این دیدن زمان مهدی

Loading...


Unique profiles
15
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
717 days
to ratio
6.5
پارت٢:<span class="emoji emoji1f447"></span>🏾 شنیدن این خبر قبل از بازی ونزوئلا چه تاثیری روی کار تیم گذاشت؟ در اردو وقتی خبر زلزله را ...
Media Removed
پارت٢:🏾 شنیدن این خبر قبل از بازی ونزوئلا چه تاثیری روی کار تیم گذاشت؟ در اردو وقتی خبر زلزله را شنیدیم واقعا همه تیم ناراحت شدند چرا که طبیعی است هموطنانمان دچار این حادثه تلخ شدند اما سعی‌مان را کردیم که تمام تمرکزمان را روي فوتبال بگذاریم و بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم. حتما این روزها اخبار ... پارت٢:👇🏾
شنیدن این خبر قبل از بازی ونزوئلا چه تاثیری روی کار تیم گذاشت؟
در اردو وقتی خبر زلزله را شنیدیم واقعا همه تیم ناراحت شدند چرا که طبیعی است هموطنانمان دچار این حادثه تلخ شدند اما سعی‌مان را کردیم که تمام تمرکزمان را روي فوتبال بگذاریم و بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم.
حتما این روزها اخبار مربوط به بیرانوند و پرسپولیس را شنیده‌ای.آیا از جانب باشگاه پرسپولیس پیشنهادی برای جانشینی بیرانوند به دستت نرسیده است؟
اصلا دلم نمی‌خواهد در این مورد صحبت کنم. علیرضا بیرانوند هم‌تیمی من در تیم ملی است و دوست ندارم راجع به او اظهارنظر کنم. اما درباره خودم باید بگویم من با ماریتیمو قرارداد دارم و این باشگاه قیمت من را یک میلیون دلار گذاشته است. حتی اگر خودم هم بخواهم نمی‌توانم با تیم دیگری حرف بزنم و از این تیم جدا شوم. این را گفتم که یک بار خدای نکرده نگویند که امیرمی خواهد به پرسپولیس برگردد.
پرسپولیس برایت چه مفهومی دارد. تیمی که از کودکی در آن حضور داشتی را هنوز دوست داری؟
من از زمانی که فهمیدم فوتبال چیست در پرسپولیس بودم. یادم می‌آید که با محمد پروین و یکی، دو تا دیگر از بچه‌های بازیکنان پشت دروازه بازی می‌کردیم. این اولین تصاویری است که از پرسپولیس به یاد دارم. پرسپولیس در شروع بازی من خیلی تاثیرگذار بود همین که توانستم با تیم نونهالان پرسپولیس باشم و به رده‌های بزرگ‌تر برسم روزهای خیلی خوبی را برای من ساخت. من پرسپولیس را واقعا دوست دارم چرا که همانطور که گفتم از وقتی یادم می‌آید با این تیم بودم و همیشه هم از حضورم در این تیم به خوبی یاد می‌کنم.
در تمام مدتی که در پرسپولیس بودی به کدام بازیکنان بیشتر علاقمند بودی؟
من افتخار این را داشتم که با آقا مهدی مهدوی‌کیا و علی آقا کریمی همبازی باشم.واقعا از حضور در کنار این بازیکنان بزرگ لذت می‌بردم. آقا کریم باقری هم در آن زمان مربی بود اما با بچه ها تمرین می‌کرد و این اتفاق فوق‌العاده‌ای برای من بود. این سه بازیکن بزرگ برای من شخصیت‌های ویژه‌ای بوده و هستند. البته هم‌تیمی‌های دیگری هم بودند که بازی کردن کنار آنها برایم لذتبخش و پر از تجارب مفید بود.
خاطره‌ای از آن روزها داری...؟
خب بی‌شک خاطرات زیادی دارم اما یادم هست در یکی از اردوهای پرسپولیس که در کرج برگزار می‌شد با آقا مهدی مهدوی‌کیا هم‌اتاق شدم که افتخار و تجربه فوق‌العاده‌ای برایم بود. در آن زمان که یک بازیکن جوان بودم هم اتاق شدن با آقا مهدی اتفاق ویژه‌ای برایم به حساب می‌آمد.هر بار که به ایران می‌آیم با علاقه زیاد سعی می‌کنم که به دیدن اين سه نفر بروم.
Read more
Loading...
در دیدار مردمی فیلم تنگه ابو قریب مطرح شد آذرنگ: این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی ببينيد/ امیدوارم ژن های خوب با دیدن این فیلم شرمنده شوند دیدار مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابو قریب»با حضور حمید رضا اذرنگ و مهدی قربانی بازیگران فیلم شب گذشته ١٩مرداددر پردیس سینمایی کورش برگزار شد.پیش ... در دیدار مردمی فیلم تنگه ابو قریب مطرح شد

