با سلام فروش آگهی

Loading...


Unique profiles
2
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
1229.8 days
to ratio
<span class="emoji emoji1f4a2"></span> نامه ای به رئیس جمهور عزیزم آقای حسن روحانی رئیس جمهور موفق ایران سلام به مشهدالرضا(ع) آمدید، ...
Media Removed
نامه ای به رئیس جمهور عزیزم آقای حسن روحانی رئیس جمهور موفق ایران سلام به مشهدالرضا(ع) آمدید، این را از روی تصاویرتان که کاملا "مردمی" بر بیلبوردها آویزان شده بود فهمیدم، ببخشید که نتوانستم در جلسه دیدارتان با مردم مشهد شرکت کنم! سرتان شلوغ بود و صدها پروژه جدید را که به برکت برداشته شدن ... 💢 نامه ای به رئیس جمهور عزیزم

آقای حسن روحانی رئیس جمهور موفق ایران
سلام

به مشهدالرضا(ع) آمدید، این را از روی تصاویرتان که کاملا "مردمی" بر بیلبوردها آویزان شده بود فهمیدم، ببخشید که نتوانستم در جلسه دیدارتان با مردم مشهد شرکت کنم!

سرتان شلوغ بود و صدها پروژه جدید را که به برکت برداشته شدن تحریم ها اجرا شده بود افتتاح کردید، انشاالله خدا این خدمات شما را جبران کند!

ای حقوق دان بزرگ،حالتان چطور است؟ "برجام" جان خوبند؟ شنیده ام چرخ های "صنعت" و "سانتریفیوژ" بر سر سرعت چرخیدن رقابت دارند! ظریف ، عراقچی و صالحی را حتما از طرف بنده ببوسید!
راستی! سریع القلم توانست به برکت برجام واگن اقتصادمان را به لکوموتیو غرب بچسباند؟ از او بپرسید چند گام دیگر تا آغوش غربی ها فاصله داریم!

وزراء جوان، مودب و پرکارتان چطورند؟ خداوند از عمر ما بر دارد و بر عمر این جماعت "ذخیره" برای انقلاب بیافزاید!
به همه شان سلام برسانید به جز آن تک وزیر پیرتان که توانایی فهم حکمت مواضع دوگانه شما "بر منبر" و "در خلوت" را ندارد!

آقای روحانی، چرا شما اینقدر خوبید!؟ چرا این همه از برنامه ها و وعده هایتان جلو هستید!؟ تا قبل از شما پرکار ترین موجود عالم را غده تیروئید آن زن دست فروش می دانستم، اما شما مرزهای کار و خدمت را جا به جا کردید، جان من کمی هم به فکر خودتان باشید!

اگر از حال ما می پرسید باید بگویم که به برکت سیاست کاملا حساب شده شما، تقریبا تمامی صنایع استان با سه برابر ظرفیت کار می کنند و کارخانه "مشهد نخ" ، "کارتن مشهد" و ... دیگر تعطیل نیستند! حتی "چینی مقصود" هم که ظرفیت تولید را کاهش داده بود، اخیرا آگهی استخدام داده برای جذب صدها کارگر دیگر، تا آنها هم مثل بقیه مردم بروند "سر کار"! شاید باورتان نشود، اما این روزها مردم مشهد به تصویر شما زُل می زنند و کارتن کارتن گلابی برجامی می خورند! حتی غذاهای تبلیغاتی که رئیسی توزیع می کرد دیگر روی دستش باد کرده! البته همانطور که می دانید گلابی مُسْهِل است و برای مشکلات گوارشی حاصله باید فکری کرد! لذا به عنوان یک شهروند مشهدی از شما می خواهم برای برجام های بعدی "خرمالو" در نظر بگیرید!

خلاصه اینکه حال ما هم مثل بقیه مردم ایران خیلی خوب است، مثل "کولبران" بانه ، مثل کارگران هپکو، مثل سرمایه گذاران در موسسات مالی یا مثل همین هفده هزار کارگری که در استان خودمان بیکار نشده اند!

همه به برکت وجود شما و ارتباط خوبتان با "کدخدا"، هر روز بهتر از دیروز هستیم!

ادامه......
Read more
Loading...
سلام یه سرویس جدید براتون آماده کردیم به نام جویپد دات آی آر این سایت در حال حاضر تنها سایتی است که ...
Media Removed
سلام یه سرویس جدید براتون آماده کردیم به نام جویپد دات آی آر این سایت در حال حاضر تنها سایتی است که شما میتونید بدون هزینه و بدون اتلاف وقت بابت ثبت نام فقط با اکانت گوگل اتون وارد بشید و آگهی فروش اتون رو توش درج کنید. پیشاپیش از ارایه پیشنهاداتتون برای بهبود کار سایت از شما ممنونیم سلام
یه سرویس جدید براتون آماده کردیم به نام جویپد دات آی آر
این سایت در حال حاضر تنها سایتی است که شما میتونید بدون هزینه و بدون اتلاف وقت بابت ثبت نام فقط با اکانت گوگل اتون وارد بشید و آگهی فروش اتون رو توش درج کنید.
پیشاپیش از ارایه پیشنهاداتتون برای بهبود کار سایت از شما ممنونیم
Loading...