ایران و جهان اولین

Loading...


Unique profiles
79
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Iran, Bandar Bushehr, Bushehr, Iran, Kashan
Average media age
723.5 days
to ratio
5.3
مریم طلایی، اولین ورزشکار داوطلب بنیاد کمک؛ بانو #کتایون_ریاحی موسس و مدیرعامل #بنیاد_کمک (کیش مهر کتایون) ، با اهدای لوگوی این مجموعه به خانم #مریم _طلایی، رسما ایشان را به عنوان اولین #ورزشکار و #رایدر معرفی نمودند. خانم مریم طلایی از اولین #موتورسواران و راننده‌های #موتور_ریس بانوان ... مریم طلایی، اولین ورزشکار داوطلب بنیاد کمک؛
بانو #کتایون_ریاحی موسس و مدیرعامل #بنیاد_کمک (کیش مهر کتایون) ، با اهدای لوگوی این مجموعه به خانم #مریم _طلایی، رسما ایشان را به عنوان اولین #ورزشکار و #رایدر معرفی نمودند.

خانم مریم طلایی از اولین #موتورسواران و راننده‌های #موتور_ریس بانوان در ایران بوده و از قدیمی ترین دارنده های گواهینامه‌ بین المللی #موتور در سالهای اخیر در ایران می‌باشند.
ایشان داوطلبانه بنیاد #کمک را در سراسر #ایران و #جهان ، معرفی خواهند نمود.

برای #بانوان این سرزمین آرزوی موفقیتهای روزافزون داریم.
@katayounriahiofficial7 @maryam.talaee.1
#بنیاد_نیکوکاری_کمک #ناشنوایی #ناشنوا #کودک_ناشنوا #کودکان_ناشنوا #سمعک #گوش #شنوایی #کاشت_حلزون #کاشت_حلزونی #کاشت_حلزونی_گوش #صدا #موتور #موتورریس #موتورسنگین #موتور_سنگین #موتورسواری
Read more
Loading...
یادتونههه؟؟ اونموق فکنم دوم راهنمایی بودم و استارت علاقم به کره با این سریال بود شما چطور؟ . . این سریال از پاییز سال ۱۳۸۵ (شمسی) در ایران، از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن رفت. این سریال پس از ۷ سال (تابستان ۱۳۹۲)از شبکه تماشا سیمای جمهوری اسلامی ایران باز پخش شد و در ... یادتونههه؟؟ 😥😥😥😍😍😍 اونموق فکنم دوم راهنمایی بودم و استارت علاقم به کره با این سریال بود شما چطور؟ .
.
این سریال از پاییز سال ۱۳۸۵ (شمسی) در ایران، از شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن رفت. این سریال پس از ۷ سال (تابستان ۱۳۹۲)از شبکه تماشا سیمای جمهوری اسلامی ایران باز پخش شد و در شهریور ۱۳۹۲ به اتمام رسید
.
این سریال اولین بار در کره جنوبی از تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۸۲ تا فروردین ۱۳۸۳ (شمسی) از طریق شبکه‌ام. بی. سی این کشور پخش شد و در زمان پخش، با ۴۷٪ بیننده موفق‌ترین برنامه این شبکه بود.
.
جواهری در قصر در بسیاری از کشورهای جهان پخش شده‌است؛ از جمله :افغانستان، ایران، تایوان، هنگ کنگ،مالزی، سنگاپور، فیلیپین، چین، تایلند، ژاپن، استرالیا،آمریکا، روسیه، رومانی و کانادا.
.
همچنین رو مو هیون رئیس جمهور کره جنوبی در دیدار سال ۲۰۰۷ خود با کیم جونگ ایل همتای شمالی خود نسخه دی‌وی‌دی این مجموعه را به او هدیه کرد.
.
راسی باورتون میشه قراره تو ایران کنسرت کیپاپ برگزار شه؟؟؟ برین اینجا توضیحات کاملشو بخونین و خواسین رزرو کنین ظرفیتش محدوده ها @sandclock_official
@sandclock_official
@sandclock_official
.
.
.
#Kdrama
#Daejanggeum
Read more
• <span class="emoji emoji1f4d6"></span> غنی‌ترین، بامزه‌ترین و صمیمانه‌ترین اثر آلن دوباتن. ● می‌توان گفت که دو داستانِ عشقیِ بزرگ ...
Media Removed
غنی‌ترین، بامزه‌ترین و صمیمانه‌ترین اثر آلن دوباتن. ● می‌توان گفت که دو داستانِ عشقیِ بزرگ زندگیِ هر فرد بزرگسالی را تعریف می‌کند. اولین داستان، جست‌وجوی ما برای عشق جنسی، به خوبی شناخته‌ و تعریف ‌شده است. خیال و هوس‌های آن، اسکلت موسیقی و ادبیات را می‌سازد و از نظر اجتماعی پذیرفته شده ...
📖 غنی‌ترین، بامزه‌ترین و صمیمانه‌ترین اثر آلن دوباتن.

می‌توان گفت که دو داستانِ عشقیِ بزرگ زندگیِ هر فرد بزرگسالی را تعریف می‌کند. اولین داستان، جست‌وجوی ما برای عشق جنسی، به خوبی شناخته‌ و تعریف ‌شده است. خیال و هوس‌های آن، اسکلت موسیقی و ادبیات را می‌سازد و از نظر اجتماعی پذیرفته شده و ارج نهاده می‌شود. دومین داستان، جست‌وجوی ما برای دریافت عشق از جهان، افسانه‌ای اسرارآمیز و شرم‌آورتر است. اگر به آن اشاره شود، معمولاً با عباراتی نیشدار و تمسخرآمیز بیان می‌شود؛ مانند چیزی که عمدتاً توجه افراد حسود یا دارای کمبود را جلب می‌کند، در غیر این صورت میل به موقعیت تنها در معنای اقتصادی آن تفسیر می‌شود. با وجود این جدیت داستان دوم به هیچ وجه کمتر از داستان اول نیست. پیچیدگی‌اش کمتر نبوده، اهمیت یا جهان‌شمول‎بودن آن کمتر نیست و درد شکست در آن هم به هیچ وجه کمتر نیست. در اینجا هم شکست عشقی وجود دارد.

📚شما از هرکجای ایران که هستید می توانید این کتاب را از کتابیسم تهیه کنید📚
www.ketabism.com

#کتابیسم #کتاب #معرفی_کتاب #پیشنهاد_کتاب
#اضطراب_موقعیت #آلن_دوباتن
#سیدحسن_رضوی #نشر_میلکان
Read more
. این پست ادامه پست قبل هست و قبل از خواندن این پست حتما پست قبل را بخوانید تا متوجه بشوید اولین پیش ...
Media Removed
. این پست ادامه پست قبل هست و قبل از خواندن این پست حتما پست قبل را بخوانید تا متوجه بشوید اولین پیش نمونه جنگنده پاکستانی jf17 در سال 2003 ساخته شد و اولین نمونه پروازی آن در سال 2004 پرواز کرد و در حال حاضر بیش از 40 فروند از آن تحویل ارتش پاکستان شده است... و اما جنگنده شفق درست بعد از سال 2004 و سنگین ... .
این پست ادامه پست قبل هست و قبل از خواندن این پست حتما پست قبل را بخوانید تا متوجه بشوید
اولین پیش نمونه جنگنده پاکستانی jf17 در سال 2003 ساخته شد و اولین نمونه پروازی آن در سال 2004 پرواز کرد و در حال حاضر بیش از 40 فروند از آن تحویل ارتش پاکستان شده است...
و اما جنگنده شفق
درست بعد از سال 2004 و سنگین شدن تحریم ها، کشور روسیه، ایران را در این طرح تنها گذاشت و ایران تصمیم به ادامه این راه بدون کمک های خارجی گرفت و در طی این سال ها قدم های بزرگی برداشته شده اما کافی نبوده ؛ مثل ساخت ارابه فرود جنگنده اف پنج که هم کلاس شفق هست (ارابه فرود بعد از موتور و رادار بالاترین تکنولوژی هواپیمایی هست) همچنین ترمز و چرخ جنگنده صاعقه در ایران ساخته میشود جدیدا هم صندلی پران ،جنراتور ،دستگاه های ساخت بال و بدنه و سیستم های اویونیکی مثل تاکان ، و جعبه سیاه، سامانه تشخیص دوست از دشمن و پردازنده های رادیویی و جنگال و حتی دانشگاه شریف یک جایرو لیزری را طراحی کرده که هر کشوری توانایی ساخت جایرو را ندارد( البته هنوز عملیاتی نشده) و ده ها طرح دیگر که من از قلم انداخته ام...ولی سخت ترین مراحل؛ ساخت موتور و رادار پیشرفته بود که با اینکه گفته شده کارهایی شده اما هنوز که هیچ خبری نیست.
اما این روزها که روابط نظامی ایران با روسیه وچین از سرگیری شده. میشود جان تازه ای به شفق بخشید؛ صنایع هوایی ایران در این سال ها با اینکه تحریم های زیادی را تحمل کرده اما توانسته در عرصه ساخت زیرسامانه ها قدم های بزرگی را بردارد و با همکاری با کشور های چین و روسیه می توانیم نقص های تکنولوژی ایران را جبران کنیم برای مثال تهیه موتور RD33 جدید از روسیه برای جنگنده شفق.
برای رادار شفق می توان از طرح رادار جدید AESA (آرایه فازی فعال) جنگنده جدید چینی j10b استفاده کرد که ادعا شده برد آن برای یک جنگنده 200 کیلومتر خواهد بود! و یا رادار جدید جنگنده میگ35 که گفته شده قرار هست دوبرابر رادار فعلی، اِلمان راداری داشته باشد. این رادار ها آخرین تکنولوژی راداری جهان هستند که میتوانند جنگنده رادارگریز شفق را واقعاً به جنگنده نسل پنج تبدیل کنند که کاملا جوابگو نیاز های ما خواهد بود.
گفته شده که ایران ممکن است بخواهد علاوه بر سوخو30 ،جنگنده j10 و یا میگ35 بخرد ولی همانطور که گفته شد می شود. به جای خرید جنگنده کلاس سبک؛ همان جنگنده شفق، از موتور میگ35 و رادار j10 استفاده کند و مکمل خوبی برای سوخو30 باشد.
دوستاتون رو تگ کنید
Read more
. الان که ماجرای «فرزندت کجاست» داغ شده، لازم دیدم خودافشاگری مختصری انجام بدهم. من یک پسر و دو دختر ...
Media Removed
. الان که ماجرای «فرزندت کجاست» داغ شده، لازم دیدم خودافشاگری مختصری انجام بدهم. من یک پسر و دو دختر دارم که ور دل مادرشان هستند و نمی‌دانم مادرشان در حال حاضر به کدام خری دل بسته و روی چه کسی کراش دارد، ولی هنوز من را ملاقات نکرده. در نتیجه مجبورم به جای پاسخ سوال «فرزندت کجاست»، به این مساله جواب بدهم ... .
الان که ماجرای «فرزندت کجاست» داغ شده، لازم دیدم خودافشاگری مختصری انجام بدهم. من یک پسر و دو دختر دارم که ور دل مادرشان هستند و نمی‌دانم مادرشان در حال حاضر به کدام خری دل بسته و روی چه کسی کراش دارد، ولی هنوز من را ملاقات نکرده. در نتیجه مجبورم به جای پاسخ سوال «فرزندت کجاست»، به این مساله جواب بدهم که «فرزند هستم، کجام».
.
من در خانواده‌ای مرتضوی دیده به جهان گشودم. بر خلاف بسیاری از مرتضوی‌ها، از همان عنفوان نوزادی به رانتخواری علاقه داشتم، به طوری که در سن هفت ماهگی با دیدن شیشه شیر صدایی شبیه «یایت» در می‌آوردم که شباهت عجیبی به کلمه رانت داشت.

چند سال بعد، اولین رانت تحصیلی من در همان کلاس اول ابتدایی شکل گرفت. به این شکل که زنگ می‌زدم به منزل آن یکی همکلاسی‌ام که بر حسب اتفاق فامیلی‌اش مرتضوی بود و می‌گفتم: «منزل مرتضوی؟ مرتضوی هست؟... مرتضوی هستم» و اسباب خنده مخاطب را بدون نیاز به اینکه قصد شوخی داشته باشم فراهم می‌کردم و شخصیتی نمک‌پاش در ذهن دیگران خلق می‌کردم.

همان‌طور که می‌دانید، همه ایران دارای مرتضوی است، همه هم به جز ما یک کاره‌ای هستند. به همین منظور، هر بار که سفر می‌رویم، دیگر نیازی به هتل نیست. مثلا می‌رویم مشهد، زنگ خانه شهردار سابق را می‌زنیم، می‌گوییم «سلام آقای مرتضوی، مرتضوی هستیم.» و می‌رویم بالا و چندروزی مزاحم می‌شویم تا بالاخره متوجه شوند ما جزو مرتضوی‌های اصولگرا نیستیم و بریزندمان توی کوچه؛ یا می‌رویم یزد، خودمان را مرتضوی معرفی می‌کنیم و به این شکل می‌توانیم بدون صف، از آثار تاریخی دیدن کنیم، چون بلافاصله صف خالی می‌شود.

در جامعه هنری هم همین‌طوری راهم را باز کردم. اولین بار که می‌خواستم با عرض معذرت به کلاس موسیقی بروم، وارد یک آموزشگاه شلوغ و پرطرفدار شدم و گفتم: «سلام. مرتضوی هستم، فامیل آقا بیژن.» کلی تحویلم گرفتند و من را گذاشتند در اولویت ثبت نام. البته یکی از عزیزان وسط شیرینی آوردنش پرسید «کدوم آقا بیژن؟» که زیر لب جواب دادم «بنفشه‌خواه» ولی خوشبختانه نشنید.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
<span class="emoji emoji1f4a2"></span> کتاب #تاریخ_ایران_مدرن نوشته #اروند_آبراهامیان: #ایران در دهه ۵۰ یکی از بدترین کشورهای جهان ...
Media Removed
کتاب #تاریخ_ایران_مدرن نوشته #اروند_آبراهامیان: #ایران در دهه ۵۰ یکی از بدترین کشورهای جهان در توزیع نابرابری ثروت و یکی از بدترین کشورهای جهان در بهداشت عمومی بوده. در نرخ مرگ و میر و نسبت پزشک به بیمار ایران بدترین کشور خاورمیانه بوده. . یکی از پایین‌ترین نرخ‌های آموزش عالی در جهان ... 💢 کتاب #تاریخ_ایران_مدرن نوشته #اروند_آبراهامیان:
#ایران در دهه ۵۰ یکی از بدترین کشورهای جهان در توزیع نابرابری ثروت و یکی از بدترین کشورهای جهان در بهداشت عمومی بوده.
در نرخ مرگ و میر و نسبت پزشک به بیمار ایران بدترین کشور خاورمیانه بوده.
. 💢 یکی از پایین‌ترین نرخ‌های آموزش
عالی در جهان رو داشته: ۶۸٪ جمعیت بزرگ سال بیسواد بودند و ۶۰٪ کودکان نمی‌توانستند دوره دبستان را تا انتها طی کنند و تنها ۳۰٪ متقاضیان از لحاظ مادی کنکور می‌توانستند وارد دانشگاه شوند.
. 💢 در دهه ۵۰ شمار پزشکان ایرانی در نیویورک بیشتر از تمام شهرهای ایران بود و اصطلاح فرار مغزها اولین بار در ایران در این سال‌ها مطرح شد.
بخش عمده‌ای (قریب به همه) از مناطق روستایی بدون برق، مدرسه، آب لوله کشی و امکانات رفاهی بودند.
. 💢 در تهران از هر ۱۰ نفر یک نفر خودروی شخصی داشت اما این نسبت در دیگر مناطق کشور ۹۰ به ۱ بود.(این آمار بدون معیار زمانی و در مقایسه با وضعیت وقت کشورهای دیگه افتضاح بوده)
وضعیت ایران طبق گزارش‌های آمریکایی‌ها بدتر از سوریه بدون نفت ارزیابی می‌شده!
#این_را_به_همه_بگویید .

احمد دستاران
.

پژوهشگر: آرش پژوه
Read more
Loading...
...فوتبال فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه ... ...فوتبال

فوتبال ایران تا زمانی که امثال #هومن_افاضلی در آن فعالیت می کنند به جایی نخواهد رسید.آقای افاضلی فقط یک سوال دارم و آن اینکه فصل گذشته مقابل #پرسپولیس چگونه فوتبال بازی کردید؟ظاهراً فراموش کردید که چگونه از اتوبوس شیک خود یاد کردید.اگر #نفت تهران با پرسپولیس قابل مقایسه نیست،چگونه #تیم_ملی_فوتبال_ایران با #پرتغال، #مراکش و #اسپانیا قابل مقایسه است؟چگونه انتظار فوتبال مالکانه از تیم ملی دارید وقتی اکثر تیم های فوتبال ایران با مربیانی چون شما ضد فوتبال بازی می کنند؟آقای افاضلی عزیز شما مربی آمار هستید،لطفا اعلام کنید آمار مالکیت توپ باشگاه های فوتبال ایران در لیگ برتر چند درصد بوده و تعداد پاس های بازیکنان در طول نود دقیقه چند تا پاس است؟اگر پرسپولیس #برانکو و البته با یه سطح پایین تر استقلال #شفر را کنار بگذاریم،چند تیم در فوتبال ایران مالکیت توپ بالای پنجاه درصد دارند؟در ضمن شما چگونه انتظار دارید تیمی که بازیکنان آن ابتدایی ترین امکانات مثل لباس و کفش مناسب ندارد و با بدترین آماده سازی تاریخ فوتبال ایران راهی جام جهانی می شودمقابل قهرمان اروپا، قهرمان آفریقا و قهرمان جهان حمله کند؟آیا کسب چهار امتیاز با هر سبک فوتبالی در این گروه برای فوتبال ایران دستاورد بزرگی نیست؟امتیازی که در میان تیم های آسیایی فقط ژاپن موفق به کسب آن شد آن هم در گروهی که به مراتب از گروه ایران آسان تر بود؟آقای افاضلی شما که یک مربی تحصیل کرده هستید و خوب می دانید سبک بازی فوتبال یک کشور از فوتبال پایه و آموزش بازیکن ها شکل گرفته و اجرای آن ابتدا باید در باشگاه ها آغاز و به تیم ملی بزرگسالان برسد.براستی فوتبالی که حتی زمین چمن مناسب که اولین ابزار فوتبال تهاجمی است را ندارد چگونه باید به سمت دروازه کشورهای بزرگ جهان فوتبال حمله کند؟آقای افاضلی، مربی آمار فوتبال ایران شما به ما بگویید که میانگین گل زده در هر بازی فوتبال ایران چند گل است؟آقای افاضلی شما نگران گلزنی در جام ملت های آسیا نباشید.تیم ملی همانگونه که در مقدماتی جام جهانی مقابل چین، قطر و کره جنوبی گلزنی کرد،در جام ملت ها هم گلزنی میکند مگر اینکه امثال شما با سم پاشی های خود فضا را به مانند روزهای قبل از جام جهانی مسموم کنید و با حاشیه سازی اجازه ندهید فوتبال ایران در آرامش به موفقیت برسد.ماجرای ایفمارک هم بماند برای آینده که حرف های زیادی برای گفتن داریم.اینکه چگونه شما به عنوان کارشناس به تلویزیون میروید هم به رسم امانت پیش ما بماند.کارنامه کاری شما کاملا مشخص است، این حرف ها باید از زبان یک مربی موفق بیان شود
Read more
 #پدافند . در چند پست قصد داریم به موضوع رادارها و جنگنده های رادارگریز بپردازیم و اینکه در ایران ...
Media Removed
#پدافند . در چند پست قصد داریم به موضوع رادارها و جنگنده های رادارگریز بپردازیم و اینکه در ایران چه اقداماتی انجام شده و آیا ایران میتواند رادارگریزترین جنگنده جهان یعنی F22 را کشف کند!؟ اولین بار در جنگ یوگوسلاوی اولین جنگنده رادارگریز آمریکا یعنی F117 (تصویر پایین راست) با سطح مقطع راداری ... #پدافند
.
در چند پست قصد داریم به موضوع رادارها و جنگنده های رادارگریز بپردازیم و اینکه در ایران چه اقداماتی انجام شده و آیا ایران میتواند رادارگریزترین جنگنده جهان یعنی F22 را کشف کند!؟
اولین بار در جنگ یوگوسلاوی اولین جنگنده رادارگریز آمریکا یعنی F117 (تصویر پایین راست) با سطح مقطع راداری 0/5 متر در جنگ شرکت کرد و در این جنگ تمام رادار ها از کشف این جنگنده عاجز بودند ولی در جنگ مشخص شد که فقط یک نوع رادار که در باند VHF کار میکند میتواند آن را کشف کند ولی رادار های VHF پیش اخطار بودند و نمیتوانستند موشک را به سمت هدف هدایت کنند یعنی در اصطلاح توانایی رهگیری و کنترل آتش نداشتند،بر همین اساس در یکی از شناسایی ها موقعیت جنگنده F117 مشخص شد و به سرعت یک جنگنده میگ29 یوگوسلاوی برای شکار آن بلند شد و در نهایت در کمال شگفتی با راهنمایی رادار VHF رکورد شکسته شد و جنگنده رادارگریز آمریکا سرنگون شد!
(وقتی گفته میشه سطح مقطع راداری یک جنگنده 1 متر هست یعنی در رادار بصورت یک جسم یک متری دیده میشود و هرچه این عدد که RCS نام دارد کوچک تر باشد پس جنگنده رادارگریزتر هست)
بعد از جنگ یوگوسلاوی که رادار باند VHF توانست جنگنده F117 را کشف کند اما مابقی رادارها نتوانستند آن را کشف کنند مشخص شد که سطح مقطع راداری در باند های مختلف متفاوت است.
برای مثال با توجه به گفته های شرکت NNIRT که سال هاست در حال ساخت رادار هست یک سطح مقطع 0/002 متری (یعنی در حد جنگنده F35) در باند X ،
اگر در مقابل یک رادار باند VHF باشد سطح مقطع آن 0/6 متر خواهد شد! که کار کشف آن چندین برابر آسان تر خواهد شد (لازم به ذکر هست که ایران با موشک شلمچه توانسته یک هدف 0/01 متری را در فاصله سی کیلومتری منهدم کند)
باتوجه به اینکه اکثر رادارهای جنگنده ها و پدافند ها در جهان باند X هست پس جنگنده های رادارگریز و جنگ الکترونیک مخصوص اختلال در این باند ساخته شده اند به همین خاطر اگر بخواهید تقسیم بندی کنیم به ترتیب بهترین باند برای کشف هدف و مقابله با اخلال (برخلاف تصور غلط خیلی ها)اینگونه هست:
VHF
L
S
G
X
پایان قسمت اول
با تشکر از @_fatherland
تصویر پایین وسط F22 رپتور و سمت چپ F35 لایتنینگ
دوستاتون رو تک کنید
عیدتون و میلاد پیامبر مبارک
Read more
Loading...
اولین مدال تاریخ بر گردن بلندقامتان ایرانی تیم ملی والیبال ایران با توجه به برتری ایتالیا مقابل ...
Media Removed
اولین مدال تاریخ بر گردن بلندقامتان ایرانی تیم ملی والیبال ایران با توجه به برتری ایتالیا مقابل آمریکا بر سکوی سوم جام قهرمانان بزرگ ایستاد. در اولین دیدار از روز آخر جام قهرمانان بزرگ والیبال جهان، تیم های ایتالیا و آمریکا از ساعت 7:10 صبح امروز به وقت ایران در اوساکای ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند.
لاجوردی ... اولین مدال تاریخ بر گردن بلندقامتان ایرانی
تیم ملی والیبال ایران
با توجه به برتری ایتالیا مقابل آمریکا بر سکوی سوم جام قهرمانان بزرگ ایستاد.
در اولین دیدار از روز آخر جام قهرمانان بزرگ والیبال جهان، تیم های ایتالیا و آمریکا از ساعت 7:10 صبح امروز به وقت ایران در اوساکای ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند.
لاجوردی پوشان که با 3 برد از 4 دیدار قبلی شانس زیادی برای رسیدن به یکی از سکوها داشتند، توانستند با حساب 3 بر یک بر آمریکا غلبه کنند. با این نتیجه آمریکا با توجه به داشتن فقط 2 برد در کارنامه خود از رفتن روی سکو محروم شد.
از سوی دیگر ملی پوشان والیبال ایران حتی درصورت شکست مقابل فرانسه نیز مدال برنز این رقابت ها را کسب خواهند کرد. شاگردان کولاکوویچ از ساعت 10:10 امروز در آخرین دیدار خود به مصاف فرانسه می روند که البته این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار نیست. 
خروس ها شانسی برای رسیدن به مدال ندارند و با توجه به شکست آمریکا جایگاه سومی ایران هم تثبیت شده است. 
همچنین ایران حتی با برتری 3 بر صفر هم نمی تواند خودش را به ایتالیا برساند چون لاجوردی پوشان امتیازات بیشتری دارند. از سویی برزیل در آخرین بازی خود مقابل ژاپن کار راحتی خواهد داشت و احتمالا عنوان قهرمانی را کسب می کند.
ایتالیا جایگاه دومی را در اختیار خواهد داشت و ایران برای نخستین بار در تاریخ روی سکوی یک تورنمنت رسمی در سطح جهان می رود. 💫لطفا به جمله بندي ها دقت فرمائيد⚡️
Read more
نام : فرهاد نام خانوادگی : ظریف فرزند : ترمه قد : ۱۶۹ سانتیمتر کیلوگرم وزن : ۶۴.۴ در ۱۲اسفند ...
Media Removed
نام : فرهاد نام خانوادگی : ظریف فرزند : ترمه قد : ۱۶۹ سانتیمتر کیلوگرم وزن : ۶۴.۴ در ۱۲اسفند سال ۱۳۶۱ در مشهد مقدس به دنیا آمد. دوران زندگی :  وقتی برای اولین بار فرهاد ظریف در مسابقات لیگ برتر والیبال کشورمان با تیم صنام که آن زمان به رهبری مصطفی کارخانه هدایت می شد، به میدان آمد یکباره ... نام : فرهاد
نام خانوادگی : ظریف
فرزند : ترمه
قد : ۱۶۹ سانتیمتر
کیلوگرم وزن : ۶۴.۴
در ۱۲اسفند سال ۱۳۶۱ در مشهد مقدس به دنیا آمد.
دوران زندگی :  وقتی برای اولین بار فرهاد ظریف در مسابقات لیگ برتر والیبال کشورمان با تیم صنام که آن زمان به رهبری مصطفی کارخانه هدایت می شد، به میدان آمد یکباره تعجب همگان را برانگیخت و این فکر را در اذهان متبادر کرد که این بازیکن ۱۶۹ سانتی متری در کجای والیبال کشورمان قرار خواهد گرفت و این موضوع بیشتر به یک شوخی می ماند؛ اما ظریف با جدیت و پشتکار از تمام حصارهایی که ممکن بود او را از آرزوهایش دور کند، گذشت و در مسابقات والیبال مردان آسیا در سال ۲۰۱۱ بهترین لیبرو آسیا نام گرفت. او بازی را با باشگاه صنام اغاز کرده و سپس به برق تهران، ،پاس،گیتی پسند،سایپا و تیم ملی راه یافت. در سایپا شرایطی برایش به وجود آمده بود که گفتند به هر باشگاهی که بخواهد می‌تواند برود، ولی بعد که مذاکره‌اش با گیتی ‌پسند نتیجه داد به او اعلام شد برای اخذ رضایت‌نامه باید رقم بی‌سابقه ۷۰ میلیون تومان را بپردازد که رکوردی عجیب در تاریخ والیبال ما بود، چون رکورد قبلی متعلق به ساسان دژآرا بود که برای رضایت‌نامه ۳۰ یا ۳۵ میلیون پرداخته بود. با این حال بعد از بحث‌های فراوان، مدیر گیتی‌پسند برای ختم این انتقال مبلغ ۴۰ میلیون تومان پرداخت تا رکورد ایران با همین رقم ثبت شود. ظریف در شهریور ۹۱ با عقد قرارداد یک ساله به باشگاه پیکان تهران و در مرداد ۹۲ به جمع سبزجامه گان کاله مازندران پیوست. 
تحصیلات و مدارک علمی : کارشناس تربیت بدنی در دانشگاه تهران
افتخارات : قهرمانی نوجوانان آسیا-قهرمانی جوانان آسیامرد سال والیبال ایران در سال ۸۰-حضور در جمع۱۰ بازیکن برتر والیبال ایران-۳ دوره بهترین لیبرو آسیا-نایب قهرمانی نوجوانان جهان-قهرمانی ۴دوره لیگ برتر والیبال-۴ نایب قهرمانی با تیم های مختلف-حضور در لیگ جهانی در سال ۲۰۱۳
#donyaye_volleyball
Read more
. ورق بزنید... بابت برخی تصاویر عذرخواهی میکنم. . للحق پست نوشت:وقتی پلاکارد معنا دار شهرداری ...
Media Removed
. ورق بزنید... بابت برخی تصاویر عذرخواهی میکنم. . للحق پست نوشت:وقتی پلاکارد معنا دار شهرداری تهران را کنار درب نمایشگاه زنان و تولید ملی بوستان گفتگو دیدم , ذهنم به سمت تصویر دختری رفت که سه سال پیش مجله آمریکایی تایم با انتشار آن , اینچنین تیتر زده بود :" ایران 2025 ,در دهه بعدیِ خود چگونه جهان ... .
ورق بزنید...
بابت برخی تصاویر عذرخواهی میکنم.
.
للحق پست نوشت:وقتی پلاکارد معنا دار شهرداری تهران را کنار درب نمایشگاه زنان و تولید ملی بوستان گفتگو دیدم , ذهنم به سمت تصویر دختری رفت که سه سال پیش مجله آمریکایی تایم با انتشار آن , اینچنین تیتر زده بود :" ایران 2025 ,در دهه بعدیِ خود چگونه جهان را تغییر خواهد داد؟"
این جمله به ظاهر ساده در کنار تصویر دختر , تنها یک معنا را به ذهن متبادر می کرد,اینکه غرب برای تغییر در ایران تمام امیدش به تغییر دادن زنان ایران گره خورده است و اولین گام تغییر دادن پوشش زن برای تحقق انقلابی جنسی است که دویست سال پیش غرب را در نوردید.
.
و حالا آن تیتر علنا و به زبانی دیگر بر روی پلاکاردی در قلب تهران خودنمایی می کند.
زیباسازی شهر با زنان خبر از بیراهه ای می دهد که به گفته شهید مطهری دنیای غرب بر سر راه زن گشوده که بیشتر در جهت خدمت به مرد است .مردی که از برکت تمدن غرب قرار است همه جا برایش حرمسرا شود که دیگر لازم نباشد به اندازه پادشاهان و خلفای درباری پول و قدرت داشته باشد تا به همان مقدار جنس زن را در نوع های مختلف و رنگهای متفاوت مورد بهره برداری قرار دهد.
که اگر قهرمان "هزار و یک شب " سر از خاک بردارد و امکانات وسیع عیش و عشرت و ارزانی و رایگانی زن امروز را ببیند, دیگر به هیچ وجه حاضر به تشکیل حرمسرا با آنهمه خرج و زحمت نخواهد شد.
.

کاملا بی ربط:
جایی خوانده بودم که خرزهره گیاهی است زیبا و همیشه سبز, درختچه‌ای، با برگ‌های نیزه‌ای و گل‌های سرخ و سپید البته سمی!
که همیشه پای ثابت زیباسازی فضای شهری برای شهرداری ها بوده است .

#حجاب
#تغییر
#زن
#حیا
#تقوا
#خرزهره
#انقلاب_جنسی
#شهرداری
Read more
یک روز تا شروع کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم / مروری بر اولین قهرمانی سپاهان؛ یکی از تاریخی‌ترین قهرمانی‌های ...
Media Removed
یک روز تا شروع کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم / مروری بر اولین قهرمانی سپاهان؛ یکی از تاریخی‌ترین قهرمانی‌های تاریخ فوتبال ایران . ۱۳۸۱-۸۲ /2002/03 تا پیش از سال ۸۲ هیچ تیم غیر تهرانی نتوانسته بود بر تمامیت‌طلبی مرکز‌نشینان چیره شود و جام را از آن شهر خارج کند. سپاهان اما در فصل ۸۱-۸۲ کاری کرد ... یک روز تا شروع کار طلایی‌پوشان در لیگ هجدهم / مروری بر اولین قهرمانی سپاهان؛ یکی از تاریخی‌ترین قهرمانی‌های تاریخ فوتبال ایران .

۱۳۸۱-۸۲ /2002/03

تا پیش از سال ۸۲ هیچ تیم غیر تهرانی نتوانسته بود بر تمامیت‌طلبی مرکز‌نشینان چیره شود و جام را از آن شهر خارج کند. سپاهان اما در فصل ۸۱-۸۲ کاری کرد کارستان و با ترکیبی از بازیکنان باغیرت و با استعداد، مربی‌گری فرهاد کاظمی و مدیریت محمدرضا ساکت فاتح دومین دوره لیگ برتر شد. آن قهرمانی سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها با تساوی یک بر یک برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به دست آمد تا سپاهان از این حیث هم رکورددار شود .

در آن فصل محرم نویدکیای جوان، لئون استپانیان و ادموند بزیک ستاره‌های خط آتش سپاهان بودند که در اولین فصل حضور سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان کولاک کردند و در پایان هم مشترکاً جام قهرمانی را بالای سر بردند. ادموند بزیک در آن فصل با ۱۳ گل آقای گل شد .

از دیگر نکات تاریخی آن فصل این است که سپاهان پنج بار با استقلال تهران رو‌به‌رو شد و هر پنج بار این تیم را شکست داد .