آذرنگ: این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی ببينيد/
امیدوارم ژن های خوب با دیدن این فیلم شرمنده شوند
دیدار مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابو قریب»با حضور حمید رضا اذرنگ و مهدی قربانی بازیگران فیلم شب گذشته ١٩مرداددر پردیس سینمایی کورش برگزار شد.پیش از نمایش فیلم اذرنگ در صحبت های کوتاهی در پاسخ به استقبال مردم از این فیلم و شرایط اکران گفت:«روزهای عجیبی است و همه ما حالمان خوب نیست وهمین که در این حال و روز ادم هایی مثل شما برای دیدن فیلم به سینما می ایید تا عشقتان را با ما قسمت کنید جای بسی شکرگزاري دارد.»
او ادامه داد:«فکر کردم دراین فرصت کوتاه بد نیست به چند نکته اشاره کنم و ان این است که من حمید رضا اذرنگ فارغ از هر وابستگی ،تا الان سرم را جلوی کسی خم نکردم. به هیچ کجای سیاست و بازی های سیاسی متصل نبودم و باید بگویم موسسه سینمایی اوج را نمی شناختم وبا سعید ملکان قرار داد بستم که سال های سال سینما وام دارزحمات او است و به جرئت قسم می خورم اگر سعید ملکان سر این کار نبود،فیلم به نتیجه نمی رسید.»
او ادامه داد:«ارامشی که سعید ملکان انتقال می داد واتحادی که در گروه ایجاد کرد باعث شد همگی تا روز اخر سخت کار کنیم .شما فقط یک ساعت از فیلم را می بینید ولی ما سه ماه درگرما و الودگی زندگی کردیم. چهار ساعت زمان گریم ما بود و سعید ملکان و گروهش زحمت این کاررا کشیدند.»
او افزود:«این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی ببینید .یک عشقی بود که سعید ملکان و بهرام توکلی با ما در میان گذاشتند، تمام وجودشان را گذاشتند که بتوانیم چهار کلام رو در رو با مردم صحبت کنیم. امیدوارم تمام کسانی که این روزها باعث حال بدی ما شدند، کسانی که ژن های خوب هستند ،اختلاس گرانی که دستشان درجیب ما است و پزشان مال خودشان است با دیدن این فیلم شرمنده شوند،گرچه شرمندگی به قیافه انها نمی اید و در نهایت امیدوارم از فیلم لذت ببرید.»
مهدی قربانی دیگر بازیگر فیلم هم ضمن تشکر از مردم برای تماشای فیلم تاکید کرد برای ساخت این فیلم زحمت زیادی کشیده شده است و لیاقتش دیده شدن است.
Read more
... <span class="emoji emoji1f4e2"></span> آذرنگ: امیدوارم ژن های خوب با دیدن #تنگه_ابوقریب شرمنده شوند . <span class="emoji emoji1f53b"></span>دیدار مردمی فیلم سینمایی ...
Media Removed
... آذرنگ: امیدوارم ژن های خوب با دیدن #تنگه_ابوقریب شرمنده شوند . دیدار مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابو قریب»با حضور حمید رضا اذرنگ و مهدی قربانی بازیگران فیلم شب گذشته ١٩مرداددر پردیس سینمایی کورش برگزار شد.پیش از نمایش فیلم اذرنگ در صحبت های کوتاهی در پاسخ به استقبال مردم از این فیلم و شرایط ... ...
📢 آذرنگ: امیدوارم ژن های خوب با دیدن #تنگه_ابوقریب شرمنده شوند
.
🔻دیدار مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابو قریب»با حضور حمید رضا اذرنگ و مهدی قربانی بازیگران فیلم شب گذشته ١٩مرداددر پردیس سینمایی کورش برگزار شد.پیش از نمایش فیلم اذرنگ در صحبت های کوتاهی در پاسخ به استقبال مردم از این فیلم و شرایط اکران گفت:«روزهای عجیبی است و همه ما حالمان خوب نیست وهمین که در این حال و روز ادم هایی مثل شما برای دیدن فیلم به سینما می ایید تا عشقتان را با ما قسمت کنید جای بسی شکرگزاري دارد.»
.
او ادامه داد: «فکر کردم دراین فرصت کوتاه بد نیست به چند نکته اشاره کنم و ان این است که من حمید رضا اذرنگ فارغ از هر وابستگی ،تا الان سرم را جلوی کسی خم نکردم. به هیچ کجای سیاست و بازی های سیاسی متصل نبودم و باید بگویم موسسه سینمایی اوج را نمی شناختم وبا سعید ملکان قرار داد بستم که سال های سال سینما وام دارزحمات او است و به جرئت قسم می خورم اگر سعید ملکان سر این کار نبود،فیلم به نتیجه نمی رسید.»
.
او ادامه داد: «ارامشی که سعید ملکان انتقال می داد واتحادی که در گروه ایجاد کرد باعث شد همگی تا روز اخر سخت کار کنیم .شما فقط یک ساعت از فیلم را می بینید ولی ما سه ماه درگرما و الودگی زندگی کردیم. چهار ساعت زمان گریم ما بود و سعید ملکان و گروهش زحمت این کاررا کشیدند.»
.
