Loading Content...

بامزه و دار با

Loading...


Unique profiles
9
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Pasdaran, Tehran, Iran
Average media age
1039.8 days
to ratio
12
 #<span class="emoji emoji1f603"></span> ‌ شیرین، دلچسب، خنده دار، و مهم تر از همه، به شدت ایرانی و خانوادگی ! 🇮🇷 ‌ مردم ما خنده و خندیدن ...
Media Removed
# ‌ شیرین، دلچسب، خنده دار، و مهم تر از همه، به شدت ایرانی و خانوادگی ! 🇮🇷 ‌ مردم ما خنده و خندیدن رو دوست دارن و آمار فروش فیلم های سینما، این رو ثابت میکنه که حتی اگر #فرهادی باشی یا #حاتمی_کیا ، یه طنز بدردنخور مثل #نهنگ_۲ میتونه چند برابر فیلمِ شما بفروشه ! ‌ اما تو دل ژانر کمدی تو سینمای ایران، ... #😃

شیرین، دلچسب، خنده دار، و مهم تر از همه، به شدت ایرانی و خانوادگی ! 🇮🇷

مردم ما خنده و خندیدن رو دوست دارن و آمار فروش فیلم های سینما، این رو ثابت میکنه که حتی اگر #فرهادی باشی یا #حاتمی_کیا ، یه طنز بدردنخور مثل #نهنگ_۲ میتونه چند برابر فیلمِ شما بفروشه !

اما تو دل ژانر کمدی تو سینمای ایران، بعضی فیلم ها یکم از نظر جنس خندوندن سرآمد ترن، بعد از #اکسیدان ، #آینه_بغل دومین فیلمیه که توی این یکی دو ساله، یه کمدی خوب و خنده دار و سالم رو به نمایش گذاشت !

هر کسی، حتی شما، میتونید با شوخی های جنسی، حرف های دو پهلوی جنسی و خارج از ادب، استفاده از مدهای زودگذر لحظه ای، دریدن خطوط قرمز با هر بهانه و شکلی و ... ، بقیه رو بخندونین!

ولی استفاده از این ابزار برای دیدن خنده‌ی مخاطب، اصلا هنر نیست! و سازنده هم هنرمند نیست !

و این رو هر جنبنده ای میدونه، که بزرگان طنز و کمدی جهان، امثال #چاپلین و #لورل - #هاردی هستن، نه #آمریکن_پای ساز ها !!

اما آینه بغل ☺️

استفاده درست از بازیگرها ( که چند سالی هست خیلی کم شده! )
بازی خیلی خوب جواد خان عزتی، و بازی خوب بقیه
فضای بسیار دلچسب در کل فیلم
شوخی های بامزه و شیرین
خلق لحظات جدید و غیر تکراری تو ژانر طنز، برای خندوندن !
فرهنگ ایرانی‌ای که توی فیلم موج میزنه
و باز هم مهم تر از همه، یک طنز خنده دار، برای خانواده !

دست #منوچهر_هادی و #جواد_عزتی و #نازنین_بیاتی و ... درد نکنه ☺️🌷

آینه بغل رو با خانواده و دوستان ببینین، بزارید رکورد فروش فیلم دست فیلمی باشه که ارزش داشته باشه 😉

