ایران در سال کاپیتان

Loading...


Unique profiles
44
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Iran, Tehran, Iran, Bushehr
Average media age
690.6 days
to ratio
5.8
‎" اوج مردانگی دانمارکی ها در بازی با تیم ملی فوتبال ایران در سال 2003 " . در رقابت های چهارجانبه "هنگ کنک" در سال 2003 تیم ملی فوتبال "ایران" در مقابل تیم ملی "دانمارک" قرار گرفت. در اواخر نیمه ی اول بازی "نیکبخت واحدی" با شنیدن صدای سوت که از سمت تماشاگرها بود با تصور اینکه بازی پایان یافته است ... ‎" اوج مردانگی دانمارکی ها در بازی با تیم ملی فوتبال ایران در سال 2003 "
.

در رقابت های چهارجانبه "هنگ کنک" در سال 2003 تیم ملی فوتبال "ایران" در مقابل تیم ملی "دانمارک" قرار گرفت. در اواخر نیمه ی اول بازی "نیکبخت واحدی" با شنیدن صدای سوت که از سمت تماشاگرها بود با تصور اینکه بازی پایان یافته است توپ را داخل محوطه 18 قدم با دست بر می دارد تا به داور بدهد اما داور با دیدن این صحنه به سمت دروازه تیم ایران میاید و نقطه ی پنالتی رو نشان میدهد . کاپیتان تیم ملی دانمارک "مورتن ویگهورست" (morten Wieghorst) که متوجه حرکت غیر عمد نیکبخت میشود به سمت سرمربی تیم ملی دانمارک "مورتن پر اولسن" (Morten Per Olsen) می رود و با مشورت با او تصمیم می گیرد که ضربه ی پنالتی را به بیرون بزند . بعد از این از خود گذشتگی مورد تشویق تماشاگرها و تیم بازیکنان تیم ملی ایران قرار می گیرد. این بازی با نتیجه 1 بر 0 به سود ایران با تک گل "جوادنکونام" از روی نقطه ی پنالتی در نیمه دوم بازی به پایان می رسد . آیا ما چنین جوانمردانگی در برخوردهای خودمون توی زندگی داریم ، کاش بتونیم این حرکتای زیبا رو توی زندگی شخصی داشته باشیم .کاش بعد از دیدن کلیپ فراموش نکنیم چقدر میتونه جوانمردی زیبا باشه .چقدر هنوز زیباست حتی بعد از این همه سال رفتار تیم دانمارک .
@javadnekounam @alirezanikbakht22
Read more
Loading...
 #بازنشر یادداشتم که به مناسبت نهمین سالگرد زنده یاد سیروس قایقران در رسانه های ملی و استانی منتشر ...
Media Removed
#بازنشر یادداشتم که به مناسبت نهمین سالگرد زنده یاد سیروس قایقران در رسانه های ملی و استانی منتشر شده بود بعدها سعی کردم یادداشت های دیگری بنویسم ولی این نوشته تمام احساسم بود عجب قایقرانی داشت این ملوان نه سال ازپرواز ِ شماره نه ملوان گذشته. نه سال گذشته امامردم بندر به اندازه تمام روزها، تمام ... #بازنشر یادداشتم که به مناسبت نهمین سالگرد زنده یاد سیروس قایقران در رسانه های ملی و استانی منتشر شده بود بعدها سعی کردم یادداشت های دیگری بنویسم ولی این نوشته تمام احساسم بود
عجب قایقرانی داشت این ملوان
نه سال ازپرواز ِ شماره نه ملوان گذشته.
نه سال گذشته امامردم بندر به اندازه تمام روزها، تمام لحظات ،تو را به خاطر بندر، به خاطر خودشان، به خاطر تمام مهربانی ها و بزرگی هایت زمزمه می کنند.
قایقرانان، ماهیگیران سوار برقایق های چوبی خود،در تلاطم امواج خروشان و آبی دریا می روند ومی آیند ، افسانه ی جاویدان حضور تو را برای کودکان دریا، برای موج ها وکاکائی های سرمست ِ آسمان بندرتعبیر می کنند.تو را لحظه لحظه تفسیر می کنند .آن ها از تو، برای تو می گویند، مرد دریایی ، برای تو که ازساحل صداقت ومردی آمده بودی، برای تو که ازسمت آسمان های مهربانی آمده بودی به کهکشان کودکان ِ شاد ِ بندر، به دنیای مردمان بندر
روز های مردم بندر را با شادی هایت تفسیر کردی،با ارمغان گل وپیروزی، با ارمغان شادی وقهرمانی.
زمین های خاکی محله کلویر بندر انزلی هنوز ازلذت گام های کودکی ِ تو ،ازحضور تو ، از تلاش وممارست تو برای سرزمین ات، برای بندر ،همچون داستانی شیرین از بطن روز های نه چندان دور می گویند واز غربت خود در دوری از تومی گریند.
لبخندصمیمی و معصومت را مردم بندر ، ملوان و دریا ، حتی آسمان و ابر ها به خاطر دارند، هیچ گاه ، هیچ کدام از این مردم یادشان نمی رود که تو  چشمانشان را به روی همه ی بدی ها می بستی و برای تمام قایق های دلتنگی و دردشان پارو می شدی تا آن ها را  به جلو، به سمت نور و آرامش ببری.خاطرات روشن ِ تو از ذهن می گذرد و مردم بندر هنوز به یاد تو ، با یاد تو ، ملوان را تشویق می کنند. با تو ، تا تو، تا رویای همه ی لحظات مسحور کننده دنیا ، تا قلبی پر از آرامش ِ دریا  که بادبادک های ساده ِ خیال با رنگ های خیره کننده شان بر فراز ساحل و دریا در صحنه زیبای آسمان می رقصند ، می روند ، به آرامش صدف های آرمیده در آغوش دریا که شاهد حضور تو بوده اند حسادت می کنند.
از درد ِ دل مردم بندر تا زمزمه های عاشقانه ماهی های کوچک و نیایش معصومانه کودکان بندر،سیروس آبای ، نام تو همچون ذرات سبک و معلق جریان دارد ، خاطراتت داستان شب های کودکانی شده که روزی تو همبازی و دوست پدرانشان بودی ... دوستشان هستی.
مردم بندر از خاطراتشان با تو می گویند ،کودکان ِ آن روز  از کاپیتان تیم ملی ایران می گویند ، کاپیتانی که دل فوتبالیست های کوچک بندر را نمی شکست و ساعت ها همبازی شان می شد.
ادامه در کامنت ها
Read more
نوستالژی| کاپیتان قایقران مقابل پرسپولیس تیم کشاورز تهران در مقطع کوتاهی آمد و در سطح اول فوتبال ...
Media Removed
نوستالژی| کاپیتان قایقران مقابل پرسپولیس تیم کشاورز تهران در مقطع کوتاهی آمد و در سطح اول فوتبال ایران خودش را نشان داد. این تیم یک، دوجین ستاره داشت که جملگی ملی‌پوش و سطح بالا بودند این عکس مربوط به سال ۱۳۷۱ است که کشاورز در ورزشگاه آزادی مهمان پرسپولیس بود. مرحوم سیروس قایقران کاپیتان کشاورز ... نوستالژی| کاپیتان قایقران مقابل پرسپولیس

تیم کشاورز تهران در مقطع کوتاهی آمد و در سطح اول فوتبال ایران خودش را نشان داد. این تیم یک، دوجین ستاره داشت که جملگی ملی‌پوش و سطح بالا بودند
این عکس مربوط به سال ۱۳۷۱ است که کشاورز در ورزشگاه آزادی مهمان پرسپولیس بود. مرحوم سیروس قایقران کاپیتان کشاورز در حال تماشای جدال سیدعلی افتخاری هافبک کشاورز با ناصر محمدخانی مهاجم پرسپولیس بر سر تصاحب توپ است و محمدخانی با سرعت خود از افتخاری عبور کرده است.
#روزنامه_خبرورزشی #خبرورزشی_آنلاین #نوستالژی #ملوان #کشاورز #پرسپولیس #سیروس_قایقران
#khabarvarzeshi #perspolis
Read more
<span class="emoji emoji26ab"></span>به گزارش آریاورزش و به نقل از ورزش سه٬ سرمربی  تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته دومین قهرمانی ...
Media Removed
به گزارش آریاورزش و به نقل از ورزش سه٬ سرمربی  تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته دومین قهرمانی پی در پی و دهمین قهرمانی خود را در لیگ تجربه کرد، درباره اختلاف خود با معروف می گوید حق با او بوده است. تمرینات تیم والیبال بانک سرمایه برای حضور در جام باشگاه های آسیا آغاز شده و این تیم به عنوان قهرمان ... ⚫به گزارش آریاورزش و به نقل از ورزش سه٬ سرمربی  تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته دومین قهرمانی پی در پی و دهمین قهرمانی خود را در لیگ تجربه کرد، درباره اختلاف خود با معروف می گوید حق با او بوده است. ⚫تمرینات تیم والیبال بانک سرمایه برای حضور در جام باشگاه های آسیا آغاز شده و این تیم به عنوان قهرمان ایران باید در مسابقات حاضر شود. مصطفی کارخانه توانست با تیم خود دومین قهرمانی پی در پی و دهمین قهرمانی خود را در لیگ تجربه کند و حالا با تجربه کافی آماده کسب هفتمین عنوان قهرمانی خود در آسیا است. ⚫گفته می شد این مربی قصد دارد برای لیگ امسال سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران را به استخدام بانک سرمایه در بیاورد اما این معروف و کارخانه کدورتی دیرینه دارند که این فرضیه را نا ممکن می کرد. ⚫مصطفی کارخانه با تایید این خبر گفت: بله، صحبت هایی با معروف بوده و من روی او حساب باز کرده ام. سعید اولین قهرمانی اش در لیگ را با من بوده و من اولین کسی بودم که به او اعتماد کردم. طوری که او را با دست شکسته به خیلی از پاسورهای دیگر ترجیح می دادم اما حالا صحبت هایی برای این فصل شده است که باید منتظر بمانیم. ⚫کارخانه در مورد کدورت موجود بین او و معروف هم این طور توضیح داد: سعید ذهنیتی از اتفاق سال ۹۰ و تیم گیتی پسند اصفهان دارد که من به او حق می دهم. شاید بعد از اینکه سعید رفت من هم باید می رفتم اما واقعا تمام اتفاقات در دست من نبود. تمام کدورت ها به همان سال برمی گردد و شاید اتفاقات از چشم من دیده شده است. با این حال او حق دارد و اتفاق آن سال برای من هم خوشایند نبود. ⚫کارخانه در ادامه می گوید: ایراداتی هم در من برای به وجود آمدن آن مشکلات بوده است که من آن قدر شجاعت و وجود دارم که بابت آن از سعید عذر می خواهم. او هر دیدگاهی می تواند نسبت به من داشته باشد و اگر دلخوری وجود دارد من به او حق می دهم اما اتفاقاتی در آن سال افتاد که بیشتر نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم. امسال ما روی سعید حساب باز خواهیم کرد.
⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
بععلههه دیگه.....
نظر شما چیه!؟
به نظرتون کاپی قبول میکنه!؟؟
ولی خب بنظر من اگه همه تیم ملی تو یه تیم جمع بشن که دیگه هیجانی تو لیگ نمیمونه!😐 میمونه!؟؟
ه.ع
Read more
. . ششمین ویژه برنامه" فوتبال به وقت اصفهان" برگزار شد/ هواداران فرانسه خوشحال شدند/ کری خوانی ...
Media Removed
. . ششمین ویژه برنامه" فوتبال به وقت اصفهان" برگزار شد/ هواداران فرانسه خوشحال شدند/ کری خوانی آلمانی با صلصالی برزیلی . ششمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد. . این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و ... .
.
ششمین ویژه برنامه" فوتبال به وقت اصفهان" برگزار شد/ هواداران فرانسه خوشحال شدند/ کری خوانی آلمانی با صلصالی برزیلی
.
ششمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.
.
این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی همچون رقابت های جام جهانی، لیگ برتر ایران، جام ملت های اروپا و آسیا، لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، دیدارهای مهم و حساس لیگ های معتبر اروپا به همراه آیتم های جذاب دیگر، میزگردهای ورزشی و تحلیل و بررسی بازی ها با حضور ستارگان و بزرگان فوتبال برپا شده است.
ششمین ویژه برنامه این سلسله از همایش ها با محوریت پخش دیدار تیم های ملی فرانسه و بلژیک در مرحله نیمه نهایی جام جهانی همراه بود.
.
حسین چرخابی پیشکسوت فوتبال اصفهان، محمد یاوری سرمربی تیم ملی زیر ۱۵ سال ایران و محمد صلصالی کاپیتان سابق ذوب آهن کارشناسان و مهمانان این ویژه برنامه بود که در سخنانی راجع به دیدار تیم های فرانسه و بلژیک نظراتشان را ابراز داشتند.
.
اما حاشیه های جالب توجه این برنامه:
-مرتضی رمضانی راد مجری این ویژه برنامه ها در معرفی مهمانان از حسین چرخابی به عنوان فردی که نام سپاهان نوین را با صعود پله پله در فوتبال ایران و در نهایت لیگ برتر در اذهان ماندگار نمود، یاد کرد. وی همچنین از محمد یاوری به عنوان کاشف بازیکنانی همچون سردار آزمون، سعید عزت اللهی، مجید حسینی و احسان حاج صفی نام برد.
-مجری برنامه در معرفی محمد صلصالی اعلام کرد که وی کاپیتان ذوب آهن بوده ولی همیشه از سپاهان هم به نیکی یاد کرده که این موضوع باعث شد حاضرین به شدت محمد صلصالی را تشویق کنند.
.
-محمد یاوری و حسین چرخابی قبل از شروع برنامه اعلام کردند که طرفدار آلمان هستند. صلصالی هم از برزیل به عنوان تیم محبوب خود نام برد که باعث شد مجری برنامه با یاداوری شکست هفت بر یک برزیلی ها از آلمان در نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برای وی کری خوانی کند!
- تعداد قابل توجهی از خانواده ها هم در این برنامه حضور داشتند.
- در طول پخش دیدار فرانسه- بلژیک هواداران دو تیم با موقعیت هایی که ایجاد میشد به وجد می آمدند.
دوستداران فوتبال فرانسه که با برد تیم محبوبشان حسابی خوشحال بودند در پایان این دیدارشادمان فرهنگسرای اسوه را ترک کردند.
Read more
. سعید معروف که حالا دیگر سابقه ی حضورش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال می رسد، به عنوان کاپیتان، نقش بسیار کلیدی در تمرینات مد نظر ایگور کولا ایفا می کند. . کاپیتان تیم ملی با وجود تجربه ی بالایی که دارد، همچنان با انگیزه به تمرینات خود ادامه می دهد. . دیروز، ایگور کولا در ابتدای تمرینات ... .
سعید معروف که حالا دیگر سابقه ی حضورش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال می رسد، به عنوان کاپیتان، نقش بسیار کلیدی در تمرینات مد نظر ایگور کولا ایفا می کند.
.
کاپیتان تیم ملی با وجود تجربه ی بالایی که دارد، همچنان با انگیزه به تمرینات خود ادامه می دهد.
.
دیروز، ایگور کولا در ابتدای تمرینات بخشی را برای گرم کردن بازیکنان و بالا بردن آمادگی جسمانی آن ها اختصاص داد.
.
سپس سرمربی از شاگردانش پرسید: چه کسی حاضر است برای تست این بخش را اجرا کند؟ سعید معروف اولین کسی بود که دست خود را بالا برد و توجه همه را به خود جلب کرد.
.
بعد از او چند بازیکن جوان و با تجربه ی دیگر هم دست خود را بالا بردند؛ اما این که کاپیتان تیم ملی با انگیزه ی بالا برای انجام این تست اعلام آمادگی کرد، باعث تحسین همه ی حاضران شد.
.
کاپیتان معروف به همراه سایر بازیکنان در این آیتم تمرینی شرکت کرد و با چهره ای شاداب نشان داد که از انگیزه ی بالایی برخوردار است.
.
در ادامه و در جریان بازی درون تیمی هم مشخص بود که کاپیتان معروف با چه انگیزه ای برای هر امتیاز تلاش می کند.
@saeedmaroof4444
منبع: ورزش 3
عکس: امیرحسین خیرخواه
@amirkheirkhah
.
.
.
97.02.18
Read more
Loading...
. ارسال آرای نمایندگان فوتبال ایران به فیفا برای انتخاب بهترین های سال فوتبال جهان نظرسنجی انتخاب ...
Media Removed
. ارسال آرای نمایندگان فوتبال ایران به فیفا برای انتخاب بهترین های سال فوتبال جهان نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن و مربی سال ۲۰۱۷ فوتبال جهان توسط سرمربیان تیم های ملی، کاپیتان ها و نمایندگان رسانه ها روز ۱۶ شهریور به پایان رسید و آرای نمایندگان به فیفا ارسال شد. در این نظرسنجی از کشورهای عضو ... . ارسال آرای نمایندگان فوتبال ایران به فیفا برای انتخاب بهترین های سال فوتبال جهان

نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن و مربی سال ۲۰۱۷ فوتبال جهان توسط سرمربیان تیم های ملی، کاپیتان ها و نمایندگان رسانه ها روز ۱۶ شهریور به پایان رسید و آرای نمایندگان به فیفا ارسال شد.

در این نظرسنجی از کشورهای عضو فیفا سه نماینده رای داده اند که کارلوس کی‌ روش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران، اشکان دژاگه به عنوان کاپیتان و چیا فوادی سردبیر سایت نود به عنوان نماینده رسانه های ایران شرکت کرده اند و رای آنها به فیفا ارسال شد.

کی روش درست مثل سالهای گذشته  با نظرسنجی از سرمربیان و کاپیتان‌های تیم های لیگ برتری، بهترین مربی و بازیکن را انتخاب کرد.

@chiafoadi
Read more
. •••• به گزارش "ورزش سه"، سعید معروف که حالا دیگر سابقه اش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال ...
Media Removed
. •••• به گزارش "ورزش سه"، سعید معروف که حالا دیگر سابقه اش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال می رسد، به عنوان کاپیتان نقش کلیدی در تمرینات مدنظر ایگور کولاکوویچ ایفا می کند. کاپیتان تیم ملی با وجود تجربه بالایی که دارد، همچنان با انگیزه به تمرینات خود ادامه می دهد. دیروز در شرایطی که ... .
••••
به گزارش "ورزش سه"، سعید معروف که حالا دیگر سابقه اش در تیم ملی والیبال ایران به بیش از ۱۰ سال می رسد، به عنوان کاپیتان نقش کلیدی در تمرینات مدنظر ایگور کولاکوویچ ایفا می کند.

کاپیتان تیم ملی با وجود تجربه بالایی که دارد، همچنان با انگیزه به تمرینات خود ادامه می دهد.

دیروز در شرایطی که خبرنگاران نظاره گر تمرین تیم ملی بودند، ایگور کولاکوویچ در ابتدای تمرینات بخشی را برای گرم کردن بازیکنان و بالا بردن آمادگی جسمانی آنها اختصاص داد.

در حالی که سرمربی مونته نگرویی از شاگردانش پرسید چه کسی حاضر است برای تست این بخش را اجرا کند، سعید معروف اولین کسی بود که دست خود را بالا برد و توجه همه را به خود جلب کرد.

در حالی که بعد از او چند بازیکن جوان و باتجربه دیگر هم دست خود را بالا بردند؛ اما اینکه کاپیتان تیم ملی با انگیزه بالا برای انجام این تست اعلام آمادگی کرد، باعث شد تا همه حاضران متعجب شوند.

سپس کاپیتان معروف به همراه سایر بازیکنان در این آیتم تمرینی شرکت کرد و با چهره ای شاداب نشان داد که از انگیزه بالایی برخوردار است.

