Loading Content...

باش که با به

Loading...


Unique profiles
91
Most used tags
Total likes
0
Top locations
United Arab Emirates الامارات العربية المتحدة, Tehran, Iran, Javaherdeh/جواهرده
Average media age
767.5 days
to ratio
11.5
«برنده باش» سلبریتی‌محور نیست/ سوالات سخت‌تر خواهد شد. ... تهیه کننده مسابقه «برنده باش» که با ...
Media Removed
«برنده باش» سلبریتی‌محور نیست/ سوالات سخت‌تر خواهد شد. ... تهیه کننده مسابقه «برنده باش» که با اجرای محمدرضا گلزار از شبکه سه پخش می شود درباره رویکرد این مسابقه بیان کرد که قرار نیست سلبریتی‌محور باشد. . تهیه کننده مسابقه «برنده باش» که با اجرای محمدرضا گلزار از شبکه سه پخش می شود درباره ... «برنده باش» سلبریتی‌محور نیست/ سوالات سخت‌تر خواهد شد.
...
تهیه کننده مسابقه «برنده باش» که با اجرای محمدرضا گلزار از شبکه سه پخش می شود درباره رویکرد این مسابقه بیان کرد که قرار نیست سلبریتی‌محور باشد.
.

تهیه کننده مسابقه «برنده باش» که با اجرای محمدرضا گلزار از شبکه سه پخش می شود درباره رویکرد این مسابقه بیان کرد که قرار نیست سلبریتی‌محور باشد.
.

هاشم رضایت درباره مسابقه «برنده باش» که در آخرین برنامه خود از منوچهر هادی و یکتا ناصر همسر وی به عنوان مهمان دعوت کرده بود و اینکه قرار است این مسابقه سلبریتی محور باشد یا خیر؟ گفت: اینگونه نیست که همیشه سلبریتی ها مهمان برنامه باشند. برنامه هفته گذشته به مناسبت عید قربان تولید و پخش شد و ما خواستیم برنامه متفاوتی باشد.
.

وی ادامه داد: قاعده بر این است که کسانی که در مسابقه ثبت نام کرده اند در برنامه حضور داشته باشند.
.

رضایت درباره آسان بودن سوالات مسابقه توضیح داد: وقتی شما برنامه را می بینید سوالات آسان به نظر می رسد چون بدون استرس به آنها توجه می کنید با این حال هنوز ابتدای مسابقه است و کمی هم برای جذب مخاطب است ولی به تدریج سوالات سخت تر خواهد شد.
.

وی درباره اهمیت داشتن اطلاعات عمومی با توجه به موجود بودن سوالات در اپلیکیشن عنوان کرد: مطالعه و آگاهی در این مسابقه شرط است. در حال حاضر در اپلیکیشن حدود ۲۰ هزار سوال وجود دارد و افراد نمی توانند این ۲۰ هزار سوال را حفظ کنند.
.

این تهیه کننده در پایان درباره شباهت این مسابقه در شبکه سه و «پنج ستاره» در شبکه پنج که هر دو از یک مسابقه الگو گرفته اند، بیان کرد: ما اکنون حدود ۶ ماه است که روی این مسابقه کار می کنیم و قبل از اینکه «پنج ستاره» به آنتن برسد مشغول طراحی و روند پیش تولید بودیم و البته خبر نداشتیم یک شبکه دیگر نیز چنین مسابقه ای را در دست تولید دارد. با این حال در کل دنیا شبکه های مختلف بیننده های مختلف دارند و مردم می توانند برنامه های متنوع را ببینند و در اینجا هم مردم می تواند دست به انتخاب میان این دو برنامه بزنند.
.

مسابقه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار و به تهیه کنندگی هاشم رضایت و حمید رحیمی نادی پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۳ از شبکه سه پخش می شود.
.
.اخبار بــروز در كانال تلگرامي ما👇🏽:
❤️ @rezagolzar4
@Rezagolzar
#rezagolzar #rezzar #mohammadrezagolzar #golzar #superstar #starfashion #athlete #photomodel #malemodel #topmodel #menstyle #stylish #fashion #hairstyle #international #celebrity #actors #actorlife #celebritystyle #beauty #news #cinema #movie #musician #
Read more
Loading...
Persian women | artwork by me If I can see it, then I can do it If I just believe it, there's nothing ...
Media Removed
Persian women | artwork by me If I can see it, then I can do it If I just believe it, there's nothing to it I believe I can fly I believe I can touch the sky I think about it every night and day Spread my wings and fly away.... ‎ روحم یه دختر بچه ۱۰ ساله و فکرم یه زن ۳۰ساله ...تعادل بین این دو تا تلاش ... Persian women | artwork by me
If I can see it, then I can do it
If I just believe it, there's nothing to it
I believe I can fly
I believe I can touch the sky
I think about it every night and day Spread my wings and fly away.... ‎
روحم یه دختر بچه ۱۰ ساله و فکرم یه زن ۳۰ساله ...تعادل بین این دو تا تلاش هر روز منه من می خوام من باشم ، من باید من باشم ‎ سعی کن از زن بودنت لذت ببری زنی ازاد که بال و پرش بازه تا بتونه پرواز کردنو یاد بگیره و پرواز کنه ، زنی که قدرت داره ، زنی که اعتماد به نفس داره ، زنی که خودش و دوست داره ، زنی که دنبال شاهزاده با اسب سفید نیست که از قلعه تاریک نجاتش بده ..... ‎شروع کن که زن بودن و یاد بگیری برای اینکار هم اول از همه خودت باش و خودت رو دوست داشته باش ‎این کلاژ رو من با موضوع فرهنگ و ‌زن ایرانی به همراه چند سمبل ایرانی طراحی کرده بودم ، دوست داشتم یه بار دیگه اون و باهاتون به اشتراک بذارم .... هر قسمت از این کلاژ یه بخش از وجود من و تصور من از یک زن ایرانیست ، قدرت در پاها و جایگاه ، ظرافت و زیبایی در دست ها ، حس بلند پروازی و شهامت در بالها ، حس ارامش اون در چشم ها ارزش گرانبهای اون با گل زعفران ....... نظر شما چیه ، ایا شما هم زن قدرتمندی هستین
Read more
<span class="emoji emoji1f49c"></span> دخترم... بلاخره یک روز میرسد که آن کسی که بیشتر از همه‌ی زندگی‌ات دوستش داری، رو به رویت می ایستد ...
Media Removed
دخترم... بلاخره یک روز میرسد که آن کسی که بیشتر از همه‌ی زندگی‌ات دوستش داری، رو به رویت می ایستد تا دلت را بشکند و برود... این یک حقیقت تلخ است، کسانی که بیشتر دوستشان داریم، قدرت بیشتری برای شکستن ما دارند... غم قسمتی از زندگی است که اگر نبود، شادی معنی اش را از دست میداد، دیر یا زود روز های سخت ... 💜
دخترم...
بلاخره یک روز میرسد که آن کسی که بیشتر از همه‌ی زندگی‌ات دوستش داری، رو به رویت می ایستد تا دلت را بشکند و برود...
این یک حقیقت تلخ است، کسانی که بیشتر دوستشان داریم، قدرت بیشتری برای شکستن ما دارند...
غم قسمتی از زندگی است که اگر نبود، شادی معنی اش را از دست میداد، دیر یا زود روز های سخت میگذرند. به خودت ایمان داشته باش!
*
میگویند زن جنس ضعیف است، باور نکن دخترم!
زن ها همیشه قوی تر از مرد ها بوده اند...
شجاع تر، قدرتمند تر، باهوش تر...
زن ها فقط یک نقطه ضعف بزرگ دارند، که همیشه همه چیز را قربانی اش میکنند و آن چیزی نیست جز "عشق"
دنیا را هم که به نامشان کنی باز هم یک نفر را میخواهند تا به او تکیه کنند، میخواهند کسی دوستشان داشته باشد، میخواهند دیده شوند...
میخواهند برای یک نفر خاص مهم باشند...
بعدها برایت مینویسم که "عشق" برای زن ها هم نقطه ضعف است، هم نقطه ی قوت...
*
بگذار صادقانه برایت بگویم، قرار نیست روزهای آرامی داشته باشی...
بزرگ شدن درد دارد!
یک روز می آید که دوست داشتنت بین احساس و منطقت فاصله می اندازد....
انتخاب با توست، و مجبوری مسیولیتش را -هرچه که باشد-بپذیری
این اتفاق میتواند تورا کامل کند یا منجر به تکه تکه شدنت بشود
گفتم که بزرگ شدن درد دارد دخترم!
.
البته این فصل مشترک همه ی زن هاست...
دلی که نشکسته باشد نمیتواند به قدر کافی عشق را تحمل کند....
دخترم...
بزرگ ترین آرزویم آرامش توست، و این فقط درصورتی ممکن است که زندگی کردن در لحظه را یاد بگیری!
مثلا وقتی خوشحالی از ته دل بخندی، وقتی غصه داری گریه کنی، وقتی ناراحتی دلیلش را بگویی...
احساس را نباید سرکوب کرد، مریضی می آورد! پریشانی می آورد...
دخترم!
گاهی دنیا بی رحم تر از آن میشود که فکرش را بکنی. و این همان وقتی است که همه ی توانش را جمع میکند تا تورا به زانو دربیاورد...
برای ایستادنت بجنگ!
*
دخترم
بی شک روزهایی هستند که تنها دارایی ات "تنهایی" است، زیر آوار مانده ای، حس میکنی توانی برای دوباره ساختن زندگی ات نمانده، و نجات دهنده در گور خفته است...
این روزها آدم ها به اندازه ی کافی درگیر مشکلات خودشان هستند، تنها کسی که میتواند به تو کمک کند فقط خودت هستی
*
شکوه دختر بودن ، نعمتی است بسیار گران قیمت که باید هزینه اش را هم پرداخت..
دخترم
قرار نیست روز های آرامی داشته باشی...
با این حال ، فراموش نکن، هروقت دلت گرفت آغوش من به روی دلتنگی های تو باز است....
.
روزت مبارک
💜
#اهورا_فروزان
#قسمتی_از_نامه_هایی_به_دخترم
#روز_دختر_مبارک
💜
متن در #کانال موجوده.لینک در قسمت بیوگرافی صفحه
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم رضا گلپور یکی از نویسنگانِ مشهورُ خوش فکر ی بود که با نوشته های خودش خیلی چیز ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم رضا گلپور یکی از نویسنگانِ مشهورُ خوش فکر ی بود که با نوشته های خودش خیلی چیز هارو دربارهِ پشت پردهِ اتفاقات فتنه های ۷۸ ، ۸۸ و نظام فکری براندازی اصلاحات نمایان کرد. اما متاسفانه در سال های اخیر اسیر نفوذ دشمن شدُ .... گلپور یک زن آمریکایی داشت که علی الظاهر از سَمتِ ایشون ... بسم الله الرحمن الرحیم

رضا گلپور یکی از نویسنگانِ مشهورُ خوش فکر ی بود که با نوشته های خودش خیلی چیز هارو دربارهِ پشت پردهِ اتفاقات فتنه های ۷۸ ، ۸۸ و نظام فکری براندازی اصلاحات نمایان کرد.

اما متاسفانه در سال های اخیر اسیر نفوذ دشمن شدُ .... گلپور یک زن آمریکایی داشت که علی الظاهر از سَمتِ ایشون دچار آسیب شد.
القصه منظورم از گفتن این حرفا این بود که بگم دشمن آنقدر روباه صفتُ مکارِ که باید از خدا خواست تا آخرین لحظهِ عمر حواسش به ما باشِهُ نَزارِ که پامون تو این پل های نفسانی بلغزه.

اما گذشته از این حرف ها خواستم به یه نکته ای از حرفای آقای گلپور درباره انرژی صلح آمیز هسته ای اشاره کنم.

ایشون چندسال پیش می گفت بحران آینده، جنگ بر سر آبِ! گلپور می گفت: فلسطین آب شیرین ندارِهُ اسرائیلی ها وقتی تو خاک فلسطین جاگیر شدن، نیومدن بگن آب نداریمُ بِزنن تو سرشون.
اونا تونستن با انرژی هسته ای روزانه به اندازه دو برابر سد کرج آب شور رو شیرین کننُ بهترین میوه هاُ سبزیجات رو کاشتُ برداشت و به دنیا صادر کنن.
آنقدری که هر روز ساعت ۱۰ صبح تمام بازارهای جهان پر از میوه های آب دارُ صادراتیِ اسرائیلِ. حالا همین کشورها اومدن با ننه من غَریبم بازیُ تروریست خوندن ما، استفاده از انرژی هسته ای رو برای ما ممنوع کردن.
اونا بهتر از هر کسی میدونستن که ما اهل ساخت بمب اتم نیستیمُ فکر این روزهای بی آبی رو می کردن که ما نتونیم آب های شور و تلخ رو شیرین کنیم.

حالا باید از آقایون مسئول پرسید که چرا فکر این روزهارو نکردید؟
چرا با ندونم کاری هاتون روی خون شهدا سیمان ریختیدُ مردم کشور رو از این نعمت الهی محروم کردید؟

و یا شایدم مثل رضای گلپورهای این مملکت اسیر نفوذِ دشمن شدید!

اما به این فکر کنید که وقتی آب شیرین نباشه، زندگی تلخُِ کام مردم زَهر.

#دولت_بی_تدبیر_و_ناامید
#حسن_روحانی
#محمدجواد_ظریف
#رضا_گلپور
#انرژی_صلح_آمیز_هسته_ای
✍ #رامین_فرهادی
Read more
. . . چـو علـی مَـرد باش تـا همـسرت زهرایـی کند.. . . آقــای عــزیــز... .  به هــمسرت بگو ...
Media Removed
. . . چـو علـی مَـرد باش تـا همـسرت زهرایـی کند.. . . آقــای عــزیــز... .  به هــمسرت بگو دوسـتت دارم انتظار نداشته باش هـــمسرت مثل تو باشه . هــمدردی و هـــمدلی اونو آرام میکنه قبل از انــتقاد ازش تـــعریف کن . اگه گفت: تو منو دوســـت نداری من بدبختم که با تو ازدواج کردم بلافاصله ... .
.
.
چـو علـی مَـرد باش تـا همـسرت زهرایـی کند..
.
.
آقــای عــزیــز...
.
 به هــمسرت بگو دوسـتت دارم
انتظار نداشته باش هـــمسرت مثل تو باشه
.
هــمدردی و هـــمدلی اونو آرام میکنه
قبل از انــتقاد ازش تـــعریف کن
.
اگه گفت: تو منو دوســـت نداری
من بدبختم که با تو ازدواج کردم
بلافاصله بهش بگو
عوضـش من خیلی خوشبختم که با تو ازدواج کردم
و هیچ وقت دلــش رو نشــکن
.

خانـــم مــحترم...
.
به شوهــرت افــتخار کن
کسی رو با او مقایسه نکن
.
اقـــتدار و غـــرورش را نشکن
 قــناعت پـیشه بــاش
.
 زیبایــی ات را فقط به او نـــشان بده
 به پـــیشوازش برو
و پـــناهگاه شـــوهرت باش
.
.
#عشق
#ازدواج
#عاشقانه_از_نوع_واقعی
#نای_دل
#خانم
#آقا
#زندگی
Read more
کیک شکلاتی با رویه پنیری مثل گندم باش،زیرخاک میبرندش باز می روید، زیر سنگ میبرندش،آرد میشود،آتش ...
Media Removed
کیک شکلاتی با رویه پنیری مثل گندم باش،زیرخاک میبرندش باز می روید، زیر سنگ میبرندش،آرد میشود،آتش میزنندش نان میشود،به دندان میجوندش،جان میشود،نیرو میبخشد..... سلام و وقت بخیر دوستان با دستور تهیه کیکی که تو استوری قولشو داده بودم اومدم خدمتتون. از پیج ترکیه ای ترجمه اش کردم و اولین بار ... کیک شکلاتی با رویه پنیری
مثل گندم باش،زیرخاک میبرندش باز می روید،
زیر سنگ میبرندش،آرد میشود،آتش میزنندش نان میشود،به دندان میجوندش،جان میشود،نیرو میبخشد.....
سلام و وقت بخیر دوستان
با دستور تهیه کیکی که تو استوری قولشو داده بودم اومدم خدمتتون. از پیج ترکیه ای ترجمه اش کردم و اولین بار بود که درستش کردم.
ترجمه شده از پیج ترکیه ای:
@pacikanin_mutfagi
اول اینو بگم که قالب من 30در 30 بود و ارتفاع کیک زیاد بود،قالب کیک 30 در 40 مناسبتره.
اول #طرز_تهیه رویه #پنیری
یه دونه تخم مرغ، 3تا 5 قاشق پودرشکر،یه قاشق پودر نشاسته،و 200گرم پنیر ماسکارپونه یا لبنه،کمی هم وانیل
همه مواد رو تو یه کاسه میریزیم و کاملا مخلوط میکنیم،یا یه دور با همزن مخلوط میکنیم،این مواد رو تو قیف میریزیم وکنار میذاریم.
#مواد_لازم #کیک
یه لیوان شیر ولرم
یه لیوان پودرشکر
یه لیوان سرخالی روغن مایع
سه لیوان آرد یه قاشق مربا خوری بیکینگ پودر
وانیل نصف قاشق چایخوری
پودر کاکائو سه قاشق غذا خوری
تخم مرغ چهارتا
تخم مرغ و پودرشکر رو باهم حسابی مخلوط میکنیم که حجمش دوبرابر بشه و رنگش کاملا روشن بشه وانیلم بهش اضافه میکنیم،شیر ولرم و روغن رو میریزیم و کمی مخلوط میکنیم،آردو بیکینگ پودر و پودرکاکائو رو با هم مخلوط و روی مواد الک میکنیم و با هم مخلوط میکنیم که گلوله نداشته باشه،کف قالب رو کاغذ پهن میکنیم و مواد رو داخل قالب میریزیم،مواد رویه رو به شکل حصیری یا دایره روی مواد کیک میریزیم، فر رو اول با درجه 175 گرم میکنیم و قالب رو به مدت 25 دقیقه تو فرمیذاریم،بعداز این مدت حرارت رو به 160 میرسونیم و یک ربع دیگه بهش زمان میدیم.
(این درجه ها رو تو پیج ترکیه ای نوشته بود،ولی من با درجه 180 نیم ساعت پختم،بهتره که با خلال دندون بعداز 25دقیقه چک بشه که کیک بیش از حد پخته نشه.
پ،ن: اگه مثل من خیلی کیک شکلاتی دوست نداريد میتونید کیک رو ساده درست کنید و مواد رویه رو شکلاتی کنید.
ترجمه شده از پیج ترکیه ای:
@pacikanin_mutfagi

#ashpazi_khanegi #ashpazi_ba_ham_
#ashpazi_shoma #ashpazi_ba_ham #ashpazi_ba_herfeeiha #ashpazi_page #ashpazi_ba_asatid #ashpazi_ba_bartarin_kadbanuha #ashpazi #matbakhe_khatoon #lezzat_ashpazi #shirini_ba_asatid #shirinipazi #shirini #persian_pastry #persian_chefs
Read more
Loading...
. . می‌بینی لیلی... می‌بینی بی مروت؟ این همون دعای تیربنده که تو باغ تنباکو با دستای حنا بسته‌ت بستی ...
Media Removed
. . می‌بینی لیلی... می‌بینی بی مروت؟ این همون دعای تیربنده که تو باغ تنباکو با دستای حنا بسته‌ت بستی به جفت کنده‌ی بازوهام...و حالا خون داره روش پُلُق پلق بیرون میزنه ...یادته گفتی از بی‌بی عطیه گرفتی از رمالای پاکستانی یاد گرفته کارش محکمه ؟ یادته بازوم رو‌ماچ کردی؟ یادته خیسی ماچت رو پاک کردم ... .
.
می‌بینی لیلی... می‌بینی بی مروت؟ این همون دعای تیربنده که تو باغ تنباکو با دستای حنا بسته‌ت بستی به جفت کنده‌ی بازوهام...و حالا خون داره روش پُلُق پلق بیرون میزنه ...یادته گفتی از بی‌بی عطیه گرفتی از رمالای پاکستانی یاد گرفته کارش محکمه ؟ یادته بازوم رو‌ماچ کردی؟ یادته خیسی ماچت رو پاک کردم گفتی پاکش کنی تیر می خوری؟ یادته گفتمت: مجبورم لیلی، تو گفتی تو دلم شترا ماغ میکشن سرم مثه موتور آب خان پُک‌پُک تا بیوم خروسخون میکوبه؟ گفتم صبور باش همین بار تریاک رو رد کنم برمیگردم با پولش بالای دهگاه اتاق میسازم چارصدوپنج سفید میخرم با ضبط دیسک خور میریم زیارت کوهشاه؟ میریم جازموریان رانندگی یادت میدم... یادمه مثه دخترا ذوق کردی گونه‌هات گل انداخت هوا بوی انبه ی زیادرس گرفت...تو ملتفتی لیلا که من تریاک فروش نبودم ... سال سیاهی بود پارسال ...گاوامون گوساله مرده زاییدن ..آفت افتاد به جالیز خیاری برکت از گندمی رفت دونه هاش عین ماش نر سنگ شد... مجبور شدم لیلی...دلم قرص تو بود که زنم میشی ... قاسم میرفت از قشم آبجو می‌آورد من ولی خدا پیغمبر حالیم بود گفتم دوبار تریاک رد کنم همینکه قسطای بانک رو بدم دوتا اتاق بسازم کفایته ... بار اول رد شد ... بار دوم لباسم لیچ خونه... تشنمه ... از گدار که پیچیدم تیرو تفنگم کردن زدم به خاکی، چهارصدپنج نو رو ‌رگبار کردن ... لای چاک صخره ای پناه گرفتم شب بشه ... دیر یا زود پیدام میکنن لیلا ...... قرار بود مردت شم ... لامروت‌ها یادگرفتن میشاشن روی گلوله‌هاشون شلیک میکنن تیربند بی‌اثر میشه ...نمی خواستم قصه اینجوری تموم شه ... کامران رو ببخش ...من خیلی دوس...
(صدای رگبار آمد عقربی سیاه شتابان زیر سایه سنگی خزید)
بسمه تعالی
از گشت مرزی پاسگاه شماره ۱۳ خاتون آباد
به: ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان(چه فرقی دارد)
پیوست : دارد
احتراما پیرو دستور اکید آن مقام فرماندهی مبنی بر برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر به استحضار میرساند بعد از قریب به سه ماه کار دقیق اطلاعاتی یکی از قاچاقچیان منطقه به نام کامران فرامرزی طی یک عملیات تعقیب و‌گریز در منطقه شیطانکوه به هلاکت رسید. از نامبرده یک خودروی چهارصد و‌پنج سفید که متعلق به خانمی به نام لیلابامری است ، یک مشک مواد مخدر (تریاک)به وزن تقریبی بیست کیلو گرم و یک قبضه سلاح شکاری روسی مجوز دار کشف و ضبط گردیده است. جنازه وی به سردخانه شهرستان شیخ آباد منتقل و بعد از انجام مراحل قانونی تحویل خانواده وی گردید. مراتب جهت استحضار تقدیم میگردد... .
.
ادای دینی به برادرم منصور علیمرادی
#خون
Read more
. آرایش موی زنان و دختران ترکمن نوشته شده توسط MatinGHezeljeh امروزه آرایش موی زنان و دختران ...
Media Removed
. آرایش موی زنان و دختران ترکمن نوشته شده توسط MatinGHezeljeh امروزه آرایش موی زنان و دختران ترکمن با توجه به تقابل فرهنگی با دختران موهای خود را به صورت چهار رشته/ دورت اوروم می بافتند و از طرفین سینه می آویختند در حالی که با انواع زیورآلات، زینت داده شده بود. زنان نیز به طرز خاصی موهای خود ... . آرایش موی زنان و دختران ترکمن

نوشته شده توسط MatinGHezeljeh
امروزه آرایش موی زنان و دختران ترکمن با توجه به تقابل فرهنگی با
دختران موهای خود را به صورت چهار رشته/ دورت اوروم می بافتند و از طرفین سینه می آویختند در حالی که با انواع زیورآلات، زینت داده شده بود.
زنان نیز به طرز خاصی موهای خود را می بافتند که هلی اوروم خوانده می شد، آنگاه این بافته را به پشت سر می انداختند که ساچ آرقا آتما می گفتند. ساچ آرقا آتما معنای کنایی نیز دارد و آن آسوده خاطر شدن از دل مشغولی های زندگی است.
زنان و دختران وقتی که موی خود را به صورت چهار رشته می بافتند ناگزیر بودند که فرق باز کنند، این فرق باز کردن از وسط پیشانی، موی سر را به دو بخش مساوی تقسیم می کرد، این عمل را دوغری آچماق می گفتند.
دختران وقتی به سن ازدواج می رسیدند، روسری مخصوص به سر می گذاشتند که با آن باش بوغی می گفتند. یعنی پوششی برای سر.

از باور های زنان و دختران در مورد موی سر به موارد زیر می توان اشاره کرد:
الف: موهای خود را هنگام شب شانه نمی کنند و زمان صبح را برای این کار مناسب ترین می دانند.
ب: موی پیرایش شده را دور نمی ریزند و آن عمل را گناه می شمارند، و موی خود را در زیر خاک دفن می کنند.
ج: هرگز موی سر را نمی تراشند، حتی در دوران کورکی .
#ترکمن قیز #آرایش موی دختران ترکمن #دورت اورملی ساچلی #
Read more
Loading...
. دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی زنهار بد مکن که نکردست عاقلی این پنج روزه مهلت ایام آدمی آزار مردمان ...
Media Removed
. دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی زنهار بد مکن که نکردست عاقلی این پنج روزه مهلت ایام آدمی آزار مردمان نکند جز مغفلی باری نظر به خاک عزیزان رفته کن تا مجمل وجود ببینی مفصلی آن پنجهٔ کمانکش و انگشت خوشنویس هر بندی اوفتاده به جایی و مفصلی درویش و پادشه نشنیدم که کرده‌اند بیرون ازین دو لقمهٔ ... .
دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی
زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
این پنج روزه مهلت ایام آدمی
آزار مردمان نکند جز مغفلی
باری نظر به خاک عزیزان رفته کن
تا مجمل وجود ببینی مفصلی
آن پنجهٔ کمانکش و انگشت خوشنویس
هر بندی اوفتاده به جایی و مفصلی
درویش و پادشه نشنیدم که کرده‌اند
بیرون ازین دو لقمهٔ روزی تناولی
زان گنجهای نعمت و خروارهای مال
با خویشتن به گور نبردند خردلی
از مال و جاه و منصب و فرمان و تخت و بخت
بهتر ز نام نیک نکردند حاصلی
بعد از هزار سال که نوشیروان گذشت
گویند ازو هنوز که بودست عادلی
ای آنکه خانه در ره سیلاب می‌کنی
بر خاک رودخانه نباشد معولی
دل در جهان مبند که با کس وفا نکرد
هرگز نبود دور زمان بی‌تبدلی
مرگ از تو دور نیست وگر هست فی‌المثل
هر روز باز می‌رویش پیش، منزلی
بنیاد خاک بر سر آبست ازین سبب
خالی نباشد از خللی یا تزلزلی
دنیا مثال بحر عمیقست پر نهنگ
آسوده عارفان که گرفتند ساحلی

آنگه که سر به بالش گورم نهند باز
از من چه بالشی که بماند چه حنبلی
بعد از خدای هر چه تصور کنی به عقل
ناچارش آخریست همیدون که اولی
خواهی که رستگار شوی راستکار باش
تا عیب جوی را نرسد بر تو مدخلی
تیر از کمان چو رفت نیاید به شست باز
پس واجبست در همه کاری تأملی

مرد آدمی نباشد اگر دل نسوزدش
باری که بیند و خری اوفتاده در گلی
رستم به نیزه‌ای نکند هرگز آن مصاف
با دشمنان خویش که زالی به مغزلی
هرگز به پنج روزه حیات گذشتنی
خرم کسی شود مگر از موت غافلی
نی کاروان برفت و تو خواهی مقیم بود
ترتیب کرده‌اند تو را نیز محملی

حقگوی را زبان ملامت بود دراز
حق نیست اینچه گفتم؟ اگر هست گو بلی
Read more
"سکانسِ آبی" خواننده: مهدی باقریان آهنگساز و تنظیم کننده: کارن همایونفر میکس و مستر: میلاد فرهودی ترانه سرا: یغما گلرویی (بر مبنای ملودی) روی تراسِ داغِ بعد از ظهر، پیراهنا رو باد پوشیده چن وقته که با عطرِ دستِ تو دنیام بوی تازه‌ای می‌ده چشمای تو سر می‌رسن دائم از لحظه‌های خواب ... "سکانسِ آبی"

خواننده: مهدی باقریان
آهنگساز و تنظیم کننده: کارن همایونفر
میکس و مستر: میلاد فرهودی
ترانه سرا: یغما گلرویی
(بر مبنای ملودی)

روی تراسِ داغِ بعد از ظهر،
پیراهنا رو باد پوشیده
چن وقته که با عطرِ دستِ تو
دنیام بوی تازه‌ای می‌ده

چشمای تو سر می‌رسن دائم
از لحظه‌های خواب و بیداری
از تو کتابای کتابخونه
از تیتراژِ فیلمای تکراری

از تو صدای مجری اخبار،
از متنِ یه آهنگِ جانانه:
ای کاش این‌جا - پیش من - بودی
می‌تابیدی، الماسِ دیوانه!

خاموش کن خورشیدو با چشمات،
بیدار کن مهتابو با دستات
همبازی من باش تو این عشق،
تو این سکانسِ آبیِ بی‌کات

توفان شو، بارون شو، برام تب کن،
دنیای مغشوشو مرتب کن،
شب‌ها رو که تو خواب‌هام هستی،
روزاتو پیش چشم من شب کن.

