بهمن برگزار خواهد راه

Loading...


Unique profiles
3
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tehran, Iran
Average media age
601.9 days
to ratio
.:. سی و سومین کارگاه دیجیتال مارکتینگ در تاریخ ۲۷ بهمن برگزار گردید. استقبال مدیران، کارآفرینان ...
Media Removed
.:. سی و سومین کارگاه دیجیتال مارکتینگ در تاریخ ۲۷ بهمن برگزار گردید. استقبال مدیران، کارآفرینان و علاقمندان این حوزه منجر شد که بار دیگر و به عنوان آخرین اجرای سال ۹۶ این کارگاه در اسفند ماه تکرار شود. همچنین آخرین کارگاه راه‌اندازی کسب و کارهای آنلاین و اپلیکیشن‌های موبایل ۱۱ اسفند خواهد ... .:.
سی و سومین کارگاه دیجیتال مارکتینگ در تاریخ ۲۷ بهمن برگزار گردید.
استقبال مدیران، کارآفرینان و علاقمندان این حوزه منجر شد که بار دیگر و به عنوان آخرین اجرای سال ۹۶ این کارگاه در اسفند ماه تکرار شود.
همچنین آخرین کارگاه راه‌اندازی کسب و کارهای آنلاین و اپلیکیشن‌های موبایل ۱۱ اسفند خواهد بود که هم‌اکنون امکان ثبت نام آنلاین آن باز است.
.:.
#خانواده_بزرگ_فریان_آکادمی ♥️
.:.
#بازاریابی #کارگاه #آموزشی #سمینار #همایش #تخصصی #عملی #کاربردی #مشاوره #آموزش_بازاریابی #دیجیتال_مارکتینگ #بازاریابی_دیجیتال #شبکه_های_اجتماعی #سوشال_مارکتینگ #سخنرانی #مربی #اوژن_استوار
Read more
Loading...
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> برگزارى هجدهمين جشنواره #يارى در استكهلم سوئد . با اعلام اسامی فیلمهای حاضر در هجدهمین دوره ...
Media Removed
برگزارى هجدهمين جشنواره #يارى در استكهلم سوئد . با اعلام اسامی فیلمهای حاضر در هجدهمین دوره جشنواره فیلمهای ایرانی «یاری» این رویداد در تاریخ ۲۲ و ۲۳ سپتامبر در شهر استکهلم سوئد به مدیریت #شیدا_شفیعی در سالن سینما اسکاندیا برگزار میشود. . ۱۳ فیلم کوتاه و سینمایی ایرانی که به هجدهمین جشنواره ... 🎬
برگزارى هجدهمين جشنواره #يارى در استكهلم سوئد
.
با اعلام اسامی فیلمهای حاضر در هجدهمین دوره جشنواره فیلمهای ایرانی «یاری» این رویداد در تاریخ ۲۲ و ۲۳ سپتامبر در شهر استکهلم سوئد به مدیریت #شیدا_شفیعی در سالن سینما اسکاندیا برگزار میشود.
.
۱۳ فیلم کوتاه و سینمایی ایرانی که به هجدهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی «یاری» سوئد راه یافتند.
.
📌در بخش فیلم‌های بلند ۷ فیلم حضور دارند که عبارتند از :
سد معبر (محسن قرایی)، اسرافیل (آیدا پناهنده)، در وجه حامل (بهمن کامیار ) مرداد (بهمن کامیار)، ماجان (رحمان سیفی‌آزاد)،‌ روز دروغ (یعقوب کشاورز) و آهوی پیشونی سفید (سیدجواد هاشمی) حضور دارند.
.
علیرضا مجلل، رضا باقر، مینا آذریان، سعید شریفیان و میکاییل هیلین آثار منتخب جشنواره را داوری می‌کنند و در نهایت دو تندیس بهترین فیلم کوتاه و بهترین فیلم سینمایی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
.
همچنين ٦ فيلم هم در بخش فيلمهاي كوتاه به رقابت خواهند پرداخت كه شامل:
مثل بچه آدم (آرین وزیر دفتری)، حیوان (بهمن و بهرام ارک)، آر یو والیبال (محمد بخشی)، شخصی (سونیا حداد)،‌ پاسپورت (مهران همت زاده) و بوق ممتد (قصیده گلمکانی) ميباشند.