آن قهرمانی نقطۀ عطفی در تاریخ فوتبال ایران به شمار می‌رفت زیرا برای اولین بار ثابت شد تیمی غیر از سوگلی‌های رسانه‌ها و غیر تهرانی هم می‌تواند بر بام فوتبال ایران بایستد. قطب‌شکنی تاریخی سپاهان، خودباوری و اعتمادبه‌نفس را در ساير تیم‌های غیر تهرانی هم به وجود آورد تا حالا شاهد درخشش آن‌ها و همچنین بازیکنان لژیونر شده از آنها باشیم .

صحنه‌هایی کمتر دیده شده از مراسم قهرمانی آن فصل که در زمان خود بی نظیر بود را مشاهده می‌کنید .

#سپاهان #اصفهان #تهران #استقلال #پرسپولیس #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نویدکیا #لئون_استپانیان #ادموند_بزیک #نوستالژی #م_س_ح_ح_ق #نقش_جهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran #Nostalgia
Read more
Loading...
ایران‌پوریان: کیفیت نامناسب چمن نقش جهان بر شرایط بازی تأثیر گذاشت بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: ...
Media Removed
ایران‌پوریان: کیفیت نامناسب چمن نقش جهان بر شرایط بازی تأثیر گذاشت بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: درست است که هر دو تیم بازی بی‌کیفیتی انجام دادند اما وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان هم بر شرایط بازی بی‌تأثیر نبود. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، محمد ایران پوریان پس از تساوی بدون ... ایران‌پوریان: کیفیت نامناسب چمن نقش جهان بر شرایط بازی تأثیر گذاشت

بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: درست است که هر دو تیم بازی بی‌کیفیتی انجام دادند اما وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان هم بر شرایط بازی بی‌تأثیر نبود.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، محمد ایران پوریان پس از تساوی بدون گل مقابل صنعت نفت آبادان در اولین دیدار از مسابقات لیگ برتر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازی تحت تأثیر بدنسازی اول فصل قرار گرفته بود و هر دو تیم خیلی بی‌کیفیت ظاهر شدند.
وی ادامه داد: در نیمه اول یکی، دو موقعیت خیلی خوب داشتیم که متأسفانه نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم اما در مجموع شرایط خیلی خوبی نداشتیم و خوب فوتبال نکردیم و در نهایت هم موفق به کسب نتیجه لازم نشدیم.
ایران پوریان افزود: مطمئناً بازی بدون حضور تماشاچی بی روح است و بدترین تنبیه این است که هواداران را از حضور در ورزشگاه محروم کنند چون لذت فوتبال به هودارانش است. امروز انرژی مضاعفی که از هواداران می‌گرفتیم را نداشتیم و متأسفانه نتوانستیم نتیجه قابل قبولی را به دست آوریم.
بازیکن تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: چمن ورزشگاه نقش جهان واقعاً کیفیت مناسبی نداشت.در دو روز گذشته در این ورزشگاه تمرین داشتیم و با این وضعیت چمن حتی نتوانستیم تمرین خوبی انجام دهیم. این موارد بهانه نیست و واقعاً کیفیت چمن ورزشگاه نقش جهان به نحوی بود که نتوانستیم در زمین خوب ظاهر شویم
Read more
نام و نام خانوادگی:آرمین تشکری زادروز: 1365/9/17 زادگاه: همدان، ایران قد:  ۱۹۸ پُست : مدافع ...
Media Removed
نام و نام خانوادگی:آرمین تشکری زادروز: 1365/9/17 زادگاه: همدان، ایران قد:  ۱۹۸ پُست : مدافع وسط / سرعتی زن آرمین تشکری زاده سال ۱۳۶۵ است و والیبال خود را زیر نظر موسی زرین آغاز کرده است. اولین باشگاه او تیم مخابرات همدان بود و بعدها با درخشش در این تیم به تیم شهرداری می پیوندد.تشکری با ... نام و نام خانوادگی:آرمین تشکری
زادروز: 1365/9/17
زادگاه: همدان، ایران
قد:  ۱۹۸
پُست : مدافع وسط / سرعتی زن
آرمین تشکری زاده سال ۱۳۶۵ است و والیبال خود را زیر نظر موسی زرین آغاز کرده است. اولین باشگاه او تیم مخابرات همدان بود و بعدها با درخشش در این تیم به تیم شهرداری می پیوندد.تشکری با شهرداری همدان در لیگ برتر حاضر و سپس با منحل شدن این تیم به تیم سنگ آهن می رود و بعد آن به پیشگامان کویر یزد می رود. دو سال هم برای گذراندن خدمت سربازی سابقه حضور در سایپا را در کارنامه اش دارد. بازی های درخشان او در پیشگامان خولیو ولاسکو مجاب می شود که وی را به تیم ملی دعوت کند و در لیگ جهانی ۲۰۱۳ حضور موفقی در تیم ملی ایران داشت. او در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان ۲۰۱۴ در آسیا به عنوان بهترین مدافع معرفی شد.
ماجرای والیبالیست شدن آرمین تشکری
بارها در دوران ابتدایی و دبیرستان بین دو راهی والیبال و فوتبال قرار می گیرد تا اینکه موسی زرین در سال‌هایی که تشکری اهداف بزرگی در سر می پروراند یک سیلی آبدار به آرمین تشکری زده و خطاب به او می گوید: "تو برای والیبال ساخته شده‌ای". افتخارات آرمین تشکری
بهترین مدافع روی تور مسابقات انتخابی قهرمانی جهان ۲۰۱۴- قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۳
Read more
<span class="emoji emoji1f53b"></span>دانش آموزان نخبه و برتر علمی (کنکور و المپیادها)، پرورشی و ورزشی شهرستان بوشهر با آیت الله صفایی ...
Media Removed
دانش آموزان نخبه و برتر علمی (کنکور و المپیادها)، پرورشی و ورزشی شهرستان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری دیدار نمودند. . آیت الله صفایی بوشهری: ‌ تمدن های بشری همیشه مبتنی بر دانش و علم بوده اند، علم و دانش مهم ترین زیرساخت تولید تمدن، حفظ و ارتقاء سطح تمدن است. دانش و علم یکی از مقولات مهم ... 🔻دانش آموزان نخبه و برتر علمی (کنکور و المپیادها)، پرورشی و ورزشی شهرستان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری دیدار نمودند.
.
📝آیت الله صفایی بوشهری:

🔸تمدن های بشری همیشه مبتنی بر دانش و علم بوده اند، علم و دانش مهم ترین زیرساخت تولید تمدن، حفظ و ارتقاء سطح تمدن است.
🔹دانش و علم یکی از مقولات مهم و سرنوشت ساز حیات انسانی است، اگر دانش و علم نباشد قطعاً با جهل نمی توان تمدن آفرید و پیشرفت کرد.
🔸اولین معلم انسان خود خداوند است، خداوند اولین چیزی که به انسان آموخت، علم است و در بین جوامع بشری این علم را یکی از وجوه برتری انسان قرار داد.
🔹با نگاهی به تاریخ علم در جهان از ابتدا تا کنون، چون علم اقتدار و ثروت می آفریند همیشه جهان استکبار به دنبال مصادره و اسارت علم بوده است.
🔶از دیدگاه اسلام علم یک مقوله انسانی و موهبت الهی است که خداوند خلاقیت آن را به انسان داده و این علم باید برای عدالت، رشد و پیشرفت شخصی و اجتماعی، تمدن انسانی بیافریند.
🔹ایران در قرن ها پیش، در برخی از علوم دارای مرجعیت علمی بود که جهان استعمار این را از ما گرفت به همین خاطر یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران رسیدن به خودکفایی، سپس تولید و مرجعیت علمی است.
🔸لازمه رسیدن به این مرجعیت، توجه ویژه به آموزش و پرورش است چون جوانه‌ی تمامی این امور از آموزش و پرورش است.
🔹آموزش و پرورش یک معنای جامع است و تنها ادارت آموزش و پرورش متکفل این معنا نیستند بلکه کل جامعه از جمله خانواده ها و محیط های اجتماعی باید آموزش و پرورش باشند.
🔸همه باید دست به دست هم دهند که نسلی تولید کنیم که در آینده پروفسور حسابی ها و شهید مطهری های بسیار داشته باشد.
.
🔻در ابتدای این دیدار چند تن از دانش آموزان به بیان نکته نظرات خود پرداختند
🔻همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به هر کدام از این دانش آموزان یک جلد کتاب "بیست گفتار در علم و فنآوری" که از نوشته های خود ایشان می باشد را به آنها اهدا نمود.
۹۷/۵/۱۷
Read more
Loading...
| جام جهانی ۲۰۱۸ | . . از صعود به جام جهانی دلمون قرص بود که تیم خوبی داریم جز بازی با سوریه خیلی وقت ...
Media Removed
| جام جهانی ۲۰۱۸ | . . از صعود به جام جهانی دلمون قرص بود که تیم خوبی داریم جز بازی با سوریه خیلی وقت بود گل نخورده بودیم :)) صعودمون مثل مقدماتی های قبلی تو بازی آخر مشخص نشد .... مرییمون رو از سال دو هزار و یازده حفظ کردیم .... قبل از قرعه کشی میشستیم تخیل و بررسی میکردیم با چه تیم هایی بیوفتیم میریم ... | جام جهانی ۲۰۱۸ |
.
.
از صعود به جام جهانی دلمون قرص بود که تیم خوبی داریم جز بازی با سوریه خیلی وقت بود گل نخورده بودیم :))
صعودمون مثل مقدماتی های قبلی تو بازی آخر مشخص نشد .... مرییمون رو از سال دو هزار و یازده حفظ کردیم .... قبل از قرعه کشی میشستیم تخیل و بررسی میکردیم با چه تیم هایی بیوفتیم میریم مرحله بعد :) ولی یکدفعه افتادیم تو‌ گروه مرگ : پرتغال که قهرمان یورو دو هزار و شانزده شده بود.. یعنی مدافع قهرمانی اروپا ....
اسپانیا : متشکل از رئال مادرید و بارسلونا و تیم های باشکاهی بزرگ جهان ...
مراکش : قهرمان رقابت های ملت های آفریقا دوهزار و هجده که اولین سال برگذاری آن بود
و ایران : تیمی که افتخاری در ملی ثبت نکرده بود ولی همه میدونستن چه زهری داره .... امیدها نا امید شد....
این نا امیدی با دیدار های تدارکاتی ما بیشتر شد .... ما با تیم های خوب بازی دوستانه انجام ندادیم !!!!
و در آخر بیست و سه نفری که دعوت شدند هواداران ایرانی رو مایوس کرد و ما فقط دعا میکردیم که با آبرو از جام روسیه بیرون برویم ولی این پایان کار نبود.
تحریم نایک فشار عصبی روی ما رو بیشتر کرد ...
حواشی مربیان لیگ برتر فقط و فقط به روحیه تیم ما دامن زد...
و در آخر این طرفداران بودند که با جک هایی که میساختند و کارهای دیگر باعث بدتر شدن روحیه بازیکنان میشد.
همه ی این ها گذشت و جام جهانی شروع شد.
.
بازی اول مقابل مراکش شروع شد و ما بیست دقیقه ای زمان میخواستیم تا سرمربی تیم ملی فوتبال دست مراکشی ها رو بخونه و ما با پیروزی از این دیدار بیرون بیایم ... ولی طرفداران فوتبال ندیده ی ایران با سبک بازی حال نکردند و گل به خودی مراکشی ها رو سوژه ی اصلی خود قرار دادند... ولی هیچکس به دفاع ایران مقابل مراکش فکر نکرد که ما تو اون بازی کلین شیت کردیم و حواشی سردار آزمون را شروع کردند...
بازی مقابل اسپانیا در ورزشگاه تیم قبلی سردار آزمون یعنی کازان انجام میشد ولی وقتی سردار رو در بازی دیدند شروع کردند به هوووو کشیدن او، ولی این ایران بود که نیمه اول رو با تساوی مقابل آرایش هندبالی اسپانیا به پایان رسوند.
نیمه دوم شروع شد و ما گل خوردیم و بعد از گل ایران چند موقعیتی ساخت که با کمی بدشانسی و تکنولوژی وار گل لایی عزت اللهی به دخیا دروازه بان منچستریونایتد مردود اعلام شد ولی باز ما بودیم که به پیکه لایی زدیم و باز چند موقعیت ساختیم ولی با شکست یک صفر از زمین بیرون اومدیم ....
.
یه پست دیگه میذارم ادامش تو اون پست :)))
Read more
خیلی ها میدونن که من چقدر عاشق پرسپولیس هستم و خوشحالم که تونستم در روزهای سختی که تیم محبوبم نیاز به ...
Media Removed
خیلی ها میدونن که من چقدر عاشق پرسپولیس هستم و خوشحالم که تونستم در روزهای سختی که تیم محبوبم نیاز به حمایت داره #۱۵۰۰_کیلومتر رو از #شهر_میناب به کمک دوستان عزیزم به #ورزشگاه_آزادی_تهران برم تا عشقم رو به بازیکنان و مربیان باغیرت تیمم ثابت کنم و بگم برای من شما نائب قهرمان نیستین بلکه برای من شما ... خیلی ها میدونن که من چقدر عاشق پرسپولیس هستم و خوشحالم که تونستم در روزهای سختی که تیم محبوبم نیاز به حمایت داره #۱۵۰۰_کیلومتر رو از #شهر_میناب به کمک دوستان عزیزم به #ورزشگاه_آزادی_تهران برم تا عشقم رو به بازیکنان و مربیان باغیرت تیمم ثابت کنم و بگم برای من شما نائب قهرمان نیستین بلکه برای من شما زمانی قهرمان شدین که با #دستهای_خالی، #پنجره_های_بسته، #مصدومیت_های_متوالی و #نیمکت_خالی اما مردانه جنگیدید و تا فینال رسیدید، شماهایی که باعث شدید یک رویداد بزرگ ورزشی در کشورم شکل بگیره و زنان هم حق اومدن به ورزشگاه رو داشته باشن شماهایی که بلند پایه ترین مسئولین فوتبالی جهان را اینبار نه بخاطر تشریفاتی بلکه برای سفر اداری به ورزشگاه کشوندین شماهایی که باعث شدین خیلی ها عقده گشایی کنند و بخاطر قهرمان نشدنتون جشن بگیرند اما ای کاش ذره ای به این فکر میکردند که اینجا بحث رنگ ها نیست و بحث کشورمون ایران در میونه شماهایی که ما عاشقان پرسپولیس با تموم وجود همصدا با خواننده دوست داشتنی #محسن_ابراهیم_زاده #عاشق_شدن رو فریاد زدیم شماهایی که ما را شرمنده غیرتتان کردین تا مثل طرفداران بعضی تیم ها شعار بی غیرت بی غیرت سر ندهیم و بعد از پایان بازی هم به خاطر غیرت ستودنی شما ایستاده شعار #پرسپولیس_باغیرت رو با تمام وجودمون داد بزنیم افتخار میکنم به برانکو که فعل با بال شکسته پر گشودن هنر است رو به خیلی ها ثابت کرد برانکویی که با تشویق ایسلندی کردنش با ما همه رو به وجد آورد😍❤️من و تمام پرسپولیسی ها به شما افتخار میکنیم و در تاریخ ثبت خواهد شد❤️😍. پ ن: خیلی خیلی حس فوق العاده ای بود که برای منی که اولین بار ورزشگاه آزادی برم و از ساعت ده و نیم صبح ورزشگاه باشم اما نه خسته بشم و نه گذر زمان رو احساس کنم خیلی خیلی باشکوه بود حماسه صد هزار نفری ورزشگاه آزادی قرمز رنگ❤️😍 ممنون از دوستان عزیزم مخصوصا محمد عزیز که حسابی خسته شد و من رو بالای دست هاش گرفته بود تا آخر بازی 💋 عاشقتم رفیق پرسپولیسیم @mrabbasi_m
Read more
سر پرسی سایکس ژنرال بریتانیای مامور در ایران که یکی از اولین کتاب های تاریخ جامع ایران باستان را نوشت ...
Media Removed
سر پرسی سایکس ژنرال بریتانیای مامور در ایران که یکی از اولین کتاب های تاریخ جامع ایران باستان را نوشت جایی در خاطراتش می نویسد: نمی‌دانم مردم ایران به چه چیز این سرزمین خشک و خاک فقیر افتخار می کنند و چگونه به این سرزمین دل بسته اند. (نقل به مضمون) فلات ایران برخلاف تمام امپراتوری های جهان باستان ... سر پرسی سایکس ژنرال بریتانیای مامور در ایران که یکی از اولین کتاب های تاریخ جامع ایران باستان را نوشت جایی در خاطراتش می نویسد: نمی‌دانم مردم ایران به چه چیز این سرزمین خشک و خاک فقیر افتخار می کنند و چگونه به این سرزمین دل بسته اند. (نقل به مضمون)
فلات ایران برخلاف تمام امپراتوری های جهان باستان سرزمینی حاصلخیز نیست و این معمای بسیاری از تاریخدانان جهان است که چگونه از دل این سرزمین کم حاصل، بزرگ ترین امپراتوری های جهان ظهور کرده است؟ ایرانیان چگونه توانستند در طول سه هزاره بر عمده ترین مراکز تمدنی جهان مسلط باشند؟ چه نیروی درونی باعث می شد ایرانیان با پای پیاده یا ستور از کوه‌های هیمالیا تا ساحل رود دانوب در اروپا را در نوردند و از استپ های منجمد سیبری تا صحرای سوزان آفریقا پیش روند؟ ایرانیان چگونه توانستند تقریبا بر مهم ترین جریان های فکری جهان تاثیر بگذارند؟ چه طور آیین میتراییسم ایران توانست بیش از نیم هزاره در تمام جهان گسترش پیدا کند، طوری که نشانه های آن از جزیره ی ژاپن تا جزیره ی انگلستان گسترش پیدا کرد و حتا امروز پاپ اعظم همان کلاه مقدس میترا را برسر می‌گذارد؟ چرا یولیانوس امپراتور قدرتمند روم وقتی به ایران لشکر می‌کشید به همه‌گان می‌گفت که به سرزمین خود باز می گردد؟ چرا اولجایتوی مغول خود را (خدابنده) و یک ایرانی نامید؟
همه ی این شواهد بی شمار تاریخی نشان دهنده ی واقعیتی ساده است. در پشت تمام اتفاقات بزرگ جهان یک نیروی فکری و انگیزی درونی قوی وجود دارد و چیزی که چنین شور زندگی را در مردمان این خاک کم حاصل برانگيخت که در طول سه هزاره چنین قدرتمندانه زندگی را در آغوش بگیرند و برای بقاء خود جهان را در نوردند، چیزی نبود جز اندیشه ای خاص که انگیزه و قدرت درونی فوق العاده ای تولید می کرد. اندیشه ای که از اسکندر و یولیانوس غربی تا چنگیز و تیمور شرقی را در خود ذوب کرد و بسیار معنا دار است که درست از زمانی که این اندیشه رو به فراموشی گذاشت قدرت حیاتی ایرانیان نیز رو به افول رفت. تفکری حیات بخش و پر از شور زندگی که می توانیم آن را اندیشه ی ایرانی بنامیم و امروزه به حکمت خسروانی معروف است. چکیده ی این حکمت را می توان در اندیشه های شیخ اشراق شهاب الدین سهروردی یافت. کسی که خلاصه ای از اندیشه و حکمت و عرفان ایرانی را فشرده کرد که به نام حکمت نور یا فلسفه ی اشراق معروف است. و جالب است بدانیم همان طور که فردوسی را سراینده‌ی حماسه ی ملی ایرانی می نامند، سهروردی را سراینده حماسه ی فلسفی و اندیشه ی کهن ایرانی می دانند.
ادامه در کامنت
#عليرضا_ايرانمهر
Read more
Loading...
ناصر خان شما علاوه بر پیشکسوت ، علاوه بر بازیگر خوب،علاوه بر اینکه مثل پدرم هستید ، علاوه بر عشق و ارادتی ...
Media Removed
ناصر خان شما علاوه بر پیشکسوت ، علاوه بر بازیگر خوب،علاوه بر اینکه مثل پدرم هستید ، علاوه بر عشق و ارادتی که به شما دارم باز هم به صورت تاریخی فرهنگی من نگاهی به شما دارم که ارادتم به جنابعالی تمام نشدنی ست. به من زنگ زدند و گفتند تو اعتراض نداری به اینکه یک نفر بازیگر نیست و به صرف بازی کردن در یکی دو فیلم ... ناصر خان شما علاوه بر پیشکسوت ، علاوه بر بازیگر خوب،علاوه بر اینکه مثل پدرم هستید ، علاوه بر عشق و ارادتی که به شما دارم باز هم به صورت تاریخی فرهنگی من نگاهی به شما دارم که ارادتم به جنابعالی تمام نشدنی ست. به من زنگ زدند و گفتند تو اعتراض نداری به اینکه یک نفر بازیگر نیست و به صرف بازی کردن در یکی دو فیلم حالا رفته و در جشنواره های مختلف جایزه میگیرد؟ گفتند ناراحت نمیشوی وقتی یک نفر با کمترین تجربه ی بازیگری روی فرش قرمز میرود و در فستیوال های مهم دنیا شرکت میکند؟ گفتم نخیر! عدالت برقرار است.این همه ناصر خان ملک مطیعی، فردین، یهروز، بوتیمار، پرویز فنی زاده زحمت کشیدند و در بدترین شرایط کار کردند. با ان سختی ها و دستمزدهای کم کنار امدند و ما حالا داریم راحت کار میکنیم. گفتم ایا چیزی که الان تحویل من شده غیر از این است که زحمتش را انها کشیدند! این را هم من با کمال میل تحویل میدهم به بقیه! همه چیز در عدالت است.
ناصر خان خصوصیتی دارند ورای سابقه، ورای استعداد، ورای بازیگری، الان هشت دهه از سن ایشان میگذرد ، زمان کمی نیست. چند تا شهر ایشان رفته و فیلم بازی کرده و چندتا کارگردان و بازیگر و ادم دیده این کم نیست. توی این کیسه خیلی خاطره هست.
حرف من این است که ناصر خان هر روز را شبیه همان روز زندگی کردند. هر روز با شرایط خودش مثل درگیری با یک حریف است. قدم جلو میگذارد یک قدم عقب می روی ، عقب میرود تو جلو میروی و به همین شکل با او کنار میایی.
توفیق ناصر خان توفیق هنری نیست ، ایشان حکمت زندگی را بلد است. والا ادم یک روز بازیگر است و یک روز نیست. یک روز جلوی دوربینی، یک روز نیستی! ناصر خان علاوه بر اینکه کار هنری کرده، راز جهان را هم بلد است. هنرمند کسی است که راز جهان را بلد باشد
ناصر خان ما از روی دست شما کپی برمیداریم که غلط کمتری داشته باشیم.باید اگر زرنگ باشیم کپی کنیم و دیکته مان را با غلط کمتری تحویل مردم دهیم. اگر به امثال اصغر فرهادی کسی حسودی نکند جای تعجب دارد. اگر کمی بد گویی نکند جای تعجب دارد. سینمای ایران هیچ ربطی به سینما ندارد. همان اقایانی که میگویند این جایزه ها و سینمای انها بی ارزش است سینمای ما را بی ارزش کردند.
کسی که از اینها بد میگوید، کسی که افتخار سینمای ایران را نادیده میگیرد، ادم کوچکی ست. اولین بار است که این اتفاق افتاده و حالا باید منتظر بقیه اتفاقات باشیم.

روحت شاد ناصر خان🙏🏻
Read more
اسرائیل: اولین عملیات رزمی اف-۳۵ در جهان را انجام دادیم . فرمانده نیروی هوایی ارتش اسرائیل می‌‎گوید این نیرو برای اولین بار در جهان از جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکایی در عملیات رزمی استفاده کرده است. سرلشکر امیکام نورکین گفت که اسرائیل این جنگنده‌های رادارگریز را در سرتاسر خاورمیانه به پرواز ... اسرائیل: اولین عملیات رزمی اف-۳۵ در جهان را انجام دادیم
.
فرمانده نیروی هوایی ارتش اسرائیل می‌‎گوید این نیرو برای اولین بار در جهان از جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکایی در عملیات رزمی استفاده کرده است.
سرلشکر امیکام نورکین گفت که اسرائیل این جنگنده‌های رادارگریز را در سرتاسر خاورمیانه به پرواز در آورده و در حمله به دو موضع مختلف از آن استفاده کرده است.
.
این فرمانده اسرائیلی در جریان یک سخنرانی، تصاویری از این هواپیمای جنگی را بر فراز بیروت، پایتخت لبنان، نشان داد.
او گفت که از این جنگنده‌ها در آخرین مورد حملات اسرائیل در سوریه - که ادعا شد علیه مواضع ایران بوده - استفاده نشده اما در دو مورد قبلی به کار گرفته شده است.
.
جنگنده اف-۳۵ ( F-35) ساخته شرکت ساخت تجهیزات نظامی لاکهید مارتین به عنوان پیشرفته‌ترین جنگنده در جهان شناخته می‌شود و اکنون اسرائیل مدعی شده است که حتی زودتر از آمریکا در عملیات رزمی آن را به کار برده است.
.
اسرائیل اولین مشتری اف-۳۵ خارج از آمریکا بود که در سال ۲۰۱۰ قرارداد خرید این جنگنده‌ها را امضا کرد و اواخر سال ‌۲۰۱۶ دو اف-۳۵ از پنجاه سفارش خود را دریافت کرد.
بنا بر گزارش‌ها تاکنون ۹ جنگنده اف-۳۵ تحویل اسرائیل شده است.
.
جزییاتی از حمله به 'مواضع ایران' در سوریه
.
به گزارش روزنامه اسرائیلی هاآرتص، آقای نورکین در سخنرانی خود اطلاعات تازه‌ای هم درباره حملات اخیر نیروهای هوایی اسرائیل در خاک سوریه داده است.
او مدعی شده است که پیش از انجام این حملات نیروهای ایرانی مستقر در سوریه ۳۲ راکت به سوی اسرائیل پرتاب کرده‌اند. پیشتر گفته شده بود که ۲۰ راکت‌ پرتاب شده است.
.
به گفته فرمانده نیروی هوایی اسرائیل چهار راکت رهگیری و منهدم شده و بقیه راکت‌ها خارج از خاک اسرائیل فرود آمده‌اند.
حدود دو هفته پیش اسرائیل مدعی شد که در عملیات هوایی گسترده‌ای در خاک سوریه "تقریبا تمام مواضع" نیروهای ایرانی را هدف قرار داده است. با وجود گزارش‌هایی که از کشته شدن چند ایرانی در جریان این حملات منتشر شد ایران حمله به مواضع خود را به طور رسمی تایید یا تکذیب نکرد.
.
سرلشکر نورکین همچنین گفته است که بیش از ۱۰۰ موشک زمین به هوا به سوی جنگنده‌های اسرائیلی پرتاب شده است.
.
پیش از این ایران تایید کرده بود که در حمله به پایگاه تی-۴ تعدادی از نیروهای ایرانی کشته شده‌اند و اسرائیل را مسئول این حملات دانسته بود.
#bbcpersian
Read more
عکس قدیمی قلعه(دژ) باستانی ایزدخواست فارس. اولین شهرک هفت طبقه و دومین بنای خشتی بزرگ جهان بعد از ...
Media Removed
عکس قدیمی قلعه(دژ) باستانی ایزدخواست فارس. اولین شهرک هفت طبقه و دومین بنای خشتی بزرگ جهان بعد از ارگ بم با قدمتی حدود 1800سال. اولین شهر آپارتمان نشین جهان @iamarchitectt #fars #iran #shiraz #abadeh #izadkhast #فارس #ایران #شیراز #اصفهان #آباده عکس قدیمی قلعه(دژ) باستانی ایزدخواست فارس.
اولین شهرک هفت طبقه و دومین بنای خشتی بزرگ جهان بعد از ارگ بم با قدمتی حدود 1800سال.

اولین شهر آپارتمان نشین جهان

@iamarchitectt
#fars #iran #shiraz #abadeh #izadkhast
#فارس #ایران #شیراز #اصفهان #آباده
<span class="emoji emoji2757"></span>بلوچ ها حتما بخوانید ،، دانستنیهای بلوچ <span class="emoji emoji2757"></span> <span class="emoji emoji2705"></span> اولین های بلوچ : <span class="emoji emoji2714"></span> اولین حافظ قرآن : مولوی دوست محمد فرزند ...
Media Removed
بلوچ ها حتما بخوانید ،، دانستنیهای بلوچ اولین های بلوچ : اولین حافظ قرآن : مولوی دوست محمد فرزند دوستین ( پدر دکتر اریش) اولین تفسیر قرآن نوشته شده به زبان بلوچی : قاضی عبدالصمد سربازی اولین بلوچی که جایزه صلح دریافت کرد مولانا عبدالحمید اولین بلوچی که در زمان رضاشاه دو دوره وارد مجلس شد ... ❗بلوچ ها حتما بخوانید ،، دانستنیهای بلوچ ❗ ✅ اولین های بلوچ : ✔ اولین حافظ قرآن : مولوی دوست محمد فرزند دوستین ( پدر دکتر اریش) ✔ اولین تفسیر قرآن نوشته شده به زبان بلوچی : قاضی عبدالصمد سربازی ✔اولین بلوچی که جایزه صلح دریافت کرد مولانا عبدالحمید ✔اولین بلوچی که در زمان رضاشاه دو دوره وارد مجلس شد ملک محمد خان گرگیچ ✔اولین بلوچی که در زمان محمدرضاشاه رییس شورای شهر شد محمد رحیم خان گرگیچ ✔اولین بلوچی که مدیر کل (تربیت بدنی) شد حاج محمد جان گرگیچ فعال ✔اولین بلوچی که از دانشگاه اکسفورد انگلستان فارغ التحصیل شد ودر همان دانشگاه تدریس کرد آقای دانش نارویی ✔اولین بلوچی مهماندار درکشورآمریکا آرزو دژاکام(گرگیچ)نوه سردارکیچی خان
✔اولین بلوچی که درسازمان ملل سخنرانی کرد وکیل دوست محمدخان گرگیچ ✔اولین بلوچی که فسیل ناشناخته ای را در جهان کشف کرد دکتر عبدالنبی گرگیچ ✔ اولین خواننده بلوچ در رادیو : فیض محمد قصرقندی ✔ اولین کودک بلوچ که در سن هفت سالگی در دارالعلوم زاهدان مسجد مکی حافظ کل قرآن شد : عبدالصمد ریگی
✔ اولین سرود خوان بلوچ : کمال خان هوت ✔ اولین بلوچ ایرانی که وارد لندن شد : دکتر ملک از فنوج (زمان قدیم در زاهدان داروخانه داشت)
✔ اولین پروفسور ژنتیک بلوچ : دکتر
شنبه زین الدینی و رضا لاشاری ✔ اولین افراد بلوچ که وارد سوید شدند : ملک دهواری ، علی دهواری ،گزی رییسی ✔ اولین پزشک زن بلوچ : دکتر ماه منیر معروف به فرشته ایزدپناه در دانمارک ✔ اولین وزیران بلوچ ایرانی : دکتر علی رییسی وزیر بهداشت و درمان عمان ، دکتر محمود رییسی ، وزیر اقتصاد و دارایی کشور عمان ، زبیده جلال وزیر آموزش و پرورش پاکستان ، فاطمه زین الدینی وزیر کابینه عمان ✔ سید ظهور شاه : دهخدای زبان و ادبیات بلوچ ✔ اولین زن خلبان بلوچ در امارات : شهلا دهواری ✔ اولین بلوچی که در فستیوالهای بزرگ اروپا کنسرت اجرا میکند : رستم میر لاشاری ✔ اولین بلوچی که در شاهنشاه ایران مدال کسب کرد : عیسی خان مبارکی
✔اولین بلوچی که حاکم رسمی بلوچستان بود وتنها حاکمی که به مجلس ثنا راه پیدا کرد، میرشاه جهان خان كرد زابلی از مهرستان.
✔اولین فرماندار بلوچ استان در زاهدان،حاج خالقداد آریا از روستای کجدر سرباز.
✔اولین فرماندار زن بلوچ در استان:
خانم ریگی قصرقند
✔ اولین دختر شهردار بلوچ در ایران : سامیه بلوچزهی از شهرستان 💫سرباز کلات.
اگر کسی بیشتر از اولین های بلوچ میدونه اضافه کنه.✔اولین مردبلوچ که درقبرستان بقى مکه مکرمه دفن شد:حاج ابراهیم بهزادى نوه بهزادخان از ایرانشهرمنطقه دامن.✔ا
Read more
تیم ملی والیبال کانادا در آخرین دیدار تورنمنت اسلوونی برابر تیم ملی ایران به برتری رسید تا شاگردان ...
Media Removed
تیم ملی والیبال کانادا در آخرین دیدار تورنمنت اسلوونی برابر تیم ملی ایران به برتری رسید تا شاگردان کولاکوویچ سومین باخت خود را تجربه کنند. ایران این دیدار را با ترکیب وادی، موسوی، معنوی نژاد، عبادی پور، شفیعی، غفور و مرندی آغاز کرد که نسبت به دیدار روز گذشته تغییرات زیادی داشت. ست اول این دیدار ... تیم ملی والیبال کانادا در آخرین دیدار تورنمنت اسلوونی برابر تیم ملی ایران به برتری رسید تا شاگردان کولاکوویچ سومین باخت خود را تجربه کنند.

