Loading Content...

بی قرار من علی

Unique profiles
92
Most used tags
Total likes
0
Top locations
کربلاء, Saee Park-پارک ساعی, النجف الاشرف
Average media age
819.4 days
to ratio
8.1
 #alaki_ala چرا باید از پس پیراهنی سپید هی بیصدا و بی سایه بمیریم ! هی همین دل ِبی قرار من کاش این ...
Media Removed
#alaki_ala چرا باید از پس پیراهنی سپید هی بیصدا و بی سایه بمیریم ! هی همین دل ِبی قرار من کاش این همه آدمی تنها با نوازش باران و تشنگی نسبتی می داشت . #سید_علی_صالحی #alaki_ala
چرا باید از پس پیراهنی سپید
هی بیصدا و بی سایه بمیریم !
هی همین دل ِبی قرار من
کاش این همه آدمی
تنها با نوازش باران و تشنگی نسبتی می داشت .
#سید_علی_صالحی
#مناجات | "باز روگرداندم از تو، باز رو دادی به من" بانوای #حاج_میثم_مطیعی ‌‌(اجراء‌شده در شب سوم رمضان۹۷-هیات‌میثاق‌با‌شهداء) ‌ باز روگرداندم از تو، باز رو دادی به من با همه بی‌آبرویی آبرو دادی به من شرم می‌کردم دگر در محضرت لب واکنم باز می‌بینم مجال گفتگو دادی به من قطره‌ای ... #مناجات
🎥 | "باز روگرداندم از تو، باز رو دادی به من"
بانوای #حاج_میثم_مطیعی
‌‌(اجراء‌شده در شب سوم رمضان۹۷-هیات‌میثاق‌با‌شهداء)
‌▫️▫️
🔻🔻
📋
باز روگرداندم از تو، باز رو دادی به من
با همه بی‌آبرویی آبرو دادی به من
شرم می‌کردم دگر در محضرت لب واکنم
باز می‌بینم مجال گفتگو دادی به من
قطره‌ای بودم به بحرم متصل کردی ز لطف
جرعه‌ای می‌خواستم، دیدم سبو دادی به من
خاک بودم، آدمم کردی به دست رحمتت
خار بودم، بهتر از گل رنگ و بو دادی به من
چشم خشکم بود خالی، رویم از عصیان سیاه
اشک بخشیدی و آب شستشو دادی به من
از ولادت آرزوی سوز و شوری داشتم
بیشتر از آنچه کردم آرزو، دادی به من
گر نشد قسمت که در خون گلو غسلی کنم
از سرشک دیدگان، آب وضو دادی به من
همچو شمعم قطره قطره آب کردی، سوختی
در دل شب گریه‌ی بی های و هو دادی به من
با غبار راه زوار علی شستی مرا
در حقیقت آبرو از خاک او دادی به من
از نجف موکب به موکب میروم تا کربلا
عشق را صحرا به صحرا، کو به کو دادی به من
لحظه‌ی آخر حسینت گفت بین قتلگاه
نذر تو یارب اگر خون گلو دادی به من

شاعر: حاج غلامرضا سازگار
.
.

📥جهت دسترسی به فایل‌کامل صوتی مداحی
به لینک ذیل مراجعه نمایید؛
http://meysammotiee.ir/files/other/ramezan/Shab03Ramazan1397[01].mp3
🔹اگر قابلیت کپی لینک را ندارید ، لینک بصورت آبی‌رنگ در قسمت توضیحات صفحه قرار دارد بروی آن کلیک نمایید یا از طریق دایرکت درخواست نمایید‌.
.
.
.
#میثم_مطیعی #ميثم_مطيعي #مطیعی #امام_حسین #کربلا #بین_الحرمین #اللهم_عجل_لوليك_الفرج #رمضان #مناجات_با_خدا #نوحه #مداحی #گریه #نجف #مداح #الرادود #لطميات #حرم #کربلا #شهید
#اربعین #شهدا #مدافعان_حرم #مدافع_حرم #ولایت
#امام_خامنه_ای #رهبر #آرامش_امت
#m_o_t_i_e_e #meysammotiee
➖➖‌
Read more
لایو مناظره علی علیزاده و زیباکلام رو ببینید! عالی بود. واضح تر از این نمی شد دلایل و نشانه های جنگ امریالیسم ...
Media Removed
لایو مناظره علی علیزاده و زیباکلام رو ببینید! عالی بود. واضح تر از این نمی شد دلایل و نشانه های جنگ امریالیسم و هدف قرار دادن همه ی ما با تفکرات به ظاهر روشن فکر ضد حکومت با رسانه ها رو بیان کرد. وقت بیداری است. خیلی خوب و پرشور علیزاده از بیداری مردم به حقیقت خودشون و درک توانمندی خود برای ایجاد تغییر ... لایو مناظره علی علیزاده و زیباکلام رو ببینید! عالی بود. واضح تر از این نمی شد دلایل و نشانه های جنگ امریالیسم و هدف قرار دادن همه ی ما با تفکرات به ظاهر روشن فکر ضد حکومت با رسانه ها رو بیان کرد.
وقت بیداری است. خیلی خوب و پرشور علیزاده از بیداری مردم به حقیقت خودشون و درک توانمندی خود برای ایجاد تغییر حرف زد‌. مدت زیادی است علیزاده رو دنبال می کنم و با همه ی شک ها و نا امیدی هایی که از توهم چشم پوشندگان به واقعیت خاورمیانه و داستانی که براش پیچیده شده (مثل آمریکای جنوبی دهه ۷۰) ، باز هم میبینم که کسی به اندازه علیزاده بدون درگیر احساسات شخصی و اعتقادات شخصی خودش باشه، بتونه کاملا و تماما به صلاح کشور و ملت خودش حرف بزنه‌. با تحقیق و اطلاعات دقیق و رسمی حرف بزنه.
حتی اگر محبوبیت خودش رو ازدست بده یا همیشه زیر بار مسخره کردن و تحقیر جوانان مثلا تحصیل کرده و برنامه ریزی شده توسط بی بی سی و رادیو فردا و خونواده ها.
وقت بیدار شدن و دیدن حقیقت ایران و نسبت و رابطه ی واقعی اش با جهانه.
وقت بیدار شدن از توهم اینکه نداشتن رابطه با غرب باعث بوجود اومدن جهنم شده و چه بهشتی در اون رابطه است.
وقت اینطور نگاه کردنه که غرب بهشتی ذهن های ما، اصلا علاقه ای به وضع خوب‌ایران درصورت مستقل بودن و دفاع از لبنان و فلسطین و ۰۰۰ نداره.
من به شخصه از تجربه خودم میگم، با چند سال وقت گذروندن و کار با گروه های حامی مهاجر و جنبش های مردمی.
از هر وضع ناگوار سیاسی و اجتماعی ، یه گروهی دارن سود مالی میبرن و به هیچ وجه حاضر نیستن تغییری ایجاد شه مگر اینکه سود بیشتر مالی در کار باشه.
تا جایی که بتونن و اختلالی در نظم حکومتی ایجاد نکنه هم محدودیت و کسر بودجه و غیره ایجاد می کنن.
@ali.alizadeh.insta
#علی_علیزاده #صادق_زیباکلام #ایران #تغییر #قدرت_مردمی #استقلال
Read more
. اخیرا علی ربیعی در یک توییتی اعلام کرده می‌خواهد کتاب «شازده کوچولو» را به علی لاریجانی هدیه دهد. ...
Media Removed
. اخیرا علی ربیعی در یک توییتی اعلام کرده می‌خواهد کتاب «شازده کوچولو» را به علی لاریجانی هدیه دهد. اول که این توییت را خواندیم گفتیم احتمالا می‌خواهد از او بپرسد «اهلی شدن یعنی چی؟!» بعد دیدیم موضوع چیز دیگری است. با این تفاسیر ما هم تصمیم گرفتیم یک لیست کتاب پیشنهادی برای اهدا به مقامات کشوری ... .
اخیرا علی ربیعی در یک توییتی اعلام کرده می‌خواهد کتاب «شازده کوچولو» را به علی لاریجانی هدیه دهد. اول که این توییت را خواندیم گفتیم احتمالا می‌خواهد از او بپرسد «اهلی شدن یعنی چی؟!» بعد دیدیم موضوع چیز دیگری است. با این تفاسیر ما هم تصمیم گرفتیم یک لیست کتاب پیشنهادی برای اهدا به مقامات کشوری تهیه کنیم:
.
الف) کتاب «قصه‌های من و بابام» یک روایت کودکانه از داستان‌های شیرین یک پدر و پسر است. ما این کتاب را به‌طور خاص به آقای دکتر عارف هدیه می‌کنیم. ایشان واقعا پدری دلسوز، مهربان و فداکار و اصلا یه وضعی بودند که توانستند یک ژن خوب را به جامعه تحویل دهند. البته خوشبختانه این کتاب یک مجموعه سه جلدی است که می‌توان آن را به چند ژن خوب دیگر هم اهدا کرد.
.
ب) کتاب «دو قرن سکوت» هم برای هدیه دادن بد نیست. شاید فکر کنید این را هم می‌خواهیم به دکتر عارف پیشکش کنیم، اما گول خوردید. از آنجایی که کلا کتاب را برای دکور می‌گیریم و فقط اسمش را می‌بینیم، می‌خواهیم این کتاب را به یک‌سری از مسئولان هدیه بدهیم که هر روز فقط اسم همین کتاب را ببینند و سرلوحه کارشان قرار دهند. واقعا ما در این مدت دیدیم که دکتر عارف ساکت، چقدر بهتر از دکتر عارف غیر ساکت است. همین فومول برای خیلی از مسئولان دیگر هم صادق است و دوست داریم مدیران ارشد کشوری همیشه در بهترین حالت خودشان قرار داشته باشند.
.
ج) شاید شما هم مثل ما به کتاب‌های جورج اورول فکر کرده باشید، مثلا کتاب «همه جا پای پول در میان است». مسئولان ما انقدر غیر مادی شده‌اند که بد نیست این کتاب را بخوانند شاید کمی بروند دنبال پول. البته جورج اورول یک کتاب خوب دیگر هم دارد که خواندنش برای مدیران ما خالی از لطف نیست؛ کتاب «آس و پاس‌ها در پاریس و لندن» می‌تواند به مسئولان ما بگوید اگر یک وقت خواستند به لندن بروند و در پاساژها برای فرزندان‌شان چیزی بخرند، ممکن است با چه آس و پاس‌ها و بدبخت‌هایی روبه‌رو شوند.
.
د) کتاب «تاریخ جهان برای کودکان و نوجوانان» گزینه بعدی ما برای هدیه دادن به یک مخاطب خاص است. یکی از مورخان برجسته، باسواد، قابل استناد و...، شخصی است که دوست داریم این کتاب را تقدیم ایشان کنیم، تا شاید به روایت تاریخ کشورمان کمک کرده باشیم. ایشان از طرفداران پر و پاقرص «بی‌قانون» است که چند وقت قبل با زبان ادبی‌خاص خودش، از یکی از طنز نویسان تشکر کرد. پس حداقل کاری که در حق ایشان می‌توانیم بکنیم این است که با یک هدیه کوچک قدردان زحمات‌شان باشیم.
.
بقیه در کامنت اول 👇👇👇
Read more
. اگر بخواهم به عسل مصفا و مغز گندم و جامه هاى ابريشمين ، دست مى يابم .ولى ، هيهات كه هواى نفس بر من غلبه ...
Media Removed
. اگر بخواهم به عسل مصفا و مغز گندم و جامه هاى ابريشمين ، دست مى يابم .ولى ، هيهات كه هواى نفس بر من غلبه يابد و آزمندى من مرا به گزينش طعامها بكشد و حال آنكه ، در حجاز يا در يمامه بينوايى باشد كه به يافتن قرص نانى اميد ندارد و هرگز مزه سيرى را نچشيده باشد. يا شب با شكم انباشته از غذا سر بر بالين نهم و در اطراف ... .
اگر بخواهم به عسل مصفا و مغز گندم و جامه هاى ابريشمين ، دست مى يابم .ولى ، هيهات كه هواى نفس بر من غلبه يابد و آزمندى من مرا به گزينش طعامها بكشد و حال آنكه ، در حجاز يا در يمامه بينوايى باشد كه به يافتن قرص نانى اميد ندارد و هرگز مزه سيرى را نچشيده باشد. يا شب با شكم انباشته از غذا سر بر بالين نهم و در اطراف من شكمهايى گرسنه و جگرهايى تشنه باشد.
نهج البلاغه نامه ۴۵
.

امام علی که امام هستن، می گن سراغ دنیا نمی رن که هوای نفس بر ایشون غلبه نکنه. ما که جای خود داریم. حالا چی شده این روزا برند پوشی و گرون خریدن و به نمایش گذاشتنش ارزش شده و همه به به و چه چه می کنن؟ نمی دونم. چی شده همه دفاع می کنن می گن پول خودشه دوست داره خوب خرج کنه؟ نمی دونم. از پول خودمون و خرج خودمون قراره حسابی سوال کنن ازمون... از حلال ها حساب کشی می کنن. حرام که حساب کتاب نداره. تکلیفش معلومه.
حرفم ناظر به این ماجراست:
یک روز رسول خدا (ص) ، سلمان فارسی و ابوذر غفاری راکه از یاران بلند مقام و ممتاز آن حضرت بودند، نزد خویش فرا خواند و به هر یک مبلغ پولی هدیه داد.

سلمان وقتی حضور پیامبر (ص) را ترک گفت، پولی را که دریافت داشته بود، درمسیر خود میان بی نوایان و تهی دستان تقسیم کرد، اما ابوذر آن پول را، صرف مخارج معاش و زندگی خویش نمود.

روز بعد که آن حضرت آن دو را دعوت نموده بود، دستور داد سنگی را با آتش داغ کنند و سلمان و ابوذر بالای آن رفته، توضیح دهند با پولی که دریافت داشته اند، چه کرده اند؟

سلمان، روی سنگ داغ رفت و قبل از آن که گرفتار ناراحتی و آسیبی شود، به طور سریع گفت: انفقت فی سبیل الله.

پولی را که به من دادی، در راه خدا به نیازمندان پرداخت کردم.

اما وقتی نوبت به ابوذر رسید، بالای سنگ قرار گرفت و خواست موارد مصرف دریافتی خود را بیان کند، داغی سنگ به او مهلت نداد و قبل از آن که بتواند حساب خود را پس بدهد، از سنگ پایین آمد! .
.
بی ربط نوشت:
همیشه تلاش کردیم به جای مجسمه ها و ظروف تزئینی، حال ِ خونه رو با گل و گلدان های طبیعی خوب کنیم.
Read more
<span class="emoji emoji1f331"></span> روی بعضی چیزها و آدمها را با عطر برگهای نارنج خطی بکش , سبز سبز تا یادت بمانند..... و یادگار همیشگی ...
Media Removed
روی بعضی چیزها و آدمها را با عطر برگهای نارنج خطی بکش , سبز سبز تا یادت بمانند..... و یادگار همیشگی ذهنت باشند. آدمهایی که شاید همه ی فرقشان و خاص بودنشان در نگاه و کلامشان باشد. آدمهایی که ساده فقط دوستشان داری این آدمها را باید قاب گرفت و از مژه ها آویخت تا جلوی چشم باشند، تا وجب به وجب نگاهت ... 🌱
روی بعضی چیزها و آدمها را با عطر
برگهای نارنج خطی بکش , سبز سبز
تا یادت بمانند..... و یادگار همیشگی ذهنت باشند.
آدمهایی که شاید همه ی فرقشان و
خاص بودنشان در نگاه و کلامشان باشد.
آدمهایی که ساده فقط دوستشان داری
این آدمها را باید قاب گرفت
و از مژه ها آویخت
تا جلوی چشم باشند،
تا وجب به وجب نگاهت را
شکرگزار بودنشان کنی،تا بمانند

تقدیم به تمام آدم های سبز اطرافم
آنها که بی توجه به زمستان ،
بهارانه های بی دریغ بودنشان ،
بهانه های دلپذیر ورق خوردن
فصل های زندگی من است .
.سلام روز زیبای بارونیتون بخیر ☁☔⛅☁
با اینکه امروز دو ساعتی توی ترافیک بودم ولی بازم خداروشکر ازین بارش زیبا😍
امروز میخوام از آدمایی بگم که شاید جزئی از زندگیمون به نظر نیان ولی بیش از ۸ ساعت در روز میبینمشون.👥 .
بی شک از نعمتهای بیشمار خداوند یکیش آدمهای خوبیه که تو مسیر زندگی سر راهت قرار بگیرند.
کِی و کجاش شاید خیلی مهم نباشه، خوب بودن اون آدم هاست که سختی‌ها رو برات قابل تحمل و شاید شیرین کنه، اگه اون آدم خوبا همکارت هم باشند که دیگه نورٌ علی نوره!
قطعا یکی از مهمترین دستاوردای جابه جا شدن در محل کار پیدا کردن دوستان جدیدی که آمار تعداد دوستان و همکاران خوبت رو بالا میبرن،
صبح پر انرژی میری سر کارت و حالا چندتا جا داری که شامل کلی دوست خوبه، بین کار و حین خستگی میتونی بهشون سر بزنی و خودتو متعلق به هردو طرف میدونی😁😏🙌
.

راستش من اصولن آدم خوش شانسی هستم🙆 بخصوص در محیط کار!
کلا" توی این ۱۴ سال که شاغلم همیشه همه ی محیطهای کاریم رو دوست داشتم😍😊✌
معمولا" اگه عدویی هم باشه سبب خیر میشن ایشون 😎
همه ی محیط های کاری که بودم شامل کسانی بوده که خاطرات خاص و لحظه های خوبی رو برام رقم زده و البته دوستی هایی رو برام ایجاد کرده که بعدها حتی سالها بعد با مراجعه بهشون خاطراتمون رو مرور کردیم و کلی شاد شدیم💗 .
.
گاهی هم یه دمنوش درست میکنیم و با همکاران خوش ذائقه میل میکنیم😁
بفرمایین #دمنوش فلاسکی #دارچین و #زنجبیل کارمندی ☕ هر روز هم یه مدل! ☺☕🍹🍵
.

برای همتون دوستان و همکاران خوب آرزو میکنم❤ .
.
پ.ن: بعضی از همکاران قدیم و جدید بامحبتم رو روی عکس تگ کردم مابقی به بزرگی خودشون ببخشن، بیش از 20 نفر نمیشه تگ کرد😉
.

#دوستان_خوب
#همکار_خوب
#همکار_خوب_نعمت_است
#بهترین_دوست_خداست
#مرسی_که_هستین
#گام_الکتریک #نشر_افق #نیکسان_سازه #مهارآب #شهرداری
#دمنوش_دارچین #دمنوش_بهارنارنج #دمنوش_زیره_سبز #چای_سبز_هل #دمنوش_به #دمنوش_آویشن #دمنوش_به_لیمو #دمنوش_گل_گاو_زبان #دمنوش_گل_محمدی
Read more
بسم رب الحسین (ع) يا نفس من بعد الحسين هوني وبعده لا كنتِ أن تكوني هذا الحسين شارب المنـــــونِ ...
Media Removed
بسم رب الحسین (ع) يا نفس من بعد الحسين هوني وبعده لا كنتِ أن تكوني هذا الحسين شارب المنـــــونِ وتشربــــين بارد المعـــين . . . . آنوقت که خداوند #دنیا را برای زیستن و انسان را برای #زندگی خلق کرد و آنجا که شیطان به مخالفت پرداخت و قسم یاد کرد و هنگامی که #سیل خروشانِ #وسوسه ها به سمت ... بسم رب الحسین (ع)

يا نفس من بعد الحسين هوني وبعده لا كنتِ أن تكوني
هذا الحسين شارب المنـــــونِ وتشربــــين بارد المعـــين
.
.
.
.

آنوقت که خداوند #دنیا را برای زیستن و
انسان را برای #زندگی خلق کرد و آنجا که
شیطان به مخالفت پرداخت و قسم یاد کرد
و هنگامی که #سیل خروشانِ #وسوسه ها
به سمت #آدم های بی سرپناه جاری شد و
زمانی که بسیاری #نا_امید شدند ، خداوند
حسین علیه السلام را #کشتی_نجات قرار
داد که تا ابد ، مأمن امن و تکیه گاه بی منت
برای بشر باشد ...
.
.
کشتی نجات حسین علیه السلام
نجات می دهد ، تربیت می کند ...
آماده می سازد و مهر می زند ...
پای سند بندگی ات به نام #شهادت ...
.
#من_با_تو_رفیق_نشوم_با_که_بشوم؟
ادعای رفاقت هممان داریم ولی هستیم؟
#سوال کنیم از خودمان ..
.
.
#یا_نفس_من_بعد_الحسین_هونی
#عزائنا_الدائم_حتی_ظهور_القائم .
.
.
#بطلب #حرم #کربلا #نجف
#یا_اباعبدالله #یا_ابوالفضل_العباس
#اربعین #منتظر #زیارت
.
.
.
دوای دردم دیدن حرم است...
#بطلب_ما_رو
#السلام_علی_من_تبع_الهدی
.
.
.
#بین_الحرمین
.
.
.
فتو بای یکی از رفقا از کربلا...
#karbala
#holy_shrine
#najaf
Read more
یک دانه ز تسبیح سحرت را آرام به نیت من محتاج بینداز التماس دعا<span class="emoji emoji1f340"></span> <span class="emoji emoji2744"></span>️آسمان و زمین، عجیییب بوی درد گرفته ...
Media Removed
یک دانه ز تسبیح سحرت را آرام به نیت من محتاج بینداز التماس دعا ️آسمان و زمین، عجیییب بوی درد گرفته اند... میدانی.... ؛ شق القمری در کوفه، درپيش است... که بر غربت هزار ساله تو، تلنبار شده است... ️بی قراری، جان مرا به آتش کشانده است... حصن حصین زمین، آماده پرواز می شود... و این اولین بار است که ... یک دانه ز تسبیح سحرت را آرام به نیت من محتاج بینداز
التماس دعا🍀 ❄️آسمان و زمین، عجیییب بوی درد گرفته اند... میدانی.... ؛
شق القمری در کوفه، درپيش است...
که بر غربت هزار ساله تو، تلنبار شده است... ❄️بی قراری، جان مرا به آتش کشانده است... حصن حصین زمین، آماده پرواز می شود... و این اولین بار است که شیعه، درد یتیمی را به جان خویش، می خرد..
❄️یوسفم...
جمعه ها، استخوان سوزند... اما، تصور دردهای فردا...امانمان را بریده اند...
❣️علی..... با همه هیبتی که آسمان را به تعظیم واداشته است... به محرابی میرود، که قرار است.. ماه را در آن بشکافند... وااای... که درد این ثانیه ها...پای قلمم را لنگ می کند... ❄️یوسفم... من نخستین بار، بوی درد را از مشام رمضان، ادراک کرده ام.... علی... همه پناه من... و همه پناه اهل زمین و آسمان است... من بی علی... هزاااااااااااار بار، یتیمی را تجربه کرده ام... ❄️فاجعه ایست رمضان های بدون تو... نميدانیم... بر کدامین درد، شکیبایی پیشه کنیم...؟ بر هیبت آنکس، که از دست میدهیم...
یا بر غربت آنکس که بدستش نمی آوریم... ❄️تو بگو یوسفم.... شیعه... چند سال دیگر، به تحمل این درد، محکوم است؟ ❣️لیلةالقدر در پیش است... و... من.. فقط یک نشانی از پیراهنت، می خواهم.. تقدیر مرا، به همین یک نشانه... زیبا کن... 🌙💖الّلهُـمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَــ الْفَـــرَج💖🌙
#drmahdizadeh #دکترمهدیزاده #ramazan #ماه_خدا #ماه_رمضان #شب_قدر🌙 #دعا_کنیم_خدا_محتاج_غیر_از_خودش_نکند_مارا
Read more
. . جانِ من حرف بزن! امر بفرما پدرم. آنقَدَر گوش به فرمان تو هستم که نگو… کوچه پس کوچه ی این شهر پر ...
Media Removed
. . جانِ من حرف بزن! امر بفرما پدرم. آنقَدَر گوش به فرمان تو هستم که نگو… کوچه پس کوچه ی این شهر پر از تنهاییست آنقَدَر بی تو در این شهر غریبم که نگو… پدر ای یاد تو آرامش من…! امشب از کوچه ی دلتنگیِ من میگُذری؟! جانِ من زود بیا بغلم کن پدرم…! آنقَدَر حسرت آغوش تو دارم که نگو… به خدا دلتنگم! رو ... .
.
جانِ من حرف بزن!
امر بفرما پدرم.
آنقَدَر گوش به فرمان تو هستم که نگو…
کوچه پس کوچه ی این شهر پر از تنهاییست
آنقَدَر بی تو در این شهر غریبم که نگو…
پدر ای یاد تو آرامش من…!
امشب از کوچه ی دلتنگیِ من میگُذری؟!
جانِ من زود بیا
بغلم کن پدرم…!
آنقَدَر حسرت آغوش تو دارم که نگو…
به خدا دلتنگم!
رو به رویم بِنِشینی کافیست
همه دنیا به کنار…
گرچه از دور ولی، من تو را میبوسم
آنقَدر خاک کف پای تو هستم که نگو …
یادت گرامی ، روحت شاد
.

#خدایا_مرگ_ما_را_شهادت_قرار_بده
#سرباز_ولایت_و_هیئت_الزهرا
#هیئت_الزهرا_سلام_الله_علیها
#خادمین_بدون_مرز
#هیئت_الزهراییم
#علی_برکت_الله
#وعده_صادق
#بی_غیرت
#اخراجیها
#دورهمی
#دولابی
Read more
شرح دیدار حسن ارفع با محمدعلی‌شاه، پس از خلع از سلطنت در ترکیه. . روزی همراه عمویم علی‌اکبرخان به ...
Media Removed
شرح دیدار حسن ارفع با محمدعلی‌شاه، پس از خلع از سلطنت در ترکیه. . روزی همراه عمویم علی‌اکبرخان به دیدن سفیر ایران، مفخم‌الدوله، رفتیم. او که مرد محترم و متشخصی از مکتب قدیم بود و ظاهراً هنوز دلبستگی زیادی به سلسله‌ی قاجار داشت، از من پرسید آیا میل دارم با محمدعلی‌شاه - که پس از وقوع انقلاب روسیه، ... شرح دیدار حسن ارفع با محمدعلی‌شاه، پس از خلع از سلطنت در ترکیه.
.
روزی همراه عمویم علی‌اکبرخان به دیدن سفیر ایران، مفخم‌الدوله، رفتیم. او که مرد محترم و متشخصی از مکتب قدیم بود و ظاهراً هنوز دلبستگی زیادی به سلسله‌ی قاجار داشت، از من پرسید آیا میل دارم با محمدعلی‌شاه - که پس از وقوع انقلاب روسیه، به استانبول آمده بود - دیداری داشته باشم یا نه. قرار شد مفخم‌الدوله قرار ملاقات را بگذارد. فردای آن روز، هر سه نفرمان به سکونتگاه شاه مخلوع در محله‌ی بِبِک رفتیم. دولت عثمانی کاخ پیشین یکی از شاهزادگان مصری را در اختیارش گذاشته بود. شهاب‌الدوله، وزیر دربار محمدعلی‌شاه، از ما استقبال کرد و چند دقیقه‌ای نزد ما نشست. سپس از اتاق بیرون رفت، دوباره بازگشت، تعظیم بلندبالایی کرد و اعلام داشت: «اعلیحضرت شاهنشاه!» ما فوراً از جا برخاستیم و من چون یونیفرم پوشیده بودم، سلام نظامی دادم. عمویم و سفیر نیز، طبق تشریفات مرسوم دربار، تعظیم کردند. مرد قدکوتاه نسبتاً چاقی با سبیل سیاه کوچک، فراکی بر تن و کلاهی ایرانی بر سر، با گام‌های بلند وارد اتاق شد و دستش را برای بوسیدن دراز کرد. من، همچنان که خبردار ایستاده بودم، با او دست دادم. شاه مخلوغ نشست و به ما هم اشاره کرد که بنشینیم. محضری شاهانه و رفتاری مقتدرانه داشت و با لحن خوشایندی صحبت می‌کرد. سفیر در معرفی من گفت: «ارفع السلطان، پسر پرنس ارفع‌الدوله، سروان ارتش ایران.» شاه بلافاصله از اوضاع ایران، اوضاع آذربایجان، نبرد علیه سمیتقو، قیام لاهوتی و اقدامات سردار سپه پرسید، اما هیچ اشاره‌ای به پسرانش، احمدشاه و محمدحسن‌میرزای ولیعهد، نکرد. من به بهترین وجه ممکن به پرسش‌هایش پاسخ دادم و وقتی توجه و علاقه‌ی بسیار او را به اوضاع کشور دیدم، یاد احمدشاه در سال ۱۲۹۹ افتادم، آن‌گاه که حین شنیدن توضیحات من در باب عملیات نظامی در مازندران، بسیار دلمرده و بی‌حس‌وحال بود.
.
همه‌ی پرسش‌های شاه بسیار دقیق و حساب‌شده بود، چنان‌که احساس کردم از آنچه در ایران می‌گذرد به خوبی باخبر است. پس از حدود یک ساعت گفت‌وگو، از جا برخاست و ما را مرخص کرد. شهاب‌الدوله نیز تا جلو در به بدرقه‌مان آمد. محمدعلی‌شاه بعدها به اروپا رفت و همان‌جا در سال ۱۳۰۴ چشم از جهان فرو بست.
.
.
.
.
.
امروز سالگرد خلع محمدعلی‌شاه از سلطنت و به قدرت رسیدن احمدشاه قاجار است.
.
.
در زمانه‌ی پنج‌شاه، حسن ارفع، ترجمه‌ی مانی صالحی علامه، ویرایش مهدی نوری و علیرضا اسماعیل‌پور، ۵۶۹ صفحه گالینگور رقعی، ۵۸۰۰۰ تومان
Read more
. خیلی پیش آمده آدم شب را تا صبح نخوابد، به دلایل کثیر هم پیش آمده اما من آن شب را فراموش نمیکنم ترک ...
Media Removed
. خیلی پیش آمده آدم شب را تا صبح نخوابد، به دلایل کثیر هم پیش آمده اما من آن شب را فراموش نمیکنم ترک موتور رفیقم حامد نشسته بودم، داشتیم از سینما برمیگشتیم، باد از روبه رو می آمد و صدا به صدا نمیرسید حامد داد زد "علی...تو چقدر نویسندگی برات جدیه؟" همکلاسی فیلمنامه نویسی بودیم صدایش را میشنیدم،اما ... .
خیلی پیش آمده آدم شب را تا صبح نخوابد، به دلایل کثیر هم پیش آمده
اما من آن شب را فراموش نمیکنم
ترک موتور رفیقم حامد نشسته بودم، داشتیم از سینما برمیگشتیم، باد از روبه رو می آمد و صدا به صدا نمیرسید
حامد داد زد
"علی...تو چقدر نویسندگی برات جدیه؟"
همکلاسی فیلمنامه نویسی بودیم
صدایش را میشنیدم،اما یک لحظه تمامِ حواسِ حاضر و غایبم را ریخت به هم و بی اختیار خواستم بلندتربگوید
با فریاد سوالش را تکرار کرد
تا آن روز به این سوال فکر نکرده بودم،
هیچ کجای زندگی ام ربطی به هنر نداشت
دو سالِ تمام هر سه شنبه به بهانه ی دانشگاه از شرکت مرخصی ساعتی گرفته بودم اما میرفتم پیِ نویسندگی!
شب هایی که شیفت بودم تا صبح به ایده ها و شخصیت های کاریزماتیکِ ذهنم فکر میکردم، فیلم های نولان و اسکورسیزی و تارانتینو را با چنان وَلَعی نگاه میکردم که انگار لذتی بالاتر از آن در جهانِ هستی نیست و تنها من کشف اش کرده ام!
وقتی در خرپشته ی ساختمان شرکت آن رمان های قدیمیِ خاک خورده که نمیدانستم برای چه کسی بود راپیدا کردم، انگارگنج یافته بودم
من عاشق بودم
یک عاشق که با معشوقه اش هم کُفْوْ نبود
سه سال بود میرفتم و می آمدم و مینوشتم اما خانواده ام هیچ کدام خبر نداشتند،
وقتی هم که فهمیدند....بگذریم
همیشه فکر میکردم اگر روزی یک جایی خیلی کلیشه ای قرار باشد تشکر کنم از کسانی که حمایتم کردند من چه کسی را دارم بگویم؟
در جوابِ سوالِ حامد، پشت موتور سیگاری آتش زدم و او هم که لب و دهنش یخ بسته بود از سرما دیگر سوالش را تکرار نکرد.
آن شب هم شیفت بودم
یعنی برای دو ساعت مرخصی که بروم سینما تا فیلم های جشنواره را ببینم، شیفتِ شبِ همکارم را گردن گرفته بودم.
تا خود صبح به سوال حامد فکر میکردم
نوشتن کجای زندگیِ من بود؟
پنج صبح بود که گوشی را برداشتم و برای حامد نوشتم
" من آینده ای بدون نوشتن نمیتونم برای خودم تصور کنم پسر، اگه یه روز چیزی غیر از این دیدی بدون جبر روزگار من رو از آرزوهام جدا کرده"
آن شب گذشت، سال ها بعد از آن هم گذشت
لحظات میگذرد و ما حواسمان نیست اتفاقاتی که در گذران زندگی برایمان می افتد، ذره ذره ذوقِ دلمان را کور میکند و این منِ امروزِ هر کدام از ما، که شباهتی به آدمِ پر هیاهوی دیروز ندارد، ساخته و پرورده ی روزهای سختی ست که گذشته است
گذشته است که نه،
گذرانده ایم
به زحمت،به مشقت
به مرارت و محنت و رنج و دردو اندوه
.
این ها که خواندید قسمتی از مقدمه ی "چیزهایی هست که نمیدانی" بود
رفت تا مسیر کتاب شدن را طی کند!
"چیزهایی هست که نمیدانی"قصه های شماست، من تنها راوی آن هستم، یک راوی روانی!

#علی_سلطانی
Read more
استاد عزیزم پدر گرامیم.تبریک برای تو برای کودکان عفرین.برای دل تنگ خودم. جایزه طلایی اقلیم کردستان ...
Media Removed
استاد عزیزم پدر گرامیم.تبریک برای تو برای کودکان عفرین.برای دل تنگ خودم. جایزه طلایی اقلیم کردستان برای سید علی صالحی جایزه طلایی اقلیم کردستان عصر روز شنبه 18 فروردین ماه در سلیمانیه به سید علی صالحی تعلق گرفت. جشنواره گلاویژ که دبیر کل آن ملابختیار از چهره های شاخص اتحادیه میهنی است، ... استاد عزیزم پدر گرامیم.تبریک برای تو برای کودکان عفرین.برای دل تنگ خودم.