#سینما #محمدرضا_گلزار #کمدی #Bmw #مازراتی #i8
Read more
Loading...
. زن متولد این هفته: زنی دانا، صبور و سیاس که همیشه یک قدم جلوتر از شماست و همه متفق‌القول در موردش ...
Media Removed
. زن متولد این هفته: زنی دانا، صبور و سیاس که همیشه یک قدم جلوتر از شماست و همه متفق‌القول در موردش معتقدند: «چیز مرموزی مثل برق یا سگ در چشمانش وجود دارد که در اولین دیدار آدم را گرفته و ول نمی‌کند». کم حرف بودنش چیزی از شر و شیطان بودنش و تا لنگ ظهر خوابیدنش چیزی از اکتیو بودنش کم نمی‌کند. بگذار خواهر ... .
زن متولد این هفته:
زنی دانا، صبور و سیاس که همیشه یک قدم جلوتر از شماست و همه متفق‌القول در موردش معتقدند: «چیز مرموزی مثل برق یا سگ در چشمانش وجود دارد که در اولین دیدار آدم را گرفته و ول نمی‌کند». کم حرف بودنش چیزی از شر و شیطان بودنش و تا لنگ ظهر خوابیدنش چیزی از اکتیو بودنش کم نمی‌کند. بگذار خواهر شوهر مهشید هرچقدر که می‌خواهد در مهمانی فامیلی از سفر اروپا و گوشی آیفونش صحبت کند؛ زن متولد این هفته فقط به یک لحظه احتیاج دارد تا با یک حرکت سریع ولی ماهرانه گردن، گردنبند یاقوتش را تو چشم کل جمع فرو کرده و خودش را در اذهان حاضران در مهمانی جاودانه کند.
اگر جامعه را آبگوشت بز باش تصور کنیم. زن متولد این هفته گوشت گران‌قیمت ولی دیر هضم یا لوبیای فریبنده ولی نفاخ نیست. او زیره‌ای است که لحظه آخر می‌آید ولی همه عطر غذا از اوست. او اصلا دیر آمده است که نخواهد زود برود. در استیکرها بیشتر از همه به ایموجی چشم‌های مرموز با دهان روی هم فشرده شده علاقه دارد و اگر عرف اجازه می‌داد همه افراد فامیل را در تلگرام بلاک می‌کرد. او کم توقع‌ترین زنی است که تا به حال دیده‌اید. یک شارژر گوشی با سیم خیلی بلند به او بدهید. هیچ چیز دیگری نمی‌خواهد. هنوز عاشقش نشدید؟ در سلایق‌تان تجدید نظر کنید.
.
مرد متولد این هفته:
مردی بامزه، متین و حاضر جواب که اصولا برای بحث کردن با دیگران به دنیا آمده است. او در مورد همه چیز بحث می‌کند و مثل آب خوردن می‌تواند بازی مهناز افشار در فیلم دارکوب را به تولید مثل آخرین بازمانده پلنگ آفریقایی ربط داده و از آن برای اثبات لزوم افزایش نرخ سود بانکی استفاده کند. اگر قرار باشد دابسمش بسازد سر کردن روسری نخی گل دار با ته مایه لیمویی را به شالِ هنری تک رنگ ترجیح می‌دهد ولی به جوک تعریف کردن در جمع دوستانش علاقه بیشتری دارد.
مرد متولد این هفته، هیچ وقت مغلوب نمی‌شود. شیوه‌اش برای مقابله با همه مشکلات زندگی نه حمله کردن است و نه دفاع. او فقط رقص پا می‌کند و دور زمین می‌چرخد. مهم نیست این کار چقدر طول می‌کشد او صبورتر از این حرف‌هاست. اگر به او علاقه دارید بی‌مقدمه سر صحبت را باز کنید و یک راست در مورد اینکه چی پوشیده سوال کنید. او از سلام و احوال پرسی و این کارهای حوصله‌سربر خوشش نمی‌آید. در عروسی‌ها اولین نفری است که به میز سلف‌سرویس می‌رسد و چنگالش را در ران بره بریان فرو می‌کند ولی در مجالس عزا معمولا به خوردن کیک یزدی بسنده می‌کند و فکر می‌کند بیشتر از آن شگون ندارد.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇👇
Read more
از سال هفتاد و نه با هم آشنا شدیم.از همون روز اول با هم دوست شدیم.همون لحظه ی اول توی صف ثبت نام....آهنگ ...
Media Removed
از سال هفتاد و نه با هم آشنا شدیم.از همون روز اول با هم دوست شدیم.همون لحظه ی اول توی صف ثبت نام....آهنگ همه ی کارتونا و سریالای تلویزیونو حفظ بود و با دهن می زد.منم همین طور.لباساش خیلی خنده دار بود و به تنش زار می زد.منم همین طور.عاشق فوتبال بود و همه ی فوتبالیستا رو می شناخت.منم همین طور. شعرها و ترانه ... از سال هفتاد و نه با هم آشنا شدیم.از همون روز اول با هم دوست شدیم.همون لحظه ی اول توی صف ثبت نام....آهنگ همه ی کارتونا و سریالای تلویزیونو حفظ بود و با دهن می زد.منم همین طور.لباساش خیلی خنده دار بود و به تنش زار می زد.منم همین طور.عاشق فوتبال بود و همه ی فوتبالیستا رو می شناخت.منم همین طور. شعرها و ترانه های مسخره و بامزه می نوشت.منم همین طور.مهربون بود، رفیق بود، حامی بود....و هنوزم هست.توی این سالا هر کاری که کردم و ذره ای دیده شده و مورد توجه قرار گرفته حتما امیر تو پشت صحنه اش یا جلوی صحنه اش یه عنصر اساسی بوده .امیر از اون سالا تا الان خیلی بزرگتر شده...مهربانتر و عمیق تر و شفاف تر...دیدنش و شنیدن حرفهاش زاویه ی نگاهت رو از زمین حتما به سمت آسمون می بره.....حالا در این لحظه احساس کردم که باید میزان ارادت و محبتم رو بهش علناً و در اینجا فریاد بزنم.خدا به همتون رفیقی مثل امیر بده......مثل امیر ِ سلطان🌹
.
.
عکس مربوط به پشت صحنه ی کلاه قرمزیِ چند سال پیش است و عکاس آن باران جعفری است.راستی امیر عروسک گردان پسر عمه زاست...
Read more
بازی هیجانی فیتیلران بر روی کافه بازار قرار گرفت برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید. https://cafebazaar.ir/d/s/com.teelegames.fitilrun/?l=fa&hd=1 فیتیل ...
Media Removed
بازی هیجانی فیتیلران بر روی کافه بازار قرار گرفت برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید. https://cafebazaar.ir/d/s/com.teelegames.fitilrun/?l=fa&hd=1 فیتیل ران یک بازی ماشین سواری هیجان انگیز با حضور عموهای فیتیله ای است . در این بازی ، بازیکن می تواند به همراه عموها سوار بر ماشینهای ... بازی هیجانی فیتیلران بر روی کافه بازار قرار گرفت

برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید.
https://cafebazaar.ir/d/s/com.teelegames.fitilrun/?l=fa&hd=1

فیتیل ران یک بازی ماشین سواری هیجان انگیز با حضور عموهای فیتیله ای است . در این بازی ، بازیکن می تواند به همراه عموها سوار بر ماشینهای مختلف در تمام استانهای ایران گشت و گذار کند و از موانع و غولهای بین راه بگذرد .

این بازی جذاب دارای 32 لیگ استانی و یک لیگ کشوری است. علاوه بر آن به صورت روزانه و هفتگی چالش ها و مسابقاتی برای کاربران در نظر گرفته شده که بازیکنان با کسب بالاترین امتیاز می توانند شانس خود را برای کسب جوایز بالا ببرند .

گرافیک فانتزی و چشم نواز از تمام استانهای ایران
استفاده از شخصیت های متنوع و صدای عموهای فیتیله ای
گیم پلی سریع و متنوع و نوآورانه
غولهای بامزه و خنده دار
انواع ماشینهای ایرانی با طراحی جدید و منحصربفرد
جوایز نفیس به صورت هفتگی و ماهیانه
موسیقی جذاب و گوشنواز

برای اطلاع بیشتر به وبسایت teelegames.com مراجعه نمایید.

#teelegames #teele #game #fitilrun #fitile #fitileh #teelegamesstudio #gamestudio #eggshoot #fitil #android #androidgame #runner #cafebazzar
#فیتیله #فیتیلران #تیله #فتیله #فیتیل_ران #فیتیله_جمعه_تعطیله #تیله_گیمز #بازی #بازی_ایرانی #هیجان #اندروید #بازار #کافه_بازار
Read more
. فوتبال از شبكه اى در تاجيكستان با گزارشى بامزه و بدون سانسور... كه البته ربطى به اين ويديو ندارِ... اين جوريه :جريمه گاه : منطقه جريمه دسته آلمان : تيم آلمان ضربه كنجى : كُرنِر دفاع گر تجربَه دار : مدافع باتجربه ضربه دراز 🏽 مخلصان دسته آلمان : طرفداران تيم آلمان هجوم كننده : فُروارد بازيافت ... .
فوتبال از شبكه اى در تاجيكستان با گزارشى بامزه و بدون سانسور...
كه البته ربطى به اين ويديو ندارِ... اين جوريه :جريمه گاه : منطقه جريمه
دسته آلمان : تيم آلمان
ضربه كنجى : كُرنِر
دفاع گر تجربَه دار : مدافع باتجربه
ضربه دراز 😄👌🏽
مخلصان دسته آلمان : طرفداران تيم آلمان
هجوم كننده : فُروارد
بازيافت توپ : پس گرفتن توپ
امكانات خوبى براى پخش توپ دارد: توانايى پخش توپ
سردار دسته : كاپيتان تيم
هجوم بى تدبير : حمله بى برنامه
بار ديگه از ديدن گل حلاوت مى بريم : 🤤
بالاچوبِ دروازه : تير افقى
از پا اَفتانيدن : خسته شدن
مخلصان انگشت حيرت مى گَزَن : 😲