ایران این دیدار را با ترکیب وادی، موسوی، معنوی نژاد، عبادی پور، شفیعی، غفور و مرندی آغاز کرد که نسبت به دیدار روز گذشته تغییرات زیادی داشت. ست اول این دیدار با برتری کانادا آغاز شد و شاگردان آنیتگا خیلی سریع از تیم ایران پیش افتادند و توانستند در اولین ست با استفاده از سرویس های خود اختلاف امتیازی ایجاد کنند اما تیم ایران توانست در اواسط ست اول این اختلاف را کاهش دهد و در امتیازات پایانی به حریف خود نزدیک شد و توانست در امتیاز 19 به تساوی برسد. این رقابت نزدیک در امتیازات بعدی ادامه پیدا کرد اما در نهایت کانادا با نتیجه 26 بر 24 در این ست به پیروزی رسید.

ست دوم اما شرایط متفاوتی داشت و ایران بود که از کانادا شروع بهتری داشت. تیم ایران توانست در امتیازات ابتدایی فاصله قابل قبولی ایجاد کند و از حریف پیش بیفتد و با حفظ برتری خود در نهایت این ست را با برد به پایان رساند.

ست سوم نیز برای ایران بود؛ شاگردان کولاکوویچ در این ست نیز بسیار بهتر از حریف خود عمل کردند و از ابتدا از حریف پیش افتادند و توانستند برتری خود را حفظ کنند تا به این ترتیب این ست را نیز با نتیجه 25 بر 18 به پایان برسانند.

ست چهارم نیز کانادا بهتر از ایران بازی را آغاز کرد اما در امتیازات پایانی تیم ایران اختلاف را کم کرد ولی نتوانست نتیجه را جبران کند تا با شکست در این ست، بازی به ست پنجم کشیده شود.

کانادا ست پنجم را با امتیاز گیری بسیار خوب با تکیه به سرویس های خود آغاز کرد و توانست با اختلاف امتیازی ایجاد شده در ابتدای مسابقه، در این دیدار به پیروزی برسد. .

شروع مسابقات قهرمانی جهان از روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ،برنامه کامل رو حتما میذارم 🙏
Read more
: #نحسی_ستاره_های_بخت_ما (رمان خارجی) #جان_گرین ترجمه‌ی #آرمان_آیت_اللهی ویراستار: ...
Media Removed
: #نحسی_ستاره_های_بخت_ما (رمان خارجی) #جان_گرین ترجمه‌ی #آرمان_آیت_اللهی ویراستار: #بهنام_ناصح نشر آموت/ چاپ دهم /۳۲۰ صفحه / ۲۵۰۰۰ تومان ای کاش این کتاب هرگز تمام نمی‌شد. The Sacramento Bee بهترین داستان عاشقانه‌ی دهه‌ی اخیر Enteratainment Weely از هر منظری که نگاه کنیم، ... :
#نحسی_ستاره_های_بخت_ما
(رمان خارجی)
#جان_گرین
ترجمه‌ی #آرمان_آیت_اللهی
ویراستار: #بهنام_ناصح
نشر آموت/ چاپ دهم /۳۲۰ صفحه / ۲۵۰۰۰ تومان

ای کاش این کتاب هرگز تمام نمی‌شد.
The Sacramento Bee
بهترین داستان عاشقانه‌ی دهه‌ی اخیر
Enteratainment Weely
از هر منظری که نگاه کنیم، این یک رمان شاهکار است.
Booklist

رمانی ترجمه شده به چهل و هفت زبان، با فروش بیش از ده میلیون و هفتصد هزار نسخه در سراسر جهان؛
خلاصه‌ی داستان:
هیزل لنکستر از زندگی هیچ سهمی جز یک بیماری لاعلاج نبرده است و اگرچه یک معجزه‌ی درمانی چند سال دیگر برای او زمان خریده است ولی فصل آخر زندگی او هم زمان با تشخیص سرطانش نوشته شد. اما با ورود ناگهانی آگوستوس واترزِ خوش تیپ به گروه حمایتی کودکان سرطانی، داستان زندگی هیزل از نو نوشته خواهد شد.

درباره‌ی نویسنده:
«جان گرین» (متولد ۲۴ آگوست ۱۹۷۷) نویسنده، ویراستار، وبلاگ نویس، تهیه کننده و بازیگر آمریکایی است. او در سال ۲۰۰۶ برای اولین رمانش، در جستجوی آلاسکا، برنده ی جایزه‌ی ادبی پرینتز شد. ششمین کتاب او، نحسی ستاره های بخت ما، از همان هفته ی اول انتشارش در ژانویه‌ی ۲۰۱۲ ، به پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز تبدیل شد و هم‌چنین فیلم سینمایی بسیار موفقی با اقتباس از آن در سال ۲۰۱۴ ساخته شد که به رتبه ی اول باکس آفیس (جدول پرفروش‌ترین فیلم ها) رسید و با استقبال بی‌نظیر طرفداران این رمان، در همان هفته اول اکران، چهار برابرِ کل هزینه‌ی تولید فیلم فروش کرد. جان گرین از نگاه مجله ی تایم، در سال ۲۰۱۴، جزو صد چهره ی تاثیرگذار جهان بود.

رمان «نحسی ستاره‌های بخت ما» نوشته‌ی «جان گرین» با ترجمه‌ی «آرمان آیت‌اللهی» در ۳۲۰ صفحه و به قیمت ۲۳۰۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشر شده است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout
Read more
: #نحسی_ستاره_های_بخت_ما (رمان خارجی) #جان_گرین ترجمه‌ی #آرمان_آیت_اللهی ویراستار: ...
Media Removed
: #نحسی_ستاره_های_بخت_ما (رمان خارجی) #جان_گرین ترجمه‌ی #آرمان_آیت_اللهی ویراستار: #بهنام_ناصح نشر آموت/ چاپ دهم /۳۲۰ صفحه / ۲۵۰۰۰ تومان ای کاش این کتاب هرگز تمام نمی‌شد. The Sacramento Bee بهترین داستان عاشقانه‌ی دهه‌ی اخیر Enteratainment Weely از هر منظری که نگاه کنیم، ... :
#نحسی_ستاره_های_بخت_ما
(رمان خارجی)
#جان_گرین
ترجمه‌ی #آرمان_آیت_اللهی
ویراستار: #بهنام_ناصح
نشر آموت/ چاپ دهم /۳۲۰ صفحه / ۲۵۰۰۰ تومان

ای کاش این کتاب هرگز تمام نمی‌شد.
The Sacramento Bee
بهترین داستان عاشقانه‌ی دهه‌ی اخیر
Enteratainment Weely
از هر منظری که نگاه کنیم، این یک رمان شاهکار است.
Booklist

رمانی ترجمه شده به چهل و هفت زبان، با فروش بیش از ده میلیون و هفتصد هزار نسخه در سراسر جهان؛
خلاصه‌ی داستان:
هیزل لنکستر از زندگی هیچ سهمی جز یک بیماری لاعلاج نبرده است و اگرچه یک معجزه‌ی درمانی چند سال دیگر برای او زمان خریده است ولی فصل آخر زندگی او هم زمان با تشخیص سرطانش نوشته شد. اما با ورود ناگهانی آگوستوس واترزِ خوش تیپ به گروه حمایتی کودکان سرطانی، داستان زندگی هیزل از نو نوشته خواهد شد.

درباره‌ی نویسنده:
«جان گرین» (متولد ۲۴ آگوست ۱۹۷۷) نویسنده، ویراستار، وبلاگ نویس، تهیه کننده و بازیگر آمریکایی است. او در سال ۲۰۰۶ برای اولین رمانش، در جستجوی آلاسکا، برنده ی جایزه‌ی ادبی پرینتز شد. ششمین کتاب او، نحسی ستاره های بخت ما، از همان هفته ی اول انتشارش در ژانویه‌ی ۲۰۱۲ ، به پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز تبدیل شد و هم‌چنین فیلم سینمایی بسیار موفقی با اقتباس از آن در سال ۲۰۱۴ ساخته شد که به رتبه ی اول باکس آفیس (جدول پرفروش‌ترین فیلم ها) رسید و با استقبال بی‌نظیر طرفداران این رمان، در همان هفته اول اکران، چهار برابرِ کل هزینه‌ی تولید فیلم فروش کرد. جان گرین از نگاه مجله ی تایم، در سال ۲۰۱۴، جزو صد چهره ی تاثیرگذار جهان بود.

رمان «نحسی ستاره‌های بخت ما» نوشته‌ی «جان گرین» با ترجمه‌ی «آرمان آیت‌اللهی» در ۳۲۰ صفحه و به قیمت ۲۳۰۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشر شده است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout
Read more
#dub #cinema #film #movie #cinemaparsi #ahmadrasoulzadeh #iran #art #سینما #دوبله #فیلم #احمد_رسول_زاده #سینماپارسی #ایران #هنر «دوبله و سینماپارسی» / شماره ۵ زنده یاد «احمد رسول زاده»... ★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★ زنده یاد «احمد رسول زاده» در ۱۵ دی ماه ۱۳۰۸ در تبریز متولد ... #dub #cinema #film #movie #cinemaparsi #ahmadrasoulzadeh #iran #art
#سینما #دوبله #فیلم #احمد_رسول_زاده #سینماپارسی #ایران #هنر
«دوبله و سینماپارسی» / شماره ۵
زنده یاد «احمد رسول زاده»...
★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★
زنده یاد «احمد رسول زاده» در ۱۵ دی ماه ۱۳۰۸ در تبریز متولد شد و بلافاصله در تهران اقامت یافت.
استاد احمد رسول زاده پس از پایان دوره متوسطه وارد تئاتر و با بزرگان این عرصه همراه شد. در سال ۱۳۳۴ به دعوت «عباس خسروانه» به استودیو «سانترال» رفت و اولین گویندگی کوتاهش را در یک فیلم مصری به نام «سیگار و جام» انجام داد، که استعداد ذاتی در عرصه دوبلاژ همان دوران در او هویدا گشت. از آن پس در فیلم های زیادی گویندگی کرد و شخصیت های بسیاری با صدای او در ایران شناخته شدند.
وی با صدایی پرطنین و محزون و بیان جاودانه اش آثاری از خود به یادگار گذاشت که همواره طنین صدایش در ذهن ها باقی خواهد ماند.
اولین فیلمی که وی(۳ سال پس از ورودش به عرصه دوبلاژ) به عنوان مدیر دوبلاژ فعالیت کرد فیلم «مردی که زیاد می دانست» اثر «آلفرد هیچکاک» بود.
زنده یاد رسول زاده در گفت و گویی تلویزیونی دوبله صدای «اسپنسر تریسی» در فیلم «پیرمرد و دریا» را از محبوب ترین کارهای خود دانسته است‌.
علاوه بر دوبله او گویندگی برنامه های مستند متعددی را بر عهده داشت که از آن جمله می توان به برنامه های مستند حیات وحش ایران اشاره کرد. همچنین او در فیلم محاصره، ساخته اکبر صادقی ایفای نقش کرده است.
از دوبله های معروف او می توان به صدای «دایی جان سرهنگ» در سریال «دایی جان ناپلئون» با بازی «محمدعلی کشاورز»، شخصیت «عمر مختار» در فیلمی با همین نام و بازی «آنتونی کوئین»، شخصیت «پدر روحانی» در فیلم «جن گیر» با بازی «ماکس فون سیدو» و بسیاری آثار مطرح و مشهور دیگر اشاره کرد.
استاد احمد رسول زاده که به بیماری پارکینسون مبتلا بود، صبح روز ۱۹ دی ماه ۱۳۹۳ در سن ۸۴ سالگی در بیمارستان ایرانمهر، چشم از جهان فرو بست.
در ضمن ایشان شوهر خواهر دوبلور معروف «خسرو خسروشاهی»( #خسرو_خسروشاهی ) بود.
روحش شاد و یادش گرامی باد...
شما را به دیدن برخی از آثار دوبله شده با صدای دلنشین زنده یاد «احمد رسول زاده» دعوت می کنم.
@cinemaparsi
★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★
برای مشاهده مطالب و ویدئوهای کامل با کلیک بر روی لینک کانال تلگرام سینما پارسی(در صفحه اصلی اینستاگرام) عضو شوید...
Telegram.me/cinemaparsi
Read more
، در این پست به معرفی رادارهای باند های ضد پنهانکار (غیر از باند X ) ساخت ایران می پردازیم. در چهار ...
Media Removed
، در این پست به معرفی رادارهای باند های ضد پنهانکار (غیر از باند X ) ساخت ایران می پردازیم. در چهار پست قبل به رادارهای این خانواده در سطح جهانی پرداختیم و با توانایی های آنها آشنا شدیم اما با وجود اینکه نمونه های پیشرفته رادار های خارجی مثل گاما، وستوک و نبو و کاستا در ایران وجود دارد اما باز هم متخصصان ... ،
در این پست به معرفی رادارهای باند های ضد پنهانکار (غیر از باند X ) ساخت ایران می پردازیم.
در چهار پست قبل به رادارهای این خانواده در سطح جهانی پرداختیم و با توانایی های آنها آشنا شدیم اما با وجود اینکه نمونه های پیشرفته رادار های خارجی مثل گاما، وستوک و نبو و کاستا در ایران وجود دارد اما باز هم متخصصان ایرانی منفعل نبوده اند و در ابتدا با بومی سازی تکنولوژی آن ها و بعد با ارتقا در بعضی موارد، توانسته اند نام ایران را جزو پیشگامان این تکنولوژی در جهان معرفی کنند
برای جلوگیری از طولانی شدن این مبحث رادارهای ساخت ایران را بصورت فهرست وار معرفی میکنم
از تصویر بالا راست شروع میکنم
رادار فجر14 به عنوان جدید ترین رادار VHF ساخت ایران هست و بصورت کلی گفته شده که برد 600 کیلومتر دارد و توانایی کشف اهداف ریز پرنده (ریز پرنده در استاندارد آمریکایی به اهداف دارای بازتاب راداری 0/001 متر گفته میشود یعنی در حد جنگنده F35) البته ذکر نشده که در چه بردی این هدف را پیدا میکند
تصویر سمت چپ رادار مطلع فجر دو میباشد که در کلاس کاری رادار نبو روسی است و اعا شده که از آن پیشرفته تر هم هست البته نگفتن که از کدوم مدل نبو بهتره
تصویر راست ردیف دوم رادار علم الهدی است که اولین رادار باند VHF در ایران هست که میتواند موشک را هدایت کند و هنوز رونمایی رسمی نشده
سمت چپ آن رادار فرا افق نگر باند VHF با برد 1100 کیلومتر که درصورت نصب در مرکز ایران میتواند تقریبا تمام ایران را پوشش بدهد البته با نرخ کشف متغییر(لازم به ذکر است که تابحال در سه نقطه از کشور نصب شده است)
ردیف سوم راست رادار نجم که شبیه به رادار گاما و تایپ ساخته شده
و سمت چپ آن رادار بشیر که شباهت زیادی به رادار چینی تایپ 120 دارد با برد 250 کیلومتر
تصویر پایین رادار کاشف شبیه به رادار کاستا روسی
تصویر سمت چپ آن رادار پیشرفته باند S عصر با توانایی کشف صد هدف در برد 200 ک.م که روی ناو های زیادی مثل جماران، دماوند و شهید نقدی نصب شده و حتی کشور سوریه تعدادی رو سفارش داده بود که البته جنگ داخلی سوریه بهش اجازه خرید آن را نداد
پایان قسمت پنجم
دوستاتون رو تگ کنید
منبع سنترال کلوپ و...
Read more
. «به یاد پیر دیر کشتی فرنگی ایران» #آندره_گوالوویچ در دوران جوانی جزو بهترین کشتی گیران شوروی ...
Media Removed
. «به یاد پیر دیر کشتی فرنگی ایران» #آندره_گوالوویچ در دوران جوانی جزو بهترین کشتی گیران شوروی بود اما به دلیل آنکه اصالت ایرانی داشت در تیم های ملی شوروی قرار نمی گرفت. به همین دلیل پس از پایان تحصیلاتش در دانشگاه لنین گراد به ایران آمد و کار مربیگری را در باشگاه «نیرو و راستی» آغاز کرد و در اندک ... .
«به یاد پیر دیر کشتی فرنگی ایران»
#آندره_گوالوویچ در دوران جوانی جزو بهترین کشتی گیران شوروی بود اما به دلیل آنکه اصالت ایرانی داشت در تیم های ملی شوروی قرار نمی گرفت. به همین دلیل پس از پایان تحصیلاتش در دانشگاه لنین گراد به ایران آمد و کار مربیگری را در باشگاه «نیرو و راستی» آغاز کرد و در اندک مدت، سطح کشتی آن باشگاه را به حدی رساند که تیم نیرو و راستی سه سال متوالی قهرمان کشتی فرنگی کاپ فرانسه شد.
.
اولین باری که #کشتی_فرنگی ما در جهان صاحب امتیاز شد به سال پنجاه و هشت میلادی برمیگردد، جایی که تیم پنج نفره ایران را در جهانی بوداپست استاد گوالوویچ رهبری میکرد، او که به پدر کشتی فرنگی ایران معروف شده بود، در جریان المپیک آسیایی تهران نیز سرمربیگری تیم ملی فرنگی را عهده دار بود که رهاورد آن هشت طلا و یک نقره بود.
.
گوالوویچ بزرگ چون پدری مهربان و سخت کوش، فرزندان بسیاری چون علی غفاری، ناصر جاوید، کریم رئیسی، محمود ملاقاسمی، خسرو کریم خانی، حسین ملاقاسمی، رسول میرمالک و فیروز علیزاده و .... را تربیت کرد و به صحنه رقابتهای بزرگ فرستاد که همگی برای این خاک و بوم افتخار آفرینی کردند.
.
در جریان مسابقات #جام_تختی سال شصت و دو، آندره با دعوت فدراسیون به تهران آمد تا از او تقدیر به‌ عمل آید. کاپیتان حسین محبی، مرد پرفروغ و شماره یکِ کشتی در آن سالها، به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی، جام مخصوصی را که بعنوان هدیه در نظر گرفته شده بود به پیر دیر کشتی فرنگی ایران تقدیم کرد که در تصویر می بینیم.
.
آندره دوست داشتنی که طی سالها حضورش در ایران بسیاری از بزرگان امروز و دیروز کشتی فرنگی ما را از دریای دانش و تکنیک خود بهره مند ساخته بود، سرانجام در سن هفتاد و سه سالگی در حالیکه گرمگن برتن کرده بود تا در نزدیکی منزلش مشغول نرمش شود، بر اثر ایست قلبی چهره در نقابِ خاک کشید.
یادش همواره زنده و جاوید باد
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
‌ اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل « #امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری عوامل فیلم سینمایی «امیر» ...
Media Removed
‌ اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل « #امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری عوامل فیلم سینمایی «امیر» روز گذشته روی فرش قرمز پنجاه و سومین دوره جشنواره کارلووی واری رفتند و اولین نمایش این فیلم با استقبال تماشاگران مواجه شد.‌ فیلم سینمایی «امیر» به کارگردانی و نویسندگی نیما اقلیما و تهیه‌کنندگی ...
اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل « #امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری
عوامل فیلم سینمایی «امیر» روز گذشته روی فرش قرمز پنجاه و سومین دوره جشنواره کارلووی واری رفتند و اولین نمایش این فیلم با استقبال تماشاگران مواجه شد.‌ فیلم سینمایی «امیر» به کارگردانی و نویسندگی نیما اقلیما و تهیه‌کنندگی سید ضیاء هاشمی پس از سال‌ها به عنوان تنها نماینده ایران در بخش رقابتی این جشنواره حضور دارد.‌ این جشنواره که از جمله جشنواره‌های الف در سینمای جهان محسوب می‌شود، همه ساله با انتخاب بهترین فیلم‌های اول و دوم به دنبال انتخاب و معرفی کارگردان‌های خلاق و توانمند به سینمای جهان است.
فیلم «امیر» با ١١ فيلم ديگر از کشورهایی چون، آلمان، یونان، لهستان، جمهوری چک و ... برای دریافت دو جايزه گرند پریکس و جايزه ويژه هيات داوران در این جشنواره به رقابت می‌پردازند.‌
«امیر» فیلمی در ژانر اجتماعی است و در خلاصه داستان آن آمده: یکی با کار، یکی با پول، یکی با زندگی، یکی هم با سیگار. همه خودشونو می‌کشن. فقط راهاشون فرق می‌کنه.
#میلاد_کی_مرام، هادی کاظمی، بهدخت ولیان، مصطفی قدیری، روشنک سه قله گی، وحید منافی، مهدی عامل هاشمی، مونا قاسمی،کسری محبوبی، آرتین گلچین و سحر دولتشاهی بازیگران این فیلم هستند.
همچنین پخش بين‌الملل فيلم «امیر» را كمپانی الی ايميج به مديريت #الهه_نوبخت بر عهده دارد.
Read more
. اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل «امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری عوامل فیلم سینمایی «امیر» ...
Media Removed
. اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل «امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری عوامل فیلم سینمایی «امیر» روز گذشته روی فرش قرمز پنجاه و سومین دوره جشنواره کارلووی واری رفتند و اولین نمایش این فیلم با استقبال تماشاگران مواجه شد. فیلم سینمایی «امیر» به کارگردانی و نویسندگی نیما اقلیما و تهیه‌کنندگی ... .
اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل «امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری
عوامل فیلم سینمایی «امیر» روز گذشته روی فرش قرمز پنجاه و سومین دوره جشنواره کارلووی واری رفتند و اولین نمایش این فیلم با استقبال تماشاگران مواجه شد.
فیلم سینمایی «امیر» به کارگردانی و نویسندگی نیما اقلیما و تهیه‌کنندگی سید ضیاء هاشمی پس از سال‌ها به عنوان تنها نماینده ایران در بخش رقابتی این جشنواره حضور دارد.
این جشنواره که از جمله جشنواره‌های الف در سینمای جهان محسوب می‌شود، همه ساله با انتخاب بهترین فیلم‌های اول و دوم به دنبال انتخاب و معرفی کارگردان‌های خلاق و توانمند به سینمای جهان است.
فیلم «امیر» با ١١ فيلم ديگر از کشورهایی چون، آلمان، یونان، لهستان، جمهوری چک و ... برای دریافت دو جايزه گرند پریکس و جايزه ويژه هيات داوران در این جشنواره به رقابت می‌پردازند. «امیر» فیلمی در ژانر اجتماعی است و در خلاصه داستان آن آمده: یکی با کار، یکی با پول، یکی با زندگی، یکی هم با سیگار. همه خودشونو می‌کشن. فقط راهاشون فرق می‌کنه.
میلاد کی مرام، هادی کاظمی، بهدخت ولیان، مصطفی قدیری، روشنک سه قله گی، وحید منافی، مهدی عامل هاشمی، مونا قاسمی،کسری محبوبی، آرتین گلچین و سحر دولتشاهی بازیگران این فیلم هستند.
همچنین پخش بين‌الملل فيلم «امیر» را كمپانی الی ايميج به مديريت الهه نوبخت بر عهده دارد.
@nima.eghlima
@mastanehmohajer
@elaheh_nobakht
@bessmel
@miladkeymaram
Read more
. اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل «امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری عوامل فیلم سینمایی «امیر» ...
Media Removed
. اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل «امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری عوامل فیلم سینمایی «امیر» روز گذشته روی فرش قرمز پنجاه و سومین دوره جشنواره کارلووی واری رفتند و اولین نمایش این فیلم با استقبال تماشاگران مواجه شد. فیلم سینمایی «امیر» به کارگردانی و نویسندگی نیما اقلیما و تهیه‌کنندگی ... .
اولین تصویر منتشر شده از حضورعوامل «امیر» روی فرش قرمزکارلووی واری
عوامل فیلم سینمایی «امیر» روز گذشته روی فرش قرمز پنجاه و سومین دوره جشنواره کارلووی واری رفتند و اولین نمایش این فیلم با استقبال تماشاگران مواجه شد.
فیلم سینمایی «امیر» به کارگردانی و نویسندگی نیما اقلیما و تهیه‌کنندگی سید ضیاء هاشمی پس از سال‌ها به عنوان تنها نماینده ایران در بخش رقابتی این جشنواره حضور دارد.
این جشنواره که از جمله جشنواره‌های الف در سینمای جهان محسوب می‌شود، همه ساله با انتخاب بهترین فیلم‌های اول و دوم به دنبال انتخاب و معرفی کارگردان‌های خلاق و توانمند به سینمای جهان است.
فیلم «امیر» با ١١ فيلم ديگر از کشورهایی چون، آلمان، یونان، لهستان، جمهوری چک و ... برای دریافت دو جايزه گرند پریکس و جايزه ويژه هيات داوران در این جشنواره به رقابت می‌پردازند. «امیر» فیلمی در ژانر اجتماعی است و در خلاصه داستان آن آمده: یکی با کار، یکی با پول، یکی با زندگی، یکی هم با سیگار. همه خودشونو می‌کشن. فقط راهاشون فرق می‌کنه.
میلاد کی مرام، هادی کاظمی، بهدخت ولیان، مصطفی قدیری، روشنک سه قله گی، وحید منافی، مهدی عامل هاشمی، مونا قاسمی،کسری محبوبی، آرتین گلچین و سحر دولتشاهی بازیگران این فیلم هستند.
همچنین پخش بين‌الملل فيلم «امیر» را كمپانی الی ايميج به مديريت الهه نوبخت بر عهده دارد.
@nima.eghlima
@mastanehmohajer
@elaheh_nobakht
@bessmel
@miladkeymaram
Read more
 #ابراهیم_منصفی #رامی #منصفی #خنیاگرجنوب #نیمای_جنوب #خنیاگر #شاعرجنوب #شاعر #ترانه_سرا #خواننده #نوازنده #ایران #هرمزگان #بندرعباس #بستک #ایلود # #ebrahimmonsefi #monsefi #rami #ebrahim_monsefi_rami #ebrahim_monsefi #khonyagar #bandarabbas # 96/4/1 ابراهیم ...
Media Removed
#ابراهیم_منصفی #رامی #منصفی #خنیاگرجنوب #نیمای_جنوب #خنیاگر #شاعرجنوب #شاعر #ترانه_سرا #خواننده #نوازنده #ایران #هرمزگان #بندرعباس #بستک #ایلود # #ebrahimmonsefi #monsefi #rami #ebrahim_monsefi_rami #ebrahim_monsefi #khonyagar #bandarabbas # 96/4/1 ابراهیم منصفی(رامی)؛نامی ... #ابراهیم_منصفی #رامی #منصفی #خنیاگرجنوب #نیمای_جنوب #خنیاگر #شاعرجنوب #شاعر #ترانه_سرا #خواننده #نوازنده #ایران #هرمزگان #بندرعباس #بستک #ایلود #
#ebrahimmonsefi #monsefi #rami #ebrahim_monsefi_rami #ebrahim_monsefi #khonyagar #bandarabbas #

96/4/1

ابراهیم منصفی(رامی)؛نامی آشنا و ماندگار در عرصه فرهنگ و هنر هرمزگان است.او مایه مباهت هنردوستان این دیار بود و خواهد بود.
اولین جرقه استعدادو هنردر سنین کودکی رامی؛با پذیرش نقش هایی در تعزیه با کمک پدربزرگ نوحه سرایش بظهور رسید.
در جوانی وارد کار تئاتر شد؛اما چون کار تئاتر تداوم و استمرار نداشت و روح تشنه وپر تلاطم اورا سیراب نمی نمود؛به وادی ترانه سرایی روی آورد.همزمان باایام پرشور جوانی و سرمستی و عاشقی؛و در زمانیکه اودر دبیرستان تحصیل میکرد،با چاپ دفترکوچکی از اولین ترانه های عاشقانه اش در هرمزگان:در میان اهل شعرو هنر،شهرت یافت و نامش برسر زبانها افتاد.
رامی از آغاز جوانی بخاطر عشق و علاقه به موسیقی ملت ها؛با موسیقی جهان آشنایی یافت و مطالعه آثار شعرای بزرگ و نوجوی معاصر ایران علاقه به شعر آزاد و نیمایی را در او بوجود آورد،و چون خود نیز عشق به شعرو ترانه را درجان داشت به این شیوه روی آورد.میتوان گفت:ابراهیم منصفی شعر نیمایی را به عرصه هنر این خطه وارد نمود؛تاجایی که درکار قصه و شعر جایگاه ویژه ای در میان بزرگان و نامداران هم عصرش،بدست آورد.
آشنایی با موسیقی غرب؛به ویژه اسپانیا،خلا درونی او را پرساخت.گیتار برای(رامی)معشوقه ای بود که هیچگاه بی وفایی نکرد.همیشه در آغوشش بود و سرود غربت اورا با ترنم سیم ها و آکوردها خوش می نواخت.اگر امروزه در استان هرمزگان،گیتار در میان جوانان سازی متداول و رایج است،شاید به این سبب باشد که بذراین علاقه را رامی در دلها کاشت و با ترانه هایش آبیاری نمود.(رامی)با زمزمه های عاشقانه ای که همراه ناله های گیتارمی سرود،روح جوانان را تسخیرنمود،او نماد شیدایی ودلدادگی است و آثارش تجلی سوزش درونی قلب شوریده ای ست که صلح،مهرو انسانیت راکیش خود ساخته بود.او از دردهای مردم جدا نبود،در بطن جامعه و همراه بامردم و همدل و همزبان با آنها،تنهایی و هجران و درد غربت را جانمایه ی کارهای خود کرد.اکنون که رامی در بین مانیست، ما یادش را گرامی میداریم.گرچه هنوز هم نماد هنر،وفاق،همدلی،همزبانی مردم این دیار است.
یادش گرامی و راهش،همیشه معبر عاشقان باد.
روحت شاد مرد بیدار...
برای شادی روح رامی فاتحه بخوانید🙏
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> اولین تصویر از فیلم تازه حامد محمدی / «چهار انگشت» آماده نمایش شد . فيلم سينمايى «چهار انگشت» ...
Media Removed
اولین تصویر از فیلم تازه حامد محمدی / «چهار انگشت» آماده نمایش شد . فيلم سينمايى «چهار انگشت» به كارگردانى حامد محمدى و تهيه كنندگى حميد پنداشته كه در كشور كامبوج مقابل دوربين رفته با طى كردن مراحل فنى آماده نمايش شد. هم اكنون اين فيلم در انتظار پروانه نمايش است تا پس از آن در نوبت اكران قرار ... 🎬
اولین تصویر از فیلم تازه حامد محمدی / «چهار انگشت» آماده نمایش شد
.
فيلم سينمايى «چهار انگشت» به كارگردانى حامد محمدى و تهيه كنندگى حميد پنداشته كه در كشور كامبوج مقابل دوربين رفته با طى كردن مراحل فنى آماده نمايش شد. هم اكنون اين فيلم در انتظار پروانه نمايش است تا پس از آن در نوبت اكران قرار بگیرد
.
حسن ايوبى تدوين اين فيلم را انجام داده است. امير توسلى ساخت موسيقى را بر عهده داشته و علیرضا علويان نیز صداگذارى و ميكس آن را انجام داده است
.
جواد عزتى و امير جعفرى بازيگران اصلى «چهار انگشت» هستند. فيلم قصه دو دوست است كه براى اتمام يك كار ناتمام به كامبوج سفر ميكنند اما درگير اتفاقاتى ميشوند...
.
اين فيلم اولين محصول مشترك ايران و كامبوج است و پاز استوديو از كمپانى «كانتانا» در تولید آن مشاركت داشته است. صحنه هايى از اين فيلم نيز در تايلند و ايران مقابل دوربين رفته است
.
عوامل اصلى كه در ساخت اين فيلم همكارى داشتند عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: حامد محمدی، مدیر پروژه: تهاناتپهون سینپونکوئد، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین :حسن ایوبی، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، طراح گریم: عظیم فراین، صدابردار: مهدی ابراهیم زاده، مدیر تولید: پانیسا آنودید، دستیار کارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی، منشی صحنه: سعیده دلیریان، جانشین تولید کامبوج: تانادت پرادیت، جانشین تولید ایران: نادر ایمانی، انتخاب لوکیشن: اییام سامران، دستیارکارگردان: سویکون نیم اون، گروه فیلمبرداری: امیر پرچمی، مهدی قاسمی، یعقوب جهان پور، دستیار صدا: حمیدرضا محمودی، عکاس:جیراسا جاکاوان، مشاور رسانه اى: سعید حسینی، مجری طرح: احسان ظلی پور، تهیه‌کننده: حمید پنداشته
.
@4angoshtmovie
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
.... پرسپولیس بعضی آدم ها هستند که هیچوقت آنها را ملاقات نکردید اما انگاری سالهاست آنها را می شناسید.آدم ...
Media Removed
.... پرسپولیس بعضی آدم ها هستند که هیچوقت آنها را ملاقات نکردید اما انگاری سالهاست آنها را می شناسید.آدم هایی که از جنس شما هستند و ضربان قلب تان با دیدنشان به مانند گنجشک میزند،توی دلتان خالی می شود و با آغوش کشیدن آنها احساس امنیت و آرامش می کنید.انگاری این آدم ها از اعضای خانواده شما هستند و در ... .... پرسپولیس

