به سهم خود عمل

Unique profiles
24
Most used tags
Total likes
0
Top locations
Bank Markazi Tower, Kerman Province
Average media age
274.3 days
to ratio
افزایش صدوپنجاه درصدی نرخ کرایه های بلیت تک سفره از حومه به تهران غیر قابل دفاع است. نقش دولت در تقبل ...
Media Removed
افزایش صدوپنجاه درصدی نرخ کرایه های بلیت تک سفره از حومه به تهران غیر قابل دفاع است. نقش دولت در تقبل هزینه های مترو و حمل و نقل عمومی حائز اهمیت است و دولت باید سهم و بخش مربوط به خود را پذیرفته و به تعهدات خود عمل کند. زمانی که در دولت قبل موضوع افزایش قیمت حامل های انرژی مطرح شد، دولت قبول کرد بخشی از درآمد ... افزایش صدوپنجاه درصدی نرخ کرایه های بلیت تک سفره از حومه به تهران غیر قابل دفاع است. نقش دولت در تقبل هزینه های مترو و حمل و نقل عمومی حائز اهمیت است و دولت باید سهم و بخش مربوط به خود را پذیرفته و به تعهدات خود عمل کند. زمانی که در دولت قبل موضوع افزایش قیمت حامل های انرژی مطرح شد، دولت قبول کرد بخشی از درآمد حاصل از این برنامه را به حمل و نقل عمومی و مترو اختصاص دهد، اما متاسفانه با آن که حامل های انرژی گران شد، بودجه ای به بخش حمل و نقل عمومی اختصاص نیافت و قسمت قابل توجهی از هزینه ها روی دوش مردم قرار گرفت. «وقتی می گوییم حومه شهر نباید تصور شود که این ها شهروندان تهران نیستند». همین الان اگر نظرسنجی کنیم مشخص خواهد شد بسیاری از افرادی که در تهران و در همین شهرداری خدمات می دهند عموماً از حومه شهر می آیند. حومه شهر را کارگران، معلمان و کارمندان تشکیل می دهند که همگی شهروندان تهرانی محسوب می شوند و به ساکنان تهران خدمات می دهند. اگر این ها نباشند ادامه حیات برای تهران سخت و شاید ناممکن باشد. باید بپذیریم این گروه به دلیل مشکلات مالی و هزینه های بالا در حومه زندگی می کنند. با این دو پیش فرض می خواهم بگویم لایحه شهرداری و نظر کمیسیون عمران شورا در خصوص بلیت تک سفره درون شهری هر دو یک عدد رانشان می هند که بیست و پنج درصد افزایش است و منطقی و قابل دفاع است. اما تک سفره حومه به تهران افزایش غیرعادی داشته و صدوپنجاه درصد افزایش داشته است. این غیر قابل دفاع است که بگوییم چون دولت سهمش را نمی دهد پس شهروندان بپردازند. ما اصلاً سیاست درستی راجع به مترو نداشتیم. یک مدت رفتیم دنبال مونوریل. یک مدتی دنبال ساخت خیابان دو طبقه بودیم و برنامه های دیگر که اگر بجای آنها روی مترو سرمایه گذاری می کردیم امروز با این مشکلات مواجه نبودیم و مردم در صف مترو نبودند. وضعیت مترو وضعیت بدی است. این را نگوییم که تنها راه این است که پول بیشتری از مردم بگیریم! تنها راهش این نیست. دولت باید سهم خود را بپردازد و ماهم باید درست عمل کنیم. مونوریل را تصویب کردیم و بعد جمعش کردیم. یک هزینه احداث و یک هزینه جمع آوری به شهر تحمیل شد. خیابان دو طبقه هم همین وضعیت را دارد. به جای آن می توانستیم مترو راه اندازی کنیم. این افزایش به هیچ وجه قابل دفاع نیست و علاوه بر این از افزایش قیمت شصت و شش درصدی بلیت های تک سفره فرودگاه هم نمی توان دفاع کرد.
ادامه مطلب در کامنت اول... #شورای_شهر_تهران #شهرداری #بلیت_مترو #حمل_و_نقل_شهری #تهران_را_دوست_داشته_باشیم
Read more
. . چاپ اول منتشر شد . •بحثی تطبیقی و انتقادی درباره ازدواج و ولایت بر تزویج . •نویسنده: دکتر جلیل ...
Media Removed
. . چاپ اول منتشر شد . •بحثی تطبیقی و انتقادی درباره ازدواج و ولایت بر تزویج . •نویسنده: دکتر جلیل امیدی . •درباره کتاب: . •خانواده ابتدایی ترین نهاد اجتماعی است که تحت تاثیر تمایلات طبیعی و غریزه ی غیرخواهی و فرزنددوستی و همراه با انگیزه بقای نسل یشر تشکیل می شود. این نهاد کوچک از سوی دانش ... .
.
چاپ اول منتشر شد .
•بحثی تطبیقی و انتقادی درباره ازدواج و ولایت بر تزویج
.
•نویسنده: دکتر جلیل امیدی
.
•درباره کتاب:
.
•خانواده ابتدایی ترین نهاد اجتماعی است که تحت تاثیر تمایلات طبیعی و غریزه ی غیرخواهی و فرزنددوستی و همراه با انگیزه بقای نسل یشر تشکیل می شود. این نهاد کوچک از سوی دانش های گوناگون مورد ملاحظه و مطالعه واقع شده و فواید فردی و عواید عمومی آن از زوایای مختلف تحقیق و بررسی شده است. بنیادی با این همه اهمیت و کارکردهای مثبت، خود معلول نهادی اساسی تر یعنی ازدواج است. از دیدگاه حقوقی ازدواج، قراردادی است میان مرد و زن که با رعایت شرایط و موانع مخصوص تشکیل می شود و منشا آثار و الزامات مشخصی می گردد. ازدواج از این دیدگاه یک عمل حقوقی صرف است ولی اگر این عمل حقوقی از زیر سلطه ی سنگین حقوق و قانون خارج شود و از زوایای روشن تر ملاحظه گردد، سهم عاطفه و قواعد اخلاقی و عقاید مذهبی و سنّت ها و ضرورت های اجتماعی در تکوین آن بیش از پیش آشکار خواهد شد. سهم عوامل و انگیزه های غیر حقوقی در تشکیل خانواده و تشیید مبانی و تحصیل اهداف آن به اندازه ای است که قانون گذاران و حقوق دانان خود به فراست، ضرورت کاستن از مداخله دولت و قانون و حقوق در مسائل آن را دریافته اند و به آن اعتراف کرده اند. دخالت دولت و قوانین موضوعه ی آن در خانواده تنها زمانی قابل توجه است که به منظور تضمین قواعد اخلاقی و ضوابط مذهبی و برای حل و فصل اختلافات اعضا و حمایت از افراد ضعیف آن، به عمل آید. یکی از مظاهر مداخله ی قانون و قانون گذار در خانواده حمایت از افراد ضعیف آن، به عمل آید. یکی از مظاهر مداخله ی قانون و قانون گذار در خانواده حمایت از آزادی اراده طرفین و به تبع آن تعیین سنّ ازدواج خانواده است.
.
آدرس سایت جهت آشنایی بیشتر و خرید کتاب:
.
https://goo.gl/cDpxrT
Read more
. <span class="emoji emoji1f496"></span> فال امروز حافظ سه شنبه نوزدهم تیر ماه یکهزار وسیصدو نودو هفت.<span class="emoji emoji1f496"></span> ⚘-----------------------------⚘ <span class="emoji emoji2666"></span>️چند ...
Media Removed
. فال امروز حافظ سه شنبه نوزدهم تیر ماه یکهزار وسیصدو نودو هفت. ⚘-----------------------------⚘ ️چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است️دوست عزیزی که نوزدهم تیر ماه به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! انشاءالله عمری طولانی و باعزت داشته باشید. "تولد" تنها روزیست؛ که مادر با گریهای ... .
💖 فال امروز حافظ سه شنبه نوزدهم تیر ماه یکهزار وسیصدو نودو هفت.💖
⚘-----------------------------⚘
♦️چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است♦️
♦️دوست عزیزی که نوزدهم تیر ماه به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! انشاءالله عمری طولانی و باعزت داشته باشید. "تولد" تنها روزیست؛ که مادر با گریهای نوزادش لبخند میزند.
🌹از هر چه که امروز به سمت شما انرژی منفی می فرستد، دوری کنید. شما لایق بهترین ها هستید و باید نه تنها امروز که کل سال تان را به بهترین شکل بسازید. افراد مثبت اندیش می توانند در پیشرفت شما سهم زیادی داشته باشند. در اواخر امسال در مورد هزینه های زندگی کمی محتاطانه تر عمل کنید زیرا به زودی باید برای یکی از هدف هایتان هزینه زیادی بپردازید. در ماه مهر به سلامت و ظاهر خود اهمیت بیشتری دهید و برای جذاب تر شدن تان تلاش کنید تا تاثیر آن را بر روحیه تان ببینید. اگر مجرد هستید در همین ماه نشانه هایی از عشق در زندگی تان جرقه می زند. اعتماد به نفس بالا کلید موفقیت امسال تان است. اگر آن را داشته باشید، با توجه به مهارت هایی که دارید، در محیط کار و دیگر مسائل زندگی نیز موفق خواهید بود.
⚘-------------------------------⚘
💖حضور شما عزیزان در اینجا اتفاقی نیست ،پیجی متفاوت با انرژی مثبت، بامطالب ارزنده، اگر فکر میکنید.پیج اینستگرام احمد تهرانی سودمند است به دوستانتان معرفی کنید💖. --------------------------------طب/سنتی/ahmad.Tehranihttps://t.me/joinchat/AAAAAEPCiy1xS6DJAU6NGQ
Read more
کاندیداهای انتخاباتی برای موفقیت در رقابت های انتخاباتی عموما دو نوع رویکرد را پیگیری می کنند، عده ...
Media Removed
کاندیداهای انتخاباتی برای موفقیت در رقابت های انتخاباتی عموما دو نوع رویکرد را پیگیری می کنند، عده ای حامی حمایت کننده و عده ای حامی حق و عدالتند، کاندیدای حامی حمایت کننده عموما به کسانی که به او کمک کرده اند تا در رقابت انتخاباتی موفق شود خدمت می کنند تا حمایتشان را تکرار کنند ولی حامیان حق و عدالت ... کاندیداهای انتخاباتی برای موفقیت در رقابت های انتخاباتی عموما دو نوع رویکرد را پیگیری می کنند، عده ای حامی حمایت کننده و عده ای حامی حق و عدالتند، کاندیدای حامی حمایت کننده عموما به کسانی که به او کمک کرده اند تا در رقابت انتخاباتی موفق شود خدمت می کنند تا حمایتشان را تکرار کنند ولی حامیان حق و عدالت به حمایت از حق و انصاف و عدالت تمرکز می کنند.
طی سال ها کاندیداهای انتخاباتی زیادی را زیر ذره بین گرفته ام و عوامل مهم موفقیت پایدار آنها را تحلیل کرده ام، گروه حامی حمایت کننده سهم خواه، موفقیتهایشان عموما موقتی و ناپایدار بوده چون در عمل نمی توانستند به مطالبات همه حمایت کننده ها پاسخ دهند و این در طول زمان باعث نارضایتی ها و در نهایت تخریب توسط دو گروهی می شد که یا حمایت کرده اند و حمایت دریافت نکرده اند یا حمایت نکرده اند ولی شاهد رفتار تبعیض آمیز حمایتی کاندیدا با حامیانش هستند ولی گروه دوم به موفقیت های پایداری دست پیدا کرده اند چون او را بیشتر مدافع حق و عدالت می بینند و توقعی مبنی بر حمایت ندارند و‌ حمایت از حق را هم غیر مستقیم در مسیر منافع خود دیده اند.
افتخار آشنایی نزدیک با شخصیت و منش آقای دکتر مسعود پزشکیان را داشته ام، موفقیت های پایدار و قاطعانه ایشان را ریشه در پیگیری رویکرد دوم یعنی حمایت از حق و عدالت می دانم، شخصیت توانمند، قاطع، عالم و عدالت خواهی دارند و منبع بزرگی برای یادگیری فضایل اخلاقی هستند

