به تسلیت مرگ وی

Loading...


Unique profiles
5
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Tabriz, Iran
Average media age
1094.6 days
to ratio
. سلام ضایعه جانگداز از دست دادن یار دیرین انقلاب به مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان در جای جای جهان ...
Media Removed
. سلام ضایعه جانگداز از دست دادن یار دیرین انقلاب به مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان در جای جای جهان تسلیت عرض میکنم... بسم‌الله الرحمن الرحیم انّا لله و انّا الیه راجعون با دریغ و تأسف خبر درگذشت ناگهانی رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در ... .
سلام
ضایعه جانگداز از دست دادن یار دیرین انقلاب به مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان در جای جای جهان تسلیت عرض میکنم... بسم‌الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
با دریغ و تأسف خبر درگذشت ناگهانی رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی جناب آیت الله آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را دریافت کردم. فقدان همرزم و همگامی که سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری با وی به پنجاه و نه سال تمام می‌رسد، سخت و جانکاه است. چه دشواریها و تنگناها که در این دهها سال بر ما گذشت و چه همفکریها و همدلیها که در برهه‌های زیادی ما را با یکدیگر در راهی مشترک به تلاش و تحمل و خطرپذیری کشانید. هوش وافر و صمیمیت کم‌نظیر او در آن سالها، تکیه‌گاه مطمئنی برای همه‌ی کسانی که با وی همکار بودند به ویژه برای اینجانب به شمار می‌آید. اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه‌هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سال های اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوت های نظری بودند، نتوانست در محبت شخصی عمیق او نسبت به این حقیر خلل وارد آورد.
او نمونه‌ی کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود.
سال ها زندان و تحمل شکنجه های ساواکم و مقاومت در برابر این همه و آن گاه مسئولیت های خطیر در دفاع مقدس و ریاست مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و غیره، برگ های درخشان زندگی پر فراز و نشیب این مبارز قدیمی است.
با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی شناسم که تجربه ای مشترک و چنین دراز مدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز به یاد داشته باشم.
اکنون این مبارز کهنسال در محضر محاسبه‌ی الهی با پرونده‌ای مشحون از تلاش و فعالیت گوناگون قرار دارد، و این سرنوشت همه‌ی ما مسئولان جمهوری اسلامی است.
غفران و رحمت و عفو الهی را برای وی از صمیم قلب تمنا می‌کنم و به همسر گرامی و فرزندان و برادران و دیگر بازماندگان ایشان تسلیت عرض میکنم .
غفرالله لنا و له
سید علی خامنه ای
۱۹ دیماه ۱۳۹۵
#انقلاب_اسلامی_ایران
#امام_خامنه_ای
#لبیک_یا_خامنه_ای
#سید_علی_خامنه_ای
#یار_دیرین_انقلاب
#ضایعه_جانگداز
#آیت_الله_حاج_شیخ_اکبر_هاشمی_رفسنجانی
#حذب_اللهی
#حذب_الله
#مرگ_بر_فتنه_گر
#مرگ_بر_آمریکا
#مرگ_بر_انگلیس
#مرگ_بر_اسرائیل
#مرگ_بر_ضد_ولایت_فقیه
#freemotevaselian
#free_motevaselian
Read more
Loading...
. بر اثر انفجار مخزن هیدرولیک؛ «سیدرضا مقیمی اصل» کارآفرین برتر ایران جان باخت نصر: سید رضا مقیمی ...
Media Removed
. بر اثر انفجار مخزن هیدرولیک؛ «سیدرضا مقیمی اصل» کارآفرین برتر ایران جان باخت نصر: سید رضا مقیمی اصل کارآفرین برتر ایران براثر انفجار مخزن هیدرولیک در کارخانه تولید لوله مسی جان خود را از دست داد. به گزارش نصر ، این حادثه ظهر امروز سه شنبه در یکی از کارخانجات وی روی داد. سخنگوی اورژانس ... .
بر اثر انفجار مخزن هیدرولیک؛
«سیدرضا مقیمی اصل» کارآفرین برتر ایران جان باخت

نصر: سید رضا مقیمی اصل کارآفرین برتر ایران براثر انفجار مخزن هیدرولیک در کارخانه تولید لوله مسی جان خود را از دست داد.

