بهترین ها در این

Loading...


Unique profiles
88
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Mazandaran Province, Gilan Province, Olympic Park
Average media age
625.3 days
to ratio
9
. . <span class="emoji emoji2714"></span>️ فتحی: هواداران استقلال می‌دانند چه تیمی را تحویل گرفتیم/از نتیجه بازی با السد غافلگیر شدیم/تاج ...
Media Removed
. . ️ فتحی: هواداران استقلال می‌دانند چه تیمی را تحویل گرفتیم/از نتیجه بازی با السد غافلگیر شدیم/تاج تماس گرفت و گفت دو بازیکن‌مان بخشیده شده‌اند. . مصاحبه سرپرست استقلال با خبرگزاري تسنيم . . پیش از بازی با السد قطر، به هواداران وعده داده بودید که استقلال بازی خوبی انجام می‌دهد، اما ... .
.
✔️ فتحی: هواداران استقلال می‌دانند چه تیمی را تحویل گرفتیم/از نتیجه بازی با السد غافلگیر شدیم/تاج تماس گرفت و گفت دو بازیکن‌مان بخشیده شده‌اند.
.
🔸 مصاحبه سرپرست استقلال با خبرگزاري تسنيم
.
.
🔹 پیش از بازی با السد قطر، به هواداران وعده داده بودید که استقلال بازی خوبی انجام می‌دهد، اما چه اتفاقی افتاد که بد بازی کرد و شکست خورد؟
.
👈 متأسفانه روند بازی، مطلوب باشگاه، کادر فنی و هواداران نبود و از روزهای بد فوتبالی ما بود. همه چیز دست به دست هم داد تا شرمنده سیل عظیم تماشاگران‌مان شویم. قرار بود بهترین‌ها در این بازی رقم بخورد، اما نتوانستیم نتیجه بگیریم. باید امیدمان به بازی برگشت و ادامه کار باشد.
.
تسنیم: علت شکست را در چه می‌بینید؟
.
👈 امروز در جلسه کمیته فنی کارشناسی می‌کنیم تا بدانیم چرا این نتیجه کسب شده است. باید کارشناسی شود تا استقلال برای بازی‌های بعدی قوی‌تر و قبراق‌تر باشد.
.
تسنیم: هواداران استقلال از این شکست ناراحت هستند، چه صحبتی با آنها دارید؟
.
👈 آنها حق دارند ناراحت باشند. ما بیشتر از آنها ناراحتیم و خودمان غافلگیر شدیم. برای کسی که چند صد کیلومتر راه طی کرده و برای تشویق تیمش سنگ تمام گذاشته، قابل تحمل نیست که تیمش ببازد. بشخصه از هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم دیگر این روزها را در آزادی نبینیم.
.
تسنیم: امیدی به بازی برگشت در قطر دارید؟
.
👈 انسان به امید زنده است، در لیگ‌های مختلف اتفاق افتاده که تیمی بتواند شکست دور رفت را جبران کند، برای استقلال هم رقم خورده که بازی‌های برگشت را جبران کرده است. امیدوارم اتفاقات فوتبالی در بازی برگشت برای ما رقم بخورد. به هواداران می‌گوییم تلاش می‌کنیم بازی برگشت نتیجه را جبران کنیم.
.
تسنیم: از نتایج استقلال با شفر در این فصل رضایت داشتید؟
.
👈 شفر هنوز تیمش را نشناخته است. بازیکنان جدید، 2،3 هفته است که کامل در تمرینات حضور دارند. قطعاً استقلال با آماده شدن بازیکنانش در هفته‌های بعد اقتدارش را نشان می‌دهد.
.
* تسنیم: پیش از این بازی، از طرف باشگاه استقلال اعلام شد که مهدی تاج به شما گفته اللهیار صیادمنش و سجاد آقایی بخشیده شده‌اند ؟؟
.
👈 بله آقاي تاج اينرا گفتند.
.
.
#استقلال #استقلال
Read more
Loading...
 #poster #film #movie #cinema #hollywood #art #cinemaparsi # #iran #پوستر #فیلم #هنر #سینماپارسی ...
Media Removed
#poster #film #movie #cinema #hollywood #art #cinemaparsi # #iran #پوستر #فیلم #هنر #سینماپارسی #سینما #ایران #هالیوود #راجر_ایبرت #نقد_فیلم #نقد «نقد در سینماپارسی» / شماره ۵ / بخش ۳ از ۳ نقد فیلم «زندگی پی»(Life of Pi) منتقد: راجر ایبرت ★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★ چیزی ... #poster #film #movie #cinema #hollywood #art #cinemaparsi # #iran
#پوستر #فیلم #هنر #سینماپارسی #سینما #ایران #هالیوود #راجر_ایبرت #نقد_فیلم #نقد
«نقد در سینماپارسی» / شماره ۵ / بخش ۳ از ۳
نقد فیلم «زندگی پی»(Life of Pi)
منتقد: راجر ایبرت
★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★
چیزی که من را هیجان زده می کند این است که چقدر استفاده از 3D در این فیلم را دوست دارم. من هیچ چیز ساخته شده بهتر از این را ندیده بودم، حتی Avatar.
اجازه بدهید سعی کنم یک نقطه نظر را توصیف کنم. دوربین در دریا جاسازی شده و به قایق نجات و بالاتر از آن نگاه می کند. سطح دریا مانند غشاء و فرآیندهای غشایی طلسم شده و شناور است. هیچ چیز به طور خاص در آن تعریف وجود ندارد و این فقط آنجاست. این یک شات از یک قایق شناور در اقیانوس نمی باشد. این یک شات از اقیانوس، قایق و آسمان به عنوان یک مکان با شکوه است.
هنوز سعی به تعریف کردن و لو دادن فیلم ندارم‌. در لحظاتی که Pi و ببر فضای درون قایق را با هم استفاده می کنند بیشتر footage های ببر (مقدار فیلم به فوت، طول چیزی بر حسب فوت) البته CGI هستند(روش استانداردی در برنامه های کامپیوتری). من به یاد دارم ۴ ببر واقعی در بعضی شات ها دیده شده اند. بازیگر جوان فیلم با عملکرد قابل توجهی به بهتر شدن صحنه ها کمک می کند. نویسنده یک بار نوشت انسان و حیوان نسبت به هم درک متقابل دارند و این اتفاقی است که در این فیلم شاهد آن هستیم. ببر تنها به پسر مانند شکار نگاه نمی کند، بلکه با او مانند استادش رفتار می کند.
این فیلم بی سر و صدا با ترکیبی از سنت های دینی مختلف، داستانی در شگفتی زندگی را به آغوش گرفته است. قابل توجه است که این دو پستاندار و در زیر آن ها ماهی ها و بالای آن پرندگان، همه در اینجایند. هنگامی که آن ها به یک جزیره شناور با جمعیت بی شمار (Meerkart) می آیند، کارگردان یک صحنه باورنکردنی را به وجود می آورد. این جزیره یک سوال دیگر را اضافه می کند: آیا این واقعی است؟ این داستان واقعی تمام شده است؟ من پرسش این سوال را قبول نمی کنم؛ «Life of Pi» واقعی است... ثانیه به ثانیه و دقیقه به دقیقه...
آنچه که در نهایت برای هر بیننده باقی می ماند، تصمیم گیری نهایی است و من تصمیم گرفتم این فیلم را یکی از بهترین فیلم های سال بدانم.
«پایان»
★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★
برای مشاهده مطالب و ویدئوهای کامل با کلیک بر روی لینک کانال تلگرام سینما پارسی(در صفحه اصلی اینستاگرام) عضو شوید...
Telegram.me/cinemaparsi
Read more
. سلام دوستان در نظر سنجی سوال کردم «شما نسبت به چند سال پیش که اینستاگرام نداشتید، میزان رضایت تون ...
Media Removed
. سلام دوستان در نظر سنجی سوال کردم «شما نسبت به چند سال پیش که اینستاگرام نداشتید، میزان رضایت تون از زندگی بیشتر شده یا کمتر؟» فکر کنم بد نباشه نگاهی به پاسخ ها بندازیم و اون ها رو بررسی کنیم. اول هم خوبه تشکر کنم از اینکه در این نظر سنجی شرکت کردید و پاسخ دادید. پیشنهادم اینه که از این نظرسنجی حسن ... . سلام دوستان

در نظر سنجی سوال کردم «شما نسبت به چند سال پیش که اینستاگرام نداشتید، میزان رضایت تون از زندگی بیشتر شده یا کمتر؟» فکر کنم بد نباشه نگاهی به پاسخ ها بندازیم و اون ها رو بررسی کنیم. اول هم خوبه تشکر کنم از اینکه در این نظر سنجی شرکت کردید و پاسخ دادید. پیشنهادم اینه که از این نظرسنجی حسن استفاده رو بکنیم و هر کدام از ما بر اساس وضعیت و نسبت خودمون با اینستاگرام، یک بهره ای ازش ببریم.

پاسخ این نظر سنجی، چهل-شصت به سمت گزینه ی «کمتر» تمایل داره.

خیلی از دوستان، دلیل اینکه گزینه ی «کمتر» رو زدند این بود که زندگی خودشون رو با عکس های دیگران مقایسه می کنند و این، باعث سرخوردگی شون می شه. قبلا که اینستاگرام نبود، شاید ما اغلب، با آدمهایی مراوده داشتیم که شبیه خودمون بودن. در سطح خودمون بودن. وضعیت اقتصادی شون زیاد با ما فاصله نداشت. اما الان به راحتی با چند کلیک، وارد زندگی افرادی می شیم که فاصله های نجومی با ما دارن. اونقدری که حتی تا آخر عمر هم شاید حتی نتونیم با پول ماشین مون، فقط یک ساعت شبیه ساعت اونها بخریم.

بعضی از دوستان، مشکل شون با اینستاگرام این بود که وقت زیادی ازشون می گیره که قبلا می تونست صرف کارهای مفید تر مثل مطالعه بشه اما الان در صفحات آدمهای مختلف هدر می ره. شاید هم به طور کامل هدر نره، اما به هر حال احساس شون این بوده که قبلا همین وقت، خیلی مفید تر می گذشته.

بعضی دوستان، از طریق اینستاگرام با افرادی آشنا شدند که براشون مفید بوده و در زندگی شون تاثیر مثبت داشته. این دوستان تاکید کردن که با فالو کردن افراد مثبت مراقب هستند کمترین انرژی منفی رو از این فضا بگیرن و بیشتر، براشون حس های خوب داشته. حتی برای بعضی ها خیلی بیشتر از حس خوب. بعضی دوستان تاکید کردند روحیه انقلابی شون تقویت شده، چند نفر حجاب شون بهتر شده، بعضی ها ایمان شون قوی تر شده. خدا رو شکر. خدا رو صد هزار مرتبه شکر که اینستاگرام تونسته تاثیرات حقیقی روی یک عده بذاره و به جای مقایسه ها و حسرت خوردن ها، بهترین بهره رو از این فضا بردن.

برای عده ای هم این فضا محل معرفی کسب و کار یا توانایی هاشون بوده که به همین دلیل، براشون مفید بوده.

و خب در نهایت، میزان رضایت از زندگی بعضی دوستان، هیچ ربطی به اینستاگرام نداشته و در نظرسنجی شرکت نکردن چون نه بیشتر شده نه کمتر.

بازم ممنونم که نظراتتون رو گفتید. ترجیح می دم قبل از اینکه یک پست دیگه بذارم و چند تا نکته رو بگم، شما اگر حرفی صحبتی هست بفرمایید.
Read more
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای ...
Media Removed
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است. ... .
شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است.
تلاش ما در همه این سال‌ها همزمان هم حمایت از هنرهای دستی اصیل و با کیفیت هنرمندان چهارگوشه کشورمان بوده و هم تلاش برای رونق و بهبود وضعیت معیشت این هنرمندان. همچنین در این مسیر هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دیگر ما گام برداشتن در مسیر بازطراحی و ارتقای کیفی و بصری آثار هنری و صنایع‌دستی ایرانی با هدف نزدیک کردن این آثار به سلیقه مخاطبان امروزی و نسل‌های جدید هم در ایران و هم در دیگر نقاط جهان بوده است.
این روزهای آخر پاییزی که چیزی به فرارسیدن شب یلدا باقی نمانده است، «زییین» به روال سال‌های قبل از چند محصول جدید خود که حاصل بازطراحی (redesign) بخشی از صنایع‌دستی اصیل ایرانی است رونمایی خواهد کرد.
Read more
. با پایان یافتن مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی بهترین‌ها و بدترین‌های این جام معرفی شدند. <span class="emoji emoji2705"></span>کارلوس ...
Media Removed
. با پایان یافتن مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی بهترین‌ها و بدترین‌های این جام معرفی شدند. کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در بین ۳۲ مربی حاضر در این جام به عنوان بهترین مربی رقابت‌ها انتخاب شد. به گزارش سایت بین المللی «SPORT۲۴» درخصوص انتخاب کی‌روش به عنوان بهترین مربی جام ... .
با پایان یافتن مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی بهترین‌ها و بدترین‌های این جام معرفی شدند.
✅کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در بین ۳۲ مربی حاضر در این جام به عنوان بهترین مربی رقابت‌ها انتخاب شد.
به گزارش سایت بین المللی «SPORT۲۴» درخصوص انتخاب کی‌روش به عنوان بهترین مربی جام آمده است «این مربی پرتغالی از ایران یک تیم قابل توجه در جام جهانی ساخت و آن‌ها را به بهترین تیم آسیا تبدیل کرد. تیم کی‌روش در گروهی که اسپانیا و پرتغال در آن قرار داشتند فقط یک اینچ تا صعود به عنوان صدرنشین فاصله داشت.» #CarlosQueiroz
Read more
يكي از اولين چیزهايي که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر شما توجه می کنند، کیف است. انتخاب یک کیف ...
Media Removed
يكي از اولين چیزهايي که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر شما توجه می کنند، کیف است. انتخاب یک کیف شیک که با لباس ها و اندام شما هماهنگ باشد، کار سختی نیست. در حال حاضر بعید است کسی را پیدا کنید که نامی از کیف های سرپنتی بولگاری نشنیده باشد. این برند که چندین مجموعه از بهترین کیف های زنانه را تولید کرده، ... يكي از اولين چیزهايي که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر شما توجه می کنند، کیف است. انتخاب یک کیف شیک که با لباس ها و اندام شما هماهنگ باشد، کار سختی نیست. در حال حاضر بعید است کسی را پیدا کنید که نامی از کیف های سرپنتی بولگاری نشنیده باشد. این برند که چندین مجموعه از بهترین کیف های زنانه را تولید کرده، همیشه انتخاب افراد با سلیقه بوده است. اين مدل سرپنتي از چرم مرغوب و رنگ آبي بسيار زيبا تهیه شده و نکته مهم که در تمامی محصولات این مدل از بولگاری قابل توجه مخاطبان است، قفل متمایز، كه به صورت سر مار است در این مدل از كيف ها چشم نوازي مي كند
-----------------------------------------
جهت ديدن مجموعه هاى جديد #بولگارى به گالرى #پرستيژ واقع در كوئين سنتر مراجعه و جهت كسب اطلاعات بيش تر با
شماره ٢٢٦٦٢١٤٩ تماس حاصل فرمائيد

#prestige #prestigegallery #bulagri #bulgariwatches #bvlserpenti #Serpenti #bvlgariserpenti #watchesforinstagram #gifts #giftsidea #BVLGARI #bvlgariocto #octo #bvlgarioctowatch
#عكس #فروش #حراج #تخفيف #برند #ساعت #ايران #تهران #فشن #مد #استايل #خاص #هديه #كادو
Read more
Loading...
. سلام به همه فیلمبازها نمیدونم که چند وقته با پیج ما آشنا شدید ولی گروه فیلمبازان از سال 89 توی فیسبوک ...
Media Removed
. سلام به همه فیلمبازها نمیدونم که چند وقته با پیج ما آشنا شدید ولی گروه فیلمبازان از سال 89 توی فیسبوک شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر حدود 4 5 سال هست که در اینستاگرام به کار خودمون ادامه میدیم. اگر مدت زیادی هست که ما رو دنبال می کنید قطعا میدونید که همیشه دنبال خلاقیت و کارهای نو و جدید هستیم و تا ... .
سلام به همه فیلمبازها
نمیدونم که چند وقته با پیج ما آشنا شدید ولی گروه فیلمبازان از سال 89 توی فیسبوک شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر حدود 4 5 سال هست که در اینستاگرام به کار خودمون ادامه میدیم.
اگر مدت زیادی هست که ما رو دنبال می کنید قطعا میدونید که همیشه دنبال خلاقیت و کارهای نو و جدید هستیم و تا جایی که توانش رو داشته باشیم انجامش میدیم. ما هر وقت ایده ای رو شروع کردیم برامون مهم بود که کار به بهترین نحو انجام بشه و خدایی نکرده اطلاعات غلط به مخاطب ندیم. وسواسی که ما در این باره داریم توی تعداد کم پست هامون مشخص هست.
یکی از ایده هایی که چند وقته شروع کردیم همین لیست ها هست. برای این لیست ها وقت زیادی گذاشته میشه ولی متاسفانه بعضا تو کامنت ها دیدم که خیلی ها فک می کنن این انتخاب ها نظر شخصی ادمین هاست.
قطعا این طور نیست. این لیست ها ترکیبی از نظرات منتقدان معتبر سایت هایی از قبیل ایندی وایر، هالیوود ریپورتر، ولچر، کولایدر، راتن تومیتوز، آی ام دی بی، رولینگ استون، آی جی ان و ...... هست و قطعا در نهایت ادمین های ما هستند که از بین این گزینه های بسیار زیاد بررسی می کنند و لیست رو نهایی می کنند.
اگر شما یک فیلمی رو دوست ندارید یا باب میل تون نبوده دلیل محکمی بر چرت بودن اون فیلم نیست! خیلی محترمانه می تونید بنویسید که فیلم رو دوست نداشتید. به همین راحتی. و کلا این لیست ها فرصت خوبی برای تبادل نظرات و ایده هاست. نیازی به این حجم از عصبانیت و بی ادبی نیست. فیلم و هنر در نهایت یه چیز سلیقه ای هست و قطعا نمیشه همه رو راضی کرد. ما هم سعی می کنیم تو لیست هامون انواع مختلف سلیقه ها رو پوشش بدیم. مثلا همین لیست فیلم های ترسناک توش چند تا فیلم هست که من خودم اصلا خوشم نیومد ولی دلیل نمیشه که فیلم های بدی باشن و تو کامنت ها دیدم که خیلی از شماها همون فیلمی که من خوشم نمیاد رو دوست داشتید.
هدف در نهایت معرفی این فیلم هاست. شما خودتون هم بهتره اگر میخواید فیلمی که ما معرفی کردیم رو ببینید حتما یه تحقیق کوچولو دربارش بکنید. مثلا یه تریلر ببینید یا خلاصه داستان بخونید.
و در نهایت باید بگم که همه خدا رو شکر سواد خوندن داریم پس لطف کنید قبل از گذاشتن کامنت حتما کپشن پست ها رو بخونید! 😂😂😂
برای دسترسی به پست های لیست گونه ما می تونید رو هشتگ زیر کلیک کنید :
#فیلمهایی_که_حتما_باید_دید
دم شما گرم
.
#فیلمبازان #فیلم #سینما #هالیوود
Read more
. جایزه سخت‌ترین عنصر قرن در حضور دانشمندان علوم مختلف به نرخ تورم ایران تعلق گرفت! این در حالی بود ...
Media Removed
. جایزه سخت‌ترین عنصر قرن در حضور دانشمندان علوم مختلف به نرخ تورم ایران تعلق گرفت! این در حالی بود که الماس و فولاد و فیبر کربن، کاندیدای دریافت این جایزه بودند که خودشان وقتی دیدند در طول چند سال بالاخره یک خط و خشی روی آنها می‌افتد ولی روی تورم هشت درصدی اعلام شده توسط دولت، نزدیک چند دهه است هیچ ... .
جایزه سخت‌ترین عنصر قرن در حضور دانشمندان علوم مختلف به نرخ تورم ایران تعلق گرفت! این در حالی بود که الماس و فولاد و فیبر کربن، کاندیدای دریافت این جایزه بودند که خودشان وقتی دیدند در طول چند سال بالاخره یک خط و خشی روی آنها می‌افتد ولی روی تورم هشت درصدی اعلام شده توسط دولت، نزدیک چند دهه است هیچ لک و خالی نیفتاده، شرمند شدند و رفتند در افق محو شدند! .

خاطره‌انگیزترین و نوستالژیک‌ترین خاطره برای ایرانیان در تمام اعصار براساس یک نظرسنجی گسترده اعلام شد. در این نظرسنجی‌ها اخبارگوهای دهه 60 تلویزیون، کارتون‌های دهه 60 تلویزیون، مدادهای ته پاک‌کن‌دار، برچسب‌های کلاه قرمزی، نوشابه‌های پارسی‌کولا و ساندویچ‌های کوکوسبزی حضور داشتند که در نهایت دلار 4200 تومانی آقای جهانگیری، معاون اول ريیس‌جمهور چهل سال قبل با آراي قاطع از طرف مردم انتخاب شد... به گفته مردم این نوستالوژی دلار 4200 تومانی، حتی شش ماه بعد از اعلام شدنش هم خیلی خاطره انگیز و نوستالژی و خنده‌دار بود... چه برسد به الان که چهل سال از آن روز می‌گذرد و هر دلار یک میلیارد و سیصد میلیون تومان شده است! .

مدیر یکی از تالارهای مجلل شهر تهران وجود منوی شام در این تالار را که در آن تخم‌مرغ نیمرو و املت وجود داشته باشد به شدت رد کرد و گفت: درست است که ما لاکچری‌ترین تالار عروسی شهر هستیم ولی دیگر نه این قدر که بتوانیم به مهمان‌ها تخم مرغ هم بدهیم! در حال حاضر گران‌ترین و بهترین منوی شام عروسی ما نان بربری با پنیر اعلای لیقوان همراه با خیار بوته‌ای و گوجه فرنگی غیر لهیده است که در کنارش نمک و آبلیمو و گلپر هم سرو می‌شود! وی همچنین بهترین منوی میوه این تالار را ترب سفید، شلغم خام و خیار چنبر اعلام کرد و درباره کسانی که شایعه می‌کنند در میوه‌های سرو شده این تالار موز هم وجود دارد، گفت: دوستان شایعه پراکنده کن این قدر موز ندیده‌اند که یادشان رفته اولا موز را با نمک نمی‌خورند، بعدش هم موز پوستش زرد است، نه سبز! هر چند که خود ما هم موز ندیدیم و این اطلاعات را از خاطرات پدران مان که از نزدیک موز دیده‌اند و خورده‌اند استنتاج کردیم! .

بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
Loading...
. يكي از اولين چیزهايي که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر شما توجه می کنند، کیف است. انتخاب یک کیف شیک که با لباس ها و اندام شما هماهنگ باشد، کار سختی نیست. در حال حاضر بعید است کسی را پیدا کنید که نامی از کیف های سرپنتی بولگاری نشنیده باشد. این برند که چندین مجموعه از بهترین کیف های زنانه را تولید ... .
يكي از اولين چیزهايي که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر شما توجه می کنند، کیف است. انتخاب یک کیف شیک که با لباس ها و اندام شما هماهنگ باشد، کار سختی نیست. در حال حاضر بعید است کسی را پیدا کنید که نامی از کیف های سرپنتی بولگاری نشنیده باشد. این برند که چندین مجموعه از بهترین کیف های زنانه را تولید کرده، همیشه انتخاب افراد با سلیقه بوده است. اين مدل سرپنتي از چرم مرغوب و رنگ صورتي بسيار زيبا تهیه شده و نکته مهم که در تمامی محصولات این مدل از بولگاری قابل توجه مخاطبان است، قفل متمایز، كه به صورت سر مار است در این مدل از كيف ها چشم نوازي مي كند
-----------------------------------------
جهت ديدن مجموعه هاى جديد #بولگارى به گالرى #پرستيژ واقع در كوئين سنتر مراجعه و جهت كسب اطلاعات بيش تر با
شماره ٢٢٦٦٢١٤٩ تماس حاصل فرمائيد

#Repost @bulgariofficial with @get_repost
・・・
100 piece limited edition medium size serpenti in Sunset Rose at the Bulgari Pop-up at #GaleriesLafayette
.
.
.
#bulgari #bulgaripopup #popupshop #popupcorn #serpentiforever #BulgariAccessories
Read more
خب ما با اصل موضوع برگشتيم! اونهمه هيجان واسه چى بود؟ داشتيم مقدمات يه رويداد به اسم "نيلزتاك" ، كه ...
Media Removed
خب ما با اصل موضوع برگشتيم! اونهمه هيجان واسه چى بود؟ داشتيم مقدمات يه رويداد به اسم "نيلزتاك" ، كه فقط واسه حقوقياس ، رو آماده ميكرديم. حالا ديگه آماده ايم! امشب يه كم از رويدادمون براتون تعريف مى كنيم ، از فردا هم جزئيات بيشترى رو براتون ميگيم. . 🏼 #نیلزتاک چیست؟ نیلزتاک، رویدادی سالانه است ... خب ما با اصل موضوع برگشتيم! اونهمه هيجان واسه چى بود؟ داشتيم مقدمات يه رويداد به اسم "نيلزتاك" ، كه فقط واسه حقوقياس ، رو آماده ميكرديم. حالا ديگه آماده ايم! امشب يه كم از رويدادمون براتون تعريف مى كنيم ، از فردا هم جزئيات بيشترى رو براتون ميگيم.
.
👈🏼 #نیلزتاک چیست؟
🔺نیلزتاک، رویدادی سالانه است که توسط شبکه بین‌المللی دانشجویان #حقوق (نیلز)، شعبه ایران، برگزار می‌شود. در این رویداد از اشخاصی که در مورد مسائلی مرتبط با دانش حقوق، نحوه‌ی فعالیت دانشگاهی یا حرفه‌ای در این رشته و مسائل مرتبط به آن منحصر به فرد هستند و #ایده، سخنان یا نحوه‌ی نگرش متفاوتی دارند، به عنوان سخنران دعوت می‌شود.
🔺ما در نیلز معتقدیم که برای پیشرفت جامعه‌ی حقوقی در جنبه‌های مختلف، بایستی فرصتی فراهم شود تا این ایده‌های جدید به بهترین شکل توسط سخنران‌ها ارائه شده، به گوش مخاطب برسد و در آن‌ها انگیزه‌ای ایجاد نماید تا در نهایت شاهد (و صاحب) جامعه ی حقوقی پویاتری باشیم.
🔹 #سخنرانان از بین اساتید حقوق، وکلا، دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان حقوق و یا حتی افرادی که فاقد تحصیلات حقوقی بوده، اما در ارتقای علم حقوق در جامعه نقش‌آفرینی داشته اند، انتخاب می‌شوند. در فرآیند انتخاب سخنران، حوزه‌ی خاص يا متمایزی از حقوق مدنظر قرار نمی‌گيرد و مبنای اصلی انتخاب، سخنان و ایده‌هایی است که برای تمام جامعه‌ی حقوقی ارزش شنیده شدن را داشته باشد.
🔹 #مخاطبین این رویداد کسانی هستند که مشتاق شنیدن ایده‌ها، سخنان و نگرش‌های جدید هستند تا از این ایده‌ها در آینده آکادمیک یا حرفه ای خود بهره‌مند گردند. ایده ی شکل‌گیری این رویداد را از رویداد جهانی تدتاک برگرفته‌ایم، اما برآنیم تا در جزئیات، اجرا و ایده‌ها، با توجه به بنیان حقوقی نیلز، مستقل از تدتاک عمل نماییم. به گونه‌ای که تمام سخنرانی‌ها به نحوی سازمان‌دهی می‌شوند که مخاطب اصلی این رویداد جامعه حقوقی باشد.
.
🔔 از امروز تا روز رويداد همراهمون باشيد تا از اخبار و جريانات خبردار بشيد. هنوزم زمان هست تا فرم اطلاع از ثبت نام رو پر كنيد كه با توجه به ظرفيت واقعاً محدود رويداد ، بتونيد حتماً كنارمون باشيد.
.
فرم اطلاع از ثبت نام نیلزتاک در بیو پیج قرار داده شده. (با پر کردن این فرم، لینک ثبت نام زودتر از موعد برای شما ارسال میشه)
@nilsiran
#NILSTALK
.
#نیلزتاک
Read more
طاهری: مهم تر از برد، سبک بازی استقلال بود مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا ...
Media Removed
طاهری: مهم تر از برد، سبک بازی استقلال بود مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا شرکت کرد.  بیژن طاهری مربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا درباره این دیدار گفت: بازی بسیار خوبی در این زمین ناهموار داشتیم. 10 دقیقه ابتدای بازی غافلگیر شدیم  و گل دریافت کردیم ... طاهری: مهم تر از برد، سبک بازی استقلال بود

مربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا شرکت کرد.  بیژن طاهری مربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا درباره این دیدار گفت: بازی بسیار خوبی در این زمین ناهموار داشتیم. 10 دقیقه ابتدای بازی غافلگیر شدیم  و گل دریافت کردیم اما سپس خیلی خوب به بازی برگشتیم. این برد را به هواداران تقدیم می کنم که بعد از عقب افتادن از ما حمایت کردند و به بازی برگشتیم.
وی ادامه داد: مهم تر از برد، فوتبال خوب استقلال بود. جوانان ما هفته به هفته بهتر می شوند. این پیروزی و سه امتیاز برای هواداران استقلال است.
مربی آبی های تهرانی در پاسخ به این سوال که چگونه با شفر ارتباط داشتید، بیان کرد: بین دو نیمه آقای شفر درباره تعویض ها به من گفتند و از کنار نیمکت نیز به ما صحبت های ایشان را منتقل می کردند.
طاهری درباره فرصت سوزی بازیکنان جوان مانند صیادمنش گفت: بازیکنان ما جوان هستند. صیادمنش خیلی جوان است و ما هر روز بعد از تمرین 45 دقیقه روی ضربات آخر کار می کنیم. مطمئن باشید استقلال در آینده صاحب یک مهاجم تمام عیار می شود.
او در ادامه درباره حضور همام بعد از حاشیه های زیاد در ترکیب، بیان کرد: آقای شفر صحبت های زیادی با همام داشتند. ایشان بازیکن حرفه ای است و از نظر روحی و روانی خیلی خوب برگشت و خیلی سرحال و آماده بازی کرد و آقای شفر تشخیص داد در ترکیب اصلی باشد.
وی ادامه داد: امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم. از بازیکنان با تجربه که به تیم کمک می کنند، تشکر می کنم. نقش اصلی اینکه بازیکنان جوان می درخشند به بازیکنان با تجربه ای باز می گردد که حمایت می کنند.
طاهری درباره مصدومان استقلال گفت: فرشید اسماعیلی فیزیوتراپی می کند و حیدری مصدوم است. روزبه چشمی نیز بازی با بولیوی مصدوم بود. صیادمنش نیز اکنون در حال رفتن برای گرفتن mri است و پای این بازیکن خطر شکستگی داشته است.
مربی استقلال در پایان درباره وضعیت دروازه بان های استقلال، تصریح کرد: هر دو دروازه بان شرایط بسیار عالی دارند. آقای شفر تشخیص می دهد کدام بازیکن به میدان برود. هر دروازه بانی به میدان می رود، بهترین عملکرد را دارد. #استقلال
#استقلال_تهران
#بیژن_طاهری #وینفرد_شفر #ناصر_حجازی #اللهیار_صیادمنش #منصور_پورحیدری #فرهادمجیدی
Read more
. . <span class="emoji emoji1f534"></span> من سیاسی نیستم یعنی من می‌گذارم دیگران برای سرنوشت من تصمیم بگیرند. (✍️: ممدو صفایی ) حتما ...
Media Removed
. . من سیاسی نیستم یعنی من می‌گذارم دیگران برای سرنوشت من تصمیم بگیرند. (✍️: ممدو صفایی ) حتما قبول داریم که الان کشورمون داره روزای تعیین‌ کننده ای رو می گذرونه. حتما می دونیم الان مردمی که شجاع تر و آسیب دیده ترن هر روز توی خیابونن. اما به زودی خیلی ها دیگه هم می پیوندن. به همون اندازه که خیلی ... .
.
🔴 من سیاسی نیستم یعنی من می‌گذارم دیگران برای سرنوشت من تصمیم بگیرند. (✍️: ممدو صفایی )

حتما قبول داریم که الان کشورمون داره روزای تعیین‌ کننده ای رو می گذرونه. حتما می دونیم الان مردمی که شجاع تر و آسیب دیده ترن هر روز توی خیابونن. اما به زودی خیلی ها دیگه هم می پیوندن. به همون اندازه که خیلی های دیگه فقیرتر می شن. همه مون می دونیم حکومت در حال فروپاشیه. می دونیم محاله بتونن فساد اقتصادی شون رو مدیریت کنن. در این بزنگاه بهترین کاری که میتونیم انجام بدیم چیه؟ بیکار و بی توجه بودن؟ برای جلوگیری از ویرانی خونمون چه کسی باید غیر از خود ما تلاش کنه؟

فقط یه جواب به خودمون بدیم. آیا قبول داریم این روزها سرنوشت آینده ما و نسل بعد از ما رو تعیین می کنه؟ پس چرا بی تفاوتیم؟! نگیم «من سیاسی نیستم و ازش خوشم نمیاد». این یعنی سرنوشت خودمون رو داریم می سپریم به یک سری آدم ناتوان، فاسد و دروغگو. این حقیرانه ترین نوع زندگیه. ما باید سیاست رو بین خودمون بیاریم چون متعلق به ماست، نه سیاستمدارن و مسئولین. سیاست در زندگی روزمره تک تک ما تاثیر مستقیم و مهم داره. ما باید بتونیم فردای براندازی، با طراحی و اجرای حکومتی شهروند محور، آرامش، شادی، رفاه و پویایی رو به خودمون هدیه بدیم. این حق ما و مردم خاورمیانست، پس باید نسبت به این حق آگاه باشیم و برای به دست آوردنش بهترین تلاشمون رو بکنیم.نگیم «من به هیچ آدم یا گروهی اعتماد ندارم.» قرار نیست اعتماد صد درصد داشته باشیم. کافیه ۷۰ درصد هم فکر باشیم. یه آدم مسئول یا به یه گروهی می پیونده و سعی می کنه روی اون اثر بگذاره، یا گروه خودش رو درست می کنه. بالخره یه فعالیتی می کنه و بیکار نمی نشینه تا دیگران برای سرنوشتش تصمیم بگیرن. اما اگر نشستیم پای شبکه اجتماعی و داریم اخبار و نظرات سیاسی رو می خونیم و اظهار نظر می کنیم، و فکر می کنیم بطور منفرد می تونیم مفید باشیم، شاید داریم بهانه میاریم و از مسئولیت شونه خالی میکنیم.