فیلم سخنرانی ایشان در جشن بیست سالگی تاسیس شرکت تسهیل گستر به بهانه انتخاب مجددشان به عنوان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی

از طرف خودم و همکارانم در شرکت تسهیل گستر به ایشان به جهت این انتخاب شایسته صمیمانه تبریک می گویم
@drpezeshkian.ir
#پزشکیان #دکتر_مسعود_پزشکیان #دکتر_پزشکیان #مجلس_شورای_اسلامی #انتخابات #انتخابات_مجلس #سیاست #اخبار_سیاسی #تبریز #نماینده_تبریز #علیرضا_غضنفری
Read more
میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)،روز زن را به همه زنان و مادران سرزمینم تبریک و شادباش می گویم.باید ...
Media Removed
میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)،روز زن را به همه زنان و مادران سرزمینم تبریک و شادباش می گویم.باید یادی کنم از رهبر فقید انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) که سالگرد تولد آن مرد بزرگ هم زمان با ولادت بانوی دوعالم است.بی شک تحول در نوع نگاه به حضور زنان در جامعه ایران بعد از انقلاب اسلامی مدیون دیدگاه ... میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)،روز زن را به همه زنان و مادران سرزمینم تبریک و شادباش می گویم.باید یادی کنم از رهبر فقید انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) که سالگرد تولد آن مرد بزرگ هم زمان با ولادت بانوی دوعالم است.بی شک تحول در نوع نگاه به حضور زنان در جامعه ایران بعد از انقلاب اسلامی مدیون دیدگاه تحول آفرین و تدبیر و شجاعت امام خمینی است.
اگر نگاهی به تاریخ داشته باشیم می بینیم که زنان در اکثر تحولات در ایران پیشتاز بودند از نهضت مشروطیت گرفته تا انقلاب اسلامی ایران.حضور موثر و معنادار زنان در دفاع مقدس به عنوان مدیریت خانواده در نبود همسرانشان و پشتیبانی در پشت جبهه نقش ماندگاری از زنان ایران را به یادگار گذاشته است.مشارکت در جنبش اصلاح‌طلبی ایران نیز نمود دیگری از حضور تاثیر گذار زنان است. اگر پیش از این نقش زن عمدتا ویترینی،نمایشی و تشریفاتی بود در جمهوری اسلامی ایران دست کم به لحاظ نظری این نقش واقعی و مؤثر به حساب آمده است.به نظر من طرح برخی موارد غیر اولویت دار و بعضا حاشیه ای می تواند مطالبات به حق زنان را کمرنگ کند به همین دلیل معتقدم بانوان فرهیخته کشورم باید با همراهی با نمایندگانشان در خانه ملت و شورای اسلامی شهر و روستا خواسته‌های بحق و قانونی خود را جامه عمل بپوشانند. هر چند بهتر بود دولت محترم سهم بیشتری در سمت های کلیدی به زنان اختصاص می داد.حضور زنان نسبت به مردان در نهادهای قدرت متناسب با شأن و شایستگی زنان اندیشمند، متعهد،کاردان و سازگار با آرمان های والای انقلاب نیست که امیدوارم حاکمیت در جهت تأمین بیشتر حق و خواست زنان کشورمان اقدامات اساسی را انجام دهد.
Read more
. . قرارداد ۷ میلیاردی دلاری نستله با استارباکس شرکت سوئیسی نستله در ازای پرداخت ۷٫۱۵ میلیارد ...
Media Removed
. . قرارداد ۷ میلیاردی دلاری نستله با استارباکس شرکت سوئیسی نستله در ازای پرداخت ۷٫۱۵ میلیارد دلار حق انحصاری پخش محصولات استارباکس در جهان را خریداری کرده است. به نقل از رویترز نستله – بزرگ‌ترین شرکت مواد غذایی و نوشیدنی در جهان – و برند پرمیوم استارباکس دست به دست هم داده‌اند تا استارباکس ... .
.
قرارداد ۷ میلیاردی دلاری نستله با استارباکس

شرکت سوئیسی نستله در ازای پرداخت ۷٫۱۵ میلیارد دلار حق انحصاری پخش محصولات استارباکس در جهان را خریداری کرده است. به نقل از رویترز نستله – بزرگ‌ترین شرکت مواد غذایی و نوشیدنی در جهان – و برند پرمیوم استارباکس دست به دست هم داده‌اند تا استارباکس از توان جهانی نسله در پخش و توزیع بهره‌مند شود.

این قرارداد می‌تواند درآمد دو میلیارد دلاری شرکت آمریکایی استارباکس از فروش بسته‌های قهوه و چای را به صورت چشم‌گیری افزایش دهد. استارباکس این محصولات را علاوه بر شعب خود، در فروشگاه‌های دیگر نیز می‌فروشد. یکی از بازارهای بزرگ محصولات استارباکس چین است.

این قرارداد که در عمل توافقی بر سر پخش محصولات تحت لیسانس استارباکس است، شرکت آمریکایی را قادر خواهد ساخت که بیش‌تر بر کسب‌و‌کار اصلی‌اش یعنی کافه‌های زنجیره‌ای تمرکز کند و به ویژه بر تعداد شعب خود در چین بیافزاید. در سال‌های اخیر با افزایش تقاضا و رقابت سنگین از طرف کمپانی‌های بزرگ غذای فوری استارباکس با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کرده.
هم‌چنین استارباکس قصد دارد سهامی را که قبلا در بازار فروخته بود با سرعت بیش‌تری بازخرید کند. شرکت تخمین می‌زند تا سال ۲۰۲۱ توافق با نستله سودآوری سهام‌اش را افزایش خواهد داد.

بنا بر این قرارداد، کپسول‌های قهوه با برند استارباکس برای دستگاه‌های قهوه‌ساز نسپرسو و دولچه گوستو تولید خواهد شد. این کار به نستله کمک خواهد کرد که سهم بزرگ‌تری از این بازار کسب کند.

نستله نیز تخمین زده تا سال ۲۰۱۹ این قرارداد به سودآوری سهام‌اش کمک کند ولی بر خلاف استارباکس تغییری در برنامه‌ی بازخرید سهام نستله ایجاد نشده.

افزون بر هفت میلیارد دلار پرداخت اولیه، استارباکس سهمی از سود فروش محصولات‌اش توسط نستله و هم‌چنین مبلغی در مقابل حق استفاده از نشان تجاری‌اش دریافت خواهد کرد.

#قهوه_نگار
Read more
 #ورزش در ماه #رمضان، از تجمع چربی در بدن جلوگیری و عمل سوخت و ساز را تسهیل می‌کند. همچنین ورزش علاوه ...
Media Removed
#ورزش در ماه #رمضان، از تجمع چربی در بدن جلوگیری و عمل سوخت و ساز را تسهیل می‌کند. همچنین ورزش علاوه بر تاثیر مثبت بر توانایی‌های جسمانی، سهم زیادی در افزایش قدرت یادگیری و توانایی‌های ذهنی انسان دارد. اما چگونه باید در طول این ماه ورزش را ادامه داد؟ تداوم ورزش، راهی مناسب برای سلامت و لذت بردن ... #ورزش در ماه #رمضان، از تجمع چربی در بدن جلوگیری و عمل سوخت و ساز را تسهیل می‌کند. همچنین ورزش علاوه بر تاثیر مثبت بر توانایی‌های جسمانی، سهم زیادی در افزایش قدرت یادگیری و توانایی‌های ذهنی انسان دارد.

