بد جان خوب ماه

Loading...


Unique profiles
12
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran, Mecca, Saudi Arabia
Average media age
688.4 days
to ratio
11
12 سال گذشت... آخرین نگاه تو آغاز غم ما بود.... پ.ن یاد تمام خاطرات خوب و بد این 4 سال بخیر ک خیلی ...
Media Removed
12 سال گذشت... آخرین نگاه تو آغاز غم ما بود.... پ.ن یاد تمام خاطرات خوب و بد این 4 سال بخیر ک خیلی درسا تونستم بگیرم. خدابیامرزه مادرتو الناز جان چن ماه پیش یه تیاتر بازی کردی ک موضوش سرطان بود جلو چشم خودم دیدم ک چشم تو چشم خواهرت دیالوگ میگفتی و با خواهرت گریه میکردی چون مادرت هم با این بیماری ... 12 سال گذشت...
آخرین نگاه تو آغاز غم ما بود....
پ.ن
یاد تمام خاطرات خوب و بد این 4 سال بخیر
ک خیلی درسا تونستم بگیرم.
خدابیامرزه مادرتو الناز جان
چن ماه پیش یه تیاتر بازی کردی ک موضوش سرطان بود
جلو چشم خودم دیدم ک چشم تو چشم خواهرت دیالوگ میگفتی و با خواهرت گریه میکردی چون مادرت هم با این بیماری میجنگید ولی اخر تسلیم شد
به امید روزهای سبز برای بیماران و سالی پر از بررکت برا همه و شادی....
پ.ن
خدمت هستم بخاطر همین فعالیتم کمه
ولی تموم میکنم و میام دوباره روز از نو
و روزی از نو...
دوستت دارم همیشگی من
@elnazhabibi67
#کافه
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f4f7"></span><span class="emoji emoji1f384"></span><span class="emoji emoji1f386"></span><span class="emoji emoji26c4"></span> <span class="emoji emoji1f389"></span> <span class="emoji emoji1f4ab"></span> <span class="emoji emoji1f341"></span> پاییز چه بیصدا میرود تا رها کند دستان باد را در آغوش زمستان بخند باران بخند آسمان ...
Media Removed
پاییز چه بیصدا میرود تا رها کند دستان باد را در آغوش زمستان بخند باران بخند آسمان دی در راه است ماه بیقراری هایم میرسد و من عاشقتر از همیشه... عاشقت هستم @mostafa.ashrafnia #مریم_حاج_علیان #عکسهای_من #عشق_جان #رفیق_روزهای_خوب_و_بد #متولدین_زمستان_تولدتان_مبارک #دی_ماهی_جان ... 📷🎄🎆⛄
🎉
💫
🍁
پاییز چه بیصدا میرود
تا رها کند دستان باد را
در آغوش زمستان
بخند باران
بخند آسمان
دی در راه است
ماه بیقراری هایم میرسد
و من عاشقتر از همیشه... عاشقت هستم💕
@mostafa.ashrafnia
#مریم_حاج_علیان
#عکسهای_من #عشق_جان #رفیق_روزهای_خوب_و_بد
#متولدین_زمستان_تولدتان_مبارک
#دی_ماهی_جان #مرد_من #مرسی_که_هستی
Read more
.... خاطره بازی سریال پادری کارگردان محمد حسین لطیفی تهیه کننده سید محمود رضوی سال تولید ۱۳۹۴ #سینما #تیاتر #تلویزیون #بازیگران #کارگردانان #نویسندگان #فیلم #فیلمنامه #سریال #آرتیست #هنرمندان #معبد_جان #پادری #شاهگوش #دندون_طلا #تک_ضرب #خوب_بد_زشت #ابی_سی_دی #بلوف_۲۰۱۴ #ماه_و_پلنگ #تهران #بوشهر #گناوه #همه_بچه_های_ما #یاد_آوری #زمانی_برای_عاشقی #پینوکیو_عاموسردار_رییسعلی #سید_رضا_صافی #تهران #بوشهر #گناوه #جهانگیر_اژدری @mohammadhosein_latifi @mahmoodrazavi @motevalli_morteza @amir_hrostami @amirabb_latifi @amirsalimkhani @hesamkhalilnezhad @alirezanajafzadeh1 @mahdiehlatifi @kouroshnarimani ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ ....
