این شرکت

Loading...


Unique profiles
65
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Iran, Tehran, Iran, Minato-ku, Tokyo, Japan
Average media age
642.6 days
to ratio
11.5
باشگاه نفت تهران و شرکت بهنام پیشرو کیش ادعای گل‌محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران مبنی بر پرداختی ...
Media Removed
باشگاه نفت تهران و شرکت بهنام پیشرو کیش ادعای گل‌محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران مبنی بر پرداختی 120میلیونی شرکت پارس طلاییه به بهنام پیشرو کیش را کاملا کذب دانست به گزارش کانال رسمی باشگاه نفت تهران،باشگاه نفت تهران در پی اظهارات مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران اطلاعیه ای را بدین شرح ... باشگاه نفت تهران و شرکت بهنام پیشرو کیش ادعای گل‌محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران مبنی بر پرداختی 120میلیونی شرکت پارس طلاییه به بهنام پیشرو کیش را کاملا کذب دانست

به گزارش کانال رسمی باشگاه نفت تهران،باشگاه نفت تهران در پی اظهارات مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران اطلاعیه ای را بدین شرح صادر کرد: آقای گل‌محمدی؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام داشته شرکت بهنام پیشرو کیش به تعهدات خود عمل نکرده. اسنادی را منتشر می‌کنیم تا مشخص شود که شرکت بهنام پیشرو کیش به تعهدات خود به زعم اقای گل‌محمدی و بر اساس نامه مکتوب ایشان عمل کرده است. مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران همچنین در مصاحبه‌ای اعلام داشته شرکت بهنام پیشرو کیش در گذشته از شرکت پارس طلاییه به عنوان اسپانسر مبلغ صد و بیست میلیون تومان دریافت کرده است. این ادعا کذب محض است و کاملا غیرواقع.جای بسی تاسف است که مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران بدون آگاهی و برخورداری از مستندات هر اظهارنظر کذب دیگران را باور کرده و آن را رسانه‌ای می‌کند. اگر آقای گل‌محمدی مستندات پرداختی 120میلیونی پارس طلاییه را ارایه نکنند برخلاف میل باطنی ناچاریم از ایشان شکایت کنیم چرا که این ادعا کاملا بی‌پایه و اساس است. آقای گل‌محمدی در دفترشان و در حضور آقایان آل اسحاق و قنبرزاده اعلام داشته و با آقای گلرخسار مدیر شرکت بهنام پیشرو کیش و مالک باشگاه نفت توافق کردند شرکت بهنام پیشرو کیش مشکل مالیاتی را حل کرده، به تیم پرداختی داشته باشند و سپس انتقال رسمی سهام انجام شوند. این تصمیمی بود که مسوولان نفت هم آن را پذیرفتند. سند مکتوب اینکه بهنام پیشرو کیش به تعهدات داده شده در این جلسه پاییند بود و انتقال رسمی سهام بلامانع است نیز با امضای آقای گل‌محمدی وجود دارد. آقای گل‌محمدی خیلی راحت کاری کردند شرکت بهنام پیشرو کیش با پرداخت ده درصدی به بازیکنان و ارایه چک ده میلیارد و هفتصد میلیون تومانی به اداره دارایی متحمل هزینه‌های جدید شوند و حالا نه تنها به پشتوانه نامه فاقد وجاهت قانونی از وزارت نفت (اگر نامه ارایه شده از وزارت نفت به ایشان مورد تایید قنبرزاده و عماد حسینی صاحبان امضای رسمی واگذاری نفت نباشد) برای شرکت پارس طلاییه پروانه فعالیت صادر می‌کنند بلکه به نوعی تبدیل به سخنگوی شرکت پارس طلاییه شده و به کذب و غلط مدعی پرداختی صد و بیست میلیونی این شرکت به بهنام پیشرو کیش می شوند. این رفتار متفاوت جای سوال دارد.
ادامه در کامنت اول
Read more
Loading...
. پیش فروش سیتروئن C3 از جانب پرشین پارس تخلف قانونی است؟ . شرکت پرشین پارس، امروز آگهی های فروش سیتروئن C3 را در سایت های خرید و فروش خودرو منتشر کرده و این در حالی است که سایپا سیروئن به صراحت عدم صلح حواله های C3 را اعلام کرده است. صبح امروز راس ساعت ۱۱ پیش فروش سیتروئن C3 از جانب سایپا سیتروئن آغاز ... .
پیش فروش سیتروئن C3 از جانب پرشین پارس تخلف قانونی است؟ .
شرکت پرشین پارس، امروز آگهی های فروش سیتروئن C3 را در سایت های خرید و فروش خودرو منتشر کرده و این در حالی است که سایپا سیروئن به صراحت عدم صلح حواله های C3 را اعلام کرده است.

صبح امروز راس ساعت ۱۱ پیش فروش سیتروئن C3 از جانب سایپا سیتروئن آغاز شد و با هر مشکل و خللی، مشتریان حاضر بر روی سایت رسمی شرکت توانستند، پیش خرید خود را انجام دهند. شنیده ها حاکی از آن است که بیش از ۴۰ هزار درخواست ورود به بخش خرید C3 در سایت رسمی سایپا سیتروئن ثبت شده و بدیهی است که با ظرفیت فروش تنها دو هزار دستگاه در مرحله اول، عمده متقاضیان سیتروئن C3 نتوانسته اند تا این خودرو جدید را خریداری کنند و از این رو دلخوری هایی در فضای مجازی منتشر شده است.
اما در شرایطی که شرکت سایپا سیتروئن به صورت رسمی عدم امکان صلح حواله های C3 را اعلام کرده است و با این کار سعی در جلوگیری از دلال بازی ها گرفته است، شرکت پرشین پارس به صورت رسمی در فضای مجازی آگهی فروش حواله های C3 را منتشر کرده است. با پیگیری های انجام شده، مشخص شد که سایپا و سایپا سیتروئن هیچ گونه سبد خریدی را به نمایندگان خود ارائه نداده اند و جالب است بدانید که کارشناسان فروش پرشین پارس، مدعی هستند که این شرکت از سبد فروش خود اقدام به پیش فروش C3 کرده است.
در حال حاضر اگر به آگهی های فروش سیتروئن C3 در فضای مجازی و سایت های خرید و فروش مراجعه کنید، متوجه می شوید که عمده آگهی ها مربوط به شرکت پرشین پارس است. در این میان تعداد انگشت شماری از افرادی که C3 را در سایت سایپا سیتروئن موفق به خرید شده اند، آگهی هایی با قیمت ۷۴ تا ۹۲ میلیون تومان را برای پیش پرداخت ۶۰ میلیون تومان منتشر کرده اند و بدیهی است که طبق قوانین اعلام شده برای فروش C3، امکان خرید و فروش این حواله ها وجود ندارد.
اما سوال اینجاست؛ در حالی که سایپا و سایپا سیتروئن هیچ سبد فروشی را به نمایندگان خود ارائه نداده اند، چه طور شرکت پرشین پارس اقدام به پیش فروش سیتروئن C3 کرده است؟
برای مطالعه متن کامل خبر و فایل صوتی به سایت اسب بار مراجعه کنید.
.
#اسب_بخار #گروه_مستند_اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار #ماشین #سایپا_سیتروئن #سیتروئن #سیتروئن_c3 #پرشین_پارس
#asbebokhar #citroen #citröen_c3 #saipa_citroën #persian_pars .
asbe-bokhar.com
______________

عکس و مطالب بیشتر رو در کانال تلگرام ببینید
لینک کانال در بیوگرافی پیج
Read more
. . <span class="emoji emoji25aa"></span>️واکنش کارخانه «ایران‌خودرو» در تبریز به شایعه احتکار خودروها در پارکینگ . <span class="emoji emoji25ab"></span>️در پی انتشار ...
Media Removed
. . ️واکنش کارخانه «ایران‌خودرو» در تبریز به شایعه احتکار خودروها در پارکینگ . ️در پی انتشار مطالبی با عنوان احتکار خودرو در کارخانه ایران خودرو تبریز، مدیرعامل این شرکت گفت: دلیل ماندگاری تعدادی از خودروهای تولیدی در پارکینگ این شرکت، کسری برخی قطعات است که به محض تامین قطعه، خودروها ... .
.
▪️واکنش کارخانه «ایران‌خودرو» در تبریز به شایعه احتکار خودروها در پارکینگ
.
▫️در پی انتشار مطالبی با عنوان احتکار خودرو در کارخانه ایران خودرو تبریز، مدیرعامل این شرکت گفت: دلیل ماندگاری تعدادی از خودروهای تولیدی در پارکینگ این شرکت، کسری برخی قطعات است که به محض تامین قطعه، خودروها تحویل مشتریان می شود. 😟
.
▫️وی ضمن ابراز تاسف از اظهارات شتاب‌زده و غیرکارشناسی گفت: این‌گونه اظهارنظرهای غیر کارشناسی فقط باعث التهاب بیشتر بازار خودرو خواهد شد. باید توجه داشت که قبلا موجودی پارکینگ شرکت ایران خودرو تبریز به سازمان تعزیرات حکومتی اعلام شده بود. 🤨
.
.
.
.
.
.
.
.
✅ مشاهده اخبار کامل تر در «کانال تلگرام تقدم»
.
‏@Taghadom
.
Read more
با اعلام وزیر دارایی فرانسه، دولت ایالات‌متحده آمریکا با درخواست این کشور مبنی بر معافیت شرکت‌های ...
Media Removed
با اعلام وزیر دارایی فرانسه، دولت ایالات‌متحده آمریکا با درخواست این کشور مبنی بر معافیت شرکت‌های فرانسوی از تحریم‌ها برای ادامه فعالیت در ایران، مخالفت کرده است. با این حساب، عملاً ادامه حضور خودروسازان فرانسوی در ایران به‌خصوص پژو سیتروئن، منتفی است و آن‌ها تا کمتر از یک ماه دیگر از خودروسازی ... با اعلام وزیر دارایی فرانسه، دولت ایالات‌متحده آمریکا با درخواست این کشور مبنی بر معافیت شرکت‌های فرانسوی از تحریم‌ها برای ادامه فعالیت در ایران، مخالفت کرده است. با این حساب، عملاً ادامه حضور خودروسازان فرانسوی در ایران به‌خصوص پژو سیتروئن، منتفی است و آن‌ها تا کمتر از یک ماه دیگر از خودروسازی کشور خواهند رفت.
به گزارش پدال و به نقل از دنیای اقتصاد، آن‌طور که برونو له مایر، وزیر دارایی فرانسه به روزنامه فیگارو گفته، آمریکا درخواست فرانسه برای معافیت شرکت‌های این کشور از تحریم‌ها علیه ایران را رد کرده است. به گفته وی، فرانسه اخیراً پاسخ منفی استیو منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا را درباره معافیت شرکت‌های فرانسوی از تحریم‌ها علیه ایران، دریافت کرده است.
کمتر از دو ماه پیش بود که با اعلام دونالد ترامپ ریاست‌جمهوری آمریکا، این کشور از برجام خارج شد تا به تبع آن، تحریم‌های مرتبط با صنعت خودرو، از نیمه مردادماه امسال بازگردند. به فاصله کوتاهی از این ماجرا، پژو سیتروئن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که تحت تأثیر خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم‌ها، ایران را ترک خواهد کرد. هرچند در ادامه، رنو دیگر خودروساز فرانسوی اعلام کرد در ایران می‌ماند، بااین‌حال خبر از کاهش سطح فعالیت خود (در ایران) داد.
در این شرایط، فرانسوی‌ها امیدوار بودند درخواست آن‌ها برای معافیت از تحریم‌های آمریکا، موردقبول واقع شده و بنابراین بتوانند به فعالیت خود در ایران ادامه دهند؛ بااین‌حال طبق گفته وزیر دارایی فرانسه، دولت ترامپ با این درخواست مخالفت کرده است.
ازآنجاکه هزینه‌های مادی و معنوی ماندن در ایران برای شرکت‌های خارجی (به دلیل بازگشت تحریم‌ها و سختگیری آمریکایی‌ها) بسیار بالا است، به نظر می‌رسد خودروسازان فرانسوی به‌ویژه پژو سیتروئن تا ۱۶ مرداد (آخرین مهلت در نظر گرفته شده برای خروج شرکت‌ها از ایران)، با خودروسازی ایران وداع خواهند کرد.
از آن‌سو رنو نیز حتی اگر طبق وعده‌ای که داده، در ایران بماند، قطعاً نمی‌تواند روندی عادی را در تأمین قطعات و تولید و نقل‌و‌انتقال پول داشته باشد و بنابراین ضمن به محاق رفتن قرارداد جدید این شرکت با ایدرو (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران)، در تولید محصولات فعلی (خانواده تندر 90 و ساندرو) نیز با مشکلات و موانع بزرگی روبه‌رو خواهد شد.
#khodrobank
@khodrobank
Read more
شرکت آلمانی پرچم تمام کشورهای حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ را روی بطری های مشروبات الکلی هک کرده است فدراسیون ...
Media Removed
شرکت آلمانی پرچم تمام کشورهای حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ را روی بطری های مشروبات الکلی هک کرده است فدراسیون فوتبال ایران علیه این شرکت قرار است شکایت کند. ️منبع خبر: به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، شرکت «آیش‌باوم» آلمان در اقدامی غیرورزشی و غیر اخلاقی بدون هیچ اجازه ای پرچم تمام کشورهای ... شرکت آلمانی پرچم تمام کشورهای حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ را روی بطری های مشروبات الکلی هک کرده است

فدراسیون فوتبال ایران علیه این شرکت قرار است شکایت کند.👇
⭕️منبع خبر: به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، شرکت «آیش‌باوم» آلمان در اقدامی غیرورزشی و غیر اخلاقی بدون هیچ اجازه ای پرچم تمام کشورهای حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ویژه کشورهای اسلامی را روی بطری های مشروبات الکلی هک کرد که این اقدام غیر اخلاقی شرکت آلمانی واکنش فدراسیون فوتبال کشورمان را درپی داشت.
فدراسیون ایران این اقدام شرکت آلمانی را محکوم کرد و تاکید داشته که این حرکت شرکت آلمانی غیر اخلاقی است همچنین پرچم جمهوری اسلامی ایران منقش به اسم (الله) است و این اقدام آنها نوعی اهانت به مقدسات اسلام است و به همین دلیل فدراسیون فوتبال ایران علیه این شرکت شکایت می کند.
Read more
@tech_developer دوباره شایعه شد: آیفون ۷ با ظرفیت پایه ۳۲ گیگ ______________________________________ تقریبا ...
Media Removed
@tech_developer دوباره شایعه شد: آیفون ۷ با ظرفیت پایه ۳۲ گیگ ______________________________________ تقریبا یک هفته به شروع کنفرانس ۷ام سپتامبرشرکت اپل باقی مانده، جایی که این شرکت قرار است از آیفون‌های جدیدش رونمایی کند. شایعات زیادی تا به‌حال درباره‌ی آیفون شنیده شده است. اما همه ... @tech_developer
دوباره شایعه شد: آیفون ۷ با ظرفیت پایه ۳۲ گیگ
______________________________________

تقریبا یک هفته به شروع کنفرانس ۷ام سپتامبرشرکت اپل باقی مانده، جایی که این شرکت قرار است از آیفون‌های جدیدش رونمایی کند. شایعات زیادی تا به‌حال درباره‌ی آیفون شنیده شده است. اما همه بر این باور هستند که شرکت اپل سرانجام قرار است قید مدل ۱۶ گیگی را بزند ومدل ۳۲ گیگی را به عنوان مدل پایه معرفی کند. آخرین خبری که به بیرون درز کرده این امیدواری را تصریح می‌کند که ارزان‌ترین آیفون ۷ از ظرفیت داخلی ۳۲ گیگی برخوردار خواهد بود.
این عکس برچسبی را نشان می‌دهد که ادعا شده متعلق به نمونه اولیه یک آیفون ۷ مرجوع شده در شرکت Foxconn است و این موضوع را خاطرنشان می‌کند که این گوشی دارای ظرفیت داخلی ۳۲ گیگا بایتی‌ است. این نمونه اولیه به عنوان “۳۰۰۰ از ۱۹۰۲” با تاریخ مرجوعی ۲۹ آگوست شناخته می‌شود.
@tech_developer
همین موضوع که شرکت اپل در ابتدا سه مدل را تست کرده است به این شایعه دامن زد که ممکن است همراه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، آیفون ۷ پرو نیز معرفی شود اما الان مشخص است که مدل پرو امسال نمی‌آید.
واضح است که شرکت اپل قرار نیست تغییراتی را که طرفدارانش این همه مدت منتظرش بوده‌اند اعمال کند. البته ۷ سپتامبر زمانی که آیفون ۷ به طور رسمی معرفی می‌شود از این موضوع اطمینان حاصل خواهیم کرد.
منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم🌹🌹
#tech_devloper #tablet #mobile #pc #ipad #iphone #ipod #laptop #Mac #windows #
#با_ما_به_روز_باشيد
#موبايل #تبلت #كامپيوتر #لپتاپ #آيپد #آيفون #تكنولوژي #
راستي كانال هم ساختيم اونجا بهتر ميتونيد مطالب ما رو دنبال كنيد، لينك تو بيو هستش، بيايد مطمئنم پيشمون نميشيد خوش اومديد به كانال خودتون🌺
Read more
Loading...
. امتیاز آخر بودن پشت سر گذاشتن رقبا با فاصله ی زیاد،به احتمال زیاد، کسب و کار شما را انحصاری خواهد ...
Media Removed
. امتیاز آخر بودن پشت سر گذاشتن رقبا با فاصله ی زیاد،به احتمال زیاد، کسب و کار شما را انحصاری خواهد کرد.اما زمانی یک کسب و کار انحصاری، به یک کسب و کار برجسته و ممتاز تبدیل می شود، که بتواند با گذشت زمان دوام بیاورد و منسجم تر شود . ارزش یک شرکت بزرگ، با توان تولید گردش نقدینگی آن شرکت،در آینده، تعریف ... .

امتیاز آخر بودن
پشت سر گذاشتن رقبا با فاصله ی زیاد،به احتمال زیاد، کسب و کار شما را انحصاری خواهد کرد.اما زمانی یک کسب و کار انحصاری، به یک کسب و کار برجسته و ممتاز تبدیل می شود، که بتواند با گذشت زمان دوام بیاورد و منسجم تر شود .
ارزش یک شرکت بزرگ، با توان تولید گردش نقدینگی آن شرکت،در آینده، تعریف می شود. به بیان ساده تر، ارزش امروز یک کسب و کار، حاصل جمع تمام سودی است که این کسب و کار در آینده به دست خواهد آورد .
اغلب شرکت های فناوری، در سال های نخستین حیات شان ضرر می کنند: تولید کالای ارزشمند زمان می برد و این بر درآمد تاثیر می گذارد. یک شرکت فناوری، دست کم ده تا پانزده سال زمان نیاز دارد تا به ارزش پایدار برسد .
شرکت لینکداین از نمونه شرکت هایی است که ارزش امروز خود را در آینده بدست می آورد و در اوایل سال 2014 ارزش این شرکت در بازار بورس نزدیک به 25 میلیارد دلار محاسبه شده بود .
اگر تمرکز شما بر رشد کوتاه مدت باشد ، آنگاه از کنار مهم ترین سوالی که باید از خودتان بپرسید، بی توجه عبور خواهید کرد: آیا این کسب و کار، ده سال بعد هم وجود خواهد داشت؟ اعداد و ارقام به تنهایی نمی توانند پاسخ این پرسش را بدهند، به جای آن، شما باید منتقد ویژگی های کسب و کار خود باشید و لحظه ای از این کار غافل نشوید .
[zero to one : Peter Thiel -حسین راسی ]
@touchiapp | touchiapp.com
Read more
🔆 #نرم_افزار_حسابداری #بیمه #کاوش چطور می تواند به من #کمک کند؟🤔 <span class="emoji emoji2b07"></span>️ kvf.ir/KBimeh <span class="emoji emoji1f534"></span> چطور با محیط ...
Media Removed
🔆 #نرم_افزار_حسابداری #بیمه #کاوش چطور می تواند به من #کمک کند؟🤔 ️ kvf.ir/KBimeh چطور با محیط و امکانات نرم افزار آشنا شوم؟ . 1. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کاوش، وارد صفحه نرم افزار حسابداری بیمه کاوش شده و امکانات نرم افزار را مطالعه نمایید. . 2. برای دیدن محیط نرم افزار می توانید ... 🔆 #نرم_افزار_حسابداری #بیمه #کاوش چطور می تواند به من #کمک کند؟🤔
⬇️ kvf.ir/KBimeh
🔴 چطور با محیط و امکانات نرم افزار آشنا شوم؟
.
✅ 1. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کاوش، وارد صفحه نرم افزار حسابداری بیمه کاوش شده و امکانات نرم افزار را مطالعه نمایید.
.
2. برای دیدن محیط نرم افزار می توانید گزینه دموی رایگان را انتخاب و مشخصات لازم را ثبت کنید.
.
🔴 چگونه می توانم به شرکت کاوش و نرم افزار حسابداری بیمه کاوش اعتماد کنم؟
.
✅ 1. شرکت کاوش دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره بوده که می توانید در وب سایت کاوش مشاهده کنید.
.
2. شرکت کاوش با بیش از 15 سال تجربه کاری و به صورت تخصصی در زمینه نرم افزار حسابداری بیمه خوشبختانه توانسته رضایت اشخاص و شرکتهای مختلفی در سطح کشور و برخی کشورهای همسایه را جلب نماید که می توانید این اعلام رضایت ها را به صورت کتبی و رسمی در وب سایت این شرکت مشاهده نمایید. .
🔴 چگونه نرم افزار را سفارش دهم؟
.
✅ 1. پس از مشاهده امکانات نرم افزار نسخه مورد نظر خود را با توجه به پکیج های موجود در سایت انتخاب و جهت سفارش می توانید از طریق سایت، خرید اینترنتی را انجام داده و یا با واحد فروش شرکت کاوش تماس حاصل فرمایید. .
2. پکیج کامل نرم افزار(شامل DVD، قفل سخت افزاری، دفترچه راهنمای نصب، شرایط پشتیبانی، کاتالوگ و...) پس از خرید به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می گردد.
.
🔴 چطور می توانم با نرم افزار بدون مشکل کار کنم؟
.
✅ شما یکسال پشتیبانی رایگان از زمان خرید نرم افزار دارید و در هر زمان که به مشکل بخورید و یا نیاز به آموزش داشته باشید، کارشناسان و پشتیبانان ما در خدمت شما هستند و مشکلات شما را مرتفع خواهند کرد. (نرم افزار دارای راهنمای کامل به صورت گام به گام نیز می باشد.)
.
⬇️ kvf.ir/KBimeh
📞05138409780
📱09379599963
🔍 @kavoshfarda
.
#حسابداری #شخص_ثالث #مالیات
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f389"></span>تا 40 درصد #تخفیف نرم افزار حسابداری بیمه #کاوش<span class="emoji emoji1f609"></span> یک #فرصت بی‌نظیر برای یک خرید #هیجان‌انگیز به ...
Media Removed
تا 40 درصد #تخفیف نرم افزار حسابداری بیمه #کاوش یک #فرصت بی‌نظیر برای یک خرید #هیجان‌انگیز به مدت #محدود مشاهده آخرین #جزئیات در کاوش🏻 ️ kvf.ir/KBimeh چطور با محیط و امکانات نرم افزار آشنا شوم؟ . 1. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کاوش، وارد صفحه نرم افزار حسابداری بیمه کاوش ... 🎉تا 40 درصد #تخفیف نرم افزار حسابداری بیمه #کاوش😉
یک #فرصت بی‌نظیر برای یک خرید #هیجان‌انگیز
به مدت #محدود📆
مشاهده آخرین #جزئیات در کاوش👇🏻
⬇️ kvf.ir/KBimeh
🔴 چطور با محیط و امکانات نرم افزار آشنا شوم؟
.
✅ 1. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کاوش، وارد صفحه نرم افزار حسابداری بیمه کاوش شده و امکانات نرم افزار را مطالعه نمایید.
.
2. برای دیدن محیط نرم افزار می توانید گزینه دموی رایگان را انتخاب و مشخصات لازم را ثبت کنید.
.
🔴 چگونه می توانم به شرکت کاوش و نرم افزار حسابداری بیمه کاوش اعتماد کنم؟
.
✅ 1. شرکت کاوش دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره بوده که می توانید در وب سایت کاوش مشاهده کنید.
.
2. شرکت کاوش با بیش از 15 سال تجربه کاری و به صورت تخصصی در زمینه نرم افزار حسابداری بیمه خوشبختانه توانسته رضایت اشخاص و شرکتهای مختلفی در سطح کشور و برخی کشورهای همسایه را جلب نماید که می توانید این اعلام رضایت ها را به صورت کتبی و رسمی در وب سایت این شرکت مشاهده نمایید. .
🔴 چگونه نرم افزار را سفارش دهم؟
.
✅ 1. پس از مشاهده امکانات نرم افزار نسخه مورد نظر خود را با توجه به پکیج های موجود در سایت انتخاب و جهت سفارش می توانید از طریق سایت، خرید اینترنتی را انجام داده و یا با واحد فروش شرکت کاوش تماس حاصل فرمایید. .
2. پکیج کامل نرم افزار(شامل DVD، قفل سخت افزاری، دفترچه راهنمای نصب، شرایط پشتیبانی، کاتالوگ و...) پس از خرید به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می گردد.
.
🔴 چطور می توانم با نرم افزار بدون مشکل کار کنم؟
.
✅ شما یکسال پشتیبانی رایگان از زمان خرید نرم افزار دارید و در هر زمان که به مشکل بخورید و یا نیاز به آموزش داشته باشید، کارشناسان و پشتیبانان ما در خدمت شما هستند و مشکلات شما را مرتفع خواهند کرد. (نرم افزار دارای راهنمای کامل به صورت گام به گام نیز می باشد.)
.
⬇️ kvf.ir/KBimeh
📞05138409780
📱09379599963
🔍 @kavoshfarda
.
#بیمه #حسابداری #شخص_ثالث #نرم_افزار_حسابداری #مالی
Read more
از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح جورجیو آرمانی که در سال 1934 در پیاچنزای ایتالیا متولد شده، یکی از معروف‌ترین و با نفوذترین طراحان لباس است. او پس از تحصیلات مختصر پزشکی در دانشگاه میلان و فعالیت‌هایی که در زمینه عكاسی داشت، برحسب اتفاق وارد صنعت مد شد. او پس از دوران سربازی، حرفه خود را با یک میز آرایشی ... ✨از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح✨
جورجیو آرمانی که در سال 1934 در پیاچنزای ایتالیا متولد شده، یکی از معروف‌ترین و با نفوذترین طراحان لباس است. او پس از تحصیلات مختصر پزشکی در دانشگاه میلان و فعالیت‌هایی که در زمینه عكاسی داشت، برحسب اتفاق وارد صنعت مد شد.

او پس از دوران سربازی، حرفه خود را با یک میز آرایشی ویترینی دریک فروشگاه بزرگ در میلان با نام لاریناسنت آغاز کرد. او بعدا بیان کرد که سبک کلاسیک خود را در طول این دوره و به دنبال سفرهای مکرر به بریتانیا رشد و توسعه داده است.
زمانی که او در فروشگاه لاریناسنت مشغول به کار بود، دائما برای کسب اعتبار در بازار و دیدن مغازه‌ها و یاد گرفتن از آنها به لندن سفر می‌کرد. جورجیو در یکی از این سفرها تعدادی ژاکت کشباف پشمی‌زرد رنگ در یک بوتیک کوچک دید و آنها را به فروشگاه خودش آورد. این ژاکت‌های پشمی‌زرد مورد استفاده دوک ویندسور بود و برای مردم متوسط مورد استفاده قرار نمی‌گرفت.

جورج آرمانی در سال 1974 اولین لباس مردانه خود را معرفی کرد و اولین مجموعه لباس زنانه او یک سال بعد ارائه شد. بعد از گذشت
۱۰ سال از همکاری او با چروتی و ارائه طرح‌های مختلف برای این کمپانی، آرمانی به فکر افتاد که لباس‌هایی تحت نام خودش ارائه دهد و در سال ۱۹۷۵ این ایده را عملی نمود و بدین شکل پایه‌های شرکت آرمانی بنا نهاده شد. جورجیو آرمانی و سرجیو گالئوتی این شرکت را با سرمایه ده هزار دلار در سال ۱۹۷۵ در شهر میلان بنیان گذاشتند.

جورجیو آرمانی در سال 1979 شروع به تولید برای بازارهای آمریکا كرد. این شرکت در اوایل دهه 1980 توافقات مهمی ‌با شرکت اورآل برای تولید عطر انجام داد و خطوط جدید دیگری هم به شرکت اضافه کرد. در سال 1981 اولین سری فروشگاه‌های شعبه‌های پخش و فروش ارزان‌تر خود، شلوارهای جین آرمانی و بازار بزرگ آرمانی را افتتاح کرد.
اگرچه لباس‌های این شركت همواره از نظر طراحی مورد توجه بود، اما به عنوان یك طراح موفق‌ بر این باور بود كه لباس‌ها باید به گونه‌ای طراحی شود كه برای پوشیدن مناسب و راحت باشند و تنها جنبه تزئینی و نمایشی نداشته باشند. یكی از مهم‌ترین ویژگی‌های تولید آرمانی استفاده از رنگ‌های سرد در طراحی این لباس‌ها بود. لذا بسیاری بر این باورند كه جورجیو آرمانی نقش بسیار مهمی‌در جاودانه ساختن رنگ خاكستری در دنیای مد لباس داشته است و افرادی كه تولیدات آرمانی را انتخاب می‌كنند بر این باورند كه این لباس‌ها تنها به گروه یا طبقه خاصی تعلق ندارند و همه افراد در هر سن، گروه یا موقعیت اجتماعی حتما می‌توانند لباس مناسبی برای خود پیدا كنند.
@giorgioarmani
Read more
. . مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: واردات قهوه‌ساز توسط شرکت ماموت ...
Media Removed
. . مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: واردات قهوه‌ساز توسط شرکت ماموت خودرو مربوط به لوازم جانبی فولکس واگن و برای برندسازی و تبلیغات بوده است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در پی درج اخباری در برخی رسانه‌ها مبنی بر واردات قهوه‌ساز توسط یک شرکت خودروساز، امیرحسین ... .
.
مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: واردات قهوه‌ساز توسط شرکت ماموت خودرو مربوط به لوازم جانبی فولکس واگن و برای برندسازی و تبلیغات بوده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در پی درج اخباری در برخی رسانه‌ها مبنی بر واردات قهوه‌ساز توسط یک شرکت خودروساز، امیرحسین قناتی مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت گفت: واردات ۳۱ قلم قهوه‌ساز (چای ساز) به مبلغ کل ۳ هزار و ۱۶۴ یورو توسط این شرکت واردکننده خودرو، مربوط به لوازم جانبی فولکس واگن بوده و این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی برای برندسازی و تبلیغات از جانب شرکت فولکس واگن، ملزم به عرضه این نوع اقلام همچون کف‌پوش لاستیکی، آویز لباس، نگهدارنده دوچرخه و غیره در عاملیت خود در کنار خودرو به مشتریان است.

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که روش تأمین ارز این اقلام برای این شرکت در زمان پرداخت تعهد (۲۸ خردادماه امسال) تنها از طریق بانک مرکزی (سایت نیما) امکان‌پذیر بوده و هرگونه روش پرداخت ارزی دیگری امکان‌پذیر نبوده و قاچاق محسوب می‌شد، این شرکت برای تبعیت از قانون و روال جاری و رسمی کشور، اقدام به پرداخت ارز مذکور کرده است.

عکس تزئینی‌ست.

#قهوه_نگار
Read more
پس از معرفی و عرضه آیفون ایکس توسط اپل در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر، بسیاری از تولید کنندگان تلفن‌های ...
Media Removed
پس از معرفی و عرضه آیفون ایکس توسط اپل در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر، بسیاری از تولید کنندگان تلفن‌های هوشمند اندرویدی، اقدام به تقلید از طراحی این تلفن هوشمند کردند. . به جرئت می‌توان گفت که تمامی پرچم‌داران اندرویدی که در اوایل سال 2018 معرفی شدند، با تقلید از خصوصیات طراحی آیفون ایکس نظیر ... پس از معرفی و عرضه آیفون ایکس توسط اپل در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر، بسیاری از تولید کنندگان تلفن‌های هوشمند اندرویدی، اقدام به تقلید از طراحی این تلفن هوشمند کردند.
.
به جرئت می‌توان گفت که تمامی پرچم‌داران اندرویدی که در اوایل سال 2018 معرفی شدند، با تقلید از خصوصیات طراحی آیفون ایکس نظیر نمایشگر بدون حاشیه و فرورفتگی بالای آن تولید شدند. از دیدگاه بسیاری از تحلیل گران همین مسئله به عنوان عامل اصلی کاهش میزان فروش تلفن‌های هوشمند در سال 2018 شناخته شده است.
.
از طرف دیگر، شرکت ال جی نیز به تازگی از پرچم‌دار خود با عنوان LG G7 رونمایی کرده است و همان‌طور که انتظار می‌رفت این تلفن هوشمند با طراحی بدون حاشیه و فرورفتگی بالای نمایشگر شبیه به طراحی آیفون ایکس تولید شده است. در این میان، مدیران این شرکت در جریان معرفی این محصول ادعایی خاص را مطرح کرده‌اند.
.
Hwang Jeong-hwan، مدیر عامل اجرایی ال جی در جریان معرفی G7 اعلام کرده که شرکت ال جی پیش از عرضه آیفون ایکس توسط اپل، به دنبال ایجاد فرورفتگی در بخش بالایی نمایشگر تلفن‌های هوشمند بوده است. البته جالب اینجا است که مدیر عامل شرکت ال جی به این مسئله که کدام شرکت برای اولین بار توانسته این طراحی را اجرایی کند، اشاره‌ای نکرده است.
.
با این وجود باید به یاد داشت که شرکت اپل بارها اعلام کرده فرورفتگی بالای نمایشگر آیفون ایکس که با عنوان Notch نیز شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین عیب‌های طراحی این تلفن هوشمند است که فعلاً راه حل قابل اطمینانی برای از بین بردن آن وجود ندارد. اپل همچنین اعلام کرده که آیفون‌های آینده را به گونه‌ای خواهد ساخت که فرورفتگی بالای نمایشگر آن‌ها فضای کمتری را اشغال کند.
.
تولید کنندگان تلفن‌های هوشمند همواره سعی دارند تا با ارائه طراحی بدون حاشیه، علاوه بر افزایش سایز نمایشگر، از بزرگ‌تر شدن ابعاد دستگاه جلوگیری کنند.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphonex #ios #facetime #iphonex
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور #ایفون_ایکس
Read more
Loading...
. برگزاری آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای کارکنان ستادی و عملیاتی قشم ایر آزمون تعیین سطح زبان ...
Media Removed
. برگزاری آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای کارکنان ستادی و عملیاتی قشم ایر آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی بر اساس استانداردهای آزمون TOEFL و آزمونTOLIMO برای تمامی کارکنان ستادی و عملیاتی شرکت هواپیمایی قشم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی این شرکت مرحله اول آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی در ... .
برگزاری آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای کارکنان ستادی و عملیاتی قشم ایر
آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی بر اساس استانداردهای آزمون TOEFL و آزمونTOLIMO برای تمامی کارکنان ستادی و عملیاتی شرکت هواپیمایی قشم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی این شرکت مرحله اول آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی در روزهای 19 و 24 تیرماه با حضور 114 شرکت کننده برگزار گردید، این آزمون طی 90 دقیقه با تعداد 60 سوال چهار گزینه ای و شنیداری انجام پذیرفت.
محمد علی مشکوری نجفی، مدیر مرکز آموزش و بهسازی منابع انسانی این شرکت گفت: هدف از برگزاری این آزمون، بر اساس رهنمود های مدیرعامل محترم شرکت هواپیمایی قشم، سنجش سطح زبان انگلیسی عمومی کارکنان شرکت و در نتیجه ارتقای سطح دانش و توانمندی کارکنان می باشد که قطعا به عملکرد بهتر یک شرکت هواپیمایی منجر خواهد شد.
وی افزود: متعاقباً از شرکت کنندگان در آزمون کتبی که نمره مورد نظر را کسب کرده اند، جهت انجام مصاحبه و تعیین سطح نهایی دعوت به عمل خواهد آمد.
مشکوری در ارتباط با برگزاری آزمون تعیین سطح اظهار داشت: پس از مشخص شدن نتایج آزمون، برای تمامی کارمندانی که نمره مورد نیاز از لحاظ سطح دانش زبان انگلیسی به عنوان کارمند در شرکت هواپیمایی را کسب نکرده باشند، به تشخیص مدیرعامل محترم شرکت هواپیمایی قشم دوره آموزشی زبان انگلیسی با تدریس اساتید معتبر برگزار خواهد شد.
Read more
. . دادگاهی در کالیفرنیا می‌گوید قهوه سرطان‌زا است! پس از یک دعوای حقوقی طولانی دادگاهی در کالیفرنیا ...
Media Removed
. . دادگاهی در کالیفرنیا می‌گوید قهوه سرطان‌زا است! پس از یک دعوای حقوقی طولانی دادگاهی در کالیفرنیا حکمی صادر کرده که بر اساس آن تولید‌کنندگان و عرضه‌کنندگان قهوه در این ایالات باید روی محصولات‌شان برچسبی بزنند که قهوه را سرطان‌زا معرفی می‌کند. حکم دادگاه نتیجه‌ی یک دعوای حقوقی هفت ... .
.