اما چگونه باید در طول این ماه ورزش را ادامه داد؟
تداوم ورزش، راهی مناسب برای سلامت و لذت بردن بیشتر از این ماه است. اگر فرد اصول تغذیه‌ای صحیح را رعایت کند، می‌تواند در کنار روزه‌داری به ورزشی منظم و ملایم نیز بپردازد و این‌گونه سلامت جسمی خود را تامین نماید.
در ضمن این نکته مهم را در نظر داشته باشید که قطع تمامی فعالیت‌ها به مدت یک ماه، ممکن است قدرت و استقامت قلبی ـ عروقی شما را با مشکل مواجه ‌سازد.
برگرفته از سایت بیتوته
#زیبایی_اندام
#روزه #روزه_دار #ورزش #ورزش_در_منزل #بدن_خوبا
Read more
1 ـ سند رسمی درباره طرفین و وراث و قائم مقام آن‌ها نافذ و معتبر است. 2- تاریخ سند رسمی معتبر است حتی بر ...
Media Removed
1 ـ سند رسمی درباره طرفین و وراث و قائم مقام آن‌ها نافذ و معتبر است. 2- تاریخ سند رسمی معتبر است حتی بر علیه ثالث 3- انکار نسبت به مندرجات سند رسمی راجع به اخذ وجه یا مال یا تعهد به تأدیه وجه یا تسلیم مال مسموع نیست. 4- صرفاً و فقط سند رسمی است که به نقل و انتقال حق کسب و پیشه از مستأجر سابق به مستأجر جدید ... 1 ـ سند رسمی درباره طرفین و وراث و قائم مقام آن‌ها نافذ و معتبر است.
2- تاریخ سند رسمی معتبر است حتی بر علیه ثالث

3- انکار نسبت به مندرجات سند رسمی راجع به اخذ وجه یا مال یا تعهد به تأدیه وجه یا تسلیم مال مسموع نیست.

4- صرفاً و فقط سند رسمی است که به نقل و انتقال حق کسب و پیشه از مستأجر سابق به مستأجر جدید اعتبار می بخشد.

5- نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت ها با مسئولیت محدود به عمل نمی‌آید، مگر با سند رسمی.
6- مدلول تمامی اسناد رسمی راجع به دیون و سایر اموال منقول بدون احتیاج به حکمی از محاکم لازم الاجراست، مگر در مورد تسلیم عین منقولی که شخص ثالثی متصرف و مدعی مالکیت آن باشد.

7- تمام اسناد رسمی راجع به معاملات املاک ثبت شده مستقلا و بدون مراجعه به محاکم لازم الاجراست.

8- مبلغ اجاره مقید در سند رسمی به عنوان ماخذ وصول مالیات مستغلات معتبر و ملاک عمل اداره امور مالیاتی به عنوان مبنای وصول مالیات است.

9- الزام به ایفای تعهدات در سند رسمی از جمله پرداخت بدهی در سر رسید وصول مطالبات و یا تخلیه اماکن استیجاری اعم از مسکونی و تجاری (باسندرسمی ) از طریق صدور اجرائیه از طریق دفترخانه تنظیم کننده سند و واحد اجرای ثبت حسب مورد ممکن و نیاز به دادرسی ندارد .

10- وجود شخصی متخصص و معتمد و امین و عادل و متعهد و متبحر به عنوان سردفتر نیز به عنوان کاتبین سند رسمی از مزایای سند رسمی محسوب است.

11- سندی که مطابق قوانین به ثبت رسیده رسمی است تمامی محتویات و امضاهای مندرجه در آن معتبر است، مگر این که مجعولیت آن سند ثابت شود
12- امکان دریافت رونوشت مصدق اسناد رسمی در صورت فقدان اصل اسناد از دفترخانه ممکن است و درصورت تصدیق مطابقت آن با ثبت دفتر به منزله اصل سند خواهدبود

13- در صورتی که درخواست تأمین خواسته از دادگاه مستند به سند رسمی باشد، دادگاه مکلف به قبول درخواست است

14- در مواردی که دعاوی مستند به سند رسمی باشد، خوانده نمی‌تواند برای تأمین خسارات احتمالی خود درخواست تأمین کند
15- هزینه تنظیم اسناد رسمی به مراتب کمتر از سند عادي است.
16- امکان وقوع معاملات معارض در معاملات با سند رسمی به مراتب کمتر است.

17- با تنظیم سند رسمی در خصوص پیش فروش ساختمان متعاملین و واسطه آن‌ها مشمول مجازات های حقوقی و کیفری مقرر در قانون نخواهد شد.
18- گسترش تنظیم سند رسمی نقش عمده ای در قضا زدایی خواهد داشت.
#وكيل_پايه_يك_دادگستري #حقوق
#سند_رسمي #ويژگيهاي_سند_رسمي
#دفترخانه_اسنادرسمی
#مشاوره_حقوقی_رایگان
#گفتمان_وكيل_گفتمان_آگاهي_است
#رسول_سعادت_نيا_وكيل_پايه_يك_دادگستري
Read more
 #بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم . @javat_ketabi . یکم؛ زئوس خدای یونانیان را حتما می‌شناسید؛ موجودی ...
Media Removed
#بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم . @javat_ketabi . یکم؛ زئوس خدای یونانیان را حتما می‌شناسید؛ موجودی که میت‌ها یا اسطوره‌های نظم قدیم بر آن استوار بودند؛ تئوس را شاید کم‌تر شنیده باشید! خدای مسیحی‌های عصر غیبت عیسی! و یهوه خدای یهودیان در تمامی اعصار! خدایانی که ریش و سبیل دارند! خدایانی که بچه‌دار ... #بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
.
@javat_ketabi
.
یکم؛ زئوس خدای یونانیان را حتما می‌شناسید؛ موجودی که میت‌ها یا اسطوره‌های نظم قدیم بر آن استوار بودند؛ تئوس را شاید کم‌تر شنیده باشید! خدای مسیحی‌های عصر غیبت عیسی! و یهوه خدای یهودیان در تمامی اعصار! خدایانی که ریش و سبیل دارند! خدایانی که بچه‌دار می‌شوند! خدایانی که کشتی می‌گیرند و ایضا خیلی کارهای منشوری دیگر هم می‌کنند! خدای انسان‌ها ظرف وجودی انسان‌هاست! زئوس خود زاییده شده! تئوس به دنبال افزایش نسل خود در زمین است! و یهوه دربه در به دنبال موزر! بی کار هم که می‌شود با پیغمبر خود شوخی دستی می‌کند! او کم از انسان ندارد! شاید با این تفاوت که هست که هست! تاریخ انقضا ندارد!
دوم؛در تمام کتاب‌های تاریخی با اغراق یهود و سرمایه‌داری از یک جنس‌اند! بعضی‌ها گفته‌اند چون در دین یهود ثروتمندان آیات و نشانه‌های خداوند هستند و فقرا در ریش‌های یهوه گم شده‌اند پس سرمایه‌داری ریشه در یهود دارد! برخی هم روح سرمایه‌داری را گره‌زده‌اند به اخلاق پروتستانیسم مسیحی! این‌ها را می‌گویم و خب طبیعی هم هست که ربطش مشخص نیست! بگذارید به پای فرم غیرخطی پالپ‌فیکشن وارش!
سوم؛ دنیا را سرمایه‌دارها اداره می‌کنند! تکنولوژی هم امروز نقش افیون توده‌ها را دارد! نیاز کاذب ایجاد می‌کند چیزی مثل کوکایین! و خب با آن جوری مهندسی می‌کند که لایه‌های باطنی انسان دست‌خوش تغیرات شود. این که هنوز هم با دیدن تصاویر کشت‌و‌کشتار مردم مظلوم فلسطین ناراحت می‌شویم جای شکر دارد! چون اصولا با خشونت عریان مشکل داریم به شکم‌های گرسنه مستضعفین عالم در هر رنگ و نژادی اهمیت نمی دهیم. اسراییل تجسم عریان و خشن نظام سرمایه‌داری‌ست! اسراییل تجسد نظام سود و سرمایه و لذت است! اسراییل صاحب بهترین برند‌هایی‌ست که ما علاقه‌مندیم به خریدنشان! اسراییل در تمامی طبقات پالادیوم حضور دارد! او نمایشی خیابانی مثل عُمَر نمی دانم چی چی نیست در کوروش! اسراییل در منطق لذت،منطق سرمایه، منطق فقط خودم، گوربابای بقیه صاحب سهم است! اسراییل برای یهود است؛ یهود برای یهوه! و یهوه موجود خودخواه و‌ انسان‌نمایی‌ست که به پیغمبر خودش هم رحم نمی‌کند! لعن و نفرينمان را به منطق سرمايه‌داری بدهیم به منطق لذت‌گرایی، به ادیان ساخته دست بشر! لعن و نفرینمان به اسراییل را در عمل، با تحریم منطق سود عینی کنیم.
.
#سردارگرام
#محمد_جواد
#اسراییل
#یهوه
#نظام‌سرمایه‌داری
#ومن‌الله‌توفیق
Read more
* در وابستگی سالم، فرد علاوه بر حفظ استقلال فردی خود به دیگران نیز علاقمند و دلبسته است. اگر خود واقعی‌امان ...
Media Removed
* در وابستگی سالم، فرد علاوه بر حفظ استقلال فردی خود به دیگران نیز علاقمند و دلبسته است. اگر خود واقعی‌امان را حفظ کنیم می‌توانیم روابط سالم و رضایتبخشی داشته باشیم. روابط سالم از وابستگی سالم و استقلال سالم تشکیل شده است. ما در وابستگی سالم وقتی که نیاز داشته باشیم و درخواست کمک کرده و کمک ارائه ... *
در وابستگی سالم، فرد علاوه بر حفظ استقلال فردی خود به دیگران نیز علاقمند و دلبسته است. اگر خود واقعی‌امان را حفظ کنیم می‌توانیم روابط سالم و رضایتبخشی داشته باشیم. روابط سالم از وابستگی سالم و استقلال سالم تشکیل شده است. ما در وابستگی سالم وقتی که نیاز داشته باشیم و درخواست کمک کرده و کمک ارائه شده را نیز می‌پذیریم. در روابط، احساس امنیت و صمیمیت داریم و می‌توانیم اعتماد کنیم. هر کس در رابطه بین فردی و در ارتباط با دیگری، یکپارچگی و تمامیت خود را حفظ می‌کند. یعنی در تمامی جنبه های جسمی، روانی و هیجانی خود، آگاهی داشته و به آن اهمیت می‌دهد.

در وابستگی سالم، مشارکت وجود دارد و دوطرفه است؛ پس هر یک از طرفین سهم برابری از این مشارکت را می‌پذیرند. هر یک دیگری را حمایت می‌کند و دیگری را به آنگونه که هست می‌پذیرد و به ارزشها و شخصیت طرف دیگری اهمیت داده و احترام می‌گذارد. وابستگی سالم به معنای انعطاف پذیر بودن و داشتن حد و مرزهای سالم هم هست. در وابستگی سالم، طرفین فقط به فکر گرفتن چیزی از دیگری نیستند و برای برآوردن نیازهایشان و دریافت حمایت و کمک از دیگری، درخواستهایی روشن و مستقیم دارند. تلاش نمی‌کنند دیگران را کنترل کرده یا از آنها باجگیری و سوءاستفاده کنند. افراد در وابستگی سالم، خوددوستی خود را حفظ و از خود مراقبت می‌کنند و نسبت به همدیگر نیز مهربان و دلسوز هستند.