این‌جا غروبای بدی داره
وقتی که جات نزدیکِ من سبزه
وقتی که با هر زنگِ این گوشی
قلبِ من اشتباهی می‌لرزه

دائم حواسم پیشِ تو پرته،
هی راه می‌رم توی این خونه
فکرام همه دور تو می‌گردن،
چشمم به ساعت مات می‌مونه

انگار داری می‌رسی از راه،
توی همین لحظه‌ی رویایی
از توی اقیانوس تنهاییم
درست مثِ پریِ دریایی

خاموش کن خورشیدو با چشمات،
بیدار کن مهتابو با دستات
همبازی من باش تو این عشق،
تو این سکانسِ آبیِ بی‌کات

توفان شو، بارون شو، برام تب کن،
دنیای مغشوشو مرتب کن،
شب‌ها رو که تو خواب‌هام هستی،
روزاتو پیش چشم من شب کن.
یغما گلرویی

اشاره به ترانه ی از البوم «کاش اینجا بودی» گروه پینک فلوید.

photo: paris 2009

@karenhomayounfar
@mehdimirzabagherian
@miladfarhoodi
Read more
Archive - Bullets <span class="emoji emoji1f3b6"></span> __________________________________________ Caution <span class="emoji emoji203c"></span>️ This is a personal ...
Media Removed
Archive - Bullets __________________________________________ Caution ️ This is a personal post: سه‌روزه این عکس‌ توی Draft های‌اینستاگراممه، منتظر بودم تا یه کپشن خیلی خفن براش بنویسم. کپشن خفنی به ذهنم نمیرسه، فقط دلم زیادی پره. نیاز به تخلیه‌ی این همه انرژی منفی دارم. میخوام ... Archive - Bullets 🎶
__________________________________________
Caution ‼️ This is a personal post:
سه‌روزه این عکس‌ توی Draft های‌اینستاگراممه، منتظر بودم تا یه کپشن خیلی خفن براش بنویسم.
کپشن خفنی به ذهنم نمیرسه، فقط دلم زیادی پره. نیاز به تخلیه‌ی این همه انرژی منفی دارم. میخوام غر بزنم!
اول ولی معرفی میکنم خودم رو برای اون دسته از آدمایی که من رو نمیشناسن، یا فکر میکنن میشناسن ولی درواقع تصوری از من دارن که با واقعیتم همخونی نداره و دوست دارم یادآوری کنم “هستی” رو برای اون قسم از دوستانی که از شدت فاصله‌ی زیاد به کل یادشون رفته یا تغییراتم براشون عجیبه.
سلام، من هستی ام.هدف دارم.دوستامو دوست دارم. برای کسایی که دوستشون دارم هرکاری میکنم، برای کسانی که برای من اهمیتی قائل نیستن، تره هم‌ خورد نیمکنم. سعی میکنم خودخواه‌ نباشم اما همیشه موفق نیستم. روابطم توی زندگیم تأثیر مستقیم دارن. نظر آدما برام مهمه. درمیون گذاشتن زندگیم با دنیا رو‌دوست دارم. میخونم چون بهم آرامش میده، ادامش میدم اما دوست دارم نویسنده بشم.
جدیداً خیلی از دوستانم‌ ازم فاصله گرفتن... شاید فکر‌ میکردیم‌ دوستیم و فقط فکر سؤ استفاده بودیم از‌ هم... نمیدونم!
دلم گرفته از آدمای دو رو، بعضاً چند رو، آدمایی که خر فرضت میکنن و اصرار دارن که دروغاشون‌ رو بهت قالب کنن، آدمایی که دست پیش میگیرن که پس نیافتن، کسایی که جز‌ خاله‌زنک و حرفای چیپ و سنگ اندازی و‌القای حرفای منفیشون توی زندگی من و اطرافیانشون راه دیگه‌ای برای گذران عمرشون ندارن. دوست عزیز! من اگر خوبم اگر بد، تو برو خود را باش! که همزمان با هزار نفر رابطه‌ی فوق نزدیکِ چیک تو چیک داری؛ از شدت بی‌کاری فقط بلدی برای پسرفت و درجا زدن بقیه تلاش کنی؛ از فرط حسادت پشت سر هرکی که نمیتونی یا نمیخوای از شدت تنبلی بهش برسی صفحه میذاری؛ انقدر بی چشم و رویی که محبت آدما از نگاه تنگ تو وظیفشونه. روی حرفم با توئه!
دلم خیلی پر بود، خیلی خستم از این فضای سمی و منفی اطرافمون...
احساس میکنم فضای مجازی داره آفت میزنه به روابط واقعیمون، حواسمون به واقعیت زندگیامونم باشه.
شب خیر
مرسی خوندین
Read more
. بسم الله الرحمن الرحیم گذر تک تک ثانیه های عمرم / به قدیمی شدن نوکری ات می ارزد هر زمان که از عمر ...
Media Removed
. بسم الله الرحمن الرحیم گذر تک تک ثانیه های عمرم / به قدیمی شدن نوکری ات می ارزد هر زمان که از عمر ما می گذرد، یک روز به پایانِ خود نزدیک و نزدیک تر می شویم. پایانی که شروعی دوباره در راه دارد. شروعی که متفاوت از هر زمان دیگر تعریف و بنا شده است. وقتی در کلام خدا که می فرماید؛ انا لله و انا الیه راجعون عمیق ... . بسم الله الرحمن الرحیم

گذر تک تک ثانیه های عمرم / به قدیمی شدن نوکری ات می ارزد

هر زمان که از عمر ما می گذرد، یک روز به پایانِ خود نزدیک و نزدیک تر می شویم. پایانی که شروعی دوباره در راه دارد. شروعی که متفاوت از هر زمان دیگر تعریف و بنا شده است. وقتی در کلام خدا که می فرماید؛ انا لله و انا الیه راجعون عمیق تر توجه می کنیم، می بینیم که حضرت الله همه ی این پیشامد ها را گوشزد کرده و این ما بودیم که باید حاسِبُوا اَنْفُسَکُم قبلَ اَن تُحاسَبُوا را در لحظه لحظه‌ی زندگی خود به کار بسته و مهیا می شدیم. حال در فرصتی باید با کلام رسول الله (صل الله علیه و آله و سلم ) که فرمود خویشتن را محاسبه کنید قبل از آنکه به حساب شما برسند و خویش را وزن کنید قبل از آنکه شما را وزن کنند و آماده شوید براى روز قیامت خود را سنجیده و ببینیم به اصطلاح چند چندیم. به نظر بنده، سعادت در این و آن دنیا به این شرح است که با اهل بیت (علیه السلام) باشُ پادشاهی کن. الغرض! این صحبتا ها را بیان کردم تا عرض کنم من از آن قماش نیستم که وقتی حرف از خلقت، سعادت، طینت، علقه و پیشینه می شود خودم را منوط به یک دوران پادشاهی در 2500 سال پیش بدانم. نه بزرگوار! من تمسک خلقت را ائمه اطهار و ذریه ی ایشان می دانم. من خودم را وابستهَ دلبستهَ متصل به آل الله ای می دانم که زمین و زمان به بهانه ی ایشان خلق شده. الحال! صرف نظر از توضیحات بیش باید بگویم، با تمام ارادتم به دیگر حضرات معصومین (علیه السلام) من #امام_حسنی_ام . امامی که فرزند ارشد و عصای دست حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) است.
پ.ن: برایم سوال پیش آمده؟! اینکه خواننده و مخاطب بعد از شنیدن نام مبارک حسن بن علی (علیه السلام) ذکر کدام یک از رخداد مربوط به ایشان را در ذهن خود بروز و جلوه می دهد!
نمایش اقتدار در جمل، اعجاز و بخشندگی، مظلومیت در زمان امامت و یا ماجرای کوچه بنی هاشم؟! .
.
.
#من_امام_حسنی_ام
#میلاد_مبارک
#رامین_فرهادی
Read more
Loading...
... «بجوی و بپوی و گرداگرد زندگانی خویش بگرد، آن‌چنان‌که سگی شکار صاحبش را دنبال می‌کند. آن کار را ...
Media Removed
... «بجوی و بپوی و گرداگرد زندگانی خویش بگرد، آن‌چنان‌که سگی شکار صاحبش را دنبال می‌کند. آن کار را که عاشق آنی انجام بده. استخوان خویش را بشناس. آن را به دندان بگیر. در خاک کن. آن را بیرون بیاور و باز آن را به دندان بگیر. زیاده پیرو اخلاق مباش، مبادا خویش را بفریبی و از بسیاری از نعمت‌های زندگی محروم ... ...
«بجوی و بپوی و گرداگرد زندگانی خویش بگرد، آن‌چنان‌که سگی شکار صاحبش را دنبال می‌کند. آن کار را که عاشق آنی انجام بده. استخوان خویش را بشناس. آن را به دندان بگیر. در خاک کن. آن را بیرون بیاور و باز آن را به دندان بگیر. زیاده پیرو اخلاق مباش، مبادا خویش را بفریبی و از بسیاری از نعمت‌های زندگی محروم کنی. هدفی بالاتر از اخلاق را نشانه بگیر. فقط خوب مباش؛ برای هدفی خوب باش. تمام حکایت‌ها پندهای اخلاقی خود را دارند، ولی بی‌گناهانند که از داستان لذت می‌برند. مگذار هیچ چیز در میان تو و نور بایستد. چون به اقلیم آسمان‌ها سفر کنی با خود هیچ معرفی‌نامه‌ای مبر. وقتی در می‌زنی بخواه تا خدا را ببینی — نه هیچ یک از خدمت‌کاران او را. در آن امور که مربوط به تو می‌شود بیندیش که همراهی نداری و بدان که در این جهان تنهایی.» هنری دیوید تارو (ترجمه‌ی علی‌رضا طاق‌دره)
Read more
یکسال دیگر گذشت روزها یکی پس از دیگری مرا ترک کردند و راهی دیار خاطره شدن اتفاقات خوب،بد....دوستی ...
Media Removed
یکسال دیگر گذشت روزها یکی پس از دیگری مرا ترک کردند و راهی دیار خاطره شدن اتفاقات خوب،بد....دوستی ها،دشمنی ها....خنده ها،گریه ها ....همه و همه سری زدند به من در این سال!اما به هر حال این سال هم گذشت....شاید زیباتر از همیشه! حالا که به عقب برمیگردم....حالا که به روزهای سپری شده می اندیشم احساس ... یکسال دیگر گذشت روزها یکی پس از دیگری مرا ترک کردند و راهی دیار خاطره شدن اتفاقات خوب،بد....دوستی ها،دشمنی ها....خنده ها،گریه ها ....همه و همه سری زدند به من در این سال!اما به هر حال این سال هم گذشت....شاید زیباتر از همیشه!
حالا که به عقب برمیگردم....حالا که به روزهای سپری شده می اندیشم احساس میکنم همه چیز خوب بوده....حسرت هیچ چیزی را نمی خورم ....از چیزی ناراحت نیستم....دوست ندارم به عقب برگردم که اشتباهی را جبران کنم....این دفتر را هم میبندم و به صندوقچه خاطره ها می سپارم.
دفتر جدیدی پیش رویم آرام آرام باز میشود.... می خواهم دفتر جدید را پر کنم از شکوفه های #عشق و ترانه های #مهر ....
چ کسی میداند چند دفتر دیگر در انتظار اوست....؟!
با تمام وجودم آرزو دارم بودنم به بهتر شدن حال بقیه کمک کنه،حداقل سهم من از کل سال های زندگیم یه خاطره خوب تو ذهن تموم کسایی باش که دوسشون دارم
و به رسم عادت #تولدم_مبارک
Read more
. •••••••••••••••••••••••••••• در من خونه ای هست که بوی خوشمزه ی جنگل تمام اطرافش رو احاطه کرده... ...
Media Removed
. •••••••••••••••••••••••••••• در من خونه ای هست که بوی خوشمزه ی جنگل تمام اطرافش رو احاطه کرده... تصویر دختری که متولد نشده اما دست هام موهای جو گندمیش رو بارها بافته و صدای زنی که دلم میخواد هر روز صداش رو ببوسم. تو از جنگ بگو از قیمت ارز از روزهایی که قرار نیست برسن و چمدون بستن به سمت مرز... ... .
••••••••••••••••••••••••••••
در من خونه ای هست که بوی خوشمزه ی جنگل تمام اطرافش رو احاطه کرده... تصویر دختری که متولد نشده اما دست هام موهای جو گندمیش رو بارها بافته و صدای زنی که دلم میخواد هر روز صداش رو ببوسم.

تو از جنگ بگو از قیمت ارز از روزهایی که قرار نیست برسن و چمدون بستن به سمت مرز... من اما اهل این ام که هیچ باری زانوهام رو خم نکنن٬ من اهل #ایستادنم... اهل ایستادن.
برای اون که مشت زد٬ #باد ام برای اون که به #امید هام دست برد #آتیش... برای اون که #قلب منه٬ اگر راهم رو ببنده مثل #آب راه قلبش رو پیدا میکنم و برای خاطرات بد٬ #خاک ام دفن میکنم بیشتر از هر خاکی.

#عشق رو با گلوله با تهدید با گرسنگی نمیشه از بین برد. امیدوار باش که هم رو پیدا می کنیم حتی زیر آسمون جنگ و فقر... امیدوار باش و میون غصه هات من رو فراموش نکن چون دیر یا زود پیدام میشه. دستت رو می گیرم و با دست هامون٬ موهای جو گندمیش رو تو سکوت جنگل می بافیم .
•••••••••••••••••••••••••••
Read more
Loading...
... اگر نیستم...مطمئن باش که هنوز بی قرارت نشده ام. من اگر دلم برای تو تنگ شود، می آیم و حتی برای ده ...
Media Removed
... اگر نیستم...مطمئن باش که هنوز بی قرارت نشده ام. من اگر دلم برای تو تنگ شود، می آیم و حتی برای ده دقیقه کنارت می نشینم. به انداره ی یک سلام کنارت مکث میکنم، به قدر یک استکان چای وقتت را می گیرم و مجبورت می کنم تا تو هم دلت برایم تنگ شود! من اگر دلم برایت تنگ شود به "قلب صورتی" و "میس یو" و "دل تنگتم رفیق" ... ...
اگر نیستم...مطمئن باش که هنوز بی قرارت نشده ام.
من اگر دلم برای تو تنگ شود، می آیم و حتی برای ده دقیقه کنارت می نشینم.
به انداره ی یک سلام کنارت مکث میکنم، به قدر یک استکان چای وقتت را می گیرم و مجبورت می کنم تا تو هم دلت برایم تنگ شود!
من اگر دلم برایت تنگ شود به "قلب صورتی" و "میس یو" و "دل تنگتم رفیق" قناعت نمی کنم.
می آیم، خیره می شوم در چشم هایت و آنقدر شیرین زبانی می کنم تا بفهمی بودنم با نبودنم فرق دارد.
بفهمی من با تصویرم ، با جملات عاشقانه ام در تلگرام و اینستاگرام...با ابراز عشق از راه دور تفاوت دارم.
اگر برایت نوشتم "دلم برایت تنگ شده" باور نکن!
مثل من که هیچ وقت باور نکردم.
Read more
دوزخ دنیا ای وطن، داغترین دوزخ دنیا شده یی بر سر ملت خود، خط چلیپا شده یی تیغ فرزند خودت، سینهً پاک ...
Media Removed
دوزخ دنیا ای وطن، داغترین دوزخ دنیا شده یی بر سر ملت خود، خط چلیپا شده یی تیغ فرزند خودت، سینهً پاک تو درید زیر پای قدم خویش، تهً پا شده یی هر کجا می نگری، نقش و نگار نسب است به تماشا خودت، غرق تماشا شده یی دامن پاک تو، آلوده به تریاک شده همه مجنون تو گشتند که لیلا شده یی پاره شد صفحه تاریخ تو ... دوزخ دنیا
ای وطن، داغترین دوزخ دنیا شده یی
بر سر ملت خود، خط چلیپا شده یی

تیغ فرزند خودت، سینهً پاک تو درید
زیر پای قدم خویش، تهً پا شده یی

هر کجا می نگری، نقش و نگار نسب است
به تماشا خودت، غرق تماشا شده یی

دامن پاک تو، آلوده به تریاک شده
همه مجنون تو گشتند که لیلا شده یی

پاره شد صفحه تاریخ تو از دست رقیب
تنی ویرانه تر از پیکر بودا شده یی

دوستان جمله ز مینای تو سیراب شدند
تو چرا تشنه تر از ساحل دنیا شده یی

دیدهً از خود و بیگانه، قد مگاه تو شد
با همه بیکسی ات، محرم دل ها شده یی

بعد از ین، طاقت فریاد ندارد دل من
با خبر باش، که بازیچهً دنیا شده یی

قصهً عشق تو گرم است بهر شهر و دیار
ای وطن، با تو چه کردند که سوا شده یی

سال ها دست نوازش، بسرت کس نکشد
چقدر پیش خودت، بیکس و تنها شده یی

تو مپندار که رفتیم و فراموش شدی
من فدای سرت ای خاک، که بی ما شده یی
@truth_of_my_life_ #afghanistan #افغانستان #dozaq_donya #چقدر_پیش_خودت_بیکس_و_تنها_شدیی #story #ای_وطن_ داغترین دوزخ_دنیا_شدیی
Please follow 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
@truth_of_my_life_
@zamzama_hai_shab_hangam ❤️❤️🇦🇫🇦🇫
Read more
 #فلسطين_مهمترین_مسئله_و_پرونده_خمینی_بود . للحق طرح نوشت : خورشیدِ چشمهایش، دوردست‌ها را ...
Media Removed
#فلسطين_مهمترین_مسئله_و_پرونده_خمینی_بود . للحق طرح نوشت : خورشیدِ چشمهایش، دوردست‌ها را روشن کرده، و بر تمام زوایای مبهم، روشنگرانه تابیده بود. حالا مردی که می‌گویند از نسل آنهایی است که در هر قرن فقط یک بار متولد می‌شود، روی صندلی سفیدش، با تمام ابهتش نشسته است و چشم‌هایش، تیزتر از همیشه، ... #فلسطين_مهمترین_مسئله_و_پرونده_خمینی_بود
.
للحق طرح نوشت : خورشیدِ چشمهایش، دوردست‌ها را روشن کرده، و بر تمام زوایای مبهم، روشنگرانه تابیده بود. حالا مردی که می‌گویند از نسل آنهایی است که در هر قرن فقط یک بار متولد می‌شود، روی صندلی سفیدش، با تمام ابهتش نشسته است و چشم‌هایش، تیزتر از همیشه، به نقطه‌ای دور خیره می‌ماند.
#مرد، و شاید تنها مرد، لب می‌گشاید و فضا آکنده از بوی گل لاله می‌شود و در نقطه دیگری از جهان، در رگ‌هایی که سخت تشنه اند، خون تزریق می‌شود.
مرد و شاید تنها مرد، تبرش را بر مى دارد و به سوی هُبَل مى رود.
چشم‌های آتشین هُبل که هر روز قربانیانش را از زیر سایه #مسیح بیرون می‌کشند، سخت هراسناک است. مرد، تبرش را بلند می‌کند و تا مغز #تل_آویو، بر سر بت جاهلیت سکوت می‌کوبد و زخمی را که ناحیه خاصی را دردآلود کرده بود، جهانی اعلام می‌کند.
حالا شهر به شهر، دیوار به دیوار، پنجره به پنجره‌ات، ای دنیا، حداقل برای یک روز هم شده به یاد آن زخم قدیمی درد می‌کند، و تا زخم فلسطین بر پیکرت باقی باشد، نه اینکه نخواهی، بلکه نمی‌توانی آرام بگیری...
مرد و شاید تنها مرد، اولین بار نبود که تقویم‌ها را می شست و روزها را مقابل چشم‌های آفتابی اش پهن می‌کرد! آدینه! ای آخرین روز #ماه_خدا و ای همیشه اولین خط مقدم فریاد، تو هم شاهد باش که #فلسطین، دردآلودترین زخم مسیح زمان بود و او را هر روز، تا پای صلیب نگرانی‌هایش می‌برد.
آری، مسیح؛ همان که معجزه دوباره زنده شدن اسلام را با تمام دارائی‌هایش به همراه آورد.
سنگ، ای حماسه‌ای که هرگز نخواهی شکست! بدان که سرزمینت، مهم‌ترین مسئله و پرونده #خمینی بود؛ مردی که دهانش بوی نهج البلاغه می‌داد. انگار هنوز روی آن صندلی سفید نشسته است و به چشمهای آن عروس به تاراج رفته، خیره شده است؛ مردی که مقیاس زمانی‌اش هنوز معلوم نیست. انگار هنوز هم دغدغه این سرطان درمان پذیر را دارد! صدایش را بعد از سال‌ها، به وضوح می‌توان شنید؛ صدای مهربانی که هنوز دست می‌گیرد و پیش می‌برد: « #فلسطین_پاره_تن_اسلام_است»...ياحق.
.
.
دلنوشت:
نشسته برف تنت بعد سال ها به تنم
یخ تو باز شد آخر از آتشی که منم

تو در کنار منی عشق کار خود را کرد
رسیده لحظه ی شیرین با تو ما شدنم

نمی شود که بر این لحظه نام بوسه گذاشت
نزول آیه ی لب های توست بر دهنم

تمام شهر به دنبال نام عطر منند
گرفته بوی تو را تار و پود پیرهنم

من و تو مثل دم و بازدم گره خوردیم
چگونه رابطه ام با تو را به هم بزنم ؟
.
.
كاملاً بى ربط : لكنت زبان هم خوب است...
براى مزه مزه كردن نامت...
.
.
#اين_عمار #aynaammar #أين_عمار
Read more
Loading...
. آقای پرستویی در مراسم خاکسپاری ناصر ملک مطیعی فرموده اند که «چرا مهران مدیری از پخش برنامه ای که ...
Media Removed
. آقای پرستویی در مراسم خاکسپاری ناصر ملک مطیعی فرموده اند که «چرا مهران مدیری از پخش برنامه ای که با حضور ناصر ملک مطیعی در دورهمی ضبط شده دفاع نکرده؟ چرا برنامه را ضبط کرده اما صداوسیما به جای آن طبیعت نشان داد؟» اولین سوال این است که ازکجا معلوم مهران مدیری از پخش آن قسمت دفاع نکرده؟مطمئناً دفاع ... .
آقای پرستویی در مراسم خاکسپاری ناصر ملک مطیعی فرموده اند که «چرا مهران مدیری از پخش برنامه ای که با حضور ناصر ملک مطیعی در دورهمی ضبط شده دفاع نکرده؟ چرا برنامه را ضبط کرده اما صداوسیما به جای آن طبیعت نشان داد؟» اولین سوال این است که ازکجا معلوم مهران مدیری از پخش آن قسمت دفاع نکرده؟مطمئناً دفاع کرده اما مدیری هم قدرتی دارد و صداوسیما این چنین نیست که هر چه مدیری بگوید،آنها بپذیرند و پخش کنند.

عوامل برنامه دورهمی به واسطه حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه من و شما از رفع ممنوعیت او باخبر شده و از او برای برنامه شب یلدا دعوت کرده اند. یعنی از مهمانی که می دانستند ممنوعیتش برطرف شده

بعد از ظهر همان شبی که قرار بود برنامه دورهمی مهران مدیری پخش شود،همان برنامه من و شما هم با اجرای آرش ظلی پور از شبکه شما پخش شد که مهمان آن برنامه هم آقای ملک مطیعی بودند اتفاقا در همان برنامه که از قبل ضبط شده بود خود جناب پرستویی هم تلفنی ارتباط برقرار کرده و در مورد جناب ملک مطیعی صحبت کرده بودند.

اما این برنامه که قبلا تبلیغات وسیعی برایش شده بود در همان دقایق اولیه قطع شد و طبیعت پخش شد و زیرنویس شد که نقص فنی پیش آمده!
نکته اول اینکه این دورهمی نبود که به جایش طبیعت پخش شد بلکه طبیعت به جای همان برنامه ای پخش شد که جناب پرستویی در آن مشارکت کرده بودند.

اتفاقا شبکه نسیم از همان ابتدا به جای آن قسمت از دورهمی، قسمتی دیگر را روانه آنتن کرد و ما از ابتدا طبیعتی ندیدیم. شما جناب پرستویی!آن طبیعتی که دیدید را به جای برنامه آقای ظلی پور و خودتان دیدید.

نکته دوم اینکه آقای پرستویی رفاقتی با جناب قندی تهیه کننده برنامه من و شما دارد که آرش ظلی پور مجری آن است.

آقای پرستویی چرا از رفیق خودتان انتقاد نکردید؟چرا فقط مهران مدیری؟ چون او محبوب است؟به نظر شما زیادی محبوب است؟لازم می دانید به سبک مدیران دهه شصت کمی این محبوبیت را تعدیل کنید؟

امروز خیال داشتید بر سر جنازه ی هنرمندی بزرگ، عزت و آبروی هنرمندی دیگر را ببرید. از احساسات عزاداران استفاده کنید برای تخریب یکی دیگر و در پایان گفتید ما هنرمندان باید پشت هم بایستیم!

چه حمایتی مسلمان!؟ تو خود با همکار هنرمندت چه کردی؟ مگر مهران مدیری مسئولیت پخش را در صداوسیما دارد؟ مگر شما با صداوسیما کار نکرده اید؟ مگر ساز و کارش را نمیدانید؟ حتماً میدانید و عجیب است که وقتی پرکار بودید نامی از ناصر ملک مطیعی ها بر زبان نمی آوردید اما این را برای دیگران وظیفه می دانید.

منصف باش مرد!

#mehranmodiri
#dorehami
#مهران_مدیری
#دورهمی
Read more
. تیترِ عجیبیه! نه!؟ مثل مقایسەی نوستالژیک علم و ثروت! با کدومشون، بیشتر احساس راحتی می‌کنی؟! . البته ...
Media Removed
. تیترِ عجیبیه! نه!؟ مثل مقایسەی نوستالژیک علم و ثروت! با کدومشون، بیشتر احساس راحتی می‌کنی؟! . البته به آدیداس‌پوشان بـَر نخوره، در اینکه این برند، پرچم‌دار پیشرفت و نوآوریه شکی نیست، اما کدامیک از محصولاتِ آدیداس یا برندهای دیگر، برچسب "فریادرس" دارن!؟ . نمی‌خوام از اثری که برندهای ... .
تیترِ عجیبیه! نه!؟
مثل مقایسەی نوستالژیک علم و ثروت!
با کدومشون، بیشتر احساس راحتی می‌کنی؟!
.
البته به آدیداس‌پوشان بـَر نخوره،
در اینکه این برند، پرچم‌دار پیشرفت و نوآوریه شکی نیست،
اما کدامیک از محصولاتِ آدیداس یا برندهای دیگر،
برچسب "فریادرس" دارن!؟
.
نمی‌خوام از اثری که برندهای مختلف
روی ذهن و قلبت گذاشتن کم کنم و
از خریدِ محصول مورد علاقەت منصرفت کنم، اما یە پیشنهاد دارم:
حاضری همه دغدغەهای حال و آیندەت رو
با یه شرکت معتبر شریک شی،طوریکه صبح‌ها،
بعد از پیادەروی با کفش آدیداست،
با خیال راحت بە زندگیت برسی و اون شرکت هم
مسئول رسیدگی به نگرانی‌هات باشه!؟
.
اطمینان دارم همین الان
از یکی از برندهای معتبر استفاده میکنی..
ساعت،کفش،پوشاک،گوشی همراه یا حتی اتومبیل،
اما مطمئن باش که در آینده
اصلاً برات مهم نیست که ۲۰،۱۰ و یا ۳۰ سالِ قبل
طرفدار کدوم برند بودی!!
.
بزارین دوبارە این سوال رو بپرسم:
با کدومشون بیشتر احساس راحتی می‌کنید؟!
.
#بیمه_عمر #تامین_آتیه #پس_انداز
Read more
خدای خوبم :: امروز دلم میخواد برای همه بنده هایت دعاکنم ،، دعایی ازاعماق وجود،، خدایا :: شاد کن ...
Media Removed
خدای خوبم :: امروز دلم میخواد برای همه بنده هایت دعاکنم ،، دعایی ازاعماق وجود،، خدایا :: شاد کن دلی را که گرفته و دلتنگه،، بی نیازکن کسی را که بدرگاهت نیازمنده،، امیدوارکن کسی را که به آ ستانت نا امیداست،، بگیردستانی که اکنون بسوی توبلند است،،، مستجاب کن دعای کسی که با اشکهایش تورا صدا میزند،،، حامی ... خدای خوبم ::
امروز دلم میخواد برای همه بنده هایت دعاکنم ،،
دعایی ازاعماق وجود،، خدایا ::
شاد کن دلی را که گرفته و دلتنگه،،
بی نیازکن کسی را که بدرگاهت نیازمنده،،
امیدوارکن کسی را که به آ ستانت نا امیداست،،
بگیردستانی که اکنون بسوی توبلند است،،،
مستجاب کن دعای کسی که با اشکهایش تورا صدا میزند،،،
حامی اون دلی باش که تنها شده،،،
دستگیر کسی باش که درموندست و رو به اسمونت درازه،،، " بیاید برای همدیگه دعاهای خوب بکنیم "
Read more
-متن رو نخونید طولانیه!!! قضاوت نکنین قضاوت نکنین قضاوت نکنین و باز هم میگم قضاوت نکنین مثل همیشه نگاه کنین یک ویدئو یا یک عکس رو ،تاسف بخورید ،شاید اشکی از چشماتون چکه کرد و تمام، به همین سادگی لازم نیست کاری کنید. با این حرکتتون مشکل اون حل شد رفت. به شخصه از طرف هرکی که اینگونه مشکلاتش رو با ... -متن رو نخونید طولانیه!!!
قضاوت نکنین
قضاوت نکنین
قضاوت نکنین
و باز هم میگم قضاوت نکنین
مثل همیشه نگاه کنین یک ویدئو یا یک عکس رو ،تاسف بخورید ،شاید اشکی از چشماتون چکه کرد و تمام، به همین سادگی لازم نیست کاری کنید. با این حرکتتون مشکل اون حل شد رفت. به شخصه از طرف هرکی که اینگونه مشکلاتش رو با تاسف و اشک حل میکنید از شما کمال تشکر را به عمل می آورم.
چیزی که تو این ویدئو داره اتفاق میافته، میلیونها بار ببخشید کم گفتم میلیاردها بار و خیلی بدتر، مزخرفتر و شدیدتر داره در اطرافتون اتفاق میافته اما هنوز هم به راهتون ادامه بدین انگار نه انگار که اتفاقی در حال رخ دادنه. همچیز عادی و طبق برنامه است.
هرچقدر فک میکنم میخوام ببینم انسانیت رو با چه چیزی معاوضه کردین ، با چه ارزشی فروختین . هر چی میگردم پیدا نمیکنم. ینی اینقد مفت فروختینش!!! تا جایی که یادم میاد مردم اموالشون رو اینقدر ارزون نمیفروختن اما عجیبه!!! اگه تا اینجای متن رو خوندین و به این نتیجه رسیدین که برین به این فرد کمک کنید خیر در اشتباهید منظور من این نیست. تمام درخواست من اینه تفکراتتون رو تغییر بدین. انسانیت خودتون رو دوباره برین پس بگیرین به هر بهایی شده. بزرگترین داراییهاتون رو بفروشید ولی انسانیتتون رو برگردونید.
آدم سالهاست داره راه رو اشتباه میره و هنوزم داره توی راه اشتباهش با سرعت میتازه و هر لحظه به سرعت اشتباه خودش اضافه میکنه.
باش اصلا نمیخواد انسانیتتون رو پس بگیرید به حال خودتون باشید لذت دنیای به اصطلاح مدرنتون رو ببرید( تجاوز، قتل، برتری جنسیتی، نگاه به زن به عنوان یک وسیله، خار شمردن زن، جنگ، دعوا، فحش، سنگسار،نژادپرستی و... به راستی کجای این جهانتون مدرنه؟؟ حتما وسایلی که برای انجام این کارها استفاده میکنید مدرنه) ولی فقط به کسی که میپرستید، به کسی که دوستش دارید، عاشقشید(!!!!!!!!...) قضاوت نکنین. لطفا.
#انسان!!!
Read more
. دست تو دستم بذار. چشم ازم برندار باش تو دنیای من. بمون خوب و بدش پای من صاف ساده مهربون (). آره اینجوری با من بمون رد نشو آسون ازم. نرو رو برنگردون ازم . چشات که سمت من نیست حال خوشی ندارم اگه بزاری بری که وااای به روزگارم😑 . وای خداااا تو ببییییین حال خراب چشاش میشه گمراهم کنه انگار سراابه ... .
دست تو دستم بذار. چشم ازم برندار
باش تو دنیای من. بمون خوب و بدش پای من😉
صاف ساده مهربون (😍☝). آره اینجوری با من بمون
رد نشو آسون ازم. نرو رو برنگردون ازم
.
چشات که سمت من نیست حال خوشی ندارم
اگه بزاری بری که وااای به روزگارم😑
.
وای خداااا تو ببییییین حال خراب 😻چشاش😻
میشه گمراهم کنه انگار سراابه 😻چشاش😻
کم نگام میکنه اما کمشَم خوبه☺
تو چشاش غم هست اما غمشم خووبه!😇
.
.
#دریابم تازه ترین اثر محسن جان یگانمون💖
امشب با تاخیر ترین حالتی بود که میشد این پست رو بزارم🙁 عوضش باید بگم کل این هفته رو باهاش گذروندم😃 حتی وقتی که ظاهرا پلی نمیشه در واقع داره کار خودشو میکنه تو حافظه م😦 دو روزی هم هست به درجه ای از عرفان رسیدم که گیتارش پخش میشه😂😂 (اینا رو جای دیگه بنویسم میان میبرنم واسه دوا درمون😂😂😂😂)
.
اجرای کنسرتیش چه طوفانی بشه!😃😃💃
پیش بینی میکنم لیزر حراستیا باتری تموم کنه!😂😂😂
.
دم سازندش گرم که حالمونو خوب کرد تو این روزا😎 وقتی به اینکه خودش این شعرو انقد ساده و احساسی نوشته و میخونتش فکر میکنم شنیدنش برام شیرین تر و دلچسب تر میشه😍❤
.
.
#Mohsen #Yeganeh #MohsenYeganeh #Mohsen_Yeganeh #NewSingleTrack #Daryabam
#محسن_یگانه #دریابم #وابستگی #درکم_کن #هوایی_شدی #دوست_دارم #من_تو_رو_کم_دارم #خیلی_دلم_ازت_پره #اینجا_جای_تو_نیست #باروبندیل #آهای_خبر_نداری
Read more
. #شروع_هیجان <span class="emoji emoji1f4a5"></span>☄️ . طریقه نصب اپلیکیشن برنده باش : میتوانید اپلیکیشن را مستقیم از روی سایت نصب ...
Media Removed
. #شروع_هیجان ☄️ . طریقه نصب اپلیکیشن برنده باش : میتوانید اپلیکیشن را مستقیم از روی سایت نصب کنید که آدرس سایت این است: http://barandehshow.ir در روش دیگر میتوانید اسم خود را به 1000880 پیامک کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال شود. بعد از نصب اپلیکیشن برنده باش میتوانید مسابقه را شروع ... .
#شروع_هیجان 💥☄️
.
طریقه نصب اپلیکیشن برنده باش :
میتوانید اپلیکیشن را مستقیم از روی سایت نصب کنید که آدرس سایت این است:

http://barandehshow.ir

در روش دیگر میتوانید اسم خود را به 1000880 پیامک کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال شود. بعد از نصب اپلیکیشن برنده باش میتوانید مسابقه را شروع کنید و به سوالات پاسخ دهید و امتیاز بگیرید. هرهفته 8 رتبه برتر از بین شرکت کنندگان در اپلیکیشن برنده باش در برنامه تلویزیون انتخاب میشوند و در آنجا باید به 15 سوال محمدرضا گلزار پاسخ دهند.

نفر برتر 100 میلیون تومان جایزه دریافت میکند. البته جوایز دیگری هم برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.300 نفر از شرکت کندگان در اپلیکیشن برنده باش که حداقل یک کد قرعه کشی دارند به قید قرعه به برنامه تلویزیونی دعوت میشوند. در پایان هر فصل قرعه کشی برای جایزه خودرو 1میلیاردی در بین افرادی که کد قرعه کشی دارند برگزار میشود.