او افزود: «این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی ببینید .یک عشقی بود که سعید ملکان و بهرام توکلی با ما در میان گذاشتند، تمام وجودشان را گذاشتند که بتوانیم چهار کلام رو در رو با مردم صحبت کنیم. امیدوارم تمام کسانی که این روزها باعث حال بدی ما شدند، کسانی که ژن های خوب هستند، اختلاس گرانی که دستشان درجیب ما است و پزشان مال خودشان است با دیدن این فیلم شرمنده شوند،گرچه شرمندگی به قیافه انها نمی اید و در نهایت امیدوارم از فیلم لذت ببرید.»
.
مهدی قربانی دیگر بازیگر فیلم هم ضمن تشکر از مردم برای تماشای فیلم تاکید کرد برای ساخت این فیلم زحمت زیادی کشیده شده است و لیاقتش دیده شدن است.
#Haft_tv3
Read more
 #<span class="emoji emoji1f3a5"></span> شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه ...
Media Removed
# شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان،با حضور جواد عزتی،حمید رضا آذرنگ،مهدی قربانی با استقبال چمشگیر مخاطبانش در پردیس کورش برگزار شد . پیش از نمایش فیلم جواد عزتی در صحبت های کوتاهی از مخاطبان این فیلم سینمایی به ... #🎥
شب گذشته 5 شهریور ماه دیدار مردمی فیلم سینمایی«تنگه ایو قریب»به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان،با حضور جواد عزتی،حمید رضا آذرنگ،مهدی قربانی با استقبال چمشگیر مخاطبانش در پردیس کورش برگزار شد
.
پیش از نمایش فیلم جواد عزتی در صحبت های کوتاهی از مخاطبان این فیلم سینمایی به دلیل حمایتشان از سینما و فیلم«تنگه ابو قریب»تشکر کرد
.
حمید رضا آذرنگ نیز گفت:«از زمانی که «تنگه ابو قریب»اکران شده،واکنش هانسبت به فیلم متفاوت است.برخی از جوانهایی که روایت هایی از جنگ شنیده اند می گویند چرا درباره جنگ فیلم ساخته شده است؟حرف زدن از جنگ کافی است.در آن زمان که چنین اتفاقی در«تنگه ابو قریب»رخ داد من اندیمشک بودم و مادرم در جمع شما است وشاهد است که چه روزهای سختی بود.»
.
او ادامه داد:«خاطرم هست تعداد زیادی از افرادی که شیمیایی شده بودند در دو طرف بلوار راه آهن اندیمشک جمع شده بودند،اما هیچ کس نمی دانست جلوتر و در «تنگه ابو قریب»چه خبر است.ما فقط نظاره گر حضور مجروحان در شهر بودیم.آن قدر که در بیمارستان اندیمشک جا برای مجروحان نبود و جلوی در بیمارستان تنها یک سطل آب یخ روی سر آنها می ریختند و دیگر وقت رسيدگي به آنها نبود.من در شهرم شاهد این اتفاقات بودم و خبر نداشتم که یکسری آدم جلوتر چه رشادت هایی می کنند.»
.
او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:«جنگ پلید و کثیف است و به اعتقاد من کثیف ترین آدم کسی است که جنگ طلب است.من کاری با گذشته فیلم جنگی در ایران ندارم،فیلم «تنگه ابو قریب»به زیبایی با استناد به داستانی واقعی با وسواس و دقت ساخته شده است.اما در روزهای اخیر چند ویدیو در شبکه های مجازی منتشر شده است که جای تاسف دارد،عجیب است که ما ایرانی هستیم و از دیدن آنها دلمان به درد نمی اید. یک عرب در مشهد اسکانس های ایرانی را روی زمین ریخته است و می گوید :«با پول خودم و با کمترین مبلغ بیشترین لذت را بردم ،بهترین غذاها را خوردم و حالا کشور شما را ترک می کنم.ما اینطورجنگیدیم بدون اینکه بجنگیم .»یا اینکه آن طرف مرزها پسریکی از سیاستمدارن سابق از دارایی هایش می گوید و اینکه به هیچ کسی مربوط نیست اموالش از کجا آمده! فقط می خواهم بگویم قطعا آدم هایی از جنس کسانی که در« تنگه ابو قریب» بودند اگر این چیزها را می دیدند الان زنده نبودند،چون رگشان را می گذاشتند تا جلوی چنین آدم هایی را بگیرند.»
.
در پایان مهدی قربانی نیز از مردم به دلیل حمایتشان از فیلم «تنگه ابو قریب»تشکر کرد
.
‏≣🅲🅸🅽🅴🅼🅰🅽🅴🆆🆂≣
سينمانيوز | سينماى روز
Read more
هجران رفیق گرم و گلستانی من است اصلا فراق یار دبستانی من است تا پا به پای گردش ایام می روم بیچاره ...
Media Removed
هجران رفیق گرم و گلستانی من است اصلا فراق یار دبستانی من است تا پا به پای گردش ایام می روم بیچاره این دل است که قربانی من است دیشب میان آینه ی شخصی خودم دیدم که چند خط روی پیشانی من است این چند تار موی سپیدند شاهدم آری غم تو باعث ویرانی من است من با جگر معاهده ی خون نوشته ام تا آن زمان که داغ تو ... هجران رفیق گرم و گلستانی من است
اصلا فراق یار دبستانی من است