اما در وابستگی ناسالم، افراد در درخواست کمک و پذیرفتن آن مشکل دارند. در اعتماد کردن سالم دچار مشکل هستند و ترس از جدایی و طرد شدن دارند. این رابطه نه رابطه‌ای برابر است نه دو طرفه. در واقع تنها یکی به دیگری خدمت می‌کند یا اینکه هر دو بسته عمل می‌کنند و هیچ بخشیدنی نیز در کار نیست. حمایتگر نیستند و اغلب یک یا هر دو، در حد افراطی در این رابطه هستند. بیش از اندازه به برآوردن نیازهای دیگران پرداخته و رفتارها و خواسته‌های آنها را تحمل می‌کنند یا اصلا به آنها توجه نکرده و خواسته‌های آنها را نمی‌پذیرند.

این افراد سعی می‌کنند یکدیگر را کنترل کنند یا مورد استثمار و بدرفتاری قرار دهند. آنها اجازه می‌دهند که دیگران در درخواستها و نیازهایشان زیاده‌روی کنند و رفتار نامناسب دیگران را بیش از اندازه تحمل می‌کنند. روابط غلط را ادامه می‌دهند و این رابطه‌ها را به شکل یک قربانی ادامه می‌دهند. ممکن است در حالات زیادی دچار بی‌حوصلگی یا تندخویی باشند زیرا در اثر عواملی مانند ضعف عزت نفس و آسیبهای درونی دچار رنج و ناراحتی هستند
.
.
Read more
* ۱۲-مقصر دانستن: بر عکس شخصی سازی است که البته اشاره‌ای کوتاه نیز در مطلب قبل به آن داشتیم. در شخصی ...
Media Removed
* ۱۲-مقصر دانستن: بر عکس شخصی سازی است که البته اشاره‌ای کوتاه نیز در مطلب قبل به آن داشتیم. در شخصی سازی، تمام مسئولیت مشکلات را حتی آنهایی که شما کنترلی بر آن نداشته‌ و مربوط به شما هم نیست را بر عهده خودتان می‌گذارید و خود را سرزنش می‌کنید؛ اما در مقصر دانستن، مسئولیت مشکلات خود را به چیزی خارج از ... *
۱۲-مقصر دانستن: بر عکس شخصی سازی است که البته اشاره‌ای کوتاه نیز در مطلب قبل به آن داشتیم. در شخصی سازی، تمام مسئولیت مشکلات را حتی آنهایی که شما کنترلی بر آن نداشته‌ و مربوط به شما هم نیست را بر عهده خودتان می‌گذارید و خود را سرزنش می‌کنید؛ اما در مقصر دانستن، مسئولیت مشکلات خود را به چیزی خارج از خود و گردن دیگران می‌اندازید و آنها را سرزنش می‌کنید. مثلا او من را خواست! او من را بسیار عصبانی کرد! او عزت نفس من را گرفته است! شکستهای من بخاطر رفتار پدر و مادرم است! من خودم را دوست ندارم چون او من را دوست ندارد

در مقصر دانستن، شما خود را یک قربانی بی‌دفاع تصور می‌کنید؛ از وضعیت خود یک فاجعه می‌سازید و خود را ناتوان و بی‌اختیار می‌دانید.درست است که ما تحت تاثیر دیگران و عوامل بیرونی هستیم اما نهایتاً این ما هستیم که باید با مشکلات زندگی خود روبرو شویم و رنج زندگی خود را بپذیریم. پس لازم است برای اینکه از بازی مقصر دانستن، بیرون بیاییم تاثیرات بیرونی را بشناسیم ولی مسئولیت خوشبختی، آرامش و سلامتی خود را بر عهده بگیریم مثلا می‌توانید بگویید: درسته رفتار او ناعادلانه و بد بود ولی من مجبور نیستم عصبانی و بد شوم؛ زیرا من بهتر از او هستم

انسان با عزت‌نفس، انسانی مستقل و مسئولیت‌پذیر است؛ او آزاد و انتخاب‌گر است و البته خود را نیز برای بر عهده گرفتن مسئولیت زندگی خود، آزاد و با اختیار می‌داند. این اعتقاد به آزادی و اختیار خویشتن، بسیار مهم است.ممکن است حالا بگویید: پس من می‌توانم مسئولیت زندگی خود را بر عهده نگیرم؛ چون مجبور شدم انتخاب کنم! اولاً شما خواستید مجبور باشید و تحت فشار انتخاب کنید تا بعد مسئولیت انتخاب خود را بر عهده نگیرید دوماً نهایتا در هر شرایط که انتخاب کرده‌اید این زندگی شماست و باید مسئولیت آن را بر عهده بگیرید. آدم مسئولیت پذیر آدمی نیست که نه خود و نه هیچکسی را مقصر نمی‌داند بلکه او به طور واقع بینانه سهم تقصیر خود و دیگران را تعیین کرده و آنچه مسئولیت اوست یا نیست را مشخص می‌کند و از بهانه گیری، کاری نکردن و دست روی دست گذاشتن امتناع می‌کند