شرایط مسابقه برنده باش

نحوه بازی اپلیکیشن برنده باش
بازی موبایلی برنده باش با پرداخت درون برنامه ای به این صورت است که پس از نصب، 5 سوال رایگان در اختیار شما قرار میگیرد به ازای پاسخ درست، 100 امتیاز میگیرید در صورتی که پاسخ اشتباه بدهید یا سوالی را رد کنید برای به دست آوردن سوال جدید و کسب امتیاز میتوانید راههای زیر را انتخاب کنید:
با تماشای ویدئو رایگان ۳ سوال جدید بگیرید.
با دعوت از دوستانتان در اپلیکیشن ۱۰ سوال رایگان بگیرید.
میتوانید بانصب اپلیکیشن های پیشنهادی برنده باش ۲۰ سوال رایگان بگیرید.

با جواب دادن به سوالات بیشتر می توانید امتیاز بیشتر کسب کنید و به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز، یک کد قرعه کشی دیگر علاوه بر کد های هدیه دریافت کنید.
همچنین می توانید بسته های سوال را خریداری کنید و از ۳۰ سوال تا ۱۴۴۰ سوال را به راحتی به دست آورید. با خریدن بسته های سوال از ۱ کد قرعه کشی هدیه تا ۱۴۴۰ کد قرعه کشی دریافت میکنید
@rezagolzar 💙
#rezagolzar #superstar #مسابقه_برنده_باش #مسابقه_میلیونرشو
Read more
.... .. روزی استاد روانشناسی وارد کلاس شد و به دانشجویان گفت:" امروز می خواهیم بازی کنیم! " سپس از ...
Media Removed
.... .. روزی استاد روانشناسی وارد کلاس شد و به دانشجویان گفت:" امروز می خواهیم بازی کنیم! " سپس از آنان خواست که فردی به صورت داوطلبانه به سمت تخته برود. خانمی داوطلب این کار شد.استاد از او خواست اسامی سی نفر از مهمترین افراد زندگی اش را روی تخته بنویسد. آن خانم اسامی اعضای خانواده، بستگان، دوستان، ... ....
.. روزی استاد روانشناسی وارد کلاس شد و به دانشجویان گفت:" امروز می خواهیم بازی کنیم! "
سپس از آنان خواست که فردی به صورت داوطلبانه به سمت تخته برود. خانمی داوطلب این کار شد.استاد از او خواست اسامی سی نفر از مهمترین افراد زندگی اش را روی تخته بنویسد. آن خانم اسامی اعضای خانواده، بستگان، دوستان، همکلاسی ها و همسایگانش را نوشت. سپس استاد از او خواست نام سه نفری را پاک کند که کمتر از بقیه مهم بودند. زن اسامی همکلاسی ها یش را پاک کرد. سپس استاد دوباره از او خواست نام پنج نفر پاک کند. زن اسامی همسایگانش را پاک کرد. این ادامه داشت تا اینکه فقط اسم چهار نفر بر روی تخته باقی ماند:نام مادر، پدر، همسر و تنها پسرش. ..
کلاس را سکوتی مطلق فرا گرفته بود چون حالا همه می دانستند این دیگر برای آن خانم صرفاً یک بازی نبود. استاد از وی خواست نام دو نفر دیگر را حذف کند. کار بسیار دشواری برای آن خانم بود. او با بی میلی تمام نام پدر و مادرش را پاک کرد. استاد گفت:"لطفاً یک اسم دیگر را هم حذف کنید. "زن مضطرب و نگران شده بود و با دستانی لرزان و چشمانی اشکبار نام پسرش را پاک کرد. و بعد بغضش ترکید و هق هق گریست ...
استاد از او خواست سرجايش بنشیند و بعد از چند دقیقه از او پرسید:"چرا اسم همسرتان را باقی گذاشتید؟ والدین تان بودند که شما را بزرگ کردند. و شما پسرتان را به دنیا آوردید. شما همیشه می توانید همسر دیگری داشته باشید! "
دوباره کلاس در سکوت مطلق فرو رفت. همه کنجکاو بودند تا پاسخ زن را بشنوند. زن به آرامی و لحنی نجوا مانند پاسخ داد:"روزی والدینم از دنیا خواهند رفت. پسرم هم وقتی بزرگ شود برای کار یا ادامه تحصیل یا هر علت دیگری ترکم خواهد کرد.
پس تنها فردی که واقعاً کل زندگی اش را با من تقسیم می کند، همسرم است! "
همه ی دانشجویان از جای خود بلند شدند و برای آن که زن حقیقت زندگی را با آنان در میان گذاشته بود، برایش کف زدند
.
. (با همسر به از آن باش كه با خلق جهاني😉)
... #حقیقت_زندگی😊
.

@donyaye_ideal
@donyaye_ideal
@donyaye_ideal 
Read more
حالا که در این برهه‌ ای از زمان در این منجلاب اسیر شده ایم حالا که نه راه پس داریم و نه راه پیش! حالا که از ...
Media Removed
حالا که در این برهه‌ ای از زمان در این منجلاب اسیر شده ایم حالا که نه راه پس داریم و نه راه پیش! حالا که از دوست و دشمن منتظر هستند با شکست ما با دم های کریح شان گردو بشکنند و حالا که به اینجا رسیده ایم و سختی های زیاد را با هم پشت سر گذاشته ایم ، نباید اجازه دهیم این تاریکی بر ما چیره شود، ما هر دو با یک قلب و مومن ... حالا که در این برهه‌ ای از زمان در این منجلاب اسیر شده ایم حالا که نه راه پس داریم و نه راه پیش! حالا که از دوست و دشمن منتظر هستند با شکست ما با دم های کریح شان گردو بشکنند و حالا که به اینجا رسیده ایم و سختی های زیاد را با هم پشت سر گذاشته ایم ، نباید اجازه دهیم این تاریکی بر ما چیره شود، ما هر دو با یک قلب و مومن به یک دین بوده ایم. ما آن دو ماهی کوچک درون دریا بودیم که با علم بر وجود کوسه ها خواستیم باز خود را بالا بکشیم و برای لحظه‌ای از آسیب ها موجودات ترسناک اعماق دریا در امان باشیم و میدانی و میدانم که چقدر ماهی بودن دشوار است! فرارمان از برکه را به یاد داری؟ از رودخانه ی بزرگ با جریان شدید را چطور؟ به یاد داری از زور فشار اشک هایمان در این رود، خانه‌ی ما را ساخت؟ به یادت هست که چطور موجودات حقیر این رودخانه خواستند تا این راه را بر ما سد کنند که با هم عبور نکنیم؟ اما مگر کسی می‌تواند جلودار جریان آب شود؟ کسی مگر توان مقابله با «ماهی سیاه کوچولوی» صمد بهرنگی را داشت؟ به یاد داشته باش ما هنوز به اقیانوس نرسیده ایم. برای اقیانوسی شدن باید مانع از حجوم افکار منفی شویم نباید اجازه دهیم شک بر ایمانمان به هم سایه افکند. کف اقیانوس سیاه است سیاه تر از فاصله بینمان و ما در این راه جز هم دیگر کسی را نداریم، نجات دهنده ما هستیم، من و تو. گاهی باید شاخ و برگ هایی را که زخم بر ما زدند را فراموش کنیم زیرا هدف اقیانوس است زیرا هدف «آرام» شدن است/
امیر آلفرد ۱۴ مرداد ۹۷
Read more
<span class="emoji emoji2709"></span> هفته فرهنگی ایران - اوکراین ‌ هفته فرهنگی ایران – اوکراین از ششم تا یازدهم شهر‌یورماه در شهركتاب ...
Media Removed
هفته فرهنگی ایران - اوکراین ‌ هفته فرهنگی ایران – اوکراین از ششم تا یازدهم شهر‌یورماه در شهركتاب فرشته برگزار می‌شود. به گزارش روابط‌عمومي شهركتاب فرشته؛ در این سلسله مراسم ابتدا در روز سه‌شنبه ششم شهریورماه، ساعت ۱۸، مراسم رونمایی و جشن امضاء کتاب «لندن 1939»، مجموعه شعرهای علیرضا ...
هفته فرهنگی ایران - اوکراین

هفته فرهنگی ایران – اوکراین از ششم تا یازدهم شهر‌یورماه در شهركتاب فرشته برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومي شهركتاب فرشته؛ در این سلسله مراسم ابتدا در روز سه‌شنبه ششم شهریورماه، ساعت ۱۸، مراسم رونمایی و جشن امضاء کتاب «لندن 1939»، مجموعه شعرهای علیرضا بهرامی که به‌صورت دوزبانه فارسی – اوکراینی با ترجمه کاترین کریکونیوک منتشر شده است، و همچنین کتاب «خانواده کایداش»، رمانی از ایون نچویی لوه‌تسکی و برگردان فارسی همین مترجم انتشار یافته است، برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور و سخنرانی چهره‌هایی از حوزه‌ ادبیات، رسانه و سینما در شهرکتاب فرشته برگزار خواهد شد، کاترین کریکونیوک، مترجم ایرانی – اوکراینی مقیم کشور ولز نیز حضور خواهد داشت.

برنامه‌ دوم از هفته فرهنگی ایران – اوکراین نیز به افتتاح گالری عکس‌های علیرضا بهرامی با عنوان «کی‌یف؛ شهر انقلاب و زندگی» اختصاص دارد که با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری، روز جمعه نهم شهريور در گالری فرشته برگزار خواهد شد.

پایان‌بخش این سلسله برنامه‌ها، برگزاری نشست فرهنگی و مصاحبه با سفیر اوکراین در تهران است که روز یکشنبه یازدهم شهریورماه جاری در گالري شهر کتاب فرشته ترتیب خواهد یافت.

شهر کتاب فرشته به نشاني خیابان شریعتی، پايين‌تر از  پل صدر، روبه‌روی پارکینگ رویال پلاك ۱۶۷۱ واقع است.

اين برنامه با همکاری انتشارات آرادمان، سفارت اوکراین در تهران و مجموعه فرهنگي هنري شهركتاب فرشته برگزار می‌شود، ساعت تمامی برنامه‌های روزهای گفت‌وگوی فرهنگی ایران – اوکراین نیز از ساعت 18 در روزهای یادشده اعلام شده است.

هفته‌ی فرهنگی ایران-اوکراین 🆔
۶تا ۱۱ شهربورماه 📆
ساعت ۱۸ 🕡
خيابان شريعتی نرسيده به پل صدر پلاك ١٦٧١ 📍
‌ ‌لینک کانال در بیو 🌐
#ازدست_ندهید
#تو_يك_فرشته_باش 👼🏻
Read more
همیشه میرم سمت دردسر تا میشن درا یکی یکی بسته هنوز نیومده سریع رفته میدونم واقعی نیس ولی سخته! ________________ بعضی ...
Media Removed
همیشه میرم سمت دردسر تا میشن درا یکی یکی بسته هنوز نیومده سریع رفته میدونم واقعی نیس ولی سخته! ________________ بعضی وقتام چیزی که بهم غالب میشه بیشتر شبیه یه حالِ نامعلومه! شاید دوست داشته باشم این حالو این که ندونی کجای کاری! اینکه ندونی داری چیکار میکنی ولی خیلی عجیبه! ما مردا به ... همیشه میرم سمت دردسر
تا میشن درا یکی یکی بسته
هنوز نیومده سریع رفته
میدونم واقعی نیس ولی سخته!
________________
بعضی وقتام چیزی که بهم غالب میشه بیشتر شبیه یه حالِ نامعلومه!
شاید دوست داشته باشم این حالو
این که ندونی کجای کاری!
اینکه ندونی داری چیکار میکنی
ولی خیلی عجیبه!
ما مردا به عنوان موجودات سخت و خشنی شناخته شدیم
ولی بعضی وقتا اینطور نی
شاید برا همه سخت و خشن و به قول معروف عوضی باشیم
اما یه دختره که به وجود ما معنی میده
وگرنه ما که با یه نیمرو و یه پولِ تاکسی میسازیم و کار میکنیم
تمام کارایی که میکنیم و شاید کردیم برا چیزی به نام عشقه!
چیزی که هم درده هم درمون هم زخمه هم مرهم هم خوب هم بد
هم قرمز هم خاکستری
دخترا هم موجودات عجیبی ان!
یادمه یه جا خوندم برا شناخت جنس مونث باید 30 جلد کتاب 1000 صفحه ایی نوشت
ولی به نظرم این غلطه و درست نیس
دخترا عاشق پسرای بدی میشن که فقط برا اونا خوبن!
یه سری الکی پیچیدش میکنن
همه چیز اونقدر پیچیده نیس
همه چیز اونقدر سخت نیس فقط شرایط هست که سخت تر میشه که با اونم میشه ساخت
امیدوارم اگه تو زندگیتون عشقی دارین که باش خوشحالین براتون بمونه و براش بمونین و کیف زندگیتونو بکنین!
کمتر هم استانبول برید به قران این جهان جاهای دیگه ایی هم داره به مولا پشت بازو در اوردم از بس پست ملت تو استانبول رو لایک کردم :))) روز دختر رو به تمام دخترای پیچ تبریک میگم و امیدوارم همیشه شاد باشید!
نزارید کسی اذیتتون کنه! بلند بلند بخندید
هرجور که دوست دارید لباس بپوشید
و هرجور که دوست دارید زندگی کنید چون تهش هیچی نی!
واقعا تهش هیچی نی من الان تهشم هیچی نی اینجا!
#RoozeDokhtar #shaadBashid
Admin:@amir3den
Read more
تو زندگیتون مث تونی مونتانا باشید! وقتی ارّه رو میارن سمت شاهرگتون سینه سپر کنید و جا نزنید!(پوشیدن ...
Media Removed
تو زندگیتون مث تونی مونتانا باشید! وقتی ارّه رو میارن سمت شاهرگتون سینه سپر کنید و جا نزنید!(پوشیدن شلوار قهوه ایی یادتون نره) به قول شاعر که میگه:حالمو خراب کنی امروز نمیشه! چنگ بندازی پوست نشون نمیده! ولی یه چیزی بگم اونم اینکه ما ایرانیا پوست کلفت ترین ادمای رو زمینیم😟 یعنی قشنگ مث فولاد ... تو زندگیتون مث تونی مونتانا باشید!
وقتی ارّه رو میارن سمت شاهرگتون سینه سپر کنید و جا نزنید!(پوشیدن شلوار قهوه ایی یادتون نره😂)
به قول شاعر که میگه:حالمو خراب کنی امروز نمیشه! چنگ بندازی پوست نشون نمیده!
ولی یه چیزی بگم اونم اینکه ما ایرانیا پوست کلفت ترین ادمای رو زمینیم😟
یعنی قشنگ مث فولاد اب دیده هرکی دیگه بود با این اوضاع خودشو به فاک میداد ولی ما نه☝🏽ماها صف میبندیم پراید بخریم! صف میندیم نوار بهداشتی بگیریم!صف میبندیم بنزین میخریم! کلن صف میبندیم و کمر برا خورد کردن خودمون بستیم!
یه جورایی ارتش کامیکازه جاپن که با هواپیما به ناو های امریکا میزدن پیشه ما پشمن😂
امینمم ایرانیارو نمیشناسه وگرنه اسم البومشو میزاشت هییت کفّ العباس😂
خلاصه اینکه تو دوره زمونه ایی که همه شاخ مجازی شدن و یه سایت بت میزنن و خفن ترین کارشون اینه که کیونشونو بدن زیدشون بلیسه و ازش فیلم بگیرن و فالوور جمع کنن تو یه ادم با کلاس و با پرستیژ باش که احدی تخم نکنه بات حرف بزنه نه اینکه به ملت التماس کنی تورو خدا تورو ارواح مرده و زندت برو‌ تو سایتِ KoseNanamBet.com پیشبینی کن بلکه ۱۰ درصد سود هم به ما برسه!
خلاصه اینکه سعی کنید خاص باشید چون ستاره تو تاریکی معلوم میشه
شبتون بخیر بچیزززززز
Hashie Bazi [email protected]
@7rootas
Read more
‌ این مال یه روز صبحه که مادرم گفت آشغالا رو یه دیقه ببر بذار تو سطل شهرداری و بیا.. روز قبلش یکی دیگه ...
Media Removed
‌ این مال یه روز صبحه که مادرم گفت آشغالا رو یه دیقه ببر بذار تو سطل شهرداری و بیا.. روز قبلش یکی دیگه از اون روزهای پنجاه هزار ساله ی زندگیم بود که کارگاه شناخت اسرار ازل برپا کردیم تو جنگل.. و من هنوز جزر و مد درس های کارگاه تو ذهن و روحم ساکن نشده بود.. دچار بودم کماکان. دو روز قبلش هم ملیسا و هانا رو ...
این مال یه روز صبحه که مادرم گفت آشغالا رو یه دیقه ببر بذار تو سطل شهرداری و بیا.. روز قبلش یکی دیگه از اون روزهای پنجاه هزار ساله ی زندگیم بود که کارگاه شناخت اسرار ازل برپا کردیم تو جنگل.. و من هنوز جزر و مد درس های کارگاه تو ذهن و روحم ساکن نشده بود.. دچار بودم کماکان.

دو روز قبلش هم ملیسا و هانا رو برده بودیم کارگاه طلا سازی واسه ملیسا حلقه طلا بسازیم. با نگین فیروزه. سهراب سپهری هم چند ده هزار روز قبلش یک جایی روی کاغذ وسط جر خوردگی های هر روزه ش از هجمه ی شهود و ابدیت نوشت: از زباله ها رو مگردان که پاره های حقیقت اند.

یکی دیگه هم که مطمئن نیستم کیه یک بار نوشت: جهان رازی ست که باید تجربه شود،
نه معمایی که باید حل شود.

هشت روز بعد توی یه سطل زباله ی دیگه یه آینه ی شکسته دیدم. بزرگ. قدی. همون روز یه کم بعدش تو یه سطل دیگه یه درخت سرو کوچولو دیدم. گردنش از سطل افتاده بود بیرون. همچنان سرو بود.

اما این پاره ی حقیقت که اون روز صبح توی سطل زباله ی شهرداری رها شده بود به من برای بار بیست و یکم گفت که دنبال جواب نباش جواد. دنبال این باش که ته زندگی ت با یه سوال درست این عالم رو ترک کنی. من هم برای بار بیست و یکم گفتم هه..


Read more
همیشه کسی را برای دوست داشتن انتخاب کن، که آنقدر قلبش بزرگ باشد، که نخواهی برای اینکه در قلبش جا بگیری، ...
Media Removed
همیشه کسی را برای دوست داشتن انتخاب کن، که آنقدر قلبش بزرگ باشد، که نخواهی برای اینکه در قلبش جا بگیری، بارها و بارها خودت را کوچک کنی... التماس نکن، خودت را کوچک هر کسی نکن، تو انقدر بزرگ هستی که نیاز به کسی نداشته باشی، فقط باور داشته باش تو توانایی و بیشتر از اینی هستی که الانی، . میتوان زیبا ... همیشه کسی را برای دوست داشتن انتخاب کن، که آنقدر قلبش بزرگ باشد،
که نخواهی برای اینکه در قلبش جا بگیری، بارها و بارها خودت را کوچک کنی...
التماس نکن،
خودت را کوچک هر کسی نکن،
تو انقدر بزرگ هستی که نیاز به کسی نداشته باشی،
فقط باور داشته باش تو توانایی و بیشتر از اینی هستی که الانی،
.
میتوان زیبا زیست…
نه چنان سخت که از عاطفه دلگیر شویم،
نه چنان بی مفهوم که بمانیم میان بد و خوب!
لحظه ها میگذرند
گرم باشیم پر از فکر و امید…
عشق باشیم و سراسر خورشید…
.
.زندگی شگفت انگیز است، فقط باید بدانید که چطور زندگی کنید!
در غیر این صورت سراسرعمر خود را در رنج و سختی دست و پا خواهید زد ...
این انسان است که مقایسه را خلق کرده است و عده ای در این میان تنها با حس و رفتار "مقایسه کردن" زندگی می کنند و مدام این حس منفی را تغذیه و رشد می دهند.

با این حس و رفتار، تنها دو نتیجه منتظر انسان است. یعنی گاهی احساس برتر بودن می کنی و گاهی احساس کوچکی و خواری... انسان می داند که احساس خواری و کوچک بینی بیش از احساس برتری در او جا می گیرد. زیرا میلیون ها انسان وجود دارد که ممکن است از او زیباتر، از او بلندقدتر، از او قوی تر، هوشمندتر، توانمند تر و... باشد. یک فرد چنان است و دیگری چنین است.

اگر به مقایسه کردن خود با این میلیون ها انسان ادامه دهی، عقده ی حقارت تو نیز روز به روز بزرگ تر و حجمی میلیونی پیدا می کند. در حالیکه پندارهای تو و به عبارتی قیاس های تو در واقعیت وجود ندارند. آنچه که واقعیت می پنداری تنها تصورات و انگارهای تو هستند.
.
#دانشگاه_مجازی_تکنولوژی_فکر_برتر #موفقيت #عشق #هدف #قلب #حقیر
Read more
@rezagolzar @barandehbash.tv3 <span class="emoji emoji1f538"></span>️به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری آنا، جدیدترین ...
Media Removed
@rezagolzar @barandehbash.tv3 ️به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری آنا، جدیدترین برنامه مسابقه‌ای شبکه سه سیما با اجرای محمدرضا گلزار با عنوان «برنده باش» که کار ساخت دکور آن به اتمام رسید برای آغاز ضبط و پخش از شبکه سه سیما مراحل نهایی خود را پشت سر می‌گذارد. . ️در حال حاضر محمدرضا ... @rezagolzar
@barandehbash.tv3
🔸️به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری آنا، جدیدترین برنامه مسابقه‌ای شبکه سه سیما با اجرای محمدرضا گلزار با عنوان «برنده باش» که کار ساخت دکور آن به اتمام رسید برای آغاز ضبط و پخش از شبکه سه سیما مراحل نهایی خود را پشت سر می‌گذارد.
.
🔸️در حال حاضر محمدرضا گلزار برای ضبط آزمایشی برنامه جلوی دوربین رفته است، تا پس از تأیید نهایی آن از اواخر هفته جاری ضبط اولین قسمت این برنامه آغاز شود. .
🔸️مسابقه «برنده باش» به این صورت است که در هر قسمت از این مسابقه چهار نفر که از قبل سؤال‌های اپلیکیشن برنامه را به درستی پاسخ داده‌اند، روی صندلی برنامه خواهند نشست و با پاسخ دادن به سؤالات به صورت پلکانی برای بردن جایزه 100 میلیون تومانی با مجری وارد رقابت خواهند شد. در واقع این مبلغ بزرگ‌ترین جایزه‌ای است که تاکنون در صداوسیما در یک برنامه به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.
.
🔸️حضور در این مسابقه تنها از طریق شرکت در آزمون اولیه از طریق یک اپلیکیشن موبایلی ممکن خواهد بود. افرادی که تمایل دارند در این مسابقه چه به عنوان تماشاگر و چه به عنوان شرکت‌کننده حضور داشته باشند باید از طریق اپلیکیشن به جمع‌آوری امتیاز بپردازند. افراد با پاسخ به سؤالات مطرح شده، امتیاز کسب می‌کنند و شانس خود را برای حضور در برنامه افزایش می‌دهند. همچنین برای افرادی که نتوانند به سؤالات پاسخ صحیح دهند اقدامات جذابی در نظر گرفته شده تا آنان نیز بتوانند از ادامه مسابقه لذت ببرند. .
🔸️تهیه‌کنندگی «برنده باش» برعهده حمید رحیمی‌نادی و هاشم رضایت است. «برنده باش» قرار است روزهای پنج‌شنبه و جمعه روی آنتن شبکه سه سیما برود.
.
اخبار بیشتر در 👇🏻
T.me/@rezagolzar4
...
#rezagolzar #mohammadrezagolzar #rezzar #golzar #superstar #starfashion #athlete #photomodel #malemodel #menstyle #stylish #fashion #hairstyle #international #celebrity #actors
#محمدرضا_گلزار #رضاگلزار #برنده_باش #tv3
Read more
. خسوف <span class="emoji emoji2764"></span> ..اا اا 1397/05/05 ...اا . . گرچه زندگی با درد و غم همراه است، اما مسیر از شادمانی های ...
Media Removed
. خسوف ..اا اا 1397/05/05 ...اا . . گرچه زندگی با درد و غم همراه است، اما مسیر از شادمانی های بسیار نیز خالی نیست. . اگر دنیای خود را فرو ریخته یافتی، . تکه های سالم را بردار و به راه ادامه بده، . چون در پایان آرزوهایت را برآورده خواهی یافت!!! . به یاد داشته باش: . که در پایان همین فراز ... .
خسوف ❤ ..اا
اا 1397/05/05 ...اا
.
.
گرچه زندگی با درد و غم همراه است،

اما مسیر از شادمانی های بسیار نیز خالی نیست.
.
اگر دنیای خود را فرو ریخته یافتی،
. تکه های سالم را بردار و به راه ادامه بده،
. چون در پایان آرزوهایت را برآورده خواهی یافت!!!
.
به یاد داشته باش:
.
که در پایان همین فراز و فرودهاست که یکدیگر را توازن میبخشند ...
. بگذار اشکهایت جاری شوند،
. بگذار گل لبخند بر لبانت بشکفد،
.
اما تسلیم، هرگز!!! هرگز!!!
.
به یادآر:
.
که در تو نیرویی است که نوید واقعیت یافتن رویاهایت را می دهد،
.
حتی آن زمان که بسیار دور می نمایاند....
.
لیندا پرین سایپ 🌹 ..اا
.
#ماه_گرفتگی #خسوف
#طولانیترین_ماه_گرفتگی_قرن #ماه #زیبا #اسمان #زمین #خورشید #لحظه_ها
.
#love #musicismylife #musicismylove #eshQ #lovemusic .
#20 #alwaysmusic #musicismylove #musicismylife #lovemusic #great #edmlove #edm #electronicmusic #rockmusic #ambient #trancefamily #trancemusic #atb #atbmusic #atblove #djfarhad
Read more
... نجس ترين چیز در دنيا <span class="emoji emoji2757"></span>️ گویند روزی پادشاهی این سوال برایش پیش می آید و میخواهد بداند که نجس ترین ...
Media Removed
... نجس ترين چیز در دنيا ️ گویند روزی پادشاهی این سوال برایش پیش می آید و میخواهد بداند که نجس ترین چیزها در دنیای خاکی چیست. برای همین کار وزیرش را مامور میکند که برود و این نجس ترین نجس ترینها را پیدا کند و در صورتی که آنرا پیدا کند و یا هر کسی که بداند... تمام تخت و تاجش را به او بدهد . وزیر هم عازم سفر ... ...
نجس ترين چیز در دنيا ❗️ گویند روزی پادشاهی این سوال برایش پیش می آید و میخواهد بداند که نجس ترین چیزها در دنیای خاکی چیست.
برای همین کار وزیرش را مامور میکند که برود و این نجس ترین نجس ترینها را پیدا کند و در صورتی که آنرا پیدا کند و یا هر کسی که بداند... تمام تخت و تاجش را به او بدهد .

وزیر هم عازم سفر میشود و پس از یکسال جستجو و پرس و جو از افراد مختلف به این نتیجه رسید
که با توجه به حرفها و صحبتهای مردم... باید پاسخ همین مدفوع آدمیزاد اشرف باشد
و عازم دیار خود می شود در نزدیکی های شهر چوپانی را میبیند و به خود میگوید بگذار از او هم سوال کنم شاید جواب تازه ای داشت
بعد از صحبت با چوپان او به وزیر میگوید من جواب را میدانم اما یک شرط دارد و وزیر نشنیده شرط را میپذیرد /
چوپان هم میگوید تو باید مدفوع خودت را بخوری وزیر آنچنان عصبانی میشود که میخواهد چوپان را بکشد ولی چوپان به او میگوید تو میتوانی من را بکشی اما مطمئن باش پاسخی که پیدا کرده ای غلط است تو اینکار را بکن اگر جواب قانع کننده ای نشنیدی من رابکش
خلاصه وزیر به خاطر رسیدن به تاج و تخت هم که شده قبول میکند و آن کار را انجام میدهد سپس چوپان به او میگوید،
کثیف ترین و نجس ترین چیزها #طمع است
که تو به خاطرش حاضر شدی آنچه را فکر میکردی نجس ترین است بخوری....
Read more
. چه شب بدی است امشب ، که ستاره سو ندارد گل کاغذی است شب بو ، که بهار و بو ندارد چه شده است ماه ما را ، ...
Media Removed
. چه شب بدی است امشب ، که ستاره سو ندارد گل کاغذی است شب بو ، که بهار و بو ندارد چه شده است ماه ما را ، که خلاف آن شب ، امشب ز جمال و جلوه افتاده و رنگ بو ندارد ؟ به هوای مهربانی ، ز تو کرده روی و هرگز به عتاب و مهربانی ، دلم از تو خبر ندارد ز کرشمه ی زلالت ، ره منزلی نشان ده به کسی که بی تو راهی ، سوی هیچ ... .
چه شب بدی است امشب ، که ستاره سو ندارد