تا پا به پای گردش ایام می روم
بیچاره این دل است که قربانی من است

دیشب میان آینه ی شخصی خودم
دیدم که چند خط روی پیشانی من است

این چند تار موی سپیدند شاهدم
آری غم تو باعث ویرانی من است

من با جگر معاهده ی خون نوشته ام
تا آن زمان که داغ تو زندانی من است

لیلا به رفت و آمد و مجنون به خواب ناز
این قصه ی قدیم پریشانی من است

گفتند : سر زده گذر از شهر کرده دوست
چیزی که مانده است پشیمانی من است

تا حال اگر نفس ز گلو می کند گذر
از ارتباط قلبی و پنهانی من است

پس کی زمان دیدن روی تو می رسد ؟
این پرسش دو دیده ی بارانی من است

روزی که قبر مادر خود را نشان دهی
تازه زمان گریه ی طوفانی من است

چون آبرو ز درگه خوبان گرفته ام
دنیا به کام و مرگ به آسانی من است

با اقتدار منتظر مقدم توام
پرچم به دست یار خراسانی من است
.
#رضا_رسول_زاد.
.
.
.
#یا_صاحبنا_و_یا_مولانا_یا_بقیة_الله
#منتظران_مهدی
#یاصاحب_الزمان_ادرکنی
#یا_مهدی_عجل_الله_تعالی_فرجه_الشریف
#یاامام_زمان
#جمکران_وعده_گاه_منتظران
#التماس_دعای_فرج
#اللهم_لعن_جبت_و_الطاغوت
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج .
Read more
از زمانی که عکسها، تنها پنجره ای به دنیای بیرون بودند، سالیان بسیار می گذرد و تغییرات بسیارِ اجتماعی، ...
Media Removed
از زمانی که عکسها، تنها پنجره ای به دنیای بیرون بودند، سالیان بسیار می گذرد و تغییرات بسیارِ اجتماعی، فرهنگی، تکنولوژیک و هنری رخ داده اند که عکس را بدل به پنجره ای به دنیای درون نموده اند. پنجره ای به دنیای عکاس! شاید بتوان اوج این تحولات را در دهه ی 1960 امریکا و پس از آن جستجو کرد؛ زمانی که آرتیست ها ... از زمانی که عکسها، تنها پنجره ای به دنیای بیرون بودند، سالیان بسیار می گذرد و تغییرات بسیارِ اجتماعی، فرهنگی، تکنولوژیک و هنری رخ داده اند که عکس را بدل به پنجره ای به دنیای درون نموده اند. پنجره ای به دنیای عکاس! شاید بتوان اوج این تحولات را در دهه ی 1960 امریکا و پس از آن جستجو کرد؛ زمانی که آرتیست ها (و نه فقط عکاسان) در پی سنت شکنی هایی گاه افراطی به تجربه هایی نو دست زدند و دنیایی جدید برای هنر آفریدند.
با تأکید بر جمله ی ابتداییِ این متن، پرسش همراه دیدن عکس، از «چه چیزی را نشان می دهد؟» به «چه می گوید؟» تغییر ماهیت یافت و بر این اساس، گاه به اشاراتِ برون متنی، برای ارتباط برقرار کردن با عکس، نیاز احساس شد. به عبارتی، تنها دیدنِ آنچه عکاس آن را ثبت کرده است، برای درک عکس، کافی نمی نمود!
«ویلیام انستازی»، (William Anastasi) آرتیست امریکاییِ متولد 1933 که از بنیانگذاران هنر مفهومی و مینیمال در دهه های 60 و 70 است، و وزن و جایگاه او در هنر معاصر امریکا، دست کمی از «اندی وارهول» ندارد، این عکس را تحت عنوانِ « لایه های تصور» در سال 1967 و با استفاده از یک دوربین پولاروید و با ثبت نُه عکس، از آینه ی روبرو و قرار دادن عکسها بر روی آینه و عکاسی مجدد از آن، خلق کرده است.
عکسهای چاپ شده، به تدریج، تصویرِ نخستین را که سلف پرتره ی عکاس است، می پوشاند و هویتی تازه را برای آخرین عکس رقم می زند. در عکسِ اول، آنچه دیده می شود، ماهیتِ معمولِ عکاسی پرتره را به همراه دارد اما از عکس دوم به بعد، به تدریج چیزی به عکس اضافه می شود؛ زمان! و «عکس»!
شاید بیراه نباشد اگر آنگونه که در مقاله ای در نیویورک تایمز، در آگوست 2008 (دقیقن هشت سال قبل) درباره ی این عکس آمده است: «عکاسی از عکاسی» یا به تعبیری، عکسِ عکس!! بنامیم اش ! اما آنچه از ظاهر عکس و عنوان آن فراتر می رود و قابل تأمل تر می نماید، تلنگری ست که به ماهیت تاریخی عکس می شود و آن تطور تاریخیِ عکاسی را در این عکس می توان جست!
عکسها و فرایندِ عکاسی، به تدریج آنچه در عکس نشان داده می شود را تحت سیطره ی خود در می آورد و در نهایت، چگونگیِ عکاسی و کارِ هنرمند است که برجسته می نماید، نه آنچه ثبت شده است.
به عبارتی، عکس، سویه ی اصلیِ درونمایه اش، خودِ رسانه است؛ به چیستیِ عکاسی پرداخته است و در این ساحت، به عنصر ضروریِ عکاسی یعنی زمان، هم اشارتی می شود! و در نهایت، حس و تمایل عکاس به اینکه همه چیز درحال تغییر مداوم است- حتا در عکسهای به ظاهر همسان- در عکس حضور دارد.
.
عکس : William Anastasi
متن : مهدی فاضل
@mehdiefazel
Read more
Loading...
. #شهیدخبر #شهیدنیوز . ماجرای مدالی که پس از ۳۶ سال در جاکارتا پس گرفته شد #جاکارتا #واترپلو در ...
Media Removed
. #شهیدخبر #شهیدنیوز . ماجرای مدالی که پس از ۳۶ سال در جاکارتا پس گرفته شد #جاکارتا #واترپلو در آن سال ها تیم واترپلوی ایران، از تیم های مطرح آسیا بود، و چند سال قبل تر قهرمان آسیا شده بود و ​​​​​​​​​​​به یکباره در بازی‌های آسیایی ۱۹۸۲ دهلی، تیم واترپلو از کاروان ورزشی کشورمان کنار گذاشته ... .
#شهیدخبر
#شهیدنیوز
.
ماجرای مدالی که پس از ۳۶ سال در جاکارتا پس گرفته شد
#جاکارتا
#واترپلو
در آن سال ها تیم واترپلوی ایران، از تیم های مطرح آسیا بود، و چند سال قبل تر قهرمان آسیا شده بود و ​​​​​​​​​​​به یکباره در بازی‌های آسیایی ۱۹۸۲ دهلی، تیم واترپلو از کاروان ورزشی کشورمان کنار گذاشته شد ، خبر لغو اعزام که به اردو رسید، تعدادی از بچه‌ها به خاطر چند ماه تمرینات سخت و بی ثمر، از شدت ناراحتی گریه می‌کردند.
#دهلی_۱۹۸۲
#شهید_حسن_نوفلاح
مجله دنیای ورزش آن زمان نوشت حسن نوفلاح ۲۱ ساله لبخند تلخی زد و سرش را تکان داد. شهید نوفلاح کاپیتان تیم ملی کشورمان با این موقعیت ممتاز در حالی که می توانست مهاجرت کند و به بهترین تیم های اروپایی برود، ولی پشت پا به شهرت و موقعیتش زد و داوطلبانه به جای دهلی راهی جبهه شد و در عملیات والفجر مقدماتی فکه به شهادت رسید.
روز گذشته تیم واترپلوی کشورمان با اقتدار پس از ۳۶ سال مدال شهید نوفلاح را پس گرفتند .