دادگاهی در کالیفرنیا می‌گوید قهوه سرطان‌زا است!

پس از یک دعوای حقوقی طولانی دادگاهی در کالیفرنیا حکمی صادر کرده که بر اساس آن تولید‌کنندگان و عرضه‌کنندگان قهوه در این ایالات باید روی محصولات‌شان برچسبی بزنند که قهوه را سرطان‌زا معرفی می‌کند.

حکم دادگاه نتیجه‌ی یک دعوای حقوقی هفت ساله میان یک سازمان عام‌المنفعه به نام انجمن آموزش و پژوهش در مورد مواد سمی (Council for Education and Research on Toxics) و شرکت‌های تولید و عرضه‌ی قهوه مانند استارباکس است. این حکم می‌تواند شرکت‌های تولیدی قهوه را ملزم کند که روی محصولات‌شان برچسبی درج کنند که به مصرف‌کننده اخطار می‌دهد قهوه می‌تواند سرطان‌زا باشد.
این سازمان استارباکس و بسیاری تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان قهوه را متهم کرده که برخلاف الزامات قانونی در مورد مواد موجود در قهوه، به مصرف‌کنندگان محصولات‌شان اخطارهای لازم را نمی‌دهند. به گفته‌ی این سازمان قهوه دارای ماده‌ای به نام اکریلاماید (acrylamide) است که موقع برشته‌کاری در قهوه تولید می‌شود. دانشمندان بر این باورند که اکریلاماید سرطان‌زا است.
در نظام بهداشت و درمان ایالت کالیفرنیا لیستی از مواد سرطان‌زا وجود دارد و اکریلاماید از سال ۱۹۹۰ در این لیست بوده. بنا بر قوانین ایالتی مصوب ۱۹۸۶ تولیدکنندگان و فروشندگان باید به مصرف‌کنندگان در مورد وجود این مواد در محصولات‌شان اخطار بدهند.
قاضی الیها برل در حکم خود نوشته شرکت‌های متهم‌شده در این پرونده نتوانستند ثابت کنند اکریلاماید تولید‌شده به هنگام برشته‌کاری قهوه بی‌خطر است. افزون بر این شرکت‌های متهم نتوانستند ثابت کنند قهوه برای سلامتی مفید است.
در حال حاضر شرکت‌های بزرگ در حال بررسی راه‌های مقابله با این حکم هستند. اتحادیه ملی قهوه‌ آمریکا (National Coffee Association) پس از صدور این حکم در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد: «زدن چنین برچسبی روی قهوه گمراه‌کننده خواهد بود. راهنمای تغذیه‌ی دولت آمریکا قهوه را به‌عنوان گزینه‌ای برای سبک زندگی سالم معرفی کرده. سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده قهوه سرطان‌زا نیست. افزون بر این‌ها پژوهش‌های بسیاری نشان داده‌اند که قهوه چه مزایایی برای سلامتی دارد.» #قهوه_نگار #قهوه #سرطان

ادامه ماجرا را امروز در آيکافی بخوانید.
لینک در استوری
Read more
. . جاب، هولدینگ بزرگ لوکزامبورگی که طی سال‌های اخیر در حال گسترش امپراطوری خود در صنعت قهوه بوده، ...
Media Removed
. . جاب، هولدینگ بزرگ لوکزامبورگی که طی سال‌های اخیر در حال گسترش امپراطوری خود در صنعت قهوه بوده، اعلام کرده قصد خرید شرکت ایلی را دارد. او اما در این مسیر یک رقیب جدی را پیش روی خود می‌بیند: نستله. به گزارش اسپراژ، جاب، این غول عظیم سرمایه‌گذاری که تاکنون شرکت‌های بزرگ قهوه چون پیتز کافی، استامپ‌تاون، ... .
.
جاب، هولدینگ بزرگ لوکزامبورگی که طی سال‌های اخیر در حال گسترش امپراطوری خود در صنعت قهوه بوده، اعلام کرده قصد خرید شرکت ایلی را دارد. او اما در این مسیر یک رقیب جدی را پیش روی خود می‌بیند: نستله.

به گزارش اسپراژ، جاب، این غول عظیم سرمایه‌گذاری که تاکنون شرکت‌های بزرگ قهوه چون پیتز کافی، استامپ‌تاون، اینتلیجنتسیا، کاریبو، کیوریگ و پریت ا منجر را خریداری کرده، حالا نیم‌نگاهی انداخته به ایلی شرکت مستقل قهوه ایتالیایی.

این در حالی‌ست که این کمپانی ۸۵ ساله‌، پیشنهادهایی از خریدار قدرتمند دیگری مانند نستله را نیز پیش روی خود می‌بیند. به گزارش بلومبرگ، شرکت سوئیسی نستله که برندهایی چون نسکافه و نسپرسو را در اختیار دارد، چندی پیش موفق شد بلوباتل را خریداری کند. نستله همچنین حق بازاریابی محصولات استارباکس را به مبلغ ۷/۲ میلیارد دلار خریداری کرده است.

آندره ایلی رئیس ایلی گفته «ما با این شرکت‌ها توافق‌هایی در زمینه‌ی تغییرات آب و هوایی و استانداردسازی صنعت قهوه داریم، اما هرگونه فرضیه مبنی بر توافق نهایی میان شرکت‌ها صحت ندارد.» البته فعلا. باید دید شرکت مستقل ایلی که با گذشت چهار نسل همچنان با افتخار به‌صورت مستقل و خانوادگی اداره می‌شده، تا کجا می‌تواند در برابر این پیشنهادهای وسوسه‌انگیز مقاومت کند. ایلی در سال ۱۹۳۳ توسط فرانچسکو ایلی تاسیس شد و امروز نوادگان او اداره‌ی شرکت را برعهده دارند. ایلی یکی از آخرین شرکت‌های مستقل برشته‌کاری قهوه در بازار جهانی به‌حساب می‌آید.

امروز در آیکافی بخوانید.
لینک در استوری
#قهوه_نگار
Read more
Loading...
. از چهل شرکتی که وزیر ارتباطات اسامی شون رو اعلام کرد که برای واردات گوشی های تلفن همراه؛ ارز دولتی ...
Media Removed
. از چهل شرکتی که وزیر ارتباطات اسامی شون رو اعلام کرد که برای واردات گوشی های تلفن همراه؛ ارز دولتی گرفتن؛ دو شرکت اول #یک_سوم مجموع این رقم رو گرفتن؛ جالبه بدونید هر دو شرکت هم مال یه نفره !!! . پنج شرکت اول اون لیست هم نیمی از مجموع ارز اختصاص یافته رو گرفتن ( یعنی پنج شرکت نصفی و ۳۵ شرکت دیگه هم نصفی ... .
از چهل شرکتی که وزیر ارتباطات اسامی شون رو اعلام کرد که برای واردات گوشی های تلفن همراه؛ ارز دولتی گرفتن؛ دو شرکت اول #یک_سوم مجموع این رقم رو گرفتن؛ جالبه بدونید هر دو شرکت هم مال یه نفره !!! .

پنج شرکت اول اون لیست هم نیمی از مجموع ارز اختصاص یافته رو گرفتن ( یعنی پنج شرکت نصفی و ۳۵ شرکت دیگه هم نصفی دیگه رو ) !! .

۲۲۰ میلیون یورو ارز دولتی برای واردات موبایل اختصاص پیدا کرده؛ وزارت ارتباطات میگه ۷۵ میلیون یورو پرداخت شده؛ بانک مرکزی می گه ۱۲۳ میلیون یورو ! ( بیابید پرتقال فروش رو ) !! .

۶۰۰ هزار دستگاه موبایل رو این شرکت ها با ارز دولتی وارد کشور کردن که فقط نصفیشون به بازار اومده و ۳۰۰ هزارتای دیگه اش نیست !!! ( بخونید احتکار شده تا گرون تر بفروشن ) . .

تا اینجای ماجرا رو این آقا امشب توی #تلوزیون گفت؛ ( البته تو پرانتزی هاش رو من گفتم ☺) ، ایشون آقای رمضانعلی سبحانی فر نماینده مجلس هستن؛ که رییس یه کارگروهه مرتبط با این مسائله که خیلی عنوانش طولانیه . .

مدیر کل #تعزیرات_حکومتی استان تهران هم اون طرف ایشون نشسته بود و می گفت : یه شرکت ۱۳ هزار موبایل وارد کرده و هر کدوم رو ۴۰۰ هزار تومن گرون تر فروخته و ۵ میلیارد گرون فروشی کرده . .

پی نوشت : اینا رو گفتم که بازم بگم : #بیابید_پرتقال_فروش_را .

به نظرم پرتقال فروش همون #فروشنده_رانت می تونه باشه و دم و دستگاه مرتبط با اونها .

خلاصه سفره ای پهنه؛ تعدادی دور هم می خورن و خوشن و به ریش #ملت می خندن؛ چیزی شبیه همون #دورهمی .
.

تکمیلی : آقایون محترم ؛ بالا غیرتا وضعیت این شرکت ها و شرکت های مشابه رو زودِزود مشخص و اعلام کنید؛ تا ملت بفهمند دقیقا لااقل تو این یه فقره کی به کیه و چی به چیه ؛ ممنونیم و پیشاپیش دمتون گرم .

#موبایل #واردات #تلفن_همراه
#بازار_تهران #مطالبه_گری
#احتکار #وزیر_ارتباطات
Read more
. سونی گوشی اکسپریا XA3 را در نمایشگاه CES معرفی خواهد کرد این روزها برند‌های معتبر تولید کننده‌ی ...
Media Removed
. سونی گوشی اکسپریا XA3 را در نمایشگاه CES معرفی خواهد کرد این روزها برند‌های معتبر تولید کننده‌ی موبایل سعی می‌کنند نمایشگاه CES را نادیده بگیرند و تمامی محصولاتشان را دو ماه بعد در کنگره جهانی موبایل معرفی کنند. با این وجود سونی همیشه سعی می‌کند روند متفاوتی پیش گیرد و تا به حال برخی موبایل‌هایش ... .
سونی گوشی اکسپریا XA3 را در نمایشگاه CES معرفی خواهد کرد

این روزها برند‌های معتبر تولید کننده‌ی موبایل سعی می‌کنند نمایشگاه CES را نادیده بگیرند و تمامی محصولاتشان را دو ماه بعد در کنگره جهانی موبایل معرفی کنند. با این وجود سونی همیشه سعی می‌کند روند متفاوتی پیش گیرد و تا به حال برخی موبایل‌هایش را در نمایش CES رسماً معرفی کرده است.

اکنون این برند ژاپنی اعلام کرده که در ۱۷ دی ماه، کنفرانس خبری بزرگی برگزار خواهد کرد تا آخرین دستاورد تکنولوژی خود را معرفی نماید. البته این کمپانی هنوز جزئیات زیادی از برنامه‌‌ تولید تلفن هوشمند منتشر نکرده اما شایع شده که روی توسعه موبایل‌های 5G تمرکز خواهد کرد.

به هر حال این شرکت ژاپنی قصد دارد تا میانه‌های سال ۲۰۲۰ میلادی، کسب و کار موبایل خود را دوباره احیا کند. به همین دلیل فعلاً مشخص شده که دوستداران قدیمی‌ این برند می‌توانند در نمایشگاه CES شاهد معرفی میان رده‌ها و گوشی های اقتصادی سونی باشند.

مهر ماه امسال شایعات زیادی مبنی بر تولید یک سری گوشی با نام‌های اکسپریا XA3 ، اکسپریا XA3 اولترا و اکسپریا L3 منتشر شد اما پس از آن هیچ خبری به گوش نرسید.

در آن زمان مشخص شده بود که هر کدام از این گوشی ها قرار است محدوده‌ی قیمتی متفاوتی با یکدیگر داشته باشند تا گزینه‌های مناسبی برای راحتی همه خریداران فراهم آید.

با این وجود تمامی آنها به صفحه نمایش‌هایی با نسبت تصویر 18:9 و دوربین اصلی دوگانه مجهز خواهند شد و از ترکیب آلومینیوم و شیشه در بدنه‌ آنها استفاده شده است. برخی کارشناسان مدعی شده‌اند که این گوشی‌ها ضمن پشتیبانی از شبکه‌های ارتباطی 4G و LTE، به صورت پیش فرض از سیستم عامل اندروید ۹ پای نیز بهره خواهند برد و قرار است اوایل اسفند ماه عرضه شوند.

از برنامه های آینده سونی می‌توان به معرفی اکسپریا XZ4 و اکسپریا XZ4 کامپکت اشاره نمود که قرار است طی کنگره جهانی موبایل در اسفند ماه رسماً معرفی شوند.
به نقل از: digiato.com
PuyA
.
#sony #xperia #xperiaxa3
Read more
پارت جدید محصولات بزودی وارد بازار می شود خوشبختانه پارت اول محصولات تسلا با استقبال خوبی از طرف ...
Media Removed
پارت جدید محصولات بزودی وارد بازار می شود خوشبختانه پارت اول محصولات تسلا با استقبال خوبی از طرف مصرف کننده روبرو شد و درحال حاضر اکثر محصولات این شرکت در بازار تمام شده است . بزودی پارت جدید محصولات تسلا با لیبل وزارت بهداشت وارد بازار خواهد شد . تمام تلاش شرکت افق ورزش و سلامت برا این است که پارت ... پارت جدید محصولات بزودی وارد بازار می شود
خوشبختانه پارت اول محصولات تسلا با استقبال خوبی از طرف مصرف کننده روبرو شد و درحال حاضر اکثر محصولات این شرکت در بازار تمام شده است . بزودی پارت جدید محصولات تسلا با لیبل وزارت بهداشت وارد بازار خواهد شد . تمام تلاش شرکت افق ورزش و سلامت برا این است که پارت جدید با کمترین افزایش قیمت به دست مصرف کننده برسد ولی اوضاع بازار ارز و سیاست های جدید وزارت بهداشت مبنی بر تعلق نگرفتن ارز دولتی به مکمل های غذایی دست ما را در این مورد بسته و مجبور به افزایش قیمت ها هستیم .محصولات پارت جدید شامل اقلام زیر است :
مولتی ویتامین پک
آ ال آ (یک آنتی اکسیدان قوی )
زد ام ای (افزایش دهنده تستسترون )
دپسترول ایکس (پروهورمون شرکت تسلا )
رپیدزد ( چربی سوز حرفه ای )
ای ای کی جی ( آرژنین خالص )
اسپارک ( پمپ پودری و کپسولی )
کراتین ( 300 گرمی )
گلوتامین (300 و 500 گرمی )
آمینو بیف مایع
بی سی ای ای پودری آمینو پیور 6300 ( آمینو جویدنی طعم دار )
مس سوپر شارژر ( 2270 و 4540 گرمی )
ایزو زیرو 100 ( پروتئین وی ایزوله خالص )
وی شارژر 100 ( پروتئین وی شارژ شده با آرژنین )
شرکت افق ورزش و سلامت نماینده رسمی محصولات تسلا در ایران است
@ofoghvarzesh
Read more
Loading...
مزدا ۱۲۱مدل ۱۹۸۹یا فورد فستیوا چگونه برای ما ایرانی ها پراید شد ؟!در خصوص تاریخچه خودرو پراید باید ...
Media Removed
مزدا ۱۲۱مدل ۱۹۸۹یا فورد فستیوا چگونه برای ما ایرانی ها پراید شد ؟!در خصوص تاریخچه خودرو پراید باید گفت که این خودرو ابتدا در شرکت مزدا ژاپن با سفارش فورد، شرکت مادر، طراحی شد. نسل اول این خودرو که در سال‌های ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۳ تولید و خدر ژاپن با نام مزدا ۱۲۱ و در آمریکای شمالی توسط شرکت فورد با نام فورد فستیوا ... مزدا ۱۲۱مدل ۱۹۸۹یا فورد فستیوا چگونه برای ما ایرانی ها پراید شد ؟!در خصوص تاریخچه خودرو پراید باید گفت که این خودرو ابتدا در شرکت مزدا ژاپن با سفارش فورد، شرکت مادر، طراحی شد. نسل اول این خودرو که در سال‌های ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۳ تولید و خدر ژاپن با نام مزدا ۱۲۱ و در آمریکای شمالی توسط شرکت فورد با نام فورد فستیوا فروش رفت.

جالب است بدانید که سفارش‌دهند و سازنده این خودرو شرکت آمریکایی فورد بود که اکنون همگی ساخته‌های این شرکت را جزو باکیفیت‌ترین خودروهای دنیا می‌دانند. نکته دیگری که دانستن آن خالی از لطف نیست این است که خودرو پراید که فورد آنرا فستیوا نامیده بود در ابتدا در ناو و ناوچه‌های نظامی آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.

بنابراین آمریکایی‌ها نیاز داشتند که در ناوهای پهناور خود وسیله‌ای نقلیه داشته باشند که هم سبک باشد و هم سوخت اندکی استفاده کند. همچنین این خودرو باید توانایی سرعت‌گیری سریع را می‌داشت. البته نه سرعتی که نتوان دیگر آنرا کنترل کرد! برای همین خودرویی ساخته شد که در ابتدا فستیوا و بعد پراید نام گرفت.

گفتنی‌است که فورد فستیوا در ابتدا به صورت هاچ‌بک طراحی شده و پس از چندی که از روی ناوهای جنگی به خیابان‌های شهری منتقل شد برای آن صندوقی طراحی کردند و فورد فستیوا تبدیل به خودرویی شهری شد.

نکته قابل توجه در خصوص خودرو فورد فستیوا و یا پراید در آمریکا هم، همانند ایران خودروی قشر کم‌درآمد بود اما کیفیتی داشت که متقاضیانش را در آن سال‌ها و در ان کشور راضی نگه داشت.

مزدا ۱۲۱ مدل ۱۹۸۹

این مدل همچنین با نام کیا پراید از ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۰ در شرکت کیا موتورز کره جنوبی تولید شد و در سال ۲۰۰۱ خط تولید آن به سایپا فروخته شد که شرکت سایپا نیز در سال ۱۳۷۲ با ایجاد زنجیره‌ای از قطعه سازان فنی در گروه سایپا و با حمایت از قطعه سازان بخش خصوصی سعی در ساخت داخل نمودن خودروی پراید نمود و آنرا با نام‌های نسیم (پراید هاچ بک)، صبا (پراید سدان) و سایپا ۱۳۲ و سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۱۱ و سایپا ۱۴۱ و وانت پراید در ایران عرضه کرد.

بنابراین پراید ماشینی بود که اگر چه با رویکردی تازه از خودرویی متفاوت در میان ایرانی ها مورد استقبال قرار گرفت اما کیفیت پایین و یا بهتر بگوییم مقاومت ناچیز آن در قبال تصادفات و آمار بالای مرگ و میر توسط این ارابه مرگ تا به امروز به جایی رسیده است که علاوه بر انتقاد شدید برخی از کارشناسان و دست اندرکاران حوزه استاندارد در خصوص تولید این خودرو به لحاظ عدم مقاومتش در قبال رخدادهای جاده ای، بلکه صدای مراجع تقلید را نیز در خصوص آمار مرگ #mortezar7
Read more
. سونی به صورت رسمی از اولین تلویزیون 8K خود رونمایی کرد کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه CES ...
Media Removed
. سونی به صورت رسمی از اولین تلویزیون 8K خود رونمایی کرد کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه CES 2019 دقایقی قبل به پایان رسید که شاید مهمترین دستاورد سونی از آن، رونمایی از دو سری جدید از تلویزیون ها بود. سونی در نمایشگاه CES 2019 به صورت رسمی، اولین تلویزیون خود با رزولوشن 8K را معرفی کرد. امروز ... .
سونی به صورت رسمی از اولین تلویزیون 8K خود رونمایی کرد

کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه CES 2019 دقایقی قبل به پایان رسید که شاید مهمترین دستاورد سونی از آن، رونمایی از دو سری جدید از تلویزیون ها بود. سونی در نمایشگاه CES 2019 به صورت رسمی، اولین تلویزیون خود با رزولوشن 8K را معرفی کرد.

امروز سونی از دو سری جدید از تلویزیون های خود رونمایی کرد که مدل Z9G با رزولوشن 8K به عنوان بزرگترین تلویزیون سونی تا امروز خواهد بود. این تلویزیون از نوع LCD است که در دو اندازه 85 اینچی و 98 اینچی به بازار عرضه خواهد شد. در کنار این تلویزیون، مدل A9G نیز امروز معرفی شد که این مدل مجهز به پنل OLED و دارای رزولوشن 4K است که در سه اندازه 55 اینچی، 65 اینچی و 77 اینچی به دست مشتریان خواهد رسید.

در هر دو تلویزیون از پردازنده اختصاصی X1 Ultimate استفاده شده است. سونی در مورد X1 Ultimate میگوید: این پردازنده دارای یک الگوریتم منحصر به فرد برای کیفیت 8K است که می تواند به صورت هوشمندانه هر یک از اجزای موجود در تصویر را شناسایی و تجزیه و تحلیل کند تا یک تصویر واقعی که هدف اصلی سازندگان است را به نمایش بگذارد. تلویزیون غول پیکر Z9G اولین تلویزیون 8K سونی است که این شرکت آخرین تکنولوژی های خود را برای بهره بردن از 33 میلیون پیکسل در آن به کار برده است.

از جمله فناوری های اختصاصی که سونی در تلویزیون 8K خود به کار برده، Backlight Master Drive است. این تکنولوژی سبب میشود تا کنتراست تصاویر به طرز فوق العاده ای افزایش پیدا کند. سونی همچنین ادعا دارد که در این تلویزیون، با یک الگوریتم اختصاصی، محتواهای 4K ارتقای کیفیت پیدا کرده و به 8K نزدیک خواهند شد.

از آنجایی که این تلویزیون از پنل OLED بهره نمیبرد، نمیتوانیم انتظار فناوری ایجاد صوت از درون صفحه نمایش را داشته باشیم. به همین سبب سونی از چهار بلندگو در این تلویزیون استفاده کرده که دو بلندگو در بالا و دو بلندگو در پایین قرار دارد که برای تولیدی صدایی مشابه با تکنولوژی Acoustic Surface Audio در تلویزیون های OLED سونی کالیبره شدند.

هر دوی این تلویزیون ها همچنان از سیستم عامل اندروید TV برخوردار خواهند بود. البته سونی مشکل کندی تلویزیون های قدیمی را با استفاده از اندروید OREO در تلویزیون های Z9G و A9G حل کرده است.
به نقل از: xpeeian.ir
PuyA

#sony #sonytv #8k #ces2019
Read more
شرکت کیمیا مکمل مفختر است در دومین اعزام امسال خود یک تیم منسجم را راهی رقابتهای مسترالمپیای اماتوری ...
Media Removed
شرکت کیمیا مکمل مفختر است در دومین اعزام امسال خود یک تیم منسجم را راهی رقابتهای مسترالمپیای اماتوری هندوستان نماید این مسابقات در تاریخ بیستم مهرماه در شهر بمبئی برگزار خواهد شد و در مجموع نه کارت حرفه ای به بدنسازان بخش اقایان تعلق خواهد گرفت این شرکت در نظر دارد تا علاوه بر اعزام تیم ورزشی تحت ... شرکت کیمیا مکمل مفختر است در دومین اعزام امسال خود یک تیم منسجم را راهی رقابتهای مسترالمپیای اماتوری هندوستان نماید
این مسابقات در تاریخ بیستم مهرماه در شهر بمبئی برگزار خواهد شد و در مجموع نه کارت حرفه ای به بدنسازان بخش اقایان تعلق خواهد گرفت
این شرکت در نظر دارد تا علاوه بر اعزام تیم ورزشی تحت پوشش خویش ، در یک تعداد محدود پذیرایی دیگر بدنسازان ایرانی باشد که قصد دارند در این مسابقات شرکت کنند
لازم به ذکر است تمام هزینه ها بر اساس اعلام خطوط هواپیمایی و اعلام هتل برگزاری مسابقات می باشد تا این اعزام بدون دریافت هزینه اضافی و با کمترین مبلغ ممکن صورت گیرد
در این اعزام امور اخذ ویزا ،پرواز ، هتل، اعزام مربی ، سرپرست ، مترجم ،عکاس و لیدر و انجام امور ترانسفر و هماهنگی ثبت نام و امور اجرایی با هماهنگی کیمیا مکمل انجام می شود
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید

40220721
09375921195
Read more
اندیشه کیروش:الگویی مناسب برای روبرویی باتحریم ها سیدرحمت الله موسوی فر دانشجوی دکتری جغرافیای ...
Media Removed
اندیشه کیروش:الگویی مناسب برای روبرویی باتحریم ها سیدرحمت الله موسوی فر دانشجوی دکتری جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران انتشارتحليل ديگران بمنزله تاييد محتوانميباشد • اگر اندیشه و رفتار #کیروش بصورت علمی بررسی گردد، میتوان از این اندیشه و رفتار الگویی مناسب جهت روبروشدن باتحریم ها استنباط ... اندیشه کیروش:الگویی مناسب برای روبرویی باتحریم ها
سیدرحمت الله موسوی فر
دانشجوی دکتری جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران
انتشارتحليل ديگران بمنزله تاييد محتوانميباشد

اگر اندیشه و رفتار #کیروش بصورت علمی بررسی گردد، میتوان از این اندیشه و رفتار الگویی مناسب جهت روبروشدن باتحریم ها استنباط کرد.در این مدت فوتبال #ایران همانند سایر بخشها تحت شدیدترین تحریم ها قرارگرفت.کمتر تیمی حاضربه برگزاری مسابقه با ایران گردید درحالیکه سایر تیم ها در #جام_جهانی به برگزاری ده ها دیدار اقدام نمودند. #نایک در بیانه ای اعلام كرد بازیکنان ایرانی حق استفاده از کفش های تولیدی این شرکت راندارند و یک #جنگ روانی علیه تیم ایران ایجادنمود.اما سوال اینست که چرا تیم ایران در جام جهانی باوجود همه این مشکلات توانست دورنمایی امیدوارکننده ازخود به نمایش بگذارد:
١_ کیروش تیم خودرا محدود به یک اندیشه ننمود بلکه از ظرفیت های ایرانیان درتمام نقاط جهان استفاده نمود كه گامی موثر در این راستا میباشد.
٢_ دوری از تفکر لویی جرگه بازی و تفکر غیرعلمی و سنتی: نمایندگان #مجلس به صدور بیانیه درمورد پذیرش برخی از بازیکنان پرداختند نمایندگانی که اکثرا تخصصی درمورد #فوتبال ندارند.علاوه بر نمایندگان نیز برخی از گروه ها و افراد به اظهار نظر پرداختند اما کیروش به عنوان یک کارشناس و رهبر خبره که به اندیشه خود باورداشت به نظرات آنها توجهی ننمود.
٣_ انسجام داخلی و نظم و انضباط کاری:یکی از مقوله های که توانسته برتیم ایران تاثیر مثبتی داشته باشد نظم تیمی و درون تیمی میباشد.بیشک ما ایرانیان باید #تحریم و شرایط تحریم رابپذیریم و در این راستا به یک نظم درونی و تیمی برسیم.باید بتوانیم به یک نظر برسیم و با اجماع داخلی کارها را پیش ببریم.اگر نتوانیم به یک نظم تیمی برسیم درست همان کاری را انجام خواهیم دادکه بازیکنان فوتبال مراکش انجام دادند.گل به خودی پدیده ايست که نه فقط درفوتبال بلکه درتمام عرصه های #سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی وجود دارد.اگر بخشی از یک موجودیت حالت واگرا به خود بگیرد بیشک لایه های واگرا همان کار بازیکن مراکش را انجام خواهندداد. یعنی علاوه بر اینکه به تیم خدمتی انجام نمیدهند بلکه تمام زحمات مجموعه رابه هدر خواهندداد.
بیشک الگوی کیروش میتواند الگویی مناسب جهت رویارویی باتحریم ها باشدکه استنباط چارچوب های این الگو و تسری آن به سایر بخشها میتواند ایرانیان را به پیروزی و عبور از این گردنه سخت امیدوار نماید.به قول کیروش تحریم کنندگان همیشه نمیتوانند موفق باشند و به اهداف خود برسند.
#انديشكده_سياسي
👇👇👇
Read more
 #خبرلند . سهام شرکت اپل به تازگی از مرز یک تریلیون دلار گذشته است و این کمپانی در حقیقت اولین شرکت ...
Media Removed
#خبرلند . سهام شرکت اپل به تازگی از مرز یک تریلیون دلار گذشته است و این کمپانی در حقیقت اولین شرکت آمریکایی به حساب میاید که به این ارزش رسیده است. . بر همین اساس، می‌توان مطمئن بود که ارزش سهام شرکت اپل بیشترین میزان را در میان شرکت‌های فعال در حوزه تولید محصولات الکترونیکی و کامپیوتری دارد. ... #خبرلند
.
سهام شرکت اپل به تازگی از مرز یک تریلیون دلار گذشته است و این کمپانی در حقیقت اولین شرکت آمریکایی به حساب میاید که به این ارزش رسیده است.
.
بر همین اساس، می‌توان مطمئن بود که ارزش سهام شرکت اپل بیشترین میزان را در میان شرکت‌های فعال در حوزه تولید محصولات الکترونیکی و کامپیوتری دارد. در این میان نیویورک تایمز لیستی از شرکت‌هایی که سهام کمتری نسبت به اپل دارند را منتشر کرده است.
.
در لیست یاد شده، تعدادی از شرکت‌هایی که در مرز یک تریلیون دلاری شدن هستند و امکان تبدیل شدن به دومین شرکت تریلیون دلاری آمریکا را دارند، منتشر شده است. در این لیست نام شرکت‌هایی نظیر نتفلیکس و آمازون به چشم می‌خورد که در آینده نزدیک تبدیل یک شرکت‌های یک تریلیون دلاری خواهند شد.
.
شرکت‌هایی نظیر رالف لورن با ارزش 10.5 میلیارد دلار و هارلی دیویدسون با ارزش 7.1 میلیارد دلار و شرکت Macy's با ارزش 11.6 میلیارد دلار مجموعاً به مقدار سه در صد از سهام شرکت اپل را در اختیار دارند. به طور کل، با بررسی 111 کمپانی عضو اس اند پی 500 می‌توان متوجه شد که سهام شرکت اپل از مجموع سهامی تمامی این کمپانی‌ها بیشتر است و در حقیقت این شرکت موترین شرکت در میان کمپانی‌های پردرآمد آمریکا به حساب میاید.
.

______________________________
اپل لند Apple Lnd | مرجع تخصصی اپل
.
سایت رسمی مجموعه : http://appleland.ir
.
شماره های تماس مجموعه :
‎📞021 66 75 73 75 (ده خط)
📞021 66 34 74 44 - 6
______________________________

#apple #appleland #tecnology #timcook #stevejobs #اپللند #اپل #تکنولوژی #تیم_کوک #استیوجابز #آیفون
Read more
<span class="emoji emoji1f539"></span> حذف اپ‌های ایرانی از اپ‌استور در دوم شهریور ۱۳۹۶، شرکت #اپل به دلیل قانون تحریم‌های آمریکا شروع ...
Media Removed
حذف اپ‌های ایرانی از اپ‌استور در دوم شهریور ۱۳۹۶، شرکت #اپل به دلیل قانون تحریم‌های آمریکا شروع به حذف اپ‌های ایرانی از اپ‌استور کرد. فروشگاه آنلاین و معروفِ دیجی‌کالا و اپلیکیشن اسنپ و هم‌چنین اپلیکیشن سفارش غذای آنلاینِ دلیون همراه با تعداد بیشتری از اپ‌های ایرانی‌ از جمله برنامه‌های ... 🔹 حذف اپ‌های ایرانی از اپ‌استور
در دوم شهریور ۱۳۹۶، شرکت #اپل به دلیل قانون تحریم‌های آمریکا شروع به حذف اپ‌های ایرانی از اپ‌استور کرد. فروشگاه آنلاین و معروفِ دیجی‌کالا و اپلیکیشن اسنپ و هم‌چنین اپلیکیشن سفارش غذای آنلاینِ دلیون همراه با تعداد بیشتری از اپ‌های ایرانی‌ از جمله برنامه‌های حذف شده توسط اپل هستند. این اقدام اپل پس از آن صورت می‌گیرد که این شرکت تعداد زیادی از وی‌پی‌ان‌ها را به درخواست دولت چین از اپ‌استور این کشور حذف کرد. ما این اقدامات را با توجه به حمایت تاریخی اپل از آزادی و حریم خصوصی در اینترنت با ارزش‌های ثابت شده‌ی اپل غیر هماهنگ می‌دانیم. آنطور که از گزارش‌ها برمی‌آید، گوگل هم از اپل در حذف اپ‌های ایرانی پیروی و جمعه‌ی گذشته اپ‌های اسنپ و تپ‌سی را از گوگل‌پلی استور حذف کرده است.

ما باور داریم که حذف این برنامه‌ها غلط  و پیروی بیش از حد از قوانین تحریم است. این اقدام تنها کاربران و توسعه دهندگان ایرانی که استارت‌آپ‌های داخلی را به راه انداخته‌اند، هدف قرار می‌دهد و منجر به تبعیضی غیرمنصفانه علیه مردم ایران خواهد شد.