#جریان_سوم
#مامردم

@iranthirdfrontier
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji26aa"></span>️ چگونه می توانیم دیگران را ببخشیم؟ یکی از کارهایی که انجام آن همیشه برای انسان سخت بوده پاسخ بدی ...
Media Removed
️ چگونه می توانیم دیگران را ببخشیم؟ یکی از کارهایی که انجام آن همیشه برای انسان سخت بوده پاسخ بدی با خوبی یا به عبارتی جبران بدی با محبت و بخشش نابخشودنی‌ها بوده است. مطالعات نشان میدهد کلید طول عمر و سلامتی توسعه عادت بخشش است. محققان روانشناسی اجتماعی می‌گویند اگر می‌خواهید زندگی شاد و خوشحالی ... ⚪️
چگونه می توانیم دیگران را ببخشیم؟
یکی از کارهایی که انجام آن همیشه برای انسان سخت بوده پاسخ بدی با خوبی یا به عبارتی جبران بدی با محبت و بخشش نابخشودنی‌ها بوده است.
مطالعات نشان میدهد کلید طول عمر و سلامتی توسعه عادت بخشش است. محققان روانشناسی اجتماعی می‌گویند اگر می‌خواهید زندگی شاد و خوشحالی داشته باشید نابخشودنی‌ها را ببخشید. این واقعاً محبت آمیزترین کاری است که هرانسانی میتواند برای خود انجام دهد. ممکن است افرادی که در حق دیگری گناهی را مرتکب می‌شوند سزاوار بخشش نباشند اما این حق افراد است که از شر درد و غم و اندوه آزاد شوند. همانطور که «آن لندزر» میگوید: نفرت مانند اسیدی است که اگر در کشتی ریخته شود آن را از بین می‌برد.
اگر کسی کار اشتباهی انجام داد تمام خوبی هایش را فراموش نکنیم.
گاهی اوقات بخشش را می‌توان با چشم پوشی از اشتباههای دیگران ممکن ساخت. کسی که اشتباه دیگری را میبخشد لذت زیادتری از فرد بخشوده شده کسب میکند. عفو و بخشش باید در شخصیت گنجانده شود و نه به عنوان پاسخ به توهین‌ها بلکه به عنوان روش زندگی قرار بگیرد زیرا نفرت و خشم مانند سم به انسان صدمه میزند و بخشش مانند پادزهر عمل میکند، بهترین انتقام در برابر دشمنان داشتن یک زندگی موفق و شاد است، از دشمن به عنوان کسی استفاده کنید که باعث رشد شده و برای مبارزه با انرژی‌های بد توانمند شوید،بخشش موجب آزاد کردن خشم، ترس و درد میشود و دریچه‌های قلب را به شادی، صلح و عشق باز میکند.
ادامه
👇🏻👇🏻👇🏻
@psychology_counseling
#روانشناسی_مشاوره
#روانشناسی
#مشاوره
#بخشش
#مریم_مرادی
#psychology_counseling
#psychology
#counseling
#forgiveness
#Maryam_Moradi
@psychology_counseling
Read more
 #موبونیوز <span class="emoji emoji1f446"></span> <span class="emoji emoji1f4e3"></span>سلام خدمت دوستان موبونیوزی با چهارمین مقایسه کمپین #این_یا_اون در خدمتتون هستیم ...
Media Removed
#موبونیوز سلام خدمت دوستان موبونیوزی با چهارمین مقایسه کمپین #این_یا_اون در خدمتتون هستیم این مقایسه بین Iphone x و Note 9 هست . طراحی: هردو گوشی طراحی شیشه ای و فریم آن ها از فلز ساخته شده نکته منفی که در طراحی ایفون x میباشد بیرون زدگی بیش از حد دوربین است جمع بندی: طراحی هردو گوشی مناسب ... #موبونیوز 👆
📣سلام خدمت دوستان موبونیوزی با چهارمین مقایسه کمپین #این_یا_اون در خدمتتون هستیم این مقایسه بین Iphone x و Note 9 هست👇
.
📌طراحی: هردو گوشی طراحی شیشه ای و فریم آن ها از فلز ساخته شده نکته منفی که در طراحی ایفون x میباشد بیرون زدگی بیش از حد دوربین است
جمع بندی: طراحی هردو گوشی مناسب است اما از نظر ما طراحی نوت 9 کامل تر از رقیت کالیفرنیایی آن میباشد
.
📌صفحه نمایش: نوت 9 از صفحه نمایش تمام صفحه با کیفیت quad hd بهره میبرد اما ایفون x از صفحه ساخته خود سامسونگ با تراکم پیکسل 458 بهره میبرد
جمع بندی: سامسونگ همیشه در صفحه نمایش بهترین بوده و در نوت 9 نیز این حرف کاملا صدق میکند
.
📌سخت افزار:هردو گوشی از تراشه اختصاصی خودشان در پرچمداران خود استفاده می‌کنند سامسونگ از اگزینوس 9810 و اپل از a11 خود بهره می‌برند
جمع بندی:هردو گوشی در این بخش بهترین هستند و می‌توانند سالها خیال شما را از پردازش راحت کنند
.
📌دوربین: هردو گوشی در پشت از 2 دوربین استفاده می‌کنند و هم سامسونگ هم اپل از 2 لنز 12 مگاپیکسلی بهره میبرند که عملکرد هردو گوشی در تصویر برداری تقریبا برابر است اما نوت 9 بعلت استفاده از دیافراگم متغیر عملکرد بهتری در تاریکی دارد
جمع بندی: دوربین نوت 9 با اختلاف محسوسی بهتر از ایفون ایکس میباشد
.
📌باتری و قابلیت ها: ایفون از باتری 2716 میلی آمپری بهره میبرد اما نوت 9 از باتری بزرگی با ظرفیت 4000 میلی امپر استفاده میکند. باتری نوت 9 فراتر از انتظارمان بود هردو گوشی از قابلیت فیس ایدی بهره می‌برند و نوت 9 از حسگر اثر انگشت بهره می‌برد اما ایفون x اثر انگشت ندارد
جمع بندی: باتری نوت 9 در حال حاضر یکی از بهترین شارژدهی را در بین گوشی دارا میباشد
.
شما کدام یک را برتر میدانید؟
#Iphone #samsung #note9 #iphonex #این_یا_اون
Read more
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات ...
Media Removed
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر دوره های ترم جدید : 1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی ... دوره های اموزش فشرده عکاسی
ثبت نام ترم پاییز اغاز شد
لطفا متن زیر را کامل بخوانید
بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر

دوره های ترم جدید :

1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی برای نو اموزان این هنر

ما به اصلی ترین نکات عکاسی میپردازیم ،اشنایی کامل با دوربین دیجیتال، تمرینات هفتگی ،گفتمان فنی ،شناخت لنزها ،عکاسی دیجیتال ،و اموزش کلیه مسایل مهم تکنیکی در کلاس ها انجام خواهد پذیرفت
حتا عکاسان تجربی نیز میتوانند در این کلاس شرکت کنند

نیمه خصوصی : 8 جلسه 180 دقیقه ای در دوماه (تعداد زیر 5 نفر)
گروهی : 8 جلسه 150 دقیقه ای در دو ماه (تعداد 8 تا 14 نفر)

2.کلاس های تحلیل و درک عکس :

ما ساعت ها و با نمایش بهترین اثار درباره عکس ها و اصول ترکیب بندی ،فرم ،ساختار ،سبک شناسی زیبایی شناسی تصاویر بحث میکنیم

3.شروع دوباره کلاس های نورپردازی پرتره :
شناخت انواع نورپردازی و تکنیک های عکاسی پرتره، کار عملی با بهترین تجهیزات عکاسی در استدیو با ظرفیت محدود و نهایت در دو گروه خصوصی و گروهی
در استدیو بزرگ با تجهیزات کامل

اغاز تشکیل کلاس ها :

از هفته اول مهر ماه 1397 نسبت به روزهای گروه های مختلف

روزهای کلاس فعلا تا اطلاع بعدی :
یکی از روزهای
یکشنبه عصر
دوشنبه عصر
چهارشنبه صبح
پنجشنبه صبح
که برای هر گروه مختلف است
چون همه کلاس ها فقط هفته ای یک روز برگزار میشود

الویت روزها به ثبت نام زودتر و رزرو عزیزان بستگی دارد

محل تشکیل دوره ها در شمال تهران,نیاوران و فرمانیه خواهد بود

مدرس:

امیر شمس : فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری ، فارغ التحصیل دوره عالی فاین ارت و زیبایی شناسی ،سابقه همکاری با مجله ووگ

همکاری با اژانس imgmodels ایتالیا

بهترین اژانس مدلینگ دنیا

عکاس پرتره، فاین ارت و استریت
برگزار کننده متمادی7 سال ،دوره های تخصصی عکاسی

در صورت تصمیم قطعی برای رزرو کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام یا واتس اپ یا تماس مستقیم شماره

0922 419 0 958
در ارتباط باشید
همکار من دوستان را راهنمایی خواهد کرد

امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
Loading...
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که ...
Media Removed
قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره ... قلعه‌نویی: از پرسپولیس پیشنهاد دو میلیون دلاری داشتم

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به پیشنهادی که سال ها پیش از پرسپولیس داشت، گفت: آن زمان که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس به من پیشنهاد دو میلیون دلاری برای حضور در این تیم داد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از مهر، امیر قلعه نویی درباره خبر حضورش در پرسپولیس و پیشنهاد محمد رویانیان به وی گفت: این جزو اسرار زندگی ام بود و نمی خواستم آن را باز کنم . سال ۹۲ آقای رویانیان مدیرعامل پرسپولیس بود و فوتبال به او ظلم کرد. آن سال نیم فصل اول در استقلال بودم و رویانیان پیشنهاد دو میلیون دلاری به من داد. من، رویانیان و امیری مدیرعامل نساجی در جریان این موضوع بودیم.
وی افزود: این رقم بالایی بود و رکورد لیگ را می شکست. به رویانیان گفتم همه دوست دارند مربی پرسپولیس شوند. پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. همین الان هم تماشاگران بزرگی دارد. به رویانیان گفتم اگر در استقلال یک نفر هم مرا دوست داشته باشد، به خاطر آن یک نفر به پرسپولیس نمی آیم. رویانیان از من تشکر کرد و گفت رسم پهلوانی هنوز هست.
سرمربی سپاهان درباره معیارهای بازی های تدارکاتی تیم ملی هم تاکید کرد: خود من یکسال تجربه کار در تیم ملی را داشتم. آن زمان اولین کاری که کردم به کیومرث هاشمی که کمی از او دلخور هستم گفتم یک مربی وقت می خواهد تا کارش را انجام بدهد. اولین چیزی که مربی لازم دارد، زمان است تا اهدافش را پیاده کند.
قلعه نویی با بیان اینکه کارلوس کی روش در ایران هشت سال فرصت داشته است، تاکید کرد: آن زمان که در تیم ملی بودیم، ما درگیر جام ملتها بودیم و با همان بازیکنان هم به این رقابتها رفتیم. بلافاصله تیم ب ایران را هم تشکیل دادیم که در اردن قهرمان شد. اهداف ما چهار ساله بود.
وی ادامه داد: همان موقع نامه ای به فدراسیون زدم که «فیفا دی‌ها» را تا دو سال آینده رزرو کنید و بهتر است برنامه ای بچینید که با ۲۰ تیم برتر جهان بازی کنیم. این وظیفه ما بود و دنبالش هم رفتیم. فدراسیون شرایط خوبی نداشت ولی یک بازی با مکزیک انجام دادیم. آنها حتی هزینه های ما را دادند و بهترین پرواز را برای ما گرفتند. یک تورنمنت هم در امارات بود که رفتیم. اگر شما بخواهید تحت هر شرایطی می شود بازی های خوبی انجام داد.
سرمربی سابق تیم ملی یادآور شد: یک سئوال دارم. مگر شرایط ارتباطات بین المللی ما خوب نیست؟ چرا والیبال ما اینقدر خوب برنامه ریزی می کند و بهترین بازی ها را انجام می دهد؟ خب این تیم هم برای ایران است.
ادامه در کامنت ...
Read more
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات ...
Media Removed
دوره های اموزش فشرده عکاسی ثبت نام ترم پاییز اغاز شد لطفا متن زیر را کامل بخوانید بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر دوره های ترم جدید : 1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی ... دوره های اموزش فشرده عکاسی
ثبت نام ترم پاییز اغاز شد
لطفا متن زیر را کامل بخوانید
بسیاری از سوالات شما در متن نوشته شده، لطفا فقط برای اطلاع از قیمت و تصمیم قطعی اقدام کنید، تشکر

دوره های ترم جدید :

1.دوره کامل مقدماتی و اصولی عکاسی : یک کارگاه فشرده برای یادگیری هر چه بهتر مبانی عکاسی و کار عملی برای نو اموزان این هنر

ما به اصلی ترین نکات عکاسی میپردازیم ،اشنایی کامل با دوربین دیجیتال، تمرینات هفتگی ،گفتمان فنی ،شناخت لنزها ،عکاسی دیجیتال ،و اموزش کلیه مسایل مهم تکنیکی در کلاس ها انجام خواهد پذیرفت
حتا عکاسان تجربی نیز میتوانند در این کلاس شرکت کنند

نیمه خصوصی : 8 جلسه 180 دقیقه ای در دوماه (تعداد زیر 5 نفر)
گروهی : 8 جلسه 150 دقیقه ای در دو ماه (تعداد 8 تا 14 نفر)

2.کلاس های تحلیل و درک عکس :

ما ساعت ها و با نمایش بهترین اثار درباره عکس ها و اصول ترکیب بندی ،فرم ،ساختار ،سبک شناسی زیبایی شناسی تصاویر بحث میکنیم

3.شروع دوباره کلاس های نورپردازی پرتره :
شناخت انواع نورپردازی و تکنیک های عکاسی پرتره، کار عملی با بهترین تجهیزات عکاسی در استدیو با ظرفیت محدود و نهایت در دو گروه خصوصی و گروهی
در استدیو بزرگ با تجهیزات کامل

اغاز تشکیل کلاس ها :

از هفته اول مهر ماه 1397 نسبت به روزهای گروه های مختلف

روزهای کلاس فعلا تا اطلاع بعدی :
یکی از روزهای
یکشنبه عصر
دوشنبه عصر
چهارشنبه صبح
پنجشنبه صبح
که برای هر گروه مختلف است
چون همه کلاس ها فقط هفته ای یک روز برگزار میشود

الویت روزها به ثبت نام زودتر و رزرو عزیزان بستگی دارد

محل تشکیل دوره ها در شمال تهران,نیاوران و فرمانیه خواهد بود

مدرس:

امیر شمس : فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری ، فارغ التحصیل دوره عالی فاین ارت و زیبایی شناسی ،سابقه همکاری با مجله ووگ

همکاری با اژانس imgmodels ایتالیا

بهترین اژانس مدلینگ دنیا

عکاس پرتره، فاین ارت و استریت
برگزار کننده متمادی7 سال ،دوره های تخصصی عکاسی

در صورت تصمیم قطعی برای رزرو کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام یا واتس اپ یا تماس مستقیم شماره

0922 419 0 958
در ارتباط باشید
همکار من دوستان را راهنمایی خواهد کرد

امیر شمس
@amirshamsofficial
Read more
 #کار_اینترنتی برای همه خوب نیست. اگر توش موفق هستید به همه پیشنهادش ندید. خیلی مهمه که با آگاهی از ...
Media Removed
#کار_اینترنتی برای همه خوب نیست. اگر توش موفق هستید به همه پیشنهادش ندید. خیلی مهمه که با آگاهی از پستی بلندی هاش برید سمتش. و صرفا بخاطر اینکه ترند شده و خیلی ها بهش روی آوردن فکر نکنید بهترین گزینه برای کسب درآمده هدف بلند مدت اولین سختی کار اینترنتی اینه که باید صبوری فوق العاده ای داشته باشی. ... #کار_اینترنتی برای همه خوب نیست. اگر توش موفق هستید به همه پیشنهادش ندید. خیلی مهمه که با آگاهی از پستی بلندی هاش برید سمتش. و صرفا بخاطر اینکه ترند شده و خیلی ها بهش روی آوردن فکر نکنید بهترین گزینه برای کسب درآمده
💻
هدف بلند مدت 📍
اولین سختی کار اینترنتی اینه که باید صبوری فوق العاده ای داشته باشی. چند سال اول تقریبا با ضرر می گذره و شما مدام در حال کاشتن هستید. هر روز باید با انگیزه ی دیروز کار رو ادامه بدید. محتوای رایگان تولید کنید. و تولید محتوای با کیفیت و اوریجینال از چیزی که فکر می کنید خیلی سخت تره. بعد از چند سال تازه بذر امیدی که کاشتید در میاد و اون موقع است که درآمدی از کارتون خواهید داشت. یادتون باشه امروز در دنیا یه چیزی مهم‌تر از پوله و اون اعتباره. دنبال راه میانبر نباشید. خوبه که خطاهای دیگران در کار رو ببینید و میزان اشتباه رو پایین بیارید اما حقیقت ماجرا اینه که این جاده ی طولانی باید طی بشه و میانبر زدن یعنی به مقصد نرسیدن. یادتون باشه اونی که به هدفش نزدیک شده سالها تلاش کرده. خودتون رو با کسی که مثل شما تازه شروع کرده مقایسه کنید 💻
امنیت شغلی 📍
کار آنلاین نیاز به روحیه ای خاص داره. اولین خاصیت روحیه تون باید ریسک پذیری تون باشه. یعنی اگر آدمی هستید که تمام عمر به بیمه ی کاری فکر می کنید این اولین سد جلوی راهتونه و نشونه است برای اینکه آماده نیستید برای کار اینترنتی . تعریف تون رو از امنیت تغییر بدید. همه چیز در این کار به تلاش و پویایی شما بستگی داره
💻
مدیریت زمان 📍
شاید فکر کنید خوبی کار اینترنتی اینه که از هر جایی توی سفر در حال عشق و حال می تونید کار کنید. اما این فقط یه دورنمای تبلیغاتیه. حقیقت ماجرا اینه که شما مدیر خودتون هستید. و این خیلی سخته. باید تمرکز بالا داشته باشید مولتی تسکینگ کنید و در روز ساعاتی دقیق رو به کار بسپارید 💻
رمز موفقیت 📍
دروغ نگفتن.اهمیت دادن به مخاطب . نگاه انسانی به مشتری. کپی نکردن. دزدی نکردن . کیفیت بالا و حفظ این کیفیت
💻
سعه صدر 📍
کار شما به راحتی دزدیده میشه. کپی میشه. شما در ایران هستید قانون کپی رایت برای آدمها تعریف نشده. بهترین کار اینه که اینقدر در کارتون عالی و منحصر به فرد باشید که راه خودتون رو قوی پیش برید. آدمی که کارتون رو کپی کرده به جایی نمی رسه. چون هوش و کیفیت و خلاقیت شما رو نداره و میانبر زده. میانبر به بن بست می رسه .
سوال ها خیلی زیاده و همه شون جالب. بنابراین این پست رو می ذاریم قسمت اول . در قسمت دوم به باقی سوال ها ج میدم. امید که تا اینجای کار مفید بوده باشه.
Read more
Loading...
پارت چهارم و اخر<span class="emoji emoji1f447"></span>🏾 -انگار هر چه می گذرد زندگی فوتبالی ات به کسپر اشمایکل نزدیکتر می شود کسی که خودت هم ...
Media Removed
پارت چهارم و اخر🏾 -انگار هر چه می گذرد زندگی فوتبالی ات به کسپر اشمایکل نزدیکتر می شود کسی که خودت هم به او علاقه داری. خودت در این رابطه چه فکر می کنی؟ خیلی برایم جالب است چرا که کسپررا همیشه دنبال می کردم حتی مو قعی که در لستر بود  و شاید خیلی ها نمی دانستند کجا است من دنبالش می کردم. کلا با سبک گلری کسپر ... پارت چهارم و اخر👇🏾 -انگار هر چه می گذرد زندگی فوتبالی ات به کسپر اشمایکل نزدیکتر می شود کسی که خودت هم به او علاقه داری. خودت در این رابطه چه فکر می کنی؟

خیلی برایم جالب است چرا که کسپررا همیشه دنبال می کردم حتی مو قعی که در لستر بود  و شاید خیلی ها نمی دانستند کجا است من دنبالش می کردم. کلا با سبک گلری کسپر اشمایکل  حال می کنم چون دروازه بانی توی خونش است. همیشه دوست دارم از همه یاد بگیرم و کسپر یکی از دروازه بان هایی بود که دنبالش میکردم و تلاش هایش که  به نتیجه می رسیدند برایم انگیزه بود. اما سبکم را نمی توانم با کسپر مقایسه کنم چون از لحاظ سنی او  جلوتر از من است و از طرفی اعتقاد دارم همه قرار نیست شبیه هم باشند. همه  قرار نیست در 31 سالگی مثل کسپر در جام جهانی بازی کنند. به نظر من برای موفقیت باید چیزی که به آن رسیدم را باورداشته باشید و به چیزهایی که می خواهید برسید به خدا توکل کنید و از مسیری که در آن هستید  لذت ببرید. من این کارها را انجام می دهم  و از همه یاد می گیرم. برایم همیشه  خیلی قشنگ بود که کسپر که پدرش اسطوره بوده موفق شده و داستان زندگی من هم شبیه به او است. اگر او در بهترین لیگ بازی می کند و من هم می توانم. چرا که نه! -در لیگ پرتغال دروازه بان بزرگی مثل کاسیاس هم هست. برای موفقیت در این رقابت سخت برای بهترین دروازه بان فصل شدن چقدر برای خودت شانس قائل هستی؟

امسال در لیگ پرتغال یک مقداری رقابت دروازه بان  قشنگ تر و سنگین تر شده چون پاتریسیو دروازه بان تیم ملی پرتغال به وولورهمپتون رفت و گلرهای جدید اضافه شدند. تیم ها  امسال دروازه بان زیاد عوض کردند و فقط یک دروازه بان نیست که همه حواس ها روی او باشد مثل پاتریسیو که اسمی برای خودش ساخته بود، سال ها کاپیتان اسپورتینگ بود و همیشه کفه ترازو به سود او بود. اما امسال او رفته است  و فقط پورتو است که کاسیاس را دارد. من هم سعی می کنم از کاسیاس که از بچگی همیشه بازی ها و فیلمهایش را نگاه می کردم و جایی بوده که من همیشه آرزو داشتم یاد بگیرم. ما سال قبل  جلوی هم بازی کردیم و همه چیز ممکن است. دروازه بان های دیگر تیم ها هم اکثرا برزیلی هستند خیلی فراز و نشیب دارند. مهمترین کاری که باید بکنم این است که ثبات داشته باشم  و روندی که دارم را حفظ کنم. فکر می کنم رقابت خوبی می توانم داشته باشم.
Read more
. شرح کنفرانس خبری انریکه . لوئیز انریکه ابتدا در خصوص شرایط تیمش برای بازی با یوونتوس گفت: شرایط ...
Media Removed
. شرح کنفرانس خبری انریکه . لوئیز انریکه ابتدا در خصوص شرایط تیمش برای بازی با یوونتوس گفت: شرایط تیم عالیست و همه ما آماده این بازی بزرگ هستیم. با این دو جامی که کسب کردیم هم اکنون مقابله دروازه های یک اتفاق تاریخی هستیم و می خواهیم آن را به بهترین شکل رقم بزنیم. این همان چیزیست که می خواستم. خوشبختانه ... .
شرح کنفرانس خبری انریکه
.
لوئیز انریکه ابتدا در خصوص شرایط تیمش برای بازی با یوونتوس گفت:

شرایط تیم عالیست و همه ما آماده این بازی بزرگ هستیم. با این دو جامی که کسب کردیم هم اکنون مقابله دروازه های یک اتفاق تاریخی هستیم و می خواهیم آن را به بهترین شکل رقم بزنیم. این همان چیزیست که می خواستم. خوشبختانه اینیستا هم مثل بقیه با تیم تمرین می کند و مشکلی از این بابت نیز نداریم.
.
وی در خصوص دیدار فردا واهداف تیمی  توضیح داد:

همه ما باید در بهترین شرایط باشیم. نیاز داریم که در تمامی خطوط دفاع، حمله و هافبک در بهترین فرم خود باشیم. و البته چیزی که برای ما مهم است احاطه کامل بر توپ و میدان خواهد بود. بسیار خوشحال هستیم و حس خوبی داریم. می دانیم که این حس در هواداران ما نیز وجود دارد. بودن در این جایگاه در پایان یک فصل، فوق العاده است.
.
 سرمربی بارسلونا در خصوص انتظارش از لیونل مسی گفت:
اینکه از مسی انتظار چیزی جز بهترین بودن را داشته باشیم عادلانه نیست. بازی فردا برای ما به مانند یک سد مستحکم و بزرگ است و بازیکنانمان می خواهند که این سد شکسته شود. قطعا لئو هم در راستای این هدف در بهترین فرمش خواهد بود و به ما کمک خواهد کرد. هیچوقت انتظار ندارم مسی بد باشد. او همیشه خوب است.
.
"آیا این بزرگترین چالش زندگی شماست؟" لوئیز انریکه پاسخ داد:
خیر. انتظار بزرگتر از این ها را هم دارم.
#donyaye_football #champ
Read more
. ورق بزنید. . امشب شما را از نزدیک می‌بینم امروز اگر بهترین روز زندگی من نباشد حتمن بین هفت روز ...
Media Removed
. ورق بزنید. . امشب شما را از نزدیک می‌بینم امروز اگر بهترین روز زندگی من نباشد حتمن بین هفت روز انتخابی‌ام خواهد بود. وقتی اولین قسمت مستند سریالی «تا هفت خانه آن‌ورتر» آماده شد و در خانه کنار مامان و بابا دیدمش، مامان یک چیز گفت: اگر قرار بود کاری بکنی ، همین یک کار است. همه چیز از یک غذا درست ... .
ورق بزنید.
.
امشب شما را از نزدیک می‌بینم
امروز اگر بهترین روز زندگی من نباشد
حتمن بین هفت روز انتخابی‌ام خواهد بود.
وقتی اولین قسمت مستند سریالی «تا هفت خانه آن‌ورتر» آماده شد و در خانه کنار مامان و بابا دیدمش، مامان یک چیز گفت:
اگر قرار بود کاری بکنی ، همین یک کار است.
همه چیز از یک غذا درست کردن شروع شد در خانه آرش صادقی و کم کم جدی شد...
امشب برایتان کامل داستان را تعریف می کنم.
با تمام جانم برای این پروژه ایستادم، بهترین گروهی که فکرش را بکنید کنارم بود، امین، علیار،داوود،نیکو،آرش،هویار،امید،مهسا، خشایار،صنم،نیاز،حمیدو صد خانواده ایرانی که میزبان ما بودند و خیلی های دیگر که نامشان در کتاب تا همیشه برایم ثبت شد.بدون هیچ حمایتی از هیچ بخشی و کاملا خصوصی امروز کتاب تا هفت خانه آن‌ورتر با بهترین کیفیت و سلیقه ای که در شأن مادران و یک پروژه اصیل ایرانی‌ست در نشر «اینجا میان شهر»تهیه شده و رونمایی خواهد شد.
در جشن امشب بسیاری از دوستانم و مهمتر از همه تعدادی از مادربزرگ ها از شهر های مختلف که در کتاب هستند حضور دارند.
تا روزی که در این سرزمین فعالیتی را انجام می‌دهم (در هر زمینه ای ) سعی‌ام را خواهم کرد که به بهترین و کامل‌ترین شکل ممکن آن را انجام دهم.
امیدوارم صدای مهمانی امشب #تا_هفت_خانه_آن‌ورتر برود.
——-
و چند نکته:
-دوستان عزیزم برای خارج از ایران فکر هایی کرده‌ایم که بزودی اعلام می‌شود.
-کتاب را از دوشنبه نوزدهم شهریورماه می‌توانید از تمام شهر کتاب‌های ایران تهیه کنید.
-خروجی های دیگر پروژه تا هفت خانه آن‌ورتر(مستند سریالی و نمایشگاه تکه های خانه های مادربزرگ‌ها) از صفحه رسمی این پروژه اعلام خواهد شد.
-نمایشگاه یادگاری‌های مادربزرگ ها از تاریخ هفت/هفت/نود و هفت در یک تور ایرانگردی و با تهران آغاز خواهد شد و بعد از آن اصفهان و شیراز و یزد و تمام شهر های ایران
-برای دوستان زیادی که درباره زمان پخش مستند سریالی سوال کردند باید بگویم ، تمام سعی من و گروه تا هفت خانه آن‌ورتر اوایل زمستان خواهد بود.
دوستتان دارم و با احترام
صابرابر
Read more
استرس نازایی می آورد ونازایی استرس فسمت دوم گروه لینچ در یک تحقیق قبلی خود دریافته بودند آنهایی ...
Media Removed
استرس نازایی می آورد ونازایی استرس فسمت دوم گروه لینچ در یک تحقیق قبلی خود دریافته بودند آنهایی که سطوح بالاتری از آنزیم استرس دارند، در نخستین ماه تلاش خود برای باروری به مقدار اندکی احتمال ناباروری را دارند. اما ارتباط آنزیم الفا آمیلاز با ناباروری بالینی اولین بار در تحقیق جدید بررسی شده ... استرس نازایی می آورد
ونازایی استرس
فسمت دوم
گروه لینچ در یک تحقیق قبلی خود دریافته بودند آنهایی که سطوح بالاتری از آنزیم استرس دارند، در نخستین ماه تلاش خود برای باروری به مقدار اندکی احتمال ناباروری را دارند. اما ارتباط آنزیم الفا آمیلاز با ناباروری بالینی اولین بار در تحقیق جدید بررسی شده است.
اما این تحقیق، فرایند احتمالی درگیر در این اثر را مشخص نکرده است. همچنین بررسی نمی کند که آیا استرس مردان نیز روی ناباروری تاثیر دارد یا نه؟ ملانی دیویس از یونیورسیتی کالج لندن می‎گوید که این امر می‎تواند ناشی از تاثیرات مستقیم استرس روی بدن باشد، یا اینکه خیلی ساده به دلیل این باشد که افرادی که استرس دارند تمایل کمتری به نزدیکی خواهند داشت.
در بخش دیگری از این تحقیق، از زوجین خواسته شد تعداد دفعاتی که نزدیکی داشتند را ثبت کنند. از این حیث تفاوت بسیار اندکی بین انهایی که بالاترین سطوح الفا آمیلاز را داشتند و آنهایی که کمترین میزان آن را داشتند، وجود داشت. اما دیویس می‎گوید که گاهی اوقات افراد در چنین تحقیقاتی درباره تعداد نزدیکی ها درست نمیگویند.
قدرت در دانایی است!
جکی بویوین از دانشگاه کاردیف انگلستان که پیش از این در پژوهشی نشان داده بود استرس در زوجین تحت روش درمانی باروری آی .وی .اف تاثیری ندارد؛ هشدار می‎دهد که این یافته های تازه ممکن است منجر به استرس بیشتر در زوجین شود. او می‎افزاید: «احتمالا چیزهایی دیگری نیز هستند که زوج باید روی آن متمرکز شوند، همانند رابطه بیشتر و سیگار نکشیدن». اما لینچ موافق نیست. او فکر می‎کند که دانستن اینکه استرس می‎تواند دلیل ناباروری توجیه نشده باشد، می‎تواند به زوجین کمک کند تا عملکرد مناسب نشان دهند.
او می‎گوید: «اگر شما دارید تلاش می‎کنید که باردار شوید و این روند حدود ۵ یا ۶ ماه بدون حصول به نتیجه مطلوب طول کشیده است، کاربست روش های کاهش استرس می‎تواند منطقی باشد. چیزهایی همانند یوگا، مدیتیشن یا ورزش روزانه منظم می‎توانند استرس را کاهش دهند. بهترین کار این است که سعی کنید چیزهایی که مناسب سبک زندگی خود است را بیابید»
#سیروس_مهرانی
#استرس #نازایی #ناباروری
#روانشناسی #مشاوره
#بنیادکمک
Read more
۴.بهترین کشورها برای کار و اقامت در اروپا کدام هستند؟ . اقامت و کار در هلند . رتبه چهارم از فهرست ...
Media Removed
۴.بهترین کشورها برای کار و اقامت در اروپا کدام هستند؟ . اقامت و کار در هلند . رتبه چهارم از فهرست بهترین کشورهای اروپایی برای اقامت و کار به هلند تعلق می‌گیرد. هلند واقعا کشور فوق‌العاده‌ای است و گرچه از لحاظ تعداد شغل بسیار پایین‌تر از آلمان است، اما به دلیل پایین بودن نرخ بیکاری، هلند پس از ... ۴.بهترین کشورها برای کار و اقامت در اروپا کدام هستند؟
.
اقامت و کار در هلند
.

رتبه چهارم از فهرست بهترین کشورهای اروپایی برای اقامت و کار به هلند تعلق می‌گیرد. هلند واقعا کشور فوق‌العاده‌ای است و گرچه از لحاظ تعداد شغل بسیار پایین‌تر از آلمان است، اما به دلیل پایین بودن نرخ بیکاری، هلند پس از آلمان قرار می‌گیرد. گرچه زبان رسمی این کشور هلندی است، اما بیشتر شهروندان می‌توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند و به دلیل تغییر فرهنگ و تاثیر هالیوود و صنعت موسیقی انگلیسی، لهجه آن‌ها به خوبی انگلیسی‌زبانان بومی است.
تعداد مشاغل هلند در رشته‌های مهندسی و پزشکی بسیار بالا است. نرخ بیکاری از سال ۲۰۱۵ بسیار پایین و حدود ۷ درصد بوده و یکی از بهترین دانشگاه‌ها برای رشته‌های مهندسی برق و مکانیک در هلند وجود دارد. همین امر باعث شده تحصیل در هلند نزد دانشجویان بین‌المللی بسیار محبوب باشد. بسیاری از دانشجویان فارغ‌التحصیل از این دانشگاه‌ها، بلافاصله پس از اتمام دوران تحصیل خود در کمپانی‌های اتومبیل‌سازی برتر آلمان استخدام می‌شوند. زبان هلندی کمی دشوار است و شباهت زیادی به زبان آلمانی دارد. دانشجویان خارجی پس از فارغ‌التحصیلی یک ویزای ۶ ماهه برای یافتن شغل دریافت می‌کنند که اگر مسلط به زبان محلی این کشور باشند، کارشان بسیار ساده‌تر است.
زبان رسمی بسیاری از کمپانی‌های هلندی انگلیسی بوده و بسیاری از کمپانی‌های مطرح جهان در این کشور شعبه دارند. میانگین حقوق برای فرد فارغ‌التحصیل از مقطع کارشناسی ارشد، سالانه ۳۰ هزار یورو است که البته به نوع شغل و کمپانی استخدام‌کننده هم بستگی دارد. نرخ مالیات در هلند ۴۲ درصد است، اما هزینه‌های زندگی بسیار بسیار پایین‌تر از آلمان بوده و حقوق دریافتی برای یک زندگی متوسط رو به خوب کفایت می‌کند.
در کل این کشور برای اقامت و کار فوق‌العاده بوده و فعالیت‌های فراوانی در هلند انتظار شما را می‌کشد...
#مهاجرت #پناهندگی #هلند #ویزا #مهاجرت_هلند #شینگن
Read more
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در مورد شکست ...
Media Removed
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در مورد شکست سرخپوشان مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: الهلال ما را برد اما این نتیجه نمی‌تواند در زمین منطقی باشد. آنها یکی از بهترین بازی‌های خود را ارائه کردند و ما یکی از بدترین بازی‌های خود. . . وی در ... برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در مورد شکست سرخپوشان مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: الهلال ما را برد اما این نتیجه نمی‌تواند در زمین منطقی باشد. آنها یکی از بهترین بازی‌های خود را ارائه کردند و ما یکی از بدترین بازی‌های خود.
.
.

وی در ادامه افزود: ما در این بازی چهار ملی‌پوش خود را در اختیار نداشتیم و این مسئله خیلی کارمان را سخت کرد. شما در نظر بگیرید الهلال ادواردو و یکی از بهترین هافبک‌ها و دو مدافع آخرش را در این بازی در اختیار نداشت، آن وقت فکر می‌کردید چه نتیجه‌ای به دست می‌آمد. واقعاً غیبت ملی‌پوشان ما یک فقدان بزرگ بود.
.
.

برانکو اضافه کرد: در این بازی یکسری اشتباهات ساده در تیم ما اتفاق افتاد. اول اینکه گل اول آنها آفساید بود. بازی در چنین سطحی شرایطی دارد که شما باید از تک موقعیت هم نه، نیم موقعیت خود بیشترین بهره را ببرید، اما ما این کار را نکردیم. در همان اوایل مسابقه علی علیپور و فرشاد احمدزاده بعد از یک همکاری خوب می‌توانستند گل بزنند، اما این اتفاق رخ نداد. وحید امیری نیز یک موقعیت خیلی خوب دیگر را از دست داد.
.
.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تأکید کرد: ما در این بازی حتی بعد از اینکه دو گل هم خوردیم موقعیت‌هایی گیرمان آمد که از آنها هم استفاده نکردیم و نیازی نیست بگویم چه صحنه‌هایی بود. وقتی آنها یک یار کمتر داشتند بهترین فرصت بود که ما شرایط را تغییر دهیم، اما خیلی عجولانه حمله کردیم و کاملاً خلاف آن چیزی که باید انجام می‌دادیم به سرانجام رساندیم و بازی به آن نتیجه به اتمام رسید.
.
.
.
. .
. ❤تیشرت پرسپولیس با طرح دلخواه
برای خرید به وب سایت که در بیو گذاشته شده بروید و وارد دسته بندی محصولات آماده شوید.
❤@Editionfa.ir
.
.
‌. #پرسپولیس_قهرمان
#آبروی_فوتبال_ایران
#آبروی_فوتبال_ایرانیم
#پرسپولیس_آبروی_فوتبال_ایران
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#لیگ_قهرمانان_آسیا
#آسیا
#پرسپولیس
#الهلال_عربستان
#الهلال
#پرسپولیسی #پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#ارتش_پنجاه_میلیونی
#ارتش_سرخ
#ارتش_سرخ_آسیا
#طوفان_سرخ_آسیا
#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان🔴
#پرسپولیس_سرخترین_عشق_جهان
#دربی
#فوتبال
#قهرمان
#خلیج_فارس_ایران_پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی_لیگ
#قهرمانی_آسیا
#پرسپولیس_قهرمان
#قهرمانی
Read more
شیر ظرفشویی شلنگدار KWC مدل زو «شیر آشپزخانه کی دبلیو سی مدل Zoe» یکی از جدیدترین محصولات شرکت کی ...
Media Removed
شیر ظرفشویی شلنگدار KWC مدل زو «شیر آشپزخانه کی دبلیو سی مدل Zoe» یکی از جدیدترین محصولات شرکت کی دبلیو سی (KWC) بوده و به لحاظ طراحی و کارایی، منحصر‌به‌فرد و همچنین ازتکنولوژی ساخت بالایی برخوردار است. آلیاژ استفاده شده در این محصول علاوه بر آلیاژبرنج، آلیاز زاماک نیز هست. از آنجایی که آب نباید ... شیر ظرفشویی شلنگدار KWC مدل زو
«شیر آشپزخانه کی دبلیو سی مدل Zoe» یکی از جدیدترین محصولات شرکت کی دبلیو سی (KWC) بوده و به لحاظ طراحی و کارایی، منحصر‌به‌فرد و همچنین ازتکنولوژی ساخت بالایی برخوردار است. آلیاژ استفاده شده در این محصول علاوه بر آلیاژبرنج، آلیاز زاماک نیز هست. از آنجایی که آب نباید تماسی با آلیاژ زاماک برقرار کند به‌وسیله یک توپی در داخل شیر از جنس برنج، این ارتباط کاملا جدا گردیده است. آلیاژ برنج استفاده شده در این شیر نیز همانند کلیه محصولات KWC بر اساس استاندارد اروپا با کمترین درصد سرب (کمتر از 1.2 درصد) بوده و این یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که محصولات KWC را از دیگر برندها متمایز نموده است. این شیر آشپزخانه مجهز به سردوش (Pull-Out) بوده به این معنی که دارای سردوش متحرک با شلنگی به طول بیش از 60 سانتیمتر جهت شستشوی بهتر و وسیعتر سینک ظرفشویی خواهد بود. این شیر با قابلیت چرخش علمک به صورت 360 درجه باعث راحتی در شستشو می شود. آبفشان نصب شده روی شیرآلات KWC یکی از بهترین نوع  آبفشان ها و ساخت شرکت Neoperl آلمان بوده که با تکنولوژی بکار رفته در آن در خصوص ترکیب آب و هوا باعث خروج آب به بهترین شکل ممکن همراه با مصرف بهینه آب می گردد. شلنگ پیسوار استفاده شده در این محصول نیز از بهترین نوع آن و ساخت شرکت Mateu اسپانیا و از نوع Ultra-flex (دارای قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده) و همچنین دارای استانداردهای بهداشت و سلامت اروپا است که باعث گردیده تا آب عبوری از داخل آن، دستخوش هیچگونه بو و مزهای در تمام مدت استفاده از این شیر نگردد. زیبایی در شیرآلات جدید KWC از جمله شیر آشپزخانه زو توسط LED تعبیه شده در آبفشان دوچندان گردیده است که با نورپردازی سفید یخی در هنگام خروج آب، نمای زیبایی از آشپزخانه شما را رقم خواهد زد. لازم به ذکر است که این LED مجهز به Advanced Light Technology (تکنولوژی نوری پیشرفته) است و همچنین دارای سوییچ روشن و خاموش بوده و قابلیت خاموش شدن خودکار پس از 45 دقیقه را نیز دارد. در مجموع می‌توان گفت شیر آشپزخانه زو در رده شیرآلاتی قرار می گیرد که بیشترین انتظار و نیازهای یک آشپزخانه و همچنین مصرف کنندگان آن را برآورده نموده است.

https://bily.ir/pP9zY9
#فروشگاه_اینترنتی_چینوپ
#شیر_ظرفشویی_کی_دبلیو_سی_مدل_زو #شیرآلات #شیرآلات_KWC #شیرآلات_کی_دبلیو_سی
Read more
دل نوشته : . . . داشتم این آهنگ رو گوش می کردم یک هو حالم عوض شد یکی پرتم کرد مسجد ارک شب های ماه رمضان مناجات با خدا چند دقیقه ای حال خاصی شد گفتم باهات باز کلیپ میسازم و متن می نویسم اما با مخاطب خاص برای شاید تنها عشقم اشتباه نشه خیلی ها رو دوست دارم خیلی ها اما تو یک چیز دیگه ای هیچ وقت هیچ ... دل نوشته :
.
.
.