البته در ادامه و در جریان بازی درون تیمی هم مشخص بود که معروف با چه انگیزه ای برای هر امتیاز تلاش می کند.
.
.
✨كانالِ طرفدارانِ كـاپيتـان معـروف👫
《ادرس در بیو》
🆔Telegram.me/saeed_maroof4
.
••••
#best_satter_in_the_world4
#saeedmarouf4
#Saeedmaroof4
#mirsaeedmaroof4
#lakrani4 #tehran #iran
. •~~~•
🔥@saeedmaroof4444
🔥@saeedmaroof4444
🔥@saeedmaroof4444
. •~~~
____________________________________
Read more
Loading...
نوستالژی| اولین‌های پرسپولیس تاریخ فوتبال ایران پر از ستاره‌های بزرگ و درخشان است. خیلی از قدیمی‌تر‌ها ...
Media Removed
نوستالژی| اولین‌های پرسپولیس تاریخ فوتبال ایران پر از ستاره‌های بزرگ و درخشان است. خیلی از قدیمی‌تر‌ها دیگر کنار ما نیستند و دار فانی را وداع گفته‌اند و بعضی‌ها هم هنوز در قید حیات هستند و سایه‌شان بالای سر این فوتبال است. عکس زیر مربوط به سال ۱۳۴۶ یعنی حدود ۵۱ سال پیش است. مرحوم همایون بهزادی، ... نوستالژی| اولین‌های پرسپولیس

تاریخ فوتبال ایران پر از ستاره‌های بزرگ و درخشان است. خیلی از قدیمی‌تر‌ها دیگر کنار ما نیستند و دار فانی را وداع گفته‌اند و بعضی‌ها هم هنوز در قید حیات هستند و سایه‌شان بالای سر این فوتبال است. عکس زیر مربوط به سال ۱۳۴۶ یعنی حدود ۵۱ سال پیش است.
مرحوم همایون بهزادی، مرحوم ناظم گنجاپور و مرحوم حمید شیرزادگان با پیراهن تیم شاهین عکسی به یادگار گرفته‌اند. این ۳ نفر خط حمله آتشین شاهین و سپس پرسپولیس را تشکیل می‌دادند. مرحوم شیرزادگان اولین کاپیتان تاریخ پرسپولیس بود. مرحوم گنجاپور اولین گلزن پرسپولیس در تاریخ شهرآورد بود و مرحوم بهزادی هم اولین بازیکنی بود که در شهرآورد با پیراهن پرسپولیس مقابل استقلال هت‌تریک کرد. 
عکس از سایت لیگ تخت جمشید
#روزنامه_خبرورزشی #خبرورزشی_آنلاین #نوستالژی
#khabarvarzeshi
Read more
. بخشی از گفت و گوی علی شفیعی با خبرگزاری مهر: <span class="emoji emoji1f538"></span>از دید ما شخصیت سعید معروف از دور شخصیتی مرموز است (<span class="emoji emoji1f633"></span>)! ...
Media Removed
. بخشی از گفت و گوی علی شفیعی با خبرگزاری مهر: از دید ما شخصیت سعید معروف از دور شخصیتی مرموز است ()! آیا برای بازیکنان نیز این گونه است؟! آیا معروف در قامتی فراتر از یک کاپیتان عمل می کند؟! . به این سوال این گونه پاسخ می دهم. برای مثال، یک تیم دارای بازیکنان جوانِ بسیار خوبی است، اما نتیجه کسب ... .
بخشی از گفت و گوی علی شفیعی با خبرگزاری مهر:
🔸از دید ما شخصیت سعید معروف از دور شخصیتی مرموز است (😳)! آیا برای بازیکنان نیز این گونه است؟! آیا معروف در قامتی فراتر از یک کاپیتان عمل می کند؟!
.
🔹به این سوال این گونه پاسخ می دهم. برای مثال، یک تیم دارای بازیکنان جوانِ بسیار خوبی است، اما نتیجه کسب نمی کند و می گویند این تیم بزرگ تر ندارد.
.
به نظر من برای هر تیمی که کسب موفقیت هدف است، نیاز به یک یا دو بازیکن به عنوان بزرگ تر در داخل یا بیرون زمین است.
.
سعید معروف و محمد موسوی بزرگ ترهای تیم ما هستند. اگر حرفی به بازیکنان کوچک تر بزنند آن ها سریع حرف را می پذیرند. اگر تندی از سمت بزرگ تر ها شود بچه ها به دل نخواهند گرفت، چون بزرگ تر تیم هستند و تیم بدون بزرگ تر نمی شود.
.
سعید معروف و محمد موسوی بزرگ ترهای تیم هستند. آن ها سال هاست که در سطح اول والیبال بازی می کنند و بسیار با تجربه هستند.
.
سعید معروف در قامت یک کاپیتان کامل عمل می کند. نقش یک کاپیتان این است که مربی با او مشورت کند و نقش هایی را ایفا کند. بنا بر شرایط، معروف باید در بین بازیکنان دارای شخصیت کاریزماتیک باشد.
.
پ ن: خبرگزاریای ایران همشون، یه سری سوال (که بیشتر درگیریای ذهنیشون هست) درباره ی معروف آماده کردن گذاشتن کنار دستشون! فقط منتظرن یه والیبالیست بیاد واسه مصاحبه! ☺
.
.
.
۹۷.۰۴.۳۱
Read more
رازهای شماره هشت مقدس/ به بهانه 37 سالگی علی کریمی. .  از معدود نام هایی که پرسپولیسی ها و استقلالی ...
Media Removed
رازهای شماره هشت مقدس/ به بهانه 37 سالگی علی کریمی. .  از معدود نام هایی که پرسپولیسی ها و استقلالی ها بر سرش توافق دارند، علی کریمی است. مردی که فردا 37 ساله می شود. در ورزشگاه ها هنگام بازی های لیگ یا ملی، بیش از همه تشویق می شود. در سایت ها و وبلاگ ها، در مقایسه با بقیه ورزشکاران ایران بیشترین توجه ... رازهای شماره هشت مقدس/ به بهانه 37 سالگی علی کریمی.
.  از معدود نام هایی که پرسپولیسی ها و استقلالی ها بر سرش توافق دارند، علی کریمی است. مردی که فردا 37 ساله می شود. در ورزشگاه ها هنگام بازی های لیگ یا ملی، بیش از همه تشویق می شود. در سایت ها و وبلاگ ها، در مقایسه با بقیه ورزشکاران ایران بیشترین توجه به اوست.
کریمی برخلاف سایر چهره های مشهور فوتبالی، اهل حضور در برنامه های صداوسیما نیست. ضمن این که هیچ وقت در مصاحبه هایش از جمله های رایجی مثل "مردم خودشان همه چیز را می دانند" استفاده نمی کند. بروز رفتارهای غیر متعارف و شنا کردن در جهت مخالف آب، از مشخصه های محمدعلی کریمی پاشاکی است.
در این گزارش به نمونه هایی از رفتارهای علی کریمی اشاره شده است. عملکردی که صرف نظر از رفتار پهلوانانه در فرهنگ ایران زمین، در عرف بین المللی نیز رفتار جوانمردانه یک سوپر استار، در خارج از محیط ورزش است. برخی از فعالیت های انسان دوستانه این فوتبالیست محبوب ایرانی در زیر آمده است. کودکان و سالمندان بی سرپرست
در منطقه محروم پیشوای ورامین، در موسسه ای به نام "خانه سازندگان فردا" حدود 120 نفر زندگی می کنند. از بچه های بی سرپرست گرفته تا سالمندان. این مجموعه؛ هیات امنایی دارد که متشکل از افراد خیر، تحصیل کرده و اساتید دانشگاه است. بین اعضای هیات امنا، یک فوتبالیست نیز به صورت افتخاری حضور دارد. شرط حضورش این بود که کسی متوجه نشود آن جا فعالیت می کند اما یکی دیگر از اعضای این موسسه خیریه، نام او را افشا کرد.
این فوتبالیست کسی نیست غیر از علی کریمی. برنج سالیانه این موسسه را تامین می کند. کمک های نقدی، پوشاک و تهیه کولر برای آن منطقه بسیار گرم والبته ماشین لباسشویی از دیگر اقدامات کریمی است. غیر از ارسال کمک، هر وقت فرصت کند سری به آن جا می زند و با بچه ها، فوتبال گل کوچک بازی می کند. رفیق دردهای بابک معصومی
بابک معصومی کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران پس از مدت ها مبارزه با سرطان؛ سرانجام از دنیا رفت.
سال گذشته وقتی علی کریمی را به جرم آب خوردن در ماه رمضان از باشگاه استیل آذین اخراج کردند، معصومی در مصاحبه ای گفت: "مردم باید بدانند زمانی که پزشکان از من قطع امید کرده بودند، فقط علی کریمی بود که با سخاوتش مثل همیشه تمام هزینه های بیمارستان مرا پرداخت کرد. با هزینه او از یک اتاق عمومی به اتاق اختصاصی رفتم و تمام هزینه های مربوط به درمانم را هم او پرداخت کرد." تولدت مبارک
اسطوره
Read more
درگیری میان کعبی و خداداد بالا گرفت کعبی: بچه هفت ساله هم تک‌به‌تک به استرالیا را گل می‌کرد خداداد: ...
Media Removed
درگیری میان کعبی و خداداد بالا گرفت کعبی: بچه هفت ساله هم تک‌به‌تک به استرالیا را گل می‌کرد خداداد: آقا کوچولو، شما در مورد لوازم آرایش صحبت کن نه فوتبال! حسین کعبی، با اشاره به صحبت‌های اخیر خداداد عزیزی که گفته بود جواب بازیکنی را که زیر ابرو بر‌می‌دارد، نمی‌دهد گفت: من اگر هم زیرابرو بردارم، ... درگیری میان کعبی و خداداد بالا گرفت
کعبی: بچه هفت ساله هم تک‌به‌تک به استرالیا را گل می‌کرد
خداداد: آقا کوچولو، شما در مورد لوازم آرایش صحبت کن نه فوتبال!

حسین کعبی، با اشاره به صحبت‌های اخیر خداداد عزیزی که گفته بود جواب بازیکنی را که زیر ابرو بر‌می‌دارد، نمی‌دهد گفت: من اگر هم زیرابرو بردارم، اما با احساسات مردم بازی نمی‌کنم، به مردم در استادیوم‌ها فحش نمی‌دهم و ۸۰۰ میلیون پول بیت‌المال را نمی‌خورم. این افراد می‌خواهند مرا محو کنند، ولی مادر نزاییده که کسی بخواهد مرا از این فوتبال محو کند. بیست سال پیش یک گل زدند که مردم خوشحال شدند، ولی بیست سال است که در شهر‌های مختلف به مردم فحش می‌دهند و بی‌احترامی می‌کنند. آن تک‌به‌تک برابر استرالیا را یک بچه هفت ساله هم می‌توانست تبدیل به گل کند

خداداد عزیزی نیز در واکنش به صحبت های حسین کعبی گفت:
اگر علی پروین، حشمت مهاجرانی، علی دایی، احمد عابدزاده، کریم باقری، حمید استیلی، مهدوی‌کیا و خیلی‌های دیگر در مورد من اظهار نظر کنند آن را روی چشمم می‌گذارم، ولی این افرادی که شما اسم می‌برید ریز هستند
به این نفرات توصیه می‌کنم به جای مصاحبه کردن در مورد من زیر ابروی خود را بردارند
بعضی آقایان را با ۱۰۰ بازی ملی حتی بچه محله‌هایشان نمی‌شناسند. طرف هر سال می‌خواست به لیورپول یا منچستریونایتد برود، ولی سر از لیگ «دو» درآورد. با همه این شرایط یادتان باشد تا روز آخر زندگی‌ام زیرابروهایم را برنمی‌دارم. زمانی بود که مرد‌ها سبیل‌ می‌گذاشتند و خالکوبی می‌کردند، اما ترکیب خالکوبی و زیر ابرو را در فوتبالیست ایرانی نفهمیدم.
برخی آقایان که نمی‌دانم چه کسانی بودند از فروشگاه با لباس تیم ملی دزدی کردند و پلیس این کشور یک ساعت ما را نگه داشته بود
بگذریم که یک عده از آقایان به دنبال این بودند که زیرآب افشین قطبی را بزنند و کاپیتان آن زمان تیم ملی می‌تواند در مورد این مسائل شهادت بدهد
از قول من بنویس، کوچولو، پسر جان! در مورد من بزرگان فوتبال ایران، مثل مهاجرانی، پروین، روشن، قلعه‌نویی، کریمی و ... حرف می‌زنند، آن‌ها سطح فوتبال من را می‌دانند، ولی شمایی که تخصصت در مورد رژ لب، ریمل و لوازم آرایش است در مورد فوتبال صحبت نکن!
#روزنامه_خبرورزشی #خبرورزشی_آنلاین #خداداد_عزیزی #حسین_کعبی #سپیدرود
#khabarvarzeshi #sepidrood
Read more
Loading...
. . . دیوید لى، کاپیتان تیم والیبال آمریکا، از خبرنگاری که می خواست با او سلفی بگیرد، پرسید: اینجا ...
Media Removed
. . . دیوید لى، کاپیتان تیم والیبال آمریکا، از خبرنگاری که می خواست با او سلفی بگیرد، پرسید: اینجا همه چرا آیفون دارند!!!؟؟؟؟؟ . هر جا می رویم وقتی با ما عکس می گیرند! همه آیفون های مدل بالا در دست دارند، چقدر آیفون اینجا طرفدار دارد، نکند کارخانه آیفون در ایران است!؟؟؟ . باید به ایشان گفت : نه ... .
.
.
دیوید لى، کاپیتان تیم والیبال آمریکا، از خبرنگاری که می خواست با او سلفی بگیرد، پرسید:
اینجا همه چرا آیفون دارند!!!؟؟؟؟؟
.
هر جا می رویم وقتی با ما عکس می گیرند! همه آیفون های مدل بالا در دست دارند، چقدر آیفون اینجا طرفدار دارد، نکند کارخانه آیفون در ایران است!؟؟؟ .
باید به ایشان گفت :
نه تنها کارخانه آیفون، که کارخانه پورش و بنز و مازراتی هم در ایران است !!!
اصلا تمام برندهای بزرگ دنیا در ایران تولید می شود ! .
اما اشتباه نکنید، ما ثروتمند نیستیم، ما فقیران پولداری
هستیم که از شدت مصرف گرایی افسار گسیخته و اشرافیت دروغین، در حال ترکیدنیم..
.
ما به هر قیمتی باید با کلاس باشیم !
ما پنج نفری تو آپارتمان شصت متری تو هم می لولیم، اما تو آشپزخانه پنج متریمون یخچال ساید بای ساید داریم !!
ما در تمام سال ، بیست هزارتومن خرج کتاب نمی کنیم، اما پنج میلیون تومن برای تلویزیون ال ای دی پول می دهیم !!!
ما در روز ده دقیقه پیاده روی نمی کنیم، اما یه تردمیل آخرین مدل گوشه خانه مان ،خاک می خورد !!! ما خودمان نیستیم !! یک کپی دست چندم از دیگرانیم !! ما حالمان خوب نیست !
و هر چی درونمان داغون تر و خرابتر و افسرده تر می شود !
بیرونمان شیک تر و خوشگلتر و با کلاس تر میشود !
هر چی غم هایمان بیشتر میشود ، سرخاب و سفیداب صورتمان بیشتر میشود !

ما شبیه هدیه ی ارزان قیمتی هستیم که یک کاغذ کادوی شیک و رنگارنگ، به دورش کشیده شده است ... یک حباب بزرگ پر شده از هیچ!
.
و ما امروز زندگی نمیکنیم ادای زندگی کردن را در می اوریم!!!!
.
پ.ن؛ یه حساب کتاب کنید ببینید چقدر ارز ، فرصت شغلی، هزینه فرصت های از دست رفته (فرصت هایی که میتونستین با پول خرید این لوازم بی مصرف به دست خودتون یا بقیه بدین) و زمان رو با خرید وسایل لاکچری و برند و تزیینی بی مصرف به هدر دادید؟
.
#سندروم زندگی به سبک #دایره زنگی !!!
.
قانون جدید؛
.
هر توهین به ما و‌دین ما=پاسخ به یکی از شبهات و رسوا کردن جعلیات باورهایتان
ذکر نام فحاش در پست بعدی
.
https://telegram.me/saerin

#حصر
#حقوق_بشر

#rezashahbozorg #aryamehr #farahdibapahlavi #shahanshah #alirezapahlavi #farahdiba #javidshah #pahlavidoost #iran #iranian #pahlavi #rezashah #mohammadrezapahlavi #mohamadrezashahpahlavi #persia #shahbanou #pahlavifamily #zartosht #کوروش
#پهلوی #رضاپهلوی #شاه #معمای_شاه #اروندرود #رضاشاه
Read more
سرنوشت دو بازیکن یکی بخت را به اغوش کشید و دیگری لگد ب بخت خویش زد .. اواخر سال 93بود ک تیم های پایه ...
Media Removed
سرنوشت دو بازیکن یکی بخت را به اغوش کشید و دیگری لگد ب بخت خویش زد .. اواخر سال 93بود ک تیم های پایه راه اهن منحل شد و بازیکنانش قانونا ازاد شدند.پرسپولیس انروزها بشدت ب بازبکن خوب نیاز داشت حمید درخشان و همکارانش با وضعیت رخ داده برای راه اهن قصد بهره بردن از شرایط را داشتند،زیرا سن و قیمت کمی داشتند. بهنام ... سرنوشت دو بازیکن
یکی بخت را به اغوش کشید و دیگری لگد ب بخت خویش زد
..
اواخر سال 93بود ک تیم های پایه راه اهن منحل شد و بازیکنانش قانونا ازاد شدند.پرسپولیس انروزها بشدت ب بازبکن خوب نیاز داشت
حمید درخشان و همکارانش با وضعیت رخ داده برای راه اهن قصد بهره بردن از شرایط را داشتند،زیرا سن و قیمت کمی داشتند.
بهنام برزای و علی علیپور بازیکنان هدف پرسپولیس در این رنج سنی بودند
برزای کاپیتان وقت تیم ملی امید بود و بازیکنی بود ک مربی تیم ایتالیا بعد از بازی تیمش با ایران از او در کنار جهانبخش و سردار ازمون، بازیکنی در سطح کلاس سری آ نام برده بود
و علی علیپور که سابقه بازی در تیم جوانان را داشت و گلش ب پرسپولیس در لباس راه اهن به نوعی جلوی قهرمانی پرسپولیس در لیگ سیزدهم را گرفته بود و ب نسبت برزای بسیار ناشناخته و کم خواهان تر بود
مذاکره با این دو همزمان انجام شد
علیپور بسرعت قرارداد بست اما برزای از پرسپولیسی ها وقت خواست ،وی در فضای مجازی به انتشار عکس هایی با نماد پرسپولیس پرداخت تا ضمن کری خوانی جایی در دل هواداران بازکند و ب نوعی قیمتش را بالا ببرد
و همزمان به تلاش دلالی ک به او قول پیوستن ب لیگ روسیه را داده بود ،دل بست.بعد از ناکامی در لژیونر شدن دوباره با بازی رسانه ای سعی در جلب توجه و افزایش فشار هواداران برای جذبش داشت و در حالی ک با پرسپولیس به توافق رسیده بود و حتی درخشان خبر جذبش را تایید کرده بود با پیشنهاد مالی بهتر کیسه مواجه شد،و سریعا ب کیسه پیوست.کیسه انروزهای قلعه نویی از نظر نفرات کمبودی نداشت این درحالی بود ک اوضاع در پرسپولیس بشدت برعکس بود و برزای این امکان را داشت که با درخشش در پرسپولیس که اتفاقا ب او نیاز هم داشت جای پای خود را در این تیم محکم کند.اما پول بیشتر سبب شد تا برزای ب یکباره چهار نشان دهد،ای دی اینستایش را عوض کند و بالکل منکرهمه چیز شود و اعلام کند بخاطر خواهر مرحوم استقلالی اش ک دوماه قبل فوت شده ب این تیم رفته.
برزای در کیسه تمام تلاشش را بکار برد،قلعه نویی ،مظلومی،منصوریان و شفر هم ب نوبه ی خود ب او فرصت دادند اما نهایتا او برای بار دوم در لیست مازاد کیسه با بدون خواهان دیگری قرارداده شده است.
اما علی علیپور هم تیمی برزای با توجه ب فقر بازیکن پرسپولیس در این تیم ب میدان رفت بخت با او یار بود تا برانکو مربی تیم شود و گلش در دربی توجهات را به خود جلب کرد.
علیپور شاید در انروزها در سطح پایین تری از برزای قرار داشت اما با انتخابی درست همکنون اقای گل ایران و مهاجمی شاخص در اسیاست،سرنوشت دو بازیکن درس عبرت خوبی میتواند برای همگان
Read more
. تعلل باشگاه درجذب بازیکنان خارجی؛پاشنه آشیل تیم درفصل پیش رو . . نقل وانتقالات مربوط به بازیکنان ...
Media Removed
. تعلل باشگاه درجذب بازیکنان خارجی؛پاشنه آشیل تیم درفصل پیش رو . . نقل وانتقالات مربوط به بازیکنان خارجی درچند سال اخیردرباشگاه تراختور تبدیل به بزرگترین چالش درتیم شده است. . . درچندسال اخیرخبری از بازیکنان تاپ که سطحشان ازسطح لیگ ایران بالاباشدنیست،جذب بازیکن خارجی بدون بررسی دقیق ... .
تعلل باشگاه درجذب بازیکنان خارجی؛پاشنه آشیل تیم درفصل پیش رو
.
.
نقل وانتقالات مربوط به بازیکنان خارجی درچند سال اخیردرباشگاه تراختور تبدیل به بزرگترین چالش درتیم شده است.
.
.
درچندسال اخیرخبری از بازیکنان تاپ که سطحشان ازسطح لیگ ایران بالاباشدنیست،جذب بازیکن خارجی بدون بررسی دقیق وبدون حساب وکتاب واغلب از روی فیلم وهایلات مشکلات اساسی را برای باشگاه به همراه داشته است.
.
.
دیگرخبری از بازیکنان خارجی خوب همچون فلاویو لوپز،رودریگو توسی، ادینهو، سزار، سلیودوسانتوس نیست.
.
.
تاوان عدم توجه به کیفیت بازیکنان یک فصل محرومیت از نقل وانتقالات بوده است که باعث یک فصل تلخ برای هواداران از کمترین عواقب آن میباشد.
.
.
به اطلاع هواداران عزیز می رساند علارغم معرفی دو بازیکن خارجی ازطرف توشاک و تائید مدیریت فنی تیم هیچ گونه رغبتی از سمت باشگاه برای جذب این بازیکنان دیده نمیشود،که دلایل آن مشخص نیست.
.
.
گفتنی است یکی ازاین بازیکنان خارجی که در پست هافبک بازی میکند،کاپیتان یکی ازتیم های مطرح قاره اروپا میباشد که سال قبل در لیگ اروپا موفق به گلزنی وارسال پاس گل شده است.
.
.
امیدواریم مدیران باشگاه درمورد این تعلل نابجا وکارشکنی دلایل کافی وروشن ارائه کنند هر چند که هواداران در این سال ها به حد کافی از اینگونه دلایل از باشگاه شنیده اند، باشگاهی که در روز های اخیر اتفاقات نادری در قرارداد برخی بازیکنان جوان رقم زده است
.
#tiraxturclub
Read more
Loading...
 #هشت_ما_هشت_مونیخه . کریمی تنها بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که در تیم باشگاهی اروپایی شماره ...
Media Removed
#هشت_ما_هشت_مونیخه . کریمی تنها بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که در تیم باشگاهی اروپایی شماره خودش را پوشیده است؛ . دایی در بایرن مونیخ 24 بود، در هرتابرلین و آرمینیا بیله فلد 9، مهدوی کیا هم در هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت 15 و 7، نکونام در اوساسونا در 2 سال اول شماره 24 و بعد 6 و.... را می پوشیدند ... #هشت_ما_هشت_مونیخه
.
کریمی تنها بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که در تیم باشگاهی اروپایی شماره خودش را پوشیده است؛ .
دایی در بایرن مونیخ 24 بود، در هرتابرلین و آرمینیا بیله فلد 9، مهدوی کیا هم در هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت 15 و 7، نکونام در اوساسونا در 2 سال اول شماره 24 و بعد 6 و.... را می پوشیدند ولی کریمی در بایرن مونیخ شماره 8 خودش را پوشید. .
پیج اتحاد #اتحاد_هواداران_علی_کریمی 👇
‌‏@etehade_havadarane_ali_karimi
.
#اتحاد_هواداران_علی_کریمی
#علی_کریمی
#پرسپولیس
#استقلال
#ایران
#پرسپولیسی
#محبوب
#فوتبال
#کاپیتان
#محبوب_ملی
#مرد
#علی_کریمی_تنها_نیست
#ما_همه_علی_کریمی_هستیم
#هشت_مقدس
#برانکو
#برانکو_ایوانکوویچ ‏ #aliiiiiiiikarimi8
‏ #alikarimi
‏ #perspolis
‏ #ali_karimi
#esteghlal #استقلال
Read more
 #Iran #VNL <span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji3030"></span> تیم «الف» برای حضور در رقابت‌های آسیایی جاکارتا فرستاده می‌شود. <span class="emoji emoji3030"></span> ایگور کولاکوویچ، ...
Media Removed
#Iran #VNL تیم «الف» برای حضور در رقابت‌های آسیایی جاکارتا فرستاده می‌شود. ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران از سعید معروف، فرهاد سال‌افزون، محمدطاهر وادی، جواد کریمی، سید محمد موسوی، سامان فائزی، علی شفیعی، مسعود غلامی، امیرحسین توخته، فرهاد قائمی، میلاد ... #Iran #VNL
〰〰
تیم «الف» برای حضور در رقابت‌های آسیایی جاکارتا فرستاده می‌شود.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران از
سعید معروف،
فرهاد سال‌افزون،
محمدطاهر وادی،
جواد کریمی،
سید محمد موسوی،
سامان فائزی،
علی شفیعی،
مسعود غلامی،
امیرحسین توخته،
فرهاد قائمی،
میلاد عبادی‌پور،
مرتضی شریفی،
محمدجواد معنوی‌نژاد،
صابر کاظمی،
امیر غفور،
پوریا یلی،
محمدرضا حضرت‌پور
و مهدی مرندی
برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا دعوت کرد.

تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا از ۲۶ تیر ماه آغاز خواهد شد.
〰〰〰〰
@saeedmaroof4444
#SaeedMaroof
〰〰〰〰
#Maroof #Marouf #SaeedMarouf #SaeidMarouf #Setter #Volleyball #IranVolleyball #VolleyballIran #Iran #VNL2018 #VolleyballNationsLeague
#VolleyballNationsLeague2018
#میرسعیدمعروف #کاپیتان #معروف #سعیدمعروف #والیبال #ایران
〰〰〰〰
Read more
. چه آسان پایتخت والیبال ایران را ویران می کنند . " گویا این رسم روزگار است که سینه مردم مِحنَت چشیده ...
Media Removed
. چه آسان پایتخت والیبال ایران را ویران می کنند . " گویا این رسم روزگار است که سینه مردم مِحنَت چشیده و محروم اورمیه، قبرستان خواستنی‌ها باشد که دیروز دریاچه اورمیه، امروز والیبال فردا هم ... " گهگاه خبرهای ناخوشایندی از محافل خصوصی درباره والیبال اورمیه به بیرون درز می کرد که بالاخره با مصوبه ... .
چه آسان پایتخت والیبال ایران را ویران می کنند
.
" گویا این رسم روزگار است که سینه مردم مِحنَت چشیده و محروم اورمیه، قبرستان خواستنی‌ها باشد که دیروز دریاچه اورمیه، امروز والیبال فردا هم ... "

گهگاه خبرهای ناخوشایندی از محافل خصوصی درباره والیبال اورمیه به بیرون درز می کرد که بالاخره با مصوبه شورای شهر انحلال باشگاه شهرداری رنگ واقعیت به خود گرفت.

اعضای شورای اسلامی شهر اورمیه به جای یافتن راه کارهای مناسب اعم از شناسایی درآمدهای پایدار برای شهرداری و یا جذب اسپانسر برای تیم والیبال به انحلال باشگاه روی آورده‌اند تا علاوه بر مشکلات فعلی، ویرانه‌ دیگری به بار آورند.

همین چند سال پیش، سیستم مدیریت شهری در اورمیه هیاهو کردند و اورمیه را مهد والیبال خطاب کردند و اورمیه را نه پایتخت والیبال استان نه کشور بلکه آسیا نامیدند از شرق تا غرب شهر را بَنِرپوش کردند و همه مسئولین در رسانه ملی، فضای مجازی و حقیقی از والیبال دفاع کردند، به اسطوره‌سازی از بازیکنان دست زدند، نماد والیبال را در یکی از میادین نصب کردند، با شهر «عشاق والیبال» نامیدن اورمیه، علاقه به آن را بین جوانان احیا کردند، ولی امروز همان افراد والیبال را غیرضروری قلمداد می‌کنند.

جوانان اورمیه اتفاقاتی نظیر درگیری خونین در فینال مسابقات لیگ برتر93 را پشت‌سر گذاشتند ولی از حمایت تیم والیبال شهر خود عقب ننشستند و به لقب «قیزیل دورنالار» کماکان به خود می‌بالند ولی اعضای شورای شهر اورمیه ‌ساده‌ترین راه برای حل مشکلات را انتخاب کرده‌اند، گویا پیری و خمودگی که مانعی برای تدبیر است بیماری دیگری می‌باشد که از دولتی‌ها به سیستم مدیریت شهری منتقل می‌شود.

سال گذشته بود که از میزبانی مسابقات والیبال جوانان ۲۰۱۹ و تاسیس دانشکده تخصصی والیبال در استان دَم می‌زدند ولی جای سوال است که امروز چگونه چُرتکِه انداختند از حفظ تیم فعلی در لیگ برتر والیبال کشورهم ناتوان شدند.

پنج کاپیتان تیم والیبال نوجوانان و بزرگسالان از دهه ۴۰ تا ۹۰ بومی اورمیه بوده‌اند و هم اکنون پنج بازیکن تیم ملی اورمیه‌ای هستند که این موضوع نشان دهنده وجود استعدادهای بالقوه و بالفعل در اینجاست، پس با هر بهانه‌ای ریشه این ورزش خشک کنند، از جای دیگری جوانه خواهد زد اما مسببان موضوع در تاریخ قضاوت خواهند شد چند استعداد را نشکفته، پژمرده کردند.

شاید هم ما بَد مردمی هستیم که «هر چه آِید خوش آید» لقلقه زبان‌مان می‌باشد و به هر آن اتفاق ناخوشایندی که رخ می‌دهد عادت می کنیم. / فارس
Read more
Loading...
سلام روزتون جادوگری . . فاجعه برای فوتبال ایران و آسیا امروز ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۴ سال پیش ۲۹ تیر ۱۳۹۳ علی کریمی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد فوتبال ایران یتیم شد روز مرگ فوتبال زیبای ایران . . علی کریمی ؛ محبوب ترین شخصیت ورزشی ایران . @aliiiiiiiikarimi8 . ویدئو کامل را ... سلام
روزتون جادوگری .
.
فاجعه برای فوتبال ایران و آسیا
امروز ۲۹ تیر ۱۳۹۷
۴ سال پیش
۲۹ تیر ۱۳۹۳

علی کریمی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد
فوتبال ایران یتیم شد
روز مرگ فوتبال زیبای ایران .
.
علی کریمی ؛ محبوب ترین شخصیت ورزشی ایران .
💝💝💝💝👑@aliiiiiiiikarimi8👑💝💝💝💝
.
ویدئو کامل را در کانال تلگرام ببینید
آدرس کانال هم در بیو پیج هست و هم د. استوری
. .
@aliiiiiiiikarimi888fanpage2
@aliiiiiiiikarimi888fanpage2
@morrrrrrrri.ak8
.
.
#پرسپولیس #پرسپولیسی #علی_کریمی #جادوگر #کاپیتان #محبوب #اسطوره #تیم_ملی #فوتبال #perspolis #fcperspolis #ali_karimi #alikarimi #aliiiiiiiikarimi8 #teammelli
Read more
. آذربایجان شرقی بر صدر #والیبال #دختران ایران ایستاد نصر: رقابت های والیبال جوانان کشور برای ...
Media Removed
. آذربایجان شرقی بر صدر #والیبال #دختران ایران ایستاد نصر: رقابت های والیبال جوانان کشور برای نخستین بار صحنه قهرمانی دختران توپ و تور آذری بود ، جایی که این تیم توانست با کسب 6 برد متوالی عنوان نخست را برای اولین بار به ارمغان بیاورد. به گزارش نصر، رقابت ها با حضور 10 تیم به میزبانی صومعه سرا ... .
آذربایجان شرقی بر صدر #والیبال #دختران ایران ایستاد

نصر: رقابت های والیبال جوانان کشور برای نخستین بار صحنه قهرمانی دختران توپ و تور آذری بود ، جایی که این تیم توانست با کسب 6 برد متوالی عنوان نخست را برای اولین بار به ارمغان بیاورد.
به گزارش نصر، رقابت ها با حضور 10 تیم به میزبانی صومعه سرا در استان گیلان آغاز شد و تیم ها در دو گروه 5 تیمی تقسیم شدند . تیم آذربایجان شرقی با کسب 4 برد به عنوان صدرنشین راهی دور نیمه نهایی شد و در این مرحله با نتیجه 3- صفر تیم سمنان را شکست داد.
حریف دختران والیبالیست در بازی پایانی تیم کرمان بود ، آذری ها در دور مقدماتی این تیم را 3-1 شکست داده بودند اما در بازی نهایی برتری 3 - صفر تیم آذربایجان شرقی نشان داد که آنها با اقتدار و برای کسب عنوان قهرمانی آمده اند.
در پایان این رقابت ها تیم آذربایجان شرقی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد ، کرمان در جایگاه دوم ایستاد و تیم گیلان با برتری در بازی رده بندی مقام سوم را بدست آورد.
سرمربی جوانان آذربایجان شرقی در خصوص عملکرد تیمش گفت : از تک تک بازیکنانم راضی هستم و افتخار می کنم که توانستیم با موفقیت در فینال نخستین عنوان قهرمانی استان در عرصه والیبال بانوان را کسب کنیم.

فهیمه منافی افزود : از حدود دو سال پیش با این بازیکنان مشغول کار هستم و انتظار داشتم که ثمره چنین فعالیتی ، موفقیت در کسب عنوان برتر باشد که خداروشکر در گیلان موفق به احراز
آن شدیم.
وی با اشاره به اهمیت کسب عنوان قهرمانی بیان داشت : در این مسابقات تیم های قدری حضور داشتند ، از جمله گیلان که سوم شد و تیم پر مهره ارومیه که به عنوانی بهتر از هفتمی دست نیافت.
منافی در بخش پایانی سخنانش از حمایت های هیات والیبال آذربایجان شرقی و شخص رئیس هیات آقای فرج اللهی تقدیر نمود و از خانواده های بازیکنانی که برای پیشواز تیم قهرمان به ترمینال تبریز آمده بودند تشکر و قدرددانی کرد.
اسامی این تیم عبارتند از : رویا عالیشی ، آیسا محمودی ، پردیس ستاری ، اسما ثروتی ، دنیا حسن زاده ، مهسا نامور ، مریم صفرزاده ، طناز غریبی ، پریا شاکر ، هستی ایرانی ، صبا حمل بر و آی تک سلامت ( کاپیتان ) مربی : هاله دایی ،
سرپرست : زینب کریم نژاد و سرمربی : فهیمه منافی
Read more
. اللریز آغیرماسین وکیلی جناب لاری باید تشکر کنیم از سرمربی تیم ملی نوجوانان برای معرفی ۸ بازیکن ...
Media Removed
. اللریز آغیرماسین وکیلی جناب لاری باید تشکر کنیم از سرمربی تیم ملی نوجوانان برای معرفی ۸ بازیکن و دو کاپیتان به تیم های والیبال ایران تنها در دو سال اخیر. کاری که یک مربی غیربومی در پایتخت والیبال آسیا و با داشتن مربیان پرمدعای بومی در دو سال گذشته انجام داده است جای تقدیر و تشکر دارد. .
اللریز آغیرماسین وکیلی جناب لاری

باید تشکر کنیم از سرمربی تیم ملی نوجوانان برای معرفی ۸ بازیکن و دو کاپیتان به تیم های والیبال ایران تنها در دو سال اخیر.

کاری که یک مربی غیربومی در پایتخت والیبال آسیا و با داشتن مربیان پرمدعای بومی در دو سال گذشته انجام داده است جای تقدیر و تشکر دارد.
دروازه‌بان سپاهان به دنبال روزهای طلایی در جاکارتا بازیکن جوان تیم سپاهان اصفهان این روزها به ...
Media Removed
دروازه‌بان سپاهان به دنبال روزهای طلایی در جاکارتا بازیکن جوان تیم سپاهان اصفهان این روزها به دنبال حضور در ترکیب تیم ملی امید و درخشش در بازی‌های آسیایی اندونزی است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه" این روزها کاروان تیم ملی امید در جاکارتا حضور دارد و به دنبال این است با کسب ... دروازه‌بان سپاهان به دنبال روزهای طلایی در جاکارتا

بازیکن جوان تیم سپاهان اصفهان این روزها به دنبال حضور در ترکیب تیم ملی امید و درخشش در بازی‌های آسیایی اندونزی است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه" این روزها کاروان تیم ملی امید در جاکارتا حضور دارد و به دنبال این است با کسب موفقیت در این مسابقات بعد از 44 سال به مسابقات المپیک راه پیدا کند. 
اما یکی از بازیکنانی که در حال حاضر جز تیم ملی محسوب می‌شود و امیدواری بسیاری برای قرار گرفتن در ترکیب یازده نفره دارد، شهاب عادلی دروازه‌بان جوان تیم سپاهان اصفهان است. عادلی که فصل گذشته در چهار بازی برای نفت تهران به میدان رفت و نمایش نسبتا خوبی از خود به جا گذاشت در ابتدای لیگ هجدهم به عضویت طلایی پوشان اصفهانی درآمد.
حال این دروازه‌بان آینده دار که توسط کرانچار به تیم ملی امید دعوت شده است یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال ایران محسوب می‌شود. عادلی این روزها با جدیت تمرینات تیم ملی امید را در جاکارتا دنبال می‌کند اما در این پست رقیبی جدی به نام مهدی امینی دارد که در حال حاضر کاپیتان تیم ملی امید است. 
تیم ملی امید عصر فردا در اولین دیدار خود به مصاف عربستان می‌رود و به دنبال این است اولین گام را قدرتمند بردارد.
Read more
مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال در ابتدا خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار ...
Media Removed
مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال در ابتدا خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است بازی ما همیشه برابر این تیم سخت بوده، درست است که بازی فردا دوستانه است و اما ما این بازی را رسمی و جدی تلقی می کنیم و امیدوارم همه از تماشای این دیدار لذت ببرند. وظیفه سنگینی بر دوش ما است ... مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال در ابتدا

خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است

بازی ما همیشه برابر این تیم سخت بوده، درست است که بازی فردا دوستانه است و اما ما این بازی را رسمی و جدی تلقی می کنیم و امیدوارم همه از تماشای این دیدار لذت ببرند.

وظیفه سنگینی بر دوش ما است چراکه ایران تیم برتر آسیا بوده و این امر کار ما را سخت می کند.

دستاورد کی روش این است که شش سال به طور مداوم به عنوان تیم اول آسیا هستیم و تیم قابل احترامی برای آسیا محسوب می شویم.
Read more
در عجبم.در آستانه بازی حساس و سرنوشت ساز پرسپولیس مقابل الجزیره این همه قیل و قال و هیاهو برای چیست. ...
Media Removed
در عجبم.در آستانه بازی حساس و سرنوشت ساز پرسپولیس مقابل الجزیره این همه قیل و قال و هیاهو برای چیست. شما که دو ماه تمام است هر روز در حال مصاحبه و خبر پراکنی علیه افشین خان پیروانی هستید و با فاکتور گرفتن از تخلفات آشکار و زد و بند های عیان و دلالی ها و در یک کلام فساد این و آن چنان برای تخریب کاپیتان متعصب ... در عجبم.در آستانه بازی حساس و سرنوشت ساز پرسپولیس مقابل الجزیره این همه قیل و قال و هیاهو برای چیست. شما که دو ماه تمام است هر روز در حال مصاحبه و خبر پراکنی علیه افشین خان پیروانی هستید و با فاکتور گرفتن از تخلفات آشکار و زد و بند های عیان و دلالی ها و در یک کلام فساد این و آن چنان برای تخریب کاپیتان متعصب تاریخ پرسپولیس عجله دارید که به تنها چیزی که فکر نمی کنید آرامش و سرنوشت پرسپولیس ایران است و چهل میلیون هوادار. شما حاضرید یک تیم لطمه ببینید و در قبال افشین پیروانی دو ماه تمام خب پراکنی کنید و برای محرومیت ش عجله اما از کنار هزار و یک فساد و تخلف محرز برخی از اقایون بگذرید.

متاسفیم از این که فصل قبل در قبال ناداوری ها علیه پرسپولیس در لیگ آسیا حکم یک تماشاگر را داشتید و امسال هم اینگونه یار دوازدهم اماراتی ها می شوید. مردم خود خوب متوجه می شوند این همه تعجیل شما برای تخریب افشین پیروانی ریشه چه در چه دارد. کینه توزان ایرانی و بزدل های پرتغالی بدانند نه من که همه پرسپولیسی ها ساکت نخواهیم نشست. افشین پیروانی مرد اخلاق این فوتبال بوده و کارت هدیه ها را هم به ملی پوشان داده و همه اعضای تیم ملی می توانند این دریافتی را شهادت دهند. جرم افشین باتعصب این است دو سال برای تیم ملی بدون قرارداد کار کرده وگرنه به جای این دویست میلیونی که شده همه چیز این فوتبال، می بایست سالی حداقل چهارصد میلیون به او پرداخت می کردید. ما تا امروز دندان روی جگر گذاشتیم اما دیگر سکوت جایز نیست. منتظر ناگفته ها از این فوتبال و برخی آقایان باشید. #مهرداد_میناوند #مهردادمیناوند #افشين_پيرواني
Read more
‌ ‌خانم نیلا فروغی ‌ ‌ مربی کیک بوکسیگ kickboxing ‌ ‌ قهرمان جهان و بین‌الملل در رشته های موی تای،کیک ...
Media Removed
‌ ‌خانم نیلا فروغی ‌ ‌ مربی کیک بوکسیگ kickboxing ‌ ‌ قهرمان جهان و بین‌الملل در رشته های موی تای،کیک بوکسینگ و کیوکوشین کاراته ‌ ‌ ‌‌کاپیتان و مربی تیم ملی جوانان مویتای ایران ‌ ‌ دارای مدارک درجه ۱مربیگری و داوری و سابقه ۱۴ سال مربیگری فعال ‌ ‌ مربیگری تعدادی از قهرمانان آسیا و جهان در عرصه ...
‌خانم نیلا فروغی

‌ مربی کیک بوکسیگ kickboxing ‌
‌ قهرمان جهان و بین‌الملل در رشته های موی تای،کیک بوکسینگ و کیوکوشین کاراته ‌

‌‌کاپیتان و مربی تیم ملی جوانان مویتای ایران ‌
‌ دارای مدارک درجه ۱مربیگری و داوری و سابقه ۱۴ سال مربیگری فعال ‌
‌ مربیگری تعدادی از قهرمانان آسیا و جهان در عرصه رزمی ‌
‌💪 آتیران؛ آکادمی تندرستی 🇮🇷 ایران

‌ #آتیران #کیک_بوکس #قهرمان #کاراته #کیوکوشین #نیلافروغی #مربی #مربیگری
Read more
سلام روزتون جادوگری . کلیپی که خیلیها گفتن که بزارم توی دایرکت بهم میگن که علی کریمی که گفته پرسپولیسی نیست و خودم رو پرسپولیسی نمیدونم اینم در جوابشون این کلیپ کاملشه اونهایی که رفتن کلیپ رو برش دادن یا کات کردن فقط همون قسمتش رو گذاشتن که علی کریمی گفته من خودم را پرسپولیسی نمیدونم اگه ... سلام👋
روزتون جادوگری😉❤
.
کلیپی که خیلیها گفتن که بزارم
توی دایرکت بهم میگن که علی کریمی که گفته پرسپولیسی نیست و خودم رو پرسپولیسی نمیدونم
اینم در جوابشون
این کلیپ کاملشه
اونهایی که رفتن کلیپ رو برش دادن یا کات کردن فقط همون قسمتش رو گذاشتن که علی کریمی گفته من خودم را پرسپولیسی نمیدونم
اگه یکم شخصیت داشتن کاملش رو میزاشتن
این اوج فروتنی جادوگر بود
که میگه من خودم را در مقابل آنهایی که ۱۰ تا ۱۵ سال
در پرسپولیس بازی کردن پرسپولیسی نمیدونم
یعنی خودم رو در مقابل آنها در حدی نمیدونم که پرسپولیسی بدونم
.
اونهایی که این کلیپ رو کات کردن رو تگ کنید تا کاملش رو ببینن
.
علی کریمی ، پرسپولیسی ترین پرسپولیسی
. .
علی کریمی ؛ محبوب ترین شخصیت ورزشی ایران .
. . 💝💝💝💝👑@aliiiiiiiikarimi8👑💝💝💝💝
. .
.

#پرسپولیس #پرسپولیسی #علی_کریمی #جادوگر #کاپیتان #محبوب #اسطوره #تیم_ملی #فوتبال #perspolis #fcperspolis #ali_karimi #alikarimi #aliiiiiiiikarimi8 #teammelli
#سپید_رود #سپیدرود #استقلال #esteghlal
Read more
بله تا وقتی شماها توی این فوتبال هستید ما یک روز خوش نمیبینیم توی این فوتبال . یعنی یکی از ماندگار ترین و زیباترین کلیپ سال این کلیپ باید باشه جمله ای که روز به روز به همه مردم داره ثابت میشه . تا وقتی دلال توی تیم ملی باشه تیم ملی من پرسپولیسه تمام . ویدئو کامل را در کانال تلگرام ببینید آدرس ... بله
تا وقتی شماها توی این فوتبال هستید
ما یک روز خوش نمیبینیم توی این فوتبال
.
یعنی یکی از ماندگار ترین و زیباترین کلیپ سال این کلیپ باید باشه
جمله ای که روز به روز به همه مردم داره ثابت میشه
.
تا وقتی دلال توی تیم ملی باشه
تیم ملی من پرسپولیسه
تمام
.
ویدئو کامل را در کانال تلگرام ببینید
آدرس کانال هم در بیو پیج هست و هم در استوری
.
. .
@morrrrrrrri.ak8 .
. .
علی کریمی ؛ محبوب ترین شخصیت ورزشی ایران .
. . 💝💝💝💝👑@aliiiiiiiikarimi8👑💝💝💝💝
. .
.