ایرانیان مدت‌هاست از سانسور در داخل رنج می‌برند. چنین اقداماتی از سوی شرکت‌های فناوری جهانی صرفا باعث انزوای بیشتر آنها می‌شود. در حالی که تحریم‌های علیه ایران بیشتر معامله‌های بین ایالات متحده و ایران را ممنوع کرده است،‌ استثناهایی برای وسایل و خدمات ارتباطی شخصی وجود دارد که به ایرانیان امکان خرید نرم‌افزار، اپلیکیشن‌های موبایل، سخت‌افزار تلفن همراه، کامپیوتر شخصی و سایر خدمات را می‌دهد. همان گونه قبلا نوشته‌ایم،‌ محدودیت‌هایی که از تحریم‌ها فراتر می‌روند، توجیه منطقی ندارند. اپل و گوگل تنها شرکت‌هایی نیستند که غیرمنصفانه دسترسی ایرانیان به خدمات خود را محدود کرده‌اند. بنابر گزارش‌ها می‌توان به شرکت‌های بزرگی چون ادوبی(Adobe)، دراپ‌باکس (Dropbox)، پی‌پل (PayPal)،‌ اندروید دولوپر (Android Developer) و بسیاری دیگر اشاره کرد که چنین اقداماتی را پیش گرفته‌اند.

اقدام از طرف شما: این نامه به اپل برای درخواستِ توقف حذف اپ‌های ایرانی از اپ‌استور را امضا کنید. این نامه توسط گروهی ناشناس از ایرانیان که با هشتگ #StopRemovingIranianApps در توییتر هم‌صدا شده‌اند نوشته شده است و بیش از ۱۶ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند. اصل۱۹ پشتیبانی خود را از این نامه اعلام می‌کند اما درمیان کسانی نیست که آن را آغاز کرده‌اند.

لینک نامه👇

https://www.change.org/p/tim-cook-stopremovingiranianapps-from-the-appstore
Read more
 #شما؛ گران شدن بلیت هواپیما در ایران چه مشکلاتی برای شما ایجاد کرده است؟ طی روزهای اخیر در پی حذف ...
Media Removed
#شما؛ گران شدن بلیت هواپیما در ایران چه مشکلاتی برای شما ایجاد کرده است؟ طی روزهای اخیر در پی حذف ارز دولتی با نرخ ۴۲۰۰ تومان برای شرکت‌های هواپیمایی، قیمت بلیط پروازهای خارجی در ایران دو تا سه برابر افزایش یافته که این مشکلات بسیاری را برای مسافران ایجاد کرده است. اگر طی روزهای اخیر تجربه تهیه ... #شما؛
گران شدن بلیت هواپیما در ایران چه مشکلاتی برای شما ایجاد کرده است؟
طی روزهای اخیر در پی حذف ارز دولتی با نرخ ۴۲۰۰ تومان برای شرکت‌های هواپیمایی، قیمت بلیط پروازهای خارجی در ایران دو تا سه برابر افزایش یافته که این مشکلات بسیاری را برای مسافران ایجاد کرده است.
اگر طی روزهای اخیر تجربه تهیه بلیت هواپیما برای پروازهای خارجی را داشته اید، از مشکلات تهیه بلیت و تاثیر آن بر قصدتان برای سفر بگویید.
پس از اعلام سیاست‌های ارزی جدید دولت ایران برای کنترل نرخ ارز در این کشور، شرکت‌های هواپیمایی که تا پیش از این برای پرداخت حدود ۶۰ درصد از هزینه‌هایشان از ارزهای خارجی استفاده می‌کردند، حالا باید از دلار حدود ۹ هزار تومان برای پوشش مخارج خود استفاده کنند.
در عین حال این شرکت‌ها اعلام کرده‌اند که این تغییرات به افزایش ۲۰ تا ۴۰ درصدی قیمت بلیط پروازهای داخلی منجر شده که با این حال همچنان موجب ضرر مالی این شرکت هاست. شاید به همین دلیل باشد که بعضی از مسئولان دولتی در ایران از احتمال تعطیلی برخی از شرکت های هواپیمایی سخن گفته اند.
به نظر شما دولت برای کمک به شرکت‌های هواپیمایی و تسهیل سفر برای شهروندان ایرانی باید چه کند؟
آیا در شرایط فعلی اقتصاد ایران، سفرهای هوایی به خصوص به مقصدهای خارجی همچنان برای شما و خانواده‌تان از اولویت برخوردار است؟
در صورتی که گرانی بلیط هواپیما بر قصد شما برای سفر تاثیر گذاشته، از تاثیر حذف سفر بر روحیه و کیفیت زندگی خود بگویید.

Photo by Getty Images
راههای تماس:
تلگرام و توییتر: [email protected]
ایمیل: [email protected]
تلفن‌: ۰۰۷۷ ۷۶۵ ۲۰۷ ۰۰۴۴
Read more
<span class="emoji emoji1f4a1"></span> طرح راه اندازی سیستم های آبیاری هوشمند خورشیدی <span class="emoji emoji1f4af"></span> کانال ایطرح @Etarh اگر در اراضی کشاورزی از سیستم‌های ...
Media Removed
طرح راه اندازی سیستم های آبیاری هوشمند خورشیدی کانال ایطرح @Etarh اگر در اراضی کشاورزی از سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی استفاده شود، علاوه بر تأثیر 40درصدی در جلوگیری از هدررفت آب می‌تواند به کاهش مصرف برق هم کمک شایانی کند. در این سیستم برق مورد نیاز سیستم‌های کنترل و حسگرها از طریق پنل‌های ... 💡 طرح راه اندازی سیستم های آبیاری هوشمند خورشیدی
💯 کانال ایطرح @Etarh
اگر در اراضی کشاورزی از سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی استفاده شود، علاوه بر تأثیر 40درصدی در جلوگیری از هدررفت آب می‌تواند به کاهش مصرف برق هم کمک شایانی کند. در این سیستم برق مورد نیاز سیستم‌های کنترل و حسگرها از طریق پنل‌های خورشیدی تأمین می‌شود.
قاعدتا با توجه به کمبود شدید منابع آب، سرمایه‌گذاری در سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی دارای توجیه اقتصادی بالایی است، اما به دلیل مشکلات موجود، حدود پنج تولیدکننده واقعی در این زمینه فعال هستند و در مجموع سرمایه حدود 500 میلیون تومانی را به این کار اختصاص داده‌اند.
اما اگر یک سرمایه‌گذار در مجموع سرمایه ثابت و در گردش 100 میلیون تومانی را به این کار اختصاص دهد، زمان بازگشت سرمایه وی حدود 1.5 تا 2 سال خواهد بود. در این گزارش در گفت‌وگو با رحیم کمالی، کارشناس صنایع خورشیدی به چند و چون بازار سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی در ایران و شیوه‌ها و هزینه‌های سرمایه‌گذاری در آن پرداخته‌ایم.
حدود پنج تولیدکننده واقعی در زمینه سیستم‌های آبیاری هوشمند خورشیدی فعال هستند که هر یک در کنار سایر تولیدات خود، حدود 100 میلیون تومان سرمایه‌گذاری را به این امر اختصاص داده‌اند و بنابراین مجموع سرمایه‌گذاری در این زمینه حدود 500 میلیون تومان است.
سالانه هر یک از این شرکت‌ها بین 15 تا 20 سیستم آبیاری هوشمند خورشیدی را تولید می‌کنند، اگر در این زمینه سرمایه ثابت یک شرکت حدود 40 میلیون تومان باشد و سرمایه در گردش 60 میلیون تومانی را به این کار اختصاص دهد، زمان بازگشت سرمایه حدود 1.5تا دو سال خواهد بود.
هر چند آمار چندان دقیقی در مورد این موضوع که سیستم آبیاری هوشمند خورشیدی در چه میزان سطح زیر کشت مورد استفاده قرار می‌گیرد، وجود ندارد اما ظاهراً تاکنون این سیستم بیشتر در استان‌های تهران، البرز، خراسان رضوی، اصفهان، کرمان و سمنان مورد استفاده قرار گرفته است. کمالی در پاسخ به پرسشی در مورد نحوه اخذ مجوزهای این کسب‌و‌کار عنوان می‌کند: اگر سرمایه‌گذار قصد داشته باشد به شکل شرکتی فعالیت کند باید شرکت خود را در اداره کل ثبت شرکت‌ها ثبت کند و اگر قصد داشته باشد به شکل فروشگاهی فعالیت کند، باید پروانه کسب را از سازمان‌های مربوط دریافت کند.
قیمت این سیستم‌ها بستگی به تجهیزات و کارایی آن از 500 هزار تومان آغاز شده و تا حدود 7 میلیون تومان هم می‌رسد، اما پنل خورشیدی هم قیمت جداگانه‌ای دارد که به قیمت نهایی محصول افزوده می‌شود.
Read more
. اکلیپس کراس برای بازار ایران رونمایی شد . شرکت آرین موتور پویا به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی ...
Media Removed
. اکلیپس کراس برای بازار ایران رونمایی شد . شرکت آرین موتور پویا به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن ظهر امروز در جزیره زیبای کیش، میتسوبیشی اکلیپس کراس را برای نمایندگان خودرو رونمایی کرد. اکلیپس کراس به عنوان یک کراس اوور جدید در خانواده میتسوبیشی شناخته می شود که از نظر فنی، آپشن ها، ... .
اکلیپس کراس برای بازار ایران رونمایی شد
.
شرکت آرین موتور پویا به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن ظهر امروز در جزیره زیبای کیش، میتسوبیشی اکلیپس کراس را برای نمایندگان خودرو رونمایی کرد.

اکلیپس کراس به عنوان یک کراس اوور جدید در خانواده میتسوبیشی شناخته می شود که از نظر فنی، آپشن ها، طراحی و… دانش جدید این خودروساز ژاپنی را نمایان می کند. علی شکوهی، مدیر بازاریابی شرکت آرین موتور پویا قیمت این خودرو را ۲۶۲ میلیون تومان اعلام کرد و در جمع نمایندگان این شرکت اعلام کرد: « اگر شرایط ثابت بماند، می توانیم این کراس اوور با قیمت ۲۶۲ میلیون تومان و عددی پایینتر از رقبای کره ای و ژاپنی عرضه کنیم». شکوهی در بخشی از صحبت های خود به هدف گذاری سهم بازار ۵ هزار و ۵۰۰ دستگاهی برای اکلیپس کراس اشاره کرد.
.
لازم به ذکر است که این مراسم بدون حضور رسانه ها و به صورت خصوصی برای نمایندگان این شرکت برگزار شده و احتمالا در روزهای آتی نیز، اکلیپس کراس به صورت عمومی رونمایی می شود. طبق تصاویر و ویدیوهای منتشر شده در اینستاگرام رسمی شرکت آرین موتور پویا، اکلیپس کراس در نسخه فول آپشن در جزیره کیش رونمایی شده است.

رونمایی از میتسوبیشی اکلیپس کراس برای بازار ایران و از طرفی اعلام قیمت آن نشان می دهد که همچنان کمپانی میتسوبیشی بعد از خروج آمریکا از برجام، برنامه های خود را در بازار ایران پیش می برد و همچنان در حال ارتقا سطح همکاری های خود در کشور است.
.
#اسب_بخار #گروه_مستند_اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار #ماشین #رونمایی #میتسوبیشی #میتسوبیشی_اکلیپس
#asbebokhar #mitsubishi #mitsubishi_eclipse #unveiling_ceremony #unveiling
.
asbe-bokhar.com
______________

عکس و مطالب بیشتر رو در کانال تلگرام ببینید
لینک کانال در بیوگرافی پیج
Read more
#Leatherman #Raptor یکی از پرفروش ترین محصولات #لدرمن که رضایت صد درصدی مشتریان را به همراه داشته قیچی چند منظوره این شرکت آمریکاییست. این محصول به صورت اختصاصی برای موقعیتهای اورژانسی طراحی شده. این محصول بسیار مورد استفاده پرستاران اورژانس,آتش نشانان, #پلیس و نیروهای #نظامی است. این ... #Leatherman #Raptor
یکی از پرفروش ترین محصولات #لدرمن که رضایت صد درصدی مشتریان را به همراه داشته قیچی چند منظوره این شرکت آمریکاییست. این محصول به صورت اختصاصی برای موقعیتهای اورژانسی طراحی شده. این محصول بسیار مورد استفاده پرستاران اورژانس,آتش نشانان, #پلیس و نیروهای #نظامی است. این قیچی بسیار مقاوم، تا شو می باشد و از فولاد غنی شده با کربن ساخته شده است. به همراه این قیچی یک غلاف محکم از جنس اکریلیک عرضه میشود که میتوان آن را بر روی جلیقه نصب کرد.این قیچی را در دو حالت باز و بسته میتوانید در این غلاف و در کنار کمر خود همراه داشته باشید. این قیچی دارای یک کاتر بسیار قوی و تیز و کاربردی بر روی دسته خود است که مخصوص بریدن کمربند ماشین و همچنین طناب های برزنتی و پارچه ایست. در موقعیتهای سخت وجود یک کاتر خوب، بسیار مورد نیاز امداد رسانان است. بر روی این کاتر یک آچار ویژه کپسول اکسیژن تعبیه شده که برای باز کردن کپسولهای گروه امداد بسیار کمک کننده خواهد بود. در انتهای دسته این قیچی یک زائده الماسه از جنس کاربید تنگستن با مقاومت بسیار بالا تعبیه شده که برای شکستن شیشه و همچنین ضربه زدن در موقعیتهای سخت طراحی شده. علاوه بر اینها این قیچی در قسمت پرچ دو دسته که بسیار هم محکم طراحی شده دارای یک کاتر کوچک است که برای چیدن سیم و مفتولهای فلزی در نظر گرفته شده. در دهانه این قیچی از دو تیغه الماسه حرارت دیده در دمای بالا استفاده شده که قابلیت برش یک سکه فلزی را دارند.با این تیغه فوق العاده قادر به برش هر چیزی خواهید بود.برای برشهای دقیقتر در روی این تیغه یک خط کش در نظر گرفته شده که کار شما را در برشهای دقیق راحت میکند.اگر یکی از بستگان و دوستان شما در تیم های امداد رسان و نجات فعالیت میکند این میتواند هدیه ای مناسب برای او باشد. ⚠️محصولات لدرمن را با 25 سال وارانتی رسمی و بی قیدو شرط فقط از شرکت #اسموکیش خریداری کنید.

Leatherman For Real Life !
لدرمن برای زندگی واقعی !
www.smokish.ir
Read more
. . شرکت Motrain کره جنوبی عکس هایی را از تست دنا پلاس توربو نسخه اتوماتیک منتشر کرده که در آن این ...
Media Removed
. . شرکت Motrain کره جنوبی عکس هایی را از تست دنا پلاس توربو نسخه اتوماتیک منتشر کرده که در آن این خودرو را در حال انجام تست های مختلف برای نصب نسخه گیربکس اتوماتیک نشان می دهد. گویا قرار است گیربکس خودکار دنا پلاس توربو از این شرکت کره ای تامین شود و برای همین چند دستگاه دنا پلاس توربو به این ... .
.
شرکت Motrain کره جنوبی عکس هایی را از تست دنا پلاس توربو نسخه اتوماتیک منتشر کرده که در آن این خودرو را در حال انجام تست های مختلف برای نصب نسخه گیربکس اتوماتیک نشان می دهد. گویا قرار است گیربکس خودکار دنا پلاس توربو از این شرکت کره ای تامین شود و برای همین چند دستگاه دنا پلاس توربو به این کشور رفته و Motrain با ساخت بیش از 30 قطعه جدید و نصب آنها روی دنا پلاس توربو، در حال انجام تست های مختلف و در شرایط آبی و هوایی سخت از این گیربکس است. طبق گفته ها قرار است گیربکس نصب شده روی این خودرو توسط این شرکت کره ای و البته 4 سرعته خودکار باشد.
طبق گفته این شرکت تست های مخصوص زمستان و هوای سرد حدود 10 روز به طول می انجامد و مهندسینی از ایران، کره جنوبی و هند در این تست ها حضور دارند.دنا پلاس توانست به عنوان نسخه کامل تر دنا فروش مناسبی را داشته باشد و به نظر می رسد با ارایه نسخه اتوماتیک از دنا پلاس معمولی و یا توربو، می تواند نظر بسیاری را برای استفاده های شهری بدست آورد
Read more
‌ امروز به دعوت شرکت به پرداخت ملت در غرفه این شرکت در #نمایشگاه #الکامپ به #آموزش برخی نکات پیرامون ...
Media Removed
‌ امروز به دعوت شرکت به پرداخت ملت در غرفه این شرکت در #نمایشگاه #الکامپ به #آموزش برخی نکات پیرامون ابزارهای آنلاین به منظور شناسایی فرصتهای جذاب جهت راه اندازی #پلتفرم ها و #استارتاپ ها پرداختیم. بعد از این #کلاس در #نمایشگاه_الکامپ در سالنهای مختلف به بازدید پرداختیم. نکات زیر در این ...
امروز به دعوت شرکت به پرداخت ملت در غرفه این شرکت در #نمایشگاه #الکامپ به #آموزش برخی نکات پیرامون ابزارهای آنلاین به منظور شناسایی فرصتهای جذاب جهت راه اندازی #پلتفرم ها و #استارتاپ ها پرداختیم.
🔵
بعد از این #کلاس در #نمایشگاه_الکامپ در سالنهای مختلف به بازدید پرداختیم. نکات زیر در این بازدید به چشمم آمد :
👈تلاش برای بقا توسط بسیاری از استارتاپ ها که امیدوارم موفق شوند
👈تداوم شرایط ارزی؛ بسیاری از این کسب و کارها را به ورطه نابودی خواهد برد.
👈استقبال کمتر فضای کسب و کار نسبت به سالهای قبل
🗯
آیا شما هم با نتیجه گیری های من موافقید؟
#سیدحمیدرضاعظیمی #سید_حمیدرضا_عظیمی #به_پرداخت_ملت #الکامپ۹۸ #elecomp2018 #کسب_و_کار_اینترنتی
Read more
مدلینگ ، عرصه جدید برای بدنسازان ایرانی نگاه شرکتهای بین المللی به بدنسازان ایرانی بیشتر شده است بازار ...
Media Removed
مدلینگ ، عرصه جدید برای بدنسازان ایرانی نگاه شرکتهای بین المللی به بدنسازان ایرانی بیشتر شده است بازار خوب ایران ، ژنتیک خوب بدنسازان ایرانی و سرمایه گذاری شرکت ها برای آسیا و بخصوص ایران باعث شده که شرکت های بین المللی بطور مستقیم با قهرمانان ارتباط برقرار کنند مدلینگ ورزشی سالهاست که در ... مدلینگ ، عرصه جدید برای بدنسازان ایرانی

نگاه شرکتهای بین المللی به بدنسازان ایرانی بیشتر شده است
بازار خوب ایران ، ژنتیک خوب بدنسازان ایرانی و سرمایه گذاری شرکت ها برای آسیا و بخصوص ایران باعث شده که شرکت های بین المللی بطور مستقیم با قهرمانان ارتباط برقرار کنند
مدلینگ ورزشی سالهاست که در صنایع پوشاک و کالاهای مربوط به سلامت و زیبایی وارد شده است و چهره های خوش اندام در این عرصه نقش پررنگی دارند
ضیاء موسوی قهرمان طلایی فیزیک رقابتهای اِن.پی.سی تونس در همان رقابتها نظر مدیران فیزیک ناتریشن را به خود جلب کرد و نتیجه این شد که او حالا به عنوان یک مدل ورزشی بین المللی با این شرکت قرارداد دارد
این فیزیک کار بلند قامت با دو متر قد قصد دارد در رقابتهای فیزیک چین شرکت کند
او تحت نظر کادر مربیگری شرکت فیزیک ناتریشن برای این رقابتها آماده می شود
@ziya__mousavii
@inc.physiquenutrition
@physiquenutritionhk
Read more
از مشخصات فنی دربهای تولیدی شرکت اف سی استفاده از دستگاه وکیوم ممبران در خط تولید این شرکت است. استفاده ...
Media Removed
از مشخصات فنی دربهای تولیدی شرکت اف سی استفاده از دستگاه وکیوم ممبران در خط تولید این شرکت است. استفاده از کلاف چوب روسی بعنوان شاسی اصلی دربها و همچنین پر نمودن فضای خالی بین دو رویه به وسیله یونولیت به جای ضایعات MDF این امکان را فراهم مینماید که ضمن تولید دربهایی با مقاومت بسیار زیاد به دلیل وجود ... از مشخصات فنی دربهای تولیدی شرکت اف سی استفاده از دستگاه وکیوم ممبران در خط تولید این شرکت است.
استفاده از کلاف چوب روسی بعنوان شاسی اصلی دربها و همچنین پر نمودن فضای خالی بین دو رویه به وسیله یونولیت به جای ضایعات MDF این امکان را فراهم مینماید که ضمن تولید دربهایی با مقاومت بسیار زیاد به دلیل وجود آوند های چوب ، از وزن درب به شدت کاسته شده که باعث افزایش طول عمر یراق آلات و چهار چوب بخصوص در محل اتصال لولا گردیده ؛ همچنین یونولیت نیز ضمن ایجاد سطحی صاف و یکدست در تمام طول درب خاصیت عایق کاری حرارتی و صوتی را نیز به دربها اضافه مینماید .
شرکت FC جهت افزایش مقاومت رطوبتی در قسمت پایین خام دربها ، بدون توجه به اتاقی یا سرویسی بودن درب ، این قسمت را به کمک نوع خاصی عایق رطوبتی سازگار با جنس روکش، محافظت مینماید و در نتیجه نفوذ رطوبت از قسمت پایین درب غیر ممکن میگردد . رویه کلیه دربها از MDF با برند واناچای تایلند و چسب روکش دو جزئی آلمانی با برند کلایبریت که شرکت کلایبریت تولید کننده با کیفیت ترین چسب جهان میباشد.دوستان عزیز سوالات خودرا در اینستاگرام ،تلگرام و پست الکترونیکی مجموعه با ما درمیان بگذارید. لازم به ذکر است که شماره ی تلگرام اعلام شده صرفا جهت مکاتبات میباشد؛ و تنها تلفن های رسمی شرکت که دربالای صفحه قیدشده است جوابگوی شما خواهند بود.( به تمامی سوالات حداکثر طی دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد. )
اکیپ اجرائی این شرکت محدودیتی بابت مکان اجرا ندارد.
gmail : [email protected]
telegram : 09038747030
#interior #interiordesign #decoration #design #3d #fc #kitchen #home #luxury
#کابینت #خانه #دکوراسیون #طراحی #مدرن #آشپزخانه
Read more
مجمع عمومی سالیانه بیمه ایران برگزار شد تقدیر طیب نیا، وزیر اقتصاد از عملکرد بیمه ایران و پورکیانی، ...
Media Removed
مجمع عمومی سالیانه بیمه ایران برگزار شد تقدیر طیب نیا، وزیر اقتصاد از عملکرد بیمه ایران و پورکیانی، مدیرعامل این شرکت من از عملکرد بیمه ایران در سال گذشته رضایت دارم. ثباتی که در سال گذشته ایجاد شده قابل تقدیر است. در مجمع بیمه ایران همچنین دکتر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی، دکتر قضاوی، معاون بانک ... مجمع عمومی سالیانه بیمه ایران برگزار شد
تقدیر طیب نیا، وزیر اقتصاد از عملکرد بیمه ایران و پورکیانی، مدیرعامل این شرکت
من از عملکرد بیمه ایران در سال گذشته رضایت دارم. ثباتی که در سال گذشته ایجاد شده قابل تقدیر است.

در مجمع بیمه ایران همچنین دکتر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی، دکتر قضاوی، معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد و دکتر پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه و محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه ایران از عملکرد مثبت بیمه ایران در سال گذشته یاد کرده و موارد زیر مطرح شد:

بیمه ایران در سال 95 موفق شد رشد حق بیمه را از 7 درصد در سال 94 به 16 درصد در سال 95 برساند
توانگری مالی بیمه ایران که در سال 94 افت کرده بود دوباره مسیر صعودی را پیش گرفت که نشانه بسیار مهم و مثبتی برای این شرکت است
پرداخت خسارت پلاسکو، پرداخت خسارت پتروشیمی بوعلی که بزرگترین خسارت تاریخ بیمه بود، ارایه خدمات به خانواده های شهدا و ایثارگران علی رغم بدهی های سنگین بنیاد شهید و پرداخت 4 فقره خسارت عمده به شرکت های هواپیمایی همه فقط در سال 95 از اقدامات بزرگی بود که نمونه آن در سال های گذشته در بیمه ایران کمتر دیده شده است

بیمه ایران در سال 95، روزانه حدود 280 میلیارد ریال به مردم خسارت پرداخت کرده است

حرکت استراتژیک این شرکت به سمت بیمه های زندگی باعث شد بیمه ایران بیشترین نرخ رشد در بیمه های زندگی را داشته باشد؛ رشدی بالغ بر 21 درصد.

میزان اخذ ذخایر فنی شرکت در سال 95 بالغ بر 104 میلیارد ریال بوده است که این میزان در صنعت بیمه بی نظیر است و حدوداً معادل کل حق بیمه صادره شرکت در حساب های ذخیره، شناسایی کرده است.
با ما در ارتباط باشيد:٠٢١٤٤٦١٦٢٨٧
Read more
... شرکت ونوس شیشه، تولید کننده پیشرفته ترین شیشه های ساختمانی و خودروئی کشور با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی های روز دنیا. ... 》 پیج اینستاگرام شرکت: ️ @venusglassco ️ @venusglassco ... 》 شرکت ونوس شیشه حامی "رسانه معماری معاصر ایران" ... [ درباره شرکت ] شرکت ونوس شیشه در سال ... ...
شرکت ونوس شیشه، تولید کننده پیشرفته ترین شیشه های ساختمانی و خودروئی کشور با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی های روز دنیا.
...
》 پیج اینستاگرام شرکت:
🔸️ @venusglassco
🔹️ @venusglassco
...
》 شرکت ونوس شیشه حامی "رسانه معماری معاصر ایران"
...
[ درباره شرکت ]
شرکت ونوس شیشه در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید پیشرفته ترین شیشه های ساختمانی و خودروئی آغاز نمود.
...
این مجموعه در زمینی به وسعت ۸۰۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۳۰۰۰۰ متر مربع با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات اروپائی و تیمی توانا و مجرب، برترین تولید کنندۀ شیشه های ساختمانی و خودرویی در ایران است و در زمره تولید کنندگان مطرح شیشه های ساختمانی و خوردوئی در منطقه خاورمیانه قرار دارد.
...
در صنعت شیشه های ساختمانی، شرکت ونوس شیشه پیشرو در بازار ایران جهت تولید شیشه های High Performance، ضد زلزله، ضد گلوله و شیشه های عایق صوتی و نیز معرفی و استفاده از استانداردهای جهانی به عنوان شاخص گزینش محصول است. علاوه بر این ونوس شیشه با معرفی سیستم های متنوع اتصال شیشه و فلز و نیز انواع شیشه های رنگی و طرح دار امکانات زیادی را جهت استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی و طراحی نما برای معماران به وجود آورده است.
...
در صنعت شیشه های خودرویی، ونوس شیشه با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا گام های مهمی در جهت بومی سازی قطعات شیشه ای خودرو در ایران برداشته است. ونوس شیشه اولین تولید کنندۀ شیشه های جلوی پژو ۲۰۶، اولین تولید کنندۀ شیشه های جانبی پژو ۲۰۶ و تنها تولید کنندۀ شیشه های عقب پژو ۲۰۶ هاچ بک در ایران است. ونوس شیشه به طور پیاپی به عنوان برترین تامین کنندۀ قطعات شیشه به "ایران خودرو" ارزیابی شده است.
...
مجموعۀ نوع آوری ها و تلاش های تیم کاری ونوس شیشه و تعهد بر کیفیت محصول و مشتری مداری، این شرکت تولیدی را به مجموعه ای خوشنام در میان مشتریان، پرآوازه در بازار ایران و مورد تایید سازمان های متخصص در امور کیفیت و صنعت شیشه بدل ساخته است.
...
》 وبسایت شرکت ونوس شیشه:
🌐 www.venusglass.net
...
》 شماره تماس:
📞 ۰۲۱ - ۲۶۲۵۳۶۲۵
...
》 پیج اینستاگرام شرکت:
🔸️ @venusglassco
🔹️ @venusglassco
...
...
#ساختمان #صنعت_ساختمان #معماری #معماری_ایران #معماری_معاصر #معماری_مدرن #شیشه #شیشه_ساختمانی #ایران #تهران #معمار #معماران #مصالح_ساختمانی #استراکچر #سازه #نظام_مهندسی_ساختمان #دکوراسیون #طراحی_داخلی #معماری_داخلی #معماری_ساختمان #ساختمان_سازی #مصالح_نوین #کیفیت #انرژی #شفافیت
...
Read more
: <span class="emoji emoji1f534"></span> نرم افزار حسابداری پیمانکاری/پروژه ای کاوش چطور می تواند به من کمک کند؟ . <span class="emoji emoji2705"></span> در این نرم افزار می ...
Media Removed
: نرم افزار حسابداری پیمانکاری/پروژه ای کاوش چطور می تواند به من کمک کند؟ . در این نرم افزار می توانید کلیه پروژه های خود را به صورت نامحدود/ مجزا و همزمان مدیریت کنید. . در هر پروژه می توانید مشخص کنید چه افرادی فعالیت داشته اند، چه هزینه هایی صورت گرفته، به چه میزان مصالح خرید و مصرف کرده اید ... :
🔴 نرم افزار حسابداری پیمانکاری/پروژه ای کاوش چطور می تواند به من کمک کند؟
.
✅ در این نرم افزار می توانید کلیه پروژه های خود را به صورت نامحدود/ مجزا و همزمان مدیریت کنید. .
در هر پروژه می توانید مشخص کنید چه افرادی فعالیت داشته اند، چه هزینه هایی صورت گرفته، به چه میزان مصالح خرید و مصرف کرده اید و در نهایت هم می توانید با توجه به هزینه های انجام شده از میزان سود و زیان هر پروژه و یا کل مجموعه با احتساب همه پروژه ها مطلع شوید.
.
🔴 چطور با محیط و امکانات نرم افزار آشنا شوم؟
.
✅ 1. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کاوش، وارد صفحه نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش شده و امکانات نرم افزار را مطالعه نمایید.
.
2. برای دیدن محیط نرم افزار می توانید گزینه دموی رایگان را انتخاب و مشخصات لازم را ثبت کنید.
.
🔴 چگونه می توانم به شرکت کاوش و نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش اعتماد کنم؟
.
✅ 1. شرکت کاوش دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره بوده که می توانید در وب سایت کاوش مشاهده کنید.
.
2. شرکت کاوش با بیش از 15 سال تجربه کاری و به صورت تخصصی در زمینه نرم افزار حسابداری پیمانکاری، خوشبختانه توانسته رضایت اشخاص و شرکتهای مختلفی در سطح کشور و برخی کشورهای همسایه را جلب نماید که می توانید این اعلام رضایت ها را به صورت کتبی و رسمی در وب سایت این شرکت مشاهده نمایید. .
🔴 چگونه نرم افزار را سفارش دهم؟
.
✅ 1. پس از مشاهده امکانات نرم افزار نسخه مورد نظر خود را با توجه به پکیج های موجود در سایت انتخاب و جهت سفارش می توانید از طریق سایت، خرید اینترنتی را انجام داده و یا با واحد فروش شرکت کاوش تماس حاصل فرمایید. .
2. پکیج کامل نرم افزار(شامل DVD، قفل سخت افزاری، دفترچه راهنمای نصب، شرایط پشتیبانی، کاتالوگ و...) پس از خرید به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می گردد.
.
🔴 چطور می توانم با نرم افزار بدون مشکل کار کنم؟
.
✅ شما یکسال پشتیبانی رایگان از زمان خرید نرم افزار دارید و در هر زمان که به مشکل بخورید و یا نیاز به آموزش داشته باشید، کارشناسان و پشتیبانان ما در خدمت شما هستند و مشکلات شما را مرتفع خواهند کرد. (نرم افزار دارای راهنمای کامل به صورت گام به گام نیز می باشد.)
.
⬇️ kvf.ir/KPeyman
📞05138409780
📱09379599963
🔍 @kavoshfarda
.
#نرم_افزار_حسابداری #حسابداری #پیمانکاری #معماری #ساختمان #بازسازی #راه_سازی #عمران #سازه #معماری_داخلی #
Read more
 #rimmelondon تاریخچه این برند باز می گردد به سال 1834 و زمانی که یک جوان فرانسوی به نام اوژن ریمل، ...
Media Removed
#rimmelondon تاریخچه این برند باز می گردد به سال 1834 و زمانی که یک جوان فرانسوی به نام اوژن ریمل، کارآموز پدر خود در شرکت تازه تاسیس عطرسازی در لندن شد. اوژن در 24 سالگی به یک متخصص حرفه ای در صنعت عطرسازی تبدیل شد. در کنار ایده پردازی در زمینه تولید محصولات آرایشی، خلق یک رایحه اختصاصی برای ملکه ... #rimmelondon
تاریخچه این برند باز می گردد به سال 1834 و زمانی که یک جوان فرانسوی به نام اوژن ریمل، کارآموز پدر خود در شرکت تازه تاسیس عطرسازی در لندن شد. اوژن در 24 سالگی به یک متخصص حرفه ای در صنعت عطرسازی تبدیل شد. در کنار ایده پردازی در زمینه تولید محصولات آرایشی، خلق یک رایحه اختصاصی برای ملکه ویکتوریا و همچنین منصوب شدن به عنوان عطر ساز اختصاصی این ملکه، منجر به کسب شهرتی چشمگیر توسط وی شد. پس از درگذشتن اوژن در سال 1887، پسرانش راه او را ادامه داده و کسب و کار ریمل لاندن را روز به روز گسترش دادند.

برای نخستین بار در سال 1860 اولین ریمل بى ضرر توسط این شرکت به بازار عرضه شد. از آنجاییکه چشم ها در نظر این برند  از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، سال هاست که مردم کشور های مختلف از جمله ایران وسیله آرایش مژه (mascara) را با نام این شرکت یعنی ریمل می شناسند.

پس از جنگ جهانی دوم مدیریت این شرکت بار ها تغییر کرد تا جاییکه در حال حاضر به مدت 16 سال است که مالکیت آن به شرکت کوتی تعلق دارد.
محصولات ريمل لاندن هم اكنون قابل تهيه از شعب ارگ، برج نگار، كورش و فروشگاه اينترنتى.
Read more
. . دوست داشتین بخونین. دوسم داشتین نظر بدین. #الفدا . ده سال بعد از فیلتر شدن تلگرام! این ...
Media Removed
. . دوست داشتین بخونین. دوسم داشتین نظر بدین. #الفدا . ده سال بعد از فیلتر شدن تلگرام! این روزها صحبت فیلتر شدن تلگرام رو همه جا می‌شنویم و هرکسی از نقطه نظر خودش این ماجرا رو تحلیل می‌کنه. اما من می‌خوام در مورد ده سال آینده صحبت کنم. فیلتر شدن تلگرام یعنی بازار پیام رسان ها رو به صورت ... .
.
دوست داشتین بخونین.
دوسم داشتین نظر بدین.
#الفدا
.
ده سال بعد از فیلتر شدن تلگرام!