خاطره بازی
سریال پادری
کارگردان محمد حسین لطیفی
تهیه کننده سید محمود رضوی
سال تولید ۱۳۹۴
#سینما #تیاتر #تلویزیون #بازیگران #کارگردانان #نویسندگان #فیلم #فیلمنامه #سریال #آرتیست #هنرمندان #معبد_جان #پادری #شاهگوش #دندون_طلا #تک_ضرب #خوب_بد_زشت #ابی_سی_دی #بلوف_۲۰۱۴ #ماه_و_پلنگ #تهران #بوشهر #گناوه #همه_بچه_های_ما #یاد_آوری #زمانی_برای_عاشقی #پینوکیو_عاموسردار_رییسعلی #سید_رضا_صافی #تهران #بوشهر #گناوه #جهانگیر_اژدری
@mohammadhosein_latifi
@mahmoodrazavi
@motevalli_morteza
@amir_hrostami
@amirabb_latifi
@amirsalimkhani
@hesamkhalilnezhad
@alirezanajafzadeh1
@mahdiehlatifi
@kouroshnarimani
۱۳۹۷/۰۴/۲۷
بیست و چهار سال پیش ( یه چند ماه پیش‌تر) علم پزشکی مثل الان نبود، دختر را پسر، پسر را دختر تشخیص می‌دادند! ...
Media Removed
بیست و چهار سال پیش ( یه چند ماه پیش‌تر) علم پزشکی مثل الان نبود، دختر را پسر، پسر را دختر تشخیص می‌دادند! منم یکی از آنها بودم، برای اولین بار که رفتن جنسیتم را تشخیص دهند، به علت نجابت بیش از حد، پا روی پا گذاشته و مثل یک نجیب زاده خود را دختر نشان دادم، از اینکه قرار بود سومین دخترشان به دنیا بیاید غمگین ... بیست و چهار سال پیش ( یه چند ماه پیش‌تر) علم پزشکی مثل الان نبود، دختر را پسر، پسر را دختر تشخیص می‌دادند! منم یکی از آنها بودم، برای اولین بار که رفتن جنسیتم را تشخیص دهند، به علت نجابت بیش از حد، پا روی پا گذاشته و مثل یک نجیب زاده خود را دختر نشان دادم، از اینکه قرار بود سومین دخترشان به دنیا بیاید غمگین بودند نه اینکه دختر بد باشد ها نه، ولی خب قدیم بود دیگر پسر دوست داشتن، به عقیدشون پسر نسلشون رو ادامه می‌داد، اینکه نسلشون ادامه پیدا کند یا نکند چه فرقی دارد نمی‌دانم، چن روز قبل از بدنیا آمدنم، مادر گرامی از پشت بام افتاده بود، ولی با اینحال منِ دختر سرومورگنده سالم بودم و همچنان خود را دختر نشان میدادم، قرار نبود بمیرم، قرار نیست به این زودیا بمیرم، روز تولد آمد و پدر جان که غمگین بود، مادر هم که در ذهنش دنبال اسم دخترانه‌ای برای من میگشت، من با ضربه‌ی محکم دکتر به نشمین‌گاه مبارکم چشم به جهان گشودم(در یک خانواده‌ی مذهبی) به خاطر ضربه‌ی محکم دکتر نمی‌توانستم پا روی پا بگذارم، برای همین نقشه‌هایم بر آب شد، پدر جان جوگیرانه گل و شیرینی پخش میکردند(البته الان از آن کارشان کاملا ناامید و پشیمان شده‌اند چون به قول خودشان نان را به موقع نمی‌خرم)
مادر جان از آن زمان من را دختر پنداشته و مجبورم میکند سفره پهن کنم و جمع کنم و میگوید دختر مردم کل خونه رو تمیز و گوارا میکند و پیش همسایه و فامیل می‌گوید :ببینید این قرار بود دختر به دنیا بیاید ببین چقد خوب کار میکند، من هم‌گوش‌هایم‌دراز شده با انرژی بیشتری سفره را پهن و جمع می‌کنم.
شدیم بیست و چهار!
Read more
. رو نوشت به هری، پرنسِ بابا: هری جان سلام. حالت چطور است؟ اگر از احوال ما جویا باشی، ما هم خوبیم. اینجا ...
Media Removed