بخشی از وصیتنامه شهید که حدود یک هفته قبل از شهادتش نوشته است:
.
« ای امت مسلمان ایران به درگاه احدیت دست بلند کرده و از خدا بخواهید که از عمر ما کم کرده و به لحظه لحظه های عمر این خورشید تابان و این پیر جماران و رهبر عزیزمان امام خمینی بیفزاید
.
از خدا بخواهید که زیان را از دین ما رفع کند و بر دنیای ما مقرر گرداند که زیان دنیا از بین رفتنی است و چندان مهم نیست زیرا زیان آخرت طولانی و باقی است و از خدا بخواهید که ضرر اُخروی بر شما وارد نیاورد هر چند به دنیایتان ضرر و زیان فاحشی رسد
.
شما منافقین کور دل که دل امیر مؤمنان علی (ع) را شکستید و یاران امام خمینی را از ما گرفتید؛ شما از این بار سفر چیزی جز خفت و خواری با خود حمل نمی کنید و بدانید که دل رنج کشیده مادران شهید داده و خواهران برادر از دست داده همیشه بر شما لعنت و نفرین خواهد فرستاد
.
ای سالار شهیدان، حسین بن علی (ع)
خیلی دوست داشتم که به زیارت قبر شش گوشه ات می آمدم و خاک کربلا را مرهم دردهایم می کردم ولی پروردگار مرا به پیش خود فراخوانده و امیدوارم که زیارت دیدن خودت در آن دنیا نصیبم گردد
.
مهدی جان (عج)
چقدر دعا کردم که آن روی ماهت را ببینم و امیدوارم که آخرین لحظات عمرم آن رویت که نمی شود آن را به چیزی تشبیه کرد ببینم
آقا جان شفیع و واسطه باش میان ما و خدا »
.
مزار شهید حسن نوفلاح
در گلزار شهدای بهشت زهرای (س) تهران
قطعه ۲۸، ردیف ۸۵، شماره ۲
Read more
 #پس_از_ظهور8 هفتمین عامل پیروزی امام زمان(عج)،«تسلیم شدن مسیحیان » . در بسیاری از روایات یهودیان ...
Media Removed
#پس_از_ظهور8 هفتمین عامل پیروزی امام زمان(عج)،«تسلیم شدن مسیحیان » . در بسیاری از روایات یهودیان و مسیحیان عصر ظهور، تسلیم حضرت معرفی شده اند. بر اساس روایات فراوان شیعه و سنی پس از ظهور، حضرت عیسی علیه السلام از آسمان فرود می آید و در نماز به امام عصر (عج) اقتدا می کند؛ خبر این امر بین مسیحیان ... #پس_از_ظهور8
هفتمین عامل پیروزی امام زمان(عج)،«تسلیم شدن مسیحیان »
.
در بسیاری از روایات یهودیان و مسیحیان عصر ظهور، تسلیم حضرت معرفی شده اند. بر اساس روایات فراوان شیعه و سنی پس از ظهور، حضرت عیسی علیه السلام از آسمان فرود می آید و در نماز به امام عصر (عج) اقتدا می کند؛ خبر این امر بین مسیحیان دنیا منتشر می شود و آنها نیز به تبعیت از عیسی همگی در مقابل حضرت صاحب (عج) تسلیم می شوند. در روایتی آمده است: «(پس از ظهور) مهدی علیه‌السلام متوجه می‌شود که عیسی علیه‌السلام در قدس در نزدیکی مناره سفید فرود آمده است… پس مهدی علیه‌السلام به او می‌گوید: جلو بایست و با مردم نماز بخوان، سپس عیسی علیه‌السلام می‌گوید: نماز برای تو اقامه شده است. پس عیسی علیه‌السلام پشت سر او نماز می‌خواند و با او بیعت می‌کند و می‌گوید: من به عنوان وزیر برانگیخته شده‌ام نه به عنوان امیر [و امام].»[۱]
.
بدون شک جمعیت عظیم مسیحیان با دیدن و شنیدن این خبر در مقابل امام (عج) تسلیم خواهند شد و همگی به همراه عیسی در زمره مسلمین جای خواهند گرفت و همین امر عامل بزرگی برای پیروزی جهانی حضرت محسوب می شود. در صحیح بخاری به نقل از رسول گرامی اسلام (ص) آمده است: «به خدایی که جانم در دست اوست در آینده‌ای نه چندان دور، پسر مریم (عیسی) در میان شما خواهد بود. وی به شریعت اسلام حکم خواهد کرد، صلیب‌ها را می‌شکند، گوشت خوک را تحریم می‌کند، جزیه منتفی می‌شود … چگونه خواهید بود آنگاه که پسر مریم به میانتان خواهد آمد در حالی که امام شما از میان خودتان (یعنی مسلمین) خواهد بود؟»[۲]
.
[۱] الصواعق المحرقه، ص۹۸؛ ینابیع الموده، ج۳، ص۹۰.
[۲] صحیح بخاری، ج ۲، ص ۲۵۶.
.
#منجی_دوازدهم
.
#پس_از_ظهور #ظهور #مهدویت #امام_زمان #اسلام #شیعه #islam #shia #امام_دوازدهم #مسیحیت #مسیح #حضرت_عیسی
#وقایع_ظهور #انقلاب_جهانی
Read more
Loading...
#میلاد_امام_زمان | "عاشقونه تو جمکران پی‌تو می‌گردیم" بانوای #حاج_میثم_مطیعی ‌ (میلاد حضرت صاحب‌الزمان عج مبارک باد) ‌ به جز تو نداره، دل من پناهی بشه قسمتم کاش یه گوشه نگاهی به انتظارت شهرو چراغونی کردیم عاشقونه تو جمکران پی تو می گردیم وای اگه دست خالی، دوباره برگردیم آخرین ... #میلاد_امام_زمان
🎥 | "عاشقونه تو جمکران پی‌تو می‌گردیم"
بانوای #حاج_میثم_مطیعی

