بکن اما تا فیلم

Loading...


Unique profiles
4
Most used tags
Total likes
0
Top locations

Average media age
587.3 days
to ratio
3
. اولین بار که برای دریافت مجوز فیلمم اقدام کردم، مسئول مربوطه اخم‌هایش را در هم کشید و با اشاره به ...
Media Removed
. اولین بار که برای دریافت مجوز فیلمم اقدام کردم، مسئول مربوطه اخم‌هایش را در هم کشید و با اشاره به صفحه مانیتورش گفت: «فیلمت یک‌سری تحرکات داره که قابل پخش نیست». در حالی‌که به صفحه مانیتورش نگاه می‌کردم گفتم: «قربان اینکه فقط یه گاوه». گفت: «خب نگاه به تحرکاتش بکن». گفتم: «خب کمد که نیست، بالاخره ... .
اولین بار که برای دریافت مجوز فیلمم اقدام کردم، مسئول مربوطه اخم‌هایش را در هم کشید و با اشاره به صفحه مانیتورش گفت: «فیلمت یک‌سری تحرکات داره که قابل پخش نیست». در حالی‌که به صفحه مانیتورش نگاه می‌کردم گفتم: «قربان اینکه فقط یه گاوه». گفت: «خب نگاه به تحرکاتش بکن». گفتم: «خب کمد که نیست، بالاخره یه تحرکاتی داره دیگه». در حالی‌که تصویر را زوم می‌کرد، گفت: «نه خوب نگاه کن». گفتم: «خب مشکلش چیه؟» اشاره کرد نزدیک شوم و در گوشم چیزهایی گفت. گفتم: «نه!» گفت: «باورت نمیشه؟ صبر کن الان مسئول تعیین سطح ممیزیمون رو صدا کنم». مسئول تعیین سطح آمد و با دیدن صحنه بیرون آمدن گاو از رودخانه کمی لرزید و سفیدی چشم‌هایش رفت و افتاد. مسئول مربوطه گفت: «دیدی؟» گفتم: «خب چیکار کنم؟» گفت: «چسب بزن دیده نشه». گفتم: «تمام چسب زخم‌ها رو هم بخرم، نه دردی از چسب‌فروش دوا میكنه نه تحرکات گاومون پوشیده میشه». گفت: «چرند نگو، چسب پنج سانتی بزن». خریدم و چسباندم و دوباره نشان‌شان دادم. مسئول تعیین سطح دوباره غش کرد. مسئول مربوطه گفت نه اصلا باید از یه زاویه دیگه بگیری. تصویر را از بغل گرفتیم، مسئول تعیین سطح غش کرد، از روبه‌رو گرفتیم غش کرد، با هلی‌شات از بالا گرفتیم غش کرد تا نهایتا به این نتیجه رسیدیم که به جای خود گاو از اشکال دیگرش استفاده کنیم. صحنه حساسی بود؛ این‌بار به جای گاو، یک سینی سوسیس از رودخانه خارج می‌شد. گفتیم این‌بار دیگر مسئول تعیین سطح نمره قبولی را می‌دهد اما تا نشانش دادیم، بدون هیچ توضیحی غش کرد! به استیصال رسیده بودیم که فکر بکری به سرمان خورد. آن سوسیس‌ها را به یک هنرور دادیم تا بخورد. صحنه به این شکل در آمد که هنرور که به نوعی گاو در شکمش حضور داشت، با سه عدد پتو و از زاویه روبه‌رو از رودخانه خارج می‌شد. مسئول تعیین سطح دیگر غش نکرد و فیلم پس از اخذ مجوز با استقبال منتقدان نیز روبه‌رو شد.
.
دومین و آخرین تجربه کاری‌ام هم فیلمی بود با این قصه: «قاتلی که قصد انتقام از یک خلبان به نام کاپتان بهادری را دارد، از طریق مهماندار و چندخدمه، کنترل پروازش را در دست می‌گیرد». با حذف همه کاراکترها و نشانه‌های شائبه‌دار، ماجرا این‌گونه تغییر کرد که کاپیتان بهادری، خلبان کهنه‌کار با یک دست پیراهن و شلوار پارچه‌ای پشت فرمان نشسته و اتوبوس قدیمی آبی رنگش را در کوچه‌ای خلوت عقب و جلو می‌کند. بعد از تحویل این نسخه از فیلم، مسئول تعیین سطح مجددا غش کرد. گفتیم: «چه شد؟» گفتند: «کوچه خلوت نباشد». تعدادی آقا ریختیم داخل کوچه.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
Loading...
اولافور آرنالدز عزیز یه پست گذاشت و خاطره ای از یوهان یوهانسن بزرگ و خدا بیامرز تعریف کرد. یکی از دوستان ...
Media Removed
