بد و به ضرر

Loading...


Unique profiles
30
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Iran, Jahanshahr, Tehran, Iran
Average media age
745.8 days
to ratio
6.8
پورموسوی: یک شبه نمی‌توان به دوران قهرمانی بازگردیم می‌ایستیم و تیم را می‌سازیم در 6 هفته نمی‌توانیم ...
Media Removed
پورموسوی: یک شبه نمی‌توان به دوران قهرمانی بازگردیم می‌ایستیم و تیم را می‌سازیم در 6 هفته نمی‌توانیم شاهکار کنیم سرمربی فولاد خوزستان گفت: امروز فوتبال روی بی رحم خود را نشان داد و موقیعت های زیادی داشتیم. به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان،  سید سیروس پورموسوی پس از شکست 2 بر یک مقابل ... پورموسوی: یک شبه نمی‌توان به دوران قهرمانی بازگردیم
می‌ایستیم و تیم را می‌سازیم
در 6 هفته نمی‌توانیم شاهکار کنیم

سرمربی فولاد خوزستان گفت: امروز فوتبال روی بی رحم خود را نشان داد و موقیعت های زیادی داشتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان،  سید سیروس پورموسوی پس از شکست 2 بر یک مقابل سایپا اظهار داشت: امروز فوتبال روی بی رحم خود را نشان داد و موقیعت های زیادی داشتیم و یکی از بازی هایی بود که در بهترین شرایط بودیم و موقعیت داشتیم. اول بازی گل بدی خوردیم و برنامه هایمان بهم ریخت، اما رفته رفته بهتر شد. تیر دروازه زدیم. گلر حریف بهترین بازیکن زمین بود.

وی ادامه داد: بچه‌های ما در این مسابقه یک مقدار احساسی کار کردند اما مطمئنا رفته رفته بهتر می‌شویم. از باخت ناراحتیم اما سرمان را بالا می‌گیریم که فوتبال بازی می‌کنیم و نشان دادیم که نمایش خوبی داریم.
سرمربی فولاد عنوان کرد: ما بعد از مصدومیت عبدالله کرمی از میلاد بدرقه استفاده کردیم به هر حال فوتبال است و یک روز شرایط به ضرر شما تغییر می‌کند و برنامه‌هایتان پیاده نمی‌شود.
وی با اشاره به شرایط فولاد در چند سال گذشته گفت: نمی‌خواهم با کلمات بازی کنم اما همه باید بپذیریم فولادی که ما تحویل گرفتیم کجای جدول بوده است ما تیم را دوباره ساختیم و یک شبه  نمی‌توان به آن دوران قهرمانی بازگردید و در 6هفته نمی‌توانیم شاهکار کنیم. فوتبال صبر و حوصله و حمایت می‌خواهد همه باید تا آ‌خرین لحظه حمایت کنند.
پورموسوی عنوان کرد: از سال 77 تا 81 در فولاد بودم و ما سال‌ها دنبال این بودیم که سقوط نکنیم اما سال به سال مربیان مختلف آمدند و شرایط بهتر شد و به انسجام تیمی رسیدیم. ما فولادی را تحویل گرفتیم که رو به پایین بود اما به نظرم عملکردمان در 6هفته بد نبوده است. نیاز به حمایت داریم و می‌ایستیم و تیم را می‌سازیم.
وی در پایان گفت: نواقص را باید برطرف کنیم و برای تکمیل شدن تیم باید با مدیریت باشگاه صحبت کنم.
Read more
Loading...
. رونق گردشگری یا ... !!! . محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی ...
Media Removed
. رونق گردشگری یا ... !!! . محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی در خانه مسافرها همراه با زنان ایرانی را تایید می‌کند و می‌گوید: «در شهرهایی مثل مشهد و قم که زائرپذیر هستند، مراوده و مراجعه افراد غیرایرانی به خصوص عرب‌های عراق خیلی بیشتر مشهود است و حالا با مطرح ... .
رونق گردشگری یا ... !!! .
محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی حضور مردان مجرد عراقی در خانه مسافرها همراه با زنان ایرانی را تایید می‌کند و می‌گوید: «در شهرهایی مثل مشهد و قم که زائرپذیر هستند، مراوده و مراجعه افراد غیرایرانی به خصوص عرب‌های عراق خیلی بیشتر مشهود است و حالا با مطرح شدن موضوع ازدواج موقت باید بیشتر مراقب باشیم.»
.
وقتی صحبت از آمار گردشگران عراقی در مشهد می‌شود، او در تردید برای استفاده از کلمه «خوشبختانه» یا «متاسفانه»، می‌گوید: «در یک ماه اخیر حضور گردشگران خارجی به‌ویژه عراقی‌ها در مشهد بسیار رونق گرفته و این رونق هتل‌ها را به دنبال داشته است. این در حالی است که تا پیش از این همکاران ما داشتند متضرر می‌شدند و با این روند جلوی این ضرر گرفته شد.»
.
خبرآنلاین چند روز پیش در گزارشی درباره خدمات جنسی به مردان مجرد عراقی نوشته بود: «در حالی که هتل‌های رسمی و معتبر از پذیرش زوج‌هایی با ترکیب مرد خارجی و زن ایرانی (و حتی شرعی) منع شده‌اند، بخشی از زائران خارجی، به‌ویژه عراقی‌ها در منازل شخصی اسکان یافته و در نقاط مختلف شهر پراکنده شده‌اند؛ منازلی (خانه مسافر) که نه مجوز فعالیت دارند و نه بر آنها نظارت می‌شوند. شمار این خانه مسافرها بنا بر اعلام مسئولان دولتی، افزون بر ٥ هزار واحد است و نهادهای صنفی هم تعداد خانه مسافرهای مشهد را حدود ٦ هزار باب می‌دانند.»
.

سه ‌سال پیش از این (١٧ اردیبهشت ٩٤)  گاردین در گزارشی به این مسأله پرداخته و مدعی سکس توریسم در شهر مشهد شده بود. این گزارش که به حضور زوار عراقی در مشهد می‌پرداخت از تن‌فروشی در این شهر گفته بود و البته واکنش‌هایی هم به دنبال داشت. حالا اما رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی می‌گوید: «نام ایران میان عراقی‌ها بد مطرح می‌شود، مثل همان نگاهی که خیلی از  ایرانی‌ها به تایلند دارند. این موضوع اگرچه بارها تکذیب شده و سخت از آن صحبت می‌شد اما حالا معتقدیم که باید نسبت به آن حساسیت ایجاد و درباره‌اش صحبت کرد. این مسأله را در جلسات رسمی هم مطرح کرده‌ایم. با این حال متاسفانه نمی‌شود آشکارا با این مشکل برخورد کرد، چراکه مجبوریم سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری را فعال نگه داریم. با شرایط فعلی مملکت ما و مشکلاتی که وجود دارد، این حاشیه‌ها هم دور از انتظار نیست. در این‌باره نیازمند تصمیمات جمعی و گروهی هستیم و باید تمام جوانب در نظر گرفته شود. شرایط خاصی است، باید دید کدام تصمیم به نفع کشور است.»
.
پی نوشت : یک : منبع #شهروند تیتر از من
ادامه در کامنت اول
لطفا این کامنت رو لایک کنید تا دوستان ببینند .
Read more
. سريال مى سازن نه كه فقط دور هم باشن سريال مى سازن كه به دنيا خدمت كنن چنان تاثير گذار چنان علمى چنان ...
Media Removed
. سريال مى سازن نه كه فقط دور هم باشن سريال مى سازن كه به دنيا خدمت كنن چنان تاثير گذار چنان علمى چنان اعتقادى و اخلاقى كه با ديدنش اگر مسيرت رو به سمت بهتر شدن تغيير ندى بد ضرر كردى .
سريال مى سازن نه كه فقط دور هم باشن
سريال مى سازن كه به دنيا خدمت كنن
چنان تاثير گذار چنان علمى چنان اعتقادى و اخلاقى كه با ديدنش اگر مسيرت رو به سمت بهتر شدن تغيير ندى بد ضرر كردى
از اولين روزي كه ديدمت هفت سال ميگزره هفت ساله عاشقتم ،دوست دارم ،به اندازه تموم عمرم از تو خاطره دارم ...
Media Removed
از اولين روزي كه ديدمت هفت سال ميگزره هفت ساله عاشقتم ،دوست دارم ،به اندازه تموم عمرم از تو خاطره دارم خاطره هاي خوب و بد ،انقدر كه اگه ي لحظه چشامو ببندم جز تو تصويري تو ذهنم نمياد .....چي شد كه گفتي ديگه نميخوامت ،چي شد كه ديگه جوابمو ندادي ؟خب من الان چيكار كنم ؟كي جواب اينهمه سوالاي منو ميده؟من نميتونم ... از اولين روزي كه ديدمت هفت سال ميگزره هفت ساله عاشقتم ،دوست دارم ،به اندازه تموم عمرم از تو خاطره دارم خاطره هاي خوب و بد ،انقدر كه اگه ي لحظه چشامو ببندم جز تو تصويري تو ذهنم نمياد .....چي شد كه گفتي ديگه نميخوامت ،چي شد كه ديگه جوابمو ندادي ؟خب من الان چيكار كنم ؟كي جواب اينهمه سوالاي منو ميده؟من نميتونم بگم اون كه منو نخواست خودش ضرر كرد چون كسيو از دست داد كه دوسش داشت نه ميدونم توهم منو دوس داشتي ،من واقعا گيجم نميدونم چي شد نميدونم چي ميخواد بشه ،نميدونم چيكار كنم من با اينهمه تصويرو و سوال از تو كه تو ذهنمه شب و روز؟راستي تو با اينا چيكار ميكني ؟😔😔😔😔😔
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span>سيد جلال حسینی: همه می‌آیند و می‌روند اما آنچه می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است <span class="emoji emoji1f53a"></span>هر موفقیتی با کنار ...
Media Removed
سيد جلال حسینی: همه می‌آیند و می‌روند اما آنچه می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است هر موفقیتی با کنار هم بودن به دست می‌آید. ------------------------------ اظهارات حسین ماهینی خطاب به هواداران پس از پایان تمرین اگر حرف بی موقعی زدم عذر میخواهم به اسم پرسپولیس اینجا هستیم از مدیرعامل باشگاه ... 🔴سيد جلال حسینی: همه می‌آیند و می‌روند اما آنچه می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است
🔺هر موفقیتی با کنار هم بودن به دست می‌آید.
------------------------------
🔴اظهارات حسین ماهینی خطاب به هواداران پس از پایان تمرین 🔺اگر حرف بی موقعی زدم عذر میخواهم 🔺به اسم پرسپولیس اینجا هستیم از مدیرعامل باشگاه گرفته تا بازیکنان همگی به عشق پرسپولیس اینجا هستند. 🔺ما همان اندازه که هوادار داریم 10 برابر دشمن داریم. شما فکر می‌کنید از شعارهای روی سکوها خوشحال می‌شویم؟ 🔺من اگر حرفی زدم شاید بد موقع بود. اما از این به بعد هر اختلافی بین ما است درون باشگاه انجام می‌دهیم و نمی‌خواهیم تیم ضرر کند و دشمن‌شاد کن باشیم. 🔺نمی‌خواهم مرا تشویق کنید بلکه تیم را تشویق کنید. ما شرایط سختی داریم مهم‌ترین فرد باشگاه ما برانکو است که زحمات زیادی اینجا می‌کشد. 🔺ما فقط با اتحاد با همین ۱۲ نفر قهرمان می‌شویم حتی اگر بازیکنی نیاید. 🚩
@seyed_jalal_hosseini4
@hossein_mahini_13
Read more
یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی آن آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک ...
Media Removed
یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی آن آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند! یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا ... یک روزی برمیگردند
یک روزی برمیگردند همه‌ی آن آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند!
یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا میشود!
در ابتدا شوکه میشوید از برگشتنش،و او همان لحظه شروع میکند از اتفاق‌هایی که بعد از رفتنش برایش افتاده حرف میزند، از بدبیاری‌هایش، از اینکه او هم یک نفر در زندگی‌اش آمد که تنهایش گذاشت، و شما بی توجه به حرف‌هایش فقط نگاهش میکنید،تا اینکه برمیگردد و میگوید:"نفرینم کرده‌ای"؟
و شما تا می‌آیید جوابش را بدهید که نه من نفرین‌ات نکرده‌ام...
حرفش را ادامه میدهد"عیبی ندارد،حق داشتی،من اشتباه کرده‌ام،حالا من را میبخشی"؟
و دوباره تا می‌آیی که بگویی من اصلا همه چیز را فراموش کرده‌ام، می‌پرد وسط حرف‌هایت و میگویید:"البته که حق داری نبخشی!ولی من هنوز هم دوستت دارم"...
و اینجاست که آدم خیلی محکم باید روبه‌رویش بایستد و بگوید:
ببین من بدون تو زندگی کردن را خیلی خوب یاد گرفته‌ام و حاضر نیستم این حال خوبم را با تو تقسیم کنم،همین!