. رو نوشت به هری، پرنسِ بابا: هری جان سلام. حالت چطور است؟ اگر از احوال ما جویا باشی، ما هم خوبیم. اینجا ماه رمضان است، ماه یواشکی غذا خوردنِ مردم. تو هم که لابد در ماهِ عسل به سر می‌بری. یا شاید کار زیاد داری و فعلا دست نگه داشته‌ای. عزیزِ دل، عروسی‌ات مبارک. نشد که بشود و بیایم. اتفاقا با خانواده ... .
رو نوشت به هری، پرنسِ بابا:
هری جان سلام. حالت چطور است؟ اگر از احوال ما جویا باشی، ما هم خوبیم. اینجا ماه رمضان است، ماه یواشکی غذا خوردنِ مردم. تو هم که لابد در ماهِ عسل به سر می‌بری. یا شاید کار زیاد داری و فعلا دست نگه داشته‌ای.
عزیزِ دل، عروسی‌ات مبارک. نشد که بشود و بیایم. اتفاقا با خانواده بحث بود از محبت تو، چقد لطف داشتی دعوتمان کردی.
چقدر حرف و حدیث درآمد برایتان، آخ بگردم برای آن همه مظلومیت دربار، که جز سادگی و بی‌آلایشی هیچ‌چیز در آن نیست. هرچه که نقشه‌های شوم در جهان است، اصلا یک سرش به شما وصل نمی‌شود. می‌دانم، می‌دانم!
اصلا از روی سادگی و حتی می‌توان گفت تواضع است که چند نفر لباس تکراری پوشیده‌اند، بابا این مردم را ول کن، دهنشان را نمی‌شود بست، هی می‌گویند از مارموز بازی‌شان است؛ آقا اصلا "خوب باشی می‌گن، بد باشی می‌گن". این را با لهجه‌ی رشتی بخوان قوربان تو بشم من. (هارهارهار -خنده‌ی نویسنده-)
عروست چه بلاست هری! ناز بشود آخر. چه ساده، به به، چه ساده. کدام بیوتی سالن رفته بود؟ آدرسش را در جواب این نامه ضمیمه کن این سری که آمدیم، یک مِشی، هایلایتی، لو لایتی، کوفتی بیندازیم به سرمان.
بعد مثلا می‌گویند رفته‌ای زنِ مطلقه‌ی دو سال از خودت بزرگتر گرفته‌ای‌. اَی تابو شکنِ بلا سوخته. حتی دوست دخترهای قبلی را هم که دعوت کرده‌ای، خواهر و مادرِ تابو را عروس کردی. (هرچند توضیحی که دادی چرا با آن دختره فلانی بهم زدی، قانعم نکرده بود.) حالآ بگذریم. گذشته‌ها گذشته. آباریکلا. آماشالا به این همه جَنَم. خوشمان آمد. (خودمانیم، جهازش کامل است؟ به هرحال خیال ورش ندارد که حالآ آمده کاخ و یه قابلمه هم دستش نگیرد بیاورد برایتان. همین اول تکلیف را مشخص کن، حرف و حدیث نماند.)
دیشب دیوید و جورج در گروه سه نفره‌مان برایم پیغام گذاشتند که:
"We miss u here, gal! U should've come.."
حالآ من فیلترشکن تلگرامم را بر روی کشور انگلستان تنظیم کردم تا با شما نزدیکی کنم. ایراد ندارد.
داشت یادم می‌رفت، گفته‌اید از میز شام ۴سال بعد رو نمایی می‌کنید. می‌دانم، می‌دانم، به هرحال حق دارید. ولی یه عکس از میز شام بده، بگذارم در گروه خانوادگی‌مان بگویم خودم درست کرده‌ام، پشم‌های همگان فِر بخورد.
.
دیگر چیزی به خاطرم نمی‌آید. اگر نکته‌ای جا ماند بگذار بر حسابِ دلتنگی.
مگان را ببوس. الیزابت را سفت بچلان بگو حتما یک سر میایم پیشتان، یک دستی به سر و روی پوند بکشید که ما مجبور نشویم برای یک توکِ پا سر زدن به شما، شلوارمان را گرو بگذاریم. (هارهورهیر.)
مراقبت قشنگی‌ها و بی‌آلایشی‌هایتان باشید ♡
Read more
 #وَالْأَرْضَ_بَعْدَ_ذَلِكَ_دَحَاهَا_أَخْرَجَ_مِنْهَا_مَاءَهَا_وَمَرْعَاهَا #نازعات_آیه_۳۰_۳۱ . للحق ...
Media Removed
#وَالْأَرْضَ_بَعْدَ_ذَلِكَ_دَحَاهَا_أَخْرَجَ_مِنْهَا_مَاءَهَا_وَمَرْعَاهَا #نازعات_آیه_۳۰_۳۱ . للحق عكس نوشت : شش روز گذشت و قدرت ذات #الهی جلوه‏ ای کرد.. #خاک، آرام آرام قد کشید و ابراز وجود کرد و زمین نام گرفت که دریایی سبز و روان آن را به دوش می ‏کشد و زمین در برابر فرمان خداوند فروتن ... #وَالْأَرْضَ_بَعْدَ_ذَلِكَ_دَحَاهَا_أَخْرَجَ_مِنْهَا_مَاءَهَا_وَمَرْعَاهَا #نازعات_آیه_۳۰_۳۱
