز از ایجاد فضای #یأس و #ناامیدی و احساس بن‌بست است.
.
🔹 بدخواهان ملت ایران به موازات جنگ اقتصادی، جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند، بنابراین انتقادها باید با هدف اصلاح و خیرخواهانه باشند.
.
🔹شرایط امروز ما، شرایط حساسی است اما این حساسیت به دلیل تعداد زیاد دشمنان و یا قدرت بالای آنها نیست زیرا این دشمنان از ابتدای پیروزی #انقلاب_اسلامی همواره بوده اند و حتی در آن زمان قدرت بیشتری نیز داشته اند اما با وجود همه اقدامات خصمانه از جمله حمله نظامی طبس، تحمیل جنگ هشت ساله، سرنگونی هواپیمای مسافری و محاصره اقتصادی، هیچ کاری از پیش نبرده اند و اکنون نظام اسلامی همچون شجره طیبه ای است که با پایه های مستحکم، در حال گسترش و ثمردهی است.
.
🔹حساسیت شرایط از این جهت است که نظام اسلامی با قدم گذاشتن در یک راه نو و طرح دیدگاهها و نظریات متفاوت، در چهل سال گذشته، برخلاف جریان کلی استکبار و نظام سلطه حرکت کرده است و در چنین شرایطی، در جنگل پر از تعارض سیاست بین المللی، شرایط و اقتضائات گوناگونی به وجود می آید که باید در هر شرایطی به تناسب آن و با دقت کامل عمل کرد.
.
🔹اگر در هر اوضاع و اقتضایی، آحاد مردم بویژه نخبگان، نسبت به شرایط و جایگاه نظام غفلت کنند، قطعاً ضربه خواهیم خورد:
.
🔹 امروز نظام اسلامی با یک جنگ همه جانبه اقتصادی مواجه است که از یک اتاق جنگ و با دقت و اهتمام کامل هدایت می شود اما در کنار این جنگ، یک جنگ مهم رسانه ای و تبلیغاتی نیز در جریان است که بیشتر اوقات از آن غفلت می شود.
.
🔹براساس اطلاعاتی که در اختیار داریم، دستگاههای #جاسوسی #امریکا و #رژیم_صهیونیستی با حمایت مالی قارون های منطقه اطراف کشور ما، تشکیلاتی را برای این جنگ رسانه ای راه اندازی کرده اند و به طور جدی در حال برنامه ریزی و تلاش برای آلوده کردن فضای تبلیغاتی و فکری جامعه هستند.
.
🔹اهداف این جنگ رسانه ای، ایجاد اضطراب، یأس، ناامیدی و احساس بن بست و بدبین کردن مردم نسبت به یکدیگر و نسبت به دستگاههای مسئول و همچنین بیشتر و بزرگ‌تر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن جامعه است.
.
#خبرگزاری_تسنیم
@tasnimnews_agency
@tasnimnews_agency
Read more
↴ <span class="emoji emoji1f53b"></span>فریدون آسرایی در مصاحبه با «ایرنا» : <span class="emoji emoji1f538"></span>می‌خواستم مدیرکل شوم ، خواننده شدم! ‌ ✍خبرگزاری ایرنا: ...
Media Removed
فریدون آسرایی در مصاحبه با «ایرنا» : می‌خواستم مدیرکل شوم ، خواننده شدم! ‌ ✍خبرگزاری ایرنا: فریدون آسرایی که روزگاری دلش می‌خواست در وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل شود به جور یا لطف سرنوشت، سر از دنیای موسیقی درآورد و خواننده شد. ‌ «سلام ای ناله بارون سلام ای چشمای گریون» آسرایی تقریبا ...
🔻فریدون آسرایی در مصاحبه با «ایرنا» :
🔸می‌خواستم مدیرکل شوم ، خواننده شدم!

✍خبرگزاری ایرنا: فریدون آسرایی که روزگاری دلش می‌خواست در وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل شود به جور یا لطف سرنوشت، سر از دنیای موسیقی درآورد و خواننده شد.

«سلام ای ناله بارون سلام ای چشمای گریون» آسرایی تقریبا برای همگان آشناست. شاید برخی نام خواننده را ندانند اما خود این آهنگ به گوششان خورده است.
خواننده‌ی این ترانه، آسرایی است که اگر چه کمی دیر به طور حرفه‌ای کار خوانندگی و موسیقی را شروع کرد اما در این مدت توانست آهنگ های خوب و به نسبت ماندگاری از خود به یادگار بگذارد.
خبرگزاری ایرنا به بهانه زادروز آسرایی گفت‌وگویی با وی انجام داده است که در ذیل می‌خوانید:

※آیا آلبوم جدیدی در دست تهیه دارید؟ و اگر پاسختان مثبت است چه زمانی انتشار خواهد یافت؟

بله. آلبوم جدیدم قرار است شروع شود، پخش آن هم پس از محرم و صفر و احتمالا آذرماه خواهد بود. البته تهیه کننده به قدری آرام و دقیق روی آلبوم کار می‌کند که پخش آن احتمالا تا دی ماه هم طول می‌کشد. هر چند خواننده دق مرگ می‌شود (با لبخند) اما در نهایت خروجی آن، اثر خوب و ماندگار است. بین آلبوم هایم دست کم سه سال فاصله است که در این آلبوم یک فاصله چهار ساله را شاهد بودیم؛ هرچند در این چهار سال با همکاری تهیه کننده، آهنگ تهیه می کنیم.

※نام آلبوم جدید؟

هنوز نامی ندارد؛ معمولا نام بیشتر آهنگ‌ها باران است ؛ ترانه سراها مدام راجع به باران می‌نویسند و چیزهایی می‌نویسند که وجود ندارد (با لبخند همراه با تفکر) ، معمولا شاعران و ترانه سراها همراه با مسائل روز ترانه سرایی نمی‌کنند و با زمان پیش نمی‌رویم.

※آیا تهیه کننده‌ی آهنگ‌های شما همان تهیه کننده‌ی همیشگی است و آیا غیر از پاپ هم می‌خوانید؟

بله با همان تهیه کننده همیشگی کار می‌کنم و بهروز صفاریان مدیریت اجرایی کار را برعهده دارد، اما در مورد سبک خواندن باید بگویم که بیشتر خواننده‌ها پاپ می‌خوانند. موسیقی ایرانی یک موسیقی اصیل سنتی است و پاپ، که عمدتا خواننده‌ها پاپ می‌خوانند.

※وضعیت موسیقی کشور؟

یک رهبر ارکستر می‌گفت در موسیقی ایران یا باید مردم را به گریه بیندازی و یا باید برقصانی، حد وسطی وجود ندارد! زمانی بود که مداحان از ملودی پاپ استفاده می‌کردند اما اکنون برعکس شد ، خوانندگان پاپ با آهنگ مداحی می‌خوانند. یک سری خواننده‌هایی که روی بورس هستند آهنگ‌های شاد و ریتمیک می‌خوانند.