این روزها صحبت فیلتر شدن تلگرام رو
همه جا می‌شنویم و هرکسی از نقطه نظر خودش
این ماجرا رو تحلیل می‌کنه.
اما من می‌خوام در مورد ده سال آینده صحبت کنم.
فیلتر شدن تلگرام یعنی بازار پیام رسان ها رو به
صورت "انحصاری" در اختیار طراحان داخلی قرار دادن.
یعنی همون کاری که سالهای سال پیش در مورد
صنعت خودرو انجام شد!
با فیلتر شدن تلگرام،
شرکت‌های طراح پیام رسان داخلی عرصه رو
خالی از رقیب می‌بینند و یکی دوتا شرکت مثل
ایران خودرو یا سایپا توی دنیای مجازی قد علم میکنن.
در اولین قدم اونها چند میلیارد وام بلاعوض و بدون بهره می‌گیرن.
بعد کسی که نفوذ و رانت بیشتر و ژن خوبتری داره
توسط نهادهای مختلف و صدا و سیما
حسابی حمایت میشه.
زمان می‌گذره و استفاده ی این اپلیکیشن‌ها زیادتر میشه.
حالا هرکدوم از این شرکت‌ها چند صد نفر کارمند
و چند میلیارد سرمایه دارن.
زمان می‌گذره، حالا دیگه مدیرهای این شرکت‌ها
اون دانشجوهای مظلوم و سر به زیر نیستن!
حالا اون‌ها جزو سرمایه‌دارهاى بزرگ كشور
به حساب ميان.
سال‌ها بازی تو زمینی که هیچ رقیبی اجازه ی ورود بهش رو
نداشته این شرکت‌ها رو به قدری فربه و تنبل کرده
که هیچ "انگیزه" و "نیازی" برای تولید محصول با کیفیت ندارن.
اون‌ها برای جزیی ترین و بی کیفیت ترین خدمات
هرچقدر که دلشون بخواد از ما پول خواهند گرفت!
چرا؟
چون ما چاره دیگه ای نداریم!
سال‌های سال تنها گزینه های قابل انتخاب همین شرکتها بودن!
.
.
.
ده سال بعد از فیلتر شدن تلگرام،
شاهد وجود پدیده ای مثل "پراید" در دنیای مجازی خواهیم بود.
محصولی که کیفیت نداره، ایمنی نداره،
تولیدکننده ی پاسخ گو نداره و مدیران فربه
و مولتی میلیاردش،
بابت بی کیفیت ترین محصولاتشون،
پول بسیار هنگفتی از ما میگیرن...
.
.
_____________
Read more
. برچسب شهر LEGO کد مرجع 6031653 قیمت :۴۰۰۰ تومان مناسب برای سن 5 سال به بالا ابعاد 21.5 در 1 در ...
Media Removed
. برچسب شهر LEGO کد مرجع 6031653 قیمت :۴۰۰۰ تومان مناسب برای سن 5 سال به بالا ابعاد 21.5 در 1 در 28 سانتیمتر گروه لگو یک شرکت خصوصی در Billund دانمارک است . این شرکت توسط خانواده Kirk Kristiansen در سال 1932 تاسیس شد. بر اساس قطعات مشهور جهانی لگو ، امروزه این شرکت، اسباب بازی ، تجربه های گوناگون ... .
برچسب شهر LEGO

کد مرجع 6031653
قیمت :۴۰۰۰ تومان
مناسب برای سن 5 سال به بالا
ابعاد 21.5 در 1 در 28 سانتیمتر

گروه لگو یک شرکت خصوصی در Billund دانمارک است . این شرکت توسط خانواده Kirk Kristiansen در سال 1932 تاسیس شد. بر اساس قطعات مشهور جهانی لگو ، امروزه این شرکت، اسباب بازی ، تجربه های گوناگون و مسائل آموزشی برای کودکان را در بیش از 130 کشور جهان فراهم می کند. گروه لگو خلاقیت کودکان را از طریق بازی و یادگیری توسعه می دهد. آنها بر این باورند که بازی یک عنصر کلیدی در رشد و توسعه کودکان است و باعث تحریک تخیل ، ظهور ایده ها، و بیان خلاقانه می شود. همه اسباب بازی لگو بر اساس فلسفه اساسی یادگیری و توسعه از طریق بازی طراحی شده اند.
#کودک #کودکو #کودک_من #مادر_کودک #مادرانه #خرید_آنلاین #خرید_آسان #فروشگاه_اینترنتی #سیسمونی_کودک #سیسمونی_نوزاد #سیسمونی_خاص #نوزادی #نوزاد_سیسمونی_عروسک #بارداری #نوزاد #ارسال_فوری #کودک_من #پدرانه #پدر #دخترانه #پسرانه
ثبت سفارش از طریق سایت
‏ www.koodakoo.com
_______________________________________
کودکو فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست،کودکو یک راه حل است
Read more
 #خبرلند . ارزش جاری بازار اپل ۸۷۷ میلیارد دلار است (ارزش سهام ضربدر تعداد سهام) و با این اعداد و ارقام ...
Media Removed
#خبرلند . ارزش جاری بازار اپل ۸۷۷ میلیارد دلار است (ارزش سهام ضربدر تعداد سهام) و با این اعداد و ارقام اپل ارزشمندترین شرکت جهان است. در ۱۲ دسامبر سال ۱۹۸۰، سهام این کمپانی عرضه عمومی و ۴.۶ میلیون سهم با قیمت ۲۲ دلار به فروش گذاشته شد. سهام شرکت در پایان روز عرضه عمومی با قیمت ۲۹ دلار بسته شد و در این ... #خبرلند
.
ارزش جاری بازار اپل ۸۷۷ میلیارد دلار است (ارزش سهام ضربدر تعداد سهام) و با این اعداد و ارقام اپل ارزشمندترین شرکت جهان است. در ۱۲ دسامبر سال ۱۹۸۰، سهام این کمپانی عرضه عمومی و ۴.۶ میلیون سهم با قیمت ۲۲ دلار به فروش گذاشته شد. سهام شرکت در پایان روز عرضه عمومی با قیمت ۲۹ دلار بسته شد و در این روز ۳۰۰ نفر میلیونر شدند که ۴۰ نفر از آن‌ها کارمند اپل بودند. ارزش جاری بازار اپل در پایان آن روز ۱.۷۷۸ میلیارد دلار بود.
.
حالا ۱۳۶۳۴ روز گذشته و اپل ۱۴ درصد با رسیدن به ارزش جاری ۱ تریلیون دلاری فاصله دارد. این رقم یعنی اپل ارزش خود را طی ۳۷ سال و ۳ ماه و ۳۰ روز گذشته ۴۹۳ مرتبه ارتقا داده است. احتمالا فکر می‌کنید این اتفاق باعث شده تا بسیاری از کارمندان اپل میلیاردر شوند اما گزارش اخیر بلومبرگ نشان می‌دهد که چنین نیست. تنها یک نفر از اعضای اپل حالا عضو باشگاه میلیاردرها است و او آرت لوینسون (Art Levinson)، عضو هیئت مدیره اپل است.
.
حتی ثروت لوینسون هم لزوما به دلیل سرمایه‌گذاری‌اش در اپل نیست. عمده دارایی او به خاطر فعالیتش در شرکت خودش به نام Genetech است که عضو هیئت مدیره و مدیرعامل آنجا است. او حتی سهام گوگل را هم خریداری کرده.
.
۱۵ درصد سهم استیو جابز در اپل به معنای ثروت کنونی ۱۳۲ میلیاردی است اما بنا به کتاب زندگینامه او به نوشته والتر آیزاکسون وقتی جان اسکالی، جابز را در سال ۱۹۸۵ اخراج کرد، او همه سهامش به جز یک واحد را به بهای حدودی ۱۰۰ میلیون دلار فروخت.
.
⁣جابز البته یک دهه بعد به اپل بازگشت و سرمایه بیشتری در شرکت خود به دست آورد. در نهایت و در سال ۲۰۱۱ او مغلوب سرطان پانکراس شد و همسرش ثروت ۱۸ میلیاردی را به دست آورد.
.
استیو ووزنیاک، هم‌موسس اپل او در یک دوره ۷.۹ درصد از اپل را در اختیار داشت که یعنی ۶۹ میلیارد دلار امروز. اما وازنیاک هم در سال ۱۹۸۵ اپل را ترک گفت و طی چند سال سهام خود را فروخت. ثروت او اکنون میلیون دلاری ارزیابی می‌شود. وازنیاک پیشتر هم گفته که مالکیت بر اپل را در نظر ندارد.
.
می‌رسیم به تیم کوک، مدیرعامل فعلی اپل که با دارایی ۶۰۰ میلیون دلاری، حتی نزدیک به میلیاردر شدن هم نیست. جانی آیو چطور؟ گفته شده که دارایی‌های او هم مشابه با دارایی تیم کوک است، تقریبا نیم میلیارد دلار.
.
میلیاردر نشدن کارمندان اپل نشان از آن دارد که این شرکت آمریکایی توسط افراد بیرونی کنترل می‌شود و نتیجه مدل پرداخت نامتناسب میان مدیران است. سرمایه‌داران نیز به تیم مدیریتی پایین‌ترین پرداخت را دارند.
.
#استیو_جابز #تیم_کوک #اپل #اپللند #ثروتمندان_جهان
Read more
پروتئین 100% وی گلد استاندارد برنده جایزه ی بهترین مکمل پروتئینی سالهای 2005، 2006، 2007، 2008 و ...
Media Removed
پروتئین 100% وی گلد استاندارد برنده جایزه ی بهترین مکمل پروتئینی سالهای 2005، 2006، 2007، 2008 و 2009 بوده است! گفتنی ست که شرکت آپتیمم نیوتریشن از همان سالهای نخست همواره استانداردهای خود را ارتقاء بخشیده است. تا آنجا که امروز، مکملهای پروتئینی با الگو قرار دادن این مکمل مورد قضاوت و ارزشیابی ... پروتئین 100% وی گلد استاندارد برنده جایزه ی بهترین مکمل پروتئینی سالهای 2005، 2006، 2007، 2008 و 2009 بوده است! گفتنی ست که شرکت آپتیمم نیوتریشن از همان سالهای نخست همواره استانداردهای خود را ارتقاء بخشیده است. تا آنجا که امروز، مکملهای پروتئینی با الگو قرار دادن این مکمل مورد قضاوت و ارزشیابی قرار می گیرند. هم اکنون شرکت آپتیمم مفتخر است تا نسل سوم مکملهای پروتئینی خود را با نام "وی گلد استاندارد" عرضه نماید.
همانند مکملهای پروتئینی پیشین شرکت آپتیمم، محصول جدید این شرکت نیز یعنی وی گلد استاندارد، دارای مواد غذایی ویژه و همچنین ترکیبات اختصاصی می باشد. این مکمل تمام آنچه را که شما از یک مکمل پروتئینی می خواهید یعنی یک پروتئین خالص و ناب بدون مواد مضری همچون چربی های ساده یا اشباع شده، کلسترول، لاکتوز و دیگر کربوهیدراتها، برای شما در هر سروینگ به صورت یکجا فراهم می آورد.
در حال حاضر، مکمل وی گلد استاندارد نسبت به هر زمان دیگر به دلایل زیر برتری دارد:
1- وی گلد استاندارد بیشترین مقدار "پروتئین وی ایزوله" یعنی خالص ترین و گران ترین نوع پروتئین موجود در جهان را در اختیار شما قرار می دهد.
2- دومین ویژگی این مکمل، درصد بالای پروتئین موجود در آن است. وی گلد استاندارد همواره در عرصه مکملهای پروتئینی جهان، یکه تاز بوده است. هم اکنون شما تنها با مصرف یک پیمانه از این محصول، 24 گرم پروتئین وی خالص به صورت یک جا دریافت می نمایید.
3- وی گلد استاندارد حاوی لاکتاز و آمینوژن های مورد نیاز، جهت بهبود عملکرد سیستم گوارشی بدن می باشد. این مکمل حتی با دستگاه گوارشی افرادی که توانایی هضم ماده لاکتاز را ندارد نیز سازگار می باشد.
4- وی گلد استاندارد به گونه ای طراحی شده که به آسانی و به طور کامل، تنها با هم زدن توسط قاشق در آب حل می شود.
شرکت تولید کننده : Optimum آمریکا
برای دریافت اطلاعات بیشتر به دایرکت ما مراجعه کنید
با مجوز رسمی وزارت بهداشت
قیمت 330 هزار تومان
Read more
. تولید GeForce GTX1000 ها متوقف نخواهد شد! . . کمپانی انویدیا تائید کرده است که به این زودی ها ...
Media Removed
. تولید GeForce GTX1000 ها متوقف نخواهد شد! . . کمپانی انویدیا تائید کرده است که به این زودی ها کارت گرافیک های GeForce GTX 10 را بازنشسته نخواهد کرد! انویدیا اعلام کرده است که مجموعه کارت گرافیک های GeForce GTX 10 می تواند در همکاری با GeForce RTX 20 در بازار باقی مانده و انویدیا تولید آنها را ... .
تولید GeForce GTX1000 ها متوقف نخواهد شد! .
.

کمپانی انویدیا تائید کرده است که به این زودی ها کارت گرافیک های GeForce GTX 10 را بازنشسته نخواهد کرد! انویدیا اعلام کرده است که مجموعه کارت گرافیک های GeForce GTX 10 می تواند در همکاری با GeForce RTX 20 در بازار باقی مانده و انویدیا تولید آنها را متوقف نخواهد کرد. برنامه این شرکت آن است که در پایان سال 2018 و تعطیلات کریسمس، هر دو معماری Pascal و Turing به طور همزمان در بازار حضور یابند. اما این مسئله به معنی عدم کاهش قیمت نیست
.
شرکت NVIDIA قصد دارد تا پس از RTX 2080، RTX 2080 Ti، کارت گرافیک های RTX 2070 و در پایان سال جاری نیز RTX2060 را راهی بازار سازد. در نتیجه تمامی کارت گرافیک های GTX1070، GTX1080، GTX1080 Ti و GTX1060 با کاهش قیمت جهانی روبرو خواهند شد. هر چند که در این حالت رشد کاربرانی که به سوی بازی های RTX در حرکت هستند کند خواهد شد، اما انویدیا برای حمایت از کاربرانی که منتظر مدل های میان رده RTX هستند، این امکان را فراهم می کند که دست کم به مدل های کاهش قیمت یافته ی GTX1000 دسترسی داشته باشند
#سخت_افزار #سختافزار #سختافزارمگ #کارت_گرافیک #کارتگرافیک #انویدیا #gtx1000 #rtx
Read more
یک تریلیون دلاری شدن اپل و سرمایه گذاری بیش از حد این کمپانی در زمینه توسعه بسترهای لازم برای اتومبیل‌های ...
Media Removed
یک تریلیون دلاری شدن اپل و سرمایه گذاری بیش از حد این کمپانی در زمینه توسعه بسترهای لازم برای اتومبیل‌های خودران در پروژه‌ای تحت عنوان تایتان، باعث شده تا شایعات در مورد اقدام خرید کمپانی تسلا توسط اپل منتشر شود. . اپل از سال 2014 پروژه تایتان را کلید زده است و تا به امروز صدا متخصص را برای پیشرفت ... یک تریلیون دلاری شدن اپل و سرمایه گذاری بیش از حد این کمپانی در زمینه توسعه بسترهای لازم برای اتومبیل‌های خودران در پروژه‌ای تحت عنوان تایتان، باعث شده تا شایعات در مورد اقدام خرید کمپانی تسلا توسط اپل منتشر شود.
.
اپل از سال 2014 پروژه تایتان را کلید زده است و تا به امروز صدا متخصص را برای پیشرفت آن استخدام کرده است. البته سیاست‌های محرمانگی این کمپانی باعث شده تا به امروز اطلاعات زیادی در مورد روند پیشرفت پروژه تایتان به بیرون درز پیدا نکند و هنوز معلوم نیست که اپل در چه مرحله‌ای از روند تولید اتومبیل‌های هوشمند قرار دارد.
.
از طرفی ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل اجرایی و مؤسس تسلا تصمیم دارد تا تمامی سهام عام این شرکت را باز خرید کرده و آن را به صورت خصوصی عرضه کند. این مسئله باعث می‌شود تا ارزش کل شرکت تسلا با در نظر گرفتن بدهی‌های آن به 80 میلیارد دلار برسد.
.
جمع بندی این دو اتفاق یک ایده مهم را در ذهن بسیاری از تحلیلگران کلید زده است که طی آن پیش بینی‌هایی در مورد احتمال خرید تسلا توسط اپل منتشر شده است. اپل در حال حاضر یک تریلیون دلار ارزش دارد و می‌تواند با خرید تسلا علاوه بر ورود به بازار اتومبیل‌های هوشمند و تولید محصولاتی مبتنی بر اکوسیستم اختصاصی خود، ارزش سهام خود را برای بار دیگر افزایش دهد.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphone8 #tesla
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور #تسلا #خودرو #ماشین
Read more
. . #متن‌آگهی - شرکت آیسان خاورمیانه نماینده انحصاری رسترهای گلدن، واردکننده مستقیم دانه‌های ...
Media Removed
. . #متن‌آگهی - شرکت آیسان خاورمیانه نماینده انحصاری رسترهای گلدن، واردکننده مستقیم دانه‌های سبز قهوه در رده کیفیت تجاری و پرمیوم از کشورهای ویتنام، هند، اندونزی، اتیوپی، برزیل و... و دانه‌های رده کیفیت تخصصی (Specialty) از کمپانی نوردیک اپروچ (Nordic Approach) است. همچنین این شرکت ... .
.
#متن‌آگهی - شرکت آیسان خاورمیانه نماینده انحصاری رسترهای گلدن، واردکننده مستقیم دانه‌های سبز قهوه در رده کیفیت تجاری و پرمیوم از کشورهای ویتنام، هند، اندونزی، اتیوپی، برزیل و... و دانه‌های رده کیفیت تخصصی (Specialty) از کمپانی نوردیک اپروچ (Nordic Approach) است.

همچنین این شرکت در زمینه‌ی واردات قهوه موزتی ایتالیا، پیشینه فعالیت داشته و خواهد داشت. آیسان خاورمیانه آمادگی دارد تا دانه‌ی سبز قهوه را به‌صورت شرایطی به شرکت‌های تولیدکننده داخلی عرضه کند. این شرکت همچنین آمادگی عقد قرارداد تامین دانه سبز تخصصی و همچنین دستگاه‌های برشته‌کاری برای کافه‌های کشور - در جهت تغییر به کانسپت کافه-روستری - را اعلام می‌دارد.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه‌های برشته‌کاری، دانه‌ سبز تخصصی و قهوه‌های تجاری با شماره‌های 09122838913 و 02122434393 - آقای صالح ترکش - تماس بگیرید.
Read more
شغل تازه صداوسیما: واردات ذرت؟! شرکت جام‌جم بازرگانی پیشرو ، جزو همان شرکت‌هایی است که با هوس ارز ...
Media Removed
شغل تازه صداوسیما: واردات ذرت؟! شرکت جام‌جم بازرگانی پیشرو ، جزو همان شرکت‌هایی است که با هوس ارز دولتی تغییر کاربری داده و اگرچه با هدف فعالیت در خدمات طراحی مهندسی و تامین تجهیزات و کارگزاری تجاری در سال هشتاد و شش تاسیس شده اما حالا صد و شصت و دو هزار یوروی دولتی گرفته تا خوراک دام وارد کند. حالا ... شغل تازه صداوسیما: واردات ذرت؟! شرکت جام‌جم بازرگانی پیشرو ، جزو همان شرکت‌هایی است که با هوس ارز دولتی تغییر کاربری داده و اگرچه با هدف فعالیت در خدمات طراحی مهندسی و تامین تجهیزات و کارگزاری تجاری در سال هشتاد و شش تاسیس شده اما حالا صد و شصت و دو هزار یوروی دولتی گرفته تا خوراک دام وارد کند.
حالا برای‌تان بگوییم این شرکت می‌خواهد این خوراک دام را چه‌کار کند. این شرکت، ذرت‌ها را برای «صداوسیما» می‌خواهد.
بازرگانی پیشرو صددرصد به صداوسیما وابسته است و البته یکی از چندین بنگاه وابسته به این سازمان که برای آن واردات می‌کنند. مایحتاجی هم که وارد می شود ادوات صوتی و بصری نیست، بلکه صداوسیما زده توی کار ذرت برای خوراک دام.
ولی صداوسیما، ذرت دام می‌خواد چی‌کار؟ اگر قبول کنیم که صداوسیما این‌قدر دیگر خلاف‌کار نیست که ارز دولتی را به بهانه ذرت بگیرد و با آن ارز کار دیگری بکند، پس حتما این ذرت‌ها را برای دام‌های‌اش وارد می کند. یعنی صداوسیما هم دام‌داری داره و ما خبر نداشتیم؟
حالا فرض کنیم که صداوسیما این واردات واسطه‌ای را انجام می‌دهد تا درآمدزایی کند. ولی آن هزار ششصد میلیاردتومان بودجه‌ای که از خزانه می گیرد و آن هزینه تبلیغاتی (که برای هر سی ثانیه آگهی در مسابقات فوتبال جام جهانی به سه میلیاردتومان سر می‌زند) چی میشه؟ دام‌پروری و ذرت وارد‌کردن‌اش دیگه چیه؟ اصلا چرا هزینه‌های صداوسیما این‌قدر بالاست؟

راستی! صداوسیما امسال صد میلیون دلار هم از صندوق توسعه ملی بودجه می‌گیرد. این همه دلار داشتی آقای صداوسیما، چشمت به این دلار دولتی هم بود آخه؟!‌ یه کم ذرت بده بخوریم.چه می‌کنه این ارز دولتی!/ مرضیه امیری

منبع : روز آ روز
Read more
 #برند_هاى_سوخته <span class="emoji emoji1f4db"></span> ارج علینقی عالیخانی وزیر اقتصاد ایران (1348 - 1341) در کتاب خاطراتش می گوید؛ ...
Media Removed
#برند_هاى_سوخته ارج علینقی عالیخانی وزیر اقتصاد ایران (1348 - 1341) در کتاب خاطراتش می گوید؛ «در آخرین سفری که به شوروی کردم به آقای نوویکو نایب نخست وزیر شوروی که قائم مقام کاسیگن نخست وزیر وقت شوروی بود، یک یخچال ایرانی (ارج) هدیه دادم. او فوق العاده خوشحال شد و به من تاکید کرد راننده خودش ... #برند_هاى_سوخته 📛
ارج

علینقی عالیخانی وزیر اقتصاد ایران (1348 - 1341) در کتاب خاطراتش می گوید؛ «در آخرین سفری که به شوروی کردم به آقای نوویکو نایب نخست وزیر شوروی که قائم مقام کاسیگن نخست وزیر وقت شوروی بود، یک یخچال ایرانی (ارج) هدیه دادم. او فوق العاده خوشحال شد و به من تاکید کرد راننده خودش می آید تا یخچال را ببرد و تاکید کرد مبادا یخچال را به دفترش بفرستم.» یخچال ایرانی در آن زمان به قدری شهرت یافته بود که یکی از بالاترین مقام های اجرایی آن کشور بزرگ از تصاحب آن ذوق زده شده و درخواست می کند محصولی را که ساخت ایران بر رویش درج شده، برای استفاده خانواده اش به منزل ببرد.

روزی که سیروس ارجمند در سال 1316 اولین و بزرگ ترین کارخانه تولید کننده لوازم خانگی ایران را وارد عرصه صنعت و اقتصاد کشور کرد، شاید نمی دانست 70 سال بعد مدیران وقت کشور تصمیم می گیرند زمین های این کارخانه را در جاده مخصوص کرج برای فعالیتی دیگر (!؟) در نظر بگیرند و این کارخانه را به شهرکی صنعتی در گرمسار استان تهران منتقل کنند. ارج که یکی از برندهای خوشنام ایران طی هفت دهه گذشته بوده، در سال 1316 با ساخت ابزار صنعتی به چرخه تولید گام نهاد و با تولید کولر آبی و یخچال به سوی ساخت لوازم خانگی پیش رفت. میرخانی رشتی درباره این شرکت می نویسد؛ «مدیرعامل ارج ایده مهندسی- صنعتی داشت و با روش های مهندسی کار می کرد.» شاید به همین سبب بود که محصولات ارج نسبت به سایر رقبایش در بازار اقبال بیشتری به دست آورد. ارج پس از آنکه مصادره شد، به مانند سایر شرکت های مصادره یی زیرمجموعه سازمان صنایع ملی شد. در دهه 70 مدیران دولتی این شرکت با اختلاس 20 میلیارد تومانی پرونده مالی این شرکت را به فساد کشیدند تا برای مدتی ارج با حاشیه هایی روبه رو شود. پس از آن اختلاس ارج هرگز ارج نشد تا اینکه امروز به وضعیتی رسیده که قصد انتقال کارخانه آن را به سمنان دارند. ارج که بزرگ ترین برند لوازم خانگی کشور است، در حالی که می توانست بازارهای اروپایی را نیز به تسخیر خود درآورد، امروز به شرکتی تبدیل شده که حتی در داخل کشور جایگاه خود را رفته رفته از دست می دهد تا این برند در کنار سایر برندهای مرده به مجروحی بیمارستانی تبدیل شود که اگر پرستاران به او نرسند، این شرکت نیز به سرنوشت کفش های ملی، بلا و وین و نساجی مازندران و چیت ری تبدیل خواهد شد. ارج که روزگاری در بالاترین سطح فناوری محصول تولید می کرد امروز به شرکتی تبدیل شده که همان محصولات قدیمی خود را با تغییراتی به تولید رسانده و روانه بازار می کند.
Read more
 #RepoSt ~> @hjb.iri.official.fanclub ____________________________ [بخش اول] . اطلاعیه ...
Media Removed
#RepoSt ~> @hjb.iri.official.fanclub ____________________________ [بخش اول] . اطلاعیه پروژه ی فنکلاب های رسمی دابل اس در ایران.. . 5 فنکلاب رسمی دابل اس در ایران [فنکلاب هیون جونگ، یونگ سنگ، کیو جونگ، جونگ مین و هیونگ جون] پروژه ی دیگری رو در پیرو کامبک دوباره دابل اس301 برای حمایت ... #RepoSt ~> @hjb.iri.official.fanclub
____________________________
[بخش اول]
.
اطلاعیه پروژه ی فنکلاب های رسمی دابل اس در ایران..
.
5 فنکلاب رسمی دابل اس در ایران [فنکلاب هیون جونگ، یونگ سنگ، کیو جونگ، جونگ مین و هیونگ جون] پروژه ی دیگری رو در پیرو کامبک دوباره دابل اس301 برای حمایت از اعضا در نظر گرفتند.
همانطور که دابل اس 301 بعد از 7 سال و به خاطر عشق به طرفداراشون دوباره برگشتن ما هم قصد داریم در هر کامبک ، حمایت فن های ایرانی رو به دابل اس نشون بدیم که بدونند برگشتشون برای ما ایرانی ها خیلی ارزشمنده بوده.
به همین دلیل 5 فنکلاب رسمی با همکاری شما طرفدارای ایرانی عزیز قصد انجام پروژه ی " کامیون دسر" رو برای اعضا دارند.
با توجه به تجربه " 5 فن کلاب رسمی دابل اس" در انجام پروژه های مختلف حمایتی شما، میتونید در این پروژه هم ما رو همراهی کنید !و همانند پروژه های قبلی حضور پرشورتون رو بهمون نشون بدید.
پروژه بر این قرار است که :
ادمین ها با چندین شرکت معتبر در کره جنوبی صحبت کردند که برای ستاره های موسیقی و بازیگری کامیون غذا و آبمیوه به محل کنسرت و موزیک شو و کمپانی ها ارسال میکنند و ما با یکی از این شرکت ها به توافق رسیدیم.
در این کامیون انواع مختلف نوشیدنی و دسر برای اعضای دبل اس در سئول سرو خواهد شد. برای کسانی که ممکنه اطلاعی نداشته باشند از این نوع کامیون ها <<اعضای دابل اس هفته گذشته و برای کام بک توی اسفند ماهشون از این کامیون ها و نوع سرو غذا و تغذیه اش عکس گذاشتن >> که میتونید ببینید به چه نحوی است.
به علاوه غذا و نوشیدنی خدمات دیگری همچون بنر معرفی در کنار کامیون، استیکرهای روی لیوان یا بسته های غذا، قاب عکس (که توسط ما تعیین خواهد شد ) در سئول ارائه خواهد شد.
_____________________________________________
سفارش نوشیدنی ها به همراه ارائه خدمات گفته شده و هزنیه رفت و آمد کامیون2 میلیون تومان خواهد شد.

لازم به ذکره که این هزینه به نظر سنگین میاد ولی ما به کمک شما سنگین تر از این رو هم انجام دادیم. این پروژه، پروژه ی تکی خواهد بود چرا که به خاطر وجود همچین خرج و مخارجی و همینطور هماهنگی های پی در پی ای که در رابطه با شرکت های معتبر لازم داره، خیلی از کشور ها از انجام این کار پا پس میکشند. اما ما تمام هماهنگی ها و صحبت های لازم با شرکت معتبر مورد نظر رو انجام دادیم و همه چیز اوکی شده و خداروشکر از این بابت هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت و ان شالا این بار هم به کمک شما یک کار ناب به انجام خواهد رسید ^____^
(ادامه پست بعدی...)
Read more
آغاز روند تکمیل طبقه دوم‌ و سقف ورزشگاه نقش‌جهان ؛ صحبت‌های امروز احمد سعیدبخش، معاون اجرای پروژه‌های ...
Media Removed
آغاز روند تکمیل طبقه دوم‌ و سقف ورزشگاه نقش‌جهان ؛ صحبت‌های امروز احمد سعیدبخش، معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه دربارۀ روند تکمیل طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان : پیمانکار نصب چادرهای سقف و نصب ژنراتورها انتخاب شده‌اند . یکی از مهم‌ترین مشکلات، تل خاک اطراف ورزشگاه است که از نمایندۀ ... آغاز روند تکمیل طبقه دوم‌ و سقف ورزشگاه نقش‌جهان ؛

صحبت‌های امروز احمد سعیدبخش، معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه دربارۀ روند تکمیل طبقه دوم ورزشگاه نقش‌جهان :

پیمانکار نصب چادرهای سقف و نصب ژنراتورها انتخاب شده‌اند .

یکی از مهم‌ترین مشکلات، تل خاک اطراف ورزشگاه است که از نمایندۀ رئیس ادارۀ فنی و مهندسی ادارۀ کل ورزش و جوانان استان قول گرفتیم که پیگیر رفع موانع قانونی جابه‌جایی این تپه خاک باشد .

دربارۀ حمل خاک و محل انتقال آن نیز قرار است با شهردار اصفهان مذاکراتی انجام دهیم .

شرکت «تهران الاستیک» قرار است کار تقویت اسکلت فلزی ورزشگاه را انجام دهد و مبلغ قرارداد آن هم ۵.۸ میلیارد تومان است .

این شرکت سوابق خوبی دارد و با نیروها و تجهیزات قدرتمندی به ورزشگاه آمده و استارت خوبی زده است و به این پیمانکار خوش‌بین‌تر از پیمانکار قبلی هستیم .

این شرکت علاوه بر تقویت سازه فلزی، کار رنگ‌آمیزی، سَند بلاست، تکمیل حفاظ‌ها و نرده‌های باقی‌مانده، احداث اتاق نگهبانی ضلع شرقی، تکمیل ورودی شرقی، تکمیل کابل‌کشی‌ها و تأسیسات مکانیکی را انجام خواهد داد .

پیمانکار فرصت خوب سه ماهه‌ای برای این کار در اختیار دارد و به ما اعلان کرده که تقویت ده قاچ اول را ۴۵ روزه و ده قاچ دوم را ۳۰ روزه انجام می‌دهد .

مدت قرارداد این پیمانکار ۴ ماه است .

شرکت سازه‌های پارچه‌ای «اطلس سان» به عنوان پیمانکار نصب چادرها انتخاب شده که پس از اتمام عملیات تقویت ده قاچ اول، نصب چادرها را آغاز می‌کند .

باشگاه سپاهان هم هزینه‌هایی در ورزشگاه انجام داده، مثلاً قسمت زیرین جایگاه تماشاگران را به سالن بدنسازی تبدیل کرده در صورتی که در گذشته، ماهیانه مبلغ زیادی برای اجارۀ سالن بدنسازی صرف می‌کرد .

ان شاءالله با نصب چادرها این ورزشگاه جلوه زیباتری پیدا می‌کند .

احتملاً تا ۴ یا ۵ ماه آینده ورزشگاه تکمیل خواهد شد .

#سپاهان #اصفهان #لیگ_برتر #فوتبال #ایران #نقش_جهان
#Sepahan #Esfahan #Football #Iran
Read more
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو بازداشت شد! ایلنا : دادستان تهران گفت: تنها در یک مورد در سلفچگان ...
Media Removed
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو بازداشت شد! ایلنا : دادستان تهران گفت: تنها در یک مورد در سلفچگان سه هزار و پانصد خودروی وارداتی که مربوط به یک شرکت است توقیف شد. . جعفری دولت آبادی اظهار داشت: این شرکت از آن چندین برادر است و مجموع خودروهای توقیفی این شرکت به ۵ هزار خودرو می رسد که در قالب یک پرونده ... دبیر انجمن واردکنندگان خودرو بازداشت شد!

ایلنا : دادستان تهران گفت: تنها در یک مورد در سلفچگان سه هزار و پانصد خودروی وارداتی که مربوط به یک شرکت است توقیف شد.
.
جعفری دولت آبادی اظهار داشت: این شرکت از آن چندین برادر است و مجموع خودروهای توقیفی این شرکت به ۵ هزار خودرو می رسد که در قالب یک پرونده در حال پیگیری است.

وی با اشاره به دستگیری دبیر انجمن وارد کنندگان خودرو اظهار داشت: ۱۵ روز پیش شخصی به نام میثم رضایی از مرزهای غربی کشور در حال خروج بود که با هوشیاری وزارت اطلاعات دستگیر شد و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت، این شخص شاکی های خصوصی بسیار دارد و خودروهای بسیاری را تعهد کرده و اکنون پرونده وی در مرحله بازجویی است.
Read more
<span class="emoji emoji26a0"></span>️افزایش خطر ابتلا به آلزایمر با شب بیداری!! نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که تنها یک شب نخوابیدن ...
Media Removed
️افزایش خطر ابتلا به آلزایمر با شب بیداری!! نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که تنها یک شب نخوابیدن باعث افزایش مواد شیمیایی در مغز می شود که با بیماری آلزایمر ارتباط دارد. با وجود اینکه محققان می دانستند رابطه ای میان آلزایمر و نخوابیدن وجود دارد اما تا پیش از این مشخص نبود که بیماری آلزایمر باعث ... ⚠️افزایش خطر ابتلا به آلزایمر با شب بیداری!! نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که تنها یک شب نخوابیدن باعث افزایش مواد شیمیایی در مغز می شود که با بیماری آلزایمر ارتباط دارد. با وجود اینکه محققان می دانستند رابطه ای میان آلزایمر و نخوابیدن وجود دارد اما تا پیش از این مشخص نبود که بیماری آلزایمر باعث بی خوابی و یا برعکس بی خوابی منجر به الزایمر می شود.
اکنون محققان دانشگاه استنفورد و دانشکده پزشکی واشنگتن دریافتند که حتی یک شب نخوابیدن برای افزایش سطح بتا آمیلوئید —ماده ای که می تواند تجمع یافته و ارتباط سلول های مغزی با یکدیگر را قطع کند--کافی است .
اگرچه سطح این ماده به سطح طبیعی برمی گردد اما محققان نگران هستند که شب بیداری های مکرر به تجمع پلاک های مغزی منجر می شود که نهایتا نرون ها را از بین می برد و حافظه را پاک می کند.
محققان همچنین دریافتند پس از چند شب اختلال خواب، ماده شیمیایی دیگری موسوم به پروتئین تاو افزایش می یابد، ماده ای که باعث تجمع توده در مغز شده و با بیماری الزایمر نیز ارتباط دارد.
پروفسور دیوید هولتسمن، رئیس بخش مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی واشنگتن گفت: این مطالعه نشان داد کم خوابی باعث افزایش سطح دو پروتئین می شود که با بیماری آلزایمر ارتباط دارد.معتقد هستیم بی خوابی مزمن در میانسالی خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهد
محققان در این مطالعه 17 بزرگسال 35 الی 65 ساله سالم را که مشکلات خواب و یا شناختی نداشتند ، بررسی کردند. آنها برای اندازه گیری مقدار خواب شرکت کنندگان به دست هر کدام از آنها یک مانیتور پوشیدنی برای دو هفته بستند، سپس در یک آزمایشگاه وضعیت خواب شرکت کنندگان را که تحت تاثیربوق های بلند مرتب دچار اختلال می شد، بررسی کردند.
پس از این آزمایش هر یک از شرکت کنندگان تحت پونکسیون نخاعی قرار گرفتند تا محققان بتوانند سطح پروتئین های 'بتا آمیلوئید' و 'تاو' را در مایع اطراف نخاع و مغز بررسی کنند.
پونکسیون نخاعی (A lumbar puncture or a spinal tap) یک روش نمونه‌ برداری از سی. اس. اف یا مایع مغزی-نخاعی از ستون فقرات کمری جهت بررسی است .