#پرسپولیس #پرسپولیسی #علی_کریمی #جادوگر #کاپیتان #محبوب #اسطوره #تیم_ملی #فوتبال #perspolis #fcperspolis #ali_karimi #alikarimi #aliiiiiiiikarimi8 #teammelli
#سپید_رود #سپیدرود #رشت #گیلان #گیلانی
#esteghlal #استقلال #فدراسیون_فوتبال #فاسد #دزد
Read more
سلام روزتون جادوگری . . . چیه هی بُمب بُمب میکنید بُمب کسیه که افتخاراتی چیزی داشته باشه بُمب کسیه که توی زمین حرفی واسه گفتن داشته باشه بُمب کسیه که به تنهایی بتونه نتیجه یک بازی رو تغییر بده بُمب جادوگر آسیا بود بُمب مرد سال فوتبال آسیا بود بُمب محبوب ترین اسطوره ورزشی یک کشور بود ... سلام👋
روزتون جادوگری😉❤
.
. .
چیه هی بُمب بُمب میکنید😆
بُمب کسیه که افتخاراتی چیزی داشته باشه
بُمب کسیه که توی زمین حرفی واسه گفتن داشته باشه
بُمب کسیه که به تنهایی بتونه نتیجه یک بازی رو تغییر بده
بُمب جادوگر آسیا بود
بُمب مرد سال فوتبال آسیا بود
بُمب محبوب ترین اسطوره ورزشی یک کشور بود و هست
بُمب لقب مارادونای آسیا رو داشت و داره
بُمب کاندید سلطان دریبل جهان بود
بُمب مهمترین خرید فصل نقل و انتقالات #بوندسلیگا بود
بُمب راحت چند نفر رو دریبل میکرد
بُمب کسیه که اسطوره های آلمان رو با یک سرتوپ نابود میکرد
بُمب کسی بود که هفته ها توی تیم منتخب بوندسلیگا بود
حالا بُمب شماها چی داره؟😆😆
پس اینهمه بُمب بُمب نکنید بابا 😉
. .
پ.ن. اون دونفر هم دیدن اروپا و امارات دیگه واسشون پول نمیده
گفتن بریم لیگ ایران یکم پول بکنیم این آخر فوتبالمونو 😆
.

ادامه کلیپهای علی کریمی را در کانال تلگرام ببینید
آدرس کانال هم در بیو پیج هست و هم در استوری
.
@morrrrrrrri.ak8
@aliiiiiiiikarimi888fanpage2
.
. 💝💝💝💝👑@aliiiiiiiikarimi8👑💝💝💝💝
. .
.

#پرسپولیس #پرسپولیسی #علی_کریمی #جادوگر #کاپیتان #محبوب #اسطوره #تیم_ملی #فوتبال #perspolis #fcperspolis #ali_karimi #alikarimi #aliiiiiiiikarimi8 #teammelli
Read more
سلام روزتون جادوگری . درخشش علی کریمی مقابل عراق یادش بخیر چه تیمی و چه بازیکنانی . فقط گل داش علی رو ببینید اوج خونسردی بود قشتگ یادمه بزن بزن بزن وایستاد بیاد بعد زد . سال ۲۰۰۲ بازی رفت در بغداد با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع ایران گلها علی کریمی و ....... بازی برگشت رو فردا میزارم علی ... سلام👋
روزتون جادوگری😉❤
.
درخشش علی کریمی مقابل عراق
یادش بخیر
چه تیمی و چه بازیکنانی👌 .
فقط گل داش علی رو ببینید
اوج خونسردی بود😆
قشتگ یادمه
بزن بزن بزن
وایستاد بیاد بعد زد 😆
.
سال ۲۰۰۲
بازی رفت در بغداد با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع ایران
گلها علی کریمی و .......
بازی برگشت رو فردا میزارم😉
علی کریمی هم بازی رفت گل زد و هم بازی برگشت
علی رفت و برگشت 😉👌
. .
علی کریمی ؛ محبوب ترین شخصیت ورزشی ایران .
. . 💝💝💝💝👑@aliiiiiiiikarimi8👑💝💝💝💝
. .
.

#پرسپولیس #پرسپولیسی #علی_کریمی #جادوگر #کاپیتان #محبوب #اسطوره #تیم_ملی #فوتبال #perspolis #fcperspolis #ali_karimi #alikarimi #aliiiiiiiikarimi8 #teammelli
#football #soccer #goal #goals #iraq #iran
Read more
. کاپیتان باروز در مقابل مجسمه اسطوره کشتی امریکا «دان گیبل» . مسابقات جام جهانی کشتی آزاد دو روز ...
Media Removed
. کاپیتان باروز در مقابل مجسمه اسطوره کشتی امریکا «دان گیبل» . مسابقات جام جهانی کشتی آزاد دو روز دیگر در آیووا (زادگاه استاد دان گیبل) آغاز خواهد شد؛ عدم حضور تیم های ایران و روسیه بهترین فرصت را برای امریکایی ها فراهم کرده تا پس از پانزده سال بازهم قهرمان جام جهانی شوند! @usawrestling .
کاپیتان باروز در مقابل مجسمه اسطوره کشتی امریکا «دان گیبل»
.
مسابقات جام جهانی کشتی آزاد دو روز دیگر در آیووا (زادگاه استاد دان گیبل) آغاز خواهد شد؛ عدم حضور تیم های ایران و روسیه بهترین فرصت را برای امریکایی ها فراهم کرده تا پس از پانزده سال بازهم قهرمان جام جهانی شوند!
@usawrestling
​​​​​​​​​​​<span class="emoji emoji1f532"></span> <span class="emoji emoji2665"></span>️ ١٩ سال از پرکشیدن کاپیتان محبوب تیم ملی ایران و قوی سپید خزری گذشت. تصویر منتشر نشده‌ای ...
Media Removed
​​​​​​​​​​​ ️ ١٩ سال از پرکشیدن کاپیتان محبوب تیم ملی ایران و قوی سپید خزری گذشت. تصویر منتشر نشده‌ای از زنده‌یاد سیروس قایقران در بازیهای آسیایی ١٩٨٦ سئول؛ دست روی زانوی یعقوب نجفی جویباری (نقره کشتی آزاد) ایستاده از راست: حسین مسگرساروی، عسگری محمدیان (طلا - کشتی آزاد) فرشاد پیوس، محمد ... ​​​​​​​​​​​🔲 ♥️ ١٩ سال از پرکشیدن کاپیتان محبوب تیم ملی ایران و قوی سپید خزری گذشت.
تصویر منتشر نشده‌ای از زنده‌یاد سیروس قایقران در بازیهای آسیایی ١٩٨٦ سئول؛ دست روی زانوی یعقوب نجفی جویباری (نقره کشتی آزاد)
ایستاده از راست: حسین مسگرساروی، عسگری محمدیان (طلا - کشتی آزاد) فرشاد پیوس، محمد پنجعلی، ضیا عربشاهی، مرتضی یکه و مجید نامجومطلق.
Read more
. استوری آقای سال افزون، احتمالا در صربستان<span class="emoji emoji1f44d"></span>. . <span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji3030"></span> @saeedmaroof4444 #saeedmaroof . <span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji3030"></span> ...
Media Removed
. استوری آقای سال افزون، احتمالا در صربستان. . @saeedmaroof4444 #saeedmaroof . . #Maroof #Marouf #saeedmarouf #setter #iranvolleyball #میر_سعید_معروف #کاپیتان #معروف #سعید_معروف #والیبال #ایران .
استوری آقای سال افزون، احتمالا در صربستان👍.
.
〰〰〰
@saeedmaroof4444
#saeedmaroof .
〰〰〰 .
#Maroof #Marouf #saeedmarouf #setter #iranvolleyball
#میر_سعید_معروف #کاپیتان #معروف #سعید_معروف #والیبال #ایران
شکست سنگین تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد تا النعیمه، اسطوره و کاپیتان سابق تیم فوتبال الهلال به نوعی ...
Media Removed
شکست سنگین تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد تا النعیمه، اسطوره و کاپیتان سابق تیم فوتبال الهلال به نوعی علی دایی را به تمسخر گیرد و بنویسد: "آقای دایی بعد از این چهار گل به چند سال زمان نیاز داری تا بیدار شوی. هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی تو را شکست دادیم. الان می‌دانی که رئیس قاره کیست". . . . . واکنش ... شکست سنگین تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد تا النعیمه، اسطوره و کاپیتان سابق تیم فوتبال الهلال به نوعی علی دایی را به تمسخر گیرد و بنویسد: "آقای دایی بعد از این چهار گل به چند سال زمان نیاز داری تا بیدار شوی. هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی تو را شکست دادیم. الان می‌دانی که رئیس قاره کیست".
.
.
.
.

واکنش علی دایی اما بسیار جالب بود. او با انتشار ویدئویی از گل های خود به تیم ملی عربستان در اینستاگرام پاسخ محکمی به این شیخ عرب نشین داد
.
.
.
.
پ ن: مرتیکه ی سوسمارخور اون روزی که عربستان زنگ تفریح ایران بود تو چه غلطی میکردی؟؟ .
.

پ ن:همون بهتر که دایی غیرمستقیم جوابشو داد و مصاحبه نکرد... لوس میشدن اونوقت...
.
.
. ⚘❤تیشرت پرسپولیس با طرح دلخواه
برای خرید به وب سایت که در بیو گذاشته شده بروید و وارد دسته بندی محصولات آماده شوید.⚘❤@Editionfa.ir
.
.

#النعیمه
#دایی
#علی_دایی
#عربستان
#ایران
#برانکو
#هر_چی_برانکو_بگه
#روزای_خوب_دوباره_بر_میگرده
#برانکو_ایوانکویچ
#عربستان_یادت_نره_ایران_سرورته
#منتظر_بازی_برگشت_با_الهلال_باشید
#perspolis
#بازی_برگشت_برمیگردیم
#پرسپولیس_قهرمان
#آبروی_فوتبال_ایران
#آبروی_فوتبال_ایرانیم
#پرسپولیس_آبروی_فوتبال_ایران
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#آسیا
#پرسپولیس
#الهلال_عربستان
#الهلال
#پرسپولیسی #پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#ارتش_سرخ
#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#فوتبال
Read more
فوتبالفارسی گفته می‌شود اگر با یک دشمن زیاد بجنگی شبیه به او می‌شوی. حکایت این روزهای برانکو که ...
Media Removed
فوتبالفارسی گفته می‌شود اگر با یک دشمن زیاد بجنگی شبیه به او می‌شوی. حکایت این روزهای برانکو که جملاتش در واکنش به مصاحبه غیرحرفه‌ای کیروش، آغشته به لحنی است که آن را از کیروش سراغ داشتیم. برانکویی که تا قبل از این در جدالش با کیروش، به شخصیت رقیبش طعنه نمی‌زد اخیرا همانند کیروش سطح دعوا را به امور ... فوتبالفارسی

گفته می‌شود اگر با یک دشمن زیاد بجنگی شبیه به او می‌شوی. حکایت این روزهای برانکو که جملاتش در واکنش به مصاحبه غیرحرفه‌ای کیروش، آغشته به لحنی است که آن را از کیروش سراغ داشتیم. برانکویی که تا قبل از این در جدالش با کیروش، به شخصیت رقیبش طعنه نمی‌زد اخیرا همانند کیروش سطح دعوا را به امور شخصی رسانده است. جملاتی مثل اینکه او از کشوری می‌آید با تربیت متفاوت و اشاره‌اش به پرتغالی بودن کیروش و همچنین طعنه زدنش به اینکه کیروش تا به حالا هیچ قهرمانی نداشته است، شبیه آن چیزی است که از ادبیات کیروش سراغ داشتیم نه برانکو.

کیروش عاشق جدل است و حالا همزمان با بازیکنان پرتغال و برانکو در حال رد و بدل کردن پیام‌های خصمانه است. صحبت‌های او راجع به برانکو آن هم در حالی که سرمربی قرمزها در دو سال اخیر و پس از آن اردوی بحث‌برانگیز دوبی، حداقل آشکارا از اردوهای تیم ملی انتقاد نکرده و هر بار بازیکنانش را در اختیار تیم ملی قرار داده، نشان از آن دارد که هدف کیروش چیزی فراتر از بیان دلخوری‌هایش از سرمربی قرمزهاست بلکه قصد دارد برانکو را همچون منتقدان قبلی اش در فدراسیون از میدان به در کند. اما سیدجلال حسینی در مصاحبه اخیرش با خبرگزاری فارس از تلاش‌های این روزهای برخی برای ضربه زدن به پرسپولیس در آینده گفت و چه کسی است که شک داشته باشد این تلاش‌ها رجوع به اظهارات کیروش در مورد برانکو دارد؟ سیدجلال حتی تهدید به افشاگری در این مورد نیز کرده است و کیروش خوب می.داند وارد شدن کاپیتان قرمزها به این جدال به هیچ وجه به نفعش نخواهد بود.

دعوای کیروش و برانکو که این بار کیروش از روسیه آن را کلید زد، تنها یک دعوای شخصی بین این دو نیست. هر دو مربی حامیان رسانه‌ای خاص خود را دارند و البته حامیانی در فدراسیون و ساختار آن. هر دو هم ادعا دارند چهار سال سکوت کرده‌اند و مشخص شد اسم دعواهای گذشته سکوت بوده است!! اما هر چه که هست به نظر می‌رسد فوتبال ایران کشش دو مربی حاشیه‌ساز را ندارد. یکی کیروشی که نافش را با بیانیه و جدل بریده‌اند و حامیانی قدرتمند در رسانه‌ها دارد و دیگری برانکویی که عصبی‌تر از قبل دیگر قصد سکوت ندارد.
Read more
. دو مغز متفکر والیبال و فوتبال ساکن در خاورمیانه شباهت های فوق العاده ای با یکدیگر دارند. . - شبیه ...
Media Removed
. دو مغز متفکر والیبال و فوتبال ساکن در خاورمیانه شباهت های فوق العاده ای با یکدیگر دارند. . - شبیه ترین فرد به سعید معروف، شاید در این روزها ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا و حال حاضر السد قطر باشد. چهره ای محبوب در ورزشگاه های ایران که در سه حضور قبلی خود در فوتبال ایران بارها از سوی هواداران ... .
دو مغز متفکر والیبال و فوتبال ساکن در خاورمیانه شباهت های فوق العاده ای با یکدیگر دارند.
.
- شبیه ترین فرد به سعید معروف، شاید در این روزها ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا و حال حاضر السد قطر باشد. چهره ای محبوب در ورزشگاه های ایران که در سه حضور قبلی خود در فوتبال ایران بارها از سوی هواداران ایرانی مورد تشویق قرار گرفته است.
.
- مانند سعید معروف که از ستاره های رشته ی ورزشی خود قامت و فیزیک کوچک تری دارد، اما با استفاده از هوش سرشارش، همچنان به درخشیدن ادامه می دهد و ضمن بستن بازوبند کاپیتانی، نفر اول تیم خود محسوب می شود.
.
- هر دو چهره به اندازه ای تاثیر گذار و موثر هستند که مهار آن ها کلید اصلی موفقیت تیم های حریف است و البته به دلیل هوش سرشار، کنترل این دو بازیکن در زمین مسابقه تقریبا در شرایط عادی غیر ممکن است!
.
- برای به یاد آوردن صحنه های کلیدی این دو بازیکن نیازی به حافظه قوی نداریم و آخرین نمایش های هر دو بازیکن مملو از صحنه هایی است که هوش فوق العاده هر دو نفر را ثابت می کند.
.
- دفاع یک نفره ی معروف و پاس تک دست او در دیدار با قطر در امتیاز ۲۴ که اجازه نداد بازی ایران برابر قطر گره بخورد یا جای خالی فوق العاده ی او در امتیازات پایانی دیدار با کره جنوبی که تیم حریف را مبهوت کرد، لحظات ماندگار دو نمایش آخر نابغه ی والیبال ایران است.
.
- صحنه هایی که ژاوی نیز مشابه آن را با پاس پشت پای خود در نیمه ی اول برابر استقلال و پاس گل دوم السد در نیمه ی دوم دیدار با استقلال رقم زد.
.
- استقلال و پرسپولیس در دو تقابل قبلی خود با السد، توانستند با بازی فیزیکی و عصبی کردن ژاوی این بازیکن را تا اندازه ی زیادی از مسیر بازی خارج کنند.
.
- شبیه به این نقشه را بارها بازیکنان تیم های مختلف، مانند کورک در تیم ملی لهستان یا زایتسف در تیم ملی ایتالیا، با عصبی کردن معروف انجام داده اند تا با از کار انداختن مغز تیم ایران به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنند.
.
- ژاوی هر چند این روزها در سال های پایانی فعالیت خود در قطر دور از فضای رقابتی به درخشیدن ادامه می دهد، اما معروف به تازگی قصد عزیمت به ایتالیا کرده و فصل آینده در لیگ ایتالیا به میدان خواهد رفت تا دوباره در سطح بالای این کشور خود را برای ادامه ی فعالیت حرفه ای، آماده کند.
.
- کاپیتان معروف، چند روز دیگر باید تیمش را در دیدارهای جهانی رهبری کند و با توجه به فرم خوب خود و البته اسکلت جدید تیم ملی، امید زیادی به درخشش در این رقابت ها دارد.
.
منبع: ورزش سه
.
.
.
۹۶.۰۶.۱۵
Read more
. . حرف های کاپیتان و سرمربی تیم پس از آخرین بازی ایران در لیگ ملت... . <span class="emoji emoji1f534"></span>ادامه حرف های ایگور کولاکوویچ ...
Media Removed
. . حرف های کاپیتان و سرمربی تیم پس از آخرین بازی ایران در لیگ ملت... . ادامه حرف های ایگور کولاکوویچ سرمربی ایران: ■خوشحال کننده است که تیمی آخرین بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و به این دلیل من راضی هستم. ●می خواهم از #فرهادقائمی نام ببرم زیرا نشان داده است که بازیکنی در سطح ملی و همیشه ... .
.
حرف های کاپیتان و سرمربی تیم پس از آخرین بازی ایران در لیگ ملت...
.
🔴ادامه حرف های ایگور کولاکوویچ سرمربی ایران:
■خوشحال کننده است که تیمی آخرین بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و به این دلیل من راضی هستم.
●می خواهم از #فرهادقائمی نام ببرم زیرا نشان داده است که بازیکنی در سطح ملی و همیشه آماده است. قائمی کمک زیادی به تیم می کند و دوست دارم نام او در خبرهای شما درج شود.
■وی در پاسخ به این سوال که هدف شما در لیگ ملت های والیبال چه بود؟ گفت: آسان نیست به این سوال پاسخ بدهم. دفعه قبل در پاسخ به چنین سوالی گفته بودم که تلاش ما این است که در تمام بازی ها به پیروزی برسیم اما با مصدومیت هایی روبرو شدیم که کار را برای ما سخت کرد. پس از این مصدومیت ها سعی کردیم کیفیت بازی خود را بالا ببریم و تا حدودی هم موفق بودیم. ما همیشه اهداف بالایی در نظر می گیریم زیرا اگر اینگونه نباشد نمی توانیم به موفقیت برسیم.
●سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که آیا والیبال ایران در آینده جایگزینی برای #سعیدمعروف دارد؟ گفت: نمی‌دانم چرا بسیاری از ایرانی ها دوست دارند معروف زودتر از تیم ملی کنار برود. معروف خیلی خوب بازی می کند و در مسابقه امروز هم دیدید چه تفاوتی بین دو تیم ایجاد کرد.
■وی ادامه داد: اگر روزی معروف از تیم ملی برود محمدطاهر وادی، فرهاد سال افزون، جواد کریمی و امیر فلاحت خواهند توانست جای او را پر کنند اما معروف از نظر تکنیک و شخصیت بی همتا و یکی از بهترین پاسورهای جهان است.
●کولاکوویچ گفت: به فکر مقایسه معروف با دیگر پاسورها نباشید زیرا هر بازیکنی ویژگی های خود را دارد. امیدوارم دیگر با این سوال روبرو نشوم که معروف چه زمانی از تیم ملی کنار می رود.
■وی در پاسخ به این سوال که آیا در رقابت های قهرمانی جهان که شهریور امسال برگزار می شود بازهم از بازیکنان جوان استفاده می کنید یا بیشتر به باتجربه ها میدان می دهید؟ گفت: در لیگ ملت های والیبال نام 21 بازیکن را معرفی کردیم، شاید همین ترکیب را برای قهرمانی جهان هم معرفی کنیم. هر کسی که بتواند به تیم ملی کمک کند به تیم دعوت خواهد شد.
.
@igorkolakovic
@saeedmaroof4444
.
#voolleyball #iranvolleyball #vnl #volleyballiran #fivb
Read more
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در ...
Media Removed
نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان) در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم: قسمت ... نگاهی به تیم های حاضر در فصل ۹۷-۹۸ ( قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان)

در این بین بعضی از تیم ها تمرینات خود را با بازيكنان و کادر فنی خود آغاز نموده و بعضی از تیم ها هنوز کادر فنی خود را نشناخته اند!  به این بهانه نگاهی به کادر فنی ۱۶ تیم لیگ برتر در فصل جاری می اندازیم:

قسمت دوم - پرسپولیس تهران، سایپا، پیکان تهران و صنعت نفت آبادان *پرسپولیس تهران: برانکو ایوانکوویچ سرمربی ۶۴ ساله کروات برای چهارمین فصل متوالی هدایت این تیم را به عهده دارد. وی که سابقه سرمربی گری در تیم ملی ایران و باشگاه هایی نظیر دینامو زاگرب، الاتفاق عربستان و الوحده امارات را دارد در دو فصل اخیر تیمش را قهرمان قاطع ایران کرد و این اتفاق پس از ۹ سال عدم قهرمانی پرسپولیس در لیگ باعث محبوبیت وی نزد هواداران شد. البته به علت محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، این تیم نتوانسته بازیکن جدیدی جذب کند.
از رکوردهای برانکو می توان قرار گرفتن ایران در رده ی پانزدهم رنکینگ فیفا در سال ۲۰۰۵ اشاره کرد. * سایپا: علی دایی سرمربی ۴۹ ساله، بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی و آقای گل تیم های ملی جهان و بازيكن سال آسیا در سال ۱۹۹۹، برای دومین فصل متوالی هدایت نارنجی پوشان پایتخت را عهده دار است. وی سال گذشته با کسب رتبه چهارم موفق به کسب سهمیه آسیایی شد. علی دایی از سال ۱۳۸۵ و زمانی که بازیکن بود سرمربی گری را آغاز کرد و موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر شد. وی سپس به عنوان سرمربی تیم ملی رسید که علی رغم قهرمانی در جام ملت های غرب آسیا، با عدم صعود به جام جهانی برکنار شد. سپس به مدت ۲ سال هدایت تیم پرسپولیس را به عهده گرفت و موفق شد در هر ۲ سال قهرمان جام حذفی شود. پس از آن ۲ سال هدایت راه آهن را به عهده گرفت و سپس به پرسپولیس بازگشت و این تیم را نایب قهرمان لیگ برتر کرد. سپس یک فصل در صبای قم و یک سال در نفت تهران مربیگری کرد و با نفت قهرمان جام حذفی شد. * پیکان تهران: مجید جلالی دبیر کل کانون مربيان فوتبال ایران مانند فصل گذشته هدایت این تیم را بر عهده دارد. این سرمربی ۶۱ ساله هدایت تیم های فراوانی را عهده دار بوده است. وی سه سال سرمربی هما، دو سال پیام مشهد، سه سال تیم ملی ارتش ایران، یک فصل سرمربی پاس که موفق به قهرمانی در لیگ برتر شد، یک فصل صباباتری که موفق به قهرمانی در جام حذفی شد و تیم های دیگری نظیر شهید قندی یزد، استقلال اهواز، فولاد،  تراکتورسازی و سایپا را عهده دار بود. آخرین افتخار و مقام وی در سال ۱۳۸۴ به همراه صباباتری بوده است.
Read more
. - با وجود جوان گرایی در اکثر پست های تیم ملی توسط کولاکوویچ، ترکیب ثابت این تیم هم چنان یک پای ثابت دارد؛ سعید معروف. . - کاپیتان تیم ملی والیبال، که با وجود رسیدن به ۳۲ سالگی هم چنان از انگیزه ی بالایی برای بازی های ملی برخوردار است، جدا از مباحث فنی، نقش کلیدی در هماهنگی بازیکنان در زمین دارد. . - ... .
- با وجود جوان گرایی در اکثر پست های تیم ملی توسط کولاکوویچ، ترکیب ثابت این تیم هم چنان یک پای ثابت دارد؛ سعید معروف.
.
- کاپیتان تیم ملی والیبال، که با وجود رسیدن به ۳۲ سالگی هم چنان از انگیزه ی بالایی برای بازی های ملی برخوردار است، جدا از مباحث فنی، نقش کلیدی در هماهنگی بازیکنان در زمین دارد.
.
- سعید معروف که هیچ وقت به تیم ملی پشت نکرده و همواره با انگیزه به کارش در ترکیب ثابت با کمترین حاشیه ادامه داده، نقطه ی اتکای سرمربی در ترکیب تیم ملی به حساب می آید.
.
- در واقع اگر او به عنوان کاپیتان در زمین حضور نداشت، قطعا نقشه جوانگرایی کولاکوویچ در لیگ ملت های ۲۰۱۸ به این خوبی پیش نمی رفت.
.
- خود آقای سرمربی هم بارها سعید معروف را به خاطر عملکردش در زمین و روحیه دادن به جوان ها ستوده است.
.
- حالا که چند روزی از پایان لیگ ملت ها می گذرد، کافی است فیلم بازی های ایران را مرور کنید.
.
- بازیکنان جوانی مثل شریفی، کاظمی، توخته و یلی، که کمتر از ۲۰ سال سن دارند، برای اولین بار لیگ ملت ها را در بالاترین سطح والیبال جهان تجربه می کردند.
.
- جدا از اعتماد کولاکوویچ به این بازیکنان که با هدر دادن یک سرویس و بیرون زدن یک اسپک از بین نمی رفت، نقش سعید معروف هم در این میان کلیدی بود.
.
- کاپیتان با تجربه در نقش پاسور با اعتماد به این جوان ها در لحظات حساس اعتماد به نفس آن ها را به شکل ویژه ای بالا برد.
.
- حالا چند تن از این بازیکنان، که باید در ترکیب تیم ملی جوانان به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام شوند، برای خودشان آوازه ی جهانی پیدا کرده اند و شاید بخش عمده ای از آن را مدیون سعید معروف باشند.
.
- اختلاف سنی سعید معروف با برخی از این بازیکنان شاید نزدیک به ۱۵ سال بود؛ اما رابطه ی نزدیکی که کاپیتان با این جوان ها برقرار کرده بود، به هیچ وجه چنین تفاوتی را نشان نمی داد.
.
- کولاکوویچ اگر یک «معروف» نداشت، شاید به این خوبی نمی توانست نقشه خود را در سال ۲۰۱۸ پیش ببرد.
.
⏹آرام کردن بازیکنان در زمین و بر عهده گرفتنِ مسئولیتِ از دست رفتن برخی از امتیازات، برای نیفتادن فشار روانی روی این جوان ها، لطف بزرگی بود که کاپیتان معروف به جوان ها کرد.
.
- قطعا رابطه ی بیرون از زمین سعید معروف با بازیکنان با تجربه صمیمی تر است؛ اما او اجازه نداد این موضوع روی عملکردش در زمین تاثیرگذار باشد.
.
- باید دید که در بازی های آسیایی و مسابقات جهانیِ پیش رو، سعید معروف چه درس های دیگری به این جوان ها می دهد.
.
منبع: ورزش سه
.
.
.
۹۷.۰۴.۱۶
Read more
اجازه نمی‌دهیم کی‌روش به تیم دیگری برود مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار ...
Media Removed
اجازه نمی‌دهیم کی‌روش به تیم دیگری برود مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ازبکستان گفت: ایران در سالهای اخیر بهترین تیم آسیا در رده بندی بوده است. باید همیشه تلاش کنیم تا نشان دهیم این اتفاق شانسی نبوده است. در هر دیدار از جمله دیدار دوستانه برابر ازبکستان باید ... اجازه نمی‌دهیم کی‌روش به تیم دیگری برود

مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ازبکستان گفت:
ایران در سالهای اخیر بهترین تیم آسیا در رده بندی بوده است. باید همیشه تلاش کنیم تا نشان دهیم این اتفاق شانسی نبوده است. در هر دیدار از جمله دیدار دوستانه برابر ازبکستان باید تلاش کنیم تا برنده از زمین خارج شویم
از زمانی که کی روش به تیم ملی ایران آمد، تیم ملی ایران پیشرفت محسوسی داشت و جایگاه خوبی نیز در دنیا به دست آوردیم. به همین خاطر است که او ۷ سال است در ایران کار می کند. ما از کارهایی که او برای فوتبال ما انجام داده است سپاس گزار هستیم و اجازه نمی دهیم او به تیم دیگری برود
#روزنامه_خبرورزشی #خبرورزشی_آنلاین #استقلال
#khabarvarzeshi #esteghlal
Read more
جمشیدیان: دربی اصفهان زیباترین دربی ایران است کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به اینکه ...
Media Removed
جمشیدیان: دربی اصفهان زیباترین دربی ایران است کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به اینکه دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستند دیدار سپاهان و ذوب آهن زیباترین دربی ایران می شود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، احمد جمشیدیان در گفتگو با خبرنگار ایمنا، در مورد شهرآورد اصفهان، گفت: ... جمشیدیان: دربی اصفهان زیباترین دربی ایران است

کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به اینکه دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستند دیدار سپاهان و ذوب آهن زیباترین دربی ایران می شود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد، احمد جمشیدیان در گفتگو با خبرنگار ایمنا، در مورد شهرآورد اصفهان، گفت: جدای از جذابیت دربی، هر دو تیم در این فصل کیفیت خوبی را در این بازی ها داشتند و می توانستند امتیازات بیشتری کسب کنند، به نظر من دربی این فصل اصفهان می تواند یک بازی جذاب و دیدنی باشد.
وی افزود: دربی اصفهان هم حساسیت های خود را دارد، اما با توجه به اینکه دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستند دیدار سپاهان و ذوب آهن زیباترین دربی ایران می شود. ضمن اینکه قلعه نویی به خوبی با ساختار سپاهان آشنایی دارد و به راحتی می تواند تفکرات خود را در این تیم پیاده کند. 
بازیکن اسبق تیم فوتبال سپاهان در مورد جذاب ترین شهرآوردی که خودش در آن بازی کرده است، اظهار کرد: در سال ۹۱ یا ۹۲، با مربیگری کرانچار، بازی با نتیجه چهار بر ۳ به پایان رسید که یک بازی پرگل و جذاب بود، ما پس از این که ۳ بر ۱ پیش افتادیم، بازی ۳ بر سه مساوی شد اما با گل دقایق پایانی محرم نویدکیا از روی نقطه پنالتی توانستیم با ده نفر حریف را ۴ بر سه شکست دهیم.
جمشیدیان ادامه داد: حُسن دربی اصفهان این است که آرام تر از سایر شهرآوردها است، هواداران با احترام و به خوبی برخورد می کنند و مشکلاتی را برای سایرین، رقم نمی زنند. فکر می کنم که این مثبت ترین نکته دربی اصفهان است.
وی در خصوص رابطه خود با بازیکنان ذوب آهن، تصریح کرد: با بازیکنان قدیمی و هم دوره ای خودم در ذوب آهن، در ارتباط هستم اما بهترین دوستی که در تیم ذوب آهن داشتم مرتضی تبریزی بود که به استقلال پیوست و امیدوارم در این تیم نیز موفق باشد.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان در مورد شرایط سپاهان در این فصل، خاطرنشان کرد: در این چند فصلی که از سپاهان دور بوده ام، همیشه مثل یک هوادار این تیم را دنبال می کنم. سپاهان در این فصل، تیم خوبی را شکل داده است و ترکیب جوانان و بازیکنان با تجربه در این تیم می تواند برای آن ها عامل موفقیت باشد. برای مثال مهرداد محمدی که در دو فصل اخیر، انتظارات را برآورده نکرد در این فصل، توانسته کیفیت خوبی ارائه دهد.
جمشیدیان تاکید کرد: فکر می کنم که دو تیم اصفهانی، به همراه دو تیم تهرانی، مربع قهرمانی لیگ هستند، لیگ امسال، جذاب تر و پویا تر از سال های اخیر خواهد بود و...
Read more
. کاپیتان همیشه محبوب و هواداران صربستانی<span class="emoji emoji1f44c"></span>. . <span class="emoji emoji23ea"></span>: تیم ملی والیبال ایران عصر امروز (دوشنبه) آخرین ...
Media Removed
. کاپیتان همیشه محبوب و هواداران صربستانی. . : تیم ملی والیبال ایران عصر امروز (دوشنبه) آخرین تمرین توپی خود در صربستان را در شهر بلگراد انجام داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال 2018 مردان از چهارم خردادماه شروع می شود و تا سوم تیرماه در20 ... .
کاپیتان همیشه محبوب و هواداران صربستانی👌.
.
⏪: تیم ملی والیبال ایران عصر امروز (دوشنبه) آخرین تمرین توپی خود در صربستان را در شهر بلگراد انجام داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال 2018 مردان از چهارم خردادماه شروع می شود و تا سوم تیرماه در20  گروه پیگیری خواهد شد.

کاروان تیم ملی والیبال ایران ساعت 17 فردا (سه شنبه) یکم خردادماه بلگراد را به مقصد پاریس ترک خواهد کرد.

تیم ملی والیبال ایران در هفته های اول تا چهارم لیگ ملت های والیبال در کشورهای فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا به میدان می رود و در هفته پنجم در تهران میزبان تیم های کره جنوبی، بلغارستان و آلمان خواهد بود.
.
.
〰〰〰
@saeedmaroof4444
#saeedmaroof .
〰〰〰 .
#Maroof #Marouf #saeedmarouf #setter #iranvolleyball
#میر_سعید_معروف #کاپیتان #معروف #سعید_معروف #والیبال #ایران
Read more
...فوتبال فردا تو #استادیوم_شهر_کازان مقابل بهترین تیم یک دهه اخیر #فوتبال_جهان قرار خواهیم ...
Media Removed
...فوتبال فردا تو #استادیوم_شهر_کازان مقابل بهترین تیم یک دهه اخیر #فوتبال_جهان قرار خواهیم گرفت.تیمی که با تیکی تاکای معروف خود هواداران زیادی در سرتاسر دنیا پیدا کرده است.تیمی که #سرجیو_راموس افسانه ای کاپیتان آن است.تیمی که #داوید_ده_خیا را درون دروازه خود می بیند. تیمی که #بوسکتس #داوید_سیلوا #ایسکو ... ...فوتبال

فردا تو #استادیوم_شهر_کازان مقابل بهترین تیم یک دهه اخیر #فوتبال_جهان قرار خواهیم گرفت.تیمی که با تیکی تاکای معروف خود هواداران زیادی در سرتاسر دنیا پیدا کرده است.تیمی که #سرجیو_راموس افسانه ای کاپیتان آن است.تیمی که #داوید_ده_خیا را درون دروازه خود می بیند. تیمی که #بوسکتس #داوید_سیلوا #ایسکو و #آندره_اینیستا هافبک های آن هستند.تیمی که اسطوره های دو باشگاه بزرگ و پرطرفدار #رئال_مادرید و #بارسلونا در آن بازی می کنند.آری، اکنون اسطوره های اکثر علاقه‌مندان به فوتبال ایران مقابل تیم ملی کشورشان قرار گرفته و در لباس دشمن به جنگ مان می آیند.حال طرفداران دو تیم رئال مادرید و بارسلونا حس عجیبی دارند،حسی که طرفداران #لئو_مسی در جام جهانی گذشته داشتند، حسی که طرفداران #کریس_رونالدو در بازی بعدی مقابل #پرتغال آن را تجربه می کنند.حسی عجیب که شما را در برزخ قرار میدهد.مگر می شود رونالدو،مسی،راموس و اینیستا را به چشم دشمن نگاه کرد؟!حال در بازی مقابل اسپانیا دیگر بحث هواداری و نفرت رقیب در میان نیست،تیمی ملی اسپانیا ترکیبی از بازیکنان دو تیم رئال مادرید و بارسلونا است و با بازی مقابل #آرژانتین و پرتغال فرق میکند.آنچه مشخص است باید جدای از هر نتیجه ای از لحظه به لحظه این بازی لذت ببریم چون مقابل تیمی چون #اسپانیا قرار گرفته و شاید تا سال ها چنین بازی را تجربه نکنیم.این بازی از آن بازی های خاطره انگیزی می شود که در سال های آینده برای نسل بعدی از خاطرات آن صحبت کرده و به آنها می گوییم روزی مقابل #ستاره_های_تاریخ_فوتبال قرار گرفتیم.بازی مقابل تیم اسپانیا در کنار بازی مقابل تیم های آرژانتین و پرتغال تا دنیا دنیاست در تاریخ فوتبال ایران ثبت خواهد شد.مگر می شود نبرد تن به تن با کریس رونالدو،آندره اینیستا،سرجیو راموس و لئو مسی را فراموش کنیم؟انگاری باید با این نسل به جام‌جهانی می رفتیم تا تاریخ خود را بسازیم،حال تاریخ فوتبال ایران حرف های زیادی برای گفتن دارد.از امروز میتوانیم با غرور و افتخار برای نسل های آینده از چنین روزهایی صحبت کنیم،روزهایی که بیشتر به رویا شباهت دارد،انگاری همه خواب هستیم و در آسمان ها سیر می کنیم.اکنون جنگ بزرگ دیگری در پیش داریم و خوب می دانیم سربازان وطن مقابل این تیم بزرگ آبروداری می کنند چرا که به غیرت آنها ایمان داریم
پ.ن نظر شما درباره بازی فردا چیه؟

#فوتبال_با_فواد #جام_جهانی_2018 #نشر_مطلب_با_ذکر_منبع #ایران_اسپانیا #ورزشگاه_کازان
Read more
گلایه های کاپیتان تیم ملی کاراته در مقابل وزیر ورزش . به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در جریان دیدار ...
Media Removed
گلایه های کاپیتان تیم ملی کاراته در مقابل وزیر ورزش . به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در جریان دیدار وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی کاراته، ذبیح الله پورشیب سرگروه این تیم به نمایندگی از اعضای تیم ملی ضمن بیان مطلب فوق خطاب به وزیر ورزش گفت: خیلی خوشحالم که در یک سال گذشته این دومین ... گلایه های کاپیتان تیم ملی کاراته
در مقابل وزیر ورزش
.
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در جریان دیدار وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی کاراته، ذبیح الله پورشیب سرگروه این تیم به نمایندگی از اعضای تیم ملی ضمن بیان مطلب فوق خطاب به وزیر ورزش گفت: خیلی خوشحالم که در یک سال گذشته این دومین باری است که در اردوی تیم ملی حاضر می شوید. از کاراته انتظار کسب موفقیت در مسابقات مختلف را دارند ولی برابر با این انتظار حمایت نمی شویم.
.
وی ادامه داد؛ مسابقات سختی در سال جدید پیش رو داریم، از قهرمانی آسیا تا بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان که در مسیر کسب سهمیه المپیک خیلی اهمیت دارد. مسابقات مهمی را به دلیل کمبود منابع در فدراسیون از دست دادیم. همین از دست دادن مسابقات باعث شد تا رنکنیگ ما در فدراسیون جهانی افت کند. همه این کاراته کاها رنکینگ زیر ۱۵ را داشتند، ولی الان چند پله ای پائین آمده اند. مسئولان فدراسیون خیلی تلاش می کنند ولی ما انتظار داریم در موضوع تخصیص منابع همانند یک رشته المپیکی به آن توجه شود.
.
پورشیب افزود: تا زمانی که کاراته المپیکی نبود بخصوص در بحث جوایز مورد بی مهری قرار می گرفت. کاراته دو دوره متوالی قهرمان جهان شده، کدام رشته ورزشی در ایران چنین شرایطی دارد. ولی امکانات آن زیر صفر است. چرا باید از شش تورنمنت مهم، چهار تورنمنت را از دست بدهد. آیا شما وضعیت خوابگاه ما را دیده‌اید؟
.
این عضو تیم ملی ادامه داد: ۱۲ سال عضو تیم ملی هستم و در همه رده‌های سنی مدال جهانی و آسیایی کسب کرده‌ام، قراداد من درلیگ ۳۰ میلیون است، آیا این برای تامین یکسال یک قهرمان کافی است. صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ما را نیز مانند همه مردم ایران خوشحال کرد. ولی چرا آنطور که از فوتبال حمایت می شود به کاراته و سایر رشته های موفق توجه نمی شود.
.
پورشیب با تقدیر از شهرام هروی سرمربی تیم ملی افزود: وی مثل برادر کنار اعضای تیم ملی است و بارها از جیب برای ملی پوشان هزینه کرده، ما در ورودگیمز ۵ فینالیست داشتیم چرا مدالهای آن در تخصیص جوایز محاسبه نمی شود.
.
سرگروه تیم ملی در پایان گفت: صحبت های من درد تمام اعضای تیم ملی بود و توقع داریم مورد توجه شما قرار بگیرد.
.
#کاراته #رزم_آور #رزم_آورخبر #کاراته_دو #وزارت_ورزش #گلایه #razmavar #karate
Read more
مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۹؛ بازگشت باشکوه ایران به جدول سجاد بیات ۳ اسفند ۱۳۹۶ تیم ملی بسکتبال ایران در سومین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۹ چین پیروز شد. منطقه رنگی – تیم ایران در اولین دیدار پنجره دوم این رقابت های در شهر آستانه و در یک بازی کاملا برتر ۷۵ – ۵۴ میزبان خود قزاقستان را شکست داد. ... مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۹؛ بازگشت باشکوه ایران به جدول

سجاد بیات ۳ اسفند ۱۳۹۶
تیم ملی بسکتبال ایران در سومین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۹ چین پیروز شد.

منطقه رنگی – تیم ایران در اولین دیدار پنجره دوم این رقابت های در شهر آستانه و در یک بازی کاملا برتر ۷۵ – ۵۴ میزبان خود قزاقستان را شکست داد. نکته عجیب اینکه از این دیدار آماری روی خروجی سایت رسمی مسابقات قرار نگرفت. صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران که بعد از دو سال و ۴ ماه و ۲۲ روز دوباره برای تیم ملی بازی کرد با ۲۱ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران در این مسابقه بود. حامد حدادی با ۲۰، سجاد مشایخی با ۱۲ و ارسلان کاظمی با ۱۰ امتیاز دیگر بازیکن های تیم ملی ایران بودند که در این بازی امتیاز دو رقمی کسب کردند.

مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در این بازی از همه نفرات خود به جز اوشین ساهاکیان استفاده کرد.

تیم ایران با این پیروزی صاحب دو پیروزی و یک شکست شد. در این گروه قزاقستان هم دو پیروزی و یک شکست دارد. عراق با یک برد و یک شکست و قطر با یک شکست و بدون برد تیمهای دیگر این گروه هستند.