(ادامه‌ی مصاحبه در کامنت‌ها👇)
Read more
<span class="emoji emoji1f339"></span> صحبتهای کی‌روش درخصوص عدم دعوت سید جلال حسینی؛ @Iranian_artist بیش از ۷ سال است؛ تأکید می کنم ...
Media Removed
صحبتهای کی‌روش درخصوص عدم دعوت سید جلال حسینی؛ @Iranian_artist بیش از ۷ سال است؛ تأکید می کنم بیش از ۷ سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده ام سید جلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت حتی یک اردو را هم سید جلال از دست نداد، همیشه او را دعوت کردم، همین نشان می دهد که من چقدر ... 🌹
صحبتهای کی‌روش درخصوص عدم دعوت سید جلال حسینی؛
@Iranian_artist
بیش از ۷ سال است؛ تأکید می کنم بیش از ۷ سال است از زمانی که من سرمربی تیم ملی ایران شده ام سید جلال حسینی همیشه در تمامی اردوهای تیم ملی حضور داشت حتی یک اردو را هم سید جلال از دست نداد، همیشه او را دعوت کردم، همین نشان می دهد که من چقدر این بازیکن را باور دارم.
سید جلال بازیکنی بود که همیشه تأثیرات زیادی در تیم ملی داشت، تأثیر این بازیکن را در روند موفقیت تیم ملی به عنوان یک بازیکن کلیدی چه در داخل زمین و چه بیرون زمین از لحاظ حرفه ای گری و از لحاظ اخلاق و از لحاظ کیفیت بازی از خودش نشان داده.
در راستای منافع تیمی فقط با یک کلمه می توانم سید جلال را توصیف کنم؛ احترام. ما در ساختمان پک دیواری داریم که به نام ساختمان مفاخر نامگذاری شده، آن دیوار متعلق به ۶ بازیکن برتر تاریخ فوتبال ایران است، جلال یکی از آن ستون هایی است که در ساختمان پک و در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است ولی الان ما جام جهانی و در آینده جام ملت های آسیا را در پیش داریم.
باید در چنین وضعیتی فضایی بسازیم تا نفرات جوان تر به تیم ملی بیایند و در آینده کمک حال مان باشند. نفراتی مثل مجید حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، خانزاده، روزبه چشمی و بازیکنان جوان دیگر، باید رو به جلو حرکت کنیم. با تمام احترام قلبی که برای سید جلال حسینی قائل هستم مخصوصاً خودم ولی همین احترام را باید برای نسل آینده فوتبال ایران نیز داشته باشیم. آنهایی که در آن رشد می کنند باید چنین احترامی را برایشان قائل باشیم. ما نمی توانیم یک تیم ملی داشته باشید که فقط در حالت رکود باشد بلکه باید رو به جلو حرکت کنیم.
یکبار دیگر تاکید می کنم که سید جلال حسینی در لیست انتظارمان خواهد ماند و هر لحظه که احتیاج باشد او به تیم ملی ملحق خواهد شد. سید جلال حسینی از جمله بازیکنانی بود که با الگوی اخلاقی و فنی که همیشه از خودش نشان داد باعث شد که من عاشق بازیکنان ایرانی شوم و یکی از دلایلی که باعث شد من ۷ سال در ایران بمانم همین سید جلال حسینی بود. باز هم بر می گردیم به مطلب اولمان، بعضی ها در این زمینه موافقند و بعضی ها مخالف.

#سید_جلال_حسینی #جلال_حسینی #کی_روش #تیم_ملی #فوتبال #ایران
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>سخنان مهم دکتر #جلیلی پیرامون خروج #امریکا از #برجام و نقش 3 کشور اروپایی در نشست بسیج کشاورزی/ ...
Media Removed
. سخنان مهم دکتر #جلیلی پیرامون خروج #امریکا از #برجام و نقش 3 کشور اروپایی در نشست بسیج کشاورزی/ بخش اول . #ترامپ دو سال پیش کتابی به نام #آمریکای_افلیج نوشت و در آن اذعان کرد رژیم آمریکا مفلوک است ولی جالب است که امروز این رژیم افلیج ادعای قلدری می‌کند! . اگر طبق تعبیر دو سال قبل ترامپ، ساختار ... .
🔻سخنان مهم دکتر #جلیلی پیرامون خروج #امریکا از #برجام و نقش 3 کشور اروپایی در نشست بسیج کشاورزی/ بخش اول
.
🔹 #ترامپ دو سال پیش کتابی به نام #آمریکای_افلیج نوشت و در آن اذعان کرد رژیم آمریکا مفلوک است ولی جالب است که امروز این رژیم افلیج ادعای قلدری می‌کند!
.
🔹اگر طبق تعبیر دو سال قبل ترامپ، ساختار و بدنه رژیم #آمریکا فلج بود امروز مغز آن نیز دچار مشکل شده و حماقت‌های ترامپ ناقوس اضمحلال رژیم افلیج آمریکا را به صدا درآورده.
.
🔹برجام دو پایه داشت، یک پایه آن ایران و پایه ی دیگر آن آمریکا و متحدان غربی آن بودند که امروز این پایه با بدعهدی دچار اضمحلال شده.
.
🔹امروز سه کشور غربی به جای رجزخوانی باید تعهدات خود را در این توافق ترمیم کنند.
.
🔹اگر فرصتی به پایه شکسته و طرف مضمحل برجام داده شده است باید بدانند این فرصت «حق» آنها نیست بلکه باید پاسخگوی ملت ما و بدعهدی های چند سال اخیر خود باشند.
.
🔹سه کشور اروپایی باید بدانند با علنی‌تر و رسمی‌تر شدن مزاحمت‌های آمریکا، هر مزاحمت او برای پیشرفت و منافع ملی ما میخی بر تابوت برجام خواهد بود و اگر #اروپا توانی دارد باید مانع مزاحمت‌های آمریکا شود.
.
🔹گام اول سه کشور اروپایی که در بیانیه سران این کشورها منتشر شد منطق «عدم اعتماد به اروپا» را هم روشن‌ تر کرد و به دور از تمدن گفت‌وگو بود.
.
🔹اروپایی ها در حالی که امروز اذعان دارند آمریکا عهدشکنی کرده اما در بیانیه رسمی خود «بایدها» و «نبایدها» را برای #ایران مشخص می کنند! در کدام توافق اگر یک طرف عهدشکنی کرد، طرف دیگر باید بر سر پیمان خود باقی بماند؟
.
🔹از دید ملت ما رفتار #انگلیس، #آلمان و #فرانسه در 2.5 سال اخیر پنهان نمانده زیرا در این مدت این 3 کشور در برابر تمام موارد نقض برجام از سوی آمریکا هیچ اقدامی نکردند.
.
🔹دولت انگلیس علاوه بر کارنامه سیاه در تاریخ روابط با ایران در همین برجام نیز کارنامه سیاهی دارد.
.
🔹رئیس دولت انگلیس به جای تعیین «بایدها» برای ایران باید به ملت ایران پاسخ دهد که چرا در ازای انجام همه تعهدات از سوی ایران این تنها دولت انگلیس بود که با فروش 950 تن #کیک_زرد به ایران مخالفت کرد و یک سال و نیم است مانع دستیابی ایران به این حق خود شده است؟
.
🔴ادامه متن در عکس بعدی
.
#خسارت_محض #روحانی #ظریف #ترامپ #اوباما #سعیدجلیلی #دکترسعیدجلیلی #سعید_جلیلی #ایران #تهران
Read more
<span class="emoji emoji1f53d"></span><span class="emoji emoji1f53d"></span><span class="emoji emoji1f53d"></span> این قدم‌ها که امروز در جای جای ایران به سوی نماز جمعه روان شد، این دستها که دیشب و امروز برای احقاق ...
Media Removed
این قدم‌ها که امروز در جای جای ایران به سوی نماز جمعه روان شد، این دستها که دیشب و امروز برای احقاق حق مظلومان و محو ظالمان به آسمان بلند شد، این حنجره‌ها که در نفی ستم به صدا درآمد، از آنِ مردمی است که ۴۰ سال پیش، با اقتدا به مولایشان هم‌قسم شدند تا #در_کنار_هم یار ستمدیدگان و مستضعفان، و دشمن ستمکاران ... 🔽🔽🔽
این قدم‌ها که امروز در جای جای ایران به سوی نماز جمعه روان شد، این دستها که دیشب و امروز برای احقاق حق مظلومان و محو ظالمان به آسمان بلند شد، این حنجره‌ها که در نفی ستم به صدا درآمد، از آنِ مردمی است که ۴۰ سال پیش، با اقتدا به مولایشان هم‌قسم شدند تا #در_کنار_هم یار ستمدیدگان و مستضعفان، و دشمن ستمکاران و مستکبران باشند.
جلوه خارجی این هم‌پیمانی را همه در دفاع ملت ایران از مظلومان جهان و به طور خاص ملت ستمدیده فلسطین در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی دیده‌اند؛ امروز هم تصویر دیگری از این دفاع از حق و مبارزه با باطل در سراسر ایران دیده شد.
جلوه داخلی این همدلی هم باید خودش را در اصلاح کج‌کارکردی‌ها و کج‌فهمی‌هایی نشان بدهد که باعث استضعاف و بینوایی بخشی از جامعه ایرانی شده است و این کار بخش مهمی از وظیفه امروز همه ماست.
.
اهل باطل همه بر کوبیدن این ملت متفق شده‌اند. آنها می‌خواهند ایران و ایرانی نه #عزت_بین‌المللی داشته باشد و نه #قدرت_ملی. فشارهای جدید خارجی و جنگ‌های روانیِ تازه « #نقطه_قوت» ملت را نشانه گرفته است: #وحدت. دشمن می‌خواهد «با هم بودن» ما را در برابر خودش و برای حل مشکلات‌مان از بین ببرد؛ می‌خواهد ما، «ما» نباشیم، «من»های کوچکی باشیم، که به هم مشغولیم و با هم درگیریم و از بین بردن‌مان دیگر کاری ندارد.
به فضل الهی و با هوشیاری مردم عزیز این #خواب_آشفته هرگز تعبیر نخواهد شد و دشمنان ملت آرزوی ذلت ایران و ایرانی را به گور خواهند برد.
Read more
<span class="emoji emoji2049"></span>️ 12 درخواست ادعایی آمریکا از ایران برای لغو تحریم ها چه بود؟ 1️⃣ ایران باید کلیه جزئیات ابعاد نظامی ...
Media Removed
️ 12 درخواست ادعایی آمریکا از ایران برای لغو تحریم ها چه بود؟ 1️⃣ ایران باید کلیه جزئیات ابعاد نظامی برنامه پیشین هسته‌ ای خود را به آژانس اعلام کند. 2️⃣ ایران باید غنی‌ سازی اورانیوم را متوقف کند و هرگز به دنبال فرآوری تولید پلوتونیم نرود. 3️⃣ ایران باید به بازرسان آژانس اجازه بازرسی بدون ... ⁉️ 12 درخواست ادعایی آمریکا از ایران برای لغو تحریم ها چه بود؟