جایزه طلایی اقلیم کردستان برای سید علی صالحی

جایزه طلایی اقلیم کردستان عصر روز شنبه 18 فروردین ماه در سلیمانیه به سید علی صالحی تعلق گرفت.
جشنواره گلاویژ که دبیر کل آن ملابختیار از چهره های شاخص اتحادیه میهنی است، در پایان مراسم امسال خود، مهم ترین جایزه خود را به شاعر نامدار ایرانی اعطا کرد. مریوان حلبچه ای با اعلام این خبر گفت:گزینه شعر صالحی به زبان کردی و با ترجمه خود او با استقبال مردم کردستان عراق روبرو شد و قرار است تمام حقوق مادی آن به آوارگان عفرین تعلق بگیرد. این مجموعه شعر که «اگر عاشق نباشیم، میمیریم»، به سرعت مهیای چاپ بعدی می شود.
گفتنی است غایب بزرگ این جشنواره، سید علی صالحی بود به همین سبب محمد قاسم زاده نویسنده معتبر ایرانی که در جشنواره حضور داشت، از سوی صالحی این جایزه را به امانت گرفت. طی تماسی با صالحی علت غیبت وی را جویا شدیم که وی در پاسخ گفت:علاقمند بودم یکبار دیگر اقلیم را ببینم اما بیماری این فرصت خوشایند را از من گرفت.
یاداور می شود سید علی صالحی پیش از این قبول جایزه در ایران را نپذیرفته بود و گفته بود که به دلیل شرایط کنترل بی دلیل کلمات، نمی توانم جایزه ای را بپدیرم.
Read more
سلام.شاید اینکه کسی رهبر رو قبول نداره،بخشی از اون مربوط به ما باشه، ما در شناساندن این جایگاه وشخصی ...
Media Removed
سلام.شاید اینکه کسی رهبر رو قبول نداره،بخشی از اون مربوط به ما باشه، ما در شناساندن این جایگاه وشخصی که در این جایگاه قرار داره کمکاری کردیم!! این آقا سید,علی حسینی خامنه ایی کیه....که تو نیویورک و کالیفرنیا 400هزار نفر مقلد داره؟ کدوم مرجع تقلیدی دومین تندخوان کشورش بوده؟ کدوم رهبری در ... سلام.شاید اینکه کسی رهبر رو قبول نداره،بخشی از اون مربوط به ما باشه، ما در شناساندن این جایگاه وشخصی که در این جایگاه قرار داره کمکاری کردیم!! این آقا سید,علی حسینی خامنه ایی کیه....که
تو نیویورک و کالیفرنیا
400هزار نفر مقلد داره؟ ☝کدوم مرجع تقلیدی
دومین تندخوان کشورش بوده؟ ☝کدوم رهبری در دنیا
هشت سال
سردار جبهه‌های جنگ بوده؟ ☝کدوم فرمانده جنگی
8سال رئیس جمهور بوده؟ ☝کدوم رهبری
دشمنش مهاجرانی
می‌گه تو زندگی‌نامه‌اش
نه یک برگ سیاه
بلکه یک برگ خاکستری هم
وجود نداره؟ ☝کدوم سیاست مداری دردنیا
کدوم مرد سیاسی
بچه‌هاش اینقدر سالم و پاکن؟
چطور تربیتشون کرده؟ ☝همون که
هفته‌ای دوبار
خارج فقه و اصول می‌گه؟ ☝رئیس جمهور روسیه می‌گه
بیشتر از من به روسیه مسلط بود ☝همون که
آیت‌الله جوادی می‌گه
وقتی مهمانش بودم
اجازه نداد
پسرش با ما ناهار بخوره
که از بیت الماله ☝همون که
استاد ما می‌گفت
خانه‌اش موکته
فقط یک فرش داره از جهیزیه خانمش ☝کدوم مدیری با این حجم کاری
اخبار 20 و سی پخش کرد
مثل همیشه سر وقت به قرارش آمد
رٵس 8صبح
نه دقیقه‌ای دیر
و
نه دقیقه‌ای زود ☝همون که
به خاطر نگهداری پدر
درس را و قم را رها کرد ☝همون که
دستش هنوز هم
به خاطر ترکش‌ها عذاب دارد
و چهره‌اش عذاب زداست ☝کدام مرجع شیعه
می‌تونست
این همه عالم سنی را
مدیریت کند؟ ☝این مرد 75ساله کیست؟
که امیر کویت می‌گه
از نصایحتان
منطقه بهره می‌برند
و ما… ☝پسر امیر امارات می‌گه
بابام میگه
عالم اسلام
یک مرد داره آن‌هم سیدعلی ☝کوفی عنان
رئیس سابق سازمان ملل می‌گه
دیدم
در اوج معنویت
در اوج سیاست بود
باید رئیس سازمان ملل
او بود ☝پوتین:
آنچه دیدم
منطبق بود
بر داستانهایی که
از مسیح
در انجیل خوانده ام. ✋حالا این سیّاس کیست؟ ☝کسی است که
وقتی آیت الله بهجت
کامل‌ترین نفس عالم
در بیمارستان بستری بود
و به همان درد مرحوم شد
پسرش می‌گه
دیدم در ساعات آخر عمرش
پدرم ختم صلوات گرفته
گفتم چرا؟
گفت آقای خامنه‌ای کردستانند!
آخرین عمل بهجت
صلوات برا سلامتی اوست ☝او کیست که
پسر آقای پهلوانی می‌گه
وقتی ایشان قم آمدند
آقا سید عبدالله جعفری
به من زنگ زدند
پیرمرد نود و اندی ساله‌ای که
قبلهء عرفا بعد آقای بهجت بود
و کسالت داشت،
که مرا
برای دیدار آقای خامنه‌ای ببر
و
پسر آقای پهلوانی می‌گفت
آن ابرمرد توحید
خم شد
دست سید علی را بوسید 💐«یـــاصـــاحـــب الـــزمـــان»💐
☝اگر نایبت
این‌چنین مدیریت می‌کند
ده کشور منطقه را
و دل‌ها را،
تو چه می‌کنی؟ ☝بیا باورکن
دشمنانمان هم
مانده‌اند
و از دشمنی این مرد
پشیمان شده‌اند! ☝او بی‌نظیر است ☝ا
Read more
. تو حمزه ی اَحَد و حمزه اُحد هستی چگونه شرح دهم جلوه‌ ی دوتا شده را #علی_اکبر_لطیفیان دلاوری ها و فداکاری های بی نظیر حضرت حمزه عموی پیامبر در راه اسلام چنان بود که پس از شهادت آن بزرگوار در جنگ اُحد ، پیامبر صلی الله علیه و آله لقب سیدالشهدا، سرآمد شهیدان را بر او نهاد. مسلمانان هم از آن پس با این ... .
تو حمزه ی اَحَد و حمزه اُحد هستی
چگونه شرح دهم جلوه‌ ی دوتا شده را
#علی_اکبر_لطیفیان
دلاوری ها و فداکاری های بی نظیر حضرت حمزه عموی پیامبر در راه اسلام چنان بود که پس از شهادت آن بزرگوار در جنگ اُحد ، پیامبر صلی الله علیه و آله لقب سیدالشهدا، سرآمد شهیدان را بر او نهاد. مسلمانان هم از آن پس با این لقب از حضرت حمزه یاد می کردند. شخصی از امام صادق علیه السلام پرسید: «با اینکه امام حسین علیه السلام سیدالشهداء است، چرا به حضرت حمزه سیدالشهداء می گویند؟» امام در پاسخ فرمود: «حمزه سیدالشهدای تمام مردم، غیر از معصومین است، ولی امام حسین علیه السلام سیدالشهدای تمام عالم است».
.
درسته من سعادت نداشتم کربلا و نجف و کاظمین و سامرا و سوریه برم 😭😭😭😭 ولی در عوض مسجدالنبی و قبرستان بقیع و مزارِ حضرت حمزه علیه‌السلام که پایین کوه احد قرار داره رو زیارت کردم ❤💚 البته در همه حال اللهم ارزقنا زیارت الحسین علیه‌السلام ❤
حدودآ صد سال پیش حضرت حمزه (ع) هم مثل ائمه‌ی بقیع حرم داشتن ولی وهابیای لعنتی مرقد ایشون رو هم تخریب کردن و الان همونجوری که تو عکسای اواسط ویدئو میبینید دور تا دور مزار ایشون رو دیوار کشیدن که قسمت بالایی شیشه‌ایه و من اون عکسا رو از قسمت‌هایی که شیشه‌ها شکسته بود گرفتم 😔😔
الان جا دارم بگم #لعن_الله_آل_سعود 👊👊.
.
از بچگیم عاشق فیلم محمد رسول الله (ص) بودم و عاشق نقش حضرت حمزه (ع) که آنتونی کویین بازی میکرد و خیلی دلاور و شجاع بود و پیامبر رو عاشقانه دوست داشت ❤ به خاطر همین قسمت شهادت ایشون رو دانلود کردم و آخر ویدئو گذاشتم 😢😢.
.
پانزده شوال سالروز شهادت حضرت حمزه سید‌الشهدا و وفاتِ حضرت شاه عبدالعظیم حسنی (ع) 😔 لطفا هرکسی امشب یا فردا مشرف شد #سیدالکریم منم دعا کنه 🙏🙏.
.
#فروردین_۹۳
Read more
<span class="emoji emoji1f3ac"></span> باران کوثری: کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند . «عصبانی نیستم» ...
Media Removed
باران کوثری: کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند . «عصبانی نیستم» بعد از حواشی فراوانی که داشت بعد از پنج سال مجوز اکران عمومی را به دست آورد. باران کوثری از نقش و اتفاقاتی در این چند سال برای این فیلم رخ داد صحبت می کند که در ادامه می‌خوانید. . معتقدم هیچ فیلمی ... 🎬
باران کوثری: کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند
.
«عصبانی نیستم» بعد از حواشی فراوانی که داشت بعد از پنج سال مجوز اکران عمومی را به دست آورد. باران کوثری از نقش و اتفاقاتی در این چند سال برای این فیلم رخ داد صحبت می کند که در ادامه می‌خوانید.
.
معتقدم هیچ فیلمی استحقاق این را ندارد که مورد بی مهری قرار بگیرد. اما مردم استقبال خیلی خوبی از این فیلم به عمل آوردند و این نکته بسیار مهمی است. ۵ سال از تولید این فیلم گذشته است. هر اثری در هر جای دنیا اگر ۵ سال توقیف باشد قطعا از لحاظ سوژه و موضوعیت به نوعی کهنه می‌شود. اما «عصبانی نیستم» دچار این وضعیت نشد و به دلیل داستان و روایتی که داشت مورد مهر مردم قرار گرفت
.
اعتقاد دارم «عصبانی نیستم» هیچ موضوع یا چیز عجیبی را در خود جای نداده است که بخواهد مشکلی را ایجاد کند یا اینکه خطری برای جایی داشته باشد. هیچ کسی این اجازه را ندارد که بگوید مردم چه چیزی را باید ببینند یا نبینند مگر ما قیم مردم هستیم که چنین رفتاری را داشته باشیم
.
چطور فیلم هایی دیگر می توانند نمایش داشته باشند اما به «عصبانی نیستم» که رسید قلب آسمان تپید و همه چیز خراب شد. چند فیلم درباره این موضوع خاص ساخته شد و در آن دروغ های فاحش گفتند و اجازه اکران گرفت و نمایش داده شد.«عصبانی نیستم» درباره اتفاقات سال ۸۸ نیست. این فیلم اجتماعی است و درباره حواشی که در کنار این اتفاقات به وجود آمد صحبت می کند
.
فکر می کنم ترسناک ترین چیز این است که من یا ما روزی در مقابل مردم قرار بگیریم یا در فیلم های بازی کنیم که کاملا سفارشی هستند و بر ضد مردم هستند. باز هم می گویم واقعا ترسناک است که در مقابل مردم قرار بگیریم. زیرا هیچ قدرتی به اندازه مردم تاثیر گذار نیست
.
هیچ کسی نمی داند که رضا درمیشیان چه کشید. آخرین باری که قرار بود فیلم اکران شود و این اتفاق نیفتاد رضا درمیشیان با بغض با من صحبت می کرد. درمیشیان یک تنه رفت به جنگ  شرایط و افرادی که به هیچ وجه راضی به اکران این فیلم نمی شدند. جالب اینکه افرادی موضع گیری می کردند که هیچ ارتباطی نه به سینما داشتند و نه به  فرهنگ! اما نظرشان تاثیرگذار بود و می توانست مانع اکران فیلم شوند
.
گفتگو: علی پاکزاد / سینما سینما
عکس: آزاده امیرخان
#فیلم_نیوز۹۷
Read more
خشنودى قلب نازنين حضرت زهرا سلام الله عليها ٣ صلوات . از جلوۀ جمال تو باران درست شد از خشم تو، جلال ...
Media Removed
خشنودى قلب نازنين حضرت زهرا سلام الله عليها ٣ صلوات . از جلوۀ جمال تو باران درست شد از خشم تو، جلال تو، طوفان درست شد ته مانده گِل تو شده ابتدای من ... از خاک تو حقیقتِ انسان درست شد ما جمله نیست ها و عدم ها و سایه ها ... روح تو تا دمید به تن، جان درست شد وقتی نقاب از رخ تو بر کنار شد ... صد ها هزار ... خشنودى قلب نازنين حضرت زهرا سلام الله عليها ٣ صلوات
.
از جلوۀ جمال تو باران درست شد
از خشم تو، جلال تو، طوفان درست شد

ته مانده گِل تو شده ابتدای من ...
از خاک تو حقیقتِ انسان درست شد

ما جمله نیست ها و عدم ها و سایه ها ...
روح تو تا دمید به تن، جان درست شد

وقتی نقاب از رخ تو بر کنار شد ...
صد ها هزار واله و حیران درست شد

حتی رسالت نبوی بی تو ناقص است
روز غدیر معنی ایمان درست شد

عشق تو آتش است، من آتش پرست عشق
از شعله های عشق تو سلمان درست شد

تو مهربان ترین پدر امتی و با ...
نان پختن تو وضع یتیمان درست شد

تاریخ شاهد است وقت گرفتاری رسول
کار نشد به ذکر علی جان درست شد

یک قطره از وضوی تو تا بر زمین چکید
مُشک و گلاب قمصر کاشان درست شد

عرش خدا که روی زمین جلوه ای نداشت
تا در نجف برای تو ایوان درست شد

با حب و عشق و مهر به اولاد بوتراب
خاک تمام مردم ایران درست شد

باسلام
اين عيد عزيز و بزرگ رو به محبوب ترين سيد دنيا امام سيدعلى خامنه اى عزيز حفظه الله و تمامى شما عاشقان حضرت مولا ع تبريك و تهنيت عرض ميكنم
باشد كه همگى مورد عنايات و شفاعت خاصه حضرت زهرا س قرار گيريم. .
.
#نجف
#ايوان_طلا
#عيد_غدير
#غدير_مبارك
#عيد_ولايت
#فقط_حیدر_امیرالمومنین_است
#لا_اميرالمومنين_الا_علي
#اسدالله #وجه_الله #عين_الله #باب_الله #سر_الله #عشق_الله
#امام_زمان_عج #امام_مهدى #جمكران
#رهبر #مرجع #امام_عشق #ايران_اسلامى
#امام_خامنه_ای_عزيز_حفظ_الله
Read more
. عبدالله بن حسین(ع) یا عبدالله رضیع، مشهوربه علی‌اصغر(ع) فرزند شیرخوار امام حسین(ع)و کوچک‎ترین آنان که در واقعه کربلا که باتیرحرمله بن کاهل به شهادت رسید . شیعیان او را باب الحوائج  می‌دانند مراسم همایش شیرخوارگان حسینی در بزرگداشت او برگزارمی‌شود . عبدالله فرزند امام ... .
🔴عبدالله بن حسین(ع) یا عبدالله رضیع، مشهوربه علی‌اصغر(ع) فرزند شیرخوار امام حسین(ع)و کوچک‎ترین آنان که در واقعه کربلا که باتیرحرمله بن کاهل به شهادت رسید
.
🔴شیعیان او را باب الحوائج  می‌دانند مراسم همایش شیرخوارگان حسینی در بزرگداشت او برگزارمی‌شود
.
🔴عبدالله فرزند امام حسین(ع) ومادرش. رباب دختر امرؤ القیس است تاریخ تولد او مشخص نیست بیشترمنابع او را به هنگام شهادت کوچک و شیرخوار دانسته‌اندوسن او را شش ماه گزارش کرده اند
.
🔴در منابع متقدم شیعه و سنی نام این کودک عبداللّه یاد شده ولی در منابع متأخر شیعی به علی‌اصغرشهرت یافته است
.
🔴کودک شیرخوارامام حسین(ع)،روز عاشورا از شدت تشنگی بی‌تاب شده بود امام(ع) او را روی دستان گرفته بود که با تیر یکی از لشکریان عمر بن سعد به شهادت رسید.بر اساس گزارش شیخ مفید، عبدالله در جلوی خیمه امام در حالی‌که در آغوش پدرش بود، هدف تیر یکی از سپاهیان ابن سعد قرار گرفت و به شهادت رسید
.
🔴اما به گزارش ابن جوزی از هشام بن محمد کلبی، امام حسین(ع) در حال سخن گفتن با لشکریان عمر بن سعد بودکه علی اصغررا دید که از تشنگی می‌گریداو را روی دست گرفت و گفت: «ای جماعت! اگر به من رحم نمی‌کنید پس به این کودک شیرخوار رحم کنید» مردی از میان سپاه کوفه تیری بر گلویش زد و آن کودک را به شهادت رساندامام حسین(ع) دست خود را زیر گلوی فرزندش گرفته بود چون پر از خون شد آن را به سوی آسمان پاشیداز امام باقر (ع)نقل است که از آن خون قطره‌ای به زمین بازنگشت همچنین گفته شده است که امام با مشاهده این واقعه گریست
.
🔴بر اساس برخی از منابع امام حسین(ع) با شمشیر خود قبری کَند و او را به خاک سپرد اما برخی دیگر از مورخان نوشته‌‏اند امام (ع) قنداقه خون‌آلود او را به زینب (س)سپرد.برخی نیز نوشته‏‌اند که بدنش را کنار بدن دیگرشهدا قرار داد
.
🔴برخی محل دفن او را در کنار دیگر شهدای کربلا دانسته و برخی دیگر معتقدند او برروی سینه امام حسین(ع) دفن شده است که قول آخر به واقعیت نزدیک تر است
.
🔴در زیارت ناحیه مقدسه با عبارت سلام بر آن شیرخوار کوچک به او سلام داده شده است.همچنین در زیارت الشهداء حرمله بن کاهل اسدی به عنوان قاتل وی لعن شده است
.
🔵 #کلیپهای_قبلی_راببینی .
.
🔶 #مقام_حضرت_علی_اصغر_علیه_السلام
Read more
من از عمودها می‌گذرم؛یکی‌یکی. ۱۰۰..۲۰۰..۳۰۰ گاهی می‌ایستم.انگاری دستی از فراز آمده باشد و شانه‌هایم ...
Media Removed
من از عمودها می‌گذرم؛یکی‌یکی. ۱۰۰..۲۰۰..۳۰۰ گاهی می‌ایستم.انگاری دستی از فراز آمده باشد و شانه‌هایم را محکم گرفته باشد تا مرا نگاه دارد تا..برگردم. برمی‌گردم؛به‌پشت سرم نگاه می‌کنم.به شماره‌‌عمودهایی نگاه می‌کنم که کمتر یادمان می‌مانند: ۹..۱۸..۲۳..۷۴..۱۳۶ بی‌شمارند؛شماره‌های ... من از عمودها می‌گذرم؛یکی‌یکی.
۱۰۰..۲۰۰..۳۰۰
گاهی می‌ایستم.انگاری دستی از فراز آمده باشد و شانه‌هایم را محکم گرفته باشد تا مرا نگاه دارد تا..برگردم.
برمی‌گردم؛به‌پشت سرم نگاه می‌کنم.به شماره‌‌عمودهایی نگاه می‌کنم که کمتر یادمان می‌مانند:
۹..۱۸..۲۳..۷۴..۱۳۶
بی‌شمارند؛شماره‌های گمنامی که اگر نباشند،هیچ یکی به صد نمی‌رسد و هیچ چهاردهی به ۳۱۳.
انگاری صدایم می‌زنند؛شماره‌های گمنام که:
-مهلاً مهلاً عزادار پسر زهرا!
از من می‌خواهند چشم‌ بچرخانم،ببینمشان،به خاطر بسپارمشان،یادشان کنم..یادشان کنم..یادشان کنم..یادشان.
عمودهایی در تبعید ابدی جاده‌ نجف‌-کربلا.در حسرت یک سلام تمام‌قد،روبه گنبد عباس آب‌آور.در حسرت ۱۴۵۲ بودن.
همه عمودهایی که کسی پایشان قرار نمی‌گذارد.هیچ گمشده‌ای زیرش نمی‌ایستد.کسی زیرش نفس تازه نمی‌کند.عمودهای تنها،عمودهای گمنام،عمودهای بی‌کتاب و خاطره.
پاهایم از کنار عمودها می‌گذرند ولی من،ذهنم،جایی پشت یک خاکریز کوتاه،یک خط،یک نقطه رهایی جا مانده.چه فرقی می‌کند‌ کِی و کجا.تو فکر کن تا زانو توی برف،سرمای زمستان کوه‌های کردستان یا با لباس غواصی تا کمر توی آب خروشان اروند یا کلافه از هجوم پشه‌های هور،توی شرجی تابستان سارایه‌وویِ تحت محاصره یا توی گرمای زینبیه دمشق.
من،چسبیده‌ام به زمین با سلاحی که خشابش در کف دستم عرق کرده و کنارم،بیشمار جوان هست که نمی‌شناسمشان.عمودهای خیمه‌های خانه‌های کوچک شهرهاشان.کشاورز،بنا،نانوا،قصاب،بقال،کفترباز محل،کارمند،رفتگر شهرداری،نفت‌فروش.همهٔ همهٔ مردم عادی.همهٔ مردان خدا.
به صورت‌هایشان می‌نگرم و اسم‌هاشان را مرور‌ می‌کنم:حسین،علی،عبدالله،فرهاد،محمود،میکاییل،دوستعلی.
منتظر فرمان حمله‌اند.
مرگ از آن‌ها اما گریزان است.
دیشب با همه‌شان وداع‌ کرده‌ام؛بعد زیارت عاشورا،بعد «کربلا!کربلا! ما داریم میاییم» خواندنمان.مصممند به فتح معبرهای زمینی و بی‌خبرند از آغوش گشوده راه‌های آسمان‌.
عملیات لو رفته و این را وقتی می‌فهمیم که اولینمان بلند می‌شود؛رگبار نه،طوفان نه،سیلاب گلوله بر سرمان آوار می‌شود.
من در دل شب،فقط صدای آخ گفتنشان را می‌شنوم؛یکی یکی می‌افتند.یکی به داخل اروند می‌افتد و می‌رود تا خلیج؛سی سال است منتظریم برگردد.
حس می‌کنم کسی در دوردست،با‌افتادن هر کدام،عمود خیمه‌اش را می‌خواباند.من صدایشان می‌زنم،اما‌صدایم به‌شان نمی‌رسد.زمان،میانمان حائل است.لعنت به تاریخ.لعنت به زمان.
من از عمودها رد می‌شوم اما،عمودها مرا رها نمی‌کنند.
دلم برایشان تنگ می‌شود.برای‌ عمودهای گمنام بیشتر.
کاش من هم روزی عمودی گمنام‌ باشم.
کاش!
Read more
خيلى زياد بچه بودم! ١٥ سالم بود! هنوزسيبيلام در نيومده بود<span class="emoji emoji1f602"></span> <span class="emoji emoji1f449"></span>🏻ورق بزنید _ آخرين نمايشگاه بين ...
Media Removed
خيلى زياد بچه بودم! ١٥ سالم بود! هنوزسيبيلام در نيومده بود 🏻ورق بزنید _ آخرين نمايشگاه بين المللى خودرويى بود كه در تهران برگزار شد. نمايشگاهى كه تا چند ماه بعدش هنوز هيجانش درون وجودم بود🤩 هروقت بهش فكر مي كردم كلی هيجان زده مي شدم و ذوق می كردم (اتفاقی كه براي خيلی از ماها هميشه می‌افته،وقتی ... خيلى زياد بچه بودم!
١٥ سالم بود!
هنوزسيبيلام در نيومده بود😂
👉🏻ورق بزنید
_
آخرين نمايشگاه بين المللى خودرويى بود كه در تهران برگزار شد.
نمايشگاهى كه تا چند ماه بعدش هنوز هيجانش درون وجودم بود🤩🙈
هروقت بهش فكر مي كردم كلی هيجان زده مي شدم و ذوق می كردم (اتفاقی كه براي خيلی از ماها هميشه می‌افته،وقتی ياد خاطره خوب می‌افتی كلی هيجان زده می‌شی).

عكس هايى رو كه اينجا می‌بينيد براى سال ١٣٨٣ هست!روی کاغذ چاپ نوشتم ۸۳.۴.۵!
اول دبيرستانم تازه تموم شده بود😂
اولين باری بود كه كاملا به صورت مستقل ميرفتم نمايشگاه (تا پيش از اين نمايشگاه كتاب رو با خانواده می رفتم) اونم نمايشگاهى كه به شدت عاشقش بودم❤️

اولين باری بود كه از #خودرو خودرو عكاسی می‌كردم!اونم نه با دوربين ديجيتال!با دوربين فوجى پدرم كه آنالوگ بود📷 يعنى توش فيلم می‌خورد و نگاتیوی بود 🎞چيزی هم از عكاسی بلد نبودم نه كادربندی نه فوكوس و ایزو و این چیزا!فقط از توی ویزور نگاه می کردم و عکس می گرفتم😂بخاطر همین عکسا خیلی خوب نشدن!

توی غرفه ايران خودرو، #مرسدس_بنز هم حضور داشت.قرار بود توسط ايران خودرو ديزل مونتاژ بشه.
اونجا با "مهرداد مشفق" آشنا شدم.❤️ايشون مسئول پرزنت محصولات مرسدس بنز بودن!البته علی شکوهی هم توی همون غرفه بودن که با ایشون اونجا آشنا شدم❤️منم كه خل و چل ماشين، اونم از نوع بنز🙈از همون روز اول توی #نمايشگاه ازشون سوال می‌كردم! خيلي هم باحوصله پاسخ مي‌دادند.(سیریش بودم😂)

خلاصه بگم،كل اون چند روزی كه نمايشگاه توی سئول برگزار شد من از صبح تا اخرش اونجا بودم و بيشتر وقتم رو پيش بنزها بودم😂در حدی كه اقای مشفق خيلي اوقات سوئيچ ماشين‌هارو ميداد دست من كه اگر آشنايی چيزی ديدم سوار ماشين كنمشون و بهشون آپشن‌های ماشين رو توضيح بدم😂(سعادتی بود اون موقع واسه من)

اولین باری بود که توی یک بنز جدید(مدل قدیمی هاشو زیاد نشسته بودم)و به قول خودمون مدل بالا میشستم و با آپشن هاش کار می‌کردم!خیلی چیزاش برام جدید بود!بی‌صدایی موتور،تنظیم برقی صندلی،تنظیم برقی فرمون،سانروف،سیستم تهویه جداگانه جلو و..🙈
بخاطر همین هیچوقت اون خاطرات خوب رو از یاد نمی برم❤️
-
این نمایشگاه تجربه بزرگی برام بود که بتونم بیشتر از این ها به ماشین نزدیک بشم. تشکر خیلی ویژه می کنم از مهرداد مشفق عزیز که توی اون نمایشگاه زیاد بهم لطف داشت. چندسال بعد، ایشون رو توی نمایندگی پورشه ایران دیدم و حالا ایشون چندسالی است که توی خفن ترین برند لوکس خودرویی ایران، یعنی مازراتی کار‌ می کنه👏🏻 امیدوارم همیشه موفق باشن❤️

پ.ن: عکسارو بدون ادیت گذاشتم
Read more
. دیروز حین پیاده شدن از تاکسی فهمیدم کیف پولم نیست همه ی جیب هایم را گشتم نبود که نبود دسته گلی ...
Media Removed
. دیروز حین پیاده شدن از تاکسی فهمیدم کیف پولم نیست همه ی جیب هایم را گشتم نبود که نبود دسته گلی که برای تو گرفته بودم روی ماشین گذاشتم، تا دقیق تر بگردم راننده های پشت سر مدام بوق می زدند که برو آقا برو راه را بند آوردی افسر همیشه لاغر هم از کجا ، نمی دانم ولی یک مرتبه سبز شد پیرمرد را جریمه ... .
دیروز حین پیاده شدن از تاکسی
فهمیدم کیف پولم نیست
همه ی جیب هایم را گشتم
نبود که نبود
دسته گلی که برای تو گرفته بودم
روی ماشین گذاشتم،
تا دقیق تر بگردم
راننده های پشت سر مدام بوق می زدند
که برو آقا برو راه را بند آوردی
افسر همیشه لاغر هم
از کجا ، نمی دانم
ولی یک مرتبه سبز شد
پیرمرد را جریمه ای سنگین کرد
بی نوا به اجبار کنار زد
ترمز دستی را کشید
بیرون آمد و از ته دلش التماس
که من زن و بچه دارم ننویس
جان مرتضی علی بی خیال ِ این بار شو
طبق معمول بی فایده تر از بی فایده بود
حالا او چند برابر کرایه ای که من نداشتم
بدهکار بود و من
مات و مبهوت که چه کاری باید کرد
کمی دور و اطرافش قدم زدم
گفتم به خدا من نمی خواستم این طور شود
من با نامزدم قرار دارم باید بروم
آدرسی ، چیزی ، بدهی
هر چقدر بگویی برایت می فرستم
خنده ای تلخ زد و گفت
تقصیر تو نیست
هر وقت روی زنم دست بلند می کنم
این طوری می شود
باز خدا را شکر یک کشیده بیشتر نزدم
این را گفت و سوار ماشینش شد
ماشینی که دسته گلی زیبا را
با خودش به خانه می برد

رسول ادهمی
Read more
. به کمپین #نمازشب_خوان_ها در ماه مبارک رمضان بپیوندید . ***حدیث شب بیست و دوم*** مردى خدمت اميرالمؤمنين ...
Media Removed
. به کمپین #نمازشب_خوان_ها در ماه مبارک رمضان بپیوندید . ***حدیث شب بیست و دوم*** مردى خدمت اميرالمؤمنين علیه السلام آمد و گفت:  اى امير مؤمنان من از نماز شب محروم شدم، على عليه السلام فرمود: تو مردى هستى كه گناهانت تو را به بند كشيده است. . . . . از سحر روز اول ماه مبارک یه #قرار_شبانه با ... .
به کمپین #نمازشب_خوان_ها در ماه مبارک رمضان بپیوندید
.
***حدیث شب بیست و دوم***
مردى خدمت اميرالمؤمنين علیه السلام آمد و گفت: 
اى امير مؤمنان من از نماز شب محروم شدم، على عليه السلام فرمود: تو مردى هستى كه گناهانت تو را به بند كشيده است.
.
.
.
.
از سحر روز اول ماه مبارک یه #قرار_شبانه با هم داریم ، اینکه حول و حوش یه ساعتی-از سه صبح الی چهار-همه با هم نماز شب اقامه کنیم ... نیت اصلی مون سلامتی و ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و نیت ثانوی حاجت روا شدن تمام اعضای کمپین #نمازشب_خوان_ها .
.
.
ثواب نماز شب امشب را هدیه می کنیم به حضرت رباب و حضرت ام لیلا و بی بی شهربانو سلام الله علیهن اجمعین (به ترتیب مادر حضرت علی اصغر ، مادر حضرت علی اکبر و مادر امام سجاد علیهم السلام)
.
#قرار_شبانه
#شب_بیست_و_دوم
#یاعلی
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> <span class="emoji emoji1f534"></span> یکی از خصوصیات پیغمبر «امی» بودن پیغمبر است. . . <span class="emoji emoji1f537"></span> تربیت یعنی چه؟ معنی تربیت شکل دادن به یک وجود ...
Media Removed
یکی از خصوصیات پیغمبر «امی» بودن پیغمبر است. . . تربیت یعنی چه؟ معنی تربیت شکل دادن به یک وجود است. چه عواملی انسان را تربیت می کنند؟ به نظر من ۵ عامل یک فرد را می سازد: اول مادر است، که اولین ابعاد وجودی یک طفل را می سازد. دوم، پدر; سوم، مکتب و مدرسه و فرهنگ است. چهارم، تمدن است. پنجم، اساساً ... 🍃
🔴 یکی از خصوصیات پیغمبر «امی» بودن پیغمبر است.
.
.
🔷 تربیت یعنی چه؟ معنی تربیت شکل دادن به یک وجود است. چه عواملی انسان را تربیت می کنند؟
به نظر من ۵ عامل یک فرد را می سازد:
اول مادر است، که اولین ابعاد وجودی یک طفل را می سازد.
دوم، پدر;
سوم، مکتب و مدرسه و فرهنگ است.
چهارم، تمدن است.
پنجم، اساساً روحِ زمان است.
.
✅ مثلاً شما: مادرتان شما را تربیت کرده; تربیت دوم، پدر است; تربیت سوم، درسی (است) که خوانده اید; چهارم، (این است که) تهرانی هستید; تربیت پنجم، (اینست که) در قرن بیستم هستید.
.
🔶 پیغمبر اسلام، هیچ یک از این پنج عامل دست اندرکار ساختمان فرد را ندارد. می بینید که پیغمبر وجودی است که کوچکترین اثری و رنگی را از این پنج عامل تربیتی فرد نپذیرفته است; آزاد آزاد رشد می کند و برای همین هم هست که استعداد فهم و پذیرش مفاهیم، معانی و ارزش هایی را دارد که بشریت نمی تواند بفهمد، نمی تواند بپذیرد و نمی تواند داشته باشد، این است که می تواند همه ارزش ها و تمدن ها، همه سیستم های تعلیم و تربیتی و همه اعتقادات و مقدسات را خراب کند، اگر تربیت شده بود، قطعاً تحت تاثیر ارزش های زمان قرار می گرفت.
.
🔷 بنابراین امّی بودن پیغمبر به معنای بِکارت وجودی است: زمان، خانواده، تاریخ، فرهنگ و قالب ریزی اخلاقی کوچکترین نقشی رویش ندارد، و این است که می تواند معانی انقلابی کاملاً بی سابقه را به سادگی درک کند، همانطور زندگی کند، همانطور باشد و همانطور هم بسازد و همانطور هم خراب کند; و همه این کارها را به راحتی! فیلسوفی که در اسکندریه یا در آتن یا در همدان فلسفه خوانده، چنین استعدادی ندارد.
.
.
.
📚 برگرفته از کتاب #ویژگی_های_شخصیت_پیامبر ، (قطع جیبی)، انتشارات چاپخش، چاپ چهارم، ۱۳۹۰، ص ۱۷ - ۱۵.
.
.
.
برای دیدن پستهای بیشتر و سفارش کتاب به کانال ما در تلگرام بپیوندید.
لینک در بیو 👆👆👆
.
.
#مجموعه_آثار_30 #دکتر_علی_شریعتی #سخنان_و_جملات_شریعتی #علی_شریعتی #ولادت_حضرت_محمد #پیامبراسلام #حضرت_محمد #رسول_الله
@doctor_alishariati
Read more
#مطهری . #طلبه ای که امروز پس از توهین بی شرمانه علی مطهری به یک منتقد، منتقد را تهدید به انداختن در گونی(آدم ربایی یا قتل یا معنی دیگه) کرد #سیدمحمد_میرشریفی از طلبه های #فیضیه و اهل گلپایگان و ساکن .... هستند. . این شخص هیچ مسئولیت فرهنگی مذهبی دولتی ندارد . منتظر برخورد قاطع دستگاه های ... #مطهری
.
#طلبه ای که امروز پس از توهین بی شرمانه علی مطهری به یک منتقد، منتقد را تهدید به انداختن در گونی(آدم ربایی یا قتل یا معنی دیگه) کرد
#سیدمحمد_میرشریفی از طلبه های #فیضیه و اهل گلپایگان و ساکن .... هستند.
.
این شخص هیچ مسئولیت فرهنگی مذهبی دولتی ندارد
.
🔴منتظر برخورد قاطع دستگاه های #امنیتی با #تهدید_کنندگان جان مردم هستیم .

آقایون تمام مملکتو کردن تو گونی با سیاست های مزخرفشون زبونشونم درازه!!
.
جناب مطهری شما اگر قرار باشد در غدیر نقشی هم داشته باشید مطمئن باشید در اردوگاه علی و یارانش نیستید
.
و اگر هم الان در حکومت اسلامی صندلی ای را به ناحق غصب کرده اید بخاطر اسم پدرتان هست
.
پست تر از برخورد آقاى #مطهرى با يك منتقد، برخورد روحانى مجلس با اوست كه ميگويد «ميكنمت توى گونى! تو آبروى لباس و عمامه من را بردى!»
آبروى #لباس_پيامبر را امثال شما برديد كه به جاى آنكه مانند مولا زبان #مردم باشيد، با تقدس‌مآبی و قلدر‌مآبی، تیشه به ریشه دین و انقلاب و نظام میزنيد. .
🍃🍀🍃🍀🍃
.
.
#نماینده_مجلس
#عید_غدیر
#پراید
#میکنمت_تو_گونی
Read more
جی جی بالارد از نسل نویسندگان بی تکرار است ؛نویسنده ی که در ایران خوشبختانه دچار مد گرایی خوانش نشد ...
Media Removed
جی جی بالارد از نسل نویسندگان بی تکرار است ؛نویسنده ی که در ایران خوشبختانه دچار مد گرایی خوانش نشد ( تمام آثار بالارد به همت استاد علی اصغر بهرامی ترجمه شده است استاد بهرامی که شاهکارهایی ازونه گات نیز از تلاشهایی درخشان ایشان در زمینه ی ترجمه ی داستان های پست مدرنیستی می باشد) بالارد در ترسیم داستان ... جی جی بالارد از نسل نویسندگان بی تکرار است ؛نویسنده ی که در ایران خوشبختانه دچار مد گرایی خوانش نشد ( تمام آثار بالارد به همت استاد علی اصغر بهرامی ترجمه شده است استاد بهرامی که شاهکارهایی ازونه گات نیز از تلاشهایی درخشان ایشان در زمینه ی ترجمه ی داستان های پست مدرنیستی می باشد)
بالارد در ترسیم داستان ها و رمانهایش انسان معاصر و انسان آینده را یا شاید هم آینده انسان را در موقعیت های بی مانندی قرار می دهد تا تصویری از من های پنهان شده در آدمی را هویدا کند ،انسانی که در معماری جهان مادی و معنویش به چالش های بی شماری بر می خورد که یکی از آنها معما ی هویت خویش است در مقابل پدیده های گوناگون هستی و تلاشهای نافرجام در پی یافتن پاسخ های بی شمار؛شخصیت داستان های بالارد هرگز دست از مبارزه و تلاش در پی یافتن معنا و هویت درباره خویش و دنیایی پیرامونش بر نمی دارند و در این کوشش به استحاله ی دمادم دست پیدا می کنند که آنها را غیر قابل پیش می کند درست مانند دنیایی که در آن زیست میکنند.
سرزمین داستانی بالارد همیشه ابریست ابری که درنهایت باریدنی طوفانی را به دست شخصیت های داستان می سپارد تا تصویری کامل از جهان معاصر و آینده جهان را به همراه انسان به نمایش بگذارد.