شما مسئولیت می‌پذیرید که اوضاع را بهتر کنید و رفتار یا عملکرد خود را اصلاح کنید نه اینکه مسئولیت می‌پذیرید تا خود را بد و گناهکار و مقصر بدانید و در این احساس بی ارزشی بمانید. مثلا بهتر است بگویید: من در آن امتحان، ضعیف عمل کردم. چون مطالعه کافی نداشتم؛ دفعه بعد، برنامه‌ریزی بهتری داشته و نمره بهتری خواهم گرفت. در واقع شما در این حالت، خود درونی را قضاوت نمی‌کنید و به خود، بد و بیراه نگفته و نسبت نمی‌دهید
Read more
بخش ششم و پایانی خلاصه نامه مهدی کروبی به اعضای مجلس خبرگان <span class="emoji emoji1f53a"></span>در شورای بازنگری ما بر این باور بودیم ...
Media Removed
بخش ششم و پایانی خلاصه نامه مهدی کروبی به اعضای مجلس خبرگان در شورای بازنگری ما بر این باور بودیم که افزایش این مقدار قدرت بدون محدودیت زمانی در ید یک فرد خطرناک و زیان بار است. تلاش‌مان را هم کردیم و گذر زمان ثابت کرد که مخالفت ما با حذف محدویت زمانی رهبر تا چه اندازه درست بوده است. من به اصلاحات باور ... بخش ششم و پایانی
خلاصه نامه مهدی کروبی به اعضای مجلس خبرگان 🔺در شورای بازنگری ما بر این باور بودیم که افزایش این مقدار قدرت بدون محدودیت زمانی در ید یک فرد خطرناک و زیان بار است. تلاش‌مان را هم کردیم و گذر زمان ثابت کرد که مخالفت ما با حذف محدویت زمانی رهبر تا چه اندازه درست بوده است. 🔺من به اصلاحات باور دارم اما پالایش و اصلاحاتی که ساختار نظام را در جهت حق تعیین سرنوشت مردم بدون نگاه قیم‌مآبانه فرد یا گروهی اصلاح کند. 🔺بدون تردید سر منشأ فساد فراگیر قدرت و ثروت که متأسفانه دامنه آن روز به روز در حال افزایش است همین نظارت استصوابی است که نتیجه‌ای جز محروم کردن افراد از انتخاب کردن و انتخاب شدن و از کار افتادن اهرم‌های نظارتی نداشته است. 🔺در آستانه چهلمین سال انقلاب باید با صراحت بگوئیم که نه تنها نتوانسته‌ایم به آرمان‌های انقلاب وفادار بمانیم بلکه به دلیل همین خودمحوری‌ها و عطش سیری ناپذیر قدرت کارنامه پر افتخار روحانیت شیعه را که در گذر بیش از هزار سال تلاش بزرگان به دست آمده بود ویران کردیم. 🔺باید بپذیریم که شیوه غلط و بدتر از آن اصرار بر همان شیوه غلط مردم را اینچنین در مقابل نظام قرار داده است. 🔺خدا را گواه می‌گیرم که اگر نبود وظیفه شرعی و ملی و نگرانی‌ام نسبت به سرنوشت کشور این دغدغه ها را هرگز از حصر با شما مطرح نمی‌کردم و در عسرت و عزلت پیش آمده با استناد به حصر تحمیلی بار مسئولیت تاریخی از خود بر می‌داشتم و به توصیه برخی از عزیزانم که نگران وخیم‌تر شدن اوضاع این حصر هستند عمل می‌کردم. اما با وظیفه شرعی و ملی‌ام چه کنم؟ 🔺ملت این روزها گرفتار زیاده‌خواهی و بی‌تدبیری جمعی گردیده‌اند که به نام دین و انقلاب به قدرت و ثروت آلوده شده‌اند و حاضر به ترک آن نیستند! 🔺تردیدی نیست که همه ما به میزان سهم و نقش‌مان باید مسئولیت خود را پذیرا باشیم. 🔺صاحبان قلم و اندیشه بر من خرده نگیرند که این قانون ایرادات و اشکالات دیگری هم دارد. طبیعی است که ایرادات جدی به برخی اصول قانون اساسی وارد است و باید در جهت حاکمیت و خواست مردم قانون اساسی به روز شود.
Read more
اقای خاتمی از سهم تکرار میکنمش برای اصلاح دولتی که خیلی از وعده هایش را فراموش کرده بود برداشت کرد و ...
Media Removed
اقای خاتمی از سهم تکرار میکنمش برای اصلاح دولتی که خیلی از وعده هایش را فراموش کرده بود برداشت کرد و در انتقادی صریح از دولت گفت: ️چه کسی مانع از ترمیم کابینه است؟ ️مردم را میان زمین و آسمان نگه ندارید ️دولت به مردم بگوید چرا به وعده‌هایش عمل نمی کند. دولت باید کارآمدی خود را در اولویت قرار داده ... اقای خاتمی از سهم تکرار میکنمش برای اصلاح دولتی که خیلی از وعده هایش را فراموش کرده بود برداشت کرد و در انتقادی صریح از دولت گفت:
◀️چه کسی مانع از ترمیم کابینه است؟
◀️مردم را میان زمین و آسمان نگه ندارید
◀️دولت به مردم بگوید چرا به وعده‌هایش عمل نمی کند.
دولت باید کارآمدی خود را در اولویت قرار داده و به مردم ثابت کند. ⬅️ضعف‌ها و بی‌برنامگی‌ها و حتی عدم اجرای برنامه‌های مصوب را نمی‌توان به گردن رقبا انداخت، این چاره کار نیست. باید مسائل حل شود. ⬅️کنترل سریع نوسانات ارزی، کارآفرینی، بازگرداندن امنیت و سودآوری تولید، مبارزه با رکود و رسیدگی جدی به وضعیت معیشت طبقات محروم باید اولویت دولت باشد. 🔹وعده‌هایی داده شده، اما عملی نشده که یا در نتیجه عدم اهتمام به آن بوده که مسؤولان موظف‌اند به مردم بگویند، یا بخشی از آن با موانع بیرونی مواجه بوده که مردم حق دارند این را هم به شکل شفاف بشنوند.
متن سخنرانی را اینجا بخوانید
http://www.khatami.ir/fa/news/1426.html%E2%80%8C
Read more
دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر ...
Media Removed
دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر دولت تدبیر و امید جناب روحانی و دار و دسته اش!! و در آخر از بی تفاوتی مردم و به خصوص هنرمندان و همکارانی که با هم یک صدا نشده و فقط نظاره گر تکه تکه شدن کشورمان شده و دردی حس نمی کنند . همکاران من ، مخصوصاً ... دلم میسوزد ، جگرم خون شده از این همه بی عدالتی ، از این همه جفا و نامردی حکومت ، از این همه بی صفتی و تزویر دولت تدبیر و امید جناب روحانی و دار و دسته اش!! و در آخر از بی تفاوتی مردم و به خصوص هنرمندان و همکارانی که با هم یک صدا نشده و فقط نظاره گر تکه تکه شدن کشورمان شده و دردی حس نمی کنند .
همکاران من ، مخصوصاً روی سخنم با شماست . تعداد زیادی از شما که الگوی بسیار خوبی برای من بودید و هستید ، یکباره ساکت و بی تفاوت شدید . کجائید ؟! واقعاً دارید زندگی میکنید ؟ به غیر از تعدادی انگشت شمار از ما، امثال من ، پرستو صالحی ، آناهیتا همتی ، فلور نظری ، سوسن پرور ، حمیدرضا آذرنگ ،حمید فرخ نژاد و امین حیایی وچند نفر دیگر ، بقیه کجائید ؟ (منظورم آن دسته از همکارانی است که تا به امروز سکوت کردند ) در مورد اتفاقی که برای پرستو صالحی عزیزم افتاده بود ، همه ی هنرمندان به اتفاق باید حرکتی میکردیم ، باید از طریق فضای مجازی او را حمایت کرده و همه ی هنرمندان ، پشت او را گرفته و نارضایتی خود را اعلام‌میکردیم .
چه در مورد این موضوع چه در مورد غارت اراضی کشورمان مثل دریای مازندران و یا اتفاقات خلیج فارس و سیستان و بلوچستان و غیره . یا حوادث و اتفاقاتی که از دختران و خواهرانم در مورد صیغه کردن آقایان در مشهد میشنوم .
در این دولت مزخرف (جناب روحانی) با آن وزیر امور خارجه ای که از شرف و انسانیت به دور است (آقای ظریف)  که همین شما اکثریت همکاران هنرمند به خود بالیده و به ایشان رای دادید ، میتوانستید حداقل با عذرخواهی از مردم و ابراز تاسف کار در سینما و تلویزیون را تحریم کرده و از این طریق نارضایتی خود را اعلام کنید .
این همان حمایت از همدیگر است که همیشه می گفتم و می گفتم و میگفتم . ولی ظاهراً تا حالا حرفهایم تاثیری بر همکاران نداشته . کاری نکنید روزی از فرطِ شرمندگی و بی تفاوتی به وجدان درد گرفتار شده و روی چشم در چشم شدن با هموطنانتان را نداشته باشید و در آینده مورد انتقام شدید از طرف فرزندانتان قرار بگیرید .
من به سهم خود خوشحالم چون در طول این چهل سال در هیچ انتخاباتی شرکت نکردم ؛ و مدتی است به دلیل غیر حرفه ای عمل کردن مسئولین چه در صدا و سیما و چه غیره کار نمیکنم . آیا بقیه ی شما همکارانی که تا حالا سکوت کرده اید ، این وجود را دارید که همگی یک پارچه شده و همراه من و امثال من حداقل از این به بعد اینگونه عمل کنید یا نه ؟
با تشکر از همه ی دوستان برای توجه همیشگی شما به پست هایم
Read more
😐 آمار تکان‌دهنده از وضعیت جنگل‌های ایران 🤔 اگر با همین سرعت پوشش جنگلی ایران را نابود کنیم، تا ۵۰ ...
Media Removed
😐 آمار تکان‌دهنده از وضعیت جنگل‌های ایران 🤔 اگر با همین سرعت پوشش جنگلی ایران را نابود کنیم، تا ۵۰ سال آینده هیچ جنگلی نخواهیم داشت. درباره وضعیت جنگل‌های ایران آمارهای تکان‌دهنده‌ای ارائه شده است: «ایران در کمربند خشک جهان واقع است. سهم ما از آب نسبت به جمعیت‌مان کم است. بارش‌ها در نقاط مختلف ... 😐 آمار تکان‌دهنده از وضعیت جنگل‌های ایران 🤔

اگر با همین سرعت پوشش جنگلی ایران را نابود کنیم، تا ۵۰ سال آینده هیچ جنگلی نخواهیم داشت.

درباره وضعیت جنگل‌های ایران آمارهای تکان‌دهنده‌ای ارائه شده است: «ایران در کمربند خشک جهان واقع است. سهم ما از آب نسبت به جمعیت‌مان کم است. بارش‌ها در نقاط مختلف کشور نسبت به استاندارد جهانی کمتر است. هوا هر سال گرم‌تر می‌شود. جمعیت کشور بیشتر شده. نیاز به چوب و کاغذ بیشتر شده و کلی حرف دیگر که همه‌اش هم درست است اما هیچکدام‌شان دلیل نمی‌شود که ما همین پوشش گیاهی و جنگلی محدودی را هم که داریم از بین ببریم. یعنی هیچ جای دنیا ، هیچ کشور پیشرفته‌ای برای تولید کاغذ درختان جنگل‌های طبیعی‌اش با صدها سال عمر را قطع نمی‌کند و به جایش از قطع درخت‌های دست‌نشان استفاده می‌کند یا هیچ جای دنیا با چنین سرعت بالایی اقدام به از بین بردن جنگل‌ها و تبدیل آنها به مزارع کشاورزی و چراگاه و شهرک‌های مسکونی نمی‌کنند. با این حال جنگل‌های شمال ایران با سرعت بی‌سابقه‌ای در حال محو شدن هستند و در ۴۰ سال گذشته نزدیک به ۲۲درصد مساحت آن از بین رفته است.
در عمل کمترین تلاشی از جانب هیچکس به خصوص خود مردم برای آن انجام نمی‌پذیرد. خیلی‌ها هم این خطر را باور ندارند که اگر با همین روند پیش برویم، احتمالا تا ۵۰ سال آینده هیچ اثری از جنگل‌های کشور باقی نخواهد ماند و تنها باید در عکس‌های قدیمی به خاطره‌بازی با آنها بپردازیم. 🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 بیایید درخت بکاریم ، بیایید امسال در عید قربان بجای کشتن یا قربانی کردن گوسفند درخت بکاریم ، طبیعت ایران در وضعیت بحرانی قرار دارد لطفا کمی باور کنیم
#طبیعت_بدون_زباله_زیباست
#جنگل_سبز
#زنده_باد_طبیعت_ایران
#درخت_بکاریم
#چلاو_آمل
#فنی_کلا_تپه
Read more
شاید شرایط ویژه‌ای که امروز اقتصاد کشور در آن قرار دارد به ما یک ظرفیت و امکان مضاعف برای دستیابی به ...
Media Removed
شاید شرایط ویژه‌ای که امروز اقتصاد کشور در آن قرار دارد به ما یک ظرفیت و امکان مضاعف برای دستیابی به این هدف را بدهد چرا که معمولاً وقتی شرایط دشوار و سختی‌ها متراکم می‌َشود، به دو گونه می‌توان با آن برخورد کرد اول آنکه #نیمه_خالی_لیوان را دیده و در مورد شداید و دشواری‌ها به دنبال افزایش و تراکم ناامیدی ... شاید شرایط ویژه‌ای که امروز اقتصاد کشور در آن قرار دارد به ما یک ظرفیت و امکان مضاعف برای دستیابی به این هدف را بدهد چرا که معمولاً وقتی شرایط دشوار و سختی‌ها متراکم می‌َشود، به دو گونه می‌توان با آن برخورد کرد اول آنکه #نیمه_خالی_لیوان را دیده و در مورد شداید و دشواری‌ها به دنبال افزایش و تراکم ناامیدی بوده و برای هم مرثیه‌سرایی کنیم و دیگر اینکه به #نیمه_پر_لیوان نگریسته و به یاد بیاوریم که در گذشته روزهای پرافتخار #مقاومت داشته‌ایم

اینکه روزهای سخت در حقیقت روزهای افتخارآفرینی بوده و در روز امتحان معلوم می‌شود که مرد میدان کار و عمل چه کسی است — البته این بستگی دارد که چه رویکردی را انتخاب می‌کنیم — هنگامی که در جامعه‌ و اقتصاد شرایط ویژه و دشوار ایجاد می‌شود، یک رویکرد که می‌توان آن را اتخاذ کرد، رویکرد تحکم‌گرا است

برخی دولت‌ها در شرایطی که کشورشان درگیر جنگ می‌شوند، از رویکرد #تحکم گرا استفاده کرده و #حکومت_نظامی اعلام می‌کنند و تصور دارند با کاستن اختیارات و تمرکزی کردن #مدیریت کار بهتر جلو می‌رود، اما در مقابل برخی نظام‌ها و حکومت‌ها به مردم‌شان اطمینان دارند و کار را به آنها می‌سپارند