1️⃣ ایران باید کلیه جزئیات ابعاد نظامی برنامه پیشین هسته‌ ای خود را به آژانس اعلام کند.

2️⃣ ایران باید غنی‌ سازی اورانیوم را متوقف کند و هرگز به دنبال فرآوری تولید پلوتونیم نرود.

3️⃣ ایران باید به بازرسان آژانس اجازه بازرسی بدون محدودیت از همه مراکز و تاسیسات را در سراسر کشور بدهد.

4️⃣توسعه برنامه موشکی بالیستیک ایران باید متوقف شود.

5️⃣ همه شهروندان آمریکا و همچنین شهروندان دیگر کشورهای دوست و متحد، که در ایران زندانی هستند، باید آزاد شوند.

6️⃣ ایران باید از حمایت از گروه‌ های تروریستی (!) در منطقه خاور میانه دست بردارد.

7️⃣ ایران باید حاکمیت دولت عراق را به رسمیت بشناسد.

8️⃣ایران باید از حمایت از حوثی ها دست بردارد و به سمت دست یافتن به یک راه حل سیاسی مسالمت آمیز در یمن گام بردارد.

9️⃣ کلیه نیروهای ایران در سراسر سوریه باید از آن کشور خارج شوند. 🔟ایران باید به حمایت از طالبان پایان دهد.

1️⃣1️⃣ اقدامات نیروی قدس سپاه پاسداران در سراسر جهان باید متوقف شود.