گل کاغذی است شب بو ، که بهار و بو ندارد

چه شده است ماه ما را ، که خلاف آن شب ، امشب

ز جمال و جلوه افتاده و رنگ بو ندارد ؟

به هوای مهربانی ، ز تو کرده روی و هرگز

به عتاب و مهربانی ، دلم از تو خبر ندارد

ز کرشمه ی زلالت ، ره منزلی نشان ده

به کسی که بی تو راهی ، سوی هیچ سو ندارد

دل من اگر تو جامش ، ندهی ز مهر ، چاره

به جز آن که سنگ کوبد ، به سر سبو ندارد

به کسی که با تو هر شب ، همه شوق گفت و گو بود

چه رسیده است کامشب ، سر گفت و گو ندارد

چه نوازد و چه سازد ، به جز از نوای گریه

نی خسته یی که جز بغض تو در گلو ندارد

ره زندگی نشان ده ، به کسی که مرده در من

که حیات بی تو راهی ، به حریم او ندارد

ز تمام بودنی ها ، تو همین از آن من باش

که به غیر با تو بودن ، دلم آرزو ندارد

#حسین_منزوی
Read more
بعضی از شادی هارو کسایی خراب کردن، که اصلا رنگی از معرفتو یه رنگیو نچشیدن یا لامصبا فقط خدا خدا ...
Media Removed
بعضی از شادی هارو کسایی خراب کردن، که اصلا رنگی از معرفتو یه رنگیو نچشیدن یا لامصبا فقط خدا خدا می کنن که مثلا آره خدا رو ما می شناسیم بهش رسیدیم اَه . آره حالم از تک تکشون به هم می خوره آدماییکه جوابه معرفتو با کثافت می دن خیلی از اشتباها تکرار می شه که خودمونو می زنیم به کوری. انقدر این ... بعضی از شادی هارو کسایی خراب کردن،
که اصلا رنگی از معرفتو یه رنگیو نچشیدن
یا
لامصبا فقط
خدا خدا می کنن
که مثلا
آره
خدا رو ما می شناسیم
بهش رسیدیم
اَه .
آره حالم از تک تکشون به هم می خوره
آدماییکه
جوابه معرفتو با کثافت می دن
خیلی از اشتباها تکرار می شه که خودمونو می زنیم به کوری.
انقدر این ناراحتیها تکرار می شه که اونا هم باورشون می شه که شاید واقعا کوریم .
هر کسی هم که این موضوعها رو می شنوه
مثله یه نواره ضبط شده
فقط و فقط می گه
زندگیه دیگه...
یک وقت هایی نوک پا راه رفتم که خیس نشم
اما الان دیگه
خستم
خیلی خستم
دوستدارم فقط بخوابم
سال تا سال
اما
نمیتونم
زمانش رسید که دار و ندارمو به آب بزنم، پس دل به دریا می زنم ...
هر چی هست این داستان تو یه لحظه اتفاق افتاد .
اما حالا که دل به دریا زدم
از اتفاقهاییکه برام افتاد
گذشتم،
یا
گذشتم
اما
واسه
یه لحظه از مهلت دادن دیگه خسته شدم
آره زمان می گذره
حتی
عمرمم تموم می شه
من
فقط پشته هر اشتباهی فرصت دادم که بگذره
که شاید درست بشه
اون زمان، گذشت و گذشتم
و دوباره
گذشتم
کسیکه لایق نباشه
ازش می گذرم
پس از تو هم گذشتم
آره دلم پُره، پُره
تو
چاییه بودی که یخ کردی که روی میز گذاشته بودنت، خودم دمت کرده بودم اما، یادت رفت، سرد شدی، از دهن افتادی
طعمت تلخ و گس شد حالا با هیچ قند و شکلاتی به مذاق من که نه، به هیچ طبعی نمی شینی ...نمی شه بوت کرد.
فرصت دادم کاغذیکه از طرفه تو له شده بودو صاف کنی، اما دیگه گذشت
الان مثل آبِ تُنگِ ماهی که به وقتش عوض نشدی منم همون ماهی شدم که تو یه تُنگ بودم مطمئن باش دیگه اون ماهی هم، نمی شم...
قدر لحظاتتو ندونستی
اشتباه کردید
اشتباه کردی
دیگه منم مثله
زندگی
منتظر هیچ‌کس نمی‌مونم
امیدوارم
قدر لحظهامونو بدونیم
چون خیلی زود دیر می شه !!!
دوستون دارم
علیرضا رحمانی🍂
Read more
۱- ‏در ‎ #شب_قدر، لطفا همگی در حق خود و دیگران دعا کنیم که، "خدایا! لطفا کمک کن تا بیشتر ‎ #آدم باشیم. و کمک ...
Media Removed
۱- ‏در ‎ #شب_قدر، لطفا همگی در حق خود و دیگران دعا کنیم که، "خدایا! لطفا کمک کن تا بیشتر ‎ #آدم باشیم. و کمک کن تا بتوانیم تا حد فایده، به هم ‎ #محبت و رحم کنیم." ۲- ‏خدایا! در ‎شب قدر ت،کمک کن تا خود را خر نکنیم، بلکه ‎ #آدم کنیم، و دریابیم، که این همه ظلم ما به مردم و هم‌دیگر، با چهار قطره اشک ... ۱-
‏در ‎ #شب_قدر،
لطفا همگی در حق خود و دیگران دعا کنیم که،
"خدایا!
لطفا کمک کن تا بیشتر ‎ #آدم باشیم.
و
کمک کن تا بتوانیم تا حد فایده، به هم ‎ #محبت و رحم کنیم."
۲-
‏خدایا!
در ‎شب قدر ت،کمک کن تا خود را خر نکنیم،
بلکه ‎ #آدم کنیم،
و دریابیم،
که این همه ظلم ما به مردم و هم‌دیگر،
با چهار قطره اشک و استغفار لسانی،
نمی‌ریزند.
کمک کن تا بفهمیم در شب قدر،
فقط ‎ #حق‌الله بخشیده می‌شود،
نه ‎ #حق_الناس.
کمک کن بفهمیم،
هر لحظه ظلم به حق‌الناس و زجر دادن دلی بی‌گناه،
با هزار شب‌قدر هم بخشوده نمی‌شود.
۳-
‏تنها دخل و تصرفی که ‎ #شب_قدر می‌تواند در ‎ #حق‌الناس داشته باشد،
این است که خداوند،
با اشک‌ها و دعاهای ما در این شب‌ها،
به حرمت پشیمانی و ‎ #توبه‌ مان،
دل بندگانی که ما به آن‌ها ‎ #ظلم کرده‌ایم را،
نرم کند تا ما را ببخشند وگرنه،
چاره پاک شدن حق‌الناس،
فقط دست همان ‎ #بنده مظلوم است و بس.
۴-
‏اگر واقعا به حلالیت طلبیدن معتقدی،
و صرفا جهت نمایش یا تظاهر نیست،
وقتی با ‎ #زندگی، ‎ #آبرو و ‎ #آرامش دیگران بازی کرده‌ای،
توقع نداشته باش با یک پیام 《ارسالی برای همه Send to all》
شخص حق‌به‌جانب، تو را ببخشد.
‎ #آدم_باشیم و شخصا شفاها یا حضورا حلالیت بطلبیم.
‎ #شب_قدر ‎ #رمضان_كريم ‎ #رمضان
۵-
#التماس_دعا و #التماس_عمل! 🖐
Read more
🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅 بانو سلام<span class="emoji emoji1f496"></span> روز مرد نزدیکه و به نظرم اومد،چند جمله ای هم از مردها بگیم.... کلی عکس و ...
Media Removed
🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅 بانو سلام روز مرد نزدیکه و به نظرم اومد،چند جمله ای هم از مردها بگیم.... کلی عکس و متن دیدم اینروزا برای روز مرد...خانمی که کیکی به شکل جوراب درست کرده... دسته گلی از جوراب... جملاتی مثل جوراب پارهاتو،تحمل کن روز مرد نزدیکه همسرم.... در ظاهر شاید تمام اینا شوخی به نظر برسن...اما.... توی ... 🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅🔆🔅
بانو سلام💖
روز مرد نزدیکه و به نظرم اومد،چند جمله ای هم از مردها بگیم....
کلی عکس و متن دیدم اینروزا برای روز مرد...خانمی که کیکی به شکل جوراب درست کرده...
دسته گلی از جوراب...
جملاتی مثل جوراب پارهاتو،تحمل کن روز مرد نزدیکه همسرم....😔
در ظاهر شاید تمام اینا شوخی به نظر برسن...اما....
توی این زمونه مرد بودن،جرات میخواد...
که برای رفاه حال زن و بچه صبح زود بزنی بیرون و توتاریکیه شب برگردی...
مردهای این دوره،جوانی وزندگی کردن رو فراموش کردند...فشار مخارج و مسئولیت زندگی،بی سر وصدا دونه دونه،موهای تیره شونو سفید میکنه...
راستی خانما،تا حالا همسراتون از آرزوهاشون براتون گفتن؟
بی انصافیه،که اینهمه گذشت و تلاش رو در قالب شوخی ها باب شده قرار بدیم و مظلومیت وتلاش این بخش از هستی رو نبینیم...
بانو....
گاهی نگاهی به دستهای همسرت بنداز...
و به خطوطی که در اطراف چشم ها و پیشونی همسرت داره عمیق میشه...
گاهی به جای اینکه تو آغازکننده باشی،سکوت کن و اجازه بده که لحظاتی او هم گوینده باشه،واز خودش بگه...
بانو....گاهی عکسهاشو از جوانی تا الان کنار هم بچین و باور کن فقط تو جوانیتو توی این خونه نذاشتی...
بانو...همسرتو با ورزشکارای حرفه ای که ساعتها وقت میذارن و با برنامه ی غذایی و ورزشی به هیکل ایده آل تو میرسن مقایسه نکن...
و مرتب تلاششو در ترازو قرار نده و باعرضه بودن و نبودنش رو با کمتر و بیشتر داشتن دارائیهاش قیاس نکن...
سعیش رو ببین...و تغییراتشو بخاطر تو و زندگی مشاهده کن...
بانو،باور کن جهان هرگز به صلح نمیرسه اگر ما غرق مظلومیت خودمون باشیم...
تربیت کامل نمیشه،اگر یاد نگیریم که تمسخر مردان و زنان،در حقیقت تمسخر بخش مهمی از خودمونه...
کاش به جای هدیه دادنها و گرفتن ها، زمانی رو صرف شنیدنه بدون قضاوت کنیم...
اصلا فکر کردیم که چرا اینهمه هدیه که اینروزا رد و بدل میشه،نتونسته عشق رو در جامعه بیشتر کنه؟
بانو بیا امسال کنار هر هدیه ای که برای همسرت تهیه کردی،توی یه برگ کاغذ حداقل،بیست تا ویژگی همسرت رو هم بنویس و ازش بخاطر این ویژگیاش تشکر کن...(اون رو هم ضمیمه ی هدیه ت کن)
مطمئن باش نتایج شگفت آوری در وجود خودت و او خواهی دید...
یادمون باشه،بین ما سپاسگزاری و مشاهده ی همه جانبه ی افراد خیلی کم شده....ونوشته ی تو، سپاسگزاریه بزرگی خواهد بود برای جهان هستی?

روز مردانمون پیشاپیش مبارک و فرخنده باد........ ☘🌿🌿🌿🌿💐💐💐💐💐💐💐💐
Read more
<span class="emoji emoji1f49c"></span> روستای شاهراج با بافتی قدیمی در منطقه اشکورات رحیم آباد . یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه ...
Media Removed
روستای شاهراج با بافتی قدیمی در منطقه اشکورات رحیم آباد . یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه کنارِ آدم بمونه ، همونجایی که بداخلاقی و پرخاشگری همرو ازت دور میکنه و بی حوصلگی مهمونِ ذهنِ پر آشوبت میشه ، همونجایی که خودتم از خودت خسته میشی و با ترس بهش میگی اگه توأم از پیشم بری من دیگه تمومم با ... 💜
روستای شاهراج با بافتی قدیمی در منطقه اشکورات رحیم آباد
.
یجایی از زندگی هست که فقط یه رفیق میتونه کنارِ آدم بمونه ، همونجایی که بداخلاقی و پرخاشگری همرو ازت دور میکنه و بی حوصلگی مهمونِ ذهنِ پر آشوبت میشه ، همونجایی که خودتم از خودت خسته میشی و با ترس بهش میگی اگه توأم از پیشم بری من دیگه تمومم با خنده بغلت میکنه و بهت اطمینان میده که هست ، همونجایی که با بی میلی داری به حرفِ کسایی که ازشون دلِ خوشی نداری گوش میدی دستتو میکشه و به یه بهونه ای میبرتت که ازشون دور باشی و وقتی بهش میگی مرسی که نجاتم دادی لبخند میزنه و میگه خنگِ خودمی تو...
آره فقط یه رفیقِ که میتونه بفهمه چند وقته حالِت عوض شده و ازت بپرسه چرا و با اینکه پراکنده و پاره پوره براش توضیح میدی بگه همچین حسی رو تجربه کرده و دلتو اونقدرررر گرم کنه که حس کنی خورشیدو کنار خودت داری...
فقط یه رفیقِ که میگه چون درکت میکنم هرچقد دوس داری غٌر بزن ، کله پوک باش ، گریه کن و نترس من کنارت هستم ...
یه رفیقِ که با دیدن مِنوی گرونِ فلان رستوران میتونی بهش چشم غٌره بری و بگی پول ندارم و دوتایی کلی بخندید ...
یا اون روزایی که حالت خوش نیست و نمیتونی جوابِ کسی رو بدی فقط یه رفیق میتونه پٌشتت وایسته و جلوی دیگران ازت دفاع کنه...
این رفیق مثِ کف دست میشناستت ، میدونه شبا تا کِی بیداری ، روزا تا کِی خواب..
میذاره تیکه ی بزرگ ساندویچ مالِ تو باشه، برات گلِ سر میخره ، خواهر صدات میکنه ، میدونه از غذاها مثلا قیمه رو بیشتر از همه چی دوس داری ، به فلان خواستگارت چرا جواب منفی دادی و تارِ مویِ سفیدِ جلویِ موهات نشونه ی کدوم غمته..
من میگم این حق تموم آدماس که یه رفیقِ خوب داشته باشن ،
یکی که بتونن کنارش خودشون باشن ،
اونایی که ندارن باید حقشونو از دنیا بگیرن...
تو حق منی رفیق ، میدونی؟! حقِ منی
.
#MustSeeIran #گل #eshkevar #شمال #kelachay #ra6t #de_chereh #eshkevarat #اشکور
#rasht_official #ir_shomal #shomal_photo #aksiine #akas_khoone
#RashtGasht #gilDoost #beautiful_iran #طبیعت #shomal_photo
#رودسر #gilantoor #iyalat_gilan #tourismgilan #gile_zan
Read more
‌ « #برنده_باش» با اجرای #محمدرضاگلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود‌ به گزارش مشاور رسانه‌ای این ...
Media Removed
‌ « #برنده_باش» با اجرای #محمدرضاگلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود‌ به گزارش مشاور رسانه‌ای این پروژه، ضبط مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با آماده شدن دکور و انتخاب کامل عوامل پشت دوربین با اجرای بازیگر مطرح سینما، محمدرضا گلزار بزودی آغاز خواهد شد. تهیه‌کنندگی «برنده باش» برعهده حمید رحیمی‌نادی ...
« #برنده_باش» با اجرای #محمدرضاگلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود‌

به گزارش مشاور رسانه‌ای این پروژه، ضبط مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با آماده شدن دکور و انتخاب کامل عوامل پشت دوربین با اجرای بازیگر مطرح سینما، محمدرضا گلزار بزودی آغاز خواهد شد.
تهیه‌کنندگی «برنده باش» برعهده حمید رحیمی‌نادی و هاشم رضایت است. دو تهیه‌کننده‌ای که بنیانگذار و طراح اصلی برنامه پرمخاطب « #دورهمی» هستند. این دو تهیه‌کننده پس از انتخاب مهران مدیری برای برنامه‌ای مانند «دورهمی»، این بار قرار است همراه با محمدرضا گلزار تولید مسابقه‌ای خاص و متفاوت را آغاز کنند.
افزایش نرخ مطالعه و بالا بردن آگاهی و اطلاعات عمومی در بین مخاطبان یکی از اهداف اصلی ساخت این مسابقه است. در هر قسمت از این مسابقه چهار نفر که از قبل سوال‌های اپلیکیشن برنامه را به درستی پاسخ داده‌اند، روی صندلی برنامه خواهند نشست و با پاسخ دادن به سوالات به صورت پلکانی برای بردن جایزه یک میلیارد ریالی با مجری وارد رقابت خواهند شد. در واقع این مبلغ بزرگترین جایزه‌ای است که تاکنون در صدا و سیما در یک برنامه به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.
حضور در این مسابقه تنها از طریق شرکت در آزمون اولیه از طریق یک اپلیکیشن موبایلی ممکن خواهد بود. افرادی که تمایل دارند در این مسابقه چه به عنوان تماشاگر و چه به عنوان شرکت‌کننده حضور داشته باشند باید از طریق این اپلیکیشن به جمع‌آوری امتیاز بپردازند. افراد با پاسخ به سوالات مطرح شده، امتیاز کسب می‌کنند و شانس خود را برای حضور در برنامه افزایش می‌دهند.‌ همچنین برای افرادی که نتوانند به سوالات پاسخ صحیح دهند اقدامات جذابی در نظر گرفته شده تا آنان نیز بتوانند از ادامه مسابقه لذت ببرند.
براساس برنامه‌ریزی‌ها، «برنده باش» به صورت دو روز در هفته روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.‌ افرادی که تمایل به شرکت در این مسابقه دارند می‌توانند تنها عدد یک را به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنند.‌ این پیامک کاملاً رایگان است و در آینده نیز هیچ هزینه‌ای برای مخاطبان نخواهد داشت. قبل از رونمایی از این اپلیکیشن، یک پیامک رایگان حاوی لینک دانلود اپلیکیشن و توضیحات کافی برای مخاطبان ارسال می‌شود. از طریق همین پیامک نیز موارد مهم دیگر به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
اطلاعات تکمیلی و دقیق‌تر درباره این مسابقه بزرگ متعاقباً اعلام می‌شود.
عوامل اصلی «برنده باش» عبارتند از: تهیه‌کنندگان: حمید رحیمی‌نادی، هاشم رضایت، طراح و اجرای دکور: مهدی هاشمی و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.
Read more
. روزهای پایانی ساخت دکور/ «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود . به گزارش ...
Media Removed
. روزهای پایانی ساخت دکور/ «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود . به گزارش مشاور رسانه‌ای این پروژه، ضبط مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با آماده شدن دکور و انتخاب کامل عوامل پشت دوربین با اجرای بازیگر مطرح سینما، محمدرضا گلزار بزودی آغاز خواهد شد. . تهیه‌کنندگی «برنده ... .
روزهای پایانی ساخت دکور/ «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود
.
به گزارش مشاور رسانه‌ای این پروژه، ضبط مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با آماده شدن دکور و انتخاب کامل عوامل پشت دوربین با اجرای بازیگر مطرح سینما، محمدرضا گلزار بزودی آغاز خواهد شد.
.
تهیه‌کنندگی «برنده باش» برعهده حمید رحیمی‌نادی و هاشم رضایت است. دو تهیه‌کننده‌ای که بنیانگذار و طراح اصلی برنامه پرمخاطب «دورهمی» هستند. این دو تهیه‌کننده پس از انتخاب مهران مدیری برای برنامه‌ای مانند «دورهمی»، این بار قرار است همراه با محمدرضا گلزار تولید مسابقه‌ای خاص و متفاوت را آغاز کنند.
.
افزایش نرخ مطالعه و بالا بردن آگاهی و اطلاعات عمومی در بین مخاطبان یکی از اهداف اصلی ساخت این مسابقه است. در هر قسمت از این مسابقه چهار نفر که از قبل سوال‌های اپلیکیشن برنامه را به درستی پاسخ داده‌اند، روی صندلی برنامه خواهند نشست و با پاسخ دادن به سوالات به صورت پلکانی برای بردن جایزه یک میلیارد ریالی با مجری وارد رقابت خواهند شد. در واقع این مبلغ بزرگترین جایزه‌ای است که تاکنون در صدا و سیما در یک برنامه به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.
.
حضور در این مسابقه تنها از طریق شرکت در آزمون اولیه از طریق یک اپلیکیشن موبایلی ممکن خواهد بود. افرادی که تمایل دارند در این مسابقه چه به عنوان تماشاگر و چه به عنوان شرکت‌کننده حضور داشته باشند باید از طریق این اپلیکیشن به جمع‌آوری امتیاز بپردازند. افراد با پاسخ به سوالات مطرح شده، امتیاز کسب می‌کنند و شانس خود را برای حضور در برنامه افزایش می‌دهند.
همچنین برای افرادی که نتوانند به سوالات پاسخ صحیح دهند اقدامات جذابی در نظر گرفته شده تا آنان نیز بتوانند از ادامه مسابقه لذت ببرند.
براساس برنامه‌ریزی‌ها، «برنده باش» به صورت دو روز در هفته روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
افرادی که تمایل به شرکت در این مسابقه دارند می‌توانند تنها عدد یک را به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنند.
این پیامک کاملاً رایگان است و در آینده نیز هیچ هزینه‌ای برای مخاطبان نخواهد داشت. قبل از رونمایی از این اپلیکیشن، یک پیامک رایگان حاوی لینک دانلود اپلیکیشن و توضیحات کافی برای مخاطبان ارسال می‌شود. از طریق همین پیامک نیز موارد مهم دیگر به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
اطلاعات تکمیلی و دقیق‌تر درباره این مسابقه بزرگ متعاقباً اعلام می‌شود.
عوامل اصلی «برنده باش» عبارتند از: تهیه‌کنندگان: حمید رحیمی‌نادی، هاشم رضایت، طراح و اجرای دکور: مهدی هاشمی و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.
Read more
. روزهای پایانی ساخت دکور/ «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود . به گزارش ...
Media Removed
. روزهای پایانی ساخت دکور/ «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود . به گزارش مشاور رسانه‌ای این پروژه، ضبط مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با آماده شدن دکور و انتخاب کامل عوامل پشت دوربین با اجرای بازیگر مطرح سینما، محمدرضا گلزار بزودی آغاز خواهد شد. . تهیه‌کنندگی «برنده ... .
روزهای پایانی ساخت دکور/ «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار بزودی مقابل دوربین می‌رود
.
به گزارش مشاور رسانه‌ای این پروژه، ضبط مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با آماده شدن دکور و انتخاب کامل عوامل پشت دوربین با اجرای بازیگر مطرح سینما، محمدرضا گلزار بزودی آغاز خواهد شد.
.
تهیه‌کنندگی «برنده باش» برعهده حمید رحیمی‌نادی و هاشم رضایت است. دو تهیه‌کننده‌ای که بنیانگذار و طراح اصلی برنامه پرمخاطب «دورهمی» هستند. این دو تهیه‌کننده پس از انتخاب مهران مدیری برای برنامه‌ای مانند «دورهمی»، این بار قرار است همراه با محمدرضا گلزار تولید مسابقه‌ای خاص و متفاوت را آغاز کنند.
.
افزایش نرخ مطالعه و بالا بردن آگاهی و اطلاعات عمومی در بین مخاطبان یکی از اهداف اصلی ساخت این مسابقه است. در هر قسمت از این مسابقه چهار نفر که از قبل سوال‌های اپلیکیشن برنامه را به درستی پاسخ داده‌اند، روی صندلی برنامه خواهند نشست و با پاسخ دادن به سوالات به صورت پلکانی برای بردن جایزه یک میلیارد ریالی با مجری وارد رقابت خواهند شد. در واقع این مبلغ بزرگترین جایزه‌ای است که تاکنون در صدا و سیما در یک برنامه به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.
.
حضور در این مسابقه تنها از طریق شرکت در آزمون اولیه از طریق یک اپلیکیشن موبایلی ممکن خواهد بود. افرادی که تمایل دارند در این مسابقه چه به عنوان تماشاگر و چه به عنوان شرکت‌کننده حضور داشته باشند باید از طریق این اپلیکیشن به جمع‌آوری امتیاز بپردازند. افراد با پاسخ به سوالات مطرح شده، امتیاز کسب می‌کنند و شانس خود را برای حضور در برنامه افزایش می‌دهند.
همچنین برای افرادی که نتوانند به سوالات پاسخ صحیح دهند اقدامات جذابی در نظر گرفته شده تا آنان نیز بتوانند از ادامه مسابقه لذت ببرند.
براساس برنامه‌ریزی‌ها، «برنده باش» به صورت دو روز در هفته روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
افرادی که تمایل به شرکت در این مسابقه دارند می‌توانند تنها عدد یک را به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنند.
این پیامک کاملاً رایگان است و در آینده نیز هیچ هزینه‌ای برای مخاطبان نخواهد داشت. قبل از رونمایی از این اپلیکیشن، یک پیامک رایگان حاوی لینک دانلود اپلیکیشن و توضیحات کافی برای مخاطبان ارسال می‌شود. از طریق همین پیامک نیز موارد مهم دیگر به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
اطلاعات تکمیلی و دقیق‌تر درباره این مسابقه بزرگ متعاقباً اعلام می‌شود.
عوامل اصلی «برنده باش» عبارتند از: تهیه‌کنندگان: حمید رحیمی‌نادی، هاشم رضایت، طراح و اجرای دکور: مهدی هاشمی و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.
Read more
در روزهایی كه منتظرِ "خبرهای خوبِ در راه" تيم مديريتی جديد #گوگوش عزيز به سر ميبرديم با شنيدن خبرِ ...
Media Removed
در روزهایی كه منتظرِ "خبرهای خوبِ در راه" تيم مديريتی جديد #گوگوش عزيز به سر ميبرديم با شنيدن خبرِ قطع همكاری كامل #بابك_امينی سورپرايز شديم!!!!!هنوز شيرينی اهنگ جديد به كام ِما ننشسته بود كه با پرسش های بی پاسخ طرفداران ِنگران و ناراحت روبرو شديم، در راستای پيشرفت هنر و اعتلای اعتبار و آبرو ... در روزهایی كه منتظرِ "خبرهای خوبِ در راه" تيم مديريتی جديد #گوگوش عزيز به سر ميبرديم با شنيدن خبرِ قطع همكاری كامل #بابك_امينی سورپرايز شديم!!!!!هنوز شيرينی اهنگ جديد به كام ِما ننشسته بود كه با پرسش های بی پاسخ طرفداران ِنگران و ناراحت روبرو شديم،
در راستای پيشرفت هنر و اعتلای اعتبار و آبرو ،انتخاب همكاران و تيم هنری حق محفوظ هر هنرمندی است اما....
شايد باز ايراد از ماست كه به حرفه ای بودن و حرفه ای عمل كردن تيم مديريت جديد بسيار دلخوش بوديم وگرنه شايد بهتر بود پیش ترها نظراتمان را در مورد انتخاب #رها_اعتمادی عزيز بطور صريح تری اعلام ميكرديم اما سابقه خوب ايشان در مستندسازی و برنامه های مفرح شبكه من و تو باعث شد ما صبورانه صبوری كنيم و همچنین در مورد انتخاب #شهرام_نورزوی عزيز که سابقه همكاری با خوانندگانی همچون #ساسی مانکن را دارد که این همکاری با پايان نه چندان خوب به اتمام رسیده و البته همکاری با حسين #تهی که در كارنامه هنری ایشان ثبت شده باعث نشد نگران اين خوشبينی هایمان نباشيم و چه زود كه .....! به هر حال برای بابكِ امينی عزيز، آرزوی موفقيت بيش از قبل را داريم و اميدواريم همچنان در كنار ديگر هنرمندان روزهای پر از آرامش و موفقيت را سپری كنند
كاش يادتان نرود و يادمان بماند كه صدای ضبط شده و پلی بك در كنسرت ها در شان شما نيست خانم گوگوش ...
و در پايان خالی از لطف نيست گذری كنيم به كلامِ دلنشینِ استاد اردلان سرفراز عزیز که کلامشان به موقع و در زمان مناسبی پخش شد... و سخنِ امروزِ تعداد کثیری از ماست!
ای كه دوزخِ تمامی،
قاتلِ عشق و كلامی ،
به خيالِ خام ِ خود باش
تو هم اما بی دوامی'
‏@googoosh
@rahaetemadimusic @norzmgm @googooshlove_official @googoosh @babakaminiofficial
Read more
. از در در اومدم و چیزی به چیزی شدم. اگر فکر بد نمی‌کنین بگم یه جور مورمورطور. آخه دیدم یه دختره‌ پلنگ ...
Media Removed
. از در در اومدم و چیزی به چیزی شدم. اگر فکر بد نمی‌کنین بگم یه جور مورمورطور. آخه دیدم یه دختره‌ پلنگ مقدار چنبره زده روی دستای سبحانه، داره ناخوناش رو تیز می‌کنه. میگم: خانوم کی باشن؟ میگه: خانم که به شما چه البته! ولی برای اطلاعات عمومیت میگم که «عارضه جون» دختر خاله‌ام هستن. میگم: خاصیتشون ... .
از در در اومدم و چیزی به چیزی شدم. اگر فکر بد نمی‌کنین بگم یه جور مورمورطور. آخه دیدم یه دختره‌ پلنگ مقدار چنبره زده روی دستای سبحانه، داره ناخوناش رو تیز می‌کنه. میگم: خانوم کی باشن؟ میگه: خانم که به شما چه البته! ولی برای اطلاعات عمومیت میگم که «عارضه جون» دختر خاله‌ام هستن.

میگم: خاصیتشون چیه؟ میگه: من خاصیت ماصیت حالیم نمی‌شه ولی دو دقیقه دیگه اینجا وایسی عوارضش رو می‌کنم تو چشمات. میگم: اون موقع که ناخونت تیز نبود چشم و چال ما رو هر خطری تهدید می‌‌کرد. حالا که کار به ناخون تیزی هم رسیده، فبه المراد. من برم ماست بخورم. میگه: ماست نداریم.

میگم: دیشب خریدم که. میگه: شد مایه ماسک پوست. میگم: یعنی قدر یه لیس ماست ته سطل نمونده؟ میگه: حالا تو ماست خور نبودی. چی شده ماست خور شدی با این وضع هزینه‌ها؟ یکم به فکر اقتصاد خانواده باش. همش که من نباید تنها تنها به فکر باشم. میگم: الان تنها تنها به فکری ماست رو کردی ماسک. دو تا دوتا به فکر بودی چی می‌شد اقتصاد خانوار. میگه: می‌بینی عارضه جون چه زندگی پلشتی دارم من؟
.
عارضه جون یه نچ نچ خفیفی کرد و همینطور که نگاه تیزپلنگیش من رو می‌درید، سوهان رو زمین گذاشت؛ دست برد سمت کیفش.

آدمیزاد باید جهت احتیاط رو با این پلنگ‌های خوش خط و خال رعایت کنه. لذا خودم رو گسیختم و جستم کمی دور که اگر به سلاح سردی خواست جریحه دارم کنه، فرصت فرار برقرار باشه. همینطور که دستش تو کیف لول می‌خورد رو به من گفت: شما که انقدر زود خسته می‌شی نباید وارد زندگی زناشویی می‌شدی. سبحانه جون این قماش مردا رو من می‌شناسم. بیخود اعتماد کردی. میگم: کدوم قماش؟ میگه: همین شما. میگم: شما از کدوم زاویه من رو می بینی که این طور قضاوت می‌کنی؟
.
سوسه بیا طور یه چشمه اومد برای سبحانه که یعنی تحویل بگیر و شونه هم بالا انداخت که یعنی هیچی دیگه دقیقا همین قماش. سبحانه هم یه جور که انگار دم بوفالو رو لگد کرده باشی خروشان سمت من بُراق شده، میگه: از کی تا حالا دیدنی شدی تو بی‌ریخت؟ جای ماست می‌کنمت تو گونی ازت کره می‌گیرم‌ها.

عارضه جون نیشش خفیف باز شد و یه پغی هم کرد که بفهمم داره ته دلش ریز از سوزش من می‌خنده.