میدانی دوست داشتن بعضی از آدم‌ها در زندگی چیزی به جز ضرر و حال بد برای آدم‌ها ندارد!...
.
.
. 📬 #میکائیل⭐
.
.
.
.
🆔@mikilove351 📷
.
.
.
⏬ #ای_کاش_آدمیکه_رفته_دیگه_برنگرده 😞😞😔😞✉
.
.
#نظرتان_خودرا_درخصوص_پیج_بامادرمیان_بذارید 🙏😊
Read more
Loading...
... یعنی بدونم دقیقا کجای این دنیام؟ یعنی توی خواب و خیال نباشم... گیج نباشم.. راهو گم نکنم... پرت ...
Media Removed
... یعنی بدونم دقیقا کجای این دنیام؟ یعنی توی خواب و خیال نباشم... گیج نباشم.. راهو گم نکنم... پرت نباشم از مرحله... حواسم شیش دانگ جمع این باشه که #صاحب دارم... که رها نشدم... که بیهدف خلق نشدم... بیهدف رها نشدم... به این فکر کنم که الکی یه #استعداد بهم عطا نشده... اگر قرار بود نشه، اگر قرار ... ...
یعنی بدونم دقیقا کجای این دنیام؟
یعنی توی خواب و خیال نباشم... گیج نباشم.. راهو گم نکنم... پرت نباشم از مرحله...
حواسم شیش دانگ جمع این باشه که #صاحب دارم...
که رها نشدم... که بیهدف خلق نشدم... بیهدف رها نشدم... به این فکر کنم که الکی یه #استعداد بهم عطا نشده...
اگر قرار بود نشه،
اگر قرار بود درست نشه،
اگر قرار بود چیزی این وسط ساخته نشه،
اصلا توی این مسیر قرار نمی گرفتم
.
.
.
#توکل یعنی
باهوش باشم! یعنی بگردم راهشو پیدا کنم
از خودش... از #خدا بخوام راه واقعی رو نشونم بده
آخه من میخوام از ظرفتیهام به بهترین نحو استفاده کنم...
میخوام #سخت_تلاش کنم تا به هدفم برسم
اما نمیخوام توی این مسیر گم بشم...
نمیخوام صدمه ببینم نمیخوام به کسی ضرر برسونم
نمیخوام #گناه کنم نمیخوام کسی رو به گناه بندازم
نمیخوام تواناییهامو هدر بدم...
.
.
توکل یعنی
توی یه دستت دست خدا باشه
توی یه دستت عقل و همتت
یعنی وقتی داری سخت تلاش میکنی
خیالت راحته که قوت بی پایان خدا همراهته...
.
.
.
توکل یعنی وکالت میدم به خدا...
تا به جام انتخاب کنه از کدوم راه برم...
و جایی که منظورش رو نمی فهمم،
خودش یه کارهایی رو پیش ببره...
توکل یعنی
خداجون قبولت دارم
هرچی تو بگی... هر چی تو بخوای...
آخه تو منو می بینی...
تو قشنگتر از آدما حالمو می فهمی...
دلسوزتر از بقیه بهترینها رو برام میخوای
آخه تو
دوستم داری...
خیلی هم دوستم داری...
آخه من مال توئم... مال خودت... ساخت دست خودتم...
پس بهت اعتماد دارم که هدرم نمیدی...
برام بد نمیخوای
سهل انگاری نمیکنی
حیفت میاد...
توکل یعنی
به ایده ای که خدا تو سرت میندازه اعتماد کنی
به سخت گیریاش به چشم ظلم نگاه نکنی
به راهنماییهاش گوش کنی
به کاری که گفته عمل کنی
به بقیه ش هم کاری نداشته باشی
#مرجان_خاتون
#منم_ابابیل
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji1f535"></span> ۶ علامتی که از بیماری‌های قلبی عروقی خبر می‌دهند قلب یکی از حیاتی‌ترین ارگان‌های بدن، بدون نشانه‌های ...
Media Removed
۶ علامتی که از بیماری‌های قلبی عروقی خبر می‌دهند قلب یکی از حیاتی‌ترین ارگان‌های بدن، بدون نشانه‌های ظاهری خارجی در قفسه سینه کار می‌کند و متاسفانه بسیاری از #مردم زمانی متوجه ناراحتی‌های قلبی و عملکرد نامناسب #قلب خود می‌شوند که اولین #سکته قلبی خود را تجربه می‌کنند. اهمیت حفظ عملکرد ... 🔴🔵
۶ علامتی که از بیماری‌های قلبی عروقی خبر می‌دهند
قلب یکی از حیاتی‌ترین ارگان‌های بدن، بدون نشانه‌های ظاهری خارجی در قفسه سینه کار می‌کند و متاسفانه بسیاری از #مردم زمانی متوجه ناراحتی‌های قلبی و عملکرد نامناسب #قلب خود می‌شوند که اولین #سکته قلبی خود را تجربه می‌کنند.

اهمیت حفظ عملکرد مناسب قلب، به ویژه در غرب که یک چهارم افراد در اثر بیماری‌های قلبی – عروقی جان خود را از دست می‌دهند، بسیار زیاد است.

اگرچه بدون تکنولوژی‌های تصویربرداری تخصصی، قلب از داخل قفسه سینه قابل مشاهده نیست اما نشانه‌های ظاهری خارجی قابل مشاهده‌ای وجود دارد که می‌تواند عملکرد نامناسب قلب شما را قبل از یک اتفاق ناگوار ناشی از بیماری‌های قلبی – عروقی، نشان دهد.
برخی از این نشانه‌ها عبارتند از:

۱) چروک شدن نرمه #گوش : یکی از نشانه‌های خارجی چروک‌های مورب ایجاد شده روی نرمه گوش‌هاست. مطالعات نشان می‌دهد یک وابستگی میان چروک‌های خارجی قابل مشاهده روی نرمه گوش‌ها و افزایش خطر ابتلا به بیماری تصلب شرائین، بیماری‌ای که در آن پلاکت‌ها داخل عروق خونی جمع می‌شوند، وجود دارد.

اگر چه بیش از ۴۰ مطالعه این ارتباط را تایید کرده‌اند اما علت این ارتباط هنوز روشن نبوده و برخی معتقدند این امر با یک منشا رویان شناسی اشتراک دارد. اخیرا مشخص شده این چروک‌ها در بیماری‌های مربوط به رگ‌های خونی مغزی نیز دخیل هستند.

۲) تجمع چربی‌ها در نقاط خاص: یکی دیگر از نشانه‌های خارجی بیماری‌های قلبی، برآمدگی‌های زردرنگ #چربی در زیر پوست است که به نام «زانتوما» یا زردتومور شناخته می‌شوند. این برآمدگی‌ها که ممکن است روی آرنج‌ها، زانوها، باسن یا پلک‌ها ظاهر شوند به خودی خود بی ضرر هستند اما می‌توانند نشانه‌ای از مشکلات بزرگتر باشند.

افراد مبتلا به این زردتومورها، دارای سطوح بالای #کلسترول بد هستند که این میزان بالا در زیر پوست تجمع می‌یابد. همچنین این چربی‌ها در شریان‌هایی که قلب را تغذیه می‌کنند، رسوب می‌کنند.