2️⃣1️⃣ایران همچنین باید به رفتار تهدیدآمیز در برابر همسایگانش - که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند - پایان دهد.
Read more
بدون تعصـــــب بخوانیم<span class="emoji emoji1f64f"></span> شیخ محمد آل مکتوم، حاکم #دبی، در جایی گفته بود: «آیندگان به تاریخی که ما ...
Media Removed
بدون تعصـــــب بخوانیم شیخ محمد آل مکتوم، حاکم #دبی، در جایی گفته بود: «آیندگان به تاریخی که ما برایشان می سازیم افتخار خواهند کرد.» همین یک جمله کافیست تا بگویم دیگر اجازه نداریم همسایه های عربمان را اقوامی بی فرهنگ، عقب مانده، تن پرور، #سوسمار خور، جاهل و به طور کلی نژادی پست تر از نژاد آریایی ... بدون تعصـــــب بخوانیم🙏
شیخ محمد آل مکتوم، حاکم #دبی، در جایی گفته بود:
«آیندگان به تاریخی که ما برایشان می سازیم افتخار خواهند کرد.»
همین یک جمله کافیست تا بگویم دیگر اجازه نداریم همسایه های عربمان را اقوامی بی فرهنگ، عقب مانده، تن پرور، #سوسمار خور، جاهل و به طور کلی نژادی پست تر از نژاد آریایی بدانیم.
چرا؟
پاسخش ساده است!
در حالیکه ما ایرانیان قرنهاست داریم به افتخاراتی که اجدادمان برایمان به ارث گذاشته اند می بالیم، این اعراب همسایه مان هستند که حقیقت تاریخ را درک کرده اند.
اینکه تاریخ را کسی به ارث نمی برد، بلکه آن را می سازند.
تاریخ از آنِ کسی است که آن را رقم می زند، نه کسی که بعد از هزاران سال آن را به ارث می برد.
برای مردمِ سایر نقاط دنیا چه اهمیتی دارد که در متون کهن نام خلیجی که در جنوب فلات ایران قرار دارد چه بوده است؟
آنچه اهمیت دارد این است که این مردم اگر بخواهند سواحل خلیج مذکور را سیاحت کنند، کجا را انتخاب خواهند کرد؟
دبی یا #کیش؟ کویت یا #بوشهر؟ اصلاً مردم اروپا و آمریکا هیچ! خودتان به عنوان یک ایرانی کدام یک را ترجیح می دهید؟
روزانه چند مسافر [تفریحی یا تجاری] از ایران روانه دبی می شوند؟
حقیقت این است که در جنگ کنونی بر سر نام #خلیج، اگر با این منطق که چون خلیج از آنِ ما بوده، همیشه برای ما خواهد ماند مبارزه کنیم، بی شک شکست خواهیم خورد.
برای تاریخ، بمب های گوگلی و نظرسنجی های پتیشن آنلاین اهمیتی ندارند! متون کهن هم برای تاریخ فاقد اهمیت هستند. آنچه تاریخ را می سازد "قدرت و ثروت" است.
این جمله را حتماً شنیده اید که «تاریخ را فاتحان می نویسند»؛ اینکه چون نام این خلیج از قدیم، فارس بوده، باید تا ابد فارس بماند، یک مغلطه ی بزرگ است.
مسأله مهم این است که چه گونه می توان آن را فارس نگه داشت!
مگر نام شهرهای ایران از ازل همین بوده که اکنون هست؟
مثلاً آیا مردم #همدان باید تابلوی شهرشان را به هگمتانه تغییر دهند؟
یا مثلاً نام #مشهد (محل شهادت) قبل از شهادت امام رضا هم مشهد بوده؟
اصلاً اگر نقشه های قدیمی را بگردید اثری از #تهران در آنها هست
پس باید تهران را از نقشه های #گوگل حذف کنند چون در متون کهن اثری از آن نیست؟! برای آنها که بخواهند حقیقت را بپذیرند، همین قدر کافیست. همین که بدانیم:
"صاحبانِ تاریخ، سازندگانِ آن اند، نه کسانی که آن را از اجدادشان به ارث می برند".
پس اینقدر بازی کلمات را نخورید!
.
#خلیج_فارس #ایران #ترامپ #آمریکا #فارس #تاریخ #تمدن #فرهنگ #ساحل #دریا #سیاست #رییس_جمهور #trump #usa #iran #persian_gulf #sea #history #cultur #president
Read more
سالروز آزادی خرمشهر ، آن شهر خونین که مظهر غیرتمان در برابر آن تازی های کج خوی و کج فهم است هم فرا رسید ...
Media Removed
سالروز آزادی خرمشهر ، آن شهر خونین که مظهر غیرتمان در برابر آن تازی های کج خوی و کج فهم است هم فرا رسید یادش بخیر کوچه به کوچه خیابان به خیابان خانه به خانه مقاومت کردیم در برابر آن دشمن تا دندان مسلح ک نمی دانست غیرت ما مردان ایرانی چقدر است به یاد آن جوانان سال سوم دانشکده افسری که با شور رفتند خرمشهر ... سالروز آزادی خرمشهر ، آن شهر خونین که مظهر غیرتمان در برابر آن تازی های کج خوی و کج فهم است هم فرا رسید
یادش بخیر کوچه به کوچه خیابان به خیابان خانه به خانه مقاومت کردیم در برابر آن دشمن تا دندان مسلح ک نمی دانست غیرت ما مردان ایرانی چقدر است
به یاد آن جوانان سال سوم دانشکده افسری که با شور رفتند خرمشهر تا از وطنشان دفاع کنند،یادشان بخیر،یاد آن جوان افسرهایی ک با خون خود بر دیوار نوشتند ما تا آخرین قطره خونمان مقاومت می کنیم،اما دشمن بد خوی کثیر تر از آن بود ک باید می بود،یکیشان را نابود می کردیم دو تای دیگر می آمدند این کوچه را پاکسازی می کردیم از کوچکه ی دیگر می آمدند
دشمن آمد،جوانان ما مردانه مقاومت کردند اما دشمن تعدادش صدها برابر آن چند صد جوان افسر و درجه دار تکاور و دانشجو بود
آن روز ک تن بی جان همرزممان را بر دوش نهاده بودیم و از شهر بیرون می رفتیم می دانستیم ک ما برخواهیم گشت دردانه ی وطن ، خونین شهرمان را پس خواهیم گرفت
گذشت و گذشت و گذشت
افسران و درجه داران، پرسنل ارتش قهرمان ایران همراه بسیج قهرمان عزمشان را جزم کردند غریدند و تازی بد سرشت را در موج خویش غرق نمودند که بدانند دشمنی با ایران و ایرانی جز نابودی برایشان ندارد
آن جوانان برگشتند ،آمدند یادگار یاران شهید خویش خونین شهر را پس گرفتند تا آغازی باشد بر آغاز شکوه دوباره ایران زمین
درود بر غیرتشان درود بر آن شیران بی همتای ایران
آنان شکوه ایران و ایرانی و عزتش را حفظ کردند به امید آنکه کشورشان ساخته شود اما ما امروز چه کرده ایم
کشور را ساختیم و یا در بازی زمانه سوختیم؟؟؟نام قهرمانان در تاریخمان را چه کردیم
آری تو ای جوان می دانی هم سن و سال بیست و دو سه ساله ات در خرمشهر چه کرد،میدانی آن تکاوران چه کردند
هوانیروز و توپخانه و زرهی و پیاده و هوایی و تکاور و تیم های مهندسی رزمی و مخابرات و... و بسیج شکوهمان را با خون خود پس گرفتند ما باید حفظش کنیم،شکوهمان را می گویم ،عزتمان را می گویم
ما باید کشورمان را بسازیم
باید شکوه ایران را باز بسازیم باید پایان بدهیم مظلومیت ایران و ایرانی را
فتح خرمشهر دیگری نیاز است اینبار نوبت من و شماست
درود بر قهرمانان ارتش ایران زمین آنان که با خون جای پوتین دشمن را بر خاک پاکشان پاک نمودند
Read more
برادران و خواهران غیور آریایی بیاین یک بار برای همیشه این بحث رو خاتمه بدیم طبق رده بندی کشورها بر ...
Media Removed
برادران و خواهران غیور آریایی بیاین یک بار برای همیشه این بحث رو خاتمه بدیم طبق رده بندی کشورها بر اساس ضریب هوشی باهوش ترین افراد ساکن کشور های شرق آسیا مانند چین،  کره و ژاپن هستند و ملت شریف ایران حتی از میانگین جهانی نیز پایین تر است در حقیقت کشور های پایین تر از ایران عموما کشور های آفریقایی ... برادران و خواهران غیور آریایی بیاین یک بار برای همیشه این بحث رو خاتمه بدیم
طبق رده بندی کشورها بر اساس ضریب هوشی باهوش ترین افراد ساکن کشور های شرق آسیا مانند چین،  کره و ژاپن هستند
و ملت شریف ایران حتی از میانگین جهانی نیز پایین تر است
در حقیقت کشور های پایین تر از ایران عموما کشور های آفریقایی هستند که بعلت فقر و سو تغذیه رشد مغزی کاملی نداشته اند
بدانید و آگاه باشید فلسفه برتر بودن و باهوش ترین بودن ایرانی ها کسشعری بیش نیست
یقینا اگر ما برتر بودیم نیازی نداشتیم که آنرا آنقدر به فریاد بزنیم تا جایی که حنجره مان همچون ماتحت فاحشه های پولی شبی 100 (ویژه اتباع خارجی) جر بخورد
این غرور کاذب که سراسر وجود آریایی های غیور را فرا گرفته تنها ناشی از جهل و احساس ضعف است
پس بالاغیرتا آنقدر خود را با ملت فهیم ژاپن مقایسه نکنید ژاپن کشوری مدرن است زیرا مردمی هشیار و آگاه دارد و مسئولین نیز از بین همین مردم انتخاب میشوند
در ایران نیز اینچنین است (بجز قسمت انتخابی بودن مسئولین) ولیکن در ایران ترقی در کار نیست و همه ی نهاد ها غرق در فساد هستند و صفات نکوهیده و زشتی همچون فساد و دزدی ناشی از جهل هستند
و درپایان هم باید بیان کنم این تفکر که ایرانیان و آلمانی ها از نظر ژنتیکی به هم نزدیک هستند و از سایرین برتر و باهوش تر هستند ریشه در زمان جنگ جهانی دوم و حکومت هیتلر دارد
ایران همچون پل ارتباطی قاره ها بود و موقعیت استراتژیک فوق العاده ای را دارا بود هیتلر به همین جهت قصد اتحاد با ایران را داشت و در همین راستا از طریق رسانه های مختلف این تفکرات چرند را به مردم ایران القا کرد وگرنه ما پشمالو ها کجا و چشم رنگی های آلمانی کجا...
Read more
خداحافظی آزمون همیشگی نیست کارلوس کی روش درنشست خبری پیش از دیدار مقابل ازبکستان گفت: ما رابطه ...
Media Removed
خداحافظی آزمون همیشگی نیست کارلوس کی روش درنشست خبری پیش از دیدار مقابل ازبکستان گفت: ما رابطه خیلی خوب و دوستانه‌ای با ازبکستان داریم. برقراری بازی دوستانه با تیم ملی ازبکستان برای ما مهم است و به همین خاطر باید از این نگرش مثبت و صادقانه تشکر کرد ما کارمان را برای حضور در جام ملت های آسیا آغاز ... خداحافظی آزمون همیشگی نیست