داشتم این آهنگ رو گوش می کردم
یک هو حالم عوض شد
یکی پرتم کرد مسجد ارک شب های ماه رمضان
مناجات با خدا
چند دقیقه ای حال خاصی شد
گفتم باهات باز کلیپ میسازم و متن می نویسم اما با مخاطب خاص
برای شاید تنها عشقم
اشتباه نشه خیلی ها رو دوست دارم
خیلی ها
اما تو یک چیز دیگه ای
هیچ وقت هیچ کس حتی یک ذره از تو برام نشد
آه ک چ قدر برات حرف دارم چ قدر دل تنگی هست چ قدر ...
بماند
خدای من یک سوال بی ربط از تو اما مرسوم بین ما ...
خوبی ؟
گفتم ک مرسوم بین ماست بعد تو بپرسی تو چ طوری ... و الا تو ک همیشه خوبی ...
از من اگر بپرسی
نه می تونم بگم خوبم
نه می تونم بگم بدم
فقط دوست دارم این طوری بگم
منت خدای راست که هست حواسش حتما به بندگانش ....
دوست دارم بپرسی چی میخوای
که بگم
خودت ک بهتر میدونی گدا طلب آب و نان کند
اما کاش کمکم کنی با صداقت بگم
ملالی نیست جز دوری شما حضرت عشقم ....
که بعد بتونم باهات بیشتر حرف بزنم
بگم تو مرام برخی از آدم ها یک چیزهایی هست
مثل قول
مثل امان و پناه
مثل کمک
مثل خیلی چیزهای خوب
که تو مرام توی خالق و خدای این آدم ها حتما خیلی برترهاش هست
بماند اینا هم ....
توی دنیات به همه چی کافرم
الا به خودت
کافرم حتی به خودم چ برسه ب بقیه
هیچ کس رو باور ندارم الا خودت رو
اگر گفتی به کسی ایمان بیار میارم باز هم به اون نه
به حرف تو
بیا و به حرمت همین ایمان که به قلبم دادی
تا خود خودت منو ببر
حرف زیادیه برای یکی مثل من
اما شاید هر بار که عمیق تر و عمیق تر فکر میکنم به این که از تو باید چی بخوام
به هیچ آرزویی بلندتر و عزیزتر از خودت نمی رسم
خودت رو میخوام
این خودت رو می خوام آدمی شبیه من
معنیش برای خودت خدای من خیلی روشنه
من نه اونی هستم ک تحمل سختی داشته باشه ک در نعمت و رحمت هات نازپروده بارش آوردی
و نه اونی است ک تحمل حتی گرما و سرما داشته باشه
حالا با این ضعیف ترین هایی ک بردن نام مقدست هم از سرش زیاده اما گاهی حسی شبیه عشق بهت داره
چ باید کرد ؟
قطعا جوابش رو من بلد نیستم
اما به راه های آسان و سهل و سریع و مطمئن و عالی تو یقین دارم
دوستت دارم و اینو می نویسم
بخواه به رحمت ثابت کنی راستگو هستم
دوستت دارم و دوست دارم بهترین بندگانت باشم هر چند ناتوان ترین ها در کسب رضایتت باشم
اما از تو یاری و کمک می خوام تا با یاری خودت به تمام این نشدنی هام برسم
دوستت دارم و ازت به لطف و فضل بی حدت میخوام به هر چه بهش امید دارم از تو به بسیار بیشترش هم برسم
دوستت دارم و ازت درخواست دارم کریمانه بر ما بنگری ...
.
.
Read more
. <span class="emoji emoji1f3ac"></span> سکانس برتر . <span class="emoji emoji1f3a5"></span> #ModernTimes ۱۹۳۶ (عصر جدید) ______________ • پس از وقفه ای حدودا یک ساله بخش ...
Media Removed
. سکانس برتر . #ModernTimes ۱۹۳۶ (عصر جدید) ______________ • پس از وقفه ای حدودا یک ساله بخش سکانس برتر، اینبار برگشتیم با سکانسی از فیلمی که در فهرست ۱۰۰ فیلم برتر کمدی در تاریخ سینما که توسط وب گاه آی ام دی بی منتشر گردید، مقام هشتم را به خود اختصاص داد. بی درنگ می توان گفت که شاهکار چاپلین ... .
🎬 سکانس برتر
.
🎥 #ModernTimes ۱۹۳۶ (عصر جدید)
______________
• پس از وقفه ای حدودا یک ساله بخش سکانس برتر، اینبار برگشتیم با سکانسی از فیلمی که در فهرست ۱۰۰ فیلم برتر کمدی در تاریخ سینما که توسط وب گاه آی ام دی بی منتشر گردید، مقام هشتم را به خود اختصاص داد. بی درنگ می توان گفت که شاهکار چاپلین فیلم “عصر جدید” بوده که در ابتدا کار فیلمبرداریِ آنرا با نام “جمعیت” آغاز کرد و کار بر روی این پروژه چهار سال به طول انجامید و به یکی از بهترین کارهای چاپلین تبدیل شد
.
• چاپلین با استادی مثل بقیه فیلم هایش فیلمی کمدی خلق کرده، اما باید گفت فیلم اثری تلخ و بد بینانه است. راه حل هایی که برای سلامت زیستن در جامعه ای با سلطه ماشین پیشنهاد میشود یا زندان است یا جنون یا فرار. امروزه شاید به دلیل پیشرفت تکنولو‍‍‍‍ژی فهم مشکلاتی که فیلم مطرح می کند آسان تر است. عصرجدید وداع چاپلین با سینمای صامت است.در این فیلم ماشین ها حرف می زنند و انسانها چیزی نمی گویند
______________
🎬 #معرفی_سکانس
.
• چاپلین بدون شک یکی از بهترین بازیگر – کارگردان‌های تاریخ است که مهارت‌ فوق‌العاده‌ای در به وجود آوردن موقعیت‌های کمدی داشت. به عنوان مثال می‌توان این سکانس را در نظر گرفت که صاحبان دستگاه غذاخوری تصمیم می‌گیرند آن را بر روی چاپلین آزمایش کنند. اشکالی در کارکرد دستگاه پیش می آید و ادامه ماجرا. همین سکانس به ظاهر ساده با اجرای درست تبدیل به سکانسی بی نهایت خنده‌دار و زیبا می‌شود که قطعا هر مخاطبی را به خنده می‌اندازد
.
• اما در پس پرده به حد زیادی تلخ هم هست چرا که ماشینیزه شدن‌ها تا حدی پیش می‌روند که انسان تبدیل به موجودی مفلوک می‌شود که حتی قابلیت غذا خوردن با استفاده از دستان خود را هم ندارد و برای غذاخوردن (یکی از نیاز‌های اولیه) نیز نیازمند ماشین آلات است. چاپلین در این فیلم دیدگاهی تاریک دارد از آن جهت که مدرنیته را ابزاری می‌بیند که قدرت تفکر را از انسان سلب می‌کند
.
• به بیانی دیگر انسانی که ماشینی باشد از نعمت تعقل محروم می‌شود و در نتیجه یکی از اساسی‌ترین کرامات انسانی خود را از دست می‌دهد. این طرز تفکر برای فیلمی که بیش از ۸۰ سال از ساخت آن می‌گذرد بسیار پیشرو و جلوتر از زمان خود به نظر می‌رسد. و البته چارلی چاپلین بدون شک پیشرو‌ ترین هنرمند عصر خود از نظر نوع فکر و نگاه به مسائل بود..
______________
#CharlesChaplin #Movie #Film #Hollywood
#CinemaNewss_BestSequence
Read more
‌ فیلم های ترسناکی که نامزد بهترین فیلم اسکار شدند. . اختصاصی #سلام_سینما - اسکار در طول تاریخ، ...
Media Removed
‌ فیلم های ترسناکی که نامزد بهترین فیلم اسکار شدند. . اختصاصی #سلام_سینما - اسکار در طول تاریخ، فیلم های ترسناک را در بخش های اصلی مثل بهترین فیلم راه نداده است. برای مثال آکادمی اسکار، استیون اسپیلبرگ بزرگ را برای ساختن فیلم «آرواره ها» سرزنش کرد در حالی که اسپیلبرگ گمان می کرد همه جوایز را پارو ...
فیلم های ترسناکی که نامزد بهترین فیلم اسکار شدند.
.
اختصاصی #سلام_سینما - اسکار در طول تاریخ، فیلم های ترسناک را در بخش های اصلی مثل بهترین فیلم راه نداده است. برای مثال آکادمی اسکار، استیون اسپیلبرگ بزرگ را برای ساختن فیلم «آرواره ها» سرزنش کرد در حالی که اسپیلبرگ گمان می کرد همه جوایز را پارو می کند و به یک گروه فیلمبرداری سپرده بود تا از واکنشش هنگام اعلام نامزدها تصویربرداری کنند. در این جا فهرست فیلم های ترسناکی که نامزد دریافت جایزه‌ی «بهترین فیلم» در اسکار شدند را معرفی می کنیم.
.
- #جن_گیر (۱۹۷۴) #TheExorcist
این فیلم درباره‌ی دختری ۱۲ ساله است که توسط نیروهای شیطانی تسخیر شده و مادرش در تلاش است او را با کمک یک کشیش نجات دهد. این فیلم در ۱۰ قسمت در اسکار نامزد شد و تا چندی پیش (اکران فیلم It) از محبوب ترین فیلم های ترسناک بود.
.
- #آرواره_ها (۱۹۷۶) Jaws
این فیلم اسپیلبرگ درباره‌ی کوسه سفید آدمخواری است که به افرادی که در ساحل جزیره آمیتی هستند، حمله می کند. آرواره ها در ۴ بخش نامزد شد و ۳ جایزه برای بهترین موسیقی، تدوین و صداگذاری را کسب کرد اما نتوانست جایزه بهترین فیلم را به دست بیاورد.
.
- #سکوت_بره_ها (۱۹۹۱) The Silence of the Lambs
سکوت بره ها تنها فیلمی است که تا به امروز توانسته جایزه بهترین فیلم در اسکار را به دست آورد.
.
- #حس_ششم (۲۰۰۰) The Sixth Sense
حس ششم که در بخش های بهترین فیلم، کارگردان و فیلمنامه نیز نامزد شده بود، هیچکدام از این جوایز را نتوانست کسب کند.
.
- #قوی_سیاه (۲۰۱۱) Black Swan
این فیلم روانشناسانه از رقص باله را «دارن آرونوفسکی» کارگردانی می کند و در آن صحنه هایی از ناخن های خونین، استخوان های شکسته و زخم های کاری وجود دارد. این درام روانشناسانه برای «ناتالی پورتمن» جایزه بهترین بازیگر را به ارمغان آورد. شاید قوی سیاه در دسته فیلم های ترسناک جایی نداشته باشد اما عناصر یک فیلم ترسناک را دارد.
.
- #بروبیرون (۲۰۱۷) Get Out
#اسکار معمولا فیلم های #ترسناک را برای رتبه دادن در نظر نمی گیرد اما فیلم «برو بیرون» در ۴بخش اسکار نامزد شد.
.
#ده_فیلم_برتر #فیلم_برتر #فیلم_برتر_ترسناک
Read more
گویا خانم تهمینه میلانی جسارت کرده اند که در این مملکت همه چیز تمام دستی هم بر نقاشی برده و حتی نمایشگاه ...
Media Removed
گویا خانم تهمینه میلانی جسارت کرده اند که در این مملکت همه چیز تمام دستی هم بر نقاشی برده و حتی نمایشگاه زده اند و از همه بدتر اینکه نقاشی ها که قیمتشان هم کم نبوده به فروش رسیده اند. دوستان و عزیزان نقاش و غیر نقاش و همه اهل فن و غیر فن شاکی شده اند که ایشان غلط زیادی کرده است، در سرزمینی که بزرگان نقاشی زحمت ... گویا خانم تهمینه میلانی جسارت کرده اند که در این مملکت همه چیز تمام دستی هم بر نقاشی برده و حتی نمایشگاه زده اند و از همه بدتر اینکه نقاشی ها که قیمتشان هم کم نبوده به فروش رسیده اند. دوستان و عزیزان نقاش و غیر نقاش و همه اهل فن و غیر فن شاکی شده اند که ایشان غلط زیادی کرده است، در سرزمینی که بزرگان نقاشی زحمت بسیار کشیده و رنج ها دیده اند باید مهجور بمانند ولی ایشان به واسطه ی اسمشان اینگونه باید دیده شود کارهای مزخرفشان.
خواستم در این باب کلامی بگویم و آن اینکه : آیا شنیده اید که می گویند : ((حکومتی که بر سر کار است لیاقت شهروندان آن است؟))
من از دیشب که واکنش ها را نسبت به این نمایشگاه خوانده ام به خوبی درک کردم. چرا که، ما نمی توانیم هرگز چنین بیاندیشیم که کسی که کارگردان است همان فیلمش را بسازد و بی خود وارد وادیِ نقاشی و خوانندگی و .... نشود ، شاید من حق داشته باشم هرگز به این نمایشگاه نروم و به کنسرت فلان هنرپیشه ولی نمی توان گفت: به چه حقی اصلا این انسان ‌دست به چنین کاری زده ؟ چرا که خیلی از جوانان ما به خاطر عدم شهرت و نداشتن رابطه خانه نشین هستند. ما در بهترین حالت می توانیم نقد کنیم و، مثبت و منفی را با هم ببینیم و بگذاریم انسان ها رشد کنند قرا نیست(( دیگی که برای ما نمی جوشد در آن سر سگ بجوشد)). اجازه دهیم افراد کارشان را ارائه دهند آن ها هم حتما مخاطبانی دارند اگر هنر دندان گیری نباشد جادوانه نخواهد شد و سخنی برای گفتن نخواهد داشت ولی ما محاکمه کنندگان سنگدل نباشیم.
، این واکنش از سر خشم شاید ما را آرام کند ولی قطعا اثرات مخربی در بلند مدت خواهد داشت کارکردهای پنهانی که شاید هدف ما نبوده باشد ولی بسیار می تواند قدرتمند در برابر ما ظاهر شود. به انقلاب پنجاه و هفت نگاه کنید، آیا نتیجه ی همین تفکر نیست که آن همه ویژگی های مثبت را ندیدیم و صرفا بر نقاط منفی متمرکز شدیم کل سیستم را به فنا دادیم . ما محتاج انصاف هستیم و تا منصف نباشیم بی انصافان بر گرده ی ما خواهند نشست. از خودمان آغاز کنیم اگر قرار است دلسوز هنر باشیم راهش این نیست.
Read more
. واکنش منتقدین به فیلم (سوگُلی) The Favourite / شاهکاری دیگر از یورگوس لانتیموس! . • یورگوس لانتیموس بدون شک از جمله کارگردانان موفق با سبک منحصر به فرد خود میباشد که با موج ویرد شناخته میشود. موفقیت ساخته‌های قبلی او که در دو نسخه همراه با حضور بازیگر مشهور سینما، کلین فارل بوده، سبب شده تا ... .
🌟واکنش منتقدین به فیلم (سوگُلی) The Favourite / شاهکاری دیگر از یورگوس لانتیموس!
.
• یورگوس لانتیموس بدون شک از جمله کارگردانان موفق با سبک منحصر به فرد خود میباشد که با موج ویرد شناخته میشود. موفقیت ساخته‌های قبلی او که در دو نسخه همراه با حضور بازیگر مشهور سینما، کلین فارل بوده، سبب شده تا جدیدترین فیلم کارگردان یونانی بار دیگر با بازیگران مشهور و نامی سینما ساخته شود
.
• پس از «دندان نیش»، «خرچنگ» و «کشتن گوزن مقدس»، اکنون نوبت به دیگر ساخته کارگردان یونانی، یورگوس لانتیموس رسیده است. «سوگُلی» جدیدترین اثر کارگردان موج ویرد یا عجیب‌وغریب سینمای یونان، اثری در ژانر بیوگرافی و درام میباشد که داستان ملکه آنی و رابطه او که توسط دو زن دیگر مورد سوال و کشمکش قرار میگیرد را تصویرسازی میکند
.
• از جمله بازیگران فیلم میتوان به؛ الیویا کلمن، اما استون، مارک گیتیس، نیکولاس هولت و ریچل وایس اشاره کرد. در تیم بازیگران لانتیموس، ریچل وایس دومین همکاری خود را با کارگردان یونانی پس از «خرچنگ» تجربه میکند
.
💭 واکنش منتقدان چه بود؟
.
💬 فیلم از لحاظ ظاهری چشم‌نواز است، لانتیموس این بار قواعد قبلی خودش را کنار گذاشته و در اولین همکاری خودش با فیلمبردار ایرلندی روبی رایان از دوربین ۳۵ میلی‌متری استفاده کرده است. حرکات نرم و قابل ارتجاع دوربین و زاویه‌های طویل که در آن‌ها از آشپزخانه‌های بزرگ تا پله‌کان‌های چوبی و حتی راهروهای موازی و اتاق‌های نقاشی شده دیده میشوند، به بهترین شکل کاخ هتفیلد را به تصویر کشیده‌اند
📌هالیوود ریپورتر | ۱۰۰%
▪️〰〰〰▪️
💬 «سوگلی» کاملا مبتنی بر تاریخ است، از ۱۷ بار بارداری گرفته تا مرض چاقی و لنگ بودن! در سوگُلی همه شخصیت‌ها با نتیجه کارشان روبرو میشوند برخی پاداش میگیرند برخی مجازات میشوند و عده‌ای در هر دو گروه هستند!
📌تایم | ۱۰۰%
▪️〰〰〰▪️
💬 «سوگُلی» خودش را به عنوان فیلمی عمیق نمایش میدهد مخصوصا وقتی‌ که روابط بین شخصیت‌ها را نشان میدهد. بهترین شخصیت‌ هم بدون شک ملکه آنی با بازی اولیویا کلمن است که سابقه نقش‌آفرینی در «تاج» و «خرچنگ» را هم دارد. این شخصیت روحی عمیق‌تر از هر نقش دیگری در این فیلم پر احساس دارد. در دنیایی پر از ظلم داشتن چنین روحی سخت است
📌ورایتی | ۸۰%
▪️〰〰〰▪️
🍿IMDb : ۷.⁣⁣۷
Ⓜ️‍Metacritic: %۹۲
🍅Rotten Tomatoes: %۱۰۰
▫️〰〰〰〰〰〰▫️
#TheFavourite #YorgosLanthimos #EmmaStone
#OliviaColman #Trailer #Movie #Film #Cinema #2018
#CinemaNewss_Review
Read more
. - امروز تولد #کیانو_ریوز یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازیگران سینمای هالیوود است. زندگی ریوز ...
Media Removed
. - امروز تولد #کیانو_ریوز یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازیگران سینمای هالیوود است. زندگی ریوز بیشتر از این لحاظ مورد توجه است که خوش شانسی اش با بدبیاری های متعدد همراه بوده و همیشه پایداری و سرسختی قابل تحسینی از خود نشان داده است؛ موضوعی که در ادامه به آن می پردازیم . - کیانو ریوز در سال ۱۹۶۴ ... .
- امروز تولد #کیانو_ریوز یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازیگران سینمای هالیوود است. زندگی ریوز بیشتر از این لحاظ مورد توجه است که خوش شانسی اش با بدبیاری های متعدد همراه بوده و همیشه پایداری و سرسختی قابل تحسینی از خود نشان داده است؛ موضوعی که در ادامه به آن می پردازیم
.
- کیانو ریوز در سال ۱۹۶۴ میلادی در بیروت به دنیا آمد. پدرش وقتی او ۳ ساله بود، خانواده را ترک کرد. دوستانش می گویند به همین دلیل همیشه احساس کمبود داشت و هیچ وقت درباره پدرش حرف نمی زد. هروقت هم در گفت و گوها اشاره ای به او می شد، موضوع را عوض می کرد. کیانو بعد از ورود به دنیای بازیگری و شناخته شدن در این حرفه بهترین و صمیمی ترین دوستش، «ریور فینیکس» (برادر بزرگتر واکین فینیکس) را از دست داد؛ مرگ فونیکس که بر اثر استفاده بیش از حد مواد مخدر بود، ضربه روانی بسیار سنگینی به کیانو وارد کرد
.
- کیانو ریوز در سال ۱۹۹۸ با زنی به نام «جنیفر سیم» ملاقات کرد و دیوانه وار عاشقش شد. یک سال بعد هم پدر شد و به این ترتیب در آستانه زندگی کاملی قرار گرفت اما باز هم اتفاقی غیرقابل تصور رخ داد. بچه اش مرده به دنیا آمد و جنیفر به افسردگی شدیدی مبتلا شد. کیانو سعی کرد کمکش کند اما در سال ۲۰۰۱ با تصادف جنیفر و مرگش همه چیز از هم پاشید
.
- تا اینجا به نظر می رسد زندگی کیانو از کف تا سقف تاریک نقاشی شده و دنیا نقش تلخی را به او واگذار کرده است. ریوز در آن دوران در افسردگی عمیقی فرو رفت، اما این موضوع مدت خیلی زیادی طول نکشید. او به خودش آمد و به طور جدی حرفه اش را دنبال کرد. کیانو در همان روزهای افسردگی بین آن همه غم و اندوه نقش قهرمان ها را به خوبی بازی کرد
.
- البته در همان سال های اولیه برگشت دوباره متوجه شد خواهر صمیمی اش، کیم، به سرطان مبتلا شده است. او هم بی درنگ فعالیت های خیریه اش در امور مربوط به بیماری های سرطانی را آغاز کرد، بنابراین هدف از بازگویی سختی ها و گرفتاری های زندگی ریوز ذکر فقدان و مصیبت و اندوه نیست بلکه منظور بهبود و برگشت و ادامه زندگی است
.
- کیانو ریوز یکی از بخشنده ترین بازیگران هالیوود و از بزرگ ترین افراد بشردوست امروزی به شمار می آید. شعار او این است: «همه انسان ها باید برای یکدیگر خوب باشند» او همیشه مقداری از ثروتش را برای کمک به بی خانمان ها اختصاص داده و به ندرت چیزی در این باره گفته است. در صورتی که خیلی از مردم اگر دنیا چیزهای زیادی از آنها گرفته باشد، مهربان و سخاوتمند نخواهندبود
.
- کیانو ریوز دوست داشتنی امروز ۵۴ ساله شد 🎉❤️🌹
=========
#KeanuReeves #54th #HBD
#CinemaNewss_HBD
Read more
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص قرعه کشی رقابت ها فوتسال المپیک و هم گروهی با تیم های قدرتمندی ...
Media Removed
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص قرعه کشی رقابت ها فوتسال المپیک و هم گروهی با تیم های قدرتمندی همچون روسیه و برزیل گفت: به اعتقاد من همه مسابقات ما از اولین بازی در این رقابت ها حکم یک فینال سخت را خواهد داشت. علی کفاشیان افزود: با این وجود فوتسال ایران قدرت و جایگاه خودش را در جهان به خوبی نشان ... نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص قرعه کشی رقابت ها فوتسال المپیک و هم گروهی با تیم های قدرتمندی همچون روسیه و برزیل گفت: به اعتقاد من همه مسابقات ما از اولین بازی در این رقابت ها حکم یک فینال سخت را خواهد داشت. علی کفاشیان افزود: با این وجود فوتسال ایران قدرت و جایگاه خودش را در جهان به خوبی نشان داده و طبیعتا از هیچ حریفی نمی ترسیم. بچه های ما با تمام توان در این رقابت ها حضور پیدا می کنند و به دنبال حضور در جمع چهار تیمی پایانی و کسب مدال خواهیم بود.
سرپرست کمیته فوتسال همچنین پیرامون برنامه های آماده سازی تیم اعزامی گفت: خوشبختانه برنامه ها و اردوهای خوبی تا امروز داشته ایم و در فرصت باقیمانده هم روند آماده سازی تیم به بهترین شکل دنبال خواهد شد. این تیم بازیکنان و همچنین مربیان بسیار خوبی در اختیار دارد که با آمادگی مطلوب جهت حضور در رقابت ها آماده شده ، بر این اساس انتظار داریم که نتایج خوبی هم در این مسابقات کسب کنیم.
Read more
... پرسپولیس پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی یک مساوی دیگر کسب کرد که به لحاظ فنی تیم برتر و حاکم بی چون ...
Media Removed
... پرسپولیس پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی یک مساوی دیگر کسب کرد که به لحاظ فنی تیم برتر و حاکم بی چون و چرای میدان بود.گرچه از دست رفتن موقعیت به دلیل عدم تمرکز و عدم آمادگی مهاجمان خود یک مشکل بزرگ به حساب می آید اما دریافت یک گل ساده روی اشتباه فردی #علیرضا_بیرانوند و دوبار به لرزه درآمدن تیرک دروازه ... ... پرسپولیس
پرسپولیس مدل برانکو در شرایطی یک مساوی دیگر کسب کرد که به لحاظ فنی تیم برتر و حاکم بی چون و چرای میدان بود.گرچه از دست رفتن موقعیت به دلیل عدم تمرکز و عدم آمادگی مهاجمان خود یک مشکل بزرگ به حساب می آید اما دریافت یک گل ساده روی اشتباه فردی #علیرضا_بیرانوند و دوبار به لرزه درآمدن تیرک دروازه #نفت_آبادان بار دیگر ثابت میکند که در فوتبال برای پیروزی علاوه بر مسائل فنی نیازمند شانس هم هستید.بازی به لحاظ فنی همان حکایت سه فصل اخیر را داشت،همچنان تیم #برانکو در مبحث مالکیت توپ، تعداد پاس و شوت در چارچوب به لحاظ آماری تیم برتر میدان بود اما نکته حائز اهمیت در سرعت بازی و تنوع تاکتیکی در فاز حمله است‌.متاسفانه تیم برانکو به دلیل عملکرد سطح پایین عناصر هجومی خود مشکلات زیادی برای گلزنی دارد.در واقع سرعت انتقال توپ و حرکات ترکیبی برای رسیدن به دروازه حریف به هیچ عنوان در هافبک ها و مهاجمان #پرسپولیس دیده نمی شود.پرسپولیسی ها بعد از پرس شدید و بازپس‌گیری توپ نمی توانند بلافاصله فاز حمله را تشکیل داده و حریف را غافلگیر کنند.آنچه مشخص است هافبک ها در زمان حمله جایگیری مناسبی نداشته و بعد از دریافت توپ به جای بازیسازی با پاس های عرضی و رو به عقب اجازه میدهند حریف در یک سوم دفاعی خود نظم پیدا کند. این مهم به دلیل عدم فضاسازی و قرار گرفتن در موقعیت برای دریافت توپ روی میدهد.در چنین شرایطی #کمال_کامیابی_نیا و #احمد_نورالهی بعد از دریافت توپ بازی را نگه داشته و به ناچار با پاس های عرضی و رو به عقب اجازه نمیدهند ریتم بازی #قرمزپوشان شکل بگیرد.جالب تر آنکه اکثر پاس ها در میانه میدان بسیار آرام است و شاهد پاس سرعتی و روبه جلو برای رسیدن به دروازه حریف نیستیم در نهایت این مدل بازی به ارسال های بلند و بدون هدف مدافعان میانی ختم می شود.اینکه شاگردان برانکو اصرار به ارسال از جناحین دارند آن هم در شرایطی که هیچ بازیکن سرزنی در محوطه جریمه حریف حضور ندارد یک تفکر عجیب است که در نهایت کمکی به این تیم نخواهد کرد.وقتی پنج بازی اول تیم برانکو را مرور می کنیم اول نکته این است که عناصر هجومی آنجایی که باید باشند حضور نداشته و برخلاف دو فصل گذشته از موقعیت خود استفاده نمی کنند.جایگیری مناسب برای دریافت توپ و بهترین تصمیم در سریع ترین زمان ممکن مهمترین عامل برای خلق موقعیت است که در پرسپولیس دیده نمی شود.حال به این موارد عدم مشارکت در حمله و ارسال های سطح پایین مدافعان کناری را اضافه کنید تا بیش از پیش متوجه مشکلات قهرمانی دو فصل اخیر فوتبال ایران شوید
Read more
شادی عید و عروسک مرضیه برومند خاطره عروسک و رویا است. چند نسل از بچه‌ها و بزرگ‌ترها از این بانوی عروسک‌ها ...
Media Removed
شادی عید و عروسک مرضیه برومند خاطره عروسک و رویا است. چند نسل از بچه‌ها و بزرگ‌ترها از این بانوی عروسک‌ها خاطره دارند. بانو برومند عاشقانه بچه‌ها و عروسک را دوست دارد. در این چند سال که از نزدیک او را می‌شناسم لحظات و رفتار عجیب و خاص او برای من بسیار جالب و ستودنی است. صریح و صادق و رویایی. مثل عروسک‌های ... شادی عید و عروسک

مرضیه برومند خاطره عروسک و رویا است. چند نسل از بچه‌ها و بزرگ‌ترها از این بانوی عروسک‌ها خاطره دارند. بانو برومند عاشقانه بچه‌ها و عروسک را دوست دارد. در این چند سال که از نزدیک او را می‌شناسم لحظات و رفتار عجیب و خاص او برای من بسیار جالب و ستودنی است. صریح و صادق و رویایی. مثل عروسک‌های دوست داشتنی. دنیای عاشقانه او در این زندگی در مفهوم و وجود عروسک شکل گرفته و برای این کار با همه وجود تلاش می‌کند. آسمان عروسک‌ها آبی آبی است. شعار همیشه او در این چند سال که سکان جشنواره عروسکی را به دوش می‌کشد. هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی با شادپیمایی مردم و عروسک‌ها آغاز شد. در این فضای شلوغ و عروسکی برای لحظاتی از این دنیا فارغ شده و غرق رویا و عروسک شدم. جادوی زندگی در حضور و وجود عروسک‌هایی است که بهترین لحظات این دنیا را رقم می‌زنند.
#شهرام_کرمی #هفدهمین_جشنواره_نمایش_عروسکی #شهرام_کرمی #هفدهمین_جشنواره_نمایش_عروسکی #شهرام_کرمی # # #
Read more
-- - نقی‌زاده: - تراکتورسازی با اضافه شدن چند بازیکن خارجی تکمیل می‌شود - باید از تجربیات توشاک ...
Media Removed
-- - نقی‌زاده: - تراکتورسازی با اضافه شدن چند بازیکن خارجی تکمیل می‌شود - باید از تجربیات توشاک نهایت استفاده را ببریم - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مدعی شد، ترکیب این تیم با حضور بازیکنان خارجی تکمیل خواهد شد. . علیرضا نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ... --
-
نقی‌زاده:
-
تراکتورسازی با اضافه شدن چند بازیکن خارجی تکمیل می‌شود
-
باید از تجربیات توشاک نهایت استفاده را ببریم
-
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مدعی شد، ترکیب این تیم با حضور بازیکنان خارجی تکمیل خواهد شد.
.

علیرضا نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیت تراکتورسازی و اردوی این تیم در کشور ترکیه گفت: ما اردوی بسیار خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم تا کادر فنی و بازیکنان شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا کنند. جدا از تمرینات خوبی که داشتیم، چند بازی دوستانه بسیار خوب نیز انجام دادیم تا بازیکنان بیشتر با هم هماهنگ شوند. هدف همه بچه‌ها این بود که خواسته‌های کادر فنی را در تمرینات و زمین مسابقه پیاده کنند.
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز همچنین به تمجید از جان توشاک، سرمربی این تیم پرداخت و عنوان کرد: توشاک یک مربی حرفه‌ای است که در تیم‌های بزرگی مربیگری کرده است. او بابت سال‌ها بازی کردن و مربیگری، تجربیات زیادی را در فوتبال به دست آورده است و باید از تجربیاتش بیشترین استفاده را ببریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتورسازی می‌تواند امسال مدعی عنوان قهرمانی باشد، اظهار داشت: تراکتورسازی در فوتبال ایران تیمی بزرگ و پرطرفدار است و طبیعتاً هر سال می‌خواهد در کورس قهرمانی باشد. تیم ما با اضافه شدن چند بازیکن خارجی تکمیل می‌شود و کادر فنی و مسئولان باشگاه در این زمینه بهترین تصمیم را خواهند گرفت. امیدوارم با تیمی پرقدرت به استقبال فصل جدید لیگ برتر برویم و بهترین نتایج را بگیریم تا هواداران خوشحال شوند. آنها مطمئن باشند که ما برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد.
Read more
نقدی بر مجموعه‌ی ازازیل» سروده‌ی شاهین نجفی شاهین نجفی علاوه بر تجربه‌های بسیار موفق در حوزه‌ی ...
Media Removed
نقدی بر مجموعه‌ی ازازیل» سروده‌ی شاهین نجفی شاهین نجفی علاوه بر تجربه‌های بسیار موفق در حوزه‌ی ترانه، همواره به نوشتن شعر و نثر، گفتار و... پرداخته‌ است اما اغلب آثار نوشتاری‌اش را در سایه‌ی اجرای موسیقیایی آثارش دیده شده و حاصل تجربه‌اش نه به صورت متون ادبی، که به عنوان یکی از عناصر شکل‌دهنده‌ی ... نقدی بر مجموعه‌ی ازازیل» سروده‌ی شاهین نجفی

شاهین نجفی علاوه بر تجربه‌های بسیار موفق در حوزه‌ی ترانه، همواره به نوشتن شعر و نثر، گفتار و... پرداخته‌ است اما اغلب آثار نوشتاری‌اش را در سایه‌ی اجرای موسیقیایی آثارش دیده شده و حاصل تجربه‌اش نه به صورت متون ادبی، که به عنوان یکی از عناصر شکل‌دهنده‌ی اثرش خوانده شده و مورد بررسی و قضاوت قرار گرفته است. حال با انتشار نخستین مجموعه‌ی شعرش «ازازیل»، فرصتی فراهم شده است که آثارش از زاویه‌ای کاملا ادبی و فارغ از تاثیر سایر هنرها، به عنوان مثال موسیقی، دیده شود و این فضای تازه دو نتیجه‌ی حائز اهمیت دارد؛ نخست تازگی صدای او و فضایی ست که در شعرش ایجاد کرده است، چرا که دوری از پروسه‌ی خوانش و نقد، و همچنین به دلیل ذات شورشی، تیزبینی و شجاعت ذاتی به متن او ویژگی‌هایی مانند دست‌نخوردگی و عاری بودن از تاثیرات امواج فضای ادبی معاصر و... می‌بخشد و از سوی دیگر بر اهمیت و ارزش تجربه‌های او در ازازیل می‌افزاید و برای فعالیت ادبی او پایه و کفی تعریف می‌کند که آشکارا از نخستین تجربه‌های دیگر شاعران بالاتر است.
چنان که گفته شد، مدت مدیدی‌ست که نوشتن و فعالیت ادبی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی شاهین نجفی است و آفرینش ادبی -هرچند عموما تنها در حوزه‌ی ترانه شاهد انتشار عمومی آثارش بوده‌ایم- و دست زدن به تجربه‌هایی جسورانه و به شدت اکسپریمنتال، یکی از خصایص اصلی کار او محسوب می‌شود و در برخی حوزه‌ها و فضاها، به عنوان مثال طنز، به نوعی بی‌رقیب به نظر می‌رسد؛ برخی از آثار او به عنوان مثال «پریود»، «چیز»، «ترامادول»، «ممدنوبری» و... از بهترین تجربه‌ها محسوب شده و بازی‌های زبانی، دراماتیزه‌کردن روایت، به کار بردن صداهای گوناگون و راویان متعدد، واکنش‌ و نقد حوادث اجتماعی-سیاسی جامعه، شجاعت در شکستن تابوها... به تمایز کار او از سایر تجربه‌ها در حوزه‌ی ترانه انجامیده و برجستگی چشم‌گیری به آن می‌بخشند.
بازی‌های زبانی هوشمندانه‌ی او در ترانه‌ی «چیز» و طنز موشکافانه و طرح مفاهیم چندلایه و عمیق فکری در «ممدنوبری» و بسیاری از دیگر آثار او در حوزه‌ی ترانه مثال‌های ساده‌ای برای روشن شدن این واقعیت‌ هستند اما بهترین نمونه برای نشان دادن تجربه‌گرایی و عمق متن و طنز سیاه و نقادانه‌ی آثارش شاید ترانه‌ی «پریود» باشد که در آن با دو صدا مواجه‌ایم که بر‌ وجود دو راوی و تمایز و تفاوت نگاه‌شان دلالت می‌کند؛ یکی از بیماری‌ها و تاریکی‌های اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی... می‌گوید و دیگری صدایی سنتی‌است که...
.
متن کامل کانال تلگرام:
https://t.me/azizihooman
Read more
به آنچه نیستید تظاهر نکنید، در عوض به آنچه می‌خواهید باشید تظاهر کنید! در این صورت؛ دیگر تظاهر نیست، بلکه ...
Media Removed
به آنچه نیستید تظاهر نکنید، در عوض به آنچه می‌خواهید باشید تظاهر کنید! در این صورت؛ دیگر تظاهر نیست، بلکه سفری برای تحقق خویشتن است. بهترین ورژن خودتان باشید... بین "خود واقعی" و خودی که در آرزوی رسیدن به آن هستید پلی بزنید. بهانه ها را کنار بگذارید و گامهایی برای رسیدن به بهترین حالت خود ... به آنچه نیستید تظاهر نکنید،
در عوض به آنچه می‌خواهید باشید تظاهر کنید!
در این صورت؛ دیگر تظاهر نیست،
بلکه سفری برای تحقق خویشتن است.

بهترین ورژن خودتان باشید...
بین "خود واقعی" و خودی که در آرزوی رسیدن به آن هستید پلی بزنید. بهانه ها را کنار بگذارید و گامهایی برای رسیدن به بهترین حالت خود را بردارید و زندگی را خود را متحول کنید !
واقعیت این است که اکثر ماها یک " خود ایده آل " داریم که تصوری از امیال و رویاهایمان است.

این خود ایده آل نشان دهنده این است که دوست داریم چه کسی باشیم و به چه چیزهایی برسیم. نکته در این است که کلید درست را برای باز کردن آن بخش های وجودیمان بیابیم و آن ها را آزاد کنیم.
زدن پل بین زندگی واقعی و آن جنبه های زندگی ایده آل را یاد بگیرید واینکه چقدر آسان می توان رویاها، امیال و ... را به حقیقت تبدیل کرد.

حرف دل خود را زدن
از اینکه بخواهیم به طور کامل درمورد آرزوهای خود صحبت کنیم قدری می ترسیم اما اگر بتوانیم بخش های پنهان وجود خود را به رسمیت بشناسیم ا به این رهایی می رسیم و احساس خوشی، زنده بودن و آزادی خواهیم کرد !

با خودتان صادق باشید. کدام بخش از خود واقعی تان را پنهان کرده اید؟ از بیان و اقرار به کدام یک از امیالتان خجالت زده اید؟ بیایید با آن روبه رو شوید!
راه ایده آل به سوی خود ایده آل
زمانی که ایده آل شما از بیرون تحریک شود... در هر حال، موانع موجود باعث می شود تا بین خود "واقعی" و خود "ایده آل" شکاف ایجاد شود. خود واقعی همان خود عمومی و در معرض نمایش است. و وجود و علنی بودن آن نمی تواند دلیلی بر حقیقی بودن آن باشد، بلکه تنها چیزی است که به دیگران نشان می دهید. اگر خود های واقعی و ایده آلتان خیلی از هم دور هستند، این اختلاف زیاد می تواند موجب عصبانیت، غم و از دست رفتن اعتماد به نفس شود.