مکانیسم ایجاد این زردتومورها تشخیص داده شده که به توسعه یک از موثرترین داروهای کاهش کلسترول موسوم به استاتین‌ها، منجر شده است.
ادامه در کامنت زیر👇👇👇
Read more
Loading...
یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند! یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا ... یک روزی برمیگردند
یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند!
یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا میشود!
در ابتدا شوکه میشوید از برگشتنش،و او همان لحظه شروع میکند از اتفاق‌هایی که بعد از رفتنش برایش افتاده حرف میزند، از بدبیاری‌هایش، از اینکه او هم یک نفر در زندگی‌اش آمد که تنهایش گذاشت، و شما بی توجه به حرف‌هایش فقط نگاهش میکنید،تا اینکه برمیگردد و میگوید:"نفرینم کرده‌ای"؟
و شما تا می‌آیید جوابش را بدهید که نه من نفرین‌ات نکرده‌ام...
حرفش را ادامه میدهد"عیبی ندارد،حق داشتی،من اشتباه کرده‌ام،حالا من را میبخشی"؟
و دوباره تا می‌آیی که بگویی من اصلا همه چیز را فراموش کرده‌ام، می‌پرد وسط حرف‌هایت و میگویید:"البته که حق داری نبخشی!ولی من هنوز هم دوستت دارم"...
و اینجاست که آدم خیلی محکم باید روبه‌رویش بایستد و بگوید:
ببین من بدون تو زندگی کردن را خیلی خوب یاد گرفته‌ام و حاضر نیستم این حال خوبم را با تو تقسیم کنم،همین!
.
.

پ ن :میدانی دوست داشتن بعضی از آدم‌ها در زندگی چیزی به جز ضرر و حال بد برای آدم‌ها ندارد!...
.
. 👑 #میکائیل💕
.
.
. 🆔@mikilove351 📷
Read more
خوب برسیم به قرعه ای ک امروز انجام شد و استقلال به السدی خورد ک خودم دوست داشتم همین قرعه انجام بشه اما ...
Media Removed
خوب برسیم به قرعه ای ک امروز انجام شد و استقلال به السدی خورد ک خودم دوست داشتم همین قرعه انجام بشه اما حیف ک بازی رفت تو آزادی افتاد این هم به نفعمون میتونه باشه هم به ضررمون . به نفع از این جهت ک استقلال میتونه با یک برد خوب و قاطع یعنی حداقل دو بر صفر صعودشو به دور بعد قطعی کنه و ضرر از این جهت ک اگر خدایی نکرده ... خوب برسیم به قرعه ای ک امروز انجام شد و استقلال به السدی خورد ک خودم دوست داشتم همین قرعه انجام بشه اما حیف ک بازی رفت تو آزادی افتاد این هم به نفعمون میتونه باشه هم به ضررمون . به نفع از این جهت ک استقلال میتونه با یک برد خوب و قاطع یعنی حداقل دو بر صفر صعودشو به دور بعد قطعی کنه و ضرر از این جهت ک اگر خدایی نکرده گلی دریافت کنیم خیلی بد میشه چون تیمی ک میزبان هست باید و باید دروازه خودشو بسته نگه داره و و و لنگ با الدوحیل قطر ک خدا رحم کنه فقط 😂😂😂😁😁😁 دوشنبه پنجم شهریور ماه ورزشگاهو آبی میکنیم ک تو همون بازی کار السدو یکسره کنیم و صعودمونو قطعی کنیم
میدونم ک هممون دوست داشتیم به پرسپولیس بخوریم اما نشد دیگ 😁

عشق است استقلالو استقلالی
آبی ترین پسر تهران

#esteghlal #استقلال
Read more
#Repost @officialrezapahlavi • • • • • هم‌میهنانم! آب با اقتصاد، محیط زیست وجامعه، رابطه‌ پیچیده‌ای دارد، و دست بردن غیراصولی در هر جزء این مجموعه، پیامدهای ناخواسته‌‌ای به همراه خواهد داشت. حکمرانی آب نیاز به مدیریتی علمی و دقیق دارد؛ اما در چند دهه اخیر، مدیریت در دست نهادهایی فاسد، ... #Repost @officialrezapahlavi
• • • • •
هم‌میهنانم!
آب با اقتصاد، محیط زیست وجامعه، رابطه‌ پیچیده‌ای دارد، و دست بردن غیراصولی در هر جزء این مجموعه، پیامدهای ناخواسته‌‌ای به همراه خواهد داشت.

حکمرانی آب نیاز به مدیریتی علمی و دقیق دارد؛ اما در چند دهه اخیر، مدیریت در دست نهادهایی فاسد، بی‌توجه به نتیجه و غیرپاسخگو بوده است. جبران ضررهای این مدیریتِ بد، امکان‌پذیر است اما زمان‌‌‌بَر. ولی، در کوتاه‌مدت و در این تابستان داغ و بی‌آب، مردم ما نیاز به راه حل‌‌های سریع‌تری هم دارند. - با کاهش مصرف در بخش‌های کشاورزی و صنعتی و شهری، و با آب‌رسانی و ارسال فیلتر در غیاب حکومتی مسوول، می‌توان به یاری هم‌‌میهنان محروم از آب سالم شتافت؛ همان‌طوری که ایرانیان، سخاوتمندانه به داد زلزله‌‌زدگان کرمانشاه رسیدند. - بهره‌‌برداری از فن‌‌آوریِ تبدیل بخارِ آب هوا به آب آشامیدنی و استفاده از قرص‌‌های تصفیه آب، راه‌‌هایی فوری و جواب‌‌گو برای کمک به هم‌وطنان مناطق کم‌‌آب کشور است.

با این حال، برای رسیدن به راه‌ حلی پایدار، با بهره‌گیری از دانش بهترین کارشناسان مدیریت آب، بسته‌‌‌ اولیه اجرایی تهیه کرده‌‌ایم که اصول آن: - بهبود روش‌های آبیاری،
- تغییر مدیریت واکنشی به مدیریتی پیش‌گیرانه، و
- پاسخگو کردن ساختار مدیریتی است.

همچنین، - رسیدن به سیاست جمعیتی متناسب با میزان منابع آب،
- تغذیه و محافظت از آبخوان‌ها،
- افزایش آگاهی عمومی، بازچرخانی آب و بازگرداندن حق‌‌آبه‌‌ رودخانه‌ها و تالاب‌‌ها، دیگر محورهای این بسته‌ اجرایی است.

ما با سرمایه‌گذاری جدی در بخش آب و برقراری ارتباطاتی دوستانه با کشورهای باتجربه‌‌ جهان، همراه با مشارکت جوامع ملی و محلی، این بحران را با هم حل می‌کنیم.

به قول معروف، جلوی ضرر را هر وقت بگیری، منفعت است.

پاینده #ایران
#رضا_پهلوی #ایران_را_پس_میگیریم #ایران_را_دوباره_خواهیم_ساخت #بحران_آب
Read more
با سلام و احترام به همه شما عزيزانم. لطفأ قبل از گذاشتن كامنت تصاوير رو با دقت ببينيد، از قديم گفتن: ...
Media Removed
با سلام و احترام به همه شما عزيزانم. لطفأ قبل از گذاشتن كامنت تصاوير رو با دقت ببينيد، از قديم گفتن: شنونده بايد عاقل باشه. سپاس از اين دوست هنرمند كه همونطور كه ديديم شرفش رو به منافع شخصيش نفروخته و نميفروشه و گويا كارشناس خوبى براى فعاليت هنرى افراد و مشكلات اجتماعى و ... هستند كه به خاطر شرايط ... با سلام و احترام به همه شما عزيزانم. لطفأ قبل از گذاشتن كامنت تصاوير رو با دقت ببينيد، از قديم گفتن: شنونده بايد عاقل باشه.
سپاس از اين دوست هنرمند كه همونطور كه ديديم شرفش رو به منافع شخصيش نفروخته و نميفروشه و گويا كارشناس خوبى براى فعاليت هنرى افراد و مشكلات اجتماعى و ... هستند كه به خاطر شرايط مالى بد مردم عزيزمون دوازده سانس كنسرتش رو لغو كرد و يكصد و پنجاه ميليون تومان در اين شرايط اقتصادى نابسامان كه پول به سختى در مياد و حقوق خيليا در ماه فقط حدود يك ميليون تومان هست ، به خاطر عدم اجراء كنسرت فقط براى همدردى با مردم به سالن ضرر و زيان دادن.
اميدوارم نون دلتو بخورى به خاطر اين كار بزرگت خداوند منّان كه از دلامون آگاه هست لطف كنه و افرادى خوش قلب و مهربان و دردآشنا مثل خودت كه در بيانات تصاوير بالا مشخص هست سر راهت قرار بده...آمين.
حرف تو دلم زياده اما فعلا فقط سكوت و نگاه ميكنم. سئوال؟! آيا راه بهترى در همين شرايط براى همدردى نبود؟ متاسفانه با اين كار بارى از دوش اشخاص نيازمند برداشته نشده و نميشه. اى كاش چاره اى بهتر مى انديشيدى تا در انبوه مشكلات مردم كمى دلشان شاد شود چرا كه ما همه همدرديم و همدردى دردى را دوا نميكند.
در آخر اينم بگم تا بعضى از هوادارانتون بدونن كه شما و بعضى از دوستان همكار كه با اعتراف در فيلم بالا با اعتراض و بيانيه دادن در فضاى مجازى و سايت موسيقى ما در اون زمان بعد از پنج سال ممنوعيتم در موسيقى به خاطر پخش كليپهايى كه مجوز داشته و حقوق مادى معنوى آثار متعلق به شركت ديگرى بوده و پخش آن از دست من خارج بود، حساسيت حراست وزارت ارشاد رو روى من بيشتر كرديد و باعث شديد بسيار بسيار دچار چالش بشم و سه سال ديگه اين ممنوعيت ادامه داشته باشه و بشه هشت سال بيكارى و بى پولى منى كه شغلم و عشقم خوانندگى بود، بهتون نمياد انقدر دلتون نازك باشه كه براى بيكارى و بى پولى مردم نگران و ناراحت باشى. هركسى هر نظرى داشته باشه مهم نيست، مهم اينه كه شبا كه ميخواى بخوابى فقط خودت ميدونى با خودت چند چندى، البته اگر غم و همدرديت با مردم اجازه بده به موضوعات ديگه فكر كنى. @omidhajili @shahab_ramezan @rezasadeghi_official @mohamad.mohebian @sirvankhosravi @saeedsam_music @shahram_shokoohi @salaraghili15 @behroozsaffarian @reza_rashidpour
Read more
Loading...
 #bighanoon #hessamheidary ماده یک – تعاریف مهمان: زلزله، توفان، صاعقه، عامل تروریستی، یک نوع ...
Media Removed
#bighanoon #hessamheidary ماده یک – تعاریف مهمان: زلزله، توفان، صاعقه، عامل تروریستی، یک نوع بیماری خطرناک، آفتی که به مزرعه‌ای بزند و آن را ویران کند را گویند. هر آنچه از ضرر و زیانش گریزی نباشد. میزبان: آتش به دل، مالباخته، جان به سر، آن کسی که زجر می‌بیند و حرفی نمی‌تواند بزند، آتش به مال ... #bighanoon #hessamheidary
ماده یک – تعاریف

مهمان: زلزله، توفان، صاعقه، عامل تروریستی، یک نوع بیماری خطرناک، آفتی که به مزرعه‌ای بزند و آن را ویران کند را گویند. هر آنچه از ضرر و زیانش گریزی نباشد.