.
للحق عكس نوشت : شش روز گذشت و قدرت ذات #الهی جلوه‏ ای کرد..
#خاک، آرام آرام قد کشید و ابراز وجود کرد و زمین نام گرفت که دریایی سبز و روان آن را به دوش می ‏کشد و زمین در برابر فرمان خداوند فروتن و در برابر شکوه خداوندی هماره تسلیم و سر به زیر است..
.
این سیاره رها شده در وسعتی آبی که به دستهای ستونهایی بلند و نامرئی از آسمانها محافظت می‏شود..
خاک، سر تسلیم فرود آورد و خاشع شد تا گاهواره‏ ای شود برای رنج و اندوه #آدم..
و خاک، به اذن #خدا، جان گرفت و آدم پدید آمد.
اولین رد پای #خلقت، بر وسعت #زمین نمایان شد تا جاده‏ های بی‌نهایت را بپیماید.
و زمین، مهد #آسایش و #آرامش قرار گرفت و گناه آدمیان را به جان پذیرا شد..
رودها جاری گشت و آبشارها خروشیدن گرفت و پرنده‏ ها بر ارتفاع شاخسارها به #تسبیح و تحمید #خداوند مشغول شدند.
.
و زمین، با عظمت کوه‏ ها که چونان میخ هایی بزرگ تکه تکه‌‏اش را نگاهبان شدند و با دریاها که تصویری از #شهود و ادراکند و با درختان که برگ برگ معرفت می‏آموزند..
این گاهواره ابدی که می ‏پروراند از مهر.
این سیاره خاموش که هزار فریاد را در خود فروخفته...
زمین، این نگران همیشه از آینده #فرزندان خویش..
خاک پدید آمد تا جایگاهی شود برای آسایش بنی‌آدم.
تا پیشانی غرور انسان، سجده ‏گاهی داشته باشد برای تضرع و خشوع..
زمین آفریده شد تا از مناجات عاشقانه ابوتراب سرمست شود..
که خوب و بد از هم جدا شوند در محکی بزرگ..
زمین، این سیاره در معصیت فرو رفته!!
این سرگردانِ در جست‏ وجوی آرامش..
این گورستان خاطرات تلخ و شیرین..
این جایگاه شادی ‏ها..
جایگاه غم‏ ها..
مهربانی‏ ها..
غارت‏ ها..
ستم‏ ها...
و عدالت‏ها...
و زمین آفریده شد...
تا آدم در تجارتی بزرگ با خدا معامله کند و زمین آفریده شد با طبقاتی در هم فشرده از خاک و سنگ و چوب و آب و آتش...
تجلی قدرت لایتناهی پروردگار در آیینه خاک...
فلسفه بزرگ خلقت...
و زمین گاهواره در حال چرخش چونان شتری رام شده که سواران خود را به مقصد می‏ برد و ابتدای زمین در #دحوالارض از شروع خلقت از نقطه‏ ای به بلندای رستگاری..
از یک مکعب روشن که ثقل زمین است و پناهگاه بنی‌‏آدم...
از همان روزی که بنیان نهاد ابراهیم خشت خشت خانه خدا را...
و زمین چون نقطه‏ ای روشن بر مدار خویش هنوز می‏ چرخد و می ‏چرخد...ياحق.
.
.
پ‌ن : در اين شب دعاى ظهور اولين و تنها دعايمان باشد.
.
.
كاملاً بى ربط : ماه من!!!
شعرم زمینی بود اما آخرش..
عشق تو یک روز ما را آسمانی میکند.
.
Read more
Loading...
بسم الله . با دردهاى دور و نزدیكم هماهنگم بد جور افسار جهان در رفته از چنگم آن قدر در تنهایى خود ...
Media Removed
بسم الله . با دردهاى دور و نزدیكم هماهنگم بد جور افسار جهان در رفته از چنگم آن قدر در تنهایى خود غرق هستم كه - آیینه میگوید برایش مایه ننگم دارم شبیه هشت ســالِ وحشت از دشمن با عقده هاى عده اى دیوانه میجنگم دل میبُرم از دوستان همدلِ دیروز دل میبَرَم از دشمانِ صاف و یكرنگم بگذار تا پشت ... بسم الله
.