هر چقدر بیشتر خود درونی تان باشید، اصیل تر می شوید. و تحقیقات نشان می دهد هر چه اصیل تر زندگی کنید، اعتماد به نفستان بیشتر می شود و درنتیجه شاد تر خواهید بود.

شما هم می توانید خود درونیتان را در آغوش بگیرید و به سمت ایده آل هایتان گام بردارید.
.
#دانشگاه_مجازی_تکنولوژی_فکر_برتر #موفقيت #عشق #هدف #تظاهر #تحقق #خود
#خویشتن
Read more
در هر رابطه ای ابتدا جذابیت هایی وجود دارد که اکثرأ افراد به آن اشاره می کنند ؛ ابتدا همه چیز خوب بود ! ...
Media Removed
در هر رابطه ای ابتدا جذابیت هایی وجود دارد که اکثرأ افراد به آن اشاره می کنند ؛ ابتدا همه چیز خوب بود ! دوران نامزدی بهترین دوران رابطه مان بود ! اوایل رابطه خیلی خوب رفتار می کرد و یکی از بهترین هایی بود که در زندگی با او هم صحبت شده بودم ! اما این جذابیت ها در اکثر موارد کوتاه مدت است و رفته رفته پایان می یابد ... در هر رابطه ای ابتدا جذابیت هایی وجود دارد که اکثرأ افراد به آن اشاره می کنند ؛ ابتدا همه چیز خوب بود ! دوران نامزدی بهترین دوران رابطه مان بود ! اوایل رابطه خیلی خوب رفتار می کرد و یکی از بهترین هایی بود که در زندگی با او هم صحبت شده بودم ! اما این جذابیت ها در اکثر موارد کوتاه مدت است و رفته رفته پایان می یابد !کشف کردن و شناخت بهترین و لذت بخش ترین نقاط قوت در مخاطب همیشه هیجان انگیز است و بی شک افراد با فیلتر کردن ، سعی بر نمایش بهترین تصویر از خودشان را دارند ؛ اما رفته رفته کشفیات و جستجو پایان می یابد ؛ در این حالت آن دسته‌ از افراد که رابطه و زبان رابطه را می فهمند با کشفیاتشان‌ تصمیم می گیرند آیا می توان خوب بود و خوب ماند و یک رابطه خوب ساخت ؟ اما اکثرأ در همین مرحله برچسب یکنواختی رابطه ، تکراری شدن و روزمره گی را به دست دارند و می چسبانند سر‌ در رابطه و به قول معروف تو را بخیر و ما را به سلامت ! ⭐️هر انسانی حق انتخاب دارد ، حق دارد تصمیم بگیرد که با این شناختی که حاصل شد من این فرد را مناسب می بینم یا خیر ! مشکل اینجا نیست که کسی را در زندگی خود نگه داریم یا نه ! مشکل اصلی ،بستن انتهای رابطه است ! ⭐️رابطه چه خوب ، چه بد ، حتی با تجربه کردن بد ترین اتفاقات باید درست و صحیح پرونده اش بسته شود ! می‌خواهد یک هفته آشنایی باشد ، یا یک عمر زندگی زیر یک سقف ! حرف های ناگفته باید در زمان خودش باز گو شود ! حرف های کهنه و کپک زده در آینده ی دور دیگر به درد نمی خورد ! بستن انتهای رابطه باید درست و صحیح شکل گیرد ! بعضأ شنیده ام یکی به تماس های دیگری پاسخ نمی دهد یا تماس نمی گیرد ، سرد پاسخ سوالات را می دهد ! بی دلیل گم و گور می شود چون قدرت خداحافظی صحیح و منطقی را ندارد و یا سواد رابطه و اصول پایان دادن به ارتباط را نیاموخته است ! بستن رابطه به طور منطقی ، هر اندازه سخت ، از کینه و خشم مخاطب کم می کند و آن شخص بهتر می تواند با حساب و کتاب به خودش کمک کند تا از این ارتباط خداحافظی کند ! با خداحافظی اصولی در پایان رابطه طرف مقابل را به «پذیرش »حقیقت دعوت می کنیم ! تا زمانیکه از سوی شخصی که رابطه را به اتمام رسانده این دعوت صورت نگیرد ، همچنان آن سوی رابطه شخصی در مرحله ی انکار دست و پا میزند ! اگر دوست داشتن و عاشقی را حق خود می دانیم ، فرهنگ بستن یک رابطه ی اشتباه را نیز بیاموزیم ! ما نسبت به هر انسانی که به خود وابسته کردیم« به خواست خود» ، مسءولیم و رها کردن آن فرد به حال خود قطعأ آسیب هایی در بر دارد که گاهأ جبران نا پذیر است ! #متین_فرحبخش.
Read more
 #doctor_118 #دکتر118 #دکتر #پزشک #پزشکی #درمان #دارو #داروخانه #سلامت #سلامتی #بهداشت #باروری ...
Media Removed
#doctor_118 #دکتر118 #دکتر #پزشک #پزشکی #درمان #دارو #داروخانه #سلامت #سلامتی #بهداشت #باروری #سکس #جنسی #آلت #مردانه #غذا #بچه 9 غذایی که به تولید اسپرم‌ها در تعداد بیشتر و البته کیفیت بهتر کمک می‌کنند را با هم بررسی می‌کنیم: 1-گردو گردو که سرشار از اسیدهای چرب امگا3 و آنتی‌اکسیدان‌ها ... #doctor_118
#دکتر118 #دکتر #پزشک #پزشکی #درمان #دارو #داروخانه #سلامت #سلامتی #بهداشت #باروری #سکس #جنسی #آلت #مردانه #غذا #بچه
9 غذایی که به تولید اسپرم‌ها در تعداد بیشتر و البته کیفیت بهتر کمک می‌کنند را با هم بررسی می‌کنیم:
1-گردو
گردو که سرشار از اسیدهای چرب امگا3 و آنتی‌اکسیدان‌ها است، تأثیر قابل‌توجهی در افزایش تحرک، جنبندگی و البته زیست‌پذیری و زنده ماندن اسپرم‌ها دارد. گردو حاوی سلنیوم بالا است و از طرفی جریان خون به اندام‌های جنسی را نیز افزایش می‌دهد.
2-جینسینگ
جینسینگ به عنوان داروی طبیعی افزایش غرایز جنسی شناخته شده است. این ماده غذایی سطوح تستسترون را افزایش می‌دهد، جریان خون به عروق اندام‌های تناسلی را افزایش داده و میل جنسی را افزایش می‌دهد.
3-سیر
سیر یکی از بهترین انتخاب‌های غذایی برای افزایش تولید اسپرم‌ها و تقویت اسپرم‌های تولیدی است. سیر که امروزه به عنوان یک ماده غذایی موثر در روابط جنسی شناخته‌ شده، حاوی سلنیوم است؛ و چرخه‌ی هورمون‌های جنسی در اندام‌های جنسی مردان را تقویت می‌کند.
4-گوشت قرمز
گوشت قرمز عاری از چربی، با ارائه مقادیر بالایی از زینک و پروتئین به بدن، ماده غذایی مناسبی برای افزایش قدرت باروری در نظر گرفته می‌شود. زینک ماده معدنی بسیارمهمی در پیشگیری از اکسیداسیون و تامین سلامت اسپرم‌ها می باشد.
5-مارچوبه
مقادیر بالای ویتامین C در این ماده غذایی آن را به یک محافظ قوی برای جلوگیری از اکسیداسیون اسپرم‌ها و نیز محافظت از سلامت غشاء سلول‌های بیضه تبدیل کرده است. از طرف دیگر ویتامین C در بدن به دلیل کاهش سطح رادیکال‌های آزاد قادر خواهد بود قدرت تولید و جنبندگی اسپرم‌های تولیدی را نیز افزایش دهد.
6-آووکادو
آووکادو سرشار از ویتامین E، ویتامین B6، و فولیک اسید است، افزایش تحرک و جنبندگی اسپرم با مصرف آووکادو، آن را به ماده غذایی مناسب برای افزایش باروری تبدیل کرده است.
7-موز
موز سرشار از آنزیمی به نام "بروملین" است. آنزیمی که نقش مهمی در تنظیم هورمون‌های مردانه دارد. موز همچنین میوه‌ای سرشار از ویتامین B1، ویتامین A، و ویتامین C است که با افزایش استقامت و پایداری اسپرم‌ها قدرت باروری را در مردان افزایش می‌دهد.
8-شکلات تلخ
این شکلات سرشار است از انواع آنتی‌اکسیدان‌ها که با رادیکال‌های آزاد مقابله کرده و می‌تواند کمک درمان موثری در درمان اختلالات باروری در مردان در نظر گرفته شود.
9- انار
به دلیل محتوای بالای آنتی‌اکسیدان‌ها در انار، مصرف انار و آب انار قادر خواهد بود در حفظ سلامت تولیدمثلی مردان مفید باشد.
www.doctor118.com
Read more
سپاهان و شهرداری ماهشهر؛ پیش به‌سوی جام دوم تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی ...
Media Removed
سپاهان و شهرداری ماهشهر؛ پیش به‌سوی جام دوم تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان شهرداری ماهشهر است. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم ، مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی روز جمعه 23 شهریورماه با برگزاری 7 دیدار ادامه می‌یابد که در یکی از این رقابت‌ها، سپاهان ... سپاهان و شهرداری ماهشهر؛ پیش به‌سوی جام دوم

تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان شهرداری ماهشهر است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم ، مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی روز جمعه 23 شهریورماه با برگزاری 7 دیدار ادامه می‌یابد که در یکی از این رقابت‌ها، سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان میزبان شهرداری ماهشهر است.
سپاهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی باید به مصاف تیم لیگ یکی شهرداری ماهشهر برود. دیداری نسبتاً آسان اما حساس که استارت زردپوشان برای جام دوم محسوب می‌شود.
سپاهانی‌ها که در لیگ برتر جزء تیم‌های مدعی قهرمانی محسوب می‌شوند، به دنبال قهرمانی در جام حذفی نیز بوده و قصد دارند هر 2 جام را از آن خود کنند.
شاگردان قلعه‌نویی در لیگ عملکرد مثبتی داشته و در نتیجه‌گیری نسبتاً موفق عمل کرده‌اند. سپاهانی‌ها فوتبالی هجومی و جذاب را به نمایش می‌گذارند و یکی از با کیفیت‌ترین تیم‌های حال حاضر لیگ هستند.
سپاهان از مهره‌های کلیدی و با کیفیت بسیاری بهره می‌برد که کاملاً با سیستم دلخواه قلعه‌نویی منطبق هستند. زردپوشان اصفهانی در فاز تهاجمی عملکرد بسیار خوبی داشته و عنوان بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند. آنها در هر بازی، حملات پرشماری را انجام داده و موقعیت‌های گلزنی متعددی را خلق می‌کنند. سپاهانی‌ها در خط دفاعی اما عملکرد متوسطی داشته و نتوانسته‌اند موفقیت‌های فاز هجومی را تکرار کنند. آمار دریافت یک گل، به طور میانگین در هر بازی، نشان از ضعف زردپوشان در فاز دفاعی داشته و می‌تواند دردسرساز شود.
در آن سو، شهرداری ماهشهر تیمی است که دومین فصل حضور خود در لیگ آزادگان را تجربه می‌کند. شهرداری ماهشهر در فصل جاری برخلاف عملکرد خوب گذشته‌اش، حضور بسیار ضعیفی داشته و نه تنها 3 دیدار قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته، بلکه نتوانسته است گلی نیز به ثمر برساند. با این حال بازیکنان این تیم از انگیزه بالایی برخوردار هستند و می‌توانند برای سپاهان دردسرساز شوند.
سپاهانی‌ها که در این دیدار از حمایت هوادارنشان برخوردار هستند، می‌توانند با یک برد شیرین آماده حضور در هفته هفتم لیگ برتر شوند. در آن سو بازیکنان شهرداری ماهشهر نیز می‌توانند با شکست سپاهان شگفتی‌ساز شوند. حال باید منتظر ماند و دید نتیجه این دیدار چگونه رقم خواهد خورد.
مصدومان و محرومان:
هر 2 تیم ترکیب کامل خود را در اختیار داشته و بازیکن محروم و یا مصدومی ندارند.
برترین گلزنان:
سجاد شهباززاده با 3 گل برترین گلزن تیم سپاهان است.
Read more
. باور به خودمون بزرگ ترین کاری هست که در حق خودمون می تونیم انجام بدیم. خداوند در وجود ما قدرت و استعداد ...
Media Removed
. باور به خودمون بزرگ ترین کاری هست که در حق خودمون می تونیم انجام بدیم. خداوند در وجود ما قدرت و استعداد آفریدی که ما اگه خودمون بهش اعتقاد داشتیم الان کوه ها رو جا به جا کرده بودیم چه برسه به اهداف آکادمیک یا بهبود زندگی که داریم. باور به اینکه من میتونم درس بخونم و سخت ترین مباحث رو یاد بگیرم. باور به ... .
باور به خودمون بزرگ ترین کاری هست که در حق خودمون می تونیم انجام بدیم. خداوند در وجود ما قدرت و استعداد آفریدی که ما اگه خودمون بهش اعتقاد داشتیم الان کوه ها رو جا به جا کرده بودیم چه برسه به اهداف آکادمیک یا بهبود زندگی که داریم. باور به اینکه من میتونم درس بخونم و سخت ترین مباحث رو یاد بگیرم. باور به اینکه منم میتونم به زبان دیگه ای صحبت کنم. باور به اینکه من می تونم بلاگ خوبی داشته باشم و از طریقش با آدم هایی که شبیه من هستن و تفکراتشون جالبه آشنا بشم. باور به هرچیزی انقدر قدرتمنده که هیچ نیرویی در این جهان نمیتونه جلوش رو بگیره
.

بارها اینجا نوشتم که من کارشناسی دانشگاه آزاد بودم و میخواستم حتما بیام دانشگاه تهران. این یه مثال بسیار ساده است ولی برای این میگم که ملموسه. من اینو باور کردم و خودم رو دیدم و براش زحمت کشیدم. من باور کردم که باید فرانسه یاد بگیرم و صحبت کنم. با تمام وجودم بهش اعتقاد داشتم که من میتونم یاد بگیرم. خیلی ها همون موقع سر کلاس هم از من با استعدادتر بودن ولی شاید بعد از سه ترم رها کردن ولی من باور داشتم که میتونم یاد بگیرم و ممتد ادامه دادم. جدیدترین تجربه من در رابطه با همین باور یه نرم افزاری بود که فکر میکردم هیچ وقت برای رساله ام یاد نمیگیرم و وقتی امروز صبح به جواب رسیدم یه لحظه گفتم دیدی ۵ هفته است که باور کردی و یه بار دیگه شد
.

حرفم اینه که خیلی وقتها موفقیت از اون تفکر خود ما شکل میگیره. اگه من مدام به خودم بگم خب من اگه بخونم که دکترا قبول نمیشم، خب من اگه دکترا قبول شم که سر کار نمیرم، خب من اگه سر کار برم که پولدار نمیشم و این روند رو تا ساعت ها میتونم براتون بنویسم. ولی آخرش به چه نتیجه ای میرسیم؟ هیچی!‌ واقعا به هیچی و این هیچی هیچ وقت باعث نمیشه زندگی ما عوض بشه. من اگر هر روز هم از انگیزه بگم ولی تا جایی که اون باوری که ازش حرف میزنم وجود نداشته باشه این حرف ها چند ساعت اثر داره و ازبین میره
.
پس همین امشب یا هر وقت که این پست رو می خونین ببینین چیکار میخواین تو زندگی بکنین که نشده! همون رو روی یه کاغذ یا دفترچه بنویسین و در کنارش بنویسین چیا توی فکر شماست که مانع این باور شده . همون ها دقیقا در محدوده ذهن ماست که هیچ قدرت واقعی هم نداره و فقط میتونه دست بذاره روی باور ما به موفق شدن. همون هارو بذاریم کنار و هر وقت اومد توی ذهنمون بگیم من به این فرآیند و اینکه به نتیجه میرسم ایمان دارم. دیر و زود داره ولی شدنیه. اصلا تا الان کی این زندگی رو پیش برده؟ از این به بعد هم به بهترین شکل پیش می‌بره
Read more
. این روزا که سخت مشغول زندگی‌ام و سخت‌تر از پیش با چنگ و دندون در تلاشم برای حفظ و حتی ادامه دادنش به ...
Media Removed
. این روزا که سخت مشغول زندگی‌ام و سخت‌تر از پیش با چنگ و دندون در تلاشم برای حفظ و حتی ادامه دادنش به سوی اهدافم ، این روزا که امیدم به رقم خوردن تصمیماتم کمرنگ شده اما باورم بی‌رنگ نشده و سعی میکنم شعله‌ی امیدمم روشن نگهش دارم با وجود یه عالم باد و طوفان و فوت از اطراف...همین وقتا که گم میکنم شاکی‌ام ... .
این روزا که سخت مشغول زندگی‌ام و سخت‌تر از پیش با چنگ و دندون در تلاشم برای حفظ و حتی ادامه دادنش به سوی اهدافم ، این روزا که امیدم به رقم خوردن تصمیماتم کمرنگ شده اما باورم بی‌رنگ نشده و سعی میکنم شعله‌ی امیدمم روشن نگهش دارم با وجود یه عالم باد و طوفان و فوت از اطراف...همین وقتا که گم میکنم شاکی‌ام خوشحالم یا خسته و غوطه‌ور میشم در احوالی درنوسان !
دلم میخواد رها و فارغ برم یه مدت یه کنج خلوت دنج و چوبی پیدا کنم بی‌کلام و صدا حتی موسیقی هم فقط طبیعی باشه ولاغیر ، بی‌نویز و فرکانس ! بی‌اخبار بعضا بی‌آدم‌ها حتی...درست درمون خلوت کنم ، دنبال ناجی بگردم وقتی آینه‌ام شکسته !
میون‌ تموم این غرغرها و شکایات و گله‌گزاری‌ها یاد یه جمله‌ی معروفی افتادم ؛ از این انگیزشی‌های هیجان‌انگیز !
زندگی می کنم ؛ حتی اگر
بهترین هایم را از دست بدهم
زیرا‌ این زندگی کردن است
که بهترین های دیگر را
برایم می سازد...
«ارنستو چگوارا»
به امید بهترین‌ها 🍃
#موبیلم_گرافی #گلنویس
۱۳۹۷/۰۵/۳۰
یکی مونده به آخر از مرداد
سلام نیمه‌ی سلام که در چشم بهم زدنی سر رسیدی...
Read more
. متن را بخوانید ، کمی به حرف های من فکر کنید و بعد اگر باز هم خشمگین بودید و فکر کردید این متن دفاع از آثار ...
Media Removed
. متن را بخوانید ، کمی به حرف های من فکر کنید و بعد اگر باز هم خشمگین بودید و فکر کردید این متن دفاع از آثار نمایشگاه تهمینه میلانی است به من بگویید که کجای متن چنین چیزی وجود دارد ، تا آن را حذف کنم . ما می توانیم در هر موردی با هم اختلاف نظر داریم گفت و گو کنیم ■ . این حجم از توجه را نمی فهمم ، زنی در آستانه ی ... .
متن را بخوانید ، کمی به حرف های من فکر کنید و بعد اگر باز هم خشمگین بودید و فکر کردید این متن دفاع از آثار نمایشگاه تهمینه میلانی است به من بگویید که کجای متن چنین چیزی وجود دارد ، تا آن را حذف کنم . ما می توانیم در هر موردی با هم اختلاف نظر داریم گفت و گو کنیم ■
.
این حجم از توجه را نمی فهمم ، زنی در آستانه ی بازنشستگی به هر دلیلی طرح ها و نقاشی های خام دستانه و کودکانه اش را در یک گالری درجه سه به نمایش می گذارد ، که هیچ تماشاگر حرفه ای به دیدنش نمی رود ، به جز دوستان و بستگان و آشنایان گالری دار و شخصی که نمایشگاه را گذاشته . هیچ هنرمند درجه یکی هم که بتواند از گالری بهتری وقت بگیرد نمایشگاه انفرادی اش را در آن برگزار نمی کند ؛ و یا شاید گالری گرد تفننی و نیمه حرفه ای . متعجب می شوم از این حجم توجه خانم ها آقایان شما دارید این نمایشگاه را بولد می کنید .
آثاری که برای مخاطب حرفه ای نه ارزش دیدن دارد ، نه ارزش نقد .
قانون صادقانه ی عرضه و تقاضا، گالری طالب چنین آثاری بوده و خانم فیلمساز آثارش را به گالری دار سپرده، اتفاقی که در هر صنف دیگری ممکن است بیفتد . هر گالری ، هر سالن تاتر و یا هر ناشری برای خودش مخاطب هدف و خط قرمز هایی دارد ، اگر این نمایشگاه در این گالری برگزار شده حتما در راستای سیاست هایش برگزاری چنین نمایشگاهی بوده ، اما چرا چنین نمایشگاهی در گالری اثر ، یا طراحان آزاد برگزار نمی شود ؟ چون در راستای سیاست هایشان برگزاری چنین نمایشگاهی نیست ، هنرمند درجه یک گالری درجه یک را انتخاب می کند ، درجه دو درجه دو را درجه سه درجه سه را .
.

شاید من اشتباه می کنم که فکر می کنم جای بهترین رستوران شهر را فلافل فروش گوشه ی میدان تنگ نمی کند ، جای #هوشنگ_ابتهاج ها را ... ها تنگ نمی کنند ، جای #کیارستمی ها را ... ، جای کامران دیبا ها را ... ، جای مرتضی ممیز ها را طراحان پاساژ شقایق و هزار مورد دیگر ... با خود فکر کنید اگر هنرمند درجه یکی هستید ، چرا نمایش آثاری انقدر خام دستانه و کودکانه در یک گالری درجه سه شما را اینقدر بر آشفته می کند فکر کنید کجای کارتان می لنگد . کاری ندارم که همه جای کار مملکت و ... می لنگد .
■ در خاتمه ، حجم توجه به این پست و پست قبلی را با هم مقایسه کنید ، ببینید مردم برای کدام اهمیت بیشتری قایل شده اند ؟ برای ستایش از محسن وزیری مقدم با نکوهش تهمینه میلانی ؟
Read more
.از تولیدات موشکی تا مشکلات پوشکی! . .قرار گرفتن دو واژه پوشک و موشک کنار هم فارغ از هم آوایی، گزنده ...
Media Removed
.از تولیدات موشکی تا مشکلات پوشکی! . .قرار گرفتن دو واژه پوشک و موشک کنار هم فارغ از هم آوایی، گزنده و طعنه آمیز است. وقتی در قلب خاورمیانه ای که بوی باروت و خون می دهد قرار گرفته اید نه تنها باید موشک داشته باشید بلکه لازم است بهترین آن را هم برای دفاع در اختیار بگیرید. در این تردیدی نیست. اینجا میان ... .از تولیدات موشکی تا مشکلات پوشکی!
.
.قرار گرفتن دو واژه پوشک و موشک کنار هم فارغ از هم آوایی، گزنده و طعنه آمیز است. وقتی در قلب خاورمیانه ای که بوی باروت و خون می دهد قرار گرفته اید نه تنها باید موشک داشته باشید بلکه لازم است بهترین آن را هم برای دفاع در اختیار بگیرید. در این تردیدی نیست. اینجا میان پشمینه پوش های تندخوی طالبان و داعش نمی شود فقط از گُل گفت. زامبی ها، بو کردن گُل را نمی فهمند، آن را می خورند!
.
.روزگار کودکی که شعر و ترانه کم بود اما گلوله و زخم فراوان، یکی از چیزهایی که در بازی های بچگی می خواندیم شعرهایی مثل این بود: «نه شن داریم نه ماسه/مرگ بر فرانسه»!، «نه تاید داریم نه ریکا/مرگ بر آمریکا»!
.
.چیزی در مورد تحریم نمی دانستیم، اما ماسه و فرانسه در کنار ریکا و آمریکا هم قافیه های خوبی بودند. بزرگترها می گفتند که همه ی دنیا در حال جنگ با ماست و حتی اسلحه نمی فروشند که بتوانیم با صدام بجنگیم.
.
.به دلایل امنیتی هیچوقت اسم بسیاری از آنها که خطر به جان می خریدند و اینور و آنور دنیا می رفتند تا بتوانند اسلحه بخرند برای دفاع از کشور فاش نشد، آنها که می رفتند افغانستان تا خمپاره خمسه خمسه بخرند، می رفتند سوریه و لبنان تا شاید موشک و فشنگ گیر بیاورند... داستان شجاعت های آنها نانوشته مانده است.
.
.ساخت موشک و تقویت قوای دفاعی «یکی» از کارهایی است که ایران به آن نیازمند است. دستکم تا زمانی که این همه دور و برمان پر از صدای انفجار است. رونمایی از این دستاوردها هم به خودی خود قابل توجیه است که روحیه می دهد اما...
.
.اما این روزها بسیاری از مردم با این تناقض ها روبرو شده اند که چطور می شود از پیشرفت گفت اما همزمان یک مسئول دولتی اعلام کند «به دلیل تحریم ها نمی توانیم کارت ملی هوشمند تولید کنیم و به مردم متقاضی بدهیم»! یا «مواد اولیه پوشک وارد نمی شود به همین دلیل گران و نایاب است»!
.
.تکنولوژی ساخت یک کارت ساده پیچیده تر است یا موشک؟ تولید مواد اولیه پوشک دشوارتر است یا غنی کردن اورانیوم؟ اگر در اختیار داشتن آنها نیاز امنیتی است که هست، این موارد ساده هم نیاز زندگی است. دم دستی ترین نیاز ممکن. تلخ و گزنده و اسباب شرمساری است که مسئولان و مدیران کشور با این همه ادعا در مورد تلاش شبانه روزی در چنین مواردی از پاسخ باز می مانند!
.
.قرارمان این بود که هم چرخ سانتریفوژ بچرخد و هم چرخ زندگی مردم! نه اینکه لنگ پوشک شویم! هر اسمی روی این اتفاق بگذارید قابل دفاع نیست. تحریم ها قطعاً موثر است اما تدبیرها کجاست؟! به مردم حق نمی دهید نگران باشند؟ .
✒️
احسان محمدی
Read more
امروز در شرایطی قرار داریم که از آن تعبیر به #جنگ_اقتصادی می‌شود و باید در این شرایط پیام آمادگی رزم ...
Media Removed
امروز در شرایطی قرار داریم که از آن تعبیر به #جنگ_اقتصادی می‌شود و باید در این شرایط پیام آمادگی رزم اقتصادی از اقتصاد ما برخیزد که لازمه آن این است که عالم اقتصادی، #مدیران و #مردم در این شرایطی که #دشمن علیه کشور و انقلاب دست به طراحی و هجمه جدید زده، با انسجام به دنبال راه‌حل مشکلات باشیم در شرایط ... امروز در شرایطی قرار داریم که از آن تعبیر به #جنگ_اقتصادی می‌شود و باید در این شرایط پیام آمادگی رزم اقتصادی از اقتصاد ما برخیزد که لازمه آن این است که عالم اقتصادی، #مدیران و #مردم در این شرایطی که #دشمن علیه کشور و انقلاب دست به طراحی و هجمه جدید زده، با انسجام به دنبال راه‌حل مشکلات باشیم

در شرایط کنونی اصلاً این موضوع مطرح نیست که چه کسی مسئول باشد — امروز هنگامه انسجام در کشور است و حریف مقابل ما باید از مباحث #سیاسی و #اقتصادی کشور #پیام_انسجام دریافت کند —— در شرایط آمادگی رزمی باید در تقسیم کار بهترین‌ها را برای عهده‌دار شدن مسئولیت‌ها برگزینیم — عالمان ما در #حوزه و #دانشگاه، مدیران ما در کارخانه‌ها و بخش‌های تولیدی و سیاست‌گذاران در حوزه‌های مربوط به خود باید بدانند که امروز هنگام انجام #کار_تیمی است و همچنان که #رهبر_معظم_انقلاب در فرمایشات اخیر خود بر آن تأکید بسیار داشتند و تدبیری که در تأسیس نهاد جدید #شورای_عالی_هماهنگی_اقتصادی قوای سه‌گانه انجام گرفت، این جهت‌گیری را نشان می‌دهد

امروز وقت آن نیست که هر قوه برای خود در مسایل اقتصادی، سیاست و خط فکری داشته باشد — رهبری از سه قوه خواسته‌اند تا در کنار هم جمع شده و به طور واحد دولت را در اداره مسایل اقتصادی کمک کنند و تأکید داشتند که این مسایل موضوعاتی است که در دراز مدت انبوه شده و باید به طور ساختاری حل شود —— امروز همه وظیفه دارند در ارایه راه‌حل برای عبور از مشکلات کمک کنند — البته در زمینه کمبود تبیین گفتمانی دچار خلاء هستیم که در این راستا باید فضاهای #آکادمیک و علمی از #سیاست_زدگی مصون باشند

اینکه همه مسایل بلافاصله به میدانی برای اتخاذ موضع‌گیری‌های سیاسی و #جناحی تبدیل شود، کمک به درمان و تشخیص درد کشور نمی‌کند —— مدیران کشور هم باید بدانند، اگر در فضاهای آکادمیک بحثی را مطرح می‌کنند، آنجا جای شنیدن حرف‌ها و تشخیص‌های مختلف است و اتخاذ فوری مواضع سیاسی به پیدا کردن راه‌حل علمی کمکی نخواهد کرد
Read more
" اولين جشن ویولن ايران " " یادواره استاد ابوالحسن صبا " به مناسبت روز جهانی ویولن بليط فروشى براى ...
Media Removed
" اولين جشن ویولن ايران " " یادواره استاد ابوالحسن صبا " به مناسبت روز جهانی ویولن بليط فروشى براى حضور در سالن آغاز شد. ميتوانيد با مراجعه به سايت namm.ir و يا tik8.com در كنسرت "اولين جشن ويولن ايران" حضور به هم رسانيد و به جامعه ويولن ايران در حمايت از كودكان زلزله زده غرب كشور بپيونديد. براى ... " اولين جشن ویولن ايران " " یادواره استاد ابوالحسن صبا " به مناسبت روز جهانی ویولن
بليط فروشى براى حضور در سالن آغاز شد.
ميتوانيد با مراجعه به سايت namm.ir و يا tik8.com در كنسرت "اولين جشن ويولن ايران" حضور به هم رسانيد و به جامعه ويولن ايران در حمايت از كودكان زلزله زده غرب كشور بپيونديد.

براى مشاهده آنلاين نيز ميتوانيد از طريق تهيه بليط در سايت namm.ir اين كنسرت را مشاهده فرماييد.

لازم به ذکر است که تمام درآمد حاصل از فروش بلیط پخش آنلاینِ جشن ویولن به مناسبت روز جهانی ویولن از سوی جامعه موسیقی و ویولن ایران، با همکاری هنرمند گرامی آقاى اشکان خطیبی؛ مجری و سخنگوی برنامه؛ به حمایت از کودکان زلزله زده غرب کشور تعلق خواهد گرفت.

آکادمی موسیقی نَم با همكارى شركت فرهنگى و هنرى آهنگ پارسيان سال گذشته فراخوانی را تحت عنوان " من یک نوازنده ویولن هستم" به مناسبت روز جهانی ویولن، به صورت اینترنتی اعلام کرد که طی آن بیش از سی هزار نفر از نوازندگان و علاقه مندان ویولن در سراسر ایران با ارسال عکس و الصاق طرح کمپين روز جهانی ویولن، به این فراخوان پیوستند.
امسال مجموعه آکادمی موسیقی نَم با همکاری دو شرکت آهنگ پارسیان و آوای هنر در نظر دارد برای اولين بار اقدام به برگزاری نخستین جشن ویولن نماید. این کنسرت - همایش که در تاریخ يكم دى ماه نود و شش، در سالن برج آزادی تهران به روی صحنه خواهد رفت، در اولین سال برگزاری عنوان " یادواره استاد ابوالحسن صبا " را به خود اختصاص داده است .
این رویکرد، گرامیداشت و ادای دینی است از سوی جامعه ویولن ایران به خدمات ارزنده و بی بدیل استاد ابوالحسن صبا
که میتوان وی را به جرأت پدر نوازندگی نوین ویولن در ایران نامید .
کنسرت- همایش "جشن ویولن" با اجرای بیش از ده گروه و تكنواز از بهترین نوازندگان ویولن و ويولنسل در سبک ها ، ژانرها و دوره های متفاوت و باحضور بیش از صد نفر از اساتید، پیشکسوتان و نوازندگان سازهای زهی ( ویولن ، ویولا ، ویولنسل و کنترباس ) اجرا خواهد شد.
شایان گفت است که در این برنامه استاد فرهاد فخرالدینی به مناسبت روز جهانی ویولن و نخستین سال برگزاری جشن
ویولن، ارکستر فیلارمونیک کردستان را با همكارى نوازندگان سرشناس كشور به طور افتخاری رهبری خواهد کرد.
@a4designhouse
@mehdijavadinasab

#violin_feast #violin #viola #cello #contrabass
#جشن_ویولن #روز_جهانى_ویولن #ویولن #میثم _مروستى
Read more
این روزها همه جا از اهالی هنر و غیر هنر درحال حرف زدن از اتفاق در حراج سانتبی و اثر هنری بنکسی هستند. اعتراف ...
Media Removed
این روزها همه جا از اهالی هنر و غیر هنر درحال حرف زدن از اتفاق در حراج سانتبی و اثر هنری بنکسی هستند. اعتراف می‌کنم وقتی اول موضوع رو شنیدم و دیدم خیلی برام جالب بود ولی هرچی گذشت بیشتر به احمقانه بودن و بازاری بودن داستان پی بردم. چند نکته: ۱- همونطور که تو تصویر بنکسی از ساخت دستگاه نشون می‌ده تیغ ها ... این روزها همه جا از اهالی هنر و غیر هنر درحال حرف زدن از اتفاق در حراج سانتبی و اثر هنری بنکسی هستند. اعتراف می‌کنم وقتی اول موضوع رو شنیدم و دیدم خیلی برام جالب بود ولی هرچی گذشت بیشتر به احمقانه بودن و بازاری بودن داستان پی بردم. چند نکته: ۱- همونطور که تو تصویر بنکسی از ساخت دستگاه نشون می‌ده تیغ ها در راستای هم و موازی با کار نصب می‌شن که در این حالت نمی تونن کار رو ببرن و اگر داخل دستگاه کاغذ خورد کن رو دیده باشید تیغ ها به صورت رولی هستن. ۲-کی ریمون دستگاه رو زده ۳-چه باطری داخل دستگاه بوده که تو این مدت خالی نشده ۴-چرا کار به طور کامل شرد نشد و در بهترین فورم ممکنه متوقف شد؟ ۵-کار رو کجا می برید حالا سریع؟ اونم انقدر هالیوودی ، بدو بدو. #بنکسی #banksy
Read more
* ۱-هیچ چیز بی‌دلیلی در زندگی شما رخ نداده است: به گذشته نگاه کنید؛ حتما در زندگی سختی‌هایی داشته‌اید ...
Media Removed
* ۱-هیچ چیز بی‌دلیلی در زندگی شما رخ نداده است: به گذشته نگاه کنید؛ حتما در زندگی سختی‌هایی داشته‌اید که بعد از آن پاداش یا نکته‌ای برای آموختن در انتظار شما بوده است. حالا با این فرض و تصور زندگی کنید که هر چه در زندگی شما رخ‌ داده و اکنون در حال وقوع است؛ بی‌دلیل نبوده است. این تفکر باعث می‌شود کمتر ... *
۱-هیچ چیز بی‌دلیلی در زندگی شما رخ نداده است: به گذشته نگاه کنید؛ حتما در زندگی سختی‌هایی داشته‌اید که بعد از آن پاداش یا نکته‌ای برای آموختن در انتظار شما بوده است. حالا با این فرض و تصور زندگی کنید که هر چه در زندگی شما رخ‌ داده و اکنون در حال وقوع است؛ بی‌دلیل نبوده است. این تفکر باعث می‌شود کمتر در هنگام سختی‌ها و اتفاقات بد، خودتان را آزار دهید و صبور و امیدوار باشید تا روزهای سخت بگذرند. اینکه از دلایل اتفاقات اکنونِ خود، بی‌خبر هستید؛ به این معنی نیست که دلیلی ندارند؛ منتظر باشید تا دلایل بر شما آشکار شوند

۲-نقاط ضعف خود را به خدمت بگیرید: پذیرش بی‌قید و شرطِ خویشتن به معنی این نیست که من باید بی‌نقص باشم تا بتوانم خود را بپذیرم. زیرا ابتدا باید به بودن و هستی خود افتخار کنم تا همان نقص‌های قابل رفع خود را بردارم. داشتن احساس بد، نسبت به خود نمی‌تواند باعث شود نقاط ضعف خود را بردارید. پس به جای جنگ با نقص‌های خود، با ارزش قائل شدن برای آنچه واقعا هستید؛ تلاش کنید نقاط ضعف خود را بردارید. اگر هم واقعا قابل رفع نیستند؛ آنها را به خدمت بگیرید! مثلا اگر نتوانسته‌اید با وسواسی بودن خود کاری کنید؛ آن را در کارهایی که نیاز به نظم و انضباط زیاد دارند به کار بگیرید. حتما دیده‌اید افرادی که حتی با نقصهای ژنتیکی توانسته‌اند با کمک دیگران در استعدادی خاص، ممتاز باشند

۳-نقش قربانی را به خالق تغییر دهید: نمی‌خواهم شرایط بد خود را انکار کنید اما به این فکر کنید که من چگونه می‌توانم خالق شرایط بهتری باشم؟ قربانی بودن از این برمی‌آید که شما خود را بی‌اختیار و زندانی در وضعیتِ بد خود بدانید. اما به این فکر کنید من به چه دلیلی خود را در این وضعیت بد نگه داشته‌ام؟ حتی اگر نمی‌توانم شرایط بد خود را متحول کنم؛ چه پاسخ و واکنش فعال و کارآمدی، می‌توانم نسبت به موقعیتم انتخاب کنم؟ چگونه می‌توانم خود را خوشحال کنم و با همین شرابط به موفقیت برسم؟ اختیار و کنترل احساسات، تفکرات و زندگی خود را کجا به دیگران واگذار کرده‌ام؟ این نگرش، نگرش یک انسان خالق است نه قربانی!