بعضی آدم ها هستند که هیچوقت آنها را ملاقات نکردید اما انگاری سالهاست آنها را می شناسید.آدم هایی که از جنس شما هستند و ضربان قلب تان با دیدنشان به مانند گنجشک میزند،توی دلتان خالی می شود و با آغوش کشیدن آنها احساس امنیت و آرامش می کنید.انگاری این آدم ها از اعضای خانواده شما هستند و در کودکی به خارج از کشور هجرت کرده و حال به ایران سفر کردند تا شما را برای اولین بار ملاقات کنند.کاپیتان وفادار و متعصب #ارتش_سرخ از همان غریبه های آشناست، از همان هایی که برای دیدنش لحظه شماری میکنی، حال برای خودش سن و سالی پیدا کرده و دیگر یاغی نیست،با آن موهای جو گندمی چنان گرم با شما برخورد میکند که انگاری از اعضای خانواده اش هستید،خوب او واقعا از اعضای خانواده #هواداران_پرسپولیس است.مگر از آقا مجتبی پرسپولیسی تر وجود دارد وقتی #علی_پروین می گوید او از من هم پرسپولیسی تر است؟؟مگر کسی در جهان هستی وجود دارد که به پرسپولیسی بودن کاپیتان یاغی ارتش سرخ شک داشته باشد؟؟دیروز و در #جشن_کانون_هواداران_پرسپولیس متوجه شدم آقا #مجتبی_محرمی ثروتی به وسعت دریا دارد،چه ثروتی از آن بالاتر که چنین دوستت داشته باشند و تو را از اعضای خانواده خودشان بدانند؟؟ با تو درد و دل کنند، از نگرانی و دغدغه هایی که برای #پرسپولیس دارند صحبت کنند و تو با همان لبخند همیشگی آنها را آرام کنی، اینکه هواداران با تو از بی تعصبی نسل جدید بازیکن ها صحبت کنند و تو در دفاع از آنها و بخاطر حرمت پیراهن قرمزی که روزگاری بر تن کردند بی معرفتی آنها را توجیح کرده و از مشکلات زندگی در این روزگار صحبت کنی، آخه تو #مجتبی_محرمی هستی و همیشه پشت بازیکن ها در آمده و یک تنه به لشکر حریف میزدی، اگر کسی به ارتش سرخ بی احترامی میکرد بدون ملاحظه در همان میدان مسابقه چنان صورتش را سرخ میکردی که تا دنیا دنیاست آن سرخی به یادگار بماند. وقتی از تلخ ترین خاطره ات حرف میزنی باورمان نمی‌شد که از دست دادن پنالتی مقابل نماینده کره جنوبی در جام باشگاه های آسیا تلخ ترین خاطره ات است چرا که بعد از خراب کردن آن پنالتی میخندی، در جواب میگوید تو اون لحظه اگر به عنوان کاپیتان تیم نمی‌خندیدم بازیکن ها دیگر روحیه ای برای ادامه دادن و مبارزه کردن نداشتند. اینکه در دلت آشوب باشد و بر لبانت خنده آن هم در اوج حساسیت و اضطرابی که داری نشان دهنده یک قلب عاشق و یک روح بزرگ است. آقا مجتبی سرت سلامت، سایه ات بالای سر ارتش سرخ، روزگارت شیرین، تو همیشه کاپیتان و بزرگ مایی

#فوتبال_با_فواد #نشر_مطلب_با_ذکر_منبع
Read more
اولین فیلم گرفته شده از مجسمه ی اِسفینکس جیزه مربوط به حدود صد و بیست سال پیش در شهر جیزه واقع در مصر. این مجسمه با قدمتی حدود چهارهزار و ششصد سال به عنوان اولین و بزرگ ترین #مجسمه ی عظیم ساخته شده توسط بشر, در تاریخ جهان شناخته می شود. اِسفینکس بزرگ از صخره ‌ی آهکی یکپارچه به طول هفتاد و سه متر, ارتفاع ... اولین فیلم گرفته شده از مجسمه ی اِسفینکس جیزه مربوط به حدود صد و بیست سال پیش در شهر جیزه واقع در مصر. این مجسمه با قدمتی حدود چهارهزار و ششصد سال به عنوان اولین و بزرگ ترین #مجسمه ی عظیم ساخته شده توسط بشر, در تاریخ جهان شناخته می شود. اِسفینکس بزرگ از صخره ‌ی آهکی یکپارچه به طول هفتاد و سه متر, ارتفاع بیست متر و عرض حدود شش متر با بدنی شبیه به شیر و سر انسان ساخته شده. اعراب بعد از چیرگی بر #مصر باستان نام اِسفینکس را #ابوالهول, به معنی پدر وحشت نهادند
*نام موزیک در انتهای متن انگلیسی
🔴 #hstlife20
The oldest film footage of the Sphinx of Giza,1897. The Great Sphinx of Giza is a limestone  #statue of a reclining sphinx in  #Giza, #Egypt.
Cut from the bedrock, the original shape of the #Sphinx has been restored with layers of blocks. It measures 73 metres (240 ft) long from paw to tail, 20.21 m (66.31 ft) high.  It is the oldest known monumental #sculpture in Egypt and is commonly believed to have been built by ancient Egyptians between c. 2558–2532 BC.
* Music: Lost Tombs by Derek & Brandon Fiechter

#_life20_ #nile #history #amazing #animal #lion #traveling #ایران #سفر #هنر #معماری #توریست #تاریخ #جالب
Read more
از وقتی که یادمه وقتی بازی های فوتبال بین المللی رو تماشا میکردم حسرت این رو میخوردم که چرا آمریکای جنوبی ها و آفریقایی ها و عرب ها و خیلی از ملتهای دیگه تیمهای خودشون رو با الحان و ادوات موسیقی بومی خودشون تشویق میکنند در صورتی که خیلی از #ایرانی ها شاید حتی اسامی سازهای خودشون رو ندونن... از طرف دیگر ... از وقتی که یادمه وقتی بازی های فوتبال بین المللی رو تماشا میکردم حسرت این رو میخوردم که چرا آمریکای جنوبی ها و آفریقایی ها و عرب ها و خیلی از ملتهای دیگه تیمهای خودشون رو با الحان و ادوات موسیقی بومی خودشون تشویق میکنند در صورتی که خیلی از #ایرانی ها شاید حتی اسامی سازهای خودشون رو ندونن... از طرف دیگر هم اولین باری که صدای #کرنا و #نقاره کوهپایه #زاکرس (در کوهپای البرز کرنا ساز بسیار متفاوتیه) رو شنیده بودم خون تو رگم به جوش اومده بود و ذاتا میدونستم که این صوت میتونه انسان رو برای مبارزه آماده کنه (که در تاریخ همینطور هم بوده)... از سال پیش تصمیم داشتم که یک کار آماده کنم برای #جام_جهانی که توش کرنا و نقاره به کار بره... سعادت آشنایی با #میرزا_مسعود_موسوی نصیبم شد و ایشون دستم رو گرفت و با ابراهیم اسماعیلی آشنام کرد که برای ضبط استودیویی قبول زحمت کرد و همچنین دیرتر با پدر و پسر گرامی، آقایان شاهپور و شاهرخ مظفریان، آشنا شدم که در ضبط کلیپ افتخار دادند و ما رو همراهی کردند. خدا رو شکر میکنم که آرزویی که بعنوان یک نوجوان تو لندن به دلم نشست امسال به کمک آقا میرزا و جهانگیر خان جهاندیده به تحقق رسید. باز هم یک جهان سپاس از این بزرگواران و همچنین لطف شما بزرگوارانی که این کار رو حمایت میکنید

#امین_عجمی #عجم #گروه_عجم #عجم_باند #سلام_از_قلب_ایران #لر #بویراحمدی #تیم_ملی
#AminAjami #Ajam #Karna #Naghareh @jahangirjahandideh5 @mirza_masoud_mosavi @ebrahim.3933 @ajamband
Read more
. واسیلی فوتبال نوین را به ایران آورد قبل از او سرخابی‌های پایتخت در صندوق عقب ماشین خلاصه می‌شدند! ای‌کاش ...
Media Removed
. واسیلی فوتبال نوین را به ایران آورد قبل از او سرخابی‌های پایتخت در صندوق عقب ماشین خلاصه می‌شدند! ای‌کاش باشگاه تراکتورسازی از خانواده‌اش دلجویی کند سردبیر هفته نامه تبریز و خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در تبریز گفت: مرحوم واسیلی گودجا فوتبال نوین را نه تنها به تبریز، بلکه به ایران ... .
واسیلی فوتبال نوین را به ایران آورد

قبل از او سرخابی‌های پایتخت در صندوق عقب ماشین خلاصه می‌شدند!

ای‌کاش باشگاه تراکتورسازی از خانواده‌اش دلجویی کند

سردبیر هفته نامه تبریز و خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در تبریز گفت: مرحوم واسیلی گودجا فوتبال نوین را نه تنها به تبریز، بلکه به ایران آورد. "فرهاد فرهادپور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی آناج اظهار داشت: مرحوم واسیلی گودجا در روزهایی به فوتبال ایران آمد که نه تنها تیم تراکتورسازی، بلکه حتی تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران در هفته 3 جلسه تمرین می‌کردند و کل این 2 باشگاه در صندوق عقب ماشین مرحوم منصور پورحیدری و علی پروین خلاصه می‌شد.

وی گفت: حتی زمانی که این مربی به تیم تراکتور پیوست، در چارت شرکت تراکتور سازی، تیم فوتبال زیر نظر روابط عمومی شرکت اداره می‌شد و این نشان از فاصله زیاد فوتبال ما با فوتبال جهان حتی از لحاظ ساختار سازمانی داشت.

آخرین خبرنگار تبریزی که با واسیلی در ارتباط بود، افزود: اگر بگویم که وی معمار فوتبال تبریز و ایران در رده باشگاهی بود، اغراق نکردم و با تمام احترامی که برای تیم‌های دهه‌های قبل تبریز داریم و با علم به اینکه در تیم‌های منتخب استانی در دهه 40 به مقام قهرمانی ایران رسیده و بارها بین 3 تیم برتر ایران جای گرفته بودیم، اما در رده باشگاهی اولین مقام تبریز که سومی ایران بود با واسیلی گوجا در سال 71 به دست آمد.

وی تصریح کرد: در آن زمان هم مقاومت‌ هایی علیه واسیلی چه از سوی تعدادی از مربیان تبریزی و حتی کشور دیده می‌شد و به خوبی به خاطر دارم زمانی که نام واسیلی گوجا به عنوان گزینه سرمربی تیم امید ایران مطرح شد، سرمربی وقت تیم کشاورز تهران مصاحبه تندی علیه وی انجام داده و عنوان کرد که ما 8 سال نجنگیدیم که امروز یک خارجی سرمربی تیم ملی امید کشور شود!

وی با ابراز تاسف از عدم پرداخت طلب این مربی فقید متذکر شد: امیدواریم بعد از مشخص شدن مالکیت تیم تراکتورسازی نسبت به پرداخت طلب واسیلی و دلجویی از خانواده‌اش اقدامی صورت گیرد و مراسم گرامی داشتی برای این مربی فقید برگزار شود.
.
.
.
#tiraxturclub
Read more
. بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و آرزوی سلامتی این یک دعوت صمیمانه است از اهالی فرهنگ و ادب و هنر ...
Media Removed
. بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و آرزوی سلامتی این یک دعوت صمیمانه است از اهالی فرهنگ و ادب و هنر بویژه نویسندگان و خوانندگان و علاقه‌مندان داستان، برای حضور در نشست‌های قصه‌خوانی. در این نشست‌ها که اولین یکشنبه هر ماه، برگزار می‌شود، نویسندگان طراز اول کشورمان، به خواندن تازه‌ترین ... .
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و آرزوی سلامتی

این یک دعوت صمیمانه است از اهالی فرهنگ و ادب و هنر بویژه نویسندگان و خوانندگان و علاقه‌مندان داستان، برای حضور در نشست‌های قصه‌خوانی.

در این نشست‌ها که اولین یکشنبه هر ماه، برگزار می‌شود، نویسندگان طراز اول کشورمان، به خواندن تازه‌ترین آثارشان که هنوز به دست چاپ سپرده نشده می‌پردازند و نویسندگان جوان‌تر هم با ارائه آثار ارجمندشان معرفی می‌شوند و در بخش داستان خارجی نیز مترجمان برجسته آثار چشمگیر نویسندگان جهان را ارائه می کنند.

شکل‌گیری آکادمی داستان‌نویسی در ایران، تعامل و ارتباط مستقیم نویسندگان و مخاطبان، تحکیم و توسعه همدلی میان نویسندگان، کشف استعدادهای جوان در عرصه داستان و حمایت از آنان، انتقال تجربیات اساتید و پیش‌کسوتان ادبیات داستانی به هنرمندان جوان، توجه ویژه به قالب داستان از نوع کوتاه آن، پشتیبانی از تولید فیلم کوتاه و سازندگانشان، از مقاصد بین راه است برای این کاروان.

همراهی شما را با این کاروان در یکشنبه‌های اول هر ماه آرزو می‌کنیم.

میزبانی شما در این نشست، برای این بنده و همکارانم در انتشارات نیستان و فرهنگسرای اندیشه مایه مباهات و افتخار است.

با درود و احترام

سیدمهدی شجاعی .
صفحه رسمی استاد:
@seyed_mehdi_shojaee
@seyed_mehdi_shojaee
@seyed_mehdi_shojaee
.
زمان دومین نشست یکشنبه ۴ شهریور خواهد بود
ساعت ۵ بعد از ظهر
فرهنگسرای اندیشه
.
.
#سید_مهدی_شجاعی #انتشارات_نیستان #فرهنگسرای_اندیشه #کوتاه_با_داستان #داستان_کوتاه #فیلم_کوتاه #نویسندگان #نویسندگان_جوان #هنرمندان #شعر #داستان_خارجی #آکادمی_داستان_نویسی
#کتاب #کتاب_خوب #کتاب_خوانی #حمایت_از_جوانان_ایرانی #ارتقا_فرهنگی #محمدرضا_بایرامی #علی_فامیان #فاطمه_سلیمانی #احمد_دهقان #نسیم_عرب_امیری #سعیده_شفیعی #ترویج_مطالعه #ترجمه
Read more
‍ <span class="emoji emoji1f4af"></span> قصه پهلوان بهداد به سر رسید.ساعت یازده امروز وقتی به دوستانمان خبر میدادیم که کم کم مسابقه بهداد ...
Media Removed
قصه پهلوان بهداد به سر رسید.ساعت یازده امروز وقتی به دوستانمان خبر میدادیم که کم کم مسابقه بهداد آغاز میشود گمان نمیکردیم ساعتی بعد خبر خداحافظی تو را بشنویم.چه چیزی مانند این خداحافظی میتوانست روزمان را خراب کند.هنوز سرمان از طلای خوش رنگت گرم بود که گنگ و مات چشممان به صفحه تلویزیون دوخته ... ‍ 💯 قصه پهلوان بهداد به سر رسید.ساعت یازده امروز وقتی به دوستانمان خبر میدادیم که کم کم مسابقه بهداد آغاز میشود گمان نمیکردیم ساعتی بعد خبر خداحافظی تو را بشنویم.چه چیزی مانند این خداحافظی میتوانست روزمان را خراب کند.هنوز سرمان از طلای خوش رنگت گرم بود که گنگ و مات چشممان به صفحه تلویزیون دوخته شد وقتی تخته را میبوسیدی و باورمان شد در مسیر خداحافظی گام بر میداری.نمی گویم بمان تا المپیک چراکه حتما خودت از شرایط فنی و بدنی ات بهتر خبر داری.اما کاش می ماندی و خاطره آن المپیک مسخره را پاک میکردی.المپیک یک طلای دیگر به تو بدهکار است و تا ابد شرمنده این بدهی می ماند.
و ما چه خوشبخت بودیم که دوران شکوه تو را از نزدیک دیدیم.چه مغرورانه سالها سرمان را بالا گرفتیم و همه جا گفتیم قویترین مرد جهان همشهری ماست.
♦️چقدر ذوق کردیم وقتی اولین بار این تیتر را روی جلد روزنامه 90 دیدیم《من قائمشهری هستم و هوادار نساجی》و بارها این علاقه را اثبات کردی.هر دفعه که در تلویزیون یا رادیو یا روزنامه و سایت ازت می پرسیدند طرفدار استقلالی یا پرسپولیس سرت را بالا میگرفتی و میگفتی یک قائمشهری فقط 《نساجی چی》 میشود اینگونه ازمان دلبری میکردی و تصویر و تیتر آن مصاحبه میشد عکس صفحه اینستاگراممان که به آن ببالیم.هر بار که تمرین و مسابقات نداشتی به وطنی می آمدی تا نساجی ات را از نزدیک ببینی.تا تهران آمدی و در بازی با راه آهن صعودمان را دیدی و با همشهریانت اشک شوق ریختی.یادمان نمیرود وقتی حامد ابراهیمی رییس وقت هیئت فوتبال قائمشهر بعد از قهرمانی ات هر چقدر تلاش کرد راضی نشدی در وطنی دور افتخار بزنی و خودنمایی کنی.بارها آمدی در جایگاه ویژه اما به کسی نگفتی عکست را بگیرد.اما همیشه پشتمان گرم بود به قوی ترین مرد دنیا 💢 اگر چندصد سال پیش دنیا می آمدی از آنهایی میشدی که مادربزرگ ها در قصه های شبانه برای نوه هایشان از پهلوان بهداد میگفتند و جارچیان با طبل و شیپور دور میدان اصلی شهرها جار میزدند که《ای مردم به گوش باشید.تا پهلوان بهداد هست پرچم ایران زمین به خاک نمی افتد》افسانه ها برایت سروده میشد و دلهایمان به بودنت قرص می شد.

چقدر دلمان برای آن خنده های کودکانه زیر چند صد کیلو وزنه تنگ میشود.
🌀آن اوایل همه می گفتند بهداد هم مثل خیلیها الان که معروف شده میرود تهران و دیگر تحویلمان نمی گیرد.اما تو از جنس خودمان بودی.با خنده هایت خندیدیم و با گریه هایت دلمان فشرده شد و آن شب لعنتی که دلمان میخواست به زبان فارسی سخت با آن جلاد عراقی صحبت کنیم.هنوز هم که یادمان میآید . ادامه مطلب در كامنت اول
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> راه‌یابی «زنانی با گوشواره‌های باروتی» به فستیوال لوکارنو 2018 . فیلم مستند بلند #زنانی_با_گوشواره_های_باروتی ...
Media Removed
راه‌یابی «زنانی با گوشواره‌های باروتی» به فستیوال لوکارنو 2018 . فیلم مستند بلند #زنانی_با_گوشواره_های_باروتی به کارگردانی #رضا_فرهمند، نماینده ایران در هفتادویکمین فستیوال لوکارنو 2018 شد. . به گزارش روابط عمومی فیلم، مستند بلند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» به کارگردانی ... 🎬
راه‌یابی «زنانی با گوشواره‌های باروتی» به فستیوال لوکارنو 2018
.
فیلم مستند بلند #زنانی_با_گوشواره_های_باروتی به کارگردانی #رضا_فرهمند، نماینده ایران در هفتادویکمین فستیوال لوکارنو 2018 شد.
.
به گزارش روابط عمومی فیلم، مستند بلند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» به کارگردانی رضا فرهمند و تهیه‌کنندگی #مرتضی_شعبانی، پس از کسب مهمترین جایزه‎های #جشنواره_سینما_حقیقت در سال گذشته، در اولین حضور بین‌المللی خود در هفتاد و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم #لوکارنو، به رقابت با دیگر آثار می‌پردازد.

پخش بین‌المللی این فیلم با «ArtHouse Cinematheque» با مدیریت #مرجان_علیزاده است.
.
«زنانی با گوشواره های  باروتی»  در بخش هفته منتقدین«Semaine de la critique» جشنواره که یکی از بخش‌های اصلی و مسابقه‌ای این فستیوال است، به عنوان تنها نماینده سینمای ایران، شرکت می‌کند. هفته منتقدین در سال 1990 تاسیس شد و هرساله 7 مستند برجسته جهان را به عنوان اولین و مهمترین نمایش‌های بین‌المللی «world Premier» اکران می‌کند.
.
در تعریف این بخش درسایت جشنواره آمده است: «این بخش بر روی فیلم‌های نوآورانه با محتواهای بزرگ تمرکز می‌کند. فیلم‌هایی پررنگ که دیدگاه‌های جدیدی را باز می‌کنند و در جهان بحث برانگیزند.»
.
#جشنواره_فیلم_لوکارنو پس از جشنواره‌های کن، ونیز و برلین چهارمین جشنواره معتبر  دنیا به شمار می‌رود که هفتاد و یکمین دوره آن، یکم تا یازدهم آگوست، در سوئیس برگزار می‌شود.
.
 پیش از این کارگردان های برجسته ای چون عباس کیارستمی، ناصر تقوائی، جعفر پناهی و ابوالفضل جلیلی جایزه اصلی این فستیوال را دریافت کردند.
.
@rezafarahmand57
@mohsendalili
@ehsan_jaberi
Read more
University براساس رتبه‌بندی دانشگاه‌ها از نگاه تایمز دو دانشگاه‌ صنعتی شریف و صنعتی اصفهان در ...
Media Removed
University براساس رتبه‌بندی دانشگاه‌ها از نگاه تایمز دو دانشگاه‌ صنعتی شریف و صنعتی اصفهان در لیست برترین دانشگاه‌های زیر 50 سال جهان قرار گرفتند پایگاه رتبه بندی تایمز فهرست 100 دانشگاه برتر زیر 50 سال قدمت جهان سال 2015 را منتشر کرد. این پایگاه از سال 2012 با این رتبه بندی سالانه نگاهی اجمالی ... University
براساس رتبه‌بندی دانشگاه‌ها از نگاه تایمز دو دانشگاه‌ صنعتی شریف و صنعتی اصفهان در لیست برترین دانشگاه‌های زیر 50 سال جهان قرار گرفتند
پایگاه رتبه بندی تایمز فهرست 100 دانشگاه برتر زیر 50 سال قدمت جهان سال 2015 را منتشر کرد. این پایگاه از سال 2012 با این رتبه بندی سالانه نگاهی اجمالی به آینده و ستارگان نوظهور در عرصه علم و فناوری جهان دارد.
در این رتبه بندی از شاخص ها و معیارهای کاملا مشابه رتبه بندی جهانی این پایگاه بهره گرفته می‌شود بدین ترتیب که دانشگاه‌ها توسط 13 شاخص در قالب پنج معیار آموزش، پژوهش، استناد، وجهه بین المللی و ارتباط با صنعت مورد ارزیابی قرار گرفته و تنها تفاوت این رتبه‌بندی با رتبه‌بندی جهانی این پایگاه در این است که به شاخص‌های شهرت دانشگاهی وزن کمتری اختصاص داده شده است.
دانشگاه صنعتی شریف کما فی سابق برترین دانشگاه حاضر از ایران در این رتبه بندی است که حائز رتبه 40 شده است. صنعتی اصفهان دیگر دانشگاه جوان ایرانی که در سال گذشته اولین حضور خود را در این فهرست تجربه کرده است در سال 2015 با رشد چشمگیر 29 رتبه به جایگاه 63 این فهرست صعود کرده است. ضمنا در منطقه خاورمیانه علاوه بر ایران از ترکیه دانشگاه‌های سابانجی، بیلکنت و کوچ حضوردارند که به ترتیب رتبه 13، 28 و 51 جدول را کسب کردند.
نظر شما در مورد این دو دانشگاه چیه؟
دوستان و آشنایان خودتون رو که مشغول تحصیل در این دو دانشگاه هستند رو تگ کنین.
---------------------------
#دانشگاه #درس #تدریس #تحصیل #جهانی #رتبه #اصفهان #تهران #شریف #دانشگاه_شریف #دانشگاه_صنعتی_شریف #دانشگاه_صنعتی_اصفهان #صنعتی_شریف #صنعتی_اصفهان #کنکور #رتبه_بندی #ایران #دانشگاه_اصفهان #ویتک #گجت #تکنولوژی #دیجیتال #فناوری #مکانیک #الکترونیک
---------------------------
Read more
<span class="emoji emoji1f340"></span><span class="emoji emoji1f340"></span><span class="emoji emoji1f340"></span><span class="emoji emoji1f340"></span> . <span class="emoji emoji1f4e3"></span> به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ایران درباره علت سفر زودهنگام ...
Media Removed
. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ایران درباره علت سفر زودهنگام خود به اندونزی گفت: بعد از اینکه سفر تیم ملی به تعویق افتاد و تاریخ بلیت ها تغییر کرد، مقرر شد تیم ما یک روز قبل از اولین دیدار به جاکارتا برود و این موضوع به تایید کادرفنی و کمیته ملی المپیک رسید. ... 🍀🍀🍀🍀
.
📣 به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ایران درباره علت سفر زودهنگام خود به اندونزی گفت: بعد از اینکه سفر تیم ملی به تعویق افتاد و تاریخ بلیت ها تغییر کرد، مقرر شد تیم ما یک روز قبل از اولین دیدار به جاکارتا برود و این موضوع به تایید کادرفنی و کمیته ملی المپیک رسید. تیم ما 29 مرداد به این کشور می رسد و چون جلسه ثبت نام و جلسه فنی 27 مردادماه است، به همین دلیل با مدارک کامل تیم 25 مرداد عازم جاکارتا خواهم شد و تیم را ثبت نام می کنم تا تیم به اندونزی برسد و وارد مسابقات شود.
.
📣 وی در ادامه عنوان کرد: تیم با 14 نفری که تمرین می کند راهی مسابقات می شود و آقای وادی در تیم ماندنی شد تا آقای سال افزون در این دوره از رقابت ها همراه ما نباشد. تمرینات تیم ملی تا 28 مردادماه در تهران ادامه خواهد داشت. تیم ایران 12 شهریور ماه به تهران باز می گردیم و مجددا 14 شهریور ماه عازم مسابقات قهرمانی جهان خواهیم شد.
.
📣 خوش خبر درباره برنامه بازی های ایران افزود: بازی ها ما در جاکارتا برگزار می شود و اولین دیدار با پاکستان و دومین دیدار با مغولستان است و در ادامه به مرحله بعدی می رویم تا با دیگر حریفان دیدار کنیم.
.
📣 سرپرست ایران در پایان درباره حریفان تیم ملی در این مسابقات بیان کرد: هیچ اطلاعاتی از رقیبان اصلی خود نداریم و نمی دانیم که با چه تیمی هستند. البته تیم ژاپن درخواست بازی دوستانه داشت اما چون ما دیر می رسیم، نتوانستیم قبول کنیم و این موضوع نشان می دهد که ژاپن با برنامه و با تیمی قدرتمند در مسابقات حاضر می شود.
.
📣 لازم به ذکر است ترکیب تیم ایران در این دوره از رقابت ها را سعید معروف، محمد طاهر وادی،امیرحسین توخته، سید محمد موسوی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، محمدجواد معنوی نژاد، مرتضی شریفی، علی شفیعی، سامان فائزی، امیر غفور، صابر کاظمی، مهدی مرندی، محمدرضا حضرت پور تشکیل خواهند داد.
.
___________________________________________
.
@saeedmaroof4444
.
#saeedmaroof4444
.
#kiing__of__volleyball
Read more
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ایران درباره علت سفر زودهنگام خود ...
Media Removed
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ایران درباره علت سفر زودهنگام خود به اندونزی گفت: بعد از اینکه سفر تیم ملی به تعویق افتاد و تاریخ بلیت ها تغییر کرد، مقرر شد تیم ما یک روز قبل از اولین دیدار به جاکارتا برود و این موضوع به تایید کادرفنی و کمیته ملی المپیک رسید. تیم ما 29 ... به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر سرپرست تیم ایران درباره علت سفر زودهنگام خود به اندونزی گفت: بعد از اینکه سفر تیم ملی به تعویق افتاد و تاریخ بلیت ها تغییر کرد، مقرر شد تیم ما یک روز قبل از اولین دیدار به جاکارتا برود و این موضوع به تایید کادرفنی و کمیته ملی المپیک رسید. تیم ما 29 مرداد به این کشور می رسد و چون جلسه ثبت نام و جلسه فنی 27 مردادماه است، به همین دلیل با مدارک کامل تیم 25 مرداد عازم جاکارتا خواهم شد و تیم را ثبت نام می کنم تا تیم به اندونزی برسد و وارد مسابقات شود.

وی در ادامه عنوان کرد: تیم با 14 نفری که تمرین می کند راهی مسابقات می شود و آقای وادی در تیم ماندنی شد تا آقای سال افزون در این دوره از رقابت ها همراه ما نباشد. تمرینات تیم ملی تا 28 مردادماه در تهران ادامه خواهد داشت. تیم ایران 12 شهریور ماه به تهران باز می گردیم و مجددا 14 شهریور ماه عازم مسابقات قهرمانی جهان خواهیم شد.

خوش خبر درباره برنامه بازی های ایران افزود: بازی ها ما در جاکارتا برگزار می شود و اولین دیدار با پاکستان و دومین دیدار با مغولستان است و در ادامه به مرحله بعدی می رویم تا با دیگر حریفان دیدار کنیم.

سرپرست ایران در پایان درباره حریفان تیم ملی در این مسابقات بیان کرد: هیچ اطلاعاتی از رقیبان اصلی خود نداریم و نمی دانیم که با چه تیمی هستند. البته تیم ژاپن درخواست بازی دوستانه داشت اما چون ما دیر می رسیم، نتوانستیم قبول کنیم و این موضوع نشان می دهد که ژاپن با برنامه و با تیمی قدرتمند در مسابقات حاضر می شود.

لازم به ذکر است ترکیب تیم ایران در این دوره از رقابت ها را سعید معروف، محمد طاهر وادی،امیرحسین توخته، سید محمد موسوی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، محمدجواد معنوی نژاد، مرتضی شریفی، علی شفیعی، سامان فائزی، امیر غفور، صابر کاظمی، مهدی مرندی، محمدرضا حضرت پور تشکیل خواهند داد.
Read more
 #womad2018 فستیوال جهانی وومد (ورلد میوزیک) به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «لیان» بوشهر ...
Media Removed
#womad2018 فستیوال جهانی وومد (ورلد میوزیک) به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «لیان» بوشهر به سرپرستی محسن شریفیان ششم مرداد با حضور در فستیوال ورلد میوزیک لندن به اجرای برنامه می پردازد. در این کنسرت محمد بحرانی بازیگر و صداپیشه به معرفی سوژه های طنز در موسیقی جنوب ایران خواهد پرداخت. . دبیر ... #womad2018
فستیوال جهانی وومد (ورلد میوزیک)
به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «لیان» بوشهر به سرپرستی محسن شریفیان ششم مرداد با حضور در فستیوال ورلد میوزیک لندن به اجرای برنامه می پردازد. در این کنسرت محمد بحرانی بازیگر و صداپیشه به معرفی سوژه های طنز در موسیقی جنوب ایران خواهد پرداخت.
.
دبیر اصلی این فستیوال پیترگابریل، آهنگساز، خواننده و موسیقیدان انگلیسی است که پرداختن به موسیقی ملل و توزیع موسیقی به اشکال نوین از پروژه‌های جدی او است .

دبیرخانه فستیوال جهانی وومد درباره حضور محسن شریفیان نوشته است: «علاقه‌مندی به مطالعه و پژوهش در زمینه موسیقی منطقه‌اش او را به یکی از بهترین هنرمندان جهان مبدل کرده است. تعهد شریفیان به موسیقی منطقه‌اش و حمایت از مردم ایران تامل‌انگیز و الهام بخش است. گروه پر انرژی #لیان بوشهر یک چشم‌انداز جذاب برای این فستیوال است که با کاریزما و نوازندگی خیره‌کننده‌ شریفیان، گروه‌های موسیقی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. از خصوصیات مهم این گروه، اجرای موسیقی سنتی منطقه #بوشهر واقع در جنوب غربی ایران، بداهه نوازی، سولوهای زیبا و اجرای شاد، موزون و هماهنگ است.» .