کارلوس کی روش درنشست خبری پیش از دیدار مقابل ازبکستان گفت:
ما رابطه خیلی خوب و دوستانه‌ای با ازبکستان داریم. برقراری بازی دوستانه با تیم ملی ازبکستان برای ما مهم است و به همین خاطر باید از این نگرش مثبت و صادقانه تشکر کرد
ما کارمان را برای حضور در جام ملت های آسیا آغاز کردیم و این اولین دیدار دوستانه ما است. در این دیدار این فرصت را در اختیار خواهیم داشت تا بازیکنان جوان و باتجربه تیم ملی ایران را به زمین بفرستیم
آزمون به دلایلی بعد از جام جهانی از تیم ملی کناره گیری کرد ولی این کناره گیری همیشگی و دائمی نیست. وقتی آزمون از من خواست نظرم را درباره خداحافظی او بگویم، موافقت کردم که او را موقتا به تیم ملی دعوت نکنم و دلیل آن هم، مسائل شخصی‌ این بازیکن بود
ما هنوز قراردادی با فدراسیون فوتبال امضا نکرده‌ایم و فقط به یک توافق مثل یک مرد واقعی رسیده‌ایم. فقط باید آن‌را وارد کاغذ بکنیم، بنویسیم و امضا کنیم. من هفت سال است که در ایران کار می‌کنم. یک اعتماد متقابل با بازیکنان پیدا کرده‌ام. نتایج خوب و بدی را در این مدت بدست آورده‌ایم. یک چیز را در این مدت فهمیده‌ام و آن هم اینکه اگر به این بازیکنان اعتماد کنید، آن‌ها هم با قدرت به این اعتماد پاسخ می‌دهند
#روزنامه_خبرورزشی #خبرورزشی_آنلاین #کارلوس‌_کی‌روش #تیم_ملی_ایران
#khabarvarzeshi #teammelli #carlosqueiroz #Iran
Read more
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر روز چهارشنبه خود به روسیه بیرون کردن ایران از سوریه را شرط اسرائیل ...
Media Removed
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر روز چهارشنبه خود به روسیه بیرون کردن ایران از سوریه را شرط اسرائیل برای عدم تهدید حکومت سوریه بشار اسد اعلام کرد به گفته یک مقام اسرائیلی بنیامین نتانیاهو خطاب به ولادیمیر پوتین گفته است ما علیه رژیم بشار اسد اقدامی نخواهیم کرد شما هم ایران را بیرون بیاندازید این ... نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر روز چهارشنبه خود به روسیه بیرون کردن ایران از سوریه را شرط اسرائیل برای عدم تهدید حکومت سوریه بشار اسد اعلام کرد

به گفته یک مقام اسرائیلی بنیامین نتانیاهو خطاب به ولادیمیر پوتین گفته است ما علیه رژیم بشار اسد اقدامی نخواهیم کرد شما هم ایران را بیرون بیاندازید
این مقام صهیونیست به رسانه ها گفت که پیشنهاد روسیه در این دیدار برای دور نگاه داشتن ایران از مرز اسرائیل تا هشتادکیلومتری بلندی‌های جولان بوده است وی افزود که این پیشنهاد درخواست اسرائیل برای اخراج کامل ایران از سوریه را برآورده نمی‌کند
در این ملاقات که سومین دیدار این دو در شش ماه گذشته بود بنیامین نتانیاهو از تلاش خود برای خنثی کردن هرگونه تهدید به مرزهای خود خبر داد و افزود که اسرائیل رویدادهای سوریه و نقش ایران را به دقت زیر نظر خواهد داشت

وی ضمن تاکید بر لزوم پایبندی دمشق بر توافق آتش‌بس در مناطق مرزی خود افزود ما همچنان به اقدامات سختگیرانه خود در برابر نقض حریم هوایی و زمینی اسرائیل ادامه می‌دهیم و از همه انتظار داریم که به حق حاکمیت ما احترام بگذارند

نخست وزیر رژیم اسرائیل همچنین گفت واضح است که تمرکز ما بر سوریه و ایران است و به نظر ما ایران باید خاک سوریه را ترک کند
Read more
 #مایک_پامپئو، وزیر خارجه #آمریکا 12 شرط ایالات متحده برای توافق جدید با #ایران را بر شمرد: ایران ...
Media Removed
#مایک_پامپئو، وزیر خارجه #آمریکا 12 شرط ایالات متحده برای توافق جدید با #ایران را بر شمرد: ایران باید راکتورهای آب سنگین را تعطیل کند، غنی‌سازی خود را متوقف کرده هرگز بازفرآوری #پلوتونیوم را از سر نگیرد ایران باید به بازرسان #آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه دسترسی آزادانه به تمامی ... #مایک_پامپئو، وزیر خارجه #آمریکا 12 شرط ایالات متحده برای توافق جدید با #ایران را بر شمرد:

ایران باید راکتورهای آب سنگین را تعطیل کند، غنی‌سازی خود را متوقف کرده هرگز بازفرآوری #پلوتونیوم را از سر نگیرد

ایران باید به بازرسان #آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه دسترسی آزادانه به تمامی سایت‌ها [نقاط ایران] را بدهد

ایران باید به آژانس فهرست تمامی ابعاد نظامی برنامه هسته‌ای خود را اعلام کند

ایران باید توسعه و پرتاب موشک‌های بالستیک و دارای قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند

ایران باید تمامی شهروندان آمریکایی زندانی را آزاد کند

ایران باید حمایت از حزب الله، حماس، جهاد اسلامی را متوقف کند

ایران باید تمامی نیروهای تحت فرماندهی خود را از سوریه خارج کند

ایران باید به حاکمیت دولت عراق احترام بگذارد و از #خلع_سلاح و انحلال نیروهای #حشدالشعبی حمایت کند.

ایران باید حمایت نظامی خود از شبه نظامیان حوثی را متوقف کرده و در راستای راه حل سیاسی در یمن همکاری کند

ایران باید حمایت خود از گروه #طالبان و دیگر گروه‌های "تروریستی" در #افغانستان و منطقه را متوقف کرده و پناه دادن به اعضای #القاعده پایان دهد

ایران باید حمایت #نیروی_قدس سپاه از "تروریست‌ها" و شرکای شبه نظامی آن را متوقف کند

ایران باید رفتار تهدیدآمیز علیه همسایگان خود را متوقف کند. بسیاری از آنها همپیمان آمریکا هستند، این امر از جمله شامل تهدید به نابودی اسرائیل و شلیک موشک‌هایش به #عربستان و #امارات است، این بند همچنین شامل تهدید علیه حمل‌ونقل بین‌المللی و حملات سایبری است
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f534"></span> جان بولتون، مشاور امنیت ملی #کاخ_سفید: درباره حضور شبه‌نظامیان و نیروهای متعارف ایرانی (در ...
Media Removed
جان بولتون، مشاور امنیت ملی #کاخ_سفید: درباره حضور شبه‌نظامیان و نیروهای متعارف ایرانی (در سوریه) نگرانیم و این‌ها دلیل ادامه حضور ما در آنجاست. ‌ #پوتین در دیدار با #ترامپ در پاسخ به او تاکید کرد که مسکو قادر نیست #ایران را وادار به خروج از #سوریه کند. ‌ باید ببینیم برای حل مساله جنگ ...
🔴 جان بولتون، مشاور امنیت ملی #کاخ_سفید: درباره حضور شبه‌نظامیان و نیروهای متعارف ایرانی (در سوریه) نگرانیم و این‌ها دلیل ادامه حضور ما در آنجاست.

🔴 #پوتین در دیدار با #ترامپ در پاسخ به او تاکید کرد که مسکو قادر نیست #ایران را وادار به خروج از #سوریه کند.

🔴 باید ببینیم برای حل مساله جنگ در سوریه چه کاری می‌توانیم بکنیم اما لازمه و پیش نیاز آن، خروج همه نیروهای ایرانی و بازگشت آنها به ایران است.

🔴 فعالیت ایران در منطقه همچنان خصمانه است.

🔴 آمریکا خواهان حل مسالمت‌آمیز آن است اما برای هر احتمالی که ایران ایجاد کند، کاملا آماده‌یم.

🔴 رئیس‌جمهور صریح گفت که خواهان فشار حداکثری به ایران است و این چیزی است که دارد انجام می‌شود.

‏🔴 تاثیرات اقتصادی تحریم‌ها علیه ایران قوی‌تر از آن چیزی بود که پیش‌بینی می‌کردیم. به تحریم ایران ادامه می‌دهیم.

🔹 واکنش وزیر خارجه روسیه به اظهارات بولتون: تمام نیروهای خارجی که «بدون دعوت دولت سوریه» در این کشور حضور دارند باید آنجا را ترک کنند.