با دردهاى دور و نزدیكم هماهنگم
بد جور افسار جهان در رفته از چنگم

آن قدر در تنهایى خود غرق هستم كه -
آیینه میگوید برایش مایه ننگم

دارم شبیه هشت ســالِ وحشت از دشمن
با عقده هاى عده اى دیوانه میجنگم

دل میبُرم از دوستان همدلِ دیروز
دل میبَرَم از دشمانِ صاف و یكرنگم

بگذار تا پشت سرم هى صفحه بگذارند
تا حك شود در ذهنشان معناى آهنگم

میترسم از روزى كه بشكافد سر یك دوست
با ضربه ى بى اختیار آخرین سنگم

از زندگى خیرى ندیدم، ساده میگویم:
این روزها تنها براى مرگ دلتنگم

#امید_صباغ_نو
_______________________________________________________
#برای_هیچ_کس
انگار که تکه ای از وجودم شده باشه تنهایی،مثل بچه م،مثل زنم،مثل کسی که دوستش دارم و عمریه که باهامه.
اخلاق های خاصی هم داره،زود ناراحت میشه گاهی که بعد از چند وقت به زور میبرمش مهمونی تا چند وقت از دست م ناراحته،باید دلداریش بدم براش آهنگ بزارم شعر بخونم تا حالش خوب بشه
خوب منم دوستش دارم،ولی خیلی خودخواهِ میگه فقط پیش من باش و جایی نرو
نمیگه،از رفتارش معلومه

جریان خیلی پیچیدس،میدونی چی میگم
شاید ی روز شاعر شدم تو چند تا مثنوی بهت بفهمونمش.
جریان عشق و عاشقیه دیگه میفهمی که چی میگم؟

همه چیز یهو شد
نفهمیدم
درست مثل ی عشق واقعی،اصلا نفهمیدم چی شد،چشمامو باز کردم دیدم تیکه از وجودمه...
با اینکه نه موی وحشی داشت
نه بوی چوب میداد
نه چشمای قشنگی داشت
شاید،نمیدونم شاید منم یکی مثل آقا جان رو داشتم بالاخره ی روزی قهر میکردم و میرفتم پیشش،حتی بعد شش سال
حالا احساس میکنم که قراره تا آخر عمر باهاش بمونم چون نه دایه ای هست که سر ماه از خونه امید برام خبر بیاره
نه آقا جانی که برم پیشش و اون ازم دفاع کنه،که چرا اینطوری کردی با بچم
باید تا آخرش با این عشق تلخ بسازم
_______________
#عکس
Read more
قلعه‌نویی:خیلی به این تیم امیدوارم امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید که امید زیادی ...
Media Removed
قلعه‌نویی:خیلی به این تیم امیدوارم امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید که امید زیادی به تیمش برای فصل پیش رو دارد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با رادیو تهران در مورد شرایط اردوی طلایی پوشان گفت: ما از 26 خرداد ماه تمرینات را شروع ... قلعه‌نویی:خیلی به این تیم امیدوارم

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید که امید زیادی به تیمش برای فصل پیش رو دارد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با رادیو تهران در مورد شرایط اردوی طلایی پوشان گفت: ما از 26 خرداد ماه تمرینات را شروع کردیم و طبق برنامه ای که به باشگاه دادیم، جلو امدیم. از باشگاه هم تشکر می کنیم که در جذب بازیکنان مدنظر ما بسیار خوب و سریع عمل کردند. ما بعد از 10 تمرینات در اصفهان، اردوی اول داخلی خود را شروع کردیم و امروز یک بازی برابر استقلال خوزستان داریم و بعد در مقابل پارس جنوبی جم بازی می کنیم. سپس به اصفهان باز می گردیم و اردوی خارجی را شروع می کنیم که یک هفته است. 
وی در مورد اینکه اردوی خارجی در کدام کشور است، ادامه داد: ما همیشه به ترکیه می رویم؛ سال پنجم یا ششم است که اردوهای خود را در پندیک (یک ساعت فاصله تا استانبول) برگزار می کنیم و خیلی عالی است. البته الان هم خیلی راضی هستیم و شرایط خیلی خوبی دارد.
سرمربی تیم سپاهان در مورد استفاده از بازیکنانی که مختص خود او هستند و اکنون نیز در سپاهان هستند، و اینکه می تواند این موضوع شمشیری دولبه برای او باشد، توضیح داد: ممنونم که این سوال را پرسیدید. بازیکنانی که می گیریم بر اساس افکار تاکتیکی ما است. اینکه در چه تیمی بودند، در مرحله بعدی است. مثلا ما محمد کریمی را از خونه به خونه گرفتیم که همینجا از آقای حسن زاده تشکر می کنم. بازیکنانی مثل شهباززاده و قاضی در مقطعی بد بودند ولی وقتی به تیم ما اضافه شدند نمایش خوبی داشتند و همه این را دیدند. امیدواریم این بازیکنانی که بر اساس نقاط ضعف گرفتیم، نمایش خوبی داشته باشند. فصل گذشته سپاهان شرایط خوبی از نظر میانگین قدی نداشت و با خریدهایی که داشتیم سعی کردیم این ضعف را برطرف کنیم. در نهایت امیدواریم سپاهان به شرایط خوب گذشته بازگردد و من هم خیلی به این تیم امیدوارم، چون بچه ها با دل و جان کار می کنند