گروه «لیان» در تاریخ ۲۹ جولای (۷ مرداد) در لندن و در تاریخ ۳۱ جولای (۸ مرداد) در منچستر نیز روی صحنه خواهد رفت
.
در این اجرا اکلو فرامرزی و محمد بحرانی به عنوان خواننده، همایون نصیری و حمید اکبری به عنوان نوازنده‌های #پرکاشن و حسین تابان با نوازندگی #عود، #نی_انبان محسن شریفیان را همراهی خواهند کرد.
پ ن:
فستیوال ورلد میوزیک لندن که برای اولین بار در سال ۱۹۸۲ با حضور ۲۷ کشور آغاز به کار کرد و تاکنون نیز ۲۵۰ دوره‌ آن برگزار شده، با هدفِ کشفِ جهان بدون مرز و معرفی فرهنگ، موسیقی و هنر در کشورهای مختلف دنیا علاوه بر لندن، در ۲۷ نقطه جهان از جمله ابوظبی، استرالیا، اتریش، کانادا امریکا، یونان، فرانسه کانادا برگزار شده است. این فستیوال از روز ۲۶ تا ۲۸ جولای مصادف با ششم تا هشتم مرداد در منطقه شارلتون پارک در نزدیکی مالزبری #لندن میزبان دوستداران #موسیقی است. در کنار این گردهمایی جهانی، نمایشگاهی برای معرفی غذاهای کشورهای مختلف به نام «طعم دنیا» نیز وجود دارد که برخی از هنرمندان، غذاهای سنتی کشورشان را در غرفه‌هایی ارائه کرده و به فروش می‌رسانند.
Read more
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که ...
Media Removed
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره ... قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره خبر حضورش در پرسپولیس و پیشنهاد محمد رویانیان به وی گفت: این جزو اسرار زندگی ام بود و نمی خواستم آن را باز کنم . سال ۹۲ آقای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بود و فوتبال به او ظلم کرد. آن سال نیم فصل اول در استقلال بودم و رویانیان پیشنهاد دو میلیون دلاری به من داد. من، رویانیان و امیری مدیرعامل نساجی در جریان این موضوع بودیم.
وی افزود: این رقم بالایی بود و رکورد لیگ را می شکست. به رویانیان گفتم همه دوست دارند مربی پرسپولیس شوند. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. همین الان هم تماشاگران بزرگی دارد. به رویانیان گفتم اگر در استقلال یک نفر هم مرا دوست داشته باشد، به خاطر آن یک نفر به پرسپولیس نمی آیم. رویانیان از من تشکر کرد و گفت رسم پهلوانی هنوز هست.
سرمربی سپاهان درباره معیارهای بازی های تدارکاتی تیم ملی هم تاکید کرد: خود من یکسال تجربه کار در تیم ملی را داشتم. آن زمان اولین کاری که کردم به کیومرث هاشمی که کمی از او دلخور هستم گفتم یک مربی وقت می خواهد تا کارش را انجام بدهد. اولین چیزی که مربی لازم دارد، زمان است تا اهدافش را پیاده کند.
قلعه نویی با بیان اینکه کارلوس کی روش در ایران هشت سال فرصت داشته است، تاکید کرد: آن زمان که در تیم ملی بودیم، ما درگیر جام ملتها بودیم و با همان بازیکنان هم به این رقابتها رفتیم. بلافاصله تیم ب ایران را هم تشکیل دادیم که در اردن قهرمان شد. اهداف ما چهار ساله بود.
وی ادامه داد: همان موقع نامه ای به فدراسیون زدم که «فیفا دی‌ها» را تا دو سال آینده رزرو کنید و بهتر است برنامه ای بچینید که با ۲۰ تیم برتر جهان بازی کنیم. این وظیفه ما بود و دنبالش هم رفتیم. فدراسیون شرایط خوبی نداشت ولی یک بازی با مکزیک انجام دادیم. آنها حتی هزینه های ما را دادند و بهترین پرواز را برای ما گرفتند. یک تورنمنت هم در امارات بود که رفتیم. اگر شما بخواهید تحت هر شرایطی می شود بازی های خوبی انجام داد.
سرمربی سابق تیم ملی یادآور شد: یک سئوال دارم. مگر شرایط ارتباطات بین المللی ما خوب نیست؟ چرا والیبال ما اینقدر خوب برنامه ریزی می کند و بهترین بازی ها را انجام می دهد؟ خب این تیم هم برای ایران است.
ادامه در کامنت ...
Read more
تیرانداز تیم ملی بانوان ایران در مسابقات دانشجویان جهان رکورد شکنی کرد. به گزارش خبرنگار اعزامی ...
Media Removed
تیرانداز تیم ملی بانوان ایران در مسابقات دانشجویان جهان رکورد شکنی کرد. به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از کره جنوبی ، نجمه خدمتی در چهارمین روز بازی های دانشجویان جهان موفق شد اولین مدال کاروان ایران را در این رقابت ها به دست بیاورد. او علاوه بر کسب مدال طلای تیراندازی تفنگ بادی 10 متر زنان یونیورسیاد ... تیرانداز تیم ملی بانوان ایران در مسابقات دانشجویان جهان رکورد شکنی کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از کره جنوبی ، نجمه خدمتی در چهارمین روز بازی های دانشجویان جهان موفق شد اولین مدال کاروان ایران را در این رقابت ها به دست بیاورد.

او علاوه بر کسب مدال طلای تیراندازی تفنگ بادی 10 متر زنان یونیورسیاد 2015 موفق شد رکورد فینال این رقابت ها را نیز به نام خود ثبت کند.

نجمه خدمتی در مسابقه نهایی 206.6 امتیاز به دست آورد و موفق شد رکورد کسب بیشترین امتیاز فینال این ماده را در یونیورسیاد جا به جا کند و مدال طلا را به دست آورد.
Read more
آخرین نفس‌های تاریخ آذربایجان قدمت منطقه شهریئری در کل جهان بی‌نظیر و بی‌سابقه می‌باشد اما شاید ...
Media Removed
آخرین نفس‌های تاریخ آذربایجان قدمت منطقه شهریئری در کل جهان بی‌نظیر و بی‌سابقه می‌باشد اما شاید به دلیل اینکه تاریخ آن به بیش از 2500 سال و قبل از هخامنشیان می‌رسد مورد توجه قرار نگرفت و آثار کشف شده که نزدیک به 100 قرن در داخل خاک سالم مانده بودند در عرض چند سال نابود شدند. یول‌پرس: وقتی سخن ... آخرین نفس‌های تاریخ آذربایجان

قدمت منطقه شهریئری در کل جهان بی‌نظیر و بی‌سابقه می‌باشد اما شاید به دلیل اینکه تاریخ آن به بیش از 2500 سال و قبل از هخامنشیان می‌رسد مورد توجه قرار نگرفت و آثار کشف شده که نزدیک به 100 قرن در داخل خاک سالم مانده بودند در عرض چند سال نابود شدند.

یول‌پرس: وقتی سخن از تاریخ ایران به گوش می‌رسد، ناخودآگاه تاریخ  ۲۵۰۰ ساله در ذهن متصور می‌شود، تاریخی که به علت تبلیغات زیاد، خیلی از مردم ایران و جهان، تنها قدمتی ۲۵۰۰ ساله برای کشور متصور بوده و مبدا تاریخ ایران را ورود آریایی‌ها می‌دانند و در همین راستا اولین درس تاریخ کودکان با “آریایی‌ها چگونه وارد ایران شدند؟” در فکر تلقین این تفکر نادرست است.

با مطالعه تاریخ چهارگوشه کشورمان معلوم می‌شود تاریخ و تمدن درخشان این خطه نه بعد از ورود آریایی‌ها بلکه پیشتر از آن به وجود آمده است و وجود آثار باستانی گرانقدر موید همین ادعاست.

یکی از این آثار تاریخی ارزشمند، منطقه “شهر یئری” در مشگین شهر استان اردبیل است، محل باستانی که تاریخ آن به ۸ هزار سال قبل بازمی‌گردد و حتی برخی تاریخ این منطقه را به ۱۰ هزار سال قبل نیز بسط داده‌اند.

منطقه باستانی معروف به “شهر یئری” در شمال غربی روستای پیرازمیان در ۳۱ کیلومتری شرق مشگین شهر و ۶۰ کیلومتری غرب اردبیل و در کنار رود قره سو قرار دارد. وسعت این منطقه تاریخی ۴۰۰ هکتار بوده  و از سه قسمت دژ نظامی، معبد و قوشا تپه تشکیل می شود. قدمت قلعه و معبد به ۱۴۵۰ پیش از میلاد و قوشا تپه به ۸ هزار (یا ۱۰ هزار)سال پیش می‌رسد.
اولین بار در حدود ده سال پیش از انقلاب اسلامی چارلز برنی در این محوطه کاوش کرد و از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ سه فصل حفاری به سرپرستی علیرضا هژبری نوبری در آن انجام شد.

در اولین فصل حفاری که در آبان ۸۳ آغاز شد قبرهای عصر آهن بررسی شدند که پیش از آن توسط جویندگان عتیقه تخریب شده بودند و تنها ساختمان بندی قبرها معلوم بود. در این دوره سفالهایی مربوط به دوره کالکولتیک (دوره مس – سنگی) کشف شد و قدمت منطقه را به ۳۵۰۰ سال از از عصر آهن به عقب برد. این سفالها شبیه سفالهای مناطق باستانی دالما و حاجی فیروز هستند. به این ترتیب برای اولین بار قدمت سکونت بشر در استان اردبیل به دوره مس- سنگ رسید. برخی از سفالها منقوش و برخی با طرح سبدی بودند. تعدادی سفال دو لایه نیز در حفاری کشف شد که احتمال می رود لایه دوم سفال برای ترمیم قسمتهای شکسته سفال به کار رفته است.

در منطقه شهر یئری تعداد زیادی سنگ شیشه برنده(ابسیدین) کشف شد که می تواند گواهی بر ارتباط این منطقه با قفقاز و
Read more
شب یلدا نزدیک است و «زیین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ...
Media Removed
شب یلدا نزدیک است و «زیین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است. تلاش ... شب یلدا نزدیک است و «زیین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است.
تلاش ما در همه این سال‌ها همزمان هم حمایت از هنرهای دستی اصیل و با کیفیت هنرمندان چهارگوشه کشورمان بوده و هم تلاش برای رونق و بهبود وضعیت معیشت این هنرمندان. همچنین در این مسیر هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دیگر ما گام برداشتن در مسیر بازطراحی و ارتقای کیفی و بصری آثار هنری و صنایع‌دستی ایرانی با هدف نزدیک کردن این آثار به سلیقه مخاطبان امروزی و نسل‌های جدید هم در ایران و هم در دیگر نقاط جهان بوده است.
این روزهای آخر پاییزی که چیزی به فرارسیدن شب یلدا باقی نمانده است، «زییین» به روال سال‌های قبل از چند محصول جدید خود که حاصل بازطراحی (redesign) بخشی از صنایع‌دستی اصیل ایرانی است رونمایی خواهد کرد.
یکی از این محصولات مسندها یا تشک‌های پنبه‌ای است. سالیان سال تشک‌ها و مسندهای پر شده از پنبه، اصلی‌ترین و فراگیرترین زیراندازها نزد همه اقوام ایرانی بود. ایرانیان پنبه‌های کشت شده در کشتزارهای طبیعی را برداشت می‌کردند و به دست هنرمندان خوش‌سلیقه‌ی پنبه‌زن آماده به‌کارگیری در هنر دستی لحاف‌دوزی و تشک‌دوزی می‌شد. هنوز هم در خانه‌های پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایمان تشک‌های پنبه‌ای به یادگار مانده از گذشته باقی مانده‌اند و خواب‌شان رونق دارد و یادآور خاطرات خوش گذشته است. اما سال‌هاست که این صنعت دستی خلاقانه رو به زوال رفته است.
«زییین» بار دیگر این هنر دستی ارزشمند را احیا کرده و با بازطراحی و نوسازی دوباره آن را زنده کرده است. یکی از اصلی‌ترین دلایل ما برای بازطراحی و نوسازی هنر تشک‌دوزی، نجات یک هنر خلاقانه و صنایع‌دستی ارزشمند از زوال و نابودی است. تشک‌دوزان سنتی سال‌هاست رونق کارشان کساد شده و به شکوفایی روزگاران گذشته نیست. با دمیدن روحی تازه در این هنر و طراحی تشک‌ها و مسندهایی باب طبع سلیقه و نگاه امروزی، تلاش می‌کنیم این هنر دستی را دوباره به چرخه تولید برگردانیم و هنرمندان این عرصه را به تداوم کارشان امیدوار کنیم. این امیدواری هم نانی بر سر سفره‌های این هنرمندان خواهد برد و هم فرزندان و شاگردانشان را ترغیب می‌کند که شغل پدران و استادان خود را دنبال کنند. اینگونه این هنر سنتی و همیشگیِ ایرانی، از دست زوال و فراموشی نجات پیدا خواهد کرد. «زییین» این محصولات را با عنوان «پهل
Read more
. Imperial IRAN Air Force (IIAF) First F-4 Phantom , IRAN Air Force is One of the first Phantom users in World فرود اولین جنگنده چندمنظوره اف-۴ فانتوم نیروی هوایی شاهنشاهی ایران که برگ زرینی در تاریخ است ، ایران یکی از اولین کاربران این جنگنده در جهان است به علاوه اینکه یکی از مشتریان بزرگ هم ... .
Imperial IRAN Air Force (IIAF) First F-4 Phantom ,
IRAN Air Force is One of the first Phantom users in World
فرود اولین جنگنده چندمنظوره اف-۴ فانتوم نیروی هوایی شاهنشاهی ایران که برگ زرینی در تاریخ است ، ایران یکی از اولین کاربران این جنگنده در جهان است به علاوه اینکه یکی از مشتریان بزرگ هم محسوب می‌شود با سفارشی بالغ بر ۲۷۰ فروند در مدل‌های مختلف .
و اما ذکر چند نکته :
اول اینکه نشان ارتش آمریکا روی بدنه کاملا مشخص است که این یک قانون بین‌المللی است و کشور فروشنده را مجاب می‌کند تا آخرین لحظه هنگام تحویل در کشور خریدار مسئولیت هرگونه صدمه دیدن یا سانحه را برعهده بگیرد (خلبانان هم آمریکایی هستند)
بعد از تحویل نشان نیروی هوایی شاهنشاهی روی بدنه رنگ‌آمیزی میشه و جنگنده توسط خلبانان ایرانی تست می‌شود . دوم اینکه فانتوم ذاتا و در ابتدا جنگنده‌ای برای نیروی دریایی آمریکا بود ، فرود روی ناوهواپیمابرهای آمریکایی با سرعتی مشخص انجام می‌گیرد که چندان سرعت کمی هم نیست و این ضربه و نیروی زیادی به چرخ‌ها و سیستم لندینگ وارد می‌کند ، این مسئله باعث زودتر خراب شدن این سیستم‌ها برای جنگنده‌های نیروی هوایی که در باند آزاد می‌نشینند می‌شود ، برای اولین بار در جهان خلبان‌های ایرانی سرعت مناسب تقرب و فرود فانتوم‌های مخصوص نیروی هوایی را اندازه‌گیری کردند و با اعمال یک دستورالعمل بین‌المللی از فرسودگی زودهنگام سیستم‌های فرود جلوگیری کردند .
در آخر همچنان جای تاسف داره که اون زمان بلافاصله بعد از تحویل خلبان‌های ایرانی جنگنده ها را به نشانه قدرت و مالکیت از زمین بلند کردند حال آنکه این روزها کشورک‌های عربی منطقه این کار را می‌کنند یا برای مثال اسرائیل عینا این کار را برای اف-۳۵ هایش انجام داد .
.
#killer_eagle
#Iranairforce #iran_airforce #iran_air_force #IIAF #imperialiranianairforce
#F4 #F_4 #Phantom #F4Phantom
Read more
. . . «چهار انگشت» آماده نمایش شد فیلم سینمایی «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی ...
Media Removed
. . . «چهار انگشت» آماده نمایش شد فیلم سینمایی «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی حمید پنداشته که در کشور کامبوج مقابل دوربین رفته با طی کردن مراحل فنی آماده نمایش شد. هم اکنون این فیلم در انتظار پروانه نمایش است تا پس از آن در نوبت اکران قرار بگیرد. حسن ایوبی تدوین این فیلم را انجام ... .
.
. «چهار انگشت» آماده نمایش شد
فیلم سینمایی «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی حمید پنداشته که در کشور کامبوج مقابل دوربین رفته با طی کردن مراحل فنی آماده نمایش شد. هم اکنون این فیلم در انتظار پروانه نمایش است تا پس از آن در نوبت اکران قرار بگیرد.
حسن ایوبی تدوین این فیلم را انجام داده است. امیر توسلی ساخت موسیقی را بر عهده داشته و علیرضا علویان نیز صداگذاری و میکس آن را انجام داده است.
جواد عزتی و امیر جعفری بازیگران اصلی «چهار انگشت» هستند. فیلم قصه دو دوست است که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سفر می کنند اما درگیر اتفاقاتی می شوند ... .
این فیلم اولین محصول مشترک ایران و کامبوج است و پاز استودیو از کمپانی «کانتانا» در تولید آن مشارکت داشته است. صحنه هایی از این فیلم نیز در تایلند و ایران مقابل دوربین رفته است.
عوامل اصلی که در ساخت این فیلم همکاری داشتند عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: حامد محمدی، مدیر پروژه: تهاناتپهون سینپونکوئد، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین :حسن ایوبی، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، طراح گریم: عظیم فراین، صدابردار: مهدی ابراهیم زاده، مدیر تولید: پانیسا آنودید، دستیار کارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی، منشی صحنه: سعیده دلیریان، جانشین تولید کامبوج: تانادت پرادیت، جانشین تولید ایران: نادر ایمانی، انتخاب لوکیشن: اییام سامران، دستیارکارگردان: سویکون نیم اون، گروه فیلمبرداری: امیر پرچمی، مهدی قاسمی، یعقوب جهان پور، دستیار صدا: حمیدرضا محمودی، عکاس: جیراسا جاکاوان، مشاور رسانه ای: سعید حسینی، مجری طرح: احسان ظلی پور، تهیه‌کننده: حمید پنداشته.
Read more
. <span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji3030"></span><span class="emoji emoji3030"></span> . تیم ملی والیبال ایران از اسلوونی به بلغارستان سفر کرد. . . <span class="emoji emoji1f4a0"></span>تیم ملی والیبال ایران با پایان ...
Media Removed
. . تیم ملی والیبال ایران از اسلوونی به بلغارستان سفر کرد. . . تیم ملی والیبال ایران با پایان تورنمنت اسلوونی این کشور را ترک کرد تا پیش از شروع رقابت های قهرمانی جهان در بلغارستان حاضر شود. . . تیم ملی ایران روز یکشنبه با ترک کشور اسلوونی ابتدا به وین اتریش سفر کرد و سپس از این کشور راهی ... .
〰〰〰
.
تیم ملی والیبال ایران از اسلوونی به بلغارستان سفر کرد. .
.
💠تیم ملی والیبال ایران با پایان تورنمنت اسلوونی این کشور را ترک کرد تا پیش از شروع رقابت های قهرمانی جهان در بلغارستان حاضر شود. .
.
💠تیم ملی ایران روز یکشنبه با ترک کشور اسلوونی ابتدا به وین اتریش سفر کرد و سپس از این کشور راهی بلغارستان شد و هم اکنون در هتل محل اقامت خود حضور دارد. .
.
💠شاگردان کولاکوویچ با حضور در بلغارستان برنامه تمرینی خود را بر اساس برنامه ریزی کادرفنی آغاز خواهند کرد و در اولین دیدار روز چهارشنبه به مصاف پورتوریکو خواهند رفت. .
.
.
🔰برنامه دیدارهای ایران در این مسابقات به شرح زیر است: .
.
ایران -پورتوریکو
ساعت ۱۸:۳۰
چهارشنبه 21 شهریور

ایران-بلغارستان
ساعت ۲۲:۱۰
پنجشنبه 22 شهریور

کوبا-ایران
ساعت ۱۸:۳۰
شنبه 24 شهریور

لهستان-ایران
ساعت ۲۲:۰۰
دوشنبه 26 شهریور

ایران-فنلاند
ساعت ۱۸:۳۰
سه شنبه 27 شهریور
.〰〰〰
@saeedmaroof4444
#saeedmaroof .
〰〰〰 .
#Maroof #Marouf #saeedmarouf #setter #iranvolleyball
#میر_سعید_معروف #کاپیتان #معروف #سعید_معروف #والیبال #ایران
.
Read more
. . برنامه بازی های تیم ملی والیبال ایران در قهرمانی جهان پخش بازی ها از شبکه سه یا ورزش از هر گروه ...
Media Removed
. . برنامه بازی های تیم ملی والیبال ایران در قهرمانی جهان پخش بازی ها از شبکه سه یا ورزش از هر گروه چهار تیم به مرحله بعد صعود خواهد کرد. . . #اخبار_رقابت_های_قهرمانی_جهان (تمام خبر های ایران را در این تورنمنت در اینهشتگ بخوانید) . ■تیم ملی ایران روز یکشنبه با ترک کشور اسلوونی ابتدا به ... .
.
برنامه بازی های تیم ملی والیبال ایران در قهرمانی جهان
پخش بازی ها از شبکه سه یا ورزش
از هر گروه چهار تیم به مرحله بعد صعود خواهد کرد.
. .
#اخبار_رقابت_های_قهرمانی_جهان
(تمام خبر های ایران را در این تورنمنت در این☝هشتگ بخوانید)
.
■تیم ملی ایران روز یکشنبه با ترک کشور اسلوونی ابتدا به وین اتریش سفر کرد و سپس از این کشور راهی بلغارستان شد و هم اکنون در هتل محل اقامت خود حضور دارد.
■شاگردان کولاکوویچ با حضور در بلغارستان برنامه تمرینی خود را بر اساس برنامه ریزی کادرفنی آغاز خواهند کرد و در اولین دیدار روز چهارشنبه به مصاف پورتوریکو خواهند رفت.
.
#worldchampionship #volleyball
#voliball #voolleyball #volleyballiran #iran #iranvolleyball
Read more
: اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت ...
Media Removed
: اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت و تفریح صبحگاهی را پذیرفتند؛ خورشید تابان، دریای پیرامون و هوای دلچسب، زمانی که بازی کردن خوب بود و زندگی آنقدر کامل که بی‌نیاز به امیدواری، آن را به فراموشی سپرده بودند. #سالار_مگس_ها (رمان) #ویلیام_گلدینگ (برنده‌ی ... :
اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت و تفریح صبحگاهی را پذیرفتند؛ خورشید تابان، دریای پیرامون و هوای دلچسب، زمانی که بازی کردن خوب بود و زندگی آنقدر کامل که بی‌نیاز به امیدواری، آن را به فراموشی سپرده بودند.

#سالار_مگس_ها
(رمان)
#ویلیام_گلدینگ
(برنده‌ی جایزه‌ی ادبی نوبل)
ترجمه‌ی #ناهید_شهبازی_مقدم
نشر آموت/ چاپ سوم/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۰۵۰۰ تومان

سالار مگس‌ها، رمانی است از ویلیام گلدینگ، نویسنده‌ی انگلیسی و برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات، که آن را نمی‌توان صرفا یک اثر دهه‌ی پنجاه قلمداد کرد؛ زیرا نویسنده در کنار مطرح کردن دغدغه‌های زمان خود، با برگزیدن بیانی کنایی و پر از تمثیل، و انتخاب مکانی در ناکجاآباد و زمانی نامشخص، به داستان هویتی فرازمانی و اسطوره‌ای بخشیده است و باعث ماندگاری این اثر شده است. این رمان از لزوم حاکمیت قانون در جوامع انسانی می‌گوید، و نشان می‌دهد که چگونه ترس و توحش می‌تواند پایان نقطه‌ی معصومیت انسان باشد.

درباره‌ی نویسنده:
ویلیام گلدینگ در سال ۱۹۱۱ در کرنوال انگلستان دیده به جهان گشود. اولین اثرش، سالارمگس‌ها، در سال ۱۹۵۴ به چاپ رسید. علاوه بر مجموعه‌ی اشعارش و سالارمگس‌ها، دوازده رمان دیگر، سه اثر غیر داستانی و یک نمایشنامه در کارنامه‌ی ادبی وی وجود دارد که دو جایزه‌ی ارزنده‌ی «جیمزتایت بلک مموریال» و «بوکر» را به ترتیب در سال‌های ۱۹۷۹ و ۱۹۸۰ و در نهایت جایزه نوبل ادبیات را در سال ۱۹۸۳ برای وی به ارمغان آورد. در متن پیام آکادمی نوبل آمده است: جایزه ادبی نوبل برای خلق داستان‌هایی به گلدینگ تعلق می‌گیرد که وضوح و تیزبینیِ هنر واقعگرایی و تنوع و جهان شمولی اسطوره را توامان به روایت درمی‌آورند تا موقعیت انسان را در جهان امروزی به تصویر بکشند.

رمان «سالار مگس‌ها» نوشته‌ي «ویلیام گلدینگ» با ترجمه‌ي «ناهید شهبازی مقدم» در ۳۲۰ صفحه و به قیمت ۲۰۵۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.‌
#بازخوانی بخشی از این رمان را در کانال تلگرامی نشر آموت بشنوید.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

T.me/aamout
Read more
: اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت ...
Media Removed
: اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت و تفریح صبحگاهی را پذیرفتند؛ خورشید تابان، دریای پیرامون و هوای دلچسب، زمانی که بازی کردن خوب بود و زندگی آنقدر کامل که بی‌نیاز به امیدواری، آن را به فراموشی سپرده بودند. #سالار_مگس_ها (رمان) #ویلیام_گلدینگ (برنده‌ی ... :
اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت و تفریح صبحگاهی را پذیرفتند؛ خورشید تابان، دریای پیرامون و هوای دلچسب، زمانی که بازی کردن خوب بود و زندگی آنقدر کامل که بی‌نیاز به امیدواری، آن را به فراموشی سپرده بودند.

#سالار_مگس_ها
(رمان)
#ویلیام_گلدینگ
(برنده‌ی جایزه‌ی ادبی نوبل)
ترجمه‌ی #ناهید_شهبازی_مقدم
نشر آموت/ چاپ سوم/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۰۵۰۰ تومان

سالار مگس‌ها، رمانی است از ویلیام گلدینگ، نویسنده‌ی انگلیسی و برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات، که آن را نمی‌توان صرفا یک اثر دهه‌ی پنجاه قلمداد کرد؛ زیرا نویسنده در کنار مطرح کردن دغدغه‌های زمان خود، با برگزیدن بیانی کنایی و پر از تمثیل، و انتخاب مکانی در ناکجاآباد و زمانی نامشخص، به داستان هویتی فرازمانی و اسطوره‌ای بخشیده است و باعث ماندگاری این اثر شده است. این رمان از لزوم حاکمیت قانون در جوامع انسانی می‌گوید، و نشان می‌دهد که چگونه ترس و توحش می‌تواند پایان نقطه‌ی معصومیت انسان باشد.

درباره‌ی نویسنده:
ویلیام گلدینگ در سال ۱۹۱۱ در کرنوال انگلستان دیده به جهان گشود. اولین اثرش، سالارمگس‌ها، در سال ۱۹۵۴ به چاپ رسید. علاوه بر مجموعه‌ی اشعارش و سالارمگس‌ها، دوازده رمان دیگر، سه اثر غیر داستانی و یک نمایشنامه در کارنامه‌ی ادبی وی وجود دارد که دو جایزه‌ی ارزنده‌ی «جیمزتایت بلک مموریال» و «بوکر» را به ترتیب در سال‌های ۱۹۷۹ و ۱۹۸۰ و در نهایت جایزه نوبل ادبیات را در سال ۱۹۸۳ برای وی به ارمغان آورد. در متن پیام آکادمی نوبل آمده است: جایزه ادبی نوبل برای خلق داستان‌هایی به گلدینگ تعلق می‌گیرد که وضوح و تیزبینیِ هنر واقعگرایی و تنوع و جهان شمولی اسطوره را توامان به روایت درمی‌آورند تا موقعیت انسان را در جهان امروزی به تصویر بکشند.

رمان «سالار مگس‌ها» نوشته‌ي «ویلیام گلدینگ» با ترجمه‌ي «ناهید شهبازی مقدم» در ۳۲۰ صفحه و به قیمت ۲۰۵۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.‌
#بازخوانی بخشی از این رمان را در کانال تلگرامی نشر آموت بشنوید.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

T.me/aamout
Read more
رضاشاه را اگر با عرف امروز بسنجیم، دیکتاتور بود. اما برای درک این مرد باید به دو موضوع دقت کرد: -شرایط ...
Media Removed
رضاشاه را اگر با عرف امروز بسنجیم، دیکتاتور بود. اما برای درک این مرد باید به دو موضوع دقت کرد: -شرایط جهان در آن دوره -شرایط ایران در آن دوره شرایط جهان: -همدوره رضاشاه در شوروی، استالین بود که برای تثبیت قدرت خود بیست میلیون نفر را اعدام کرد. -در همان دوره در کشور ترکیه چند میلیون ارمنی کشتار ... رضاشاه را اگر با عرف امروز بسنجیم، دیکتاتور بود. اما برای درک این مرد باید به دو موضوع دقت کرد:
-شرایط جهان در آن دوره
-شرایط ایران در آن دوره شرایط جهان: -همدوره رضاشاه در شوروی، استالین بود که برای تثبیت قدرت خود بیست میلیون نفر را اعدام کرد.
-در همان دوره در کشور ترکیه چند میلیون ارمنی کشتار شدند.
-همزمان در ژاپن پانصدهزار دختر از منچوری ربوده شدند.
-در ده ها کشور دیگر نیز اوضاع بدتر از این بود.
اگر اینها را بدانیم در آن شرایط رضاشاه را باید یکی از دموکرات‌ترین سران حکومتهای جهان وقت نامید که بدون کشتار مردم، بدون قتل عام و نسل کشی، به قدرت رسید! شرایط ايران:
رضاشاه زمانی به قدرت رسید که ايران از لحاظ اوضاع سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و امنیت ملی در قهقرا به سر می‌برد.
-وی زمانی شاه شد که یک سوم از جمعیت کشور در ماجرای قحطی بزرگ، از گرسنگی مرده بودند. -همچنین کشور هیچ درآمدی از نفت و گاز و منابع معدنی نداشت. -مملکت فاقد ارتش، پلیس و هر ارگان حکومتی و نظامی بود. -نیروهای تجزیه‌طلب از خراسان تا گیلان، از آذربایجان تا کردستان و از خوزستان تا بلوچستان با تمام قدرت داعیه جدایی سر داده بودند. اگر او با خشونت این گروها را سرکوب نمی‌کرد، ایرانِ فعلی شامل کشورهای جمهوری سوسیالیستی گیلان، جمهوری دموکرات کردستان، آذربایجان، عربستان (خوزستان) و... می‌شد.
به تمام این موارد ملی، اضافه کنید:
-بنیان‌گذاری دانشگاه تهران، -تهیه و تصویب نخستین قانون مدنی ایران،
-بنیان‌گذاری ثبت اسناد و ثبت احوال و اجباری کردن صدور شناسنامه، -لغو کاپیتولاسیون دوره قاجار برای انگلیس و روسیه، -ملی‌کردن جنگل‌ها و مراتع ایران، -براندازی سیستم خان‌سالاری و تعطیل کردن حرم سرای قجری، -متحدکردن نیروهای نظامی و تشکیل ارتش ایران،
-بنیان‌گذاری سیستم بانکی کشور، -بنیان‌گذاری سیستم بیمه در ایران،
-ساخت راه‌آهن سراسری،
-تغییر تقویم رسمی از تقویم قمری به خورشیدی،
و ده‌ها اصلاحات و اقدامات ملی دیگر که باید توجه داشت، با توجه به جو سنتی و مخالفتهای جامعه مذهبی ایران در آن دوره، هرکدام از این اقدامات در نوع خود یک معجزه بود.
رضاشاه تنها یکبار تاج گذاری کرد و دیگر هرگز نه تاج نهاد و نه برتخت نشست. وی اولین حاکم ایران پس از اسلام بود که حرم سرا نداشت و در اولین روز سلطنتش حرم سرای بزرگ قاجاری را با ده‌ها زن و دختر تعطیل کرد. در حالی که میتوانست از خزانه مملکت به عیش و نوش بپردازد اما این کار را نکرد. تنها یک سفر خارجه به ترکیه داشت و در تقریبا تمام دوران پادشاهی خود بجای ادامه در اولین کامنت
Read more
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای ...
Media Removed
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است. ... .
شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است.
تلاش ما در همه این سال‌ها همزمان هم حمایت از هنرهای دستی اصیل و با کیفیت هنرمندان چهارگوشه کشورمان بوده و هم تلاش برای رونق و بهبود وضعیت معیشت این هنرمندان. همچنین در این مسیر هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دیگر ما گام برداشتن در مسیر بازطراحی و ارتقای کیفی و بصری آثار هنری و صنایع‌دستی ایرانی با هدف نزدیک کردن این آثار به سلیقه مخاطبان امروزی و نسل‌های جدید هم در ایران و هم در دیگر نقاط جهان بوده است.
این روزهای آخر پاییزی که چیزی به فرارسیدن شب یلدا باقی نمانده است، «زییین» به روال سال‌های قبل از چند محصول جدید خود که حاصل بازطراحی (redesign) بخشی از صنایع‌دستی اصیل ایرانی است رونمایی خواهد کرد.
Read more
شاهنشاه آریامهر اصالت شهرستان آلاشت مازندران دکترای حقوق فرانسه دکترای جامعه شناسی زبان ...
Media Removed
شاهنشاه آریامهر اصالت شهرستان آلاشت مازندران دکترای حقوق فرانسه دکترای جامعه شناسی زبان انگلیسی هاروارد خلبان بویینگ 747 خلبان فانتوم اف 14 خلبان شکاری اف 16 خلبان افتخاری تیم فرشتگان آبی با گروه جت آمریکایی برای اولین بار سهام دار شرکت هواپیمایی اف 14 که باعث خشم جیمی کارتر و ... شاهنشاه آریامهر
اصالت شهرستان آلاشت مازندران

دکترای حقوق فرانسه
دکترای جامعه شناسی
زبان انگلیسی هاروارد

خلبان بویینگ 747
خلبان فانتوم اف 14
خلبان شکاری اف 16
خلبان افتخاری تیم فرشتگان آبی با گروه جت آمریکایی برای اولین بار

سهام دار شرکت هواپیمایی اف 14 که باعث خشم جیمی کارتر و کنگره آمریکا شد و اولین دلیل سقوط شاه

70 درصد سهام دار شرکت بنز کروپ آلمان
سهام دار شرکت هوایی شارل دوگل فرانسه
سهام دار آمریکن اینترسرویس
سهام دار شرکت رویال کلن
سهام دار شرکت بلر آمریکا که بعدها تلویزیون شهاب شد

اولین شاه ایران که شاه 60 کشور پشتش راه رفتن
بنیان گذار جشنها ی 2500 ساله که نشان تمدن ایران بود

بزرگترین دارنده هلی کوپتر کبری بعد از آمریکا
بزرگترین سهام دار تانک مرکوری انگلستان
دارای ارتش زمینی هوایی دریایی 5 دنیا
ژاندارم خاورمیانه و خاور دور
هیچ کشور عربی حق فروش 1 لیتر نفت بدون اجازه شاهنشاه نداشته
ایران دریا دار خلیج پارس و تنگه هرمز بوده
پیروز جنگ 6 ساعته با عراق و گرفتن 6 کیلومتر مربع از حسن البک پدر زن صدام
رییس اوپک به همراه امریکا
دارنده بزرگترین ورزشگاه به نام آریا مهر در جهان بدستور شه بانو فرح دیبا
اولین دعوت شده به همراه ملکه به پارک دیزنی لند آمریکا
تاسیس ذوب آهن اصفهان که قطب اقتصاد ایران و خاورمیانه شد
تاسیس تراکتور سازی تبریز با 10000 کارمند
تاسیس شرکت ایران ناسیونال
تاسیس ورزشگاه بزرگ آریامهر به دست فرانسوی ها که مورد انتقاد شدید شه بانو قرار گرفت واز شرکت فرانسوی قرامت گرفته شد