میزبان: آتش به دل، مالباخته، جان به سر، آن کسی که زجر می‌بیند و حرفی نمی‌تواند بزند، آتش به مال خود زده و داغ دیده. .

ماده دو – کلیات

هر خانواده موظف است به نوبه خود تمام سعی و کوشش خود را برای میزبان واقع نشدن به کار بگیرد و همیشه سعی کند ميهمان باشد. بهترین روش برای این مقصود فحش دادن به کل فامیل از اول تا آخر و قهر کردن با همه است. در غیر این صورت به هر حال از یک جایی ميهمان می‌آید و هیچ جوری نمی‌شود همه درزها را بست.
.
ماده سه – وظایف ميهمان

ميهمان باید توجه داشته باشد که با توجه به وضعیت بد اقتصادی باید از فرصت ميهمان بودن حداکثر استفاده را کرده و ضمن سیر کردن خود و اهالی منزل، آذوقه یک هفته خود را نیز تامین کند.

ميهمان باید، میزبانان خود را بنا بر میزان ثروت و دارایی اولویت بندی کرده و از گذاشتن وقت بیهوده روی میزبانانی که فقط یک لیوان چای جلوی آدم می‌گذارند خودداری کند و توان خود را معطوف میزبانان ثروتمندتر کند.

ميهمان موظف است زمان رفتن خود به ميهمانی را طوری تنظیم کند که به یکی از وعده‌های اصلی مثل نهار یا شام نزدیک باشد تا بتواند میزان چتر بودن خود را در حد مقتضی گسترش دهد.

ميهمان در هنگام ورود به خانه میزبان باید بنا بر نوع چیدمان خانه و محل قرار گیری آشپزخانه، بهترین مکان را برای نشستن انتخاب کند. بهترین مکان دارای شرایط ذیل است:
.
الف - قرار داشتن در ابتدای سیکل پذیرایی. به این صورت که هر نوع ماده خوراکی جدیدی که می‌خواهند تعارف بکنند ابتدا از او شروع شود.
.
ب - نزدیک بودن به آشپزخانه براي بررسی مواد موجود در آن و تعداد ظروف روی گاز و همین طور بررسی وضعیت نهار و شام.
.
ج - نزدیک بودن به دستشویی براي فضاسازی برای خوراکی‌های جدید.

تبصره: ميهمان پس از هر بار پر شدن پیش‌دستی‌اش باید به طرز سیاست‌مدارانه‌ایی جای خود را عوض کند و از خوراکی‌های موجود در ظرف افراد دیگر استفاده کند. در صورتی که امکان جابه‌جایی وجود نداشت باید نسبت به جابه‌جا کردن پیش‌دستی خود با دیگر افراد خانه اقدام کند یا زباله‌های خود را در ظرف اطرافیانش بیندازد.
.
همچنین بهتر است فرد خورنده بعد از هر چند دقیقه خوردن؛ خودش را چند باری تکان دهد تا خوراکی‌های جمع شده در معده ته‌نشین شده و جای اضافی برای خوردن بقيه مواد موجود فراهم شود.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
 #دعا___یعنی #قرآن_یعنی <span class="emoji emoji1f339"></span> <span class="emoji emoji1f339"></span> سوره یونس بسم_الله_الرحمن_الرحيم <span class="emoji emoji1f339"></span> (11)و اگر خدا به عقوبت عمل ...
Media Removed
#دعا___یعنی #قرآن_یعنی سوره یونس بسم_الله_الرحمن_الرحيم (11)و اگر خدا به عقوبت عمل زشت مردم و دعای شرّی که در حق خود می کنند، همان گونه که آنان در طلب خیر ( در قبولی دعای خیرشان یا در پاداش عمل نیکشان ) شتاب دارند تعجیل می فرمود مردم همه محکوم به مرگ و هلاک می شدند و لیکن ما آنان را که به دیدار ... #دعا___یعنی
#قرآن_یعنی 🌹
🌹
سوره یونس
بسم_الله_الرحمن_الرحيم
🌹
(11)و اگر خدا به عقوبت عمل زشت مردم و دعای شرّی که در حق خود می کنند، همان گونه که آنان در طلب خیر ( در قبولی دعای خیرشان یا در پاداش عمل نیکشان ) شتاب دارند تعجیل می فرمود مردم همه محکوم به مرگ و هلاک می شدند و لیکن ما آنان را که به دیدار ما(در قیامت) امیدوار نیستند به همان حال سرگردانی در کفر و طغیان رها می سازیم. 🌹
12) و هر گاه آدمی را رنج و زیانی رسد همان لحظه به هر حالت باشد از خفته و نشسته و ایستاده فورا ما را به دعا می خواند و آن گاه که رنج و زیانش را بر طرف سازیم باز به حال غفلت و غرور چنان باز می گردد که گویی هرگز ما را برای دفع ضرر و رنجی که به او رسیده بود نخوانده است! اعمال زشت تبهکاران این چنین در نظرشان زیبا جلوه داده شده است. 🌹
13) و محقّقا ما اقوام و مللی را پیش از شما به کیفر ظلمشان سخت به دست هلاک سپردیم و نیز به کیفر آنکه پیغمبرانی با آیات و معجزات بر آنها آمد باز هیچ ایمان نیاوردند. ما این گونه مردم بد عمل را به کیفر می رسانیم. 🌹
14) سپس شما را بعد از آنان در زمین جانشین قرار دادیم تا [ بر پایه سنّت آزمایش ] بنگریم ، چگونه عمل می کنید؟
🌹
15) و هنگامی که آیات روشن ما بر آنان خوانده شود ، کسانی که دیدار [ قیامت ] ما [ و محاسبه شدن اعمالشان ] را امید ندارند ، می گویند: قرآنی غیر این بیاور یا آن را [ به آیاتی دیگر که خوش آیند طبع ما باشد ] تغییر ده!! بگو: مرا نرسد که آن را از نزد خود تغییر دهم جز آنچه را به من وحی می شود ، پیروی نمی کنم من اگر پروردگارم را نافرمانی کنم ، از عذاب روزی بزرگ می ترسم.
.
.
صدق_الله_العلي_العظيم
Read more
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی: . . <span class="emoji emoji1f4a5"></span>چرا میلیاردها از سرمایه ملّت را غارت کردند؟/گرانی و فساد، ...
Media Removed
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی: . . چرا میلیاردها از سرمایه ملّت را غارت کردند؟/گرانی و فساد، کمر مردم را شکسته است./چرا نباید مدیران نالایق را به سزای اعمال خود رساند؟ . . . امروز پنج شنبه ۱۱ مردادماه ۹۷ جمعی از مردم با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دامت برکاته دیدار ... آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:
.
. 💥چرا میلیاردها از سرمایه ملّت را غارت کردند؟/گرانی و فساد، کمر مردم را شکسته است./چرا نباید مدیران نالایق را به سزای اعمال خود رساند؟
.
.
.
امروز پنج شنبه ۱۱ مردادماه ۹۷ جمعی از مردم با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دامت برکاته دیدار کردند.
.
.
.
معظم له در این دیدار، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور فرمودند: آیا وقت آن نرسیده است که #مسئولان، به #وضعیت_بد اقتصادی_مملکت، سر و سامان بدهند و #قشر_ضعیف جامعه را از این مشکلات طاقت فرسا نجات دهند؟ .
.

ایشان در قسمت دیگری از توصیه های خود خطاب به مسئولان افزودند: #اینجانب #بارها و بارها در ملاقات ها و پیام ها و نامه های خود درباره این مشکلات و راه حلّ آن تذکر داده ام 💥اکنون هم تذکر می دهم که زندگی برای بسیاری از مردم دشوار شده است. #عدم_ثبات_اقتصادی، #گرانی، #بیکاری، #طلاق و #مفاسد_اخلاقی روز به روز بیشتر می شود.
#ربا و #رشوه و #منکرات بجای احقاق حق و عدالت در بعضی از ادارات به طور سرسام آوری وارد شده است. چرا نباید بعضی از مدیران نالایق -اگر نگوییم فاسد- که این همه ضرر و خسارت به مملکت و مردم ضعیف می رسانند را به سزای اعمال خود رساند؟
.
.
.