ما در دوران #دفاع_مقدس تجربه درخشانی را در اختیار داریم و اگر تصمیم هوشمندانه حضور مردم در میدان دفاع از کشور و #انقلاب نبود، جنگ را باخته بودیم — ما در جنگ پیروز شدیم چرا که کار را به مردم سپردیم و امروز نیز که #جنگ_اقتصادی علیه کشور به راه افتاده باید بجای اتخاذ رویکرد تحکم‌گرا، رویکرد تعامل گرا را برگزینیم و اگر این رویکرد را اتخاذ کنیم، می‌توانیم برخی از مشکلات ساختاری اقتصاد ایران را نیز حل نماییم

بسیاری از قوانین و مقررات ساختاری در اقتصاد ما در طول سال‌ها و دهه‌های متمادی با نگاه تمرکزگرا نگاشته شده و بدنه اقتصاد هم آن را نپذیرفته و باعث شده تعارض بین دولت و ملت در حوزه اقتصاد تبدیل به یک بیماری مزمن شود

باید بپذیریم و درک کنیم که امروز در شرایط ویژه‌ای قرار داریم و برای مدیریت این شرایط چه رویکردی را باید اتخاذ کنیم — اگر در این شرایط رویکرد تعامل‌گرا را برگزینیم آن وقت به جای گله‌گذاری و فرافکنی و عدم دفاع از کار صحیح و مثبت، مسأله کشور را موضوعی همگانی تلقی کرده و هر کس برای حل آن سهم خود را بیان می‌کند

ما می‌توانیم این شرایط ویژه اقتصادی که اکثر عوامل آن هم اقتصادی نیست را به یک فرصت تبدیل کنیم — اکثر عوامل این شرایطی که ایجاد شده و ما را برای مقابله با بحران انگیزه‌مند کرده است یا عوامل سیاسی داخلی و خارجی و یا مسایل ساختاری بازمانده از گذشته است
Read more
یک کمپین عاشقانه برای آنها که با هنر تئاتر زندگی را تجربه می‌کنند. هیچ لحظه‌ای زیباتر از اندیشه ...
Media Removed
یک کمپین عاشقانه برای آنها که با هنر تئاتر زندگی را تجربه می‌کنند. هیچ لحظه‌ای زیباتر از اندیشه و عمل در عرصه فراخ صحنه و خیال و رویا نیست. تئاتر پر از هیجان و حیات و عشق و امید است. لحظه‌های غیرقابل پیش‌بینی از زندگی که آدم‌های شیفته این هنر یگانه، در ستیز با روزمرگی و تکرار، تجربه می‌کنند. در ... یک کمپین عاشقانه
برای آنها که با هنر تئاتر زندگی را تجربه می‌کنند.
هیچ لحظه‌ای زیباتر از اندیشه و عمل در عرصه فراخ صحنه و خیال و رویا نیست.
تئاتر پر از هیجان و حیات و عشق و امید است. لحظه‌های غیرقابل پیش‌بینی از زندگی که آدم‌های شیفته این هنر یگانه، در ستیز با روزمرگی و تکرار، تجربه می‌کنند.
در این وادی عاشقانه من با این هنر احساس خوشبختی دارم. خانواده تئاتر برای من یعنی بودن آدم‌های نجیب و با عزت و آگاه که با حس زیبای خود این هنر را معنا می‌کنند. «مهدی شفیعی» یکی از این خوبان خانواده تئاتر است که با آرامش حضورش برای همیشه در ذهن و خاطره من باقی خواهد ماند.
او را مثل خود تئاتر دوست دارم. مگر می‌شود آنها را که برای این هنر، دلسوز و مهربان هستند، فراموش کرد. آنها که با حضور در این وادی مهر، فقط به آفرینش و صحنه اکتفا نمی‌کنند و وجود و فکر خود را صرف بالندگی و رشد تئاتر می‌کنند تا ایثار و گذشت معنا شود.
باید قدرشناس چنین آدمی باشیم. کمپین عاشقانه خانواده تئاتر فقط برای حمایت از این مرد نازنین نبود بلکه قدرشناسی و همراهی و همدلی برای تئاتر بود. آزمونی که دل‌های نگران همه را به هم نزدیک کرد.
دغدغه‌های این مرد نجیب و آرام در کار چندساله، از جنس تئاتر بود و من در این سال‌ها در پس همه نگرانی آدم‌های زحمت‌کش برای تئاتر، هوشیار شدم که هرگاه لازم شد باید کاری را که می‌توانم انجام دهم.
وقتی در پس دفاع از کار و تلاش او که وظیفه من بود منادی آن باشم، یقین پیدا کردم که ماندن او ممکن نیست، دشوارترین تصمیم زندگی من شکل گرفت.
سخت‌ترین کار زندگی را در زمانی پیش از آغاز کمپین، قبول کردم تا سهم خود را برای ادامه این راه، تمام کنم.
حالا من این حمایت را سرمایه بزرگی برای تئاتر می‌دانم که می‌تواند بلوغ و تجربه‌ای برای همه در همگرایی و خرد جمعی باشد.
امیدوارم به لطف خداوند رحمان در این راه و کار دشوار و مسئولیت مهم بتوانم خدمتگزاری شایسته برای رشد و بالندگی و خدمت به هنرمندان نجیب خانواده تئاتر باشم.

#شهرام_کرمی #مهدی_شفیعی #کمپین_حمایت_تئاتر #شهرام_کرمی #
Read more
قسمت پنجم: وضعيت اولِ فرضى در مورد يك گالرى دار اين است كه هم فهم كار هنرى دارد و هم به وظايف خود در قبال ...
Media Removed
قسمت پنجم: وضعيت اولِ فرضى در مورد يك گالرى دار اين است كه هم فهم كار هنرى دارد و هم به وظايف خود در قبال هنرمندانش عمل ميكند. وضعيت بُرد-بُرد. اين يك وضعيت ايده آل است كه ما در ايران كمتر آن را تجربه ميكنيم. در ايران اينجوريست كه گالرى دار به دليل داشتن يك گالرى يا مِلك يا ديوارِ خالى براى نمايش آثار، ... قسمت پنجم: وضعيت اولِ فرضى در مورد يك گالرى دار اين است كه هم فهم كار هنرى دارد و هم به وظايف خود در قبال هنرمندانش عمل ميكند. وضعيت بُرد-بُرد. اين يك وضعيت ايده آل است كه ما در ايران كمتر آن را تجربه ميكنيم. در ايران اينجوريست كه گالرى دار به دليل داشتن يك گالرى يا مِلك يا ديوارِ خالى براى نمايش آثار، تصور ميكند كار را به انجام رسانده است. يعنى سخت افزار گالرى دارى را ميشناسد، اما نرم افزارى آن را نه. روى اصلى كار براى يك گالرى دارِ حرفه اى آن است كه ضوابط حرفه اى را بر مناسبات شخصى مقدم بدارد. حقوق هنرمند را محترم شمرد. به فروش اثر و ارتقاء موقعيت هنرمند كمك كند. تسويه حساب ها را به موقع انجام دهد. بازارِ هنر را وسعت بخشد. به ساير طبقاتِ اجتماعى هنر و هنرمند را بشناساند. به روز باشد. در امر اطلاع رسانى حرفه اى عمل كند. روابط عمومى گسترده داشته باشد و همه اينها را در خدمت هنر بومى و هنرمندان كشورش قرار دهد، حتا اگر پروژه هاى غيربومى را در دستور كار خود قرار ميدهد. گالرى دارِ خوب اول به ماموريت ها و وظايف خود عمل ميكند و به دنبال آن هنرمندِ خود را در قالبِ بسترِ مناسبى كه فراهم آورده به رُخِ ديگران ميكشد. بهتر است هر گالرى يك قرارداد انحصارى با هنرمندان خود امضاء كند تا سهم هر يك در ارتقاء بخشى ديگرى روشن شود. به دليل سطح نازل كار در ايران اين امر كمتر اتفاق افتاده، چون گالرى دار نسبت به هنرمند احساسِ برترى و بالايى دارد. با همه ى اين احوال در ايران گالريهاى خوب، باسابقه و معتبرى وجود دارد
#هنر_نزد_ايرانيان_نيستُ_هست
Read more
‫امروزه نتیجه تحقیقات در حوزه ی «روانشناسی موفقیت»نشان میدهد که یکی از بزرگترین پیش شرطهای موفقیت ...
Media Removed
‫امروزه نتیجه تحقیقات در حوزه ی «روانشناسی موفقیت»نشان میدهد که یکی از بزرگترین پیش شرطهای موفقیت انسان در زندگی، پذیرش مسئولیت و نتایج اعمال خود میباشد. انسانهای موفق می دانند که هر آنچه تصمیم گرفته اند، تصمیم و انتخاب آنان بوده است و بدیهی است که هر عملی هم نتیجه ای در بردارد. در اینصورت شخص با ... ‫امروزه نتیجه تحقیقات در حوزه ی «روانشناسی موفقیت»نشان میدهد که یکی از بزرگترین پیش شرطهای موفقیت انسان در زندگی، پذیرش مسئولیت و نتایج اعمال خود میباشد. انسانهای موفق می دانند که هر آنچه تصمیم گرفته اند، تصمیم و انتخاب آنان بوده است و بدیهی است که هر عملی هم نتیجه ای در بردارد. در اینصورت شخص با پذیرش تبعات و نتیجه عمل خود با صداقت و فروتنی به تلاش برای رفع ایرادها و عواقب اقدامات خود می پردازد و از تکرار اشتباهات و خطاهای خود در آینده جلوگیری می کند. دیگران هم وقتی چنین روحیه ای را در شخص می بینند به یاری او می شتابند. اما بر عکس انسانهای ضعیف هنگام روبرو شدن با سختیها و نتایج ناخوشایند تصمیمات خود، جرأت پذیرش آن نتایج را ندارند و بسرعت به فکر یافتن یک منبع و دلیلی(چون اعضای خانواده، اعضای جامعه، و یا حکومت) برای سرزنش عواقب منفی اعمال خود هستند. ‬
‫در سطح اجتماعی نیز ما روزانه در جامعه خود با ناهنجاریهای زیادی روبرو هستیم، چه ناهنجاریهای رفتاری و شخصیتی و اخلاقی که به تخریب بسیاری از بنیادهای خانواده و جامعه انجامیده است. عواقب این ناهنجاریها امروز بصورت اختلافات خانوادگی، جدایی، اعتیاد، کلاهبرداری، منفعت جویی، تحقیر و بی تفاوتی در برابر ارباب رجوع، مفاسد اجتماعی، تقلب، کم فروشی تا تخریب محیط زیست پدیدار شده است. اما نکته آنجاست که تک تک افراد جامعه ی ما حاضر نیستند سهم شخصی خود را در قبال این ناهنجاریها بپذیرند و با هدف قرار دادن منبعی برای سرزنش، خود را از عواقب این ناهنجاریها مبرا می دانند. این باعث میشود که اشخاص با هدف قرار دادن دیگران بعنوان مسئول خطاها و اشتباهات، حتی خود را در هاله ای از قداست قرار دهند و حتی خود را در پایمال کردن حقوق دیگران محق هم قلمداد کنند! و این خود از نشانه های انحطاط جامعه است.‬
‫همانقدر که در دست یافتن به قله های موفقیت شخصی، پذیرفتن مسئولیت ناهنجاریها در رفتار و اقدامات هر یک از ما در اشتباهات و خطاهای خود ضروری است، نتیجه تحقیقات توسعه نیز ثابت می کنند که تا زمانی که تک تک افراد جامعه سهم خود را در توسعه کشور ایفا نکرده و برای اصلاح ناهنجاریها تلاش نکنند، هیچ برنامه توسعه اقتصادی و اجتماعی در کشور نیز به اهداف مورد نظر نخواهد رسید. ‬
‫امروز روز عرفه است و در این دعا نیز ما با خلوص نیت، ضمن پذیرش اشتباهات خود و پذیرفتن مسئولیت خود در ارتکاب این خطاها از خداوند می خواهیم که ما را مشمول رحمت و مغفرت خود قرار دهد.
عکس: تصویر هوایی از صحرای عرفات و گردهمایی حجاج بر گرد کوه رحمت.
Read more
از آقای #دکتر_سیف بخاطر زحمات پنج ساله گذشته قدردانی می‌نماییم. ایشان به خوبی به وظیفه خود عمل کردند ...
Media Removed
از آقای #دکتر_سیف بخاطر زحمات پنج ساله گذشته قدردانی می‌نماییم. ایشان به خوبی به وظیفه خود عمل کردند و تلاش زیادی در مبارزه با فساد در زمینه مؤسسات غیرمجاز انجام دادند و نام ایشان در این عرصه در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود دکتر سیف با همه توان در مسیر مبارزه با فساد گام برداشت، علت اینکه برخی‌ها ... از آقای #دکتر_سیف بخاطر زحمات پنج ساله گذشته قدردانی می‌نماییم. ایشان به خوبی به وظیفه خود عمل کردند و تلاش زیادی در مبارزه با فساد در زمینه مؤسسات غیرمجاز انجام دادند و نام ایشان در این عرصه در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود

دکتر سیف با همه توان در مسیر مبارزه با فساد گام برداشت، علت اینکه برخی‌ها از دکتر سیف ناراحتی دارند، بخاطر مقابله ایشان با فساد است. در دولت یازدهم نیز جزو افرادی بود که تلاش کرد تا تورم را کنترل کنیم و اینکه در حدود ۳ سال، تورم تک رقمی داشتیم، آقای سیف در این زمینه سهم و نقش مؤثری داشتند (دکتر روحانی ۹۷/۵/۳)
Read more
. <span class="emoji emoji25fe"></span>جمعیت امام علی درگذشت جمعی از هموطنانمان را در شهر سنندج، بر اثر برخورد اتوبوس با یک تانکر حامل ...
Media Removed
. جمعیت امام علی درگذشت جمعی از هموطنانمان را در شهر سنندج، بر اثر برخورد اتوبوس با یک تانکر حامل سوخت، به همه‌ی مردم ایران، بخصوص مردم عزیز کردستان، تسلیت عرض می‌نماید. . عدم توجه به مسایل ایمنی در نقاط مختلف کشور، همچنان به سادگی قربانی می‌گیرد. جا دارد تا همه‌ی ما به سهم خود در زمینه‌ی رعایت ... .
◾جمعیت امام علی درگذشت جمعی از هموطنانمان را در شهر سنندج، بر اثر برخورد اتوبوس با یک تانکر حامل سوخت، به همه‌ی مردم ایران، بخصوص مردم عزیز کردستان، تسلیت عرض می‌نماید.
.
❗عدم توجه به مسایل ایمنی در نقاط مختلف کشور، همچنان به سادگی قربانی می‌گیرد. جا دارد تا همه‌ی ما به سهم خود در زمینه‌ی رعایت نکات ایمنی، حساسیت بیشتری به خرج دهیم؛ که مسئولین امر در عمل نشان داده‌اند نسبت به هشدارهایی که از پس وقوع اتفاقات مشابه داده شده، آنچنان توجهی نشان نمی‌دهند و به صورت مسئولانه با مسایل ایمنی برخورد نمی‌نمایند.

#جمعیت_امام_علی
Read more
To violate animals rights in REJIM IRAN , and with uncultured nation and savage peoples and Nymphomaniac ...
Media Removed
To violate animals rights in REJIM IRAN , and with uncultured nation and savage peoples and Nymphomaniac nation and unscrupulous people who live in IRAN. آنچه در باغ وحش کاسیت خرم آباد رخ داد، باید به عنوان یک شرمساری ملی، همه ما را خجالت زده کند: عده ای از بازدیدکنندگان این باغ وحش، به سمت یک ... To violate animals rights in REJIM IRAN , and with uncultured nation and savage peoples and Nymphomaniac nation and unscrupulous people who live in IRAN.
آنچه در باغ وحش کاسیت خرم آباد رخ داد، باید به عنوان یک شرمساری ملی، همه ما را خجالت زده کند: عده ای از بازدیدکنندگان این باغ وحش، به سمت یک گوزن زرد باردار سنگ پرتاب کرده اند و این گوزن نادر که از ازدحام جمعیت و سنگ ها وحشت زده شده بود، دچار استرس شده و خود را به فنس ها کوبیده و مرده است!بازدید کنندگان افرادی از شهرهای مختلف کشور بوده اند که برای گذراندن تعطیلات به خرم آباد رفته بودند و این فاجعه تلخ را به وجود آوردند و دل هر انسان باوجدانی را آزرده کردند.
1 - بی رحمی نسبت به حیوانات در یک جامعه، زنگ خطری جدی محسوب می شود. مردمی که با حیوانات مهربان نیستند، با یکدیگر نیز نامهربان خواهند بود.
اگر می خواهید بدانید یک فرد خاص یا افرادجامعه ای در چه سطحی از انسانیت هستند، رفتار آنها با ضعیف تر از خودشان را با دقت بررسی کنید: راننده با پیاده، بزرگسال با کودک، رئیس با مرئوس، غنی با فقیر، ذیحق یا بی حق، انسان با حیوان بی دفاع و ...
2 - در میان هزاران موضوع عمدتاً غیر مهمی که در خانواده، مدرسه، دانشگاه، رسانه ها و جامعه به ما یاد داده می شود، جای آموزش های مربوط به محیط زیست و مشخصاً رفتار با حیوانات، بسیار خالی است. در این فاجعه، همه اشخاص حقیقی و حقوقی که می توانستند آموزش دهند و ندادند، سهیم هستند، رسانه ها هم به سهم خود.
3 - هر چند اصل نگهداری حیوانات در باغ وحش ها، ظلم به حیات وحش است، اما نگهداری شان در محیط های غیر استاندارد که حتی حداقل های باغ وحش را نیز ندارند، ظلم مضاعف به آنهاست. مثلاً طبق خبرهای منتشره، در همین باغ وحش کاسیت، 9 شیر آفریقایی در یک محوطه 80 متری نگهداری می شوند حال آن که طبق دستورالعمل ها، برای هر شیر، حداقل 150 متر فضای نگهداری لازم است.وضعیت مشابهی نیز در یک باغ وحش خصوصی در بابلسر حاکم بود که انتشار عکس های رقت بار خرس اسیر در آن، باعث شد مسؤولان سازمان حفاظت محیط زیست وارد عمل شوند و خرس را از آن وضعیت نجات دهند. ماجرای رقت انگیز گوزن باردار در خرم آباد، یک بازبینی و بازرسی فوری و جدی در وضعیت همه باغ وحش ها را الزامی می کند. واقعیت این است که بسیاری از باغ وحش ها، شرایط مناسبی ندارند، چه از نظر وضعیت فیزیکی و محیطی، چه از جهت نیروی انسانی متخصص و چه به لحاظ بودجه.
#animalrights #iranian #unconscionable #uneducatedpeople #حقوق_حیوانات #ایرانیان #بی_فرهنگی #ضد_انسانی #وحشی #بی_وجدان
Read more
<span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span><span class="emoji emoji1f6a8"></span>پشت پرده فروش آیفون با ارز دولتی بدون تردید فروش آیفون ۱۰ با ارز دولتی یک نمایش تبلیغاتی ...
Media Removed
پشت پرده فروش آیفون با ارز دولتی بدون تردید فروش آیفون ۱۰ با ارز دولتی یک نمایش تبلیغاتی بود نمایشی که بازیگران آن به سهم خود از آن بهره برداری کردند شرکت هایی که اقدام به نمایش فروش تلفن همراه با ارز دولتی کردند تا چند روز پیش ارزهای دولتی را دریافت می کردند و محصولات وارداتی آنها ... 🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨پشت پرده فروش آیفون با ارز دولتی
بدون تردید فروش آیفون ۱۰ با ارز دولتی یک نمایش تبلیغاتی بود
نمایشی که بازیگران آن به سهم خود از آن بهره برداری کردند
شرکت هایی که اقدام به نمایش فروش تلفن همراه با ارز دولتی کردند تا چند روز پیش ارزهای دولتی را دریافت می کردند و محصولات وارداتی آنها مستقیم با ارز آزاد محاسبه و در بازار به فروش می رسید
مدعیان و دلسوزان مردم در سه ماه گذشته آیفون ها را با سود کلان و غیر متعارف به لطف دلار دولتی با حداکثر سود غیر منطقی در بازار به فروش می رساندند و این روزها با حرکات نمایشی ، خود را دلسوز نظام و مردم معرفی می کنند
نشانه ها به قدر کافی گویای یک نمایش تبلیغاتی بود ، شرکتهایی که معادل چندین هزار آیفون ارز دولتی دریافت کردند به فروش یک درصدی واردات خود هم با ارز دولتی نرسیدند...
تبلیغات گسترده فروش با ارز دولتی جز چند مورد سواستفاده تبلیغاتی چیزی در بر نداشت
آیفون های بازار ارزان تر نشد که هیچ ، گران تر هم شد !