بورسیه تحصیلی به 24000 هزار دانشجو در آمریکا که همین دکتر چمران خائن با بورسیه پهلوی به آمریکا رفت وزن و بچه آمریکایی داشت

وام دهنده به بزرگترین مراکز دنیا ارقام واقعی هستند

درسال 52 وامها ی سنگین
70 ملیون دلار صندق جهانی پول
284 ملیون دلار کشور فرانسه
200 ملیون دلار سازمان جهانی نفت اوپک

دوران پهلوی چنان اقتداری بود که دکتر علی خلعتبری کاندیدای ریاست سازمان انرژی هسته ای بر عهده گرفت و آمریکا قول ساخت 30 نیروگاه هسته ای به ایران داد

اقامت برای ایرانیان در 72 کشور جهان بدون ویزا

احترام نظامی بعد از دیدن عکس اعلا حضرت بروی پاسپورت در 60 کشور جهان

چنان قدرتی بر ایران حاکم شد پس از کردن نفت از بشکه ای 2 دلار به 7 دلار که کل جهان در مقابل شاهنشاه ایران سر خم کردند همون شاهی که احمقها بهش نوکر امریکا میگفتند

قطع رابطه به شوروی تزاری به دلیل خیانت به ایران

وقتهای ملاقات برای کشورهای عربی زیر 4 ماه نبوده

Read more
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای ...
Media Removed
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است. ... .
شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است.
تلاش ما در همه این سال‌ها همزمان هم حمایت از هنرهای دستی اصیل و با کیفیت هنرمندان چهارگوشه کشورمان بوده و هم تلاش برای رونق و بهبود وضعیت معیشت این هنرمندان. همچنین در این مسیر هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دیگر ما گام برداشتن در مسیر بازطراحی و ارتقای کیفی و بصری آثار هنری و صنایع‌دستی ایرانی با هدف نزدیک کردن این آثار به سلیقه مخاطبان امروزی و نسل‌های جدید هم در ایران و هم در دیگر نقاط جهان بوده است.
این روزهای آخر پاییزی که چیزی به فرارسیدن شب یلدا باقی نمانده است، «زییین» به روال سال‌های قبل از چند محصول جدید خود که حاصل بازطراحی (redesign) بخشی از صنایع‌دستی اصیل ایرانی است رونمایی خواهد کرد.
یکی از این محصولات مسندها یا تشک‌های پنبه‌ای است. سالیان سال تشک‌ها و مسندهای پر شده از پنبه، اصلی‌ترین و فراگیرترین زیراندازها نزد همه اقوام ایرانی بود. ایرانیان پنبه‌های کشت شده در کشتزارهای طبیعی را برداشت می‌کردند و به دست هنرمندان خوش‌سلیقه‌ی پنبه‌زن آماده به‌کارگیری در هنر دستی لحاف‌دوزی و تشک‌دوزی می‌شد. هنوز هم در خانه‌های پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایمان تشک‌های پنبه‌ای به یادگار مانده از گذشته باقی مانده‌اند و خواب‌شان رونق دارد و یادآور خاطرات خوش گذشته است. اما سال‌هاست که این صنعت دستی خلاقانه رو به زوال رفته است. «زییین» بار دیگر این هنر دستی ارزشمند را احیا کرده و با بازطراحی و نوسازی دوباره آن را زنده کرده است. یکی از اصلی‌ترین دلایل ما برای بازطراحی و نوسازی هنر تشک‌دوزی، نجات یک هنر خلاقانه و صنایع‌دستی ارزشمند از زوال و نابودی است. تشک‌دوزان سنتی سال‌هاست رونق کارشان کساد شده و به شکوفایی روزگاران گذشته نیست. با دمیدن روحی تازه در این هنر و طراحی تشک‌ها و مسندهایی باب طبع سلیقه و نگاه امروزی، تلاش می‌کنیم این هنر دستی را دوباره به چرخه تولید برگردانیم و هنرمندان این عرصه را به تداوم کارشان امیدوار کنیم. این امیدواری هم نانی بر سر سفره‌های این هنرمندان خواهد برد و هم فرزندان و شاگردانشان را ترغیب می‌کند که شغل پدران و استادان خود را دنبال کنند. اینگونه این هنر سنتی و همیشگیِ ایرانی، از دست زوال و فراموشی نجات پیدا خواهد کرد.
Read more
یادداشتی از دکتر رضا #داوری_اردکانی پیرامون درگذشت دکتر داریوش شایگان شایگان که بود و چه کرد؟ او ...
Media Removed
یادداشتی از دکتر رضا #داوری_اردکانی پیرامون درگذشت دکتر داریوش شایگان شایگان که بود و چه کرد؟ او مردی نجیب، محجوب، منیع الطبع، کم حرف، و اهل دوستی و وفا و دور از تظاهر و تکلف بود. زندگی و مرگ را آسان می گرفت و کمتر غم دنیا می خورد. شایگان از بسیاری از ما بیشتر کتاب می خواند و بهتر می فهمید و به همه چیز ... یادداشتی از دکتر رضا #داوری_اردکانی پیرامون درگذشت دکتر داریوش شایگان
شایگان که بود و چه کرد؟
او مردی نجیب، محجوب، منیع الطبع، کم حرف، و اهل دوستی و وفا و دور از تظاهر و تکلف بود. زندگی و مرگ را آسان می گرفت و کمتر غم دنیا می خورد. شایگان از بسیاری از ما بیشتر کتاب می خواند و بهتر می فهمید و به همه چیز و همه جا و حتی به فلسفه شاعرانه نگاه می کرد.
او شاعری بود که نمی دانیم چرا بعد از انتشار اولین دفتر شعرش دیگر شعر نسرود و به سراغ فلسفه و تصوف و ادیان شرقی رفت و دوره کوتاهی از زندگی اش را بیشتر صرف فلسفه کرد. حاصل این دوران، کتاب های "آسیا در برابر غرب"، "بت های ذهنی و خاطره ازلی" و "انقلاب دینی چیست" بود. این دوران دوران غلبه فلسفه به شعر در اندیشه شایگان بود که در حدود ده سال طول کشید.
سپس شایگان به عهد جوانی خود بازگشت. هر چند که فلسفه هنوز او را رها نکرده بود. او باز هم فلسفه می نوشت اما زبانش، زبان شعر بود. گویی شعر و فلسفه در آثاری مثل "افسون زدگی جدید" به صلح و سازش رسیده بودند. مختصر بگویم. شایگان هرگز اهل بحث و جدل نبود. حتی کتاب های فلسفی اش را هم به زبان بحثی ننوشت. شاعری که به فلسفه رو می کند طبیعی است که اصراری در نوشتن و گفتن به زبان فلسفه نداشته باشد.
بالاخره شایگان در دو دهه آخر عمر به شعر و ادب بازگشت و سه اثر گرانبها در باب پنج شاعر بزرگ ایران و دو شاعر و نویسنده نامدار فرانسه بودلر و مارسل پروست نوشت. این هر سه اثر در ادب و نقد ادبی ایران ماندگار خواهند بود. آنها از جنس و سنخ تتبعات ادبی مرسوم نیستند، بلکه گزارش درآمیختگی شعر و رمان با جان نویسنده اند.
در پایان عمر هم می خواست بازگشتی به فلسفه داشته باشد و درباره جهان کنونی که جهان ریاضی و هندسی است، کتابی بنویسد. کاش بود و این کتاب و بسی آثار خوب دیگر می نوشت.
دریغا که دیگر نیست. من و شایگان بسیار به هم نزدیک بودیم ولی او وسعت نظر و بینش و ذوقی داشت که من از آن بی بهره ام و نظیرش را کمتر می توان سراغ گرفت. مهمتر اینکه او می توانست زیر آسمان های جهان به سر برد و به همه فرهنگ ها احترام بگذارد و ایران را نیز عاشقانه دوست بدارد. روانش شاد باد.
Read more
مصاحبه رادیویی هوشمند ورعی با برنامه اقتصاد حوالی فرهنگ هوشمند ورعی کارگردان و تهیه کننده فیلم ...
Media Removed
مصاحبه رادیویی هوشمند ورعی با برنامه اقتصاد حوالی فرهنگ هوشمند ورعی کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی قانقاریا با شرکت در برنامه رادیویی اقتصاد حوالی فرهنگ با معرفی اولین ساخته سینمایی اش برای شنوندگان رادیو به بیان دیدگاه های خود در باب اهمیت و جایگاه مخاطب در سینمای ایران و جهان می پردازد. علاقمندان ... مصاحبه رادیویی هوشمند ورعی با برنامه اقتصاد حوالی فرهنگ

هوشمند ورعی کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی قانقاریا با شرکت در برنامه رادیویی اقتصاد حوالی فرهنگ با معرفی اولین ساخته سینمایی اش برای شنوندگان رادیو به بیان دیدگاه های خود در باب اهمیت و جایگاه مخاطب در سینمای ایران و جهان می پردازد.
علاقمندان می توانند مشروح این مصاحبه رادیویی را روز چهارشنبه مورخ 14 مرداد 1394 ، از ساعت 14 الی 15 موج FM ردیف 98 از رادیو اقتصاد برنامه اقتصاد حوالی فرهنگ دنبال نمایند.
Read more
آماده رقابت حرفه ای سجاد نیکنام یکی از متقارن ترین استایل های حال حاضر ایران و جهان آماده است تا در ...
Media Removed
آماده رقابت حرفه ای سجاد نیکنام یکی از متقارن ترین استایل های حال حاضر ایران و جهان آماده است تا در اولین رقابت حرفه ای خود در رشته فیزیک کلاسیک روی سکو حاضر شود برای این لر خوش استایل آرزوی خوش رنگ ترین مدال رو داریم در اولین رقابت حرفه ای خود @sajadniknam @ofoghvarzesh آماده رقابت حرفه ای
سجاد نیکنام یکی از متقارن ترین استایل های حال حاضر ایران و جهان آماده است تا در اولین رقابت حرفه ای خود در رشته فیزیک کلاسیک روی سکو حاضر شود
برای این لر خوش استایل آرزوی خوش رنگ ترین مدال رو داریم در اولین رقابت حرفه ای خود
@sajadniknam
@ofoghvarzesh
مه‌مانی روایت مرد جوانی است که به عنوان معلم به روستایی فرستاده می‌‌‌‌شود و قرار است پنج سال را در یک ...
Media Removed
مه‌مانی روایت مرد جوانی است که به عنوان معلم به روستایی فرستاده می‌‌‌‌شود و قرار است پنج سال را در یک مدرسه ابتدایی هم در سمت مدیر مدرسه باشد و هم در سمت معلم برای بچه‌های دبستانی روستا تدریس کند. «کهنَورد» یا همان معلم روستا این شغل را دوست ندارد اما پذیرفتن آنرا تنها راه رسیدن به «لیلا» دلداده‌اش ... مه‌مانی روایت مرد جوانی است که به عنوان معلم به روستایی فرستاده می‌‌‌‌شود و قرار است پنج سال را در یک مدرسه ابتدایی هم در سمت مدیر مدرسه باشد و هم در سمت معلم برای بچه‌های دبستانی روستا تدریس کند. «کهنَورد» یا همان معلم روستا این شغل را دوست ندارد اما پذیرفتن آنرا تنها راه رسیدن به «لیلا» دلداده‌اش می‌بیند. اولین صحنه رمان به روایت لحظه رسیدن معلم به روستا می‌گذرد. ورودی که اندکی ناساز و توامان است با رمیدن خر «مش غلام» که یکی از اهالی روستاست.

نویسنده شروع تاثیرگذاری را برای رمان انتخاب کرده‌است، چراکه هم لحظه‌ی طنزآمیزی می‌آفریند و هم ناسازه ظریفی را میان معلم و شغل او که تعلیم و تربیت است با رمیدن حیوانِ غیر قابل تعلیم به وجود می‌آورد. «درخشان» از این ناسازی در ادامه رمان استفاده می‌کند و آن را به موضوع مهمی در طول رمان تبدیل می‌کند. از سوی دیگر در صحنه آغازین رمان بیشتر اهالی ده که در طول داستان نقش‌های پررنگ‌تری به خود می‌گیرند نیز حضور دارند، نویسنده با معرفی کوتاهی از اهالی در همان ابتدای داستان، ایده خوبی را برای شروع روایتش برمی‌گزیند.

درونمایه رمان مه‌مانی را می‌توان روایت جدال سنت و مدرنیته دانست، هرچند که «درخشان» به این اکتفا نمی‌کند، زیرا رمان‌های زیادی در تاریخ ادبیات ایران و جهان با محور این مضمون نوشته شده‌اند. هنر و ابتکار «درخشان» را باید در نحوه روایت و پرداخت جزییات رمان جستجو کرد. این موضوع در وهله اول

http://www.alef.ir/news/3970121130.html
Read more
 #کاشان در یک قاب عکس یا قاب خاطره هر کسی اسمی به این بنا داده شما چی اسمشو میزارید ؟! @barobax_kashan ...
Media Removed
#کاشان در یک قاب عکس یا قاب خاطره هر کسی اسمی به این بنا داده شما چی اسمشو میزارید ؟! @barobax_kashan مهد تمدن و فرهنگ سنتی ایران کاشان شهری با اصالت و با مشاهیر علمی و ادبی زیادی است و نقش پررنگی در صنعت گردشگری ایران دارد. عده‌ای از مورخین کاشان را با اصالت‌ترین و اولین شهر ایران و جهان می‌دانند @barobax_kashan ... #کاشان در یک قاب عکس یا قاب خاطره هر کسی اسمی به این بنا داده شما چی اسمشو میزارید ؟!
@barobax_kashan
مهد تمدن و فرهنگ سنتی ایران
کاشان شهری با اصالت و با مشاهیر علمی و ادبی زیادی است و نقش پررنگی در صنعت گردشگری ایران دارد. عده‌ای از مورخین کاشان را با اصالت‌ترین و اولین شهر ایران و جهان می‌دانند
@barobax_kashan 📣📣📣📣
به کانال #مردمی بروبکس کاشان بپیوندید
لینک در قسمت بیو
@barobax_kashan .
.
.
.
.
.
.
.
.
#کاشان #تاریخی #تمدن #فرهنگ #سنتی #ایران #گردشگر #گردشگری #تور #توریستی #اصالت #اصفهان #تهران #kashan #tarikhi #farhang #tur #turist #esfahan #tehran #gardeshgar #iran
Read more
. #عباس_جدیدی نابغه ای که در کشتی به حق واقعی خود نرسید.اعجوبه ای که باید چند مدال جهان و المپیک را ...
Media Removed
. #عباس_جدیدی نابغه ای که در کشتی به حق واقعی خود نرسید.اعجوبه ای که باید چند مدال جهان و المپیک را به سینه میزد! دارنده نه مدال جهان و المپیک و آسیایی یکی از کشتی گیرانی بوده که شاید در طول دوران مبارزاتش بیش از سی هفت کشتی گیر روس را شکست داده! آرتور تایمازوف،دیوید موسل بز،ماخاربک خادراتسف،لری ... .
#عباس_جدیدی
نابغه ای که در کشتی به حق واقعی خود نرسید.اعجوبه ای که باید چند مدال جهان و المپیک را به سینه میزد!
دارنده نه مدال جهان و المپیک و آسیایی یکی از کشتی گیرانی بوده که شاید در طول دوران مبارزاتش بیش از سی هفت کشتی گیر روس را شکست داده! آرتور تایمازوف،دیوید موسل بز،ماخاربک خادراتسف،لری خابلوف،سهیل عبدالرحمان اف،کوراماگمدوف،رسول کاتیناواسف،و...کسانی بوده‌اند که طعم شکست را در برابر این دلاور چشیده اند!
او اولین ایرانی بود که تابوی ماخاربک خادراتسف روس را شکست!
اگه این دلاور میتوانست در وزن قانونی خود مبارزه کند شاید به یک رکورد تاریخی و جاودانه ای دست پیدا میکرد!
ای کاش آقای عباس جدیدی را بیش از اینکه در صحنه سیاست ببینیم او را در عرصه ورزشی ببینیم که به آن تعلق داره! حیف است که امثال جدیدی ها و دبیر ها که جزء نوابغ کشتی ایران و جهان هستند دور از کشتی باشند!
جمله تاریخی دیوید موسل بز قهرمان جهان و المپیک از کشور روسیه در مورد عباس جدیدی! '' عباس جدیدی بهترین کشتی گیر ایرانی است که میشناسم''!
#ko6ti #ko6ti_ir #wrestling
Read more
. Wooden mosque in Nishapur , Iran مسجد چوبی، نیشابور، ایران مسجد چوبی مسجدی است در حومه شهر نیشابور، ...
Media Removed
. Wooden mosque in Nishapur , Iran مسجد چوبی، نیشابور، ایران مسجد چوبی مسجدی است در حومه شهر نیشابور، که درختان بسیاری دارد، کاملاً با چوب ساخته شده است.این مسجد در دهکده چوبین نیشابور قرار دارد و بخشی از مجموعه ی آثار این دهکده به حساب می آید.این مسجد، اولین مسجد چوبی مقاوم در برابر زلزله در ... .
Wooden mosque in Nishapur , Iran
مسجد چوبی، نیشابور، ایران
مسجد چوبی مسجدی است در حومه شهر نیشابور، که درختان بسیاری دارد، کاملاً با چوب ساخته شده است.این مسجد در دهکده چوبین نیشابور قرار دارد و بخشی از مجموعه ی آثار این دهکده به حساب می آید.این مسجد، اولین مسجد چوبی مقاوم در برابر زلزله در جهان می‌باشد.مسجد چوبی این دهکده در ایران و جهان بی نظیر است.
---------------------------------
#سفر #مسافرت #travel #trip #هتل #ایران #iran #تور #گردشگری #تفریح #گشت #ایرانی #افتخار #هنر #چوب #چوبی #نیشابور #مسجد #اذان #نماز #وضو #درخت #جهان #دهکده #بینظیر #گردش
Read more
FOLLOW@badansazan_ir همباشگاهیتو تگ کن . ️ استفاده از هالتر را در اولویت قرار دهید . تمام تجهیزات جدید امروزی را فراموش کنید. . ✍هالتر حکم پادشاه و دمبل حکم ملکه را دارد و بقیه تجهیزات تنها سربازانی هستند که میتوانند در بهبود نتایج شما را یاری کنند. . گرچه آنها نیز جایگاه مخصوص ... 🔴🔴FOLLOW▶@badansazan_ir ❌❌همباشگاهیتو تگ کن❌❌
.
☑️ استفاده از هالتر را در اولویت قرار دهید .
🔰تمام تجهیزات جدید امروزی را فراموش کنید.
. ✍هالتر حکم پادشاه و دمبل حکم ملکه را دارد و بقیه تجهیزات تنها سربازانی هستند که میتوانند در بهبود نتایج شما را یاری کنند.
. 💢گرچه آنها نیز جایگاه مخصوص خود را دارند اما وجود آنها ضروری نمی‌باشد.
.
تمرینات خود را با حرکات دارای هالتر نظیر چهار حرکتی‌ که بالا ذکر کردیم شروع کنید.
.
✍حرکات چند مفصلی شامل هالتر به شما این اجازه را میدهند که وزنه‌های سنگین تری را جابجا کنید و اولین قدم در افزایش قدرت نیز همین مساله می‌باشد.
. ✍هنگامی که حرکات سنگین با هالتر شما به اتمام رسید شما میتوانید حرکات با دمبل و دیگر تجهیزات را انجام دهید.
.
. .......................
🔴انگیزش و آموزش بدنسازی و فیتنس در پیج:
@badansazan_ir
@badansazan_ir
💎بیاتو فیت شو💪
🔥قدیمیترین پیج استعدادیابی
💥معرفی برترین بدنسازان ایران و جهان
🔴آموزش تمام نکات تمرینی تغذیه ای
@badansazan_ir
@badansazan_ir
Read more
۳۱ اردیبهشت زادروز همایون شجریان ( زاده ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ تهران ) خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی و نوازندهٔ تنبک و کمانچه همایون شجریان در خانواده‌ای سرشار از موسیقی به دنیا آمد. وی فرزند محمدرضا شجریان است و از کودکی علاقه به موسیقی و ریتم در او نمایان بود تا آن که با تشخیص پدر نزد ناصر فرهنگ‌فر به ... ۳۱ اردیبهشت زادروز همایون شجریان ( زاده ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ تهران ) خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی و نوازندهٔ تنبک و کمانچه
همایون شجریان در خانواده‌ای سرشار از موسیقی به دنیا آمد. وی فرزند محمدرضا شجریان است و از کودکی علاقه به موسیقی و ریتم در او نمایان بود تا آن که با تشخیص پدر نزد ناصر فرهنگ‌فر به فراگیری تکنیک و شناخت ریتم که اساس موسیقی است پرداخت و چند سالی هم آموختن را نزد جمشید محبی ادامه داد. از ده‌ سالگی به همراه خواهرانش نزد پدر آواز را شروع کرد و در دوران بلوغ روزانه تکنیک آواز و صداسازی را به‌صورت فشرده فراگرفت. در همان زمان به هنرستان موسیقی رفت و کمانچه را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب کرد و در خارج از هنرستان به ادامهٔ فراگیری آن نزد اردشیر کامکار و آشنایی با تار و سنتور به صورت گوشی پرداخت.
او از سال ۱۳۷۰ به‌همراه محمدرضا شجریان در کنسرت‌های آمریکا، اروپا و ایران (با تنبک) وی را همراهی کرد و از ۱۳۷۸ به ‌بعد در صحنهٔ کنسرت‌ها به هم‌خوانی با پدرش پرداخت. اولین اثر با حضور او یاد ایام نام دارد که در آن اثر تنبک نوازی را بر عهده داشته است. نامبرده کنسرت‌های بسیاری را با بزرگان موسیقی اجرا کرده و آثار زیادی را به همراه آنان در ایران و جهان منتشرساخته ‌است که می‌توان به آلبوم کنسرت‌های «بی تو بسر نمی‌شود» و «فریاد» اشاره کرد که هردو اثر در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ نامزد دریافت جایزه گرمی شدند.
اولین آلبوم همایون شجریان که به تنهایی خوانندگی آن را بر عهده داشت «نسیم وصل» نام دارد که آهنگ‌ساز آن محمدجواد ضرابیان است و در سال ۱۳۸۲ منتشر شد. این سرآغازی بود بر اجرای کنسرت‌ها و آلبوم‌های مستقل او. وی پس از آن در سال ۱۳۸۳ دو آلبوم شوق دوست و ناشکیبا را منتشر کرد و در سال ۱۳۸۴ نقش خیال را به آهنگ‌سازی علی قمصری به بازار عرضه کرد که با استقبال فراوانی روبرو شد. پس از آن در مهرماه ۱۳۸۵ آلبوم با ستاره‌ها که حاصل همکاری او با محمدجواد ضرابیان است را به بازار عرضه کرد. در سال ۱۳۸۷ دو آلبوم قیژک کولی و خورشید آرزو را با همکاری گروه دستان انتشار داد. او آب، نان، آواز را به آهنگسازی علی قمصری در سال ۱۳۸۸ و آلبوم شب جدایی را در سال ۱۳۸۹ انتشار داد. در سال ۱۳۹۰ آلبوم شوق نامه و ای جان جان بی‌من مرو را عرضه کرد. آلبوم شوق نامه به نوعی بازیابی تصانیف منسوب به عبدالقادر مراغه‌ای است که حاصل ۴ سال تلاش گروهی به سرپرستی محمدرضا درویشی است.
البته همایون شجریان تا سال ۱۳۸۸ پدرش را در اجراها همراهی می‌کرد. #همایون_شجریان #هنر #موسیقی #اجرا #مسعود_فیروزی
Read more
. #لرهای_پاکستان ضمنا کرایی ها طایفه بزرگ اهل کهگیلویه هستند . لُر، بزرگ ترین قومِ ایران و جهان با بیشترین گونه هاى نژادی . کدامین تبار این همه گوناگون از نژاد است؟ قومی که در تمامیِ رویدادهاى تاریخ حضور داشته است، تنها قومی که توانست بابل را به مدت ٦ قرن فتح کند... قومی که در كوههاى بختیارى ... .
#لرهای_پاکستان
ضمنا کرایی ها طایفه بزرگ اهل
کهگیلویه هستند
.
لُر، بزرگ ترین قومِ ایران و جهان
با بیشترین گونه هاى نژادی
.
کدامین تبار این همه گوناگون از نژاد است؟ قومی که در تمامیِ رویدادهاى تاریخ حضور داشته است، تنها قومی که توانست بابل را به مدت ٦ قرن فتح کند... قومی که در كوههاى بختیارى ٢ زخمِ کاری به اسکندر ِجهانگشا وارد کرد و باج و خراج از او سِتاند… قومی که ١٢ هزار گاردِ جاویدانِ هخامنشی بودند و سپاهِ قدرتمندِ ایران را تشکیل می دادند
.
آری قومِ کاسی(لُر) متمدن ترین قومِ جهان…
اتابکانِ(لُرستان) ٥٣٠ سال حکومتِ بی وقفه بر ایران داشتند
.
سپاهِ یِکّه تاز ِنادرشاهِ افشار و فاتحانِ قندهار از قومِ دلیر ِمن بودند... قیامِ بابکِ خرّمدین و سرخ جامگان مدیونِ قومِ من است...
.
پادشاه من کریم خان ها هستند
سردارانِ من آریوبرزن ها و لطفعلی خان ها هستند
.
شیرزنانِ قومِ من پروشات ها هستند، اولین فرمانده ى نیرویِ دریاییِ ایران در دورانِ پرشكوهِ هخامنشى…
.
قدم خیرها هستند رهبر مبارزانِ با انگلیس...
قومِ من چنگیزها و تیمورها را رانده اند...
.
.
#لینک_کانال_در_بیو_قرار_دارد
.
..............................................................
#گلونی_میراث_اجدادی_ما_لرها_است
#بازگشت_به_خویشتن #لرستان
#اصالت #ملت_لر #لری #قوم_لر
#لرستان_را_باید_دید
#lorestanihaofficial #lori
Read more
🏻️تم پارک آبی اوشن کیش را بدون تردید باید یکی از بهترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری ایران معرفی کرد. این پارک آبی بسیار جذاب و مهیج به مساحت ۵ هکتار در جزیره زیبای کیش ایران و در جاده جهان بنا شده‌است. این پارک آبی، اولین تم پارک آبی ایران و نیز اولین پارک آبی روباز ایران است که بر اساس داستان راز ... 🌊🏊🏻🎢⚓️تم پارک آبی اوشن کیش را بدون تردید باید یکی از بهترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری ایران معرفی کرد. این پارک آبی بسیار جذاب و مهیج به مساحت ۵ هکتار در جزیره زیبای کیش ایران و در جاده جهان بنا شده‌است. این پارک آبی، اولین تم پارک آبی ایران و نیز اولین پارک آبی روباز ایران است که بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده‌است. این پارک در ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ افتتاح شده‌است و دارای ۱۳ راید، ۴ استخر شنا و یک اسپا، بعلاوه دو رستوران، چهار نوشیدنی فروشی و دو منطقه خرید است. 🔷رایدهای هولناک تم پارک آبی اوشن کیش
پیچالوپ (AquaLoop)
آدرنالین (Free Fall)
رایدهای تند و آرام تم پارک آبی اوشن کیش
رالی راید (Whizzard)
آناکوندا (Double Viper)
دینگل (Boomerango)
دینگل (Boomerango)
گرداب (Super Bowl)
مارپیچ (Inner Tubes)
چالاب (Aqua Play)
راشین ریور (Lazy River)
برکو (Kids Slides)
سونامی (Wave Pool)
موجاب (Flow Ride)
جهت اطلاع از نرخ تورها تماس حاصل فرماييد
☎02188546454 🆔 telegram: aysanparvazpars

آدرس سایت:
🌐www.aysanparvaz.com
Read more
تور ۶ روزه ترکیبی رشت و تبریز همراه با گروه گردشگری تیرازیس پادپارس با ۶% تخفیف پرداخت ۵۰۲۹۰۰ تومان ...
Media Removed
تور ۶ روزه ترکیبی رشت و تبریز همراه با گروه گردشگری تیرازیس پادپارس با ۶% تخفیف پرداخت ۵۰۲۹۰۰ تومان به جای ۵۳۵۰۰۰ تومان جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به سایت تخفیف بازان مراجعه کنید یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید 07136466352 07136466353 سفری ناب به شهر باران و شهر اولین ها تاریخ ... تور ۶ روزه ترکیبی رشت و تبریز همراه با گروه گردشگری تیرازیس پادپارس
با ۶% تخفیف
پرداخت ۵۰۲۹۰۰ تومان
به جای ۵۳۵۰۰۰ تومان

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به سایت تخفیف بازان مراجعه کنید یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید
07136466352
07136466353

سفری ناب به شهر باران و شهر اولین ها

تاریخ و زمان حرکت : یک شنبه 1 مهر ساعت 19:00
تاریخ و زمان بازگشت : جمعه 6 مهر

امکان انتخاب از بین پکیج های زیر :
تور 6 روزه ترکیبی رشت - تبریز بدون پذیرایی ناهار
تور 6 روزه ترکیبی رشت - تبریز همراه با پذیرایی 5 وعده ناهار
جهت انتخاب پکیج مورد نظر بر روی دکمه خرید کلیک نمایید

خدمات تور :
ورودی ها
3 شب اقامت در اقامتگاه های بوم گردی
3 وعده صبحانه
ترنسفر
اتوبوس وی آی پی تخت شو در اختیار
بیمه
مجوز ها
لیدر همراه

بازدید ها شامل:
رشت: توربین های بادی منجیل ، پارک جنگلی سراوان ، موزه میراث روستایی گیلان ، دریاچه زیبای سقالکًسار، باغ و عمارت محتشم رشت ، تالاب عینک ، بازدید و قدم زدن در پیاده رو فرهنگی تاریخی رشت(مسیر به سبک معماری اروپای قدیم ساخته شده) ، جاده زیبای تالش به آستارا ،گردنه شگفت انگیز و بسیار زیبای حیران ، (عبور از کنار مرز کشور آذربایجان) ، جنگل های چند میلیون ساله و باستانی هیرکانی
تبریز : روستای صخره ای کندوان ، شهر بسیار زیبای جلفا ، رودخانه خروشان ارس ، کلیسای سنت استپانوس (میراث ثبت جهانی و دومین مکان مقدس مسیحیان) ، آسیاب خرابه و آبشار، ائل گلی ، مقبره الشعرای تبریز ، موزه آذربایجان ، مسجد کبود ، برج یانقین(اولین برج آتشنشانی ایران) ، ارگ علی شاه ، میدان شهرداری ، بازار تاریخی تبریز(ثبت میراث جهانی و بزرگترین بازار تاریخی جهان)

#takhfifbazan
#تخفیف_بازان
#تخفیف
#شیراز
#عمارت_محتشم
#کلیسای_سنت_استپانوس
#گردشگری
#رودخانه_ارس
#کندوان
#پارک_جنگلی_سراوان
#دریاچه_سقالکًسار
#مسجد_کبود
#ارگ_علی_شاه
Read more
: چاپ سوم «سالار مگس‌ها» رسید؛ اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب ...
Media Removed
: چاپ سوم «سالار مگس‌ها» رسید؛ اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت و تفریح صبحگاهی را پذیرفتند؛ خورشید تابان، دریای پیرامون و هوای دلچسب، زمانی که بازی کردن خوب بود و زندگی آنقدر کامل که بی‌نیاز به امیدواری، آن را به فراموشی سپرده بودند. #سالار_مگس_ها (رمان) #ویلیام_گلدینگ (برنده‌ی ... :
چاپ سوم «سالار مگس‌ها» رسید؛

اولین آهنگی که به آن خو گرفتند، گذرِ کند و آهسته از سپیده‌دم تا غروب شتابان خورشید بود. آن‌ها لذت و تفریح صبحگاهی را پذیرفتند؛ خورشید تابان، دریای پیرامون و هوای دلچسب، زمانی که بازی کردن خوب بود و زندگی آنقدر کامل که بی‌نیاز به امیدواری، آن را به فراموشی سپرده بودند.

#سالار_مگس_ها
(رمان)
#ویلیام_گلدینگ
(برنده‌ی جایزه‌ی ادبی نوبل)
ترجمه‌ی #ناهید_شهبازی_مقدم
نشر آموت/ چاپ سوم/ ۳۲۰ صفحه/ ۲۰۵۰۰ تومان

سالار مگس‌ها، رمانی است از ویلیام گلدینگ، نویسنده‌ی انگلیسی و برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات، که آن را نمی‌توان صرفا یک اثر دهه‌ی پنجاه قلمداد کرد؛ زیرا نویسنده در کنار مطرح کردن دغدغه‌های زمان خود، با برگزیدن بیانی کنایی و پر از تمثیل، و انتخاب مکانی در ناکجاآباد و زمانی نامشخص، به داستان هویتی فرازمانی و اسطوره‌ای بخشیده است و باعث ماندگاری این اثر شده است. این رمان از لزوم حاکمیت قانون در جوامع انسانی می‌گوید، و نشان می‌دهد که چگونه ترس و توحش می‌تواند پایان نقطه‌ی معصومیت انسان باشد.