خواستم جلو عارضه‌ کرم مول کم نیارم و چیزی بگم که بگنجه، ولی دیدم بستن نیش دختره به کره‌گیری از استخونای خفیف من نمی‌ارزه. پس یه جور که انگار من نبودم صبحیا بودن پیچیدم سمت آشپزخونه؛ شاید جای ماست یه نون خشک پیدا شه واسه سق زدن.
Read more
. تمام نوشته، برداشت شخصی‌ست وهیچ الزامی در درست بودن اون ها نیست . جهان فاسد مردم را بریز دور و ...
Media Removed
. تمام نوشته، برداشت شخصی‌ست وهیچ الزامی در درست بودن اون ها نیست . جهان فاسد مردم را بریز دور و در این دوری به عطر نافه یِ خود خو کن . کمین بگیر جهانت را سپس شکارچیانت را به تیرِ معجزه آهو کن . از واژه «نافه» میشه فهمید که مخاطب این قسمت شعر یک «آهو» هست. . «آهو، نمادی است از مجنون و نشانه مظلومیت، ... .
تمام نوشته، برداشت شخصی‌ست وهیچ الزامی در درست بودن اون ها نیست
.
جهان فاسد مردم را
بریز دور و در این دوری
به عطر نافه یِ خود خو کن
.
کمین بگیر جهانت را
سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
.
از واژه «نافه» میشه فهمید که مخاطب این قسمت شعر یک «آهو» هست.
.
«آهو، نمادی است از مجنون و نشانه مظلومیت، بی گناهی و عشق معنوی است. به روایت دیگر، آهو تمثیل انسانی است که از عشق مجازی به عشق حقیقی و خدایی رسیده است»
.
شاعر خطاب به این آهو (انسان مظلوم) میگه که از جهان فاسد شکارچی ها (انسان های ظالم) فاصله بگیر و تو این تنهایی و انزوا فقط به خوبی ها (عطر نافه) عادت کن!
.
کمین کردن یک فعل لازم هست و نیازی به مفعول نداره ولی اینجا حسین صفا ازش به عنوان فعل متعدی استفاده کرده. البته میشه اون «را»ی انتها رو به معنای «برای» در نظر گرفت (یعنی برای جهانت کمین بگیر)
در کل احتمالا منظور شاعر این بوده که حواست به جهانت باشه و غریبه ای رو بهش راه نده. زمانی که به کمال رسیدی، معجزه کن و شکارچیات رو (آدم های ظالم یا کسایی که عاشق مجازی هستن رو) تبدیل به آهو (ادم های کمال گرا) کن. اگر شکارچی از تیر آهنی برای شکار استفاده میکنه، تیر تو معجزه توئه! یعنی معجزه به یک تیر (وسیله شکار) تشبیه شده ولی وسیله شکاری که نه تنها طعمه رو از پا در نمیاره بلکه اونو تبدیل به موجود بهتری میکنه !
.
مفصل‌اند زمستان‌ها
.
و برف نسخه‌ی خوبی نیست
برای سرفه‌ی گلدان‌ها
.
گلی نمانده خودت گُل باش
تو را بکار و شکوفا شو
تو را بچین و تو را بو کن
.
این بند هم مثل بند پیش مقایسه دو شرایط متضاد با همدیگست. بند پیش آهو و شکارچی بودن و این بند زمستون و بهار!
هممون میدونیم که زمستون فصل انفعاله. درختا بی برگ و بر میشن و به خواب میرن. شاعر میگه چیزی که زیاده انفعال و خواب و بی تحرکیه! و تداوم این انفعال حال بد ما رو خوب نمیکنه. یعنی تداوم برف باعث شکفتن گلها نمیشه و حال بد گلدونا (سرفه کردنشون) رو درمان نمیکنه.
.
حالا میون این همه گل خشکیده و خو کرده به زمستون، تو باز هم مثل اون آهو، تنهایی ! و باز هم تنها دوای دردت خودتی. باید خودت بهار رو به ارمغان بیاری و باعث شکوفا شدن خودت بشی. و با ارمغان اوردن بهار، باقی گلها هم شکوفا میشن. به قول معروف باید همه چیز رو از خودت شروع کنی و اگر کسی همراهت نیست باید تو انزوا و به تنهایی به کمال برسی. بعد که به ثمر رسیدی میتونی از ثمره این گل (که خودت باشی) بهره ببری (خودت رو بچینی و بو کنی). .
«بوی خوب گل» و «عطر خوب نافه» نشون میده هدف اصلی این دو بند یک چیزه
.
ادامه در کامنت
Read more
. #توئیت های دکتر احمدی نژاد در خصوص روند غیرقانونی و یک سویه دادگاه مهندس مشایی . <span class="emoji emoji1f53b"></span> برادر عزیز تر ...
Media Removed
. #توئیت های دکتر احمدی نژاد در خصوص روند غیرقانونی و یک سویه دادگاه مهندس مشایی . برادر عزیز تر از جانم؛ .  میکروفون ها را فقط برای انعکاس صدای یک بازجو به نام قاضی، کنار هم گذاشته بودند اما فریاد حق طلبی تو که از میان دو لب تشنه ات بیرون می آمد، تنها صدای رسایی بود که همگان آن را به گوش جان شنیدند. . ... .
#توئیت های دکتر احمدی نژاد در خصوص روند غیرقانونی و یک سویه دادگاه مهندس مشایی
.
🔻 برادر عزیز تر از جانم؛
.
 میکروفون ها را فقط برای انعکاس صدای یک بازجو به نام قاضی، کنار هم گذاشته بودند اما فریاد حق طلبی تو که از میان دو لب تشنه ات بیرون می آمد، تنها صدای رسایی بود که همگان آن را به گوش جان شنیدند.
.
🔻 برادر عزیز تر از جانم؛
.
مردم با چشمانی حیرت زده ، پیروز واقعی در این مبارزه نابرابر و ظالمانه را شناختند و صدای حق طلبی تو را از میان زوزه گرگها شنیدند. تو دیگر تنها نیستی. .
🔻 برادر عزیز تر از جانم؛
.
اگر رژیم صهیونیستی بنا داشت کاری علیه فرزندان راستین ملت ایران انجام دهد، نمی‌توانست بهتر از آنچه که به نام دادگاه انقلاب، از صدا و سیما پخش شد، انجام دهد.
.
🔻 برادر عزیز تر از جانم؛

نوری که تو با مظلومیت ات بر تاریکخانه‌ دادگاه انقلاب تاباندی، حقیقت را عیان ساخت و معلوم شد که چه ظلم هایی بر مردم عزیزمان رفته است.
.
🔻 برادر عزیز تر از جانم؛
.
امروز بیش از همیشه دانستیم که خدمت به مردم، صیانت از استقلال کشور، دفاع از حقوق مردم، مقابله با استیلای استعمار پیر و به رسمیت نشناختن حاکمیت خاندانها بر کشور، جرم کمی نیست.
.
🔻 آقای به اصطلاح قاضی!
.
مطمئن باش که هر حکم ظالمانه تو علیه آقای مشایی، با پاسخی مشابه در دادگاه ملت ایران مواجه خواهد شد.
.
#مشایی
#احمدی_نژاد
Read more
... 🏖 سلامتی: 1- آب فراوان بنوش. 2- مثل یک پادشاه صبحانه، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک گدا شام بخور. 3- ...
Media Removed
... 🏖 سلامتی: 1- آب فراوان بنوش. 2- مثل یک پادشاه صبحانه، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک گدا شام بخور. 3- بیشتر از سبزیجات استفاده کن. 4- بااین 3 تا E زندگی کن: Energy (انرژی) Enthusiasm (شور و اشتیاق) Empathy (دلسوزی و همدلی) 5- از ورزش کمک بگیر. 6- بیشتر بازی کن. 7- بیشتر از سال گذشته کتاب ... ...
🏖 سلامتی:
1- آب فراوان بنوش.
2- مثل یک پادشاه صبحانه، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک گدا شام بخور.
3- بیشتر از سبزیجات استفاده کن.
4- بااین 3 تا E زندگی کن:
Energy (انرژی)
Enthusiasm (شور و اشتیاق)
Empathy (دلسوزی و همدلی)
5- از ورزش کمک بگیر.
6- بیشتر بازی کن.
7- بیشتر از سال گذشته کتاب بخوان؛
8- روزانه 10 دقیقه سکوت کن و به تفکر بپرداز.
9- 7 ساعت بخواب.
10- هر روز 10 تا 30 دقیقه پیاده‌روی کن و در حین پیاده‌روی، لبخند بزن.
🏖 شخصیت:
11- زندگی خود را با هیچ کسی مقایسه نکن: تو نمی‌دانی که بین آنها چه می‌گذرد.
12- افکار منفی نداشته باش، در عوض انرژی خود را صرف امور مثبت کن.
13- بیش از حد توان خود کاری انجام نده.
14- خیلی خود را جدی نگیر.
15- انرژی خود را صرف فضولی در امور دیگران نکن.
16- وقتی بیدار هستی بیشتر خیال‌پردازی کن.
17- حسادت یعنی اتلاف وقت، تو هر چه را که باید داشته باشی، داری.
18- گذشته را فراموش کن.. اشتباهات گذشته شریک زندگی خود را به یادش نیار. این کار آرامش زمان حال تو را از بین می‌برد.
19- زندگی کوتاه‌تر از این است که از دیگران متنفر باشی. نسبت به دیگران تنفر نداشته باش.
20- با گذشته خود رفیق باش تا زمان حال خود را خراب نکنی.
21- هیچ کس مسئول خوشحال کردن تو نیست، مگر خود تو.
22- بدان که زندگی مدرسه‌ای است که باید در آن چیزهایی بیاموزی. مشکلات قسمتی از برنامه درسی هستند و به مانند کلاس جبر می‌باشند.
23- بیشتر بخند و لبخند بزن.
24- مجبور نیستی که در هر بحثی برنده شوی. زمانی هم مخالفت وجود دارد.
🏖جامعه:
25- گهگاهی به خانواده و اقوام خود زنگ بزن.
26- هر روز یک چیز خوب به دیگران ببخش.
27- خطای هر کسی را به خاطر هر چیزی ببخش.
28- زمانی را با افراد بالای 70 سال و زیر 6 سال بگذران.
29- سعی کن حداقل هر روز به 3 نفر لبخند بزنی.
30- اینکه دیگران راجع به تو چه فکری می‌کنند، به تو مربوط نیست.
31- زمان بیماری شغل تو به کمک تو نمی‌آید، بلکه دوستان تو به تو مدد می‌رسانند، پس با آنها در ارتباط باش.
🏖 زندگی:
32- کارهای مثبت انجام بده.
33- از هر چیز غیر مفید، زشت یا ناخوشی دوری بجوی.
34- عشق درمان‌گر هر چیزی است.
35- هر موقعیتی چه خوب یا بد، گذرا است.
36- مهم نیست که چه احساسی داری، باید به پا خیزی، لباس خود را به تن کرده و در جامعه حضور پیدا کنی.
37- مطمئن باش که بهترین هم می‌آید.
38- همین که صبح از خواب بیدار می‌شوی، باید از خدای خود شاكر باشي.
39- بخش عمده درون تو شاد است، بنابراین خوشحال باش.
40- کمک کن تا پیامهای مثبت همیشه در جهان جاری باشد
Read more
روز مرد نزدیکه و به نظرم اومد،چند جمله ای هم از مردها بگیم.... کلی عکس و متن دیدم اینروزا برای روز مرد...خانمی ...
Media Removed
روز مرد نزدیکه و به نظرم اومد،چند جمله ای هم از مردها بگیم.... کلی عکس و متن دیدم اینروزا برای روز مرد...خانمی که کیکی به شکل جوراب درست کرده... دسته گلی از جوراب... جملاتی مثل جوراب پاره هاتو،تحمل کن روز مرد نزدیکه همسرم.... در ظاهر شاید تمام اینا شوخی به نظر برسن...اما.... توی این زمونه ... روز مرد نزدیکه و به نظرم اومد،چند جمله ای هم از مردها بگیم....
کلی عکس و متن دیدم اینروزا برای روز مرد...خانمی که کیکی به شکل جوراب درست کرده...
دسته گلی از جوراب...
جملاتی مثل جوراب پاره هاتو،تحمل کن روز مرد نزدیکه همسرم....😔
در ظاهر شاید تمام اینا شوخی به نظر برسن...اما....
توی این زمونه مرد بودن،جرات میخواد...
که برای رفاه حال زن و بچه صبح زود بزنی بیرون و توتاریکیه شب برگردی...
مردهای این دوره،جوانی وزندگی کردن رو فراموش کردند...فشار مخارج و مسئولیت زندگی،بی سر وصدا دونه دونه،موهای تیره شونو سفید میکنه...
راستی خانما،تا حالا همسراتون از آرزوهاشون براتون گفتن؟
بی انصافیه،که اینهمه گذشت و تلاش رو در قالب شوخی ها باب شده قرار بدیم و مظلومیت وتلاش این بخش از هستی رو نبینیم...
بانو....
گاهی نگاهی به دستهای همسرت بنداز...
و به خطوطی که در اطراف چشم ها و پیشونی همسرت داره عمیق میشه...
گاهی به جای اینکه تو آغازکننده باشی،سکوت کن و اجازه بده که لحظاتی او هم گوینده باشه،واز خودش بگه...
بانو....گاهی عکسهاشو از جوانی تا الان کنار هم بچین و باور کن فقط تو جوانیتو توی این خونه نذاشتی...
بانو...همسرتو با ورزشکارای حرفه ای که ساعتها وقت میذارن و با برنامه ی غذایی و ورزشی به هیکل ایده آل تو میرسن مقایسه نکن...
و مرتب تلاششو در ترازو قرار نده و باعرضه بودن و نبودنش رو با کمتر و بیشتر داشتن دارائیهاش قیاس نکن...
سعیش رو ببین...و تغییراتشو بخاطر تو و زندگی مشاهده کن...
بانو،باور کن جهان هرگز به صلح نمیرسه اگر ما غرق مظلومیت خودمون باشیم...
تربیت کامل نمیشه،اگر یاد نگیریم که تمسخر مردان و زنان،در حقیقت تمسخر بخش مهمی از خودمونه...
کاش به جای هدیه دادنها و گرفتن ها، زمانی رو صرف شنیدن بدون قضاوت کنیم...
اصلا فکر کردیم که چرا اینهمه هدیه که اینروزا رد و بدل میشه،نتونسته عشق رو در جامعه بیشتر کنه؟
بانو بیا امسال کنار هر هدیه ای که برای همسرت تهیه کردی،توی یه برگ کاغذ حداقل،بیست تا ویژگی همسرت رو هم بنویس و ازش بخاطر این ویژگیاش تشکر کن...(اون رو هم ضمیمه ی هدیه ت کن)
مطمئن باش نتایج شگفت آوری در وجود خودت و او خواهی دید...
یادمون باشه،بین ما سپاسگزاری و مشاهده ی همه جانبه ی افراد خیلی کم شده....ونوشته ی تو، سپاسگزاریه بزرگی خواهد بود برای جهان هستی🙏🙏 پیشاپیش روز مردانه ی شیر مردان زندگیمون مبارک🎀
Read more
رفیقه من ماوایسادیم، تو رفتی ما خوندیم، تو نخوندی ... آخرش چی شد ؟!؟ ... هر فردی بهترین هم که باشه اگه ...
Media Removed
رفیقه من ماوایسادیم، تو رفتی ما خوندیم، تو نخوندی ... آخرش چی شد ؟!؟ ... هر فردی بهترین هم که باشه اگه زمانی که باید باشه نباشه همون بهتر که نباشه من هستم . تو هستی . من کجا مو تو کجا ؟!؟ به بودن های بدونه معنی فکر نکن چون مطمئن باش فکری نداری چون، اگه داشتی، بودنی بی معنیو تجربه نمی کردی ... رفیقه من
ماوایسادیم، تو رفتی
ما خوندیم، تو نخوندی ...
آخرش چی شد ؟!؟
...
هر فردی بهترین هم که باشه
اگه زمانی که باید باشه
نباشه
همون بهتر که نباشه
من هستم .
تو هستی .
من کجا مو تو کجا ؟!؟
به بودن های بدونه معنی فکر نکن
چون مطمئن باش فکری نداری
چون،
اگه داشتی،
بودنی بی معنیو تجربه نمی کردی !!!
زندگی ها شده پر از حرفهای ناتموم
زندگی ها شده پر از صحبت های بی نشون
همه هستن
اما
هیچکی نیس
به من گفتن عینکه دودیتو عوض کن
گفتم چرا ؟!؟
گفتن بسکه دنیارو تاریک می بینی یا مثلا سیاه .
خندیدمو گفتم
متوجه نشدم
گفتن بهتره سکوت کنیم
چون
حرفات از درست بودنه زیاد انرژیمون از بین می بره
دوباره با لبخندی
گفتم
از همصحبت شدن با من بی انرژی می شید
یا
از همنشینی با من
گفتن
هیچکدوم، اتفاقا بهترین همنشینی با خودته که
می یایم پیشت
اینجا بود که فهمیدم سکوت کنم
به این نتیجه رسیدم
حرف نزدنم یه دلهره می شه
و
حرف زدنم یه دلهره دیگه
چون همه دنباله زندگیه گذرایی هستن که بگذره
بخندن
گریه کنن
صبحو شب کنن
از اقتصاد بگن
از سیاست بگن
از زیبایی بگن
زشتیو تعریف کنن
دنباله مدل باشن
دوست داشته باشن مدل بشن
راهه رسیدن به این مدلهارو بررسی کنن
و هزاران، هزار
قصه ی ناتموم
که
فقط خودشونو گول بزنن
دنباله فهمیدن نیستن
دنباله شادیه گذرایی هستن
که
شاید هیچوقت دلیلشو ندونن
آره بهتره سکوت
و
فقط نگاه کنم
آره
به هیچ رسیدم اما تعریفی از پوچی ندارم
دوست دارم زندگی کنم
اما
تمایلی به زندگی با آدمایه چند رنگو که پر از نفرینه زمونن ندارم
خستم
خسته از جلبه توجه های زورکی یا ساختگی
من خودم هیچم
به هیچم رسیدم
گُمو‌گور شدم
از دسته ثانیه هایی که داره می گذره
از دسته خودم
با کسی دیگه کاری ندارم
اما همه با من کار دارن
دوست دارم من از این شهر برم
اما
به کجا نمی دونم
چون هر جا برم
آسمون آبیه و به قوله دوستا
عینکه دودیه من همیشه سیاه می بینه !!!
امیدوارم
خوشبختی، زیبایی و سلامتی
بهترین هدیه هایی باشه که زمان به شما دوست عزیز، هدیه می ده .
دوستون دارم
علیرضا رحمانی 🍂
Read more
 #رفیق_جان<span class="emoji emoji1f319"></span><span class="emoji emoji2b50"></span><span class="emoji emoji1f64f"></span> نگویم برایت... نگویم برایت از زوج هایی که زیر یک سقف هستند و دلشان جای دیگریست... نگویم ...
Media Removed
#رفیق_جان نگویم برایت... نگویم برایت از زوج هایی که زیر یک سقف هستند و دلشان جای دیگریست... نگویم برایت از آن زنی که خیانت همسر خود را با چشمانش میبیند و بخاطر کودکش لال میشود و محکم با دست بر دهان خود میزند و میگوید بخاطر کودکت ساکت باش،ساکت باش،ساکت باش... نگویم برایت از آن مردی که هیچ چیزی ... #رفیق_جان🌙⭐🙏
نگویم برایت...
نگویم برایت از زوج هایی که زیر یک سقف هستند و دلشان جای دیگریست...
نگویم برایت از آن زنی که خیانت همسر خود را با چشمانش میبیند و بخاطر کودکش لال میشود و محکم با دست بر دهان خود میزند و میگوید بخاطر کودکت ساکت باش،ساکت باش،ساکت باش...
نگویم برایت از آن مردی که هیچ چیزی در زندگی برای همسر خود کم نگذاشت اما اهل محل با او تماس گرفتند که همسرت به همراه مرد غریبه ای در خانه ات هستند و مردانگی اش،غیرتش نابود شد...
نگویم برایت از زوج هایی که هیچوقت با یکدیگر درد و دل نمیکنند ولی تا دلت بخواهد درد های دلشان را به دوستان مجازی خود میگویند
نگویم برایت از آن زنی که روزی هزار بار خودخوری میکند که ای کاش میشد نفس قطع شود و از این دنیای کثیف خداحافظی کنم
آه که نگویم برایت از زندگی خیلی از زوج های این جامعه که اگر بخواهم بگویم گفتنی ها زیاد است آقا ....
گفتنی ها زیاد است...
نگویم برایت...
.
.
#امیدوارم_که_ازنوشته_م_دلخورنشین_سعی_کردم_حرف_دلموبزنم 🙏🙏🙏🌹🌹😊🌙⭐.
.
. 👑 #میکائیل⭐
.
. 📱@mikilove351 📷
Read more
زندگی به من آموخت  در همه حال شکر گزار و سپاسگزار باش که با فروتنی ارزشت بیشتر می شود. زندگی به من آموخت ...
Media Removed
زندگی به من آموخت  در همه حال شکر گزار و سپاسگزار باش که با فروتنی ارزشت بیشتر می شود. زندگی به من آموخت  محکم و قوی باشم , تا در برابر ناملایمات نشکنم . زندگی به من آموخت عینک خوش بینی به چشمام بزنم ، تا دنیا برام شیرین و قابل تحمل بشود. زندگی به من آموخت کم توقع باش ، تا بتوانم به هرچی دارم قانع و شکر ... زندگی به من آموخت  در همه حال شکر گزار و سپاسگزار باش که با فروتنی ارزشت بیشتر می شود.

زندگی به من آموخت  محکم و قوی باشم , تا در برابر ناملایمات نشکنم .

زندگی به من آموخت عینک خوش بینی به چشمام بزنم ، تا دنیا برام شیرین و قابل تحمل بشود.

زندگی به من آموخت کم توقع باش ، تا بتوانم به هرچی دارم قانع و شکر گزار باشم.

زندگی به من آموخت خیر خواه باش ، تا خدا هم برات خیر و خوشی بخواهد.

زندگی به من آموخت سنجیده و منطقی سخن بگو ، زیرا که دل بدست آوردن هنر است.

زندگی به من آموخت صبور و بردبار باش، خداوند با صابرین است.

زندگی به من آموخت اگر می خواهی فرد موفقی باشی ، سعی کن همیشه بهترین باشی.

زندگی به من آموخت به چیزی که جان ندارد ،دل نبند ، تا بتونم همیشه به فکر خوابگاه ابدی ام باشم.

زندگی به من آموخت آدمها نه دروغ می گویند، نه زیر حرفشان می زنند …!! اگرچیزی می گویند صرفا ” احساسشان ” درهمان لحظه ست …!!
Read more
کوهنوردی معرفت می خواهد و کوهنورد شدن جرات...همیشه در پی همنوردی باش که با تمامی کاستی ها و کمی ها و ...
Media Removed
کوهنوردی معرفت می خواهد و کوهنورد شدن جرات...همیشه در پی همنوردی باش که با تمامی کاستی ها و کمی ها و عیب هایت حاضر باشد به تو عشق بورزد و با تو همه کوهستان را همراه و همگام شود... جمعه 97/2/21 طبس ارتفاعات رشته کوه های شتری با دوستان خوب و با معرفتم . عاشقتووونم #طبس #کوهنوردی #برجام کوهنوردی معرفت می خواهد و کوهنورد شدن جرات...همیشه در پی همنوردی باش که با تمامی کاستی ها و کمی ها و عیب هایت حاضر باشد به تو عشق بورزد و با تو همه کوهستان را همراه و همگام شود... جمعه 97/2/21 طبس ارتفاعات رشته کوه های شتری با دوستان خوب و با معرفتم . عاشقتووونم
#طبس
#کوهنوردی

#برجام
گاهی بیشتر هوس می‌کنی کسی از ته دل ببوستت!بیشتر بقل لازم که میشوی! بیشتر اشتباه میکنی! بیشتر و بیشتر ...
Media Removed
گاهی بیشتر هوس می‌کنی کسی از ته دل ببوستت!بیشتر بقل لازم که میشوی! بیشتر اشتباه میکنی! بیشتر و بیشتر خودت را نمیفهمی٬٬٬سنگ بردار شیطانت را بکش؛ تو محتاجه هیچ فرشته ای نیستی،دنباله آدمی باش که با او حاضر باشی به جهنم بروی... گاهی بیشتر هوس می‌کنی کسی از ته دل ببوستت!بیشتر بقل لازم که میشوی! بیشتر اشتباه میکنی! بیشتر و بیشتر خودت را نمیفهمی٬٬٬سنگ بردار شیطانت را بکش؛ تو محتاجه هیچ فرشته ای نیستی،دنباله آدمی باش که با او حاضر باشی به جهنم بروی...
پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا باد آورده رو باد میبره رفیق.. مشتی ...
Media Removed
پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا باد آورده رو باد میبره رفیق.. مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !! اگردنیای ما,دنیای سنگ است بدان سنگینی سنگ هم قشنگ است.... #به_رسم_رفاقت_برای_هم_دعا_کنیم #یاعلی_مدد پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا باد آورده رو باد میبره رفیق..
مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!
اگردنیای ما,دنیای سنگ است
بدان سنگینی سنگ هم قشنگ است.... #به_رسم_رفاقت_برای_هم_دعا_کنیم #یاعلی_مدد👋
روز دختر رو به تمام دختران سرزمینم ،تبریک میگم .... زیبایی دلت رابه رخ آسمان می‌کشم تا کمتر به مهتابش ...
Media Removed
روز دختر رو به تمام دختران سرزمینم ،تبریک میگم .... زیبایی دلت رابه رخ آسمان می‌کشم تا کمتر به مهتابش بنازد... تولد حضرت معصومه و روز دختر مبارک! دختری نباش که به مردی نیاز داره... دختری باش که مردی به اون نیاز داره... و این دو با هم خیلی متفاوتند... دختر یعنی پیچیدنِ بویِ گل‌های یاس درونِ ... روز دختر رو به تمام دختران سرزمینم ،تبریک میگم ....
زیبایی دلت رابه رخ آسمان می‌کشم تا کمتر به مهتابش بنازد...
تولد حضرت معصومه و روز دختر مبارک!

دختری نباش که به مردی نیاز داره...
دختری باش که مردی به اون نیاز داره...
و این دو با هم خیلی متفاوتند...
دختر یعنی پیچیدنِ بویِ گل‌های یاس درونِ باغچه زندگی
.
دختر یعنی تمامِ لحظه‌های خوبِ لبخندهای خدا از تَهِ دل.
از ابتدای ریشه زدنِ ریشه‌های زندگی در خاکِ وجودِ تک تکِ انسان‌ها.
دختر یعنی کاشتنِ هر روز یک درخت و کمک به سبزتر کردنِ صمیمیتِ انسان‌ها.
.
#دانشگاه_مجازی_تکنولوژی_فکر_برتر #موفقيت #عشق #هدف #دختر #روزدختر
Read more
خدایا<span class="emoji emoji2728"></span> مراقب دستان ما باش که جز به سمت خانه تو به سوی دگری نرود مراقب دلهای ما باش که فقط خانه مهر ...
Media Removed
خدایا مراقب دستان ما باش که جز به سمت خانه تو به سوی دگری نرود مراقب دلهای ما باش که فقط خانه مهر تو باشد و کمکمان کن تا با تمام مردم مهربان باشیم ، خدایا✨
مراقب دستان ما باش
که جز به سمت خانه تو
به سوی دگری نرود
مراقب دلهای ما باش
که فقط خانه مهر تو باشد
و کمکمان کن
تا با تمام مردم مهربان باشیم🌸
،
پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا، اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا باد آورده رو باد میبره رفیق.. مشتی ...
Media Removed
پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا، اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا باد آورده رو باد میبره رفیق.. مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی، مسیح باشی نه مترسک مزرعه پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا، اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا باد آورده رو باد میبره رفیق.. مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی، مسیح باشی نه مترسک مزرعه
<span class="emoji emoji1f53b"></span>️ . حالا دیگر وقت فکر کردن به چیزهایی که با خودت نیاورده‌ای نیست، به این فکر باش که با آنچه داری چه ...
Media Removed
️ . حالا دیگر وقت فکر کردن به چیزهایی که با خودت نیاورده‌ای نیست، به این فکر باش که با آنچه داری چه می‌توانی بکنی ...! #ارنست_همینگوی . . 🌳🌳 ______________________________ Photo By : @ Location: Iran 🇮🇷, Mazandaran , Ramsar ، Javaherdeh, Swan Lake _____________________________ . این ... 🔻️
.

حالا دیگر وقت فکر کردن به چیزهایی که با خودت نیاورده‌ای نیست، به این فکر باش که با آنچه داری چه می‌توانی بکنی ...! #ارنست_همینگوی . .
🌳🍀🍃✈☁💙💚💜💛☁✈🍃🍀🌳
______________________________
Photo By : @
Location: Iran 🇮🇷, Mazandaran , Ramsar ، Javaherdeh, Swan Lake
_____________________________
.
این پیج را فالوو کنید ⤵⤵
.
@Dorbinam
@Dorbinam
Read more
درس بازاریابی اینستاگرامی وقتی معروف می شی دشمن زیاد پیدا می کنی. این افراد چراغ خاموش دنبالت می ...
Media Removed
درس بازاریابی اینستاگرامی وقتی معروف می شی دشمن زیاد پیدا می کنی. این افراد چراغ خاموش دنبالت می کنن و بعضا در محافل خصوصی پشت سرت حرف می زنن. ولی وقتی محبوب می شی مورد تنفر قرار می گیری و این افراد دیگه چراغ خاموش نیستن و فحاشی و تخریب کاملا سرلوحه کارشون قرار می گیره جوری که شروع می کنن به پست گذاشتن ... درس بازاریابی اینستاگرامی
وقتی معروف می شی دشمن زیاد پیدا می کنی. این افراد چراغ خاموش دنبالت می کنن و بعضا در محافل خصوصی پشت سرت حرف می زنن.
ولی وقتی محبوب می شی مورد تنفر قرار می گیری و این افراد دیگه چراغ خاموش نیستن و فحاشی و تخریب کاملا سرلوحه کارشون قرار می گیره جوری که شروع می کنن به پست گذاشتن و جنگ علنی.
هر وقت در این موقعیت قرار گرفتی هر پستی رو که علیه خودت دیدی لبخندی بزن و خوشحال باش که موفقیت به جایی رسیده که طرف برای مطرح شدن تو رو نشون کرده.
اما عکس العملی که نسبت به این افراد داشته باشی:
۱- اون فرد رو بلاک کن
۲- هیچ اسمی از اون فرد در پیجت نیار و علیه اون فرد ننویس چون اگر این کارو کردی یعنی اون فرد رو به هدفش رسوندی
۳- از روز بعد هر نیم ساعت طرف رو از بلاک خارج کن و کسانی که زیر پست منفی لایک کردن رو فالو کن تا فالو بک بگیری و احتمال فالو کردنت با اون پست بالا خواهد رفت
۴- دوباره اون فرد رو بلاک کن
۵- اون فرد نادان دوباره از تو استوری خواهد گذاشت و اون موقس که فقط بخند اون هم از ته دل چون دقیقا تبلیغ پیجت رو نادونسته کرده
نکته: بدون ادعا به کسی که بیشتر از بیست سال از عمرش رو در اینترنت صرف کرده بیشتر احترام بزار. خصوصا اگر این فرد اصلیت اردبیلی، متولد انگلیس، بزرگ شده مشهد و ساکن تهران باشه
یا حق
حمید سپیدنام
#مسترتیستر #حمیدسپیدنام #سپیدنام #کاسپید #ایران #تهران #موفقیت #مارکتینگ #بازاریابی #بازاریابی_اینترنتی #سینما #فیلم #بازیگر #وب #سئو
#mrtaster #iran #tehran #foodie #foodcritic #kaspid #seo #marketing #seo #film #cinema
Read more
درس بازاریابی اینستاگرامی وقتی معروف می شی دشمن زیاد پیدا می کنی. این افراد چراغ خاموش دنبالت می ...
Media Removed
درس بازاریابی اینستاگرامی وقتی معروف می شی دشمن زیاد پیدا می کنی. این افراد چراغ خاموش دنبالت می کنن و بعضا در محافل خصوصی پشت سرت حرف می زنن. ولی وقتی محبوب می شی مورد تنفر قرار می گیری و این افراد دیگه چراغ خاموش نیستن و فحاشی و تخریب کاملا سرلوحه کارشون قرار می گیره جوری که شروع می کنن به پست گذاشتن ... درس بازاریابی اینستاگرامی
وقتی معروف می شی دشمن زیاد پیدا می کنی. این افراد چراغ خاموش دنبالت می کنن و بعضا در محافل خصوصی پشت سرت حرف می زنن.
ولی وقتی محبوب می شی مورد تنفر قرار می گیری و این افراد دیگه چراغ خاموش نیستن و فحاشی و تخریب کاملا سرلوحه کارشون قرار می گیره جوری که شروع می کنن به پست گذاشتن و جنگ علنی.
هر وقت در این موقعیت قرار گرفتی هر پستی رو که علیه خودت دیدی لبخندی بزن و خوشحال باش که موفقیت به جایی رسیده که طرف برای مطرح شدن تو رو نشون کرده.
اما عکس العملی که نسبت به این افراد داشته باشی:
۱- اون فرد رو بلاک کن
۲- هیچ اسمی از اون فرد در پیجت نیار و علیه اون فرد ننویس چون اگر این کارو کردی یعنی اون فرد رو به هدفش رسوندی
۳- از روز بعد هر نیم ساعت طرف رو از بلاک خارج کن و کسانی که زیر پست منفی لایک کردن رو فالو کن تا فالو بک بگیری و احتمال فالو کردنت با اون پست بالا خواهد رفت
۴- دوباره اون فرد رو بلاک کن
۵- اون فرد نادان دوباره از تو استوری خواهد گذاشت و اون موقس که فقط بخند اون هم از ته دل چون دقیقا تبلیغ پیجت رو نادونسته کرده
نکته: بدون ادعا به کسی که بیشتر از بیست سال از عمرش رو در اینترنت صرف کرده بیشتر احترام بزار. خصوصا اگر این فرد اصلیت اردبیلی، متولد انگلیس، بزرگ شده مشهد و ساکن تهران باشه
یا حق
حمید سپیدنام
#مسترتیستر #حمیدسپیدنام #سپیدنام #کاسپید #ایران #تهران #موفقیت #مارکتینگ #بازاریابی #بازاریابی_اینترنتی #سام_درخشانی #سینما #فیلم #بازیگر #وب #سئو
#mrtaster #iran #tehran #foodie #foodcritic #kaspid #seo #marketing #seo #samderakhshani #film #cinema
Read more
با اینکه برای این طب سنتی بسیار احترام قائل هستم و دوستان بسیار خوبی در این زمینه دارم که فعال هستن اما ...
Media Removed
با اینکه برای این طب سنتی بسیار احترام قائل هستم و دوستان بسیار خوبی در این زمینه دارم که فعال هستن اما معتقدم هر چیزی جای خودش مناسبه و بهترین پاسخگویی برای این دوران این هستش که طب نوین با طب سنتی باهم مکمل بشن! شخصا خود بنده تا جایی که امکان دارد طب سنتی را هم با درمان هایی که تجویز میکنم برای بیمارانم ... با اینکه برای این طب سنتی بسیار احترام قائل هستم و دوستان بسیار خوبی در این زمینه دارم که فعال هستن اما معتقدم هر چیزی جای خودش مناسبه و بهترین پاسخگویی برای این دوران این هستش که طب نوین با طب سنتی باهم مکمل بشن! شخصا خود بنده تا جایی که امکان دارد طب سنتی را هم با درمان هایی که تجویز میکنم برای بیمارانم مخلوط طب نوین میکنم و تا الان بسیار خوب پاسخ داده است.
بازهم دلنوشته 🐝
📝
+الهی
_جانم؟
+العفو
_باشه
+الهی
_جانم؟
+العفو
_باشه +الهی
_بازهم العفو ؟
+نه عجل الولیک الفرج
_درد اصلیت رو بگو بنده خدا
+ بد داری پیرم میکنی حواست هست؟
_خوب دارم بزرگت میکنم حواست نیست!
+قبول ولی با ما به از این باش
_که با خلق جهانم؟
+که با خلق جهانی...
_ارحم راحمین بودن ما چه زود یادت رفت!نترس دختر
+نمیترسم
_حتی از من؟
+ارحم راحمین بودنتون چه زود یادتون رفت یارب!
_نمازت رو بخون بشر +الهی
_جانم
+العفو یا ارحم راحمین دلم!🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍃🌲🌱 #دکترمهدیزاده #جان_جانان #سفره_طعام #عزیزی_زیاااااااد_مهربووونم_💓💙💓💙💓💙💓💙💓💙💓💙💓😍😍😍💗💗💗💗😘😘🍀🍀🍀🍀🍀🌷🌷🌷🌷🌷🌷💜💜💜💜💜💜🌱🌱🌱🌱🌱🌻🌻🌻🌻🌻👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍👩🎈🎈🎈🎈🎈🍃🍃🍃🍃🍃🍃💜♥️💜♥️💜♥️💜♥️💜💜♥️💜♥️🎊🎀🎊🎀🎊🎀🎊🎀 #الهی_و_ربی_من_لی_غیرک #drmahdizadeh #obstetricia #obstetrics #gyncology #zananzayman #godisgreat
Read more
قانون من میگه : لات مشتی اونیه که واسه هزار نفر ساقی بشه __ ولی به سلامتی یه نفر بخوره و بس ... پرچمتو ...
Media Removed
قانون من میگه : لات مشتی اونیه که واسه هزار نفر ساقی بشه __ ولی به سلامتی یه نفر بخوره و بس ... پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا __ اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا __ باد آورده رو باد میبره رفیق ... مهم نیست چقدر بالا باشی __ این مهمه که اون بالا عقاب صدات بزنن یا لاشخور ؟! ما ترجیح میدیم جای اینکه با نردبون ... قانون من میگه : لات مشتی اونیه که واسه هزار نفر ساقی بشه __ ولی به سلامتی یه نفر بخوره و بس ...
پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا __ اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا __ باد آورده رو باد میبره رفیق ...
مهم نیست چقدر بالا باشی __ این مهمه که اون بالا عقاب صدات بزنن یا لاشخور ؟!
ما ترجیح میدیم جای اینکه با نردبون کردن بقیه به عرش برسیم و به خیالمون عقاب قله ها شیم و یه روزی بالمونو باج بدیم __ روی زمین و کنج قفس گوشه نشین باشیم و مردونه وار یالمونو حفظ کنیم ...
مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی ( مسیح ) باشی نه ( مترسک مزرعه ) ...
Read more
. <span class="emoji emoji1f3b6"></span> شعر "گتمه ترسا بالاسی" از استاد شهریار همراه با دکلمه‌ی زیبا و پراحساسِ Serdar Tuncer <span class="emoji emoji1f3b6"></span> . معنی ...
Media Removed
. شعر "گتمه ترسا بالاسی" از استاد شهریار همراه با دکلمه‌ی زیبا و پراحساسِ Serdar Tuncer . معنی فارسی: اجازه بده من در شب عروسی به عنوان دایه همراه تو بیایم و زمانی که مشّاطه دست به آرایش تو می زند من هم نظاره گر باشم. تو در این شب مهتابی مانند سروی باش که برای سیر بیرون آمده است. به من نیز اجازه ... .
🎶 شعر "گتمه ترسا بالاسی" از استاد شهریار همراه با دکلمه‌ی زیبا و پراحساسِ Serdar Tuncer 🎶
.
معنی فارسی:

اجازه بده من در شب عروسی به عنوان دایه همراه تو بیایم و زمانی که مشّاطه دست به آرایش تو می زند من هم نظاره گر باشم.
تو در این شب مهتابی مانند سروی باش که برای سیر بیرون آمده است. به من نیز اجازه بده که در پشت سر تو مانند سایه ای به حالت سینه خیز بیایم. (کلمه سورونوب در ترکی خیلی ملیح است مشابه آن را در فارسی نیافتیم)
تو با چشمهای شهلایت به من نگاهی کردی، ولی منِ سیه روز حتی جرأت نکردم که از تو تمنایی داشته باشم.
من اگر در جهنم با تو سر به یک بالش بگذارم هیچ حاضر نمی شوم که بیدار شده و به بهشت بیایم.
اگر در شکم مادر با تو دوقلو بودم، نمی خواستم زاییده شده و به این دنیا بیایم.
زمانی که تو در خواب رویای بهشت را می بینی. من هم پرنده ای می شوم و به آن رویا می آیم.
مانند سالهای خشکی و قحطی اشک چشمانم خشکیده است، باید در کوی عشق تو یکبار دیگر به مصلا بیایم.
تو نیز مانند آهوان به صحرا درآ. چه عیبی دارد اگر این کار را بکنی تا من نیز مانند صیادان به صحرا بیایم.
اگر از خدا نترسی و مسیحی بشوی، من نیز ترس آن را دارم که از مسلمانی برگشته و پیرو دین مسیح بشوم.
حاضرم مانند شیخ صنعان سالهای سال خوک چرانی بکنم بلکه برای دیدن تو به معبد ترسایان راه یابم.
ای صنم، حاشا که من نفهمیدم و این مطلب را گفتم آیا ممکن است که مسجد را ول کنم و به کلیسا بیایم؟
بیا باهم به طور تجلی برویم و تو به مثابۀ کوه طور باش و من هم مانند حضرت موسی نظاره گر تجلای تو باشم.
شعر شهریار به مثابه ی شیر شمشیر به دست است چه کسی می تواند به دعوای این شیر بیاید؟

#استاد_شهریار #شهریار #شعر #ترکی #شعر_ترکی #ادبیات #shahriyar #poem #shahriar #literature
Read more
تو غربتی که سرده تمام روز و شب هاش غریبه از من و ما، عشق من عاشقم باش عشق من عاشقم باش، که تن به شب نبازم با ...
Media Removed
تو غربتی که سرده تمام روز و شب هاش غریبه از من و ما، عشق من عاشقم باش عشق من عاشقم باش، که تن به شب نبازم با غربت من بساز، تا با خودم بسازم عشق من عاشقم باش،عشق من عاشقم باش... تو غربتی که سرده تمام روز و شب هاش
غریبه از من و ما، عشق من عاشقم باش
عشق من عاشقم باش، که تن به شب نبازم
با غربت من بساز، تا با خودم بسازم
عشق من عاشقم باش،عشق من عاشقم باش...
هیچوقت دخترانگی هایتان را رها نکنید تو پر از لطافتی پر از ناز آرامشی که چشمانت میبخشد به زندگی بی شک با هیچ چیز عوض نمیشود لبخندت را که نگویم برایت تمام دنیا خواستند ازتو بگیرند مگذار گاهی کنارخودت بنشین رنگی رنگی هایت را بریز دورت و درست مثل کودکی هایت نقش بزن دستانت را نگاهت را دخترکم قلبت ... هیچوقت دخترانگی هایتان را
رها نکنید
تو پر از لطافتی پر از ناز
آرامشی که چشمانت میبخشد به زندگی
بی شک با هیچ چیز عوض نمیشود
لبخندت را که نگویم برایت
تمام دنیا خواستند ازتو بگیرند
مگذار
گاهی کنارخودت بنشین رنگی رنگی هایت را بریز دورت و درست مثل کودکی هایت نقش بزن دستانت را نگاهت را
دخترکم قلبت را هیچوقت مگذار مردم شهر بشکنند
ترک برداشت
خط خورد فدای دوچشمانت با دودستت مواظب دخترانگی هایت باش
مگذار باگذر زمان پوچ شود قلبو روزگارت
مروارید خودت شو
تو قراراست همسرشوی و همصدای عشق و بچه هایت
خودت را عاشقانه دوست داشته باش
که دنیا به تو و نبض عاشقانه هایت محتاج است.
.
.

نویسنده: #میکائیل💕
.
. 🆔@mikilove351 📷
.
.
.
📧 #انتقادیاپیشنهادی_دارین_تودایرکت_بهم_بگید😊🙏🚫
Read more
 #Armin_2@fm Aroom Yavash Zir Seda⇨ashvan چرا چشات خیسه #عشقم چرا #گریه کردی چقد عوض شدی #تو ...
Media Removed
#[email protected] Aroom Yavash Zir Seda⇨ashvan چرا چشات خیسه #عشقم چرا #گریه کردی چقد عوض شدی #تو #نامرد اینقده با من سردی تویی که با خندهات #عاشقم کردی دیگه نمیخندی چرا وقتی پیشمی چشماتو رو بقیه نمیبندی داره میاد صدامون هر دوتامون دربو داغون صدایه دعواهامون #من واسه تو مردم تو برا #اون گفتم ... #[email protected]
Aroom Yavash
Zir Seda⇨ashvan
چرا چشات خیسه #عشقم چرا #گریه کردی
چقد عوض شدی #تو #نامرد اینقده با من سردی
تویی که با خندهات #عاشقم کردی دیگه نمیخندی
چرا وقتی پیشمی چشماتو رو بقیه نمیبندی
داره میاد صدامون هر دوتامون دربو داغون
صدایه دعواهامون #من واسه تو مردم تو برا #اون
گفتم دوباره رابطه رو با هم میسازیم اون میگفت نه
نمیدونستم وقتی میخواست بره بایدمیگفتم چی
تکراری شدم براش باز هم خیالی نیست
اگه دوسم نداشت واسم خیالی نیست
ناشکری نمیکنم بودن از منو تو داغونتراش
هرجا میری برو ولی بی معرفت #آروم #یواش
آروم یواش به احترامه اون روزایی که خوابیدم داغون شباش
شاید اصا راست میگفتی این دوستی از اولشم قانون نداشت
هی میکردی بلند صداتو بی تو یه روانی خلم نگاه کن
نگو شما که عصبانی میشم منو با اسم کوچیکه خودم صدا کن
گفتی یه نواخته حوصلت سر رفته باید از هم دور باشیم چند هفته
اما حالا چند ماهه پیشم نیستیو آمار روزاشم از دستم در رفته
شاید تو میخواستی که تنبیه شم ببین چقد بلند شده ته ریشم
خدا میدونه که چقدر دوریت سخته و تا خود صبح گریه کردم من دیشب
داره میاد صدامون هر دوتامون دربو داغون
صدایه دعواهامون من واسه تو مردم تو برا اون
گفتم دوباره رابطه رو با هم میسازیم اون میگفت نه
نمیدونستم وقتی میخواست بره بایدمیگفتم چی
تکراری شدم براش باز هم خیالی نیست
اگه دوسم نداشت واسم خیالی نیست
ناشکری نمیکنم بودن از منو تو داغونتراش
هرجا میری برو ولی بی معرفت آروم یواش
آروم یواش با اونی باش که با اومدنش واسم یه شبه آروم نذاشت
رفتی ولی اینو بدون هیچی سرتر از منو اون یارو نداشت
چه پر انرژی چه خوبه حالش شنیدم سر میذارین دوتایی رو یه بالش
یه روز میاد که دیگه اون ولت کرده و اون موقعست که دلم نسبت بهت سرده
این همه وقت گذاشتم که آخر شب مچتو تو خیابون بگیرم آخر شهر
با کسی که ما نشنیدیم اسمشم ولی مرموز بود اون تماسایه نصفه شب
مرموز بودن تمام اون استرسات یهو بالا رفتن تعداد اس ام اسات
این همونیه که دلو زدی صابون براش چته هول کردی عزیزم آروم یواش
داره میاد صدامون هر دوتامون دربو داغون
صدایه دعواهامون من واسه تو مردم تو برا اون
گفتم دوباره رابطه رو با هم میسازیم اون میگفت نه
نمیدونستم وقتی میخواست بره بایدمیگفتم چی
تکراری شدم براش باز هم خیالی نیست
اگه دوسم نداشت واسم خیالی نیست
ناشکری نمیکنم بودن از منو تو داغونتراش
هرجا میری برو ولی بی معرفت آروم یواش

#music #song #songs #hiphop #pop #love #rap #party #موزیک #موسیقی #آهنگ #هیپ_هاپ #ترانه #ملودی #بیکلام #پاپ #عشق #رپ
Read more
<span class="emoji emoji270c"></span> . . . . اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش... جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره، نبودنت ...
Media Removed
. . . . اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش... جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره، نبودنت رو انتخاب کن... اینگونه به بودنت احترام گذاشتي...! محبوب همه باش، معشوق یکي، مهرت را به همه هدیه کن، عشقت را به یکي... با هر رفتني اشڪ نریز و با هر آمدني لبخند نزن... شاید آنکه رفته باز گردد ...
. .
. .
اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش...
جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره، نبودنت رو انتخاب کن...
اینگونه به بودنت احترام گذاشتي...!
محبوب همه باش، معشوق یکي، مهرت را به همه هدیه کن، عشقت را به یکي...
با هر رفتني اشڪ نریز و با هر آمدني لبخند نزن...
شاید آنکه رفته باز گردد و آنکه آمده برود...!!
آنقدر محکم و مقتدر باش که با این محبت ها و بي مهري ها زمین گیر نشوي...
.
لازم است گاهي در زندگي، بعضي آدمها را گم کني تا خودتو پیدا کني ...
بعضي از آدمارو باید دوست داشت،
اما بعضي از آدمارو فقط باید داشت...!!!
.
.
.
.
Read more
<span class="emoji emoji270c"></span> . . . . اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش... جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره، نبودنت ...
Media Removed
. . . . اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش... جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره، نبودنت رو انتخاب کن... اینگونه به بودنت احترام گذاشتي...! . محبوب همه باش، معشوق یکي، مهرت را به همه هدیه کن، عشقت را به یکي... . با هر رفتني اشک نریـز و با هر آمدني لبخند نزن... شاید آنکه رفته ...
. .
. .
اگر در دل کسي جایي نداري،
فرش زیر پایش هم نباش...
جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره،
نبودنت رو انتخاب کن...
اینگونه به بودنت احترام گذاشتي...!
.
محبوب همه باش،
معشوق یکي،
مهرت را به همه هدیه کن،
عشقت را به یکي...
.
با هر رفتني اشک نریـز و با هر آمدني لبخند نزن...
شاید آنکه رفته باز گردد و آنکه آمده برود...!!
.
آنقدر محکم و مقتدر باش که با این محبت ها
و بي مهري ها زمین گیـــر نشـــوي...
.
.
لازم است گاهي در زندگي،
بعضي آدمها را گم کني تا خودتــو پیدا کني ...
.
بعضي از آدمارو باید دوست داشت،
اما بعضي از آدمارو فقط باید داشت...!!!
.
.
.
.
Read more
کوروش کبیر چه زیبا گفت : اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش... جایي که بودن و نبودنت هیچ ...
Media Removed
کوروش کبیر چه زیبا گفت : اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش... جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره، نبودنت رو انتخاب کن. اینگونه به بودنت احترام گذاشتي... محبوب همه باش، معشوق یکي مهرت را به همه هدیه کن، عشقت را به یکي... با هر رفتني اشڪ نریز و با هر آمدني لبخند نزن شاید آنکه رفته باز گردد ... کوروش کبیر چه زیبا گفت :

اگر در دل کسي جایي نداري، فرش زیر پایش هم نباش... جایي که بودن و نبودنت هیچ فرقي نداره، نبودنت رو انتخاب کن. اینگونه به بودنت احترام گذاشتي... محبوب همه باش، معشوق یکي
مهرت را به همه هدیه کن، عشقت را به یکي... با هر رفتني اشڪ نریز و با هر آمدني لبخند نزن
شاید آنکه رفته باز گردد و آنکه آمده برود،
آنقدر محکم و مقتدر باش که با این محبت ها و بي مهري ها زمین گیر نشوي... لازم است گاهي در زندگي، بعضي آدمها را گم کني تا خودتو پیدا کني ... بعضي از آدمارو باید دوست داشت،
اما بعضي از آدمارو فقط باید داشت..
Read more
<span class="emoji emoji1f331"></span> یک: یه دوست خوبم ازم پرسید، چرا انقدر لایو میگذارم که اینهمه زمان و انرژی میبره؟ بهش گفتم هایپر شدم. ...
Media Removed
یک: یه دوست خوبم ازم پرسید، چرا انقدر لایو میگذارم که اینهمه زمان و انرژی میبره؟ بهش گفتم هایپر شدم. دارم از یه چیزی فرار میکنم. تمام وقتم رو گذاشتم پای یک ایده جدید، میترسم توش شکست بخورم و به این فکر کنم این همه وقت هدر دادم و هیچ شد. دلم میخواد بینش کار مفید هم کرده باشم. دو: دیشب اولین پله راه ... 🌱
یک: یه دوست خوبم ازم پرسید، چرا انقدر لایو میگذارم که اینهمه زمان و انرژی میبره؟ بهش گفتم هایپر شدم. دارم از یه چیزی فرار میکنم. تمام وقتم رو گذاشتم پای یک ایده جدید، میترسم توش شکست بخورم و به این فکر کنم این همه وقت هدر دادم و هیچ شد. دلم میخواد بینش کار مفید هم کرده باشم.
🌱
دو: دیشب اولین پله راه دراز و پروژه هفت ماهه رو بالا رفتم.
علی واقع گرایانه تر از من هر موضوعی رو میبینه!
بهم میگفت نه زیادی امید ببند که اگر نشد، دق مرگ شی و نه نا امید باش که با موفقیتش ذوق مرگ شی، یا بدتر، توهم موفقیت برت داره و دست از تلاش برداری.
🌱
سه: صبح که علی میرسوندم فرودگاه، بهم تبریک گفت. بهم گفت بهم افتخار میکنه و مهم نیست چه نتیجه ای در نهایت میگیرم! مهم اینه تلاش میکنم
🌱
چهار: بغضم ترکید! گفتم کاش با هم سوار هواپیما میشدیم و تهران پیاده میشدیم.
🌱
پنج: این مدت به من سخت گذشت. بسیار سخت و دلهره آور. شاید شما فقط عکس و سفر و لبخند و وقت آزاد لایو رو دیدید.
و شبی کمتر از چهار ساعت خواب رو متوجه نشدید،
و حتما بغض هر شبم رو‌ندیدید.
ولی سر کار میرفتم، رو پروژه خودم کار میکردم، درس میخوندم، کار نژ و ایران و تصمیم گیری هاش هم که همیشگیه! همسر بودم و ... غصه اخبارهای بد ایران که جیره ابدیمونه🤦🏻‍♀️
🌱
شش: صبح از پشت شیشه هواپیما زمزمه میکردم:
شهر من، من به تو می اندیشم،
نه به تنهایی خویش
از پس شیشه تو را میبینم
که گرفتی مرا در بر خویش
🍃
دلم برای تهران و آدم های مهربونش تنگه!
🌱
هفت: دوستتون دارم. مهمه که تو این شرایط بحرانی که هممون احساساتی هستیم، مواظب مهربونی هامون و مراقب همدیگه باشیم.
به هم امید بدیم، همدیگه رو دلسرد نکنیم.
علی امروز مواظب حال من بود.
من مراقب حال دلم که از فاز دپ بیام بیرون.
شما چی؟
Read more
پلک بستی که تماشا به تمنا برسد پلک بگشا که تمنا به تماشا برسد چشم کنعان نگران است خدایا مگذار بوی ...
Media Removed
پلک بستی که تماشا به تمنا برسد پلک بگشا که تمنا به تماشا برسد چشم کنعان نگران است خدایا مگذار بوی پیراهن یوسف به زلیخا برسد سنگ با تیشه به تلقین و تمسخر می‌گفت: منتظر باش که فرهاد به لیلا برسد ترسم این نیست که او با لب خندان برود ترسم این است که او روز مبادا برسد عقل می‌گفت که سهم من و تو دلتنگی ... پلک بستی که تماشا به تمنا برسد
پلک بگشا که تمنا به تماشا برسد

چشم کنعان نگران است خدایا مگذار
بوی پیراهن یوسف به زلیخا برسد

سنگ با تیشه به تلقین و تمسخر می‌گفت:
منتظر باش که فرهاد به لیلا برسد

ترسم این نیست که او با لب خندان برود
ترسم این است که او روز مبادا برسد

عقل می‌گفت که سهم من و تو دلتنگی است
عشق فرمود: نباید به مساوا برسد !

گفته بودم که تو را دوست ندارم دیگر ..
درد آنجا که عمیق است به حاشا برسد
Read more
عشق لیاقت میخواهد و عاشق شدن جرات همیشه در پی کسی باش که با تمام کاستی ها و کمی ها و عیب هایت حاضر ...
Media Removed
عشق لیاقت میخواهد و عاشق شدن جرات همیشه در پی کسی باش که با تمام کاستی ها و کمی ها و عیب هایت حاضر باشد به تو عشق بورزد و تو را به همه دنیا نشان بدهد... عشق لیاقت میخواهد
و عاشق شدن جرات

همیشه در پی کسی باش که

با تمام کاستی ها و
کمی ها و عیب هایت

حاضر باشد به تو عشق بورزد
و تو را به همه دنیا نشان بدهد...
♡ خنده های کودکان به هنگام بازی را دیده ای? چه قدر شیرین و دلنشین است! در لا به لای خنده هایشان، حضور ...
Media Removed
♡ خنده های کودکان به هنگام بازی را دیده ای? چه قدر شیرین و دلنشین است! در لا به لای خنده هایشان، حضور خدا را بیش از پیش حس نمیکنی? چه قدر زیباتر می‌شود زمانی که تو هم در شادیشان سهیم باشی. بعضی وقت ها، اگر دیدی که کودکی با تفنگ بازی اش و یا تفنگی خیالی، به تو شلیک می‌کند؛ بمیر! یا میهمان دخترکی باش ...
خنده های کودکان به هنگام بازی را دیده ای?
چه قدر شیرین و دلنشین است!
در لا به لای خنده هایشان، حضور خدا را بیش از پیش حس نمیکنی?
چه قدر زیباتر می‌شود زمانی که تو هم در شادیشان سهیم باشی.
بعضی وقت ها، اگر دیدی که کودکی با تفنگ بازی اش و یا تفنگی خیالی، به تو شلیک می‌کند؛ بمیر!
یا میهمان دخترکی باش که با فنجانی چای خیالی و کیک از تو پذیرایی می‌کند. از رنگ و عطر چای تعریف کن. از دست پخت بی نظیرش بگو. بگو که تا به حال کیکی به این خوشمزگی نخورده بودی.
نترس! از غرورت کم نمی‌شود. نه با شلیک تفنگ میمیری و نه با میهمان دخترک شدن، بزرگی ات زیر سوال می‌رود.
کودکان همیشه عروسک و ماشین نمی‌خواهند! بازی کردن با آن ها و لحظه ای لبخند بر روی لبانشان میهمان کردن، برایشان شیرین تر است.
#لبخند_خدا
#دلسپرده
#دل_را_به_خدا_بسپار
#فروغ_ارکانی
@del3porde
Read more
مرامنامه اشرار شکست براي ضعيفان ،از دست دادن و براي قدرتمندان تجربه است. در هر تجربه ي تلخ و شيرين ...
Media Removed
مرامنامه اشرار شکست براي ضعيفان ،از دست دادن و براي قدرتمندان تجربه است. در هر تجربه ي تلخ و شيرين تنها خودرا مسئول بدان.ديگران در هر صورت در کنار تواند. دنباله رو و پيرو، رياکار است.خودت باش .رهبر و مرجع ورئيس باطل است. خدا و شيطان را فراموش کن.به انسان فکر کن. به مذهب و سياست و مليت و ... مرامنامه اشرار

شکست براي ضعيفان ،از دست
دادن و براي قدرتمندان تجربه است.

در هر تجربه ي تلخ و شيرين تنها خودرا مسئول بدان.ديگران در هر صورت در کنار تواند.

دنباله رو و پيرو، رياکار است.خودت باش .رهبر و مرجع ورئيس باطل است.

خدا و شيطان را فراموش کن.به انسان فکر کن.

به مذهب و سياست و مليت و سنت شک کن.اينها چيزي در حد آدامسند ونه غذا

مهم نيست چقدر مي داني،بدان که چگونه از دانسته هايت استفاده کني

بدون انتظار مهربان باش،اما تنها براي کساني که لايقند و جواب محبت را چند برابر بده

پاسخ سيلي ،مشت است.تنها ضعيفان رحيمند.

هميشه در ابتدا گفتگو کن،اما تا جايي که شرفت زير سوال نرود

نسبت به خويش و جهان اطرافت متعهد باش وبيش و پيش از آن، به خودت

هيچگاه خود را از حيوانات شريف تر وبرتر مپندار

ميان ذلت و لذت مرز باريکي ست.بزرگ ترين گناه ،باور به گناه است.

هميشه شک کن تا اعتمادت شکسته نشود.به همه دست بده،اما با دستکش

زنان را دوست بدار .مردان را بفهم.زنان را بخور،مردان را نشخوار کن.

هيچ زني لايق آن نيست که تنها براي خوابيدن با او در برابرش خوار شوي.

هيچ مردي لايق آن نيست که تنها براي جلب محبت اش با او بخوابي

با ميهمان ابله ،بي رحم و بي ادب باش

کودکان طبيعي ترين،پاک ترين و غريزي ترين شکل انسانند.دوستشان بدار

هيچ انساني شايسته ي آن نيست که تو را از خواسته هايت محروم کند.در غير اين صورت يا ضعيفي يا نمي خواهي

دشمنان کوچک، دوستان بزرگ فردايند و دوستان کوچک، دشمنان بزرگ فردا

دوست داشتني ترين چيزها اگر تورا ضعيف کنند،خطرناک ترين چيزهايند

کساني که سوال مي کنند،نمي فهمند.نفهميدي،حدس بزن.تنها وقتي سوال کن که حدس زده باشي و بعد بگو مي دانستم حتي اگر نمي دانستي

عقرب باش،در بن بستِ سوزنده با نيش خويش بمير

شاهين باش ،ديده شو ولي از دور.لانه ات را بر بلندي ها بساز

سگرگ باش.دشمن را بدر. دوست را بليس.

در برابر سگان ولگرد بي تفاوت باش.آنها با پارس کردن هاي بيهوده زنده اند

يک "شر"نمي تواند معتاد باشد.اگر بود بايداز آن لذت ببرد.اگر برد بايد آن را باور داشته باشد.اگر داشت بايد ترويج دهد.اگر ترويج داد احمق است

فروتنان يا فريبکارند و يا از ضعفا.مغرور باش.خودخواه نباش. مدعي باش،متظاهر نباش

تنها يک قانون ثابت است:هيچ قانوني ثابت نيست

شاهين نجفي
Read more
<span class="emoji emoji1f530"></span>دو شخص رو هرگز فراموش نکنید : <span class="emoji emoji2705"></span>شخصی ڪه همه چیزش رو باخته تا شما برنده شوید "پدرتون" <span class="emoji emoji2705"></span>شخصی ڪه در تمام ...
Media Removed
دو شخص رو هرگز فراموش نکنید : شخصی ڪه همه چیزش رو باخته تا شما برنده شوید "پدرتون" شخصی ڪه در تمام رنج ها ڪنارتون بوده "مادرتون" يادت باشه، اگر كسى را #دوست داري كه باعث شده ، خودت را #فراموش_كني.. ... توجه به خود را از ياد ببري.. و دايم ترس از دست دادن يار عاطفى خود را داشته باشي ، دچار #وابستگى شده ... 🔰دو شخص رو هرگز فراموش نکنید : ✅شخصی ڪه همه چیزش رو باخته تا شما برنده شوید "پدرتون" ✅شخصی ڪه در تمام رنج ها ڪنارتون بوده "مادرتون" 🔰يادت باشه، اگر كسى را #دوست داري كه باعث شده ، خودت را #فراموش_كني.. ... توجه به خود را از ياد ببري.. و دايم ترس از دست دادن يار عاطفى خود را داشته باشي ، دچار #وابستگى شده اي !...
يادمون باشه دلبستگى عاطفى به ما #آزادى و #امنيت و #حال_خوب هديه مى ده...
و وابستگى عاطفى به ما #ترس و #نگرانى و #اضطراب...
✨قراره رابطه عاطفى حال خوبى به ما بده....
و مهم تر از اون، #حواسمون_باشه به وابستگى هامون جامه تقدس نپوشونیم....
#خيانت به خود است كه #عشق و #وابستگى را يكى بدونيم..... ✨بالاخره یه روز به سطحی از پختگی
می‌رسی که با هر #تعریف و #تمجید و هر لبخند معناداری دلت نمی‌لرزه!
یه روز یاد می‌گیری کسی که قراره بره رو جوری #بدرقه_نکنی که یه عضو از وجودت رو با خودش ببره.
یاد میگیری با واقعیات زندگی و اتفاقات تلخ و شیرینی که برات میفته راحت‌تر کنار بیای، قبول کنی و تو خودت #مچاله_نشی.
❌بالاخره یه روز میرسه که واسه #حرف_مردم زندگی نکنی و حتی درمورد #زندگی_دیگران نظریه صادر نکنی.
یه روز که خودت رو دوست داشته‌باشی؛
می‌رسه روزی که روحت رو آزاد کنی
از بند همه چیز و همه کس!
بالاخره اون روز می‌رسه .
➕ به خاطر داشته باش،
جملات برای تو کاری نخواهند کرد،
مگر اینکه دست به عمل بزنی!! ✨ببخش آدمارو، بانى ناخوشى هاتو ... نذار غم بمونه، نذار توو چشات غصه و ماتم بمونه...ببخش.
نذار بشى يكى مثل اونا.
همونا كه يك _ هيچ عقبن تو رفاقت.. يك _ هيچ عقبن تو #صداقت
يك _ هيچ جلون تو حسادت.
تو ببخش، بذار فك كنن ساده اى... ✨تو اما خودت باش... آروم بگير
#نفرين_نكن، #لعنت_نگو، #دلخور_نشو. #غمگين_نباش، مهربون بمون.
حالا چشاتو ببند و به اين فكر كن
اگه يه روز دلت اروم ترين دل دنيا شد.. يه لبخند بزن به آسمون.
بگو : خدا جون ، ممنون
ممنون كه يادم دادي ببخشم، ممنون كه يادم دادى هنوز خوبم، هنوز بنده ى توام، هميشه خدای منى، هميشه كنار منى
ببخش هروقت كه تنها و غمگين بودم تو رو صدا زدم .. يه وقتايى لازمه فقط به خودت ثابت كنى
چقد خوبى...
✨ #شب_تون #نورانی عزیزان گرانقدر، خوشحالم که هستید. 🌹🌹🌹
Read more
. . بِسْمِ رَبِّ العِشق . نمیخواستم این پُستو مجدد بزارم ولی دِلی گذاشتم که یکم باهاتون حرف بزنم ‌ . . ‌. . من به شخصه همیشه یعنی اکثرا هرکی ازم پرسیده میلاد عاشقی ؟ گفتم نه ، من ؟ چی میگی ؟ من دنبال آینده موزیکمم یه جوری بحثو عوض کردم‌ خلاصه . بچه ها عِشق فقط ۱ باره بقیش عِشق نیست عِشق ۱ بار فقط ... . .
🌹 بِسْمِ رَبِّ العِشق 🌹
.
نمیخواستم این پُستو مجدد بزارم ولی دِلی گذاشتم که یکم باهاتون حرف بزنم ‌ . . ‌. .
من به شخصه همیشه یعنی اکثرا هرکی ازم پرسیده میلاد عاشقی ؟ گفتم نه ، من ؟ چی میگی ؟ من دنبال آینده موزیکمم
یه جوری بحثو عوض کردم‌ خلاصه
.
بچه ها عِشق فقط ۱ باره بقیش عِشق نیست
عِشق ۱ بار فقط میاد دم خونت در میزنه
بقیش کشکه
.
شاید واستون پیش اومده باشه که مثلا یه جایی یه زمانی یه لحظه تو یه نگاه با یکی که اصلا تا حالا ندیدینش یه آن چِشم تو چِشم بشین و همون موقع دلتون بلرزه ، بلرزه هاااااااااا ، یه جوری که زمان و مکانو گم کنی ، نه از روی هوس نه از روی شهوت ، دِلی دِلت بلرزه
واقعا دلت بلررزهاا اون لحظه ، خودتم ندونی چته فقط جوری میشی که نمیخوای ازش چشم برداری حتی یه لحظه ، حواست به هیچی دیگه ام نیست جز اون . . . .
حالا اون لحظه ممکنه تو خیابون باشی ببینیش پشت چراغ قرمز باشی تو یه مهمونی باشی تو دانشگا یا هرچی هرچی هرچی اصلا هر کجا
ولی یه لحظه قشنگ یه آن که نگات کرد دلت بلرزه ، با همووون یه نگاه دلت بلرزه یه حس عجیبیه قابل وصف نیست . . . .
یه نصیحتی بهتون میکنم جای برادر کوچیک همتون گوش کنین لطفا
.
دختری یا پسر فرق نداره
اون لحظه رو از دستش نده
چون ممکنه هیچوقت دیگه تکرار نشه هیییییچوقت
هییییچوقت دیگه نبینیش هیچ جا
.
شاید حرفام یه جاهایی عقلانی نباشه
ولی ببین آقا پسر دختر خانوم ، پسر و دختر نداره ، از چیزی نترس از هیچ چیز و هیچ احدی ، همون لحظه برو جلو ، آره برو جلو و از ته قلبت صداش کن ، صداش کن بگو خانوم آقا نگهش دار و هرچی که از همون یه نگاهی که دلتو لرزوند و بهش بگو
.
نترس هیچی نمیشه حرفتو بزن رودر رو چشم تو چشم از چیزی نترس
حس قلبتو همون موقع با تموم وجودت بهش بگو آره بگو نترس نهایت میخواد ضایت کنه دیگه ولی صداش کن نگهش دار حرفتو بزن ، لاقل نشدم رو دلت نمیمونه میگی حرفمو زدم دمم گرم
ولی مطمئن باش اگه قلبت پاک باشه خالصانه بری جلو جواب رد نمیشنوی
.
من به عشق تو ی نگاه شدیدا اعتقاد دارم
همون نگاه اولی که بهت میکنه دقیقا وسط قلبتو نشونه میگیره دقیقا وسط قلبتوووو باور کن راست میگم
.
عِشق یه بار در خونتو میزنه
از دستش نده
از هیچیم نترس
آقا پسر دختر خانوم این حرف منو یه جایی از مغزت سیو کن مطمئن باش یه روزی به دردت میخوره . . .
.
بازم تکرار میکنم رفیق گوش کن
.
من خودم شخصا به عشق تو ی نگاه شدیدا اعتقاد دارم
همون نگاه اولی که بهت میکنه دقیقا وسط قلبتو نشونه میگیره باور کن راست میگم
.
عِشق یه بار در خونتو میزنه
از دستش نده
.
دِل نوشته های #میلاد_میرشاهرضا
.
Read more
 #تو_کجایی مرحوم شیخ عباس قمی حکایتی از شیخ مهدی ملّا کتاب نقل کرده است: مرحوم شیخ مهدی در سال آخر ...
Media Removed
#تو_کجایی مرحوم شیخ عباس قمی حکایتی از شیخ مهدی ملّا کتاب نقل کرده است: مرحوم شیخ مهدی در سال آخر عمر خود قصد حجّ کرد. به او گفتند: خوب است به کربلا مشرّف شوی و عرفه را در خدمت حضرت امام حسین علیه السلام باشی که ثواب حجّ دارد. فرمودند می خواهم مکه روم به دو جهت: یکی آن که شاید در رفتن یا برگشتن در بین ... #تو_کجایی
مرحوم شیخ عباس قمی حکایتی از شیخ مهدی ملّا کتاب نقل کرده است:
مرحوم شیخ مهدی در سال آخر عمر خود قصد حجّ کرد.
به او گفتند:
خوب است به کربلا مشرّف شوی و عرفه را در خدمت حضرت امام حسین علیه السلام باشی که ثواب حجّ دارد.
فرمودند می خواهم مکه روم به دو جهت:
یکی آن که شاید در رفتن یا برگشتن در بین راه وفات کنم و حقّ تعالی مرا داخل فرماید در روضه و آن مکانی است در بهشت که در اخبار وارد شده که آن مختص به کسی است که در راه مکه می میرد و دیگر آن که فایز و رستگار شوم به اجتماع با حضرت بقیةاللَّه فی الارضین مولای ما صاحب الزمان علیه السلام چون آن بزرگوار در هر سال در موسم حجّ حاضر است...
اباصالح التماس دعا هر کجا رفتی یاد ما هم باش
نجف رفتی، کربلا رفتی، کاظمین رفتی یاد ما هم باش
مدینه رفتی به پابوس قبر پیغمبر، مادرت زهرا
به دیدارقبر بی شمع مجتبی رفتی یاد ما هم باش
زیارت نامه که میخوانی در کنار آن تربت خاموش
به دنبال قبر مخفی از کوچه ها رفتی یاد ما هم باش
بغل کردی قبر مادر را جای ما هم او ار زیارت کن 
همان لحظه که به احوالش از نوا رفتی یاد ما هم باش
نماز حاجت که میخوانی از برای فرج یاد ما هم باش
شدی محرم در مراسم حج یا صفارفتی یاد ما هم باش
دعا کردی از برای فرج التماس دعا یاد ما هم باش
به هرجا رفتی برو مهدی(عج) هر کجا رفتی یاد ما هم باش
#امام_زمان #امام_مهدی_علیه_السلام #امام_زمان_عجل_الله_تعالی_فرجه_الشریف #امام_غایب #غیبت #بقیة_الله #اباصالح #منتظر #انتظار #جمعه #یار_امام #ظهور #آخرالزمان #اللهم_عجل_لولیک_الفرج #اباصالح_المهدی #یمانی #سید_خراسانی #دجال #سفیانی
Read more
مقصد کجاست ؟ به یک جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی اونی که زود میرنجه زود میره، زود هم برمیگرده. ولی ...
Media Removed
مقصد کجاست ؟ به یک جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی اونی که زود میرنجه زود میره، زود هم برمیگرده. ولی اونی که دیر میرنجه دیر میره، اما دیگه برنمیگرده می فهمی مهم نیست که چه اندازه می بخشیم بلکه مهم اینه که در بخشایش ما چه مقدار عشق وجود داره می فهمی شاید کسی که روزی با تو خندیده رو از یاد ببری، اما ... مقصد کجاست ؟
به یک جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی
اونی که زود میرنجه زود میره، زود هم برمیگرده.
ولی اونی که دیر میرنجه دیر میره، اما دیگه برنمیگرده
می فهمی
مهم نیست که چه اندازه می بخشیم
بلکه مهم اینه که در بخشایش ما چه مقدار عشق وجود داره
می فهمی
شاید کسی که روزی با تو خندیده رو از یاد ببری،
اما هرگز اونی رو که با تو اشک ریخته، فراموش نکنی.
می فهمی
توانایی عشق ورزیدن؛ بزرگ‌ترین هنر دنیاست
می فهمی
از درد های کوچیکه که آدم می ناله؛
ولی وقتی ضربه سهمگین باشه، لال می شه
می فهمی
همیشه وقتی گریه می کنی اونی که آرومت میکنه دوستت داره اما اونی که با تو گریه میکنه عاشقته.
می فهمی
كسی كه دوستت داره، همش نگرانته
به خاطر همین بیشتر از اینكه بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش.
Read more
. من یه پسر عموی هم سن خودم دارم که مصداق بارز ژن خوبه. یعنی از همون اول همه کارهاش با بقیه فرق می‌کرد. ...
Media Removed
. من یه پسر عموی هم سن خودم دارم که مصداق بارز ژن خوبه. یعنی از همون اول همه کارهاش با بقیه فرق می‌کرد. این قضیه هم باعث شده بود که خیلی من رو با اون مقایسه کنن که به نظر من اونقدر تفاوت هم دیگه وجود نداشت. مثلا از خاطراتی که توی بچگی داره، میشه به قهرمانی روبوکاپ کشوری اشاره کرد. البته منم به نوبه‌ خودم ... .
من یه پسر عموی هم سن خودم دارم که مصداق بارز ژن خوبه. یعنی از همون اول همه کارهاش با بقیه فرق می‌کرد. این قضیه هم باعث شده بود که خیلی من رو با اون مقایسه کنن که به نظر من اونقدر تفاوت هم دیگه وجود نداشت.