راستى اگه ايران با ٢٧٠ دقيقه دفاع ،آبرومند حذف شد ( مث گربه ترسويى كه رفته يه محل ديگه كتك بخوره و برگرده)
كره جنوبى چطورى حذف شد 🤔
آروم باشيم و فراتر از لياقت ايران و ايرانى توقع نداشته باشيم و بدونيم ما رو با دولت و حكومتمون و عقب موندگيمون ميشناسن
نه با مهار پنالتى ضعيف رونالدو ، حالا هى افتخار كن 🤧
#نه_به_حجاب_اجبارى #نه_به_مربى_خاله_زنك
#نه_به_جو_گرفتن
#ايران
#تخته_اش #كنيم #بابا
#آرى_به_جِر_دادن_آدمها
#مرزبان #🤣
#شُرتُ_دَرآوُرد
يا ابوالفضل خودت به دادمون برس
Read more
 #bighanoon #hessamheidary ماده یک – خندیدن، لبخند زدن، باز کردن نیش از دو طرف به مقدار لازم، نشان ...
Media Removed
#bighanoon #hessamheidary ماده یک – خندیدن، لبخند زدن، باز کردن نیش از دو طرف به مقدار لازم، نشان دادن دندان‌ها، خوش‌رو بودن، نیشخند، پوزخند، اخم‌خند، هّره کِره، خندیدن قارت قارت و دیگر انواع و اقسام شادی‌های بصری امری کاملا شخصی بوده اما مانند دیگر مسائل شخصی به همه مربوط می‌شود. ماده دو ... #bighanoon #hessamheidary
ماده یک – خندیدن، لبخند زدن، باز کردن نیش از دو طرف به مقدار لازم، نشان دادن دندان‌ها، خوش‌رو بودن، نیشخند، پوزخند، اخم‌خند، هّره کِره، خندیدن قارت قارت و دیگر انواع و اقسام شادی‌های بصری امری کاملا شخصی بوده اما مانند دیگر مسائل شخصی به همه مربوط می‌شود.

ماده دو - هر فرد مجاز است در طول روز و به میزان لزوم به یکی از چیزهای خنده‌دار ذیل بخندد. خندیدن به موارد دیگر غیرقانونی و فرد خندیده تحت تعقیب قرار خواهد گرفت.

چیزهای خنده‌دار ذیل:
.
الف) به کله کچل دوستش
ب) به گور پدرش
ج) به وضعیت اقتصادی خودش
د) به اقوام نزدیکش
ه) به بی‌قانون
.
تبصره: خندیدن به اقوام دور هم بلامانع است.
ماده سه – به فردی که می‌خندد، خندیده و به فردی که می‌خنداند، خندان‌ده گفته می‌شود.
حقوق خندیده به شرح ذیل است:
.
خندیده حق دارد به جوک‌های دیگران تا آخر گوش داده و در پایان بگوید: «هه هه هه تکراری بود، شنیده بودم» او همچنین مختار است در قبال بعضی حرف‌های خنده‌دار مقاومت کرده و از خندیدن سرباز زند یا از الفاظی مثل :«لوس»، «بیمزه» و «یخ کنی... یخچال» استفاده کند. اما خندیدن زورکی دارای اجر بسیار است و از ضایع شدن فردی که از خود بامزه بازی در می‌آورد، جلوگیری خواهد کرد.