(میلاد حضرت صاحب‌الزمان عج مبارک باد)
‌▫️▫️
🔻🔻
📋

به جز تو نداره، دل من پناهی
بشه قسمتم کاش یه گوشه نگاهی
به انتظارت شهرو چراغونی کردیم
عاشقونه تو جمکران پی تو می گردیم
وای اگه دست خالی، دوباره برگردیم
آخرین بت شکن، العجل یابن زهرا
حجت بن الحسن، العجل یابن زهرا
* *
بگیر از دل من، تو این بار غم رو
ببین التماس دعای دلم رو
دین من اینه دم به دم، چشم به راهت باشم
به انتظار دیدنِ، روی ماهت باشم
تمام آروزم اینه، تو سپاهت باشم
آخرین بت شکن، العجل یابن زهرا
حجت بن الحسن، العجل یابن زهرا
* *
به خون شهیدا که ما مرد رزمیم
بگو تا بدونن نه سازش نه تسلیم
مثل همیشه باز می گیم مرگ بر آمریکا
زیر بار زور نمی ریم مرگ بر آمریکا
ما حقمونو می گیریم مرگ بر آمریکا
آخرین بت شکن، العجل یابن زهرا
حجت بن الحسن، العجل یابن زهرا

شاعر: #محمد_مهدی_سیار
.
.

📥جهت دسترسی به فایل‌کامل صوتی مداحی
به لینک ذیل مراجعه نمایید؛
http://meysammotiee.ir/files/other/veladat/MiladHazratMahdi1395[02].mp3
🔹اگر قابلیت کپی لینک را ندارید ، لینک بصورت آبی‌رنگ در قسمت توضیحات صفحه قرار دارد بروی آن کلیک نمایید یا از طریق دایرکت درخواست نمایید‌.
.
.
.
#میثم_مطیعی #ميثم_مطيعي #مطیعی #نیمه_شعبان #میلاد_امام_زمان #امام_زمان #اللهم_عجل_لوليك_الفرج #امام_مهدی #ظهور #ماه_شعبان #مداحی #سرود #مولودی #مداح #الرادود #لطميات #حرم #کربلا #شهید #شهدا #مدافعان_حرم #مدافع_حرم #ولایت #امام_خامنه_ای #رهبر #آرامش_امت #m_o_t_i_e_e #meysammotiee
➖➖‌
Read more
رواق منظر چشم من اشیانه توست کرم نما و فرودآ که خانه، خانه توست ... "یا صاحب الزمان ادرکنی" #امام_عصر #عصر_جمعه #اللهم_عجل_لولیک_الفرج @heyaathonaar @moukebart _ "بی ...
Media Removed
رواق منظر چشم من اشیانه توست کرم نما و فرودآ که خانه، خانه توست ... "یا صاحب الزمان ادرکنی" #امام_عصر #عصر_جمعه #اللهم_عجل_لولیک_الفرج @heyaathonaar @moukebart _ "بی توجهی و اهمال در وظایف شیعیان نسبت به یکدیگر سبب دوری از امام زمان(عج) می شود." "علی بن مهزیار" از جمله افرادی ... رواق منظر چشم من اشیانه توست
کرم نما و فرودآ که خانه، خانه توست ...
"یا صاحب الزمان ادرکنی"

#امام_عصر
#عصر_جمعه
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
@heyaathonaar
@moukebart
_
"بی توجهی و اهمال در وظایف شیعیان نسبت به یکدیگر سبب دوری از امام زمان(عج) می شود." 📗 "علی بن مهزیار" از جمله افرادی است که به دیدن امام زمان (عج) موفق شده است؛ وی بیست سفر به مکه رفته است تا موفق به دیدار حضرت بشود اما در سفر بیستم به دیدار حضرت مهدی(عج) دست یافت.

در این دیدار امام زمان (عج) علت تاخیر علی بن مهزیار را جویا می شوند و می فرمایند: «یااباالحسن! ماالذی بطا بک عنا الی الان»: چه شد که تا الان به نزد ما نیامدی؟ چرا تاخیر افتاد؟ «قدکنا نتوقعک لیلا ونهارا»: ما شب وروز منتظر تو بودیم.

علی بن مهزیاردر جواب حضرت گفت: من بیست سفربه خاطرشما آمدم ولی سفربیستم توفیق پیداکردم.!!! امام زمان(عج) فرمودند: «لا ولکنکم کثرتم الاموال وتجبرتم علی الضعفاء المومنین وقطعتم الرحم الذی بینکم فای عذرلکم؟»؛ اموالتان را افزون ساختید، دربرابر ضعیفان تکبر و بزرگی کردید و آنان را سرگردان کردید و قطع رحم کردید، اکنون چه عذری داری؟

علی بن مهزیار زبان به استغفار و توبه گشود. حضرت فرمودند: «علی بن مهزیار! اگراستغفار شما برای همدیگر نبود ما رحمتمان را از شما قطع می کردیم. اگر نبود که بعضی از شما برای بعضی دیگر استغفار می‌کنید، تمام کسانی که بر روی زمین هستند، نابود می‌شدند به جز خواص شیعه؛»
از جمله مسائلی که سبب دوری محبین از درک فیوضات و نعمات حضرت صاحب الزمان (عج) می شود همان بداخلاقی و بی مهری برادارن دینی به یکدیگر است.