۴-در دنیای خود اولین و بهترین باشید: اینکه دیگران چقدر بهتر و برتر از شما هستند مهم نیست! مهم این است شما با ویژگیهای منحصر بفرد خود، چقدر می‌توانید در دنیای خود، بهترین باشید. وقتی بخواهید در دنیای خودتان بهترین و اولین باشید کیستی و چیستی شما مهمتر از چه کاره بودن شما خواهد شد و نظر دیگران دیگر ملاک ارزشمندی شما نخواهد شد
.
.
Read more
اشتباهات شايع در درمان كمر درد کمر درد می تواند به دلایل مختلفی بروز کند،اما هفت اشتباه جالب و بزرگ ...
Media Removed
اشتباهات شايع در درمان كمر درد کمر درد می تواند به دلایل مختلفی بروز کند،اما هفت اشتباه جالب و بزرگ در رابطه با کمردرد وجود دارد بدین ترتیب است ... می‌گویند اولین و بهترین درمان كمردرد،استراحت مطلق برای مدتی طولانی است: برخلاف این عقیده كه قبلا بین پزشكان و بیماران رواج داشت،این روزها بیشتر ... اشتباهات شايع در درمان كمر درد

کمر درد می تواند به دلایل مختلفی بروز کند،اما هفت اشتباه جالب و بزرگ در رابطه با کمردرد وجود دارد بدین ترتیب است ...
می‌گویند اولین و بهترین درمان كمردرد،استراحت مطلق برای مدتی طولانی است:
برخلاف این عقیده كه قبلا بین پزشكان و بیماران رواج داشت،این روزها بیشتر پزشكان معتقدند كه استراحت مطلق،بویژه برای طولانی ‌مدت،كار درستی نیست و داشتن فعالیت‌های سبك،روند بهبود كمردرد را تسریع می‌كند.البته یك دوره كوتاه استراحت غالبا مفید است،ولی استراحت مطلق،آن هم برای مدتی طولانی،ضررش بیشتر از فایده است.
می‌گویند آخرین و موثرترین درمان كمردرد، ‌جراحی است:
جراحی،آخرین درمان است،ولی موثرترین نیست.در واقع،هیچ روش جراحی موثری برای درمان كمر دردهای ناشی از مشكلات عضلات و بافت‌های نرم وجود ندارد و جراحی معمولا برای مشكلاتی مانند فتق دیسك بین‌مهره‌ای و اسپوندیلوز استفاده می‌شود؛آن هم به عنوان آخرین انتخاب.با این همه،اگر شما دردی شدید و مداوم دارید كه به هیچ درمانی جواب نمی‌دهد یا در اثر فشار بر نخاع و ریشه ‌های عصبی دچار ضعف عضلانی پیش‌رونده یا اختلالات عصبی نظیر عدم كنترل ادرار و مدفوع شده‌اید،ممكن است جراحی برایتان سودمند باشد.
خیلی‌ها فكر می‌كنند بهترین تشك برای آنها كه كمردرد دارند،تشك نرم است:
اگر دچار كمردرد هستید،بهتر است از تشك‌های نسبتا سفت استفاده كنید و البته خوابیدن روی سطوح خیلی سفت نیز توصیه نمی‌شود البته اين توصيه قابل تعميم به همه بيمارا نيست و انتخاب نوع تشك با نوع بيماري متفاوت خواهد بود.
بعضی‌ها توصیه می‌كنند،اگر می‌خواهید فشار كمتری به كمرتان وارد شود،روی شكم بخوابید:
خوابیدن به شكم در اكثر موارد برای كمر مناسب نیست.بهترین حالت خوابیدن ، خوابیدن به پهلو و خوابیدن به پشت است.بهتر است به پهلو بخوابید و پاهایتان را اندكی به سمت شكم جمع كنید و بالشی را هم میان زانوهایتان قرار دهید؛و اگر تمایل دارید كه به پشت بخوابید،بهتر است پایتان را كمی بالاتر از سطح بدنتان (مثلا روی یك بالش یا صندلی) قرار دهید یا این‌كه بالشی را زیر زانوهایتان قرار دهید تا قوس طبیعی كمرتان حفظ شود در موارد خاصي به تشخيص پزشك مي توان به روي شكم خوابيد. .
بعضی‌ها خیال می‌كنند كمردرد بیماری سالمندان است:
كمردرد سن و سال نمی‌شناسد و 70 درصد آدم‌ها در طول زندگی‌شان لااقل یك بار كمردرد می‌گیرند. ضمن این‌كه بعضی مطالعات نشان می‌دهد كه حتی بین 30 تا 50 درصد نوجوانان 15 تا 16 ساله نیز از كمردرد رنج می‌برند.شیوه نامناسب نشستن و خوابیدن،ورزش‌های نامناسب،كم ‌تحركی‌های طولانی
Read more
. اقامت و‌ مهاجرت . . تاسیس کافه یا رستوران در شهرهای توریستی بخاطر رقابت شدید ، تنها وقتی موفق عمل میکنه که بهترین محل در بهترین جای شهر باشه و ملکش خریداری بشه . چون به محض اینکه کارتون رونق بگیره نوبت تمدید قرارداد باید خالی کنید. این همه جا مرسومه . پس فقط وقتی به کافه رستوران فکر کنید که سرمایه ... .
اقامت و‌ مهاجرت .
.
تاسیس کافه یا رستوران در شهرهای توریستی بخاطر رقابت شدید ، تنها وقتی موفق عمل میکنه که بهترین محل در بهترین جای شهر باشه و ملکش خریداری بشه . چون به محض اینکه کارتون رونق بگیره نوبت تمدید قرارداد باید خالی کنید. این همه جا مرسومه . پس فقط وقتی به کافه رستوران فکر کنید که سرمایه خوبی برای خرید ملک در بهترین و مناسب ترین جای شهر رو دارید که با بهترین رستوران های ترک بشه رقابت کرد. ضمنا اگر کیفیت مداوم باشه در طی همون چندماه های سیزن میشه مخارج باقی ماه های سال رو درآورد .
کافه و رستوران کار سنگین و پرمشغله ایه بهتره حداقل دو تا سه خانواده باهم شراکتی این کار رو بکنند که نیاز به استخدام دیگران نباشه و قابل مدیریت باشه و برای اغلب اعضای دو یا سه خانواده کارآفرینی بشه .
.
برای رسیدن به یک نتیجه مثبت در نظر داشته باشید که شما وضعیت خاص خودتون رو دارید که مثل هیچکس دیگه نیست . .
.
کسی که در مهاجرتش موفق شده باشه از دید خودش تشویق تون میکنه و کسی که ناموفق باشه از دید خودش شما رو ناامید میکنه . .
.
هیچ کجای ترکیه تا جاییکه من میدونم لوله کشی گاز نیست و توقع انرژی ارزون رو نداشته باشید . انرژی توسط برق تامین میشه و از گرمایش و سرمایش و آشپزی با برقه . که البته مثل همه کشورهای خارجیه و با ایران هم قابل مقایسه نیست .
.
به نظر من بهترین کار اینه که بجای اتلاف وقت ، پس از پرس و جو از افکار متفاوت مثبت و منفی ، دوبار به مقصد مورد نظر سفر کنید . باید هزینه های سفر رو سرمایه گذاری بشمار بیارید . نه خرج اضافی . .
.
با چند مشاور املاک ترک ملاقات کنید و تعدادی ملک در مناطق مختلف ببینید . هزینه ها رو از نزدیک تجربه کنید . نرخ مایحتاج رو بسنجید و محاسبه کنید .بعد با مشاورین ایرانی مشورت کنید که در ترکیه ثبت شده و معتبر هستند . .
.
اینطوری زودتر به نتیجه میرسید . قیمت ملک مسکونی در شهر توریستی آلانیا از حدود ۵۰ هزار یورو برای یک واحد کوچک معمولی در جای معمولی شهر با امکانات معمولی آغاز میشه .
.
.
ضمنا هزینه ها و قیمت ها رو در شهرهای بزرگتری مثل آنکارا و استانبول حدودا سه تا چهار برابر در نظر بگیرید . شهرهای بزرگ البته مشکلات خودشون رو دارند مثل ترافیک و گرانی مایحتاج و ایاب ذهاب ولی احتمال وجود کار بیشتره . .
.
امیدوارم این اطلاعات بهتون دید کلی بده که بتونید هنگام سفر دقیق تر بررسی کنید . ادامه داره ...
.
.
#سفرنامه_سفره_خونه #سفرنامه_آلانیا #سفرنامه_آنتالیا #سفره_خونه #sofrehkhune
Read more
آ میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست ... بهار ما هم با قدوم مبارک این فرشته دوست داشتنی و آسمونی آغاز ...
Media Removed
آ میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست ... بهار ما هم با قدوم مبارک این فرشته دوست داشتنی و آسمونی آغاز شد، باشد که نکوترین سال از بهارش پیدا باشد و اومدن این هدیه دوست داشتنی در بهار زیبا منشا رحمت و نور خداوندی و بهارش نویدبخش بهترین بهترین ها در این سال باشه . پری زاده مرا دیوانه کرده‌ست مسلمانان ... آ
میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست ...
بهار ما هم با قدوم مبارک این فرشته دوست داشتنی و آسمونی آغاز شد، باشد که نکوترین سال از بهارش پیدا باشد و اومدن این هدیه دوست داشتنی در بهار زیبا منشا رحمت و نور خداوندی و بهارش نویدبخش بهترین بهترین ها در این سال باشه
.

پری زاده مرا دیوانه کرده‌ست
مسلمانان که می داند فسونم

پری را چهره‌ای چون ارغوان است
بنالم کارغوان را ارغنونم

مگر من خانه ماهم چو گردون
که چون گردون ز عشقش بی‌سکونم

#مولانا
.
اولین لحظات و آغازین دقایق زندگانی ارغوان جااااان و حس خوب و عجیب و دلنشین و شیرین عمو شدن برای اولین بار در ساعت دو و بیست و دو دقیقه ظهر دوازدهم فروردین ماه یکهزار و سیصد و نود و هفت 😍😍😍❤❤❤😍😍😍
.
قدومش مبارک و نوید سالی سراسر نور و رحمت و لطف خداوند چون آغازین بهارش و چنین هدیه گرانبها و امید بخشش
.
دوازدهم فروردین یکهزار و سیصد و نود و هفت
Read more
Music Of The Week Reza Yazdani و اما دوباره موسیقی هفته یکی از ترانه های عجیب بعد از انقلاب را میشنوید، ترانه ای که در میان انبوهی از موزیک های سطحی این کشور منتشر شد و میتوانم بگویم که جز معدود قطعات ایرانی بعد از انقلاب است که میتواند شمارا چند دقیقه مسخ کند چند لحظه از هنر از دست رفتگی بگوید و با ... Music Of The Week
Reza Yazdani
و اما دوباره موسیقی هفته
یکی از ترانه های عجیب بعد از انقلاب را میشنوید، ترانه ای که در میان انبوهی از موزیک های سطحی این کشور منتشر شد و میتوانم بگویم که جز معدود قطعات ایرانی بعد از انقلاب است که میتواند شمارا چند دقیقه مسخ کند
چند لحظه از هنر از دست رفتگی بگوید و با ان اورتور و ان پیانوی مستحکم کمی ذهن مارا اذیت کند
چند لحظه بشنوید، حال این روزهای ماست
این ترانه عجیب میتواند جاودانه شود و برای هنر دوستان خلوت گزیده و خسته از پلشتی این دیار چون مسکنی باشد که دردش زیاد است اما نفوذش پایدار
ترانه ای از رضا یزدانی و اهنگ سازی کارن همایونفر

دوست عزیزم رضا یزدانی را از سالهای بسیار دور میشناسم
دورانی که مدرس موسیقی بود و صدای گیتارش را از اتاق کناری میشنیدم،ان روزها من پیانو می اموختم
رضا، موسیقی را میشناسد، صدایش ارجینال است و میداند که چرا میخواند،شعرهایش را بشنوید، اکثر اثارش عمیق است
او به دینگ دینگ های تکراری خواننده های این شهر اهمیت نمیدهد
هستند امثال رضاها اما کم و کم کم
نه، قطعه این هفته به خاطر دوستی من و رضا در امروز نیست
این صدا و این ترانه شایسته بهترین هاست
در این یک سال شاید فقط این سومین ترانه ایرانیست که در پیجم منتشر میکنم
اکثر ترانه های امروز وطنی ناله است، بی هویت است، بیشترشان کپی و بی شعر و شعور است
متاسفانه در همه جای شهر نیز همه گویا عادت به این بی هنری کردند، یکی بعد از دیگری ناله های جوانانی که از عشق های بند تومبانی میخوانند و سیبیل میگذارند و ملتی عاشقشان میشوند!!! گویی بعد از قنبری ها و اصلانی ها و فروغی ها و فرخزاد ها، ریشه شعر و ترانه این کشور به خشکی رسیده است
مرگ تدریجی یک رویا سریالی بود که دوستش نداشتم شعاری بود و به سلیقه من نمیخورد
ولی همیشه این ترانه شاهکارش در ارشیو شخصی من ماندگار است

چقدر خوب که ترانه ایی باشد که ما را درگیر کند، به فکر فرو ببرد، ملودی هایی که جان ما را تسخیر کند و صدای خواننده هایی که گویی فریاد یک شهر فراموش شده است
موسیقی این هفته را به شما و به خود رضا یزدانی عزیز تقدیم میکنم
اری جهان امروز من نیز شکل خواب است خوابی عمیق و طولانی
رویاهایی از دست رفته، مردمی بی ارزو، عشق هایی نافرجام
چه بر سر این شهر می اید
شاید موسیقی ما را نگه دارد
رضا جان بخوان که مردمی گوش هایشان سنگین شده، بلند تر بخوان و رساتر
تقدیم به همه مخاطبین عزیزم
امیر شمس
12 تیر
@amirshamsofficial

@rezayazdanioriginal

#Fineartphgmusic
Read more
 #  تهران خیابان شهرآرا روبروی ضلع غربی بوستان شهرارا عروس سرای بانو اردا میکاپ آرتیست:بانو اردا <span class="emoji emoji260e"></span> ...
Media Removed
#  تهران خیابان شهرآرا روبروی ضلع غربی بوستان شهرارا عروس سرای بانو اردا میکاپ آرتیست:بانو اردا 88258309 @bano_arda @bano_arda @bano_arda @bano_arda @bano_arda . . . یکی از بهترین ها در غرب تهران . . . ارائه ... #
 تهران
خیابان شهرآرا روبروی ضلع غربی بوستان شهرارا عروس سرای بانو اردا
میکاپ آرتیست:بانو اردا
☎ 88258309
🚩@bano_arda
🚩🚩@bano_arda
🚩🚩🚩@bano_arda
🚩🚩 @bano_arda
🚩@bano_arda
.
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 👆👆👆👆👆👆
. . 🔷🔸🔶یکی از بهترین ها در غرب تهران🔷🔸🔶
.
. . 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎 💎💎💎💎💎
💣💣💣ارائه خدمات تخفیفی💣💣💣 . 🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔 .
.
📣📣📣 تخفیف ویژه پکیج عروس⏳🕧 💥💫💥۴۰%۴۰%۴۰%۴۰%🕨💥💎💥 .
.
.🕴۴۰درصد تخفیف در سال ۹۵ عجله کنید👰
.
. 👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
.
.
واسه📞 هماهنگی📞ودیدن عروس به این شماره زنگ بزنید
📲 88258309
. 🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴
🔸

کانال تلگرامشونم که اینجاس👇👇👇👇👇 🔎banoardaa
🔎🔎 banoardaa
🔎🔎🔎banoardaa
🔎🔎🔎🔎banoardaa
🔎🔎🔎🔎 banoardaa
🔎🔎🔎🔎🔎 banoardaa
🔎🔎🔎🔎🔎🔎 banoardaa
.
🕨💣💥هفته ای یک قرعه کشی و یک تخفیف در کانال💎👊
__________________________________________________ .
❤💜💛💚💙❤💜💛💚💙❤💜💛💚💙❤💜💛💚
پ.ن:  از سایر شهرهای ایران نیز تبلیغات خواهیم داشت😉😜😍
.
. 🔙🔙🔙🔙🔔همه پستامونو بببینید دوس داشتید  لایک هم کنید  دمتون‌گررررم😉😉👈👍🔔😆
.
.
برای تبلیغات به لینک تلگرام 📲در بیو پیام بدین😊 .
.
. 💚💛💚💛💚💛💜💚💛💜💚💛💜💚💛💜💚💛💜
__________________________________________________

#میکاپ #سالن_زیبایی #عروس #داماد #آرایشی #تتو #آرایش #ناخن #اکستنشن #شینیون #آرایشگاه #آرایش #مژه #تاتو #طراح #حنا #گریم_عروس #براشینگ #بانو #زیبایی #سلامت #پوست #کلینیک_زیبایی #گریم #گریم_صورت #ابرو #صورت #لب #تتو #لوازم_آرایش
Read more
. محل اقامت ما در سیدنی، در منطقه‌ای به نام المپیک پارکه. چند استادیوم مهم در این منطقه قراره که برای ...
Media Removed
. محل اقامت ما در سیدنی، در منطقه‌ای به نام المپیک پارکه. چند استادیوم مهم در این منطقه قراره که برای المپیک ۲۰۰۰ سیدنی ساخته شدن و هنوز جز بهترین‌ها در دنیا هستند. منطقه‌ای فوق‌العاده زیبا با پوشش گیاهی بسیار متنوع. فقط مشکل اینجاست که در سیدنی به خاطر وسعت و پراکندگیش ( که اصطلاحا پهن دشتی میگن) ... .
محل اقامت ما در سیدنی، در منطقه‌ای به نام المپیک پارکه. چند استادیوم مهم در این منطقه قراره که برای المپیک ۲۰۰۰ سیدنی ساخته شدن و هنوز جز بهترین‌ها در دنیا هستند. منطقه‌ای فوق‌العاده زیبا با پوشش گیاهی بسیار متنوع. فقط مشکل اینجاست که در سیدنی به خاطر وسعت و پراکندگیش ( که اصطلاحا پهن دشتی میگن) خیلی مسیرها طولانی‌اند. برای همین بیشتر مردم با ماشینای شخصی‌شون رفت و آمد می‌کنند. ترافیک در سیدنی چیزی شبیه فاجعه است و شاید از این نظر بشه با تهران مقایسه‌ش کرد. در ساعت‌های اوج ترافیک مسیرهای چند دقیقه رو چند ساعته باید رفت. سیستم حمل و نقل عمومی خوبی داره، ولی باز به علت گستردگی برای خیلی از مردم قابل استفاده نیست و سطح دسترسی رو هم با کشورهای مدرن دیگه مثل اروپایی‌ها نمیشه مقایسه کرد.
شهر سیدنی ۱۴۰ در ۱۴۰ کیلومتر حدودا مساحت داره ولی فقط ۵ میلیون جمعیت داره. حساب کنید که چقدر شهر وسیعیه!
در پست بعدی براتون از گرونی عجیب استرالیا و هزینه‌های مسافرت بیشتر می‌گم.
Read more
کتاب ها کار خودشون رو می کنند این کلماتند که جادو می کنند کتاب ها عاشقت می کنند عاشق زندگیت می کنند کتاب ...
Media Removed
کتاب ها کار خودشون رو می کنند این کلماتند که جادو می کنند کتاب ها عاشقت می کنند عاشق زندگیت می کنند کتاب ها همراهت زندگی می کنند زندگی را بیهوده نسازیم پر بار باشیم پر قدرت باشیم پر از مهرزندگی مهربان،انسان زمان را بیهوده نسپاریم که ما لایق بهترین هایم کتاب خوب می تواند زمانت را بسازد عاشقانه ... کتاب ها کار خودشون رو می کنند
این کلماتند که جادو می کنند
کتاب ها عاشقت می کنند
عاشق زندگیت می کنند
کتاب ها همراهت زندگی می کنند
زندگی را بیهوده نسازیم
پر بار باشیم پر قدرت باشیم پر از مهرزندگی
مهربان،انسان زمان را بیهوده نسپاریم که ما لایق بهترین هایم کتاب خوب می تواند زمانت را بسازد
عاشقانه زندگی کنیم خوب بیاموزیم و خوب از آموخته هامون استفاده کنیم خوب کتاب بخونیم اگر کتاب نمی خونیم پس خوب فیلم ببینم بهترین ها رو ببینیم خوب زندگی کنیم درست زندگی کنیم بهترین ها در انتظار توست
#کتاب_بخونیم #فیلم_ببینیم #زندگی_کنیم
#انسانیت #کتاب_ها_عاشقت_می_کنند
#زمان #آینده #کتاب #کتاب #کمی_بیشتر_کتاب
کمی بیشتر کتاب بخوانیم
Read more
تصویری که مشاهده می کنید به هرم کیتوژنیک معروف است. همان طور که مشاهده می کنید بخش اعظم هرم را چربی های ...
Media Removed
تصویری که مشاهده می کنید به هرم کیتوژنیک معروف است. همان طور که مشاهده می کنید بخش اعظم هرم را چربی های مفید و پروتئین ها تشکیل می دهند. روغن زیتون، روغن حیوانی و روغن نارگیل بهترین روغن ها در این رژیم هستند. روغن ذرت،روغن کنجد و روغن آفتابگردان ممنوع است. مصرف انواع پروتئین ها و گوشت ها از جمله ... تصویری که مشاهده می کنید به هرم کیتوژنیک معروف است. همان طور که مشاهده می کنید بخش اعظم هرم را چربی های مفید و پروتئین ها تشکیل می دهند.
روغن زیتون، روغن حیوانی و روغن نارگیل بهترین روغن ها در این رژیم هستند.
روغن ذرت،روغن کنجد و روغن آفتابگردان ممنوع است.
مصرف انواع پروتئین ها و گوشت ها از جمله مرغ، بوقلمون، گوسفند، گاو، میگو و... آزاد است.
مصرف مغزها مانند گردو، بادام، بادام زمینی و فندق و تخمه آفتابگردان آزاد است.
مصرف پسته محدود و مصرف تخمه کدو و تخمه هندوانه ممنوع است.
از لبنیات می توانید از خامه، پنیر پرچرب یا خامه ای و کره ها را میل فرمایید. مصرف ماست به علت تحریک انسولین بالا ممنوع است اما اگر تمایل به مصرف ماست دارید از ماست پرچرب یا یونانی به مقدار محدود میل نمایید. اگر عادت به خوردن شیر دارید حداکثر هفته ای یک بار شیر پرچرب یا شیری که با خامه مخلوط شده است میل بفرمایید.کشک و دوغ هم کلا ممنوع است.
انواع سبزی ها خصوصاً سبزیجات برگ سبز مجاز و بسیار ضروری است.
سبزیجاتی چون کاهو، انواع کلم، انواع فلفل، اسفناج، بامیه و ... آزاد است.
بادمجان، گل کلم، پیاز،کدو و قارچ به طور محدودتر استفاده شوند بهتر است .
گوجه فرنگی،رب، لیمو و آبلیمو خیلی محدود استفاده شود.
همچنین نخود فرنگی، باقلا، کدو حلوایی، ذرت و هویج ممنوع هستند.
#کتو #کتوژنیک #کتوژنیک #فیتنس #کاهش_وزن #کاهش_اشتها #کاهش_سایز #کبد_چرب #لاغری #لایف_استایل
Read more
مهران بهاری https://t.me/joinchat/AAAAAD_2ZtiJ7ZCl2ZFkLg کانال: 🤔 آیا تا به حال متوجه شده ...
Media Removed
مهران بهاری https://t.me/joinchat/AAAAAD_2ZtiJ7ZCl2ZFkLg کانال: 🤔 آیا تا به حال متوجه شده اید که یک بازویتان بزرگتر از دیگری به نظر می رسد؟ ✍️ برای رفع تفاوت های حجمی، مقدار تمرین را افزایش دهید : اگر عدم تقارن شما از نوع تفاوت حجم است، شیوه تمرین تان باید اندکی متفاوت تر از تمریناتی باشد ... مهران بهاری https://t.me/joinchat/AAAAAD_2ZtiJ7ZCl2ZFkLg کانال:
🤔 آیا تا به حال متوجه شده اید که یک بازویتان بزرگتر از دیگری به نظر می رسد؟ ✍️ برای رفع تفاوت های حجمی، مقدار تمرین را افزایش دهید :

اگر عدم تقارن شما از نوع تفاوت حجم است، شیوه تمرین تان باید اندکی متفاوت تر از تمریناتی باشد که برای تفاوت های قدرتی بکار می روند

مهمترین فاکتوری که شما باید برای سایز روی آن تمرکز کنید، افزایش مقدار کلی تمرین برای طرف کوچیکتر است. البته لازم نیست مقدار تمرین را آنقدر افزایش دهید که امکان ریکاوری مناسب از عضله مورد نظر گرفته شود، بلکه مقدار تمرین آن باید کمی از طرف مقابل بیشتر باشد. 👈 برای میل به این هدف معمولا افزایش تعداد ست ها بهتر از افزایش تعداد تکرارهای تمرین است. چون سنگینی وزنه ها همچنان باید در سطوح معمولی حفظ شود. بهترین رویکرد در این نمونه این است که ابتدا دو تا سه حرکت از حرکات معمول تمرین (مثلا پرس سینه و بالا سینه با هالتر) را با هدف نگهداری به انجام برسانید، اینکار باعث خواهد شد که در دورانی که شما بر روی طرف کوچک تر تمرکز می کنید، حجم فعلی طرف مخالف حفظ شود 👈 سپس هنگامی که این چند ست اولیه به اتمام رسیدند، می توانید یک حرکت مجزا را برای طرف کوچکتر انتخاب نموده و چند ست از آن را اجرا کنید 💪 اگر همان مثال تمرین سینه را در نظر بگیریم، این حرکت می تواند پرس سینه دمبل تک دست باشد ...... تنظیم رژیم غذایی وبرنامه تمرینی ((لاغری،چاقی،فیتنس،مدلینگ،عضلانی،فرم دهی به برجستگی های بدن)) طبق اصول ومتدهای روز دنیا ....تحت نظر مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام ،یومی هو تراپ ،رژیم نویس...
۰۹۳۵۲۹۴۸۵۷۴
تلگرام،وایبر،واتساپ
Telegram.me/@badansaz2015fitness
۲۴ساعته آنلاین
همکاری با تمام متقاضیان در سراسر کشور و برون مرزی.......
..... Chanal/@MoshaverAndam #gym #fitness # # #مکمل #رژیم #تغذیه #چاقی #برنامه تمرینی #لاغری #ورزش #بدنساز #
Chanal/@MoshaverAndam #gym #fitness # # #مکمل #رژیم #تغذیه #چاقی #برنامه تمرینی #لاغری #ورزش #بدنساز #فیتنس #خانمها #مدلینگ #چالش #روزانه #چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغري_فیتنس_ورزش_تندرستی_زیبایی_صبخانه_آهسته_تا_همیشه
Read more
دومین تک تیرانداز مرگبار جهان Barrett M82 یک تیر انداز قدرتمند ساخت ایالات متحده آمریکا می باشد ...
Media Removed
دومین تک تیرانداز مرگبار جهان Barrett M82 یک تیر انداز قدرتمند ساخت ایالات متحده آمریکا می باشد . این سلاح به عنوان یک تک تیرانداز " یک شلیک یک کشته " شناخته می شود . این اسلحه همان طور که از نام آن پیداست ساخت شرکت برت فایر آرم " Barrett firearms " می باشد . این اسلحه به دلیل دارا بودن بردی 1800 متری ... دومین تک تیرانداز مرگبار جهان
Barrett M82
یک تیر انداز قدرتمند ساخت ایالات متحده آمریکا می باشد . این سلاح به عنوان یک تک تیرانداز " یک شلیک یک کشته " شناخته می شود . این اسلحه همان طور که از نام آن پیداست ساخت شرکت برت فایر آرم " Barrett firearms " می باشد . این اسلحه به دلیل دارا بودن بردی 1800 متری یکی از بهترین ها در میان تک تیراندازهای کنونی جهان می باشد . این اسلحه آنقدر قدرتمند است که می تواند در دیواری نفوذ و هدف را با دقت هر چه تمام تر مورد اصابت قرار دهد . سرعت خروج گلوله در این اسلحه 853 متر بر ثانیه می باشد و خشاب این اسلحه اجازه ی شلیک 10 گلوله را می دهد همچنین وزن این اسلحه 14 کیلوگرم می باشد . این اسلحه تاکنون در کشورهای بسیاری مورد استفاده قرار گرفته که از آن ها می توان به  ایالات متحده ، انگلستان ، نروژ ، لهستان ، تونس ، ترکیه ، امارات متحده ، قطر ، آرژانتین ، شیلی ، کانادا ، مکزیک  و ... اشاره کرد .
🔴کانال تلگرامی مارو دنبال کنید

#جنگاوران
Read more
سلام: ‌ بنده دوسال پیش با همسرم به دلیل دخالتهای نامربوط خانواده ها دچار درگیری شدید شدیم که منجر ...
Media Removed
سلام: ‌ بنده دوسال پیش با همسرم به دلیل دخالتهای نامربوط خانواده ها دچار درگیری شدید شدیم که منجر به این شد که یک ماه همسرم منزل را ترک کرد و بنده هم دنبال ایشان نرفتم. بعد هم که رفتم چون منزل پدرم ساکن بودیم ایشان شرط کرد که حتما منزل مستقلی بگیریم و بعد به منزلی که قبلا خریداری کرده و به علت بدهی رهن ... سلام:

بنده دوسال پیش با همسرم به دلیل دخالتهای نامربوط خانواده ها دچار درگیری شدید شدیم که منجر به این شد که یک ماه همسرم منزل را ترک کرد و بنده هم دنبال ایشان نرفتم. بعد هم که رفتم چون منزل پدرم ساکن بودیم ایشان شرط کرد که حتما منزل مستقلی بگیریم و بعد به منزلی که قبلا خریداری کرده و به علت بدهی رهن داده بودیم نقل مکان کردیم، متاسفانه به علت سستی خودم و تحریک دوستانی که اطرافم بود و کمبود عاطفه طی یک پروسه با یکی از خانم های مطلقه همکارم آشنا و علاقمند شده و عقد موقت کردیم که بعد از دوماه که مجددا با همسرم به زیر یک سقف آمدیم، از کرده خود پشیمان شدم، ولی بازم هم به خاطر ترس از آبروریزی چیزی نگفتم و تو این یک سال و چند ماه هر کاری کردم که این رابطه قطع بشود، نشد و با مقاومت آن خانم و حتی تهدید مواجه شدم. واقعا تو این مدت تحت فشار روانی بسیار زیادی بودم و همسرم هم بارها به من مشکوک شده بود و چند بار اس ام اس های ایشان را تو گوشیم دیده بود و من هر بار به شکلی از زیرش در رفته بودم ولی دو سه روز پیش، دیگه از فشار زیاد به همسرم گفتم و گفتم که اینطور خیانت کردم و الان هم دنبال جبران هستم. الان واقعا مستاصل شدم و نمی دانم باید چه کاری کنم؟ من زندگیم را دوست دارم، خانمم حالش خیلی بد شده، لطفا کمکم کنید!

پاسخ:
اقدام شما برای ازدواج موقت کار منطقی نبوده است، و از اینکه متوجه کار اشتباه خودتان شده اید، امید است با صبر و تحمل و توکل به خدا بتوانید این مشکل را در زندگی خودتان حل کنید.
بهترین راهکار در این بود که از ابتدا به یک مشاور متخصص مراجعه می کردید، تا کار به اینجا نمی رسید. می توانستید با راهنمایی های ایشان این مسئله را در زندگی خودتان حل کنید.
و اکنون که کار به اینجا رسیده، کارتان سخت شد! از این جهت که همسرتان شاید به سختی ببخشد و به شما اعتماد کند.
از این رو بهترین راهکارهایی که می توان برای شما پیشنهاد کرد، عبارتند:
۱. به همسرتان فرصت بدهید تا با خودش کنار بیاید و تا مدتی خیلی حساسش نکنید.
۲. برای جلب اعتماد او تلاش کنید.
۳. رفتارهایی که همسرتان خیلی خوشش می آید، تکرار کنید.
۴. در فرصت مناسب دلایل این خطا را توضیح دهید.
۵. طوری در ظاهر برخورد کنید که همسرتان متوجه شود، که شما پشیمان هستید. در حقیقت در عمل نشان دهید.
۶. در مقابل حرف های همسرتون سکوت کنید.
۷. وقتی که همسرتان تا حدودی این موضوع را در خود حل کرد،یک سفر زیارتی با همسرتان تدارک ببینید، و برای آنکه نسبت به شما اعتمادش بیشتر باشد.
ادامه در کپشن... #خانواده #محبت #زندگی #رابطه #دل #دوستی #همسر_خوب #همسر #
Read more
"نوشتاری در آستانه رقابت والدین برای ثبت نام فرزندانشان در بهترین مدارس " "به جای نابغه،خوشبخت تربیت ...
Media Removed
"نوشتاری در آستانه رقابت والدین برای ثبت نام فرزندانشان در بهترین مدارس " "به جای نابغه،خوشبخت تربیت کنید." چندی ست که خانواده ها در این تب و تاب افتاده اند که کودکمان را فلان کلاس و بهمان موسسه ثبت نام کنیم تا نابغه شود.و بعد از کلی رفت و امد نتیجه ای جز خشم و اضطراب و افسردگی برای کودکشان ندارد. گیریم ... "نوشتاری در آستانه رقابت والدین برای ثبت نام فرزندانشان در بهترین مدارس " "به جای نابغه،خوشبخت تربیت کنید." چندی ست که خانواده ها در این تب و تاب افتاده اند که کودکمان را فلان کلاس و بهمان موسسه ثبت نام کنیم تا نابغه شود.و بعد از کلی رفت و امد نتیجه ای جز خشم و اضطراب و افسردگی برای کودکشان ندارد.
گیریم که کودک شما بتواند یک عدد 8 رقمی را در یک عدد 5 رقمی ضرب کند و جوابش را در یک صدم ثانیه بگوید، یا بتواند در 15 سالگی لیسانس بگیرد، یا حافظ کل دیوان حافظ و سعدی و مولانا شود....
آن وقت می تواند درست زندگی کند؟از زندگی لذت ببرد؟ مسایلش را حل کند؟ درست تصمیم بگیرد؟ دوست پیدا کند؟ اصلا می تواند بخندد؟
کودکان ما نیازی به نابغه شدن ندارند،
اما نیاز دارند که بدانند چگونه زندگی کنند.
نیاز دارند که توانایی هایشان را بشناسند و بتوانند آنها را بکار گیرند.
حقشان نیست بار آرزوهای از دست رفته ما را به دوش بکشند و کودکی شان فدای خواسته های ما شود.
حقشان این است که مطابق شخصیتشان پرورش داده شوند.
حقشان این است که شاد باشند و از زندگی لذت ببرند.
درست كه كودك بايد يكسری آموزشها ببيند اما نه اينكه تمام وقت خود را صرف اين مساله نمايد !
جايگاه نشاط و نحوه لذت بردن از كودكی كجاست ؟

با آرزوی داشتن فرزندانی شاد و سبز🌺🌺 #رودسر #رحیم_آباد #روستای قلعه گردن
Read more
و این هم قسمتی از کنسرت ابی در سالن مجلل و باشکوه مایکروسافت_تئاتر که ساعاتی پیش در لس آنجلس برگزار شد.. . لازم به ذکراست که این سالن 2 هفته دیگر میزبان مراسم American Music Awards خواهد بود. 😎 و البته هر ساله مراسم : MTV Music & Movie Awards ( انتخاب بهترین نماهنگ سال ) Grammy Awards ( بهترین ... و این هم قسمتی از کنسرت ابی در سالن مجلل و باشکوه مایکروسافت_تئاتر که ساعاتی پیش در لس آنجلس برگزار شد.. .
📣 لازم به ذکراست که این سالن 2 هفته دیگر میزبان مراسم American Music Awards خواهد بود. 😎

و البته هر ساله مراسم : 🔹 MTV Music & Movie Awards ( انتخاب بهترین نماهنگ سال ) 🔸 Grammy Awards ( بهترین ها در رشته موسیقی از دید آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط ) 🔹 People's Choice Awards ( مراسم انتخاب بهترین‌های سینما، تلویزیون و موسیقی با رأی مردم ) 🔸 Primetime Emmy Award (بهترین برنامه‌های تلویزیونی ) 🔹 American Idol ( استعداد یابی موسیقی )

در این سالن برگزار میشود
⭕واقعا جای ما ایرانی ها باید چنین جاهایی باشه
#ebi_club
Read more
از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح دولچه اند گابانا از برند های نوپا و بسیار موفق دنیای مد به شمار می آید. ستون اول نام این برند یعنی دومنیکو دولچه (Domenico Dolce) در ۱۳ سپتامبر ۱۹۵۸ میلادی در شهر پولیتزی جنروسا (Polizzi Generosa) ایتالیا دیده به جهان گشود. خانواده ی او یک کسب و کار پوشاک کوچک را اداره ... ✨از كتاب ١٥٠سال/١٥٠طراح✨
دولچه اند گابانا از برند های نوپا و بسیار موفق دنیای مد به شمار می آید. ستون اول نام این برند یعنی دومنیکو دولچه (Domenico Dolce) در ۱۳ سپتامبر ۱۹۵۸ میلادی در شهر پولیتزی جنروسا (Polizzi Generosa) ایتالیا دیده به جهان گشود. خانواده ی او یک کسب و کار پوشاک کوچک را اداره می کردند و دومنیکو نیز از همان اوان کودکی در آنجا مشغول به کار بود.
ستون دوم آن، استفاونو گابانا (Stefano Gabbana) در ۱۴ نوامبر ۱۹۶۲ در میلان (Milan) ایتالیا متولد شد. وی آموخته های خود را در رشته ی طراحی (گرافیک) پیگیری کرد اما دیری نپایید که علایق خود را وابسته به دنیای مد جستجو کرد و به این زمینه روی آورد. این دو، مدتی به عنوان دستیار طراح مشغول به کار بودند. چندی بعد نام تجاری دولچه اند گابانا (Dolce & Gabbana) از ترکیب نام آن ها جوانه زد.

دولچه اند گابانا
در سال ۱۹۸۵ به عنوان بخشی از یک گروه استعدادهای جوان دولچه اند گابانا اولین نمایش مد خود را در معرض دید عموم گذاشت. شرکت آن ها در این نمایش به دنبال دعوت بِپِه مادِنِز (Beppe Modenese) یکی از مروجان عرصه ی مد صورت گرفت.

در سال ۱۹۸۶ بود که آن ها اولین مجموعه ی مد خود را با نام «Real Women» به معنای زن حقیقی معرفی کردند. این روند ادامه داشت و در سال ۱۹۸۷ خط تولید لباس بافتنی و سپس در سال ۱۹۸۹ خط تولید لباس ساحلی خود را راه اندازی کردند. ابتدای سال ۱۹۸۸ در یک کارگاه متعلق به خانواده ی دومنیکو اولین خط تولید پوشاک آماده ی خود را افتتاح کردند. در ادامه ی روند موفقیت های این برند و در سال ۱۹۹۰ اولین پوشاک آقایان نیز تحت عنوان برند دولچه اند گابانا روانه ی بازار شد
در سال ۱۹۹۴ آن ها نام تجاری D&G را با الهام از سبک مد خیابانی و شیوه ای جوان پسندانه و البته با هزینه ای پایین تر پدید آوردند. وظیفه تولید و توزیع لباس های این خط تولید بر عهده ی شرکت ایتیِرِه (Ittierre) بود. بنابراین لباس هایی که با برند D&G در بازار مشاهده می کنید، ساخت شرکت اصلی دولچه اند گابانا نیست. شرکت ایتیره وظیفه ی ساخت آنها را (البته با بهترین کیفیت ممکن و تحت استانداردهای قابل قبول شرکت مادر) بر عهده دارد.
#fashion #book #design #designer
@dolcegabbana
@stefanogabbana
Read more
. سرمربی تیم‌ ملی والیبال : نمی دانم چرا در این همه دوست دارند که معروف خداحافظی کند. او درباره اختلاف ...
Media Removed
. سرمربی تیم‌ ملی والیبال : نمی دانم چرا در این همه دوست دارند که معروف خداحافظی کند. او درباره اختلاف سطحی که بین پاسورهای دیگر ایران با سعید معروف وجود دارد و اینکه چه راه حلی برای جایگزینی معروف در فکر دارد، گفت:‌ نمی‌دانم چرا در ایران همه منتظر خداحافظی معروف هستند. او در این دوره نیز بازی‌های ... .
سرمربی تیم‌ ملی والیبال : نمی دانم چرا در این همه دوست دارند که معروف خداحافظی کند.