به گزارش نصر ، این حادثه ظهر امروز سه شنبه در یکی از کارخانجات وی روی داد.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی در این خصوص افزود: با اعلام خبر انفجار در یکی از کارخانجات واقع در شهرک سلیمی کارشناسان این مرکز به محل اعزام شدند.
وحید شادی نیا گفت: کارشناسان اعزامی در این حادثه مرگ یک نفر بر اثر انفجار مخزن هیدرولیک را تایید کردند.

سید رضا مقیمی اصل، یکی از پیشکسوتان صنعت کشور بود که علاوه بر کارخانه های تولید هواساز در تولید لوله های مسی و محصولات معدنی هم فعالیت داشت.
مقیمی اصل در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی در سال 95 که از سوی معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی برگزار شد به عنوان یکی از 10 کارآفرینان برتر کشور انتخاب و معرفی شده بود.

وی متولد 1322 در تبریز بود.

آژانس خبری، تحلیلی نصر این ضایعه را به جامعه صنعتی آذربایجان شرقی و کشورمان تسلیت می گوید.
Read more
کاپیتان پرسپولیس درگذشت/نوروزی به سفر ابدی رفت قائم خبر: هادی نوروزی که سالهاست در تیم فوتبال ...
Media Removed
کاپیتان پرسپولیس درگذشت/نوروزی به سفر ابدی رفت قائم خبر: هادی نوروزی که سالهاست در تیم فوتبال پرسپولیس حضور داشت و کاپیتان این تیم نیز بود، بامداد امروز پنجشنبه بر اثر سکته قلبی درگذشت. بنا بر اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس وی ساعت ۴ بامداد امروز در خواب دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان منتقل ... کاپیتان پرسپولیس درگذشت/نوروزی به سفر ابدی رفت

قائم خبر: هادی نوروزی که سالهاست در تیم فوتبال پرسپولیس حضور داشت و کاپیتان این تیم نیز بود، بامداد امروز پنجشنبه بر اثر سکته قلبی درگذشت.
بنا بر اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس وی ساعت ۴ بامداد امروز در خواب دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان هم نتوانست مانع از مرگ این بازیکن جوان شود.
این بازیکن بابلی که متولد سال ۱۳۶۴ بود قبل از اینکه به تیم فوتبال پرسپولیس بپیوندد عضو تیم پرسپولیس قائمشهر بود و یک سال نیز در تیم فوتبال نفت تهران بازی کرد اما مجددا به پرسپولیس برگشت و بعد از محمد نوری بازوبند کاپیتانی سرخپوشان را بر بازو بست.
ضایعه درگذشت این بازیکن جوان را به خانواده وی و باشگاه و هواداران پرسپولیس تسلیت می گوییم.
.
روحش شاد 😰

اول هفته این طوری شروع شد😢😢😢
خدایااا یکم با ما ایرانیا راه بیا چیه همش مرگ و میر 😢😢😢😢😢
Read more
سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق تسلیت باد. ‌ ‌ ‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، ...
Media Removed
سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق تسلیت باد. ‌ ‌ ‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، در سال 1345 و همین روز (14 اسفند) درگذشت. وی از ایران و افغانستان تا عربستان و مصر منشا و سرمشق ملی گرایی و مبارزات ضد استعماری بود.در عراق و مصر از او بخوبی یاد میکنند و حتی سعودی ها نیز وضعیت فعلی صنعت ... سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق تسلیت باد.