شیخ کلینى، محمد بن یعقوب، أصول الکافی
شیخ طوسی در کتاب الغیبة و شیخ صدوق در کتاب کمال الدین و تمام النعمة ـ باب 43
Read more
 #بازنشر! . یوسف همه مردم را جمع کرد و به آنها گفت: « سالها پیش کتابی را برای پوتیفار میخواندم که آینده ...
Media Removed
#بازنشر! . یوسف همه مردم را جمع کرد و به آنها گفت: « سالها پیش کتابی را برای پوتیفار میخواندم که آینده مصر را پیشگویی کرده بود. در آن کتاب‌ نوشته بود : روزی میرسد که ثروتمندان به بند بردگی کشیده میشوند و بردگان بر سرنوشت خود حاکم و آزاد میشوند. و ادامه داد حالا همان زمان رسیده .‌.. من همه شما را ... #بازنشر!
.
یوسف همه مردم را جمع کرد و به آنها گفت:
« سالها پیش کتابی را برای پوتیفار میخواندم که آینده مصر را پیشگویی کرده بود. در آن کتاب‌ نوشته بود :
روزی میرسد که ثروتمندان به بند بردگی کشیده میشوند و بردگان بر سرنوشت خود حاکم و آزاد میشوند.
و ادامه داد
حالا همان زمان رسیده .‌.. من همه شما را آزاد میکنم .. بجز ثروتمندان و سرمایه دارانی که روزگاری از دست رنج مردم برای خود کاخ ساختند و سرمایه اندوختند .. » .
لاوی، برادر یوسف که در گوشه ای ایستاده بود و  سخنان عزیز مصر را میشنید گفت: سخنان عزیز مصر بی شباهت به سخنان انبیا الهی نیست !
و کسی که کنار او ایستاده بود این جواب را داد: او  #ناجیِ مصر است ...
.
.
.
.
.
.
خدایا
ما میدانیم
میرسد زمانی که تمام مردم گوش فرا میدهند به سخنان #عزیز_جهان .. زمانی که وعده آزادی تمام مردم را میدهد .. تمام مظلومان و شیعیان .. روزی که وعده آزادی همه را میدهد #الا ستمگران و ثروتمندانی که خون ریختند و کاخ ساختند .. انسان سوزاندند و پول و شهوت و هوس شخم زدند .. عدالت را لگدمال کردند و بنیان زندگی صدها خانواده را در هم ریختند ..
.
.
.
خدایـا
اگر یوسف‌ نبی الله بود ، مهـدی(عج) خلیفه الله است !
اگر جمال یوسف یک مصر را مبهوت خود کرده بود ، جمال مهـدی(عج) یک جهان را مبهوت خود می‌کند !
و اگر یوسف‌ منجی یک مصر بود ، مهـدی(عج) منجی یک جهان است ...
.
ما مهدی را میخواهیم خدایا...
ما آیینه تجلی‌ جمال تو را گم کردیم...
تا به کی کاسه گدایی دست بگیریم و بچرخیم و بچرخیم بدنبال یافتن یوسف زمانمان ..
.
برادران یوسف میگفتند آنقدر بد شدیم که خدا حتی‌ توفیق توبه هم از ما سلب کرده...
یارب! توفیق‌ توبه را از ما نگیری .. که توبه به درگاه تو تنها راه ما برای دیدن چهره دلربای مهـدی(عج) است ....
.
.
حرف آخر!
[ مردم مصر! ما یوسفی میشناسیم که از یوسف شما هم زیباتر و رئوف تر و دلرباتر است!
فقط صبر کنید که بیاید... یک جهان قرار است انگشت ببُرَد و محو تماشای جمال و عدالت الهی‌اش شود ...]
.
#الهی_العفو .....
#یعقوب‌ترین‌چشم‌جهان‌قسمت‌من‌باد
#چون‌یوسف‌گمگشته‌من‌یوسف‌زهراست ..
#بخوان_دعای_فرج_را_دعا_اثر_دارد
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
.
Read more
مهمترین هدف ما اجرای طرح نهایی دلخواهمان در زمان محدود با هزینه منطقی بود. طرحی که با توجه به علایق ...
Media Removed
مهمترین هدف ما اجرای طرح نهایی دلخواهمان در زمان محدود با هزینه منطقی بود. طرحی که با توجه به علایق و نگاه ما به یک خانه ایرانی برای زندگی امروزی شکل گرفته بود. در طرح نهایی بیشترین تغییرات ساختاری در آشپزخانه (جابجایی کامل مثلث فعالیت آشپزخانه و نتیجتا کلیه تاسیسات الکتریکال و مکانیکال) و سرویس ... مهمترین هدف ما اجرای طرح نهایی دلخواهمان در زمان محدود با هزینه منطقی بود. طرحی که با توجه به علایق و نگاه ما به یک خانه ایرانی برای زندگی امروزی شکل گرفته بود. در طرح نهایی بیشترین تغییرات ساختاری در آشپزخانه (جابجایی کامل مثلث فعالیت آشپزخانه و نتیجتا کلیه تاسیسات الکتریکال و مکانیکال) و سرویس های بهداشتی (تعویض سرویس های ایرانی با فرنگی و سقف های کاذب) اتفاق افتاد. نگاه ما به طراحی داخلی این فضا بر اساس سبک خاصی نبوده، طرح نهایی با توجه به پتانسیل های فضا، نیازمندی ها و علایق خودمان و همینطور نوع نگاه ما به یک خانه ایرانی شکل گرفته است.
عکس از: @amirspix
برای دیدن خانه‌ی یاسمین و مهدی لینک آبی موجود در بیو را لمس کنید تا وارد #وبسایت_چیدانه شوید.
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f48c"></span><span class="emoji emoji1f49e"></span><span class="emoji emoji1f497"></span><span class="emoji emoji1f48c"></span><span class="emoji emoji1f49e"></span><span class="emoji emoji1f497"></span> اللّهــم عجّــل لولیــِّک الفــرج <span class="emoji emoji1f331"></span><span class="emoji emoji1f331"></span><span class="emoji emoji1f331"></span><span class="emoji emoji1f331"></span><span class="emoji emoji1f331"></span><span class="emoji emoji1f331"></span> دو قـدم مانـده به خنـدیدن بـرگ <span class="emoji emoji1f352"></span> یک نفس مانـده ...
Media Removed
اللّهــم عجّــل لولیــِّک الفــرج دو قـدم مانـده به خنـدیدن بـرگ یک نفس مانـده به ذوق گـل سـرخ چشـم در چشـم بهــاری دیگـر تحفـه‌ای یافت نکـردم که کنـم هدیـه‌تان یک سبـد عاطفـه دارم همـه ارزانـی‌تان…. سـلام به همـه عزیـزان سـال 1397 رو به همتـون ... 💌💞💗💌💞💗
اللّهــم عجّــل لولیــِّک الفــرج
🌱🌱🌱🌱🌱🌱
دو قـدم مانـده به خنـدیدن بـرگ
🍒
یک نفس مانـده به ذوق گـل سـرخ
🍇
چشـم در چشـم بهــاری دیگـر
🍉
تحفـه‌ای یافت نکـردم که کنـم هدیـه‌تان
🍏
یک سبـد عاطفـه دارم
🎂
همـه ارزانـی‌تان….
💙💜💗💚💛
سـلام به همـه عزیـزان
سـال 1397 رو به همتـون تبـریک میگـم...
امیـدوارم شـادی و سلامتـی همـراه زندگـی هاتون باشه
💞🌱💞
پیام نوروز این است
دوست داشته باشید و زندگی کنید ، زمان همیشه از آن شما نیست . . .
😉😍😉
از همـه کسایی که تو سـال 96 منـو کنـار خودشون تحمـل کردند ممنونـم
امیدوارم حلالـم کنیـن....
اگـه دلخـوری و ناراحتـی هم ازم داریـن بهـم بگیـد....
🌷🌷🌷
دمتــون گـرم
یاعلــی
#محسن_رسولی_فینی