او درباره اختلاف سطحی که بین پاسورهای دیگر ایران با سعید معروف وجود دارد و اینکه چه راه حلی برای جایگزینی معروف در فکر دارد، گفت:‌ نمی‌دانم چرا در ایران همه منتظر خداحافظی معروف هستند. او در این دوره نیز بازی‌های فوق‌العاده‌ای انجام داد و با حضورش در زمین تفاوت ایجاد می‌کند. معروف جانشینان بسیار خوبی دارد. برای یک پاسور تجربه بسیار ضروری است و او از نظر تکنیک، شخصیت و تجربه بی‌همتاست و یکی از بهترین‌ها در جهان است. معتقدم پس از او در آینده والیبال ایران پاسورهای خیلی خوبی خواهد داشت و وادی، سال افزون، فلاحت‌خواه و کریمی جایگزین‌های شایسته‌ای هستند و نباید نگران جایگزین معروف بود.

کولاکوویچ تصریح کرد: همه در ایران معروف را با دیگر بازیکنان مقایسه می‌کنند اما او استیل خاص خودش را دارد. در کل پاسورها قابل مقایسه با همدیگر نیستند. در بازی ایران با آمریکا دیدید که وادی چه بازی خوبی انجام داد و لطفا دیگر از من نپرسید که معروف چه زمانی خداحافظی می‌کند چون او باعث تفاوت در زمین می‌شود.
Read more
 #سفرنامه_آلمان_هلند_جزایرقناری_۸ کنار درب ورودی هتل محوطه ای با چمن های سبز و میز و صندلی برای ...
Media Removed
#سفرنامه_آلمان_هلند_جزایرقناری_۸ کنار درب ورودی هتل محوطه ای با چمن های سبز و میز و صندلی برای نشستن و لذت بردن از انواع نوشیدنی های گرم بود. روبروی درب، اقیانوس آبی، می خواستی بشینی و ساعتها به امواج و بازی موج سواران خیره بشی. یا در طول ساحل در مسیر پیاده روی قدم بزنی. به محض ورود به اتاق، اتاقی ... #سفرنامه_آلمان_هلند_جزایرقناری_۸
کنار درب ورودی هتل محوطه ای با چمن های سبز و میز و صندلی برای نشستن و لذت بردن از انواع نوشیدنی های گرم بود. روبروی درب، اقیانوس آبی، می خواستی بشینی و ساعتها به امواج و بازی موج سواران خیره بشی. یا در طول ساحل در مسیر پیاده روی قدم بزنی.
به محض ورود به اتاق، اتاقی بزرگ و تمیز، روی تخت چند شکلات و نوشته خوش آمدگویی، بعد از به هم ریختن تازه یادم افتاد و یک عکس گرفتم☺️پرده ها را کنار زدم، درب بالکن خصوصی که به استخر راه داشت و چی بهتر از این، یک نوشیدنی خنک و چند ساعتی در آفتاب خوابیدیم و با سوز و سرمایی که در تنمون مونده بود خداحافظی کردیم. فکر کنم از رسیدن به آفتاب حداقل صد مرتبه گفتم خدایا شکرت😆جزایر قناری شامل هفت جزیره در اقیانوس اطلس، پایتخت آن لاس پالماس و این جزایر بیشتر نزدیک به مراکش است. قناری یا کاناری به معنای سگ هست، این نام را رومیان به خاطر وجود سگ های بزرگ پراکنده در جزایر روی آن قرار داده اند. خلاصه ما سگ ندیدیم اما خبری از قناری هم نبود😉کافی بود از هتل بیرون برید، اولین چیزی که نظرتون را جلب می کرد خاک سیاه و آتشفشانی این منطقه بود، که رنگ آن در هر کیلومتر با تغییر مکان خورشید تغییر می کنه، و انواع کاکتوس های بزرگ و کوچک. خیلی جالب بود که چطور از هیچی این جزیره معروف و پر بازدید در دنیا را بوجود آوردن. سومین آتشفشان فعال و بزرگ دنیا در این جزایر قرار داره. امکان رفت و آمد در بین جزایر هست و در پارک لورو در لاس پالماس تنها مکان در دنیا هست که سیصد و پنجاه گونه طوطی را یکجا می توانید ببینید. بله، پارک آبی سیام که در سال ۲۰۱۶ رتبه اول در جهان را گرفت نیز در این جزایر قرار دارد.در لانزاروته منطقه جنوبی (Playa Blanca) که یک روستای مخصوص ماهیگیری است و (Puerto del Carmen) تقریباً در مرکز و (Costa Tequise) در شمال فرودگاه واقع شده‌اند که همگی سواحل و هتل‌های بسیار خوبی دارند. اما آنچه که این جزیره را زیبا کرده است معماری رویایی هنرمند (Cesar Manrique) است. دست در دست هم قدم زدن در کنار خانه های سفید رنگ با پنجره هایی سبز و آبی و گلهای کاغذی صورتی آرامش بخش بودند. همینطور سرک کشیدن به فروشگاههای ساحلی که پر بودند از صنایع دستی هایی از شن و خاک آتشفشانی، انواع لباسهای نخی و خنک و بهترین آنها محصولات آلوئه ورا که به عنوان سوغاتی اصلی این جزیره به شمار میرفت. جالب بود که تمام فروشگاههای ساحلی متعلق به چینی ها بودند. پارک استوایی از دیگر جاهای دیدنی این جزیره هست که شهرت اصلیش به خاطر حضور پنگوئن ها در این پارک است.
Read more
#ییلاق #سوباتان از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر #لیسار از توابع #تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش قرار دارد. اطراف این ییلاق را طبیعتی زیبا و چشم نواز احاطه کرده است به طوری که در شرق آن #جنگل های تالش، در غرب، ییلاق های #اردبیل و در شمال، #رودخانه لیسار قرار دارد تعدادی ... #ییلاق #سوباتان از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر #لیسار از توابع #تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش قرار دارد. اطراف این ییلاق را طبیعتی زیبا و چشم نواز احاطه کرده است به طوری که در شرق آن #جنگل های تالش، در غرب، ییلاق های #اردبیل و در شمال، #رودخانه لیسار قرار دارد
تعدادی از مردم شهر لیسار در فصل های بهار، تابستان و بخشی از پاییز در این ییلاق زیبا می کنند. #چشمه های گوارا و خنک، هوای پاک و مطبوع، چمنزارها و جنگل های انبوه این منطقه آن را به یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن تابستان گرم تبدیل کرده است. با کشف گورهای چندین هزار ساله در این محل مشخص شده که تاریخ و تمدن آن بسیار کهن است. برای دلیل این که چرا نام این محل را سوباتان گذاشته اند دو نظریه مختلف وجود دارد، یکی اینکه معنی سوباتان در زبان ترکی محل فرو ریختن آب است که از سو به معنی آب و باتان به معنی فرو رفتن تشکیل شده است. چون باران ها در این ییلاق در حفره ای فرو می روند به همین دلیل اسم آن را سوباتان گذاشتند. اما نظریه ای دیگر این است که سو به معنی گلپر و وتون به معنی روییدن است و چون در سراسر قسمت های مختلف این ییلاق گلپر رشد می کند به همین دلیل نام آن را سوباتان گذاشته اند.
دمای اکثر شهرهای گیلان معمولا به زیر صف نمی رود اما این ییلاق که در ارتفاعات ۱۹۰۰ تا ۲۵۰۰ متر از سطح دریا قرار دارد با وزش بادهایی که از سمت شمال می وزند در تابستان هم خنک است. زمستان های سرد این محل باعث می شود که ساکنان دامدار آن در اواخر پاییز از این محل کوچ و به دامنه های البرز و کناره های دریای خزر بروند. ویژگی های منحصر بفرد این ییلاق گردشگران زیادی را در فصل تابستان به این محل می کشاند، برای اسکان گردشگران هیچ هتل رسمی ای وجود ندارد و گردشگران در خانه های ساکنان می مانند. این ییلاق بسیار سنتی است، در داخل آن گاز وجود ندارد و برای تامین برق به جای دکل برق از موتورهای برق استفاده می شود. ساکنان دامدار و عشایر آن در چادر و خانه های کاهگلی زندگی می کنند و تعدادی از آن ها به شغل مغازه داری روی آورده اند تا مایحتاج ساکنان و گردشگران را فراهم کنند.
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span> یادش بخیر ، 93/12/03 فهلیان کشور  ایران استان فارس شهرستان ممسنی بخش مرکزی فهلیان یا ...
Media Removed
یادش بخیر ، 93/12/03 فهلیان کشور  ایران استان فارس شهرستان ممسنی بخش مرکزی فهلیان یا در گویش محلی فهلیون، نام یکی از دهستان‌های پنجگانه بخش ممسنی است که کم وبیش در باختر بخش واقع شده و از رود فهلیان و چشمه سارها سیراب می‌شود. فرآورده‌های کشاورزی فهلیان غله، گندم و کمی مرکبات است. این ...
یادش بخیر ، 93/12/03 فهلیان
کشور  ایران
استان فارس
شهرستان ممسنی
بخش مرکزی
فهلیان یا در گویش محلی فهلیون، نام یکی از دهستان‌های پنجگانه بخش ممسنی است که کم وبیش در باختر بخش واقع شده و از رود فهلیان و چشمه سارها سیراب می‌شود. فرآورده‌های کشاورزی فهلیان غله، گندم و کمی مرکبات است. این منطقه از یازده آبادی پایه ریزی شده که مرکزش روستای فهلیان است. این منطقه ۲۰۰۰ تن سکنه دارد و آبادی‌های مهم آن فهلیان، سروان (لیدوما)، جنجان و میانه‌ است. راه شوسه کازرون به بهبهان از میان این دهستان می‌گذرد.

محتویات
نامگذاری
گویش
آب و هوا
دیرینه تاریخی
منابع
نامگذاریویرایش

برخی آنرا از ریشه «فهلویه» منسوب به «فهلو» با معانی دلیر، دلیر، بزرگ و حتی شهر یا شهری که در اصل به گونه پهله، پهلو، پرتو (در سنگ نبشته‌های داریوش بزرگ) و به معنی پارت بوده‌است و برخی نیز فهلیان را معرب ریختار پارسی پهلوی یا همان پهلیان یا پهلویان دانسته‌اند.

گویشویرایش

گویش مردم این سامان لری است. گویش لری این مردم شاخه‌ای از فهلویات است و نزدیکی و هم ریشگی با زبان پارسی دری دارد و آکنده از واژه‌ها و ریشه‌های افعال پهلوی ساسانی است.

آب و هواویرایش

آب و هوا و پوشش گیاهی این منطقه سبب گردیده که هزاران سال مرکز سکونت انسان‌ها بوده‌است چرا که انسان‌های نخستین هر چه را که برای سکونت و زندگانی نیاز داشته‌اند به بهترین وجه در این سامان در دست داشته‌اند.

دیرینه تاریخی ویرایش

فهلیان منطقه‌ای است با دیرینگی تاریخی کهن و در خور توجه که به قولی و بر پایه نظریات برخی دیرین شناسان دیرینگی این منطقه زیبا به ۸۰۰۰ سال میرسد که در دیرینگی ۳۵۰۰ ساله آن میان باستان شناسان و تاریخدانان همراهی است. در دوران حکومت آل سغلر و آل مظفر فهلیان رونق بازرگانی قابل ملاحظه‌ای داشته‌است به گونه‌ای که تا عهد صفویان بازارچه حمام‌ها و مساجد آباد آن باسازی گردیده که آثار ان هنوز باقی است. این روستا در حمله افغان‌ها در سال ۱۱۳۶ ه.ق به شولستان، ویران شده و مردمش پراکنده گردیدند ولی در زمان حکومت درستکار خان بیات استاندار فارس برابر نوشته ای که در دامنه کوه بر صخره‌ای حک شده مجدداً آباد گردیده‌است. این سنگ نبشته چنین است: در همان ساعت بنا کردند استادان دهر ساختند از فضل حق این تکیه گاه دلنشین.
Read more
... <span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span><span class="emoji emoji2935"></span> حرف های کریس بعد از the best شدن . 2016:”شاید بهترین سال دوران ورزشی من بود. یورو ...
Media Removed
... حرف های کریس بعد از the best شدن . 2016:”شاید بهترین سال دوران ورزشی من بود. یورو را با تیم ملی بردم که خاص و بی نظیر بود. این اوج دوران فوتبالم بود. بقیه جامهایم را بی ارزش نمی کنم. چمپیونزلیگ و جام جهانی باشگاه ها را بردم اما با پرتغال اولین جام تاریخ را بردم. افتخاری است که اولین ... ...
⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵
حرف های کریس بعد از the best شدن
.
2016:”شاید بهترین سال دوران ورزشی من بود. یورو را با تیم ملی بردم که خاص و بی نظیر بود. این اوج دوران فوتبالم بود. بقیه جامهایم را بی ارزش نمی کنم. چمپیونزلیگ و جام جهانی باشگاه ها را بردم اما با پرتغال اولین جام تاریخ را بردم. افتخاری است که اولین جایزه بهترین بازیکن فیفا را بردم . هیچ رازی در کار نبود. فقط با سختکوشی در هر سال به تلاش ادامه دادم تا از بهترین ها باشم. این که مثل یک تیم بازی کنیم خیلی مهم است. ذر تیم ملی پرتغال هم سالی رویایی داشتم
.
آینده اش:”بعید است مربی شوم اما کسی نمی داند که چه اتفاقی در آینده رخ می دهد.
.
” مهمترین گل دوران فوتبالت؟” آخرین گلی که زدم. برای من آخرین گلی که زدم همیشه مهمترین است.”
.
بهترین ویژگی رونالدو:”این که بتوانم مردم را خوشحال کنم.”
.
بهترین مدافعی که مقابلش بازی کردی؟”مقابل مدافعان بزرگی بازی کردم. سخت است که یکی را انتخاب کنم.”
.
بهترین روز زندگی ات؟” روز تولد پسرم.”
.
با کدام موسیقی انگیزه می گیری؟” موسیقی های زیادی هستند.موسیقی های شاد و رپ را خیلی دوست دارم.
.

بهترین چیزی که پسرت به تو گفته ؟” بابا تو بهترینی و من دوست دارم (اشک در چشمان ستاره پرتغالی جمع می شود)
.
” بهترین شهر پرتغال؟” فونچال در جزیره مادیرا”
.
بهترین استادیومی که در آن بازی کردی؟”سانتیاگو برنابئو”
.
بهترین غذایی که مادرت برایت می پزد؟”باکالائو (نوعی غذای پرتغالی که با ماهی درست می شود”
Read more
<span class="emoji emoji1f363"></span><span class="emoji emoji1f371"></span> بهترین سوشی تهران رو کجا بخوریم؟ 🤔<span class="emoji emoji1f60b"></span> . سوشی از محبوب ترین غذاهای آسیاییه که در سال های اخیر محبوبیت ...
Media Removed
بهترین سوشی تهران رو کجا بخوریم؟ 🤔 . سوشی از محبوب ترین غذاهای آسیاییه که در سال های اخیر محبوبیت زیادی تو کشور ما پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا شاهد رشد رستوران‌های آسیایی، به ویژه سوشی بارهای حرفه‌ای تو ایران باشیم. به همین دلیل این روزا اگر هوس سوشی کنید، انتخاب های زیادی دارید و می ... 🍣🍱
بهترین سوشی تهران رو کجا بخوریم؟ 🤔😋
.
سوشی از محبوب ترین غذاهای آسیاییه که در سال های اخیر محبوبیت زیادی تو کشور ما پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا شاهد رشد رستوران‌های آسیایی، به ویژه سوشی بارهای حرفه‌ای تو ایران باشیم.
به همین دلیل این روزا اگر هوس سوشی کنید، انتخاب های زیادی دارید و می تونید از بین رستوران‌های مختلف، اونی که با مسیر، بودجه و ذائقه‌تون همخونی داره رو انتخاب کنید. اما اونهایی که دنبال بهترین‌ها هستن ادامه‌ی مطلب رو از دست ندن.
این سه رستوران تو نظرسنجی فیدیلیو رتبه اول تا سوم رو بین طرفدارای سوشی داشتن:👇
.
📍رستوران “کنزو” حوالی میدون ونک قرار داره و تونسته با اختلاف زیاد از مقام دوم، عنوان بهترین ارائه دهنده سوشی رو کسب کنه. این رستوران آسیایی قدیمی در کنار غذاهای لذیذ و دلچسب فضای خوبی هم داره.
📍 “واسابی” در مجتمع آ.اس.پ عنوان دوم رو در نظرسنجی فیدیلیو کسب کرده. واسابی فضای چندان بزرگی نداره اما یکی از بهترین ارائه دهنده‌های سوشی در تهرانه.
📍سوشی خونه در محدوده اقدسیه تهران قرار داره و یکی از‌ بهترین‌ها در ارائه غذای آسیایی مخصوصا سوشیه. سوشی خونه شعبات دیگه‌ای هم داره.
.
.
برای اطلاعات کامل در مورد این رستوران‌ها به اپلیکیشن فیدیلیو مراجعه کنید.📍📱
.
.
#فیدیلیو #کافه_گرد #رستورانگردی #کافه_گردی #کجا_چی_بخوریم #رستوران #کافه #خوشمزه #شکمو #ناهار #شام #کجاخوبه #غذا #fidilio
Read more
دوستداران گوشت ها؛ جاه طلب و کوشا خلق وخو: معمولا بیشتر افرادی که علاقه فراوانی به مصرف انواع گوشت ...
Media Removed
دوستداران گوشت ها؛ جاه طلب و کوشا خلق وخو: معمولا بیشتر افرادی که علاقه فراوانی به مصرف انواع گوشت ها دارند، جاه طلب و در پی کسب بهترین ها در زندگی شان هستند. غذاهای گوشتی جزو غذاهای گران #قیمت هستند و کسانی که ذائقه خود را با آنها وفق می دهند، دوست دارند که همیشه در حال تلاش برای کسب بالاترین مقام ... دوستداران گوشت ها؛ جاه طلب و کوشا
خلق وخو:
معمولا بیشتر افرادی که علاقه فراوانی به مصرف انواع گوشت ها دارند، جاه طلب و در پی کسب بهترین ها در زندگی شان هستند. غذاهای گوشتی جزو غذاهای گران #قیمت هستند و کسانی که ذائقه خود را با آنها وفق می دهند، دوست دارند که همیشه در حال تلاش برای کسب بالاترین مقام و موقعیت ها در زندگی شان باشند. طرفداران گوشت، انسان های کوشایی هستند که تن به خوردن هر غذایی نمی دهند و معمولا طعم سبزی ها به خصوص سبزی های آبپز یا بخارپز را دوست ندارند.
عادت ها:
دوستداران غذاهای گوشتی به انواع خوراکی های سرخ شده و فرآورده های گوشتی مانند سوسیس، کالباس یا همبرگر هم علاقه دارند. آنها ترجیح می دهند که غذای خود را همراه با سس یا چاشنی های چرب بخورند. این افراد علاقه چندانی به خوردن نان یا برنج زیاد با غذاهایشان از خود نشان نمی دهند، چون دوست دارند که طعم گوشت را بیشتر از مواد نشاسته ای حس کنند. معمولا کسانی که خوردن گوشت را به سایر خوراکی ها ترجیح می دهند، کمتر به مصرف گوشت هایی که بیش از اندازه طعم دار شده اند، تمایل دارند.
پیشنهاد:
خیلی از افرادی که بیش از اندازه گوشت (به?خصوص گوشت قرمز) می خورند به بیماری هایی مانند نقرس به دلیل بالارفتن اسیداوریک خونشان مبتلا می شوند. بنابراین بهتر است این افراد، مصرف گوشت ها را به ۴ بار در هفته محدود کنند. بهتر است آنها، گوشت های سفید و خوراک های دریایی را بیشتر از گوشت های قرمز در برنامه غذایی شان بگنجانند. مصرف سبزی خوردن و سالاد سبزیجاتی که با آبلیمو، آبغوره و آب نارنج، طعم دار شده اند هم به طرفداران غذاهای گوشتی توصیه می شود. بد نیست دوستداران گوشت قرمز برای پیشگیری از بالارفتن اسیداوریک خونشان از پودر سماق تازه برای طعم دارکردن غذایشان کمک بگیرند. مخلوط کردن سویا با گوشت قرمز چرخ کرده هم می تواند کمی پروتئین گیاهی به رژیم روزانه تان اضافه کند و ارزش تغذیه ای آن را بالاتر ببرد.
#kelarabad #motelghoo #namakabrood #kabab #kababi
Read more
خب اینم از عروسی سلطنتی. تو انگلیس خیلی وقته همه راجع به عروسی صحبت میکنن و مشتاق بودن از انتخابهای ...
Media Removed
خب اینم از عروسی سلطنتی. تو انگلیس خیلی وقته همه راجع به عروسی صحبت میکنن و مشتاق بودن از انتخابهای عروسی بیشتر بدونن؛ از طراح لباس که خیلی‌ها فکر میکردن شاید انگلیسی باشه و بقیه جزئیات. و امروز مگان با لباس ساده اما باشکوهش، با تور بسیار ظریف و زیباش، با تاج ملکه مری که ساخت ۱۹۳۲ بود، با مدل مو و میکاپش ... خب اینم از عروسی سلطنتی. تو انگلیس خیلی وقته همه راجع به عروسی صحبت میکنن و مشتاق بودن از انتخابهای عروسی بیشتر بدونن؛ از طراح لباس که خیلی‌ها فکر میکردن شاید انگلیسی باشه و بقیه جزئیات. و امروز مگان با لباس ساده اما باشکوهش، با تور بسیار ظریف و زیباش، با تاج ملکه مری که ساخت ۱۹۳۲ بود، با مدل مو و میکاپش همه چشم‌ها رو خیره کرد و استاندارهای جدیدی برای عروسهای آینده در سراسر دنیا قرارداد. ورق بزنید و عکسها رو هم ببینین بعد بگید نظر شما در مورد عروسی سلطنتی چیه؟ شما از انتخابهای مگان چی رو از همه بیش‌تر دوست داشتید؟
#royalwedding
پ‌ن:میدونین چیه؟ با توجه به کامنتها دوست دارم چند تا مطلب که به شغل خودم بیشتر مربوط میشه روبگم بهتون. چون دیدم بعضی مطالب بیشتر عنوان شد.
اول اینکه مگان میکاپ آرتیست حرفه‌ای داشته؛ آقای دنیل مارتین سفیر برند دیور و دوست چندین سالش. جالب بود که در مقاله ها و مطالبی که در بهترین وبسایتهای مد و زیبایی در مورد میکاپ این عروس خوندم هیچ کدوم از کارشناسان و متخصین نگفته بودن میکاپ نداشت عروس، بلکه گفته بودن آرایش چشم اسموکی با مژه پر و ماتیک صورتی و پوست شاداب با حداقل کرم پودر. چون مگان کک ومکهاشو دوست داره و هیچ وقت قایمشون نمیکنه. حالا اینکه این سبک میکاپ برای ما عجیبه دقیقا به خاورمیانه‌ای بودن ما مربوطه، چون خانوم‌ها در این منطقه کلا میکاپ زیاد دوست دارن.
دوم در مورد مدل موهاشه که یه مدل ساده انتخاب کرده و هراستالیست فرانسویش براش درست کرده، مطلبی که بیشتر عنوان شده این بود که مگان مخصوصا یه کم موهاشو پشت گوشش زده تا درکنار رسمیت مراسم یه کم حس مدرنیته بهش اضافه کنه.
Read more
متن از مجله ماشین : روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را ...
Media Removed
متن از مجله ماشین : روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را تحویل نمی دهد، پولمان را پس نمی دهد، سود تاخیر نمی دهد و ... مرتبا هم پیگیر هستند که چرا نام این شرکت ها را منتشر نمی کنید تا سایر مردم آگاه شوند؛ در صورتی که هم ما در مجموعه پایگاه خبری تحلیلی خبرماشین و ... متن از مجله ماشین :
روزانه تعداد زیادی پیام از مخاطبان عزیز دریافت می کنیم که فلان شرکت خودرو ما را تحویل نمی دهد، پولمان را پس نمی دهد، سود تاخیر نمی دهد و ... مرتبا هم پیگیر هستند که چرا نام این شرکت ها را منتشر نمی کنید تا سایر مردم آگاه شوند؛ در صورتی که هم ما در مجموعه پایگاه خبری تحلیلی خبرماشین و مجله ماشین و هم سایر همکارانمان در رسانه های تخصصی خودرو و خبرگزاری ها مرتبا لیست شرکت هایی که مجاز به پیش فروش خودرو هستند را اعلام کردیم.
نکته جالب ماجرا اینجا است که برخی شرکت هایی که مجوز پیش فروش هم دارند در شرایط کنونی به دلیل تحریم ها و بسته شدن واردات خودرو در تحویل ها دچار مشکل شده اند حال تکلیف شرکت هایی که اصلا مجوز نداشتند روشن است؛ شرکت هایی که در شرایط گل و بلبل سال های گذشته که موانع امروز وجود نداشت هم خودروهای ثبت نامی را تحویل نمی دادند!
پس یک بار دیگر لیست شرکت هایی که از سوی وزارت صنعت مجاز به پیش فروش خودرو هستند را اعلام می کنیم:

۱. جهان نوین آریا
۲‌. نگین خودرو
۳. ایرتویا
۴. آرین موتور پویا
۵. آرین موتور تابان
۶. کرمان موتور
۷. پارس خودرو
۸. خودروسازان راین
۹‌. سایپا
۱۰. صنعت خودرو آذربایجان
۱۱. مدیران خودرو
۱۲. بهمن موتور
۱۳. آسان موتور
۱۴. ماموت خودرو
۱۵. کارمانیا
۱۶‌. ایران خودرو
۱۷. رامک خودرو
موارد بالا شرکت هایی هستند که از سوی وزارت صنعت مجوز پیش فروش خودرو دارند؛ البته به این معنا نیست که همه آن ها به تعهدات خود کاملا درست عمل می کنند اما به هر حال مجوز دارند همچنین اگر از سایر شرکت هایی که اسم آن ها در این لیست نیامده، خودرو پیش خرید کنید علی الخصوص خودرو وارداتی قطعا قطعا قطعا قطعا با مشکل روبرو می شوید. گول تعداد شعب و ساختمان های لوکس و فروشندگان خوشتیپ را هم نخورید.
یقین داشته باشید برخورد این شرکت ها بعد از واریز وجه ۱۸۰ درجه تغییر خواهد کرد. از رسانه ها هم بیشتر از این انتظار نداشته باشید که کمکی به شما بکنند. وظیفه شرعی و قانونی ما اطلاع رسانی هست و این کار را به بهترین شکل انجام دادیم. این که برخی باز هم علی رغم این هشدارها سرمایه خود را به جیب این شرکت های متخلف می ریزند مقصر صد درصد خودشان هستند نه کسی دیگر ..
Read more
خوبی را آرزو می کنم... برای آنهایی که با تمام بدی هایی که دیدند، یاد نگرفتند بد باشند... <span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f48e"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f48e"></span><span class="emoji emoji1f499"></span><span class="emoji emoji1f48e"></span><span class="emoji emoji1f499"></span> ...
Media Removed
خوبی را آرزو می کنم... برای آنهایی که با تمام بدی هایی که دیدند، یاد نگرفتند بد باشند... حسادت می‌کنند حرص میخورند به جایی می‌رسد که چشم دیدنت را هم ندارند اشتباه نکن ، این به خاطر بد بودن تو نیست ! مردم به چیزها و آدم های بد که حسودی نمیکنند !! حتما خوب بوده ای ... حتما کارت درست بوده ... خوبی را آرزو می کنم... برای آنهایی که
با تمام بدی هایی که دیدند،
یاد نگرفتند بد باشند... 💙💎💙💎💙💎💙 حسادت می‌کنند
حرص میخورند
به جایی می‌رسد که چشم دیدنت را هم ندارند
اشتباه نکن ، این به خاطر بد بودن تو نیست !
مردم به چیزها و آدم های بد که حسودی نمیکنند !!
حتما خوب بوده ای ...
حتما کارت درست بوده ...
آنقدر خوب و آنقدر درست که خودشان را در حد رقابت با تو ندیده اند
رسم آدم ها همین است
برای حل و تجزیه و تحلیل که کم می آورند ، صورت مسأله را پاک میکنند ...
به خودت ببال
همیشه دور از دسترس ترین و سخت ترین معادله زندگیشان باش
بگذار یاد بگیرند لیاقت هرگز به زور به دست نمی آید ... خریدنی هم نیست
لیاقت هر کس درون مغز و قلبش جای دارد
تو درست رفته ای ...
آدم های اشتباه تاب دیدن موفقیت دیگران را ندارند
راهت را ادامه بده ، باور کن مورد حسادت واقع شدن خیلی خوب است !
🙏🎊🙏👑🙏🎊🙏👑🙏
من برای تو
بهترین ها را از خدا خواستارم
برای من
بهترین ها در "حال خوب" معنا می شود
در دلخوشی های ناگهانی هرچند کوتاه
در اتفاقات کوچک اما امیدهای بزرگ
حال دلت که خوب باشد
حتی غیرممکن ها هم ممکن خواهد شد
من برای تو
بهترین ها را از خدا خواستارم
مثلاً همین که دست دلت رو شود
جلوی روی کسی که اصالتش آدمیت
و چشمانش طنین ماندن می خواند
من برای تو
نابودی زخم های دیرینه ی دلت
لبخندهای شیرین و همیشگی
و پایان شب های تاریک را
از خدا خواستارم..
Read more
. .. امروز یک تاریخ شگفت انگیز داریم ☆ امیدوارم بهترین ها در این روز براتون اتفاق بیافتد
Media Removed
. .. امروز یک تاریخ شگفت انگیز داریم ☆ امیدوارم بهترین ها در این روز براتون اتفاق بیافتد .
..
امروز یک تاریخ شگفت انگیز داریم ☆ امیدوارم بهترین ها در این روز براتون اتفاق بیافتد
گالری بارانا با ارائه بهترین ها در خدمت شما عزیزان است . . . از این که همراهمان هستید سپاسگزاریم ...
Media Removed
گالری بارانا با ارائه بهترین ها در خدمت شما عزیزان است . . . از این که همراهمان هستید سپاسگزاریم . . •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ‎گردنبند_زیبا # #هدیه #بهترین_کادو #گالری_بارانا #بارانا #طراحی_طلا #طلا #طلای_لوکس #طلافروشی #کریمخان_طلا #طلا_کریمخان ... گالری بارانا با ارائه بهترین ها در خدمت شما عزیزان است .
.
.
از این که همراهمان هستید سپاسگزاریم .
. •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ‎گردنبند_زیبا #
#هدیه #بهترین_کادو #گالری_بارانا #بارانا #طراحی_طلا #طلا #طلای_لوکس #طلافروشی #کریمخان_طلا #طلا_کریمخان #طلای_زیبا #گوشواره # گوشواره_زیبا #گوشواره_قیمت_مناسب .
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
____________________________________________
‎‏‎آدرس فروشگاه : تهران، زير پل كريم خان،بعد از تقاطع ميرزاى شيرازى به سمت وليعصر، مركز خريد طلا،پلاك ١٢٧ ☎️ تلفن تماس : ٨٨٩٠٥٥٨١-٠٢١ 📱 تلگرام : ٠٩٣٥٥٤٨١٧٢٢
==================================
‎‏created by : @fixso.ir
‎‏‎‏==================================
Read more
رفقا امشب شب تولد یکی همراهان عزیز و همیشگیِ پیجِ که سالهاست افتخار همراهی این بزرگوار با ماست...از ...
Media Removed
رفقا امشب شب تولد یکی همراهان عزیز و همیشگیِ پیجِ که سالهاست افتخار همراهی این بزرگوار با ماست...از طرف تک تک بچه‌های عرقخور پیج سرفصل جدید زندگی آق حسام عزیز رو شادباش میگم و آروزی تندرستی و سلامتی و دلشادی و سرمستی دارم برات در سالهای پیش روی زندگی و امیدواریم همیشه پیکات لبریز و اوضاع بر وفق مراد ... رفقا امشب شب تولد یکی همراهان عزیز و همیشگیِ پیجِ که سالهاست افتخار همراهی این بزرگوار با ماست...از طرف تک تک بچه‌های عرقخور پیج سرفصل جدید زندگی آق حسام عزیز رو شادباش میگم و آروزی تندرستی و سلامتی و دلشادی و سرمستی دارم برات در سالهای پیش روی زندگی و امیدواریم همیشه پیکات لبریز و اوضاع بر وفق مراد و حال دلت خوب و احوالت میزون و بهترین‌ها در انتظارت باشه رفیق❤

پ.ن:رفقا من چقد جای شما حرف بزنم؟؟؟😂
خودتون با کامنتاتون استارت اولین حال خوشی رو بزنید و آغازگر اتفاقات خوب در سرفصل جدیدِ زندگی رفیقتون باشید😉🍻
.
.
#عرق_خورها
#تولدت_مبارک #بهترین
#آرزوها
#مرداد
Read more
. بهترین مکمل ها برای ورزشکاران 1.مولتی ویتامین ها: مولتی ویتامین ها بهترین مکمل برای ورزشکاران ...
Media Removed
. بهترین مکمل ها برای ورزشکاران 1.مولتی ویتامین ها: مولتی ویتامین ها بهترین مکمل برای ورزشکاران و افراد غیرورزشکار می باشد. گرچه مولتی ویتامین قادر به تقویت رشد عضله نیست اما برای حفظ سلامت فرد مفید است. مولتی ویتامین به کمتر شدن بیماری ها کمک می کند. انواع مولتی ویتامین ها در بازار موجود ... .
بهترین مکمل ها برای ورزشکاران

1.مولتی ویتامین ها:
مولتی ویتامین ها بهترین مکمل برای ورزشکاران و افراد غیرورزشکار می باشد. گرچه مولتی ویتامین قادر به تقویت رشد عضله نیست اما برای حفظ سلامت فرد مفید است. مولتی ویتامین به کمتر شدن بیماری ها کمک می کند. انواع مولتی ویتامین ها در بازار موجود هستند اما بهترین مولتی ویتامین باید حاوی ویتامین های c، A، E، K و D، ویتامین های B (تیامین، ریبوفلاوین، B6، فولیک اسید)، پتاسیم، روی، کلسیم و منیزیم باشد. مولتی ویتامین حاوی 100درصد ویتامین و املاح معدنی است که نیاز روزانه بدن را تامین می کند. مولتی ویتامین های ویژه مردان و زنان نیز در بازار موجود است. مردان و زنان به لحاظ فیزیولوژیک نیاز به دوزهای متفاوتی از ویتامین ها و مواد معدنی دارند.
2.کراتین:
کراتین می تواند انرژی بدن را در زمان ورزش تامین کند. کراتین متشکل از آمینواسیدهایی است که بدن، آن را به طور طبیعی تولید می کند. اگرچه بدن، کراتین را تولید می کند اما محصولات کراتین در بازار نیز موجود است. این محصولات شامل شکلات، شیک ها، قرص و مکمل های کراتین برای ورزشکاران می باشد. کراتین در ماهی سالمون، تن و سایر ماهی ها و ماکیان یافت می شود. ورزشکارانی که عاشق سوشی هستند، می توانند انرژی خود را شب قبل از مسابقه تامین کنند.
3.آمینواسیدهای شاخه ای (BCAA):
افرادی که بدنبال لاغری هستند و علاوه بر نخوردن غذا، ورزش های شدید انجام می دهند، نباید از مصرف آمینواسیدهای شاخه ای غافل شوند. آمینواسیدهای شاخه ای علاوه بر داشتن اتم کربن حاوی والین، لیوسین و ایزولیوسین هستند. انرژی موجود در این آمینواسیدها می تواند به بدن در تولید پروتئین کمک کند. وزنه برداران با مشکل تحلیل عضله مواجهند، به همین دلیل آنها باید قبل و بعد از تمرین، پروتئین مصرف کنند اما اگر وزنه های سنگین تری را در مدت کوتاهی بلند می کنند و یا ورزش های کاردیو انجام می دهند، لازم است مکمل مصرف کنند. BCAA یکی از این مکمل هاست که مورد استفاده ورزشکاران است.
ادامه مطلب را در سایت پوراطب مطالعه کنید.
Www.pourateb.com
#پوراطب #سلامت #سلامتي #ورزشکار #ورزشی #ورزش #مکمل #ویتامین
#pourateb #health #healthy #supplements #vitamins #athletic #athletes #caffeine #creatine #prolab
Read more
Historical #Bridge of Khaju #Esfahan in #iran - ‍ #مالزی نه #تخت_جمشید دارد و نه هزاران رشته #صنایع_دستی ...
Media Removed
Historical #Bridge of Khaju #Esfahan in #iran - ‍ #مالزی نه #تخت_جمشید دارد و نه هزاران رشته #صنایع_دستی نه #فرش آن در تمام جهان شناخته شده است و نه از آب و هوای چهارفصل برخوردار است ...مالزی یک کشور چند ملیتی‌ست که از تقابل فرهنگ‌های مختلف به بهترین شکل در جهت رشد گردشگری خود استفاده کرده است. مالزی ... Historical #Bridge of Khaju #Esfahan in #iran
-
‍ #مالزی نه #تخت_جمشید دارد و نه هزاران رشته #صنایع_دستی نه #فرش آن در تمام جهان شناخته شده است و نه از آب و هوای چهارفصل برخوردار است ...مالزی یک کشور چند ملیتی‌ست که از تقابل فرهنگ‌های مختلف به بهترین شکل در جهت رشد گردشگری خود استفاده کرده است.
مالزی #پل_خواجو ندارد اما در زمان دولت #اصلاحات از ایران اجازه گرفت تا مشابه پل خواجوی اصفهان را با همین نام در کشورش بازسازی کند و این پل در کنار ۶ اثر بازسازی شدۀ دیگر از سایر کشورها کپی‌برداری جالبی‌ست که سالانه میلیون‌ها گردشگر را به مالزی می‌کشاند.
زمانی #ماهاتیر_محمد گفته بود اگر یکی از پل‌های تاریخی اصفهان را داشت ایران را از درآمد نفت بی‌نیاز میکرد ، دولت مالزی هم که اکنون ادامه دهنده سیاست‌های نخست‌وزیر محبوب خود در بخش گردشگری‌ست ثابت کرده که این گفته ماهاتیر قابل اجرا است ، تعداد توریستهای کشور مالزی در سال 2016 بالغ بر ۲۶ میلیون تن بوده است که درآمد ناشی از این تعداد گردشگر رقمی بالغ بر ۶۰ میلیارد دلار تخمین زده شده است،
بر اساس آمارهای ارائه شده توسط شرکت ملی نفت ، ارزش صادرات #نفت ایران در سال گذشته ۴۰میلیارد دلار بوده است.
طبق آخرین آمار سازمان جهانی توریسم مالزی رتبه ۱۰ صنعت #گردشگری را به خود اختصاص داده است اما با تمام این احوال نباید فراموش کنیم که مالزی چیزی جز یک زرق و برق بی‌اصالت نیست ، هرچند تقابل فرهنگی ملت‌های مختلف در این کشور شما را با پازلی جذاب روبرو میکند اما #معماری مالزی کجا و اصالت #معماری_ایرانی کجا ؟
این در حالی‌ست که آمار گردشگران در ایران و مالزی تفاوتی نجومی دارد.
مالزی نان تفکرش را میخورد و همین تفکر، مردم این کشور را هم به سطح قابل قبولی از رفاه اجتماعی رسانده است، سیستم‌های حمل‌ونقل ، هتل‌ها ، مراکز تفریحی ، زیباسازی شهرها همه از جمله مواردی‌ هستند که خود عاملی برای جذب بیشتر گردشگر محسوب میشوند
مالزی در طول هشت سال گذشته در مسیر کامل توسعه یافتگی قرار گرفته و چشم‌انداز سال 2022 این کشور میگوید که مالزی به یک کشور کاملاً توسعه یافته تبدیل خواهد شد و البته برای رسیدن به این هدف سالانه 40% از بودجه عمومی این کشور صرف وزارت آموزش‌ و‌ پرورش و تربیت نیروی متخصص می‌شود، با تمام این احوال تصور کنید که اگر مالزی ایران بود یا اگر ما رهبری مانند ماهاتیر محمد داشتیم چه‌ کارها که نمی‌کردیم.
#ایران در بدترین شرایط هم امکانات و ظرفیت‌های بزرگی دارد که همگان آرزوی داشتنش را دارند و ای کاش ما هم قدر این کشور را بدانیم.
#التماس_تفکر
#isfahan
Read more
مقاله ای که در مورد زنان ایده آل منتشر شده با موضوع: زنان ایده آل این ویژگی ها را دارند و بس! : _برای ...
Media Removed
مقاله ای که در مورد زنان ایده آل منتشر شده با موضوع: زنان ایده آل این ویژگی ها را دارند و بس! : _برای خودش ارزش قائل است زنی که به خودش اهمیت دهد، به عنوان مثال به ظاهرش برسد، برای خودش پول خرج کند، به سلامتی اش اهمیت دهد و در یک کلمه مراقب خودش باشد، زنی است که دیگران نیز به او احترام می گذارند. _از ... مقاله ای که در مورد زنان ایده آل منتشر شده با موضوع: زنان ایده آل این ویژگی ها را دارند و بس! :