مثلا از خاطراتی که توی بچگی داره، میشه به قهرمانی روبوکاپ کشوری اشاره کرد. البته منم به نوبه‌ خودم از این قبیل افتخارها کم ندارم. یادمه جام رمضان چند سال پیش بود که توی محل برگزار شد. ما هم تیم دادیم و تا یک هشتم بالا اومدیم. درسته اون بازی رو هشت به یک باختیم ولی اون گلی که زده شد روی پاس خیلی دقیق من بود. با این حال می‌دونم که ورزش همیشه مظلوم واقع میشه و منطقیه که کار من به چشم نیاد.

یکم توی اوقات فراغت با هم فرق داشتیم. مثلا بچه که بودیم، اون کتاب می‌خوند و شطرنج بازی می‌کرد. من به جاش کارت بازی می‌کردم و کل پول هفتگی‌ام رو می‌دادم کارت فوتبالی می‌خریدم. که در این مورد هم به بقیه حق میدم که اون رو بلند کنن و وسط فرق سر من پیاده کنن.

بزرگ‌تر هم که شدیم، اون رفت سمت کشف روابط عرفانی با معیشت مردم و تحلیل نقاشی‌های سورئال سالوادور دالی، من هم رفتم سمت کشف روابط یک فست فود خوب با جای پارک مناسب و تحلیل سریال‌های ترکی توی استوری اینستاگرام. که به هر حال هر دو زمینه، ارزشمند و قابل احترامه. البته باز هم قبول دارم که کار اون بیشتر به چشم میاد.

همیشه بهم می‌گفتن که مثل اون باش که من با دو دقیقه فکر کردن منصرف می‌شدم. یعنی ترجیح میدم هر روز، اصلا هر شش ساعت اون رو توی سرم بزنن. ولی من به جای سالاد سزار بدون سس با فیله‌ پخته، همون دبل برگر با پنیر اضافه و نوشابه‌ خودم رو بخورم.
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> به خاطر خودت میگویم تنهایی کافه رفتن را یاد بگیر تنهایی مهمانی رفتن را تنهایی سفر رفتن را تنهایی ...
Media Removed
به خاطر خودت میگویم تنهایی کافه رفتن را یاد بگیر تنهایی مهمانی رفتن را تنهایی سفر رفتن را تنهایی خرید کردن را تنهایی خوابیدن را که اگر تقدیرت سال ها تنها ماندن بود از همه این چیزها جا نمانی به خاطر خودت میگویم ساز بزن که انگشتانت به وقت نبودنش چیزی را لمس کند که خوش آهنگ باشد که بتوانی ... 🍃
به خاطر خودت میگویم
تنهایی کافه رفتن را یاد بگیر
تنهایی مهمانی رفتن را
تنهایی سفر رفتن را
تنهایی خرید کردن را
تنهایی خوابیدن را
که اگر تقدیرت سال ها تنها ماندن بود
از همه این چیزها جا نمانی

به خاطر خودت میگویم
ساز بزن
که انگشتانت به وقت نبودنش
چیزی را لمس کند که خوش آهنگ باشد
که بتوانی بی شراب و بی یار هم مست شوی

به خاطر خودت میگویم
خانه ات را با گلدان و شمع و عود و موسیقی
سبز و روشن و زنده نگه دار
که کاشانه ات آرامشکده ات باشد

به خاطر خودت میگویم
هر روز به آشپزی کردن عادت کن
که آشپزی کردن به خاطر آن بشقاب روبرویت از سرت بپرد
که احترام به جسمت را یاد بگیری

به خاطر خودت میگویم
دوستان زیادی داشته باش
که دنیایت را با آدم های زیادی قسمت کنی
که دنیایت تنها به یک نفر ختم نشود

به خاطر خودت میگویم
ورزش کن
کتاب بخوان
بنویس
موسیقی گوش کن
برقص
که انرژی نهفته در درونت را
به سمت درستی هدایت کنی

به خاطر خودت میگویم
گاهی دستت را بگذار در دست کودک درونت
بگذار ببرد تو را هر جا که دلش خواست
که یادت باشد زندگی شوخیه به اشتباه جدی گرفته شده ماست
به خاطر خودت میگویم
خودت را ببخش
که حق لذت بردن از زندگی را از خودت نگیری
حق دوباره شروع کردن را

به خاطر خودت میگویم
ساعتی را در روز نیایش کن
که نترسی
که در هنگام ترسیدن به دست هایی که هرگز دریغ نمیشوند بیاویزی

به خاطر خودت میگویم
خودت را دوست داشته باش
که کسی نتواند آنقدر بزرگ شود
که وسعت بکر دلت را تصاحب کند
که از آن عبور کند
که تو مالکیت بی قید و شرطتت را
بی قید و شرط واگذار نکنی

به خاطر خودت میگویم
خودت را یادت نرود
خودت را یادت نرود
خودت را یادت نرود
که از حالا
برای سال های پیری
دچار حسرت برانگیز ترین نوع آلزایمر نشوی 😌💜🍃
Read more
پدرم میگفت: محبتت را به برگ ها سنجاق مزن که باد با خود می بَرد ... محبتت را به آب جویی بریز که با ریشه ...
Media Removed
پدرم میگفت: محبتت را به برگ ها سنجاق مزن که باد با خود می بَرد ... محبتت را به آب جویی بریز که با ریشه ها عجین شود ... ریشه ها هرگز اسیر باد نیست ... مادرم میگفت: پروانه ی محبتت را به تار عنکبوتی بینداز که سیر نباشد ... محبتت را به خانه ی دلی بنشان که خیال بیرون شدن ندارد ... و یاد معلمم بخیر... هر ... پدرم میگفت:
محبتت را به برگ ها سنجاق مزن
که باد با خود می بَرد ...
محبتت را به آب جویی بریز
که با ریشه ها عجین شود ...
ریشه ها هرگز اسیر باد نیست ... مادرم میگفت:
پروانه ی محبتت را
به تار عنکبوتی بینداز که سیر نباشد ...
محبتت را به خانه ی دلی بنشان
که خیال بیرون شدن ندارد ... و یاد معلمم بخیر...
هر وقت به آخر خط میرسیدم میگفت:
نقطه سر خط ...
مهربان تر از خودت
با دیگران باش .. سلام وصدسلام صبحتون زیبا وروز گارتون خوش سپاس از حضورتان در پناه حق مانا باشید
Read more
به خاطر خودت میگویم تنهایی کافه رفتن را یاد بگیر تنهایی مهمانی رفتن را تنهایی سفر رفتن را تنهایی ...
Media Removed
به خاطر خودت میگویم تنهایی کافه رفتن را یاد بگیر تنهایی مهمانی رفتن را تنهایی سفر رفتن را تنهایی خرید کردن را تنهایی خوابیدن را که اگر تقدیرت سال ها تنها ماندن بود از همه این چیزها جا نمانی به خاطر خودت میگویم ساز بزن که انگشتانت به وقت نبودنش چیزی را لمس کند که خوش آهنگ باشد که بتوانی ... به خاطر خودت میگویم
تنهایی کافه رفتن را یاد بگیر
تنهایی مهمانی رفتن را
تنهایی سفر رفتن را
تنهایی خرید کردن را
تنهایی خوابیدن را
که اگر تقدیرت سال ها تنها ماندن بود
از همه این چیزها جا نمانی

به خاطر خودت میگویم
ساز بزن
که انگشتانت به وقت نبودنش
چیزی را لمس کند که خوش آهنگ باشد
که بتوانی بی شراب و بی یار هم مست شوی

به خاطر خودت میگویم
خانه ات را با گلدان و شمع و عود و موسیقی
سبز و روشن و زنده نگه دار
که کاشانه ات آرامشکده ات باشد

به خاطر خودت میگویم
هر روز به آشپزی کردن عادت کن
که آشپزی کردن به خاطر آن بشقاب روبرویت از سرت بپرد
که احترام به جسمت را یاد بگیری

به خاطر خودت میگویم
دوستان زیادی داشته باش
که دنیایت را با آدم های زیادی قسمت کنی
که دنیایت تنها به یک نفر ختم نشود

به خاطر خودت میگویم
ورزش کن
کتاب بخوان
بنویس
موسیقی گوش کن
برقص
که انرژی نهفته در درونت را
به سمت درستی هدایت کنی

به خاطر خودت میگویم
گاهی دستت را بگذار در دست کودک درونت
بگذار ببرد تو را هر جا که دلش خواست
که یادت باشد زندگی شوخیه به اشتباه جدی گرفته شده ماست
به خاطر خودت میگویم
خودت را ببخش
که حق لذت بردن از زندگی را از خودت نگیری
حق دوباره شروع کردن را

به خاطر خودت میگویم
ساعتی را در روز نیایش کن
که نترسی
که در هنگام ترسیدن به دست هایی که هرگز دریغ نمیشوند بیاویزی

به خاطر خودت میگویم
خودت را دوست داشته باش
که کسی نتواند آنقدر بزرگ شود
که وسعت بکر دلت را تصاحب کند
که از آن عبور کند
که تو مالکیت بی قید و شرطتت را
بی قید و شرط واگذار نکنی

به خاطر خودت میگویم
خودت را یادت نرود
خودت را یادت نرود
خودت را یادت نرود
که از حالا
برای سال های پیری
دچار حسرت برانگیز ترین نوع آلزایمر نشوی
.
Read more
. من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال ...
Media Removed
. من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال خام چیزی که هیچوخ نیست،زندگی یه آدم دیگه رو به بازی میگیرن؟بخدا نمیفمم چطوری شد که تو این عصر آهن و اصطکاک این جوری تصورات آهنی و قلبای سخت و ذهنای جامدی شکل گرفت..این همه آهن ،اینهمه سختی،اینهمه جهل،این ... .
من نمیفمم،نمیدونم چرا آدما فقط برا یه تجربه،یه تصور و خیال،یه عطش واس سر دادن ترانه تشنگی،و خیال خام چیزی که هیچوخ نیست،زندگی یه آدم دیگه رو به بازی میگیرن؟بخدا نمیفمم چطوری شد که تو این عصر آهن و اصطکاک این جوری تصورات آهنی و قلبای سخت و ذهنای جامدی شکل گرفت..این همه آهن ،اینهمه سختی،اینهمه جهل،این همه صورتک،اینهمه من..تنها،خسته..
ای آدمایی که بی چراغ دوس میدارین..آدمایی که به هوس سرک کشیدن به یه دیوار کوتا سرخم میکنین و آرامش اون ور دیوارو ستایش میکنین..بخدا اون آدم ساده که دیوار دلش کوتاس وسیله ای واس ابراز و ارضای عقده هات نیست!..تو این عصر صورتکای دروغین دنیا بیشتر از همیشه به سادگی ساده ها محتاجه..انقد اذیتشون نکنین!..بزارین سادگی دوس داشتن های بی دلیل افسانه تو قصه های کودکی مون نباشه..
دوس داشتن یه وظیفه نیست،اجبار نیست،چیزی نیست که همه حتما باید یه روز بش برسن..دوس داشتن یه موهبته،یه عطیه الهی،یه لیاقته که هرکسی بش نمیرسه..
تعداد مجنونارو بشمار،تعداد لیلی هارو بشمار،بشمار اونایی رو که سارا موندن،اونا که لیلا شدن..بخدا انگشت شمارن اونایی که دوس داشتن دونستن و عاشق موندن..بشمار لولیدن های تو همو،بشمار صدای فنر تختها رو،بشمار اشکای رو گونه لغزیده رو،بشمار عاشقای تو راه مونده رو..بخدا زیادن مدعیای بیخبر و هوسای زودگذر..
دوس داشتن از عشق فراتره..دوس داشتن گرم کردنه و عشق سوزوندن،دوس داشتن آرامش ساحله و عشق تلاطم دریا..اما..برا اونی که تارش از عشق باشه و پودش از دوس داشتن،دوس داره عشقو و عاشقونه دوس داره..
من هنوز،اینجام برا تو،از پشت این دیوار حرف میزنم،از پشت این دیوار خودخواهی و حماقت،ازین ور پرچین کوتاه دلم،از دوس داشتنای بی دلیل و از قلب همون علیرضا که هنو چشماش خیس میشه..پسری که هنوز یادشه شوق اون دو چشم خیسی که با گریه نکا میکرد..من هنوز از پشت دیوار ادمکا حرف میزنم،از سایه روشن خاطرات شیرین کودکی مون..
عشق حماقتیه از رو اختیار،عشق نجوای عاشقونه :"عزیزم تو یه فرشته ای " نیس..عاشق که باشی ساکتی،نمیدونی عاشقی یا آدمی،عشق به جات حرف میزنه..
عشق لذتیه که از درد کشیدن میبری..میبینی؟هیچ آدمی دنبال درد نمیگرده..هر آدمی عاشق نیست..عشق حماقتیه که به جون خریدی،حماقت میکنی و درد میکشی،آزار میده و باز دوس داری..
عشق لذت نرسیدنه،عشق گذر سالهاس به انتظار یه لحظه دیدن..عاشقا ساده دلخوش میشن..به یه نامه،به یه صدا..
خدا قسمت میدم به اشکای اون دل ساده که ساده شکست،تورو قسم به سادگی اون اسم چار حرفی،تورو به عشق،به اشک،هوای ساده هارو داشته باش!
#عـلـیـرضـا
Read more
دلا بیا و به زینب ، تو اقتدایی کن دلا بیا و به او،عرضه ی گدایی کن فقیر و واصل او باش، جان، فدایی کن فقیر ...
Media Removed
دلا بیا و به زینب ، تو اقتدایی کن دلا بیا و به او،عرضه ی گدایی کن فقیر و واصل او باش، جان، فدایی کن فقیر او که شدی، دعوی خدایی کن بگو که حضرت زینب، مرا دعایی کن ....... به یک اشاره ی زینب، دو صد گره باز است تویی که با تو همیشه ، وفا سرافراز است ملیکه اید و چه سرها ، برت سر انداز است اگر چه اشک و محن ، با دل تو ... دلا بیا و به زینب ، تو اقتدایی کن
دلا بیا و به او،عرضه ی گدایی کن
فقیر و واصل او باش، جان، فدایی کن
فقیر او که شدی، دعوی خدایی کن
بگو که حضرت زینب، مرا دعایی کن ....... به یک اشاره ی زینب، دو صد گره باز است
تویی که با تو همیشه ، وفا سرافراز است
ملیکه اید و چه سرها ، برت سر انداز است
اگر چه اشک و محن ، با دل تو دمساز است
بیا به نام حسینت ، گره گشایی کن..... شما که زینت بابا، شما که زاده ی یاس
ز پای تا سرتان، جلوه می کند احساس
هر آنکه دم نزد از تو ، بود نمک نشناس
تو ربِّ کرب و بلایی ، مربّی عباس
بیا و سینه ی ما را تو کربلایی کن..... گدای درگه بی بی ، هزار عیسا شد
فقط نه عیسی مریم ،حضرت سقّا شد
بساط کرب و بلا ، جلوه اش مهیّا شد
و پنج تن ز رخش،خوشه چید و شیدا شد
به نام کوثر کوثر ، شور و نوایی کن... گره به معجر پاکی، نجیب و محکم زد
علم به دست گرفت و، ز فاطمه دم زد
در آسمان شهیدان ، خیام ماتم زد
نوای وای حسینش ،شرر به عالم زد
ز سوز سینه ی خود سینه نینوایی کن......... التماس دعا
Read more
ارام ارام صدای پای رمضان به گوش میرسد دستهاى خالى من دخيل دل پاكتان,... مرا در ساعات آخر شعبان نه به بهاى لياقت،بلکه به رسم رفاقت اول حلال وبعد دعایم کنید... پیشاپیش ماه مبا رک رمضان مبارک.... ."التماس دعا. دنیا خیلی کوچیک تر از حد تصور ماست که برنجونیم عزیزانمون رو ... و خیلی کوچیک ... 🌟🌟🌟🌟🌟
ارام ارام صدای پای رمضان به گوش میرسد دستهاى خالى من دخيل دل پاكتان,... مرا در ساعات آخر شعبان نه به بهاى لياقت،بلکه به رسم رفاقت اول حلال وبعد دعایم کنید... پیشاپیش ماه مبا رک رمضان مبارک....
."التماس دعا.
🌟🌟🌟🌟🌟
دنیا خیلی کوچیک تر از حد تصور ماست که برنجونیم عزیزانمون رو ...
و خیلی کوچیک تر از اونه که محبت هامون توش گم بشه...
عزیزدل من ،بنده پاک خدا ،ما نمیدونیم فردا چشم باز میکنیم یا نه ...
نمیدونیم اونی که امروز بهش اخم کردیم و دلش گرفت،فردا چشم باز میکنه یا نه ...
ولی اینو هم من و هم شما میدونیم که فقط خوبی میمونه ...
پس شاد باش...
عشق بورز به خالقت...
به پدرت،به مادرت ...
به خواهرو برادرت...
به همسرت، ...
به فرزندانت...
به دوستانت...
شاد کن دل عابر رهگذری رو با لبخندت...
دنیا همین ثانیه هاست که دارد میگذرد

باور کنید با گذشت هر ثانیه دارییم به مرگ وقبر نزدیک میشیم پس مهربان باشیم ودلی رو نرنجونیم
شاید امروز اخرین روزمان باشد.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Read more
. یک : #روزنامه_جوان نوشت : تلویزیون مسابقه "برنده باش" را ساخته تا توسط سلبریتی‌ها مردم را فریب ...
Media Removed
. یک : #روزنامه_جوان نوشت : تلویزیون مسابقه "برنده باش" را ساخته تا توسط سلبریتی‌ها مردم را فریب دهد . . در برنامه پنج شنبه شب مسابقه «برنده باش» که به تازگی از شبکه سه سیما پخش می‌شود «منوچهر هادی» و همسرش «یکتا ناصر» که با مجری این مسابقه یعنی «محمدرضا گلزار» در سریال «عاشقانه» و فیلم سینمایی ... .
یک : #روزنامه_جوان نوشت : تلویزیون مسابقه "برنده باش" را ساخته تا توسط سلبریتی‌ها مردم را فریب دهد .
.

در برنامه پنج شنبه شب مسابقه «برنده باش» که به تازگی از شبکه سه سیما پخش می‌شود «منوچهر هادی» و همسرش «یکتا ناصر» که با مجری این مسابقه یعنی «محمدرضا گلزار» در سریال «عاشقانه» و فیلم سینمایی «آینه بغل» همکاری کرده بودند، حاضر شدند و در نهایت برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی این مسابقه شدند.
.
در شرایطی که عده‌ای از مردم برای تهیه نان شب با انبوهی از مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند چگونه می‌شود افرادی خاص و سلبریتی روی موج شانس و قرعه کشی برای مردم ذهنیت سازی کنند و عده‌ای هم در برنامه‌های خود با قراردادن جایزه‌های بزرگ، جذب مخاطب کنند.
.
دو : #مشرق : قمارخانه‌ای به وسعت همه قرعه‌کشی‌های صدا و سیما!
.

این قمارخانه همیشه باز است! تنها کافی است به سراغ کنترل بروید و تلویزیون را روشن کنید تا به کازینوی همیشه فعال رسانه ملی وارد شوید. اینجا هم درست شبیه دیگر قمارخانه‌ها و ساختارهای شرط‌بندی، شما پیش‌بینی می‌کنید، با خرید کالایی بی‌کیفیت پولی وسط می‌گذارید و در جریان قماری که قرعه‌کشی نامیده می‌شود، شرکت می‌کنید تا در نهایت شرکت‌هایی برنده شوند که اسپانسر برنامه‌های تلویزیونی‌اند و به مدد قمار با شانس شما میلیاردها تومان سود به جیب می‌زنند و شما را در توهم برنده‌شدن به سمت باخت وقت و انرژی و زمان پیش می‌برند.
.
سه : #رجا_نیوز : بازخوانی توصیه رهبر انقلاب درباره جوایز مسابقات تلویزیونی در دیدار مسئولان صداوسیما ۱۱ آذر ۸۳ .
.
یک روز من دیدم در یک برنامه‌ی تلویزیونی پنج میلیون تومان به یک نفر جایزه دادند؛ برای این‌که به چند سؤال جواب داد! این سرگرمىِ خیلی جالبی نیست. پنج میلیون تومان، تقریباً حقوق دو سه سال یک کارمند متوسط است.
.
پی نوشت : همه چیز گویاست و البته حرف در این زمینه بسیار است ؛ حرفهایی از جنس وابستگی بودجه صدا و سیما به دولت؛ تکلیف رسانه ملی به تامین بخشی از درآمدهای خود از طریق تبلیغات در بودجه سنواتی، بزرگ بودن بی فایده و کثرت نیروهای سازمانی؛ اختلاف فاحش حقوق مدیران ارشد سازمان با کارکنان آن و .... .
.
#صدا_و_سیما
#رسانه_ملی
#تبلیغات
#لاتاری
#قمارخانه
#بودجه
#دولت
#مجلس
Read more
خوبی را آرزو می کنم... برای آنهایی که با تمام بدی هایی که دیدند، یاد نگرفتند بد باشند... <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f48e"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f48e"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f48e"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> ...
Media Removed
خوبی را آرزو می کنم... برای آنهایی که با تمام بدی هایی که دیدند، یاد نگرفتند بد باشند... حسادت می‌کنند حرص میخورند به جایی می‌رسد که چشم دیدنت را هم ندارند اشتباه نکن ، این به خاطر بد بودن تو نیست ! مردم به چیزها و آدم های بد که حسودی نمیکنند !! حتما خوب بوده ای ... حتما کارت درست بوده ... خوبی را آرزو می کنم... برای آنهایی که
با تمام بدی هایی که دیدند،
یاد نگرفتند بد باشند... 💙💎💙💎💙💎💙 حسادت می‌کنند
حرص میخورند
به جایی می‌رسد که چشم دیدنت را هم ندارند
اشتباه نکن ، این به خاطر بد بودن تو نیست !
مردم به چیزها و آدم های بد که حسودی نمیکنند !!
حتما خوب بوده ای ...
حتما کارت درست بوده ...
آنقدر خوب و آنقدر درست که خودشان را در حد رقابت با تو ندیده اند
رسم آدم ها همین است
برای حل و تجزیه و تحلیل که کم می آورند ، صورت مسأله را پاک میکنند ...
به خودت ببال
همیشه دور از دسترس ترین و سخت ترین معادله زندگیشان باش
بگذار یاد بگیرند لیاقت هرگز به زور به دست نمی آید ... خریدنی هم نیست
لیاقت هر کس درون مغز و قلبش جای دارد
تو درست رفته ای ...
آدم های اشتباه تاب دیدن موفقیت دیگران را ندارند
راهت را ادامه بده ، باور کن مورد حسادت واقع شدن خیلی خوب است !
🙏🎊🙏👑🙏🎊🙏👑🙏
من برای تو
بهترین ها را از خدا خواستارم
برای من
بهترین ها در "حال خوب" معنا می شود
در دلخوشی های ناگهانی هرچند کوتاه
در اتفاقات کوچک اما امیدهای بزرگ
حال دلت که خوب باشد
حتی غیرممکن ها هم ممکن خواهد شد
من برای تو
بهترین ها را از خدا خواستارم
مثلاً همین که دست دلت رو شود
جلوی روی کسی که اصالتش آدمیت
و چشمانش طنین ماندن می خواند
من برای تو
نابودی زخم های دیرینه ی دلت
لبخندهای شیرین و همیشگی
و پایان شب های تاریک را
از خدا خواستارم..
Read more
اینبار گفتم بی خیال، مثل دوران کودکی چهار چنگولی فرو رفتم در باقی مانده مایه کیک، 🤪صدای جوشیدن آب در ...
Media Removed
اینبار گفتم بی خیال، مثل دوران کودکی چهار چنگولی فرو رفتم در باقی مانده مایه کیک، 🤪صدای جوشیدن آب در کتری مسی روی گاز، عطر قهوه ویتنامی ️که با بوی شیرین کیک در خونه پیچیده... و من در حالی که چشم به پف کردن کیک در فر دوخته بودم با خودم تکرار می کردم: خط زندگی همیشه صاف نیست، اما تو خوشبین باش، مهربان ... اینبار گفتم بی خیال، مثل دوران کودکی چهار چنگولی فرو رفتم در باقی مانده مایه کیک، 🤪صدای جوشیدن آب در کتری مسی روی گاز، عطر قهوه ویتنامی ☕️که با بوی شیرین کیک در خونه پیچیده🍰...
و من در حالی که چشم به پف کردن کیک در فر دوخته بودم با خودم تکرار می کردم😌:
خط زندگی همیشه صاف نیست، اما تو خوشبین باش، مهربان باش، اگر دلت را شکستند، تو محبت کن، مطمئن باش کائنات بهترین و بیشترینش را به تو باز می گرداند ❤️
.
.
کیک کشمشی
مواد لازم: تخم مرغ سه عدد، شکر یک پیمانه، وانیل شکری یک بسته ( هشت گرم )، شیر یک پیمانه، روغن مایع یک دوم پیمانه، بیکینگ پودر یک قاشق چایخوری، آرد دو و نیم پیمانه، کشمش یک دوم پیمانه، چیپس شکلاتی یک چهارم پیمانه.
تمام مواد باید هم دمای محیط باشند.
تخم مرغ، شکر و وانیل را با دور تند همزن، سه دقیقه می زنیم، تا رنگ آن روشن و سبک شود. شیر را با مواد مخلوط کرده، سپس روغن را اضافه می کنیم.
آرد و بیکینگ پودر را با هم مخلوط و الک میکنیم. کم کم آرد را به مواد اضافه می کنیم. با دور کند همزن فقط در حدی که مواد یکدست شود می زنیم.
کشمش را در کمی آرد غلتانده و به مایه کیک اضافه می کنیم. مایه را در قالب که کاغذ روغنی انداخته و چرب کرده ایم ریخته، رویش شکلات چیپسی می پاشیم.
قالب را در طبقه وسط فر که از قبل با دمای صد و هشتاد درجه گرم شده به مدت پنجاه و پنج دقیقه قرار می دهیم. زمان پخت کیک بسته به حرارت فر متغیر است پس با خلال چوبی پخت آن را چک می کنیم. نوش جان.
.
#banafshehakbari
Read more
 # نویسنده_ناشناس از لحظه ای که در یکی از اتاق های بیمارستان بستری شده بودم، زن و شوهری در تخت روبروی ...
Media Removed
# نویسنده_ناشناس از لحظه ای که در یکی از اتاق های بیمارستان بستری شده بودم، زن و شوهری در تخت روبروی من مناقشه بی پایانی را ادامه می دادند. زن می خواست از بیمارستان مرخص شود و شوهرش می‌خواست او همان جا بماند. از حرف‌های پرستارها متوجه شدم که زن یک تومور دارد و حالش بسیار وخیم است. در بین مناقشه این ... # نویسنده_ناشناس
از لحظه ای که در یکی از اتاق های بیمارستان بستری شده بودم، زن و شوهری در تخت روبروی من مناقشه بی پایانی را ادامه می دادند. زن می خواست از بیمارستان مرخص شود و شوهرش می‌خواست او همان جا بماند.
از حرف‌های پرستارها متوجه شدم که زن یک تومور دارد و حالش بسیار وخیم است. در بین مناقشه این دو نفر کم کم با وضیعت زندگی آنها آشنا شدم. یک خانواده روستائی ساده بودند با دو بچه. دختری که سال گذشته وارد دانشگاه شده و یک پسر که در دبیرستان درس می‌خواند و تمام ثروتشان یک مزرعه کوچک، شش گوسفند و یک گاو است.
در راهروی بیمارستان یک تلفن همگانی بود و هر شب مرد از این تلفن به خانه‌شان زنگ می زد. صدای مرد خیلی بلند بود و با آن که در اتاق بیماران بسته بود، اما صدایش به وضوح شنیده می‌شد. موضوع همیشگی مکالمه تلفنی مرد با پسرش هیچ فرقی نمی‌کرد: «گاو و گوسفند ها را برای چرا بردید؟ وقتی بیرون می‌روید، یادتان نرود در خانه را ببندید. درس‌ها چطور است؟ نگران ما نباشید. حال مادر دارد بهتر می‌شود. به زودی برمی‌گردیم...»
چند روز بعد، پزشکها اتاق عمل را برای انجام عمل جراحی زن آماده کردند. زن پیش از آنکه وارد اتاق عمل شود ناگهان دست مرد را گرفت و درحالی که گریه می‌کرد گفت: «اگر برنگشتم، مواظب خودت و بچه‌ها باش.» مرد با لحنی مطمئن و دلداری دهنده حرفش را قطع کرد و گفت: «این قدر پرچانگی نکن.» اما من احساس کردم که چهره اش کمی درهم رفت. بعد از گذشت ده ساعت، پرستاران زن بی حس و حرکت را به اتاق رساندند.
عمل جراحی با موفقیت انجام شده بود. مرد از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت و وقتی همه چیز رو به راه شد، بیرون رفت و شب دیروقت به بیمارستان برگشت. مرد آن شب مثل شب‌های گذشته به خانه زنگ نزد. فقط در کنار تخت همسرش نشست و غرق تماشای او شد که هنوز بی‌هوش بود. صبح روز بعد زن به هوش آمد. با آن که هنوز نمی‌توانست حرف بزند، اما وضعیتش خوب بود.
از اولین روزی که ماسک اکسیژنش را برداشتند، دوباره جر و بحث زن و شوهر شروع شد. زن می‌خواست از بیمارستان مرخص بشود و مرد می‌خواست او همان جا بماند. همه چیز مثل گذشته ادامه پیدا کرد. هر شب، مرد به خانه زنگ می‌زد. همان صدای بلند و همان حرف هایی که تکرار می‌شد.
روزی در راهرو قدم می‌زدم. وقتی از کنار مرد می‌گذشتم، داشت می‌گفت: «گاو و گوسفندها چطورند؟ یادتان نرود به آنها برسید. حال مادر به زودی خوب می‌شود و ما برمی‌گردیم.» نگاهم به او افتاد و ناگهان با تعجب دیدم که اصلا کارتی در داخل تلفن همگانی نیست. همچنان با تعجب به مرد روستایی نگاه می کردم که متوجه من شد،....
Read more
<span class="emoji emoji1f5fb"></span><span class="emoji emoji2601"></span>️🕊 #siavyoga «در من خونه ای هست که بوی سبز ِ جنگل تمامِ اطرافش رو احاطه کرده... تصویر دختری که متولد ...
Media Removed
️🕊 #siavyoga «در من خونه ای هست که بوی سبز ِ جنگل تمامِ اطرافش رو احاطه کرده... تصویر دختری که متولد نشده اما دست هام موهای جو گندمیش رو بارها بافته و صدای زنی که دلم میخواد هر روز صداش رو ببوسم تو از جنگ بگو از قیمت ارز از روزهایی که قرار نیست برسن و چمدون بستن به سمت مرز... من اما اهل این ام که زیر سخت ... 🗻☁️🕊 #siavyoga
«در من خونه ای هست که بوی سبز ِ جنگل تمامِ اطرافش رو احاطه کرده... تصویر دختری که متولد نشده اما دست هام موهای جو گندمیش رو بارها بافته و صدای زنی که دلم میخواد هر روز صداش رو ببوسم

تو از جنگ بگو از قیمت ارز از روزهایی که قرار نیست برسن و چمدون بستن به سمت مرز... من اما اهل این ام که زیر سخت ترین طوفان ها خم بشم اما نشکنم٬ من اهل ایستادنم... اهل ایستادن.