ادامه در سایت #طوفان_زرد
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f49f"></span><span class="emoji emoji1f49f"></span><span class="emoji emoji1f49f"></span> سلام و درود به همه ی دوستان ماه شب چهارده خودم جانهای جان ، آرامشبخش ها و دلگرم کننده های دل من <span class="emoji emoji1f49f"></span><span class="emoji emoji1f49f"></span><span class="emoji emoji1f49f"></span> میخوام ...
Media Removed
سلام و درود به همه ی دوستان ماه شب چهارده خودم جانهای جان ، آرامشبخش ها و دلگرم کننده های دل من میخوام راجب یک قضیه مهم باهاتون ح ف یزنم و کمی اطلاعات بدم ، موضوعی مهم در باره ی ترنس بودن که متاسفانه دلیل بسیاری از نفرت های جامعه از ماهاست . #بحث غریزه جنسی ترنس هاست. عزیزان دلم فداتون بشم یک ... 💟💟💟
سلام و درود به همه ی دوستان ماه شب چهارده خودم جانهای جان ، آرامشبخش ها و دلگرم کننده های دل من 💟💟💟
میخوام راجب یک قضیه مهم باهاتون ح ف یزنم و کمی اطلاعات بدم ، موضوعی مهم در باره ی ترنس بودن که متاسفانه دلیل بسیاری از نفرت های جامعه از ماهاست .
#بحث غریزه جنسی ترنس هاست.
عزیزان دلم فداتون بشم یک ترنس وقتی میگه احساس من با جسم من فرق میکنه احساس فقط شامل بحث جنسی و شهوانی نمیشه که اخه اکثر عزیزان متنفر از ما دچار این دیدگاه هستن . فداتون بشم احساس چیزی فراتر از عریزه ی جنسیه که هم شامل تمامی حواس پنجگانه و حسهای خشم ، عشق ، نفرت ، حیرت ، عواطف ، افکار ، علایق و خواستهای ذاتی ، خواب ها و رویاها ، و بسیاری چیزهای دیگه ...میشه .
فداتون بشم احساس منظور روح و تمام چیزهای درونی ماست نه بیرونی و ظاهری . چیزهایی که واقعا از خواست و اراده خودمون خارجه که بگی درستش کن و نمیدونم تحمل کن و ازین حرفا عزیزای دلم.
و اینم درسته بله یک ترنس اف تو ام ( دختر به پسر ) کاملا و تماما غریزه ی جنسیش هم که جزی کوچک از احساسش هست اتفاقا ، پسرانه ی پسرانس . و یک ترنس ام تو اف ( پسر به دختر ) هم کاملا دخترانه ی دخترانس . و عزیزان دلم این گناه کبیره نیس این جزو احساس و روان ذهنی ماها و هر انسانیه خب. بین ما هم خوب هست بد هم هست بله درست . ولی خب غریزه ی جنسی ما هم کاملا مثل خود شما عزیزان در راستای تشکیل دادن خانواده و داشتن دوستی های پاک و زندگی های آرام مثل خود شما عزیزان مهربونه فداتون بشم. پس غریزه جنسیه ما رو ملاک سرکوب و نفرت از ما قرار ندید این در طبیعت و ذات هر انسانه .
توصیه : توصیه ای هم میکنم به ترنس های عزیزم البته من کوچیک همشونم فداشونم میشم ، مراقب خودمون و رفتارامون باشیم ، متاسفانه تو دوره ای هستیم که با احساس دختر و پسر طبیعیشم بازی میشه ، دیگه چه برسه به ماها فداتون بشم ؛ سعی کنیم احساسات زیبامون بازیچه نشه عزیزای دل من ، هم واسه خودمون هم واسه اینکه چشم اجتماع فعلا تیزه رو ماها دست از پا خطا کنیم تا ار کوچکترین چیزمونوبر علیهمون استدلال بشه ، این فعلا واقعیت ماهاس دردتون به جونم اینو اول از همه به خودم خداروشکر دارم یااد میدم امیدوارم شماها عشقولیا هم مراقب باشید .
#نکته: دوستان عزیز امیدوام هیچگونه سوتفاهمی در باره گفته های من ایجاد نشه من مروج هیچگونه عملی نیستم و تنها یکی از ویژگی های انسانی رو که بلطبع در درون ما ترنس ها هم هست توضیح دادم.
فدا مدای همتون دوسدار شما ( هورا در بیمارستان) 😊☺😆😁😉😍😘💕❤💟
باسپاس فراوان
Read more
دوشنبه؛ اکبر ترکان با اشاره به زمزمه های اخیر در خصوص تغییر در بدنه دولت، گفت: ترامپ تمام تلاش خود ...
Media Removed
دوشنبه؛ اکبر ترکان با اشاره به زمزمه های اخیر در خصوص تغییر در بدنه دولت، گفت: ترامپ تمام تلاش خود را می کند که روابط با ایران در اوج التهاب باشد و عرب ها را از ایران بترساند. پس در این شرایط مدیرانی باید روی کار باشند که بتوانند در شرایط ملتهب تصمیم بگیرند. آقای روحانی انتظار دارند که مدیرانش اینگونه ... دوشنبه؛
اکبر ترکان با اشاره به زمزمه های اخیر در خصوص تغییر در بدنه دولت، گفت:
ترامپ تمام تلاش خود را می کند که روابط با ایران در اوج التهاب باشد و عرب ها را از ایران بترساند. پس در این شرایط مدیرانی باید روی کار باشند که بتوانند در شرایط ملتهب تصمیم بگیرند. آقای روحانی انتظار دارند که مدیرانش اینگونه وارد عمل شوند.
مشاور رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه امروز به مدیرانی نیاز داریم که مشکلات را به جان بخرند و کشور را به جلو ببرند، افزود:
اگر کسی بخواهد اینجا متکی به کتابچه مقررات حرکت کند و هر جا کتابچه مقررات علامت منفی می دهد، کار را تعطیل کند، کار جلو نمی رود. البته منظورم قانون گریزی و یا کارشکنی نیست. ما شرایط عادی نداریم و در این شرایط کار کردن بسیار پرریسک است و باید مدیران خطرپذیر باشند و دل به دریا بزنند. این شرایط مدیران شجاع، دانا، عالم و تصمیم گیرنده می خواهد.
البته کسانی که الان تشریف دارند نه اینکه بد باشند اما برخی فقط آدم های مسیر هموار هستند، آدم های خوب و قابلی هستند ولی برای مسیرهای هموار. اما امروز مسیرها ناهموار و پرخطر است و انسان های شجاع و دانا می خواهد. بنابراین آقای دکتر روحانی انتظارشان از همکارانشان این است که دانایی و شجاعت را به کار گیرند و با مشکلات و ناهمواری ها مقابله کنند.
عضو شورای مرکزی حزب"اعتدال و توسعه" در پاسخ به این سوال که شرایط امروز به شرایط 6 ماه پیش که حسن روحانی کابینه دوازدهم را می‌چید چه تفاوتی کرده گفت: «آن زمان ترامپ رقص شمشیر نکرده بود. ترامپ با رقص شمشیر و ترامپ بدون رقص شمشیر متفاوت است.» به اعتقاد ترکان ترامپ که فهمیده با رقص شمشیر و ایران‌هراسی می‌‌توان از عرب‌ها 500 میلیارد دلار پول گرفت. روابط را با ایران عادی نمی‌کند.