محققان سپس سطح پروتئین های بتا آمیلوئید و تاو را پس از شبی که شرکت کنندگان دچار وقفه خواب شدند و شبی که بدون وقفه خوابیده بودند، مقایسه کردند و دریافتند سطح بتا امیلوئید این شرکت کنندگان در شبی که دچار وقفه خواب شدند، 10 درصد افزایش یافت.
شرکت کنندگانی که مانیتور داشتند نیز نشان دادند که آنها یک هفته قبل از اینکه پونکسیون نخاعی افزایش سطح پروتئین تاو را نشان دهد، در خانه بی خ
Read more
. 📸دکتر جلیلی از شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) در استان بوشهر بازدید کرد . <span class="emoji emoji1f539"></span>نماینده رهبرانقلاب ...
Media Removed
. 📸دکتر جلیلی از شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) در استان بوشهر بازدید کرد . نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی ضمن بازدید از فازهای مختلف ساخت کشتی و ساخت سکوهای نفتی، از نزدیک در جریان ظرفیت ها و نیازهای شرکت صدرا جهت افزایش توسعه قرار گرفت. . جلیلی در جلسه ای با حضور مدیران و مهندسان ... .
📸دکتر جلیلی از شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) در استان بوشهر بازدید کرد
.
🔹نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی ضمن بازدید از فازهای مختلف ساخت کشتی و ساخت سکوهای نفتی، از نزدیک در جریان ظرفیت ها و نیازهای شرکت صدرا جهت افزایش توسعه قرار گرفت.
.
🔹جلیلی در جلسه ای با حضور مدیران و مهندسان این شرکت گفت: در صنایع دریایی که بسیاری از کشور ها نتوانستند در آنها ورود داشته باشند، خوشبختانه کشور ما توانسته است به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کند.
.
🔹دکتر جلیلی با اشاره به ظرفیت کشتی سازی کشور ابراز کرد: باید برای استفاده مناسب از دریا و صنایع مرتبط آن برنامه ریزی جامع داشت؛ چرا که صنایع دریایی میتواند باعث افزایش اشتغال و ارزآوری برای کشور شود و توجه به آن امنیت و بهره وری شناور ها و لنج های صیادی را افزایش میدهد.
.
🔹وی افزود: وقتی با ساخت یک شناور صادراتی میزان قابل توجهی شغل ایجاد میشود، نوسازی ناوگان دریایی از شناور های کوچک تا لنج های سنتی که شاید امروز کارآمدی لازم را به خاطر فرسودگی ندارند، نیاز دارد تا ده ها شرکت کشتی سازی در کشور فعال شود. طبیعی است با فعال شدن این بخش از صنعت، صنایع مرتبط دیگر نظیر یخچال سازی نیز رونق خواهد یافت. وقتی در کشتی سازی میتوانیم در ونزوئلا بازار داشته باشیم، به گونه ای که سفارش ۴ کشتی ۱۱۳ هزار تنی را میدهد و یک کشتی آن ساخته و تحویل داده شده است پس بازار کشور های همسایه را نیز میتوان در اختیار گرفت.
.
🔹عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به فرصت دریا در شمال و جنوب کشور و لزوم استفاده حداکثری از آن گفت: بر همین مبنا لازمه نگاه راهبردی به استفاده از دریا، سرمایه گذاری در صنایع دریایی است.
.
🔸صدرا واقع در جزیره عباسک و فعال در صنایع کشتی‌سازی ، فراساحل و ساخت سکوهای نفتی و متعلقات آن میباشد. در حال حاضر سکوهای نفتی فازهای پارس جنوبی در این شرکت صنعتی در حال ساخت است.
.
#جلیلی #سعید_جلیلی #دکتر_سعید_جلیلی #دکترجلیلی #دکتر_جلیلی #دولت_سایه
#کشتی_سازی #صنایع_دریایی #دریا #ونزوئلا #سکوی_نفتی #سکو #پارس_جنوبی #خلیج_فارس #بوشهر #سفر_بوشهر #یخچال_سازی #لنج #لنج_صیادی #ناوگان_دریایی #نوسازی #صادرات #ارز_آوری .
Read more
شرکت اسلحه سازی تالس فرانسه بخشی از این شرکت فرانسوی تحت مالکیت دولت فرانسه می باشد و در سال 2000 تاسیس ...
Media Removed
شرکت اسلحه سازی تالس فرانسه بخشی از این شرکت فرانسوی تحت مالکیت دولت فرانسه می باشد و در سال 2000 تاسیس شده است.این شرکت در زمینه ساخت موشک های ستاره ای که به عنوان سریع ترین موشک های کوتاه برد ضد هوایی جهان نیز مشهور هستند.تالس، تامین کننده تجهیزات فوق قدرتمند جنگی برای نیروی دریایی سلطنتی انگلستان ... شرکت اسلحه سازی تالس فرانسه
بخشی از این شرکت فرانسوی تحت مالکیت دولت فرانسه می باشد و در سال 2000 تاسیس شده است.این شرکت در زمینه ساخت موشک های ستاره ای که به عنوان سریع ترین موشک های کوتاه برد ضد هوایی جهان نیز مشهور هستند.تالس، تامین کننده تجهیزات فوق قدرتمند جنگی برای نیروی دریایی سلطنتی انگلستان نیز است. یکی دیگر از مسئولیت های این شرکت این است که همواره کلیه دپارتمان های نیروی دریایی فرانسه را به روز نگه دارند.
در سال 2014، سود خالص این شرکت حدود 10.37 میلیارد دلار آمریکا اعلام شد. این شرکت، تنها 16 سال پس از تاسیسش توانسته نام مهمی در صنعت جنگ افزار سازی جهان برای خود دست و پا کند.
#جنگاوران
Read more
گوگل چند حساب کاربری مرتبط با «برنامه نفوذ» ایران را مسدود کرده است شرکت گوگل اعلام کرد که ۵۸ حساب ...
Media Removed
گوگل چند حساب کاربری مرتبط با «برنامه نفوذ» ایران را مسدود کرده است شرکت گوگل اعلام کرد که ۵۸ حساب کاربری مرتبط با ایران را مسدود کرده است. گوگل با انتشار اطلاعیه‌ای در وبلاگ اختصاصی خود تصریح کرده که حساب‌های کاربری مسدود شده شامل ۳۹ حساب کاربری انگلیسی زبان یوتیوب، ۱۳ حساب کاربری گوگل پلاس ... گوگل چند حساب کاربری مرتبط با «برنامه نفوذ» ایران را مسدود کرده است
شرکت گوگل اعلام کرد که ۵۸ حساب کاربری مرتبط با ایران را مسدود کرده است.

گوگل با انتشار اطلاعیه‌ای در وبلاگ اختصاصی خود تصریح کرده که حساب‌های کاربری مسدود شده شامل ۳۹ حساب کاربری انگلیسی زبان یوتیوب، ۱۳ حساب کاربری گوگل پلاس و ۶ صفحه وبلاگ بوده که با انگیزه‌های سیاسی در پی سرقت اطلاعات بوده‌اند.

بنا بر ادعای شرکت گوگل، این حساب‌های کاربری با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرتبط بوده‌اند. بر اساس این اطلاعیه این ارتباط بر اساس اطلاعات فنی بدست آمده از آدرس آی پی، مالکیت دامنه، مشخصات کاربران و دامنه داده‌های مورد استفاده آن کشف شده که در موارد بسیاری شباهت بالایی با اطلاعات رسمی ثبت شده از موارد فوق برای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران داشته است.
گوگل در این اطلاعیه خاطرنشان کرده که تیم امنیت سایبری این شرکت از طریق سامانه FireEye طیف گسترده‌ای از تحرکات اطلاعاتی مشکوک مرتبط با ایران را کشف کرده است. بنا بر اعلام رسمی گوگل، این کشفیات پیشتر در اختیار مقامات آمریکایی قرار گرفته است.

گوگل در ادامه اطلاعیه خود یادآور شده که این شرکت از سال ۲۰۱۲ تاکنون هرگونه تلاش برای سرقت اطلاعات از حساب کاربری کاربران ایرانی را با ارسال پیام‌های مختلف هشدار داده‌ایم. همچنین از سال ۲۰۱۳ میلادی نیز هشدار وجود انگیزه سیاسی در تلاش برای سرقت‌های اطلاعاتی را به پیغام‌های خود افزوده‌ایم.

گوگل ضمن تاکید بر ادامه بررسی‌های امنیتی خود، یادآوری کرده که این شرکت ضمن در جریان قراردادن مقام‌های آمریکایی از نتایج این بررسی‌ها، سایر شرکت‌های فعال در حوزه فناوری و امنیت اطلاعات را نیز از دستاوردهای خود مطلع خواهد کرد.
در همین حال، کنت واکر، معاون بین‌الملل گوگل نیز اعلام کرد که این شرکت طی ماه‌های اخیر تلاش کرده‌ تا بسیاری از تحرکات اطلاعاتی و اقدامات ارتباطی دارای پشتوانه دولتی را با هدف نفوذ به کارزارهای سیاسی، حساب های روزنامه‌نگاران، فعالان مدنی و چهره‌های علمی و دانشگاهی، کشف و مسدود کند.

#euronews #euronewspe #euronewspersian #google
Read more
. ورق بزنید آغاز تولید ام جی RX5 در خودروسازی فردا . امروز که وزیر صنعت، معدن و تجارت برای افتتاح ...
Media Removed
. ورق بزنید آغاز تولید ام جی RX5 در خودروسازی فردا . امروز که وزیر صنعت، معدن و تجارت برای افتتاح و بازدید از برخی پروژه هابه استان سمنان سفر کرده بود، لحظاتی پیش وارد خودروسازی فردا شد و از خط تولید ام جی RX5 در این کارخانه دیدن کرد. خودروسازی فردا به عنوان یکی از شرکای ام جی و سایک در ایران شناخته ... .
ورق بزنید
آغاز تولید ام جی RX5 در خودروسازی فردا
.
امروز که وزیر صنعت، معدن و تجارت برای افتتاح و بازدید از برخی پروژه هابه استان سمنان سفر کرده بود، لحظاتی پیش وارد خودروسازی فردا شد و از خط تولید ام جی RX5 در این کارخانه دیدن کرد.
خودروسازی فردا به عنوان یکی از شرکای ام جی و سایک در ایران شناخته می شود که از ابتدای سال جاری، بحث مشارکت آن با این خودروسازی چینی به مرحله عمل نزدیک شد. این شرکت که با تجهیز شوروم مرکزی خود در خیابان شریعتی و قرار دادن محصولات جدید ام جی در آن، چند وقتی به صدر خبرها آمد با سیاست چراغ خاموش مراحل توسعه خود را پیش می برد.
حال ام جی که خط تولید آذویکو را در تبریز دارد، با همکاری خودروسازی فردا تولید ام جی RX5 را به صورت SKD در سمنان آغاز کرده است. تصاویر اولیه از خط تولید نشان می دهد که گویا تولید آزمایشی این کراس اوور چینی در ایران آغاز شده و تا حد زیادی حواشی های گذشته برای خودروسازی فردا و ام جی از بین رفته است. چندی پیش خودروهای حاضر در شوروم مرکزی خودروسازی فردا به شوروم های آذویکو منتقل شد. همین امر این احتمال را ایجاد کرد که شاید گروه گرامی و خودروسازی فردا منصرف از تولید محصولات ام جی در سمنان شده اند و گروه سایک نیز محصولات جدید خود را به خط تولید آذویکو می برد.
اما حال شاهد هستیم که در دوره آغاز تحریم های صنعت خودرو و خروج آمریکا از برجام، خودروسازی فردا با مدتی تجربه در مونتاژ قراردادی خودروهای داخلی، به سراغ محصولات مستقل خود رفته و ام جی را به عنوان شریک تجاری جدید خود انتخاب کرده است. آن طور که مشخص است ام جی RX5 اولین محصول تولیدی این شرکت خواهد بود و احتمالا تا چند وقت دیگر عرضه این خودروها به بازار آغاز می شود. احتمال دارد که خودروهایی چون ام جی۳، ZS و ام جی ۶ نیز در آینده نزدیک در این خودروسازی تولید شوند.
گویا سیاست های خودروسازی فردا و یا بهتر بگوییم خودروسازی ام جی فردا بر این بوده تا کمترین حواشی خبری را داشته باشند. زیرا در بحث بازدید وزیر صنعت از خط تولید این شرکت در استان سمنان، مراسم خبری رسمی و گسترده ای جهت پوشش این رویداد از جانب شرکت در نظر گرفته نشده و آغاز تولید ام جی RX5 هم مانند سایر فعالیت های این خودروساز خصوصی بدون سر و صدا بوده است.
لازم به ذکر است تصاویر خط تولید از صفحات شبکه های اجتماعی به دست آمده که گویا برای قبل از ورود وزیر به خط تولید است.
.
#اسب_بخار #گروه_مستند_اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار #ماشین #خودرو #خودروسازی_فردا
#asbebokhar #car #cars #mg #mg_rx5
Read more
 #موبونیوز<span class="emoji emoji1f446"></span> . سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با دومین قسمت از داستان #برندها در خدمتتون هستیم در ادامه ...
Media Removed
#موبونیوز . سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با دومین قسمت از داستان #برندها در خدمتتون هستیم در ادامه با ما همراه باشید این قسمت:سامسونگ . شرکت سامسونگ که مقر اصلی آن در سئول کره جنوبی قرار دارد در سال 1938 توسط لی بیونگ چول تأسیس شد اما در سال 1969 با تأسیس سامسونگ اکترونیکس رسماً وارد عرصه ... #موبونیوز👆
.
سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با دومین قسمت از داستان #برندها در خدمتتون هستیم در ادامه با ما همراه باشید👇
📌این قسمت:سامسونگ
.
💢شرکت سامسونگ که مقر اصلی آن در سئول کره جنوبی قرار دارد در سال 1938 توسط لی بیونگ چول تأسیس شد اما در سال 1969 با تأسیس سامسونگ اکترونیکس رسماً وارد عرصه الکترونیک و فناوری شد
.
💢در 3 دهه ایتدایی فعالیت سامسونگ در زمینه های صادرات، بیمه و صنایع غذایی بود این شرکت سپس وارد عرصه الکترونیک شد و یک دهه بعد صنعت ساخت و ساز و کشتی سازی را نیز به فعالیتهایش افزود
.
💢با شروع دهه 2000 فعالیت سامسونگ به سمت تکنولوژی بیشتر شد این شرکت دارای بخش های زیادی می‌باشد اما در حال حاضر مجموعه الکترونیک به خصوص گوشی موبایل وظیفه اصلی کسب درآمد سامسونگ را بر عهده دارد بخش موبایل سامسونگ که یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه فروش تلفن همراه می‌باشد به عنوان پرفروش ترین برند موبایل در جهان نام برده می‌شود
.
💢این شرکت علاوه بر گوشی همراه در زمینه های تلویزیون، نیمه هادی ها، کامپیوتر و لپ تاپ، دوربین عکاسی و... فعالیت میکند
سامسونگ در ابتدای فعالیت در بازار موبایل آن‌طور که باید موفق نبود اما این شرکت خیلی زود جایگاهش را در بازار موبایل پیدا کرد
.
💢سامسونگ در بخش تولید تراشه و صفحه نمایش بسیار موفق عمل کرده در حال حاضر 98 درصد پنل های AMOLED بازار متعلق به سامسونگ میباشد علاوه بر بخش موبایل و الکترونیک سامسونگ دارای زیر مجموعه های زیادی از جمله صنعت کشتی سازی، سامسونگ sds، سامسونگ insurance و... می‌باشد
.
💢این شرکت همیشه نیز موفق عمل نکرده، مشکلات گلکسی نوت 7 خسارت 6 میلیارد دلاری به سامسونگ زد
شرکت سامسونگ درآمد خوبی از فروش پرچمداران سالیان اخیر خود از جمله s8 و note 8 داشته و دارد اکنون جدیدترین پرچمدار این کمپانی گوشی نوت 9 می‌باشد
.
💡شما از محصولات سامسونگ استفاده می‌کنید؟ نظر شما در مورد این برند محبوب چیست؟
#apple #samsung #note9 #iphone #iphonex #iphone2018 #sony #xz3 #note8
Read more
<span class="emoji emoji1f4a1"></span> #volkswagen . <span class="emoji emoji1f4a1"></span>حفظ دوستی ها . دُم عصایی و پنگوئن . <span class="emoji emoji1f539"></span> سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن <span class="emoji emoji1f538"></span>کنترل ...
Media Removed
#volkswagen . حفظ دوستی ها . دُم عصایی و پنگوئن . سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن کنترل دمای اتومبیل برای استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون . . منتشر شده: آرژانتین – 2018 #محتوا: در دسته ی خودروسازی . #خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد . . تاریخچه برند: گروه "فولکس ... 💡
#volkswagen
.
💡حفظ دوستی ها
.
دُم عصایی و پنگوئن
.
🔹 سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن
🔸کنترل دمای اتومبیل برای استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون
.
.
منتشر شده: آرژانتین – 2018
#محتوا: در دسته ی خودروسازی
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد 💡💡💡
.
.
تاریخچه برند:
گروه "فولکس ‌واگن" شرکت چند ملیتی خودروسازی به مرکزیت آلمان است، که دفتر مرکزی آن در شهر وولفسبورگ قرار دارد. این شرکت آلمانی در زمینه طراحی، مهندسی، تولید و توزیع انواع اتومبیل‌ها، وسایل نقلیه تجاری، موتورسیکلت‌ها، موتورهای درون ‌سوز و توربو جت‌ها فعالیت می‌نماید.
گروه فولکس‌واگن از سال ۲۰۱۱ به ‌عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی اروپا و پس از "جنرال موتورز"، دومین خودروساز بزرگ جهان شناخته می‌شود.
.
گروه فولکس‌واگن مالک برندهای: فولکس‌واگن، آئودی، بنتلی، بوگاتی، لامبورگینی، سیات، اشکودا، مان، اسکانیا، پورشه، ایتال‌ دیزاین و دوکاتی است.
این شرکت همچنین، دارای ۹۴ کارخانه تولید خودرو، در ۲۴ کشور و ۳۴۰ شرکت تابعه می‌باشد.
این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی؛ "آدولف هیتلر" بنا شده‌است. او از "فردیناند پورشه" تقاضا کرد، خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند. بنابراین شرکت تاسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد، که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم می‌باشد.
امروزه از ۱۰ خودروی پرفروش تمامی ادوار صنعت خودروسازی جهان، ۳ خودرو، به شرکت فولکس‌واگن تعلق دارد، که عبارتند از: فولکس‌واگن پاسات، فولکس‌واگن گلف و فولکس قورباغه‌ای.
این شرکت همچنین در میان تمامی خودروسازهای جهان، بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را، در بخش تحقیق و توسعه هزینه می‌نماید.
.
.
شناسنامه ی اثر:
Advertising Agency: DDB, Buenos Aires, Argentina
Production Company: Victor Bustos / 300dpi
Chief Creative Officers: Adrián Piattoni, Facundo Varela
Producer: Dante Rodriguez
Group Account Director: Graciela Combal
Account Director: Maria Ana Gianni
Creative Directors: Juan Ignacio Martínez Cima, Bruno Macri
Head of Art: Lucas Gagliote
Graphic Designer / Art Director / Copywriter: Rosario Alvarez de Toledo
3D / Retouch: Diego Salas
Photographer: Fotovudu
.
@ghazaal_rz
@mr.ads.idea
.
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد
#خلاقیت #تبلیغات #طراحی #مدیریت #گرافیک #کپی_رایتینگ #مشاوره #تحقیق #تجارت #مارکتینگ #برند #عکس #پژوهش #عکاسی #برندینگ #تهران #اتومبیل #دیزاین #تیزر #بازاریابی #محتوا #پوستر
#Creative #marketing
Read more
<span class="emoji emoji1f4a1"></span> #volkswagen . <span class="emoji emoji1f4a1"></span>حفظ دوستی ها . خرس قطبی و شتر . <span class="emoji emoji1f539"></span> سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن <span class="emoji emoji1f538"></span>کنترل ...
Media Removed
#volkswagen . حفظ دوستی ها . خرس قطبی و شتر . سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن کنترل دمای اتومبیل برای استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون . . منتشر شده: آرژانتین – 2018 #محتوا: در دسته ی خودروسازی . #خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد . . تاریخچه برند: گروه "فولکس ‌واگن" ... 💡
#volkswagen
.
💡حفظ دوستی ها
.
خرس قطبی و شتر
.
🔹 سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن
🔸کنترل دمای اتومبیل برای استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون
.
.
منتشر شده: آرژانتین – 2018
#محتوا: در دسته ی خودروسازی
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد 💡💡💡
.
.
تاریخچه برند:
گروه "فولکس ‌واگن" شرکت چند ملیتی خودروسازی به مرکزیت آلمان است، که دفتر مرکزی آن در شهر وولفسبورگ قرار دارد. این شرکت آلمانی در زمینه طراحی، مهندسی، تولید و توزیع انواع اتومبیل‌ها، وسایل نقلیه تجاری، موتورسیکلت‌ها، موتورهای درون ‌سوز و توربو جت‌ها فعالیت می‌نماید.
گروه فولکس‌واگن از سال ۲۰۱۱ به ‌عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی اروپا و پس از "جنرال موتورز"، دومین خودروساز بزرگ جهان شناخته می‌شود.
.
گروه فولکس‌واگن مالک برندهای: فولکس‌واگن، آئودی، بنتلی، بوگاتی، لامبورگینی، سیات، اشکودا، مان، اسکانیا، پورشه، ایتال‌ دیزاین و دوکاتی است.
این شرکت همچنین، دارای ۹۴ کارخانه تولید خودرو، در ۲۴ کشور و ۳۴۰ شرکت تابعه می‌باشد.
این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی؛ "آدولف هیتلر" بنا شده‌است. او از "فردیناند پورشه" تقاضا کرد، خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند. بنابراین شرکت تاسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد، که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم می‌باشد.
امروزه از ۱۰ خودروی پرفروش تمامی ادوار صنعت خودروسازی جهان، ۳ خودرو، به شرکت فولکس‌واگن تعلق دارد، که عبارتند از: فولکس‌واگن پاسات، فولکس‌واگن گلف و فولکس قورباغه‌ای.
این شرکت همچنین در میان تمامی خودروسازهای جهان، بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را، در بخش تحقیق و توسعه هزینه می‌نماید.
.
.
شناسنامه ی اثر:
Advertising Agency: DDB, Buenos Aires, Argentina
Production Company: Victor Bustos / 300dpi
Chief Creative Officers: Adrián Piattoni, Facundo Varela
Producer: Dante Rodriguez
Group Account Director: Graciela Combal
Account Director: Maria Ana Gianni
Creative Directors: Juan Ignacio Martínez Cima, Bruno Macri
Head of Art: Lucas Gagliote
Graphic Designer / Art Director / Copywriter: Rosario Alvarez de Toledo
3D / Retouch: Diego Salas
Photographer: Fotovudu
.
@ghazaal_rz
@mr.ads.idea
.
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد
#خلاقیت #تبلیغات #طراحی #مدیریت #گرافیک #کپی_رایتینگ #مشاوره #تحقیق #تجارت #مارکتینگ #برند #عکس #پژوهش #عکاسی #برندینگ #تهران #اتومبیل #دیزاین #تیزر #بازاریابی #محتوا #پوستر
#Creative #marketing
Read more
 #ایسوس ساعت هوشمندی با عمر باتری 10 روز را معرفی کرد شرکت #ASUS ساعت هوشمند #VivoWatch را معرفی ...
Media Removed
#ایسوس ساعت هوشمندی با عمر باتری 10 روز را معرفی کرد شرکت #ASUS ساعت هوشمند #VivoWatch را معرفی کرده است که باتری آن می تواند تا 10 روز شارژ ساعت را تامین کند. این ساعت که به عنوان جانشین مدل محبوب #ZenWatch عرضه شده است، قابلیت هایی از قبیل شمارش ضربان قلب، بررسی وضعیت خواب و قابلیت های بررسی فعالیت ... #ایسوس ساعت هوشمندی با عمر باتری 10 روز را معرفی کرد

شرکت #ASUS ساعت هوشمند #VivoWatch را معرفی کرده است که باتری آن می تواند تا 10 روز شارژ ساعت را تامین کند. این ساعت که به عنوان جانشین مدل محبوب #ZenWatch عرضه شده است، قابلیت هایی از قبیل شمارش ضربان قلب، بررسی وضعیت خواب و قابلیت های بررسی فعالیت های بدنی صاحبش را دارد. بدنه این ساعت هوشمند از جنس استیل ضد زنگ بوده و با مجوز IP67 در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم است. این ساعت هوشمند از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند و این در حالی است که پیش از این شایعاتی مبنی بر معرفی ساعت جدید ایسوس با سیستم عامل جدید و اختصاصی این شرکت شنیده می شد.

@asus @asus_iran @asusiran @asusiranshopping
Read more
#voytekit ️Follow مشتریانی که در طرح فروش اخیر شرکت سایپا ثبت‌نام کرده‌اند، امکان حضور در طرح آتی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو را نخواهند داشت. شرکت ایران خودرو به‌منظور توزیع عادلانه محصولات میان مشتریان واقعی طبق هماهنگی با گروه خودروسازی سایپا، کد ملی تمام مشتریانی که در طرح پیش‌فروش ... #voytekit ⬅️Follow
مشتریانی که در طرح فروش اخیر شرکت سایپا ثبت‌نام کرده‌اند، امکان حضور در طرح آتی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو را نخواهند داشت.
شرکت ایران خودرو به‌منظور توزیع عادلانه محصولات میان مشتریان واقعی طبق هماهنگی با گروه خودروسازی سایپا، کد ملی تمام مشتریانی که در طرح پیش‌فروش این شرکت ثبت‌نام نموده‌اند دریافت خواهد کرد.
برمبنای گزارش، هدف شرکت ایران خودرو، این است که خودروهای تولیدی شرکت در جامعه بین مصرف کنندگان و مشتریان نهایی توزیع شوند و کسانی برای خرید اقدام کنند که صرفاً نیازمند خودروی شخصی و مصرف کننده واقعی هستند.
با توجه به فروش اخیر محصولات شرکت سایپا و استفاده گروهی از هموطنان از شرایط ارائه‌شده توسط این شرکت، گروه صنعتی ایران خودرو، از مدیریت ارشد سایپا درخواست نمود تا فهرست اسامی و کد ملی مشتریانی که در ثبت‌نام اخیر موفق به ثبت‌نام شده‌اند به این شرکت اعلام نماید تا از ثبت‌نام نامبردگان در طرح پیش‌فروش آتی ایران خودرو جلوگیری شود.
ایران خودرو قرار است به‌زودی طرح پیش‌فروش ۴۰ هزار دستگاه از محصولات خود را به‌اجرا گذارد.
➖➖➖➖➖
#شرکت #نمایندگی #خودرو #اتومبیل #سایپا #پراید #ایرانخودرو #پژو #سمند #ثبتنام #خودروساز #تکنولوژی #فناوری #هوشمند #خبر #اخبار #تلگرام #کانال
➖➖➖➖➖
🔴لحظه به لحظه خبرهای دنیای #فناوری را در #استوری ما دنبال کنید🔴
➖➖➖➖➖
Read more
ژیائومی Mi 4i رسما معرفی شد؛ فعلا فقط برای بازار هندوستان شرکت چینی #ژیائومی نسخه ویژه ای از تلفن ...
Media Removed
ژیائومی Mi 4i رسما معرفی شد؛ فعلا فقط برای بازار هندوستان شرکت چینی #ژیائومی نسخه ویژه ای از تلفن همراه Mi 4 را با پسوند i در هندوستان رونمایی کرد. به گفته مدیران این شرکت، حرف i در این تلفن همراه نشانه نام هندوستان India است و این مدل ویژه این بازار و بر اساس فرهنگ این کشور طراحی شده است. این تلفن ... ژیائومی Mi 4i رسما معرفی شد؛ فعلا فقط برای بازار هندوستان

شرکت چینی #ژیائومی نسخه ویژه ای از تلفن همراه Mi 4 را با پسوند i در هندوستان رونمایی کرد. به گفته مدیران این شرکت، حرف i در این تلفن همراه نشانه نام هندوستان India است و این مدل ویژه این بازار و بر اساس فرهنگ این کشور طراحی شده است.

این تلفن همراه به #اندروید5، صفحه نمایش Full HD و 5 اینچی، 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه داخلی مجهز است.

این مدل که از نسخه های عادی خود سبک تر و نازک تر است به #پردازنده #اسنپدراگون 615 هشت هسته ای مجهز است که چهار هسته آن 1.7 گیگاهرتزی و چهار هسته دوم 1.1 گیگاهرتزی هستند. Mi 4i با قیمتی کمتر از 200 دلار در هندوستان عرضه خواهد شد.

Tag: #Xiaomi , #Mi4i , #Snapdragon615 , #Smartphone, #Android
Read more
. بررسی کولر پردازنده Castle 240RGB برند GameStorm . درست است که پردازنده های جدید فناوری ساخت ...
Media Removed
. بررسی کولر پردازنده Castle 240RGB برند GameStorm . درست است که پردازنده های جدید فناوری ساخت بهتری دارند و با عرضه فناوری ساخت پیشرفته تر دمای تولیدی پردازنده ها به میزان چشم گیری کاهش یافته است اما با این وجود شرکت های سازنده پردازنده برای دست یابی به کارایی بهتر و ارائه محصولات قوی تر نیاز ... .
بررسی کولر پردازنده Castle 240RGB برند GameStorm
.
درست است که پردازنده های جدید فناوری ساخت بهتری دارند و با عرضه فناوری ساخت پیشرفته تر دمای تولیدی پردازنده ها به میزان چشم گیری کاهش یافته است اما با این وجود شرکت های سازنده پردازنده برای دست یابی به کارایی بهتر و ارائه محصولات قوی تر نیاز دارند تعداد هسته ها و همچنین فرکانس آن را افزایش دهند و این بدان معنا است که حتی با وجود فناوری های جدید برای دست یابی به کارایی بهتر نیاز است از خنک کننده های بهتری استفاده کرد تا دمای پردازنده را کاهش داد تا بتوان در پردازش های پیچیده کارایی بهتری از پردازنده و سیستم بدست اورد. با توجه به این موضوع در کنار تولید پردازنده های پیشرفته شرکت های سازنده محصولات سخت افزاری سالیان سال است که در زمینه تولید کولر و خنک کننده برای پردازنده و کارت های گرافیکی فعالیت دارند و مدل های مختلفی را به بازار ارائه کرده اند. یکی از شرکت هایی که در این زمینه سالیان سال فعالیت دارد و محصولات خوبی را هم تاکنون وارد بازار کرده است شرکت Deep Cool است. Deep Cool مانند دیگر شرکت های بزرگ فعال در این زمینه محصولات گیمینگ خود را در تحت عنوان دیگری به بازار ارائه می دهد. Gamer Storm نام برندی است که محصولات گیمینگ این شرکت را تولید می کند. یکی از محصولات این برند که در بین کاربران محبوبیت خوبی دارد کولر Castle 240RGB است که قصد داریم در ادامه به بررسی آن بپردازیم

بررسی جامع این محوصل را در سخت افزار مگ بخوانید

www.sakhtafzarmag.com/26232

#سخت_افزار #سختافزار #بررسی #کولر #پردازنده #خنک_کننده
Read more
معرفی برترین #اپلیکیشن های #ویرایش #عکس (2) برای مهندسان، نام شرکت #Autodesk بیش از هر چیز مترادف ...
Media Removed
معرفی برترین #اپلیکیشن های #ویرایش #عکس (2) برای مهندسان، نام شرکت #Autodesk بیش از هر چیز مترادف با نرم افزار نقشه کشی #اتوکد است اما #Pixlr به عنوان شاخه #گرافیکی این شرکت در سال های اخیر تلاش کرده وجهه متمایزی برای خود ایجاد کند و معرفی این اپلیکیشن هم در ادامه همین مسیر است. #Autodesk Pixlr ... معرفی برترین #اپلیکیشن های #ویرایش #عکس (2)

برای مهندسان، نام شرکت #Autodesk بیش از هر چیز مترادف با نرم افزار نقشه کشی #اتوکد است اما #Pixlr به عنوان شاخه #گرافیکی این شرکت در سال های اخیر تلاش کرده وجهه متمایزی برای خود ایجاد کند و معرفی این اپلیکیشن هم در ادامه همین مسیر است. #Autodesk Pixlr را می توان دقیقا پاسخی به نیاز های عمومی علاقه مندان به عکاسی با تلفن همراه دانست چرا که قابلیت های جذابی در آن دیده شده که کاملا مناسب یک عکاسی خانوادگی است و دردسر #عکاس را تا حد بسیار زیادی کم می کند. غیر از #افکت ها و #فیلتر های متعدد و قابلیت های عمومی نظیر بریدن عکس و چرخاندن آن و تغییر ابعاد عکس، این اپلیکیشن می تواند به طور خودکار قرمزی چشم در زمان عکاسی با فلاش را از میان ببرد و حتی دندان ها را در عکس ها سفید کند! گزینه ویرایش خودکار که در این اپلیکیشن با نام #AutoFix معرفی شده هم برای آماتور ها نعمت بزرگی است چرا که تقریبا همه کار ها را تنها با فشردن یک دگمه انجام می دهد و یک عکس کاملا حرفه ای را تحویل خواهد داد که می توان به طور مستقیم در #شبکه های #اجتماعی به اشتراک گذاشت. درج متن روی عکس و تغییر #تنالیته رنگ ها و ... از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است. خوشبختانه این اپلیکیشن کاملا #رایگان است ضمن آنکه در رتبه بندی های توانسته نظرات بسیار مثبتی را به دست آورد.