#خبرگزاری_فارس 🇮🇷
Read more
خواسته‌های دوازده گانه و آمریکا از ایران چیست؟ مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا، در جریان سخنرانی ...
Media Removed
خواسته‌های دوازده گانه و آمریکا از ایران چیست؟ مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا، در جریان سخنرانی خود در بنیاد هریتج ضمن طرح ادعاهای نخ نما شده علیه کشورمان، شروط دوازده گانه ای به شرح زیر برای ایران برشمرد: ١. ایران باید همه جنبه‌های نظامی فعالیت‌های هسته‌ای قبلی‌اش را به آژانس اتمی اعلام ... خواسته‌های دوازده گانه و آمریکا از ایران چیست؟

مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا، در جریان سخنرانی خود در بنیاد هریتج ضمن طرح ادعاهای نخ نما شده علیه کشورمان، شروط دوازده گانه ای به شرح زیر برای ایران برشمرد:

١. ایران باید همه جنبه‌های نظامی فعالیت‌های هسته‌ای قبلی‌اش را به آژانس اتمی اعلام کند.
٢. ایران باید غنی‌سازی را کامل قطع کند و هیچ‌وقت دنبال بازپردازی پلوتونیوم نرود. این شامل بستن رآکتور آب سنگین هم هست.
۳. ایران باید دسترسی بی‌قیدوشرط بدهد به بازرسان آژانس اتمی به همه پایگاه‌ها در همه نقاط کشور.
۴. ایران باید توسعه برنامه موشکی بالستیک را متوقف کند و پرتاب موشک‌ هایی که قابلیت حمل سلاح هسته‌ای دارند را متوقف کند.
۵. ایران باید همه شهروندان آمریکا و همین‌طور شهروندان دیگر کشورهای هم‌پیمان ما را آزاد کند.
۶. ایران باید حمایت از گروه‌های تروریستی را متوقف کند؛ ازجمله حزب‌الله لبنان، حماس و جهاد اسلامی.
٧. ایران باید استقلال عراق را به رسمیت بشناسد و اجازه دهد شبه‌نظامیان شیعه عراق خلع‌سلاح شوند.
٨. ایران باید حمایت از حوثی‌های یمن را متوقف کند.
٩. ایران باید همه نیروهای تحت‌امرش را از سوریه عقب بکشد.
١٠. ایران باید حمایت از طالبان و دیگر گروه‌های تروریستی را در افغانستان پایان دهد.
١١. ایران باید به حمایت نیروی قدس سپاه از گروه‌های تروریستی و هم‌پیمانان شبه‌نظامی‌اش پایان دهد.
١٢. ایران باید به تهدید همسایگانش که بیشترشان هم‌پیمان آمریکا هستند پایان دهد. از جمله تهدید ویران‌کردن اسرائیل و پرتاب موشک به عربستان و امارات. بی بی سی
Read more
• عدم حضور جدی دانشگاهیان و نخبگان در مقام اتاق فکرِ مدیریت اجرایی کشور و ارائه نکردن راهکارهای موثر ...
Media Removed
• عدم حضور جدی دانشگاهیان و نخبگان در مقام اتاق فکرِ مدیریت اجرایی کشور و ارائه نکردن راهکارهای موثر برای حل چالشها و معضلات کشور باعث می‌شود که شاهد وضعیت امروزی کشور باشیم. --- در نشست هم‌اندیشی دبیران کانون صنفی استادان دانشگاهی کشور بر این نکته تاکید کردم که درک مسائل و اولویت‌های کشور باید ...
عدم حضور جدی دانشگاهیان و نخبگان در مقام اتاق فکرِ مدیریت اجرایی کشور و ارائه نکردن راهکارهای موثر برای حل چالشها و معضلات کشور باعث می‌شود که شاهد وضعیت امروزی کشور باشیم. ---
در نشست هم‌اندیشی دبیران کانون صنفی استادان دانشگاهی کشور بر این نکته تاکید کردم که درک مسائل و اولویت‌های کشور باید برای کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران مهم باشد. برای برون‌رفت از نابسامانی‌های اقتصادی راه‌حل بدهید. در حوزه اقتصادی کشور، جزیره‌ای عمل می‌شود. نمونه بارزی که نابسامانی‌های زیادی را در اقتصاد کشور به وجود آورد، سیاست ارزی دولت بود که اظهر من الشمس بود که برای کشور مشکل به وجود می‌آورد. پس از این که نادرست بودن این سیاست خودش را نشان داد، متاسفانه هیچ مقام مسئولی، مسئولیت این نابسامانی را بر عهده نگرفت.
فعالیت کانون استادان دانشگاهی نباید صرفا  محدود به علم و فناوری باشد،‌ بلکه باید در همه بخش‌های کشور ورود کند و با نهادهای سیاستگذار بیش از آن چه که تا به امروز داشته‌است ارتباط برقرار کند. باید نقش کانون در نهادهای سیاستگذار فعال باشد.
--------
نشست هم‌اندیشی کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران
--------
#محمدرضا_عارف
#مجلس_شورای_اسلامی #فراکسیون_امید #گفتگوی_ملی
#اقتصاد #کانون_صنفی_استادان_دانشگاهی_ایران
#عارف #محمدرضاعارف
#کمیسیون_آموزش_و_تحقیقات
Read more
. . وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: . برجام نتوانست امنیت مردم امریکا را تامین کند اما دیگر رهبران ایران نمی توانند ثروت داشته باشند. . دیگر نمی توانیم تحمل کنیم موشکی بر بلندای جولان بیفتد. . برجام فقط سرنوشت حتمی ایران یعنی کسب بمب اتمی را به تاخیر می اندازد. . ایران پول های به دست امده ... .
.
🔺وزیر خارجه آمریکا مدعی شد:
.
🔹برجام نتوانست امنیت مردم امریکا را تامین کند اما دیگر رهبران ایران نمی توانند ثروت داشته باشند.
.
🔹دیگر نمی توانیم تحمل کنیم موشکی بر بلندای جولان بیفتد.
.
🔹برجام فقط سرنوشت حتمی ایران یعنی کسب بمب اتمی را به تاخیر می اندازد.
.
🔹ایران پول های به دست امده از برجام نه برای کشورش بلکه برای جنگ افروزی استفاده کرد.
.
🔹ایران به حوثی ها سلاح داد و در حملات موشکی به ریاض مشارکت داشت.
.
🔹فشارهای بی سابقه مالی علیه ایران و بانک مرکزی و بانک ها و مراکز مالی ایران
.
🔹شدیدترین تحریم های تاریخ را علیه ایران اعمال می کنیم
.
.
.
توافق جدید مورد نظر آمریکا که پامپئو آن را اعلام کرد شامل درخواست‌ها و بندهای زیر است:
.
🔹ایران باید به آژانس گزارش کاملی از ابعاد نظامی برنامه هسته‌ای ارائه کند و از این اقدامات دست بکشد و به شکلی که قابل راستی آزمایی باشد برای همیشه برنامه نظامی هسته ای خود را کنار بگذارد.
.
🔸ایران باید غنی سازی اورانیوم را متوقف کند و هرگز به دنبال بازفرآوری پلوتونیوم نرود و تاسیسات آب سنگین خود را ببندد.
.
🔹ایران باید به بازرسان آژانس اجازه بازدید از همه سایتهای خود در سرتاسر کشور بدهد.
.
🔸ایران باید به برنامه موشک‌های بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشک‌های با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند.
.
🔹ایران باید شهروندان آمریکایی و همچنین شهروندان متحدان و شرکای ما که در ایران زندانی، مفقود یا در بازداشت هستند را آزاد کند.
.
🔸ایران باید به حمایت از گروه‌های تروریستی خاورمیانه از جمله حزب الله لبنان، حماس و جهاد اسلامی فلسطین پایان بدهد.
.
🔹ایران به حاکمیت عراق احترام بگذارد و به دولت این کشور اجازه خلع سلاح شبه نظامیان شیعه را بدهد.
.
🔸ایران باید به حمایت نظامی خود از حوثی‌ها پایان دهد و در راستای یک راه حل صلح آمیز در یمن گام بردارد.
.
🔹ایران باید همه نیروهای تحت فرماندهی خود را از سوریه خارج کند.
.
🔸ایران باید به حمایت از طالبان و دیگر گروه‌های تروریستی در افغانستان و منطقه پایان دهد.
ایران باید به حمایت سپاه قدس از گروههای تروریستی و شرکای شبه نظامی خود پایان بدهد.
.
🔹ایران باید رفتارهای تهدید کننده علیه همسایگان خود را کاهش بدهد، چرا که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند. این مساله شامل تهدیدات ایران برای نابودی اسرائیل و شلیک موشک به خاک عربستان و امارات متحده عربی نیز می‌شود.
.
.
.
.
.
.
.
.
✅ مشاهده اخبار کامل تر در «کانال تلگرام تقدم»
.
Read more
رتا/استیلی:ملی پوشان برای دیدار با کره جنوبی هم قسم شده اند تعداد بازدید خبر: 36 1397/06/01-10:10 مدیر ...
Media Removed
رتا/استیلی:ملی پوشان برای دیدار با کره جنوبی هم قسم شده اند تعداد بازدید خبر: 36 1397/06/01-10:10 مدیر تیم ملی امید ایران گفت:در اردوی تیم ملی،انضباط از هر چیز دیگر مهم تر است. حمید استیلی درباره آخرین وضعیت تیم ملی امید عنوان کرد:بازیکنان برای دیدار با کره جنوبی هم قسم شده اند.شرایط ... رتا/استیلی:ملی پوشان برای دیدار با کره جنوبی هم قسم شده اند