تیتر کردن فروش آیفون با ارز دولتی ، و در عمل تعداد ناچیزی که سهم دلال ها شد ... همه این اتفاقات در چند نکته خلاصه می شود ، هماهنگی های احتمالی برخی مسئولین با شرکت های مورد نظر برای اجرای نمایش و عنوان این مطلب در وقت مناسب که برای مصرف کننده ، آیفون با ارز دولتی توزیع شد ! اثبات آن هم همین صف های طولانی !
سند سازی احتمالی برای فرار از تخلف های چند ماه گذشته !
مورد نظر ما یک شرکت یا فروشگاه خاص نیست ، اما احتمالات این نمایش عنوان شد تا کاربران گرامی که به دنبال آیفون با ارز دولتی هستند فعلا خود را سرگرم این بازی بچه گانه نکنند .

هر گاه همه آیفون های وارداتی برای فروش به خریداران با ارز دولتی عرضه شد ، آنگاه در بوق و کرنا کنیم و بگوییم آیفون با ارز دولتی در بازار در دسترس عموم قرار گرفت
امیدواری از خصایص ما مردم ایران است ، امیدواریم به کمک مسئولین مربوط و فعالین بازار تلفن همراه تغییری در این روند بوجود آید و دست سو استفاده کننده ها کوتاه شود و آنچه لیاقت مردم است اتفاق بیوفتد .
لطفا مطلب را برای دوستانی که به دنبال آیفون با ارز دولتی ۴۲۰۰ هستند ارسال کنید .
Read more
 #جهالت پیش نوشت پنج مفسد اقتصادی اعدام کن یک رقاص دستگیر. یک قاضی می آید و قبل از دستگیری #اکثریت ...
Media Removed
#جهالت پیش نوشت پنج مفسد اقتصادی اعدام کن یک رقاص دستگیر. یک قاضی می آید و قبل از دستگیری #اکثریت دزدان و مفسدان سیاسی اقتصادی فرهنگی ، قبل از اعتراف گیری از تمام دزدان مال و دین مردم در #رسانه_ملی ، قبل از دراوردن اشک اکثریت اختلاسگران و مفسدان گردن دراز گردن کش گردن کلفت و قبل از به زنجیر کشیدن ... #جهالت
پیش نوشت

پنج مفسد اقتصادی اعدام کن
یک رقاص دستگیر.

یک قاضی می آید و قبل از دستگیری #اکثریت دزدان و مفسدان سیاسی اقتصادی فرهنگی ، قبل از اعتراف گیری از تمام دزدان مال و دین مردم در #رسانه_ملی ، قبل از دراوردن اشک اکثریت اختلاسگران و مفسدان گردن دراز گردن کش گردن کلفت و قبل از به زنجیر کشیدن تمام اقازدگان چپاول گر بیت المال ، دستور دستگیری و اعتراف گیری و در اوردن اشک یک دخترک رقاص در #صداوسیما را میدهد

آن هم پس از اظهار نظر جناب وزیر اطلاعات
که با مفسدان اقتصادی برخورد قهرامیز ننماییم

حالا #مسیح_دشمن_علی_نژاد می آید و با انتشار یک کلیپ موهن در صفحه اش ثابت میکند نژادش نه از علی که اتفاقا از دشمنان علی و آل علی علیه السلام است

دخترکی معلوم النیت ایام شهادت امام صادق که تمام عمرش به صدق و علم و منطق سخن گفت و عمل نمود ، میرقصد و بی حرمتی میکند

حالا اگر کسی این دخترک را میشناسد
معرفی کند و جایزه بگیرد

جایزه را نمیدانم چون قرار نیست بنده آن را بپردازم
این جایزه را باید بروید و از آن قاضی مورد نظر بگیرید

هر کس به سهم خود
من به سهم خودم تا اینجای کار انجام وظیفه کردم
باقی باشد سهم دوستان
سهم جنابان قضات وقت نشناس
لابد انها که میبرند و می اورند، فکر این روزها را هم کرده و جایزه ای برای چنین مواقعی در نظر گرفته اند

تکرار یک متن

در این وانفسا
در روزهایی که کار به جایی رسیده
و حجم کم کاری و کج کاری ها و #ناکارامدی کار را به جایی رسانده ، که #دانه_درشت ها آزادانه درشتی کنند و #مفسدان مدعیانه طلبکاری ، که حالا نتیجه اش شده
که اینچنین وقت #دستگیری #رقصنده ها و #رقاصه ها ، گفته شود چرا و چرا و چرا

که گفته شود ، ای بابا حالا یک دختر میرقصیده و #رقص خود را برای دیگران منتشر میکرده
که گفته شود به #هژبری ها چه کار دارید ،
#مائده ها را رها کنید
گرفتن #مائده_هژبری که چاره ساز درد مردم نیست

بروید فلان و فلان و فلان و فلان را چاره کنید
بروید فکری کنید بحال #بیکاری و آب و برق و #فساد_بانکی و گرانی

کار به جایی رسیده که جمعی از #مردم مسلمان و شیعه راضی شوند به ازادی رقاصه ها
چرا که #شاکی اند و سرخورده از ازادی مفسدان و رهایی #دزدان مال و دین #مسلمانان
چرا که
#درد های #جامعه_اسلامی انقدری شده که با این چیزها دردش نیاید

تکرار یک توییت

#مسیح_علینژاد #مزدور است و دزدان و ناکارآمدان خائن

مزدور را جواب دندان شکن باید
اما گردن خائن لایق تر است به شکستن

شر خائنین از سر این مردم و این کشور کم شود
مزدوران حنایشان برای ملت بی رنگ خواهد شد و نیرنگشان بی اثر

#میثم_ایرانی
Read more
ء<span class="emoji emoji1f33f"></span> قدمت «روز جهانی زن» به سالهای ۱۹۰۰ میلادی برمی‌گردد یعنی زمانی که انسان شاهد گستردگی و همزمان آشفتگی ...
Media Removed
ء قدمت «روز جهانی زن» به سالهای ۱۹۰۰ میلادی برمی‌گردد یعنی زمانی که انسان شاهد گستردگی و همزمان آشفتگی دنیای صنعت، افزایش ناگهانی جمعیت و رشد قابل توجه ایدئولوژی‌های رادیکال بود.ء مبتکر نامگذاری این روز نیز سوسیالیست‌ها بودند و هدف آنها از این کار، نشان دادن سهم عظیم زنان در پیشرفت بشریت بود ... ء🌿 قدمت «روز جهانی زن» به سالهای ۱۹۰۰ میلادی برمی‌گردد یعنی زمانی که انسان شاهد گستردگی و همزمان آشفتگی دنیای صنعت، افزایش ناگهانی جمعیت و رشد قابل توجه ایدئولوژی‌های رادیکال بود.ء
مبتکر نامگذاری این روز نیز سوسیالیست‌ها بودند و هدف آنها از این کار، نشان دادن سهم عظیم زنان در پیشرفت بشریت بود تا به این ترتیب زنان بتوانند به حقوق اولیه خود از جمله حق رای دست یابند.
اولین حرکت در این باره در سال ۱۹۰۹ میلادی در شهر نیویورک دیده شد. در ۲۸ فوریۀ آن سال به ابتکار حزب سوسیالیست آمریکا و در یادبود اعتصاب «اتحادیه جهانی زنان کارگر صنایع پوشاک» مراسم ویژه‌ای با نام «روز ملی زنان» برگزار شد. پس از آن زنان آمریکا تا سال ۱۹۱۳ میلادی هر ساله در آخرین یکشنبه ماه فوریه، مراسم مشابهی را برگزار کردند.
پس از سوسیالیست‌های آمریکا، زنان سوسیالیست اروپا نیز وارد عمل شدند. به این ترتیب در سال ۱۹۱۰ میلادی در جریان دومین کنفرانس بین‌المللی زنان کارگر که در دانمارک برگزار می‌شد، پیشنهاد نامگذاری روزی جهانی برای زنان ارائه شد. کلارا زتکین، سوسیالیست مشهور آلمانی و رهبر دفتر زنان حزب سوسیال دموکرات آلمان از مدافعان این نامگذاری بود. بیش از ۱۰۰ نماینده زن از ۱۷ کشور مختلف که در این کنفرانس حضور داشتند، با ایدۀ نامگذاری چنین روزی موافقت کردند.
یک سال بعد از آن در تاریخ ۱۹ مارس ۱۹۱۱ میلادی، پیرو تصمیمی که در دومین کنفرانس بین‌المللی زنان کارگر گرفته شده بود، بیش از یک میلیون زن و مرد در کشورهایی همچون اتریش، دانمارک، آلمان و سوئیس به خیابان‌ها آمدند. آنها خواستار حقوقی همچون حق رای دادن، حق آموزش، حق کار در نهادهای عمومی و دولتی برای زنان و رفع تبعیض‌ها علیه آنها شدند.
تنها یک هفته پس از برگزاری این راهپیمایی میلیونی در اروپا، حادثه تلخ آتش سوزی «کارخانه تری‌انگل» (Triangle Fire) در شهر نیویورک روی داد که در جریان آن ۱۴۰ زن کارگر جان باختند. وقوع این فاجعه یک بار دیگر توجه‌ها را به سوی آمریکا و شرایط و قوانین کار در آنجا و وضعیت زنان کارگر جلب کرد و این مساله در کانون توجه برگزار کنندگان مراسم روز جهانی زن نیز قرار گرفت. / ادامه در کامنت... / ء
#روز_جهانی_زن #internationalwomensday #روز_زن #womensday
.
http://fa.euronews.com/2018/03/08/how-international-women-s-day-become-international
Read more