تیم ایران در بازی دوم پنجره دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال روز یکشنبه (۶ اسفند) در سالن بسکتبال آزادی میزبان عراق خواهد بود. ورود بانوان به سالن برای تماشای این دیدار آزاد است.
Read more
غلامی : به احترام هواداران و قلعه نویی به باشگاه رفتم مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: ارزش باشگاه سپاهان ...
Media Removed
غلامی : به احترام هواداران و قلعه نویی به باشگاه رفتم مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: ارزش باشگاه سپاهان بسیار بالاست و با این حال شان من هم باید حفظ شود زیرا مشکلات و سختی‌های زیادی در سال‌های گذشته پشت سر گذاشتم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، عارف غلامی در گفتگو با ایمنا، درباره وضعیت تمدید قراردادش ... غلامی : به احترام هواداران و قلعه نویی به باشگاه رفتم

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: ارزش باشگاه سپاهان بسیار بالاست و با این حال شان من هم باید حفظ شود زیرا مشکلات و سختی‌های زیادی در سال‌های گذشته پشت سر گذاشتم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، عارف غلامی در گفتگو با ایمنا، درباره وضعیت تمدید قراردادش با باشگاه سپاهان اظهار کرد: از اردوی تیم ملی امید مرخصی گرفتم و به احترام هواداران و آقای قلعه نویی به باشگاه سپاهان رفتم تا مذاکراتی با آقای تابش داشته باشم و امیدوارم در روز های آینده به نتیجه برسیم.
وی ادامه داد: متاسفانه باشگاه سپاهان برای بازیکنان آکادمی خود کمتر از بازیکنان سایر باشگاه‌ها ارزش قائل است. من امروز برای سومین بار در باشگاه حضور یافتم و حُسن نیت خودم را نشان دادم.
مدافع تیم ملی امید درباره پیشنهادهای سایر تیم‌ها تصریح کرد: ‎از چهار تیم مختلف پیشنهاد دارم که همه پیشنهادات از لحاظ مالی از سپاهان بیشتر است.
غلامی در واکنش به این موضوع که با کمی تخفیف از جانب او روند تمدید قراردادش تسریع می‌شود، خاطرنشان کرد: ارزش باشگاه سپاهان بسیار بالاست و برای پیراهنی که پوشیده‌ام ارزش زیادی قائل هستم، همواره مدیون سپاهان بودم و خوشحالم که با سپاهان به فوتبال ایران معرفی شدم.
وی افزود: در سال‌های گذشته از مواضع خود کوتاه آمده‌ام و در دوسال گذشته دریافتی من بسیار ناچیز بوده است، با این حال شان من هم باید حفظ شود زیرا مشکلات و سختی‌های زیادی در سال‌های گذشته پشت سر گذاشتم.
عارف غلامی خاطر نشان کرد: فکر نمی‌کنم توقعاتم بالا بوده و تقاضای معقولانه‌ای داشته‌ام که سایر باشگاه‌ها حاضر به پرداخت آن شده اند. باز هم می‌گویم به خاطر هواداران که همیشه با پیام‌های‌شان باعث دلگرمی من بوده‌اند تا به حال صبر کرده‌ام.
کاپیتان تیم ملی امید درباره شرایط این تیم گفت: ‎خداروشکر شرایط خوبی داریم، بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کردیم و امیدوارم با کرانچار بتوانیم به حسرت چهل ساله ایران در رفتن به المپیک پایان دهیم
Read more
کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی ...
Media Removed
کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی من را بسیار ناراحت کرده است. @Sepidrood_fc حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با "ورزش سه" و در خصوص لیست تیم ملی و انتقاداتی که به همراه داشته گفت: انتقادات همیشه وجود ... کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند / به سلیقه کی روش احترام می گذارم ولی عدم حضور سیدجلال در جام جهانی من را بسیار ناراحت کرده است.

@Sepidrood_fc
حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با "ورزش سه" و در خصوص لیست تیم ملی و انتقاداتی که به همراه داشته گفت: انتقادات همیشه وجود داشته و این دوره هم وجود دارد. بازیکنانی که خط خوردند امسال بهترین سال های فوتبالی خود را پشت سر گذاشتند. سیدجلال نیازی به تعریف ندارد. وریا غفوری هم با اینکه در دفاع بود شش هفت گل زد. فکر می کنم بازیکنانی که خط خوردند، اگر به بچه ۶ ساله هم بگویید، باور نمی کند. این دیگر تصمیم مربی است ولی فقط نگران سیدجلال هستم که دلیل خط خوردنش را بدانم و برای سیدجلال خیلی ناراحت شدم. سیدجلال خیلی آماده است. به سیدجلال می گویم که ما حمایتت می کنیم و بداند که کاپیتان تیم بزرگی مثل پرسپولیس است.

کعبی در خصوص اینکه او هم با این شرایط یکی از منتقدان کی روش است، افزود: اصلا دلیلی ندارد از کسی انتقاد کنیم. این تیم برای ایران است. کی روش می رود و این تیم برای چند میلیون ایرانی است. من فقط نگران سیدجلال و بازیکنان دیگر بودم و حرفم را زدم.
مدافع راست تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ در خصوص حذف وریا از لیست تیم ملی و جایگزین هایی که دارد نیز اضافه کرد: من بازی وریا رو دوست دارم و قبلا هم گفتم که توانایی هجومی دارد. به نظرم یکی از بازیکنانی است که می تواند به تیم ملی کمک کند و این را در جام ملت های آسیا در استرالیا هم نشان داد.
کعبی در ادامه با انتقاد از حضور نام اشکان دژاگه در لیست تیم ملی تاکید کرد: اشکان یکی از بازیکنان خیلی خوب است؛ولی چرا کسی در این مورد حرفی نمی زند. چرا کسی نمی تواند بگوید دو سال است که بازی نکرده. من فوتبال اشکان را دوست دارم ولی برایم عجیب است که چرا بعضی ها در تیم خودشان بازی نکرده اند ولی در لیست تیم ملی هستند.

گوش راست سابق پرسپولیس در مورد گروه ایران در جام جهانی توضیح داد: به نظرم گروه خیلی سختی است. کار سختی داریم و مطمئن باشید که نتیجه گرفتن سخت است. بازیکنان خیلی خوبی داریم که در باشگاه های خوبی بازی می کنند. خدا کند در تیم ملی هم خوب بازی کنند. جهانبخش یکی از بازیکنانی است که خیلی خوب است و امیدوارم در تیم ملی هم کمک کند.
کعبی در خصوص شرایط خود در تیم سپیدرود نیز خاطرنشان کرد: فعلا هیچ چیز مشخص نیست. من تا شرایط مهیا نشود نمی توانم با این آقایانی که هستند کار کنم. چون...
ادامه را در كانال ما مطالعه كنيد
@sepidrood_fc
Read more
<span class="emoji emoji25ab"></span> <span class="emoji emoji274c"></span>وقتی سیاست وارد ورزش میشود... . ایگور کولاکوویچ در مورد سیستم برگزاری لیگ ملت‌های والیبال ...
Media Removed
وقتی سیاست وارد ورزش میشود... . ایگور کولاکوویچ در مورد سیستم برگزاری لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است. چگونه ممکن است تیمی مثل ایران در هر هفته یک قاره عوض کند، ولی تیم‌های فرانسه، بلغارستان، صربستان، روسیه، آمریکا و لهستان فقط در یک یا دو قاره ...
❌وقتی سیاست وارد ورزش میشود...
.
ایگور کولاکوویچ در مورد سیستم برگزاری لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است. چگونه ممکن است تیمی مثل ایران در هر هفته یک قاره عوض کند، ولی تیم‌های فرانسه، بلغارستان، صربستان، روسیه، آمریکا و لهستان فقط در یک یا دو قاره جابه‌جا شوند؟! چرا بازیکنان جوان تیم من نتوانستند ویزای آمریکا و یا حتی اتحادیه اروپا را دریافت کنند؟! این ورزش نیست!
.
او همچنین از روند ورود تیم ملی ایران به خاک آمریکا نیز بسیار ابراز گلایه و ناراحتی کرد و گفت: تیم ایران در هنگام ورود به آمریکا مورد بازجویی FBI قرار گرفت! برخی از بازیکنان من مجبور شدند یکی یکی به سؤالات احمقانه مأموران جواب بدهند و مثلاً بگویند که از بین عکس تعدادی از اشخاص، کدام را می‌شناسند. پلیس آمریکا، تیم ما را در اتاق کوچکی در فرودگاه برای مدت سه ساعت نگه داشت در حالی که بازیکنان تیم ملی لهستان در همان لحظه با لبخند و بدون هیچ تشریفاتی فرودگاه را ترک کردند.
.
کولاکوویچ افزود: من خیلی عصبانی هستم، چون تعدادی زیادی مصدوم داریم و این تنها مشکل تیم ایران نیست. ما باید به فکر مسابقات قهرمانی جهان باشیم. من در بازی با آمریکا بسیاری از بازیکنانم مثل موسوی، معنوی‌نژاد، توخته، کاظمی، شریفی، سال‌افزون، غفور و قائمی را در اختیار نداشتم.
@saeedmaroof4444
#saeedmaroof4444
#saeed
#maroof
#4444
#captain
#best_setter_in_the_world
#سلطان❤👑
#اسطوره_تکرارنشدنی_والیبال_ایران❤💪💕
#آقای_خاص_والیبال😎
#بهترین_کاپیتان_دنیا👑
#میرسعید_معروف❤👼
#الماس_والیبال_ایران💎
#جادوگر_والیبال👌🙌
Read more
. تولدت مبارک جامپ مَن <span class="emoji emoji1f499"></span> #HBD Jump Man @ivanramiroc . کوردوبا فوتبال خودش رو از تیم لیون در لیگ ...
Media Removed
. تولدت مبارک جامپ مَن #HBD Jump Man @ivanramiroc . کوردوبا فوتبال خودش رو از تیم لیون در لیگ دسته دو کلمبیا شروع کرد و پس از نمایش خارق العاده ای که در دفاع داشت به سرعت تیمهای بزرگ کشورش خواهان او شدند و سال 1996 به اتلتیکو ناسیونال پیوست. اونجا هم به عملکرد حیرت انگیزش ادامه داد تا این که با رد ... .
تولدت مبارک جامپ مَن 💙
#HBD Jump Man @ivanramiroc
.
کوردوبا فوتبال خودش رو از تیم لیون در لیگ دسته دو کلمبیا شروع کرد و پس از نمایش خارق العاده ای که در دفاع داشت به سرعت تیمهای بزرگ کشورش خواهان او شدند و سال 1996 به اتلتیکو ناسیونال پیوست. اونجا هم به عملکرد حیرت انگیزش ادامه داد تا این که با رد کردن پیشنهاد رئال مادرید، اینتر بود که در نقل و انتقالات زمستانی فصل 1999-2000 موفق شد با مبلع 16 میلیون یورو ایوان کوردوبا رو به فوتبال اروپا معرفی کنه.
.
زوج او در کنار مارکو ماتراتزی و بعدها در کنار والتر ساموئل یکی از مستحکم ترین خط دفاع های ازوپا رو تشکیل داده بود. کوردوبا قد بلندی نداشت اما به گفته خودش "باور داشت که میتونه پرواز کنه" و با پرش های بلند خودش در توپ های هوایی هم رقیبی نداشت.
.
کوردوبا 13 سال درخشان رو در اینتر گذروند و به فتح 5 اسکودتو، 4 کوپا ایتالیا، 3 سوپرکوپا ایتالیا، 1 لیگ قهرمانان اروپا و 1 جام باشگاه های جهان رسید. کوردوبا طی این مدت کاپیتان دوم اینتر هم شده بود و در سال 2005 وقتی ایل کاپیتانو خاویر زانتی بعلت شرکت در جام کنفدراسیون ها غایب بود، جام قهرمانی کوپا ایتالیا رو بالای سر برد.
.
در تیم ملی هم کوردوبا یکی از محبوب ترین شخصیت ها بود. تنها قهرمانی تیم ملی کلمبیا در کوپا آمریکا در سال 2001 با کاپیتانی و گلزنی او در فینال این رقابتها رقم خورد.
.
.
#Forzainter #IvanCordoba #Legend #AMALA #بازنشر #آرشیواینتر_ایران
.
.
Read more
. ایگور کولاکوویچ: <span class="emoji emoji1f537"></span>️ روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است. چگونه ممکن است تیمی مثل ایران ...
Media Removed
. ایگور کولاکوویچ: ️ روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است. چگونه ممکن است تیمی مثل ایران در هر هفته یک قاره عوض کند، ولی تیم‌های فرانسه، بلغارستان، صربستان، روسیه، آمریکا و لهستان فقط در یک یا دو قاره جابه‌جا شوند؟! چرا بازیکنان جوان تیم من نتوانستند ویزای آمریکا و یا حتی اتحادیه اروپا ... .
ایگور کولاکوویچ:
🔷️ روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است. چگونه ممکن است تیمی مثل ایران در هر هفته یک قاره عوض کند، ولی تیم‌های فرانسه، بلغارستان، صربستان، روسیه، آمریکا و لهستان فقط در یک یا دو قاره جابه‌جا شوند؟! چرا بازیکنان جوان تیم من نتوانستند ویزای آمریکا و یا حتی اتحادیه اروپا را دریافت کنند؟! این ورزش نیست!
.
🔷️او همچنین از روند ورود تیم ملی ایران به خاک آمریکا نیز بسیار ابراز گلایه و ناراحتی کرد و گفت: تیم ایران در هنگام ورود به آمریکا مورد بازجویی FBI قرار گرفت! برخی از بازیکنان من مجبور شدند یکی یکی به سؤالات احمقانه مأموران جواب بدهند و مثلاً بگویند که از بین عکس تعدادی از اشخاص، کدام را می‌شناسند. پلیس آمریکا، تیم ما را در اتاق کوچکی در فرودگاه برای مدت سه ساعت نگه داشت در حالی که بازیکنان تیم ملی لهستان در همان لحظه با لبخند و بدون هیچ تشریفاتی فرودگاه را ترک کردند.
.
🔷️ من خیلی عصبانی هستم، چون تعدادی زیادی مصدوم داریم و این تنها مشکل تیم ایران نیست. ما باید به فکر مسابقات قهرمانی جهان باشیم. من در بازی با آمریکا بسیاری از بازیکنانم مثل موسوی، معنوی‌نژاد، توخته، کاظمی، شریفی، سال‌افزون، غفور و قائمی را در اختیار نداشتم.
.
منبع:خبرگزاری تسنیم
.
#کاپیتان
#سعید_معروف
#special_volleyballplayer
#saeedmaroof
#saeedmarouf
#vnl #iran #iranvolleyball
@saeedmaroof4444
Read more
. . معاون سیمای رسانه ملی درباره علت حاضر نشدن کارلوس پویول در شبکه سه سیما توضیح داده و هر آنچه را که منتشر شده؛ تکذیب کرده . . مدیر برنامه های پویول در ایران هم خبرهای مرتبط رو دروغ دونسته و گفته پویول در ایران از همه چیز راضی بوده ! . حال چند سوال از هر دو بزرگوار . یک/ بالاخره پویول پولش رو گرفت ... .
.
معاون سیمای رسانه ملی درباره علت حاضر نشدن کارلوس پویول در شبکه سه سیما توضیح داده و هر آنچه را که منتشر شده؛ تکذیب کرده . .

مدیر برنامه های پویول در ایران هم خبرهای مرتبط رو دروغ دونسته و گفته پویول در ایران از همه چیز راضی بوده ! .
حال چند سوال از هر دو بزرگوار .

یک/ بالاخره پویول پولش رو گرفت یا نه ؟اگر گرفت چقدر ، کی داد، و اگر داد چطور میشه این مساله رو با توجه با پاسخ جناب میرباقری هضم کرد ؟ .

دو/ مگه میشه بعد از قضیه فیگو؛ تصمیم بگیریم که کارشناس خارجی برای جام جهانی نیاریم؛ و حالا یه هویب سر وکله پویول در تهران پیدا بشه و کسی خبری نداشته باشه و بی هماهنگی بیاد ؟! .

سه / میشه باور کرد پویول اومده و رفته و همه چیز با یک کیلو پسته و گز صادراتی حل شده باشه؟! توی قرارداد ایشون که بازیکن حرفه ای هست و تیم وکلای قوی داره، هیچی بابت دستمزد و چگونگی دریافت اون قید نشده ؟! .

سوالات دیگه ای هم هست همچنان که مجالش نیست . امید که به همینا پاسخ بدن؛ امید ... .

پی نوشت : مرتضی میرباقری، معاون سیمای رسانه درباره عدم حضور کارلوس پویول در ویژه‌برنامه 2018 به جام‌جم گفت:
در واقع بعد از دعوت فیگو کاپیتان تیم ملی پرتغال در برنامه سال گذشته حواشی زیادی شکل گرفت که لزومی ندارد یک یک چهره خارجی برای حضور چند دقیقه‌ای‌اش در برنامه ورزشی، چند صد میلیون پول دریافت کند.

وی ادامه داد: همان موقع رسانه ملی اعلام کرد که هزینه حضور این چهره‌های خارجی از سوی اسپانسرها بوده و به هیچ وجه از بودجه صدا و سیما هزینه نشده است. این مساله در رسانه ملی ولو این‌که اسپانسر هزینه حضور یک کارشناس خارجی را بدهد مورد بررسی قرار گرفت و رئیس شورای ورزش سیما بعد از بررسی و این‌که جلوی حواشی را بگیرد، رسما ابلاغ کرد دعوت از کارشناسان خارجی در برنامه‌های ورزشی و پرداخت چند صد میلیونی برای چند دقیقه حضور ولو این‌که از سوی اسپانسر هم صورت بگیرد، ممنوع و مخالف سیاست‌های رسانه ملی است.

میرباقری تصریح کرد: بنابراین ما از ابتدا هم تصمیمی برای حضور کارشناس خارجی در برنامه 2018 نداشتیم.

معاون سیما در پاسخ به این سوال که برخی اظهار کرده‌اند که رسانه ملی به خاطر پوشش ظاهری پویول با حضورش مخالفت کرده است؟ توضیح داد: شایعه عدم حضور این کارشناس به دلیل ظاهرش از سوی بی.‌بی‌.سی بوده و رسانه ملی این مساله را صد در صد تکذیب می‌کند.
.
فیلم نوشت : توضیحات مدیر برنامه های پویول در ایران در این باره ‌
.

تکمله: این فیلم و خبر صرفا برای رعایت انصاف در اطلاع رسانی منتشر می شود؛ و بس . .

#پویول
#جام_جهانی
Read more
حقیقت محض این است که آبروی کاپیتان پرافتخار تاریخ پرسپولیس را به حراج گذاشته اند و وضعیت پرسپولیس ...
Media Removed
حقیقت محض این است که آبروی کاپیتان پرافتخار تاریخ پرسپولیس را به حراج گذاشته اند و وضعیت پرسپولیس موفق ترین نماینده ایران در آسیا در آستانه بازی حساس با الجزیره اصلا برایشان مهم نیست. اگر بحث تخلف است که یک حکمی می دادند و محرومیتی در نظر می گرفتند ولی دو ماه است که عملا در حال تخریب و بی آبرو کردن پیروانی ... حقیقت محض این است که آبروی کاپیتان پرافتخار تاریخ پرسپولیس را به حراج گذاشته اند و وضعیت پرسپولیس موفق ترین نماینده ایران در آسیا در آستانه بازی حساس با الجزیره اصلا برایشان مهم نیست. اگر بحث تخلف است که یک حکمی می دادند و محرومیتی در نظر می گرفتند ولی دو ماه است که عملا در حال تخریب و بی آبرو کردن پیروانی هستند وگرنه چه لزومی دارد در دو ماه اخیر هر دو روز یکبار شاهد انتشار اخباری محرمانه باشیم که مشخص است منبع آن چه کسانی هستند و این جریانات از کجا آب می خورد..
چگونه است که حکم چند صفحه ای محرومیت پیروانی خط به خط قبل از ابلاغ سر از رسانه ها در می آورد. شمایی که می گویید پیروانی هدایا را گرفته و رسیدی هم نداده چرا در فضایی بدور از تنش که برای بازیکن خطر از دست دادن جام جهانی را دربرداشته باشد نمی روید سوال کنید که این هدایا را گرفتی یا خیر. شکر خدا همه اعضای تیم ملی در دو سال گذشته زنده اند و می توانند شهادت دهند هدایا را گرفته اند یا اینکه عده ای در تخریب کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس سنگ تمام گذاشته و به رفقای متخلف گرمابه و گلستان خود یا می گویند بی سر و صدا برو و یا پرونده اش را می بندندو من شخصا همه این پرونده ها را اینجا باز می کنم تا مشخص شود در این فوتبال اگر کسی حرمت دارد بازیکن ملی است نه برخی مدیران متخلف و مفسد، یا دلال هایی که همسفره برخی مدیران و مربیان هستندو رشوه بگیر و رشوه بده ها.
و اما آقای گرشاسبی،همانطور که افشین خان در سالی که محروم از جذب بازیکن هستیم با حل و فصل مشکل نوراللهی و عالیشاه و بله قربان گوی فدراسیون و سازمان لیگ نبودن و ایستادگی مقابل ناداوری ها و بی عدالتی ها و حاکم کردن نظم در تیم زحمت کشیده شما هم خدمات خوبی را ارایه کرده ايداما می دانم چرا این روزها پاسخگوی تماس های ما نیستید.شاید به همان دلیلی که طی این مدت حاضر نشدید برای دفاع از حقانیت افشین پیروانی مکاتبه‌ای با فدراسیون کنید و یا یک خطی مصاحبه کنید. شاید به همان دلیلی که چند هفته‌ است به محمد آقای پنجعلی عزیز پیشنهاد سرپرستی داده ايدو امروز هم جانشین موقت پیروانی را معرفی کردید تا مشخص شود در این ماجرا پیروانی فقط حمایت هواداران را دارد و فقط هواداران هستند که قدردان بزرگان پرسپولیس هستند و به مرام پیروانی ها ذره ای تردید ندارند. باید مشخص شود چرا در فوتبال ما سیاست یک بام و دو هوا حرف اول را می زنند به این شکل که برخی متخلفان در حاشیه امن هستند و در قبال سرمایه های فوتبال تلاش ویژه ای نه تنها برای محرومیت بلکه تخریب هم می شود.ما جلوی این تناقض ها می ایستیم
Read more
. «به یاد پیر دیر کشتی فرنگی ایران» #آندره_گوالوویچ در دوران جوانی جزو بهترین کشتی گیران شوروی ...
Media Removed
. «به یاد پیر دیر کشتی فرنگی ایران» #آندره_گوالوویچ در دوران جوانی جزو بهترین کشتی گیران شوروی بود اما به دلیل آنکه اصالت ایرانی داشت در تیم های ملی شوروی قرار نمی گرفت. به همین دلیل پس از پایان تحصیلاتش در دانشگاه لنین گراد به ایران آمد و کار مربیگری را در باشگاه «نیرو و راستی» آغاز کرد و در اندک ... .
«به یاد پیر دیر کشتی فرنگی ایران»
#آندره_گوالوویچ در دوران جوانی جزو بهترین کشتی گیران شوروی بود اما به دلیل آنکه اصالت ایرانی داشت در تیم های ملی شوروی قرار نمی گرفت. به همین دلیل پس از پایان تحصیلاتش در دانشگاه لنین گراد به ایران آمد و کار مربیگری را در باشگاه «نیرو و راستی» آغاز کرد و در اندک مدت، سطح کشتی آن باشگاه را به حدی رساند که تیم نیرو و راستی سه سال متوالی قهرمان کشتی فرنگی کاپ فرانسه شد.
.
اولین باری که #کشتی_فرنگی ما در جهان صاحب امتیاز شد به سال پنجاه و هشت میلادی برمیگردد، جایی که تیم پنج نفره ایران را در جهانی بوداپست استاد گوالوویچ رهبری میکرد، او که به پدر کشتی فرنگی ایران معروف شده بود، در جریان المپیک آسیایی تهران نیز سرمربیگری تیم ملی فرنگی را عهده دار بود که رهاورد آن هشت طلا و یک نقره بود.
.
گوالوویچ بزرگ چون پدری مهربان و سخت کوش، فرزندان بسیاری چون علی غفاری، ناصر جاوید، کریم رئیسی، محمود ملاقاسمی، خسرو کریم خانی، حسین ملاقاسمی، رسول میرمالک و فیروز علیزاده و .... را تربیت کرد و به صحنه رقابتهای بزرگ فرستاد که همگی برای این خاک و بوم افتخار آفرینی کردند.
.
در جریان مسابقات #جام_تختی سال شصت و دو، آندره با دعوت فدراسیون به تهران آمد تا از او تقدیر به‌ عمل آید. کاپیتان حسین محبی، مرد پرفروغ و شماره یکِ کشتی در آن سالها، به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی، جام مخصوصی را که بعنوان هدیه در نظر گرفته شده بود به پیر دیر کشتی فرنگی ایران تقدیم کرد که در تصویر می بینیم.
.
آندره دوست داشتنی که طی سالها حضورش در ایران بسیاری از بزرگان امروز و دیروز کشتی فرنگی ما را از دریای دانش و تکنیک خود بهره مند ساخته بود، سرانجام در سن هفتاد و سه سالگی در حالیکه گرمگن برتن کرده بود تا در نزدیکی منزلش مشغول نرمش شود، بر اثر ایست قلبی چهره در نقابِ خاک کشید.
یادش همواره زنده و جاوید باد
Read more
کیانی: برای برد مقابل تراکتورسازی می‌جنگیم کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من و بعضی از ...
Media Removed
کیانی: برای برد مقابل تراکتورسازی می‌جنگیم کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من و بعضی از هم‌ تیمی‌هایم چندین سال نان و نمک تبریز و تراکتورسازی را خوردیم و برای این تیم احترام زیادی قائلیم. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ؛مهدی کیانی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره وضعیت تیم سپاهان اصفهان ... کیانی: برای برد مقابل تراکتورسازی می‌جنگیم