پ ن:برای آگاهی بیشتر در باره ی دنیایی داستانی بالارد می توانید به مقدمه ی استاد بهرامی در کتاب های ایشان مراجعه کنید.
Read more
 #خدا<span class="emoji emoji2764"></span> به برکت نام تو بود که سالها پیش روز میلاد تو‌ به دنیا آمدمو پدرم که قرار بود نام مرا حسام بگذارد ...
Media Removed
#خدا به برکت نام تو بود که سالها پیش روز میلاد تو‌ به دنیا آمدمو پدرم که قرار بود نام مرا حسام بگذارد علی گذاشت با اینکه نام خودش هم علیست منت بر سرم نهادی مولای من آقای من حال هم مدیون توهستم هم مدیون پدرم میلادت مبارک مولود کعبه دستم تهی و لطف تو بی پایان است یاحضرت مرتضی علی(ع) ادرکنی #روزپدرمبارک تومولای ... #خدا❤
به برکت نام تو بود که سالها پیش روز میلاد تو‌ به دنیا آمدمو پدرم که قرار بود
نام مرا حسام بگذارد علی گذاشت با اینکه نام خودش هم علیست🌸
منت بر سرم نهادی مولای من آقای من
حال هم مدیون توهستم هم مدیون پدرم
میلادت مبارک مولود کعبه
دستم تهی و لطف تو بی پایان است
یاحضرت مرتضی علی(ع) ادرکنی❤
#روزپدرمبارک😘

تومولای عشقی
امیرزمینی
یه دنیای نوری
بهشت خاک پاته
تو قلبت یه دریاس
تو معیارخوبی
تو روح نمازی
خدا تو نگاته
Read more
. <span class="emoji emoji1f4e3"></span> مختصر تفسير دعای روز چهارم ماه رمضان در بيان آيت الله مجتهدى تهرانى به قرار ذيل است: «اللهمّ ...
Media Removed
. مختصر تفسير دعای روز چهارم ماه رمضان در بيان آيت الله مجتهدى تهرانى به قرار ذيل است: «اللهمّ قوّنی فیهِ على إقامَةِ أمْرِکَ واذِقْنی فیهِ حَلاوَةَ ذِکْرِکَ وأوْزِعْنی فیهِ لأداءِ شُکْرَکَ بِکَرَمِکَ واحْفَظنی فیهِ بِحِفظْکَ وسِتْرِکَ یـا أبْصَرَ النّاظرین» (خدایا نیرومندم نما ... .
📣
مختصر تفسير دعای روز چهارم ماه رمضان در بيان آيت الله
مجتهدى تهرانى به قرار ذيل است: «اللهمّ قوّنی فیهِ على إقامَةِ أمْرِکَ واذِقْنی فیهِ حَلاوَةَ ذِکْرِکَ وأوْزِعْنی فیهِ لأداءِ شُکْرَکَ بِکَرَمِکَ واحْفَظنی فیهِ بِحِفظْکَ وسِتْرِکَ یـا أبْصَرَ النّاظرین» (خدایا نیرومندم نما در آن روز به‌ پا داشتن دستور فرمانت و بچشان در آن شیرینى یادت را و مهیا کن مرا در آن‌ روز براى انجام سپاسگزاریت به کـرم خودت نگهدار مرا در این روز به نگاه‌داریت و پرده‌پوشى خودت اى بیناترین بینایان )
در شرح «اللهمّ قوّنی فیهِ على إقامَةِ أمْرِکَ» می‌گوید: خدایا به من قوه بده تا در ماه رمضان بتوانم به ‌خوبی عبادت و امر تو را اطاعت کنم، عبادت قوه می‌خواهد و قوه عبادت غیر از قوه جسمانی است.🙇🏻
وی در ادامه می‌افزاید: امام علی (ع) نمی‌توانست نان خشک را بشکند؛ اما قلعه خیبر را فتح کرد، پرسیدند که یا علی (ع) تو شجاعی و قلعه خیبر را فتح کردی، چگونه است که نمی‌توانی نان خشک را بشکنی؟ و در پاسخ فرمود: «فتح قلعه خیبر به قوه روحانی بود که متفاوت از قوه جسمانی است. قوه ولایت و قوه روحانی و قوه ولایتی با قوه بدن فرق دارد و من قوه بدن ندارم».
این استاد اخلاق تأکید می‌کند: ممکن است شخصی 60 سال سن داشته باشد؛ اما قوه عبادتش از جوانان بیشتر باشد.
آیت‌الله مجتهدی تهرانی در ادامه اظهار می‌کند: باید دعا کنیم که در ماه رمضان خدا به ما قوه عبادت عطا کند، در دعای کمیل هم آمده که خدایا قوه بده به من با جوارحم در خدمت تو باشیم.
* برکت زندگی در پرتو عبادت است
وی بی‌توجهی به عبادت را باعث بی‌برکتی زندگی عنوان می‌کند و می‌گوید: در این دعا می‌خوانیم «واذِقْنی فیهِ حَلاوَةَ ذِکْرِکَ» یعنی خدایا شیرینی عبادت را به ذائقه ما بچشان تا قرائت دعاهای افتتاح و کمیل و توسل و روزه و نماز به ما مزه کند.
این استاد بزرگ اخلاق خطاب به طلبه‌های علوم دینی ادامه می‌دهد: روایت قدسی داریم که اگر عالمی و طلبه‌ای به علمش عمل نکند، کمتر عذابی که می‌کنم، این است که شیرینی مناجاتم را از دل و قلبش می‌برم. ✨درباره ذکر «وأوْزِعْنی فیهِ لأداءِ شُکْرَکَ بِکَرَمِکَ» می‌گوید: خدایا به کرمت کاری کن که من ادای شکرت را بکنم، شکر خدا، تنها گفتن الهی شکر نیست.اگر من از نعمت‌های خدا به ‌جا استفاده کنم، خدا را شکر کرده‌ام، اگر چشمم نامحرم را نبیند و گوشم آواز حرام نشود، نعمت چشم و گوش را به‌ جا آورده‌ام.
.
.
ادامه در كامنت اول 👇🏻 .
🆔:⤵️
@mojtaheditehrani_ahmad
Read more
از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری! از اینکه ...
Media Removed
از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری! از اینکه بنشینی کنار کودک فال فروش و با او درد و دل کنی... از اینکه وسط پیاده رو" البته اگر مامور نبود!" عشقت را در آغوش بگیری.. از اینکه وسط جمع قربان صدقه ی مادرت بروی از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی ... از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش
از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری!
از اینکه بنشینی کنار کودک فال فروش و با او درد و دل کنی...
از اینکه وسط پیاده رو" البته اگر مامور نبود!" عشقت را در آغوش بگیری..
از اینکه وسط جمع قربان صدقه ی مادرت بروی
از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی کنی
از ابراز علاقه کردن به کسی که دوستش داری
از عصبانی شدن
از بلند خندیدن
از گریه کردن های بی دلیل
از کنار گذاشتن آدم هایی که تو را نمیفهمند خجالت نکش!
عمر هیچ کس قرار نیست جاودانه باشد
برای خودت زندگی کن!
میدانی چیست رفیق؟

خواهی نشوی همرنگ
رسوای جماعت شو
#علی_سلطانی
.
.
.
#شوكوبيس_نداپز
يك بسته بيسكوييت شكلاتي پتي بور
٤ قاشق غذاخوري نوتلا ( از شكلات صبحانه ايراني يا شكلات تخته اي بن ماري شده هم ميتونيد استفاده كنيد )
مقداري مغز گردو و پسته و كنجد
چند قطره اسانس پرتقال ( از هر اسانسي ميتونين استفاده كنيد يا اصلا استفاده نكنيد )
شكلات سفيد ( كارات استفاده ميكنم حدوده ١٠٠ گرم بنماري كردم )
شكر رنگي ( من از لوازم قنادي خريدم )
نان كوچك قيفي ( از لوازم قنادي گرفتم )
بيسكوييت ها رو پودر كردم با نوتلا مخلوط كردم داخلش مغز ها رو ريختم و با دستم گوله كردم يك ساعت در فريزر قرار دادم
سپس شكلات سفيد رو بن ماري كردم شوكوبيس هارو داخلش فرو بردم تا شكلاتي شن و نان بستني هم سرشو شكلاتي كردم بهم چسبوندم روش شكر رنگي پاشيدم و همونجوري داخل ظرفم چيدم چون شكلات داره از هم جدا نميشن و به همون حالت وايميسه موقع برداشتنم با يه تكان كوچيك در مياد
Read more
‍ یا علی گفتیم و عشق آغاز شد من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق هر چند خیلی ها خواستند که سهم بزرگ آقای ...
Media Removed
‍ یا علی گفتیم و عشق آغاز شد من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق هر چند خیلی ها خواستند که سهم بزرگ آقای ابوذر ندیمی رو در احداث خانه کشتی لاهیجان، هم به جهت اعتبار اولیه پانصد میلیون تومان سال ۹۴ و اعتبار سیصد میلیون تومان سال ۹۵ از ماده ۱۸۰ قانون بودجه و‌ همچنین کددار کردن پروژه فوق الذکر نادیده بگیرند، ... ‍ یا علی گفتیم و عشق آغاز شد
من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق
هر چند خیلی ها خواستند که سهم بزرگ آقای ابوذر ندیمی رو در احداث خانه کشتی لاهیجان، هم به جهت اعتبار اولیه پانصد میلیون تومان سال ۹۴ و اعتبار سیصد میلیون تومان سال ۹۵ از ماده ۱۸۰ قانون بودجه و‌ همچنین کددار کردن پروژه فوق الذکر نادیده بگیرند، ایرادی به آنها نمیگیرم چون تا بوده چنین بوده و هست و خواهد بود. بنده به سهم خودم از زحمات بی دریغ ایشان تشکر میکنم. ابتدا قرار بود که خانه کشتی توسط اداره ورزش و جوانان در زمان مدیریت این حقیر ساخته شود ولی با توجه به حضور آقای ابراهیم مهربان به عنوان رییس وقت شورای شهر و همچنین نامه آقای سعید آگشته به عنوان‌ شهردار وقت لاهیجان، به آقای ندیمی و فرماندار وقت لاهیجان جناب آقای کسرایی این پروژه به شهرداری لاهیجان واگزار شد. جا دارد از زحمات اعضای محترم شورای شهر گذشته، نظیر آقایان حسن خدایگانی و جواد تمیزکار و مهران آزادسرو و فرشید فقیه شجاعی . و همچنین رییس محترم هیات کشتی استان گیلان حاج نقی هدایتی که از بدو ورود در هیات کشتی استان دل نگرانی عدم وجود خانه کشتی در استان رو داشتند که اکنون با تلاش ایشان چهار خانه کشتی در گیلان به بهر برداری رسیده است تشکری ویژه داشته باشم
عضو کوچک جامعه ورزش و ‌کشتی
سید امیر میراعلمی
Read more
یکی از شاگردان این عالم می‌گوید:«در آن سالی که #حرم مطهر رضوی توسط منافقین کور دل مورد انفجار ناجوانمردانه ...
Media Removed
یکی از شاگردان این عالم می‌گوید:«در آن سالی که #حرم مطهر رضوی توسط منافقین کور دل مورد انفجار ناجوانمردانه قرار گرفت سراسیمه به #مسجد امین‌الدوله رفتم زیرا از ارادت خاص و عنایت ویژه ایشان به #امام هشتم مطلع بودم و نگران آشفتگی روحی استاد حق شناس شدم. اما وقتی به آنجا رسیدم و چهره آرام #آیت_الله_حق_شناس ... یکی از شاگردان این عالم می‌گوید:«در آن سالی که #حرم مطهر رضوی توسط منافقین کور دل مورد انفجار ناجوانمردانه قرار گرفت سراسیمه به #مسجد امین‌الدوله رفتم زیرا از ارادت خاص و عنایت ویژه ایشان به #امام هشتم مطلع بودم و نگران آشفتگی روحی استاد حق شناس شدم. اما وقتی به آنجا رسیدم و چهره آرام #آیت_الله_حق_شناس را دیدم از نگرانی‌ام کمی کاسته شد. ایشان آرام فرمودند: مقام #امام_رضا علیه السلام چنان رفیع است که با این حرکت‌های مذبوحانه چیزی از شؤون ایشان کاسته نمی‌شود.» #استاد بزرگوار ما #حضرت #آیت_الله شیخ عبدالکریم #حق_شناس رحمت الله علیه خیلی امام رضایی بودند. به همه ی حضرات معصومین عشق می ورزیدند اما علاقه ی ایشان به امام رضا و بروز این علاقه بیشتر مشهود بود.

امام رضا علیه السلام هم عنایات ویژه ای به ایشان داشتند. خود حضرت استاد گریه می کردند و نقل قول طبیبشان را که در عالم رویا خواب امام رضا علیه السلام را دیده بودند برای ما بیان می کردند که حضرت به طبیب فرموده بودند : از تو تشکر می کنیم که وقت و بی وقت به عبد الکریم سر میزنی و از مهربانی های امام رضا علیه السلام و رأفت ایشان می فرمودند . یک روز حضرت استاد می فرمودند : به #حرم_مطهر مشرف شدم #آقا علی بن موسی الرضا به من فرمودند : روی آر سوی ما که سوی تو رو کنیم/ وز غیر ما به سوی تو رو آورد بلا ! .. #ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان #امامت و #ولایت، آقا امام رضا علیه اسلام مبارکباد.
Read more
 #مؤمن__یعنی # Post by : @khoda_yani # نیز پیامبر خدا صلی الله علیه واله فرمودند:سوگند به خدایی ...
Media Removed
#مؤمن__یعنی # Post by : @khoda_yani # نیز پیامبر خدا صلی الله علیه واله فرمودند:سوگند به خدایی که مرا به براستی برای بشارت برانگیخت، قائم فرزندان من ، بر طبق عهدی که با او شده، غایب می شود به طوری که اکثر مردم خواهند گفت:خدا به آل محمد نیازی ندارد و دیگران در اصل تولدش شک می کنند. پس هر کس زمان غیبت ... #مؤمن__یعنی
#
Post by : @khoda_yani
#

نیز پیامبر خدا صلی الله علیه واله فرمودند:سوگند به خدایی که مرا به براستی برای بشارت برانگیخت، قائم فرزندان من ، بر طبق عهدی که با او شده، غایب می شود به طوری که اکثر مردم خواهند گفت:خدا به آل محمد نیازی ندارد و دیگران در اصل تولدش شک می کنند. پس هر کس زمان غیبت را درک نمود باید دینش را نگهداری کند و نگذارد شیطان از طریق ایجاد شک بر او مسلط شود و او را از ملت من جدا کرده و از دین خارج سازد؛ چنانچه قبلا پدر ومادر شما را از بهشت بیرون کرد. خداوند شیطان را دوست و فرمانروای کفار قرار داده است.[اثبات الهدات ج 6 ص 386 حدیث 79]
#
#
 در روایتی پیامبر گرامی اسلام‌ فرمود: «به زودی گروهی بعد از شما می‌‎آیند که یک نفر از آنان، اجر پنجاه نفر از شما [صحابه] را دارد». اصحاب گفتند: «یا رسول‎الله! ما با تو در بدر، اُحد و حُنین شرکت داشتیم و قرآن، میان ما نازل شد». پیامبر صلی‌الله علیه و آله فرمود: «اگر آنچه آنان تحمّل می‌‎کنند، بر شما وارد می‌‎شد، مانند صبر آنان، صبر نمی‌کردید». (بحارالانوار، ج۵۲‌، ‌ص۱۳۰.)
#
#
تو دوره ای که دینداری بی کلاسی شده و مُحَرک های گناه زیاااااد و خیلی از دیندارها هم فقط پوسته ای از دین دارند، هنر واقعی موندن تو صراط مستقیم، نترررررس با تمام وجود برو جلو به سمت خدا😍💪
.
💬 عکس و متن رو میتونید از کانال تلگرام ؛ ایتا ؛ آی گپ و سروش توبه کده دریافت کنید.
.
🔷پستهای قبلی توبه کده رو از دست ندین👈@towbekadeh
.
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_وعجل_فرجهم
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
.
.
《 مطالب رو منتشر کنید تا شریک ثواب باشید 》
.
.
{ سعی کنیم در پیشگاه خدا و #اهلبیت علیهم السّلام از #گناه دوری و به سمت #خدا #توبه کنیم.}
Read more
. چند نکته کوتاه از #آیت_الله_بهجت : . . . در یکی از دیدارهایم با آیت الله بهجت(ره) به ایشان عرض ...
Media Removed
. چند نکته کوتاه از #آیت_الله_بهجت : . . . در یکی از دیدارهایم با آیت الله بهجت(ره) به ایشان عرض کردم که نقل شده که امام خمینی(ره) در جوانی، همراه با سید محمدصادق لواسانی، در #مشهد با شیخ حسنعلی #نخودکی دیداری داشته اند و ایشان به وی دستورالعملی داده که بعد از هر نماز واجب سه بار توجید بخواند و ... .
چند نکته کوتاه از #آیت_الله_بهجت :
.
.
.
در یکی از دیدارهایم با آیت الله بهجت(ره) به ایشان عرض کردم که نقل شده که امام خمینی(ره) در جوانی، همراه با سید محمدصادق لواسانی، در #مشهد با شیخ حسنعلی #نخودکی دیداری داشته اند و ایشان به وی دستورالعملی داده که بعد از هر نماز واجب سه بار توجید بخواند و سه بار صلوات بفرستد و سه بار آیه « و من یتوکل علی الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شیء قدرا» (طلاق #آیه دوم) را بخواند. آیا این مطلب صحیح است؟
ایشان ضمن تایید اصل مطلب فرمودند: دوست همراهشان آقای سید احمد زنجانی بوده نه سید محمدصادق لواسانی.
*
.
.

آیت الله #بهجت توصیه کردند که این دعا را در هر صبح و شام ترک نکنید:
اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی فِی دِرْعِکَ الْحَصِینَةِ الَّتِی تَجْعَلُ فِیهَا مَنْ تُرِیدُ...
فرمودند به دیگران هم توصیه کنید بخوانند. *
.
.

فرمودند: یکی از کسی، #کیمیا خواسته بود. گفته بود: بگو #اللهم_اغننی_بحلالک_عن_حرامک ؛ اما راست بگو.(یعنی: #خدایا ! با حلال خودت، مرا از حرام هایت بی نیاز کن.)
.
.
.
.
.
. 👈👈شما هم اگر دلت خواست چند نکته دیگه از این عالم بزرگ یا سایر علما بزرگ #شیعه می تونی در کامنت ها منتشر کنی ....
.
.
.
.
.
.
حاج حسنعلی نخودكی این ها را به امام(ره) آموخت .... من بهتر از كیمیا را به شما یاد می‌دهم و آن این كه:

بعد از نمازهای واجب یك بار آیة الكرسی را تا «هو العلی العظیم» می‌خوانی.

و بعد تسبیحات فاطمه زهرا(سلام الله علیها) را می‌گویی .

و بعد سه بار سوره توحید «قل هو الله احد» را می‌خوانی.

و بعد سه بار صلوات می‌گویی .

و بعد سه بار آیه مباركه؛ «وَ مَن یَتَّقِ اللهَ یجْعَل لَّهُ مخْرَجاً . وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یحْتَسِب وَ مَن یَتَوَكلْ عَلى اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ إِنَّ اللهَ باَلِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكلِّ شىْءٍ قَدْراً»؛‌(طلاق/2و 3) (هر كس تقواى الهى پیشه كند خداوند راه نجاتى براى او فراهم می‌كند. و او را از جائى كه گمان ندارد روزى مى‌دهد، و هر كس بر خداوند توكل كند كفایت امرش را مى‌كند، خداوند فرمان خود را به انجام مى‌رساند، و خدا براى هر چیزى اندازه‌اى قرار داده است.) را می‌خوانی این از كیمیا برایت بهتر است.
.
.
Read more
. .مرا به غیر تو نبود پناه مهدی جان که من گدایم و هستی تو شاه مهدی جان در انتظار تو شام ها گذشت عمر عزیز نگشت ...
Media Removed
. .مرا به غیر تو نبود پناه مهدی جان که من گدایم و هستی تو شاه مهدی جان در انتظار تو شام ها گذشت عمر عزیز نگشت حاصل من غیر آه مهدی جان ولادت امام زمان (عج) مبارک باد . . #خدایا_مرگ_ما_را_شهادت_قرار_بده #سرباز_ولایت_و_هیئت_الزهرا #هیئت_الزهرا_سلام_الله_علیها #خادمین_بدون_مرز #هیئت_الزهراییم #علی_برکت_الله #وعده_صادق #بی_غیرت #اخراجیها #دورهمی #دولابی .
.مرا به غیر تو نبود پناه مهدی جان
که من گدایم و هستی تو شاه مهدی جان
در انتظار تو شام ها گذشت عمر عزیز
نگشت حاصل من غیر آه مهدی جان 🌸ولادت امام زمان (عج) مبارک باد🌸
.
.
#خدایا_مرگ_ما_را_شهادت_قرار_بده
#سرباز_ولایت_و_هیئت_الزهرا
#هیئت_الزهرا_سلام_الله_علیها
#خادمین_بدون_مرز
#هیئت_الزهراییم
#علی_برکت_الله
#وعده_صادق
#بی_غیرت
#اخراجیها
#دورهمی
#دولابی
... این روزها قرار از دلم رفته.. به هر راهی سر میزند تا آرام بگیرد اما انگار نشانی را گم کرده و هربار ...
Media Removed
... این روزها قرار از دلم رفته.. به هر راهی سر میزند تا آرام بگیرد اما انگار نشانی را گم کرده و هربار از نیمه‌ی راه برمیگردد.. حالِ پرنده‌ی گرفتاری را دارد که مدام خود را به در و دیوار قفس میکوبد تا راه رهایی را پیدا کند و در آسمان بیکران آرام بگیرد اما تلاشش بی‌ثمر است... . . ..ما نشان آرامش را گم ... ...
این روزها قرار از دلم رفته..
به هر راهی سر میزند تا آرام بگیرد اما انگار نشانی را گم کرده و هربار از نیمه‌ی راه برمیگردد..
حالِ پرنده‌ی گرفتاری را دارد که مدام خود را به در و دیوار قفس میکوبد تا راه رهایی را پیدا کند و در آسمان بیکران آرام بگیرد اما تلاشش بی‌ثمر است...
.
.
..ما نشان آرامش را گم کردیم چون امیدمان را به غیر تو بستیم..
خَابَ الْوَافِدُونَ عَلَى غَيْرِكَ...
هرکه به غیر تو دل بست و امیدوار بود محروم و ناامید است...
تو راه نشانمان بده....
.
.
#دست_من_گیر_که_بیچارگی_از_حد_بگذشت...
#عادتک_الاحسان_الی_المسیئین
#و_سبیلک_الآبقاء_علی_المعتدین... :'(
#روزهای_پایانی_ماه_رجب..
#ولا_تجعلنی_من_الغافلین..
#حسرت..
#یاجبّار
.
.
#بلای_منی_مبتلای_توام.........
.
.
📷:🙋‍♀️
Read more
...اسکار خدا پدر و مادر تلفن های همراه و فضای مجازی رو بیامرزه که باعث شدند استعدادهای این مملکت شکوفا شوند. یعنی ما تو این مملکت هزاران اصغر فرهادی داریم که فضا براشون مهیا نبوده وگرنه کم از فیلمسازان بزرگ جهان ندارند. آخه این بازی های زیر پوستی را نگاه کنید، واقعا حیف نیست؟؟ حضور پنه لوپه کروز ... ...اسکار

خدا پدر و مادر تلفن های همراه و فضای مجازی رو بیامرزه که باعث شدند استعدادهای این مملکت شکوفا شوند. یعنی ما تو این مملکت هزاران اصغر فرهادی داریم که فضا براشون مهیا نبوده وگرنه کم از فیلمسازان بزرگ جهان ندارند. آخه این بازی های زیر پوستی را نگاه کنید، واقعا حیف نیست؟؟ حضور پنه لوپه کروز و خاویر باردم در کنار حضور افتخاری دیوید بکهام!!! اصلا من تحت تاثیر قدرت بازی و انتقال حس بازیگر خانوم قرار گرفتم وگرنه دیوید بکهام که بنده خدا ورزشکار هستش و همین میزان بازی هم بخاطر هدایت بی نظیر کارگردان بدست آمده است. پدر خانواده کاملا یک بازی تئاتری با بیانی بی نظیر ارائه میدهد و به جرات میتوان گفت علی نصیریان دیگری ظهور کرده است. خلاصه اینکه مسئولین عزیز اگر از این جوانان با استعداد و خلاق حمایت کنید،انگاری از کالای با کیفیت ایرانی حمایت کردید. تمام
Read more
‍ . این اواخر در #فضای_مجازی از نظر #فرهنگی بسیار فعال بود، می‌گفت #مقام_معظم_رهبری وقتی که فرموده‌اند : «جواب #کار_فرهنگی_باطل ، #کار_فرهنگی_حق است.» تکلیف ما را در انجام #کار_فرهنگی روشن کرده‌اند و ما نباید این #عرصه_فرهنگی را خالی بگذاریم و واقعا #دغدغه اش #کار_فرهنگی بود. . . . #شهید ... ‍ .
این اواخر در #فضای_مجازی از نظر #فرهنگی بسیار فعال بود، می‌گفت
#مقام_معظم_رهبری وقتی که فرموده‌اند :
«جواب #کار_فرهنگی_باطل ، #کار_فرهنگی_حق است.»
تکلیف ما را در انجام #کار_فرهنگی روشن کرده‌اند و ما نباید این #عرصه_فرهنگی را خالی بگذاریم و واقعا #دغدغه اش #کار_فرهنگی بود.
.
.
.
#شهید #مدافع_حرم #محسن_حججی
متولد #بیست_و_یک_تیر 1370 #نجف_آباد #اصفهان
شهادت #هجده_مرداد 1396 #سوریه
یادگار شهید
#علی اقا #هجده_ماهه ( متولد 24 فروردین 1395 )
.
.
همسر #شهید_محسن_حججی
.
مرتب سر #نماز #دعا می‌کردم و از خداوند می‌خواستم کسی را در زندگی من قرار بدهد که #حضرت_زهرا (س) تاییدش کرده باشد.
.
.
.
همیشه دست پـدر و مـادرش را می بوسید.
من در این مدت چهار پنج سالی که با ایشان زندگی کردم، یک بار کوچک ترین بی‌احترامی را از طرف آقا محسن نسبت به #پدر_و_مادر ش ندیدم.
نه فقط پدر و مادر خودش که حتی نسبت به پدر و مادر من نیز این بزرگ‌منشی و #احترام را داشت.
.
.
https://telegram.me/shohada_sharmandeh_im
.
.
#اللهم_صل_على_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
#شهدا_شرمنده_ایم_مدافع_حرم
#شهدا_شرمنده_ایم_محسن_حججی
.
Read more
<span class="emoji emoji2764"></span>️بسم الله الرحمن الرحیم<span class="emoji emoji2764"></span>️ . .<span class="emoji emoji1f4a0"></span>لطفا کپشن رو مطالعه بفرمایید: . . .🌳 #امام_صادق علیه السلام ...
Media Removed
️بسم الله الرحمن الرحیم️ . .لطفا کپشن رو مطالعه بفرمایید: . . .🌳 #امام_صادق علیه السلام : . . .اَلحَياءُ عَشَرَةُ أَجزاءٍ تِسعَةٌ فِى النِّساءِ و َواحِدٌ فِى الرِّجالِ... . . . #حيا ده جز دارد، نه جزء آن در زنان است و يك جزء در مردان... . . . #من_لایحضره_الفقیه . . . .️زن ... ❤️بسم الله الرحمن الرحیم❤️
.
.💠لطفا کپشن رو مطالعه بفرمایید:
.
.
.🌳 #امام_صادق علیه السلام :
.
.
.🌸اَلحَياءُ عَشَرَةُ أَجزاءٍ تِسعَةٌ فِى النِّساءِ و َواحِدٌ فِى الرِّجالِ...
.
.
.🌷 #حيا ده جز دارد، نه جزء آن در زنان است و يك جزء در مردان...
.
.
.📚 #من_لایحضره_الفقیه
.
.
.
.♦️زن در مرد تأثیر فراوان داشته است، تأثیر زن در مرد، از تأثیر مرد در زن بیشتر بوده است. مرد بسیاری از هنرنمایی ها و شجاعت ها و دلاوری ها و نبوغ ها و شخصیت های خود را مدیون زن و خودداری ظریفانه ی زن است، مدیون حیا و عفاف زن است... زن همیشه مرد را می ساخته و مرد اجتماع را، آن گاه که حیا و عفاف و خودداری زن از میان برود و زن بخواهد در نقش مرد ظاهر شود، اول به زن، مهر باطل می خورد و بعد مرد، مردانگی خود را فراموش می کند و سپس اجتماع منهدم می گردد.
.
.
.♦️♦️میزان حیا در زن با مرد متفاوت است. از آن جا که بی حیایی مفسده های فراوانی به وجود می آورد، بزرگان ما این مهم را برای زن بیش از مرد واجب دانسته اند؛ زیرا تا هنگامی که زن خود را می پوشاند و زینت خود را از نامحرم محفوظ می دارد، در جامعه کمتر مفسده ای روی می دهد. طبیعت، مرد را مظهر طلب و عشق و تقاضا آفریده است و زن را مظهر مطلوب بودن و معشوق بودن. طبیعت، زن را گل و مرد را بلبل، زن را شمع و مرد را پروانه قرار داده است. این یکی از تدابیر حکیمانه و شاهکارهای خلقت است که در غریزه ی مرد نیاز و طلب، و در غریزه ی زن ناز و جلوه قرار داده است...
.
.
.👤 #شهید_مطهری / نظام حقوق زن در اسلام
.
.
💠پیشنهاد میشه حتما کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" رو مطالعه بفرمایید👌
.
.
.
.
.
#التماس_دعا
#یا_علی_مددی .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Read more
«دلار به چندین برابر قیمت افزایش پیدا می‌کند .مشکل کجاست؟ عدم مشورت، خودشیفتگی، عدم استفاده از ابزار ...
Media Removed
«دلار به چندین برابر قیمت افزایش پیدا می‌کند .مشکل کجاست؟ عدم مشورت، خودشیفتگی، عدم استفاده از ابزار علمی برای اداره کشور و بی‌ثباتی‌ها" جمله بالا توییت آقای حسن روحانی در روز چهارشنبه هشت خرداد هزار و سیصد و نود و دو است. یعنی چهارده روز قبل انتخابات. هدف من از «یادآوری» این توییت حمله به ... «دلار به چندین برابر قیمت افزایش پیدا می‌کند .مشکل کجاست؟ عدم مشورت، خودشیفتگی، عدم استفاده از ابزار علمی برای اداره کشور و بی‌ثباتی‌ها"
🔸جمله بالا توییت آقای حسن روحانی در روز چهارشنبه هشت خرداد هزار و سیصد و نود و دو است. یعنی چهارده روز قبل انتخابات.
🔹هدف من از «یادآوری» این توییت حمله به شخص حسن روحانی نیست. هدف نشان دادن «سیاست قدسی» و پیشامدرن اصلاح طلبان است. سیاستی که ابزار اصلیش «شر مطلق» و فاسد دانستن جناح مقابل و «معصوم مطلق» دانستن خود است و «نقد از خود» و نگاه تاریخی در آن هیچ جایی ندارد.
🔸این روزها هربار در مقام نقد روحانی قرار میگیرم حرف درون دهانم را چند بار مزه مزه میکنم و گاهی زبانم را گاز میگیرم تا آن نقد را به زبان نیاورم. همان وضعیت دشواری که در میزگرد تلویزیونی اخیر در شبکه جام جم در مقابل مهمان دیگر برنامه که طرفدار دولت بود داشتم. چرا که میدانم علت اصلی بحران حاضر هجمه و حمله اقتصادی آمریکا به کلیت دولت-ملت ایرانی است و میدانم در وضعیت بحرانی حاضر، تضعیف بیش از حد دولت (دولتی که به ان نقد فراوان دارم) خواست و هدف ترامپ و بن سلمان و نتانیاهو است. و چرا که خط قرمز ما نه منافع این جناح و ان جناح که باید منافع ملی باشد و بقا و سلامت نظامی که جان و‌مال این مردم در حال حاضر به آن گره خورده است
🔹در هشت سال ریاست جمهوری احمدی_نژاد هم در طیف مقابل و جزو مخالفانش بودم. امروز هم به دلایلی طرفدارش نیستم. سیاستش را هم به دلایلی راهگشای وضع موجود نمیدانم. ولی وقتی به یاد می آورم در ان سالها چطور و با چه عداوت و خصومتی کلیت رفتارهای دولت او را مورد حمله و نقد قرار میدادیم و حتی تحریمها را هم نه تقصیر آمریکا که تقصیر شخص احمدی نژاد مینداختیم، از خودم شرمنده میشوم. رفتار ما نقد احمدی نژاد نبود. هیولاسازی از او بود. تا جایی که اگر میگفت ماست سفید است به او‌ حمله میکردیم و میگفتیم سیاه است. رفتار ما به شدت ضد منافع ملی بود.
کانال تلگرام علی علیزاده @jedaal

#حجامت_نظام
#bbc
#وزرای_میلیاردی #وزرای_نالایق #مدرسه_پیرمردها #دولت_پیرمردهای_میلیاردر
Read more
. پیدا نشود جان تو دیوانه تر از ما ای آنکه دراورد فراغت پدر از ما هر چیز به کار آمده در وقت نیازش تشریف ز تو زیر قدوم تو سر از ما هرچند که در نیمه ی هر ماه تمام است کامل شده در سوم شعبان قمر از ما ای آنکه پر و بال عطا کرده به فطرس حتما که کنی دفع هزاران خطر از ما ما نیز خرابیم به امید نگاهت آباد تو هستیم ... .
پیدا نشود جان تو دیوانه تر از ما
ای آنکه دراورد فراغت پدر از ما
هر چیز به کار آمده در وقت نیازش
تشریف ز تو زیر قدوم تو سر از ما
هرچند که در نیمه ی هر ماه تمام است
کامل شده در سوم شعبان قمر از ما
ای آنکه پر و بال عطا کرده به فطرس
حتما که کنی دفع هزاران خطر از ما
ما نیز خرابیم به امید نگاهت
آباد تو هستیم نگیری نظر از ما
لیلا شدن و عشوه و ناز و نظر از تو
مجنون شدن از ما خطر از ما جگر از ما
مشغول شرابند همه عالم بالا
آمد پسر با نمک حضرت زهرا ** ای آنکه به رقص آمده امشب غزل از تو
عالم شده فرمانبر روز ازل از تو
یکبار فقط نام حسین آمده بر لب
کندوی لب من شده غرق عسل از تو
ارکان نمازم همگی مست تو هستند
ای حی علی خیر تمام عمل از تو
در شعر تو صنعت چه بیارم بخدا هست
تشبیه و مراعات نظیر و مثل از تو
ای آمدن و رفتن تو دست خداوند
کی روح طلب میکند آخر اجل از تو
آغوش پر از مهر تو را دید و طلب کرد
طفلک دل گریان من امشب بغل از تو .
کس نیست ز اسرار دل نوکرت آگاه
در پرده بگوییم  توکلت علی الله ** اوقات شریفیست نباید تلف امشب
هستند گدایان مدینه به صف امشب
لایعقل و دیوانه مخوانید مرا هست
از خوردن انگور هزارن هدف امشب
این مژده چه ها کرد که در بزم مجانین
خون میچکد از حلقه ی اطراف دف امشب
فرمان بده ارباب که تا ذبح بسازیم
در پای تو یک چند غلام خلف امشب
قنداقه ی تو دست به دست حسن افتاد
ایکاش بچرخد نظرت این طرف امشب
ماندم چه بخواهم ز تو از فرط خجالت
یک تذکره ی کرببلا یا نجف امشب
با اینهمه چندیست پریشان دمشقم
شاها نظری بی سر و سامان دمشقم ** مظلوم شده خواهر غم پرورت ازبس
دیوانه شده از غم تو نوکرت ازبس
حتی شب میلاد قرار از دل ما رفت
زد بوسه پیمبر به روی حنجرت از بس
بر ما حرجی نیست اگر چهره کبودیم
در کرببلا لطمه زده مادرت ازبس
بوسیدنتان روی دل خواهرتان ماند
بوسید چو شمشیر و سنان پیکرت از بس
دست و سر و  پایش بخدا خرد شد ازدرد
افتاد زناقه بخدا دخترت از بس
بدجور به هم ریخت گلوی تو سر نی
هر سنگ که آمد به زمین زد سرت از بس
ای خورده گره زندگیم با غمت ارباب
بالاست همیشه بخدا پرچمت ارباب
.
سید حجت بحرالعلومی
سال 93
.
کلیپ مربوط به سال گذشته
.
#اشعار_آئینی
#سيد_حجت_بحرالعلومي_طباطبايي
#هيئت_علمدار
#مشهد_مقدس
#حاج_مهدي_اكبري
#عليرضا_قانع
#سرود
#سيد_حجت_بحرالعلومي
#اعياد_شعبانيه_مبارك
@mahdi.akbari133
@aghigh.ir
@vareth.ir
@majmashaeran
Read more
کتاب کوری را که تمام کردم این احساس را داشتم که چشم‌هایم دردناک‌اند. چرا؟ چون در کتاب کوری درد را نمی‌خوانیم، ...
Media Removed
کتاب کوری را که تمام کردم این احساس را داشتم که چشم‌هایم دردناک‌اند. چرا؟ چون در کتاب کوری درد را نمی‌خوانیم، درد را احساس می‌کنیم، می‌چشیم! دردی با طعم گس تلخی بی‌پایان. بیناییم یا نابینا؟ مرز دیدن و ندیدن کجاست؟ آیا هر دیدنی دیدن است؟ کتاب کوری تمامی اصول اخلاقی ما را به چالش می‌طلبد. هر آنچه ... کتاب کوری را که تمام کردم این احساس را داشتم که چشم‌هایم دردناک‌اند. چرا؟ چون در کتاب کوری درد را نمی‌خوانیم، درد را احساس می‌کنیم، می‌چشیم! دردی با طعم گس تلخی بی‌پایان. بیناییم یا نابینا؟ مرز دیدن و ندیدن کجاست؟ آیا هر دیدنی دیدن است؟

کتاب کوری تمامی اصول اخلاقی ما را به چالش می‌طلبد. هر آنچه از جامعه به ما خورانده شده است را در معرض بازبینی قرار می‌دهد و از مطلق‌گرایی به نسبیت امور می‌رسد. گاهی جان را بخشیدن و نانی آوردن کار درستی است و گاهی جانی را گرفتن.

این کتاب سرشار از تمثیل‌های نمادین است که می‌تواند تا آخر عمر دیدمان را به زندگی تغییر دهد. به طور کلی کتابی است که می‌توان گفت قبل از خواندن کوری این‌گونه فکر می‌کردم و بعد از خواندنش جوری دیگر!

توصیف وضعیتی منحصر به فرد که به هر پدیده و هر اتفاق عمق خاصی بخشیده و بشریت را از عصر تمدن به عصر زوال می‌برد، کنایه می‌زند که به واقع چه چیزی دارد به سرمان می‌آید. عمیق‌ترین نیازها و افکار انسانی سرکوب‌شده در پس این کوری سربرآورده‌اند، نیازهای واقعی، نه متظاهرانه. این سربرآوردن نیازها، ما را به غریزه نزدیک می‌کند، به زندگی حیوانی، و کنایه‌ای است به اینکه در هرج و مرج و رفتارهایی خالی از تفکر تا چه حد به بعد حیوانی وجودمان نزدیکیم.

در کتاب ما با هیچ اسمی روبرو نیستیم. آدم‌ها با یک ویژگی بارز ظاهری‌شان معرفی می‌شوند. اما نقطه مشترک این ویژگی چیست؟ چشم! پسرک لوچ، دختری با عینک دودی، پیرمردی با چشم‌بند سیاه، دکتری که چشم‌پزشک است و … اسم‌ها می‌توانند همذات‌پنداری شما با شخصیت‌های داستان را بسیار بیشتر کنند، با این حال شگفتا که ساراماگو چنان ماهرانه از پس توصیف‌های بی‌نظیر برآمده که شما به هیچ اسمی احتیاج ندارید. شما خودتان را در آن شهر می‌بینید، گویی که از نگاه راوی ناظر آدم‌ها باشید.