درباره‌ی نویسنده:
ویلیام گلدینگ در سال ۱۹۱۱ در کرنوال انگلستان دیده به جهان گشود. اولین اثرش، سالارمگس‌ها، در سال ۱۹۵۴ به چاپ رسید. علاوه بر مجموعه‌ی اشعارش و سالارمگس‌ها، دوازده رمان دیگر، سه اثر غیر داستانی و یک نمایشنامه در کارنامه‌ی ادبی وی وجود دارد که دو جایزه‌ی ارزنده‌ی «جیمزتایت بلک مموریال» و «بوکر» را به ترتیب در سال‌های ۱۹۷۹ و ۱۹۸۰ و در نهایت جایزه نوبل ادبیات را در سال ۱۹۸۳ برای وی به ارمغان آورد. در متن پیام آکادمی نوبل آمده است: جایزه ادبی نوبل برای خلق داستان‌هایی به گلدینگ تعلق می‌گیرد که وضوح و تیزبینیِ هنر واقعگرایی و تنوع و جهان شمولی اسطوره را توامان به روایت درمی‌آورند تا موقعیت انسان را در جهان امروزی به تصویر بکشند.

رمان «سالار مگس‌ها» نوشته‌ي «ویلیام گلدینگ» با ترجمه‌ي «ناهید شهبازی مقدم» در ۳۲۰ صفحه و به قیمت ۲۰۵۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.‌
#بازخوانی بخشی از این رمان را در کانال تلگرامی نشر آموت بشنوید.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

T.me/aamout
Read more
روز جهانی چای این روز در ایران کمتر جدی گرفته می‌شود ۱۵ دسامبر؛ روز جهانی چای و چایکاران به امید آنکه مسئولان، چایکاران، فعالان و انجمن‌ها و تشکل‌های فعال در حوزه چای از ظرفیت روز جهانی چای بیش از بیش برای طرح مسائل بنیادین صنعت چای و حل آنها استفاده کنند. در تقویم مناسبت‌های سلامت، ۱۵ دسامبر ... روز جهانی چای
این روز در ایران کمتر جدی گرفته می‌شود
۱۵ دسامبر؛ روز جهانی چای و چایکاران

به امید آنکه مسئولان، چایکاران، فعالان و انجمن‌ها و تشکل‌های فعال در حوزه چای از ظرفیت روز جهانی چای بیش از بیش برای طرح مسائل بنیادین صنعت چای و حل آنها استفاده کنند. در تقویم مناسبت‌های سلامت، ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) به‌عنوان روز جهانی چای معرفی شده است. برای اولین بار ۱۵ دسامبر ۲۰۰۵ در هند این روز برای ایجاد آگاهی و همبستگی بین چایکاران هندی به عنوان روز چای در نظر گرفته شد. روز جهانی چای با هدف جلب توجه دولت‌ها و شهروندان در سراسر جهان به تاثیر تجارت جهانی چای بر زندگی کارگران و تولید کنندگان برگزار می‌شود و درخواست‌هایی مانند حمایت از قیمت و تجارت منصفانه در این روز مطرح می‌شود.

روز جهانی چای در حال حاضر در کشورهای بزرگ تولید کننده چای از جمله در سریلانکا، بنگلادش، نپال، اندونزی، مالزی، ویتنام، کنیا، اوگاندا و… گرامی‌داشته می‌شود.

در این روز به طور معمول با همکاری سازمان‌های کارگری و دیگر مجموعه‌های دولتی و غیر دولتی و سمینارها، گفت‌وگوها و رویدادهایی با موضوع چای برگزار می‌شود. در ایران اما آن طور که باید و شاید از ظرفیت این روز برای طرح مسایل صنعت چای کشور و هم افزایی میان کارشناسان و فعالان برای حال آنها استفاده نمی‌شود. یک جستجوی ساده در اخبار روشن می‌کند که این روز در ایران چندان جدی گرفته نمی‌شود.
#چاي #لاهيجان #گيلان #دوخون #ايراني #ايران #روزجهاني #چايكار #چايساز #فروش #خريد #نوشيدني #سلامت #سلامتي #عشق #سياهكل #رشت #لنگرود #چايي #چاي #
@leyltea #tea #internationalteaday #iraniantea #leyltea #iran #irooni #روزجهاني_چاي #چاي #چايي #چاي_ايراني
Read more
فاطمه اعتدادی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر ویتنام بسیار سخت بود. اما با تمرکز بالا ...
Media Removed
فاطمه اعتدادی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر ویتنام بسیار سخت بود. اما با تمرکز بالا توانستیم این تیم را شکست دهیم. تیم ویتنام از تیم چین بسیار بهتر بود. اما چون این مسابقه حذفی نبود، حساسیت کمتری در این دیدار وجود داشت.خوشبختانه حضور کادر با تجربه در کنار تیم باعث شد تا بازی را کنترل ... فاطمه اعتدادی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی برابر ویتنام بسیار سخت بود. اما با تمرکز بالا توانستیم این تیم را شکست دهیم. تیم ویتنام از تیم چین بسیار بهتر بود. اما چون این مسابقه حذفی نبود، حساسیت کمتری در این دیدار وجود داشت.خوشبختانه حضور کادر با تجربه در کنار تیم باعث شد تا بازی را کنترل کنیم و پیروز میدان شویم.
وی در پاسخ به این سوال که نسبت به اولین دوره از مسابقات قهرمانی آسیا، گل های بیشتری به ثمر رساندی، گفت: بخاطر اینکه به صورت تخصصی برای حضور در این دوره از بازیها کار کرده و برنامه داشتم. اما من امروز برای ایران و تیم ملی بازی کردم و تنها نبودم و در کنار دیگر بازیکنان برای کشورم بازی کردم.
وی گفت: همانطور که در بالا اشاره کردم هدف ما قهرمانی است و فرق نیم کند چه کسی گل بزندمهم پیروزی و موفقیت ایران است. از ۱۵ سالگی بازی فوتسال را شروع کردم.بالاترین هدفم در اغاز بازی حضور در تیم ملی بود. دومین هدف قهرمانی در آسیا بود که به آن رسیدیم در نخستین دوره و امیدوارم در دومین دوره نیز تکرار شود.بالاترین هدفم حضور در بین سه تیم برتر جهان است. بر همین اساس موفقیت ایران برای من و هم تیمی هایم از هر چیزی مهم تر است.
Read more
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز ...
Media Removed
. سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران . . قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده . یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی! به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی ... .
سرگذشت تلخ اولین طلایی تاریخ کشتی فرنگی ایران
.
.
قصه آخرین فصل گرم سال، شهریورماه و داغ مرگ فیروز علیزاده .

یک سال بعد از مرگ جهان پهلوان تختی!

به روزهای می رویم که داغ مرگ پر از ابهام تختی سایه سنگینی بر دوش اهالی کشتی افکنده بود داغی که بعد از گذشت نیم قرن هنوز کهنه نشده است، تختی با تمام بزرگی اش مانند رازی بدون جواب و مهرُموم شده، رفت، تا جاودانه شود.

کشتی فرنگی ایران در حالی برای سومین بار راهی رقابت های جهانی 1969 (۱۳۴۸ شمسی ) ماردل پلاتا شد که تا به حال طعم مدال طلا را نچشیده بود.

علیرضا قلیج خانی و ایرج خورشید فر پیش تر در رقابت های جهانی 1961 و 1966 ایران را صاحب دو نشان برنز دسته 62 و 63 کیلو کرده بودند.

زندگی پر تب تاب فیروز علیزاده از تولد تا مرگ !

نماینده وزن 58 کیلو کشتی فرنگی ایران جوانی ۲۳ ساله که از کودکی طعم سختی را با از دست دادن پدر و مادر، دستفروشی و تامین مخارج خواهر و برادران کوچک تر چشیده بود .
فیروز تنها راه غلبه بر سختی های زندگی اش را در کسب مدال طلای جهانی میدید، طلایی که با تحمل رنج ها بدست آمد ولی به زندگی اش رونقی نبخشید!
خستگی سفر بیست هزار کیلومتری تیم های ملی کشتی از تهران تا ماردل پلاتا با کسب مدال طلای ابراهیم جوادی و عبدالله موحد، نقره محمد قربانی و شمس الدین سید عباسی و تک نشان برنز ابوطالب طالبی در کشتی آزاد تا حدودی دَر رفت .
کسب اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی در سرزمین نقره !
در روزگاری که مسی و فوتبالی وجود نداشت همه آرژانتین را با معادن استخراج نقره اش می شناختند.
رحیم علی آبادی جوان اردبیلی آن ایام تیم ملی کشتی فرنگی توانست مدال نقره دسته 48 کیلو را از سرزمین نقره صید کند .
فیروز پر تب و تاب تر بود شاید تمام معادن نقره آرژانتین هم نمی توانست ذره ای از عطش کسب مدال طلا را در او بکاهد.
علیزاده توانست بر مردانی از کانادا، شوروی،کره و بلغار- به علاوه تساوی با حریف رومانیایی- غلبه کند و اولین طلای تاریخ کشتی فرنگی را برای خود و ایران به ارمغان بیاورد.
فیروز آمده بود تا مدال طلا چرخ زندگی اش را به چرخش در آورد طلایی که بعد ها چرخ زندگی اش را به موتور تبدیل کرد!
مدال طلا زندگی اش را رونق نبخشید، ولی نامش تا همیشه جاودانه شد.
۳۲ سال مدال طلای فیروز علیزاده ماندگار بود تا در جهانی 2001 یونان حسن رنگرز توانست اولین مدال طلای جهانی خود و دومین مدال طلای طول تاریخ کشتی فرنگی ایران را بدست بیاورد.
فیروز با همان موتور گازی اش راهی فرودگاه شد تا حسن را در آغوش بگیرد و به تهنیت بگوید .
#امیر_سلیمانی
#ko6ti #ko6ti_ir
Read more
 #Repost @ko6ti.ir with . رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان- کرواسی تیم ملی کشورمان ...
Media Removed
#Repost @ko6ti.ir with . رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان- کرواسی تیم ملی کشورمان پس از 22 سال و برای اولین بار خارج از ایران به قهرمانی رسید #Repost @ko6ti.ir with
.
رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان- کرواسی

تیم ملی کشورمان پس از 22 سال و برای اولین بار خارج از ایران به قهرمانی رسید
. انفجار تمدید شد...<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji270c"></span> یک جهان انرژی <span class="emoji emoji1f4a5"></span> در این گوشه از دنیا <span class="emoji emoji1f30f"></span> متمرکز میشود.‌‌‌‌.. امسال<span class="emoji emoji261d"></span>️،سال انفجارهای ...
Media Removed
. انفجار تمدید شد... یک جهان انرژی در این گوشه از دنیا متمرکز میشود.‌‌‌‌.. امسال️،سال انفجارهای پیاپی است..‌. و اما این بار،این شاهین شهر زیباست که در تیررس توپخانه های حاجیلیتویی قرار میگیرد. خوزستان کوچک ،تمدید این انفجار را با جان و دلش پذیرا میشود‌ . برای پنجمین 🖐 بار ... .
انفجار تمدید شد...😍✌
یک جهان انرژی 💥 در این گوشه از دنیا 🌏 متمرکز میشود.‌‌‌‌..
امسال☝️،سال انفجارهای پیاپی است✌..‌.
و اما این بار،این شاهین شهر زیباست 💖 که در تیررس توپخانه های 💣 حاجیلیتویی 🎺 قرار میگیرد.
خوزستان کوچک 💝 ،تمدید این انفجار 💥 را با جان و دلش پذیرا میشود‌ 💞.
برای پنجمین 🖐 بار در استان اصفهان 💛 ،و برای اولین بار در شاهین شهر زیبا 💜،کنسرت بزرگ بمب انرژی 💣 ایران،🎺 امید حاجیلی 🎺
🌏 مکان:شاهین شهر_تالار شیخ بهایی
🕒 زمان:۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۶
📄 تهیه بلیط با امکان انتخاب صندلی:
Www.navayemehr.ir
💝 به دوستان خود اطلاع دهید 💝
#انفجار_نزدیک_است 😎✌
--------------------------------------
💛 #کانون_هواداران_امید_حاجیلی 💛
✏ Caption by:@omidhajili.fan.parisaa
#omidhajili #esfand #concert #esfahan #iran #hajilitto #energy
Read more
دوستای عزیزم سلام و درود <span class="emoji emoji2764"></span> امروز روز پرافتخاری برای ماست🇮🇷<span class="emoji emoji270c"></span> همونطور که در تصویر مشاهده میکنید ...
Media Removed
دوستای عزیزم سلام و درود امروز روز پرافتخاری برای ماست🇮🇷 همونطور که در تصویر مشاهده میکنید امشب ساعت 20 در( پخش زنده) ویدیو لایو اینستاگرام سیروان موتورز از اولین خودروی سوپر اسپرت تاریخ صنعت خودروسازی ایران به صورت غیر رسمی توسط شرکت محبوب سیروان موتورز رونمایی میشه بنده هم افتخار ... دوستای عزیزم سلام و درود ❤

امروز روز پرافتخاری برای ماست🇮🇷✌
همونطور که در تصویر مشاهده میکنید امشب ساعت 20 در( پخش زنده) ویدیو لایو اینستاگرام سیروان موتورز از اولین خودروی سوپر اسپرت تاریخ صنعت خودروسازی ایران به صورت غیر رسمی توسط شرکت محبوب سیروان موتورز رونمایی میشه

بنده هم افتخار ساخت موسیقی مراسم رونمایی از خودرو سوپراسپرت فینیکس رو داشتم که امیدوارم به خوبی اجرا کرده باشم🎹

دوستای عزیز ازتون میخوام از شرکت توانمند سیروان موتورز حمایت کنید تا نام ایران در جهان بدرخشه🚩

یادتون نره امشب ساعت 20 ویدیو لایو اینستاگرام سیروان موتورز...میتونید موزیک هاررو هم بشنوید💎

ممنون میشم اشتراک گذاری کنید❤

هوادارتون❤️ @sirvanmotors
#SirvanMotors #phoenix #Iraniansupercars #iran #Tehran #Gilan #Rasht #MyMusic
Read more
دوستان چندسال پیش پستی راجب پروژه هارپ منتشر کردم که هنوزم تو پیج هست اون موقع کسی نمیدونست هارپ چیه ...
Media Removed
دوستان چندسال پیش پستی راجب پروژه هارپ منتشر کردم که هنوزم تو پیج هست اون موقع کسی نمیدونست هارپ چیه و جز اولین نفرایی بودم که راجبش به مردم اطلاعات دادم... حالا یه مختصری ازش بخونین تا بگم جریان چیه اینو بخون متوجه میشی چی بوده پروژه HAARP چیست؟ برنامه پژوهشی یونوسفر فعال با فرکانس بالا: (High ... دوستان چندسال پیش پستی راجب پروژه هارپ منتشر کردم که هنوزم تو پیج هست اون موقع کسی نمیدونست هارپ چیه و جز اولین نفرایی بودم که راجبش به مردم اطلاعات دادم...
حالا یه مختصری ازش بخونین تا بگم جریان چیه
اینو بخون متوجه میشی چی بوده 🔴 پروژه HAARP چیست؟ 📛برنامه پژوهشی یونوسفر فعال با فرکانس بالا: (High Frequency Active Auroral Research Program معروف به هارپ HAARP). 💢به صورت کوتاه می‌شود گفت که:
با استفاده از لایه یونوسفر و امواج رادیویی ELF/ULF/VLF که یکی از کاربردهای آن انجام پروژه‌های ژئوفیزیکی است و باعث سرخ شدن لايه آيونوسفير می‌شود؛ همان سرخی و نور غیر معمول در آسمان. 💢اين تکنولوژی لایه ذکر شده را به نوسان در می‌آورد. اين نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس‌های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می‌شوند که فرکانس
(Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency ELF/ULF) نام دارند. 💢این فرکانس‌ها پس از نفوذ به زمين، زمین زلزله ايجاد می‌کنند. 💢در حال حاضر این تکنولوژی در اختیار روسیه و آمریکا ثبت شده و یک نوع جنگ نوین تکنولوژیکی است. در زمینه کشورهای دیگر هنوز اطلاعاتی ثبت نشده است. 💢با استفاده از این سلاح مخرب و مخفی می‌توان زلزله، طوفان و پروژه‌های ژئوفیزیکی را به‌وجود آورد تا خسارات زیادی را بر یک کشور متحمل کرد چه اقتصادی چه زیر ساختی! 💢از نشانه‌های آن مرگ یا سوختگی جانداران محیط زیستی است و شواهدی نشان می دهد بارها در جهان و ایران از این سلاح استفاده شده است. 💢در مورد نحوه تشخیص این عامل گفتنی است که فرکانس elf قبل وقوع زلزله متغیر و باعث سرخی لایه یونوسفر جو می‌شود. زلزله‌ی چین ۳۰ دقیقه پس از مشاهده‌ی سرخی آیونوسفیر به وقوع پیوست. 💢اندازه‌گيری فرکانس ELF/ULF در جاهايی که خالی از فرکانس‌های مزاحم ديگر از قبيل برق فشار قوی، فرودگاه‌ها، ايستگاه‌های راديويی و تلفنی می‌باشد، انجام پذير است. 💢آن‌چه در مورد زلزله هائیتی تعجب ‌برانگیز است، این نکته است که این زمین‌لرزه در منطقه‌ای به وقوع پیوسته که «زلزله‌خیز» نیست. - مرگ عجیب هزاران ماهی ساردین در سواحل شیلی،
- سقوط جنازه‌های سوخته کلاغ‌ها از آسمان سوئد،
- مرگ ماهی‌ها و دلفین‌های سوخته خلیج فارس هیچ کدام حالت طبیعی نداشته و احتمال می‌رود در اثر آزمایش‌ها و حمله‌هایی در اثر امواج هدایت شونده روی داده و گمانه‌زنی شده است.
خوب حالا هدف این پست چیه؟ادامه پست بعد
Read more
اولین دوره مسابقات قهرمانی مهیج کارگران جهان مورخه 96/12/18،19 و درخشش تیم ماندگار سبک IKUبه عنوان ...
Media Removed
اولین دوره مسابقات قهرمانی مهیج کارگران جهان مورخه 96/12/18،19 و درخشش تیم ماندگار سبک IKUبه عنوان تیم ملی ایران و داوران مقتدر سبک با حمایت دکتر هانشی صفری بنیانگذار سبک IKU و دکتر مهدی ذوالقدر رئیس انجمن ورزشهای رزمی فدراسیون کارگری اوس #کاراته_ستارگان_کاراته #کیوکوشین_iku #کیوکوشین ... اولین دوره مسابقات قهرمانی مهیج کارگران جهان مورخه 96/12/18،19 و درخشش تیم ماندگار سبک IKUبه عنوان تیم ملی ایران و داوران مقتدر سبک با حمایت دکتر هانشی صفری بنیانگذار سبک IKU و دکتر مهدی ذوالقدر رئیس انجمن ورزشهای رزمی فدراسیون کارگری اوس #کاراته_ستارگان_کاراته #کیوکوشین_iku #کیوکوشین #kikboxing #رزمی_کار #رزمیکار #کارگران #کومیته_انفرادی #کیوکوشین_ایران #کیکبوکسینگ #قهرمان #ایرانی
Read more
نام: کوروش ﻧـﺎﻡ ﭘﺪﺭ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﯾﮑﻢ ﻧـﺎﻡ ﻣـﺎﺩﺭ : ﻣﺎﻧــﺪﺍﻧـﺎ ﺩﻭﺩﻣﺎﻥ : ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯿﺎﻥ ﺯﺍﺩﮔﺎﻩ : ﺍﻧﺸﺎﻥ (پايتخت ...
Media Removed
نام: کوروش ﻧـﺎﻡ ﭘﺪﺭ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﯾﮑﻢ ﻧـﺎﻡ ﻣـﺎﺩﺭ : ﻣﺎﻧــﺪﺍﻧـﺎ ﺩﻭﺩﻣﺎﻥ : ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯿﺎﻥ ﺯﺍﺩﮔﺎﻩ : ﺍﻧﺸﺎﻥ (پايتخت ۸۰۰۰ ساله ايلاميان) (ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺬﻩ ﮐﻨﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ‏) ﺯﺍﺩ ﺭﻭﺯ: 7آبان ‏(ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺳﺎﻟﻨﺎﻣﻪ ﺯﺭﺗﺸﺘﯿﺎﻥ ‏) نام ﻫﻤﺴﺮ : ﮐﺎﺳﺎﻧﺪﺍﻥ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ، ﺑﺮﺩﯾﺎ، ﺁﺗﻮﺳﺎ، ﺁﺭﺗﯿﺴﺘﻮﻥ، روشنک ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ... نام: کوروش
ﻧـﺎﻡ ﭘﺪﺭ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﯾﮑﻢ
ﻧـﺎﻡ ﻣـﺎﺩﺭ : ﻣﺎﻧــﺪﺍﻧـﺎ
ﺩﻭﺩﻣﺎﻥ : ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯿﺎﻥ
ﺯﺍﺩﮔﺎﻩ : ﺍﻧﺸﺎﻥ (پايتخت ۸۰۰۰ ساله ايلاميان) (ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺬﻩ ﮐﻨﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ‏)
ﺯﺍﺩ ﺭﻭﺯ: 7آبان ‏(ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺳﺎﻟﻨﺎﻣﻪ ﺯﺭﺗﺸﺘﯿﺎﻥ ‏)
نام ﻫﻤﺴﺮ : ﮐﺎﺳﺎﻧﺪﺍﻥ
ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ، ﺑﺮﺩﯾﺎ، ﺁﺗﻮﺳﺎ، ﺁﺭﺗﯿﺴﺘﻮﻥ، روشنک
ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﺩﻭﻡ
ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺳﻠﻄﻨﺖ: ﺣﺪﻭﺩ ۵۵۹ – ۵۲۹ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﻣﯿﻼﺩ ‏(۳۰ ﺳﺎﻝ ‏)
ﺁﺭﺍﻣﮕﺎﻩ :‌ ﭘﺎﺳﺎﺭﮔﺎﺩ

منم کوروش:
در اوستا، نامم: پسر بهشت
در تورات، نامم سیروس
در انجیل، نامم سایروس
در قرآن، نامم ذوالقرنین
نخستین شاه جهان!
اولین دادگستر گیتی!
پدر ایران زمین!

اي آنكه بر خاك من مي گذري، بدان و آگاه باش كه پاي بر خاك كسي نهاده‌اي كه در تمام زندگي نگاهبان نيكي بوده و جز به انديشه و گفتار و كردار نيك با كسي رفتار نكرده است!
بدان که ....
شهرياري من موجب آزار هيچ انسان بيگناهي نشده!
آگاه باش سرزمين پارس بسيار گسترده بوده و در تمام اين گستره، هيچكس توان زورگويي بر ناتوان را نداشته است!
ارتش من، ارتش رهايي‌بخش همه انسانهاي ستمديده بوده و من بدون چشم داشت به تاج و تخت و دارايي آنها همواره يار و پشتيبانشان بودم!

ایران، پاره تنم....
Read more
Shaqayeqth : ‌‌ ‌ دوست مسلمانم از من پرسید ؟ از حضرت محمد راستگوتر و بزرگتر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ...
Media Removed
Shaqayeqth : ‌‌ ‌ دوست مسلمانم از من پرسید ؟ از حضرت محمد راستگوتر و بزرگتر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، زرتشت اموزگاری که کتابی عاری از خشونت به آدمیان هدیه کرد گفت از علی قوی تر و با تدبیر تر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، کوروش بزرگ که منشور حقوق بشر را به جهانیان هدیه کرد گفت از حسین مظلوم تر ... Shaqayeqth :
‌‌ ‌ دوست مسلمانم از من پرسید ؟

از حضرت محمد راستگوتر و بزرگتر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، زرتشت اموزگاری که کتابی عاری از خشونت به آدمیان هدیه کرد

گفت از علی قوی تر و با تدبیر تر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، کوروش بزرگ که منشور حقوق بشر را به جهانیان هدیه کرد
گفت از حسین مظلوم تر و غریب تر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، بابک خرمدین که خلیفه ی عرب برای تسلیم کردن او دستور داد یک به یک دستها و پاهایش را بریدند اما تسلیم نشد و تا آخرین نفس ، فریاد پاینده باد ایران سر می داد

گفت از عباس دلاورتر و فداکارتر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، آریوبرزن که با اندک لشکر خود تا آخرین نفس در برابر هزاران هزار از لشکریان اسکندر ایستادگی کرد و در آخر مظلومانه و به طرز فجیعی کشته شد

گفت از فاطمه سرور زنان عالم بزرگتر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، ماندانا مادر کوروش بزرگ که فرزندی تربیت کرد که ایرانیان اصیل او را پدر و جهانیان او را مرد عادل و راستگو می خوانند

گفت از زینب ستم دیده تر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، یوتاب خواهر آریوبرزن هنگامی که دید برادرش با اندک لشکر خود به پیشواز مرگ میرود گریه و زاری نکرد و لباس مردانه ی رزم بر تن کرد و دوش به دوش برادر جنگید تا زمانی که سربازان اسکندر حلقه به دورش زدند و با نیزه هایشان تن او را دریدند

گفت از خدیجه همسر پیامبر شیر زن و وفادار تر میشناسی؟؟ گفتم آری میشناسم ، آرتمیس دریا سالار خشایار شاه و همچنین اولین و آخرین دریا سالار جهان تا کنون که هزاران هزار مرد را رهبری میکرد و در همه ی جنگها پیروز میدان بود و در جنگ سالامیس از خود دلاوری و رشادت های زیادی نشان داد و هنگامی که یونانیان ( اعم از مرد و زن ) اسم او را می شنیدند از ترس پنهان می شدند

آری هموطن اینان بخش بسیار بسیار کوچکی از اسطوره های توست ، دنبال اسطوره هایت در عربستان نباش

اینها تاریخی از ماست که عمربن سعد و دگر سرواران تازی در حمله به ایران همچون داعش نابود کردند.و امروز بازماندگان این متجاوزین باز هم در حال نابود کردن هستنندپس به خود اییم و متحد شویم در راه ازادی سرمین اهورایی خویش ز دست دشمنان.
Read more
<span class="emoji emoji1f3ad"></span>🎞 جواد عزتی و امیر جعفری در «چهارانگشت» . فیلم سینمایی «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی با ...
Media Removed
🎞 جواد عزتی و امیر جعفری در «چهارانگشت» . فیلم سینمایی «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی با دریافت پروانه ساخت در کشور کامبوج مقابل دوربین رفت . با اضافه شدن امیر جعفری فهرست بازیگران این فیلم تکمیل شد تا در کنار جواد عزتی زوج اصلی «چهار انگشت» را تشکیل دهند . این دو پیش از این در «اکسیدان» فیلم ... 🎭🎞
جواد عزتی و امیر جعفری در «چهارانگشت»
.
فیلم سینمایی «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی با دریافت پروانه ساخت در کشور کامبوج مقابل دوربین رفت
.
با اضافه شدن امیر جعفری فهرست بازیگران این فیلم تکمیل شد تا در کنار جواد عزتی زوج اصلی «چهار انگشت» را تشکیل دهند
.
این دو پیش از این در «اکسیدان» فیلم قبلی حامد محمدی نیز حضور داشتند که فروشی ١٢ میلیاردی داشت
.
صحنه‌هایی از این فیلم قرار است در تایلند و ایران مقابل دوربین برود. این فیلم اولین محصول مشترک ایران و کامبوج به حساب می آید و کمپانی کانتانا در تولید آن مشارکت دارد
.
عوامل این فیلم عبارتند از:نویسنده و کارگردان: حامد محمدی، مدیر پروژه: تهاناتپهون سینپونکوئد، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین :حسن ایوبی، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، طراح گریم: عظیم فراین، صدابردار: مهدی ابراهیم زاده، مدیر تولید: پانیسا آنودید، دستیار کارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی، منشی صحنه: سعیده دلیریان، جانشین تولید کامبوج: تانادت پرادیت، جانشین تولید ایران: نادر ایمانی، انتخاب لوکیشن: اییام سامران، دستیارکارگردان: سویکون نیم اون، گروه فیلمبرداری: امیر پرچمی، یعقوب جهان پور، مهدی قاسمی، دستیار صدا: حمیدرضا محمودی، عکاس:جیراسا جاکاوان، مشاور رسانهای: سعید حسینی، مجری طرح: احسان ظلی پور، تهیه‌کننده: حمید پنداشته
.
@mahshad_raghebi
.
#خبرنگار_هنر #جواد_عزتی #امیر_جعفری #فیلم #چهار_انگشت
#movie #art_reporter #artreporter
Read more
اولین بازی از مسابقات قهرمانی جهان ایران 3 - 0 پورتوریکو . 25 - 19 // 25 - 14 // 25 - 18 . طبق انتظاری ...
Media Removed
اولین بازی از مسابقات قهرمانی جهان ایران 3 - 0 پورتوریکو . 25 - 19 // 25 - 14 // 25 - 18 . طبق انتظاری که داشتیم با توجه به نمایش درخشانی که دیدیم ، سید محمد موسوی با کسب 11 امتیاز ، امتیاز آورترین بازیکن زمین شدواقعا خسته نباشید @seyedmohamadmousavi . بازی بعدی ایران و بلغارستان پنج ... اولین بازی از مسابقات قهرمانی جهان

ایران 3 - 0 پورتوریکو .

25 - 19 // 25 - 14 // 25 - 18 .

طبق انتظاری که داشتیم با توجه به نمایش درخشانی که دیدیم ، سید محمد موسوی با کسب 11 امتیاز ، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد👌🙏👏👏واقعا خسته نباشید @seyedmohamadmousavi 👏 .

بازی بعدی
ایران و بلغارستان

پنج شنبه ساعت 22:10
پخش زنده از شبکه سه
Read more
نام: کوروش ﻧـﺎﻡ ﭘﺪﺭ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﯾﮑﻢ ﻧـﺎﻡ ﻣـﺎﺩﺭ : ﻣﺎﻧــﺪﺍﻧـﺎ ﺩﻭﺩﻣﺎﻥ : ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯿﺎﻥ ﺯﺍﺩﮔﺎﻩ : ﺍﻧﺸﺎﻥ (پايتخت ...
Media Removed
نام: کوروش ﻧـﺎﻡ ﭘﺪﺭ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﯾﮑﻢ ﻧـﺎﻡ ﻣـﺎﺩﺭ : ﻣﺎﻧــﺪﺍﻧـﺎ ﺩﻭﺩﻣﺎﻥ : ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯿﺎﻥ ﺯﺍﺩﮔﺎﻩ : ﺍﻧﺸﺎﻥ (پايتخت ۸۰۰۰ ساله ايلاميان) (ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺬﻩ ﮐﻨﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ‏) ﺯﺍﺩ ﺭﻭﺯ: 7آبان ‏(ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺳﺎﻟﻨﺎﻣﻪ ﺯﺭﺗﺸﺘﯿﺎﻥ ‏) نام ﻫﻤﺴﺮ : ﮐﺎﺳﺎﻧﺪﺍﻥ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ، ﺑﺮﺩﯾﺎ، ﺁﺗﻮﺳﺎ، ﺁﺭﺗﯿﺴﺘﻮﻥ، روشنک ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ... نام: کوروش
ﻧـﺎﻡ ﭘﺪﺭ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﯾﮑﻢ
ﻧـﺎﻡ ﻣـﺎﺩﺭ : ﻣﺎﻧــﺪﺍﻧـﺎ
ﺩﻭﺩﻣﺎﻥ : ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯿﺎﻥ
ﺯﺍﺩﮔﺎﻩ : ﺍﻧﺸﺎﻥ (پايتخت ۸۰۰۰ ساله ايلاميان) (ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺬﻩ ﮐﻨﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ‏)
ﺯﺍﺩ ﺭﻭﺯ: 7آبان ‏(ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺳﺎﻟﻨﺎﻣﻪ ﺯﺭﺗﺸﺘﯿﺎﻥ ‏)
نام ﻫﻤﺴﺮ : ﮐﺎﺳﺎﻧﺪﺍﻥ
ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ، ﺑﺮﺩﯾﺎ، ﺁﺗﻮﺳﺎ، ﺁﺭﺗﯿﺴﺘﻮﻥ، روشنک
ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ: ﮐﻤﺒﻮﺟﯿﻪ ﺩﻭﻡ
ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺳﻠﻄﻨﺖ: ﺣﺪﻭﺩ ۵۵۹ – ۵۲۹ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﻣﯿﻼﺩ ‏(۳۰ ﺳﺎﻝ ‏)
ﺁﺭﺍﻣﮕﺎﻩ :‌ ﭘﺎﺳﺎﺭﮔﺎﺩ

منم کوروش:
در اوستا، نامم: پسر بهشت
در تورات، نامم سیروس
در انجیل، نامم سایروس
در قرآن، نامم ذوالقرنین
نخستین شاه جهان!
اولین دادگستر گیتی!
پدر ایران زمین!

اي آنكه بر خاك من مي گذري، بدان و آگاه باش كه پاي بر خاك كسي نهاده‌اي كه در تمام زندگي نگاهبان نيكي بوده و جز به انديشه و گفتار و كردار نيك با كسي رفتار نكرده است!
بدان که ....
شهرياري من موجب آزار هيچ انسان بيگناهي نشده!
آگاه باش سرزمين ایران بسيار گسترده بوده و در تمام اين گستره، هيچكس توان زورگويي بر ناتوان را نداشته است!
ارتش من، ارتش رهايي‌بخش همه انسانهاي ستمديده بوده و من بدون چشم داشت به تاج و تخت و دارايي آنها همواره يار و پشتيبانشان بودم!