‌دکتر محمد مصدق اسطوره ملی گرایان در کل خاورمیانه، در سال 1345 و همین روز (14 اسفند) درگذشت. وی از ایران و افغانستان تا عربستان و مصر منشا و سرمشق ملی گرایی و مبارزات ضد استعماری بود.در عراق و مصر از او بخوبی یاد میکنند و حتی سعودی ها نیز وضعیت فعلی صنعت نفت خود را تحت تاثیر مصدق ایجاد کردند اما درایران وی چندان شناخته شده نیست.
او اشراف زاده اي از تبار قاجار بود كه روزي با حضور توده هاي مردم به نخست وزيري رسيد ، قدرت شاهنشاه جوان را آشكارا محدود نمود، صنعت نفت را با حمايت ملت ملي كرد و ديگر روز با كودتايي برنامه ريزي شده و در غياب مردمي كه به حمايتش برخواسته بودند از تخت نخست وزيري به زير كشيده شد. در نتيجه اين كودتا دكتر محمد مصدق به اتهام براندازي محاكمه و تا پايان عمر در حصر خانگي بسر برد و دكتر حسين فاطمي نيز اعدام گرديد. شاه از مصدق متنفر بود كسي در نزد او جرات بر زبان آوردن نام مصدق را پيدا نمي كرد. هيچ رسانه اي تا روز مرگ مصدق و پس از آن حق چاپ تصوير يا خبري از وي را نداشت و مصدق شخصيتي مغضوب و مطرود بود. البته مصدق به سلطنت وفادار بود و اگر شاه به سلطنت با نوعی که مصدق میخواست تن میداد امروز شاید وضع ایران بگونه ای دگر بود.
اما طنز تلخ تاريخ آن جاست كه محمدرضا شاه پهلوي بيست و پنج سال پس از آن كودتا و در كوران حوادث انقلاب ناچار شد براي حفظ سلطنتش دست به دامان يك مصدقي دو آتشه بنام شاپور بختيار شود. جالب آنکه شاپور بختيار به همراه داريوش فروهر و كريم سنجابي يك سال و نيم قبل از پيروزي انقلاب در نامه اي به شاه از او خواسته بودند تا ضمن پايبندي مطلق به اصول مشروطیت و احیای حقوق ملت، نسبت به احترام واقعی به قانون اساسی و اعلامیه جهانی حقوق بشر، انصراف از حزب واحد، دادن آزادی مطبوعات و آزادی اجتماع، آزادی زندانیان، دادن اجازه بازگشت به تبعید شدگان سیاسی و استقرار حکومتی که متکی بر اکثریت نمایندگان منتخب از طرف ملت باشد، اقدام كند.اما شاه آن زمان نامه را نادیده گرفت و قبول نکرد و زمانی به اهمیت و نظر ملی گراها پی برد که دیگر دیر شده بود و فقط 1 ماه به بختیار و مصدقی ها فرصت داد که بسیار کم بود...
#مصدق
Read more
Solfanews اگر هنوز به نحس بودن سال 2016 اعتقاد پیدا نکرده اید وقتش رسیده است تجدید نظر کنید. به گزارش ...
Media Removed
Solfanews اگر هنوز به نحس بودن سال 2016 اعتقاد پیدا نکرده اید وقتش رسیده است تجدید نظر کنید. به گزارش سلفانیوز دیروز جیمی بین نوازنده بیس گروه های «Dio» و «Rainbow» در سن 68 سالگی دیده از جهان فرو بست. تاکنون «Vivian Campbell» گیتاریست «Def Leppard» و همگروهی او در بند «Dio» این خبر را در صفحه فیسبوکش ... Solfanews
اگر هنوز به نحس بودن سال 2016 اعتقاد پیدا نکرده اید وقتش رسیده است تجدید نظر کنید. به گزارش سلفانیوز دیروز جیمی بین نوازنده بیس گروه های «Dio» و «Rainbow» در سن 68 سالگی دیده از جهان فرو بست. تاکنون «Vivian Campbell» گیتاریست «Def Leppard» و همگروهی او در بند «Dio» این خبر را در صفحه فیسبوکش تایید کرده است.

هنوز علت مرگ این موزیسین و ترانه نویس اسکاتلندی مشخص نشده است. از نقاط پر رنگ کارنامه او حضور او در «Rainbow» در کنار بزرگانی چون «Ronnie James Dio» و «Ritchie Blackmore» و پخش یک آلبوم در کنار « «Gary Moore» اشاره کرد. تا کنون دیو ماستین از مگادث و فیل کمپبل از موتورهد درگذشت وی را در شبکه های اجتماعی تسلیت گفته اند.
Read more
Loading...