تنها ایرادی که من می‌توانم به این کتاب وارد کنم کمی پرگویی آن است. تکرار مکررات و وجود بخش‌هایی قابل حذف که نبودنشان لطمه‌ای به داستان وارد نمی‌کند.

گاهی در ذهنم کوری با قلعه حیوانات مقایسه می‌شد اما این کجا و آن کجا؟ قلعه حیوانات علی‌رغم متفاوت بودن کارت‌هایش را خیلی رو بازی کرده است و تنها تفکر ما را درگیر می‌کند، اما کوری از طریق برانگیختن احساسات تفکر را به تکاپو می‌اندازد.

کوری آفریننده‌ی یک شاهکار است، کتابی که هر کسی در زندگی‌اش باید یک بار آن را بخواند.
saraku.ir

#blindness
#josesaramago
Read more
هوالحبیب . همیشه وقتی کتابی که دست گرفته ام به نیمه می رسد، کتابی دیگری را هم آغاز میکنم. گاهی از این ...
Media Removed
هوالحبیب . همیشه وقتی کتابی که دست گرفته ام به نیمه می رسد، کتابی دیگری را هم آغاز میکنم. گاهی از این میخوانم و گاه دیگر از آن. و هنگامه ای که کتاب اول به انتها و کتاب دوم به اواسط خود می رسند آنگاه کتاب سوم وارد میدان می شود. وقتی از کتاب اول خسته میشوم، کتاب دوم، خستگیِ خستگی ناپذیرم را در می کند. لازم ... هوالحبیب
.
همیشه وقتی کتابی که دست گرفته ام به نیمه می رسد، کتابی دیگری را هم آغاز میکنم. گاهی از این میخوانم و گاه دیگر از آن. و هنگامه ای که کتاب اول به انتها و کتاب دوم به اواسط خود می رسند آنگاه کتاب سوم وارد میدان می شود. وقتی از کتاب اول خسته میشوم، کتاب دوم، خستگیِ خستگی ناپذیرم را در می کند. لازم ب گفتن نیست ک کتاب سوم هم زنگ تفریح کتاب دوم است و این تسلسل ادامه می یابد. این مرض مختص من نیست و همه کتاب خواران عالم مبتلایند به این مرض بی درمان.
.
در حال حاضر سه کتاب خاطرات محمد علی #فروغی _که احترام خاص برای او قائلم و ایشان را یکی از پاکدست ترین و دلسوزترین سیاستمداران ایران میدانم_، جز از کل نوشته استیو #تولتز و #خرمگس نوشته #ویلیچ را در دست مطالعه دارم. کتاب هایی که ذهنم را درگیر جنگی بزرگ کرده است. از تاثیر دیگران در زندگی و عاقبت فردی دیگر گرفته تا تاثیر رفتار و کردار ما در سفر زندگی دیگران. از دلسوزی برای کشور و رفتار مطابق برداشت خود که زندگی نسل های بسیاری را تحت الشعاع قرار خواهد داد تا قضاوت های تاریخ. چه کسی درک میکند این بیماری لذت بخش را که ماشین زمان می شود برای بردن ما از این گوشه تاریخ تا گوشه ذهن دیگری، در دورترین فاصله زمانی و مکانی.
.
پ.ن: لطفا #کتاب بخوانید. می دانم که ندانستن بهتر از دانستن است. اما شما بخوان.
#جز_از_کل #کتاب #محمد_علی_فروغی #کیمیایی #
Read more
<span class="emoji emoji1f534"></span><span class="emoji emoji270c"></span>《 #ائتلاف_قاسم_و_باقر 》<span class="emoji emoji270c"></span><span class="emoji emoji1f534"></span> ‌ <span class="emoji emoji1f4dd"></span> ح‌سین ق‌دیانی نوشت: ‌ <span class="emoji emoji1f53b"></span> #راه_رهایی! از وضعیت فعلی کشور افتادن ...
Media Removed
《 #ائتلاف_قاسم_و_باقر 》 ح‌سین ق‌دیانی نوشت: ‌ #راه_رهایی! از وضعیت فعلی کشور افتادن امور دست #مردان_عمل است! نه #مردان_حرف! و این میسر نمیشود الا با #ائتلاف_قاسم_و_باقر! ‌ ️حقیقت آن است که نه با #کم_کاری روحانی به جایی میرسیم نه با #زیاده_گویی احمدی_نژاد! ‌ ️الحمدلله ... 🔴✌《 #ائتلاف_قاسم_و_باقر 》✌🔴

📝 ح‌سین ق‌دیانی نوشت:

🔻 #راه_رهایی! از وضعیت فعلی کشور افتادن امور دست #مردان_عمل است! نه #مردان_حرف! و این میسر نمیشود الا با #ائتلاف_قاسم_و_باقر!

⚠️حقیقت آن است که نه با #کم_کاری روحانی به جایی میرسیم نه با #زیاده_گویی احمدی_نژاد!

🔷️الحمدلله تامین امنیت کشور بمدد انتصاب ولایت بدست اهلش سپرده شده قاسم سلیمانی! مارا دراین سنگر هیچ بیمی نیست.

⛔لیکن کاش انتخاب ملت ناظر بر قوه موثر درمعیشت و اقتصاد مملکت هم درست انجام شود! رأی راباید درست داد! نه درشت! اگر دلسوز کشوریم!

🔘از یاد نبریم که رییس جمهور فی الواقع رییس قوه مجریه است ولاجرم باید #مردان_عمل باشد نه #مدیر_حرف! در حوزه اجرا رسما وعلنا به #عملیات نیاز داریم! نه #عملیات_روانی!

🔶️چرا هنوز از ظرفیت #حاج_قاسم_درون_مرز بهره نبرده ایم؟ این را خود سردار سلیمانی معترف است که اگر او مردبیرون مرز است #محمد_باقر_قالیباف مرد درون مرز است!

💯هم #تجربه هم #برش هم #توانا_مدیریت_بالا هم #روحیه_کار_جهادی و هم فهم دل و درک زبان حکومت در قالیباف هست و دیگر حرافی بس است!

🚫قرار نیست حالا که از روحانی نا امید شده‌ایم خسته از تفریط، رای به افراط بدهیم! کسی که میخواهد رل مجریه را براند در وهله اول با گواهینامه داشته باشد!

❕تبدیل کردن انتخابات-به ویژه انتخابات ریاست جمهوری-به #دعوای_نظام_وضد_نظام کافی است! ببینیم چه کسی این کاره است! قالیباف در بهار۹۶ #برادری خودرا به جریان انقلابی ثابت کرد!

⚠️حالا نوبت هوشیاری جریان حزب اللهی است! دقت شود! ننوشتم: معرفت بمعنای پس دادن آن دید بایک بازدید! نوشتم هوشیاری! وهوشیاری یعنی آنکه همه خصوصا من و ما همین نکته بدیهی را بفهمیم که: رئیس جمهور در اصل رئیس قوه مجریه است!

💢یعنی آشناترین مرد باکار! باخدمت! باتلاش! نه قرار است رئیس اپوزیسیون برگزینیم، نه رئیس بسیج! پس لطف کنیم جنگ بی خود راه نیندازیم! مادام که انتخابات را بدل به دوگانه های نامناسب باانتخابات کنیم یا #مغلوبیم یا میخوریم به پست #بی_صفتان!

💭 شکرخدا تجربه احمدی نژاد را داریم! برای بیرون مرزها انتصاب ولایت عالی است اما ما باانتخاب خود وبرای داخل مرز چه کرده‌ایم؟ از مای ملت بگیر تا مای حزب اللهی!

❌با شعار #بوی_رجایی_و_بهشتی مشکلی حل نمیشود! ما نیاز به #آستین_بالا_زده داریم! #بوی_کار #بوی_همت_و_برونسی #بوی_مترو #بوی_اتوبان_امام_علی #بوی_پل_طبیعت #بوی_پل۲طبقه_صدر #بوی_بوستان_نهج_البلاغه!


🔺️حیف است! ( #شهردار_سابق_تهران ) بیش از این بی کار باشد!!!

‌‌Read more
تابش: باشگاه سپاهان آمادگی دارد همه قرارداد‌ها‌یش را شفاف منتشر کند مدیرعامل باشگاه سپاهان اعتقاد ...
Media Removed
تابش: باشگاه سپاهان آمادگی دارد همه قرارداد‌ها‌یش را شفاف منتشر کند مدیرعامل باشگاه سپاهان اعتقاد دارد که این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات هزینه‌های معقولی داشته است و معلوم نیست باشگاه‌های دیگر با چه رقم‌هایی بازیکن و مربی جذب می‌کنند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌و‌گو ... تابش: باشگاه سپاهان آمادگی دارد همه قرارداد‌ها‌یش را شفاف منتشر کند
مدیرعامل باشگاه سپاهان اعتقاد دارد که این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات هزینه‌های معقولی داشته است و معلوم نیست باشگاه‌های دیگر با چه رقم‌هایی بازیکن و مربی جذب می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، مسعود تابش در گفت‌و‌گو با تسنیم, درباره برنامه‌های تیم فوتبال سپاهان پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر, اظهار داشت: تیم بعد از سپری کردن اردوی تهران و بازی‌های تدارکاتی خوبی که داشت, عازم ترکیه شده است. تمرینات در این اردو در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود و قرار است دو بازی خوب تدارکاتی مقابل تیم‌هایی از مراکش و ترکیه نیز انجام شود.
وی درباره فضای نقل‌وانتقالاتی سپاهان عنوان کرد: همه بازیکنانی را که مدنظر بوده‌اند، جذب کرده‌ایم و احتمالاً یک بازیکن خارجی دیگر نیز خواهیم گرفت. کادر فنی چند گزینه را مدنظر دارد که در صورت امکان یک هافبک بازیساز به تیم اضافه خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره جدایی علی کریمی از این تیم تصریح کرد: باشگاه سپاهان مشکلی با ماندن علی کریمی نداشت. این بازیکن محصول آکادمی سپاهان بوده و هم باشگاه و هم قلعه‌نویی تمایل داشتند که او در تیم بماند، اما خودش دیگر تمایلی برای حضور در سپاهان نداشت که ما هم او را اذیت نکردیم و گفتیم که اگر می‌خواهد از سپاهان جدا شود. ما برای کریمی آرزوی موفقیت داریم.
تابش در واکنش به این سؤال که آیا علی کریمی در تمرینات تیم ملی دچار مصدومیت شده بود یا در بازی‌های لیگ برتر, گفت: این موضوع هنوز هم برای من مشخص نشده است که کریمی در تیم ملی مصدوم شده یا در لیگ! در این مواقع تیم ملی می‌گوید بازیکن در باشگاه مصدوم شده و باشگاه هم می‌گوید در تیم ملی (باخنده). الان دیگر از وضعیت این بازیکن و اینکه مصدومیتش در چه حد است, بی‌خبر‌ هستیم، اما امیدواریم هرچه زودتر حالش خوب شود.
وی راجع به انتقاد‌هایی که برای نقل‌وانتقالات پرهزینه از باشگاه سپاهان می‌شود, خاطرنشان کرد: اگر رقم‌هایی که درباره سپاهان مطرح می‌شود, صحت دارد, با سند و مدرک حرف بزنند. ما در سپاهان طبق بودجه حرکت می‌کنیم و به هیچ وجه قرارداد‌های‌مان نجومی نبوده است. ما آمادگی این را داریم که با هماهنگی سازمان لیگ همه قرارداد‌ها را واضح و روشن منتشر کنیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه رقم‌های قرارداد سپاهان برای فصل پیش‌رو بسیار معقول و خوب بوده است, ادامه داد...
ادامه در سایت #طوفان_زرد
Read more
 #حقوق_بشر_آمریکایی در جایی که سردمداران #آمریکا ی جهانخوار دزدانه به #خلیج_فارس وارد شده و هواپیمای ...
Media Removed
#حقوق_بشر_آمریکایی در جایی که سردمداران #آمریکا ی جهانخوار دزدانه به #خلیج_فارس وارد شده و هواپیمای مسافربری را با بیش از 290 نفر انسان بی‌دفاع و زن و کودک بی‌گناه هدف موشک قرار داده و با کمال تاسف بیشتر حاکمان منطقه و کشورهای اسلامی نیز حتی از یک محکومیت لفظی هم دریغ می‌ورزند، چه جای عید و تبریکی ... #حقوق_بشر_آمریکایی
در جایی که سردمداران #آمریکا ی جهانخوار دزدانه به #خلیج_فارس وارد شده و هواپیمای مسافربری را با بیش از 290 نفر انسان بی‌دفاع و زن و کودک بی‌گناه هدف موشک قرار داده و با کمال تاسف بیشتر حاکمان منطقه و کشورهای اسلامی نیز حتی از یک محکومیت لفظی هم دریغ می‌ورزند، چه جای عید و تبریکی است؟
۲۶ تیر ۱۳۶۷
سمو الشیخ زاید بن سلطان آل نهیان، رئیس دوله الإمارات العربیه المتحده. تلقیت شاکراً برقیه تهنئه سموکم بمناسبه حلول عید الاضحی السعید.
ففی الوقت الذی یقوم حکام امیرکا ناهبه العالم بالتسلل کاللصوص إلی الخلیج الفارسی واطلاق صواریخهم لإسقاط طائره مدنیه تحمل علی متنها 290 شخصاً من الابریاء العزل من النساء والاطفال، وتقتلهم جمیعاً. ویمتنع، مع بالغ الاسف، معظم حکام المنطقه والدول الإسلامیه ایضاً، حتی عن استنکار الجریمه ولو لفظیاً. فهل یبقی مکان للعید والتهنئه؟
۲ ذی الحجه ۱۴۰۸

His Excellency Mr. Shaykh Za'id ibn Sultan Al Nihyan, Head of State of the United Arab Emirates: The receipt of your congratulatory telegram on the occasion of `Id al-Qurban ( feast of sacrifice )is acknowledged with gratitude. Where is the room for greetings and festivity at a time when the forces of the world-devouring America would stealthily enter the Persian Gulf, shot with missiles a passengers' airbus and kill 290 defenseless people including innocent women and children while its irresolute and mercenary stooge. More regretfully, the rulers in the region and the Muslim countries would even spare from making a rhetoric condemnation?
17 July 1988
.
سایت_جامع_امام_خمینی EMAM.COM
.
#امام_خميني #امام_خمینی #رهبر #ایران #إيران #شیعه #إسلام #خمینی #اسلام #قائد #خميني #شيعة #مرجعیت #مرجعیت #انقلاب #انقلاب_اسلامی #الثورة_الإسلامية

#Iran #khomeini #imamkhomeini #islam #shia #tehran #emamkhomeini #islamic_Revolution
Read more
. وقتی گفتم ‌براش مهم نیستم بی تفاوتی تو چشماشه پدرم یاد دختری افتاد که قرار بود مادرم باشه . وقتی ...
Media Removed
. وقتی گفتم ‌براش مهم نیستم بی تفاوتی تو چشماشه پدرم یاد دختری افتاد که قرار بود مادرم باشه . وقتی گفتم براش هوس بودم منو می خواست فقط واسه جسمم مادرم یاد مردی افتاد که اتفاقی باهااش هم اسمم . هر کدوم به یاد عشق قدیم... چشمشون رو یه نقطه ای وایساد پدرم یاد گریه کردن‌هاش مادرم یاد شونه هاش ... . وقتی گفتم ‌براش مهم نیستم
بی تفاوتی تو چشماشه
پدرم یاد دختری افتاد
که قرار بود مادرم باشه
.
وقتی گفتم براش هوس بودم
منو می خواست فقط واسه جسمم
مادرم یاد مردی افتاد که
اتفاقی باهااش هم اسمم
.
هر کدوم به یاد عشق قدیم...
چشمشون رو یه نقطه ای وایساد
پدرم یاد گریه کردن‌هاش
مادرم یاد شونه هاش افتاد
.
هر سه مون توی حسرتی کهنه
هر سه مون خسته از تلاش بودیم
خونه مثل یه مجلس ترحیم
ما سه تا هم عزاداراش بودیم
.
من می خواستم فضا رو بشکونم
دلشون یه بار دیگه شکست
وقتی گفتم قراره برگرده
به این عشق هنوز امیدی هست...
.
پدر و مادرم شبیه همدیگه ن
بعد چن سال دوباره هم‌ دردن
یه روزی عاشقانه باختن که
یه روز عاقلانه اتتخاب کردن
.
حس تلخی میگه یه روز جایی
که اونا وایسادن وایمیستم
بی تفاوتی تو چشماته
من دیگه برات مهم نیستم... .

علی ایلیا
pic by @aba_abedin
Read more
‌<span class="emoji emoji1f337"></span>بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم<span class="emoji emoji1f337"></span> ‌‌ اللهم صَل عَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ اَخِی ...
Media Removed
بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم ‌‌ اللهم صَل عَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ اَخِی نَبیک وَ وَلیهِ وَ وَصِیِّهِ وَ وَزِیرِهِ وَ مُستَودَعِ عِلمِهِ وَ مَوضِعِ سِرِّهِ وَ بَابِ حِکمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ وَ الدَّاعِی إلَی شَریِعَتِهِ وَ خَلِفَتِهِ فِی ... ‌🌷بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم🌷
‌‌
اللهم صَل عَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ
اَخِی نَبیک وَ وَلیهِ وَ وَصِیِّهِ وَ وَزِیرِهِ وَ مُستَودَعِ
عِلمِهِ وَ مَوضِعِ سِرِّهِ وَ بَابِ حِکمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ
وَ الدَّاعِی إلَی شَریِعَتِهِ وَ خَلِفَتِهِ فِی اُمَّتِهِ وَ مُفَرِّجِ
الکُروُبِ عَن وَجهِهِ وَ قَاصِمِ الکَفَرَةِ وَ مُرغِمِ الفَجَرَةِ
الَّذِی جَعَلتَهُ مِن نَبِیِّکَ بِمَنزِلَةِ هَارُونَ مِن مُوسَی
اللَّهُمَّ وَالِ مَن وَالَاهُ وَ عَادِ مَن عَادَاهُ وَ انصُر مَن
نَصَرَهُ وَ اخذُل مَن خَذَلَهُ وَ العَن مَن نَصَبَ لَهُ مِنَ
الاَوَّلِینَ وَ الآخِرِینَ وَ صَلِّ عَلَیهِ اَفضَلَ مَا صَلَّیتَ
عَلَی آَحَدٍ مِن اَوصِیَاءِ اَنبِیَائِکَ یَا رَبَّ العَالَمِینَ.
‌‌‌


‌‌‌ ‌🌸🍃🔹🌷🔹🍃🌸

سبک شمردن گناهان 👇 🍃❤مولا امیرالمومنین علی علیه السلام❤🍃 :

تَهْوِينُ الذَّنْبِ أَعْظَمُ مِنْ رُكُوبِهِ. ‌
سبک شمردن گناه بزرگتر از انجام آن است. ‌
📚غررالحكم - حديث : ۴۴٧٩


‌🌸🍃🔹🌷🔹🍃🌸
یا مولانا ابوتراب(ع)

در میان بی‌قراری‌ها قرار آمد به دست
روزى راز و نیاز از حال زار آمد به دست

روز هجران می‌کشیم و شب تقاضا می‌شویم
از خروش عاشقان لیل و نهار آمد به دست

نیستم گرچه کلیم‌الله اما در نجف
فرصت گفتار با پروردگار آمد به دست

هرچه را بخشید می‌ریزم به‌پای فاطمه
خرج یارش می‌کنم هر چه ز یار آمد به دست

خار را با مهر تو چیدیم گل برداشت شد
گل بدون مهر تو چیدیم خار آمد به دست

گفت خالق بعدازاین تو خلق کن گفتی به چشم
چشم‌ باز و بسته کردی روزگار آمد به دست

ابرویت مثل کمان خم شد ولی شمشیر شد
بعدازآن لا سیف الا ذوالفقار آمد به دست

کعبه شد شأن نزولت پس تو رب الکعبه­ ای
این‌چنین  شد که طواف هفت بار آمد به دست


✒شعر از استاد حاج #علی_اکبر_لطیفیان


‌‌🌸🍃🔹🌷🔹🍃🌸


🍃🌷عشق نوشت :

با نام عـ❤️ـلی بہشٺ زینٺ شده اسٺ
جان از قدمـش غرق سعادٺ شده اسٺ
.
از شوق رخش کعــ🕋ـــبه ے دلہا امروز
سرشار گـ🌸ـل و نـور لطافٺ شده اسٺ
‌.

به به ... عجب صفایی دارد ...
.
.
میلاد با سعادت
مظهرالعجائب،
اسدالله الغالب،
لنگرآسمان ُ زمین،
اباالحسن و الحسین،
زوجة البطول
حضرت مولی الموحدین،
شاه امیر المومنین،
علی بن ابیطالب عليه السلام مبارک باد
Read more
‌<span class="emoji emoji1f337"></span>بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم<span class="emoji emoji1f337"></span> ‌‌ اللهم صَل عَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ اَخِی ...
Media Removed
بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم ‌‌ اللهم صَل عَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ اَخِی نَبیک وَ وَلیهِ وَ وَصِیِّهِ وَ وَزِیرِهِ وَ مُستَودَعِ عِلمِهِ وَ مَوضِعِ سِرِّهِ وَ بَابِ حِکمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ وَ الدَّاعِی إلَی شَریِعَتِهِ وَ خَلِفَتِهِ فِی ... ‌🌷بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم🌷
‌‌
اللهم صَل عَلَی امیرالمومنین عَلِیِّ بنِ اَبِی طَالِبٍ
اَخِی نَبیک وَ وَلیهِ وَ وَصِیِّهِ وَ وَزِیرِهِ وَ مُستَودَعِ
عِلمِهِ وَ مَوضِعِ سِرِّهِ وَ بَابِ حِکمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ
وَ الدَّاعِی إلَی شَریِعَتِهِ وَ خَلِفَتِهِ فِی اُمَّتِهِ وَ مُفَرِّجِ
الکُروُبِ عَن وَجهِهِ وَ قَاصِمِ الکَفَرَةِ وَ مُرغِمِ الفَجَرَةِ
الَّذِی جَعَلتَهُ مِن نَبِیِّکَ بِمَنزِلَةِ هَارُونَ مِن مُوسَی
اللَّهُمَّ وَالِ مَن وَالَاهُ وَ عَادِ مَن عَادَاهُ وَ انصُر مَن
نَصَرَهُ وَ اخذُل مَن خَذَلَهُ وَ العَن مَن نَصَبَ لَهُ مِنَ
الاَوَّلِینَ وَ الآخِرِینَ وَ صَلِّ عَلَیهِ اَفضَلَ مَا صَلَّیتَ
عَلَی آَحَدٍ مِن اَوصِیَاءِ اَنبِیَائِکَ یَا رَبَّ العَالَمِینَ.
‌‌‌


‌‌‌ ‌🌸🍃🔹🌷🔹🍃🌸

سبک شمردن گناهان 👇 🍃❤مولا امیرالمومنین علی علیه السلام❤🍃 :

تَهْوِينُ الذَّنْبِ أَعْظَمُ مِنْ رُكُوبِهِ. ‌
سبک شمردن گناه بزرگتر از انجام آن است. ‌
📚غررالحكم - حديث : ۴۴٧٩


‌🌸🍃🔹🌷🔹🍃🌸
یا مولانا ابوتراب(ع)

در میان بی‌قراری‌ها قرار آمد به دست
روزى راز و نیاز از حال زار آمد به دست

روز هجران می‌کشیم و شب تقاضا می‌شویم
از خروش عاشقان لیل و نهار آمد به دست

نیستم گرچه کلیم‌الله اما در نجف
فرصت گفتار با پروردگار آمد به دست

هرچه را بخشید می‌ریزم به‌پای فاطمه
خرج یارش می‌کنم هر چه ز یار آمد به دست

خار را با مهر تو چیدیم گل برداشت شد
گل بدون مهر تو چیدیم خار آمد به دست

گفت خالق بعدازاین تو خلق کن گفتی به چشم
چشم‌ باز و بسته کردی روزگار آمد به دست

ابرویت مثل کمان خم شد ولی شمشیر شد
بعدازآن لا سیف الا ذوالفقار آمد به دست

کعبه شد شأن نزولت پس تو رب الکعبه­ ای
این‌چنین  شد که طواف هفت بار آمد به دست


✒شعر از استاد حاج #علی_اکبر_لطیفیان


‌‌🌸🍃🔹🌷🔹🍃🌸


🍃🌷عشق نوشت :

با نام عـ❤️ـلی بہشٺ زینٺ شده اسٺ
جان از قدمـش غرق سعادٺ شده اسٺ
.
از شوق رخش کعــ🕋ـــبه ے دلہا امروز
سرشار گـ🌸ـل و نـور لطافٺ شده اسٺ
‌.

به به ... عجب صفایی دارد ...
.
.
میلاد با سعادت
مظهرالعجائب،
اسدالله الغالب،
لنگرآسمان ُ زمین،
اباالحسن و الحسین،
زوجة البطول
حضرت مولی الموحدین،
شاه امیر المومنین،
علی بن ابیطالب عليه السلام مبارک باد
Read more
آقا ، پیرو استوری امروز یه چیزی یادم اومد.  من یه دوستی‌ داشتم که سر برمیگردوندم به صورتِ کابویی وار ...
Media Removed
آقا ، پیرو استوری امروز یه چیزی یادم اومد.  من یه دوستی‌ داشتم که سر برمیگردوندم به صورتِ کابویی وار و کلینت ایستوودی سوار پسر‌های غریبه میشد ، فقط کافی‌ بود که مثلا یه قهوه بخورم ، یا مثلا ظرف بشورم یا مثلا یه ثانیه برم خبر مرگم موال ، برمی‌گشتم میدیدم شوهر خانومم تو خونه نشسته تو ماگِ محبوبِ من داره ... آقا ، پیرو استوری امروز یه چیزی یادم اومد. 
من یه دوستی‌ داشتم که سر برمیگردوندم به صورتِ کابویی وار و کلینت ایستوودی سوار پسر‌های غریبه میشد ، فقط کافی‌ بود که مثلا یه قهوه بخورم ، یا مثلا ظرف بشورم یا مثلا یه ثانیه برم خبر مرگم موال ، برمی‌گشتم میدیدم شوهر خانومم تو خونه نشسته تو ماگِ محبوبِ من داره نوشابا کوفتِ کاردش میکنه ، حالا من میومدم مثلا اینستاگرام و تلگرام و کوفت گرام اینو می‌بستم باز فرق نمیکرد که ، سر تکون میدادم سوارِ قاب عکس آقا جون شده بود. بابا ، خانوم بیا پائین اون بنده خدا تو گوره ، چیزی نمیماسه بهت به قرآنِ محمد . 
بعد واسه خودم سوال شد ، آقا من اگه با یکی‌ باشم اینطوری می‌کنم ؟ دیدم نه ، من ول می‌کنم ، یارو که مالِ من نیس ، برده داری که نیس ، آزاده ، بره بیاد ، شاید اصلا من اضافی باشم ، یا خودش اضافی باشه ، صاحب همدیگه که نیستیم . اگه قرار به این باشه که دو نفر باهم باشن هیچ کس و هیچ چیز و تو این موردِ خاص هیچ اپلیکیشن ائ نمیتونه جداشون کنه . و من اللهِ توفیق . .
.
.
.
پ . ن : عکس و کپشن خدا وکیلی بی‌ رابطه داستان نشه انشا‌الله . 
پ. ن ۲ : آقا منم میدونم تو پسرا هم هس ، منتهی من بیام بگم یه پسر بوده زن گرفته بعد منو بلاک کرده به نظر خودتون درسته ؟ خدا رو خوش میاد ؟ خودتون چی‌ فکر می‌کنین ؟ بعد هم اینکه به علی‌ و پیغمبر من باید بنویسم دختر ، چون این موضوع واسه من اتفاق افتاده ، شما بنویسین یه پسر ، عمرا اگه کسی‌ حرفی‌ بزنه ، از من ضمانت .
Read more
کلا با هر چیز اجباری مخالفم آزادی همیشه با اجبار در تضاد بوده فرقی نداره این آزادی سلب شده چی باشه ...
Media Removed
کلا با هر چیز اجباری مخالفم آزادی همیشه با اجبار در تضاد بوده فرقی نداره این آزادی سلب شده چی باشه چه پرچم سفید انقلاب باشه چه روزنامه تعطیل شده و چه عقیده به هر دین و مذهب و نظامی مهم اینه که به عقاید هم احترام بذاریم. رفراندوم برای تصمیم گیری درباره پرچم سفید انقلاب نه خلاف قانون هست نه دینی رو به ... کلا با هر چیز اجباری مخالفم
آزادی همیشه با اجبار در تضاد بوده
فرقی نداره این آزادی سلب شده چی باشه چه پرچم سفید انقلاب باشه چه روزنامه تعطیل شده و چه عقیده به هر دین و مذهب و نظامی
مهم اینه که به عقاید هم احترام بذاریم.
رفراندوم برای تصمیم گیری درباره پرچم سفید انقلاب نه خلاف قانون هست نه دینی رو به خطر می اندازه نه خون مقدسی را پایمال می کنه
احترام گذاشتن به رای حداکثری یکی از نشانه های تمدن و حتی دینداری هست که مولا علی در نهج البلاغه به خوبی اشاره کرده بهش.
کره زمین 8 میلیارد جمعیت داره تقریبا که نیمی از اون رو خانم ها تشکیل میدن من به جدیت معتقدم از این 4 میلیون جمعیت حدود 98 % همیشه از حق خودش به عنوان یک انسان بی بهره بوده حالا بعضی ها کمتر بعضی ها بیشتر اگر قرار به عدد گذاری باشه و نمره 1 تا 10 بخوام بدم تلرانسی بین 6 تا 8/5 در کشورهای متفاوت وجود داره و البته در ایران از حقوق کامل که ده نمره باشه زنان این سرزمین برای رسیدن به حقوقشان نمره 2 الی 4 تلرانس داره در شهر ها و روستاها یعنی حتی از حقوق اولیه شون هم بی بهره هستند.نیمی از هنر ما و نیمی از مدیریت ما نیمی از فرهنگ ما و نیمی از ورزش ما و .... و نیمی از جامعه ما در شکل گیری و پیشرفت جامعه تاثیر گذار نیست.
جامعه ما با یک دست و یک پا و یک چشم و یک گوش و نیمی از مغزش زنده است جامعه ی نیمه در بهترین حالت میشه همینی که ما الان داریم.
در ضمن من با فمنیست موافق نیستم چون به قول نیچه برابری زن و مرد جز ضرر چیزی برای زنها نداره
تساوی حقوق به نظرم معقول تره.
Read more
در وصیت اخرشان مولا میفرمایند: لاتترکوا الامر بالمعروف و النهی عن المنکر فیولی علیکم شرارکم ثم ...
Media Removed
در وصیت اخرشان مولا میفرمایند: لاتترکوا الامر بالمعروف و النهی عن المنکر فیولی علیکم شرارکم ثم تدعون فلا یستجاب لکم.. حاکمیت و تسلط اشرار نتیجه طبیعی ترک امر به معروف و نهی از منکر است.زیرا انان از فرصت ها سو استفاده می کنند. سیره اولیای معصومین نیز تلاش درجهت برقراری عدالت اجتماعی و جلوگیری ... در وصیت اخرشان مولا میفرمایند:
لاتترکوا الامر بالمعروف و النهی عن المنکر فیولی علیکم شرارکم ثم تدعون فلا یستجاب لکم..
حاکمیت و تسلط اشرار نتیجه طبیعی ترک امر به معروف و نهی از منکر است.زیرا انان از فرصت ها سو استفاده می کنند.

سیره اولیای معصومین نیز تلاش درجهت برقراری عدالت اجتماعی و جلوگیری از همین سواستفاده ها بود و اگر انها به همان امور فردی اسلام همت واکتفا داشتند این همه ظلم و ستم بر انان و به بند و حصار کشیدن و تحت مراقبت قرار دادن و درنهایت به شهادت رساندن انان برای چه بود?!!
به هوس راست نیاید به تمنی نشود
اندر این راه بسی خون جگر باید خورد
حال باید به جامعه خود نظری بیفکنیم و ببینیم در دوره ای که چپاول و سواستفاده 
از نهان خارج شده و اشکارا شده بود چه کسانی در راه پیشوایان خود قدم نهادند و به انجام تکلیف دینی خود همت گماشتند...
پ.ن.
از علی آموز اخلاص عمل/شیر حق را دان مطهر از دغل
راز بگشا ای علی مرتضی/ای پس سوئ القضا حسن القضا
یا تو واگو آنچ عقلت یافته ست/ یا بگویم آنچ بر من تافته ست
از تو بر من تافت چون داری نهان/می‌فشانی نور چون مه بی زبان
 باز گو ای باز عرش خوش‌شکار/ تا چه دیدی این زمان از کردگار
ای علی که جمله عقل و دیده‌ای/ شمه‌ای واگو از آنچه دیده‌ای
بازگو دانم که این اسرار هوست/زانک بی شمشیر کشتن کار اوست
Read more
 #جهالت پیش نوشت پنج مفسد اقتصادی اعدام کن یک رقاص دستگیر. یک قاضی می آید و قبل از دستگیری #اکثریت ...
Media Removed
#جهالت پیش نوشت پنج مفسد اقتصادی اعدام کن یک رقاص دستگیر. یک قاضی می آید و قبل از دستگیری #اکثریت دزدان و مفسدان سیاسی اقتصادی فرهنگی ، قبل از اعتراف گیری از تمام دزدان مال و دین مردم در #رسانه_ملی ، قبل از دراوردن اشک اکثریت اختلاسگران و مفسدان گردن دراز گردن کش گردن کلفت و قبل از به زنجیر کشیدن ... #جهالت
پیش نوشت

پنج مفسد اقتصادی اعدام کن
یک رقاص دستگیر.