Tag: #photo #edit #application, #app, #photography, #filter, #crop, #effect, #عکاسی, #موبایل, #ویرایش

@mobile_iran1385 @mobileiranian @mobile.iran @mobile_iran @mobile_iranian @mobile_photography @Iran_photographer @iran.photographers @Iran_photograph @iranphotonic @Iran_photography
Read more
. شرکت روسی کلاشینکف در دنیا با تفنگ افسانه‌ای AK47 شناخته می‌شود اما حالا این شرکت به فکر ساخت خودرو ...
Media Removed
. شرکت روسی کلاشینکف در دنیا با تفنگ افسانه‌ای AK47 شناخته می‌شود اما حالا این شرکت به فکر ساخت خودرو افتاده و بدین منظور کانسپتی بنام CV-1 را در مجمع فنی نظامی بین‌المللی 2018 در شهر کوبینکا رونمایی کرده است. این کانسپت یک خودروی الکتریکی است که بر اساس خودروی ایژ 21252 استیشن که بین سال‌های 1973 ... .
شرکت روسی کلاشینکف در دنیا با تفنگ افسانه‌ای AK47 شناخته می‌شود اما حالا این شرکت به فکر ساخت خودرو افتاده و بدین منظور کانسپتی بنام CV-1 را در مجمع فنی نظامی بین‌المللی 2018 در شهر کوبینکا رونمایی کرده است. این کانسپت یک خودروی الکتریکی است که بر اساس خودروی ایژ 21252 استیشن که بین سال‌های 1973 تا 1997 تولید می‌شد ساخته شده است.
خودروی CV-1 با وجود استایل قدیمی و سنتی، در ظاهر خود ویژگی‌هایی دارد که نشان می‌دهند این یک ایژ معمولی نیست. بررسی ظاهر این کانسپت را از نمای جلویی آن آغاز می‌کنیم جایی که در آن یک جلوپنجرهٔ جدید به همراه شش چراغ LED دیده می‌شود. در نمای جانبی خودرو نیز پنجره‌های کاملاً دودی و رینگ‌های سبک‌وزن سفیدرنگ جلب‌توجه می‌کنند؛ و نهایتاً از ویژگی‌های قابل‌توجه نمای عقبی هم می‌توان به چراغ‌های دودی ساده و پورت شارژ در زیر درب صندوق بار اشاره کرد.
کلاشینکف اطلاعاتی از مشخصات فنی CV-1 منتشر نکرده اما گفته است که این خودرو به چند سیستم اصلی مجهز است که توسط خود شرکت توسعه پیدا کرده‌اند. ظاهراً این سیستم‌ها شامل پکیج باطری ماجولار 90 کیلووات ساعتی، سیستم شارژ سریع و یک اینورتر جدید می‌شود. کلاشینکف همچنین نگفته است که این کانسپت به چند موتور الکتریکی مجهز است یا چه قدرتی دارد اما این شرکت تأیید کرده که CV-1 می‌تواند ظرف شش ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. این در حالی است که با یک‌بار شارژ باطری‌ها امکان پیمودن مسافتی برابر با 350 کیلومتر فراهم می‌گردد.
درحالی‌که خود این کانسپت به‌اندازهٔ کافی برای شرکت اسلحه‌سازی کلاشینکف قابل‌توجه و عجیب است، گزارشی ادعا کرده که این شرکت روسی قصد دارد به تولید وسایل نقلیهٔ الکتریکی روی بیاورد. به گزارش RBC، سخنگوی کلاشینکف در این رابطه، «Sophia Ivanova» گفته است:
«ما دقیقاً قصد رقابت با تسلا را داریم زیرا هم‌اکنون CV-1پروژهٔ موفقی در زمینهٔ وسایل نقلیهٔ الکتریکی محسوب می‌شود».
.
#khodrobank
@khodrobank
Read more
به منظور تجلیل از دست اندرکاران پروژه موفقیت آمیز چک C ۶۰۰-۳۰۰A قشم ایر صورت پذیرفت؛ نشست صمیمانه ...
Media Removed
به منظور تجلیل از دست اندرکاران پروژه موفقیت آمیز چک C ۶۰۰-۳۰۰A قشم ایر صورت پذیرفت؛ نشست صمیمانه مدیر عامل قشم ایر و هیئت همراه با مهندسین و همکاران خط پرواز قشم ایر در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم به مناسبت عید سعید غدیر خم و همزمان با اتمام موفقیت ... به منظور تجلیل از دست اندرکاران پروژه موفقیت آمیز چک C ۶۰۰-۳۰۰A قشم ایر صورت پذیرفت؛
نشست صمیمانه مدیر عامل قشم ایر و هیئت همراه با مهندسین و همکاران خط پرواز قشم ایر در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم به مناسبت عید سعید غدیر خم و همزمان با اتمام موفقیت آمیز چک سنگین هواپیمای پهن پیکر ایرباس۶۰۰-۳۰۰ و عملیاتی شدن این هواپیما، مهندس شکرآبی مدیر عامل قشم ایر و تنی چند از معاونین و مدیران این مجموعه جهت قدردانی از زحمات متخصصین زحمتکش معاونت مهندسی و تعمیرات قشم ایر در خط پروازی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، پس از بازدید از هواپیما، در ساختمان فنی این شرکت در فرودگاه حضور یافتند.
مدیر عامل قشم ایر در این نشست پس از شنیدن سخنان نمایندگان همکاران خط پرواز، ضمن تبریک عید مبارک غدیر، از زحمات شبانه روزی پرسنل واحد مهندسی و تعمیرات قدردانی نموده و تخصص، علاقمندی و مسئولیت پذیری این عزیزان را از عوامل تاثیر گذاز در انجام پروازهای به موقع و ایمن در شرکت هواپیمایی قشم و همچنین کسب جایگاهی حائز اهمیت در بین ایرلاین های داخل کشور دانست.
وی با تاکید بر زنده بودن و پویایی شرکت هواپیمایی قشم اذعان داشت: با تلاش بی وقفه پرسنل مهندسی و تعمیرات و هماهنگی و همکاری خوب و موثری که فی مایین واحدهای عملیاتی و ستادی هواپیمایی قشم وجود دارد، با حمایتهای بی دریغ هیئت مدیره محترم در آینده ای نزدیک پس از تامین قطعات لازم، با اضافه شدن ۵ فروند هواپیما به ناوگان فعال و پروازی قشم ایر، مسیرهای بین المللی قشم ایر نیز افزایش خواهد یافت.
محمود شکرآبی در این خصوص گفت: هواپیمایی قشم در نظر دارد با تقویت زیر ساختهای تخصصی از لحاظ امکانات عملیاتی و همچنین بکارگیری آموزش های لازم، با افزایش مسیرهای پروازی داخلی و بین المللی، در خدمت رسانی به ملت شریف ایران در شرایط موجود سهمی بسزا داشته باشد.
در پایان معاونین و‌ مدیران عملیاتی شرکت هواپیمایی قشم ضمن تشکر از زحمات بی شائبه همکاران مهندسی و تعمیرات، تلاش های بی وقفه این عزیزان را در فراهم نمودن شرایط جهت انجام پروازهایی ایمن و ارائه خدمات شایسته به مسافرین، بسیار حائز اهمیت دانستند.
Read more
. خودروهای مزدا چندین سال است که توسط بهمن موتور تولید شده و به بازار عرضه می شوند و در این سالها شاهد ...
Media Removed
. خودروهای مزدا چندین سال است که توسط بهمن موتور تولید شده و به بازار عرضه می شوند و در این سالها شاهد عرضه مدل های مختلفی همچون مزدا 323، مزدا 2 و دو نسل از مزدا 3 در مدل های هاچ بک و سدان از این شرکت بوده ایم. اما گویا شرایط به گونه ای پیش رفته که دیگر محصولی از مزدا را در خط تولید بهمن موتور نخواهیم دید. ... .
خودروهای مزدا چندین سال است که توسط بهمن موتور تولید شده و به بازار عرضه می شوند و در این سالها شاهد عرضه مدل های مختلفی همچون مزدا 323، مزدا 2 و دو نسل از مزدا 3 در مدل های هاچ بک و سدان از این شرکت بوده ایم. اما گویا شرایط به گونه ای پیش رفته که دیگر محصولی از مزدا را در خط تولید بهمن موتور نخواهیم دید. موضوعی که هفته گذشته در خلال نشست خبری مربوط به پیش فروش مزدا 3 جدید از سوی مدیران این شرکت بیان شد.
معاون فروش بهمن موتور، حمید رضا علیزاده در این نشست خبری گفت که برای توسعه یک محصول آیتم های مختلفی مانند توان زیرساختی شرکت و موافقت برند اصلی دخیل هستند. وی با اشاره به برنامه فروش اخیر این شرکت و حواشی پیش آمده در مورد آن ادامه داد که حتی اگر ما توان تولید 212 هزار دستگاه مزدا 3در سال را داشتیم، شرکت مزدا قطعات لازم برای این کار را تامین نمی کرد. وی تصریح کرد که رابطه مزدای ژاپن و بهمن موتور به دلیل بازگشت تحریم های خودروسازی قطع شده است و دیگر قطعات لازم به این شرکت نمی رسند. از ابتدای سال جاری نیز ظرفیت تولید مزدا 3نسبت به مدت مشابه سال قبل، حدود پنجاه درصد افت داشته، اگر چه پیش از این نیز این خودرو ظرفیت تولید بالایی نداشت.
علیزاده از برنامه شرکت مزدای ژاپن برای از رده خارج کردن نسل فعلی مزدا 3 از چرخه تولید خبر داد و گفت: برای سرمایه گذاری بر روی توسعه یک محصول، نیاز است که آن خودرو حداقل ده سال قابلیت تولید داشته باشد که مزدا 3 این قابلیت را ندارد. قرار است محصولاتی از برند های هاوال و فاو، جایگزین مزدا 3 در خط تولید بهمن موتور شوند. همزمان مذاکرات بهمن موتور با دیگر برندهای همکار ادامه دارد.
#مزدا۳
Read more
می‌خریم تا کمیاب و گران شود! دیگر کشورها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گران شود. کار به جایی رسیده که دیگر خشم و نهیب راه به جایی نمی‌برد و هیچ کس به هیچ کس رحم نمی‌کند. مردم در شهرهای مختلف مغازه به مغازه هجوم می‌برند و خرید می‌کنند تا از قحطی نیامده فرار کنند. یک روز به برنج فروشی‌ها ... می‌خریم تا کمیاب و گران شود! 🔹دیگر کشورها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گران شود. 🔹کار به جایی رسیده که دیگر خشم و نهیب راه به جایی نمی‌برد و هیچ کس به هیچ کس رحم نمی‌کند. 🔹مردم در شهرهای مختلف مغازه به مغازه هجوم می‌برند و خرید می‌کنند تا از قحطی نیامده فرار کنند. 🔹یک روز به برنج فروشی‌ها هجوم می‌برند و برنج‌ها را گونی، گونی در خانه‌ها احتکار می‌کنند و یک روز روغن، یک روز نوار بهداشتی و دستمال کاغذی و روز دیگر گوجه فرنگی. 🔹مشخص نیست که قرار است چه اتفاقی در این کشور رخ دهد؟ گویا دیگر بنی‌آدم اعضای یکدیگر نیستند و اگر دردی به فردی وارد شود دیگران می‌گویند : چه خوب که ما نبودیم! 🔹ما با دیگر کشورها خیلی خیلی متفاوتیم. آنها نمی‌خرند تا ارزان شود اما ما می‌خریم تا کمیاب و گرانتر شود. 🔹می‌گویند 23 سال پیش اولین تحریم گرانفروشی توسط مردم آلمان انجام شد. 🔹مردم آلمان به شدت مصرف شیر و لبنیات را برای سلامتی خود ضروری می‌دانند و حتماً در روز دو تا سه لیوان شیر مصرف می‌کنند اما پس از اینکه صنایع خصوصی و دولتی لبنیات کشور آلمان تصمیم به افزایش قیمت گرفتند مردم آلمان به طور کاملاً خودجوش و مردمی به مدت 14 ماه لبنیات و مخصوصاً شیر را از سفره‌های خود حذف کردند تا اینکه صنایع لبنیاتی با برگشت قیمت شیر به 14 ماه پیش از آن موافقت کردند.

این مسئله در دیگر کشورهای دنیا هم شکل گرفت: 🔹آمریکایی‌ها تنها سه ماه تلفن همراه موتورولا را نخریدند تا قیمت به عقب بازگشت. 🔹گرانفروشی بلیت فوتبال در اسپانیا و تحریم فوتبال توسط مردم تنها دو ماه رخ داد و پس از آن قیمت‌ها برگشت. 🔹گرانفروشی شیر در برزیل تنها 9 ماه به طول انجامید و پس از آن قیمت‌ها شکست. 🔹اما در کشور ما در یک دقیقه، شش میلیون نفر خواهان خرید از شرکت سایپا بودند. اگر هر نفر 25 میلیون تومان بخواهد در این شرکت هزینه کند، می‌شود 150000 میلیارد تومان. 🔹با این مبلغ می‌شد در یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور سهام بسیاری از شرکت های بزرگ جهان را خرید.

به راستی ایراد از اقتصاد به تنهایی است یا فرهنگمان هم ایراد دارد. 🔹وقتی در زمان جنگ در جبهه‌ها جوانان داوطلبانه بر روی میدان مین پا می‌گذاشتند و گروهان دسته می‌شد تا معبری باز شود در تهران و دیگر شهرها در زمان بمباران می‌گفتند: خدا را شکر که موشک بر روی خانه ما فرود نیامد و این تفکر کماکان وجود دارد. مردم می‌گویند اصل این است که ما زنده باشیم؛ همسایه کارگرمان به ما چه؟ 👤محمد جلالی
Read more
. اسپیکر قدرتمند GTK-PG10 سونی در CES 2019 رونمایی شد در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2019 اسپیکر ...
Media Removed
. اسپیکر قدرتمند GTK-PG10 سونی در CES 2019 رونمایی شد در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2019 اسپیکر سونی GTK-PG10 رونمایی شد که به‌طور ویژه برای برگزاری مهمانی تولید شده است و قدرت بالایی دارد. سونی پیشتر در حوزه‌ی اسپیکرهای مخصوص جشن‌ومراسم ورود کرده و محصولات بزرگِ بلوتوثی مجهز به سیستم ... .
اسپیکر قدرتمند GTK-PG10 سونی در CES 2019 رونمایی شد

در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2019 اسپیکر سونی GTK-PG10 رونمایی شد که به‌طور ویژه برای برگزاری مهمانی تولید شده است و قدرت بالایی دارد.

سونی پیشتر در حوزه‌ی اسپیکرهای مخصوص جشن‌ومراسم ورود کرده و محصولات بزرگِ بلوتوثی مجهز به سیستم نورپردازی و افکت‌های صوتی مبتنی بر حرکت را رونمایی کرده است. اما این شرکت به همین بسنده نکرده و محصول جدیدی را که شاید بتوان تا این لحظه از آن به‌عنوان عجیب‌ترین گجت نمایشگاه CES 2019 یاد کرد، معرفی کرده است.

بر این اساس، سونی ساعاتی پیش از اسپیکر GTK-PG10 رونمایی کرد؛ این شرکت ظاهرا قصد دارد با این اسپیکر ویژه توجه‌ها را به‌سمت خود جلب کند. اجازه ندهید نام عجیب این اسپیکر گول‌تان بزند؛ محصول جدید سونی بسیار قدرتمند است و ویژگی‌های جذاب زیادی دارد.

اسپیکر جدید ۲۵۰ دلاری سونی دارای یک حالت ویژه به‌منظور برگزاری مهمانی در فضای خارجی است؛ اما این ویژگی چه کاربردی دارد و چه تاثیری روی کیفیت صدا می‌گذارد؟ سونی در این رابطه می‌گوید: «پردازنده‌ی سیگنال دیجیتالی این دستگاه می‌تواند به‌صورت خودکار تنظیمات صدا را با شرایط فضایی که در آن قرار گرفته، تطبیق دهد تا عملکرد GTK-PG10 بهنیه‌تر از قبل شود.» اسپیکر جدید سونی دارای باتری قابل‌شارژ است که می‌تواند تا ۱۳ ساعت موسیقی پخش کند.

این اسپیکر دارای طراحی مکعب‌شکل است و در قسمت بالایی از دو پنل ویژه بهره می‌برد. این دو پنل با بهره‌مندی از نوعی طراحی ویژه، توانایی تقویت میزان پخش صدا را برای مهمانی‌های بیرون از خانه دارد. این پنل‌ها حتی کیفیت پخش صدا را نیز تاحدی بهبود می‌بخشند و می‌توان چهار لیوان نوشیدنی را نیز روی آن‌ها قرار داد. به‌علاوه، اسپیکر جدید سونی ضدآب است و این یعنی اگر نوشیدنی روی آن‌ بریزد، مشکلی برایش پیش نمی‌آید.

این اسپیکر از رادیو FM، بلوتوث، اتصال USB و ورودی AUX پشتیبانی می‌کند. در این اسپیکر، دکمه‌هایی ویژه برای قابلیت Mega Bass که مخصوص سونی است، قرار داده شده که می‌تواند لذت شنیدن موسیقی را بهبود بخشد. 
به نقل از :zoomit.ir
PuyA
.
#sony #ces2019
Read more
. اعتراض سراسری کارمندان شرکت های واردکننده خودرو آغاز شد . از روز گذشته تعدادی از مدیران شرکت ...
Media Removed
. اعتراض سراسری کارمندان شرکت های واردکننده خودرو آغاز شد . از روز گذشته تعدادی از مدیران شرکت های واردات خودرو و همچنین کارکنان این شرکت ها، به خاطر اوضاع پیش آمده اقتصادی و محدودیت ها، اعتراض رسمی خود را در فضای مجازی نشان دادند و خواستار این هستند که از طریق رسانه ملی و برنامه «حالا خورشید»،با ... .
اعتراض سراسری کارمندان شرکت های واردکننده خودرو آغاز شد
.
از روز گذشته تعدادی از مدیران شرکت های واردات خودرو و همچنین کارکنان این شرکت ها، به خاطر اوضاع پیش آمده اقتصادی و محدودیت ها، اعتراض رسمی خود را در فضای مجازی نشان دادند و خواستار این هستند که از طریق رسانه ملی و برنامه «حالا خورشید»،با وزیر صمت مناظره و گفتگویی داشته باشند.
از نگاه مدیران شرکت های واردکننده خودرو و فعالان این بازار و صنعت، تصمیم های وزارت صمت باعث شده تا تعدیل نیرو در شرکت های مختلف خودرویی به اوج خود برسد و تنها به خاطر عدم امکان فعالیت شرکت های واردکننده، بیش از ۱۵ هزار شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم از بین برود. به عبارت ساده در هفته های گذشته، حدود ۱۵ هزار نفر از کار بی کار شده اند و شرکت های مختلف خودرویی به خاطر اوضاع پیش آمده آن ها را تعدیل نموده اند.
از نگاه کارشناسان و فعالان بازار خودرو، بروز چنین مشکلاتی نیاز به پاسخگویی مستقیم آقای وزیر دارد و وزارت صنعت، معدن و تجارت باید دلایلی برای بی کار شدن این چند هزار نفر بیارود. افراد حاضر در این اعتراض، خواستار این هستند که نماینده آن ها در برنامه « حالا خورشید » رضا رشیدپور، با وزیر صنعت گفتگویی داشته باشد و حق قانونی خود می دانند تا جناب وزیر در قبال مشکلات پیش آمده برای آن ها پاسخگو باشد.
در حال حاضر شرکت های واردکننده خودرو چون جهان نوین آریا، نگین خودرو، ایرتویا، آرین موتور پویا، رامک خودرو، آرین موتور تابان، آسان موتور، اطلس خودرو، پاکرو، پرشیا خودرو و… نیروهای خود را در واحد فروش، بازاریابی، شوروم ها و بخش های مختلف تعدیل کرده اند. مجموع این تعدیل ها و عوارضی که ناشی از عدم فعالیت این شرکت ها بوده است، باعث شده تا هزاران نفر به صورت مستقیم و غیر مسقیم شغل خود را از دست بدهند. عدد ۱۵ هزار نفر در حرکت اعتراضی کارکنان شرکت های واردکننده اعلام شده و تنها در نظر بگیرید که این عدد به واقعیت نزدیک باشد. اگر هر کدام از این افراد مسئولیت تامین مالی برای گذران زندگی یک خانواده را عهده دار باشند، امروز بیش از ۱۵ هزار خانواده ایرانی تنها به خاطر تصمیمی مبنی بر ممنوعیت واردات خودرو با مشکل کسب درآمد مواجه شده اند. .
#اسب_بخار #گروه_مستند_اسب_بخار #مستند_اسب_بخار #گروه_اسب_بخار #ماشین #خودرو #واردات_خودرو #وزارت_صنعت #وزارت_صمت
#asbebokhar #car #cars
#مناظره_صنعت_خودرو_در_حالا_خورشید .
خبر تكميلى را در سايت اسب بخار دنبال كنيد.
asbe-bokhar.com
______________

عکس و مطالب بیشتر رو در کانال تلگرام ببینید
لینک کانال در بیوگرافی پیج
Read more
<span class="emoji emoji1f539"></span>برگزاری دومین سمینار ایمنی و کیفی در شرکت هواپیمایی قشم دومین سمینار ایمنی و کیفی شرکت هواپیمایی ...
Media Removed
برگزاری دومین سمینار ایمنی و کیفی در شرکت هواپیمایی قشم دومین سمینار ایمنی و کیفی شرکت هواپیمایی قشم جهت ارتقای سطح ایمنی و کیفی خدمات شرکت در محل سالن تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی مهرآباد برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم این سمینار با حضور محمود شکرآبی، مدیرعامل ... 🔹برگزاری دومین سمینار ایمنی و کیفی در شرکت هواپیمایی قشم
دومین سمینار ایمنی و کیفی شرکت هواپیمایی قشم جهت ارتقای سطح ایمنی و کیفی خدمات شرکت در محل سالن تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی مهرآباد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم این سمینار با حضور محمود شکرآبی، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت هواپیمایی قشم و نیز جمعی از معاونین و مدیران ارشد، توسط کارشناسان این شرکت مسعود اسکندری و محمد امین مظفری برگزار گردید.
مجیدی مدیر واحد ایمنی و تضمین کیفیت شرکت هواپیمایی قشم در این خصوص گفت: اساساً فعالیت عملیاتی شرکت های هواپیمایی مبتنی بر شناسایی عوامل خطر و مدیریت ریسک، جهت جلوگیری از خسارت های جانی و مالی می باشد که در این راستا تدوین، بروزرسانی و اجرای دستورالعمل ها مطابق استانداردهای بین المللی از اصول مهم در اجرای عملیات می باشد.
وی مدیریت تغییر را یکی از راهکارهای کنترل و کاهش ریسک دانست و خاطر نشان کرد در هر تغییر عوامل خطر پنهان می باشد که در صورت عدم شناسایی آنها، هر یک از این عوامل پنهان منجر به رویدادهایی خواهد شد که ریسک آنها ارزیابی و کنترل نشده است.
مجیدی افزود: در صنعت هوانوردی، بروز رسانی دستورالعمل های استاندارد، خود نیاز به مدیریت تغییر دارد که فرایند اجرایی مدیریت تغییرات شرکت هواپیمایی قشم، در نظامنامه ایمنی این شرکت(SMM)، درج شده است. و شایان ذکر است طی دو سال اخیر شرکت هواپیمایی قشم در پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی رشد چشمگیر و قابل توجهی از نظر ممیزین داخلی و خارجی داشته است.
مدیر واحد ایمنی و تضمین کیفیت شرکت هواپیمایی قشم در ادامه برخی از عوامل اصلی در فرآیند مدیریت تغییر را اطلاع رسانی صحیح و آموزش دقیق به مدیران و کارشناسان ذیربط دانست و گفت: با توجه به تغییرات اخیر در قوانین عملیاتی سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران و همچنین لزوم پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی(SMS)، این سمینار آموزشی توسط واحد مدیریت ایمنی و تضمین کیفیت شرکت برگزار گردیده است.
#روابط_عمومی_شرکت_هواپیمایی_قشم
Read more
متن از مجله ماشین : روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را ...
Media Removed
متن از مجله ماشین : روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را تحویل نمی دهد، پولمان را پس نمی دهد، سود تاخیر نمی دهد و ... مرتبا هم پیگیر هستند که چرا نام این شرکت ها را منتشر نمی کنید تا سایر مردم آگاه شوند؛ در صورتی که هم ما در مجموعه پایگاه خبری تحلیلی خبرماشین و ... متن از مجله ماشین :
روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را تحویل نمی دهد، پولمان را پس نمی دهد، سود تاخیر نمی دهد و ... مرتبا هم پیگیر هستند که چرا نام این شرکت ها را منتشر نمی کنید تا سایر مردم آگاه شوند؛ در صورتی که هم ما در مجموعه پایگاه خبری تحلیلی خبرماشین و مجله ماشین و هم سایر همکارانمان در رسانه های تخصصی خودرو و خبرگزاری ها مرتبا لیست شرکت هایی که مجاز به پیش فروش خودرو هستند را اعلام کردیم.
نکته جالب ماجرا اینجا است که برخی شرکت هایی که مجوز پیش فروش هم دارند در شرایط کنونی به دلیل تحریم ها و بسته شدن واردات خودرو در تحویل ها دچار مشکل شده اند حال تکلیف شرکت هایی که اصلا مجوز نداشتند روشن است؛ شرکت هایی که در شرایط گل و بلبل سال های گذشته که موانع امروز وجود نداشت هم خودروهای ثبت نامی را تحویل نمی دادند!
پس یک بار دیگر لیست شرکت هایی که از سوی وزارت صنعت مجاز به پیش فروش خودرو هستند را اعلام می کنیم:

۱. جهان نوین آریا
۲‌. نگین خودرو
۳. ایرتویا
۴. آرین موتور پویا
۵. آرین موتور تابان
۶. کرمان موتور
۷. پارس خودرو
۸. خودروسازان راین
۹‌. سایپا
۱۰. صنعت خودرو آذربایجان
۱۱. مدیران خودرو
۱۲. بهمن موتور
۱۳. آسان موتور
۱۴. ماموت خودرو
۱۵. کارمانیا
۱۶‌. ایران خودرو
۱۷. رامک خودرو
موارد بالا شرکت هایی هستند که از سوی وزارت صنعت مجوز پیش فروش خودرو دارند؛ البته به این معنا نیست که همه آن ها به تعهدات خود کاملا درست عمل می کنند اما به هر حال مجوز دارند همچنین اگر از سایر شرکت هایی که اسم آن ها در این لیست نیامده، خودرو پیش خرید کنید علی الخصوص خودرو وارداتی قطعا قطعا قطعا قطعا با مشکل روبرو می شوید. گول تعداد شعب و ساختمان های لوکس و فروشندگان خوشتیپ را هم نخورید.
یقین داشته باشید برخورد این شرکت ها بعد از واریز وجه ۱۸۰ درجه تغییر خواهد کرد. از رسانه ها هم بیشتر از این انتظار نداشته باشید که کمکی به شما بکنند. وظیفه شرعی و قانونی ما اطلاع رسانی هست و این کار را به بهترین شکل انجام دادیم. این که برخی باز هم علی رغم این هشدارها سرمایه خود را به جیب این شرکت های متخلف می ریزند مقصر صد درصد خودشان هستند نه کسی دیگر ..
Read more
بریتیش ایرویز و کی‌ال‌ام پروازهای ایران را متوقف می‌کنند دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (بریتانیایی) ...
Media Removed
بریتیش ایرویز و کی‌ال‌ام پروازهای ایران را متوقف می‌کنند دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (بریتانیایی) و کی‌ال‌ام (هلندی) اعلام کرده‌اند که پروازهای خود به مقصد ایران را متوقف می‌کنند. شرکت بریتانیایی بریتیش ایرویز و شرکت هلندی کی‌ال‌م اعلام کردند پروازهای خود به ایران را متوقف خواهند ... بریتیش ایرویز و کی‌ال‌ام پروازهای ایران را متوقف می‌کنند

دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز (بریتانیایی) و کی‌ال‌ام (هلندی) اعلام کرده‌اند که پروازهای خود به مقصد ایران را متوقف می‌کنند.

شرکت بریتانیایی بریتیش ایرویز و شرکت هلندی کی‌ال‌م اعلام کردند پروازهای خود به ایران را متوقف خواهند کرد. بریتیش ایرویز اعلام کرده است که پرواز لندن به تهران در حال حاضر توجیه اقتصادی ندارد و پروازهای این مسیر به حالت تعلیق درمی‌آید. بر این اساس، آخرین پرواز از لندن به مقصد تهران در روز ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) و آخرین پرواز از تهران به لندن در تاریخ ۲۳ سپتامبر (۱ مهر) انجام می‌گیرد.

بریتیش ایرویز از مسافرانی که بلیط پرواز آن‌ها بعد از این تاریخ است، عذرخواهی و اعلام کرد به منظور انتقال این پروازها به شرکت‌های دیگر، مذاکراتی آغاز کرده است. اگر این مذاکرات به سرانجام نرسد، پول پرداختی به مسافران این مسیر پس داده می‌شود یا در صورت امکان،‌ زمان پروازشان به پروازهای قبل از تاریخ پروازشان منتقل می‌شود. این شرکت در مورد اینکه چرا این مسیر پروازی توجیه اقتصادی ندارد، توضیحی ارائه نکرده است.

شرکت هواپیمایی کی‌ال‌ام (شرکت هواپیمایی سلطنتی هلند) نیز اعلام کرده است از روز ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳ مهر)، پرواز هواپیماهای این شرکت به تهران به حالت تعلیق درمی‌آید. کی‌ال‌ام نیز دلیل این تصمیم خود را «ملاحظات تجاری» عنوان کرده و به مشتریان خود گفته است که اگر پروازشان برای روز ۲۴ سپتامبر یا تاریخی پس از آن باشد، پرواز آن‌ها به‌صورت رایگان به شرکت‌های دیگر منتقل خواهد شد. در صورتی که مسافران این پیشنهاد را قبول نکنند، می‌توانند وجه پرداختی خود را پس بگیرند.
این دو شرکت به‌صورت مستقیم به تحریم‌های آمریکا علیه ایران اشاره‌ای نکرده‌اند و این تصمیم آن‌ها می‌تواند به دلیل کاهش ارزش ریال و مشکلات مربوط به خرید بلیط از شرکت‌های هواپیمایی خارجی گرفته شده باشد.
02122220333
@i_m_travel
‎ #سفر
‎ #تور
‎ #هواپیمایی ‎ #تفریح ‎ #انرژی ‎ #مسافرت
‎ #آژانس_مسافرتی ‎ #تور_لحظه_آخری
‎ #تورارزان ‎ #تورلوکس ‎ #تور_دبی
‎ #تور_اروپا ‎ #تور_آمریکا ‎ #ویزا
‎پیکاپ_ویزا #؜
‎ #تور_آنتالیا ‎ #تور_قبرس
‎ #سوییس ‎ #گردشگری ‎ #ایرانیان_مهر
‎ #آژانس_هواپیمایی
‎ #تور_ارمنستان ‎ #تور_گوانجو ‎ #تور_آنکارا ‎ #چارتر #
Read more
 #موبونیوز<span class="emoji emoji1f446"></span> . <span class="emoji emoji1f4e3"></span>سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با اولین قسمت #داستان_برندها درخدمتتون هستیم. <span class="emoji emoji1f4a2"></span>این ...
Media Removed
#موبونیوز . سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با اولین قسمت #داستان_برندها درخدمتتون هستیم. این قسمت: شیائومی . شرکت شیائومی که مقر اصلی آن در چین است در سال 2010 تاسیس شد این شرکت همان طور که معلوم است دارای قدمت زیادی نمی‌باشد اما با تولید گوشی های مقرون بصرفه توانست در سال 2017 پنجمین برند ... #موبونیوز👆
.
📣سلام خدمت دوستان موبو نیوزی با اولین قسمت #داستان_برندها درخدمتتون هستیم.
💢این قسمت: شیائومی
.
📌شرکت شیائومی که مقر اصلی آن در چین است در سال 2010 تاسیس شد این شرکت همان طور که معلوم است دارای قدمت زیادی نمی‌باشد اما با تولید گوشی های مقرون بصرفه توانست در سال 2017 پنجمین برند تولید کننده گوشی در جهان شود
.
📌این برند به گوشی های مقرون به صرفه معروف است گوشی های این برند در مقایسه با رقبا با قیمت کمتری عرضه می‌گردند و دارای مشخصات و کیفیت خوبی نیز می‌باشد
.
📌شرکت شیائومی در زمینه های موبایل، مچ‌بند، پاوربانک، اسپیکر و دیگر گجت های الکترونیکی فعالیت میکند محصولات شیائومی بیشتر در بازار های کشور هایی همچون هنگ کنگ، سنگاپور، هند، مالزی، فیلیپین، اندونزی و... عرضه می‌گردد
.
📌هدف اصلی این برند رشد در بازار جهانی و گسترش جایگاهش در جهان میباشد
📌مدیر عامل و موسس این شرکت در ابتدا کار لی جون بود و سرمایه گذاری این شرکت در ابتدا توسط دو شرکت چینی، یک شرکت سنگاپوری و کوالکام انجام شد
.
📌چند ماه بعد از تأسیس شرکت رابط کاربری miui توسط شیائومی معرفی شد این رابط کاربری خیلی زود توانست جایگاه خود را در بازار جهانی بیابد و در سال 2013 رابط کاربری miui توانست به 30 میلیون کاربر در جهان دست یابد یکی از انتقاد هایی که به این رابط کاربری وارد شد شباهت بسیار زیاد آن به ios اپل بود
.
📌شیائومی علاوه بر نرم افزار وارد دنیای سخت افزار نیز شد این شرکت در سال 2011 اولین گوشی هوشمند خود را با نام mi one معرفی کرد
.
📌شیائومی در سال 2012 گوشی mi2 را معرفی کرد که توانست 10 میلیون از این گوشی را در 11 ماه به فروش برساند که موفقیت بزرگی این شرکت محسوب میشد
.
📌 همان طور که در ابتدا گفته شد هدف این شرکت عرضه گوشی های مقرون بصرفه اما باکیفیت است شیائومی در سال 2018 نیز با عرضه redmi 5a به فروش خوبی دست یابد و در حال حاضر پرچمدار این شرکت mi8 و mi8 Explorer میباشد
.
📌 همان طور که دیدید این برند با استراتژی های خوبش توانست خیلی زود جایگاهش را در بازار به دست آورد حال باید ببینیم که در ادامه نیز این شرکت به موفقیت هایش ادامه می‌دهد
.
💡 شما از گوشی های شیائومی استفاده میکند؟ نظر شما در مورد این برند محبوب چیست؟
#xiaomi #mi8 #mione #apple #samsung
Read more
. سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند ...
Media Removed
. سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نسبت به استفاده از حسگر سه‌بعدی، باعث افزایش توجه سونی به تولید این سنسورها برای سال آینده‌ی میلادی  شده است. باتوجه به اشتیاق شرکت‌های‌ تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند همچون اپل نسبت‌به ... .
سونی حجم تولید سنسور 3D دوربین را در سال ۲۰۱۹ افزایش می‌دهد

اشتیاق تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نسبت به استفاده از حسگر سه‌بعدی، باعث افزایش توجه سونی به تولید این سنسورها برای سال آینده‌ی میلادی  شده است.
باتوجه به اشتیاق شرکت‌های‌ تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند همچون اپل نسبت‌به حسگرهایسه‌بعدی دوربین، انتظار می‌رود که سونی به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی حسگر دوربین، در سال ۲۰۱۹ میلادی حسگرهای سه‌بعدی بیشتری تولید کند.
براساس گفته‌های ساتوشی یوشیهارا، مدیر بخش حسگرهای دوربین سونی، تراشه‌های دوربین سه‌بعدی سونی در دوربین اصلی و سلفی گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ حال آنکه سونی برای افزایش توان پاسخ‌دهی به تقاضای بازار، تولید این سنسور‌ها را از تابستان سال جاری افزایش داده است. یوشیهارا در بین صحبت‌های خود از بیان برنامه‌‌ها و هدفگذاری شرکت سونی برای تولید سنسورهای سه‌بعدی امتناع کرد. وی تنها به ذکر این نکته بسنده کرد که در شرایط کنونی، کسب‌و‌کار در حوزه‌ی حسگرهای سه‌بعدی بسیار سودآور است و بر درآمد سال مالی این شرکت که از ماه آوریل آغاز می‌شود، تأثیرگذار خواهد بود.