اولافور آرنالدز عزیز یه پست گذاشت و خاطره ای از یوهان یوهانسن بزرگ و خدا بیامرز تعریف کرد. یکی از دوستان خواست ترجمه اش کنم براش گفتم اینجا هم بذارم تا شاید دوستان مخصوصا اهل هنر و موسیقی کمی تامل کنند... یکی از موضوعاتی که همیشه ناراحتم می کرد و بعد از چهار سال دور بودن می بینم که بیشتر هم شده اینه که ... اولافور آرنالدز عزیز یه پست گذاشت و خاطره ای از یوهان یوهانسن بزرگ و خدا بیامرز تعریف کرد. یکی از دوستان خواست ترجمه اش کنم براش گفتم اینجا هم بذارم تا شاید دوستان مخصوصا اهل هنر و موسیقی کمی تامل کنند... یکی از موضوعاتی که همیشه ناراحتم می کرد و بعد از چهار سال دور بودن می بینم که بیشتر هم شده اینه که ما یاد نگرفتیم جای خودمون در هنر و جامعه و وظیفه مون رو بشناسیم. هر کسی سر جای خودش نیست. همه فکر می کنن می تونن هم آهنگساز باشن هم نوازنده هم تنظیم کننده هم مهندس رکورد و میکس و مسترینگ و بعدش همه ی اینا رو هم می تونن به بقیه آموزش!!!! بدن. برادر جان بشین کار خودت رو بکن، به جایی که باید میرسی. از خودگذشتگی و پاک و راستگو بودن در هنر رو یاد بگیر ، به هر چی بخوای می رسی.
و اما داستان: ‌یوهان یوهانسن یک سال برای ساخت موسیقی فیلم مادر از دارن آرنوفسکی وقت گذاشت، یک جایی متوجه شد که فیلم بدون هیچ موسیقی بهتره و تمام سعی اش رو کرد که کارگردان رو راضی کنه که تمام موسیقی رو پاک کنه.
فقط یک هنرمند واقعی و ازخودگذشته می تونه همچین کاری کنه. که متوجه شه که قطعه‌ بدون او بهتره.
 مهمترین قسمت خلق هنر، روند خلقش هست و یوهان این رو فهمیده بود. پارتیتور باید اول نوشته میشد تا فهمیده شه که اضافیه. پس به نظر من فیلم مادر هنوز موسیقی متن توسط یوهان داره و اون سکوت است.  سکوت کر کننده ی بکر.
Read more
 #جام_یمانی . پشت بازی ها و سرگرمی های بزرگ، جنایات و فریبهای بزرگ تری در حال وقوعه… در جهانی زندگی ...
Media Removed
#جام_یمانی . پشت بازی ها و سرگرمی های بزرگ، جنایات و فریبهای بزرگ تری در حال وقوعه… در جهانی زندگی میکنیم که اخبار رسانه ها، از صد زاویه مختلف، گل شدن یک توپ رو نشون میده اما حتی یک عکس یا فیلم هم از صدها بمب آوار شده بر سر زنان و کودکان تکه تکه شده، نه گرفته میشه و نه منتشر… . . . حوادث ورزشی و اتفاقات ... #جام_یمانی
.
پشت بازی ها و سرگرمی های بزرگ، جنایات و فریبهای بزرگ تری در حال وقوعه… در جهانی زندگی میکنیم که اخبار رسانه ها، از صد زاویه مختلف، گل شدن یک توپ رو نشون میده اما حتی یک عکس یا فیلم هم از صدها بمب آوار شده بر سر زنان و کودکان تکه تکه شده، نه گرفته میشه و نه منتشر…
.
.
.
حوادث ورزشی و اتفاقات زندگی هنرمندان در بیلبورد رسانه ها، همیشه بعنوان صدایی مخملی برای نشنیدن حوادث خونین سیاسی و ندیدن اتفاقات تلخ و شوم نظامی استفاده شده. بزرگنمایی هزار برابری رخدادهای ورزشی، حیله ی همیشگی ابرقدرت ها برای کوچک کردن تصمیمات حیوانی و جنایتکارانه است.
.
یکی ارزش دلارو به ۷۵۰۰ تومن میرسونه، برجام دو و سه موشکی و فرهنگی امضا میکنه و بعد از تعطیلی کارخانه جات و افزایش بیکاری و طلاق و مفاسد، از تماشای فوتبالش عکس میذاره… یکی حمله به غزه و لبنان و سوریه و یمن رو در موعد جام جهانی کلید میزنه تا مردم دنیا، بجای اعتراض به وقوع کثافتکاری ها، سرگرم مزخرفات بولد شده باشن…
.
.
.
.
.
.
🔴 شما دوست عزیز، به عکس اعتراض نکن!! عکس بقایی و موسوی رو بزن سر در پیجت… شمارو چه به دفاع از دین و شرافت؟! بازی سیاستی تو بکن بدون اینکه ظالم و مظلوم رو بشناسی… شما فوتبالتو ببین و با گل به خودی مراکش حماسه ملی بساز!! شما فدای رونالدو و مسی و نیمارت باش، فدای بچه های مظلوم یمن و سوریه و میانمار شدن بی کلاسه…
.
.
.
#محمد_جلیلی
#خونریزی #جنایت
#یمن #بمباران #قحطی
#فلسطین #آل_سعود #درد
#دروغ #فریب #آمریکا #اسرائیل
#میانمار #ایران #مظلوم #زنان
#کودکان #کودک_کشی #یار
#فوتبال #جام_جهانی
#بازی #مراکش
#قتل_عام
#بمب
.
Read more
#لطفن_زباله_نریزید . گونن طرف بشوبو زیارت امام رضا بعددعابوده بو یاامام رضا یه کاری بکن موتوتو ببرم ، چندسال پشت سرهم بشوزیارت ولی ازتوتو بردن خبری نبو آخرش گونن امام رضا طرفه خواب نما بوده مردحسابی توآخه بشو توتو بزن تا ببری وقتی توتو نزینی موچطو تیبه کاری بکنم . لطفا درخیابانها واماکن ... #لطفن_زباله_نریزید .