یک قاضی می آید و قبل از دستگیری #اکثریت دزدان و مفسدان سیاسی اقتصادی فرهنگی ، قبل از اعتراف گیری از تمام دزدان مال و دین مردم در #رسانه_ملی ، قبل از دراوردن اشک اکثریت اختلاسگران و مفسدان گردن دراز گردن کش گردن کلفت و قبل از به زنجیر کشیدن تمام اقازدگان چپاول گر بیت المال ، دستور دستگیری و اعتراف گیری و در اوردن اشک یک دخترک رقاص در #صداوسیما را میدهد

آن هم پس از اظهار نظر جناب وزیر اطلاعات
که با مفسدان اقتصادی برخورد قهرامیز ننماییم

حالا #مسیح_دشمن_علی_نژاد می آید و با انتشار یک کلیپ موهن در صفحه اش ثابت میکند نژادش نه از علی که اتفاقا از دشمنان علی و آل علی علیه السلام است

دخترکی معلوم النیت ایام شهادت امام صادق که تمام عمرش به صدق و علم و منطق سخن گفت و عمل نمود ، میرقصد و بی حرمتی میکند

حالا اگر کسی این دخترک را میشناسد
معرفی کند و جایزه بگیرد

جایزه را نمیدانم چون قرار نیست بنده آن را بپردازم
این جایزه را باید بروید و از آن قاضی مورد نظر بگیرید

هر کس به سهم خود
من به سهم خودم تا اینجای کار انجام وظیفه کردم
باقی باشد سهم دوستان
سهم جنابان قضات وقت نشناس
لابد انها که میبرند و می اورند، فکر این روزها را هم کرده و جایزه ای برای چنین مواقعی در نظر گرفته اند

تکرار یک متن

در این وانفسا
در روزهایی که کار به جایی رسیده
و حجم کم کاری و کج کاری ها و #ناکارامدی کار را به جایی رسانده ، که #دانه_درشت ها آزادانه درشتی کنند و #مفسدان مدعیانه طلبکاری ، که حالا نتیجه اش شده
که اینچنین وقت #دستگیری #رقصنده ها و #رقاصه ها ، گفته شود چرا و چرا و چرا

که گفته شود ، ای بابا حالا یک دختر میرقصیده و #رقص خود را برای دیگران منتشر میکرده
که گفته شود به #هژبری ها چه کار دارید ،
#مائده ها را رها کنید
گرفتن #مائده_هژبری که چاره ساز درد مردم نیست

بروید فلان و فلان و فلان و فلان را چاره کنید
بروید فکری کنید بحال #بیکاری و آب و برق و #فساد_بانکی و گرانی

کار به جایی رسیده که جمعی از #مردم مسلمان و شیعه راضی شوند به ازادی رقاصه ها
چرا که #شاکی اند و سرخورده از ازادی مفسدان و رهایی #دزدان مال و دین #مسلمانان
چرا که
#درد های #جامعه_اسلامی انقدری شده که با این چیزها دردش نیاید

تکرار یک توییت

#مسیح_علینژاد #مزدور است و دزدان و ناکارآمدان خائن

مزدور را جواب دندان شکن باید
اما گردن خائن لایق تر است به شکستن

شر خائنین از سر این مردم و این کشور کم شود
مزدوران حنایشان برای ملت بی رنگ خواهد شد و نیرنگشان بی اثر

#میثم_ایرانی
Read more
‌ رفته بودیم بهشت زهرا، با لباس‌های مشکی بر تن و غصه سنگین بر جان. قطعه نام آوران. همگی با هم داشتیم ...
Media Removed
‌ رفته بودیم بهشت زهرا، با لباس‌های مشکی بر تن و غصه سنگین بر جان. قطعه نام آوران. همگی با هم داشتیم پاره‌ای از تنمان را به خاک می‌سپردیم، انگار جانمان داشت «در» می‌رفت. داشتیم با ناصرخان احمدپور وداع می‌کردیم، جملگی صاحب عزا. اما برخی داغ بر دلشان سوزان تر. مثلا عباس آقا. عباس آقا عبدالملکی. جگرش ...
رفته بودیم بهشت زهرا، با لباس‌های مشکی بر تن و غصه سنگین بر جان. قطعه نام آوران. همگی با هم داشتیم پاره‌ای از تنمان را به خاک می‌سپردیم، انگار جانمان داشت «در» می‌رفت. داشتیم با ناصرخان احمدپور وداع می‌کردیم، جملگی صاحب عزا. اما برخی داغ بر دلشان سوزان تر. مثلا عباس آقا. عباس آقا عبدالملکی. جگرش سوخته بود. همان جا بود که لختی با او تنها و همکلام شدم. کنار خاک سردی که قرار بود رفیق چهل ساله عباس آقا را در آغوش کشد. یک عالم گله داشت، یک سینه پر از درد. می‌گفت که ناصرخان «دق» کرد. دق کرد از این جور بی‌انتها. از این ستم که همه ما جماعت ورزشی‌نویس را بی تاب و بی قرار کرده. می‌گفت و می‌گفت و می‌گفت. ناگهان گفت: «داش‌علی! باورت میشه من هنوز بیمه ندارم؟ هنوز بعد از ده‌ها سال سیاه کردن کاغذهای سپید بازنشستگی ندارم؟ مگر ناصر داشت؟ مگر بقیه بزرگترهای ما دارند؟»
عباس آقا عبدالملکی آن «روزِ سیاه» قفل از زبان گشوده بود. از جفاهایی می‌گفت که همه ورزش و اهالی ورزش در حق ما جماعت ورزشی‌نویس روا داشته‌اند. دلش پر بود. راست هم میگفت وقتی می‌پرسید: «کجایند آنها که قلم ناصرخان نردبان ترقی‌شان شد؟» قلم خودش هم نردبان صعود خیلی‌ها بود. اما آنها چون از نردبان بالا رفتند، نه تنها صاحب نردبان را تکریم نکردند بلکه سنگش هم زدند. سهمش از «سفره چند هزار میلیارد تومانی ورزش» را که ندادند هیچ، حقش از کارش را هم خوردند.
عباس آقا عبدالملکی وقتی از ظلم‌ها و ظالم‌ها گفت، ناگهان حرف آخر را هم زد: «همین روزها نوبت من است. دیگر توان ادامه ندارم. به ته خط رسیده‌ام. شاید هم آمدم همین جا کنار رفیق چهل ساله‌ام خوابیدم، شاید آن روز این دردها تمام شود...» گفتم: «عباس‌آقا! بیخیال... انشاالله ۱۲۰ سال با عزت زندگی کنید» گفت: «دیگه نمیتونم، دیگه نمیکشه این تن و جانم...»
آن روز گذشت، و گذشت تا رسیدیم به دم «تحویل سال» ۹۶ ، همین چند روز قبل. از جوار بارگاه ثامن الحجج برای عباس آقا پیامک تبریک فرستادم. در پاسخ از بیماری‌اش گفت و از تحملی که تمام شده. گفت داش‌علی! دعا کن....
حالا خبر رسیده که عباس آقا هم رفت. پاره‌ای دیگر از تنِ ما ورزشی‌نویسان رفت. حالا لابد سهمش می‌شود یک تکه از قطعه نام‌آوران. او رفت، با سینه‌ای پر از درد. اما با آبرو. او رفت، با یک دنیا گله. اما با شرف. او رفت، با کوله‌باری از رنج. اما با سربلندی. او از تبار شریفان بود، از قبیله عاشقان. شریف زندگی کرد و عاشقانه قلم زد. از او این عشق و شرافت تا ابد در ذهن ما یادگار است. ‌
#عباس_عبدالملکی #عبدالملکی #ورزشی_نویس #روزنامه_نگار #سردبیر
Read more
بسم رب ام العباس، ام البنین . ■خبر شهادت ۴ پسرش که آوردند؛ ■باز هم اول حال اباعبدالله را پرسید! ■بعد ...
Media Removed
بسم رب ام العباس، ام البنین . ■خبر شهادت ۴ پسرش که آوردند؛ ■باز هم اول حال اباعبدالله را پرسید! ■بعد با گریه شروع کرد نوحه ی عباس خواندن: ■اى زنان مدينه! ديگر مرا ام البنين نخوانيد و مادر شيران شكارى ندانيد! مرا فرزندانى بود كه به سبب آنها ام البنينم مى گفتند! ولى اكنون ديگر براى من فرزندى نمانده؛ ... بسم رب ام العباس، ام البنین
.
■خبر شهادت ۴ پسرش که آوردند؛
■باز هم اول حال اباعبدالله را پرسید!
■بعد با گریه شروع کرد نوحه ی عباس خواندن:
■اى زنان مدينه! ديگر مرا ام البنين نخوانيد و مادر شيران شكارى ندانيد! مرا فرزندانى بود كه به سبب آنها ام البنينم مى گفتند! ولى اكنون ديگر براى من فرزندى نمانده؛ همه را از دست داده ام! من چهار باز شكارى داشتم كه آنها را هدف تير قرار دادند و رگ گردن آنها را قطع نمودند و دشمنان با نيزه هایش بدن های پاکشان را از هم متلاشى كردند و در حالى كه روز را به پايان بردند كه همه آنها با جسد چاك چاك بر روى زمين افتاده بودند. 👈اى كاش مى دانستم آيا اين خبر درست است كه دستهاى #فرزندم_عباس را از تن جدا كردند...؟😭
.
■قالت ام العباس:
😔لا تدعونى و يك ام البنين
😔تذكرنى بليوث العرين
😔كانت بنون لى ادعى بهم
😔و اليوم اصبحت و لا من بنين
😔اربعه مثل نسور الربى
😔قد واصلوا الموت بقطع الوتين
😔تنازع الخرصان اشلائهم
😔فكلهم امسوا صريعا طعين
😔يا ليت شعرى اكما اخبروا
😔بان عباسا مقطوع اليدين
.
.
.
😭بی بی خبر قلم شدن دست عباس را باور نمی کرد!
😭او پسر حیدر است! مگر می شود عمود...
😭اهل حرم برایش گفتند که پسر رشیدش دست نداشت وگرنه....
😭من بمیرم واست بی بی جانم من به فدای خودت و پسرت...
.
💔داغ جوان سخت است!
💔به خصوص اگر آن جوان پهلوان باشد!
💔به خصوص اگر زیبارو باشد...
💔به خصوص اگر شبیه شوهرت حیدر باشد...
💔مادر شهید شدن هم خوب است...
💔آن هم چه شهیدی!
💔 #مادر_شهید_عباس_بن_علی 💔
.
.
❤صلی الله علیک یا #ام_القمر
❤صلی الله علیک یا #ام_العباس
❤صلی الله علیک یا #ام_البنین
❤صلی الله علیک یا #فاطمه_بنت_حزام
.

#Mohammad_javaz ادمین

@MOHAMMAD_JAVAZI

Read more
 #اتحاد_احسانیا همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ...
Media Removed
#اتحاد_احسانیا همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ها هک بشه و موندگار بمونه ، فقط و فقط به ارزش اون چیز بستگی داره . #ماه_عسل با ارزش من ، تو نه تنها توی لحظه های مردم بلکه تو قلب این ملت هک شدی !قلممون در وصف ارزشت کند و واژه هامون برای توصیفت گم میشن... ... #اتحاد_احسانیا

همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ها هک بشه و موندگار بمونه ، فقط و فقط به ارزش اون چیز بستگی داره .
#ماه_عسل با ارزش من ، تو نه تنها توی لحظه های مردم بلکه تو قلب این ملت هک شدی !قلممون در وصف ارزشت کند و واژه هامون برای توصیفت گم میشن... ما یادمون نمیره... مرتضی مهرزاد عزیز که بعد از 8 سال از انزوا و خونه نشینی به تیم ملی والیبال و طلای پارالمپیک رسید ... آروم شدن دل بی قرارِ مادر و پدر محمد طاهای عزیز که بچشون بعد از یک ماه به آغوششون برگشت... پیدا کردن بیش از 400 هزار حامی برای بچه هایی که تو زندگیشون حامی جز خدا نداشتن.. آزاد کردن هزاران زندانی که بخاطر بدهی از خانواده هاشون دور بودن... فکر نمیکنم کسی باشه که اشکای شادی عرشیای 8 ساله رو فراموش کنه ، وقتی که نامه ی آزادی پدرش رو به سختی میخوند و با اینکه چیزی ازش نمیفهمید ،صداش میلرزید.. و فکر نمیکنم فراموش بشه خنده های از ته دل و حال خوب شاهین قصمون، که آرزوش داشتن پدر و مادر بود... یا حتی لحظه ی هم آعوشی مادر و پسری بعد از 30 سال...
و خیلی اتفاقای ناب و ماه عسلیه دیگه که مطمئنا تو یاد و خاطره ی هممون ثبت شده...
اما...
پشت همه ی این اتفاقات شیرین و لحظات فراموش نشدنی ، تلاش شبانه روزی و زحمات بی حد و مرز گروهیه که خالصانه زحمت میکشن و سختی هارو تحمل میکنن. گروهی که صداقت و رفاقت سرلوحه ی کارشونه . گروهی که فقط و فقط با وجود یه "کاپیتان" میتونه قله های موفقیت رو فتح کنه . کسی که خاشعانه و خالصانه خودش رو کمترین میدونه اما همه ی ما میدونیم که ماه عسل با وجود اونه که میتونه "عسل" باشه و پشت همه ی این اتفاقا همت و خواست اونه...
از تمام این عزیزان علی الخصوص "احسان علیخانی " عزیز ، که برای این برنامه ی یک ماهه ی پر مخاطب کل سال تلاش میکنن صمیمانه تشکر میکنیم و امیدواریم که همیشه پاینده و برقرار باشن و خدا گوشه ای از نگاهش رو همیشه و همیشه خرج زندگیشون کنه 🌷

@alikhani.ehsan
@maheasaltv
#احسان_علیخانی #ماه_عسل #گروه_اتحاد_احسانیا(e.a🌙etehad)
#ehsanalikhani #ehsan_alikhani #maheasaltv
Read more
نمیدونم چرا ولی این روزا دلم خیلی بی قرار شده با کوچکترین حرفی دلم میشکنه آقا چطور بگم دلم حرم شما و حرم ...
Media Removed
نمیدونم چرا ولی این روزا دلم خیلی بی قرار شده با کوچکترین حرفی دلم میشکنه آقا چطور بگم دلم حرم شما و حرم اربابم حسین رو میخواد. امروز خیلی اتفاقی یه شماره دیدم دلمو زدم به دریا گوشی رو برداشتم و شماره رو گرفتم صدای آن سوی خط گفت زائر گرامی پس از عرض سلام مبارک امام رضا علیه السلام به روضه منوره مرتبط خواهید ... نمیدونم چرا ولی این روزا دلم خیلی بی قرار شده با کوچکترین حرفی دلم میشکنه آقا چطور بگم دلم حرم شما و حرم اربابم حسین رو میخواد. امروز خیلی اتفاقی یه شماره دیدم دلمو زدم به دریا گوشی رو برداشتم و شماره رو گرفتم صدای آن سوی خط گفت زائر گرامی پس از عرض سلام مبارک امام رضا علیه السلام به روضه منوره مرتبط خواهید شد اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی. و من سکوت کردم انگار که لال شده باشم فقط اشک ریختم گوشی رو زمین گذاشتم دوباره نا خودآگاه شماره رو گرفتم تصمیم گرفتم با شما آقا جون حرف بزنم حرف هایی به اندازه یک سال ندین حرم شما حرف هایی به اندازه یک سال دلتنگی ولی اینبار فقط گریه کردم ولی در بین گریه ها بالاخره حرفام رو هم زدم سبک شدم. آقاجون از این همه نرسیدن ها خسته شدم آقا دلم برا پنجره فولادت و بین الحرمین خیلی خیلی تنگ شده.
ولی نعمت ما ایرانیان تولدت مبارک
99 روز دیگه
Read more
... مرضیه فرمانی: باید چه کرد با گل پژمرده در بهار با جبر زندگی و نفس های بی قرار پرسید عشق چیست؟ ...
Media Removed
... مرضیه فرمانی: باید چه کرد با گل پژمرده در بهار با جبر زندگی و نفس های بی قرار پرسید عشق چیست؟ جوابی نداشتم جز خاطرات کهنه و اندوه بی شمار جز زخم های کهنه که سرباز کرده اند جر چند عکس سوخته، بغضی به یادگار دیگر مرا نشان خودم هم نمی دهند وقتی نشسته است بر آیینه ها غبار چون دشنه های تشنه ... ...
مرضیه فرمانی:
باید چه کرد با گل پژمرده در بهار
با جبر زندگی و نفس های بی قرار

پرسید عشق چیست؟ جوابی نداشتم
جز خاطرات کهنه و اندوه بی شمار

جز زخم های کهنه که سرباز کرده اند
جر چند عکس سوخته، بغضی به یادگار

دیگر مرا نشان خودم هم نمی دهند
وقتی نشسته است بر آیینه ها غبار

چون دشنه های تشنه به خونم دریده اند
دستان دوستان به ظاهر درستکار

در من توان بیشتر از این نمانده است
قدری به کام من شوی ای کاش روزگار

#مرضیه_فرمانی
#علی_برات_نژاد
#خوشنویسی
#نستعلیق
#شعر_ناب
#ابیات_ناب
#Calligraphy
Read more
بندر ماهیگیری بــِریس یکی از روستاهای شهرستان چابهار است.ارتفاع بریس از سطح دریا ۱۰ متر و شغل ...
Media Removed
بندر ماهیگیری بــِریس یکی از روستاهای شهرستان چابهار است.ارتفاع بریس از سطح دریا ۱۰ متر و شغل اصلی مردم این منطقه ماهیگیری ست و یکی از زیباترین دیدنی های چابهار به شمار میرود🐋🐋 Beris is a village in  Chabahar County, Sistan and Baluchestan Province, Iran. At the 2006 census, ... بندر ماهیگیری بــِریس یکی از روستاهای شهرستان چابهار است.ارتفاع بریس از سطح دریا ۱۰ متر و شغل اصلی مردم این منطقه ماهیگیری ست و یکی از زیباترین دیدنی های چابهار به شمار میرود🐠🐠🐠🐠🐟🐟🐟🐬🐋🐬🐋
Beris is a village in  Chabahar County, Sistan and Baluchestan Province, Iran. At the 2006 census, its population was 2,356, in 477 families.

Traditionally, the people of Chabahar County were employed in fishing and agriculture, with some coastal trade. In the 1970s Iran established a naval station and an air base there. In the 1980s the port facilities at Chabahar were developed during the Iraq-Iran war, and further developed in the 1990s.The Chabahar Free Trade-Industrial Zone was established in 1992. These developments changed the county from primarily rural, to an urban–rural mix
🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟
د فرست:بریس و خاطرات زیباش در کنار دوستانی که حضور تک تکشون برای من پر از خاطرات خوب و به یاد موندنی شد یکی از زیباترین مناطقی هست که من سفر کردم و اگر قرار باشه علی رغم سختی های سفر به این منطقه دوباره انتخابش کنم بدون تردید این کار رو خواهم کرد 🐬🐋
د سکند:کاش زمان بیشتری برای اقامت تو این تنگه بی نظیر داشتم ولی حیف که نشد
و د لست:حتما به این منطقه سفر کنید و زیبایی های بی مثالش رو ببینید🐋🐬
Read more
. گیرم که کرد خواب رفیقان مرا کسل گیرم که گشت باده ز خشکی ما خجل گیرم که رفت پای طرب تا کمر به گل ناخن ...
Media Removed
. گیرم که کرد خواب رفیقان مرا کسل گیرم که گشت باده ز خشکی ما خجل گیرم که رفت پای طرب تا کمر به گل ناخن به زلف یار رسانم به فتح دل مطرب اگر کلافه نوازد سه تار را باید که تر شود ز لب من شراب خشک باید رسد به شبنم من آفتاب خشک دل رنجه شد ز زهد دوات و کتاب خشک از عاشقان سلام تر از تو جواب خشک از ما مکن دریغ ... .
گیرم که کرد خواب رفیقان مرا کسل
گیرم که گشت باده ز خشکی ما خجل
گیرم که رفت پای طرب تا کمر به گل
ناخن به زلف یار رسانم به فتح دل

مطرب اگر کلافه نوازد سه تار را

باید که تر شود ز لب من شراب خشک
باید رسد به شبنم من آفتاب خشک
دل رنجه شد ز زهد دوات و کتاب خشک
از عاشقان سلام تر از تو جواب خشک

از ما مکن دریغ لب آبدار را

شد پایمال خال و خطت آبروی چشم
از باده شد تهی و پر از خون سبوی چشم
شد صرف نحوه نگهت گفت‌وگوی چشم
گفتی بسوز در غم من، ای به روی چشم

تا می‌درم لباس بپا کن شرار را

با خود مگو که گیسوی مستانه ریخته
بخت سیاه ماست بر آن شانه ریخته
خون دل است آنچه به پیمانه ریخته
از بس که در طواف تو پروانه ریخته

یاران گذاشتند، همه کسب و کار را

ما سائل توایم و اگر مست کرده‌ایم
انگشتر عقیق تو را دست کرده‌ایم
ما عیش خود چنان چه شد و هست کرده‌ایم
بیت تو را اجاره دربست کرده‌ایم

ساکن شدیم این دِلَکِ بی قرار را

این دست‌پاچگی ز سر اتفاق نیست
هول وصال کم ز نهیب فراق نیست
شرح بسیط وصل به بسط و رواق نیست
اصلاً مزار انور تو در عراق نیست

معنی کجا به کار ببندد مزار را

با قل هو اللَهَ است برابر علی مدد
یا مرتضاست شانه به شانه به یا صمد
هستند مرتضی و خدا هر دو معتمد
جوشانده‌ای ز نسخه عیساست این سند

گر دم کنند خون دم ذوالفقار را

ای آفتاب روز غدیرت شراب‌ساز
ای ذرّه های خاک درت آفتاب‌ساز
ای دست‌های عبد تو عالیجناب ساز
شد خارهای خشک بیابان گلاب ساز

کردی ز بس جلیس گُل روت خار را

ظهر است بر جهاز شتر آفتاب کن
خود را ببین به صفحه آب و ثواب کن
این برکه را به عکسی از آن رخ شراب کن
از بین جمع یک دو ذبیح انتخاب کن

پر لاله کن به خون شهیدان بهار را

غم شد بدل به یمن جمال تو بر نشاط
پرداخت قبض برق تو یک دوره انبساط
افتاد تشت ما ز سر بام بر حیاط
من غیر دل نمانده برایم در این بساط

آسی بکش که باز ببازم قمار را

در معرکه چو تیغ کجت گشت سر فروش
تیغ تو خورد خون و خداوند گفت نوش
مرد قتال هستی و در زهد سخت‌کوش
تیر از نماز نافله‌ات می‌رود ز هوش

ناز طبیب می‌کشد این تیر زار را

تیغت به آبروی خودش آب دیده شد
زلفت به پیچ و تاب خودش تاب دیده شد
رویت هزار مرتبه در خواب دیده شد
هر دفعه لیک چهره اصحاب دیده شد

کو دیده‌ای که حمل کند آن وقار را

کس نیست این چنین اسد بی‌بدل که تو
کس نیست این چنین همه علم و عمل که تو
کس نیست این چنین همه زهر و عسل که تو
احمد نرفت بر سر دوش تو بلکه تو

رفتی به شانه احمد مَکّی تبار را

#ادامه_در_کامنت_اول
#محمد_سهرابی #میلاد #تولد #رجب #کربلا #نجف #حضرت_عشق #حیدر #حرم #عاشقی
Read more
. . سلام ایام شهادت نازدانه حضرت سیدالشهد(ع)است این عکس خیلی دلمو وزیرورو کرد وبا الهام گرفتن ...
Media Removed
. . سلام ایام شهادت نازدانه حضرت سیدالشهد(ع)است این عکس خیلی دلمو وزیرورو کرد وبا الهام گرفتن ازش این چهارپاره رو نوشتم دختر بچه های شهدا فیض ببرن یاعلی . بهترین روز زندگانی من روزدیدارماست باورکن من وتو روبروی هم هستیم عشق تکرار ماست باورکن . ازتو وازخدا چه پنهان که شب به شب ... .
.

سلام
ایام شهادت نازدانه حضرت سیدالشهد(ع)است
این عکس خیلی دلمو وزیرورو کرد وبا الهام گرفتن ازش این چهارپاره رو نوشتم
دختر بچه های شهدا فیض ببرن
یاعلی
.

بهترین روز زندگانی من
روزدیدارماست باورکن
من وتو روبروی هم هستیم
عشق تکرار ماست باورکن
.

ازتو وازخدا چه پنهان که
شب به شب بی قرار می خوابم
وقتی آغوش مهربانت نیست
روی سنگ مزار می خوابم
.

هرزمانی من ازتو پرسیدم
مادرم گفت که سفررفتی
باتومن آشتی نخواهم کرد
گله دارم که بی خبر رفتی
.

خندهایت نرفته ازیادم
گریه های مرا تماشا کن
مثل بازی کودکانه مان
دخترت رادوباره پیداکن .

چقدر با صدای زمزمهٌ
یارقیه به پات خوابیدم
معنی روضه ای که می خواندی
تازه امروزخوب فهمیدم
.

یاد دارم محرم هرسال
گریه کردی به ناله افتادی
با نگاهی به گوشواره من
یاد داغ سه ساله افتادی
.

گفتی از شعله ها وحوریه اش
تاکه دستت رسید برمویم
ازخجالت کشیدم آن لحظه
آستین را روی النگویم
.

گفتی ازدوری پدرتب کرد
مردم شهر شام خندیدند
بچه ها درخرابه جمع شدند
به لباسش مدام خندیدند
.

گفتی آخر به دیدنش آمد
از روی عرش نیزه ها بابا
مثل آن سر که قول داد ،توهم
دیدن دخترت بیا بابا
.

علی شکاری

#شعر
#چهارپاره
#حضرت رقیه(س)
#شام
#خرابه
#شهدا
#دخترشهید
#حرم
#کربلا
#جانم آقا
#یاحسین(ع)
#دخیلک یا سیدتی رقیه(س)
#alishekari.m
Read more
امید آخر دل های بی قرار حسین مرا هزار امید است و هر هزار حسین به کوه امنیت و بندگی رسید سریع به کشتی ...
Media Removed
امید آخر دل های بی قرار حسین مرا هزار امید است و هر هزار حسین به کوه امنیت و بندگی رسید سریع به کشتی تو هر آن کس که شد سوار حسین تویی که شان نزول تبارک الهی خدا به خلقت تو کرده افتخار حسین خدا به طالع ما مهر نوکری زده است به غیر نوکریت نیست کار و بار حسین غلام و نوکر و مداح و شاعر و خادم گذاشتی سر ما اسم ... امید آخر دل های بی قرار حسین
مرا هزار امید است و هر هزار حسین
به کوه امنیت و بندگی رسید سریع
به کشتی تو هر آن کس که شد سوار حسین
تویی که شان نزول تبارک الهی
خدا به خلقت تو کرده افتخار حسین
خدا به طالع ما مهر نوکری زده است
به غیر نوکریت نیست کار و بار حسین
غلام و نوکر و مداح و شاعر و خادم
گذاشتی سر ما اسم مستعار حسین
گناهکارم و در بین خلق محترمم
غلامی تو به من داده اعتبار حسین
از این محبت و این عشق و این حسینیه ها
هزار شکر که لایمکن الفرار حسین
اگرحبیب به عشقت دو بار جان داده ست
هزار جان بده تا من هزار بار حسین
نــوكـــر نـوشـــت:
#حسین_جان
السلام علیـڪ هـر صبحـــی
رو به ارباب گرچه مُستَحب سٺـــ
این رَه و رَسـمِ عاشقـــی ڪردن
شیـوه‌ی نوڪران با اَدب سٺــــ
صلي الله عليڪ يا سيدناالمظلوم يااباعبدالله الحسين
سلام عليكم و رحمة الله... صبحتون بخير... روزتون معطر بنام خامس آل عبا
#بیاد_شهید_مدافع_حرم_علی_حسین_کاهکش
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
Read more
حالا که آب از سرم گذشت از دنیا می گم ؟!؟ از دنیائیکه پر از کثیفی شده !!! از دنیائیکه دیگه نه معرفت مونده، ...
Media Removed
حالا که آب از سرم گذشت از دنیا می گم ؟!؟ از دنیائیکه پر از کثیفی شده !!! از دنیائیکه دیگه نه معرفت مونده، نه وفا، نه صفا و ... آره، لیلیو، مجنونم در حده حرف بزرگن . همه فقط دارن ادا در می آرن . بابا، بخدا نه حیونیم، نه میمون دلتنگه قدم زدن با خوده آرامشم . هیچی نمی خوام نه ماشین، نه خونه، نه کلا ... حالا که آب از سرم گذشت
از دنیا می گم ؟!؟
از دنیائیکه پر از کثیفی شده !!!
از دنیائیکه دیگه نه معرفت مونده، نه وفا، نه صفا و ...
آره،
لیلیو، مجنونم در حده حرف بزرگن .
همه فقط دارن ادا در می آرن .
بابا، بخدا
نه حیونیم، نه میمون
دلتنگه قدم زدن با خوده آرامشم .
هیچی نمی خوام
نه ماشین، نه خونه، نه کلا پول ...
البته اگه پول نداشتم برایه سیر شدنه شیکمم
نونم می دزدیدم، از این موضوع می گذرم
چون خواستم بگم، آدم خوبه نیستم.
آخه بابا،
مگه دنیا چقدره ؟!؟
چند روزه ؟!؟
همه داریم واسه هم می زنیم !!!
همه از عشق می گیم !!!
بخدا نه معنیه عشقو می فهمیم، نه معرفت.
فقط و فقط
پول شده خدامون
دم از خدا می زنیم، بابا کدوم خدا !!!
خدائیکه، رنگش، اعتبارش، مردونگیش، سلامتیش، دسته بنده ی خودشه !!! که با پول، هم خوب می شه، هم سلامت .
خلاصه همه باهم غریبیم !!!
خانواده ها، دوستا، مردها، زنها...
پول همرو می بره توو، آرامش به جایه آسایش .
من حاضرم آرامش داشته باشم
اما
پول نه
چون به من ثابت شده که
پول آرامش نمی آره فقط آسایشو یدک می کشه .
اصلا فازه مُردن نمی دم، اما می دونم همه می ریم، کاری هم ندارم کجا ...
اما می دونم
شادیهای کودکانه اگه همیشه قشنگ باشه
همه چیز درستر از، درسته .
همه درگیره شایدها می شیم، کور آره، کر می شیم .
مُردیه متحرک می شیم که، اسکلت هم نه، یه تیکه گوشت که بویه گندمون حاله بقلیمونو هم بد می کنه و جالبتر اینکه خودمونم بو میدیم بد ادعایه بی رنگیو بی بوئی هم می کنیم
خدا رو واسه مشکلات می خوایم، واسه شبه اوله قبر می بینیمش .
خوب بودنو توو بهشتیکه نمی دونم یه کلمست با توصیفاته حوریاش یا نهرهایه پر از عسلش تفسیر می کنیم .
بد همه می گیم حس می کنیم خدارو می شناسیم .
البته با
تعریفایه خانواده، رسانه ها و صحبت ها ئیکه شنیدیم .
اما
از نظره من اگر با هیچی کاری نداشته باشی و از صفر شروع کنی و بدونی که خودت خدا هستی
می بینی خودت چطور رفتار می کنی
و صد البته
اگر خدارو شناخته باشی،
خوبیرو در حده کلمه تعریف نمی کنی
چون خودت خالق خوبی میشی
پس دیگه دیونه نیستی
یاد می گیری ماهو با کسی اشتباه نگیری، حتی با پول .
پس عشق، معرفت، خوبی، کلا تعهدها، موندگارو، آرامبخش و استوار هم می شه .
دیگه بی قرار توو پوچی نیستی، دیگه زخمی نمی خوری که بخوای به روی خودت نیاری، خلاصه طبیبه خودمون می شیم .
امیدوارم
قلبمون نو شه از ریشه .
دوستون دارم
علی رضا رحمانی🍂
Read more
‍ «من تهرونمو می خوام» پرویز پرستویی کلام: یغما گلرویی موسیقی: اشکان دباغ سازهای کوبه ای: علی رحيمی تار:نغمه مرادآبادی سنتور: سياوش كامكار گیتار: امیر دانایی میکس و مستر: میلاد فرهودی طراح کاور: امیرمحمد قاسمی زاده آی! اوسا کریم! نظر به من کن! همه جا تاریکه، چراغو روشن کن! می‌خوام ... ‍ «من تهرونمو می خوام»

پرویز پرستویی
کلام: یغما گلرویی
موسیقی: اشکان دباغ
سازهای کوبه ای: علی رحيمی
تار:نغمه مرادآبادی
سنتور: سياوش كامكار
گیتار: امیر دانایی
میکس و مستر: میلاد فرهودی
طراح کاور: امیرمحمد قاسمی زاده

آی! اوسا کریم! نظر به من کن!
همه جا تاریکه، چراغو روشن کن!
می‌خوام بچه بشم بزنم به کوچه،
بهم لباس مکتب‌خونه تن کن!
هنوز خوابِ خوشِ تو پشه‌بند یادمه
هنوزم لبِ جو بگو بخند یادمه
همه دنیامو ساختمونا بلعید
ولی هنوزم اون شهرِ لَوَند یادمه
من تهرونمو می‌خوام،
لب خندونمو می‌خوام،
عطر نونمو می‌خوام
زنگ زورخونمو می‌خوام
من تهرونمو می‌خوام
دل دیوونمو می‌خوام
واسه کفتر شابدوالعظیم
آب و دونمو می‌خوام.
آی! اوسا کریم! نظر به ما کن!
دلامون پکیده، دردا رو دوا کن!
یکی چنارای تهرونو دزدید،
یه کاری کن، یه پاسبون صدا کن!
بگو تیاترای تو لاله زار چی شدن؟
بگو رفیقای با هم ندار چی شدن؟
من آسمون دود گرفته رو نمی‌خوام،
بگو بادبادکای بی‌قرار چی شدن؟
من تهرونمو می‌خوام
چنارستونمو می‌خوام
کلیدِ خونمو می‌خوام
پیچِ شمرونمو می‌خوام
من تهرونمو می‌خوام
آسمونمو می‌خوام
واسه کفتر شابدولعظیم
آب و دونمو می‌خوام.

@parvizparastouei
@ashkandabbagh
@miladfarhoodi
@alirahimi7
@naghmehmoradabadi
@amir_danaei
@am_ghasemizadeh

#من_تهرونمو_می_خوام
#من_ایرانمو_می_خوام
#پرویز_پرستویی
#یغما_گلرویی
#اشکان_دباغ
#علی_رحیمی
#نغمه_مراد_آبادی
#سیاوش_کامکار
#امیر_دانایی
#میلاد_فرهودی
#امیرمحمد_قاسمی_زاده
Read more
 #اتحاد_احسانیا همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ...
Media Removed
#اتحاد_احسانیا همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ها هک بشه و موندگار بمونه ، فقط و فقط به ارزش اون چیز بستگی داره . #ماه_عسل با ارزش من ، تو نه تنها توی لحظه های مردم بلکه تو قلب این ملت هک شدی !قلممون در وصف ارزشت کند و واژه هامون برای توصیفت گم میشن... ... #اتحاد_احسانیا

همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ها هک بشه و موندگار بمونه ، فقط و فقط به ارزش اون چیز بستگی داره .
#ماه_عسل با ارزش من ، تو نه تنها توی لحظه های مردم بلکه تو قلب این ملت هک شدی !قلممون در وصف ارزشت کند و واژه هامون برای توصیفت گم میشن... ما یادمون نمیره... مرتضی مهرزاد عزیز که بعد از 8 سال از انزوا و خونه نشینی به تیم ملی والیبال و طلای پارالمپیک رسید ... آروم شدن دل بی قرارِ مادر و پدر محمد طاهای عزیز که بچشون بعد از یک ماه به آغوششون برگشت... پیدا کردن بیش از 400 هزار حامی برای بچه هایی که تو زندگیشون حامی جز خدا نداشتن.. آزاد کردن هزاران زندانی که بخاطر بدهی از خانواده هاشون دور بودن... فکر نمیکنم کسی باشه که اشکای شادی عرشیای 8 ساله رو فراموش کنه ، وقتی که نامه ی آزادی پدرش رو به سختی میخوند و با اینکه چیزی ازش نمیفهمید ،صداش میلرزید.. و فکر نمیکنم فراموش بشه خنده های از ته دل و حال خوب شاهین قصمون، که آرزوش داشتن پدر و مادر بود... یا حتی لحظه ی هم آعوشی مادر و پسری بعد از 30 سال...
و خیلی اتفاقای ناب و ماه عسلیه دیگه که مطمئنا تو یاد و خاطره ی هممون ثبت شده...
اما...
پشت همه ی این اتفاقات شیرین و لحظات فراموش نشدنی ، تلاش شبانه روزی و زحمات بی حد و مرز گروهیه که خالصانه زحمت میکشن و سختی هارو تحمل میکنن. گروهی که صداقت و رفاقت سرلوحه ی کارشونه . گروهی که فقط و فقط با وجود یه "کاپیتان" میتونه قله های موفقیت رو فتح کنه . کسی که خاشعانه و خالصانه خودش رو کمترین میدونه اما همه ی ما میدونیم که ماه عسل با وجود اونه که میتونه "عسل" باشه و پشت همه ی این اتفاقا همت و خواست اونه...
از تمام این عزیزان علی الخصوص "احسان علیخانی " عزیز ، که برای این برنامه ی یک ماهه ی پر مخاطب کل سال تلاش میکنن صمیمانه تشکر میکنیم و امیدواریم که همیشه پاینده و برقرار باشن و خدا گوشه ای از نگاهش رو همیشه و همیشه خرج زندگیشون کنه 🌷

@alikhani.ehsan
@maheasaltv
#احسان_علیخانی #ماه_عسل
#ehsanalikhani #ehsan_alikhani #maheasaltv
Read more
<span class="emoji emoji1f343"></span> ۲۹ خرداد ماه سالروز شهادت معلّم شهید، دکتر علی شریعتی گرامی باد. . . . <span class="emoji emoji1f534"></span>آیا شریعتی به شهادت رسید؟! . این ...
Media Removed
۲۹ خرداد ماه سالروز شهادت معلّم شهید، دکتر علی شریعتی گرامی باد. . . . آیا شریعتی به شهادت رسید؟! . این پرسش از همان زمان مرگ دکتر مطرح بود و همین تردید در مرگ طبیعی او موجب شد که کالبد شکافی شود. اما پزشکی قانونی، پس از معاینه، علت مرگ را سکته ی قلبی اعلام کرد. چنین می نماید که مرگ شریعتی به همان ... 🍃
۲۹ خرداد ماه سالروز شهادت معلّم شهید، دکتر علی شریعتی گرامی باد.
.
.
.
🔴آیا شریعتی به شهادت رسید؟!
.
این پرسش از همان زمان مرگ دکتر مطرح بود و همین تردید در مرگ طبیعی او موجب شد که کالبد شکافی شود. اما پزشکی قانونی، پس از معاینه، علت مرگ را سکته ی قلبی اعلام کرد. چنین می نماید که مرگ شریعتی به همان علت «سکته ی قلبی» بود، اما، و همه ی سخن بعد از این «اما» است که، آن سکته ی قلبی نیز به علت فشارهای روحی و روانی بر شریعتی بود.
شریعتی بسیار سالم و قبراق بود و حداقل اینکه از پدرش سالم تر بود که ده سال پس از درگذشت پسرش، در هشتاد سالگی، درگذشت. شریعتی آنقدر از سلامت خود مطمن بود که پس از آزادی از آخرین زندان و تحمل هجده ماه سلول انفرادی ، می گفت: «من آنم که سلول تاریک هم نتوانست بر سلامتی ام اثر بگذارد». همچنین پس از آزادی از زندان، یکی از دوستانش، به نام دکتر محمود فرهودی، استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اصرار کنان از او نوار قلب گرفت. کاردیوگرافی رفع هرگونه نگرانی کرد و نشان داد که شریعتی از ناحیه ی قلب کاملا سالم است. [۱]
بنابراین اگر گواهی پزشکی قانونی را بپذیریم، باید آن را ناشی از فشارهای روحی بدانیم. زیرا شریعتی همان شبی درگذشت که دانست ساواک نقشه هایش را برهم زده و همسرش را در کشور گروگان گرفته است.
دیگر نه می توانست به کشور برگردد و نه در خارج کشور، به فعالیت بپردازد. این ترفند ساواک، شوکی بود بر شریعتی و ضربه ای بر روح و روانش. باید خود را به جای شریعتی گذاشت تا دانست که آن شب بر شریعتی چه گذشت و او با چقدر دل نگرانی و‌ ناامیدی سر بر بالین گذاشت.
.
[۱]: توضیح شفاهی دکتر فرهودی برای آقای محمد اسفندیاری
.
⬅️ برگرفته از کتاب #شعله_بی_قرار ، نوشته محمد اسفندیاری ، انتشارات سهامی انتشار، ص ۱۴۹
.
.
.
برای دیدن پستهای بیشتر و سفارش کتاب به کانال ما در تلگرام بپیوندید.
لینک در بیو 👆👆👆
.
.
#شهادت_شریعتی 🌿
#دکتر_علی_شریعتی 🌿 ▶️ @doctor_alishariati
Read more
. شعری بسیار زیبا به اسم ((انار)) بخونید و لذت ببرید. . عاشق شده است دانه به دانه هزار بار دل خون ...
Media Removed
. شعری بسیار زیبا به اسم ((انار)) بخونید و لذت ببرید. . عاشق شده است دانه به دانه هزار بار دل خون و سینه چاک و برافروخته انار فریاد بی صداست ترک های پیکرش از بس که خورده خونِ دل از دست روزگار پاشیده رنگ سرخ به پیراهنِ خزان بسته حنا به پینهء دستان شاخسار در سرزمین گرم،انار آتشین شود یاقوت ... .
شعری بسیار زیبا به اسم ((انار)) بخونید و لذت ببرید.
.
عاشق شده است دانه به دانه هزار بار
دل خون و سینه چاک و برافروخته انار