منابع خبری اعلام کردند که طیّ دو سه ماه اخیر، #میلیاردها_دلار ارز تخصیص داده اند.
چه اندازه از آن به کشور برگشته است خدا می داند.
آیا می دانید با این همه پول که سرمایه انبوهی برای مردم است، چه خدمت ها می شد به کشور نمود؟
میلیاردها دلار را غارت نموده و ارزش پول مملکت را پایین آوردند. آیا بهتر نبود مسئولان فقط با مقداری از آن، مایحتاج اولیه مردم را تامین می کردند تا اجناس ضروری گران نشود؟ چرا آنها را به مصرف دارو و درمان و تجهیزات پزشکی نرساندند؟ آیا پیش خدا مسئول نیستند؟

مرجع عالیقدر در بخش دیگری از سخنان خود، راه حل مشکلات موجود را همت جهادی و کنارگذاشتن منافع جناحی دانسته و بیان کردند: مسئولان باید ببینند مردم چه می خواهند نه اینکه خود را نماینده مردم معرّفی کنند ولی بر خلاف میل آنها رفتار نمایند!
مردمِ همیشه در صحنه ی ما، عزّت و شرف و سربلندی مملکت را می خواهند و مسئولان باید پاسخگوی این همه خوبیِ مردم باشند.
از تمامی مسئولان و دست اندرکاران می خواهم که با کنارگذاشتن منافع حزبی و جناحی و با وحدت کلمه و نیّت خالص، همین امروز در رفع مشکلات مردم، همّت جهادی نمایند که دیگر، #فردا_دیر_است
#مرجعیت
#آیت_الله_العظمی_صافی_گلپایگانی
#آیت_الله_صافی
#صافی_گلپایگانی
#آیت_الله_صافی_گلپایگانی
@hrouhani
@larijani_ir
Read more
Loading...
... بعضی نظرات می خونم در فضای مجازی متعجب میشم که این چرا اینجوری ایستاده یا سوسول بازی ها چیه و....عزیزان ...
Media Removed
... بعضی نظرات می خونم در فضای مجازی متعجب میشم که این چرا اینجوری ایستاده یا سوسول بازی ها چیه و....عزیزان خودتون بهتر میدونید نسل عوض شده به نظر من خیلی هم باید افتخار کنیم که خوشتیپ هستند و استایل خودشونو دارند مقایسه اشتباه نکنید با بازیکنان ده سال پیش این نسل مال امروزه و مثل همه جوانهای دیگه ... ...
بعضی نظرات می خونم در فضای مجازی متعجب میشم
که این چرا اینجوری ایستاده یا سوسول بازی ها چیه و....عزیزان خودتون بهتر میدونید نسل عوض شده به نظر من خیلی هم باید افتخار کنیم که خوشتیپ هستند و استایل خودشونو دارند مقایسه اشتباه نکنید با بازیکنان ده سال پیش این نسل مال امروزه و مثل همه جوانهای دیگه که خودتون شامل حالش میشوید به خودشون میرسند بد نیست و تا الانم خوب نتیجه گرفتند جامعه ما خیلی بعضی ها حسود و خشن و توهین کن شدند والا قدیم هم دوست دختر بوده یکی با دختر همسایشون دوست بوده یکی با فلان بازیگر... اول اینکه به ما چه...واینکه رسانه مثل الان باز و در دسترس عموم نبوده که متوجه بشوید همرو بت  درست کردید فکر کردید همه بچه خوبه بودند فقط دنبال توپ  بودن نه نسل های گذشته هم داشتن ولی به واسطه اون مقطع زمانی و محدودیت های اون زمان... یا میگن مثل مادلینگ ها می ایستند همگی این عزیزان هم انسان هستند و از نسل امروز و اگر دوستی دارند  هرکسی به خودشون مربوطه و کسی ناراحت میشه الگو برداری نکنه از فضا نیومدند مثل همه ما هستند یکم درکتون را بالا ببرید و دنبال کردن افراد مشهور بد نیست همه مردمان دنیا و رسانه ها علاقه مند هستند ولی توهین کردن و فحش دادند و مقایسه جوان های نسل الان با قدیم اشتباه است اگر هر کار اشتباهی انجام می دهند خودشون اول ضرر می کنند من خودم به واسطه آشنایی که قدیم داشتم با فوتبالیست ها ارتباطی داشت در بینشون بودم چیزهایی دیدم که باورم نمیشد ولی رسانه ای نبود که جنجالی بشه خودشونم اون بعضی ها ضرر کردند و عمر فوتبالشون زود تموم شد اینقدر به زمین و زمان توهین نکنید چقدر بدهنی مخصوصا بین پسرها عادی شده کجای دنیا به بچه های تیم ملیشون ناسزا میگن یا لقب زشت  حتی اگر در تیم  باشگاهی رقیب باشند همه یک دل از تیم ملیشون دفاع می کنند.. حالا اون بعضی ها که تعدادشون فراتر از زیاد شده در جامعه به خودمون فحش میدن به صفحه حریفان فحش میدن به بازیکنان دنیا فحش میدن به کسیکه قرعه کشی جام جهانی انجام داد فحش میدن و فکر نکنم برای کسی جذاب باشه بد دهن بودن...کلا چند سال است متوجه شدم که دیگه ایران جای زندگی نیست این مقصر اول پدر و مادران هستند که درست تربیت نکردند و بعد مسئولین در خواب مملکت که اینقدر فشار روی مردم است  که حتی نمی تونند ببینند کسی  یه پله بالا رفته.. و شروع میکنند به تخلیه خودشون ..انشاالله همین جوانهای خوشتیپ ما ایران و ایرانی هارو سربلند کنند.
#ایران #تیم_ملی
Read more
. ديروز بعد از وركشاپِ تصويرسازى در اهر با خانم شامى گرامى و عزيزانِ مهربانم كه تو موسسه فرهنگى هنرى ...
Media Removed
. ديروز بعد از وركشاپِ تصويرسازى در اهر با خانم شامى گرامى و عزيزانِ مهربانم كه تو موسسه فرهنگى هنرى صباى هنر اسلامى اهر برگزار شد ، تصميم داشتيم به كليبر و قلعه بابك بريم كه نشد ! با اون رفتارِ زشت و بد شهردارى با سگها مواجه شدم و اطلاعاتشو استورى كردم و ميتونيد بخونيد ... قلبم درد گرفته بود و وسايلمونو ... .
ديروز بعد از وركشاپِ تصويرسازى در اهر با خانم شامى گرامى و عزيزانِ مهربانم كه تو موسسه فرهنگى هنرى صباى هنر اسلامى اهر برگزار شد ، تصميم داشتيم به كليبر و قلعه بابك بريم كه نشد ! با اون رفتارِ زشت و بد شهردارى با سگها مواجه شدم و اطلاعاتشو استورى كردم و ميتونيد بخونيد ... قلبم درد گرفته بود و وسايلمونو جمع كرديم و به سمتِ تهران برگشتيم و نصفِ شب به خونه رسيديم ...
نگهدارىِ بدِ سگها و بدرفتارى باهاشون و حتى سگ كشى و غر غر مردم و ترسيدن از سگها كلا بايد ريشه كن بشه نه فقط سگ بلكه همه حيوانات ! چرا نميخواهيم قبول كنيم كه حيوان آزارِ امروز همون قاتل و متجاوزِ فرداست !؟ وقتى كشتن و ريختنِ خون نهادينه بشه عاديه و راحت ! من و تو اگه ميترسيم اين مشكل ماست نه اون حيوانِ زبان بسته !! اومديم دشت و كوه و جنگل و دريا و محلِ زندگيشونو تصاحب كرديم بعد تازه ميزنيم و ميكشيم !؟ خانم و آقايى كه بدت مياد دور و بر خودت و بچه ات سگ باشه يا گربه و زنگ ميزنى شهردارى بياد ببرشون ! فكر نكن ميبره ميذاره تو پرِ قو كه تو خيال و وجدانت آسوده باشه !؟ نه ... دست تو هم به خونِ اون موجودِ بيگناه آلوده ميشه ...
قبول دارم نگهدارى و رسيدگى و غذا و دارو حيواناتِ بى سرپرست براىِ شهردارى و حتى پناهگاههاىِ خصوصى هزينه داره اما كشتن راهِ درستى نيست . نكشيم تا خير ببينيم ، ناله نكنيم از دستشون تا غم و درد از كشورمون دور بشه ، ظلم نكنيم تا خوبى به سمتون بياد .
ميتونيم تو هزينه هاىِ ماهيانه كمك كنيم و نگيد لطفا مردم نانِ شب ندارن بخورن حالا بيان كمك كنن !! اين حرف دور از عقله اتفاقا ماشالله همه در حدِ خودشون خوب دارن و ريخت و پاش ميكنن و ماهيانه مثلا ٣٠ هزار تومان كمك به كسى ضرر نميزنه و ميتونيم عقيمشون كنيم و دوباره رها بشن تا زاد و ودلد نكنن حداقل و باعثِ ناراحتيتون نشن و هزينه اش از كشتن و نگهدارى هم كمتره .
كشورِ تركيه و استانبول هم همه رفتن ماشالله و برخورد همون مسلمان هاىِ تركيه هم ديدن با سگ و گربه هاىِ شهر ! چرا ما ياد نگيريم !؟
( از ديروز كه نگهدارى و جاىِ سگهاىِ اهر را توسطِ شهردارى استورى كردم ، دو سه نفر توهين كردن از همون شهردارى كه ميگذرم ازشون بخاطرِ خوبى و مهربانى و مهمان نوازىِ دوستانِ ديگه ىِ اهر و انجمن عكاسان و هنرهاىِ تجسمى كه مهمان دو روزه شون بوديم و كلاس برگزار كرديم و عاشقشونم از بس خوبن و ناديده ميگيرم برخوردهاىِ بدِ بخصوص يكى از افرادى كه تو شهردارى هست و اميدوارم زودتر روشن بشه اين قضيه كه از سگها نگهدارى ميكنن به گفته ىِ خودشون اما نميكشن ! )
.
#با_حيوانات_مهربان_باشيم
Read more
. یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که ...
Media Removed
. یک روزی برمیگردند یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند! یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش ... .
یک روزی برمیگردند
یک روزی برمیگردند همه‌ی ان آدم‌هایی که برای رفتن عجله داشتند، همان‌هایی که یک روزی در گذشته، شما را تنها گذاشتند و رفتند،برمیگردند!
یک روزی که در بهترین حالت ممکن زندگیتان هستید، نه دیگر از رفتنش غصه میخورید، نه ناراحت نماندنش هستید،درست وسط دل خوشی‌هایتان سر و کله‌اش پیدا میشود!
در ابتدا شوکه میشوید از برگشتنش،و او همان لحظه شروع میکند از اتفاق‌هایی که بعد از رفتنش برایش افتاده حرف میزند، از بدبیاری‌هایش، از اینکه او هم یک نفر در زندگی‌اش آمد که تنهایش گذاشت، و شما بی توجه به حرف‌هایش فقط نگاهش میکنید،تا اینکه برمیگردد و میگوید:"نفرینم کرده‌ای"؟
و شما تا می‌آیید جوابش را بدهید که نه من نفرین‌ات نکرده‌ام...
حرفش را ادامه میدهد"عیبی ندارد،حق داشتی،من اشتباه کرده‌ام،حالا من را میبخشی"؟
و دوباره تا می‌آیی که بگویی من اصلا همه چیز را فراموش کرده‌ام، می‌پرد وسط حرف‌هایت و میگویید:"البته که حق داری نبخشی!ولی من هنوز هم دوستت دارم"...
و اینجاست که آدم خیلی محکم باید روبه‌رویش بایستد و بگوید:
ببین من بدون تو زندگی کردن را خیلی خوب یاد گرفته‌ام و حاضر نیستم این حال خوبم را با تو تقسیم کنم،همین!