.
#پژمان_بازغی سفیر انجمن یاری در مراسم افتتاحیه این دوره حضور خواهد داشت و محسن کیایی، سیدجواد هاشمی و بهمن کامیار نیز مهمان‌های ویژه جشنواره هستند.
.
این جشنواره همه ساله درآمد حاصل از فروش بلیت فیلم‌های حاضر در جشنواره را برای حمایت از کودکان بی‌سرپرست ایرانی صرف میکند.
.
#خبرنگار_هنر
#iranskafilmfestivalen #artreporter #art_reporter
Read more
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 <span class="emoji emoji1f539"></span>افتتاح بندر خشک استان سمنان با قابلیت صادرات به چین با حضور وزیرصمت . <span class="emoji emoji1f539"></span>برنامه ...
Media Removed
‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 افتتاح بندر خشک استان سمنان با قابلیت صادرات به چین با حضور وزیرصمت . برنامه ریزی برای تولید مواد اولیه قطعات خودرو در داخل . . آیین افتتاح گمرک منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و فعالان اقتصادی و مسئولان استانی برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع ... ‏‎‏🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
🔹افتتاح بندر خشک استان سمنان با قابلیت صادرات به چین با حضور وزیرصمت .
🔹برنامه ریزی برای تولید مواد اولیه قطعات خودرو در داخل
.
.
آیین افتتاح گمرک منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و فعالان اقتصادی و مسئولان استانی برگزار شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني "خرد"، وزیر صنعت، معدن وتجارت در این مراسم پس از استماع گزارش مسئولان مربوطه اشاره کرد: منطقه آزاد گرمسار از موقعیت سوق الجیشی مناسبی برخوردار است و اگر با اتصال به راه آهن اینچه برون اتمام یابد، امکان صادرات تا کشور چین فراهم شده و از سوی دیگر در چهارراه مراکز مواصلاتی نزدیک به پایتخت قرار گرفته است.
وی افزود: این منطقه ویژه ، امکان این که بتواند به یک بندر خشک و پر رونق تبدیل شود را دارد و امیدوارم در کنار واحدهای تولیدی، وجود گمرک بتواند حداکثر توان را در اختیار تولید قرار دهد و به دور از بروکراسی‌های اداری و به همت تولید کنندگان این رونق شکل خواهد گرفت .
شریعتمداری ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریال راه اندازی شده که این حجم سرمایه گذاری ،علاوه بر منابع داخلی منطقه است .
وی افزود: با توجه به نظریه انقلاب چهارم صنعتی، باید شرایطی را ایجاد کنیم که سازمان‌های توسعه‌ای در وزارت صمت به سمت فعالیت‌های اقتصادی نوآورانه حرکت کنند و این روند تا کنون در صنعت کشور جاری بوده است.
وزیر صنعت ، معدن وتجارت افزود: وقتی که انقلاب پیروز شد حداکثر 800 الی 900 واحد صنعتی در کشور وجود داشت اما امروز فقط 800 شهرک صنعتی در کشور داریم که بیش از 5 هزار واحد تولیدی و علاوه بر آن حدود ده ها هزار واحد صنفی فعال در کشور وجود دارد.
شریعتمداری ادامه داد : براساس گزارش صندوق توسعه ملی، ایران هجدهمین اقتصاد جهان است که با برنامه ریزی و فعالیت‌های مؤثر می‌تواند رتبه بهتری از بازار جهانی را در اختیار بگیرد.
وی ادامه داد : تلاش‌هایی که دشمن علیه کشور انجام می‌دهد مانند یک گلوله برفی است که به سمت ما پرتاب می‌شود و ما نباید به وسیله صحبت‌های مبتنی بر نا امیدی و یا پمپاژ عدم قطعیت، این گلوله برف را تبدیل به بهمن کنیم ، باید با امید راه‌های توسعه ای موجود را ادامه دهیم.
لینک مطلب:
http://mohammadshariatmadari.ir/node/92014881
---
‏@M.Shariatmadari
‏‎ پايگاه اطلاع رساني #خرد
#محمدشريعتمداري
Read more
Loading...