فریاد بی صداست ترک های پیکرش
از بس که خورده خونِ دل از دست روزگار

پاشیده رنگ سرخ به پیراهنِ خزان
بسته حنا به پینهء دستان شاخسار

در سرزمین گرم،انار آتشین شود
یاقوت را می آورد آتشفشان به بار

با دست خود به حوصله پنهان نموده است
یک دانه از بهشت در او آفریدگار

آن میوه ای که ساخته تسبیحی از خودش
شُکر است بر زبانش، فی الیل و النهار
آن میوه ای که فاطمه آن را طلب نمود
چون باب میل اوست شد این میوه تاجدار

آن بانویی که نام خودش شعر مطلق است
در وصفش استعاره نیاید به هیچ کار

نامی که داده است به زن قیمتی دگر
نامی که داده است به مردان هم اعتبار

آن نام را می آورم ،اما نه بی وضو
دل را به آب میزنم ،اما نه بی گدار

جبر آن زمان که پشت در خانه اش نشست
برخاست آن قیامت عظمی به اختیار

رفت آنچنان که از نفس افتاد جبرئیل
گویی محمد است به معراج رهسپار

شد عرصه گاه تنگ ،ولی ماند پشت در
چون ماندن علی به اُحد ماند، استوار

برگشت زخم خورده ،ولی فاتح نبرد
چون بازگشت حمزه از آشوب کارزار

در خون خضاب شد تن یاران بعد از او
آنها که نام "فاطمه" را میزنند جار

من از کدام یک بنویسم که بوده اند
حجاج ها به ورطه ء تاریخ بی شمار

آنها که با غرور نوشتند ساختیم
دریاچه های احمری از خونِ این تبار

از کربلا به واقعه فَخ رسیده ایم
از عمق ناگوار ترین ها به ناگوار

محمود غزنوی به عداوت مگر نساخت
از استخوان فاطمیان چوبه های دار

بوسهل زوزنی به شرارت هنوز هم
محکوم می کند حسنک را به سنگسار

در لمعه الدمشقیه جاریست همچنان
خون شهید اول و ثانی چون آبشار

اما هنوز هم به تأسی ز فاطمه
نام علیست روی لبِ شیعه آشکار

بیت از هلالی جُغتایی نشسته است
از آن شهید شیعه به ذهنم به یادگار.
.
"جان خواهم از خدا نه یکی،بلکه صد هزار
تا صد هزار بار بمیرم برای یار"

فرق است ،فرق فاحشی از حرف تا عمل
راه است ،راه بی حدی از شعر تا شعار

اینک مدافعان حرم شعله پرورند
تا در بیاورند از آن دودمان دمار

با تیغ آبدیده ای از نوع اعتقاد
با اعتقاد محکمی از جنس ذوالفقار

زهراست مادر من و من بی قرار او
آن نام را می آورم آری به افتخار

آن بانویی که وقت تشرف به رستخیز
پیغمبران پیاده می آیند و او سوار

فریاد می زنند که سر خم کنید ،هان
تا از صراط بگذرد آیات سجده دار

هرجا نگاه میکنم آنجا مزار اوست
پنهان و آشکار چنان ذات کردگار‌

اینها که گفته ایم یکی بود از هزار
اما هنوز شیعه مصمم،امیدوار....
.
#سید_حمیدرضا_برقعی
Read more
من بلد نیستم سخت بگم...ساده‌ی #ساده میگم... #امشب که #حرم و #گنبد #طلایی و #بارگاه ملکوتیت #رو تلویزیون ...
Media Removed
من بلد نیستم سخت بگم...ساده‌ی #ساده میگم... #امشب که #حرم و #گنبد #طلایی و #بارگاه ملکوتیت #رو تلویزیون نشون میده. دیگه #بغض نمیکنم که چرا هنوز قسمتم نشده بیام پابوست... اما امشب از ته دلم میگم بازم منو بطلب تا بیام تو #حیاط حرم و بارگاهت وضوی #عشق بگیرم و #نماز #دلدادگی بخونم... خیلی حرفا هنوز ... من بلد نیستم سخت بگم...ساده‌ی #ساده میگم...
#امشب که #حرم و #گنبد #طلایی و #بارگاه ملکوتیت #رو تلویزیون نشون میده. دیگه #بغض نمیکنم که چرا هنوز قسمتم نشده بیام پابوست... اما امشب از ته دلم میگم بازم منو بطلب تا بیام تو #حیاط حرم و بارگاهت وضوی #عشق بگیرم و #نماز #دلدادگی بخونم... خیلی حرفا هنوز تو دلم هست... خیلی چیزا بود که خواستم بگم... اما وقتی دستام به #ضریح #حلقه شد همه‌ی حرفام یادم رفت... #دوست داشتم #ساعت‌ها همون‌جا بشینم و یه دل سیر...اما خواهرای اونجا همش میگفتن که #دخترم برو نایست نوبت بقیه هم بشه... کاش #نوبت همه شده باشه...
میدونم از راه دور هم #صدای دل‌های #بی‌قرار رو میشنوی... امشب خیلی‌ها مثه من کلی حرف دارن که بسپارن به #حضرت ضامن آهو تا به گوش #پروردگار مهربانی‌ها برسونه... یا #امام #رضا دلم #آرامش میخواد با کلی اتفاق #خوب... برای همه... هرکی هست و هرکی نیست...
آقاجان از دور #سلام

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ⚫️ #شهادت امام رضا (ع) #تسلیت باد. 📎 من نوشته
Read more
 #به_عشق_سرورم_عباس_ابن_على_عليه_السلام :::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ام ...
Media Removed
#به_عشق_سرورم_عباس_ابن_على_عليه_السلام :::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ام البنینم و شب دلداری من است شب زنده دار فاطمه بیداری من است امشب وصال فاطمه را درک می کنم دل بی قرار لحظه ی دلداری من است بانوی من! که لیله ی قدر علی تویی چشم انتظار تو شب بیداری من است با اینکه ... #به_عشق_سرورم_عباس_ابن_على_عليه_السلام :::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ام البنینم و شب دلداری من است

شب زنده دار فاطمه بیداری من است

امشب وصال فاطمه را درک می کنم

دل بی قرار لحظه ی دلداری من است

بانوی من! که لیله ی قدر علی تویی

چشم انتظار تو شب بیداری من است

با اینکه جای فاطمه را پر نمی کنم

اشک علی گواه حرم داری من است

طفلان عزیز و من چو کنیز بهشت و این

بالاترین مقام نکوکاری من است

عباس من غلام عزیزان فاطمه ست

این ابتدای درس علمداری من است

درس وفا اگر به ابالفضل داده ام

بیت علی بهشت وفاداری من است

روزی که بار زینبت آمد به دوش من

دیدم که خویش در صدد یاری من است

روحم ز درک خدمت زینب بزرگ شد

این خانه جایگاه فداکاری من است

در کربلا نبودم اگر یاری اش کنم

شهر مدینه شاهد غمخواری من است

خاک بقیع را گره با کربلا زدم

اینجا حریم اشک و عزاداری من است

داغ چهار ماهْ پسر دیده ام ولی

داغ حسین شعله ی بیماری من است

یا لیتنا به یاری کنّا معک رسید

تنها دعای تو سبب یاری من است

نذر تو بود هستی و دار و ندار من

وقف تو آخرین نفس جاری من است ——————————- #حضرت_فاطمه_ام_البنین_سلام_الله_عليه
Read more
برهنه به بستر بی‌کسی مُردن، تو از یادم نمی‌روی خاموش به رساترین شیونِ آدمی، تو از یادم نمی‌روی گریبانی ...
Media Removed
برهنه به بستر بی‌کسی مُردن، تو از یادم نمی‌روی خاموش به رساترین شیونِ آدمی، تو از یادم نمی‌روی گریبانی برای دریدنِ این بغضِ بی‌قرار، تو از یادم نمی‌روی سفری ساده از تمامِ دوستتْ دارمِ تنهایی، تو از یادم نمی‌روی سوزَنریزِ بی‌امانِ باران، بر پیچک و ارغوان، تو از یادم نمی‌روی تو ... تو با ... برهنه به بستر بی‌کسی مُردن، تو از یادم نمی‌روی
خاموش به رساترین شیونِ آدمی، تو از یادم نمی‌روی
گریبانی برای دریدنِ این بغضِ بی‌قرار، تو از یادم نمی‌روی
سفری ساده از تمامِ دوستتْ دارمِ تنهایی،
تو از یادم نمی‌روی
سوزَنریزِ بی‌امانِ باران، بر پیچک و ارغوان،
تو از یادم نمی‌روی
تو ... تو با من چه کرده‌ای که از یادم نمی‌روی؟! دیر آمدی ... دُرُست!
پرستارِ پروانه و ارغوان بوده‌ای، دُرُست!
مراقب خواناترین ترانه از هق‌هقِ گریه بوده‌ای، دُرُست!
رازدارِ آوازِ اهل باران بوده‌ای، دُرُست!
خواهرِ غمگین‌ترین خاطراتِ دریا بوده‌ای، دُرُست!
اما از من و این اندوهِ پُرسینه بی‌خبر، چرا؟

آه که چقدر سرانگشتِ خسته بر بُخار این شیشه کشیدم
چقدر کوچه را تا باورِ آسمان و کبوتر
تا خوابِ سرشاخه در شوقِ نور
تا صحبتِ پسین و پروانه پائیدم و تو نیامدی!
باز عابران، همان عابرانِ خسته‌ی همیشگی بودند
باز خانه، همان خانه و کوچه، همان کوچه و
شهر، همان شهر ساکتِ سالیان ...!
من اما از همان اولِ بارانِ بی‌قرار می‌دانستم
دیدار دوباره‌ی ما مُیَسّر است ... ری‌را!
مرا نان و آبی، علاقه‌ی عریانی،
ترانه‌ی خُردی، توشه‌ی قناعتی بس بود
تا برای همیشه با اندکی شادمانی و شبی از خوابِ تو سَر کُنم. .
( سید علی صالحی )
Read more
<span class="emoji emoji1f337"></span>بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم<span class="emoji emoji1f337"></span> ‌‌ ‌<span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f539"></span>اَلسَّلامُ عَلَيْکَ یا اَبا جَعفَرٍ یا مُحَمَّدَبنَ ...
Media Removed
بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم ‌‌ ‌اَلسَّلامُ عَلَيْکَ یا اَبا جَعفَرٍ یا مُحَمَّدَبنَ عَلیٍّ اَیُّهَا التَّقِیُّ الجَواد ‌‌ وَ قالَ الْجَوادُ عليه السلام : اَلْمُؤمِنُ يَحْتاجُ اِلى تَوْفيقٍ مِنَ اللّه ِ وَواعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ وَقَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ. ‌ تحف ... 🌷بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم🌷
‌‌
‌🍃🔹اَلسَّلامُ عَلَيْکَ یا اَبا جَعفَرٍ یا مُحَمَّدَبنَ عَلیٍّ اَیُّهَا التَّقِیُّ الجَواد🔹🍃
‌‌
وَ قالَ 🍃❤الْجَوادُ عليه السلام❤🍃 :
اَلْمُؤمِنُ يَحْتاجُ اِلى تَوْفيقٍ مِنَ اللّه ِ وَواعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ وَقَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ.

📚تحف العقول، ص 729.📚

🍃🌸حضرت امام جواد عليه السلام🌸🍃 فرمود:

مـؤمن به سه چـيز مـحتاج است: ـ توفيق الهى،
كه كارها را بخوبى به پيش ببرد. ـ واعظ درونى
كه هرلحظه او را پند و انذار دهد. ـ پذيرش
نصحيت كسى كه او را پند مى دهد.


#سلام_مولای_مهربانم 🌷🍃
‌‌
درِ این خانه اَم گدا عشق است
کاظمینی شوم خدا عشق است

از خدا خواستم تو را آری
باتو بودن همیشه باعشق است

پرزدن کمترین کرامت تو
پَرگرفتن دراین سَراعشق است

بال وُ پَرهایِ بستۀ نوکر
شده بایک اشاره وا عشق است
یکی یکدانۀ رئوفِ حرم
بانگاهی سویِ حَرم بِبَرَم

تو نگاهم کنی خدا هم هست
در جوارِ تو ربّنا هم هست

داخلِ صحنِ مشهدیِّ تو
زائرِ مشهدالرّضا هم هست

برقِ ایوان شبیهِ طاقِ نجف
آن جَلایِ پُراز صفاهم هست

پدرت درمیانِ زوّار است
این وسط حکمِ کربلا هم هست
پسرِ پادشاهِ ایرانی
دردها را نگفته میدانی
مالکِ مسندِ رسولِ خدا
وارثِ بیرقِ علی مولا

حرفِ جود وُ کَرَم وسط آمد
حسنی کرده ای تو مجلس را

کاظمینِ تو درمسیرِ حسین
دلِ تو بی قرارِ کربُ وبلا

درِ باب الجواد باز شده
می شوم زائرِ حریمِ رضا
با جوادالائمه مانوسم
تشنه وُ بی قرارِ پابوسم
می شود باکبوترانِ حرم...
به رویِ گنبد طلایِ بِپَرَم

گرچه بی ارزشَم به حقِّ جواد
بیش ازاندازه خرج کُن بخرم

من کجا ... کربلا کجا؟! امّا...
رحم کن بردلم حرم ببرم

روضه خوانی که می شود بَرپا
بانگاهی نَما تو شعله وَرَم
پایِ روضه بخوان توهم باما
العجل منتقم گُلِ زهرا .......

🍃✒حسین ایمانی
‌‌
🍃🌸عشق نوشت:
‌ای #روضه ی #رضوان #رضا ادرکنی
سرحلقه ی #خوبان #خدا #ادرکنی
در #جود و #کرم نیامده در #عالم
دستی به #کریمی شما #ادرکنی ..
🍃🌸

میلاد_با_سعادت_امام_جواد_علیه_السلام_مبارک ..
🍃🌸

قد عمّ جودُكَ كل مَن فوقَ الثرى ..
فغَدا لِجودِكَ كل جودٍ ينتمي ❤

🍃🌸
🔹🍃 #متباركين 🔹🍃 #اسعد_الله_ایامکم
‌🍃🌸

🔹🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🔹🍃التماس دعا
Read more
<span class="emoji emoji1f337"></span>بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم<span class="emoji emoji1f337"></span> ‌‌ ‌<span class="emoji emoji1f343"></span><span class="emoji emoji1f539"></span>اَلسَّلامُ عَلَيْکَ یا اَبا جَعفَرٍ یا مُحَمَّدَبنَ ...
Media Removed
بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم ‌‌ ‌اَلسَّلامُ عَلَيْکَ یا اَبا جَعفَرٍ یا مُحَمَّدَبنَ عَلیٍّ اَیُّهَا التَّقِیُّ الجَواد ‌‌ وَ قالَ الْجَوادُ عليه السلام : اَلْمُؤمِنُ يَحْتاجُ اِلى تَوْفيقٍ مِنَ اللّه ِ وَواعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ وَقَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ. ‌ تحف ... 🌷بــسم الله الرحـــمن الرحیــــم🌷
‌‌
‌🍃🔹اَلسَّلامُ عَلَيْکَ یا اَبا جَعفَرٍ یا مُحَمَّدَبنَ عَلیٍّ اَیُّهَا التَّقِیُّ الجَواد🔹🍃
‌‌
وَ قالَ 🍃❤الْجَوادُ عليه السلام❤🍃 :
اَلْمُؤمِنُ يَحْتاجُ اِلى تَوْفيقٍ مِنَ اللّه ِ وَواعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ وَقَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ.

📚تحف العقول، ص 729.📚

🍃🌸حضرت امام جواد عليه السلام🌸🍃 فرمود:

مـؤمن به سه چـيز مـحتاج است: ـ توفيق الهى،
كه كارها را بخوبى به پيش ببرد. ـ واعظ درونى
كه هرلحظه او را پند و انذار دهد. ـ پذيرش
نصحيت كسى كه او را پند مى دهد.


#سلام_مولای_مهربانم 🌷🍃
‌‌
درِ این خانه اَم گدا عشق است
کاظمینی شوم خدا عشق است

از خدا خواستم تو را آری
باتو بودن همیشه باعشق است

پرزدن کمترین کرامت تو
پَرگرفتن دراین سَراعشق است

بال وُ پَرهایِ بستۀ نوکر
شده بایک اشاره وا عشق است
یکی یکدانۀ رئوفِ حرم
بانگاهی سویِ حَرم بِبَرَم

تو نگاهم کنی خدا هم هست
در جوارِ تو ربّنا هم هست

داخلِ صحنِ مشهدیِّ تو
زائرِ مشهدالرّضا هم هست

برقِ ایوان شبیهِ طاقِ نجف
آن جَلایِ پُراز صفاهم هست

پدرت درمیانِ زوّار است
این وسط حکمِ کربلا هم هست
پسرِ پادشاهِ ایرانی
دردها را نگفته میدانی
مالکِ مسندِ رسولِ خدا
وارثِ بیرقِ علی مولا

حرفِ جود وُ کَرَم وسط آمد
حسنی کرده ای تو مجلس را

کاظمینِ تو درمسیرِ حسین
دلِ تو بی قرارِ کربُ وبلا

درِ باب الجواد باز شده
می شوم زائرِ حریمِ رضا
با جوادالائمه مانوسم
تشنه وُ بی قرارِ پابوسم
می شود باکبوترانِ حرم...
به رویِ گنبد طلایِ بِپَرَم

گرچه بی ارزشَم به حقِّ جواد
بیش ازاندازه خرج کُن بخرم

من کجا ... کربلا کجا؟! امّا...
رحم کن بردلم حرم ببرم

روضه خوانی که می شود بَرپا
بانگاهی نَما تو شعله وَرَم
پایِ روضه بخوان توهم باما
العجل منتقم گُلِ زهرا .......

🍃✒حسین ایمانی
‌‌
🍃🌸عشق نوشت:
‌ای #روضه ی #رضوان #رضا ادرکنی
سرحلقه ی #خوبان #خدا #ادرکنی
در #جود و #کرم نیامده در #عالم
دستی به #کریمی شما #ادرکنی ..
🍃🌸

میلاد_با_سعادت_امام_جواد_علیه_السلام_مبارک ..
🍃🌸

قد عمّ جودُكَ كل مَن فوقَ الثرى ..
فغَدا لِجودِكَ كل جودٍ ينتمي ❤

🍃🌸
🔹🍃 #متباركين 🔹🍃 #اسعد_الله_ایامکم
‌🍃🌸

🔹🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🔹🍃التماس دعا
Read more
• #السلام_علی_الحسین . شب جمعه شب زیارتی ارباب بی کفن . خون چرا از دوری خاکت نبارم کربلا مانده‌ام ...
Media Removed
• #السلام_علی_الحسین . شب جمعه شب زیارتی ارباب بی کفن . خون چرا از دوری خاکت نبارم کربلا مانده‌ام من بی تو از دنیا چه دارم کربلا . گفته‌اند از آسمان‌ها من ولی از کودکی در هوای بوی خاکت بی‌قرارم کربلا . روزها را هی شمردم تا که شد وقت سفر تا بیایم لحظه‌ها را می‌شمارم کربلا . دست خالی آمدن ...
#السلام_علی_الحسین
.
شب جمعه
شب زیارتی ارباب بی کفن
.
خون چرا از دوری خاکت نبارم کربلا
مانده‌ام من بی تو از دنیا چه دارم کربلا
.
گفته‌اند از آسمان‌ها من ولی از کودکی
در هوای بوی خاکت بی‌قرارم کربلا
.
روزها را هی شمردم تا که شد وقت سفر
تا بیایم لحظه‌ها را می‌شمارم کربلا
.
دست خالی آمدن سوی تو خوش اقبالی است
دارم آه و تشنگی در کوله بارم کربلا
.
خاک ما گِل کرده‌اند از روز اول با فرات
زاده‌ی عشق تواند ایل و تبارم کربلا
.
بی‌قرار از دیدن سقای تشنه پیش آب
اشک ریزان تا قیامت روزه دارم کربلا
.
من کبوتر نیستم حالا بماند چیستم
هر چه هستم بسته بر این در مهارم کربلا
.
با ملائک‌ روضه می‌گیریم بگذارند اگر
ذره‌ای از تربتت را در مزارم کربلا
.
عاقبت خاک گِل کوزه گران هم گر شوم
با نسیم آید به سوی تو غبارم کربلا
.
آمدم رفتم چه می‌شد برنگردم یک سفر
مثل حر روزی بگیری در کنارم کربلا
.
پ.ن
دلم بد هوای حرم حسین رو کرده
یا رقیه ، جان بابات بطلب مارو
فقط همین
.
#حرم_الله
#حرم_حسین
#کربلا
#بین_الحرمین
#شب_جمعه
#شب_زیارتی_ارباب
#بی_بی_زهرا_الان_کربلاست
#بنیه #بنیه #بنیه
#باب_القبله
#باب_الساعه
#یا_اباالشهدا
#اطلبنا_بزیارتک
#اللهم_عجل_لوليك_الفرج
#یا_علی_مدد
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم . به #نماز م ببالم؟! همانی که گاه از شوق بهشت و گاه از هراس جهنم ، آخر وقت، با ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم . به #نماز م ببالم؟! همانی که گاه از شوق بهشت و گاه از هراس جهنم ، آخر وقت، با عجله و بی توجه میخوانم؟! . به #روزه ام افتخار کنم؟! همانی که هزار تدبیر، برای رفع هرچه بیشتر گرسنگی و تشنگی حاصل از آن می اندیشم؟! از خواب زیاد و استراحتهای طولانی گرفته تا استفاده از انواع و اقسام ... بسم الله الرحمن الرحیم .

به #نماز م ببالم؟! همانی که گاه از شوق بهشت و گاه از هراس جهنم ، آخر وقت، با عجله و بی توجه میخوانم؟! .

به #روزه ام افتخار کنم؟! همانی که هزار تدبیر، برای رفع هرچه بیشتر گرسنگی و تشنگی حاصل از آن می اندیشم؟! از خواب زیاد و استراحتهای طولانی گرفته تا استفاده از انواع و اقسام نوشیدنی ها و خوراکها ؟ (حال آنکه یکی از فلسفه های روزه، ادراک حال ضعیفان و فقیران و مستمندان است ) .

به نجوا و #دعا هایم ببالم؟! همانها که تا گره و مشکل و مانعی برابر دنیایم قرار نگیرد، سراغش را نمیگیرم؟! .

خودت بگو...
خدای همیشه مهربان!
آن روز که در تاریکیهای هراسناک قبر، ملک سوال کند که دینت چیست؟ با چه رویی بگویم " #اسلام " ؟!
.

تو بگو... خدای بی نیاز بی همتای من
با چه رویی خودم را مسلمان بدانم، شیعه بدانم، شیعه ی اثنی عشری بدانم درحالی که هنوز اخلاق و کردار و گفتار من فرسنگها با بهترین فرستاده ات و خاندان پاکش فاصله دارد؟! ...
.

خدای خوب همیشه همراه...
اگر در عمل به دینم ناقصم،
اما این را میدانم که به لطف خودت، گیاه امیدی در دلم دارم، که هرروز به طراوت و عطر آن افزوده شده و هرصبح درون قلبم جان میگیرد و رشد میکند و بالا میرود و سرسبز میشود!
و آن، حبی است که به خانواده ی کریم و نورانی پیامبرت دارم! .

بیا و همین امشب..
به بزرگی خودت،
به حرمت رئیس مکتب تشیع ،
به حرمت همین حب ،
کم و کاستی ام را ببخش و بزرگم کن! .

دوستت دارم...
خدای محمد (صلی الله علیه و آله و سلم )
خدای فاطمه (سلام الله علیها )
خدای علی (علیه السلام )
خدای حسن (علیه السلام )
خدای حسین (علیه السلام )
و فرزندان پاک و غرق نورشان (علیهم السلام )
__________________
.
#پ_ن
از همین الان دارم به سوال سختی که بعد از نماز و روزه و انجام واجبات و ترک محرمات و حق الناس و.... ، توی روز قیامت ازم میپرسی فکر میکنم :
_ مسلمون ِ شیعه توی جمهوری اسلامی به دنیا اومدی. برای حفظ همه ی اینا چیکار کردی!؟؟
Read more
بسم رب الشهداء و الصدیقین ۱۳ جمادی الثانی، سالروز وفات خانم ام البنین سلام الله علیها ..<span class="emoji emoji1f614"></span><span class="emoji emoji1f614"></span><span class="emoji emoji1f614"></span><span class="emoji emoji1f614"></span> روز ...
Media Removed
بسم رب الشهداء و الصدیقین ۱۳ جمادی الثانی، سالروز وفات خانم ام البنین سلام الله علیها .. روز تکریم و بزرگداشت مادران و همسران شهدا ... در این شب جمعه، شب زیارتی ارباب بی کفن سیدالشهداء، آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام، شادی دل آقا ابوالفضل العباس علیه السلام دست به دامن #ام_ادب #مادر_مردها ... بسم رب الشهداء و الصدیقین
۱۳ جمادی الثانی، سالروز وفات خانم ام البنین سلام الله علیها ..😔😔😔😔
روز تکریم و بزرگداشت مادران و همسران شهدا ...
در این شب جمعه😔، شب زیارتی ارباب بی کفن سیدالشهداء، آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام،
شادی دل آقا ابوالفضل العباس علیه السلام دست به دامن #ام_ادب #مادر_مردها خانم حضرت ام البنین صلوات الله علیها، با قرائت سوره حمدی نثار شادی روح ایشان ، آقا ابوالفضل العباس علیه السلام رو به مادرشون قسم میدیم و خدا رو به دستان بریده آقا ابوالفضل العباس علیه السلام که چشمان ناتوان و گنهکار ما رو به جمال نورانی آقا و صاحب و سیدمان حضرت حجت بن الحسن العسکری روحی و ارواحنا له فدا روشن و نورانی و ما را به ظهور حجتش برساند.. ان شاءالله
#یاد_شهدا_کمتر_از_شهادت_نیست
#شهدا_را_یاد_کنیم_با_ذکر_صلوات
#اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد_و_عجل_فرجهم
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
ام البنینم و شب دلداری من است

شب زنده دار فاطمه بیداری من است

امشب وصال فاطمه را درک می کنم

دل بی قرار لحظه ی دلداری من است

بانوی من! که لیله ی قدر علی تویی

چشم انتظار تو شب بیداری من است

با اینکه جای فاطمه را پر نمی کنم

اشک علی گواه حرم داری من است

طفلان عزیز و من چو کنیز بهشت و این

بالاترین مقام نکوکاری من است

عباس من غلام عزیزان فاطمه ست

این ابتدای درس علمداری من است

درس وفا اگر به ابالفضل داده ام

بیت علی بهشت وفاداری من است

روزی که بار زینبت آمد به دوش من

دیدم که خویش در صدد یاری من است

روحم ز درک خدمت زینب بزرگ شد

این خانه جایگاه فداکاری من است

در کربلا نبودم اگر یاری اش کنم

شهر مدینه شاهد غمخواری من است

خاک بقیع را گره با کربلا زدم

اینجا حریم اشک و عزاداری من است

داغ چهار ماهْ پسر دیده ام ولی

داغ حسین شعله ی بیماری من است

یا لیتنا به یاری کنّا معک رسید

تنها دعای تو سبب یاری من است

نذر تو بود هستی و دار و ندار من

وقف تو آخرین نفس جاری من است
#اللهم_عجل_لولیک_الفرج..آه یا زینب😭
Read more
. تا ابد این بـود سـعـادت ما نوکری شماست عادت ما عاشق روی چون نگـار توایم بی قـراریـم ... بی قرار ...
Media Removed
. تا ابد این بـود سـعـادت ما نوکری شماست عادت ما عاشق روی چون نگـار توایم بی قـراریـم ... بی قرار توایم با همه بی کسی دچار توایم گـرچـه دوریـم در کـنـار توایم مـا کـه از ایـل و از تـبـار توایم تـا دم مـرگ جـان نـثـار توایم یا رضـا بـی کـس و گرفتارم چه کنم من فقط تو را دارم نــاله هــایـم ... .
تا ابد این بـود سـعـادت ما
نوکری شماست عادت ما

عاشق روی چون نگـار توایم
بی قـراریـم ... بی قرار توایم
با همه بی کسی دچار توایم
گـرچـه دوریـم در کـنـار توایم
مـا کـه از ایـل و از تـبـار توایم
تـا دم مـرگ جـان نـثـار توایم

یا رضـا بـی کـس و گرفتارم
چه کنم من فقط تو را دارم

نــاله هــایـم رسـیـده تـا فـریاد
کار ما بــاز بــر شــمــا افــتــاد
از شما می کنیم هـر جــا یــاد
دل ویــــرانــــه ام رضــا آبــاد
معتکف دل به صحن گوهرشاد
شــد دخــیــل پـنـجـره فــولاد

صحبتم هست با امام رئوف
بــابــی انــت یــا امام رئوف

شمس از روی توست تابنده
سرو در پای تـو سـر افکنده
آسمان و زمـیـن بـه تو بنده
نام تــو مـــرده را کـنـد زنده
دلـم از مـعـصیت شد آکنده
روسیاهم امـام ... شرمنده

دو پــیــالـه پـر از سـبـو دارم
با همین اشک ها آبرو دارم

هــر چــه هــســتـم اگــر بــدم مولا
در حـــــریـــــم تــــو آمــــدم مـــولا
بی تو صـفر و بــا شــمــا صدم مولا
دسـت خـود را به سینه ام زدم مولا
جــــان زهــــرا نــــکــــن ردم مولا
بــه خــدا مــســت مــشــهدم مولا

در حریم تو بال و پر داریم
از کرامـات تـو خـبر داریم

حامد ظفر
________________________

خجسته میلاد با سعادت سلطان طوس ، حضرت رئوفترین،حضرت سلطان علی بن موسی الرضا المرتضی ع رو خدمت حضرت حجت عج و شما بزرگواران تبریک و تهنیت عرض میکنم .
🌹🎉عیدتون مبارک🎉🌹 _

#امام_رضا
#امام_رضا_ع
#یاامام_رضا
#یا_امام_رضا
#پنجره_فولاد
#حرم #آستان_قدس
#مشهد #زائر #زیارت
#حج_فقرا #دل
#امام_رئوف
#یارضا #یا_رضا
#شمس_الشموس
#سلطان_طوس
#السلام_علیک_یا_علی_بن_موسی_الرضا
Read more
ره آفتاب کج شد به اشاره ی نگاهت علی... شد سرود رو لبامون با یه قلب بی قرار لافتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار ...
Media Removed
ره آفتاب کج شد به اشاره ی نگاهت علی... شد سرود رو لبامون با یه قلب بی قرار لافتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار #من_غلام_همسر_زهرام @h.sibsorkhi @haj_mahmoodkarimi ره آفتاب کج شد به اشاره ی نگاهت علی...
شد سرود رو لبامون با یه قلب بی قرار
لافتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار
#من_غلام_همسر_زهرام
@h.sibsorkhi
@haj_mahmoodkarimi
 #اتحاد_احسانیا همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ...
Media Removed
#اتحاد_احسانیا همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ها هک بشه و موندگار بمونه ، فقط و فقط به ارزش اون چیز بستگی داره . #ماه_عسل با ارزش من ، تو نه تنها توی لحظه های مردم بلکه تو قلب این ملت هک شدی !قلممون در وصف ارزشت کند و واژه هامون برای توصیفت گم میشن... ... #اتحاد_احسانیا

همیشه گذر زمان باعث میشه خیلی چیزها فراموش بشن . اینکه یه چیزی چقدر میتونه توی لحظه ها هک بشه و موندگار بمونه ، فقط و فقط به ارزش اون چیز بستگی داره .
#ماه_عسل با ارزش من ، تو نه تنها توی لحظه های مردم بلکه تو قلب این ملت هک شدی !قلممون در وصف ارزشت کند و واژه هامون برای توصیفت گم میشن... ما یادمون نمیره... مرتضی مهرزاد عزیز که بعد از 8 سال از انزوا و خونه نشینی به تیم ملی والیبال و طلای پارالمپیک رسید ... آروم شدن دل بی قرارِ مادر و پدر محمد طاهای عزیز که بچشون بعد از یک ماه به آغوششون برگشت... پیدا کردن بیش از 400 هزار حامی برای بچه هایی که تو زندگیشون حامی جز خدا نداشتن.. آزاد کردن هزاران زندانی که بخاطر بدهی از خانواده هاشون دور بودن... فکر نمیکنم کسی باشه که اشکای شادی عرشیای 8 ساله رو فراموش کنه ، وقتی که نامه ی آزادی پدرش رو به سختی میخوند و با اینکه چیزی ازش نمیفهمید ،صداش میلرزید.. و فکر نمیکنم فراموش بشه خنده های از ته دل و حال خوب شاهین قصمون، که آرزوش داشتن پدر و مادر بود... یا حتی لحظه ی هم آعوشی مادر و پسری بعد از 30 سال...
و خیلی اتفاقای ناب و ماه عسلیه دیگه که مطمئنا تو یاد و خاطره ی هممون ثبت شده...
اما...
پشت همه ی این اتفاقات شیرین و لحظات فراموش نشدنی ، تلاش شبانه روزی و زحمات بی حد و مرز گروهیه که خالصانه زحمت میکشن و سختی هارو تحمل میکنن. گروهی که صداقت و رفاقت سرلوحه ی کارشونه . گروهی که فقط و فقط با وجود یه "کاپیتان" میتونه قله های موفقیت رو فتح کنه . کسی که خاشعانه و خالصانه خودش رو کمترین میدونه اما همه ی ما میدونیم که ماه عسل با وجود اونه که میتونه "عسل" باشه و پشت همه ی این اتفاقا همت و خواست اونه...
از تمام این عزیزان علی الخصوص "احسان علیخانی " عزیز ، که برای این برنامه ی یک ماهه ی پر مخاطب کل سال تلاش میکنن صمیمانه تشکر میکنیم و امیدواریم که همیشه پاینده و برقرار باشن و خدا گوشه ای از نگاهش رو همیشه و همیشه خرج زندگیشون کنه
@alikhani.ehsan
@maheasaltv
#احسان_علیخانی #ماه_عسل
#ehsanalikhani #ehsan_alikhani #maheasaltv
Read more
<span class="emoji emoji1f60d"></span> به رویای صادقه ایمان دارید؟ تا حالا شده خوابی ببینید که همون روز یا چند وقت بعدش همون خواب اتفاق بیفته؟ ...
Media Removed
به رویای صادقه ایمان دارید؟ تا حالا شده خوابی ببینید که همون روز یا چند وقت بعدش همون خواب اتفاق بیفته؟ •___________________________________• برا منکه دوسه تا از خواب هام به واقعیت پیوسته زیباترین و قشنگترینش رو میخوام تو صفحم ثبتش کنم •___________________________________• شب ... 😍 به رویای صادقه ایمان دارید؟
تا حالا شده خوابی ببینید که همون روز یا چند وقت بعدش همون خواب اتفاق بیفته؟ •___________________________________•

برا منکه دوسه تا از خواب هام به واقعیت پیوسته
زیباترین و قشنگترینش رو میخوام تو صفحم ثبتش کنم 😌 •___________________________________•

شب چهارشنبه قبل خواب ،‌دلگرفته ودلتنگ بودم و با بابا مثه هر شب حرف زدم و فاتحه فرستادم و بهش گفتم بی معرفت میدونی ی هفته شده نیومدی تو خوابم فاتحه براش فرستادم و خوابیدم •___________________________________•