میدانی دوست داشتن بعضی از آدم‌ها در زندگی چیزی به جز ضرر و حال بد برای آدم‌ها ندارد!... #محمد_خسروابادی
Read more
Loading...
مركز تخصصي ريباندينگ وكراتين مو بوتاكس موي مشتري عزيزمون .ويژگي بوتاكس تبديل موهاي اسيب ديده و بد حالت به موهاي لخت ودرخشان است -بي نياز به استفاده هر روزه از سشوار واتو واسيبهاي غير قابل جبران در استفاده مكرر از انها -رهايي از وز وبد حالت شدن مو بر اثرتعريق وهواي شرجي -ترميم واحياي هر نوع اسيبديدگي ... مركز تخصصي ريباندينگ وكراتين مو
بوتاكس موي مشتري عزيزمون .ويژگي بوتاكس تبديل موهاي اسيب ديده و بد حالت به موهاي لخت ودرخشان است
-بي نياز به استفاده هر روزه از سشوار واتو واسيبهاي غير قابل جبران در استفاده مكرر از انها
-رهايي از وز وبد حالت شدن مو بر اثرتعريق وهواي شرجي
-ترميم واحياي هر نوع اسيبديدگي ووزي مو -بدون فرماليد وكاملابدون ضرر واسيب رساني -ماندگاري بالا
-استفاده از بهترين مواد موجود در بازار
براي اطلاع از هزينه ها لطفا عكس موهاي خود را در تلگرام بفرستيد
براي تعيين وقت با
09125154024
ويا با
02188686783
تماس بگيريد
# ريباندينگ #كراتين #احيا #بوتاكس #صافي #سالن_زيبايي #سعادت_اباد
براي ديدن نمونه كارهاي بيشتر پيج زير رو فالو كنيد
@betisaaa_salon
@betisaaa_salon
@betisaaa_salon
@betisaaa_salon
Read more
مگسی را کشتم نه به این جرم ک حیوان پلیدیست بد است و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است طفل معصوم به ...
Media Removed
مگسی را کشتم نه به این جرم ک حیوان پلیدیست بد است و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است طفل معصوم به دور سر من میچرخید بخیالش قندم یا که چون اغذیه مشهورش تا به آن حد گندم.. ای دو صد نور به قبرش ببارد مگس خوبی بود.. من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد .. مگسی را کشتم... #حسین_پناهی #عشق #ایران #احسان_حق_شناس ... مگسی را کشتم
نه به این جرم ک حیوان پلیدیست
بد است
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است
طفل معصوم به دور سر من میچرخید بخیالش قندم
یا که چون اغذیه مشهورش تا به آن حد گندم..
ای دو صد نور به قبرش ببارد
مگس خوبی بود..
من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد ..
مگسی را کشتم... #حسین_پناهی
#عشق #ایران #احسان_حق_شناس #موسیقی عکس از دوست خوبم @cyamax_
Read more
مگسی را کشتم نه به این جرم که حیوان پلیدیست بد است و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است طفل معصوم به ...
Media Removed
مگسی را کشتم نه به این جرم که حیوان پلیدیست بد است و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است طفل معصوم به دور سر من میچرخید به خیالش قندم یا که چون اغذیه ی مشهورش تا به آن حد گندم ای دو صد نور به قبرش بارد مگس خوبی بود من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد مگسی را کشتم #حسين_پناهي مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدیست بد است
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است

طفل معصوم به دور سر من میچرخید
به خیالش قندم
یا که چون اغذیه ی مشهورش تا به آن حد گندم

ای دو صد نور به قبرش بارد
مگس خوبی بود

من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد
مگسی را کشتم
#حسين_پناهي
مگسی را کشتم نه به این جرم که حیوان پلیدیست، بد، است و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است طفل معصوم ...
Media Removed
مگسی را کشتم نه به این جرم که حیوان پلیدیست، بد، است و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است طفل معصوم به دور سر من می چرخید به خیالش قندم یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد، گَندَم ای دو صد نور به قبرش بارد مگس خوبی بود من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد مگسی را کشتم حسین پناهی مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدیست، بد، است
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است
طفل معصوم به دور سر من می چرخید
به خیالش قندم
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد، گَندَم
ای دو صد نور به قبرش بارد
مگس خوبی بود
من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد
مگسی را کشتم
حسین پناهی
 #تلنگــر لطفاً اينقدر به بهانه ى تنها بودنتان، با هر آدمی که سمتتان آمد رفیق نشوید و سفره ی دلتان را ...
Media Removed
#تلنگــر لطفاً اينقدر به بهانه ى تنها بودنتان، با هر آدمی که سمتتان آمد رفیق نشوید و سفره ی دلتان را برایش باز نکنید اين روزها هر كس به بهانه ى تنهايى، چندين نفر را به عنوان "دوست مجازى" يا "خواهر و برادر" معرفى ميكند جدا از اين كه فكر كند نبايد به هر آدمى اعتماد داشته باشد... نباید برای دردهایش ... #تلنگــر
لطفاً اينقدر به بهانه ى تنها بودنتان، با هر آدمی که سمتتان آمد رفیق نشوید و سفره ی دلتان را برایش باز نکنید
اين روزها هر كس به بهانه ى تنهايى، چندين نفر را به عنوان "دوست مجازى" يا "خواهر و برادر" معرفى ميكند
جدا از اين كه فكر كند نبايد به هر آدمى اعتماد داشته باشد...
نباید برای دردهایش به آن ها پناه ببرد !
نبايد با ده ها نفر باشد و اسمش را بگذارد دوستی های ساده ی مجازی !! رابطه هاى عاشقانه تان اگر خراب شد براى پُر كردن جاىِ خالیِ او، هر كسى كه بر سر جاده زندگیتان سبز شد را همراه ندانید
مسیر زندگی هموار نیست اگر همسفرتان را سنجیده انتخاب نکنید بیراهه میروید...
برای رهایی از خاطرات نصفه و نیمهِ تان، پناه نبرید به دوستی های زودگذرِ امروزی ، که تا حالتان خوب شد حال دیگری را بد کنید
هر كسى ام دوست نيست شما را خطاب به عشق تان نصيحت كند
هر حركت اشتباه خودتان به ضرر خودتان تمام ميشود
بگذاريد حرفم را اينگونه تمامش كنم! " هر وقت كسى را تنها ميگذاريد و ميرويد، لطفاً كارى نكنيد كه نتواند به كسِ ديگرى اعتماد كند!"
#حرف_حساب
#alirezakarami84
Read more
<span class="emoji emoji26ab"></span>قسمت چهارم<span class="emoji emoji26ab"></span> <span class="emoji emoji25fe"></span>می گویند چون دستمزد والیبالیست ها در لیگ برتر رقم های بالایی است هیچ ملی پوشی رغبتی ...
Media Removed
قسمت چهارم می گویند چون دستمزد والیبالیست ها در لیگ برتر رقم های بالایی است هیچ ملی پوشی رغبتی برای بازی در اروپا ندارد؟ این به ضرر والیبال ایران تمام نمی شود؟ به نظر من لیگ ایران یکی از بهترین لیگ های دنیاست و از نظر کیفی چیزی از بقیه لیگ های خوب اروپا کمتر ندارد. یک زمانی تیم های ایتالیایی خیلی ... ⚫قسمت چهارم⚫
◾می گویند چون دستمزد والیبالیست ها در لیگ برتر رقم های بالایی است هیچ ملی پوشی رغبتی برای بازی در اروپا ندارد؟ این به ضرر والیبال ایران تمام نمی شود؟

به نظر من لیگ ایران یکی از بهترین لیگ های دنیاست و از نظر کیفی چیزی از بقیه لیگ های خوب اروپا کمتر ندارد. یک زمانی تیم های ایتالیایی خیلی خوب بودند. الان هم بد نیستند، اما بعد از بحران اقتصادی دیگر آن لیگ پرقدرت سابق را ندارند. بعد از بحران اقتصادی اروپا، خیلی از بازیکنان بزرگ همین لیگ ایتالیا هم آمدند ایران و با تیم های ایرانی قرارداد بستند. فکر می کنم در حال حاضر فقط روسیه و لهستان باشند که لیگی قوی در اروپا دارند و اگر لیگ ایران را از نظر کیفی بررسی کنیم، جزء چهار پنج لیگ برتر دنیاست.
البته شرایط مالی هم دخیل است و بازیکنان ترجیح می دهند به جای سختی بازی در لیگ های اروپایی و تعداد بازی های زیاد در یکسال، رقم بیشتری بگیرند و در همین ایران بازی کنند. البته این موضوع زمانی تاثیر منفی روی والیبال ایران می گذاشت که ما تجربه بین المللی بالایی نداشتم اما حالا اکثر بازیکنان ایران جزء چهره های شناخته شده دنیا هستند، اما قطعا تجربه بازی در لیگ های اروپایی به خاطر تعداد بازی های زیادی که در طول فصل انجام می دهند، می تواند آمادگی بازیکنان را بالاتر ببرد.
‌‌‌‌ ◾خودت هم در نوجوانی پیشنهاد بازی از روسیه داشتی؟ هیچ وقت وسوسه نشدی شرایط حرفه ای بازی در اروپا را تجربه کنی؟

وقتی در تیم ملی جوانان بودم، پیشنهاد داشتم که قرارداد خوبی نبود و اصلا خودم را درگیر آن نکردم. آن وقت ها تازه به والیبال آمده بودم و اول می خواستم خودم را جا بیندازم، بعد بروم لیگ های خارجی. بعد از حضورمان در اولین دوره لیگ جهانی چند پیشنهاد هم رسید اما شرایطشان اصلا مناسب نبود و همیشه ترجیح می دادم در ایران بازی کنم و کنار خانواده بمانم. یک جورهایی مردم خانواده ام.
✔منبع : سایت برترین ها
Read more
این که هواپیمای ما سقوط کرده چیز عجیبی نیست. هواپیماهایی که سالم فرود میان جای تعجب دارن این عکسها ...
Media Removed
این که هواپیمای ما سقوط کرده چیز عجیبی نیست. هواپیماهایی که سالم فرود میان جای تعجب دارن این عکسها و فیلم مربوط به آخرین پرواز ماست که زمان زیادی هم ازش نمیگذره. شرکتهای مختلف هم چندان متفاوت نیستن، از آتا و زاگرس گرفته تا آسمان و ماهان، همه مثل هم هستن. تنها فرقشون شاید اینه: اونهایی که اسمشون ... این که هواپیمای ما سقوط کرده چیز عجیبی نیست. هواپیماهایی که سالم فرود میان جای تعجب دارن