_برای خودش ارزش قائل است
زنی که به خودش اهمیت دهد، به عنوان مثال به ظاهرش
برسد، برای خودش پول خرج کند، به سلامتی اش اهمیت
دهد و در یک کلمه مراقب خودش باشد، زنی است که
دیگران نیز به او احترام می گذارند.
_از ظاهر خودش راضی است😊
همه ما نقص ها و ایرادهایی در درون خود و ظاهرمان
داریم اما زنان قدرتمند خود را همانگونه که هستند دوست
دارند و می پذیرند. آنها از این که خود را در آینه نگاه
کنند، خجالت نمی کشند
_مستقل است😊
آنها برای برآوردن کردن نیازهای خود به دیگری تکیه
نمی کنند و سعی می کنند که خود از پس زندگی شان بر
آیند.
_مغرور نیست
آنها همان قدر که برای خود ارزش قائل اند برای دیگران
نیز هستند. آنها دیگران را دوست دارند، با آنها صادق اند
و به آنها احترام می گذارند، بنابراین با همه خصوصیات
اخلاقی خوبی که دارند، نشانه ای از خودشیفتگی در این
نوع زنان یافت نمی شود.
_به دنبال دردسر نمی گردد
زنان قدرتمند زنانی هستند که از درگیری گریزانند. آنها
دوست ندارند که وارد جر و بحث ها شوند یا کاری کنند که
حسادت دیگران را برانگیزند. آنها آنقدر به بلوغ فکری
رسیده اند که تا جایی که امکان دارد از موقعیت های
استرس زا و ناراحت کننده خودشان را دور می کنند.
_شما را تشویق به بهترین ها می کند
اگر زنی به شما گفت که شما توانایی های بالایی دارید و
شما را تشویق به تلاش بیشتر برای یک زندگی بهتر کرد،
بدانید که او یک زن ایده آل است.
_برای مشکلات راه حل می یابد
زنان قدرتمند آنهایی هستند که به جای گریه کردن یا
باختن خود، به دنبال راه حلی مناسب می گردند. _انتقاد پذیر است
صبر آنها برای گوش کردن حرف های دیگران بسیار
است و همین خصوصیت آنها را نزد دیگران محبوب می
کند.
_از داشتن او احساس غرور می کنید😊
مطمئنا زنانی که خصوصیات اخلاقی بالا را دارند، مورد
احترام هر فردی قرار خواهند گرفت.
بنابراین اگر شما هم
چنین زنی را در زندگی تان دارید، برای نگه داشتن او تلاش و از داشتن او در زندگی تان
به خودتان افتخار کنید.
Read more
با درود عزیزان انتخاب عکس به خاطر نشان دادن گوشه‌ای از چهره ی کریه این حکومت و سرانش می باشد.بارها تاکید ...
Media Removed
با درود عزیزان انتخاب عکس به خاطر نشان دادن گوشه‌ای از چهره ی کریه این حکومت و سرانش می باشد.بارها تاکید کردم راهه آزادی با یقین و آگاهی میسر می‌شود. یقین به درست بودن تصمیم برای سرنگونی این حکومت با آگاهی و تفکر، بارها در پیج چه من چه مبارزان دیگر فراخوان برای حضور در خیابان ها در سراسر ایران را دادیم،و ... با درود عزیزان انتخاب عکس به خاطر نشان دادن گوشه‌ای از چهره ی کریه این حکومت و سرانش می باشد.بارها تاکید کردم راهه آزادی با یقین و آگاهی میسر می‌شود. یقین به درست بودن تصمیم برای سرنگونی این حکومت با آگاهی و تفکر، بارها در پیج چه من چه مبارزان دیگر فراخوان برای حضور در خیابان ها در سراسر ایران را دادیم،و در پست آخر برای فراخوان به ادامه دار بودن حضور تا پیروزی تاکید کردم.عزیزان حال به نکاتی اشاره میکنم که بسیار مهم و کلیدی است.این نکات شامل عمل حکومت اهریمنی آخوندی برای جلوگیری از سرنگونی است. حکومت آخوندی هر شخص یا سازمانی را که مخالف آن باشد به کثیف ترین شکل با کثیف‌ترین دروغها ترور شخصیت میکند،حکومت آخوندی طبق روال اولیه با استفاده از نا آگاهی مردم موج سواری مذهبی و اعتقادی میکند.اصلا جای بحث فلسفی نیست اما یک نمونه که در مذهب شیعه و مکتب آخوندیسم هست تقیه یا دروغ گفتن است، آن اهرمینها که در راس هستند و احتمالا به هیچ چیز پایبند نیستند به عوامل حکومت تزریق می‌کنند برای حفظ حکومته به گفته ی اینها خدا ،باید به هر حرف و کاره دروغی دست بزنی ، حال در این شرایط و قیامه مردم اینان چطور عمل می‌کنند؟با رگبار دروغ در رسانه‌ها ی مختلف به مردم القا میکنند که سرنگونی حکومت غیر ممکن است و مردم را از ادامه ی اعتراضات نا امید میکنند. با پخش عمدی احکام سنگین برای معترضین جو ارعابی درست میکنند تا مردم بترسند و از خواست حقه خود جا بزنند. برای این فرقه ی مافیایی و خانواده هایشان زندگی بسیار رویایی است ،بهترین ماشینها ،بهترین خانه ها ،بهترین غذاها و تفریحات و سفرها ،درست همانند مثلا ناصرالدین شاه،اما فرق اینان با ناصرالدین شاه در این است که او آشکارا می‌گفت این مملکت و زندگی رویایی و جان شما حق من است و ادعای حکومت دین و خدا را نمیکرد،اما اینها خود را نماینده خدا و البته دارای زندگی ساده با هزار تزویر و ریا نشان می‌دهند.والبته رمز کلیدی این اهریمنان برای توجیه نابود کردن ایران و ایرانی از ابتدا یک کلمه بوده است.دشمن، اکنون با این همه گفتن و دیدن و شنیدن آیا هنوز باید مثلا منتظر رفتار آمریکا برای تحریم کردن یا تحریم نکردن بود ؟با وجود اینکه چهل ساله مردم ایران بدبخت و بدبخت تر شدن و در طول همه ی این سالها هم حکومت آخوندی دشمن را باعث این بدبختی اعلام کرد و گفت باید برای حفظ انقلاب مقاومت کنید،اولا کدام انقلاب و کدام ارزش؟دوما بدانید منظوره اینها از حفظ انقلاب و ارزش، حفظ زندگی رویایی برای خود با ثروت مردم ایران است. حال همه چیز دست ما مردم است ،ادامه در کامنت اول
Read more
. <span class="emoji emoji1f3a5"></span> The Seventh Seal ( 1957 _ 8.2 imdb ) . "ایمان داشتن" یه شکنجه ست. مثل اینه که کسی رو در تاریکی دوست ...
Media Removed
. The Seventh Seal ( 1957 _ 8.2 imdb ) . "ایمان داشتن" یه شکنجه ست. مثل اینه که کسی رو در تاریکی دوست داشته باشی ولی اون هیچوقت خودشو نشون نده...هر چقدر هم که بلند صداش بزنی . ️صحبت های "اینگمار برگمن" درباره ی فیلم : من در این دنیا از خیلی چیز ها میترسم مخصوصا از مرگ و در ان زمان من دیگر فکر نکردم ... .
🎥 The Seventh Seal ( 1957 _ 8.2 imdb )
.
"ایمان داشتن" یه شکنجه ست. مثل اینه که کسی رو در تاریکی دوست داشته باشی ولی اون هیچوقت خودشو نشون نده...هر چقدر هم که بلند صداش بزنی
.
🔹️صحبت های "اینگمار برگمن" درباره ی فیلم :
من در این دنیا از خیلی چیز ها میترسم مخصوصا از مرگ و در ان زمان من دیگر فکر نکردم و فقط "مهر هفتم" را نوشتم و فیلم را ساختم. این فیلم درباره ی مرگ است و در ان مرگ در تمام لحظه ها حضور دارد و هر شخصیتی در این فیلم به شکل متفاتی به ان واکنش نشان میدهد.
بعد از ساخت فیلم من هنوز هم به مرگ فکر میکنم اما دیگر برایم یک وسواس فکری نیست ، با آن کنار امدم و فیلم برایم درمان خوبی بود
.
🔹️او همچنین درباره ی نشان دادن مرگ به شکل انسان گفت :
این یکی از جذابیت های سینماست ، اگر شما یک صندلی خیلی ساده را بردارید و در فیلم نشان دهید و بگویید این بهترین و گران ترین صندلی در تمام دنیاست همه قبول میکنند و با ان کنار میایند ، این همان جادوی سینماست . درست مثل وقتی که یک بازیگر با میک اپ وارد صحنه می شود و شوالیه از او میپرسد که ایا تو مرگ هستی؟ و او میگوید بله و بیننده ان را قبول میکند ...
.
#IngmarBergman #TheSeventhSeal
#negar
Read more
. یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست، با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ...
Media Removed
. یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست، با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ردت کردم... در آخر مصاحبه طبق معمول کلیاتی را از #بازاریابی گفتم برای اینکه همه راه ها را هم نبسته باشم، گفتم برو طبق این سرفصل ها مطالعه و آزمایش کن و اگر آماده شدی برگرد.... اصلا فکرش را نمی کردم ... .
یکی دو سال پیش که اومدی مصاحبه، خوب یادم هست،
با تجربه بودی اما تخصصی و در حوزه #مارکتینگ نبود و من ردت کردم...
در آخر مصاحبه طبق معمول کلیاتی را از #بازاریابی گفتم برای اینکه همه راه ها را هم نبسته باشم، گفتم برو طبق این سرفصل ها مطالعه و آزمایش کن و اگر آماده شدی برگرد....
اصلا فکرش را نمی کردم که بری و برگردی و زمانی
که گفتند درخواست دادی برای مصاحبه مجدد اصلا فکر نمی کردم اینقدر خوب شده باشی که بخوام تاییدت کنم...
اما خیلی خوب بودی در مصاحبه !! مطالعات و تجربه هایی که پیدا کرده بودی را نشانم دادی و واقعا لذت بردم از پشت کارت و اینکه در حدود یکی دوماه اینقدر پیشرفت کرده ای....
تو، توی کار هم، در مدتی هم که همکار بودیم هر روز پیشرفت و رشد کردی
و اگر اتفاق ابتدای سال نبود، قطعا جایگاهت را، خودت بهتر از هر کسی می دانستی که چه چیزی قرار بود، باشد،
اما تصمیم تو برای جدایی جدی بود؛
چاره ای نبود جز اینکه در چند ماه اخیر کم و بیش همکاری و همراهی داشته باشیم.....
و اما حالا !
اینکه سرپرست بازاریابی و توسعه بازار یک شرکت با بیش از چند هزار مشتری با آن سابقه و ... شده ای،
اینکه درآمد امروزت حداقل دو سه برابر چیزی هست که روز اول برای حقوق انتظار داشتی،
اینکه یه شرکت بزرگ و خوشنام چارت سازمانی اش را بخاطر حضور و استفاده از تخصص تو تغییر داده
و هزار چیز دیگر، حداقل چیزی بود که مزد این همه پشتکار است و این پیشرفت سخت مرا خشنود کرده است.....
@shirinfarahani67
قطعا لیاقت امروز و این جایگاه را داشتی و
از اینکه روزی با هم همکار بودیم، بی نهایت خوشحالم
برای تو و همه آنهایی که برای پیشرفت و ارتقا تلاش می کنند، بهترین ها را آرزو دارم....
موفق باشی دوست گرامی.....
.

پ.ن : ببخشید عکس بی ربط هست، عکس بهتری پیدا نکردم و این را هم یکی از دوستان لطف کرد و برای من فرستاد.
Read more
بهترین و بدترین خرید لیگ هجدهم چه کسانی بودند؟ سروش رفیعی و برزای در جمع بدترین‌ها و سپاهانی‌ها ...
Media Removed
بهترین و بدترین خرید لیگ هجدهم چه کسانی بودند؟ سروش رفیعی و برزای در جمع بدترین‌ها و سپاهانی‌ها هم در جمع بهترین خریدهای فصل حضور دارند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، تا به حال همه تیم‌های لیگ برتری حداقل پنج مسابقه در فصل جدید انجام دادند و حالا فرصت خوبی است که خریدهای‌شان ... بهترین و بدترین خرید لیگ هجدهم چه کسانی بودند؟

سروش رفیعی و برزای در جمع بدترین‌ها و سپاهانی‌ها هم در جمع بهترین خریدهای فصل حضور دارند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از وبسایت نود، تا به حال همه تیم‌های لیگ برتری حداقل پنج مسابقه در فصل جدید انجام دادند و حالا فرصت خوبی است که خریدهای‌شان مورد ارزیابی قرار بگیرد. خریدهایی که بعضی‌های‌شان جواب دادند و برخی هم نه. به عنوان نمونه فولاد خوزستان که با کلی سر و صدا سروش رفیعی را خرید، هیچ بهره‌ای از این بازیکن نبرد. رفیعی در نمرات سایت نود، تا پایان هفته پنجم، سومین بازیکن ضعیف لیگ است. البته مصدومیت و ناهماهنگی سروش در شروع فصل قابل پیش‌بینی بود. یا بهنام برزای که از استقلال به آبادان برگشت هم در بین پنج بازیکن ضعیف لیگ هجدهم جای دارد و تا اینجای کار خرید ناامیدکننده‌ای بود. در جمع بهترین خریدها هم نام قلعه‌نویی و تیمش می‌درخشد.
محمد کریمی بهترین شروع را بین خریدهای پیش‌فصل داشت. بازیکنی که از تیم لیگ یکی خونه به خونه جذبِ سپاهان شد. در این فصل کریمی بعد از بازی نخست که نیمکت‌نشین بود، به ترکیب اصلی اضافه شد و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. سه تا از گل‌های این فصل سپاهان روی پاس‌های محمد کریمی به ثمر رسید. البته کریمی در هفته ششم هم چهارمین پاس گلش را داد که در بازه زمانی درنظر گرفته شده برای این گزارش نمی‌گنجد. هافبک ۲۲ ساله سپاهان با میانگین نمره ۲،۵ بعد از قاسمی‌نژاد و حسینی سومین بازیکن برتر لیگ تا پایان هفته پنجم لقب گرفته است. بعد از کریمی، نوبت به دروازه‌بان پیکان می‌رسد که خرید برترِ لیگ هجدهم شود. وحید شیخ‌ویسی که جانشین پیام نیازمند شد، لیگ را فراتر از حد انتظار استارت زد. پیکان در این پنج هفته با شیخ‌‌ویسی سه کلین‌شیت کرد و فقط سه گل خورد. رتبه بعدی جدول نمرات سایت نود هم به یک خرید دیگر از سپاهان اختصاص داده شده است. مهدی کیانی با معدل نمره ۲،۶۰ پنجمین بازیکن برتر لیگ و سومین بازیکن برتر بین خریدهای پیش‌فصل لقب گرفته است. کیانی یک پاس گل هم در این فصل داده است. خرید بعدی سپاهان یعنی محمد ایرانپوریان هم جزو بهترین‌های لیگ است. ایرانپوریان تا پایان هفته پنجم این فصل، ۱ گل زده بود و ۲ پاس گل داد. بازیکنی که از آنالیزورهای سایت نود، معدل نمره ۲،۸ را دریافت کرده است. یعنی در جمع بهترین خریدهای لیگ هجدهم، سه بازیکن از تیم قلعه‌نویی دیده می‌شود که لااقل شروع خوبی داشتند
Read more
«حامد کاویانپور» بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس، گفت: مشکل «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی ...
Media Removed
«حامد کاویانپور» بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس، گفت: مشکل «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی و پرسپولیسی ها کاملا مشهود است و نمی‌توان آن را انکار کرد. کاویانپور روز یکشنبه با اشاره به فهرست جدید تیم ملی گفت: در این لیست خیلی از بازیکنان لژیونر هستند و این موضوع قابل تحسین است که بازیکنان برای ... «حامد کاویانپور» بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس، گفت: مشکل «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی و پرسپولیسی ها کاملا مشهود است و نمی‌توان آن را انکار کرد.
کاویانپور روز یکشنبه با اشاره به فهرست جدید تیم ملی گفت: در این لیست خیلی از بازیکنان لژیونر هستند و این موضوع قابل تحسین است که بازیکنان برای حضور در تیم ملی کیفیت خود را بالا می برند تا به فوتبال اروپا برسند. این از جمله کارهایی است که کی روش انجام داده و انگیزه‌ای برای بازیکنان ایرانی ایجاد کرده است و نمی‌توان روی این موضوع نقطه سیاهی پیدا کرد.
وی افزود: اما نمی توانیم مشکل کی روش و پرسپولیسی ها را انکار کنیم، چرا که واقعاً چند بازیکن پرسپولیس مستحق دعوت به تیم ملی بودند.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: همانطور که کی‌روش کارنامه‌اش مشخص است و نمی توان از کارنامه ورزشی وی انتقاد کرد همانطور هم نمی توان از تیمی که سه سال پیاپی بهترین فوتبال را از خودش به نمایش می گذارد و قهرمان یک کشورشده و همچنین بازیکنان این تیم بهترین آمار را از خودشان به جای گذاشتند، بازیکنی را به تیم ملی دعوت نکرد. دیگر مشخص است که برخی انتخاب ها واقعاً از روی غرض ورزی شخصی است مانند وقتی که تیمی در نیمه نهایی آسیا بود و سرمربی تیم ملی با بیان اینکه بازیکنان این تیم اضافه وزن دارند آنها را به تیم ملی دعوت نکرد.
کاویانپور در مورد دعوت برخی بازیکنان که پیش از این خداحافظی کرده بودند و نامشان دوباره در لیست تیم ملی دیده می شود تصریح کرد: این موضوع قشنگ نیست که بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی کرده دوباره بخواهد دعوت شود اما این اتفاق در حال حاضر رخ داده است این مشکلی است که وجود دارد. اگر کی‌روش مشکل این بازیکنان را حل کرده باید آن را در رسانه ملی اعلام و اطلاع رسانی کنند و سپس دعوت صورت گیرد و اینکه بازیکنی بیاید و خداحافظی کنم و دوباره توسط سرمربی تیم ملی به اردو دعوت شود این کار از دید من قشنگ نیست.
وی در پایان در مورد شانس تیم ایران برای قهرمانی در آسیا گفت: در بهترین شرایط هستیم نفرات تیم ملی هم همان قبلی ها هستند و با توجه به اینکه شکل تیمی حفظ شده هیچ توقعی جز قهرمانی از تیم ملی در جام ملت های آسیا نمی رود.
#perspolis_66_fanpage
#perspolis
Read more
نــــامـــ تـــFarzadـو، وِرد زبـانــِ مــا...🙃<span class="emoji emoji1f4ab"></span> نــامــ تــو، شده روز و شب مــا...<span class="emoji emoji1f319"></span> چہ گُل ...
Media Removed
نــــامـــ تـــFarzadـو، وِرد زبـانــِ مــا...🙃 نــامــ تــو، شده روز و شب مــا... چہ گُل گفتے کہ : " اســمـِـتـــ، ادامــہ ے مــنـــ شده...🙂 مــِـثــلــہ نــفــس کــشــیــدن شده..." صـــدایــَـتـــ🗣 ... هــمـــانـــ ، صــداے جادوئــیــتـــهــمــچـــونـــ، آرامـبـخــشیــســتـــ ... نــــامـــ تـــFarzadـو، وِرد زبـانــِ مــا...🙃💫
نــامــ تــو، شده روز و شب مــا...🌙
چہ گُل گفتے کہ : " اســمـِـتـــ، ادامــہ ے مــنـــ شده...🙂✨
مــِـثــلــہ نــفــس کــشــیــدن شده..."😻💫 صـــدایــَـتـــ🗣 ...
هــمـــانـــ ، صــداے جادوئــیــتـــ✨😻هــمــچـــونـــ، آرامـبـخــشیــســتـــ براے مــا...🙈
همــیــنـــ جــاســتـــ کہ شــاعــر مـیـگـویــد : " صــداتـــ بــرامــ اوج آرامـشـہ..."🙂💓 اجــراهـایــتــــ... هــمــہ شــان بــے نـظـیــر...👌
بیهوده نیست کہ بهترین اجراها براے توست😄👌
بیهوده نیست کہ همہ تورا با نام ،" #مستر_شومن " میشناسند😊👌
وقتے شمارش معکوس شروع میشود...! تمام وجودمان میشود چشم تا قامت زیبای تو راببینیم...!🙂💕
شیرین ترین ثانیہ ها همان ۵۹ ثانیہ ے قبل از ورودت است...!💫 کہ استرس و شوق عجیبے در ما ایجاد میشود...😻 قدم که بر پلہ های آمدن می گذاری ....!
چشم هاے زیادے به انتظار دیدنت ٬ گوش های زیادے به انتظار شنیدن صداے طلایے ات هستند...🙈✨
هنگامے که روے صحنہ قرار مے گیرے...! در دستانت، مـیـکـروفـنـ🎤ـ... نقره فامت به صورت ستاره اے که در دستان آسمان است، می درخشد ...!✨
و شروع بہ خواندن میکنے...!🎶
و بهترین ها را، با بهترین گروه (گروهہ شوک) اجرا میکنے...🙂💫 و در آخر بہ قول خودت : " یکے مثلہ من، واسہ یکے مثه تو اگہ سادست...!
ولے یکے مثلہ تـــFarzadـو واسہ یکے مثه من فوق العادست...!💫" طے این ۶ماهے کہ بدون کنسرت و اجراهاے تو ، قرار است سپرے کنیم...
قطعاً همہ مان ، دلتنگت میشویم...!
اما این را مے دانیم کہ با خبر هاے خوب باز میگردے😄👌
و باز هم میگوییم ، ما #شومنیست هستیم 🙂✨
و در آخر ، خستہ نباشے...!
مـــرد صــحــنــہ...!💫
#اتحاد_فرزادیا
#Mr_showman #showmanist
#farzadfarzin #farzadfarzin1
@farzadfarzin1
@mehrdadmoafi
@mehrankhalili1
@yasharkhosravi7
@jamal_chalabyani
@sinapartoviii
@mohammadshaker1
@ahmadaminpour
@keyvanmalekmotiee
@rasooltorabi
Read more
-- . نامه خداحافظی مارکیزیو : در ۲۵ سال گذشته تصور کردم که در زندگی چه چیزهای میتوانم داشته باشم ...
Media Removed
-- . نامه خداحافظی مارکیزیو : در ۲۵ سال گذشته تصور کردم که در زندگی چه چیزهای میتوانم داشته باشم و به عنوان بازیکن یوونتوس به این عنوان ها دست پیدا کردم. هیچ وقت فکر نمیکردم این لحظه ایی را تجربه کنم. غیرمنصفانه است که انکار کنم قلب و DNA من به دو رنگ سیاه و سفید وابسته نیست. از ۷ سالگی پیراهن یوونتوس ... --
.
نامه خداحافظی مارکیزیو :

در ۲۵ سال گذشته تصور کردم که در زندگی چه چیزهای میتوانم داشته باشم و به عنوان بازیکن یوونتوس به این عنوان ها دست پیدا کردم. هیچ وقت فکر نمیکردم این لحظه ایی را تجربه کنم. غیرمنصفانه است که انکار کنم قلب و DNA من به دو رنگ سیاه و سفید وابسته نیست. از ۷ سالگی پیراهن یوونتوس را به تن کردم و از آن لحظه حتی یک ثانیه این پیراهن را از تنم جدا نکردم ؛ با فلسفه یووه بزرگ شدم.

در ابتدا سعی کردم تمام ویژگی ها و فلسفه های این پیراهن را جذب کنم و سپس به عنوان یک نماینده در داخل و خارج از زمین آنرا نمایش دهم.

در یوونتوس ، پیروز شدن مهم نیست ، بلکه تنها چیزی است که وجود دارد :
این جمله معروف ، توسط جیامپیرو بونیپرتی گفته شده است. به ظاهر این جمله بسیار ساده است ، اما ما و هواداران به این موضوع باور داریم ؛ این مسئله معنای عمیقی به شیوه زندگی ما میدهد.

وقتی که یه پسر بچه باشی ، مثل همه پسر بچه ها یه رویا داری ، اونم‌ پوشیدن این پیراهنه ؛ پس میدونی که باید همیشه بهترین باشی.

وقتی که بزرگ میشوید ، رویاهای شما اندک اندک شکل میگیرد ؛ در آن لحظه زیر سایه اسطوره هایت کم کم بزرگ میشوی و هر روز برای این پیراهن سخت تلاش میکنی ، چراکه پوشیدن این لباس افتخار آمیزه و حس خوشحالی و مسئولیت پذیری را در شما بوجود میاره.

در نهایت ، زمانی که اسطوره های شما ، به هم بازی های شما تبدیل میشوند باید قوی باشید ؛ حتی زمانی که احساس میکنید درون زمین پاهای شما به لرزش افتاده است باید قوی باشید چراکه با آنها در یک مسیر هستید. دلپیرو ، ندود ، بوفون ، ترزگه ، کامورانزی و سایرین. به منظور احترام گذاشتن به این پیراهن ، همگی باید کار خودشان را درست انجام دهند. این موفقیت ها فقط به بازیکنان فوتبال مربوط نخواهد شد ، بلکه به تک تک هواداران نیز بستگی دارد ؛ یوونتوس پیروز میشود ، چراکه در داخل و خارج از زمین یکی از بهترین تیم های دنیاست.

ما بی ریاترین و باوفادارترین هواداران فوتبال را در دنیا داریم ، پس در ابتدای کار باید با خودمان عهد ببندیم و از تمام توانمان استفاده کنیم که این هواداران را نا امید نکنیم.

وقتی که متوجه میشوید که ۲۵ سال گذشته عمرتان ، دیگر با زندگی فعلی و آینده شما در ارتباط نخواهد بود ، تنها یک راه برای موفقیت و پیروز شدن وجود دارد : باور دارم که خاطراتم را فراموش نخواهم کرد زیرا خاطراتم بخشی از وجود من و من بخشی از وجود آنها ( خاطرات هواداران ) هستم ، هرجا که باشم ، بهترین ها را آرزومندم ، کلودیو.
.
.
#AhmAd
_____________
Read more
تابستان گرم را با شربت خاکشیر خنک کنید وسط ظهر داغ تابستانی که خورشید با پنجه‌های طلایی‌اش بی‌رحمانه ...
Media Removed
تابستان گرم را با شربت خاکشیر خنک کنید وسط ظهر داغ تابستانی که خورشید با پنجه‌های طلایی‌اش بی‌رحمانه روی سر و صورت مردم چنگ می‌اندازد، گرمازدگان به دنبال راهی برای رفع عطش خود می‌گردند. وقتی گذرت به کافی شاپ‌های معمولی شهر می‌افتد، قیمت یک لیوان آبمیوه حدود هفت یا هشت تومن برای خریدار رقم می‌خورد ... تابستان گرم را با شربت خاکشیر خنک کنید
وسط ظهر داغ تابستانی که خورشید با پنجه‌های طلایی‌اش بی‌رحمانه روی سر و صورت مردم چنگ می‌اندازد، گرمازدگان به دنبال راهی برای رفع عطش خود می‌گردند. وقتی گذرت به کافی شاپ‌های معمولی شهر می‌افتد، قیمت یک لیوان آبمیوه حدود هفت یا هشت تومن برای خریدار رقم می‌خورد از همین‌رو برخی ترجیح می‌دهند با خرید از شربت‌فروشان سیار، عطش خود را با قیمت پایین‌تری رفع کنند.
در مسیر خود که می‌روی، نگاهت به شربت‌فروشانی می‌‎افتد که بساط ساده‌ی کاسبی خود را در گوشه و کنار شهر پهن کرده‌اند، هر رهگذری می‌تواند با پرداخت مبلغ ناچیزی، طعم شربت دانه های خاکشیر و عرق شاه اسپرم را بچشد و جانی دوباره بگیرد.
اين شربت تشکیل شده از تخم خاکشیر، شکر، آب و عرق شاه‌اسپرم بوده و کاهش حرارت بدن نیز از عمده خواص این شربت است و شاه اسپرم نیز عطر مطبوعی را به آن می‌بخشد.
شربت خاکشیر، بهترین نوشیدنی تابستانی
شربت خاکشیر علاوه بر این‌که به عنوان بهترین نوشیدنی در فصل تابستان محسوب می‌شود، می‌تواند در درمان ضعف معده، تورم لوزه‌ها، بهبود جوش صورت، دفع سنگ کلیه، کنترل فشار خون، جلوگیری از خونریزی و بهبود یبوست سودآوری موثر واقع شود.
ترکیب خاکشیر با آب یخ و آبلیمو کیفیت قابض پیدا کرده و یک داروی ضداسهال است و از بیماری‌های عفونی تابستان پیشگیری کرده و در آب جوش نیز به دلیل افزایش لینت، ضد یبوست می‌شود.
خاکشیر جذب بدن نشده و از طریق مدفوع دفع می‌شود به همین دلیل به آن جاروی روده هم می‌گویند، استفاده از خاکشیر از رشد پولیپ در روده‌ها جلوگیری می‌کند چرا که 90درصد سرطان روده بزرگ ناشی از وجود پولیپ است.
برای تاثیر موثر خاکشیر در بدن، باید ۲۴ ساعت قبل از مصرف در آب داخل یخچال خیسانده شود، با این اقدام تخم خاکشیر آب را به طور کامل جذب کرده و بعد از مصرف نیز در بدن به شکل آهسته آب رو آزاد می‌کند و باعث هیدراته شدن بدن می‌شود.
#آبميوه #نوشيدني #خواص #ليمون #سلامتی #coffee #coffeeshop #juice #summer #تابستان
Read more
سلام دوستان گلم میخواستم با میوه ایی که تو این فصل بسیار زیاد ازش استفاده میکنیم بدونین که چقدر فایده ...
Media Removed
سلام دوستان گلم میخواستم با میوه ایی که تو این فصل بسیار زیاد ازش استفاده میکنیم بدونین که چقدر فایده داره و به سلامتی بدن کمک میکنه: 1. فواید هندوانه برای سلامتی بسیار زیاد است. مهم نیست که هندوانه را چطور برش بزنید، بهترین آنتی ‌اکسیدان‌ها در آن یافت می‌شود. 2. هندوانه منبع بسیار خوبی از ویتامین ... سلام دوستان گلم میخواستم با میوه ایی که تو این فصل بسیار زیاد ازش استفاده میکنیم بدونین که چقدر فایده داره و به سلامتی بدن کمک میکنه:

1. فواید هندوانه برای سلامتی بسیار زیاد است. مهم نیست که هندوانه را چطور برش بزنید، بهترین آنتی ‌اکسیدان‌ها در آن یافت می‌شود.

2. هندوانه منبع بسیار خوبی از ویتامین C و A است.

3. هندوانه قرمز خوشمزه همچنین منبع قوی از آنتی ‌اکسیدان کاروتن است که لیکوپن نامیده می‌شود. این آنتی‌ اکسیدان‌ها در بدن حرکت کرده و رادیکال‌های آزاد را خنثی می‌کنند. رادیکال‌های آزاد موادی در بدن هستند که می‌توانند آسیب زیادی به ما وارد کنند. این مواد می‌توانند کلسترول را اکسید کرده و باعث شود که به دیواره رگ‌‌های خونی چسبیده و موجب ضخیم‌تر شدن آن شود و این عمل می‌تواند منجر به سکته قلبی شود. لیکوپن که رنگ قرمز زیبا را به هندوانه می‌دهد به کاهش خطر سرطان پروستات هم کمک می‌کند.

4. جالب است بدانید که هندوانه تنها میوه‌‌ای است که نسبت به میوه‌ها و سبزی‌جات دیگر دارای مقدار بیشتری بتاکاروتن است.

5. هندوانه میوه‌‌ای است که حاوی میزان بالایی الکترولیت سدیم و پتاسیم است که آن را از طریق عرق دفع می‌کنیم.

6. هندوانه همچنین سرشار از ویتامین‌های B است که برای تولید انرژی حیاتی هستند. متخصصین تغذیه توصیه می‌کنند که هندوانه منبع بسیار خوبی از ویتامین B6، B1 و منیزیم است. این میوه بخاطر میزان بالای آبی که در خود دارد که تقریباً 90 درصد آن را می گیرد و ارزش کالری آن، جزء باارزش‌ترین میوه‌‌ها دسته‌ بندی می‌شود.

7. هندوانه خاصیت خنک‌کنندگی خاصی دارد و به طرز شگرفی سرشار از سیترولین بوده که آمینو اسیدی است که بدنمان برای ساخت یک آمینواسید دیگر، آرژنین، که در چرخه اوره برای از بین بردن آمونیاک استفاده می‌شود، مصرف می‌کند.

8. آنتی‌اکسیدان‌ها به کاهش شدت آسم کمک می‌کنند. همچنین خطر سرطان روده، آسم، بیماری قلبی، آرتروز هماتوئید و سرطان پروستات را کاهش می‌دهد.

9. هندوانه منبع خوبی از تیامین، پتاسیم و منیزیم است که از بدن در برابر بیماری‌های مختلفی محافظت می‌کنند.

10. هندوانه فاقد چربی است اما به تولید انرژی کمک می‌کند. دربرابر زوال ماکولا هم محافظ خوبی محسوب می‌شود.