تو ماشین بودم ی صحنه باور نکردنی انگار تیکه ای از بهشت بود
ی پل بزرگ که زیرش زیباترین دریای دنیا و قشنگترین جنگل دنیا بود
.
گفتم بابا اینجا چقد قشنگه .
بابای نورانیم گفت آره ببین چقد خدا زیبایی داره چقد قشنگه .
من محو زیبایی اون صحنه بودم .
.
و برا ی لحظه سبزی مورد علاقم دیدم گفتم بابا ی لحظه صبر کن برم بچینمش گفت نه بابا اینجا خطرناکه میترسم بیفتی صبر کن بریم جلوتر
.
جلوتر برام نگه داشت گفت بابا اوناش برو بچینش
.
رفتم پایین فقط ی شاخه بود تو دلم گفتم هنر کردی این ی شاخه به چه دردم میخوره .
که ی دفعه ی سبزی فروشی سر راهم قرار گرفت گفت صب کن خودم برات ی دسته بزرگ میدم .
اسمش علی آقا بود وقتی فهمید من دختر کی هستم اومدم پول بهش بدم گفت نه پول چیه این حرفا چیه که میزنی دختر .
میخوام خودم برم این دسته سبزی رو بدم بابات و ببوسمش دلتنگشم
.
بیدارشدم...
.
رفتم سرخاک و برای بابا هم تعریف کردم
.
خوشحال بودم از اینکه حرفامو شنید و اومد تو خوابم و اون صحنه زیبا رو دیدم
.
تو یه مسیری من دقیقا همون رنگ دریای قشنگ رو دیدم...
.
و به ی جایی رسیدم که این سبزی مورد علاقم ی قسمت از تپه ی عالمه بود .
فقط گفتم خدایا شکرت چیزی که تو خواب دیدم ...
.
من اسم دقیق این سبزی نمیدونم فقط خیییلی دوسش دارم
تو هر منطقه ای ی اسمی داره
تقریبا شبیه شوید با این تفاوت شوید نازکتره
.
سبزی خودرویی که بعداز بارش های زمستانی تو کوه های جنوب رویش میکنند
.
اسم هایی که من شنیدم:بِسباس و اُم یَلوُ
اگه شما میدونید اسم دقیقش چیه برام بنویسید😊
.
امروز پنجشنبه است و فاتحه و صلواتی بفرستیم برای تمام عزیزانی که بینمون نیستن😔
روحتون شاد🙏🏻🖤 .
Read more
«شاهد هشتم» .پر پایه نقل مورخان و محدثان و مفسران شیعه و عامه، نخستین کسی که بعد از خطبه غدیر با علی ...
Media Removed
«شاهد هشتم» .پر پایه نقل مورخان و محدثان و مفسران شیعه و عامه، نخستین کسی که بعد از خطبه غدیر با علی بن ابی طالب(ع) بیعت کرد،جناب عمر بود. . وی پس ازپایان یافتن سخنان شیوای نبوی،بی درنگ به پا خواست ودست علی را در دست گرفت و گفت: «بخٍ بخٍ بک یا بن ابی طالب; أصبحت مولای و مولی کل مومن و مومنه » . (( مسند ... «شاهد هشتم»
.پر پایه نقل مورخان و محدثان و مفسران شیعه و عامه، نخستین کسی که بعد از خطبه غدیر با علی بن ابی طالب(ع) بیعت کرد،جناب عمر بود.
.
وی پس ازپایان یافتن سخنان شیوای نبوی،بی درنگ به پا خواست ودست علی را در دست گرفت و گفت: «بخٍ بخٍ بک یا بن ابی طالب; أصبحت مولای و مولی کل مومن و مومنه »
.
(( مسند أحمد بن حنبل، ج 4، ص 281،
سر العالمين وكشف ما في الدارين (الغزالی)، ج 1، ص 18 ))
.
پس از او دیگر مسلمین و اصحاب به ترتیب نزد حضرت آمدند و با او دست بیعت دادند و این مراسم بیعت به اندازه ای شدت گرفت که به دستور پیامبر، چادری برای بیعت با علی  بنا شد که مردان یک به یک نزد او رفته و دست او را به نشانه بیعت می فشردند
و زنان نیز بیعت را با قرار دادن دستشان در کاسه آبی که علی(ع)دست خود را در آن گذاشته بود،انجام دادند.
.
و این ماجرا یکی از مهمترین دلایل اثبات اعلام امامت علی در غدیر خم است.
.
به راستی اگر «مولی» ، به معنای (دوست و یاور) بوده، بیعت و تبریک تمامی مسلمین و مسلمات به آن کیفیت،چه ضرورتی داشته!!؟
.
.
#ده_شاهد_غدیر
#شاهد_هشتم
#غدیر_سند_روشن_ولایت
#من_کنت_مولا
#امامت #ولایت #شیعه
#تقوا_در_دنیای_مجازی
#مظلومیت #غصب #خیانت #انحراف_تاریخ
#آيه_گرافي .
#علی_مع_الحق
#الحق_مع_علی
.
#شیعه_مذهب_حق
#شیعه_راه_صحیح
Read more
‍ حضرت استاد روحانی فرموده اند که فرماندهان نظامی باید به رأی مردم گذاشته شوند! البته این حرفها بیشتر دست و پا زدن برای و فریب افکار عمومی که سرقفلی همیشگی دولت غربگرا ست برای فرار از باتلاق ناکارآمدی و بی لیاقتی دولت سوپر میلیاردر ها و شاید پاسخی سخيف و پیش پا افتاده به سخنان حکیمانه رهبری در منع ... ‍ حضرت استاد روحانی فرموده اند که فرماندهان نظامی باید به رأی مردم گذاشته شوند!
البته این حرفها بیشتر دست و پا زدن برای و فریب افکار عمومی که سرقفلی همیشگی دولت غربگرا ست برای فرار از باتلاق ناکارآمدی و بی لیاقتی دولت سوپر میلیاردر ها و شاید پاسخی سخيف و پیش پا افتاده به سخنان حکیمانه رهبری در منع مذاکره باشد!
اما بیایید کمی سخنان اندیشمند فرهیخته،دکترای حقوق از انگلیس برگشته،خالق برجام و دلار 11000 و مبتکر شعار چرا روی موشک ها شعار نوشتید را بررسی کنیم!
اگر قرار باشد برای انتخاب فرماندهان نظامی انتخابات برگزار شود چه میشود؟
لازمه یک انتخابات،کاندیداتوری افراد از حزب های سیاسی متفاوت تبلیغات فراوان و در پی آن تخریب ها و تهمت های گوناگون، بمباران خبری افکار رسانه زده، مناظرات دادن وعده و وعید و فریب و لابد هم کاندیدای پوششی و قس علی هاذا!
کاندید نظامی ایی(ناخودآگاه خنده ام میگیرد)اگر بخواهد در شرایط فعلی نظر اکثریت مردم را جلب کند و فرمانده شود (خخخخخ) آیا با دادن وعده های اقتدار آفرین و شعار های دشمن شکن و افزایش بودجه نظامی مثل تمام ابرقدرت ها کشاندن جنگ به خارج از مرز های جغرافیایی و نزدیک ترین فاصله به مرزهای اسرائیل، توسعه و گسترش ناوگان پهپادی ناوشکن ها،جنگنده های بومی،بالا بردن توان موشکی برای ایجاد عامل بازدارنده در مقابل تهاجم دشمن و تربیت ارتشی از محسن حججی ها که از دشمن نمیترسند،و دادن این اطمینان که برای رفع سایه جنگ مجبور نیستید قطعه ای از مملکت و آینده کشور را بفروشید!
یا نظامی تربیت شده در غربی که بیاید و بگوید که تا کی جنگ؟تا کی خشونت؟چرا مثل آلمان و ژاپن بودجه نظامی را صرف کتابخوانی نمیکنید چرا جای قربانی کردن درخت نمیکارید؟
من هزینه تانک ها پادگان ها هواپیما ها و هلیکوپتر و توپخانه ها را صرف ساخت پارک،کتابخانه و آمفی‌تئاتر و کافه میکنم، من جای هر برجک دیده بانی یک درخت و به دست هر سرباز جای تفنگ یک گل میدهم!
و دستگاه رسانه ای عنکبوتی آنها شروع کنند به تخریب که مثلاً این سردار #سپاه همانی بود که داعشی های بیگناه را گازانبری لوله کرد و قصد دارد همین کار را با بقیه دشمنان بکند و اگر او بیاید دلار 5000 میشود و باز قس علی هاذا
بینی و بین الله کدام رأی میآورد؟
فردای خلع سلاح شدنمان، چه چیزی باید مانع این شود که عربستان مثل صدام هوس فتح سه روزه نکند؟
آیا مطالبه اصلی مردم، بهبود وضعیت معیشت یا اقتصاد است یا انتخاب فرمانده هان نظامی که تا الان به بهترین نحو وظیفه خود را انجام دادند؟
دیگر شیخ با چه زبانی بگوید؟
که چه در سر دارد؟ ‏
Read more
• خط‌ و نشان #امیر_علی‌اکبری برای سعودی‌ها: هر جای دنیا بگویید می‌آیم چهره شاخص #ورزش #ایران در رشته رزمی MMA که با شکست عنوان‌داران جهانی به چهره‌ای شاخص در این رشته تبدیل شده، اعلام آمادگی کرد مقابل کشتی‌کج‌کارهای #عربستانی در هر کجای دنیا که بگویند مبارزه کند تا نشان دهد ایرانی‌ها چگونه ...
خط‌ و نشان #امیر_علی‌اکبری برای سعودی‌ها: هر جای دنیا بگویید می‌آیم

چهره شاخص #ورزش #ایران در رشته رزمی MMA که با شکست عنوان‌داران جهانی به چهره‌ای شاخص در این رشته تبدیل شده، اعلام آمادگی کرد مقابل کشتی‌کج‌کارهای #عربستانی در هر کجای دنیا که بگویند مبارزه کند تا نشان دهد ایرانی‌ها چگونه مبارزانی هستند.

امیر علی‌اکبری در واکنش به نمایش مضحک و به دور از اخلاق عربستانی‌ها در رشته #کشتی_کج که در جریان آن دو فرد ایرانی- آمریکایی با حضور بر روی رینگ مبارزه در جده برابر 4 کشتی‌کج کار عربستانی، به حالتی #تمسخرآمیز و با پرچم #ایران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، اظهار کرد: متاسفانه عربستانی ها شدیدا با ما دشمنی می‌کنند و قصد دارند تا جایی که می‌توانند به ما ضربه بزنند. این دلقک‌بازی دو ایرانی - آمریکایی با همکاری سعودی ها فقط به خاطر پول بود و باید بگویم این دو نفر که نام خود را ایرانی هم گذاشته‌اند بسیار افراد بی‌هویتی هستند که حاضر شده‌اند به خاطر پول نام کشورمان را مقابل سعودی‌ها به تمسخر بگیرند. #پول هرچقدر هم مهم باشد، اما اینکه به خاطر پول حاضر شوی به کشورت پشت کنی، کاری بسیار دور از شرافت است اما از این دو بی هویت این کار برآمد.

چهره شاخص ورزش ایران در رشته رزمی MMA افزود: طی دو سه روز اخیر هزاران پیام از طریق مردم عزیزمان به دستم رسید که خواستار این بودند در قبال این بی‌ادبی عربستانی‌ها واکنش نشان دهم. احساس وظیفه کردم و با انتشار پستی در #اینستاگرام با به کار بردن الفاظی مناسب آن‌ها شدیدا به این موضوع واکنش نشان دادم و در زیر پست از بن سلمان گرفته تا ملک سلمان، #شبکه‌های خبری عربستان و هر عربستانی که از کودکی می‌شناختم را تگ کردم تا همگی در جریان این درخواست من قرار بگیرند که آماده‌ام با کشتی کج‌کارهای عربستانی در هر جای دنیا که بگویند مبارزه کنم. اگر این پیشنهاد را قبول کنند طوری آن‌ها را ادب می‌کنم که دیگر از این غلط‌ها نکنند.

وی با بیان اینکه آرزو می‌کند این پیشنهادش با قبول طرف عربستانی روبه‌رو شود، گفت: از خدایم است که با آن‌ها مبارزه کنم و هر کجای دنیا که بگویند با سر می‌روم تا مقابل‌شان به روی رینگ بروم. البته این‌ها اصلا در این حد و اندازه‌ها نیستند و به این حرف‌ها نمی‌خورند اما این پیام را خطاب به آن‌ها منتشر کردم که فکر نکنند ایرانی‌ها مثل این دو موجود بی‌هویت هستند که به خاطر پول حاضر به هر کاری باشند. باید امتحان کنند تا ببینند ایرانی‌ها در عمل چگونه مبارزانی هستند.
@amiraliakbari60 💪❤️
Read more
حسین ابراهیمی : من پیشنهاد دارم ولی سپیدرود را دوست دارم چون تیم شهرم است اما با این شرایط ظاهرا آقایان ...
Media Removed
حسین ابراهیمی : من پیشنهاد دارم ولی سپیدرود را دوست دارم چون تیم شهرم است اما با این شرایط ظاهرا آقایان می‌خواهند ما نمانیم و برویم/ از سپیدرود برویم انگ بی‌غیرت می‌زنند ! @Sepidrood_fc مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:من پیشنهاد دارم ولی سپیدرود را دوست دارم چون تیم شهرم است اما با این شرایط ... حسین ابراهیمی : من پیشنهاد دارم ولی سپیدرود را دوست دارم چون تیم شهرم است اما با این شرایط ظاهرا آقایان می‌خواهند ما نمانیم و برویم/ از سپیدرود برویم انگ بی‌غیرت می‌زنند !

@Sepidrood_fc
مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:من پیشنهاد دارم ولی سپیدرود را دوست دارم چون تیم شهرم است اما با این شرایط ظاهرا آقایان می‌خواهند ما نمانیم و برویم.

حسین ابراهیمی درخصوص فصلی که برای سپیدرود گذشت،‌گفت: به شخصه سال خوبی را از نظر فوتبالی پشت سر گذاشتم ولی از نظر مالی خیلی اذیت شدیم.

وی افزود: بیست روز از پایان لیگ گذشته و بعضی از بازیکنان ۵۰ درصد، برخی دیگر نود درصد و برخی هم مثل من ۴۵ درصد از باشگاه گرفته‌ایم و دیگر خبری نشده است. سه چهار روز پیش هم به باشگاه رفتیم اما کسی پاسخگو نبود و مدیر مالی باشگاه اعلام کرد قرار است مدیرعامل جدید انتخاب شود،‌ فعلا هم کسی با ما تماس نگرفته و نمی‌دانیم وضعیت چه می‌شود. اگر هم دو بازیکن از این تیم جدا شود انگ بی‌غیرتی و پولکی به ما او می‌زنند.

مهاجم سپیدرود تاکید کرد: مطمئن باشید سال بعد کار سخت‌تر است چون سپاهان و تراکتورسازی دیگر تیم‌های پارسال نیستند و تیم‌های دیگر هم با قدرت‌تر پا به مسابقات می‌گذارند. من امیدوارم مسئولانی که تیم را واگذار کرده‌اند حداقل شرایط را بررسی کنند تا ببینند سپیدرود چه حال و روزی را می‌گذراند.

وی ادامه داد: ما بازیکنان هم باید تکلیف خودمان را بدانیم. من پیشنهاد دارم ولی سپیدرود را دوست دارم چون تیم شهرم است. با این شرایط ظاهرا آقایان می‌خواهند ما نمانیم و برویم. چون این رفتار چیزی نشان نمی‌دهد.

وی تاکید کرد: هنگامی که علی کریمی به سپیدرود آمد یک نیم فصل بسیار سخت داشت. در آن زمان سپیدرود فقط ۱۲ امتیاز گرفته بود ولی همین مربی با کمک بازیکنان و حمایت هواداران تیم را در لیگ حفظ کرد. در هر صورت کریمی هم اخلاق‌هایی دارد و نمی‌تواند با کسانی که دوپهلو حرف می‌زنند کار کنند. ما فرد کوچکی را به رشت نیاوردیم و شما می‌دانید امثال علی کریمی و علی دایی در فوتبال ایران یک نفر هستند که تکرار نخواهند شد.

وی در پایان گفت: من قراردادی با سپیدرود ندارم ولی ناراحتی من این است که وقتی با بازیکنانی که تاثیرگذار هستند تماس نمی‌گیرند وای به حال جوان‌ها.
@Sepidrood_fc
Read more
 #راننده_تاکسی ️ #فقرمطلق در <span class="emoji emoji1f448"></span>۳۳ درصد جمعیت کشور! آیا همه ی خوبی ها برای #شاه و همه ی بدی ها متعلق به ...
Media Removed
#راننده_تاکسی ️ #فقرمطلق در ۳۳ درصد جمعیت کشور! آیا همه ی خوبی ها برای #شاه و همه ی بدی ها متعلق به #هویداست؟ #علی چه می کرد؟ ✍️دوخبر تکان دهنده: .الف: " فقر مطلق در ۳۳ درصد جمعیت کشوراست " و بنا به احتساب خط فقر (۴ میلیون تومان) بیش از ۷۰ درصد جمعیت کشور فقیر و یا فقیر مطلق اند و مابقی نیز در آستانه ... #راننده_تاکسی ️ #فقرمطلق در 👈۳۳ درصد جمعیت کشور!

آیا همه ی خوبی ها برای #شاه و همه ی بدی ها متعلق به #هویداست؟
#علی چه می کرد؟ ✍️دوخبر تکان دهنده:
.🔥الف:
" فقر مطلق در ۳۳ درصد جمعیت کشوراست "
و بنا به احتساب خط فقر 👈(۴ میلیون تومان) بیش از ۷۰ درصد جمعیت کشور فقیر و یا فقیر مطلق اند و مابقی نیز در آستانه ی سقوط قرار دارند!
.🔥🔥ب:
اخیراً جناب #علم_الهدی امام کشور خود مختار #مشهد مستفیض فرمودند که
:" پیشرفت‌ها مرهون هدایت #رهبری و #مشکلات ناشی از مدیریت #دولت ‌هاست"

دوستی با نام مستعار #آدم_بهشتی چنین نگاشته است: .️ 👈۱-حضرت علی (ع) در نامه ی به #مالک_اشتر منطق رایج زمانه ما مبنی بر اینکه همه ی #خوبی ها متعلق،
مربوط و بدلیل 👈حسن رهبری امیر وحاکم مومنان بوده و همه ی نا خوبی ها و کارهای #غلط و نادرست به کارگزاران بر می گردد را
رد می کند!
حضرت علی گزاره 👈عامیانه
👈" #شاه مقصر نیست #هویدا مقصر است "را قبول ندارد،
و مسئولیت حاکم #مبسوط_الید_قدر_قدرت_مطلقه را در مورد کارهای کارگزاران و نمایندگان و #منصوبان حاکم نادیده نمی گیرد. 👈️۲-حضرت علی معتقد است،
هر عیبی که در کاتبان و ... وابسته به #حاکم باشد و با سکوت او مواجه گردد،
دامان مطهر و پاک!! حاکم را می گیرد و مردم حق دارند آن کار خطا را بحساب حاکم بنویسند!
👈(این البته برای حاکمی که قدرت ملطقه ی بی مسئولیت ندارد صادق است،
وگرنه برای حاکمی که قدرتش چه بسا از معصومین!! هم بیشتر است کاربردی ندارد.....!!!!) 👈۳-در این خصوص نظر 👈امام خمینی نیز وجود دارد که منطق شاه پرستها و در حقیقت #مسخ_شدگان نسبت به قدرت را مبنی بر عدم تقصیر شاه به چالش می کشد؛ 👈"...تمام نظام" ایران در 👈"تحت رهبری" ایشان است،
در نظام پهلوی ،
حکم #قتل یک کسی را یا حکم #غارت یک جائی را،
رییس شهربانی بدهد یا یک ارتشبد!،
هیچ کدام نمی توانند،...
یک شاهی که همه می دانند که همه کارها دست خود این است،
و همه #دیکتاتوری ها را این دارد میکند،
آن وقت کسی بگوید،
گناهی گردن ایشان نیست.
ایشان اطلاع از این مسائل نداشتند!»
(صحیفه امام، ج ۴، ص۴۸۵)

آری به قاعده "من له الغنم فله الغرم"
اگر خوبی های کارگزاران و نمایندگان بحساب #ولی_امر_مسلمین نوشته می شود باید بدی ها را هم همانگونه نوشت!
️آیا امام علی از غصه ی این همه #نکبت و #فلاکت امتِ تحت امامت و مدیریتش #دق نمی کرد؟
آیا علی بدلیلِ #بی_کفایتی تدابیر حکومتی اش و اعمال ِ عمال و کارگزارانش کناره گیری نمی کرد؟
Read more
نماز بی ولای او عبادتی ست بی وضو . رائفی پور به سخنان عجیب و نادرست دیروز روحانی رئیس جمهور پاسخ داد<span class="emoji emoji1f447"></span> با ...
Media Removed
نماز بی ولای او عبادتی ست بی وضو . رائفی پور به سخنان عجیب و نادرست دیروز روحانی رئیس جمهور پاسخ داد با خبر شدم جناب آقای دکتر_روحانی رئیس جمهور محترم فرموده اند : امیرالمومنین مبنای #ولایت و حکومت را نظر_مردم و انتخاب_مردم می‌داند. گفت هرکسی که شماها او را برگزینید من هم اطاعت می‌کنم" ای ... نماز بی ولای او عبادتی ست بی وضو .

رائفی پور به سخنان عجیب و نادرست دیروز روحانی رئیس جمهور پاسخ داد👇

با خبر شدم جناب آقای دکتر_روحانی رئیس جمهور محترم فرموده اند :

امیرالمومنین مبنای #ولایت و حکومت را نظر_مردم و انتخاب_مردم می‌داند. گفت هرکسی که شماها او را برگزینید من هم اطاعت می‌کنم"

ای کاش حضرت_زهرا (س) به اندازه رئیس_جمهور محترم با عقاید و اندیشه های امام_علی (ع) آشنا بودند و بی خود در مقابل کسانی که آمده بودند علی را با دستان بسته برای #بیعت ببرند مقاومت نمی کردند و جان شریفشان را در مقابل انتخاب_مردم و #شورای_سقیفه قرار نمی دادند!
.

افسوس که امام_حسین (ع) و یارانش هم به اندازه جناب روحانی با منظومه فکری امیرالمومنین (ع) آشنا نیستند و اِلا نه_عاشورایی برپا میشد و نه_کربلایی و نه آن همه خونریزی !!! خوب که نگاه میکنم العیاذ_بالله خود خدا هم به اندازه ایشان آگاه به مسائل نیستند و اِلا قرآن را پر از فراز های زیر نمی کردند
.
أَكْثَرُهُمْ لايُؤْمِنُون اکثرشان ایمان نمی آورند
أَكْثَرُهُم ُالْفاسِقُون اکثرشان فاسقند
أَكْثَرُهُم ْلايَعْقِلُون اکثرشان عقل ندارند
أَكْثَرَهُمْ لايَعْلَمُون اکثرشان علم ندارند
َّأَكْثَرَهُمْ يَجْهَلُون اکثرشان جاهلند
أَكْثَرُهُم ُالْكافِرُون اکثرشان کافرند
َأَكْثَرُهُمْ لِلْحَق ِّكارِهُون اکثرشان نسبت به پذیرش حق کراهت دارند
َأَكْثَرُهُم ْكاذِبُون اکثرشان دروغ گویند
أَكْثَرَهم ْلايَشْكُرُون اکثرشان شاکر نیستند

آقای دکتر !!! همان فرمایشاتتان راجع به "مذاکرات امام علی (ع) و زبیر" و "مذاکرات امام حسین (ع) و عمربن سعد " و " صلح امام حسن (ع) " که این آخری را همین چند روز پیش افاضه فرموده بودید برای هفت پشت ما و هزار و دویست سال فقاهت شیعی بس است. در #مظلومیت_علی ابن ابی طالب (ع) همین بس که رئیس جمهور تنها حکومت شیعی جهان این سخنان را بگوید!

آقای رئیس جمهور شما را بخدا به همان برجامتان برسید و با اهل_بیت کاری نداشته باشید!

الفاتحه

علی اکبر رائفی پور شب شهادت امام مظلوم شیعیان رمضان ۱۴۳۸ .
.
.
#بی_بصیرتی_یعنی_تا_آمدن_حسین_با_قاتل_مسلم_بیعت_کردن
#سایه_ولایت_بر_ماست_الحمدلله
#جنگ_فرهنگی
#جنگ_اعتقادی .
.
یاعلی بحق علی عجل لولیک الفرج
Read more
 #استخر_فرح . <span class="emoji emoji267b"></span>️ کدام تهدید به قتل کرد؛ تابلوی فیضیه یا همراه مطهری <span class="emoji emoji1f530"></span> در روزهای اخیر دو اتفاق در عرصه ...
Media Removed
#استخر_فرح . ️ کدام تهدید به قتل کرد؛ تابلوی فیضیه یا همراه مطهری در روزهای اخیر دو اتفاق در عرصه سیاسی کشور رخ داده که تأمل در آنها واقعیت های بیشتری را نمايان می کند. اتفاق اول: تجمعی در اعتراض به گرانی های افسار گسیخته و بی عملی دولت در فیضیه برگزار شد. جلسه با استقبال پرشور طلاب مواجه می ... #استخر_فرح .
♻️ کدام تهدید به قتل کرد؛ تابلوی فیضیه یا همراه مطهری 🔰 در روزهای اخیر دو اتفاق در عرصه سیاسی کشور رخ داده که تأمل در آنها واقعیت های بیشتری را نمايان می کند.

1⃣ اتفاق اول: تجمعی در اعتراض به گرانی های افسار گسیخته و بی عملی دولت در فیضیه برگزار شد. جلسه با استقبال پرشور طلاب مواجه می شود. سخنران در اعتراض به ناکارآمدی دولت و بی تفاوتی بخشی از حوزه علمیه به مشکلات روزمره مردم، سخنان قابل تأملی ایراد می کند.

مطالبات طلاب و روحانيون قم در این جلسه که حرف دل مردم بود با سانسور شدید رسانه های حامی دولت مواجه می شود، اما ناگهان پس از چند روز، همین رسانه ها به بزرگنمایی تابلوی در دستان طلبه می پردازند که شعار انذارآمیز روی آن نوشته شده و کل تجمع طلاب قم و مطالبات به حق آنها را به حاشيه می برند! "ای آنکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت" شعار روی تابلوی فیضیه بود که به مدد جنگ روانی و بزرگنمایی رسانه های داخلی و خارجی، تبدیل به دو پرونده جنایی می شود: قتل اکبر هاشمی رفسنجانی و تهدید به قتل حسن روحانی!

با کمک این جنگ روانی و بمباران اذهان خواص که با توليد تیترها، گزارش ها، مصاحبه ها و نشست و برخاست های خصوصی و... به ثمر نشسته بود، چنان فضایی می سازند که برخی از علماء محترم، برخی شخصیتهای کشوری مجبور به موضعگیری می شوند.
حتی سخنگوی قوه قضاییه از تشکیل پرونده در دادگاه ویژه روحانيت خبر می دهد و برگزار گنندگان مراسم مجبور به ارائه توضيح می شوند. البته داستان همچنان ادامه دارد و جماعتی هوچیگر هم در حال ارتزاق از این سفره کثیف هستند.

2⃣ اتفاق دوم: تجمعی در گلپايگان برگزار شده، سخنران علی مطهری است. نماینده ای با سابقه بددهنی از پشت تریبون مجلس (به همکارش می گوید: خفه شو، بتمرگ، پفیوز) این بار طلبه ای از قبل تا بعد از مراسم، همراه علی مطهری است... بعد از مراسم، جوان گلپایگانی که بارها از مطهری شعار "زنده باد مخالف من و مردم باید آزادانه حرف بزنند و به حاکمیت اعتراض کنند" را شنیده، جلو می آید و نایب رییس مجلس را خطاب قرار میدهد که شما با اين جايگاه حاکمیتی، این همه راه آمده ای اینجا و از غدير صحبت می کنید! شما باید بگویی چرا پراید شده ۴۵ میلیون.

مطهری که حرف زدن درباره این موضوع را لازم و در شأن جايگاه خود میداند، به جوان منتقد اعتراض میکند که حق ندارد با او اينگونه سخن بگويد! اصرار جوان بر حرف حقش، سبب میشود تا مطهری او را مانند همکار مجلسی اش بنوازد و به او میگوید: تو یک احمق نادانی!

حالا نوبت فرد روحانی ... ادامه در کامنت اول👇
Read more
بسم الله الرحمن الرحیم من فقط یک جمله میشنوم، ولی اونها این جمله رو زندگی میکنن! این جمله رو درد میکشن! ...
Media Removed
بسم الله الرحمن الرحیم من فقط یک جمله میشنوم، ولی اونها این جمله رو زندگی میکنن! این جمله رو درد میکشن! خوزستان آب ندارد! یه شهر خوش آب و هوا نه ها!! یه جای خنک نه ها!! یه شهر گرم!! میدونی وسط گرما تشنت بشه یعنی چی؟!! ..... . تو فکر و خیالم داشتم با خودم کلنجار میرفتم که چیکار میتونم بکنم جز هشتگ ... بسم الله الرحمن الرحیم
من فقط یک جمله میشنوم، ولی اونها این جمله رو زندگی میکنن! این جمله رو درد میکشن!
خوزستان آب ندارد!
یه شهر خوش آب و هوا نه ها!! یه جای خنک نه ها!! یه شهر گرم!!
میدونی وسط گرما تشنت بشه یعنی چی؟!! .....
.

تو فکر و خیالم داشتم با خودم کلنجار میرفتم که چیکار میتونم بکنم جز هشتگ زدن؟! #چیکار_میتونم_بکنم جز پست گذاشتن؟ .

دیدم من که آن چنان مبلغی ندارم که بتونم کمک مادی کنم برای خرید آب شرب.
توان هماهنگی هم ندارم که شماره حساب بدم و مبالغ جمع شده رو به دست گروه های جهادی برسونم. .

که یادم افتاد که خدا به واسطه ی این پیج ،
برکتی به اسم ختم صلوات بهم داده! که شکرخدا تاثیر مستقیمش رو چند وقتیه دارم تو زندگیم حس میکنم...
.

میدونم ...درد این مردم بی کفایتی مسئولینه..
درد این مردم بی تدبیریه.. مدیریت ناصحیحه..
ولی از دست من یه نفر فعلا و علی الحساب همینقدر برمیاد که برای رفع تمامی مشکلات و نابسامانی های این شیعه خانه ی امام زمان علیه السلام (حتی اگر عمده این مشکلات،ریشه در نافهمی برخی از مسئولینش باشه ) ، به کمک خدا و همت شما، یک ختم صلوات دسته جمعی برگزار کنم
.

اگر احساس میکنید این مملکت باید به دست صاحب اصلیش امام زمان علیه السلام برسه و پس باید
مشکلات و گرفتاری های مردمش اعم از اقتصادی و سیاسی و اجتماعی برطرف بشه،
بسم الله.....
.
#روش: .

روش هم به این صورته که ان شاالله هرکس استوری بنده رو ریپلای میکنه و میگه چندتا صلوات به نیت برطرف شدن مشکلات میفرسته.
بنده در نهایت بعد از چندروز، ان شاالله عدد همه ختم صلواتها رو جمع میکنم و به اطلاعتون میرسونم
. [ متن استوری رو قرار میدم ان شاالله. اون رو ببینید ]

#بسم_الله
Read more
نورمحمدی:امیدوارم سپیدرود دست نااهلان نیفتد @Sepidrood_fc مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود ...
Media Removed
نورمحمدی:امیدوارم سپیدرود دست نااهلان نیفتد @Sepidrood_fc مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: امیدوارم این تیم فصل آینده بهترین شرایط را داشته باشد و دست نااهلان نیفتد. به گزارش سپيدرود افسى رضا نورمحمدی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت خودش برای فصل ... نورمحمدی:امیدوارم سپیدرود دست نااهلان نیفتد
@Sepidrood_fc
مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: امیدوارم این تیم فصل آینده بهترین شرایط را داشته باشد و دست نااهلان نیفتد.

به گزارش سپيدرود افسى رضا نورمحمدی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت خودش برای فصل آینده و اینکه قرار است چه تصمیمی بگیرد گفت: قرارداد من به پایان رسیده و هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام. الان هم استراحت می‌کنم تا اینکه در روزهای آینده پیشنهادها را بررسی کنم. سپیدرود شرایط مبهمی دارد و هنوز وضعیت باشگاه از لحاظ کادر فنی و برخی مسائل دیگر مشخص نیست. بازیکنان هم هنوز حق و حقوقشان را به صورت کامل دریافت نکرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: اخیرا برخی صحبت‌ها از سوی من در مورد سپیدرود منتشر شد که شیطنت‌هایی صورت گرفته بود. سپیدرود را از صمیم قلب دوست دارم و مادرم هم اصالتی گیلانی دارد. بی‌دلیل نبود که من برای ادامه فوتبالم سپیدرود را انتخاب کردم و با تشخیص علی کریمی به این تیم آمدم. هواداران واقعی سپیدرود هم می‌دانند که کریمی و بازیکنان چقدر این تیم را دوست دارند.

نورمحمدی تاکید کرد: وقتی به سپیدرود آمدم انگیزه تازه‌ای در من ایجاد شد و در بازی‌های خانگی انگار 12 نفره بازی می‌کردیم چون حمایت هواداران بی‌نظیر بود. هر فوتبالیستی اگر بازی در این تیم را تجربه کند قطعا از بازی در سپیدرود لذت می‌برد و من هیچ وقت خاطرات خوبی که در فصل گذشته داشتم را فراموش نمی‌کنم. امیدوارم این تیم بهترین اتفاقات را در فصل آینده تجربه کند و دست نااهلان نیفتد. هواداران سپیدرود با این تیم زندگی می‌کنند و آرزو می‌کنم این تیم پرطرفدار یک فصل فوق‌العاده را پشت سر بگذارد.

مدافع فصل گذشته سپیدرود در مورد منتفی شدن حضور علی کریمی در این تیم گفت: کریمی فصل گذشته زحمت خودش را کشید و استرسی که او داشت، به اندازه دوران بازیگری‌اش نبود. بهتر است قضاوت در مورد اتفاقات اخیر را بر عهده هواداران سپیدرود بسپاریم که در جریان همه مسائل قرار دارند. کریمی آبروی مربیگری خودش را اینجا گذاشت و خدا را شکر که در این تیم موفق بود.
@Sepidrood_fc
Read more
. زائری بارانی ام ،  آقا  به  دادم  می رسی؟/بی پناهم خسته ام ، تنها ، به دادم می رسی؟ گر  چه آهو نیستم ...
Media Removed
. زائری بارانی ام ،  آقا  به  دادم  می رسی؟/بی پناهم خسته ام ، تنها ، به دادم می رسی؟ گر  چه آهو نیستم اما پر از دلتنگی ام/ضامن چشمان آهوها ، به دادم  می رسی؟ از کبوترها که می پرسم  نشانم می دهند /گنبد و گلدسته هایت  را ،  به  دادم می رسی؟  ماهی افتاده بر خاکم لبالب تشنگی /پهنه آبی ترین دریا ،  به دادم ... . زائری بارانی ام ،  آقا  به  دادم  می رسی؟/بی پناهم خسته ام ، تنها ، به دادم می رسی؟
گر  چه آهو نیستم اما پر از دلتنگی ام/ضامن چشمان آهوها ، به دادم  می رسی؟
از کبوترها که می پرسم  نشانم می دهند /گنبد و گلدسته هایت  را ،  به  دادم می رسی؟ 
ماهی افتاده بر خاکم لبالب تشنگی /پهنه آبی ترین دریا ،  به دادم می رسی؟
ماه نورانی شب های سیاه عمر من/ماه من ، ای  ماه  من ، آیا به دادم می رسی؟
من دخیل  التماسم  را به چشمت بسته ام/هشتمین دردانه زهرا ، به دادم  می رسی؟
باز هم مشهد ، مسافرها ، هیاهوی حرم/یک نفر فریاد زد : آقا به دادم می رسی؟

#خدایا_مرگ_ما_را_شهادت_قرار_بده
#سرباز_ولایت_و_هیئت_الزهرا
#هیئت_الزهرا_سلام_الله_علیها
#خادمین_بدون_مرز
#هیئت_الزهراییم
#علی_برکت_الله
#وعده_صادق
#بی_غیرت
#اخراجیها
#دورهمی
#دولابی
Read more
گوشه وکنار آدمهایی هستند که بی ادعا به فرهنگ و رشد و ارتقای اندیشه ایرانیان خدمت می کنند. یکی از آنان ...
Media Removed
گوشه وکنار آدمهایی هستند که بی ادعا به فرهنگ و رشد و ارتقای اندیشه ایرانیان خدمت می کنند. یکی از آنان برو بچه های پادکست چنل بی و بی پلاس هستند. کارشان این است که در چنل بی ماجراهای واقعی که در دنیا اتفاق افتاده و معمولا به فارسی ترجمه نشده را به طور خلاصه به زیان فارسی و با صدا و نوع گفتار دلنشینی نقل می ... گوشه وکنار آدمهایی هستند که بی ادعا به فرهنگ و رشد و ارتقای اندیشه ایرانیان خدمت می کنند. یکی از آنان برو بچه های پادکست چنل بی و بی پلاس هستند.
کارشان این است که در چنل بی ماجراهای واقعی که در دنیا اتفاق افتاده و معمولا به فارسی ترجمه نشده را به طور خلاصه به زیان فارسی و با صدا و نوع گفتار دلنشینی نقل می کنند.
در بی پلاس هم هر هقته یکی از کتابهای معروف جهان را که آنها هم معمولا ترجمه نشده اند، می خوانند وبه نحو تحسین برانگیزی خلاصه می کنند ودر پادکست با صدای دلنشین علی بندری پخش می کنند.
اصلا هم روی کمک مالی اصرار ندارند. خود خواسته اگر کسی خواست می تواند کمک کند. من تا به حال همه کتابهای بی پلاس را گوش کرده ام.
اگر قرار باشد مدالهای فرهنگی به کسانی داده شود که واقعا دل در گرو اعتلای فرهنگ ایرانی دارند، به این ادمهای دلسوز که هدفشان رشد سواد ما است باید برسد.
هر اپلیکیشن پادکستی که روی گوشی دارید و یا نصب می کنید، مثلاً overcast یا podcasts روی ایفون یا castbox یا google podcasts روی اندروید، پادکست چنل‌بی را با سرچ channelb  و پادکست خلاصه‌ی کتابها را با سرچ bplus می‌توانید پیدا کنید»
Read more
<span class="emoji emoji1f50a"></span> به شیعیان ما بگویید که هر یک از ما اهل بیت، حتماً در تشییع جنازه های شما در هر سرزمینی که باشید، حاضر ...
Media Removed
به شیعیان ما بگویید که هر یک از ما اهل بیت، حتماً در تشییع جنازه های شما در هر سرزمینی که باشید، حاضر می شویم در زمان حضرت موسی بن جعفر علیه السلام، شیعیان نیشابور، حقوق شرعی و هدایای خویش را جمع کردند و به شخصی به نام محمّد بن علیّ نیشابوری سپردند تا به دست حضرتش برساند. در هنگام حرکت وی، بانوی بزرگواری ... 🔊 به شیعیان ما بگویید که هر یک از ما اهل بیت، حتماً در تشییع جنازه های شما در هر سرزمینی که باشید، حاضر می شویم