برای اون که مشت زد٬ باد ام. برای اون که به امید هام دست برد آتیش... برای اون که قلبش سنگیه٬ اگر راهم رو ببنده مثل آب راه قلبش رو پیدا میکنم و برای خاطرات بد٬ خاک ام دفن میکنم بیشتر از هر خاکی.

عشق رو با گلوله با تهدید با گرسنگی نمیشه از بین برد. امیدوار باش که هم رو پیدا می کنیم حتی زیر آسمون جنگ و فقر... امیدوار باش و میون غصه هات من رو فراموش نکن چون دیر یا زود پیدام میشه. دستت رو می گیرم و با دست هامون٬ موهای جو گندمیش رو تو سکوت جنگل می بافیم »
.
.
پ.ن: این متن از امیرعلی رو کمی تغییر دادم.👆
‌_________________________________________________________
برای من جنگلِ سبز و ابر های سفید و آسمون و دریای آبی زندگیه؛ زمین زندگیه با همه طبیعتش، همه آدمای خوب و بدش، همه خوشی ها و ناخوشی هاش.

من اینجام که تجربه کنم. زندگی کنم.
پرواز کنم مثل یه پرنده،
شنا کنم مثل یه ماهی،
یوگا کنم مثل یک انسان،،

و وقتی به اندازه کافی دیدم و کشیدم، یه روزی به سادگیِ یه #شاواسانا کالبدم رو رها کنم و روحم رو آزااد کنم تا بره به منظومه های دوور..🌌 به دنبالِ جهان های موازی، متقاطع، اریب..
یا شایدم برای همیشه در #نیروانه آرمیدم.

باشد که حیاتِ ما در زمین سرشار از عشق باشد.
عشق به طبیعت، عشق به خانواده، جهان، هستی..
عشق به خود، و عشق به خودآ
....مین.🙏🏾

#سیناسیاوشان 🌿
خرداد ٩٧
___________________________________________
Om. Shanti. Shanti. Shanti. 🕉🙏🏾🌍
// #yogalife #yoga_asana #yoga #practiceyoga #yogapractice #liveyourlife
Read more
. #الهی... #شادکن #دلی را که گرفته و #دلتنگ است بی‌نیاز کن کسی را که به #درگاهت نیازمند است #امیدوار کن کسی را که به #آستانت آمده بگیر #دستانی را که اکنون بسوی تو بلند است #مستجاب کن #دعای کسی که با #اشکهایش دارد تو را #صدا می‌زند... حامی آن دلی باش که #تنها شده و راه چاره اش باش دستگیرِ دستی ... .
#الهی...
#شادکن #دلی را که گرفته و #دلتنگ است
بی‌نیاز کن کسی را که به #درگاهت نیازمند است
#امیدوار کن کسی را که به #آستانت آمده
بگیر #دستانی را که اکنون بسوی تو بلند است
#مستجاب کن #دعای کسی که با #اشکهایش دارد تو را #صدا می‌زند...
حامی آن دلی باش که #تنها شده و
راه چاره اش باش
دستگیرِ دستی باش که درمانده شده
و رو به #آسمانت دراز

#خدای نازنین من ،
عزیز قلب من
#سلامتی و شادی را مهمان دائمی دلهای #عزیزان و #دوستانم گردان

#الهی_آمین_یا_رب_العالمین
.
.
.
Read more
. #جاری_باش و #رها #خودتو_به_خدا_بسپار . مرد جوانی کنار "نهر آب" نشسته بود و غمگين و افسرده به سطح آب زل زده بود. . "استادی از آنجا می گذشت." . او را ديد و متوجه "حالت پريشانش" شد و کنارش نشست. . مرد جوان وقتی استاد را ديد بی اختيار گفت: عجيب "آشفته ام" و همه چيز زندگی ام به هم ريخته است. به شدت ... .
#جاری_باش و #رها
#خودتو_به_خدا_بسپار
.
مرد جوانی کنار "نهر آب" نشسته بود و غمگين و افسرده به سطح آب زل زده بود.
.
"استادی از آنجا می گذشت." .
او را ديد و متوجه "حالت پريشانش" شد و کنارش نشست.
.
مرد جوان وقتی استاد را ديد بی اختيار گفت:
عجيب "آشفته ام" و همه چيز زندگی ام به هم ريخته است. به شدت "نيازمند آرامش" هستم و نمی دانم اين آرامش را کجا پيدا کنم؟
.
استاد برگی از شاخه افتاده روی زمين را داخل نهر آب انداخت و گفت:
به اين "برگ" نگاه کن وقتی داخل آب
می افتد خود را به جريان آن می سپارد و با آن می رود.
.
سپس استاد "سنگی بزرگ" را از کنار جوی آب برداشت و داخل نهر انداخت.
.
سنگ به خاطر سنگینی اش داخل نهر فرو رفت و در "عمق" آن کنار بقيه سنگ ها قرار گرفت.
.
استاد گفت: اين سنگ را هم که ديدى،
به خاطر سنگینی اش توانست بر نيروی جريان آب "غلبه" کند و در عمق نهر قرار گيرد.
حال تو به من بگو آيا آرامش سنگ را
می خواهی يا آرامش برگ را؟!
‌‌.
مرد جوان مات و متحير به استاد نگاه کرد و گفت:
"اما برگ که آرام نيست."
او با هر "افت و خيز" آب نهر بالا و پائين می رود و الان معلوم نيست کجاست!
.
لااقل سنگ می داند کجا ايستاده و با وجودی که در بالا و اطرافش آب جريان دارد اما محکم ايستاده و تکان
نمی خورد.
من آرامش سنگ را "ترجيح" می دهم!
.
استاد لبخندی زد و گفت:
پس چرا از جريان های مخالف و "ناملايمات" جاری زندگی ات می نالی؟!
.
اگر آرامش سنگ را برگزيده ای
پس، تاب "ناملايمات" را هم داشته باش و "محکم" هر جایی که هستی آرام و قرار خود را از دست مده.
.
استاد اين را گفت و بلند شد تا برود. .
مرد جوان که "آرام" شده بود نفس عميقی کشيد و از جا برخاست و مسافتی با استاد همراه شد.
.
چند دقيقه که گذشت موقع خداحافظی مرد جوان از استاد پرسيد: "شما اگر جای من بوديد آرامش سنگ را انتخاب می کرديد يا آرامش برگ را؟!"
.
استاد لبخندی زد و گفت:
من "تمام زندگی ام" خودم را با اطمينان به "خالق" رودخانه "هستی" و به جريان زندگی سپرده ام و چون می دانم در آغوش رودخانه ای هستم که همه ذرات آن نشان از حضور يار دارد از افت و خيزهايش هرگز "دل آشوب" نمی شوم و من آرامش برگ را می پسندم…
.
خود را به خدا بسپار و از طوفانهای زندگی هراسی نداشته باش چون خدا کنار تو و مواظب توست.
.
#خدایا_شکرت ❤
Read more
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ همیشه با خودم میگفتم حالا چه اشکالی داره موهام یکم بیرون ...
Media Removed
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ همیشه با خودم میگفتم حالا چه اشکالی داره موهام یکم بیرون باشه منکه چادری ام ،منکه موهامو از عمد بیرون نمی ذارم ،اصلا لازم نیست این همه وسواس به خرج بدم ،کی به موهای من نگاه میکنه وقتی این همه تیپ های جور وا جور و رنگ و وارنگ هست و... یا اینکه حالا یه امشب عروسیه ... بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

همیشه با خودم میگفتم حالا چه اشکالی داره موهام یکم بیرون باشه منکه چادری ام ،منکه موهامو از عمد بیرون نمی ذارم ،اصلا لازم نیست این همه وسواس به خرج بدم ،کی به موهای من نگاه میکنه وقتی این همه تیپ های جور وا جور و رنگ و وارنگ هست و... یا اینکه حالا یه امشب عروسیه کی به صورت من نگاه میکنه ، همه خانوم ها آرایش دارن ، اگر بخوام موهام رو کامل بپوشونم مدلشون خراب میشه و ازاین دست بهانه ها .
همون موقع هم ته قلبم میدونستم اینا بهانس می دونستم کار درست و غلط چیه ولی خوب امان از نفس اماره یا شایدم نه ،امان از ضعف خودم . تا اینکه چند روز پیش یکی از آشنایان حرف قشنگی زد . گفت خدا از تو بنده همین وسواس رو میخواد . خدا از تو میخواد اگر ادعا میکنی که اعتقاد به اسلام داری اگه اعتقاد به حجاب داری پس حساس باش حتی روی یه تار مو حتی اگر همه جامعه رفتن سمت باطل وقتی حقیقت عیان هست تو راه درست رو برو ، خدا از بندش همین دقت و مواظبتُ میخواد. همینکه بدونی همیشه نگات میکنه و حواسش بهت هست همینکه اگر واقعا میگی دوسش داری به خودت و خودش ثابت کن . حرفش به دلم نشست .
الان داشتم دنبال یه متن قوی درباره #حجاب میگشتم چیزی پیدا نکردم که توجهمو جلب کنه اغلب متنها احساسی و شاید بشه گفت شعار گونه بود . حرف هایی که شاید فقط برای یه چادری جالب باشه . واقعیت اینکه ما تو آموزش و پرورش ،صدا و سیما و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن کم کاری کردیم . نتیجش این میشه که امثال #مسیح_علینژاد ها با پیشینه و احوال مشخص در حالی که از پس زندگی شخصی خودشون برنمیان در حالی که همه میدونیم عامل نفوذی دشمن هستن و بابت تک تک لجن پراکندگی هاشون از اربابانشون پاداش میگیرن ؛ برای زن ایرانی برای دختر ایرانی و خانواده ایرانی نسخه مسموم میپیچند .
ان شاالله این خیال خام رو به گور خواهند برد که یه روزی بتونن خانواده ایرانی رو مثل خانواده غربی به لجن بکشن و عفت و حیا رو از زن و مرد ایرانی بدزدند .
الَّذینَ کَفَرُوا وَ صَدُّوا عَنْ سَبیلِ اللَّهِ أَضَلَّ أَعْمالَهُم» (محمد/۱) 
#وعده_الهی قطعی است .
#من_حجاب_را_دوست_دارم
#روز_ملی_حجاب_و_عفاف
Read more
. خودت آمدی و خودت رفتی از کادر در عکس دوتایی تو را مرده دیدم در آن عکس تاریخی و تار و تاریک خودم را ...
Media Removed
. خودت آمدی و خودت رفتی از کادر در عکس دوتایی تو را مرده دیدم در آن عکس تاریخی و تار و تاریک خودم را کنارت زمین خورده دیدم غلط کردم اما، رها کردی ام باز میان چک و چانه و نیش و دندان رها کردی ام در قدم های تکرار زمستان زمستان زمستان، زمستان پس از مرگ تو نیمه قصه بد شد تو دامن کشیدی که از من گریزی نشستی ... .
خودت آمدی و خودت رفتی از کادر
در عکس دوتایی تو را مرده دیدم
در آن عکس تاریخی و تار و تاریک
خودم را کنارت زمین خورده دیدم
غلط کردم اما، رها کردی ام باز
میان چک و چانه و نیش و دندان
رها کردی ام در قدم های تکرار
زمستان زمستان زمستان، زمستان
پس از مرگ تو نیمه قصه بد شد
تو دامن کشیدی که از من گریزی
نشستی بنوشی تمام تنم را
و خون مرا پای پایت بریزی
تو تاریخ در خود فرو رفتنی حیف
به تاریخ در خود شکسته اسیرم
و مغزی که دیگر تحمل ندارد
به بیراهه خورده شکنجه اسیرم
غروب چه روزی تو را منجمد شد
طلوع کدامین سفر از تو پر شد
چقدر از مرا روی دفتر نوشتی
که شعر امتداد هزاران تومور شد
در این لابلای پر از وهم و وحشت
به یاد جهان من و باورم باش
بیا بیتی از ماندنت باش و برگرد
به فکر خط خالی دفترم باش
زنیت کن و از سر نو بسازو
هراس مرا در خودت جستجو کن
کسانی که با زخم من آشنایند
مرا با همین مثنوی می‌شناسند
مرا با خودت آشنا کرده ای مرگ
نیفتی زمین حضرت آخرین مرگ
زمین و زمان را عقب برنگردان
تحمل ندارم دوباره به قرآن
بیا واقعی بودنت را بلد شو
فقط لحظه ای مثل زن ها بفهمم
از این زنده بودن برای تو سهمم
بتان جام من را پر از زهر کردند
خدایان پس از رفتنت قهر کردند
و ابر سیاهی که قبر مرا دید
قرونی گذشت و قرانی نبارید
پس از تو فقط نکبت از خانه ام ماند
دو پر چوب خشکیده از لانه ام ماند
چگونه به اسمت صدایت کنم هان؟
بمان لیلی در زمستان نشانی
از این قصه رفتم که پایت وسط بود
نماندم که تو، در میانه بمانی
وگرنه بدون تو معنا کجا بود
شفق بی تو یعنی شبم را ببارم
زمان بی تو یعنی فقط ساعت صفر
جهان و زمان را تمرکز ندارم
وگرنه بدون تو اصلا ولش کن
به کمرنگی من کسی در جهان نیست
از آن لحظه که سمت رفتن دویدی
کسی بین ما جز غمی ناگهان نیست
به چشمان من خیره شو سرنگردان
من آیینه ام، من توام حضرت درد
بگو جای پاهایمان کو چه کردی؟
بگو این خیابان چه کردت که مردی
مرا حیف و میل دو پس کوچه کردی
در آن گیرو دار شب و شوکران ها
چه کاری برایت نکردم که می‌شد؟
و یا در شب رفتن و مردن تو
دو بیت مرا می‌شنیدی چه می‌شد؟
چگونه مرا روبرو می‌گذاری
بگو با چه سحری مرا میکشی باز
چطور آب از جوی رفته دوباره
به جو بازگردد بگو شعبده باز
ببخشم نبخشم مرا صرف کردی
چطور آن دل داده را پس بگیرم
تو را با خیالت به دنیا سپردم
خودم را به دست خودم چال کردم
پس از تو نبودم اگرچه نمردم
مرورم کن از خاطرت جا نمانم
زمین مثل من مرد ماندن ندیده
به پای گناهی نکرده نشستم
کسی جز تو آن سیب من را نچیده
تمرکز ندارم چه باید بگویم
روایت از این مرد راوی گرفتی ‌ #علیرضا_آذر
Read more
قسمت چهارم در اتاق لویی باز شدو.....باورم نمیشه که این لوییه،قیافش توی هم بود فکنم دلیلش لباسش باشه،یه ...
Media Removed
قسمت چهارم در اتاق لویی باز شدو.....باورم نمیشه که این لوییه،قیافش توی هم بود فکنم دلیلش لباسش باشه،یه لباس لی(کاور)وشلوار جین که خیلی باحالش کرده بود موهاشم داده بود بالا. سرش پایین بود تا سرشو بالا اورد نیشش تا ته باز شد و دوید سمت نایل.... [داستان از نگاه لویی کمی قبل تر] «مامان من نمی خام ... قسمت چهارم
در اتاق لویی باز شدو.....باورم نمیشه که این لوییه،قیافش توی هم بود فکنم دلیلش لباسش باشه،یه لباس لی(کاور)وشلوار جین که خیلی باحالش کرده بود موهاشم داده بود بالا. سرش پایین بود تا سرشو بالا اورد نیشش تا ته باز شد و دوید سمت نایل....
[داستان از نگاه لویی کمی قبل تر]
«مامان من نمی خام ن/م/ی/خ/ا/م»«اخه کی با شلوارک تولد گرفته؟»«خب من می خام بگیرم»«این از اون حرفاست»اَه مامان همیشه مجبورم میکنه که لباسایی رو که دوس ندارمو بپوشم«لویی من میرم بیرون بیام ببینم عوض نکردی دعوامون میشه»«اخه چرا من باید اینو بپوشم،مامان من خیر سرم دیگه بزرگ شدم»«اره خیر سرت با این سلیقت،زود باش»اَه هنوزم که هنوزه باید توی این سن از مامانم اطاعت کنم.اون لباسه لیه کذاییو(؟)پوشیدم شلوارمم عوض کردم و توی اینه به خودم نگاه کردم،نمیدونم چرا ولی اصلا با خودم حال نکردم. جلوی ایینه با موهام ور رفتم تا بالاخره درست شدن،در اتاقمو که باز کردم خیلی خوشحال شدم چون نایلو دم در دیدم،دویدم سمتش و به طرز مسخره‌ای بغلش کردم«چه طوری نایلررررر!»تقریبا داد زدم اونم خندید و اروم زد تو سرم. نگاهم به بانی افتاد که با چشمای گرد نگاهم میکرد«چیه بانی؟»«هیچی!لباست بهت میاد»یه لبخند زدم و ....تازه متوجه تیپش شدم،اون عالی شده بود «میبینم که بالاخره یه تیپ درستو حسابی زدی»شونه هاشو بالا انداخت و یه اخم خفیفی کرد «خیلی بهت میاد»نگاهم کرد و یه لبخند خوشگل زد. «خواهر برادر میشه ول کنین چاپلوسیو؟»یه چشم غره به نایل رفتم و بالشتک روی مبلو برداشتم و کوبوندم توی سرش «اِااااِاا اینجوریاست؟»نایل اینو گفت و اون یکی بالشتکو برداشت و شروع کرد به زدن من،جنگ بالشتیمون شروع شد..... اولش خیلی جالب نیس ولی بعدا جالب میشه:(
#fan_fiction_why_him4
Read more
۳۲/۶۰ فقط یک راه برای زن بودن وجود ندارد. برای دختر بودن، دوست بودن، رئیس بودن، همسر بودن، مادر بودن ...
Media Removed
۳۲/۶۰ فقط یک راه برای زن بودن وجود ندارد. برای دختر بودن، دوست بودن، رئیس بودن، همسر بودن، مادر بودن یا هرکس دیگری که خود را در آن دسته جای می‌دهید فقط یک راه درست وجود ندارد. راه‌های بسیار زیادی برای هرکس با هر سبکی در این دنیا وجود دارد. زیبایی زندگی در همین تفاوت‌هایش است. قلمروی خداوند تمام این ... ۳۲/۶۰
فقط یک راه برای زن بودن وجود ندارد. برای دختر بودن، دوست بودن، رئیس بودن، همسر بودن، مادر بودن یا هرکس دیگری که خود را در آن دسته جای می‌دهید فقط یک راه درست وجود ندارد. راه‌های بسیار زیادی برای هرکس با هر سبکی در این دنیا وجود دارد. زیبایی زندگی در همین تفاوت‌هایش است.
قلمروی خداوند تمام این تفاوت‌ها را دربرمی‌گیرد.
‌‌‌
#خودت_باش_دختر
#ریچل_هالیس
ترجمه‌ی #هدیه_جامعی
#کتاب_کوله_پشتی
‌‌‌
از دیشب که این کتاب رو تموم کردم دارم فکر میکنم که چطور در موردش حرف بزنم. کم نیستن کسایی که این کتاب رو شعارهای یک زن ثروتمند و بی‌درد میدونن، کسایی که میگن ریچل هالیس یک‌سری چیزهای بدیهی رو که همه میدونیم به صورت شعاری نوشته و از این مدل حرف‌ها...

ولی من یک کتاب انگیزشی پر از شعار نمیبینمش، من ریچل هالیس رو یک زن سفیدپوست ثروتمند بی‌درد نمیبینم! من تو این کتاب یک زن قویِ خودساخته رو میبینم، یک زنِ فوق‌العاده صمیمی و صادق، یک زن که تو مشکلات بزرگ و کوچیک زندگیش گاهی غرق شده، کم آورده، ولی بالاخره تونسته بلند شه و راهشو پیدا کنه، تونسته ادامه بده و دوست داره به دنیا، به همه‌ی زن‌ها و دخترها نشون بده که اون دروغ‌هایی که یک عمر به خودمون گفتیم، از طرف جامعه و خونواده‌مون قبول کردیم، چقدر بهمون ضربه زدن، که اون دروغ‌ها از ما کسیو ساختن که هیچ شباهتی به خود واقعی ما نداره. ریچل میخواد اون دروغ‌ها رو بشناسیم، زندگی خودشو، دروغ‌های زندگی خودشو با صداقت برامون تعریف میکنه، و راه رهایی از اون دروغ‌ها رو بهمون نشون میده. ‌‌
این کتاب حس حرف زدن با یک دوست صمیمی رو داشت واسم، چیزایی رو بهت میگه که یک عمره ازش خبر داری ولی انکارشون کردی، انگار یک دوست نشسته و برات از شکست‌ها و رازهای خودش میگه و توام جرات میکنی اونا رو ببینی تو زندگی خودت، اون دروغ‌ها، شکست‌ها و ضربه‌ها رو...
‌‌
خیلی حرف دارم که از این کتاب‌ بگم، چون توی بیشتر صفحات این کتاب خودمو پیدا کردم، چون بهم یاد داد اولین قدم بهتر شدن زندگیم و شخصیتم، اینه که با خودم صادق باشم. ‌‌
من معتقدم هر دختری و هر زنی باید این کتاب رو بخونه. همین.
‌‌
ممنون از انتشارات کوله‌پشتی و هدیه جامعی عزیز، از صمیم قلبم به خاطر ترجمه و انتشار این کتاب ممنونم. 🌸❤️
‌‌
امتیازم: ۵ از ۵
‌‌
#girlwashyourface by #rachelhollis
Read more
. . تار جان ‌ به‌ من یک تار مو دادی امانت که بی‌تو سوز دل با او بگویم مرا تا یک نفس در سینه باقی‌ست امانت‌ ...
Media Removed
. . تار جان ‌ به‌ من یک تار مو دادی امانت که بی‌تو سوز دل با او بگویم مرا تا یک نفس در سینه باقی‌ست امانت‌ دار این یک تار مویم تو می‌دانی که در هر تار مویی ز مو باریک‌تر صد راز باشد اگر مو را زبان آشنا نیست مرا چشم حقیقت باز باشد نه پنداری که پیمانی که بستیم از این یک تار مو محکم نگردد به‌گیسوی ... .
.
تار جان

به‌ من یک تار مو دادی امانت
که بی‌تو سوز دل با او بگویم
مرا تا یک نفس در سینه باقی‌ست
امانت‌ دار این یک تار مویم

تو می‌دانی که در هر تار مویی
ز مو باریک‌تر صد راز باشد
اگر مو را زبان آشنا نیست
مرا چشم حقیقت باز باشد

نه پنداری که پیمانی که بستیم
از این یک تار مو محکم نگردد
به‌گیسوی دلاویز تو سوگند
که یک مو از وفایم کم نگردد

تو هم ای روشنی‌بخش حیاتم
نمی‌گویم مرا پیوند جان باش
نمی‌گویم به دردم مرهمی نه
به قدر تار مویی مهربان باش

چو مو باریک باشد رشته‌ی عمر
بیا قدر جوانی را بدانیم
بیا با تار جان پیمان ببندیم
بیا تا پای جان با هم بمانیم.

#فریدون_مشیری
Read more
<span class="emoji emoji1f380"></span>: "جرات کن" وقتی روز جدیدی شروع می شود، جرات کن و قدرشناسانه تبسمی کن ؛ وقتی به تاریکی رسیدی ، جرات ...
Media Removed
: "جرات کن" وقتی روز جدیدی شروع می شود، جرات کن و قدرشناسانه تبسمی کن ؛ وقتی به تاریکی رسیدی ، جرات کن و اولین کسی باش که شمعی روشن می کند؛ وقتی بی عدالتی وجود دارد، جرات کن و اولین کسی باش که آن را محکوم می کند؛ وقتی به دشواری برجوردی، جرات کن و به کارت ادامه بده ؛ وقتی به نظرت میرسد زندگی دارد ... 🎀: "جرات کن"
وقتی روز جدیدی شروع می شود،
جرات کن و قدرشناسانه تبسمی کن ؛
وقتی به تاریکی رسیدی ،
جرات کن و اولین کسی باش که شمعی روشن می کند؛
وقتی بی عدالتی وجود دارد،
جرات کن و اولین کسی باش که آن را محکوم می کند؛
وقتی به دشواری برجوردی،
جرات کن و به کارت ادامه بده ؛
وقتی به نظرت میرسد زندگی دارد به زمینت می زند ،
جرات کن و با مشکل بستیز ؛
وقتی احساس خستگی و ناامیدی میکنی،
جرات کن و به راهت ادامه بده ؛
وقتی زمانه سخت میشود ،
جرات کن و از آن سخت تر شو ؛
وقتی پایان یک عشق آزارت می دهد ،
جرات کن و دوباره عاشق شو ؛
وقتی کسی را در رنج دیدی ،
جرات کن و او را التیام بده ؛
وقتی کسی را دیدی که گم شده است ،
جرات کن و راه را به او نشان بده ؛
وقتی دوستی به زمین افتاد ،
جرات کن و اولین کسی باش که دستش را به سویش دراز می کند ؛
وقتی احساس شادمانی میکنی ،
جرات کن و دل کسی را شاد کن ؛
جرات کن و به بهترین کسی که میتوانی،
تبدیل شو .
@malake_emroz
Read more
خدای خوبم <span class="emoji emoji1f49a"></span><span class="emoji emoji1f49a"></span> دلم میخواهد برای همه ی بنده هایت دعا کنم،، دعایی از اعماق وجود،،، خدایا... شاد کن دلی ...
Media Removed
خدای خوبم دلم میخواهد برای همه ی بنده هایت دعا کنم،، دعایی از اعماق وجود،،، خدایا... شاد کن دلی را که گرفته و دلتنگه،،، بی نیاز کن کسی را که به درگاهت نیازمنده،،، امیدوار کن کسی را که به آستانت ناامید است،،، بگیر دستانی که اکنون بسوی تو بلند است،،، مستجاب کن دعای کسی که با اشکهایش تو را صدا میزند،،، ... خدای خوبم 💚💚
دلم میخواهد برای همه ی بنده هایت دعا کنم،، دعایی از اعماق وجود،،، خدایا... شاد کن دلی را که گرفته و دلتنگه،،، بی نیاز کن کسی را که به درگاهت نیازمنده،،، امیدوار کن کسی را که به آستانت ناامید است،،، بگیر دستانی که اکنون بسوی تو بلند است،،، مستجاب کن دعای کسی که با اشکهایش تو را صدا میزند،،، حامی اون دلی باش که تنها شده،،، دستگیر کسی باش که درموندست و رو به آسمونت درازه،،، با دستهای مهربانت،،، با چشمهای زیبایت،،، با تمام قدرت و عظمت و تواناییت،بباررحمتت رابربندگانت..و در اخر قهرمان كن ذوب اهن اصفهانت را 🙏🙏🙏🙏امين يارب العالمين 🌺💚💚💚
Read more
... " برایِ زنانِ صبور،لایق،کم توقع،زیبا،و غوطه ور در عشقِ سرزمینم که خیلی جاها از کمترین حقشان هم ...
Media Removed
... " برایِ زنانِ صبور،لایق،کم توقع،زیبا،و غوطه ور در عشقِ سرزمینم که خیلی جاها از کمترین حقشان هم محروم ماندند" . تو که تَنَت مظهر زندگی و طراوت و زیبایی ست و روحت پُر رنگ ترین بازتابِ صداقت و فداکاری ست سنگ ها جلویِ پایت انداختند،خم شدی برداشتی و ادامه دادی چه حق ها که از تو دریغ شد بار چه ظلم ... ... " برایِ زنانِ صبور،لایق،کم توقع،زیبا،و غوطه ور در عشقِ سرزمینم که خیلی جاها از کمترین حقشان هم محروم ماندند"
.

تو که تَنَت مظهر زندگی و طراوت و زیبایی ست
و روحت پُر رنگ ترین بازتابِ صداقت و فداکاری ست
سنگ ها جلویِ پایت انداختند،خم شدی برداشتی و ادامه دادی
چه حق ها که از تو دریغ شد
بار چه ظلم ها را که به دوش نکشیدی
هدفِ چه خودخواهی ها که نشدی
بازیچه چه نامردی ها که قرارت ندادند
یک روز مادر شدی،یک روز خواهربودی
یک روز فرزند ماندی،و یک روز همسر...
و همچنان با صلابت و شکوه "زن" ماندی
نه من که یک جهان به تو می بالد
تو که با دستی بی سلاح اما، زنانه و مقتدر می جنگی برای گرفتنِ حقِ پایمال شده ات
کم است برایت بهشت
که تو هر جا قدم بگذاری بهشت حسادت می کند به آن
متانتت ستودنیست الهه بی مثالِ عاشقانه هایِ بی تکرار
باش که زمین و زمان را بی تو باد خواهد برد.
_ "به امید جهانی برابر برای همه زنانِ جهان" 🌹🍃
.

#آزاده_پیرای
.
فایل صوتی خوانش این متن و ویدئوی کاملش رو می تونید تو کانالم ببینید.به نظرم حتما یه سری به کانال تلگرامم بزنید.
🍃همه شما خانم های گل مخاطب این نوشته اید.🍃
#زن #عشق #زندگی #جهان #متانت #عاشقانه #الهه #زندگی #زیبایی #طراوت #بانو #آزاده_پیرای
Read more
Loading...
Load More
Loading...