ماده چهار – فرد خندیده همچنین مجاز است در صورت صلاحدید در هنگام خنده، ضرباتی را با مشت به پهلو و شکم اطرافیان خود وارد کرده و از این راه جگرش حال آمده و حال خوشی بر او مستولی شود.

تبصره: ضربه زدن به نقاط دیگر بدن در صورتی که باعث خطراتی برای نسل‌های بدی نشود بلامانع است.

ماده پنج – خندان‌ده، به عنوان کسی که جوک تعریف می‌کند یا بامزه‌بازی و شکلک در می‌آورد یا مطلب طنزی می‌نویسد؛ باید از همه امکانات و لوازم موجود در محل در جهت خنداندن حاضران استفاده کند. در صورتی که حاضران در جمع همه دختر و فرد بامزه پسر مجرد باشد، پسر مجرد می‌تواند تا پای جان از خود مایه گذاشته و از هیچ نوع ژانگولر بازی در جهت ایجاد بامزگی دریغ نکند.

اولین خنده همیشه به معنی باز شدن سر شوخی است. خندان‌‎ده می‌تواند بلافاصله نسبت به گسترش شوخی‌ها در جهات مختلف اقدام و شوخی دستی را نیز آغاز کند.

ماده شش - همه موظفند پس از مشاهده خنده اطرافیان خود، بلافاصله واکنش نشان داده و از او سوال کنند:
.
- میخندی؟
.
آن‌ها همچنین باید جملات زیر را با آهنگ خاصی خطاب به او ادا کنند: - باید پاپیون ببندی... باید دورم بگردی.
.
در صورتی که فرد خندیده نتواند جمله هم قافیه مناسبی پیدا کند باید کف دستش را رو به سوی دوستانش گرفته
.
بقیه در کامنت اول 👇👇
Read more
Loading...
. تقریبا ۱۰ روز است که از تصادف ما می‌گذرد. داشتیم از محضر برمی‌گشتیم و مهر طلاق‌مان خشک نشده بود که ...
Media Removed
. تقریبا ۱۰ روز است که از تصادف ما می‌گذرد. داشتیم از محضر برمی‌گشتیم و مهر طلاق‌مان خشک نشده بود که وسط اتوبان چمران چپ کردیم. من 1300تا سکه مهریه‌ام را در جا گرفته بودم و می‌خواستم با پولش بروم کانادا. شهروز هم قرار بود با عشق سابقش بعد از طلاق فرار کند و بروند شمال. اما بر خلاف نقشه‌های‌مان من و شهروز ... .
تقریبا ۱۰ روز است که از تصادف ما می‌گذرد. داشتیم از محضر برمی‌گشتیم و مهر طلاق‌مان خشک نشده بود که وسط اتوبان چمران چپ کردیم. من 1300تا سکه مهریه‌ام را در جا گرفته بودم و می‌خواستم با پولش بروم کانادا. شهروز هم قرار بود با عشق سابقش بعد از طلاق فرار کند و بروند شمال. اما بر خلاف نقشه‌های‌مان من و شهروز هر دوتای‌مان توی بیمارستان و توی یک اتاق بستری شدیم. به هوش که آمدیم دیدیم هنوز با هم زیر یک سقفیم با این تفاوت که دیگر نمی‌توانیم تکان بخوریم و یکی‌مان از دست آن یکی بزند بیرون. آقای دکتر آمد توی اتاق و با خودکارش زد به کف پای شهروز. شهروز هم زد زیر گریه و گفت: «حس نمی‌کنم آقای دکتر... پای لعنتیمو حس نمی‌کنم» دکتر از بالای عینکش نگاهش کرد و گفت: «چون پات توی گچه اسکل! فیلم زیاد میبینی؟» بله شهروز فیلم زیاد می‌دید و اگر زندگی‌اش را فیلم می‌کردند نهایتا می‌شد یکی از فیلم‌های گیشه قدرت‌ا... صلح میرزایی. دکتر از کنارش رد شد و به طرف من آمد و گفت: «چشمات اذیتت نمیکنه؟» خودم را جمع و جور کردم و گفتم: «آقای دکتر این چه حرفیه من مُهر طلاقم خیسه هنوز» شهروز پشتش را کرد و گفت: «نه بابا خشک شد. به من ربط نداره دیگه. راحت باش دکتر»! دکتر نگاهی به جفت‌مان کرد و گفت: «چی می‌گید؟! با مغز رفتی توی شیشه ممکنه به چشمات آسیب رسیده باشه» آمد جلو و خودکارش را کشید کف پایم و خندیدم. گفت: «میفهمی الان؟!» گفتم: «نه دکتر ولی شوخیتون بامزه‌اس با پای گچ‌دار» مچ پایم را بلند کرد و گفت: «نه این یکی گچ نیست. فلج شدی» شهروز برگشت و به همدیگر زل زدیم. خودش بود که بعد از طلاق اصرار کرد من را برساند. صورتش سرخ شد و اشک توی چشم‌هایش را از این طرف اتاق می‌توانستم ببینم. جعبه دستمال کاغذی کنار تختش را برداشت. نفس عمیقی کشید و جعبه را محکم پرت کرد سمتم و داد زد: «اوخ اوخ دیگه نمیتونی جا خالی بدی زرنگ خانم!» عشق من و شهروز از اولش هم خاص بود. واقعیتش به ما گفتند عشق بعد از ازدواج شکل می‌گیرد و پخته می‌شود. ما هم روی این حساب با هم ازدواج کردیم و رفتیم زیر یک سقف. شب اول نشستیم همدیگر را نگاه کردیم و دیدیم فایده ندارد. حوصله‌مان بدجور سر رفته بود و بلند شدیم رفتیم بیرون بستنی موزی با شکلات خوردیم و شهروز گفت احتمالا از فردا دیگر عشق بعد از ازدواج‌مان شکل می‌گیرد. یک ماه گذشت و ما هر شب حوصله‌مان سر می‌رفت و می‌رفتیم بیرون بستنی موزی با شکلات می‌خوردیم و عشقی شروع نمی‌شد که یک روز بستنی فروش کل ظرف بستنی موزی را پرت کرد توی سطل آشغال پشت سرمان و گفت
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
اصلا من نمیدونم چی بگگگگم<span class="emoji emoji1f605"></span>‌یعنی شما فقط به اون رنگ صورتیش نگاه کنییید<span class="emoji emoji1f60d"></span><span class="emoji emoji1f60d"></span>یعنی اون خرسی که اون وسط تشریف ...
Media Removed
اصلا من نمیدونم چی بگگگگم‌یعنی شما فقط به اون رنگ صورتیش نگاه کنیییدیعنی اون خرسی که اون وسط تشریف داره️من قشنگ تر از این ندیدم🙂 . دكور كيك هاي مدرن پيشروان پژوهش خوراك (موندريان ) در اين دوره شما با انواع تكنيك هاي تزئيني كيك ها آشنا خواهيد شد . پايه و زير ساخت به صورت كيك هاي اسفنجي ... اصلا من نمیدونم چی بگگگگم😅‌یعنی شما فقط به اون رنگ صورتیش نگاه کنییید😍😍یعنی اون خرسی که اون وسط تشریف داره😊☺️من قشنگ تر از این ندیدم🙂😋 .
🍎 دكور كيك هاي مدرن 🍎
پيشروان پژوهش خوراك (موندريان )❤️💛💙
در اين دوره شما با انواع تكنيك هاي تزئيني كيك ها آشنا خواهيد شد . پايه و زير ساخت به صورت كيك هاي اسفنجي خامه دار ميباشد. تمركز دوره بر روي دكور كردن با ايتم هاي به روز به صورتي مدرن و خاص ميباشد.
👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓در صورت تمايل هنرجو ، گواهي پايان دوره اعطا ميگردد
👨‍🍳مدرس :
آرش قاسمي (با بیش از ۱۱سال سابقه فعالیت در عرصه قنادی،طراح کیکهای پیشرفته و فینالیست ۲دوره مسابقات شو کیک ایران .فعال در زمینه ساخت دسر های مدرن و شکلات سازی و برگزار کننده دموها و ورك شاپ هاي آموزشي)
.
🍯موارد مورد آموزش :
پخت اسفنج مناسب به سبک قنادی ها
آشنایی با زیر ساخت کیکهای ویترینی و مدرن
طریقه صحیح برش دادن و خامه کشی اصولی کیک
انواع کرمهای مدرن و دست ساز با طعم های مختلف بدون افزودنی و اسانس خوراکی
آشنایی با انواع شکلاتهای کاربردی در صنعت قنادی و انواع دیزاین های شکلاتی وکار با شکلات