وقتی گرمای تابستان ما را به تشنگی می‌‌اندازد، خوردن هندوانه یک راه بسیار سالم و مطمئن برای جایگزین شدن نوشابه‌های انرژی‌زاست. ازآنجا که مقدار آب زیادی دارد، آب موردنیاز بدن ما را تامین می‌کند و هیچ چیز در یک روز گرم تابستانی بهتر از خوردن یک تکه هندوانه دلچسب و آب‌دار نیست!
Read more
. ■ «زندگینامه ددرویش‌خان، آهنگساز و موسیقی‌دان ایرانی»: . ■ نام اصلی: غلامحسین درویش (۱۲۵۱ تهران - ۲ آذر ۱۳۰۵تهران) . ● غلامحسین درویش، در سال ۱۲۵۱ هجری خورشیدی در تهران زاده شد. پدرش حاجی بشیر از هالی زیدشت طالقان و مادرش از ترکمانان بود. علت شهرت وی به نام درویش خان، این بود که پدرش ... .
■ «زندگینامه ددرویش‌خان، آهنگساز و موسیقی‌دان ایرانی»: .
■ نام اصلی: غلامحسین درویش (۱۲۵۱ تهران - ۲ آذر ۱۳۰۵تهران)
.
● غلامحسین درویش، در سال ۱۲۵۱ هجری خورشیدی در تهران زاده شد. پدرش حاجی بشیر از هالی زیدشت طالقان و مادرش از ترکمانان بود. علت شهرت وی به نام درویش خان، این بود که پدرش هنگام صدا زدن وی، از لفظ «درویش» استفاده می‌کرد و همین نام بعدها به عنوان نام خانوادگی غلامحسین برگزیده شد و او به درویش خان یا غلامحسین خان درویش معروف شد.
.
● غلامحسین به دربار شاه رفت‌وآمد داشت و ساز نوازندگان را می‌شنید. سپس پیش آقا حسینقلی به تکمیل فن خود پرداخت و بعد از سال‌ها تمرین در نواختن تار و به ویژه سه‌تار مهارت یافت و بهترین شاگرد استاد خود شد. در این دوران، آشنایی با برادر بزرگتر آقا حسینقلی، میرزا عبدالله فراهانی که نوازنده تار و سه‌تار بود، به کار او غنای بیشتری بخشید.
.
● با ظهور جنبش مشروطه ایران در نخستین کنسرت‌هایی که در انجمن اخوت تشکیل شد وی سمت ریاست و رهبری ارکستر را داشت.
.
■ «نو آوری در موسیقی سنتی»:
.
■ «استقلال و تحول در آهنگ‌سازی نو:» ● در آغاز، آهنگسازی به شیوه نو توسط علی‌اکبر شیدا متخلص به شیدای شیرازی و عارف قزوینی آغاز شده بود. آن دو، آهنگسازی را به صورت اصولی نیاموخته بودند و تصنیف‌ها را بر اساس ذوق و احساس خود می‌ساختند و خود بر آن‌ها شعر می‌نهادند و خود نیز آن‌ها را می‌خواندند.
.
● اما این سبک موسیقی، توسط درویش‌خان به صورت یک حرفه مستقل هنری در آمد. زیرا او علاوه بر ردیف سنتی، با مبانی موسیقی بین‌المللی آشنا شده بود و بر اساس این دانش، آهنگ می‌ساخت. از سوی دیگر، به جای اینکه خود، آهنگ بخواند خوانندگان حرفه‌ای آن‌ها را اجرا می‌کردند. علاوه بر این، آهنگ‌های او با شعر شاعران حرفه‌ای خوانده شده و برای نواختن، از ارکستری که خود او در انجمن اخوت بنیان گذاشته بود بهره می‌گرفته‌است.
.
● سعدی حسنی در کتاب "تاریخ موسیقی" درباره پیدایش موسیقی نوین ایران می‌نویسد: «نخستین تحول واقعی موسیقی را غلامحسین درویش آغاز کرد.»
.
● صفحه ی 1/4
.
Read more
. . گذر تک تک این ثانیه های عمرم به قدیمی شدن نوکریم می ارزد . . . . <span class="emoji emoji1f448"></span>اَلْحَمدولله عَلى كُلِّ ...
Media Removed
. . گذر تک تک این ثانیه های عمرم به قدیمی شدن نوکریم می ارزد . . . . اَلْحَمدولله عَلى كُلِّ حالْ دائِماً واَبَدا بله ، یکسال دیگه هم از عمرمون گذشت... و به قول قدیمی ها به مرگ نزدیک تر شدیم، خداروشاکرم⚘ در مجموع سال خوبی رو پشت سرگذاشتم و خاطرات خوبی برام به یادگار موند ، که سرآمد ... .
.
گذر تک تک این ثانیه های عمرم
به قدیمی شدن نوکریم می ارزد
.
.
.
.
👈اَلْحَمدولله عَلى كُلِّ حالْ دائِماً واَبَدا👉

بله ، یکسال دیگه هم از عمرمون گذشت...
و به قول قدیمی ها به مرگ نزدیک تر شدیم،

خداروشاکرم⚘

در مجموع سال خوبی رو پشت سرگذاشتم
و خاطرات خوبی برام به یادگار موند ، که
سرآمد همش توفیق زیارت دوبانوی دمشق
قبل از زیارت اربعین حسینی بود.
.
خلاصه...
نمیدونم بهترین ها در نظرتون چگونست
ولی برای همتون همون رو آرزومندم.
.
شاه علی مدد
محتاج دعام
محمد حسین فخلعی⚘

1396/10/28
.
🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂
Read more
. مدتی است که روانشاسان در هالیدی به سر می‌برند و از آنجا که هزینه‌های سفر هم کمرشکن است، فقط توانستند ...
Media Removed
. مدتی است که روانشاسان در هالیدی به سر می‌برند و از آنجا که هزینه‌های سفر هم کمرشکن است، فقط توانستند طالع‌بینی بخوانند. به همین جهت طی آخرین تحقیقات‌شان به این نتیجه رسیدند که متولدین هر ماه باتوجه به خصوصیات بارزشان، برای یک شغل خاص زاده شده‌اند. . فروردین بهترین شغل برای فروردینی‌های ... .
مدتی است که روانشاسان در هالیدی به سر می‌برند و از آنجا که هزینه‌های سفر هم کمرشکن است، فقط توانستند طالع‌بینی بخوانند. به همین جهت طی آخرین تحقیقات‌شان به این نتیجه رسیدند که متولدین هر ماه باتوجه به خصوصیات بارزشان، برای یک شغل خاص زاده شده‌اند.
.
فروردین

بهترین شغل برای فروردینی‌های مغرور و حادثه‌جو راننده نیسان آبی است. این‌طوری هم همیشه حق با آن‌هاست و هم با توجه به هیجان و جنب و جوش بالای‌شان می‌توانند در این شغل ارتقا بگیرند و از دختری که لاک نمی‌زند هم خطرناک‌تر شوند.
.
اردیبهشت

اردیبهشتی‌های قانع و صبور، آرام و پرتحمل؛ می‌توانند پرستارهای خوبی بشوند. البته منظور روانشناسان، پرستار راست راستکی است! از همین حقیقی‌ها که در بیمارستان‌ها تردد می‌کنند و می‌گویند «کاری داشتی صِدام کن». ولی وقتی کار داشتی و صدایش کردی، اینقدر دیر می‌آید که فوقش به مراسم چهلم بیمار می‌رسد!
.
خرداد

خردادی‌ها به لحاظ روحیات غیرپایدار و اهل تنوع بودن و متلون‌المزاج (همان کلک‌بازِ خودمان) بودن و همچنین علاقه به برنامه‌های کوتاه مدت؛ می‌توانند در عرصه سیاست بدرخشند و نمایندگان مجلسِ موفقی شوند. فقط این کوتاه بودن (منظور مدت است) کمی اذیت‌شان می‌کند که آن هم با چسبیدن به صندلی مدیریتی برطرف می‌شود.
.
تیر

متولدین تیر بسیار حساس، صرفه‎جو و اقتصادی هستند. اگر به تیر ماهی‌ها بر نخورد و من و روانشناسان را باهم نبافند؛ حتی گاهی خسیس هستند. اما خدا شاهده این هیچ چیز از ارزش‌های تیرماهی‌ها کم نمی‌کند. به همین علت تیرماهی‌ها می‌توانند از کارکنان یا سهامداران یا حتی مدیران کارخانه‌های چیپس‌سازی باشند و اکثر فضای پاکت چیپس را با هوا پر کنند و تازه ته دل‌شان هم غنج برود.
.
مرداد

عاشق شهرت، قدرتمند و سرکش، عاشق تعریف و تمجید و کلا متخصص در درآوردنِ گند قضیه. به همین علت سلبریتی شدن می‌تواند شغل درخور و راضی‌کننده‌ای برای‌شان باشد و حداقل تا مدتی نشیمنگاه بر زمین گذاشته و آرام بگیرند! مردادی‌ها به کم قانع نیستند و تا ته هرچیز را می‌روند. یعنی ته هرچیز را. خواه شهرت باشد، خواه لایک، خواه ترکیبی و ...
.
(درضمن روانشناسان معتقدند یک مردادی هرگز به نویسنده فحش بد نمیده)
.
شهریور

شهریوری‌های دقیق، وظیفه‌شناس و نکته‌سنج و دوراندیش و همدرد؛ خودشان از اول دل‌شان می‌خواست دکتر شوند ولی روانشناسان به لحاظ خصوصیات بارزشان، به آن‌ها پیشنهاد مدیریت بحران را دادند. آن‌ها هم تا حد همدردی پایه بودند ولی بقیه مسائل را می‌گفتند: نوموخوایم چون ما از اولش هم گفتیم دوس داریم دکتر بشیم
.
بقیه در کامنت👇👇
Read more
What is your favorite color combination ? <span class="emoji emoji1f49a"></span>🧡 بی شک ‌همتون این روزها زیاد با کلمه استایلیست برخورد ...
Media Removed
What is your favorite color combination ? 🧡 بی شک ‌همتون این روزها زیاد با کلمه استایلیست برخورد می کنین و ممکنه خیلیاتون ندونین که این تو دنیای مد یکی از مهمترین بخش هاست . این که شما خوشتیپ و یا خوش استایلی صرفا به این معنی نیست که شما یک استایلیست محسوب می شین ، چیزی که تو بیو ی خیلی از پیج های اینستگرام ... What is your favorite color combination ? 💚🧡
بی شک ‌همتون این روزها زیاد با کلمه استایلیست برخورد می کنین و ممکنه خیلیاتون ندونین که این تو دنیای مد یکی از مهمترین بخش هاست . این که شما خوشتیپ و یا خوش استایلی صرفا به این معنی نیست که شما یک استایلیست محسوب می شین ، چیزی که تو بیو ی خیلی از پیج های اینستگرام به وفور دیده می شه ، ولی لازمه گفت که شما ممکنه زیباترین ترکیب رنگی رو انتخاب کنین ، زیباترین و خاص ترین استایل ها رو داشته باشین حتی شاید صاحب بهترین سلیقه هم باشین اما شما نمی تونین یک استایلیست به حساب بیاین تا زمانی که درس این کار رو خونده باشین و به خیلی از چیزها تو این زمینه اشنا باشین . از استایلیست تو ایران خیلی در جاها حتی نامی هم برده نمی شه در صورتی که عضو اصلی عکاسی ها ، فیلمبرداری ها و فشن شو ها استایلیست ها هستن ،لازمه ی یک استایلیست که تو دنیای مد استایلینگ انجام می ده به این صورته : اشنایی با رنگ ها و ترکیب های رنگی ، سبک های هنری ( سبک های مد که از هنر و تاریخ هنر ریشه می گیرن ) اشنایی کامل با فرم بدن اشخاص ، اشنایی با شرایط اجتماعی ، موقیت شغلی ( اون فردی که قراره از طرف اون فرد استایل بشه ) و اشنایی با نوع لباس ها و طریقه ست کردن ایتم ها کنار هم ، اشنایی و تسلط داشتن کامل به ترند ها و این که تو دنیای مد و کشور هایی که مد از اونجا اغاز شده چی می گذره . این افراد تو مجله های مد ، استایلینگه فیلم ها ، استایلینگ برای عکاسی های تبلیغاتی نقش مهمی دارن . یک سری استایلیست دیگه هم وجود داره که کار اونها پرسونال استایلینگ هست که مخصوص یک شخص کار می کنن و اون فرد رو با در نظر گرفتن موقیت اجتماعی ، بودجه ای که داره و فرم بدنش استایل میکنن ، برای مثال بازیگر ها ، افراد مهم ، مدل ها و خواننده ها خصوصا برای مراسم مهم همه گی از یک استایلیست مشاوره می گیرن تا حتی ریز ترین نکته که ممکنه رنگ لاک اون فرد تو اون استایل باشه رو انتخاب کنن . مشاوره گرفتن از یک استایلیست بهتون کمک می کنه خرید مقرون به صرفه تری هم داشته باشین چون اون فرد می دونه که کمد یک خانم به چه ایتم هایی نیاز داره ، مثل ایتم هایی که می شه اون رو بارها با ایتم های متفاوت دیگه ای پوشید و تکراری به چشم نیاد ، نکته بعدی کاری که استایلیست می کنه اینه که طبق فرم بدن اون فرد برای اون لباس انتخاب می کنه ، برای مثال با یک سری کلک ها شما می تونین بعضی از ایرادات بدن رو بپوشونین و به طرز زیباتری فرم بدنتون رو نشون بدین .
Read more
. . توصیه میکنم این متن رو با وجود حجیم بودن بخونید . #ای_کشتیِ_نجاتِ_بشر . #چهارده_قرن است ...
Media Removed
. . توصیه میکنم این متن رو با وجود حجیم بودن بخونید . #ای_کشتیِ_نجاتِ_بشر . #چهارده_قرن است که در دل ها انقلاب کرده ای ، تجلی صفت مُقَلِبَ اَلقُلوب هستی همه ی جلوه ی #آزادگی و #ایستادگی را نمایان کرده ای #بندگی را به منتهی رسانده ای و لقب پدر بندگی(اَباعَبدِاللّه) را مختص شده ای همه ی هستی ... .
.
توصیه میکنم این متن رو با وجود حجیم بودن بخونید
.
#ای_کشتیِ_نجاتِ_بشر
.
#چهارده_قرن است که در دل ها انقلاب کرده ای ، تجلی صفت مُقَلِبَ اَلقُلوب هستی
همه ی جلوه ی #آزادگی و #ایستادگی را نمایان کرده ای
#بندگی را به منتهی رسانده ای و لقب پدر بندگی(اَباعَبدِاللّه) را مختص شده ای
همه ی هستی ات را برای خداوند عرضه داشته ای و تا ابد کسی #همانندت_نخواهد_بود
برادر و پسر و دختر و خواهرت #بهترین_بنده_های_خدا بودند که در راهت و پای مکتبت جاودانه شدند و ‌صد ها سال است دل برده اند و حاجت داده اند
از همه ی جای دنیا با هر نژاد و تیره ای #دلداده و #دلباخته داری و روز به روز اقیانوس دوستدارانت عظیم تر میشود
در #اربعین شهادتت میلیون ها زائر با پای پیاده داری
قبرت را به آب بستند ، شخم زدند ، بهای زیارت دست و پا و جان افراد شد ولی #هرگز از دلها بیرون نرفته ای
#عبیدالله ها ، #متوکل ها و #صدام ها در طول تاریخ قصد تعرض و تحقیر شما و محبان و #روضه ها و عزادارانت را داشتند ولی جز تباهی و ننگ برای خودشان بجا نگذاشتند
اولین عزادارتان خدا ، اولین روضه خوانتان خدا ، سیاه پوشت خاتم الانبیاء(ص) و همه ی مرسلین
بانی اصلی عزایتان مادرتان است و هر که برای عزایت قدمی بردارد با رضایت اوست
کسانی که شما را با همه ی وجود نخواهند عاقبت بخیری را نخواهند دید
#ارمنی )_ها و #مسیحی ]_ها برایت ندبه میکنند ولی نماز شب خوان هایی که دستگاه شما را #تمسخر میکنند

#بی_فکر هایی که خودشان را روشنفکر بیان میکنند #شعائر شما را مورد شبهه قرار میدهند و بی خرد تر از آنان مطابعشان میشوند ولی بیچاره ها نمیدانند عزت شما و عزاداری هایتان را ذات مقدس احدیت داده است
در #عظمت_مصیبت شما همین بس که کودکان قد و نیم قد تا پیرمردان ناتوان در برپایی خیمه های عزایت مفتخرند....
در عظمتت #حزن و #گریه بر شما همین بس که حجت خدا حضرت صاحب الزمان(عج) هر صبح و شام گریان شماست
بعد میگویند گریه غم می آورد
گریه ی با معرفت رشد میدهد
بهجت میدهد
#بالندگی میدهد
#عقل را زیاد میکند
ایمان را مستحکم میکند
یقین را مضاعف میکند
افسوس که نشناختیمت ای جلوه ی آقایی و مردانگی
ای جلوه ی همه ی خوبی ها
.

#من_چه_بگویم
کمترین ذره ی این آستانم که فقط شمیم محبت و مصیبتت این چنین مستم کرده
با همه ی آلودگی و ناپاکی ام
با همه ی نا مروتی هایم
خالصانه میگویم
#دوستت_دارم
و این #محبت را با عالمی عوض نمیکنم
دست من و همه ی دلباختگان کویت را از ریز و درشت و صغیر و کیبرمان را تا ابد در دستانت نگهدار تا از شرور و آفات دنیا در امان باشیم و برای نصرت منتقمت پرورش پیدا کنیم.
Read more
. . این مدل سوال که همیشه و خیلی پرسیده میشه ...<span class="emoji emoji1f447"></span>🏼 . •مگه خانم ها هم میتونن خلبان شن ؟! خلبان مسافر ...
Media Removed
. . این مدل سوال که همیشه و خیلی پرسیده میشه ...🏼 . •مگه خانم ها هم میتونن خلبان شن ؟! خلبان مسافر بری؟آینده ی شغلی داره اصن؟ تو ایران استخدام میکنن ؟ و... . . . . -خداروشکر صنعت هوانوردی ایران به سمتی رفته که راه رو برای خانم ها باز کرده .. و خانم ها با قدرت ورود پیدا کردن به عرصه ی خلبانی و مهندسی ... .
.
این مدل سوال که همیشه و خیلی پرسیده میشه ...👇🏼 .
•مگه خانم ها هم میتونن خلبان شن ؟! خلبان مسافر بری؟آینده ی شغلی داره اصن؟ تو ایران استخدام میکنن ؟ و... .
.
.
.
-خداروشکر صنعت هوانوردی ایران به سمتی رفته که راه رو برای خانم ها باز کرده ..
و خانم ها با قدرت ورود پیدا کردن به عرصه ی خلبانی و مهندسی و دیسپچری ..
در حال حاضر خانم های #خلبان فعالی در لاین ها هستن که واقعا به وجودشون افتخار میکنم ‌‌و کیف میکنم میبینمشون و خوشحال میشم از اینکه حضور ما خانم ها هر روز پررنگ تر بشه در این صنعت و به همین خاطر تا جای ممکن در مورد رشته ی خلبانی کمکتون میکنم که انشالله پیش برید و در کنار هم موفق باشیم🙌🏼♥️👩🏼‍✈️
راجب آینده ی شغلی که خیلی میپرسید باید بگم ما همه به امید و داشتن هدف زنده ایم،به نظرم هیچ چیزی ناممکن نیست شرکت ها هم قطعا باسواد ترین و متبحر ترین خلبانان رو استخدام میکنن ،
.
پس
اگر علاقه داری و عاشقی بهترین خواهی شد ،و بهترین باشی هم استخدام میشی ...
.
.
البته منکر این نیستم که توی ایران داشتن پارتی حرف اول رو میزنه 😉و دقیقا همینطوره،
منم پارتی ندارم .. اما علاقه ست دیگه...با امید به خدای بزرگ و تلاش و تلاش و تلاش ...♥️ .
.
.
سوالات راجب مسائل تحصیلی پزشکی و هزینه ها در پست های بعدی 🙏🏼🌹
Read more
شب یلدا نزدیک است و «زیین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ...
Media Removed
شب یلدا نزدیک است و «زیین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است. تلاش ... شب یلدا نزدیک است و «زیین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است.
تلاش ما در همه این سال‌ها همزمان هم حمایت از هنرهای دستی اصیل و با کیفیت هنرمندان چهارگوشه کشورمان بوده و هم تلاش برای رونق و بهبود وضعیت معیشت این هنرمندان. همچنین در این مسیر هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دیگر ما گام برداشتن در مسیر بازطراحی و ارتقای کیفی و بصری آثار هنری و صنایع‌دستی ایرانی با هدف نزدیک کردن این آثار به سلیقه مخاطبان امروزی و نسل‌های جدید هم در ایران و هم در دیگر نقاط جهان بوده است.
این روزهای آخر پاییزی که چیزی به فرارسیدن شب یلدا باقی نمانده است، «زییین» به روال سال‌های قبل از چند محصول جدید خود که حاصل بازطراحی (redesign) بخشی از صنایع‌دستی اصیل ایرانی است رونمایی خواهد کرد.
یکی از این محصولات مسندها یا تشک‌های پنبه‌ای است. سالیان سال تشک‌ها و مسندهای پر شده از پنبه، اصلی‌ترین و فراگیرترین زیراندازها نزد همه اقوام ایرانی بود. ایرانیان پنبه‌های کشت شده در کشتزارهای طبیعی را برداشت می‌کردند و به دست هنرمندان خوش‌سلیقه‌ی پنبه‌زن آماده به‌کارگیری در هنر دستی لحاف‌دوزی و تشک‌دوزی می‌شد. هنوز هم در خانه‌های پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایمان تشک‌های پنبه‌ای به یادگار مانده از گذشته باقی مانده‌اند و خواب‌شان رونق دارد و یادآور خاطرات خوش گذشته است. اما سال‌هاست که این صنعت دستی خلاقانه رو به زوال رفته است.
«زییین» بار دیگر این هنر دستی ارزشمند را احیا کرده و با بازطراحی و نوسازی دوباره آن را زنده کرده است. یکی از اصلی‌ترین دلایل ما برای بازطراحی و نوسازی هنر تشک‌دوزی، نجات یک هنر خلاقانه و صنایع‌دستی ارزشمند از زوال و نابودی است. تشک‌دوزان سنتی سال‌هاست رونق کارشان کساد شده و به شکوفایی روزگاران گذشته نیست. با دمیدن روحی تازه در این هنر و طراحی تشک‌ها و مسندهایی باب طبع سلیقه و نگاه امروزی، تلاش می‌کنیم این هنر دستی را دوباره به چرخه تولید برگردانیم و هنرمندان این عرصه را به تداوم کارشان امیدوار کنیم. این امیدواری هم نانی بر سر سفره‌های این هنرمندان خواهد برد و هم فرزندان و شاگردانشان را ترغیب می‌کند که شغل پدران و استادان خود را دنبال کنند. اینگونه این هنر سنتی و همیشگیِ ایرانی، از دست زوال و فراموشی نجات پیدا خواهد کرد. «زییین» این محصولات را با عنوان «پهل
Read more
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای ...
Media Removed
. شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است. ... .
شب یلدا نزدیک است و «زییین» هم در آستانه شش سالگی قرار دارد. زییین از اولین روزها که صرفا ایده‌ای در ذهن ما بود تا امروز که با همراهی جمعی از بهترین و خوش‌سلیقه‌ترین هنرمندان ایران و حمایت شما به اینجا رسیده، همیشه خط و مشی و اصل اولیه کار ما در انداختن طرحی نو در دنیای صنایع دستی و هنر ایرانی بوده است.
تلاش ما در همه این سال‌ها همزمان هم حمایت از هنرهای دستی اصیل و با کیفیت هنرمندان چهارگوشه کشورمان بوده و هم تلاش برای رونق و بهبود وضعیت معیشت این هنرمندان. همچنین در این مسیر هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دیگر ما گام برداشتن در مسیر بازطراحی و ارتقای کیفی و بصری آثار هنری و صنایع‌دستی ایرانی با هدف نزدیک کردن این آثار به سلیقه مخاطبان امروزی و نسل‌های جدید هم در ایران و هم در دیگر نقاط جهان بوده است.
این روزهای آخر پاییزی که چیزی به فرارسیدن شب یلدا باقی نمانده است، «زییین» به روال سال‌های قبل از چند محصول جدید خود که حاصل بازطراحی (redesign) بخشی از صنایع‌دستی اصیل ایرانی است رونمایی خواهد کرد.
یکی از این محصولات مسندها یا تشک‌های پنبه‌ای است. سالیان سال تشک‌ها و مسندهای پر شده از پنبه، اصلی‌ترین و فراگیرترین زیراندازها نزد همه اقوام ایرانی بود. ایرانیان پنبه‌های کشت شده در کشتزارهای طبیعی را برداشت می‌کردند و به دست هنرمندان خوش‌سلیقه‌ی پنبه‌زن آماده به‌کارگیری در هنر دستی لحاف‌دوزی و تشک‌دوزی می‌شد. هنوز هم در خانه‌های پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایمان تشک‌های پنبه‌ای به یادگار مانده از گذشته باقی مانده‌اند و خواب‌شان رونق دارد و یادآور خاطرات خوش گذشته است. اما سال‌هاست که این صنعت دستی خلاقانه رو به زوال رفته است. «زییین» بار دیگر این هنر دستی ارزشمند را احیا کرده و با بازطراحی و نوسازی دوباره آن را زنده کرده است. یکی از اصلی‌ترین دلایل ما برای بازطراحی و نوسازی هنر تشک‌دوزی، نجات یک هنر خلاقانه و صنایع‌دستی ارزشمند از زوال و نابودی است. تشک‌دوزان سنتی سال‌هاست رونق کارشان کساد شده و به شکوفایی روزگاران گذشته نیست. با دمیدن روحی تازه در این هنر و طراحی تشک‌ها و مسندهایی باب طبع سلیقه و نگاه امروزی، تلاش می‌کنیم این هنر دستی را دوباره به چرخه تولید برگردانیم و هنرمندان این عرصه را به تداوم کارشان امیدوار کنیم. این امیدواری هم نانی بر سر سفره‌های این هنرمندان خواهد برد و هم فرزندان و شاگردانشان را ترغیب می‌کند که شغل پدران و استادان خود را دنبال کنند. اینگونه این هنر سنتی و همیشگیِ ایرانی، از دست زوال و فراموشی نجات پیدا خواهد کرد.
Read more
. دیروز روی یکی از بلاگ‌ها متنی میخوندم که در سال 2018 چه کارهایی کردین که باعث شده تجربه بهتری باشه. ...
Media Removed
. دیروز روی یکی از بلاگ‌ها متنی میخوندم که در سال 2018 چه کارهایی کردین که باعث شده تجربه بهتری باشه. تمام کسانی که روی اون پست کامنت نوشته بودن چون مشکلات درآمدی و ویزای مارو نداشتن از سفرهاشون به کشورهای جهان گفته بودن و اینکه چه چیزهای جدیدی یاد گرفتن و یا اینکه تونسته بودن درآمدشون رو سیو کنن و ... .
دیروز روی یکی از بلاگ‌ها متنی میخوندم که در سال 2018 چه کارهایی کردین که باعث شده تجربه بهتری باشه. تمام کسانی که روی اون پست کامنت نوشته بودن چون مشکلات درآمدی و ویزای مارو نداشتن از سفرهاشون به کشورهای جهان گفته بودن و اینکه چه چیزهای جدیدی یاد گرفتن و یا اینکه تونسته بودن درآمدشون رو سیو کنن و خونه بخرن و خلاصه تجربیاتی که تا شب ذهن من رو به خودش مشغول کرده بود. دیشب میخواستم این پست رو بنویسم ولی ذهنم هنوز نیاز داشت به فکر کردن تا به نتیجه برسم که دقیقا چی میخوام بگم و اینکه چه کارهایی رو در سال جدید اگر انجام بدم در انتهای سال میگم با توجه به شرایط محیطی من بهترین کارهایی رو که تونستم انجام دادم
.
خلاصه بعد از کلی فکر و تجزیه تحلیل به این نتیجه رسیدم که حالا که نمیشه سفر کنیم و تجربیات جدید داشته باشیم بهترین کار در ایران اینه که هدف رو روی یادگیری و بهبود فردی بذاریم و روی توانایی ها و علممون سرمایه گذاری کنیم. منظورم از علم فقط درس خوندن آکادمیک نیست. میشه کتاب های مارسل‌پروست رو خوند و به اندازه چندین ماه کلاس درس زندگی و ادبیات گرفت
.

کاری که من به خودم قول دادم اینه که خیلی هدفمند امسال کتاب هایی رو که میخونم انتخاب کنم و ازشون یاد بگیرم. وارد دنیای شخصیت هاش بشم و ببینم دنیای اونا چه شکلی بوده و قدم به قدم کتاب هایی که میخونم رو سخت تر کنم تا مثل کلاسی باشه که از یه مرحله به مرحله بعد میرم. خیلی وقتها توی گودریدز میشه توی کامنت ها دید که کسانی که کتاب بهتری خوندن زیرش پیشنهاد دادن که قبل یا بعد از این کتاب چه کتابی رو مطالعه کنین
.

امسال تونستم بالای 6 تا رمان بلند به انگلیسی بخونم تا بتونم یه فرهنگ دیگه رو لمس کنم و با ترکیب ها و اصطلاحات و نحوه بیان هر موضوعی از زبان یه آدم دیگه آشنا بشم. ولی خب هنوز هم کتاب های فلسفی به زبان فارسی برای من جذابیت بسیار زیادی دارن. اما امسال میخوام همین روند رو حتی سخت گیرانه تر ادامه بدم تا بیشتر و بیشتر با دنیا آشنا بشم. سریال، پادکست و بلاگ های با کیفیت هم خیلی میتونه به این روند کمک کنه. ولی حرفم اینه که باید همه این موارد رو با دقت انتخاب کنیم و هدفمند در راستای موضوعی باشه که میخوایم یاد بگیریم. مثلا کسی که به زندگی روزمره علاقه داره سبک سریال و کتابی که میخونه صد در صد با کسی که به سیاست علاقه داره و اونی که فرهنگ بیسترو رو میخواد بشناسه متفاوته
.

نذاریم درجا موندن توی شهر و دیار خودمون باعث بشه ایزوله بشیم و چیزی یاد نگیریم. من قبول دارم که کتاب و پادکست خیلی آهسته تر از سفر جواب میده ولی بازم عالیه
Read more
 #alisorena #sorena #kavir #negar #ali @a.sorena @alisorenafans <span class="emoji emoji1f538"></span>تحلیل و بررسی آلبوم #کویر از ...
Media Removed
#alisorena #sorena #kavir #negar #ali @a.sorena @alisorenafans تحلیل و بررسی آلبوم #کویر از علی #سورنا (قسمت اول) این آلبوم چهارمین آلبوم رسمی علی سورنا ست که با استقبال ویژه ای مواجه شد قبل از توضیحات این آلبوم، نیم نگاهی به کار های سورنا قبل از آلبوم کویر بیندازیم... علی سورنا برای اولین ... #alisorena #sorena #kavir #negar #ali @a.sorena @alisorenafans 🔸تحلیل و بررسی آلبوم #کویر از علی #سورنا (قسمت اول) 🔹این آلبوم چهارمین آلبوم رسمی علی سورنا ست که با استقبال ویژه ای مواجه شد قبل از توضیحات این آلبوم، نیم نگاهی به کار های سورنا قبل از آلبوم کویر بیندازیم... 🔹علی سورنا برای اولین بار در بهمن ماه سال 90، اولین آلبوم رسمی خود به نام «مرد تنها» را منتشر کرد؛ این آلبوم بدون شک یکی از ماندگار ترین آلبوم اوست که 10 ترک دارد. بهترین ترک این آلبوم ترک «مستی» است. 🔹دو سال بعد در بهمن 92، سورنا دومین آلبوم خود به نام «آوار» را منتشر نمود.
این آلبوم که 8 ترک داشت، با استقبال بهتری نسبت به «مرد تنها» روبه‌رو شد و سایتی نبود که این آلبوم را آپلود نکرده باشد‼️ این آلبوم چند ترک بسیار قوی داشت مانند: مجنون شهر، شروع، نمیترسم و.... البته سورنا در این آلبوم به رپر هایی تیکه انداخت و آنها را دیس کرد از جمله: #یاس و #شاهین_نجفی ‼️ 🔹سورنا در سال 94 سومین البوم خود را منتشر کرد با نام «نگار». این آلبوم حالت کاست آلبوم داشت (داستانی) و یک داستانی را جلو میبرد و دارای 13 ترک بود، بهترین ترک این آلبوم «مرگ» است. 🔹دو سال بعد در سال 96، سورنا آلبوم کویر را منتشر نمود.
این آلبوم نسبت به بقیه آلبوم هایش ترک های کم تری داشت.
اما به گفته خودش این آلبوم را بیشتر از همه ی آلبوم هایش دوست دارد‼️
این آلبوم چند قطعه حذف شده داشت که سورنا در لایو اینستاگرام آن ها را اجرا کرد.
کاور آلبوم؟؟ سوالی بود که در لایو از علی پرسیدند. علی گفت: این عکس رو قبل از آلبوم تو خونه ی یکی از دوستام دیدم
که توسط یک عکاس کار بلد گرفته شده بود. با خودم فکر کردم دیدم این عکس به فضای آلبوم میاد‼️(درست گفته و اگه دقت کنید متوجه میشوید)
آهنگساز، میکس و مسترینگ این آلبوم با سعید دهقان بود که علی همه جا ازش تعریف میکنه و به گفته ی خود علی، یکی از بهترین آهنگساز های هیپ هاپه.
همه ی ترک های آلبوم رو سعید دهقان آهنگسازی کرده بود، به جز ترک «نفیر» که آهنگسازی اش توسط خود علی صورت گرفته بود ( طبق صحبت های سعید دهقان)
ترک های آلبوم:
1.کویر
2.پشت این جنگ ها
3.گنجشککا
4.تأتر سایه ها
5.مریم
6.تریاق
7.نفیر
هستند. 🔹بعضی ها و حتی خود علی هم میگویند که این آلبوم به آلبوم « مرد تنها»شباهت دارد. 🔹برخی شایعات وجود دارد که این آلبوم 400 میلیون تومان فروش رفته‼️
Read more
 #تنها خداست که میداند بهترین ها در زندگیتان چگونه معنا میشود # # من در سال نو آن بهترینها را برایتان ...
Media Removed
#تنها خداست که میداند بهترین ها در زندگیتان چگونه معنا میشود # # من در سال نو آن بهترینها را برایتان آرزو میکنم # خدایا # رحمتت #را بر تمام کسانی که برایم عزیزند # و تمام کسانی که این پیام و میخوانن جاری کن # #الهی آمین # سال نو #رحمت خدا #بهترینها #انرژی مثبت # #تنها خداست که میداند بهترین ها در زندگیتان چگونه معنا میشود #
# من در سال نو آن بهترینها را برایتان آرزو میکنم #
خدایا # رحمتت #را بر تمام کسانی که برایم عزیزند # و تمام کسانی که این پیام و میخوانن جاری کن #
#الهی آمین #
سال نو #رحمت خدا #بهترینها #انرژی مثبت #
پایتخت مثلا سردمدار جهان اسلام تهران ! شعار وحدت و برادری گوشمان را کر‌کرده است . همایشهایی با چند صد میلیون هزینه برای تقریب مذاهب برگزار می کنند بحثی صورت بگیرد می گوییم و‌ می گویند شیعه و سنی معنی ندارد ! هر دو‌مسلمانیم اسرائیل ، انگلیس ، امریکا‌ و هر کشوری که مخالف نظریات و عقایدشان باشد را ... پایتخت مثلا سردمدار جهان اسلام تهران !
شعار وحدت و برادری گوشمان را کر‌کرده است . همایشهایی با چند صد میلیون هزینه برای تقریب مذاهب برگزار می کنند
بحثی صورت بگیرد می گوییم و‌ می گویند شیعه و سنی معنی ندارد ! هر دو‌مسلمانیم
اسرائیل ، انگلیس ، امریکا‌ و هر کشوری که مخالف نظریات و عقایدشان باشد را شیطان بزرگ و‌کافر و‌نجس و هزار پسوند می نامند ! اما برای برادران خویش اجازه ساخت مسجد را نمی دهند !
اهل سنت ایران میانه رو ترین و‌ بهترین ها در خاورمیانه بر اساس وقایع موجود می باشند که نظام بایست قدر و ارزش انها را بهتر از پیش بداند . در جنوب فارس و شمال هرمزگان همزیستی مسالمت امیزی وجود دارد که در کشور نمونه است . من سنی نمازم را در حسینیه برادران تشیع می خوانم همچنان که دیشب برادر مسافری نماز مغرب و عشا خویش را در صف نماز مغرب اهل تسنن خواند . چرا مردمان این منطقه نباید الگو باشند ؟
اری سنی ، شیعه و هر مسلک و ایینی اخلاقا و شرعا انسان هستند و‌حق برخورداری از همه امکانات رفاهی و شهروندی ولی دریغا ...
Read more
. - امروز تولد اِیمی آدامز بازیگر توانای و با استعداد هالیوود است. ایمی آدامز، نامزدی ۵ جایزۀ اسکار ...
Media Removed
. - امروز تولد اِیمی آدامز بازیگر توانای و با استعداد هالیوود است. ایمی آدامز، نامزدی ۵ جایزۀ اسکار (جون‌باگ، تردید، مشت‌زن، استاد و حقه‌بازی آمریکایی)، ۶ بفتا و ۷ گلدن‌گلوب که ۲ بار آن برنده شده را در کارنامه دارد . - آدامز در کودکی به آموزش رقص و آواز پرداخت و در آن زمان آرزویش این بود که یک بالرین ... .
- امروز تولد اِیمی آدامز بازیگر توانای و با استعداد هالیوود است. ایمی آدامز، نامزدی ۵ جایزۀ اسکار (جون‌باگ، تردید، مشت‌زن، استاد و حقه‌بازی آمریکایی)، ۶ بفتا و ۷ گلدن‌گلوب که ۲ بار آن برنده شده را در کارنامه دارد
.
- آدامز در کودکی به آموزش رقص و آواز پرداخت و در آن زمان آرزویش این بود که یک بالرین شود. وی مدتی را به کار نمایش و رقص در کلوپ‌ها اختصاص داد، تا این‌که در سال ۱۹۹۹ در آزمون انتخاب بازیگر برای فیلم «سقوط بی‌رحمانه مرگبار» شرکت کرد و با قبولی در آن، نخستین نقش سینمایی‌اش را ایفا کرد
.
- نخستین نقش‌آفرینی مهمش در فیلم «اگر می‌توانی من را بگیر» اثر استیون اسپیلبرگ بود. بازی او در این فیلم به گفتۀ اسپیلبرگ می‌بایست آغازگر دوران پرکاری و شهرت او می‌شد؛ اتفاقی که البته رخ نداد و ایمی آدامز تا یک سال پس از آن فیلم بیکار بود. این دوران مصادف با گذر از ۳۰ سالگی آدامز بود و او به‌شدت نگران حرفۀ بازیگری‌اش بود
.
- دلیل این نگرانی این بود که سنش بالا رفته بود و هنوز جایگاه مناسبی در عرصۀ بازیگری پیدا نکرده بود. او فکر می‌کرد ‌شاید می‌بایست کارهای دیگری را امتحان کند و تردیدهای زیادی دربارۀ آینده‌اش داشت. در همین شرایط نقش مهم و کلیدی از راه رسید. «جون باگ» با بازی آدامز در جشنوارۀ فیلم ساندنس به نمایش درآمد و جایزۀ ویژۀ هیئت‌داوران را نصیب آدامز کرد. وی نامزدی‌های زیادی هم برای جوایز مختلف دریافت کرد از جمله اولین نامزدی او در اسکار
.
- «مسحور» فیلم مهم بعدی ایمی آدامز بود؛ فیلمی که او بازی در آن را از بین بیش از ۳۰۰ نفر که برایش متقاضی بودند و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرده بودند، به دست آورد و منتقدان بازی او را دراین فیلم ستایش کردند. سال‌های ۲۰۰۷-۲۰۰۸ دوران اوج‌گیری شهرت ایمی آدامز بود و از او به عنوانی یکی از بهترین بازیگران تازه‌وارد امریکایی یاد می‌شد
.
- او بعد ها در فیلم هایی همچون «شک، مبارز، استاد، مرد پولادی، کلاهبرداری امریکایی، او، چشمان بزرگ، بتمن علیه سوپرمن، ورود، حیوانات شب‌زی، لیگ عدالت» به ایفای نقش پرداخت که برایش جوایز زیادی را به همراه داشت‌. ایمی آدامز به دلیل چهرۀ معصوم، ظریف و دوست‌داشتنی‌اش و به دلیل بازی‌های قوی و تأثیرگذارش همواره مورد توجه و ستایش منتقدان، مخاطبان و جشنواره‌ها بوده است. او حتی در فیلم‌های ضعیفی که بازی کرده، بازی‌های خوبی از خود نشان داده که منتقدان نیز از آن به عنوان یکی از نقاط قوت این آثار یاد کرده‌اند
.
- ایمی آدامز دوست داشتنی امروز ۴۴ سالگی خود را جشن گرفت ❤️🌹
===========
#AmyAdams #44th #HBD
#CinemaNewss_HBD
Read more
Loading...
Load More
Loading...