ایران، پاره تنم....هفتم آبان تولد کورش بزرگ مبارک
Read more
مشکل ما کجاست ؟ ﻧﺰﺩﯾﮏ 35 ﺳﺎﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻋﺎ ﻭ ﻋﺰﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﻧﺎﻟﻪ ﻭ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﯾﻢ؛ ٨ ﺳﺎﻝ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺩﻧﯿﺎ ﺟﻨﮕﯿﺪﯾﻢ؛ 15 ...
Media Removed
مشکل ما کجاست ؟ ﻧﺰﺩﯾﮏ 35 ﺳﺎﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻋﺎ ﻭ ﻋﺰﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﻧﺎﻟﻪ ﻭ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﯾﻢ؛ ٨ ﺳﺎﻝ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺩﻧﯿﺎ ﺟﻨﮕﯿﺪﯾﻢ؛ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﺩﺭ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﺍﺯ ﻧﺎﺧﻨﮕﯿﺮ ﺗﺎ ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻭ ﺍﯾﺪﺯ ﻭ ﺯﮔﯿﻞ ﻫﺴﺘﯿﻢ!!! ﭼﻪ حکمتیه ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﮥ ﺩﻧﯿﺎ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻣﯿﮑﻨﻦ؟؟!!! ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻗﻄﺐ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﯿﺸﻪ، ﺩﺑﯽ ، ﻻﺱ ﻭﮔﺎﺱ ﺁﺳﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ، ﮐﺮﻩ ﺟﻨﻮﺑﯽ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ... مشکل ما کجاست ؟
ﻧﺰﺩﯾﮏ 35 ﺳﺎﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻋﺎ ﻭ ﻋﺰﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﻧﺎﻟﻪ ﻭ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﯾﻢ؛

٨ ﺳﺎﻝ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺩﻧﯿﺎ ﺟﻨﮕﯿﺪﯾﻢ؛

15 ﺳﺎﻟﻪ ﺩﺭ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﺍﺯ ﻧﺎﺧﻨﮕﯿﺮ ﺗﺎ ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻭ ﺍﯾﺪﺯ ﻭ ﺯﮔﯿﻞ ﻫﺴﺘﯿﻢ!!! ﭼﻪ حکمتیه ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﮥ ﺩﻧﯿﺎ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻣﯿﮑﻨﻦ؟؟!!! ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻗﻄﺐ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﯿﺸﻪ،

ﺩﺑﯽ ، ﻻﺱ ﻭﮔﺎﺱ ﺁﺳﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ،

ﮐﺮﻩ ﺟﻨﻮﺑﯽ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﺍ ﻣﺎﻝ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯿﮑﻨﻪ؛

ژاپن کل بازار الکترونیک جهان رو به خودش اختصاص میده.

ﻗﻄﺮ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﺗﺮﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ!!! ارمنستان اولین درآمدش صادرات برق به ایران میشه،

تایلند اولین مشتری توریستش ایرانیها میشن،

اسپانیا زعفران ایران رو میگیره و اولین درآمدش صادرات زعفران به دنیا میشه.

اونوقت ﻣﺎ ﺍﺯ ﺳﻮﻣﺎﻟﯽ ﻭ ﺑﻨﮕﻼﺩﺵ ﻓﻘﯿﺮ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﯿﻢ؛

ﺗﻮ ﺻﻒ ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻣﯿﻤﯿﺮﻧﺪ!!! ﯾﻪ ﺟﺎﯼ ﮐﺎﺭ ﻣﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﯿﺴﺖ؛

ﯾﺎ ﺩﻋﺎﻫﺎ ﺭﻭ ﻋﻮﺿﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﺩﻋﺎﯼ ﻋﻮﺿﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﺑﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﻫﺎ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﻦ،
یا عوضیا دارن میبرن و میخورن و ما فقط دعا ميخونيم!!!
Read more
. رابیندرانات تاگور (7 مه 1861 – 7 اوت 1941)، شاعر، فیلسوف، موسیقیدان و چهره‌پرداز اهل بنگال هند ...
Media Removed
. رابیندرانات تاگور (7 مه 1861 – 7 اوت 1941)، شاعر، فیلسوف، موسیقیدان و چهره‌پرداز اهل بنگال هند و اولین آسیایی برنده‌ی نوبل ادبیات بود. پدر تاگور غزل‌های حافظ شیرازی را از حفظ بود. علاقه‌ی او به ادبیات و فرهنگ ایران به پسرش به ارث رسید و تاگور نیز شیفته‌ی ایران و اشعار فارسی بود و دو مرتبه در دهه ... .
رابیندرانات تاگور (7 مه 1861 – 7 اوت 1941)، شاعر، فیلسوف، موسیقیدان و چهره‌پرداز اهل بنگال هند و اولین آسیایی برنده‌ی نوبل ادبیات بود. پدر تاگور غزل‌های حافظ شیرازی را از حفظ بود. علاقه‌ی او به ادبیات و فرهنگ ایران به پسرش به ارث رسید و تاگور نیز شیفته‌ی ایران و اشعار فارسی بود و دو مرتبه در دهه 1310 به ایران سفر کرد. ملک‌الشعرای بهار نیز شعری در وصف او سروده است. تاگور از مدافعان سرسخت استقلال هندوستان از انگلیس بود و به همین خاطر به او لقب پیشوا دادند. او به دو زبان بنگالی و هندی شعر می‌سرود و آنها را به انگلیسی نیز ترجمه می‌کرد. سرود ملی هند و بنگلادش از آثار اوست.
.
تاگور از کودکی به سرودن شعر می‌پرداخت. مجموعه اشعاری از او که به «گیتانجلی» (پیشکش‌های آهنگین) معروف است موجب شد تا در سال 1913 جایزه‌ی نوبل ادبیات را دریافت کند. آندره ژید این اشعار او را به فرانسوی برگرداند. .
تاگور بیش از 60 جلد کتاب شعر منتشر کرد. از او تعدادی رمان، داستان و نمایش‌نامه نیز باقی مانده است. از جمله آثار او که به فارسی برگردانده شده‌اند می‌توان به این موارد اشاره کرد: مجموعه اشعار «گیتانجلی»، «ماه نو و مرغان آواره»، رمان «کشتی شکسته» و نمایش‌نامه‌ی تک‌پرده‌ای معروف «چیترا» که بارها در جهان در قالب‌های مختلف از جمله رقص به اجرا درآمده است.
.
wwww.30book.com
.
#کتاب #معرفی_کتاب #فروشگاه_اینترنتی #سی_بوک #خرید_کتاب #30book #فروش_ویژه #فروشگاه_کتاب #تخفیف #نویسنده #پیشنهاد_کتاب #پیشنهادکتاب #مطالعه #پیشنهاد_مطالعه #سیبوک #حراج #تاریخ #کتابخوانی #کتابخانه #کتابفروشی #رابیندرانات_تاگور #تاگور
Read more
روز جهانی چپ دست ها در تقویم ملی انجمن چپ دست‌های ایران با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه شورای عالی انقلاب ...
Media Removed
روز جهانی چپ دست ها در تقویم ملی انجمن چپ دست‌های ایران با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، درخواست کرد روز ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) به عنوان روز جهانی چپ دست‌ها در تقویم ملی کشورمان ثبت شود. به گزارش ایسنا، فرزانه معصومیان دبیر این انجمن گفت: بر اساس مصوبه سازمان ملل متحد از سال ... روز جهانی چپ دست ها در تقویم ملی

انجمن چپ دست‌های ایران با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، درخواست کرد روز ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) به عنوان روز جهانی چپ دست‌ها در تقویم ملی کشورمان ثبت شود.

به گزارش ایسنا، فرزانه معصومیان دبیر این انجمن گفت: بر اساس مصوبه سازمان ملل متحد از سال ۱۳۵۵ یک روز در تقویم جهانی به چپ دست ها اختصاص داده شده است.

او افزود: دلیل نامگذاری این روز، انتقاد از این است که تمام ابزارها و امکانات برای راست دست‌ها طراحی شده‌اند ( مانند صندلی‌های یک دسته، صندلی راننده در خودروها، قانون‌های راهنمایی رانندگی، میزهای پُر کردن فرم در بانک‌ها و اداره‌ها و...) و چپ دست‌ها را مجبور به کاربرد از دست راست می‌کنند.

همچنین یکی از اهداف این روز، مبارزه با باورهای خرافاتی درباره چپ دست‌ها است.

معصومیان تصریح کرد: خوشبختانه در ایران برخوردهای خرافی و غلط با چپ دست‌ها بسیار محدود است و عموم جامعه به چپ دست‌ها نگرش مثبتی دارند، با این‌حال این قشر مجبورند مثل اغلب مناطق جهان با ابزارهای راست دستی کار کنند.

دبیر انجمن چپ دست‌ها از ارسال نامه به مرکز آمار ایران و درخواست برای اصلاح پرسش‌نامه برای سرشماری تعداد چپ دست‌ها در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: در این‌باره مسئولان قول مساعد داده‌اند.

او افزود: همچنین با توجه به اینکه همه ساله تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان در آزمون‌های مختلف از جمله کنکور، چپ دست‌ها هستند و این در پرسش‌نامه نیز از آنان سوال می‌شود، اما متاسفانه صندلی مناسب در اختیار آنان قرار نمی‌گیرد که باید در این‌باره اقدام مناسب صورت بگیرد.

معصومیان یادآور شد: در وب‌سایت انجمن چپ دست‌ها تا کنون ۲۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که با بررسی توانمندی‌های آنان در نظر داریم برای هم‌افزایی و شتاب‌دهی به روند پیشرفت دیگر اعضای انجمن استفاده کنیم.

به گفته دبیر انجمن چپ دست‌های ایران، عصر روز یکشنبه ۲۲ مرداد همزمان با روز جهانی چپ دست ها اولین گردهمایی برای این افراد خاص در پردیس سینمایی ملت تهران برگزار خواهد شد.
Read more
منم کورش،پسر بهشت در اوستا،نخستین شاه جهان،اولین داد گستر گیتی،پدر ایران زمین...من یاور یقین و ...
Media Removed
منم کورش،پسر بهشت در اوستا،نخستین شاه جهان،اولین داد گستر گیتی،پدر ایران زمین...من یاور یقین و عدالتم،من زندگی ها خواهم ساخت،من خوشی های بسیار خواهم آورد،من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد،زیرا شادمانی او شادمانی من است #کوروش_بزرگ #کوروش #باستان #ایران #هخامنش #تختجمشید پ.ن.از ... منم کورش،پسر بهشت در اوستا،نخستین شاه جهان،اولین داد گستر گیتی،پدر ایران زمین...من یاور یقین و عدالتم،من زندگی ها خواهم ساخت،من خوشی های بسیار خواهم آورد،من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد،زیرا شادمانی او شادمانی من است
#کوروش_بزرگ #کوروش #باستان #ایران
#هخامنش #تختجمشید
پ.ن.از سری مجموعه و کلکسیون شخصی خودم از مجسمه های کوروش کبیر🌹
Read more
همدان یکی از کلان شهر های ایران است در منطقه غربی ایران و در دامنه کوه الوند قرار گرفته است. این شهر ...
Media Removed
همدان یکی از کلان شهر های ایران است در منطقه غربی ایران و در دامنه کوه الوند قرار گرفته است. این شهر پایتخت تاریخ و تمدن ایران است که اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده است. همدان پنجمین شهر فرهنگی و توریستی کشور شناخته شده است نماد این شهر آرامگاه بوعلی سینا است که از نمادهای پیشینه ... همدان یکی از کلان شهر های ایران است در منطقه غربی ایران و در دامنه کوه الوند قرار گرفته است.
این شهر پایتخت تاریخ و تمدن ایران است که اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده است.
همدان پنجمین شهر فرهنگی و توریستی کشور شناخته شده است
نماد این شهر آرامگاه بوعلی سینا است که از نمادهای پیشینه ایران در فرهنگ جهان و دانش و علم به شمار می رود.

از جاذبه های گردشگری و تاریخی آن می توان به گنبد علویان، آرامگاه باباطاهر، شیر سنگی، آرامگاه بوعلی سینا، برج قربان، غار علیصدرو....
سوغات همدان شیرمال و انگشت پیچ و کماج و حلوازرده است.
#jouantravel #jouan #iran #travelling #trip #travel #holiday #tourism #tour #hotel #طبیعت_زیبا #همدان #همدانیها #بابا_طاهر #آثار_تاریخی #آژانس_مسافرتی #آژانس_هواپیمایی #پایتخت #ایرانی #ایران_گردی #همدان_هنر #علیصدر
Read more
روز جهانی چای این روز در ایران کمتر جدی گرفته می‌شود ۱۵ دسامبر؛ روز جهانی چای و چایکاران به امید ...
Media Removed
روز جهانی چای این روز در ایران کمتر جدی گرفته می‌شود ۱۵ دسامبر؛ روز جهانی چای و چایکاران به امید آنکه مسئولان، چایکاران، فعالان و انجمن‌ها و تشکل‌های فعال در حوزه چای از ظرفیت روز جهانی چای بیش از بیش برای طرح مسائل بنیادین صنعت چای و حل آنها استفاده کنند. در تقویم مناسبت‌های سلامت، ۱۵ دسامبر ... روز جهانی چای
این روز در ایران کمتر جدی گرفته می‌شود
۱۵ دسامبر؛ روز جهانی چای و چایکاران

به امید آنکه مسئولان، چایکاران، فعالان و انجمن‌ها و تشکل‌های فعال در حوزه چای از ظرفیت روز جهانی چای بیش از بیش برای طرح مسائل بنیادین صنعت چای و حل آنها استفاده کنند. در تقویم مناسبت‌های سلامت، ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) به‌عنوان روز جهانی چای معرفی شده است. برای اولین بار ۱۵ دسامبر ۲۰۰۵ در هند این روز برای ایجاد آگاهی و همبستگی بین چایکاران هندی به عنوان روز چای در نظر گرفته شد. روز جهانی چای با هدف جلب توجه دولت‌ها و شهروندان در سراسر جهان به تاثیر تجارت جهانی چای بر زندگی کارگران و تولید کنندگان برگزار می‌شود و درخواست‌هایی مانند حمایت از قیمت و تجارت منصفانه در این روز مطرح می‌شود.

روز جهانی چای در حال حاضر در کشورهای بزرگ تولید کننده چای از جمله در سریلانکا، بنگلادش، نپال، اندونزی، مالزی، ویتنام، کنیا، اوگاندا و… گرامی‌داشته می‌شود.

در این روز به طور معمول با همکاری سازمان‌های کارگری و دیگر مجموعه‌های دولتی و غیر دولتی و سمینارها، گفت‌وگوها و رویدادهایی با موضوع چای برگزار می‌شود. در ایران اما آن طور که باید و شاید از ظرفیت این روز برای طرح مسایل صنعت چای کشور و هم افزایی میان کارشناسان و فعالان برای حال آنها استفاده نمی‌شود. یک جستجوی ساده در اخبار روشن می‌کند که این روز در ایران چندان جدی گرفته نمی‌شود.

به امید آنکه مسئولان، چایکاران، فعالان و انجمن‌ها و تشکل‌های فعال در حوزه چای از ظرفیت این روز بیش از بیش برای طرح مسائل بنیادین صنعت چای و حل آنها استفاده کنند.

گردش مالی صنعت چای در ایران هم اکنون به ۳ هزار میلیارد تومان رسیده است اما انتقادهای جدی به نحوه مدیریت این صنعت در ایران و به ویژه درباره کشاورزان و چایکاران وجود دارد.
@leyltea #tea #internationalteaday #iraniantea #leyltea #iran #irooni #روزجهاني_چاي #چاي #چايي #چاي_ايراني
Read more
: چی داره میگذره به ما. این بزنگاه تاریخی که ما در آن هستیم چگونه‌ست؟ سرگرمیم یا گرفتار؟ طنزپردازیم یا تمسخر کننده؟ سیاست‌مداریم یا ذلالت‌مدار؟ با ادبیم یا فحاش؟ متدینیم یا متظاهر؟ صاحب نظریم یا حامل نظر؟ روشن فکریم یا روشن عقلیم؟ مبارزیم‌ یا معارضیم؟ مدافع حقیم یا مهاجم به حق؟ از ... :
چی داره میگذره به ما.
این بزنگاه تاریخی که ما در آن هستیم چگونه‌ست؟
سرگرمیم یا گرفتار؟
طنزپردازیم یا تمسخر کننده؟
سیاست‌مداریم یا ذلالت‌مدار؟
با ادبیم یا فحاش؟
متدینیم یا متظاهر؟
صاحب نظریم یا حامل نظر؟
روشن فکریم یا روشن عقلیم؟
مبارزیم‌ یا معارضیم؟
مدافع حقیم یا مهاجم به حق؟
از همه‌چی آگاهیم یا بی اطلاعیم؟
زخم خورده‌ایم یا زخم زننده؟
اهل گفتنیم یا شنیدن؟
خودمان میدانیم یا به خوردمان داده‌اند؟
عاشق شده‌ایم یا عاشق کشته‌ایم؟
تکلیف ما با ما چیست؟
چه هستیم و چه توقع داریم؟
قبل از تخریب دیگران برای اصلاح خود چه کرده‌ایم؟
قبلِ اینکه از حکومت و دولت و جهان و خدا شاکی باشیم به خودمون نگاه کنیم.
ما برای ما چه کرده‌ایم؟

چقدر نور گرفتیم از زیباترین واژه‌ها
و چقدر جان دادیم به زشت‌ترین کلمه‌ها؟

صبح تا شب در این فضای مجازی پی عقده‌گشایی و ترویج سطحی‌نگری
خاله‌زنک بازیهای مدرن شده
مردها پی کمبودها و عقده‌های جنسی ، لابلای تن‌های برهنه‌ی دختران ناآگاه
بازار سکس و فحشاست صفحه‌هایی برای پر شدن آدمها به قصد کسب درآمد.
یعنی انسانی در‌ جنگ با کشتن روحش ، اصل خود را به قتل برساند تا دژخیمی بی‌رحم بسازد از درون تا برونش به سمت پوچی و تباهی.
این حجم از آلودگی آزازدهنده‌ست.
صفحه‌ی شاعر عاشق شهیار قنبری را ببینید.
مواجه شدن این بزرگ‌مرد هنر ایران با ناآدمهای بی دانش.
سری به بزرگان دیگر بزنید و بعد افسوس خواهید خورد مثل من از رسم این زمانه.

بی‌ادبان و افسار گسیخته‌گان پر بیننده و پر مخاطب ، بزرگان ادب و هنر این سرزمین کم بیننده و کم مخاطب‌. چرا همیشه‌ی تاریخ مردم راه درست با تمام روشنایی‌اش را نمیبینند که هیچ ، بلکه انکارش میکنند؟

مردم سرگرم
همیشه حاضر در صحنه ی خوشیهای کوتاهند
پی سرگرمی
خالق مصیبتهای طولانیند... م.مسافر
.
.
.

پ ن:ویدیو مربوط به قسمتهایی از فیلم دیکتاتور بزرگ اولین فیلم ناطق و تماماً صداگذاری‌شدهٔ چاپلین پس از ۱۳ سال که از پایان دورهٔ سینمای صامت گذشته بود به‌حساب می‌آید. ویدیو کامل رو در کانال تلگرامم میتونید مشاهده کنید.
Read more
 #chile #lonelyplanet #dream #home اینکه اولین بار اسمش رو کجا شنیدم رو یادم نیست. اما احتمالا با ...
Media Removed
#chile #lonelyplanet #dream #home اینکه اولین بار اسمش رو کجا شنیدم رو یادم نیست. اما احتمالا با دیدن نقشه‌ی جهان سر کلاس جغرافیا تو تهران. اما اولین بار که کلمه شیلی برام جذاب شد رو خوب یادمه. پسرک همکلاسی‌ام که با همه مدرسه فرق داشت. موهای لخت و سیاه و بلندش رو با کش میبست. شلوار گشاد جینش درست ... #chile #lonelyplanet #dream #home
اینکه اولین بار اسمش رو کجا شنیدم رو یادم نیست. اما احتمالا با دیدن نقشه‌ی جهان سر کلاس جغرافیا تو تهران. اما اولین بار که کلمه شیلی برام جذاب شد رو خوب یادمه. پسرک همکلاسی‌ام که با همه مدرسه فرق داشت. موهای لخت و سیاه و بلندش رو با کش میبست. شلوار گشاد جینش درست ده سانتی متر زیر لباس زیرش با یه کمربند فلزی می‌ایستاد و همیشه هدفونش روی گوشش بود و برای معرفی خودش میگفت من از شهر کوچیکی از جنوب شیلی میام. از منطقه ای به نام آخر دنیا.
و این جمله برای همیشه در مغزم ثبت شد:
Fin del mundo
پنج سال پیش توی خیابون انقلاب قدم میزدم. بعد سالها برگشته بودم به ایران و به تهرانی که خاطراتم از کودکی اونجا جا مونده بود. هدفونم رو زیر شال سبز بلند روی گوشم گذاشته بودم و به آدم ها نگاه میکردم. به کتاب فروشی ‌ها و مردم در عجله. یکدفه مردی جلوم سبز شد. مردی با پوست تیره و شاید چهل ساله وداز آفریفا. فارسی حرف نمیزد و انگلیسی‌اش لهجه داشت. کتابهاش رو جلوم گرفته بود و با چشم‌های گشاد شده و حرکات دست آروم از دو کتاب تو دستش میگفت. یک کتاب فرانسوی که هیچ ازش نمی‌فهمیدم. و یکی کتاب لونلی پلنت قدیمی درباره سفر به شیلی و ایستر‌آیلند ، چاپ شده در سال هزار و نهصد و هشتاد! تنها چیزی که ازش می‌فهمیدم ده هزار تومن میخواست که گرفت و من رو با کلی سوال تنها گذاشت.
اون روز من با یک کتاب سفرنامه برگشتم به خونه‌ ای که تازه توی جمالزاده اجاره کرده بودم و جز یک گلیم و پتو و بالشت چیزی نداشت! -
دو سال قبل تصمیمم رو گرفتم. میرم به آمریکای جنوبی. تمام برنامه‌ها رو ریختم و درست یک ماه قبل فهمیدم که بودجه‌م جور نمیشه و نمیتونم. غمگین بودم. امیرعلی اومده بود بهم سر بزنه و اونقدر اونجا موند و چای خورد که از 'دیگه چه خبرا' به 'هر کی کار خودش رو بکنه' رسید. من کتابم رو با غم بزرگی توی دلم برداشتم. به مرد سیاه پوست خیابون انقلاب فکر کردم که هیچی ازش نمیدونستم. به این کتاب که نمیدونستم همسفر چند نفر بوده و حالا دست منه. و امیر علی با لنز جدیدش عکسی از من گرفت.
عکسی که حالا نشسته روی مبل تکی خاکستری رنگی، توی خونه‌ای تو سانتیاگو پایتخت شیلی نگاهش میکنم و لبخند میزنم!
خونه‌ای در دراز ترین کشور جهان. خونه ای در آخر دنیا!
Fin del mundo !
Read more
مشکل ما کجاست ؟ ﻧﺰﺩﯾﮏ ۴۰ ﺳﺎﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻋﺎ ﻭ ﻋﺰﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﻧﺎﻟﻪ ﻭ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﯾﻢ؛ ٨ ﺳﺎﻝ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺩﻧﯿﺎ ﺟﻨﮕﯿﺪﯾﻢ؛ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﺩﺭ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﺍﺯ ﻧﺎﺧﻨﮕﯿﺮ ﺗﺎ ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻭ ﺍﯾﺪﺯ ﻭ ﺯﮔﯿﻞ ﻫﺴﺘﯿﻢ!!! ﭼﻪ حکمتیه ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﮥ ﺩﻧﯿﺎ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻣﯿﮑﻨﻦ؟؟!!! ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻗﻄﺐ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﯿﺸﻪ، ﺩﺑﯽ ، ﻻﺱ ﻭﮔﺎﺱ ﺁﺳﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ، ﮐﺮﻩ ﺟﻨﻮﺑﯽ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ... مشکل ما کجاست ؟
ﻧﺰﺩﯾﮏ ۴۰ ﺳﺎﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻋﺎ ﻭ ﻋﺰﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﻧﺎﻟﻪ ﻭ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﯾﻢ؛
٨ ﺳﺎﻝ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺩﻧﯿﺎ ﺟﻨﮕﯿﺪﯾﻢ؛

15 ﺳﺎﻟﻪ ﺩﺭ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﺍﺯ ﻧﺎﺧﻨﮕﯿﺮ ﺗﺎ ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻭ ﺍﯾﺪﺯ ﻭ ﺯﮔﯿﻞ ﻫﺴﺘﯿﻢ!!! ﭼﻪ حکمتیه ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﮥ ﺩﻧﯿﺎ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻣﯿﮑﻨﻦ؟؟!!!
ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻗﻄﺐ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﯿﺸﻪ،

ﺩﺑﯽ ، ﻻﺱ ﻭﮔﺎﺱ ﺁﺳﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ،

ﮐﺮﻩ ﺟﻨﻮﺑﯽ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﺍ ﻣﺎﻝ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯿﮑﻨﻪ؛
ژاپن کل بازار الکترونیک جهان رو به خودش اختصاص میده.
ﻗﻄﺮ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﺗﺮﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ!!! ارمنستان اولین درآمدش صادرات برق به ایران میشه،
تایلند اولین مشتری توریستش ایرانیها میشن،
اسپانیا زعفران ایران رو میگیره و اولین درآمدش صادرات زعفران به دنیا میشه.

اونوقت ﻣﺎ ﺍﺯ ﺳﻮﻣﺎﻟﯽ ﻭ ﺑﻨﮕﻼﺩﺵ ﻓﻘﯿﺮ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﯿﻢ؛
ﺗﻮ ﺻﻒ ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻣﯿﻤﯿﺮﻧﺪ!!! ﯾﻪ ﺟﺎﯼ ﮐﺎﺭ ﻣﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﯿﺴﺖ؛

ﯾﺎ ﺩﻋﺎﻫﺎ ﺭﻭ ﻋﻮﺿﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﺩﻋﺎﯼ ﻋﻮﺿﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﺑﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﻫﺎ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ،
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﻦ،
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﻤﻮﻥ ﮐﺮﺩﻥ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺩﻋﺎ ﺑﺨﻮﻧﯿﻢ،
یا عوضیا دارن میبرن و میخورن و ما فقط دعا ميخونيم!!! #ایران
Read more
حكايت گره زدن سبزه چیست؟ در اوستا چندین بار از کیومرث سخن به میان آمده و او را اولین پادشاه و نیز نخستین بشر نامیده است. گفته های حمزه اصفهانی در کتاب سنی ملوک الارض و انبیاء و گفته های مسعودی در کتاب مروج الذهب جلد دوم و بیرونی در کتاب آثار الباقیه بر پایهً همان آگاهی است که در منابع پهلوی وجود دارد. مشیه ... حكايت گره زدن سبزه چیست؟

در اوستا چندین بار از کیومرث سخن به میان آمده و او را اولین پادشاه و نیز نخستین بشر نامیده است.
گفته های حمزه اصفهانی در کتاب سنی ملوک الارض و انبیاء و گفته های مسعودی در کتاب مروج الذهب جلد دوم و بیرونی در کتاب آثار الباقیه بر پایهً همان آگاهی است که در منابع پهلوی وجود دارد.

مشیه و مشیانه که پسر و دختر دوقلوی کیومرث بودند روز سیزده فروردین برای اولین بار در جهان با هم ازدواج نمودند.

در آن زمان چون عقد و نکاحی شناخته شده نبود آن دو به وسیله گره زدن دو شاخه پایهً ازدواج خود را بنا نهادند.
این مراسم را بویژه دختران و پسران دم بخت انجام میدادند و امروز هم دختران و پسران برای بستن پیمان زناشویی نیت می کنند و علف گره می زنند.
این رسم از زمان کیانیان تقریباً متروک شد ولی در زمان هخامنشیان دوباره شروع شده و تا امروز باقی مانده است.
در کتاب مجمل التواریخ چنین آمده " اول مردی که به زمین ظاهر شد پارسیان او را کل شاه گویند.
پسر و دختری از او ماند که مشیه و مشیانه نام گرفتند و روز سیزدهً نوروز با هم ازدواج کردند
و در مدت پنجاه سال هیجده فرزند بوجود آوردند و چون مردند جهان نود و چهار سال بی پادشاه بماند " .
چنانکه در بحث جشن نوروز اشاره شد
کوردهای ایران و عراق که زرتشت را از خود می دانند روز سیزدهم فروردین را جزو جشن نوروز به حساب می آورند.

سيزدتون به دَر💜

#كاپريس #زيبايي #آرايش #سيزده_بدر
Read more
. چه چیز شیرین تر از اینکه ایران بالاتر از ایالات متحده و روسیه، بر بام جهان بایستد؟! . شاگردان #غلامرضا_محمدی ...
Media Removed
. چه چیز شیرین تر از اینکه ایران بالاتر از ایالات متحده و روسیه، بر بام جهان بایستد؟! . شاگردان #غلامرضا_محمدی در زاگرب حماسه آفریدند ⁦🇮🇷⁩ شیر بچه های ایرانی با کسب سه طلا، یک نقره و سه برنز موجبات قهرمانی کشورمان در جهان را پس از بیست و دو سال و برای اولین بار خارج از ایران فراهم کردند. . بدون ... .
چه چیز شیرین تر از اینکه ایران بالاتر از ایالات متحده و روسیه، بر بام جهان بایستد؟!
.
شاگردان #غلامرضا_محمدی در زاگرب حماسه آفریدند 🏆⁦🇮🇷⁩
شیر بچه های ایرانی با کسب سه طلا، یک نقره و سه برنز موجبات قهرمانی کشورمان در جهان را پس از بیست و دو سال و برای اولین بار خارج از ایران فراهم کردند.
.
بدون شک این نتیجه درخشان که حاصل زحمات شبانه روزی کادر فنی تیم ملی نوجوانان (غلامرضا محمدی، ابراهیم مهربان، شهرام چایچی، مراد محمدی، تقی داداشی و امیر توکلیان) و همچنین حمایت #فدراسیون_کشتی می باشد، انگیزه و امید بسیاری را به تیم های ملی جوانان و بزرگسالان ما القا خواهد کرد.
.
رحمان عموزاده خلیلی🥇
علیرضا عبدالهی🥇
امیرحسین زارع🥇

محمد رضا قیاسی🥈

سید عرفان جعفریان🥉
علی اکبر فضلی🥉
محمد کریمی🥉
.
شاه غلامِ عزیز⁩
ایستادن شما بر سکوی نخست جهان بالاتر از کوین جکسون امریکایی، به عنوان لحظه ای خاص و ماندگار بر جریده عالم کشتی به ثبت رسید.
@gholamreza__mohammadi
@ebrahim.mehraban
@mohammadreza.chaichi1346
@taghi_dadashi
@moradmohammadi
@amir_tavakolian
Read more
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری ...
Media Removed
تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه @salamativazibaei فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی @salamativazibaei محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده بدون ... تنها برنزه کننده فوری با ماندگاری 4 ماه
@salamativazibaei
فلورسان با رنگ دهی بسیار بسیار فوری تنها در اولین جلسه سولاریوم بدون ایجاد قرمزی
@salamativazibaei
محصولات سولار لایف از برند فلورسان برگرفته از عصاره گیاهان و میوهای مختلف با اثردهی فوق العاده فوری در اولین جلسه استفاده
🔴بدون دردسر استفاده دائم از محصولات مختلف برنزه در طول مدت 4 ماه بدون نیاز به تمدید برنزه بمانید🔴
@salamativazibaei
دارای شش نوع تنوع رنگ منحصر به فرد
در تناژ رنگ های شکلاتی طلایی متنوع
همراه با عصاره گیاهان و میوه های متنوع برای حفظ طراوت، شادابی و جوانسازی پوست

@salamativazibaei
با عملکردی بسیار سریع و رنگ دهی فوری تنها پنج تا شش ساعت بعد از یک جلسه استفاده از دستگاه سولاریوم و یا حمام آفتاب پوست برنزه طبیعی طلایی می شود و تا 4 ماه بدون تغییر رنگ و کم رنگ شدن ثابت باقی می ماند.
@salamativazibaei
دارای ویتامین C و ویتامین E
@salamativazibaei
دارای عصاره میوه های مختلف. از جمله انبه نارگیل عصاره چای سبز روغن کاکائو، سویا، عصاره مرکبات و غیره محصول دارای ترکیباتی مغذی برای حفظ طراوت و شادابی و جوانی پوست می باشد.
@salamativazibaei
این کرم برای مقاومت در برابر تابش شدید می باشد، مخصوصاٌ برای پوست حساس و جوان صورت و بدن، فلورسان با ترکیبی که دارد تأثیر برنزه ی طلایی تیره عمیق و زیبایی روی پوست می گذارد و رنگ برنزه ی طبیعی طلایی را ایجاد می نماید. عناصر طبیعی آنتی اکسیدان آن، پوست را از اثرات مضر اشعه های فرابنفش حفظ کرده و از ایجاد پیگمانتاسیون (پیسی) جلوگیری می نماید.

@Salamativazibaei
فلورسان به صورت مؤثری پوست را مرطوب نموده و آن را نرم می کند و از تأثیرات خشکی، پوسته پوسته شدن و چین و چروک جلوگیری می نماید.
پوست 5-6 ساعت پس از یک سانس سولاریوم، رنگ برنزه ی طبیعی خود را به دست می آورد.
@salamativazibaei
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
02126760059
02126760079
نمایندگان فروش :
داروخانه پاسداران(پاسداران بوستان هفتم)
داروخانه صدف(نیاوران نرسیده به میدان باهنر)
داروخانه جهان درمان(پونک بلوار میرزابابایی)
داروخانه دکتر حسینی (شریعتی بالاتر از پل صدر بن بست پارسا)
#برنزه #برنزه_کننده #اسپری_برنزه_کننده #اتوبرنز #برنزه_کننده_سریع #مدل_مو #مدلینگ_ایران #مد #عروس #بازیگران #هنرمندان #حاشیه_دار #لب #سینمای_ایران #دابسمش #عروسی #لباس_شیک #لباس_عروسی #هنرمندان_ایرانی
🔴 توجه:مشتری گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید🔴
Read more
Loading...
Load More
Loading...