گونن طرف بشوبو زیارت امام رضا بعددعابوده بو یاامام رضا یه کاری بکن موتوتو ببرم 😂😂 ، چندسال پشت سرهم بشوزیارت ولی ازتوتو بردن خبری نبو آخرش گونن امام رضا طرفه خواب نما بوده مردحسابی توآخه بشو توتو بزن تا ببری وقتی توتو نزینی موچطو تیبه کاری بکنم 😂😂 .
لطفا درخیابانها واماکن عمومی زباله نریزید ،آشغال نریزید،شهرما خانه ی ما ،

اما شهرداری عزیز: منی دوته سطل آشغال ای خیابون مین بنی ؟ تی قدقربون مردم آشغال که منین خوحلق مین فوقان باید یک چیزمین دکونن ده (ای قسمت سوء تفاهم نبون)، وضمنا بلامیسرانی که فعال محیط زیست ایسین وهرروز شهرداری ایساین ،امو که داخل درفعالین نیم ، کلا پئرزن زعکیم ،اصن امه قیافه کفاره دانه ،خو شمرام منین پیشنهاد ای کاره بدین؟یک دفعه بگین به حساب مو هیچی نبنه خودا شاهده .
فیلم ومتن : #شهرام_ترابی .

#طبیعت_شمال #طبیعت_لاهیجان #ايران #گيلان #لاهيجان #لاهيجان_سيتى #لاهيجانگردى
.
#iran #gilan #lahijan #lahijancity #lahijangardi
Read more
Loading...