ساخت انواع گلهای شکلاتی و شکلاتهای حجمی
انواع روکشها شامل سس مخمل و گلیزها ( سس براق)
انواع مرنگ و مارشملو صنعتی
کار با شکر ایزومالت
گوی شکری sugar ball
پاپ كورن كاراملي Candied papcorn
ژله ليمو Lime gelle
.
⏰تاريخ برگزاري :
جمعه _ بيست و نهم تير ☎️براي رزرو:
٠٢١٢٢٧٩٥٨٩٠
٠٩١٩٨٠٢٨٢٤٣
.
#موندريان #آموزشگاه #قنادی #آشپزی #اپلیکیشن #شکلات #توپ #خرس #قرمز #آشپزخانه #😱 #خوشگل #مخملی #دکور #کیک #بامزه #خوشمزه #دسر
Read more
Loading...
سلام<span class="emoji emoji270b"></span>🏼 مي خوام بهتون يه ايده بدم.💭 اگر تولدهاي تم دار دوست دارين يا براي بچه تون ميگيرين،🤹🏼‍♀️ اين ...
Media Removed
سلام🏼 مي خوام بهتون يه ايده بدم.💭 اگر تولدهاي تم دار دوست دارين يا براي بچه تون ميگيرين،🤹🏼‍♀️ اين كار هم كم هزينه ست و آسون، هم خيلي جلوه داره و مهمونيتون رو متفاوت مي كنه. به اين كاردستي هايي كه درست كردم، ميگيم: Photobooth props كه مي تونين با مقوا شكلش رو بِبُرين️؛ و با اكليل، روبان، ... سلام✋🏼
مي خوام بهتون يه ايده بدم.💭
اگر تولدهاي تم دار دوست دارين يا براي بچه تون ميگيرين،🤹🏼‍♀️
اين كار هم كم هزينه ست و آسون، هم خيلي جلوه داره و مهمونيتون رو متفاوت مي كنه.
به اين كاردستي هايي كه درست كردم، ميگيم:
Photobooth props
كه مي تونين با مقوا شكلش رو بِبُرين✂️؛
و با اكليل، روبان، پولك يا هر چيزي كه توي خونه دارين تزيينشون كنين.
در آخر هم به چوب هاي باريك نياز دارين كه حالت دسته بشه براشون.
(چوب بستني زيادي كوتاه و پهنه و براي عكاسي خوب نميشه)
طرحشون رو هم مي تونين يا از اينترنت طبق موضوعي كه انتخاب كردين پيدا كنين يا از من بخواين ايده بهتون بدم يا اينكه كلاً براتون درست كنم.
به نظر من اين كار سن هم نداره،
چون هم اين ها رو براي يك كوچولو با تم فروزن درست كردم❄️،
هم براي تولد خودم با موضوع
Pool party
كلي از اين پراپ درست كردم و هم كلي خنديديم و كيف كرديم باهاشون، و هم عكس هاي بامزه گرفتيم.
✌🏼✨🎉🎀
Read more
موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند ...
Media Removed
موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند بازدید کنندگان، از محیط موزه عکس بگیرند. اما این در مورد موزه هنر در جزیره مانیل، فیلیپین صدق نمی کند. در اینجا، بازدید کنندگان را تشویق به تعامل با تکه های هنری و نقش بازی کردن به عنوان جزئی از خود ... موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند بازدید کنندگان، از محیط موزه عکس بگیرند. اما این در مورد موزه هنر در جزیره مانیل، فیلیپین صدق نمی کند. در اینجا، بازدید کنندگان را تشویق به تعامل با تکه های هنری و نقش بازی کردن به عنوان جزئی از خود اثر هنری می کنند. بلیث کامبایا، دبیر این موزه می گوید شعار موزه چنین است "نقاشی های هنری کامل نیستند اگر شما با آنها نباشید، اگر شما با آنها عکس نگیرید".
سایر تصاویر جالب از این موزه سه بعدی را در مجله تصویری لاپلاس ببینید.
www.laplas.ir
#لاپلاس #تفریح #زنگ_تفریح #سرگرمی #خنده_دار #بامزه #موزه #جالب #جاذبه_گردشگری
Read more
موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند ...
Media Removed
موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند بازدید کنندگان، از محیط موزه عکس بگیرند. اما این در مورد موزه هنر در جزیره مانیل، فیلیپین صدق نمی کند. در اینجا، بازدید کنندگان را تشویق به تعامل با تکه های هنری و نقش بازی کردن به عنوان جزئی از خود ... موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند بازدید کنندگان، از محیط موزه عکس بگیرند. اما این در مورد موزه هنر در جزیره مانیل، فیلیپین صدق نمی کند. در اینجا، بازدید کنندگان را تشویق به تعامل با تکه های هنری و نقش بازی کردن به عنوان جزئی از خود اثر هنری می کنند. بلیث کامبایا، دبیر این موزه می گوید شعار موزه چنین است "نقاشی های هنری کامل نیستند اگر شما با آنها نباشید، اگر شما با آنها عکس نگیرید".
سایر تصاویر جالب از این موزه سه بعدی را در مجله تصویری لاپلاس ببینید.
www.laplas.ir
#لاپلاس #تفریح #زنگ_تفریح #سرگرمی #خنده_دار #بامزه #موزه #جالب #جاذبه_گردشگری
Read more
موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند ...
Media Removed
موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند بازدید کنندگان، از محیط موزه عکس بگیرند. اما این در مورد موزه هنر در جزیره مانیل، فیلیپین صدق نمی کند. در اینجا، بازدید کنندگان را تشویق به تعامل با تکه های هنری و نقش بازی کردن به عنوان جزئی از خود ... موزه هنرهای ۳بعدی در فیلیپین اجازه می دهد تا شما بخشی از این هنر سه بعدی باشید. اکثر موزه ها دوست ندارند بازدید کنندگان، از محیط موزه عکس بگیرند. اما این در مورد موزه هنر در جزیره مانیل، فیلیپین صدق نمی کند. در اینجا، بازدید کنندگان را تشویق به تعامل با تکه های هنری و نقش بازی کردن به عنوان جزئی از خود اثر هنری می کنند. بلیث کامبایا، دبیر این موزه می گوید شعار موزه چنین است "نقاشی های هنری کامل نیستند اگر شما با آنها نباشید، اگر شما با آنها عکس نگیرید".
سایر تصاویر جالب از این موزه سه بعدی را در مجله تصویری لاپلاس ببینید.
www.laplas.ir
#لاپلاس #تفریح #زنگ_تفریح #سرگرمی #خنده_دار #بامزه #موزه #جالب #جاذبه_گردشگری
Read more
Loading...
.. حالا دیگه اونقدری بزرگ شده این آقای کچل بامزه که دلم زودبه‌زود تنگ بشه براش. پارسال همین وقتا ...
Media Removed
.. حالا دیگه اونقدری بزرگ شده این آقای کچل بامزه که دلم زودبه‌زود تنگ بشه براش. پارسال همین وقتا فکر می‌کردم یعنی قلبم می‌تونه یه بچه‌ی دیگه رو اون‌طوری دوست داشته باشه؟ و خوشبختانه قلب با خاصیت انبساطش، خیالم رو راحت کرد. ... از ده سال پیش، مث همین عکس رو با آوین دارم. همین‌جوری هم چتری‌دار ... ..
حالا دیگه اونقدری بزرگ شده این آقای کچل بامزه که دلم زودبه‌زود تنگ بشه براش.
پارسال همین وقتا فکر می‌کردم یعنی قلبم می‌تونه یه بچه‌ی دیگه رو اون‌طوری دوست داشته باشه؟
و خوشبختانه قلب با خاصیت انبساطش، خیالم رو راحت کرد.
...
از ده سال پیش، مث همین عکس رو با آوین دارم.
همین‌جوری هم چتری‌دار از قضا. :)
Read more
Loading...