چشم‌انداز سونی برای عرضه‌ی حسگر سه‌بعدی، بر صنعت گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی تأثیرگذار خواهد بود. از آنجایی که این رویکرد، باعث تشویق کاربران به ارتقا گوشی‌های هوشمندشان می‌شود، درنتیجه شاهد کاهش رکود اقتصادی در بخش موبایل خواهیم بود. سونی در راستای رسیدن به هدف خود، ابزارهای نرم‌افزاری را در اختیار توسعه‌دهندگان خارجی قرار می‌دهد تا بتوانند تراشه‌های سونی را آزمایش کنند. همچنین توسعه‌دهندگان بتوانند با توسعه‌ی اپلیکیشن‌هایی، راهکارهای بهتری برای ارتباطات ازطریق ایجاد چهره‌ی مجازی کاربران و خرید آنلاین قرار دهند. یوشیهارا که بیش از یک دهه در صنعت دوربین‌ گوشی‌های هوشمند مشغول فعالیت است، در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت:

باتوجه به آنچه شاهد آن هستم، دوربین گوشی‌های هوشمند تغییرات قابل‌توجهی خواهند داشت و انتظار می‌رود شاهد دوربین‌های سه‌بعدی روی گوشی‌های هوشمند باشیم. ممکن است سرعت پذیرش شرکت‌های مختلف برای پشتیبانی از حسگر سه بعدی متفاوت باشد، ولی دیر یا زود حسگر سه بعدی در گوشی‌های هوشمند پذیرفته می‌شود.
به نقل از :zoomit.ir
PuyA

#sony
Read more
اقتصاد #ایران ظرفیت های بسیار بالایی دارد و شرکت های بزرگ خارجی در این شرایط باید از این فرصت استفاده ...
Media Removed
اقتصاد #ایران ظرفیت های بسیار بالایی دارد و شرکت های بزرگ خارجی در این شرایط باید از این فرصت استفاده کنند — چگونگی #تعامل کنونی شرکت های بزرگ خارجی در ایران را زیر نظر داریم که بدون شک بر #روابط_اقتصادی با آنها در بلندمدت تاثیر می گذارد — شرکت های بزرگ خارجی باید به عنوان شرکای اقتصادی ایران با قاطعیت، ... اقتصاد #ایران ظرفیت های بسیار بالایی دارد و شرکت های بزرگ خارجی در این شرایط باید از این فرصت استفاده کنند — چگونگی #تعامل کنونی شرکت های بزرگ خارجی در ایران را زیر نظر داریم که بدون شک بر #روابط_اقتصادی با آنها در بلندمدت تاثیر می گذارد — شرکت های بزرگ خارجی باید به عنوان شرکای اقتصادی ایران با قاطعیت، تصمیم خود را برای ادامه همکاری های خود در ایران را نشان دهند —— بر پایه عقل و منطق اقتصادی، شرکت های خارجی نباید در بلندمدت روابط خود را با اقتصاد ایران قطع کنند — این شرکت ها باید در شرایط کنونی حجم #تعاملات_تجاری خود را افزایش دهند تا بتوانند از ظرفیت های بالای اقتصادی ایران در منطقه استفاده کنند — شرکت های فعال در ایران نیز باید در این روزهای سخت اقتصادی، صمیمیت خود را به همکاران داخلی و خارجی خود نشان دهند و با قوت به همکاری خود در ایران ادامه دهند
Read more
آغاز عملیات بازگشت حجاج ایرانی از سرزمین وحی توسط شرکت هواپیمایی قشم پروازهای شرکت هواپیمایی قشم ...
Media Removed
آغاز عملیات بازگشت حجاج ایرانی از سرزمین وحی توسط شرکت هواپیمایی قشم پروازهای شرکت هواپیمایی قشم در مسیر جده-تهران و مدینه-تهران جهت بازگشت حجاج ایرانی از امروز سه شنبه مورخ 97/6/6 آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ 97/6/21 ادامه خواهد یافت. محمود پورعبداله مسئول عملیات حج شرکت هواپیمایی قشم گفت: ... آغاز عملیات بازگشت حجاج ایرانی از سرزمین وحی توسط شرکت هواپیمایی قشم
پروازهای شرکت هواپیمایی قشم در مسیر جده-تهران و مدینه-تهران جهت بازگشت حجاج ایرانی از امروز سه شنبه مورخ 97/6/6 آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ 97/6/21 ادامه خواهد یافت.
محمود پورعبداله مسئول عملیات حج شرکت هواپیمایی قشم گفت: پروازهای حج شرکت هواپیمایی قشم با هواپیماهای پهن پیکر ایرباس 600-300 و با ظرفیت 284 مسافر انجام می گردد.
وی افزود: پروازهای حج این شرکت به تعداد حدوداً 23 پرواز و به منظور همکاری با شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
مسئول عملیات حج شرکت هواپیمایی قشم گفت: در عملیات حج سال 1397بیش از 6 هزار نفر از حجاج ایرانی توسط این شرکت، از دو مبدا جده و مدینه به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انتقال خواهند یافت. و شرکت هواپیمایی قشم تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات مناسب به حجاج گرانقدر ایرانی به کار خواهد برد.
گفتنی است اولین پرواز شرکت هواپیمایی قشم به منظور بازگرداندن حجاج گرامی در تاریخ 97/6/6 و با حضور علی رستمی، معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، محمود شکرآبی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت، به منظور بدرقه تیم عملیاتی صورت پذیرفت .
Read more
<span class="emoji emoji1f4a1"></span> #volkswagen . <span class="emoji emoji1f4a1"></span>حفظ دوستی ها . زرافه و خوک دریایی . <span class="emoji emoji1f539"></span> سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن <span class="emoji emoji1f538"></span>کنترل ...
Media Removed
#volkswagen . حفظ دوستی ها . زرافه و خوک دریایی . سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن کنترل دمای اتومبیل برای استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون . . منتشر شده: آرژانتین – 2018 #محتوا: در دسته ی خودروسازی . #خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد . . تاریخچه برند: گروه "فولکس ... 💡
#volkswagen
.
💡حفظ دوستی ها
.
زرافه و خوک دریایی
.
🔹 سیستم کنترل دمای منطقه ای فولکس واگن
🔸کنترل دمای اتومبیل برای استفاده در شرایط آب و هوایی گوناگون
.
.
منتشر شده: آرژانتین – 2018
#محتوا: در دسته ی خودروسازی
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد 💡💡💡
.
.
تاریخچه برند:
گروه "فولکس ‌واگن" شرکت چند ملیتی خودروسازی به مرکزیت آلمان است، که دفتر مرکزی آن در شهر وولفسبورگ قرار دارد. این شرکت آلمانی در زمینه طراحی، مهندسی، تولید و توزیع انواع اتومبیل‌ها، وسایل نقلیه تجاری، موتورسیکلت‌ها، موتورهای درون ‌سوز و توربو جت‌ها فعالیت می‌نماید.
گروه فولکس‌واگن از سال ۲۰۱۱ به ‌عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی اروپا و پس از "جنرال موتورز"، دومین خودروساز بزرگ جهان شناخته می‌شود.
.
گروه فولکس‌واگن مالک برندهای: فولکس‌واگن، آئودی، بنتلی، بوگاتی، لامبورگینی، سیات، اشکودا، مان، اسکانیا، پورشه، ایتال‌ دیزاین و دوکاتی است.
این شرکت همچنین، دارای ۹۴ کارخانه تولید خودرو، در ۲۴ کشور و ۳۴۰ شرکت تابعه می‌باشد.
این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی؛ "آدولف هیتلر" بنا شده‌است. او از "فردیناند پورشه" تقاضا کرد، خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند. بنابراین شرکت تاسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد، که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم می‌باشد.
امروزه از ۱۰ خودروی پرفروش تمامی ادوار صنعت خودروسازی جهان، ۳ خودرو، به شرکت فولکس‌واگن تعلق دارد، که عبارتند از: فولکس‌واگن پاسات، فولکس‌واگن گلف و فولکس قورباغه‌ای.
این شرکت همچنین در میان تمامی خودروسازهای جهان، بیشترین میزان سرمایه‌گذاری را، در بخش تحقیق و توسعه هزینه می‌نماید.
.
.
شناسنامه ی اثر:
Advertising Agency: DDB, Buenos Aires, Argentina
Production Company: Victor Bustos / 300dpi
Chief Creative Officers: Adrián Piattoni, Facundo Varela
Producer: Dante Rodriguez
Group Account Director: Graciela Combal
Account Director: Maria Ana Gianni
Creative Directors: Juan Ignacio Martínez Cima, Bruno Macri
Head of Art: Lucas Gagliote
Graphic Designer / Art Director / Copywriter: Rosario Alvarez de Toledo
3D / Retouch: Diego Salas
Photographer: Fotovudu
.
@ghazaal_rz
@mr.ads.idea
.
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد
#خلاقیت #تبلیغات #طراحی #مدیریت #گرافیک #کپی_رایتینگ #مشاوره #تحقیق #تجارت #مارکتینگ #برند #عکس #پژوهش #عکاسی #برندینگ #تهران #اتومبیل #دیزاین #تیزر #بازاریابی #محتوا #پوستر
#Creative #marketing
Read more
پیش فروش خودروهایی که اجازه ثبت سفارش ندارند!!!! در طول چند ماه اخیر بازار خریدوفروش خودروهای وارداتی ...
Media Removed
پیش فروش خودروهایی که اجازه ثبت سفارش ندارند!!!! در طول چند ماه اخیر بازار خریدوفروش خودروهای وارداتی شاهد اتفاقات متعددی است که همین موضوع عاملی شده تا تعدادی از شرکت‌ها از شرایط بازار سوء استفاده کرده و با تبلیغ‌های وسوسه کننده سعی در جذب پول و سرمایه مشتری برای فروش محصولات خیالی خود کنند. جالب ... پیش فروش خودروهایی که اجازه ثبت سفارش ندارند!!!!
در طول چند ماه اخیر بازار خریدوفروش خودروهای وارداتی شاهد اتفاقات متعددی است که همین موضوع عاملی شده تا تعدادی از شرکت‌ها از شرایط بازار سوء استفاده کرده و با تبلیغ‌های وسوسه کننده سعی در جذب پول و سرمایه مشتری برای فروش محصولات خیالی خود کنند.
جالب اینجاست مردم هم به واسطه قیمت‌های ارزانی که این شرکت‌ها نسبت به بازار پیشنهاد می‌کنند با پرداخت مبالغی در طرح‌های فروش آن‌ها شرکت کرده و توقع تحویل خودرو آن‌هم در زمان مقرر را دارند درحالی‌که اصلاً این خودروها وجود خارجی ندارند.
کاسبی جدید بعضی شرکت‌ها به این شکل است که با ارائه مدل‌های جدید خودرو و بعضاً با قیمت‌های کمتر از بازار، مشتریان را جذب می‌کنند و با این تعهد که خودرو را طی چند ماه تحویل خواهند دارد، یک‌سوم تا نیمی از پول خودرو را به عنوان پیش‌قسط دریافت می‌کنند. واقعیت اما این است که در عمل نه خودرویی وارد کشور شده و نه حتی سفارشی ثبت شده است.

سوداگران پس از جمع‌آوری پول‌های مردم، با این پول‌ها کار می‌کنند و در موعد تحویل خودرو به بهانه این‌که امکان واردات خودرو مهیا نیست، از مشتری می‌خواهند پول خود را پس بگیرد که این پس دادن هم بعضاً ممکن است چند ماه طول بکشد. به این ترتیب میلیاردها تومان پول ملت، برای ماه‌ها، به وسیله تجارت و سوداگری عده‌ای سودجو تبدیل می‌شود و آن‌ها پس از چند ماه تأخیر، اصل پول پیش‌فروش و در مواردی سودی جزئی را به مشتری بازمی‌گردانند.

تخلف این شرکت‌ها در حالی در بازار اتفاق می‌افتد که قرار بر این بود مطابق سیاست‌های تعیین شده هر شرکتی که قصد پیش‌فروش محصولات خود را دارد نخست باید از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز دریافت کند و این مجوز بر اساس ثبت سفارش در خودروهای وارداتی صادر می‌شود. شرکت‌ها برای پیش‌فروش فقط می‌توانند 50 درصد از ارزش خودرو را از متقاضیان هنگام عقد قرارداد مطالبه کنند و هرگونه تغییر در آپشن، رنگ یا موارد دیگر باید با موافقت کتبی خریدار باشد. برای انتشار آگهی‌ها نیز شرکت‌های متقاضی انتشار آگهی در این زمینه باید در متن آگهی خود شماره مجوز صادرشده برای پیش‌فروش را قید کنند تا خریداران از این طریق به سلامت معامله یقین حاصل کنند.
با این وجود در بازار بلاتکلیف خودروهای وارداتی هر روز صف‌های طولانی روبه روی شرکت‌های متخلف در عدم تحویل خودرو ایجاد می‌شود و هیچ مرجعی هم پاسخگو نیست.
ادامه در کامنت اول
Read more
<span class="emoji emoji2733"></span>️ #صرفه_جویی شگفت انگیز در #زمان<span class="emoji emoji23f0"></span> 🤔آیا تاکنون به دنبال راهی بهتر از محاسبات #کاغذی بوده اید؟<span class="emoji emoji1f4d2"></span> 🤓مشاهده ...
Media Removed
️ #صرفه_جویی شگفت انگیز در #زمان 🤔آیا تاکنون به دنبال راهی بهتر از محاسبات #کاغذی بوده اید؟ 🤓مشاهده #جزئیات در کاوش🏻 ️ kvf.ir/KPeyman #نرم_افزار_حسابداری #پیمانکاری /پروژه ای #کاوش چطور می تواند به من #کمک کند؟ . در این نرم افزار می توانید کلیه پروژه های خود را به صورت نامحدود/ ... ✳️ #صرفه_جویی شگفت انگیز در #زمان⏰
🤔آیا تاکنون به دنبال راهی بهتر از محاسبات #کاغذی بوده اید؟📒
🤓مشاهده #جزئیات در کاوش👇🏻
⬇️ kvf.ir/KPeyman
🔴 #نرم_افزار_حسابداری #پیمانکاری /پروژه ای #کاوش چطور می تواند به من #کمک کند؟
.
✅ در این نرم افزار می توانید کلیه پروژه های خود را به صورت نامحدود/ مجزا و همزمان مدیریت کنید. .
در هر پروژه می توانید مشخص کنید چه افرادی فعالیت داشته اند، چه هزینه هایی صورت گرفته، به چه میزان مصالح خرید و مصرف کرده اید و در نهایت هم می توانید با توجه به هزینه های انجام شده از میزان سود و زیان هر پروژه و یا کل مجموعه با احتساب همه پروژه ها مطلع شوید.
.
🔴 چطور با محیط و امکانات نرم افزار آشنا شوم؟
.
✅ 1. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کاوش، وارد صفحه نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش شده و امکانات نرم افزار را مطالعه نمایید.
.
2. برای دیدن محیط نرم افزار می توانید گزینه دموی رایگان را انتخاب و مشخصات لازم را ثبت کنید.
.
🔴 چگونه می توانم به شرکت کاوش و نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش اعتماد کنم؟
.
✅ 1. شرکت کاوش دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره بوده که می توانید در وب سایت کاوش مشاهده کنید.
.
2. شرکت کاوش با بیش از 15 سال تجربه کاری و به صورت تخصصی در زمینه نرم افزار حسابداری پیمانکاری، خوشبختانه توانسته رضایت اشخاص و شرکتهای مختلفی در سطح کشور و برخی کشورهای همسایه را جلب نماید که می توانید این اعلام رضایت ها را به صورت کتبی و رسمی در وب سایت این شرکت مشاهده نمایید. .
🔴 چگونه نرم افزار را سفارش دهم؟
.
✅ 1. پس از مشاهده امکانات نرم افزار نسخه مورد نظر خود را با توجه به پکیج های موجود در سایت انتخاب و جهت سفارش می توانید از طریق سایت، خرید اینترنتی را انجام داده و یا با واحد فروش شرکت کاوش تماس حاصل فرمایید. .
2. پکیج کامل نرم افزار(شامل DVD، قفل سخت افزاری، دفترچه راهنمای نصب، شرایط پشتیبانی، کاتالوگ و...) پس از خرید به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می گردد.
.
🔴 چطور می توانم با نرم افزار بدون مشکل کار کنم؟
.
✅ شما یکسال پشتیبانی رایگان از زمان خرید نرم افزار دارید و در هر زمان که به مشکل بخورید و یا نیاز به آموزش داشته باشید، کارشناسان و پشتیبانان ما در خدمت شما هستند و مشکلات شما را مرتفع خواهند کرد. (نرم افزار دارای راهنمای کامل به صورت گام به گام نیز می باشد.)
.
⬇️ kvf.ir/KPeyman
📞05138409780
📱09379599963
🔍 @kavoshfarda
.
#ساختمانی #عمران #معماری #نما #بازسازی
Read more
شرکت‌های فرانسوی تحت فشار بانک‌ها برای خروج از #ایران با خروج #آمریکا از توافق هسته‌ای و بازگشت ...
Media Removed
شرکت‌های فرانسوی تحت فشار بانک‌ها برای خروج از #ایران با خروج #آمریکا از توافق هسته‌ای و بازگشت تحریم‌های این کشور، شرکت‌های فرانسوی فعال در ایران از سوی بانک‌ها تحت فشار هستند تا از این کشور خارج شوند. این در حالی است که وزرای امور خارجه و اقتصاد #فرانسه روز سه‌شنبه پانزده مه/ ۲۵ اردیبهشت ... شرکت‌های فرانسوی تحت فشار بانک‌ها برای خروج از #ایران
با خروج #آمریکا از توافق هسته‌ای و بازگشت تحریم‌های این کشور، شرکت‌های فرانسوی فعال در ایران از سوی بانک‌ها تحت فشار هستند تا از این کشور خارج شوند.

این در حالی است که وزرای امور خارجه و اقتصاد #فرانسه روز سه‌شنبه پانزده مه/ ۲۵ اردیبهشت در محل وزارت اقتصاد این کشور در پاریس با نمایندگان حدود ۶۰ شرکت فرانسوی فعال در ایران دیدار و به آن‌‌ها اطمینان دادند که دولت فرانسه تصمیم دارد قاطعانه از منافع این شرکت‌ها در برابر تحریم‌های آمریکا محافظت کند.
با این‌حال بانک‌های فرانسوی این شرکت‌ها را تهدید کرده و می‌گویند اگر آن‌ها از ایران خارج نشوند، حساب‌ها و اعتبارات بانکی این شرکت‌ها در فرانسه معلق و یا بسته خواهد شد. این تهدیدها در حالی صورت می‌گیرد که این بانک‌ها تامین‌کننده اعتبارات مالی شرکت‌های فرانسوی در ایران نیستند.

در قراردادهای این بانک‌های با شرکت‌های فرانسوی در چارچوب قوانین حاکم بر مشتری، شروطی مبنی بر احترام به قوانین تحریم اقتصادی وجود دارد و بانک‌ها با استناد به این مواد به شرکت‌ها هشدار می‌دهند در صورت عدم خروج و توقف فعالیت‌ها در ایران، بر طبق قراردارد، حق بستن اعتبارات بانکی آن‌ها را دارند.
#euronews #euronewspersian #euronewspe #iran #france
#یورونیوز
Read more
پنتون هر ساله با همایشی رنگ سال را انتخاب می کند که به سرعت این رنگ مورد توجه شرکت ها و برندهای مطرح مدل و لباس قرار می گیرد. اما آیا می دانید که این شرکت برای سال 2019 چه رنگی را انتخاب کرده است ویژگی های رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ ها، لنزهایی هستند که ما از طریق آنها واقعیات طبیعی و دیجیتال خود را درک می کنیم. رنگ ... پنتون هر ساله با همایشی رنگ سال را انتخاب می کند که به سرعت این رنگ مورد توجه شرکت ها و برندهای مطرح مدل و لباس قرار می گیرد. اما آیا می دانید که این شرکت برای سال 2019 چه رنگی را انتخاب کرده است
ویژگی های رنگ سال ۲۰۱۹

رنگ ها، لنزهایی هستند که ما از طریق آنها واقعیات طبیعی و دیجیتال خود را درک می کنیم. رنگ نارنجی با یک تون طلایی، رنگیست که انرژی بخش بودن زندگی را تایید می کند. مرجانی زنده با محبت و گرما، ما را تغذیه می کند و آسایش را در محیط متغیر امروز به ارمغان می آورد. این رنگ، جنبه های انرژی بخش موجود در طبیعت را منعکس می کند.
Read more
سجاد سمندر با یک بدن زیبا و البته حجیم توانست اورال فیزیک کلاسیک رقابتهای ماسل کانتست فیلیپین نام ...
Media Removed
سجاد سمندر با یک بدن زیبا و البته حجیم توانست اورال فیزیک کلاسیک رقابتهای ماسل کانتست فیلیپین نام گیرد او حالا خود را در بین حرفه ای های فیزیک کلاسیک میبیند و زیر نطر مربی خودش یوسف کریمی قرار لست در رقابتهای حرفه ای شرکت کند سمندر ساکن کیش است و پیش از این در رقابتهای کشوری در دسته های نود و نودوپنج ... سجاد سمندر با یک بدن زیبا و البته حجیم توانست اورال فیزیک کلاسیک رقابتهای ماسل کانتست فیلیپین نام گیرد
او حالا خود را در بین حرفه ای های فیزیک کلاسیک میبیند و زیر نطر مربی خودش یوسف کریمی قرار لست در رقابتهای حرفه ای شرکت کند
سمندر ساکن کیش است و پیش از این در رقابتهای کشوری در دسته های نود و نودوپنج کیلوگرم شرکت میکرد اما گویا این استایل در فیزیک کلاسیک حرفه ای موفق تر خواهد بود

بعد از شمس قمر و مسعود هارونی، سمندر سومین فیزیک کلاسیک کار حرفه ای است که با یوسف کریمی به این مرحله رسیده است
سمندر عضو تیم میلانو ایت و تحت حمایت این شرکت ، در مسابقات شرکت میکند
Read more
سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ ...
Media Removed
سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است. یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت ... سلام
بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم .
شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است.
یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی
من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت است .

عزیزان از شما دعوت میکنم در ورکشاپ تخصصي يك روزه
همراه با اعطای گواهی نامه معتبر و بین المللی شركت فرماييد. 👈 مدارک معتبرند و قابل ترجمه رسمي اند
بعد از اتمام ورکشاپ از طرف شركت به دانشجويان عزيز اعطاء می گردند.
در ضمن این مدارک مورد تایید و قبول بنیاد علوم و فنون کشور(زیر نظر وزارت علوم) برای مدارک همسطح دانشگاهی تا مقطع دکترای زیبایی نیز هست . 👈 براي برخورداری از این امتیاز بزرگ و استثنایی
هنرجویان گرامی قبل از حضور در دوره و تایید و گواهی اینجانب لازم است برای صدور گواهینامه ، مدارک را به شرح ذیل :
تصویر واضح از خود هنرجو(عکس پرسنلی تمام رخ و با کیفیت)
تصویر کارت ملی
تصویر فیش واریز وجه به کارت بانکی زیر:

بانک صادرات
بنام حسین نورالدین حاج حسینی

6037691611074253
به شماره تلگرام بنده ارسال کنند تا اقدامات لازم انجام پذیرد. #ارايش #ارايشگاه #ارايشگاه_عروس #ارايشگر #ارايش #آرايش #آموزش_میکاپ #آموزشگاه_آرایشگری
Read more
 #ارايش #ارايشگاه #ارايشگاه_عروس #آرايش #ارايش_چشم #ارايش_عروس #آموزش_شینیون #آموزشگاه_آرایشگری ...
Media Removed
#ارايش #ارايشگاه #ارايشگاه_عروس #آرايش #ارايش_چشم #ارايش_عروس #آموزش_شینیون #آموزشگاه_آرایشگری سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است. یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی من ... #ارايش #ارايشگاه #ارايشگاه_عروس #آرايش #ارايش_چشم #ارايش_عروس #آموزش_شینیون #آموزشگاه_آرایشگری سلام
بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم .
شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است.
یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی
من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت است .

عزیزان از شما دعوت میکنم در ورکشاپ تخصصي يك روزه
همراه با اعطای گواهی نامه معتبر و بین المللی شركت فرماييد. 👈 مدارک معتبرند و قابل ترجمه رسمي اند
بعد از اتمام ورکشاپ از طرف شركت به دانشجويان عزيز اعطاء می گردند.
در ضمن این مدارک مورد تایید و قبول بنیاد علوم و فنون کشور(زیر نظر وزارت علوم) برای مدارک همسطح دانشگاهی تا مقطع دکترای زیبایی نیز هست . 👈 براي برخورداری از این امتیاز بزرگ و استثنایی
هنرجویان گرامی قبل از حضور در دوره و تایید و گواهی اینجانب لازم است برای صدور گواهینامه ، مدارک را به شرح ذیل :
تصویر واضح از خود هنرجو(عکس پرسنلی تمام رخ و با کیفیت)
تصویر کارت ملی
تصویر فیش واریز وجه به کارت بانکی زیر:

بانک صادرات
بنام حسین نورالدین حاج حسینی

6037691611074253
به شماره تلگرام بنده ارسال کنند تا اقدامات لازم انجام پذیرد.
Read more
سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ ...
Media Removed
سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است. یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت ... سلام
بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم .
شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است.
یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی
من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت است .

عزیزان از شما دعوت میکنم در ورکشاپ تخصصي يك روزه
همراه با اعطای گواهی نامه معتبر و بین المللی شركت فرماييد. 👈 مدارک معتبرند و قابل ترجمه رسمي اند
بعد از اتمام ورکشاپ از طرف شركت به دانشجويان عزيز اعطاء می گردند.
در ضمن این مدارک مورد تایید و قبول بنیاد علوم و فنون کشور(زیر نظر وزارت علوم) برای مدارک همسطح دانشگاهی تا مقطع دکترای زیبایی نیز هست . 👈 براي برخورداری از این امتیاز بزرگ و استثنایی
هنرجویان گرامی قبل از حضور در دوره و تایید و گواهی اینجانب لازم است برای صدور گواهینامه ، مدارک را به شرح ذیل :
تصویر واضح از خود هنرجو(عکس پرسنلی تمام رخ و با کیفیت)
تصویر کارت ملی
تصویر فیش واریز وجه به کارت بانکی زیر:

بانک صادرات
بنام حسین نورالدین حاج حسینی

6037691611074253
به شماره تلگرام بنده ارسال کنند تا اقدامات لازم انجام پذیرد. #somayehmakeup #somayehghasemi #eyelashextensions #eyebrows #eye #eyemakeup #eyeshadow #eyeshadowtutorial #lipinjections #lipstick #lip #lipgloss #fuondation #hudabeauty #hudabeautyfoundation #hudalashes #tomeford #tomefordlipstick #tomefordglasses #anastasiabeverlyhills #kikocosmetics #mac #cosemetics #dior💄 #chanelmakeup #esteelauder
Read more
<span class="emoji emoji2733"></span>️ #صرفه_جویی شگفت انگیز در #زمان<span class="emoji emoji23f0"></span> 🤔آیا تاکنون به دنبال راهی بهتر از محاسبات #کاغذی بوده اید؟<span class="emoji emoji1f4d2"></span> 🤓مشاهده ...
Media Removed
️ #صرفه_جویی شگفت انگیز در #زمان 🤔آیا تاکنون به دنبال راهی بهتر از محاسبات #کاغذی بوده اید؟ 🤓مشاهده #جزئیات در کاوش🏻 ️ kvf.ir/KPeyman #نرم_افزار_حسابداری #پیمانکاری /پروژه ای #کاوش چطور می تواند به من #کمک کند؟ . در این نرم افزار می توانید کلیه پروژه های خود را به صورت نامحدود/ ... ✳️ #صرفه_جویی شگفت انگیز در #زمان⏰
🤔آیا تاکنون به دنبال راهی بهتر از محاسبات #کاغذی بوده اید؟📒
🤓مشاهده #جزئیات در کاوش👇🏻
⬇️ kvf.ir/KPeyman
🔴 #نرم_افزار_حسابداری #پیمانکاری /پروژه ای #کاوش چطور می تواند به من #کمک کند؟
.
✅ در این نرم افزار می توانید کلیه پروژه های خود را به صورت نامحدود/ مجزا و همزمان مدیریت کنید. .
در هر پروژه می توانید مشخص کنید چه افرادی فعالیت داشته اند، چه هزینه هایی صورت گرفته، به چه میزان مصالح خرید و مصرف کرده اید و در نهایت هم می توانید با توجه به هزینه های انجام شده از میزان سود و زیان هر پروژه و یا کل مجموعه با احتساب همه پروژه ها مطلع شوید.
.
🔴 چطور با محیط و امکانات نرم افزار آشنا شوم؟
.
✅ 1. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کاوش، وارد صفحه نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش شده و امکانات نرم افزار را مطالعه نمایید.
.
2. برای دیدن محیط نرم افزار می توانید گزینه دموی رایگان را انتخاب و مشخصات لازم را ثبت کنید.
.
🔴 چگونه می توانم به شرکت کاوش و نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش اعتماد کنم؟
.
✅ 1. شرکت کاوش دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره بوده که می توانید در وب سایت کاوش مشاهده کنید.
.
2. شرکت کاوش با بیش از 15 سال تجربه کاری و به صورت تخصصی در زمینه نرم افزار حسابداری پیمانکاری، خوشبختانه توانسته رضایت اشخاص و شرکتهای مختلفی در سطح کشور و برخی کشورهای همسایه را جلب نماید که می توانید این اعلام رضایت ها را به صورت کتبی و رسمی در وب سایت این شرکت مشاهده نمایید. .
🔴 چگونه نرم افزار را سفارش دهم؟
.
✅ 1. پس از مشاهده امکانات نرم افزار نسخه مورد نظر خود را با توجه به پکیج های موجود در سایت انتخاب و جهت سفارش می توانید از طریق سایت، خرید اینترنتی را انجام داده و یا با واحد فروش شرکت کاوش تماس حاصل فرمایید. .
2. پکیج کامل نرم افزار(شامل DVD، قفل سخت افزاری، دفترچه راهنمای نصب، شرایط پشتیبانی، کاتالوگ و...) پس از خرید به صورت رایگان به آدرس شما ارسال می گردد.
.
🔴 چطور می توانم با نرم افزار بدون مشکل کار کنم؟
.
✅ شما یکسال پشتیبانی رایگان از زمان خرید نرم افزار دارید و در هر زمان که به مشکل بخورید و یا نیاز به آموزش داشته باشید، کارشناسان و پشتیبانان ما در خدمت شما هستند و مشکلات شما را مرتفع خواهند کرد. (نرم افزار دارای راهنمای کامل به صورت گام به گام نیز می باشد.)
.
⬇️ kvf.ir/KPeyman
📞05138409780
📱09379599963
🔍 @kavoshfarda
.
#ساختمانی #عمران #معماری #نما #بازسازی
Read more
. <span class="emoji emoji1f53b"></span>دختر نعمت زاده بازداشت شد . <span class="emoji emoji1f539"></span>یک منبع آگاه از بازداشت « شبنم نعمت زاده »دختر وزیر سابق صنعت خبر ...
Media Removed
. دختر نعمت زاده بازداشت شد . یک منبع آگاه از بازداشت « شبنم نعمت زاده »دختر وزیر سابق صنعت خبر داد. . برای این خانم قرار وثیقه ۴۰۰ میلیارد تومانی صادر شده که به دلیل تهیه نشدن آن بازداشت شده است. . شرکت «پ.ر»، متعلق به دختر وزیر سابق است که بدهی‌اش به شبکه دارویی کشور بیش از ۳۵۰میلیارد تومان ... .
🔻دختر نعمت زاده بازداشت شد
.
🔹یک منبع آگاه از بازداشت « شبنم نعمت زاده »دختر وزیر سابق صنعت خبر داد.
.
🔹برای این خانم قرار وثیقه ۴۰۰ میلیارد تومانی صادر شده که به دلیل تهیه نشدن آن بازداشت شده است.
.
🔹شرکت «پ.ر»، متعلق به دختر وزیر سابق است که بدهی‌اش به شبکه دارویی کشور بیش از ۳۵۰میلیارد تومان عنوان شده که مبلغ ۶۰ میلیارد تومان از این بدهی به شرکت «س.ش.د» است.
.
🔹به گفته یکی از سهامداران، این فرد در مجموع به این شرکت و دو شرکت دیگر بیش از ۳۵۰میلیارد تومان بدهکار است که این بدهی موجب شکایت از او و گشوده شدن پرونده قضایی برای وصول این مطالبات از دختر وزیر سابق شده است.
.
🔹گفتنی است اواسط مرداد ماه بود که انبار دارو‌های احتکار شده به ارزش ۵ میلیارد تومان در استان البرز کشف شد.
.
Read more
‌ <span class="emoji emoji1f4e2"></span> تهران - ایرنا مدیرکل ارتباطات همراه اول، اخبار منتشر شده درخصوص تغییرات در هیات مدیره و تغییر ...
Media Removed
تهران - ایرنا مدیرکل ارتباطات همراه اول، اخبار منتشر شده درخصوص تغییرات در هیات مدیره و تغییر مدیر عامل این شرکت را تکذیب کرد. شاهین آرپناهی چهارشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا از رسانه‌ها خواست، با پرهیز از انتشار خبرهای کذب و گمانه زنی‌ها، فقط به اطلاع رسانی و خبرهای رسمی ...
📢 تهران - ایرنا
مدیرکل ارتباطات همراه اول، اخبار منتشر شده درخصوص تغییرات در هیات مدیره و تغییر مدیر عامل این شرکت را تکذیب کرد.

شاهین آرپناهی چهارشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا از رسانه‌ها خواست، با پرهیز از انتشار خبرهای کذب و گمانه زنی‌ها، فقط به اطلاع رسانی و خبرهای رسمی منتشر شده این شرکت توجه کنند.
وی با توجه به خبرهای منتشر شده در روزهای گذشته از تغییرات مدیریتی در اپراتور همراه اول، خاطر نشان‌ کرد: انتشار اخبار کذب قابل پیگیری است زیرا سبب تشویش افکار عمومی و آسیب به کسب و کار این شرکت می‌شود.
مدیر کل ارتباطات شرکت همراه اول گفت: به طور معمول موضوع‌های مهم تغییر مدیرعامل و هیات مدیره، توسط اداره کل ارتباطات شرکت و بطور رسمی اعلام می‌شود.

#همراه_اول
Read more
سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ ...
Media Removed
سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است. یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت ... سلام
بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم .
شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است.
یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی
من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت است .

عزیزان از شما دعوت میکنم در ورکشاپ تخصصي يك روزه
همراه با اعطای گواهی نامه معتبر و بین المللی شركت فرماييد. 👈 مدارک معتبرند و قابل ترجمه رسمي اند
بعد از اتمام ورکشاپ از طرف شركت به دانشجويان عزيز اعطاء می گردند.
در ضمن این مدارک مورد تایید و قبول بنیاد علوم و فنون کشور(زیر نظر وزارت علوم) برای مدارک همسطح دانشگاهی تا مقطع دکترای زیبایی نیز هست . 👈 براي برخورداری از این امتیاز بزرگ و استثنایی
هنرجویان گرامی قبل از حضور در دوره و تایید و گواهی اینجانب لازم است برای صدور گواهینامه ، مدارک را به شرح ذیل :
تصویر واضح از خود هنرجو(عکس پرسنلی تمام رخ و با کیفیت)
تصویر کارت ملی
تصویر فیش واریز وجه به کارت بانکی زیر:

بانک صادرات
بنام حسین نورالدین حاج حسینی

6037691611074253
به شماره تلگرام بنده ارسال کنند تا اقدامات لازم انجام پذیرد. #آموزشگاه_آرایشگری #somayehghasemi #ارايشگاه #آموزش_میکاپ
Read more
 #آموزشگاه_آرایشگری #ارايشگاه #آموزش_میکاپ #ارايش #somayehmakeup #somayehghasemi سلام بنده ...
Media Removed
#آموزشگاه_آرایشگری #ارايشگاه #آموزش_میکاپ #ارايش #somayehmakeup #somayehghasemi سلام بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم . شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است. یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی من در این شرکت ... #آموزشگاه_آرایشگری #ارايشگاه #آموزش_میکاپ #ارايش #somayehmakeup #somayehghasemi سلام
بنده افتخار همکاری با بزرگترین و قانونی ترین شرکت آموزشی کشور را دارم .
شرکت بین المللی مکاپ در حال حاضر رسمی ترین برند آرایشی و خدمات آموزشی در ایران است.
یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی
من در این شرکت بزرگ افتخار همکاری بعنوان مربی را دارم و همکاری با این شرکت موجب افزایش اعتبار ومحبوبیت است .