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من و بعضی از هم‌ تیمی‌هایم چندین سال نان و نمک تبریز و تراکتورسازی را خوردیم و برای این تیم احترام زیادی قائلیم.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ؛مهدی کیانی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره وضعیت تیم سپاهان اصفهان برای دیدار با تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر، اظهار داشت: از اول فصل کادر فنی و باشگاه برنامه ریزی که داشت، رساندن سپاهان به رده‌های بالای جدول بود تا ان‌شاءالله تیم را قهرمان لیگ برتر کنند. ما خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و در هر پست، دو، سه بازیکن توانمند در تیم‎مان توپ می‎زنند. همچنین مربی بزرگی مثل امیر قلعه‎نویی هم در سپاهان است.
وی افزود: سپاهان باشگاه بزرگی است و خدا را شکر در این چهار هفته هم نتایج خیلی خوبی کسب کرده. در آن دو بازی ابتدای فصل هم که مساوی شدند، حق‎مان مساوی نبود و باید می‎بردیم. به هر حال فوتبال است و این اتفاقات رخ می‌دهد. ان‌شاءالله که این روند را ادامه می‎دهیم تا در نهایت به لطف خدا عنوان قهرمانی را از آن خودمان بکنیم.
کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره دیدار پیش‌روی تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد، اما باید این تیم را شکست بدهیم. برای ما بازی داخل خانه با خارج از خانه فرق نمی‌کند، چون تیمی که برای قهرمانی می‌جنگند، باید همه بازی‎هایش را ببرد و به بازی داخل یا خارج از خانه توجه نکند.
کیانی در واکنش به این مسئله که «حضور او و بازیکنانی مانند محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی و سعید آقایی در سپاهان که سابقه پوشیدن پیراهن و بستن بازوبند کاپیتانی تراکتورسازی را داشتند، بازی را حساس می‎کند»، یادآور شد: دیدار سپاهان – تراکتورسازی حساس که هست، اما ما تا پارسال بازیکن تراکتور بودیم. من خودم 11 سال نان و نمک تیم تراکتورسازی و شهر تبریز را خوردم. محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی و سعید آقایی هم 6، 7 سال برای تراکتورسازی زحمت کشیدند.
وی ادامه داد: برای نان و نمکی که با تراکتورسازی و تبریزی‎ها خوردیم، ارزش بالایی قائل می‎شویم و به آنها احترام می‎گذاریم. امیدواریم در اصفهان هم میهمان نوازی خوبی از تراکتورسازی داشته باشیم، اما با تمام قدرت می‎رویم که ان‌شاءالله تراکتورسازی را شکست بدهیم.
Read more
‌‌‌‌ ‌‌‌‌قرارداد حاج‌صفی با تراکتورسازی به ثبت رسید. ‌‌‌‌‌ ثبت قرارداد ۳ ساله با سرخ‌پوشان ‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌ احسان ...
Media Removed
‌‌‌‌ ‌‌‌‌قرارداد حاج‌صفی با تراکتورسازی به ثبت رسید. ‌‌‌‌‌ ثبت قرارداد ۳ ساله با سرخ‌پوشان ‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌ احسان حاج‌صفی کاپیتان سوم تیم‌ملی با ثبت قراردادی به مدت ۳ فصل به تیم تراکتورسازی پیوست‌. ‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌ احسان حاج‌صفی کاپیتان سوم تیم‌ملی فوتبال کشورمان که شب گذشته وارد ... ‌‌‌‌
‌‌‌‌قرارداد حاج‌صفی با تراکتورسازی به ثبت رسید.
‌‌‌‌‌
ثبت قرارداد ۳ ساله با سرخ‌پوشان
‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌
احسان حاج‌صفی کاپیتان سوم تیم‌ملی با ثبت قراردادی به مدت ۳ فصل به تیم تراکتورسازی پیوست‌. ‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌

احسان حاج‌صفی کاپیتان سوم تیم‌ملی فوتبال کشورمان که شب گذشته وارد تبریز شد، صبح امروز با حضور در هیئت فوتبال آزربایجان شرقی قرارداد خود را با تیم تراکتورسازی به مدت ۳ فصل ثبت کرد. ‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌
وی که پیش از این سابقه پوشیدن پیراهن تیم تراکتورسازی را به مدت یک سال در کارنامه دارد، فصل گذشته پیراهن تیم المپیاکوس یونان را بر تن داشت. ‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌
حاج‌صفی نزدیک ۱۰۰ بازی ملی در کارنامه دارد و پس از مسعود شجاعی و اشکان دژاگه کاپیتان سوم تیم‌ملی ایران است.
‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌
#tiraxturclub
Read more
درگیری میان #کعبی و #خداداد بالا گرفت کعبی: بچه هفت ساله هم تک‌به‌تک به استرالیا را گل می‌کرد خداداد: ...
Media Removed
درگیری میان #کعبی و #خداداد بالا گرفت کعبی: بچه هفت ساله هم تک‌به‌تک به استرالیا را گل می‌کرد خداداد: آقا کوچولو، شما در مورد لوازم آرایش صحبت کن نه فوتبال! حسین کعبی، با اشاره به صحبت‌های اخیر خداداد عزیزی که گفته بود جواب بازیکنی را که زیر ابرو بر‌می‌دارد، نمی‌دهد گفت: من اگر هم زیرابرو بردارم، ... درگیری میان #کعبی و #خداداد بالا گرفت
کعبی: بچه هفت ساله هم تک‌به‌تک به استرالیا را گل می‌کرد
خداداد: آقا کوچولو، شما در مورد لوازم آرایش صحبت کن نه فوتبال!

حسین کعبی، با اشاره به صحبت‌های اخیر خداداد عزیزی که گفته بود جواب بازیکنی را که زیر ابرو بر‌می‌دارد، نمی‌دهد گفت: من اگر هم زیرابرو بردارم، اما با احساسات مردم بازی نمی‌کنم، به مردم در استادیوم‌ها فحش نمی‌دهم و ۸۰۰ میلیون پول بیت‌المال را نمی‌خورم. این افراد می‌خواهند مرا محو کنند، ولی مادر نزاییده که کسی بخواهد مرا از این فوتبال محو کند. بیست سال پیش یک گل زدند که مردم خوشحال شدند، ولی بیست سال است که در شهر‌های مختلف به مردم فحش می‌دهند و بی‌احترامی می‌کنند. آن تک‌به‌تک برابر استرالیا را یک بچه هفت ساله هم می‌توانست تبدیل به گل کند

#خداداد_عزیزی نیز در واکنش به صحبت های #حسین_کعبی گفت:
اگر علی پروین، حشمت مهاجرانی، علی دایی، احمد عابدزاده، کریم باقری، حمید استیلی، مهدوی‌کیا و خیلی‌های دیگر در مورد من اظهار نظر کنند آن را روی چشمم می‌گذارم، ولی این افرادی که شما اسم می‌برید ریز هستند
به این نفرات توصیه می‌کنم به جای مصاحبه کردن در مورد من زیر ابروی خود را بردارند
بعضی آقایان را با ۱۰۰ بازی ملی حتی بچه محله‌هایشان نمی‌شناسند. طرف هر سال می‌خواست به لیورپول یا منچستریونایتد برود، ولی سر از لیگ «دو» درآورد. با همه این شرایط یادتان باشد تا روز آخر زندگی‌ام زیرابروهایم را برنمی‌دارم. زمانی بود که مرد‌ها سبیل‌ می‌گذاشتند و خالکوبی می‌کردند، اما ترکیب خالکوبی و زیر ابرو را در فوتبالیست ایرانی نفهمیدم.
برخی آقایان که نمی‌دانم چه کسانی بودند از فروشگاه با لباس #تیم_ملی دزدی کردند و پلیس این کشور یک ساعت ما را نگه داشته بود
بگذریم که یک عده از آقایان به دنبال این بودند که زیرآب افشین قطبی را بزنند و کاپیتان آن زمان تیم ملی می‌تواند در مورد این مسائل شهادت بدهد
از قول من بنویس، کوچولو، پسر جان! در مورد من بزرگان فوتبال ایران، مثل مهاجرانی، پروین، روشن، قلعه‌نویی، کریمی و ... حرف می‌زنند، آن‌ها سطح #فوتبال من را می‌دانند، ولی شمایی که تخصصت در مورد رژ لب، ریمل و لوازم آرایش است در مورد فوتبال صحبت نکن!
#روزنامه_خبرورزشی #خبرورزشی_آنلاین #خداداد_عزیزی #حسین_کعبی #سپیدرود
Read more
رحمتی: شاید چهار پنج سال دیگر بازی کردم. هرکسی جای شفر بود طاقت نمی آورد کاپیتان استقلال می گوید ...
Media Removed
رحمتی: شاید چهار پنج سال دیگر بازی کردم. هرکسی جای شفر بود طاقت نمی آورد کاپیتان استقلال می گوید از زمانی که شفر به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده انگیزه اش چند برابر شده است. مهدی رحمتی در گفت و گو با "ورزش سه"، در خصوص حضورش در مراسم امروز حامی باشگاه استقلال گفت: امروز در این مراسم حاضر شدم ... رحمتی: شاید چهار پنج سال دیگر بازی کردم. هرکسی جای شفر بود طاقت نمی آورد

کاپیتان استقلال می گوید از زمانی که شفر به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده انگیزه اش چند برابر شده است.

مهدی رحمتی در گفت و گو با "ورزش سه"، در خصوص حضورش در مراسم امروز حامی باشگاه استقلال گفت: امروز در این مراسم حاضر شدم تا از حامی مالی باشگاه تشکر کنم، این شرایطی که حامی مالی باشگاه به وجود آورده باعث شده تا استقلال و پرسپولیس به شرایط استاندارد برسند.

وی افزود: نصف ایران طرفدار استقلال و پرسپولیس هستند و نتیجه‌گیری هر دو تیم حال مردم ایران را خوب می‌کند.خوشحال هستم که هر دو تیم دو مربی خارجی خوب دارند. به نظرم شفر و برانکو از مربیان خارجی خوب بعد از انقلاب در فوتبال ایران هستند. شخص برانکو در 17 سالگی در تیم ملی به من بازی داد و آقای شفر هم از زمانی که به ایران آمده به من خیلی کمک کرد.روزی که آقای شفر به ایران آمد خیلی‌ها برایم مشکلاتی به وجود آوردند ولی او به من گفت به شنیده‌ها کاری ندارد و هر چه در زمین می‌بیند باعث می‌شود او تصمیم‌گیری کند.

رحمتی تاکید کرد: شفر با روحیه‌ای که از روز اول تمرینات استقلال به من داد باعث شد تا انگیزه دو چندان بگیرم و فکر کنم 4-5 سال دیگر بازی کنم(با خنده). وی در خصوص اینکه به صورت مداوم 18 سال در لیگ بازی کرده است گفت: شرایط ما در این چند وقت اصلا خوب نبود، شما بهتر می‌دانید برانکو چند سال در ایران بوده و تجربه کار در فوتبال ایران را دارد و با شرایط کاملا آشنا است اما شاید اگر هر مربی دیگری به جای شفر بود با این اتفاقات چند وقت اخیر آسمان و زمین را به هم می‌دوخت.شما دیدید که شفر با این همه مشکلاتی که از نظر مدیریتی در چند وقت اخیر به وجود آمده بود گفت مشکلی ندارم و کارم را انجام می‌دهم و همین موضوع باعث آرامش در تیم ما شد و حالا همه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم.
Read more
. گفت و گوی روزنامه ی ایران با محمدجواد معنوی نژاد در تاریخ ۹۷.۰۵.۲۸ . <span class="emoji emoji25ab"></span> معروف کاپیتان تیم ملی است، ...
Media Removed
. گفت و گوی روزنامه ی ایران با محمدجواد معنوی نژاد در تاریخ ۹۷.۰۵.۲۸ . معروف کاپیتان تیم ملی است، اما چه شده که شما و بقیه ی بازیکنان تیم ملی، این همه از او تعریف می کنید؟! . - سعید معروف هم کاپیتان تیم ملی است و هم با بازیکنان رفاقت زیادی دارد. او در زمین تیم را به خوبی رهبری و نقاط ضعف را هم به بازیکنان ... .
گفت و گوی روزنامه ی ایران با محمدجواد معنوی نژاد در تاریخ ۹۷.۰۵.۲۸
.
▫ معروف کاپیتان تیم ملی است، اما چه شده که شما و بقیه ی بازیکنان تیم ملی، این همه از او تعریف می کنید؟!
.
- سعید معروف هم کاپیتان تیم ملی است و هم با بازیکنان رفاقت زیادی دارد. او در زمین تیم را به خوبی رهبری و نقاط ضعف را هم به بازیکنان دیگر گوشزد می کند تا بچه ها شرایط مناسبی در زمان مسابقه داشته باشند.
.
▫ در مراسم بدرقه ی کاروان ایران به بازی های آسیایی، حجت الاسلام سید حسن خمینی هم حضور داشت. صحبت های ایشان درباره ی سعید معروف و والیبال را چطور دیدی؟!
.
- خب ایشان نشان دادند که اطلاعات بسیار خوب و به روزی درباره ی ورزش های مختلف به خصوص والیبال دارند و به واسطه ی دوستی که با سعید معروف دارند، درباره ی او هم صحبت کردند.
.
▫ حضور سعید معروف در لیگ ایتالیا برای فصل جاری را چگونه می بینی؟!
.
- جای سعید معروف در جمع برترين پاسورهای ليگ ايتاليا خالی بود. خدا را شكر می كنم كه او به ليگ ايتاليا آمد و فكر می كنم بتواند سال درخشانی را پشت سر بگذارد.
.
.
.
۹۷.۰۶.۱۹
Read more
مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم ...
Media Removed
مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم و خوشحالم که در این کشور هستم. خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است. از بازیکنانی بهره می برد که دارای قدرت بدنی و تکنیک بالایی هستند وی ادامه داد: بازی ما همیشه برابر این ... مسعود شجاعی؛ کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: از فدراسیون فوتبال ازبکستان تشکر می کنم و خوشحالم که در این کشور هستم. خاطرات زیادی از ازبکستان دارم. تیم ازبکستان تیم بسیار خوبی است. از بازیکنانی بهره می برد که دارای قدرت بدنی و تکنیک بالایی هستند

وی ادامه داد: بازی ما همیشه برابر این تیم سخت بوده، درست است که بازی فردا دوستانه است و اما ما این بازی را رسمی و جدی تلقی می کنیم و امیدوارم همه از تماشای این دیدار لذت ببرند.

وی افزود: وظیفه سنگینی بر دوش ما است چراکه ایران تیم برتر آسیا بوده و این امر کار ما را سخت می کند. ما بازی هایمان در تاشکند بسیار سنگین بوده چه فردا چه در مسابقات جام ملتهای آسیا و چه رقابتهای دیگر. البته حساسیت مسابقات رسمی از نظر ما بیشتر است اما بازی فردا نیز دیدار بسیار سختی است و ما باید از عملکرد تیم خود دفاع کنیم. تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی را پشت سر گذاشته و نمایش خوبی داشتیم و باید از  عملکرد خوبمان دفاع کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که درباره حضور کی روش و  دستاوردش برای  فوتبال ایران و حضورش در کشورتان چه پاسخی دارید، گفت: بهتر بود که مقابل ایشان این صحبت را مطرح نمی کردم . دستاورد ایشان این است که 6 سال به طور مداوم به عنوان تیم اول آسیا هستیم و تیم قابل احترامی برای آسیا محسوب می شویم.بازیکنان جدید و قدیم با همه به یک شکل برخورد می شود و از همه در تیم به اندازه خودشان استفاده می شود. البته باید بگویم همه بازیکنان در تیم شرایط یکسانی دارند و فکر می کنم علاوه بر کی روش، همه اعضای کادر فنی تیم ملی با کار شبانه روزی به همراه شخص سرمربی انجام می دهند، در حال تلاش برای تیم ملی فوتبال ایران هستند.
وی در پایان گفت: امیدوارم ایشان همچنان در ایران بماند و ما به عنوان بازیکن دوست داریم سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد .
Read more
. #شهیدخبر #شهیدنیوز . ماجرای مدالی که پس از ۳۶ سال در جاکارتا پس گرفته شد #جاکارتا #واترپلو در ...
Media Removed
. #شهیدخبر #شهیدنیوز . ماجرای مدالی که پس از ۳۶ سال در جاکارتا پس گرفته شد #جاکارتا #واترپلو در آن سال ها تیم واترپلوی ایران، از تیم های مطرح آسیا بود، و چند سال قبل تر قهرمان آسیا شده بود و ​​​​​​​​​​​به یکباره در بازی‌های آسیایی ۱۹۸۲ دهلی، تیم واترپلو از کاروان ورزشی کشورمان کنار گذاشته ... .
#شهیدخبر
#شهیدنیوز
.
ماجرای مدالی که پس از ۳۶ سال در جاکارتا پس گرفته شد
#جاکارتا
#واترپلو
در آن سال ها تیم واترپلوی ایران، از تیم های مطرح آسیا بود، و چند سال قبل تر قهرمان آسیا شده بود و ​​​​​​​​​​​به یکباره در بازی‌های آسیایی ۱۹۸۲ دهلی، تیم واترپلو از کاروان ورزشی کشورمان کنار گذاشته شد ، خبر لغو اعزام که به اردو رسید، تعدادی از بچه‌ها به خاطر چند ماه تمرینات سخت و بی ثمر، از شدت ناراحتی گریه می‌کردند.
#دهلی_۱۹۸۲
#شهید_حسن_نوفلاح
مجله دنیای ورزش آن زمان نوشت حسن نوفلاح ۲۱ ساله لبخند تلخی زد و سرش را تکان داد. شهید نوفلاح کاپیتان تیم ملی کشورمان با این موقعیت ممتاز در حالی که می توانست مهاجرت کند و به بهترین تیم های اروپایی برود، ولی پشت پا به شهرت و موقعیتش زد و داوطلبانه به جای دهلی راهی جبهه شد و در عملیات والفجر مقدماتی فکه به شهادت رسید.
روز گذشته تیم واترپلوی کشورمان با اقتدار پس از ۳۶ سال مدال شهید نوفلاح را پس گرفتند .