تعداد بازدید خبر: 36

1397/06/01-10:10

مدیر تیم ملی امید ایران گفت:در اردوی تیم ملی،انضباط از هر چیز دیگر مهم تر است.
حمید استیلی درباره آخرین وضعیت تیم ملی امید عنوان کرد:بازیکنان برای دیدار با کره جنوبی هم قسم شده اند.شرایط و جو خوبی در اردو وجود دارد و امیدوارم بازیکنان در دیدار امروز بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند.

وی درباره تمرین صبح امروز ملی پوشان امید گفت:کادر فنی،فیلم هر سه مسابقه کره جنوبی در مرحله گروهی را به دقت آنالیز کرده است.برپایی این تمرین هم در راستای تمرینات قبلی و برای مرور آخرین تدابیر کادر فنی انجام گرفت.

استیلی خاطرنشان کرد:در اردوی تیم ملی امید،انضباط از هر چیز دیگر مهم تر است.نتایج می آیند و می روند اما همه باید بدانیم در قالب گروهی و آن هم قرار گرفتن در قالب نام مقدسی به نام ایران و تیم ملی ایران،می باید خود را فدا کنیم.امیدوارم بازیکنان این مهم را بیش از پیش درک کنند و بدانند وقتی پیراهن تیم ملی را برتن می کنند،چه وظایف خطیری دارند.
Read more
. باید امروز را در تقویم رخدادهای مهم شخصی ثبت کنم! <span class="emoji emoji1f4c6"></span> صبح مثل هر روز به سختی از خواب بیدار میشوم و لباس ...
Media Removed
. باید امروز را در تقویم رخدادهای مهم شخصی ثبت کنم! صبح مثل هر روز به سختی از خواب بیدار میشوم و لباس کارم را میپوشم و با صبحانه نصفه و نیمه راه میفتم. فاصله خانه تا پرشیاخودرو را طی میکنم و به شرکت که میرسم لپ‌تاپم را روشن میکنم و به گلدان کوچکم ‌که دیگر چندان کوچک نیست! آب میدهم و یک فنجان قهوه تلخم ... .
باید امروز را در تقویم رخدادهای مهم شخصی ثبت کنم! 📆
صبح مثل هر روز به سختی از خواب بیدار میشوم و لباس کارم را میپوشم و با صبحانه نصفه و نیمه راه میفتم.
فاصله خانه تا پرشیاخودرو را طی میکنم و به شرکت که میرسم لپ‌تاپم را روشن میکنم و به گلدان کوچکم ‌که دیگر چندان کوچک نیست! آب میدهم و یک فنجان قهوه تلخم را مینوشم و با فکر به این که چقدر روز ها شبیه هم شده اند کارم را شروع میکنم...
به نیمه روز که میرسم، امروز میشود ۲۷ مردادی که شاید همیشه در یادم بماند.
خب حتما تا به حال نام آقای علی نوریانی را شنیده اید. نامی که با نام ب.ام.و در ایران گره خورده و هرگز فراموش نمیشود. دوست دارم او را پدر ب.ام.و در ایران صدا کنم. خب قطعا هر کسی جای من بود و سال ها از نزدیکترین های آقای علی نوریانی تعریف و توصیفش را میشنید، همین بود.
بله امروز بالاخره بعد از سالها این افتخار را داشتم تا پدر ب.ام.و در ایران را از نزدیک زیارت کنم. تنها پس از یک ساعت گپ و گفت جوری بغلم میکرد و دستش را به دور گردنم می انداخت که انگار سالیان سال رفاقت نزدیک داریم! خب همین یک برخورد کوتاه مهر تاییدی بود بر تمامی تعاریفی که در سال های گذشته شنیده بودم.
چه لذتی داره وقتی کتاب صد سال افسون راندن رو به پدر ب.ام.و در ایران تقدیم کنی و بفهمی همون روز، شب نشده نشسته کتابتو خونده. 😍
📌۲۷ مرداد ۹۷ با پدر ب.ام.و در ایران 😍✌🏻
_____________________
# #life #love #work #mashin #otomobil #khodro #car #machine #automobile #vehicle #persiakhodro #bmwgroup #sheerdrivingpleasure #bmw #bimmer #bmwlove #bmwlife #bmwworld #mini #minicooper #cooper #asia #iran #tehran #amirshiralivand
Read more
. دو مغز متفکر والیبال و فوتبال ساکن در خاورمیانه شباهت های فوق العاده ای با یکدیگر دارند. . - شبیه ...
Media Removed
. دو مغز متفکر والیبال و فوتبال ساکن در خاورمیانه شباهت های فوق العاده ای با یکدیگر دارند. . - شبیه ترین فرد به سعید معروف، شاید در این روزها ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا و حال حاضر السد قطر باشد. چهره ای محبوب در ورزشگاه های ایران که در سه حضور قبلی خود در فوتبال ایران بارها از سوی هواداران ... .
دو مغز متفکر والیبال و فوتبال ساکن در خاورمیانه شباهت های فوق العاده ای با یکدیگر دارند.
.
- شبیه ترین فرد به سعید معروف، شاید در این روزها ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا و حال حاضر السد قطر باشد. چهره ای محبوب در ورزشگاه های ایران که در سه حضور قبلی خود در فوتبال ایران بارها از سوی هواداران ایرانی مورد تشویق قرار گرفته است.
.
- مانند سعید معروف که از ستاره های رشته ی ورزشی خود قامت و فیزیک کوچک تری دارد، اما با استفاده از هوش سرشارش، همچنان به درخشیدن ادامه می دهد و ضمن بستن بازوبند کاپیتانی، نفر اول تیم خود محسوب می شود.
.
- هر دو چهره به اندازه ای تاثیر گذار و موثر هستند که مهار آن ها کلید اصلی موفقیت تیم های حریف است و البته به دلیل هوش سرشار، کنترل این دو بازیکن در زمین مسابقه تقریبا در شرایط عادی غیر ممکن است!
.
- برای به یاد آوردن صحنه های کلیدی این دو بازیکن نیازی به حافظه قوی نداریم و آخرین نمایش های هر دو بازیکن مملو از صحنه هایی است که هوش فوق العاده هر دو نفر را ثابت می کند.
.
- دفاع یک نفره ی معروف و پاس تک دست او در دیدار با قطر در امتیاز ۲۴ که اجازه نداد بازی ایران برابر قطر گره بخورد یا جای خالی فوق العاده ی او در امتیازات پایانی دیدار با کره جنوبی که تیم حریف را مبهوت کرد، لحظات ماندگار دو نمایش آخر نابغه ی والیبال ایران است.
.
- صحنه هایی که ژاوی نیز مشابه آن را با پاس پشت پای خود در نیمه ی اول برابر استقلال و پاس گل دوم السد در نیمه ی دوم دیدار با استقلال رقم زد.
.
- استقلال و پرسپولیس در دو تقابل قبلی خود با السد، توانستند با بازی فیزیکی و عصبی کردن ژاوی این بازیکن را تا اندازه ی زیادی از مسیر بازی خارج کنند.
.
- شبیه به این نقشه را بارها بازیکنان تیم های مختلف، مانند کورک در تیم ملی لهستان یا زایتسف در تیم ملی ایتالیا، با عصبی کردن معروف انجام داده اند تا با از کار انداختن مغز تیم ایران به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنند.
.
- ژاوی هر چند این روزها در سال های پایانی فعالیت خود در قطر دور از فضای رقابتی به درخشیدن ادامه می دهد، اما معروف به تازگی قصد عزیمت به ایتالیا کرده و فصل آینده در لیگ ایتالیا به میدان خواهد رفت تا دوباره در سطح بالای این کشور خود را برای ادامه ی فعالیت حرفه ای، آماده کند.
.
- کاپیتان معروف، چند روز دیگر باید تیمش را در دیدارهای جهانی رهبری کند و با توجه به فرم خوب خود و البته اسکلت جدید تیم ملی، امید زیادی به درخشش در این رقابت ها دارد.
.
منبع: ورزش سه
.
.
.
۹۶.۰۶.۱۵
Read more
 #ایران_باید گمان میکردند با هر قدمی که به عقب بردارند #کدخدا هم از خواسته هایش عقب میکشد ندانستند ...
Media Removed
#ایران_باید گمان میکردند با هر قدمی که به عقب بردارند #کدخدا هم از خواسته هایش عقب میکشد ندانستند و نفهمیدند با هر گامی که به عقب برداشته شود ، #جا_باز_میشود برای #دشمن جایی برای تسلط بیشتر ، جایی برای هجومی تازه ، جایی برای #باید های نو به نو و چه استعدادی دارند این جماعت #سرخوش ، برای جا باز ... #ایران_باید