عزیزان از شما دعوت میکنم در ورکشاپ تخصصي يك روزه
همراه با اعطای گواهی نامه معتبر و بین المللی شركت فرماييد. 👈 مدارک معتبرند و قابل ترجمه رسمي اند
بعد از اتمام ورکشاپ از طرف شركت به دانشجويان عزيز اعطاء می گردند.
در ضمن این مدارک مورد تایید و قبول بنیاد علوم و فنون کشور(زیر نظر وزارت علوم) برای مدارک همسطح دانشگاهی تا مقطع دکترای زیبایی نیز هست . 👈 براي برخورداری از این امتیاز بزرگ و استثنایی
هنرجویان گرامی قبل از حضور در دوره و تایید و گواهی اینجانب لازم است برای صدور گواهینامه ، مدارک را به شرح ذیل :
تصویر واضح از خود هنرجو(عکس پرسنلی تمام رخ و با کیفیت)
تصویر کارت ملی
تصویر فیش واریز وجه به کارت بانکی زیر:

بانک صادرات
بنام حسین نورالدین حاج حسینی

6037691611074253
به شماره تلگرام بنده ارسال کنند تا اقدامات لازم انجام پذیرد.
Read more
شرکت آمازون مدتی کوتاه پس از شرکت اپل توانست تبدیل به دومین شرکت یک تریلیون دلاری آمریکا شود و ارزش ...
Media Removed
شرکت آمازون مدتی کوتاه پس از شرکت اپل توانست تبدیل به دومین شرکت یک تریلیون دلاری آمریکا شود و ارزش سهام این شرکت از مرز هزار میلیارد دلار گذر کرد. . تا پیش از این، اپل و آمازون دو گزینه مهم برای یک تریلیون دلاری شدن بودند و بسیاری از تحلیلگران در مورد اینکه کدام یک از این دو کمپانی می‌تواند زودتر از ... شرکت آمازون مدتی کوتاه پس از شرکت اپل توانست تبدیل به دومین شرکت یک تریلیون دلاری آمریکا شود و ارزش سهام این شرکت از مرز هزار میلیارد دلار گذر کرد.
.
تا پیش از این، اپل و آمازون دو گزینه مهم برای یک تریلیون دلاری شدن بودند و بسیاری از تحلیلگران در مورد اینکه کدام یک از این دو کمپانی می‌تواند زودتر از دیگری به این ارزش برسد، بحث و گفت و گو می‌کردند. اما حالا حدود چهار هفته پس از یک تریلیون دلاری شدن شرکت اپل، شرکت آمازون نیز توانسته تا به این ارزش برسد. سهام آمازون در روز سه شنبه هفته گذشته از مرز 2050 دلار گذر کرد و حالا این کمپانی به طور مجموع ارزشی بیش از یک تریلیون دلار دارد.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphone8 #amazon
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور #آمازون
Read more
در روز پایانی سفر ژاپن، با لطف و محبت هما @homazakeri و سپیده @sepidehpa عزیز فرصت بازدید از شرکت مشاور ...
Media Removed
در روز پایانی سفر ژاپن، با لطف و محبت هما @homazakeri و سپیده @sepidehpa عزیز فرصت بازدید از شرکت مشاور بزرگ Nikken Sekkei فراهم شد. این شرکت که به تعبیر مدیران آن، قدیمی ترین شرکت مهندسین مشاور در دنیا است در سال ١٩٠٠ در شهر توکیو، ژاپن تاسیس شده و در این ١١٨ سال، بیش از ٢٥٠٠٠ پروژه در ٢٠٠ شهر مختلف ... در روز پایانی سفر ژاپن، با لطف و محبت هما @homazakeri و سپیده @sepidehpa عزیز فرصت بازدید از شرکت مشاور بزرگ Nikken Sekkei فراهم شد.
این شرکت که به تعبیر مدیران آن، قدیمی ترین شرکت مهندسین مشاور در دنیا است در سال ١٩٠٠ در شهر توکیو، ژاپن تاسیس شده و در این ١١٨ سال، بیش از ٢٥٠٠٠ پروژه در ٢٠٠ شهر مختلف و در حدود ٥٠ کشور دنیا به مرحله ساخت رسانیده است.
از جمله پروژه های این شرکت می توان به بلندترین برج و دومین سازه بلند دنیا بعد از برج خلیفه دوبی با ارتفاع ٦٣٤ متر، بازسازی و بهسازی استادیوم نیوکمپ بارسلون، فرودگاه بزرگ توکیو و بانک توسعه اسلامی جده اشاره نمود. همچنین این شرکت در طراحی فرودگاه امام خمینی تهران نیز مشارکت داشته که متاسفانه به علت شرایط تحریم ایران و عملکرد نامناسب مدیران ایرانی، نتیجه کار این شرکت در فرودگاه امام خمینی اجرایی نشده است.
در آخرین رنکینگ مهندسان مشاور در دنیا، این شرکت با بیش از ٢٦٤٠ پرسنل و منابع مالی ٥٠٠ تا ٥٩٩ میلیون دلار در سال در رتبه دوم مشاوران دنیا قرار داره و حضور سه معمار خانم ایرانی (هما، سپیده و شیدا) در بخش های مختلف این شرکت از نكات جالب و قابل توجه و افتخار ما بود.
نکته جالب در آتلیه معماری این شرکت، تصویری از پروژه ساختمان مسکونی شریفی ها، مربوط به علیرضا تغابنی @alirezataghaboni عزیز بود که ظاهرا در بخش مطالعات نما و بررسی های مختلف این بخش از شرکت Nikken Sekkei در مورد نمای ساختمان های مختلف در دنیا بود.
جذاب ترین بخش این شرکت غیر از آتلیه های شلوغ، فضاهای جلسه و هماهنگی فنی در لابلای آتلیه ها و طبقات مختلف که هرکدام متولی انجام خدمات مهندسی خاصی بودند بخش های مربوط به ساخت ماکت و شوروم نمونه مصالح در این شرکت بود که فوق العاده جذاب و حسادت برانگیز بود !!!!
Nikken Sekkei Ltd is a Japanese architecture firm headquartered in Chiyoda, Tokyo.
The company has its origins in a building design company founded in 1900 as part of Japan's Sumitomo conglomerate. Now a private corporation partly owned by its employees, Nikken Sekkei has completed more than 25,000 projects in some 50 countries.
Among other notable projects, Nikken Sekkei was the primary architectural firm for the Tokyo Skytree, currently (2014) the tallest self-supporting tower in the world, and second tallest man made structure of any kind. It is also responsible for the redesign of Camp Nou, the largest stadium in Europe. 7th March 2018, Tokyo, Japan
Read more
روزنامه شهروند درآمد ٢١‌میلیارد دلاری از فروش لوکیشن موبایل نقشه‌ای را تصور کنید که میلیون‌ها ...
Media Removed
روزنامه شهروند درآمد ٢١‌میلیارد دلاری از فروش لوکیشن موبایل نقشه‌ای را تصور کنید که میلیون‌ها نقطه درحال حرکت روی آن دیده می‌شود. هر کدام از این نقطه‌ها نمایانگر #مسیر حرکت یک نفر است. مسیر این نقطه‌ها را که دنبال می‌کنید، می‌بینید برخی از  #خانه خودشان به خانه پدر و مادرشان می‌روند و حدود ... روزنامه شهروند
درآمد ٢١‌میلیارد دلاری از فروش لوکیشن موبایل
نقشه‌ای را تصور کنید که میلیون‌ها نقطه درحال حرکت روی آن دیده می‌شود. هر کدام از این نقطه‌ها نمایانگر #مسیر حرکت یک نفر است. مسیر این نقطه‌ها را که دنبال می‌کنید، می‌بینید برخی از  #خانه خودشان به خانه پدر و مادرشان می‌روند و حدود یک ساعت آن‌جا می‌مانند؛ برخی ساعت ٧ صبح، خانه را  #ترک می‌کنند و به مدرسه می‌روند؛ اینها احتمالا  #معلم هستند.
یکی از این افراد، خانم لیزا ماگرین ٤٦ ساله است. او معلم مدرسه است و گوشی موبایلش همیشه همراهش است. یک نرم‌افزار روی موبایل اوست که اطلاعات موقعیتی او را جمع‌آوری می‌کند و این اطلاعات بدون اطلاع او، به فروش می‌رسد. براساس پایگاه داده‌ای که نیویورک‌تایمز به آن دسترسی پیدا کرده، این نرم‌افزار هر دو ثانیه یک‌بار موقعیت را ثبت می‌کند. گرچه از روی این نقطه‌ها نمی‌توان  #هویت ماگرین را افشا کرد، اما #نیویورک_تایمز از همین طریق توانست خیلی  #راحتبا این خانم ارتباط برقرار کند.
این نرم‌افزار تمام مسیرهای ماگرین را رصد می‌کند. از رفتن پیش روانپزشک گرفته تا پیاده‌روی به همراه سگش و دیدن دوستانش. او وقتی این موضوع را شنید، بسیار برآشفته شد. ماگرین در  #مصاحبه با نیویورک‌تایمز می‌گوید: « #مشتری این نرم‌افزارها کسانی هستند که می‌خواهند اطلاعاتی را که شما دوست ندارید کسی آنها را بداند، به دست بیاورند.» ماگرین یکی از میلیون‌ها کاربری است که اطلاعات او از طریق این‌گونه نرم‌افزارها جمع‌آوری و فروخته می‌شود. صنعت تکنولوژی به‌حدی پیشرفت کرده و دقیق شده که حالا در حال جمع‌آوری و فروش اطلاعات موقعیتی و خصوصی افراد است.
نیویورک‌تایمز متوجه شده که دست‌کم ٧٥ کمپانی وجود دارند که این داده‌ها را از طریق نرم‌افزارهایی که ظاهرا کارکردشان دریافت اطلاعات و اخبار هواشناسی است، جمع‌آوری می‌کنند. برخی از این شرکت‌ها ادعا می‌کنند که اطلاعات موقعیتی ٢٠٠‌میلیون آمریکایی را رصد می‌کنند. این درحالی است که این میزان از‌ سال گذشته تاکنون دو برابر شده است. برخی از اطلاعات افراد، بسیار دقیق ثبت شده است و گاهی تا ١٤هزار بار در روز
 به‌روز می‌شود.
📌ادامه در کامنت...
Read more
بر اساس بررسی‌ها و پیش‌بینی‌های مطرح شده اخیر، شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا قیمت آیفون های 2018 ...
Media Removed
بر اساس بررسی‌ها و پیش‌بینی‌های مطرح شده اخیر، شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا قیمت آیفون های 2018 نظیر آیفون 9 و آیفون ایکس آی را نسبت به سال گذشته افزایش دهد. . این پیش بینی‌ها در حالی مطرح می‌شوند که تا پیش از این، شایعات حاکی از آن بودند که اپل در تولید آیفون های 2018 تصمیم به کاهش قیمت این سری از ... بر اساس بررسی‌ها و پیش‌بینی‌های مطرح شده اخیر، شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا قیمت آیفون های 2018 نظیر آیفون 9 و آیفون ایکس آی را نسبت به سال گذشته افزایش دهد.
.
این پیش بینی‌ها در حالی مطرح می‌شوند که تا پیش از این، شایعات حاکی از آن بودند که اپل در تولید آیفون های 2018 تصمیم به کاهش قیمت این سری از محصولات دارد.
.
بر اساس گزارش جدید VentureBeat شرکت‌های نوکیا، اریکسون و کوالکام به تازگی پتنت‌های مورد نیاز برای اتصال دستگاه‌های همراه به اینترنت 5G را به ثبت رسانده‌اند و اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در تولید آیفون های 2018 از مودم‌های مجهز به سیستم ارتباطی نسل پنجم استفاده کند. این مسئله به آن معنا است که اپل برای تولید هر آیفون باید نزدیک به 21 دلار حق استفاده از پتنت‌های مودم 5G را پرداخت کند.
.
قیمت تعیین شده توسط نوکیا، اریکسون و کوالکام برای گوشی‌های زیر 400 دلار بین 3.49 تا 5 دلار است؛ اما گوشی‌های گران قیمت و پرچم‌دار به 20 دلار نیز می‌رسد.
.
علاوه بر این، شرکت اپل در گرفتن سود زیاد از مشتریان خود بسیار سرشناس است. برای مثال این کمپانی در توجیه افزایش قیمت آیفون ایکس تا هزار دلار، استفاده از پنل اولد را مطرح کرده بود. جالب اینجا است که اپل تنها 20 دلار بابت تعبیه پنل اولد در هر یک آیفون ایکس به جای ال سی دی بیشتر هزینه کرده بود. هزینه استفاده از پنل اولد در هر واحد آیفون ایکس تنها 35 دلار برای اپل آب خورده است.
.
در این میان، اپل احتمالاً با پرداخت 21 دلار بابت تعبیه اینترنت 5G هزینه بسیار بیشتری را از مشتریان دریافت خواهد کرد و قیمت آیفون های جدید به بیش از 1100 دلار خواهد رسید. البته تمامی این پیش بینی‌ها در صورتی صحت خواهد داشت که اپل از مودم‌های 5G در آیفون های 2018 استفاده کند.
.
— — — — — — — — — —
.
اپل اِن آی سی | مرجع تخصصی اپل
.
https://www.apple-nic.com
📞 021- 88666670-5
لینک ما در شبکه های اجتماعی | @nicapplestore
.
هشتگهای مرتبط:
#NIC #technology #apple #apple_store #applestore #applestoreonline #applefan #apple #iphone8 #iphonex
#اپل_ايران #اپل_استور #فروشگاه_آنلاين #ایفون #اپل_استور
Read more
تیم ملی فوتسال بانوان ایران قهرمان مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ در کشور تایلند با همراهی دکتر لیلا صوفی زاده، ...
Media Removed
تیم ملی فوتسال بانوان ایران قهرمان مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ در کشور تایلند با همراهی دکتر لیلا صوفی زاده، نایب رییس فدراسیون و رییس کمیته بانوان طی سفری دو روزه به استان اصفهان دیداری با هیات رییسه و کارکنان شرکت چینی زرین داشتند و از فرآیند تولید این کارخانه بازدید به عمل آوردند. در این سفر طی مراسمی ... تیم ملی فوتسال بانوان ایران
قهرمان مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ در کشور تایلند با همراهی دکتر لیلا صوفی زاده، نایب رییس فدراسیون و رییس کمیته بانوان طی سفری دو روزه به استان اصفهان دیداری با هیات رییسه و کارکنان شرکت چینی زرین داشتند و از فرآیند تولید این کارخانه بازدید به عمل آوردند.
در این سفر طی مراسمی در محل سالن آمفی تئاتر این کارخانه با حضور مهندس عباسعلی قصاعی رییس هیات مدیره شرکت چینی زرین و دیگر مدیران و کارکنان این شرکت از اعضا تیم ملی فوتسال ایران تجلیل به عمل آمد.
دکتر صوفی زاده نایب رییس فدراسیون ضمن تشکر از مسوولین شرکت چینی زرین به خاطر حمایت شان از این تیم عنوان کرد: خدا را شاکرم از اینکه امروز شاهد تلاقی فرهنگ و هنر و صنعت هستیم و توفیق بازدید از هنر ایرانی در بخش صنعت کشور برای بانوان ورزشکار حاصل شد.اینجا از نزدیک شاهد تلاش و سخت کوشی مدیریت و کارکنان این مجموعه بودیم که ضمن بهره گیری از مدرن ترین فناوری روز دنیا با رعایت استانداردهای بین المللی زیست محیطی و مهم‌تر از همه نظم و انضباط کاری،نمونه یک صنعت داخلی موفق را ارائه کردند.
Read more
چی توز هم از مشهد رفت . علیرضاظهیری-شهرآراآنلاین، خاموشی پس از ٣٠ سال فعالیت صنایع غذایی دینا ...
Media Removed
چی توز هم از مشهد رفت . علیرضاظهیری-شهرآراآنلاین، خاموشی پس از ٣٠ سال فعالیت صنایع غذایی دینا از سال‌۶٨ به‌صورت رسمی فعالیت خود را در‌زمینه تولید چیپس سیب‌زمینی و اسنک در مشهد آغاز کرد. این شرکت با‌توجه‌به تولید محصولات متنوع خوراکی توانسته بود برای حدود هزار کارگر اشتغال ایجاد کند. اما ... چی توز هم از مشهد رفت
.
علیرضاظهیری-شهرآراآنلاین،
خاموشی پس از ٣٠ سال فعالیت

صنایع غذایی دینا از سال‌۶٨ به‌صورت رسمی فعالیت خود را در‌زمینه تولید چیپس سیب‌زمینی و اسنک در مشهد آغاز کرد. این شرکت با‌توجه‌به تولید محصولات متنوع خوراکی توانسته بود برای حدود هزار کارگر اشتغال ایجاد کند. اما از خرداد امسال، خبرهایی که از وضعیت این شرکت منتشر شد، خبرهای خوبی نبود. شایعه کوچ این شرکت به یکی دیگر از استان‌ها، همان خبر بدی بود که صدها کارگر شاغل در شرکت دینا را بهت‌زده کرد.

اما اخراج کارگران و تعدیل نیرو به این شایعه‌ها رنگ واقعیت داد. روند اخراج نیرو تا‌جایی پیش رفت که از ابتدای مرداد، بنا به گفته کارگران اخراج‌شده شرکت دیناتوس که زمانی ٩٠٠‌کارگر مشغول فعالیت و تولید داشت، تقریبا فعالیت اقتصادی ندارد و خالی از حضور کارگران شده است.

در روزهای ابتدایی (خرداد‌ماه) که کوچ شرکت دینا خبرساز شد، مسئولان نظرات مختلفی بیان کردند؛ از تأیید این خبر تا تکذیب آن. حتی در همان زمان، یکی از مسئولان این شرکت در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرده بود که خبر کوچ این شرکت از مشهد و خراسان‌رضوی صحت ندارد.

علی رسولیان، مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی، نیز گفته بود: چندین‌بار با مدیران این کارخانه مذاکره کرده‌ایم. بنا به آنچه مدیران کارخانه گفته‌اند، قرار است دو خط تولیدی به‌روزرسانی شود. از‌سویی در حوزه تولید نیز با رقبای جدیدی روبه‌رو هستند که باعث شده میزان فروش محصولاتشان کاهش یابد. از این رو مقرر شد تغییراتی در واحدهای تولیدی خود صورت دهند و بخشی را تعطیل کنند. دو خط دیگر را نیز به استان دیگری منتقل کرده‌اند که اطلاع دقیقی ندارم منظورشان، تهران یا استان دیگری است. البته قول داده بودند نیروها را جایگزین کنند یا در بخش‌های مختلف به‌کار بگیرند و نیرویی را اخراج نکنند.

این اظهار‌نظرها در آن زمان فقط شایعه‌ای بود درباره خروج شرکت چی‌توز از استان، اما این شایعه این روزها رنگ واقعیت به خود گرفته است. پاسخ‌گو نبودن هیچ‌یک از مسئولان شرکت چی‌توز و علاوه‌برآن تأیید‌های ضمنی و در لفافه برخی مسئولان مبنی‌بر اینکه «هر شرکت خصوصی حق دارد سرمایه خود را هرجا که دلش بخواهد ببرد» و البته بالاتر از این‌ها، اخراج گسترده کارگران از این شرکت، گواهی بر پایان فعالیت بخشی از شرکت دینا درمشهد است.
Read more
مدیرعامل متخلف منطقه آزاد ماکو در راه پتروشیمی فناوران . . با تلاش مخدومی مدیرعامل ترک تبار تاپیکو ...
Media Removed
مدیرعامل متخلف منطقه آزاد ماکو در راه پتروشیمی فناوران . . با تلاش مخدومی مدیرعامل ترک تبار تاپیکو (سهامدار عمده شرکت پتروشیمی فناوران) و تایید اکبر ترکان قرار شده حسین فروزان مدیرعامل معزول منطقه آزاد ماکو در راس شرکت سود ده پتروشیمی فناوران ماهشهر قرار گیرد. فروزان که بدلیل اتهامات و تخلفات ... مدیرعامل متخلف منطقه آزاد ماکو در راه پتروشیمی فناوران .
.

با تلاش مخدومی مدیرعامل ترک تبار تاپیکو (سهامدار عمده شرکت پتروشیمی فناوران) و تایید اکبر ترکان قرار شده حسین فروزان مدیرعامل معزول منطقه آزاد ماکو در راس شرکت سود ده پتروشیمی فناوران ماهشهر قرار گیرد. فروزان که بدلیل اتهامات و تخلفات عمده ای مانند پرونده مغایرت در میزان کالاهای مسافری نحوه‌ی واگذاری املاک و زمین در حوزه‌های مختلف، تغییر کاربری اراضی، تخلف در طراحی سازه و سقف فضای اجرای اسکلت و پوشش سقف ترمینال و موضوع اخذ عوارض عزل و به قوه قضائیه معرفی شده است در حالی با اصرار اکبر ترکان جهت مدیرعاملی فناوران معرفی شده که با مخالفت وزارت کار روبرو شده است و شرکت تاپیکو قصد دارد بصورت خودسرانه نسبت به معرفی این فرد اقدام کند. در حالیکه استان خوزستان سرشار از نیروهای جوان توانمند در حوزه نفت و صنایع است متاسفانه چند صباحی است که شرکت های خوزستانی عرصه تاخت و تاز مدیران پروازی از استان های بوشهر، اصفهان، آذربایجان و کهکیلویه و بویراحمد شده است و این افراد از دفاتر مجلل در خیابان های گاندی و جردن تهران با دریافت حقوق های نجومی اقدام به اعمال مدیریت در صنایع استان می کنند. متاسفانه این آش آنقدر شور شده که مدیریت های میانی و رده پایین این شرکت ها بدون کسب نظر و استعلام از واحدهای مسئول در استان و ماهشهر منصوب و در تهران مستقر شده اند‌.
.
.
.
. .
.
. .
.
#خوزستان #اهواز #تهران #تبریز #شیراز #اصفهان #مشهد #اردبیل #قم #بوشهر #بندرعباس #کرج #ahwaz #ahvaz #tehran #shiraz #tabriz #esfahan  #mashhad #karaj #استقلال #بوشهر #بندرعباس #ایلام #سنندج
#گرگان #مشهد #فارس  #سمنان #مازندران #گلستان #ساری #گیلان
Read more
‌ شرکت چینی شیائومی حدود 4 سال پیش بود که برای اولین بار قدم در راه تولید ابزار های پوشیدنی گذاشت. شیائومی ...
Media Removed
‌ شرکت چینی شیائومی حدود 4 سال پیش بود که برای اولین بار قدم در راه تولید ابزار های پوشیدنی گذاشت. شیائومی در این مسیر نیز از سیاست های خط تولید گوشی های هوشمند خود استفاده کرد که قیمت بسیار پایین و رقابتی می باشد. به عنوان مثال می بند 1 در زمان خود فقط 15 دلار قیمت داشت که از تمامی مچ بند های موجود در بازار ...
شرکت چینی شیائومی حدود 4 سال پیش بود که برای اولین بار قدم در راه تولید ابزار های پوشیدنی گذاشت. شیائومی در این مسیر نیز از سیاست های خط تولید گوشی های هوشمند خود استفاده کرد که قیمت بسیار پایین و رقابتی می باشد. به عنوان مثال می بند 1 در زمان خود فقط 15 دلار قیمت داشت که از تمامی مچ بند های موجود در بازار با ویژگی های مشابه، قیمت پایین تری را در اختیار می گذاشت.
همین موضوع باعث شد که می بند شیائومی به یکی از محبوب ترین محصولات این شرکت تبدیل شود. شیائومی در سال 2016، نسخه دوم می بند را با نمایشگر اولد و سنسور ضربان قلب سنج معرفی کرد که با قیمتی زیر 25 دلار، توانست فروش خوبی را به ثبت برساند.
اکنون در سال 2018 این شرکت از نسخه سوم دستبند محبوب خود با نام می بند 3 رونمایی کرده است که به نمایشگر لمسی اولد بزرگتر، سنسور ضربان قلب سنج بهتر و ویژگی هایی چون ردیابی فعالیت های ورزشی و بدنه ضد آب تا عمق 50 متر مجهز شده است. با وجود تمام این ویژگی ها،Mi Band 3 حدود 25 دلار قیمت دارد که آن را تبدیل به محصولی کاملا مقرون به صرفه کرده است. همچنین یک نسخه دیگر با NFC وجود دارد که قیمت آن نیز حدود 30 دلار می باشد.
برای محصولات دیگری با ویژگی سنجش ضربان قلب، شما حداقل باید 100 دلار بابت آن برای برند هایی چون فیت بیت بپردازید، در حالی که می بند 3 یک چهارم آن ها قیمت دارد؛ چرا که شیائومی به عنوان دومین شرکت تولید کننده ابزار های پوشیدنی در دنیا محسوب می شود. شیائومی در سه ماه اول 2018 موفق به فروش بیش از 3.7 میلیون واحد می بند شده است و می بند 3 توانسته در طی 2 هفته آغازی فروش در چین، بیش از 1 میلیون سفارش به ثبت برساند؛ با این حال این محصول نیز دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود می باشد که در نقد و بررسی محصول به صورت کامل به آن ها پرداخته ایم.
@saymandigital #MiBand3 #xiaomi #review #بررسی #شیائومی
Read more
. سونی با خرید EMI Music به بزرگترین ناشر موسیقی دنیا تبدیل شد کمپانی سونی با افزایش سهام ۳۰ درصدی ...
Media Removed
. سونی با خرید EMI Music به بزرگترین ناشر موسیقی دنیا تبدیل شد کمپانی سونی با افزایش سهام ۳۰ درصدی خود در شرکت EMI Music به ۹۰ درصد، حالا بزرگترین ناشر موسیقی در جهان به شمار می رود. مسئولان این شرکت ژاپنی با خریداری سهم شرکت اماراتی «مبادله» مالک ۹۰ درصد از شرکت EMI Music Publishing شدند که ... .
سونی با خرید EMI Music به بزرگترین ناشر موسیقی دنیا تبدیل شد

کمپانی سونی با افزایش سهام ۳۰ درصدی خود در شرکت EMI Music به ۹۰ درصد، حالا بزرگترین ناشر موسیقی در جهان به شمار می رود.

مسئولان این شرکت ژاپنی با خریداری سهم شرکت اماراتی «مبادله» مالک ۹۰ درصد از شرکت EMI Music Publishing شدند که به لطف آلبوم اسطوره هایی نظیر «دیوید بویی» و «فرانک سیناترا» ۴.۷۵ میلیارد دلار ارزش دارد.

EMI Music یکی از بزرگترین و متنوع ترین گنجینه های موسیقی دنیا را در اختیار دارد که شامل ترانه های مدرن و کلاسیک یک قرن گذشته می شود. «ادیب مطر»، از مسئولان ارشد این موسسه معتقد است که ترانه سرایان و هنرمندان از انتشار موزیک ها در پلتفرم این شرکت بهره برده و باید از پیوستن به خانواده سونی افتخار کنند

در صورتی که سازمان های رگولاتوری با این قرار داد مخالفت نکننند، EMI Music عملا به یکی از زیرمجموعه های سونی تبدیل شده و این شرکت را به بزرگترین ناشر موسیقی در جهان تبدیل خواهد کرد. «کنچیرو یوشیدا»، مدیرعامل جدید سونی که برخی از او به عنوان منجی این شرکت نام می برند درباره این قرارداد گفته است:

هدف ما از افزایش سهام در EMI Music حفظ موقعیت برتر در صنعت نشر موسیقی بوده است. این بازار در سال های اخیر حیاتی دوباره یافته که بخش عمده آن مدیون سرویس های استریم پولی بوده است. ما در پی ایجاد زیر ساختی قوی در صنعت سرگرمی هستیم و خرید EMI Music نیز در رشد بلندمدت سونی تاثیر به سزایی خواهد داشت.

مبلغ پرداختی شرکت ژاپنی به مبادله هنوز قطعی نشده و به برخی شرایط نهایی بستگی دارد با این حال انتظار می رود در نهایت برابر با ۲.۳ میلیارد دلار باشد.  موسسه مبادله در زمینه سرمایه گذاری در فناوری دستی بر آتش دارد و یکی از زیرمجموعه آنها به نام ATIC در حوزه صنایع نیمه هادی و توسعه اکوسیستم تکنولوژی ابوظبی سرمایه گذاری های گسترده ای را صورت داده است.

به نقل از: digiato.com
PuyA . .
#sony
Read more
دومین مسترالمپیای آماتوری هندوستان میزبان بدنسازان ایرانی خواهد بود همانطور که پیش از این اعلام ...
Media Removed
دومین مسترالمپیای آماتوری هندوستان میزبان بدنسازان ایرانی خواهد بود همانطور که پیش از این اعلام کردیم ، رقابتهای مسترالمپیای اماتوری هم به دلیل عنوان جالبش و هم به دلیل اینکه در برخی از انها بیشترین کارت حرفه ای یعنی سه کارت برای اورالی هر رشته داده می شود ، اهمیت بالای برای بدنسازان پیدا میکند که ... دومین مسترالمپیای آماتوری هندوستان میزبان بدنسازان ایرانی خواهد بود

همانطور که پیش از این اعلام کردیم ، رقابتهای مسترالمپیای اماتوری هم به دلیل عنوان جالبش و هم به دلیل اینکه در برخی از انها بیشترین کارت حرفه ای یعنی سه کارت برای اورالی هر رشته داده می شود ، اهمیت بالای برای بدنسازان پیدا میکند
که مسترالمپیای اماتوری هندوستان نیز این گزینه ها را دارد
از طرفی به این دلایل ، گزینه نزدیکی مسیر و پایین بودن هزینه ها را نیز اضافه کنید که در مجموع و در تقویم بلند بالای اِن.پی.سی باعث می شود این مسابقه برای ایرانیان به عنوان بهترین گزینه و یا بهتر بگوییم گزینه طلایی معرفی شود
با گران شدن دلار و البته گران شدن هزینه های سفر یک مسابقه در کشورهای دور از ایران ، همانطور که در چند پست قبل اعلام کردیم هزینه سفر به هندوستان بسیار کمتر از دیگر س۴ر ها نی شود

در همین راستا شرکت کیمیا مکمل قصد دارد تا یک تیم منسجم را با هزینه حداقل و همان مبالغ اعلام شده از شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی اعزام کند
این تیم تمام امور ویزا ، هتل ، هماهنگی ثبت نام ، وزن کشی ، ترانسفر ، مربی ، مترجم و عکاس را مدیرت میکند
تا ورزشکاران بدون پرداخت مبلغ اضافی با خیال راحت در قالب یک تیم اعزام شده و مسابقه دهند
این شرکت مدیریت تیم ورزشی خود را برعهده دارد ، اما از تمام ورزشکارانی دیگری که قصد شرکت در مسابقات را دارند نیز دعوت میکند چنانچه تمایل داشته باشند به این تیم ملحق شوند
.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های

40220721
09375921195
تماس بگیرید

@qimianutrition
Read more
رونمایی ال جی از تلویزیون 88 اینچی 8k شرکت ال جی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تلویزیون هوشمند بوده ...
Media Removed
رونمایی ال جی از تلویزیون 88 اینچی 8k شرکت ال جی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تلویزیون هوشمند بوده که هر سال نسل جدیدی از تلویزیون های هوشمند خود را معرفی می کند. این شرکت کره ای قصد داشته در نمایشگاه CES 2018 لاس وگاس به رونمایی از تلویزین 88 اینچی 8K بپردازد. تلویزیونی که در میان شرکت های رقیب ... رونمایی ال جی از تلویزیون 88 اینچی 8k
شرکت ال جی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تلویزیون هوشمند بوده که هر سال نسل جدیدی از تلویزیون های هوشمند خود را معرفی می کند. این شرکت کره ای قصد داشته در نمایشگاه CES 2018 لاس وگاس به رونمایی از تلویزین 88 اینچی 8K بپردازد. تلویزیونی که در میان شرکت های رقیب برای نخستین بار معرفی می شود و باید انتظار عملکرد بالا و قابل توجهی از این تلویزیون شرکت کره ای داشت. http://blog.radpardazesh.com/lg-unveils-the-worlds-first-88-inch-8k-oled-display/
Read more
#Mercedes-Benz . خداحافظ سر و صدا . سلام الکتریکی . . #محتوا: در دسته ی خودروسازی . . #خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد . . تاریخچه برند: "مرسدس بنز" شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون ‌سوز، همچنین ... 💡
#Mercedes-Benz
.
💡خداحافظ سر و صدا
.
🔹سلام الکتریکی
.
.
#محتوا: در دسته ی خودروسازی .
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد 💡💡💡
.
.
تاریخچه برند:
"مرسدس بنز" شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون ‌سوز، همچنین ارائه خدمات مالی (لیزینگ و بیمه اتومبیل) و نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌نماید / کارخانه مرکزی شرکت مرسدس بنز در منطقه زیندل فینگن واقع در شهر اشتوتگارت قرار دارد.
این شرکت ادامه قدیمی‌ترین سازنده خودروهای بنزینی در جهان، یعنی دایملر- موتورن - گیزلشافت است، که در سال هزار و هشتصد و نود توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ تاسیس شده بود. شاخه دیگر از مرسدس – بنز، کمپانی بنز آگ می‌باشد، که در سال هزار و هشتصد و هشتاد و سه توسط کارل بنز راه‌ اندازی شد.
در سال هزار و نهصد گوتلیب دایملر درگذشت و دو سال بعد پس از انعقاد قراردادی میان ویلهلم مایباخ  و امیل جلینک، شرکت دی ‌ام‌ جی تولید اتومبیل با برند مرسدس، که از ابتدای نام دختر جلینک، یعنی مرسدس جلینک گرفته شده بود را، آغاز کرد.
در سال هزار و نهصد و بیست و شش شرکت دایملر- بنز از ادغام دو شرکت دایملر- موتورن - گیزلشافت و بنز اند سی تاسیس شد و کارخانجات دو شرکت، تولیدات خود را با برند مرسدس بنز، به بازار عرضه کردند.
امروزه مرسدس بنز یکی از زیر مجموعه‌ های شرکت دایملر آ گ به ‌شمار می‌آید و همراه با آئودی و بی ‌ام‌ دبلیو سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی هستند، که به‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس جهان، شناخته می‌شوند.
.
.
@ghazaal_rz
@mr.ads.idea
.
.
#خلاقیت_هیچ_حد_و_مرزی_ندارد
#خلاقیت #تبلیغات #طراحی #مدیریت #گرافیک #کپی_رایتینگ #مشاوره #تحقیق #تجارت #مارکتینگ #برند #عکس #پژوهش #عکاسی #برندینگ #تهران #اتومبیل #دیزاین #تیزر #بازاریابی #محتوا #پوستر
.
#Creative #marketing #advertising #design #idea #content
Read more
Loading...
Load More
Loading...