این عکسها و فیلم مربوط به آخرین پرواز ماست که زمان زیادی هم ازش نمیگذره. شرکتهای مختلف هم چندان متفاوت نیستن، از آتا و زاگرس گرفته تا آسمان و ماهان، همه مثل هم هستن. تنها فرقشون شاید اینه: اونهایی که اسمشون بزرگتر شده، انقدر دچار غرور شدن که هر توهینی به مسافر میکنن! هر مسیر پروازی رو یکی دو شرکت توی مشت خودشون گرفتن و با اتکا به همین مسئله، خیلی راحت به مسافر میگن اگر راضی نیستین با شرکت ما سفر نکنین. میدونن که شرکت دیگه ای این مسیر رو ارائه نمیده. تعداد هواپیماهای هر شرکت، از تعداد مسیرهاش کمتره در حالیکه استاندارد دو هواپیما برای هر مسیر هست و در مسیرهای طولانی، سه هواپیما. یک نکته جالب هم تعداد شرکتهای هواپیمایی ایران هست در مقایسه با کشورهای دیگه، دو تا رو جدیدا کشف کردم: پویا ایر و اترک ایر. هواپیما نداریم، اونهایی هم که هست اکثرا کهنه و خارج از رده هستن ولی شرکتهای ریز و درشت تا دلتون بخواد. در شرکت هواپیمایی معروفی مثل ماهان، از هواپیماهایی استفاده میشه که قابلیت اتصال به بالابر ندارن، خودشون با کمال افتخار توضیح دادن که اگر مسافری روی ویلچر باشه، بلیطش رو کنسل میکنن، جالب اینجاست که خسارت کنسلی رو هم از مسافر میگیرن! نصف بهای بلیط، جریمه مسافری هست که نیاز به بالابر داره!
وضعیت بدنه و تعمیرات ناقص در قسمتهایی که پیش چشم مسافر هست، اینه. خدا میدونه بخشهایی که از نظر پنهان هستن چه شرایطی دارن
صدای فیلم رو گوش کنین... انقدر سروصدای موتور هواپیما زیاده که نمیتونین صدای خلبان رو بشنوین. خلبان داره درباره پرواز توضیح میده!
با همین هواپیماهای کهنه و بند زده، تعداد صندلیها رو انقدر اضافه میکنن که جای نفس کشیدن باقی نمیمونه، بلیطها رو چند برابر قیمت واقعی به مسافر میفروشن و اسمش رو گذاشتن "نرخ شناور"، اخلاق بد و برخورد تند مهماندارها و کانترهاشون، تاخیرهای طولانی در تمام پروازها که صد البته در قبالش هیچ مسئولیتی هم ندارن و خسارتی پرداخت نمیکنن، شکستن و پاره کردن چمدونها که هیچ کسی جوابگوی ضرر و زیان مسافرِ چمدون شکسته نیست، سیستم تهویه خراب که باعث میشه هوا در طول پرواز خیلی سنگین باشه و اکثر افراد سردرد میگیرن، خوراکها رو دیگه توضیح نمیدم. موقع پرواز به جز صدا، دود وارد کابین میشد و بوی عجیبی شبیه بوی فلز خیلی داغ در تمام سفر همراه ما بود
Read more
بد نام ایرلندی باز هم جنجال آفرید . از شکستن شیشه اتوبوس تا کنسل کردن سه مبارزه از UFC 223 . به گزارش ...
Media Removed
بد نام ایرلندی باز هم جنجال آفرید . از شکستن شیشه اتوبوس تا کنسل کردن سه مبارزه از UFC 223 . به گزارش پایگاه خبری رزم آور در حالی که تنها یک روز مانده تا رویداد بزرگ UFC 223 در بروکلین، کانر مک گرگور فایتر ایرلندی این سازمان و قهرمان دسته سبک وزن جنجالی بزرگ آفرید تا باز هم در صدر اخبار قرار گیرد. بدنام ... بد نام ایرلندی باز هم جنجال آفرید
.
از شکستن شیشه اتوبوس تا کنسل کردن سه مبارزه از UFC 223
.
به گزارش پایگاه خبری رزم آور در حالی که تنها یک روز مانده تا رویداد بزرگ UFC 223 در بروکلین، کانر مک گرگور فایتر ایرلندی این سازمان و قهرمان دسته سبک وزن جنجالی بزرگ آفرید تا باز هم در صدر اخبار قرار گیرد.
بدنام ایرلندی به همراه تعدادی از همراهانش از جمله هم تیمی ایرلندی-روسی اش یعنی آرتم لوبوف در محل پارکینگ منتظر رسیدن اتوبوس حامل فایترها بود و به محض رسیدن اتوبوس در اقدامی غیر حرفه ای و به دور از اخلاق شروع به آشوب گری کرده و یک چرخ دستی که کنار پارکینگ بود را به سمت یکی از ششه های اتوبوس پرتاب کرد که باعث شکسته شدن شیشه،آسیب دیدگی و جراحت مایکل چیزا، آسیب دیدگی چشم رِی بورگ و شکستن دست یکی از کارمندان UFC شد.
.
چند تکه شیشه به چشم ری بورگ پرید و به همین دلی او را سریعاً به بیمارستان منتقل کردند، مجوز مبارزه برای مایکل چیزا هم به جراحت با صلاح دید پزشکان صادر نشد و رُز نامایوناس هم به دلیل اتفاقات رخ داده ترجیح داد تا مبارزه اش را لغو کند. مبارزه آرتم لوبوف هم به دلیل شریک بودن در اتفاقات رخ داده از جانب UFC کنار گذاشته گذاشته شد.
.
گویا هدف کانر مک گرگور آسیب زدن به حبیب نورماگومدوف بوده که البته در این حملات به حبیب آسیبی وارد نشد. ساعاتی پس از این اتفاق اداره پلیس نیویورک خبر بازداشت و بازجویی از مک گرگور را تایید کرد.
.
دانا وایت رئیس UFC هم اقدامات کانر را محکوم کرد و این را عملی خواند که به ضرر خود کانر و دوران ورزشی اش تمام خواهد شد.
رجز خوانی ها و درگیری ها تا وقتی برای طرفداران فایترها جالب و دلچسب است که از حد و مرز خود خارج نشود اما جنجال اخیر کانر مک گرگور با هیچ معیار و شاخصی قابل قبول نیست و با روح ورزش های رزمی هم هیچ نوع سازگاری ندارد و قطعاً بسیاری از طرفداران خود را نیز دلسرد کرده است.
.
www.razmavar.ir
.
#رزم_آور #خبررزم_آور #رزمی #کانر_مک_گریگور #ufc #mma #news #fight #ufc223
Read more
من از همه ى تتليتيام معذرت ميخوام كه مجبور شدم حرف سياسى بزنم !! مجبور شدم فحش بدم !! اين حرفارو زدم كه مطمئن باشين من نه به سمتى غش كردم و نه واسه كسى پارتى بازى ميكنم حتى به خاطر كنسرتم !! امّا اين مسائلى كه اين چند روز براتون باز كردم و بى احترامى هايى كه به عوامل كنسرتم كردم به حق بود براى روشن شدن يه سرى ... من از همه ى تتليتيام معذرت ميخوام كه مجبور شدم حرف سياسى بزنم !! مجبور شدم فحش بدم !! اين حرفارو زدم كه مطمئن باشين من نه به سمتى غش كردم و نه واسه كسى پارتى بازى ميكنم حتى به خاطر كنسرتم !! امّا اين مسائلى كه اين چند روز براتون باز كردم و بى احترامى هايى كه به عوامل كنسرتم كردم به حق بود براى روشن شدن يه سرى چيزا و مجازات يه سرى افراد بى معرفت و غير حرفه اى !! مجبور بودم كه بگم حتى اگه به قيمت كنسل شدن كنسرت و ضرر كردنم تموم ميشد !! من از شما خواستم با حجاب باشين هنوزم ميخوام !! براى ايمنى خودتون !! خودم هنوز با حجابم حتى تو باشگاه و هر روز نمازمو ميخونم حتى همين الان !! امّا شما فكر كرده بودين من از جايى فرمان ميگيرم !! من از شما خواستم نماز بخونين براى تخليه ى بار منفى و مريض و عصبى نشدن ، نه چيز ديگه اى !! خواستم بدونيد كه هيچ كس تو كشورمون هيچ گلى به سر من نزد حتى اونى كه تو انتخابات ازش به حق حمايت كردم !! البته منم چيزى نخواستم ازشون چون حمايتم به حق و حقيقت بود نه براى چيز ديگه اى !! افشاگرى اى هم در كار نيست !! چرا ؟!؟ چون اگه در كار باشه فكر ميكنين اينبار به اين سمت غش كردم در صورتى كه اينطور نيست و من فقط سمت خداوند و شما غش ميكنم !! ولى خوب مصاحبتون سر جاشه !! تنها چيزى كه برام مهمه ياد دادن و عشق دادن و خدمت كردن به شماست و تنها چيزى كه براش زنده ام نجات هممون و نجات دنياس !! من نه اجازه ى عاشق شدن دارم ! نه اجازه ى ازدواج كردن !! نه قراره كسى رو براى خودم بخوام چون حتى من مال تو نيستم و زمين مال ما نيست !! چون من نميتونم و نبايد از بين تتليتيام يكى رو انتخاب كنم !! چون خيليا هستن كه به اندازه ى هم پاى من موندن و به من عشق دادن و به اندازه ى هم از من سهم دارن و من نبايد مال يكى باشم !! من حتى اجازه ى بچه دار شدن هم ندارم تا وقتى كه اين همه بچه ى بى سرپرست تو دنيا هست !! من از اين دنيا و از طبيعت فقط يه چيز ميخوام و اون خوشحالى شماست !! اميدوارم منو به خاطر بد اخلاقيام و زور گفتنام ببخشيد و بدونيد كه من زندگيمم واستون ميدم و اگه مرگ منو از شما جدا نميكرد و بهتون نزديكم ميكرد همين الان از بالاى اين برج ميپريدم پايين !! من به عشق تو ميدونى كه فقط ميدوئم !! درضمن از همه ى اونايى كه بهشون بى احترامى شد هم حلاليت ميطلم با اينكه حقشون بود و اميدوارم با اين مسائل به خودشون بيان و رستگار شن 🙌 از خداوند فرج آقا امام زمان و تموم شدن ظلم و پول پرستى و برده دارى و از بين رفتن زندان ها و بن بست هارو ميخوام 🙏🏻 صبحتون بخير 🙏🏻 دوستتون دارم 👨🏻‍🎤٧٨
Read more
<span class="emoji emoji1f4dd"></span> می خواهی صورت خدا رو ببینی؟ مهربون شو دل یه بچه ، فقط یه بچه رو شاد کن یه مادرو از نگرانی در بیار . به ...
Media Removed
می خواهی صورت خدا رو ببینی؟ مهربون شو دل یه بچه ، فقط یه بچه رو شاد کن یه مادرو از نگرانی در بیار . به کسی که مشکلات کمرش رو خم کرده احترام بگذار و کمکش کن. کار خوب می کنی مغرور نشو. چیزی به کسی نگو. اعتبارت رو خرج رفع بدبختی های دیگران کن. با ادب باش. دل نشکن. دروغ نگو. سر کسی کلاه نذار. با قلبت ... 📝 می خواهی صورت خدا رو ببینی؟
مهربون شو
دل یه بچه ، فقط یه بچه رو شاد کن
یه مادرو از نگرانی در بیار .
به کسی که مشکلات کمرش رو خم کرده احترام بگذار و کمکش کن.
کار خوب می کنی مغرور نشو.
چیزی به کسی نگو.
اعتبارت رو خرج رفع بدبختی های دیگران کن.
با ادب باش.
دل نشکن.
دروغ نگو.
سر کسی کلاه نذار.
با قلبت زندگی کن
زرنگی نکن.
کسی که به اجبار داره دارو ندارشو حراج می کنه بشناس و به دادش برس
یا نه ،
دست کم جنساشو به قیمت اصلی بخر
نگرد دنبال سود ، اونم از کسی که کل عمرش ضرر کرده.
به خودت احترام بگذار
بد کسی و نخواه و بدش رو نگو .
با صورت و رفتار هم می شه بد کسی و گفت
پس خودتو گول نزن
صادق باش
بعد برو جلوی آینه بایست
همین
اصلا آینه هم لازم نیست
به هر طرف نگاه کنی
به هر کی و هر چی نگاه کنی خدا بهت ریز می خنده.
Read more
از کودکی حالم با حیوانات خوب بود. فرقی نمی‌کرد چه حیوانی باشد. دروغ نگویم جز حشرات و به ویژه سوسک دلم ...
Media Removed
از کودکی حالم با حیوانات خوب بود. فرقی نمی‌کرد چه حیوانی باشد. دروغ نگویم جز حشرات و به ویژه سوسک دلم برای همه نوع جانوری می‌تپید.البته درک می‌کنم که این حس می‌تواند حس عموم مردم نباشد. از وقتی این جانان را به خانه آوردم دیگر حتی کشتن سوسک هم برایم دشوار شد. همان‌طور که شیخ اجل سروده بود "میازار موری ... از کودکی حالم با حیوانات خوب بود. فرقی نمی‌کرد چه حیوانی باشد. دروغ نگویم جز حشرات و به ویژه سوسک دلم برای همه نوع جانوری می‌تپید.البته درک می‌کنم که این حس می‌تواند حس عموم مردم نباشد. از وقتی این جانان را به خانه آوردم دیگر حتی کشتن سوسک هم برایم دشوار شد. همان‌طور که شیخ اجل سروده بود "میازار موری که دانه‌کش است،که جان دارد و جان شیرین خوش است". اما چه قدیم و چه اکنون درک نمی‌کنم خشونت علیه حیوانات چطور توجیه پذیر است.چطور یک انسان می‌تواند دست روی حیوانی بلند کند؟ این روزها موضوع حیوان‌آزار آبادانی داغ است. کلیپ‌های ارسالی حامیان خوب حیوانات در خوزستان دل آدم را گرم می‌کند اما برخورد بد و نامناسب پلیس و پخش اخبار ضد و نقیض از رفتار بد پلیس با حامیان حیوانات به جای برخورد با حیوان‌آزار، دل هر انسانی را به درد می‌آ‌ورد.خلا قانونی برای برخورد با حیوان‌آزاران چه معنایی دارد؟ نه نمایندگان بلامصرف مجلس و نه نمایندگان بی‌بخار شورای شهر کک‌شان هم برای حیوانات نمی‌گزد.اما چه موضوعی اینها را به واکنش و تصمیم‌گیری درست وامی‌دارد؟ هیچ. من هرچه به آینده فکر می‌کنم می‌بینم آبی از این مجلس و شورای شهر و ... گرم نمی‌شود. نه در موضوع حمایت از حیوانات.که در هیچ حوزه‌ای.از اقتصاد و مهار تورم گرفته تا حقوق زنان و تکنولوژی و آزادی‌های مدنی. خانم و آقای مقام مسئول، من دندان امید و دلخوشیم را کندم انداختم دور.دیگر برای هیچ حرفتان هم ذره‌ای تره خرد نخواهم کرد. برای من شما تمام شده‌اید. من می‌مانم و همین جانان دوست داشتنی‌ام و مدتی دیگر خون دل خوردن.اما شما ضرر خواهید کرد. این خط ---- و این نشان٭