گمان میکردند با هر قدمی که به عقب بردارند #کدخدا هم از خواسته هایش عقب میکشد
ندانستند و نفهمیدند با هر گامی که به عقب برداشته شود ، #جا_باز_میشود برای #دشمن
جایی برای تسلط بیشتر ، جایی برای هجومی تازه ، جایی برای #باید های نو به نو
و چه استعدادی دارند این جماعت #سرخوش ، برای جا باز کردن

پ ن
#دلواپس همین روزها بودند #دلواپسان

متن خبر

#شروط_دوازده_گانه #آمریکا برای #توافق_جدید با ایران

مایک #پامپئو در سخنرانی خود در بنیاد هریتیج مدعی شد توافق جدید با ایران شامل بندهای زیر است:
.
🔹ایران باید به آژانس بین‌المللی #انرژی_اتمی گزارش کاملی از ابعاد نظامی برنامه #هسته_‌ای خود ارائه کند و برای همیشه از برنامه نظامی هسته‌ای خود دست بکشد. .
🔹ایران باید #غنی_سازی #اورانیوم را متوقف کند و هرگز به دنبال بازفرآوری پلوتونیوم نرود و تاسیسات آب سنگین خود را ببندد. .
🔹ایران باید به بازرسان آژانس اجازه بازدید از همه سایتهای خود در سرتاسر کشور را بدهد. .
🔹ایران باید به برنامه #موشک‌ های بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشک‌های با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. .
🔹ایران باید شهروندان آمریکایی و همچنین شهروندان متحدان ما که در ایران زندانی، مفقود یا در بازداشت هستند را آزاد کند. .
🔹ایران باید به حمایت از گروه‌های تروریستی خاورمیانه از جمله #حزب_الله لبنان، حماس و جهاد اسلامی #فلسطین پایان بدهد. .
🔹ایران باید به #دولت عراق اجازه دهد شبه نظامیان #شیعه را خلع سلاح کند. .
🔹ایران باید به حمایت نظامی خود از #حوثی‌ های #یمن پایان دهد و در راستای یک راه حل صلح آمیز در این کشور گام بردارد. .
🔹ایران باید همه نیروهای تحت فرماندهی خود را از #سوریه خارج کند.
.
🔹ایران باید به حمایت از طالبان و دیگر گروه‌های تروریستی در افغانستان و منطقه پایان دهد. .
🔹ایران باید به حمایت #سپاه_قدس از گروههای تروریستی و شبه‌نظامیان منطقه پایان دهد! .
🔹ایران باید رفتارهای تهدید کننده علیه همسایگان خود را کاهش بدهد، چرا که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند.

ایران باید ایران باید ایران باید

این #جامعه_جهانی فقط قسمتی از هر گونه توافق را قبول دارد که در اول آن بند توافق نوشته شود :

ایران باید
Read more
. دکتر سیّدعباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه، در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری: (بخش ...
Media Removed
. دکتر سیّدعباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه، در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری: (بخش سوم/آخر) تحریم یک سری افراد و نهاد ها توسط آمریکا میتواند نقض برجام حساب شود و میتواند نشود و تصمیم گیری در این خصوص به عهده هیئت نظارت بر برجام است. ما به این هیئت گزارش کرده ایم و آن هیئت باید ... .
دکتر سیّدعباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه، در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری:
(بخش سوم/آخر)

تحریم یک سری افراد و نهاد ها توسط آمریکا میتواند نقض برجام حساب شود و میتواند نشود و تصمیم گیری در این خصوص به عهده هیئت نظارت بر برجام است. ما به این هیئت گزارش کرده ایم و آن هیئت باید جمه بندی کند و بگوید که آیا نقض برجام صورت گرفته یا نه.

اگر آنها به خاطر موشکی تحریم جدید وضع کنند نقض برجام نیست همانطور که تست موشکی ما نقض برجام نیست اما طبق فرمایشات رهبری تحریم جدید نقض برجام است و ملاک ما منویات رهبری است و از دید ایشان نقض برجام است و ملاک ما فرمایشات مقام معظم رهبری است. بحث موشکی بحث امنیتی و دفاعی است و اصلا در این رابطه شوخی نداریم و در طول مذاکرات اجازه ندادیم که وارد این بحث شوند. آنها انتظارات عجیبی در رابطه با بحث موشکی داشتند که به آن نرسیدند و شاید در آینده بتوانیم بگوییم که چه می‌خواستند.‌

خودمان هم قدری فضای بی اعتمادی را دامن می‌زنیم و اگر می‌خواهیم زودتر مشکلات رفع شود باید این اعتماد را ایجاد کنیم تا فردی که می‌خواهد در ایران سرمایه گذاری کند و پول خود را به کشور بیاورد بتواند اعتماد کند و باید فضای را به گونه‌ای آماده کنیم که آمریکا‌یی‌ها نتوانند از این فضا سوء استفاده کنند. منافع ملی کشور اقتضا می‌کند که ما فضایی آرام و اعتماد ساز را برای شرکت‌هایی که قصد سرمایه گذاری در ایران دارند را آماده کنیم. اگر می‌خواهیم رفع تحریم ها به خوبی اجرا شود و ثمرات برجام را ببینیم باید این فضای اعتماد را ایجاد کنیم.

۱٣٩۵/۱/۱۴

#خبرگزاری_فارس
#عباس_عراقچی
#لغو_تحریم
#نقض_برجام
#تحریم_اقتصادی
#لغو_تحریمهای_ظالمانه
#برنامه_جامع_اقدام_مشترک #برجام
#توافق_هسته_ای
.
Read more
Loading...
Load More
Loading...