بخشی از وصیتنامه شهید که حدود یک هفته قبل از شهادتش نوشته است:
.
« ای امت مسلمان ایران به درگاه احدیت دست بلند کرده و از خدا بخواهید که از عمر ما کم کرده و به لحظه لحظه های عمر این خورشید تابان و این پیر جماران و رهبر عزیزمان امام خمینی بیفزاید
.
از خدا بخواهید که زیان را از دین ما رفع کند و بر دنیای ما مقرر گرداند که زیان دنیا از بین رفتنی است و چندان مهم نیست زیرا زیان آخرت طولانی و باقی است و از خدا بخواهید که ضرر اُخروی بر شما وارد نیاورد هر چند به دنیایتان ضرر و زیان فاحشی رسد
.
شما منافقین کور دل که دل امیر مؤمنان علی (ع) را شکستید و یاران امام خمینی را از ما گرفتید؛ شما از این بار سفر چیزی جز خفت و خواری با خود حمل نمی کنید و بدانید که دل رنج کشیده مادران شهید داده و خواهران برادر از دست داده همیشه بر شما لعنت و نفرین خواهد فرستاد
.
ای سالار شهیدان، حسین بن علی (ع)
خیلی دوست داشتم که به زیارت قبر شش گوشه ات می آمدم و خاک کربلا را مرهم دردهایم می کردم ولی پروردگار مرا به پیش خود فراخوانده و امیدوارم که زیارت دیدن خودت در آن دنیا نصیبم گردد
.
مهدی جان (عج)
چقدر دعا کردم که آن روی ماهت را ببینم و امیدوارم که آخرین لحظات عمرم آن رویت که نمی شود آن را به چیزی تشبیه کرد ببینم
آقا جان شفیع و واسطه باش میان ما و خدا »
.
مزار شهید حسن نوفلاح
در گلزار شهدای بهشت زهرای (س) تهران
قطعه ۲۸، ردیف ۸۵، شماره ۲
Read more
. شانزدهمین دوره رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا از روز 22 مرداد ماه جاری به میزبان کشور چین تایپه ...
Media Removed
. شانزدهمین دوره رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا از روز 22 مرداد ماه جاری به میزبان کشور چین تایپه برگزار خواهد شد و تیم والیبال پیکان تهران که سال گذشته به عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران دست یافت، به نمایندگی از کشورمان در این مسابقات شرکت خواهد کرد. . اسامی کامل بازیکنان پیکان در جام شانزدهم ... . شانزدهمین دوره رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا از روز 22 مرداد ماه جاری به میزبان کشور چین تایپه برگزار خواهد شد و تیم والیبال پیکان تهران که سال گذشته به عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران دست یافت، به نمایندگی از کشورمان در این مسابقات شرکت خواهد کرد.
.
اسامی کامل بازیکنان پیکان در جام شانزدهم به شرح زیر است:
.
■ امیرحسینی (کاپیتان)، فرهاد سال افزون، رضا صفایی، رضا قرا، حمزه زرینی، پوریا فیاضی، مجتبی قلی زاد، علیرضا نصراصفهانی، سعید مصطفی‎وند، مصطفی شریفات، مسعود غلامی و علی حسینی.
.
◆ همچنین پیمان اکبری به عنوان سرمربی، مرتضی عهدی مربی و مهدی نفر به عنوان سرپرست این تیم را در مسابقات جام باشگاه های آسیا به میزبانی چین تایپه همراهی خواهند کرد.
.
گروه بندی کامل دور مقدماتی این مسابقات نیز به شرح زیر است:
.
گروه A: چین تایپه (میزبان)، ترکمنستان، ژاپن و افغانستان
گروه B: ایران (پیکان)، فیلیپین، کره‌جنوبی و کویت
گروه C: قطر، عراق، میانمار و استرالیا
گروه D: چین، قزاقستان، ویتنام و عمان
.
انشالله نمایندگان ایران با مربی گری فوق العاده پیمان اکبری تو این مسابقات هم خوش میدرخشن و سربلندمون میکنن ❤
.
تاریخ و زمان و اطلاعات هر بازی رو از یک روز قبل تو پیج اعلام میکنیم
Read more
هفت سال چپاول سرمایه ایران . خاک بر سر فدراسیون فاسد فوتبال و رئیس دزدش، اون زمانی که علی آقا کریمی ...
Media Removed
هفت سال چپاول سرمایه ایران . خاک بر سر فدراسیون فاسد فوتبال و رئیس دزدش، اون زمانی که علی آقا کریمی اصرار داشت که قرارداد کیروش رو شفاف سازی کنید،واسه همین روزها بود، واسه جلوگیری از این دزدیها بود،قرارداد دومیلیونی برای ضعیفترین مربی یک تیم اسیایی در جام جهانی، قراردادی که توی این هفت سال حتما ... هفت سال چپاول سرمایه ایران
.
خاک بر سر فدراسیون فاسد فوتبال و رئیس دزدش، اون زمانی که علی آقا کریمی اصرار داشت که قرارداد کیروش رو شفاف سازی کنید،واسه همین روزها بود، واسه جلوگیری از این دزدیها بود،قرارداد دومیلیونی برای ضعیفترین مربی یک تیم اسیایی در جام جهانی، قراردادی که توی این هفت سال حتما سوری نوشته شده،مطمئنا همه دومیلیون فقط توی جیب کیروش نرفته،چون هیچ احمقی دومیلیون بابت این دلال موزامبیکی پرداخت نمیکنه،مگر اینکه پورسانت خوبی گیرش بیاد،
.
مبارکه آقای کفاشیان،مبارکه آقای تاج،این پول های دزدی نوش جونتون.
.
پ.ن:متاسفانه این دومیلیون فقط
قرار داد پایه ای کیروش هست، با دزدی از پاداش های فیفا ودلالی بازیکنان لیگ و...
درامد کیروش رو به چهار میلیون در سال رسونده
.
پیج اتحاد #اتحاد_هواداران_علی_کریمی 👇
‌‏@etehade_havadarane_ali_karimi
.
#اتحاد_هواداران_علی_کریمی
#علی_کریمی
#پرسپولیس
#استقلال
#ایران
#پرسپولیسی
#محبوب
#فوتبال
#کاپیتان
#محبوب_ملی
#مرد
#علی_کریمی_تنها_نیست
#ما_همه_علی_کریمی_هستیم
#هشت_مقدس
#برانکو
#برانکو_ایوانکوویچ ‏ #aliiiiiiiikarimi8
‏ #alikarimi
‏ #perspolis
‏ #ali_karimi
#esteghlal #استقلال
Read more
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد تا ایران بتواند به مسابقات بازگردد. سعید معروف ...
Media Removed
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد تا ایران بتواند به مسابقات بازگردد. سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدارهای هفته سوم مسابقات در جمع خبرنگاران صحبت کرد. معروف درباره دیدارهای هفته سوم مسابقات و خستگی ناشی از سفرهای طولانی و فشردگی لیگ ملت ها گفت: ... کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد تا ایران بتواند به مسابقات بازگردد.
سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدارهای هفته سوم مسابقات در جمع خبرنگاران صحبت کرد. معروف درباره دیدارهای هفته سوم مسابقات و خستگی ناشی از سفرهای طولانی و فشردگی لیگ ملت ها گفت: من هم با سایرین در موافقم. بله سخت است اما بهانه خوبی (برای بد بازی کردن) نیست،موقعیت برای همه تیم ها یکسان است. بازی ها روز به روز هم سخت تر می شود. ما سفر بلند مدتی را از آرژانتین به روسیه داشتیم. نمی توانیم بگوییم که از سطح عملکرد خود در دو هفته اول بازی ها رضایت داشته ایم اما با تمرکز بیشتری به بازی های خود برابر تیم های قدرتمند حاضر در اینجا ادامه می دهیم. این هفته و هفته آینده سخت ترین بازی های خود را پیش رو خواهیم داشت. امیدوارم روند خود را بازیابیم و به مسابقات برگردیم.

معروف در پاسخ به این سوال که از بازگشت به کشور روسیه چه احساسی دارید، خاطر نشان کرد: من در این شهر قبلا حضور داشتم و سفر های زیادی در روسیه رفتم. سال 2014 برای من سال خوبی بود. من در شهر اوفا نیز در گذشته به میدان رفتم اما تجربه حضور در این سالن را نداشتم. امیدوارم تجربه های خوب ما در روسیه دوباره تکرار شود.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا شما با توجه به ماه رمضان روزه هستید، تصریح کرد: ما با توجه به قوانین اسلام درباره روزه نگرفتن در طول سفر، روزه نیستیم. ما روز اول رمضان از ایران خارج شدیم و روز آخر رمضان به ایران باز می گردیم و در سفر نمی توانیم روزه بگیریم.
Read more
‌ فرهاد مجیدی پس از ۴ سال در تلویزیون ‌ کاپیتان سابق و محبوب آبی‌ها امشب برای دیدار ایران — پرتغال ...
Media Removed
‌ فرهاد مجیدی پس از ۴ سال در تلویزیون ‌ کاپیتان سابق و محبوب آبی‌ها امشب برای دیدار ایران — پرتغال میهمان ویژه برنامه ۲۰۱۸ از شبکه ۳ می‌باشد. ‌ #Taj #Esteghlal
فرهاد مجیدی پس از ۴ سال در تلویزیون

کاپیتان سابق و محبوب آبی‌ها امشب برای دیدار ایران — پرتغال میهمان ویژه برنامه ۲۰۱۸ از شبکه ۳ می‌باشد.

#Taj #Esteghlal
*** من مقهور شدم! مقهورِ خوب بودن بی‌حد و حصرِ ندا. یک تنه از گرمایِ بوشهر گرم‌تر است، از جمعِ نشاطِ ...
Media Removed
*** من مقهور شدم! مقهورِ خوب بودن بی‌حد و حصرِ ندا. یک تنه از گرمایِ بوشهر گرم‌تر است، از جمعِ نشاطِ مردمانِ شهر بانشاط‌تر است، اصلا انرژی‌ِ درونش از انرژی نیروگاه بوشهر هم بیشتر است. پر انرژی‌ِ سی‌ودوساله‌‌ای که چهارده سال در تیم ملی فوتبال زنان ایران بازی کرده، کاپیتان تیم بوده و به اندازۀ یک ... ***
من مقهور شدم! مقهورِ خوب بودن بی‌حد و حصرِ ندا. یک تنه از گرمایِ بوشهر گرم‌تر است، از جمعِ نشاطِ مردمانِ شهر بانشاط‌تر است، اصلا انرژی‌ِ درونش از انرژی نیروگاه بوشهر هم بیشتر است. پر انرژی‌ِ سی‌ودوساله‌‌ای که چهارده سال در تیم ملی فوتبال زنان ایران بازی کرده، کاپیتان تیم بوده و به اندازۀ یک دنیا حرف و خاطره‌ی شنیدنی از آن روزها دارد؛ تلخ و شیرین. حالا هم که عضو شورای شهر بوشهر است و یک سر دارد و هزار سودا. ندا از آن آدم‌هاست که حالِ خوبش، حالِ‌ آدم را خوب می‌کند. خودساخته است و تواناییِ خودش را باور دارد؛ همان نیرویی که زنانِ ما با آن غریبه‌اند. ندا نمونه‌ی واقعیِ ضرب‌المثلی است که می‌گوید «خواستن توانستن است». دلم چقدر زود برای حرف زدن با ندا و لهجه‌ی شیرین بوشهری‌اش تنگ شد...
Read more
این یعنی امیدی مونده ، همچنان امیدواریم منصوریان در خصوص خداحافظی نکونام از تیم ملی هم گفت:«نکونام ...
Media Removed
این یعنی امیدی مونده ، همچنان امیدواریم منصوریان در خصوص خداحافظی نکونام از تیم ملی هم گفت:«نکونام کاپیتانی مقتدر برای تیم ملی ایران بود و در صعود تیم ملی به جام جهانی تاثیر به سزایی داشت.بخش فراوانی از صعود ایران به جام جهانی به دلیل نقش پر رنگ نکونام در میدان بود.او از بازیکنان مورد علاقه ام ... این یعنی امیدی مونده ، همچنان امیدواریم

منصوریان در خصوص خداحافظی نکونام از تیم ملی هم گفت:«نکونام کاپیتانی مقتدر برای تیم ملی ایران بود و در صعود تیم ملی به جام جهانی تاثیر به سزایی داشت.بخش فراوانی از صعود ایران به جام جهانی به دلیل نقش پر رنگ نکونام در میدان بود.او از بازیکنان مورد علاقه ام بود که دوست داشتم به استقلال بیاید و در این تیم بازی کند.ما در سال 84 می خواستیم نکونام را به استقلال بیاوریم که نشد اما خوشبختانه بعدها پیراهن استقلال را برتن کرد و این باعث افتخار است که یک استقلالی کاپیتان تیم ملی بود.به نکونام بابت شکستن رکورد بازی های ملی تبریک می گویم.او همچنین طی 5،6 روز دو گل مهم زد و با این وضعیت بازی هایش را به پایان رساند.از فدراسیون می خواهم که اجازه ندهند این ستاره ها و تجارب شان را به راحتی از دست بدهیم.البته نکونام همیشه بازیکن با برنامه ای بوده است و قطعا در آینده بدل به یک مربی بزرگ خواهد شد.به اوبابت بازوبندی که مدت ها بر بازویش بست خسته نباشید می گویم.اگر کی روش در تیم ملی بماند نکونام یکی از دستیاران او خواهد بود.» منصوریان ارتباط خوبی با هر دو طرف دارد و نکونام هم از بازیکنان مورد علاقه اش است و حالا باید دید در آینده ادعای او به واقعیت تبدیل می شود.

#کیروش #سردارآزمون #علیرضاجهانبخش #علیرضاحقیقی #کیروش #می #ماند #کیروش #بایدبماند #رضاقوچان #نژاد #جوادنکونام #خداحافظی #اشکان #دژاگه #علیرضامنصوریان #گزینه #سرمربیگری #ابراهیموویچ #ورزش3 #
Read more
مجموعه کوهستان: مجموعه کوهستان در سال ۱۳۹۰ با مساحت تقریبی ۲۰۰۰۰ متر مربع در زمینی در شمالی ترین ...
Media Removed
مجموعه کوهستان: مجموعه کوهستان در سال ۱۳۹۰ با مساحت تقریبی ۲۰۰۰۰ متر مربع در زمینی در شمالی ترین نقطه تهران که جزو مجموعه فرهنگی، ورزشی، تفریحی جماران بوده، توسط بخش خصوصی راه اندازی و افتتاح گردید. مجموعه کوهستان شامل بخشهای ذیل میباشد: مجموعه پینت بال: پینت بال کوهستان تنها زمین کوهستانی ... مجموعه کوهستان:
مجموعه کوهستان در سال ۱۳۹۰ با مساحت تقریبی ۲۰۰۰۰ متر مربع در زمینی در شمالی ترین نقطه تهران که جزو مجموعه فرهنگی، ورزشی، تفریحی جماران بوده، توسط بخش خصوصی راه اندازی و افتتاح گردید.
مجموعه کوهستان شامل بخشهای ذیل میباشد:
مجموعه پینت بال:
پینت بال کوهستان تنها زمین کوهستانی - جنگلی موجود در شهر تهران میباشد که با موانع طبیعی سنگربندی و توسط کاپیتان تیم ملی ایران و تیم داتیس، آقای رضا بدریان مدیریت میگردد که مشروح زمین ذکر شده در بخش مربوطه لحاظ گردیده است.
کافی شاپ کوهستان (کافه باغ):
کافه باغ کوهستان، کافی شاپیست کاملاً مدرن که بنای آن از ستونهای آهنی و سقف پارچه ای و نمای بیرونی دو طرف آن بوسیله شیشه های متحرک، این امکان را به شما میدهد که در زمانی که در این کافی شاپ به سر میبرید بتوانید از داخل، نمای زیبای تهران بزرگ را داشته و با استفاده از امکانات و کادر مجرب آن زمانی را بخوبی و زیبائی به ثبت برسانید.
رستوران سنتی:
رستوران سنتی مجموعه کوهستان در فضائی حدود ۱۵۰۰ متر مربع.
رستوران ژاپنی:
رستوران ژاپنی مجموعه کوهستان در فضائی حدود ۳۰۰ متر مربع.
نگارخانه:
نگارخانه مجموعه کوهستان در فضائی حدود ۱۳۰ متر مربع.
شایان ذکر است که متولیان مجموعه کوهستان با تلاش و پشتکار فراوان سعی کردند فضائی را محیا کنند که شما عزیزان، زمانی را به نیکی و لذت فراوان در این مجموعه سپری نمائید و خاطرات زیبای آن را به عزیزان خود گوشزد کرده و ترغیب در استفاده از این مجموعه مفرح و بی نظیر نمائید.
آدرس: تهران، خیابان شهید باهنر (نیاوران)، انتهای خیابان شهید صادقی قمی
تلفن: ۶ – ۲۶۱۱۷۰۲۵
فکس: ۲۶۱۱۷۰۲۶
#azma #azmagift #deal #of #the #day #sale #complex #cafe #garden #paintball #Japanese #restaurant #wow #Iran #Tehran #Niavaran #takhfif #off #awesomeness #peace #peaceful #view #joinus #followme #follow
#کافه #رستوران #ایران #تهران
Read more
هیجان شهرآورد اصفهان در فرهنگسرای اسوه/ کری خوانی سپاهانی ها برای ذوب آهن/ بازیکن تیم ناشنوایان ...
Media Removed
هیجان شهرآورد اصفهان در فرهنگسرای اسوه/ کری خوانی سپاهانی ها برای ذوب آهن/ بازیکن تیم ناشنوایان قلابی از آب در آمد!! یازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد. این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی ... هیجان شهرآورد اصفهان در فرهنگسرای اسوه/ کری خوانی سپاهانی ها برای ذوب آهن/ بازیکن تیم ناشنوایان قلابی از آب در آمد!! یازدهمین ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.

این ویژه برنامه ها با محوریت پخش دیدارهای مهم و جذاب فوتبال داخلی و بین المللی همچون رقابت های جام جهانی، لیگ برتر ایران، جام ملت های اروپا و آسیا، لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، دیدارهای مهم و حساس لیگ های معتبر اروپا به همراه آیتم های جذاب دیگر، میزگردهای ورزشی و تحلیل و بررسی بازی ها با حضور ستارگان و بزرگان فوتبال برپا شده است.
یازدهمین ویژه برنامه این سلسله از همایش ها با محوریت پخش شهرآورد اصفهان و دیدار تیم های سپاهان و ذوب آهن همراه بود.
محمد برزمهری و ناصرنویدنیا( گلرهای پیشکسوت تیم ملی و فوتبال اصفهان)، بابک برزمهری و احمدفر( بازیکنان تیم پیشکسوتان سپاهان) و ابراهیم لوینیان( بازیکن سابق سپاهان) از مهمانان این برنامه بودند.
اما حاشیه های جالب این ویژه برنامه:
- هنگامی که مجری برنامه از حاضرین خواست تا قبل از آغاز دربی اصفهان سپاهانی و ذوب آهنی بودنشان را مشخص کنند همه حاضرین سپاهان را تشویق کردند و ظاهرا فقط سه هوادار ذوب آهن در سالن بودند.
- خانواده ها و بانوان استقبال خوبی از این ویژه برنامه به عمل آورده بودند.
- قبل از آغاز برنامه، ترانه هایی در وصف تیم های سپاهان و ذوب آهن پخش شد
- مرتضی رمضانی راد مجری و مدیر سلسله ویژه برنامه های " فوتبال به وقت اصفهان" اعلام کرد که در ادامه عمده دیدارهای خارج از خانه سپاهان و دیدارهای مهم ذوب آهن از طریق این برنامه در فرهنگسرای اسوه پخش می شود و از حضار خواست در ادامه هم از این ویژه برنامه ها استقبال نمایند.
- محمد صلصالی کاپیتان سابق ذوب آهن با وجود اعلام قبلی، در این برنامه غایب بود.
- مجری برنامه در معرفی محمد برزمهری گلر اسطوره ای فوتبال اصفهان و ایران اعلام کرد که در سال ۸۵ زنده یادناصر حجازی در برنامه ای تلویزیونی اعلام کرد که الگوی دروازه بانی و یکی از دلائل علاقه اش به پست گلری، محمد برزمهری بوده و حالا این اسطوره مهمان ویژه برنامه " فوتبال به وقت اصفهان" است.
- محسن کدخدایی یکی از خوانندگان جوان اصفهانی در بین دو نیمه ترانه ای در وصف فوتبال اصفهان را اجرا کرد.
- محمد مصطفایی معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان و اسما نکویی مدیر فرهنگسرای اسوه نیز در این برنامه حاضر بودند.
- مجری برنامه از ابراهیم لوینیان به عنوان یکی از اصفهانی های تاریخ ساز سپاهان که با زردپوشان .
ادامه در کامنت ....
Read more
بعد از جام جهانی سال دو هزار شش،با تمام بازیهای خوب یا بد تیم ملی، تنها پاسخگوی ایرادات وارده به مسائل ...
Media Removed
بعد از جام جهانی سال دو هزار شش،با تمام بازیهای خوب یا بد تیم ملی، تنها پاسخگوی ایرادات وارده به مسائل تیم ملی،رییس فدراسیون وقت بود، ولی امروز، بعد از بازیهای جام جهانی،رئیس فدراسیون فوتبال برای فرار از پاسخگویی در مورد مسائل فنی و مخصوصا مالی، با کمک رسانه ها ،خود را پشت #کیروش و حاشیه سازی هایش ... بعد از جام جهانی سال دو هزار شش،با تمام بازیهای خوب یا بد تیم ملی، تنها پاسخگوی ایرادات وارده به مسائل تیم ملی،رییس فدراسیون وقت بود، ولی امروز، بعد از بازیهای جام جهانی،رئیس فدراسیون فوتبال برای فرار از پاسخگویی در مورد مسائل فنی و مخصوصا مالی، با کمک رسانه ها ،خود را پشت #کیروش و حاشیه سازی هایش پنهان کرده و مثل همه این سالها و مطمعنا تا وصول پاداش از فیفا به این کار خود ادامه خواهد داد.

پ.ن:هنوز پیچوندن پاداش های قبلی توسط حسابدار فدراسیون و واریز دلار ها به حساب شخصی از یادمون نرفته.
.
پیج اتحاد #اتحاد_هواداران_علی_کریمی 👇
‌‏@etehade_havadarane_ali_karimi
.
#اتحاد_هواداران_علی_کریمی
#علی_کریمی
#پرسپولیس
#استقلال
#ایران
#پرسپولیسی
#محبوب
#فوتبال
#کاپیتان
#محبوب_ملی
#مرد
#علی_کریمی_تنها_نیست
#ما_همه_علی_کریمی_هستیم
#هشت_مقدس
#برانکو
#برانکو_ایوانکوویچ ‏ #aliiiiiiiikarimi8
‏ #alikarimi
‏ #perspolis
‏ #ali_karimi
#esteghlal #استقلال
Read more
Loading...