وی گفت: «ترامپ تمام کوشش خود را می‌کند که روابط با ایران در اوج التهاب باشد و عرب‌ها را از ایران بترساند. پس در این شرایط مدیرانی باید روی کار باشند که بتوانند در شرایط ملتهب تصمیم بگیرند. آقای روحانی انتظار دارد که مدیرانش اینگونه وارد عمل شوند و برایش شمشیر بزنند نه اینکه از دور بای بای کنند.
دهم اردیبهشت ماه1397/هرجا
Read more
اهل کاشانم. روزگارم بد نیست. تکه نانی دارم، خرده هوشی، سر سوزن ذوقی. مادری دارم، بهتر از برگ درخت. ...
Media Removed
اهل کاشانم. روزگارم بد نیست. تکه نانی دارم، خرده هوشی، سر سوزن ذوقی. مادری دارم، بهتر از برگ درخت. / دوستانی ، بهتر از آب روان. و خدایی که در این نزدیکی است: لای این شب بوها، پای آن کاج بلند. روی آگاهی آب، روی قانون گیاه. من مسلمانم. قبله ام یک گل سرخ. جانمازم چشمه، مهرم نور. دشت سجاده من. من ... اهل کاشانم.
روزگارم بد نیست.
تکه نانی دارم،
خرده هوشی، سر سوزن ذوقی.
مادری دارم، بهتر از برگ درخت. / دوستانی ، بهتر از آب روان.
و خدایی که در این نزدیکی است:
لای این شب بوها، پای آن کاج بلند.
روی آگاهی آب، روی قانون گیاه.
من مسلمانم.
قبله ام یک گل سرخ.
جانمازم چشمه، مهرم نور.
دشت سجاده من.
من وضو با تپش پنجره ها می گیرم.
در نمازم جریان دارد ماه، جریان دارد طیف.
سنگ از پشت نمازم پیداست:
همه ذرات نمازم متبلور شده است.
من نمازم را وقتی می خوانم
که اذانش را باد،
گفته باد سر گلدسته سرو.
من نمازم را پی تکبیره الاحرام علف می خوانم،
پی قد قامت موج.
کعبه ام بر لب آب،
کعبه ام زیر اقاقی هاست.
کعبه ام مثل نسیم،
می رود باغ به باغ ، می رود شهر به شهر.
حجر الاسود من روشنی باغچه است. اهل کاشانم.
پیشه ام نقاشی است:
گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ، می فروشم به شما
تا به آواز شقایق که در آن زندانی است
دل تنهایی تان تازه شود.
چه خیالی، چه خیالی، ... می دانم پرده ام بی جان است.
خوب می دانم ،
حوض نقاشی من بی ماهی است.
اهل کاشانم
نسبم شاید برسد
به گیاهی در هند، به سفالینه ای از خاک سیلک.
نسبم شاید، به زنی فاحشه در شهر بخارا برسد.
پدرم پشت دو بار آمدن چلچله ها ، پشت دو برف،
پدرم پشت دو خوابیدن در مهتابی، پدرم پشت زمان ها مرده است.
پدرم وقتی مرد.
آسمان آبی بود،
مادرم بی خبر از خواب پرید، خواهرم زیبا شد.
پدرم وقتی مرد،
پاسبان ها همه شاعر بودند.
.
#سهراب_سپهری
Read more
آقای هالو(داریوش مهرجویی) ۱۳۴۹ . زمان ما تلگرام واینستا نبود با یاهو مسنجر با هم آشنا میشدیم اولین ...
Media Removed
آقای هالو(داریوش مهرجویی) ۱۳۴۹ . زمان ما تلگرام واینستا نبود با یاهو مسنجر با هم آشنا میشدیم اولین دختری که باهاش آشنا شدم،اهل مشهد بود(البته به قصد ازدواج،یه وقت بد آموزی نشه) از هر لحاظ ایده آل بود. تقریبا متقاعد شده بودم که این بهترین و تنها اتفاق خوب زندگیمه. فریبایی و فرهیختگی رو همزمان ... آقای هالو(داریوش مهرجویی) ۱۳۴۹
.