#حامیان_حیوانات #حامیان_حیوانات_خوزستان
#خوزستان #مجلس #شورای_شهر #حیوانات #سگ #سگ_آزاری #حیوان_آزاری #دخترم #فریدا

#dog #schitzu #animal #animal_rights
Read more
کعبی: دوست داشتیم هواداران را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم @Sepidrood_fc مدافع باتجربه سپیدرود ...
Media Removed
کعبی: دوست داشتیم هواداران را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم @Sepidrood_fc مدافع باتجربه سپیدرود در پایان مسابقه مقابل سایپا مشکلات تیم را عامل باخت سنگین امروز دانست. به گزارش سپيدرود افسى و به نقل از ورزش سه از میکسدزون ورزشگاه دستگردی، حسین کعبی در مورد خوش و بش پیش از بازی و اینکه علی دایی ... کعبی: دوست داشتیم هواداران را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم
@Sepidrood_fc
مدافع باتجربه سپیدرود در پایان مسابقه مقابل سایپا مشکلات تیم را عامل باخت سنگین امروز دانست.

به گزارش سپيدرود افسى و به نقل از ورزش سه از میکسدزون ورزشگاه دستگردی، حسین کعبی در مورد خوش و بش پیش از بازی و اینکه علی دایی در گوش او چه گفته که او می خندیده می گوید: علی آقا من را دوست دارد و یکی از رفیق های فابریک که نه داداش من هستند. وظیفه خودم می دانم که از بزرگترم کسب تکلیف کنم و ایشان هر سال یک کلام جالب به من می گویند.

او در مورد اتفاقات پیش فصل و ایجاد دو تیم در یک شهر می گوید: شماها ببینید بازیکنان بابت این موضوع ضرر می کنند و چوبش را این بازیکن ها هستند که می خورند. امروز همه دیدند که خودمان ضرر کردیم و مقصر را بازیکنان می دانند. امروز دوست داشتیم هواداران را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم.

وی افزود: همین اتفاقات باعث شد که امروز روز سپیدرود نباشد، با تاخیر حضور خداداد، دیر شروع شدن تمرینات و عدم آمادگی تیم باعث شد که وضعیت همین طور شود. کسی امروز نباید از ما آن هم با 20 روز تمرین کردن توقع می می داشت. در مقابل سایپا 2 ماه بود که تمریناتش را آغاز کرده بود. خب با این شرایط قطعا در آینده هم به مشکل خواهیم خورد. حالا تعطیلی لیگ بعد از هفته چهارم کمکی خوبی برای ما خواهد بود.

از او در مورد صحنه های خطایی که رویش ایجاد شد سوال می شود که او می گوید: بازی تمام شد ولی من واقعیت را می گویم؛ پیش از از دو صحنه ای که روی من خطا شد یک خطا انجام داده بودم که داور باید به من کارت قرمز می داد. البته این را نباید بگویم چون به نفعم نیست اما در آن صحنه هایی که خطا انجام شد واقعا خطا بود، چرا باید من خودم را بی خود به زمین بیاندازم چون متاسفانه روی داور زوم کردند. من به او خسته نباشید می گویم اصلا از دست داور ناراحت نیستم چون لذت فوتبال به همین چیزهاست.

کعبی علت عصبانیت هواداران را چیز دیگری می داند و او در مورد شکستن نیمکت ورزشگاه دستگردی می گوید: اصلا ناراحتی هواداران مربوط به داوری یا بازی نبود و شاید از چیز دیگری ناراحت بودند. شما هیچ صحنه بد و ناراحتی از هواداران سپیدرود ندیدید و مطمئنا این ناراحتی ریشه اش در جای دیگری بوده. اگر اینطور بوده من از شما عذرخواهی می کنم.
@Sepidrood_fc
Read more
مادرانه ياسر بينام هم اکنون از همه ي سايت ها شنيدنش ضرر نداره مشت محکمي تو دهن عربا با کمال احترام ...
Media Removed
مادرانه ياسر بينام هم اکنون از همه ي سايت ها شنيدنش ضرر نداره مشت محکمي تو دهن عربا با کمال احترام از ياغيا و ملتفتيا دعوت به شنيدن اين اهنگ ميکنم استاد بهرامه درسته توش شکي نيست ولي شنيدن اين اهنگم بد نيست. ياتشکر فراوان ياغي مادرانه ياسر بينام
هم اکنون از همه ي سايت ها
شنيدنش ضرر نداره مشت محکمي تو دهن عربا
با کمال احترام از ياغيا و ملتفتيا دعوت به شنيدن اين اهنگ ميکنم استاد بهرامه درسته توش شکي نيست ولي شنيدن اين اهنگم بد نيست.
ياتشکر فراوان ياغي
Loading...