در زمان حضرت موسی بن جعفر علیه السلام، شیعیان نیشابور، حقوق شرعی و هدایای خویش را جمع کردند و به شخصی به نام محمّد بن علیّ نیشابوری سپردند تا به دست حضرتش برساند. در هنگام حرکت وی، بانوی بزرگواری به نام شطیطه، مبلغ یک درهم و یک قطعه پارچه را به وی داد تا خدمت امام برساند. محمّد ین علیّ نیشابوری گفت: من خجالت می کشم که این وجه ناچیز را به حضرتش تقدیم کنم. شطیطه گفت: خداوند از حقّ خجالت نمی کشد. وقتی نماینده مردم نیشابور به نزد امام رسید، حضرت از میان همه آن اموال، فقط یک درهم و پارچه شطیطه را پذیرفته، مابقی اموال را برگرداندند و فرمودند: سلام مرا به شطیطه برسان و این کیسه پول و این تکه پارچه از کفن مرا به وی بده تا آن را کفن خود قرار دهد. ضمنا به شطیطه بگو که از هنگام دریافت پول و پارچه کفن، نوزده روز بیشتر زنده نخواهد بود، و به او بگو که من بر جنازه او نماز خواهم خواند.
همانگونه که حضرت فرموده بودند، بی بی شطیطه نوزده روز زنده ماند و سپس از دنیا رفت. شیعیان برای نماز خواندن بر وی جمع شدند. محمّد بن علیّ نیشابوری می گوید: ناگهان حضرت موسی بن جعفر علیه السلام را دیدم که سوار بر شتری گران قیمت تشریف آوردند و با جمعی از شیعیان بر شطیطه نماز خواندند. حضرت در کنار قبر شطیطه حاضر شده و روی قبر وی از خاک قبر حضرت ابی عبدالله الحسین علیه السلام پاشیدند. وقتی تدفین شطیطه به پایان رسید، حضرت در هنگام برگشت فرمودند:
«عَرِّفْ أصْحَابَكَ وَ اَقْرِأْهُمْ عَنِّي السَّلامَ، وَ قُلْ لَهُمْ: إنَّنِي وَ مَنْ جَرَى مَجْرَايَ مِنْ أهْلِ الْبَيْتِ لا بُدَّ لَنَا مِنْ حُضُورِ جَنائِزِكُمْ فِي أيِّ بَلَدٍ كُنْتُمْ»( الثّاقب في المناقب، ص445)
«به یارانت اطّلاع بده و به آنها سلام مرا برسان و به ایشان بگو: من و هرکس از اهل البیت که در جایگاه من قرار می گیرند، حتماً در تشییع جنازه های شما در هر سرزمینی که باشید، حاضر می شویم.
Read more
‍ <span class="emoji emoji1f339"></span>السّلام عَلیکَ یا اَباصالِحَ المَهدی عجل الله<span class="emoji emoji1f339"></span> اَشرقَتِ الارضُ لِاَهل الزٌمَن ، به بَرکتِ ...
Media Removed
السّلام عَلیکَ یا اَباصالِحَ المَهدی عجل الله اَشرقَتِ الارضُ لِاَهل الزٌمَن ، به بَرکتِ حُجٌَتِ نَجلِ الحَسن مژده به دلها دهید، موسمِ شادی رسید وز شبِ هجران و غم، صبحِ سعادت دمید نورِ دل و دیده ی آن حسنِ عسکریست نازم از این گل که از، گلشنِ پیغمبریست صورتِ او از نبی، سیرتِ او از علی عنبرِ ... ‍ 🌹السّلام عَلیکَ یا اَباصالِحَ المَهدی عجل الله🌹

اَشرقَتِ الارضُ لِاَهل الزٌمَن ،
به بَرکتِ حُجٌَتِ نَجلِ الحَسن

مژده به دلها دهید، موسمِ شادی رسید
وز شبِ هجران و غم، صبحِ سعادت دمید
نورِ دل و دیده ی آن حسنِ عسکریست
نازم از این گل که از، گلشنِ پیغمبریست

صورتِ او از نبی، سیرتِ او از علی
عنبرِ گلزار او، شد هوسِ هر دلی

شد ز ولایش زمین، یکسره عنبر فشان
خوش تر از این عید نیست، در نظرِ عاشقان

قطره ای از رحمتِ نورِ امامِ مبین
کرده چنین بی قرار، سینه یِ اهلِ زمین
حکم قضا و قدر، تابعِ فرمانِ اوست
منتظران را به گوش، نغمه ی قرآنِ اوست

اشرَقت ِالارض لِاهلِ الزَمن
به بَرکتِ حُجتِ نَجلِ الحَسن

ا_معنی متن عربی
زمین به برکت وجود پسر امام حسن عسگری ع
حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف برای مردم نورانی شد🌹❤ #آغاز_امامت_و ولایت_منجی
# عالم_بشریت_امام_عصر
#والزمان_حضرت_مهدی_موعود
#عجل الله تعالی _فرجه_الشریف
#بر_عاشقان_و_شیفتگان_ولایت_مبارکباد🌹❤
#هستی_محرابی
Read more
تشیع، یک اصل دارد و تمام اصول دیگرش از همین یک اصل منشعب می‌شود، و اساساً به عقیده من تاریخ تشیع و پیدایش ...
Media Removed
تشیع، یک اصل دارد و تمام اصول دیگرش از همین یک اصل منشعب می‌شود، و اساساً به عقیده من تاریخ تشیع و پیدایش تشیع در اسلام از همین یک "نه" آغاز می شود. اگر همه اصول و فروع شیعه بر این اصل مبتنی نباشد، پا در هوا و بی معنی و بی‌هدف است. و این اصل اصل‌ها "نه" است. …..در شورای ساخت عمر، "عبد الرحمن بن عوف" رئیس مجلس ... تشیع، یک اصل دارد و تمام اصول دیگرش از همین یک اصل منشعب می‌شود، و اساساً به عقیده من تاریخ تشیع و پیدایش تشیع در اسلام از همین یک "نه" آغاز می شود. اگر همه اصول و فروع شیعه بر این اصل مبتنی نباشد، پا در هوا و بی معنی و بی‌هدف است. و این اصل اصل‌ها "نه" است. …..در شورای ساخت عمر، "عبد الرحمن بن عوف" رئیس مجلس مأمور انتخاب خلیفه بعد از عمر، به علی دست می‌دهد و میگوید: "به عنوان خلیفه رسول خدا، بر اساس "کتاب خدا"، "سنت پیغمبر" و "رویه دو شیخ"، با تو بیعت می‌کنم. و علی بی لحظه‌ای تردید می‌گوید: "نه". و "نه"اش قیمتی دارد که خود علی می‌داند و علی باید بپردازد: نابود شدن خود علی، قیمت اول. نابودی تمام فرزندان علی در طول تاریخ، قیمت دوم. و حتی محروم شدن جامعه اسلامی زمان علی، از حکومت علی، قیمت سوم! این همه زیان برای یک "نه" ؟. "نه"ای، این همه گران! چرا!؟ او، خود و حکومتش را حق داشت قربانی کند، اما فرزندانش را چرا؟ محروم کردن مردم و جامعه زمانش را از حکومت علی و گرفتار کردنشان را به حکومت و زعامت خلفای جور، چرا؟ علی، به عنوان هدف خویش و رسالت بزرگ امامتش، نه می‌خواهد حکومت به دست گیرد و نه در اندیشه نجات همان جامعه محدود زمانش است، و نه می‌خواهد به هر قیمتی فرزندانش را بر جامعه حکومت ببخشد (گرچه این همه را می خواهد، اما به صورت جزئی از کل). او، با این "نه"، می‌خواهد به مردم همه عصرها بیاموزد که:.هرکه به حق می‌اندیشد و در راه من گام می‌گذارد، هر گاه در برابر باطل (در هر شرایطی و با هر مصلحتی) قرار بگیرد باید بگوید: "نه"! به خاطر این اصل است که فدا شدن خود او، و حکومت و فرزندانش، و حتی جامعه زمانش، به ماندگاری این اصل در همه زمان‌ها، می‌ارزد، تا در میان همه اندیشمندان پا برجا شود، که به خاطر مصلحت، حقیقتی را پایمال نکنند و در برابر باطل به دلیل مصلحتی "آری" نگویند. "تشیع مصلحت"، تشیع صفوی است و در برابرش تشیع علوی که "تشیع حقیقت" است.

همیشه مصلحت، روپوش دروغین زیبایی بوده است، تا دشمنان "حقیقت"، حقیقت را در درونش مدفون کنند. و همیشه "مصلحت" تیغ شرعی بوده است تا حقیقت را رو به قبله ذبح کنند. که مصلحت، همیشه مونتاژ دین و دنیا بوده است (منبع: مسئولیت شیعه بودن)
Read more
_ #أنا_أنتظرك ... _ دلم آشوب است برای مادری که عمری #سکوت کرده تا خبری از پسرش شود اما چیزی جز #چند_تکه_استخوان ...
Media Removed
_ #أنا_أنتظرك ... _ دلم آشوب است برای مادری که عمری #سکوت کرده تا خبری از پسرش شود اما چیزی جز #چند_تکه_استخوان و یک #پلاک نصیبش نشده ( #سام_تهامی ) _ اردی نوشت: هیچکس حال مادری که فرزند خود را از دست داده درک نخواهد کرد حتی اگر مادر باشد فاتحه نوشت: شب جمعه است #فاتحه و #صلواتی نثار ... _
#أنا_أنتظرك ...
_
دلم آشوب است
برای مادری که
عمری #سکوت کرده
تا خبری از پسرش شود
اما چیزی جز
#چند_تکه_استخوان و
یک #پلاک
نصیبش نشده
( #سام_تهامی )
_
👈اردی نوشت: هیچکس حال مادری که فرزند خود را از دست داده درک نخواهد کرد حتی اگر مادر باشد
👈فاتحه نوشت: شب جمعه است #فاتحه و #صلواتی نثار روح همه شهدای گرانقدر و همه عزیزان خفته در خاک نماییم
👈دعا نوشت:اگر قابل باشم دعاگو بوده و هستم و اگر قابل دانستید بنده را نیز از دعای خیرتان بی نصیب نفرمایید بسیار بسیار ملتمس دعایتان هستم
👈اعتقاد نوشت: من به #معجزه شهدا، کلام و #تسبیح مادر(س) ایمان دارم
👈وفانوشت:همه چیز را درست مینماید کسی که یوسف را پادشاه نمود،آتش را بر ابراهیم سرد نمود،چاقوی زیرگلوی اسماعیل را کُند نمود، یونس را در شکم نهنگ پنهان نمود، مریم(س) را از تهمت بری نمود،موسی را در دامن آسیه(س) گذاشت، چشم علی(ع) در #کعبه گشود، محمد(ص) را در غار پنهان نمود،خدیجه(س) را بر سر راه محمد(ص) قرار داد و #عزت_زهرا(س)را تا #آخرالزمان پایدار نمود.کافیست ایمان داشته باشی همه چیز درست خواهد شد حتی اگر همه پلها خراب شده باشند تو را به مقصد خواهد رساند
👈رهانوشت: چندبار گذشته ای از من، چند بار بگذرم از تو، عشق به گذشتن نیست به وفاداریست
_
#ابراهیم_در_آتش #میکل_آنژ #ذوالنون #قرآن #شهدا #شهدای_گمنام #توسل #شب_جمعه #السلام_علیک_یا_فاطمه_الزهرا(س) #التماس_دعا #السلام_علیک_یا_صاحب_الزمان(روحی و ارواحناله الفدا) #فصل_نرگس #پاییز #آذر #آخر_پاییز #وفاداری #مدیریت_خانواده #خانواده
Read more
کثیربن نمر نقل می کند: روزی درنمازجمعه علی ع بودم و ایشان مشغول خطابه بود.ناگهان مردی از خوارج وارد ...
Media Removed
کثیربن نمر نقل می کند: روزی درنمازجمعه علی ع بودم و ایشان مشغول خطابه بود.ناگهان مردی از خوارج وارد شد و گفت:لاحکم الا لله. سپس دیگری امد و همین شعار را اعلام نمود.انگاه عده ای دیگر از اطراف مسجد همین شعار رافریاد زدند.در این هنگام حضرت به انان اشاره نمودندکه بنشینید وفرمودند:اری من هم می گویم.لاحکم ... کثیربن نمر نقل می کند:
روزی درنمازجمعه علی ع بودم و ایشان مشغول خطابه بود.ناگهان مردی از خوارج وارد شد و گفت:لاحکم الا لله. سپس دیگری امد و همین شعار را اعلام نمود.انگاه عده ای دیگر از اطراف مسجد همین شعار رافریاد زدند.در این هنگام حضرت به انان اشاره نمودندکه بنشینید وفرمودند:اری من هم می گویم.لاحکم الا لله.ولکن این کلمه حقی است که از ان باطل طلب می شود.من در انتظار حکم خدا برای شماهستم.اکنون شماتازمانی که با ما هستید برمن سه حق دارید:حق استفاده از مساجد خدا برای عبادت.حق استفاده از بیت المال.و تا زمانی که اقدام مسلحانه انجام ندادید با شما نمی جنگیم.

سه حق ذکر شده اشاره است به حقوق اجتماعی که معمولا یک فرد دارد و از ان جهت از سایر حقوق مهمتر بوده است مورد تصریح قرار گرفته است.زیرا نمی توان گفت حق استفاده از مسجد را دارند ولی حق کسب و کارو رفت وامد را درشهرهای دیگر ندارند.بیت المال اشاره است به کلیه امکانات عمومی که در اختیار دولت اسلامی قرار دارد.این عنوان درزمان ما عرصه عریضی داردکه روشن است و مقصوداز تازمانی که باماهستید عدم اقدام مسلحانه و تجاوز به حقوق دیگران میباشد.زیرا انان در ان زمان از مخالفان جدی و متشکل حضرت بودند.

این روش و منش علیست....و چقدر فاصله میان ما و پیشوایمان وجود دارد...
پ.ن.
از علی آموز اخلاص عمل/شیر حق را دان مطهر از دغل
راز بگشا ای علی مرتضی/ای پس سوئ القضا حسن القضا
یا تو واگو آنچ عقلت یافته ست/ یا بگویم آنچ بر من تافته ست
از تو بر من تافت چون داری نهان/می‌فشانی نور چون مه بی زبان
 باز گو ای باز عرش خوش‌شکار/ تا چه دیدی این زمان از کردگار
ای علی که جمله عقل و دیده‌ای/ شمه‌ای واگو از آنچه دیده‌ای
بازگو دانم که این اسرار هوست/زانک بی شمشیر کشتن کار اوست
Read more
<span class="emoji emoji1f4e9"></span> نامه یک #زن #آمریکایی <span class="emoji emoji1f1fa1f1f8"></span> به زنان #ایران 🇮🇷 ...! <span class="emoji emoji1f539"></span>من وندی شلیت <span class="emoji emoji1f44b"></span> اهل  #آمریکا هستم. در سال ۱۹۷۵ به دنیا ...
Media Removed
نامه یک #زن #آمریکایی به زنان #ایران 🇮🇷 ...! من وندی شلیت اهل  #آمریکا هستم. در سال ۱۹۷۵ به دنیا آمدم و همه گونه مشکلات  #زنان را درک کرده‌ام، از بی‌اشتهایی عصبی تا  #تجاوز توسط #دوست_پسر، از عدم #امنیت محض در خیابان‌ها تا مزاحمت‌های وقت و بی‌وقت در اماکن عمومی، از  #دختران  #نوجوانی ... 📩 نامه یک #زن #آمریکایی 🇺🇸 به زنان #ایران 🇮🇷 ...! 🔹من وندی شلیت 👋 اهل  #آمریکا هستم. در سال ۱۹۷۵ به دنیا آمدم و همه گونه مشکلات  #زنان را درک کرده‌ام، از بی‌اشتهایی عصبی تا  #تجاوز توسط #دوست_پسر، از عدم #امنیت محض در خیابان‌ها تا مزاحمت‌های وقت و بی‌وقت در اماکن عمومی، از  #دختران  #نوجوانی که به گونه‌ای اسف‌بار خود را #باردار می‌یابند تا زنان سی-چهل ساله‌ای که نومیدانه با مشکل عدم  #باروری مواجه هستند. تنها می‌توانم بگویم که این #فرهنگ با  #زنان مهربان نبوده است! 🔹من خانم #مسیح_علی_نژاد که به تازگی به آمریکا آمده را نمی‌شناسم و او را درک نمی‌کنم. من او را در یک برنامه تلویزیونی دیدم که خطاب به مردم ایران می‌گفت این‌جا نهایت امنیت و آزادی است. من او را دیدم که با یک #دوربین در خیابان‌های آمریکا راه می‌رفت و #زنان_ایرانی را تشویق به ترک  #حجاب و شبیه شدن به زنان آمریکایی می‌کرد. او را نمی‌شناسم و نمی‌دانم در چه شرایطی قرار گرفته که این کار را انجام می‌دهد. اما این را می‌دانم که او یا آمریکا را نمی‌شناسد یا می‌خواهد از زنان کشورش  #انتقام بگیرد! 🔹ره آورد فرهنگ ما با  #زنان در آمریکا این بوده که طبق آمار ۴۱ درصد زنان ۱۶ تا ۳۰ ساله از این‌که مورد  #تجاوز قرار بگیرند، همیشه نگرانند! بیش از ۱۱ درصد از زنان ما معتقدند که به هر حال یک روزی از سال مورد تجاوز قرار خواهند گرفت! شاید خانم علی‌نژاد ایرانی، فردی باشد که از این موضوع لذت می‌برد ولی اکثریت  #زنان_آمریکایی مثل او نیستند. در کشور ما ۴ درصد از زنان از آژیرهای  #هشداردهنده  #تجاوز جنسی استفاده می‌کنند و ۷ درصد از زنان، کلاس‌های  #دفاع از خود را دیده‌اند. 🔹 این را هم بد نیست بدانید که در ایالت  #نیوجرسی هزاران دلار از بودجه دولتی صرف رساندن پیام  #حفظ_خویشتن_داری به جوانان در کلاس‌های آموزشی سراسر کشور شده است. یعنی میلیون‌ها دلار در اختیار مؤسسات مذهبی آمریکا قرار گرفته تا با آموزش‌های خود، از دختران نوجوان تعهد بگیرند که  #عفت و  #پاکدامنی خود را حفظ کنند. برای من تعجبی ندارد که می‌بینم دولت آمریکا عکس این کار را می‌خواهد با مردم ایران انجام دهد یعنی میلیون‌ها دلار خرج می‌کند تا زنان و  #جوانان ایران خویشتن‌داری را رها کنند اما تعجب من آن‌جاست که زنانی از ایران حاضرند به کشور خود در راه اهداف یک دولت دیگر  #خیانت کنند. در آمریکا ما برای این افراد احترام قائل نیستیم. به نظر من این افراد تفاوتی با  #ربات ندارند
Read more
(جنون قسمت چهارم) دقیقاً غرورم را نشانه گرفته بود و نبایدکم می آوردم.با لکنت گفتم:من بخاطر خودتون ...
Media Removed
(جنون قسمت چهارم) دقیقاً غرورم را نشانه گرفته بود و نبایدکم می آوردم.با لکنت گفتم:من بخاطر خودتون میگم,اگه کسی بیاد...نذاشت حرفم تموم بشه,به سمتم اومد و گوشه یقه پیرهنمو گرفت و همونطور که با خودش می کشید و میبرد گفت:خیالت راحت,هیشکی نمیاد.در و محکم بهم کوبید و توی جاده آسفالته ای که به امارت ... (جنون قسمت چهارم)

دقیقاً غرورم را نشانه گرفته بود و نبایدکم می آوردم.با لکنت گفتم:من بخاطر خودتون میگم,اگه کسی بیاد...نذاشت حرفم تموم بشه,به سمتم اومد و گوشه یقه پیرهنمو گرفت و همونطور که با خودش می کشید و میبرد گفت:خیالت راحت,هیشکی نمیاد.در و محکم بهم کوبید و توی جاده آسفالته ای که به امارت زیبایی ته باغ میرسید براه افتادیم.خونه بسیارزیبا و بزرگی بود با دیوارهای بلند و درختان سر به فلک کشیده.دو طرف راه آسفالته پر بود از درختچه ها و گلهای زینتی زیبا و استخر بزرگی که دقیقا روبروی پله های پهن امارت بود.جلو امارت چهار ستون بلند با گچبریهای زیبا قرار داشت که آدمو یاد کاخهای سلطنتی مینداخت.جلو پله ها ایستاد و بطرف من چرخید و گفت:به دنیای من خوش اومدی بعد بدون اینکه اجازه حرف زدن به من بده با دست اشاره کرد تا همراهیش کنم.در دلم به خودم فحش میدادم که چرا نشناخته با این دختر عجیب پا توی این خونه گذاشتم.با صدای بشکنی که جلو صورتم زده شد بخود اومدم.تازه فهمیدم مثل مجسمه جلو در خشکم زده.وارد سالن بزرگ خونه شدم و از دیدن اونهمه تجملات دهنم باز موند.پرده ها,قابها و مبلمان که با رنگهای قرمز و طلایی که هماهنگی بسیار زیبایی با هم داشتند و کف سرامیکی سفید که مثل برف میدرخشید.جلوم ایستاد و دستشو بطرفم دارز کرد_اسمم پروانس و تو میتونی پری صدام کنی.مردد نگاش کردم و با اکراه باهاش دست دادم.کاری که تاحالا نکرده بودم.گرمی دستش تا مغز استخوانم نفوذ کرد.انگار همه دنیا رو بمن دادن.با لکنت گفتم:علی هستم.با کلمه خوشبختم دستشو از دستم بیرون کشید و تعارف کرد که بشینم.روی کاناپه ای که بالای سالن بود نشستم.با کلمه الان میام از پلکان کنار سالن بالا رفت.انگار بخود اومده باشم.ذهنم پر از سوال شد.احساس گناه وجدانمو راحت نمیذاشت.با خودم گفتم:دِ پسر تو چت شده؟پسر حاجی رستگار اینجا چکار میکنه؟بی اختیار بیاد جمله آقا جونم افتادم که میگفت:جوون باید از سایه خودشم بترسه,چون شیطان به همه شکلی ظاهر میشه.از یاد آوری اون جمله موهای بدنم سیخ شدن و بدنم شروع کرد به لرزیدن.دستم رفت سمت جیب پیرهنم. همیشه یه قرآن کوچیک تو جیبم میذاشتم.اما نبود... ادامه دارد با سپاس بیکران(مهرا)
Read more
. امسال یک #فاطمیه ی متفاوتی داشته باش . فاطمیه ی امسال بکش خودت رو برای بی بی دو عالم #فاطمه_الزهرا فاطمیه ...
Media Removed
. امسال یک #فاطمیه ی متفاوتی داشته باش . فاطمیه ی امسال بکش خودت رو برای بی بی دو عالم #فاطمه_الزهرا فاطمیه وقتی داشتی پرپر میزدی برای #حضرت_زهرا اگر ازت پرسیدن چرا اینجوری میکنی؟ بگو #همسر_علی رو زدن.علی، همسر علی اند ایشون تو میدونی علی کیه؟ ببین وضع #فاطمیه ات فرق میکنه یا نه علی رو ... .
امسال یک #فاطمیه ی متفاوتی داشته باش
.
فاطمیه ی امسال بکش خودت رو برای بی بی دو عالم #فاطمه_الزهرا
فاطمیه وقتی داشتی پرپر میزدی برای #حضرت_زهرا
اگر ازت پرسیدن چرا اینجوری میکنی؟
بگو #همسر_علی رو زدن.علی، همسر علی اند ایشون
تو میدونی علی کیه؟
ببین وضع #فاطمیه ات فرق میکنه یا نه
علی رو #محور_قلبتون قرار بدید یک جورهایی
آخه فرق میکنه امیرالمؤمنین
من این رو دارم بهت میگم که دلت یک موقع غفلت نکنه ها.
ببینید اولیا خدا رو عموما باید دوست داشت ولی من دارم عرض میکنم به شما
آن کسی که در مقامی ویژه قرار داره خود علی ابن ابی طالبه
که در قلب تو باید جایگاه ویژه داشته باشه.
قلبت رو امروز بده دست آقا بگو آقا درستش کن،بسازش برام، بهم برگردون
میترسیدند قدیمی ها اگر میدیدند بچه شان نسبت به علی ابن ابی طالبه آن ارادت و شوریدگی و دیوانگی ای رو که باید داشته باشد ندارد
رفت نزد #امیرالمؤمنین گفت
اقا جون من اونجوری که شما رو دوست دارم و اونجوری که دوست دارم بچه ام شما رو دوست داشته باشد اونجوری نیست ها چی کار کنم؟ آقا فرمودند: عیبی ندارد پسرت رو بیار درستش میکنم
پسرش رو برد پیش امیرالم ؤمنین علی علیه السلام
آقا پسر رو صدا زد به چشمهاش یک نگاه کرد ببینمت پسر
آخ قربون چشمهات برم اقا جان
که به ذره گر نظر لطف بوتراب کند
به آسمان رود و کار افتاب کند
پسره یک نگاه به چشمهای امیرالمؤمنین کرد نمیدونم چی کار کردند امیرالمؤنین باهاش
بعد به پدره فرمود برو درست شد
درست شد؟خراب شد، درست بود داشت زندگی اش رو میکرد
گفت آقاجون چی کار کردی؟چی شد؟
فرمود ببر دیگه درست شد
اومدن خونه سفره ی طعام پهن بود
#مادر گفت بیا غذا بخور
دیدن یک گوشه نشسته زانو بغل گرفته
پدره گفت: پسر پاشو بیا غذاتو بخور
گفت: بابا #دلم_تنگ_شده برای اون آقا
میشه من یک بار دیگه برم اون آقا رو ببینم؟
یا علی دل این بچه ها رو همین امروز خراب کن.
اینجوریه علی ابن ابی طالب محروم نمونی یک وقتی محروم نمونی یک وقتی
ان شاء الله اگر دلمون از سنگه از سنگهای خانه ی کعبه باشه که به احترام مادر مولا شکافته شد. هنوز علی به دنیا نیامده مردم
دیوانه میکنه علی همه رو
والله به خدا ما رو دیوانه نکرده باشه ماها عاقل نیستیم نه آدم نیستیم
اصلا دیوانه کنندست محبت #علی
برو از خودش محبت رو بگیر
مولا در بین #ائمه جایگاه ویژه ای داره در قلب تو هم باید جایگاه ویژه ای داشته باشه
با ذکر مصیبت حسین علیه السلام اگر به این خانواده نزدیک شده ای
با ذکر مصیبت #حسین اگر آتش گرفته ست دلت و وجودت
حسین دست تو را میگیرد به در خانه بابایش علی میبرد
.
#استاد_پناهیان .
Read more
علی علی علی کیه که این سه حرف ساده رو بشنوه و دلش لبریز عشق نشه ...... علی برای اولین بار که پاهایم ...
Media Removed
علی علی علی کیه که این سه حرف ساده رو بشنوه و دلش لبریز عشق نشه ...... علی برای اولین بار که پاهایم زمین را لمس کرد تا راه رفتن دور کره زمین را آغاز کنم مادرم دستم گرفت و گفت بگو یا علی نوای عاشقانه اش چنان در نام پر طنین علی پیچید که بر تار و پود دلم نشست با رشد سلولهایم عجین شد و علی شد گره های ... علی
علی
علی
کیه که این سه حرف ساده رو بشنوه و دلش لبریز عشق نشه ......
علی

برای اولین بار که پاهایم زمین را لمس کرد تا راه رفتن دور کره زمین را آغاز کنم
مادرم دستم گرفت و گفت
بگو
یا علی
نوای عاشقانه اش چنان در نام پر طنین
علی
پیچید
که بر تار و پود دلم نشست با رشد سلولهایم عجین شد
و علی
شد گره های تار و پود وجودم در سالهای رشد
در عالم کودکی نمی دانستم علی چیست
فقط باورم شده بود
شاه کلیدی است برای باز کردن تمام قفلهای دلم
برای برخاستن
نشستن
رفتن و آمدن
برای ذوب تمام سربهای سنگین زندگی که روزگار بر پایم میریخت
نام علی
کار گشا بود
با بلوغ عقلانی ام دریافتم آنکه علی می خوانمش
کیست
جوانمردی است که در سایه ی یک عشق عمیق و پرشور به معجزه ای به نام محمد
بی چون و چرا سر تسلیم می آورد در برابر رسالتش
کسی است که عاشقانه در بستر قتل معشوقش می خوابد
و آنقدر در راه عشق و ارادت به معشوق و معبود
دلبری میکند که میشود همنفس دخت نبی
میخواهی بدانی علی کیست
زبان الکن من کجا تواند بیان
از کوچه های کوفه بپرس
ز هر ذره خاک زمین وغبار هوایش
به تو خواهندگفت
مردی بود که قرار نداشت در درد بی قراری طفلان و واماندگان
مردی که سینه ه ای به وسعت آفرینش داشت ودردی به پهنای جهان
مردی که رسالتش را در کوله باری از نان و خرما میان کوفه پخش میکرد
قرار لحظاتش را به کام یتیمان کوفه می ریخت تا دل آتشگرفته اش را آرام بخشد
از کوفه میشنوی
علی اعلای ایثار بود و جوانمردی و رشادت
کرار بود و خصم ظلم
یاور ستمدیده گان و پناه بی پناهان
از من میشنوی
علی فقط یک چیزبود
عشق
عشق
عشق
مظهر تمامیت عشق
که عشق را معنا کرد و
شکوهش را به کام تمام ذرات عالم ریخت
و آنگاه دانستم
چرا مادرم گفت بگو
یا علی
که
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

تطهیر میکنم زبانم را به نام رحمان حضرت عشق
و آنگاه زیباترین نان خلقت از دل بر زبانم جاری می شود:
یا علی
مولایم
درمان کن به سه حرف شگفت انگیز نامت
تمام دردهای به حرف نکشیده ی دلم را
بیقراری ام را افزون کن
که بیقرار عشق بی نهایت و بی زوالت هستم
شور شیرین عشقت را به کامم بریز
دستم بگیر و مرا به مسیری بکشان که با دلی پر درد طی کرده ای
مولایم
روح پریشان بی قرارم را با زجری عاشقانه تحلیل ده
دردم ده و صافم کن
آنچنان که لایق عشق شگفت انگیزت
و
بردن نام پر جلال و شکوهت گردم
عشقی که سراسر قلبم را فرا گرفته و تار و پودم را
می نوازد
گر چه در برابر عظمت و شکوه تو هیچ است
اما تمام هستی و زندگیم است
دریاب مرا
و دریاب تمام آنها که نام تو را می شنوند و
قلبشان عاشقانه می طپد پروانه نادری
Read more
معنای حیاراکه نفهمی…هزارچادرهم توراباحجاب نخواهد کرد . ●چادر یعنی: آنچه پشت در بر سر زهرا سوخت ...
Media Removed
معنای حیاراکه نفهمی…هزارچادرهم توراباحجاب نخواهد کرد . ●چادر یعنی: آنچه پشت در بر سر زهرا سوخت ولی از سر زهرا نیفتاد…… . ●چادر یعنی:انچه با میخ به بدن زهرا دوخته شد ولی از سر فاطمه نیفتاد…… . ●چادر یعنی:انچه زهرا بایک دستش اوراگرفت که ازسرش نیفتدوبایک دستش کمربند علی راگرفت که اورا نبرند،و ... معنای حیاراکه نفهمی…هزارچادرهم توراباحجاب نخواهد کرد
.
●چادر یعنی: آنچه پشت در بر سر زهرا سوخت ولی از سر زهرا نیفتاد……
.
●چادر یعنی:انچه با میخ به بدن زهرا دوخته شد ولی از سر فاطمه نیفتاد……
.
●چادر یعنی:انچه زهرا بایک دستش اوراگرفت که ازسرش نیفتدوبایک دستش کمربند علی راگرفت که اورا نبرند،و اگر قرار بود فقط یکی ازین دو را میگرفت حتما چادر بود…
.
●چادر یعنی:نگرانی فاطمه برای بعداز مرگش که علی تابوت های مدینه بدن نماهستندبرای من فکری بکن……
.
●چادر یعنی:انچه ظهرعاشورا برسر زینب سوخت ولی از سرش نیفتاد……
.
●چادر یعنی:زینب راضی به تکه تکه شدن عباسش شد ولی راضی به دادن نخی از ان نشد…
.
●چادر یعنی:حسین علیه السلام در لحظات اخر در گودال که فرمود:(حرامزاده ها) تا من زنده ام سراغ حرمم نروید…
.
●چادر یعنی:شبیه ترین حالت یک بانوی شیعه به مادرش زهرای مرضیه سلام الله علیها……
.
●چادر یعنی:آرمان و هدف امثال شهید علی خلیلی که برای دفاع ازناموس شیعه شاهرگه حیاتش رازیرخنجر,داد ولی راضی به هتاکی به خواهران دینی اش نشد……
.
●چادر یعنی:دست و پا گیر بودن…دست وپاگیره بی بند وباری…
.
📥کانال تلگرام محبان الزهرا«س»
👇👇join👇👇
📲 Telegram.me/joinchat/BKthRTu3NQ_7Q6bDIv2okg
Read more
... دوستانی که زندگی در خوابگاه را تجربه کرده اند،بیشتر می توانند با این متن ارتباط برقرار کنند.سال ...
Media Removed
... دوستانی که زندگی در خوابگاه را تجربه کرده اند،بیشتر می توانند با این متن ارتباط برقرار کنند.سال هشتاد و نه. واحد صد و سه.من و چهار پسر دیگر. قرار بود دو ترم زیر یک سقف زندگی کنیم.تعداد روزهای زندگی دانشجویی مان به یک ماه نرسیده بود که من با هر چهار نفرشان دعوایی حسابی کردم . مدت ها هیچ حرفی میان ... ...
دوستانی که زندگی در خوابگاه را تجربه کرده اند،بیشتر می توانند با این متن ارتباط برقرار کنند.سال هشتاد و نه. واحد صد و سه.من و چهار پسر دیگر. قرار بود دو ترم زیر یک سقف زندگی کنیم.تعداد روزهای زندگی دانشجویی مان به یک ماه نرسیده بود که من با هر چهار نفرشان دعوایی حسابی کردم . مدت ها هیچ حرفی میان من و آنها رد و بدل نشد.من بیشتر طول روز را بیرون بودم و فقط شب ها برای خواب به اتاقم می رفتم.چند ماه بعد به این حقیقت دست یافتم که دعوای من با آن ها اگر چه زشت بود ولی بهترین کار ممکن بود. یک سال بعد به این نتیجه رسیدم که اصولا دعوا در محیط خوابگاه دانشجویی اجتناب ناپذیر است ؛وقتی علی را دیدم، من هر وقت علی را دیدم که مشغول شستن ظرف های هم اتاقی های الدنگش بود.آن الدنگ ها فقط از علی سواری می گرفتند چون علی به معنای واقعی کلمه ببو گلابی بود و زیر بار حرف زور می رفت و نه نمی گفت.اگر علی هم مثل من در مقابل خواسته های بی جا آن الدنگ ها می ایستاد شاید من هیچ وقت آن ها را صدا نمیزدم :الدنگ .
گاهی اوقات در دایرکت اینستاگرام پیام هایی از دوستان بسیار عزیزی به من می رسد که می پرسند: چطور می توان نویسنده موفقی شد؟؟؟تقریبا همه عالم و آدم این توصیه را از برند که برای نویسنده شدن باید بسیار خواند و نوشت؛اما من به آن ها میگویم:برای خواندن و نوشتن،فرصت بسیاراست. مهم ترین کاری که باید انجام داد عیاق شدن با یکی از نویسنده هایی است که در ادبیات داستانی برش بیشتری دارد . نویسنده ای که حداقل چند نشر اسمی برای او تره خورد کنند ووو.میپرسند:به نظر شما این کار درستی است؟میگویم : نه اصلا درست نیست ولی در سیستم کنونی جواب می دهد اگر می خواهی جواب بگیری! ببین آقا یا خانم فلانی را!همیشه به جلسات ایشون می رود ؛ غالبا در یک قاب اند.هر جا که می رود تعریف شان را می کند. همیشه اسم اش با نوشتن کامنتی زیر کپشن های اوست ؛خلاصه دوست عزیزم تا می توانی مثل کنه به ایشون بچسب تا به برکت الطافش بروی بالا.

#ادبیات_داستانی
#نویسنده_ایرانی
#داستان
#داستان_ایرانی
#نویسنده_موفق_شویم
#زیر_بلیتی_ها
#رمان_نویسی
#مافیای_داستان
#خوابگاه_دانشجویی
#دانشجوی_معترض
Read more
. پنج آهوی عاشق در دست هات هزار گل بی قرار در دامنَ ت در چشم تو آفتابی ست که هر روز در سرزمین من طلوع ...
Media Removed
. پنج آهوی عاشق در دست هات هزار گل بی قرار در دامنَ ت در چشم تو آفتابی ست که هر روز در سرزمین من طلوع می کند #سعید_چولکی با استاد هرمز علی پور که مهربان است و زلال .
پنج آهوی عاشق در دست هات
هزار گل بی قرار در دامنَ ت
در چشم تو آفتابی ست
که هر روز
در سرزمین من طلوع می کند
👤 #سعید_چولکی
با استاد هرمز علی پور که مهربان است و زلال
. چطور دلتون میاد این ورزش کهن رو قربانیِ سیاست های کپک زده کنید!؟!؟ با توجه به اینکه اسراییل دارد تلاش میکند در وزن های مختلف کشتیگیر های عنوان دار جهان را به خدمت بگیرد بی شک باز هم شاهد سناریوهای #علیرضا_بباز خواهیم بود.ولی این بار موضوع تفاوت دارد .حساسیت ایجاد شده در کمیته بین المللی المپیک ... .
چطور دلتون میاد این ورزش کهن رو قربانیِ سیاست های کپک زده کنید!؟!؟
با توجه به اینکه اسراییل دارد تلاش میکند در وزن های مختلف کشتیگیر های عنوان دار جهان را به خدمت بگیرد بی شک باز هم شاهد سناریوهای #علیرضا_بباز خواهیم بود.ولی این بار موضوع تفاوت دارد .حساسیت ایجاد شده در کمیته بین المللی المپیک روی این موضوع به ورزش اول ایران ،ضربات مهلکی را وارد خواهد کرد که شاید قابل جبران نباشد.این بار به خیر گذشت ولی دفعه ی بعد چه خواهیم کرد؟!؟!
آیا وقت بازنگری در این قانون فرا نرسیده است!؟قانونی که چشمه ی کشتی ایران را خواهد خشکاند و به برافراشته شدن پرچم اسراییل در میادین کمک خواهد کرد !!!
.
______________
نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی گفت: در رابطه با مربی و کشتی‌گیر محروم شده (علی رضا کریمی) نیز مشخص است که قوانین بین‌المللی کشتی باید مورد احترام قرار گیرند. من، فدراسیون کشتی ایران را بیشتر یک قربانی می‌بینم و در واقع قربانی مداخله سیاست شده است و اگر این مداخلات سیاسی ادامه‌ پیدا کند بدون توجه به این که چه کسی رییس فدراسیون است و یا چه کسی عضو هیات رییسه فدراسیون جهانی است، کشتی ایران قربانی خواهد شد، چرا که این مسائل بر طبق اساسنامه ما و خصوصا منشور المپیک که ما به آن احترام می گذاریم، ممنوع است.
​​​​​​​​​​.
«اینگونه مسائل، ملت بزرگ ایران و فرهنگ‌شان که کشتی در آن احترام زیادی دارد را متضرر خواهد کرد. این بار جریمه سبکی در نظر گرفتیم و امیدوارم ایران درس گرفته باشد، اگر ادامه‌ پیدا کند، محرومیت‌های سنگین‌تری اعمال خواهد شد» -
Read more
Loading...
Load More