زمان ما تلگرام واینستا نبود
با یاهو مسنجر با هم آشنا میشدیم
اولین دختری که باهاش آشنا شدم،اهل مشهد بود(البته به قصد ازدواج،یه وقت بد آموزی نشه) از هر لحاظ ایده آل بود.
تقریبا متقاعد شده بودم که این بهترین و تنها اتفاق خوب زندگیمه.
فریبایی و فرهیختگی رو همزمان داشت
اونقد که من هزاران دل و عقل و جان شیفته و دلداده و سرسپرده ش شدم.
از بوشهر تا مشهد حدود هزار و هشتصد کیلومتر بود
وعده ی دیدار گذاشتیم و برا اینکه عشقمو بهش ثابت کنم گفتم تمام مسیر رو با دوچرخه رکاب میزنم و
نزدیکای شیراز از ادامه دادن منصرف شدم
میدونستم آمادکی جسمانی تا اونهمه مسیر روندارم
ولی فکر میکردم با نیروی عشق و اینا بشه تا اون فاصله رفت و البته میخواستم اینجوری تحت تاثیر قرارش بدم
دوچرخه رو کازرون به یکی از دوستان تحویل دادم و رفتم ترمینال امیرکبیر شیراز بلیط گرفتم برلی مشهد
دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم بیست ساعتی توی مسیر بودم
نزدیکای نیشابور یه آقایی زنگ زد گفت:
داداش! خدایی نیا،عذاب وجدان گرفتم
شکست عشقیش به کنار
این فکر که تمام اون چند ماه با یه مرد حرف زندگی و ازدواج و بچه داری و آینده رو میزدی، خودش داغون کننده بود.
از ما که گذشت
شما چشماتونو کمی بازتر کنید
ــــــــ
یه جورایی این خاطره ربط داره به محتوای فیلم آقای هالو
این شاهکار سینمایی قبل از انقلاب رو حتما ببینید
Read more
Loading...
Loading...