#عید #نوروز #مبارک #سال_نو #مهربونی #مهدی_یراحی #مرتضی_احمدی #97 #عیدی #گل #حلال #1397 #شادی #love #like #یاعلی
Read more
مهدی احمدپناه در نشست نقد و بررسی «مکان» در شیراز: برای دیدن واکنش مخاطب خیلی هیجان داشتم «ما فیلم ...
Media Removed
مهدی احمدپناه در نشست نقد و بررسی «مکان» در شیراز: برای دیدن واکنش مخاطب خیلی هیجان داشتم «ما فیلم «مکان» را با یک تیم خیلی جوان، بودجه خیلی کم و زمان خیلی محدود ساختیم. اسم فیلم از این ایده می‎آید که مشکلی که ما جوانان، حتی در پایتخت داریم، مکان مناسب برای تفریح سالم جوانان وجود ندارد. اما برای کار ... مهدی احمدپناه در نشست نقد و بررسی «مکان» در شیراز: برای دیدن واکنش مخاطب خیلی هیجان داشتم «ما فیلم «مکان» را با یک تیم خیلی جوان، بودجه خیلی کم و زمان خیلی محدود ساختیم. اسم فیلم از این ایده می‎آید که مشکلی که ما جوانان، حتی در پایتخت داریم، مکان مناسب برای تفریح سالم جوانان وجود ندارد. اما برای کار خلاف گزینه‌های زیادی وجود دارد.»
لینک خبر:
yon.ir/aRA0S

t.me/aecinemachannel
Read more
<span class="emoji emoji1f33a"></span>"دیدن امام زمان در حرم عسکریین علیها‌السلام و مکث در نماز توسّط سیّد بحرالعلوم" <span class="emoji emoji1f538"></span>عالم بزرگوار میرزای ...
Media Removed
"دیدن امام زمان در حرم عسکریین علیها‌السلام و مکث در نماز توسّط سیّد بحرالعلوم" عالم بزرگوار میرزای قمی می گوید: «با جناب علاّمه بحرالعلوم در حرم عسکریین علیهماسلام نماز خواندیم. وقتی قصد کرد که بعد از تشهّد رکعت دوم بلند شود حالتی برای او بوجود آمد که کمی مکث کرد، سپس بلند شد. وقتی نماز تمام ... 🌺"دیدن امام زمان در حرم عسکریین علیها‌السلام و مکث در نماز توسّط سیّد بحرالعلوم" 🔸عالم بزرگوار میرزای قمی می گوید: «با جناب علاّمه بحرالعلوم در حرم عسکریین علیهماسلام نماز خواندیم.
وقتی قصد کرد که بعد از تشهّد رکعت دوم بلند شود حالتی برای او بوجود آمد که کمی مکث کرد، سپس بلند شد.
وقتی نماز تمام شد همه ما تعجّب کردیم و علّت آن مکث را نفهمیدیم و کسی از ما جرأت نمی کرد که سؤال کند.
تا اینکه برگشتیم به منزل و سفره غذا آماده شد.
یکی از سادات که در آن مجلس بود به من اشاره کرد که از آن ایشان در مورد آن مکث سؤال کنم.
من گفتم: «نه! تو از ما نزدیکتری.»
پس علاّمه بحرالعلوم متوجّه من شد و فرمود: «در مورد چه چیزی گفتگو می کنید؟»
در بین همه جرأت من بیشتر از همه بود، بنابراین گفتم: «اینها می خواهند راز آن حالتی که در نماز برای شما بوجود آمده بود را بفهمند.»
سیّد فرمود: «بدرستی که حضرت مهدی علیه السلام برای سلام کردن به پدر بزرگوارش وارد شد، بنابراین این حالت از مشاهده روی نورانی آن حضرت به من دست داد تا اینکه از روضه بیرون رفتند.»
🍂خوشبحال همه آنها که تورا میبینند
🍂ما که محروم شدیم از رخ ماهت چه کنیم؟!
📚:نجم الثاقب 🌺یابن الحسن!

آلوده ام، آلوده را هم راه بايد داد
راهى نشان بر بنده گمراه بايد داد

شرمنده ام، شرمنده را تكريم بايد كرد
تا مى شود شرمنده را درگاه بايد داد

عبد سراپا جرم را از در نمى رانند
آنكه زمين خورده مدد گهگاه بايد داد

درمانده ام، درمانده را هم يار بايد شد
سلطان كه مى داند گدا را جاه بايد داد

آقا بدى هاى خودم را خوب مى دانم
بد را نجات از دشمن بدخواه بايد داد

من يوسف دل را به چاه سينه افكندم
گاهى طنابى در درون چاه بايد داد
Read more
Loading...
Loading...